Výsledky do novin
M ČR družstev dorostenky
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Cheb - SKST Baník Havířov 0:3 (T3, čtyřhry 0:1, body domácích: Lošťáková Tereza 0:1, Lošťáková Kristýna 0:1, body hostů: Štěpánová Gabriela 1:0, Hrabicová Klára 1:0), TJ Ostrava KST - TJ Sokol Děhylov 3:0 (T5, čtyřhry 1:0, body domácích: Vašendová Jana 1:0, Březinová Barbora 1:0, body hostů: Synková Markéta 0:1, Segetová Patricie 0:1), SKST Liberec - T.J. Sokol Vsetín 3:0 (T6, čtyřhry 1:0, body domácích: Stránská Anna 1:0, Pařízková Monika 1:0, body hostů: Juchelková Lucie 0:1, Hnátková Kateřina 0:1), TTC MS Brno - SKST Vlašim 3:1 (T11, čtyřhry 1:0, body domácích: Záděrová Linda 2:0, Šebková Kristýna 0:1, body hostů: Pěnkavová Kristýna 0:1, Pytlíková Tereza 1:1), SK Dobré A - Vrbno pod Pradědem 3:0 (T12, čtyřhry 1:0, body domácích: Bačinová Pavla 1:0, Koďousková Eliška 1:0, body hostů: Slavíková Kristýna 0:1, Švanová Zuzana 0:1), AC Sparta Praha - TTC Ústí nad Orlicí 1:3 (T7, čtyřhry 1:0, body domácích: Handlová Natálie 0:1, Kohlmannová Aneta 0:2, body hostů: Šedová Eliška 2:0, Doležalová Markéta 1:0), SK DDM Kotlářka Praha - TJ Sokol Plzeň V. 3:0 (T8, čtyřhry 1:0, body domácích: Sommerová Helena 1:0, Štricová Niamh 1:0, body hostů: Hromiaková Andrea 0:1, Holubová Klaudie 0:1), KST Vyšší Brod - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 0:3 (T4, čtyřhry 0:1, body domácích: Procházková Šárka 0:1, Levaiová Tereza 0:1, body hostů: Klempererová Anna 1:0, Nováková Martina 1:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST - SKST Baník Havířov 2:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vašendová Jana 1:1, Březinová Barbora 0:2, body hostů: Hrabicová Klára 2:0, Štěpánová Gabriela 1:1), SKST Liberec - TTC MS Brno 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stránská Anna 1:1, Pařízková Monika 0:1, body hostů: Šebková Kristýna 0:1, Záděrová Linda 2:0), SK Dobré A - TTC Ústí nad Orlicí 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koďousková Eliška 1:0, Blašková Zdena 1:0, body hostů: Šedová Eliška 0:1, Doležalová Markéta 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - SK DDM Kotlářka Praha 1:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klempererová Anna 0:2, Jirásková Tereza 0:1, body hostů: Štricová Niamh 1:0, Sommerová Helena 2:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Baník Havířov - TTC MS Brno 3:0 (T3, čtyřhry 1:0, body domácích: Štěpánová Gabriela 1:0, Hrabicová Klára 1:0, body hostů: Záděrová Linda 0:1, Šebková Kristýna 0:1), SK DDM Kotlářka Praha - SK Dobré A 3:2 (T4, čtyřhry 1:0, body domácích: Sommerová Helena 1:1, Štricová Niamh 1:1, body hostů: Koďousková Eliška 0:2, Blašková Zdena 2:0),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK DDM Kotlářka Praha - SKST Baník Havířov 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sommerová Helena 1:1, Štricová Niamh 0:1, body hostů: Hrabicová Klára 0:1, Štěpánová Gabriela 2:0), TTC MS Brno - SK Dobré A 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Záděrová Linda 1:1, Šebková Kristýna 0:1, body hostů: Koďousková Eliška 0:1, Blašková Zdena 2:0),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Cheb - TJ Sokol Děhylov 0:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lošťáková Tereza 0:1, Lošťáková Kristýna 0:1, body hostů: Segetová Patricie 1:0, Straková Bára 1:0), T.J. Sokol Vsetín - SKST Vlašim 0:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Juchelková Lucie 0:1, Hnátková Kateřina 0:1, body hostů: Bošinová Aneta 1:0, Pěnkavová Kristýna 1:0), Vrbno pod Pradědem - AC Sparta Praha 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švanová Zuzana 0:1, Slavíková Kristýna 0:1, body hostů: Handlová Natálie 1:0, Kohlmannová Aneta 1:0), TJ Sokol Plzeň V. - KST Vyšší Brod 2:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hromiaková Andrea 1:1, Holubová Klaudie 0:2, body hostů: Levaiová Tereza 1:0, Procházková Šárka 1:1, Meškánová Andrea 1:0),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Děhylov - SKST Vlašim 1:3 (T5, čtyřhry 1:0, body domácích: Straková Bára 0:1, Synková Markéta 0:2, body hostů: Pěnkavová Kristýna 2:0, Bošinová Aneta 1:0), AC Sparta Praha - KST Vyšší Brod 2:3 (T6, čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 1:1, Jungwirthová Andrea 0:2, body hostů: Meškánová Andrea 2:0, Procházková Šárka 1:1),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Vlašim - KST Vyšší Brod 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Kristýna 1:0, Pytlíková Tereza 1:0, body hostů: Procházková Šárka 0:1, Levaiová Tereza 0:1), TJ Sokol Děhylov - AC Sparta Praha 1:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Synková Markéta 0:2, Straková Bára 0:1, body hostů: Jungwirthová Andrea 1:0, Kohlmannová Aneta 2:0),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Liberec - TJ Ostrava KST 1:3 (T11, čtyřhry 0:1, body domácích: Pařízková Monika 0:2, Stránská Anna 1:0, body hostů: Vašendová Jana 1:0, Březinová Barbora 1:1), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 1:3 (T12, čtyřhry 0:1, body domácích: Šedová Eliška 1:1, Doležalová Markéta 0:1, body hostů: Klempererová Anna 0:1, Jirásková Tereza 2:0),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Březinová Barbora 1:0, Vašendová Jana 1:0, body hostů: Nováková Martina 0:1, Klempererová Anna 0:1), SKST Liberec - TTC Ústí nad Orlicí 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stránská Anna 1:0, Pařízková Monika 1:0, body hostů: Doležalová Markéta 0:1, Šedová Eliška 0:1),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Cheb - T.J. Sokol Vsetín 0:3 (T7, čtyřhry 0:1, body domácích: Lošťáková Tereza 0:1, Lošťáková Kristýna 0:1, body hostů: Hnátková Kateřina 1:0, Juchelková Lucie 1:0), Vrbno pod Pradědem - TJ Sokol Plzeň V. 1:3 (T8, čtyřhry 0:1, body domácích: Slavíková Kristýna 0:1, Švanová Zuzana 1:1, body hostů: Holubová Klaudie 2:0, Hromiaková Andrea 0:1),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
T.J. Sokol Vsetín - TJ Sokol Plzeň V. 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hnátková Kateřina 1:0, Juchelková Lucie 1:0, body hostů: Hromiaková Andrea 0:1, Holubová Klaudie 0:1), SKST Cheb - Vrbno pod Pradědem 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lošťáková Tereza 2:0, Lošťáková Kristýna 0:1, WO 0:1, body hostů: Švanová Zuzana 0:1, Slavíková Kristýna 1:1, WO 1:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy