Výsledky do novin
Reg. přebor III. třídy
1. kolo:
Vanovice A - Kunštát B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tajovský Zbyněk 2:2, Gonšor Michal 1:3, Klement Roman 2:2, Dokoupil Jiří 1:3, body hostů: Štaud Miloš 4:0, Nejedlý Jiří 4:0, Polák Martin 2:2, Záboj Miloš 0:4), Rudice A - Rohozec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 4:0, Bavlnka Lubomír 0:4, Zítka Stanislav 0:4, body hostů: Matoušek Petr 2:2, Kříž Martin 2:2, Smetana Milan 2:2, Suchomel Vít 2:2), Zbraslavec D - Petrovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepela Vladimír 2:2, Charvát Rudolf 2:2, Křepela Martin 3:1, Just Jaroslav 2:2, body hostů: Vintr Pavel 1:3, Pernica Jiří 2:2, Kalod Jiří 3:1, Dvořáček Jan 1:3), Petrovice A - Voděrady B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Josef 1:3, Foit Miroslav 2:2, Skácel Karel 4:0, Hruška Luboš 4:0, body hostů: Stejskal David 2:2, Prokop Lubomír 1:3, Opluštil Tomáš 0:4, Pavel František 2:2), Křetín C - Okrouhlá A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šustr Patrik 3:1, Šos Vít 1:3, Maresch Robert 3:1, Halva Martin 0:4, body hostů: Přikryl Petr 3:1, Pařízek Jiří 3:1, Vlach Marek 1:3, Tichý Radek 2:2), KST Blansko E - Vysočany C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skoupý Michal 2:2, Skoupý Petr 1:3, Zemánková Veronika 3:1, Havlík Aleš 0:4, body hostů: Zouhar Miloslav 4:0, Zouhar Daniel 3:1, Zukal Josef 1:3, Zukal Aleš 2:2),
2. kolo:
Kunštát B - Vysočany C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záboj Miloš 3:0, Polák Martin 3:1, Štaud Miloš 4:0, Nejedlý Jiří 4:0, WO 1:0, body hostů: Zouhar Miloslav 1:3, Zouhar Daniel 0:3, Zukal Aleš 0:4, Zukal Josef 0:4, WO 0:1), Okrouhlá A - KST Blansko E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Radek 2:2, Vlach Marek 3:1, Přikryl Petr 2:2, Čapka Petr 2:2, body hostů: Zemánková Veronika 4:0, Harna Václav 3:1, Skoupý Michal 0:4, Skoupý Petr 0:4), Voděrady B - Křetín C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stejskal David 1:3, Prokop Lubomír 2:2, Opluštil Tomáš 1:3, Pavel František 0:4, body hostů: Šustr Patrik 3:1, Šos Vít 3:1, Maresch Robert 4:0, Halva Martin 2:2), Petrovice B - Petrovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vintr Pavel 2:2, Pernica Jiří 2:2, Kalod Jiří 2:2, Dvořáček Libor 2:2, body hostů: Skácel Karel 1:3, Foit Miroslav 2:2, Hruška Luboš 2:2, Jandus Petr 3:1), Rohozec B - Zbraslavec D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchomel Miroslav 2:2, Smetana Milan 4:0, Matoušek Petr 4:0, Suchomel Vít 3:1, body hostů: Křepela Vladimír 1:3, Křepela Martin 1:3, Just Jaroslav 0:4, Charvát Rudolf 1:3), Vanovice A - Rudice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubín František 2:2, Klement Roman 2:2, Gonšor Michal 2:2, Ševčík František 2:2, body hostů: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 4:0, Zítka Stanislav 0:4, Bavlnka Lubomír 0:4),
3. kolo:
Rudice A - Kunštát B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 4:0, Grmela Miloš ml. 0:4, Zítka Stanislav 0:4, body hostů: Štaud Miloš 2:2, Nejedlý Jiří 2:2, Polák Martin 2:2, Záboj Miloš 2:2), Zbraslavec D - Vanovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Odehnal Vladimír 3:1, Charvát Rudolf 2:2, Křepela Martin 2:2, Křepela Vladimír 3:1, body hostů: Kubín František 1:3, Gonšor Michal 0:4, Klement Roman 4:0, Lebiš Pavel 1:3), Petrovice A - Rohozec B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Foit Miroslav 2:2, Hruška Luboš 2:2, Skácel Karel 0:4, Jandus Petr 0:4, body hostů: Matoušek Petr 4:0, Kříž Martin 3:1, Smetana Milan 3:1, Suchomel Vít 2:2), Křetín C - Petrovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šustr Patrik 3:1, Šos Vít 2:2, Maresch Robert 4:0, Halva Martin 2:2, body hostů: Vintr Pavel 1:3, Dvořáček Libor 0:4, Kalod Jiří 3:1, Pernica Jiří 1:3), KST Blansko E - Voděrady B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zemánková Veronika 3:1, Havlík Aleš 1:3, Harna Václav 3:1, Bednář Josef 4:0, body hostů: Opluštil Tomáš 1:3, Stejskal David 1:3, Prokop Lubomír 3:1, Pavel František 0:4), Vysočany C - Okrouhlá A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Flek Roman 0:4, Bezděk Michal 3:1, Zouhar Miloslav 0:4, Zouhar Daniel 2:1, Žáček Roman 0:1, body hostů: Pařízek Jiří 4:0, Přikryl Petr 3:1, Tichý Radek 2:2, Vlach Marek 2:2),
4. kolo:
Kunštát B - Okrouhlá A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štaud Miloš 3:1, Nejedlý Jiří 4:0, Záboj Miloš 1:3, Polák Martin 1:3, body hostů: Pařízek Jiří 3:1, Vlach Marek 2:2, Přikryl Petr 1:3, Tichý Radek 1:3), Voděrady B - Vysočany C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokop Lubomír 2:2, Opluštil Tomáš 1:3, Stejskal David 3:1, Pavel František 0:4, body hostů: Zouhar Miloslav 2:2, Bezděk Michal 3:1, Zouhar Daniel 3:1, Zukal Aleš 2:2), Petrovice B - KST Blansko E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Libor 1:3, Pernica Jiří 2:2, Vintr Pavel 2:2, Kalod Jiří 3:1, body hostů: Harna Václav 4:0, Havlík Aleš 0:4, Skoupý Michal 3:1, Skoupý Petr 1:3), Rohozec B - Křetín C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchomel Vít 3:1, Smetana Milan 2:2, Kříž Martin 4:0, Matoušek Petr 2:2, body hostů: Šustr Patrik 3:1, Novotný Miloslav 2:2, Maresch Robert 0:4, Halva Martin 0:4), Vanovice A - Petrovice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubín František 1:1, Klement Roman 2:0, Gonšor Michal 3:1, Tajovský Zbyněk 2:2, Javůrek Daniel 0:2, WO 2:0, body hostů: Foit Miroslav 2:2, Hruška Luboš 0:3, Skácel Karel 1:2, Jandus Petr 3:1, WO 0:2), Rudice A - Zbraslavec D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 4:0, Grmela Miloš ml. 0:4, Zítka Stanislav 0:4, body hostů: Odehnal Vladimír 2:2, Jonáš Martin 2:2, Charvát Rudolf 2:2, Křepela Vladimír 2:2),
5. kolo:
Zbraslavec D - Kunštát B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepela Martin 1:3, Křepela Vladimír 2:2, Křepela Jiří 0:4, Petr Zdeněk 2:2, body hostů: Záboj Miloš 3:1, Polák Martin 2:2, Štaud Miloš 3:1, Nejedlý Jiří 3:1), Petrovice A - Rudice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Foit Miroslav 2:2, Hruška Luboš 2:2, Skácel Karel 2:2, Jandus Petr 3:1, body hostů: Šustáček Ondřej 4:0, Zítka Stanislav 0:4, Grmela Miloš st. 3:1, Grmela Miloš ml. 0:4), Křetín C - Vanovice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustr Patrik 3:1, Šos Vít 4:0, Maresch Robert 4:0, Halva Martin 1:3, body hostů: Kubín František 1:3, Klement Roman 1:3, Dokoupil Jiří 2:2, Lebiš Pavel 0:4), KST Blansko E - Rohozec B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skoupý Michal 0:4, Harna Václav 3:1, Havlík Aleš 0:4, Zemánková Veronika 3:1, body hostů: Kříž Martin 3:1, Matoušek Petr 3:1, Smetana Milan 2:2, Suchomel Vít 2:2), Vysočany C - Petrovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flek Roman 0:4, Bezděk Michal 4:0, Zouhar Daniel 4:0, Zouhar Miloslav 4:0, body hostů: Dvořáček Libor 1:3, Vintr Pavel 1:3, Pernica Jiří 1:3, Kalod Jiří 1:3), Okrouhlá A - Voděrady B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlach Marek 4:0, Přikryl Petr 4:0, Čapka Petr 4:0, Vlach Ivo 3:1, body hostů: Stejskal David 0:4, Bílek Jan 0:4, Pavel František 1:3, Slezák Michal 0:4),
6. kolo:
Kunštát B - Voděrady B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Martin 3:1, Michele David 2:2, Nejedlý Jiří 4:0, Štaud Miloš 4:0, body hostů: Stejskal David 1:3, Prokop Lubomír 1:3, Opluštil Tomáš 1:3, Bílek Jan 0:4), Petrovice B - Okrouhlá A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořáček Libor 1:3, Pernica Jiří 3:1, Vintr Pavel 2:2, Kalod Jiří 3:1, body hostů: Vlach Marek 2:2, Pařízek Jiří 3:1, Přikryl Petr 2:2, Tichý Radek 0:4), Rohozec B - Vysočany C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušek Petr 4:0, Smetana Milan 2:2, Suchomel Vít 2:2, Kristián Petr 1:3, body hostů: Zouhar Miloslav 3:1, Zouhar Daniel 1:3, Bezděk Michal 3:1, Vaněk Tomáš 0:4), Vanovice A - KST Blansko E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín František 3:1, Klement Roman 2:0, Lebiš Pavel 2:2, Kalas Michal 0:4, Javůrek Daniel 0:2, body hostů: Zemánková Veronika 2:2, Harna Václav 2:2, Skoupý Michal 3:1, Skoupý Petr 2:2), Rudice A - Křetín C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 3:1, Grmela Miloš ml. 0:4, Zítka Stanislav 0:4, body hostů: Šustr Patrik 2:2, Šos Vít 3:1, Maresch Robert 2:2, Novotný Miloslav 2:2), Zbraslavec D - Petrovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křepela Vladimír 3:1, Charvát Rudolf 2:2, Odehnal Vladimír 2:2, Just Jaroslav 2:2, body hostů: Foit Miroslav 1:3, Hruška Luboš 0:4, Skácel Karel 2:2, Jandus Petr 4:0),
7. kolo:
Petrovice A - Kunštát B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foit Miroslav 2:2, Musil Josef 1:3, Skácel Karel 2:2, Jandus Petr 2:2, body hostů: Klein Miroslav 0:4, Polák Martin 2:2, Štaud Miloš 4:0, Nejedlý Jiří 3:1), Křetín C - Zbraslavec D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šustr Patrik 2:2, Šos Vít 3:1, Maresch Robert 4:0, Halva Martin 1:3, body hostů: Křepela Vladimír 3:1, Odehnal Vladimír 2:2, Charvát Rudolf 0:4, Křepela Jiří 1:3), KST Blansko E - Rudice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zemánková Veronika 2:2, Harna Václav 3:1, Skoupý Michal 1:3, Skoupý Petr 0:4, body hostů: Šustáček Ondřej 4:0, Zítka Stanislav 2:2, Grmela Miloš st. 3:1, Grmela Miloš ml. 1:3), Vysočany C - Vanovice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zouhar Miloslav 2:2, Bezděk Michal 2:2, Zouhar Daniel 3:1, Zukal Aleš 0:4, body hostů: Kubín František 1:3, Lebiš Pavel 2:2, Gonšor Michal 2:2, Dokoupil Jiří 4:0), Okrouhlá A - Rohozec B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařízek Jiří 4:0, Vlach Marek 2:2, Přikryl Petr 1:2, Nahálka Vladimír 4:0, WO 0:1, body hostů: Matoušek Petr 2:2, Suchomel Miroslav 2:2, Smetana Milan 0:4, Suchomel Vít 0:3, WO 1:0), Voděrady B - Petrovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal David 1:3, Prokop Lubomír 2:2, Švancara Radim 3:1, Opluštil Tomáš 2:2, body hostů: Dvořáček Libor 1:3, Vintr Pavel 1:3, Pernica Jiří 4:0, Paulík Vladimír 2:2),
8. kolo:
Kunštát B - Petrovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štaud Miloš 2:2, Nejedlý Jiří 3:1, Polák Martin 3:1, Záboj Miloš 2:2, body hostů: Kalod Jiří 2:2, Pernica Jiří 3:1, Dvořáček Libor 1:3, Vintr Pavel 0:4), Rohozec B - Voděrady B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchomel Vít 4:0, Suchomel Miroslav 4:0, Smetana Milan 2:1, Kříž Martin 4:0, Kristián Petr 1:0, body hostů: Stejskal David 0:4, Pavel František 0:4, Prokop Lubomír 1:3, Opluštil Tomáš 0:4), Vanovice A - Okrouhlá A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín František 1:3, Klement Roman 1:1, Gonšor Michal 3:1, Lebiš Pavel 2:2, Kalas Michal 0:2, body hostů: Pařízek Jiří 4:0, Vlach Marek 2:2, Přikryl Petr 2:2, Čapka Petr 1:3), Rudice A - Vysočany C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 3:1, Grmela Miloš ml. 2:2, Zítka Stanislav 0:4, body hostů: Bezděk Michal 2:2, Zouhar Daniel 2:2, Zouhar Miloslav 2:2, Flek Roman 1:3), Zbraslavec D - KST Blansko E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepela Vladimír 1:3, Křepela Jiří 1:3, Just Jaroslav 2:2, Petr Zdeněk 1:3, body hostů: Bednář Josef 4:0, Havlík Aleš 0:4, Zemánková Veronika 3:1, Harna Václav 4:0), Petrovice A - Křetín C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foit Miroslav 0:4, Musil Josef 0:4, Skácel Karel 1:3, Jandus Petr 3:1, body hostů: Šustr Patrik 3:1, Šos Vít 4:0, Maresch Robert 3:1, Halva Martin 2:2),
9. kolo:
Křetín C - Kunštát B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustr Patrik 0:2, Šos Vít 1:3, Maresch Robert 1:3, Halva Martin 0:4, Novotný Miloslav 1:1, body hostů: Štaud Miloš 4:0, Polák Martin 2:2, Záboj Miloš 3:1, Nejedlý Jiří 4:0), KST Blansko E - Petrovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Harna Václav 4:0, Zemánková Veronika 3:1, Skoupý Michal 1:3, Skoupý Petr 0:4, body hostů: Foit Miroslav 2:2, Musil Josef 1:3, Skácel Karel 2:2, Jandus Petr 3:1), Vysočany C - Zbraslavec D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zouhar Daniel 4:0, Zouhar Miloslav 2:1, Bezděk Michal 2:2, Ševčík Pavel st. 3:1, Zukal Aleš 1:0, body hostů: Křepela Vladimír 2:2, Křepela Jiří 0:4, Odehnal Vladimír 2:2, Petr Zdeněk 0:4), Okrouhlá A - Rudice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nahálka Vladimír 3:1, Pařízek Jiří 4:0, Vlach Marek 2:2, Přikryl Petr 2:2, body hostů: Šustáček Ondřej 3:1, Grmela Miloš st. 2:2, Grmela Miloš ml. 0:4, Zítka Stanislav 0:4), Voděrady B - Vanovice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stejskal David 0:1, Bílek Jan 2:2, Švancara Radim 3:1, Pavel František 1:3, Prokop Lubomír 1:2, body hostů: Tajovský Zbyněk 2:2, Gonšor Michal 3:1, Kubín František 3:1, Lebiš Pavel 1:3), Petrovice B - Rohozec B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalod Jiří 3:1, Pernica Jiří 0:4, Dvořáček Libor 0:4, Pavlíček Ondřej 2:2, body hostů: Matoušek Petr 3:1, Kříž Martin 4:0, Smetana Milan 2:2, Suchomel Vít 2:2),
10. kolo:
Kunštát B - Rohozec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štaud Miloš 4:0, Záboj Miloš 3:1, Nejedlý Jiří 0:3, Polák Martin 0:4, Michele David 0:1, body hostů: Matoušek Petr 2:2, Suchomel Miroslav 3:1, Kříž Martin 2:2, Suchomel Vít 2:2), Vanovice A - Petrovice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín František 1:3, Lebiš Pavel 1:3, Chlup Radek 0:4, Ševčík František 1:3, body hostů: Dvořáček Libor 1:2, Pavlíček Ondřej 4:0, Pernica Jiří 4:0, Kalod Jiří 4:0, Vintr Pavel 0:1), Rudice A - Voděrady B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 4:0, Grmela Miloš ml. 2:2, Zítka Stanislav 2:2, body hostů: Opluštil Tomáš 2:2, Prokop Lubomír 1:3, Pavel František 1:3, Stejskal David 0:4), Zbraslavec D - Okrouhlá A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Rudolf 0:4, Křepela Vladimír 1:3, Just Jaroslav 1:3, Petr Zdeněk 0:4, body hostů: Pařízek Jiří 4:0, Vlach Marek 4:0, Přikryl Petr 3:1, Tichý Radek 3:1), Petrovice A - Vysočany C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Josef 1:3, Foit Miroslav 0:4, Skácel Karel 1:3, Jandus Petr 4:0, body hostů: Bezděk Michal 3:1, Zouhar Daniel 2:2, Zouhar Miloslav 3:1, Zukal Aleš 2:2), Křetín C - KST Blansko E 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Miloslav 3:1, Šos Vít 4:0, Maresch Robert 4:0, Halva Martin 2:2, body hostů: Harna Václav 1:3, Skoupý Petr 0:4, Zemánková Veronika 1:3, Skoupý Michal 1:3),
11. kolo:
KST Blansko E - Kunštát B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlík Aleš 0:4, Skoupý Petr 0:4, Skoupý Michal 1:3, Zemánková Veronika 1:3, body hostů: Štaud Miloš 4:0, Nejedlý Jiří 4:0, Záboj Miloš 3:1, Polák Martin 3:1), Vysočany C - Křetín C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zukal Aleš 1:3, Ševčík Pavel st. 0:2, Zouhar Miloslav 3:1, Bezděk Michal 1:3, Zouhar Daniel 1:1, body hostů: Šustr Patrik 3:1, Šos Vít 3:1, Maresch Robert 3:1, Halva Martin 1:3), Okrouhlá A - Petrovice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nahálka Vladimír 3:1, Přikryl Petr 2:2, Vlach Marek 4:0, Tichý Radek 2:2, body hostů: Foit Miroslav 1:3, Hruška Luboš 0:4, Skácel Karel 2:2, Jandus Petr 2:2), Voděrady B - Zbraslavec D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavel František 2:2, Prokop Lubomír 2:2, Opluštil Tomáš 1:3, Stejskal David 1:3, body hostů: Charvát Rudolf 2:2, Jonáš Pavel 2:2, Odehnal Vladimír 4:0, Petr Zdeněk 2:2), Petrovice B - Rudice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořáček Libor 2:2, Kalod Jiří 2:2, Pernica Jiří 1:3, Pavlíček Ondřej 2:2, body hostů: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 4:0, Grmela Miloš ml. 1:3, Zítka Stanislav 0:4), Rohozec B - Vanovice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Martin 1:2, Matoušek Petr 0:3, Smetana Milan 1:3, Suchomel Miroslav 1:3, WO 0:2, body hostů: Tajovský Zbyněk 4:0, Gonšor Michal 3:0, Kubín František 2:1, Dokoupil Jiří 2:2, WO 2:0),
12. kolo:
Okrouhlá A - Vanovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Marek 3:1, Pařízek Jiří 4:0, Nahálka Vladimír 3:1, Čapka Petr 0:4, body hostů: Kubín František 1:3, Ševčík František 1:3, Gonšor Michal 3:1, Lebiš Pavel 1:3), Kunštát B - Rudice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štaud Miloš 2:2, Michele David 2:2, Záboj Miloš 2:2, Polák Martin 2:2, body hostů: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 4:0, Grmela Miloš ml. 0:4, Zítka Stanislav 0:4), Křetín C - Rohozec B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halva Martin 0:4, Maresch Robert 2:2, Šos Vít 3:1, Novotný Miloslav 2:2, body hostů: Kříž Martin 4:0, Smetana Milan 1:3, Matoušek Petr 2:2, Suchomel Vít 2:2), Vysočany C - Voděrady B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zukal Aleš 4:0, Zouhar Daniel 2:1, Zouhar Miloslav 2:0, Bezděk Michal 4:0, Žáček Roman 0:2, WO 0:1, body hostů: Stejskal David 1:3, Bílek Jan 0:4, Švancarová Veronika 0:3, Prokop Lubomír 2:2, WO 1:0), KST Blansko E - Zbraslavec D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Harna Václav 3:1, Skoupý Petr 0:4, Zemánková Veronika 3:1, Skoupý Michal 2:2, body hostů: Křepela Vladimír 2:2, Petr Zdeněk 1:3, Odehnal Vladimír 4:0, Křepela Jiří 1:3), Petrovice A - Petrovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foit Miroslav 2:2, Musil Josef 1:3, Skácel Karel 0:4, Jandus Petr 4:0, body hostů: Dvořáček Libor 2:2, Pernica Jiří 2:2, Pavlíček Ondřej 3:1, Kalod Jiří 2:2),
13. kolo:
Vanovice A - Křetín C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tajovský Zbyněk 3:1, Gonšor Michal 2:2, Kubín František 2:2, Klement Roman 4:0, body hostů: Šustr Patrik 1:3, Maresch Robert 1:3, Novotný Miloslav 3:1, Slezák Martin 0:4), Rohozec B - Rudice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Milan 2:2, Matoušek Petr 1:2, Suchomel Vít 3:1, Kříž Martin 3:1, Antonovič Josef 0:1, body hostů: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 2:2, Grmela Miloš ml. 1:3, Zítka Stanislav 0:4), Okrouhlá A - Kunštát B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pařízek Jiří 4:0, Tichý Radek 1:3, Vlach Marek 3:1, Přikryl Petr 1:3, body hostů: Bednář Jiří 0:4, Nejedlý Jiří 2:2, Štaud Miloš 2:2, Polák Martin 3:1), Petrovice B - Voděrady B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vintr Pavel 1:3, Dvořáček Libor 1:3, Pernica Jiří 1:3, Kalod Jiří 3:1, body hostů: Opluštil Tomáš 2:2, Pavel František 2:2, Švancara Radim 2:2, Prokop Lubomír 4:0), Petrovice A - Zbraslavec D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Foit Miroslav 1:3, Novohradský Pavel 1:3, Skácel Karel 1:3, Jandus Petr 4:0, body hostů: Křepela Vladimír 3:1, Charvát Rudolf 3:1, Odehnal Vladimír 3:1, Jonáš Pavel 0:3, Křepela Jiří 0:1), Vysočany C - KST Blansko E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezděk Michal 4:0, Zukal Aleš 2:2, Zouhar Miloslav 2:2, Zouhar Daniel 1:3, body hostů: Zemánková Veronika 3:1, Skoupý Michal 1:3, Harna Václav 3:1, Skoupý Petr 0:4),
14. kolo:
Kunštát B - Vanovice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štaud Miloš 3:1, Michele David 2:2, Záboj Miloš 2:2, Polák Martin 4:0, body hostů: Klement Roman 3:1, Dokoupil Jiří 1:3, Gonšor Michal 1:3, Kalas Michal 0:4), Rohozec B - Okrouhlá A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kristián Petr 1:3, Smetana Milan 0:4, Suchomel Miroslav 1:3, Suchomel Vít 3:1, body hostů: Vlach Marek 3:1, Pařízek Jiří 3:1, Přikryl Petr 3:1, Nahálka Vladimír 2:2), Křetín C - Rudice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šustr Patrik 2:2, Šos Vít 3:1, Maresch Robert 2:2, Novotný Miloslav 2:2, body hostů: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 3:1, Grmela Miloš ml. 0:4, Zítka Stanislav 0:4), Voděrady B - KST Blansko E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal David 2:2, Opluštil Tomáš 1:3, Pavel František 3:1, Prokop Lubomír 2:2, body hostů: Zemánková Veronika 4:0, Skoupý Michal 1:3, Harna Václav 3:1, Skoupý Petr 0:4), Vysočany C - Petrovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škrabal Martin 0:4, Vaněk Tomáš 0:4, Zouhar Miloslav 3:0, Zouhar Daniel 4:0, Žáček Roman 0:1, body hostů: Musil Josef 2:2, Foit Miroslav 2:2, Skácel Karel 2:2, Jandus Petr 3:1), Petrovice B - Zbraslavec D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Libor 1:3, Pavlíček Ondřej 1:3, Kalod Jiří 2:2, Vintr Pavel 1:3, body hostů: Křepela Vladimír 3:1, Charvát Rudolf 3:1, Odehnal Vladimír 4:0, Křepela Jiří 1:3),
15. kolo:
Rudice A - Vanovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 4:0, Grmela Miloš ml. 0:4, Zítka Stanislav 0:4, body hostů: Kubín František 2:2, Klement Roman 2:2, Gonšor Michal 2:2, Ševčík František 2:2), Okrouhlá A - Křetín C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Radek 3:1, Vlach Marek 4:0, Přikryl Petr 1:3, Čapka Petr 1:3, body hostů: Šustr Patrik 3:1, Novotný Miloslav 2:2, Maresch Robert 2:2, Halva Martin 0:4), Rohozec B - Kunštát B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušek Petr 3:0, Kříž Martin 3:1, Suchomel Miroslav 2:2, Suchomel Vít 2:2, Smetana Milan 0:1, body hostů: Michele David 1:3, Štaud Miloš 4:0, Polák Martin 0:4, Záboj Miloš 1:3), Zbraslavec D - Voděrady B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepela Vladimír 3:1, Křepela Jiří 0:4, Odehnal Vladimír 3:1, Petr Zdeněk 0:4, body hostů: Prokop Lubomír 2:2, Švancara Radim 4:0, Opluštil Tomáš 2:2, Pavel František 2:2), Petrovice B - Vysočany C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vintr Pavel 1:3, Dvořáček Libor 2:2, Paulík Vladimír 0:4, Kalod Jiří 1:3, body hostů: Zukal Aleš 1:1, Zouhar Daniel 3:1, Bezděk Michal 4:0, Zouhar Miloslav 3:1, Ševčík Pavel st. 1:1), Petrovice A - KST Blansko E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foit Miroslav 2:2, Musil Josef 1:3, Skácel Karel 2:2, Jandus Petr 3:1, body hostů: Harna Václav 4:0, Skoupý Michal 3:1, Skoupý Petr 1:3, Havlík Aleš 0:4),
16. kolo:
Vanovice A - Rohozec B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín František 4:0, Klement Roman 2:1, Gonšor Michal 2:2, Lebiš Pavel 2:2, WO 0:1, body hostů: Smetana Milan 2:1, Mašek Oldřich 0:4, Antonovič Josef 0:4, Matoušek Petr 3:1, WO 1:0), Kunštát B - Křetín C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záboj Miloš 2:2, Michele David 2:2, Štaud Miloš 3:1, Polák Martin 0:4, body hostů: Šustr Patrik 1:3, Novotný Miloslav 4:0, Maresch Robert 2:2, Halva Martin 2:2), Rudice A - Okrouhlá A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šustáček Ondřej 4:0, Grmela Miloš st. 4:0, Grmela Miloš ml. 0:4, Zítka Stanislav 1:3, body hostů: Vlach Marek 2:2, Přikryl Petr 1:3, Tichý Radek 2:2, Čapka Petr st. 2:2), Voděrady B - Petrovice A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Prokop Lubomír 1:2, Opluštil Tomáš 0:3, Švancara Radim 2:1, Stejskal David 1:2, WO 5:0, body hostů: Foit Miroslav 2:2, Skácel Karel 3:1, Jandus Petr 3:1, WO 0:5), KST Blansko E - Petrovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zemánková Veronika 2:2, Skoupý Michal 2:2, Harna Václav 4:0, Havlík Aleš 0:4, body hostů: Pavlíček Ondřej 1:3, Paulík Vladimír 2:2, Dvořáček Libor 3:1, Kalod Jiří 2:2), Zbraslavec D - Vysočany C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křepela Vladimír 2:2, Charvát Rudolf 2:2, Odehnal Vladimír 0:2, Křepela Jiří 1:3, Petr Zdeněk 0:2, body hostů: Zouhar Miloslav 2:2, Bezděk Michal 3:1, Zouhar Daniel 3:1, Ševčík Pavel st. 3:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline