Výsledky do novin
Okresní přebor 3. třídy
1. kolo:
KST Jirkov G - KST Jirkov H 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žilka Filip 4:0, Merxbauer Martin 3:1, Kárová Karolína 3:1, Škapová Alžběta 2:2, body hostů: Kužel Petr 2:2, Raška Matouš 2:2, Kužel Adam 0:4, Kuželová Sabina 0:4), VTŽ Chomutov C - VTŽ Chomutov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bíma Miroslav 3:1, Chen Yu 2:2, Jelínek Jan 3:1, Pekár Matyáš 3:1, body hostů: Bajerová Marie 0:4, Kerekanič Jan 1:3, Bajer Josef 4:0, Šťastný Filip 0:4), TJ Klášterec nad Ohří D - SK Strupčice 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Matěj 0:4, Felkl Matěj 0:4, Ficaj Ondřej 0:4, Patřičný Tomáš 0:4, body hostů: Pavlišová Viktorija st. 4:0, Domáň Josef 4:0, Boukal Ondřej 4:0, Mouřenec Jan 4:0),
2. kolo:
KST Jirkov H - SK Strupčice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karlík Pavel 4:0, Vítová Drahomíra 1:3, Kužel Adam 1:3, Lacina Miloslav 1:3, body hostů: Pavlišová Viktorija st. 3:1, Domáň Josef 3:1, Mouřenec Jan 3:1, Boukal Ondřej 0:4), VTŽ Chomutov D - TJ Klášterec nad Ohří D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bajer Josef 3:0, Bajerová Marie 0:3, Šťastný Filip 0:3, Bobák Jindřich 3:0, WO 4:0, body hostů: Bigar Jan 2:2, Patřičný Tomáš 2:2, Sedláček Matěj 2:2, WO 0:4), KST Jirkov G - VTŽ Chomutov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žilka Filip 3:1, Merxbauer Martin 3:1, Kárová Karolína 4:0, Škapová Alžběta 2:2, body hostů: Bíma Miroslav 1:0, Chen Yu 0:4, Jelínek Jan 1:3, Pekár Matyáš 0:4, Ulrich Josef 2:1),
3. kolo:
VTŽ Chomutov C - KST Jirkov H 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chen Yu 2:2, Jelínek Jan 3:1, Pekár Matyáš 3:1, Bíma Miroslav 2:0, Ulrich Josef 1:1, body hostů: Karlík Pavel 4:0, Raška Matouš 1:3, Kužel Adam 0:4, Vítová Drahomíra 0:4), TJ Klášterec nad Ohří D - KST Jirkov G 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Patřičný Tomáš 1:3, Sedláček Matěj 0:4, Felkl Matěj 0:4, Ficaj Ondřej 0:4, body hostů: Žilka Filip 4:0, Kárová Karolína 4:0, Merxbauer Martin 4:0, Škapová Alžběta 3:1), SK Strupčice - VTŽ Chomutov D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlišová Viktorija st. 1:3, Domáň Josef 2:2, Boukal Ondřej 1:3, Mouřenec Jan 1:3, body hostů: Bajer Josef 4:0, Mikeska Radek 4:0, Bajerová Marie 0:4, Kerekanič Jan 3:1),
4. kolo:
KST Jirkov H - VTŽ Chomutov D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karlík Pavel 3:1, Kužel Petr 0:1, Kužel Adam 1:3, Raška Matouš 1:3, Kuželová Sabina 1:2, body hostů: Bajer Josef 3:1, Mikeska Radek 4:0, Bajerová Marie 0:4, Kerekanič Jan 3:1), KST Jirkov G - SK Strupčice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žilka Filip 4:0, Fulínová Hana 1:3, Merxbauer Martin 3:1, Škapová Alžběta 1:3, body hostů: Pavlišová Viktorija st. 0:4, Domáň Josef 3:1, Boukal Ondřej 2:2, Mouřenec Jan 2:2), VTŽ Chomutov C - TJ Klášterec nad Ohří D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekár Matyáš 3:1, Chen Yu 3:1, Bíma Miroslav 3:1, Ulrich Josef 3:1, body hostů: Bigar Jan 4:0, Patřičný Tomáš 0:4, Ficaj Ondřej 0:4, Felkl Matěj 0:4),
5. kolo:
TJ Klášterec nad Ohří D - KST Jirkov H 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bigar Jan 4:0, Felkl Matěj 0:4, Ficaj Ondřej 0:4, Patřičný Tomáš 1:3, body hostů: Kužel Adam 3:1, Raška Matouš 3:1, Karlík Pavel 3:1, Kuželová Sabina 2:2), SK Strupčice - VTŽ Chomutov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Domáň Josef 4:0, Pavlišová Viktorija st. 0:2, Boukal Ondřej 3:1, Mouřenec Jan 2:2, Kopečný Vladimír 0:2, body hostů: Ulrich Josef 3:1, Jelínek Jan 2:2, Chen Yu 0:2, Pekár Matyáš 1:3, Bíma Miroslav 1:1), VTŽ Chomutov D - KST Jirkov G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bajer Josef 3:1, Bajerová Marie 0:4, Starý Ladislav 3:1, Kerekanič Jan 0:4, body hostů: Žilka Filip 4:0, Kárová Karolína 2:2, Škapová Alžběta 2:2, Merxbauer Martin 2:2),
6. kolo:
KST Jirkov H - KST Jirkov G 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kužel Petr 1:0, Kužel Adam 0:4, Raška Matouš 1:3, Kuželová Sabina 0:4, Karlík Pavel 2:1, body hostů: Žilka Filip 2:2, Merxbauer Martin 3:1, Kárová Karolína 4:0, Škapová Alžběta 3:1), VTŽ Chomutov D - VTŽ Chomutov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bajer Josef 4:0, Mikeska Radek 4:0, Kerekanič Jan 1:3, Bajerová Marie 0:2, Šťastný Filip 0:2, body hostů: Bíma Miroslav 2:2, Ulrich Josef 2:2, Jelínek Jan 2:2, Pekár Matyáš 1:3), SK Strupčice - TJ Klášterec nad Ohří D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopečný Vladimír 3:1, Domáň Josef 3:1, Boukal Ondřej 3:1, Mouřenec Jan 3:1, body hostů: Coufal Jan 2:0, Patřičný Tomáš 0:4, Sedláček Matěj 0:4, Felkl Matěj 0:4, Bigar Jan 2:0),
7. kolo:
SK Strupčice - KST Jirkov H 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopečný Vladimír 3:1, Domáň Josef 4:0, Boukal Ondřej 3:1, Mouřenec Jan 4:0, body hostů: Kužel Petr 1:3, Kuželová Sabina 0:4, Kužel Adam 0:4, Raška Matouš 1:3), TJ Klášterec nad Ohří D - VTŽ Chomutov D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Coufal Jan 3:1, Patřičný Tomáš 3:1, Sedláček Matěj 2:2, Ficaj Ondřej 1:1, Bigar Jan 2:0, body hostů: Starý Ladislav 3:1, Kerekanič Jan 1:3, Bajerová Marie 1:3, Šťastný Filip 0:4), VTŽ Chomutov C - KST Jirkov G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chen Yu 1:3, Jelínek Jan 1:3, Ulrich Josef 2:2, Bíma Miroslav 2:2, body hostů: Žilka Filip 4:0, Kárová Karolína 2:2, Merxbauer Martin 1:3, Kára Jan 3:1),
8. kolo:
KST Jirkov H - VTŽ Chomutov C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Raška Matouš 3:1, Kužel Adam 0:4, Kuželová Sabina 0:4, Karlík Pavel 2:0, Vítová Drahomíra 0:2, body hostů: Jelínek Jan 3:1, Ulrich Josef 1:0, Bíma Miroslav 2:2, Pekár Matyáš 2:2, Chen Yu 3:0), KST Jirkov G - TJ Klášterec nad Ohří D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žilka Filip 3:1, Merxbauer Martin 4:0, Kárová Karolína 2:2, Škapová Alžběta 1:3, body hostů: Bigar Jan 2:2, Coufal Jan 2:2, Felkl Matěj 2:2, Ficaj Ondřej 0:4), VTŽ Chomutov D - SK Strupčice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Josef 4:0, Bareš Jaroslav 3:1, Bajer Josef 3:1, Bajerová Marie 0:4, body hostů: Kopečný Vladimír 0:2, Domáň Josef 3:1, Boukal Ondřej 1:3, Mouřenec Jan 1:3, Pavlišová Viktorija st. 1:1),
9. kolo:
VTŽ Chomutov D - KST Jirkov H 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Josef 3:0, Bareš Jaroslav 3:0, Šťastný Filip 0:2, Kerekanič Jan 1:1, WO 6:0, body hostů: Kužel Petr 0:1, Kuželová Sabina 0:1, Kužel Adam 2:2, Raška Matouš 1:3, WO 0:6), SK Strupčice - KST Jirkov G 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopečný Vladimír 0:4, Boukal Ondřej 3:1, Domáň Josef 3:1, Mouřenec Jan 2:2, body hostů: Žilka Filip 4:0, Kárová Karolína 1:1, Merxbauer Martin 2:2, Škapová Alžběta 1:3, Kárová Hana 0:2), TJ Klášterec nad Ohří D - VTŽ Chomutov C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Felkl Matěj 0:4, Ficaj Ondřej 0:4, Patřičný Tomáš 0:4, Sedláček Matěj 0:4, body hostů: Jelínek Jan 4:0, Chen Yu 4:0, Bíma Miroslav 4:0, Pekár Matyáš 4:0),
10. kolo:
KST Jirkov H - TJ Klášterec nad Ohří D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kužel Petr 4:0, Kuželová Sabina 1:3, Kužel Adam 2:2, Raška Matouš 2:2, body hostů: Bigar Jan 3:1, Coufal Jan 3:1, Patřičný Tomáš 1:3, Sedláček Matěj 0:4), VTŽ Chomutov C - SK Strupčice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekár Matyáš 2:2, Ulrich Josef 0:4, Bíma Miroslav 2:2, Chen Yu 0:4, body hostů: Boukal Ondřej 3:1, Mouřenec Jan 2:2, Kopečný Vladimír 3:1, Domáň Josef 4:0), KST Jirkov G - VTŽ Chomutov D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žilka Filip 4:0, Kárová Karolína 3:1, Merxbauer Martin 4:0, Škapová Alžběta 1:3, body hostů: Bajer Josef 1:3, Mikeska Radek 2:2, Bajerová Marie 0:4, Kerekanič Jan 1:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy