Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajský přebor A
1. kolo:
TJ Sokol Proseč u Skutče A - KST Linea Chrudim B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zelenka Adolf 3:1, Vanžura Jakub 2:2, Herynek František 0:4, Rejent Marek 3:1, body hostů: Michek Jakub 2:2, Pilař Jaroslav 2:2, Mandlík Miroslav 2:2, Chlebeček Marek 2:2), TJ Sokol Chrudim C - TJ Tesla Pardubice C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Steklý Tibor 1:1, Sourada Petr 0:2, Krejčí Vladimír 0:3, Hort Miloš 1:2, body hostů: Zajíček Martin 2:1, Marel David 3:0, Kalhous Vlastimil 1:1, Petřík Tomáš 2:0), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Sokol Chrudim D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volhejn Jan 3:1, Buchal Dušan 3:0, Charvát Jaroslav 0:3, Joska Miloš 2:2, body hostů: Joska Vojtěch 3:1, Jirka Lukáš 1:3, Foltýn Lukáš 2:1, Šula Petr 0:3), TTC Hlinsko B - TTC Skuteč B 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bříza Martin 3:1, Škarvada Vladimír 3:1, Kosek Petr 4:0, WO 0:4, body hostů: Bezdíček Bohumil 0:3, Zelinka Robert 1:2, Beránek Michal 1:2, Vyčichl Michal 0:3, WO 4:0), TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Jiskra Holice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Michal 2:1, Licek Radim 1:1, Mudruňka Karel 2:1, Špaňůr Josef 3:0, body hostů: Švec Jan 3:0, Košťál Jiří 0:3, Theodor Daniel 0:3, Theodor Jiří 0:2),
2. kolo:
KST Linea Chrudim B - TJ Lokomotiva Pardubice B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mandlík Miroslav 0:3, Pilař Jaroslav 0:2, Dočekal Libor 0:3, Michek Jakub 2:1, body hostů: Špaňůr Josef 3:0, Kolář Michal 2:1, Licek Radim 3:0, Voženílek Martin 1:1), TJ Sokol Proseč u Skutče A - TJ Jiskra Holice C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zelenka Adolf 4:0, Vanžura Jakub 1:2, Herynek František 1:2, Rejent Marek 4:0, body hostů: Švec Jan 2:2, Murdych Tomáš 1:3, Theodor Jiří 0:3, Theodor Daniel 1:2), TJ Tesla Pardubice C - TTC Hlinsko B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Tomáš 4:0, Novotný Luboš 2:1, Zajíček Martin 2:1, Obršál Daniel 1:3, body hostů: Kosek Petr 3:1, Bříza Martin 1:3, Škarvada Vladimír 1:2, Černý Stanislav 0:3), TJ Sokol Chrudim C - TTC Skuteč B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Vladimír 3:0, Sourada Petr 1:1, Steklý Tibor 2:1, Tajovský Václav 3:0, body hostů: Bezdíček Bohumil 1:2, Beránek Michal 1:2, Vyčichl Michal 0:3, Krupka Jan 0:2),
3. kolo:
KST Linea Chrudim B - TJ Jiskra Holice C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mandlík Miroslav 2:1, Pilař Jaroslav 1:1, Michek Jakub 3:0, Chlebeček Marek 3:0, body hostů: Švec Jan 2:1, Murdych Tomáš 0:3, Theodor Daniel 0:3, Theodor Jiří 0:2), TJ Sokol Proseč u Skutče A - TJ Lokomotiva Pardubice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zelenka Adolf 1:2, Vanžura Jakub 0:3, Herynek František 0:3, Rejent Marek 3:1, body hostů: Špaňůr Josef 4:0, Kolář Michal 2:1, Licek Radim 1:2, Voženílek Martin 2:1), TJ Tesla Pardubice C - TTC Skuteč B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Tomáš 3:1, Novotný Luboš 3:1, Obršál Daniel 0:3, Zajíček Martin 3:1, body hostů: Bezdíček Bohumil 3:1, Beránek Michal 2:2, Vyčichl Michal 1:3, Krupka Jan 0:3), TJ Sokol Chrudim C - TTC Hlinsko B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Vladimír 0:3, Sourada Petr 0:3, Steklý Tibor 2:1, Tajovský Václav 2:1, body hostů: Kosek Petr 3:0, Bříza Martin 1:2, Černý Stanislav 1:2, Škarvada Vladimír 3:0),
4. kolo:
TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ecler Michal 4:0, Licek Radim 0:4, Voženílek Martin 3:1, Kolář Michal 1:2, Mudruňka Karel 0:1, body hostů: Buchal Dušan 2:2, Volhejn Jan 2:2, Joska Miloš 2:2, Charvát Jaroslav 2:2), TJ Jiskra Holice C - TJ Sokol Chrudim D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košťál Jiří 1:3, Málek Jiří nejml. 2:2, Murdych Tomáš 2:2, Švec Jan 2:2, body hostů: Joska Vojtěch 3:1, Šula Petr 1:3, Komárek Adam 2:2, Foltýn Lukáš 3:1), KST Linea Chrudim B - TJ Tesla Pardubice C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Petr 3:0, Melichar Martin 1:1, Budinský Petr 2:1, Steiner Petr 3:0, body hostů: Pánek Libor 0:3, Loudil Jan 1:2, Štěpánek Petr 1:2, Obršál Daniel 0:2), TJ Sokol Proseč u Skutče A - TJ Sokol Chrudim C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zelenka Adolf 2:1, Vanžura Jakub 0:3, Herynek František 0:3, Rejent Marek 1:2, body hostů: Bureš Jaroslav 3:0, Tajovský Václav 2:1, Steklý Tibor 2:1, Sourada Petr 2:1),
5. kolo:
TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Sokol Chrudim D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ecler Michal 2:0, Voženílek Martin 2:0, Mudruňka Karel 2:1, Kolář Michal 2:0, body hostů: Šula Petr 0:3, Komárek Adam 1:1, Foltýn Lukáš 0:2, Laubová Žaneta 0:2), TJ Jiskra Holice C - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košťál Jiří 0:1, Málek Jiří nejml. 0:2, Murdych Tomáš 0:3, Švec Jan 0:2, Tošovský Jaroslav 0:1, body hostů: Buchal Dušan 3:0, Volhejn Jan 2:0, Joska Miloš 2:0, Charvát Jaroslav 2:0), KST Linea Chrudim B - TJ Sokol Chrudim C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlebeček Marek 4:0, Pilař Jaroslav 3:0, Mandlík Miroslav 1:2, Michek Jakub 1:3, body hostů: Tajovský Václav 0:1, Hort Miloš 2:2, Steklý Tibor 2:1, Krejčí Vladimír 1:2, Sourada Petr 0:3), TJ Sokol Proseč u Skutče A - TJ Tesla Pardubice C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michálek Libor 1:1, Herynek František 2:0, Rejent Marek 3:0, Zelenka Adolf 3:0, body hostů: Pánek Libor 0:3, Loudil Jan 0:3, Štěpánek Petr 0:2, Obršál Daniel 1:1),
6. kolo:
TJ Tesla Pardubice C - TJ Lokomotiva Pardubice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petřík Tomáš 4:0, Zajíček Martin 2:2, Marel David 3:1, Pánek Libor 1:3, body hostů: Kortus Petr 1:3, Ecler Michal 3:1, Licek Radim 1:3, Kolář Michal 1:3), TJ Sokol Chrudim C - TJ Jiskra Holice C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnor Karel 0:1, Tajovský Václav 2:0, Steklý Tibor 3:0, Bureš Jaroslav 3:0, Krejčí Vladimír 1:0, body hostů: Theodor Jiří 1:2, Košťál Jiří 0:3, Krejčík Libor 0:2, Tošovský Jaroslav 0:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TTC Hlinsko B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volhejn Jan 2:0, Joska Miloš 2:0, Kadlec Zdeněk 3:0, Buchal Dušan 2:0, body hostů: Boháč Milan 0:3, Škarvada Vladimír 0:2, Černý Stanislav 0:2, Zíb Petr 0:2), TJ Sokol Chrudim D - TTC Skuteč B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juklová Kateřina 2:0, Stehlík Vojtěch 2:0, Joska Vojtěch 3:0, Laubová Žaneta 2:0, body hostů: Doležal Marek 0:3, Vyčichl Michal 0:2, Krupka Jan 0:2, Novák Vojtěch 0:2),
7. kolo:
TJ Tesla Pardubice C - TJ Jiskra Holice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marel David 2:0, Karcol Martin 1:1, Štěpánek Petr 2:1, Zajíček Martin 3:0, body hostů: Tošovský Jaroslav 0:3, Theodor Jiří 2:1, Krejčík Libor 0:2, Košťál Jiří 0:2), TJ Sokol Chrudim C - TJ Lokomotiva Pardubice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sourada Petr 1:1, Hort Miloš 2:0, Tajovský Václav 2:1, Bureš Jaroslav 3:0, Steklý Tibor 1:0, body hostů: Kortus Petr 1:2, Kolář Michal 1:2, Licek Radim 0:3, Horáková Eva 0:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TTC Skuteč B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volhejn Jan 2:0, Joska Miloš 2:0, Kadlec Zdeněk 3:0, Buchal Dušan 2:0, body hostů: Vyčichl Michal 0:3, Krupka Jan 0:2, Novák Vojtěch 0:2, Doležal Marek 0:2), TJ Sokol Chrudim D - TTC Hlinsko B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláčková Tereza 0:1, Jirka Lukáš 2:2, Foltýn Lukáš 2:1, Joska Vojtěch 3:1, Laubová Žaneta 0:3, body hostů: Kosek Petr 3:1, Bříza Martin 1:3, Černý Stanislav 2:2, Škarvada Vladimír 2:1),
8. kolo:
TJ Lokomotiva Pardubice B - TTC Hlinsko B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voženílek Martin 1:2, Kortus Petr 2:1, Kolář Michal 1:2, Mudruňka Karel 4:0, body hostů: Černý Stanislav 1:3, Kosek Petr 2:1, Bříza Martin 2:1, Škarvada Vladimír 0:3), TJ Jiskra Holice C - TTC Skuteč B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košťál Jiří 2:2, Theodor Daniel 1:2, Theodor Jiří 0:3, Švec Jan 2:2, body hostů: Zelinka Robert 4:0, Bezdíček Bohumil 3:1, Beránek Michal 2:1, Holas Pavel 0:3), KST Linea Chrudim B - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michek Jakub 0:1, Polach Miroslav 1:1, Pilař Jaroslav 0:3, Chlebeček Marek 0:3, Mandlík Miroslav 0:1, body hostů: Buchal Dušan 3:0, Joska Miloš 2:1, Charvát Jaroslav 2:0, Volhejn Jan 2:0), TJ Sokol Proseč u Skutče A - TJ Sokol Chrudim D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vanžura Jakub 3:1, Herynek František 2:2, Rejent Marek 2:1, Zelenka Adolf 2:2, body hostů: Foltýn Lukáš 3:1, Sedláčková Tereza 2:2, Jirka Lukáš 1:3, Juklová Kateřina 0:3),
9. kolo:
TJ Lokomotiva Pardubice B - TTC Skuteč B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voženílek Martin 2:0, Licek Radim 2:0, Špaňůr Josef 2:0, Kolář Michal 2:0, body hostů: Doležal Marek 0:2, Doležal Štěpán 0:2, Vyčichl Michal 0:2, Krupka Jan 0:2), TJ Jiskra Holice C - TTC Hlinsko B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Theodor Jiří 1:3, Theodor Daniel 1:3, Švec Jan 3:1, Košťál Jiří 2:2, body hostů: Kosek Petr 3:1, Černý Stanislav 4:0, Škarvada Vladimír 2:2, Zíb Petr 0:4), KST Linea Chrudim B - TJ Sokol Chrudim D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlebeček Marek 2:2, Pilař Jaroslav 1:3, Mandlík Miroslav 3:1, Polach Miroslav 3:1, body hostů: Jirka Lukáš 4:0, Foltýn Lukáš 1:3, Sedláčková Tereza 2:2, Juklová Kateřina 0:4), TJ Sokol Proseč u Skutče A - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zelenka Adolf 0:2, Vanžura Jakub 0:2, Herynek František 0:2, Rejent Marek 0:2, body hostů: Buchal Dušan 2:0, Joska Miloš 2:0, Charvát Jaroslav 2:0, Volhejn Jan 2:0),
10. kolo:
TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Tesla Pardubice C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volhejn Jan 2:0, Kadlec Zdeněk 1:1, Charvát Jaroslav 2:0, Buchal Dušan 2:0, Joska Miloš 1:0, body hostů: Karcol Martin 1:2, Štěpánek Petr 0:2, Obršál Daniel 0:2, Loudil Jan 0:2), TJ Sokol Chrudim D - TJ Sokol Chrudim C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komárek Adam 1:2, Foltýn Lukáš 1:1, Sedláčková Tereza 3:0, Šula Petr 0:2, WO 4:0, body hostů: Hort Miloš 3:1, Krejčí Vladimír 0:3, Steklý Tibor 2:1, WO 0:4), TTC Hlinsko B - KST Linea Chrudim B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Stanislav 0:4, Bříza Martin 2:2, Škarvada Vladimír 2:1, Kosek Petr 4:0, body hostů: Michek Jakub 3:1, Polach Miroslav 2:2, Mandlík Miroslav 1:3, Budinský Petr 1:2), TTC Skuteč B - TJ Sokol Proseč u Skutče A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezdíček Bohumil 3:0, Beránek Michal 3:0, Netolický Lukáš 0:3, Zelinka Robert 3:0, body hostů: Vanžura Jakub 1:2, Zelenka Adolf 1:2, Herynek František 1:2, Sodomka Jindřich 0:3),
11. kolo:
TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Sokol Chrudim C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volhejn Jan 3:0, Joska Miloš 2:1, Charvát Jaroslav 0:3, Buchal Dušan 3:0, body hostů: Tajovský Václav 1:2, Steklý Tibor 2:1, Sourada Petr 1:2, Krejčí Vladimír 0:3), TJ Sokol Chrudim D - TJ Tesla Pardubice C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláčková Tereza 2:0, Joska Vojtěch 2:0, Starka Martin 2:0, Stehlík Vojtěch 2:0, body hostů: Karcol Martin 0:2, Štěpánek Petr 0:2, Obršál Daniel 0:2, Loudil Jan 0:2), TTC Hlinsko B - TJ Sokol Proseč u Skutče A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bříza Martin 2:0, Škarvada Vladimír 2:0, Černý Stanislav 2:1, Kosek Petr 2:0, body hostů: Vanžura Jakub 0:3, Zelenka Adolf 1:1, Herynek František 0:2, Sodomka Jindřich 0:2), TTC Skuteč B - KST Linea Chrudim B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezdíček Bohumil 1:3, Beránek Michal 1:2, Netolický Lukáš 0:3, Zelinka Robert 2:2, body hostů: Michek Jakub 4:0, Polach Miroslav 2:2, Mandlík Miroslav 2:1, Budinský Petr 2:1),
12. kolo:
KST Linea Chrudim B - TJ Sokol Proseč u Skutče A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dočekal Libor 0:2, Melichar Martin 0:2, Voženílek Jiří 0:2, WO 0:3, body hostů: Rejent Marek 2:0, Zelenka Adolf 2:0, Vanžura Jakub 1:0, Herynek František 1:0, WO 3:0), TJ Tesla Pardubice C - TJ Sokol Chrudim C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herudek Miroslav 2:2, Zajíček Martin 4:0, Novotný Luboš 2:2, Štěpánek Petr 0:4, body hostů: Bureš Jaroslav 3:1, Tajovský Václav 2:2, Steklý Tibor 2:2, Hort Miloš 1:3), TJ Sokol Chrudim D - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Laubová Žaneta 0:2, Komárek Adam 0:2, Šula Petr 0:3, Sedláčková Tereza 2:1, body hostů: Buchal Dušan 3:0, Volhejn Jan 3:0, Joska Miloš 1:1, Kadlec Zdeněk 1:1), TTC Skuteč B - TTC Hlinsko B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holas Pavel 0:2, Zelinka Robert 2:0, Bezdíček Bohumil 3:0, Beránek Michal 1:1, WO 4:0, body hostů: Černý Stanislav 1:2, Bříza Martin 1:2, Zíb Petr 1:2, WO 0:4), TJ Jiskra Holice C - TJ Lokomotiva Pardubice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kněžour Roman 0:2, Krejza Josef 0:2, Tošovský Jaroslav 0:2, Košťál Jiří 0:2, body hostů: Voženílek Martin 2:0, Licek Radim 2:0, Špaňůr Josef 2:0, Kolář Michal 2:0),
13. kolo:
TJ Lokomotiva Pardubice B - KST Linea Chrudim B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kortus Petr 2:0, Rázek František 1:1, Kolář Michal 3:0, Mudruňka Karel 2:1, body hostů: Michek Jakub 1:2, Chlebeček Marek 0:3, Mandlík Miroslav 1:1, Pilař Jaroslav 0:2), TJ Jiskra Holice C - TJ Sokol Proseč u Skutče A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Košťál Jiří 0:3, Theodor Jiří 0:2, Murdych Tomáš 1:2, Švec Jan 2:1, body hostů: Vanžura Jakub 3:0, Zelenka Adolf 2:1, Rejent Marek 2:1, Herynek František 1:1), TTC Hlinsko B - TJ Tesla Pardubice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bříza Martin 4:0, Škarvada Vladimír 3:1, Zíb Petr 0:4, Černý Stanislav 2:2, body hostů: Marel David 1:3, Karcol Martin 1:3, Petřík Tomáš 2:2, Zajíček Martin 3:1), TTC Skuteč B - TJ Sokol Chrudim C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holas Pavel 0:3, Netolický Lukáš 0:3, Zelinka Robert 2:1, Beránek Michal 1:2, body hostů: Bureš Jaroslav 3:0, Tajovský Václav 2:1, Hort Miloš 0:2, Steklý Tibor 3:0, Krejčí Vladimír 1:0),
14. kolo:
TJ Jiskra Holice C - KST Linea Chrudim B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košťál Jiří 0:3, Theodor Jiří 0:3, Murdych Tomáš 2:1, Švec Jan 2:2, body hostů: Michek Jakub 3:1, Pilař Jaroslav 1:2, Chlebeček Marek 2:1, Mandlík Miroslav 3:0), TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Sokol Proseč u Skutče A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Petr 3:0, Rázek František 1:2, Voženílek Martin 3:0, Mudruňka Karel 2:1, body hostů: Vanžura Jakub 1:2, Zelenka Adolf 2:1, Rejent Marek 0:3, Herynek František 0:3), TTC Skuteč B - TJ Tesla Pardubice C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Andrle David 0:2, Netolický Lukáš 0:2, Zelinka Robert 1:2, Beránek Michal 0:2, body hostů: Zajíček Martin 3:0, Karcol Martin 1:1, Petřík Tomáš 2:0, Marel David 2:0), TTC Hlinsko B - TJ Sokol Chrudim C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bříza Martin 3:1, Škarvada Vladimír 1:1, Zíb Petr 1:3, Černý Stanislav 3:1, Saifr Vladimír 0:2, body hostů: Bureš Jaroslav 4:0, Tajovský Václav 1:3, Steklý Tibor 2:2, Krejčí Vladimír 1:3),
15. kolo:
TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Lokomotiva Pardubice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joska Miloš 1:3, Charvát Jaroslav 1:3, Volhejn Jan 2:2, Buchal Dušan 3:1, body hostů: Špaňůr Josef 2:2, Kolář Michal 0:4, Voženílek Martin 3:1, Ecler Michal 4:0), TJ Sokol Chrudim D - TJ Jiskra Holice C 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šula Petr 1:0, Foltýn Lukáš 2:0, Sedláčková Tereza 3:0, Laubová Žaneta 1:0, WO 3:0, body hostů: Theodor Jiří 0:3, Málek Jiří nejml. 0:2, Krejza Josef 0:2, WO 0:3), TJ Tesla Pardubice C - KST Linea Chrudim B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánek Libor 0:2, Loudil Jan 0:2, Obršál Daniel 0:3, Štěpánek Petr 1:2, body hostů: Procházka Petr 3:0, Procházková Jana 3:0, Melichar Martin 2:0, Dočekal Libor 1:1), TJ Sokol Chrudim C - TJ Sokol Proseč u Skutče A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Vladimír 2:2, Steklý Tibor 2:1, Tajovský Václav 1:2, Bureš Jaroslav 4:0, body hostů: Vanžura Jakub 3:1, Zelenka Adolf 1:3, Rejent Marek 0:2, Michálek Libor 1:2, Herynek František 0:1),
16. kolo:
TJ Sokol Chrudim D - TJ Lokomotiva Pardubice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Foltýn Lukáš 0:1, Juklová Kateřina 0:2, Šula Petr 0:3, Laubová Žaneta 0:2, WO 1:0, body hostů: Špaňůr Josef 3:0, Kolář Michal 2:0, Voženílek Martin 1:0, Ecler Michal 1:0, Licek Radim 1:0, WO 0:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Jiskra Holice C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Joska Miloš 1:0, Charvát Jaroslav 2:0, Volhejn Jan 2:0, Buchal Dušan 1:0, WO 3:0, body hostů: Theodor Jiří 0:2, Málek Jiří nejml. 0:2, Krejza Josef 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Chrudim C - KST Linea Chrudim B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Vladimír 1:2, Steklý Tibor 3:0, Tajovský Václav 0:3, Bureš Jaroslav 4:0, body hostů: Polach Miroslav 2:2, Michek Jakub 1:2, Chlebeček Marek 2:1, Mandlík Miroslav 0:3), TJ Tesla Pardubice C - TJ Sokol Proseč u Skutče A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pánek Libor 0:2, Loudil Jan 0:2, Obršál Daniel 0:2, Štěpánek Petr 0:2, body hostů: Zelenka Adolf 2:0, Vanžura Jakub 2:0, Rejent Marek 2:0, Herynek František 2:0),
17. kolo:
TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Tesla Pardubice C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Michal 1:2, Ecler Michal 3:0, Voženílek Martin 2:1, Špaňůr Josef 3:0, body hostů: Novotný Luboš 2:1, Zajíček Martin 0:3, Kalhous Vlastimil 1:2, Marel David 0:3), TJ Jiskra Holice C - TJ Sokol Chrudim C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Theodor Daniel 1:2, Hendrych Jakub 0:2, Krejčík Libor 0:3, Sedlák Vítězslav 1:2, body hostů: Bureš Jaroslav 3:0, Steklý Tibor 3:0, Tajovský Václav 3:0, Šnor Karel 0:2), TTC Hlinsko B - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bříza Martin 0:2, Škarvada Vladimír 0:2, Černý Stanislav 1:1, WO 0:4, body hostů: Volhejn Jan 2:0, Joska Miloš 1:0, Charvát Jaroslav 1:1, Buchal Dušan 1:0, WO 4:0), TTC Skuteč B - TJ Sokol Chrudim D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beránek Michal 2:2, Netolický Lukáš 1:3, Zelinka Robert 2:2, Bezdíček Bohumil 4:0, body hostů: Sedláčková Tereza 2:2, Jirka Lukáš 2:2, Laubová Žaneta 0:4, Foltýn Lukáš 3:1),
18. kolo:
TJ Jiskra Holice C - TJ Tesla Pardubice C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Theodor Daniel 0:2, Krejčík Libor 0:2, Murdych Tomáš 1:2, Hendrych Jakub 0:3, body hostů: Petřík Tomáš 3:0, Marel David 3:0, Kalhous Vlastimil 1:1, Karcol Martin 2:0), TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Sokol Chrudim C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Michal 0:3, Ecler Michal 2:1, Voženílek Martin 3:0, Špaňůr Josef 3:0, body hostů: Bureš Jaroslav 2:1, Tajovský Václav 0:2, Steklý Tibor 1:2, Hort Miloš 1:2, Sourada Petr 0:1), TTC Skuteč B - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beránek Michal 0:3, Netolický Lukáš 0:2, Zelinka Robert 0:3, Bezdíček Bohumil 2:1, body hostů: Joska Miloš 3:0, Volhejn Jan 3:0, Buchal Dušan 2:1, Charvát Jaroslav 1:1), TTC Hlinsko B - TJ Sokol Chrudim D 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bříza Martin 2:1, Škarvada Vladimír 0:3, Černý Stanislav 3:1, WO 0:4, body hostů: Sedláčková Tereza 3:0, Jirka Lukáš 1:1, Foltýn Lukáš 1:2, Laubová Žaneta 0:2, WO 4:0),
19. kolo:
TTC Hlinsko B - TJ Lokomotiva Pardubice B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Škarvada Vladimír 3:1, Bříza Martin 3:1, Černý Stanislav 3:1, WO 0:5, body hostů: Kolář Michal 0:3, Licek Radim 1:2, Mudruňka Karel 0:3, Špaňůr Josef 2:1, WO 5:0), TTC Skuteč B - TJ Jiskra Holice C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beránek Michal 3:0, Holas Pavel 1:1, Netolický Lukáš 2:1, Zelinka Robert 3:0, body hostů: Theodor Daniel 1:2, Sedlák Vítězslav 0:3, Theodor Jiří 1:2, Krejčík Libor 0:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - KST Linea Chrudim B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joska Miloš 2:0, Charvát Jaroslav 2:0, Volhejn Jan 3:0, Buchal Dušan 1:1, body hostů: Pilař Jaroslav 0:3, Michek Jakub 0:2, Mandlík Miroslav 0:2, Chlebeček Marek 1:1), TJ Sokol Chrudim D - TJ Sokol Proseč u Skutče A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláčková Tereza 3:0, Jirka Lukáš 2:1, Foltýn Lukáš 3:0, Komárek Adam 1:2, body hostů: Vanžura Jakub 1:2, Rejent Marek 1:2, Zelenka Adolf 1:2, Michálek Libor 0:3),
20. kolo:
TTC Skuteč B - TJ Lokomotiva Pardubice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netolický Lukáš 0:2, Novák Vojtěch 0:2, Andrle David 0:2, Beránek Michal 0:2, body hostů: Špaňůr Josef 2:0, Licek Radim 2:0, Mudruňka Karel 2:0, Kolář Michal 2:0), TTC Hlinsko B - TJ Jiskra Holice C 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škarvada Vladimír 3:0, Boháč Milan 1:1, Bříza Martin 3:0, Černý Stanislav 3:0, body hostů: Theodor Daniel 0:3, Theodor Jiří 1:2, Krejčík Libor 0:3, Sedlák Vítězslav 0:2), TJ Sokol Chrudim D - KST Linea Chrudim B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foltýn Lukáš 4:0, Šula Petr 2:1, Komárek Adam 1:2, Jirka Lukáš 2:2, body hostů: Chlebeček Marek 2:2, Michek Jakub 1:3, Mandlík Miroslav 2:1, Pilař Jaroslav 0:3), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Sokol Proseč u Skutče A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joska Miloš 3:0, Charvát Jaroslav 0:2, Volhejn Jan 2:1, Buchal Dušan 3:0, body hostů: Rejent Marek 1:2, Zelenka Adolf 2:1, Michálek Libor 0:3, Vanžura Jakub 0:2),
21. kolo:
TJ Tesla Pardubice C - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petřík Tomáš 1:1, Karcol Martin 1:1, Marel David 3:0, Kalhous Vlastimil 3:0, body hostů: Skohoutil Patrik 2:1, Jirout Vojtěch 0:3, Gjorgjevikj Svetomir 0:2, Jirout Jan 0:2), TJ Sokol Chrudim C - TJ Sokol Chrudim D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Vladimír 1:1, Sourada Petr 1:1, Hort Miloš 3:0, Steklý Tibor 3:0, body hostů: Sedláčková Tereza 2:1, Starka Martin 0:3, Komárek Adam 0:2, Laubová Žaneta 0:2), KST Linea Chrudim B - TTC Hlinsko B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Melichar Martin 0:2, Voženílek Jiří 0:2, Dočekal Libor 0:2, WO 0:3, body hostů: Kosek Petr 1:0, Černý Stanislav 2:0, Škarvada Vladimír 2:0, Bříza Martin 1:0, WO 3:0), TJ Sokol Proseč u Skutče A - TTC Skuteč B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rejent Marek 3:0, Vanžura Jakub 1:1, Herynek František 1:2, Zelenka Adolf 3:0, body hostů: Novák Vojtěch 2:1, Pacetti Lukáš 0:3, Krupka Jan 1:2, Andrle David 0:2),
22. kolo:
TJ Sokol Chrudim C - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Vladimír 2:0, Hort Miloš 2:0, Sourada Petr 2:0, Bureš Jaroslav 2:0, body hostů: Skohoutil Patrik 0:2, Jirout Vojtěch 0:2, Gjorgjevikj Svetomir 0:2, Jirout Jan 0:2), TJ Tesla Pardubice C - TJ Sokol Chrudim D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petřík Tomáš 2:1, Karcol Martin 1:1, Marel David 2:1, Kalhous Vlastimil 3:0, body hostů: Sedláčková Tereza 3:0, Šula Petr 0:3, Juklová Kateřina 0:3, Starka Martin 0:2), TJ Sokol Proseč u Skutče A - TTC Hlinsko B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rejent Marek 0:3, Vanžura Jakub 1:1, Herynek František 0:3, Zelenka Adolf 2:1, body hostů: Bříza Martin 3:0, Černý Stanislav 2:1, Škarvada Vladimír 2:1, Kosek Petr 1:1), KST Linea Chrudim B - TTC Skuteč B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Melichar Martin 0:2, Voženílek Jiří 0:2, Dočekal Libor 0:2, WO 0:3, body hostů: Andrle David 2:0, Pacetti Lukáš 2:0, Novák Vojtěch 1:0, Krupka Jan 1:0, WO 3:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline