Výsledky do novin
Český pohár 1. stupeň
1. kolo:
KST Blansko B - T.J. Sokol Svatobořice A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zukal Adam 3:0, Polívka Martin ml. 3:0, Kaluža Tomáš 1:1, WO 0:1, body hostů: Chimiák Petr 0:2, Firtl Radim 1:2, Synková Dagmar 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Ostopovice - TJ Jevišovka-Drnholec 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Patočka Jiří 1:2, Trávníček Tomáš 0:2, Coufal Petr 0:3, Michalek Antonín 0:1, body hostů: Konečný Jaroslav 3:0, Himal Tomáš 2:1, Damborský Bohumil 1:0, Zajíc René 2:0),
2. kolo:
T.J. Sokol Svatobořice A - TJ Jevišovka-Drnholec 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Synková Dagmar 2:1, Krist Jan 0:3, Firtl Radim 0:3, body hostů: Zajíc René 3:0, Himal Tomáš 1:0, Damborský Bohumil 2:1, Konečný Jaroslav 1:1), KST Blansko B - TJ Sokol Ostopovice 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zukal Adam 3:0, Polívka Martin ml. 3:0, Kaluža Tomáš 2:0, WO 0:1, body hostů: Coufal Petr 0:2, Patočka Jiří 0:3, Trávníček Tomáš 0:3, WO 1:0),
3. kolo:
TJ Sokol Ostopovice - T.J. Sokol Svatobořice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Michalek Antonín 1:2, Coufal Petr 2:1, Trávníček Tomáš 1:2, body hostů: Synková Dagmar 2:1, Krist Jan 0:1, Firtl Radim 3:0, Chimiák Petr 0:2), TJ Jevišovka-Drnholec - KST Blansko B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Himal Tomáš 1:2, Damborský Bohumil 2:1, Konečný Jaroslav 1:2, body hostů: Zukal Adam 3:0, Kaluža Tomáš 1:2, Polívka Martin ml. 1:2),
4. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - TJ Sokol Kyjov Eurolamp 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vybíral Marek 3:0, Vybíral Lukáš 3:0, WO 0:3, body hostů: Kovář Dušan 0:2, Mikeska Jaroslav st. 0:2, Dočekal Pavel 0:2, WO 3:0), KST Vyškov - TJ Cemo Mokrá 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beránek Pavel 2:1, Srna Antonín 2:1, Drápal Petr 0:2, Černý Radek 1:0, body hostů: Rotrekl Michal 0:3, Rotrekl Lukáš 3:0, Levardi Robert 1:2),
5. kolo:
TJ Sokol Kyjov Eurolamp - TJ Cemo Mokrá 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovář Dušan 1:2, Dočekal Pavel 1:2, Mikeska Jaroslav st. 1:2, body hostů: Levardi Robert 1:2, Rotrekl Lukáš 3:0, Vojtěch Tomáš 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - KST Vyškov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Marek 3:0, Vybíral Lukáš 3:0, WO 0:3, body hostů: Srna Antonín 0:2, Beránek Pavel 0:2, Černý Radek 0:2, WO 3:0),
6. kolo:
KST Vyškov - TJ Sokol Kyjov Eurolamp 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beránek Pavel 1:2, Srna Antonín 1:2, Drápal Petr 0:1, Černý Radek 2:0, body hostů: Mikeska Jaroslav st. 0:3, Dočekal Pavel 2:1, Kovář Dušan 3:0), TJ Cemo Mokrá - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vojtěch Tomáš 0:2, Rotrekl Michal 0:2, Rotrekl Lukáš 0:2, WO 3:0, body hostů: Vybíral Marek 3:0, Vybíral Lukáš 3:0, WO 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Vracov - Orel Šitbořice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Masařík Lukáš 3:0, Kouřil Vít 3:0, Kouřil Přemysl 3:0, body hostů: Halas Pavel st. 0:3, Slavík Jiří 0:3, Slavík Ondřej 0:2, Slavík Jakub 0:1), SK Prace - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrkvica Lukáš 1:2, Kuklínek Miloš 0:2, Lattenberg Richard 1:2, Hofírek Filip 0:1, body hostů: Šalomoun Ivo 3:0, Ondrovčák Ladislav 3:0, Vybíral Matouš 1:2),
8. kolo:
Orel Šitbořice - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Slavík Jiří 0:3, Slavík Ondřej 0:3, Slavík Jakub 0:3, body hostů: Šalomoun Ivo 3:0, Ondrovčák Ladislav 3:0, Vybíral Matouš 3:0), TJ Sokol Vracov - SK Prace 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vašíček Pavel 2:1, Kouřil Přemysl 2:1, WO 0:3, body hostů: Kuklínek Miloš 0:2, Lattenberg Richard 1:1, Mrkvica Lukáš 1:1, WO 3:0),
9. kolo:
SK Prace - Orel Šitbořice 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrkvica Lukáš 3:0, Kuklínek Miloš 2:1, Lattenberg Richard 0:1, Hofírek Filip 2:0, body hostů: Slavík Jakub 0:3, Slavík Ondřej 0:3, Slavík Jiří 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Sokol Vracov 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Andorko Pavel 1:1, Vybíral Matouš 0:2, Ondrovčák Miroslav 2:0, WO 3:0, body hostů: Kouřil Přemysl 1:2, Vašíček Pavel 2:1, WO 0:3),
10. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna - STK Zbraslavec 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláček Zdeněk 1:2, Volek Pavel ml. 2:1, Kratochvíl Jaroslav 1:2, body hostů: Krása Petr ml. 3:0, Těžký Pavel 2:1, Odehnal Vladimír 0:2, Cetkovský Martin 0:1),
11. kolo:
MK Řeznovice B - TJ Sokol Klobouky u Brna 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák David 1:0, Lustig Adam 1:2, Peterka Ondřej 3:0, Seďa Jakub 2:0, body hostů: Hrabec Lukáš 0:3, Sedláček Zdeněk 1:2, Kratochvíl Jaroslav 1:2),
12. kolo:
STK Zbraslavec - MK Řeznovice B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cetkovský Martin 0:2, Krása Petr ml. 2:1, Těžký Pavel 1:2, Odehnal Vladimír 0:1, body hostů: Seďa Jakub 1:0, Novák David 2:1, Lehocký Vojtěch 1:2, Peterka Ondřej 2:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Blansko B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Polívka Martin ml. 1:2, Zukal Adam 1:2, Petr Michal 0:3, body hostů: Vybíral Marek 3:0, Marek Jaroslav 3:0, Vybíral Lukáš 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - MK Řeznovice B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Matouš 2:1, Ondrovčák Ladislav 3:0, Andorko Pavel 3:0, body hostů: Dohnal František 0:3, Lustig Adam 0:3, Lehocký Vojtěch 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A - KST Blansko B 10:0wo, MK Řeznovice B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 0:10wo,
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
KST Blansko B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - MK Řeznovice B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS