Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize
1. kolo:
KST Linea Chrudim A - TJ Sokol Borová A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Volhejn Jan 1:2, Buchal Dušan 0:1, Malinský Tomáš 1:2, Netolický Tomáš 1:2, Procházka Petr 0:1, body hostů: Marek David 3:0, Langr Lukáš 3:0, Radiměřská Tereza 2:1, Langr Tomáš 0:2), KST Linea Chrudim B - TJ Jiskra Holice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řezníček Tomáš 3:0, Flídr Bohdan 2:1, Steiner Petr 1:2, Budinský Petr 2:1, body hostů: Švec Jan 2:1, Socha Zdeněk 2:1, Vraštil Lukáš 0:3, Frolík Tomáš 0:3), TTC Ústí nad Orlicí B - US Steinerová Choceň C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hodas David 3:1, Hodas Michal 3:1, Doležal Jan 1:3, Kaplan Vojtěch 2:2, body hostů: Bělohlávek Dominik 3:1, Krejsa Miloslav 2:2, Příhoda Tomáš 2:2, Oliva Vladimír 0:4), TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Tesla Pardubice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dočkal Radek 0:4, Kortus Petr 2:2, Licek Radim 2:2, Kudýn Petr 4:0, body hostů: Bachura Libor 3:1, Kudýn Vladimír 2:2, Lukeš Marek 2:2, Pánek Libor 1:3), TJ Sokol Chrudim B - KST Linea Chrudim C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Jaroslav 3:1, Steklý Tibor 2:1, Rubeš Michal 1:2, Rulík Jiří 3:1, body hostů: Dočekal Tomáš 1:3, Půlpán David 3:1, Michek Jakub 1:2, Mandlík Miroslav 0:3), TJ Jiskra Litomyšl A - TJ Slovan Moravská Třebová A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štarman Karel 1:2, Novák Michal 1:2, Dostál Jiří 3:0, Šesták Radek 4:0, body hostů: Maděra Jaroslav 2:2, Mrva Milan 1:2, Ertl Jakub 0:3, Zítka Patrik 1:2),
2. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl A - TJ Lokomotiva Pardubice B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Michal 1:1, Dostál Jiří 2:0, Křepelka Tomáš 3:0, Šesták Radek 3:0, body hostů: Kudýn Petr 1:2, Dočkal Radek 0:3, Dočkalová Kateřina 0:2, Suchánek Zdeněk 0:2), TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Tesla Pardubice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrva Milan 2:2, Ertl Jakub 0:4, Zítka Patrik 3:1, Maděra Jaroslav 2:2, body hostů: Lukeš Marek 2:2, Novotný Luboš 3:1, Pánek Libor 0:2, Kudýn Vladimír 3:1, Loudil Jan 1:1), TJ Sokol Chrudim B - TTC Ústí nad Orlicí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulík Jiří 4:0, Steklý Tibor 2:2, Foltýn Lukáš 0:1, Bureš Jaroslav 1:3, Hanousek Ondřej 2:1, body hostů: Hodas David 2:2, Kadrman Miloslav 0:4, Hodas Michal 3:1, Doležal Jan 2:2), KST Linea Chrudim C - US Steinerová Choceň C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michek Jakub 3:1, Netolický Jan 0:4, Dočekal Tomáš 1:2, Půlpán David 2:2, body hostů: Bělohlávek Dominik 4:0, Krejsa Miloslav 1:3, Příhoda Tomáš 3:1, Slavík Miroslav 1:2), KST Linea Chrudim A - KST Linea Chrudim B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolický Tomáš 2:2, Buchal Dušan 2:2, Volhejn Jan 2:2, Malinský Tomáš 2:2, body hostů: Budinský Petr 2:2, Steiner Petr 2:2, Řezníček Tomáš 2:2, Flídr Bohdan 2:2), TJ Sokol Borová A - TJ Jiskra Holice B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Radiměřská Tereza 2:2, Langr Lukáš 2:1, Cacek Tomáš 0:3, Marek David 4:0, body hostů: Socha Zdeněk 3:1, Švec Jan 1:3, Vraštil Lukáš 2:1, Koubek Vojtěch 0:3),
3. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl A - TJ Tesla Pardubice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Jiří 1:2, Novák Michal 1:2, Šesták Radek 2:1, Křepelka Tomáš 4:0, body hostů: Novotný Luboš 3:1, Lukeš Marek 0:3, Loudil Jan 0:3, Kudýn Vladimír 2:1), TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Lokomotiva Pardubice B 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrva Milan 2:0, Ertl Jakub 2:0, Zítka Patrik 3:0, Maděra Jaroslav 3:0, body hostů: Kudýn Petr 0:3, Dočkal Radek 0:3, Dočkalová Kateřina 0:2, Suchánek Zdeněk 0:2), TJ Sokol Chrudim B - US Steinerová Choceň C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulík Jiří 2:2, Steklý Tibor 1:3, Hanousek Ondřej 2:2, Bureš Jaroslav 2:2, body hostů: Bělohlávek Dominik 4:0, Krejsa Miloslav 0:4, Příhoda Tomáš 3:1, Slavík Miroslav 2:2), KST Linea Chrudim C - TTC Ústí nad Orlicí B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolický Jan 1:3, Michek Jakub 1:3, Dočekal Tomáš 2:1, Půlpán David 2:2, body hostů: Hodas David 3:1, Kadrman Miloslav 0:4, Hodas Michal 3:1, Doležal Jan 3:0), KST Linea Chrudim A - TJ Jiskra Holice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Netolický Tomáš 2:0, Buchal Dušan 1:1, Volhejn Jan 2:1, Malinský Tomáš 3:0, body hostů: Švec Jan 1:2, Socha Zdeněk 1:2, Vraštil Lukáš 0:2, Koubek Vojtěch 0:2), TJ Sokol Borová A - KST Linea Chrudim B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Radiměřská Tereza 2:2, Langr Lukáš 0:4, Štrof Jaroslav 0:1, Marek David 4:0, Cacek Tomáš 0:2, body hostů: Řezníček Tomáš 3:1, Budinský Petr 3:1, Steiner Petr 2:2, Flídr Bohdan 1:2),
4. kolo:
KST Linea Chrudim B - TJ Jiskra Litomyšl A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budinský Petr 0:2, Flídr Bohdan 1:1, Pokorný Jiří 0:2, Steiner Petr 1:2, WO 0:1, body hostů: Křepelka Tomáš 1:1, Dostál Jiří 3:0, Šesták Radek 1:1, Štarman Karel 2:0, WO 1:0), TJ Jiskra Holice B - TJ Slovan Moravská Třebová A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švec Jan 3:1, Koubek Vojtěch 0:4, Socha Zdeněk 2:2, Vraštil Lukáš 2:2, body hostů: Mrva Milan 3:1, Zítka Patrik 3:1, Maděra Jaroslav 1:3, Ertl Jakub 2:2), TTC Ústí nad Orlicí B - KST Linea Chrudim A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaplan Vojtěch 2:2, Motl Daniel 2:2, Doležal Jan 1:3, Hodas David 2:2, body hostů: Netolický Tomáš 2:2, Buchal Dušan 4:0, Malinský Tomáš 1:3, Volhejn Jan 2:2), US Steinerová Choceň C - TJ Sokol Borová A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Příhoda Tomáš 1:2, Slavík Miroslav 2:1, Oliva Vladimír 0:3, Bělohlávek Dominik 2:2, body hostů: Marek David 4:0, Langr Lukáš 1:2, Radiměřská Tereza 2:1, Langr Tomáš 1:2), TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Sokol Chrudim B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Licek Radim 0:4, Dočkalová Kateřina 2:1, Dočkal Radek 0:3, Kudýn Petr 4:0, body hostů: Bureš Jaroslav 3:1, Hanousek Ondřej 2:2, Rulík Jiří 2:1, Foltýn Lukáš 1:2), TJ Tesla Pardubice A - KST Linea Chrudim C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Luboš 3:0, Lukeš Marek 1:1, Pánek Libor 2:1, Bachura Libor 2:1, body hostů: Půlpán David 0:3, Netolický Jan 1:2, Dočekal Tomáš 2:1, Michek Jakub 0:2),
5. kolo:
KST Linea Chrudim B - TJ Slovan Moravská Třebová A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budinský Petr 3:1, Pokorný Jiří 2:2, Flídr Bohdan 2:2, Steiner Petr 0:4, body hostů: Mrva Milan 2:2, Zítka Patrik 2:2, Ertl Jakub 2:2, Maděra Jaroslav 3:1), TJ Jiskra Holice B - TJ Jiskra Litomyšl A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Socha Zdeněk 2:2, Švec Jan 2:2, Koubek Vojtěch 0:3, Vraštil Lukáš 2:2, body hostů: Štarman Karel 1:3, Šesták Radek 2:2, Křepelka Tomáš 4:0, Dostál Jiří 2:1), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Borová A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Motl Daniel 1:2, Hodas David 1:2, Doležal Jan 0:3, Kaplan Vojtěch 2:2, body hostů: Marek David 4:0, Langr Lukáš 3:0, Radiměřská Tereza 2:1, Langr Tomáš 0:3), US Steinerová Choceň C - KST Linea Chrudim A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příhoda Tomáš 1:2, Slavík Miroslav 0:3, Synek Martin 0:3, Bělohlávek Dominik 2:1, body hostů: Netolický Tomáš 2:1, Buchal Dušan 3:0, Volhejn Jan 2:1, Malinský Tomáš 2:1), TJ Lokomotiva Pardubice B - KST Linea Chrudim C 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Licek Radim 2:2, Dočkal Radek 2:2, Kudýn Petr 3:1, WO 0:5, body hostů: Dočekal Tomáš 1:2, Půlpán David 3:0, Netolický Jan 0:3, Michek Jakub 1:2, WO 5:0), TJ Tesla Pardubice A - TJ Sokol Chrudim B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pánek Libor 2:0, Novotný Luboš 1:1, Lukeš Marek 2:1, Bachura Libor 3:0, body hostů: Bureš Jaroslav 1:2, Hanousek Ondřej 1:2, Rulík Jiří 0:2, Foltýn Lukáš 0:2),
6. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl A - TJ Sokol Chrudim B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šesták Radek 2:1, Novák Michal 2:1, Valdhans Rudolf 2:1, Křepelka Tomáš 3:0, body hostů: Bureš Jaroslav 3:0, Rulík Jiří 0:3, Steklý Tibor 0:3, Foltýn Lukáš 0:3), TJ Slovan Moravská Třebová A - KST Linea Chrudim C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítka Patrik 2:0, Maděra Jaroslav 2:0, Ertl Jakub 2:1, Mrva Milan 3:0, body hostů: Půlpán David 1:2, Netolický Jan 0:3, Dočekal Tomáš 0:2, Michek Jakub 0:2), TJ Lokomotiva Pardubice B - KST Linea Chrudim A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudýn Petr 3:1, Holík Jiří 0:3, Dočkal Radek 2:1, Pytlík Jiří 1:3, Licek Radim 0:1, body hostů: Malinský Tomáš 4:0, Netolický Tomáš 2:2, Buchal Dušan 2:2, Volhejn Jan 1:2), TJ Tesla Pardubice A - TJ Sokol Borová A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kudýn Vladimír 3:1, Novotný Luboš 3:1, Bachura Libor 2:2, Lukeš Marek 1:3, body hostů: Marek David 4:0, Langr Lukáš 1:3, Radiměřská Tereza 2:2, Cacek Tomáš 0:4), KST Linea Chrudim B - TTC Ústí nad Orlicí B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budinský Petr 3:1, Flídr Bohdan 2:2, Steiner Petr 2:2, Řezníček Tomáš 2:2, body hostů: Hodas David 1:3, Hodas Michal 2:2, Kaplan Vojtěch 3:1, Doležal Jan 1:3), TJ Jiskra Holice B - US Steinerová Choceň C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Socha Zdeněk 2:2, Hladík Miroslav 1:3, Vraštil Lukáš 2:2, Švec Jan 3:1, body hostů: Bělohlávek Dominik 3:1, Synek Martin 3:1, Slavík Miroslav 0:4, Krejsa Miloslav 2:2),
7. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl A - KST Linea Chrudim C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šesták Radek 2:0, Novák Michal 2:0, Dostál Jiří 2:0, Křepelka Tomáš 2:0, body hostů: Půlpán David 0:2, Netolický Jan 0:2, Michek Jakub 0:2, Dočekal Tomáš 0:2), TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Chrudim B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítka Patrik 2:2, Maděra Jaroslav 2:2, Ertl Jakub 2:2, Mrva Milan 3:1, body hostů: Bureš Jaroslav 4:0, Rulík Jiří 2:2, Steklý Tibor 0:4, Foltýn Lukáš 1:3), TJ Tesla Pardubice A - KST Linea Chrudim A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Marek 1:3, Kudýn Vladimír 1:2, Bachura Libor 3:0, Novotný Luboš 0:4, body hostů: Netolický Tomáš 1:3, Buchal Dušan 3:1, Malinský Tomáš 2:1, Volhejn Jan 3:0), TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Sokol Borová A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudýn Petr 2:2, Licek Radim 0:2, Dočkal Radek 0:3, Pytlík Jiří 2:2, Holík Jiří 1:0, body hostů: Marek David 4:0, Langr Lukáš 4:0, Radiměřská Tereza 1:2, Štrof Jaroslav 0:3), KST Linea Chrudim B - US Steinerová Choceň C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budinský Petr 1:2, Flídr Bohdan 2:1, Steiner Petr 1:2, Řezníček Tomáš 4:0, body hostů: Slavík Miroslav 2:2, Příhoda Tomáš 2:1, Krejsa Miloslav 1:2, Trkal Jaroslav 0:3), TJ Jiskra Holice B - TTC Ústí nad Orlicí B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Socha Zdeněk 1:1, Vraštil Lukáš 0:3, Hladík Miroslav 1:2, Švec Jan 1:2, WO 0:1, body hostů: Hodas David 3:0, Hodas Michal 1:2, Kaplan Vojtěch 2:0, Doležal Jan 2:1, WO 1:0),
8. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Jiskra Litomyšl A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hodas Michal 1:2, Hrdina Lukáš 0:3, Doležal Jan 1:2, Kaplan Vojtěch 1:2, body hostů: Křepelka Tomáš 3:0, Šesták Radek 3:0, Novák Michal 2:1, Valdhans Rudolf 1:2), US Steinerová Choceň C - TJ Slovan Moravská Třebová A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejsa Miloslav 0:3, Příhoda Tomáš 3:0, Synek Martin 3:0, Bělohlávek Dominik 3:0, body hostů: Mrva Milan 1:2, Zítka Patrik 0:3, Ertl Jakub 1:2, Maděra Jaroslav 1:2), TJ Lokomotiva Pardubice B - KST Linea Chrudim B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dočkal Radek 0:2, Licek Radim 0:2, Holík Jiří 0:2, Kudýn Petr 0:2, body hostů: Řezníček Tomáš 2:0, Budinský Petr 2:0, Steiner Petr 2:0, Flídr Bohdan 2:0), TJ Tesla Pardubice A - TJ Jiskra Holice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bachura Libor 3:1, Novotný Luboš 3:1, Pánek Libor 2:2, Loudil Jan 1:3, body hostů: Hladík Miroslav 2:2, Švec Jan 3:1, Vraštil Lukáš 2:2, Koubek Vojtěch 0:4), TJ Sokol Chrudim B - KST Linea Chrudim A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulík Jiří 1:3, Hanousek Ondřej 3:1, Foltýn Lukáš 1:3, Bureš Jaroslav 2:2, body hostů: Ondruch Jakub 0:4, Malinský Tomáš 4:0, Buchal Dušan 3:1, Volhejn Jan 2:2), KST Linea Chrudim C - TJ Sokol Borová A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michek Jakub 1:1, Mandlík Miroslav 0:2, Dočekal Tomáš 0:3, Půlpán David 1:2, body hostů: Marek David 3:0, Langr Lukáš 3:0, Radiměřská Tereza 2:0, Štrof Jaroslav 0:1, Cacek Tomáš 0:1),
9. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Slovan Moravská Třebová A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hodas David 2:1, Doležal Jan 2:1, Hodas Michal 1:2, Kaplan Vojtěch 4:0, body hostů: Mrva Milan 2:2, Zítka Patrik 2:1, Ertl Jakub 0:3, Maděra Jaroslav 0:3), US Steinerová Choceň C - TJ Jiskra Litomyšl A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příhoda Tomáš 3:1, Synek Martin 1:3, Krejsa Miloslav 0:4, Bělohlávek Dominik 3:1, body hostů: Křepelka Tomáš 2:2, Dostál Jiří 2:2, Šesták Radek 3:1, Novák Michal 2:2), TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Jiskra Holice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Petr 3:1, Dočkal Radek 1:3, Licek Radim 1:3, Kudýn Petr 4:0, body hostů: Socha Zdeněk 0:2, Švec Jan 2:2, Vraštil Lukáš 2:2, Hladík Miroslav 3:1, Koubek Vojtěch 0:2), TJ Tesla Pardubice A - KST Linea Chrudim B 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kudýn Vladimír 1:2, Bachura Libor 2:1, Pánek Libor 1:2, Novotný Luboš 1:2, WO 4:0, body hostů: Steiner Petr 4:0, Budinský Petr 2:2, Flídr Bohdan 1:3, WO 0:4), TJ Sokol Chrudim B - TJ Sokol Borová A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulík Jiří 1:3, Hanousek Ondřej 3:1, Foltýn Lukáš 1:3, Bureš Jaroslav 2:2, body hostů: Marek David 4:0, Langr Lukáš 2:2, Radiměřská Tereza 2:2, Cacek Tomáš 0:2, Štrof Jaroslav 1:1), KST Linea Chrudim C - KST Linea Chrudim A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mandlík Miroslav 0:2, Polach Miroslav 0:2, Fišerová Kateřina 0:2, WO 0:3, body hostů: Malinský Tomáš 2:0, Netolický Tomáš 2:0, Buchal Dušan 1:0, Volhejn Jan 1:0, WO 3:0),
10. kolo:
KST Linea Chrudim A - TJ Jiskra Litomyšl A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volhejn Jan 1:3, Malinský Tomáš 2:2, Netolický Tomáš 2:1, Buchal Dušan 3:1, body hostů: Dostál Jiří 2:2, Křepelka Tomáš 3:1, Šesták Radek 2:2, Štarman Karel 0:3), TJ Sokol Borová A - TJ Slovan Moravská Třebová A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Radiměřská Tereza 2:1, Langr Lukáš 3:0, Marek David 3:0, Cacek Tomáš 0:3, body hostů: Mrva Milan 1:2, Ertl Jakub 1:2, Zítka Patrik 1:2, Durák Lubomír 1:2), TJ Sokol Chrudim B - KST Linea Chrudim B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanousek Ondřej 1:2, Rulík Jiří 0:2, Foltýn Lukáš 0:3, Bureš Jaroslav 1:2, body hostů: Řezníček Tomáš 3:0, Budinský Petr 3:0, Steiner Petr 2:1, Flídr Bohdan 1:1), KST Linea Chrudim C - TJ Jiskra Holice B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netolický Jan 0:3, Dočekal Tomáš 2:1, Michek Jakub 1:2, Půlpán David 2:2, body hostů: Socha Zdeněk 4:0, Švec Jan 1:2, Vraštil Lukáš 2:1, Košťál Jiří 1:2), TJ Lokomotiva Pardubice B - TTC Ústí nad Orlicí B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudýn Petr 3:0, Kortus Petr 2:0, Licek Radim 1:2, Kuchta Pavel 3:0, body hostů: Kaplan Vojtěch 0:3, Hodas David 1:2, Doležal Jan 1:2, Motl Daniel 0:2), TJ Tesla Pardubice A - US Steinerová Choceň C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudýn Vladimír 3:1, Pánek Libor 2:2, Novotný Luboš 1:1, Bachura Libor 2:2, Melichar Martin 0:2, body hostů: Bělohlávek Dominik 3:1, Příhoda Tomáš 2:2, Krejsa Miloslav 1:3, Synek Martin 2:2),
11. kolo:
KST Linea Chrudim A - TJ Slovan Moravská Třebová A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malinský Tomáš 4:0, Volhejn Jan 1:2, Buchal Dušan 1:2, Netolický Tomáš 2:2, body hostů: Mrva Milan 3:1, Zítka Patrik 3:1, Ertl Jakub 0:3, Durák Lubomír 0:3), TJ Sokol Borová A - TJ Jiskra Litomyšl A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Radiměřská Tereza 2:1, Langr Lukáš 1:2, Marek David 3:0, Cacek Tomáš 1:1, Štrof Jaroslav 1:0, body hostů: Křepelka Tomáš 2:1, Šesták Radek 1:2, Dostál Jiří 1:2, Štarman Karel 0:2, Novák Michal 0:1), KST Linea Chrudim C - KST Linea Chrudim B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolický Jan 1:3, Dočekal Tomáš 3:1, Michek Jakub 1:3, Půlpán David 3:1, body hostů: Řezníček Tomáš 4:0, Budinský Petr 2:2, Pokorný Jiří 0:4, Steiner Petr 1:1, Flídr Bohdan 1:1), TJ Sokol Chrudim B - TJ Jiskra Holice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanousek Ondřej 2:2, Rulík Jiří 2:2, Foltýn Lukáš 0:4, Bureš Jaroslav 3:1, body hostů: Švec Jan 4:0, Socha Zdeněk 2:2, Vraštil Lukáš 2:2, Košťál Jiří 1:3), TJ Tesla Pardubice A - TTC Ústí nad Orlicí B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudýn Vladimír 3:0, Pánek Libor 0:2, Bachura Libor 2:1, Novotný Luboš 3:0, body hostů: Hodas David 2:1, Doležal Jan 1:2, Kaplan Vojtěch 0:3, Motl Daniel 0:2), TJ Lokomotiva Pardubice B - US Steinerová Choceň C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudýn Petr 2:1, Kortus Petr 2:1, Licek Radim 0:2, Kuchta Pavel 4:0, Dočkal Radek 0:1, body hostů: Bělohlávek Dominik 3:1, Příhoda Tomáš 1:2, Synek Martin 1:2, Krejsa Miloslav 0:3),
12. kolo:
TJ Sokol Borová A - KST Linea Chrudim A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cacek Tomáš 0:2, Langr Lukáš 2:0, Marek David 3:0, Radiměřská Tereza 2:1, Štrof Jaroslav 1:0, body hostů: Volhejn Jan 1:2, Malinský Tomáš 0:3, Buchal Dušan 1:2, Netolický Tomáš 1:1), TJ Jiskra Holice B - KST Linea Chrudim B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Jan 3:1, Vraštil Lukáš 3:1, Frolík Tomáš 0:4, Socha Zdeněk 2:2, body hostů: Budinský Petr 1:3, Steiner Petr 2:2, Řezníček Tomáš 3:1, Flídr Bohdan 2:2), US Steinerová Choceň C - TTC Ústí nad Orlicí B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Synek Martin 3:1, Příhoda Tomáš 3:0, Oliva Vladimír 0:3, Bělohlávek Dominik 4:0, body hostů: Hodas David 1:3, Doležal Jan 1:3, Kaplan Vojtěch 2:1, Motl Daniel 0:3), TJ Tesla Pardubice A - TJ Lokomotiva Pardubice B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudýn Vladimír 1:3, Novotný Luboš 1:2, Pánek Libor 1:2, Bachura Libor 1:1, Lukeš Marek 0:2, body hostů: Kudýn Petr 3:1, Pytlík Jiří 4:0, Dočkalová Kateřina 1:2, Dočkal Radek 2:1), KST Linea Chrudim C - TJ Sokol Chrudim B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michek Jakub 0:3, Fišerová Kateřina 0:2, Netolický Jan 0:3, Půlpán David 2:1, body hostů: Bureš Jaroslav 3:0, Rulík Jiří 3:0, Hanousek Ondřej 2:1, Steklý Tibor 1:1), TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Jiskra Litomyšl A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítka Patrik 0:3, Maděra Jaroslav 0:3, Ertl Jakub 1:2, Mrva Milan 2:1, body hostů: Křepelka Tomáš 3:0, Šesták Radek 2:1, Novák Michal 2:1, Dostál Jiří 2:1),
13. kolo:
TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Jiskra Litomyšl A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Licek Radim 0:3, Suchánek Zdeněk 0:3, Kudýn Petr 2:1, Pytlík Jiří 1:2, body hostů: Křepelka Tomáš 2:1, Dostál Jiří 3:0, Šesták Radek 2:1, Novák Michal 2:1), TJ Tesla Pardubice A - TJ Slovan Moravská Třebová A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánek Libor 1:3, Bachura Libor 3:1, Loudil Jan 2:2, Kudýn Vladimír 2:2, body hostů: Mrva Milan 2:2, Maděra Jaroslav 2:2, Zítka Patrik 2:2, Ertl Jakub 2:2), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Chrudim B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Motl Daniel 1:2, Hodas David 2:0, Doležal Jan 3:0, Kaplan Vojtěch 2:1, body hostů: Bureš Jaroslav 1:2, Foltýn Lukáš 0:3, Steklý Tibor 0:3, Hanousek Ondřej 2:0), US Steinerová Choceň C - KST Linea Chrudim C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příhoda Tomáš 3:1, Synek Martin 0:2, Krejsa Miloslav 1:2, Bělohlávek Dominik 4:0, Slavík Miroslav 1:0, body hostů: Půlpán David 2:2, Dočekal Tomáš 2:2, Netolický Jan 1:2, Polach Miroslav 0:3), KST Linea Chrudim B - KST Linea Chrudim A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budinský Petr 2:2, Flídr Bohdan 1:3, Steiner Petr 1:1, Řezníček Tomáš 3:1, Pokorný Jiří 1:1, body hostů: Netolický Tomáš 2:2, Buchal Dušan 2:2, Volhejn Jan 2:2, Malinský Tomáš 2:2), TJ Jiskra Holice B - TJ Sokol Borová A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Socha Zdeněk 1:2, Vraštil Lukáš 1:2, Hladík Miroslav 1:2, Švec Jan 1:3, body hostů: Marek David 4:0, Radiměřská Tereza 2:1, Langr Lukáš 3:0, Cacek Tomáš 0:2, Langr Tomáš 0:1),
14. kolo:
TJ Tesla Pardubice A - TJ Jiskra Litomyšl A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudýn Vladimír 0:2, Loudil Jan 0:2, Pánek Libor 0:3, Bachura Libor 0:2, body hostů: Křepelka Tomáš 3:0, Šesták Radek 2:0, Novák Michal 2:0, Štarman Karel 2:0), TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Slovan Moravská Třebová A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pytlík Jiří 3:0, Kudýn Petr 2:1, Licek Radim 0:3, Kuchta Pavel 3:0, body hostů: Mrva Milan 1:2, Maděra Jaroslav 2:1, Zítka Patrik 1:2, Ertl Jakub 0:3), US Steinerová Choceň C - TJ Sokol Chrudim B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příhoda Tomáš 2:2, Krejsa Miloslav 1:2, Slavík Miroslav 2:1, Bělohlávek Dominik 3:1, Synek Martin 1:0, body hostů: Bureš Jaroslav 3:1, Hanousek Ondřej 2:2, Steklý Tibor 0:4, Foltýn Lukáš 1:2), TTC Ústí nad Orlicí B - KST Linea Chrudim C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Motl Daniel 1:2, Hodas David 3:0, Doležal Jan 1:2, Kaplan Vojtěch 3:0, body hostů: Půlpán David 2:1, Dočekal Tomáš 0:3, Netolický Jan 2:1, Polach Miroslav 0:3), TJ Jiskra Holice B - KST Linea Chrudim A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Socha Zdeněk 2:2, Vraštil Lukáš 1:3, Hladík Miroslav 1:2, Švec Jan 3:1, body hostů: Malinský Tomáš 3:1, Procházka Petr 1:3, Buchal Dušan 1:0, Netolický Tomáš 1:2, Volhejn Jan 2:1), KST Linea Chrudim B - TJ Sokol Borová A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorný Jiří 1:2, Flídr Bohdan 1:2, Budinský Petr 1:2, Řezníček Tomáš 2:2, body hostů: Marek David 4:0, Langr Lukáš 2:1, Radiměřská Tereza 2:1, Štrof Jaroslav 0:2, Cacek Tomáš 0:1),
15. kolo:
KST Linea Chrudim B - TJ Jiskra Litomyšl A 9:9 (v Chrudimi, čtyřhry 1:1, body domácích: Budinský Petr 2:2, Pokorný Jiří 0:4, Steiner Petr 4:0, Řezníček Tomáš 2:2, body hostů: Křepelka Tomáš 3:1, Dostál Jiří 3:1, Šesták Radek 1:3, Štarman Karel 1:3), TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Jiskra Holice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrva Milan 2:2, Maděra Jaroslav 3:1, Zítka Patrik 2:1, Kalandra Miloslav ml. 2:2, body hostů: Švec Jan 0:4, Socha Zdeněk 3:1, Vraštil Lukáš 1:3, Hladík Miroslav 2:1), KST Linea Chrudim A - TTC Ústí nad Orlicí B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buchal Dušan 1:2, Procházka Petr 1:2, Volhejn Jan 3:0, Malinský Tomáš 3:1, body hostů: Hodas David 1:3, Doležal Jan 0:3, Hodas Michal 2:1, Kaplan Vojtěch 2:1), TJ Sokol Borová A - US Steinerová Choceň C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Langr Lukáš 3:1, Radiměřská Tereza 1:1, Marek David 3:0, Langr Tomáš 1:3, Cacek Tomáš 1:0, body hostů: Bělohlávek Dominik 2:2, Příhoda Tomáš 1:3, Slavík Miroslav 1:2, Krejsa Miloslav 1:2), TJ Sokol Chrudim B - TJ Lokomotiva Pardubice B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bureš Jaroslav 3:1, Steklý Tibor 0:1, Rubeš Michal 1:2, Hanousek Ondřej 2:2, Rulík Jiří 1:2, body hostů: Kudýn Petr 3:1, Pytlík Jiří 2:2, Dočkal Radek 3:1, Licek Radim 0:3), KST Linea Chrudim C - TJ Tesla Pardubice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dočekal Tomáš 2:2, Michek Jakub 2:2, Netolický Jan 2:2, Půlpán David 2:2, body hostů: Bachura Libor 1:1, Novotný Luboš 2:2, Pánek Libor 1:3, Kudýn Vladimír 4:0, Loudil Jan 0:2),
16. kolo:
TJ Slovan Moravská Třebová A - KST Linea Chrudim B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrva Milan 2:1, Maděra Jaroslav 1:2, Zítka Patrik 2:1, Kalandra Miloslav ml. 3:1, body hostů: Řezníček Tomáš 2:2, Budinský Petr 2:1, Steiner Petr 0:3, Flídr Bohdan 1:2), TJ Jiskra Litomyšl A - TJ Jiskra Holice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Jiří 3:0, Balský Karel 1:2, Štarman Karel 1:2, Křepelka Tomáš 3:0, body hostů: Švec Jan 2:1, Vraštil Lukáš 2:1, Košťál Jiří 0:3, Pečinka Vítězslav 0:3), TJ Sokol Borová A - TTC Ústí nad Orlicí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Langr Lukáš 2:2, Cacek Tomáš 1:3, Marek David 4:0, Langr Tomáš 1:3, body hostů: Hodas David 2:2, Doležal Jan 2:2, Hodas Michal 2:2, Kaplan Vojtěch 2:2), KST Linea Chrudim A - US Steinerová Choceň C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Petr 1:2, Volhejn Jan 1:2, Malinský Tomáš 3:0, Buchal Dušan 4:0, body hostů: Bělohlávek Dominik 2:2, Příhoda Tomáš 0:3, Slavík Miroslav 1:2, Krejsa Miloslav 1:2), KST Linea Chrudim C - TJ Lokomotiva Pardubice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolický Jan 2:2, Dočekal Tomáš 3:1, Michek Jakub 2:2, Půlpán David 2:2, body hostů: Kortus Petr 1:3, Kudýn Petr 3:1, Pytlík Jiří 3:1, Dočkal Radek 0:4), TJ Sokol Chrudim B - TJ Tesla Pardubice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanousek Ondřej 3:1, Rulík Jiří 0:4, Rubeš Michal 0:3, Bureš Jaroslav 3:1, Steklý Tibor 1:0, body hostů: Novotný Luboš 2:2, Kudýn Vladimír 2:2, Pánek Libor 3:1, Bachura Libor 2:2),
17. kolo:
TJ Sokol Chrudim B - TJ Jiskra Litomyšl A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulík Jiří 2:2, Hanousek Ondřej 1:3, Rubeš Michal 2:2, Bureš Jaroslav 3:1, body hostů: Šesták Radek 1:3, Křepelka Tomáš 4:0, Novák Michal 2:2, Štarman Karel 1:3), KST Linea Chrudim C - TJ Slovan Moravská Třebová A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netolický Jan 2:1, Dočekal Tomáš 3:0, Michek Jakub 0:3, Půlpán David 0:4, body hostů: Zítka Patrik 3:1, Kalandra Miloslav ml. 2:1, Maděra Jaroslav 2:1, Ertl Jakub 1:2), KST Linea Chrudim A - TJ Lokomotiva Pardubice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolický Tomáš 1:2, Malinský Tomáš 3:0, Volhejn Jan 2:1, Buchal Dušan 3:0, body hostů: Kudýn Petr 2:1, Dočkal Radek 0:3, Licek Radim 0:3, Špaňůr Josef 1:2), TJ Sokol Borová A - TJ Tesla Pardubice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cacek Tomáš 1:3, Langr Lukáš 2:2, Marek David 3:0, Langr Tomáš 0:4, body hostů: Novotný Luboš 2:2, Pánek Libor 2:2, Bachura Libor 3:1, Kudýn Vladimír 2:1), TTC Ústí nad Orlicí B - KST Linea Chrudim B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hodas Michal 1:2, Hodas David 1:2, Doležal Jan 0:3, Kaplan Vojtěch 2:1, WO 5:0, body hostů: Řezníček Tomáš 4:0, Budinský Petr 2:2, Steiner Petr 2:2, WO 0:5), US Steinerová Choceň C - TJ Jiskra Holice B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Synek Martin 1:1, Slavík Miroslav 2:0, Příhoda Tomáš 3:0, Bělohlávek Dominik 3:0, body hostů: Švec Jan 1:2, Socha Zdeněk 0:3, Vraštil Lukáš 0:2, Hladík Miroslav 0:2),
18. kolo:
KST Linea Chrudim C - TJ Jiskra Litomyšl A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolický Jan 0:3, Dočekal Tomáš 0:2, Michek Jakub 1:2, Půlpán David 1:2, body hostů: Křepelka Tomáš 3:0, Šesták Radek 2:1, Novák Michal 3:0, Štarman Karel 1:1), TJ Sokol Chrudim B - TJ Slovan Moravská Třebová A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulík Jiří 3:1, Rubeš Michal 0:3, Hanousek Ondřej 1:2, Bureš Jaroslav 4:0, Foltýn Lukáš 1:0, body hostů: Zítka Patrik 1:3, Kalandra Miloslav ml. 2:2, Ertl Jakub 2:2, Maděra Jaroslav 1:2), KST Linea Chrudim A - TJ Tesla Pardubice A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netolický Tomáš 2:1, Malinský Tomáš 2:1, Volhejn Jan 3:0, Buchal Dušan 3:1, body hostů: Loudil Jan 0:4, Lukeš Marek 0:3, Bachura Libor 0:2, Novotný Luboš 3:0, Pánek Libor 0:1), TJ Sokol Borová A - TJ Lokomotiva Pardubice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cacek Tomáš 1:3, Langr Lukáš 4:0, Marek David 4:0, Štrof Jaroslav 0:4, body hostů: Kudýn Petr 2:2, Dočkal Radek 1:3, Licek Radim 2:2, Špaňůr Josef 2:2), US Steinerová Choceň C - KST Linea Chrudim B 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Slavík Miroslav 1:2, Příhoda Tomáš 1:1, Bělohlávek Dominik 3:0, Krejsa Miloslav 1:2, WO 4:0, body hostů: Řezníček Tomáš 2:2, Budinský Petr 2:2, Steiner Petr 1:2, WO 0:4), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Jiskra Holice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hodas Michal 2:2, Hodas David 3:1, Doležal Jan 1:2, Kaplan Vojtěch 3:1, body hostů: Hladík Miroslav 2:2, Socha Zdeněk 2:2, Švec Jan 2:2, Vraštil Lukáš 0:3),
19. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl A - TTC Ústí nad Orlicí B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Michal 1:2, Šesták Radek 3:0, Štarman Karel 1:2, Křepelka Tomáš 3:0, body hostů: Kaplan Vojtěch 2:1, Hodas David 1:2, Motl Daniel 1:2, Doležal Jan 0:3), TJ Slovan Moravská Třebová A - US Steinerová Choceň C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zítka Patrik 2:1, Maděra Jaroslav 2:1, Ertl Jakub 1:2, Mrva Milan 3:0, body hostů: Bělohlávek Dominik 2:1, Příhoda Tomáš 0:3, Krejsa Miloslav 1:2, Synek Martin 1:2), KST Linea Chrudim B - TJ Lokomotiva Pardubice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steiner Petr 3:0, Pokorný Jiří 1:1, Flídr Bohdan 2:1, Řezníček Tomáš 2:1, body hostů: Kudýn Petr 2:1, Dočkal Radek 1:2, Holík Jiří 0:3, Špaňůr Josef 0:2), TJ Jiskra Holice B - TJ Tesla Pardubice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Jan 3:1, Pečinka Vítězslav 0:4, Vraštil Lukáš 2:2, Socha Zdeněk 4:0, body hostů: Kudýn Vladimír 3:1, Novotný Luboš 2:2, Lukeš Marek 1:3, Loudil Jan 1:3), KST Linea Chrudim A - TJ Sokol Chrudim B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volhejn Jan 2:1, Procházka Petr 2:0, Netolický Tomáš 2:1, Buchal Dušan 2:1, body hostů: Hanousek Ondřej 1:2, Bureš Jaroslav 1:2, Rulík Jiří 1:2, Foltýn Lukáš 0:1, Joska Vojtěch 0:1), TJ Sokol Borová A - KST Linea Chrudim C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Radiměřská Tereza 3:0, Langr Lukáš 2:1, Marek David 3:0, Cacek Tomáš 1:1, Langr Tomáš 0:1, body hostů: Netolický Jan 0:3, Půlpán David 2:1, Michek Jakub 0:3, Dočekal Tomáš 1:2),
20. kolo:
TJ Slovan Moravská Třebová A - TTC Ústí nad Orlicí B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zítka Patrik 2:1, Maděra Jaroslav 0:3, Ertl Jakub 1:2, Mrva Milan 2:2, body hostů: Kaplan Vojtěch 4:0, Hodas David 3:0, Motl Daniel 0:3, Doležal Jan 1:2), TJ Jiskra Litomyšl A - US Steinerová Choceň C 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Michal 1:2, Šesták Radek 1:2, Křepelka Tomáš 1:2, Štarman Karel 1:2, WO 5:0, body hostů: Krejsa Miloslav 3:1, Příhoda Tomáš 4:0, Synek Martin 1:3, WO 0:5), TJ Jiskra Holice B - TJ Lokomotiva Pardubice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Jan 3:0, Hladík Miroslav 2:1, Vraštil Lukáš 1:2, Socha Zdeněk 3:0, body hostů: Kudýn Petr 2:1, Pytlík Jiří 1:2, Licek Radim 0:3, Dočkal Radek 0:3), KST Linea Chrudim B - TJ Tesla Pardubice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budinský Petr 2:1, Steiner Petr 0:2, Flídr Bohdan 2:1, Řezníček Tomáš 3:1, Pokorný Jiří 1:0, body hostů: Kudýn Vladimír 1:3, Bachura Libor 3:0, Loudil Jan 1:2, Melichar Martin 0:3), TJ Sokol Borová A - TJ Sokol Chrudim B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Radiměřská Tereza 2:2, Langr Lukáš 2:2, Marek David 3:0, Langr Tomáš 1:3, body hostů: Hanousek Ondřej 3:1, Joska Vojtěch 0:4, Rulík Jiří 2:2, Foltýn Lukáš 2:1), KST Linea Chrudim A - KST Linea Chrudim C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volhejn Jan 2:0, Procházka Petr 2:0, Netolický Tomáš 2:0, Buchal Dušan 2:0, body hostů: Půlpán David 0:2, Michek Jakub 0:2, Dočekal Tomáš 0:2, Netolický Jan 0:2),
21. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl A - KST Linea Chrudim A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Jiří 1:2, Šesták Radek 3:0, Novák Michal 0:3, Křepelka Tomáš 4:0, body hostů: Volhejn Jan 2:2, Buchal Dušan 1:2, Malinský Tomáš 1:2, Netolický Tomáš 1:2), TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Borová A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalandra Miloslav ml. 1:2, Ertl Jakub 0:2, Maděra Jaroslav 0:3, Zítka Patrik 1:2, body hostů: Marek David 3:0, Langr Lukáš 3:0, Radiměřská Tereza 3:0, Cacek Tomáš 0:2), KST Linea Chrudim B - TJ Sokol Chrudim B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budinský Petr 3:0, Flídr Bohdan 1:1, Steiner Petr 1:2, Řezníček Tomáš 3:0, body hostů: Rulík Jiří 1:2, Bureš Jaroslav 1:2, Hanousek Ondřej 1:2, Foltýn Lukáš 0:2), TJ Jiskra Holice B - KST Linea Chrudim C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladík Miroslav 2:0, Švec Jan 1:1, Vraštil Lukáš 3:0, Socha Zdeněk 3:0, body hostů: Půlpán David 0:3, Dočekal Tomáš 1:2, Netolický Jan 0:2, Mandlík Miroslav 0:2), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Lokomotiva Pardubice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaplan Vojtěch 3:1, Hodas Michal 1:3, Doležal Jan 0:3, Hodas David 2:2, body hostů: Kudýn Petr 3:1, Pytlík Jiří 3:1, Dočkal Radek 3:1, Licek Radim 0:3), US Steinerová Choceň C - TJ Tesla Pardubice A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavík Miroslav 3:1, Příhoda Tomáš 3:1, Krejsa Miloslav 0:3, Bělohlávek Dominik 4:0, body hostů: Pánek Libor 1:3, Novotný Luboš 2:2, Bachura Libor 1:3, Kudýn Vladimír 0:1, Lukeš Marek 1:1),
22. kolo:
TJ Slovan Moravská Třebová A - KST Linea Chrudim A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítka Patrik 1:2, Kalandra Miloslav ml. 0:3, Ertl Jakub 0:3, Mrva Milan 2:1, body hostů: Netolický Tomáš 3:0, Malinský Tomáš 3:0, Buchal Dušan 1:2, Volhejn Jan 2:1), TJ Jiskra Litomyšl A - TJ Sokol Borová A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Jiří 2:1, Novák Michal 2:1, Šesták Radek 2:1, Křepelka Tomáš 3:0, body hostů: Marek David 3:0, Langr Lukáš 0:3, Radiměřská Tereza 0:2, Cacek Tomáš 0:3, Štrof Jaroslav 0:1), KST Linea Chrudim B - KST Linea Chrudim C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steiner Petr 2:0, Flídr Bohdan 1:1, Řezníček Tomáš 3:0, Pokorný Jiří 2:1, body hostů: Půlpán David 1:2, Netolický Jan 0:3, Michek Jakub 1:1, Mandlík Miroslav 0:2), TJ Jiskra Holice B - TJ Sokol Chrudim B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraštil Lukáš 3:1, Socha Zdeněk 2:2, Hladík Miroslav 1:2, Švec Jan 2:2, body hostů: Hanousek Ondřej 4:0, Rulík Jiří 1:3, Bureš Jaroslav 1:3, Foltýn Lukáš 0:2, Stehlík Vojtěch 1:0), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Tesla Pardubice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaplan Vojtěch 2:2, Hodas Michal 3:1, Doležal Jan 1:3, Hodas David 2:2, body hostů: Pánek Libor 1:3, Lukeš Marek 3:1, Bachura Libor 3:1, Novotný Luboš 1:3), US Steinerová Choceň C - TJ Lokomotiva Pardubice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Miroslav 1:3, Příhoda Tomáš 2:2, Krejsa Miloslav 1:3, Bělohlávek Dominik 4:0, body hostů: Kudýn Petr 3:1, Pytlík Jiří 2:2, Dočkal Radek 2:2, Licek Radim 1:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Jiskra Litomyšl A - KST Linea Chrudim B 7:9 (body domácích: body hostů), TJ Sokol Borová A - KST Linea Chrudim A 9:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: body hostů), TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Jiskra Holice B 7:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: body hostů), TJ Sokol Chrudim B - TJ Lokomotiva Pardubice B 2:9 (body domácích: body hostů),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
KST Linea Chrudim B - TJ Jiskra Litomyšl A 9:6, KST Linea Chrudim A - TJ Sokol Borová A 7:9, TJ Jiskra Holice B - TJ Slovan Moravská Třebová A 9:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: body hostů), TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Sokol Chrudim B 4:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: body hostů),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Jiskra Holice B -:-, TJ Sokol Chrudim B - TJ Lokomotiva Pardubice B 7:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: body hostů),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Linea Chrudim B - TJ Sokol Borová A 9:8 (body domácích: body hostů), TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Chrudim B 9:6 (body domácích: body hostů),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Borová A - KST Linea Chrudim B 9:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: body hostů), TJ Sokol Chrudim B - TJ Slovan Moravská Třebová A 9:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: body hostů),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Borová A - KST Linea Chrudim B 9:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: body hostů), TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Chrudim B 9:4 (body domácích: body hostů),
Krajský přebor A
1. kolo:
TJ Sokol Chrudim C - TJ Sokol Chrast A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Vladimír 1:2, Stehlík Vojtěch 1:2, Rubeš Michal 0:3, Hanousek Ondřej 2:2, body hostů: Štantejský Ondřej 4:0, Kaplan Zdeněk 3:0, Pýcha František 2:1, Štefec Petr 0:3), KST Linea Chrudim D - TTC Medovinka Hlinsko C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mandlík Miroslav 2:2, Fišerová Kateřina 0:3, Budinská Jana 1:2, Procházka Petr 2:2, body hostů: Kosek Petr 1:3, Kalina Petr 4:0, Řezníček David 3:0, Zíb Petr 1:2), TJ Trojovice A - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Martin 3:1, Kopecký Pavel 2:2, Kopecký Pavel st. 0:3, Tesner Tomáš 4:0, body hostů: Kadlec Zdeněk 2:2, Pohl Pavel 3:1, Kachlík Jan ml. 1:3, Levínský Josef 0:3), TTC Medovinka Hlinsko B - TTC Skuteč A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řezníček Miloš 0:2, Černý Stanislav 0:2, Škarvada Vladimír 0:3, Spálenský Ivan 1:1, body hostů: Netolický Lukáš 3:0, Zelinka Robert 2:0, Bezdíček Bohumil 2:0, Beránek Michal 1:1), TJ Tesla Pardubice B - TJ Lokomotiva Pardubice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beránek Petr 3:0, Himmel David 0:2, Herudek Miroslav 3:0, Novotný Luboš 2:1, body hostů: Špaňůr Josef 1:2, Holík Jiří 2:1, Rázek František 0:3, Nová Věra 0:2), TJ Sokol Dolní Ředice A - TJ Tesla Pardubice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurka Michal 1:3, Kubín Tomáš 1:3, Valenta Petr 4:0, Rudzinski Radek 2:2, body hostů: Merta Matouš 3:1, Petřík Tomáš 2:2, Karcol Martin 3:1, Padyásek Petr 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Dolní Ředice A - TTC Medovinka Hlinsko B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rudzinski Radek 2:0, Kubín Tomáš 2:0, Valenta Petr 3:0, Kurka Michal 2:0, body hostů: Dufek Ondřej 0:3, Havel Emil 0:2, Plachý Milan 0:2, Křivan Jakub 0:2), TJ Tesla Pardubice C - TTC Skuteč A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Tomáš 1:2, Bubeník Michal 1:2, Lukeš Marek 1:2, Karcol Martin 1:3, body hostů: Netolický Lukáš 4:0, Zelinka Robert 2:1, Bezdíček Bohumil 2:1, Stříteský Ladislav 1:2), TJ Tesla Pardubice B - TJ Trojovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beránek Petr 3:1, Štěpánek Petr 2:2, Himmel David 0:4, Herudek Miroslav 3:1, body hostů: Malinský Martin 2:2, Tesner Tomáš 3:1, Kopecký Pavel st. 1:3, Kopecký Pavel 2:2), TJ Lokomotiva Pardubice C - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rázek František 2:2, Holík Jiří 3:1, Kolář Michal 2:1, Špaňůr Josef 2:2, body hostů: Kadlec Zdeněk 1:3, Pohl Pavel 3:1, Kachlík Jan ml. 2:2, Levínský Josef 0:3), TJ Sokol Chrudim C - KST Linea Chrudim D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stehlík Vojtěch 0:4, Rubeš Michal 2:2, Krejčí Vladimír 3:1, Hanousek Ondřej 3:1, body hostů: Procházka Petr 4:0, Mandlík Miroslav 2:2, Budinská Jana 1:3, Fišerová Kateřina 1:3), TJ Sokol Chrast A - TTC Medovinka Hlinsko C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pýcha František 2:1, Kaplan Zdeněk 2:0, Vrána Pavel 2:1, Štantejský Ondřej 3:0, body hostů: Kalina Petr 1:2, Řezníček David 1:2, Kosek Petr 0:3, Zíb Petr 0:2),
3. kolo:
TJ Sokol Dolní Ředice A - TTC Skuteč A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rudzinski Radek 0:2, Kubín Tomáš 0:2, Kurka Michal 0:3, Valenta Petr 1:1, body hostů: Netolický Lukáš 3:0, Bezdíček Lukáš 2:0, Zelinka Robert 2:0, Bezdíček Bohumil 1:1), TJ Tesla Pardubice C - TTC Medovinka Hlinsko B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karcol Martin 2:0, Lukeš Marek 2:0, Petřík Tomáš 2:0, Bubeník Michal 2:0, body hostů: Dufek Ondřej 0:2, Havel Emil 0:2, Plachý Milan 0:2, Křivan Jakub 0:2), TJ Tesla Pardubice B - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beránek Petr 3:0, Štěpánek Petr 3:0, Kolísek Miroslav 1:2, Herudek Miroslav 2:1, body hostů: Pohl Pavel 1:2, Kadlec Zdeněk 1:2, Kachlík Jan ml. 1:2, Levínský Josef 0:3), TJ Lokomotiva Pardubice C - TJ Trojovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rázek František 1:2, Holík Jiří 2:1, Kolář Michal 1:2, Špaňůr Josef 0:1, Mandys Ota 0:3, body hostů: Malinský Martin 3:1, Tesner Tomáš 1:2, Kopecký Pavel st. 3:0, Kopecký Pavel 2:1), TJ Sokol Chrudim C - TTC Medovinka Hlinsko C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hort Miloš 3:1, Rubeš Michal 2:2, Krejčí Vladimír 2:2, Hanousek Ondřej 3:1, body hostů: Kalina Petr 4:0, Řezníček David 1:3, Kosek Petr 1:3, Zíb Petr 0:4), TJ Sokol Chrast A - KST Linea Chrudim D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrána Pavel 3:1, Pýcha František 1:2, Vránová Martina 0:3, Štantejský Ondřej 4:0, body hostů: Procházka Petr 3:1, Mandlík Miroslav 2:2, Budinská Jana 1:2, Fišerová Kateřina 0:3),
4. kolo:
KST Linea Chrudim D - TJ Sokol Dolní Ředice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mandlík Miroslav 1:3, Fišerová Kateřina 1:2, Budinská Jana 1:2, Procházka Petr 3:1, body hostů: Valenta Petr 4:0, Rudzinski Radek 3:1, Kurka Michal 1:2, Rudzinská Petra 0:3), TTC Medovinka Hlinsko C - TJ Tesla Pardubice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kosek Petr 1:3, Zíb Petr 2:2, Řezníček David 3:1, Kalina Petr 2:2, body hostů: Lukeš Marek 4:0, Petřík Tomáš 3:1, Karcol Martin 0:4, Bubeník Michal 1:3), TJ Trojovice A - TJ Sokol Chrudim C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malinský Martin 1:2, Kopecký Pavel 2:1, Kopecký Pavel st. 2:1, Tesner Tomáš 3:1, body hostů: Rubeš Michal 2:2, Krejčí Vladimír 1:2, Stehlík Vojtěch 0:3, Joska Vojtěch 2:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Sokol Chrast A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Zdeněk 3:1, Kachlík Jan ml. 1:3, Charvát Jaroslav 0:3, Pohl Pavel 2:2, body hostů: Štantejský Ondřej 2:2, Kaplan Zdeněk 4:0, Pýcha František 3:1, Schejbal Jaroslav 0:3), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Tesla Pardubice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezníček Miloš 0:3, Saifr Vladimír 0:2, Spálenský Ivan 2:1, Škarvada Vladimír 2:2, Plachý Milan 0:1, body hostů: Beránek Petr 4:0, Štěpánek Petr 2:1, Herudek Miroslav 1:2, Himmel David 2:1), TTC Skuteč A - TJ Lokomotiva Pardubice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezdíček Bohumil 2:0, Bezdíček Lukáš 1:1, Zelinka Robert 2:1, Netolický Lukáš 3:0, body hostů: Holík Jiří 1:2, Kolář Michal 0:3, Rázek František 1:1, Hemerka Jiří 0:2),
5. kolo:
KST Linea Chrudim D - TJ Tesla Pardubice C 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mandlík Miroslav 1:2, Fišerová Kateřina 0:3, Budinská Jana 0:3, Procházka Petr 1:2, body hostů: Lukeš Marek 3:0, Petřík Tomáš 2:1, Bubeník Michal 3:0, Karcol Martin 2:1), TTC Medovinka Hlinsko C - TJ Sokol Dolní Ředice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kosek Petr 2:2, Zíb Petr 1:3, Řezníček David 2:2, Kalina Petr 4:0, body hostů: Valenta Petr 3:1, Rudzinski Radek 2:2, Kurka Michal 1:3, Rudzinská Petra 1:3), TJ Trojovice A - TJ Sokol Chrast A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Martin 2:2, Kopecký Pavel 2:2, Kopecký Pavel st. 0:3, Tesner Tomáš 2:2, body hostů: Štantejský Ondřej 2:2, Kaplan Zdeněk 4:0, Pýcha František 3:1, Schejbal Jaroslav 0:3), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Sokol Chrudim C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Zdeněk 2:1, Kachlík Jan ml. 3:0, Štefl Václav 0:3, Pohl Pavel 4:0, body hostů: Hort Miloš 1:3, Tajovský Václav 1:2, Rubeš Michal 2:1, Krejčí Vladimír 0:3), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Lokomotiva Pardubice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Saifr Vladimír 3:1, Spálenský Ivan 3:1, Řezníček Miloš 0:4, Škarvada Vladimír 3:1, body hostů: Holík Jiří 4:0, Kolář Michal 1:3, Rázek František 1:3, Hemerka Jiří 1:3), TTC Skuteč A - TJ Tesla Pardubice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezdíček Bohumil 2:1, Bezdíček Lukáš 2:1, Zelinka Robert 2:1, Netolický Lukáš 3:0, body hostů: Beránek Petr 3:0, Štěpánek Petr 0:3, Herudek Miroslav 0:3, Himmel David 0:3),
6. kolo:
TJ Sokol Dolní Ředice A - TJ Tesla Pardubice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rudzinski Radek 2:1, Kubín Tomáš 1:2, Kurka Michal 1:2, Valenta Petr 4:0, body hostů: Novotný Luboš 3:1, Štěpánek Petr 2:1, Herudek Miroslav 0:3, Kolísek Miroslav 0:3), TJ Tesla Pardubice C - TJ Lokomotiva Pardubice C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merta Matouš 3:0, Petřík Tomáš 1:2, Karcol Martin 1:2, Lukeš Marek 4:0, body hostů: Holík Jiří 2:2, Kolář Michal 2:1, Rázek František 0:3, Nová Věra 0:3), TJ Sokol Chrudim C - TTC Medovinka Hlinsko B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tajovský Václav 3:1, Stehlík Vojtěch 2:1, Krejčí Vladimír 0:3, Hanousek Ondřej 4:0, body hostů: Spálenský Ivan 2:2, Saifr Vladimír 1:3, Škarvada Vladimír 1:2, Černý Stanislav 1:2), TJ Sokol Chrast A - TTC Skuteč A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pýcha František 1:3, Kaplan Zdeněk 3:1, Vrána Pavel 0:4, Štantejský Ondřej 2:2, body hostů: Netolický Lukáš 3:1, Zelinka Robert 2:2, Bezdíček Lukáš 3:1, Bezdíček Bohumil 2:2), KST Linea Chrudim D - TJ Trojovice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mandlík Miroslav 1:1, Chlebeček Marek 0:2, Budinská Jana 0:3, Procházka Petr 1:2, body hostů: Malinský Martin 2:1, Tesner Tomáš 3:0, Kopecký Pavel 1:1, Kopecký Pavel st. 2:0), TTC Medovinka Hlinsko C - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kosek Petr 3:1, Zíb Petr 2:1, Řezníček David 1:2, Kalina Petr 3:1, body hostů: Pohl Pavel 2:2, Kadlec Zdeněk 3:1, Kachlík Jan ml. 0:3, Mikula Jan 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Dolní Ředice A - TJ Lokomotiva Pardubice C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rudzinski Radek 2:1, Kubín Tomáš 0:3, Kurka Michal 0:3, Valenta Petr 1:2, body hostů: Holík Jiří 3:0, Kolář Michal 3:0, Špaňůr Josef 2:1, Rázek František 1:2), TJ Tesla Pardubice C - TJ Tesla Pardubice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merta Matouš 3:1, Petřík Tomáš 1:3, Karcol Martin 1:2, Lukeš Marek 4:0, body hostů: Novotný Luboš 2:2, Štěpánek Petr 2:2, Herudek Miroslav 1:3, Kolísek Miroslav 1:2), TJ Sokol Chrudim C - TTC Skuteč A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláčková Tereza 0:3, Krejčí Vladimír 0:2, Hanousek Ondřej 2:1, Stehlík Vojtěch 1:2, body hostů: Netolický Lukáš 3:0, Zelinka Robert 2:1, Bezdíček Lukáš 1:2, Bezdíček Bohumil 2:0), TJ Sokol Chrast A - TTC Medovinka Hlinsko B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pýcha František 2:0, Kaplan Zdeněk 2:0, Vrána Pavel 3:0, Štantejský Ondřej 2:0, body hostů: Plachý Milan 0:3, Křivan Jakub 0:2, Saifr Vladimír 0:2, Černý Stanislav 0:2), KST Linea Chrudim D - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mandlík Miroslav 1:3, Polach Miroslav 3:1, Budinská Jana 1:3, Procházka Petr 4:0, body hostů: Pohl Pavel 2:2, Kadlec Zdeněk 3:1, Kachlík Jan ml. 2:2, Mikula Jan 0:4), TTC Medovinka Hlinsko C - TJ Trojovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kosek Petr 1:3, Zíb Petr 1:3, Řezníček David 2:2, Kalina Petr 3:1, body hostů: Malinský Martin 4:0, Tesner Tomáš 2:2, Kopecký Pavel st. 1:3, Kopecký Pavel 2:2),
8. kolo:
TJ Trojovice A - TJ Sokol Dolní Ředice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malinský Martin 3:1, Kopecký Pavel 0:3, Kopecký Pavel st. 1:2, Tesner Tomáš 4:0, body hostů: Valenta Petr 3:1, Rudzinski Radek 1:3, Kubín Tomáš 1:2, Kurka Michal 1:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Tesla Pardubice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Zdeněk 2:2, Kachlík Jan ml. 2:2, Crha Jiří 0:4, Pohl Pavel 3:1, body hostů: Merta Matouš 4:0, Lukeš Marek 2:2, Petřík Tomáš 2:2, Karcol Martin 1:3), TTC Medovinka Hlinsko B - KST Linea Chrudim D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Saifr Vladimír 2:2, Černý Stanislav 2:2, Škarvada Vladimír 2:2, Spálenský Ivan 2:2, body hostů: Procházka Petr 1:3, Budinská Jana 3:1, Mandlík Miroslav 2:2, Polach Miroslav 2:2), TTC Skuteč A - TTC Medovinka Hlinsko C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezdíček Lukáš 2:0, Zelinka Robert 2:0, Bezdíček Bohumil 1:2, Netolický Lukáš 3:0, body hostů: Kalina Petr 1:2, Kosek Petr 1:2, Zíb Petr 0:2, Bříza Martin 0:2), TJ Tesla Pardubice B - TJ Sokol Chrudim C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Luboš 2:0, Štěpánek Petr 1:1, Herudek Miroslav 2:1, Beránek Petr 3:0, body hostů: Hanousek Ondřej 2:1, Rubeš Michal 0:3, Stehlík Vojtěch 0:2, Krejčí Vladimír 0:2), TJ Lokomotiva Pardubice C - TJ Sokol Chrast A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaňůr Josef 2:2, Rázek František 1:3, Kolář Michal 2:2, Holík Jiří 2:2, body hostů: Vrána Pavel 3:1, Kaplan Zdeněk 4:0, Pýcha František 1:3, Vránová Martina 1:3),
9. kolo:
TJ Trojovice A - TJ Tesla Pardubice C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Martin 1:2, Kopecký Pavel 1:2, Kopecký Pavel st. 0:3, Tesner Tomáš 2:2, body hostů: Lukeš Marek 4:0, Petřík Tomáš 1:2, Merta Matouš 3:0, Karcol Martin 1:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Sokol Dolní Ředice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Zdeněk 2:1, Kachlík Jan ml. 3:0, Štefl Václav 1:2, Pohl Pavel 3:0, body hostů: Kubín Tomáš 1:2, Valenta Petr 1:2, Kurka Michal 0:3, Rudzinski Radek 1:2), TTC Medovinka Hlinsko B - TTC Medovinka Hlinsko C 2:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lorencová Monika 0:2, Osička Přemysl 0:2, Havel Emil 0:3, Dufek Ondřej 0:3, body hostů: Kosek Petr 3:0, Zíb Petr 3:0, Kalina Petr 2:0, Řezníček David 2:0), TTC Skuteč A - KST Linea Chrudim D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezdíček Lukáš 2:0, Zelinka Robert 2:0, Bezdíček Bohumil 2:0, Netolický Lukáš 2:0, body hostů: Grubner Tomáš 0:2, Ondruch Jakub 0:2, Dočekal Libor 0:2, Chlebeček Marek 0:2), TJ Tesla Pardubice B - TJ Sokol Chrast A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Luboš 3:1, Štěpánek Petr 3:1, Herudek Miroslav 0:4, Beránek Petr 2:2, body hostů: Vrána Pavel 2:2, Kaplan Zdeněk 4:0, Pýcha František 1:3, Vránová Martina 1:3), TJ Lokomotiva Pardubice C - TJ Sokol Chrudim C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špaňůr Josef 3:1, Holík Jiří 2:2, Rázek František 2:1, Kolář Michal 1:3, body hostů: Hanousek Ondřej 3:1, Stehlík Vojtěch 1:3, Krejčí Vladimír 1:3, Rubeš Michal 2:1),
10. kolo:
TJ Sokol Chrudim C - TJ Sokol Dolní Ředice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Vladimír 2:0, Stehlík Vojtěch 2:0, Hanousek Ondřej 2:1, Tajovský Václav 2:0, body hostů: Valenta Petr 0:3, Kurka Michal 0:2, Rudzinski Radek 1:1, Mucha Robin 0:2), TJ Sokol Chrast A - TJ Tesla Pardubice C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pýcha František 3:1, Kaplan Zdeněk 3:1, Štefec Petr 0:3, Štantejský Ondřej 3:1, body hostů: Merta Matouš 1:3, Lukeš Marek 2:2, Karcol Martin 1:3, Petřík Tomáš 2:1), TJ Tesla Pardubice B - KST Linea Chrudim D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Petr 2:1, Herudek Miroslav 2:0, Himmel David 2:1, Novotný Luboš 3:0, body hostů: Procházka Petr 2:1, Budinská Jana 0:3, Chlebeček Marek 0:3, Fišerová Kateřina 0:2), TJ Lokomotiva Pardubice C - TTC Medovinka Hlinsko C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rázek František 1:1, Holík Jiří 2:0, Kolář Michal 2:1, Špaňůr Josef 3:0, body hostů: Kalina Petr 2:1, Kosek Petr 0:3, Zíb Petr 0:2, Bříza Martin 0:2), TJ Trojovice A - TTC Medovinka Hlinsko B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Martin 3:1, Kopecký Pavel 2:1, Kopecký Pavel st. 1:2, Tesner Tomáš 3:1, body hostů: Černý Stanislav 3:1, Spálenský Ivan 1:3, Škarvada Vladimír 1:2, Saifr Vladimír 0:3), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TTC Skuteč A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlec Zdeněk 0:2, Kachlík Jan ml. 0:2, Crha Jiří 0:2, Pohl Pavel 0:2, body hostů: Netolický Lukáš 2:0, Zelinka Robert 2:0, Bezdíček Lukáš 2:0, Bezdíček Bohumil 2:0),
11. kolo:
TJ Sokol Chrudim C - TJ Tesla Pardubice C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hort Miloš 1:2, Joska Vojtěch 0:3, Krejčí Vladimír 0:3, Hanousek Ondřej 3:0, body hostů: Lukeš Marek 3:0, Merta Matouš 2:1, Petřík Tomáš 2:1, Kalhous Vlastimil 1:2), TJ Sokol Chrast A - TJ Sokol Dolní Ředice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pýcha František 3:0, Kaplan Zdeněk 2:0, Štefec Petr 1:2, Štantejský Ondřej 3:0, body hostů: Valenta Petr 1:2, Kurka Michal 1:2, Rudzinski Radek 0:3, Mucha Robin 0:2), TJ Lokomotiva Pardubice C - KST Linea Chrudim D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rázek František 2:1, Holík Jiří 2:0, Kolář Michal 2:1, Špaňůr Josef 2:1, body hostů: Procházka Petr 2:1, Budinská Jana 0:3, Chlebeček Marek 0:3, Fišerová Kateřina 1:1), TJ Tesla Pardubice B - TTC Medovinka Hlinsko C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Petr 2:1, Herudek Miroslav 2:1, Kolísek Miroslav 1:2, Novotný Luboš 4:0, body hostů: Kalina Petr 3:1, Kosek Petr 0:3, Zíb Petr 1:2, Bříza Martin 0:3), TJ Trojovice A - TTC Skuteč A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Martin 1:2, Kopecký Pavel 0:3, Kopecký Pavel st. 0:3, Tesner Tomáš 2:1, body hostů: Netolický Lukáš 3:0, Zelinka Robert 2:1, Bezdíček Lukáš 1:2, Bezdíček Bohumil 3:0), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TTC Medovinka Hlinsko B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Zdeněk 2:2, Kachlík Jan ml. 3:1, Štefl Václav 1:2, Pohl Pavel 3:1, body hostů: Černý Stanislav 1:3, Smékal Pavel 3:1, Spálenský Ivan 2:2, Škarvada Vladimír 0:2, Saifr Vladimír 0:1),
12. kolo:
TJ Sokol Chrast A - TJ Sokol Chrudim C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaplan Zdeněk 3:0, Vránová Martina 1:2, Schejbal Jaroslav 1:2, Štantejský Ondřej 3:0, body hostů: Joska Vojtěch 2:1, Krejčí Vladimír 2:1, Sedláčková Tereza 0:3, Juklová Kateřina 0:3), TTC Medovinka Hlinsko C - KST Linea Chrudim D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kosek Petr 0:4, Zíb Petr 0:3, Řezníček David 1:2, Kalina Petr 4:0, body hostů: Procházka Petr 3:1, Polach Miroslav 2:2, Mandlík Miroslav 2:1, Budinská Jana 2:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Trojovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Zdeněk 3:1, Kachlík Jan ml. 3:1, Štefl Václav 1:2, Pohl Pavel 2:2, body hostů: Malinský Martin 2:2, Tesner Tomáš 3:1, Kopecký Pavel st. 0:4, Kopecký Pavel 1:2), TTC Skuteč A - TTC Medovinka Hlinsko B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezdíček Bohumil 2:0, Zelinka Robert 2:0, Bezdíček Lukáš 2:0, Netolický Lukáš 2:0, body hostů: Černý Stanislav 0:2, Saifr Vladimír 0:2, Škarvada Vladimír 0:2, Řezníček Miloš 0:2), TJ Lokomotiva Pardubice C - TJ Tesla Pardubice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rázek František 0:2, Holík Jiří 1:1, Kolář Michal 0:3, Špaňůr Josef 0:2, body hostů: Beránek Petr 3:0, Novotný Luboš 1:1, Štěpánek Petr 2:0, Herudek Miroslav 2:0), TJ Tesla Pardubice C - TJ Sokol Dolní Ředice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merta Matouš 2:1, Petřík Tomáš 2:1, Kalhous Vlastimil 2:1, Lukeš Marek 3:0, body hostů: Valenta Petr 2:1, Kurka Michal 1:2, Rudzinski Radek 0:3, Maroši Vojtěch 0:3),
13. kolo:
TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Sokol Dolní Ředice A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Osička Přemysl 0:2, Dufek Ondřej 0:2, Homoláč Ondřej 0:2, Křivan Jakub 0:2, body hostů: Valenta Petr 2:0, Kurka Michal 2:0, Maroši Vojtěch 2:0, Rudzinski Radek 2:0), TTC Skuteč A - TJ Tesla Pardubice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezdíček Lukáš 1:3, Zelinka Robert 2:2, Vyčichl Michal 0:4, Netolický Lukáš 4:0, body hostů: Lukeš Marek 3:1, Karcol Martin 1:3, Merta Matouš 3:1, Petřík Tomáš 2:2), TJ Trojovice A - TJ Tesla Pardubice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malinský Martin 1:3, Kopecký Pavel 2:2, Kopecký Pavel st. 1:3, Tesner Tomáš 3:1, body hostů: Novotný Luboš 4:0, Beránek Petr 3:1, Herudek Miroslav 1:3, Štěpánek Petr 1:3), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Lokomotiva Pardubice C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Zdeněk 1:3, Kachlík Jan ml. 2:2, Štefl Václav 3:0, Pohl Pavel 2:2, body hostů: Holík Jiří 3:1, Špaňůr Josef 0:4, Kolář Michal 2:2, Rázek František 2:1), KST Linea Chrudim D - TJ Sokol Chrudim C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polach Miroslav 3:0, Mandlík Miroslav 1:2, Budinská Jana 2:1, Procházka Petr 2:2, body hostů: Tajovský Václav 1:3, Hanousek Ondřej 3:0, Krejčí Vladimír 0:3, Rubeš Michal 1:2), TTC Medovinka Hlinsko C - TJ Sokol Chrast A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smékal Petr 1:2, Kosek Petr 0:3, Řezníček David 1:2, Kalina Petr 2:1, body hostů: Štantejský Ondřej 3:0, Kaplan Zdeněk 3:0, Pýcha František 1:2, Štefec Petr 1:2),
14. kolo:
TTC Skuteč A - TJ Sokol Dolní Ředice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezdíček Lukáš 3:1, Zelinka Robert 2:1, Netolický Lukáš 3:0, Vyčichl Michal 1:3, body hostů: Valenta Petr 3:1, Kurka Michal 0:4, Rudzinski Radek 1:2, Maroši Vojtěch 1:2), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Tesla Pardubice C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Osička Přemysl 0:2, Dufek Ondřej 0:2, Homoláč Ondřej 0:2, Křivan Jakub 0:2, body hostů: Merta Matouš 2:0, Lukeš Marek 2:0, Petřík Tomáš 2:0, Karcol Martin 2:0), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TJ Tesla Pardubice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Zdeněk 2:2, Kachlík Jan ml. 1:3, Štefl Václav 2:2, Pohl Pavel 2:2, body hostů: Novotný Luboš 3:1, Beránek Petr 3:1, Herudek Miroslav 1:3, Štěpánek Petr 2:2), TJ Trojovice A - TJ Lokomotiva Pardubice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malinský Martin 2:1, Kopecký Pavel 2:1, Kopecký Pavel st. 1:2, Tesner Tomáš 3:0, body hostů: Holík Jiří 3:0, Špaňůr Josef 0:3, Kolář Michal 1:2, Suchánek Zdeněk 0:3), TTC Medovinka Hlinsko C - TJ Sokol Chrudim C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bříza Martin 0:3, Kosek Petr 0:3, Řezníček David 2:1, Kalina Petr 1:2, body hostů: Hanousek Ondřej 3:0, Tajovský Václav 2:1, Krejčí Vladimír 2:1, Rubeš Michal 2:1), KST Linea Chrudim D - TJ Sokol Chrast A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polach Miroslav 2:1, Mandlík Miroslav 1:2, Budinská Jana 0:3, Procházka Petr 1:3, body hostů: Štantejský Ondřej 4:0, Kaplan Zdeněk 3:0, Pýcha František 2:1, Štefec Petr 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol Dolní Ředice A - KST Linea Chrudim D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurka Michal 1:3, Rudzinski Radek 2:1, Kubín Tomáš 1:2, Valenta Petr 1:3, body hostů: Procházka Petr 3:1, Polach Miroslav 3:1, Mandlík Miroslav 2:1, Ondruch Jakub 1:2), TJ Tesla Pardubice C - TTC Medovinka Hlinsko C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merta Matouš 3:1, Karcol Martin 2:2, Petřík Tomáš 2:1, Lukeš Marek 2:2, body hostů: Kalina Petr 1:3, Řezníček David 4:0, Zíb Petr 0:4, Kosek Petr 1:2), TJ Sokol Chrudim C - TJ Trojovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Vladimír 1:3, Rubeš Michal 3:1, Tajovský Václav 1:3, Hanousek Ondřej 4:0, body hostů: Malinský Martin 3:1, Tesner Tomáš 2:2, Kopecký Pavel st. 2:2, Pavlík Stanislav 0:4), TJ Sokol Chrast A - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vránová Martina 0:4, Kaplan Zdeněk 4:0, Malinský Marek 0:4, Štantejský Ondřej 4:0, body hostů: Pohl Pavel 2:2, Kadlec Zdeněk 2:2, Kachlík Jan ml. 2:2, Štefl Václav 2:2), TJ Tesla Pardubice B - TTC Medovinka Hlinsko B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herudek Miroslav 2:0, Beránek Petr 2:0, Novotný Luboš 2:0, Štěpánek Petr 2:0, body hostů: Černý Stanislav 0:2, Spálenský Ivan 0:2, Škarvada Vladimír 0:2, Saifr Vladimír 0:2), TJ Lokomotiva Pardubice C - TTC Skuteč A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rázek František 0:3, Holík Jiří 2:1, Kolář Michal 0:3, Špaňůr Josef 2:2, body hostů: Netolický Lukáš 3:1, Zelinka Robert 1:2, Bezdíček Lukáš 2:1, Bezdíček Bohumil 3:0),
16. kolo:
TJ Tesla Pardubice C - KST Linea Chrudim D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karcol Martin 3:0, Petřík Tomáš 0:2, Bubeník Michal 2:1, Lukeš Marek 3:0, body hostů: Procházka Petr 2:1, Polach Miroslav 1:2, Mandlík Miroslav 0:3, Ondruch Jakub 0:2), TJ Sokol Dolní Ředice A - TTC Medovinka Hlinsko C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kurka Michal 1:2, Rudzinski Radek 0:2, Kubín Tomáš 0:3, Valenta Petr 2:1, body hostů: Houba Ondřej 3:0, Řezníček David 3:0, Kalina Petr 2:1, Kosek Petr 0:2), TJ Sokol Chrast A - TJ Trojovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pýcha František 1:3, Kaplan Zdeněk 4:0, Malinský Marek 1:3, Štantejský Ondřej 2:2, body hostů: Malinský Martin 3:1, Tesner Tomáš 3:1, Kopecký Pavel st. 2:2, Pavlík Stanislav 0:4), TJ Sokol Chrudim C - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Vladimír 2:0, Rubeš Michal 2:0, Tajovský Václav 2:1, Hanousek Ondřej 3:0, body hostů: Pohl Pavel 0:3, Kadlec Zdeněk 1:2, Kachlík Jan ml. 0:2, Štefl Václav 0:2), TJ Lokomotiva Pardubice C - TTC Medovinka Hlinsko B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rázek František 2:0, Holík Jiří 2:0, Kolář Michal 2:0, Špaňůr Josef 2:0, body hostů: Saifr Vladimír 0:2, Spálenský Ivan 0:2, Černý Stanislav 0:2, Škarvada Vladimír 0:2), TJ Tesla Pardubice B - TTC Skuteč A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beránek Petr 1:1, Štěpánek Petr 0:2, Kolísek Miroslav 0:3, Novotný Luboš 1:2, body hostů: Netolický Lukáš 3:0, Zelinka Robert 3:0, Bezdíček Lukáš 2:0, Bezdíček Bohumil 0:2),
17. kolo:
TJ Tesla Pardubice B - TJ Sokol Dolní Ředice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herudek Miroslav 2:0, Novotný Luboš 1:1, Štěpánek Petr 3:0, Beránek Petr 2:0, body hostů: Valenta Petr 1:2, Kubín Tomáš 0:2, Kurka Michal 0:2, Rudzinski Radek 0:2), TJ Lokomotiva Pardubice C - TJ Tesla Pardubice C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rázek František 3:0, Suchánek Zdeněk 1:2, Mandys Ota 0:3, Kolář Michal 0:4, body hostů: Karcol Martin 2:2, Lukeš Marek 3:0, Petřík Tomáš 2:1, Bubeník Michal 2:1), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Sokol Chrudim C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Škarvada Vladimír 0:2, Plachý Milan 0:2, Černý Stanislav 0:2, WO 0:3, body hostů: Stehlík Vojtěch 2:0, Hanousek Ondřej 2:0, Tajovský Václav 1:0, Krejčí Vladimír 1:0, WO 3:0), TTC Skuteč A - TJ Sokol Chrast A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezdíček Bohumil 3:0, Zelinka Robert 1:2, Bezdíček Lukáš 2:1, Netolický Lukáš 3:1, body hostů: Štantejský Ondřej 1:3, Kaplan Zdeněk 3:0, Vrána Pavel 0:3, Vránová Martina 0:3), TJ Trojovice A - KST Linea Chrudim D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malinský Martin 2:2, Kopecký Pavel 2:1, Kopecký Pavel st. 2:1, Tesner Tomáš 2:2, body hostů: Polach Miroslav 4:0, Procházka Petr 0:4, Mandlík Miroslav 2:1, Ondruch Jakub 0:3), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - TTC Medovinka Hlinsko C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Zdeněk 0:3, Kachlík Jan ml. 1:1, Štefl Václav 0:3, Pohl Pavel 1:2, body hostů: Kalina Petr 3:0, Řezníček David 2:1, Boháč Milan 3:0, Kosek Petr 1:1),
18. kolo:
TJ Lokomotiva Pardubice C - TJ Sokol Dolní Ředice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rázek František 2:0, Suchánek Zdeněk 2:0, Mandys Ota 2:0, Kolář Michal 2:0, body hostů: Drahoš Patrik 0:2, Mucha Robin 0:2, Čapek František 0:2, Rudzinski Radek 0:2), TJ Tesla Pardubice B - TJ Tesla Pardubice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Luboš 2:2, Štěpánek Petr 2:2, Herudek Miroslav 1:3, Beránek Petr 3:1, body hostů: Lukeš Marek 3:1, Merta Matouš 3:1, Petřík Tomáš 1:3, Karcol Martin 1:3), TTC Skuteč A - TJ Sokol Chrudim C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezdíček Bohumil 2:0, Zelinka Robert 1:1, Bezdíček Lukáš 2:1, Netolický Lukáš 3:0, body hostů: Tajovský Václav 0:3, Hanousek Ondřej 2:1, Stehlík Vojtěch 0:2, Krejčí Vladimír 0:2), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Sokol Chrast A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Škarvada Vladimír 0:2, Plachý Milan 0:2, Černý Stanislav 0:2, WO 0:3, body hostů: Štantejský Ondřej 2:0, Kaplan Zdeněk 2:0, Vrána Pavel 1:0, Vránová Martina 1:0, WO 3:0), TJ Jiskra Heřmanův Městec A - KST Linea Chrudim D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pohl Pavel 1:2, Kadlec Zdeněk 1:1, Štefl Václav 3:0, Kachlík Jan ml. 3:0, body hostů: Procházka Petr 2:1, Mandlík Miroslav 0:3, Budinská Jana 0:3, Ondruch Jakub 1:1), TJ Trojovice A - TTC Medovinka Hlinsko C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malinský Martin 1:2, Kopecký Pavel 0:2, Kopecký Pavel st. 0:3, Tesner Tomáš 2:1, body hostů: Kalina Petr 3:0, Řezníček David 2:1, Boháč Milan 3:0, Kosek Petr 0:2),
19. kolo:
TJ Sokol Dolní Ředice A - TJ Trojovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rudzinski Radek 4:0, Kurka Michal 0:4, Nešetřil Jaroslav 0:4, Valenta Petr 3:1, body hostů: Malinský Martin 3:1, Tesner Tomáš 2:2, Kopecký Pavel st. 2:2, Kopecký Pavel 2:2), TJ Tesla Pardubice C - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Tomáš 2:2, Bubeník Michal 0:4, Karcol Martin 1:2, Lukeš Marek 3:1, body hostů: Pohl Pavel 3:1, Kadlec Zdeněk 2:2, Kachlík Jan ml. 3:1, Mikula Jan 1:2), KST Linea Chrudim D - TTC Medovinka Hlinsko B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mandlík Miroslav 0:4, Polach Miroslav 1:3, Budinská Jana 1:3, Procházka Petr 4:0, body hostů: Spálenský Ivan 2:2, Černý Stanislav 3:1, Škarvada Vladimír 2:2, Saifr Vladimír 3:1), TTC Medovinka Hlinsko C - TTC Skuteč A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zíb Petr 1:2, Bříza Martin 0:2, Kosek Petr 0:3, Kalina Petr 2:1, body hostů: Netolický Lukáš 3:0, Zelinka Robert 3:0, Bezdíček Bohumil 2:1, Beránek Michal 0:2), TJ Sokol Chrudim C - TJ Tesla Pardubice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Vladimír 1:2, Joska Vojtěch 0:2, Rubeš Michal 0:3, Hanousek Ondřej 2:1, body hostů: Beránek Petr 3:0, Novotný Luboš 3:0, Štěpánek Petr 2:1, Himmel David 0:2), TJ Sokol Chrast A - TJ Lokomotiva Pardubice C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pýcha František 2:2, Štefec Petr 0:3, Čermák Pavel 0:3, Štantejský Ondřej 4:0, body hostů: Holík Jiří 3:1, Špaňůr Josef 3:1, Kolář Michal 1:2, Rázek František 1:2),
20. kolo:
TJ Tesla Pardubice C - TJ Trojovice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petřík Tomáš 2:2, Karcol Jaroslav 1:2, Bubeník Michal 2:1, Lukeš Marek 1:3, body hostů: Malinský Martin 2:2, Tesner Tomáš 3:1, Kopecký Pavel st. 2:1, Kopecký Pavel 1:2), TJ Sokol Dolní Ředice A - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rudzinski Radek 2:1, Kurka Michal 1:2, Maroši Vojtěch 0:3, Valenta Petr 1:3, body hostů: Kadlec Zdeněk 4:0, Pohl Pavel 3:0, Mikula Jan 1:2, Kachlík Jan ml. 1:2), TTC Medovinka Hlinsko C - TTC Medovinka Hlinsko B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kosek Petr 2:1, Zíb Petr 2:1, Řezníček David 2:1, Kalina Petr 3:0, body hostů: Spálenský Ivan 0:3, Černý Stanislav 2:1, Škarvada Vladimír 1:2, Saifr Vladimír 0:3), KST Linea Chrudim D - TTC Skuteč A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondruch Jakub 0:2, Grubner Tomáš 0:2, Dočekal Libor 0:2, Chlebeček Marek 0:2, body hostů: Netolický Lukáš 2:0, Bezdíček Lukáš 2:0, Zelinka Robert 2:0, Bezdíček Bohumil 2:0), TJ Sokol Chrast A - TJ Tesla Pardubice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pýcha František 2:2, Štefec Petr 2:2, Čermák Pavel 0:4, Štantejský Ondřej 4:0, body hostů: Novotný Luboš 3:1, Štěpánek Petr 3:1, Kolísek Miroslav 1:3, Himmel David 1:3), TJ Sokol Chrudim C - TJ Lokomotiva Pardubice C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Vladimír 2:2, Stehlík Vojtěch 2:2, Rubeš Michal 0:3, Hanousek Ondřej 3:1, body hostů: Holík Jiří 2:2, Špaňůr Josef 2:2, Kolář Michal 2:2, Rázek František 2:1),
21. kolo:
TJ Sokol Dolní Ředice A - TJ Sokol Chrudim C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rudzinski Radek 2:2, Kurka Michal 0:3, Maroši Vojtěch 0:3, Valenta Petr 3:1, body hostů: Hanousek Ondřej 3:1, Tajovský Václav 3:1, Stehlík Vojtěch 1:2, Krejčí Vladimír 2:1), TJ Tesla Pardubice C - TJ Sokol Chrast A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Marek 2:2, Karcol Martin 1:3, Petřík Tomáš 1:2, Merta Matouš 2:2, body hostů: Štantejský Ondřej 4:0, Kaplan Zdeněk 4:0, Vrána Pavel 1:3, Štefec Petr 0:3), KST Linea Chrudim D - TJ Tesla Pardubice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polach Miroslav 0:3, Mandlík Miroslav 1:2, Budinská Jana 0:3, Procházka Petr 2:1, body hostů: Beránek Petr 3:0, Novotný Luboš 2:1, Štěpánek Petr 2:1, Herudek Miroslav 2:1), TTC Medovinka Hlinsko C - TJ Lokomotiva Pardubice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bříza Martin 0:4, Zíb Petr 1:3, Řezníček David 3:1, Kalina Petr 4:0, body hostů: Holík Jiří 2:2, Špaňůr Josef 2:2, Kolář Michal 2:2, Rázek František 2:2), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Trojovice A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Saifr Vladimír 0:2, Černý Stanislav 0:2, Plachý Milan 0:3, Řezníček Miloš 0:2, body hostů: Tesner Tomáš 3:0, Malinský Martin 2:0, Kopecký Pavel st. 2:0, Kopecký Pavel 2:0), TTC Skuteč A - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyčichl Michal 0:4, Bezdíček Bohumil 3:0, Zelinka Robert 3:0, WO 0:5, body hostů: Pohl Pavel 1:2, Kadlec Zdeněk 1:2, Kachlík Jan ml. 1:1, Štefl Václav 1:1, WO 5:0),
22. kolo:
TJ Tesla Pardubice C - TJ Sokol Chrudim C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petřík Tomáš 4:0, Karcol Martin 1:2, Merta Matouš 1:2, Lukeš Marek 4:0, body hostů: Hanousek Ondřej 2:2, Tajovský Václav 0:4, Stehlík Vojtěch 1:2, Krejčí Vladimír 1:2), TJ Sokol Dolní Ředice A - TJ Sokol Chrast A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rudzinski Radek 0:3, Kurka Michal 0:2, Maroši Vojtěch 0:3, Valenta Petr 2:1, body hostů: Štantejský Ondřej 3:0, Kaplan Zdeněk 3:0, Vrána Pavel 2:1, Štefec Petr 1:1), KST Linea Chrudim D - TJ Lokomotiva Pardubice C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polach Miroslav 1:2, Mandlík Miroslav 0:2, Budinská Jana 1:2, Procházka Petr 1:2, body hostů: Holík Jiří 3:0, Špaňůr Josef 3:0, Kolář Michal 2:1, Rázek František 0:2), TTC Medovinka Hlinsko C - TJ Tesla Pardubice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zíb Petr 3:1, Řezníček David 2:2, Houba Ondřej 0:1, Kalina Petr 2:2, Bříza Martin 0:3, body hostů: Beránek Petr 3:1, Novotný Luboš 2:2, Štěpánek Petr 3:1, Herudek Miroslav 1:3), TTC Skuteč A - TJ Trojovice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezdíček Bohumil 3:1, Vyčichl Michal 0:4, Beránek Michal 0:3, Zelinka Robert 3:1, body hostů: Malinský Martin 3:1, Kopecký Pavel 2:2, Kopecký Pavel st. 2:2, Tesner Tomáš 2:1), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Jiskra Heřmanův Městec A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smékal Pavel 1:2, Černý Stanislav 0:2, Spálenský Ivan 0:3, Saifr Vladimír 0:2, Škarvada Vladimír 1:0, body hostů: Kachlík Jan ml. 2:1, Kadlec Zdeněk 2:1, Pohl Pavel 3:0, Štefl Václav 2:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Skuteč A - TJ Tesla Pardubice C 9:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: body hostů), TJ Sokol Chrast A - TJ Tesla Pardubice B 0:9, TJ Sokol Chrudim C - KST Linea Chrudim D 7:9 (body domácích: body hostů), TTC Medovinka Hlinsko C - TJ Sokol Dolní Ředice A 0:9,
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Tesla Pardubice C - TTC Skuteč A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Karcol 1, body hostů: Bezdíček L. 3, Zelinka 1, Netolický 2, Bezdíček B. 2), TJ Tesla Pardubice B - TJ Sokol Chrast A 9:0, KST Linea Chrudim D - TJ Sokol Chrudim C 9:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: body hostů), TJ Sokol Dolní Ředice A - TTC Medovinka Hlinsko C 9:0,
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Skuteč A - TJ Tesla Pardubice C -:-, TJ Sokol Chrast A - TJ Tesla Pardubice B -:-, TJ Sokol Chrudim C - KST Linea Chrudim D -:-, TTC Medovinka Hlinsko C - TJ Sokol Dolní Ředice A -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Skuteč A - TJ Tesla Pardubice B 9:6 (body domácích: body hostů), TTC Medovinka Hlinsko C - TJ Sokol Chrudim C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: body hostů),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Tesla Pardubice B - TTC Skuteč A 4:9 (body domácích: body hostů), TJ Sokol Chrudim C - TTC Medovinka Hlinsko C 9:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: body hostů),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Skuteč A - TJ Tesla Pardubice B -:-, TJ Sokol Chrudim C - TTC Medovinka Hlinsko C 9:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: body hostů),
Krajský přebor B
1. kolo:
TTC Sedlec A - TJ Jiskra Litomyšl B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Martin 3:1, Táborský Jiří 1:3, Hrubeš Ladislav 1:3, Schejbal Petr 3:1, body hostů: Balský Karel 1:3, Novák Michal 3:1, Štarman Karel 3:1, Valdhans Rudolf 1:3), TJ Jiskra Králíky A - Orel Orlice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Luděk 0:1, Kubíček Milan 1:3, Dostál Martin 4:0, Adamec Václav 3:1, WO 0:3, body hostů: Pavel Jan 2:2, Svoboda Leoš 1:2, Hubálek Zdeněk 2:1, Svoboda Miloš 0:3, WO 3:0), TJ Sokol Řetová A - TTC Ústí nad Orlicí D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sychra Václav 3:1, Fišer Lukáš 3:1, Stránský Matěj 0:1, Kovář Dušan 2:2, Beneš Václav 1:1, body hostů: Novák Aleš 0:4, Hájek Ladislav 4:0, Kadrman Miloslav 2:2, Pražák Zdeněk 0:3), TJ Sokol Česká Třebová A - TTC Ústí nad Orlicí C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýbl Tomáš 2:1, Soukup Jan 2:0, Wávra Petr 1:2, Patka Václav 3:0, body hostů: Motl Daniel 2:1, Jedlička Richard 1:2, Hrdina Lukáš 0:3, Adamec Lukáš 0:2), TJ Vidlatá Seč A - KST Vysoké Mýto A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Osecký Josef 0:3, Famfulík Petr st. 0:2, Osecký Lukáš 1:2, Hubinka Jiří 1:2, body hostů: Koubek René 3:0, Buben Vlastimil 3:0, Zemek Jiří 2:1, Koubek Vojtěch 1:1), TJ Svitavy A - TJ Slovan Moravská Třebová B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švancara Miroslav 3:1, Fenyk Lubomír 1:3, Bartošík Lubomír 1:3, Charous Jan 4:0, body hostů: Kalandra Miloslav ml. 1:3, Riemer Tomáš 2:2, Palatka Edward 3:1, Muselík Miroslav 1:3),
2. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Svitavy A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Richard 2:1, Hrdina Lukáš 1:2, Adamec Lukáš 2:1, Motl Daniel 4:0, body hostů: Charous Jan 2:2, Bartošík Lubomír 1:2, Fenyk Lubomír 0:3, Šprojcar Milan 1:2), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Slovan Moravská Třebová B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýbl Tomáš 2:0, Štarman Emil 2:0, Soukup Jan 2:0, Patka Václav 2:0, body hostů: Palatka Edward 0:2, Riemer Tomáš 0:2, Smetana Jaroslav 0:2, Kuhr David 0:2), TJ Vidlatá Seč A - TTC Ústí nad Orlicí D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Famfulík Petr st. 1:3, Osecký Josef 3:1, Osecký Lukáš 2:1, Hubinka Jiří 3:1, Famfulík Petr ml. 1:0, body hostů: Hájek Ladislav 3:1, Kadrman Miloslav 1:3, Bezdíčková Lenka 0:4, Novák Aleš 2:2), KST Vysoké Mýto A - TJ Sokol Řetová A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buben Vlastimil 3:0, Jůza Václav 0:3, Zemek Jiří 1:1, Koubek René 4:0, Baťa Roman 0:1, body hostů: Stránský Matěj 2:2, Fišer Lukáš 2:1, Kovář Dušan 0:3, Beneš Václav 1:2), TTC Sedlec A - TJ Jiskra Králíky A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schejbal Petr 3:0, Táborský Jiří 1:2, Hrubeš Ladislav 2:1, Sochor Martin 3:0, body hostů: Adamec Václav 2:1, Dostál Martin 1:2, Dostál Luděk 0:3, Kubíček Milan 0:3), TJ Jiskra Litomyšl B - Orel Orlice A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balský Karel 3:1, Valdhans Rudolf 2:1, Štarman Karel 2:1, Novák Michal 3:1, body hostů: Pavel Jan 1:3, Hubálek Zdeněk 1:3, Svoboda Leoš 1:2, Svoboda Miloš 1:2),
3. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Svitavy A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýbl Tomáš 1:1, Štarman Emil 2:0, Soukup Jan 2:1, Patka Václav 3:0, body hostů: Charous Jan 2:1, Bartošík Lubomír 0:3, Fenyk Lubomír 0:2, Šprojcar Milan 0:2), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Slovan Moravská Třebová B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Richard 3:0, Hrdina Lukáš 2:1, Adamec Lukáš 0:3, Motl Daniel 3:0, body hostů: Palatka Edward 1:2, Riemer Tomáš 2:1, Smetana Jaroslav 1:2, Kuhr David 0:3), TJ Vidlatá Seč A - TJ Sokol Řetová A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Famfulík Petr st. 2:1, Osecký Josef 2:1, Hubinka Jiří 2:1, Osecký Lukáš 3:1, body hostů: Kovář Dušan 2:2, Fišer Lukáš 2:1, Stránský Matěj 0:2, Beneš Václav 0:3, Sychra Václav 0:1), KST Vysoké Mýto A - TTC Ústí nad Orlicí D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zemek Jiří 2:0, Baťa Roman 1:1, Buben Vlastimil 3:0, Koubek René 3:0, body hostů: Hájek Ladislav 1:2, Kadrman Miloslav 0:3, Bezdíčková Lenka 0:2, Novák Aleš 0:2), TTC Sedlec A - Orel Orlice A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schejbal Petr 4:0, Táborský Jiří 2:1, Hrubeš Ladislav 0:3, Sochor Martin 4:0, body hostů: Hubálek Zdeněk 1:3, Svoboda Miloš 2:2, Pavel Jan 1:2, Svoboda Leoš 0:3), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Jiskra Králíky A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balský Karel 2:1, Novák Michal 2:1, Štarman Karel 3:0, Valdhans Rudolf 3:0, body hostů: Adamec Václav 2:1, Dostál Martin 0:3, Kubíček Milan 0:3, Dostál Luděk 0:3),
4. kolo:
TJ Jiskra Králíky A - TJ Svitavy A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Václav 2:2, Dostál Luděk 1:2, Kubíček Milan 1:2, Dostál Martin 1:3, body hostů: Švancara Miroslav 4:0, Charous Jan 4:0, Bartošík Lubomír 1:2, Šprojcar Milan 0:3), Orel Orlice A - TJ Slovan Moravská Třebová B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubálek Zdeněk 2:2, Svoboda Miloš 1:2, Svoboda Leoš 0:3, Pavel Jan 2:2, body hostů: Durák Lubomír 3:1, Riemer Tomáš 3:1, Muselík Miroslav 1:2, Palatka Edward 2:1), TTC Sedlec A - TTC Ústí nad Orlicí D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schejbal Petr 2:0, Táborský Jiří 2:0, Hrubeš Ladislav 1:2, Sochor Martin 3:0, body hostů: Hájek Ladislav 1:2, Kadrman Miloslav 0:3, Novák Aleš 1:1, Pražák Zdeněk 0:2), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Sokol Řetová A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jiří 0:4, Balský Karel 2:2, Valdhans Rudolf 4:0, Štarman Karel 2:2, body hostů: Fišer Lukáš 3:1, Kovář Dušan 3:1, Stránský Matěj 1:3, Beneš Václav 1:3), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Vidlatá Seč A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Richard 2:2, Hrdina Lukáš 0:4, Adamec Lukáš 1:3, Motl Daniel 4:0, body hostů: Osecký Lukáš 3:1, Osecký Josef 2:2, Hubinka Jiří 2:2, Famfulík Petr st. 2:2), TJ Sokol Česká Třebová A - KST Vysoké Mýto A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Jan 3:0, Štarman Emil 1:1, Hýbl Tomáš 1:2, Patka Václav 3:0, body hostů: Koubek Vojtěch 0:3, Koubek René 2:1, Zemek Jiří 1:2, Vojnar Jiří 0:2),
5. kolo:
TJ Jiskra Králíky A - TJ Slovan Moravská Třebová B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Luděk 3:1, Dostál Martin 1:2, Kubíček Milan 1:2, Adamec Václav 4:0, body hostů: Durák Lubomír 1:3, Riemer Tomáš 2:2, Muselík Miroslav 1:2, Palatka Edward 1:2), Orel Orlice A - TJ Svitavy A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubálek Zdeněk 2:1, Svoboda Leoš 2:1, Svoboda Miloš 1:2, Pavel Jan 3:0, body hostů: Charous Jan 3:0, Švancara Miroslav 1:2, Fenyk Lubomír 0:3, Bartošík Lubomír 0:3), TJ Jiskra Litomyšl B - TTC Ústí nad Orlicí D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jiří 0:2, Balský Karel 0:4, Valdhans Rudolf 3:0, Štarman Karel 3:1, Syrová Lucie 0:2, body hostů: Hájek Ladislav 2:2, Kadrman Miloslav 2:2, Novák Ladislav 2:2, Pražák Zdeněk 3:0), TTC Sedlec A - TJ Sokol Řetová A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schejbal Petr 4:0, Hrubeš Ladislav 0:3, Táborský Jiří 1:2, Sochor Martin 4:0, body hostů: Fišer Lukáš 2:2, Kovář Dušan 1:3, Stránský Matěj 1:2, Beneš Václav 1:2), TTC Ústí nad Orlicí C - KST Vysoké Mýto A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Richard 3:1, Hrdina Lukáš 3:1, Adamec Lukáš 0:3, Motl Daniel 3:1, body hostů: Koubek René 3:1, Zemek Jiří 1:3, Koubek Vojtěch 2:2, Vojnar Jiří 0:3), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Vidlatá Seč A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Jan 1:1, Štarman Emil 2:0, Hýbl Tomáš 2:1, Patka Václav 3:0, body hostů: Osecký Lukáš 1:2, Famfulík Petr st. 0:3, Osecký Josef 1:1, Hubinka Jiří 0:2),
6. kolo:
TJ Svitavy A - TJ Vidlatá Seč A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švancara Miroslav 3:0, Lacina Martin 0:2, Bartošík Lubomír 3:0, Charous Jan 3:0, body hostů: Osecký Lukáš 1:2, Osecký Josef 1:2, Famfulík Petr st. 0:3, Hubinka Jiří 0:2), TJ Slovan Moravská Třebová B - KST Vysoké Mýto A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Durák Lubomír 4:0, Palatka Edward 2:1, Muselík Miroslav 0:3, Riemer Tomáš 3:1, body hostů: Zemek Jiří 2:2, Jůza Václav 1:3, Baťa Roman 1:2, Vojnar Jiří 1:2), TTC Ústí nad Orlicí C - TTC Sedlec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Richard 2:1, Hrdina Lukáš 0:3, Adamec Lukáš 0:3, Motl Daniel 2:2, body hostů: Sochor Martin 4:0, Schejbal Petr 3:0, Táborský Jiří 1:2, Hrubeš Ladislav 1:2), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Jiskra Litomyšl B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Jan 2:0, Hýbl Tomáš 0:2, Štarman Emil 3:0, Patka Václav 3:0, body hostů: Valdhans Rudolf 1:2, Štarman Karel 1:2, Balský Karel 0:2, Novák Michal 0:2), TJ Jiskra Králíky A - TTC Ústí nad Orlicí D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Luděk 2:1, Dostál Martin 1:2, Kubíček Milan 2:1, Adamec Václav 4:0, body hostů: Hájek Ladislav 3:1, Kadrman Miloslav 0:3, Novák Aleš 0:3, Doležal Tomáš 1:2), Orel Orlice A - TJ Sokol Řetová A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubálek Zdeněk 3:0, Svoboda Miloš 0:2, Svoboda Leoš 2:1, Pavel Jan 3:0, body hostů: Kovář Dušan 1:2, Fišer Lukáš 2:1, Stránský Matěj 0:3, Beneš Václav 0:2),
7. kolo:
TJ Svitavy A - KST Vysoké Mýto A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švancara Miroslav 2:2, Lacina Martin 0:2, Bartošík Lubomír 3:1, Charous Jan 3:1, Šprojcar Milan 0:2, body hostů: Koubek René 2:2, Zemek Jiří 3:1, Baťa Roman 2:2, Vojnar Jiří 1:3), TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Vidlatá Seč A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Riemer Tomáš 2:2, Palatka Edward 2:2, Muselík Miroslav 1:3, Durák Lubomír 2:2, body hostů: Osecký Lukáš 3:1, Osecký Josef 2:2, Famfulík Petr st. 1:3, Hubinka Jiří 3:1), TJ Sokol Česká Třebová A - TTC Sedlec A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Jan 2:0, Štarman Emil 2:0, Patka Václav 3:0, Hýbl Tomáš 2:0, body hostů: Sochor Martin 0:3, Schejbal Petr 0:2, Táborský Jiří 0:2, Hrubeš Ladislav 0:2), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Jiskra Litomyšl B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Richard 3:1, Adamec Lukáš 0:3, Hrdina Lukáš 1:2, Motl Daniel 1:3, body hostů: Novák Michal 3:1, Valdhans Rudolf 3:1, Štarman Karel 2:1, Balský Karel 1:2), TJ Jiskra Králíky A - TJ Sokol Řetová A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Luděk 3:1, Dostál Martin 0:4, Kubíček Milan 0:4, Adamec Václav 4:0, body hostů: Fišer Lukáš 2:2, Kovář Dušan 2:2, Stránský Matěj 3:1, Beneš Václav 2:2), Orel Orlice A - TTC Ústí nad Orlicí D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubálek Zdeněk 2:1, Svoboda Leoš 2:1, Svoboda Miloš 1:2, Pavel Jan 3:0, body hostů: Hájek Ladislav 2:1, Kadrman Miloslav 0:3, Doležal Tomáš 2:1, Novák Aleš 0:3),
8. kolo:
TJ Svitavy A - TTC Ústí nad Orlicí D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švancara Miroslav 2:2, Fenyk Lubomír 0:4, Bartošík Lubomír 1:3, Charous Jan 4:0, body hostů: Hájek Ladislav 3:1, Kadrman Miloslav 1:3, Pražák Zdeněk 2:2, Novák Aleš 3:1), TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Sokol Řetová A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Riemer Tomáš 2:1, Palatka Edward 3:0, Smetana Jaroslav 2:1, Durák Lubomír 2:1, body hostů: Kovář Dušan 1:2, Fišer Lukáš 0:3, Sychra Václav 0:3, Stránský Matěj 2:1), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Jiskra Králíky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Richard 3:1, Adamec Lukáš 2:2, Hrdina Lukáš 0:4, Motl Daniel 3:1, body hostů: Adamec Václav 3:1, Dostál Martin 2:2, Dostál Luděk 2:2, Kubíček Milan 1:3), TJ Sokol Česká Třebová A - Orel Orlice A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Soukup Jan 1:0, Wávra Petr 0:2, Patka Václav 3:0, Hýbl Tomáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Pavel Jan 1:2, Svoboda Leoš 1:2, Svoboda Miloš 0:2, WO 0:3), TTC Sedlec A - TJ Vidlatá Seč A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schejbal Petr 2:1, Sochor Martin 3:0, Hrubeš Ladislav 1:2, Štieber Břetislav 3:0, body hostů: Osecký Lukáš 1:2, Osecký Josef 1:2, Hubinka Jiří 1:2, Famfulík Petr st. 0:3), TJ Jiskra Litomyšl B - KST Vysoké Mýto A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrová Lucie 0:4, Balský Karel 3:1, Štarman Karel 3:1, Valdhans Rudolf 3:1, body hostů: Baťa Roman 2:2, Vojnar Jiří 2:2, Zemek Jiří 2:2, Kopecký Pavel 1:3),
9. kolo:
TJ Slovan Moravská Třebová B - TTC Ústí nad Orlicí D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Riemer Tomáš 2:1, Palatka Edward 2:1, Muselík Miroslav 2:1, Durák Lubomír 3:0, body hostů: Hájek Ladislav 2:2, Kadrman Miloslav 0:2, Novák Aleš 1:2, Pražák Zdeněk 0:3), TJ Svitavy A - TJ Sokol Řetová A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švancara Miroslav 2:1, Fenyk Lubomír 0:3, Bartošík Lubomír 3:0, Charous Jan 4:0, body hostů: Kovář Dušan 2:2, Stránský Matěj 1:2, Fišer Lukáš 0:3, Sychra Václav 1:2), TTC Ústí nad Orlicí C - Orel Orlice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Richard 4:3, Adamec Lukáš 1:3, Motl Daniel 4:0, body hostů: Pavel Jan 3:1, Svoboda Leoš 2:2, Adamec Miroslav ml. 0:4, Svoboda Miloš 1:2), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Jiskra Králíky A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Jan 2:0, Štarman Emil 2:0, Patka Václav 2:0, Hýbl Tomáš 2:0, body hostů: Adamec Václav 0:2, Dostál Luděk 0:2, Dostál Martin 0:2, Kubíček Milan 0:2), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Vidlatá Seč A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrová Lucie 1:3, Balský Karel 2:2, Štarman Karel 3:1, Valdhans Rudolf 3:1, body hostů: Osecký Lukáš 2:2, Famfulík Petr st. 3:1, Hubinka Jiří 2:2, Famfulík Petr ml. 0:4), TTC Sedlec A - KST Vysoké Mýto A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Meissner Jakub 1:3, Nežádal Karel 2:2, Hrubeš Ladislav 2:2, Sochor Martin 4:0, body hostů: Jůza Václav 1:3, Vojnar Jiří 1:3, Zemek Jiří 3:1, Baťa Roman 2:2),
10. kolo:
TJ Svitavy A - TTC Sedlec A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švancara Miroslav 2:1, Lacina Martin 1:2, Bartošík Lubomír 2:1, Charous Jan 3:0, body hostů: Sochor Martin 3:0, Štieber Břetislav 1:2, Táborský Jiří 0:3, Hrubeš Ladislav 0:3), TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Jiskra Litomyšl B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 2:1, Palatka Edward 2:1, Muselík Miroslav 2:1, Riemer Tomáš 3:0, body hostů: Novák Michal 3:0, Burešová Kateřina 0:3, Beneš Jiří 0:3, Syrová Lucie 0:3), TJ Jiskra Králíky A - TJ Vidlatá Seč A 7:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Luděk 1:1, Dostál Martin 1:2, Adamec Václav 3:0, WO 0:3, body hostů: Hubinka Jiří 1:2, Osecký Josef 1:1, Famfulík Petr st. 0:1, Osecký Lukáš 1:1, WO 3:0), Orel Orlice A - KST Vysoké Mýto A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Leoš 3:0, Svoboda Miloš 2:1, Skalický Jiří 1:2, Pavel Jan 2:1, body hostů: Zemek Jiří 1:2, Koubek René 3:0, Baťa Roman 0:3, Vojnar Jiří 0:3), TTC Ústí nad Orlicí D - TTC Ústí nad Orlicí C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadrman Miloslav 4:0, Doležal Tomáš 1:2, Pražák Zdeněk 0:3, Hájek Ladislav 4:0, body hostů: Jedlička Richard 2:2, Adamec Lukáš 2:2, Hrdina Lukáš 1:2, Částková Eliška 0:3), TJ Sokol Řetová A - TJ Sokol Česká Třebová A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sychra Václav 0:3, Fišer Lukáš 1:2, Stránský Matěj 0:3, Kovář Dušan 3:0, body hostů: Hýbl Tomáš 3:0, Štarman Emil 1:2, Soukup Jan 2:1, Patka Václav 2:1),
11. kolo:
TJ Slovan Moravská Třebová B - TTC Sedlec A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 1:3, Palatka Edward 2:1, Kuhr David 0:3, Riemer Tomáš 2:2, body hostů: Sochor Martin 3:1, Štieber Břetislav 4:0, Táborský Jiří 2:1, Hrubeš Ladislav 0:3), TJ Svitavy A - TJ Jiskra Litomyšl B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švancara Miroslav 1:3, Lacina Martin 2:2, Bartošík Lubomír 3:1, Charous Jan 3:1, body hostů: Novák Michal 4:0, Burešová Kateřina 1:3, Beneš Jiří 1:3, Syrová Lucie 1:3), TJ Jiskra Králíky A - KST Vysoké Mýto A 6:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dostál Luděk 1:2, Dostál Martin 1:2, Adamec Václav 3:1, WO 0:4, body hostů: Koubek René 3:0, Baťa Roman 1:1, Vojnar Jiří 1:1, Zemek Jiří 0:3, WO 4:0), Orel Orlice A - TJ Vidlatá Seč A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Leoš 2:2, Svoboda Miloš 2:2, Adamec Miroslav ml. 2:2, Pavel Jan 3:1, body hostů: Osecký Lukáš 4:0, Hubinka Jiří 1:3, Osecký Josef 0:4, Famfulík Petr st. 2:2), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Sokol Česká Třebová A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Tomáš 0:2, Pražák Zdeněk 0:2, Hájek Ladislav 1:2, Kadrman Miloslav 0:2, body hostů: Hýbl Tomáš 3:0, Patka Václav 1:1, Štarman Emil 2:0, Soukup Jan 2:0), TJ Sokol Řetová A - TTC Ústí nad Orlicí C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Lukáš 2:2, Sychra Václav 2:1, Stránský Matěj 1:2, Kovář Dušan 3:1, body hostů: Jedlička Richard 3:1, Adamec Lukáš 0:4, Hrdina Lukáš 2:1, Částková Eliška 1:2),
12. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl B - TTC Sedlec A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balský Karel 1:3, Štarman Karel 2:2, Valdhans Rudolf 3:1, Novák Michal 3:1, body hostů: Sochor Martin 3:1, Schejbal Petr 2:2, Táborský Jiří 2:2, Hrubeš Ladislav 0:4), Orel Orlice A - TJ Jiskra Králíky A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolomý Tomáš 0:1, Skalický Jiří 0:4, Svoboda Leoš 3:1, Pavel Jan 3:1, Svoboda Miloš 3:0, body hostů: Adamec Václav 4:0, Dostál Luděk 1:3, Dostál Martin 1:3, Kubíček Milan 1:3), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Sokol Řetová A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Aleš 0:3, Pražák Zdeněk 0:3, Kadrman Miloslav 0:3, Hájek Ladislav 3:0, body hostů: Kovář Dušan 3:0, Fišer Lukáš 2:1, Stránský Matěj 2:1, Sychra Václav 2:1), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Sokol Česká Třebová A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Částková Barbora 0:2, Adamec Lukáš 0:2, Jedlička Richard 0:2, Hrdina Lukáš 0:2, body hostů: Hýbl Tomáš 2:0, Soukup Jan 2:0, Štarman Emil 2:0, Patka Václav 2:0), KST Vysoké Mýto A - TJ Vidlatá Seč A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jůza Václav 0:1, Vojnar Jiří 1:3, Baťa Roman 2:2, Zemek Jiří 2:2, Koubek René 3:0, body hostů: Hubinka Jiří 2:2, Osecký Lukáš 3:1, Famfulík Petr st. 2:2, Osecký Josef 1:3), TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Svitavy A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Riemer Tomáš 1:2, Palatka Edward 1:2, Smetana Jaroslav 0:3, Durák Lubomír 1:3, body hostů: Charous Jan 4:0, Lacina Martin 1:2, Jansa Milan 2:1, Švancara Miroslav 3:0),
13. kolo:
TJ Svitavy A - TTC Ústí nad Orlicí C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švancara Miroslav 2:1, Lacina Martin 2:0, Bartošík Lubomír 2:1, Charous Jan 3:0, body hostů: Jedlička Richard 2:1, Hrdina Lukáš 0:3, Částková Barbora 0:3, Adamec Lukáš 0:2), TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Sokol Česká Třebová A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalandra Miloslav ml. 4:0, Palatka Edward 3:1, Smetana Jaroslav 1:3, Riemer Tomáš 1:3, body hostů: Hýbl Tomáš 1:3, Soukup Jan 2:2, Štarman Emil 3:1, Plíva Roman 1:3), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Vidlatá Seč A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadrman Miloslav 2:1, Novák Aleš 1:2, Pražák Zdeněk 2:1, Hájek Ladislav 4:0, body hostů: Osecký Lukáš 1:3, Osecký Josef 1:2, Famfulík Petr st. 0:3, Hubinka Jiří 2:1), TJ Sokol Řetová A - KST Vysoké Mýto A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Dušan 3:0, Beneš Václav 1:2, Stránský Matěj 2:1, Fišer Lukáš 3:1, body hostů: Koubek Vojtěch 1:3, Koubek René 3:0, Baťa Roman 0:3, Vojnar Jiří 0:3), TJ Jiskra Králíky A - TTC Sedlec A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Luděk 1:3, Dostál Martin 1:3, Kubíček Milan 2:2, Adamec Václav 3:1, body hostů: Sochor Martin 4:0, Schejbal Petr 3:1, Sochor Jan 2:2, Hrubeš Ladislav 0:4), Orel Orlice A - TJ Jiskra Litomyšl B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavel Jan 3:1, Svoboda Miloš 4:0, Skalický Jiří 0:4, Svoboda Leoš 2:2, body hostů: Valdhans Rudolf 2:2, Balský Karel 2:2, Štarman Karel 2:2, Syrová Lucie 1:3),
14. kolo:
TJ Svitavy A - TJ Sokol Česká Třebová A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švancara Miroslav 2:1, Lacina Martin 2:1, Bartošík Lubomír 1:2, Charous Jan 3:1, body hostů: Hýbl Tomáš 2:2, Soukup Jan 3:0, Štarman Emil 0:3, Plíva Roman 0:3), TJ Slovan Moravská Třebová B - TTC Ústí nad Orlicí C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Riemer Tomáš 3:0, Palatka Edward 3:0, Smetana Jaroslav 0:3, Durák Lubomír 2:1, body hostů: Jedlička Richard 1:2, Hrdina Lukáš 1:2, Částková Barbora 2:1, Adamec Lukáš 0:3), TJ Sokol Řetová A - TJ Vidlatá Seč A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Dušan 2:2, Sychra Václav 0:2, Stránský Matěj 0:4, Fišer Lukáš 4:0, Beneš Václav 1:1, body hostů: Osecký Lukáš 3:1, Osecký Josef 2:2, Famfulík Petr st. 1:3, Hubinka Jiří 3:1), TTC Ústí nad Orlicí D - KST Vysoké Mýto A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Aleš 1:3, Pražák Zdeněk 2:2, Kadrman Miloslav 2:2, Hájek Ladislav 3:1, body hostů: Koubek Vojtěch 2:2, Koubek René 4:0, Vojnar Jiří 1:3, Baťa Roman 1:3), Orel Orlice A - TTC Sedlec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Miloš 2:2, Adamec Miroslav ml. 2:2, Svoboda Leoš 1:3, Pavel Jan 3:1, body hostů: Sochor Martin 4:0, Hrubeš Ladislav 0:4, Schejbal Petr 3:1, Sochor Jan 1:3), TJ Jiskra Králíky A - TJ Jiskra Litomyšl B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Luděk 1:2, Dostál Martin 3:0, Kubíček Milan 1:2, Adamec Václav 4:0, body hostů: Valdhans Rudolf 2:2, Balský Karel 1:2, Syrová Lucie 1:2, Šváb Adam 0:3),
15. kolo:
TJ Svitavy A - TJ Jiskra Králíky A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švancara Miroslav 2:0, Lacina Martin 2:0, Bartošík Lubomír 2:0, Charous Jan 2:0, body hostů: Adamec Václav 0:2, Dostál Martin 0:2, Dostál Luděk 0:2, Kubíček Milan 0:2), TJ Slovan Moravská Třebová B - Orel Orlice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Riemer Tomáš 2:2, Smetana Jaroslav 2:2, Muselík Miroslav 1:3, Durák Lubomír 4:0, body hostů: Pavel Jan 3:1, Skalický Jiří 1:3, Svoboda Miloš 1:3, Svoboda Leoš 2:2), TTC Ústí nad Orlicí D - TTC Sedlec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Aleš 2:2, Pražák Zdeněk 1:3, Kadrman Miloslav 2:1, Hájek Ladislav 4:0, body hostů: Štieber Břetislav 3:1, Novotný Jiří 2:2, Sochor Jan 0:4, Hrubeš Ladislav 1:2), TJ Sokol Řetová A - TJ Jiskra Litomyšl B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stránský Matěj 2:2, Beneš Václav 1:3, Dušek Rudolf 1:3, Kovář Dušan 4:0, body hostů: Novák Michal 2:2, Valdhans Rudolf 2:2, Štarman Karel 1:3, Balský Karel 3:1), TJ Vidlatá Seč A - TTC Ústí nad Orlicí C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Osecký Josef 3:0, Famfulík Petr ml. 0:2, Hubinka Jiří 3:0, Osecký Lukáš 3:0, body hostů: Adamec Lukáš 1:2, Částková Barbora 1:2, Hrdina Lukáš 0:3, Benák Daniel 0:2), KST Vysoké Mýto A - TJ Sokol Česká Třebová A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jůza Václav 0:1, Koubek Vojtěch 0:3, Koubek René 3:0, Zemek Jiří 1:2, Vojnar Jiří 0:2, WO 5:0, body hostů: Patka Václav 3:1, Štarman Emil 3:1, Hýbl Tomáš 2:2, WO 0:5),
16. kolo:
TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Jiskra Králíky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skácelík Jiří 2:2, Kuhr David 2:2, Moravcová Kateřina 1:3, Smetana Jaroslav 3:1, body hostů: Adamec Václav 3:1, Dostál Luděk 2:2, Dostál Martin 1:3, Kubíček Milan 2:2), TJ Svitavy A - Orel Orlice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švancara Miroslav 2:1, Lacina Martin 1:3, Bartošík Lubomír 0:2, Charous Jan 1:2, WO 3:0, body hostů: Pavel Jan 3:1, Skalický Jiří 0:1, Svoboda Miloš 3:1, Svoboda Leoš 2:1, WO 0:3), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Jiskra Litomyšl B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Aleš 1:2, Pražák Zdeněk 0:3, Kadrman Miloslav 2:1, Hájek Ladislav 0:3, body hostů: Valdhans Rudolf 2:1, Novák Michal 3:0, Štarman Karel 1:2, Balský Karel 3:0), TJ Sokol Řetová A - TTC Sedlec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Dušan 3:1, Beneš Václav 1:3, Sychra Václav 1:3, Fišer Lukáš 3:1, body hostů: Schejbal Petr 4:0, Štieber Břetislav 2:2, Nežádal Karel 1:3, Hrubeš Ladislav 1:3), KST Vysoké Mýto A - TTC Ústí nad Orlicí C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek René 3:0, Vojnar Jiří 1:2, Baťa Roman 2:1, Zemek Jiří 3:1, body hostů: Adamec Lukáš 1:3, Částková Barbora 0:3, Hrdina Lukáš 2:1, Benák Daniel 1:2), TJ Vidlatá Seč A - TJ Sokol Česká Třebová A 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Osecký Josef 0:2, Famfulík Petr st. 0:2, Osecký Lukáš 0:3, Hubinka Jiří 0:2, WO 3:0, body hostů: Patka Václav 3:0, Štarman Emil 3:0, Hýbl Tomáš 3:0, WO 0:3),
17. kolo:
TJ Vidlatá Seč A - TJ Svitavy A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Famfulík Petr st. 1:2, Osecký Josef 0:1, Hubinka Jiří 0:3, Osecký Lukáš 3:1, Famfulík Vladislav st. 0:2, body hostů: Charous Jan 4:0, Bartošík Lubomír 2:1, Jansa Milan 2:1, Švancara Miroslav 1:2), KST Vysoké Mýto A - TJ Slovan Moravská Třebová B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zemek Jiří 3:1, Jůza Václav 2:2, Vojnar Jiří 2:2, Baťa Roman 2:2, body hostů: Smetana Jaroslav 3:1, Muselík Miroslav 2:2, Kuhr David 1:3, Skácelík Jiří 1:3), TTC Sedlec A - TTC Ústí nad Orlicí C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubeš Ladislav 2:1, Schejbal Petr 2:1, Štieber Břetislav 2:1, Sochor Martin 2:1, body hostů: Motl Daniel 3:0, Jedlička Richard 1:2, Hrdina Lukáš 0:3, Adamec Lukáš 0:3), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Sokol Česká Třebová A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrová Lucie 1:3, Valdhans Rudolf 3:1, Štarman Karel 2:2, Balský Karel 2:2, body hostů: Patka Václav 4:0, Štarman Emil 2:2, Hýbl Tomáš 2:2, Plíva Roman 0:4), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Jiskra Králíky A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Ladislav 3:1, Pražák Zdeněk 2:1, Novák Aleš 1:2, Kadrman Miloslav 3:1, body hostů: Adamec Václav 4:0, Dostál Luděk 0:4, Dostál Martin 1:2, Kubíček Milan 0:3), TJ Sokol Řetová A - Orel Orlice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Lukáš 0:3, Stránský Matěj 1:2, Beneš Václav 1:2, Kovář Dušan 3:1, body hostů: Pavel Jan 3:1, Svoboda Leoš 2:1, Svoboda Miloš 2:1, Skalický Jiří 1:2),
18. kolo:
KST Vysoké Mýto A - TJ Svitavy A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jůza Václav 0:1, Zemek Jiří 2:2, Vojnar Jiří 0:4, Koubek René 4:0, Baťa Roman 2:1, body hostů: Lacina Martin 3:1, Bartošík Lubomír 2:2, Švancara Miroslav 2:2, Ambroz Jiří 1:3), TJ Vidlatá Seč A - TJ Slovan Moravská Třebová B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Famfulík Petr st. 3:1, Famfulík Vladislav st. 1:3, Hubinka Jiří 1:3, Osecký Lukáš 4:0, body hostů: Durák Lubomír 2:2, Riemer Tomáš 3:1, Palatka Edward 2:2, Smetana Jaroslav 0:4), TTC Sedlec A - TJ Sokol Česká Třebová A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubeš Ladislav 2:2, Meissner Jakub 0:2, Novotný Jiří 2:2, Štieber Břetislav 3:1, Sochor Martin 2:0, body hostů: Patka Václav 4:0, Hýbl Tomáš 3:1, Štarman Emil 0:4, Plíva Roman 0:4), TJ Jiskra Litomyšl B - TTC Ústí nad Orlicí C 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balský Karel 2:1, Valdhans Rudolf 3:0, Štarman Karel 1:2, Novák Michal 4:0, body hostů: Motl Daniel 2:2, Jedlička Richard 1:2, Hrdina Lukáš 0:3, Adamec Lukáš 0:3), TJ Sokol Řetová A - TJ Jiskra Králíky A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Lukáš 3:1, Beneš Václav 1:2, Stránský Matěj 2:1, Kovář Dušan 3:1, body hostů: Adamec Václav 4:0, Dostál Luděk 1:3, Dostál Martin 0:3, Kubíček Milan 0:3), TTC Ústí nad Orlicí D - Orel Orlice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Ladislav 3:1, Pražák Zdeněk 1:3, Novák Aleš 2:2, Kadrman Miloslav 2:2, body hostů: Pavel Jan 3:1, Svoboda Leoš 2:2, Svoboda Miloš 2:2, Skalický Jiří 1:3),
19. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Svitavy A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pražák Zdeněk 1:1, Kadrman Miloslav 2:0, Doležal Tomáš 3:0, Hájek Ladislav 2:1, body hostů: Charous Jan 1:2, Lacina Martin 0:3, Ambroz Jiří 0:2, Fenyk Lubomír 1:1), TJ Sokol Řetová A - TJ Slovan Moravská Třebová B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Dušan 4:0, Stránský Matěj 1:3, Beneš Václav 0:4, Fišer Lukáš 2:2, body hostů: Durák Lubomír 3:1, Riemer Tomáš 2:2, Palatka Edward 3:1, Muselík Miroslav 1:3), TJ Jiskra Králíky A - TTC Ústí nad Orlicí C 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostál Luděk 2:1, Dostál Martin 2:0, Kubíček Milan 3:0, Adamec Václav 3:0, body hostů: Motl Daniel 1:2, Jedlička Richard 0:3, Adamec Lukáš 0:3, Hrdina Lukáš 0:2), Orel Orlice A - TJ Sokol Česká Třebová A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skalický Jiří 0:2, Kolomý Tomáš 0:2, Krčál Jiří 0:2, Adamec Karel st. 0:2, body hostů: Patka Václav 2:0, Hýbl Tomáš 2:0, Doubrava Milan 2:0, Plíva Roman 2:0), TJ Vidlatá Seč A - TTC Sedlec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Osecký Josef 2:1, Famfulík Petr st. 0:3, Famfulík Petr ml. 0:3, Osecký Lukáš 2:2, body hostů: Schejbal Petr 4:0, Sochor Martin 3:0, Táborský Jiří 1:2, Svatoš Petr 1:2), KST Vysoké Mýto A - TJ Jiskra Litomyšl B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojnar Jiří 1:3, Zemek Jiří 2:2, Baťa Roman 2:1, Koubek René 4:0, body hostů: Valdhans Rudolf 2:2, Štarman Karel 2:2, Syrová Lucie 0:4, Balský Karel 2:1),
20. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Slovan Moravská Třebová B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadrman Miloslav 1:2, Pražák Zdeněk 1:2, Doležal Tomáš 0:3, Hájek Ladislav 3:1, body hostů: Durák Lubomír 4:0, Riemer Tomáš 2:1, Palatka Edward 1:2, Muselík Miroslav 1:2), TJ Sokol Řetová A - TJ Svitavy A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovář Dušan 2:0, Stránský Matěj 2:0, Sychra Václav 1:2, Fišer Lukáš 3:0, body hostů: Charous Jan 1:2, Fenyk Lubomír 1:2, Ambroz Jiří 0:2, Lacina Martin 0:2), Orel Orlice A - TTC Ústí nad Orlicí C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamec Miroslav ml. 3:1, Svoboda Miloš 2:2, Pavel Jan 3:0, Svoboda Leoš 2:2, body hostů: Jedlička Richard 2:2, Adamec Lukáš 0:4, Hrdina Lukáš 0:4, Motl Daniel 3:0), TJ Jiskra Králíky A - TJ Sokol Česká Třebová A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Luděk 1:3, Dostál Martin 2:2, Kubíček Milan 2:2, Adamec Václav 3:1, body hostů: Hýbl Tomáš 4:0, Patka Václav 3:1, Doubrava Milan 0:4, Plíva Roman 1:3), TJ Vidlatá Seč A - TJ Jiskra Litomyšl B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubinka Jiří 3:1, Famfulík Petr st. 2:2, Osecký Lukáš 2:1, Osecký Josef 2:2, body hostů: Novák Michal 2:2, Valdhans Rudolf 2:2, Štarman Karel 2:2, Syrová Lucie 0:3), KST Vysoké Mýto A - TTC Sedlec A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zemek Jiří 3:1, Vojnar Jiří 1:3, Jůza Václav 0:1, Koubek René 3:1, Baťa Roman 2:1, body hostů: Schejbal Petr 3:1, Sochor Martin 2:2, Táborský Jiří 2:2, Hrubeš Ladislav 0:4),
21. kolo:
TTC Sedlec A - TJ Svitavy A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schejbal Petr 3:1, Hrubeš Ladislav 1:2, Štieber Břetislav 2:1, Sochor Martin 3:1, body hostů: Charous Jan 2:2, Švancara Miroslav 1:3, Jansa Milan 1:2, Bartošík Lubomír 1:2), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Slovan Moravská Třebová B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrová Lucie 1:3, Flodr Tomáš 3:1, Valdhans Rudolf 2:2, Štarman Karel 1:3, body hostů: Durák Lubomír 3:1, Riemer Tomáš 2:2, Palatka Edward 2:2, Smetana Jaroslav 2:2), TJ Vidlatá Seč A - TJ Jiskra Králíky A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Osecký Josef 3:1, Hubinka Jiří 3:1, Famfulík Petr st. 0:3, Osecký Lukáš 3:1, body hostů: Adamec Václav 4:0, Dostál Luděk 1:3, Kubíček Milan 1:3, Dostál Martin 0:3), KST Vysoké Mýto A - Orel Orlice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek Vojtěch 2:1, Zemek Jiří 1:2, Koubek René 2:1, Buben Vlastimil 4:0, body hostů: Pavel Jan 2:2, Svoboda Leoš 1:2, Svoboda Miloš 0:3, Skalický Jiří 1:2), TTC Ústí nad Orlicí C - TTC Ústí nad Orlicí D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Richard 2:2, Hrdina Lukáš 2:2, Adamec Lukáš 2:1, Motl Daniel 3:1, body hostů: Hájek Ladislav 2:2, Pražák Zdeněk 1:3, Kadrman Miloslav 2:2, Novák Aleš 1:2), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Řetová A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štarman Emil 2:0, Hýbl Tomáš 1:1, Patka Václav 3:0, Plíva Roman 2:0, body hostů: Stránský Matěj 0:3, Kovář Dušan 1:1, Sychra Václav 0:2, Beneš Václav 0:2),
22. kolo:
TTC Sedlec A - TJ Slovan Moravská Třebová B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schejbal Petr 3:0, Hrubeš Ladislav 0:2, Štieber Břetislav 2:1, Sochor Martin 3:0, body hostů: Durák Lubomír 2:1, Riemer Tomáš 1:2, Palatka Edward 0:3, Smetana Jaroslav 0:2), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Svitavy A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balský Karel 1:3, Novák Michal 0:2, Štarman Karel 2:1, Valdhans Rudolf 2:2, Syrová Lucie 0:1, body hostů: Charous Jan 4:0, Bartošík Lubomír 2:2, Jansa Milan 0:3, Švancara Miroslav 3:0), KST Vysoké Mýto A - TJ Jiskra Králíky A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koubek René 1:0, Vojnar Jiří 1:2, Buben Vlastimil 3:0, Baťa Roman 2:2, Koubek Vojtěch 3:0, body hostů: Adamec Václav 2:2, Dostál Luděk 1:3, Kubíček Milan 0:3, Dostál Martin 1:2), TJ Vidlatá Seč A - Orel Orlice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Osecký Josef 2:2, Hubinka Jiří 3:1, Famfulík Petr st. 0:4, Osecký Lukáš 4:0, body hostů: Pavel Jan 2:2, Skalický Jiří 1:3, Svoboda Miloš 2:2, Svoboda Leoš 2:2), TJ Sokol Česká Třebová A - TTC Ústí nad Orlicí D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štarman Emil 3:0, Hýbl Tomáš 2:1, Patka Václav 3:0, Plíva Roman 1:2, body hostů: Kadrman Miloslav 1:2, Hájek Ladislav 1:2, Pražák Zdeněk 1:2, Doležal Tomáš 0:3), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Sokol Řetová A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Lukáš 0:3, Částková Barbora 1:2, Motl Daniel 2:1, Adamec Lukáš 0:3, body hostů: Stránský Matěj 1:2, Kovář Dušan 3:0, Beneš Václav 2:1, Sychra Václav 3:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Česká Třebová A - KST Vysoké Mýto A 9:2 (body domácích: body hostů), TTC Sedlec A - TJ Svitavy A 9:2 (body domácích: body hostů), TJ Vidlatá Seč A - TJ Sokol Řetová A 8:9 (body domácích: body hostů), TJ Jiskra Králíky A - TTC Ústí nad Orlicí D 9:7 (body domácích: body hostů),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
KST Vysoké Mýto A - TJ Sokol Česká Třebová A 8:9 (body domácích: body hostů), TJ Svitavy A - TTC Sedlec A 2:9 (body domácích: body hostů), TJ Sokol Řetová A - TJ Vidlatá Seč A 9:8, TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Jiskra Králíky A 9:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: body hostů),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Česká Třebová A - KST Vysoké Mýto A -:-, TTC Sedlec A - TJ Svitavy A -:-, TJ Vidlatá Seč A - TJ Sokol Řetová A -:-, TJ Jiskra Králíky A - TTC Ústí nad Orlicí D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: body hostů),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Česká Třebová A - TTC Sedlec A 9:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: body hostů), TJ Vidlatá Seč A - TTC Ústí nad Orlicí D 0:9,
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Sedlec A - TJ Sokol Česká Třebová A 9:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: body hostů), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Vidlatá Seč A 9:0,
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Česká Třebová A - TTC Sedlec A 1:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: body hostů), TJ Vidlatá Seč A - TTC Ústí nad Orlicí D -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy