Výsledky do novin
3. liga mužů skupina D
1. kolo:
SKST Mart Hodonín B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cupák Zdeněk 1:3, Brhel Tomáš 2:2, Svoboda Petr 1:2, Brhel Richard 1:0, Mikeska Jaroslav 2:1, body hostů: Forman Libor 0:3, Vybíral Lukáš 4:0, Kříž Bohumil 3:1, Ondrovčák Radek 1:2, Vybíral Pavel 0:1), SKST Mart Hodonín C - TJ Holásky 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hasil Tomáš 3:0, Melek Milan 2:1, Kováč Šimon 1:2, Zajíc Miroslav 3:0, body hostů: Palbuchta Jiří 2:1, Babák Petr 1:2, Vysloužil Jan 0:3, Škvařil Petr 0:3), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Sokol Studená 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Komorovský Róbert 4:0, Toufar Jan 2:1, Kozubík Pavel 0:3, Vaculík Miloslav 2:2, body hostů: Smola Igor 3:1, Doležal Ondřej 2:2, Mádr Miloslav 1:2, Lukjanov Viktor ml. 0:3), TTC Koral Tišnov - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Antoš Jiří 1:2, Dospíšil Pavel 0:3, Vitula Josef 1:2, Dospíšil Jiří ml. 1:3, body hostů: Bárta Daniel 4:0, Stryhal Václav 2:1, Novák Aleš 1:2, Bártík Tomáš 3:0), TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Litomyšl 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trcala Michal 2:0, Nikl Pavel 2:0, Masařík Lukáš 3:0, Vašíček Pavel 2:1, body hostů: Šesták Radek 0:3, Táborský Jiří 0:3, Křepelka Tomáš 1:1, Mynář Vojtěch 0:2), TJ Baník Mikulčice - TJ Žďár nad Sázavou 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurka Milan 1:2, Hrdlička Petr 1:2, Kolařík Jan 3:0, Ryšavý Michal 4:0, body hostů: Pluhař Jan 2:2, Jírek Jan 1:2, Veselský Tomáš 0:3, Veselský Roman 1:2),
2. kolo:
SKST Mart Hodonín B - TJ Holásky 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jaroslav 3:0, Brhel Richard 2:1, Brhel Tomáš 1:2, Lapčík Ondřej 3:0, body hostů: Palbuchta Jiří 2:1, Babák Petr 1:2, Škvařil Petr 0:3, Žilka Milan 0:3), SKST Mart Hodonín C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hasil Tomáš 2:0, Melek Milan 1:1, Mesaroš Petr 1:2, Zajíc Miroslav 2:0, WO 4:0, body hostů: Vybíral Lukáš 2:1, Ondrovčák Radek 0:3, Forman Libor 1:2, WO 0:4), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Komorovský Róbert 2:2, Toufar Jan 0:4, Juroška Ivan 1:2, Vaculík Miloslav 2:2, body hostů: Bárta Daniel 3:1, Bártík Tomáš 1:3, Stryhal Václav 3:1, Novák Aleš 3:0), TTC Koral Tišnov - TJ Sokol Studená 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dospíšil Pavel 1:3, Antoš Jiří 1:3, Vitula Josef 0:3, Dospíšil Jiří ml. 3:1, body hostů: Smola Igor 3:1, Doležal Ondřej 3:1, Mádr Miloslav 2:2, Čermák Marek 2:1), TJ Sokol Vracov - TJ Žďár nad Sázavou 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trcala Michal 3:0, Kouřil Vít 2:1, Nikl Pavel 1:2, Vašíček Pavel 2:1, body hostů: Pluhař Jan 1:2, Jírek Jan 2:1, Veselský Roman 1:2, Veselský Tomáš 0:3), TJ Baník Mikulčice - TJ Jiskra Litomyšl 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kurka Milan 1:2, Hrdlička Petr 3:0, Kolařík Jan 3:0, Ryšavý Michal 3:0, body hostů: Šesták Radek 0:3, Mynář Vojtěch 0:3, Křepelka Tomáš 1:2, Táborský Jiří 1:2),
3. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl - SKST Mart Hodonín B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mynář Vojtěch 2:2, Táborský Jiří 2:1, Flodr Tomáš 0:3, Šesták Radek 4:0, body hostů: Brhel Richard 3:1, Novák David 1:3, Brhel Tomáš 1:2, Lamač Petr 1:2), TJ Žďár nad Sázavou - SKST Mart Hodonín C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírek Jan 1:1, Palát Petr 0:2, Veselský Roman 0:3, Pluhař Jan 0:3, body hostů: Hasil Tomáš 3:0, Zajíc Miroslav 3:0, Melek Milan 2:0, Brychta Edo 1:1), TJ Sokol Studená - TJ Sokol Vracov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádr Miloslav 1:2, Smola Igor 2:1, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Trcala Michal 2:2, Vašíček Pavel 0:3, Kouřil Vít 0:3, Masařík Lukáš 2:1), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Baník Mikulčice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stehlík Oldřich 0:4, Novák Aleš 3:1, Bártík Tomáš 2:1, Bárta Daniel 4:0, body hostů: Ryšavý Michal 2:2, Kolařík Jan 2:2, Hrdlička Petr 1:3, Kurka Milan 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TTC Moravská Slavia Brno C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forman Libor 1:2, Kříž Bohumil 0:2, Ondrovčák Radek 0:3, Vybíral Lukáš 1:2, body hostů: Kozubík Pavel 3:0, Vaculík Miloslav 3:0, Komorovský Róbert 2:1, Juroška Ivan 1:1), TJ Holásky - TTC Koral Tišnov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Milan 1:2, Vičík Oldřich 1:3, Babák Petr 4:0, Ságl Ondřej 2:2, Vysloužil Jan 0:1, body hostů: Antoš Jiří 1:3, Dospíšil Jiří ml. 3:1, Vitula Josef 2:2, Dospíšil Pavel 2:2),
4. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl - SKST Mart Hodonín C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Jiří 1:3, Táborský Jiří 2:2, Mynář Vojtěch 1:2, Šesták Radek 2:2, body hostů: Hasil Tomáš 4:0, Zajíc Miroslav 3:1, Melek Milan 2:2, Brychta Edo 0:3), TJ Žďár nad Sázavou - SKST Mart Hodonín B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pluhař Jan 2:1, Palát Petr 1:2, Veselský Roman 2:1, Jírek Jan 3:0, body hostů: Brhel Richard 3:0, Novák David 1:2, Brhel Tomáš 0:3, Lamač Petr 0:3), TJ Sokol Studená - TJ Baník Mikulčice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádr Miloslav 2:0, Smola Igor 2:0, Doležal Ondřej 2:0, Korbel Filip ml. 2:0, body hostů: Ryšavý Michal 0:2, Kolařík Jan 0:2, Hrdlička Petr 0:2, Kurka Milan 0:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Vracov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Aleš 2:0, Jadrný Šimon 2:0, Bártík Tomáš 0:1, Bárta Daniel 3:0, Stehlík Oldřich 1:1, body hostů: Trcala Michal 0:3, Vašíček Pavel 1:2, Kouřil Vít 1:1, Masařík Lukáš 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TTC Koral Tišnov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Lukáš 3:0, Kříž Bohumil 2:1, Ondrovčák Radek 0:3, Forman Libor 3:0, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 1:2, Antoš Jiří 2:1, Vitula Josef 1:2, Dospíšil Pavel 0:3), TJ Holásky - TTC Moravská Slavia Brno C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babák Petr 2:2, Palbuchta Jiří 3:1, Bartoš Milan 1:3, Ságl Ondřej 1:3, body hostů: Kozubík Pavel 2:2, Vaculík Miloslav 3:1, Komorovský Róbert 2:2, Juroška Ivan 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Vracov - TJ Baník Mikulčice 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašíček Pavel 3:1, Kouřil Vít 2:2, Nikl Pavel 2:1, Trcala Michal 3:1, body hostů: Hromek Filip 2:2, Kolařík Jan 3:1, Kurka Milan 0:4, Hrdlička Petr 0:3), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Žďár nad Sázavou 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křepelka Tomáš 3:0, Táborský Jiří 3:0, Mynář Vojtěch 1:2, Šesták Radek 3:1, body hostů: Pluhař Jan 1:3, Jírek Jan 1:2, Palát Petr 1:2, Veselský Roman 0:3), TJ Sokol Studená - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mádr Miloslav 3:1, Smola Igor 1:3, Doležal Ondřej 1:3, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Bárta Daniel 3:1, Novák Aleš 2:2, Jadrný Šimon 2:2, Bártík Tomáš 0:2, Stehlík Oldřich 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Holásky 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forman Libor 3:1, Kříž Bohumil 2:2, Ondrovčák Radek 0:3, Vybíral Lukáš 1:3, body hostů: Palbuchta Jiří 2:2, Babák Petr 2:2, Bartoš Milan 4:0, Ságl Ondřej 1:2), TTC Moravská Slavia Brno C - TTC Koral Tišnov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Komorovský Róbert 2:2, Juroška Ivan 3:1, Kozubík Pavel 2:2, Šefr Filip 1:2, Vaculík Miloslav 1:0, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 2:2, Pros René 3:1, Antoš Jiří 1:2, Vitula Josef 1:3, Dospíšil Pavel 0:1), SKST Mart Hodonín B - SKST Mart Hodonín C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lamač Petr 3:1, Brhel Tomáš 2:2, Možíš Karel 1:3, Mikeska Jaroslav 3:1, body hostů: Melek Milan 3:1, Mádel Ladislav 2:2, Kováč Šimon 1:3, Brychta Edo 1:3),
6. kolo:
SKST Mart Hodonín B - TTC Moravská Slavia Brno C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jaroslav 3:1, Svoboda Petr 2:1, Podrazil David 0:3, Brhel Richard 4:0, body hostů: Vaculík Miloslav 3:1, Kozubík Pavel 1:3, Komorovský Róbert 1:2, Toufar Jan 0:3), SKST Mart Hodonín C - TTC Koral Tišnov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hasil Tomáš 2:0, Melek Milan 2:0, Gráf Jiří 2:0, Zajíc Miroslav 2:0, body hostů: Antoš Jiří 0:2, Dospíšil Jiří ml. 0:2, Dospíšil Pavel 0:2, Vitula Josef 0:2), TJ Sokol Vracov - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Pavel 3:1, Kouřil Vít 2:2, Nikl Pavel 2:2, Trcala Michal 2:2, body hostů: Vybíral Lukáš 2:2, Forman Libor 2:2, Kříž Bohumil 3:1, Ondrovčák Radek 0:4), TJ Baník Mikulčice - TJ Holásky 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlička Petr 2:1, Hromek Filip 1:2, Kolařík Jan 3:0, Ryšavý Michal 3:1, body hostů: Ságl Ondřej 0:4, Bartoš Milan 2:1, Palbuchta Jiří 1:2, Babák Petr 1:2), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Sokol Studená 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křepelka Tomáš 3:1, Táborský Jiří 1:3, Mynář Vojtěch 3:1, Šesták Radek 2:2, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Doležal Ondřej 1:3, Smola Igor 1:3, Mádr Miloslav 2:2), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pluhař Jan 2:1, Palát Petr 2:1, Veselský Roman 2:1, Jírek Jan 2:1, body hostů: Bárta Daniel 2:1, Novák Aleš 1:2, Bártík Tomáš 1:2, Stehlík Oldřich 0:3),
7. kolo:
SKST Mart Hodonín B - TTC Koral Tišnov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brhel Richard 2:1, Lamač Petr 0:3, Mikeska Jaroslav 2:1, Lapčík Ondřej 4:0, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 1:3, Antoš Jiří 2:1, Vitula Josef 0:3, Dospíšil Pavel 2:1), SKST Mart Hodonín C - TTC Moravská Slavia Brno C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brychta Edo 2:0, Gráf Jiří 2:0, Melek Milan 2:0, Hasil Tomáš 2:0, body hostů: Vaculík Miloslav 0:2, Šefr Filip 0:2, Komorovský Róbert 0:2, Toufar Jan 0:2), TJ Sokol Vracov - TJ Holásky 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašíček Pavel 4:0, Kouřil Vít 0:4, Nikl Pavel 1:3, Trcala Michal 2:2, body hostů: Palbuchta Jiří 2:2, Bartoš Milan 3:1, Babák Petr 2:2, Ságl Ondřej 2:2), TJ Baník Mikulčice - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdlička Petr 3:0, Hromek Filip 3:0, Kolařík Jan 1:2, Ryšavý Michal 3:0, body hostů: Forman Libor 1:2, Vybíral Lukáš 1:2, Kříž Bohumil 0:3, Ondrovčák Radek 0:3), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepelka Tomáš 3:1, Mynář Vojtěch 0:4, Táborský Jiří 1:2, Šesták Radek 2:2, body hostů: Bárta Daniel 4:0, Novák Aleš 2:2, Jadrný Šimon 1:3, Bártík Tomáš 2:1), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Studená 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírek Jan 3:1, Palát Petr 3:1, Veselský Roman 2:2, Pluhař Jan 1:3, body hostů: Korbel Filip ml. 4:0, Doležal Ondřej 1:3, Smola Igor 1:3, Mádr Miloslav 1:3),
8. kolo:
TJ Sokol Studená - SKST Mart Hodonín B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádr Miloslav 3:0, Smola Igor 0:2, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Brhel Richard 2:1, Novák David 1:2, Brhel Tomáš 0:3, Podrazil David 0:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SKST Mart Hodonín C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jadrný Šimon 0:3, Bártík Tomáš 1:2, Novák Aleš 2:1, Bárta Daniel 2:2, body hostů: Zajíc Miroslav 4:0, Gráf Jiří 1:2, Melek Milan 1:2, Hasil Tomáš 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Jiskra Litomyšl 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vybíral Lukáš 4:0, Ondrovčák Radek 2:1, Kříž Bohumil 2:1, Forman Libor 2:2, body hostů: Šesták Radek 1:3, Mynář Vojtěch 2:2, Táborský Jiří 1:2, Křepelka Tomáš 0:3), TJ Holásky - TJ Žďár nad Sázavou 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ságl Ondřej 3:1, Babák Petr 2:1, Bartoš Milan 2:1, Palbuchta Jiří 2:2, body hostů: Jírek Jan 3:1, Pluhař Jan 0:4, Palát Petr 0:3, Veselský Roman 2:1), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Sokol Vracov 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Komorovský Róbert 0:2, Toufar Jan 1:1, Svoboda Libor 3:0, Bíza Martin 1:1, WO 4:0, body hostů: Vašíček Pavel 1:2, Kouřil Vít 2:1, Nikl Pavel 1:2, WO 0:4), TTC Koral Tišnov - TJ Baník Mikulčice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Jiří 2:2, Vitula Josef 2:2, Dospíšil Pavel 0:4, Dospíšil Jiří ml. 3:1, body hostů: Ryšavý Michal 4:0, Kolařík Jan 2:2, Hromek Filip 2:2, Hrdlička Petr 1:3),
9. kolo:
TJ Sokol Studená - SKST Mart Hodonín C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádr Miloslav 1:2, Doležal Ondřej 0:3, Čermák Marek 1:2, Korbel Filip ml. 2:2, body hostů: Zajíc Miroslav 4:0, Gráf Jiří 2:1, Melek Milan 0:3, Hasil Tomáš 3:0), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SKST Mart Hodonín B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jadrný Šimon 3:0, Bártík Tomáš 1:1, Novák Aleš 2:1, Bárta Daniel 3:0, body hostů: Novák David 2:1, Brhel Richard 0:3, Podrazil David 0:3, Svoboda Petr 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Žďár nad Sázavou 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vybíral Lukáš 3:1, Ondrovčák Radek 0:2, Kříž Bohumil 3:1, Forman Libor 2:2, Vybíral Pavel 1:1, body hostů: Jírek Jan 1:3, Pluhař Jan 3:1, Palát Petr 1:3, Veselský Roman 2:2), TJ Holásky - TJ Jiskra Litomyšl 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ságl Ondřej 4:0, Babák Petr 3:1, Bartoš Milan 1:1, Palbuchta Jiří 1:3, Škvařil Petr 0:1, body hostů: Mynář Vojtěch 2:2, Šesták Radek 2:2, Křepelka Tomáš 1:3, Táborský Jiří 1:2), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Baník Mikulčice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komorovský Róbert 4:0, Toufar Jan 2:2, Vaculík Miloslav 1:3, Bíza Martin 1:3, body hostů: Ryšavý Michal 3:1, Kolařík Jan 2:2, Hromek Filip 2:2, Kurka Milan 1:3), TTC Koral Tišnov - TJ Sokol Vracov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Jiří 2:2, Vitula Josef 3:1, Dospíšil Pavel 0:4, Dospíšil Jiří ml. 3:1, body hostů: Vašíček Pavel 4:0, Trcala Michal 2:2, Nikl Pavel 1:3, Kouřil Vít 1:3),
10. kolo:
TJ Sokol Vracov - SKST Mart Hodonín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trcala Michal 2:2, Nikl Pavel 2:2, Kouřil Vít 2:2, Vašíček Pavel 2:2, body hostů: Novák David 2:2, Podrazil David 0:4, Lamač Petr 4:0, Brhel Tomáš 2:2), TJ Baník Mikulčice - SKST Mart Hodonín C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nešpor Rostislav st. 0:2, Kurka Milan 0:2, Hromek Filip 1:2, Kolařík Jan 0:2, body hostů: Hasil Tomáš 3:0, Melek Milan 1:0, Gráf Jiří 2:0, Zajíc Miroslav 2:0, Skala Ján 0:1), TJ Jiskra Litomyšl - TTC Moravská Slavia Brno C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křepelka Tomáš 2:0, Mynář Vojtěch 1:1, Táborský Jiří 3:0, Šesták Radek 2:0, body hostů: Kozubík Pavel 0:3, Juroška Ivan 1:1, Toufar Jan 0:2, Šefr Filip 0:2), TJ Žďár nad Sázavou - TTC Koral Tišnov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pluhař Jan 2:1, Veselský Roman 2:1, Palát Petr 2:1, Jírek Jan 3:0, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 2:1, Vitula Josef 0:3, Antoš Jiří 1:2, Hruška Pavel 0:3), TJ Sokol Studená - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádr Miloslav 1:1, Smola Igor 2:0, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Forman Libor 0:3, Vybíral Lukáš 0:3, Kříž Bohumil 1:1, Vybíral Pavel 1:1), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Holásky 0:10wo (čtyřhry 1:1, body domácích: Jadrný Šimon 1:3, Bártík Tomáš 1:3, Novák Aleš 2:2, Bárta Daniel 4:0, body hostů: Babák Petr 2:2, Ságl Ondřej 3:1, Bartoš Milan 0:4, Palbuchta Jiří 3:1),
11. kolo:
TJ Sokol Vracov - SKST Mart Hodonín C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašíček Pavel 1:1, Nikl Pavel 0:2, Masařík Lukáš 0:3, Trcala Michal 0:2, body hostů: Zajíc Miroslav 3:0, Hasil Tomáš 2:0, Gráf Jiří 2:0, Melek Milan 1:1), TJ Baník Mikulčice - SKST Mart Hodonín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurka Milan 1:3, Hrdlička Petr 1:3, Kolařík Jan 3:1, Ryšavý Michal 4:0, body hostů: Novák David 3:1, Lamač Petr 2:2, Cupák Zdeněk 1:3, Buriánek Patrik 1:3), TJ Jiskra Litomyšl - TTC Koral Tišnov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křepelka Tomáš 1:2, Táborský Jiří 2:1, Mynář Vojtěch 3:0, Šesták Radek 2:1, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 2:1, Antoš Jiří 1:2, Vitula Josef 1:2, Hruška Pavel 0:3), TJ Žďár nad Sázavou - TTC Moravská Slavia Brno C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pluhař Jan 1:3, Veselský Roman 1:3, Palát Petr 2:2, Jírek Jan 3:1, body hostů: Kozubík Pavel 3:1, Juroška Ivan 3:1, Šefr Filip 1:3, Toufar Jan 2:2), TJ Sokol Studená - TJ Holásky 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Marek 1:3, Doležal Ondřej 1:3, Mádr Miloslav 2:2, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Palbuchta Jiří 3:1, Ságl Ondřej 3:1, Babák Petr 1:3, Bartoš Milan 1:3), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stryhal Václav 0:2, Malina Vítězslav 0:3, Bártík Tomáš 2:1, Novák Aleš 2:1, Koutník Josef 0:1, body hostů: Forman Libor 3:0, Vybíral Lukáš 2:1, Kříž Bohumil 1:2, Vybíral Pavel 2:1),
12. kolo:
SKST Mart Hodonín B - TJ Sokol Vracov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Petr 1:2, Novák David 2:1, Lamač Petr 2:1, Broiakovskyi Vsevolod 4:0, body hostů: Vašíček Pavel 0:4, Nikl Pavel 1:2, Masařík Lukáš 1:2, Kouřil Vít 2:1), SKST Mart Hodonín C - TJ Baník Mikulčice 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hasil Tomáš 2:0, Gráf Jiří 2:0, Melek Milan 2:1, Kováč Šimon 0:2, WO 3:0, body hostů: Kolařík Jan 1:2, Kurka Milan 1:2, Hrdlička Petr 1:2, WO 0:3), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Jiskra Litomyšl 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juroška Ivan 3:1, Vaculík Miloslav 1:3, Komorovský Róbert 3:1, Kozubík Pavel 1:3, body hostů: Šesták Radek 0:4, Mynář Vojtěch 2:2, Křepelka Tomáš 2:2, Táborský Jiří 4:0), TTC Koral Tišnov - TJ Žďár nad Sázavou 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dospíšil Jiří ml. 3:1, Antoš Jiří 0:3, Vitula Josef 0:3, Dospíšil Pavel 2:2, body hostů: Jírek Jan 2:2, Pluhař Jan 3:1, Palát Petr 2:1, Veselský Roman 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Sokol Studená 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Lukáš 0:3, Kříž Bohumil 1:2, Ondrovčák Radek 1:2, Forman Libor 1:2, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Doležal Ondřej 2:1, Mádr Miloslav 2:1, Smola Igor 2:1), TJ Holásky - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babák Petr 3:0, Bartoš Milan 1:1, Palbuchta Jiří 1:2, Ságl Ondřej 3:0, body hostů: Bárta Daniel 1:2, Novák Aleš 2:1, Bártík Tomáš 0:3, Karel Filip 0:2),
13. kolo:
SKST Mart Hodonín C - TJ Sokol Vracov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melek Milan 2:0, Mesaroš Petr 1:1, Hasil Tomáš 2:0, Zajíc Miroslav 2:0, WO 2:0, body hostů: Vašíček Pavel 1:2, Masařík Lukáš 0:1, Nikl Pavel 0:2, Kouřil Vít 0:2, WO 0:2), SKST Mart Hodonín B - TJ Baník Mikulčice 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák David 2:1, Broiakovskyi Vsevolod 1:1, Lamač Petr 2:1, Brhel Tomáš 0:3, WO 4:0, body hostů: Kolařík Jan 4:0, Kurka Milan 1:3, Nešpor Rostislav st. 1:2, WO 0:4), TTC Koral Tišnov - TJ Jiskra Litomyšl 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Jiří 2:2, Dospíšil Pavel 0:4, Vitula Josef 1:3, Dospíšil Jiří ml. 4:0, body hostů: Mynář Vojtěch 3:1, Táborský Jiří 3:1, Křepelka Tomáš 1:3, Šesták Radek 2:2), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Žďár nad Sázavou 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Libor 1:2, Toufar Jan 0:3, Vaculík Miloslav 0:3, Komorovský Róbert 2:1, body hostů: Jírek Jan 2:1, Pluhař Jan 2:1, Palát Petr 3:0, Veselský Roman 2:1), TJ Holásky - TJ Sokol Studená 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palbuchta Jiří 3:0, Bartoš Milan 2:1, Babák Petr 1:2, Ságl Ondřej 2:2, body hostů: Doležal Ondřej 1:3, Korbel Filip ml. 2:1, Smola Igor 1:2, Mádr Miloslav 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Bohumil 1:3, Ondrovčák Radek 0:3, Vybíral Lukáš 2:1, Forman Libor 2:2, body hostů: Bárta Daniel 4:0, Novák Aleš 3:1, Bártík Tomáš 0:3, Jadrný Šimon 2:1),
14. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - SKST Mart Hodonín B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Lukáš 1:3, Kříž Bohumil 2:1, Ondrovčák Radek 0:3, Forman Libor 2:2, body hostů: Lamač Petr 2:2, Novák David 4:0, Broiakovskyi Vsevolod 3:0, Brhel Tomáš 0:3), TJ Holásky - SKST Mart Hodonín C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Petr 3:1, Palbuchta Jiří 1:2, Javůrek Martin 0:3, Ságl Ondřej 1:2, WO 3:0, body hostů: Zajíc Miroslav 0:1, Hasil Tomáš 4:0, Gráf Jiří 1:3, Melek Milan 3:1, WO 0:3), TJ Sokol Studená - TTC Moravská Slavia Brno C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádr Miloslav 2:0, Smola Igor 2:0, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Kozubík Pavel 0:1, Juroška Ivan 1:2, Komorovský Róbert 0:2, Vaculík Miloslav 0:2, Toufar Jan 0:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TTC Koral Tišnov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jadrný Šimon 2:1, Bártík Tomáš 1:2, Novák Aleš 2:1, Bárta Daniel 4:0, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 3:1, Antoš Jiří 1:2, Vitula Josef 0:3, Dospíšil Pavel 0:3), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Sokol Vracov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křepelka Tomáš 2:0, Šesták Radek 1:1, Táborský Jiří 2:1, Mynář Vojtěch 3:0, body hostů: Vašíček Pavel 2:1, Nikl Pavel 0:3, Kouřil Vít 0:2, Kouřil Přemysl 0:2), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Baník Mikulčice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pluhař Jan 2:2, Palát Petr 3:1, Veselský Roman 1:2, Jírek Jan 3:1, body hostů: Ryšavý Michal 3:1, Kolařík Jan 2:2, Hromek Filip 0:4, Kurka Milan 1:2),
15. kolo:
TJ Holásky - SKST Mart Hodonín B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Petr 1:3, Bartoš Milan 2:1, Palbuchta Jiří 1:2, Ságl Ondřej 1:3, body hostů: Broiakovskyi Vsevolod 4:0, Novák David 3:1, Lamač Petr 2:1, Svoboda Petr 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - SKST Mart Hodonín C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Lukáš 0:2, Kříž Bohumil 0:2, Ondrovčák Radek 0:3, Forman Libor 0:2, WO 8:0, body hostů: Hasil Tomáš 4:0, Melek Milan 4:0, Zajíc Miroslav 1:0, WO 0:8), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TTC Moravská Slavia Brno C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Aleš 3:1, Karel Filip 0:3, Bártík Tomáš 2:1, Bárta Daniel 4:0, body hostů: Juroška Ivan 2:2, Vaculík Miloslav 1:3, Komorovský Róbert 1:2, Toufar Jan 1:2), TJ Sokol Studená - TTC Koral Tišnov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Marek 1:1, Mádr Miloslav 2:0, Doležal Ondřej 3:0, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 1:2, Antoš Jiří 0:3, Vitula Josef 0:2, Dospíšil Pavel 0:2), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Vracov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pluhař Jan 2:0, Palát Petr 2:0, Veselský Roman 2:0, Jírek Jan 2:0, body hostů: Vašíček Pavel 0:2, Kouřil Vít 0:2, Nikl Pavel 0:2, Kouřil Přemysl 0:2), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Baník Mikulčice 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křepelka Tomáš 1:3, Táborský Jiří 1:3, Šesták Radek 1:2, Mynář Vojtěch 2:2, body hostů: Ryšavý Michal 4:0, Kolařík Jan 4:0, Hromek Filip 2:2, Hrdlička Petr 0:3),
16. kolo:
TJ Baník Mikulčice - TJ Sokol Vracov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurka Milan 1:1, Hromek Filip 1:1, Kolařík Jan 3:0, Ryšavý Michal 3:0, body hostů: Vašíček Pavel 2:1, Trcala Michal 0:3, Kouřil Vít 0:2, Nikl Pavel 0:2), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Jiskra Litomyšl 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pluhař Jan 4:0, Palát Petr 1:2, Veselský Roman 1:2, Jírek Jan 3:1, body hostů: Mynář Vojtěch 3:1, Křepelka Tomáš 0:4, Šesták Radek 1:2, Táborský Jiří 1:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Studená 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bártík Tomáš 1:1, Koutník Josef 0:2, Malina Vítězslav 0:3, Novák Aleš 1:2, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Doležal Ondřej 3:0, Smola Igor 1:1, Mádr Miloslav 1:1), TJ Holásky - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babák Petr 2:1, Ságl Ondřej 1:2, Bartoš Milan 1:2, Palbuchta Jiří 4:0, body hostů: Vybíral Lukáš 2:2, Forman Libor 2:1, Kříž Bohumil 1:2, Svoboda Aleš 0:2, Ondrovčák Radek 0:1), TTC Koral Tišnov - TTC Moravská Slavia Brno C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitula Josef 2:2, Antoš Jiří 2:1, Dospíšil Pavel 1:2, Dospíšil Jiří ml. 4:0, body hostů: Juroška Ivan 3:1, Vaculík Miloslav 0:4, Komorovský Róbert 2:1, Toufar Jan 0:3), SKST Mart Hodonín C - SKST Mart Hodonín B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melek Milan 2:2, Kováč Šimon 1:3, Brychta Edo 1:2, Zajíc Miroslav 4:0, body hostů: Mikeska Jaroslav 3:1, Brhel Tomáš 2:2, Buriánek Patrik 0:4, Lamač Petr 2:1),
17. kolo:
SKST Mart Hodonín B - TJ Jiskra Litomyšl 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhel Richard 3:1, Novák David 2:2, Podrazil David 0:3, Mikeska Jaroslav 1:3, body hostů: Mynář Vojtěch 2:2, Táborský Jiří 4:0, Šesták Radek 3:1, Křepelka Tomáš 0:3), SKST Mart Hodonín C - TJ Žďár nad Sázavou 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hasil Tomáš 2:0, Gráf Jiří 2:0, Melek Milan 2:1, Zajíc Miroslav 2:0, body hostů: Jírek Jan 0:3, Pluhař Jan 0:2, Palát Petr 1:1, Veselský Roman 0:2), TJ Sokol Vracov - TJ Sokol Studená 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašíček Pavel 1:1, Masařík Lukáš 0:2, Nikl Pavel 0:3, Trcala Michal 1:2, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Doležal Ondřej 3:0, Smola Igor 2:0, Mádr Miloslav 0:2), TJ Baník Mikulčice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlička Petr 0:3, Hromek Filip 2:2, Kolařík Jan 4:0, Ryšavý Michal 3:1, Kurka Milan 0:1, body hostů: Bárta Daniel 3:1, Novák Aleš 2:2, Jadrný Šimon 1:3, Bártík Tomáš 1:3), TTC Moravská Slavia Brno C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juroška Ivan 3:1, Kozubík Pavel 2:1, Toufar Jan 1:2, Vaculík Miloslav 3:1, body hostů: Vybíral Lukáš 2:2, Forman Libor 2:2, Kříž Bohumil 1:2, Ondrovčák Radek 0:3), TTC Koral Tišnov - TJ Holásky 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pros René 0:4, Antoš Jiří 1:2, Vitula Josef 1:2, Dospíšil Jiří ml. 3:1, body hostů: Palbuchta Jiří 3:1, Bartoš Milan 1:3, Babák Petr 2:1, Ságl Ondřej 3:0),
18. kolo:
SKST Mart Hodonín C - TJ Jiskra Litomyšl 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brychta Edo 0:3, Melek Milan 1:2, Gráf Jiří 3:0, Hasil Tomáš 4:0, Zajíc Miroslav 1:0, body hostů: Mynář Vojtěch 2:2, Táborský Jiří 0:4, Šesták Radek 1:2, Křepelka Tomáš 2:1), SKST Mart Hodonín B - TJ Žďár nad Sázavou 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brhel Richard 2:2, Novák David 2:2, Svoboda Petr 1:3, Mikeska Jaroslav 4:0, body hostů: Jírek Jan 0:4, Pluhař Jan 3:1, Palát Petr 1:3, Veselský Roman 3:1), TJ Baník Mikulčice - TJ Sokol Studená 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromek Filip 0:4, Kurka Milan 1:3, Kolařík Jan 1:2, Ryšavý Michal 4:0, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Doležal Ondřej 2:2, Smola Igor 2:2, Mádr Miloslav 2:1), TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Pavel 2:1, Kouřil Vít 0:3, Masařík Lukáš 0:2, Trcala Michal 1:2, Nikl Pavel 0:1, body hostů: Bárta Daniel 3:0, Novák Aleš 3:0, Bártík Tomáš 2:1, Jadrný Šimon 1:2), TTC Koral Tišnov - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Jiří 2:1, Vitula Josef 0:3, Dospíšil Pavel ml. 0:3, Dospíšil Jiří ml. 2:2, body hostů: Vybíral Lukáš 3:1, Forman Libor 2:1, Kříž Bohumil 2:1, Ondrovčák Radek 2:1), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Holásky 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Libor 1:3, Toufar Jan 2:2, Kozubík Pavel 1:3, Vaculík Miloslav 4:0, body hostů: Ságl Ondřej 2:2, Palbuchta Jiří 3:1, Babák Petr 3:1, Škvařil Petr 0:4),
19. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno C - SKST Mart Hodonín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juroška Ivan 2:2, Vaculík Miloslav 2:2, Kozubík Pavel 2:2, Komorovský Róbert 2:2, body hostů: Novák David 3:1, Mikeska Jaroslav 1:3, Lamač Petr 3:1, Brhel Tomáš 1:3), TTC Koral Tišnov - SKST Mart Hodonín C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hruška Pavel 1:2, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Vitula Josef 1:2, Dospíšil Jiří ml. 1:2, body hostů: Hasil Tomáš 3:0, Brychta Edo 2:1, Mesaroš Petr 2:1, Mádel Ladislav 1:0, Kováč Šimon 0:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Sokol Vracov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Bohumil 3:1, Ondrovčák Radek 1:3, Vybíral Pavel 3:1, Vybíral Lukáš 2:2, body hostů: Vašíček Pavel 1:3, Trcala Michal 2:2, Kouřil Vít 1:3, Nikl Pavel 3:1), TJ Holásky - TJ Baník Mikulčice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Petr 2:2, Bartoš Milan 3:1, Vysloužil Jan 0:4, Palbuchta Jiří 2:2, body hostů: Ryšavý Michal 3:1, Kolařík Jan 4:0, Hromek Filip 1:3, Hrdlička Petr 1:3), TJ Sokol Studená - TJ Jiskra Litomyšl 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádr Miloslav 2:2, Smola Igor 3:1, Doležal Ondřej 0:3, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Mynář Vojtěch 2:2, Táborský Jiří 2:2, Šesták Radek 1:3, Křepelka Tomáš 1:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Žďár nad Sázavou 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bártík Tomáš 1:3, Malina Vítězslav 1:2, Novák Aleš 3:0, Bárta Daniel 4:0, body hostů: Jírek Jan 2:2, Pluhař Jan 0:4, Palát Petr 1:2, Veselský Roman 2:1),
20. kolo:
TTC Koral Tišnov - SKST Mart Hodonín B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pros René 2:2, Antoš Jiří 1:3, Vitula Josef 1:3, Dospíšil Jiří ml. 3:1, body hostů: Novák David 3:1, Lamač Petr 2:2, Svoboda Petr 0:2, Mikeska Jaroslav 2:2, Brhel Richard 2:0), TTC Moravská Slavia Brno C - SKST Mart Hodonín C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juroška Ivan 1:2, Vaculík Miloslav 0:2, Svoboda Libor 0:3, Komorovský Róbert 1:2, body hostů: Zajíc Miroslav 3:0, Gráf Jiří 3:0, Hasil Tomáš 3:0, Brychta Edo 0:2), TJ Holásky - TJ Sokol Vracov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palbuchta Jiří 3:0, Bartoš Milan 1:1, Babák Petr 1:2, Ságl Ondřej 3:0, body hostů: Vašíček Pavel 2:1, Trcala Michal 1:2, Nikl Pavel 0:3, Masařík Lukáš 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Baník Mikulčice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondrovčák Radek 4:0, Vybíral Lukáš 2:2, Kříž Bohumil 1:3, Vybíral Pavel 2:2, body hostů: Hrdlička Petr 0:4, Ryšavý Michal 3:1, Hromek Filip 1:3, Kolařík Jan 3:1), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Jiskra Litomyšl 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jadrný Šimon 3:0, Bártík Tomáš 1:2, Novák Aleš 1:2, Bárta Daniel 4:0, body hostů: Mynář Vojtěch 2:2, Táborský Jiří 1:2, Šesták Radek 0:3, Křepelka Tomáš 1:2), TJ Sokol Studená - TJ Žďár nad Sázavou 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mádr Miloslav 1:2, Doležal Ondřej 1:2, Šindelář Radim 0:3, Korbel Filip ml. 4:0, Ondráček Jan 0:1, body hostů: Jírek Jan 2:2, Pluhař Jan 2:2, Palát Petr 2:1, Veselský Roman 2:1),
21. kolo:
SKST Mart Hodonín B - TJ Sokol Studená 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lamač Petr 3:0, Mikeska Jaroslav 2:1, Podrazil David 0:3, Novák David 4:0, body hostů: Mádr Miloslav 2:2, Doležal Ondřej 1:2, Šindelář Radim 1:2, Ondráček Jan 0:3), SKST Mart Hodonín C - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hasil Tomáš 3:0, Melek Milan 2:1, Gráf Jiří 2:1, Zajíc Miroslav 2:0, Skala Ján 0:1, body hostů: Bárta Daniel 2:1, Novák Aleš 1:2, Bártík Tomáš 0:3, Malina Vítězslav 0:3), TJ Jiskra Litomyšl - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepelka Tomáš 1:2, Šesták Radek 2:1, Táborský Jiří 2:1, Mynář Vojtěch 4:0, body hostů: Vybíral Lukáš 1:3, Forman Libor 1:2, Kříž Bohumil 1:2, Ondrovčák Radek 1:2), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Holásky 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírek Jan 2:1, Veselský Tomáš 1:1, Veselský Roman 3:0, Pluhař Jan 3:0, body hostů: Palbuchta Jiří 1:2, Ságl Ondřej 0:3, Bartoš Milan 0:3, Babák Petr 1:1), TJ Sokol Vracov - TTC Moravská Slavia Brno C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašíček Pavel 2:1, Kouřil Vít 1:2, Nikl Pavel 0:2, Trcala Michal 0:3, Masařík Lukáš 1:0, body hostů: Juroška Ivan 1:1, Vaculík Miloslav 3:0, Komorovský Róbert 2:1, Kozubík Pavel 2:1, Svoboda Libor 0:1), TJ Baník Mikulčice - TTC Koral Tišnov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurka Milan 0:4, Hrdlička Petr 1:1, Kolařík Jan 3:1, Ryšavý Michal 4:0, Hromek Filip 1:1, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 3:1, Dospíšil Pavel 1:3, Antoš Jiří 2:2, Vitula Josef 1:3),
22. kolo:
SKST Mart Hodonín C - TJ Sokol Studená 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melek Milan 2:0, Gráf Jiří 2:0, Hasil Tomáš 1:0, Zajíc Miroslav 2:0, Brychta Edo 1:1, body hostů: Ondráček Jan 0:3, Mádr Miloslav 1:1, Doležal Ondřej 0:2, Šindelář Radim 0:2), SKST Mart Hodonín B - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lamač Petr 2:2, Mikeska Jaroslav 2:2, Podrazil David 1:3, Novák David 4:0, body hostů: Bárta Daniel 3:1, Novák Aleš 3:1, Bártík Tomáš 1:3, Malina Vítězslav 0:4), TJ Žďár nad Sázavou - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírek Jan 4:0, Hudec Stanislav 2:2, Veselský Tomáš 1:2, Pluhař Jan 3:1, body hostů: Vybíral Pavel 2:2, Ondrovčák Radek 1:1, Kříž Bohumil 2:2, Forman Libor 0:3, Vybíral Lukáš 0:2), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Holásky 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepelka Tomáš 1:3, Šesták Radek 1:3, Táborský Jiří 2:2, Mynář Vojtěch 4:0, body hostů: Babák Petr 3:1, Palbuchta Jiří 2:2, Bartoš Milan 1:3, Ságl Ondřej 2:2), TJ Baník Mikulčice - TTC Moravská Slavia Brno C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromek Filip 1:2, Hrdlička Petr 1:1, Kolařík Jan 3:0, Ryšavý Michal 4:0, Kurka Milan 0:1, body hostů: Kozubík Pavel 2:2, Svoboda Libor 0:3, Komorovský Róbert 0:3, Vaculík Miloslav 2:1), TJ Sokol Vracov - TTC Koral Tišnov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašíček Pavel 3:0, Kouřil Vít 1:2, Nikl Pavel 1:2, Trcala Michal 3:1, body hostů: Antoš Jiří 1:3, Dospíšil Jiří ml. 3:0, Vitula Josef 1:2, Dospíšil Pavel 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Mart Hodonín C - TJ Sokol Studená 9:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Melek Milan 1:2, Hasil Tomáš 2:1, Gráf Jiří 2:1, Zajíc Miroslav 3:0, body hostů: Korbel Filip ml. 2:1, Smola Igor 0:3, Doležal Ondřej 2:1, Mádr Miloslav 0:3),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Studená - SKST Mart Hodonín C 6:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mádr Miloslav 1:3, Smola Igor 1:2, Doležal Ondřej 1:2, Korbel Filip ml. 3:1, body hostů: Hasil Tomáš 4:0, Gráf Jiří 3:1, Melek Milan 0:3, Brychta Edo 1:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Mart Hodonín C - TJ Sokol Studená -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy