Výsledky do novin
6. třída A muži (RS-4A)
1. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Slovan Svoboda 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Najbertová Lucie 1:3, Krieger Jan 2:2, Koutník Roman 1:2, Vokál Jan 2:2, body hostů: Barbora Jiří 0:4, Čížek Václav 3:1, Mička Zdeněk 4:0, Kreis Pavel 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doan Manh Hung 1:0, Mládek Bohuslav 2:0, Dušek Jiří 2:0, Lexa Karel 1:0, WO 3:0, body hostů: Zvolánek Václav 0:2, Brož Václav 0:2, Margaritov Dimitr 0:2, WO 0:3), TTC Praha E - TJ Kyje B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haba Martin 1:1, Fuček Miloslav 0:2, Bárta Vít 0:3, Smíšek Jaroslav 1:2, body hostů: Hořínek Pavel 2:1, Trnka Miloš 3:0, Jeřábek Michal 1:1, Trubl Vladimír 2:0), TJ Zelená Liška C - SF SKK EL Niňo Praha N 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 3:0, Krieger Karel 2:0, Holštein Jaroslav 3:0, Hajný Josef 1:2, body hostů: Kozel Rudolf 0:3, Nogoev Zholdoshbek 0:3, Šrytr Petr 1:2, Vícha Matěj 1:1), TJ Sokol Běchovice II D - AC Sparta Praha J 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rezek Jan ml. 0:3, Procházka Ivan st. 1:2, Brůček František 0:3, Rezek Jan st. 2:2, body hostů: Šálek Pavel 4:0, Jedlička Jan 3:0, Kleinander Michal 2:1, Vacek Bohumil 1:2), TJ Střížkov F - Slovan KST Bohnice I 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejný Jakub 4:0, Novák Luboš 2:1, Runštuk Tomáš 2:1, Kušta Petr 1:3, body hostů: Novotný Marek 1:3, Pilný Pavel 1:2, Pražák Bohumil 2:1, Chvátal Zdeněk 1:2, Kadavý Ondřej 0:1),
2. kolo:
TJ Slovan Svoboda - Slovan KST Bohnice I 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krupa Zdeněk 1:1, Kreis Pavel 2:0, Čížek Václav 3:0, Mička Zdeněk 2:0, body hostů: Chaloupek Petr 1:2, Kadavý Ondřej 0:2, Novotný Marek 0:2, Pražák Bohumil 0:2), AC Sparta Praha J - TJ Střížkov F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleinander Michael 0:3, Vacek Bohumil 0:3, Šálek Pavel 1:2, Jedlička Jan 3:1, body hostů: Karpíšek Ondřej 4:0, Hejný Jakub 2:1, Runštuk Tomáš 1:2, Novák Luboš 2:1), SF SKK EL Niňo Praha N - TJ Sokol Běchovice II D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vícha Matěj 2:1, Nogoev Zholdoshbek 1:2, Šrytr Petr 2:1, Kozel Rudolf 3:1, body hostů: Veselý Vladimír 0:4, Procházka Ivan st. 3:0, Perníkář Tomáš 0:3, Rezek Jan st. 2:1), TJ Kyje B - TJ Zelená Liška C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jeřábek Michal 1:2, Rychtarik David 2:1, Hořínek Pavel 3:0, Trnka Miloš 2:1, body hostů: Pavlíček Ladislav 2:1, Krieger Karel 0:3, Mikšátko Roman 1:2, Samohejl Erich 1:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TTC Praha E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Margaritov Dimitr 0:2, Brož Václav 0:2, Zábranský Josef 0:3, Červenka Boris 2:1, body hostů: Haba Martin 3:0, Bárta Vít 3:0, Fiala Aleš 1:1, Smíšek Jaroslav 1:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Lokomotiva Vršovice G 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koutník Roman 1:2, Najbertová Lucie 0:3, Baxa Karel 2:1, WO 0:3, body hostů: Doan Manh Hung 1:1, Pestr Luděk 2:0, Mládek Bohuslav 2:1, Lexa Karel 1:1, WO 3:0),
3. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Slovan Svoboda 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pestr Luděk 2:2, Mládek Bohuslav 1:3, Dušek Jiří 1:3, Doan Manh Hung 4:0, body hostů: Kreis Pavel 2:2, Barbora Jiří 1:3, Čížek Václav 2:2, Krupa Zdeněk 3:1), TTC Praha E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smíšek Jaroslav 1:3, Haba Martin 2:2, Bárta Vít 3:1, Fiala Aleš 2:2, body hostů: Vokál Jan 4:0, Krieger Jan 1:3, Koutník Roman 2:2, Najbertová Lucie 1:3), TJ Zelená Liška C - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Ladislav 2:0, Mikšátko Roman 1:1, Samohejl Erich 3:0, Hajný Josef 2:0, body hostů: Zvolánek Václav 1:2, Zábranský Josef 0:2, Zücker Robert 0:2, Margaritov Dimitr 0:2), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Kyje B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rezek Jan ml. 0:3, Procházka Ivan st. 0:3, Rezek Jan st. 2:1, Perníkář Tomáš 2:1, body hostů: Trnka Miloš 2:1, Rychtarik David 2:1, Hořínek Pavel 2:1, Jeřábek Michal 2:1), TJ Střížkov F - SF SKK EL Niňo Praha N 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Runštuk Tomáš 1:2, Kušta Petr 1:2, Novák Luboš 2:1, Hejný Jakub 4:0, body hostů: Vícha Matěj 2:2, Nogoev Zholdoshbek 1:2, Slepička David 2:1, Niederle Jiří 0:3), Slovan KST Bohnice I - AC Sparta Praha J 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chaloupek Petr 1:2, Novotný Marek 0:3, Pilný Pavel 1:2, Chvátal Zdeněk 0:3, body hostů: Jedlička Jan 3:0, Šálek Pavel 2:1, Kleinander Michal 3:0, Vacek Bohumil 2:1),
4. kolo:
TJ Slovan Svoboda - AC Sparta Praha J 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupa Zdeněk 2:0, Mička Zdeněk 1:1, Kreis Pavel 3:0, Čížek Václav 3:0, body hostů: Jedlička Jan 1:2, Šálek Pavel 0:3, Hruška Rudolf 0:2, Kleinander Michael 0:1, Kleinander Michal 0:1), SF SKK EL Niňo Praha N - Slovan KST Bohnice I 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrytr Petr 1:2, Nogoev Zholdoshbek 1:2, Štefan Nikola 0:3, Vícha Matěj 3:1, body hostů: Chaloupek Petr 3:1, Kadavý Ondřej 2:1, Novotný Marek 2:1, Pražák Bohumil 1:2), TJ Kyje B - TJ Střížkov F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřábek Michal 0:3, Rychtarik David 2:1, Gyori Gabriel 0:3, Trnka Miloš 2:2, body hostů: Novák Luboš 3:1, Hejný Jakub 3:0, Provazník Lukáš 2:1, Kušta Petr 1:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Sokol Běchovice II D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zábranský Josef 1:2, Margaritov Dimitr 0:3, Zvolánek Václav 2:1, Červenka Boris 2:2, body hostů: Brůček František 4:0, Perníkář Tomáš 1:2, Rezek Jan ml. 0:3, Veselý Vladimír 3:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Zelená Liška C 2:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krieger Jan 0:2, Koutník Roman 1:1, Najbertová Lucie 0:3, WO 0:4, body hostů: Pavlíček Ladislav 2:0, Hajný Josef 1:1, Levý Jiří 2:0, Krieger Karel 1:0, WO 4:0), TJ Lokomotiva Vršovice G - TTC Praha E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mládek Bohuslav 2:1, Dušek Jiří 1:2, Bláhová Kateřina 0:3, Lexa Karel 1:3, body hostů: Haba Martin 4:0, Fiala Aleš 1:2, Bárta Vít 2:1, Smíšek Jaroslav 2:1),
5. kolo:
TTC Praha E - TJ Slovan Svoboda 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Vít 0:4, Fiala Aleš 3:1, Smíšek Jaroslav 4:0, Haba Martin 1:3, body hostů: Jiroušek Karel 2:2, Kreis Pavel 1:3, Čížek Václav 3:1, Mička Zdeněk 2:2), TJ Zelená Liška C - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Ladislav 2:1, Krieger Karel 2:0, Levý Jiří 1:2, Hajný Josef 1:2, WO 2:0, body hostů: Pestr Luděk 2:1, Mládek Bohuslav 0:3, Lexa Karel 2:1, Dušek Jiří 1:1, WO 0:2), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůček František 1:3, Perníkář Tomáš 2:1, Rezek Jan ml. 0:3, Rezek Jan st. 2:2, body hostů: Vokál Jan 4:0, Krieger Jan 2:2, Koutník Roman 3:0, Najbertová Lucie 0:3), TJ Střížkov F - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Luboš 1:0, Hejný Jakub 2:0, Runštuk Tomáš 2:0, Kušta Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Plošek Lukáš 0:2, Margaritov Dimitr 0:2, Brož Václav 0:2, WO 0:3), Slovan KST Bohnice I - TJ Kyje B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupek Petr 3:0, Novotný Marek 2:1, Pilný Pavel 1:2, Kadavý Ondřej 3:0, body hostů: Rychtarik David 0:3, Hořínek Pavel 2:1, Trnka Miloš 1:2, Jeřábek Michal 0:3), AC Sparta Praha J - SF SKK EL Niňo Praha N 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šálek Pavel 3:1, Vacek Bohumil 0:3, Hruška Rudolf 0:3, Jedlička Jan 3:1, body hostů: Kozel Rudolf 3:1, Slepička David 3:1, Šrytr Petr 1:2, Vícha Matěj 1:2),
6. kolo:
TJ Slovan Svoboda - SF SKK EL Niňo Praha N 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupa Zdeněk 1:3, Jiroušek Karel 2:2, Mička Zdeněk 2:2, Čížek Václav 3:1, body hostů: Kozel Rudolf 4:0, Vícha Matěj 3:1, Šrytr Petr 0:4, Nogoev Zholdoshbek 1:3), TJ Kyje B - AC Sparta Praha J 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baťka Petr 0:4, Jeřábek Michal 1:3, Hořínek Pavel 3:1, Trnka Miloš 4:0, body hostů: Kleinander Michael 2:2, Kleinander Michal 1:3, Šálek Pavel 3:1, Vacek Bohumil 2:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - Slovan KST Bohnice I 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brož Václav 0:2, Plošek Lukáš 0:2, Margaritov Dimitr 0:3, Zvolánek Václav 2:1, body hostů: Kadavý Ondřej 3:0, Chaloupek Petr 3:0, Novotný Marek 1:1, Pražák Bohumil 1:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Střížkov F 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilar Bohuslav 1:3, Koutník Roman 1:2, Najbertová Lucie 1:2, Krieger Jan 2:2, body hostů: Hejný Jakub 4:0, Kušta Petr 2:2, Runštuk Tomáš 0:3, Novák Luboš 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Sokol Běchovice II D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mládek Bohuslav 0:2, Havlík Tomáš 0:2, Dušek Jiří 0:3, Doan Manh Hung 2:1, body hostů: Rejent Martin 3:0, Procházka Ivan st. 3:0, Rezek Jan st. 1:1, Brůček František 1:1), TTC Praha E - TJ Zelená Liška C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smíšek Jaroslav 2:2, Brýna Karel 3:1, Bárta Vít 2:2, Haba Martin 3:1, body hostů: Pavlíček Ladislav 3:1, Hajný Josef 1:3, Krieger Karel 2:2, Levý Jiří 0:4),
7. kolo:
TJ Zelená Liška C - TJ Slovan Svoboda 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 3:1, Samohejl Erich 0:3, Krieger Karel 2:1, Hajný Josef 0:4, body hostů: Krupa Zdeněk 2:2, Čížek Václav 4:0, Kreis Pavel 1:2, Mička Zdeněk 2:1), TJ Sokol Běchovice II D - TTC Praha E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Ivan st. 0:2, Brůček František 0:2, Rejent Martin 1:2, Rezek Jan st. 1:2, body hostů: Haba Martin 3:0, Fiala Aleš 3:0, Smíšek Jaroslav 1:1, Bárta Vít 1:1), TJ Střížkov F - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejný Jakub 3:0, Provazník Lukáš 2:0, Runštuk Tomáš 1:2, Novák Luboš 2:0, Kušta Petr 1:0, body hostů: Dušek Jiří 1:2, Mládek Bohuslav 1:2, Hoang Bien 0:3, Havlík Tomáš 0:2), Slovan KST Bohnice I - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupek Petr 3:1, Kadavý Ondřej 3:1, Novotný Marek 2:2, Pilný Pavel 1:3, body hostů: Vokál Jan 3:1, Krieger Jan 2:2, Koutník Roman 2:2, Najbertová Lucie 0:4), AC Sparta Praha J - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šálek Pavel 1:0, Melíšek Ondřej 2:0, Vacek Bohumil 2:0, Kubišta Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Zücker Robert 0:2, Margaritov Dimitr 0:2, Brož Václav 0:2, WO 0:3), SF SKK EL Niňo Praha N - TJ Kyje B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vícha Matěj 3:1, Lanžhotský Vojtěch 1:3, Nogoev Zholdoshbek 0:4, Kozel Rudolf 2:2, body hostů: Hořínek Pavel 3:1, Jeřábek Michal 1:3, Rychtarik David 3:1, Trnka Miloš 3:1),
8. kolo:
TJ Slovan Svoboda - TJ Kyje B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krupa Zdeněk 0:4, Kreis Pavel 1:2, Mička Zdeněk 0:3, Čížek Václav 3:1, body hostů: Hořínek Pavel 3:1, Trnka Miloš 3:1, Rychtarik David 3:0, Jeřábek Michal 1:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - SF SKK EL Niňo Praha N 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Margaritov Dimitr 0:2, Plošek Lukáš 0:2, Zücker Robert 0:2, Zábranský Josef 0:2, body hostů: Nogoev Zholdoshbek 2:0, Vícha Matěj 2:0, Šrytr Petr 2:0, Lanžhotský Vojtěch 2:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - AC Sparta Praha J 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krieger Jan 2:1, Koutník Roman 2:1, Najbertová Lucie 0:3, Vokál Jan 4:0, body hostů: Šálek Pavel 2:2, Kubišta Jan 2:1, Vacek Bohumil 1:2, Kleinander Michael 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice G - Slovan KST Bohnice I 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pestr Luděk 2:1, Mládek Bohuslav 2:1, Dušek Jiří 1:2, Doan Manh Hung 4:0, WO 0:1, body hostů: Kadavý Ondřej 2:2, Chaloupek Petr 2:1, Novotný Marek 0:3, Pražák Bohumil 0:3, WO 1:0), TTC Praha E - TJ Střížkov F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Aleš 1:3, Smíšek Jaroslav 2:2, Brýna Karel 3:1, Haba Martin 2:2, body hostů: Hejný Jakub 4:0, Provazník Lukáš 2:2, Novák Luboš 2:2, Kušta Petr 0:4), TJ Zelená Liška C - TJ Sokol Běchovice II D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krieger Karel 3:0, Samohejl Erich 0:1, Levý Jiří 1:2, Hajný Josef 2:2, Mikšátko Roman 2:0, body hostů: Brůček František 0:4, Procházka Ivan st. 3:0, Perníkář Tomáš 2:1, Hlaváč Tomáš 0:3),
9. kolo:
TJ Sokol Běchovice II D - TJ Slovan Svoboda 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ivan st. 1:3, Rezek Jan st. 2:1, Brůček František 0:3, Rejent Martin 2:2, body hostů: Čížek Václav 4:0, Jiroušek Karel 3:1, Mička Zdeněk 2:1, Krupa Zdeněk 0:3), TJ Střížkov F - TJ Zelená Liška C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejný Jakub 4:0, Novák Luboš 2:2, Provazník Lukáš 3:0, Kušta Petr 0:4, body hostů: Holštein Jaroslav 2:2, Mikšátko Roman 1:3, Hajný Josef 1:3, Levý Jiří 2:1), Slovan KST Bohnice I - TTC Praha E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupek Petr 2:2, Pilný Pavel 0:4, Novotný Marek 2:2, Kadavý Ondřej 4:0, body hostů: Haba Martin 2:2, Fiala Aleš 2:2, Smíšek Jaroslav 2:2, Bárta Vít 2:2), AC Sparta Praha J - TJ Lokomotiva Vršovice G 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleinander Michael 0:1, Vacek Bohumil 0:2, Melíšek Ondřej 0:3, Šálek Pavel 0:3, Jedlička Jan 1:0, body hostů: Pestr Luděk 3:0, Mládek Bohuslav 3:0, Dušek Jiří 2:0, Brabec Antonín Jan 1:1), SF SKK EL Niňo Praha N - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slepička David 2:2, Lanžhotský Vojtěch 4:0, Waldmann Martin 0:4, Kozel Rudolf 2:2, body hostů: Vokál Jan 3:1, Krieger Jan 2:2, Koutník Roman 2:2, Najbertová Lucie 1:3), TJ Kyje B - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořínek Pavel 2:0, Urban Pavel 1:1, Rychtarik David 3:0, Trnka Miloš 2:0, body hostů: Margaritov Dimitr 1:2, Zücker Robert 0:2, Zábranský Josef 0:2, Zvolánek Václav 0:2),
10. kolo:
TJ Slovan Svoboda - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krupa Zdeněk 1:1, Mička Zdeněk 2:0, Kreis Pavel 3:0, Barbora Jiří 2:1, body hostů: Zücker Robert 0:3, Brož Václav 0:3, Zábranský Josef 0:2, Margaritov Dimitr 2:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Kyje B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokál Jan 4:0, Sochor David 4:0, Krieger Jan 1:2, Najbertová Lucie 0:4, body hostů: Rychtarik David 1:3, Hořínek Pavel 2:2, Trnka Miloš 2:2, Jeřábek Michal 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice G - SF SKK EL Niňo Praha N 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pestr Luděk 3:1, Mládek Bohuslav 1:3, Dušek Jiří 1:3, Doan Manh Hung 3:1, body hostů: Lanžhotský Vojtěch 3:1, Slepička David 2:2, Kozel Rudolf 2:2, Nogoev Zholdoshbek 1:3), TTC Praha E - AC Sparta Praha J 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brýna Karel 2:1, Smíšek Jaroslav 2:0, Bárta Vít 2:1, Fiala Aleš 2:1, body hostů: Šálek Pavel 2:1, Vacek Bohumil 0:3, Hruška Rudolf 0:3, Jedlička Jan 1:1), TJ Zelená Liška C - Slovan KST Bohnice I 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 2:1, Levý Jiří 1:2, Holštein Jaroslav 3:0, Hajný Josef 3:0, body hostů: Chaloupek Petr 2:1, Novotný Marek 1:2, Chvátal Zdeněk 0:3, Vanka Radek 0:3), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Střížkov F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rezek Jan st. 3:1, Procházka Ivan st. 0:3, Perníkář Tomáš 2:1, Rejent Martin 4:0, body hostů: Hejný Jakub 3:1, Runštuk Tomáš 1:3, Kušta Petr 0:3, Novák Luboš 1:2),
11. kolo:
TJ Střížkov F - TJ Slovan Svoboda 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Lukáš 3:1, Runštuk Tomáš 0:4, Kušta Petr 1:2, Hejný Jakub 3:1, body hostů: Mička Zdeněk 2:2, Krupa Zdeněk 1:3, Čížek Václav 3:1, Kreis Pavel 2:1), Slovan KST Bohnice I - TJ Sokol Běchovice II D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadavý Ondřej 4:0, Chaloupek Petr 2:2, Novotný Marek 0:4, Pilný Pavel 1:1, Pražák Bohumil 1:1, body hostů: Nagy Ondrej 3:1, Rejent Martin 1:3, Sejpka Ladislav 3:1, Rezek Jan st. 1:3), AC Sparta Praha J - TJ Zelená Liška C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vacek Bohumil 0:4, Melíšek Ondřej 3:1, Šálek Pavel 3:1, Jedlička Jan 4:0, body hostů: Krieger Karel 2:2, Pavlíček Ladislav 1:3, Hajný Josef 2:2, Levý Jiří 1:3), SF SKK EL Niňo Praha N - TTC Praha E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lanžhotský Vojtěch 0:3, Waldmann Martin 0:3, Šrytr Petr 2:1, Kozel Rudolf 2:1, body hostů: Smíšek Jaroslav 2:1, Fiala Aleš 1:2, Brýna Karel 3:0, Bárta Vít 2:1), TJ Kyje B - TJ Lokomotiva Vršovice G 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rychtarik David 2:2, Jeřábek Michal 1:2, Urban Pavel 1:2, Trnka Miloš 2:2, body hostů: Doan Manh Hung 4:0, Pestr Luděk 4:0, Mládek Bohuslav 0:3, Dušek Jiří 0:3), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Margaritov Dimitr 0:2, Brož Václav 0:2, Plošek Lukáš 0:2, Zvolánek Václav 0:2, body hostů: Vokál Jan 2:0, Koutník Roman 2:0, Krieger Jan 2:0, Najbertová Lucie 2:0),
12. kolo:
TJ Slovan Svoboda - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Václav 3:1, Jiroušek Karel 3:1, Mička Zdeněk 1:2, Kreis Pavel 2:2, body hostů: Vokál Jan 3:1, Krieger Jan 3:1, Najbertová Lucie 0:4, Kumhera Jan 0:3), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Lokomotiva Vršovice G 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zábranský Josef 0:3, Plošek Lukáš 0:3, Zvolánek Václav 1:2, Sabuka David 3:0, body hostů: Pestr Luděk 3:0, Mládek Bohuslav 2:1, Frolík Jindřich 1:2, Dušek Jiří 2:1), TJ Kyje B - TTC Praha E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rychtarik David 3:0, Fikejz Miloš 1:1, Hořínek Pavel 2:1, Trnka Miloš 2:1, body hostů: Haba Martin 1:2, Fiala Aleš 0:3, Smíšek Jaroslav 2:1, Bárta Vít 0:2), SF SKK EL Niňo Praha N - TJ Zelená Liška C 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrana Jakub 0:3, Vícha Matěj 0:3, Kozel Rudolf 1:2, Lanžhotský Vojtěch 1:2, body hostů: Holštein Jaroslav 3:0, Levý Jiří 1:2, Hajný Josef 3:0, Mikšátko Roman 3:0), AC Sparta Praha J - TJ Sokol Běchovice II D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melíšek Ondřej 1:3, Šálek Pavel 1:3, Melíšek Martin 4:0, Jedlička Jan 3:1, body hostů: Nagy Ondrej 3:1, Sejpka Ladislav 2:2, Procházka Ivan st. 2:2, Rezek Jan st. 0:4), Slovan KST Bohnice I - TJ Střížkov F 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadavý Ondřej 2:2, Chvátal Zdeněk 0:2, Kopecký Jan 0:4, Novotný Marek 2:2, Chaloupek Petr 2:0, body hostů: Karpíšek Ondřej 4:0, Hejný Jakub 4:0, Runštuk Tomáš 1:3, Kušta Petr 1:3),
13. kolo:
Slovan KST Bohnice I - TJ Slovan Svoboda 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Marek 3:1, Kopecký Jan 0:4, Chvátal Zdeněk 0:3, Chaloupek Petr 3:1, body hostů: Čížek Václav 3:1, Kreis Pavel 3:1, Mička Zdeněk 2:2, Krupa Zdeněk 1:2), TJ Střížkov F - AC Sparta Praha J 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Lukáš 2:2, Runštuk Tomáš 1:3, Hejný Jakub 1:2, Karpíšek Ondřej 2:2, body hostů: Melíšek Martin 4:0, Šusta Petr 2:2, Jedlička Jan 3:1, Jech Martin 0:3), TJ Sokol Běchovice II D - SF SKK EL Niňo Praha N 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rejent Martin 2:2, Sejpka Ladislav 4:0, Rezek Jan st. 1:2, Procházka Ivan st. 2:2, body hostů: Kozel Rudolf 2:2, Vícha Matěj 0:4, Šrytr Petr 2:2, Lanžhotský Vojtěch 2:1), TJ Zelená Liška C - TJ Kyje B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krieger Karel 2:2, Mikšátko Roman 4:0, Holštein Jaroslav 3:0, Hajný Josef 0:4, body hostů: Hořínek Pavel 2:2, Trnka Miloš 1:3, Rychtarik David 2:2, Jeřábek Michal 1:2), TTC Praha E - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Aleš 2:1, Brýna Karel 2:1, Bárta Vít 2:1, Fuček Miloslav 2:1, body hostů: Sabuka David 3:0, Zábranský Josef 1:2, Margaritov Dimitr 0:3, Bilanská Dominika 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mládek Bohuslav 2:1, Dušek Jiří 0:3, Hanek Stanislav st. 0:3, Doan Manh Hung 2:2, body hostů: Vokál Jan 4:0, Sochor David 3:0, Koutník Roman 1:2, Najbertová Lucie 1:2),
14. kolo:
TJ Slovan Svoboda - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiroušek Karel 3:0, Kreis Pavel 1:2, Čížek Václav 2:1, Mička Zdeněk 2:2, body hostů: Pestr Luděk 2:2, Mládek Bohuslav 2:1, Dušek Jiří 0:3, Hanek Stanislav st. 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TTC Praha E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor David 3:1, Krieger Jan 0:4, Koutník Roman 2:2, Vokál Jan 3:1, body hostů: Haba Martin 2:2, Brýna Karel 2:2, Smíšek Jaroslav 2:2, Fiala Aleš 2:1, Bárta Vít 0:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Zelená Liška C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zábranský Josef 1:2, Margaritov Dimitr 0:3, Zvolánek Václav 0:3, Sabuka David 3:0, body hostů: Pavlíček Ladislav 3:0, Krieger Karel 2:1, Hajný Josef 1:2, Mikšátko Roman 2:1), TJ Kyje B - TJ Sokol Běchovice II D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřábek Michal 3:1, Rychtarik David 1:3, Hořínek Pavel 3:1, Trnka Miloš 1:3, body hostů: Nagy Ondrej 4:0, Rejent Martin 2:2, Procházka Ivan st. 0:4, Rezek Jan st. 2:2), SF SKK EL Niňo Praha N - TJ Střížkov F 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Waldmann Martin 1:2, Vícha Matěj 1:2, Lanžhotský Vojtěch 2:1, Šrytr Petr 1:3, body hostů: Provazník Lukáš 4:0, Karpíšek Ondřej 2:1, Hejný Jakub 2:1, Runštuk Tomáš 0:3), AC Sparta Praha J - Slovan KST Bohnice I 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleinander Michal 2:1, Šálek Pavel 1:1, Šusta Petr 3:0, Jedlička Jan 3:0, body hostů: Chaloupek Petr 2:1, Kopecký Jan 0:3, Novotný Marek 0:3, Chvátal Zdeněk 0:2),
15. kolo:
AC Sparta Praha J - TJ Slovan Svoboda 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleinander Michael 1:1, Šálek Pavel 1:2, Šusta Petr 2:1, Jedlička Jan 1:3, Jech Martin 0:2, body hostů: Jiroušek Karel 2:2, Čížek Václav 3:1, Mička Zdeněk 3:0, Kreis Pavel 0:1, Krupa Zdeněk 1:1), Slovan KST Bohnice I - SF SKK EL Niňo Praha N 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadavý Ondřej 4:0, Pilný Pavel 0:4, Novotný Marek 0:4, Chaloupek Petr 3:1, body hostů: Nogoev Zholdoshbek 2:2, Šrytr Petr 2:2, Vícha Matěj 3:1, Vrana Jakub 2:2), TJ Střížkov F - TJ Kyje B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karpíšek Ondřej 3:1, Hejný Jakub 4:0, Kušta Petr 0:2, Provazník Lukáš 2:2, Runštuk Tomáš 0:1, body hostů: Hořínek Pavel 2:2, Rychtarik David 2:2, Trnka Miloš 2:2, Jeřábek Michal 0:3), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nagy Ondrej 3:0, Rezek Jan st. 1:1, Sejpka Ladislav 2:1, Procházka Ivan st. 2:1, body hostů: Sabuka David 2:1, Zvolánek Václav 1:2, Zábranský Josef 0:3, Margaritov Dimitr 0:2), TJ Zelená Liška C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 0:4, Mikšátko Roman 1:2, Levý Jiří 2:1, Krieger Karel 2:2, body hostů: Vokál Jan 3:1, Koutník Roman 3:1, Krieger Jan 2:1, Najbertová Lucie 1:2), TTC Praha E - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brýna Karel 2:0, Smíšek Jaroslav 2:0, Fiala Aleš 2:1, Haba Martin 2:0, body hostů: Pestr Luděk 0:3, Mládek Bohuslav 0:2, Dušek Jiří 1:1, Hanek Stanislav st. 0:2),
16. kolo:
TJ Slovan Svoboda - TTC Praha E 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupa Zdeněk 0:3, Jiroušek Karel 2:0, Mička Zdeněk 0:3, Kreis Pavel 0:3, body hostů: Haba Martin 2:1, Brýna Karel 2:1, Smíšek Jaroslav 3:0, Fiala Aleš 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Zelená Liška C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pestr Luděk 1:3, Mládek Bohuslav 2:2, Dušek Jiří 1:3, Doan Manh Hung 3:1, body hostů: Holštein Jaroslav 3:1, Hajný Josef 2:2, Krieger Karel 3:1, Levý Jiří 1:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Sokol Běchovice II D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Najbertová Lucie 1:3, Krieger Jan 1:2, Kumhera Jan 0:3, Koutník Roman 3:1, body hostů: Rejent Martin 2:2, Procházka Ivan st. 4:0, Rezek Jan st. 2:1, Rezek Jan ml. 1:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Střížkov F 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Josef 0:1, Plošek Lukáš 1:3, Sabuka David 2:1, Zvolánek Václav 2:2, Margaritov Dimitr 1:2, body hostů: Provazník Lukáš 3:1, Hejný Jakub 4:0, Kušta Petr 2:2, Hejný Matěj 0:3), TJ Kyje B - Slovan KST Bohnice I 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořínek Pavel 3:0, Jeřábek Michal 2:1, Kára Jiří 1:2, Trnka Miloš 3:0, body hostů: Pilný Pavel 2:1, Pražák Bohumil 1:2, Kopecký Jan 0:3, Vanka Radek 0:2, Vaca Ondřej 0:1), SF SKK EL Niňo Praha N - AC Sparta Praha J 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nogoev Zholdoshbek 0:4, Lanžhotský Vojtěch 2:1, Šrytr Petr 1:2, Slepička David 2:2, body hostů: Šusta Petr 3:1, Jedlička Jan 4:0, Kleinander Michal 1:2, Jech Martin 1:2),
17. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha N - TJ Slovan Svoboda 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Strouhal Vojtěch 1:0, Waldmann Martin 2:0, Šrytr Petr 1:2, Slepička David 2:0, WO 3:0, body hostů: Barbora Jiří 0:3, Krupa Zdeněk 1:2, Kreis Pavel 1:1, WO 0:3), AC Sparta Praha J - TJ Kyje B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šusta Petr 4:0, Melíšek Ondřej 2:2, Jech Martin 0:3, Jedlička Jan 3:1, body hostů: Hořínek Pavel 3:1, Trnka Miloš 2:2, Trubl Vladimír 1:3, Jeřábek Michal 0:3), Slovan KST Bohnice I - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadavý Ondřej 3:0, Pilný Pavel 2:1, Pražák Bohumil 0:3, Chaloupek Petr 3:0, body hostů: Sabuka David 2:1, Zvolánek Václav 1:2, Zábranský Josef 1:2, Margaritov Dimitr 0:3), TJ Střížkov F - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karpíšek Ondřej 3:0, Hejný Jakub 3:0, Kušta Petr 0:3, Provazník Lukáš 3:0, body hostů: Vokál Jan 1:2, Krieger Jan 1:2, Antczak Krzysztof 1:2, Najbertová Lucie 0:3), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rejent Martin 3:1, Sejpka Ladislav 2:1, Rezek Jan st. 1:2, Nagy Ondrej 3:1, body hostů: Hoang Bien 2:2, Mládek Bohuslav 2:2, Dušek Jiří 1:2, Hanek Stanislav st. 0:3), TJ Zelená Liška C - TTC Praha E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krieger Karel 3:1, Levý Jiří 1:2, Holštein Jaroslav 2:1, Hajný Josef 3:1, body hostů: Brýna Karel 3:1, Haba Martin 1:3, Smíšek Jaroslav 0:3, Bárta Vít 1:2),
18. kolo:
TJ Slovan Svoboda - TJ Zelená Liška C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krupa Zdeněk 0:2, Kreis Pavel 1:3, Mička Zdeněk 1:2, Jiroušek Karel 3:1, Čížek Václav 0:2, body hostů: Holštein Jaroslav 1:3, Krieger Karel 3:1, Pavlíček Ladislav 4:0, Levý Jiří 2:1), TTC Praha E - TJ Sokol Běchovice II D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haba Martin 3:1, Smíšek Jaroslav 3:1, Bárta Vít 0:3, Brýna Karel 3:1, body hostů: Nagy Ondrej 4:0, Procházka Ivan st. 1:3, Rezek Jan st. 1:3, Rezek Jan ml. 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Střížkov F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mládek Bohuslav 2:2, Hanek Stanislav st. 1:3, Dušek Jiří 3:1, Hoang Bien 3:1, body hostů: Provazník Lukáš 3:1, Hejný Jakub 3:1, Kušta Petr 1:3, Závodný Dominik 0:4), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - Slovan KST Bohnice I 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokál Jan 3:0, Antczak Krzysztof 1:2, Krieger Jan 1:2, Sochor David 4:0, body hostů: Chaloupek Petr 2:2, Kadavý Ondřej 2:1, Pilný Pavel 0:3, Pražák Bohumil 0:3), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - AC Sparta Praha J 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plošek Lukáš 0:3, Bilanská Dominika 0:3, Zvolánek Václav 1:2, Sabuka David 3:0, body hostů: Šusta Petr 3:0, Jedlička Jan 1:2, Šálek Pavel 2:1, Suk Matouš 2:1), TJ Kyje B - SF SKK EL Niňo Praha N 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Pavel 1:1, Hořínek Pavel 2:0, Rychtarik David 3:0, Trnka Miloš 2:0, body hostů: Strouhal Vojtěch 1:2, Šrytr Petr 0:2, Vrana Jakub 0:2, Niederle Jiří 0:2),
19. kolo:
TJ Kyje B - TJ Slovan Svoboda 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořínek Pavel 3:1, Jeřábek Michal 3:0, Urban Pavel 1:2, Trnka Miloš 2:2, body hostů: Čížek Václav 3:1, Krupa Zdeněk 0:1, Mička Zdeněk 1:2, Kreis Pavel 0:3, Jiroušek Karel 1:2), SF SKK EL Niňo Praha N - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lanžhotský Vojtěch 3:0, Vícha Matěj 1:1, Šrytr Petr 2:1, Novotný Miroslav 3:0, body hostů: Sabuka David 2:1, Zábranský Josef 0:3, Bilanská Dominika 0:3, Margaritov Dimitr 0:2), AC Sparta Praha J - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šusta Petr 3:0, Šálek Pavel 2:1, Melíšek Ondřej 0:3, Jedlička Jan 4:0, body hostů: Vokál Jan 2:2, Koutník Roman 1:2, Krieger Jan 1:2, Najbertová Lucie 0:3), Slovan KST Bohnice I - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chaloupek Petr 2:1, Pilný Pavel 2:1, Mrázková Lia 1:2, Kadavý Ondřej 3:1, body hostů: Pestr Luděk 2:2, Hoang Bien 3:0, Dušek Jiří 0:3, Hanek Stanislav st. 0:3), TJ Střížkov F - TTC Praha E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Lukáš 3:0, Hejný Jakub 1:2, Kušta Petr 0:3, Karpíšek Ondřej 4:0, body hostů: Brýna Karel 2:2, Haba Martin 1:2, Smíšek Jaroslav 1:2, Fiala Aleš 1:2), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Zelená Liška C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ivan st. 0:3, Sejpka Ladislav 1:2, Rezek Jan st. 1:2, Brůček František 1:2, body hostů: Pavlíček Ladislav 1:2, Levý Jiří 3:0, Hajný Josef 2:1, Mikšátko Roman 3:0),
20. kolo:
TJ Slovan Svoboda - TJ Sokol Běchovice II D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiroušek Karel 4:0, Čížek Václav 4:0, Mička Zdeněk 0:4, Barbora Jiří 0:4, body hostů: Procházka Ivan st. 2:2, Perníkář Tomáš 2:2, Rezek Jan st. 2:2, Brůček František 2:2), TJ Zelená Liška C - TJ Střížkov F 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 1:3, Levý Jiří 1:2, Holštein Jaroslav 1:2, Hajný Josef 1:2, Mikšátko Roman 1:0, body hostů: Karpíšek Ondřej 3:1, Provazník Lukáš 3:1, Hejný Jakub 3:0, Kušta Petr 0:3), TTC Praha E - Slovan KST Bohnice I 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smíšek Jaroslav 3:1, Fiala Aleš 3:1, Bárta Vít 0:4, Brýna Karel 1:3, body hostů: Kadavý Ondřej 4:0, Chaloupek Petr 2:2, Pilný Pavel 2:2, Vanka Radek 0:3, Mrázková Lia 1:0), TJ Lokomotiva Vršovice G - AC Sparta Praha J 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pestr Luděk 1:2, Mládek Bohuslav 1:2, Dušek Jiří 0:3, Doan Manh Hung 3:1, body hostů: Šusta Petr 4:0, Jedlička Jan 2:1, Šálek Pavel 2:1, Vacek Bohumil 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - SF SKK EL Niňo Praha N 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krieger Jan 1:3, Koutník Roman 0:3, Najbertová Lucie 1:2, Vokál Jan 2:2, body hostů: Strouhal Vojtěch 2:2, Lanžhotský Vojtěch 4:0, Šrytr Petr 3:0, Vícha Matěj 1:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Kyje B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zábranský Josef 0:3, Bilanská Dominika 0:3, Zvolánek Václav 1:2, Sabuka David 3:0, body hostů: Hořínek Pavel 3:0, Trnka Miloš 1:2, Jeřábek Michal 2:1, Kára Jiří 2:1),
21. kolo:
TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Slovan Svoboda 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bilanská Dominika 0:2, Brož Václav 0:2, Zábranský Josef 1:2, Zvolánek Václav 0:2, body hostů: Jiroušek Karel 3:0, Krupa Zdeněk 1:1, Čížek Václav 2:0, Mička Zdeněk 2:0), TJ Kyje B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jeřábek Michal 2:1, Trnka Miloš 2:0, Rychtarik David 2:1, Hořínek Pavel 2:1, body hostů: Koutník Roman 2:1, Krieger Jan 1:2, Najbertová Lucie 0:3, Stoilov Jonáš 0:2), SF SKK EL Niňo Praha N - TJ Lokomotiva Vršovice G 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vícha Matěj 2:2, Slepička David 0:4, Šrytr Petr 1:2, Lanžhotský Vojtěch 3:1, body hostů: Hoang Bien 3:1, Pestr Luděk 1:3, Mládek Bohuslav 4:0, Dušek Jiří 1:2), AC Sparta Praha J - TTC Praha E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Jan 2:2, Šálek Pavel 0:4, Melíšek Ondřej 0:1, Šusta Petr 3:1, Melíšek Martin 3:0, body hostů: Brýna Karel 3:1, Haba Martin 1:3, Smíšek Jaroslav 2:2, Bárta Vít 2:2), Slovan KST Bohnice I - TJ Zelená Liška C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chaloupek Petr 3:1, Pražák Bohumil 0:4, Vanka Radek 0:3, Kadavý Ondřej 4:0, body hostů: Krieger Karel 2:2, Hajný Josef 3:1, Holštein Jaroslav 2:2, Pavlíček Ladislav 0:2, Mikšátko Roman 1:0), TJ Střížkov F - TJ Sokol Běchovice II D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kušta Petr 0:3, Runštuk Tomáš 0:1, Hejný Matěj 0:3, Hejný Jakub 3:0, WO 0:1, body hostů: Procházka Ivan st. 2:0, Brůček František 2:1, Rezek Jan st. 2:1, Rezek Jan ml. 1:1, WO 1:0),
22. kolo:
TJ Slovan Svoboda - TJ Střížkov F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kreis Pavel 2:2, Mička Zdeněk 3:1, Čížek Václav 2:1, Jiroušek Karel 2:2, body hostů: Karpíšek Ondřej 4:0, Hejný Jakub 2:2, Novák Luboš 0:4, Závodný Dominik 0:3), TJ Sokol Běchovice II D - Slovan KST Bohnice I 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ivan st. 2:2, Sejpka Ladislav 3:1, Rezek Jan st. 2:2, Brůček František 2:2, body hostů: Kadavý Ondřej 4:0, Pilný Pavel 3:1, Pražák Bohumil 0:4, Vaca Ondřej 0:4), TJ Zelená Liška C - AC Sparta Praha J 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 0:1, Krieger Karel 3:1, Holštein Jaroslav 3:0, Hajný Josef 1:3, Mikšátko Roman 2:1, body hostů: Šusta Petr 3:1, Jedlička Jan 0:2, Melíšek Ondřej 0:4, Šálek Pavel 1:2, Melíšek Martin 2:0), TTC Praha E - SF SKK EL Niňo Praha N 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Aleš 3:1, Bárta Vít 3:1, Fuček Miloslav 0:3, Brýna Karel 3:1, body hostů: Lanžhotský Vojtěch 4:0, Strouhal Vojtěch 1:3, Vícha Matěj 1:3, Šrytr Petr 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Kyje B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pestr Luděk 4:0, Mládek Bohuslav 1:2, Dušek Jiří 1:2, Doan Manh Hung 4:0, body hostů: Hořínek Pavel 1:3, Trnka Miloš 2:2, Jeřábek Michal 1:2, Trubl Vladimír 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokál Jan 2:0, Krieger Jan 1:1, Sochor David 3:0, Koutník Roman 2:0, body hostů: Zábranský Josef 1:2, Zvolánek Václav 0:2, Margaritov Dimitr 0:2, Bilanská Dominika 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy