Výsledky do novin
Okresní přebor 1.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Radostice - Orel Ivančice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Tomáš 4:0, Kratochvíl Michal 1:3, Kouřil Pavel 1:3, Musil Jan 3:1, body hostů: Klíma Miloš 2:2, Minstr Jan 2:2, Chytka Tomáš 1:3, Minster Roman 2:2), TJ Jiskra Hrušovany u Brna A - TJ Sokol Tvarožná A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kukla Jan 2:1, Krupica Zdeněk 1:2, Kolegar Tomáš st. 2:1, Škarda Oldřich 0:3, WO 5:0, body hostů: Neužil Antonín 2:2, Mazel Milan 1:3, Kousal Pavel 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Ostopovice A - TJ Sokol Nové Bránice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slezák Petr 0:1, Trávníček Tomáš 2:2, Růžička Jiří 1:2, Coufal Petr 1:3, Herman Jaroslav 0:3, WO 0:1, body hostů: Zittner Jiří 3:1, Dvořák Květoslav 4:0, Schoř Karel 2:2, Indra Zdeněk 2:1, WO 1:0), TJ Lažánky B - MK Řeznovice E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Steinhauser Petr 0:4, Urbánek Pavel 0:4, Nečas Robert 3:1, Steinhauser Filip 2:2, body hostů: Frühauf Michael 2:2, Halačka Milan 2:2, Lehocký Vojtěch 4:0, Dohnal František 3:1), MK Řeznovice D - Sokol Ořechov A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Milan 3:1, Široký Pavel 4:0, Pavliš Josef 4:0, Striegler Tomáš 4:0, body hostů: Vaněk Jaroslav 1:3, Friš Vojtěch 0:4, Novák Ondřej 0:4, Jouklová Pavlína 0:4), TJ Sokol Rebešovice C - TJ Cemo Mokrá C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašulka Pavel 2:1, Sekanina Jiří 3:1, Černý Libor 2:1, Matějka Josef 4:0, WO 2:0, body hostů: Harašta Ludislav 1:3, Eliáš Stanislav 2:1, Paták Bohuslav 0:4, Kvasnica Vítězslav 0:3, WO 0:2),
2. kolo:
Orel Ivančice B - TJ Sokol Rebešovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klíma Miloš 3:1, Minstr Jan 3:1, Chytka Tomáš 1:3, Minster Roman 3:1, body hostů: Vašulka Pavel 1:3, Sekanina Jiří 3:1, Černý Libor 1:3, Matějka Josef 1:3), MK Řeznovice D - TJ Cemo Mokrá C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Široký Pavel 3:1, Tichý Jaroslav 0:2, Stix Jiří 1:2, Uhliar Libor 3:1, Striegler Tomáš 2:0, WO 1:0, body hostů: Harašta Ludislav 3:1, Eliáš Stanislav 2:2, Paták Bohuslav 1:3, Kvasnica Vítězslav 0:3, WO 0:1), MK Řeznovice E - Sokol Ořechov A 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frühauf Michael 3:1, Fučík Martin 3:1, Lustig Adam 3:1, Dohnal František 4:0, body hostů: Němec Petr 0:4, Friš Vojtěch 1:3, Vaněk Jaroslav 1:3, Jouklová Pavlína 1:3), TJ Sokol Nové Bránice A - TJ Lažánky B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zittner Jiří 3:0, Schoř Karel 4:0, Indra Zdeněk 4:0, Procházka Petr 2:0, Eleder Jan 1:1, WO 1:0, body hostů: Steinhauser Petr 1:3, Nečas Robert 0:3, Steinhauser Filip 0:4, Steinhauser Jan 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Tvarožná A - TJ Sokol Ostopovice A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neužil Antonín 2:1, Kousal Pavel 3:0, Krček Štěpán 1:2, Kousal Michal 2:1, WO 4:0, body hostů: Trávníček Tomáš 2:2, Metelka Jan 0:4, Coufal Petr 2:2, WO 0:4), TJ Sokol Radostice - TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Tomáš 2:2, Kratochvíl David 1:3, Kouřil Pavel 3:1, Musil Jan 3:1, body hostů: Kolegar Tomáš st. 4:0, Krupica Zdeněk 1:3, Kukla Jan 2:2, Škarda Oldřich 0:4),
3. kolo:
TJ Jiskra Hrušovany u Brna A - Orel Ivančice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kukla Jan 2:2, Kolegar Tomáš st. 4:0, Škarda Oldřich 0:4, Krupica Zdeněk 3:1, body hostů: Klíma Miloš 3:1, Feith Erik 2:2, Minstr Jan 1:3, Minster Roman 1:3), TJ Sokol Ostopovice A - TJ Sokol Radostice 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Metelka Jan 1:3, Trávníček Tomáš 2:2, Patočka Jiří 2:2, Coufal Petr 1:3, body hostů: Kratochvíl Tomáš 4:0, Kouřil Pavel 1:3, Musil Jan 4:0, Kratochvíl Michal 1:3), TJ Lažánky B - TJ Sokol Tvarožná A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steinhauser Petr 2:2, Urbánek Pavel 2:1, Chylková Urbánková Jitka 0:3, Nečas Robert 0:4, WO 0:2, body hostů: Neužil Antonín 2:2, Kousal Pavel 4:0, Kousal Michal 3:0, Krček Štěpán 1:2, WO 2:0), Sokol Ořechov A - TJ Sokol Nové Bránice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Jaroslav 0:4, Němec Petr 0:2, Novák Ondřej 1:3, Jouklová Pavlína 0:4, Vaněk Jan 1:1, body hostů: Zittner Jiří 4:0, Dvořák Květoslav 3:1, Schoř Karel 3:1, Indra Zdeněk 4:0), TJ Cemo Mokrá C - MK Řeznovice E 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eliáš Stanislav 0:4, Vojtěch Miloslav 0:3, Kvasnica Vítězslav 1:3, Harašta Ludislav 1:3, WO 0:1, body hostů: Frühauf Michael 2:2, Lustig Adam 4:0, Lehocký Vojtěch 3:0, Dohnal František 4:0, WO 1:0), TJ Sokol Rebešovice C - MK Řeznovice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašulka Pavel 0:4, Sekanina Jiří 2:2, Matějka Josef 2:1, Černý Libor 1:3, WO 0:1, body hostů: Stix Jiří 3:1, Striegler Tomáš 3:1, Široký Pavel 3:1, Uhliar Libor 1:2, WO 1:0),
4. kolo:
Orel Ivančice B - MK Řeznovice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Miloš 4:0, Minstr Jan 4:0, Feith Marek 1:1, Minster Roman 2:2, Zeke Lukáš 0:2, body hostů: Široký Pavel 2:2, Striegler Tomáš 1:1, Stix Jiří 0:4, Uhliar Libor 2:2, Tichý Jaroslav 0:2), MK Řeznovice E - TJ Sokol Rebešovice C 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dohnal František 4:0, Halačka Milan 0:2, Lehocký Vojtěch 3:1, Lustig Adam 3:1, Frühauf Michael 2:0, body hostů: Matějka Josef 3:1, Vašulka Pavel 1:3, Černý Libor 0:4, Sekanina Jiří 0:4), TJ Sokol Nové Bránice A - TJ Cemo Mokrá C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zittner Jiří 2:2, Schoř Karel 3:1, Indra Zdeněk 3:0, Dvořák Květoslav 4:0, WO 1:0, body hostů: Harašta Ludislav 0:4, Eliáš Stanislav 2:2, Paták Bohuslav 1:3, Kvasnica Vítězslav 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Tvarožná A - Sokol Ořechov A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neužil Antonín 4:0, Kousal Pavel 4:0, Krček Štěpán 4:0, Kousal Michal 4:0, body hostů: Vaněk Jan 0:4, Němec Petr 0:4, Jouklová Pavlína 0:4, Vaněk Jaroslav 0:4), TJ Sokol Radostice - TJ Lažánky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Pavel 2:2, Kratochvíl Michal 4:0, Kratochvíl David 0:4, Musil Jan 2:2, body hostů: Steinhauser Petr 3:1, Urbánek Pavel 3:1, Steinhauser Filip 1:3, Chylková Urbánková Jitka 1:3), TJ Jiskra Hrušovany u Brna A - TJ Sokol Ostopovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kukla Jan 1:3, Kolegar Tomáš st. 4:0, Krupica Zdeněk 1:2, Škarda Oldřich 0:4, WO 1:0, body hostů: Coufal Petr 2:2, Patočka Jiří 3:1, Metelka Jan 2:2, Slezák Petr 2:1, WO 0:1),
5. kolo:
TJ Sokol Ostopovice A - Orel Ivančice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kailer Ondřej 0:4, Šuman David 0:4, Veselý Šimon 0:4, Chvátal Vladislav 0:4, body hostů: Klíma Miloš 4:0, Minstr Jan 4:0, Chytka Tomáš 4:0, Minster Roman 4:0), TJ Lažánky B - TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steinhauser Filip 1:3, Urbánek Pavel 3:1, Nečas Robert 2:2, Steinhauser Petr 2:2, body hostů: Kolegar Tomáš st. 4:0, Krupica Zdeněk 2:2, Škarda Oldřich 1:3, Kukla Jan 1:3), Sokol Ořechov A - TJ Sokol Radostice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Jaroslav 2:2, Friš Vojtěch 0:3, Vaněk Jan 4:0, Novák Ondřej 3:1, WO 0:1, body hostů: Kouřil Pavel 1:3, Kratochvíl Michal 2:2, Musil Jan 2:1, Kratochvíl David 1:3, WO 1:0), TJ Cemo Mokrá C - TJ Sokol Tvarožná A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtěch Miloslav 1:2, Kvasnica Vítězslav 1:1, Eliáš Stanislav 0:3, Harašta Ludislav 1:3, WO 2:2, body hostů: Neužil Antonín 3:1, Kousal Pavel 3:0, Krček Štěpán 2:1, Kousal Michal 1:1, WO 2:2), TJ Sokol Rebešovice C - TJ Sokol Nové Bránice A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekanina Jiří 0:4, Černý Libor 0:4, Matějka Josef 2:1, Vašulka Pavel 0:4, WO 0:1, body hostů: Zittner Jiří 3:1, Dvořák Květoslav 3:1, Indra Zdeněk 4:0, Schoř Karel 3:0, WO 1:0), MK Řeznovice D - MK Řeznovice E 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Široký Pavel 1:3, Stix Jiří 1:3, Tichý Jaroslav 0:4, Striegler Tomáš 3:1, body hostů: Halačka Milan 2:2, Lustig Adam 2:2, Lehocký Vojtěch 3:1, Dohnal František 4:0),
6. kolo:
Orel Ivančice B - MK Řeznovice E 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klíma Miloš 2:2, Minstr Jan 2:2, Chytka Tomáš 1:3, Minster Roman 1:3, body hostů: Dohnal František 2:2, Fučík Martin 1:3, Frühauf Michael 4:0, Růžičková Daniela 3:1), TJ Sokol Nové Bránice A - MK Řeznovice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zittner Jiří 3:1, Schoř Karel 2:2, Indra Zdeněk 3:1, Dvořák Květoslav 3:1, body hostů: Stix Jiří 1:3, Striegler Tomáš 4:0, Pavliš Josef 0:4, Uhliar Libor 0:4), TJ Sokol Tvarožná A - TJ Sokol Rebešovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neužil Antonín 2:2, Kousal Pavel 3:0, Krček Štěpán 2:2, Kousal Michal 2:1, WO 2:0, body hostů: Černý Libor 1:2, Sedláček Josef 1:3, Matějka Josef 2:1, Sekanina Jiří 1:3, WO 0:2), TJ Sokol Radostice - TJ Cemo Mokrá C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Tomáš 2:1, Kratochvíl Michal 1:3, Kouřil Pavel 3:1, Musil Jan 0:2, Kratochvíl David 0:1, WO 2:0, body hostů: Harašta Ludislav 3:1, Vojtěch Miloslav 1:1, Eliáš Stanislav 3:1, Paták Bohuslav 1:3, WO 0:2), TJ Jiskra Hrušovany u Brna A - Sokol Ořechov A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škarda Oldřich 0:4, Kolegar Tomáš st. 4:0, Kukla Jan 2:1, Krupica Zdeněk 2:2, WO 1:0, body hostů: Jouklová Pavlína 1:3, Vaněk Jan 2:2, Vaněk Jaroslav 2:2, Novák Ondřej 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Ostopovice A - TJ Lažánky B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sekanina Lubomír 2:2, Trávníček Tomáš 3:1, Patočka Jiří 3:1, Slezák Petr 4:0, body hostů: Urbánek Pavel 2:2, Steinhauser Petr 0:4, Chylková Urbánková Jitka 1:3, Nečas Robert 1:3),
7. kolo:
TJ Lažánky B - Orel Ivančice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbánek Pavel 2:2, Chylková Urbánková Jitka 2:2, Nečas Robert 1:3, Steinhauser Petr 2:2, body hostů: Klíma Miloš 3:1, Minstr Jan 4:0, Minster Roman 0:4, Chytka Tomáš 2:2), Sokol Ořechov A - TJ Sokol Ostopovice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kafrda Ladislav 0:4, Vaněk Jaroslav 1:3, Novák Ondřej 0:3, Jouklová Pavlína 0:4, WO 1:0, body hostů: Trávníček Tomáš 4:0, Metelka Jan 3:1, Coufal Petr 4:0, Patočka Jiří 3:0, WO 0:1), TJ Cemo Mokrá C - TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Miloslav 0:2, Kvasnica Vítězslav 2:2, Eliáš Stanislav 2:2, Harašta Ludislav 2:2, Paták Bohuslav 1:1, body hostů: Kolegar Tomáš st. 4:0, Kukla Jan 3:1, Krupica Zdeněk 0:4, Škarda Oldřich 2:2), TJ Sokol Rebešovice C - TJ Sokol Radostice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašulka Pavel 3:1, Sekanina Jiří 3:1, Matějka Josef 4:0, Šenkýř Jan 0:4, body hostů: Kouřil Pavel 2:2, Kratochvíl Michal 1:3, Musil Jan 2:2, Kratochvíl David 1:3), MK Řeznovice D - TJ Sokol Tvarožná A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Široký Pavel 3:1, Uhliar Libor 0:4, Stix Jiří 2:2, Striegler Tomáš 3:1, body hostů: Neužil Antonín 1:3, Kousal Pavel 2:2, Novotný Zdeněk 3:1, Kousal Michal 2:2), MK Řeznovice E - TJ Sokol Nové Bránice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fučík Martin 0:4, Dohnal František 4:0, Frühauf Michael 3:1, Lehocký Vojtěch 2:2, body hostů: Zittner Jiří 2:2, Dvořák Květoslav 3:1, Schoř Karel 1:3, Indra Zdeněk 1:3),
8. kolo:
Orel Ivančice B - TJ Sokol Nové Bránice A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Feith Erik 1:3, Minstr Jan 1:2, Chytka Tomáš 1:3, Minster Roman 1:3, WO 1:0, body hostů: Zittner Jiří 4:0, Dvořák Květoslav 4:0, Schoř Karel 1:2, Indra Zdeněk 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Tvarožná A - MK Řeznovice E 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Neužil Antonín 1:2, Kousal Pavel 3:0, Krček Štěpán 0:3, Kousal Michal 1:1, WO 6:0, body hostů: Frühauf Michael 2:1, Lehocký Vojtěch 3:1, Lustig Adam 1:3, WO 0:6), TJ Sokol Radostice - MK Řeznovice D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Michal 0:4, Kouřil Pavel 1:2, Kratochvíl David 0:4, Musil Jan 1:3, WO 1:0, body hostů: Široký Pavel 4:0, Striegler Tomáš 4:0, Brzkovský Pavel 3:0, Stix Jiří 2:2, WO 0:1), TJ Jiskra Hrušovany u Brna A - TJ Sokol Rebešovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupica Zdeněk 4:0, Kolegar Tomáš st. 3:1, Škarda Oldřich 0:3, Kukla Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Černý Libor 2:2, Vašulka Pavel 1:3, Sekanina Jiří 1:3, Matějka Josef 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Ostopovice A - TJ Cemo Mokrá C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herman Jaroslav 1:2, Trávníček Tomáš 3:0, Slezák Petr 2:1, Coufal Petr 3:1, WO 3:0, body hostů: Harašta Ludislav 0:4, Paták Bohuslav 1:2, Eliáš Stanislav 2:1, Vojtěch Miloslav 1:2, WO 0:3), TJ Lažánky B - Sokol Ořechov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Pavel 0:1, Steinhauser Filip 2:2, Steinhauser Petr 2:2, Chylková Urbánková Jitka 1:3, Steinhauser Jan 1:2, body hostů: Novák Ondřej 4:0, Vaněk Jan 3:1, Jouklová Pavlína 0:4, Vaněk Jaroslav 3:1),
9. kolo:
Sokol Ořechov A - Orel Ivančice B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Friš Vojtěch 0:4, Vaněk Jaroslav 1:3, Vaněk Jan 1:3, Novák Ondřej 3:1, body hostů: Klíma Miloš 4:0, Minstr Jan 3:1, Chytka Tomáš 2:2, Minster Roman 2:2), TJ Cemo Mokrá C - TJ Lažánky B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnica Vítězslav 3:1, Vojtěch Miloslav 0:3, Eliáš Stanislav 2:2, Harašta Ludislav 2:2, Otych Roman st. 1:0, body hostů: Urbánek Pavel 3:1, Steinhauser Petr 2:2, Steinhauser Filip 2:2, Nečas Robert 1:3), TJ Sokol Rebešovice C - TJ Sokol Ostopovice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Josef 2:1, Sekanina Jiří 2:1, Matějka Josef 2:1, Černý Libor 3:1, WO 2:1, body hostů: Trávníček Tomáš 3:1, Coufal Petr 0:3, Slezák Petr 0:3, Herman Jaroslav 1:2, WO 1:2), MK Řeznovice D - TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Široký Pavel 1:2, Stix Jiří 2:1, Tichý Jaroslav 1:2, Striegler Tomáš 4:0, WO 3:0, body hostů: Kolegar Tomáš st. 3:1, Krupica Zdeněk 0:3, Kukla Jan 2:1, Škarda Oldřich 0:3, WO 0:3), MK Řeznovice E - TJ Sokol Radostice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dohnal František 3:1, Lustig Adam 1:2, Fučík Martin 3:0, Frühauf Michael 2:2, WO 0:2, body hostů: Kratochvíl Tomáš 1:3, Kouřil Pavel 2:2, Novotný Jan 2:2, Musil Jan 0:2, WO 2:0), TJ Sokol Nové Bránice A - TJ Sokol Tvarožná A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zittner Jiří 2:2, Indra Zdeněk 2:2, Schoř Karel 3:1, Dvořák Květoslav 4:0, body hostů: Kousal Pavel 2:2, Kousal Michal 1:3, Novotný Zdeněk 1:3, Krček Štěpán 1:3),
10. kolo:
Orel Ivančice B - TJ Sokol Tvarožná A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klíma Miloš 4:0, Minstr Jan 2:2, Chytka Tomáš 1:3, Minster Roman 1:3, body hostů: Neužil Antonín 2:2, Kousal Pavel 3:1, Kousal Michal 2:2, Krček Štěpán 1:3), TJ Sokol Radostice - TJ Sokol Nové Bránice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Tomáš 3:1, Kratochvíl Michal 1:3, Kratochvíl David 0:4, Musil Jan 0:4, body hostů: Zittner Jiří 3:1, Dvořák Květoslav 3:1, Indra Zdeněk 3:1, Schoř Karel 3:1), TJ Jiskra Hrušovany u Brna A - MK Řeznovice E 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krupica Zdeněk 1:3, Kolegar Tomáš st. 4:0, Škarda Oldřich 1:3, Kukla Jan 1:3, WO 0:1, body hostů: Lustig Adam 2:2, Fučík Martin 1:3, Dohnal František 3:1, Lehocký Vojtěch 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Ostopovice A - MK Řeznovice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Petr 2:2, Trávníček Tomáš 2:1, Patočka Jiří 2:1, Coufal Petr 2:2, WO 1:1, body hostů: Široký Pavel 0:4, Striegler Tomáš 3:1, Brzkovský Pavel 3:0, Tichý Jaroslav 0:3, WO 1:1), TJ Lažánky B - TJ Sokol Rebešovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Pavel 2:2, Nečas Robert 1:2, Steinhauser Petr 2:1, Steinhauser Filip 0:4, WO 2:0, body hostů: Sekanina Jiří 2:2, Černý Libor 1:3, Sedláček Josef 3:0, Matějka Josef 3:0, WO 0:2), Sokol Ořechov A - TJ Cemo Mokrá C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Jaroslav 1:3, Němec Petr 0:4, Vaněk Jan 2:2, Novák Ondřej 4:0, body hostů: Otych Roman st. 2:2, Eliáš Stanislav 3:1, Harašta Ludislav 2:2, Kvasnica Vítězslav 2:2),
11. kolo:
TJ Cemo Mokrá C - Orel Ivančice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Miloslav 2:2, Kvasnica Vítězslav 2:2, Eliáš Stanislav 0:3, Harašta Ludislav 2:2, WO 0:1, body hostů: Klíma Miloš 4:0, Chytka Tomáš 2:2, Minster Roman 3:1, Dedek Daniel 0:2, Minstr Jan 0:1, WO 1:0), TJ Sokol Rebešovice C - Sokol Ořechov A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sekanina Jiří 2:2, Vašulka Pavel 2:2, Matějka Josef 2:2, Sedláček Josef 3:1, body hostů: Novák Ondřej 3:1, Vaněk Jan 3:1, Jouklová Pavlína 0:4, Vaněk Jaroslav 1:3), MK Řeznovice D - TJ Lažánky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stix Jiří 2:2, Široký Pavel 2:2, Uhliar Libor 2:2, Tichý Jaroslav 2:2, body hostů: Steinhauser Petr 3:1, Urbánek Pavel 3:1, Nečas Robert 2:2, Špaček Petr 0:4), MK Řeznovice E - TJ Sokol Ostopovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fučík Martin 1:3, Lehocký Vojtěch 1:2, Dohnal František 4:0, Mrkvička Adam 0:4, WO 1:0, body hostů: Trávníček Tomáš 3:1, Metelka Jan 1:3, Coufal Petr 2:1, Herman Jaroslav 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Nové Bránice A - TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zittner Jiří 4:0, Dvořák Květoslav 4:0, Indra Zdeněk 4:0, Eleder Jan 3:1, body hostů: Škarda Oldřich 1:3, Pirožek David 0:4, Zabloudil Adam 0:4, Pirožek Tomáš 0:4), TJ Sokol Tvarožná A - TJ Sokol Radostice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neužil Antonín 4:0, Kousal Pavel 3:1, Krček Štěpán 3:1, Kousal Michal 3:1, body hostů: Kratochvíl Tomáš 2:2, Kratochvíl David 0:4, Kouřil Pavel 1:3, Musil Jan 0:4),
12. kolo:
Orel Ivančice B - TJ Sokol Radostice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Feith Marek 4:0, Minster Roman 4:0, Zeke Lukáš 0:4, Chytka Tomáš 4:0, body hostů: Musil Jan 1:3, Kratochvíl Michal 1:3, Kratochvíl David 1:3, Kouřil Pavel 1:3), TJ Sokol Tvarožná A - TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kousal Pavel 2:0, Krček Štěpán 3:1, Kousal Michal 4:0, Neužil Antonín 1:0, WO 5:0, body hostů: Kukla Jan 1:2, Krupica Zdeněk 0:2, Škarda Oldřich 0:4, Pirožek David 0:2, WO 0:5), TJ Sokol Nové Bránice A - TJ Sokol Ostopovice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Indra Zdeněk 3:1, Daniel Petr 0:4, Schoř Karel 0:4, Zittner Jiří 3:1, body hostů: Trávníček Tomáš 2:2, Patočka Jiří 3:1, Coufal Petr 2:2, Metelka Jan 3:1), MK Řeznovice E - TJ Lažánky B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lustig Adam 4:0, Makovický Petr 0:3, Lehocký Vojtěch 3:0, Dohnal František 3:1, WO 1:1, body hostů: Steinhauser Filip 1:3, Nečas Robert 1:3, Steinhauser Petr 0:3, Urbánek Pavel 2:1, WO 1:1), Sokol Ořechov A - MK Řeznovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Friš Vojtěch 1:3, Jouklová Pavlína 0:2, Novák Ondřej 3:1, Vaněk Jan 2:2, Vaněk Jaroslav 1:1, body hostů: Striegler Tomáš 4:0, Staněk Milan 3:1, Stix Jiří 2:2, Tichý Jaroslav 0:4), TJ Cemo Mokrá C - TJ Sokol Rebešovice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Otych Roman st. 1:3, Kvasnica Vítězslav 0:3, Eliáš Stanislav 2:1, Harašta Ludislav 0:4, WO 0:2, body hostů: Matějka Josef 3:1, Černý Libor 3:1, Vašulka Pavel 3:0, Sekanina Jiří 2:1, WO 2:0),
13. kolo:
TJ Sokol Rebešovice C - Orel Ivančice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Libor 0:4, Sekanina Jiří 3:1, Vašulka Pavel 2:2, Sedláček Josef 3:1, body hostů: Klíma Miloš 4:0, Minstr Jan 2:2, Chytka Tomáš 1:3, Minster Roman 1:3), TJ Cemo Mokrá C - MK Řeznovice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Otych Roman st. 1:2, Kvasnica Vítězslav 1:2, Eliáš Stanislav 1:2, Harašta Ludislav 0:2, Paták Bohuslav 0:2, WO 3:0, body hostů: Striegler Tomáš 2:2, Široký Pavel 3:0, Staněk Milan 2:1, Stix Jiří 3:0, WO 0:3), Sokol Ořechov A - MK Řeznovice E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Jaroslav 3:1, Friš Vojtěch 1:2, Novák Ondřej 2:0, Vaněk Jan 3:0, WO 4:0, body hostů: Makovický Petr 1:1, Lehocký Vojtěch 1:3, Fučík Martin 0:3, Lustig Adam 1:2, WO 0:4), TJ Lažánky B - TJ Sokol Nové Bránice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Steinhauser Petr 0:4, Urbánek Pavel 2:2, Nečas Robert 0:4, Steinhauser Filip 2:1, WO 1:0, body hostů: Zittner Jiří 3:0, Indra Zdeněk 3:1, Schoř Karel 2:2, Dvořák Květoslav 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Ostopovice A - TJ Sokol Tvarožná A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slezák Petr 1:3, Sekanina Lubomír 0:2, Patočka Jiří 2:1, Coufal Petr 3:1, Michalek Antonín 0:2, WO 0:1, body hostů: Neužil Antonín 2:2, Kousal Pavel 4:0, Krček Štěpán 1:3, Kousal Michal 2:1, WO 1:0), TJ Jiskra Hrušovany u Brna A - TJ Sokol Radostice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škarda Oldřich 0:4, Kolegar Tomáš st. 1:1, Kukla Jan 2:2, Krupica Zdeněk 1:3, WO 0:2, body hostů: Kratochvíl Tomáš 4:0, Kratochvíl Michal 2:2, Musil Jan 3:0, Kratochvíl David 1:2, WO 2:0),
14. kolo:
Orel Ivančice B - TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klíma Miloš 4:0, Minstr Jan 4:0, Chytka Tomáš 3:1, Minster Roman 4:0, body hostů: Kukla Jan 1:3, Krupica Zdeněk 0:4, Škarda Oldřich 0:4, Kijac Zdeněk 0:4), TJ Sokol Radostice - TJ Sokol Ostopovice A 2:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kratochvíl Tomáš 1:3, Kratochvíl Michal 0:3, Kratochvíl David 1:3, WO 0:5, body hostů: Trávníček Tomáš 2:1, Herman Jaroslav 2:1, Patočka Jiří 2:0, Coufal Petr 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Tvarožná A - TJ Lažánky B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neužil Antonín 3:1, Kousal Pavel 4:0, Krček Štěpán 1:3, Kousal Michal 2:2, body hostů: Steinhauser Petr 2:2, Urbánek Pavel 2:2, Steinhauser Filip 2:2, Nečas Robert 0:4), TJ Sokol Nové Bránice A - Sokol Ořechov A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zerzáň Jaroslav 0:4, Schoř Karel 3:1, Indra Zdeněk 4:0, Dvořák Květoslav 4:0, body hostů: Vaněk Jaroslav 2:2, Friš Vojtěch 1:3, Němec Petr 1:3, Šmíd Bronislav 1:3), MK Řeznovice E - TJ Cemo Mokrá C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petržilka Karel 0:4, Frühauf Michael 4:0, Lustig Adam 4:0, Dohnal František 4:0, body hostů: Otych Roman st. 1:3, Vojtěch Miloslav 1:3, Eliáš Stanislav 1:3, Kvasnica Vítězslav 1:3), MK Řeznovice D - TJ Sokol Rebešovice C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stix Jiří 2:2, Staněk Milan 1:3, Striegler Tomáš 2:2, Široký Pavel 1:3, body hostů: Sekanina Jiří 2:2, Vašulka Pavel 2:2, Černý Libor 3:1, Sedláček Josef 3:1),
15. kolo:
MK Řeznovice D - Orel Ivančice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Milan 1:3, Tichý Jaroslav 1:3, Brzkovský Pavel 3:1, Stix Jiří 2:2, body hostů: Klíma Miloš 4:0, Minstr Jan 3:1, Chytka Tomáš 0:4, Minster Roman 2:2), TJ Sokol Rebešovice C - MK Řeznovice E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Josef 2:2, Vašulka Pavel 1:3, Sedláček Josef 2:2, Černý Libor 2:2, body hostů: Lustig Adam 3:1, Frühauf Michael 4:0, Mrkvička Adam 1:3, Fučík Martin 1:3), TJ Cemo Mokrá C - TJ Sokol Nové Bránice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harašta Ludislav 1:1, Vojtěch Miloslav 2:2, Eliáš Stanislav 1:3, Otych Roman st. 2:2, Kvasnica Vítězslav 1:1, body hostů: Dvořák Květoslav 3:1, Indra Zdeněk 3:1, Schoř Karel 3:1, Čermák Vitězslav 0:4), Sokol Ořechov A - TJ Sokol Tvarožná A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Jaroslav 2:2, Friš Vojtěch 3:1, Novák Ondřej 1:2, Vaněk Jan 2:1, WO 2:0, body hostů: Neužil Antonín 0:2, Kousal Pavel 4:0, Krček Štěpán 1:3, Kousal Michal 1:3, WO 0:2), TJ Lažánky B - TJ Sokol Radostice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Pavel 4:0, Steinhauser Filip 2:2, Nečas Robert 1:3, Steinhauser Petr 1:3, body hostů: Kratochvíl Tomáš 3:1, Musil Jan 3:1, Kratochvíl Michal 2:2, Kratochvíl David 0:4), TJ Sokol Ostopovice A - TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitovský Radek 1:3, Slezák Petr 2:2, Coufal Petr 3:1, Trávníček Tomáš 2:2, body hostů: Kolegar Tomáš st. 3:1, Krupica Zdeněk 2:2, Kukla Jan 2:2, Škarda Oldřich 1:3),
16. kolo:
Orel Ivančice B - TJ Sokol Ostopovice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chytka Tomáš 4:0, Minster Roman 4:0, Minstr Jan 4:0, Klíma Miloš 4:0, body hostů: Trávníček Tomáš 0:4, Coufal Petr 0:4, Šuman David 0:4, Zbíral Oldřich 0:4), TJ Jiskra Hrušovany u Brna A - TJ Lažánky B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kijac Zdeněk 0:4, Kolegar Tomáš st. 1:1, Škarda Oldřich 0:4, Kukla Jan 1:3, WO 0:2, body hostů: Steinhauser Filip 4:0, Nečas Robert 2:2, Steinhauser Petr 3:0, Urbánek Pavel 3:0, WO 2:0), TJ Sokol Radostice - Sokol Ořechov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl David 1:3, Kratochvíl Michal 3:1, Kouřil Pavel 0:4, Musil Jan 3:1, body hostů: Vaněk Jan 3:1, Novák Ondřej 3:1, Vaněk Jaroslav 2:2, Jouklová Pavlína 1:3), TJ Sokol Tvarožná A - TJ Cemo Mokrá C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neužil Antonín 3:1, Kousal Pavel 2:1, Krček Štěpán 1:2, Kousal Michal 3:1, WO 2:0, body hostů: Otych Roman st. 3:1, Paták Bohuslav 1:3, Vojtěch Miloslav 0:3, Kvasnica Vítězslav 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Nové Bránice A - TJ Sokol Rebešovice C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořák Květoslav 3:0, Schoř Karel 3:0, Daniel Petr 1:2, Zerzáň Jaroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Vašulka Pavel 1:3, Černý Libor 2:2, Sekanina Jiří 2:2, WO 0:5), MK Řeznovice E - MK Řeznovice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dohnal František 1:3, Lustig Adam 3:1, Lehocký Vojtěch 2:2, Frühauf Michael 3:1, body hostů: Stix Jiří 1:3, Striegler Tomáš 3:1, Široký Pavel 1:3, Uhliar Libor 2:2),
17. kolo:
MK Řeznovice E - Orel Ivančice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dohnal František 2:2, Fučík Martin 1:3, Frühauf Michael 3:0, Lustig Adam 4:0, WO 0:1, body hostů: Klíma Miloš 2:2, Minstr Jan 1:3, Minster Roman 1:3, Chytka Tomáš 1:2, WO 1:0), MK Řeznovice D - TJ Sokol Nové Bránice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Široký Pavel 2:2, Stix Jiří 2:2, Striegler Tomáš 4:0, Staněk Milan 1:3, body hostů: Dvořák Květoslav 2:2, Indra Zdeněk 2:2, Schoř Karel 3:1, Eleder Jan 0:4), TJ Sokol Rebešovice C - TJ Sokol Tvarožná A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Libor 0:2, Sekanina Jiří 1:3, Matějka Josef 3:1, Sedláček Josef 3:1, Vašulka Pavel 1:1, body hostů: Kousal Pavel 2:2, Forman Tomáš 0:4, Kousal Michal 3:1, Krček Štěpán 3:1), TJ Cemo Mokrá C - TJ Sokol Radostice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtěch Miloslav 2:2, Kvasnica Vítězslav 2:2, Eliáš Stanislav 1:3, Harašta Ludislav 3:1, body hostů: Kratochvíl Tomáš 4:0, Kratochvíl Michal 1:3, Musil Jan 3:1, Kratochvíl David 0:4), Sokol Ořechov A - TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Jaroslav 2:2, Jouklová Pavlína 0:4, Friš Vojtěch 2:2, Novák Ondřej 4:0, body hostů: Kolegar Tomáš st. 3:1, Kukla Jan 2:2, Krupica Zdeněk 2:2, Škarda Oldřich 1:3), TJ Lažánky B - TJ Sokol Ostopovice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steinhauser Filip 2:2, Urbánek Pavel 1:3, Nečas Robert 0:3, Steinhauser Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Trávníček Tomáš 4:0, Herman Jaroslav 2:2, Coufal Petr 4:0, Slezák Petr 0:3, WO 0:1),
18. kolo:
Orel Ivančice B - TJ Lažánky B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klíma Miloš 2:0, Minstr Jan 2:0, Chytka Tomáš 3:0, Minster Roman 2:1, WO 6:0, body hostů: Steinhauser Filip 0:3, Nečas Robert 1:2, Steinhauser Petr 0:2, Urbánek Pavel 0:2, WO 0:6), TJ Sokol Ostopovice A - Sokol Ořechov A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Metelka Jan 2:1, Trávníček Tomáš 1:2, Patočka Jiří 3:0, Coufal Petr 2:2, WO 3:0, body hostů: Vaněk Jan 3:1, Novák Ondřej 2:1, Vaněk Jaroslav 0:3, Friš Vojtěch 0:3, WO 0:3), TJ Jiskra Hrušovany u Brna A - TJ Cemo Mokrá C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skála Marek 1:3, Kolegar Tomáš st. 3:0, Krupica Zdeněk 0:3, Kukla Jan 0:4, Škarda Oldřich 0:1, WO 1:0, body hostů: Otych Roman st. 2:2, Kvasnica Vítězslav 3:1, Harašta Ludislav 3:0, Eliáš Stanislav 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Radostice - TJ Sokol Rebešovice C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Tomáš 3:1, Kratochvíl Michal 0:4, Kratochvíl David 1:3, Musil Jan 2:2, body hostů: Matějka Josef 2:2, Černý Libor 1:3, Vašulka Pavel 3:1, Sedláček Josef 4:0), TJ Sokol Tvarožná A - MK Řeznovice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neužil Antonín 1:3, Kousal Pavel 4:0, Krček Štěpán 2:2, Kousal Michal 2:2, body hostů: Striegler Tomáš 3:1, Staněk Milan 0:4, Široký Pavel 2:2, Stix Jiří 2:2), TJ Sokol Nové Bránice A - MK Řeznovice E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čermák Vitězslav 0:3, Daniel Petr 1:2, Eleder Jan 0:3, Schoř Karel 0:4, WO 2:1, body hostů: Dohnal František 4:0, Fučík Martin 2:1, Frühauf Michael 3:0, Lustig Adam 3:0, WO 1:2),
19. kolo:
TJ Sokol Nové Bránice A - Orel Ivančice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zerzáň Jaroslav 2:2, Schoř Karel 2:2, Indra Zdeněk 2:2, Dvořák Květoslav 4:0, body hostů: Minstr Jan 3:1, Chytka Tomáš 2:2, Minster Roman 1:3, Schlosser Jiří 0:4), MK Řeznovice E - TJ Sokol Tvarožná A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lustig Adam 3:1, Dohnal František 3:1, Frühauf Michael 3:0, Fučík Martin 1:3, WO 0:1, body hostů: Neužil Antonín 1:3, Kousal Pavel 2:2, Krček Štěpán 0:4, Kousal Michal 2:1, WO 1:0), MK Řeznovice D - TJ Sokol Radostice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavliš Josef 1:3, Staněk Milan 1:3, Uhliar Libor 3:1, Široký Pavel 2:2, body hostů: Kratochvíl Tomáš 2:2, Kratochvíl Michal 2:2, Musil Jan 3:1, Kouřil Pavel 2:2), TJ Sokol Rebešovice C - TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Libor 1:3, Sekanina Jiří 3:1, Sedláček Josef 1:1, Matějka Josef 2:2, Vašulka Pavel 0:2, body hostů: Kolegar Tomáš st. 3:1, Kukla Jan 3:1, Skála Marek 2:2, Škarda Oldřich 1:3), TJ Cemo Mokrá C - TJ Sokol Ostopovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harašta Ludislav 1:1, Vojtěch Miloslav 1:2, Eliáš Stanislav 2:1, Otych Roman st. 3:1, Kvasnica Vítězslav 2:0, WO 0:2, body hostů: Metelka Jan 2:2, Veselý Šimon 0:4, Trávníček Tomáš 0:3, Coufal Petr 3:0, WO 2:0), Sokol Ořechov A - TJ Lažánky B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Jaroslav 2:2, Šmíd Bronislav 0:4, Novák Ondřej 3:1, Vaněk Jan 3:1, body hostů: Steinhauser Filip 4:0, Nečas Robert 1:3, Steinhauser Petr 1:3, Urbánek Pavel 2:2),
20. kolo:
Orel Ivančice B - Sokol Ořechov A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Miloš 3:1, Minstr Jan 4:0, Chytka Tomáš 2:1, Minster Roman 2:1, WO 2:0, body hostů: Novák Ondřej 0:3, Vaněk Jaroslav 2:2, Šmíd Bronislav 1:3, Vaněk Jan 0:3, WO 0:2), TJ Lažánky B - TJ Cemo Mokrá C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbánek Pavel 1:3, Nečas Robert 2:2, Steinhauser Filip 3:1, Steinhauser Petr 1:3, body hostů: Harašta Ludislav 1:3, Otych Roman st. 3:1, Kvasnica Vítězslav 3:1, Eliáš Stanislav 2:2), TJ Sokol Ostopovice A - TJ Sokol Rebešovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Tomáš 3:1, Zbíral Oldřich 1:3, Coufal Petr 3:1, Růžička Jiří 1:3, body hostů: Černý Libor 3:1, Sekanina Jiří 3:1, Matějka Josef 2:2, Šenkýř Jan 0:4), TJ Jiskra Hrušovany u Brna A - MK Řeznovice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škarda Oldřich 0:4, Kolegar Tomáš st. 2:2, Kukla Jan 2:1, Krupica Zdeněk 1:3, WO 1:0, body hostů: Široký Pavel 2:2, Staněk Milan 1:3, Striegler Tomáš 4:0, Stix Jiří 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Radostice - MK Řeznovice E 0:18wo, TJ Sokol Tvarožná A - TJ Sokol Nové Bránice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kousal Pavel 1:3, Neužil Antonín 1:3, Krček Štěpán 1:3, Kousal Michal 4:0, body hostů: Dvořák Květoslav 3:1, Schoř Karel 3:1, Indra Zdeněk 2:2, Zerzáň Jaroslav 1:3),
21. kolo:
TJ Sokol Tvarožná A - Orel Ivančice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neužil Antonín 2:2, Kousal Pavel 2:2, Krček Štěpán 1:3, Kousal Michal 2:2, body hostů: Klíma Miloš 4:0, Minstr Jan 2:2, Chytka Tomáš 0:4, Feith Marek 3:1), TJ Sokol Nové Bránice A - TJ Sokol Radostice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Petr 0:4, Zerzáň Jaroslav 1:3, Schoř Karel 3:1, Dvořák Květoslav 4:0, body hostů: Kratochvíl Tomáš 3:1, Kratochvíl Michal 2:2, Musil Jan 2:2, Kratochvíl David 1:3), MK Řeznovice E - TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžičková Daniela 3:1, Švéda Bořivoj ml. 2:2, Fučík Martin 1:3, Lustig Adam 3:1, body hostů: Kolegar Tomáš st. 4:0, Kukla Jan 2:2, Krupica Zdeněk 1:3, Škarda Oldřich 0:4), MK Řeznovice D - TJ Sokol Ostopovice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stix Jiří 1:1, Staněk Milan 0:2, Brzkovský Pavel 3:0, Striegler Tomáš 3:0, WO 6:0, body hostů: Metelka Jan 2:2, Coufal Petr 1:3, Patočka Jiří 0:2, WO 0:6), TJ Sokol Rebešovice C - TJ Lažánky B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sekanina Jiří 3:1, Šenkýř Jan 1:3, Matějka Josef 3:1, Vašulka Pavel 3:1, body hostů: Urbánek Pavel 2:2, Steinhauser Filip 2:2, Nečas Robert 2:2, Špaček Petr 0:4), TJ Cemo Mokrá C - Sokol Ořechov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otych Roman st. 2:2, Kvasnica Vítězslav 2:2, Eliáš Stanislav 1:2, Harašta Ludislav 1:3, WO 0:1, body hostů: Novák Ondřej 4:0, Vaněk Jan 4:0, Šmíd Bronislav 0:4, Vaněk Jaroslav 1:2, WO 1:0),
22. kolo:
Orel Ivančice B - TJ Cemo Mokrá C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klíma Miloš 3:0, Minstr Jan 3:0, Chytka Tomáš 2:1, Minster Roman 2:1, WO 4:0, body hostů: Harašta Ludislav 0:4, Vojtěch Miloslav 0:2, Kvasnica Vítězslav 2:1, Eliáš Stanislav 0:3, WO 0:4), Sokol Ořechov A - TJ Sokol Rebešovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Jaroslav 2:2, Šmíd Bronislav 1:3, Novák Ondřej 4:0, Friš Vojtěch 2:2, body hostů: Sekanina Jiří 3:1, Vašulka Pavel 2:2, Černý Libor 2:2, Cypris Vlastimil 0:4), TJ Lažánky B - MK Řeznovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steinhauser Filip 2:2, Nečas Robert 1:3, Steinhauser Petr 2:2, Urbánek Pavel 3:1, body hostů: Striegler Tomáš 4:0, Staněk Milan 2:2, Široký Pavel 2:2, Stix Jiří 0:4), TJ Sokol Ostopovice A - MK Řeznovice E 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Herman Jaroslav 0:2, Veselý Šimon 0:2, Coufal Petr 3:0, Trávníček Tomáš 3:0, WO 7:0, body hostů: Makovický Petr 2:2, Fučík Martin 2:2, Švéda Bořivoj ml. 0:2, WO 0:7), TJ Jiskra Hrušovany u Brna A - TJ Sokol Nové Bránice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupica Zdeněk 0:2, Kolegar Tomáš st. 4:0, Skála Marek 3:1, Kukla Jan 2:2, Škarda Oldřich 0:2, body hostů: Dvořák Květoslav 2:2, Schoř Karel 1:3, Indra Zdeněk 3:1, Zerzáň Jaroslav 1:3), TJ Sokol Radostice - TJ Sokol Tvarožná A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Pavel 1:3, Kratochvíl Michal 1:3, Kratochvíl David 0:4, Musil Jan 2:2, body hostů: Neužil Antonín 3:1, Kousal Pavel 4:0, Kousal Michal 3:1, Krček Štěpán 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy