Výsledky do novin
M ČR družstev dorostenci
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST A - SKST Liberec 3:0 (body domácích: Onderka František 1:0, Martinko Tomáš 1:0, Morávek Radim 1:0, body hostů: Pusch František 0:1, Blinka Michal 0:1, Rosu Robert Alexandru 0:1), KST Zlín - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 1:3 (body domácích: Nedbálek Michal 0:1, Dufek Jan 0:2, Jelínek Vojtěch 1:0, body hostů: Mokrejš Jan 1:0, Janovský Dan 2:0, Hušek Adam 0:1), ČZ Strakonice - SKST Cheb 3:1 (body domácích: Slapnička Jakub 2:0, Krejčí Ondřej 0:1, Zeman Lukáš 1:0, body hostů: Trgo Michael 0:1, Levora Vojtěch 1:1, Kytka Rudolf 0:1), Union Plzeň - HB Ostrov H.Brod 1:3 (body domácích: Grus Matěj 0:1, Závora Adam 0:2, Pachner Jan 1:0, body hostů: Skála Radek 2:0, Jadrný Šimon 1:0, Záboj Matěj 0:1), TJ Ostrava KST B - KST Rakovník 3:0 (body domácích: Vybíral Filip 1:0, Štalzer Adam 1:0, Kadlec Vít 1:0, body hostů: Pisár Jan 0:1, Adamczuk Jan 0:1, Hejda Václav ml. 0:1), SK Přerov - SKST Hodonín 0:3 (body domácích: Soukup Adam 0:1, Jarolím Tomáš 0:1, Otáhal Bořek 0:1, body hostů: Brhel Štěpán 1:0, Hromek Filip 1:0, Svoboda Petr 1:0), TJ Lokomotiva Vršovice - TTC Ústí nad Orlicí 3:0 (body domácích: Černota Filip 1:0, Krameš Jan ml. 1:0, Knobloch Miroslav 1:0, body hostů: Svojanovský Jakub 0:1, Svojanovský Radim 0:1, Krupa Michal 0:1), SKST Baník Havířov A - SKST Baník Most 3:0 (body domácích: Bako Radim 1:0, Mynář Vojtěch 1:0, Rusnák Aleš 1:0, body hostů: Vondráček Filip 0:1, Fencl Jakub 0:1, Schmoranz Pavel 0:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST A - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:0 (body domácích: Onderka František 1:0, Martinko Tomáš 1:0, Morávek Radim 1:0, body hostů: Janovský Dan 0:1, Mokrejš Jan 0:1, Jirásek Martin ml. 0:1), ČZ Strakonice - HB Ostrov H.Brod 1:3 (body domácích: Zeman Lukáš 0:1, Slapnička Jakub 1:1, Krejčí Ondřej 0:1, body hostů: Skála Radek 2:0, Jadrný Šimon 0:1, Záboj Matěj 1:0), TJ Ostrava KST B - SKST Hodonín 3:0 (body domácích: Vybíral Filip 1:0, Štalzer Adam 1:0, Kadlec Vít 1:0, body hostů: Brhel Štěpán 0:1, Hromek Filip 0:1, Svoboda Petr 0:1), TJ Lokomotiva Vršovice - SKST Baník Havířov A 0:3 (body domácích: Černota Filip 0:1, Krameš Jan ml. 0:1, Knobloch Miroslav 0:1, body hostů: Mynář Vojtěch 1:0, Bako Radim 1:0, Rusnák Aleš 1:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST A - HB Ostrov H.Brod 3:1 (T1, body domácích: Onderka František 1:1, Martinko Tomáš 1:0, Morávek Radim 1:0, body hostů: Skála Radek 1:0, Jadrný Šimon 0:2, Záboj Matěj 0:1), TJ Ostrava KST B - SKST Baník Havířov A 1:3 (T2, body domácích: Štalzer Adam 0:2, Vybíral Filip 0:1, Kadlec Vít 1:0, body hostů: Mynář Vojtěch 1:0, Bako Radim 2:0, Rusnák Aleš 0:1),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Baník Havířov A - TJ Ostrava KST A 1:3 (body domácích: Bako Radim 0:2, Mynář Vojtěch 0:1, Rusnák Aleš 1:0, body hostů: Martinko Tomáš 1:0, Onderka František 2:0, Morávek Radim 0:1), HB Ostrov H.Brod - TJ Ostrava KST B 2:3 (body domácích: Skála Radek 2:0, Jadrný Šimon 0:2, Záboj Matěj 0:1, body hostů: Vybíral Filip 1:1, Štalzer Adam 1:1, Kadlec Vít 1:0),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Liberec - KST Zlín 3:1 (body domácích: Blinka Michal 2:0, Rosu Robert Alexandru 1:0, Pusch František 0:1, body hostů: Nedbálek Michal 0:1, Jelínek Vojtěch 0:2, Dufek Jan 1:0), SKST Cheb - Union Plzeň 2:3 (body domácích: Levora Vojtěch 2:0, Trgo Michael 0:2, Kytka Rudolf 0:1, body hostů: Grus Matěj 1:1, Pachner Jan 1:1, Závora Adam 1:0), SK Přerov - KST Rakovník 3:1 (body domácích: Soukup Adam 2:0, Otáhal Bořek 0:1, Hejduk Pavel 1:0, body hostů: Hejda Václav ml. 0:1, Pisár Jan 1:1, Adamczuk Jan 0:1), TTC Ústí nad Orlicí - SKST Baník Most 1:3 (body domácích: Svojanovský Radim 0:2, Svojanovský Jakub 0:1, Krupa Michal 1:0, body hostů: Fencl Jakub 1:0, Záruba David 1:0, Schmoranz Pavel 0:1, Vondráček Filip 1:0),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Liberec - Union Plzeň 3:1 (T13, body domácích: Blinka Michal 2:0, Rosu Robert Alexandru 1:0, Pusch František 0:1, body hostů: Závora Adam 0:1, Pachner Jan 0:2, Grus Matěj 1:0), SK Přerov - SKST Baník Most 3:0 (T14, body domácích: Soukup Adam 1:0, Otáhal Bořek 1:0, Jarolím Tomáš 1:0, body hostů: Vondráček Filip 0:1, Záruba David 0:1, Schmoranz Pavel 0:1),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Liberec - SK Přerov 3:1 (body domácích: Rosu Robert Alexandru 0:1, Blinka Michal 2:0, Pusch František 1:0, body hostů: Soukup Adam 1:1, Otáhal Bořek 0:1, Hejduk Pavel 0:1), Union Plzeň - SKST Baník Most 2:3 (body domácích: Grus Matěj 1:1, Závora Adam 1:1, Pachner Jan 0:1, body hostů: Záruba David 1:1, Schmoranz Pavel 1:1, Fencl Jakub 1:0),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - ČZ Strakonice 3:2 (T9, body domácích: Janovský Dan 1:1, Mokrejš Jan 1:1, Jirásek Martin ml. 1:0, body hostů: Slapnička Jakub 2:0, Zeman Lukáš 0:2, Krejčí Ondřej 0:1), SKST Hodonín - TJ Lokomotiva Vršovice 1:3 (T10, body domácích: Brhel Štěpán 0:2, Hromek Filip 0:1, Svoboda Petr 1:0, body hostů: Černota Filip 1:0, Krameš Jan ml. 2:0, Marat Filip 0:1),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 1:3 (body domácích: Krameš Jan ml. 0:2, Knobloch Miroslav 0:1, Marat Filip 1:0, body hostů: Jirásek Martin ml. 1:0, Hušek Adam 2:0, Pek Jan 0:1), SKST Hodonín - ČZ Strakonice 3:2 (body domácích: Svoboda Petr 1:1, Brhel Štěpán 1:1, Hromek Filip 1:0, body hostů: Krejčí Ondřej 1:1, Slapnička Jakub 1:1, Zeman Lukáš 0:1),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Zlín - SKST Cheb 3:0 (T15, body domácích: Nedbálek Michal 1:0, Dufek Jan 1:0, Jelínek Vojtěch 1:0, body hostů: Trgo Michael 0:1, Levora Vojtěch 0:1, Kytka Rudolf 0:1), KST Rakovník - TTC Ústí nad Orlicí 3:0 (T16, body domácích: Pisár Jan 1:0, Hejda Václav ml. 1:0, Adamczuk Jan 1:0, body hostů: Svojanovský Radim 0:1, Svojanovský Jakub 0:1, Krupa Michal 0:1),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Zlín - KST Rakovník 3:2 (body domácích: Nedbálek Michal 1:1, Dufek Jan 1:1, Jelínek Vojtěch 1:0, body hostů: Pisár Jan 2:0, Adamczuk Jan 0:2, Hejda Václav ml. 0:1), SKST Cheb - TTC Ústí nad Orlicí 3:1 (body domácích: Levora Vojtěch 2:0, Trgo Michael 0:1, Kytka Rudolf 1:0, body hostů: Svojanovský Jakub 0:1, Svojanovský Radim 1:1, Krupa Michal 0:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy