Výsledky do novin
3. liga mužů skupina A
1. kolo:
TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Sokol Plzeň V. 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jakub 3:1, Hrazdira Patrik 1:2, Slapnička Jakub 2:1, Krahulec Petr 3:1, body hostů: Hoch Jiří 2:2, Franc Štěpán 2:2, Říšský Pavel 1:2, Vladyka Jakub 0:3), TJ Sokol České Budějovice - TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Otakar 1:2, Houška Michal 3:0, Bakalář Daniel 1:2, Janda Jan 3:0, body hostů: Kořínek Jan 2:1, Noveský Leon 0:3, Huleš Petr 2:1, Tišer Emil ml. 0:3), TJ Střížkov - TJ Lokomotiva Vršovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Martin 2:1, Fišar Martin 1:2, Pych Luděk ml. 2:1, De Filippo Martin 3:0, body hostů: Kolář Vlastimil 3:0, Mráz Jiří 1:2, Kuba Josef 0:3, Pospíšil Milan 0:3), TTC Elizza Praha C - TJ Tatran Sedlčany 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimůnek Ondřej 0:3, Daníček Adam 0:3, Šedivý Zdeněk 3:0, Dvořák Petr 2:2, body hostů: Pejša Karel ml. 3:1, Faktor Radovan 1:2, Kocura Jiří 2:1, Drechsler Dušan 2:1), KST Rakovník - Union Plzeň 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přibík Jan 3:0, Vorlíček Luboš 2:1, Kettner Martin 0:3, Pisár Petr 3:0, body hostů: Klier Jakub 1:2, Kirchman Ondřej 2:1, Vaněček Petr 1:2, Legát Petr 0:3), TJ Šanov - SKUŘ Plzeň 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koděra Filip 2:0, Cafourek Tomáš 1:1, Vaculík Petr 3:0, Hejda Václav 2:0, body hostů: Chodounský Martin 0:3, Šlehofer Stanislav ml. 1:1, Korbel Petr 0:2, Kubát Jan 0:2),
2. kolo:
TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Jakub 2:1, Květon Ondřej 3:0, Slapnička Jakub 1:2, Krahulec Petr 2:1, body hostů: Kořínek Jan 1:2, Noveský Leon 0:3, Huleš Petr 3:0, Tišer Emil ml. 0:3), TJ Sokol České Budějovice - TJ Sokol Plzeň V. 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Otakar 2:1, Bakalář Daniel 2:1, Houška Michal 1:2, Janda Jan 3:1, body hostů: Franc Štěpán 2:2, Říšský Pavel 1:2, Hoch Jiří 2:1, Vladyka Jakub 0:3), TJ Střížkov - TJ Tatran Sedlčany 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 2:2, Fišar Martin 0:3, Milek Petr 0:3, De Filippo Martin 3:1, body hostů: Pejša Karel ml. 3:1, Faktor Radovan 3:1, Kocura Jiří 1:2, Drechsler Dušan 2:1), TTC Elizza Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daníček Adam 0:4, Pašek Dominik 1:3, Šedivý Zdeněk 4:0, Dvořák Petr 3:1, body hostů: Kolář Vlastimil 3:1, Kuba Josef 1:3, Pospíšil Milan 0:2, Mráz Jiří 2:2, Krameš Jan 2:0), KST Rakovník - SKUŘ Plzeň 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přibík Jan 1:3, Vorlíček Luboš 4:0, Kettner Martin 1:2, Pisár Petr 2:2, body hostů: Chodounský Martin 3:1, Šlehofer Stanislav ml. 3:1, Korbel Petr 0:4, Kubát Jan 1:2), TJ Šanov - Union Plzeň 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koděra Filip 0:4, Cafourek Tomáš 2:1, Vaculík Petr 1:2, Hejda Václav 2:2, body hostů: Kirchman Ondřej 4:0, Vaněček Petr 1:3, Klier Jakub 3:0, Legát Petr 1:2),
3. kolo:
Union Plzeň - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klier Jakub 2:0, Sochor Miroslav 1:1, Vaněček Petr 3:0, Kirchman Ondřej 2:0, body hostů: Fiala Jakub 0:3, Krahulec Petr 1:1, Fesl Martin 0:2, Fencl Tomáš 0:2), SKUŘ Plzeň - TJ Sokol České Budějovice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 2:1, Korbel Petr 0:3, Kubát Jan 0:3, Chodounský Martin 2:1, body hostů: Janda Jan 3:0, Houška Michal 2:1, Bakalář Daniel 1:2, Fiala Otakar 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice - KST Rakovník 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Milan 1:3, Krameš Jan 2:2, Kuba Josef 2:1, Kolář Vlastimil 3:1, body hostů: Vorlíček Luboš 4:0, Pisár Petr 2:2, Přibík Jan 1:3, Kettner Martin 0:3), TJ Tatran Sedlčany - TJ Šanov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 3:0, Kocura Jiří 2:1, Drechsler Dušan 0:3, Pejša Karel ml. 4:0, body hostů: Hejda Václav 2:2, Vaculík Petr 1:2, Cafourek Tomáš 1:2, Koděra Filip 0:2, Volák Martin 0:1), TJ Sokol Plzeň V. - TJ Střížkov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franc Štěpán 2:2, Říšský Pavel 2:2, Jakubec Vladimír 3:1, Hoch Jiří 2:2, body hostů: De Filippo Martin 1:3, Kočvara Martin 3:1, Urban Oto 2:2, Fišar Martin 1:3), TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz - TTC Elizza Praha C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kořínek Jan 2:1, Noveský Leon 0:3, Tišer Emil ml. 0:3, Huleš Petr 2:2, body hostů: Marat Petr 3:1, Slobodzian Adam 2:1, Dvořák Petr 1:2, Šedivý Zdeněk 3:0),
4. kolo:
Union Plzeň - TJ Sokol České Budějovice 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klier Jakub 2:0, Kirchman Ondřej 2:0, Legát Petr 3:0, Vaněček Petr 2:0, body hostů: Janda Jan 0:3, Houška Michal 0:2, Bakalář Daniel 0:2, Staněk Petr 0:2), SKUŘ Plzeň - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 3:1, Korbel Petr 1:3, Kubát Jan 1:3, Chodounský Martin 2:2, body hostů: Květon Ondřej 2:2, Krahulec Petr 3:1, Slapnička Jakub 1:3, Fiala Jakub 3:1), TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Šanov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Milan 2:2, Mráz Jiří 2:2, Krameš Jan 1:3, Kuba Josef 3:1, body hostů: Hejda Václav 2:2, Vaculík Petr 4:0, Koděra Filip 1:3, Volák Martin 1:3), TJ Tatran Sedlčany - KST Rakovník 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 2:0, Kocura Jiří 1:1, Drechsler Dušan 3:0, Pejša Karel ml. 3:0, body hostů: Vorlíček Luboš 1:2, Pisár Petr 0:3, Přibík Jan 0:2, Kettner Martin 0:2), TJ Sokol Plzeň V. - TTC Elizza Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říšský Pavel 1:1, Hoch Jiří 2:0, Franc Štěpán 2:1, Jakubec Vladimír 3:0, body hostů: Šedivý Zdeněk 2:1, Dvořák Petr 0:3, Slobodzian Adam 0:2, Daníček Adam 0:2), TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz - TJ Střížkov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Noveský Leon 0:2, Huleš Petr 1:1, Tišer Emil ml. 0:3, Kořínek Jan 1:2, body hostů: De Filippo Martin 2:1, Kočvara Martin 3:0, Urban Oto 2:0, Fišar Martin 1:1),
5. kolo:
KST Rakovník - TJ Šanov 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibík Jan 0:2, Vorlíček Luboš 0:2, Kettner Martin 0:3, Pisár Petr 0:2, body hostů: Hejda Václav 3:0, Vaculík Petr 2:0, Volák Martin 2:0, Koděra Filip 2:0), Union Plzeň - SKUŘ Plzeň 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kirchman Ondřej 3:0, Klier Jakub 2:0, Vaněček Petr 2:1, Sochor Miroslav 2:1, body hostů: Chodounský Martin 1:2, Šlehofer Stanislav ml. 1:2, Kubát Jan 0:3, Korbel Petr 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Tatran Sedlčany 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuba Josef 1:1, Krameš Jan 0:2, Pospíšil Milan 0:3, Kolář Vlastimil 1:2, body hostů: Pejša Karel ml. 2:1, Faktor Radovan 3:0, Kocura Jiří 1:1, Drechsler Dušan 2:0), TJ Sokol Plzeň V. - TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říšský Pavel 0:3, Franc Štěpán 2:1, Hoch Jiří 3:0, Mašek Petr 4:0, body hostů: Huleš Petr 1:3, Noveský Leon 0:3, Kořínek Jan 1:2, Minář Marek 2:1), TJ Střížkov - TTC Elizza Praha C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Martin 2:2, Urban Oto 2:2, Pych Luděk ml. 2:2, De Filippo Martin 2:2, body hostů: Lamr Martin 0:4, Dvořák Petr 0:2, Novotný Petr 4:0, Marat Petr 3:1, Šedivý Zdeněk 1:1), TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Sokol České Budějovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krahulec Petr 1:2, Fiala Jakub 2:1, Slapnička Jakub 2:1, Květon Ondřej 4:0, body hostů: Janda Jan 3:1, Houška Michal 0:3, Bakalář Daniel 0:3, Fiala Otakar 1:2),
6. kolo:
TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Střížkov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jakub 3:1, Květon Ondřej 2:2, Slapnička Jakub 1:3, Krahulec Petr 3:1, body hostů: De Filippo Martin 3:1, Kočvara Martin 2:2, Urban Oto 2:2, Fišar Martin 0:4), TJ Sokol České Budějovice - TTC Elizza Praha C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Houška Michal 2:2, Bakalář Daniel 2:2, Fiala Otakar 1:3, Janda Jan 3:1, body hostů: Marat Petr 2:2, Fausek Matěj 1:3, Novotný Petr 4:0, Slobodzian Adam 1:3), KST Rakovník - TJ Sokol Plzeň V. 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibík Jan 1:2, Kettner Martin 1:2, Vorlíček Luboš 3:0, Pisár Petr 4:0, body hostů: Jakubec Vladimír 2:2, Franc Štěpán 0:3, Hoch Jiří 0:3, Říšský Pavel 2:1), TJ Šanov - TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koděra Filip 1:1, Volák Martin 2:0, Hejda Václav 3:0, Vaculík Petr 2:0, body hostů: Kořínek Jan 1:2, Noveský Leon 0:2, Huleš Petr 0:2, Tišer Emil ml. 0:2), Union Plzeň - TJ Lokomotiva Vršovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klier Jakub 1:1, Vaněček Petr 2:0, Sochor Miroslav 3:0, Kirchman Ondřej 2:0, body hostů: Kolář Vlastimil 0:3, Kuba Josef 0:2, Krameš Jan 0:2, Pospíšil Milan 1:1), SKUŘ Plzeň - TJ Tatran Sedlčany 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 0:2, Korbel Petr 0:2, Kubát Jan 0:3, Chodounský Martin 1:1, body hostů: Pejša Karel ml. 3:0, Faktor Radovan 2:0, Kocura Jiří 1:1, Drechsler Dušan 2:0),
7. kolo:
TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TTC Elizza Praha C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Jakub 2:1, Slapnička Jakub 0:2, Hrazdira Patrik 0:3, Krahulec Petr 1:2, body hostů: Marat Petr 2:1, Fausek Matěj 3:0, Novotný Petr 3:0, Slobodzian Adam 0:2), TJ Sokol České Budějovice - TJ Střížkov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bakalář Daniel 2:0, Houška Michal 2:0, Fiala Otakar 3:0, Janda Jan 2:1, body hostů: De Filippo Martin 0:3, Kočvara Martin 0:3, Fišar Martin 0:2, Urban Oto 1:1), KST Rakovník - TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibík Jan 2:2, Kettner Martin 1:2, Vorlíček Luboš 2:1, Pisár Petr 4:0, body hostů: Kořínek Jan 2:2, Minář Marek 0:4, Huleš Petr 2:1, Noveský Leon 1:2), TJ Šanov - TJ Sokol Plzeň V. 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koděra Filip 1:1, Volák Martin 1:1, Hejda Václav 3:0, Vaculík Petr 3:0, body hostů: Hoch Jiří 2:1, Říšský Pavel 0:3, Končal Adam 0:2, Franc Štěpán 0:2), Union Plzeň - TJ Tatran Sedlčany 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněček Petr 1:3, Kirchman Ondřej 4:0, Klier Jakub 0:4, Legát Petr 2:2, body hostů: Pejša Karel ml. 3:1, Faktor Radovan 3:1, Kocura Jiří 2:2, Drechsler Dušan 1:3), SKUŘ Plzeň - TJ Lokomotiva Vršovice 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 3:1, Korbel Petr 0:4, Kubát Jan 0:3, Chodounský Martin 4:0, body hostů: Kolář Vlastimil 3:1, Pospíšil Milan 2:2, Krameš Jan 2:2, Kuba Josef 1:2),
8. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Milan 2:1, Krameš Jan 3:0, Kuba Josef 1:2, Kolář Vlastimil 2:0, WO 1:0, body hostů: Fiala Jakub 0:3, Krahulec Petr 1:1, Slapnička Jakub 2:1, Fesl Martin 0:3, WO 0:1), TJ Tatran Sedlčany - TJ Sokol České Budějovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faktor Radovan 2:0, Kocura Jiří 1:1, Drechsler Dušan 3:0, Pejša Karel ml. 2:0, body hostů: Janda Jan 0:3, Houška Michal 1:1, Fiala Otakar 0:2, Bakalář Daniel 0:2), TJ Sokol Plzeň V. - Union Plzeň 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Franc Štěpán 0:2, Hoch Jiří 1:1, Říšský Pavel 0:3, Jakubec Vladimír 1:2, body hostů: Kirchman Ondřej 3:0, Legát Petr 2:1, Vaněček Petr 1:1, Klier Jakub 2:0), TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz - SKUŘ Plzeň 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Noveský Leon 0:4, Huleš Petr 3:1, Tišer Emil ml. 3:0, Kořínek Jan 3:1, body hostů: Chodounský Martin 2:2, Šlehofer Stanislav ml. 1:3, Korbel Petr 2:2, Kubát Jan 1:2), TJ Střížkov - KST Rakovník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 2:2, Fišar Martin 1:3, Urban Oto 1:3, De Filippo Martin 4:0, body hostů: Vorlíček Luboš 3:1, Pisár Petr 3:1, Kettner Martin 1:3, Mikeš Milan 1:3), TTC Elizza Praha C - TJ Šanov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slobodzian Adam 0:3, Šedivý Zdeněk 2:1, Marat Petr 2:1, Novotný Petr 4:0, body hostů: Vaculík Petr 3:1, Hejda Václav 0:3, Volák Martin 1:2, Koděra Filip 1:2),
9. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol České Budějovice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Milan 1:2, Krameš Jan 0:3, Kuba Josef 2:1, Kolář Vlastimil 1:3, body hostů: Janda Jan 3:1, Houška Michal 2:1, Bakalář Daniel 2:1, Fiala Otakar 2:1), TJ Tatran Sedlčany - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faktor Radovan 2:0, Kocura Jiří 2:0, Drechsler Dušan 2:0, Pejša Karel ml. 2:0, body hostů: Fesl Martin 0:2, Slapnička Jakub 0:2, Krahulec Jiří 0:2, Majer Zbyněk 0:2), TJ Sokol Plzeň V. - SKUŘ Plzeň 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říšský Pavel 1:3, Franc Štěpán 1:2, Jakubec Vladimír 1:2, Hoch Jiří 2:2, body hostů: Chodounský Martin 3:1, Šlehofer Stanislav ml. 4:0, Kubát Jan 2:1, Korbel Petr 0:3), TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz - Union Plzeň 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kruliš David 0:2, Minář Marek 0:2, Tišer Emil ml. 0:2, Huleš Petr 0:2, body hostů: Kirchman Ondřej 2:0, Klier Jakub 2:0, Čech Roman 2:0, Vaněček Petr 2:0), TJ Střížkov - TJ Šanov 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Martin 2:1, Fišar Martin 0:3, Urban Oto 1:2, De Filippo Martin 1:2, body hostů: Vaculík Petr 3:0, Hejda Václav 3:0, Volák Martin 0:3, Koděra Filip 2:1), TTC Elizza Praha C - KST Rakovník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slobodzian Adam 2:2, Šedivý Zdeněk 2:2, Pašek Dominik 2:2, Dvořák Petr 2:2, body hostů: Vorlíček Luboš 3:1, Pisár Petr 4:0, Přibík Jan 1:3, Kettner Martin 0:4),
10. kolo:
KST Rakovník - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přibík Jan 1:3, Kettner Martin 0:4, Vorlíček Luboš 2:2, Pisár Petr 4:0, body hostů: Květon Ondřej 3:1, Fiala Jakub 2:2, Slapnička Jakub 1:3, Krahulec Petr 3:1), TJ Šanov - TJ Sokol České Budějovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejda Václav 1:0, Vaculík Petr 4:0, Volák Martin 2:2, Koděra Filip 1:3, Hejda Václav ml. 0:3, body hostů: Janda Jan 2:2, Houška Michal 3:1, Fiala Otakar 2:2, Staněk Petr 1:3), Union Plzeň - TJ Střížkov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Miroslav 2:1, Legát Petr 2:1, Kirchman Ondřej 3:0, Vaněček Petr 2:1, body hostů: De Filippo Martin 2:1, Kočvara Martin 1:2, Fišar Martin 0:3, Provazník Petr 0:3), SKUŘ Plzeň - TTC Elizza Praha C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chodounský Martin 1:2, Kubát Jan 0:2, Korbel Petr 0:3, Šlehofer Stanislav ml. 1:2, body hostů: Marat Petr 3:0, Fausek Matěj 3:0, Novotný Petr 3:0, Dvořák Petr 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Plzeň V. 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Milan 2:1, Kuba Josef 2:1, Kubík Jiří 1:2, Kolář Vlastimil 3:1, body hostů: Jakubec Vladimír 1:3, Reichert Tomáš 0:3, Hoch Jiří 1:2, Říšský Pavel 3:0), TJ Tatran Sedlčany - TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Faktor Radovan 1:0, Kocura Jiří 1:1, Drechsler Dušan 3:0, Pejša Karel ml. 1:0, WO 3:0, body hostů: Noveský Leon 0:3, Kořínek Jan 1:1, Tišer Emil ml. 0:2, WO 0:3),
11. kolo:
KST Rakovník - TJ Sokol České Budějovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přibík Jan 2:1, Mikeš Milan 1:2, Vorlíček Luboš 2:1, Pisár Petr 3:1, body hostů: Janda Jan 1:3, Houška Michal 1:2, Fiala Otakar 3:0, Staněk Petr 0:3), TJ Šanov - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejda Václav 2:0, Vaculík Petr 1:0, Volák Martin 2:0, Koděra Filip 2:0, WO 2:0, body hostů: Krahulec Petr 0:1, Fiala Jakub 0:2, Slapnička Jakub 0:2, Krejčí Ondřej 0:2, WO 0:2), Union Plzeň - TTC Elizza Praha C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Legát Petr 0:3, Klier Jakub 0:1, Vaněček Petr 0:3, Kirchman Ondřej 3:0, Sochor Miroslav 0:2, body hostů: Šedivý Zdeněk 3:0, Fausek Matěj 2:1, Novotný Petr 2:1, Marat Petr 2:1), SKUŘ Plzeň - TJ Střížkov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 2:2, Korbel Petr 1:3, Kubát Jan 2:2, Chodounský Martin 4:0, body hostů: De Filippo Martin 2:2, Kočvara Martin 3:1, Urban Oto 2:2, Fišar Martin 0:4), TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Milan 2:0, Mráz Jiří 2:0, Kuba Josef 2:0, Kolář Vlastimil 2:0, body hostů: Huleš Petr 0:2, Noveský Leon 0:2, Kořínek Jan 0:2, Tišer Emil ml. 0:2), TJ Tatran Sedlčany - TJ Sokol Plzeň V. 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 1:1, Kocura Jiří 2:0, Drechsler Dušan 3:0, Pejša Karel ml. 3:0, body hostů: Říšský Pavel 0:3, Jakubec Vladimír 0:3, Hoch Jiří 0:2, Reichert Tomáš 1:1),
12. kolo:
TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - KST Rakovník 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jakub 2:1, Slapnička Jakub 0:3, Fesl Martin 0:3, Krahulec Petr 2:2, body hostů: Vorlíček Luboš 4:0, Pisár Petr 3:0, Přibík Jan 1:2, Kettner Martin 1:2), TJ Sokol České Budějovice - TJ Šanov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Houška Michal 2:2, Bakalář Daniel 0:3, Fiala Otakar 0:3, Janda Jan 3:1, body hostů: Hejda Václav 2:2, Vaculík Petr 4:0, Volák Martin 1:2, Cafourek Tomáš 2:1), TJ Střížkov - Union Plzeň 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 0:3, Urban Oto 0:3, Fišar Martin 1:2, De Filippo Martin 2:1, body hostů: Kirchman Ondřej 3:0, Klier Jakub 2:1, Vaněček Petr 2:1, Legát Petr 2:1), TTC Elizza Praha C - SKUŘ Plzeň 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Petr 2:1, Slobodzian Adam 0:3, Fausek Matěj 3:0, Marat Petr 3:1, body hostů: Chodounský Martin 2:2, Šlehofer Stanislav ml. 1:2, Korbel Petr 1:2, Kubát Jan 1:2), TJ Sokol Plzeň V. - TJ Lokomotiva Vršovice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Reichert Tomáš 1:2, Končal Adam 2:1, Jakubec Vladimír 2:1, Hoch Jiří 1:3, Franc Štěpán 0:1, body hostů: Kolář Vlastimil 4:0, Kuba Josef 2:2, Mráz Jiří 2:1, Pospíšil Milan 0:3), TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz - TJ Tatran Sedlčany 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tišer Emil ml. 2:1, Minář Marek 2:1, Noveský Leon 1:2, Huleš Petr 4:0, body hostů: Drechsler Dušan 3:1, Kocura Jiří 1:2, Linhart František ml. 0:3, Šíp Martin 0:3),
13. kolo:
TJ Sokol České Budějovice - KST Rakovník 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Otakar 0:2, Houška Michal 0:2, Bakalář Daniel 0:3, Janda Jan 1:2, body hostů: Vorlíček Luboš 3:0, Pisár Petr 3:0, Kettner Martin 2:0, Přibík Jan 1:1), TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Šanov 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrazdira Patrik 0:2, Krejčí Ondřej 0:2, Fiala Jakub 0:3, Krahulec Petr 1:1, body hostů: Hejda Václav 3:0, Vaculík Petr 2:0, Koděra Filip 1:1, Cafourek Tomáš 2:0), TTC Elizza Praha C - Union Plzeň 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juhasz Martin 0:3, Dvořák Petr 0:2, Marat Petr 1:2, Slobodzian Adam 1:2, body hostů: Kirchman Ondřej 3:0, Klier Jakub 1:0, Sochor Miroslav 1:2, Vaněček Petr 2:0, Legát Petr 2:0), TJ Střížkov - SKUŘ Plzeň 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Martin 3:0, Urban Oto 1:2, Milek Petr 0:3, De Filippo Martin 4:0, body hostů: Chodounský Martin 2:2, Šlehofer Stanislav ml. 2:1, Kubát Jan 1:2, Korbel Petr 0:3), TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz - TJ Lokomotiva Vršovice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tišer Emil ml. 1:2, Minář Marek 3:0, Noveský Leon 0:3, Huleš Petr 1:3, body hostů: Kolář Vlastimil 3:1, Kuba Josef 2:1, Mráz Jiří 2:1, Pospíšil Milan 1:2), TJ Sokol Plzeň V. - TJ Tatran Sedlčany 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vladyka Jakub 2:1, Reichert Tomáš 1:2, Hoch Jiří 3:0, Jakubec Vladimír 2:1, body hostů: Drechsler Dušan 2:1, Kocura Jiří 2:1, Linhart František ml. 0:3, Šíp Martin 0:3),
14. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reichert Tomáš 3:1, Hoch Jiří 1:2, Franc Štěpán 2:1, Jakubec Vladimír 3:1, body hostů: Květon Ondřej 3:1, Krahulec Petr 1:3, Fiala Jakub 1:2, Slapnička Jakub 0:3), TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz - TJ Sokol České Budějovice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tišer Emil ml. 0:2, Kořínek Jan 0:1, Noveský Leon 0:3, Huleš Petr 1:2, Minář Marek 1:0, body hostů: Janda Jan 2:1, Houška Michal 3:0, Fiala Otakar 2:0, Bakalář Daniel 1:1), TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Střížkov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Milan 1:3, Mráz Jiří 0:4, Krameš Jan 4:0, Kuba Josef 2:2, body hostů: De Filippo Martin 3:1, Kočvara Martin 2:2, Urban Oto 2:2, Fišar Martin 2:2), TJ Tatran Sedlčany - TTC Elizza Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaucký Roman 2:0, Kocura Jiří 1:1, Drechsler Dušan 2:1, Pejša Karel ml. 3:0, body hostů: Fausek Matěj 2:1, Dvořák Petr 0:3, Slobodzian Adam 0:2, Daníček Adam 0:2), Union Plzeň - KST Rakovník 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kirchman Ondřej 4:0, Vaněček Petr 1:2, Sochor Miroslav 1:2, Klier Jakub 2:2, body hostů: Vorlíček Luboš 3:1, Pisár Petr 3:1, Přibík Jan 0:3, Kettner Martin 0:3), SKUŘ Plzeň - TJ Šanov 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 1:2, Chodounský Martin 1:2, Kubát Jan 1:2, Korbel Petr 0:3, body hostů: Vaculík Petr 3:0, Koděra Filip 1:2, Cafourek Tomáš 2:1, Hejda Václav 3:0),
15. kolo:
TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Noveský Leon 1:2, Tišer Emil ml. 0:3, Minář Marek 2:1, Huleš Petr 1:2, body hostů: Krahulec Petr 3:0, Květon Ondřej 2:1, Fiala Jakub 2:1, Slapnička Jakub 1:2), TJ Sokol Plzeň V. - TJ Sokol České Budějovice 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Franc Štěpán 2:1, Mašek Petr 0:4, Hoch Jiří 1:2, Jakubec Vladimír 3:1, WO 1:0, body hostů: Janda Jan 1:3, Houška Michal 2:1, Fiala Otakar 3:1, Bakalář Daniel 2:1, WO 0:1), TJ Tatran Sedlčany - TJ Střížkov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocura Jiří 3:0, Kaucký Roman 2:1, Drechsler Dušan 1:2, Pejša Karel ml. 2:0, Faktor Radovan 0:1, body hostů: De Filippo Martin 1:2, Kočvara Martin 3:0, Urban Oto 0:3, Fišar Martin 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice - TTC Elizza Praha C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Milan 2:1, Kuba Josef 2:0, Mráz Jiří 1:2, Krameš Jan 3:0, body hostů: Fausek Matěj 2:1, Slobodzian Adam 1:2, Šimůnek Ondřej 0:3, Dvořák Petr 0:2), SKUŘ Plzeň - KST Rakovník 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 2:2, Korbel Petr 0:3, Kubát Jan 0:3, Chodounský Martin 3:1, body hostů: Vorlíček Luboš 4:0, Pisár Petr 3:1, Kettner Martin 1:2, Pisár Jan 1:2), Union Plzeň - TJ Šanov 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klier Jakub 0:4, Legát Petr 3:1, Vaněček Petr 1:2, Kirchman Ondřej 4:0, body hostů: Hejda Václav 3:1, Vaculík Petr 2:2, Cafourek Tomáš 1:3, Volák Martin 1:2),
16. kolo:
TJ Šanov - KST Rakovník 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koděra Filip 2:1, Volák Martin 1:2, Hejda Václav 2:1, Vaculík Petr 4:0, body hostů: Vorlíček Luboš 2:2, Kettner Martin 0:3, Přibík Jan 0:3, Pisár Petr 2:1), SKUŘ Plzeň - Union Plzeň 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubát Jan 0:2, Korbel Petr 0:2, Šrámek Václav 0:2, Šlehofer Stanislav ml. 0:2, body hostů: Kirchman Ondřej 2:0, Sochor Miroslav 2:0, Vaněček Petr 2:0, Klier Jakub 2:0), TJ Tatran Sedlčany - TJ Lokomotiva Vršovice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faktor Radovan 2:0, Kocura Jiří 2:0, Kaucký Roman 2:0, Pejša Karel ml. 2:0, body hostů: Krameš Jan 0:2, Kuba Josef 0:2, Mráz Jiří 0:2, Pospíšil Milan 0:2), TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz - TJ Sokol Plzeň V. 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Noveský Leon 0:3, Kořínek Jan 2:1, Tišer Emil ml. 1:2, Huleš Petr 1:3, body hostů: Jakubec Vladimír 3:1, Reichert Tomáš 2:1, Hoch Jiří 2:1, Franc Štěpán 2:1), TTC Elizza Praha C - TJ Střížkov 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juhasz Martin 0:2, Šimůnek Ondřej 1:1, Čenovský David 0:3, Pašek Dominik 0:2, body hostů: De Filippo Martin 2:1, Kočvara Martin 2:0, Urban Oto 2:0, Pych Luděk ml. 2:0), TJ Sokol České Budějovice - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišer Vojtěch 0:3, Klečka Jiří 0:3, Fiala Otakar 2:1, Janda Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Krahulec Petr 4:0, Fiala Jakub 2:2, Krahulec Jiří 2:2, WO 0:5),
17. kolo:
TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - Union Plzeň 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hložek Tomáš 0:2, Novotný Petr 2:2, Krahulec Jiří 1:3, Krahulec Petr 3:1, Fiala Jakub 1:1, body hostů: Klier Jakub 2:2, Vaněček Petr 2:2, Sochor Miroslav 1:2, Kirchman Ondřej 4:0, Legát Petr 0:1), TJ Sokol České Budějovice - SKUŘ Plzeň 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bakalář Daniel 3:0, Staněk Petr 1:1, Fiala Otakar 3:0, Janda Jan 2:1, body hostů: Chodounský Martin 1:2, Šlehofer Stanislav ml. 0:3, Kubát Jan 1:2, Korbel Petr 0:2), KST Rakovník - TJ Lokomotiva Vršovice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibík Jan 2:0, Kettner Martin 1:1, Vorlíček Luboš 3:0, Pisár Petr 3:0, body hostů: Kuba Josef 0:3, Krameš Jan 1:2, Mráz Jiří 0:2, Pospíšil Milan 0:2), TJ Šanov - TJ Tatran Sedlčany 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cafourek Tomáš 2:2, Koděra Filip 1:3, Volák Martin 1:3, Hejda Václav 3:1, body hostů: Pejša Karel ml. 4:0, Kocura Jiří 2:2, Kaucký Roman 1:3, Drechsler Dušan 2:2), TJ Střížkov - TJ Sokol Plzeň V. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Martin 2:1, Urban Oto 1:1, Pych Luděk ml. 2:1, De Filippo Martin 3:0, body hostů: Jakubec Vladimír 1:2, Franc Štěpán 1:2, Hoch Jiří 0:3, Reichert Tomáš 1:1), TTC Elizza Praha C - TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čenovský David 1:2, Slobodzian Adam 2:1, Novotný Petr 3:0, Marat Petr 2:0, Juhasz Martin 0:1, body hostů: Kořínek Jan 2:1, Noveský Leon 1:2, Huleš Petr 0:3, Tišer Emil ml. 1:2),
18. kolo:
TJ Sokol České Budějovice - Union Plzeň 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Petr 0:1, Fiala Otakar 1:1, Bakalář Daniel 0:3, Janda Jan 2:1, Trnka Tadeáš 0:2, body hostů: Kirchman Ondřej 3:0, Vaněček Petr 1:1, Klier Jakub 2:1, Legát Petr 2:0, Sochor Miroslav 0:1), TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - SKUŘ Plzeň 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krahulec Petr 2:0, Fiala Jakub 2:0, Krahulec Jiří 3:0, Květon Ondřej 2:0, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 0:3, Chodounský Martin 0:2, Kubát Jan 0:2, Korbel Petr 0:2), TJ Šanov - TJ Lokomotiva Vršovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cafourek Tomáš 2:0, Koděra Filip 0:2, Cafourek Jan 3:0, Hejda Václav 3:0, body hostů: Kuba Josef 1:2, Krameš Jan 1:2, Mráz Jiří 0:2, Pospíšil Milan 0:2), KST Rakovník - TJ Tatran Sedlčany 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibík Jan 0:4, Kettner Martin 0:4, Vorlíček Luboš 3:0, Pisár Petr 3:1, body hostů: Pejša Karel ml. 2:2, Kocura Jiří 2:2, Kaucký Roman 2:2, Drechsler Dušan 3:0), TTC Elizza Praha C - TJ Sokol Plzeň V. 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juhasz Martin 0:4, Daníček Adam 0:3, Dvořák Petr 2:1, Marat Petr 3:1, body hostů: Jakubec Vladimír 3:1, Franc Štěpán 3:1, Vladyka Jakub 1:2, Reichert Tomáš 2:1), TJ Střížkov - TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Martin 2:0, Urban Oto 2:0, Fišar Martin 2:0, De Filippo Martin 2:0, body hostů: Kořínek Jan 0:2, Tišer Emil ml. 0:2, Huleš Petr 0:2, Noveský Leon 0:2),
19. kolo:
TJ Střížkov - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pych Luděk ml. 3:1, Kočvara Martin 1:2, Fišar Martin 1:2, De Filippo Martin 4:0, body hostů: Květon Ondřej 2:2, Krahulec Petr 2:2, Fiala Jakub 0:3, Krahulec Jiří 1:2), TTC Elizza Praha C - TJ Sokol České Budějovice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slobodzian Adam 1:3, Dvořák Petr 2:2, Marat Petr 3:0, Fausek Matěj 3:1, body hostů: Janda Jan 2:2, Fiala Otakar 2:2, Bakalář Daniel 2:2, Staněk Petr 0:3), TJ Sokol Plzeň V. - KST Rakovník 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reichert Tomáš 0:3, Franc Štěpán 1:2, Hoch Jiří 1:2, Jakubec Vladimír 3:1, WO 0:1, body hostů: Vorlíček Luboš 3:1, Pisár Petr 3:0, Přibík Jan 1:2, Kettner Martin 1:2, WO 1:0), TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz - TJ Šanov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tišer Emil ml. 0:3, Huleš Petr 2:1, Noveský Leon 0:3, Kořínek Jan 2:1, WO 0:1, body hostů: Hejda Václav 3:0, Volák Martin 2:1, Koděra Filip 2:1, Cafourek Tomáš 1:2, WO 1:0), TJ Lokomotiva Vršovice - Union Plzeň 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Milan 2:2, Kuba Josef 3:1, Mráz Jiří 2:2, Krameš Jan 1:3, body hostů: Kirchman Ondřej 4:0, Legát Petr 2:2, Klier Jakub 1:1, Vaněček Petr 1:3, Sochor Miroslav 0:2), TJ Tatran Sedlčany - SKUŘ Plzeň 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocura Jiří 1:0, Drechsler Dušan 2:0, Kaucký Roman 2:0, Faktor Radovan 2:0, Pejša Karel ml. 1:0, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 0:2, Chodounský Martin 0:2, Kubát Jan 0:2, Korbel Petr 0:2),
20. kolo:
TTC Elizza Praha C - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čenovský David 1:1, Pašek Dominik 0:2, Dvořák Petr 1:2, Juhasz Martin 0:3, body hostů: Krahulec Petr 3:0, Fiala Jakub 3:0, Slapnička Jakub 1:1, Krahulec Jiří 1:1), TJ Střížkov - TJ Sokol České Budějovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 3:1, Fišar Martin 2:2, Pour Tomáš 1:3, De Filippo Martin 3:1, body hostů: Janda Jan 2:2, Fiala Otakar 4:0, Bakalář Daniel 1:3, Staněk Petr 0:4), TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz - KST Rakovník 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tišer Emil ml. 0:3, Noveský Leon 0:2, Minář Marek 1:2, Huleš Petr 0:3, body hostů: Vorlíček Luboš 3:0, Pisár Petr 2:1, Kettner Martin 3:0, Pisár Jan 2:0), TJ Sokol Plzeň V. - TJ Šanov 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Končal Adam 3:1, Hoch Jiří 1:1, Franc Štěpán 2:1, Jakubec Vladimír 1:3, WO 1:0, body hostů: Hejda Václav 3:1, Volák Martin 1:3, Koděra Filip 1:2, Cafourek Tomáš 1:1, WO 0:1), TJ Tatran Sedlčany - Union Plzeň 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 2:0, Kaucký Roman 1:1, Drechsler Dušan 3:0, Pejša Karel ml. 3:0, body hostů: Kirchman Ondřej 1:2, Sochor Miroslav 0:3, Vaněček Petr 0:2, Klier Jakub 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice - SKUŘ Plzeň 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Milan 1:1, Mráz Jiří 2:0, Kuba Josef 2:1, Krameš Jan 3:0, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 2:1, Chodounský Martin 0:3, Kubát Jan 0:2, Korbel Petr 0:2),
21. kolo:
TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Lokomotiva Vršovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Květon Ondřej 2:0, Fiala Jakub 2:0, Krahulec Jiří 2:1, Krahulec Petr 2:0, body hostů: Kuba Josef 0:3, Krameš Jan 1:1, Mráz Jiří 0:2, Pospíšil Milan 0:2), TJ Sokol České Budějovice - TJ Tatran Sedlčany 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bakalář Daniel 0:4, Houška Michal 1:3, Fiala Otakar 3:1, Janda Jan 2:2, body hostů: Faktor Radovan 2:2, Pejša Karel ml. 3:1, Drechsler Dušan 2:2, Kaucký Roman 3:1), Union Plzeň - TJ Sokol Plzeň V. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klier Jakub 4:0, Vaněček Petr 1:3, Legát Petr 2:2, Kirchman Ondřej 2:2, body hostů: Končal Adam 3:1, Franc Štěpán 0:4, Jakubec Vladimír 2:2, Hoch Jiří 2:2), SKUŘ Plzeň - TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chodounský Martin 0:1, Kubát Jan 2:0, Korbel Petr 3:0, Šlehofer Stanislav ml. 2:0, WO 3:0, body hostů: Huleš Petr 1:2, Tišer Emil ml. 0:3, Noveský Leon 0:2, WO 0:3), KST Rakovník - TJ Střížkov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibík Jan 1:3, Kettner Martin 0:4, Vorlíček Luboš 2:1, Pisár Petr 3:1, body hostů: De Filippo Martin 1:3, Kočvara Martin 3:1, Pych Luděk ml. 3:1, Urban Oto 2:1), TJ Šanov - TTC Elizza Praha C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volák Martin 2:0, Koděra Filip 1:0, Hejda Václav 3:0, Vaculík Petr 2:0, Cafourek Tomáš 1:0, body hostů: Daníček Adam 0:3, Kučala Viktor 0:2, Juhasz Martin 0:2, Vojtěch Radek 0:2),
22. kolo:
TJ Sokol České Budějovice - TJ Lokomotiva Vršovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Houška Michal 3:0, Bakalář Daniel 3:0, Fiala Otakar 1:2, Janda Jan 1:2, body hostů: Kuba Josef 0:3, Krameš Jan 2:1, Mráz Jiří 2:1, Pospíšil Milan 0:3), TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Tatran Sedlčany 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slapnička Jakub 1:2, Soukup Zdeněk ml. 0:3, Krejčí Ondřej 1:2, Novotný Petr 1:2, body hostů: Faktor Radovan 2:1, Pejša Karel ml. 2:1, Kocura Jiří 2:1, Kaucký Roman 3:0), SKUŘ Plzeň - TJ Sokol Plzeň V. 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 3:0, Korbel Petr 1:2, Kubát Jan 2:1, Chodounský Martin 3:0, body hostů: Jakubec Vladimír 2:1, Franc Štěpán 1:2, Hoch Jiří 0:1, Hofman Petr 0:3, Reichert Tomáš 0:2), Union Plzeň - TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Legát Petr 2:0, Sochor Miroslav 2:0, Vaněček Petr 3:0, Klier Jakub 3:0, body hostů: Kruliš David 0:3, Noveský Leon 0:3, Tišer Emil ml. 0:2, Huleš Petr 0:2), TJ Šanov - TJ Střížkov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koděra Filip 2:1, Cafourek Tomáš 1:2, Volák Martin 2:1, Hejda Václav 3:0, body hostů: De Filippo Martin 2:1, Kočvara Martin 2:1, Fišar Martin 0:3, Poncar Patrik 0:3), KST Rakovník - TTC Elizza Praha C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kettner Martin 2:1, Pisár Jan 1:1, Vorlíček Luboš 3:0, Pisár Petr 3:0, body hostů: Vojtěch Radek 1:2, Juhasz Martin 1:2, Čenovský David 0:3, Kučala Viktor 0:2),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Tatran Sedlčany - Union Plzeň 9:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Faktor Radovan 3:0, Kaucký Roman 1:2, Drechsler Dušan 2:1, Pejša Karel ml. 2:2, body hostů: Vaněček Petr 0:4, Klier Jakub 1:2, Kirchman Ondřej 2:1, Legát Petr 2:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Union Plzeň - TJ Tatran Sedlčany 6:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kirchman Ondřej 3:1, Klier Jakub 1:2, Vaněček Petr 0:3, Legát Petr 2:2, body hostů: Pejša Karel ml. 3:1, Faktor Radovan 4:0, Kaucký Roman 1:2, Kocura Jiří 0:3),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Tatran Sedlčany - Union Plzeň -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy