Výsledky do novin
3. liga mužů skupina D
1. kolo:
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - MK Řeznovice 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karel Filip 4:0, Stehlík Oldřich 2:1, Bártík Tomáš 0:3, Novák Aleš 4:0, body hostů: Novák David 1:3, Horák Aleš 2:2, Seďa Jakub 1:2, Peterka Ondřej 0:3), TJ Sokol Studená - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádr Miloslav 1:3, Smola Igor 1:3, Doležal Ondřej 1:3, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Vybíral Marek 2:2, Vybíral Lukáš 2:2, Ondrovčák Miroslav 2:2, Forman Libor 3:1), TJ Jiskra Strážnice - TTC Moravská Slavia Brno C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morávek Zdeněk 0:4, Obrdlík Štěpán 0:2, Prokeš Michal 4:0, Morávek Radim 3:1, Jamný Petr 1:1, body hostů: Sigmund Ivo 3:1, Juroška Ivan 2:2, Šefr Filip 1:3, Ličbinský Roman 2:2), SKST Mart Hodonín B - KST Blansko 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Petr 1:1, Brhel Štěpán 1:1, Hromek Filip 3:0, Oleskevych Oleksandr 3:0, body hostů: Veselý Lukáš 1:2, Přikryl Aleš 1:2, Svoboda Lukáš 0:2, Zukal Adam 0:2), Table Tennis Club Koral Tišnov z.s. - TJ Sokol Lanžhot 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitula Josef 1:2, Nováček Libor 0:3, Sedlář Jakub 0:3, Antoš Jiří 2:1, body hostů: Štofka Filip 3:0, Vašíček Jan 2:1, Gajdoschík Adrián 1:2, Darmovzal Zdeněk 3:0), Tělovýchovná jednota Mikulčice - TJ Holásky 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ryšavý Michal 4:0, Kurka Milan 0:2, Lamač Petr 2:2, Kolařík Jan 2:2, Hrdlička Petr 0:2, body hostů: Chrást Roman 3:1, Hort Pavel 1:3, Ságl Ondřej 1:3, Babák Petr 3:1),
2. kolo:
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karel Filip 0:2, Stehlík Oldřich 0:2, Bártík Tomáš 0:2, Novák Aleš 0:2, body hostů: Vybíral Marek 2:0, Vybíral Lukáš 2:0, Ondrovčák Miroslav 2:0, Forman Libor 2:0), TJ Sokol Studená - MK Řeznovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smola Igor 2:0, Doležal Ondřej 0:2, Mádr Miloslav 3:0, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Horák Aleš 1:2, Novák David 1:2, Jelínek Stanislav 0:2, Peterka Ondřej 0:2), TJ Jiskra Strážnice - KST Blansko 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obrdlík Štěpán 0:3, Jamný Petr 0:3, Prokeš Michal 0:3, Morávek Radim 3:0, body hostů: Veselý Lukáš 3:0, Přikryl Aleš 2:1, Svoboda Lukáš 2:1, Zukal Adam 2:1), SKST Mart Hodonín B - TTC Moravská Slavia Brno C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bruckner Tomáš 1:1, Hromek Filip 2:0, Oleskevych Oleksandr 3:0, Brhel Štěpán 2:1, body hostů: Střítežský Roman 0:3, Juroška Ivan 0:3, Šefr Filip 1:1, Ličbinský Roman 1:1), Table Tennis Club Koral Tišnov z.s. - Tělovýchovná jednota Mikulčice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitula Josef 1:2, Nováček Libor 0:3, Sedlář Jakub 2:2, Antoš Jiří 2:2, WO 2:0, body hostů: Hrdlička Petr 1:3, Ryšavý Michal 4:0, Lamač Petr 0:2, Kolařík Jan 4:0, WO 0:2), TJ Holásky - TJ Sokol Lanžhot 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Petr 2:1, Hort Pavel 2:1, Ságl Ondřej 1:2, Chrást Roman 4:0, body hostů: Štofka Filip 2:2, Gajdoschík Adrián 1:2, Koníček Michal 0:3, Darmovzal Zdeněk 1:2),
3. kolo:
MK Řeznovice - TJ Sokol Lanžhot 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Stanislav 0:3, Peterka Ondřej 0:2, Seďa Jakub 0:3, Novák David 3:0, Bíla Jindřich 0:1, body hostů: Štofka Filip 3:0, Gajdoschík Adrián 2:1, Vašíček Jan 2:1, Koníček Michal 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - Tělovýchovná jednota Mikulčice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Forman Libor 2:0, Vybíral Lukáš 1:1, Ondrovčák Miroslav 2:1, Vybíral Marek 3:0, body hostů: Ryšavý Michal 2:1, Lamač Petr 0:2, Kolařík Jan 0:2, Hrdlička Petr 0:2, Kurka Milan 0:1), TTC Moravská Slavia Brno C - Table Tennis Club Koral Tišnov z.s. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šefr Filip 0:4, Vaculík Miloslav 4:0, Ličbinský Roman 1:3, Sigmund Ivo 3:1, body hostů: Antoš Jiří 2:2, Sedlář David 3:1, Vitula Josef 2:2, Sedlář Jakub 1:3), KST Blansko - TJ Holásky 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přikryl Aleš 1:2, Svoboda Lukáš 0:3, Zukal Adam 0:3, Veselý Lukáš 2:1, body hostů: Chrást Roman 3:0, Hort Pavel 3:0, Babák Petr 1:2, Palbuchta Jiří 2:1), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Jiskra Strážnice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bártík Tomáš 3:0, Malina Vítězslav 1:1, Stehlík Oldřich 2:1, Novák Aleš 3:0, body hostů: Morávek Radim 1:2, Prokeš Michal 0:3, Morávek Zdeněk 1:2, Jamný Petr 0:2), TJ Sokol Studená - SKST Mart Hodonín B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smola Igor 2:1, Mádr Miloslav 2:1, Doležal Ondřej 1:2, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Oleskevych Oleksandr 3:0, Hromek Filip 1:2, Svoboda Petr 0:3, Podrazil David 0:3),
4. kolo:
MK Řeznovice - Tělovýchovná jednota Mikulčice 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Stanislav 1:3, Peterka Ondřej 1:2, Seďa Jakub 0:3, Novák David 2:2, body hostů: Ryšavý Michal 4:0, Kolařík Jan 4:0, Lamač Petr 2:1, Kurka Milan 0:2, Hrdlička Petr 0:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Sokol Lanžhot 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Forman Libor 2:1, Vybíral Marek 2:0, Vybíral Lukáš 2:1, Ondrovčák Miroslav 2:1, body hostů: Vašíček Jan 2:1, Štofka Filip 1:2, Koníček Michal 0:3, Darmovzal Zdeněk 0:2), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Holásky 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sigmund Ivo 1:1, Šefr Filip 0:3, Ličbinský Roman 1:2, Vaculík Miloslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Chrást Roman 4:0, Hort Pavel 2:1, Palbuchta Jiří 0:2, Babák Petr 1:2, WO 1:0), KST Blansko - Table Tennis Club Koral Tišnov z.s. 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přikryl Aleš 3:0, Zukal Adam 1:1, Svoboda Lukáš 2:1, Veselý Lukáš 3:0, body hostů: Sedlář David 0:3, Antoš Jiří 2:1, Vitula Josef 0:3, Nováček Libor 0:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SKST Mart Hodonín B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bártík Tomáš 2:2, Malina Vítězslav 1:3, Stehlík Oldřich 2:2, Novák Aleš 4:0, body hostů: Oleskevych Oleksandr 3:1, Svoboda Petr 2:2, Podrazil David 2:2, Hromek Filip 0:4), TJ Sokol Studená - TJ Jiskra Strážnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádr Miloslav 1:1, Smola Igor 2:0, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Morávek Radim 1:2, Prokeš Michal 0:3, Morávek Zdeněk 1:1, Jamný Petr 0:2),
5. kolo:
TJ Jiskra Strážnice - MK Řeznovice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Obrdlík Štěpán 0:3, Prokeš Michal 0:2, Jamný Petr 2:1, Morávek Zdeněk 1:2, body hostů: Filák Tomáš 2:1, Novák David 2:1, Horák Aleš 2:1, Jelínek Stanislav 2:0), SKST Mart Hodonín B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bruckner Tomáš 0:3, Mikeska Jaroslav 3:0, Svoboda Petr 1:2, Oleskevych Oleksandr 4:0, body hostů: Vybíral Marek 2:2, Forman Libor 0:1, Vybíral Lukáš 2:1, Ondrovčák Miroslav 1:2, Vybíral Pavel 0:2), Table Tennis Club Koral Tišnov z.s. - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlář Jakub 1:3, Sedlář David 3:1, Vitula Josef 3:1, Antoš Jiří 1:3, body hostů: Novák Aleš 2:2, Bártík Tomáš 1:3, Karel Filip 3:1, Stehlík Oldřich 2:2), TJ Holásky - TJ Sokol Studená 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hort Pavel 1:3, Babák Petr 1:3, Palbuchta Jiří 1:3, Chrást Roman 4:0, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Smola Igor 1:3, Doležal Ondřej 3:1, Mádr Miloslav 2:2), TJ Sokol Lanžhot - TTC Moravská Slavia Brno C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koníček Michal 2:2, Polášek Zdenek 0:4, Darmovzal Zdeněk 1:3, Štofka Filip 4:0, body hostů: Sigmund Ivo 3:1, Svoboda Libor 3:1, Ličbinský Roman 1:3, Juroška Ivan 2:2), Tělovýchovná jednota Mikulčice - KST Blansko 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurka Milan 0:3, Lamač Petr 2:1, Kolařík Jan 3:0, Ryšavý Michal 4:0, body hostů: Veselý Lukáš 2:2, Svoboda Lukáš 0:3, Voráč Pavel 1:2, Přikryl Jiří 1:2),
6. kolo:
TJ Jiskra Strážnice - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jamný Petr 1:3, Morávek Zdeněk 1:3, Obrdlík Štěpán 2:2, Morávek Radim 3:1, body hostů: Ondrovčák Miroslav 3:1, Vybíral Lukáš 4:0, Vybíral Marek 1:3, Andorko Pavel 1:3), SKST Mart Hodonín B - MK Řeznovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikeska Jaroslav 2:1, Hromek Filip 3:0, Bruckner Tomáš 1:2, Oleskevych Oleksandr 2:1, body hostů: Horák Aleš 1:2, Novák David 1:2, Jelínek Stanislav 0:3, Peterka Ondřej 2:1), Table Tennis Club Koral Tišnov z.s. - TJ Sokol Studená 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedlář Jakub 0:2, Antoš Jiří 1:1, Vitula Josef 0:3, Sedlář David 1:2, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Smola Igor 2:1, Doležal Ondřej 1:1, Mádr Miloslav 2:0), TJ Holásky - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hort Pavel 1:1, Babák Petr 2:0, Palbuchta Jiří 3:0, Chrást Roman 2:0, body hostů: Novák Aleš 1:2, Stehlík Oldřich 0:2, Bártík Tomáš 0:2, Malina Vítězslav 0:2), TJ Sokol Lanžhot - KST Blansko 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koníček Michal 1:3, Baláž Branislav 2:2, Darmovzal Zdeněk 1:3, Štofka Filip 4:0, body hostů: Veselý Lukáš 2:2, Přikryl Aleš 2:2, Svoboda Lukáš 2:2, Zukal Adam 2:2), Tělovýchovná jednota Mikulčice - TTC Moravská Slavia Brno C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdlička Petr 1:3, Lamač Petr 4:0, Kolařík Jan 1:3, Ryšavý Michal 3:1, body hostů: Sigmund Ivo 2:2, Vaculík Miloslav 1:3, Svoboda Libor 1:3, Juroška Ivan 3:1),
7. kolo:
MK Řeznovice - TTC Moravská Slavia Brno C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peterka Ondřej 2:2, Horák Aleš 1:3, Novák David 3:0, Filák Tomáš 1:3, body hostů: Sigmund Ivo 2:2, Svoboda Libor 1:3, Juroška Ivan 2:2, Vaculík Miloslav 3:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - KST Blansko 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Miroslav 1:0, Andorko Pavel 0:2, Vybíral Marek 3:0, Vybíral Lukáš 3:0, WO 1:0, body hostů: Přikryl Aleš 1:2, Svoboda Lukáš 1:2, Zukal Adam 0:2, Veselý Lukáš 0:1, WO 0:1), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Lanžhot 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bártík Tomáš 2:2, Malina Vítězslav 1:2, Stehlík Oldřich 0:3, Novák Aleš 2:2, body hostů: Gajdoschík Adrián 2:2, Vašíček Jan 4:0, Koníček Michal 2:1, Darmovzal Zdeněk 1:2), TJ Sokol Studená - Tělovýchovná jednota Mikulčice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádr Miloslav 3:0, Smola Igor 1:1, Doležal Ondřej 1:2, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Lamač Petr 1:2, Kolařík Jan 1:2, Hrdlička Petr 1:2, Kurka Milan 0:2), TJ Jiskra Strážnice - Table Tennis Club Koral Tišnov z.s. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Zdeněk 3:1, Jamný Petr 1:3, Prokeš Michal 1:3, Morávek Radim 4:0, body hostů: Sedlář David 3:1, Antoš Jiří 2:2, Vitula Josef 2:2, Nováček Libor 0:4), SKST Mart Hodonín B - TJ Holásky 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hromek Filip 4:0, Svoboda Petr 0:3, Bruckner Tomáš 1:2, Oleskevych Oleksandr 3:1, body hostů: Chrást Roman 2:2, Ságl Ondřej 2:2, Palbuchta Jiří 1:2, Babák Petr 1:2),
8. kolo:
MK Řeznovice - KST Blansko 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Stanislav 3:0, Horák Aleš 3:0, Peterka Ondřej 1:2, Novák David 2:1, body hostů: Svoboda Lukáš 1:2, Přikryl Aleš 0:3, Zukal Adam 2:1, Veselý Lukáš 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TTC Moravská Slavia Brno C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Lukáš 2:1, Vybíral Matouš 1:2, Ondrovčák Miroslav 3:0, Vybíral Marek 2:2, body hostů: Vaculík Miloslav 1:3, Svoboda Libor 0:3, Juroška Ivan 1:2, Sigmund Ivo 3:0), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Tělovýchovná jednota Mikulčice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bártík Tomáš 2:2, Malina Vítězslav 0:3, Stehlík Oldřich 0:3, Novák Aleš 3:1, body hostů: Ryšavý Michal 4:0, Lamač Petr 3:1, Kolařík Jan 1:2, Kurka Milan 1:2), TJ Sokol Studená - TJ Sokol Lanžhot 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindelář Radim 0:2, Mádr Miloslav 2:2, Doležal Ondřej 2:2, Korbel Filip ml. 4:0, Ondráček Jan 0:2, body hostů: Darmovzal Zdeněk 1:3, Vašíček Jan 3:1, Koníček Michal 2:2, Gajdoschík Adrián 2:2), TJ Jiskra Strážnice - TJ Holásky 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Morávek Zdeněk 0:2, Jamný Petr 1:1, Prokeš Michal 0:3, Vaverka Lubomír 0:2, body hostů: Ságl Ondřej 3:0, Palbuchta Jiří 1:1, Babák Petr 2:0, Chrást Roman 2:0), SKST Mart Hodonín B - Table Tennis Club Koral Tišnov z.s. 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikeska Jaroslav 3:0, Hromek Filip 2:1, Bruckner Tomáš 0:3, Oleskevych Oleksandr 3:0, body hostů: Sedlář David 1:2, Antoš Jiří 2:1, Vitula Josef 1:2, Nováček Libor 0:3),
9. kolo:
Table Tennis Club Koral Tišnov z.s. - MK Řeznovice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vitula Josef 1:2, Antoš Jiří 1:2, Sedlář Jakub 1:2, Sedlář David 2:1, Dospíšil Pavel ml. 0:1, body hostů: Novák David 4:0, Horák Aleš 0:3, Jelínek Stanislav 2:1, Peterka Ondřej 2:1), TJ Holásky - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ságl Ondřej 2:1, Babák Petr 2:0, Hort Pavel 2:1, Chrást Roman 3:0, body hostů: Vybíral Lukáš 2:1, Ondrovčák Miroslav 0:3, Vybíral Marek 0:3, Forman Libor 0:2), TJ Sokol Lanžhot - TJ Jiskra Strážnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašíček Jan 2:0, Koníček Michal 2:0, Darmovzal Zdeněk 2:1, Štofka Filip 2:1, body hostů: Obrdlík Štěpán 0:3, Vaverka Lubomír 1:2, Jamný Petr 1:1, Frolek Radek 0:2), Tělovýchovná jednota Mikulčice - SKST Mart Hodonín B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jiří 0:3, Kurka Milan 0:2, Lamač Petr 2:1, Kolařík Jan 0:3, body hostů: Brhel Štěpán 3:0, Hromek Filip 2:1, Svoboda Petr 2:1, Mikeska Jaroslav 2:0), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ličbinský Roman 2:0, Kozubík Pavel 2:0, Juroška Ivan 3:0, Sigmund Ivo 2:0, body hostů: Novák Aleš 0:3, Bártík Tomáš 0:2, Stehlík Oldřich 0:2, Malina Vítězslav 0:2), KST Blansko - TJ Sokol Studená 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polívka Ondřej 0:2, Zukal Adam 0:2, Přikryl Aleš 1:2, Petr Michal 0:2, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Smola Igor 2:0, Doležal Ondřej 1:1, Mádr Miloslav 2:0),
10. kolo:
Table Tennis Club Koral Tišnov z.s. - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Jiří 0:2, Dospíšil Pavel 0:3, Nováček Libor 1:2, Vitula Josef 1:2, WO 2:0, body hostů: Vybíral Lukáš 3:1, Forman Libor 2:1, Vybíral Marek 3:0, Ondrovčák Miroslav 1:0, WO 0:2), TJ Holásky - MK Řeznovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Petr 1:3, Ságl Ondřej 2:2, Chrást Roman 4:0, Hort Pavel 1:3, body hostů: Peterka Ondřej 1:3, Novák David 3:1, Jelínek Stanislav 2:2, Horák Aleš 2:2), TJ Sokol Lanžhot - SKST Mart Hodonín B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štofka Filip 1:2, Vašíček Jan 1:2, Koníček Michal 0:3, Gajdoschík Adrián 2:2, body hostů: Brhel Štěpán 4:0, Hromek Filip 1:2, Svoboda Petr 1:2, Mikeska Jaroslav 3:0), Tělovýchovná jednota Mikulčice - TJ Jiskra Strážnice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurka Milan 2:0, Pospíšil Jiří 2:0, Kolařík Jan 2:0, Lamač Petr 2:0, body hostů: Obrdlík Štěpán 0:2, Vaverka Lubomír 0:2, Morávek Zdeněk 0:2, Kubina Jaromír 0:2), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Sokol Studená 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozubík Pavel 2:2, Ličbinský Roman 1:2, Juroška Ivan 0:3, Sigmund Ivo 3:1, body hostů: Korbel Filip ml. 4:0, Smola Igor 2:2, Doležal Ondřej 1:2, Mádr Miloslav 1:2), KST Blansko - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zukal Adam 1:3, Petr Michal 2:1, Veselý Lukáš 1:2, Přikryl Aleš 4:0, body hostů: Novák Aleš 3:1, Bártík Tomáš 1:3, Stehlík Oldřich 1:2, Malina Vítězslav 1:2),
11. kolo:
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Studená 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stehlík Oldřich 1:1, Malina Vítězslav 0:2, Bártík Tomáš 1:2, Novák Aleš 1:2, WO 0:1, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Doležal Ondřej 2:1, Smola Igor 1:1, Mádr Miloslav 1:1, WO 1:0), TJ Jiskra Strážnice - SKST Mart Hodonín B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frolek Radek 0:3, Jamný Petr 0:2, Morávek Radim 2:1, Morávek Zdeněk 0:3, body hostů: Mikeska Jaroslav 3:0, Hromek Filip 2:1, Svoboda Petr 2:1, Brhel Štěpán 2:0), Table Tennis Club Koral Tišnov z.s. - TJ Holásky 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hruška Pavel 0:3, Dospíšil Jiří ml. 1:2, Vitula Josef 1:2, Antoš Jiří 2:1, body hostů: Hort Pavel 2:1, Chrást Roman 3:0, Bartoš Milan 1:2, Palbuchta Jiří 2:1), TJ Sokol Lanžhot - Tělovýchovná jednota Mikulčice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štofka Filip 1:1, Koníček Michal 1:1, Gajdoschík Adrián 2:1, Vašíček Jan 3:0, WO 1:0, body hostů: Ryšavý Michal 1:2, Lamač Petr 1:2, Kurka Milan 0:2, Pospíšil Jiří 1:1, WO 0:1), TTC Moravská Slavia Brno C - KST Blansko 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toufar Jan 1:1, Vaculík Miloslav 2:0, Juroška Ivan 3:0, Sigmund Ivo 2:0, body hostů: Veselý Lukáš 1:2, Zukal Adam 0:2, Petr Michal 0:2, Polívka Ondřej 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - MK Řeznovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Forman Libor 2:2, Ondrovčák Miroslav 3:1, Vybíral Marek 3:1, Vybíral Lukáš 1:3, body hostů: Novák David 2:2, Horák Aleš 2:2, Jelínek Stanislav 3:1, Peterka Ondřej 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Studená - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smola Igor 1:0, Mádr Miloslav 2:0, Doležal Ondřej 3:0, Korbel Filip ml. 3:0, Ondráček Jan 0:1, body hostů: Novák Aleš 0:3, Stehlík Oldřich 0:3, Bártík Tomáš 0:2, Malina Vítězslav 1:1), SKST Mart Hodonín B - TJ Jiskra Strážnice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bruckner Tomáš 0:2, Hromek Filip 3:0, Brhel Štěpán 3:0, Svoboda Petr 1:3, Mikeska Jaroslav 2:0, body hostů: Morávek Radim 2:2, Morávek Jindřich 0:4, Morávek Zdeněk 1:2, Jamný Petr 2:1), TJ Holásky - Table Tennis Club Koral Tišnov z.s. 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Babák Petr 2:2, Javůrek Martin 0:4, Ságl Ondřej 3:1, Chrást Roman 4:0, body hostů: Sedlář David 2:2, Antoš Jiří 1:3, Dospíšil Jiří ml. 3:1, Vitula Josef 1:3), Tělovýchovná jednota Mikulčice - TJ Sokol Lanžhot 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšil Jiří 1:1, Hrdlička Petr 0:2, Lamač Petr 3:0, Ryšavý Michal 2:0, WO 4:0, body hostů: Vašíček Jan 2:1, Štofka Filip 1:2, Koníček Michal 0:3, WO 0:4), KST Blansko - TTC Moravská Slavia Brno C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Lukáš 2:2, Veselý Lukáš 2:2, Zukal Adam 1:3, Přikryl Aleš 3:1, body hostů: Sigmund Ivo 1:2, Toufar Jan 2:2, Vaculík Miloslav 1:3, Svoboda Libor 4:0, Juroška Ivan 0:1), MK Řeznovice - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Stanislav 1:3, Horák Aleš 2:1, Peterka Ondřej 0:2, Novák David 3:1, Seďa Jakub 0:1, body hostů: Forman Libor 1:1, Vybíral Marek 3:1, Marek Jaroslav 3:0, Ondrovčák Miroslav 0:3, Vybíral Lukáš 1:1),
13. kolo:
MK Řeznovice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Aleš 1:2, Peterka Ondřej 3:0, Jelínek Stanislav 1:1, Novák David 3:0, Seďa Jakub 0:1, body hostů: Karel Filip 2:1, Novák Aleš 1:2, Bártík Tomáš 1:2, Stehlík Oldřich 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Sokol Studená 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Marek 3:1, Forman Libor 1:3, Vybíral Lukáš 2:1, Ondrovčák Miroslav 2:1, Marek Jaroslav 0:1, body hostů: Korbel Filip ml. 4:0, Smola Igor 1:3, Doležal Ondřej 0:4, Mádr Miloslav 2:1), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Jiskra Strážnice 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Juroška Ivan 1:0, Ličbinský Roman 2:0, Svoboda Libor 2:1, Sigmund Ivo 1:0, WO 3:0, body hostů: Morávek Jindřich 0:3, Jamný Petr 0:2, Morávek Zdeněk 1:1, WO 0:3), KST Blansko - SKST Mart Hodonín B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zukal Adam 0:4, Veselý Lukáš 3:1, Svoboda Lukáš 2:1, Přikryl Aleš 4:0, body hostů: Brhel Štěpán 1:3, Hromek Filip 2:2, Svoboda Petr 1:3, Mikeska Jaroslav 2:1), TJ Sokol Lanžhot - Table Tennis Club Koral Tišnov z.s. 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koníček Michal 2:2, Darmovzal Zdeněk 0:3, Gajdoschík Adrián 3:0, Štofka Filip 4:0, body hostů: Antoš Jiří 2:2, Sedlář David 1:3, Vitula Josef 1:2, Dospíšil Jiří ml. 1:2), TJ Holásky - Tělovýchovná jednota Mikulčice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palbuchta Jiří 1:3, Ságl Ondřej 2:2, Babák Petr 1:2, Chrást Roman 2:2, body hostů: Lamač Petr 2:2, Kolařík Jan 3:1, Ryšavý Michal 4:0, Hrdlička Petr 0:3),
14. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Forman Libor 3:0, Vybíral Lukáš 2:0, Ondrovčák Miroslav 0:3, Vybíral Marek 3:0, body hostů: Novák Aleš 1:2, Bártík Tomáš 1:2, Malina Vítězslav 1:2, Stehlík Oldřich 0:2), MK Řeznovice - TJ Sokol Studená 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peterka Ondřej 0:2, Seďa Jakub 0:2, Novák David 0:2, Jelínek Stanislav 0:2, body hostů: Korbel Filip ml. 2:0, Smola Igor 2:0, Mádr Miloslav 2:0, Doležal Ondřej 2:0), KST Blansko - TJ Jiskra Strážnice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zukal Adam 1:3, Veselý Lukáš 3:1, Svoboda Lukáš 2:1, Přikryl Aleš 3:1, body hostů: Morávek Radim 4:0, Morávek Zdeněk 1:3, Jamný Petr 1:3, Morávek Jindřich 0:3), TTC Moravská Slavia Brno C - SKST Mart Hodonín B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Toufar Jan 0:2, Pavelka Jakub 0:2, Svoboda Libor 1:1, WO 0:4, body hostů: Mikeska Jaroslav 2:0, Svoboda Petr 1:0, Hromek Filip 2:0, Brhel Štěpán 0:1, WO 4:0), Tělovýchovná jednota Mikulčice - Table Tennis Club Koral Tišnov z.s. 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurka Milan 2:0, Lamač Petr 2:0, Kolařík Jan 2:0, Ryšavý Michal 2:0, body hostů: Sedlář David 0:2, Antoš Jiří 0:2, Dospíšil Jiří ml. 0:2, Vitula Josef 0:2), TJ Sokol Lanžhot - TJ Holásky 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koníček Michal 2:2, Baláž Branislav 0:4, Gajdoschík Adrián 2:1, Štofka Filip 2:2, body hostů: Chrást Roman 2:2, Ságl Ondřej 2:2, Babák Petr 3:1, Palbuchta Jiří 2:1),
15. kolo:
TJ Sokol Lanžhot - MK Řeznovice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koníček Michal 2:2, Darmovzal Zdeněk 1:2, Gajdoschík Adrián 3:0, Štofka Filip 3:1, body hostů: Novák David 3:1, Horák Aleš 0:4, Peterka Ondřej 1:2, Seďa Jakub 1:2), Tělovýchovná jednota Mikulčice - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Jiří 1:3, Lamač Petr 1:2, Kolařík Jan 1:2, Ryšavý Michal 3:1, body hostů: Vybíral Marek 4:0, Vybíral Lukáš 2:2, Ondrovčák Miroslav 1:2, Forman Libor 1:2), Table Tennis Club Koral Tišnov z.s. - TTC Moravská Slavia Brno C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Jiří 1:3, Sedlář David 2:2, Vitula Josef 1:2, Dospíšil Jiří ml. 2:2, body hostů: Sigmund Ivo 3:0, Vaculík Miloslav 1:3, Svoboda Libor 3:1, Toufar Jan 2:1, Juroška Ivan 0:1), TJ Holásky - KST Blansko 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hort Pavel 2:0, Chrást Roman 2:0, Ságl Ondřej 2:0, Babák Petr 2:0, body hostů: Přikryl Aleš 0:2, Veselý Lukáš 0:2, Svoboda Lukáš 0:2, Zukal Adam 0:2), TJ Jiskra Strážnice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obrdlík Štěpán 0:4, Morávek Radim 4:0, Jamný Petr 1:2, Morávek Zdeněk 3:1, body hostů: Karel Filip 2:2, Novák Aleš 2:2, Bártík Tomáš 2:2, Stehlík Oldřich 1:2), SKST Mart Hodonín B - TJ Sokol Studená 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhel Štěpán 0:3, Hromek Filip 2:1, Bruckner Tomáš 2:1, Svoboda Petr 1:3, Buriánek Patrik 0:1, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Smola Igor 3:1, Mádr Miloslav 2:1, Doležal Ondřej 1:2),
16. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice - MK Řeznovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdlička Petr 1:2, Kolařík Jan 2:0, Lamač Petr 2:1, Ryšavý Michal 3:0, body hostů: Novák David 2:1, Horák Aleš 0:3, Peterka Ondřej 0:3, Seďa Jakub 1:1), TJ Sokol Lanžhot - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koníček Michal 0:3, Baláž Branislav 0:2, Darmovzal Zdeněk 0:2, Štofka Filip 3:0, Koníček Marek 0:1, body hostů: Vybíral Marek 3:0, Vybíral Lukáš 2:1, Ondrovčák Miroslav 2:1, Forman Libor 1:1), TJ Holásky - TTC Moravská Slavia Brno C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hort Pavel 1:1, Ságl Ondřej 1:1, Chrást Roman 1:2, Babák Petr 2:0, WO 4:0, body hostů: Juroška Ivan 2:1, Svoboda Libor 2:1, Toufar Jan 0:3, WO 0:4), Table Tennis Club Koral Tišnov z.s. - KST Blansko 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dospíšil Jiří ml. 1:2, Antoš Jiří 0:2, Vitula Josef 0:3, Sedlář David 0:3, body hostů: Veselý Lukáš 3:0, Přikryl Aleš 3:0, Svoboda Lukáš 3:0, Zukal Adam 1:1), SKST Mart Hodonín B - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bruckner Tomáš 2:2, Hromek Filip 3:1, Svoboda Petr 0:3, Mikeska Jaroslav 4:0, body hostů: Novák Aleš 3:1, Bártík Tomáš 1:3, Stehlík Oldřich 2:2, Malina Vítězslav 0:3), TJ Jiskra Strážnice - TJ Sokol Studená 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jamný Petr 0:2, Morávek Zdeněk 0:2, Morávek Radim 2:1, Obrdlík Štěpán 0:3, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Smola Igor 2:1, Mádr Miloslav 1:1, Šindelář Radim 2:0),
17. kolo:
MK Řeznovice - TJ Jiskra Strážnice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seďa Jakub 0:4, Horák Aleš 3:1, Filák Tomáš 1:3, Novák David 4:0, body hostů: Frolek Radek 1:3, Morávek Radim 2:2, Vaverka Lubomír 3:1, Morávek Zdeněk 2:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - SKST Mart Hodonín B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Forman Libor 2:0, Ondrovčák Miroslav 1:1, Vybíral Marek 3:0, Vybíral Lukáš 1:0, WO 2:0, body hostů: Bruckner Tomáš 0:3, Hromek Filip 1:1, Svoboda Petr 0:2, Podrazil David 0:1, WO 0:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Table Tennis Club Koral Tišnov z.s. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bártík Tomáš 1:3, Stehlík Oldřich 2:2, Karel Filip 0:4, Novák Aleš 4:0, body hostů: Antoš Jiří 2:2, Dospíšil Jiří ml. 3:1, Sedlář David 2:2, Vitula Josef 2:2), TJ Sokol Studená - TJ Holásky 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádr Miloslav 2:1, Smola Igor 2:1, Doležal Ondřej 1:2, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Chrást Roman 3:0, Hort Pavel 1:2, Babák Petr 0:3, Palbuchta Jiří 0:3), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Sokol Lanžhot 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oškrdal Jan 0:4, Pavelka Jakub 1:3, Vaculík Miloslav 3:0, Svoboda Libor 3:1, body hostů: Štofka Filip 3:1, Gajdoschík Adrián 2:2, Koníček Michal 2:2, Grufík Kamil 1:2), KST Blansko - Tělovýchovná jednota Mikulčice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polívka Ondřej 2:0, Veselý Lukáš 1:1, Svoboda Lukáš 2:1, Přikryl Aleš 3:0, body hostů: Kolařík Jan 2:1, Lamač Petr 0:3, Kurka Milan 0:2, Hrdlička Petr 0:2),
18. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Jiskra Strážnice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forman Libor 2:2, Ondrovčák Miroslav 1:2, Vybíral Marek 2:1, Vybíral Lukáš 4:0, body hostů: Morávek Radim 2:2, Morávek Jindřich 1:3, Vaverka Lubomír 0:3, Morávek Zdeněk 2:1), MK Řeznovice - SKST Mart Hodonín B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pečinka Lukáš 1:1, Horák Aleš 1:1, Seďa Jakub 0:3, Novák David 3:0, WO 4:0, body hostů: Hromek Filip 2:2, Svoboda Petr 2:1, Podrazil David 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Studená - Table Tennis Club Koral Tišnov z.s. 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindelář Radim 2:1, Mádr Miloslav 1:1, Doležal Ondřej 3:0, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Vitula Josef 2:1, Dospíšil Jiří ml. 0:3, Antoš Jiří 0:3, Dospíšil Pavel ml. 0:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Holásky 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stehlík Oldřich 0:3, Malina Vítězslav 0:2, Bártík Tomáš 2:1, Novák Aleš 1:2, body hostů: Hort Pavel 2:1, Palbuchta Jiří 2:1, Babák Petr 2:1, Chrást Roman 2:0), KST Blansko - TJ Sokol Lanžhot 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Ondřej 0:2, Veselý Lukáš 2:2, Svoboda Lukáš 2:1, Přikryl Aleš 3:1, Svoboda Lukáš 2:0, body hostů: Gajdoschík Adrián 2:2, Štofka Filip 3:1, Koníček Michal 0:4, Darmovzal Zdeněk 1:2), TTC Moravská Slavia Brno C - Tělovýchovná jednota Mikulčice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juroška Ivan 2:1, Střítežský Roman 1:2, Vaculík Miloslav 3:0, Svoboda Libor 3:1, body hostů: Lamač Petr 2:2, Kolařík Jan 2:1, Hrdlička Petr 0:3, Kurka Milan 0:3),
19. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno C - MK Řeznovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střítežský Roman 0:4, Vaculík Miloslav 2:2, Juroška Ivan 3:1, Sigmund Ivo 4:0, body hostů: Novák David 3:1, Horák Aleš 1:3, Peterka Ondřej 2:2, Seďa Jakub 1:3), KST Blansko - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Ondřej 0:4, Veselý Lukáš 3:1, Svoboda Lukáš 1:3, Přikryl Aleš 3:1, body hostů: Vybíral Marek 4:0, Vybíral Lukáš 2:2, Ondrovčák Miroslav 1:3, Forman Libor 2:2), TJ Sokol Lanžhot - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koníček Michal 1:1, Baláž Branislav 2:0, Gajdoschík Adrián 3:0, Štofka Filip 3:0, body hostů: Bártík Tomáš 1:2, Stehlík Oldřich 0:3, Novák Aleš 0:2, Malina Vítězslav 0:2), Tělovýchovná jednota Mikulčice - TJ Sokol Studená 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Jiří 1:3, Hrdlička Petr 0:1, Kolařík Jan 1:3, Ryšavý Michal 4:0, Lamač Petr 2:1, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Smola Igor 2:2, Doležal Ondřej 1:3, Mádr Miloslav 2:2), Table Tennis Club Koral Tišnov z.s. - TJ Jiskra Strážnice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Antoš Jiří 2:0, Sedlář David 2:0, Vitula Josef 2:0, Dospíšil Jiří ml. 2:0, body hostů: Morávek Zdeněk 0:2, Morávek Jindřich 0:2, Jamný Petr 0:2, Vaverka Lubomír 0:2), TJ Holásky - SKST Mart Hodonín B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babák Petr 2:0, Javůrek Martin 1:1, Ságl Ondřej 2:1, Chrást Roman 3:0, body hostů: Hromek Filip 2:1, Bruckner Tomáš 0:3, Podrazil David 0:2, Brhel Richard 0:2),
20. kolo:
KST Blansko - MK Řeznovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Lukáš 3:0, Svoboda Lukáš 1:1, Svoboda Lukáš 2:1, Přikryl Aleš 2:1, body hostů: Novák David 1:2, Horák Aleš 2:1, Peterka Ondřej 0:3, Seďa Jakub 0:2), TTC Moravská Slavia Brno C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sigmund Ivo 0:1, Juroška Ivan 0:2, Střítežský Roman 0:3, Vaculík Miloslav 2:1, WO 0:1, body hostů: Vybíral Marek 3:0, Vybíral Lukáš 3:0, Forman Libor 1:1, Ondrovčák Miroslav 0:1, WO 1:0), Tělovýchovná jednota Mikulčice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurka Milan 1:2, Hrdlička Petr 2:1, Ryšavý Michal 3:0, Lamač Petr 3:0, body hostů: Novák Aleš 2:1, Stehlík Oldřich 0:3, Bártík Tomáš 1:2, Malina Vítězslav 0:3), TJ Sokol Lanžhot - TJ Sokol Studená 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koníček Michal 0:2, Baláž Branislav 0:2, Darmovzal Zdeněk 0:2, Štofka Filip 1:2, WO 0:1, body hostů: Korbel Filip ml. 2:0, Smola Igor 3:0, Mádr Miloslav 2:0, Doležal Ondřej 1:1, WO 1:0), TJ Holásky - TJ Jiskra Strážnice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babák Petr 2:0, Ságl Ondřej 2:0, Javůrek Martin 2:1, Chrást Roman 2:0, body hostů: Jamný Petr 0:3, Morávek Jindřich 1:1, Vaverka Lubomír 0:2, Morávek Zdeněk 0:2), Table Tennis Club Koral Tišnov z.s. - SKST Mart Hodonín B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Jiří 2:1, Sedlář David 1:2, Vitula Josef 3:0, Dospíšil Jiří ml. 3:0, body hostů: Hromek Filip 2:1, Bruckner Tomáš 1:2, Brhel Štěpán 0:3, Podrazil David 0:3),
21. kolo:
MK Řeznovice - Table Tennis Club Koral Tišnov z.s. 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seďa Jakub 1:2, Horák Aleš 2:1, Peterka Ondřej 2:1, Novák David 4:0, body hostů: Antoš Jiří 2:2, Vitula Josef 1:2, Sedlář David 1:2, Sedlář Jakub 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Holásky 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Forman Libor 1:1, Vybíral Lukáš 1:1, Vybíral Marek 3:0, Ondrovčák Miroslav 3:0, body hostů: Chrást Roman 2:1, Ságl Ondřej 0:3, Javůrek Martin 0:2, Babák Petr 0:2), TJ Jiskra Strážnice - TJ Sokol Lanžhot 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaverka Lubomír 0:2, Morávek Zdeněk 1:1, Morávek Jindřich 0:3, Frolek Radek 0:2, body hostů: Štofka Filip 3:0, Gajdoschík Adrián 1:1, Koníček Michal 2:0, Baláž Branislav 2:0), SKST Mart Hodonín B - Tělovýchovná jednota Mikulčice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromek Filip 2:0, Svoboda Petr 2:0, Podrazil David 2:1, Mikeska Jaroslav 3:0, body hostů: Lamač Petr 0:3, Kurka Milan 1:2, Nešpor Rostislav st. 0:2, Hubáček Vojtěch 0:2), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TTC Moravská Slavia Brno C 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stehlík Oldřich 0:3, Malina Vítězslav 0:2, Novák Aleš 1:2, Bártík Tomáš 1:2, WO 4:0, body hostů: Svoboda Libor 4:0, Juroška Ivan 3:1, Ličbinský Roman 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Studená - KST Blansko 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádr Miloslav 3:0, Smola Igor 2:0, Doležal Ondřej 1:2, Korbel Filip ml. 2:0, Šindelář Radim 0:1, body hostů: Svoboda Lukáš 1:2, Polívka Ondřej 1:2, Veselý Lukáš 1:2, Přikryl Aleš 0:1, Zukal Adam 0:1),
22. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - Table Tennis Club Koral Tišnov z.s. 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Jaroslav 2:1, Vybíral Marek 2:1, Ondrovčák Miroslav 2:1, Vybíral Lukáš 2:1, body hostů: Antoš Jiří 1:2, Vitula Josef 1:2, Sedlář David 2:1, Sedlář Jakub 0:3), MK Řeznovice - TJ Holásky 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pečinka Lukáš 0:3, Peterka Ondřej 0:2, Seďa Jakub 0:3, Novák David 3:0, body hostů: Chrást Roman 3:0, Babák Petr 2:1, Ságl Ondřej 2:1, Javůrek Martin 1:1), SKST Mart Hodonín B - TJ Sokol Lanžhot 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podrazil David 1:3, Svoboda Petr 2:2, Mikeska Jaroslav 1:2, Brhel Štěpán 2:2, body hostů: Štofka Filip 4:0, Koníček Michal 1:3, Darmovzal Zdeněk 3:1, Grufík Kamil 1:2), TJ Jiskra Strážnice - Tělovýchovná jednota Mikulčice 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Morávek Zdeněk 1:1, Morávek Ondřej 0:2, Morávek Radim 3:0, Morávek Jindřich 1:1, WO 4:0, body hostů: Hrdlička Petr 2:1, Kurka Milan 2:1, Nešpor Rostislav st. 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Studená - TTC Moravská Slavia Brno C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doležal Ondřej 1:1, Šindelář Radim 2:0, Ondráček Jan 1:2, Korbel Filip ml. 2:0, WO 3:0, body hostů: Juroška Ivan 1:2, Ličbinský Roman 1:2, Svoboda Libor 1:2, WO 0:3), TJ Jiskra Havlíčkův Brod - KST Blansko 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bártík Tomáš 2:2, Malina Vítězslav 1:3, Stehlík Oldřich 1:3, Novák Aleš 4:0, body hostů: Přikryl Aleš 0:1, Veselý Lukáš 2:2, Svoboda Lukáš 3:1, Polívka Ondřej 1:3, Zukal Adam 2:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Studená - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mádr Miloslav 2:1, Smola Igor 1:1, Doležal Ondřej 2:1, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Vybíral Marek 3:0, Vybíral Lukáš 0:3, Ondrovčák Miroslav 0:3, Forman Libor 0:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Sokol Studená 7:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Forman Libor 1:3, Vybíral Lukáš 2:2, Ondrovčák Miroslav 1:2, Vybíral Marek 3:1, body hostů: Korbel Filip ml. 4:0, Smola Igor 2:2, Doležal Ondřej 2:2, Mádr Miloslav 0:3),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Studená - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy