Výsledky do novin
M ČR družstev starší žáci
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST - Libín Prachatice 3:1 (body domácích: Kadlec Vít 2:0, Lisztwan Jan 1:0, Rak Jonáš 0:1, body hostů: Halabrín Milan ml. 0:1, Sivera Adam 0:2, Hodina Petr 1:0), TJ Batesta Chodov - STC Slaný 0:3 (body domácích: Nykl Jiří 0:1, Boči Lukáš 0:1, Tomas Lukáš 0:1, body hostů: Vesecký David 1:0, Černý Martin 1:0, Řeháček Jiří 1:0), Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Jiskra Heřmanův Městec 2:3 (body domácích: Šorm Luboš ml. 2:0, Kadaník Martin 0:2, Joneš Patrik 0:1, body hostů: Wagner Max Richard 1:1, Volhejn Dan 1:1, Wagner Robin Mark 1:0), Hnoyland Hnojice - SKST Baník Havířov 0:3 (body domácích: Tkaczik Jan 0:1, Zuština Lukáš 0:1, Kořenek Jáchym 0:1, body hostů: Baroš Antonín 1:0, Košťál Daniel 1:0, Slaný Vojtěch 1:0), SK DDM Kotlářka Praha - SKST Baník Most 3:1 (body domácích: Šíp Martin 2:0, Kopecký Michael 0:1, Gajda Jonáš 1:0, body hostů: Vondráček Filip 0:1, Fencl Jakub 1:1, Sebránek Jan 0:1), KST Zlín - SKST Liberec 0:3 (body domácích: Vranka Ondřej 0:1, Dalajka Daniel 0:1, Kudělka Matyáš 0:1, body hostů: Rosu Robert Alexandru 1:0, Waldhauser Štěpán 1:0, Vogel Matěj 1:0), HB Ostrov H.Brod - TJ Jiskra Strážnice 3:0 (body domácích: Karel Filip 1:0, Holub Matěj 1:0, Hitzger Jakub 1:0, body hostů: Morávek Jindřich 0:1, Orel Eduard 0:1, Grabovský Jaroslav ml. 0:1), TJ Dobřany - TTC Ostrava 2016 0:3 (body domácích: Šperl Jakub 0:1, Umner Filip 0:1, Urbanec Matěj 0:1, body hostů: Bělík Šimon 1:0, Skotnica Martin 1:0, Kuchta Kamil nejml. 1:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
STC Slaný - TJ Ostrava KST 0:3 (body domácích: Černý Martin 0:1, Řeháček Jiří 0:1, Vesecký David 0:1, body hostů: Lisztwan Jan 1:0, Kadlec Vít 1:0, Slavík Lukáš 1:0), Jiskra Heřmanův Městec - SKST Baník Havířov 0:3 (body domácích: Volhejn Dan 0:1, Wagner Max Richard 0:1, Skohoutil Patrik 0:1, body hostů: Košťál Daniel 1:0, Baroš Antonín 1:0, Bača Jaroslav ml. 1:0), SK DDM Kotlářka Praha - SKST Liberec 1:3 (body domácích: Šíp Martin 1:1, Kopecký Michael 0:1, Gajda Jonáš 0:1, body hostů: Vogel Matěj 0:1, Rosu Robert Alexandru 2:0, Waldhauser Štěpán 1:0), HB Ostrov H.Brod - TTC Ostrava 2016 1:3 (body domácích: Karel Filip 0:2, Holub Matěj 0:1, Hitzger Jakub 1:0, body hostů: Skotnica Martin 1:0, Bělík Šimon 2:0, Kuchta Kamil nejml. 0:1),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST - SKST Baník Havířov 0:3 (T1, body domácích: Kadlec Vít 0:1, Slavík Lukáš 0:1, Lisztwan Jan 0:1, body hostů: Baroš Antonín 1:0, Košťál Daniel 1:0, Bača Jaroslav ml. 1:0), TTC Ostrava 2016 - SKST Liberec 3:1 (T2, body domácích: Bělík Šimon 2:0, Skotnica Martin 1:0, Kuchta Kamil nejml. 0:1, body hostů: Vogel Matěj 0:1, Rosu Robert Alexandru 0:2, Waldhauser Štěpán 1:0),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Ostrava 2016 - SKST Baník Havířov 3:1 (T1, body domácích: Bělík Šimon 2:0, Kuchta Kamil nejml. 0:1, Skotnica Martin 1:0, body hostů: Baroš Antonín 0:1, Košťál Daniel 1:1, Bača Jaroslav ml. 0:1), TJ Ostrava KST - SKST Liberec 3:1 (T3, body domácích: Kadlec Vít 2:0, Slavík Lukáš 0:1, Lisztwan Jan 1:0, body hostů: Rosu Robert Alexandru 0:1, Waldhauser Štěpán 1:1, Vogel Matěj 0:1),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Libín Prachatice - TJ Batesta Chodov 3:1 (body domácích: Hodina Petr 2:0, Sivera Adam 1:0, Halabrín Milan ml. 0:1, body hostů: Tomas Lukáš 0:1, Boči Lukáš 0:2, Nykl Jiří 1:0), Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Hnoyland Hnojice 3:0 (body domácích: Kadaník Martin 1:0, Šorm Luboš ml. 1:0, Stein Filip 1:0, body hostů: Tkaczik Jan 0:1, Zuština Lukáš 0:1, Kořenek Jáchym 0:1), SKST Baník Most - KST Zlín 3:0 (body domácích: Vondráček Filip 1:0, Fencl Jakub 1:0, Sebránek Jan 1:0, body hostů: Vranka Ondřej 0:1, Dalajka Daniel 0:1, Kudělka Matyáš 0:1), TJ Jiskra Strážnice - TJ Dobřany 3:0 (body domácích: Morávek Jindřich 1:0, Orel Eduard 1:0, Grabovský Jaroslav ml. 1:0, body hostů: Umner Filip 0:1, Šperl Jakub 0:1, Urbanec Matěj 0:1),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Libín Prachatice - Sokol Jaroměř-Josefov 2 3:2 (T13, body domácích: Hodina Petr 1:1, Sivera Adam 1:1, Halabrín Milan ml. 1:0, body hostů: Stein Filip 0:2, Šorm Luboš ml. 2:0, Kadaník Martin 0:1), SKST Baník Most - TJ Jiskra Strážnice 3:2 (T14, body domácích: Fencl Jakub 1:1, Vondráček Filip 1:1, Sebránek Jan 1:0, body hostů: Orel Eduard 0:2, Morávek Jindřich 2:0, Grabovský Jaroslav ml. 0:1),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Libín Prachatice - SKST Baník Most 1:3 (T5, body domácích: Sivera Adam 0:1, Hodina Petr 0:2, Halabrín Milan ml. 1:0, body hostů: Fencl Jakub 2:0, Vondráček Filip 1:0, Sebránek Jan 0:1), Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TJ Jiskra Strážnice 2:3 (T6, body domácích: Joneš Patrik 0:2, Šorm Luboš ml. 1:1, Kadaník Martin 1:0, body hostů: Morávek Jindřich 2:0, Orel Eduard 1:1, Grabovský Jaroslav ml. 0:1),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
STC Slaný - Jiskra Heřmanův Městec 3:0 (body domácích: Černý Martin 1:0, Vesecký David 1:0, Řeháček Jiří 1:0, body hostů: Wagner Max Richard 0:1, Volhejn Dan 0:1, Skohoutil Patrik 0:1), SK DDM Kotlářka Praha - HB Ostrov H.Brod 3:2 (body domácích: Kopecký Michael 1:1, Šíp Martin 1:1, Gajda Jonáš 1:0, body hostů: Holub Matěj 2:0, Růžička Jakub 0:2, Hitzger Jakub 0:1),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
STC Slaný - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (T11, body domácích: Černý Martin 0:1, Řeháček Jiří 0:1, Vesecký David 0:1, body hostů: Kopecký Michael 1:0, Šíp Martin 1:0, Gajda Jonáš 1:0), Jiskra Heřmanův Městec - HB Ostrov H.Brod 0:3 (T12, body domácích: Volhejn Dan 0:1, Wagner Max Richard 0:1, Wagner Robin Mark 0:1, body hostů: Holub Matěj 1:0, Hitzger Jakub 1:0, Růžička Jakub 1:0),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Batesta Chodov - Hnoyland Hnojice 3:1 (T15, body domácích: Nykl Jiří 1:1, Boči Lukáš 1:0, Tomas Lukáš 1:0, body hostů: Zuština Lukáš 1:0, Tkaczik Jan 0:2, Kořenek Jáchym 0:1), KST Zlín - TJ Dobřany 3:1 (T16, body domácích: Vranka Ondřej 2:0, Dalajka Daniel 0:1, Kudělka Matyáš 1:0, body hostů: Umner Filip 0:1, Šperl Jakub 1:1, Urbanec Matěj 0:1),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Batesta Chodov - KST Zlín 1:3 (T7, body domácích: Boči Lukáš 0:1, Nykl Jiří 0:2, Tomas Lukáš 1:0, body hostů: Vranka Ondřej 2:0, Dalajka Daniel 1:0, Kudělka Matyáš 0:1), Hnoyland Hnojice - TJ Dobřany 1:3 (T8, body domácích: Zuština Lukáš 1:1, Tkaczik Jan 0:1, Kořenek Jáchym 0:1, body hostů: Umner Filip 0:1, Šperl Jakub 2:0, Urbanec Matěj 1:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy