Výsledky do novin
3. liga mužů skupina B
1. kolo:
SKST Liberec D - TTC Ústí nad Labem 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gireth Pavel 2:0, Brožík Karel 2:0, Rosu Robert Alexandru 2:0, Protiva Martin 2:0, body hostů: Kváš Pavel 0:2, Hybler Martin 0:2, Budinský Petr 0:2, Seibert Karel 0:2), Loko Depo Liberec - SKST Děčín 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bradáč Petr 3:0, Pokorný Marcel 1:1, Svatoš Roman 2:1, Smejkal Tomáš 3:0, body hostů: Svěchota Vojtěch 1:2, Sobíšek Martin 1:2, Tauš Jiří 0:3, Matas Jan 0:2), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TJ Batesta Chodov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macela Petr 3:0, Čeřovský Petr st. 0:2, Šťastný Vladislav 2:0, Vilímek Miroslav 3:0, Oplt Miroslav 0:1, body hostů: Hurban Nikola 2:1, Huleš Petr 1:2, Kořínek Jan 0:3, Kruliš David 0:2), TTC Brandýs nad Labem - SKST Baník Most 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balák Kryštof 0:3, Sysel Vojtěch 0:3, Šejvl Jakub 1:2, Chalupa Josef ml. 2:1, body hostů: Bíma Miroslav 3:0, Bořík Milan 3:0, Vondráček Filip 1:2, Macháček Jan 2:1), TJ Sokol Michle Praha - TTC Litoměřice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bucifal Aleš 0:4, Hořejší Radim 2:2, Šimeček Jan 0:3, Nejedlý Petr 4:0, body hostů: Hrnčíř Jan 3:1, Woznicki Patrik 2:2, Skokan Viktor 3:1, Kopecký Filip 1:2), TTC Elizza Praha C - SK Štětí 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fausek Matěj 2:1, Rochowanski Pavel 2:1, Benák Vít 0:3, Benák Libor 1:3, body hostů: Líska Tomáš 3:1, Dvořák Milan 1:2, Ullman Miloslav 2:1, Novák Libor 2:1),
2. kolo:
SKST Liberec D - SKST Děčín 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Reliszka Jakub 2:0, Protiva Martin 2:0, Rosu Robert Alexandru 2:0, Brožík Karel 2:0, body hostů: Svěchota Vojtěch 0:2, Sobíšek Martin 0:2, Tauš Jiří 0:2, Matas Jan 0:2), Loko Depo Liberec - TTC Ústí nad Labem 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bradáč Petr 2:0, Svatoš Roman 1:1, Pokorný Marcel 2:1, Smejkal Tomáš 3:0, body hostů: Kváš Pavel 1:2, Hybler Martin 1:2, Budinský Petr 0:2, Seibert Karel 0:2), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - SKST Baník Most 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Miroslav 4:0, Sedláček Jan ml. 0:2, Botka Jan 0:4, Macela Petr 4:0, Šťastný Vladislav 0:2, body hostů: Bíma Miroslav 2:2, Bořík Milan 2:2, Vondráček Filip 2:2, Macháček Jan 2:2), TTC Brandýs nad Labem - TJ Batesta Chodov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Josef ml. 2:1, Šejvl Jakub 2:0, Sysel Vojtěch 1:0, Papírník Pavel 3:0, Balák Kryštof 0:2, body hostů: Huleš Petr 2:1, Hurban Nikola 1:2, Kořínek Jan 0:3, Kruliš David 0:2), TJ Sokol Michle Praha - SK Štětí 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bucifal Aleš 3:1, Hořejší Radim 2:2, Šimeček Jan 0:3, Nejedlý Petr 4:0, body hostů: Líska Tomáš 2:2, Ullman Miloslav 2:2, Novák Libor 2:2, Dvořák Milan 0:3), TTC Elizza Praha C - TTC Litoměřice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Petr 1:3, Dvořák Petr 2:1, Píša Radovan 2:1, Rochowanski Pavel 4:0, body hostů: Hrnčíř Jan 1:3, Woznicki Patrik 1:3, Skokan Viktor 1:2, Kopecký Filip 2:1),
3. kolo:
TTC Ústí nad Labem - TTC Litoměřice B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiklík Michael 0:3, Budinský Petr 0:2, Kváš Pavel 1:2, Hybler Martin 1:2, body hostů: Hrnčíř Jan 3:0, Hervert Josef 3:0, Woznicki Patrik 2:1, Skokan Viktor 1:1), SKST Děčín - SK Štětí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svěchota Vojtěch 3:1, Tauš Jiří 1:3, Matas Jan 3:1, Sobíšek Martin 1:3, body hostů: Líska Tomáš 3:1, Dudek Jaroslav 1:3, Novák Libor 2:2, Dvořák Milan ml. 2:2), TJ Batesta Chodov - TJ Sokol Michle Praha 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plaček Jaroslav 0:2, Minář Marek 0:2, Huleš Petr 1:2, Hurban Nikola 1:2, body hostů: Hořejší Radim 3:0, Bucifal Aleš 3:0, Šimeček Jan 0:2, Ambrož Adam 2:0), SKST Baník Most - TTC Elizza Praha C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondráček Filip 2:0, Macháček Jan 2:0, Bíma Miroslav 3:0, Bořík Milan 1:1, body hostů: Píša Radovan 0:3, Benák Vít 0:2, Zacharda Jáchym ml. 1:1, Benák Jan 0:2), SKST Liberec D - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reliszka Jakub 3:1, Rosu Robert Alexandru 2:2, Brožík Karel 2:2, Protiva Martin 2:2, body hostů: Macela Petr 3:1, Vilímek Miroslav 4:0, Botka Jan 0:3, Šťastný Vladislav 0:4, Sedláček Jan ml. 0:1), Loko Depo Liberec - TTC Brandýs nad Labem 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Marcel 3:1, Svatoš Roman 2:2, Bradáč Petr 2:2, Smejkal Tomáš 2:2, body hostů: Šejvl Jakub 2:2, Papírník Pavel 4:0, Chalupa Josef ml. 1:3, Sysel Vojtěch 0:4),
4. kolo:
TTC Ústí nad Labem - SK Štětí 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiklík Michael 2:2, Budinský Petr 0:4, Hybler Martin 3:1, Kváš Pavel 4:0, body hostů: Líska Tomáš 1:3, Ullman Miloslav 1:3, Dvořák Milan 2:2, Dudek Jaroslav 0:1, Novák Libor 3:0), SKST Děčín - TTC Litoměřice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svěchota Vojtěch 0:4, Tauš Jiří 2:2, Matas Jan 2:1, Sobíšek Martin 2:2, body hostů: Hrnčíř Jan 2:2, Hervert Josef 2:2, Skokan Viktor 4:0, Kopecký Filip 1:2), TJ Batesta Chodov - TTC Elizza Praha C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plaček Jaroslav 2:2, Huleš Petr 2:1, Hurban Nikola 2:1, Minář Marek 0:4, body hostů: Píša Radovan 4:0, Rochowanski Jan 0:2, Marat Petr 1:2, Benák Libor 1:2, Rochowanski Pavel 2:0), SKST Baník Most - TJ Sokol Michle Praha 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondráček Filip 0:4, Mandinec Jan 2:2, Bíma Miroslav 3:1, Bořík Milan 4:0, body hostů: Hořejší Radim 2:2, Bucifal Aleš 3:1, Zámyslický Jaroslav 1:3, Dorko Tomáš 1:3), SKST Liberec D - TTC Brandýs nad Labem 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Reliszka Jakub 3:1, Rosu Robert Alexandru 3:1, Brožík Karel 0:3, Protiva Martin 2:2, body hostů: Chalupa Josef ml. 2:2, Papírník Pavel 3:1, Šejvl Jakub 2:2, Sysel Vojtěch 0:3), Loko Depo Liberec - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bradáč Petr 2:1, Smejkal Tomáš 1:2, Pokorný Marcel 2:1, Svatoš Roman 2:2, WO 1:0, body hostů: Macela Petr 3:1, Vilímek Miroslav 3:0, Sedláček Jan ml. 0:2, Havlík Vít 0:3, Šťastný Vladislav 0:1, WO 0:1),
5. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TTC Ústí nad Labem 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilímek Miroslav 3:0, Čeřovský Petr st. 1:1, Šťastný Vladislav 1:0, Macela Petr 3:0, Oplt Miroslav 0:2, body hostů: Seibert Karel 2:1, Fiklík Michael 1:2, Budinský Petr 0:3, Šulc Daniel 0:2), TTC Brandýs nad Labem - SKST Děčín 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Josef ml. 2:0, Šejvl Jakub 2:0, Sysel Pavel 2:1, Papírník Pavel 2:0, body hostů: Svěchota Vojtěch 0:3, Sobíšek Martin 1:1, Matas Jan 0:2, Grubr Vojtěch 0:2), TJ Sokol Michle Praha - SKST Liberec D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Radim 2:1, Bucifal Aleš 2:1, Dorko Tomáš 1:2, Nejedlý Petr 4:0, body hostů: Rosu Robert Alexandru 1:3, Brožík Karel 1:2, Waldhauser Štěpán 2:1, Huk Martin 0:3), TTC Elizza Praha C - Loko Depo Liberec 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Píša Radovan 0:4, Rochowanski Pavel 3:1, Benák Libor 0:3, Fausek Matěj 4:0, Krameš Jan ml. 1:0, body hostů: Smejkal Tomáš 2:2, Bradáč Petr 3:1, Svatoš Roman 2:2, Pokorný Marcel 1:3), TTC Litoměřice B - TJ Batesta Chodov 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hervert Josef 1:0, Woznicki Patrik 1:1, Skokan Viktor 3:0, Hrnčíř Jan 1:1, WO 3:0, body hostů: Hurban Nikola 0:3, Huleš Petr 1:2, Plaček Jaroslav 1:1, WO 0:3), SK Štětí - SKST Baník Most 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Libor 2:1, Ullman Miloslav 0:1, Dudek Jaroslav 0:3, Dvořák Milan ml. 1:2, Líska Tomáš 1:1, body hostů: Bořík Milan 1:2, Bíma Miroslav 3:0, Vondráček Filip 2:1, Macháček Jan 2:1),
6. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - SKST Děčín 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilímek Miroslav 2:0, Čeřovský Petr st. 2:0, Šťastný Vladislav 1:0, Macela Petr 3:0, Botka Jan 0:2, body hostů: Svěchota Vojtěch 1:2, Sobíšek Martin 1:2, Matas Jan 0:2, Grubr Vojtěch 0:2), TTC Brandýs nad Labem - TTC Ústí nad Labem 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sysel Vojtěch 1:3, Chalupa Josef ml. 1:2, Šejvl Jakub 3:0, Papírník Pavel 3:1, body hostů: Kváš Pavel 3:1, Hybler Martin 1:3, Budinský Petr 1:2, Fiklík Michael 1:2), TJ Sokol Michle Praha - Loko Depo Liberec 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Radim 3:0, Bucifal Aleš 2:1, Zámyslický Jaroslav 0:3, Nejedlý Petr 4:0, body hostů: Bradáč Petr 1:3, Smejkal Tomáš 2:1, Svatoš Roman 1:2, Pokorný Marcel 0:3), TTC Elizza Praha C - SKST Liberec D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Píša Radovan 3:1, Rochowanski Pavel 2:0, Remunda Alexandros Matheos 1:3, Benák Libor 2:2, Benák Jan 0:2, body hostů: Brožík Karel 2:2, Rosu Robert Alexandru 3:1, Huk Martin 1:3, Svědík Miroslav 2:2), TTC Litoměřice B - SKST Baník Most 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Filip 1:3, Woznicki Patrik 1:3, Hervert Josef 3:1, Hrnčíř Jan 3:1, body hostů: Bořík Milan 3:1, Bíma Miroslav 3:1, Vondráček Filip 1:3, Macháček Jan 1:3), SK Štětí - TJ Batesta Chodov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Tomáš 1:2, Dvořák Milan 3:0, Dudek Jaroslav 2:1, Novák Libor 2:1, body hostů: Minář Marek 1:2, Huleš Petr 0:3, Hurban Nikola 2:1, Plaček Jaroslav 1:2),
7. kolo:
TTC Ústí nad Labem - TJ Batesta Chodov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budinský Petr 2:0, Fiklík Michael 2:0, Hybler Martin 2:1, Kváš Pavel 2:0, body hostů: Vála Bohuslav 0:3, Huleš Petr 1:1, Hurban Nikola 0:2, Plaček Jaroslav 0:2), SKST Děčín - SKST Baník Most 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobíšek Martin 0:2, Grubr Vojtěch 0:1, Matas Jan 1:2, Svěchota Vojtěch 1:2, Tauš Jiří 0:1, body hostů: Bíma Miroslav 3:0, Bořík Milan 2:1, Macháček Jan 2:0, Vondráček Filip 1:1), SKST Liberec D - TTC Litoměřice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rosu Robert Alexandru 3:1, Protiva Martin 1:3, Brožík Karel 0:3, Kodým Jiří 1:0, Reliszka Jakub 1:2, body hostů: Hrnčíř Jan 3:1, Skokan Viktor 1:3, Hervert Josef 3:1, Woznicki Patrik 2:1), Loko Depo Liberec - SK Štětí 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svatoš Roman 3:0, Batthyány Tibor 0:2, Minář Jiří 2:1, Smejkal Tomáš 3:0, body hostů: Líska Tomáš 2:1, Novák Libor 1:2, Ullman Miloslav 0:2, Dvořák Milan ml. 0:2, Dudek Jaroslav 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TJ Sokol Michle Praha 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Miroslav 3:1, Čeřovský Petr st. 1:3, Šťastný Vladislav 0:4, Macela Petr 4:0, body hostů: Hořejší Radim 2:2, Nejedlý Petr 2:2, Bucifal Aleš 3:1, Dorko Tomáš 1:3), TTC Brandýs nad Labem - TTC Elizza Praha C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Josef ml. 2:1, Balák Kryštof 1:2, Šejvl Jakub 2:1, Sysel Pavel 3:0, body hostů: Dušek Jan 2:1, Zacharda Jáchym ml. 1:2, Benák Vít 1:2, Benák Jan 0:3),
8. kolo:
TTC Ústí nad Labem - SKST Baník Most 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budinský Petr 0:2, Šulc Daniel 1:1, Fiklík Michael 0:3, Kváš Pavel 1:2, body hostů: Bořík Milan 3:0, Vondráček Filip 2:1, Bíma Miroslav 2:0, Macháček Jan 1:1), SKST Děčín - TJ Batesta Chodov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobíšek Martin 2:1, Tauš Jiří 1:2, Matas Jan 3:0, Svěchota Vojtěch 2:2, body hostů: Hurban Nikola 1:3, Huleš Petr 1:2, Vála Bohuslav 2:1, Plaček Jaroslav 1:2), SKST Liberec D - SK Štětí 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brožík Karel 2:2, Protiva Martin 2:1, Kodým Jiří 1:2, Rosu Robert Alexandru 3:1, body hostů: Líska Tomáš 3:1, Novák Libor 2:2, Dvořák Milan ml. 0:2, Dudek Jaroslav 0:3, Ullman Miloslav 1:0), Loko Depo Liberec - TTC Litoměřice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Batthyány Tibor 0:3, Minář Jiří 0:3, Zdvihal Radek 0:3, Smejkal Tomáš 3:0, body hostů: Hrnčíř Jan 3:0, Hervert Josef 2:1, Woznicki Patrik 2:1, Skokan Viktor 2:1), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TTC Elizza Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Miroslav 2:2, Čeřovský Petr st. 0:3, Šťastný Vladislav 2:2, Macela Petr 4:0, Havlík Vít 0:1, body hostů: Dvořák Petr 3:1, Fausek Matěj 3:1, Píša Radovan 1:3, Zacharda Jáchym ml. 1:3), TTC Brandýs nad Labem - TJ Sokol Michle Praha 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Josef ml. 2:1, Balák Kryštof 0:3, Sysel Vojtěch 0:3, Šejvl Jakub 1:2, body hostů: Nejedlý Petr 2:1, Hořejší Radim 2:1, Bucifal Aleš 2:1, Šimeček Jan 3:0),
9. kolo:
TJ Sokol Michle Praha - TTC Ústí nad Labem 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bucifal Aleš 1:1, Šimeček Jan 1:1, Nejedlý Petr 1:2, Hořejší Radim 2:0, WO 4:0, body hostů: Hybler Martin 2:1, Fiklík Michael 2:1, Budinský Petr 0:3, WO 0:4), TTC Elizza Praha C - SKST Děčín 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Remunda Alexandros Matheos 2:1, Dušek Jan 3:0, Benák Libor 2:1, Píša Radovan 3:0, body hostů: Svěchota Vojtěch 0:3, Sobíšek Martin 0:3, Tauš Jiří 2:1, Matas Jan 0:3), TTC Litoměřice B - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Woznicki Patrik 2:2, Hrnčíř Jan 2:2, Kopecký Filip 0:2, Hervert Josef 1:3, Skokan Viktor 1:0, body hostů: Šťastný Vladislav 1:3, Čeřovský Petr st. 1:3, Macela Petr 4:0, Vilímek Miroslav 3:0), SK Štětí - TTC Brandýs nad Labem 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska Tomáš 2:2, Ullman Miloslav 1:3, Dvořák Milan ml. 2:2, Novák Libor 4:0, body hostů: Šejvl Jakub 3:1, Papírník Pavel 3:1, Balák Kryštof 0:1, Sysel Vojtěch 0:4, Chalupa Josef ml. 1:2), TJ Batesta Chodov - SKST Liberec D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plaček Jaroslav 0:2, Vála Bohuslav 1:1, Hurban Nikola 0:3, Huleš Petr 0:2, body hostů: Rosu Robert Alexandru 2:1, Reliszka Jakub 2:0, Gireth Pavel 2:0, Brožík Karel 2:0), SKST Baník Most - Loko Depo Liberec 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vondráček Filip 1:3, Macháček Jan 1:2, Bořík Milan 0:3, Bíma Miroslav 4:0, body hostů: Smejkal Tomáš 3:1, Bradáč Petr 3:1, Svatoš Roman 2:1, Batthyány Tibor 0:3),
10. kolo:
TJ Sokol Michle Praha - SKST Děčín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Radim 1:2, Bucifal Aleš 3:0, Šimeček Jan 1:2, Nejedlý Petr 4:0, body hostů: Svěchota Vojtěch 1:3, Sobíšek Martin 1:2, Tauš Jiří 2:1, Matas Jan 0:3), TTC Elizza Praha C - TTC Ústí nad Labem 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rochowanski Jan 1:2, Krameš Jan ml. 3:0, Rochowanski Pavel 3:0, Fausek Matěj 2:1, body hostů: Kváš Pavel 1:2, Hybler Martin 0:3, Fiklík Michael 1:2, Budinský Petr 1:2), TTC Litoměřice B - TTC Brandýs nad Labem 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skokan Viktor 3:0, Woznicki Patrik 2:1, Kopecký Filip 2:1, Hrnčíř Jan 2:1, body hostů: Chalupa Josef ml. 0:3, Papírník Pavel 3:0, Šejvl Jakub 0:3, Balák Kryštof 0:3), SK Štětí - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Libor 0:2, Dvořák Milan ml. 0:2, Ullman Miloslav 0:3, Líska Tomáš 1:2, body hostů: Macela Petr 3:0, Vilímek Miroslav 3:0, Čeřovský Petr st. 1:1, Sedláček Jan ml. 2:0), TJ Batesta Chodov - Loko Depo Liberec 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plaček Jaroslav 0:3, Huleš Petr 1:1, Hurban Nikola 1:2, Minář Marek 1:2, body hostů: Batthyány Tibor 1:2, Smejkal Tomáš 3:0, Bradáč Petr 3:0, Svatoš Roman 1:1), SKST Baník Most - SKST Liberec D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vondráček Filip 2:2, Bořík Milan 1:3, Macháček Jan 2:1, Bíma Miroslav 2:2, body hostů: Reliszka Jakub 3:1, Gireth Pavel 1:3, Rosu Robert Alexandru 3:1, Brožík Karel 1:2),
11. kolo:
SKST Liberec D - Loko Depo Liberec 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reliszka Jakub 3:1, Gireth Pavel 0:4, Protiva Martin 3:1, Rosu Robert Alexandru 2:2, body hostů: Smejkal Tomáš 3:1, Svatoš Roman 2:2, Pokorný Marcel 2:2, Batthyány Tibor 1:3), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TTC Brandýs nad Labem 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čeřovský Petr st. 2:0, Vilímek Miroslav 2:0, Macela Petr 2:0, Šťastný Vladislav 1:0, Sedláček Jan ml. 1:0, body hostů: Chalupa Josef ml. 0:2, Šejvl Jakub 0:2, Sysel Vojtěch 0:2, Balák Kryštof 0:2), TTC Elizza Praha C - TJ Sokol Michle Praha 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Píša Radovan 2:2, Dušek Jan 2:2, Dvořák Petr 3:1, Fausek Matěj 2:2, body hostů: Nejedlý Petr 3:1, Hořejší Radim 2:2, Bucifal Aleš 0:4, Šimeček Jan 2:2), TTC Litoměřice B - SK Štětí 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hervert Josef 4:0, Woznicki Patrik 2:2, Pospíšil Václav 0:3, Skokan Viktor 2:2, Kopecký Filip 1:0, body hostů: Novák Libor 2:2, Líska Tomáš 2:2, Dvořák Milan ml. 3:1, Dudek Jaroslav 0:4), TJ Batesta Chodov - SKST Baník Most 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tonhauser Robert 1:2, Kruliš David 0:3, Hurban Nikola 1:2, Plaček Jaroslav 2:2, body hostů: Bíma Miroslav 4:0, Vondráček Filip 2:1, Macháček Jan 2:1, Holovčák Jiří 1:2), TTC Ústí nad Labem - SKST Děčín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budinský Petr 0:4, Fiklík Michael 2:2, Hybler Martin 3:1, Kváš Pavel 3:1, body hostů: Svěchota Vojtěch 1:3, Sobíšek Martin 1:3, Tauš Jiří 4:0, Matas Jan 2:2),
12. kolo:
Loko Depo Liberec - SKST Liberec D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bradáč Petr 2:2, Pokorný Marcel 1:2, Svatoš Roman 0:3, Smejkal Tomáš 2:2, body hostů: Reliszka Jakub 2:2, Rosu Robert Alexandru 4:0, Waldhauser Štěpán 2:1, Brožík Karel 1:2), TTC Brandýs nad Labem - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sysel Vojtěch 0:2, Blažek Martin 0:2, Chalupa Josef ml. 0:3, Papírník Pavel 1:2, body hostů: Macela Petr 3:0, Vilímek Miroslav 3:0, Čeřovský Petr st. 1:1, Sedláček Jan ml. 2:0), TJ Sokol Michle Praha - TTC Elizza Praha C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hořejší Radim 2:2, Bucifal Aleš 1:2, Šimeček Jan 0:3, Nejedlý Petr 3:1, body hostů: Dvořák Petr 2:2, Píša Radovan 2:2, Krameš Jan ml. 2:1, Rochowanski Pavel 2:1), SK Štětí - TTC Litoměřice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dudek Jaroslav 0:1, Dvořák Milan ml. 0:3, Novák Libor 1:2, Líska Tomáš 1:2, Ullman Miloslav 1:1, body hostů: Hervert Josef 3:0, Hrnčíř Jan 2:1, Woznicki Patrik 2:1, Kopecký Filip 2:1), SKST Baník Most - TJ Batesta Chodov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondráček Filip 2:0, Macháček Jan 1:1, Bíma Miroslav 3:0, Bořík Milan 2:1, body hostů: Hurban Nikola 1:2, Huleš Petr 0:3, Minář Marek 1:1, Plaček Jaroslav 0:2), SKST Děčín - TTC Ústí nad Labem 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobíšek Martin 2:2, Tauš Jiří 3:1, Matas Jan 2:1, Svěchota Vojtěch 2:2, body hostů: Kváš Pavel 2:2, Hybler Martin 1:3, Budinský Petr 1:3, Fiklík Michael 2:1),
13. kolo:
TTC Ústí nad Labem - SKST Liberec D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Daniel 2:2, Budinský Petr 1:3, Fiklík Michael 2:2, Kváš Pavel 2:2, body hostů: Brožík Karel 2:2, Protiva Martin 4:0, Waldhauser Štěpán 1:3, Kutifel Josef ml. 2:2), SKST Děčín - Loko Depo Liberec 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobíšek Martin 0:3, Tauš Jiří 0:3, Matas Jan 3:0, Svěchota Vojtěch 1:3, body hostů: Smejkal Tomáš 3:1, Bradáč Petr 2:1, Svatoš Roman 1:2, Pokorný Marcel 3:0), TJ Batesta Chodov - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Huleš Petr 1:2, Plaček Jaroslav 0:2, Hurban Nikola 0:3, Minář Marek 2:1, body hostů: Macela Petr 3:0, Vilímek Miroslav 3:0, Sedláček Jan ml. 2:1, Šťastný Vladislav 0:2), SKST Baník Most - TTC Brandýs nad Labem 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bořík Milan 1:3, Bíma Miroslav 4:0, Vondráček Filip 0:3, Holáň Jan 4:0, body hostů: Chalupa Josef ml. 2:2, Papírník Pavel 2:2, Šejvl Jakub 1:3, Sysel Pavel 1:2), TTC Litoměřice B - TJ Sokol Michle Praha 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skokan Viktor 2:2, Hervert Josef 0:3, Kopecký Filip 1:3, Hrnčíř Jan 4:0, Woznicki Patrik 0:1, body hostů: Nejedlý Petr 3:1, Hořejší Radim 3:1, Bucifal Aleš 1:3, Šimeček Jan 2:2), SK Štětí - TTC Elizza Praha C 2:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dudek Jaroslav 0:2, Dvořák Milan ml. 0:2, Novák Libor 0:3, Líska Tomáš 0:3, body hostů: Dvořák Petr 3:0, Rochowanski Pavel 3:0, Fausek Matěj 2:0, Píša Radovan 2:0),
14. kolo:
SKST Děčín - SKST Liberec D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobíšek Martin 3:1, Tauš Jiří 2:2, Matas Jan 3:1, Svěchota Vojtěch 1:3, body hostů: Brožík Karel 1:3, Waldhauser Štěpán 2:2, Protiva Martin 3:1, Korp Oliver Petr 1:3), TTC Ústí nad Labem - Loko Depo Liberec 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Budinský Petr 1:1, Fiklík Michael 0:2, Šulc Daniel 0:3, WO 0:3, body hostů: Pokorný Marcel 3:0, Bradáč Petr 2:0, Svatoš Roman 1:0, Smejkal Tomáš 0:1, WO 3:0), SKST Baník Most - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Jan 2:1, Bořík Milan 2:1, Bíma Miroslav 2:1, Holáň Jan 3:0, body hostů: Macela Petr 2:1, Vilímek Miroslav 0:3, Čeřovský Petr st. 1:2, Šťastný Vladislav 0:1, Sedláček Jan st. 0:2), TJ Batesta Chodov - TTC Brandýs nad Labem 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Huleš Petr 1:1, Plaček Jaroslav 0:2, Hurban Nikola 0:3, Minář Marek 1:2, body hostů: Chalupa Josef ml. 2:1, Papírník Pavel 3:0, Šejvl Jakub 1:1, Sysel Pavel 2:0), SK Štětí - TJ Sokol Michle Praha 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Milan ml. 0:3, Ullman Miloslav 1:1, Líska Tomáš 0:3, Novák Libor 2:1, Dudek Jaroslav 0:1, body hostů: Nejedlý Petr 3:0, Šimeček Jan 1:2, Hořejší Radim 2:1, Bucifal Aleš 3:0), TTC Litoměřice B - TTC Elizza Praha C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skokan Viktor 2:0, Hervert Josef 2:0, Kopecký Filip 2:0, Hrnčíř Jan 2:0, body hostů: Benák Jan 0:2, Benák Vít 0:2, Zacharda Jáchym 0:2, Benák Libor 0:2),
15. kolo:
TTC Litoměřice B - TTC Ústí nad Labem 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skokan Viktor 3:0, Woznicki Patrik 2:1, Hervert Josef 0:3, Hrnčíř Jan 3:0, body hostů: Fiklík Michael 2:1, Šulc Daniel 1:2, Budinský Petr 1:2, Seibert Karel 0:3), SK Štětí - SKST Děčín 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 3:0, Dvořák Milan ml. 1:1, Dudek Jaroslav 1:0, Líska Tomáš 2:1, Ullman Miloslav 1:1, body hostů: Grubr Vojtěch 2:1, Sobíšek Martin 0:3, Tauš Jiří 0:3, Matas Jan 1:1), TJ Sokol Michle Praha - TJ Batesta Chodov 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hořejší Radim 2:0, Šimeček Jan 1:1, Bucifal Aleš 1:0, Zámyslický Jaroslav 0:2, Nejedlý Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Minář Marek 1:2, Plaček Jaroslav 2:1, Huleš Petr 0:3, WO 0:3), TTC Elizza Praha C - SKST Baník Most 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rochowanski Pavel 3:1, Píša Radovan 2:2, Dvořák Petr 1:2, Krameš Jan ml. 3:1, body hostů: Bíma Miroslav 2:2, Holáň Jan 4:0, Bořík Milan 0:4, Vondráček Filip 0:2, Macháček Jan 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - SKST Liberec D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilímek Miroslav 2:0, Čeřovský Petr st. 2:0, Sedláček Jan ml. 2:0, Macela Petr 2:0, body hostů: Reliszka Jakub 0:2, Huk Martin 0:2, Korp Oliver Petr 0:2, Brožík Karel 0:2), TTC Brandýs nad Labem - Loko Depo Liberec 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Josef ml. 1:1, Šejvl Jakub 1:1, Sysel Pavel 3:0, Papírník Pavel 2:0, Blažek Martin 1:0, body hostů: Pokorný Marcel 2:1, Svatoš Roman 0:3, Batthyány Tibor 0:2, Minář Jiří 0:2),
16. kolo:
SK Štětí - TTC Ústí nad Labem 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Líska Tomáš 1:1, Novák Libor 1:1, Dvořák Milan ml. 2:0, Ullman Miloslav 2:0, Dudek Jaroslav 0:1, WO 3:0, body hostů: Fiklík Michael 2:1, Hybler Martin 1:2, Budinský Petr 0:3, WO 0:3), TTC Litoměřice B - SKST Děčín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skokan Viktor 3:0, Woznicki Patrik 1:2, Hervert Josef 1:2, Hrnčíř Jan 4:0, body hostů: Svěchota Vojtěch 1:3, Sobíšek Martin 2:1, Tauš Jiří 1:2, Matas Jan 0:3), TTC Elizza Praha C - TJ Batesta Chodov 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Benák Libor 2:0, Krameš Jan ml. 2:0, Benák Jan 0:3, Lamr Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Minář Marek 1:2, Plaček Jaroslav 1:2, Huleš Petr 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Michle Praha - SKST Baník Most 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hořejší Radim 3:1, Bucifal Aleš 3:1, Šimeček Jan 1:3, Nejedlý Petr 2:2, body hostů: Holáň Jan 4:0, Bíma Miroslav 2:2, Vondráček Filip 0:4, Macháček Jan 1:3), TTC Brandýs nad Labem - SKST Liberec D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Martin 2:0, Chalupa Josef ml. 2:0, Šejvl Jakub 2:0, Papírník Pavel 2:0, body hostů: Brožík Karel 0:2, Korp Oliver Petr 0:2, Obešlo Josef st. 0:2, Kutifel Josef ml. 0:2), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - Loko Depo Liberec 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilímek Miroslav 2:0, Sedláček Jan ml. 1:1, Šťastný Vladislav 1:1, Macela Petr 3:0, Čeřovský Petr st. 1:0, body hostů: Pokorný Marcel 0:3, Svatoš Roman 2:1, Batthyány Tibor 0:2, Frýba Jiří 0:2),
17. kolo:
TTC Ústí nad Labem - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šulc Daniel 0:2, Fiklík Michael 0:2, Hybler Martin 1:2, Kváš Pavel 1:2, body hostů: Macela Petr 3:0, Vilímek Miroslav 3:0, Šťastný Vladislav 0:2, Sedláček Jan ml. 2:0), SKST Děčín - TTC Brandýs nad Labem 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobíšek Martin 0:2, Grubr Vojtěch 1:1, Matas Jan 1:2, Svěchota Vojtěch 0:3, body hostů: Šejvl Jakub 1:2, Papírník Pavel 3:0, Blažek Martin 2:0, Sysel Pavel 2:0), SKST Liberec D - TJ Sokol Michle Praha 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Huk Martin 0:2, Kutifel Josef ml. 0:2, Brožík Karel 0:3, Waldhauser Štěpán 0:2, body hostů: Nejedlý Petr 3:0, Hořejší Radim 2:0, Bucifal Aleš 2:0, Šimeček Jan 2:0), Loko Depo Liberec - TTC Elizza Praha C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Marcel 2:1, Svatoš Roman 2:1, Batthyány Tibor 2:1, Smejkal Tomáš 2:1, body hostů: Zacharda Jáchym 1:2, Rochowanski Jan 0:3, Rochowanski Pavel 3:0, Remunda Alexandros Matheos 0:3), TJ Batesta Chodov - TTC Litoměřice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kruliš David 0:3, Kalanyos Jiří 0:2, Huleš Petr 2:1, Minář Marek 1:2, body hostů: Skokan Viktor 3:0, Hervert Josef 1:2, Hrnčíř Jan 2:1, Woznicki Patrik 2:0), SKST Baník Most - SK Štětí 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bořík Milan 3:0, Bíma Miroslav 2:1, Vondráček Filip 1:2, Holáň Jan 3:0, body hostů: Novák Libor 1:2, Líska Tomáš 2:1, Dudek Jaroslav 0:3, Ullman Miloslav 0:3),
18. kolo:
SKST Děčín - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobíšek Martin 2:2, Tauš Jiří 1:2, Matas Jan 1:2, Svěchota Vojtěch 1:3, body hostů: Macela Petr 4:0, Vilímek Miroslav 3:1, Čeřovský Petr st. 1:2, Šťastný Vladislav 0:2, Sedláček Jan ml. 1:0), TTC Ústí nad Labem - TTC Brandýs nad Labem 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Daniel 0:4, Fiklík Michael 1:2, Hybler Martin 1:2, Kváš Pavel 3:1, body hostů: Šejvl Jakub 2:2, Papírník Pavel 2:2, Sysel Pavel 2:1, Chalupa Josef ml. 3:0), Loko Depo Liberec - TJ Sokol Michle Praha 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Marcel 1:2, Batthyány Tibor 0:2, Vinter Tomáš 0:3, Svatoš Roman 1:2, body hostů: Nejedlý Petr 2:1, Hořejší Radim 3:0, Bucifal Aleš 2:1, Šimeček Jan 2:0), SKST Liberec D - TTC Elizza Praha C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Waldhauser Štěpán 2:2, Huk Martin 0:3, Korp Oliver Petr 1:2, Brožík Karel 2:2, body hostů: Benák Libor 4:0, Píša Radovan 3:1, Benák Vít 0:3, Remunda Alexandros Matheos 2:1), SKST Baník Most - TTC Litoměřice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondráček Filip 2:1, Bíma Miroslav 2:0, Bořík Milan 2:1, Holáň Jan 3:0, body hostů: Skokan Viktor 2:1, Hrnčíř Jan 0:3, Hervert Josef 0:3, Woznicki Patrik 0:2), TJ Batesta Chodov - SK Štětí 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jaroslav 0:2, Huleš Petr 0:2, Hurban Nikola 0:3, Minář Marek 0:2, body hostů: Novák Libor 3:0, Ullman Miloslav 2:0, Dvořák Milan ml. 2:0, Dudek Jaroslav 2:0),
19. kolo:
TJ Batesta Chodov - TTC Ústí nad Labem 10:0wo, SKST Baník Most - SKST Děčín 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondráček Filip 2:0, Bíma Miroslav 1:1, Holáň Jan 3:0, Bořík Milan 2:0, body hostů: Svěchota Vojtěch 0:3, Sobíšek Martin 1:1, Tauš Jiří 0:2, Matas Jan 0:2), TTC Litoměřice B - SKST Liberec D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skokan Viktor 3:0, Woznicki Patrik 1:1, Hervert Josef 2:1, Hrnčíř Jan 3:0, body hostů: Protiva Martin 2:1, Brožík Karel 0:3, Huk Martin 0:3, Waldhauser Štěpán 0:2), SK Štětí - Loko Depo Liberec 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Tomáš 2:2, Novák Libor 1:2, Ullman Miloslav 2:1, Dvořák Milan ml. 3:1, body hostů: Smejkal Tomáš 3:1, Bradáč Petr 2:2, Svatoš Roman 1:2, Batthyány Tibor 0:3), TJ Sokol Michle Praha - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Radim 1:3, Bucifal Aleš 2:2, Šimeček Jan 1:2, Nejedlý Petr 2:2, body hostů: Macela Petr 4:0, Sedláček Jan ml. 1:3, Vilímek Miroslav 4:0, Šťastný Vladislav 0:2, Čeřovský Petr st. 0:1), TTC Elizza Praha C - TTC Brandýs nad Labem 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rochowanski Jan 0:2, Daníček Adam 0:2, Kadlec Tomáš 0:3, Remunda Alexandros Matheos 0:2, body hostů: Chalupa Josef ml. 3:0, Šejvl Jakub 2:0, Blažek Martin 2:0, Sysel Vojtěch 2:0),
20. kolo:
SKST Baník Most - TTC Ústí nad Labem 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bíma Miroslav 1:0, Holáň Jan 2:0, Vondráček Filip 2:0, Macháček Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Hybler Martin 0:2, Fiklík Michael 0:2, Seibert Karel 0:2, WO 0:3), TJ Batesta Chodov - SKST Děčín 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kruliš David 1:3, Hurban Nikola 2:2, Huleš Petr 1:3, Minář Marek 2:2, body hostů: Svěchota Vojtěch 1:3, Matas Jan 4:0, Sobíšek Martin 3:1, Tauš Jiří 2:2), SK Štětí - SKST Liberec D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 2:2, Ullman Miloslav 1:2, Dvořák Milan ml. 2:1, Líska Tomáš 3:1, body hostů: Protiva Martin 3:1, Waldhauser Štěpán 1:3, Brožík Karel 2:1, Huk Martin 0:3), TTC Litoměřice B - Loko Depo Liberec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skokan Viktor 2:2, Woznicki Patrik 3:1, Hervert Josef 3:1, Hrnčíř Jan 1:3, body hostů: Smejkal Tomáš 4:0, Bradáč Petr 1:3, Svatoš Roman 2:2, Batthyány Tibor 0:4), TTC Elizza Praha C - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daníček Adam 0:3, Dušek Jan 1:1, Remunda Alexandros Matheos 0:3, Píša Radovan 2:1, WO 0:1, body hostů: Macela Petr 3:0, Čeřovský Petr st. 1:2, Vilímek Miroslav 3:0, Šťastný Vladislav 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Michle Praha - TTC Brandýs nad Labem 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimeček Jan 1:1, Bucifal Aleš 3:0, Hořejší Radim 3:0, Nejedlý Petr 2:2, WO 0:1, body hostů: Chalupa Josef ml. 0:4, Šejvl Jakub 0:3, Papírník Pavel 1:1, Sysel Pavel 2:1, WO 1:0),
21. kolo:
TTC Ústí nad Labem - TJ Sokol Michle Praha 0:10wo, SKST Děčín - TTC Elizza Praha C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobíšek Martin 2:2, Beneš Jiří 0:2, Matas Jan 2:2, Svěchota Vojtěch 3:1, Tauš Jiří 2:0, body hostů: Píša Radovan 4:0, Lamr Martin 3:1, Remunda Alexandros Matheos 0:4, Kadlec Tomáš 0:4), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TTC Litoměřice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilímek Miroslav 3:0, Čeřovský Petr st. 0:3, Šťastný Vladislav 1:2, Macela Petr 4:0, body hostů: Hrnčíř Jan 2:2, Skokan Viktor 2:1, Hervert Josef 0:3, Woznicki Patrik 1:2), TTC Brandýs nad Labem - SK Štětí 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Josef ml. 3:0, Šejvl Jakub 1:1, Sysel Pavel 2:1, Papírník Pavel 3:0, body hostů: Novák Libor 0:3, Líska Tomáš 2:1, Dvořák Milan ml. 0:3, Ullman Miloslav 0:2), SKST Liberec D - TJ Batesta Chodov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brožík Karel 1:1, Protiva Martin 2:0, Reliszka Jakub 3:0, Waldhauser Štěpán 2:0, body hostů: Minář Marek 0:3, Kruliš David 0:2, Noveský Leon 0:2, Huleš Petr 1:1), Loko Depo Liberec - SKST Baník Most 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bradáč Petr 1:2, Svatoš Roman 0:2, Pokorný Marcel 0:2, Smejkal Tomáš 1:2, WO 0:1, body hostů: Holáň Jan 2:0, Macháček Jan 2:1, Bíma Miroslav 3:0, Bořík Milan 1:1, WO 1:0),
22. kolo:
SKST Děčín - TJ Sokol Michle Praha 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobíšek Martin 1:2, Beneš Jiří 0:1, Matas Jan 1:2, Svěchota Vojtěch 1:3, Tauš Jiří 1:1, body hostů: Nejedlý Petr 4:0, Hořejší Radim 3:0, Šimeček Jan 2:1, Zámyslický Jaroslav 0:3), TTC Ústí nad Labem - TTC Elizza Praha C 0:10wo, TTC Brandýs nad Labem - TTC Litoměřice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chalupa Josef ml. 3:1, Sysel Vojtěch 0:2, Šubrt Jaroslav 0:4, Papírník Pavel 4:0, Berger Miroslav 2:0, body hostů: Hrnčíř Jan 2:2, Skokan Viktor 3:1, Woznicki Patrik 1:3, Hervert Josef 1:3), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - SK Štětí 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilímek Miroslav 3:0, Čeřovský Petr st. 2:1, Šťastný Vladislav 0:3, Macela Petr 3:0, body hostů: Ullman Miloslav 1:2, Novák Libor 2:1, Dvořák Milan ml. 1:2, Vízek Martin 0:3), Loko Depo Liberec - TJ Batesta Chodov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Batthyány Tibor 2:0, Svatoš Roman 2:0, Bradáč Petr 2:0, Smejkal Tomáš 2:0, body hostů: Minář Marek 0:2, Kruliš David 0:2, Noveský Leon 0:2, Huleš Petr 0:2), SKST Liberec D - SKST Baník Most 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Huk Martin 0:2, Svědík Miroslav 0:2, Brožík Karel 0:2, Korp Oliver Petr 0:2, body hostů: Holáň Jan 2:0, Macháček Jan 2:0, Bíma Miroslav 2:0, Bořík Milan 2:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Baník Most - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 9:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macháček Jan 2:1, Vondráček Filip 1:2, Holáň Jan 3:0, Bíma Miroslav 2:1, body hostů: Vilímek Miroslav 2:1, Macela Petr 2:1, Šťastný Vladislav 0:3, Sedláček Jan ml. 0:3),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - SKST Baník Most 7:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vilímek Miroslav 2:2, Čeřovský Petr st. 2:2, Sedláček Jan ml. 0:2, Macela Petr 2:2, Šťastný Vladislav 0:1, body hostů: Bíma Miroslav 1:3, Holáň Jan 4:0, Vondráček Filip 2:2, Macháček Jan 2:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Baník Most - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy