Výsledky do novin
Krajská soutěž II. třídy A
1. kolo:
SK Prace A - MK Řeznovice C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofírek Filip 1:3, Kuklínek Miloš 0:3, Mrkvica Lukáš 3:0, Lattenberg Richard 1:3, body hostů: Netolička Lubomír 2:2, Jedlička Jindřich 3:1, Frühauf Michael 2:1, Lustig Adam 2:1), TJ Sokol Brno I D - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Jan 2:0, Kvarda Lubomír 2:0, Ryšavý Filip 2:1, Prachař Tomáš 2:0, body hostů: Musil Tomáš 0:3, Ondrovčák Ladislav 1:1, Šušlák Ondřej 0:2, Tuhý Roman 0:2), TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Sokol Otnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwarz Milan 2:2, Tureček Petr 3:1, Barč Andrej 0:2, Chmelík Daniel 3:1, Skála Richard 1:1, body hostů: Šebeček Marek 3:1, Vojáček Jaromír 3:1, Heřmanský Martin 1:3, Heřmanský Josef 0:4), TJ Sokol Rebešovice B - TJ Velešovice A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenkýř Jiří 0:4, Sekanina Jiří 1:2, Černý Libor 0:3, Mišejka Luboš 0:1, Vrbacký Pavel 3:0, body hostů: Rulíšek Karel 3:1, Mráz David 3:1, Jelínek Marek 2:1, Dvořák Jan 2:1), Orel Silůvky C - TJ Lažánky A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolbert Radek 3:0, Křupala Vladislav 0:1, Vašulín Karel 2:1, Škorpík Jan 3:1, Záděra František 1:1, body hostů: Galla Martin 2:2, Brandštettr Tomáš 2:1, Sova Jan 0:3, Kadlec Milan 0:3), TJ Sokol Brno-Židenice A - TTC Komořany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 2:2, Robek Petr 2:2, Rotrekl David 4:0, Ječmínek Radek 0:4, body hostů: Frimmer Ján 3:1, Hynšt Martin 2:2, Daněk Zdeněk st. 1:3, Masařík Michal 2:2),
2. kolo:
SK Prace A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofírek Filip 0:4, Kuklínek Miloš 1:2, Mrkvica Lukáš 2:1, Lattenberg Richard 2:2, body hostů: Ondrovčák Ladislav 3:1, Ondra Milan 3:1, Musil Tomáš 1:2, Šušlák Ondřej 2:1), TJ Sokol Brno I D - MK Řeznovice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopřiva Tomáš 3:0, Kvarda Lubomír 2:1, Prachař Tomáš 2:1, Ryšavý Filip 1:2, body hostů: Dohnal František 1:2, Lehocký Vojtěch 1:2, Netolička Lubomír 2:1, Lustig Adam 0:3), TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Velešovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwarz Milan 1:3, Tureček Petr 2:1, Skála Richard 0:2, Chmelík Daniel 2:2, Barč Andrej 0:1, body hostů: Rulíšek Karel 4:0, Mráz David 2:2, Jelínek Marek 3:0, Dvořák Jan 0:3), TJ Sokol Rebešovice B - TJ Sokol Otnice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenkýř Jiří 2:1, Vrbacký Pavel 1:1, Mišejka Luboš 2:1, Mišejka Lubomír ml. 3:0, body hostů: Šebeček Marek 2:1, Vojáček Jaromír 1:2, Heřmanský Martin 0:3, Šebeček Jan 0:2), Orel Silůvky C - TTC Komořany B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škorpík Jan 2:0, Křupala Vladislav 0:2, Vašulín Karel 3:0, Kolbert Radek 3:0, body hostů: Frimmer Ján 1:2, Hynšt Martin 1:2, Daněk Zdeněk st. 0:2, Masařík Michal 0:2), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Lažánky A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Dalibor 2:0, Robek Petr 1:1, Rotrekl David 3:0, Ječmínek Radek 2:1, body hostů: Brandštettr Tomáš 1:2, Galla Martin 0:3, Sova Jan 0:2, Kadlec Milan 1:1),
3. kolo:
MK Řeznovice C - TJ Lažánky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolička Lubomír 3:1, Lehocký Vojtěch 1:3, Lustig Adam 0:2, Frühauf Michael 4:0, Dohnal František 0:2, body hostů: Galla Martin 2:2, Brandštettr Tomáš 3:1, Sova Jan 1:3, Kadlec Milan 2:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TTC Komořany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šušlák Ondřej 2:2, Tuhý Roman 2:2, Musil Tomáš 2:2, Ondrovčák Ladislav 3:1, body hostů: Frimmer Ján 3:1, Hynšt Martin 1:3, Daněk Zdeněk st. 2:2, Hrabal Marek 1:3), TJ Sokol Otnice A - Orel Silůvky C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 2:2, Vojáček Jaromír 3:1, Bubla Jaroslav st. 1:2, Šebeček Marek 3:1, body hostů: Vašulín Karel 1:3, Kolbert Radek 4:0, Křupala Vladislav 1:3, Záděra František 0:3), TJ Velešovice A - TJ Sokol Brno-Židenice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Jan 1:3, Jelínek Marek 1:3, Rulíšek Karel 2:2, Mráz David 2:2, body hostů: Krejčí Dalibor 3:1, Rotrekl David 3:1, Robek Petr 0:4, Ječmínek Radek 4:0), SK Prace A - TTC Moravská Slavia Brno E 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofírek Filip 0:3, Lattenberg Richard 0:2, Kuklínek Miloš 1:2, Mrkvica Lukáš 2:1, body hostů: Tureček Petr 3:0, Schwarz Milan 3:0, Barč Andrej 1:2, Skála Richard 1:1), TJ Sokol Brno I D - TJ Sokol Rebešovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 2:1, Ryšavý Filip 3:1, Pavlíček Jan 2:2, Prachař Tomáš 1:3, Rakovický Milan 0:1, body hostů: Juřík Adam 3:1, Mišejka Lubomír ml. 4:0, Šenkýř Jiří 0:4, Mišejka Luboš 1:3),
4. kolo:
MK Řeznovice C - TTC Komořany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Jindřich 3:1, Dohnal František 0:4, Lustig Adam 0:1, Striegler Tomáš 3:1, Lehocký Vojtěch 2:1, body hostů: Frimmer Ján 3:1, Hynšt Martin 1:3, Daněk Zdeněk st. 2:2, Hrabal Marek 2:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Lažánky A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šalomoun Ivo 2:1, Goldmann Tomáš 1:2, Šušlák Ondřej 0:2, Ondrovčák Ladislav 4:0, Musil Tomáš 1:0, body hostů: Galla Martin 1:3, Brandštettr Tomáš 2:1, Sova Jan 1:2, Kadlec Milan 1:2), TJ Sokol Otnice A - TJ Sokol Brno-Židenice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 1:3, Vojáček Jaromír 2:2, Bubla Jaroslav st. 1:3, Šebeček Marek 3:1, body hostů: Rotrekl David 4:0, Ječmínek Radek 1:3, Robek Petr 2:2, Novak Adam 2:2), TJ Velešovice A - Orel Silůvky C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordiovský Zbyněk 1:2, Jelínek Marek 2:1, Rulíšek Karel 3:0, Mráz David 3:0, body hostů: Kolbert Radek 2:1, Vašulín Karel 0:3, Záděra František 1:2, Křupala Vladislav 0:3), SK Prace A - TJ Sokol Rebešovice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofírek Filip 0:2, Lattenberg Richard 0:2, Kuklínek Miloš 0:3, Mrkvica Lukáš 2:1, body hostů: Juřík Adam 3:0, Mišejka Lubomír ml. 3:0, Šenkýř Jiří 1:1, Mišejka Luboš 1:1), TJ Sokol Brno I D - TTC Moravská Slavia Brno E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryšavý Filip 2:1, Rakovický Milan 2:0, Kvarda Lubomír 3:0, Prachař Tomáš 2:1, body hostů: Tureček Petr 1:2, Střítežský Roman 1:2, Chmelík Daniel 0:3, Schwarz Milan 0:2),
5. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno E - MK Řeznovice C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwarz Milan 2:0, Chmelík Daniel 2:0, Barč Andrej 2:1, Tureček Petr 1:1, WO 2:0, body hostů: Lustig Adam 0:3, Lehocký Vojtěch 1:2, Frühauf Michael 1:0, Dohnal František 0:2, WO 0:2), TJ Sokol Rebešovice B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juřík Adam 3:0, Mišejka Luboš 1:1, Sedláček Josef 2:1, Mišejka Lubomír ml. 3:0, body hostů: Ondra Milan 2:1, Goldmann Tomáš 0:3, Tuhý Roman 0:3, Musil Tomáš 0:2), Orel Silůvky C - SK Prace A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záděra Kamil 2:1, Záděra František 1:1, Kolbert Radek 3:0, Paták Zdeněk 3:0, body hostů: Mrkvica Lukáš 2:1, Kuklínek Miloš 0:3, Lattenberg Richard 0:3, Hofírek Filip 0:2), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Sokol Brno I D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Dalibor 3:1, Robek Petr 1:2, Rotrekl David 3:0, Ječmínek Radek 1:3, body hostů: Kopřiva Tomáš 2:2, Ryšavý Filip 2:2, Prachař Tomáš 0:3, Pavlíček Jan 2:1), TJ Lažánky A - TJ Sokol Otnice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Galla Martin 1:2, Sova Jan 1:2, Kadlec Milan 1:2, Brandštettr Tomáš 2:2, body hostů: Šebeček Marek 3:1, Vojáček Jaromír 2:1, Salajka Jaroslav ml. 1:2, Bubla Jaroslav st. 2:1), TTC Komořany B - TJ Velešovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabal Marek 1:2, Daněk Zdeněk st. 2:1, Hynšt Martin 0:3, Frimmer Ján 1:3, body hostů: Rulíšek Karel 4:0, Jelínek Marek 2:1, Mráz David 3:0, Dvořák Jan 0:3),
6. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno E - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwarz Milan 2:0, Střítežský Roman 2:0, Tureček Petr 2:0, Chmelík Daniel 2:0, body hostů: Ondra Milan 0:2, Ondrovčák Ladislav 0:2, Tuhý Roman 0:2, Musil Tomáš 0:2), TJ Sokol Rebešovice B - MK Řeznovice C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juřík Adam 4:0, Šenkýř Jiří 1:3, Sedláček Josef 0:3, Mišejka Lubomír ml. 3:1, body hostů: Filák Tomáš 3:1, Netolička Lubomír 2:2, Dohnal František 1:3, Lustig Adam 1:2), Orel Silůvky C - TJ Sokol Brno I D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolbert Radek 0:1, Záděra František 2:1, Paták Zdeněk 2:1, Škorpík Jan 1:3, Křupala Vladislav 0:2, body hostů: Rakovický Milan 4:0, Kopřiva Tomáš 1:2, Kvarda Lubomír 1:2, Ryšavý Filip 2:1), TJ Sokol Brno-Židenice A - SK Prace A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Dalibor 3:1, Novak Adam 2:2, Rotrekl David 3:1, Ječmínek Radek 2:2, body hostů: Mrkvica Lukáš 4:0, Lattenberg Richard 0:4, Kuklínek Miloš 1:3, Hofírek Filip 1:3), TJ Lažánky A - TJ Velešovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sova Jan 0:3, Galla Martin 0:3, Kadlec Milan 1:2, Brandštettr Tomáš 3:1, body hostů: Rulíšek Karel 4:0, Mráz David 1:2, Spáčil Petr 2:1, Dvořák Jan 2:1), TTC Komořany B - TJ Sokol Otnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Masařík Michal 0:4, Daněk Zdeněk st. 2:2, Hynšt Martin 4:0, Frimmer Ján 2:2, body hostů: Šebeček Marek 1:3, Vojáček Jaromír 3:1, Salajka Jaroslav ml. 2:2, Bubla Jaroslav st. 2:2),
7. kolo:
MK Řeznovice C - TJ Sokol Otnice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jedlička Jindřich 2:1, Lustig Adam 1:2, Netolička Lubomír 1:2, Lehocký Vojtěch 0:3, body hostů: Šebeček Marek 3:0, Vojáček Jaromír 2:1, Salajka Jaroslav ml. 1:2, Bubla Jaroslav st. 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Velešovice A 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šušlák Ondřej 2:2, Musil Tomáš 1:2, Ondrovčák Ladislav 3:1, WO 0:5, body hostů: Rulíšek Karel 2:1, Dvořák Jan 0:3, Spáčil Tomáš 0:2, Mráz David 3:0, WO 5:0), TJ Lažánky A - SK Prace A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galla Martin 3:0, Sova Jan 2:0, Kadlec Milan 1:2, Brandštettr Tomáš 3:0, body hostů: Mrkvica Lukáš 1:2, Kuklínek Miloš 1:2, Hofírek Filip 0:3, Lattenberg Richard 0:2), TJ Sokol Brno I D - TTC Komořany B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rakovický Milan 2:1, Ryšavý Filip 2:1, Pavlíček Jan 3:0, Prachař Tomáš 2:1, body hostů: Hynšt Martin 0:3, Daněk Zdeněk st. 2:1, Holec Ondřej 1:2, Hrabal Marek 0:3), TTC Moravská Slavia Brno E - Orel Silůvky C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwarz Milan 2:0, Střítežský Roman 2:0, Tureček Petr 3:0, Chmelík Daniel 1:1, body hostů: Kolbert Radek 0:3, Vašulín Karel 0:2, Křupala Vladislav 0:2, Záděra Kamil 1:1), TJ Sokol Rebešovice B - TJ Sokol Brno-Židenice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juřík Adam 4:0, Sedláček Josef 1:3, Šenkýř Jiří 1:2, Mišejka Lubomír ml. 3:1, body hostů: Novak Adam 3:1, Rotrekl David 2:2, Robek Petr 0:4, Ječmínek Radek 1:2),
8. kolo:
MK Řeznovice C - TJ Velešovice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolička Lubomír 2:1, Jedlička Jindřich 1:2, Lustig Adam 2:1, Lehocký Vojtěch 4:0, body hostů: Rulíšek Karel 3:1, Mráz David 1:2, Spáčil Petr 0:3, Dvořák Jan 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Sokol Otnice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondra Milan 2:2, Goldmann Tomáš 0:2, Šalomoun Ivo 3:1, Ondrovčák Ladislav 3:1, Šušlák Ondřej 0:2, body hostů: Šebeček Marek 2:2, Vojáček Jaromír 2:2, Salajka Jaroslav ml. 1:3, Bubla Jaroslav st. 3:1), SK Prace A - TTC Komořany B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lattenberg Richard 1:3, Kuklínek Miloš 3:1, Hofírek Filip 1:2, Mrkvica Lukáš 3:1, body hostů: Frimmer Ján 4:0, Holec Ondřej 2:2, Daněk Zdeněk st. 1:3, Hrabal Marek 0:3), TJ Sokol Brno I D - TJ Lažánky A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rakovický Milan 3:0, Kvarda Lubomír 2:0, Ryšavý Filip 1:2, Prachař Tomáš 2:1, body hostů: Galla Martin 1:2, Brandštettr Tomáš 2:1, Sova Jan 0:3, Kadlec Milan 0:2), TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Sokol Brno-Židenice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwarz Milan 2:2, Střítežský Roman 4:0, Tureček Petr 2:1, Chmelík Daniel 1:3, body hostů: Krejčí Dalibor 2:2, Rotrekl David 2:2, Robek Petr 1:3, Ječmínek Radek 1:2), TJ Sokol Rebešovice B - Orel Silůvky C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juřík Adam 2:0, Šenkýř Jiří 0:2, Mišejka Luboš 3:0, Mišejka Lubomír ml. 3:0, body hostů: Kolbert Radek 1:2, Záděra František 1:2, Vašulín Karel 0:2, Křupala Vladislav 0:2),
9. kolo:
Orel Silůvky C - MK Řeznovice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašulín Karel 2:1, Záděra František 2:1, Kolbert Radek 0:1, Škorpík Jan 2:1, Paták Zdeněk 2:0, body hostů: Jedlička Jindřich 2:1, Dohnal František 1:2, Lustig Adam 1:2, Netolička Lubomír 0:3), TJ Sokol Brno-Židenice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novak Adam 0:3, Rotrekl David 3:0, Ječmínek Radek 1:2, Robek Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Musil Tomáš 3:1, Ondrovčák Ladislav 1:3, Ondra Milan 3:1, WO 0:5), TJ Lažánky A - TTC Moravská Slavia Brno E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galla Martin 2:2, Sova Jan 2:2, Kadlec Milan 1:3, Brandštettr Tomáš 2:2, body hostů: Tureček Petr 3:1, Střítežský Roman 3:1, Schwarz Milan 2:2, Chmelík Daniel 1:3), TTC Komořany B - TJ Sokol Rebešovice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněk Zdeněk st. 2:1, Holec Ondřej 0:3, Hynšt Martin 2:1, Frimmer Ján 0:4, body hostů: Juřík Adam 2:2, Mišejka Lubomír ml. 3:0, Šenkýř Jiří 1:2, Mišejka Luboš 3:0), TJ Sokol Otnice A - SK Prace A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 2:1, Vojáček Jaromír 2:1, Bubla Jaroslav st. 1:2, Šebeček Marek 3:0, body hostů: Mrkvica Lukáš 3:0, Kuklínek Miloš 1:2, Lattenberg Richard 0:3, Hofírek Filip 0:3), TJ Velešovice A - TJ Sokol Brno I D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fianta René 2:2, Spáčil Tomáš 0:4, Rulíšek Karel 4:0, Mráz David 3:1, body hostů: Kopřiva Tomáš 3:1, Pavlíček Jan 1:3, Prachař Tomáš 1:3, Ryšavý Filip 2:2),
10. kolo:
Orel Silůvky C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paták Zdeněk 2:2, Vašulín Karel 2:2, Kolbert Radek 0:2, Škorpík Jan 2:2, Záděra František 2:0, body hostů: Ondra Milan 3:1, Ondrovčák Ladislav 4:0, Šalomoun Ivo 1:3, Šušlák Ondřej 0:4), TJ Sokol Brno-Židenice A - MK Řeznovice C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novak Adam 3:0, Robek Petr 1:2, Rotrekl David 3:0, Ječmínek Radek 2:2, body hostů: Netolička Lubomír 1:3, Frühauf Michael 2:1, Dohnal František 0:3, Lustig Adam 1:2), TJ Lažánky A - TJ Sokol Rebešovice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galla Martin 2:2, Sova Jan 1:2, Kadlec Milan 0:3, Brandštettr Tomáš 2:2, body hostů: Juřík Adam 3:1, Mišejka Lubomír ml. 2:2, Šenkýř Jiří 2:1, Sedláček Josef 2:1), TTC Komořany B - TTC Moravská Slavia Brno E 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hasala Petr 0:3, Götz Bořivoj 0:3, Daněk Zdeněk st. 2:1, Frimmer Ján 3:1, body hostů: Tureček Petr 3:1, Střítežský Roman 2:1, Schwarz Milan 1:2, Chmelík Daniel 2:1), TJ Sokol Otnice A - TJ Sokol Brno I D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 1:2, Vojáček Jaromír 2:1, Bubla Jaroslav st. 3:0, Šebeček Marek 3:1, body hostů: Rakovický Milan 0:4, Pavlíček Jan 1:2, Prachař Tomáš 1:2, Basovník Dalibor 2:1), TJ Velešovice A - SK Prace A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Jan 3:1, Fianta René 0:4, Mráz David 3:1, Rulíšek Karel 4:0, body hostů: Mrkvica Lukáš 2:2, Kuklínek Miloš 1:3, Hofírek Filip 1:3, Lattenberg Richard 2:2),
11. kolo:
SK Prace A - TJ Sokol Brno I D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lattenberg Richard 0:3, Kuklínek Miloš 0:2, Hofírek Filip 0:3, Mrkvica Lukáš 2:1, body hostů: Prachař Tomáš 3:0, Rakovický Milan 2:1, Ryšavý Filip 3:0, Kvarda Lubomír 1:1), TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Sokol Rebešovice B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tureček Petr 3:1, Skála Richard 0:3, Schwarz Milan 3:0, Střítežský Roman 2:1, Chmelík Daniel 0:1, body hostů: Juřík Adam 3:1, Mišejka Luboš 1:2, Šenkýř Jiří 1:2, Sedláček Josef 1:2, Černý Libor 0:1), Orel Silůvky C - TJ Sokol Brno-Židenice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašulín Karel 1:1, Škorpík Jan 2:0, Kolbert Radek 3:0, Paták Zdeněk 2:1, body hostů: Krejčí Dalibor 1:2, Rotrekl David 0:3, Robek Petr 0:2, Ječmínek Radek 1:1), TJ Lažánky A - TTC Komořany B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Galla Martin 2:2, Sova Jan 2:2, Kadlec Milan 2:2, Brandštettr Tomáš 2:2, body hostů: Hynšt Martin 1:3, Frimmer Ján 3:1, Daněk Zdeněk st. 1:3, Holec Ondřej 3:1), TJ Sokol Otnice A - TJ Velešovice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 1:2, Vojáček Jaromír 3:0, Bubla Jaroslav st. 1:2, Šebeček Marek 3:1, body hostů: Rulíšek Karel 2:2, Mráz David 2:1, Spáčil Petr 0:3, Dvořák Jan 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - MK Řeznovice C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tuhý Roman 1:2, Šušlák Ondřej 0:2, Ondra Milan 1:2, Ondrovčák Ladislav 1:1, WO 0:1, body hostů: Lustig Adam 1:2, Frühauf Michael 2:1, Filák Tomáš 2:0, Jedlička Jindřich 2:0, WO 1:0),
12. kolo:
TJ Sokol Brno I D - SK Prace A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Jan 3:0, Dočekal Petr 0:3, Ryšavý Filip 2:1, Kopřiva Tomáš 4:0, body hostů: Mrkvica Lukáš 2:2, Hofírek Dominik 1:2, Kuklínek Miloš 0:3, Lattenberg Richard 1:2), TJ Sokol Rebešovice B - TTC Moravská Slavia Brno E 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juřík Adam 2:2, Vrbacký Pavel 1:3, Mišejka Luboš 0:3, Mišejka Lubomír ml. 2:2, body hostů: Schwarz Milan 1:3, Střítežský Roman 2:2, Tureček Petr 4:0, Mergenthalová Petra 3:0), TJ Sokol Brno-Židenice A - Orel Silůvky C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 2:2, Robek Petr 1:3, Rotrekl David 3:1, Novak Adam 2:2, body hostů: Kolbert Radek 3:1, Záděra František 3:1, Vašulín Karel 1:3, Záděra Kamil 1:3), TTC Komořany B - TJ Lažánky A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daněk Zdeněk st. 0:3, Götz Bořivoj 0:2, Hrabal Marek 0:3, Hynšt Martin 3:0, body hostů: Galla Martin 3:0, Brandštettr Tomáš 2:1, Sova Jan 2:1, Kadlec Milan 1:1), TJ Velešovice A - TJ Sokol Otnice A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jelínek Marek 3:1, Rulíšek Karel 3:1, Dvořák Jan 2:2, WO 0:5, body hostů: Šebeček Marek 2:1, Vojáček Jaromír 2:1, Salajka Jaroslav ml. 0:3, Heřmanský Josef 0:3, WO 5:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - MK Řeznovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrovčák Ladislav 4:0, Tuhý Roman 2:2, Šušlák Ondřej 0:4, Ondra Milan 2:2, body hostů: Lehocký Vojtěch 3:1, Lustig Adam 1:3, Dohnal František 1:3, Jedlička Jindřich 3:1),
13. kolo:
MK Řeznovice C - SK Prace A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lehocký Vojtěch 2:1, Lustig Adam 1:1, Frühauf Michael 2:1, Jedlička Jindřich 3:0, body hostů: Mrkvica Lukáš 2:1, Hofírek Dominik 1:2, Kuklínek Miloš 0:2, Lattenberg Richard 0:2, Hofírek Filip 0:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Sokol Brno I D 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tuhý Roman 0:2, Goldmann Tomáš 0:2, Ondra Milan 1:2, Ondrovčák Ladislav 0:3, body hostů: Ryšavý Filip 2:1, Dočekal Petr 3:0, Kvarda Lubomír 2:0, Prachař Tomáš 2:0), TJ Sokol Otnice A - TTC Moravská Slavia Brno E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 0:4, Vojáček Jaromír 3:1, Bubla Jaroslav st. 3:1, Šebeček Marek 2:2, body hostů: Mergenthalová Petra 4:0, Střítežský Roman 1:3, Schwarz Milan 2:2, Chmelík Daniel 1:3), TJ Velešovice A - TJ Sokol Rebešovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spáčil Tomáš 0:1, Mráz David 3:1, Jelínek Marek 2:2, Rulíšek Karel 3:1, Fianta René 1:2, body hostů: Juřík Adam 3:1, Mišejka Lubomír ml. 3:1, Sedláček Josef 1:3, Černý Libor 0:4), TJ Lažánky A - Orel Silůvky C 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Galla Martin 2:1, Sova Jan 1:1, Kadlec Milan 1:2, Brandštettr Tomáš 1:2, WO 5:0, body hostů: Vašulín Karel 3:1, Záděra Kamil 0:4, Křupala Vladislav 3:0, WO 0:5), TTC Komořany B - TJ Sokol Brno-Židenice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Jan 0:4, Götz Bořivoj 2:2, Hynšt Martin 4:0, Frimmer Ján 3:1, body hostů: Novak Adam 2:2, Rotrekl David 3:1, Robek Petr 1:3, Ječmínek Radek 1:3),
14. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - SK Prace A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Goldmann Tomáš 2:2, Ondra Milan 2:2, Šalomoun Ivo 2:1, Ondrovčák Ladislav 2:2, body hostů: Mrkvica Lukáš 4:0, Hofírek Dominik 1:3, Kuklínek Miloš 0:4, Lattenberg Richard 2:1), MK Řeznovice C - TJ Sokol Brno I D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lehocký Vojtěch 2:1, Netolička Lubomír 2:1, Lustig Adam 3:0, Striegler Tomáš 2:2, body hostů: Basovník Dalibor 0:4, Pavlíček Jan 2:1, Prachař Tomáš 0:3, Dočekal Petr 2:1), TJ Velešovice A - TTC Moravská Slavia Brno E 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jelínek Marek 4:0, Spáčil Tomáš 0:2, Dvořák Jan 0:3, Mráz David 2:2, Spáčil Petr 0:2, WO 0:1, body hostů: Střítežský Roman 0:1, Schwarz Milan 2:2, Chmelík Daniel 3:1, Skála Richard 1:2, Mergenthalová Petra 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Otnice A - TJ Sokol Rebešovice B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 1:3, Vojáček Jaromír 0:3, Šebeček Marek 1:2, Bubla Jaroslav st. 2:2, body hostů: Juřík Adam 3:1, Mišejka Lubomír ml. 4:0, Sedláček Josef 1:2, Sekanina Jiří 2:1), TTC Komořany B - Orel Silůvky C 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daněk Zdeněk st. 0:3, Götz Bořivoj 0:3, Hynšt Martin 1:2, Frimmer Ján 2:2, body hostů: Vašulín Karel 4:0, Záděra František 2:1, Křupala Vladislav 1:2, Záděra Kamil 3:0), TJ Lažánky A - TJ Sokol Brno-Židenice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galla Martin 3:0, Sova Jan 1:2, Kadlec Milan 2:1, Brandštettr Tomáš 2:1, body hostů: Novak Adam 1:2, Rotrekl David 3:0, Robek Petr 0:3, Ječmínek Radek 0:3),
15. kolo:
TJ Lažánky A - MK Řeznovice C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galla Martin 2:1, Sova Jan 1:1, Kadlec Milan 2:1, Brandštettr Tomáš 1:2, WO 2:1, body hostů: Frühauf Michael 3:1, Lehocký Vojtěch 0:2, Lustig Adam 1:2, Dohnal František 1:1, WO 1:2), TTC Komořany B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Götz Bořivoj 1:3, Daněk Zdeněk st. 2:2, Hynšt Martin 3:1, Frimmer Ján 2:2, body hostů: Šalomoun Ivo 3:1, Ondrovčák Ladislav 3:1, Tuhý Roman 0:4, Ondra Milan 2:2), Orel Silůvky C - TJ Sokol Otnice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záděra Kamil 1:3, Záděra František 1:2, Vašulín Karel 1:2, Kolbert Radek 2:2, body hostů: Šebeček Marek 3:1, Vojáček Jaromír 4:0, Bubla Jaroslav st. 2:1, Cupák Radim 0:3), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Velešovice A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krejčí Dalibor 2:1, Robek Petr 0:3, Rotrekl David 2:1, Macek Ondřej 0:3, WO 5:0, body hostů: Mráz David 3:1, Jelínek Marek 3:1, Dvořák Jan 2:2, WO 0:5), TTC Moravská Slavia Brno E - SK Prace A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tureček Petr 3:0, Schwarz Milan 1:2, Chmelík Daniel 2:1, Skála Richard 2:1, body hostů: Mrkvica Lukáš 2:1, Hofírek Dominik 2:1, Kuklínek Miloš 0:3, Lattenberg Richard 0:3), TJ Sokol Rebešovice B - TJ Sokol Brno I D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juřík Adam 2:0, Vrbacký Pavel 2:0, Černý Libor 1:2, Mišejka Lubomír ml. 3:0, body hostů: Ryšavý Filip 0:3, Dočekal Petr 1:2, Pavlíček Jan 1:1, Prachař Tomáš 0:2),
16. kolo:
TTC Komořany B - MK Řeznovice C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hasala Petr 0:2, Daněk Zdeněk st. 1:1, Götz Bořivoj 0:3, Frimmer Ján 0:2, body hostů: Dohnal František 2:1, Frühauf Michael 2:0, Lustig Adam 2:0, Netolička Lubomír 2:0), TJ Lažánky A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galla Martin 1:3, Sova Jan 2:2, Kadlec Milan 2:2, Brandštettr Tomáš 2:2, body hostů: Šalomoun Ivo 4:0, Ondrovčák Ladislav 3:1, Tuhý Roman 1:3, Ondra Milan 1:3), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Sokol Otnice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 3:0, Robek Petr 1:2, Rotrekl David 3:0, Novak Adam 2:1, body hostů: Šebeček Marek 1:2, Vojáček Jaromír 1:2, Bubla Jaroslav st. 1:2, Heřmanský Martin 0:3), Orel Silůvky C - TJ Velešovice A 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křupala Vladislav 2:1, Záděra František 0:2, Vašulín Karel 2:1, Záděra Kamil 1:2, WO 4:0, body hostů: Mráz David 4:0, Jelínek Marek 2:2, Dvořák Jan 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Rebešovice B - SK Prace A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juřík Adam 2:1, Vrbacký Pavel 1:2, Sekanina Jiří 2:1, Mišejka Lubomír ml. 4:0, body hostů: Mrkvica Lukáš 3:1, Hofírek Dominik 1:2, Kuklínek Miloš 0:3, Lattenberg Richard 0:3), TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Sokol Brno I D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střítežský Roman 2:0, Tureček Petr 2:0, Sirbu Jakub 3:0, Mergenthalová Petra 1:1, body hostů: Ryšavý Filip 0:3, Pavlíček Jan 0:2, Dočekal Petr 1:1, Prachař Tomáš 0:2),
17. kolo:
MK Řeznovice C - TTC Moravská Slavia Brno E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lehocký Vojtěch 3:1, Dohnal František 3:1, Netolička Lubomír 2:1, Lustig Adam 1:3, body hostů: Tureček Petr 3:1, Střítežský Roman 1:3, Chmelík Daniel 1:3, Skála Richard 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Sokol Rebešovice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tuhý Roman 0:4, Mečl Zdeněk 1:2, Goldmann Tomáš 2:1, Ondrovčák Ladislav 2:2, body hostů: Juřík Adam 3:1, Mišejka Lubomír ml. 4:0, Sedláček Josef 1:2, Němec Stanislav 1:2), SK Prace A - Orel Silůvky C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lattenberg Richard 0:3, Kuklínek Miloš 1:3, Mrkvica Lukáš 4:0, Hofírek Dominik 3:1, Hofírek Filip 0:1, body hostů: Kolbert Radek 1:3, Záděra František 2:2, Vašulín Karel 2:2, Paták Zdeněk 3:1), TJ Sokol Brno I D - TJ Sokol Brno-Židenice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ryšavý Filip 2:0, Kvarda Lubomír 2:0, Dočekal Petr 2:0, Pavlíček Jan 1:1, WO 1:0, body hostů: Macek Ondřej 0:2, Rotrekl David 0:2, Krejčí Dalibor 1:1, Robek Petr 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Otnice A - TJ Lažánky A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rafaj Zdeněk st. 1:3, Vojáček Jaromír 3:1, Heřmanský Martin 0:4, Šebeček Marek 3:1, body hostů: Galla Martin 2:2, Brandštettr Tomáš 3:1, Kadlec Milan 3:1, Urbánek Pavel 1:3), TJ Velešovice A - TTC Komořany B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz David 3:0, Fianta René 0:2, Jelínek Marek 2:1, Rulíšek Karel 3:0, body hostů: Frimmer Ján 2:1, Hynšt Martin 1:2, Daněk Zdeněk st. 0:3, Götz Bořivoj 0:2),
18. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TTC Moravská Slavia Brno E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Goldmann Tomáš 1:2, Mečl Zdeněk 0:3, Šalomoun Ivo 1:2, Ondrovčák Ladislav 2:1, body hostů: Sirbu Jakub 2:1, Střítežský Roman 3:0, Chmelík Daniel 1:2, Skála Richard 2:1), MK Řeznovice C - TJ Sokol Rebešovice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lehocký Vojtěch 2:0, Netolička Lubomír 1:1, Frühauf Michael 2:0, Lustig Adam 2:0, WO 1:0, body hostů: Mišejka Luboš 1:1, Šenkýř Jiří 0:2, Němec Stanislav 0:2, Šenkýř Jan 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Brno I D - Orel Silůvky C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryšavý Filip 1:3, Pavlíček Jan 4:0, Dočekal Petr 2:1, Prachař Tomáš 2:2, body hostů: Kolbert Radek 0:4, Vašulín Karel 2:2, Záděra František 3:1, Záděra Kamil 1:2), SK Prace A - TJ Sokol Brno-Židenice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lattenberg Richard 0:2, Kuklínek Miloš 0:3, Mrkvica Lukáš 2:1, Hofírek Dominik 2:2, Hofírek Filip 1:1, body hostů: Krejčí Dalibor 4:0, Rotrekl David 3:1, Robek Petr 0:3, Novak Adam 2:1), TJ Velešovice A - TJ Lažánky A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulíšek Karel 2:0, Dvořák Jan 2:0, Jelínek Marek 2:1, Mráz David 3:0, body hostů: Galla Martin 0:3, Brandštettr Tomáš 0:3, Sova Jan 1:1, Kadlec Milan 0:2), TJ Sokol Otnice A - TTC Komořany B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rafaj Zdeněk st. 2:1, Vojáček Jaromír 3:0, Salajka Jaroslav ml. 0:3, Šebeček Marek 4:0, body hostů: Götz Bořivoj 1:3, Masařík Michal 1:2, Frimmer Ján 1:2, Hynšt Martin 1:2),
19. kolo:
TJ Sokol Otnice A - MK Řeznovice C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 1:2, Rafaj Zdeněk st. 2:1, Vojáček Jaromír 2:1, Šebeček Marek 3:1, body hostů: Staněk Milan 0:4, Frühauf Michael 3:0, Lustig Adam 1:2, Lehocký Vojtěch 1:2), TJ Velešovice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spáčil Petr 1:2, Otoupalík Ondřej 3:0, Mráz David 2:1, Rulíšek Karel 2:1, body hostů: Šalomoun Ivo 2:1, Ondrovčák Ladislav 0:3, Ondra Milan 2:1, Tuhý Roman 0:2, Musil Tomáš 0:1), SK Prace A - TJ Lažánky A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofírek Filip 1:3, Kuklínek Miloš 1:3, Mrkvica Lukáš 3:0, Hofírek Dominik 2:2, body hostů: Galla Martin 3:1, Brandštettr Tomáš 2:2, Sova Jan 1:3, Kadlec Milan 2:1), TTC Komořany B - TJ Sokol Brno I D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabal Marek 0:3, Götz Bořivoj 0:3, Holec Ondřej 2:1, Frimmer Ján 1:2, body hostů: Ryšavý Filip 2:1, Dočekal Petr 2:1, Prachař Tomáš 3:0, Klecker Roman 2:1), Orel Silůvky C - TTC Moravská Slavia Brno E 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křupala Vladislav 0:2, Záděra František 0:2, Vašulín Karel 1:2, Kolbert Radek 0:2, body hostů: Sirbu Jakub 3:0, Tureček Petr 2:0, Schwarz Milan 1:1, Střítežský Roman 2:0), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Sokol Rebešovice B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Robek Petr 2:2, Rotrekl David 3:1, Macek Ondřej 0:4, Krejčí Dalibor 2:1, WO 2:0, body hostů: Vrbacký Pavel 2:2, Šenkýř Jiří 2:2, Sedláček Josef 3:1, Šenkýř Jan 1:2, WO 0:2),
20. kolo:
TJ Velešovice A - MK Řeznovice C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spáčil Tomáš 0:1, Dvořák Jan 0:2, Rulíšek Karel 1:1, Mráz David 0:2, Spáčil Petr 0:1, WO 0:1, body hostů: Lehocký Vojtěch 2:0, Netolička Lubomír 1:1, Frühauf Michael 2:0, Lustig Adam 2:0, WO 1:0), TJ Sokol Otnice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 0:4, Vojáček Jaromír 1:2, Bubla Jaroslav st. 1:2, Šebeček Marek 3:1, body hostů: Ondrovčák Ladislav 3:1, Ondra Milan 2:2, Šalomoun Ivo 3:0, Goldmann Tomáš 1:2), TTC Komořany B - SK Prace A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Götz Bořivoj 1:3, Hrabal Marek 0:1, Holec Ondřej 2:1, Frimmer Ján 3:1, WO 0:3, body hostů: Hofírek Dominik 2:1, Mrkvica Lukáš 3:1, Kuklínek Miloš 1:2, Lattenberg Richard 0:2, WO 3:0), TJ Lažánky A - TJ Sokol Brno I D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galla Martin 3:0, Sova Jan 0:3, Kadlec Milan 2:1, Brandštettr Tomáš 3:1, body hostů: Kvarda Lubomír 2:2, Pavlíček Jan 2:1, Basovník Dalibor 0:3, Bartoš Petr 1:2), TJ Sokol Brno-Židenice A - TTC Moravská Slavia Brno E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 2:2, Robek Petr 1:2, Rotrekl David 1:2, Marcell Jan 1:3, body hostů: Střítežský Roman 3:1, Tureček Petr 4:0, Skála Richard 0:3, Schwarz Milan 2:1), Orel Silůvky C - TJ Sokol Rebešovice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záděra Kamil 1:1, Záděra František 1:1, Vašulín Karel 1:2, Paták Zdeněk 3:0, WO 2:0, body hostů: Juřík Adam 3:0, Šenkýř Jiří 1:2, Mišejka Luboš 0:2, Němec Stanislav 0:2, WO 0:2),
21. kolo:
MK Řeznovice C - Orel Silůvky C 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Netolička Lubomír 1:0, Dohnal František 2:0, Lustig Adam 3:0, Frühauf Michael 1:0, WO 3:0, body hostů: Vašulín Karel 0:3, Záděra Kamil 0:2, Kolbert Radek 0:2, WO 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Sokol Brno-Židenice A 10:0wo, TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Lažánky A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skála Marek 1:3, Schwarz Milan 1:2, Tureček Petr 3:0, Skála Richard 1:3, WO 0:1, body hostů: Galla Martin 3:1, Brandštettr Tomáš 3:1, Sova Jan 1:2, Kadlec Milan 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Rebešovice B - TTC Komořany B 10:0wo, SK Prace A - TJ Sokol Otnice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofírek Filip 2:1, Lattenberg Richard 0:2, Kuklínek Miloš 0:3, Mrkvica Lukáš 1:2, body hostů: Šebeček Marek 2:1, Vojáček Jaromír 3:0, Salajka Jaroslav ml. 3:0, Rafaj Zdeněk st. 0:2), TJ Sokol Brno I D - TJ Velešovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Jan 2:2, Ryšavý Filip 2:2, Prachař Tomáš 1:3, Dočekal Petr 2:1, WO 1:0, body hostů: Rulíšek Karel 3:0, Mráz David 3:1, Spáčil Petr 1:3, Dvořák Jan 1:3, WO 0:1),
22. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - Orel Silůvky C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondra Milan 2:1, Goldmann Tomáš 2:0, Šalomoun Ivo 2:1, Ondrovčák Ladislav 3:0, body hostů: Vašulín Karel 0:3, Záděra František 1:2, Záděra Kamil 0:3, Kolbert Radek 1:1), MK Řeznovice C - TJ Sokol Brno-Židenice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolička Lubomír 2:0, Dohnal František 2:0, Lehocký Vojtěch 2:1, Frühauf Michael 3:0, body hostů: Rotrekl David 1:2, Robek Petr 0:3, Marcell Jan 0:2, Bartoň Petr 0:2), TJ Sokol Rebešovice B - TJ Lažánky A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkýř Jiří 2:1, Sekanina Jiří 0:2, Černý Libor 0:3, Sedláček Josef 0:3, body hostů: Galla Martin 2:1, Brandštettr Tomáš 3:0, Sova Jan 3:0, Kadlec Milan 1:1), TTC Moravská Slavia Brno E - TTC Komořany B 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Střítežský Roman 1:0, Barč Andrej 2:0, Tureček Petr 3:0, Skála Richard 1:0, WO 3:0, body hostů: Frimmer Ján 0:3, Hynšt Martin 0:2, Hrabal Marek 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Brno I D - TJ Sokol Otnice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Jan 1:1, Prachař Tomáš 0:2, Dočekal Petr 3:0, Kopřiva Tomáš 3:0, WO 1:0, body hostů: Šebeček Marek 2:1, Vojáček Jaromír 1:2, Salajka Jaroslav ml. 0:3, Bubla Jaroslav st. 0:1, WO 0:1), SK Prace A - TJ Velešovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuklínek Miloš 0:1, Hofírek Filip 2:1, Hofírek Dominik 3:0, Mrkvica Lukáš 2:2, Lattenberg Richard 2:1, body hostů: Rulíšek Karel 3:1, Mráz David 0:4, Dvořák Jan 1:2, Fianta René 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy