Výsledky do novin
3. liga mužů skupina C
1. kolo:
TJ Sokol Chrudim - TJ Lokomotiva Pardubice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:1, Charvát Ondřej 2:0, Rubeš Michal 2:1, Bezdíček Martin 2:1, body hostů: Bělohlav Karel 1:2, Drvota Miroslav 0:3, Hájek Tomáš 2:1, Špaňůr Josef 0:2), DTJ - Slavia Hradec Králové C - TJ Tesla Pardubice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Obrdlík Štěpán 1:1, Slavík Libor 0:2, Chládek Martin 0:3, Málek Daniel 1:2, body hostů: Merta Jakub 3:0, Bělohlávek Dominik 3:0, Pytlík Jiří 2:0, Kadleček Radomír 0:2), TJ Jiskra Holice - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koubek René 1:0, Mádlo Martin 2:0, Zajíček Miroslav 2:1, Jelínek Michal 2:0, Vraštil Lukáš 1:0, body hostů: Bradáč Petr 0:3, Šilhán Josef 0:2, Rose Radek 1:1, Švácha Ondřej 0:2), TTC Kostelec nad Orlicí - Loko Depo Liberec 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Lukáš 1:3, Ježek Robert 1:1, Malík Lukáš 1:2, Kubrt Martin 4:0, Brůna Petr 2:0, body hostů: Pokorný Marcel 3:1, Smejkal Tomáš 2:2, Minář Jiří 1:3, Batthyány Tibor 0:3), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 2:1, Loudín Petr 0:3, Škopek Pavel 1:2, Nevřela Daniel 0:3, body hostů: Hrunka Jakub 1:2, Mokrejš Jan 3:0, Koubek Vojtěch 2:1, Brož Petr 3:0), ST EUROMASTER Kolín B - TJ Sokol Stará Paka 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilner Jaroslav 1:1, Dolejší Stanislav 2:1, Trajhan Miroslav 2:1, Čamr František 3:1, Záboj Matěj 0:1, body hostů: Kohout Pavel 2:2, Vajgl Pavel 2:1, Dlabola Petr 1:2, Šajner Lubomír 0:3),
2. kolo:
TJ Sokol Chrudim - TJ Tesla Pardubice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:2, Charvát Ondřej 2:2, Rubeš Michal 1:3, Bezdíček Martin 2:2, body hostů: Bělohlávek Dominik 4:0, Merta Jakub 4:0, Pytlík Jiří 0:4, Kadleček Radomír 1:3), DTJ - Slavia Hradec Králové C - TJ Lokomotiva Pardubice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obrdlík Štěpán 2:1, Pozník David 0:3, Mrázek Jiří 0:3, Slavík Libor 1:2, body hostů: Drvota Miroslav 2:1, Bělohlav Karel 3:0, Hájek Tomáš 3:0, Ecler Michal 1:2), TJ Jiskra Holice - Loko Depo Liberec 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek René 3:0, Jelínek Michal 2:0, Zajíček Miroslav 2:1, Mádlo Martin 2:1, body hostů: Pokorný Marcel 0:3, Smejkal Tomáš 2:1, Minář Jiří 0:3, Batthyány Tibor 0:2), TTC Kostelec nad Orlicí - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dufek Lukáš 1:3, Ježek Robert 1:2, Malík Lukáš 1:2, Kubrt Martin 3:1, body hostů: Bradáč Petr 2:2, Šír Milan 3:1, Rose Radek 2:1, Švácha Ondřej 1:2), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Sokol Stará Paka 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout František 3:0, Loudín Petr 1:1, Nevřela Daniel 2:1, Škopek Pavel 2:1, body hostů: Kohout Pavel 1:2, Vajgl Pavel 1:2, Dlabola Petr 1:2, Šajner Lubomír 0:2), ST EUROMASTER Kolín B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trajhan Miroslav 1:3, Dolejší Stanislav 2:1, Záboj Matěj 0:2, Čamr František 2:2, Pilner Jaroslav 0:1, body hostů: Mokrejš Jan 3:1, Koubek Vojtěch 3:1, Hrunka Jakub 2:1, Jakubský Filip 1:2),
3. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TJ Sokol Chrudim 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mokrejš Jan 1:0, Koubek Vojtěch 1:1, Hrunka Jakub 2:0, Brát Karel ml. 2:0, Jakubský Filip 1:0, WO 1:0, body hostů: Charvát Ondřej 1:2, Rulík Jiří 0:2, Rohlík Jan ml. 0:2, Bezdíček Martin 0:1, WO 0:1), DTJ - Slavia Hradec Králové C - TJ Sokol Stará Paka 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Obrdlík Štěpán 1:2, Pozník David 2:1, Chládek Martin 0:3, Slavík Libor 2:2, body hostů: Dlabola Petr 4:0, Kohout Pavel 1:2, Vajgl Pavel 3:0, Šajner Lubomír 0:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rose Radek 2:2, Šír Milan 1:2, Švácha Ondřej 1:2, Bradáč Petr 1:3, body hostů: Škopek Pavel 3:1, Herout František 4:0, Nevřela Daniel 2:1, Loudín Petr 0:3), Loko Depo Liberec - ST EUROMASTER Kolín B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Minář Jiří 2:2, Svatoš Roman 1:2, Pokorný Marcel 0:3, Smejkal Tomáš 3:1, body hostů: Dolejší Stanislav 2:2, Čamr František 4:0, Trajhan Miroslav 2:1, Jindra Josef 0:3), TJ Lokomotiva Pardubice - TJ Jiskra Holice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Petr 0:3, Hájek Tomáš 1:1, Drvota Miroslav 1:2, Bělohlav Karel 1:2, body hostů: Mádlo Martin 3:0, Kuchta Pavel 0:1, Zajíček Miroslav 1:2, Koubek René 2:0, Jelínek Michal 2:0), TJ Tesla Pardubice - TTC Kostelec nad Orlicí 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Matěj 2:1, Kadleček Radomír 2:1, Kudýn Vladimír 1:2, Merta Jakub 4:0, body hostů: Kubrt Martin 3:1, Malík Lukáš 1:2, Brůna Petr 0:3, Malík Karel 0:3),
4. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - DTJ - Slavia Hradec Králové C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mokrejš Jan 2:0, Koubek Vojtěch 2:0, Hrunka Jakub 1:1, Brát Karel ml. 2:0, Kačer Radek 1:0, body hostů: Šumpík Viktor 0:3, Slavík Libor 0:2, Pozník David 1:1, Chládek Martin 0:2), TJ Sokol Chrudim - TJ Sokol Stará Paka 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezdíček Martin 3:1, Rohlík Jan ml. 3:0, Rubeš Michal 1:2, Charvát Ondřej 2:2, body hostů: Dlabola Petr 2:2, Kohout Pavel 2:2, Vajgl Pavel 0:3, Šajner Lubomír 1:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - ST EUROMASTER Kolín B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šír Milan 2:2, Šilhán Josef 1:3, Rose Radek 3:0, Bradáč Petr 0:4, Švácha Ondřej 0:1, body hostů: Dolejší Stanislav 1:3, Čamr František 3:1, Trajhan Miroslav 2:2, Pilner Jaroslav 4:0), Loko Depo Liberec - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Batthyány Tibor 1:3, Svatoš Roman 1:2, Minář Jiří 1:2, Smejkal Tomáš 3:1, body hostů: Škopek Pavel 1:3, Herout František 3:1, Nevřela Daniel 2:1, Loudín Petr 2:1), TJ Lokomotiva Pardubice - TTC Kostelec nad Orlicí 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Tomáš 1:1, Hanousek Ondřej 1:2, Bělohlav Karel 1:2, Drvota Miroslav 2:2, Ecler Michal 0:2, body hostů: Kubrt Martin 4:0, Malík Lukáš 3:1, Brůna Petr 2:1, Dufek Lukáš 0:3), TJ Tesla Pardubice - TJ Jiskra Holice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Luboš 2:1, Kadleček Radomír 1:1, Stránský Matěj 2:1, Merta Jakub 3:0, body hostů: Mádlo Martin 1:2, Jelínek Michal 2:1, Zajíček Miroslav 0:3, Kuchta Pavel 0:2),
5. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - ST EUROMASTER Kolín B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 2:2, Loudín Petr 1:3, Nevřela Daniel 1:2, Škopek Pavel 2:2, body hostů: Čamr František 4:0, Dolejší Stanislav 1:3, Trajhan Miroslav 3:1, Pilner Jaroslav 1:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TJ Sokol Stará Paka 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrunka Jakub 3:1, Koubek Vojtěch 2:2, Mokrejš Jan 2:2, Brát Karel ml. 1:3, body hostů: Vajgl Pavel 4:0, Šajner Lubomír 0:4, Kohout Pavel 2:2, Dlabola Petr 2:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Loko Depo Liberec 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švácha Ondřej 2:2, Rose Radek 2:2, Šilhán Josef 3:1, Bradáč Petr 1:3, body hostů: Frýba Jiří 0:4, Svatoš Roman 3:1, Minář Jiří 3:1, Dušátko Jiří 2:2), TJ Lokomotiva Pardubice - TJ Tesla Pardubice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Tomáš 2:1, Ecler Michal 1:2, Bělohlav Karel 1:2, Drvota Miroslav 1:3, body hostů: Bělohlávek Dominik 3:1, Merta Jakub 3:0, Lukeš Marek 0:3, Kadleček Radomír 2:1), TJ Jiskra Holice - TTC Kostelec nad Orlicí 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jelínek Michal 1:0, Kuchta Pavel 2:0, Mádlo Martin 2:0, Koubek René 1:0, WO 3:0, body hostů: Malík Tomáš 0:2, Jakubec Martin 0:2, Šilar Petr 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Chrudim - DTJ - Slavia Hradec Králové C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bezdíček Martin 3:1, Rohlík Jan ml. 4:0, Rubeš Michal 2:2, Charvát Ondřej 1:3, body hostů: Pozník David 1:3, Foff Miroslav st. 2:2, Šumpík Viktor 1:2, Obrdlík Štěpán 2:2, Slavík Libor 0:1),
6. kolo:
TJ Sokol Chrudim - TJ Jiskra Holice 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Ondřej 1:3, Rohlík Jan ml. 1:2, Rubeš Michal 0:3, Bezdíček Martin 2:2, body hostů: Mádlo Martin 4:0, Koubek René 3:1, Jelínek Michal 2:1, Kuchta Pavel 1:2), DTJ - Slavia Hradec Králové C - TTC Kostelec nad Orlicí 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Foff Miroslav st. 2:1, Pozník David 2:1, Málek Daniel 2:1, Obrdlík Štěpán 2:1, body hostů: Kubrt Martin 2:1, Brůna Petr 2:1, Dufek Lukáš 0:3, Malík Tomáš 0:3), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Lokomotiva Pardubice 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Herout František 2:0, Loudín Petr 0:2, Škopek Pavel 2:1, Nevřela Daniel 2:0, WO 3:0, body hostů: Bělohlav Karel 2:1, Drvota Miroslav 1:2, Ecler Michal 0:3, WO 0:3), ST EUROMASTER Kolín B - TJ Tesla Pardubice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pilner Jaroslav 3:1, Dolejší Stanislav 2:2, Trajhan Miroslav 2:2, Čamr František 3:1, body hostů: Merta Jakub 3:1, Bělohlávek Dominik 3:1, Kadleček Radomír 0:4, Lukeš Marek 0:4), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek Vojtěch 3:0, Brož Petr 0:3, Mokrejš Jan 3:0, Brát Karel ml. 3:1, body hostů: Švácha Ondřej 1:3, Šilhán Josef 1:2, Šír Milan 0:3, Rose Radek 2:1), TJ Sokol Stará Paka - Loko Depo Liberec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šajner Lubomír 1:3, Kohout Pavel 2:2, Vajgl Pavel 4:0, Dlabola Petr 2:2, body hostů: Smejkal Tomáš 3:1, Pokorný Marcel 2:2, Svatoš Roman 2:2, Minář Jiří 0:4),
7. kolo:
TJ Sokol Chrudim - TTC Kostelec nad Orlicí 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rubeš Michal 2:0, Charvát Ondřej 2:0, Rohlík Jan ml. 1:2, Bezdíček Martin 1:1, WO 3:0, body hostů: Kubrt Martin 1:2, Brůna Petr 2:1, Malík Tomáš 0:3, WO 0:3), DTJ - Slavia Hradec Králové C - TJ Jiskra Holice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavík Libor 1:2, Šumpík Viktor 0:3, Málek Daniel 1:2, Pozník David 2:1, body hostů: Mádlo Martin 3:0, Kuchta Pavel 1:2, Koubek René 1:2, Jelínek Michal 3:0), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Tesla Pardubice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout František 2:0, Loudín Petr 1:1, Nevřela Daniel 3:0, Škopek Pavel 2:0, body hostů: Merta Jakub 1:2, Kadleček Radomír 0:2, Stránský Matěj 0:2, Lukeš Marek 0:2), ST EUROMASTER Kolín B - TJ Lokomotiva Pardubice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záboj Matěj 1:1, Dolejší Stanislav 2:0, Trajhan Miroslav 2:1, Čamr František 3:0, body hostů: Bělohlav Karel 2:1, Drvota Miroslav 0:3, Hanousek Ondřej 0:2, Ecler Michal 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - Loko Depo Liberec 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek Vojtěch 3:0, Brož Petr 1:2, Hrunka Jakub 2:1, Mokrejš Jan 3:0, body hostů: Smejkal Tomáš 1:2, Pokorný Marcel 1:2, Batthyány Tibor 1:2, Minář Jiří 0:3), TJ Sokol Stará Paka - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šajner Lubomír 2:1, Kohout Pavel 1:1, Vajgl Pavel 2:1, Dlabola Petr 3:0, body hostů: Bradáč Petr 1:2, Rose Radek 1:2, Šilhán Josef 1:2, Švácha Ondřej 0:2),
8. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Sokol Chrudim 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhán Josef 3:0, Rose Radek 2:1, Šír Milan 2:1, Bradáč Petr 2:1, body hostů: Bezdíček Martin 2:1, Rohlík Jan ml. 0:3, Rubeš Michal 0:3, Charvát Ondřej 1:2), Loko Depo Liberec - DTJ - Slavia Hradec Králové C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Marcel 1:2, Svatoš Roman 1:2, Minář Jiří 3:0, Smejkal Tomáš 4:0, body hostů: Obrdlík Štěpán 0:4, Pozník David 1:2, Málek Daniel 1:2, Slavík Libor 2:1), TJ Lokomotiva Pardubice - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Michal 0:2, Bělohlav Karel 0:2, Ecler Michal 0:3, Drvota Miroslav 1:2, body hostů: Koubek Vojtěch 3:0, Mokrejš Jan 3:0, Hrunka Jakub 1:1, Hušek Adam 2:0), TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Stará Paka 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pytlík Jiří 0:3, Kadleček Radomír 0:3, Kudýn Vladimír 1:2, Merta Jakub 4:0, WO 0:1, body hostů: Dlabola Petr 2:2, Vajgl Pavel 2:1, Kohout Pavel 2:1, Šajner Lubomír 2:1, WO 1:0), TJ Jiskra Holice - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek René 1:3, Vraštil Lukáš 0:4, Kuchta Pavel 3:1, Mádlo Martin 4:0, body hostů: Nevřela Daniel 2:2, Herout František 3:1, Škopek Pavel 2:2, Slavík Radek 1:3), TTC Kostelec nad Orlicí - ST EUROMASTER Kolín B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůna Petr 0:3, Balous Milan 0:3, Jakubec Martin 1:2, Kubrt Martin 3:1, body hostů: Trajhan Miroslav 4:0, Pilner Jaroslav 2:1, Jindra Josef 1:2, Záboj Matěj 2:1),
9. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - DTJ - Slavia Hradec Králové C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šír Milan 0:2, Šilhán Josef 1:3, Rose Radek 3:1, Švácha Ondřej 2:2, Bradáč Petr 2:0, body hostů: Slavík Libor 3:1, Pozník David 2:2, Málek Daniel 2:2, Obrdlík Štěpán 1:3), Loko Depo Liberec - TJ Sokol Chrudim 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Marcel 0:4, Minář Jiří 1:3, Svatoš Roman 3:1, Smejkal Tomáš 3:1, body hostů: Bezdíček Martin 3:1, Rubeš Michal 2:2, Rohlík Jan ml. 2:2, Charvát Ondřej 2:2), TJ Lokomotiva Pardubice - TJ Sokol Stará Paka 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanousek Ondřej 1:2, Hájek Tomáš 0:2, Bělohlav Karel 1:2, Drvota Miroslav 1:2, body hostů: Dlabola Petr 3:0, Vajgl Pavel 2:1, Kohout Pavel 2:1, Šajner Lubomír 1:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TJ Tesla Pardubice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koubek Vojtěch 1:2, Hrunka Jakub 1:2, Hušek Adam 1:2, Mokrejš Jan 2:2, body hostů: Merta Jakub 4:0, Bělohlávek Dominik 3:0, Kadleček Radomír 1:2, Lukeš Marek 0:3), TJ Jiskra Holice - ST EUROMASTER Kolín B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek René 0:4, Jelínek Michal 4:0, Kuchta Pavel 2:1, Mádlo Martin 3:1, body hostů: Záboj Matěj 1:3, Trajhan Miroslav 3:1, Jindra Josef 1:3, Pilner Jaroslav 1:2), TTC Kostelec nad Orlicí - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůna Petr 2:2, Ježek Robert 0:4, Malík Lukáš 2:2, Kubrt Martin 3:1, body hostů: Nevřela Daniel 2:2, Herout František 3:1, Škopek Pavel 2:2, Slavík Radek 2:2),
10. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Sokol Chrudim 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout František 2:1, Loudín Petr 2:1, Nevřela Daniel 3:0, Škopek Pavel 1:2, body hostů: Charvát Ondřej 0:3, Rohlík Jan ml. 2:1, Bezdíček Martin 2:1, Rubeš Michal 0:3), ST EUROMASTER Kolín B - DTJ - Slavia Hradec Králové C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilner Jaroslav 4:0, Záboj Matěj 0:2, Jindra Josef 1:2, Trajhan Miroslav 4:0, Čamr František 0:1, body hostů: Slavík Libor 1:3, Málek Daniel 2:2, Šumpík Viktor 1:2, Mrázek Jiří 1:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TJ Jiskra Holice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek Vojtěch 2:1, Mokrejš Jan 2:0, Hrunka Jakub 2:1, Brát Karel ml. 3:0, body hostů: Kuchta Pavel 1:2, Mádlo Martin 1:2, Socha Zdeněk 0:3, Koubek René 0:2), TJ Sokol Stará Paka - TTC Kostelec nad Orlicí 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vajgl Pavel 1:0, Kohout Pavel 2:0, Šajner Lubomír 2:0, Dlabola Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Divíšek Dušan 0:2, Jakubec Martin 0:2, Malík Tomáš 0:2, WO 0:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Lokomotiva Pardubice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rose Radek 3:1, Bradáč Petr 2:2, Šír Milan 1:3, Švácha Ondřej 2:2, body hostů: Drvota Miroslav 1:3, Bělohlav Karel 3:1, Hájek Tomáš 4:0, Ecler Michal 0:4), Loko Depo Liberec - TJ Tesla Pardubice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Batthyány Tibor 0:4, Pokorný Marcel 2:2, Minář Jiří 2:2, Smejkal Tomáš 4:0, body hostů: Merta Jakub 3:1, Stránský Matěj 2:2, Kadleček Radomír 2:2, Lukeš Marek 1:3),
11. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - DTJ - Slavia Hradec Králové C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 4:0, Slavík Radek 0:3, Škopek Pavel 2:1, Nevřela Daniel 3:1, body hostů: Málek Daniel 1:3, Slavík Libor 2:2, Šumpík Viktor 0:3, Obrdlík Štěpán 2:1), ST EUROMASTER Kolín B - TJ Sokol Chrudim 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záboj Matěj 0:4, Dolejší Stanislav 1:3, Trajhan Miroslav 3:0, Čamr František 3:1, body hostů: Bezdíček Martin 3:1, Rohlík Jan ml. 1:3, Rubeš Michal 2:2, Charvát Ondřej 2:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TTC Kostelec nad Orlicí 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mokrejš Jan 1:0, Koubek Vojtěch 2:0, Hrunka Jakub 2:0, Brát Karel ml. 2:0, Kačer Radek 1:0, body hostů: Dufek Lukáš 0:2, Malík Tomáš 0:2, Malínský Milan 0:2, Jakubec Martin 0:2), TJ Sokol Stará Paka - TJ Jiskra Holice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šajner Lubomír 2:2, Dlabola Petr 2:1, Vajgl Pavel 2:1, Kohout Pavel 2:2, body hostů: Mádlo Martin 3:1, Kuchta Pavel 1:3, Koubek René 2:1, Socha Zdeněk 0:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Tesla Pardubice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bradáč Petr 2:1, Rose Radek 1:1, Šilhán Josef 3:0, Švácha Ondřej 2:1, body hostů: Merta Jakub 2:1, Stránský Matěj 0:3, Kadleček Radomír 1:2, Lukeš Marek 0:2), Loko Depo Liberec - TJ Lokomotiva Pardubice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Batthyány Tibor 2:1, Pokorný Marcel 0:2, Minář Jiří 3:0, Smejkal Tomáš 4:0, Zdvihal Radek 0:1, body hostů: Drvota Miroslav 1:3, Bělohlav Karel 1:2, Hájek Tomáš 1:2, Ecler Michal 1:2),
12. kolo:
TJ Sokol Chrudim - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:1, Charvát Ondřej 1:1, Rubeš Michal 2:1, Bezdíček Martin 3:0, body hostů: Herout František 2:1, Škopek Pavel 0:3, Loudín Petr 1:2, Slavík Radek 0:2), DTJ - Slavia Hradec Králové C - ST EUROMASTER Kolín B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obrdlík Štěpán 0:4, Šumpík Viktor 2:2, Málek Daniel 2:1, Foff Miroslav st. 2:2, body hostů: Dolejší Stanislav 3:1, Záboj Matěj 1:3, Pilner Jaroslav 4:0, Lhoták Jakub 1:2), TJ Jiskra Holice - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek René 1:3, Kuchta Pavel 2:2, Jelínek Michal 3:1, Mádlo Martin 2:2, body hostů: Mokrejš Jan 3:1, Brát Karel ml. 3:1, Koubek Vojtěch 2:2, Jakubský Filip 0:4), TTC Kostelec nad Orlicí - TJ Sokol Stará Paka 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brůna Petr 0:2, Malík Karel 0:2, Dufek Lukáš 0:3, Kubrt Martin 1:1, body hostů: Dlabola Petr 3:0, Vajgl Pavel 2:0, Kohout Pavel 2:0, Šajner Lubomír 1:1), TJ Lokomotiva Pardubice - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ecler Michal 1:3, Hájek Tomáš 4:0, Drvota Miroslav 2:1, Bělohlav Karel 2:2, body hostů: Rose Radek 1:3, Šír Milan 1:3, Šilhán Josef 2:2, Bradáč Petr 2:1), TJ Tesla Pardubice - Loko Depo Liberec 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudýn Petr 0:2, Stránský Matěj 0:3, Kadleček Radomír 0:3, Merta Jakub 3:0, Lukeš Marek 0:1, body hostů: Pokorný Marcel 3:0, Svatoš Roman 2:1, Minář Jiří 2:1, Smejkal Tomáš 2:1),
13. kolo:
DTJ - Slavia Hradec Králové C - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obrdlík Štěpán 1:3, Pozník David 1:2, Málek Daniel 1:2, Slavík Libor 2:2, body hostů: Herout František 4:0, Škopek Pavel 2:2, Loudín Petr 3:0, Slavík Radek 0:3), TJ Sokol Chrudim - ST EUROMASTER Kolín B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rohlík Jan ml. 1:3, Charvát Ondřej 3:1, Rubeš Michal 1:2, Bezdíček Martin 3:1, body hostů: Trajhan Miroslav 3:1, Dolejší Stanislav 2:2, Záboj Matěj 0:4, Pilner Jaroslav 2:1), TTC Kostelec nad Orlicí - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brůna Petr 2:2, Malík Karel 1:2, Malík Tomáš 0:3, Kubrt Martin 3:1, body hostů: Mokrejš Jan 3:1, Koubek Vojtěch 3:1, Jakubský Filip 1:2, Hušek Adam 1:2), TJ Jiskra Holice - TJ Sokol Stará Paka 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Michal 3:0, Koubek René 1:2, Mádlo Martin 2:1, Kuchta Pavel 2:1, body hostů: Dlabola Petr 2:1, Kohout Pavel 1:2, Vajgl Pavel 1:2, Pánek Tomáš 0:3), TJ Tesla Pardubice - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadleček Radomír 2:0, Stránský Matěj 2:0, Lukeš Marek 2:0, Merta Jakub 2:0, body hostů: Šilhán Josef 0:2, Bradáč Petr 0:2, Rose Radek 0:2, Šír Milan 0:2), TJ Lokomotiva Pardubice - Loko Depo Liberec 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ecler Michal 1:2, Hájek Tomáš 1:2, Drvota Miroslav 1:2, Bělohlav Karel 1:3, body hostů: Smejkal Tomáš 4:0, Pokorný Marcel 2:1, Svatoš Roman 1:2, Minář Jiří 2:1),
14. kolo:
TJ Lokomotiva Pardubice - TJ Sokol Chrudim 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ecler Michal 0:3, Hájek Tomáš 1:1, Drvota Miroslav 1:2, Bělohlav Karel 1:2, body hostů: Bezdíček Martin 3:0, Charvát Ondřej 1:2, Rohlík Jan ml. 2:1, Rubeš Michal 2:0), TJ Tesla Pardubice - DTJ - Slavia Hradec Králové C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudýn Vladimír 0:4, Lukeš Marek 0:3, Kadleček Radomír 1:2, Merta Jakub 4:0, body hostů: Málek Daniel 2:2, Pozník David 3:1, Slavík Libor 2:1, Šumpík Viktor 2:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Jiskra Holice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rose Radek 2:1, Šilhán Josef 0:3, Bradáč Petr 0:2, Šír Milan 2:1, Jirman Petr 0:1, body hostů: Mádlo Martin 2:1, Jelínek Michal 2:1, Kuchta Pavel 1:2, Koubek René 3:0), Loko Depo Liberec - TTC Kostelec nad Orlicí 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svatoš Roman 1:1, Pokorný Marcel 2:0, Minář Jiří 3:0, Smejkal Tomáš 2:0, body hostů: Šťastný Daniel 1:2, Jakubec Martin 0:2, Malík Tomáš 0:2, Kršiak Tomáš 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek Vojtěch 2:2, Mokrejš Jan 3:0, Hušek Adam 1:2, Brát Karel ml. 3:1, body hostů: Herout František 3:1, Nevřela Daniel 0:4, Škopek Pavel 1:2, Loudín Petr 1:2), TJ Sokol Stará Paka - ST EUROMASTER Kolín B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šajner Lubomír 1:0, Vajgl Pavel 2:0, Dlabola Petr 2:0, WO 4:0, body hostů: Záboj Matěj 0:2, Pilner Jaroslav 0:2, Jindra Josef 0:1, WO 0:4),
15. kolo:
TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Chrudim 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadleček Radomír 1:2, Kudýn Petr 0:3, Lukeš Marek 1:2, Merta Jakub 3:1, body hostů: Bezdíček Martin 4:0, Rohlík Jan ml. 2:1, Charvát Ondřej 1:2, Rubeš Michal 1:2), TJ Lokomotiva Pardubice - DTJ - Slavia Hradec Králové C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Tomáš 1:2, Ecler Michal 1:2, Bělohlav Karel 2:1, Drvota Miroslav 0:4, body hostů: Pozník David 3:1, Foff Miroslav st. 1:2, Málek Daniel 2:1, Slavík Libor 3:0), Loko Depo Liberec - TJ Jiskra Holice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Minář Jiří 0:2, Pokorný Marcel 0:2, Zdvihal Radek 0:3, Svatoš Roman 1:1, body hostů: Jelínek Michal 3:0, Mádlo Martin 2:0, Kuchta Pavel 2:0, Koubek René 1:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TTC Kostelec nad Orlicí 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilhán Josef 2:0, Bradáč Petr 2:0, Šír Milan 2:0, Rose Radek 2:0, body hostů: Šťastný Daniel 0:2, Malík Tomáš 0:2, Kršiak Tomáš 0:2, Jakubec Martin 0:2), TJ Sokol Stará Paka - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šajner Lubomír 1:3, Vajgl Pavel 3:1, Dlabola Petr 1:3, Kohout Pavel 2:2, body hostů: Herout František 4:0, Loudín Petr 3:1, Škopek Pavel 0:4, Nevřela Daniel 2:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - ST EUROMASTER Kolín B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jakubský Filip 1:1, Koubek Vojtěch 0:2, Brát Karel ml. 3:0, Mokrejš Jan 1:1, WO 4:0, body hostů: Záboj Matěj 2:1, Pilner Jaroslav 2:1, Jindra Josef 0:3, WO 0:4),
16. kolo:
ST EUROMASTER Kolín B - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pilner Jaroslav 2:2, Záboj Matěj 1:3, Dolejší Stanislav 2:1, Trajhan Miroslav 2:2, body hostů: Herout František 3:1, Loudín Petr 0:4, Nevřela Daniel 3:1, Škopek Pavel 2:1), TJ Sokol Stará Paka - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šajner Lubomír 0:4, Vajgl Pavel 2:1, Kohout Pavel 0:3, Dlabola Petr 3:1, body hostů: Mokrejš Jan 2:2, Brát Karel ml. 2:2, Hušek Adam 2:1, Čepelka Jan 3:0), Loko Depo Liberec - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frýba Jiří 1:0, Pokorný Marcel 2:2, Zdvihal Radek 1:3, Svatoš Roman 3:1, Minář Jiří 1:2, body hostů: Švácha Ondřej 1:3, Rose Radek 3:1, Šilhán Josef 2:2, Bradáč Petr 2:2), TJ Tesla Pardubice - TJ Lokomotiva Pardubice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Marek 0:1, Kudýn Petr 2:1, Kadleček Radomír 3:0, Merta Jakub 4:0, Karcol Martin 0:2, body hostů: Bělohlav Karel 2:2, Drvota Miroslav 0:3, Hájek Tomáš 1:2, Kortus Petr 1:2), TTC Kostelec nad Orlicí - TJ Jiskra Holice 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kršiak Tomáš 0:2, Šilar Petr 0:2, Šťastný Daniel 0:2, Bolehovský Martin st. 0:2, body hostů: Mádlo Martin 2:0, Kuchta Pavel 2:0, Jelínek Michal 2:0, Koubek René 2:0), DTJ - Slavia Hradec Králové C - TJ Sokol Chrudim 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavík Libor 0:2, Málek Daniel 0:2, Šumpík Viktor 2:1, Pozník David 0:3, body hostů: Rohlík Jan ml. 2:1, Bezdíček Martin 2:1, Rubeš Michal 2:0, Charvát Ondřej 2:0),
17. kolo:
TJ Sokol Chrudim - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:2, Šindelář Pavel 1:3, Charvát Ondřej 3:1, Bezdíček Martin 2:2, body hostů: Brát Karel ml. 2:2, Mokrejš Jan 4:0, Koubek Vojtěch 1:3, Hrunka Jakub 1:3), TJ Sokol Stará Paka - DTJ - Slavia Hradec Králové C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šajner Lubomír 3:0, Vajgl Pavel 1:1, Kohout Pavel 2:1, Dlabola Petr 2:1, body hostů: Slavík Libor 0:3, Pozník David 2:1, Málek Daniel 0:3, Obrdlík Štěpán 1:1), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 3:0, Slavík Radek 1:1, Loudín Petr 2:1, Nevřela Daniel 3:0, body hostů: Šír Milan 1:2, Švácha Ondřej 0:1, Rose Radek 1:2, Šilhán Josef 0:2, Bradáč Petr 0:2), ST EUROMASTER Kolín B - Loko Depo Liberec 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záboj Matěj 2:2, Dolejší Stanislav 2:1, Jindra Josef 0:1, Trajhan Miroslav 4:0, Pilner Jaroslav 1:1, body hostů: Smejkal Tomáš 3:1, Svatoš Roman 0:4, Pokorný Marcel 1:2, Minář Jiří 1:2), TJ Jiskra Holice - TJ Lokomotiva Pardubice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchta Pavel 2:0, Koubek René 2:0, Mádlo Martin 2:1, Jelínek Michal 2:0, body hostů: Bělohlav Karel 0:3, Hanousek Ondřej 1:1, Ecler Michal 0:2, Hájek Tomáš 0:2), TTC Kostelec nad Orlicí - TJ Tesla Pardubice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůna Petr 3:1, Bolehovský Martin st. 0:4, Dufek Lukáš 1:3, Kubrt Martin 3:1, body hostů: Merta Jakub 3:1, Kadleček Radomír 3:1, Stránský Matěj 1:3, Lukeš Marek 2:2),
18. kolo:
DTJ - Slavia Hradec Králové C - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paclík Jiří 0:2, Obrdlík Štěpán 0:2, Slavík Libor 1:2, Šumpík Viktor 0:2, body hostů: Brát Karel ml. 3:0, Hrunka Jakub 1:1, Koubek Vojtěch 2:0, Mokrejš Jan 2:0), TJ Sokol Stará Paka - TJ Sokol Chrudim 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šajner Lubomír 1:2, Vajgl Pavel 1:2, Kohout Pavel 2:1, Dlabola Petr 4:0, body hostů: Bezdíček Martin 2:2, Charvát Ondřej 1:2, Rohlík Jan ml. 1:2, Rubeš Michal 1:2), ST EUROMASTER Kolín B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilner Jaroslav 1:2, Záboj Matěj 2:1, Dolejší Stanislav 2:1, Trajhan Miroslav 3:1, body hostů: Šír Milan 1:3, Švácha Ondřej 0:3, Bradáč Petr 2:1, Rose Radek 2:1), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - Loko Depo Liberec 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 3:0, Slavík Radek 1:2, Loudín Petr 2:1, Nevřela Daniel 3:1, body hostů: Smejkal Tomáš 1:3, Pokorný Marcel 3:0, Svatoš Roman 0:3, Minář Jiří 0:3), TTC Kostelec nad Orlicí - TJ Lokomotiva Pardubice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůna Petr 3:1, Bolehovský Martin st. 1:3, Malík Tomáš 0:4, Kubrt Martin 4:0, body hostů: Bělohlav Karel 3:1, Drvota Miroslav 2:2, Hájek Tomáš 2:2, Kortus Petr 1:3), TJ Jiskra Holice - TJ Tesla Pardubice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchta Pavel 3:0, Mádlo Martin 1:2, Koubek René 1:2, Jelínek Michal 3:0, body hostů: Merta Jakub 2:1, Kadleček Radomír 2:1, Novotný Luboš 0:3, Karcol Martin 0:3),
19. kolo:
TJ Jiskra Holice - TJ Sokol Chrudim 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koubek René 2:0, Mádlo Martin 1:1, Jelínek Michal 2:1, Kuchta Pavel 3:0, body hostů: Charvát Ondřej 0:3, Bezdíček Martin 2:1, Šindelář Pavel 0:2, Tajovský Václav 0:2), TTC Kostelec nad Orlicí - DTJ - Slavia Hradec Králové C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůna Petr 1:2, Malík Lukáš 0:3, Ježek Robert 0:3, Kubrt Martin 2:1, body hostů: Pozník David 3:0, Slavík Libor 3:0, Málek Daniel 1:2, Obrdlík Štěpán 2:1), TJ Lokomotiva Pardubice - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Tomáš 1:1, Kortus Petr 0:2, Ecler Michal 0:3, Drvota Miroslav 0:2, body hostů: Herout František 3:0, Nevřela Daniel 2:0, Škopek Pavel 2:0, Loudín Petr 1:1), TJ Tesla Pardubice - ST EUROMASTER Kolín B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadleček Radomír 3:1, Stránský Matěj 1:2, Lukeš Marek 1:2, Merta Jakub 3:0, WO 2:0, body hostů: Záboj Matěj 2:2, Dolejší Stanislav 1:3, Pilner Jaroslav 2:2, Jindra Josef 0:1, WO 0:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježek Michal 1:2, Švácha Ondřej 0:3, Bradáč Petr 2:1, Šilhán Josef 1:2, body hostů: Brát Karel ml. 2:1, Mokrejš Jan 3:0, Koubek Vojtěch 2:1, Brož Petr 0:2, Hrunka Jakub 1:0), Loko Depo Liberec - TJ Sokol Stará Paka 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Batthyány Tibor 1:3, Minář Jiří 1:3, Zdvihal Radek 0:3, Smejkal Tomáš 4:0, body hostů: Šajner Lubomír 3:1, Kohout Pavel 3:1, Vajgl Pavel 2:2, Dlabola Petr 1:2),
20. kolo:
TTC Kostelec nad Orlicí - TJ Sokol Chrudim 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Tomáš 1:3, Brůna Petr 4:0, Šilar Petr 0:3, Kubrt Martin 4:0, body hostů: Charvát Ondřej 2:2, Bezdíček Martin 2:2, Rulík Jiří 2:2, Stehlík Milan 0:3), TJ Jiskra Holice - DTJ - Slavia Hradec Králové C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koubek René 2:0, Jelínek Michal 2:0, Kuchta Pavel 2:0, Mádlo Martin 2:0, body hostů: Šumpík Viktor 0:2, Slavík Libor 0:2, Málek Daniel 0:2, Obrdlík Štěpán 0:2), TJ Tesla Pardubice - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stránský Matěj 0:4, Kadleček Radomír 0:3, Lukeš Marek 2:1, Merta Jakub 4:0, body hostů: Herout František 3:1, Nevřela Daniel 2:2, Škopek Pavel 1:2, Loudín Petr 2:1), TJ Lokomotiva Pardubice - ST EUROMASTER Kolín B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Tomáš 1:1, Kortus Petr 0:3, Ecler Michal 0:3, Bělohlav Karel 2:2, WO 1:0, body hostů: Dolejší Stanislav 4:0, Záboj Matěj 2:1, Pilner Jaroslav 2:1, Jindra Josef 1:1, WO 0:1), Loko Depo Liberec - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Batthyány Tibor 0:3, Minář Jiří 0:2, Zdvihal Radek 0:3, Smejkal Tomáš 2:1, body hostů: Mokrejš Jan 3:0, Brát Karel ml. 2:1, Hrunka Jakub 3:0, Brož Petr 0:1, Koubek Vojtěch 1:0), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Sokol Stará Paka 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježek Michal 2:2, Švácha Ondřej 0:3, Šilhán Josef 4:0, Louda Jiří 0:1, WO 0:2, body hostů: Šajner Lubomír 2:2, Kohout Pavel 2:1, Vajgl Pavel 2:1, Dlabola Petr 0:2, WO 2:0),
21. kolo:
TJ Sokol Chrudim - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 3:1, Charvát Ondřej 3:1, Rubeš Michal 1:2, Bezdíček Martin 2:2, body hostů: Rose Radek 2:2, Bradáč Petr 3:1, Švácha Ondřej 0:4, Šilhán Josef 1:2), DTJ - Slavia Hradec Králové C - Loko Depo Liberec 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Málek Daniel 0:4, Slavík Libor 3:1, Mrázek Jiří 1:3, Pozník David 3:1, body hostů: Smejkal Tomáš 4:0, Svatoš Roman 2:2, Batthyány Tibor 1:3, Minář Jiří 2:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TJ Lokomotiva Pardubice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrunka Jakub 2:0, Koubek Vojtěch 3:0, Mokrejš Jan 0:2, Brát Karel ml. 3:0, Kačer Radek 0:1, WO 1:0, body hostů: Bělohlav Karel 1:2, Ecler Michal 1:2, Hájek Tomáš 1:1, Špaňůr Josef 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Stará Paka - TJ Tesla Pardubice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krutský Jiří ml. 0:2, Pánek Tomáš 0:2, Vajgl Pavel 1:2, Herber Jan 0:2, body hostů: Merta Jakub 3:0, Kadleček Radomír 2:0, Lukeš Marek 1:1, Pytlík Jiří 2:0), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Jiskra Holice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 2:1, Loudín Petr 1:3, Škopek Pavel 2:2, Nevřela Daniel 3:1, WO 1:0, body hostů: Kuchta Pavel 1:3, Jelínek Michal 3:1, Mádlo Martin 2:2, Koubek René 1:2, WO 0:1), ST EUROMASTER Kolín B - TTC Kostelec nad Orlicí 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilner Jaroslav 3:0, Jindra Josef 0:1, Trajhan Miroslav 3:0, Záboj Matěj 3:0, WO 0:1, body hostů: Kubrt Martin 0:2, Brůna Petr 1:2, Jakubec Martin 0:3, Kršiak Tomáš 0:2, WO 1:0),
22. kolo:
DTJ - Slavia Hradec Králové C - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Libor 2:2, Šumpík Viktor 2:2, Obrdlík Štěpán 0:3, Pozník David 2:2, body hostů: Rose Radek 4:0, Bradáč Petr 3:1, Šilhán Josef 2:2, Švácha Ondřej 0:3), TJ Sokol Chrudim - Loko Depo Liberec 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rohlík Jan ml. 1:1, Charvát Ondřej 1:1, Rubeš Michal 3:0, Bezdíček Martin 3:0, body hostů: Smejkal Tomáš 0:3, Svatoš Roman 1:2, Batthyány Tibor 0:2, Minář Jiří 1:1), TJ Sokol Stará Paka - TJ Lokomotiva Pardubice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohout Pavel 1:0, Vajgl Pavel 2:0, Dlabola Petr 2:0, Šajner Lubomír 1:0, WO 3:0, body hostů: Drvota Miroslav 0:2, Bělohlav Karel 0:2, Kortus Petr 0:2, WO 0:3), TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadleček Radomír 1:3, Pytlík Jiří 1:3, Lukeš Marek 1:2, Merta Jakub 3:1, body hostů: Koubek Vojtěch 4:0, Mokrejš Jan 3:1, Hrunka Jakub 1:3, Jakubský Filip 1:2), ST EUROMASTER Kolín B - TJ Jiskra Holice 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Záboj Matěj 1:1, Dolejší Stanislav 1:1, Jindra Josef 0:1, Pilner Jaroslav 1:1, Trajhan Miroslav 2:0, WO 5:0, body hostů: Jelínek Michal 2:1, Kuchta Pavel 1:2, Koubek René 1:2, WO 0:5), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TTC Kostelec nad Orlicí 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 2:0, Loudín Petr 2:1, Škopek Pavel 3:0, Nevřela Daniel 2:1, Slavík Radek 0:1, body hostů: Kubrt Martin 1:2, Brůna Petr 1:2, Dufek Lukáš 1:2, Jakubec Martin 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koubek Vojtěch 1:2, Hrunka Jakub 1:1, Mokrejš Jan 3:0, Brát Karel ml. 3:0, body hostů: Herout František 1:2, Nevřela Daniel 1:2, Škopek Pavel 0:3, Loudín Petr 1:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 3:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Herout František 1:2, Loudín Petr 1:1, Škopek Pavel 1:2, Nevřela Daniel 0:3, body hostů: Mokrejš Jan 2:1, Brát Karel ml. 3:0, Hrunka Jakub 2:1, Koubek Vojtěch 1:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy