Výsledky do novin
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
1. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem C - TJ Fryšták B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Michal 1:3, Urbiš Jakub 3:1, Vašík Jan 1:3, Moráček Jakub 1:3, body hostů: Babica Vladimír 3:1, Konečný David 4:0, Gregor Radek 2:2, Kalup Richard 1:3), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janečka Václav 3:0, Ondrašík Petr 3:0, Janošík Petr 2:1, Silný Jakub 1:2, WO 5:0, body hostů: Zákostelský Stanislav 1:3, Černota Pavel 2:2, Škrla Jiří 0:4, WO 0:5), Orel Uherské Hradiště - ST AMON Kunovice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miroš Miroslav 1:1, Šmíd Václav 3:1, Zavadil Antonín 3:1, Macháček Ondřej 0:4, Jančík Martin 1:1, body hostů: Velan Martin 2:2, Smištíková Dana 2:2, Šašinka Albert 3:1, Volák Marek 1:3), TJ Sokol Morkovice - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocourek Tomáš 3:1, Musil Drahomír 2:2, Mich Pavel 2:1, Ježdík Radek 2:1, Tlach Petr 0:1, WO 1:0, body hostů: Šopík Marek 4:0, Beníček Hynek 0:4, Mahdalíček Bohuslav 1:3, Mahdal Václav 1:2, WO 0:1), TJ Rožnov pod Radhoštěm C - KST Dolní Němčí D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Semela Pavel 3:1, Honč Vladimír 3:1, Šubčík Leopold 3:1, Kokinopulos Miroslav 1:0, Nosek Vladimír 0:3, body hostů: Bartoš Miroslav 2:2, Borýsek Jiří 2:2, Matějíček Jakub 2:2, Kočiš Michal 0:4), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Spartak Hluk 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Kolečkář Marek 4:0, Basovník Milan 1:3, Mikoška Ivo 1:3, body hostů: Rubáš Josef 3:1, Šimčík Robert 2:2, Fanta Marek 2:2, Mitáček Antonín 0:4),
2. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem C - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černocký Radek 1:3, Urbiš Jakub 4:0, Zajíc Michal 1:3, Nesvadba Vladan 2:2, body hostů: Zákostelský Stanislav 2:2, Ryl Ivan 3:1, Černota Pavel 3:1, Škrla Jiří 0:4), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Fryšták B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Václav 3:1, Jílek Petr 3:1, Janošík Petr 2:2, Silný Jakub 2:2, body hostů: Konečný David 2:2, Barbořík Ivan 3:1, Babica Vladimír 0:4, Gregor Radek 1:3), Orel Uherské Hradiště - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miroš Miroslav 1:3, Šmíd Václav 3:1, Zavadil Antonín 3:1, Jančík Martin 3:1, body hostů: Mahdalíček Bohuslav 1:3, Šopík Marek 4:0, Beníček Hynek 0:4, Mahdal Václav 1:3), TJ Sokol Morkovice - ST AMON Kunovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocourek Tomáš 3:1, Musil Drahomír 3:1, Mich Pavel 3:0, Tlach Petr 1:3, Ježdík Radek 0:1, body hostů: Volák Marek 1:3, Šašinka Albert 1:3, Velan Martin 1:3, Smištíková Dana 3:1), TJ Rožnov pod Radhoštěm C - TJ Spartak Hluk 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semela Pavel 1:3, Kokinopulos Miroslav 2:2, Šubčík Leopold 1:3, Honč Vladimír 2:2, body hostů: Rubáš Josef 4:0, Fanta Marek 3:1, Mitáček Antonín 2:2, Pospíšek Karel 1:3), Orel Ostrožská Nová Ves - KST Dolní Němčí D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Pres Radim 1:3, Kolečkář Marek 3:1, Mikoška Ivo 3:1, body hostů: Bartoš Miroslav 3:1, Borýsek Jiří 1:3, Ježek Miroslav 1:3, Uher Antonín 0:4),
3. kolo:
KST Dolní Němčí D - TJ Bystřice pod Hostýnem C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 4:0, Matějíček Jakub 2:2, Ježek Miroslav 1:3, Borýsek Jiří 3:1, body hostů: Nesvadba Vladan 2:2, Urbiš Jakub 3:1, Vašík Jan 0:4, Zajíc Michal 1:3), TJ Spartak Hluk - TJ Jiskra Otrokovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Petr 0:1, Šimčík Robert 4:0, Fanta Marek 2:2, Rubáš Josef 2:2, Pavlicová Štěpánka 1:2, body hostů: Janečka Bronislav 2:2, Janošík Petr 1:3, Silný Jakub 2:2, Ondrašík Petr 2:2), ST AMON Kunovice C - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Velan Martin 2:2, Smištík Miroslav 2:2, Smištíková Dana 1:2, Šašinka Albert 2:2, WO 1:0, body hostů: Honč Vladimír 2:2, Semela Pavel 3:1, Šubčík Leopold 2:2, Kokinopulos Miroslav 1:2, WO 0:1), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - Orel Ostrožská Nová Ves 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Bohuslav 0:4, Šopík Marek 3:1, Beníček Hynek 2:1, Mahdal Václav 1:3, Guryča Petr 0:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Kolečkář Marek 1:3, Mikoška Ivo 3:1, Basovník Milan 3:1), TJ Fryšták B - Orel Uherské Hradiště 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babica Vladimír 4:0, Gregor Radek 0:4, Pekař Pavel 3:1, Konečný David 3:1, body hostů: Miroš Miroslav 1:3, Šmíd Václav 2:2, Zavadil Antonín 1:3, Macháček Ondřej 2:2), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ Sokol Morkovice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zákostelský Stanislav 3:1, Míček Petr 3:1, Ryl Ivan 2:1, Černota Pavel 4:0, WO 1:0, body hostů: Ježdík Radek 0:4, Musil Drahomír 2:2, Kocourek Tomáš 0:4, Mich Pavel 1:2, WO 0:1),
4. kolo:
KST Dolní Němčí D - TJ Jiskra Otrokovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 3:1, Matějíček Jakub 3:0, Ježek Miroslav 1:3, Borýsek Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Janošík Petr 0:4, Janečka Václav 1:3, Silný Jakub 2:1, Ondrašík Petr 2:2, WO 1:0), TJ Spartak Hluk - TJ Bystřice pod Hostýnem C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Petr 0:4, Fanta Marek 3:1, Šimčík Robert 4:0, Rubáš Josef 3:1, body hostů: Nesvadba Vladan 2:2, Vrbecký Tomáš 1:3, Urbiš Jakub 1:3, Vaculík Vincenc 2:2), Orel Ostrožská Nová Ves - ST AMON Kunovice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Pres Radim 4:0, Kolečkář Marek 4:0, Mikoška Ivo 4:0, body hostů: Velan Martin 0:4, Šašinka Albert 0:4, Smištík Miroslav 0:4, Smištíková Dana 0:4), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Bohuslav 1:3, Šopík Marek 4:0, Beníček Hynek 1:3, Mahdal Václav 1:3, body hostů: Honč Vladimír 3:1, Semela Pavel 0:4, Šubčík Leopold 3:1, Kokinopulos Miroslav 3:1), TJ Fryšták B - TJ Sokol Morkovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pekař Pavel 4:0, Hochmajer Petr 1:3, Nepimach David 2:2, Konečný David 2:2, body hostů: Ježdík Radek 0:4, Kocourek Tomáš 3:1, Musil Drahomír 2:2, Mich Pavel 2:2), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - Orel Uherské Hradiště 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zákostelský Stanislav 3:1, Míček Petr 2:0, Ryl Ivan 2:1, Černota Pavel 4:0, Škrla Jiří 0:1, WO 2:0, body hostů: Zavadil Antonín 2:2, Šmíd Václav 0:4, Jančík Martin 1:3, Miroš Miroslav 0:2, WO 0:2),
5. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm C - Orel Ostrožská Nová Ves 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baroš Petr 1:3, Kokinopulos Miroslav 2:2, Šubčík Leopold 1:3, Honč Vladimír 1:3, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Kolečkář Marek 3:1, Mikoška Ivo 4:0, Basovník Milan 0:4), KST Dolní Němčí D - TJ Spartak Hluk 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 3:1, Matějíček Jakub 1:3, Ježek Miroslav 0:1, Borýsek Jiří 2:2, Ježek Milan 0:3, body hostů: Rubáš Josef 2:2, Šimčík Robert 3:1, Fanta Marek 3:1, Mitáček Antonín 2:2), ST AMON Kunovice C - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šašinka Albert 2:2, Smištík Miroslav 3:1, Velan Martin 1:3, Smištíková Dana 2:2, body hostů: Šopík Marek 4:0, Beníček Hynek 1:3, Kostka Matěj 1:3, Mahdal Václav 2:2), TJ Fryšták B - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babica Vladimír 2:2, Hochmajer Petr 0:2, Konečný David 2:2, Pekař Pavel 2:2, Gregor Radek 1:1, body hostů: Zákostelský Stanislav 2:2, Míček Petr 3:1, Ryl Ivan 1:3, Černota Pavel 3:1), Orel Uherské Hradiště - TJ Sokol Morkovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančík Martin 3:1, Šmíd Václav 3:1, Miroš Miroslav 2:2, Zavadil Antonín 2:2, body hostů: Tlach Petr 0:2, Kocourek Tomáš 1:3, Musil Drahomír 3:1, Mich Pavel 2:2, Hlobil Stanislav 0:2), TJ Bystřice pod Hostýnem C - TJ Jiskra Otrokovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Michal 2:2, Urbiš Jakub 1:3, Vrbecký Tomáš 2:2, Moráček Jakub 1:3, body hostů: Janečka Václav 4:0, Janečka Bronislav 4:0, Jílek Petr 2:2, Plišťák Miroslav 0:4),
6. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem C - Orel Uherské Hradiště 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrbecký Tomáš 2:1, Nesvadba Vladan 4:0, Urbiš Jakub 4:0, Vaculík Vincenc 1:3, Beneš Zdeněk 1:0, body hostů: Šmíd Václav 1:3, Jančík Martin 1:3, Juřena Ondřej 2:2, Bukvic Jan 0:4), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Sokol Morkovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Silný Jakub 2:2, Janečka Václav 3:1, Ondrašík Petr 3:1, Janečka Bronislav 3:1, body hostů: Tlach Petr 0:4, Musil Drahomír 1:3, Kocourek Tomáš 4:0, Mich Pavel 0:1, Ježdík Radek 0:3), TJ Rožnov pod Radhoštěm C - TJ Fryšták B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Semela Pavel 2:1, Kokinopulos Miroslav 2:1, Šubčík Leopold 3:0, Honč Vladimír 2:1, WO 5:0, body hostů: Nepimach David 2:2, Gregor Radek 1:3, Gálík Jaromír 0:4, WO 0:5), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Kolečkář Marek 1:3, Basovník Milan 0:4, Mikoška Ivo 4:0, body hostů: Černota Pavel 2:2, Míček Petr 1:2, Zákostelský Stanislav 2:2, Ryl Ivan 2:2, Míček Lukáš 0:1), KST Dolní Němčí D - ST AMON Kunovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Miroslav 2:2, Ježek Milan 3:1, Matějíček Jakub 2:2, Borýsek Jiří 4:0, body hostů: Velan Martin 0:4, Šašinka Albert 2:2, Smištík Miroslav 2:2, Smištíková Dana 1:3), TJ Spartak Hluk - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mitáček Antonín 0:4, Šimčík Robert 4:0, Fanta Marek 3:0, Rubáš Josef 3:1, WO 1:0, body hostů: Mahdalíček Bohuslav 1:3, Beníček Hynek 1:3, Kostka Matěj 2:2, Mahdal Václav 1:2, WO 0:1),
7. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem C - TJ Sokol Morkovice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrbecký Tomáš 2:2, Moráček Jakub 1:3, Urbiš Jakub 4:0, Zajíc Michal 0:2, Beneš Zdeněk 0:2, body hostů: Ježdík Radek 3:1, Musil Drahomír 1:3, Kocourek Tomáš 3:1, Mich Pavel 2:2), TJ Jiskra Otrokovice C - Orel Uherské Hradiště 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Silný Jakub 3:1, Janečka Václav 4:0, Vidlář Pavel 3:1, Janečka Bronislav 2:2, body hostů: Jančík Martin 2:2, Šmíd Václav 1:3, Horák Jiří 0:4, Bukvic Jan 1:3), TJ Rožnov pod Radhoštěm C - TJ Rožnov pod Radhoštěm B WO (oboustranné) (body domácích: body hostů), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Fryšták B 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), KST Dolní Němčí D - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoš Miroslav 3:0, Ježek Milan 3:0, Matějíček Jakub 3:0, Borýsek Jiří 1:0, Kočiš Michal 0:2, WO 5:0, body hostů: Mahdalíček Bohuslav 1:3, Beníček Hynek 1:3, Mahdal Václav 0:4, WO 0:5), TJ Spartak Hluk - ST AMON Kunovice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mitáček Antonín 3:1, Fanta Marek 3:1, Šimčík Robert 4:0, Rubáš Josef 4:0, body hostů: Kotačka David 0:4, Šašinka Albert 0:4, Slunečko Vratislav 1:3, Smištík Miroslav 1:3),
8. kolo:
ST AMON Kunovice C - TJ Bystřice pod Hostýnem C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velan Martin 2:2, Smištík Miroslav 2:2, Smištíková Dana 3:1, Kotačka David 3:1, body hostů: Vrbecký Tomáš 3:1, Urbiš Jakub 2:2, Zajíc Michal 1:3, Matela Milan 0:4), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - TJ Jiskra Otrokovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machala Radek 0:4, Beníček Hynek 2:2, Mahdalíček Bohuslav 2:2, Mahdal Václav 4:0, body hostů: Janečka Václav 3:1, Janečka Bronislav 2:2, Jílek Petr 1:3, Silný Jakub 2:2), TJ Fryšták B - KST Dolní Němčí D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gálík Jaromír 0:4, Gregor Radek 1:2, Konečný David 0:3, Pekař Pavel 3:1, WO 2:0, body hostů: Bartoš Miroslav 4:0, Matějíček Jakub 3:1, Borýsek Jiří 2:1, Ježek Miroslav 1:2, WO 0:2), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ Spartak Hluk 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zákostelský Stanislav 3:1, Míček Petr 2:2, Černota Pavel 1:1, Ryl Ivan 2:2, Škrla Jiří 0:2, body hostů: Rubáš Josef 3:1, Šimčík Robert 2:2, Fanta Marek 2:2, Pospíšek Karel 1:3), Orel Uherské Hradiště - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Václav 2:2, Jančík Martin 2:2, Zavadil Antonín 0:4, Miroš Miroslav 1:1, Juřena Ondřej 2:0, body hostů: Honč Vladimír 2:2, Šubčík Leopold 2:2, Semela Pavel 1:3, Kokinopulos Miroslav 4:0), TJ Sokol Morkovice - Orel Ostrožská Nová Ves 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mich Pavel 1:1, Kocourek Tomáš 3:1, Hlobil Stanislav 0:4, Ježdík Radek 1:1, WO 0:5, body hostů: Mikoška Ivo 3:0, Kolečkář Marek 2:1, Basovník Milan 1:2, Mahdalíček Josef ml. 1:2, WO 5:0),
9. kolo:
ST AMON Kunovice C - TJ Jiskra Otrokovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velan Martin 0:4, Smištík Miroslav 2:2, Smištíková Dana 3:1, Kotačka David 2:2, body hostů: Ondrašík Petr 3:1, Janečka Bronislav 2:2, Silný Jakub 3:1, Jílek Petr 1:3), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - TJ Bystřice pod Hostýnem C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Martin 1:3, Mahdalíček Bohuslav 3:1, Mahdal Václav 3:1, Guryča Petr 2:2, body hostů: Zajíc Michal 2:2, Urbiš Jakub 4:0, Ťažký Patrik 1:3, Dratva Marek 0:4), TJ Fryšták B - TJ Spartak Hluk 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hochmajer Petr 0:4, Gregor Radek 0:4, Konečný David 3:1, Pekař Pavel 4:0, body hostů: Rubáš Josef 2:2, Šimčík Robert 3:1, Fanta Marek 2:2, Pavlicová Štěpánka 2:2), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - KST Dolní Němčí D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zákostelský Stanislav 2:2, Míček Petr 2:1, Ryl Ivan 2:1, Černota Pavel 3:1, Míček Lukáš 0:1, WO 1:0, body hostů: Bartoš Miroslav 3:1, Matějíček Jakub 1:3, Borýsek Jiří 2:2, Ježek Miroslav 0:3, WO 0:1), Orel Uherské Hradiště - Orel Ostrožská Nová Ves 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juřena Ondřej 1:3, Šmíd Václav 0:3, Jančík Martin 2:2, Miroš Miroslav 1:1, Zavadil Antonín 0:2, WO 0:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Mikoška Ivo 3:1, Kolečkář Marek 1:2, Basovník Milan 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Morkovice - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlobil Stanislav 1:2, Kocourek Tomáš 1:2, Mich Pavel 1:2, Ježdík Radek 0:4, WO 1:2, body hostů: Honč Vladimír 4:0, Šubčík Leopold 2:1, Semela Pavel 1:2, Kokinopulos Miroslav 3:0, WO 2:1),
10. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm C - TJ Bystřice pod Hostýnem C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semela Pavel 2:2, Kokinopulos Miroslav 3:1, Šubčík Leopold 3:1, Honč Vladimír 3:1, body hostů: Urbiš Jakub 4:0, Vrbecký Tomáš 1:3, Beneš Zdeněk 0:4, Nesvadba Vladan 0:4), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Jiskra Otrokovice C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 2:2, Kolečkář Marek 1:3, Basovník Milan 0:4, Mikoška Ivo 3:1, body hostů: Janečka Václav 4:0, Janečka Bronislav 1:3, Silný Jakub 2:2, Vidlář Pavel 3:1), KST Dolní Němčí D - Orel Uherské Hradiště 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borýsek Jiří 3:1, Ježek Milan 1:3, Ježek Miroslav 2:1, Bartoš Miroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Juřena Ondřej 1:3, Šmíd Václav 3:1, Jančík Martin 0:4, Miroš Miroslav 2:1, WO 1:0), TJ Spartak Hluk - TJ Sokol Morkovice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšek Karel 0:4, Fanta Marek 4:0, Šimčík Robert 2:2, Rubáš Josef 4:0, body hostů: Musil Drahomír 1:3, Kocourek Tomáš 2:2, Ježdík Radek 1:3, Mich Pavel 2:2), ST AMON Kunovice C - TJ Fryšták B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šašinka Albert 1:3, Smištík Miroslav 1:3, Smištíková Dana 2:2, Kotačka David 1:3, body hostů: Pekař Pavel 3:1, Konečný David 3:1, Babica Vladimír 3:1, Nepimach David 2:2), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beníček Hynek 1:3, Kostka Matěj 3:1, Mahdalíček Bohuslav 1:3, Mahdal Václav 3:1, body hostů: Zákostelský Stanislav 2:2, Míček Petr 3:1, Ryl Ivan 2:2, Škrla Jiří 1:3),
11. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm C - TJ Jiskra Otrokovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semela Pavel 1:3, Kokinopulos Miroslav 3:1, Šubčík Leopold 2:1, Honč Vladimír 3:1, WO 0:1, body hostů: Janečka Bronislav 1:3, Silný Jakub 2:2, Mancl Zdeněk 1:3, Ondrašík Petr 2:1, WO 1:0), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Bystřice pod Hostýnem C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 2:2, Pres Radim 1:3, Kolečkář Marek 3:1, Mikoška Ivo 3:1, body hostů: Nesvadba Vladan 2:2, Vrbecký Tomáš 1:3, Vaculík Vincenc 0:4, Urbiš Jakub 4:0), KST Dolní Němčí D - TJ Sokol Morkovice 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Miroslav 1:3, Ježek Milan 2:2, Matějíček Jakub 4:0, Borýsek Jiří 4:0, body hostů: Musil Drahomír 2:2, Kocourek Tomáš 1:3, Ježdík Radek 1:3, Mich Pavel 1:3), TJ Spartak Hluk - Orel Uherské Hradiště 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fanta Marek 3:1, Šimčík Robert 3:0, Pavlicová Štěpánka 0:3, Rubáš Josef 4:0, WO 1:1, body hostů: Jančík Martin 1:3, Juřena Ondřej 2:2, Miroš Miroslav 1:2, Šmíd Václav 0:3, WO 1:1), ST AMON Kunovice C - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šašinka Albert 1:3, Smištík Miroslav 3:1, Smištíková Dana 3:1, Kotačka David 0:2, Velan Martin 0:2, body hostů: Zákostelský Stanislav 3:1, Míček Petr 3:1, Ryl Ivan 1:3, Škrla Jiří 2:2), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - TJ Fryšták B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Guryča Petr 0:1, Šopík Marek 4:0, Mahdalíček Bohuslav 1:3, Mahdal Václav 3:1, Beníček Hynek 0:3, body hostů: Pekař Pavel 3:1, Konečný David 2:2, Babica Vladimír 2:2, Nepimach David 1:3),
12. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem C - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zajíc Michal 2:2, Urbiš Jakub 4:0, Vrbecký Tomáš 2:2, Vaculík Vincenc 1:3, body hostů: Semela Pavel 1:3, Honč Vladimír 2:2, Šubčík Leopold 1:3, Kokinopulos Miroslav 3:1), TJ Jiskra Otrokovice C - Orel Ostrožská Nová Ves 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plišťák Miroslav 0:2, Janečka Václav 1:3, Silný Jakub 2:2, Janošík Petr 2:2, Janečka Bronislav 0:2, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Kolečkář Marek 2:2, Pres Radim 2:2, Konečný Martin 3:1), Orel Uherské Hradiště - KST Dolní Němčí D 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Miroš Miroslav 1:3, Jančík Martin 1:3, Juřena Ondřej 1:2, Horák Jiří 0:4, WO 1:1, body hostů: Bartoš Miroslav 2:2, Matějíček Jakub 3:1, Borýsek Jiří 4:0, Uher Antonín 3:0, WO 1:1), TJ Sokol Morkovice - TJ Spartak Hluk 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježdík Radek 0:4, Kocourek Tomáš 3:1, Mich Pavel 3:1, Musil Drahomír 1:3, body hostů: Rubáš Josef 4:0, Šimčík Robert 2:2, Fanta Marek 2:2, Pospíšek Karel 1:3), TJ Fryšták B - ST AMON Kunovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nepimach David 4:0, Gregor Radek 1:3, Babica Vladimír 3:1, Konečný David 3:1, body hostů: Velan Martin 1:3, Šašinka Albert 0:4, Smištík Miroslav 1:3, Smištíková Dana 3:1), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ryl Ivan 2:1, Míček Petr 2:0, Černota Pavel 3:0, Zákostelský Stanislav 2:1, Míček Lukáš 0:1, WO 5:0, body hostů: Mahdalíček Bohuslav 1:3, Machala Radek 0:4, Mahdal Václav 2:2, WO 0:5),
13. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), TJ Bystřice pod Hostýnem C - Orel Ostrožská Nová Ves 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ťažký Patrik 0:4, Vrbecký Tomáš 1:3, Zajíc Michal 1:3, Urbiš Jakub 2:2, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Kolečkář Marek 4:0, Pres Radim 3:1, Konečný Martin 2:2), TJ Sokol Morkovice - KST Dolní Němčí D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tlach Petr 1:3, Kocourek Tomáš 1:3, Mich Pavel 3:1, Musil Drahomír 2:2, body hostů: Bartoš Miroslav 3:1, Matějíček Jakub 3:1, Borýsek Jiří 3:1, Daněk Josef 0:4), Orel Uherské Hradiště - TJ Spartak Hluk 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miroš Miroslav 1:2, Jančík Martin 2:2, Juřena Ondřej 1:3, Malík Vladimír 2:2, WO 0:1, body hostů: Rubáš Josef 4:0, Šimčík Robert 3:0, Fanta Marek 2:2, Pospíšek Karel 0:4, WO 1:0), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - ST AMON Kunovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ryl Ivan 3:1, Míček Petr 2:2, Škrla Jiří 1:3, Černota Pavel 3:1, body hostů: Velan Martin 2:2, Smištík Miroslav 1:3, Šašinka Albert 1:3, Smištíková Dana 3:1), TJ Fryšták B - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nepimach David 1:3, Gregor Radek 1:3, Babica Vladimír 0:4, Konečný David 3:1, body hostů: Mahdalíček Bohuslav 3:1, Šopík Marek 4:0, Beníček Hynek 1:3, Mahdal Václav 3:1),
14. kolo:
TJ Fryšták B - TJ Bystřice pod Hostýnem C 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gregor Radek 2:2, Babica Vladimír 3:1, Konečný David 4:0, Barbořík Ivan 3:1, body hostů: Urbiš Jakub 3:1, Vrbecký Tomáš 0:4, Nesvadba Vladan 1:3, Beneš Zdeněk 0:4), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ Jiskra Otrokovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ryl Ivan 2:2, Míček Petr 3:1, Zákostelský Stanislav 3:1, Černota Pavel 1:3, body hostů: Janečka Bronislav 2:2, Silný Jakub 1:3, Mancl Zdeněk 2:2, Ondrašík Petr 2:2), ST AMON Kunovice C - Orel Uherské Hradiště 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Velan Martin 1:3, Šašinka Albert 2:2, Smištíková Dana 2:1, Smištík Miroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Jančík Martin 2:2, Šmíd Václav 3:1, Juřena Ondřej 1:3, Miroš Miroslav 3:0, WO 0:1), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - TJ Sokol Morkovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beníček Hynek 2:2, Šopík Marek 3:1, Mahdalíček Bohuslav 0:4, Mahdal Václav 2:2, body hostů: Ježdík Radek 2:2, Kocourek Tomáš 4:0, Musil Drahomír 2:2, Mich Pavel 1:3), KST Dolní Němčí D - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 3:1, Ježek Milan 2:2, Borýsek Jiří 1:0, Matějíček Jakub 2:2, Uher Antonín 1:1, WO 1:0, body hostů: Baroš Petr 0:4, Honč Vladimír 3:1, Šubčík Leopold 0:4, Kokinopulos Miroslav 3:0, WO 0:1), TJ Spartak Hluk - Orel Ostrožská Nová Ves 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rubáš Josef 4:0, Fanta Marek 1:3, Šimčík Robert 3:1, Hájek Petr 0:3, Pospíšek Karel 0:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Pres Radim 2:2, Kolečkář Marek 2:2, Konečný Martin 1:3),
15. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ Bystřice pod Hostýnem C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ryl Ivan 4:0, Míček Petr 4:0, Zákostelský Stanislav 4:0, Černota Pavel 4:0, body hostů: Moráček Jakub 0:4, Vrbecký Tomáš 0:4, Zajíc Michal 0:4, Ťažký Patrik 0:4), TJ Fryšták B - TJ Jiskra Otrokovice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gregor Radek 1:3, Hochmajer Petr 1:3, Babica Vladimír 4:0, Konečný David 3:1, body hostů: Janečka Bronislav 1:3, Silný Jakub 2:2, Janošík Petr 2:2, Vidlář Pavel 2:2), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - Orel Uherské Hradiště 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beníček Hynek 0:4, Šopík Marek 4:0, Mahdalíček Bohuslav 2:1, Mahdal Václav 1:3, WO 1:0, body hostů: Jančík Martin 2:2, Šmíd Václav 1:3, Juřena Ondřej 3:1, Miroš Miroslav 2:1, WO 0:1), ST AMON Kunovice C - TJ Sokol Morkovice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Velan Martin 2:2, Šašinka Albert 3:1, Smištíková Dana 2:2, Smištík Miroslav 3:1, body hostů: Ježdík Radek 1:3, Kocourek Tomáš 0:4, Musil Drahomír 3:1, Mich Pavel 2:2), TJ Spartak Hluk - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fanta Marek 1:3, Pospíšek Karel 0:4, Šimčík Robert 0:4, Rubáš Josef 4:0, body hostů: Baroš Petr 2:2, Honč Vladimír 3:1, Šubčík Leopold 3:1, Kokinopulos Miroslav 3:1), KST Dolní Němčí D - Orel Ostrožská Nová Ves 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 2:2, Ježek Milan 3:1, Borýsek Jiří 0:2, Matějíček Jakub 1:3, Uher Antonín 1:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Kolečkář Marek 3:1, Pres Radim 2:2, Konečný Martin 1:3),
16. kolo:
Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Kolečkář Marek 3:1, Konečný Martin 2:2, Mikoška Ivo 4:0, body hostů: Semela Pavel 0:4, Honč Vladimír 1:3, Šubčík Leopold 1:3, Kokinopulos Miroslav 2:2), TJ Spartak Hluk - KST Dolní Němčí D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rubáš Josef 4:0, Hájek Petr 2:2, Šimčík Robert 3:1, Fanta Marek 2:2, body hostů: Bartoš Miroslav 3:1, Ježek Miroslav 2:2, Uher Antonín 0:4, Daněk Josef 0:4), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - ST AMON Kunovice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Bohuslav 2:2, Šopík Marek 4:0, Mahdal Václav 3:1, Beníček Hynek 3:1, body hostů: Smištík Miroslav 2:2, Rybnikář Aleš 0:4, Smištíková Dana 2:2, Volák Marek 0:4), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ Fryšták B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zákostelský Stanislav 2:2, Míček Petr 2:0, Ryl Ivan 3:1, Černota Pavel 4:0, Škrla Jiří 2:0, body hostů: Konečný David 1:3, Babica Vladimír 1:3, Gregor Radek 0:4, Hochmajer Petr 1:3), TJ Sokol Morkovice - Orel Uherské Hradiště 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježdík Radek 0:2, Kocourek Tomáš 2:2, Mich Pavel 3:1, Musil Drahomír 3:1, Mišurec Tomáš 0:2, body hostů: Horák Jiří 1:3, Jančík Martin 3:1, Macháček Ondřej 1:3, Juřena Ondřej 3:1), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Bystřice pod Hostýnem C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Petr 3:1, Janečka Václav 3:1, Ondrašík Petr 4:0, Janošík Petr 4:0, body hostů: Vrbecký Tomáš 0:4, Moráček Jakub 1:3, Beneš Zdeněk 1:3, Zajíc Michal 0:4),
17. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem C - KST Dolní Němčí D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vrbecký Tomáš 2:1, Vaculík Vincenc 1:2, Beneš Zdeněk 2:1, Zajíc Michal 1:2, WO 5:0, body hostů: Ježek Miroslav 1:3, Uher Antonín 2:2, Ježek Milan 3:1, WO 0:5), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Spartak Hluk 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mancl Zdeněk 1:2, Silný Jakub 2:2, Ondrašík Petr 3:0, Jílek Petr 1:2, WO 3:0, body hostů: Rubáš Josef 3:1, Šimčík Robert 0:1, Fanta Marek 3:1, Pospíšek Karel 0:4, WO 0:3), TJ Rožnov pod Radhoštěm C - ST AMON Kunovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semela Pavel 2:2, Kokinopulos Miroslav 2:2, Šubčík Leopold 0:4, Honč Vladimír 2:2, body hostů: Smištík Miroslav 2:2, Smištíková Dana 3:1, Šašinka Albert 2:2, Velan Martin 3:1), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Kolečkář Marek 0:4, Konečný Martin 1:3, Mikoška Ivo 2:2, body hostů: Beníček Hynek 1:3, Šopík Marek 3:1, Mahdalíček Bohuslav 2:2, Mahdal Václav 3:1), Orel Uherské Hradiště - TJ Fryšták B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmíd Václav 2:1, Zavadil Antonín 2:1, Jančík Martin 3:1, Juřena Ondřej 3:1, WO 1:1, body hostů: Barbořík Ivan 1:3, Konečný David 2:1, Nepimach David 1:2, Gregor Radek 0:4, WO 1:1), TJ Sokol Morkovice - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježdík Radek 1:3, Mich Pavel 3:1, Kocourek Tomáš 3:1, Musil Drahomír 2:2, body hostů: Černota Pavel 2:2, Míček Petr 1:3, Zákostelský Stanislav 2:2, Ryl Ivan 2:2),
18. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice C - KST Dolní Němčí D 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janečka Bronislav 0:3, Vidlář Pavel 3:0, Silný Jakub 1:2, Jílek Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Borýsek Jiří 3:1, Ježek Milan 3:1, Ježek Miroslav 1:3, WO 0:5), TJ Bystřice pod Hostýnem C - TJ Spartak Hluk 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Michal 2:2, Vrbecký Tomáš 1:3, Nesvadba Vladan 3:1, Beneš Zdeněk 3:0, WO 1:0, body hostů: Rubáš Josef 2:1, Fanta Marek 3:1, Pospíšek Karel 1:3, Pospíšek Štěpán 0:4, WO 0:1), ST AMON Kunovice C - Orel Ostrožská Nová Ves 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smištík Miroslav 2:2, Smištíková Dana 2:2, Šašinka Albert 2:2, Velan Martin 0:4, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Mikoška Ivo 1:3, Kolečkář Marek 4:0, Konečný Martin 1:3), TJ Rožnov pod Radhoštěm C - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baroš Petr 0:4, Kokinopulos Miroslav 2:2, Šubčík Leopold 3:1, Honč Vladimír 3:1, body hostů: Šopík Marek 4:0, Beníček Hynek 1:3, Mahdalíček Bohuslav 1:3, Mahdal Václav 2:2), TJ Sokol Morkovice - TJ Fryšták B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježdík Radek 3:1, Mich Pavel 3:1, Kocourek Tomáš 3:1, Musil Drahomír 4:0, body hostů: Konečný David 3:1, Gregor Radek 0:4, Hochmajer Petr 0:4, Gálík Jaromír 0:4), Orel Uherské Hradiště - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šmíd Václav 2:1, Zavadil Antonín 2:2, Jančík Martin 2:2, WO 0:6, body hostů: Zákostelský Stanislav 1:2, Míček Petr 1:1, Škrla Jiří 2:1, Černota Pavel 1:2, WO 6:0),
19. kolo:
Orel Uherské Hradiště - TJ Bystřice pod Hostýnem C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zavadil Antonín 3:1, Macháček Ondřej 2:1, Jančík Martin 4:0, Malík Vladimír 4:0, WO 0:1, body hostů: Nesvadba Vladan 0:4, Vrbecký Tomáš 0:4, Vaculík Vincenc 0:3, Beneš Zdeněk 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Morkovice - TJ Jiskra Otrokovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tlach Petr 1:3, Kocourek Tomáš 3:1, Ježdík Radek 2:2, Musil Drahomír 3:1, body hostů: Janečka Václav 3:1, Janošík Petr 1:3, Silný Jakub 2:2, Jílek Petr 1:3), TJ Fryšták B - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gálík Jaromír 1:3, Gregor Radek 0:4, Nepimach David 1:2, Konečný David 3:1, WO 0:1, body hostů: Semela Pavel 2:2, Honč Vladimír 3:1, Šubčík Leopold 3:1, Kokinopulos Miroslav 2:1, WO 1:0), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - Orel Ostrožská Nová Ves 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zákostelský Stanislav 2:2, Míček Petr 1:3, Ryl Ivan 1:3, Škrla Jiří 1:3, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Mikoška Ivo 3:1, Kolečkář Marek 3:1, Konečný Martin 1:3), ST AMON Kunovice C - KST Dolní Němčí D 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Velan Martin 0:2, Šašinka Albert 2:1, Smištíková Dana 1:2, Smištík Miroslav 1:2, WO 6:0, body hostů: Bartoš Miroslav 3:1, Borýsek Jiří 3:0, Uher Antonín 1:3, WO 0:6), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - TJ Spartak Hluk 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Guryča Petr 2:1, Beníček Hynek 2:1, Mahdal Václav 2:1, Mahdalíček Bohuslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Fanta Marek 4:0, Pospíšek Karel 0:4, Pospíšek Štěpán 0:4, WO 0:5),
20. kolo:
TJ Sokol Morkovice - TJ Bystřice pod Hostýnem C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježdík Radek 2:2, Mich Pavel 2:2, Kocourek Tomáš 3:1, Musil Drahomír 4:0, body hostů: Nesvadba Vladan 3:1, Vrbecký Tomáš 0:4, Moráček Jakub 0:4, Beneš Zdeněk 2:2), Orel Uherské Hradiště - TJ Jiskra Otrokovice C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juřena Ondřej 3:1, Zavadil Antonín 4:0, Jančík Martin 2:2, Macháček Ondřej 2:2, body hostů: Janečka Václav 3:1, Silný Jakub 2:2, Jílek Petr 0:4, Janošík Petr 0:4), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černota Pavel 2:2, Míček Petr 2:2, Ryl Ivan 2:2, Zákostelský Stanislav 2:2, body hostů: Semela Pavel 2:2, Šubčík Leopold 2:2, Honč Vladimír 2:2, Kokinopulos Miroslav 2:2), TJ Fryšták B - Orel Ostrožská Nová Ves 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gálík Jaromír 0:4, Nepimach David 2:2, Gregor Radek 0:4, Konečný David 1:3, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Mikoška Ivo 3:1, Kolečkář Marek 3:1, Konečný Martin 4:0), TJ ST Bystřice pod Lopeníkem - KST Dolní Němčí D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beníček Hynek 0:4, Šopík Marek 3:1, Mahdalíček Bohuslav 4:0, Mahdal Václav 2:2, body hostů: Borýsek Jiří 2:2, Bartoš Miroslav 2:2, Matějíček Jakub 2:2, Ježek Miroslav 1:3), ST AMON Kunovice C - TJ Spartak Hluk 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velan Martin 3:1, Šašinka Albert 4:0, Smištíková Dana 3:1, Smištík Miroslav 4:0, body hostů: Fanta Marek 0:4, Hájek Petr 0:4, Pospíšek Štěpán 0:4, Pospíšek Karel 2:2),
21. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem C - ST AMON Kunovice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nesvadba Vladan 3:1, Vrbecký Tomáš 0:2, Beneš Zdeněk 3:1, Vaculík Vincenc 2:2, Moráček Jakub 0:2, body hostů: Velan Martin 1:3, Šašinka Albert 3:1, Smištíková Dana 2:2, Smištík Miroslav 2:2), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janošík Petr 0:4, Janečka Václav 1:3, Ondrašík Petr 3:1, Silný Jakub 0:4, body hostů: Kostka Matěj 2:2, Šopík Marek 3:1, Mahdalíček Bohuslav 3:1, Mahdal Václav 4:0), KST Dolní Němčí D - TJ Fryšták B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Miroslav 4:0, Ježek Milan 3:1, Ježek Miroslav 1:3, Matějíček Jakub 1:3, body hostů: Nepimach David 2:2, Konečný David 3:1, Babica Vladimír 2:2, Gregor Radek 0:4), TJ Spartak Hluk - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšek Karel 1:3, Hájek Petr 1:3, Fanta Marek 3:1, Rubáš Josef 4:0, body hostů: Zákostelský Stanislav 3:1, Míček Petr 2:2, Škrla Jiří 2:2, Žemba Vít 0:4), TJ Rožnov pod Radhoštěm C - Orel Uherské Hradiště 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Semela Pavel 1:2, Kokinopulos Miroslav 2:1, Šubčík Leopold 2:1, Honč Vladimír 3:0, WO 5:0, body hostů: Jančík Martin 3:1, Šmíd Václav 1:3, Bukvic Jan 0:4, WO 0:5), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Sokol Morkovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Martin 3:1, Kolečkář Marek 2:2, Šmejkal Filip 0:4, Mikoška Ivo 3:1, body hostů: Ježdík Radek 2:2, Tlach Petr 2:2, Musil Drahomír 2:2, Kocourek Tomáš 2:2),
22. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice C - ST AMON Kunovice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Búbela Pavel 0:4, Janošík Petr 1:2, Silný Jakub 3:1, Janečka Václav 3:1, WO 0:1, body hostů: Smištíková Dana 3:1, Smištík Miroslav 3:1, Šašinka Albert 1:2, Velan Martin 1:3, WO 1:0), TJ Bystřice pod Hostýnem C - TJ ST Bystřice pod Lopeníkem 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nesvadba Vladan 3:1, Vrbecký Tomáš 2:2, Beneš Zdeněk 3:1, Moráček Jakub 1:3, body hostů: Beníček Hynek 0:4, Kostka Matěj 2:2, Mahdal Václav 4:0, Mahdalíček Bohuslav 1:3), TJ Spartak Hluk - TJ Fryšták B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšek Karel 1:3, Pospíšek Štěpán 0:3, Hájek Petr 2:2, Fanta Marek 3:1, WO 0:1, body hostů: Konečný David 2:2, Babica Vladimír 3:1, Nepimach David 3:0, Gregor Radek 1:3, WO 1:0), KST Dolní Němčí D - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Miroslav 3:1, Ježek Milan 1:3, Ježek Miroslav 1:3, Matějíček Jakub 2:2, body hostů: Zákostelský Stanislav 3:1, Míček Petr 3:1, Škrla Jiří 3:1, Žemba Vít 0:4), Orel Ostrožská Nová Ves - Orel Uherské Hradiště 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Martin 1:3, Kodrla Tomáš 0:4, Konečný Josef 0:4, Mikoška Ivo 2:2, body hostů: Chlachula Štěpán 2:2, Jančík Martin 3:1, Juřena Ondřej 4:0, Šmíd Václav 4:0), TJ Rožnov pod Radhoštěm C - TJ Sokol Morkovice 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semela Pavel 2:2, Kokinopulos Miroslav 3:1, Šubčík Leopold 3:1, Honč Vladimír 3:1, body hostů: Ježdík Radek 1:3, Tlach Petr 0:4, Mišurec Tomáš 1:3, Kocourek Tomáš 3:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy