Výsledky do novin
1. liga mužů
1. kolo:
SKST Mart Hodonín - TJ Ostrava KST B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hasil Tomáš 0:3, Mikeska Jaroslav 0:1, Lapčík Ondřej 2:1, Zajíc Miroslav 2:1, Hromek Filip 0:2, body hostů: Liška Libor 2:1, Karásek Karel 1:2, Holaň Pavel 2:1, Klos Patrik 3:0), TTC Siko Orlová - SKST Baník Havířov B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlík Tibor 2:2, Wawrosz Pavel 1:2, Sikora Filip 1:2, Korbel Richard 4:0, body hostů: Karabec Ivan 3:1, Rozínek Vojtěch 1:3, Lokaj Roman 1:2, Mikolašík Michal 1:2), KST Cheb - DTJ Hradec Králové B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žaloudík Jan 1:3, Hobl Lukáš 2:1, Polák Michal 1:2, Gavlas Petr 2:2, body hostů: Šlapák Miloš 2:2, Foff Lukáš 3:1, Bittner Michal 1:2, Lučan Martin 2:1), TTC Litoměřice - SK US Steinerová Choceň 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 0:4, Lev Lukáš 3:1, Hervert Josef 1:3, Pinka Jan 3:1, body hostů: Štrof Vojtěch 3:1, Přistál Tomáš 3:1, Čopián Ondřej 1:3, Gregořica Radek 2:2), AC Sparta Praha - TJ Sokol Borová 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štepka Miroslav 1:3, Strejc Filip 3:1, Černota Filip 1:2, Zlámal Jaromír 4:0, body hostů: Kadlček Michal 3:1, Kanta František 1:3, Marek David 2:2, Janča Miroslav 0:3), SF SKK EL Niňo Praha C - TTC Moravská Slavia Brno 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwarzer Antonín 2:0, Málek Tomáš 2:0, Valenta Jan 2:0, Obešlo Marek 2:0, body hostů: Handl Petr 0:2, Žoldoš Petr 0:2, Šmerda Marek 0:2, Vybíral Marek 0:2),
2. kolo:
SKST Mart Hodonín - SKST Baník Havířov B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhel Richard 0:3, Hromek Filip 0:2, Mikeska Jaroslav 0:3, Lapčík Ondřej 2:1, body hostů: Karabec Ivan 3:0, Rozínek Vojtěch 3:0, Lokaj Roman 2:1, Boháč Jan 1:1), TTC Siko Orlová - TJ Ostrava KST B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wawrosz Pavel 0:2, Revay Radomír 0:2, Sikora Filip 0:3, Korbel Richard 1:1, body hostů: Liška Libor 3:0, Holaň Pavel 2:0, Karásek Karel 1:1, Klos Patrik 2:0), KST Cheb - SK US Steinerová Choceň 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žaloudík Jan 1:2, Hobl Lukáš 1:2, Polák Michal 1:2, Gavlas Petr 1:3, body hostů: Štrof Vojtěch 4:0, Přistál Tomáš 3:0, Čopián Ondřej 1:2, Gregořica Radek 1:2), TTC Litoměřice - DTJ Hradec Králové B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lev Lukáš 2:2, Tschakert Tomáš 2:1, Hervert Josef 0:3, Pinka Jan 1:3, body hostů: Šlapák Miloš 3:1, Foff Lukáš 4:0, Bittner Michal 1:2, Lučan Martin 1:2), AC Sparta Praha - TTC Moravská Slavia Brno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štepka Miroslav 2:2, Strejc Filip 1:3, Černota Filip 2:2, Zlámal Jaromír 3:1, body hostů: Handl Petr 2:2, Žoldoš Petr 2:2, Vybíral Marek 1:3, Šmerda Marek 3:1), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Sokol Borová 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwarzer Antonín 2:2, Málek Tomáš 2:2, Valenta Jan 0:1, Obešlo Marek 4:0, WO 0:3, body hostů: Kadlček Michal 1:2, Kanta František 1:2, Marek David 3:1, Janča Miroslav 0:3, WO 3:0),
3. kolo:
TJ Sokol Borová - SKST Mart Hodonín 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek David 2:0, Kanta František 2:0, Janča Miroslav 2:0, Kadlček Michal 2:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 0:2, Lapčík Ondřej 0:2, Hromek Filip 0:2, Mikeska Jaroslav 0:2), TTC Moravská Slavia Brno - TTC Siko Orlová 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žoldoš Petr 2:2, Skála Radek 2:2, Šmerda Marek 1:3, Handl Petr 3:1, body hostů: Korbel Richard 3:1, Pavlík Tibor 4:0, Wawrosz Pavel 1:3, Revay Radomír 0:4), DTJ Hradec Králové B - AC Sparta Praha 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlapák Miloš 2:2, Lučan Martin 0:4, Bittner Michal 1:2, Foff Lukáš 3:1, body hostů: Zlámal Jaromír 4:0, Štepka Miroslav 2:2, Strejc Filip 2:2, Černota Filip 1:2), SK US Steinerová Choceň - SF SKK EL Niňo Praha C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 1:3, Bělohlávek Dominik 1:3, Čopián Ondřej 1:2, Štrof Vojtěch 3:1, body hostů: Obešlo Marek 3:1, Schwarzer Antonín 1:3, Málek Tomáš 4:0, Dusík Stanislav 1:2), TJ Ostrava KST B - KST Cheb 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Onderka František 2:0, Klos Patrik 2:0, Liška Libor 2:1, Holaň Pavel 3:0, body hostů: Hobl Lukáš 1:2, Gavlas Petr 0:3, Žaloudík Jan 0:2, Březovský Petr 0:2), SKST Baník Havířov B - TTC Litoměřice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozínek Vojtěch 3:0, Škopec Oliver 0:2, Lokaj Roman 3:0, Karabec Ivan 3:0, body hostů: Pinka Jan 1:2, Lev Lukáš 1:2, Tschakert Tomáš 0:3, Hervert Josef 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Borová - TTC Siko Orlová 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlček Michal 3:0, Marek David 2:1, Janča Miroslav 1:2, Kanta František 3:1, body hostů: Korbel Richard 0:4, Pavlík Tibor 3:0, Wawrosz Pavel 1:2, Revay Radomír 0:3), TTC Moravská Slavia Brno - SKST Mart Hodonín 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Ivo 2:0, Skála Radek 1:1, Šmerda Marek 2:1, Handl Petr 3:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 2:1, Lapčík Ondřej 0:3, Mikeska Jaroslav 0:2, Hromek Filip 0:2), DTJ Hradec Králové B - SF SKK EL Niňo Praha C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlapák Miloš 2:2, Bittner Michal 1:3, Lučan Martin 0:3, Foff Lukáš 3:1, body hostů: Obešlo Marek 4:0, Schwarzer Antonín 2:2, Málek Tomáš 2:2, Dusík Stanislav 1:2), SK US Steinerová Choceň - AC Sparta Praha 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 1:3, Čopián Ondřej 3:1, Bělohlávek Dominik 2:2, Štrof Vojtěch 3:1, body hostů: Zlámal Jaromír 4:0, Štepka Miroslav 1:3, Strejc Filip 1:3, Černota Filip 1:3), TJ Ostrava KST B - TTC Litoměřice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karásek Karel 0:1, Klos Patrik 2:0, Holaň Pavel 3:0, Liška Libor 2:0, WO 1:0, body hostů: Pinka Jan 1:2, Lev Lukáš 0:2, Hervert Josef 0:2, Tschakert Tomáš 0:1, WO 0:1), SKST Baník Havířov B - KST Cheb 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozínek Vojtěch 2:0, Škopec Oliver 1:1, Lokaj Roman 3:0, Karabec Ivan 3:0, body hostů: Hobl Lukáš 1:2, Gavlas Petr 0:3, Žaloudík Jan 0:2, Březovský Petr 0:2),
5. kolo:
AC Sparta Praha - SF SKK EL Niňo Praha C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strejc Filip 1:2, Černota Filip 0:2, Štepka Miroslav 1:2, Zlámal Jaromír 2:1, WO 0:1, body hostů: Obešlo Marek 3:0, Schwarzer Antonín 2:1, Málek Tomáš 2:1, Průša David 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Borová - TTC Moravská Slavia Brno 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kanta František 3:0, Kadlček Michal 2:1, Janča Miroslav 1:2, Marek David 3:0, body hostů: Handl Petr 1:2, Žoldoš Petr 2:1, Šmerda Marek 0:3, Skála Radek 0:3), DTJ Hradec Králové B - SK US Steinerová Choceň 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlapák Miloš 3:1, Bárta Daniel 1:3, Bittner Michal 1:3, Foff Lukáš 3:1, body hostů: Štrof Vojtěch 3:1, Přistál Tomáš 3:1, Gregořica Radek 0:4, Čopián Ondřej 2:2), TJ Ostrava KST B - SKST Baník Havířov B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koldas Tomáš 1:2, Klos Patrik 3:0, Holaň Pavel 1:2, Liška Libor 3:1, body hostů: Karabec Ivan 2:2, Rozínek Vojtěch 0:3, Mikolašík Michal 3:0, Lokaj Roman 0:3), KST Cheb - TTC Litoměřice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gavlas Petr 1:3, Žaloudík Jan 2:2, Hobl Lukáš 2:1, Polák Michal 4:0, body hostů: Pinka Jan 3:1, Lev Lukáš 2:2, Tschakert Tomáš 1:3, Hervert Josef 0:3), SKST Mart Hodonín - TTC Siko Orlová 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák David 0:3, Mikeska Jaroslav 0:3, Lapčík Ondřej 1:2, Tymofieiev Oleksandr 3:0, body hostů: Korbel Richard 3:0, Pavlík Tibor 2:1, Wawrosz Pavel 1:2, Pisarczyk Tomek 2:1),
6. kolo:
SKST Mart Hodonín - KST Cheb 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hasil Tomáš 1:1, Tymofieiev Oleksandr 3:0, Lapčík Ondřej 2:1, Zajíc Miroslav 3:0, WO 0:1, body hostů: Hobl Lukáš 2:1, Žaloudík Jan 0:3, Gavlas Petr 0:2, Březovský Petr 0:3, WO 1:0), TTC Siko Orlová - TTC Litoměřice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Richard 2:1, Revay Radomír 0:2, Pisarczyk Tomek 2:1, Pavlík Tibor 4:0, Wawrosz Pavel 1:0, body hostů: Pinka Jan 2:2, Lev Lukáš 2:1, Tschakert Tomáš 0:3, Hervert Josef 0:3), AC Sparta Praha - TJ Ostrava KST B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strejc Filip 1:3, Černota Filip 0:3, Štepka Miroslav 2:1, Zlámal Jaromír 2:2, body hostů: Liška Libor 3:1, Holaň Pavel 4:0, Klos Patrik 1:2, Karásek Karel 1:2), SF SKK EL Niňo Praha C - SKST Baník Havířov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwarzer Antonín 2:1, Obešlo Marek 3:0, Málek Tomáš 2:1, Dusík Stanislav 1:2, body hostů: Rozínek Vojtěch 2:1, Boháč Jan 0:3, Škopec Oliver 1:2, Lokaj Roman 1:2), TJ Sokol Borová - DTJ Hradec Králové B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlček Michal 3:0, Marek David 2:0, Janča Miroslav 1:2, Kanta František 3:0, body hostů: Foff Lukáš 1:2, Šlapák Miloš 0:3, Bittner Michal 1:2, Lučan Martin 0:2), TTC Moravská Slavia Brno - SK US Steinerová Choceň 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Ivo 0:4, Žoldoš Petr 2:2, Šmerda Marek 2:2, Handl Petr 4:0, body hostů: Štrof Vojtěch 2:2, Přistál Tomáš 3:1, Čopián Ondřej 2:2, Gregořica Radek 1:3),
7. kolo:
SKST Mart Hodonín - TTC Litoměřice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tymofieiev Oleksandr 4:0, Mikeska Jaroslav 0:3, Lapčík Ondřej 1:2, Zajíc Miroslav 3:1, body hostů: Pinka Jan 1:3, Lev Lukáš 3:1, Tschakert Tomáš 1:2, Hervert Josef 1:2), TTC Siko Orlová - KST Cheb 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Revay Radomír 1:1, Pisarczyk Tomek 1:1, Pavlík Tibor 3:0, Korbel Richard 3:0, body hostů: Hobl Lukáš 2:1, Žaloudík Jan 0:3, Gavlas Petr 0:2, Březovský Petr 0:2), AC Sparta Praha - SKST Baník Havířov B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štepka Miroslav 1:1, Černota Filip 0:2, Strejc Filip 2:1, Zlámal Jaromír 2:0, WO 4:0, body hostů: Rozínek Vojtěch 1:2, Boháč Jan 1:2, Škopec Oliver 2:1, WO 0:4), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Ostrava KST B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Málek Tomáš 1:1, Dusík Stanislav 2:1, Schwarzer Antonín 2:1, Obešlo Marek 2:1, WO 2:0, body hostů: Liška Libor 0:4, Klos Patrik 2:1, Holaň Pavel 2:1, Karásek Karel 0:1, WO 0:2), TJ Sokol Borová - SK US Steinerová Choceň 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlček Michal 3:1, Kanta František 2:1, Janča Miroslav 1:2, Marek David 4:0, body hostů: Štrof Vojtěch 2:2, Přistál Tomáš 2:2, Čopián Ondřej 0:3, Bělohlávek Dominik 0:3), TTC Moravská Slavia Brno - DTJ Hradec Králové B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žoldoš Petr 3:0, Sigmund Ivo 1:2, Šmerda Marek 1:2, Handl Petr 4:0, body hostů: Šlapák Miloš 2:2, Foff Lukáš 2:1, Bittner Michal 0:3, Lučan Martin 0:3),
8. kolo:
DTJ Hradec Králové B - SKST Mart Hodonín 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bittner Michal 1:1, Šlapák Miloš 1:1, Foff Lukáš 3:0, Lučan Martin 1:2, WO 4:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 2:2, Růžička Filip 1:2, Mikeska Jaroslav 1:2, WO 0:4), SK US Steinerová Choceň - TTC Siko Orlová 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrof Vojtěch 2:0, Přistál Tomáš 2:0, Bělohlávek Dominik 1:2, Čopián Ondřej 1:2, WO 2:0, body hostů: Korbel Richard 1:2, Pavlík Tibor 2:1, Pisarczyk Tomek 0:3, Revay Radomír 1:0, WO 0:2), TJ Ostrava KST B - TJ Sokol Borová 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Libor 3:1, Klos Patrik 3:1, Holaň Pavel 2:2, Karásek Karel 0:1, Onderka František 1:2, body hostů: Marek David 1:3, Kadlček Michal 3:1, Kanta František 2:2, Janča Miroslav 1:3), SKST Baník Havířov B - TTC Moravská Slavia Brno 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikolašík Michal 2:1, Lokaj Roman 1:2, Rozínek Vojtěch 2:1, Karabec Ivan 4:0, body hostů: Handl Petr 3:1, Skála Radek 1:2, Sigmund Ivo 0:3, Štofka Filip 0:3), KST Cheb - AC Sparta Praha 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Březovský Petr 0:3, Žaloudík Jan 1:2, Hobl Lukáš 2:1, Gavlas Petr 1:3, body hostů: Strejc Filip 3:1, Černota Filip 2:1, Zlámal Jaromír 2:1, Štepka Miroslav 2:1), TTC Litoměřice - SF SKK EL Niňo Praha C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lev Lukáš 2:2, Tschakert Tomáš 1:3, Hervert Josef 1:2, Pinka Jan 2:2, body hostů: Obešlo Marek 4:0, Schwarzer Antonín 1:3, Málek Tomáš 4:0, Dusík Stanislav 0:3),
9. kolo:
DTJ Hradec Králové B - TTC Siko Orlová 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlapák Miloš 1:3, Lučan Martin 2:2, Bittner Michal 1:3, Foff Lukáš 3:1, body hostů: Korbel Richard 2:2, Pavlík Tibor 4:0, Pisarczyk Tomek 1:3, Revay Radomír 2:2), SK US Steinerová Choceň - SKST Mart Hodonín 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Přistál Tomáš 1:0, Štrof Vojtěch 2:0, Čopián Ondřej 3:0, Gregořica Radek 1:0, WO 3:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 0:3, Růžička Filip 0:2, Mikeska Jaroslav 0:2, WO 0:3), TJ Ostrava KST B - TTC Moravská Slavia Brno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinko Tomáš 1:3, Klos Patrik 3:1, Koldas Tomáš 2:2, Liška Libor 3:1, body hostů: Handl Petr 4:0, Sigmund Ivo 2:2, Skála Radek 1:3, Štofka Filip 0:4), SKST Baník Havířov B - TJ Sokol Borová 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikolašík Michal 1:3, Lokaj Roman 0:4, Rozínek Vojtěch 1:2, Karabec Ivan 3:1, body hostů: Kadlček Michal 3:1, Marek David 3:1, Kanta František 3:1, Janča Miroslav 1:2), KST Cheb - SF SKK EL Niňo Praha C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Březovský Petr 0:3, Žaloudík Jan 1:1, Hobl Lukáš 1:2, Gavlas Petr 0:2, WO 1:0, body hostů: Obešlo Marek 3:0, Schwarzer Antonín 0:2, Málek Tomáš 3:0, Průša David 2:0, WO 0:1), TTC Litoměřice - AC Sparta Praha 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lev Lukáš 0:2, Tschakert Tomáš 0:2, Hervert Josef 0:3, Pinka Jan 1:2, body hostů: Zlámal Jaromír 3:0, Štepka Miroslav 3:0, Černota Filip 1:1, Strejc Filip 2:0),
10. kolo:
AC Sparta Praha - SKST Mart Hodonín 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štepka Miroslav 3:1, Strejc Filip 1:2, Černota Filip 1:2, Zlámal Jaromír 4:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 3:1, Lapčík Ondřej 0:4, Didukh Viktor 1:2, Mikeska Jaroslav 1:2), SF SKK EL Niňo Praha C - TTC Siko Orlová 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schwarzer Antonín 2:1, Dusík Stanislav 1:2, Průša David 0:3, Málek Tomáš 3:0, WO 4:0, body hostů: Korbel Richard 3:1, Pavlík Tibor 2:2, Pisarczyk Tomek 1:3, WO 0:4), TJ Sokol Borová - KST Cheb 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek David 2:0, Kanta František 2:0, Janča Miroslav 1:1, Kadlček Michal 3:0, WO 0:1, body hostů: Hobl Lukáš 0:2, Žaloudík Jan 0:3, Gavlas Petr 1:1, Březovský Petr 0:2, WO 1:0), TTC Moravská Slavia Brno - TTC Litoměřice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Ivo 1:1, Žoldoš Petr 2:0, Šmerda Marek 3:0, Handl Petr 3:0, body hostů: Pinka Jan 1:2, Lev Lukáš 0:3, Tschakert Tomáš 0:2, Hervert Josef 0:2), DTJ Hradec Králové B - TJ Ostrava KST B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foff Lukáš 3:1, Bittner Michal 1:3, Lučan Martin 1:2, Šlapák Miloš 1:3, body hostů: Holaň Pavel 2:2, Liška Libor 3:1, Koldas Tomáš 3:1, Martinko Tomáš 1:2), SK US Steinerová Choceň - SKST Baník Havířov B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čopián Ondřej 0:2, Štrof Vojtěch 3:0, Přistál Tomáš 2:0, Bělohlávek Dominik 0:2, WO 4:0, body hostů: Mikolašík Michal 2:1, Lokaj Roman 1:2, Medvecký Ján 1:2, WO 0:4),
11. kolo:
AC Sparta Praha - TTC Siko Orlová 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štepka Miroslav 2:0, Strejc Filip 0:2, Černota Filip 2:1, Zlámal Jaromír 2:0, WO 4:0, body hostů: Korbel Richard 2:1, Pavlík Tibor 1:2, Pisarczyk Tomek 0:3, WO 0:4), SF SKK EL Niňo Praha C - SKST Mart Hodonín 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Jan 4:0, Dusík Stanislav 0:4, Schwarzer Antonín 2:2, WO 0:3, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 2:1, Lapčík Ondřej 2:1, Mikeska Jaroslav 1:2, Didukh Viktor 1:2, WO 3:0), TJ Sokol Borová - TTC Litoměřice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek David 2:0, Kanta František 2:0, Janča Miroslav 2:0, Kadlček Michal 1:0, WO 1:0, body hostů: Pinka Jan 0:2, Lev Lukáš 0:2, Tschakert Tomáš 0:1, Hervert Josef 0:2, WO 0:1), TTC Moravská Slavia Brno - KST Cheb 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Ivo 1:2, Žoldoš Petr 1:2, Šmerda Marek 3:0, Handl Petr 3:0, body hostů: Hobl Lukáš 2:1, Gavlas Petr 1:2, Žaloudík Jan 1:2, Březovský Petr 0:3), DTJ Hradec Králové B - SKST Baník Havířov B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlapák Miloš 2:1, Bittner Michal 1:2, Bárta Daniel 1:2, Foff Lukáš 4:0, body hostů: Rozínek Vojtěch 2:2, Mikolašík Michal 1:2, Lokaj Roman 1:2, Medvecký Ján 1:2), SK US Steinerová Choceň - TJ Ostrava KST B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 3:0, Čopián Ondřej 2:1, Bělohlávek Dominik 2:1, Štrof Vojtěch 2:1, body hostů: Liška Libor 1:2, Klos Patrik 1:2, Holaň Pavel 0:3, Martinko Tomáš 1:2),
12. kolo:
SKST Mart Hodonín - AC Sparta Praha 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jaroslav 0:3, Gráf Jiří 1:2, Lapčík Ondřej 0:3, Tymofieiev Oleksandr 3:1, body hostů: Zlámal Jaromír 4:0, Štepka Miroslav 2:1, Strejc Filip 2:1, Černota Filip 1:2), TTC Siko Orlová - SF SKK EL Niňo Praha C 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavlík Tibor 0:2, Korbel Richard 0:2, Pisarczyk Tomek 0:3, Wawrosz Pavel 0:3, WO 4:0, body hostů: Obešlo Marek 4:0, Valenta Jan 3:0, Málek Tomáš 3:0, WO 0:4), KST Cheb - TJ Sokol Borová 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gavlas Petr 0:2, Žaloudík Jan 0:2, Hobl Lukáš 1:2, Polák Michal 1:2, body hostů: Kadlček Michal 3:0, Marek David 3:0, Kanta František 0:2, Janča Miroslav 2:0), TTC Litoměřice - TTC Moravská Slavia Brno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lev Lukáš 2:2, Tschakert Tomáš 3:1, Hervert Josef 0:4, Pinka Jan 3:1, body hostů: Handl Petr 4:0, Skála Radek 1:3, Žoldoš Petr 2:2, Šmerda Marek 1:3), TJ Ostrava KST B - DTJ Hradec Králové B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holaň Pavel 2:0, Klos Patrik 2:0, Koldas Tomáš 2:1, Liška Libor 2:1, body hostů: Šlapák Miloš 0:3, Foff Lukáš 1:2, Bittner Michal 1:1, Lučan Martin 0:2), SKST Baník Havířov B - SK US Steinerová Choceň 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lokaj Roman 1:1, Mikolašík Michal 0:2, Rozínek Vojtěch 0:2, WO 0:4, body hostů: Štrof Vojtěch 2:0, Přistál Tomáš 1:0, Čopián Ondřej 1:1, Bělohlávek Dominik 1:0, WO 4:0),
13. kolo:
TTC Siko Orlová - AC Sparta Praha 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Richard 3:1, Pisarczyk Tomek 1:2, Heuman Ivan 1:2, Pavlík Tibor 3:0, WO 1:0, body hostů: Zlámal Jaromír 2:1, Štepka Miroslav 2:2, Strejc Filip 0:3, Černota Filip 1:2, WO 0:1), SKST Mart Hodonín - SF SKK EL Niňo Praha C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jaroslav 0:3, Gráf Jiří 1:1, Tymofieiev Oleksandr 1:2, Lapčík Ondřej 0:3, WO 3:0, body hostů: Obešlo Marek 3:1, Valenta Jan 3:1, Málek Tomáš 3:0, WO 0:3), TTC Litoměřice - TJ Sokol Borová 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 0:2, Hervert Josef 0:2, Lev Lukáš 0:3, Pinka Jan 1:2, body hostů: Kadlček Michal 3:0, Marek David 3:0, Kanta František 2:0, Janča Miroslav 1:1), KST Cheb - TTC Moravská Slavia Brno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žaloudík Jan 2:2, Gavlas Petr 2:1, Hobl Lukáš 2:2, Polák Michal 3:1, WO 0:1, body hostů: Handl Petr 2:2, Skála Radek 1:3, Žoldoš Petr 2:2, Šmerda Marek 1:2, WO 1:0), SKST Baník Havířov B - DTJ Hradec Králové B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikolašík Michal 2:0, Rozínek Vojtěch 2:0, Lokaj Roman 2:1, Karabec Ivan 3:0, body hostů: Foff Lukáš 0:3, Šlapák Miloš 0:3, Bittner Michal 1:1, Lučan Martin 0:2), TJ Ostrava KST B - SK US Steinerová Choceň 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Onderka František 0:2, Holaň Pavel 0:2, Klos Patrik 2:1, Liška Libor 0:3, body hostů: Štrof Vojtěch 3:0, Přistál Tomáš 2:1, Čopián Ondřej 1:1, Bělohlávek Dominik 2:0),
14. kolo:
TJ Ostrava KST B - SKST Mart Hodonín 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liška Libor 3:1, Koldas Tomáš 0:2, Klos Patrik 2:1, Martinko Tomáš 1:3, Holaň Pavel 2:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 2:2, Lapčík Ondřej 2:2, Didukh Viktor 2:2, Mikeska Jaroslav 1:2), SKST Baník Havířov B - TTC Siko Orlová 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikolašík Michal 1:1, Rozínek Vojtěch 2:0, Lokaj Roman 2:0, Karabec Ivan 2:0, WO 1:1, body hostů: Korbel Richard 1:1, Wawrosz Pavel 0:2, Sikora Filip 0:2, Heuman Ivan 0:2, WO 1:1), DTJ Hradec Králové B - KST Cheb 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bittner Michal 2:0, Šlapák Miloš 2:0, Lučan Martin 1:2, Foff Lukáš 3:0, body hostů: Hobl Lukáš 1:2, Žaloudík Jan 1:2, Gavlas Petr 0:2, Březovský Petr 0:2), SK US Steinerová Choceň - TTC Litoměřice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přistál Tomáš 2:0, Čopián Ondřej 0:1, Štrof Vojtěch 3:0, Bělohlávek Dominik 2:0, Gregořica Radek 1:0, body hostů: Pinka Jan 0:3, Lev Lukáš 1:1, Tschakert Tomáš 0:2, Hervert Josef 0:2), TJ Sokol Borová - AC Sparta Praha 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janča Miroslav 0:1, Kanta František 2:0, Marek David 2:1, Kadlček Michal 2:0, WO 3:0, body hostů: Zlámal Jaromír 2:1, Strejc Filip 0:3, Štepka Miroslav 0:2, WO 0:3), TTC Moravská Slavia Brno - SF SKK EL Niňo Praha C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sigmund Ivo 0:4, Šmerda Marek 1:2, Žoldoš Petr 2:1, Handl Petr 3:1, body hostů: Obešlo Marek 2:2, Valenta Jan 1:3, Průša David 2:1, Málek Tomáš 3:0),
15. kolo:
SKST Baník Havířov B - SKST Mart Hodonín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozínek Vojtěch 2:1, Mikolašík Michal 2:1, Lokaj Roman 1:2, Karabec Ivan 3:0, WO 1:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 3:1, Lapčík Ondřej 0:2, Didukh Viktor 1:2, Mikeska Jaroslav 0:3, WO 0:1), TJ Ostrava KST B - TTC Siko Orlová 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klos Patrik 2:0, Holaň Pavel 1:1, Karásek Karel 1:1, Liška Libor 1:1, WO 4:0, body hostů: Korbel Richard 1:2, Pisarczyk Tomek 2:1, Revay Radomír 0:2, WO 0:4), SK US Steinerová Choceň - KST Cheb 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gregořica Radek 1:1, Přistál Tomáš 2:0, Bělohlávek Dominik 1:2, Štrof Vojtěch 2:0, WO 3:0, body hostů: Hobl Lukáš 1:2, Gavlas Petr 1:2, Žaloudík Jan 1:2, WO 0:3), DTJ Hradec Králové B - TTC Litoměřice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlapák Miloš 2:1, Bittner Michal 2:1, Lučan Martin 2:1, Foff Lukáš 3:1, body hostů: Pinka Jan 1:3, Lev Lukáš 3:0, Tschakert Tomáš 0:3, Hervert Josef 0:3), TTC Moravská Slavia Brno - AC Sparta Praha 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šmerda Marek 2:1, Sigmund Ivo 1:1, Žoldoš Petr 1:2, Handl Petr 2:1, WO 4:0, body hostů: Zlámal Jaromír 3:1, Strejc Filip 0:4, Štepka Miroslav 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Borová - SF SKK EL Niňo Praha C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kanta František 4:0, Marek David 1:2, Janča Miroslav 0:3, Kadlček Michal 4:0, body hostů: Málek Tomáš 2:2, Obešlo Marek 1:3, Průša David 1:2, Valenta Jan 1:2),
16. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha C - AC Sparta Praha 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Málek Tomáš 4:0, Šálený David 0:3, Průša David 2:1, Obešlo Marek 3:1, body hostů: Zlámal Jaromír 2:2, Černota Filip 1:3, Štepka Miroslav 1:2, Strejc Filip 1:2), TTC Moravská Slavia Brno - TJ Sokol Borová 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkapoul Petr 1:3, Žoldoš Petr 3:1, Šmerda Marek 1:3, Handl Petr 3:1, body hostů: Kadlček Michal 2:2, Marek David 3:1, Kanta František 3:1, Janča Miroslav 0:4), DTJ Hradec Králové B - SK US Steinerová Choceň 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlapák Miloš 1:3, Lučan Martin 0:3, Bárta Daniel 1:2, Foff Lukáš 3:1, body hostů: Přistál Tomáš 3:1, Štrof Vojtěch 3:1, Bělohlávek Dominik 2:1, Čopián Ondřej 1:2), SKST Baník Havířov B - TJ Ostrava KST B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lokaj Roman 2:2, Rozínek Vojtěch 1:3, Gorecki Jan 2:2, Karabec Ivan 3:1, body hostů: Klos Patrik 2:2, Liška Libor 2:2, Holaň Pavel 4:0, Plachta Jakub 0:4), TTC Litoměřice - KST Cheb 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lev Lukáš 2:2, Tschakert Tomáš 1:3, Hervert Josef 0:3, Pinka Jan 4:0, body hostů: Polák Michal 3:1, Žaloudík Jan 2:2, Hobl Lukáš 3:1, Gavlas Petr 0:3), TTC Siko Orlová - SKST Mart Hodonín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Richard 2:2, Wawrosz Pavel 1:3, Pisarczyk Tomek 0:4, Pavlík Tibor 4:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 3:1, Zajíc Miroslav 2:0, Gráf Jiří 1:3, Didukh Viktor 3:1, Lapčík Ondřej 0:2),
17. kolo:
SKST Mart Hodonín - TJ Sokol Borová 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Filip 0:2, Lapčík Ondřej 0:2, Broiakovskyi Vsevolod 1:2, Tymofieiev Oleksandr 1:2, body hostů: Marek David 3:0, Kanta František 2:1, Kadlček Michal 2:0, Janča Miroslav 1:1), TTC Siko Orlová - TTC Moravská Slavia Brno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Richard 3:1, Revay Radomír 0:2, Pisarczyk Tomek 1:3, Pavlík Tibor 3:1, Wawrosz Pavel 1:1, body hostů: Handl Petr 3:1, Žoldoš Petr 3:1, Šmerda Marek 1:3, Sigmund Ivo 1:3), AC Sparta Praha - DTJ Hradec Králové B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juklík Tomáš 0:3, Štepka Miroslav 0:2, Černota Filip 0:3, Zlámal Jaromír 2:1, body hostů: Foff Lukáš 3:0, Šlapák Miloš 3:0, Bittner Michal 2:1, Lučan Martin 1:1), SF SKK EL Niňo Praha C - SK US Steinerová Choceň 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Málek Tomáš 3:1, Plachý Josef ml. 1:2, Valenta Jan 2:1, Obešlo Marek 3:1, body hostů: Štrof Vojtěch 3:1, Přistál Tomáš 1:3, Bělohlávek Dominik 0:3, Čopián Ondřej 1:2), KST Cheb - TJ Ostrava KST B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gavlas Petr 2:1, Žaloudík Jan 0:3, Hobl Lukáš 1:2, Polák Michal 0:3, body hostů: Liška Libor 2:1, Holaň Pavel 2:1, Klos Patrik 3:0, Karásek Karel 2:1), TTC Litoměřice - SKST Baník Havířov B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lev Lukáš 2:2, Tschakert Tomáš 1:3, Hervert Josef 0:4, Pinka Jan 3:1, body hostů: Karabec Ivan 3:1, Mikolašík Michal 2:2, Rozínek Vojtěch 2:2, Lokaj Roman 3:1),
18. kolo:
TTC Siko Orlová - TJ Sokol Borová 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pisarczyk Tomek 0:4, Revay Radomír 1:3, Korbel Richard 2:1, Pavlík Tibor 3:1, body hostů: Marek David 3:1, Kanta František 2:2, Kadlček Michal 3:1, Kowal René 1:2), SKST Mart Hodonín - TTC Moravská Slavia Brno 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tymofieiev Oleksandr 1:1, Lapčík Ondřej 2:0, Broiakovskyi Vsevolod 2:0, Zajíc Miroslav 2:0, WO 2:0, body hostů: Handl Petr 0:2, Žoldoš Petr 0:2, Skála Radek 0:2, Šmerda Marek 1:1, WO 0:2), SF SKK EL Niňo Praha C - DTJ Hradec Králové B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Valenta Jan 3:0, Málek Tomáš 2:1, Obešlo Marek 4:0, WO 0:4, body hostů: Foff Lukáš 0:3, Bittner Michal 0:3, Lučan Martin 0:2, Šlapák Miloš 1:1, WO 4:0), AC Sparta Praha - SK US Steinerová Choceň 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štepka Miroslav 1:2, Černota Filip 0:3, Bartošek Vít 0:3, Zlámal Jaromír 3:0, body hostů: Přistál Tomáš 3:0, Štrof Vojtěch 2:1, Čopián Ondřej 2:1, Bělohlávek Dominik 1:2), TTC Litoměřice - TJ Ostrava KST B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lev Lukáš 0:2, Tschakert Tomáš 0:2, Hervert Josef 0:3, Pinka Jan 0:1, WO 1:0, body hostů: Liška Libor 3:0, Klos Patrik 2:0, Holaň Pavel 2:0, Karásek Karel 1:0, WO 0:1), KST Cheb - SKST Baník Havířov B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gavlas Petr 1:2, Žaloudík Jan 0:3, Polák Michal 1:2, Hobl Lukáš 2:2, body hostů: Karabec Ivan 4:0, Mikolašík Michal 2:1, Rozínek Vojtěch 1:2, Lokaj Roman 2:1),
19. kolo:
KST Cheb - SKST Mart Hodonín 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gavlas Petr 0:2, Březovský Petr 0:2, Polák Michal 1:2, Hobl Lukáš 1:2, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 3:0, Didukh Viktor 3:0, Lapčík Ondřej 1:1, Zajíc Miroslav 1:1), TTC Litoměřice - TTC Siko Orlová 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lev Lukáš 3:1, Tschakert Tomáš 1:3, Hervert Josef 0:3, Pinka Jan 3:1, body hostů: Pavlík Tibor 4:0, Korbel Richard 2:2, Wawrosz Pavel 2:2, Pisarczyk Tomek 0:3), TJ Ostrava KST B - AC Sparta Praha 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Onderka František 2:2, Plachta Jakub 1:3, Klos Patrik 4:0, Liška Libor 1:3, body hostů: Černota Filip 2:2, Strejc Filip 0:4, Štepka Miroslav 3:1, Zlámal Jaromír 3:1), SKST Baník Havířov B - SF SKK EL Niňo Praha C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikolašík Michal 0:2, Škopec Oliver 0:2, Rozínek Vojtěch 1:2, Gorecki Jan 0:2, body hostů: Obešlo Marek 3:0, Valenta Jan 2:0, Průša David 1:1, Bardoň Michal 2:0), DTJ Hradec Králové B - TJ Sokol Borová 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlapák Miloš 2:2, Lučan Martin 0:3, Bittner Michal 1:2, Foff Lukáš 3:1, body hostů: Kadlček Michal 2:2, Marek David 3:1, Kanta František 2:1, Janča Miroslav 1:2), SK US Steinerová Choceň - TTC Moravská Slavia Brno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 2:2, Bělohlávek Dominik 2:2, Čopián Ondřej 1:3, Štrof Vojtěch 4:0, body hostů: Handl Petr 3:1, Žoldoš Petr 2:2, Šmerda Marek 2:2, Toufar Jan 0:4),
20. kolo:
TTC Litoměřice - SKST Mart Hodonín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lev Lukáš 2:2, Hervert Josef 0:4, Tschakert Tomáš 2:2, Pinka Jan 3:1, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 2:2, Didukh Viktor 1:3, Lapčík Ondřej 2:2, Zajíc Miroslav 4:0), KST Cheb - TTC Siko Orlová 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Březovský Petr 0:2, Hobl Lukáš 1:1, Polák Michal 0:3, Gavlas Petr 0:3, body hostů: Pavlík Tibor 3:0, Korbel Richard 2:1, Wawrosz Pavel 2:0, Pisarczyk Tomek 2:0), SKST Baník Havířov B - AC Sparta Praha 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Siwiec Matěj 1:3, Lokaj Roman 3:1, Škopec Oliver 2:2, Mikolašík Michal 0:2, Gorecki Jan 2:0, body hostů: Černota Filip 2:2, Strejc Filip 0:4, Štepka Miroslav 2:2, Zlámal Jaromír 4:0), TJ Ostrava KST B - SF SKK EL Niňo Praha C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Libor 3:1, Koldas Tomáš 0:4, Klos Patrik 2:1, Holaň Pavel 1:1, Onderka František 0:2, body hostů: Obešlo Marek 2:2, Valenta Jan 3:1, Průša David 1:3, Bardoň Michal 3:0), SK US Steinerová Choceň - TJ Sokol Borová 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 2:1, Bělohlávek Dominik 0:3, Čopián Ondřej 0:3, Štrof Vojtěch 1:2, body hostů: Kanta František 2:1, Marek David 3:0, Kadlček Michal 3:0, Janča Miroslav 1:2), DTJ Hradec Králové B - TTC Moravská Slavia Brno 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlapák Miloš 1:2, Bittner Michal 1:2, Lučan Martin 0:3, Foff Lukáš 2:2, body hostů: Handl Petr 4:0, Žoldoš Petr 2:1, Šmerda Marek 3:0, Toufar Jan 0:3),
21. kolo:
SKST Mart Hodonín - DTJ Hradec Králové B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Broiakovskyi Vsevolod 1:2, Hromek Filip 0:2, Lapčík Ondřej 1:2, Tymofieiev Oleksandr 2:2, Růžička Filip 0:1, body hostů: Foff Lukáš 3:1, Šlapák Miloš 3:0, Bittner Michal 2:1, Lučan Martin 1:2), TTC Siko Orlová - SK US Steinerová Choceň 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sikora Filip 2:2, Revay Radomír 1:3, Pisarczyk Tomek 2:1, Pavlík Tibor 3:1, body hostů: Štrof Vojtěch 4:0, Čopián Ondřej 1:3, Bělohlávek Dominik 0:4, Gregořica Radek 2:1), TJ Sokol Borová - TJ Ostrava KST B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kanta František 2:1, Marek David 3:0, Kowal René 1:2, Kadlček Michal 3:1, body hostů: Liška Libor 1:3, Holaň Pavel 1:2, Onderka František 0:3, Klos Patrik 2:1), TTC Moravská Slavia Brno - SKST Baník Havířov B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žoldoš Petr 2:1, Toufar Jan 0:3, Šmerda Marek 1:2, Handl Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Karabec Ivan 3:1, Rozínek Vojtěch 2:2, Lokaj Roman 3:1, WO 0:5), AC Sparta Praha - KST Cheb 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štepka Miroslav 4:0, Zlámal Jaromír 4:0, Šenk Jakub 0:3, Černota Filip 1:3, body hostů: Hobl Lukáš 2:2, Polák Michal 2:2, Gavlas Petr 1:3, Žaloudík Jan 1:2), SF SKK EL Niňo Praha C - TTC Litoměřice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šálený David 1:3, Obešlo Marek 3:1, Šablatura Michal 1:2, Málek Tomáš 4:0, body hostů: Pinka Jan 3:1, Lev Lukáš 2:2, Tschakert Tomáš 1:3, Hervert Josef 0:3),
22. kolo:
TTC Siko Orlová - DTJ Hradec Králové B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wawrosz Pavel 2:1, Sikora Filip 2:1, Pisarczyk Tomek 2:1, Pavlík Tibor 3:0, body hostů: Foff Lukáš 3:0, Šlapák Miloš 0:3, Bittner Michal 0:3, Lučan Martin 0:3), SKST Mart Hodonín - SK US Steinerová Choceň 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Filip 0:4, Didukh Viktor 3:1, Lapčík Ondřej 4:0, Broiakovskyi Vsevolod 2:2, body hostů: Štrof Vojtěch 3:1, Bělohlávek Dominik 2:2, Čopián Ondřej 1:3, Gregořica Radek 1:3), TTC Moravská Slavia Brno - TJ Ostrava KST B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žoldoš Petr 1:2, Toufar Jan 0:3, Šmerda Marek 1:2, Handl Petr 1:1, WO 1:0, body hostů: Liška Libor 3:0, Holaň Pavel 2:0, Onderka František 0:3, Klos Patrik 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Borová - SKST Baník Havířov B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janča Miroslav 0:3, Kanta František 1:0, Kowal René 1:2, Kadlček Michal 2:0, WO 5:3, body hostů: Karabec Ivan 2:0, Rozínek Vojtěch 2:2, Lokaj Roman 1:2, WO 3:5), SF SKK EL Niňo Praha C - KST Cheb 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šablatura Michal 0:3, Obešlo Marek 3:0, Šálený David 1:2, Málek Tomáš 4:0, body hostů: Gavlas Petr 1:1, Polák Michal 1:2, Žaloudík Jan 2:1, Hobl Lukáš 1:2, Březovský Petr 0:2), AC Sparta Praha - TTC Litoměřice 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štepka Miroslav 2:2, Černota Filip 2:2, Zlámal Jaromír 3:1, WO 0:5, body hostů: Pinka Jan 1:2, Lev Lukáš 3:0, Hervert Josef 0:3, Tschakert Tomáš 1:2, WO 5:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Sokol Borová 9:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šálený David 0:3, Obešlo Marek 3:0, Bardoň Michal 3:0, Málek Tomáš 3:0, body hostů: Marek David 1:2, Kanta František 0:3, Kadlček Michal 1:2, Janča Miroslav 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Borová - SF SKK EL Niňo Praha C 6:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marek David 1:1, Kanta František 2:1, Janča Miroslav 0:3, Kadlček Michal 2:2, Kowal René 0:2, body hostů: Málek Tomáš 2:2, Obešlo Marek 2:2, Šálený David 2:1, Valenta Jan 3:0),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Sokol Borová -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy