Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize staršího žactva
1. kolo:
TJ Lanškroun B - TTC Medovinka Hlinsko B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chládek David 3:0, Jančar Oliver 0:3, Kuncová Lucie 2:1, body hostů: Pospíšil Jaroslav 2:1, Vašek Jan 1:2, Šmahel Michael 1:2), TJ Lanškroun A - TTC Medovinka Hlinsko A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kristek Lukáš 3:0, Kristek Patrik 3:0, Bako Radim 3:0, body hostů: Žampach David 0:3, Novotný Šimon 0:3, Janáček Adam 0:3), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Lanškroun A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšil Jaroslav 0:3, Vašek Jan 0:3, Šmahel Michael 0:3, body hostů: Mynář Vojtěch 3:0, Kristek Lukáš 3:0, Kristek Patrik 3:0), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Lanškroun B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žampach David 1:2, Novotný Šimon 2:1, Janáček Adam 1:2, body hostů: Jančar Oliver 1:2, Kuncová Lucie 2:1, Chládek David 2:1), TJ Tesla Pardubice A - TJ Sokol Rosice nad Labem 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bayerová Anežka ml. 1:2, Jelínek Dominik 0:3, Obršál Daniel 1:2, body hostů: Jedlička Matyáš 3:0, Livora Jan 1:2, Mudruňka Karel 3:0), TJ Sokol Nekoř - TJ Sokol Chrudim B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hovad Jirka 2:0, Tauchman Jakub 2:0, Tauchman Matěj 1:0, Faltus Tomáš 0:1, WO 3:0, body hostů: Sedláčková Karla 1:2, Lorenčík Kryštof 0:3, WO 0:3), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Chrudim A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šedová Eliška 2:0, Svojanovský Radim 2:0, Svojanovský Jakub 0:2, WO 3:0, body hostů: Starka Martin 1:2, Komárek Adam 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Chrudim B - TTC Ústí nad Orlicí 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláčková Karla 0:3, Lorenčík Kryštof 0:3, WO 0:3, body hostů: Šedová Eliška 2:0, Svojanovský Radim 2:0, Svojanovský Jakub 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Chrudim A - TJ Sokol Nekoř 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Starka Martin 2:1, Komárek Adam 2:1, WO 0:3, body hostů: Hovad Jirka 2:0, Tauchman Jakub 0:2, Tauchman Matěj 0:2, WO 3:0),
2. kolo:
TTC Medovinka Hlinsko A - TTC Medovinka Hlinsko B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Šimon 3:0, Žampach David 2:1, Janáček Adam 2:1, body hostů: Vašek Jan 0:3, Pospíšil Jaroslav 2:1, Vašková Maruška 0:3), TJ Sokol Chrudim B - TJ Lanškroun B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vítek Daniel 3:0, Novák Vítek 1:2, Ježek Jiří 0:3, body hostů: Kuncová Lucie 2:1, Chládek David 2:1, Jančar Oliver 1:2), TJ Sokol Chrudim A - TJ Lanškroun A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Komárek Adam 1:2, Starka Martin 0:3, Roušar Adam 0:3, body hostů: Mynář Vojtěch 3:0, Kristek Patrik 3:0, Kristek Lukáš 2:1), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Chrudim A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kuncová Lucie 1:2, Chládek David 2:1, Jančar Oliver 0:3, body hostů: Komárek Adam 3:0, Starka Martin 2:1, Roušar Adam 1:2), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Chrudim B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mynář Vojtěch 3:0, Kristek Patrik 3:0, Kristek Lukáš 3:0, body hostů: Novák Vítek 0:3, Vítek Daniel 0:3, Ježek Jiří 0:3), TJ Tesla Pardubice A - TJ Sokol Nekoř 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fousek Vilém 0:3, Kadleček Vojtěch 0:3, Bayerová Anežka ml. 1:2, body hostů: Hovad Jirka 3:0, Tauchman Jakub 3:0, Tauchman Matěj 2:1), TJ Sokol Rosice nad Labem - TTC Ústí nad Orlicí 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mudruňka Karel 1:1, Jedlička Matyáš 1:1, Šumpich Marek 0:2, WO 3:0, body hostů: Svojanovský Radim 3:0, Svojanovský Jakub 1:2, WO 0:3), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Tesla Pardubice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovský Radim 3:0, Svojanovský Jakub 3:0, WO 0:3, body hostů: Neufingerová Lucie 0:2, Veselý Adam 0:2, Fousek Vilém 0:2, WO 3:0), TJ Sokol Nekoř - TJ Sokol Rosice nad Labem 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hovad Jirka 1:2, Tauchman Matěj 0:2, Tauchman Jakub 1:2, Faltus Tomáš 0:1, body hostů: Jedlička Matyáš 3:0, Mudruňka Karel 3:0, Šumpich Marek 1:2),
3. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Nekoř 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlavsa Alexander 2:1, Svojanovský Radim 3:0, Svojanovský Jakub 2:1, body hostů: Faltus Tomáš 0:3, Tauchman Jakub 2:1, Tauchman Matěj 0:3), TJ Lanškroun B - TJ Tesla Pardubice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kuncová Lucie 2:1, Jančar Oliver 1:2, Šilarová Lucie 0:3, body hostů: Kadleček Vojtěch 1:2, Obršál Daniel 2:1, Fousek Vilém 3:0), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Rosice nad Labem 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Filip 3:0, Bako Radim 3:0, Kristek Patrik 2:1, body hostů: Jedlička Matyáš 0:3, Livora Jan 0:2, Mudruňka Karel 1:2, Livora Tomáš 0:1), TJ Tesla Pardubice A - TJ Lanškroun A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kadleček Vojtěch 0:3, Obršál Daniel 0:3, Fousek Vilém 0:3, body hostů: Vybíral Filip 3:0, Bako Radim 3:0, Kristek Patrik 3:0), TJ Sokol Rosice nad Labem - TJ Lanškroun B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jedlička Matyáš 3:0, Livora Tomáš 0:2, Mudruňka Karel 3:0, Livora Jan 1:0, body hostů: Kuncová Lucie 1:2, Jančar Oliver 1:2, Šilarová Lucie 0:3), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Sokol Chrudim B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janáček Adam 1:2, Novotný Šimon 2:1, Kozel David 1:2, body hostů: Novák Vítek 0:3, Vítek Daniel 3:0, Sedláčková Karla 2:1), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Sokol Chrudim A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšil Jaroslav 1:2, Vašek Jan 0:3, Vašková Maruška 0:3, body hostů: Komárek Adam 3:0, Starka Martin 3:0, Roušar Adam 2:1), TJ Sokol Chrudim A - TTC Medovinka Hlinsko A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Komárek Adam 3:0, Starka Martin 2:1, Roušar Adam 1:2, body hostů: Janáček Adam 1:2, Novotný Šimon 2:1, Kozel David 0:3), TJ Sokol Chrudim B - TTC Medovinka Hlinsko B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Vítek 1:2, Vítek Daniel 3:0, Sedláčková Karla 2:1, body hostů: Pospíšil Jaroslav 2:1, Vašková Maruška 1:2, Vašek Jan 0:3),
4. kolo:
TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Sokol Nekoř 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fousek David 2:1, Pospíšil Jaroslav 0:3, Vašková Maruška 2:1, body hostů: Hovad Jirka 2:1, Tauchman Jakub 2:1, Tauchman Matěj 1:2), TTC Medovinka Hlinsko A - TTC Ústí nad Orlicí 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotný Šimon 1:2, Žampach David 0:3, Brebera Lukáš 0:3, body hostů: Svojanovský Jakub 2:1, Šedová Eliška 3:0, Svojanovský Radim 3:0), TJ Sokol Nekoř - TTC Medovinka Hlinsko A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hovad Jirka 3:0, Tauchman Jakub 2:1, Tauchman Matěj 2:1, body hostů: Novotný Šimon 2:1, Žampach David 0:3, Brebera Lukáš 0:3), TTC Ústí nad Orlicí - TTC Medovinka Hlinsko B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovský Radim 3:0, Svojanovský Jakub 3:0, Šedová Eliška 3:0, body hostů: Fousek David 0:3, Pospíšil Jaroslav 0:3, Vašková Maruška 0:3), TJ Sokol Chrudim A - TJ Sokol Rosice nad Labem 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Starka Martin 1:2, Karlíková Viktorie 1:2, Komárek Adam 2:1, body hostů: Mudruňka Karel 3:0, Jedlička Matyáš 2:1, Livora Jan 0:3), TJ Sokol Chrudim B - TJ Tesla Pardubice A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lorenčík Kryštof 0:3, Vítek Daniel 3:0, Novák Vítek 1:2, body hostů: Fousek Vilém 2:1, Kadleček Vojtěch 0:2, Bayerová Anežka ml. 2:1, Obršál Daniel 1:0), TJ Sokol Rosice nad Labem - TJ Sokol Chrudim B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mudruňka Karel 3:0, Jedlička Matyáš 2:1, Livora Tomáš 2:1, body hostů: Lorenčík Kryštof 0:3, Novák Vítek 0:3, Vítek Daniel 2:1), TJ Tesla Pardubice A - TJ Sokol Chrudim A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kadleček Vojtěch 0:2, Fousek Vilém 1:2, Obršál Daniel 1:2, Bayerová Anežka ml. 0:1, body hostů: Starka Martin 2:1, Komárek Adam 3:0, Karlíková Viktorie 2:1), TJ Lanškroun A - TJ Lanškroun B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kristek Lukáš 2:1, Mynář Vojtěch 3:0, Kristek Patrik 2:1, body hostů: Dokoupil Marek 2:1, Chládek David 0:3, Jančar Oliver 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Chrudim B - TJ Sokol Chrudim A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Vítek 0:3, Sedláčková Karla 1:2, Vítek Daniel 1:2, body hostů: Roušar Adam 1:2, Starka Martin 3:0, Komárek Adam 3:0), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Lanškroun B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovský Jakub 2:1, Svojanovský Radim 3:0, Šedová Eliška 3:0, body hostů: Chládek David 1:2, Kuncová Lucie 0:3, Jančar Oliver 0:3), TJ Sokol Nekoř - TJ Lanškroun A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hovad Jirka 0:3, Tauchman Matěj 0:3, Tauchman Jakub 1:1, Faltus Tomáš 0:1, body hostů: Mynář Vojtěch 3:0, Kristek Lukáš 2:1, Vybíral Filip 3:0), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Nekoř 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chládek David 2:1, Kuncová Lucie 0:3, Jančar Oliver 0:3, body hostů: Hovad Jirka 3:0, Tauchman Matěj 2:1, Tauchman Jakub 2:1), TJ Lanškroun A - TTC Ústí nad Orlicí 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kristek Lukáš 1:2, Mynář Vojtěch 3:0, Vybíral Filip 3:0, body hostů: Svojanovský Jakub 0:3, Svojanovský Radim 1:2, Šedová Eliška 1:2), TJ Sokol Rosice nad Labem - TTC Medovinka Hlinsko B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mudruňka Karel 3:0, Jedlička Matyáš 3:0, Livora Tomáš 1:2, body hostů: Vašková Maruška 0:3, Pospíšil Jaroslav 1:2, Fousek David 1:2), TJ Tesla Pardubice A - TTC Medovinka Hlinsko A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černý František nejml. 0:2, Fousek Vilém 2:1, Obršál Daniel 2:1, Bayerová Anežka ml. 1:0, body hostů: Novotný Šimon 2:1, Žampach David 1:2, Brebera Lukáš 1:2), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Sokol Rosice nad Labem 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brebera Lukáš 1:2, Novotný Šimon 1:2, Žampach David 1:2, body hostů: Mudruňka Karel 3:0, Jedlička Matyáš 3:0, Livora Tomáš 0:3), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Tesla Pardubice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšil Jaroslav 2:1, Vašková Maruška 1:2, Fousek David 1:2, body hostů: Fousek Vilém 3:0, Kadleček Vojtěch 0:3, Bayerová Anežka ml. 2:1),
6. kolo:
TJ Sokol Rosice nad Labem - TJ Tesla Pardubice A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mudruňka Karel 3:0, Jedlička Matyáš 2:1, Livora Jan 0:2, Livora Tomáš 0:1, body hostů: Neufingerová Lucie 2:1, Bayerová Anežka ml. 1:2, Obršál Daniel 1:2), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Lanškroun A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žampach David 0:3, Janáček Adam 0:3, WO 0:3, body hostů: Vybíral Filip 2:0, Kristek Lukáš 2:0, Kristek Patrik 2:0, WO 3:0), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Lanškroun B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kašíková Anna 1:2, Šmahel Michael 2:1, WO 0:3, body hostů: Chládek David 2:0, Jančar Oliver 0:2, Kylarová Lucie 1:1, WO 3:0), TJ Lanškroun B - TTC Medovinka Hlinsko A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chládek David 1:1, Jančar Oliver 1:1, Kylarová Lucie 0:2, WO 3:0, body hostů: Žampach David 2:1, Janáček Adam 2:1, WO 0:3), TJ Lanškroun A - TTC Medovinka Hlinsko B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Filip 2:0, Kristek Lukáš 2:0, Kristek Patrik 2:0, WO 3:0, body hostů: Šmahel Michael 0:3, Kašíková Anna 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Chrudim A - TTC Ústí nad Orlicí 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Komárek Adam 3:0, Starka Martin 2:1, Roušar Adam 0:3, body hostů: Krupa Matěj 1:2, Svojanovský Jakub 1:2, Hlavsa Alexander 2:1), TJ Sokol Chrudim B - TJ Sokol Nekoř 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítek Daniel 3:0, Novák Vítek 0:3, Ježek Jiří 0:3, body hostů: Hovad Jirka 2:1, Tauchman Jakub 2:1, Tauchman Matěj 2:1), TJ Sokol Nekoř - TJ Sokol Chrudim A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hovad Jirka 2:1, Tauchman Jakub 1:2, Tauchman Matěj 1:2, body hostů: Komárek Adam 3:0, Starka Martin 2:1, Roušar Adam 0:3), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Chrudim B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krupa Matěj 2:1, Svojanovský Jakub 3:0, Hlavsa Alexander 2:1, body hostů: Novák Vítek 0:3, Vítek Daniel 2:1, Ježek Jiří 0:3),
7. kolo:
TTC Medovinka Hlinsko B - TTC Medovinka Hlinsko A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšil Jaroslav 1:2, Fousek David 1:2, Šmahel Michael 1:2, body hostů: Novotný Šimon 3:0, Žampach David 3:0, Brebera Lukáš 0:3), TJ Sokol Nekoř - TJ Tesla Pardubice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hovad Jirka 3:0, Tauchman Jakub 3:0, Tauchman Matěj 3:0, body hostů: Bayerová Anežka ml. 0:3, Veselý Adam 0:1, Černý František nejml. 0:3, Papež Mikoláš 0:2), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Rosice nad Labem 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svojanovský Radim 2:1, Svojanovský Jakub 2:1, Krupa Matěj 1:2, body hostů: Mudruňka Karel 3:0, Jedlička Matyáš 1:2, Livora Jan 0:3), TJ Sokol Rosice nad Labem - TJ Sokol Nekoř 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mudruňka Karel 3:0, Jedlička Matyáš 3:0, Livora Jan 0:3, body hostů: Hovad Jirka 1:2, Tauchman Jakub 1:2, Tauchman Matěj 1:2), TJ Tesla Pardubice A - TTC Ústí nad Orlicí 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselý Adam 0:3, Papež Mikoláš 0:2, Bayerová Anežka ml. 2:1, Černý František nejml. 0:1, body hostů: Svojanovský Radim 3:0, Svojanovský Jakub 2:1, Krupa Matěj 2:1), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Chrudim A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bako Radim 3:0, Kristek Lukáš 2:1, Kristek Patrik 3:0, body hostů: Starka Martin 0:3, Komárek Adam 1:2, Roušar Adam 0:3), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Chrudim B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chládek David 2:1, Jančar Oliver 2:1, Šilar Petr 0:3, body hostů: Morávková Petra 1:2, Sedláčková Karla 3:0, Novák Vítek 1:2), TJ Sokol Chrudim B - TJ Lanškroun A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláčková Karla 0:3, Morávková Petra 0:3, Novák Vítek 0:3, body hostů: Bako Radim 3:0, Kristek Lukáš 3:0, Kristek Patrik 3:0), TJ Sokol Chrudim A - TJ Lanškroun B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Starka Martin 2:1, Komárek Adam 3:0, Roušar Adam 1:2, body hostů: Jančar Oliver 1:2, Chládek David 2:1, Šilar Petr 0:3),
8. kolo:
TJ Sokol Nekoř - TTC Ústí nad Orlicí 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hovad Jirka 1:2, Tauchman Matěj 0:3, Tauchman Jakub 1:2, body hostů: Svojanovský Radim 3:0, Svojanovský Jakub 3:0, Krupa Matěj 1:2), TJ Sokol Rosice nad Labem - TJ Lanškroun A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mudruňka Karel 1:2, Jedlička Matyáš 0:3, Livora Tomáš 0:2, Livora Jan 0:1, body hostů: Mynář Vojtěch 3:0, Vybíral Filip 3:0, Kristek Patrik 2:1), TJ Tesla Pardubice A - TJ Lanškroun B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Papež Mikoláš 1:2, Černý František nejml. 1:1, Veselý Adam 2:1, Regent David 0:1, body hostů: Chládek David 3:0, Šilarová Lucie 0:3, Jančar Oliver 2:1), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Rosice nad Labem 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chládek David 1:2, Šilarová Lucie 0:3, Jančar Oliver 1:2, body hostů: Mudruňka Karel 3:0, Jedlička Matyáš 3:0, Livora Jan 0:2, Livora Tomáš 1:0), TJ Lanškroun A - TJ Tesla Pardubice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mynář Vojtěch 3:0, Vybíral Filip 3:0, Kristek Patrik 3:0, body hostů: Černý František nejml. 0:3, Regent David 0:3, Papež Mikoláš 0:3), TJ Sokol Chrudim B - TTC Medovinka Hlinsko A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláčková Karla 2:1, Novák Vítek 1:2, Morávková Petra 0:3, body hostů: Novotný Šimon 2:1, Žampach David 3:0, Janáček Adam 1:0, Brebera Lukáš 0:2), TJ Sokol Chrudim A - TTC Medovinka Hlinsko B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Starka Martin 3:0, Karlíková Viktorie 3:0, Roušar Adam 2:1, body hostů: Vašková Maruška 0:3, Pospíšil Jaroslav 1:2, Šmahel Michael 0:3), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Sokol Chrudim B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pospíšil Jaroslav 2:1, Vašková Maruška 1:2, Šmahel Michael 1:2, body hostů: Novák Vítek 3:0, Sedláčková Karla 2:1, Morávková Petra 0:3), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Sokol Chrudim A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotný Šimon 2:1, Žampach David 2:1, Brebera Lukáš 0:1, Janáček Adam 0:2, body hostů: Roušar Adam 1:2, Starka Martin 3:0, Karlíková Viktorie 1:2),
9. kolo:
TJ Lanškroun B - TJ Lanškroun A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chládek David 0:3, Kuncová Lucie 0:3, Jančar Oliver 0:3, body hostů: Bako Radim 3:0, Kristek Lukáš 3:0, Kristek Patrik 3:0), TTC Ústí nad Orlicí - TTC Medovinka Hlinsko A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krupa Matěj 3:0, Vencl Filip 0:3, Kleisl Rudolf 1:2, body hostů: Novotný Šimon 2:1, Žampach David 2:1, Janáček Adam 0:2, Brebera Lukáš 1:0), TJ Sokol Nekoř - TTC Medovinka Hlinsko B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hovad Jirka 0:3, Tauchman Jakub 3:0, Tauchman Matěj 2:1, body hostů: Pospíšil Jaroslav 2:1, Vašková Maruška 1:2, Fousek David 1:2), TTC Medovinka Hlinsko B - TTC Ústí nad Orlicí 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pospíšil Jaroslav 2:1, Vašková Maruška 1:2, Fousek David 2:1, body hostů: Krupa Matěj 3:0, Vencl Filip 1:2, Kleisl Rudolf 0:3), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Sokol Nekoř 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janáček Adam 1:0, Novotný Šimon 3:0, Žampach David 0:3, Brebera Lukáš 0:2, body hostů: Hovad Jirka 1:2, Tauchman Jakub 2:1, Tauchman Matěj 2:1), TJ Tesla Pardubice A - TJ Sokol Chrudim B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Neufingerová Lucie 2:0, Veselý Adam 2:1, Fousek Vilém 3:0, Regent David 0:1, body hostů: Sedláčková Karla 1:2, Novák Vítek 1:2, Morávková Petra 0:3), TJ Sokol Rosice nad Labem - TJ Sokol Chrudim A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mudruňka Karel 3:0, Šumpich Marek 0:2, Jedlička Matyáš 2:1, Livora Tomáš 0:1, body hostů: Roušar Adam 1:2, Komárek Adam 2:1, Starka Martin 1:2), TJ Sokol Chrudim A - TJ Tesla Pardubice A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Roušar Adam 0:3, Starka Martin 2:1, Komárek Adam 3:0, body hostů: Obršál Daniel 2:1, Fousek Vilém 1:2, Bayerová Anežka ml. 1:2), TJ Sokol Chrudim B - TJ Sokol Rosice nad Labem 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Vítek 0:3, Sedláčková Karla 1:2, Morávková Petra 0:3, body hostů: Mudruňka Karel 3:0, Jedlička Matyáš 3:0, Livora Jan 2:0, Livora Tomáš 0:1),
10. kolo:
TJ Sokol Chrudim A - TJ Sokol Chrudim B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Starka Martin 3:0, Komárek Adam 3:0, Karlíková Viktorie 3:0, body hostů: Vítek Daniel 0:3, Morávková Petra 0:3, Novák Vítek 0:3), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Nekoř 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Filip 3:0, Kristek Lukáš 3:0, Kristek Patrik 3:0, body hostů: Hovad Jirka 0:3, Tauchman Matěj 0:3, Tauchman Jakub 0:3), TJ Lanškroun B - TTC Ústí nad Orlicí 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chládek David 1:2, Najmanová Markéta 0:3, Jančar Oliver 0:3, body hostů: Svojanovský Jakub 2:1, Svojanovský Radim 3:0, Šedová Eliška 3:0), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Lanškroun A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovský Jakub 0:3, Svojanovský Radim 2:1, Šedová Eliška 2:1, body hostů: Vybíral Filip 3:0, Kristek Lukáš 1:2, Kristek Patrik 1:2), TJ Sokol Nekoř - TJ Lanškroun B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hovad Jirka 3:0, Tauchman Matěj 3:0, Tauchman Jakub 2:1, body hostů: Chládek David 1:2, Najmanová Markéta 0:3, Jančar Oliver 0:3), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Sokol Rosice nad Labem 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšil Jaroslav 0:2, Fousek David 0:2, Šmahel Michael 0:2, WO 3:0, body hostů: Mudruňka Karel 3:0, Jedlička Matyáš 3:0, WO 0:3), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Tesla Pardubice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Šimon 3:0, Žampach David 2:1, Janáček Adam 1:2, body hostů: Neufingerová Lucie 2:1, Bayerová Anežka ml. 1:2, Fousek Vilém 0:3), TJ Tesla Pardubice A - TTC Medovinka Hlinsko B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Neufingerová Lucie 3:0, Bayerová Anežka ml. 3:0, Fousek Vilém 1:2, body hostů: Pospíšil Jaroslav 1:2, Fousek David 1:2, Šmahel Michael 0:3), TJ Sokol Rosice nad Labem - TTC Medovinka Hlinsko A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mudruňka Karel 3:0, Jedlička Matyáš 2:1, WO 0:3, body hostů: Novotný Šimon 1:1, Žampach David 0:2, Janáček Adam 0:2, WO 3:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy