Výsledky do novin
Okresní přebor 2.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Rebešovice D - Sokol Kuřim A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrbacký Pavel 4:0, Němec Stanislav 2:2, Klíma Jiří 0:3, Černý Libor 3:1, WO 1:0, body hostů: Kočka Miroslav 1:3, Hrádek Kamil 3:1, Bílek Jan 2:2, Šafář Bohuslav 0:3, WO 0:1), TJ Družstevník Kratochvilka A - Sokol Kuřim B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duda Robert 2:2, Vaverka Josef 1:3, Vaverka Viktor 4:0, Vaverka Vojtěch 4:0, body hostů: Foltýn Jiří 2:2, Šlezinger Aleš 1:3, Hýsek Jaroslav 1:3, Štefl Vladimír 1:3), TJ Sokol Nové Bránice B - Moravské Knínice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Petr 0:4, Svoboda Ondřej 1:2, Eleder Jan 1:3, Kulíšek Jan 0:2, Kašparovský Pavel 1:1, WO 1:0, body hostů: Veselovský Vlastimil 3:1, Koláček Ivan 2:2, Němec Jaromír 3:0, Gabryš Milan 4:0, WO 0:1), TJ Oslavany A - TJ Sokol Ostopovice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pirochta Pavel 2:2, Studený Lubomír 0:4, Koudelka Stanislav 4:0, Šimerle Miloš 1:3, body hostů: Sekanina Lubomír 3:1, Slezák Petr 2:2, Michalek Antonín 2:2, Chvátal Petr 2:2), TJ Sokol Tvarožná B - TTC Sokol Střelice 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krčková Dana 1:3, Procházka Jiří 0:4, Mazel Milan 1:3, Novotný Zdeněk 4:0, body hostů: Zátrapa Petr 2:2, Bukáček Ivo 3:1, Fišer Vojtěch 3:1, Horký Lukáš 2:2), MK Řeznovice F - MK Řeznovice G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nunvář Jaroslav 2:2, Staněk Milan 2:2, Pavliš Josef 1:3, Uhliar Libor 2:2, body hostů: Halačka Milan 4:0, Makovický Petr 2:2, Makovický Tomáš 0:4, Makovický Michal 3:1),
2. kolo:
Sokol Kuřim A - MK Řeznovice G 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočka Miroslav 0:4, Hrádek Kamil 4:0, Morawski Radoslaw 1:3, Bílek Jan 1:3, body hostů: Makovický Michal 2:2, Továrek Jiří 2:2, Brzkovský Pavel 3:1, Halačka Milan 3:1), TTC Sokol Střelice - MK Řeznovice F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horký Lukáš 1:3, Fišer Vojtěch 2:2, Bukáček Ivo 2:2, Zátrapa Petr 2:2, body hostů: Staněk Milan 3:1, Nunvář Jaroslav 2:2, Uhliar Libor 2:2, Pavliš Josef 2:2), TJ Sokol Ostopovice B - TJ Sokol Tvarožná B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitovský Radek 2:0, Chvátal Petr 3:1, Slezák Petr 2:1, Sekanina Lubomír 3:1, Michalek Antonín 0:2, WO 0:1, body hostů: Krčková Dana 0:4, Mazel Milan 2:2, Novotný Zdeněk 2:2, Procházka Jiří 1:2, WO 1:0), Moravské Knínice A - TJ Oslavany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselovský Vlastimil 0:4, Němec Jaromír 2:2, Gabryš Milan 3:0, Koláček Ivan 1:3, WO 1:0, body hostů: Šimerle Miloš 2:2, Studený Lubomír 1:3, Pirochta Pavel 3:1, Koudelka Stanislav 3:0, WO 0:1), Sokol Kuřim B - TJ Sokol Nové Bránice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlezinger Aleš 2:2, Foltýn Jiří 4:0, Štefl Vladimír 2:2, Hýsek Jaroslav 3:1, body hostů: Chalupa Svatoslav 2:2, Kulíšek Jan 1:3, Svoboda Ondřej 1:3, Kašparovský Pavel 1:3), TJ Sokol Rebešovice D - TJ Družstevník Kratochvilka A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrbacký Pavel 3:1, Němec Stanislav 2:1, Klíma Jiří 0:4, Šenkýř Jan 0:4, WO 0:1, body hostů: Duda Robert 2:2, Vaverka Josef 2:2, Vaverka Viktor 2:1, Vaverka Vojtěch 4:0, WO 1:0),
3. kolo:
TJ Družstevník Kratochvilka A - Sokol Kuřim A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaverka Josef 0:4, Duda Robert 2:2, Vaverka Vojtěch 3:1, Hamříková Eva 2:2, body hostů: Kočka Miroslav 3:1, Hrádek Kamil 4:0, Morawski Radoslaw 1:3, Šafář Bohuslav 1:3), TJ Sokol Nové Bránice B - TJ Sokol Rebešovice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kašparovský Pavel 1:2, Procházka Petr 1:2, Svoboda Ondřej 1:2, Čermák Vitězslav 0:4, WO 3:0, body hostů: Vrbacký Pavel 4:0, Černý Libor 2:1, Němec Stanislav 1:0, Šenkýř Jan 2:1, Klíma Jiří 1:1, WO 0:3), TJ Oslavany A - Sokol Kuřim B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studený Lubomír 3:1, Pirochta Pavel 3:0, Koudelka Stanislav 2:1, Šimerle Miloš 3:1, WO 0:2, body hostů: Foltýn Jiří 3:1, Šlezinger Aleš 0:4, Hýsek Jaroslav 0:3, Štefl Vladimír 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Tvarožná B - Moravské Knínice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazel Milan 1:3, Krčková Dana 0:4, Procházka Jiří 3:1, Novotný Zdeněk 4:0, body hostů: Vojanec Libor 2:2, Veselovský Vlastimil 1:3, Koláček Ivan 2:2, Gabryš Milan 3:1), MK Řeznovice F - TJ Sokol Ostopovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nunvář Jaroslav 3:1, Lustig Adam 3:1, Uhliar Libor 1:2, Petržilka Karel 0:4, WO 1:0, body hostů: Chvátal Petr 4:0, Sekanina Lubomír 2:2, Vitovský Radek 1:3, Zelený Michal 1:2, WO 0:1), MK Řeznovice G - TTC Sokol Střelice 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Makovický Michal 2:1, Továrek Jiří 2:1, Makovický Petr 2:1, Halačka Milan 2:1, WO 5:0, body hostů: Bukáček Ivo 2:2, Zátrapa Petr 1:3, Horký Lukáš 1:3, WO 0:5),
4. kolo:
Sokol Kuřim A - TTC Sokol Střelice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočka Miroslav 3:1, Hrádek Kamil 3:0, Bílek Jan 1:2, Morawski Radoslaw 3:1, WO 1:1, body hostů: Bukáček Ivo 1:3, Zátrapa Petr 1:3, Fišer Vojtěch 1:2, Horký Lukáš 1:2, WO 1:1), TJ Sokol Ostopovice B - MK Řeznovice G 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sekanina Lubomír 3:1, Michalek Antonín 1:1, Chvátal Petr 3:1, Slezák Petr 3:0, WO 0:3, body hostů: Halačka Milan 1:2, Továrek Jiří 1:3, Makovický Petr 0:3, Brzkovský Pavel 1:2, WO 3:0), Moravské Knínice A - MK Řeznovice F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabryš Milan 4:0, Koláček Ivan 1:3, Veselovský Vlastimil 3:1, Němec Jaromír 2:2, body hostů: Pavliš Josef 2:2, Uhliar Libor 3:1, Petržilka Karel 0:4, Tichý Jaroslav 1:3), Sokol Kuřim B - TJ Sokol Tvarožná B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlezinger Aleš 1:3, Valenta Ondřej 2:2, Štefl Vladimír 4:0, Hýsek Jaroslav 1:3, body hostů: Krčková Dana 0:4, Mazel Milan 3:1, Novotný Zdeněk 3:1, Malý Václav 2:2), TJ Sokol Rebešovice D - TJ Oslavany A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrbacký Pavel 4:0, Němec Stanislav 2:2, Klíma Jiří 0:3, Černý Libor 1:3, WO 1:0, body hostů: Šimerle Miloš 3:1, Pirochta Pavel 2:2, Skrutek Jakub 1:3, Koudelka Stanislav 2:1, WO 0:1), TJ Družstevník Kratochvilka A - TJ Sokol Nové Bránice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaverka Vojtěch 4:0, Vaverka Viktor 3:0, Duda Robert 4:0, Vaverka Josef 4:0, WO 0:1, body hostů: Svoboda Ondřej 0:4, Kulíšek Jan 0:4, Kašparovský Pavel 0:3, Čermák Vitězslav 0:4, WO 1:0),
5. kolo:
TJ Sokol Nové Bránice B - Sokol Kuřim A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Petr 2:1, Daniel Petr 2:2, Eleder Jan 1:2, Čermák Vitězslav 0:4, WO 2:0, body hostů: Morawski Radoslaw 3:1, Hrádek Kamil 3:0, Krebs Pavel 1:3, Šafář Bohuslav 2:1, WO 0:2), TJ Oslavany A - TJ Družstevník Kratochvilka A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studený Lubomír 2:1, Pirochta Pavel 2:0, Koudelka Stanislav 3:0, Šimerle Miloš 3:0, WO 1:4, body hostů: Vaverka Viktor 1:2, Vaverka Josef 0:3, Duda Robert 0:3, Vaverka Vojtěch 0:2, WO 4:1), TJ Sokol Tvarožná B - TJ Sokol Rebešovice D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krčková Dana 1:3, Mazel Milan 1:2, Procházka Jiří 0:1, Novotný Zdeněk 4:0, Malý Václav 1:2, WO 1:0, body hostů: Černý Libor 3:1, Vrbacký Pavel 3:1, Němec Stanislav 2:1, Hrdý Petr st. 0:4, WO 0:1), MK Řeznovice F - Sokol Kuřim B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nunvář Jaroslav 4:0, Dohnal František 4:0, Uhliar Libor 2:1, Pavliš Josef 0:4, WO 1:0, body hostů: Foltýn Jiří 2:2, Šlezinger Aleš 1:3, Hýsek Jaroslav 1:3, Štefl Vladimír 1:2, WO 0:1), MK Řeznovice G - Moravské Knínice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Makovický Michal 3:1, Továrek Jiří 0:4, Brzkovský Pavel 3:1, Halačka Milan 3:1, body hostů: Vojanec Libor 1:3, Veselovský Vlastimil 1:3, Koláček Ivan 1:3, Gabryš Milan 4:0), TTC Sokol Střelice - TJ Sokol Ostopovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horký Lukáš 1:3, Bukáček Ivo 2:2, Fišer Vojtěch 2:2, Zátrapa Petr 1:3, body hostů: Chvátal Petr 3:1, Slezák Petr 2:2, Vitovský Radek 4:0, Sekanina Lubomír 1:2, Michalek Antonín 0:1),
6. kolo:
Sokol Kuřim A - TJ Sokol Ostopovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Miroslav 3:1, Hrádek Kamil 4:0, Šafář Bohuslav 2:2, Morawski Radoslaw 2:2, body hostů: Vitovský Radek 3:1, Šuman David 0:4, Veselý Šimon 0:4, Michalek Antonín 2:2), Moravské Knínice A - TTC Sokol Střelice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselovský Vlastimil 2:2, Gabryš Milan 3:1, Němec Jaromír 1:2, Koláček Ivan 3:1, WO 0:1, body hostů: Zátrapa Petr 2:2, Horký Lukáš 2:2, Fišer Vojtěch 2:2, Bukáček Ivo 0:3, WO 1:0), Sokol Kuřim B - MK Řeznovice G 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlezinger Aleš 1:3, Štefl Vladimír 3:1, Hýsek Jaroslav 2:1, WO 0:6, body hostů: Makovický Michal 2:1, Makovický Petr 1:2, Továrek Jiří 0:3, Halačka Milan 2:0, WO 6:0), TJ Sokol Rebešovice D - MK Řeznovice F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrbacký Pavel 4:0, Němec Stanislav 2:0, Klíma Jiří 0:3, Černý Libor 3:0, WO 0:4, body hostů: Nunvář Jaroslav 1:2, Tichý Jaroslav 1:3, Pavliš Josef 1:2, Uhliar Libor 0:2, WO 4:0), TJ Družstevník Kratochvilka A - TJ Sokol Tvarožná B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaverka Vojtěch 2:2, Duda Robert 1:3, Vaverka Viktor 2:1, Vaverka Josef 1:1, 0:2, WO 0:1, body hostů: Malý Václav 1:3, Mazel Milan 3:1, Novotný Zdeněk 4:0, Krčková Dana 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Nové Bránice B - TJ Oslavany A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kašparovský Pavel 1:3, Kulíšek Jan 0:4, Čermák Vitězslav 1:2, Svoboda Ondřej 3:1, WO 1:0, body hostů: Šimerle Miloš 3:1, Studený Lubomír 1:3, Pirochta Pavel 3:1, Koudelka Stanislav 3:0, WO 0:1),
7. kolo:
TJ Oslavany A - Sokol Kuřim A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studený Lubomír 1:3, Pirochta Pavel 2:2, Koudelka Stanislav 3:1, Šimerle Miloš 2:2, body hostů: Kočka Miroslav 1:3, Hrádek Kamil 3:1, Morawski Radoslaw 2:2, Bílek Jan 2:2), TJ Sokol Tvarožná B - TJ Sokol Nové Bránice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krčková Dana 3:1, Malý Václav 4:0, Mazel Milan 3:1, Novotný Zdeněk 3:1, body hostů: Kašparovský Pavel 2:2, Kulíšek Jan 0:4, Svoboda Ondřej 1:3, Čermák Vitězslav 0:4), TJ Družstevník Kratochvilka A - MK Řeznovice F 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duda Robert 0:4, Vaverka Josef 2:2, Vaverka Viktor 4:0, Vaverka Vojtěch 3:1, body hostů: Nunvář Jaroslav 1:3, Pavliš Josef 1:3, Tichý Jaroslav 2:2, Uhliar Libor 3:1), MK Řeznovice G - TJ Sokol Rebešovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makovický Michal 1:3, Brzkovský Pavel 4:0, Halačka Milan 1:3, Makovický Petr 0:2, Továrek Jiří 1:1, body hostů: Němec Stanislav 3:1, Klíma Jiří 0:1, Vrbacký Pavel 3:1, Černý Libor 3:1, Hrdý Petr st. 0:3), TTC Sokol Střelice - Sokol Kuřim B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zátrapa Petr 2:2, Horký Lukáš 3:1, Fišer Vojtěch 3:1, Bukáček Ivo 2:2, body hostů: Šlezinger Aleš 1:3, Štefl Vladimír 2:2, Hýsek Jaroslav 1:3, Foltýn Jiří 2:2), TJ Sokol Ostopovice B - Moravské Knínice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zelený Michal 2:2, Chvátal Petr 3:1, Vitovský Radek 3:1, Slezák Petr 3:1, body hostů: Gabryš Milan 4:0, Koláček Ivan 0:4, Veselovský Vlastimil 1:3, Toldy Jozef 0:4),
8. kolo:
Sokol Kuřim A - Moravské Knínice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočka Miroslav 3:1, Morawski Radoslaw 2:1, Hrádek Kamil 3:1, Šafář Bohuslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Vojanec Libor 0:3, Veselovský Vlastimil 1:3, Němec Jaromír 1:2, Gabryš Milan 4:0, Toldy Jozef 0:1, WO 1:0), Sokol Kuřim B - TJ Sokol Ostopovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlezinger Aleš 2:2, Valenta Ondřej 1:3, Štefl Vladimír 1:3, Hýsek Jaroslav 2:2, body hostů: Vitovský Radek 3:1, Slezák Petr 4:0, Sekanina Lubomír 2:2, Michalek Antonín 1:3), TJ Sokol Rebešovice D - TTC Sokol Střelice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrbacký Pavel 4:0, Němec Stanislav 0:3, Klíma Jiří 0:3, Černý Libor 4:0, WO 0:2, body hostů: Zátrapa Petr 2:2, Horký Lukáš 2:2, Bukáček Ivo 1:2, Fišer Vojtěch 1:2, WO 2:0), TJ Družstevník Kratochvilka A - MK Řeznovice G 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaverka Vojtěch 4:0, Vaverka Josef 2:2, Vaverka Viktor 4:0, Duda Robert 2:2, body hostů: Brzkovský Pavel 2:2, Halačka Milan 2:2, Makovický Petr 0:4, Továrek Jiří 0:4), TJ Sokol Nové Bránice B - MK Řeznovice F 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svoboda Ondřej 0:3, Daniel Petr 0:3, Čermák Vitězslav 0:3, Kulíšek Jan 0:1, Procházka Petr 0:2, WO 5:0, body hostů: Pavliš Josef 4:0, Dohnal František 4:0, Nunvář Jaroslav 4:0, WO 0:5), TJ Oslavany A - TJ Sokol Tvarožná B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studený Lubomír 2:2, Pirochta Pavel 2:2, Koudelka Stanislav 3:0, Šimerle Miloš 4:0, WO 0:1, body hostů: Mazel Milan 1:3, Krčková Dana 1:3, Procházka Jiří 0:4, Novotný Zdeněk 2:1, WO 1:0),
9. kolo:
TJ Sokol Tvarožná B - Sokol Kuřim A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazel Milan 1:3, Malý Václav 0:2, Krčková Dana 1:3, Novotný Zdeněk 3:1, Procházka Jiří 2:0, body hostů: Kočka Miroslav 2:2, Hrádek Kamil 4:0, Morawski Radoslaw 2:2, Krebs Pavel 1:3), MK Řeznovice F - TJ Oslavany A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nunvář Jaroslav 4:0, Pavliš Josef 2:2, Uhliar Libor 0:3, Tichý Jaroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Šimerle Miloš 2:2, Studený Lubomír 3:1, Pirochta Pavel 1:3, Koudelka Stanislav 2:1, WO 0:1), MK Řeznovice G - TJ Sokol Nové Bránice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Makovický Michal 3:1, Halačka Milan 3:1, Brzkovský Pavel 4:0, Továrek Jiří 3:1, body hostů: Svoboda Ondřej 1:3, Čermák Vitězslav 0:4, Kašparovský Pavel 2:2, Kulíšek Jan 0:4), TTC Sokol Střelice - TJ Družstevník Kratochvilka A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zátrapa Petr 1:3, Bukáček Ivo 1:3, Fišer Vojtěch 3:1, Horký Lukáš 3:1, body hostů: Vaverka Viktor 3:1, Vaverka Josef 1:3, Duda Robert 1:3, Vaverka Vojtěch 3:1), TJ Sokol Ostopovice B - TJ Sokol Rebešovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekanina Lubomír 2:2, Slezák Petr 2:0, Chvátal Petr 1:3, Vitovský Radek 2:2, Michalek Antonín 0:2, body hostů: Hrdý Petr st. 1:3, Klíma Jiří 0:4, Černý Libor 4:0, Vrbacký Pavel 4:0), Moravské Knínice A - Sokol Kuřim B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojanec Libor 1:1, Koláček Ivan 1:3, Gabryš Milan 4:0, Veselovský Vlastimil 3:1, Toldy Jozef 0:2, body hostů: Foltýn Jiří 2:2, Šlezinger Aleš 3:1, Hýsek Jaroslav 1:3, Štefl Vladimír 1:3),
10. kolo:
Sokol Kuřim A - Sokol Kuřim B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Miroslav 3:1, Hrádek Kamil 2:0, Morawski Radoslaw 2:2, Bílek Jan 2:2, Šafář Bohuslav 1:1, body hostů: Šlezinger Aleš 2:2, Hýsek Jaroslav 1:3, Štefl Vladimír 3:1, Ptáček Tomáš 0:4), TJ Sokol Rebešovice D - Moravské Knínice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Libor 3:1, Němec Stanislav 2:2, Hrdý Petr st. 0:4, Vrbacký Pavel 4:0, body hostů: Koláček Ivan 2:2, Toldy Jozef 1:3, Veselovský Vlastimil 1:3, Gabryš Milan 3:1), TJ Družstevník Kratochvilka A - TJ Sokol Ostopovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaverka Josef 3:1, Uj Kamil 1:3, Vaverka Viktor 4:0, Vaverka Vojtěch 3:1, body hostů: Chvátal Petr 2:2, Vitovský Radek 1:3, Sekanina Lubomír 1:3, Zelený Michal 1:3), TJ Sokol Nové Bránice B - TTC Sokol Střelice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daniel Petr 3:0, Procházka Petr 2:1, Kašparovský Pavel 2:2, Svoboda Ondřej 3:1, WO 1:1, body hostů: Zátrapa Petr 1:3, Horký Lukáš 1:2, Fišer Vojtěch 2:1, 0:4, WO 1:1), TJ Oslavany A - MK Řeznovice G 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pirochta Pavel 3:0, Studený Lubomír 0:2, Koudelka Stanislav 3:0, Šimerle Miloš 4:0, WO 0:4, body hostů: Makovický Michal 1:3, Halačka Milan 1:2, Továrek Jiří 0:3, Makovický Petr 0:2, WO 4:0), TJ Sokol Tvarožná B - MK Řeznovice F 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krčková Dana 3:1, Mazel Milan 3:0, Malý Václav 1:2, Novotný Zdeněk 4:0, WO 2:0, body hostů: Nunvář Jaroslav 2:2, Pavliš Josef 1:3, Tichý Jaroslav 0:3, Uhliar Libor 0:3, WO 0:2),
11. kolo:
MK Řeznovice F - Sokol Kuřim A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nunvář Jaroslav 4:0, Tichý Jaroslav 2:2, Uhliar Libor 1:2, Pavliš Josef 1:3, WO 0:1, body hostů: Kočka Miroslav 3:1, Hrádek Kamil 3:1, Morawski Radoslaw 1:3, Krebs Pavel 0:3, WO 1:0), MK Řeznovice G - TJ Sokol Tvarožná B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makovický Michal 2:1, Halačka Milan 2:2, Brzkovský Pavel 3:1, Továrek Jiří 1:3, Makovický Petr 0:1, body hostů: Krčková Dana 2:2, Malý Václav 2:2, Novotný Zdeněk 3:1, Mazel Milan 1:3), TTC Sokol Střelice - TJ Oslavany A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukáček Ivo 3:1, Fišer Vojtěch 1:3, Horký Lukáš 1:3, Zátrapa Petr 1:3, body hostů: Šimerle Miloš 3:1, Skrutek Jakub 0:4, Pirochta Pavel 3:1, Koudelka Stanislav 4:0), TJ Sokol Ostopovice B - TJ Sokol Nové Bránice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekanina Lubomír 4:0, Veselý Šimon 0:4, Chvátal Petr 4:0, Zelený Michal 3:1, body hostů: Chalupa Svatoslav 2:2, Kašparovský Pavel 1:3, Svoboda Ondřej 1:3, Čermák Vitězslav 1:3), Moravské Knínice A - TJ Družstevník Kratochvilka A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koláček Ivan 1:3, Toldy Jozef 0:2, Gabryš Milan 4:0, Veselovský Vlastimil 3:1, Vojanec Libor 0:2, body hostů: Vaverka Josef 2:2, Duda Robert 2:2, Vaverka Vojtěch 2:2, Vaverka Viktor 2:2), Sokol Kuřim B - TJ Sokol Rebešovice D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Foltýn Jiří 2:2, Šlezinger Aleš 1:3, Štefl Vladimír 2:1, Hýsek Jaroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Černý Libor 2:2, Vrbacký Pavel 4:0, Hrdý Petr st. 0:4, Němec Stanislav 3:0, WO 0:1),
12. kolo:
Sokol Kuřim A - TJ Sokol Rebešovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Miroslav 2:2, Hrádek Kamil 3:1, Morawski Radoslaw 1:3, Bílek Jan 2:2, body hostů: Vrbacký Pavel 4:0, Klíma Jiří 1:3, Němec Stanislav 2:2, Šenkýř Jan 1:3), Sokol Kuřim B - TJ Družstevník Kratochvilka A 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Foltýn Jiří 2:1, Šlezinger Aleš 2:1, Štefl Vladimír 1:2, Hýsek Jaroslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Vaverka Josef 0:4, Vaverka Viktor 3:1, Vaverka Vojtěch 3:1, WO 0:5), Moravské Knínice A - TJ Sokol Nové Bránice B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koláček Ivan 3:0, Gabryš Milan 1:0, Němec Jaromír 3:0, Vojanec Libor 0:2, Veselovský Vlastimil 1:2, WO 5:0, body hostů: Svoboda Ondřej 2:2, Čermák Vitězslav 0:4, Kašparovský Pavel 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Ostopovice B - TJ Oslavany A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sekanina Lubomír 2:2, Chvátal Petr 2:2, Slezák Petr 3:1, Vitovský Radek 2:2, body hostů: Šimerle Miloš 1:3, Studený Lubomír 0:4, Pirochta Pavel 3:1, Koudelka Stanislav 3:1), TTC Sokol Střelice - TJ Sokol Tvarožná B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukáček Ivo 3:1, Horký Lukáš 1:2, Fišer Vojtěch 2:1, Zátrapa Petr 3:1, WO 0:2, body hostů: Krčková Dana 0:4, Procházka Jiří 1:3, Novotný Zdeněk 3:0, Mazel Milan 1:2, WO 2:0), MK Řeznovice G - MK Řeznovice F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halačka Milan 3:1, Makovický Petr 1:3, Brzkovský Pavel 3:1, Makovický Michal 3:1, body hostů: Nunvář Jaroslav 3:1, Uhliar Libor 0:4, Pavliš Josef 2:2, Tichý Jaroslav 1:3),
13. kolo:
MK Řeznovice G - Sokol Kuřim A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makovický Michal 4:0, Továrek Jiří 2:2, Brzkovský Pavel 4:0, Makovický Petr 2:2, body hostů: Morawski Radoslaw 1:3, Bílek Jan 1:3, Kočka Miroslav 1:3, Šafář Bohuslav 1:3), MK Řeznovice F - TTC Sokol Střelice 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavliš Josef 1:2, Tichý Jaroslav 1:1, Uhliar Libor 0:3, Nunvář Jaroslav 3:0, WO 6:0, body hostů: Bukáček Ivo 1:3, Horký Lukáš 3:1, Zátrapa Petr 2:1, WO 0:6), TJ Sokol Tvarožná B - TJ Sokol Ostopovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malý Václav 1:3, Krčková Dana 1:2, Mazel Milan 0:3, Novotný Zdeněk 4:0, WO 2:0, body hostů: Chvátal Petr 2:2, Slezák Petr 3:1, Sekanina Lubomír 3:1, Michalek Antonín 0:2, WO 0:2), TJ Oslavany A - Moravské Knínice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studený Lubomír 1:3, Pirochta Pavel 2:1, Koudelka Stanislav 3:0, Šimerle Miloš 3:1, WO 1:1, body hostů: Gabryš Milan 3:1, Koláček Ivan 1:3, Němec Jaromír 1:2, Veselovský Vlastimil 0:3, WO 1:1), TJ Sokol Nové Bránice B - Sokol Kuřim B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Vitězslav 1:3, Svoboda Ondřej 1:3, Eleder Jan 2:1, Kašparovský Pavel 2:2, WO 0:1, body hostů: Foltýn Jiří 4:0, Šlezinger Aleš 2:2, Štefl Vladimír 3:1, Hýsek Jaroslav 0:3, WO 1:0), TJ Družstevník Kratochvilka A - TJ Sokol Rebešovice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duda Robert 1:3, Vaverka Josef 0:4, Vaverka Viktor 4:0, Vaverka Vojtěch 2:2, body hostů: Vrbacký Pavel 3:1, Klíma Jiří 1:3, Šenkýř Jan 2:2, Němec Stanislav 3:1),
14. kolo:
Sokol Kuřim A - TJ Družstevník Kratochvilka A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Miroslav 2:2, Hrádek Kamil 3:1, Šafář Bohuslav 0:3, Bílek Jan 0:4, WO 0:1, body hostů: Uj Kamil 0:2, Duda Robert 2:2, Vaverka Vojtěch 3:1, Vaverka Viktor 3:0, Vaverka Josef 2:0, WO 1:0), TJ Sokol Rebešovice D - TJ Sokol Nové Bránice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Jiří 2:2, Němec Stanislav 4:0, Hrdý Petr st. 1:3, Šenkýř Jan 4:0, body hostů: Svoboda Ondřej 1:3, Čermák Vitězslav 1:3, Kašparovský Pavel 1:3, Kulíšek Jan 2:2), Sokol Kuřim B - TJ Oslavany A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Foltýn Jiří 0:1, Valenta Ondřej 0:2, Hýsek Jaroslav 2:2, Šlezinger Aleš 1:3, WO 2:3, body hostů: Šimerle Miloš 3:1, Studený Lubomír 2:1, Pirochta Pavel 1:1, Koudelka Stanislav 2:0, WO 3:2), Moravské Knínice A - TJ Sokol Tvarožná B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojanec Libor 2:2, Veselovský Vlastimil 1:3, Koláček Ivan 2:2, Gabryš Milan 3:1, body hostů: Mazel Milan 2:2, Krčková Dana 1:3, Malý Václav 1:3, Novotný Zdeněk 4:0), TJ Sokol Ostopovice B - MK Řeznovice F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slezák Petr 1:3, Zelený Michal 2:2, Chvátal Petr 3:1, Sekanina Lubomír 1:2, Michalek Antonín 0:1, body hostů: Nunvář Jaroslav 2:2, Pavliš Josef 4:0, Uhliar Libor 3:1, Tichý Jaroslav 0:4), TTC Sokol Střelice - MK Řeznovice G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukáček Ivo 3:1, Horký Lukáš 3:1, Fišer Vojtěch 2:2, Zátrapa Petr 1:3, body hostů: Makovický Michal 2:2, Brzkovský Pavel 4:0, Továrek Jiří 0:4, Makovický Petr 1:3),
15. kolo:
TTC Sokol Střelice - Sokol Kuřim A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Vojtěch 2:2, Horký Lukáš 1:3, Bukáček Ivo 2:1, Zátrapa Petr 1:3, WO 1:0, body hostů: Kočka Miroslav 1:3, Hrádek Kamil 4:0, Morawski Radoslaw 3:1, Šafář Bohuslav 1:2, WO 0:1), MK Řeznovice G - TJ Sokol Ostopovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Makovický Michal 2:0, Brzkovský Pavel 1:1, Továrek Jiří 1:2, Makovický Petr 0:2, Halačka Milan 2:0, WO 5:0, body hostů: Chvátal Petr 0:4, Zelený Michal 2:1, Sekanina Lubomír 2:0, Michalek Antonín 1:1, WO 0:5), MK Řeznovice F - Moravské Knínice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavliš Josef 1:3, Tichý Jaroslav 0:4, Uhliar Libor 3:1, Nunvář Jaroslav 3:1, body hostů: Vojanec Libor 1:3, Veselovský Vlastimil 2:2, Němec Jaromír 3:1, Gabryš Milan 3:1), TJ Sokol Tvarožná B - Sokol Kuřim B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazel Milan 2:2, Krčková Dana 2:2, Malý Václav 2:2, Novotný Zdeněk 4:0, body hostů: Hýsek Jaroslav 3:1, Šlezinger Aleš 3:1, Valenta Ondřej 0:4, Ptáček Tomáš 0:4), TJ Oslavany A - TJ Sokol Rebešovice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studený Lubomír 1:3, Pirochta Pavel 3:1, Koudelka Stanislav 3:1, Šimerle Miloš 3:1, body hostů: Vrbacký Pavel 4:0, Němec Stanislav 1:3, Šenkýř Jan 0:4, Klíma Jiří 1:3), TJ Sokol Nové Bránice B - TJ Družstevník Kratochvilka A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kulíšek Jan 1:3, Eleder Jan 1:2, Čermák Vitězslav 0:4, WO 0:5, body hostů: Vaverka Josef 2:1, Uj Kamil 2:1, Duda Robert 2:0, Vaverka Vojtěch 3:0, WO 5:0),
16. kolo:
Sokol Kuřim A - TJ Sokol Nové Bránice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočka Miroslav 4:0, Hrádek Kamil 3:0, Morawski Radoslaw 3:0, Bílek Jan 4:0, WO 0:2, body hostů: Svoboda Ondřej 0:4, Kulíšek Jan 0:4, Čermák Vitězslav 0:3, Eleder Jan 0:3, WO 2:0), TJ Družstevník Kratochvilka A - TJ Oslavany A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duda Robert 0:4, Vaverka Josef 0:3, Vaverka Viktor 3:0, Vaverka Vojtěch 1:3, WO 2:0, body hostů: Šimerle Miloš 3:1, Skrutek Jakub 3:1, Pirochta Pavel 1:2, Koudelka Stanislav 3:0, WO 0:2), TJ Sokol Rebešovice D - TJ Sokol Tvarožná B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrbacký Pavel 3:1, Němec Stanislav 2:0, Šenkýř Jan 2:2, Černý Libor 2:2, Klíma Jiří 0:2, body hostů: Krčková Dana 1:3, Procházka Jiří 0:4, Novotný Zdeněk 4:0, Mazel Milan 2:2), Sokol Kuřim B - MK Řeznovice F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlezinger Aleš 0:4, Valenta Ondřej 1:3, Štefl Vladimír 1:3, Hýsek Jaroslav 2:1, WO 0:1, body hostů: Nunvář Jaroslav 2:1, Pavliš Josef 3:1, Uhliar Libor 4:0, Tichý Jaroslav 2:2, WO 1:0), Moravské Knínice A - MK Řeznovice G 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koláček Ivan 0:1, Gabryš Milan 4:0, Němec Jaromír 4:0, Veselovský Vlastimil 2:2, Vojanec Libor 0:3, body hostů: Brzkovský Pavel 2:2, Halačka Milan 1:3, Továrek Jiří 2:2, Makovický Petr 1:3), TJ Sokol Ostopovice B - TTC Sokol Střelice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekanina Lubomír 2:2, Zelený Michal 2:2, Chvátal Petr 2:2, Vitovský Radek 2:2, body hostů: Zátrapa Petr 1:3, Horký Lukáš 2:2, Bukáček Ivo 3:1, Fišer Vojtěch 2:2),
17. kolo:
TJ Sokol Ostopovice B - Sokol Kuřim A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekanina Lubomír 2:2, Chvátal Petr 2:2, Slezák Petr 3:1, Vitovský Radek 2:2, body hostů: Kočka Miroslav 2:2, Hrádek Kamil 4:0, Šafář Bohuslav 0:4, Bílek Jan 1:3), TTC Sokol Střelice - Moravské Knínice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zátrapa Petr 2:2, Bukáček Ivo 2:2, Fišer Vojtěch 1:3, Horký Lukáš 2:2, body hostů: Koláček Ivan 1:3, Gabryš Milan 4:0, Němec Jaromír 4:0, Veselovský Vlastimil 0:4), MK Řeznovice G - Sokol Kuřim B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halačka Milan 3:0, Makovický Petr 2:0, Makovický Michal 3:0, WO 8:1, body hostů: Šlezinger Aleš 0:3, Štefl Vladimír 0:3, Hýsek Jaroslav 0:2, WO 1:8), MK Řeznovice F - TJ Sokol Rebešovice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliš Josef 2:2, Tichý Jaroslav 2:2, Uhliar Libor 3:1, Nunvář Jaroslav 3:1, body hostů: Vrbacký Pavel 3:1, Šenkýř Jan 1:3, Němec Stanislav 2:2, Hrdý Petr st. 0:4), TJ Sokol Tvarožná B - TJ Družstevník Kratochvilka A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krčková Dana 2:2, Malý Václav 1:3, Mazel Milan 2:2, Novotný Zdeněk 4:0, body hostů: Duda Robert 2:2, Vaverka Josef 2:2, Kvarda Michal 0:4, Vaverka Vojtěch 3:1), TJ Oslavany A - TJ Sokol Nové Bránice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Martin 3:1, Pirochta Pavel 4:0, Koudelka Stanislav 4:0, Šimerle Miloš 4:0, body hostů: Svoboda Ondřej 1:3, Kulíšek Jan 0:4, Čermák Vitězslav 0:4, Cypris Blahoslav 0:4),
18. kolo:
Sokol Kuřim A - TJ Oslavany A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Miroslav 3:1, Hrádek Kamil 3:0, Bílek Jan 1:2, Morawski Radoslaw 2:2, WO 1:1, body hostů: Šimerle Miloš 1:3, Skrutek Jakub 0:4, Pirochta Pavel 2:1, Koudelka Stanislav 2:1, WO 1:1), TJ Sokol Nové Bránice B - TJ Sokol Tvarožná B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Ondřej 2:2, Kulíšek Jan 0:4, Cypris Blahoslav 0:4, Čermák Vitězslav 0:4, body hostů: Malý Václav 3:1, Mazel Milan 4:0, Novotný Zdeněk 4:0, Krčková Dana 3:1), MK Řeznovice F - TJ Družstevník Kratochvilka A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliš Josef 1:3, Tichý Jaroslav 2:2, Uhliar Libor 3:1, Nunvář Jaroslav 3:1, body hostů: Uj Kamil 1:3, Vaverka Josef 0:4, Vaverka Viktor 4:0, Vaverka Vojtěch 2:2), TJ Sokol Rebešovice D - MK Řeznovice G 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrbacký Pavel 2:2, Šenkýř Jan 0:4, Klíma Jiří 1:3, Černý Libor 2:2, body hostů: Brzkovský Pavel 4:0, Makovický Michal 4:0, Makovický Petr 1:3, Halačka Milan 2:2), Sokol Kuřim B - TTC Sokol Střelice 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlezinger Aleš 0:2, Štefl Vladimír 2:1, Hýsek Jaroslav 0:3, WO 4:5, body hostů: Zátrapa Petr 2:1, Bukáček Ivo 1:1, Horký Lukáš 1:0, Fišer Vojtěch 2:0, WO 5:4), Moravské Knínice A - TJ Sokol Ostopovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojanec Libor 1:3, Veselovský Vlastimil 2:2, Gabryš Milan 4:0, Koláček Ivan 1:3, body hostů: Sekanina Lubomír 3:1, Slezák Petr 3:1, Michalek Antonín 2:2, Kailer Ondřej 0:4),
19. kolo:
Moravské Knínice A - Sokol Kuřim A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toldy Jozef 0:4, Veselovský Vlastimil 2:2, Koláček Ivan 2:2, Gabryš Milan 4:0, body hostů: Kočka Miroslav 3:1, Hrádek Kamil 3:1, Bílek Jan 1:3, Šafář Bohuslav 1:3), TJ Sokol Ostopovice B - Sokol Kuřim B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekanina Lubomír 3:1, Zelený Michal 3:1, Chvátal Petr 3:1, Vitovský Radek 3:1, body hostů: Ptáček Tomáš 0:4, Valenta Ondřej 0:4, Štefl Vladimír 2:2, Hýsek Jaroslav 2:2), TTC Sokol Střelice - TJ Sokol Rebešovice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horký Lukáš 3:0, Bukáček Ivo 2:1, Fišer Vojtěch 2:1, Zátrapa Petr 1:2, WO 2:2, body hostů: Němec Stanislav 0:3, Vrbacký Pavel 3:0, Šenkýř Jan 0:3, Klíma Jiří 1:2, WO 2:2), MK Řeznovice G - TJ Družstevník Kratochvilka A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Makovický Michal 2:2, Brzkovský Pavel 3:1, Halačka Milan 2:2, Továrek Jiří 2:2, body hostů: Uj Kamil 0:4, Duda Robert 0:2, Vaverka Vojtěch 3:1, Vaverka Viktor 4:0, Vaverka Josef 0:2), MK Řeznovice F - TJ Sokol Nové Bránice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliš Josef 4:0, Mrkvička Adam 4:0, Uhliar Libor 4:0, Nunvář Jaroslav 4:0, body hostů: Kulíšek Jan 0:4, Svoboda Ondřej 0:4, Čermák Vitězslav 0:4, Cypris Blahoslav 0:4), TJ Sokol Tvarožná B - TJ Oslavany A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Jiří 0:4, Malý Václav 0:2, Krčková Dana 0:3, Mazel Milan 0:3, WO 3:1, body hostů: Šimerle Miloš 3:0, Skrutek Jakub 4:0, Pirochta Pavel 3:0, Koudelka Stanislav 2:0, WO 1:3),
20. kolo:
Sokol Kuřim A - TJ Sokol Tvarožná B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočka Miroslav 3:1, Hrádek Kamil 2:0, Šafář Bohuslav 1:3, Morawski Radoslaw 3:1, Bílek Jan 1:1, body hostů: Krčková Dana 2:2, Procházka Jiří 1:3, Mazel Milan 2:2, Malý Václav 1:3), TJ Oslavany A - MK Řeznovice F 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skrutek Jakub 2:1, Pirochta Pavel 0:3, Koudelka Stanislav 3:0, Šimerle Miloš 2:1, WO 5:0, body hostů: Uhliar Libor 1:3, Pavliš Josef 1:3, Nunvář Jaroslav 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Nové Bránice B - MK Řeznovice G 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašparovský Pavel 2:2, Cypris Blahoslav 0:4, Čermák Vitězslav 0:4, Svoboda Ondřej 2:2, body hostů: Makovický Michal 4:0, Halačka Milan 3:1, Továrek Jiří 2:2, Makovický Petr 3:1), TJ Družstevník Kratochvilka A - TTC Sokol Střelice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaverka Josef 1:2, Vaverka Vojtěch 3:1, Vaverka Viktor 3:1, Duda Robert 0:4, Uj Kamil 0:1, body hostů: Zátrapa Petr 1:3, Bukáček Ivo 3:1, Horký Lukáš 2:2, Fišer Vojtěch 3:1), TJ Sokol Rebešovice D - TJ Sokol Ostopovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Stanislav 3:1, Šenkýř Jan 2:2, Klíma Jiří 2:2, Cypris Vlastimil 1:3, body hostů: Slezák Petr 4:0, Chvátal Petr 2:2, Sekanina Lubomír 2:2, Kailer Ondřej 0:4), Sokol Kuřim B - Moravské Knínice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foltýn Jiří 3:1, Ptáček Tomáš 1:3, Štefl Vladimír 2:2, Hýsek Jaroslav 3:1, body hostů: Gabryš Milan 4:0, Vojanec Libor 0:2, Veselovský Vlastimil 1:3, Koláček Ivan 2:2, Toldy Jozef 0:2),
21. kolo:
Sokol Kuřim B - Sokol Kuřim A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Foltýn Jiří 2:2, Šlezinger Aleš 2:2, Štefl Vladimír 2:2, Hýsek Jaroslav 2:2, body hostů: Hrádek Kamil 4:0, Kočka Miroslav 3:1, Bílek Jan 1:3, Vasas Miroslav 0:4), Moravské Knínice A - TJ Sokol Rebešovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojanec Libor 1:3, Toldy Jozef 1:3, Gabryš Milan 4:0, Veselovský Vlastimil 2:2, body hostů: Klíma Jiří 2:2, Němec Stanislav 3:1, Hrdý Petr st. 1:3, Šenkýř Jan 2:2), TJ Sokol Ostopovice B - TJ Družstevník Kratochvilka A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zelený Michal 2:2, Chvátal Petr 3:1, Veselý Šimon 0:4, Sekanina Lubomír 1:3, body hostů: Duda Robert 2:2, Vaverka Josef 3:1, Vaverka Viktor 3:1, Vaverka Vojtěch 2:2), TTC Sokol Střelice - TJ Sokol Nové Bránice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bukáček Ivo 4:0, Zátrapa Petr 4:0, Horký Lukáš 4:0, Fišer Vojtěch 4:0, body hostů: Svoboda Ondřej 0:4, Kašparovský Pavel 0:4, Čermák Vitězslav 0:4, Kulíšek Jan 0:4), MK Řeznovice G - TJ Oslavany A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brzkovský Pavel 2:0, Halačka Milan 3:0, Makovický Petr 2:1, Makovický Michal 2:2, WO 4:0, body hostů: Šimerle Miloš 2:2, Pirochta Tomáš 0:3, Pirochta Pavel 0:2, Koudelka Stanislav 1:2, WO 0:4), MK Řeznovice F - TJ Sokol Tvarožná B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Jaroslav 1:3, Pavliš Josef 2:2, Uhliar Libor 2:2, Nunvář Jaroslav 3:1, body hostů: Mazel Milan 2:2, Krčková Dana 1:3, Novotný Zdeněk 4:0, Procházka Jiří 1:3),
22. kolo:
Sokol Kuřim A - MK Řeznovice F 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kočka Miroslav 3:0, Morawski Radoslaw 2:1, Šafář Bohuslav 1:2, Bílek Jan 0:3, WO 5:0, body hostů: Nunvář Jaroslav 3:1, Uhliar Libor 2:2, Tichý Jaroslav 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Tvarožná B - MK Řeznovice G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Jiří 0:4, Krčková Dana 2:2, Mazel Milan 3:1, Novotný Zdeněk 3:1, body hostů: Makovický Michal 2:2, Brzkovský Pavel 3:1, Halačka Milan 2:2, Továrek Jiří 1:3), TJ Oslavany A - TTC Sokol Střelice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skrutek Jakub 2:2, Šimerle Miloš 2:1, Koudelka Stanislav 2:1, Pirochta Pavel 3:1, WO 1:1, body hostů: Bukáček Ivo 1:3, Zátrapa Petr 1:3, Horký Lukáš 2:1, Fišer Vojtěch 1:2, WO 1:1), TJ Sokol Nové Bránice B - TJ Sokol Ostopovice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kulíšek Jan 0:4, Kašparovský Pavel 1:3, Čermák Vitězslav 1:3, Svoboda Ondřej 0:4, body hostů: Chvátal Petr 4:0, Zelený Michal 4:0, Sekanina Lubomír 4:0, Michalek Antonín 2:2), TJ Družstevník Kratochvilka A - Moravské Knínice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uj Kamil 1:3, Vaverka Josef 1:3, Vaverka Vojtěch 3:1, Duda Robert 3:1, body hostů: Koláček Ivan 2:2, Veselovský Vlastimil 2:2, Toldy Jozef 0:4, Gabryš Milan 4:0), TJ Sokol Rebešovice D - Sokol Kuřim B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Jiří 2:2, Němec Stanislav 3:1, Šenkýř Jan 2:2, Černý Libor 2:0, Hrdý Petr st. 1:1, body hostů: Šlezinger Aleš 1:3, Foltýn Jiří 2:2, Hýsek Jaroslav 1:3, Štefl Vladimír 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy