Výsledky do novin
3.liga mužů skupina A
1. kolo:
Sokol Vodňany A - Pedagog Č.Budějovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Otakar 2:2, David Jakub 2:2, Hach Martin 2:2, Krahulec Petr 3:1, body hostů: Bakalář Daniel 1:3, Janda Jan 2:2, Kortus Pavel ml. 4:0, Kortus Filip 0:4), Slovan Lochovice A - Sokol Králův Dvůr B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baier Robert 1:2, Šmejkal Radek 1:2, Budělovský Petr 0:3, Zítek Patrik 2:2, body hostů: Vorlíček Luboš 4:0, Vlček Jiří 3:0, Tůma Pavel 2:1, Kopřiva Tomáš 0:3), KT Praha A - Sokol Michle A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubový Petr 1:2, Javůrek Petr 3:0, Orlowski Milan 2:1, Sváta Tomáš 3:0, body hostů: Bucifal Aleš 2:1, Novotný Petr 0:3, Benák Libor 0:3, Kuba Josef 1:2), Laka Železná Ruda A - Union Plzeň B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horek Tomáš 1:3, Láriš Petr ml. 2:2, Panský Lukáš 3:1, Kuchař Jan 2:2, body hostů: Klier Jakub 3:1, Kypta Michal 0:4, Vaněček Petr 4:0, Duchoň Antonín 1:3), Sokol Plzeň V A - Sokol Bor A Eissmann 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakubec Vladimír 3:1, Hoch Jiří 2:1, Franc Štěpán 1:2, Krahulec Jiří 2:2, body hostů: Dráždil Roman 1:3, Chvátal Martin 2:2, Pour Pavel ml. 2:1, Copák František 1:2), Sokol Hudlice A - TTC Kladno B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Homolka Pavel 3:0, Hrabár Jiří 2:0, Drož Jan 2:1, Dřevěný Petr 1:0, Hříbal Petr 0:2, body hostů: Ebert Tomáš ml. 1:2, Mencl Jiří 1:2, Škubal Jiří 1:2, Vychodil Luděk 0:2),
2. kolo:
Sokol Hudlice A - Laka Železná Ruda A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dřevěný Petr 2:2, Gruber Martin 3:1, Drož Jan 2:2, Homolka Pavel 2:2, body hostů: Kuchař Jan 2:2, Panský Lukáš 2:2, Láriš Petr ml. 3:1, Horek Tomáš 0:4), TTC Kladno B - Union Plzeň B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Vlastimil 1:3, Mencl Jiří 1:2, Ebert Tomáš ml. 1:2, Škubal Jiří 1:3, body hostů: Klier Jakub 4:0, Kypta Michal 3:1, Vaněček Petr 2:1, Duchoň Antonín 1:2), Sokol Plzeň V A - KT Praha A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoch Jiří 2:2, Franc Štěpán 2:2, Krahulec Jiří 2:2, Jakubec Vladimír 2:2, body hostů: Javůrek Petr 3:1, Kolář Vlastimil 3:1, Sváta Tomáš 2:2, Kubový Petr 0:4), Sokol Bor A Eissmann - Sokol Michle A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Copák František 4:0, Pitra František 1:3, Krivda František 1:3, Dráždil Roman 3:1, body hostů: Bucifal Aleš 3:1, Novotný Petr 2:2, Kuba Josef 2:2, Zámyslický Jaroslav 0:4), Sokol Vodňany A - Slovan Lochovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Otakar 2:1, Dunovský Libor 1:1, Hach Martin 2:1, Krahulec Petr 3:0, body hostů: Zítek Patrik 3:0, Šmejkal Radek 0:3, Baier Robert 0:3, Budělovský Petr 0:2), Pedagog Č.Budějovice A - Sokol Králův Dvůr B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Pavel 2:1, Bakalář Daniel 3:0, Kortus Filip 0:3, Janda Jan 4:0, body hostů: Vorlíček Luboš 2:2, Vlček Jiří 1:2, Tůma Pavel 1:2, Kopřiva Tomáš 0:3),
3. kolo:
Sokol Hudlice A - Union Plzeň B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dřevěný Petr 3:0, Drož Jan 0:2, Gruber Martin 3:0, Homolka Pavel 2:1, body hostů: Klier Jakub 1:2, Kypta Michal 1:2, Vaněček Petr 1:2, Duchoň Antonín 0:2), TTC Kladno B - Laka Železná Ruda A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubý Vlastimil 1:2, Mencl Jiří 0:3, Ebert Tomáš ml. 3:0, Škubal Jiří 1:3, body hostů: Kuchař Jan 3:1, Panský Lukáš 2:1, Láriš Petr ml. 1:2, Horek Tomáš 2:1), Sokol Plzeň V A - Sokol Michle A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoch Jiří 4:0, Franc Štěpán 1:2, Jakubec Vladimír 1:2, Krahulec Jiří 3:1, body hostů: Novotný Petr 1:3, Kuba Josef 2:2, Braun Tomáš 1:2, Zámyslický Jaroslav 1:2), Sokol Bor A Eissmann - KT Praha A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dráždil Roman 2:2, Pour Pavel ml. 1:2, Chvátal Martin 1:2, Copák František 2:2, body hostů: Orlowski Milan 4:0, Javůrek Petr 4:0, Kolář Vlastimil 0:3, Sváta Tomáš 0:3), Sokol Vodňany A - Sokol Králův Dvůr B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dunovský Libor 0:4, David Jakub 2:1, Hach Martin 0:3, Krahulec Petr 3:1, body hostů: Vorlíček Luboš 3:1, Vlček Jiří 2:2, Tůma Pavel 3:0, Kopřiva Tomáš 1:2), Pedagog Č.Budějovice A - Slovan Lochovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Pavel 2:2, Bakalář Daniel 4:0, Kortus Filip 0:3, Janda Jan 3:1, body hostů: Zítek Patrik 3:1, Šmejkal Radek 2:2, Baier Robert 1:3, Budělovský Petr 0:3),
4. kolo:
Slovan Lochovice A - Sokol Hudlice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmejkal Radek 1:3, Baier Robert 3:0, Budělovský Petr 1:2, Zítek Patrik 3:1, body hostů: Dřevěný Petr 2:2, Gruber Martin 1:3, Homolka Pavel 2:1, Drož Jan 1:2), Sokol Králův Dvůr B - TTC Kladno B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopřiva Tomáš 1:1, Tůma Pavel 2:0, Vlček Jiří 3:0, Vorlíček Luboš 2:0, body hostů: Ebert Tomáš ml. 1:2, Hrubý Vlastimil 0:2, Škubal Jiří 0:2, Mencl Jiří 0:2), KT Praha A - Sokol Vodňany A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubový Petr 0:2, Javůrek Petr 2:0, Orlowski Milan 3:0, Sváta Tomáš 0:1, Kolář Vlastimil 0:1, WO 4:0, body hostů: Hach Martin 1:2, Fiala Otakar 1:2, David Jakub 2:1, WO 0:4), Sokol Michle A - Pedagog Č.Budějovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 2:1, Benák Libor 1:1, Kuba Josef 2:1, Bucifal Aleš 3:0, body hostů: Janda Jan 2:1, Kortus Pavel 0:3, Bakalář Daniel 1:2, Kortus Filip 0:2), Laka Železná Ruda A - Sokol Plzeň V A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horek Tomáš 1:3, Láriš Petr ml. 1:3, Panský Lukáš 0:3, Kuchař Jan 4:0, body hostů: Jakubec Vladimír 3:1, Krahulec Jiří 3:1, Franc Štěpán 2:2, Hoch Jiří 1:2), Union Plzeň B - Sokol Bor A Eissmann 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněček Petr 1:3, Kypta Michal 3:1, Duchoň Antonín 0:3, Klier Jakub 3:1, body hostů: Copák František 2:2, Dráždil Roman 3:1, Pour Pavel ml. 2:2, Chvátal Martin 1:2),
5. kolo:
Slovan Lochovice A - TTC Kladno B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmejkal Radek 3:0, Budělovský Petr 0:3, Zítek Patrik 3:0, Baier Robert 2:2, body hostů: Ebert Tomáš ml. 1:3, Hrubý Vlastimil 2:1, Škubal Jiří 1:2, Mencl Jiří 1:2), Sokol Králův Dvůr B - Sokol Hudlice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 0:4, Tůma Pavel 1:3, Vlček Jiří 4:0, Vorlíček Luboš 4:0, body hostů: Dřevěný Petr 2:2, Drož Jan 2:2, Homolka Pavel 2:2, Gruber Martin 1:3), KT Praha A - Pedagog Č.Budějovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Vlastimil 3:0, Javůrek Petr 2:1, Sváta Tomáš 1:2, Orlowski Milan 3:0, body hostů: Janda Jan 2:1, Kortus Pavel 0:3, Bakalář Daniel 1:2, Kortus Filip 0:3), Sokol Michle A - Sokol Vodňany A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 1:2, Benák Libor 3:0, Kuba Josef 1:2, Bucifal Aleš 3:1, body hostů: Hach Martin 1:3, David Jakub 1:2, Fiala Otakar 2:1, Dunovský Libor 1:2), Laka Železná Ruda A - Sokol Bor A Eissmann 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horek Tomáš 0:3, Láriš Petr ml. 0:3, Panský Lukáš 1:2, Kuchař Jan 3:0, body hostů: Copák František 2:1, Dráždil Roman 2:1, Pour Pavel ml. 2:1, Chvátal Martin 2:1), Union Plzeň B - Sokol Plzeň V A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duchoň Antonín 1:2, Kypta Michal 1:1, Klier Jakub 0:1, Vaněček Petr 1:2, Mazura David 0:2, body hostů: Krahulec Jiří 2:1, Jakubec Vladimír 3:0, Hoch Jiří 3:0, Franc Štěpán 0:2),
6. kolo:
Sokol Hudlice A - Sokol Plzeň V A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drož Jan 2:2, Šulc Martin 1:2, Gruber Martin 1:2, Dřevěný Petr 2:2, body hostů: Jakubec Vladimír 4:0, Krahulec Jiří 2:2, Hoch Jiří 1:2, Franc Štěpán 1:2), TTC Kladno B - Sokol Bor A Eissmann 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vospálek Miroslav 0:1, Ebert Tomáš ml. 0:2, Mencl Jiří 0:3, Škubal Jiří 1:1, Hrubý Vlastimil 0:1, body hostů: Copák František 3:0, Dráždil Roman 2:0, Pour Pavel ml. 1:1, Chvátal Martin 2:0), Sokol Vodňany A - Laka Železná Ruda A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Otakar 2:1, David Jakub 2:1, Hach Martin 2:1, Krahulec Petr 2:1, body hostů: Kuchař Jan 2:1, Láriš Petr ml. 2:1, Horek Tomáš 0:3, Pavelek Radim 0:3), Pedagog Č.Budějovice A - Union Plzeň B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kortus Pavel ml. 2:2, Bakalář Daniel 3:1, Kortus Filip 0:3, Janda Jan 3:1, body hostů: Duchoň Antonín 3:1, Vaněček Petr 2:2, Kypta Michal 1:3, Mazura David 1:2), Slovan Lochovice A - KT Praha A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmejkal Radek 1:2, Baier Robert 0:3, Budělovský Petr 1:2, Zítek Patrik 2:2, body hostů: Orlowski Milan 4:0, Javůrek Petr 3:0, Kolář Vlastimil 0:3, Sváta Tomáš 2:1), Sokol Králův Dvůr B - Sokol Michle A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 0:4, Tůma Pavel 3:1, Vlček Jiří 2:1, Vorlíček Luboš 4:0, body hostů: Bucifal Aleš 2:2, Benák Libor 2:2, Kuba Josef 1:3, Ambrož Adam 1:2),
7. kolo:
Sokol Hudlice A - Sokol Bor A Eissmann 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drož Jan 0:3, Gruber Martin 1:2, Homolka Pavel 1:2, Dřevěný Petr 2:2, body hostů: Copák František 3:1, Dráždil Roman 2:1, Pour Pavel ml. 3:0, Chvátal Martin 1:2), TTC Kladno B - Sokol Plzeň V A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubý Vlastimil 0:2, Mencl Jiří 1:1, Ebert Tomáš ml. 0:3, Škubal Jiří 0:2, body hostů: Krahulec Jiří 3:0, Franc Štěpán 1:1, Jakubec Vladimír 2:0, Hoch Jiří 2:0), Sokol Vodňany A - Union Plzeň B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krahulec Petr 1:0, David Jakub 2:0, Hach Martin 3:0, Fiala Otakar 2:1, Dunovský Libor 0:1, body hostů: Duchoň Antonín 0:3, Vaněček Petr 0:3, Kypta Michal 1:1, Mazura David 1:1), Pedagog Č.Budějovice A - Laka Železná Ruda A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Pavel ml. 3:1, Bakalář Daniel 2:2, Kortus Filip 1:2, Janda Jan 3:1, body hostů: Kuchař Jan 3:1, Láriš Petr ml. 3:1, Horek Tomáš 0:4, Holý Pavel ml. 0:3), Slovan Lochovice A - Sokol Michle A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmejkal Radek 2:2, Baier Robert 0:4, Budělovský Petr 2:2, Zítek Patrik 4:0, body hostů: Bucifal Aleš 2:2, Benák Libor 1:3, Kuba Josef 3:1, Martinec Tomáš 2:2), Sokol Králův Dvůr B - KT Praha A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopřiva Tomáš 0:3, Tůma Pavel 1:1, Vlček Jiří 0:3, Vorlíček Luboš 2:1, body hostů: Orlowski Milan 2:1, Javůrek Petr 3:0, Kolář Vlastimil 2:1, Sváta Tomáš 1:1),
8. kolo:
KT Praha A - Sokol Hudlice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sváta Tomáš 0:3, Javůrek Petr 3:0, Orlowski Milan 3:0, Kolář Vlastimil 3:0, body hostů: Dřevěný Petr 1:2, Landa Miloslav 0:3, Drož Jan 1:2, Homolka Pavel 1:2), Sokol Michle A - TTC Kladno B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuba Josef 2:0, Benák Libor 2:0, Novotný Petr 2:1, Bucifal Aleš 2:0, body hostů: Ebert Tomáš ml. 0:3, Hrubý Vlastimil 0:2, Mencl Jiří 1:1, Vospálek Miroslav 0:2), Laka Železná Ruda A - Slovan Lochovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horek Tomáš 1:1, Panský Lukáš 2:0, Láriš Petr ml. 2:1, Kuchař Jan 3:0, body hostů: Šmejkal Radek 2:1, Baier Robert 0:3, Budělovský Petr 0:2, Zitta Přemysl 0:2), Union Plzeň B - Sokol Králův Dvůr B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoň Antonín 1:1, Kypta Michal 1:3, Vaněček Petr 0:3, Klier Jakub 2:2, Kirchman Ondřej 2:0, body hostů: Vorlíček Luboš 4:0, Vlček Jiří 3:1, Tůma Pavel 2:2, Kopřiva Tomáš 0:3), Sokol Plzeň V A - Sokol Vodňany A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krahulec Jiří 1:3, Franc Štěpán 1:3, Hoch Jiří 1:2, Jakubec Vladimír 2:2, body hostů: Krahulec Petr 4:0, David Jakub 4:0, Fiala Otakar 2:2, Hach Martin 0:3), Sokol Bor A Eissmann - Pedagog Č.Budějovice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dráždil Roman 3:0, Pour Pavel ml. 1:2, Chvátal Martin 2:1, Copák František 3:1, body hostů: Kortus Pavel ml. 1:3, Janda Jan 1:2, Bakalář Daniel 2:1, Kortus Filip 0:3),
9. kolo:
KT Praha A - TTC Kladno B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orlowski Milan 2:0, Javůrek Petr 2:0, Kolář Vlastimil 2:0, Sváta Tomáš 2:0, body hostů: Mencl Jiří 0:2, Hrubý Vlastimil 0:2, Ebert Tomáš ml. 0:2, Vospálek Miroslav 0:2), Sokol Michle A - Sokol Hudlice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 2:0, Benák Libor 2:0, Kuba Josef 2:1, Bucifal Aleš 3:0, body hostů: Dřevěný Petr 1:2, Drož Jan 0:3, Homolka Pavel 0:2, Šulc Martin 0:2), Laka Železná Ruda A - Sokol Králův Dvůr B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horek Tomáš 1:3, Panský Lukáš 3:1, Láriš Petr ml. 1:2, Kuchař Jan 4:0, body hostů: Vorlíček Luboš 3:1, Vlček Jiří 1:3, Tůma Pavel 2:2, Kopřiva Tomáš 0:3), Union Plzeň B - Slovan Lochovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kypta Michal 2:2, Vaněček Petr 0:2, Duchoň Antonín 2:2, Klier Jakub 3:1, Kirchman Ondřej 1:1, body hostů: Šmejkal Radek 2:2, Baier Robert 3:1, Budělovský Petr 1:3, Zítek Patrik 2:2), Sokol Plzeň V A - Pedagog Č.Budějovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 2:2, Jakubec Vladimír 3:1, Hoch Jiří 2:2, Krahulec Jiří 2:2, body hostů: Bakalář Daniel 2:2, Janda Jan 3:1, Kortus Pavel ml. 2:2, Kortus Filip 0:4), Sokol Bor A Eissmann - Sokol Vodňany A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dráždil Roman 4:0, Pour Pavel ml. 1:2, Chvátal Martin 0:3, Copák František 3:1, body hostů: Krahulec Petr 2:2, David Jakub 2:2, Fiala Otakar 1:2, Hach Martin 1:2),
10. kolo:
Sokol Vodňany A - Sokol Hudlice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Otakar 2:2, Hach Martin 1:3, Dunovský Libor 2:1, David Jakub 2:2, body hostů: Dřevěný Petr 2:2, Homolka Pavel 1:3, Drož Jan 3:1, Gruber Martin 2:1), Pedagog Č.Budějovice A - TTC Kladno B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kortus Pavel ml. 1:0, Bakalář Daniel 2:0, Kortus Filip 1:2, Janda Jan 2:0, WO 3:0, body hostů: Hrubý Vlastimil 1:2, Škubal Jiří 1:2, Vospálek Miroslav 0:2, WO 0:3), Slovan Lochovice A - Sokol Plzeň V A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmejkal Radek 2:2, Baier Robert 2:2, Budělovský Petr 1:3, Zítek Patrik 3:1, body hostů: Jakubec Vladimír 1:3, Krahulec Jiří 3:1, Hoch Jiří 2:2, Franc Štěpán 2:2), Sokol Králův Dvůr B - Sokol Bor A Eissmann 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kopřiva Tomáš 0:3, Tůma Pavel 2:1, Vlček Jiří 0:3, Vorlíček Luboš 1:2, WO 5:0, body hostů: Copák František 4:0, Dráždil Roman 3:1, Pour Pavel ml. 2:2, WO 0:5), KT Praha A - Laka Železná Ruda A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Vlastimil 3:1, Kubový Petr 0:3, Sváta Tomáš 2:1, Orlowski Milan 4:0, body hostů: Kuchař Jan 3:1, Panský Lukáš 1:3, Láriš Petr ml. 0:3, Horek Tomáš 1:2), Sokol Michle A - Union Plzeň B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 2:1, Benák Libor 2:0, Kuba Josef 2:1, Bucifal Aleš 1:0, Martinec Tomáš 1:1, body hostů: Kypta Michal 1:2, Klier Jakub 1:2, Duchoň Antonín 0:3, Vaněček Petr 1:1),
11. kolo:
Sokol Vodňany A - TTC Kladno B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hach Martin 1:0, Dunovský Libor 1:1, Fiala Otakar 2:1, David Jakub 2:0, WO 3:0, body hostů: Hrubý Vlastimil 2:1, Škubal Jiří 0:3, Vospálek Miroslav 0:2, WO 0:3), Pedagog Č.Budějovice A - Sokol Hudlice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Pavel ml. 2:1, Bakalář Daniel 3:0, Kortus Filip 0:3, Janda Jan 4:0, body hostů: Dřevěný Petr 1:3, Homolka Pavel 1:2, Gruber Martin 2:1, Drož Jan 0:3), Slovan Lochovice A - Sokol Bor A Eissmann 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmejkal Radek 2:2, Baier Robert 2:2, Budělovský Petr 1:3, Zítek Patrik 3:1, body hostů: Copák František 3:1, Dráždil Roman 2:2, Pour Pavel ml. 2:2, Makoň Zdeněk ml. 1:3), Sokol Králův Dvůr B - Sokol Plzeň V A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopřiva Tomáš 0:4, Tůma Pavel 1:3, Vlček Jiří 3:1, Vorlíček Luboš 4:0, body hostů: Krahulec Jiří 2:2, Jakubec Vladimír 2:2, Franc Štěpán 1:3, Hoch Jiří 3:1), KT Praha A - Union Plzeň B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Vlastimil 3:0, Kubový Petr 0:2, Sváta Tomáš 2:1, Orlowski Milan 3:0, body hostů: Kypta Michal 2:1, Klier Jakub 1:2, Duchoň Antonín 0:3, Vaněček Petr 0:2), Sokol Michle A - Laka Železná Ruda A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 0:2, Benák Libor 1:3, Kuba Josef 2:1, Bucifal Aleš 2:2, Martinec Tomáš 0:2, body hostů: Kuchař Jan 3:1, Panský Lukáš 3:1, Láriš Petr ml. 3:1, Horek Tomáš 1:2),
12. kolo:
Pedagog Č.Budějovice A - Sokol Vodňany A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kortus Pavel ml. 3:1, Bakalář Daniel 2:2, Kortus Filip 0:3, Janda Jan 3:1, body hostů: David Jakub 2:2, Fiala Otakar 4:0, Hach Martin 1:3, Dunovský Libor 0:3), Sokol Králův Dvůr B - Slovan Lochovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 0:4, Tůma Pavel 2:2, Vlček Jiří 4:0, Vorlíček Luboš 3:1, body hostů: Zítek Patrik 2:2, Šmejkal Radek 2:2, Baier Robert 2:2, Budělovský Petr 1:3), Sokol Michle A - KT Praha A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuba Josef 0:2, Benák Libor 0:2, Martinec Tomáš 0:1, Bucifal Aleš 1:1, Strnka Adam 0:2, body hostů: Orlowski Milan 3:0, Javůrek Petr 2:0, Kolář Vlastimil 2:0, Sváta Tomáš 1:1), Union Plzeň B - Laka Železná Ruda A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mazura David 2:0, Duchoň Antonín 2:0, Kypta Michal 2:0, Vaněček Petr 2:0, body hostů: Horek Tomáš 0:2, Holý Pavel ml. 0:2, Oroš Karel 0:2, Pavelek Radim 0:2), Sokol Bor A Eissmann - Sokol Plzeň V A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dráždil Roman 3:1, Pour Pavel ml. 2:2, Chvátal Martin 2:2, Copák František 3:1, body hostů: Krahulec Jiří 3:1, Jakubec Vladimír 3:1, Franc Štěpán 0:4, Hoch Jiří 0:4), TTC Kladno B - Sokol Hudlice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubý Vlastimil 1:2, Mencl Jiří 1:2, Ebert Tomáš ml. 2:1, Škubal Jiří 1:3, body hostů: Šulc Martin 3:1, Hříbal Petr 1:2, Gruber Martin 1:2, Dřevěný Petr 3:0),
13. kolo:
Laka Železná Ruda A - Sokol Hudlice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Scheinherr Eugen 0:2, Horek Tomáš 0:2, Láriš Petr ml. 2:1, Panský Lukáš 1:2, Oroš Karel 0:1, body hostů: Dřevěný Petr 3:0, Gruber Martin 2:1, Šulc Martin 2:1, Landa Miloslav 1:1), Union Plzeň B - TTC Kladno B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duchoň Antonín 1:1, Kypta Michal 2:0, Vaněček Petr 2:1, Klier Jakub 3:0, body hostů: Hrubý Vlastimil 1:2, Škubal Jiří 0:3, Ebert Tomáš ml. 1:1, Mencl Jiří 0:2), KT Praha A - Sokol Plzeň V A 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sváta Tomáš 2:0, Javůrek Petr 2:0, Kolář Vlastimil 3:0, Orlowski Milan 3:0, body hostů: Jakubec Vladimír 0:3, Franc Štěpán 0:3, Hoch Jiří 0:2, Reichert Tomáš 0:2), Sokol Michle A - Sokol Bor A Eissmann 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benák Libor 3:1, Strnka Adam 0:2, Kuba Josef 1:2, Bucifal Aleš 0:4, Martinec Tomáš 0:1, body hostů: Copák František 3:1, Dráždil Roman 4:0, Pour Pavel ml. 1:2, Chvátal Martin 2:1), Slovan Lochovice A - Sokol Vodňany A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmejkal Radek 2:2, Baier Robert 0:4, Budělovský Petr 1:3, Zítek Patrik 4:0, body hostů: Fiala Otakar 3:1, David Jakub 2:2, Hach Martin 3:1, Dunovský Libor 1:3), Sokol Králův Dvůr B - Pedagog Č.Budějovice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řejha Pavel 0:2, Tůma Pavel 0:2, Vorlíček Luboš 1:2, Vlček Jiří 1:2, body hostů: Janda Jan 3:0, Kortus Pavel ml. 2:1, Bakalář Daniel 2:0, Kortus Filip 1:1),
14. kolo:
Union Plzeň B - Sokol Hudlice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kypta Michal 1:3, Duchoň Antonín 2:1, Kirchman Ondřej 2:1, Klier Jakub 3:1, body hostů: Dřevěný Petr 2:2, Gruber Martin 1:3, Šulc Martin 2:1, Landa Miloslav 1:2), Laka Železná Ruda A - TTC Kladno B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horek Tomáš 1:3, Oroš Karel 0:4, Láriš Petr ml. 3:1, Panský Lukáš 3:1, body hostů: Hrubý Vlastimil 3:1, Škubal Jiří 1:3, Mencl Jiří 3:1, Ebert Tomáš ml. 2:2), Sokol Michle A - Sokol Plzeň V A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bucifal Aleš 2:1, Kuba Josef 2:1, Strnka Adam 1:2, Benák Libor 3:0, body hostů: Jakubec Vladimír 3:0, Franc Štěpán 1:2, Hoch Jiří 0:3, Reichert Tomáš 0:3), KT Praha A - Sokol Bor A Eissmann 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sváta Tomáš 0:3, Javůrek Petr 3:0, Kolář Vlastimil 2:1, Orlowski Milan 3:0, body hostů: Copák František 2:1, Dráždil Roman 0:3, Pour Pavel ml. 1:2, Chvátal Martin 1:2), Sokol Králův Dvůr B - Sokol Vodňany A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Řejha Pavel 1:0, Tůma Pavel 1:1, Vorlíček Luboš 2:0, Vlček Jiří 1:0, WO 4:0, body hostů: David Jakub 0:2, Dunovský Libor 1:1, Hach Martin 0:2, WO 0:4), Slovan Lochovice A - Pedagog Č.Budějovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmejkal Radek 2:2, Baier Robert 1:2, Budělovský Petr 0:3, Zítek Patrik 2:2, body hostů: Janda Jan 4:0, Kortus Pavel ml. 3:1, Bakalář Daniel 2:1, Kortus Filip 0:3),
15. kolo:
Sokol Hudlice A - Slovan Lochovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabár Jiří 0:1, Landa Miloslav 1:2, Gruber Martin 0:3, Dřevěný Petr 3:1, Šulc Martin 1:2, body hostů: Šmejkal Radek 2:2, Baier Robert 3:1, Budělovský Petr 1:2, Zítek Patrik 3:0), TTC Kladno B - Sokol Králův Dvůr B 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Navrátil Tomáš 1:2, Mencl Jiří 0:3, Ebert Tomáš ml. 1:2, Škubal Jiří 0:3, WO 4:0, body hostů: Vorlíček Luboš 4:0, Vlček Jiří 2:2, Tůma Pavel 4:0, WO 0:4), Sokol Vodňany A - KT Praha A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hach Martin 0:2, Dunovský Libor 0:2, Fiala Otakar 0:3, David Jakub 1:1, body hostů: Orlowski Milan 3:0, Javůrek Petr 2:0, Kolář Vlastimil 2:0, Sváta Tomáš 1:1), Pedagog Č.Budějovice A - Sokol Michle A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kortus Pavel ml. 1:1, Bakalář Daniel 2:0, Kortus Filip 2:1, Janda Jan 3:0, body hostů: Bucifal Aleš 2:1, Kuba Josef 0:3, Strnka Adam 0:2, Martinec Tomáš 0:2), Sokol Plzeň V A - Laka Železná Ruda A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Franc Štěpán 2:0, Krahulec Jiří 2:0, Hoch Jiří 1:2, Jakubec Vladimír 3:0, body hostů: Aschenbrenner Jan 1:2, Láriš Petr ml. 1:2, Pavelek Radim 0:2, Scheinherr Eugen 0:2), Sokol Bor A Eissmann - Union Plzeň B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dráždil Roman 3:0, Pour Pavel ml. 1:1, Chvátal Martin 2:1, Copák František 2:1, body hostů: Kypta Michal 0:3, Klier Jakub 2:1, Duchoň Roman 0:3, Vaněček Petr 1:1),
16. kolo:
TTC Kladno B - Slovan Lochovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škubal Jiří 1:3, Ebert Tomáš ml. 4:0, Mencl Jiří 0:2, Hrubý Vlastimil 2:2, Navrátil Tomáš 1:1, body hostů: Zítek Patrik 2:2, Šmejkal Radek 3:1, Baier Robert 2:2, Budělovský Petr 1:3), Sokol Hudlice A - Sokol Králův Dvůr B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Martin 2:2, Landa Miloslav 2:1, Gruber Martin 1:2, Dřevěný Petr 1:3, Hříbal Petr 0:1, body hostů: Vorlíček Luboš 4:0, Vlček Jiří 1:3, Tůma Pavel 4:0, Kopřiva Tomáš 0:3), Pedagog Č.Budějovice A - KT Praha A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janda Jan 0:2, Bakalář Daniel 0:2, Kortus Filip 0:3, Kortus Pavel ml. 1:1, body hostů: Orlowski Milan 3:0, Javůrek Petr 2:0, Kolář Vlastimil 2:0, Sváta Tomáš 1:1), Sokol Vodňany A - Sokol Michle A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Otakar 1:2, Hach Martin 1:1, Dunovský Libor 1:2, David Jakub 0:3, body hostů: Bucifal Aleš 3:0, Kuba Josef 1:2, Martinec Tomáš 3:0, Strnka Adam 1:1), Sokol Bor A Eissmann - Laka Železná Ruda A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dráždil Roman 2:0, Chvátal Martin 1:1, Pour Pavel ml. 3:0, Copák František 2:0, body hostů: Holý Pavel ml. 1:2, Oroš Karel 0:2, Láriš Petr ml. 0:2, Scheinherr Eugen 0:2), Sokol Plzeň V A - Union Plzeň B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 2:1, Franc Štěpán 2:1, Jakubec Vladimír 2:1, Krahulec Jiří 3:0, body hostů: Klier Jakub 1:2, Kypta Michal 1:2, Vaněček Petr 0:3, Duchoň Antonín 1:2),
17. kolo:
Sokol Plzeň V A - Sokol Hudlice A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krahulec Jiří 0:2, Jakubec Vladimír 1:1, Hoch Jiří 3:0, Franc Štěpán 1:1, WO 4:0, body hostů: Drož Jan 2:1, Gruber Martin 0:3, Hubinger Lukáš 2:1, WO 0:4), Sokol Bor A Eissmann - TTC Kladno B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dráždil Roman 2:0, Pour Pavel ml. 2:0, Chvátal Martin 2:1, Copák František 3:0, body hostů: Hrubý Vlastimil 0:3, Škubal Jiří 1:2, Ebert Tomáš ml. 0:2, Mencl Jiří 0:2), Laka Železná Ruda A - Sokol Vodňany A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holý Pavel ml. 0:2, Oroš Karel 0:2, Jarab Josef 0:2, Aschenbrenner Jan 0:2, body hostů: David Jakub 2:0, Fiala Otakar 2:0, Hach Martin 2:0, Dunovský Libor 2:0), Union Plzeň B - Pedagog Č.Budějovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kypta Michal 2:2, Vaněček Petr 2:2, Kirchman Ondřej 2:2, Klier Jakub 3:1, body hostů: Janda Jan 4:0, Kortus Pavel ml. 1:3, Bakalář Daniel 2:2, Kortus Filip 0:4), KT Praha A - Slovan Lochovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sváta Tomáš 2:0, Javůrek Petr 2:0, Kolář Vlastimil 3:0, Orlowski Milan 1:0, Kubový Petr 0:1, body hostů: Zítek Patrik 0:3, Baier Robert 0:2, Budělovský Petr 1:1, Zitta Přemysl 0:2), Sokol Michle A - Sokol Králův Dvůr B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benák Libor 1:2, Kuba Josef 0:2, Martinec Tomáš 0:3, Bucifal Aleš 2:1, body hostů: Štěpánek David 3:0, Vorlíček Luboš 2:1, Vlček Jiří 3:0, Tůma Pavel 0:2),
18. kolo:
Sokol Bor A Eissmann - Sokol Hudlice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dráždil Roman 1:0, Pour Pavel ml. 2:0, Chvátal Martin 2:0, Copák František 1:0, WO 3:0, body hostů: Drož Jan 0:2, Gruber Martin 0:2, Vajs Karel 0:2, WO 0:3), Sokol Plzeň V A - TTC Kladno B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Franc Štěpán 2:1, Jakubec Vladimír 2:1, Hoch Jiří 2:1, Krahulec Jiří 2:1, body hostů: Mencl Jiří 1:2, Ebert Tomáš ml. 2:1, Škubal Jiří 0:3, Hrubý Vlastimil 1:2), Union Plzeň B - Sokol Vodňany A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoň Antonín 2:1, Kirchman Ondřej 2:0, Vaněček Petr 2:1, Klier Jakub 3:0, body hostů: David Jakub 1:2, Fiala Otakar 0:3, Hach Martin 1:2, Dunovský Libor 0:2), Laka Železná Ruda A - Pedagog Č.Budějovice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holý Pavel ml. 0:2, Oroš Karel 0:2, Láriš Petr ml. 0:2, Aschenbrenner Jan 1:1, Scheinherr Eugen 0:1, body hostů: Janda Jan 3:0, Kortus Pavel ml. 2:0, Bakalář Daniel 2:0, Kortus Filip 1:1), Sokol Michle A - Slovan Lochovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Libor 2:2, Kuba Josef 2:2, Martinec Tomáš 1:3, Bucifal Aleš 3:1, body hostů: Zítek Patrik 2:2, Šmejkal Radek 3:1, Baier Robert 3:1, Budělovský Petr 0:4), KT Praha A - Sokol Králův Dvůr B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sváta Tomáš 1:3, Javůrek Petr 3:1, Kolář Vlastimil 2:1, Orlowski Milan 3:1, body hostů: Štěpánek David 4:0, Vorlíček Luboš 1:3, Vlček Jiří 0:4, Tůma Pavel 1:2),
19. kolo:
Sokol Hudlice A - KT Praha A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šulc Martin 1:1, Drož Jan 0:2, Gruber Martin 0:3, Dřevěný Petr 1:0, Hříbal Petr 0:2, body hostů: Kolář Vlastimil 3:0, Javůrek Petr 3:0, Sváta Tomáš 2:0, Kubový Petr 0:2), TTC Kladno B - Sokol Michle A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škubal Jiří 1:2, Ebert Tomáš ml. 1:1, Mencl Jiří 1:2, Hrubý Vlastimil 0:3, body hostů: Bucifal Aleš 3:0, Benák Libor 0:2, Kuba Josef 3:0, Martinec Tomáš 1:1, Braun Tomáš 1:0), Slovan Lochovice A - Laka Železná Ruda A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmejkal Radek 2:1, Baier Robert 2:1, Budělovský Petr 0:3, Zítek Patrik 4:0, body hostů: Kuchař Jan 3:1, Panský Lukáš 1:2, Horek Tomáš 1:2, Pavelek Radim 0:3), Sokol Králův Dvůr B - Union Plzeň B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 0:4, Tůma Pavel 1:3, Vlček Jiří 4:0, Vorlíček Luboš 4:0, body hostů: Klier Jakub 2:2, Kirchman Ondřej 2:2, Kypta Michal 1:3, Vaněček Petr 2:2), Sokol Vodňany A - Sokol Plzeň V A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dunovský Libor 0:2, Hach Martin 0:2, Svoboda David 0:3, Fiala Otakar 1:1, body hostů: Franc Štěpán 3:0, Krahulec Jiří 2:0, Jakubec Vladimír 1:1, Hoch Jiří 2:0), Pedagog Č.Budějovice A - Sokol Bor A Eissmann 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Pavel ml. 2:2, Bakalář Daniel 3:1, Kortus Filip 0:4, Janda Jan 2:2, body hostů: Copák František 2:2, Dráždil Roman 3:1, Pour Pavel ml. 2:2, Chvátal Martin 2:2),
20. kolo:
TTC Kladno B - KT Praha A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škubal Jiří 0:2, Mencl Jiří 0:2, Ebert Tomáš ml. 1:2, Hrubý Vlastimil 0:2, body hostů: Orlowski Milan 3:0, Javůrek Petr 1:0, Kolář Vlastimil 2:0, Sváta Tomáš 2:0, Kubový Petr 0:1), Sokol Hudlice A - Sokol Michle A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drož Jan 1:2, Gruber Martin 1:2, Šulc Martin 3:0, Dřevěný Petr 0:2, Landa Miloslav 0:2, body hostů: Bucifal Aleš 3:1, Benák Libor 0:1, Kuba Josef 2:1, Martinec Tomáš 2:1, Braun Tomáš 1:1), Sokol Králův Dvůr B - Laka Železná Ruda A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopřiva Tomáš 1:2, Tůma Pavel 2:1, Vlček Jiří 2:1, Vorlíček Luboš 3:0, body hostů: Horek Tomáš 1:2, Panský Lukáš 1:2, Kuchař Jan 2:1, Scheinherr Eugen 0:3), Slovan Lochovice A - Union Plzeň B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmejkal Radek 2:2, Baier Robert 4:0, Budělovský Petr 0:4, Zítek Patrik 2:2, body hostů: Vaněček Petr 3:1, Klier Jakub 1:2, Kypta Michal 2:2, Duchoň Antonín 1:3, Mazura David 1:0), Pedagog Č.Budějovice A - Sokol Plzeň V A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Pavel ml. 2:2, Bakalář Daniel 3:1, Kortus Filip 1:3, Janda Jan 2:2, body hostů: Krahulec Jiří 2:2, Jakubec Vladimír 3:1, Franc Štěpán 0:4, Hoch Jiří 3:1), Sokol Vodňany A - Sokol Bor A Eissmann 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dunovský Libor 2:2, Hach Martin 0:3, David Tomáš 1:2, Fiala Otakar 3:1, body hostů: Copák František 3:1, Dráždil Roman 4:0, Pour Pavel ml. 0:3, Chvátal Martin 1:2),
21. kolo:
Sokol Hudlice A - Sokol Vodňany A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drož Jan 3:0, Gruber Martin 1:1, Hříbal Petr 2:1, Šulc Martin 2:1, body hostů: David Jakub 1:2, Fiala Otakar 0:3, Hach Martin 1:2, Dunovský Libor 1:1), TTC Kladno B - Pedagog Č.Budějovice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škubal Jiří 1:1, Gábriš Michal 0:2, Mencl Jiří 0:3, Ebert Tomáš ml. 1:2, body hostů: Janda Jan 3:0, Kortus Pavel ml. 3:0, Bakalář Daniel 2:0, Kortus Filip 0:2), Sokol Plzeň V A - Slovan Lochovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Franc Štěpán 2:0, Jakubec Vladimír 1:0, Hoch Jiří 2:1, Krahulec Jiří 3:0, Šlehofer Stanislav ml. 0:1, body hostů: Šmejkal Radek 2:1, Budělovský Petr 0:3, Zitta Přemysl 0:2, Šmejkal Petr 0:2), Sokol Bor A Eissmann - Sokol Králův Dvůr B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dráždil Roman 1:1, Pour Pavel ml. 1:1, Chvátal Martin 2:1, Copák František 1:1, WO 4:0, body hostů: Vorlíček Luboš 3:0, Kopřiva Tomáš 0:3, Tůma Pavel 1:2, WO 0:4), Laka Železná Ruda A - KT Praha A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Panský Lukáš 1:2, Horek Tomáš 0:2, Láriš Petr ml. 0:3, Kuchař Jan 2:1, body hostů: Orlowski Milan 3:0, Javůrek Petr 3:0, Kolář Vlastimil 2:1, Sváta Tomáš 0:2), Union Plzeň B - Sokol Michle A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duchoň Antonín 2:2, Vaněček Petr 1:3, Kirchman Ondřej 4:0, Klier Jakub 2:2, body hostů: Bucifal Aleš 3:1, Benák Libor 3:1, Kuba Josef 1:3, Martinec Tomáš 0:3, Strnka Adam 0:1),
22. kolo:
TTC Kladno B - Sokol Vodňany A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škubal Jiří 1:3, Mencl Jiří 1:3, Ebert Tomáš ml. 1:2, Hrubý Vlastimil 3:1, body hostů: David Jakub 1:3, Fiala Otakar 4:0, Hach Martin 2:2, Dunovský Libor 2:1), Sokol Hudlice A - Pedagog Č.Budějovice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drož Jan 1:2, Gruber Martin 0:2, Dřevěný Petr 0:3, Šulc Martin 2:1, body hostů: Janda Jan 3:0, Kortus Pavel ml. 2:1, Bakalář Daniel 3:0, Kortus Filip 0:2), Sokol Bor A Eissmann - Slovan Lochovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pour Pavel ml. 2:0, Chvátal Martin 1:1, Makoň Zdeněk ml. 2:1, Dráždil Roman 3:0, body hostů: Šmejkal Radek 2:1, Budělovský Petr 0:3, Zitta Přemysl 0:2, Šmejkal Petr 0:2), Sokol Plzeň V A - Sokol Králův Dvůr B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Franc Štěpán 0:3, Šlehofer Stanislav ml. 0:2, Krahulec Jiří 1:2, Jakubec Vladimír 2:1, body hostů: Vorlíček Luboš 3:0, Tůma Pavel 3:0, Rujder David 1:2, Kopřiva Tomáš 1:1), Union Plzeň B - KT Praha A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mezera Petr 1:2, Mazura David 1:2, Uhlíř Marek 1:2, Duchoň Antonín 2:2, body hostů: Orlowski Milan 4:0, Javůrek Petr 1:0, Kolář Vlastimil 3:0, Sváta Tomáš 0:3, Kubový Petr 0:2), Laka Železná Ruda A - Sokol Michle A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Aschenbrenner Jan 0:3, Horek Tomáš 0:2, Láriš Petr ml. 1:2, Kuchař Jan 2:1, body hostů: Kuba Josef 2:0, Benák Libor 2:1, Martinec Tomáš 2:1, Strnka Adam 1:1, Bucifal Aleš 1:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KT Praha A - Sokol Králův Dvůr B 9:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sváta Tomáš 2:1, Javůrek Petr 2:1, Kolář Vlastimil 2:1, Orlowski Milan 3:0, body hostů: Kopřiva Tomáš 0:3, Vorlíček Luboš 2:1, Tůma Pavel 1:2, Vlček Jiří 0:3), Sokol Bor A Eissmann - Sokol Plzeň V A 5:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dráždil Roman 1:2, Pour Pavel ml. 1:2, Chvátal Martin 1:2, Copák František 1:3, body hostů: Jakubec Vladimír 3:1, Krahulec Jiří 3:0, Kadlček Michal 2:1, Hoch Jiří 0:2, Franc Štěpán 1:0),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Králův Dvůr B - KT Praha A 9:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vlček Jiří 1:3, Tůma Pavel 1:3, Vorlíček Luboš 2:2, Štěpánek David 4:0, body hostů: Orlowski Milan 3:1, Javůrek Petr 2:2, Kolář Vlastimil 3:1, Sváta Tomáš 0:4), Sokol Plzeň V A - Sokol Bor A Eissmann 9:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hoch Jiří 0:2, Kadlček Michal 2:2, Jakubec Vladimír 3:0, Krahulec Jiří 3:1, Franc Štěpán 1:1, body hostů: Copák František 2:2, Dráždil Roman 2:2, Pour Pavel ml. 1:3, Chvátal Martin 1:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
KT Praha A - Sokol Králův Dvůr B 9:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kolář Vlastimil 2:2, Javůrek Petr 2:2, Sváta Tomáš 1:3, Orlowski Milan 3:1, body hostů: Štěpánek David 4:0, Vorlíček Luboš 2:2, Vlček Jiří 1:2, Tůma Pavel 1:3, Rujder David 0:1), Sokol Bor A Eissmann - Sokol Plzeň V A -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KT Praha A - Sokol Plzeň V A 9:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kolář Vlastimil 1:2, Javůrek Petr 3:0, Sváta Tomáš 0:3, Orlowski Milan 4:0, body hostů: Kadlček Michal 2:2, Hoch Jiří 1:2, Jakubec Vladimír 1:2, Krahulec Jiří 1:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Plzeň V A - KT Praha A 4:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jakubec Vladimír 1:2, Hoch Jiří 1:1, Krahulec Jiří 0:3, Kadlček Michal 2:1, Franc Štěpán 0:1, body hostů: Orlowski Milan 3:0, Javůrek Petr 1:2, Kolář Vlastimil 3:0, Sváta Tomáš 1:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
KT Praha A - Sokol Plzeň V A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy