Výsledky do novin
M ČR družstev starší žačky
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK DDM Kotlářka Praha - TJ Sokol Plzeň V. 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sommerová Helena 1:0, Pokorná Eva 1:0, body hostů: Holubová Klaudie 0:1, Jaramillo Věra 0:1), TTC Příbram - SK Dobré A 1:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Silavecká Julie 0:2, Silavecká Ema 0:1, body hostů: Ducháčová Kateřina 1:0, Bačinová Lucie 2:0), Sokol Stařeč - TJ Sokol Děhylov 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pražáková Lucie 0:1, Francová Sabina 0:1, body hostů: Straková Bára 1:0, Segetová Patricie 1:0), KST Jirkov - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kárová Karolína 0:1, Škapová Alžběta 0:1, body hostů: Masopustová Lucie 1:0, Zoubková Adéla 1:0), SK Dobré B - T.J. Sokol Vsetín 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sazimová Adéla 1:0, Grimmerová Diana 1:0, body hostů: Juchelková Lucie 0:1, Holíková Kristýna 0:1), KST Vyšší Brod - TJ Lomnice 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Meškánová Andrea 2:0, Petrů Andrea 0:1, body hostů: Janků Karolina 0:1, Furchová Zuzana 1:1), TJ Ostrava KST - SKST Hodonín A 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Březinová Barbora 2:0, Vavřinová Petra 0:1, body hostů: Dohnálková Natálie 0:1, Látalová Lucie 1:1), AC Sparta Praha - TTC Ústí nad Orlicí 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Handlová Natálie 2:0, Jungwirthová Andrea 0:1, body hostů: Krupová Soňa 0:1, Doležalová Markéta 1:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK DDM Kotlářka Praha - SK Dobré A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sommerová Helena 1:0, Pokorná Eva 1:0, body hostů: Bačinová Lucie 0:1, Ducháčová Kateřina 0:1), TJ Sokol Děhylov - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Segetová Patricie 1:1, Straková Bára 0:1, body hostů: Zoubková Adéla 0:1, Bártová Tereza 2:0), SK Dobré B - KST Vyšší Brod 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sazimová Adéla 2:0, Šichanová Vendula 0:1, body hostů: Jarošová Anna 0:1, Meškánová Andrea 1:1), TJ Ostrava KST - AC Sparta Praha 2:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Březinová Barbora 1:1, Vavřinová Petra 0:2, body hostů: Jungwirthová Andrea 1:1, Handlová Natálie 2:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK DDM Kotlářka Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sommerová Helena 1:0, Pokorná Eva 1:0, body hostů: Masopustová Lucie 0:1, Bártová Tereza 0:1), AC Sparta Praha - SK Dobré B 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Handlová Natálie 0:2, Jungwirthová Andrea 1:0, body hostů: Grimmerová Diana 1:0, Sazimová Adéla 1:1),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré B - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (T2, čtyřhry 0:1, body domácích: Sazimová Adéla 0:1, Grimmerová Diana 0:1, body hostů: Pokorná Eva 1:0, Sommerová Helena 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - AC Sparta Praha 3:2 (T4, čtyřhry 0:1, body domácích: Bártová Tereza 1:1, Zoubková Adéla 2:0, body hostů: Jungwirthová Andrea 0:2, Handlová Natálie 1:1),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Plzeň V. - TTC Příbram 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holubová Klaudie 2:0, Jaramillo Věra 0:2, body hostů: Silavecká Ema 1:1, Silavecká Julie 1:1), KST Jirkov - Sokol Stařeč 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Škapová Alžběta 0:1, Kárová Karolína 0:1, body hostů: Pražáková Lucie 1:0, Francová Sabina 1:0), T.J. Sokol Vsetín - TJ Lomnice 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holíková Kristýna 0:1, Juchelková Lucie 0:1, body hostů: Furchová Zuzana 1:0, Janků Karolina 1:0), TTC Ústí nad Orlicí - SKST Hodonín A 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležalová Markéta 2:0, Krupová Soňa 0:2, body hostů: Dohnálková Natálie 1:1, Látalová Lucie 1:1),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Příbram - Sokol Stařeč 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Silavecká Julie 1:0, Silavecká Ema 1:0, body hostů: Francová Sabina 0:1, Pražáková Lucie 0:1), TJ Lomnice - SKST Hodonín A 1:3 (T6, čtyřhry 0:1, body domácích: Furchová Zuzana 1:1, Janků Karolina 0:1, body hostů: Dohnálková Natálie 0:1, Látalová Lucie 2:0),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Příbram - SKST Hodonín A 1:3 (T13, čtyřhry 1:0, body domácích: Silavecká Julie 0:2, Silavecká Ema 0:1, body hostů: Dohnálková Natálie 1:0, Látalová Lucie 2:0), Sokol Stařeč - TJ Lomnice 0:3 (T14, čtyřhry 0:1, body domácích: Francová Sabina 0:1, Pražáková Lucie 0:1, body hostů: Furchová Zuzana 1:0, Janků Karolina 1:0),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré A - TJ Sokol Děhylov 2:3 (T11, čtyřhry 0:1, body domácích: Ducháčová Kateřina 0:2, Bačinová Lucie 2:0, body hostů: Straková Bára 1:1, Segetová Patricie 1:1), KST Vyšší Brod - TJ Ostrava KST 3:1 (T12, čtyřhry 1:0, body domácích: Meškánová Andrea 2:0, Jarošová Anna 0:1, body hostů: Vavřinová Petra 0:1, Březinová Barbora 1:1),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Děhylov - KST Vyšší Brod 3:1 (T9, čtyřhry 1:0, body domácích: Straková Bára 0:1, Segetová Patricie 2:0, body hostů: Meškánová Andrea 1:1, Petrů Andrea 0:1), SK Dobré A - TJ Ostrava KST 1:3 (T10, čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Lucie 0:1, Ducháčová Kateřina 1:1, body hostů: Březinová Barbora 2:0, Vavřinová Petra 0:1),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Plzeň V. - KST Jirkov 3:0 (T7, čtyřhry 1:0, body domácích: Jaramillo Věra 1:0, Holubová Klaudie 1:0, body hostů: Kárová Karolína 0:1, Škapová Alžběta 0:1), T.J. Sokol Vsetín - TTC Ústí nad Orlicí 1:3 (T8, čtyřhry 0:1, body domácích: Juchelková Lucie 1:1, Holíková Kristýna 0:1, body hostů: Krupová Soňa 0:1, Doležalová Markéta 2:0),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Plzeň V. - TTC Ústí nad Orlicí 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holubová Klaudie 2:0, Jaramillo Věra 0:2, body hostů: Krupová Soňa 1:1, Doležalová Markéta 1:1), KST Jirkov - T.J. Sokol Vsetín 0:3 (T16, čtyřhry 0:1, body domácích: Škapová Alžběta 0:1, Kárová Karolína 0:1, body hostů: Juchelková Lucie 1:0, Holíková Kristýna 1:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy