Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 2. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - TJ Sokol Kochánky 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Michal st. 0:4, Kučera Kryštof 0:4, Marján Marcel 1:3, Muras David 0:4, body hostů: Vaňousek Milan 3:1, Vraník Jan 4:0, Ježek Josef 4:0, Vraník Pavel 4:0), TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Sokol Mnichovo Hradiště E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlíček Tomáš 2:2, Sluka Čeněk 2:2, Heilek Miroslav 2:2, Shmatkov Taras 3:1, body hostů: Kracman Martin 4:0, Kracman Horst 0:4, Švasta Jindřich 2:2, Kučera Josef 1:3), TJ Sokol Březno A - TJ Sokol Chotětov A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berky Jozef 0:4, Duška Jan 3:1, Stejskal Zdeněk 3:0, Charvát Milan 3:1, WO 0:1, body hostů: Tahal Jiří 1:3, Novotný Josef 1:3, Vinklář Jan 1:3, Janoušek Vladimír 3:0, WO 1:0), ST Dolní Bousov A - Sokol Březno ST B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jihlavec Jan 3:1, Noha Jan 3:1, Štolovský Miloslav 3:0, Kohout Jaroslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Lauber Jakub 3:1, Klíma Miroslav 0:4, Vedral Jan 0:4, Just Miloslav 0:3, WO 0:1), SK Dolní Stakory B - TJ Plazy A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 1:3, Matějů Václav 2:2, Drapák Jaroslav st. 2:2, Pejta Petr st. 2:2, body hostů: Hodboď Martin 4:0, Běloubek Roman 2:2, Štolovský Josef 3:1, Vyrtych Jiří 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Kochánky - TJ Sokol Otradovice B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vraník Jan 3:0, Vaňousek Milan 2:1, Vraník Pavel 3:0, Ježek Josef 3:0, WO 5:0, body hostů: Klimeš Drahomír 1:3, Macura Zdeněk 0:4, Mareš Pavel 0:4, WO 0:5), Sokol Březno ST B - SK Dolní Stakory B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lauber Jakub 4:0, Klíma Miroslav 0:3, Urban Jiří 0:3, Vedral Jan 0:4, WO 1:1, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 3:1, Matějů Václav 3:1, Drapák Jaroslav st. 2:1, Pejta Petr st. 2:1, WO 1:1), TJ Sokol Chotětov A - ST Dolní Bousov A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Vladimír 3:1, Tahal Jiří 1:1, Sekelský Jan st. 3:1, Vinklář Jan 1:2, Novotný Josef 0:2, WO 1:0, body hostů: Jihlavec Jan 0:3, Noha Jan 2:2, Kohout Jaroslav 2:2, Štolovský Miloslav 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště E - TJ Sokol Březno A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kracman Martin 3:1, Kučera Josef 2:2, Kracman Horst 0:3, Švasta Jindřich 1:3, WO 0:1, body hostů: Berky Jozef 1:3, Charvát Milan 3:1, Duška Jan 4:0, Stejskal Zdeněk 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Podlázky B - TJ AŠ Mladá Boleslav E 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Michal st. 0:2, Soumar Miroslav 0:4, Marján Marcel 0:4, Muras David 0:4, WO 0:2, body hostů: Sluka Čeněk 4:0, Shmatkov Taras 3:0, Oplt Miroslav 3:0, Oplt Pavel 4:0, WO 2:0),
3. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Sokol Kochánky 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sluka Čeněk 1:3, Shmatkov Taras 3:1, Ort Marek 2:2, Oplt Pavel 0:4, body hostů: Vraník Pavel 3:1, Ježek Josef 2:2, Vraník Jan 4:0, Vaňousek Milan 1:3), TJ Sokol Březno A - TJ Sokol Podlázky B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berky Jozef 1:3, Duška Jan 4:0, Stejskal Zdeněk 3:0, Charvát Milan 3:1, WO 0:1, body hostů: Michal Jaroslav 1:3, Žďánský Karel 1:3, Venera Petr 1:3, Mlčoch Petr 1:1, Marján Marcel 0:1, WO 1:0), ST Dolní Bousov A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štolovský Miloslav 3:1, Novotný Karel 2:1, Kohout Jaroslav 2:2, Noha Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Kracman Martin 4:0, Kučera Josef 0:4, Kracman Horst 1:2, Švasta Jindřich 0:4, WO 1:0), SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Chotětov A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 2:2, Matějů Václav 0:4, Drapák Jaroslav st. 1:3, Pejta Petr st. 1:3, body hostů: Janoušek Vladimír 4:0, Sekelský Jan st. 3:1, Vinklář Jan 2:2, Novotný Josef 3:1), TJ Sokol Otradovice B - TJ Plazy A 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klimeš Drahomír 1:2, Macura Zdeněk 1:3, Mareš Pavel 1:2, WO 1:6, body hostů: Běloubek Roman 3:0, Hodboď Martin 1:2, Štolovský Josef 2:1, Folprecht Jan 1:0, WO 6:1),
4. kolo:
TJ Sokol Kochánky - TJ Plazy A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraník Jan 3:1, Vaňousek Milan 1:3, Vraník Pavel 4:0, Ježek Josef 3:1, body hostů: Hodboď Martin 1:3, Běloubek Roman 1:3, Štolovský Josef 1:3, Folprecht Jan 2:2), Sokol Březno ST B - TJ Sokol Otradovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lauber Jakub 3:1, Vedral Jan 2:2, Klíma Miroslav 1:3, Veselý Martin 4:0, body hostů: Klimeš Drahomír 3:1, Mareš Pavel 2:2, Skála Jiří 0:4, Honzák Jakub 1:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště E - SK Dolní Stakory B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kracman Martin 4:0, Kučera Josef 3:1, Stránský Matyáš 0:4, Kracman Horst 2:2, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 1:3, Matějů Václav 2:2, Drapák Jaroslav st. 2:2, Pejta Petr st. 2:2), TJ Sokol Podlázky B - ST Dolní Bousov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Michal st. 1:3, Marján Marcel 3:1, Muras David 2:2, Kučera Kryštof 2:2, body hostů: Vitmajer Vladimír 1:3, Doubek Miroslav 2:2, Kohout Jaroslav 1:3, Štolovský Miloslav 4:0), TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Sokol Březno A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ort Marek 2:2, Oplt Miroslav 2:2, Heilek Miroslav 2:2, Shmatkov Taras 4:0, body hostů: Berky Jozef 0:4, Charvát Milan 0:4, Duška Jan 3:1, Stejskal Zdeněk 3:1),
5. kolo:
TJ Sokol Březno A - TJ Sokol Kochánky 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berky Jozef 0:4, Charvát Milan 0:4, Duška Jan 3:1, Stejskal Zdeněk 3:1, body hostů: Vaňousek Milan 2:2, Vraník Jan 3:1, Ježek Josef 2:2, Vraník Pavel 3:1), ST Dolní Bousov A - TJ AŠ Mladá Boleslav E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Noha Jan 3:1, Kohout Jaroslav 2:2, Štolovský Miloslav 2:2, Jihlavec Jan 1:0, Doubek Miroslav 0:3, body hostů: Shmatkov Taras 4:0, Sluka Čeněk 1:3, Ort Marek 3:1, Žák Karel 0:4), SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Podlázky B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 3:1, Matějů Václav 4:0, Drapák Jaroslav st. 4:0, Pejta Petr st. 4:0, body hostů: Žďánský Karel 0:4, Mlčoch Petr 0:4, Marján Marcel 1:3, Muras David 0:4), TJ Sokol Otradovice B - TJ Sokol Chotětov A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macura Zdeněk 0:4, Klimeš Drahomír 2:2, Mareš Pavel 0:4, Fidrant Radek 1:3, body hostů: Janoušek Vladimír 4:0, Vinklář Jan 3:1, Novotný Josef 3:1, Sekelský Jan st. 3:1), TJ Plazy A - Sokol Březno ST B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hodboď Martin 2:2, Štolovský Josef 3:1, Folprecht Jan 3:1, Běloubek Roman 4:0, body hostů: Lauber Jakub 3:1, Klíma Miroslav 0:4, Vedral Jan 0:4, Veselý Martin 1:3),
6. kolo:
TJ Sokol Kochánky - Sokol Březno ST B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Josef 1:2, Vraník Pavel 3:0, Vaňousek Milan 2:2, Vraník Jan 4:0, Vaňousek Zdeněk 1:0, WO 1:0, body hostů: Lauber Jakub 2:2, Klíma Miroslav 0:3, Vedral Jan 0:4, Just Miloslav 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Chotětov A - TJ Plazy A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Vladimír 2:2, Novotný Josef 3:0, Sekelský Jan st. 4:0, Vinklář Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Folprecht Jan 1:3, Běloubek Roman 0:4, Hodboď Martin 0:3, Štolovský Josef 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště E - TJ Sokol Otradovice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janeček Marek 0:4, Kučera Josef 2:2, Kracman Horst 1:3, Švasta Jindřich 2:0, Maděra Zdeněk 1:1, body hostů: Klimeš Drahomír 4:0, Macura Zdeněk 3:1, Mareš Pavel 1:3, Fidrant Radek 2:2), TJ AŠ Mladá Boleslav E - SK Dolní Stakory B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ort Marek 2:2, Sluka Čeněk 4:0, Kargl Tomáš 0:4, Shmatkov Taras 4:0, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 1:3, Matějů Václav 2:2, Drapák Jaroslav st. 1:3, Kopal Miroslav 2:2), TJ Sokol Březno A - ST Dolní Bousov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berky Jozef 0:4, Duška Jan 3:1, Stejskal Zdeněk 3:1, Charvát Milan 2:2, body hostů: Jihlavec Jan 2:2, Noha Jan 2:2, Kohout Jaroslav 1:3, Štolovský Miloslav 3:1),
7. kolo:
ST Dolní Bousov A - TJ Sokol Kochánky 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doubek Miroslav 0:4, Jihlavec Jan 0:4, Noha Jan 2:2, Štolovský Miloslav 2:2, body hostů: Vaňousek Milan 3:1, Vraník Jan 4:0, Ježek Josef 2:1, Vraník Pavel 3:1, Vaňousek Zdeněk 0:1), SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Březno A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 1:3, Matějů Václav 3:1, Drapák Jaroslav st. 1:3, Kopal Miroslav 3:1, body hostů: Duška Jan 3:1, Stejskal Zdeněk 3:1, Charvát Milan 2:2, Berky Jozef 0:4), TJ Sokol Otradovice B - TJ Sokol Podlázky B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macura Zdeněk 3:1, Mareš Pavel 1:3, Fidrant Radek 3:1, Klimeš Drahomír 4:0, body hostů: Žďánský Karel 0:4, Kučera Kryštof 2:2, Marján Marcel 2:2, Muras David 1:3), TJ Plazy A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hodboď Martin 4:0, Běloubek Roman 2:2, Štolovský Josef 4:0, Vyrtych Jiří 3:0, WO 0:1, body hostů: Maděra Zdeněk 1:2, Kracman Horst 0:4, Janeček Marek 0:4, Kasal Jan 0:2, Kučera Josef 1:1, WO 1:0), Sokol Březno ST B - TJ Sokol Chotětov A 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klíma Miroslav 1:3, Lauber Jakub 4:0, Vedral Jan 0:4, WO 0:5, body hostů: Janoušek Vladimír 2:1, Vinklář Jan 2:1, Sekelský Jan st. 1:2, Novotný Josef 2:1, WO 5:0),
8. kolo:
TJ Sokol Kochánky - TJ Sokol Chotětov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňousek Milan 1:3, Vraník Jan 4:0, Ježek Josef 2:2, Vraník Pavel 1:3, body hostů: Janoušek Vladimír 3:1, Vinklář Jan 1:3, Novotný Josef 2:2, Sekelský Jan st. 2:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště E - Sokol Březno ST B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maděra Zdeněk 1:3, Kučera Josef 1:3, Švasta Jindřich 3:1, Kracman Horst 1:3, body hostů: Lauber Jakub 4:0, Klíma Miroslav 1:3, Veselý Martin 3:1, Urban Jiří 2:2), TJ Sokol Podlázky B - TJ Plazy A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Michal st. 2:2, Kučera Kryštof 2:2, Muras David 0:1, Marján Marcel 0:3, Mlčoch Petr 0:3, WO 1:0, body hostů: Folprecht Jan 3:1, Běloubek Roman 3:1, Stejskal Jindřich 1:2, Štolovský Josef 4:0, WO 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Sokol Otradovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oplt Miroslav 4:0, Sluka Čeněk 2:2, Heilek Miroslav 1:3, Shmatkov Taras 4:0, body hostů: Klimeš Drahomír 1:3, Macura Zdeněk 2:2, Mareš Pavel 1:3, Fidrant Radek 1:3), ST Dolní Bousov A - SK Dolní Stakory B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Noha Jan 1:3, Jihlavec Jan 1:3, Štolovský Miloslav 3:1, Kohout Jaroslav 2:2, body hostů: Matějů Václav 3:1, Pejta Petr st. 3:1, Kopal Miroslav 2:2, Drapák Jaroslav st. 1:3),
9. kolo:
SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Kochánky 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 0:4, Matějů Václav 3:1, Drapák Jaroslav st. 2:1, Kopal Miroslav 0:3, WO 0:2, body hostů: Vraník Jan 3:1, Vaňousek Milan 2:1, Vraník Pavel 1:2, Ježek Josef 3:1, WO 2:0), TJ Sokol Otradovice B - TJ Sokol Březno A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macura Zdeněk 2:2, Fidrant Radek 2:2, Mareš Pavel 1:3, Klimeš Drahomír 3:1, body hostů: Duška Jan 4:0, Charvát Milan 3:1, Berky Jozef 1:3, Šálený Petr 0:4), TJ Plazy A - TJ AŠ Mladá Boleslav E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Folprecht Jan 3:0, Běloubek Roman 0:3, Hodboď Martin 2:1, Štolovský Josef 3:1, WO 2:1, body hostů: Sluka Čeněk 1:3, Oplt Miroslav 3:0, Havlíček Tomáš 1:3, Kupec Petr 0:2, WO 1:2), Sokol Březno ST B - TJ Sokol Podlázky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vedral Jan 0:4, Veselý Martin 1:3, Urban Jiří 3:1, Lauber Jakub 4:0, body hostů: Kučera Kryštof 2:2, Kučera Michal st. 1:3, Marján Marcel 2:2, Živný Josef 3:1), TJ Sokol Chotětov A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště E 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sekelský Jan st. 2:1, Vinklář Jan 2:0, Novotný Josef 3:0, Janoušek Vladimír 2:1, WO 6:0, body hostů: Kučera Josef 1:3, Kracman Horst 0:4, Maděra Zdeněk 1:2, WO 0:6),
10. kolo:
TJ Sokol Kochánky - TJ Sokol Mnichovo Hradiště E 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaňousek Milan 2:1, Vraník Jan 3:0, Ježek Josef 2:0, Vraník Pavel 3:0, Vaňousek Zdeněk 0:1, WO 5:0, body hostů: Kučera Josef 2:2, Kracman Horst 0:4, Maděra Zdeněk 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Podlázky B - TJ Sokol Chotětov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Muras David 1:3, Kučera Kryštof 3:1, Marján Marcel 1:3, Mlčoch Petr 2:2, body hostů: Tahal Jiří 0:4, Janoušek Vladimír 3:1, Vinklář Jan 3:1, Sekelský Jan st. 3:1), TJ Sokol Březno A - TJ Plazy A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berky Jozef 0:4, Duška Jan 1:3, Stejskal Zdeněk 4:0, Charvát Milan 4:0, body hostů: Marek Jiří 1:3, Běloubek Roman 2:2, Hodboď Martin 2:2, Stejskal Jindřich 2:2), ST Dolní Bousov A - TJ Sokol Otradovice B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Noha Jan 3:0, Kohout Jaroslav 2:1, Štolovský Miloslav 3:0, Jihlavec Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Mareš Pavel 0:4, Klimeš Drahomír 2:2, Fidrant Radek 0:4, WO 0:5),
11. kolo:
TJ Sokol Otradovice B - SK Dolní Stakory B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mareš Pavel 0:4, Macura Zdeněk 1:3, Klimeš Drahomír 4:0, Fidrant Radek 2:2, body hostů: Matějů Václav 3:1, Drapák Jaroslav st. 2:2, Strouhal Jiří 2:2, Kopal Miroslav 2:2), TJ Plazy A - ST Dolní Bousov A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štolovský Josef 3:1, Běloubek Roman 3:1, Hodboď Martin 2:2, Folprecht Jan 2:2, body hostů: Doubek Miroslav 2:2, Jihlavec Jan 0:4, Noha Jan 1:3, Štolovský Miloslav 3:1), Sokol Březno ST B - TJ Sokol Březno A 0:18wo, TJ Sokol Mnichovo Hradiště E - TJ Sokol Podlázky B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kracman Horst 0:4, Kučera Josef 2:2, Švasta Jindřich 3:0, Maděra Zdeněk 3:1, WO 1:0, body hostů: Kučera Michal st. 1:3, Kučera Kryštof 2:2, Marján Marcel 0:2, Živný Josef 3:0, Žďánský Karel 1:1, WO 0:1),
12. kolo:
TJ Sokol Kochánky - TJ Sokol Podlázky B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraník Jan 4:0, Vaňousek Milan 1:3, Vraník Pavel 4:0, Ježek Josef 2:2, body hostů: Kučera Michal st. 2:2, Kučera Kryštof 2:2, Muras David 0:4, Marján Marcel 1:3), TJ Sokol Chotětov A - TJ Sokol Březno A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Vladimír 3:1, Novotný Josef 3:1, Sekelský Jan st. 4:0, Vinklář Jan 2:2, body hostů: Najman Filip 0:4, Charvát Milan 2:2, Duška Jan 1:3, Stejskal Zdeněk 1:2, Berky Jozef 0:1), Sokol Březno ST B - ST Dolní Bousov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lauber Jakub 4:0, Urban Jiří 1:3, Klíma Miroslav 2:2, Just Miloslav 0:2, Vedral Jan 0:2, body hostů: Jihlavec Jan 2:2, Kohout Jaroslav 2:2, Noha Jan 2:2, Štolovský Miloslav 3:1), TJ Plazy A - SK Dolní Stakory B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hodboď Martin 4:0, Běloubek Roman 1:2, Folprecht Jan 2:1, Štolovský Josef 4:0, WO 2:0, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 1:3, Matějů Václav 1:3, Drapák Jaroslav st. 0:3, Pejta Petr st. 1:2, WO 0:2),
13. kolo:
TJ Sokol Otradovice B - TJ Sokol Kochánky 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macura Zdeněk 0:4, Fidrant Radek 1:3, May Pavel 1:3, Kačírková Květa 0:3, WO 0:1, body hostů: Vaňousek Milan 1:2, Ježek Josef 4:0, Vraník Pavel 4:0, Vraník Jan 4:0, WO 1:0), SK Dolní Stakory B - Sokol Březno ST B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 2:2, Matějů Václav 3:1, Drapák Jaroslav st. 2:2, Strouhal Jiří 2:2, body hostů: Lauber Jakub 4:0, Klíma Miroslav 0:4, Urban Jiří 2:2, Just Miloslav 1:1, Vedral Jan 0:2), ST Dolní Bousov A - TJ Sokol Chotětov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kohout Jaroslav 0:4, Jihlavec Jan 0:4, Štolovský Miloslav 1:3, Doubek Miroslav 2:2, body hostů: Janoušek Vladimír 3:1, Vinklář Jan 3:1, Novotný Josef 4:0, Sekelský Jan st. 3:1), TJ Sokol Březno A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šálený Petr 0:4, Duška Jan 3:1, Stejskal Zdeněk 3:1, Charvát Milan 2:2, body hostů: Kracman Martin 4:0, Kracman Horst 1:3, Kučera Josef 1:3, Švasta Jindřich 2:2),
14. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - TJ Sokol Březno A 3:15 (čtyřhry 1:0, body domácích: Soumar Miroslav 0:4, Mlčoch Petr 1:3, Marján Marcel 1:3, WO 0:5, body hostů: Berky Jozef 1:2, Charvát Milan 3:0, Stejskal Zdeněk 3:0, Duška Jan 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště E - ST Dolní Bousov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kracman Martin 4:0, Kučera Josef 3:1, Kracman Horst 0:4, Švasta Jindřich 0:4, body hostů: Ungr Milan 3:1, Jihlavec Jan 2:2, Noha Jan 2:2, Štolovský Miloslav 2:2), TJ Sokol Chotětov A - SK Dolní Stakory B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Vladimír 2:1, Novotný Josef 2:1, Sekelský Jan st. 3:0, Vinklář Jan 3:0, WO 4:0, body hostů: Matějů Václav 2:1, Kopal Miroslav 0:3, Drapák Jaroslav st. 0:3, Strouhal Jiří 0:3, WO 0:4), TJ Plazy A - TJ Sokol Otradovice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Folprecht Jan 4:0, Běloubek Roman 4:0, Hodboď Martin 3:1, Štolovský Josef 4:0, body hostů: Kačírková Květa 0:4, Fidrant Radek 0:4, Mareš Pavel 1:3, May Pavel 0:4),
15. kolo:
TJ Plazy A - TJ Sokol Kochánky 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Folprecht Jan 2:2, Běloubek Roman 2:2, Vyrtych Jiří 1:3, Štolovský Josef 1:3, body hostů: Vraník Jan 4:0, Vaňousek Milan 1:3, Vraník Pavel 2:2, Ježek Josef 2:1, Vaňousek Zdeněk 1:0), TJ Sokol Otradovice B - Sokol Březno ST B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Pavel 1:3, May Pavel 1:2, Macura Zdeněk 1:2, Fidrant Radek 1:3, WO 0:2, body hostů: Lauber Jakub 4:0, Klíma Miroslav 3:1, Urban Jiří 2:1, Just Miloslav 1:2, WO 2:0), SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 2:2, Matějů Václav 2:2, Drapák Jaroslav st. 2:2, Šaněk Pavel 0:4, body hostů: Kracman Martin 4:0, Kracman Horst 1:3, Švasta Jindřich 1:3, Kučera Josef 4:0), ST Dolní Bousov A - TJ Sokol Podlázky B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doubek Miroslav 2:2, Noha Jan 2:1, Štolovský Miloslav 4:0, Jihlavec Jan 2:1, Nitray Jozef 0:1, WO 0:1, body hostů: Muras David 1:3, Kučera Kryštof 1:3, Kučera Michal st. 0:3, Marján Marcel 3:1, WO 1:0),
16. kolo:
TJ Sokol Březno A - TJ Sokol Kochánky 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šálený Petr 0:4, Duška Jan 2:2, Stejskal Zdeněk 3:0, Charvát Milan 2:2, WO 1:0, body hostů: Vraník Jan 3:1, Vaňousek Milan 1:3, Vraník Pavel 3:1, Vaňousek Zdeněk 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Podlázky B - SK Dolní Stakory B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Muras David 0:4, Kučera Kryštof 3:1, Kučera Michal st. 3:1, Marján Marcel 2:2, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 2:2, Matějů Václav 2:2, Drapák Jaroslav st. 3:1, Šádek Jaroslav st. 1:3), TJ Sokol Chotětov A - TJ Sokol Otradovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Vladimír 4:0, Vinklář Jan 4:0, Sekelský Jan st. 3:1, Novotný Josef 2:2, body hostů: Klimeš Drahomír 2:2, Fidrant Radek 0:4, Macura Zdeněk 1:3, Doležalová Daniela 0:4), Sokol Březno ST B - TJ Plazy A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Miroslav 2:2, Urban Jiří 2:2, Lauber Jakub 4:0, Just Miloslav 0:2, Vedral Jan 0:2, body hostů: Hodboď Martin 1:3, Běloubek Roman 2:2, Štolovský Josef 3:1, Stejskal Jindřich 2:2),
17. kolo:
Sokol Březno ST B - TJ Sokol Kochánky 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Miroslav 1:3, Urban Jiří 2:2, Lauber Jakub 4:0, Just Miloslav 0:2, Vedral Jan 0:2, body hostů: Vraník Jan 3:1, Vaňousek Milan 1:3, Vraník Pavel 2:2, Ježek Josef 3:0, Vaňousek Zdeněk 0:1), TJ Plazy A - TJ Sokol Chotětov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štolovský Josef 2:2, Běloubek Roman 1:3, Hodboď Martin 3:1, Folprecht Jan 3:1, body hostů: Janoušek Vladimír 2:2, Vinklář Jan 2:2, Novotný Josef 3:1, Sekelský Jan st. 0:4), TJ Sokol Otradovice B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš Drahomír 4:0, Fidrant Radek 3:1, May Pavel 2:2, Honzák Jakub 1:3, body hostů: Kracman Martin 3:1, Švasta Jindřich 1:3, Kracman Horst 0:4, Kučera Josef 2:2), ST Dolní Bousov A - TJ Sokol Březno A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Milan 3:1, Nitray Jozef 2:2, Novotný Karel 1:2, Doubek Miroslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Šálený Petr 0:4, Charvát Milan 2:2, Duška Jan 3:1, Stejskal Zdeněk 1:2, WO 0:1),
18. kolo:
ST Dolní Bousov A - TJ Sokol Kochánky 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doubek Miroslav 1:3, Noha Jan 1:3, Štolovský Miloslav 2:2, Nitray Jozef 1:3, body hostů: Vraník Jan 4:0, Vaňousek Milan 1:3, Vraník Pavel 4:0, Ježek Josef 2:1, Vaňousek Zdeněk 0:1), TJ Sokol Březno A - SK Dolní Stakory B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šálený Petr 0:4, Duška Jan 4:0, Stejskal Zdeněk 2:1, Charvát Milan 2:2, Berky Jozef 0:1, body hostů: Matějů Václav 3:1, Jonáš Jaroslav ml. 1:3, Drapák Jaroslav st. 1:3, Strouhal Jiří 3:1), TJ Sokol Podlázky B - TJ Sokol Otradovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Kryštof 2:2, Muras David 1:3, Kučera Michal st. 2:2, Marján Marcel 3:1, body hostů: Fidrant Radek 2:2, Klimeš Drahomír 3:1, May Pavel 1:3, Kačírková Květa 2:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště E - TJ Plazy A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kracman Martin 4:0, Švasta Jindřich 0:4, Kučera Josef 1:3, Kracman Horst 0:4, body hostů: Folprecht Jan 3:1, Hodboď Martin 2:2, Běloubek Roman 3:1, Štolovský Josef 3:1), TJ Sokol Chotětov A - Sokol Březno ST B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Vladimír 3:1, Novotný Josef 3:1, Sekelský Jan st. 2:2, Vinklář Jan 1:3, body hostů: Lauber Jakub 4:0, Klíma Miroslav 1:3, Just Miloslav 0:2, Urban Jiří 2:2, Vedral Jan 0:2),
19. kolo:
TJ Sokol Chotětov A - TJ Sokol Kochánky 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Vladimír 3:1, Vinklář Jan 0:4, Sekelský Jan st. 2:2, Novotný Josef 1:3, body hostů: Vraník Jan 4:0, Vaňousek Milan 1:3, Vraník Pavel 3:1, Ježek Josef 2:2), Sokol Březno ST B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jiří 2:2, Lauber Jakub 4:0, Klíma Miroslav 1:1, Veselý Martin 2:2, Just Miloslav 0:2, body hostů: Kracman Martin 3:1, Švasta Jindřich 2:2, Kracman Horst 1:3, Kučera Josef 1:3), TJ Sokol Podlázky B - TJ Plazy A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Kryštof 1:3, Muras David 0:3, Kučera Michal st. 1:2, Marján Marcel 3:1, WO 2:0, body hostů: Běloubek Roman 3:1, Hodboď Martin 3:1, Vyrtych Jiří 0:3, Vaňousek Miroslav 3:0, WO 0:2), SK Dolní Stakory B - ST Dolní Bousov A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 4:0, Matějů Václav 3:0, Drapák Jaroslav st. 3:1, Kopal Miroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Doubek Miroslav 0:4, Noha Jan 1:3, Jihlavec Jan 1:2, Štolovský Miloslav 2:2, WO 0:1),
20. kolo:
SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Kochánky 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 2:2, Matějů Václav 1:3, Drapák Jaroslav st. 2:2, Kopal Miroslav 1:3, body hostů: Vraník Jan 3:1, Vaňousek Milan 1:3, Vraník Pavel 4:0, Ježek Josef 2:2), TJ Sokol Březno A - TJ Sokol Otradovice B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šálený Petr 1:2, Duška Jan 2:1, Stejskal Zdeněk 2:1, Charvát Milan 0:3, WO 5:0, body hostů: Klimeš Drahomír 4:0, Kačírková Květa 1:3, Fidrant Radek 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Podlázky B - Sokol Březno ST B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Michal st. 3:1, Kučera Kryštof 2:2, Mlčoch Petr 2:2, Marján Marcel 3:1, body hostů: Klíma Miroslav 0:2, Lauber Jakub 4:0, Veselý Martin 1:3, Urban Jiří 1:3, Just Miloslav 0:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště E - TJ Sokol Chotětov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kracman Martin 3:0, Kučera Josef 1:3, Švasta Jindřich 1:3, Kracman Horst 1:3, WO 1:0, body hostů: Janoušek Vladimír 3:1, Tahal Jiří 2:2, Novotný Josef 1:2, Sekelský Jan st. 3:1, WO 0:1),
21. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště E - TJ Sokol Kochánky 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kracman Martin 4:0, Švasta Jindřich 1:3, Kracman Horst 0:4, Kučera Josef 1:3, body hostů: Vraník Jan 3:1, Vaňousek Milan 3:1, Vraník Pavel 3:1, Ježek Josef 1:3), TJ Sokol Chotětov A - TJ Sokol Podlázky B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Vladimír 4:0, Červinka František 0:4, Sekelský Jan st. 3:1, Novotný Josef 3:0, WO 1:0, body hostů: Kučera Michal st. 1:2, Kučera Kryštof 1:3, Marján Marcel 2:2, Mlčoch Petr 1:3, WO 0:1), TJ Plazy A - TJ Sokol Březno A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hodboď Martin 4:0, Běloubek Roman 2:1, Stejskal Jindřich 1:2, Štolovský Josef 2:2, WO 2:0, body hostů: Šálený Petr 0:4, Charvát Milan 2:2, Duška Jan 1:2, Stejskal Zdeněk 2:1, WO 0:2), TJ Sokol Otradovice B - ST Dolní Bousov A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš Drahomír 2:2, Fidrant Radek 1:3, Skála Jiří 0:4, May Pavel 1:3, body hostů: Doubek Miroslav 1:3, Kohout Jaroslav 3:1, Ungr Milan 4:0, Noha Jan 4:0),
22. kolo:
SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Otradovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 4:0, Matějů Václav 4:0, Drapák Jaroslav st. 2:2, Kopal Miroslav 1:3, body hostů: Klimeš Drahomír 2:2, Fidrant Radek 1:3, May Pavel 1:3, Doležalová Daniela 1:3), ST Dolní Bousov A - TJ Plazy A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ungr Milan 1:3, Kohout Jaroslav 1:2, Štolovský Miloslav 2:1, Noha Jan 1:3, WO 2:0, body hostů: Hodboď Martin 3:1, Běloubek Roman 2:2, Folprecht Jan 1:2, Štolovský Josef 3:0, WO 0:2), TJ Sokol Březno A - Sokol Březno ST B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šálený Petr 1:3, Duška Jan 3:1, Stejskal Zdeněk 2:2, Berky Jozef 0:4, body hostů: Lauber Jakub 4:0, Veselý Martin 2:2, Urban Jiří 2:2, Klíma Miroslav 2:2), TJ Sokol Podlázky B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žďánský Karel 0:4, Michal Jaroslav 1:3, Mlčoch Petr 2:2, Marján Marcel 2:2, body hostů: Kracman Martin 3:1, Kučera Josef 3:1, Švasta Jindřich 2:2, Kracman Horst 3:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy