Výsledky do novin
Okresní soutěž
1. kolo:
TJ Sokol Rebešovice E - Orel Ivančice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zemachová Monika 0:4, Sekaninová Kateřina 0:1, Poláchová Markéta 0:4, Zemachová Lucie 0:4, Valeš Ondřej 3:0, body hostů: Zeke Lukáš 3:1, Absolín Karel 4:0, Schlosser Jiří 3:1, Dedek Daniel 3:1), TJ Družstevník Kratochvilka B - Sokol Ořechov B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prokeš Karel 3:1, Uj Kamil 4:0, Trnavský Dezider 3:1, WO 0:5, body hostů: Mica Jan 0:3, Vaněček Jakub 0:3, Smejkal Adam 2:1, Cihlář Zdeněk 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Ostopovice C - Sokol Nosislav C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chvátal Vladislav 3:1, Svěrák Alexander 0:4, Veselý Šimon 0:4, Šuman David 0:4, body hostů: Chumela Ondřej 4:0, Španiel Libor 3:1, Kříž Jindřich 3:1, Ondrášek Peter 3:1), Orel Dolní a Horní Loučky B - TJ Sokol Tvarožná C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašek Jiří 2:2, Pololáník Karel 4:0, Pololáník Pavel 3:1, Smejkal Jan 4:0, body hostů: Daňková Lucie 1:3, Dostál Tomáš 1:3, Forman Tomáš 1:3, Malý Jan 0:4), Sokol Lomnička B - TJ Sokol Ostrovačice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karkulín Jaroslav 1:0, Hnízdil Miroslav 1:3, Hrabec Pavel 2:2, Horna Jan 1:3, Kitner Stanislav 0:3, body hostů: Česnek Pavel 0:4, Rousek Miloslav 4:0, Minařík Jaroslav 4:0, Krška Bohumil 3:1),
2. kolo:
Orel Ivančice C - TJ Sokol Ostrovačice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Absolín Karel 2:2, Schlosser Jiří 2:2, Zeke Lukáš 1:3, Dedek Daniel 2:2, body hostů: Česnek Pavel 0:4, Serhiy Kis 1:3, Krška Bohumil 4:0, Rousek Miloslav 4:0), Orel Dolní a Horní Loučky B - Sokol Lomnička B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pololáník Pavel 3:1, Pololáník Karel 4:0, Mašek Jiří 1:3, Smejkal Jan 4:0, body hostů: Karkulín Jaroslav 1:3, Horna Jan 0:4, Kitner Stanislav 1:3, Hrabec Pavel 2:2), Sokol Nosislav C - TJ Sokol Tvarožná C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gecov Evgeni 3:1, Mušálek Pavel 2:2, Španiel Libor 0:4, Chumela Ondřej 2:2, body hostů: Dostál Tomáš 1:3, Hylmar Miroslav 4:0, Forman Tomáš 2:2, Malý Jan 2:2), Sokol Ořechov B - TJ Sokol Ostopovice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Ladislav 4:0, Mica Jan 3:1, Smejkal Jaromír 4:0, Šmíd Bronislav 4:0, body hostů: Šuman David 0:4, Veselý Šimon 0:4, Kailer Ondřej 0:4, Chvátal Vladislav 1:3), TJ Sokol Rebešovice E - TJ Družstevník Kratochvilka B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Seiterová Amálie 1:3, Zemachová Monika 1:2, Poláchová Markéta 0:3, Sekaninová Kateřina 0:4, WO 2:0, body hostů: Hyspecký Petr 4:0, Chupík Filip 2:2, Prokeš Karel 4:0, Trnavský Dezider 2:0, WO 0:2),
3. kolo:
TJ Družstevník Kratochvilka B - Orel Ivančice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uj Kamil 4:0, Chupík Filip 0:4, Prokeš Karel 1:3, Trnavský Dezider 2:1, WO 0:1, body hostů: Schlosser Jiří 1:3, Dedek Daniel 3:1, Absolín Karel 2:1, Zeke Lukáš 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Ostopovice C - TJ Sokol Rebešovice E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuman David 2:2, Chvátal Vladislav 4:0, Kailer Ondřej 1:3, Veselý Šimon 3:1, body hostů: Valeš Ondřej 3:1, Zemachová Monika 2:2, Seiterová Amálie 1:3, Zemachová Lucie 0:4), TJ Sokol Tvarožná C - Sokol Ořechov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daňková Miroslava 1:3, Forman Tomáš 1:3, Malý Jan 1:3, Daňková Lucie 1:3, body hostů: Kafrda Ladislav 4:0, Šmíd Bronislav 4:0, Smejkal Jaromír 4:0, Kouba Tomáš 0:4), Sokol Lomnička B - Sokol Nosislav C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hnízdil Miroslav 2:2, Karkulín Jaroslav 4:0, Hrabec Pavel 4:0, Kitner Stanislav 3:1, body hostů: Chumela Ondřej 2:2, Španiel Libor 0:4, Kříž Jindřich 0:4, Ondrášek Peter 1:3), TJ Sokol Ostrovačice B - Orel Dolní a Horní Loučky B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Serhiy Kis 0:2, Rousek Miloslav 3:1, Krška Bohumil 3:1, Minařík Jaroslav 4:0, Česnek Pavel 0:2, body hostů: Pololáník Karel 2:2, Smejkal Jan 2:2, Pololáník Pavel 1:3, Mašek Jiří 1:3),
4. kolo:
Orel Ivančice C - Orel Dolní a Horní Loučky B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Absolín Karel 0:4, Schlosser Jiří 1:3, Zeke Lukáš 0:4, Dedek Daniel 3:1, body hostů: Pololáník Karel 4:0, Smejkal Jan 3:1, Pololáník Pavel 2:2, Mašek Jiří 3:1), Sokol Nosislav C - TJ Sokol Ostrovačice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chumela Ondřej 1:3, Španiel Libor 1:3, Kříž Jindřich 1:3, Gecov Evgeni 2:2, body hostů: Česnek Pavel 0:4, Rousek Miloslav 3:1, Krška Bohumil 4:0, Minařík Jaroslav 4:0), Sokol Ořechov B - Sokol Lomnička B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ferdus Pavel 3:1, Cihlář Zdeněk 0:4, Smejkal Jaromír 4:0, Kouba Tomáš 0:2, Cihlář Tomáš 0:2, body hostů: Kitner Stanislav 2:2, Sova Jaromír 3:1, Karkulín Jaroslav 2:2, Hrabec Pavel 2:2), TJ Sokol Rebešovice E - TJ Sokol Tvarožná C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Seiterová Amálie 0:4, Zemachová Monika 0:4, Zemachová Lucie 0:2, Burda Lukáš 0:4, Sekaninová Kateřina 0:2, body hostů: Daňková Lucie 4:0, Dostál Tomáš 4:0, Forman Tomáš 4:0, Hylmar Miroslav 4:0), TJ Družstevník Kratochvilka B - TJ Sokol Ostopovice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uj Kamil 4:0, Chupík Filip 1:3, Prokeš Karel 4:0, Trnavský Dezider 3:0, WO 0:1, body hostů: Veselý Šimon 1:2, Kailer Ondřej 0:4, Šuman David 1:3, Chvátal Vladislav 1:3, WO 1:0),
5. kolo:
TJ Sokol Ostopovice C - Orel Ivančice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Vladislav 0:1, Veselý Šimon 0:4, Šuman David 0:4, Michalek Antonín 4:0, Kailer Ondřej 0:3, body hostů: Schlosser Jiří 3:1, Dedek Daniel 3:1, Absolín Karel 3:1, Zeke Lukáš 3:1), TJ Sokol Tvarožná C - TJ Družstevník Kratochvilka B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dostál Tomáš 2:1, Forman Tomáš 1:1, Hylmar Miroslav 1:2, Daňková Lucie 2:1, WO 6:0, body hostů: Prokeš Karel 2:2, Chupík Filip 0:4, Trnavský Dezider 3:0, WO 0:6), Sokol Lomnička B - TJ Sokol Rebešovice E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnízdil Miroslav 3:1, Horna Jan 3:1, Černý Radomír 3:1, Hrabec Pavel 3:1, body hostů: Sekaninová Kateřina 0:4, Burda Lukáš 0:4, Zemachová Monika 0:4, Korgerová Michaela 4:0), TJ Sokol Ostrovačice B - Sokol Ořechov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Serhiy Kis 1:3, Krška Bohumil 2:2, Minařík Jaroslav 4:0, Rousek Miloslav 2:2, body hostů: Kouba Tomáš 0:4, Smejkal Jaromír 3:1, Cihlář Zdeněk 1:3, Šmíd Bronislav 3:1), Orel Dolní a Horní Loučky B - Sokol Nosislav C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pololáník Karel 4:0, Smejkal Jan 4:0, Pololáník Pavel 4:0, Mašek Jiří 3:1, body hostů: Chumela Ondřej 0:4, Španiel Libor 0:4, Kříž Jindřich 0:4, Mušálek Pavel 1:3),
6. kolo:
Orel Ivančice C - Sokol Nosislav C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schlosser Jiří 3:1, Zeke Lukáš 2:2, Absolín Karel 3:0, Dedek Daniel 4:0, Absolín Karel st. 0:1, body hostů: Chumela Ondřej 1:3, Španiel Libor 1:3, Kříž Jindřich 0:4, Ondrášek Peter 2:2), Sokol Ořechov B - Orel Dolní a Horní Loučky B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněček Jakub 0:4, Cihlář Tomáš 0:4, Smejkal Jaromír 3:1, Fanta František 3:1, body hostů: Pololáník Karel 4:0, Smejkal Jan 2:2, Pololáník Pavel 2:2, Mašek Jiří 2:2), TJ Sokol Rebešovice E - TJ Sokol Ostrovačice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valeš Ondřej 1:3, Poláchová Markéta 1:1, Zemachová Monika 1:3, Zemachová Lucie 1:3, Sekaninová Kateřina 0:2, body hostů: Česnek Pavel 0:4, Minařík Jaroslav 4:0, Serhiy Kis 4:0, Rousek Miloslav 4:0), TJ Družstevník Kratochvilka B - Sokol Lomnička B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokeš Karel 1:3, Nedoma Antonín 0:4, Uj Kamil 3:1, Chupík Filip 0:4, body hostů: Sova Jaromír 3:1, Kitner Stanislav 2:2, Karkulín Jaroslav 4:0, Hrabec Pavel 3:1), TJ Sokol Ostopovice C - TJ Sokol Tvarožná C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kailer Ondřej 0:4, Zbíral Oldřich 1:3, Šuman David 0:4, Chvátal Vladislav 3:1, body hostů: Malý Jan 2:2, Dostál Tomáš 3:1, Forman Tomáš 3:1, Malý Václav 4:0),
7. kolo:
TJ Sokol Tvarožná C - Orel Ivančice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daňková Lucie 1:0, Forman Tomáš 3:1, Hylmar Miroslav 2:1, Dostál Tomáš 2:2, Malý Jan 0:3, WO 0:1, body hostů: Schlosser Jiří 1:3, Dedek Daniel 4:0, Absolín Karel st. 1:3, Zeke Lukáš 1:2, WO 1:0), Sokol Lomnička B - TJ Sokol Ostopovice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnízdil Miroslav 2:2, Horna Jan 4:0, Černý Radomír 3:1, Kitner Stanislav 3:1, body hostů: Šuman David 0:4, Veselý Šimon 1:3, Kailer Ondřej 0:4, Michalek Antonín 3:1), TJ Sokol Ostrovačice B - TJ Družstevník Kratochvilka B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krška Bohumil 4:0, Serhij Kis 1:1, Rousek Miloslav 4:0, Minařík Jaroslav 4:0, Česnek Pavel 0:2, body hostů: Prokeš Karel 1:3, Nedoma Antonín 0:4, Hyspecký Petr 1:3, Chupík Filip 1:3), Orel Dolní a Horní Loučky B - TJ Sokol Rebešovice E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pololáník Karel 4:0, Smejkal Jan 4:0, Pololáník Pavel 3:1, Mašek Jiří 4:0, body hostů: Burda Lukáš 0:4, Sekaninová Kateřina 0:4, Poláchová Markéta 0:4, Seiterová Amálie 1:3), Sokol Nosislav C - Sokol Ořechov B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chumela Ondřej 0:4, Španiel Libor 0:4, Kříž Jindřich 0:4, Ondrášek Peter 0:4, body hostů: Kunický Libor 4:0, Cihlář Zdeněk 4:0, Smejkal Jaromír 4:0, Šmíd Bronislav 4:0),
8. kolo:
Orel Ivančice C - Sokol Ořechov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schlosser Jiří 2:2, Zeke Lukáš 2:2, Absolín Karel 2:2, Dedek Daniel 2:2, body hostů: Vaněček Jakub 0:4, Cihlář Zdeněk 0:4, Smejkal Jaromír 4:0, Šmíd Bronislav 4:0), TJ Sokol Rebešovice E - Sokol Nosislav C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Seiterová Amálie 0:4, Poláchová Markéta 0:4, Zemachová Lucie 0:2, Zemachová Monika 0:4, Burda Lukáš 0:2, body hostů: Rylich Bohuslav 4:0, Kříž Jindřich 4:0, Chumela Ondřej 4:0, Gecov Evgeni 4:0), TJ Družstevník Kratochvilka B - Orel Dolní a Horní Loučky B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokeš Karel 2:2, Chupík Filip 0:4, Nedoma Antonín 0:4, Trnavský Dezider 1:1, Uj Kamil 0:2, body hostů: Pololáník Karel 4:0, Smejkal Jan 4:0, Pololáník Pavel 2:2, Mašek Jiří 3:1), TJ Sokol Ostopovice C - TJ Sokol Ostrovačice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Vladislav 1:3, Veselý Šimon 1:3, Zbíral Oldřich 0:4, Michalek Antonín 3:1, body hostů: Česnek Pavel 0:2, Krška Bohumil 3:1, Rousek Miloslav 3:1, Minařík Jaroslav 4:0, Serhij Kis 1:1), TJ Sokol Tvarožná C - Sokol Lomnička B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostál Tomáš 3:1, Malý Jan 1:3, Forman Tomáš 2:2, Hylmar Miroslav 3:1, body hostů: Kitner Stanislav 2:2, Horna Jan 0:4, Karkulín Jaroslav 3:1, Černý Radomír 2:2),
9. kolo:
Sokol Lomnička B - Orel Ivančice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karkulín Jaroslav 3:1, Sova Jaromír 3:1, Hrabec Pavel 1:3, Černý Radomír 3:1, body hostů: Absolín Karel st. 1:3, Ondráček Tomáš 1:3, Absolín Karel 4:0, Zeke Lukáš 0:4), TJ Sokol Ostrovačice B - TJ Sokol Tvarožná C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Serhij Kis 2:2, Krška Bohumil 4:0, Rousek Miloslav 4:0, Minařík Jaroslav 4:0, body hostů: Daňková Lucie 1:3, Dostál Tomáš 0:4, Forman Tomáš 1:3, Malý Jan 0:4), Orel Dolní a Horní Loučky B - TJ Sokol Ostopovice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pololáník Karel 4:0, Smejkal Jan 4:0, Pololáník Pavel 4:0, Mašek Jiří 3:1, body hostů: Kailer Ondřej 0:4, Šuman David 0:4, Chvátal Vladislav 1:3, Zbíral Oldřich 0:4), Sokol Nosislav C - TJ Družstevník Kratochvilka B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chumela Ondřej 2:2, Španiel Libor 1:3, Kříž Jindřich 1:3, Ondrášek Peter 2:2, body hostů: Hyspecký Petr 4:0, Prokeš Karel 4:0, Chupík Filip 0:4, Nedoma Antonín 2:2), Sokol Ořechov B - TJ Sokol Rebešovice E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněček Jakub 4:0, Cihlář Tomáš 2:2, Smejkal Adam 1:3, Kouba Tomáš 3:1, body hostů: Valeš Ondřej 3:1, Zemachová Monika 2:2, Seiterová Amálie 1:3, Zemachová Lucie 0:2, Sekaninová Kateřina 0:2),
10. kolo:
Orel Ivančice C - TJ Sokol Rebešovice E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schlosser Jiří 4:0, Dedek Daniel 3:1, Absolín Karel 4:0, Zeke Lukáš 4:0, body hostů: Burda Lukáš 0:4, Zemachová Monika 0:2, Valeš Ondřej 1:3, Zemachová Lucie 0:4, Poláchová Markéta 0:2), Sokol Ořechov B - TJ Družstevník Kratochvilka B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smejkal Adam 1:3, Smejkal Jaromír 4:0, Šmíd Bronislav 3:0, Vaněček Jakub 1:3, WO 1:0, body hostů: Prokeš Karel 2:2, Kvarda Michal 2:2, Chupík Filip 1:3, Nedoma Antonín 1:2, WO 0:1), Sokol Nosislav C - TJ Sokol Ostopovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Jindřich 0:4, Ondrášek Peter 1:3, Chumela Ondřej 1:0, Španiel Libor 2:2, Rylich Bohuslav 1:2, body hostů: Michalek Antonín 4:0, Chvátal Vladislav 4:0, Zbíral Oldřich 1:3, Veselý Šimon 2:2), TJ Sokol Tvarožná C - Orel Dolní a Horní Loučky B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostál Tomáš 2:2, Forman Tomáš 1:3, Hylmar Miroslav 0:4, Daňková Lucie 1:3, body hostů: Pololáník Karel 4:0, Smejkal Jan 3:1, Pololáník Pavel 1:3, Mašek Jiří 4:0), TJ Sokol Ostrovačice B - Sokol Lomnička B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Serhij Kis 1:2, Krška Bohumil 3:1, Rousek Miloslav 3:1, Minařík Jaroslav 4:0, Česnek Pavel 0:1, body hostů: Kitner Stanislav 0:4, Sova Jaromír 3:1, Karkulín Jaroslav 1:3, Hrabec Pavel 1:3),
11. kolo:
TJ Sokol Ostrovačice B - Orel Ivančice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Česnek Pavel 0:4, Krška Bohumil 4:0, Rousek Miloslav 3:1, Minařík Jaroslav 4:0, body hostů: Schlosser Jiří 1:3, Absolín Karel 2:2, Zeke Lukáš 1:3, Absolín Karel st. 1:3), Sokol Lomnička B - Orel Dolní a Horní Loučky B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horna Jan 1:3, Kitner Stanislav 1:3, Karkulín Jaroslav 2:2, Černý Radomír 1:3, body hostů: Mašek Jiří 3:1, Pololáník Karel 4:0, Pololáník Pavel 4:0, Stybor Jaroslav 0:4), TJ Sokol Tvarožná C - Sokol Nosislav C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Tomáš 2:2, Forman Tomáš 4:0, Malý Jan 1:3, Daňková Lucie 4:0, body hostů: Mušálek Pavel 2:2, Ondrášek Peter 1:3, Španiel Libor 0:4, Chumela Ondřej 2:2), TJ Sokol Ostopovice C - Sokol Ořechov B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Šimon 1:3, Šuman David 0:4, Kailer Ondřej 0:4, Michalek Antonín 2:2, body hostů: Vaněček Jakub 3:1, Smejkal Jaromír 4:0, Kouba Tomáš 2:2, Šmíd Bronislav 4:0), TJ Družstevník Kratochvilka B - TJ Sokol Rebešovice E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prokeš Karel 4:0, Vozdecký Jiří 4:0, Kvarda Michal 4:0, Chupík Filip 4:0, body hostů: Zemachová Monika 0:4, Poláchová Markéta 0:4, Pavelec Šimon 0:4, Sekaninová Kateřina 0:2, Seiterová Amálie 0:2),
12. kolo:
Orel Ivančice C - TJ Družstevník Kratochvilka B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schlosser Jiří 3:1, Absolín Karel 2:2, Zeke Lukáš 2:2, Absolín Karel st. 1:3, body hostů: Prokeš Karel 3:1, Kvarda Michal 3:1, Nedoma Antonín 0:4, Hyspecký Petr 2:2), TJ Sokol Rebešovice E - TJ Sokol Ostopovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seiterová Amálie 0:4, Zemachová Lucie 1:3, Zemachová Monika 2:2, Korgerová Michaela 4:0, body hostů: Veselý Šimon 3:1, Zbíral Oldřich 2:2, Chvátal Vladislav 3:1, Kailer Ondřej 1:3), Sokol Ořechov B - TJ Sokol Tvarožná C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smejkal Jaromír 2:2, Fanta František 1:0, Vaněček Jakub 0:4, Smejkal Adam 0:4, Cihlář Zdeněk 1:2, body hostů: Daňková Lucie 4:0, Hylmar Miroslav 2:2, Forman Tomáš 3:1, Malý Václav 2:0, Malý Jan 1:1), Sokol Nosislav C - Sokol Lomnička B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Španiel Libor 0:4, Chumela Ondřej 0:4, Kříž Jindřich 0:4, Ondrášek Peter 3:1, body hostů: Hnízdil Miroslav 3:1, Černý Radomír 3:1, Kitner Stanislav 3:1, Hrabec Pavel 4:0), Orel Dolní a Horní Loučky B - TJ Sokol Ostrovačice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pololáník Karel 3:1, Smejkal Jan 1:3, Pololáník Pavel 0:4, Mašek Jiří 0:4, body hostů: Pokorný Marek 3:1, Krška Bohumil 3:0, Rousek Miloslav 2:2, Minařík Jaroslav 4:0, Serhij Kis 0:1),
13. kolo:
Orel Dolní a Horní Loučky B - Orel Ivančice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pololáník Karel 4:0, Mašek Jiří 4:0, Pololáník Pavel 4:0, Smejkal Jan 4:0, body hostů: Schlosser Jiří 0:4, Dedek Daniel 0:4, Absolín Karel st. 0:4, Zeke Lukáš 0:4), TJ Sokol Ostrovačice B - Sokol Nosislav C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Česnek Pavel 1:1, Krška Bohumil 4:0, Rousek Miloslav 4:0, Minařík Jaroslav 4:0, Serhij Kis 2:0, body hostů: Chumela Ondřej 0:4, Španiel Libor 0:4, Kříž Jindřich 0:4, Ondrášek Peter 1:3), Sokol Lomnička B - Sokol Ořechov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sova Jaromír 3:1, Karkulín Jaroslav 1:3, Černý Radomír 1:3, Hrabec Pavel 2:2, body hostů: Šmíd Bronislav 4:0, Vaněček Jakub 1:1, Cihlář Zdeněk 1:3, Smejkal Jaromír 3:1, Smejkal Adam 0:2), TJ Sokol Tvarožná C - TJ Sokol Rebešovice E 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hylmar Miroslav 3:0, Forman Tomáš 3:0, Dostál Tomáš 2:0, Daňková Lucie 3:0, Malý Jan 1:0, WO 5:0, body hostů: Burda Lukáš 0:4, Pavelec Šimon 0:4, Poláchová Markéta 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Ostopovice C - TJ Družstevník Kratochvilka B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zbíral Oldřich 3:0, Kailer Ondřej 1:2, Šuman David 1:2, Veselý Šimon 2:1, WO 5:0, body hostů: Prokeš Karel 3:1, Chupík Filip 1:3, Nedoma Antonín 1:3, WO 0:5),
14. kolo:
Orel Ivančice C - TJ Sokol Ostopovice C 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schlosser Jiří 4:0, Absolín Karel 4:0, Zeke Lukáš 4:0, Dedek Daniel 4:0, body hostů: Kailer Ondřej 0:4, Veselý Šimon 0:4, Šuman David 0:4, Svěrák Alexander 0:4), TJ Družstevník Kratochvilka B - TJ Sokol Tvarožná C 1:17 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorný Adam 0:4, Hyspecký Petr 0:3, WO 0:10, body hostů: Daňková Lucie 2:0, Dostál Tomáš 2:0, Malý Jan 1:0, Forman Tomáš 2:0, WO 10:0), TJ Sokol Rebešovice E - Sokol Lomnička B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burda Lukáš 0:4, Sekaninová Kateřina 0:4, Seiterová Amálie 0:2, Valeš Ondřej 3:1, Pavelec Šimon 0:2, body hostů: Hnízdil Miroslav 3:1, Karkulín Jaroslav 4:0, Sova Jaromír 3:1, Hrabec Pavel 3:1), Sokol Ořechov B - TJ Sokol Ostrovačice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smejkal Jaromír 3:1, Cihlář Zdeněk 1:3, Kunický Libor 2:2, Šmíd Bronislav 4:0, body hostů: Serhij Kis 0:2, Krška Bohumil 3:1, Rousek Miloslav 2:2, Pokorný Marek 1:3, Česnek Pavel 0:2), Sokol Nosislav C - Orel Dolní a Horní Loučky B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrášek Peter 1:3, Gecov Evgeni 1:3, Španiel Libor 0:1, Chumela Ondřej 1:3, Kříž Jindřich 1:2, body hostů: Pololáník Karel 4:0, Smejkal Jan 4:0, Pololáník Pavel 4:0, Stybor Jaroslav 0:4),
15. kolo:
Sokol Nosislav C - Orel Ivančice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mušálek Pavel 3:1, Rylich Bohuslav 3:1, Kříž Jindřich 0:4, Ondrášek Peter 2:2, body hostů: Schlosser Jiří 4:0, Absolín Karel 2:2, Zeke Lukáš 1:3, Absolín Karel st. 1:3), Orel Dolní a Horní Loučky B - Sokol Ořechov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Jiří 2:2, Stybor Jaroslav 0:2, Smejkal Jan 2:2, Pololáník Pavel 2:2, Jurčák Radoslav 2:0, body hostů: Smejkal Jaromír 4:0, Šmíd Bronislav 4:0, Vaněček Jakub 0:4, Kouba Tomáš 0:4), TJ Sokol Ostrovačice B - TJ Sokol Rebešovice E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Česnek Pavel 2:2, Serhij Kis 3:1, Rousek Miloslav 4:0, Minařík Jaroslav 4:0, body hostů: Burda Lukáš 1:3, Sekaninová Kateřina 0:4, Zemachová Monika 2:2, Pavelec Šimon 0:4), Sokol Lomnička B - TJ Družstevník Kratochvilka B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Radomír 3:1, Karkulín Jaroslav 3:1, Hrabec Pavel 4:0, Kitner Stanislav 4:0, body hostů: Prokeš Karel 0:4, Kvarda Michal 2:2, Nedoma Antonín 0:4, Chupík Filip 0:4), TJ Sokol Tvarožná C - TJ Sokol Ostopovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Tomáš 3:1, Forman Tomáš 3:1, Malý Jan 3:1, Hylmar Miroslav 3:1, body hostů: Michalek Antonín 3:1, Zbíral Oldřich 1:3, Kailer Ondřej 0:4, Šuman David 0:4),
16. kolo:
Orel Ivančice C - TJ Sokol Tvarožná C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schlosser Jiří 4:0, Absolín Karel 3:1, Minster Roman 4:0, Absolín Karel st. 1:3, body hostů: Dostál Tomáš 0:4, Hylmar Miroslav 2:2, Forman Tomáš 1:3, Malý Jan 1:3), TJ Sokol Ostopovice C - Sokol Lomnička B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Vladislav 2:2, Veselý Šimon 1:3, Šuman David 0:2, Michalek Antonín 3:1, Kailer Ondřej 0:2, body hostů: Sova Jaromír 4:0, Hrabec Pavel 2:2, Karkulín Jaroslav 3:1, Horna Jan 1:3), TJ Družstevník Kratochvilka B - TJ Sokol Ostrovačice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Adam 0:4, Kvarda Michal 2:2, Prokeš Karel 1:3, Hyspecký Petr 0:4, body hostů: Serhij Kis 3:1, Česnek Pavel 2:2, Rousek Miloslav 4:0, Minařík Jaroslav 4:0), TJ Sokol Rebešovice E - Orel Dolní a Horní Loučky B 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zemachová Monika 0:1, Zemachová Lucie 1:2, Sekaninová Kateřina 0:3, Valeš Ondřej 0:3, Burda Lukáš 0:2, WO 5:0, body hostů: Pololáník Karel 4:0, Pololáník Pavel 3:1, Smejkal Jan 4:0, WO 0:5), Sokol Ořechov B - Sokol Nosislav C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněček Jakub 2:2, Kouba Tomáš 0:4, Smejkal Jaromír 4:0, Smejkal Adam 0:2, Cihlář Tomáš 0:2, body hostů: Rylich Bohuslav 3:1, Mušálek Pavel 2:2, Kříž Jindřich 2:2, Chumela Ondřej 3:1),
17. kolo:
Sokol Ořechov B - Orel Ivančice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smejkal Jaromír 1:3, Cihlář Zdeněk 1:3, Šmíd Bronislav 4:0, Smejkal Adam 1:3, body hostů: Schlosser Jiří 3:1, Absolín Karel 3:1, Dedek Daniel 3:1, Ondráček Tomáš 0:4), Sokol Nosislav C - TJ Sokol Rebešovice E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrášek Peter 4:0, Kříž Jindřich 4:0, Španiel Libor 4:0, Lang Adam 3:1, body hostů: Sekaninová Kateřina 1:3, Seiterová Amálie 0:4, Pavelec Šimon 0:4, Zemachová Monika 0:4), Orel Dolní a Horní Loučky B - TJ Družstevník Kratochvilka B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pololáník Karel 3:0, Smejkal Jan 3:0, Pololáník Pavel 2:1, Mašek Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Prokeš Karel 0:4, Kvarda Michal 2:2, Chupík Filip 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Ostrovačice B - TJ Sokol Ostopovice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Serhij Kis 3:1, Krška Bohumil 4:0, Rousek Miloslav 4:0, Minařík Jaroslav 4:0, body hostů: Veselý Šimon 0:4, Šuman David 0:4, Chvátal Vladislav 1:3, Kailer Ondřej 0:4), Sokol Lomnička B - TJ Sokol Tvarožná C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Radomír 1:3, Sova Jaromír 2:0, Karkulín Jaroslav 3:1, Horna Jan 0:4, Hrabec Pavel 1:1, body hostů: Daňková Lucie 1:1, Dostál Tomáš 2:2, Forman Tomáš 1:3, Malý Václav 4:0, Malý Jan 1:1),
18. kolo:
Orel Ivančice C - Sokol Lomnička B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schlosser Jiří 2:2, Dedek Daniel 3:1, Absolín Karel st. 1:3, Absolín Karel 3:1, body hostů: Karkulín Jaroslav 3:1, Sova Jaromír 2:2, Horna Jan 0:4, Hrabec Pavel 2:2), TJ Sokol Tvarožná C - TJ Sokol Ostrovačice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daňková Lucie 2:2, Forman Tomáš 1:3, Dostál Tomáš 1:3, Hylmar Miroslav 0:2, Malý Jan 1:1, body hostů: Česnek Pavel 0:4, Krška Bohumil 4:0, Rousek Miloslav 3:1, Minařík Jaroslav 4:0), TJ Sokol Ostopovice C - Orel Dolní a Horní Loučky B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Vladislav 0:4, Šuman David 0:4, Zbíral Oldřich 0:4, Michalek Antonín 3:1, body hostů: Pololáník Karel 4:0, Smejkal Jan 3:1, Pololáník Pavel 3:1, Mašek Jiří 3:1), TJ Družstevník Kratochvilka B - Sokol Nosislav C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvarda Michal 3:1, Prokeš Karel 3:1, Chupík Filip 0:4, Nedoma Antonín 1:3, body hostů: Kříž Jindřich 2:2, Ondrášek Peter 1:3, Rylich Bohuslav 2:2, Chumela Ondřej 4:0), TJ Sokol Rebešovice E - Sokol Ořechov B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burda Lukáš 0:4, Zemachová Lucie 0:2, Poláchová Markéta 0:4, Zemachová Monika 1:3, Sekaninová Kateřina 0:2, body hostů: Smejkal Adam 3:1, Kouba Tomáš 4:0, Smejkal Jaromír 4:0, Vaněček Jakub 4:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy