Výsledky do novin
M ČR družstev starší žákyně
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST A - T.J. Sokol Vsetín 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vašendová Jana 1:0, Březinová Barbora 1:0, body hostů: Holíková Kristýna 0:1, Juchelková Lucie 0:1), TJ Granitol Moravský Beroun - SK Dobré 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Glücková Lenka 1:1, Glücková Romana 0:1, body hostů: Grimmerová Diana 0:1, Koďousková Eliška 2:0), TTC Moravská Slavia Brno - TJ Tesla Pardubice A 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záděrová Linda 2:0, Halasová Ludmila 0:1, body hostů: Neufingerová Lucie 0:1, Bayerová Anežka ml. 1:1), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holubová Klaudie 0:1, Jaramillo Věra 0:1, body hostů: Bártová Tereza 1:0, Klempererová Anna 1:0), SK DDM Kotlářka Praha A - TTC Příbram 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorná Eva 1:0, Sommerová Helenka 1:0, body hostů: Silavecká Ema 0:1, Silavecká Julie 0:1), Sokol Stařeč - KST ZŠ Vyšší Brod 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pražáková Kateřina 0:1, Pražáková Lucie 0:1, body hostů: Petrů Andrea 1:0, Meškánová Andrea 1:0), TTC Elizza Praha A - TJ Batesta Chodov 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Strnadová Karolína 1:0, Franeková Věra 1:0, body hostů: Kárová Klára 0:1, Sankotová Klára 0:1), TJ Ostrava KST B - SKST Baník Havířov A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bajgerová Kristýna 0:1, Vavřinová Petra 0:1, body hostů: Hanáková Nela 1:0, Hrabicová Klára 1:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré - TJ Ostrava KST A 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koďousková Eliška 1:1, Grimmerová Diana 0:1, body hostů: Březinová Barbora 0:1, Vašendová Jana 2:0), TTC Moravská Slavia Brno - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záděrová Linda 2:0, Halasová Ludmila 0:1, body hostů: Bártová Tereza 0:1, Klempererová Anna 1:1), SK DDM Kotlářka Praha A - KST ZŠ Vyšší Brod 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sommerová Helenka 1:0, Pokorná Eva 1:0, body hostů: Meškánová Andrea 0:1, Petrů Andrea 0:1), SKST Baník Havířov A - TTC Elizza Praha A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabicová Klára 1:0, Hanáková Nela 1:0, body hostů: Franeková Věra 0:1, Strnadová Karolína 0:1),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Moravská Slavia Brno - TJ Ostrava KST A 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Záděrová Linda 2:0, Halasová Ludmila 0:2, body hostů: Březinová Barbora 1:1, Vašendová Jana 1:1), SK DDM Kotlářka Praha A - SKST Baník Havířov A 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sommerová Helenka 2:0, Pokorná Eva 0:2, body hostů: Hanáková Nela 1:1, Hrabicová Klára 1:1),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST A - SKST Baník Havířov A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vašendová Jana 0:1, Březinová Barbora 0:1, body hostů: Hanáková Nela 1:0, Hrabicová Klára 1:0), SK DDM Kotlářka Praha A - TTC Moravská Slavia Brno 3:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sommerová Helenka 2:0, Pokorná Eva 1:1, body hostů: Halasová Ludmila 0:2, Záděrová Linda 1:1),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Granitol Moravský Beroun - T.J. Sokol Vsetín 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Glücková Lenka 2:0, Glücková Romana 0:1, body hostů: Juchelková Lucie 0:1, Holíková Kristýna 1:1), TJ Tesla Pardubice A - TJ Sokol Plzeň V. A 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bayerová Anežka ml. 2:0, Neufingerová Lucie 0:1, body hostů: Jaramillo Věra 0:1, Holubová Klaudie 1:1), TTC Příbram - Sokol Stařeč 3:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Silavecká Ema 1:1, Silavecká Julie 2:0, body hostů: Pražáková Kateřina 1:1, Pražáková Lucie 0:2), TJ Batesta Chodov - TJ Ostrava KST B 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sankotová Klára 1:1, Kárová Klára 0:1, body hostů: Vavřinová Petra 0:1, Bajgerová Kristýna 2:0),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Tesla Pardubice A - TJ Granitol Moravský Beroun 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bayerová Anežka ml. 1:1, Neufingerová Lucie 1:1, body hostů: Glücková Romana 0:2, Glücková Lenka 2:0), TTC Příbram - TJ Ostrava KST B 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Silavecká Julie 1:1, Silavecká Ema 0:1, body hostů: Vavřinová Petra 0:1, Bajgerová Kristýna 2:0),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Tesla Pardubice A - TJ Ostrava KST B 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bayerová Anežka ml. 1:1, Neufingerová Lucie 0:1, body hostů: Vavřinová Petra 0:1, Bajgerová Kristýna 2:0), TJ Granitol Moravský Beroun - TTC Příbram 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Glücková Lenka 2:0, Glücková Romana 0:1, body hostů: Silavecká Ema 0:1, Silavecká Julie 1:1),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 2:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koďousková Eliška 1:1, Grimmerová Diana 0:2, body hostů: Bártová Tereza 1:1, Klempererová Anna 2:0), KST ZŠ Vyšší Brod - TTC Elizza Praha A 1:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Meškánová Andrea 0:2, Levaiová Tereza 0:1, body hostů: Franeková Věra 1:0, Vydrová Lucie 1:0, Strnadová Karolína 1:0),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Elizza Praha A - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Strnadová Karolína 1:0, Vydrová Lucie 1:0, body hostů: Zoubková Adéla 0:1, Masopustová Lucie 0:1), SK Dobré - KST ZŠ Vyšší Brod 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koďousková Eliška 2:0, Grimmerová Diana 0:1, body hostů: Petrů Andrea 0:1, Meškánová Andrea 1:1),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
T.J. Sokol Vsetín - TJ Sokol Plzeň V. A 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holíková Kristýna 1:1, Juchelková Lucie 0:1, body hostů: Jaramillo Věra 0:1, Holubová Klaudie 2:0), Sokol Stařeč - TJ Batesta Chodov 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pražáková Kateřina 0:1, Pražáková Lucie 0:1, body hostů: Kárová Klára 1:0, Sankotová Klára 1:0),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Batesta Chodov - TJ Sokol Plzeň V. A 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kárová Klára 2:0, Sankotová Klára 0:1, body hostů: Jaramillo Věra 0:1, Holubová Klaudie 1:1), T.J. Sokol Vsetín - Sokol Stařeč 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Juchelková Lucie 1:0, Holíková Kristýna 1:0, body hostů: Pražáková Kateřina 0:1, Pražáková Lucie 0:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy