Výsledky do novin
2. liga žen skupina B
1. kolo:
SKST Liberec - TJ Sokol Turnov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nykodýmová Natálie 1:2, Pařízková Monika 3:0, Kacálková Kristýna 2:1, body hostů: Janoušková Jitka 1:2, Bajtalonová Jitka 2:1, Matoušková Stanislava 0:3), TJ AVIA Čakovice - Slovan KST Bohnice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Helena 3:0, Dvořáková Anna 1:2, Chocová Alena 2:1, body hostů: Bartoňová Tereza 0:3, Schoberová Martina 1:2, Bartoňová Jitka 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem - TTC Litoměřice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Munková Irena 3:0, Nováková Martina 1:2, Smíšková Martina 3:0, body hostů: Prášilová Petra 0:3, Eisnerová Heda 1:2, Drobná Lucie 1:2), TJ Montas Hradec Králové - TTC Brandýs nad Labem 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolegarová Šárka 1:2, Brandejsová Monika 1:2, Aubusová Gabriela 2:1, body hostů: Zatřepálková Lenka 2:1, Tomsová Kateřina 0:3, Hudečková Hana 3:0),
2. kolo:
KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Montas Hradec Králové 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Leitnerová Eva st. 1:2, Dosedělová Michaela 3:0, Koutská Marie 3:0, body hostů: Aubusová Gabriela 1:2, Kolegarová Šárka 1:2, Brandejsová Monika 0:3), SKST Liberec - TJ Lokomotiva Trutnov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Absolonová Marie 2:1, Pařízková Monika 3:0, Nykodýmová Natálie 2:1, body hostů: Holá Natálie 0:3, Albrechtová Renata 2:1, Hronešová Jana 0:3), TJ AVIA Čakovice - SKP Sever Ústí nad Labem 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Helena 1:2, Dvořáková Anna 0:3, Skříčková Ivana 1:2, body hostů: Smíšková Martina 3:0, Munková Irena 1:2, Nováková Martina 3:0), Slovan KST Bohnice B - TTC Litoměřice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schoberová Martina 1:2, Kadavá Tereza 1:2, Bartoňová Tereza 1:2, body hostů: Prášilová Petra 3:0, Eisnerová Heda 3:0, Vešicová Renata 0:3),
3. kolo:
KST Jirkov TECHNOLINE - TTC Brandýs nad Labem 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Leitnerová Eva st. 2:1, Dosedělová Michaela 2:1, Koutská Marie 2:1, body hostů: Zatřepálková Lenka 0:2, Fabiánová Pavla 0:3, Hudečková Hana 3:0, Tomsová Kateřina 0:1), TJ Sokol Turnov - TJ Lokomotiva Trutnov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janoušková Jitka 2:1, Longinová Ilona 2:1, Matoušková Stanislava 1:2, body hostů: Holá Natálie 0:3, Albrechtová Renata 3:0, Hronešová Jana 1:2), TJ AVIA Čakovice - TTC Litoměřice 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svobodová Helena 3:0, Dvořáková Anna 1:2, Skříčková Ivana 2:1, body hostů: Prášilová Petra 2:1, Eisnerová Heda 1:2, Vešicová Renata 0:3), Slovan KST Bohnice B - SKP Sever Ústí nad Labem 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schoberová Martina 0:2, Bartoňová Tereza 0:2, Bartoňová Jitka 0:2, Kadavá Tereza 0:1, WO 2:0, body hostů: Munková Irena 2:0, Smíšková Martina 2:0, Nováková Martina 3:0, WO 0:2),
4. kolo:
TJ Montas Hradec Králové - SKP Sever Ústí nad Labem 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolegarová Šárka 0:3, Aubusová Gabriela 1:2, Brandejsová Monika 0:3, body hostů: Munková Irena 3:0, Smíšková Martina 3:0, Nováková Martina 2:1), TTC Brandýs nad Labem - TTC Litoměřice 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zatřepálková Lenka 0:2, Fabiánová Pavla 0:3, Hudečková Hana 1:2, Tomsová Kateřina 0:1, body hostů: Prášilová Petra 2:1, Eisnerová Heda 3:0, Drobná Lucie 3:0), TJ Lokomotiva Trutnov - TJ AVIA Čakovice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holá Natálie 1:2, Hindráková Martina 1:2, Albrechtová Renata 2:1, body hostů: Skříčková Ivana 3:0, Svobodová Helena 2:1, Chocová Alena 0:3), KST Jirkov TECHNOLINE - SKST Liberec 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Leitnerová Eva st. 1:2, Dosedělová Michaela 3:0, Koutská Marie 2:1, body hostů: Nykodýmová Natálie 0:3, Absolonová Marie 1:2, Pařízková Monika 2:1),
5. kolo:
TJ Montas Hradec Králové - TTC Litoměřice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolegarová Šárka 0:2, Aubusová Gabriela 0:3, Brandejsová Monika 0:3, WO 0:1, body hostů: Prášilová Petra 3:0, Eisnerová Heda 2:0, Drobná Lucie 3:0, WO 1:0), TTC Brandýs nad Labem - SKP Sever Ústí nad Labem 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tomsová Kateřina 0:3, Zatřepálková Lenka 2:0, Fabiánová Pavla 0:3, WO 1:0, body hostů: Smíšková Martina 2:1, Munková Irena 2:1, Nováková Martina 2:0, WO 0:1), TJ Lokomotiva Trutnov - Slovan KST Bohnice B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holá Natálie 0:3, Hindráková Martina 0:3, Albrechtová Renata 3:0, body hostů: Kadavá Tereza 2:1, Schoberová Martina 2:1, Bartoňová Tereza 2:1), KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Sokol Turnov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Leitnerová Eva st. 0:1, Dosedělová Michaela 3:0, Koutská Marie 3:0, Pichová Martina 0:2, body hostů: Bajtalonová Jitka 1:2, Janoušková Jitka 1:2, Matoušková Stanislava 1:2),
6. kolo:
SKST Liberec - TJ Montas Hradec Králové 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Butrym Sandra 3:0, Pařízková Monika 1:2, Nykodýmová Natálie 1:2, body hostů: Aubusová Gabriela 2:1, Smejkalová Blanka 2:1, Brandejsová Monika 0:3), TJ Sokol Turnov - TTC Brandýs nad Labem 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janoušková Jitka 1:2, Longinová Ilona 3:0, Matoušková Stanislava 0:1, Bajtalonová Jitka 2:0, body hostů: Zatřepálková Lenka 1:2, Tomsová Kateřina 0:3, Hudečková Hana 2:1), TJ AVIA Čakovice - KST Jirkov TECHNOLINE 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Helena 2:1, Chocová Alena 2:1, Skříčková Ivana 2:1, body hostů: Pichová Martina 0:3, Brožová Alena 1:2, Dosedělová Michaela 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem - TJ Lokomotiva Trutnov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smíšková Martina 3:0, Hauznerová Michaela 3:0, Munková Irena 3:0, body hostů: Kalášková Lenka 0:3, Albrechtová Renata 0:3, Hindráková Martina 0:3),
7. kolo:
SKST Liberec - TTC Brandýs nad Labem 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Butrym Sandra 3:0, Pařízková Monika 3:0, Nykodýmová Natálie 2:1, body hostů: Jaroňová Karolína 0:3, Tomsová Kateřina 0:3, Zatřepálková Lenka 1:2), TJ Sokol Turnov - TJ Montas Hradec Králové 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janoušková Jitka 1:2, Longinová Ilona 2:1, Matoušková Stanislava 1:0, Bajtalonová Jitka 1:1, body hostů: Aubusová Gabriela 3:0, Brandejsová Monika 0:3, Smejkalová Blanka 1:2), Slovan KST Bohnice B - KST Jirkov TECHNOLINE 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schoberová Martina 2:1, Bartoňová Jitka 2:1, Bartoňová Tereza 2:1, body hostů: Brožová Alena 1:2, Pichová Martina 0:3, Dosedělová Michaela 2:1), TTC Litoměřice - TJ Lokomotiva Trutnov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Eisnerová Heda 3:0, Prášilová Petra 2:1, Drobná Lucie 3:0, body hostů: Kalášková Lenka 0:3, Albrechtová Renata 1:2, Hindráková Martina 0:3),
8. kolo:
TJ Montas Hradec Králové - TJ Lokomotiva Trutnov 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Aubusová Gabriela 3:0, Samková Jaroslava 0:3, Kolegarová Šárka 0:3, body hostů: Holá Natálie 2:1, Albrechtová Renata 2:1, Hindráková Martina 2:1), KST Jirkov TECHNOLINE - SKP Sever Ústí nad Labem 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítová Drahomíra 0:3, Dosedělová Michaela 2:1, Koutská Marie 2:1, body hostů: Munková Irena 1:2, Smíšková Martina 2:1, Nováková Martina 2:1), SKST Liberec - TJ AVIA Čakovice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Butrym Sandra 1:2, Pařízková Monika 0:3, Nykodýmová Natálie 0:3, body hostů: Skříčková Ivana 2:0, Svobodová Helena 3:0, Chocová Alena 2:1, Dvořáková Anna 1:0), TJ Sokol Turnov - Slovan KST Bohnice B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janoušková Jitka 1:2, Longinová Ilona 3:0, Matoušková Stanislava 1:2, body hostů: Bartoňová Tereza 0:3, Schoberová Martina 2:1, Bartoňová Jitka 2:1),
9. kolo:
TTC Brandýs nad Labem - TJ Lokomotiva Trutnov 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tomsová Kateřina 1:2, Zatřepálková Lenka 3:0, Fabiánová Pavla 2:1, body hostů: Holá Natálie 2:1, Kalášková Lenka 0:3, Albrechtová Renata 1:2), KST Jirkov TECHNOLINE - TTC Litoměřice 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koutská Marie 1:2, Dosedělová Michaela 1:2, Vítová Drahomíra 0:3, body hostů: Eisnerová Heda 2:1, Prášilová Petra 2:1, Drobná Lucie 3:0), SKST Liberec - Slovan KST Bohnice B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Butrym Sandra 2:1, Pařízková Monika 2:1, Nykodýmová Natálie 1:2, body hostů: Bartoňová Tereza 0:3, Schoberová Martina 2:1, Bartoňová Jitka 2:1), TJ Sokol Turnov - TJ AVIA Čakovice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janoušková Jitka 0:3, Longinová Ilona 3:0, Matoušková Stanislava 2:1, body hostů: Skříčková Ivana 1:0, Svobodová Helena 2:1, Chocová Alena 1:2, Dvořáková Anna 0:2),
10. kolo:
TJ AVIA Čakovice - TJ Montas Hradec Králové 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Helena 2:1, Skříčková Ivana 0:1, Chocová Alena 3:0, Dvořáková Anna 2:0, body hostů: Brandejsová Monika 0:3, Smejkalová Blanka 2:1, Samková Jaroslava 0:3), Slovan KST Bohnice B - TTC Brandýs nad Labem 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schoberová Martina 1:2, Bartoňová Jitka 1:2, Bartoňová Tereza 1:2, body hostů: Zatřepálková Lenka 1:2, Hudečková Věra 2:1, Hudečková Hana 3:0), SKP Sever Ústí nad Labem - SKST Liberec 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Munková Irena 2:1, Vysocká Karolína 1:2, Smíšková Martina 3:0, body hostů: Nykodýmová Natálie 0:3, Butrym Sandra 2:1, Pařízková Monika 1:2), TTC Litoměřice - TJ Sokol Turnov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Eisnerová Heda 2:0, Drobná Lucie 2:0, Prášilová Petra 2:0, WO 3:0, body hostů: Matoušková Stanislava 0:3, Janoušková Jitka 0:3, WO 0:3), TJ Lokomotiva Trutnov - KST Jirkov TECHNOLINE 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Albrechtová Renata 2:0, Hronešová Jana 1:1, Holá Natálie 0:2, WO 3:0, body hostů: Koutská Marie 1:2, Dosedělová Michaela 2:1, WO 0:3),
11. kolo:
TJ AVIA Čakovice - TTC Brandýs nad Labem 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svobodová Helena 2:1, Skříčková Ivana 1:0, Chocová Alena 2:1, Dvořáková Anna 2:0, body hostů: Hudečková Hana 1:0, Hudečková Věra 0:3, Zatřepálková Lenka 1:2, Fabiánová Pavla 0:2), Slovan KST Bohnice B - TJ Montas Hradec Králové 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schoberová Martina 2:1, Bartoňová Jitka 3:0, Bartoňová Tereza 0:3, body hostů: Brandejsová Monika 1:2, Smejkalová Blanka 2:1, Langrová Dana 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem - TJ Sokol Turnov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Munková Irena 2:0, Smíšková Martina 1:1, Vysocká Karolína 2:0, WO 3:0, body hostů: Matoušková Stanislava 1:2, Janoušková Jitka 0:3, WO 0:3), TTC Litoměřice - SKST Liberec 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Eisnerová Heda 1:2, Prášilová Petra 2:1, Drobná Lucie 3:0, body hostů: Nykodýmová Natálie 1:2, Butrym Sandra 2:1, Pařízková Monika 0:3),
12. kolo:
TJ Sokol Turnov - SKST Liberec 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušková Stanislava 1:2, Longinová Ilona 3:0, Bajtalonová Jitka 1:2, body hostů: Butrym Sandra 2:1, Nykodýmová Natálie 1:2, Pařízková Monika 1:2), Slovan KST Bohnice B - TJ AVIA Čakovice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schoberová Martina 1:2, Bartoňová Jitka 2:1, Bartoňová Tereza 0:3, body hostů: Dvořáková Anna 1:2, Svobodová Helena 3:0, Chocová Alena 2:1), TTC Litoměřice - SKP Sever Ústí nad Labem 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Eisnerová Heda 3:0, Drobná Lucie 2:0, Prášilová Petra 2:1, WO 1:0, body hostů: Hauznerová Michaela 1:2, Smíšková Martina 0:3, Munková Irena 0:2, WO 0:1), TTC Brandýs nad Labem - TJ Montas Hradec Králové 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hudečková Věra 1:1, Hudečková Hana 3:0, Zatřepálková Lenka 3:0, Tomsová Kateřina 0:1, body hostů: Brandejsová Monika 0:3, Aubusová Gabriela 1:2, Smejkalová Blanka 1:2),
13. kolo:
TJ Montas Hradec Králové - KST Jirkov TECHNOLINE 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolegarová Šárka 0:3, Aubusová Gabriela 1:2, Smejkalová Blanka 1:2, body hostů: Tereza Ajdini 2:1, Koutská Marie 2:1, Dosedělová Michaela 3:0), TJ Lokomotiva Trutnov - SKST Liberec 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Albrechtová Renata 2:1, Holá Natálie 0:3, Hronešová Jana 1:2, body hostů: Nykodýmová Natálie 2:1, Absolonová Marie 1:2, Pařízková Monika 3:0), SKP Sever Ústí nad Labem - TJ AVIA Čakovice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Munková Irena 2:1, Nováková Martina 2:1, Smíšková Martina 1:2, body hostů: Dvořáková Anna 0:3, Svobodová Helena 3:0, Chocová Alena 1:2), TTC Litoměřice - Slovan KST Bohnice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prášilová Petra 2:1, Eisnerová Heda 3:0, Petržílková Eliška 1:2, body hostů: Schoberová Martina 1:2, Veletová Ilona 0:1, Bartoňová Jitka 2:1, Bartoňová Tereza 0:2),
14. kolo:
TTC Brandýs nad Labem - KST Jirkov TECHNOLINE 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hudečková Věra 2:1, Hudečková Hana 2:0, Zatřepálková Lenka 1:2, Tomsová Kateřina 0:1, body hostů: Tereza Ajdini 1:2, Koutská Marie 2:1, Dosedělová Michaela 1:2), TJ Lokomotiva Trutnov - TJ Sokol Turnov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Albrechtová Renata 3:0, Hronešová Jana 0:3, Holá Natálie 1:2, body hostů: Janoušková Jitka 1:2, Longinová Ilona 2:1, Matoušková Stanislava 2:1), TTC Litoměřice - TJ AVIA Čakovice 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prášilová Petra 1:2, Eisnerová Heda 3:0, Petržílková Eliška 0:3, body hostů: Dvořáková Anna 2:1, Svobodová Helena 1:2, Chocová Alena 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem - Slovan KST Bohnice B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Munková Irena 3:0, Nováková Martina 1:0, Smíšková Martina 3:0, WO 0:2, body hostů: Schoberová Martina 0:2, Bartoňová Tereza 0:3, Veletová Ilona 0:2, WO 2:0),
15. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem - TJ Montas Hradec Králové 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smíšková Martina 0:2, Vysocká Karolína 1:2, Munková Irena 3:0, Nováková Martina 1:0, body hostů: Aubusová Gabriela 2:1, Smejkalová Blanka 1:2, Brandejsová Monika 1:2), TTC Litoměřice - TTC Brandýs nad Labem 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prášilová Petra 2:1, Eisnerová Heda 2:1, Petržílková Eliška 1:2, body hostů: Zatřepálková Lenka 1:2, Tomsová Kateřina 0:3, Hudečková Hana 3:0), TJ AVIA Čakovice - TJ Lokomotiva Trutnov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Helena 2:1, Dvořáková Anna 3:0, Chocová Alena 1:2, body hostů: Albrechtová Renata 1:2, Hindráková Martina 1:2, Hronešová Jana 1:2), SKST Liberec - KST Jirkov TECHNOLINE 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Butrym Sandra 1:2, Nykodýmová Natálie 1:2, Pařízková Monika 2:1, body hostů: Tereza Ajdini 1:2, Koutská Marie 1:2, Dosedělová Michaela 3:0),
16. kolo:
TTC Litoměřice - TJ Montas Hradec Králové 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prášilová Petra 2:0, Eisnerová Heda 3:0, Petržílková Eliška 0:3, Vešicová Renata 0:1, body hostů: Aubusová Gabriela 1:2, Smejkalová Blanka 2:1, Brandejsová Monika 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem - TTC Brandýs nad Labem 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Munková Irena 0:1, Vysocká Karolína 1:2, Smíšková Martina 2:1, Nováková Martina 1:1, body hostů: Zatřepálková Lenka 2:1, Tomsová Kateřina 0:3, Hudečková Hana 3:0), Slovan KST Bohnice B - TJ Lokomotiva Trutnov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schoberová Martina 3:0, Bartoňová Jitka 2:0, Bartoňová Tereza 2:1, WO 1:0, body hostů: Hindráková Martina 1:2, Hronešová Jana 0:3, Albrechtová Renata 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Turnov - KST Jirkov TECHNOLINE 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janoušková Jitka 0:3, Longinová Ilona 3:0, Matoušková Stanislava 0:3, body hostů: Tereza Ajdini 2:1, Koutská Marie 2:1, Dosedělová Michaela 2:1),
17. kolo:
TJ Montas Hradec Králové - SKST Liberec 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smejkalová Blanka 3:0, Langrová Dana 0:3, Aubusová Gabriela 2:1, body hostů: Butrym Sandra 2:1, Nykodýmová Natálie 1:2, Pařízková Monika 1:2), TTC Brandýs nad Labem - TJ Sokol Turnov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hudečková Věra 2:1, Hudečková Hana 3:0, Zatřepálková Lenka 2:1, body hostů: Šípková Nela 1:2, Janoušková Jitka 0:3, Matoušková Stanislava 1:2), KST Jirkov TECHNOLINE - TJ AVIA Čakovice 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Lokomotiva Trutnov - SKP Sever Ústí nad Labem 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Albrechtová Renata 1:1, Hindráková Martina 0:2, Holá Natálie 1:2, WO 1:1, body hostů: Munková Irena 1:2, Vysocká Karolína 2:0, Nováková Martina 2:0, WO 1:1),
18. kolo:
TTC Brandýs nad Labem - SKST Liberec 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tomsová Kateřina 0:3, Zatřepálková Lenka 0:3, Hudečková Věra 1:2, body hostů: Butrym Sandra 3:0, Nykodýmová Natálie 2:1, Pařízková Monika 3:0), TJ Montas Hradec Králové - TJ Sokol Turnov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smejkalová Blanka 2:1, Langrová Dana 0:3, Aubusová Gabriela 3:0, body hostů: Šípková Nela 1:2, Matoušková Stanislava 1:2, Janoušková Jitka 2:1), KST Jirkov TECHNOLINE - Slovan KST Bohnice B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koutská Marie 2:1, Dosedělová Michaela 2:1, Tereza Ajdini 1:2, body hostů: Bartoňová Tereza 0:3, Bartoňová Jitka 1:2, Schoberová Martina 3:0), TJ Lokomotiva Trutnov - TTC Litoměřice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Landsmannová Alena 0:3, Hronešová Jana 1:2, Holá Natálie 1:2, body hostů: Eisnerová Heda 3:0, Prášilová Petra 3:0, Petržílková Eliška 1:2),
19. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov - TJ Montas Hradec Králové 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Albrechtová Renata 1:1, Hindráková Martina 1:2, Holá Natálie 0:3, Kalášková Lenka 0:1, body hostů: Aubusová Gabriela 2:1, Smejkalová Blanka 3:0, Langrová Dana 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem - KST Jirkov TECHNOLINE 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Munková Irena 3:0, Nováková Martina 2:0, Smíšková Martina 3:0, WO 0:1, body hostů: Tereza Ajdini 0:3, Brožová Alena 0:3, Dosedělová Michaela 0:2, WO 1:0), TJ AVIA Čakovice - SKST Liberec 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Helena 2:1, Dvořáková Anna 1:2, Chocová Alena 1:2, body hostů: Butrym Sandra 2:1, Nykodýmová Natálie 1:2, Pařízková Monika 2:1), Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Turnov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoňová Jitka 2:0, Schoberová Martina 3:0, Bartoňová Tereza 1:2, WO 0:1, body hostů: Janoušková Jitka 1:2, Šípková Nela 0:2, Matoušková Stanislava 1:2, WO 1:0),
20. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov - TTC Brandýs nad Labem 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Albrechtová Renata 2:1, Hindráková Martina 2:1, Holá Natálie 2:1, body hostů: Hudečková Věra 0:3, Tomsová Kateřina 0:3, Zatřepálková Lenka 3:0), TTC Litoměřice - KST Jirkov TECHNOLINE 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prášilová Petra 1:2, Eisnerová Heda 3:0, Petržílková Eliška 1:2, body hostů: Brožová Alena 0:3, Tereza Ajdini 2:1, Dosedělová Michaela 2:1), Slovan KST Bohnice B - SKST Liberec 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoňová Jitka 3:0, Schoberová Martina 0:3, Bartoňová Tereza 0:3, body hostů: Butrym Sandra 2:1, Nykodýmová Natálie 2:1, Pařízková Monika 2:1), TJ AVIA Čakovice - TJ Sokol Turnov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Helena 2:0, Dvořáková Anna 3:0, Chocová Alena 3:0, WO 0:1, body hostů: Janoušková Jitka 0:3, Matoušková Stanislava 0:2, Šípková Nela 0:3, WO 1:0),
21. kolo:
TJ Montas Hradec Králové - TJ AVIA Čakovice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smejkalová Blanka 3:0, Aubusová Gabriela 2:1, Langrová Dana 0:3, body hostů: Dvořáková Anna 1:2, Svobodová Helena 2:1, Chocová Alena 1:2), TTC Brandýs nad Labem - Slovan KST Bohnice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doležalová Pavlína 0:3, Hudečková Hana 3:0, Zatřepálková Lenka 3:0, body hostů: Bartoňová Tereza 1:2, Schoberová Martina 1:2, Bartoňová Jitka 1:2), SKST Liberec - SKP Sever Ústí nad Labem 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Butrym Sandra 1:2, Nykodýmová Natálie 2:1, Pařízková Monika 1:2, body hostů: Munková Irena 0:3, Smíšková Martina 3:0, Vysocká Karolína 2:1), TJ Sokol Turnov - TTC Litoměřice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šípková Nela 0:3, Janoušková Jitka 1:2, Matoušková Stanislava 2:1, body hostů: Petržílková Eliška 1:2, Prášilová Petra 1:1, Eisnerová Heda 3:0, Vešicová Renata 1:0), KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Lokomotiva Trutnov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koutská Marie 2:1, Dosedělová Michaela 3:0, Tereza Ajdini 2:1, body hostů: Hindráková Martina 2:1, Albrechtová Renata 0:1, Holá Natálie 0:3, Hronešová Jana 0:2),
22. kolo:
TTC Brandýs nad Labem - TJ AVIA Čakovice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doležalová Pavlína 1:1, Hudečková Hana 2:0, Zatřepálková Lenka 2:1, Tomsová Kateřina 0:1, WO 1:0, body hostů: Dvořáková Anna 2:1, Svobodová Helena 0:2, Chocová Alena 1:2, WO 0:1), TJ Montas Hradec Králové - Slovan KST Bohnice B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smejkalová Blanka 3:0, Aubusová Gabriela 2:1, Langrová Dana 0:3, body hostů: Bartoňová Tereza 1:2, Schoberová Martina 1:2, Bartoňová Jitka 2:1), TJ Sokol Turnov - SKP Sever Ústí nad Labem 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šípková Nela 0:3, Janoušková Jitka 0:3, Matoušková Stanislava 1:1, WO 0:1, body hostů: Munková Irena 2:0, Smíšková Martina 3:0, Vysocká Karolína 2:1, WO 1:0), SKST Liberec - TTC Litoměřice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Butrym Sandra 2:1, Nykodýmová Natálie 2:1, Pařízková Monika 1:2, body hostů: Petržílková Eliška 0:3, Prášilová Petra 1:1, Eisnerová Heda 3:0, Vešicová Renata 0:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKP Sever Ústí nad Labem - TTC Litoměřice 5:0wo,
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Litoměřice - SKP Sever Ústí nad Labem 0:5wo,
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKP Sever Ústí nad Labem - TTC Litoměřice -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy