Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 1. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Otradovice A - TTC Josefův Důl A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Jaroslav 4:0, Šimůnek Čestmír 2:2, Žerava Miroslav ml. 2:2, Fidrant Michal 4:0, body hostů: Šlambor Oldřich 1:3, Stehlík Radek 0:4, Veselý Jaroslav 2:2, Petrus Libor 1:3), TJ Březovice A - SK Dolní Stakory A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ginzlová Eva 3:1, Vovčák Michal 4:0, Vovčák Adam 0:4, Takács Petr 0:4, body hostů: Pejta Petr ml. 2:2, Šádek Jaroslav ml. 2:2, Trávnický Luboš 2:2, Košťál Marek 3:1), TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Postelt Vladimír 3:1, Vokoun Petr 2:2, Krucký Milan 2:2, Balcar Jaromír 3:1, body hostů: Hendrych Petr 2:2, Kupec Petr 2:2, Valenta Zdeněk 2:2, Havlíček Tomáš 0:4), TJ Sokol Kosmonosy B - Sokol Březno ST A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soumar Vladimír 1:3, Zajíček Petr 4:0, Potměšil Pavel 0:4, Čuban Jiří 1:3, body hostů: Fadrhonc Petr 3:1, Drahota Václav 3:1, Žďánský Milan 2:2, Novotný Miroslav 2:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ AŠ Mladá Boleslav C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černovský Pavel 4:0, Mareš Jan 2:2, Knobloch Pavel 3:1, Dlask Ladislav st. 2:2, body hostů: Botka Jan 2:2, Havlík Vít 0:4, Oplt Miroslav 1:3, Botková Michaela 2:2), TJ Slavoj Čistá A - TJ Sokol Podlázky A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jiří 3:1, Cihlář Petr 3:1, Řehořek Josef 3:1, Brůžek Peter 1:3, body hostů: Zahrádka Michal 4:0, Kučera Michal st. 0:4, Vtelenský Luděk 1:3, Čermák Vladimír 1:3),
2. kolo:
TTC Josefův Důl A - TJ Sokol Podlázky A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlambor Oldřich 2:2, Veselý Jaroslav 3:1, Petrus Libor 3:1, Stehlík Radek 2:2, body hostů: Zahrádka Michal 4:0, Čermák Vladimír 1:3, Kříž Jakub 0:4, Vtelenský Luděk 1:3), TJ AŠ Mladá Boleslav C - TJ Slavoj Čistá A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Botka Jan 3:1, Havlík Vít 2:2, Oplt Miroslav 2:1, Botková Michaela 2:2, WO 1:0, body hostů: Šádek Jiří 3:1, Brůžek Peter 0:4, Sajdl Vladimír 0:4, Řehořek Josef 3:0, WO 0:1), Sokol Březno ST A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žďánský Milan 3:0, Fadrhonc Petr 1:2, Novotný Miroslav 4:0, Lauber Jakub 3:1, Vedral Jan 0:1, WO 1:0, body hostů: Černovský Pavel 2:2, Mareš Jan 0:3, Švasta Jindřich 1:3, Dlask Ladislav st. 1:3, WO 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi - TJ Sokol Kosmonosy B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ort Marek 1:3, Sluka Čeněk 1:1, Janoušková Jitka 2:2, Valenta Zdeněk 1:2, Hendrych Petr 2:0, WO 2:0, body hostů: Soumar Vladimír 2:2, Čuban Jiří 3:1, Zajíček Petr 2:2, Potměšil Pavel 1:2, WO 0:2), SK Dolní Stakory A - TTC Bělá pod Bezdězem D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jaroslav ml. 1:3, Pejta Petr ml. 1:3, Trávnický Luboš 0:3, Košťál Marek 3:1, WO 1:0, body hostů: Vokoun Petr 3:1, Postelt Vladimír 4:0, Krucký Milan 2:2, Balcar Jaromír 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Otradovice A - TJ Březovice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Jaroslav 2:2, Šimůnek Čestmír 3:1, Žerava Miroslav ml. 4:0, Fidrant Michal 3:1, body hostů: Vovčák Michal 1:3, Ginzlová Eva 3:1, Pazderník Roman 0:4, Vovčák Adam 0:4),
3. kolo:
TJ Březovice A - TTC Josefův Důl A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pazderník Václav 3:1, Vovčák Michal 4:0, Pazderník Roman 0:4, Ginzlová Eva 4:0, body hostů: Stehlík Radek 1:3, Šlambor Oldřich 1:3, Veselý Jaroslav 1:3, Petrus Libor 2:2), TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Sokol Otradovice A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokoun Petr 1:3, Krucký Milan 2:2, Balcar Jaromír 2:1, Postelt Vladimír 0:4, WO 0:1, body hostů: Charvát Jaroslav 1:3, Šimůnek Čestmír 2:2, Žerava Miroslav ml. 4:0, Fidrant Michal 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Kosmonosy B - SK Dolní Stakory A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horsák Oldřich 3:1, Zajíček Petr 4:0, Soumar Vladimír 1:3, Čuban Jiří 3:1, body hostů: Šádek Jaroslav ml. 2:2, Pejta Petr ml. 2:2, Trávnický Luboš 0:4, Košťál Marek 1:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černovský Pavel 4:0, Mareš Jan 1:2, Dlask Ladislav st. 3:0, Švasta Jindřich 0:4, WO 2:0, body hostů: Janoušková Jitka 2:2, Ort Marek 2:2, Valenta Zdeněk 1:2, Jírovec Václav 1:2, WO 0:2), TJ Slavoj Čistá A - Sokol Březno ST A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jiří 4:0, Cihlář Petr 4:0, Řehořek Josef 3:1, Brůžek Peter 1:3, body hostů: Fadrhonc Petr 2:2, Drahota Václav 1:3, Žďánský Milan 1:3, Novotný Miroslav 0:4), TJ Sokol Podlázky A - TJ AŠ Mladá Boleslav C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vtelenský Luděk 1:3, Zahrádka Michal 4:0, Čermák Vladimír 3:1, Kříž Jakub 0:4, body hostů: Botka Jan 1:3, Havlík Vít 2:2, Botková Michaela 3:1, Oplt Miroslav 2:2),
4. kolo:
TTC Josefův Důl A - TJ AŠ Mladá Boleslav C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlambor Oldřich 2:2, Veselý Jaroslav 0:4, Petrus Libor 2:2, Stehlík Radek 2:2, body hostů: Botka Jan 4:0, Havlík Vít 4:0, Botková Michaela 1:3, Oplt Miroslav 1:3), Sokol Březno ST A - TJ Sokol Podlázky A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fadrhonc Petr 2:2, Žďánský Milan 0:3, Novotný Miroslav 3:1, Drahota Václav 2:2, Lauber Jakub 1:0, body hostů: Zahrádka Michal 4:0, Vtelenský Luděk 1:3, Kříž Jakub 0:4, Čermák Vladimír 3:1), TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi - TJ Slavoj Čistá A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janoušková Jitka 1:3, Valenta Zdeněk 0:3, Ort Marek 1:2, Sedláček Jan st. 3:1, WO 0:2, body hostů: Šádek Jiří 4:0, Cihlář Petr 3:1, Brůžek Peter 0:3, Řehořek Josef 2:1, WO 2:0), SK Dolní Stakory A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šádek Jaroslav ml. 0:3, Pejta Petr ml. 2:1, Trávnický Luboš 0:3, Košťál Marek 1:2, WO 5:0, body hostů: Černovský Pavel 4:0, Mareš Jan 3:1, Dlask Ladislav st. 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Otradovice A - TJ Sokol Kosmonosy B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Jaroslav 0:4, Šimůnek Čestmír 1:2, Žerava Miroslav ml. 3:0, Fidrant Michal 4:0, WO 1:1, body hostů: Horsák Oldřich 1:3, Soumar Vladimír 2:2, Zajíček Petr 1:2, Čuban Jiří 2:1, WO 1:1), TJ Březovice A - TTC Bělá pod Bezdězem D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pazderník Václav 3:1, Ginzlová Eva 2:2, Pazderník Roman 0:4, Vovčák Michal 3:1, body hostů: Vokoun Petr 1:3, Postelt Vladimír 1:3, Krucký Milan 3:1, Balcar Jaromír 3:1),
5. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem D - TTC Josefův Důl A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokoun Petr 2:2, Postelt Vladimír 3:1, Balcar Jaromír 3:1, Krucký Milan 1:3, body hostů: Stehlík Radek 1:3, Šlambor Oldřich 1:3, Fanta Petr 1:3, Petrus Libor 4:0), TJ Sokol Kosmonosy B - TJ Březovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horsák Oldřich 2:2, Zajíček Petr 3:1, Čuban Jiří 2:1, Potměšil Pavel 1:3, WO 0:1, body hostů: Pazderník Václav 3:1, Pazderník Roman 0:4, Vovčák Michal 1:3, Ginzlová Eva 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Sokol Otradovice A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černovský Pavel 1:3, Mareš Jan 2:2, Černovský Jan 0:4, Dlask Ladislav st. 1:3, body hostů: Charvát Jaroslav 2:2, Šimůnek Čestmír 3:1, Žerava Miroslav ml. 3:1, Fidrant Michal 4:0), TJ Slavoj Čistá A - SK Dolní Stakory A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jiří 3:1, Cihlář Petr 3:1, Řehořek Josef 3:1, Brůžek Peter 2:2, body hostů: Šádek Jaroslav ml. 0:4, Pejta Petr ml. 3:1, Košťál Marek 2:2, Trávnický Luboš 0:4), TJ Sokol Podlázky A - TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Jakub 3:1, Zahrádka Michal 3:0, Čermák Vladimír 3:0, Vtelenský Luděk 3:1, WO 2:0, body hostů: Hendrych Petr 0:4, Sedláček Jan st. 1:3, Sluka Čeněk 0:3, Ort Marek 1:2, WO 0:2), TJ AŠ Mladá Boleslav C - Sokol Březno ST A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Botková Michaela 4:0, Heilek Miroslav 0:2, Havlík Vít 4:0, Oplt Miroslav 2:2, Botka Jan 1:1, body hostů: Lauber Jakub 1:3, Fadrhonc Petr 2:2, Drahota Václav 2:2, Novotný Miroslav 0:4),
6. kolo:
TTC Josefův Důl A - Sokol Březno ST A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Jaroslav 1:3, Šlambor Oldřich 2:2, Petrus Libor 0:4, Stehlík Radek 1:2, WO 1:0, body hostů: Fadrhonc Petr 3:0, Drahota Václav 2:2, Žďánský Milan 2:2, Novotný Miroslav 4:0, WO 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi - TJ AŠ Mladá Boleslav C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ort Marek 0:4, Žák Karel 0:4, Valenta Zdeněk 0:3, Janoušková Jitka 2:2, WO 0:1, body hostů: Oplt Miroslav 3:1, Botková Michaela 4:0, Botka Jan 3:1, Havlík Vít 3:0, WO 1:0), SK Dolní Stakory A - TJ Sokol Podlázky A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejta Petr ml. 0:4, Šádek Jaroslav ml. 0:4, Košťál Marek 2:2, Trávnický Luboš 2:2, body hostů: Zahrádka Michal 4:0, Vtelenský Luděk 3:1, Kříž Jakub 3:1, Čermák Vladimír 2:2), TJ Sokol Otradovice A - TJ Slavoj Čistá A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Jaroslav 2:1, Šimůnek Čestmír 2:2, Žerava Miroslav ml. 4:0, Fidrant Michal 4:0, WO 1:0, body hostů: Šádek Jiří 2:2, Řehořek Josef 1:2, Volf Petr ml. 0:4, Doubek Miroslav 0:4, WO 0:1), TJ Březovice A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pazderník Václav 2:1, Ginzlová Eva 3:1, Vovčák Michal 3:1, Pazderník Roman 2:2, WO 1:0, body hostů: Černovský Pavel 3:1, Mareš Jan 0:3, Švasta Jindřich 0:4, Dlask Ladislav st. 2:2, WO 0:1), TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Sokol Kosmonosy B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokoun Petr 3:1, Balcar Jaromír 3:1, Dufek Martin 0:4, Postelt Vladimír 4:0, body hostů: Horsák Oldřich 2:2, Čuban Jiří 2:2, Zajíček Petr 1:3, Soumar Vladimír 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Kosmonosy B - TTC Josefův Důl A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Petr 3:1, Soumar Vladimír 3:1, Čuban Jiří 2:1, Potměšil Pavel 1:3, WO 0:1, body hostů: Šlambor Oldřich 3:1, Fanta Petr 0:4, Veselý Jaroslav 1:3, Petrus Libor 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TTC Bělá pod Bezdězem D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černovský Pavel 4:0, Mareš Jan 0:3, Kučera Josef 0:3, Dlask Ladislav st. 1:3, WO 2:0, body hostů: Krucký Milan 3:1, Vokoun Petr 3:1, Postelt Vladimír 2:1, Balcar Jaromír 1:2, WO 0:2), TJ Slavoj Čistá A - TJ Březovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jiří 3:1, Cihlář Petr 4:0, Řehořek Josef 2:2, Brůžek Peter 1:3, body hostů: Pazderník Václav 3:1, Ginzlová Eva 2:2, Vovčák Michal 1:3, Pazderník Roman 0:4), TJ Sokol Podlázky A - TJ Sokol Otradovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Jakub 2:2, Zahrádka Michal 3:1, Čermák Vladimír 1:3, Vtelenský Luděk 0:4, body hostů: Charvát Jaroslav 2:2, Šimůnek Čestmír 2:2, Žerava Miroslav ml. 4:0, Fidrant Michal 2:2), TJ AŠ Mladá Boleslav C - SK Dolní Stakory A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Botka Jan 3:1, Havlík Vít 4:0, Oplt Miroslav 4:0, Botková Michaela 3:1, body hostů: Košťál Marek 1:3, Šádek Jaroslav ml. 1:3, Matějů Václav 0:4, Pejta Petr ml. 0:4), Sokol Březno ST A - TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lauber Jakub 0:1, Fadrhonc Petr 2:2, Novotný Miroslav 2:1, Drahota Václav 4:0, Žďánský Milan 0:3, WO 1:0, body hostů: Hendrych Petr 2:2, Sluka Čeněk 2:2, Janoušková Jitka 2:2, Ort Marek 1:2, WO 0:1),
8. kolo:
TTC Josefův Důl A - TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlambor Oldřich 2:0, Veselý Jaroslav 2:1, Petrus Libor 2:1, Stehlík Radek 3:0, WO 4:1, body hostů: Hendrych Petr 0:3, Sluka Čeněk 0:3, Sedláček Jan st. 1:1, Janoušková Jitka 1:2, WO 1:4), SK Dolní Stakory A - Sokol Březno ST A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šádek Jaroslav ml. 0:4, Pejta Petr ml. 3:1, Košťál Marek 3:1, Trávnický Luboš 1:3, body hostů: Fadrhonc Petr 1:3, Drahota Václav 3:1, Žďánský Milan 2:2, Novotný Miroslav 3:1), TJ Sokol Otradovice A - TJ AŠ Mladá Boleslav C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Charvát Jaroslav 1:3, Šimůnek Čestmír 0:4, Žerava Miroslav ml. 4:0, Fidrant Michal 3:1, body hostů: Havlík Vít 2:2, Botka Jan 3:1, Botková Michaela 1:3, Oplt Miroslav 2:2), TJ Březovice A - TJ Sokol Podlázky A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pazderník Václav 2:2, Vovčák Michal 2:2, Pazderník Roman 0:4, Ginzlová Eva 2:2, body hostů: Vtelenský Luděk 1:3, Zahrádka Michal 4:0, Kříž Jakub 1:3, Čermák Vladimír 4:0), TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Slavoj Čistá A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokoun Petr 3:1, Krucký Milan 2:1, Balcar Jaromír 1:2, Postelt Vladimír 3:1, WO 2:0, body hostů: Šádek Jiří 2:2, Brůžek Peter 1:3, Sajdl Vladimír 1:2, Řehořek Josef 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Kosmonosy B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horsák Oldřich 2:1, Soumar Vladimír 2:2, Čuban Jiří 2:1, Zajíček Petr 4:0, Veselý Martin 0:1, WO 1:0, body hostů: Černovský Pavel 3:1, Mareš Jan 0:3, Švasta Jindřich 0:4, Dlask Ladislav st. 2:2, WO 0:1),
9. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TTC Josefův Důl A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černovský Pavel 4:0, Mareš Jan 1:3, Švasta Jindřich 2:2, Dlask Ladislav st. 2:2, body hostů: Šlambor Oldřich 1:3, Veselý Jaroslav 3:1, Fanta Petr 0:4, Petrus Libor 3:1), TJ Slavoj Čistá A - TJ Sokol Kosmonosy B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jiří 4:0, Brůžek Peter 0:4, Rampas František 0:4, Sajdl Vladimír 2:2, body hostů: Soumar Vladimír 3:1, Čuban Jiří 2:2, Zajíček Petr 3:1, Veselý Martin 2:2), TJ Sokol Podlázky A - TTC Bělá pod Bezdězem D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Jakub 0:4, Zahrádka Michal 4:0, Čermák Vladimír 1:3, Vtelenský Luděk 2:2, body hostů: Vokoun Petr 2:2, Postelt Vladimír 2:2, Krucký Milan 3:1, Balcar Jaromír 2:2), TJ AŠ Mladá Boleslav C - TJ Březovice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oplt Miroslav 3:1, Havlík Vít 4:0, Botková Michaela 3:1, Botka Jan 4:0, body hostů: Pazderník Václav 0:4, Vovčák Michal 0:4, Ginzlová Eva 2:2, Pazderník Roman 0:4), Sokol Březno ST A - TJ Sokol Otradovice A 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lauber Jakub 1:1, Fadrhonc Petr 0:4, Novotný Miroslav 0:4, Drahota Václav 1:3, Žďánský Milan 0:2, body hostů: Charvát Jaroslav 3:1, Šimůnek Čestmír 4:0, Žerava Miroslav ml. 4:0, Fidrant Michal 3:1), TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi - SK Dolní Stakory A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Jan st. 1:2, Sluka Čeněk 2:1, Janoušková Jitka 2:2, Shmatkov Taras 4:0, WO 0:2, body hostů: Šádek Jaroslav ml. 1:3, Košťál Marek 2:1, Trávnický Luboš 1:2, Strouhal Jiří 1:3, WO 2:0),
10. kolo:
TTC Josefův Důl A - SK Dolní Stakory A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlambor Oldřich 2:2, Veselý Jaroslav 2:2, Petrus Libor 3:1, Stehlík Radek 2:2, body hostů: Pejta Petr ml. 3:1, Šádek Jaroslav ml. 1:3, Trávnický Luboš 0:4, Košťál Marek 3:1), TJ Sokol Otradovice A - TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Jaroslav 4:0, Šimůnek Čestmír 3:0, Žerava Miroslav ml. 3:0, Fidrant Michal 4:0, WO 2:0, body hostů: Ort Marek 0:4, Janoušková Jitka 0:4, Valenta Zdeněk 0:3, Jírovec Václav 0:3, WO 0:2), TJ Březovice A - Sokol Březno ST A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pazderník Václav 3:1, Ginzlová Eva 3:1, Vovčák Michal 0:4, Pazderník Roman 1:3, body hostů: Fadrhonc Petr 0:2, Lauber Jakub 4:0, Drahota Václav 2:2, Novotný Miroslav 2:2, Žďánský Milan 1:1), TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ AŠ Mladá Boleslav C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokoun Petr 0:4, Blecha Lubomír 0:4, Krucký Milan 0:3, Postelt Vladimír 3:1, WO 0:1, body hostů: Botka Jan 3:1, Havlík Vít 4:0, Botková Michaela 3:1, Oplt Miroslav 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Kosmonosy B - TJ Sokol Podlázky A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horsák Oldřich 1:3, Soumar Vladimír 1:3, Čuban Jiří 1:2, Zajíček Petr 2:2, WO 0:1, body hostů: Zahrádka Michal 4:0, Vtelenský Luděk 0:4, Kříž Jakub 3:1, Čermák Vladimír 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Slavoj Čistá A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černovský Pavel 3:0, Mareš Jan 2:2, Kučera Josef 1:3, Dlask Ladislav st. 1:3, WO 1:0, body hostů: Šádek Jiří 3:1, Sajdl Vladimír 1:2, Volf Petr ml. 1:3, Řehořek Josef 3:1, WO 0:1),
11. kolo:
TJ Slavoj Čistá A - TTC Josefův Důl A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jiří 4:0, Brůžek Peter 0:4, Řehořek Josef 4:0, Martinec Jaroslav 0:2, Doubek Miroslav 0:2, body hostů: Stehlík Radek 2:2, Šlambor Oldřich 2:2, Veselý Jaroslav 2:2, Petrus Libor 2:2), TJ Sokol Podlázky A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Jakub 2:2, Zahrádka Michal 4:0, Čermák Vladimír 3:1, Vtelenský Luděk 2:2, body hostů: Černovský Pavel 3:1, Mareš Jan 2:2, Švasta Jindřich 0:4, Dlask Ladislav st. 0:4), TJ AŠ Mladá Boleslav C - TJ Sokol Kosmonosy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Botka Jan 3:1, Havlík Vít 3:1, Oplt Pavel 1:3, Oplt Miroslav 2:2, body hostů: Soumar Vladimír 1:3, Zajíček Petr 4:0, Čuban Jiří 2:2, Durdis Petr st. 0:4), Sokol Březno ST A - TTC Bělá pod Bezdězem D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lauber Jakub 2:1, Fadrhonc Petr 1:2, Novotný Miroslav 2:1, Drahota Václav 3:1, WO 3:0, body hostů: Vokoun Petr 0:4, Postelt Vladimír 3:1, Krucký Milan 2:2, Balcar Jaromír 0:1, WO 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi - TJ Březovice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Shmatkov Taras 3:1, Hendrych Petr 0:2, Janoušková Jitka 2:2, Sedláček Jan st. 2:1, Sluka Čeněk 1:1, WO 1:0, body hostů: Pazderník Václav 1:2, Vovčák Michal 2:2, Ginzlová Eva 4:0, Pazderník Roman 0:4, WO 0:1), SK Dolní Stakory A - TJ Sokol Otradovice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jaroslav ml. 1:3, Pejta Petr ml. 1:3, Košťál Marek 3:1, Trávnický Luboš 0:4, body hostů: Charvát Jaroslav 2:2, Šimůnek Čestmír 2:2, Žerava Miroslav ml. 4:0, Fidrant Michal 3:1),
12. kolo:
TTC Josefův Důl A - TJ Sokol Otradovice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrus Libor 0:4, Šlambor Oldřich 2:2, Veselý Jaroslav 2:2, Stehlík Radek 1:3, body hostů: Žerava Miroslav ml. 4:0, Charvát Jaroslav 3:1, Šimůnek Čestmír 3:1, Klimeš Drahomír 1:3), SK Dolní Stakory A - TJ Březovice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strouhal Jiří 0:4, Košťál Marek 4:0, Šádek Jaroslav ml. 1:3, Matějů Václav 2:2, body hostů: Pazderník Václav 2:2, Vovčák Michal 3:1, Ginzlová Eva 3:1, Pazderník Roman 1:3), TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi - TTC Bělá pod Bezdězem D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Shmatkov Taras 2:1, Valenta Zdeněk 0:2, Janoušková Jitka 0:3, Sedláček Jan st. 1:2, WO 3:2, body hostů: Vokoun Petr 3:0, Postelt Vladimír 3:0, Krucký Milan 1:2, Balcar Jaromír 1:1, WO 2:3), Sokol Březno ST A - TJ Sokol Kosmonosy B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lauber Jakub 3:1, Žďánský Milan 1:2, Novotný Miroslav 1:2, Drahota Václav 2:1, WO 3:0, body hostů: Horsák Oldřich 1:1, Zajíček Petr 2:2, Čuban Jiří 1:2, Potměšil Pavel 2:2, WO 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlík Vít 2:1, Oplt Pavel 2:2, Oplt Miroslav 3:1, Botka Jan 3:0, WO 2:0, body hostů: Černovský Pavel 3:1, Mareš Jan 0:2, Kučera Josef 0:4, Dlask Ladislav st. 1:3, WO 0:2), TJ Sokol Podlázky A - TJ Slavoj Čistá A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Jakub 3:1, Zahrádka Michal 3:0, Čermák Vladimír 4:0, Vtelenský Luděk 3:1, WO 1:0, body hostů: Řehořek Josef 1:3, Sajdl Vladimír 1:3, Volf Petr ml. 0:3, Doubek Miroslav 0:2, Chuvan Quy 0:2, WO 0:1),
13. kolo:
TJ Sokol Podlázky A - TTC Josefův Důl A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Jakub 2:2, Zahrádka Michal 3:0, Čermák Vladimír 3:1, Vtelenský Luděk 3:0, WO 1:1, body hostů: Stehlík Radek 0:3, Šlambor Oldřich 2:2, Veselý Jaroslav 0:3, Petrus Libor 1:3, WO 1:1), TJ Slavoj Čistá A - TJ AŠ Mladá Boleslav C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sajdl Vladimír 1:3, Řehořek Josef 0:2, Chuvan Quy 0:4, Doubek Miroslav 0:4, Martinec Jaroslav 0:2, body hostů: Botka Jan 3:1, Havlík Vít 4:0, Oplt Miroslav 4:0, Oplt Pavel 4:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - Sokol Březno ST A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černovský Pavel 4:0, Mareš Jan 3:1, Švasta Jindřich 0:4, Dlask Ladislav st. 1:3, body hostů: Lauber Jakub 3:1, Drahota Václav 2:2, Žďánský Milan 1:3, Novotný Miroslav 2:2), TJ Sokol Kosmonosy B - TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Petr 3:1, Čuban Jiří 1:3, Potměšil Pavel 0:4, Bernát Jan 2:2, body hostů: Sluka Čeněk 1:3, Shmatkov Taras 4:0, Sedláček Jan st. 2:2, Janoušková Jitka 3:1), TTC Bělá pod Bezdězem D - SK Dolní Stakory A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokoun Petr 4:0, Krucký Milan 3:0, Balcar Jaromír 1:1, Postelt Vladimír 1:2, WO 3:1, body hostů: Trávnický Luboš 0:1, Pejta Petr ml. 1:3, Šádek Jaroslav ml. 1:3, Košťál Marek 1:2, WO 1:3), TJ Březovice A - TJ Sokol Otradovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pazderník Václav 3:1, Ginzlová Eva 3:1, Pazderník Roman 0:4, Vovčák Michal 2:2, body hostů: Charvát Jaroslav 1:3, Šimůnek Čestmír 2:2, Žerava Miroslav ml. 4:0, Klimeš Drahomír 1:3),
14. kolo:
TTC Josefův Důl A - TJ Březovice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlambor Oldřich 2:2, Veselý Jaroslav 3:1, Petrus Libor 1:3, Stehlík Radek 1:3, body hostů: Pazderník Václav 4:0, Pazderník Roman 0:4, Ginzlová Eva 3:1, Vovčák Michal 2:2), TJ Sokol Otradovice A - TTC Bělá pod Bezdězem D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Jaroslav 2:1, Šimůnek Čestmír 3:1, Žerava Miroslav ml. 4:0, Klimeš Drahomír 0:4, WO 1:0, body hostů: Vokoun Petr 2:2, Balcar Jaromír 1:2, Krucký Milan 2:2, Postelt Vladimír 1:3, WO 0:1), SK Dolní Stakory A - TJ Sokol Kosmonosy B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pejta Petr ml. 2:2, Šádek Jaroslav ml. 2:2, Košťál Marek 1:2, Matějů Václav 1:3, WO 1:0, body hostů: Soumar Vladimír 4:0, Potměšil Pavel 1:3, Zajíček Petr 3:1, Čuban Jiří 1:2, WO 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ort Marek 3:1, Janoušková Jitka 1:3, Valenta Zdeněk 1:3, Shmatkov Taras 3:1, body hostů: Černovský Pavel 4:0, Mareš Jan 1:3, Kraušner Miroslav 1:3, Dlask Ladislav st. 2:2), Sokol Březno ST A - TJ Slavoj Čistá A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fadrhonc Petr 3:1, Drahota Václav 3:1, Novotný Miroslav 3:0, Klíma Miroslav 1:2, Vedral Jan 0:1, WO 1:0, body hostů: Brůžek Peter 1:3, Sajdl Vladimír 1:3, Volf Petr ml. 0:4, Řehořek Josef 3:0, WO 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav C - TJ Sokol Podlázky A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Botka Jan 1:2, Oplt Miroslav 1:3, Oplt Pavel 1:3, Havlík Vít 3:0, WO 2:0, body hostů: Vtelenský Luděk 0:3, Zahrádka Michal 2:1, Kříž Jakub 3:1, Čermák Vladimír 3:1, WO 0:2),
15. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav C - TTC Josefův Důl A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oplt Pavel 0:4, Havlík Vít 4:0, Oplt Miroslav 3:1, Botka Jan 3:0, WO 1:0, body hostů: Stehlík Radek 1:2, Fanta Petr 1:3, Veselý Jaroslav 1:3, Petrus Libor 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Podlázky A - Sokol Březno ST A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Jakub 2:2, Zahrádka Michal 3:0, Čermák Vladimír 3:1, Vtelenský Luděk 1:3, WO 0:1, body hostů: Lauber Jakub 2:2, Drahota Václav 1:3, Žďánský Milan 2:1, Novotný Miroslav 1:3, WO 1:0), TJ Slavoj Čistá A - TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůžek Peter 2:2, Sajdl Vladimír 1:3, Řehořek Josef 4:0, Volf Petr ml. 1:3, body hostů: Hendrych Petr 3:1, Sedláček Jan st. 3:1, Valenta Zdeněk 2:2, Havlíček Tomáš 0:4), TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - SK Dolní Stakory A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černovský Pavel 4:0, Mareš Jan 2:2, Kraušner Miroslav 1:3, Dlask Ladislav st. 2:2, body hostů: Matějů Václav 1:3, Pejta Petr ml. 3:1, Košťál Marek 2:2, Šádek Jaroslav ml. 1:3), TJ Sokol Kosmonosy B - TJ Sokol Otradovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soumar Vladimír 1:3, Zajíček Petr 4:0, Horsák Oldřich 4:0, Čuban Jiří 1:3, body hostů: Charvát Jaroslav 2:2, Šimůnek Čestmír 2:2, Žerava Miroslav ml. 1:3, Fidrant Radek 1:3), TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Březovice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Jaromír 0:1, Postelt Vladimír 2:2, Krucký Milan 0:4, Vokoun Petr 2:2, Blecha Lubomír 1:2, body hostů: Pazderník Václav 3:1, Vovčák Michal 2:2, Ginzlová Eva 3:1, Pazderník Roman 3:1),
16. kolo:
TTC Josefův Důl A - TTC Bělá pod Bezdězem D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Jaroslav 3:1, Šlambor Oldřich 1:3, Petrus Libor 2:2, Stehlík Radek 1:3, body hostů: Vokoun Petr 1:3, Postelt Vladimír 2:2, Krucký Milan 4:0, Balcar Jaromír 2:2), TJ Březovice A - TJ Sokol Kosmonosy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pazderník Václav 3:1, Pazderník Roman 0:4, Vovčák Michal 3:1, Ginzlová Eva 2:2, body hostů: Horsák Oldřich 2:2, Zajíček Petr 3:1, Soumar Vladimír 2:2, Potměšil Pavel 1:3), TJ Sokol Otradovice A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Jaroslav 2:2, Šimůnek Čestmír 3:1, Žerava Miroslav ml. 2:2, Fidrant Radek 0:4, body hostů: Černovský Pavel 4:0, Mareš Jan 1:3, Kučera Josef 1:3, Dlask Ladislav st. 3:1), SK Dolní Stakory A - TJ Slavoj Čistá A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šádek Jaroslav ml. 2:2, Pejta Petr ml. 2:2, Trávnický Luboš 3:1, Košťál Marek 3:1, body hostů: Řehořek Josef 4:0, Sajdl Vladimír 2:2, Doubek Miroslav 0:4, Rampas František 0:4), TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi - TJ Sokol Podlázky A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Shmatkov Taras 2:2, Janoušková Jitka 2:2, Valenta Zdeněk 0:4, Sedláček Jan st. 3:1, body hostů: Zahrádka Michal 4:0, Vtelenský Luděk 1:3, Kříž Jakub 1:3, Čermák Vladimír 3:1), Sokol Březno ST A - TJ AŠ Mladá Boleslav C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Miroslav 0:2, Urban Jiří 0:4, Novotný Miroslav 1:3, Žďánský Milan 1:2, Vedral Jan 0:2, WO 1:0, body hostů: Botka Jan 2:1, Havlík Vít 4:0, Oplt Pavel 3:1, Oplt Miroslav 4:0, WO 0:1),
17. kolo:
Sokol Březno ST A - TTC Josefův Důl A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lauber Jakub 4:0, Žďánský Milan 1:2, Novotný Miroslav 3:1, Drahota Václav 2:2, WO 1:0, body hostů: Fanta Petr 2:2, Šlambor Oldřich 1:3, Veselý Jaroslav 0:3, Petrus Libor 2:2, WO 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav C - TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kargl Tomáš 1:3, Oplt Pavel 1:3, Botková Michaela 4:0, Oplt Miroslav 3:1, body hostů: Sedláček Jan st. 1:0, Janoušková Jitka 3:1, Ort Marek 1:3, Valenta Zdeněk 1:3, Sluka Čeněk 1:2), TJ Sokol Podlázky A - SK Dolní Stakory A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Jakub 2:2, Zahrádka Michal 2:1, Čermák Vladimír 2:2, Vtelenský Luděk 2:2, WO 0:1, body hostů: Pejta Petr ml. 0:4, Matějů Václav 0:4, Košťál Marek 3:0, Šádek Jaroslav ml. 4:0, WO 1:0), TJ Slavoj Čistá A - TJ Sokol Otradovice A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brůžek Peter 1:3, Volf Petr ml. 1:3, Řehořek Josef 2:2, Rampas František 1:3, body hostů: Charvát Jaroslav 4:0, Šimůnek Čestmír 3:1, Žerava Miroslav ml. 4:0, Fidrant Radek 0:4), TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Březovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černovský Pavel 4:0, Mareš Jan 1:3, Kraušner Miroslav 2:2, Dlask Ladislav st. 2:2, body hostů: Pazderník Václav 3:1, Vovčák Michal 1:3, Ginzlová Eva 3:1, Vovčák Adam 0:4), TJ Sokol Kosmonosy B - TTC Bělá pod Bezdězem D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Potměšil Pavel 3:0, Čuban Jiří 0:3, Zajíček Petr 3:0, Durdis Petr st. 0:3, WO 5:0, body hostů: Krucký Milan 2:2, Balcar Jaromír 2:2, Vokoun Petr 2:2, WO 0:5),
18. kolo:
TTC Josefův Důl A - TJ Sokol Kosmonosy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlambor Oldřich 3:1, Veselý Jaroslav 0:4, Petrus Libor 3:1, Stehlík Radek 1:2, WO 1:0, body hostů: Soumar Vladimír 1:2, Zajíček Petr 4:0, Potměšil Pavel 1:3, Čuban Jiří 2:2, WO 0:1), TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokoun Petr 3:1, Krucký Milan 2:1, Blecha Lubomír 1:2, Postelt Vladimír 4:0, WO 0:2, body hostů: Černovský Pavel 3:1, Mareš Jan 1:3, Kučera Josef 0:3, Dlask Ladislav st. 0:3, WO 2:0), TJ Březovice A - TJ Slavoj Čistá A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pazderník Václav 3:0, Ginzlová Eva 3:0, Pazderník Roman 1:3, Vovčák Michal 4:0, WO 2:0, body hostů: Řehořek Josef 1:3, Sajdl Vladimír 1:2, Volf Petr ml. 1:2, Brůžek Peter 0:4, WO 0:2), TJ Sokol Otradovice A - TJ Sokol Podlázky A 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Charvát Jaroslav 2:2, Šimůnek Čestmír 4:0, Žerava Miroslav ml. 3:1, Fidrant Michal 4:0, body hostů: Marján Marcel 0:4, Kříž Jakub 1:3, Vtelenský Luděk 0:4, Čermák Vladimír 2:2), SK Dolní Stakory A - TJ AŠ Mladá Boleslav C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jaroslav ml. 2:2, Pejta Petr ml. 2:2, Šaněk Pavel 0:3, Košťál Marek 2:2, WO 1:0, body hostů: Botka Jan 2:2, Oplt Pavel 2:2, Havlík Vít 4:0, Oplt Miroslav 1:2, WO 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi - Sokol Březno ST A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Shmatkov Taras 2:2, Janoušková Jitka 3:1, Kupec Petr 1:2, Sedláček Jan st. 2:2, Sluka Čeněk 0:1, body hostů: Lauber Jakub 2:2, Drahota Václav 3:1, Žďánský Milan 1:3, Novotný Miroslav 2:2),
19. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi - TTC Josefův Důl A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kupec Petr 2:2, Janoušková Jitka 1:2, Shmatkov Taras 4:0, Sedláček Jan st. 3:0, WO 0:2, body hostů: Stehlík Radek 2:1, Veselý Jaroslav 0:4, Šlambor Oldřich 0:3, Petrus Libor 2:2, WO 2:0), Sokol Březno ST A - SK Dolní Stakory A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žďánský Milan 1:3, Klíma Miroslav 1:3, Novotný Miroslav 1:2, Just Miloslav 0:2, Vedral Jan 0:2, WO 1:0, body hostů: Košťál Marek 3:1, Pejta Petr ml. 4:0, Šádek Jaroslav ml. 2:2, Trávnický Luboš 3:0, WO 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav C - TJ Sokol Otradovice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oplt Miroslav 1:2, Oplt Pavel 2:2, Havlík Vít 4:0, Botka Jan 4:0, WO 1:0, body hostů: Charvát Jaroslav 2:2, Šimůnek Čestmír 1:2, Žerava Miroslav ml. 1:3, Klimeš Drahomír 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Podlázky A - TJ Březovice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vtelenský Luděk 4:0, Zahrádka Michal 4:0, Čermák Vladimír 2:2, Kříž Jakub 1:3, body hostů: Pazderník Václav 2:2, Vovčák Michal 1:3, Pazderník Roman 0:4, Ginzlová Eva 2:2), TJ Slavoj Čistá A - TTC Bělá pod Bezdězem D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sajdl Vladimír 1:3, Volf Petr ml. 2:2, Řehořek Josef 1:2, Brůžek Peter 1:3, WO 1:0, body hostů: Blecha Lubomír 1:3, Vokoun Petr 4:0, Krucký Milan 2:2, Postelt Vladimír 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Sokol Kosmonosy B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černovský Pavel 4:0, Mareš Jan 1:3, Švasta Jindřich 0:4, Dlask Ladislav st. 2:2, body hostů: Soumar Vladimír 2:2, Horsák Oldřich 2:2, Zajíček Petr 3:1, Potměšil Pavel 2:2),
20. kolo:
TTC Josefův Důl A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Jaroslav 1:3, Šlambor Oldřich 2:2, Petrus Libor 2:1, Stehlík Radek 1:3, WO 1:0, body hostů: Černovský Pavel 4:0, Kraušner Miroslav 1:3, Kučera Josef 2:2, Mareš Jan 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Kosmonosy B - TJ Slavoj Čistá A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horsák Oldřich 3:0, Soumar Vladimír 2:2, Potměšil Pavel 1:2, Zajíček Petr 3:1, WO 1:1, body hostů: Volf Petr ml. 0:4, Sajdl Vladimír 2:1, Brůžek Peter 2:2, Řehořek Josef 1:2, WO 1:1), TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Sokol Podlázky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokoun Petr 2:2, Krucký Milan 2:2, Balcar Jaromír 1:3, Postelt Vladimír 3:1, body hostů: Vtelenský Luděk 1:3, Zahrádka Michal 4:0, Kříž Jakub 1:3, Čermák Vladimír 2:2), TJ Březovice A - TJ AŠ Mladá Boleslav C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pazderník Václav 3:1, Ginzlová Eva 2:2, Vovčák Michal 3:1, Pazderník Roman 1:3, body hostů: Oplt Pavel 1:3, Oplt Miroslav 0:4, Havlík Vít 3:1, Botka Jan 3:1), TJ Sokol Otradovice A - Sokol Březno ST A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Jaroslav 4:0, Šimůnek Čestmír 1:3, Klimeš Drahomír 1:3, Fidrant Michal 1:3, body hostů: Lauber Jakub 3:1, Novotný Miroslav 3:1, Žďánský Milan 3:1, Klíma Miroslav 0:4), SK Dolní Stakory A - TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jaroslav ml. 1:3, Košťál Marek 3:1, Trávnický Luboš 0:4, Pejta Petr ml. 3:1, body hostů: Shmatkov Taras 4:0, Janoušková Jitka 1:3, Sedláček Jan st. 2:2, Kupec Petr 2:2),
21. kolo:
SK Dolní Stakory A - TTC Josefův Důl A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějů Václav 2:2, Pejta Petr ml. 2:2, Šádek Jaroslav ml. 0:4, Košťál Marek 2:2, body hostů: Stehlík Radek 1:3, Veselý Jaroslav 1:3, Šlambor Oldřich 4:0, Petrus Libor 4:0), TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi - TJ Sokol Otradovice A 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Shmatkov Taras 3:0, Janoušková Jitka 2:1, Sluka Čeněk 1:1, Kupec Petr 1:2, Valenta Zdeněk 0:1, WO 5:0, body hostů: Charvát Jaroslav 3:1, Šimůnek Čestmír 2:2, Fidrant Radek 0:4, WO 0:5), Sokol Březno ST A - TJ Březovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lauber Jakub 4:0, Žďánský Milan 2:2, Novotný Miroslav 3:1, Just Miloslav 0:2, Klíma Miroslav 0:2, body hostů: Pazderník Václav 2:2, Vovčák Michal 2:2, Pazderník Roman 1:3, Ginzlová Eva 2:2), TJ AŠ Mladá Boleslav C - TTC Bělá pod Bezdězem D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlík Vít 4:0, Oplt Pavel 3:1, Školník Luboš 3:0, Oplt Miroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Blecha Lubomír 0:4, Postelt Vladimír 2:2, Vokoun Petr 1:3, Krucký Milan 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Podlázky A - TJ Sokol Kosmonosy B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vtelenský Luděk 2:2, Zahrádka Michal 3:0, Čermák Vladimír 0:3, Kříž Jakub 1:3, WO 2:0, body hostů: Horsák Oldřich 2:2, Soumar Vladimír 3:1, Zajíček Petr 3:0, Čuban Jiří 0:3, WO 0:2), TJ Slavoj Čistá A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jiří 3:1, Cihlář Petr 3:1, Řehořek Josef 2:2, Sajdl Vladimír 1:3, body hostů: Černovský Pavel 4:0, Mareš Jan 1:3, Švasta Jindřich 1:3, Dlask Ladislav st. 1:3),
22. kolo:
TTC Josefův Důl A - TJ Slavoj Čistá A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Jaroslav 2:2, Šlambor Oldřich 2:2, Petrus Libor 2:2, Stehlík Radek 2:2, body hostů: Šádek Jiří 4:0, Sajdl Vladimír 1:3, Brůžek Peter 0:4, Řehořek Josef 3:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Sokol Podlázky A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černovský Pavel 3:1, Mareš Jan 0:4, Kraušner Miroslav 3:1, Dlask Ladislav st. 1:3, body hostů: Vtelenský Luděk 1:3, Zahrádka Michal 4:0, Kříž Jakub 2:2, Čermák Vladimír 2:2), TJ Sokol Kosmonosy B - TJ AŠ Mladá Boleslav C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horsák Oldřich 3:1, Soumar Vladimír 3:1, Zajíček Petr 4:0, Potměšil Pavel 1:3, body hostů: Botka Jan 1:3, Heilek Miroslav 0:4, Oplt Pavel 1:3, Oplt Miroslav 3:1), TTC Bělá pod Bezdězem D - Sokol Březno ST A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokoun Petr 3:1, Krucký Milan 4:0, Balcar Jaromír 2:1, Postelt Vladimír 3:1, WO 0:1, body hostů: Lauber Jakub 3:1, Novotný Miroslav 0:4, Klíma Miroslav 0:4, Žďánský Milan 0:3, WO 1:0), TJ Březovice A - TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pazderník Václav 0:3, Vovčák Michal 3:1, Pazderník Roman 0:4, Ginzlová Eva 3:1, WO 0:1, body hostů: Shmatkov Taras 3:1, Kupec Petr 1:2, Janoušková Jitka 2:2, Sedláček Jan st. 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Otradovice A - SK Dolní Stakory A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Jaroslav 4:0, Šimůnek Čestmír 4:0, Klimeš Drahomír 1:3, Fidrant Radek 0:4, body hostů: Šádek Jaroslav ml. 2:2, Pejta Petr ml. 2:2, Trávnický Luboš 1:3, Košťál Marek 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy