Výsledky do novin
Extraliga žen
1. kolo:
SKST Vlašim - TJ Sokol Nusle Praha 2:6 (body domácích: Stará Kateřina 1:1, Poláková Veronika 1:2, Matějovská Anna 0:3, body hostů: Veselá Jaroslava 2:1, Vondráková Markéta 1:1, Radnicová Lenka 3:0), SK Dobré - MSK Gumotex Břeclav 1:6 (body domácích: Blašková Dagmar 1:1, Blašková Zdena 0:3, Štefcová Kristýna 0:2, body hostů: Adámková Karin 1:1, Kučerová Aneta 2:0, Éllö Vivien 3:0), SVS Hradec Králové - TT Moravský Krumlov 2:6 (body domácích: Kozáková Tereza 0:2, Mynářová Karolína 1:2, Stachová Olesja 1:2, body hostů: Mikulcová Kristýna 2:1, Ertlová Simona 1:1, Čechová Dana 3:0), SKST Mart Hodonín A - CDU SPORT - ST Ostrava 6:3 (body domácích: Ševčíková Markéta 1:2, Štrbíková Renata 3:0, Harabaszová Lenka 2:1, body hostů: Bartošová Hana 2:1, Rusnáková Markéta 0:3, Ságlová Miroslava 1:2), SKST Mart Hodonín B - KST BOKA Hluk 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ilčíková Anežka 2:1, Brateyko Solomiya 3:0, Kmeťová Veronika 0:3, body hostů: Slezáková Stanislava 1:2, Vybíralová Monika 1:2, Nikitchanka Alina 2:1),
2. kolo:
SK Dobré - TT Moravský Krumlov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rozínková Daniela 0:3, Blašková Zdena 2:1, Štefcová Kristýna 2:1, body hostů: Mikulcová Kristýna 2:1, Kapounová Barbora 1:2, Čechová Dana 2:1), SVS Hradec Králové - MSK Gumotex Břeclav 1:6 (body domácích: Sedloňová Aneta 0:2, Mynářová Karolína 1:2, Stachová Olesja 0:2, body hostů: Adámková Karin 1:1, Éllö Vivien 2:0, Kučerová Aneta 3:0), SKST Mart Hodonín A - KST BOKA Hluk 6:1 (body domácích: Ševčíková Markéta 2:0, Harabaszová Lenka 3:0, Štrbíková Renata 1:1, body hostů: Slezáková Stanislava 0:2, Vybíralová Monika 0:2, Nikitchanka Alina 1:2), SKST Mart Hodonín B - CDU SPORT - ST Ostrava 3:6 (body domácích: Ilčíková Anežka 1:2, Brateyko Solomiya 2:1, Kmeťová Veronika 0:3, body hostů: Ságlová Miroslava 1:2, Štěpánová Gabriela 2:1, Bartošová Hana 3:0),
3. kolo:
KST BOKA Hluk - CDU SPORT - ST Ostrava 2:6 (body domácích: Malíková Klára 0:2, Nikitchanka Alina 2:1, Vybíralová Monika 0:3, body hostů: Ságlová Miroslava 3:0, Štěpánová Gabriela 1:1, Bartošová Hana 2:1), MSK Gumotex Břeclav - SKST Mart Hodonín A 0:6 (body domácích: Adámková Karin 0:2, Kučerová Aneta 0:2, Cheng Xinyue 0:2, body hostů: Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, Štrbíková Renata 2:0), TT Moravský Krumlov - SKST Mart Hodonín B 6:3 (body domácích: Mikulcová Kristýna 2:1, Kapounová Barbora 2:1, Ertlová Simona 2:1, body hostů: Kmeťová Veronika 0:3, Ilčíková Anežka 0:3, Brateyko Solomiya 3:0), TJ Sokol Nusle Praha - SK Dobré 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondráková Markéta 1:2, Radnicová Lenka 2:1, Veselá Jaroslava 1:2, body hostů: Rozínková Daniela 3:0, Blašková Dagmar 0:3, Blašková Zdena 2:1), SKST Vlašim - SVS Hradec Králové 3:6 (body domácích: Keroušová Michaela 1:2, Poláková Veronika 1:2, Matějovská Anna 1:2, body hostů: Kozáková Tereza 0:3, Stachová Olesja 3:0, Mynářová Karolína 3:0),
4. kolo:
TT Moravský Krumlov - SKST Mart Hodonín A 6:2 (body domácích: Mikulcová Kristýna 1:1, Čechová Dana 3:0, Ertlová Simona 2:1, body hostů: Partyka Natalia 0:3, Ševčíková Markéta 0:2, Štrbíková Renata 2:1), MSK Gumotex Břeclav - SKST Mart Hodonín B 6:1 (body domácích: Éllö Vivien 2:0, Kučerová Aneta 2:0, Adámková Karin 1:1, Cheng Xinyue 1:0, body hostů: Kmeťová Veronika 0:2, Ševčíková Klára 0:2, Brateyko Solomiya 1:2), SKST Vlašim - SK Dobré 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Keroušová Michaela 0:1, Poláková Veronika 2:1, Matějovská Anna 1:2, Stará Kateřina 1:1, body hostů: Rozínková Daniela 1:2, Blašková Dagmar 1:2, Blašková Zdena 3:0), TJ Sokol Nusle Praha - SVS Hradec Králové 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vondráková Markéta 1:2, Radnicová Lenka 2:1, Veselá Jaroslava 2:1, body hostů: Stachová Olesja 2:1, Sedloňová Aneta 0:3, Mynářová Karolína 2:1),
5. kolo:
SK Dobré - SVS Hradec Králové 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blašková Dagmar 1:2, Blašková Zdena 2:1, Štefcová Kristýna 1:2, body hostů: Mynářová Karolína 2:1, Kozáková Tereza 0:3, Stachová Olesja 3:0), SKST Mart Hodonín B - SKST Vlašim 6:1 (body domácích: Ilčíková Anežka 2:0, Brateyko Solomiya 3:0, Pelcmanová Alexandra 1:1, body hostů: Matějovská Anna 0:2, Stará Kateřina 0:2, Poláková Veronika 1:2), SKST Mart Hodonín A - TJ Sokol Nusle Praha 6:1 (body domácích: Ševčíková Markéta 1:1, Partyka Natalia 3:0, Harabaszová Lenka 1:0, WO 1:0, body hostů: Veselá Jaroslava 0:2, Vondráková Markéta 0:1, Radnicová Lenka 1:2, WO 0:1), CDU SPORT - ST Ostrava - TT Moravský Krumlov 2:6 (body domácích: Rusnáková Markéta 0:2, Bartošová Hana 2:1, Ságlová Miroslava 0:3, body hostů: Čechová Dana 3:0, Ertlová Simona 1:1, Mikulcová Kristýna 2:0, Kapounová Barbora 0:1), KST BOKA Hluk - MSK Gumotex Břeclav 1:6 (body domácích: Malíková Klára 0:2, Pyskatá Denisa 0:3, Slezáková Stanislava 1:1, body hostů: Adámková Karin 2:0, Éllö Vivien 2:0, Kučerová Aneta 2:1),
6. kolo:
SKST Mart Hodonín A - SKST Vlašim 6:0 (body domácích: Harabaszová Lenka 2:0, Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, body hostů: Matějovská Anna 0:2, Poláková Veronika 0:2, Stará Kateřina 0:2), SKST Mart Hodonín B - TJ Sokol Nusle Praha 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ilčíková Anežka 2:1, Brateyko Solomiya 2:1, Kmeťová Veronika 1:2, body hostů: Veselá Jaroslava 1:2, Vondráková Markéta 0:3, Radnicová Lenka 3:0), KST BOKA Hluk - TT Moravský Krumlov 1:6 (body domácích: Malíková Klára 0:2, Slezáková Stanislava 1:2, Pyskatá Denisa 0:2, body hostů: Ertlová Simona 2:0, Kapounová Barbora 1:1, Mikulcová Kristýna 3:0), CDU SPORT - ST Ostrava - MSK Gumotex Břeclav 3:6 (body domácích: Ságlová Miroslava 0:3, Rusnáková Markéta 0:3, Bartošová Hana 3:0, body hostů: Kučerová Aneta 2:1, Adámková Karin 2:1, Éllö Vivien 2:1),
7. kolo:
TT Moravský Krumlov - MSK Gumotex Břeclav 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikulcová Kristýna 0:3, Čechová Dana 3:0, Ertlová Simona 1:2, body hostů: Kučerová Aneta 2:1, Adámková Karin 0:1, Éllö Vivien 1:2, Cheng Xinyue 2:0), TJ Sokol Nusle Praha - KST BOKA Hluk 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondráková Markéta 1:2, Radnicová Lenka 2:1, Veselá Jaroslava 2:1, body hostů: Pyskatá Denisa 0:3, Slezáková Stanislava 1:2, Nikitchanka Alina 3:0), SKST Vlašim - CDU SPORT - ST Ostrava 0:6 (body domácích: Stará Kateřina 0:2, Matějovská Anna 0:2, Poláková Veronika 0:1, WO 0:1, body hostů: Hrachová Marie 2:0, Ságlová Miroslava 1:0, Bartošová Hana 2:0, WO 1:0), SVS Hradec Králové - SKST Mart Hodonín A 0:6 (body domácích: Klempererová Anna 0:2, Sazimová Terezie 0:2, Jirásková Tereza 0:2, body hostů: Ševčíková Markéta 2:0, Harabaszová Lenka 2:0, Partyka Natalia 2:0), SK Dobré - SKST Mart Hodonín B 6:2 (body domácích: Rozínková Daniela 1:1, Blašková Dagmar 3:0, Štefcová Kristýna 0:1, Blašková Zdena 2:0, body hostů: Ilčíková Anežka 0:3, Kmeťová Veronika 0:2, Brateyko Solomiya 2:1),
8. kolo:
SKST Vlašim - KST BOKA Hluk 6:3 (body domácích: Matějovská Anna 2:1, Poláková Veronika 2:1, Stará Kateřina 2:1, body hostů: Slezáková Stanislava 0:3, Pyskatá Denisa 0:3, Nikitchanka Alina 3:0), TJ Sokol Nusle Praha - CDU SPORT - ST Ostrava 1:6 (body domácích: Vondráková Markéta 0:2, Radnicová Lenka 1:2, Veselá Jaroslava 0:2, body hostů: Hrachová Marie 1:1, Bartošová Hana 2:0, Ságlová Miroslava 3:0), SK Dobré - SKST Mart Hodonín A 1:6 (body domácích: Rozínková Daniela 0:2, Blašková Dagmar 1:2, Štefcová Kristýna 0:2, body hostů: Ševčíková Markéta 1:1, Partyka Natalia 2:0, Štrbíková Renata 3:0), SVS Hradec Králové - SKST Mart Hodonín B 3:6 (body domácích: Štrofová Tereza 0:3, Mynářová Karolína 1:2, Stachová Olesja 2:1, body hostů: Ilčíková Anežka 2:1, Kmeťová Veronika 1:2, Brateyko Solomiya 3:0),
9. kolo:
SKST Mart Hodonín A - SKST Mart Hodonín B 6:0 (body domácích: Ševčíková Markéta 2:0, Partyka Natalia 2:0, Štrbíková Renata 2:0, body hostů: Ilčíková Anežka 0:2, Kmeťová Veronika 0:2, Pelcmanová Alexandra 0:2), CDU SPORT - ST Ostrava - SK Dobré 6:2 (body domácích: Hrachová Marie 1:1, Ságlová Miroslava 3:0, Bartošová Hana 2:1, body hostů: Rozínková Daniela 0:2, Blašková Dagmar 1:1, Blašková Zdena 1:2, Štefcová Kristýna 0:1), KST BOKA Hluk - SVS Hradec Králové 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malíková Klára 0:1, Nikitchanka Alina 2:1, Slezáková Stanislava 1:2, Vybíralová Monika 1:1, body hostů: Mynářová Karolína 2:1, Kozáková Tereza 0:3, Stachová Olesja 3:0), MSK Gumotex Břeclav - SKST Vlašim 6:0 (body domácích: Cheng Xinyue 2:0, Kučerová Aneta 2:0, Adámková Karin 2:0, body hostů: Polívková Barbora 0:2, Bošinová Aneta 0:2, Matějovská Anna 0:2), TT Moravský Krumlov - TJ Sokol Nusle Praha 6:1 (body domácích: Ertlová Simona 1:1, Mikulcová Kristýna 3:0, Kapounová Barbora 2:0, body hostů: Veselá Jaroslava 0:2, Tenglová Vendula 0:2, Radnicová Lenka 1:2),
10. kolo:
KST BOKA Hluk - SK Dobré 3:6 (body domácích: Vybíralová Monika 0:1, Nikitchanka Alina 3:0, Slezáková Stanislava 0:3, WO 0:2, body hostů: Blašková Zdena 2:1, Blašková Dagmar 1:1, Rozínková Daniela 1:0, Štefcová Kristýna 0:1, WO 2:0), CDU SPORT - ST Ostrava - SVS Hradec Králové 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štěpánová Gabriela 1:2, Bartošová Hana 3:0, Ságlová Miroslava 1:2, body hostů: Stachová Olesja 2:1, Kozáková Tereza 0:3, Mynářová Karolína 2:1), TT Moravský Krumlov - SKST Vlašim 6:0 (body domácích: Ertlová Simona 2:0, Mikulcová Kristýna 2:0, Kapounová Barbora 2:0, body hostů: Polívková Barbora 0:2, Bošinová Aneta 0:2, Matějovská Anna 0:2), MSK Gumotex Břeclav - TJ Sokol Nusle Praha 6:0 (body domácích: Cheng Xinyue 2:0, Adámková Karin 2:0, Kučerová Aneta 2:0, body hostů: Veselá Jaroslava 0:2, Tenglová Vendula 0:2, Radnicová Lenka 0:2),
11. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha - SKST Vlašim 6:3 (body domácích: Tenglová Vendula 3:0, Radnicová Lenka 2:1, Vondráková Markéta 1:1, WO 0:1, body hostů: Poláková Veronika 1:1, Pytlíková Tereza 0:3, Matějovská Anna 1:2, WO 1:0), MSK Gumotex Břeclav - SK Dobré 6:3 (body domácích: Kučerová Aneta 0:1, Éllö Vivien 3:0, Adámková Karin 2:1, Petrovová Nikita 1:1, body hostů: Blašková Dagmar 1:2, Štefcová Kristýna 0:1, Blašková Zdena 2:1, Rozínková Daniela 0:2), TT Moravský Krumlov - SVS Hradec Králové 6:0 (body domácích: Ertlová Simona 1:0, Kapounová Barbora 2:0, Čechová Dana 2:0, Mikulcová Kristýna 1:0, body hostů: Sazimová Terezie 0:2, Kozáková Tereza 0:2, Stachová Olesja 0:2), CDU SPORT - ST Ostrava - SKST Mart Hodonín A 1:6 (body domácích: Bartošová Hana 1:1, Ságlová Miroslava 0:3, Rusnáková Markéta 0:2, body hostů: Partyka Natalia 2:0, Štrbíková Renata 2:0, Harabaszová Lenka 2:1), KST BOKA Hluk - SKST Mart Hodonín B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slezáková Stanislava 2:1, Nikitchanka Alina 3:0, Weberová Ivana 0:3, body hostů: Brateyko Solomiya 2:1, Kmeťová Veronika 1:2, Ilčíková Anežka 1:2),
12. kolo:
TT Moravský Krumlov - SK Dobré 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ertlová Simona 2:1, Čechová Dana 2:1, Mikulcová Kristýna 1:2, body hostů: Rozínková Daniela 0:3, Blašková Dagmar 2:1, Blašková Zdena 2:1), MSK Gumotex Břeclav - SVS Hradec Králové 6:0 (body domácích: Adámková Karin 2:0, Kučerová Aneta 2:0, Éllö Vivien 1:0, Tušlová Veronika 1:0, body hostů: Sazimová Terezie 0:2, Kozáková Tereza 0:2, Stachová Olesja 0:2), KST BOKA Hluk - SKST Mart Hodonín A 1:6 (body domácích: Slezáková Stanislava 0:2, Nikitchanka Alina 1:2, Weberová Ivana 0:2, body hostů: Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 1:1, Štrbíková Renata 3:0), CDU SPORT - ST Ostrava - SKST Mart Hodonín B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ságlová Miroslava 1:2, Bartošová Hana 3:0, Štěpánová Gabriela 0:3, body hostů: Brateyko Solomiya 2:1, Kmeťová Veronika 2:1, Ilčíková Anežka 1:2),
13. kolo:
CDU SPORT - ST Ostrava - KST BOKA Hluk 6:2 (body domácích: Hrachová Marie 2:0, Bartošová Hana 3:0, Ságlová Miroslava 1:2, body hostů: Weberová Ivana 0:3, Vybíralová Monika 1:1, Slezáková Stanislava 1:2), SKST Mart Hodonín A - MSK Gumotex Břeclav 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štrbíková Renata 3:0, Partyka Natalia 2:1, Harabaszová Lenka 0:3, body hostů: Éllö Vivien 2:1, Kučerová Aneta 1:2, Adámková Karin 1:2), SKST Mart Hodonín B - TT Moravský Krumlov 1:6 (body domácích: Kmeťová Veronika 0:2, Ševčíková Klára 0:2, Ilčíková Anežka 0:2, WO 1:0, body hostů: Ertlová Simona 2:0, Mikulcová Kristýna 3:0, Čechová Dana 1:0, WO 0:1), SK Dobré - TJ Sokol Nusle Praha 6:2 (body domácích: Blašková Dagmar 1:1, Štefcová Kristýna 2:0, Rozínková Daniela 1:1, WO 2:0, body hostů: Tenglová Vendula 0:3, Radnicová Lenka 2:1, WO 0:2), SVS Hradec Králové - SKST Vlašim 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mynářová Karolína 2:1, Stachová Olesja 2:1, Jirásková Tereza 0:3, body hostů: Matějovská Anna 2:1, Stará Kateřina 1:2, Poláková Veronika 2:1),
14. kolo:
SKST Mart Hodonín A - TT Moravský Krumlov 6:2 (body domácích: Harabaszová Lenka 0:2, Štrbíková Renata 3:0, Partyka Natalia 3:0, body hostů: Čechová Dana 1:2, Mikulcová Kristýna 0:2, Ertlová Simona 1:2), SKST Mart Hodonín B - MSK Gumotex Břeclav 1:6 (body domácích: Ilčíková Anežka 0:2, Ševčíková Klára 0:3, Brateyko Solomiya 1:1, body hostů: Adámková Karin 2:0, Kučerová Aneta 1:1, Éllö Vivien 3:0), SK Dobré - SKST Vlašim 6:1 (body domácích: Rozínková Daniela 2:0, Blašková Dagmar 2:1, Štefcová Kristýna 2:0, body hostů: Matějovská Anna 1:1, Stará Kateřina 0:2, Poláková Veronika 0:3), SVS Hradec Králové - TJ Sokol Nusle Praha 6:2 (body domácích: Mynářová Karolína 1:1, Sazimová Terezie 1:1, Stachová Olesja 2:0, WO 2:0, body hostů: Tenglová Vendula 0:3, Radnicová Lenka 2:1, WO 0:2),
15. kolo:
SVS Hradec Králové - SK Dobré 2:6 (body domácích: Kozáková Tereza 0:2, Stachová Olesja 1:2, Mynářová Karolína 1:1, WO 0:1, body hostů: Rozínková Daniela 2:0, Štefcová Kristýna 0:1, Blašková Zdena 2:1, Blašková Dagmar 1:0, WO 1:0), SKST Vlašim - SKST Mart Hodonín B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stará Kateřina 0:3, Poláková Veronika 3:0, Matějovská Anna 1:2, body hostů: Brateyko Solomiya 2:1, Kmeťová Veronika 2:1, Ilčíková Anežka 1:2), TJ Sokol Nusle Praha - SKST Mart Hodonín A 2:6 (body domácích: Tenglová Vendula 1:1, Radnicová Lenka 1:2, Procházková Olga 0:3, body hostů: Ševčíková Markéta 2:1, Štrbíková Renata 2:0, Harabaszová Lenka 2:1), TT Moravský Krumlov - CDU SPORT - ST Ostrava 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Telecká Jana 0:2, Čechová Dana 3:0, Mikulcová Kristýna 1:2, Ertlová Simona 1:0, body hostů: Rusnáková Markéta 1:2, Hrachová Marie 1:2, Bartošová Hana 2:1), MSK Gumotex Břeclav - KST BOKA Hluk 6:0 (body domácích: Kučerová Aneta 2:0, Adámková Karin 2:0, Cheng Xinyue 2:0, body hostů: Slezáková Stanislava 0:2, Weberová Ivana 0:2, Vybíralová Monika 0:2),
16. kolo:
SKST Vlašim - SKST Mart Hodonín A 0:6 (body domácích: Pytlíková Tereza 0:2, Matějovská Anna 0:2, Beranová Sára 0:2, body hostů: Štrbíková Renata 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, Harabaszová Lenka 2:0), TJ Sokol Nusle Praha - SKST Mart Hodonín B 1:6 (body domácích: Tenglová Vendula 0:2, Radnicová Lenka 1:2, Vondráková Markéta 0:2, body hostů: Brateyko Solomiya 2:0, Ilčíková Anežka 1:1, Kmeťová Veronika 3:0), TT Moravský Krumlov - KST BOKA Hluk 6:1 (body domácích: Mikulcová Kristýna 2:0, Čechová Dana 3:0, Ertlová Simona 1:0, Telecká Jana 0:1, body hostů: Weberová Ivana 0:2, Vybíralová Monika 1:1, Slezáková Stanislava 0:3), MSK Gumotex Břeclav - CDU SPORT - ST Ostrava 6:2 (body domácích: Cheng Xinyue 1:1, Adámková Karin 2:1, Éllö Vivien 3:0, body hostů: Ságlová Miroslava 0:3, Hrachová Marie 0:2, Bartošová Hana 2:1),
17. kolo:
MSK Gumotex Břeclav - TT Moravský Krumlov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučerová Aneta 1:2, Éllö Vivien 2:1, Adámková Karin 1:2, body hostů: Čechová Dana 3:0, Mikulcová Kristýna 1:2, Ertlová Simona 1:2), KST BOKA Hluk - TJ Sokol Nusle Praha 6:2 (body domácích: Slezáková Stanislava 1:1, Weberová Ivana 2:1, Nikitchanka Alina 3:0, body hostů: Procházková Olga 2:1, Tenglová Vendula 0:2, Radnicová Lenka 0:3), CDU SPORT - ST Ostrava - SKST Vlašim 6:1 (body domácích: Hrachová Marie 1:1, Ságlová Miroslava 3:0, Bartošová Hana 2:0, body hostů: Stará Kateřina 0:2, Jírová Monika 0:2, Poláková Veronika 1:2), SKST Mart Hodonín A - SVS Hradec Králové 6:0 (body domácích: Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 2:0, Harabaszová Lenka 1:0, WO 1:0, body hostů: Klempererová Anna 0:2, Mynářová Karolína 0:1, Kozáková Tereza 0:2, WO 0:1), SKST Mart Hodonín B - SK Dobré 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševčíková Klára 1:2, Brateyko Solomiya 3:0, Kmeťová Veronika 1:2, body hostů: Rozínková Daniela 2:1, Blašková Dagmar 2:1, Štefcová Kristýna 0:3),
18. kolo:
KST BOKA Hluk - SKST Vlašim 6:1 (body domácích: Vybíralová Monika 1:1, Nikitchanka Alina 3:0, Slezáková Stanislava 2:0, body hostů: Jírová Monika 0:2, Stará Kateřina 0:2, Poláková Veronika 1:2), CDU SPORT - ST Ostrava - TJ Sokol Nusle Praha 6:1 (body domácích: Hrachová Marie 1:1, Ságlová Miroslava 3:0, Bartošová Hana 2:0, body hostů: Tenglová Vendula 0:2, Procházková Olga 0:2, Radnicová Lenka 1:2), SKST Mart Hodonín A - SK Dobré 6:3 (body domácích: Harabaszová Lenka 3:0, Partyka Natalia 3:0, Ševčíková Markéta 0:3, body hostů: Rozínková Daniela 1:2, Štefcová Kristýna 1:2, Blašková Dagmar 1:2), SKST Mart Hodonín B - SVS Hradec Králové 6:1 (body domácích: Ilčíková Anežka 2:0, Brateyko Solomiya 3:0, Kmeťová Veronika 1:1, body hostů: Kozáková Tereza 0:2, Klempererová Anna 0:2, Stachová Olesja 1:2),
19. kolo:
SKST Mart Hodonín B - SKST Mart Hodonín A 1:6 (body domácích: Pelcmanová Alexandra 0:2, Kmeťová Veronika 1:2, Ševčíková Klára 0:2, body hostů: Partyka Natalia 2:0, Ševčíková Markéta 1:1, Štrbíková Renata 3:0), SK Dobré - CDU SPORT - ST Ostrava 2:6 (body domácích: Blašková Dagmar 0:2, Rozínková Daniela 1:2, Blašková Zdena 1:2, body hostů: Ságlová Miroslava 3:0, Kotková Daniela 0:2, Bartošová Hana 3:0), SVS Hradec Králové - KST BOKA Hluk 3:6 (body domácích: Kozáková Tereza 1:2, Stachová Olesja 2:1, Jirásková Tereza 0:3, body hostů: Vybíralová Monika 2:1, Slezáková Stanislava 2:1, Nikitchanka Alina 2:1), SKST Vlašim - MSK Gumotex Břeclav 0:6 (body domácích: Poláková Veronika 0:2, Matějovská Anna 0:2, Pěnkavová Kristýna 0:2, body hostů: Adámková Karin 2:0, Cheng Xinyue 2:0, Kučerová Aneta 2:0), TJ Sokol Nusle Praha - TT Moravský Krumlov 0:6 (body domácích: Radnicová Lenka 0:2, Tenglová Vendula 0:2, Procházková Olga 0:2, body hostů: Ertlová Simona 2:0, Mikulcová Kristýna 2:0, Čechová Dana 2:0),
20. kolo:
SK Dobré - KST BOKA Hluk 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozínková Daniela 1:2, Blašková Dagmar 2:1, Blašková Zdena 2:1, body hostů: Slezáková Stanislava 0:3, Vybíralová Monika 1:2, Nikitchanka Alina 3:0), SVS Hradec Králové - CDU SPORT - ST Ostrava 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempererová Anna 1:2, Stachová Olesja 3:0, Jirásková Tereza 1:2, body hostů: Ságlová Miroslava 2:1, Kotková Daniela 0:3, Bartošová Hana 2:1), SKST Vlašim - TT Moravský Krumlov 1:6 (body domácích: Pytlíková Tereza 1:1, Poláková Veronika 0:3, Matějovská Anna 0:2, body hostů: Ertlová Simona 1:1, Mikulcová Kristýna 2:0, Čechová Dana 3:0), TJ Sokol Nusle Praha - MSK Gumotex Břeclav 0:6 (body domácích: Radnicová Lenka 0:2, Tenglová Vendula 0:2, Procházková Olga 0:2, body hostů: Adámková Karin 2:0, Kučerová Aneta 2:0, Cheng Xinyue 2:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
MSK Gumotex Břeclav - SK Dobré 5:1 (body domácích: Kučerová Aneta 2:0, Adámková Karin 0:1, Éllö Vivien 2:0, Cheng Xinyue 1:0, body hostů: Blašková Dagmar 0:2, Rozínková Daniela 1:1, Blašková Zdena 0:2), SKST Mart Hodonín B - CDU SPORT - ST Ostrava 5:4 (body domácích: Ilčíková Anežka 1:2, Brateyko Solomiya 3:0, Kmeťová Veronika 1:2, body hostů: Ságlová Miroslava 2:1, Štěpánová Gabriela 0:3, Bartošová Hana 2:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SK Dobré - MSK Gumotex Břeclav 2:5 (body domácích: Rozínková Daniela 1:1, Blašková Zdena 1:2, Blašková Dagmar 0:2, body hostů: Éllö Vivien 1:1, Cheng Xinyue 1:1, Kučerová Aneta 3:0), CDU SPORT - ST Ostrava - SKST Mart Hodonín B 5:3 (body domácích: Somrová Gabriela 0:2, Bartošová Hana 3:0, Ságlová Miroslava 2:1, body hostů: Kmeťová Veronika 1:2, Ilčíková Anežka 0:2, Brateyko Solomiya 2:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
MSK Gumotex Břeclav - SK Dobré -:-, CDU SPORT - ST Ostrava - SKST Mart Hodonín B 5:4 (body domácích: Ságlová Miroslava 2:1, Somrová Gabriela 1:2, Bartošová Hana 2:1, body hostů: Ilčíková Anežka 0:3, Brateyko Solomiya 2:1, Kmeťová Veronika 2:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Mart Hodonín A - CDU SPORT - ST Ostrava 5:1 (body domácích: Štrbíková Renata 2:0, Harabaszová Lenka 1:1, Partyka Natalia 2:0, body hostů: Bartošová Hana 1:1, Daňová Andrea 0:2, Ságlová Miroslava 0:2), TT Moravský Krumlov - MSK Gumotex Břeclav 4:5 (body domácích: Ertlová Simona 1:2, Čechová Dana 1:2, Mikulcová Kristýna 2:1, body hostů: Éllö Vivien 2:1, Adámková Karin 3:0, Kučerová Aneta 0:2, Cheng Xinyue 0:1),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
CDU SPORT - ST Ostrava - SKST Mart Hodonín A 0:5 (body domácích: Ságlová Miroslava 0:2, Bartošová Hana 0:2, Somrová Gabriela 0:1, body hostů: Štrbíková Renata 2:0, Partyka Natalia 1:0, Harabaszová Lenka 2:0), MSK Gumotex Břeclav - TT Moravský Krumlov 3:5 (body domácích: Adámková Karin 1:1, Éllö Vivien 1:2, Cheng Xinyue 0:1, Kučerová Aneta 1:1, body hostů: Čechová Dana 3:0, Ertlová Simona 0:2, Mikulcová Kristýna 2:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Mart Hodonín A - CDU SPORT - ST Ostrava -:-, TT Moravský Krumlov - MSK Gumotex Břeclav 5:3 (body domácích: Ertlová Simona 2:0, Mikulcová Kristýna 0:3, Čechová Dana 3:0, body hostů: Adámková Karin 1:2, Kučerová Aneta 1:1, Éllö Vivien 1:2),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Mart Hodonín A - TT Moravský Krumlov 5:0 (body domácích: Harabaszová Lenka 2:0, Partyka Natalia 2:0, Štrbíková Renata 1:0, body hostů: Čechová Dana 0:2, Mikulcová Kristýna 0:1, Ertlová Simona 0:2),
3. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TT Moravský Krumlov - SKST Mart Hodonín A 1:5 (body domácích: Ertlová Simona 0:2, Čechová Dana 0:2, Mikulcová Kristýna 1:1, body hostů: Štrbíková Renata 2:0, Harabaszová Lenka 2:0, Partyka Natalia 1:1),
3. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Mart Hodonín A - TT Moravský Krumlov 5:3 (body domácích: Harabaszová Lenka 1:1, Partyka Natalia 2:1, Štrbíková Renata 2:1, body hostů: Ertlová Simona 0:3, Mikulcová Kristýna 0:2, Čechová Dana 3:0),
3. vyřazovací kolo, 4. utkání:
TT Moravský Krumlov - SKST Mart Hodonín A -:-,
3. vyřazovací kolo, 5. utkání:
SKST Mart Hodonín A - TT Moravský Krumlov -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy