Výsledky do novin
2. liga žen skupina A
1. kolo:
VS Tábor - TJ Sokol Plzeň V. A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stuchlíková Eva 0:2, Lemberková Martina 0:2, Vaverová Hana 0:2, WO 3:0, body hostů: Bartošková Marta 3:0, Bydžovská Hana 3:0, WO 0:3), Klub stolního tenisu Klatovy - Slovan KST Bohnice B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marešová Zdeňka ml. 2:1, Jehlíková Petra 3:0, Hnojská Andrea 3:0, body hostů: Mrázková Lia 0:3, Šimůnková Veronika 1:2, Bartoňová Tereza 0:3), SF SKK EL Niňo Praha B - Union Plzeň 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorná Helena 1:1, Kohlmannová Aneta 1:1, Sommerová Helenka 2:0, WO 3:0, body hostů: Bartošová Lenka 0:3, Šebková Kristýna 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - TJ Hrádek 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempířová Jiřina 3:0, Pospíšilová Carmen 1:2, Dvořáková Lenka 3:0, body hostů: Janečková Jaroslava 0:1, Matoušová Jana 1:2, Matoušová Aneta 1:2, Skopová Šárka 0:2),
2. kolo:
VS Tábor - TJ Sokol Plzeň V. B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stuchlíková Eva 2:1, Vaverová Hana 2:1, Vodáková Táňa 1:2, body hostů: Hošková Denisa 3:0, Vyletová Helena 1:2, Hromiaková Andrea 0:3), Klub stolního tenisu Klatovy - TJ ABC Branik 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marešová Zdeňka ml. 0:3, Jehlíková Petra 3:0, Hnojská Andrea 2:1, body hostů: Suchomanová Jana 1:2, Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 1:2), SF SKK EL Niňo Praha B - TJ Hrádek 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorná Helena 0:3, Sommerová Helenka 3:0, Kohlmannová Aneta 1:2, body hostů: Matoušová Aneta 2:1, Janečková Jaroslava 1:2, Skopová Šárka 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - Union Plzeň 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klempířová Jiřina 2:0, Dvořáková Lenka 1:1, Dusilová Jana 1:1, WO 3:0, body hostů: Bartošová Lenka 0:3, Šebková Kristýna 2:1, WO 0:3),
3. kolo:
Union Plzeň - VS Tábor 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kratochvílová Alena 0:3, Šebková Kristýna 3:0, Pintová Radka 2:1, body hostů: Vaverová Hana 1:2, Lemberková Martina 2:1, Stuchlíková Eva 1:2), Slovan KST Bohnice B - SF SKK EL Niňo Praha B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kadavá Tereza 0:3, Šimůnková Veronika 3:0, Bartoňová Tereza 1:2, body hostů: Kohlmannová Aneta 1:2, Chloupková Pavlína 2:1, Loukotová Regina 2:1), TJ ABC Branik - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulihrachová Jitka 0:3, Černá Martina 3:0, Suchomanová Jana 2:1, body hostů: Klempířová Jiřina 1:2, Pospíšilová Carmen 0:2, Dvořáková Lenka 2:1, Svobodová Nikola 1:0), TJ Sokol Plzeň V. A - Klub stolního tenisu Klatovy 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vacíková Renata 0:3, Bartošková Marta 3:0, Muzikova Alice 0:3, body hostů: Marešová Zdeňka 2:1, Marešová Zdeňka ml. 2:1, Hnojská Andrea 2:1),
4. kolo:
TJ Hrádek - VS Tábor 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušová Aneta 2:1, Janečková Jaroslava 1:2, Polcarová Anežka 3:0, body hostů: Stuchlíková Eva 2:1, Vaverová Hana 0:3, Lemberková Martina 1:2), Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schoberová Martina 3:0, Cimrmanová Eliška 0:3, Šimůnková Veronika 3:0, body hostů: Klempířová Jiřina 1:2, Pospíšilová Carmen 1:2, Dvořáková Lenka 1:2), TJ ABC Branik - SF SKK EL Niňo Praha B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 1:2, Suchomanová Jana 2:1, body hostů: Kohlmannová Aneta 2:1, Cmíralová Natálie 0:3, Sommerová Helenka 3:0), TJ Sokol Plzeň V. B - Klub stolního tenisu Klatovy 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyletová Helena 0:3, Holubová Klaudie 0:3, Severová Michaela 0:2, WO 1:0, body hostů: Marešová Zdeňka 2:0, Marešová Zdeňka ml. 3:0, Hnojská Andrea 3:0, WO 0:1),
5. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pokorná Helena 1:2, Kohlmannová Aneta 1:2, Sommerová Helenka 3:0, body hostů: Klempířová Jiřina 1:2, Svobodová Nikola 1:2, Dvořáková Lenka 2:1), Union Plzeň - TJ Hrádek 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartošová Lenka 0:1, Šebková Kristýna 0:3, Pintová Radka 1:2, Čížková Alena 1:1, body hostů: Polcarová Anežka 2:1, Matoušová Aneta 2:1, Skopová Šárka 3:0), Slovan KST Bohnice B - TJ ABC Branik 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schoberová Martina 1:2, Kadavá Tereza 0:3, Cimrmanová Eliška 0:3, body hostů: Suchomanová Jana 3:0, Ulihrachová Jitka 3:0, Černá Martina 2:1), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Plzeň V. B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bydžovská Hana 3:0, Bartošková Marta 3:0, WO 0:3, body hostů: Holubová Klaudie 0:2, Vyletová Helena ml. 0:2, Severová Michaela 0:2, WO 3:0),
6. kolo:
VS Tábor - Klub stolního tenisu Klatovy 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stuchlíková Eva 1:2, Vaverová Hana 1:2, Lemberková Martina 1:2, body hostů: Marešová Zdeňka 3:0, Marešová Zdeňka ml. 0:3, Hnojská Andrea 3:0), SF SKK EL Niňo Praha B - TJ Sokol Plzeň V. A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 0:3, Pokorná Helena 0:3, Sommerová Helenka 3:0, body hostů: Poláková Pavlína 2:1, Bartošková Marta 2:1, Bydžovská Hana 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - TJ Sokol Plzeň V. B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Lenka 2:1, Klempířová Jiřina 2:1, Pospíšilová Carmen 3:0, body hostů: Hošková Denisa 2:1, Holubová Klaudie 0:2, Severová Michaela 0:3, Hromiaková Andrea 0:1), Union Plzeň - Slovan KST Bohnice B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pintová Radka 3:0, Šebková Kristýna 2:1, Bartošová Lenka 2:1, body hostů: Šimůnková Veronika 0:3, Bartoňová Jitka 1:1, Schoberová Martina 1:2, Bartoňová Tereza 0:1), TJ Hrádek - TJ ABC Branik 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janečková Jaroslava 1:2, Polcarová Anežka 2:1, Matoušová Aneta 3:0, body hostů: Suchomanová Jana 1:2, Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 0:3),
7. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha B - TJ Sokol Plzeň V. B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 3:0, Loukotová Regina 3:0, Sommerová Helenka 3:0, body hostů: Hromiaková Andrea 0:3, Severová Michaela 0:3, Holubová Klaudie 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - TJ Sokol Plzeň V. A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Lenka 1:2, Klempířová Jiřina 1:2, Pospíšilová Carmen 0:3, body hostů: Bartošková Marta 3:0, Bydžovská Hana 3:0, Poláková Pavlína 1:2), Union Plzeň - TJ ABC Branik 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pintová Radka 1:2, Šebková Kristýna 2:1, Bartošová Lenka 1:2, body hostů: Suchomanová Jana 3:0, Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 1:2), TJ Hrádek - Slovan KST Bohnice B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janečková Jaroslava 0:2, Polcarová Anežka 3:0, Matoušová Aneta 2:1, Matoušová Jana 1:0, body hostů: Bartoňová Jitka 2:1, Schoberová Martina 0:1, Šimůnková Veronika 1:2, Bartoňová Tereza 0:2),
8. kolo:
Slovan KST Bohnice B - VS Tábor 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrázková Lia 0:3, Veletová Ilona 3:0, Schoberová Martina 3:0, body hostů: Lemberková Martina 1:2, Stuchlíková Eva 1:2, Vodáková Táňa 1:2), TJ Sokol Plzeň V. A - Union Plzeň 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartošková Marta 1:2, Bydžovská Hana 3:0, Poláková Pavlína 2:1, body hostů: Pokorná Eva 0:3, Bartošová Lenka 1:2, Šebková Kristýna 2:1), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Hrádek 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyletová Helena 0:3, Severová Michaela 0:3, Holubová Klaudie 0:3, body hostů: Krajdlová Naďa 3:0, Matoušová Aneta 3:0, Matoušová Jana 3:0), Klub stolního tenisu Klatovy - SF SKK EL Niňo Praha B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jehlíková Petra 1:2, Hnojská Andrea 2:1, Marešová Zdeňka 2:1, body hostů: Sommerová Helenka 3:0, Pokorná Helena 0:3, Loukotová Regina 1:2),
9. kolo:
TJ ABC Branik - VS Tábor 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 3:0, Černá Martina 1:2, Vožehová Lucie 0:3, body hostů: Lemberková Martina 2:1, Vaverová Hana 1:2, Stuchlíková Eva 2:1), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Hrádek 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartošková Marta 1:1, Bydžovská Hana 3:0, Poláková Pavlína 1:2, WO 0:1, body hostů: Matoušová Aneta 2:1, Matoušová Jana 1:1, Krajdlová Naďa 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Plzeň V. B - Union Plzeň 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nováková Monika 2:1, Hromiaková Andrea 0:3, Severová Michaela 0:3, body hostů: Čížková Alena 3:0, Bartošová Lenka 1:0, Šebková Kristýna 2:1, Pokorná Eva 1:1), Klub stolního tenisu Klatovy - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plassová Jana 0:3, Marešová Zdeňka 3:0, Hnojská Andrea 3:0, body hostů: Dusilová Jana 1:1, Klempířová Jiřina 1:2, Dvořáková Lenka 1:2, Svobodová Nikola 0:1),
10. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha B - VS Tábor 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Loukotová Regina 2:1, Pokorná Helena 1:2, Kohlmannová Aneta 1:2, body hostů: Lemberková Martina 0:3, Stuchlíková Eva 3:0, Vaverová Hana 2:1), Union Plzeň - Klub stolního tenisu Klatovy 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kratochvílová Alena 0:3, Šebková Kristýna 1:2, Pokorná Eva 1:2, body hostů: Jehlíková Petra 3:0, Marešová Zdeňka ml. 1:2, Hnojská Andrea 3:0), Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Plzeň V. A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šimůnková Veronika 1:2, Bartoňová Tereza 0:3, Schoberová Martina 2:1, body hostů: Vacíková Renata 1:2, Bydžovská Hana 2:1, Poláková Pavlína 3:0), TJ ABC Branik - TJ Sokol Plzeň V. B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 2:1, Suchomanová Jana 2:1, body hostů: Severová Michaela 0:3, Vyletová Helena 1:2, Hošková Denisa 3:0),
11. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - VS Tábor 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Lenka 3:0, Pospíšilová Carmen 1:2, Dusilová Jana 1:2, body hostů: Vaverová Hana 2:1, Stuchlíková Eva 2:1, Lemberková Martina 0:3), TJ Hrádek - Klub stolního tenisu Klatovy 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matoušová Aneta 1:2, Krajdlová Naďa 0:3, Matoušová Jana 1:2, body hostů: Jehlíková Petra 3:0, Marešová Zdeňka ml. 1:2, Hnojská Andrea 3:0), Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Plzeň V. B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schoberová Martina 1:2, Šimůnková Veronika 2:1, Bartoňová Jitka 2:1, body hostů: Nováková Monika 1:2, Severová Michaela 0:1, Hošková Denisa 3:0, Vyletová Helena 0:2), TJ ABC Branik - TJ Sokol Plzeň V. A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 2:1, Suchomanová Jana 3:0, body hostů: Vacíková Renata 0:3, Bydžovská Hana 1:2, Poláková Pavlína 1:2),
12. kolo:
VS Tábor - SF SKK EL Niňo Praha B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stuchlíková Eva 2:1, Lemberková Martina 1:2, Vaverová Hana 1:2, body hostů: Kohlmannová Aneta 3:0, Pokorná Helena 2:1, Chloupková Pavlína 0:3), Klub stolního tenisu Klatovy - Union Plzeň 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hnojská Helena 0:1, Hnojská Andrea 3:0, Jehlíková Petra 2:1, WO 0:2, body hostů: Pintová Radka 1:2, Bartošová Lenka 0:2, Šebková Kristýna 1:1, WO 2:0), TJ Sokol Plzeň V. A - Slovan KST Bohnice B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Poláková Pavlína 2:1, Bartošková Marta 0:3, WO 0:3, body hostů: Šimůnková Veronika 1:1, Schoberová Martina 2:0, Bartoňová Tereza 1:1, WO 3:0), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ ABC Branik 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vyletová Helena 0:3, Nováková Monika 2:1, Hošková Denisa 2:1, body hostů: Suchomanová Jana 2:1, Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 2:1),
13. kolo:
VS Tábor - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stuchlíková Eva 0:3, Lemberková Martina 1:2, Vaverová Hana 0:3, body hostů: Dusilová Jana 2:1, Dvořáková Lenka 3:0, Svobodová Nikola 3:0), Klub stolního tenisu Klatovy - TJ Hrádek 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plassová Jana 2:1, Hnojská Andrea 3:0, Jehlíková Petra 1:2, body hostů: Janečková Jaroslava 0:3, Skopová Šárka 1:2, Matoušová Aneta 2:1), TJ Sokol Plzeň V. B - Slovan KST Bohnice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nováková Monika 3:0, Severová Michaela 0:3, Hošková Denisa 3:0, body hostů: Bartoňová Tereza 1:2, Schoberová Martina 1:2, Šimůnková Veronika 1:2), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ ABC Branik 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bydžovská Hana 1:2, Poláková Pavlína 1:2, Muzikova Alice 0:3, body hostů: Suchomanová Jana 3:0, Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 3:0),
14. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - VS Tábor 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vacíková Renata 0:3, Bydžovská Hana 3:0, Poláková Pavlína 3:0, body hostů: Vodáková Táňa 1:2, Vaverová Hana 1:2, Lemberková Martina 1:2), Slovan KST Bohnice B - Klub stolního tenisu Klatovy 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrázková Lia 0:3, Šimůnková Veronika 1:2, Kadavá Tereza 0:3, body hostů: Marešová Zdeňka 3:0, Jehlíková Petra 2:1, Hnojská Andrea 3:0), Union Plzeň - SF SKK EL Niňo Praha B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čížková Alena 0:1, Šebková Kristýna 2:1, Pintová Radka 0:3, Bartošová Lenka 1:1, body hostů: Kohlmannová Aneta 2:1, Pokorná Helena 0:1, Sommerová Helenka 3:0, Plachá Liliana 1:1), TJ Hrádek - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skopová Šárka 3:0, Matoušová Aneta 1:2, Matoušová Jana 0:3, body hostů: Klempířová Jiřina 0:2, Dvořáková Lenka 2:1, Svobodová Nikola 2:1, Dusilová Jana 1:0),
15. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. B - VS Tábor 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hošková Denisa 3:0, Severová Michaela 0:3, Nováková Monika 3:0, body hostů: Vodáková Táňa 1:2, Lemberková Martina 1:2, Vaverová Hana 1:2), TJ ABC Branik - Klub stolního tenisu Klatovy 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulihrachová Jitka 0:3, Černá Martina 2:1, Suchomanová Jana 1:2, body hostů: Marešová Zdeňka 3:0, Jehlíková Petra 1:2, Hnojská Andrea 2:1), TJ Hrádek - SF SKK EL Niňo Praha B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skopová Šárka 2:0, Matoušová Aneta 2:1, Matoušová Jana 2:1, Oplová Renáta 0:1, body hostů: Plachá Liliana 0:3, Pokorná Helena 2:1, Kohlmannová Aneta 1:2), Union Plzeň - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartošová Lenka 2:1, Šebková Kristýna 2:1, Pintová Radka 1:2, body hostů: Dusilová Jana 1:2, Dvořáková Lenka 2:1, Svobodová Nikola 1:2),
16. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - SF SKK EL Niňo Praha B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dusilová Jana 2:1, Dvořáková Lenka 3:0, Klempířová Jiřina 3:0, body hostů: Kohlmannová Aneta 1:2, Pokorná Helena 0:3, Plachá Liliana 0:3), TJ Hrádek - Union Plzeň 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušová Jana 2:1, Polcarová Anežka 3:0, Matoušová Aneta 2:1, body hostů: Pintová Radka 0:3, Šebková Kristýna 2:1, Pokorná Eva 0:3), TJ ABC Branik - Slovan KST Bohnice B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 3:0, Suchomanová Jana 3:0, body hostů: Schoberová Martina 1:2, Bartoňová Jitka 0:2, Šimůnková Veronika 1:2, Bartoňová Tereza 0:1), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Plzeň V. A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vyletová Helena 2:1, Holubová Klaudie 3:0, Severová Michaela 1:2, body hostů: Poláková Pavlína 1:2, Vacíková Renata 2:1, Muzikova Alice 0:3),
17. kolo:
VS Tábor - Union Plzeň 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stuchlíková Eva 2:1, Lemberková Martina 1:2, Vaverová Hana 2:1, body hostů: Čížková Alena 2:1, Bartošová Lenka 1:2, Šebková Kristýna 1:2), SF SKK EL Niňo Praha B - Slovan KST Bohnice B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorná Helena 1:1, Loukotová Regina 2:1, Kohlmannová Aneta 1:2, Sommerová Helenka 1:0, body hostů: Kadavá Tereza 0:2, Schoberová Martina 2:1, Šimůnková Veronika 2:1, Bartoňová Jitka 0:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - TJ ABC Branik 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšilová Carmen 0:2, Dvořáková Lenka 2:1, Klempířová Jiřina 1:2, Dusilová Jana 0:1, body hostů: Suchomanová Jana 2:1, Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 2:1), Klub stolního tenisu Klatovy - TJ Sokol Plzeň V. A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černá Veronika 2:1, Hnojská Andrea 3:0, Marešová Zdeňka ml. 3:0, body hostů: Vacíková Renata 0:3, Melnyková Liana 0:3, Poláková Pavlína 1:2),
18. kolo:
VS Tábor - TJ Hrádek 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stuchlíková Eva 3:0, Lemberková Martina 1:2, Vodáková Táňa 0:3, body hostů: Matoušová Jana 1:2, Matoušová Aneta 2:1, Skopová Šárka 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - Slovan KST Bohnice B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořáková Lenka 1:2, Svobodová Nikola 2:1, Dusilová Jana 3:0, body hostů: Kadavá Tereza 0:3, Schoberová Martina 2:1, Šimůnková Veronika 1:2), SF SKK EL Niňo Praha B - TJ ABC Branik 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorná Helena 0:2, Loukotová Regina 2:1, Kohlmannová Aneta 3:0, Sommerová Helenka 1:0, body hostů: Suchomanová Jana 2:1, Ulihrachová Jitka 0:3, Černá Martina 1:2), Klub stolního tenisu Klatovy - TJ Sokol Plzeň V. B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černá Veronika 1:1, Hnojská Andrea 2:0, Marešová Zdeňka ml. 2:0, WO 3:0, body hostů: Vyletová Helena 0:3, Severová Michaela 1:2, WO 0:3),
19. kolo:
Klub stolního tenisu Klatovy - VS Tábor 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černá Veronika 0:3, Marešová Zdeňka 3:0, Hnojská Andrea 3:0, body hostů: Vodáková Táňa 1:2, Stuchlíková Eva 1:2, Vaverová Hana 1:2), TJ Sokol Plzeň V. A - SF SKK EL Niňo Praha B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vacíková Renata 0:3, Muzikova Alice 0:3, Poláková Pavlína 1:2, body hostů: Kohlmannová Aneta 3:0, Pokorná Helena 3:0, Plachá Liliana 2:1), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holubová Klaudie 0:3, Vyletová Helena ml. 0:3, Hromiaková Andrea 0:3, body hostů: Svobodová Nikola 3:0, Pospíšilová Carmen 3:0, Dusilová Jana 3:0), Slovan KST Bohnice B - Union Plzeň 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schoberová Martina 1:2, Veletová Ilona 2:1, Bartoňová Jitka 2:1, body hostů: Šebková Kristýna 2:1, Bartošová Lenka 0:1, Pintová Radka 0:3, Čížková Alena 2:0), TJ ABC Branik - TJ Hrádek 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 0:3, Suchomanová Jana 3:0, body hostů: Matoušová Aneta 2:1, Polcarová Anežka 1:2, Skopová Šárka 1:2),
20. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. B - SF SKK EL Niňo Praha B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyletová Helena ml. 0:3, Nováková Monika 2:1, Hromiaková Andrea 0:2, Holubová Klaudie 0:1, body hostů: Kohlmannová Aneta 2:1, Pokorná Helena 2:1, Plachá Liliana 3:0), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vacíková Renata 0:3, Muzikova Alice 0:3, Poláková Pavlína 2:1, body hostů: Klempířová Jiřina 3:0, Pospíšilová Carmen 2:1, Svobodová Nikola 2:1), TJ ABC Branik - Union Plzeň 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:2, Suchomanová Jana 2:1, Adamčíková Dana 0:3, body hostů: Šebková Kristýna 2:1, Bartošová Lenka 1:2, Pintová Radka 1:0, Čížková Alena 2:0), Slovan KST Bohnice B - TJ Hrádek 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schoberová Martina 1:2, Veletová Ilona 2:1, Bartoňová Jitka 0:3, body hostů: Polcarová Anežka 2:1, Skopová Šárka 2:1, Matoušová Aneta 2:1),
21. kolo:
VS Tábor - Slovan KST Bohnice B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stuchlíková Eva 1:2, Vaverová Hana 1:2, Lemberková Martina 0:3, body hostů: Bartoňová Jitka 3:0, Schoberová Martina 1:2, Šimůnková Veronika 3:0), Union Plzeň - TJ Sokol Plzeň V. A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartošová Lenka 3:0, Šebková Kristýna 3:0, Pokorná Eva 3:0, body hostů: Jarošová Tereza 0:3, Vacíková Renata 0:3, Melnyková Liana 0:3), TJ Hrádek - TJ Sokol Plzeň V. B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušová Aneta 3:0, Skopová Šárka 3:0, Matoušová Jana 1:0, Oplová Renáta 1:1, body hostů: Holubová Klaudie 0:3, Vyletová Helena 1:2, Vyletová Helena ml. 0:3), SF SKK EL Niňo Praha B - Klub stolního tenisu Klatovy 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kohlmannová Aneta 3:0, Pokorná Helena 2:1, Plachá Liliana 1:2, body hostů: Marešová Zdeňka 2:1, Hnojská Helena 0:3, Marešová Zdeňka ml. 1:2),
22. kolo:
VS Tábor - TJ ABC Branik 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lemberková Martina 2:1, Vaverová Hana 3:0, Stuchlíková Eva 1:2, body hostů: Suchomanová Jana 2:1, Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 0:3), TJ Hrádek - TJ Sokol Plzeň V. A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušová Aneta 1:1, Skopová Šárka 2:0, Matoušová Jana 0:1, Oplová Renáta 1:0, WO 3:0, body hostů: Vacíková Renata 0:3, Bydžovská Hana 2:1, WO 0:3), Union Plzeň - TJ Sokol Plzeň V. B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pintová Radka 1:2, Šebková Kristýna 1:2, Pokorná Eva 0:3, body hostů: Lněničková Marta 2:1, Hošková Denisa 3:0, Nováková Monika 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - Klub stolního tenisu Klatovy 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Lenka 2:1, Dusilová Jana 2:1, Klempířová Jiřina 1:1, Pospíšilová Carmen 1:0, body hostů: Hnojská Helena 0:3, Marešová Zdeňka 3:0, Marešová Zdeňka ml. 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Klub stolního tenisu Klatovy - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 4:5 (body domácích: Plassová Jana 1:2, Marešová Zdeňka 3:0, Jehlíková Petra 0:3, body hostů: Klempířová Jiřina 2:1, Dusilová Jana 2:1, Dvořáková Lenka 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - Klub stolního tenisu Klatovy 5:1 (body domácích: Dusilová Jana 1:1, Klempířová Jiřina 2:0, Dvořáková Lenka 2:0, body hostů: Marešová Zdeňka 0:2, Jehlíková Petra 0:2, Hnojská Andrea 1:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Klub stolního tenisu Klatovy - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy