Výsledky do novin
3. liga mužů skupina D
1. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí - TJ Jiskra Litomyšl 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janák Martin 3:1, Svojanovský Radim 0:4, Kantorek Jiří 2:2, Hodas David 3:1, body hostů: Táborský Jiří 3:1, Šesták Radek 1:3, Křepelka Tomáš 3:1, Flodr Tomáš 1:3), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - TJ Mikulčice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromek Filip 2:1, Brhel Richard 1:2, Svoboda Petr 2:1, Broiakovskyi Vsevolod 3:0, Brhel Štěpán 1:0, body hostů: Hubačka Miroslav 0:4, Hrdlička Petr 1:2, Lamač Petr 1:2, Kolařík Jan 2:1), TJ Žďár nad Sázavou - HB Ostrov Havlíčkův Brod 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírek Jan 0:2, Veselský Roman 0:2, Veselský Tomáš 0:2, Pluhař Jan 0:2, body hostů: Jadrný Šimon 2:0, Jonáš Martin 2:0, Bárta Daniel 2:0, Kanta František 2:0), TJ Chropyně - TJ Sokol Lanžhot 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Filip 2:1, Mergenthal Otmar 2:1, Plšek Josef 2:1, Konečný Lukáš 3:0, body hostů: Gajdoschík Adrián 1:2, Koníček Michal 1:2, Vašíček Jan 1:2, Darmovzal Zdeněk 0:3), TJ Sokol Jemnice - TJ Holásky 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palát Jiří ml. 1:3, Svoboda Aleš 2:2, Kříž Jaromír 1:3, Čermák Marek 3:1, body hostů: Hort Pavel 2:2, Ságl Ondřej 4:0, Palbuchta Jiří 1:3, Bartoš Milan 2:2), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Sokol Brno I 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Libor 2:1, Kozubík Pavel 2:1, Toufar Jan 2:1, Vaculík Miloslav 3:0, body hostů: Galatík Pavel 1:2, Poledňa Martin 1:2, Charitonov Vitalij 1:2, Dočekal Petr 0:3),
2. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí - TTC Moravská Slavia Brno C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čopián Štefan 2:2, Janák Martin 0:1, Kantorek Jiří 1:2, Hodas David 2:2, Svojanovský Radim 0:3, body hostů: Juroška Ivan 2:2, Kozubík Pavel 3:1, Svoboda Libor 4:0, Šefr Filip 1:2), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Sokol Brno I 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepelka Tomáš 0:3, Šesták Radek 0:2, Flodr Tomáš 0:3, Táborský Jiří 2:1, body hostů: Juřík Lumír 3:0, Mocek Jan 2:1, Charitonov Vitalij 2:1, Galatík Pavel 2:0), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - TJ Sokol Jemnice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhel Štěpán 2:0, Podrazil David 1:1, Broiakovskyi Vsevolod 3:0, Hromek Filip 3:0, body hostů: Čermák Marek 1:2, Svoboda Aleš 0:3, Palát Jiří ml. 0:2, Svoboda Zdeněk 0:2), TJ Mikulčice - TJ Holásky 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlička Petr 1:1, Lamač Petr 2:0, Kolařík Jan 3:0, Ryšavý Michal 3:0, body hostů: Hort Pavel 1:2, Bartoš Milan 0:3, Palbuchta Jiří 0:2, Javůrek Tomáš 0:2), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Chropyně 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírek Jan 0:2, Hudec Stanislav 0:2, Vaněk Josef 0:3, Pluhař Jan 1:2, body hostů: Konečný Lukáš 3:0, Král Filip 3:0, Plšek Josef 2:0, Mergenthal Otmar 1:1), HB Ostrov Havlíčkův Brod - TJ Sokol Lanžhot 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jadrný Šimon 3:1, Bárta Daniel 2:1, Jonáš Martin 3:0, Karel Filip 1:3, body hostů: Vašíček Jan 3:1, Koníček Michal 1:3, Baláž Branislav 1:2, Darmovzal Zdeněk 0:3),
3. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Brno I 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čopián Štefan 0:2, Kantorek Jiří 0:2, Svojanovský Radim 0:2, Hodas David 0:2, body hostů: Juřík Lumír 2:0, Mocek Jan 2:0, Charitonov Vitalij 2:0, Galatík Pavel 2:0), TJ Jiskra Litomyšl - TTC Moravská Slavia Brno C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepelka Tomáš 1:3, Flodr Tomáš 1:2, Šesták Radek 0:3, Táborský Jiří 3:1, body hostů: Juroška Ivan 3:1, Kozubík Pavel 3:1, Svoboda Libor 3:0, Šefr Filip 0:3), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - TJ Holásky 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hromek Filip 2:1, Mikeska Jaroslav 2:0, Brhel Štěpán 1:1, Broiakovskyi Vsevolod 3:0, Svoboda Petr 0:1, body hostů: Hort Pavel 2:1, Bartoš Milan 1:2, Palbuchta Jiří 0:3, Javůrek Martin 0:2), TJ Mikulčice - TJ Sokol Jemnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdlička Petr 0:2, Lamač Petr 2:0, Kolařík Jan 3:0, Ryšavý Michal 3:0, body hostů: Čermák Marek 1:2, Svoboda Aleš 0:3, Palát Jiří ml. 0:2, Kříž Jaromír 1:1), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Lanžhot 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírek Jan 1:2, Vaněk Josef 0:3, Hájek Miroslav 0:3, Pluhař Jan 3:0, body hostů: Vašíček Jan 3:0, Koníček Marek 2:1, Baláž Branislav 1:2, Darmovzal Zdeněk 2:1), HB Ostrov Havlíčkův Brod - TJ Chropyně 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jadrný Šimon 3:0, Novák Aleš 1:1, Karel Filip 1:2, Bárta Daniel 3:0, body hostů: Konečný Lukáš 1:2, Král Filip 2:1, Plšek Josef 0:3, Grmela Aleš 0:2),
4. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Chropyně 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Libor 2:0, Kozubík Pavel 2:0, Toufar Jan 2:1, Vaculík Miloslav 3:0, body hostů: Konečný Lukáš 1:2, Král Filip 0:3, Bednář Matěj 0:2, Mergenthal Otmar 0:2), TJ Sokol Brno I - TJ Sokol Lanžhot 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galatík Pavel 1:1, Charitonov Vitalij 2:0, Mocek Jan 3:0, Juřík Lumír 2:1, body hostů: Vašíček Jan 1:2, Koníček Michal 0:3, Baláž Branislav 0:2, Bruckner Tomáš 1:1), TJ Sokol Jemnice - TJ Žďár nad Sázavou 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palát Jiří ml. 2:2, Svoboda Aleš 2:2, Kříž Jaromír 0:3, Čermák Marek 2:2, body hostů: Pluhař Jan 3:1, Jírek Jan 3:1, Palát Petr 3:1, Veselský Roman 0:3), TJ Holásky - HB Ostrov Havlíčkův Brod 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vičík Oldřich 0:4, Palbuchta Jiří 1:2, Ságl Ondřej 1:2, Hort Pavel 4:0, body hostů: Bárta Daniel 3:1, Karel Filip 0:3, Jadrný Šimon 2:1, Jonáš Martin 2:1, Kanta František 1:0), TTC Ústí nad Orlicí - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantorek Jiří 3:1, Čopián Štefan 3:1, Svojanovský Radim 1:2, Hodas David 2:2, body hostů: Hromek Filip 3:1, Podrazil David 1:3, Mikeska Jaroslav 2:2, Svoboda Petr 0:3), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Mikulčice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křepelka Tomáš 2:1, Flodr Tomáš 0:3, Táborský Jiří 1:2, Šesták Radek 1:2, body hostů: Ryšavý Michal 3:0, Kolařík Jan 2:1, Lamač Petr 1:2, Hrdlička Petr 2:1),
5. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Sokol Lanžhot 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Libor 2:1, Toufar Jan 1:1, Kozubík Pavel 1:2, Vaculík Miloslav 4:0, Juroška Ivan 0:1, body hostů: Vašíček Jan 1:3, Bruckner Tomáš 2:1, Baláž Branislav 1:2, Darmovzal Zdeněk 1:2), TJ Sokol Brno I - TJ Chropyně 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dočekal Petr 1:2, Adámek Aleš 0:2, Charitonov Vitalij 0:3, Mocek Jan 1:2, body hostů: Konečný Lukáš 3:0, Král Filip 3:0, Mergenthal Otmar 2:1, Plšek Josef 1:1), TJ Sokol Jemnice - HB Ostrov Havlíčkův Brod 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palát Jiří ml. 0:2, Svoboda Aleš 1:1, Svoboda Zdeněk 1:2, Čermák Marek 0:3, body hostů: Jadrný Šimon 3:0, Karel Filip 1:2, Bárta Daniel 2:0, Kanta František 2:0), TJ Holásky - TJ Žďár nad Sázavou 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palbuchta Jiří 3:1, Vičík Oldřich 0:4, Ságl Ondřej 2:1, Hort Pavel 2:2, body hostů: Pluhař Jan 3:1, Jírek Jan 2:2, Palát Petr 1:3, Veselský Roman 2:1), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Mikulčice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantorek Jiří 1:2, Čopián Štefan 2:1, Svojanovský Radim 0:3, Hodas David 1:3, body hostů: Ryšavý Michal 4:0, Kolařík Jan 2:1, Lamač Petr 3:0, Hrdlička Petr 0:3), TJ Jiskra Litomyšl - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepelka Tomáš 2:2, Flodr Tomáš 0:4, Táborský Jiří 3:1, Šesták Radek 3:1, body hostů: Mikeska Jaroslav 2:2, Hromek Filip 2:2, Svoboda Petr 2:2, Podrazil David 2:2),
6. kolo:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - TTC Moravská Slavia Brno C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhel Štěpán 2:0, Hromek Filip 2:0, Mikeska Jaroslav 3:0, Morávek Radim 2:0, body hostů: Svoboda Libor 0:3, Juroška Ivan 0:2, Toufar Jan 0:2, Šefr Filip 0:2), TJ Mikulčice - TJ Sokol Brno I 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lamač Petr 2:2, Hrdlička Petr 0:2, Kolařík Jan 1:2, Ryšavý Michal 3:1, Kurka Milan 0:2, body hostů: Juřík Lumír 3:1, Mocek Jan 2:2, Charitonov Vitalij 2:2, Galatík Pavel 2:1), TJ Žďár nad Sázavou - TTC Ústí nad Orlicí 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírek Jan 2:0, Veselský Roman 1:1, Veselský Tomáš 3:0, Pluhař Jan 2:0, body hostů: Hodas David 0:3, Kantorek Jiří 1:1, Čopián Štefan 0:2, Janák Martin 0:2), HB Ostrov Havlíčkův Brod - TJ Jiskra Litomyšl 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jadrný Šimon 2:0, Kanta František 2:0, Karel Filip 2:1, Jonáš Martin 2:0, body hostů: Šesták Radek 0:3, Táborský Jiří 0:2, Křepelka Tomáš 1:1, Flodr Tomáš 0:2), TJ Chropyně - TJ Sokol Jemnice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Lukáš 3:0, Mergenthal Otmar 1:2, Plšek Josef 1:2, Král Filip 3:1, body hostů: Čermák Marek 2:2, Svoboda Aleš 2:1, Palát Jiří ml. 0:3, Kříž Jaromír 0:1, Svoboda Zdeněk 1:1), TJ Sokol Lanžhot - TJ Holásky 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koníček Michal 1:3, Vašíček Jan 1:2, Darmovzal Zdeněk 1:2, Bruckner Tomáš 2:2, body hostů: Ságl Ondřej 4:0, Hort Pavel 3:1, Javůrek Martin 0:3, Babák Petr 2:1),
7. kolo:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - TJ Sokol Brno I 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morávek Radim 2:0, Mikeska Jaroslav 2:0, Brhel Štěpán 2:0, Hromek Filip 2:0, body hostů: Mocek Jan 0:2, Adámek Aleš 0:2, Charitonov Vitalij 0:2, Dočekal Petr 0:2), TJ Mikulčice - TTC Moravská Slavia Brno C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurka Milan 1:1, Lamač Petr 2:2, Kolařík Jan 2:2, Ryšavý Michal 3:1, Hrdlička Petr 1:1, body hostů: Svoboda Libor 3:1, Juroška Ivan 1:3, Toufar Jan 2:2, Šefr Filip 1:3), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Jiskra Litomyšl 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírek Jan 1:2, Veselský Roman 2:1, Veselský Tomáš 2:1, Pluhař Jan 3:0, body hostů: Šesták Radek 3:0, Táborský Jiří 0:3, Křepelka Tomáš 1:2, Flodr Tomáš 0:3), HB Ostrov Havlíčkův Brod - TTC Ústí nad Orlicí 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Aleš 2:2, Jadrný Šimon 3:1, Karel Filip 0:3, Jonáš Martin 3:1, body hostů: Janák Martin 1:3, Čopián Štefan 3:1, Kantorek Jiří 3:1, Hodas David 0:3), TJ Holásky - TJ Chropyně 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hort Pavel 2:0, Babák Petr 2:0, Palbuchta Jiří 2:0, Ságl Ondřej 2:0, body hostů: Konečný Lukáš 0:2, Král Filip 0:2, Mergenthal Otmar 0:2, Grmela Aleš 0:2), TJ Sokol Lanžhot - TJ Sokol Jemnice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koníček Michal 1:2, Darmovzal Zdeněk 1:2, Bruckner Tomáš 3:0, Vašíček Jan 3:1, body hostů: Čermák Marek 2:2, Svoboda Aleš 0:3, Svoboda Zdeněk 0:1, Palát Jiří ml. 3:0, Kříž Jaromír 0:2),
8. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Sokol Jemnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juroška Ivan 1:1, Toufar Jan 2:0, Svoboda Libor 2:1, Vaculík Miloslav 3:0, body hostů: Čermák Marek 1:2, Svoboda Aleš 1:2, Palát Jiří ml. 0:2, Svoboda Zdeněk 0:2), TJ Sokol Brno I - TJ Holásky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mocek Jan 2:2, Adámek Aleš 3:1, Charitonov Vitalij 2:2, Galatík Pavel 2:2, body hostů: Ságl Ondřej 3:1, Hort Pavel 1:3, Babák Petr 3:1, Vičík Oldřich 0:4), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Chropyně 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantorek Jiří 3:1, Hodas David 3:1, Janák Martin 2:2, Čopián Štefan 1:3, body hostů: Konečný Lukáš 1:3, Král Filip 3:1, Plšek Josef 2:2, Mergenthal Otmar 1:3), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Sokol Lanžhot 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepelka Tomáš 1:3, Táborský Jiří 2:2, Flodr Tomáš 1:3, Šesták Radek 3:1, body hostů: Bruckner Tomáš 1:3, Gajdoschík Adrián 4:0, Vašíček Jan 1:1, Darmovzal Zdeněk 2:2, Koníček Michal 1:1), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - TJ Žďár nad Sázavou 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhel Štěpán 1:1, Hromek Filip 2:0, Svoboda Petr 3:0, Mikeska Jaroslav 3:0, body hostů: Jírek Jan 1:2, Pluhař Jan 0:3, Veselský Roman 0:2, Veselský Tomáš 0:2), TJ Mikulčice - HB Ostrov Havlíčkův Brod 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kurka Milan 0:2, Hrdlička Petr 0:2, Lamač Petr 2:1, Kolařík Jan 0:3, body hostů: Novák Aleš 2:1, Bárta Daniel 3:0, Jadrný Šimon 1:1, Kanta František 2:0),
9. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Holásky 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Libor 2:2, Juroška Ivan 0:4, Toufar Jan 1:2, Vaculík Miloslav 2:2, body hostů: Hort Pavel 3:1, Babák Petr 1:3, Ságl Ondřej 4:0, Palbuchta Jiří 2:1), TJ Sokol Brno I - TJ Sokol Jemnice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galatík Pavel 3:1, Dočekal Petr 0:1, Adámek Aleš 2:1, Mocek Jan 3:1, Charitonov Vitalij 1:1, body hostů: Čermák Marek 2:2, Svoboda Aleš 2:2, Palát Jiří ml. 1:2, Kříž Jaromír 0:3), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Lanžhot 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Jiří 0:3, Janák Martin 0:2, Hodas David 1:2, Čopián Štefan 1:2, body hostů: Vašíček Jan 3:0, Bruckner Tomáš 3:0, Koníček Michal 2:1, Darmovzal Zdeněk 1:1), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Chropyně 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křepelka Tomáš 4:0, Táborský Jiří 2:2, Flodr Tomáš 0:4, Šesták Radek 3:1, body hostů: Konečný Lukáš 2:2, Král Filip 2:2, Mergenthal Otmar 1:3, Plšek Josef 2:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - HB Ostrov Havlíčkův Brod 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podrazil David 0:2, Hromek Filip 0:2, Svoboda Petr 0:2, Brhel Štěpán 1:2, Mikeska Jaroslav 0:1, body hostů: Kanta František 3:0, Jadrný Šimon 3:0, Bárta Daniel 2:0, Hitzger Pavel 1:1), TJ Mikulčice - TJ Žďár nad Sázavou 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kurka Milan 0:3, Hrdlička Petr 0:3, Kolařík Jan 3:0, Lamač Petr 2:1, WO 5:0, body hostů: Veselský Roman 2:2, Jírek Jan 2:2, Pluhař Jan 3:1, WO 0:5),
10. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou - TTC Moravská Slavia Brno C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírek Jan 3:0, Veselský Tomáš 2:1, Veselský Roman 2:1, Pluhař Jan 2:1, body hostů: Vaculík Miloslav 1:2, Kozubík Pavel 0:1, Svoboda Libor 2:1, Beránek Pavel 0:3, Juroška Ivan 0:2), HB Ostrov Havlíčkův Brod - TJ Sokol Brno I 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bárta Daniel 2:0, Kanta František 2:0, Karel Filip 1:2, Jonáš Martin 1:1, WO 3:0, body hostů: Dočekal Petr 0:3, Charitonov Vitalij 1:2, Prachař Marek 2:1, WO 0:3), TJ Chropyně - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Král Filip 2:0, Mergenthal Otmar 0:2, Bednář Matěj 1:2, Konečný Lukáš 2:1, WO 4:0, body hostů: Morávek Radim 2:2, Brhel Štěpán 2:1, Mikeska Jaroslav 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Lanžhot - TJ Mikulčice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdoschík Adrián 3:1, Koníček Michal 1:3, Darmovzal Zdeněk 0:3, Bruckner Tomáš 2:2, body hostů: Ryšavý Michal 4:0, Lamač Petr 2:2, Kolařík Jan 3:1, Pospíšil Jiří 0:3), TJ Sokol Jemnice - TTC Ústí nad Orlicí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palát Jiří ml. 3:1, Svoboda Aleš 1:3, Kříž Jaromír 1:3, Čermák Marek 3:1, body hostů: Čopián Štefan 1:3, Hodas David 2:2, Kantorek Jiří 4:0, Svojanovský Radim 1:3), TJ Holásky - TJ Jiskra Litomyšl 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hort Pavel 3:1, Palbuchta Jiří 2:1, Babák Petr 2:1, Ságl Ondřej 3:1, body hostů: Šesták Radek 3:1, Křepelka Tomáš 1:3, Táborský Jiří 0:3, Flodr Tomáš 0:3),
11. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Brno I 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírek Jan 3:0, Veselský Tomáš 1:1, Veselský Roman 1:2, Pluhař Jan 3:0, body hostů: Charitonov Vitalij 2:1, Dočekal Petr 0:3, Galatík Pavel 1:2, Prachař Marek 0:2), HB Ostrov Havlíčkův Brod - TTC Moravská Slavia Brno C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bárta Daniel 2:0, Kanta František 2:0, Novák Aleš 2:1, Jadrný Šimon 2:0, body hostů: Vaculík Miloslav 0:3, Beránek Pavel 0:2, Svoboda Libor 1:1, Juroška Ivan 0:2), TJ Chropyně - TJ Mikulčice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Filip 3:1, Plšek Josef 0:4, Bednář Matěj 3:1, Konečný Lukáš 1:3, body hostů: Ryšavý Michal 3:1, Lamač Petr 2:2, Kolařík Jan 3:1, Pospíšil Jiří 1:3), TJ Sokol Lanžhot - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašíček Jan 0:4, Darmovzal Zdeněk 1:2, Koníček Michal 0:3, Gajdoschík Adrián 4:0, Bruckner Tomáš 0:1, body hostů: Morávek Radim 2:2, Brhel Štěpán 3:1, Mikeska Jaroslav 3:1, Brhel Richard 2:1), TJ Sokol Jemnice - TJ Jiskra Litomyšl 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palát Jiří ml. 2:2, Svoboda Aleš 4:0, Svoboda Zdeněk 0:2, Čermák Marek 2:2, Kříž Jaromír 1:1, body hostů: Šesták Radek 2:2, Křepelka Tomáš 3:1, Táborský Jiří 2:2, Flodr Tomáš 0:4), TJ Holásky - TTC Ústí nad Orlicí 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hort Pavel 2:0, Babák Petr 1:1, Palbuchta Jiří 2:1, Ságl Ondřej 3:0, body hostů: Čopián Štefan 2:1, Hodas David 0:3, Kantorek Jiří 0:2, Svojanovský Radim 0:2),
12. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl - TTC Ústí nad Orlicí 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křepelka Tomáš 2:0, Šesták Radek 0:2, Táborský Jiří 3:0, Mynář Vojtěch 3:0, body hostů: Hodas David 1:2, Čopián Štefan 1:2, Kantorek Jiří 0:2, Svojanovský Radim 0:2), TJ Mikulčice - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kurka Milan 2:1, Hrdlička Petr 0:2, Kolařík Jan 1:1, Lamač Petr 2:1, Pinda Dušan 0:1, WO 4:0, body hostů: Hromek Filip 4:0, Brhel Richard 2:2, Brhel Tomáš 0:3, WO 0:4), HB Ostrov Havlíčkův Brod - TJ Žďár nad Sázavou 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bárta Daniel 3:0, Jonáš Martin 2:0, Karel Filip 0:3, Jadrný Šimon 2:0, WO 1:0, body hostů: Jírek Jan 1:2, Pluhař Jan 1:1, Veselský Roman 1:2, Veselský Tomáš 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Lanžhot - TJ Chropyně 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajdoschík Adrián 2:2, Vašíček Jan 4:0, Darmovzal Zdeněk 0:3, Bruckner Tomáš 2:2, body hostů: Konečný Lukáš 2:2, Král Filip 3:1, Mergenthal Otmar 1:3, Plšek Josef 1:2), TJ Holásky - TJ Sokol Jemnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hort Pavel 2:1, Babák Petr 2:1, Palbuchta Jiří 2:1, Ságl Ondřej 3:0, body hostů: Čermák Marek 1:2, Svoboda Aleš 1:2, Palát Jiří ml. 1:2, Kříž Jaromír 0:3), TJ Sokol Brno I - TTC Moravská Slavia Brno C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Aleš 1:2, Charitonov Vitalij 3:0, Galatík Pavel 3:0, Mocek Jan 2:2, body hostů: Beránek Pavel 0:4, Juroška Ivan 1:2, Svoboda Libor 1:2, Toufar Jan 2:1),
13. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno C - TTC Ústí nad Orlicí 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juroška Ivan 2:1, Šefr Filip 1:2, Toufar Jan 3:0, Svoboda Libor 4:0, body hostů: Svojanovský Radim 0:4, Hodas David 1:2, Kantorek Jiří 0:3, Čopián Štefan 2:1), TJ Sokol Brno I - TJ Jiskra Litomyšl 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mocek Jan 2:1, Laicman Petr 2:1, Charitonov Vitalij 2:1, Galatík Pavel 3:0, body hostů: Šesták Radek 2:1, Táborský Jiří 1:2, Křepelka Tomáš 0:1, Flodr Tomáš 0:3, Dostál Jiří 0:2), TJ Sokol Jemnice - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palát Jiří ml. 1:2, Svoboda Aleš 0:2, Kříž Jaromír 1:2, Čermák Marek 1:2, Svoboda Zdeněk 0:1, body hostů: Brhel Štěpán 3:0, Hromek Filip 3:0, Podrazil David 0:3, Mikeska Jaroslav 3:0), TJ Holásky - TJ Mikulčice 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hort Pavel 2:2, Palbuchta Jiří 1:2, Javůrek Martin 0:3, Babák Petr 1:3, body hostů: Ryšavý Michal 3:1, Kolařík Jan 4:0, Lamač Petr 3:0, Kurka Milan 0:3), TJ Chropyně - TJ Žďár nad Sázavou 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Lukáš 3:0, Plšek Josef 2:0, Bednář Matěj 1:2, Král Filip 3:0, body hostů: Jírek Jan 0:3, Pluhař Jan 1:2, Veselský Roman 1:2, Veselský Tomáš 0:2), TJ Sokol Lanžhot - HB Ostrov Havlíčkův Brod 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Darmovzal Zdeněk 0:3, Vašíček Jan 0:2, Bruckner Tomáš 2:1, Gajdoschík Adrián 0:3, body hostů: Karel Filip 2:1, Bárta Daniel 3:0, Jadrný Šimon 2:1, Kanta František 2:0),
14. kolo:
TJ Sokol Brno I - TTC Ústí nad Orlicí 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rakovický Milan 1:2, Charitonov Vitalij 3:0, Mocek Jan 1:2, Galatík Pavel 4:0, body hostů: Čopián Štefan 1:3, Hodas David 1:2, Kantorek Jiří 2:1, Svojanovský Radim 0:3), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Jiskra Litomyšl 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štofka Filip 2:0, Svoboda Libor 2:0, Toufar Jan 2:0, Vaculík Miloslav 2:0, body hostů: Táborský Jiří 0:2, Šesták Radek 0:2, Křepelka Tomáš 0:2, Flodr Tomáš 0:1, Dostál Jiří 0:1), TJ Holásky - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ságl Ondřej 1:1, Babák Petr 2:0, Palbuchta Jiří 3:0, Hort Pavel 3:0, body hostů: Brhel Štěpán 0:3, Hromek Filip 0:3, Podrazil David 0:2, Mikeska Jaroslav 1:1), TJ Sokol Jemnice - TJ Mikulčice 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palát Jiří ml. 1:2, Svoboda Zdeněk 0:3, Kříž Jaromír 1:2, Čermák Marek 1:3, body hostů: Ryšavý Michal 4:0, Kolařík Jan 2:1, Lamač Petr 3:0, Kurka Milan 1:2), TJ Sokol Lanžhot - TJ Žďár nad Sázavou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koníček Michal 1:3, Darmovzal Zdeněk 2:2, Bruckner Tomáš 1:3, Gajdoschík Adrián 4:0, body hostů: Pluhař Jan 3:1, Jírek Jan 3:1, Veselský Roman 0:4, Veselský Tomáš 2:2), TJ Chropyně - HB Ostrov Havlíčkův Brod 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Filip 1:2, Plšek Josef 0:2, Grmela Aleš 1:2, Konečný Lukáš 1:2, body hostů: Karel Filip 1:2, Jadrný Šimon 2:1, Bárta Daniel 3:0, Kanta František 2:0),
15. kolo:
TJ Chropyně - TTC Moravská Slavia Brno C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Filip 1:2, Plšek Josef 2:1, Bednář Matěj 2:1, Konečný Lukáš 3:1, body hostů: Vaculík Miloslav 1:3, Svoboda Libor 3:0, Juroška Ivan 1:2, Toufar Jan 0:3), TJ Sokol Lanžhot - TJ Sokol Brno I 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajdoschík Adrián 2:2, Darmovzal Zdeněk 2:2, Koníček Michal 2:2, Vašíček Jan 2:2, body hostů: Mocek Jan 3:1, Galatík Pavel 3:1, Dočekal Petr 1:3, Rakovický Milan 1:3), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Jemnice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pluhař Jan 2:0, Veselský Tomáš 1:1, Veselský Roman 3:0, Jírek Jan 2:0, body hostů: Čermák Marek 1:2, Kříž Jaromír 0:2, Svoboda Zdeněk 0:2, Máca Jan 0:2), HB Ostrov Havlíčkův Brod - TJ Holásky 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bárta Daniel 1:0, Karel Filip 1:1, Kanta František 3:0, Jonáš Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Bartoš Milan 0:3, Palbuchta Jiří 1:1, Ságl Ondřej 0:2, WO 0:3), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - TTC Ústí nad Orlicí 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Petr 2:1, Hromek Filip 3:0, Brhel Štěpán 0:3, Mikeska Jaroslav 4:0, body hostů: Hodas David 1:3, Čopián Štefan 1:2, Kantorek Jiří 2:1, Procházka Jiří 0:3), TJ Mikulčice - TJ Jiskra Litomyšl 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurka Milan 1:3, Pospíšil Jiří 1:3, Lamač Petr 2:2, Ryšavý Michal 4:0, body hostů: Šesták Radek 3:1, Táborský Jiří 3:1, Křepelka Tomáš 1:3, Flodr Tomáš 1:3),
16. kolo:
TJ Sokol Lanžhot - TTC Moravská Slavia Brno C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koníček Michal 2:1, Darmovzal Zdeněk 1:2, Bruckner Tomáš 3:0, Gajdoschík Adrián 2:1, body hostů: Vaculík Miloslav 2:1, Svoboda Libor 1:2, Juroška Ivan 1:2, Beránek Pavel 0:3), TJ Chropyně - TJ Sokol Brno I 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plšek Josef 0:1, Král Filip 2:0, Konečný Lukáš 2:1, Grmela Aleš 2:0, WO 3:0, body hostů: Charitonov Vitalij 1:2, Dočekal Petr 0:3, Mocek Jan 1:1, WO 0:3), HB Ostrov Havlíčkův Brod - TJ Sokol Jemnice 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jonáš Martin 1:0, Jadrný Šimon 2:0, Novák Aleš 2:1, Karel Filip 2:0, WO 3:0, body hostů: Čermák Marek 1:2, Kříž Jaromír 0:3, Svoboda Zdeněk 0:2, WO 0:3), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Holásky 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírek Jan 2:2, Veselský Tomáš 1:3, Veselský Roman 3:1, Pluhař Jan 2:2, body hostů: Ságl Ondřej 4:0, Palbuchta Jiří 1:3, Babák Petr 1:3, Bartoš Milan 2:2), TJ Mikulčice - TTC Ústí nad Orlicí 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurka Milan 0:3, Pospíšil Jiří 1:2, Lamač Petr 3:0, Ryšavý Michal 4:0, body hostů: Hodas David 2:2, Kantorek Jiří 1:2, Čopián Štefan 1:2, Procházka Jiří 1:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - TJ Jiskra Litomyšl 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hromek Filip 1:2, Svoboda Petr 3:1, Mikeska Jaroslav 3:0, Morávek Radim 3:1, Brhel Štěpán 0:1, body hostů: Šesták Radek 1:3, Táborský Jiří 3:1, Křepelka Tomáš 1:3, Flodr Tomáš 0:3),
17. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno C - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Střítežský Roman 0:2, Toufar Jan 0:3, Vaculík Miloslav 1:2, Juroška Ivan 2:1, Štofka Filip 1:0, WO 5:0, body hostů: Brhel Štěpán 2:2, Mikeska Jaroslav 3:1, Buriánek Patrik 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Brno I - TJ Mikulčice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dočekal Petr 0:3, Adámek Aleš 0:3, Charitonov Vitalij 1:2, Galatík Pavel 3:1, body hostů: Ryšavý Michal 4:0, Lamač Petr 2:1, Hrdlička Petr 1:2, Pospíšil Jiří 2:1), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Žďár nad Sázavou 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Aleš 0:2, Kantorek Jiří 0:2, Hodas David 0:3, Čopián Štefan 1:1, body hostů: Jírek Jan 3:0, Pluhař Jan 2:0, Veselský Roman 2:0, Veselský Tomáš 1:1), TJ Jiskra Litomyšl - HB Ostrov Havlíčkův Brod 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křepelka Tomáš 0:3, Flodr Tomáš 0:2, Táborský Jiří 1:2, Šesták Radek 2:1, body hostů: Karel Filip 3:0, Jadrný Šimon 1:2, Jonáš Martin 2:1, Kanta František 2:0), TJ Sokol Jemnice - TJ Chropyně 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Aleš 1:0, Kříž Jaromír 2:0, Palát Jiří ml. 3:0, Čermák Marek 3:0, Svoboda Zdeněk 1:1, body hostů: Plšek Josef 0:3, Grmela Aleš 0:3, Konečný Lukáš 0:3, Král Filip 1:1), TJ Holásky - TJ Sokol Lanžhot 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hort Pavel 1:2, Babák Petr 1:2, Palbuchta Jiří 3:0, Ságl Ondřej 3:1, body hostů: Bruckner Tomáš 2:2, Gajdoschík Adrián 2:1, Vašíček Jan 1:2, Koníček Michal 0:3),
18. kolo:
TJ Sokol Brno I - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dočekal Petr 1:0, Adámek Aleš 2:0, Galatík Pavel 2:0, Mocek Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Brhel Richard 0:2, Brhel Tomáš 0:2, Ilčík Ondřej 0:2, WO 0:3), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Mikulčice 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Střítežský Roman 0:3, Toufar Jan 1:2, Juroška Ivan 2:1, Vaculík Miloslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Ryšavý Michal 4:0, Hrdlička Petr 2:2, Kurka Milan 1:3, WO 0:5), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Žďár nad Sázavou 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křepelka Tomáš 2:1, Flodr Tomáš 0:3, Šesták Radek 3:0, Táborský Jiří 3:1, body hostů: Jírek Jan 2:2, Pluhař Jan 2:1, Veselský Roman 0:3, Veselský Tomáš 1:2), TTC Ústí nad Orlicí - HB Ostrov Havlíčkův Brod 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Jiří 0:2, Hodas David 1:1, Čopián Štefan 0:3, Kantorek Jiří 1:2, body hostů: Karel Filip 2:1, Jadrný Šimon 3:0, Jonáš Martin 1:1, Kanta František 2:0), TJ Chropyně - TJ Holásky 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Filip 0:2, Grmela Aleš 0:2, Plšek Josef 0:3, Konečný Lukáš 0:2, body hostů: Palbuchta Jiří 3:0, Hort Pavel 2:0, Babák Petr 2:0, Ságl Ondřej 2:0), TJ Sokol Jemnice - TJ Sokol Lanžhot 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Zdeněk 0:3, Kříž Jaromír 0:3, Palát Jiří ml. 1:2, Čermák Marek 2:2, body hostů: Gajdoschík Adrián 4:0, Bruckner Tomáš 2:1, Vašíček Jan 2:1, Koníček Michal 2:1),
19. kolo:
TJ Sokol Jemnice - TTC Moravská Slavia Brno C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Zdeněk 2:2, Palát Jiří ml. 2:2, Kříž Jaromír 2:2, Čermák Marek 1:3, body hostů: Toufar Jan 0:4, Juroška Ivan 4:0, Šefr Filip 1:3, Svoboda Libor 4:0), TJ Holásky - TJ Sokol Brno I 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hort Pavel 1:1, Ságl Ondřej 2:0, Palbuchta Jiří 3:0, Babák Petr 2:1, body hostů: Galatík Pavel 1:2, Mocek Jan 0:3, Charitonov Vitalij 1:1, Prachař Marek 0:2), TJ Chropyně - TTC Ústí nad Orlicí 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Filip 3:0, Plšek Josef 1:1, Bednář Matěj 3:0, Konečný Lukáš 2:1, body hostů: Hodas David 1:2, Kantorek Jiří 1:2, Čopián Štefan 0:3, Hortlík Tomáš 0:2), TJ Sokol Lanžhot - TJ Jiskra Litomyšl 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Jan 3:1, Darmovzal Zdeněk 2:2, Koníček Michal 1:2, Gajdoschík Adrián 3:1, body hostů: Šesták Radek 4:0, Táborský Jiří 2:2, Křepelka Tomáš 0:4, Flodr Tomáš 0:3), TJ Žďár nad Sázavou - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírek Jan 1:1, Veselský Roman 2:0, Veselský Tomáš 2:1, Pluhař Jan 3:0, body hostů: Brhel Štěpán 1:2, Hromek Filip 1:2, Svoboda Petr 0:2, Podrazil David 0:2), HB Ostrov Havlíčkův Brod - TJ Mikulčice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kanta František 3:0, Jonáš Martin 0:2, Bárta Daniel 3:0, Jadrný Šimon 2:1, body hostů: Kolařík Jan 1:2, Lamač Petr 2:1, Hrdlička Petr 0:3, Kurka Milan 0:2),
20. kolo:
TJ Holásky - TTC Moravská Slavia Brno C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palbuchta Jiří 2:1, Babák Petr 1:1, Hort Pavel 3:0, Ságl Ondřej 2:1, body hostů: Vaculík Miloslav 2:1, Toufar Jan 1:2, Svoboda Libor 0:3, Šefr Filip 0:2), TJ Sokol Jemnice - TJ Sokol Brno I 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Zdeněk 2:2, Chvátal Pavel 1:2, Kříž Jaromír 3:0, Čermák Marek 3:1, body hostů: Musil Ondřej 2:2, Dočekal Petr 0:4, Adámek Aleš 0:3, Prachař Marek 3:0), TJ Sokol Lanžhot - TTC Ústí nad Orlicí 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Jan 1:2, Darmovzal Zdeněk 2:1, Gajdoschík Adrián 3:0, Koníček Michal 3:1, body hostů: Hodas David 2:2, Kantorek Jiří 0:3, Čopián Štefan 2:1, Hortlík Tomáš 0:3), TJ Chropyně - TJ Jiskra Litomyšl 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mergenthal Otmar 1:3, Král Filip 3:1, Plšek Josef 0:4, Konečný Lukáš 2:2, body hostů: Šesták Radek 3:1, Táborský Jiří 3:1, Křepelka Tomáš 3:1, Flodr Tomáš 1:3), HB Ostrov Havlíčkův Brod - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kanta František 2:0, Hejkal Filip 2:0, Jadrný Šimon 2:0, Bárta Daniel 2:0, body hostů: Svoboda Petr 0:2, Brhel Štěpán 0:1, Mikeska Jaroslav 0:2, Hromek Filip 0:2, Podrazil David 0:1), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Mikulčice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírek Jan 3:0, Veselský Roman 2:0, Veselský Tomáš 2:1, Pluhař Jan 2:1, body hostů: Kurka Milan 0:3, Hrdlička Petr 0:3, Kolařík Jan 1:2, Lamač Petr 1:1),
21. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Žďár nad Sázavou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Libor 4:0, Beránek Pavel 1:3, Barč Andrej 0:4, Vaculík Miloslav 3:1, body hostů: Pluhař Jan 3:1, Jírek Jan 2:2, Veselský Roman 2:2, Veselský Tomáš 1:3), TJ Sokol Brno I - HB Ostrov Havlíčkův Brod 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Galatík Pavel 0:3, Prachař Marek 1:1, Mocek Jan 1:2, Charitonov Vitalij 1:2, body hostů: Bárta Daniel 3:0, Topič Erik 0:3, Jadrný Šimon 3:0, Kanta František 2:0), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - TJ Chropyně 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podrazil David 2:1, Hromek Filip 3:0, Brhel Štěpán 1:2, Svoboda Petr 3:1, body hostů: Král Filip 2:2, Konečný Lukáš 2:1, Plšek Josef 0:3, Mergenthal Otmar 0:3), TJ Mikulčice - TJ Sokol Lanžhot 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lamač Petr 0:2, Nešpor Rostislav st. 0:2, Hrdlička Petr 1:2, Pinda Dušan 1:2, WO 7:0, body hostů: Bruckner Tomáš 4:0, Vašíček Jan 4:0, Kalivoda Petr 0:2, WO 0:7), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Jemnice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kantorek Jiří 2:1, Čopián Štefan 3:0, Hodas David 2:1, Slavíček Martin 1:3, body hostů: Kříž Jaromír 1:3, Čermák Marek 2:1, Palát Jiří ml. 1:2, Svoboda Zdeněk 1:2), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Holásky 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Jiří 0:3, Flodr Tomáš 1:2, Táborský Jiří 1:2, Šesták Radek 1:2, body hostů: Hort Pavel 3:0, Bartoš Milan 0:1, Babák Petr 2:1, Ságl Ondřej 3:0, Palbuchta Jiří 1:1),
22. kolo:
TJ Sokol Brno I - TJ Žďár nad Sázavou 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prachař Marek 0:3, Charitonov Vitalij 0:2, Mocek Jan 1:2, Galatík Pavel 2:1, body hostů: Pluhař Jan 3:0, Jírek Jan 2:1, Veselský Roman 2:1, Veselský Tomáš 1:1), TTC Moravská Slavia Brno C - HB Ostrov Havlíčkův Brod 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barč Andrej 0:3, Toufar Jan 1:2, Juroška Ivan 2:1, Beránek Pavel 1:2, body hostů: Jadrný Šimon 2:1, Topič Erik 0:3, Bárta Daniel 3:0, Kanta František 3:0), TJ Mikulčice - TJ Chropyně 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pinda Dušan 0:2, Pospíšil Jiří 1:1, Lamač Petr 1:2, Kolařík Jan 1:2, Kurka Milan 0:1, body hostů: Král Filip 3:0, Konečný Lukáš 2:1, Mergenthal Otmar 1:2, Plšek Josef 2:0), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - TJ Sokol Lanžhot 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Podrazil David 2:1, Hromek Filip 1:1, Svoboda Petr 2:1, Brhel Štěpán 1:2, WO 4:0, body hostů: Bruckner Tomáš 3:1, Kalivoda Petr 0:4, Koníček Michal 2:1, WO 0:4), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Sokol Jemnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Jiří 3:0, Flodr Tomáš 2:1, Táborský Jiří 2:1, Šesták Radek 2:1, body hostů: Kříž Jaromír 0:3, Čermák Marek 2:1, Palát Jiří ml. 1:2, Svoboda Zdeněk 0:3), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Holásky 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kantorek Jiří 2:1, Čopián Štefan 2:0, Hodas David 3:0, Slavíček Martin 1:2, body hostů: Bartoš Milan 0:3, Vičík Oldřich 0:3, Palbuchta Jiří 1:2, Babák Petr 2:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
HB Ostrov Havlíčkův Brod - TJ Mikulčice 9:0wo,
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Mikulčice - HB Ostrov Havlíčkův Brod 0:9wo,
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
HB Ostrov Havlíčkův Brod - TJ Mikulčice -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy