Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize žactva
1. kolo:
TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Jiskra Heřmanův Městec B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skohoutil Patrik 3:0, Wagner Max Richard 3:0, Volhejn Dan 1:0, Václavík Ondřej 0:2, body hostů: Marek Tomáš 1:2, Štěňha Jakub 1:2, Gjorgjevikj Antonio 0:3), TJ Sokol Chrudim A - TJ Sokol Chrudim B 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vohradníková Adéla 2:1, Pospíšil Jaroslav 3:0, Bříza Kryštof 3:0, body hostů: Dus Dalibor 1:2, Michek Tomáš 0:3, Švadlenka Matěj 0:3), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - KST SK US Steinerová Choceň z.s 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Wagner Max Richard 3:0, Skohoutil Patrik 3:0, Volhejn Dan 1:0, Jirout Vojtěch 2:0, body hostů: Grůzová Adéla 0:3, Flídr Adam 0:3, Pohl Pavel ml. 0:1, Šplíchal David 0:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s - TJ Lanškroun A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Flídr Adam 0:3, Šplíchal David 0:3, Pohl Pavel ml. 0:3, body hostů: Přichystal Adam 3:0, Jančar Oliver 3:0, Zelinka Adam 3:0), TJ Lanškroun A - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zelinka Adam 0:3, Jančar Oliver 0:3, Přichystal Adam 0:3, body hostů: Volhejn Dan 3:0, Skohoutil Patrik 3:0, Wagner Max Richard 1:0, Jirout Vojtěch 2:0),
2. kolo:
TJ Jiskra Heřmanův Městec B - TJ Sokol Chrudim B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Wagner Robin Mark 1:0, Marek Tomáš 3:0, Štěňha Jakub 3:0, Gjorgjevikj Antonio 2:0, body hostů: Švadlenka Matěj 0:3, Dus Dalibor 0:3, Vostrovská Lucie 0:1, Kacafírková Agáta 0:2), TJ Sokol Chrudim B - TJ Lanškroun A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švadlenka Matěj 0:3, Dus Dalibor 0:3, Vostrovská Lucie 0:2, Kacafírková Agáta 0:1, body hostů: Jančar Oliver 3:0, Kylarová Lucie 3:0, Přichystal Adam 3:0), TJ Lanškroun A - TJ Jiskra Heřmanův Městec B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jančar Oliver 2:1, Kylarová Lucie 1:2, Přichystal Adam 2:1, body hostů: Marek Tomáš 1:2, Wagner Robin Mark 3:0, Gjorgjevikj Antonio 0:3), KST SK US Steinerová Choceň z.s - TTC Ústí nad Orlicí 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Flídr Adam 0:3, Bečička Jiří 1:2, Pohl Pavel ml. 0:1, Šplíchal David 0:2, body hostů: Hlavsa Alexander 2:1, Svojanovský Jakub 3:0, Kaplan Jakub 3:0), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Chrudim A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaplan Jakub 3:0, Hlavsa Alexander 3:0, Svojanovský Jakub 3:0, body hostů: Pospíšil Jaroslav 0:3, Bříza Kryštof 0:3, Vohradníková Adéla 0:3), TJ Sokol Chrudim A - KST SK US Steinerová Choceň z.s 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pospíšil Jaroslav 2:1, Bříza Kryštof 1:2, Vohradníková Adéla 1:2, body hostů: Grůzová Adéla 0:3, Flídr Adam 3:0, Pohl Pavel ml. 1:0, Šplíchal David 1:1),
3. kolo:
TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Sokol Chrudim B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Volhejn Dan 3:0, Skohoutil Patrik 3:0, Jirout Vojtěch 3:0, body hostů: Švadlenka Matěj 0:3, Hübner Lukáš 0:3, Dus Dalibor 0:3), TJ Sokol Chrudim B - KST SK US Steinerová Choceň z.s 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švadlenka Matěj 1:2, Hübner Lukáš 0:3, Dus Dalibor 0:3, body hostů: Bečička Jiří 3:0, Flídr Adam 2:0, Pohl Pavel ml. 3:0, Šplíchal David 0:1), KST SK US Steinerová Choceň z.s - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Flídr Adam 0:3, Bečička Jiří 0:3, Šplíchal David 0:3, body hostů: Volhejn Dan 3:0, Skohoutil Patrik 3:0, Jirout Vojtěch 3:0), TJ Lanškroun A - TTC Ústí nad Orlicí 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šilarová Lucie 1:2, Přichystal Adam 2:1, Kylarová Lucie 1:2, body hostů: Hlavsa Alexander 2:1, Svojanovský Jakub 3:0, Kaplan Jakub 0:3), TJ Jiskra Heřmanův Městec B - TJ Sokol Chrudim A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Marek Tomáš 1:2, Wagner Robin Mark 3:0, Gjorgjevikj Antonio 2:1, body hostů: Pospíšil Jaroslav 1:2, Bříza Kryštof 2:1, Vohradníková Adéla 0:3), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Jiskra Heřmanův Městec B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlavsa Alexander 3:0, Svojanovský Jakub 3:0, Kaplan Jakub 2:1, body hostů: Marek Tomáš 0:3, Gjorgjevikj Antonio 0:3, Wagner Robin Mark 1:2), TJ Sokol Chrudim A - TJ Lanškroun A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšil Jaroslav 3:0, Bříza Kryštof 0:3, Vohradníková Adéla 0:3, body hostů: Přichystal Adam 2:1, Šilarová Lucie 2:1, Kylarová Lucie 2:1),
4. kolo:
TJ Jiskra Heřmanův Městec B - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Marek Tomáš 0:3, Wagner Robin Mark 2:1, Gjorgjevikj Antonio 1:2, body hostů: Volhejn Dan 1:0, Wagner Max Richard 3:0, Jirout Vojtěch 2:1, Václavík Ondřej 0:2), TJ Sokol Chrudim B - TJ Sokol Chrudim A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švadlenka Matěj 0:3, Hübner Lukáš 0:3, Rulík Jiří ml. 0:3, body hostů: Starka Martin 2:0, Bříza Kryštof 3:0, Pospíšil Jaroslav 3:0, Vohradníková Adéla 1:0), TJ Sokol Chrudim B - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rulík Jiří ml. 0:3, Dus Dalibor 0:3, Hübner Lukáš 0:3, body hostů: Wagner Max Richard 3:0, Skohoutil Patrik 3:0, Jirout Vojtěch 1:0, Volhejn Dan 2:0), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TTC Ústí nad Orlicí 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Wagner Max Richard 2:1, Jirout Vojtěch 0:1, Volhejn Dan 3:0, Skohoutil Patrik 0:2, body hostů: Hlavsa Alexander 1:2, Svojanovský Jakub 2:1, Doležalová Markéta 1:2), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Chrudim B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlavsa Alexander 3:0, Svojanovský Jakub 3:0, Doležalová Markéta 2:1, body hostů: Dus Dalibor 1:2, Rulík Jiří ml. 0:3, Hübner Lukáš 0:3), TJ Lanškroun A - KST SK US Steinerová Choceň z.s 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zelinka Adam 1:2, Přichystal Adam 3:0, Šilarová Lucie 0:3, body hostů: Flídr Adam 2:1, Bečička Jiří 2:1, Pohl Pavel ml. 1:0, Grossmannová Nikola 0:2), TJ Sokol Chrudim A - TJ Jiskra Heřmanův Městec B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bříza Kryštof 0:3, Vohradníková Adéla 0:3, Pospíšil Jaroslav 2:1, body hostů: Marek Tomáš 2:1, Wagner Robin Mark 3:0, Gjorgjevikj Antonio 2:1), KST SK US Steinerová Choceň z.s - TJ Sokol Chrudim A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Flídr Adam 2:1, Pohl Pavel ml. 1:2, Bečička Jiří 2:1, body hostů: Pospíšil Jaroslav 3:0, Bříza Kryštof 0:3, Vohradníková Adéla 1:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec B - TJ Lanškroun A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marek Tomáš 1:2, Wagner Robin Mark 3:0, Gjorgjevikj Antonio 1:2, body hostů: Přichystal Adam 2:1, Zelinka Adam 0:3, Šilarová Lucie 2:1),
5. kolo:
TJ Jiskra Heřmanův Městec B - TTC Ústí nad Orlicí 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štěňha Jakub 0:3, Marek Tomáš 0:3, Gjorgjevikj Antonio 0:3, body hostů: Hlavsa Alexander 3:0, Svojanovský Jakub 3:0, Kaplan Jakub 3:0), TTC Ústí nad Orlicí - KST SK US Steinerová Choceň z.s 10:0, KST SK US Steinerová Choceň z.s - TJ Jiskra Heřmanův Městec B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pohl Pavel ml. 1:2, Bečička Jiří 1:2, Flídr Adam 3:0, body hostů: Štěňha Jakub 0:3, Marek Tomáš 2:1, Gjorgjevikj Antonio 2:1), TJ Sokol Chrudim A - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšil Jaroslav 2:1, Bříza Kryštof 0:3, Vohradníková Adéla 0:3, body hostů: Volhejn Dan 3:0, Jirout Vojtěch 2:1, Wagner Max Richard 2:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Lanškroun A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skohoutil Patrik 3:0, Wagner Max Richard 3:0, Volhejn Dan 3:0, body hostů: Jančar Oliver 0:3, Zelinka Adam 0:3, Přichystal Adam 0:3), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Chrudim A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zelinka Adam 1:2, Přichystal Adam 2:1, Šilarová Lucie 1:2, body hostů: Bříza Kryštof 0:3, Pospíšil Jaroslav 2:1, Starka Martin 3:0),
6. kolo:
TJ Sokol Chrudim B - TTC Ústí nad Orlicí 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dus Dalibor 0:3, Hübner Lukáš 0:3, Švadlenka Matěj 0:3, body hostů: Kaplan Jakub 3:0, Svojanovský Jakub 3:0, Hlavsa Alexander 3:0), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Lanškroun A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaplan Jakub 2:1, Hlavsa Alexander 2:1, Svojanovský Jakub 2:1, body hostů: Zelinka Adam 1:2, Šilarová Lucie 0:3, Přichystal Adam 2:1), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Chrudim B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šilarová Lucie 3:0, Zelinka Adam 3:0, Přichystal Adam 3:0, body hostů: Švadlenka Matěj 0:3, Dus Dalibor 0:3, Hübner Lukáš 0:3),
7. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kaplan Jakub 0:3, Svojanovský Jakub 1:2, Hlavsa Alexander 2:1, body hostů: Skohoutil Patrik 1:2, Volhejn Dan 3:0, Wagner Max Richard 2:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Sokol Chrudim A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Volhejn Dan 2:1, Jirout Vojtěch 2:1, Wagner Max Richard 3:0, body hostů: Pospíšil Jaroslav 2:1, Bříza Kryštof 0:3, Vohradníková Adéla 0:3), TJ Sokol Chrudim A - TTC Ústí nad Orlicí 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Starka Martin 2:1, Pospíšil Jaroslav 1:2, Bříza Kryštof 0:3, body hostů: Kaplan Jakub 3:0, Svojanovský Jakub 2:1, Hlavsa Alexander 1:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s - TJ Sokol Chrudim B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šplíchal David 2:1, Pohl Pavel ml. 3:0, Flídr Adam 3:0, body hostů: Švadlenka Matěj 1:2, Dus Dalibor 0:3, Hübner Lukáš 0:3), TJ Sokol Chrudim B - TJ Jiskra Heřmanův Městec B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dus Dalibor 2:1, Hübner Lukáš 1:2, Michek Tomáš 0:3, body hostů: Wagner Robin Mark 3:0, Gjorgjevikj Antonio 2:1, Štěňha Jakub 1:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec B - KST SK US Steinerová Choceň z.s 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Wagner Robin Mark 3:0, Štěňha Jakub 0:3, WO 0:3, body hostů: Bečička Jiří 1:1, Pohl Pavel ml. 1:1, Flídr Adam 1:1, WO 3:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy