Výsledky do novin
Krajský přebor II.tř. sk.A
1. kolo:
TJ Baník Březenecká B - TJ Klášterec nad Ohří A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Lubomír 2:2, Šmíd Jiří 0:4, Kroc Tomáš 0:4, Sučík Jan 2:2, body hostů: Větrovský Milan 4:0, Hykyš Jiří 3:1, Hlaváč Jiří 2:2, Kraus Václav 3:1), TJ Baník Březenecká C - TJ Sever Žatec C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Jiří 1:3, Apko Libor 0:4, Tichý Jiří 0:4, Brůha Oldřich 2:2, body hostů: Karbula Filip 3:1, Leska Vojtěch 3:1, Plečinda Jiří 3:1, Štěpnička Michal 4:0), KST Jirkov C - TJ Sokol Spořice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sýkora Libor 2:2, Kočvara Michal 1:3, Cipro Petr 2:2, Dosedělová Michaela 4:0, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 3:1, Svoboda Pavel 3:1, Gabriel Josef 0:4, Svoboda Petr 1:3), TJ Spartak Lubenec B - Sokol Horní Jiřetín A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vukliševič Zdeněk st. 3:1, Kieswetter Vojtěch 3:1, Šašek Vladimír 1:3, Podařil Petr 2:2, body hostů: Hylský Zdeněk 4:0, Vondráček Josef 0:2, Piskáček Ondřej 1:3, Pech Martin st. 2:2, Mikač Jiří 0:2), TTC Litvínov C - ST Kopisty A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Hynek 3:1, Čmerda Ondřej 0:4, Brožová Alena 2:2, Jankovič Štěpán 4:0, body hostů: Soukup Rudolf 3:1, Kafka Milan 2:2, Knieradl Josef 1:3, Růžička Josef 1:3), SKST Baník Most E - TJ Baník Meziboří A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofmann Martin st. 3:1, Lipiner Petr 2:2, Záruba David 4:0, Mandík Ladislav 2:2, body hostů: Burš Pavel 3:1, Paďourek Pavel 1:3, Babůrek Lukáš 0:4, Čtvrtečka Petr 1:3),
2. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří A - TJ Baník Meziboří A 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kraus Václav 3:0, Hlaváč Jiří 2:1, Voříšek Jan 2:1, Větrovský Milan 3:0, WO 5:0, body hostů: Čtvrtečka Petr 2:2, Paďourek Pavel 0:4, Burš Ivan 0:4, WO 0:5), ST Kopisty A - SKST Baník Most E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Josef 0:4, Knieradl Josef 2:2, Soukup Rudolf 3:1, Kafka Milan 0:4, body hostů: Ruta Vladimír 3:1, Lipiner Petr 2:2, Mandík Ladislav 3:1, Záruba David 3:1), Sokol Horní Jiřetín A - TTC Litvínov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hylský Zdeněk 4:0, Mikač Jiří 1:3, Piskáček Ondřej 1:3, Röber Jakub 2:2, body hostů: Bláha Petr 2:2, Jankovič Štěpán 3:1, Váňa Hynek 3:1, Čmerda Ondřej 0:4), TJ Sokol Spořice A - TJ Spartak Lubenec B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Josef 2:2, Brand Roman st. 4:0, Stareček Martin 1:3, Svoboda Zbyněk 0:4, body hostů: Vukliševič Zdeněk st. 3:1, Kieswetter Vojtěch st. 1:3, Šašek Vladimír 3:1, Podařil Petr 2:2), TJ Sever Žatec C - KST Jirkov C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Keller Filip 3:1, Leska Vojtěch 2:2, Plečinda Jiří 1:3, Zach František 0:4, body hostů: Fürst Ladislav 2:2, Cipro Petr 2:2, Šimonek Milan 4:0, Dänner Michal 2:2), TJ Baník Březenecká B - TJ Baník Březenecká C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sučík Jan 4:0, Kroc Tomáš 4:0, Šmíd Jiří 2:2, Novotný Vlastimil 2:2, body hostů: Kratochvíl Jiří 1:3, Tichý Jiří 0:4, Benetka Hynek 1:3, Brůha Oldřich 1:1, Klíma Karel 1:1),
3. kolo:
TJ Baník Březenecká C - TJ Klášterec nad Ohří A 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Jiří 1:3, Apko Libor 0:2, Benetka Hynek 0:3, Tichý Jiří 0:4, Klíma Karel 0:2, WO 1:0, body hostů: Hykyš Jiří 4:0, Hlaváč Jiří 3:1, Kraus Václav 4:0, Větrovský Milan 3:0, WO 0:1), KST Jirkov C - TJ Baník Březenecká B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cipro Petr 1:3, Sýkora Libor 2:2, Fürst Ladislav 1:2, Pavlica Jan 4:0, Kočvara Michal 0:1, body hostů: Kučera Lubomír 2:2, Kroc Tomáš 2:2, Šmíd Jiří 1:3, Sučík Jan 3:1), TJ Spartak Lubenec B - TJ Sever Žatec C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vukliševič Zdeněk st. 1:3, Kieswetter Vojtěch st. 1:3, Šašek Vladimír 1:3, Podařil Petr 1:3, body hostů: Leska Vojtěch 4:0, Keller Filip 4:0, Štěpnička Michal 2:2, Plečinda Jiří 2:2), TTC Litvínov C - TJ Sokol Spořice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Petr 3:1, Váňa Hynek 3:1, Smolka Michael 3:1, Jankovič Štěpán 1:2, Čmerda Ondřej 0:1, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 4:0, Stareček Martin 1:3, Brand Roman st. 1:3, Svoboda Zbyněk 0:4), SKST Baník Most E - Sokol Horní Jiřetín A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiška Václav 2:2, Lipiner Petr 3:1, Hofmann Martin st. 4:0, Ruta Vladimír 4:0, body hostů: Piskáček Václav 0:4, Černuška Josef 0:4, Pech Martin st. 1:3, Piskáček Ondřej 2:2), TJ Baník Meziboří A - ST Kopisty A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sirotek Václav 2:0, Babůrek Lukáš 1:3, Paďourek Pavel 2:2, Burš Pavel 3:1, Čtvrtečka Petr 1:1, body hostů: Soukup Rudolf 2:2, Kafka Milan 4:0, Knieradl Josef 1:3, Růžička Josef 0:2, Nosek Jaroslav 0:2),
4. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří A - ST Kopisty A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jícha Milan 1:1, Hlaváč Jiří 2:2, Kraus Václav 4:0, Hykyš Jiří 4:0, Voříšek Jan 2:0, body hostů: Kafka Milan 2:2, Růžička Josef 0:4, Knieradl Josef 1:3, Nosek Jaroslav 0:4), Sokol Horní Jiřetín A - TJ Baník Meziboří A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hylský Zdeněk 4:0, Piskáček Ondřej 1:3, Pech Martin st. 0:4, Vondráček Josef 1:3, body hostů: Burš Pavel 3:1, Sirotek Václav 2:1, Čtvrtečka Petr 2:2, Paďourek Pavel 3:1, Babůrek Lukáš 0:1), TJ Sokol Spořice A - SKST Baník Most E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Josef 1:3, Stareček Martin 3:1, Bareš Jaroslav ml. 4:0, Brand Roman st. 1:2, WO 1:0, body hostů: Hofmann Martin st. 1:2, Ruta Vladimír 2:2, Záruba David 3:1, Schmoranz Pavel 0:4, WO 0:1), TJ Sever Žatec C - TTC Litvínov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Leska Vojtěch 3:0, Štěpnička Michal 3:1, Plečinda Jiří 1:3, Keller Filip 3:0, WO 2:0, body hostů: Smolka Michael 1:2, Váňa Hynek 1:2, Smejkal Vít 0:2, Brožová Alena 2:2, Čmerda Ondřej 0:2, WO 0:2), TJ Baník Březenecká B - TJ Spartak Lubenec B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Lubomír 1:3, Sučík Jan 3:1, Šmíd Jiří 0:4, Kroc Tomáš 2:2, body hostů: Vukliševič Zdeněk st. 2:2, Kieswetter Vojtěch st. 2:2, Podařil Petr 4:0, Šašek Vladimír 2:2), TJ Baník Březenecká C - KST Jirkov C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Karel 0:4, Benetka Hynek 1:3, Tichý Jiří 1:3, Kratochvíl Jiří 2:2, body hostů: Šimonek Milan 4:0, Dänner Michal 3:1, Sýkora Libor 3:1, Kočvara Michal 2:2),
5. kolo:
KST Jirkov C - TJ Klášterec nad Ohří A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cipro Petr 2:1, Fürst Ladislav 0:2, Pavlica Jan 3:0, Dänner Michal 4:0, Šimonek Milan 0:1, WO 3:0, body hostů: Hykyš Jiří 1:3, Hlaváč Jiří 1:3, Kraus Václav 2:2, Jícha Milan 0:1, WO 0:3), TJ Spartak Lubenec B - TJ Baník Březenecká C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vukliševič Zdeněk st. 4:0, Kieswetter Vojtěch st. 3:1, Podařil Petr 4:0, Šašek Vladimír 3:1, body hostů: Apko Libor 1:3, Kratochvíl Jiří 0:4, Benetka Hynek 0:4, Klíma Karel 1:3), TTC Litvínov C - TJ Baník Březenecká B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Petr 3:1, Cimerman Ladislav 2:1, Smolka Michael 2:2, Váňa Hynek 1:1, Čmerda Ondřej 1:1, WO 0:1, body hostů: Šmíd Jiří 0:4, Kroc Tomáš 2:2, Kučera Lubomír 3:0, Sučík Jan 1:3, WO 1:0), SKST Baník Most E - TJ Sever Žatec C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záruba David 1:3, Lipiner Petr 2:2, Fiška Václav 0:4, Ruta Vladimír 3:1, body hostů: Keller Filip 4:0, Leska Vojtěch 2:2, Štěpnička Michal 3:1, Plečinda Jiří 1:3), TJ Baník Meziboří A - TJ Sokol Spořice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paďourek Pavel 1:3, Čtvrtečka Petr 0:2, Babůrek Lukáš 0:4, Burš Pavel 2:2, WO 0:2, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 3:1, Svoboda Pavel 4:0, Stareček Martin 3:0, Procházka Oldřich 1:2, WO 2:0), ST Kopisty A - Sokol Horní Jiřetín A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nosek Jaroslav 0:1, Kafka Milan 0:4, Soukup Rudolf 3:1, Knieradl Josef 0:4, Růžička Josef 1:2, body hostů: Hylský Zdeněk 3:1, Röber Jakub 3:1, Pech Martin st. 4:0, Piskáček Ondřej 2:2),
6. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří A - Sokol Horní Jiřetín A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hykyš Jiří 2:2, Voříšek Jan 2:2, Kraus Václav 3:1, Větrovský Milan 3:1, body hostů: Röber Jakub 2:2, Hylský Zdeněk 4:0, Mikač Jiří 0:4, Černuška Josef 0:4), TJ Sokol Spořice A - ST Kopisty A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stareček Martin 2:2, Ferraj Miroslav 4:0, Bareš Jaroslav ml. 3:1, Brand Roman st. 3:1, body hostů: Růžička Josef 0:4, Karez Jindřich 1:3, Knieradl Josef 2:2, Soukup Rudolf 1:3), TJ Sever Žatec C - TJ Baník Meziboří A 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Keller Filip 3:0, Plečinda Jiří 1:2, Štěpnička Michal 2:1, Karbula Filip 2:1, WO 5:0, body hostů: Burš Pavel 3:1, Čtvrtečka Petr 0:4, Paďourek Pavel 1:3, WO 0:5), TJ Baník Březenecká B - SKST Baník Most E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Lubomír 2:2, Sučík Jan 3:1, Šmíd Jiří 1:3, Kroc Tomáš 2:2, body hostů: Ruta Vladimír 3:1, Lipiner Petr 2:2, Mandík Ladislav 0:4, Schmoranz Pavel 3:1), TJ Baník Březenecká C - TTC Litvínov C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benetka Hynek 2:2, Apko Libor 1:2, Tichý Jiří 0:2, Kratochvíl Jiří 1:3, Klíma Karel 1:1, WO 1:0, body hostů: Bláha Petr 4:0, Jankovič Štěpán 4:0, Váňa Hynek 2:1, Čmerda Ondřej 0:4, WO 0:1), KST Jirkov C - TJ Spartak Lubenec B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cipro Petr 4:0, Sýkora Libor 1:2, Šimonek Milan 3:1, Pavlica Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Vukliševič Zdeněk st. 1:3, Vukliševič Tomáš 0:4, Podařil Petr 2:1, Šašek Vladimír 1:3, WO 1:0),
7. kolo:
TJ Spartak Lubenec B - TJ Klášterec nad Ohří A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vukliševič Zdeněk st. 1:3, Podařil Petr 2:2, Kieswetter Vojtěch st. 0:4, Šašek Vladimír 2:2, body hostů: Větrovský Milan 3:1, Jícha Milan 3:1, Voříšek Jan 2:2, Kraus Václav 3:1), TTC Litvínov C - KST Jirkov C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jankovič Štěpán 3:1, Čmerda Ondřej 0:4, Brožová Alena 1:3, Smolka Michael 2:2, body hostů: Šimonek Milan 2:2, Pavlica Jan 3:1, Dänner Michal 2:2, Cipro Petr 3:1), SKST Baník Most E - TJ Baník Březenecká C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lipiner Petr 4:0, Hofmann Martin st. 2:0, Fiška Václav 3:1, Schmoranz Pavel 3:1, WO 0:2, body hostů: Benetka Hynek 0:4, Kratochvíl Jiří 1:3, Brůha Oldřich 1:0, Apko Libor 0:3, Klíma Karel 0:2, WO 2:0), TJ Baník Meziboří A - TJ Baník Březenecká B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirotek Václav 2:2, Paďourek Pavel 1:3, Babůrek Lukáš 0:4, Burš Pavel 4:0, body hostů: Sučík Jan 3:1, Kučera Lubomír 3:1, Kroc Tomáš 1:3, Šmíd Jiří 2:2), ST Kopisty A - TJ Sever Žatec C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Rudolf 2:2, Nosek Jaroslav 0:4, Kafka Milan 1:3, Knieradl Josef 2:2, body hostů: Keller Filip 4:0, Karbula Filip 3:1, Plečinda Jiří 2:2, Suško Michal 2:2), Sokol Horní Jiřetín A - TJ Sokol Spořice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hylský Zdeněk 3:1, Piskáček Ondřej 2:2, Pech Martin st. 1:3, Röber Jakub 0:4, body hostů: Ferraj Miroslav 4:0, Stareček Martin 2:2, Brand Roman st. 3:1, Gabriel Josef 1:3),
8. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří A - TJ Sokol Spořice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kraus Václav 2:2, Hlaváč Jiří 2:2, Větrovský Milan 3:1, Hykyš Jiří 0:1, Jícha Milan 2:1, body hostů: Ferraj Miroslav 2:2, Bareš Jaroslav ml. 4:0, Stareček Martin 0:4, Brand Roman st. 1:3), TJ Sever Žatec C - Sokol Horní Jiřetín A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Keller Filip 4:0, Leska Vojtěch 4:0, Plečinda Jiří 3:1, Štěpnička Michal 4:0, body hostů: Hylský Zdeněk 1:3, Piskáček Ondřej 0:4, Mikač Jiří 0:4, Antalecz Michal 0:4), TJ Baník Březenecká B - ST Kopisty A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sučík Jan 2:1, Kučera Lubomír 3:0, Šmíd Jiří 2:2, Kroc Tomáš 4:0, WO 2:0, body hostů: Růžička Josef 0:4, Soukup Rudolf 1:3, Kafka Milan 0:2, Knieradl Josef 2:2, WO 0:2), TJ Baník Březenecká C - TJ Baník Meziboří A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Jiří 1:3, Apko Libor 0:4, Benetka Hynek 1:3, Brůha Oldřich 2:0, Tichý Jiří 0:2, body hostů: Sirotek Václav 4:0, Paďourek Pavel 4:0, Čtvrtečka Petr 3:1, Burš Ivan 1:3), KST Jirkov C - SKST Baník Most E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fürst Ladislav 2:2, Sýkora Libor 1:3, Šimonek Milan 2:2, Pavlica Jan 4:0, body hostů: Schmoranz Pavel 2:2, Ruta Vladimír 2:2, Záruba David 1:3, Fiška Václav 2:2), TJ Spartak Lubenec B - TTC Litvínov C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podařil Petr 2:2, Kieswetter Vojtěch st. 1:3, Šašek Vladimír 0:4, Vukliševič Zdeněk st. 3:1, body hostů: Váňa Hynek 3:1, Smolka Michael 4:0, Glajc Martin 1:3, Brožová Alena 2:2),
9. kolo:
TTC Litvínov C - TJ Klášterec nad Ohří A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Petr 1:3, Váňa Hynek 1:3, Smolka Michael 4:0, Glajc Martin 2:2, body hostů: Větrovský Milan 3:1, Jícha Milan 2:2, Voříšek Jan 0:4, Kraus Václav 3:1), SKST Baník Most E - TJ Spartak Lubenec B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmoranz Pavel 2:2, Lipiner Petr 3:1, Záruba David 3:1, Ruta Vladimír 4:0, body hostů: Vukliševič Tomáš 1:3, Šašek Vladimír 1:3, Podařil Petr 1:3, Kieswetter Vojtěch st. 1:3), TJ Baník Meziboří A - KST Jirkov C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paďourek Pavel 0:4, Čtvrtečka Petr 1:3, Babůrek Lukáš 0:3, Burš Pavel 4:0, WO 0:1, body hostů: Pavlica Jan 3:1, Cipro Petr 3:1, Šimonek Milan 2:2, Dänner Michal 2:1, WO 1:0), ST Kopisty A - TJ Baník Březenecká C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Rudolf 3:1, Kafka Milan 2:2, Knieradl Josef 3:1, Nosek Jaroslav 1:1, Růžička Josef 1:1, body hostů: Kratochvíl Jiří 3:1, Benetka Hynek 1:3, Brůha Oldřich 2:2, Klíma Karel 0:4), Sokol Horní Jiřetín A - TJ Baník Březenecká B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piskáček Ondřej 2:2, Mikač Jiří 2:2, Pech Martin st. 3:1, Hylský Zdeněk 3:1, body hostů: Šmíd Jiří 0:4, Sučík Jan 2:2, Kučera Lubomír 2:2, Kroc Tomáš 2:2), TJ Sokol Spořice A - TJ Sever Žatec C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stareček Martin 4:0, Ferraj Miroslav 3:1, Svoboda Pavel 1:2, Svoboda Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Keller Filip 3:1, Leska Vojtěch 1:3, Plečinda Jiří 1:3, Suško Michal 0:3, WO 0:1),
10. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří A - TJ Sever Žatec C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hykyš Jiří 2:2, Jícha Milan 1:3, Kraus Václav 2:2, Větrovský Milan 4:0, body hostů: Keller Filip 3:1, Štěpnička Michal 1:3, Leska Vojtěch 3:1, Plečinda Jiří 0:4), TJ Baník Březenecká B - TJ Sokol Spořice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmíd Jiří 0:4, Novotný Vlastimil 3:1, Kučera Lubomír 3:1, Sučík Jan 2:2, body hostů: Stareček Martin 2:2, Svoboda Pavel 1:3, Brand Roman st. 3:1, Gabriel Josef 2:2), TJ Baník Březenecká C - Sokol Horní Jiřetín A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Jiří 1:3, Brůha Oldřich 1:2, Benetka Hynek 2:2, Apko Libor 1:3, Klíma Karel 0:1, body hostů: Piskáček Ondřej 1:3, Hylský Zdeněk 4:0, Röber Jakub 4:0, Mikač Jiří 2:2), KST Jirkov C - ST Kopisty A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fürst Ladislav 2:1, Cipro Petr 4:0, Šimonek Milan 4:0, Pavlica Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Kafka Milan 0:4, Růžička Josef 0:3, Nosek Jaroslav 1:3, Loefner Tomáš 0:4, WO 1:0), TJ Spartak Lubenec B - TJ Baník Meziboří A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podařil Petr 4:0, Vukliševič Zdeněk st. 4:0, Šašek Vladimír 4:0, Kieswetter Vojtěch st. 4:0, body hostů: Čtvrtečka Petr 0:4, Paďourek Pavel 0:4, Zralý Daniel 0:4, Zozulák Petr 0:4), TTC Litvínov C - SKST Baník Most E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Petr 0:2, Jankovič Štěpán 4:0, Fencl Jakub 4:0, Glajc Martin 2:2, Čmerda Ondřej 0:2, body hostů: Záruba David 2:2, Lipiner Petr 2:2, Schmoranz Pavel 0:2, Mandík Ladislav 1:3, Fiška Václav 1:1),
11. kolo:
SKST Baník Most E - TJ Klášterec nad Ohří A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záruba David 1:3, Lipiner Petr 1:3, Mandík Ladislav 1:2, Ruta Vladimír 3:1, WO 0:1, body hostů: Větrovský Milan 4:0, Jícha Milan 2:2, Culek Igor 1:3, Kraus Václav 2:1, WO 1:0), TJ Baník Meziboří A - TTC Litvínov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paďourek Pavel 2:2, Sirotek Václav 2:0, Čtvrtečka Petr 0:4, Burš Pavel 4:0, Babůrek Lukáš 0:2, body hostů: Smejkal Vít 2:2, Váňa Hynek 1:3, Bláha Petr 3:1, Čmerda Ondřej 2:2), ST Kopisty A - TJ Spartak Lubenec B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kafka Milan 1:3, Růžička Josef 0:4, Nosek Jaroslav 1:3, Knieradl Josef 2:2, body hostů: Vukliševič Zdeněk st. 4:0, Vukliševič Tomáš 1:3, Kieswetter Vojtěch st. 4:0, Podařil Petr 3:1), Sokol Horní Jiřetín A - KST Jirkov C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piskáček Ondřej 2:2, Hylský Zdeněk 2:2, Pech Martin st. 1:3, Piskáček Václav 0:4, body hostů: Pavlica Jan 2:2, Šimonek Milan 3:1, Dänner Michal 3:1, Cipro Petr 3:1), TJ Sokol Spořice A - TJ Baník Březenecká C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Pavel 4:0, Svoboda Petr 0:3, Ferraj Miroslav 4:0, Brand Roman st. 3:1, WO 1:0, body hostů: Kratochvíl Jiří 1:3, Benetka Hynek 2:2, Brůha Oldřich 0:3, Klíma Karel 1:3, WO 0:1), TJ Sever Žatec C - TJ Baník Březenecká B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Keller Filip 4:0, Leska Vojtěch 1:3, Plečinda Jiří 1:2, Štěpnička Michal 3:1, Suško Michal 0:1, body hostů: Kučera Lubomír 2:2, Novotný Vlastimil 1:3, Sučík Jan 2:2, Kroc Tomáš 2:2),
12. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří A - TJ Baník Březenecká B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Větrovský Milan 4:0, Hlaváč Jiří 0:2, Kraus Václav 2:2, Hykyš Jiří 2:2, Jícha Milan 1:1, body hostů: Sučík Jan 3:1, Novotný Vlastimil 1:3, Kroc Tomáš 0:4, Kučera Lubomír 3:1), TJ Sever Žatec C - TJ Baník Březenecká C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Keller Filip 4:0, Leska Vojtěch 4:0, Štěpnička Michal 4:0, Plečinda Jiří 2:2, body hostů: Kratochvíl Jiří 1:3, Benetka Hynek 0:4, Pail Jáchym 0:4, Tichý Jiří 1:1, Klíma Karel 0:2), TJ Sokol Spořice A - KST Jirkov C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bareš Jaroslav ml. 3:0, Ferraj Miroslav 3:0, Gabriel Josef 2:1, Stareček Martin 4:0, WO 3:0, body hostů: Pavlica Jan 1:3, Šimonek Milan 0:3, Fürst Ladislav 0:3, Cipro Petr 0:3, WO 0:3), Sokol Horní Jiřetín A - TJ Spartak Lubenec B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piskáček Václav 0:4, Röber Jakub 2:2, Pech Martin st. 1:3, Piskáček Ondřej 2:2, body hostů: Vukliševič Zdeněk st. 3:1, Podařil Petr 4:0, Kieswetter Vojtěch st. 3:1, Šašek Vladimír 1:3), ST Kopisty A - TTC Litvínov C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Rudolf 2:2, Kafka Milan 1:3, Nosek Jaroslav 0:4, Knieradl Josef 1:3, body hostů: Váňa Hynek 4:0, Jankovič Štěpán 4:0, Smolka Michael 3:1, Čmerda Ondřej 1:3), TJ Baník Meziboří A - SKST Baník Most E 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sirotek Václav 2:1, Král Erich 0:3, Čtvrtečka Petr 0:4, Babůrek Lukáš 0:4, WO 0:2, body hostů: Srp Pavel 3:1, Hofmann Martin st. 3:0, Záruba David 3:0, Schmoranz Pavel 3:1, WO 2:0),
13. kolo:
TJ Baník Meziboří A - TJ Klášterec nad Ohří A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paďourek Pavel 0:2, Sirotek Václav 3:1, Burš Pavel 3:1, Kubelka Jan 4:0, Čtvrtečka Petr 0:2, body hostů: Větrovský Milan 2:2, Jícha Milan 1:3, Hykyš Jiří 1:0, Kraus Václav 1:3, Hlaváč Jiří 1:2), SKST Baník Most E - ST Kopisty A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruta Vladimír 3:1, Schmoranz Pavel 4:0, Záruba David 2:2, Lipiner Petr 0:2, Hofmann Martin st. 1:1, body hostů: Soukup Rudolf 3:1, Kafka Milan 1:3, Knieradl Josef 1:3, Růžička Josef 1:3), TTC Litvínov C - Sokol Horní Jiřetín A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brožová Alena 3:1, Glajc Martin 3:1, Váňa Hynek 2:1, Bláha Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Piskáček Ondřej 2:2, Vondráček Josef 2:2, Piskáček Václav 0:4, Trnka Petr st. 0:3, WO 1:0), TJ Spartak Lubenec B - TJ Sokol Spořice A 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kieswetter Vojtěch st. 0:3, Podařil Petr 2:1, Šašek Vladimír 3:0, Vukliševič Zdeněk st. 1:2, WO 5:0, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 3:1, Stareček Martin 2:2, Brand Roman st. 1:3, WO 0:5), KST Jirkov C - TJ Sever Žatec C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dänner Michal 3:1, Cipro Petr 3:1, Šimonek Milan 2:1, Pavlica Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Keller Filip 4:0, Leska Vojtěch 0:4, Plečinda Jiří 0:4, Štěpnička Michal 0:3, WO 1:0), TJ Baník Březenecká C - TJ Baník Březenecká B 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Apko Libor 2:1, Sojka Theodor 0:3, Žižka Karel 2:1, Klíma Karel 2:1, WO 5:0, body hostů: Hurník Vladimír 1:3, Novotný Vlastimil 4:0, Štěpán Petr 1:3, WO 0:5),
14. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří A - TJ Baník Březenecká C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Milan 4:0, Hlaváč Jiří 3:1, Kraus Václav 4:0, Hykyš Jiří 3:1, body hostů: Kratochvíl Jiří 2:2, Pail Jáchym 0:4, Brůha Oldřich 0:1, Tichý Jiří 0:4, Klíma Karel 0:3), TJ Baník Březenecká B - KST Jirkov C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sučík Jan 1:3, Šmíd Jiří 1:2, Kučera Lubomír 2:2, Kroc Tomáš 0:4, WO 1:0, body hostů: Pavlica Jan 3:1, Cipro Petr 3:1, Šimonek Milan 1:2, Dänner Michal 4:0, WO 0:1), TJ Sever Žatec C - TJ Spartak Lubenec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpnička Michal 4:0, Karbula Filip 1:1, Zach František 0:4, Plečinda Jiří 1:3, Suško Michal 1:1, body hostů: Vukliševič Zdeněk st. 3:1, Kieswetter Vojtěch st. 2:2, Podařil Petr 3:1, Šašek Vladimír 1:3), TJ Sokol Spořice A - TTC Litvínov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Josef 1:3, Bareš Jaroslav ml. 3:1, Stareček Martin 2:2, Brand Roman st. 1:3, body hostů: Bláha Petr 4:0, Čmerda Ondřej 0:4, Jankovič Štěpán 3:1, Brožová Alena 2:2), Sokol Horní Jiřetín A - SKST Baník Most E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pech Martin st. 2:2, Röber Jakub 3:1, Piskáček Ondřej 3:1, Mikač Jiří 0:4, body hostů: Chalupa Radek 2:2, Srp Pavel 3:1, Lipiner Petr 1:3, Fiška Václav 2:2), ST Kopisty A - TJ Baník Meziboří A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Rudolf 2:2, Kafka Milan 1:3, Karez Jindřich 0:4, Knieradl Josef 2:2, body hostů: Kubelka Jan 4:0, Sirotek Václav 3:1, Babůrek Lukáš 2:2, Čtvrtečka Petr 2:2),
15. kolo:
ST Kopisty A - TJ Klášterec nad Ohří A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Rudolf 2:2, Kafka Milan 1:3, Nosek Jaroslav 0:4, Knieradl Josef 1:3, body hostů: Hykyš Jiří 3:1, Větrovský Milan 4:0, Hlaváč Jiří 1:3, Kraus Václav 4:0), TJ Baník Meziboří A - Sokol Horní Jiřetín A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burš Pavel 4:0, Sirotek Václav 2:1, Čtvrtečka Petr 2:2, Kubelka Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Röber Jakub 2:2, Mikač Jiří 0:4, Vondráček Josef 1:2, Piskáček Ondřej 0:4, WO 1:0), SKST Baník Most E - TJ Sokol Spořice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schmoranz Pavel 2:2, Hofmann Martin st. 2:2, Záruba David 2:2, Chalupa Radek 1:3, body hostů: Bareš Jaroslav ml. 4:0, Stareček Martin 1:3, Gabriel Josef 2:2, Brand Roman st. 2:2), TTC Litvínov C - TJ Sever Žatec C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bláha Petr 2:1, Váňa Hynek 2:0, Jankovič Štěpán 4:0, Brožová Alena 0:3, Čmerda Ondřej 1:1, WO 2:0, body hostů: Plečinda Jiří 1:3, Suško Michal 0:2, Zach František 1:3, Štěpnička Michal 3:1, WO 0:2), TJ Spartak Lubenec B - TJ Baník Březenecká B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vukliševič Zdeněk st. 3:1, Podařil Petr 3:1, Šašek Vladimír 1:3, Kieswetter Vojtěch st. 3:1, body hostů: Šmíd Jiří 0:4, Kroc Tomáš 1:3, Kučera Lubomír 1:3, Sučík Jan 4:0), KST Jirkov C - TJ Baník Březenecká C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Libor 3:1, Cipro Petr 2:1, Šimonek Milan 4:0, Pavlica Jan 4:0, WO 1:0, body hostů: Kratochvíl Jiří 1:3, Pail Jáchym 1:3, Sojka Theodor 0:3, Klíma Karel 0:4, WO 0:1),
16. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří A - KST Jirkov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Milan 1:3, Hlaváč Jiří 0:4, Kraus Václav 3:1, Větrovský Milan 4:0, body hostů: Dänner Michal 1:3, Pavlica Jan 2:2, Šimonek Milan 3:1, Cipro Petr 2:2), TJ Baník Březenecká C - TJ Spartak Lubenec B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Jiří 2:2, Apko Libor 1:3, Klíma Karel 0:4, Kratochvíl Jiří 1:3, body hostů: Vukliševič Zdeněk st. 4:0, Podařil Petr 3:1, Kieswetter Vojtěch st. 4:0, Šašek Vladimír 1:3), TJ Baník Březenecká B - TTC Litvínov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmíd Jiří 1:3, Kučera Lubomír 2:2, Sučík Jan 3:1, Kroc Tomáš 2:2, body hostů: Jankovič Štěpán 3:1, Brožová Alena 0:4, Váňa Hynek 3:1, Bláha Petr 2:2), TJ Sever Žatec C - SKST Baník Most E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpnička Michal 4:0, Plečinda Jiří 0:4, Leska Vojtěch 3:1, Brandtlová Sára 0:4, body hostů: Schmoranz Pavel 2:2, Ruta Vladimír 2:2, Chalupa Radek 2:2, Hofmann Martin st. 3:1), TJ Sokol Spořice A - TJ Baník Meziboří A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Josef 2:2, Stareček Martin 2:2, Bareš Jaroslav ml. 3:1, Brand Roman st. 1:3, body hostů: Kubelka Jan 4:0, Burš Pavel 3:1, Paďourek Pavel 1:3, Babůrek Lukáš 0:2, Čtvrtečka Petr 0:2), Sokol Horní Jiřetín A - ST Kopisty A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piskáček Ondřej 2:2, Vondráček Josef 0:4, Röber Jakub 3:1, Hylský Zdeněk 3:1, body hostů: Soukup Rudolf 2:2, Růžička Josef 2:2, Knieradl Josef 1:3, Kafka Milan 3:1),
17. kolo:
Sokol Horní Jiřetín A - TJ Klášterec nad Ohří A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piskáček Ondřej 1:3, Mikač Jiří 1:3, Vondráček Josef 1:3, Hylský Zdeněk 3:1, body hostů: Větrovský Milan 4:0, Hykyš Jiří 0:2, Culek Igor 3:1, Kraus Václav 2:2, Voříšek Jan 1:1), ST Kopisty A - TJ Sokol Spořice A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Josef 0:4, Soukup Rudolf 1:3, Kafka Milan 0:2, Nosek Jaroslav 0:4, WO 0:2, body hostů: Svoboda Pavel 3:0, Stareček Martin 4:0, Brand Roman st. 3:1, Bareš Jaroslav ml. 3:0, WO 2:0), TJ Baník Meziboří A - TJ Sever Žatec C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burš Pavel 4:0, Sirotek Václav 3:0, Paďourek Pavel 1:3, Kubelka Jan 3:0, Čtvrtečka Petr 0:1, WO 0:1, body hostů: Leska Vojtěch 2:2, Plečinda Jiří 1:3, Zach František 1:2, Brandtlová Sára 0:4, WO 1:0), SKST Baník Most E - TJ Baník Březenecká B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ruta Vladimír 3:1, Chalupa Radek 3:1, Záruba David 3:1, Lipiner Petr 1:1, Houdková Helena 0:2, body hostů: Kučera Lubomír 2:2, Kroc Tomáš 1:3, Šmíd Jiří 0:4, Sučík Jan 3:1), TTC Litvínov C - TJ Baník Březenecká C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čmerda Ondřej 3:1, Jankovič Štěpán 4:0, Váňa Hynek 4:0, Bláha Petr 4:0, body hostů: Kratochvíl Jiří 1:3, Tichý Jiří 0:4, Apko Libor 0:2, Pail Jáchym 0:4, Klíma Karel 0:2), TJ Spartak Lubenec B - KST Jirkov C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vukliševič Zdeněk st. 1:2, Kieswetter Vojtěch st. 1:3, Šašek Vladimír 1:3, Podařil Petr 0:2, WO 3:0, body hostů: Šimonek Milan 3:0, Fürst Ladislav 2:0, Dänner Michal 3:1, Pašek Lukáš 2:2, WO 0:3),
18. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří A - TJ Spartak Lubenec B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Culek Igor 3:1, Hlaváč Jiří 0:2, Kraus Václav 4:0, Větrovský Milan 4:0, Jícha Milan 2:0, body hostů: Vukliševič Zdeněk st. 1:3, Podařil Petr 2:2, Kieswetter Vojtěch st. 0:4, Šašek Vladimír 0:4), KST Jirkov C - TTC Litvínov C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dänner Michal 3:0, Sýkora Libor 3:1, Šimonek Milan 3:1, Pavlica Jan 3:0, WO 1:1, body hostů: Jankovič Štěpán 1:2, Váňa Hynek 0:3, Brožová Alena 1:3, Čmerda Ondřej 0:4, WO 1:1), TJ Baník Březenecká C - SKST Baník Most E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichý Jiří 1:3, Apko Libor 1:3, Klíma Karel 1:3, Brůha Oldřich 0:4, body hostů: Srp Pavel 3:1, Ruta Vladimír 4:0, Hofmann Martin st. 3:1, Lipiner Petr 3:1), TJ Baník Březenecká B - TJ Baník Meziboří A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sučík Jan 3:1, Novotný Vlastimil 1:3, Kučera Lubomír 2:2, Kroc Tomáš 3:1, body hostů: Kubelka Jan 4:0, Sirotek Václav 2:2, Paďourek Pavel 0:4, Čtvrtečka Petr 1:3), TJ Sever Žatec C - ST Kopisty A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plečinda Jiří 2:2, Brandtlová Sára 2:2, Štěpnička Michal 4:0, Leska Vojtěch 3:1, body hostů: Růžička Josef 0:4, Soukup Rudolf 3:1, Kafka Milan 2:2, Loefner Tomáš 0:4), TJ Sokol Spořice A - Sokol Horní Jiřetín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš Petr 1:3, Gabriel Josef 0:4, Bareš Jaroslav ml. 4:0, Stareček Martin 3:1, body hostů: Piskáček Ondřej 2:2, Hylský Zdeněk 3:1, Vondráček Josef 1:3, Mikač Jiří 2:2),
19. kolo:
TJ Sokol Spořice A - TJ Klášterec nad Ohří A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bareš Jaroslav ml. 3:1, Brand Roman st. 2:2, Svoboda Zbyněk 1:3, Svoboda Pavel 2:2, body hostů: Větrovský Milan 4:0, Jícha Milan 2:2, Hlaváč Jiří 0:4, Voříšek Jan 2:2), Sokol Horní Jiřetín A - TJ Sever Žatec C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hylský Zdeněk 1:2, Röber Jakub 1:2, Pech Martin st. 0:3, Piskáček Ondřej 1:2, WO 5:0, body hostů: Leska Vojtěch 3:1, Plečinda Jiří 3:1, Brandtlová Sára 3:1, WO 0:5), ST Kopisty A - TJ Baník Březenecká B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Josef 0:4, Nosek Jaroslav 0:4, Soukup Rudolf 3:1, Kafka Milan 1:3, body hostů: Sučík Jan 4:0, Novotný Vlastimil 3:1, Kučera Lubomír 3:1, Šmíd Jiří 2:2), TJ Baník Meziboří A - TJ Baník Březenecká C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paďourek Pavel 3:1, Čtvrtečka Petr 0:4, Burš Pavel 4:0, Kubelka Jan 4:0, body hostů: Kratochvíl Jiří 1:3, Pail Jáchym 1:3, Benetka Hynek 2:2, Klíma Karel 1:3), SKST Baník Most E - KST Jirkov C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Radek 4:0, Hofmann Martin st. 2:2, Záruba David 2:1, Ruta Vladimír 3:1, WO 1:0, body hostů: Pavlica Jan 1:3, Šimonek Milan 1:3, Dänner Michal 2:2, Cipro Petr 0:3, WO 0:1), TTC Litvínov C - TJ Spartak Lubenec B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glajc Martin 2:2, Bláha Petr 2:2, Jankovič Štěpán 2:2, Váňa Hynek 3:1, body hostů: Podařil Petr 2:2, Vukliševič Zdeněk st. 4:0, Kieswetter Vojtěch st. 1:3, Vukliševič Tomáš 0:4),
20. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří A - TTC Litvínov C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jícha Milan 2:2, Hlaváč František 1:3, Kraus Václav 3:1, Hykyš Jiří 3:1, body hostů: Váňa Hynek 3:1, Brožová Alena 3:1, Glajc Martin 1:3, Jankovič Štěpán 0:4), TJ Spartak Lubenec B - SKST Baník Most E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vukliševič Zdeněk st. 3:1, Kieswetter Vojtěch st. 0:4, Šašek Vladimír 1:3, Podařil Petr 4:0, body hostů: Chalupa Radek 3:1, Ruta Vladimír 1:3, Mandík Ladislav 2:2, Schmoranz Pavel 2:2), KST Jirkov C - TJ Baník Meziboří A 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fürst Ladislav 1:2, Cipro Petr 2:1, Šimonek Milan 2:1, Pavlica Jan 3:0, WO 5:0, body hostů: Kubelka Jan 3:1, Paďourek Pavel 0:4, Čtvrtečka Petr 1:3, WO 0:5), TJ Baník Březenecká C - ST Kopisty A 18:0wo (řeší STK, body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), TJ Baník Březenecká B - Sokol Horní Jiřetín A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Lubomír 4:0, Novotný Vlastimil 1:3, Sučík Jan 2:2, Kroc Tomáš 1:3, body hostů: Hylský Zdeněk 2:2, Röber Jakub 2:2, Piskáček Ondřej 2:2, Pech Martin st. 2:2), TJ Sever Žatec C - TJ Sokol Spořice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Leska Vojtěch 3:1, Plečinda Jiří 1:3, Brandtlová Sára 2:2, Karbula Filip 2:2, body hostů: Brand Roman st. 3:1, Stareček Martin 4:0, Svoboda Zbyněk 0:4, Gabriel Josef 1:3),
21. kolo:
TJ Sever Žatec C - TJ Klášterec nad Ohří A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leska Vojtěch 2:2, Karbula Filip 2:2, Keller Filip 3:0, Plečinda Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Větrovský Milan 2:2, Jícha Milan 0:4, Voříšek Jan 1:3, Kraus Václav 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Spořice A - TJ Baník Březenecká B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ferraj Miroslav 3:0, Procházka Oldřich 0:4, Stareček Martin 1:3, Svoboda Pavel 0:4, WO 0:1, body hostů: Novotný Vlastimil 3:1, Sučík Jan 3:0, Kučera Lubomír 3:1, Kroc Tomáš 2:2, WO 1:0), Sokol Horní Jiřetín A - TJ Baník Březenecká C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Piskáček Ondřej 4:0, Pech Martin st. 4:0, Mikač Jiří 4:0, Hylský Zdeněk 4:0, body hostů: Kratochvíl Jiří 0:4, Pail Jáchym 0:4, Benetka Hynek 0:4, Brůha Oldřich 0:1, Klíma Karel 0:3), ST Kopisty A - KST Jirkov C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Rudolf 2:2, Kafka Milan 0:3, Nosek Jaroslav 0:4, Růžička Josef 1:3, WO 1:0, body hostů: Pavlica Jan 3:1, Šimonek Milan 4:0, Fürst Ladislav 2:1, Cipro Petr 3:1, WO 0:1), TJ Baník Meziboří A - TJ Spartak Lubenec B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sirotek Václav 3:0, Paďourek Pavel 1:3, Burš Pavel 1:3, Kubelka Jan 4:0, Čtvrtečka Petr 0:1, body hostů: Vukliševič Zdeněk st. 2:2, Podařil Petr 2:2, Kieswetter Vojtěch st. 2:2, Šašek Vladimír 1:3), SKST Baník Most E - TTC Litvínov C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mandík Ladislav 1:3, Ruta Vladimír 2:2, Srp Pavel 2:2, Hofmann Martin st. 2:2, body hostů: Váňa Hynek 1:3, Smolka Michael 4:0, Bláha Petr 2:2, Glajc Martin 2:2),
22. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří A - SKST Baník Most E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voříšek Jan 3:0, Culek Igor 3:1, Kraus Václav 4:0, Hykyš Jiří 1:1, Větrovský Milan 1:0, WO 1:1, body hostů: Chalupa Radek 0:3, Schmoranz Pavel 1:2, Fiška Václav 1:3, Mandík Ladislav 0:4, WO 1:1), TTC Litvínov C - TJ Baník Meziboří A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glajc Martin 2:2, Váňa Hynek 3:1, Smolka Michael 3:1, Bláha Petr 3:1, body hostů: Kubelka Jan 4:0, Paďourek Pavel 0:4, Čtvrtečka Petr 1:3, Babůrek Lukáš 0:4), TJ Spartak Lubenec B - ST Kopisty A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vukliševič Zdeněk st. 4:0, Šašek Vladimír 4:0, Podařil Petr 4:0, Kieswetter Vojtěch st. 3:1, body hostů: Růžička Josef 1:3, Soukup Rudolf 0:4, Kafka Milan 0:4, Nosek Jaroslav 0:4), KST Jirkov C - Sokol Horní Jiřetín A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Libor 1:3, Fürst Ladislav 0:3, Šimonek Milan 3:0, Pavlica Jan 4:0, Šístek Pavel 0:1, WO 0:1, body hostů: Röber Jakub 2:2, Hylský Zdeněk 2:2, Mikač Jiří 1:3, Vondráček Josef 2:1, WO 1:0), TJ Baník Březenecká C - TJ Sokol Spořice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benetka Hynek 0:4, Tichý Jiří 1:3, Pail Jáchym 2:2, Kratochvíl Jiří 0:2, Klíma Karel 0:2, body hostů: Brand Roman st. 4:0, Gabriel Josef 2:2, Ferraj Miroslav 4:0, Stareček Martin 3:1), TJ Baník Březenecká B - TJ Sever Žatec C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sučík Jan 2:2, Novotný Vlastimil 2:2, Šmíd Jiří 0:4, Kučera Lubomír 3:0, WO 1:0, body hostů: Leska Vojtěch 3:0, Plečinda Jiří 1:3, Karbula Filip 1:3, Štěpnička Michal 3:1, WO 0:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy