Výsledky do novin
5. třída A muži (RS-3A)
1. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Malešice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Ondřej 1:3, Klindera Antonín 2:2, Litomiský Petr 2:2, Kňažík Ondřej 3:1, body hostů: Zseller Jiří 4:0, Dufek Stanislav 2:2, Jiřička Miroslav 1:3, Vanka Petr 1:3), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Sokol Praha Podolí A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Boloňský Andrej 1:2, Pour Lukáš 0:3, Slunéčko Jindřich 0:3, Drahota Jiří 3:0, WO 5:0, body hostů: Táborský Michal 3:1, Skála Patrik 3:1, Záhorský Vladislav 2:2, WO 0:5), TTC Praha D - TJ Zelená Liška B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brýna Karel 0:3, Zahradník Václav 2:0, Mutl David 1:2, WO 0:4, body hostů: Gerdžikov Svetoslav 1:1, Žďárský Zdeněk 1:1, Krieger Karel 1:1, Konopa Josef 2:0, WO 4:0), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klatovský Karel 2:2, Racek Jiří 0:3, Oppitz Karel 1:2, Studničný Jaromír 3:1, body hostů: Kunert Ladislav 4:0, Stejskal Radek 3:1, Vránová Helena 0:3, Suchý Adam ml. 1:2), TJ Sokol Petrovice I. E - TJ Sokol Kbely B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michálek Vojtěch 2:1, Manko Viktor 3:0, Kuttler Karel 0:2, Lodek Jan 4:0, Blaho Martin 1:0, body hostů: Hanke Tomáš 1:3, Klouček Martin 1:2, Kučera Dušan 1:2, Kubáň Tomáš 0:3), SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 0:10wo (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Miroslav 0:3, Gajda Jonáš 2:1, Filípek Martin 3:0, Šíp Martin 3:0, body hostů: Ťuík Jan 1:2, Baxa Karel 1:2, Dalešický Tomáš 1:2, Sochor David 1:2),
2. kolo:
TJ Malešice D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jiřička Miroslav 0:1, Zseller Jiří 0:3, Dufek Stanislav 1:2, Vanka Petr 1:2, Bednář Petr 2:0, body hostů: Dalešický Josef 3:0, Baxa Karel 1:2, Dalešický Tomáš 2:1, Sochor David 2:1), TJ Sokol Kbely B - SF SKK EL Niňo Praha K 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Dušan 2:1, Kubáň Tomáš 2:0, Klouček Martin 2:1, Hanke Tomáš 2:1, body hostů: Filípek Martin 1:2, Kořének František 0:3, Gajda Jonáš 2:1, Pastorek Lukáš 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Sokol Petrovice I. E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Adam ml. 2:2, Gargulák František 1:2, Stejskal Radek 1:2, Kunert Ladislav 1:3, body hostů: Lodek Jan 3:1, Manko Viktor 3:1, Michálek Vojtěch 2:1, Kuttler Karel 0:2, Blaho Martin 1:0), TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gerdžikov Svetoslav 1:1, Konopa Josef 2:2, Žďárský Zdeněk 3:1, Holštein Jaroslav 1:3, Krieger Karel 1:1, body hostů: Studničný Jaromír 3:1, Klatovský Karel 1:3, Oppitz Karel 4:0, Racek Jiří 0:4), TJ Sokol Praha Podolí A - TTC Praha D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 2:0, Skála Patrik 2:0, Záhorský Vladislav 2:1, Kolařík Ivan 2:0, body hostů: Houček Jaroslav 0:3, Mutl David 1:1, Brýna Karel 0:2, Bárta Vít 0:2), TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Sokol Nusle Praha G 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Litomiský Petr 4:0, Černý Ondřej 2:2, Erben Michal 2:1, Kňažík Ondřej 2:2, body hostů: Wavrečka Ronald 2:2, Drahota Jiří 3:0, Motlík Pavel 0:4, Pour Lukáš 0:3, Hedervári Robert 0:1),
3. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Malešice D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Motlík Pavel 2:0, Wavrečka Ronald 2:0, Boloňský Andrej 2:1, Drahota Jiří 2:0, body hostů: Vanka Petr 0:3, Zseller Jiří 0:2, Jiřička Miroslav 1:1, Dufek Stanislav 0:2), TTC Praha D - TJ Sokol Nové Vysočany C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Houček Jaroslav 1:1, Mutl David 0:2, Brýna Karel 0:3, Zahradník Václav 0:3, body hostů: Litomiský Petr 3:0, Kňažík Ondřej 3:0, Černý Ondřej 2:0, Erben Michal 1:1), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TJ Sokol Praha Podolí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hojovec Ondřej 4:0, Klatovský Karel 0:4, Studničný Jaromír 1:3, Oppitz Karel 3:1, body hostů: Táborský Michal 3:1, Skála Patrik 1:3, Záhorský Vladislav 2:2, Kolařík Ivan 2:2), TJ Sokol Petrovice I. E - TJ Zelená Liška B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Manko Viktor 3:0, Michálek Vojtěch 1:1, Blaho Martin 1:2, Lodek Jan 3:0, body hostů: Žďárský Zdeněk 2:1, Konopa Josef 0:3, Holštein Jaroslav 1:2, Krieger Karel 0:2), SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brož Patrik 2:0, Filípek Martin 1:1, Kořének František 3:0, Pastorek Lukáš 2:0, body hostů: Stejskal Radek 1:2, Vránová Helena 0:2, Gargulák František 0:2, Hruban Vladimír 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Kbely B 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Baxa Karel 0:3, Ťuík Jan 0:3, Dalešický Tomáš 0:3, Dalešický Josef 2:0, WO 2:0, body hostů: Hanke Tomáš 3:0, Klouček Martin 2:1, Kučera Dušan 2:1, Kubáň Tomáš 2:0, WO 0:2),
4. kolo:
TJ Malešice D - TJ Sokol Kbely B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zseller Jiří 2:2, Vanka Petr 0:4, Dufek Stanislav 2:2, Bednář Petr 4:0, body hostů: Jursa David 2:2, Hanke Tomáš 3:1, Kučera Dušan 2:2, Klouček Martin 1:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krukovskij Vladislav 1:3, Suchý Adam ml. 3:1, Gargulák František 0:4, Stejskal Radek 2:2, body hostů: Dalešický Josef 4:0, Ťuík Jan 2:2, Baxa Karel 3:1, Najbertová Lucie 1:3), TJ Zelená Liška B - SF SKK EL Niňo Praha K 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krieger Karel 0:4, Konopa Josef 1:3, Holštein Jaroslav 3:0, Gerdžikov Svetoslav 3:1, body hostů: Filípek Martin 1:3, Kořének František 3:1, Brož Patrik 2:2, Pastorek Lukáš 2:1), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Sokol Petrovice I. E 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Táborský Michal 1:0, Skála Patrik 2:0, Záhorský Vladislav 2:0, Kolařík Ivan 1:0, WO 3:0, body hostů: Michálek Vojtěch 0:2, Blaho Martin 0:2, Sutnar Bohuslav 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Ondřej 1:3, Erben Michal 0:3, Adámek Jiří 1:2, Kňažík Ondřej 2:2, body hostů: Hojovec Ondřej 4:0, Oppitz Karel 3:1, Studničný Jaromír 2:1, Klatovský Karel 1:2), TJ Sokol Nusle Praha G - TTC Praha D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hedervári Robert 2:1, Wavrečka Ronald 2:0, Slunéčko Jindřich 1:2, Drahota Jiří 3:0, body hostů: Houček Jaroslav 2:1, Mutl David 1:2, Jansa Jiří 0:3, Bárta Vít 0:2),
5. kolo:
TTC Praha D - TJ Malešice D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Jiří 0:3, Mutl David 1:2, Bárta Vít 0:3, Houček Jaroslav 2:1, body hostů: Bednář Petr 3:0, Zseller Jiří 1:2, Dufek Stanislav 2:1, Jiřička Miroslav 3:0), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TJ Sokol Nusle Praha G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studničný Jaromír 3:1, Racek Jiří 1:3, Oppitz Karel 3:1, Hojovec Ondřej 2:2, body hostů: Wavrečka Ronald 4:0, Drahota Jiří 1:1, Motlík Pavel 1:3, Pour Lukáš 0:4, Boloňský Andrej 1:1), TJ Sokol Petrovice I. E - TJ Sokol Nové Vysočany C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michálek Vojtěch 0:3, Kuttler Karel 1:2, Sutnar Bohuslav 0:3, Lodek Jan 3:0, body hostů: Litomiský Petr 2:1, Černý Ondřej 2:1, Erben Michal 2:1, Jonák Přemysl 2:1), SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Sokol Praha Podolí A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filípek Martin 2:0, Kořének František 2:0, Gajda Jonáš 1:2, Pastorek Lukáš 3:0, body hostů: Táborský Michal 1:2, Skála Patrik 1:2, Záhorský Vladislav 0:2, Kolařík Ivan 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Zelená Liška B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baxa Karel 3:0, Ťuík Jan 0:2, Dalešický Tomáš 2:1, Dalešický Josef 3:0, body hostů: Žďárský Zdeněk 1:2, Mikšátko Roman 1:2, Krieger Karel 1:2, Samohejl Erich 0:2), TJ Sokol Kbely B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Dušan 2:2, Kubáň Tomáš 3:1, Jursa David 1:2, Klouček Martin 4:0, body hostů: Suchý Adam ml. 2:2, Stejskal Radek 1:3, Vránová Helena 1:3, Gargulák František 1:2),
6. kolo:
TJ Malešice D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zseller Jiří 3:0, Vanka Petr 1:1, Dufek Stanislav 2:1, Bednář Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Suchý Adam ml. 0:3, Stejskal Radek 3:0, Gargulák František 0:3, Krukovskij Vladislav 0:3, WO 1:0), TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Kbely B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krieger Karel 1:3, Gerdžikov Svetoslav 2:0, Mikšátko Roman 2:1, Žďárský Zdeněk 1:3, Samohejl Erich 0:1, body hostů: Jursa David 0:4, Hanke Tomáš 3:1, Klouček Martin 2:1, Kučera Dušan 3:0), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Michal 2:2, Skála Patrik 3:0, Záhorský Vladislav 2:1, Kolařík Ivan 2:2, body hostů: Dalešický Josef 2:2, Baxa Karel 0:4, Ťuík Jan 1:2, Dalešický Tomáš 2:1), TJ Sokol Nové Vysočany C - SF SKK EL Niňo Praha K 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Ondřej 2:1, Adámek Jiří 0:3, Jonák Přemysl 0:3, Kňažík Ondřej 1:2, body hostů: Gajda Jonáš 3:0, Kořének František 3:0, Brož Patrik 2:1, Filípek Martin 1:2), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Sokol Petrovice I. E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Motlík Pavel 2:1, Wavrečka Ronald 2:1, Boloňský Andrej 1:2, Drahota Jiří 3:0, body hostů: Lodek Jan 3:0, Michálek Vojtěch 1:2, Blaho Martin 0:3, Kuttler Karel 0:3), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TTC Praha D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hojovec Ondřej 3:1, Klatovský Karel 2:1, Studničný Jaromír 0:3, Oppitz Karel 3:1, body hostů: Houček Jaroslav 3:1, Mutl David 1:3, Brýna Karel 2:1, Bárta Vít 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TJ Malešice D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klatovský Karel 1:1, Studničný Jaromír 2:0, Oppitz Karel 2:1, Hojovec Ondřej 3:0, body hostů: Zseller Jiří 0:3, Vanka Petr 0:3, Jiřička Miroslav 1:1, Dufek Stanislav 1:1), TJ Sokol Petrovice I. E - TTC Praha D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Manko Viktor 4:0, Michálek Vojtěch 2:1, Kuttler Karel 1:2, Lodek Jan 2:2, body hostů: Zahradník Václav 3:1, Brýna Karel 2:2, Mutl David 0:3, Bárta Vít 0:3), SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Sokol Nusle Praha G 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajda Jonáš 4:0, Kořének František 2:1, Filípek Martin 2:1, Pastorek Lukáš 1:3, body hostů: Wavrečka Ronald 2:2, Drahota Jiří 2:1, Boloňský Andrej 0:3, Hedervári Robert 1:2, Adámek Miroslav 0:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Nové Vysočany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor David 3:1, Dalešický Tomáš 2:2, Ťuík Jan 2:2, Baxa Karel 1:3, body hostů: Kňažík Ondřej 4:0, Litomiský Petr 1:3, Černý Ondřej 1:3, Erben Michal 2:2), TJ Sokol Kbely B - TJ Sokol Praha Podolí A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučera Dušan 4:0, Kubáň Tomáš 1:3, Klouček Martin 3:1, WO 0:5, body hostů: Táborský Michal 2:1, Skála Patrik 1:2, Kolařík Ivan 1:2, Záhorský Vladislav 0:3, WO 5:0), TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krieger Karel 0:4, Mikšátko Roman 1:2, Holštein Jaroslav 1:2, Žďárský Zdeněk 3:1, body hostů: Stejskal Radek 4:0, Suchý Adam ml. 3:1, Kunert Ladislav 1:2, Gargulák František 1:2),
8. kolo:
TJ Malešice D - TJ Zelená Liška B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vanka Petr 0:3, Jiřička Miroslav 3:0, Dufek Stanislav 0:1, Bednář Petr 4:0, Zseller Jiří 1:1, body hostů: Žďárský Zdeněk 2:2, Pavlíček Ladislav 0:3, Krieger Karel 2:1, Levý Jiří 1:2), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 2:0, Skála Patrik 1:1, Záhorský Vladislav 2:1, Kolařík Ivan 3:0, body hostů: Kunert Ladislav 2:1, Vránová Helena 0:3, Gargulák František 0:2, Hruban Vladimír 0:2), TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Sokol Kbely B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Litomiský Petr 2:1, Erben Michal 2:1, Černý Ondřej 2:1, Kňažík Ondřej 2:1, body hostů: Klouček Martin 0:3, Kučera Dušan 2:1, Hrubý Jan 2:1, Dusílek Jaromír 0:3), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nesvačilová Petra 0:4, Motlík Pavel 1:2, Hedervári Robert 1:2, Drahota Jiří 3:0, Pour Lukáš 0:1, body hostů: Dalešický Josef 4:0, Ťuík Jan 3:1, Dalešický Tomáš 1:2, Baxa Karel 1:2), TTC Praha D - SF SKK EL Niňo Praha K 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brýna Karel 0:4, Houček Jaroslav 4:0, Mutl David 0:4, Zahradník Václav 3:1, body hostů: Brož Patrik 2:2, Pastorek Lukáš 2:2, Filípek Martin 3:1, Kořének František 2:2), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TJ Sokol Petrovice I. E 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studničný Jaromír 1:3, Klatovský Karel 2:2, Oppitz Karel 1:2, Hojovec Ondřej 4:0, body hostů: Manko Viktor 3:1, Michálek Vojtěch 3:1, Blaho Martin 1:3, Kuttler Karel 0:3),
9. kolo:
TJ Sokol Petrovice I. E - TJ Malešice D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Manko Viktor 3:0, Michálek Vojtěch 3:0, Blaho Martin 0:2, Lodek Jan 3:1, Kuttler Karel 0:1, body hostů: Zseller Jiří 1:3, Vanka Petr 1:2, Jiřička Miroslav 2:1, Dufek Stanislav 0:3), SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajda Jonáš 2:0, Brož Patrik 2:0, Kořének František 2:1, Filípek Martin 2:0, body hostů: Hojovec Ondřej 0:3, Klatovský Karel 0:2, Oppitz Karel 1:1, Studničný Jaromír 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TTC Praha D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ťuík Jan 2:2, Dalešický Tomáš 1:3, Baxa Karel 1:3, Dalešický Josef 4:0, body hostů: Houček Jaroslav 2:2, Zahradník Václav 3:1, Mutl David 3:1, Trmota Zdeněk 0:4), TJ Sokol Kbely B - TJ Sokol Nusle Praha G 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Dušan 2:1, Hrubý Jan 2:0, Klouček Martin 2:1, Jursa David 3:0, body hostů: Motlík Pavel 0:3, Adámek Miroslav 1:2, Boloňský Andrej 0:3, Nesvačilová Petra 1:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Sokol Nové Vysočany C 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gargulák František 0:3, Kunert Ladislav 0:3, Suchý Adam ml. 1:2, Stejskal Radek 2:2, body hostů: Litomiský Petr 4:0, Kňažík Ondřej 3:0, Adámek Jiří 1:2, Erben Michal 2:1), TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Praha Podolí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 1:3, Gerdžikov Svetoslav 1:1, Holštein Jaroslav 3:1, Žďárský Zdeněk 2:2, Krieger Karel 2:0, body hostů: Táborský Michal 4:0, Skála Patrik 1:3, Záhorský Vladislav 1:3, Kolařík Ivan 1:3),
10. kolo:
TJ Malešice D - TJ Sokol Praha Podolí A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiřička Miroslav 4:0, Vanka Petr 0:3, Dufek Stanislav 1:2, Skoupý Libor 4:0, body hostů: Táborský Michal 2:2, Skála Patrik 2:2, Záhorský Vladislav 0:3, Kolařík Ivan 1:2), TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Zelená Liška B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adámek Jiří 1:2, Černý Ondřej 3:0, Jonák Přemysl 1:2, Kňažík Ondřej 3:0, body hostů: Gerdžikov Svetoslav 2:1, Pavlíček Ladislav 0:3, Krieger Karel 2:1, Mikšátko Roman 0:3), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hedervári Robert 2:2, Motlík Pavel 3:1, Boloňský Andrej 2:2, Drahota Jiří 2:1, Pour Lukáš 0:1, body hostů: Stejskal Radek 2:2, Kunert Ladislav 3:1, Gargulák František 0:4, Vránová Helena 2:2), TTC Praha D - TJ Sokol Kbely B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Václav 3:1, Brýna Karel 2:1, Mutl David 1:2, Horák Dominik 3:1, body hostů: Jursa David 4:0, Klouček Martin 1:3, Kučera Dušan 0:3, Hrubý Jan 0:3), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hojovec Ondřej 3:1, Klatovský Karel 2:2, Studničný Jaromír 2:2, Oppitz Karel 1:3, body hostů: Ťuík Jan 2:2, Baxa Karel 2:2, Dalešický Tomáš 2:2, Lösterová Anna 2:2), TJ Sokol Petrovice I. E - SF SKK EL Niňo Praha K 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lodek Jan 1:1, Michálek Vojtěch 0:3, Kuttler Karel 1:2, Manko Viktor 2:2, Blaho Martin 0:1, body hostů: Filípek Martin 3:1, Kořének František 2:1, Pastorek Lukáš 1:2, Gajda Jonáš 3:0),
11. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Malešice D 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gajda Jonáš 1:1, Kořének František 2:0, Brož Patrik 1:2, Filípek Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Jiřička Miroslav 2:1, Vanka Petr 1:2, Dufek Stanislav 0:3, WO 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Petrovice I. E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ťuík Jan 3:0, Baxa Karel 1:2, Lösterová Anna 1:2, Dalešický Josef 3:0, body hostů: Manko Viktor 2:1, Michálek Vojtěch 1:2, Blaho Martin 1:2, Kuttler Karel 0:3), TJ Sokol Kbely B - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klouček Martin 1:1, Kučera Dušan 2:0, Kubáň Tomáš 2:1, Jursa David 3:0, body hostů: Hojovec Ondřej 2:1, Studničný Jaromír 0:3, Klatovský Karel 0:2, Racek Jiří 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TTC Praha D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kunert Ladislav 1:2, Gargulák František 0:2, Suchý Adam ml. 0:3, Stejskal Radek 1:2, body hostů: Horák Dominik 3:0, Zahradník Václav 3:0, Houček Jaroslav 3:0, Brýna Karel 0:2), TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Nusle Praha G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krieger Karel 3:1, Konopa Josef 1:3, Holštein Jaroslav 3:1, Gerdžikov Svetoslav 2:2, body hostů: Wavrečka Ronald 2:2, Drahota Jiří 3:1, Motlík Pavel 2:2, Nesvačilová Petra 0:2, Boloňský Andrej 0:2), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 3:0, Skála Patrik 1:1, Záhorský Vladislav 2:1, Kolařík Ivan 2:1, body hostů: Adámek Jiří 0:3, Erben Michal 1:2, Černý Ondřej 2:1, Jonák Přemysl 0:2),
12. kolo:
TJ Malešice D - TJ Sokol Nové Vysočany C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Stanislav 0:3, Mareš Petr 0:3, Vanka Petr 1:2, Skoupý Libor 3:1, body hostů: Kňažík Ondřej 4:0, Litomiský Petr 2:1, Černý Ondřej 1:2, Jonák Přemysl 2:1), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Sokol Nusle Praha G 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Michal 3:0, Skála Patrik 1:1, Záhorský Vladislav 2:1, Kolařík Ivan 3:0, body hostů: Boloňský Andrej 1:2, Drahota Jiří 1:1, Hedervári Robert 0:3, Motlík Pavel 0:2, Pour Lukáš 0:1), TJ Zelená Liška B - TTC Praha D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konopa Josef 0:3, Gerdžikov Svetoslav 2:1, Holštein Jaroslav 1:2, Žďárský Zdeněk 2:2, body hostů: Horák Dominik 4:0, Brýna Karel 1:2, Martykiewiecz Dušan 2:1, Houček Jaroslav 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vránová Helena 1:3, Gargulák František 2:2, Kunert Ladislav 2:2, Stejskal Radek 3:1, body hostů: Hojovec Ondřej 4:0, Studničný Jaromír 2:2, Oppitz Karel 2:2, Klatovský Karel 0:4), TJ Sokol Kbely B - TJ Sokol Petrovice I. E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Dušan 2:2, Kubáň Tomáš 2:2, Hanke Tomáš 1:3, Klouček Martin 4:0, body hostů: Manko Viktor 3:1, Michálek Vojtěch 2:2, Blaho Martin 1:3, Kuttler Karel 1:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - SF SKK EL Niňo Praha K 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ťuík Jan 0:4, Baxa Karel 3:1, Dalešický Tomáš 2:1, Dalešický Josef 3:1, body hostů: Filípek Martin 2:2, Pastorek Lukáš 2:2, Brož Patrik 2:2, Kořének František 1:2),
13. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Malešice D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ťuík Jan 3:0, Baxa Karel 1:2, Dalešický Tomáš 1:2, Dalešický Josef 4:0, body hostů: Jiřička Miroslav 2:2, Skoupý Libor 1:2, Vanka Petr 0:3, Mareš Petr 1:2), SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Sokol Kbely B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filípek Martin 1:2, Kořének František 3:0, Brož Patrik 2:1, Gajda Jonáš 3:1, body hostů: Jursa David 2:2, Klouček Martin 0:3, Kučera Dušan 1:2, Hanke Tomáš 0:1, Kubáň Tomáš 1:1), TJ Sokol Petrovice I. E - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michálek Vojtěch 4:0, Rod Karel 1:3, Blaho Martin 3:1, Lodek Jan 2:2, body hostů: Stejskal Radek 2:2, Kunert Ladislav 3:1, Vránová Helena 1:3, Hruban Vladimír 0:4), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TJ Zelená Liška B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oppitz Karel 1:2, Studničný Jaromír 2:1, Klatovský Karel 0:3, Hojovec Ondřej 2:2, body hostů: Žďárský Zdeněk 4:0, Konopa Josef 1:2, Krieger Karel 2:1, Mikšátko Roman 1:2), TTC Praha D - TJ Sokol Praha Podolí A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martykiewiecz Dušan 2:1, Brýna Karel 2:1, Mutl David 1:2, Zahradník Václav 3:0, body hostů: Táborský Michal 2:1, Skála Patrik 2:1, Záhorský Vladislav 0:3, Kolařík Ivan 0:3), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hedervári Robert 2:1, Wavrečka Ronald 2:1, Motlík Pavel 2:1, Drahota Jiří 2:0, Prokeš Jan 0:1, body hostů: Kňažík Ondřej 2:1, Černý Ondřej 2:1, Jonák Přemysl 0:3, Klindera Antonín 0:3),
14. kolo:
TJ Malešice D - TJ Sokol Nusle Praha G 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiřička Miroslav 3:0, Mareš Petr 1:2, Vanka Petr 0:3, Bednář Petr 4:0, WO 1:0, body hostů: Wavrečka Ronald 2:2, Drahota Jiří 2:1, Adámek Miroslav 1:2, Pour Lukáš 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Nové Vysočany C - TTC Praha D 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jonák Přemysl 0:1, Adámek Jiří 0:2, Litomiský Petr 1:1, WO 0:5, body hostů: Zahradník Václav 2:0, Houček Jaroslav 1:0, Brýna Karel 0:1, Martykiewiecz Dušan 1:0, WO 5:0), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 4:0, Skála Patrik 2:2, Záhorský Vladislav 0:4, Bicek Kryštof 1:3, body hostů: Hojovec Ondřej 2:2, Studničný Jaromír 2:2, Oppitz Karel 3:1, Klatovský Karel 2:2), TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Petrovice I. E 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krieger Karel 1:1, Gerdžikov Svetoslav 2:0, Žďárský Zdeněk 1:1, Konopa Josef 2:0, WO 4:0, body hostů: Sutnar Bohuslav 0:3, Kuttler Karel 0:3, Lodek Jan 2:0, WO 0:4), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - SF SKK EL Niňo Praha K 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Adam ml. 1:2, Gargulák František 0:2, Kunert Ladislav 0:3, Stejskal Radek 1:2, body hostů: Brož Patrik 3:0, Kořének František 3:0, Pastorek Lukáš 3:0, Novotný Miroslav 0:2), TJ Sokol Kbely B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Dušan 2:2, Hanke Tomáš 2:2, Klouček Martin 2:2, Jursa David 3:1, body hostů: Dalešický Josef 4:0, Ťuík Jan 0:4, Vokál Jan 0:4, Dalešický Tomáš 3:1),
15. kolo:
TJ Sokol Kbely B - TJ Malešice D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Dušan 1:2, Hanke Tomáš 2:1, Klouček Martin 1:2, Jursa David 4:0, body hostů: Jiřička Miroslav 3:1, Mareš Petr 0:3, Vanka Petr 1:2, Skoupý Libor 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baxa Karel 2:2, Lösterová Anna 2:2, Dalešický Tomáš 1:2, Ťuík Jan 1:3, body hostů: Stejskal Radek 3:1, Kunert Ladislav 2:2, Vránová Helena 3:1, Gargulák František 1:2), SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Zelená Liška B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastorek Lukáš 2:0, Filípek Martin 2:0, Kořének František 3:0, Gajda Jonáš 2:0, body hostů: Žďárský Zdeněk 0:3, Konopa Josef 0:2, Mikšátko Roman 0:2, Krieger Karel 0:2), TJ Sokol Petrovice I. E - TJ Sokol Praha Podolí A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blaho Martin 0:2, Kuttler Karel 0:2, Sutnar Bohuslav 1:1, WO 0:4, body hostů: Táborský Michal 2:0, Skála Patrik 1:0, Kolařík Ivan 2:0, Záhorský Vladislav 0:1, WO 4:0), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oppitz Karel 2:2, Studničný Jaromír 2:2, Klatovský Karel 1:2, Hojovec Ondřej 4:0, body hostů: Kňažík Ondřej 3:1, Černý Ondřej 1:3, Jonák Přemysl 2:2, Adámek Jiří 0:3), TTC Praha D - TJ Sokol Nusle Praha G 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Václav 2:0, Houček Jaroslav 2:1, Martykiewiecz Dušan 1:2, Horák Dominik 2:0, Brýna Karel 0:1, WO 1:0, body hostů: Prokeš Jan 0:3, Drahota Jiří 2:0, Motlík Pavel 2:1, Pour Lukáš 0:3, WO 0:1),
16. kolo:
TJ Malešice D - TTC Praha D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skoupý Libor 2:2, Jiřička Miroslav 2:2, Mareš Petr 0:3, Bednář Petr 3:1, Marek Jaroslav 0:1, body hostů: Martykiewiecz Dušan 4:0, Zahradník Václav 1:3, Houček Jaroslav 2:2, Brýna Karel 2:2), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Motlíková Ilona 4:0, Motlík Pavel 3:1, Pour Lukáš 1:3, Drahota Jiří 0:1, WO 0:4, body hostů: Hojovec Ondřej 2:2, Oppitz Karel 1:2, Studničný Jaromír 1:2, Klatovský Karel 1:2, WO 4:0), TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Sokol Petrovice I. E 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jonák Přemysl 2:1, Erben Michal 0:3, Černý Ondřej 2:1, Adámek Jiří 1:3, body hostů: Manko Viktor 3:1, Lodek Jan 2:1, Michálek Vojtěch 2:1, Kuttler Karel 0:2, Blaho Martin 1:0), TJ Sokol Praha Podolí A - SF SKK EL Niňo Praha K 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Michal 2:1, Skála Patrik 0:1, Záhorský Vladislav 0:3, Kolařík Ivan 1:2, Makal František 0:2, body hostů: Filípek Martin 2:1, Gajda Jonáš 3:0, Kaucký Vladimír 1:2, Kořének František 3:0), TJ Zelená Liška B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konopa Josef 0:4, Gerdžikov Svetoslav 1:1, Holštein Jaroslav 2:1, Žďárský Zdeněk 1:3, Krieger Karel 0:1, body hostů: Dalešický Josef 4:0, Ťuík Jan 2:2, Baxa Karel 1:2, Dalešický Tomáš 3:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Sokol Kbely B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Adam ml. 1:2, Gargulák František 0:3, Kunert Ladislav 2:1, Stejskal Radek 1:3, body hostů: Klouček Martin 4:0, Kubáň Tomáš 1:2, Kučera Dušan 2:1, Hrubý Jan 2:1),
17. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Malešice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krukovskij Vladislav 0:2, Gargulák František 2:2, Kunert Ladislav 2:2, Stejskal Radek 3:1, Vránová Helena 0:2, body hostů: Bednář Petr 3:1, Skoupý Libor 3:1, Jiřička Miroslav 2:2, Vanka Petr 1:3), TJ Sokol Kbely B - TJ Zelená Liška B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Dušan 2:0, Hrubý Jan 2:0, Klouček Martin 3:0, Hanke Tomáš 1:1, body hostů: Gerdžikov Svetoslav 0:3, Holštein Jaroslav 0:2, Krieger Karel 1:1, Konopa Josef 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Praha Podolí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baxa Karel 2:2, Ťuík Jan 2:2, Dalešický Tomáš 1:3, Dalešický Josef 3:1, body hostů: Táborský Michal 3:1, Skála Patrik 3:1, Záhorský Vladislav 1:3, Kolařík Ivan 1:3), SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaucký Vladimír 3:0, Pastorek Lukáš 1:2, Nogoev Zholdoshbek 1:2, Gajda Jonáš 4:0, body hostů: Litomiský Petr 2:2, Černý Ondřej 2:1, Jonák Přemysl 0:3, Adámek Jiří 0:3), TJ Sokol Petrovice I. E - TJ Sokol Nusle Praha G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lodek Jan 3:0, Michálek Vojtěch 2:0, Blaho Martin 0:2, Manko Viktor 3:0, Kuttler Karel 0:1, body hostů: Motlík Pavel 1:2, Boloňský Andrej 1:2, Hedervári Robert 1:2, Pour Lukáš 0:2), TTC Praha D - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martykiewiecz Dušan 2:0, Zahradník Václav 2:0, Brýna Karel 2:0, Horák Dominik 2:0, body hostů: Hojovec Ondřej 0:2, Oppitz Karel 0:2, Studničný Jaromír 0:2, Klatovský Karel 0:2),
18. kolo:
TJ Malešice D - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiřička Miroslav 2:0, Skoupý Libor 1:1, Dufek Stanislav 0:1, Bednář Petr 3:0, Marek Jaroslav 2:0, body hostů: Hojovec Ondřej 1:2, Studničný Jaromír 0:3, Racek Jiří 1:1, Klatovský Karel 0:2), TTC Praha D - TJ Sokol Petrovice I. E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Houček Jaroslav 2:2, Brýna Karel 1:3, Zahradník Václav 3:1, Martykiewiecz Dušan 2:2, body hostů: Manko Viktor 4:0, Lodek Jan 3:1, Blaho Martin 0:4, Kuttler Karel 1:3), TJ Sokol Nusle Praha G - SF SKK EL Niňo Praha K 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Motlík Pavel 0:2, Hedervári Robert 0:2, Boloňský Andrej 0:3, Wavrečka Ronald 1:1, body hostů: Gajda Jonáš 3:0, Pastorek Lukáš 2:0, Kořének František 1:1, Filípek Martin 2:0), TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jonák Přemysl 0:2, Adámek Jiří 0:2, Erben Michal 0:3, Černý Ondřej 1:1, body hostů: Dalešický Josef 3:0, Ťuík Jan 2:0, Baxa Karel 1:1, Dalešický Tomáš 2:0), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Sokol Kbely B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 4:0, Skála Patrik 2:1, Záhorský Vladislav 0:3, Kolařík Ivan 2:2, body hostů: Hanke Tomáš 3:1, Kučera Dušan 1:3, Klouček Martin 2:1, Hrubý Jan 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Zelená Liška B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gargulák František 2:2, Kunert Ladislav 1:3, Hladík Ivo 3:0, Stejskal Radek 3:1, body hostů: Faistaver Patrik 2:2, Gerdžikov Svetoslav 3:1, Krieger Karel 0:4, Konopa Josef 1:2),
19. kolo:
TJ Zelená Liška B - TJ Malešice D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vencálek Jiří 1:1, Faistaver Patrik 2:0, Žďárský Zdeněk 3:0, Gerdžikov Svetoslav 1:1, Konopa Josef 1:0, WO 1:0, body hostů: Bednář Petr 1:2, Jiřička Miroslav 0:3, Marek Jaroslav 1:1, Vanka Petr 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Sokol Praha Podolí A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gargulák František 1:2, Kunert Ladislav 1:2, Suchý Adam ml. 2:1, Stejskal Radek 0:3, WO 5:0, body hostů: Táborský Michal 3:1, Skála Patrik 4:0, Kolařík Ivan 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Kbely B - TJ Sokol Nové Vysočany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Martin 3:1, Kubáň Tomáš 4:0, Kučera Dušan 0:4, Hanke Tomáš 1:3, body hostů: Kňažík Ondřej 3:1, Litomiský Petr 2:2, Černý Ondřej 2:2, Erben Michal 1:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Nusle Praha G 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ťuík Jan 2:0, Sochor David 1:1, Dalešický Tomáš 2:1, Dalešický Josef 3:0, body hostů: Wavrečka Ronald 1:2, Motlík Pavel 1:2, Hedervári Robert 0:2, Pour Lukáš 0:2), SF SKK EL Niňo Praha K - TTC Praha D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filípek Martin 2:0, Kořének František 1:1, Pastorek Lukáš 3:0, Gajda Jonáš 2:0, body hostů: Houček Jaroslav 1:2, Brýna Karel 0:2, Jansa Jiří 0:2, Zahradník Václav 0:1, Mutl David 0:1), TJ Sokol Petrovice I. E - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lodek Jan 2:2, Michálek Vojtěch 3:0, Blaho Martin 1:1, Manko Viktor 4:0, Kuttler Karel 0:1, body hostů: Hojovec Ondřej 2:2, Oppitz Karel 1:3, Studničný Jaromír 0:3, Klatovský Karel 1:2),
20. kolo:
TJ Malešice D - TJ Sokol Petrovice I. E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiřička Miroslav 3:0, Mareš Petr 0:2, Marek Jaroslav 2:1, Skoupý Libor 3:0, body hostů: Lodek Jan 2:1, Blaho Martin 1:2, Kuttler Karel 0:3, Sutnar Bohuslav 0:2), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - SF SKK EL Niňo Praha K 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klatovský Karel 1:3, Studničný Jaromír 1:3, Oppitz Karel 3:1, Hojovec Ondřej 3:1, body hostů: Pastorek Lukáš 2:2, Gajda Jonáš 2:2, Novotný Miroslav 1:3, Kaucký Vladimír 3:1), TTC Praha D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Vít 1:3, Brýna Karel 2:2, Zahradník Václav 3:1, Houček Jaroslav 2:2, body hostů: Dalešický Josef 4:0, Sochor David 3:1, Ťuík Jan 1:3, Koutník Roman 0:4), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Sokol Kbely B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wavrečka Ronald 4:0, Motlík Pavel 2:2, Pour Lukáš 1:3, Drahota Jiří 1:1, Boloňský Andrej 1:1, body hostů: Klouček Martin 1:3, Hanke Tomáš 3:1, Hrubý Jan 1:3, Kučera Dušan 2:2), TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Litomiský Petr 1:3, Černý Ondřej 2:2, Erben Michal 2:2, Kňažík Ondřej 3:1, body hostů: Hladík Ivo 3:1, Stejskal Radek 3:1, Kunert Ladislav 1:3, Gargulák František 1:3), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Zelená Liška B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 3:1, Skála Patrik 3:1, Záhorský Vladislav 0:4, Kolařík Ivan 1:3, body hostů: Holštein Jaroslav 2:2, Faistaver Patrik 1:3, Žďárský Zdeněk 2:2, Gerdžikov Svetoslav 4:0),
21. kolo:
TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Malešice D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Michal 4:0, Skála Patrik 3:0, Záhorský Vladislav 0:3, Kolařík Ivan 2:2, body hostů: Bednář Petr 1:3, Skoupý Libor 2:2, Jiřička Miroslav 2:1, Mareš Petr 0:2, Vanka Petr 0:1), TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holštein Jaroslav 2:2, Vencálek Jiří 3:1, Žďárský Zdeněk 1:2, Faistaver Patrik 2:2, body hostů: Kňažík Ondřej 2:2, Litomiský Petr 3:1, Černý Ondřej 2:2, Erben Michal 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Sokol Nusle Praha G 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gargulák František 0:3, Suchý Adam ml. 0:3, Stejskal Radek 0:3, Hladík Ivo 2:1, body hostů: Wavrečka Ronald 3:0, Drahota Jiří 3:0, Motlík Pavel 2:1, Boloňský Andrej 2:1), TJ Sokol Kbely B - TTC Praha D 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ťuík Jan 3:1, Baxa Karel 1:3, Dalešický Tomáš 1:3, Dalešický Josef 4:0, body hostů: Hojovec Ondřej 1:3, Oppitz Karel 2:2, Studničný Jaromír 2:2, Klatovský Karel 2:2), SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Sokol Petrovice I. E 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gajda Jonáš 1:0, Filípek Martin 2:0, Kořének František 2:0, Pastorek Lukáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Michálek Vojtěch 0:2, Blaho Martin 0:2, Kuttler Karel 0:2, WO 0:3),
22. kolo:
TJ Malešice D - SF SKK EL Niňo Praha K 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vanka Petr 0:2, Jiřička Miroslav 0:2, Marek Jaroslav 2:1, Bednář Petr 0:3, body hostů: Gajda Jonáš 2:1, Pastorek Lukáš 2:1, Kořének František 2:0, Filípek Martin 2:0), TJ Sokol Petrovice I. E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Manko Viktor 3:1, Michálek Vojtěch 1:2, Kuttler Karel 1:2, Lodek Jan 3:1, body hostů: Dalešický Josef 4:0, Baxa Karel 0:4, Dalešický Tomáš 1:2, Ťuík Jan 1:2), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TJ Sokol Kbely B 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Studničný Jaromír 1:2, Hojovec Ondřej 0:3, Oppitz Karel 2:1, Klatovský Karel 0:3, WO 4:0, body hostů: Hanke Tomáš 4:0, Klouček Martin 3:1, Kučera Dušan 2:2, WO 0:4), TTC Praha D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 10:0wo (Hosté se po předchozí omluvě nedostavili. Nemají v tomto termínu aspoň 3 hráče a utkání nelze v tomto kole přeložit.), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Zelená Liška B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drahota Jiří 2:1, Boloňský Andrej 1:2, Motlík Pavel 2:1, Wavrečka Ronald 3:1, body hostů: Faistaver Patrik 2:2, Gerdžikov Svetoslav 1:1, Holštein Jaroslav 1:2, Žďárský Zdeněk 1:2, Krieger Karel 0:1), TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Sokol Praha Podolí A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Erben Michal 0:3, Černý Ondřej 2:1, Jonák Přemysl 2:1, Kňažík Ondřej 4:0, body hostů: Táborský Michal 3:1, Skála Patrik 0:3, Záhorský Vladislav 1:2, Kolařík Ivan 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy