Výsledky do novin
Okresní přebor 2. třídy
1. kolo:
KST Jirkov F - TJ Baník Březenecká F 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žilka Filip 0:1, Merxbauer Martin 1:3, Kužel Adam 0:4, Kárová Karolína 0:4, Kuželová Sabina 0:3, body hostů: Šimon Miroslav 4:0, Sučík David 4:0, Hromádka David 4:0, Borl Jaroslav 3:1), KST Jirkov E - KST Libědice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Ivan 3:1, Hroza Rostislav 1:3, Tejml Bohumil 3:1, Fulínová Hana 0:4, body hostů: Szetei Ladislav 2:2, Molnár Jiří 4:0, Šablatůra Kolman 2:2, Kozlík David 1:3), TJ Klášterec nad Ohří D - TJ Baník Vysoká Pec B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Coufal Jan 2:2, Sedláček Matěj 0:4, Bigar Jan 2:2, Patřičný Tomáš 0:4, body hostů: Holub Dušan 2:2, Dubský Vlastimil 3:1, Kekel Milan 3:1, Baláž Miroslav 4:0), TJ Klášterec nad Ohří C - Sportovní klub Strupčice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváč František 4:0, Zahrádka Pavel 2:2, Šimek Libor 4:0, Studnička Petr 4:0, body hostů: Pavlišová Viktorija st. 0:4, Bašek Martin 0:4, Triebe Bedřich 1:3, Kopečný Vladimír 1:3),
2. kolo:
TJ Baník Vysoká Pec B - TJ Klášterec nad Ohří C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaverka Miroslav 1:3, Dubský Vlastimil 1:3, Baláž Miroslav 3:1, Kekel Milan 2:2, body hostů: Hlaváč František 3:1, Hřích Mojmír 4:0, Studnička Petr 0:4, Šimek Libor 2:2), KST Libědice C - TJ Klášterec nad Ohří D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Molnár Jiří 1:0, Plíšek Jaroslav 3:1, Szetei Ladislav 4:0, Juchnievicz Andrzej 4:0, Kozlík David 2:1, body hostů: Patřičný Tomáš 0:4, Felkl Matěj 1:3, Sedláček Matěj 1:3, Bigar Jan 0:4), TJ Baník Březenecká F - KST Jirkov E 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimon Miroslav 1:3, Sučík David 0:4, Borl Jaroslav 0:4, Hromádka David 2:2, body hostů: Hroza Rostislav 2:2, Kočvara Ivan 4:0, Franc Zdeněk 4:0, Tejml Bohumil 1:1, Fulínová Hana 2:0), TJ VTŽ Chomutov B - KST Jirkov F 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bobák Jindřich 3:1, Bajer Josef 4:0, Bíma Miroslav 4:0, Stříbrský Petr 2:0, Kerekanič Jan 0:2, body hostů: Merxbauer Martin 1:3, Žilka Filip 2:2, Kužel Adam 0:4, Kárová Karolína 0:2, Kuželová Sabina 0:2),
3. kolo:
KST Jirkov E - TJ VTŽ Chomutov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Ivan 4:0, Hroza Rostislav 1:1, Franc Zdeněk 3:1, Tejml Bohumil 3:1, Fulínová Hana 0:2, body hostů: Kočvara Josef 3:1, Bareš Jaroslav 0:4, Bobák Jindřich 1:3, Bíma Miroslav 1:3), TJ Klášterec nad Ohří D - TJ Baník Březenecká F 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Coufal Jan 1:1, Felkl Matěj 0:4, Sedláček Matěj 0:4, Ficaj Ondřej 0:4, Bigar Jan 0:2, body hostů: Šimon Miroslav 4:0, Hromádka David 4:0, Sučík David 4:0, Borl Jaroslav 3:1), TJ Klášterec nad Ohří C - KST Libědice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hřích Mojmír 4:0, Hlaváč František 3:1, Šimek Libor 2:2, Zahrádka Pavel 0:2, Studnička Petr 0:2, body hostů: Molnár Jiří 2:2, Plíšek Jaroslav 1:3, Šablatůra Kolman 1:3, Szetei Ladislav 3:1), Sportovní klub Strupčice - TJ Baník Vysoká Pec B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopečný Vladimír 1:3, Triebe Bedřich 0:4, Pavlišová Viktorija st. 0:4, Bašek Martin 0:4, body hostů: Baláž Miroslav 4:0, Holub Dušan 3:1, Vaverka Miroslav 4:0, Kekel Milan 4:0),
4. kolo:
KST Libědice C - Sportovní klub Strupčice 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Molnár Jiří 4:0, Kozlík David 3:1, Šablatůra Kolman 1:0, Szetei Ladislav 4:0, Plíšek Jaroslav 3:0, body hostů: Kopečný Vladimír 0:4, Triebe Bedřich 1:3, Bašek Martin 0:4, Pavlišová Viktorija st. 0:2, Stašek Jaroslav 0:2), TJ Baník Březenecká F - TJ Klášterec nad Ohří C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimon Miroslav 1:3, Hromádka David 2:2, Sučík David 0:4, Borl Jaroslav 0:4, body hostů: Hřích Mojmír 4:0, Hlaváč František 2:2, Studnička Petr 3:1, Šimek Libor 4:0), TJ VTŽ Chomutov B - TJ Klášterec nad Ohří D 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bobák Jindřich 2:1, Kočvara Josef 1:0, Bíma Miroslav 2:1, Kerekanič Jan 2:0, Bajer Josef 2:1, WO 5:0, body hostů: Sedláček Matěj 0:4, Coufal Jan 3:1, Patřičný Tomáš 0:4, WO 0:5), KST Jirkov F - KST Jirkov E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žilka Filip 2:2, Merxbauer Martin 1:3, Kužel Adam 0:4, Kuželová Sabina 0:4, body hostů: Fulínová Hana 2:2, Hroza Rostislav 4:0, Franc Zdeněk 4:0, Vítová Drahomíra 3:1),
5. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří D - KST Jirkov F 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bigar Jan 3:1, Felkl Matěj 1:3, Ficaj Ondřej 0:4, Sedláček Matěj 1:3, body hostů: Neugebauer Adam 3:1, Žilka Filip 4:0, Kárová Karolína 1:3, Kára Jan 3:1), TJ Klášterec nad Ohří C - TJ VTŽ Chomutov B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváč František 1:3, Hřích Mojmír 2:2, Šimek Libor 1:1, Súkeník Jozef 2:2, Studnička Petr 0:2, body hostů: Starý Ladislav 4:0, Kočvara Josef 3:1, Bajer Josef 0:4, Bareš Jaroslav 3:1), Sportovní klub Strupčice - TJ Baník Březenecká F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopečný Vladimír 2:2, Triebe Bedřich 1:3, Pavlišová Viktorija st. 1:1, Bašek Martin 0:4, Stašek Jaroslav 0:2, body hostů: Hromádka David 4:0, Šimon Miroslav 3:1, Sučík David 2:2, Tykal Petr 3:1), TJ Baník Vysoká Pec B - KST Libědice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kekel Milan 2:2, Vaverka Miroslav 0:4, Dubský Vlastimil 0:4, Dundr Radek 0:4, body hostů: Szetei Ladislav 4:0, Molnár Jiří 4:0, Kozlík David 3:1, Juchnievicz Andrzej 3:1),
6. kolo:
TJ Baník Březenecká F - TJ Baník Vysoká Pec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tykal Petr 1:1, Sučík David 0:4, Šimon Miroslav 2:2, Hromádka David 4:0, Borl Jaroslav 0:2, body hostů: Vaverka Miroslav 2:2, Dubský Vlastimil 2:2, Kekel Milan 3:1, Baláž Miroslav 2:2), TJ VTŽ Chomutov B - Sportovní klub Strupčice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bíma Miroslav 2:2, Bobák Jindřich 4:0, Kočvara Josef 3:0, Bajer Josef 3:1, Ulrich Josef 0:1, body hostů: Triebe Bedřich 2:2, Domáň Josef 0:4, Stašek Jaroslav 0:4, Pavlišová Viktorija st. 2:2), KST Jirkov F - TJ Klášterec nad Ohří C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žilka Filip 0:4, Neugebauer Adam 0:4, Kužel Adam 0:2, Kárová Karolína 0:4, Kuželová Sabina 0:2, body hostů: Hlaváč František 4:0, Hřích Mojmír 4:0, Súkeník Jozef 4:0, Šimek Libor 4:0), KST Jirkov E - TJ Klášterec nad Ohří D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hroza Rostislav 4:0, Kočvara Ivan 4:0, Franc Zdeněk 4:0, Fulínová Hana 3:1, body hostů: Sedláček Matěj 0:4, Patřičný Tomáš 0:4, Coufal Jan 1:3, Ficaj Ondřej 0:4),
7. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří C - KST Jirkov E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváč František 2:2, Hřích Mojmír 4:0, Šimek Libor 4:0, Studnička Petr 0:4, body hostů: Hroza Rostislav 1:3, Kočvara Ivan 2:2, Tejml Bohumil 2:2, Franc Zdeněk 1:3), Sportovní klub Strupčice - KST Jirkov F 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Boukal Ondřej 0:4, Mouřenec Jan 0:4, Domáň Josef 1:3, Schöpp Pavel 0:4, body hostů: Žilka Filip 4:0, Neugebauer Adam 4:0, Merxbauer Martin 3:1, Kárová Karolína 4:0), TJ Baník Vysoká Pec B - TJ VTŽ Chomutov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sadílek Stanislav 4:0, Kekel Milan 2:2, Vaverka Miroslav 3:1, Baláž Miroslav 3:1, body hostů: Bareš Jaroslav 1:3, Bíma Miroslav 1:3, Bobák Jindřich 2:2, Bajer Josef 0:4), KST Libědice C - TJ Baník Březenecká F 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juchnievicz Andrzej 2:0, Plíšek Jaroslav 2:2, Szetei Ladislav 3:1, Šablatůra Kolman 4:0, Kozlík David 1:1, body hostů: Šimon Miroslav 0:4, Hromádka David 3:1, Borl Jaroslav 0:4, Sučík David 1:3),
8. kolo:
TJ VTŽ Chomutov B - KST Libědice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bareš Jaroslav 2:2, Stříbrský Petr 2:1, Bobák Jindřich 1:3, Kočvara Josef 3:1, Bajer Josef 0:1, body hostů: Juchnievicz Andrzej 1:3, Zuzák Miroslav 1:3, Šablatůra Kolman 3:1, Szetei Ladislav 3:1), KST Jirkov F - TJ Baník Vysoká Pec B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žilka Filip 0:4, Neugebauer Adam 0:4, Merxbauer Martin 0:3, Kužel Adam 0:4, Kuželová Sabina 0:1, body hostů: Kekel Milan 4:0, Baláž Miroslav 4:0, Vaverka Miroslav 4:0, Dubský Vlastimil 4:0), KST Jirkov E - Sportovní klub Strupčice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hroza Rostislav 4:0, Kočvara Ivan 4:0, Tejml Bohumil 4:0, Fulínová Hana 0:4, body hostů: Kopečný Vladimír 1:3, Triebe Bedřich 1:3, Pavlišová Viktorija st. 1:3, Stašek Jaroslav 1:3), TJ Klášterec nad Ohří D - TJ Klášterec nad Ohří C 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Patřičný Tomáš 0:3, Sedláček Matěj 0:3, Felkl Matěj 0:3, Ficaj Ondřej 0:3, WO 5:0, body hostů: Šimek Libor 4:0, Studnička Petr 4:0, Hlaváč František 4:0, WO 0:5),
9. kolo:
Sportovní klub Strupčice - TJ Klášterec nad Ohří D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Triebe Bedřich 4:0, Boukal Ondřej 2:2, Mouřenec Jan 4:0, Domáň Josef 4:0, body hostů: Sedláček Matěj 1:3, Ficaj Ondřej 0:4, Patřičný Tomáš 1:3, Felkl Matěj 0:4), TJ Baník Vysoká Pec B - KST Jirkov E 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaverka Miroslav 0:4, Dubský Vlastimil 0:4, Kekel Milan 2:2, Baláž Miroslav 0:4, body hostů: Franc Zdeněk 4:0, Tejml Bohumil 4:0, Kočvara Ivan 3:1, Hroza Rostislav 3:1), KST Libědice C - KST Jirkov F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szetei Ladislav 3:1, Kozlík David 2:2, Juchnievicz Andrzej 4:0, Plíšek Jaroslav 2:2, body hostů: Kužel Adam 0:4, Kuželová Sabina 2:2, Kužel Petr 2:2, Žilka Filip 1:3), TJ Baník Březenecká F - TJ VTŽ Chomutov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimon Miroslav 2:2, Hromádka David 3:1, Borl Jaroslav 0:4, Sučík David 1:1, Runt Tomáš 0:2, body hostů: Kočvara Josef 4:0, Bobák Jindřich 3:1, Bíma Miroslav 2:2, Bajer Josef 1:3),
10. kolo:
TJ Baník Březenecká F - KST Jirkov F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimon Miroslav 1:0, Hromádka David 4:0, Sučík David 4:0, Pail Jáchym 4:0, Runt Tomáš 1:2, body hostů: Žilka Filip 0:4, Merxbauer Martin 1:3, Raška Matouš 1:3, Škapová Alžběta 0:4), KST Libědice C - KST Jirkov E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zuzák Miroslav 1:3, Plíšek Jaroslav 0:4, Szetei Ladislav 2:2, Šablatůra Kolman 2:2, body hostů: Hroza Rostislav 2:2, Kočvara Ivan 4:0, Tejml Bohumil 2:2, Franc Zdeněk 3:1), TJ Baník Vysoká Pec B - TJ Klášterec nad Ohří D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dubský Vlastimil 3:1, Vaverka Miroslav 4:0, Holub Dušan 3:1, Baláž Miroslav 4:0, body hostů: Sedláček Matěj 0:4, Felkl Matěj 0:4, Ficaj Ondřej 0:4, Bigar Jan 1:1, Coufal Jan 1:1), Sportovní klub Strupčice - TJ Klášterec nad Ohří C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopečný Vladimír 1:3, Triebe Bedřich 1:3, Stašek Jaroslav 0:4, Domáň Josef 0:4, body hostů: Studnička Petr 3:1, Šimek Libor 4:0, Hlaváč František 4:0, Zahrádka Pavel 3:1),
11. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří C - TJ Baník Vysoká Pec B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Libor 3:1, Hřích Mojmír 3:0, Studnička Petr 1:3, Hlaváč František 3:1, WO 0:1, body hostů: Sadílek Stanislav 3:1, Baláž Miroslav 0:4, Vaverka Miroslav 1:2, Holub Dušan 1:3, WO 1:0), TJ Klášterec nad Ohří D - KST Libědice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Felkl Matěj 1:3, Ficaj Ondřej 1:3, Patřičný Tomáš 1:3, Sedláček Matěj 1:3, body hostů: Juchnievicz Andrzej 4:0, Kozlík David 3:1, Szetei Ladislav 2:2, Šablatůra Kolman 3:1), KST Jirkov E - TJ Baník Březenecká F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Ivan 4:0, Franc Zdeněk 3:1, Tejml Bohumil 3:1, Fulínová Hana 0:4, body hostů: Šimon Miroslav 1:3, Pail Jáchym 3:1, Sučík David 1:3, Runt Tomáš 1:3), KST Jirkov F - TJ VTŽ Chomutov B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kužel Petr 1:3, Kužel Adam 0:4, Merxbauer Martin 0:4, Kárová Karolína 1:3, body hostů: Kočvara Josef 4:0, Bareš Jaroslav 4:0, Bíma Miroslav 3:1, Bajer Josef 3:1),
12. kolo:
TJ VTŽ Chomutov B - KST Jirkov E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bíma Miroslav 0:2, Bareš Jaroslav 1:3, Kočvara Josef 3:1, Starý Ladislav 4:0, Bajer Josef 0:2, body hostů: Kočvara Ivan 3:1, Franc Zdeněk 2:2, Tejml Bohumil 2:2, Hroza Rostislav 1:3), TJ Baník Březenecká F - TJ Klášterec nad Ohří D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimon Miroslav 4:0, Sučík David 3:1, Runt Tomáš 2:2, Zhaxybekov Arsen 1:3, body hostů: Patřičný Tomáš 0:4, Sedláček Matěj 1:3, Bigar Jan 2:2, Coufal Jan 3:1), KST Libědice C - TJ Klášterec nad Ohří C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Molnár Jiří 1:3, Zuzák Miroslav 1:3, Szetei Ladislav 1:3, Šablatůra Kolman 1:3, body hostů: Hřích Mojmír 4:0, Culek Igor 4:0, Hlaváč František 3:1, Studnička Petr 1:3), TJ Baník Vysoká Pec B - Sportovní klub Strupčice 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kekel Milan 4:0, Vaverka Miroslav 4:0, Baláž Miroslav 3:1, Holub Dušan 4:0, body hostů: Kopečný Vladimír 0:4, Domáň Josef 1:3, Stašek Jaroslav 0:4, Pavlišová Viktorija st. 0:4),
13. kolo:
Sportovní klub Strupčice - KST Libědice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopečný Vladimír 1:3, Triebe Bedřich 2:2, Stašek Jaroslav 0:4, Pavlišová Viktorija st. 1:1, Domáň Josef 1:1, body hostů: Molnár Jiří 3:1, Šablatůra Kolman 4:0, Tomeš Jiří 1:3, Kozlík David 3:1), TJ Klášterec nad Ohří C - TJ Baník Březenecká F 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šimek Libor 3:0, Studnička Petr 3:0, Hlaváč František 3:0, Zahrádka Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Sučík David 1:3, Zhaxybekov Arsen 0:4, Runt Tomáš 0:4, WO 0:5), TJ Klášterec nad Ohří D - TJ VTŽ Chomutov B 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Felkl Matěj 0:4, Ficaj Ondřej 0:4, Patřičný Tomáš 0:4, Sedláček Matěj 0:4, body hostů: Bíma Miroslav 4:0, Kočvara Josef 4:0, Bajer Josef 4:0, Mikeska Radek 4:0), KST Jirkov E - KST Jirkov F 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tejml Bohumil 4:0, Fulínová Hana 1:2, Hroza Rostislav 3:1, Franc Zdeněk 4:0, WO 1:0, body hostů: Žilka Filip 1:3, Merxbauer Martin 1:3, Kára Jan 1:2, Kárová Karolína 0:4, WO 0:1),
14. kolo:
KST Jirkov F - TJ Klášterec nad Ohří D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žilka Filip 3:1, Kárová Karolína 0:2, Merxbauer Martin 2:2, Raška Matouš 2:2, Škapová Alžběta 2:0, body hostů: Coufal Jan 4:0, Bigar Jan 3:1, Felkl Matěj 0:4, Ficaj Ondřej 0:4), TJ VTŽ Chomutov B - TJ Klášterec nad Ohří C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Starý Ladislav 3:1, Kočvara Josef 3:1, Bobák Jindřich 1:3, Bareš Jaroslav 0:2, Bíma Miroslav 0:2, body hostů: Hlaváč František 3:1, Hřích Mojmír 2:2, Súkeník Jozef 3:1, Studnička Petr 1:3), TJ Baník Březenecká F - Sportovní klub Strupčice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimon Miroslav 4:0, Sučík David 4:0, Runt Tomáš 1:3, Zhaxybekov Arsen 2:2, body hostů: Triebe Bedřich 2:2, Pavlišová Viktorija st. 1:3, Domáň Josef 1:3, Boukal Ondřej 1:3), KST Libědice C - TJ Baník Vysoká Pec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Molnár Jiří 2:1, Juchnievicz Andrzej 1:3, Szetei Ladislav 4:0, Plíšek Jaroslav 2:2, Kozlík David 0:1, body hostů: Vaverka Miroslav 1:3, Sadílek Stanislav 3:1, Holub Dušan 1:3, Kekel Milan 2:2),
15. kolo:
TJ Baník Vysoká Pec B - TJ Baník Březenecká F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaverka Miroslav 4:0, Baláž Miroslav 4:0, Holub Dušan 3:1, Kekel Milan 3:1, body hostů: Šimon Miroslav 0:4, Tykal Petr 0:4, Sučík David 2:2, Runt Tomáš 0:4), Sportovní klub Strupčice - TJ VTŽ Chomutov B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopečný Vladimír 1:3, Triebe Bedřich 1:3, Pavlišová Viktorija st. 0:4, Domáň Josef 1:1, Stašek Jaroslav 0:2, body hostů: Bobák Jindřich 2:2, Bíma Miroslav 4:0, Bajer Josef 4:0, Mikeska Radek 3:1), TJ Klášterec nad Ohří C - KST Jirkov F 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Súkeník Jozef 4:0, Šimek Libor 4:0, Studnička Petr 4:0, Hlaváč František 4:0, body hostů: Žilka Filip 0:4, Kárová Karolína 0:4, Kužel Adam 0:4, Kuželová Sabina 0:4), TJ Klášterec nad Ohří D - KST Jirkov E 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bigar Jan 0:4, Sedláček Matěj 0:4, Felkl Matěj 0:4, Patřičný Tomáš 0:4, body hostů: Franc Zdeněk 4:0, Kočvara Ivan 4:0, Tejml Bohumil 4:0, Hroza Rostislav 4:0),
16. kolo:
KST Jirkov E - TJ Klášterec nad Ohří C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Ivan 3:1, Franc Zdeněk 2:2, Tejml Bohumil 2:2, Hroza Rostislav 1:3, body hostů: Hřích Mojmír 4:0, Hlaváč František 2:2, Šimek Libor 0:4, Súkeník Jozef 2:2), KST Jirkov F - Sportovní klub Strupčice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žilka Filip 2:2, Merxbauer Martin 0:4, Kárová Karolína 2:0, Kužel Adam 0:4, Raška Matouš 1:1, body hostů: Kopečný Vladimír 3:1, Triebe Bedřich 2:2, Pavlišová Viktorija st. 3:1, Domáň Josef 3:1), TJ VTŽ Chomutov B - TJ Baník Vysoká Pec B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Josef 2:2, Bajer Josef 0:4, Bareš Jaroslav 2:2, Starý Ladislav 2:2, body hostů: Pomej Tomáš 4:0, Sadílek Stanislav 4:0, Vaverka Miroslav 1:3, Baláž Miroslav 1:3), TJ Baník Březenecká F - KST Libědice C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimon Miroslav 0:4, Sučík David 1:3, Runt Tomáš 0:4, Zhaxybekov Arsen 1:3, body hostů: Molnár Jiří 4:0, Juchnievicz Andrzej 3:1, Šablatůra Kolman 4:0, Szetei Ladislav 3:1),
17. kolo:
KST Libědice C - TJ VTŽ Chomutov B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Molnár Jiří 4:0, Zuzák Miroslav 3:1, Szetei Ladislav 3:1, Šablatůra Kolman 4:0, body hostů: Bareš Jaroslav 0:4, Mikeska Radek 0:4, Bobák Jindřich 2:2, Bajer Josef 0:4), TJ Baník Vysoká Pec B - KST Jirkov F 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaverka Miroslav 3:0, Dubský Vlastimil 3:0, Kekel Milan 3:0, Baláž Miroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Kužel Adam 0:4, Kuželová Sabina 0:4, Žilka Filip 0:4, WO 0:5), Sportovní klub Strupčice - KST Jirkov E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopečný Vladimír 1:3, Triebe Bedřich 2:2, Pavlišová Viktorija st. 1:3, Domáň Josef 2:2, body hostů: Franc Zdeněk 4:0, Hroza Rostislav 2:2, Tejml Bohumil 4:0, Fulínová Hana 0:4), TJ Klášterec nad Ohří C - TJ Klášterec nad Ohří D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlaváč František 4:0, Šimek Libor 4:0, Studnička Petr 3:1, WO 0:5, body hostů: Bigar Jan 0:3, Coufal Jan 1:2, Ficaj Ondřej 0:3, Felkl Matěj 0:3, WO 5:0),
18. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří D - Sportovní klub Strupčice 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Patřičný Tomáš 0:4, Sedláček Matěj 0:4, Felkl Matěj 0:4, Ficaj Ondřej 0:4, body hostů: Pavlišová Viktorija st. 4:0, Domáň Josef 4:0, Boukal Ondřej 4:0, Mouřenec Jan 4:0), KST Jirkov E - TJ Baník Vysoká Pec B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Ivan 4:0, Franc Zdeněk 4:0, Tejml Bohumil 4:0, Hroza Rostislav 3:1, body hostů: Baláž Miroslav 1:3, Dubský Vlastimil 0:4, Holub Dušan 0:4, Kekel Milan 0:4), KST Jirkov F - KST Libědice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žilka Filip 0:4, Kuželová Sabina 2:0, Raška Matouš 1:3, Kužel Adam 2:2, Škapová Alžběta 2:0, body hostů: Šablatůra Kolman 2:2, Kozlík David 3:1, Molnár Jiří 3:1, Szetei Ladislav 1:3), TJ VTŽ Chomutov B - TJ Baník Březenecká F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bíma Miroslav 2:2, Bobák Jindřich 2:2, Bajer Josef 3:1, Mikeska Radek 3:1, body hostů: Šimon Miroslav 4:0, Sučík David 2:2, Tykal Petr 0:4, Zhaxybekov Arsen 0:2, Runt Tomáš 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy