Výsledky do novin
Krajský přebor I. třídy
1. kolo:
KST Libědice A - TJ Krupka B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soutner Václav ml. 0:4, Kalánek Josef 2:2, Lhotský Milan 2:2, Soutner Václav st. 4:0, body hostů: Vítů Václav 3:1, Boehm Přemysl 2:2, Mach Dalibor 1:3, Švarc Vojtěch 2:2), TJ Sever Žatec B - SKST Děčín B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Karel 3:1, Pejša Otto ml. 2:1, Plečinda Jiří 2:1, Kadlec Matěj 2:2, body hostů: Grubr Vojtěch 3:1, Kacálková Kristýna 1:3, Hampejs Vladislav 1:2, Himko Jaroslav 0:3), SKST Baník Most D - TTC Duchcov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záruba David 1:2, Skružný Vratislav 0:3, Městka Petr 1:2, Vaník Jiří ml. 2:2, body hostů: Vích Luděk 4:0, Kövér Lubomír 2:1, Hanousek Josef 2:1, Vích Josef 1:2), TTC Litvínov B - SKST Teplice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jankovič Štěpán 2:1, Fencl Lukáš 3:0, Kadlec Michal 1:2, Fencl Jakub 3:0, body hostů: Štika Jiří 1:2, Hrivňák Petr 1:2, Černý Tomáš 1:2, Štěpánek Ivan 0:3), TJ Baník Březenecká A - TTC Roudnice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofmann Martin ml. 2:1, Drahota David 1:2, Kučera Lubomír 1:2, Malý Michal 4:0, body hostů: Vyskočil Michal 2:2, Stanislav Pavel 2:1, Brhovský Václav 1:2, Vyskočil Tomáš 0:3), KST Jirkov B - ASK Lovosice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Ladislav 3:1, Šimonek Milan 1:3, Pavlica Jan 1:2, Fürst Ladislav 1:3, body hostů: Peterka Milan ml. 3:1, Steif Richard 4:0, Skopec Pavel 2:2, Stein Petr 0:3),
2. kolo:
KST Libědice A - SKST Děčín B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadbávny Jan 2:2, Lhotský Milan 2:2, Kalánek Josef 0:3, Soutner Václav st. 2:2, body hostů: Grubr Vojtěch 4:0, Hampejs Vladislav 3:1, Kacálková Kristýna 2:2, Povejšil Bohumil 0:3), TJ Sever Žatec B - TJ Krupka B 10:0wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčí Karel 2:1, Štěpnička Michal 0:1, Kadlec Matěj 2:1, Pejša Otto ml. 2:0, Plečinda Jiří 0:1, body hostů: Vítů Václav 2:2, Boehm Přemysl 2:1, Švarc Vojtěch 0:3), SKST Baník Most D - SKST Teplice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záruba David 1:2, Schmoranz Pavel 0:2, Skružný Vratislav 1:2, Městka Petr 1:2, body hostů: Hrivňák Petr 3:0, Štika Jiří 2:1, Černý Tomáš 2:1, Štěpánek Ivan 1:1), TTC Litvínov B - TTC Duchcov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Petr 2:2, Jankovič Štěpán 0:4, Fencl Lukáš 3:1, Fencl Jakub 3:1, body hostů: Vích Luděk 3:1, Kövér Lubomír 3:1, Hanousek Josef 1:3, Vích Josef 1:3), TJ Baník Březenecká A - ASK Lovosice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofmann Martin ml. 2:1, Drahota David 1:2, Lazar Martin 2:1, Malý Michal 3:0, body hostů: Peterka Milan ml. 2:1, Steif Richard 1:2, Skopec Pavel 1:2, Stein Petr 0:3), KST Jirkov B - TTC Roudnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Ladislav 3:1, Pavlica Jan 2:2, Fürst Ladislav 2:2, Šimonek Milan 2:2, body hostů: Vyskočil Michal 4:0, Stanislav Pavel 0:4, Brhovský Václav 2:2, Vyskočil Tomáš 1:3),
3. kolo:
TJ Krupka B - TTC Roudnice A 0:10wo (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítů Václav 3:1, Šnajdr Antonín 1:2, Boehm Přemysl 2:2, body hostů: Vyskočil Michal 2:1, Sedláček Zdeněk 0:3, Vyskočil Tomáš 1:1, Stanislav Pavel 2:1), SKST Děčín B - ASK Lovosice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grubr Vojtěch 4:0, Kacálková Kristýna 1:3, Himko Jaroslav 0:4, Hampejs Vladislav 4:0, body hostů: Peterka Milan ml. 2:2, Steif Richard 2:2, Skopec Pavel 2:2, Stein Petr 1:3), TTC Duchcov A - TJ Baník Březenecká A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanousek Josef 1:2, Kövér Lubomír 2:1, Vích Luděk 1:2, Vích Josef 1:3, body hostů: Hofmann Martin ml. 4:0, Malý Michal 1:2, Drahota David 1:2, Lazar Martin 2:1), SKST Teplice B - KST Jirkov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Tomáš 1:3, Štěpánek Ivan 3:1, Štika Jiří st. 2:2, Hrivňák Petr 2:2, body hostů: Kotrba Luděk 2:2, Krejčí Ladislav 3:1, Pavlica Jan 1:3, Dänner Michal 2:2), KST Libědice A - SKST Baník Most D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhotský Milan 2:2, Stütz Rainer 2:2, Kalánek Josef 1:3, Soutner Václav st. 3:1, body hostů: Městka Petr 3:1, Srp Pavel 0:3, Skružný Vratislav 3:1, Vaník Jiří ml. 2:2, Záruba David 0:1), TJ Sever Žatec B - TTC Litvínov B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petrlík Jiří ml. 3:1, Keller Filip 2:2, Krejčí Karel 2:1, Kadlec Matěj 0:4, body hostů: Fencl Jakub 4:0, Čejka Vratislav 1:3, Bláha Radek 2:2, Jankovič Štěpán 1:2),
4. kolo:
TJ Krupka B - ASK Lovosice A 0:10wo (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítů Václav 2:2, Švarc Vojtěch 0:3, Boehm Přemysl 3:1, body hostů: Peterka Milan ml. 3:0, Skopec Pavel 1:2, Skopec Petr 0:2, Steif Richard 2:1), SKST Děčín B - TTC Roudnice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grubr Vojtěch 4:0, Kacálková Kristýna 1:3, Himko Jaroslav 1:3, Hampejs Vladislav 3:1, body hostů: Vyskočil Michal 3:1, Sedláček Zdeněk 0:4, Spurný Antonín ml. 2:2, Vyskočil Tomáš 2:2), TTC Duchcov A - KST Jirkov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vích Josef 0:4, Kövér Lubomír 2:1, Hanousek Josef 0:3, Vích Luděk 3:1, body hostů: Kotrba Luděk 3:1, Krejčí Ladislav 3:1, Jelínek Šimon 2:1, Pavlica Jan 1:2), SKST Teplice B - TJ Baník Březenecká A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Tomáš 1:3, Štěpánek Ivan 2:2, Hrivňák Petr 1:3, Štika Jiří st. 3:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 2:2, Malý Michal 3:1, Drahota David 1:3, Lazar Martin 3:1), KST Libědice A - TTC Litvínov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhotský Milan 1:3, Kalánek Josef 0:3, Stütz Rainer 0:3, Soutner Václav st. 4:0, body hostů: Kadlec Michal 3:1, Fencl Jakub 3:1, Fencl Lukáš 2:1, Čejka Vratislav 1:2), TJ Sever Žatec B - SKST Baník Most D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Karel 0:1, Keller Filip 3:0, Kadlec Matěj 3:0, Petrlík Jiří ml. 2:1, Kubovský Zdeněk 1:1, body hostů: Městka Petr 1:2, Skružný Vratislav 1:2, Záruba David 1:2, Vaník Jiří ml. 0:3),
5. kolo:
SKST Baník Most D - TJ Krupka B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaník Jiří ml. 2:2, Srp Pavel 1:3, Městka Petr 2:1, Skružný Vratislav 3:1, body hostů: Vítů Václav 4:0, Boehm Přemysl 1:3, Demeter Jan 0:4, Šnajdr Antonín 2:1), TTC Litvínov B - SKST Děčín B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jankovič Štěpán 2:2, Čejka Vratislav 2:2, Fencl Jakub 2:2, Kadlec Michal 2:2, body hostů: Beneš Jiří 4:0, Hampejs Vladislav 4:0, Himko Jaroslav 0:4, Povejšil Bohumil 0:4), TJ Baník Březenecká A - KST Libědice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofmann Martin ml. 2:0, Drahota David 1:1, Lazar Martin 2:1, Malý Michal 3:0, body hostů: Lhotský Milan 0:3, Soutner Václav st. 2:1, Novobilský Jan 0:2, Stütz Rainer 0:2), KST Jirkov B - TJ Sever Žatec B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlica Jan 2:1, Dänner Michal 1:2, Jelínek Šimon 2:1, Krejčí Ladislav 4:0, body hostů: Petrlík Jiří ml. 1:3, Krejčí Karel 1:2, Kadlec Matěj 0:3, Pejša Otto ml. 2:1), TTC Roudnice A - TTC Duchcov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stanislav Pavel 1:2, Spurný Antonín ml. 0:3, Brhovský Václav 0:3, Vyskočil Michal 3:1, body hostů: Vích Luděk 4:0, Kövér Lubomír 2:1, Hanousek Josef 2:1, Sander Miroslav 1:2), ASK Lovosice A - SKST Teplice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 3:1, Skopec Pavel 1:3, Stein Petr 0:4, Steif Richard 4:0, body hostů: Štika Jiří st. 3:1, Štěpánek Ivan 2:2, Hrivňák Petr 2:2, Černý Tomáš 1:3),
6. kolo:
SKST Baník Most D - SKST Děčín B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaník Jiří ml. 2:1, Městka Petr 1:2, Srp Pavel 1:2, Skružný Vratislav 1:3, body hostů: Beneš Jiří 4:0, Hampejs Vladislav 3:0, Kacálková Kristýna 1:2, Himko Jaroslav 0:3), TTC Litvínov B - TJ Krupka B 10:0wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Bláha Petr 1:2, Fencl Lukáš 2:1, Fencl Jakub 2:1, Jankovič Štěpán 1:0, Čejka Vratislav 1:1, body hostů: Vítů Václav 4:0, Boehm Přemysl 1:3, Brožek Miroslav ml. 0:4), TJ Baník Březenecká A - TJ Sever Žatec B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:0, Drahota David 0:2, Lazar Martin 3:0, Malý Michal 3:0, body hostů: Keller Filip 1:2, Kadlec Matěj 1:2, Kubovský Zdeněk 0:3, Krejčí Karel 0:2), KST Jirkov B - KST Libědice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlica Jan 2:0, Jelínek Šimon 1:1, Kotrba Luděk 3:0, Krejčí Ladislav 2:0, body hostů: Lhotský Milan 0:3, Soutner Václav st. 1:1, Novobilský Jan 0:2, Stütz Rainer 0:2), TTC Roudnice A - SKST Teplice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stanislav Pavel 1:3, Spurný Antonín ml. 1:3, Vyskočil Tomáš 2:2, Vyskočil Michal 3:1, body hostů: Štika Jiří st. 2:2, Štěpánek Ivan 2:2, Hrivňák Petr 2:2, Černý Tomáš 3:1), ASK Lovosice A - TTC Duchcov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 2:2, Stein Petr 0:3, Steif Richard 3:1, body hostů: Kövér Lubomír 3:1, Vích Luděk 2:2, Hanousek Josef 1:3, Vích Josef 0:3),
7. kolo:
TJ Krupka B - TTC Duchcov A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Demeter Jan 2:2, Šnajdr Antonín 0:3, Boehm Přemysl 1:2, Vítů Václav 3:1, body hostů: Vích Luděk 4:0, Kövér Lubomír 3:1, Hanousek Josef 0:3, Sander Miroslav 1:2), SKST Děčín B - SKST Teplice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grubr Vojtěch 2:1, Němec Rostislav 0:3, Beneš Jiří 2:0, Hampejs Vladislav 2:1, WO 2:0, body hostů: Štika Jiří st. 1:1, Hrivňák Petr 1:2, Štěpánek Ivan 1:2, Černý Tomáš 2:1, WO 0:2), KST Libědice A - TTC Roudnice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhotský Milan 0:3, Kalánek Josef 0:3, Novobilský Jan 1:2, Soutner Václav st. 2:1, body hostů: Vyskočil Michal 3:0, Stanislav Pavel 2:1, Sedláček Zdeněk 1:2, Vyskočil Tomáš 3:0), TJ Sever Žatec B - ASK Lovosice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petrlík Jiří ml. 2:0, Kadlec Matěj 2:0, Kubovský Zdeněk 1:1, Pejša Otto ml. 3:0, Štěpnička Michal 0:1, body hostů: Peterka Milan ml. 1:2, Skopec Pavel 1:2, Stein Petr 0:2, Skopec Petr 0:2), SKST Baník Most D - TJ Baník Březenecká A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mandík Ladislav 0:2, Lipiner Petr 0:2, Skružný Vratislav 2:1, Městka Petr 0:3, body hostů: Hofmann Martin ml. 2:1, Malý Michal 3:0, Drahota David 1:1, Sučík Jan 2:0), TTC Litvínov B - KST Jirkov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Radek 2:2, Bláha Petr 1:3, Fencl Jakub 2:1, Kadlec Michal 1:3, body hostů: Kotrba Luděk 1:3, Krejčí Ladislav 3:1, Jelínek Šimon 2:2, Veselý Petr 3:0),
8. kolo:
TJ Krupka B - SKST Teplice B 0:10wo (čtyřhry 0:1, body domácích: Boehm Přemysl 1:2, Demeter Jan 0:3, Vítů Václav 1:2, WO 3:0, body hostů: Hrivňák Petr 2:1, Štěpánek Ivan 2:1, Černý Tomáš 3:0, WO 0:3), SKST Děčín B - TTC Duchcov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grubr Vojtěch 3:0, Kacálková Kristýna 1:2, Beneš Jiří 2:1, Hampejs Vladislav 3:1, body hostů: Vích Luděk 1:3, Kövér Lubomír 2:1, Hanousek Josef 1:2, Sander Miroslav 0:3), KST Libědice A - ASK Lovosice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhotský Milan 2:2, Stütz Rainer 2:2, Novobilský Jan 1:3, Soutner Václav st. 4:0, body hostů: Peterka Milan ml. 3:1, Skopec Pavel 3:1, Stein Petr 1:3, Lehký Milan 0:4), TJ Sever Žatec B - TTC Roudnice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Keller Filip 3:1, Kadlec Matěj 1:3, Kubovský Zdeněk 3:1, Pejša Otto ml. 0:4, body hostů: Vyskočil Michal 3:1, Stanislav Pavel 2:2, Spurný Antonín ml. 2:2, Vyskočil Tomáš 2:2), SKST Baník Most D - KST Jirkov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záruba David 1:3, Ruta Vladimír 2:2, Skružný Vratislav 2:2, Městka Petr 3:1, body hostů: Krejčí Ladislav 3:1, Jelínek Šimon 2:2, Veselý Petr 2:2, Cipro Petr 1:3), TTC Litvínov B - TJ Baník Březenecká A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Petr 0:3, Fencl Lukáš 1:2, Fencl Jakub 2:1, Kadlec Michal 1:3, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:1, Malý Michal 2:1, Lazar Martin 3:0, Drahota David 1:2),
9. kolo:
TJ Baník Březenecká A - TJ Krupka B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofmann Martin ml. 2:1, Drahota David 1:2, Sučík Jan 1:2, Malý Michal 4:0, body hostů: Boehm Přemysl 3:1, Bayer Jiří 2:1, Šnajdr Antonín 0:3, Brožek Miroslav ml. 0:3), KST Jirkov B - SKST Děčín B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotrba Luděk 4:0, Jelínek Šimon 0:4, Pavlica Jan 1:2, Krejčí Ladislav 2:2, body hostů: Grubr Vojtěch 3:1, Beneš Jiří 3:1, Hampejs Vladislav 1:3, Nováková Eva 1:2), TTC Roudnice A - SKST Baník Most D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brhovský Václav 2:2, Sedláček Zdeněk 1:3, Vyskočil Tomáš 3:1, Vyskočil Michal 2:2, body hostů: Vaník Jiří ml. 3:1, Skružný Vratislav 3:1, Městka Petr 1:3, Srp Pavel 1:3), ASK Lovosice A - TTC Litvínov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skopec Pavel 3:1, Stein Petr 1:3, Lehký Milan 0:4, Peterka Milan ml. 4:0, body hostů: Fencl Jakub 3:1, Fencl Lukáš 2:2, Bláha Petr 2:2, Čejka Vratislav 0:3, Bláha Radek 1:0), TTC Duchcov A - KST Libědice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kövér Lubomír 2:1, Hanousek Josef 1:2, Sander Miroslav 2:1, Vích Luděk 3:0, body hostů: Soutner Václav st. 3:0, Lhotský Milan 1:2, Novobilský Jan 0:3, Stütz Rainer 0:3), SKST Teplice B - TJ Sever Žatec B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Tomáš 3:0, Štěpánek Ivan 0:3, Hrivňák Petr 0:3, Štika Jiří st. 1:3, body hostů: Keller Filip 3:1, Krejčí Karel 2:1, Kubovský Zdeněk 2:1, Pejša Otto ml. 2:1),
10. kolo:
TJ Baník Březenecká A - SKST Děčín B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofmann Martin ml. 0:3, Drahota David 0:2, Lazar Martin 1:2, Malý Michal 2:1, body hostů: Grubr Vojtěch 2:1, Beneš Jiří 3:0, Hampejs Vladislav 2:1, Kacálková Kristýna 1:1), KST Jirkov B - TJ Krupka B 10:0wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Kotrba Luděk 2:0, Jelínek Šimon 2:0, Krejčí Ladislav 2:0, Pavlica Jan 0:1, body hostů: Vítů Václav 1:2, Boehm Přemysl 0:2, Šnajdr Antonín 0:2), TTC Roudnice A - TTC Litvínov B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Zdeněk 0:3, Horejsek Jakub 0:3, Vyskočil Tomáš 1:2, Stanislav Pavel 3:0, body hostů: Fencl Jakub 3:0, Fencl Lukáš 2:1, Bláha Petr 1:2, Bláha Radek 2:1), ASK Lovosice A - SKST Baník Most D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skopec Pavel 2:1, Stein Petr 0:3, Lehký Milan 0:3, Peterka Milan ml. 3:1, WO 0:1, body hostů: Městka Petr 2:2, Skružný Vratislav 2:1, Vaník Jiří ml. 3:0, Srp Pavel 1:2, WO 1:0), TTC Duchcov A - TJ Sever Žatec B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kövér Lubomír 2:2, Sander Miroslav 1:2, Hanousek Josef 2:1, Vích Luděk 4:0, body hostů: Keller Filip 0:4, Petrlík Jiří ml. 2:2, Kubovský Zdeněk 1:2, Štěpnička Michal 2:1), SKST Teplice B - KST Libědice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Tomáš 2:0, Štěpánek Ivan 2:0, Hrivňák Petr 2:1, Štika Jiří st. 2:0, body hostů: Lhotský Milan 0:3, Soutner Václav st. 1:1, Novobilský Jan 0:2, Stütz Rainer 0:2),
11. kolo:
KST Libědice A - TJ Sever Žatec B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novobilský Jan 0:2, Stütz Rainer 0:2, Soutner Václav st. 0:2, Lhotský Milan 0:2, body hostů: Kubovský Zdeněk 2:0, Keller Filip 2:0, Kadlec Matěj 2:0, Krejčí Karel 1:0, Pejša Otto ml. 1:0), SKST Baník Most D - TTC Litvínov B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skružný Vratislav 0:3, Srp Pavel 0:2, Vaník Jiří ml. 1:2, Městka Petr 2:1, body hostů: Fencl Lukáš 3:0, Fencl Jakub 3:0, Čejka Vratislav 1:2, Kadlec Michal 1:1), TJ Baník Březenecká A - KST Jirkov B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofmann Martin ml. 4:0, Drahota David 0:3, Lazar Martin 3:1, Malý Michal 3:1, Sučík Jan 0:1, body hostů: Kotrba Luděk 2:2, Krejčí Ladislav 1:3, Veselý Petr 2:2, Dänner Michal 1:3), TTC Roudnice A - ASK Lovosice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stanislav Pavel 1:2, Sedláček Zdeněk 0:2, Brhovský Václav 0:3, Vyskočil Michal 2:1, body hostů: Peterka Milan ml. 3:0, Steif Richard 2:1, Skopec Pavel 3:0, Stein Petr 0:2), TTC Duchcov A - SKST Teplice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kövér Lubomír 4:0, Hanousek Josef 1:2, Sander Miroslav 0:3, Vích Luděk 4:0, body hostů: Štika Jiří st. 2:2, Hrivňák Petr 2:2, Štěpánek Ivan 1:2, Čáp Stanislav 0:3), TJ Krupka B - SKST Děčín B 0:10wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Boehm Přemysl 1:3, Frič Lukáš 1:3, Vítů Václav 2:2, body hostů: Beneš Jiří 3:0, Grubr Vojtěch 3:0, Kacálková Kristýna 0:3, Hampejs Vladislav 2:1),
12. kolo:
TJ Sever Žatec B - KST Libědice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Keller Filip 2:0, Kadlec Matěj 2:0, Pejša Otto ml. 2:1, Kubovský Zdeněk 3:0, body hostů: Lhotský Milan 0:3, Hadbávny Jan 0:3, Novobilský Jan 1:1, Stütz Rainer 0:2), TTC Litvínov B - SKST Baník Most D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Radek 1:3, Fencl Lukáš 2:1, Kadlec Michal 2:1, Fencl Jakub 3:1, body hostů: Vaník Jiří ml. 1:3, Skružný Vratislav 1:3, Šťovíček Petr 3:0, Městka Petr 1:2), KST Jirkov B - TJ Baník Březenecká A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cipro Petr 1:3, Jelínek Šimon 1:3, Pavlica Jan 1:3, Krejčí Ladislav 4:0, body hostů: Hofmann Martin ml. 2:2, Malý Michal 3:1, Lazar Martin 3:1, Sučík Jan 1:3), ASK Lovosice A - TTC Roudnice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skopec Pavel 3:1, Peterka Milan ml. 3:0, Stein Petr 0:3, Steif Richard 3:1, body hostů: Vyskočil Michal 2:2, Stanislav Pavel 1:3, Spurný Antonín ml. 1:2, Vyskočil Tomáš 1:2), SKST Teplice B - TTC Duchcov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Tomáš 1:2, Hrivňák Petr 3:0, Štěpánek Ivan 2:1, Štika Jiří st. 3:1, body hostů: Vích Luděk 2:2, Kövér Lubomír 1:2, Hanousek Josef 1:2, Sander Miroslav 0:3), SKST Děčín B - TJ Krupka B 10:0wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Beneš Jiří 3:0, Gamache Vincent 1:1, Hampejs Vladislav 2:0, Nováková Eva 2:0, body hostů: Vítů Václav 0:3, Boehm Přemysl 1:2, Brožek Miroslav ml. 0:3),
13. kolo:
TJ Krupka B - KST Libědice A 0:10wo (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Dalibor 1:2, Boehm Přemysl 3:1, Blažek Jan 2:2, Demeter Jan 1:3, body hostů: Lhotský Milan 3:1, Hadbávny Jan 2:1, Novobilský Jan 1:3, Stütz Rainer 2:2), SKST Děčín B - TJ Sever Žatec B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Jiří 3:1, Grubr Vojtěch 1:2, Hampejs Vladislav 3:0, Gamache Vincent 1:3, body hostů: Kadlec Matěj 1:3, Petrlík Jiří ml. 2:2, Keller Filip 1:2, Krejčí Karel 2:1), TTC Duchcov A - SKST Baník Most D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kövér Lubomír 3:1, Hanousek Josef 2:2, Sander Miroslav 0:3, Vích Luděk 4:0, body hostů: Vaník Jiří ml. 2:2, Skružný Vratislav 2:2, Chalupa Radek 1:3, Záruba David 1:2), SKST Teplice B - TTC Litvínov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Tomáš 3:1, Hrivňák Petr 2:2, Štěpánek Ivan 1:3, Štika Jiří st. 1:3, body hostů: Fencl Jakub 4:0, Bláha Petr 3:1, Fencl Lukáš 1:3, Jankovič Štěpán 1:3), TTC Roudnice A - TJ Baník Březenecká A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stanislav Pavel 2:2, Brhovský Václav 1:3, Vyskočil Tomáš 2:2, Vyskočil Michal 2:2, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:1, Malý Michal 2:2, Lazar Martin 3:1, Sučík Jan 1:3), ASK Lovosice A - KST Jirkov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 2:2, Skopec Petr 0:3, Steif Richard 3:1, body hostů: Krejčí Ladislav 2:2, Jelínek Šimon 2:2, Pavlica Jan 1:3, Kotrba Luděk 1:2),
14. kolo:
SKST Děčín B - KST Libědice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grubr Vojtěch 2:0, Gamache Vincent 2:0, Hampejs Vladislav 2:0, Beneš Jiří 2:0, body hostů: Lhotský Milan 0:2, Hadbávny Jan 0:2, Novobilský Jan 0:2, Stütz Rainer 0:2), TJ Krupka B - TJ Sever Žatec B 0:10wo (čtyřhry 0:1, body domácích: Boehm Přemysl 0:2, Demeter Jan 0:2, Mach Dalibor 0:2, body hostů: Kadlec Matěj 2:0, Petrlík Jiří ml. 2:0, Keller Filip 1:0, Krejčí Karel 1:0), SKST Teplice B - SKST Baník Most D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Tomáš 1:2, Hrivňák Petr 2:0, Štěpánek Ivan 2:1, Štika Jiří st. 3:0, body hostů: Městka Petr 1:2, Skružný Vratislav 0:3, Vaník Jiří ml. 1:1, Chalupa Radek 1:1, Záruba David 0:1), TTC Duchcov A - TTC Litvínov B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kövér Lubomír 3:0, Hanousek Josef 1:1, Sander Miroslav 2:1, Vích Luděk 3:0, body hostů: Kadlec Michal 0:3, Fencl Lukáš 2:1, Bláha Petr 0:3, Čejka Vratislav 0:2), ASK Lovosice A - TJ Baník Březenecká A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 3:1, Skopec Pavel 2:2, Stein Petr 0:4, Steif Richard 2:1, WO 0:1, body hostů: Malý Michal 2:1, Hofmann Martin ml. 3:1, Lazar Martin 2:2, Sučík Jan 1:3, WO 1:0), TTC Roudnice A - KST Jirkov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stanislav Pavel 3:1, Spurný Antonín ml. 1:3, Vyskočil Tomáš 2:1, Vyskočil Michal 3:1, body hostů: Kotrba Luděk 2:2, Krejčí Ladislav 3:1, Cipro Petr 0:4, Pašek Lukáš 1:2),
15. kolo:
TTC Roudnice A - TJ Krupka B 10:0wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Vyskočil Tomáš 0:2, Cinibulk Miloš 1:1, Vyskočil Michal 1:2, Brhovský Václav 2:1, body hostů: Vítů Václav 4:0, Demeter Jan 1:2, Mach Dalibor 1:2), ASK Lovosice A - SKST Děčín B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Milan ml. 3:0, Skopec Pavel 3:0, Stein Petr 0:3, Steif Richard 3:1, body hostů: Hampejs Vladislav 2:2, Nováková Eva 1:2, Kacálková Kristýna 1:2, Gamache Vincent 0:3), TJ Baník Březenecká A - TTC Duchcov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 3:0, Lazar Martin 1:0, Drahota David 0:2, Malý Michal 3:0, WO 2:0, body hostů: Vích Luděk 0:1, Kövér Lubomír 1:2, Hanousek Josef 1:2, Sander Miroslav 0:2, WO 0:2), KST Jirkov B - SKST Teplice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Ladislav 3:0, Jelínek Šimon 2:1, Veselý Petr 1:2, Kotrba Luděk 3:1, body hostů: Štika Jiří st. 1:3, Hrivňák Petr 0:3, Štěpánek Ivan 2:1, Štěpánek Jiří 1:2), SKST Baník Most D - KST Libědice A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Městka Petr 2:0, Skružný Vratislav 2:0, Šťovíček Petr 3:0, Vaník Jiří ml. 2:0, body hostů: Lhotský Milan 0:3, Hadbávny Jan 0:2, Kalánek Josef 0:2, Stütz Rainer 0:2), TTC Litvínov B - TJ Sever Žatec B 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bláha Radek 0:1, Bláha Petr 1:2, Čejka Vratislav 3:0, WO 0:6, body hostů: Krejčí Karel 2:0, Kubovský Zdeněk 0:2, Pejša Otto ml. 0:1, Štěpnička Michal 1:1, WO 6:0),
16. kolo:
ASK Lovosice A - TJ Krupka B 10:0wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Peterka Milan ml. 2:1, Stein Petr 1:2, Steif Richard 2:1, Skopec Pavel 2:1, body hostů: Vítů Václav 4:0, Demeter Jan 1:3, Dražan Zdeněk 0:4), TTC Roudnice A - SKST Děčín B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brhovský Václav 0:2, Vyskočil Tomáš 0:2, Cinibulk Miloš 1:2, Vyskočil Michal 1:2, body hostů: Grubr Vojtěch 2:1, Hampejs Vladislav 3:0, Nováková Eva 1:1, Kacálková Kristýna 2:0), KST Jirkov B - TTC Duchcov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Ladislav 2:1, Jelínek Šimon 1:1, Veselý Petr 3:0, Kotrba Luděk 2:1, body hostů: Kövér Lubomír 1:2, Sander Miroslav 0:3, Hanousek Josef 0:3, Vích Josef 2:0), TJ Baník Březenecká A - SKST Teplice B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 2:0, Lazar Martin 2:0, Sučík Jan 2:1, Malý Michal 3:0, body hostů: Štika Jiří st. 0:3, Hrivňák Petr 0:3, Štěpánek Ivan 1:1, Soukup Karel 0:2), TTC Litvínov B - KST Libědice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Petr 1:2, Fencl Lukáš 0:2, Kadlec Michal 3:0, Fencl Jakub 4:0, WO 0:1, body hostů: Lhotský Milan 1:3, Hadbávny Jan 1:2, Kalánek Josef 1:2, Novobilský Jan 1:1, WO 1:0), SKST Baník Most D - TJ Sever Žatec B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Městka Petr 3:1, Chalupa Radek 1:2, Záruba David 2:1, Schmoranz Pavel 3:1, body hostů: Krejčí Karel 0:4, Kadlec Matěj 1:3, Keller Filip 3:0, Pejša Otto ml. 1:2),
17. kolo:
TJ Krupka B - SKST Baník Most D 0:10wo (čtyřhry 0:1, body domácích: Švarc Vojtěch 0:3, Vítů Václav 3:0, Demeter Jan 2:1, body hostů: Vaník Jiří ml. 1:2, Skružný Vratislav 1:1, Chalupa Radek 1:1, Městka Petr 1:1), SKST Děčín B - TTC Litvínov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grubr Vojtěch 3:1, Kacálková Kristýna 1:3, Hampejs Vladislav 1:3, Beneš Jiří 3:1, body hostů: Fencl Jakub 4:0, Fencl Lukáš 0:4, Čejka Vratislav 2:2, Bláha Radek 2:2), KST Libědice A - TJ Baník Březenecká A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hadbávny Jan 0:2, Novobilský Jan 0:2, Stütz Rainer 0:2, Lhotský Milan 0:2, body hostů: Hofmann Martin ml. 2:0, Malý Michal 2:0, Lazar Martin 2:0, Drahota David 2:0), TJ Sever Žatec B - KST Jirkov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Matěj 3:1, Štěpnička Michal 3:1, Leska Vojtěch 1:2, Keller Filip 2:2, body hostů: Krejčí Ladislav 4:0, Kotrba Luděk 0:4, Jelínek Šimon 1:3, Veselý Petr 1:2), TTC Duchcov A - TTC Roudnice A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kövér Lubomír 3:1, Hanousek Josef 1:3, Sander Miroslav 0:3, Vích Luděk 4:0, body hostů: Stanislav Pavel 2:2, Sedláček Zdeněk 2:2, Sklenička Jan ml. 1:3, Vyskočil Tomáš 2:1), SKST Teplice B - ASK Lovosice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Tomáš 1:3, Soukup Karel 2:2, Štika Jiří ml. 1:3, Štika Jiří st. 4:0, body hostů: Peterka Milan ml. 3:1, Steif Richard 2:2, Skopec Pavel 3:1, Stein Petr 0:4),
18. kolo:
SKST Děčín B - SKST Baník Most D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grubr Vojtěch 2:1, Kacálková Kristýna 2:1, Hampejs Vladislav 2:1, Beneš Jiří 3:0, body hostů: Šťovíček Petr 3:0, Skružný Vratislav 0:3, Vaník Jiří ml. 0:3, Městka Petr 0:3), TJ Krupka B - TTC Litvínov B 0:10wo (čtyřhry 0:1, body domácích: Mach Dalibor 0:3, Vítů Václav 4:0, Demeter Jan 1:3, WO 1:0, body hostů: Kadlec Michal 2:1, Bláha Radek 1:1, Čejka Vratislav 1:2, Jankovič Štěpán 2:1, WO 0:1), TJ Sever Žatec B - TJ Baník Březenecká A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlec Matěj 4:0, Leska Vojtěch 0:2, Štěpnička Michal 3:1, Keller Filip 2:2, Kubovský Zdeněk 1:1, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:1, Malý Michal 1:3, Lazar Martin 2:2, Sučík Jan 0:4), KST Libědice A - KST Jirkov B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadbávny Jan 0:2, Novobilský Jan 0:2, Stütz Rainer 0:3, Lhotský Milan 0:2, body hostů: Krejčí Ladislav 3:0, Kotrba Luděk 2:0, Jelínek Šimon 2:0, Veselý Petr 2:0), SKST Teplice B - TTC Roudnice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Tomáš 1:3, Štěpánek Jiří 1:3, Soukup Karel 3:1, Štika Jiří st. 4:0, body hostů: Vyskočil Michal 3:1, Stanislav Pavel 2:2, Cinibulk Miloš 2:2, Spurný Antonín ml. 0:4), TTC Duchcov A - ASK Lovosice A 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kövér Lubomír 1:1, Vích Josef 1:1, Sander Miroslav 0:3, Vích Luděk 2:1, WO 6:0, body hostů: Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 1:2, Stein Petr 1:2, WO 0:6),
19. kolo:
TTC Duchcov A - TJ Krupka B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kövér Lubomír 2:0, Hanousek Josef 2:0, Sander Miroslav 3:0, Vích Luděk 1:1, body hostů: Šnajdr Antonín 0:3, Demeter Jan 0:2, Mach Dalibor 0:2, Vítů Václav 1:1), SKST Teplice B - SKST Děčín B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Tomáš 1:1, Štěpánek Ivan 0:2, Hrivňák Petr 0:3, Štika Jiří st. 1:2, body hostů: Beneš Jiří 3:0, Grubr Vojtěch 3:0, Hampejs Vladislav 2:0, Gamache Vincent 0:2), TTC Roudnice A - KST Libědice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stanislav Pavel 1:2, Sklenička Jan ml. 2:1, Spurný Antonín ml. 2:1, Vyskočil Michal 3:0, body hostů: Lhotský Milan 1:2, Hadbávny Jan 2:1, Novobilský Jan 1:2, Stütz Rainer 0:3), ASK Lovosice A - TJ Sever Žatec B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peterka Milan ml. 3:0, Skopec Pavel 2:1, Stein Petr 0:3, Steif Richard 3:0, body hostů: Kadlec Matěj 2:1, Keller Filip 1:2, Pejša Otto ml. 1:2, Petrlík Jiří ml. 0:3), TJ Baník Březenecká A - SKST Baník Most D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofmann Martin ml. 4:0, Drahota David 1:2, Lazar Martin 1:2, Malý Michal 3:1, body hostů: Vaník Jiří ml. 3:1, Skružný Vratislav 2:2, Chalupa Radek 0:3, Schmoranz Pavel 0:3), KST Jirkov B - TTC Litvínov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrba Luděk 2:2, Jelínek Šimon 3:1, Krejčí Ladislav 1:3, Veselý Petr 2:2, body hostů: Fencl Jakub 4:0, Bláha Radek 1:3, Jankovič Štěpán 1:3, Čejka Vratislav 2:2),
20. kolo:
SKST Teplice B - TJ Krupka B 10:0wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý Tomáš 2:1, Hrivňák Petr 1:1, Štika Jiří st. 2:1, Štěpánek Ivan 2:1, body hostů: Vítů Václav 4:0, Šnajdr Antonín 0:4, Mach Dalibor 0:3), TTC Duchcov A - SKST Děčín B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kövér Lubomír 1:2, Hanousek Josef 0:2, Sander Miroslav 0:3, Vích Luděk 1:2, body hostů: Beneš Jiří 3:0, Grubr Vojtěch 3:0, Hampejs Vladislav 3:0, Gamache Vincent 0:2), ASK Lovosice A - KST Libědice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peterka Milan ml. 3:0, Skopec Pavel 2:0, Stein Petr 0:2, Steif Richard 3:0, WO 0:1, body hostů: Lhotský Milan 0:2, Hadbávny Jan 1:2, Novobilský Jan 1:2, Stütz Rainer 0:2, WO 1:0), TTC Roudnice A - TJ Sever Žatec B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spurný Antonín ml. 2:2, Hrádek Tomáš 1:2, Stanislav Pavel 0:3, Vyskočil Michal 2:2, body hostů: Keller Filip 4:0, Štěpnička Michal 4:0, Pejša Otto ml. 1:2, Plečinda Jiří 0:3), KST Jirkov B - SKST Baník Most D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Ladislav 1:3, Dänner Michal 2:2, Kotrba Luděk 3:1, Jelínek Šimon 3:1, body hostů: Vaník Jiří ml. 2:2, Skružný Vratislav 2:2, Schmoranz Pavel 2:2, Záruba David 1:3), TJ Baník Březenecká A - TTC Litvínov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofmann Martin ml. 1:1, Kučera Lubomír 1:1, Lazar Martin 3:0, Malý Michal 3:0, body hostů: Fencl Jakub 2:1, Kadlec Michal 0:3, Čejka Vratislav 0:2, Bláha Petr 0:2),
21. kolo:
TJ Krupka B - TJ Baník Březenecká A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Dalibor 1:2, Šnajdr Antonín 1:2, Vítů Václav 2:1, Brožek Miroslav ml. 1:3, body hostů: Hofmann Martin ml. 3:1, Malý Michal 3:0, Drahota David 1:2, Sučík Jan 1:2), SKST Děčín B - KST Jirkov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jiří 3:1, Himko Jaroslav 0:4, Novák Ondřej 0:3, Hampejs Vladislav 3:1, body hostů: Krejčí Ladislav 2:2, Kotrba Luděk 2:2, Veselý Petr 3:1, Jelínek Šimon 2:1), SKST Baník Most D - TTC Roudnice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schmoranz Pavel 4:0, Skružný Vratislav 2:2, Záruba David 2:2, Vaník Jiří ml. 2:2, body hostů: Vyskočil Michal 3:1, Cinibulk Miloš 2:2, Spurný Antonín ml. 0:4, Vyskočil Tomáš 1:3), TTC Litvínov B - ASK Lovosice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Lukáš 1:2, Bláha Petr 2:1, Fencl Jakub 3:0, Kadlec Michal 3:0, body hostů: Peterka Milan ml. 2:1, Skopec Pavel 0:3, Stein Petr 1:2, Lehký Milan 0:3), KST Libědice A - TTC Duchcov A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhotský Milan 0:2, Hadbávny Jan 0:2, Novobilský Jan 0:3, Stütz Rainer 1:2, body hostů: Vích Luděk 3:0, Hanousek Josef 3:0, Sander Miroslav 1:1, Kövér Lubomír 2:0), TJ Sever Žatec B - SKST Teplice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Matěj 3:1, Petrlík Jiří ml. 3:0, Plečinda Jiří 0:3, Keller Filip 3:1, body hostů: Štika Jiří st. 3:1, Černý Tomáš 1:3, Štěpánek Ivan 1:2, Čáp Stanislav 0:3),
22. kolo:
SKST Děčín B - TJ Baník Březenecká A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Jiří 3:1, Schneiderová Jana 2:2, Himko Jaroslav 0:4, Hampejs Vladislav 3:1, body hostů: Malý Michal 3:1, Sučík Jan 1:3, Šmíd Jiří 2:2, Kučera Lubomír 2:2), TJ Krupka B - KST Jirkov B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Vojtěch 1:2, Mach Dalibor 1:1, Brožek Miroslav ml. 1:2, Šnajdr Antonín 0:3, body hostů: Cipro Petr 0:3, Veselý Petr 3:0, Krejčí Ladislav 3:0, Dänner Michal 2:0), TTC Litvínov B - TTC Roudnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Radek 3:1, Bláha Petr 1:3, Čejka Vratislav 3:1, Kadlec Michal 1:3, body hostů: Vyskočil Michal 3:1, Brhovský Václav 2:2, Sklenička Jan ml. 2:2, Vyskočil Tomáš 1:3), SKST Baník Most D - ASK Lovosice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záruba David 2:2, Skružný Vratislav 2:2, Schmoranz Pavel 2:2, Vaník Jiří ml. 2:2, body hostů: Peterka Milan ml. 4:0, Skopec Pavel 4:0, Stein Petr 0:4, Lehký Milan 0:4), TJ Sever Žatec B - TTC Duchcov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Matěj 3:1, Krejčí Karel 2:1, Pejša Otto ml. 1:2, Keller Filip 3:1, body hostů: Vích Luděk 3:1, Hanousek Josef 2:2, Sander Miroslav 0:3, Janečka Josef 0:3), KST Libědice A - SKST Teplice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soutner Václav st. 2:0, Hadbávny Jan 0:2, Lhotský Milan 0:3, Novobilský Jan 0:3, body hostů: Štika Jiří st. 2:1, Štěpánek Ivan 3:0, Černý Tomáš 2:0, Štěpánek Jiří 1:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy