Výsledky do novin
2. liga žen skupina A
1. kolo:
TJ Union Plzeň - T. J. Sokol Králův Dvůr Queens 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černá Lenka 2:1, Šebková Kristýna 2:1, Pokorná Eva 2:1, body hostů: Hošková Denisa 2:1, Cimrmanová Eliška 1:1, Richterová Eva 0:3, Pisárová Kateřina 0:1), SF SKK EL Niňo Praha B - TTC Elizza Praha 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 2:1, Vyvadilová Jitka 2:0, Plachá Liliana 3:0, WO 0:1, body hostů: Luňová Zuzana 0:3, Maršíková Martina 1:2, Vinklářová Veronika 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Plzeň V. B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bydžovská Hana 3:0, Janoušová Petra 3:0, Poláková Pavlína 3:0, body hostů: Holubová Klaudie 0:3, Vyletová Helena ml. 0:3, Nováková Monika 0:3), TJ ABC Branik - TJ Slavoj Praha B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 1:2, Suchomanová Jana 3:0, body hostů: Šimůnková Veronika 2:1, Lipovčanová Helena 0:3, Benedová Zuzana 1:2),
2. kolo:
TJ Union Plzeň - TJ ABC Branik 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černá Lenka 3:0, Šebková Kristýna 3:0, Pokorná Eva 2:1, body hostů: Suchomanová Jana 1:2, Ulihrachová Jitka 0:3, Černá Martina 0:3), T. J. Sokol Králův Dvůr Queens - TJ Slavoj Praha B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cimrmanová Eliška 2:1, Hošková Denisa 2:1, Richterová Eva 1:2, body hostů: Lipovčanová Helena 2:1, Benedová Zuzana 1:2, Šimůnková Veronika 1:2), SF SKK EL Niňo Praha B - TJ Hrádek 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plachá Liliana 2:1, Vyvadilová Jitka 2:1, Kohlmannová Aneta 2:1, body hostů: Matoušová Aneta 0:3, Polcarová Anežka 3:0, Skopová Šárka 0:3), TJ Sokol Plzeň V. A - Klub stolního tenisu Klatovy z.s. 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Poláková Pavlína 1:2, Bydžovská Hana 3:0, Vacíková Renata 1:2, body hostů: Hnojská Andrea 2:1, Jehlíková Petra 2:1, Marešová Zdeňka ml. 0:2, Marešová Zdeňka 0:1),
3. kolo:
TJ Union Plzeň - TJ Slavoj Praha B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černá Lenka 3:0, Šebková Kristýna 1:2, Pokorná Eva 1:2, body hostů: Benedová Zuzana 2:1, Lipovčanová Helena 0:3, Šimůnková Veronika 2:1), T. J. Sokol Králův Dvůr Queens - TJ ABC Branik 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mašková Marie 1:2, Cimrmanová Eliška 1:2, Pisárová Kateřina 0:3, body hostů: Suchomanová Jana 3:0, Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 2:1), TTC Elizza Praha - TJ Hrádek 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maršíková Martina 2:1, Vinklářová Veronika 0:3, Luňová Zuzana 0:3, body hostů: Skopová Šárka 2:1, Matoušová Aneta 3:0, Polcarová Anežka 2:1), TJ Sokol Plzeň V. B - Klub stolního tenisu Klatovy z.s. 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyletová Helena 0:3, Holubová Klaudie 0:3, Melnyková Liana 0:3, body hostů: Hnojská Andrea 3:0, Jehlíková Petra 2:0, Marešová Zdeňka ml. 3:0, Marešová Zdeňka 1:0),
4. kolo:
TJ ABC Branik - Klub stolního tenisu Klatovy z.s. 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 0:3, Černá Martina 0:3, Suchomanová Jana 3:0, body hostů: Jehlíková Petra 2:1, Marešová Zdeňka 2:1, Marešová Zdeňka ml. 2:1), TJ Hrádek - TJ Sokol Plzeň V. A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušová Aneta 2:0, Skopová Šárka 2:0, Polcarová Anežka 2:0, WO 3:0, body hostů: Poláková Pavlína 0:3, Vacíková Renata 0:3, WO 0:3), TJ Union Plzeň - SF SKK EL Niňo Praha B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černá Lenka 1:2, Pokorná Eva 2:1, Šebková Kristýna 3:0, body hostů: Plachá Liliana 1:2, Jebavá Lucie 0:3, Kohlmannová Aneta 2:1), T. J. Sokol Králův Dvůr Queens - TTC Elizza Praha 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cimrmanová Eliška 1:2, Hošková Denisa 2:0, Richterová Eva 2:1, Pisárová Kateřina 1:0, body hostů: Maršíková Martina 2:1, Strnadová Karolína 1:2, Luňová Zuzana 0:3),
5. kolo:
TJ Slavoj Praha B - Klub stolního tenisu Klatovy z.s. 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lipovčanová Helena 0:2, Prášilová Andrea 0:3, Šimůnková Veronika 2:1, WO 1:0, body hostů: Jehlíková Petra 3:0, Marešová Zdeňka 1:1, Marešová Zdeňka ml. 2:1, WO 0:1), TJ Hrádek - TJ Sokol Plzeň V. B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušová Aneta 3:0, Polcarová Anežka 3:0, Matoušová Jana 3:0, body hostů: Holubová Klaudie 0:3, Hromiaková Andrea 0:3, Vyletová Helena ml. 0:3), TJ Union Plzeň - TTC Elizza Praha 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šebková Kristýna 3:0, Čížková Alena 0:1, Pokorná Eva 2:1, Černá Lenka 1:1, body hostů: Strnadová Karolína 2:1, Maršíková Martina 1:2, Luňová Veronika 0:3), T. J. Sokol Králův Dvůr Queens - SF SKK EL Niňo Praha B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cimrmanová Eliška 1:0, Hošková Denisa 3:0, Richterová Eva 2:1, Pisárová Kateřina 0:2, body hostů: Jebavá Lucie 0:3, Plachá Liliana 2:1, Kohlmannová Aneta 1:2),
6. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha B - TJ ABC Branik 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jebavá Lucie 0:2, Kohlmannová Aneta 1:2, Plachá Liliana 2:1, Vyvadilová Jitka 1:0, body hostů: Suchomanová Jana 3:0, Ulihrachová Jitka 0:3, Černá Martina 2:1), TTC Elizza Praha - TJ Slavoj Praha B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maršíková Martina 1:2, Franeková Věra 0:3, Luňová Zuzana 0:2, WO 1:0, body hostů: Prášilová Andrea 2:0, Benedová Zuzana 2:1, Kaba Radka 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Union Plzeň 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vacíková Renata 0:3, Bydžovská Hana 1:2, Jarošová Tereza 0:3, body hostů: Šebková Kristýna 3:0, Černá Lenka 2:1, Pokorná Eva 3:0), TJ Sokol Plzeň V. B - T. J. Sokol Králův Dvůr Queens 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hromiaková Andrea 1:2, Holubová Klaudie 0:3, Vyletová Helena ml. 1:2, body hostů: Pisárová Kateřina 3:0, Cimrmanová Eliška 1:2, Hošková Denisa 3:0), Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - TJ Hrádek 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žižkovská Rebeka 2:1, Marešová Zdeňka 2:1, Hnojská Andrea 0:2, Marešová Zdeňka ml. 0:1, body hostů: Matoušová Aneta 1:2, Skopová Šárka 1:2, Polcarová Anežka 3:0),
7. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha B - TJ Slavoj Praha B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jebavá Lucie 0:2, Kohlmannová Aneta 2:1, Plachá Liliana 1:1, Vyvadilová Jitka 1:0, WO 1:0, body hostů: Kaba Radka 2:0, Prášilová Andrea 0:3, Benedová Zuzana 2:1, WO 0:1), TTC Elizza Praha - TJ ABC Branik 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maršíková Martina 1:2, Strnadová Karolína 1:2, Luňová Zuzana 2:1, body hostů: Suchomanová Jana 1:2, Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 2:1), TJ Sokol Plzeň V. A - T. J. Sokol Králův Dvůr Queens 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vacíková Renata 0:3, Bydžovská Hana 1:2, WO 0:3, body hostů: Cimrmanová Eliška 2:0, Richterová Eva 0:1, Hošková Denisa 2:0, Pisárová Kateřina 1:0, WO 3:0), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Union Plzeň 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hromiaková Andrea 0:3, Holubová Klaudie 0:3, Vyletová Helena ml. 0:3, body hostů: Šebková Kristýna 3:0, Černá Lenka 3:0, Pokorná Eva 3:0),
8. kolo:
TJ ABC Branik - TJ Hrádek 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 2:1, Suchomanová Jana 1:2, body hostů: Matoušová Aneta 2:1, Matoušová Jana 0:2, Polcarová Anežka 3:0, Oplová Renáta 0:1), TJ Union Plzeň - Klub stolního tenisu Klatovy z.s. 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šebková Kristýna 1:2, Černá Lenka 1:2, Pokorná Eva 0:3, body hostů: Jehlíková Petra 2:1, Žižkovská Rebeka 3:0, Marešová Zdeňka 1:0, Marešová Zdeňka ml. 1:1), SF SKK EL Niňo Praha B - TJ Sokol Plzeň V. A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jebavá Lucie 0:3, Kohlmannová Aneta 1:2, Plachá Liliana 3:0, body hostů: Bydžovská Hana 2:1, Janoušová Petra 2:1, Poláková Pavlína 1:1, Mašková Nicole 0:1), TTC Elizza Praha - TJ Sokol Plzeň V. B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maršíková Martina 2:0, Luňová Zuzana 1:1, Strnadová Karolína 2:0, WO 3:0, body hostů: Vyletová Helena 1:2, Vyletová Helena ml. 0:3, WO 0:3),
9. kolo:
TJ Slavoj Praha B - TJ Hrádek 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Benedová Zuzana 2:1, Šimůnková Veronika 2:1, Lipovčanová Helena 1:2, body hostů: Matoušová Aneta 2:1, Matoušová Jana 0:3, Polcarová Anežka 2:1), T. J. Sokol Králův Dvůr Queens - Klub stolního tenisu Klatovy z.s. 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Richterová Eva 0:2, Hošková Denisa 2:1, Cimrmanová Eliška 1:2, Pisárová Kateřina 0:1, body hostů: Marešová Zdeňka 3:0, Žižkovská Rebeka 0:2, Marešová Zdeňka ml. 2:1, Hnojská Andrea 1:0), SF SKK EL Niňo Praha B - TJ Sokol Plzeň V. B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jebavá Lucie 2:0, Kohlmannová Aneta 2:0, Plachá Liliana 2:0, WO 3:0, body hostů: Vyletová Helena 0:3, Vyletová Helena ml. 0:3, WO 0:3), TTC Elizza Praha - TJ Sokol Plzeň V. A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Luňová Zuzana 2:1, Maršíková Martina 1:2, Strnadová Karolína 0:3, body hostů: Bydžovská Hana 3:0, Janoušová Petra 1:2, Poláková Pavlína 2:1),
10. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - TJ ABC Branik 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nikolenko Alina 2:0, Bydžovská Hana 2:0, Mašková Nicole 0:2, WO 3:0, body hostů: Suchomanová Jana 1:2, Černá Martina 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Slavoj Praha B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lněničková Marta 2:1, Bartošková Marta 2:1, Melnyková Liana 0:3, body hostů: Šimůnková Veronika 2:1, Lipovčanová Helena 1:2, Benedová Zuzana 2:1), Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - SF SKK EL Niňo Praha B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žižkovská Rebeka 2:0, Marešová Zdeňka 2:0, Hnojská Andrea 1:0, WO 4:0, body hostů: Kohlmannová Aneta 0:2, Jebavá Lucie 0:3, WO 0:4), TJ Hrádek - TJ Union Plzeň 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Polcarová Anežka 3:0, Matoušová Aneta 2:1, Skopová Šárka 0:3, body hostů: Šebková Kristýna 1:2, Černá Lenka 1:2, Pokorná Eva 2:1),
11. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Slavoj Praha B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nikolenko Alina 3:0, Bydžovská Hana 3:0, Mašková Nicole 0:3, body hostů: Lipovčanová Helena 1:2, Benedová Zuzana 1:2, Šimůnková Veronika 1:2), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ ABC Branik 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lněničková Marta 2:0, Bartošková Marta 2:0, Vyletová Helena ml. 0:2, WO 3:0, body hostů: Suchomanová Jana 1:2, Černá Martina 1:2, WO 0:3), Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - TTC Elizza Praha 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marešová Zdeňka ml. 3:0, Marešová Zdeňka 2:1, Hnojská Andrea 3:0, body hostů: Maršíková Martina 0:3, Luňová Zuzana 0:3, Strnadová Karolína 1:2), TJ Hrádek - T. J. Sokol Králův Dvůr Queens 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušová Aneta 1:2, Polcarová Anežka 2:1, Skopová Šárka 2:1, body hostů: Hošková Denisa 3:0, Cimrmanová Eliška 0:3, Pisárová Kateřina 1:2),
12. kolo:
T. J. Sokol Králův Dvůr Queens - TJ Union Plzeň 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Richterová Eva 0:2, Hošková Denisa 2:1, Cimrmanová Eliška 2:1, Pisárová Kateřina 0:1, body hostů: Šebková Kristýna 2:1, Černá Lenka 2:1, Pokorná Eva 1:2), TTC Elizza Praha - SF SKK EL Niňo Praha B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Strnadová Karolína 1:2, Maršíková Martina 1:2, Franeková Věra 1:2, body hostů: Kohlmannová Aneta 3:0, Plachá Liliana 3:0, Jebavá Lucie 0:3), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Plzeň V. A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holubová Klaudie 1:2, Vyletová Helena ml. 1:2, Hromiaková Andrea 2:1, body hostů: Vacíková Renata 1:2, Bydžovská Hana 2:1, Janoušová Petra 2:1), TJ Slavoj Praha B - TJ ABC Branik 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lipovčanová Helena 0:3, Šimůnková Veronika 1:2, Benedová Zuzana 2:1, body hostů: Suchomanová Jana 2:1, Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 3:0),
13. kolo:
TJ ABC Branik - TJ Union Plzeň 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 2:1, Suchomanová Jana 2:1, body hostů: Šebková Kristýna 1:2, Černá Lenka 0:3, Pokorná Eva 3:0), TJ Slavoj Praha B - T. J. Sokol Králův Dvůr Queens 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaba Radka 2:0, Šimůnková Veronika 3:0, Benedová Zuzana 2:1, Lipovčanová Helena 1:0, body hostů: Cimrmanová Eliška 0:3, Richterová Eva 0:3, Pisárová Kateřina 1:2), TJ Hrádek - SF SKK EL Niňo Praha B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skopová Šárka 0:2, Polcarová Anežka 1:1, Matoušová Aneta 2:0, WO 3:0, body hostů: Plachá Liliana 2:1, Kohlmannová Aneta 1:2, WO 0:3), Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - TJ Sokol Plzeň V. A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marešová Zdeňka 3:0, Jehlíková Petra 2:1, Hnojská Andrea 3:0, body hostů: Nikolenko Alina 1:2, Mašková Nicole 0:3, Poláková Pavlína 0:3),
14. kolo:
TJ Slavoj Praha B - TJ Union Plzeň 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kaba Radka 3:0, Šimůnková Veronika 0:3, Lipovčanová Helena 1:2, body hostů: Šebková Kristýna 2:1, Černá Lenka 2:1, Pokorná Eva 1:2), TJ ABC Branik - T. J. Sokol Králův Dvůr Queens 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 3:0, Suchomanová Jana 3:0, body hostů: Cimrmanová Eliška 0:3, Richterová Eva 0:3, Pisárová Kateřina 1:2), TJ Hrádek - TTC Elizza Praha 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skopová Šárka 1:2, Polcarová Anežka 3:0, Matoušová Aneta 3:0, body hostů: Luňová Veronika 0:3, Strnadová Karolína 1:2, Maršíková Martina 1:2), Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - TJ Sokol Plzeň V. B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hnojská Andrea 3:0, Jehlíková Petra 2:0, Marešová Zdeňka ml. 3:0, Marešová Zdeňka 1:0, body hostů: Melnyková Liana 0:3, Vyletová Helena 0:3, Hromiaková Andrea 0:3),
15. kolo:
Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - TJ ABC Branik 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marešová Zdeňka 3:0, Jehlíková Petra 2:1, Marešová Zdeňka ml. 2:0, WO 0:1, body hostů: Suchomanová Jana 0:2, Ulihrachová Jitka 0:3, Černá Martina 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Hrádek 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bydžovská Hana 2:1, Nikolenko Alina 2:1, Poláková Pavlína 1:2, body hostů: Polcarová Anežka 2:1, Matoušová Aneta 2:1, Skopová Šárka 0:3), SF SKK EL Niňo Praha B - TJ Union Plzeň 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jebavá Lucie 0:3, Kohlmannová Aneta 0:3, Vyvadilová Jitka 2:1, body hostů: Šebková Kristýna 3:0, Černá Lenka 2:1, Pokorná Eva 2:1), TTC Elizza Praha - T. J. Sokol Králův Dvůr Queens 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Strnadová Karolína 0:2, Maršíková Martina 1:1, Vydrová Lucie 0:2, WO 3:0, body hostů: Richterová Eva 3:0, Pisárová Kateřina 2:1, WO 0:3),
16. kolo:
Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - TJ Slavoj Praha B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marešová Zdeňka 2:0, Jehlíková Petra 2:0, Marešová Zdeňka ml. 0:2, WO 3:0, body hostů: Lipovčanová Helena 1:2, Šimůnková Veronika 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Hrádek 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyletová Helena 0:3, Holubová Klaudie 0:3, Vyletová Helena ml. 0:3, body hostů: Skopová Šárka 3:0, Matoušová Aneta 3:0, Polcarová Anežka 3:0), TTC Elizza Praha - TJ Union Plzeň 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maršíková Martina 2:1, Vydrová Lucie 1:2, Strnadová Karolína 1:2, body hostů: Šebková Kristýna 2:1, Černá Lenka 2:1, Pokorná Eva 1:2), SF SKK EL Niňo Praha B - T. J. Sokol Králův Dvůr Queens 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jebavá Lucie 0:3, Kohlmannová Aneta 2:1, Vyvadilová Jitka 3:0, body hostů: Pisárová Kateřina 1:2, Lupínková Lucie 2:1, Richterová Eva 1:2),
17. kolo:
TJ ABC Branik - SF SKK EL Niňo Praha B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 2:0, Černá Martina 1:1, Suchomanová Jana 2:0, WO 3:0, body hostů: Jebavá Lucie 0:3, Kohlmannová Aneta 1:2, WO 0:3), TJ Slavoj Praha B - TTC Elizza Praha 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaba Radka 2:0, Benedová Zuzana 2:1, Prášilová Andrea 3:0, Lipovčanová Helena 0:1, body hostů: Maršíková Martina 1:2, Vydrová Lucie 1:2, Strnadová Karolína 0:2, Luňová Zuzana 0:1), TJ Union Plzeň - TJ Sokol Plzeň V. A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Meškánová Andrea 1:1, Šebková Kristýna 1:1, Pokorná Eva 1:1, WO 3:0, body hostů: Mašková Nicole 0:3, Bydžovská Hana 3:0, WO 0:3), T. J. Sokol Králův Dvůr Queens - TJ Sokol Plzeň V. B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cimrmanová Eliška 2:1, Hošková Denisa 2:0, Pisárová Kateřina 3:0, Richterová Eva 0:1, body hostů: Holubová Klaudie 0:3, Bartošková Marta 0:3, Lněničková Marta 2:1), TJ Hrádek - Klub stolního tenisu Klatovy z.s. 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matoušová Aneta 1:2, Polcarová Anežka 1:2, Skopová Šárka 0:3, body hostů: Hnojská Andrea 1:2, Marešová Zdeňka 3:0, Žižkovská Rebeka 3:0),
18. kolo:
TJ Slavoj Praha B - SF SKK EL Niňo Praha B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prášilová Andrea 3:0, Lipovčanová Helena 1:2, Benedová Zuzana 1:2, body hostů: Kohlmannová Aneta 0:3, Jebavá Lucie 2:1, Vyvadilová Jitka 2:1), TJ ABC Branik - TTC Elizza Praha 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 3:0, Černá Martina 2:1, Suchomanová Jana 2:1, body hostů: Luňová Zuzana 0:3, Maršíková Martina 0:2, Strnadová Karolína 2:1, Vydrová Lucie 0:1), T. J. Sokol Králův Dvůr Queens - TJ Sokol Plzeň V. A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pisárová Kateřina 1:1, Hošková Denisa 2:0, Lupínková Lucie 1:1, WO 3:0, body hostů: Mašková Nicole 0:3, Bydžovská Hana 2:1, WO 0:3), TJ Union Plzeň - TJ Sokol Plzeň V. B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černá Lenka 1:2, Šebková Kristýna 2:0, Pokorná Eva 3:0, Meškánová Andrea 1:0, body hostů: Lněničková Marta 1:2, Bartošková Marta 1:2, Holubová Klaudie 0:2, Hromiaková Andrea 0:1),
19. kolo:
TJ Hrádek - TJ ABC Branik 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skopová Šárka 2:1, Matoušová Aneta 3:0, Polcarová Anežka 3:0, body hostů: Hummelová Jarmila 0:3, Ulihrachová Jitka 1:2, Suchomanová Jana 0:3), Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - TJ Union Plzeň 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Marešová Zdeňka 1:1, Jehlíková Petra 3:0, Hnojská Andrea 2:1, Marešová Zdeňka ml. 1:0, body hostů: Šebková Kristýna 1:2, Černá Lenka 0:3, Pokorná Eva 1:2), TJ Sokol Plzeň V. A - SF SKK EL Niňo Praha B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mašková Nicole 0:3, Nikolenko Alina 3:0, Poláková Pavlína 2:1, body hostů: Kohlmannová Aneta 1:2, Jebavá Lucie 1:2, Vyvadilová Jitka 2:1), TJ Sokol Plzeň V. B - TTC Elizza Praha 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hromiaková Andrea 1:1, Lněničková Marta 1:1, Bartošková Marta 2:0, WO 3:0, body hostů: Maršíková Martina 1:2, Franeková Věra 1:2, WO 0:3),
20. kolo:
TJ Hrádek - TJ Slavoj Praha B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušová Aneta 3:0, Polcarová Anežka 3:0, Skopová Šárka 2:1, body hostů: Benedová Zuzana 0:3, Lipovčanová Helena 1:2, Šimůnková Veronika 0:3), Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - T. J. Sokol Králův Dvůr Queens 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Marešová Zdeňka ml. 2:1, Žižkovská Rebeka 2:1, Hnojská Andrea 2:1, body hostů: Cimrmanová Eliška 0:3, Pisárová Kateřina 0:3, Hošková Denisa 3:0), TJ Sokol Plzeň V. B - SF SKK EL Niňo Praha B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holubová Klaudie 0:3, Bartošková Marta 3:0, Lněničková Marta 3:0, body hostů: Kohlmannová Aneta 1:2, Jebavá Lucie 1:2, Vyvadilová Jitka 1:2), TJ Sokol Plzeň V. A - TTC Elizza Praha 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nikolenko Alina 2:0, Poláková Pavlína 2:0, Mašková Nicole 0:2, WO 3:0, body hostů: Maršíková Martina 1:2, Franeková Věra 1:2, WO 0:3),
21. kolo:
TJ ABC Branik - TJ Sokol Plzeň V. A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:1, Černá Martina 1:1, Suchomanová Jana 1:1, WO 3:0, body hostů: Poláková Pavlína 0:3, Bydžovská Hana 3:0, WO 0:3), TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Plzeň V. B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prášilová Andrea 2:0, Šimůnková Veronika 2:0, Lipovčanová Helena 1:1, WO 3:0, body hostů: Melnyková Liana 1:2, Vyletová Helena 0:3, WO 0:3), SF SKK EL Niňo Praha B - Klub stolního tenisu Klatovy z.s. 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 1:2, Vyvadilová Jitka 2:1, WO 0:3, body hostů: Marešová Zdeňka 1:0, Hnojská Andrea 2:0, Marešová Zdeňka ml. 0:1, Žižkovská Rebeka 0:2, WO 3:0), TJ Union Plzeň - TJ Hrádek 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černá Lenka 0:3, Šebková Kristýna 1:2, Pokorná Eva 2:1, body hostů: Matoušová Aneta 2:1, Polcarová Anežka 3:0, Skopová Šárka 1:2),
22. kolo:
TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Plzeň V. A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Benedová Zuzana 0:1, Šimůnková Veronika 2:0, Prášilová Andrea 2:0, Lipovčanová Helena 0:1, WO 3:0, body hostů: Poláková Pavlína 1:2, Bydžovská Hana 1:2, WO 0:3), TJ ABC Branik - TJ Sokol Plzeň V. B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 2:0, Černá Martina 2:0, Suchomanová Jana 2:0, WO 3:0, body hostů: Melnyková Liana 0:3, Vyletová Helena 0:3, WO 0:3), TTC Elizza Praha - Klub stolního tenisu Klatovy z.s. 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Franeková Věra 0:3, Hong Do Hanh 0:3, Strnadová Karolína 0:3, body hostů: Marešová Zdeňka ml. 3:0, Žižkovská Rebeka 3:0, Hnojská Andrea 3:0), T. J. Sokol Králův Dvůr Queens - TJ Hrádek 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lupínková Lucie 0:3, Hošková Denisa 1:1, Pisárová Kateřina 1:1, Cimrmanová Eliška 0:1, WO 1:0, body hostů: Matoušová Aneta 2:0, Polcarová Anežka 2:1, Skopová Šárka 2:1, WO 0:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - TJ Hrádek 5:2 (body domácích: Hnojská Andrea 1:1, Marešová Zdeňka 3:0, Jehlíková Petra 1:1, body hostů: Polcarová Anežka 0:2, Skopová Šárka 0:2, Matoušová Aneta 2:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Hrádek - Klub stolního tenisu Klatovy z.s. 1:5 (body domácích: Skopová Šárka 0:2, Polcarová Anežka 0:2, Matoušová Aneta 1:1, body hostů: Marešová Zdeňka 2:0, Hnojská Andrea 2:0, Žižkovská Rebeka 1:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Klub stolního tenisu Klatovy z.s. - TJ Hrádek -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy