Výsledky do novin
Divize mužů 2012/13
1. kolo:
Baník Rtyně v Podkrk. A - Sokol 2 Hradec Králové D 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valčík Roman 2:0, Koblížek Oldřich 2:0, Kubeček Vojtěch 3:0, Martin Petr 2:0, body hostů: Málek Daniel 0:3, Brát Karel ml. 0:2, Chládek Martin 0:2, Frízel Radek 0:2), Sparta Úpice A - DTJ-Slavia Hradec Králové C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Míl Pavel 0:2, Kocián Libor 0:2, Sucharda Antonín 0:3, Novotný Milan 2:1, body hostů: Šumpík Viktor 3:0, Lamr Martin 3:0, Paclík Jiří 1:1, Obrdlík Štěpán 1:1), TJ Dvůr Králové n.L. B - TTC KB Vrchlabí B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kléma Jan 1:3, Foff Miroslav ml. 2:2, Jež Rostislav 0:2, Šulc Petr 2:2, Krýza Luděk 0:1, body hostů: Tisoňů Nikola 3:1, Brázda Adam 1:3, Horák Jaroslav 3:1, Studecký Ivan 3:0), Slovan Broumov A - Tatran Hostinné B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dražinovský Tomáš 2:2, Ďoubek Jiří 2:2, Čepelka Jan 1:3, Gombarčík Karel ml. 3:1, body hostů: Štrobl Rudolf 4:0, Dymák Lukáš 2:2, Pavlata Petr 0:4, Bartoš Petr st. 2:2), Sokol Stěžery A - TJ Jičín A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Souček Martin 0:4, Prousek Adam 2:0, Slavík Jan 3:0, Rákosník Josef 3:1, Kodym Tomáš 1:1, body hostů: Ježek Michal 1:3, Kříž Milan ml. 2:2, Červenka Jan 1:3, Soukup Jiří 2:1), Sokol 2 Hradec Králové C - TJ Nová Paka A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zeman Daniel 2:0, Čepelka Jan 2:0, Hort Tomáš 2:0, Brož Petr 2:0, body hostů: Šmidrkal Jan 0:2, Knap Lukáš 0:2, Kazda Vojtěch 0:2, Macák Lukáš 0:2),
2. kolo:
Baník Rtyně v Podkrk. A - DTJ-Slavia Hradec Králové C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martin Petr 0:4, Koblížek Oldřich 4:0, Valčík Roman 3:1, Kubeček Vojtěch 2:2, body hostů: Lamr Martin 3:1, Šumpík Viktor 1:3, Paclík Jiří 1:3, Obrdlík Štěpán 2:2), Sparta Úpice A - Sokol 2 Hradec Králové D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Míl Pavel 0:4, Kocián Libor 2:2, Sucharda Antonín 2:1, Novotný Milan 2:2, body hostů: Málek Daniel 3:1, Brát Karel ml. 3:1, Chládek Martin 2:2, Frízel Radek 1:2), TJ Dvůr Králové n.L. B - Tatran Hostinné B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jež Rostislav 2:1, Kléma Jan 0:3, Krýza Luděk 0:3, Šulc Petr 1:2, body hostů: Štrobl Rudolf 3:0, Dymák Lukáš 3:0, Pavlata Petr 2:1, Bartoš Petr st. 1:2), Slovan Broumov A - TTC KB Vrchlabí B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dražinovský Tomáš 1:2, Ďoubek Jiří 0:2, Čepelka Jan 0:3, Gombarčík Karel ml. 1:2, body hostů: Tisoňů Nikola 3:0, Brázda Adam 2:1, Horák Jaroslav 3:0, Studecký Ivan 1:1), Sokol Stěžery A - TJ Nová Paka A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rákosník Josef 2:1, Prousek Adam 2:1, Souček Martin 2:1, Slavík Jan 3:0, body hostů: Macák Lukáš 3:0, Kazda Vojtěch 0:3, Knap Lukáš 0:3, Šmidrkal Jan 0:3), Sokol 2 Hradec Králové C - TJ Jičín A 7:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zeman Daniel 2:0, Čepelka Jan 2:0, Brož Petr 2:1, WO 0:3, body hostů: Ježek Michal 0:3, Soukup Jiří 1:1, Červenka Jan 0:1, Pažout Radek 0:1, WO 3:0),
3. kolo:
Baník Rtyně v Podkrk. A - Sparta Úpice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martin Petr 1:1, Valčík Roman 1:1, Kubeček Vojtěch 3:0, Koblížek Oldřich 3:0, body hostů: Novotný Milan 2:1, Sucharda Antonín 0:3, Kocián Libor 0:2, Smékal Lubomír 0:2), TJ Dvůr Králové n.L. B - Slovan Broumov A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krýza Luděk 3:1, Kléma Jan 1:2, Jež Rostislav 1:2, Šulc Petr 3:1, body hostů: Gombarčík Karel ml. 4:0, Dražinovský Tomáš 1:3, Ďoubek Jiří 0:3, Čepelka Jan 1:2), Sokol Stěžery A - Sokol 2 Hradec Králové C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Prousek Adam 0:1, Slavík Jan 0:2, Souček Martin 0:2, Kodym Tomáš 0:1, WO 3:0, body hostů: Hort Tomáš 2:0, Brož Petr 2:0, Čepelka Jan 2:0, WO 0:3), TJ Jičín A - TJ Nová Paka A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejtek Petr st. 0:1, Červenka Jan 1:2, Soukup Jiří 0:3, Ježek Michal 2:2, Kříž Milan ml. 1:1, body hostů: Macák Lukáš 4:0, Kazda Vojtěch 3:0, Knap Lukáš 1:2, Šmidrkal Jan 1:2), TTC KB Vrchlabí B - Tatran Hostinné B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studecký Ivan 1:3, Brázda Adam 2:2, Tisoňů Nikola 2:1, Horák Jaroslav 1:3, body hostů: Bartoš Petr st. 1:3, Dymák Lukáš 2:2, Štrobl Rudolf 4:0, Pavlata Petr 2:1), Sokol 2 Hradec Králové D - DTJ-Slavia Hradec Králové C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Tadeáš 1:2, Málek Daniel 2:1, Frízel Radek 1:2, Brát Karel ml. 0:4, body hostů: Lamr Martin 3:1, Paclík Jiří 1:2, Šumpík Viktor 2:1, Obrdlík Štěpán 3:0),
4. kolo:
Sokol 2 Hradec Králové D - TJ Jičín A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakubec Jan 3:1, Chládek Martin 0:3, Frízel Radek 1:2, Brát Karel ml. 2:2, body hostů: Kříž Milan ml. 3:1, Soukup Jiří 4:0, Ježek Michal 0:3, Červenka Jan 1:2), DTJ-Slavia Hradec Králové C - TJ Nová Paka A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obrdlík Štěpán 1:1, Paclík Jiří 1:1, Šumpík Viktor 3:0, Lamr Martin 3:0, body hostů: Macák Lukáš 2:1, Kazda Vojtěch 0:3, Knap Lukáš 0:2, Šmidrkal Jan 0:2), TTC KB Vrchlabí B - Sokol Stěžery A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brázda Adam 3:1, Vitvar Roman 1:2, Horák Jaroslav 2:1, Tisoňů Nikola 2:2, body hostů: Rákosník Josef 2:2, Slavík Jan 1:3, Prousek Adam 1:2, Souček Martin 2:1), Tatran Hostinné B - Sokol 2 Hradec Králové C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Petr st. 0:3, Pavlata Petr 0:2, Kodym Matěj 0:3, Štrobl Rudolf 2:1, body hostů: Hort Tomáš 3:0, Brož Petr 3:0, Zeman Daniel 2:1, Čepelka Jan 1:1), Baník Rtyně v Podkrk. A - TJ Dvůr Králové n.L. B 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Valčík Roman 1:0, Kubeček Vojtěch 2:0, Koblížek Oldřich 2:0, Martin Petr 1:0, WO 4:0, body hostů: Foff Miroslav ml. 0:2, Kléma Jan 0:2, Všetečka Martin 0:2, WO 0:4), Sparta Úpice A - Slovan Broumov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Folc Martin 2:2, Brát Marek 1:3, Sucharda Antonín 3:1, Novotný Milan 3:1, body hostů: Gombarčík Karel ml. 1:3, Dražinovský Tomáš 3:1, Ďoubek Jiří 1:3, Čepelka Jan 2:2),
5. kolo:
Sokol 2 Hradec Králové D - TJ Nová Paka A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Jan 1:3, Chládek Martin 1:2, Frízel Radek 0:3, Brát Karel ml. 3:1, body hostů: Macák Lukáš 2:2, Kazda Vojtěch 3:1, Knap Lukáš 3:0, Šmidrkal Jan 1:2), DTJ-Slavia Hradec Králové C - TJ Jičín A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paclík Jiří 1:2, Šumpík Viktor 3:0, Lamr Martin 3:0, Obrdlík Štěpán 3:1, body hostů: Kříž Milan ml. 1:3, Soukup Jiří 0:3, Červenka Jan 1:2, Ježek Michal 1:2), TTC KB Vrchlabí B - Sokol 2 Hradec Králové C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tisoňů Nikola 0:3, Horák Jaroslav 0:2, Matěásko Jiří 0:3, Brázda Adam 2:1, body hostů: Hort Tomáš 3:0, Zeman Daniel 2:1, Brož Petr 3:0, Čepelka Jan 1:1), Tatran Hostinné B - Sokol Stěžery A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlata Petr 2:2, Bartoš Petr st. 3:1, Kodym Matěj 0:4, Štrobl Rudolf 4:0, body hostů: Slavík Jan 2:2, Rákosník Josef 1:3, Prousek Adam 2:2, Kodym Tomáš 2:2), Baník Rtyně v Podkrk. A - Slovan Broumov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubeček Vojtěch 3:0, Martin Petr 1:2, Valčík Roman 2:1, Koblížek Oldřich 3:0, body hostů: Gombarčík Karel ml. 1:2, Dražinovský Tomáš 2:1, Ďoubek Jiří 0:3, Čepelka Jan 0:3), Sparta Úpice A - TJ Dvůr Králové n.L. B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sucharda Antonín 2:2, Brát Marek 2:1, Folc Martin 2:1, Novotný Milan 4:0, body hostů: Foff Miroslav ml. 3:1, Šulc Petr 0:4, Kléma Jan 0:3, Všetečka Martin 1:2),
6. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L. B - Sokol 2 Hradec Králové D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Petr 2:2, Jež Rostislav 2:2, Krýza Luděk 1:3, Foff Miroslav ml. 2:2, body hostů: Jakubec Jan 4:0, Brát Karel ml. 3:1, Chládek Martin 0:4, Frízel Radek 2:2), Slovan Broumov A - DTJ-Slavia Hradec Králové C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dražinovský Tomáš 1:1, Ďoubek Jiří 0:2, Čepelka Jan 0:3, Gombarčík Karel ml. 0:2, body hostů: Lamr Martin 3:0, Obrdlík Štěpán 2:0, Paclík Jiří 2:0, Šumpík Viktor 1:1), Sokol Stěžery A - Baník Rtyně v Podkrk. A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Souček Martin 0:3, Rákosník Josef 1:1, Prousek Adam 1:2, Slavík Jan 1:2, body hostů: Kubeček Vojtěch 3:0, Valčík Roman 2:1, Kábrt Vratislav 0:2, Koblížek Oldřich 2:0, Martin Petr 1:0), Sokol 2 Hradec Králové C - Sparta Úpice A 8:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zeman Daniel 2:0, Čepelka Jan 3:0, Brož Petr 3:0, WO 0:3, body hostů: Brát Marek 0:3, Sucharda Antonín 0:2, Novotný Milan 0:1, Folc Martin 0:2, WO 3:0), TJ Jičín A - TTC KB Vrchlabí B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Michal 1:3, Červenka Jan 4:0, Kříž Milan ml. 2:2, Soukup Jiří 0:4, body hostů: Brázda Adam 1:3, Tisoňů Nikola 3:1, Horák Jaroslav 2:2, Studecký Ivan 3:1), TJ Nová Paka A - Tatran Hostinné B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macák Lukáš 3:1, Knap Lukáš 1:3, Šmidrkal Jan 2:2, Kazda Vojtěch 3:1, body hostů: Štrobl Rudolf 4:0, Pavlata Petr 0:4, Bartoš Petr st. 2:2, Drahotský Tomáš 1:3),
7. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L. B - DTJ-Slavia Hradec Králové C 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jež Rostislav 0:4, Kléma Jan 2:1, Krýza Luděk 0:3, Šulc Petr 2:2, body hostů: Lamr Martin 3:1, Obrdlík Štěpán 3:1, Paclík Jiří 2:1, Šumpík Viktor 2:1), Slovan Broumov A - Sokol 2 Hradec Králové D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dražinovský Tomáš 1:3, Ďoubek Jiří 2:2, Čepelka Jan 0:4, Gombarčík Karel ml. 4:0, body hostů: Jakubec Jan 2:2, Brát Karel ml. 3:1, Frízel Radek 3:1, Chládek Martin 1:3), Sokol Stěžery A - Sparta Úpice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Jan 2:0, Prousek Adam 2:0, Souček Martin 2:0, Rákosník Josef 2:0, body hostů: Novotný Milan 0:2, Sucharda Antonín 0:2, Brát Marek 0:2, Folc Martin 0:2), Sokol 2 Hradec Králové C - Baník Rtyně v Podkrk. A 6:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zeman Daniel 1:2, Hort Tomáš 1:2, Brož Petr 3:1, WO 0:4, body hostů: Koblížek Oldřich 3:0, Valčík Roman 0:2, Martin Petr 0:1, Kubeček Vojtěch 2:1, Kábrt Vratislav 0:1, WO 4:0), TJ Jičín A - Tatran Hostinné B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Michal 1:3, Červenka Jan 1:3, Kříž Milan ml. 3:0, Soukup Jiří 1:3, body hostů: Štrobl Rudolf 3:1, Drahotský Tomáš 1:3, Bartoš Petr st. 3:1, Pavlata Petr 2:1), TJ Nová Paka A - TTC KB Vrchlabí B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macák Lukáš 3:0, Knap Lukáš 2:1, Šmidrkal Jan 1:2, Kazda Vojtěch 3:1, body hostů: Brázda Adam 1:3, Studecký Ivan 1:2, Horák Jaroslav 2:1, Erlebach Josef 0:1, Voňka Karel ml. 0:2),
8. kolo:
Sokol 2 Hradec Králové D - TTC KB Vrchlabí B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buben Vlastimil 3:1, Frízel Radek 2:1, Brát Karel ml. 2:1, Jakubec Jan 2:2, body hostů: Tisoňů Nikola 2:2, Horák Jaroslav 0:4, Brázda Adam 3:0, Voňka Karel ml. 0:3), DTJ-Slavia Hradec Králové C - Tatran Hostinné B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obrdlík Štěpán 1:3, Paclík Jiří 1:3, Šumpík Viktor 3:1, Lamr Martin 3:1, body hostů: Štrobl Rudolf 3:1, Dymák Lukáš 1:3, Bartoš Petr st. 2:2, Pavlata Petr 2:2), Baník Rtyně v Podkrk. A - TJ Jičín A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubeček Vojtěch 4:0, Martin Petr 1:2, Koblížek Oldřich 3:0, Valčík Roman 1:3, body hostů: Kříž Milan ml. 2:2, Soukup Jiří 2:2, Červenka Jan 1:2, Ježek Michal 0:3), Sparta Úpice A - TJ Nová Paka A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brát Marek 0:4, Kocián Libor 2:1, Sucharda Antonín 2:1, Novotný Milan 2:2, body hostů: Macák Lukáš 3:1, Kazda Vojtěch 2:2, Fejfar Igor 1:2, Šmidrkal Jan 2:1), TJ Dvůr Králové n.L. B - Sokol Stěžery A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kléma Jan 2:2, Jež Rostislav 1:3, Krýza Luděk 2:2, Šulc Petr 3:1, body hostů: Slavík Jan 4:0, Rákosník Josef 3:1, Novák Jiří 1:3, Vykysalý Miroslav 0:4), Slovan Broumov A - Sokol 2 Hradec Králové C 4:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dražinovský Tomáš 0:2, Čepelka Jan 0:2, Gombarčík Karel ml. 1:1, Ďoubek Jiří 0:1, WO 3:0, body hostů: Brož Petr 3:0, Hort Tomáš 2:0, Zeman Daniel 1:1, WO 0:3),
9. kolo:
Sokol 2 Hradec Králové D - Tatran Hostinné B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hampl Michal 2:1, Frízel Radek 1:1, Kopecký Tadeáš 3:0, Jakubec Jan 3:0, body hostů: Dymák Lukáš 1:2, Pavlata Petr 1:2, Bartoš Petr st. 0:3, Kalvach Petr 0:2), DTJ-Slavia Hradec Králové C - TTC KB Vrchlabí B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obrdlík Štěpán 2:0, Paclík Jiří 2:0, Šumpík Viktor 2:0, Lamr Martin 2:0, body hostů: Erlebach Josef 0:2, Erlebach Miloš 0:2, Matěásko Jiří 0:2, Matěaska Jaroslav 0:2), Baník Rtyně v Podkrk. A - TJ Nová Paka A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubeček Vojtěch 2:0, Valčík Roman 2:0, Koblížek Oldřich 2:0, Martin Petr 2:0, body hostů: Čeřovský Martin 0:2, Morávek Jiří 0:2, Fišar Tomáš 0:2, Fejfar Igor 0:2), Sparta Úpice A - TJ Jičín A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brát Marek 1:2, Kocián Libor 1:2, Sucharda Antonín 1:2, Novotný Milan 1:3, body hostů: Kříž Milan ml. 3:1, Soukup Jiří 1:2, Červenka Jan 2:1, Ježek Michal 3:0), TJ Dvůr Králové n.L. B - Sokol 2 Hradec Králové C 5:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jež Rostislav 0:1, Krýza Luděk 0:2, Šulc Petr 1:1, Kléma Jan 0:1, WO 4:0, body hostů: Brož Petr 2:0, Hort Tomáš 2:0, Zeman Daniel 1:1, WO 0:4), Slovan Broumov A - Sokol Stěžery A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dražinovský Tomáš 2:2, Ďoubek Jiří 2:2, Čepelka Jan 1:2, Gombarčík Karel ml. 4:0, body hostů: Slavík Jan 3:1, Kvasnička Tomáš 0:4, Rákosník Josef 2:2, Novák Jiří 1:2),
10. kolo:
Sokol Stěžery A - Sokol 2 Hradec Králové D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Souček Martin 0:4, Slavík Jan 4:0, Kodym Tomáš 0:4, Rákosník Josef 3:1, body hostů: Jakubec Jan 2:2, Buben Vlastimil 3:1, Brát Karel ml. 2:2, Frízel Radek 2:2), Sokol 2 Hradec Králové C - DTJ-Slavia Hradec Králové C 7:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hort Tomáš 2:1, Zeman Daniel 1:2, Brož Petr 3:0, WO 0:4, body hostů: Šumpík Viktor 2:1, Obrdlík Štěpán 0:2, Paclík Jiří 0:2, Lamr Martin 1:1, WO 4:0), TJ Jičín A - TJ Dvůr Králové n.L. B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Michal 2:2, Červenka Jan 0:4, Kříž Milan ml. 4:0, Soukup Jiří 1:3, body hostů: Foff Miroslav ml. 2:2, Šulc Petr 3:1, Krýza Luděk 0:1, Jež Rostislav 2:2, Kléma Jan 2:1), TJ Nová Paka A - Slovan Broumov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macák Lukáš 3:1, Luňák Michal 1:3, Šmidrkal Jan 1:3, Kazda Vojtěch 3:1, body hostů: Gombarčík Karel ml. 4:0, Dražinovský Tomáš 2:2, Ďoubek Jiří 1:3, Čepelka Jan 1:3), TTC KB Vrchlabí B - Baník Rtyně v Podkrk. A 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Studecký Ivan 0:1, Tisoňů Nikola 1:2, Brázda Adam 2:1, Vitvar Roman 0:3, Voňka Karel ml. 1:1, WO 0:1, body hostů: Koblížek Oldřich 2:1, Kubeček Vojtěch 2:1, Martin Petr 1:2, Kábrt Vratislav 3:0, WO 1:0), Tatran Hostinné B - Sparta Úpice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlata Petr 0:2, Bartoš Petr st. 2:0, Dymák Lukáš 3:0, Štrobl Rudolf 3:0, body hostů: Novotný Milan 1:2, Sucharda Antonín 0:3, Brát Marek 0:2, Kocián Libor 1:1),
11. kolo:
Sokol Stěžery A - DTJ-Slavia Hradec Králové C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodym Tomáš 2:2, Souček Martin 0:4, Slavík Jan 2:1, Rákosník Josef 2:2, body hostů: Lamr Martin 3:1, Paclík Jiří 3:1, Šumpík Viktor 2:2, Obrdlík Štěpán 1:2), Sokol 2 Hradec Králové C - Sokol 2 Hradec Králové D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brož Petr 1:0, Hort Tomáš 2:0, Zeman Daniel 2:0, Čepelka Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Skákal Martin 0:2, Tuček Tomáš 0:2, Frízel Radek 0:2, WO 0:3), TJ Jičín A - Slovan Broumov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Červenka Jan 2:1, Soukup Jiří 0:2, Kříž Milan ml. 3:0, Ježek Michal 3:0, body hostů: Gombarčík Karel ml. 2:1, Dražinovský Tomáš 1:2, Ďoubek Jiří 0:3, Čepelka Jan 0:2), TJ Nová Paka A - TJ Dvůr Králové n.L. B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Vojtěch 1:2, Luňák Michal 0:3, Šmidrkal Jan 0:3, Macák Lukáš 3:1, body hostů: Foff Miroslav ml. 4:0, Šulc Petr 2:1, Krýza Luděk 2:1, Jež Rostislav 0:1, Kléma Jan 1:1), TTC KB Vrchlabí B - Sparta Úpice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brázda Adam 2:1, Vitvar Roman 2:0, Horák Jaroslav 2:1, Tisoňů Nikola 3:0, body hostů: Novotný Milan 1:2, Sucharda Antonín 0:3, Brát Marek 1:2, Kocián Libor 0:2), Tatran Hostinné B - Baník Rtyně v Podkrk. A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlata Petr 0:3, Bartoš Petr st. 0:3, Dymák Lukáš 1:2, Štrobl Rudolf 3:1, body hostů: Koblížek Oldřich 4:0, Kubeček Vojtěch 2:1, Martin Petr 1:2, Valčík Roman 2:1),
12. kolo:
Sokol 2 Hradec Králové D - Baník Rtyně v Podkrk. A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frízel Radek 1:3, Jakubec Jan 3:1, Buben Vlastimil 3:1, Brát Karel ml. 2:2, body hostů: Martin Petr 1:2, Valčík Roman 1:3, Koblížek Oldřich 2:2, Kubeček Vojtěch 3:1, Kábrt Vratislav 0:1), DTJ-Slavia Hradec Králové C - Sparta Úpice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Pavel 2:2, Obrdlík Štěpán 0:3, Paclík Jiří 3:0, Lamr Martin 4:0, body hostů: Novotný Milan 2:2, Sucharda Antonín 1:3, Kocián Libor 0:3, Brát Marek 2:1), TTC KB Vrchlabí B - TJ Dvůr Králové n.L. B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Jaroslav 1:2, Studecký Ivan 3:1, Vitvar Roman 2:1, Tisoňů Nikola 3:1, Brázda Martin 0:1, body hostů: Foff Miroslav ml. 4:0, Šulc Petr 1:3, Krýza Luděk 0:2, Kléma Jan 0:3, Jež Rostislav 1:1), Tatran Hostinné B - Slovan Broumov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlata Petr 2:1, Bartoš Petr st. 1:2, Dymák Lukáš 2:1, Štrobl Rudolf 4:0, body hostů: Gombarčík Karel ml. 3:1, Dražinovský Tomáš 1:2, Ďoubek Jiří 0:3, Čepelka Jan 0:3), TJ Jičín A - Sokol Stěžery A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Jiří 1:3, Ježek Michal 1:2, Kříž Milan ml. 1:2, Červenka Jan 1:3, body hostů: Rákosník Josef 4:0, Slavík Jan 4:0, Souček Martin 1:2, Kodym Tomáš 1:2), TJ Nová Paka A - Sokol 2 Hradec Králové C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Knap Lukáš 0:2, Sochor Martin 0:2, Kazda Vojtěch 0:1, Šmidrkal Jan 0:1, WO 3:0, body hostů: Zeman Daniel 2:0, Brož Petr 2:0, Čepelka Jan 2:0, WO 0:3),
13. kolo:
Sokol 2 Hradec Králové D - Sparta Úpice A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frízel Radek 1:3, Jakubec Jan 4:0, Buben Vlastimil 2:1, Brát Karel ml. 3:1, body hostů: Novotný Milan 2:2, Sucharda Antonín 1:3, Kocián Libor 2:2, Brát Marek 0:3), DTJ-Slavia Hradec Králové C - Baník Rtyně v Podkrk. A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šumpík Viktor 3:0, Obrdlík Štěpán 2:1, Paclík Jiří 0:3, Švorc Jan 0:4, body hostů: Koblížek Oldřich 0:2, Kubeček Vojtěch 2:1, Martin Petr 2:1, Valčík Roman 2:1, Kábrt Vratislav 2:0), TTC KB Vrchlabí B - Slovan Broumov A 0:10wo (body domácích: WO 0:10, body hostů: WO 10:0), Tatran Hostinné B - TJ Dvůr Králové n.L. B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlata Petr 1:3, Bartoš Petr st. 0:4, Dymák Lukáš 3:1, Štrobl Rudolf 4:0, body hostů: Foff Miroslav ml. 2:2, Šulc Petr 2:2, Krýza Luděk 3:1, Jež Rostislav 1:3), TJ Jičín A - Sokol 2 Hradec Králové C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Soukup Jiří 0:2, Kříž Milan ml. 0:1, Červenka Jan 0:2, Ježek Michal 0:1, WO 3:0, body hostů: Zeman Daniel 2:0, Brož Petr 2:0, Čepelka Jan 2:0, WO 0:3), TJ Nová Paka A - Sokol Stěžery A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kazda Vojtěch 2:2, Luňák Michal 1:1, Knap Lukáš 1:3, Macák Lukáš 4:0, Šmidrkal Jan 1:1, body hostů: Rákosník Josef 2:2, Slavík Jan 3:1, Souček Martin 0:4, Kodym Tomáš 2:2),
14. kolo:
Sparta Úpice A - Baník Rtyně v Podkrk. A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brát Marek 0:2, Kocián Libor 0:2, Sucharda Antonín 0:3, Novotný Milan 1:1, body hostů: Martin Petr 3:0, Koblížek Oldřich 2:0, Valčík Roman 1:1, Kábrt Vratislav 2:0), Slovan Broumov A - TJ Dvůr Králové n.L. B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gombarčík Karel ml. 2:2, Dražinovský Tomáš 2:2, Ďoubek Jiří 1:0, Kleprlík Michal 4:0, Čepelka Jan 0:2, body hostů: Foff Miroslav ml. 2:2, Šulc Petr 2:2, Krýza Luděk 0:4, Kléma Jan 2:1), Sokol 2 Hradec Králové C - Sokol Stěžery A 7:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čepelka Jan 2:0, Hort Tomáš 2:0, Zeman Daniel 2:1, WO 0:4, body hostů: Souček Martin 1:2, Kodym Tomáš 0:2, Slavík Jan 0:1, Vykysalý Miroslav 0:1, WO 4:0), TJ Nová Paka A - TJ Jičín A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kazda Vojtěch 3:1, Knap Lukáš 2:2, Fišar Tomáš 0:4, Macák Lukáš 4:0, body hostů: Kříž Milan ml. 3:1, Soukup Jiří 1:3, Ježek Michal 1:3, Červenka Jan 2:2), Tatran Hostinné B - TTC KB Vrchlabí B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlata Petr 2:2, Dymák Lukáš 3:1, Bartoš Petr st. 0:1, Štrobl Rudolf 4:0, Doubek Martin 0:1, WO 0:1, body hostů: Tisoňů Nikola 2:2, Studecký Ivan 0:3, Horák Jaroslav 2:2, Matěaska Jaroslav 0:1, Vitvar Roman 1:1, WO 1:0), DTJ-Slavia Hradec Králové C - Sokol 2 Hradec Králové D 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šumpík Jiří 0:2, Kolman Ivo 0:2, Režný Pavel 0:2, WO 0:3, body hostů: Jakubec Jan 2:0, Frízel Radek 1:0, Hampl Michal 2:0, Kopecký Tadeáš 1:0, WO 3:0),
15. kolo:
TJ Jičín A - Sokol 2 Hradec Králové D 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Soukup Jiří 1:0, Ježek Michal 1:1, Červenka Jan 2:1, Kříž Milan ml. 2:0, WO 3:0, body hostů: Frízel Radek 0:3, Hampl Michal 2:1, Drábek Zbyněk 0:2, WO 0:3), TJ Nová Paka A - DTJ-Slavia Hradec Králové C 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kazda Vojtěch 1:1, Fišar Tomáš 0:2, Knap Lukáš 0:2, 0:1, WO 0:3, body hostů: Švorc Jan 1:1, Kotland Vojtěch 1:0, Lamr Martin 2:0, Paclík Jiří 1:0, Obrdlík Štěpán 1:0, WO 3:0), Sokol Stěžery A - TTC KB Vrchlabí B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodym Tomáš 2:1, Rákosník Josef 2:1, Souček Martin 2:1, Slavík Jan 3:1, body hostů: Voňka Karel ml. 0:4, Vitvar Roman 2:1, Horák Jaroslav 0:3, Studecký Ivan 2:1), Sokol 2 Hradec Králové C - Tatran Hostinné B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brož Petr 1:0, Čepelka Jan 2:0, Zeman Daniel 2:0, Hort Tomáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Pavlata Petr 0:2, Kodym Matěj 0:2, Kalvach Petr 0:2, WO 0:3), TJ Dvůr Králové n.L. B - Baník Rtyně v Podkrk. A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šulc Petr 0:2, Jež Rostislav 0:2, Krýza Luděk 0:2, Foff Miroslav ml. 0:2, body hostů: Koblížek Oldřich 2:0, Kubeček Vojtěch 2:0, Valčík Roman 2:0, Martin Petr 2:0), Slovan Broumov A - Sparta Úpice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gombarčík Karel ml. 1:1, Dražinovský Tomáš 2:0, Čepelka Jan 2:1, Kleprlík Michal 3:0, body hostů: Novotný Milan 2:1, Sucharda Antonín 0:3, Kocián Libor 0:2, Brát Marek 0:2),
16. kolo:
TJ Nová Paka A - Sokol 2 Hradec Králové D 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šmidrkal Jan 2:0, Knap Lukáš 1:1, Kazda Vojtěch 3:0, Sochor Martin 1:1, WO 3:0, body hostů: Frízel Radek 0:3, Hampl Michal 2:1, Drábek Zbyněk 0:3, WO 0:3), TJ Jičín A - DTJ-Slavia Hradec Králové C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Jiří 1:3, Ježek Michal 2:2, Červenka Jan 0:3, Kříž Milan ml. 3:1, body hostů: Lamr Martin 4:0, Paclík Jiří 2:2, Obrdlík Štěpán 3:1, Kotland Vojtěch 0:2, Švorc Jan 0:1), Sokol 2 Hradec Králové C - TTC KB Vrchlabí B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brož Petr 1:0, Čepelka Jan 2:0, Zeman Daniel 2:0, Hort Tomáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Voňka Karel ml. 0:2, Vitvar Roman 0:2, Studecký Ivan 0:2, WO 0:3), Sokol Stěžery A - Tatran Hostinné B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Souček Martin 2:1, Slavík Jan 1:1, Kodym Tomáš 3:0, Rákosník Josef 2:1, body hostů: Kalvach Petr 1:2, Dymák Lukáš 2:1, Kodym Matěj 0:3, Pavlata Petr 0:2), Slovan Broumov A - Baník Rtyně v Podkrk. A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gombarčík Karel ml. 2:2, Dražinovský Tomáš 1:3, Čepelka Jan 0:4, Kleprlík Michal 4:0, body hostů: Koblížek Oldřich 2:2, Kubeček Vojtěch 3:1, Valčík Roman 1:3, Martin Petr 3:1), TJ Dvůr Králové n.L. B - Sparta Úpice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Petr 1:2, Jež Rostislav 1:2, Krýza Luděk 3:0, Foff Miroslav ml. 3:1, body hostů: Novotný Milan 2:2, Sucharda Antonín 0:3, Kocián Libor 1:2, Brát Marek 2:1),
17. kolo:
Sokol 2 Hradec Králové D - TJ Dvůr Králové n.L. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frízel Radek 0:4, Kopecký Tadeáš 0:4, Buben Vlastimil 4:0, Brát Karel ml. 4:0, body hostů: Šulc Petr 2:2, Krýza Luděk 2:2, Kléma Jan 2:2, Jež Rostislav 2:2), DTJ-Slavia Hradec Králové C - Slovan Broumov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obrdlík Štěpán 2:1, Šumpík Viktor 2:1, Paclík Jiří 1:2, Lamr Martin 3:0, body hostů: Gombarčík Karel ml. 3:0, Dražinovský Tomáš 1:2, Ďoubek Jiří 0:3, Čepelka Jan 0:3), Baník Rtyně v Podkrk. A - Sokol Stěžery A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koblížek Michal 2:0, Martin Petr 1:1, Valčík Roman 2:1, Kubeček Vojtěch 1:1, WO 3:0, body hostů: Souček Martin 0:3, Slavík Jan 3:0, Novák Jiří 0:3, WO 0:3), Sparta Úpice A - Sokol 2 Hradec Králové C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocián Libor 1:2, Brát Marek 2:0, Sucharda Antonín 0:3, Novotný Milan 0:3, body hostů: Pleskač Jan 1:2, Čepelka Jan 2:1, Hort Tomáš 3:0, Brož Petr 2:0), TTC KB Vrchlabí B - TJ Jičín A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brázda Adam 1:2, Horák Jaroslav 1:2, Studecký Ivan 2:1, Tisoňů Nikola 4:0, body hostů: Kříž Milan ml. 1:3, Červenka Jan 2:1, Ježek Michal 1:2, Soukup Jiří 1:2), Tatran Hostinné B - TJ Nová Paka A 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dymák Lukáš 3:0, Kalvach Petr 2:0, Pavlata Petr 2:1, Štrobl Rudolf 3:0, body hostů: Macák Lukáš 0:3, Kazda Vojtěch 0:3, Knap Lukáš 1:2, Šmidrkal Jan 0:2),
18. kolo:
DTJ-Slavia Hradec Králové C - TJ Dvůr Králové n.L. B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paclík Jiří 1:2, Obrdlík Štěpán 3:0, Šumpík Viktor 2:1, Lamr Martin 3:0, body hostů: Foff Miroslav ml. 1:2, Krýza Luděk 0:3, Kléma Jan 1:2, Jež Rostislav 1:2), Sokol 2 Hradec Králové D - Slovan Broumov A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chládek Martin 1:2, Jakubec Jan 0:3, Frízel Radek 0:3, Brát Karel ml. 3:0, body hostů: Gombarčík Karel ml. 3:0, Dražinovský Tomáš 2:1, Ďoubek Jiří 1:2, Čepelka Jan 2:1), Sparta Úpice A - Sokol Stěžery A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocián Libor 2:1, Brát Marek 2:1, Sucharda Antonín 0:3, Novotný Milan 1:3, body hostů: Rákosník Josef 2:2, Slavík Jan 3:0, Souček Martin 3:0, Novák Jiří 0:3), Baník Rtyně v Podkrk. A - Sokol 2 Hradec Králové C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koblížek Michal 0:2, Koblížek Oldřich 2:0, Valčík Roman 0:2, Martin Petr 0:3, Kubeček Vojtěch 0:1, body hostů: Brož Petr 2:1, Hort Tomáš 2:1, Čepelka Jan 2:0, Pleskač Jan 2:0), Tatran Hostinné B - TJ Jičín A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dymák Lukáš 1:2, Kalvach Petr 0:3, Pavlata Petr 0:3, Štrobl Rudolf 3:0, body hostů: Kříž Milan ml. 2:1, Červenka Jan 2:1, Ježek Michal 2:1, Soukup Jiří 2:1), TTC KB Vrchlabí B - TJ Nová Paka A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studecký Ivan 1:2, Brázda Adam 2:1, Horák Jaroslav 2:1, Tisoňů Nikola 3:0, body hostů: Macák Lukáš 1:2, Knap Lukáš 1:2, Šmidrkal Jan 2:1, Kazda Vojtěch 0:3),
19. kolo:
TTC KB Vrchlabí B - Sokol 2 Hradec Králové D 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brázda Adam 1:1, Matěásko Jiří 0:2, Horák Jaroslav 2:1, Studecký Ivan 2:0, WO 4:0, body hostů: Brát Karel ml. 2:1, Jakubec Jan 2:1, Chládek Martin 0:3, WO 0:4), Tatran Hostinné B - DTJ-Slavia Hradec Králové C 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalvach Petr 1:2, Dymák Lukáš 1:2, Štrobl Rudolf 2:1, Pavlata Petr 1:2, WO 4:0, body hostů: Šumpík Viktor 3:1, Paclík Jiří 2:2, Obrdlík Štěpán 2:2, WO 0:4), TJ Jičín A - Baník Rtyně v Podkrk. A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Jiří 0:3, Ježek Michal 0:2, Kříž Milan ml. 1:2, Červenka Jan 1:2, body hostů: Valčík Roman 3:0, Kubeček Vojtěch 1:0, Koblížek Oldřich 3:0, Martin Petr 2:0, Kábrt Vratislav 0:2), TJ Nová Paka A - Sparta Úpice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmidrkal Jan 1:2, Knap Lukáš 3:0, Kazda Vojtěch 1:2, Macák Lukáš 3:0, body hostů: Novotný Milan 2:1, Sucharda Antonín 0:3, Brát Marek 2:1, Hofman Jan 0:3), Sokol Stěžery A - TJ Dvůr Králové n.L. B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Souček Martin 1:3, Slavík Jan 3:1, Kodym Tomáš 2:2, Rákosník Josef 2:2, body hostů: Šulc Petr 1:3, Krýza Luděk 2:2, Foff Miroslav ml. 3:1, Kléma Jan 2:0, Jež Rostislav 0:2), Sokol 2 Hradec Králové C - Slovan Broumov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čepelka Jan 0:2, Hort Tomáš 2:0, Zeman Daniel 3:0, Brož Petr 3:0, body hostů: Gombarčík Karel ml. 1:2, Dražinovský Tomáš 0:1, Čepelka Jan 0:2, Vodal Vladimír 1:1, Ďoubek Jiří 0:2),
20. kolo:
Tatran Hostinné B - Sokol 2 Hradec Králové D 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doubek Martin 0:3, Dymák Lukáš 1:2, Štrobl Rudolf 3:0, Pavlata Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Brát Karel ml. 3:1, Chládek Martin 2:2, Jakubec Jan 2:2, WO 0:5), TTC KB Vrchlabí B - DTJ-Slavia Hradec Králové C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vitvar Roman 0:2, Matěaska Jaroslav 0:2, Erlebach Miloš 0:2, WO 0:3, body hostů: Lamr Martin 2:0, Šumpík Viktor 2:0, Paclík Jiří 1:0, Obrdlík Štěpán 1:0, WO 3:0), TJ Nová Paka A - Baník Rtyně v Podkrk. A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kazda Vojtěch 1:3, Knap Lukáš 1:2, Šmidrkal Jan 1:2, Macák Lukáš 1:3, body hostů: Kábrt Vratislav 0:4, Koblížek Oldřich 4:0, Martin Petr 3:0, Valčík Roman 3:0), TJ Jičín A - Sparta Úpice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Jiří 1:2, Ježek Michal 1:2, Kříž Milan ml. 3:0, Červenka Jan 3:1, body hostů: Hofman Jan 0:4, Brát Marek 1:2, Sucharda Antonín 1:2, Novotný Milan 3:0), Sokol 2 Hradec Králové C - TJ Dvůr Králové n.L. B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hort Tomáš 2:0, Čepelka Jan 0:2, Zeman Daniel 3:0, Brož Petr 3:0, body hostů: Foff Miroslav ml. 1:2, Šulc Petr 1:2, Kléma Jan 0:2, Jež Rostislav 0:2), Sokol Stěžery A - Slovan Broumov A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvasnička Tomáš 1:2, Rákosník Josef 2:1, Souček Martin 0:3, Slavík Jan 2:2, body hostů: Kleprlík Michal 3:1, Gombarčík Karel ml. 3:0, Dražinovský Tomáš 1:2, Ďoubek Jiří 1:1, Čepelka Jan 0:1),
21. kolo:
Sokol 2 Hradec Králové D - Sokol Stěžery A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frízel Radek 0:4, Jakubec Jan 0:3, Buben Vlastimil 3:0, Brát Karel ml. 3:1, body hostů: Rákosník Josef 3:1, Souček Martin 2:2, Kodym Tomáš 1:2, Slavík Jan 2:1), DTJ-Slavia Hradec Králové C - Sokol 2 Hradec Králové C 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paclík Jiří 0:3, Šumpík Viktor 0:2, Lamr Martin 1:2, Obrdlík Štěpán 0:3, body hostů: Brož Petr 3:0, Hort Tomáš 2:1, Zeman Daniel 3:0, Čepelka Jan 2:0), TJ Dvůr Králové n.L. B - TJ Jičín A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šulc Petr 1:2, Kléma Jan 0:1, Krýza Luděk 2:1, Foff Miroslav ml. 1:3, Jež Rostislav 1:1, body hostů: Kříž Milan ml. 4:0, Červenka Jan 2:1, Ježek Michal 1:2, Soukup Jiří 1:2), Slovan Broumov A - TJ Nová Paka A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gombarčík Karel ml. 1:0, Dražinovský Tomáš 1:1, Ďoubek Jiří 3:0, Vodal Vladimír 1:1, WO 3:0, body hostů: Knap Lukáš 0:3, Kazda Vojtěch 1:2, Šmidrkal Jan 1:1, WO 0:3), Baník Rtyně v Podkrk. A - TTC KB Vrchlabí B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubeček Vojtěch 2:2, Valčík Roman 3:0, Kábrt Vratislav 0:4, Koblížek Oldřich 3:0, WO 0:1, body hostů: Brázda Adam 2:2, Vitvar Roman 1:3, Studecký Ivan 1:2, Horák Jaroslav 2:1, WO 1:0), Sparta Úpice A - Tatran Hostinné B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocián Libor 3:1, Brát Marek 4:0, Sucharda Antonín 0:3, Novotný Milan 2:2, body hostů: Bartoš Petr st. 0:1, Dymák Lukáš 2:2, Pavlata Petr 2:2, Kalvach Petr 1:2, Drahotský Tomáš 1:2),
22. kolo:
DTJ-Slavia Hradec Králové C - Sokol Stěžery A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trojan Luděk 1:1, Paclík Jiří 0:2, Kotland Vojtěch 0:3, Obrdlík Štěpán 0:2, body hostů: Rákosník Josef 2:1, Souček Martin 2:0, Kodym Tomáš 2:0, Slavík Jan 2:0), Sokol 2 Hradec Králové D - Sokol 2 Hradec Králové C 2:7 (body domácích: Jakubec Jan 0:1, Skákal Martin 0:2, Frízel Radek 0:2, WO 2:2, body hostů: Brož Petr 2:0, Zeman Daniel 2:0, Hort Tomáš 1:0, WO 2:2), Slovan Broumov A - TJ Jičín A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gombarčík Karel ml. 3:0, Dražinovský Tomáš 2:1, Ďoubek Jiří 0:3, Kleprlík Michal 4:0, body hostů: Kříž Milan ml. 1:3, Červenka Jan 2:1, Ježek Michal 1:2, Soukup Jiří 0:3), TJ Dvůr Králové n.L. B - TJ Nová Paka A 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šulc Petr 1:1, Kléma Jan 1:1, Krýza Luděk 2:1, Jež Rostislav 2:1, WO 4:0, body hostů: Kazda Vojtěch 2:2, Knap Lukáš 0:3, Šmidrkal Jan 2:1, WO 0:4), Sparta Úpice A - TTC KB Vrchlabí B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocián Libor 2:0, Brát Marek 2:0, Sucharda Antonín 2:1, Novotný Milan 2:0, body hostů: Brázda Adam 0:3, Vitvar Roman 1:1, Studecký Ivan 0:2, Horák Jaroslav 0:2), Baník Rtyně v Podkrk. A - Tatran Hostinné B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubeček Vojtěch 0:2, Valčík Roman 4:0, Koblížek Oldřich 4:0, Kábrt Vratislav 0:4, Martin Petr 2:0, body hostů: Bartoš Petr st. 1:0, Dymák Lukáš 1:3, Pavlata Petr 1:3, Kalvach Petr 2:2, Drahotský Tomáš 1:2),
KS 1. třídy mužů, 2012/13
1. kolo:
Sokol Chlumec n.C. A - Sokol Stěžery B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Jiří 3:1, Kycelt Pavel 1:2, Mrázek Vladimír 1:2, Cudlín Michael 3:1, body hostů: Kodym Tomáš 4:0, Prousek Vít 1:3, Šanc Přemysl 1:2, Šanc Vojtěch 0:1, Kvasnička Tomáš 0:2), Jiskra Hořice A - DTJ-Slavia Hradec Králové D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vzorek Rudolf 2:0, Polák Roman 2:0, Veselý František 2:1, Vyskočil Petr 2:0, body hostů: Trojan Luděk 0:3, Mates Michal 1:1, Šilhanová Martina 0:2, Kalenský Štěpán 0:2), Sokol Železnice A - Baník Vamberk A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gebauer Jiří 0:4, Frýba Zdeněk 2:1, Rohlíček Jan 1:2, Horák Karel 2:2, body hostů: Vrkoslav Martin 3:1, Tauer Jan 2:2, Novotný Jiří 3:0, Macháček Michal 1:1, Valášek Milan 0:1), Sokol Valdice A - Sokol Kostelec n.O. B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rejha Jan 1:1, Kašpar Petr 2:0, Jirásek Martin st. 2:0, Jirásek Milan 3:0, WO 1:0, body hostů: Balous Milan 1:1, Malík Tomáš 0:3, Kršiak Tomáš 0:2, Jakubec Martin 0:2, WO 0:1), Sokol Libchyně A - TJ Lánov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Milan st. 3:1, Mach Milan ml. 0:4, Ducháč Radek 3:1, Matouš Pavel 3:1, body hostů: Alinče Petr 3:1, Honců Michal 1:3, Tomeš Petr 2:2, Šín Jiří 1:3), TTC Nové Město n.M. A - TJ Trutnov - Poříčí A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krupička Vladimír 0:3, Šrůtek Milan 1:1, Bín Roman 2:1, Koukola Jaromír 0:3, body hostů: Tuček Adam 1:2, Rozporka Bohuslav 3:0, Tuček Dušan 2:1, Vašíček Karel 2:0),
2. kolo:
Sokol Chlumec n.C. A - DTJ-Slavia Hradec Králové D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kycelt Pavel 2:2, Mrázek Jiří 3:0, Mrázek Vladimír 1:2, Cudlín Michael 3:1, body hostů: Merkl Jiří 3:1, Mates Michal 0:4, Šilhanová Martina 1:2, Trojan Luděk 1:2), Jiskra Hořice A - Sokol Stěžery B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Roman 2:2, Štěpánek Zdeněk 0:4, Vzorek Rudolf 1:3, Vyskočil Petr 3:1, body hostů: Kodym Tomáš 4:0, Šanc Přemysl 3:1, Hrbek Martin 1:3, Kvasnička Tomáš 2:2), Sokol Železnice A - Sokol Kostelec n.O. B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gebauer Jiří 3:0, Frýba Zdeněk 2:0, Rohlíček Jan 1:2, Horák Karel 1:2, WO 1:0, body hostů: Malík Tomáš 1:2, Kršiak Tomáš 2:1, Jakubec Martin 1:2, Balous Milan 0:2, WO 0:1), Sokol Valdice A - Baník Vamberk A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rejha Jan 2:2, Kašpar Petr 0:3, Jirásek Martin st. 0:3, Jirásek Milan 3:1, body hostů: Vrkoslav Martin 2:2, Tauer Jan 4:0, Novotný Jiří 1:2, Valášek Milan 2:1), Sokol Libchyně A - TJ Trutnov - Poříčí A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Milan st. 0:2, Ducháč Martin 0:2, Ducháč Radek 0:3, Matouš Pavel 1:1, body hostů: Tuček Adam 3:0, Rozporka Bohuslav 2:0, Tuček Dušan 2:0, Vašíček Karel 1:1), TTC Nové Město n.M. A - TJ Lánov A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krupička Vladimír 0:4, Šrůtek Milan 3:1, Bín Roman 2:1, Koukola Jaromír 2:2, body hostů: Alinče Petr 3:1, Honců Michal 1:3, Tomeš Petr 3:1, Šín Jiří 1:2),
3. kolo:
Sokol Chlumec n.C. A - Jiskra Hořice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Jiří 3:1, Kycelt Pavel 0:4, Mrázek Vladimír 1:2, Cudlín Michael 2:2, body hostů: Vyskočil Petr 4:0, Polák Roman 1:3, Veselý František 3:1, Štěpánek Zdeněk 1:2), Sokol Železnice A - Sokol Valdice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gebauer Jiří 1:3, Frýba Zdeněk 2:2, Rohlíček Jan 1:2, Horák Karel 1:3, body hostů: Jirásek Milan 4:0, Jirásek Martin st. 1:3, Rejha Jan 4:0, Kašpar Petr 1:2), Sokol Libchyně A - TTC Nové Město n.M. A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Milan st. 1:2, Ducháč Martin 0:2, Ducháč Radek 2:1, Matouš Pavel 0:2, WO 0:1, body hostů: Martinek Milan 3:0, Bín Roman 1:1, Koukola Jaromír 2:1, Šrůtek Milan 1:1, WO 1:0), TJ Lánov A - TJ Trutnov - Poříčí A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomeš Petr 0:3, Honců Michal 0:2, Šín Jiří 1:2, Alinče Petr 2:1, body hostů: Tuček Adam 2:1, Rozporka Bohuslav 3:0, Tuček Dušan 2:1, Vašíček Karel 1:1), Baník Vamberk A - Sokol Kostelec n.O. B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valášek Milan 3:0, Macháček Michal 1:1, Vrkoslav Martin 1:2, Tauer Jan 3:0, body hostů: Balous Milan 2:1, Malínský Milan 0:3, Jakubec Martin 1:2, Malík Tomáš 0:2), Sokol Stěžery B - DTJ-Slavia Hradec Králové D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šanc Přemysl 1:2, Černohorský Jindřich 0:3, Kodym Tomáš 3:0, Hrbek Martin 1:3, body hostů: Merkl Jiří 3:1, Kubíček Pavel 2:1, Trojan Luděk 0:3, Mates Michal 3:0),
4. kolo:
Sokol Stěžery B - TJ Lánov A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Jiří 1:2, Černohorský Jindřich 0:1, Šanc Přemysl 0:3, Kodym Tomáš 3:0, Hrbek Martin 0:2, body hostů: Alinče Petr 3:0, Honců Michal 2:1, Tomeš Petr 2:1, Šín Jiří 1:2), DTJ-Slavia Hradec Králové D - TJ Trutnov - Poříčí A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merkl Jiří 2:1, Trojan Luděk 0:3, Mates Michal 1:2, Kolman Ivo 0:3, body hostů: Tuček Adam 3:0, Rozporka Bohuslav 3:0, Tuček Dušan 1:2, Vašíček Karel 2:1), Baník Vamberk A - Sokol Libchyně A 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Valášek Milan 0:2, Macháček Michal 1:1, Vrkoslav Martin 3:0, Tauer Jan 2:0, WO 4:0, body hostů: Janko Lukáš 2:1, Matouš Pavel 0:3, Ducháč Radek 1:2, WO 0:4), Sokol Kostelec n.O. B - TTC Nové Město n.M. A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malík Tomáš 1:3, Jakubec Martin 1:3, Malínský Milan 2:1, Balous Milan 1:2, Kršiak Tomáš 0:1, body hostů: Martinek Milan 3:1, Koukola Jaromír 2:2, Šrůtek Milan 4:0, Bín Roman 1:2), Sokol Chlumec n.C. A - Sokol Železnice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votík Jan 0:2, Mrázek Vladimír 0:2, Kycelt Pavel 0:3, Cudlín Michael 1:1, body hostů: Horák Karel 3:0, Gebauer Jiří 2:0, Frýba Zdeněk 2:0, Rohlíček Jan 1:1), Jiskra Hořice A - Sokol Valdice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý František 0:3, Vzorek Rudolf 0:3, Štěpánek Zdeněk 2:1, Vyskočil Petr 3:1, body hostů: Jirásek Milan 3:1, Rejha Jan 2:1, Jirásek Martin st. 1:2, Kašpar Petr 2:1),
5. kolo:
Sokol Stěžery B - TJ Trutnov - Poříčí A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodym Tomáš 2:1, Šanc Přemysl 1:2, Hrbek Martin 0:3, Kvasnička Tomáš 1:3, body hostů: Tuček Adam 4:0, Rozporka Bohuslav 3:0, Tuček Dušan 2:1, Vašíček Karel 0:3), DTJ-Slavia Hradec Králové D - TJ Lánov A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mates Michal 3:1, Šilhanová Martina 1:2, Kolman Ivo 0:3, Merkl Jiří 4:0, body hostů: Alinče Petr 3:1, Honců Michal 2:2, Tomeš Petr 1:2, Šín Jiří 0:3), Baník Vamberk A - TTC Nové Město n.M. A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valášek Milan 2:0, Novotný Jiří 2:0, Vrkoslav Martin 3:0, Tauer Jan 2:1, body hostů: Martinek Milan 0:3, Bín Roman 0:3, Koukola Jaromír 0:2, Šrůtek Milan 1:1), Sokol Kostelec n.O. B - Sokol Libchyně A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malínský Milan 2:2, Jakubec Martin 1:3, Malík Tomáš 1:2, Balous Milan 1:1, Kršiak Tomáš 0:1, WO 2:0, body hostů: Janko Lukáš 2:0, Ducháč Radek 3:1, Matouš Pavel 4:0, Mach Milan st. 0:4, WO 0:2), Sokol Chlumec n.C. A - Sokol Valdice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votík Jan 1:2, Mrázek Vladimír 1:2, Kycelt Pavel 0:3, Cudlín Michael 2:2, body hostů: Jirásek Milan 4:0, Rejha Jan 3:0, Jirásek Martin st. 2:1, Kašpar Petr 0:3), Jiskra Hořice A - Sokol Železnice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Zdeněk 2:2, Vzorek Rudolf 1:3, Zelený Jiří ml. 0:4, Vyskočil Petr 4:0, body hostů: Horák Karel 3:1, Gebauer Jiří 2:2, Frýba Zdeněk 1:3, Rohlíček Jan 3:1),
6. kolo:
Sokol Železnice A - Sokol Stěžery B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frýba Zdeněk 2:0, Gebauer Jiří 0:2, Rohlíček Jan 3:0, Horák Karel 3:0, body hostů: Hrbek Martin 1:2, Šanc Přemysl 1:2, Novák Jiří 0:2, Dufek Lukáš 0:2), Sokol Valdice A - DTJ-Slavia Hradec Králové D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpar Petr 0:1, Jirásek Martin st. 3:0, Jirásek Milan 3:0, Rejha Jan 2:2, Jirásek Martin ml. 0:2, body hostů: Trojan Luděk 1:3, Kolman Ivo 0:1, Šilhanová Martina 2:1, Petřík Petr 1:2, Mates Michal 1:1), Sokol Libchyně A - Sokol Chlumec n.C. A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mach Milan st. 1:1, Janko Lukáš 1:1, Ducháč Radek 3:0, Matouš Pavel 3:0, body hostů: Cudlín Michael 2:1, Kycelt Pavel 0:3, Mrázek Vladimír 0:2, Votík Jan 0:2), TTC Nové Město n.M. A - Jiskra Hořice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrůtek Milan 2:2, Bín Roman 1:3, Koukola Jaromír 0:3, Martinek Milan 3:1, body hostů: Vyskočil Petr 3:1, Štěpánek Zdeněk 4:0, Veselý František 2:2, Zelený Jiří ml. 0:3), TJ Lánov A - Baník Vamberk A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šín Jiří 0:2, Tomeš Petr 0:2, Honců Michal 0:3, Alinče Petr 1:1, body hostů: Tauer Jan 3:0, Vrkoslav Martin 2:0, Novotný Jiří 2:0, Valášek Milan 1:1), TJ Trutnov - Poříčí A - Sokol Kostelec n.O. B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Karel 1:3, Tuček Dušan 3:1, Rozporka Bohuslav 3:0, Tuček Adam 2:2, body hostů: Balous Milan 3:1, Malínský Milan 1:3, Jakubec Martin 1:3, Malík Tomáš 1:2),
7. kolo:
Sokol Železnice A - DTJ-Slavia Hradec Králové D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frýba Zdeněk 2:1, Gebauer Jiří 2:0, Rohlíček Jan 3:0, Horák Karel 2:1, body hostů: Trojan Luděk 1:2, Mates Michal 0:3, Kolman Ivo 0:3, Šilhanová Martina 1:1), Sokol Valdice A - Sokol Stěžery B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harcuba Petr 2:1, Kašpar Petr 1:1, Jirásek Milan 3:0, Jirásek Martin st. 3:0, body hostů: Novák Jiří 1:1, Hrbek Martin 1:2, Dufek Lukáš 0:3, Vykysalý Miroslav 0:2, Šanc Přemysl 0:1), Sokol Libchyně A - Jiskra Hořice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Milan st. 2:1, Janko Lukáš 2:0, Ducháč Radek 2:1, Matouš Pavel 3:0, body hostů: Vyskočil Petr 2:1, Štěpánek Zdeněk 0:3, Veselý František 0:3, Zelený Jiří ml. 0:2), TTC Nové Město n.M. A - Sokol Chlumec n.C. A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrůtek Milan 2:2, Koukola Jaromír 2:2, Bín Roman 1:3, Martinek Milan 4:0, body hostů: Cudlín Michael 3:1, Kycelt Pavel 3:1, Mrázek Vladimír 1:3, Votík Jan 0:4), TJ Lánov A - Sokol Kostelec n.O. B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šín Jiří 0:3, Tomeš Petr 0:3, Honců Michal 1:2, Alinče Petr 2:1, body hostů: Balous Milan 3:0, Malínský Milan 2:1, Jakubec Martin 1:2, Malík Tomáš 3:0), TJ Trutnov - Poříčí A - Baník Vamberk A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Karel 0:3, Tuček Dušan 3:0, Rozporka Bohuslav 1:2, Tuček Adam 0:4, body hostů: Tauer Jan 2:2, Vrkoslav Martin 2:1, Novotný Jiří 3:0, Valášek Milan 2:1),
8. kolo:
Sokol Stěžery B - Baník Vamberk A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šanc Přemysl 0:1, Novák Jiří 0:2, Černohorský Jindřich 0:2, Kodym Tomáš 0:2, Dufek Lukáš 0:1, body hostů: Vrkoslav Martin 2:0, Tauer Jan 2:0, Novotný Jiří 2:0, Valášek Milan 2:0), DTJ-Slavia Hradec Králové D - Sokol Kostelec n.O. B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mates Michal 0:4, Kubíček Pavel 1:3, Trojan Luděk 1:1, Merkl Jiří 4:0, Píše Pavel 0:2, body hostů: Balous Milan 3:1, Malínský Milan 2:2, Kršiak Tomáš 2:2, Malík Tomáš 3:1), Sokol Chlumec n.C. A - TJ Lánov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Jiří 2:2, Kycelt Pavel 1:2, Mrázek Vladimír 2:1, Cudlín Michael 0:2, Leden Michal 0:1, WO 0:1, body hostů: Šín Jiří 1:3, Tomeš Petr 2:1, Honců Michal 2:1, Alinče Petr 3:0, WO 1:0), Jiskra Hořice A - TJ Trutnov - Poříčí A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánek Zdeněk 1:3, Vzorek Rudolf 2:2, Pozler Marek 0:4, Vyskočil Petr 4:0, body hostů: Tuček Adam 2:2, Rozporka Bohuslav 3:1, Tuček Dušan 2:2, Vašíček Karel 2:2), Sokol Železnice A - Sokol Libchyně A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Frýba Zdeněk 2:0, Gebauer Jiří 1:1, Rohlíček Jan 2:1, Horák Karel 1:1, WO 3:0, body hostů: Matouš Pavel 0:3, Janko Lukáš 3:0, Ducháč Radek 0:3, WO 0:3), Sokol Valdice A - TTC Nové Město n.M. A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kašpar Petr 1:3, Jirásek Martin st. 2:2, Jirásek Milan 3:1, Rejha Jan 4:0, body hostů: Martinek Milan 2:2, Bín Roman 2:2, Šrůtek Milan 2:2, Koukola Jaromír 0:4),
9. kolo:
Sokol Stěžery B - Sokol Kostelec n.O. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Jiří 0:2, Černohorský Jindřich 3:1, Šanc Přemysl 2:2, Kodym Tomáš 3:1, Hrbek Martin 0:2, body hostů: Balous Milan 3:1, Malínský Milan 2:2, Kršiak Tomáš 1:3, Malík Tomáš 2:2), DTJ-Slavia Hradec Králové D - Baník Vamberk A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šumpík Jiří 0:2, Trojan Luděk 1:1, Zemek Tomáš 0:3, Frič David 0:2, body hostů: Vrkoslav Martin 2:1, Tauer Jan 2:0, Novotný Jiří 2:0, Valášek Milan 2:0), Sokol Chlumec n.C. A - TJ Trutnov - Poříčí A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Jiří 1:1, Kycelt Pavel 0:2, Regimon Tomáš 0:3, Mrázek Vladimír 0:3, body hostů: Tuček Adam 2:1, Rozporka Bohuslav 3:0, Tuček Dušan 2:0, Vašíček Karel 2:0), Jiskra Hořice A - TJ Lánov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Zdeněk 3:0, Vzorek Rudolf 1:2, Pozler Marek 1:2, Vyskočil Petr 4:0, body hostů: Alinče Petr 1:3, Honců Michal 1:2, Tomeš Petr 1:2, Šín Jiří 1:2), Sokol Železnice A - TTC Nové Město n.M. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frýba Zdeněk 3:1, Gebauer Jiří 3:1, Rohlíček Jan 2:2, Horák Karel 0:4, body hostů: Martinek Milan 3:1, Bín Roman 2:2, Šrůtek Milan 2:2, Koukola Jaromír 1:3), Sokol Valdice A - Sokol Libchyně A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kašpar Petr 0:2, Jirásek Martin st. 1:1, Jirásek Milan 3:0, Rejha Jan 1:1, WO 4:0, body hostů: Janko Lukáš 2:1, Matouš Pavel 0:3, Ducháč Radek 2:1, WO 0:4),
10. kolo:
Sokol Libchyně A - Sokol Stěžery B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Milan st. 3:1, Janko Lukáš 1:2, Ducháč Radek 2:1, Matouš Pavel 3:1, body hostů: Kodym Tomáš 4:0, Hrbek Martin 0:2, Prousek Vít 0:3, Šanc Přemysl 1:2, Dufek Lukáš 0:2), TTC Nové Město n.M. A - DTJ-Slavia Hradec Králové D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šrůtek Milan 3:1, Koukola Jaromír 1:2, Bín Roman 2:1, Martinek Milan 2:2, body hostů: Kubíček Pavel 3:1, Mates Michal 1:3, Šilhanová Martina 1:2, Kolman Ivo 1:2), TJ Lánov A - Sokol Železnice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šín Jiří 0:3, Tomeš Petr 0:2, Honců Michal 2:1, Alinče Petr 1:2, body hostů: Frýba Zdeněk 2:1, Rohlíček Jan 1:2, Horák Karel 3:0, Gebauer Jiří 2:0), TJ Trutnov - Poříčí A - Sokol Valdice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašíček Karel 0:2, Tuček Dušan 0:2, Rozporka Bohuslav 1:2, Tuček Adam 0:2, body hostů: Jirásek Milan 3:0, Rejha Jan 2:0, Jirásek Martin st. 1:1, Kašpar Petr 2:0), Baník Vamberk A - Sokol Chlumec n.C. A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valášek Milan 3:0, Macháček Michal 0:2, Vrkoslav Martin 3:0, Tauer Jan 2:1, body hostů: Cudlín Michael 1:2, Mrázek Jiří 2:1, Mrázek Vladimír 0:3, Kycelt Pavel 0:2), Sokol Kostelec n.O. B - Jiskra Hořice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kršiak Tomáš 1:3, Malínský Milan 1:3, Malík Tomáš 0:3, Balous Milan 3:1, body hostů: Vyskočil Petr 3:1, Štěpánek Zdeněk 3:1, Vzorek Rudolf 2:2, Veselý František 2:1),
11. kolo:
Sokol Libchyně A - DTJ-Slavia Hradec Králové D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mach Milan st. 1:2, Janko Lukáš 2:1, Matouš Pavel 2:1, Ducháč Radek 3:0, body hostů: Kubíček Pavel 2:1, Mates Michal 1:2, Šilhanová Martina 1:2, Kolman Ivo 0:3), TTC Nové Město n.M. A - Sokol Stěžery B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šrůtek Milan 3:0, Koukola Jaromír 0:3, Bín Roman 1:2, Martinek Milan 4:0, body hostů: Černohorský Jindřich 2:2, Kodym Tomáš 2:1, Šanc Přemysl 0:3, Hrbek Martin 1:2), TJ Lánov A - Sokol Valdice A 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šín Jiří 0:3, Tomeš Petr 0:3, Honců Michal 0:3, Alinče Petr 2:1, body hostů: Jirásek Milan 3:0, Rejha Jan 3:0, Jirásek Martin st. 2:1, Kašpar Petr 2:1), TJ Trutnov - Poříčí A - Sokol Železnice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Karel 2:1, Tuček Dušan 0:3, Rozporka Bohuslav 2:1, Tuček Adam 0:4, body hostů: Frýba Zdeněk 2:2, Horák Karel 2:1, Rohlíček Jan 2:1, Gebauer Jiří 3:0), Baník Vamberk A - Jiskra Hořice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Michal 2:2, Kosek Jan 0:4, Valášek Milan 3:1, Vrkoslav Martin 3:1, body hostů: Vyskočil Petr 3:1, Štěpánek Zdeněk 2:2, Veselý František 2:2, Vzorek Rudolf 1:3), Sokol Kostelec n.O. B - Sokol Chlumec n.C. A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kršiak Tomáš 0:2, Malík Tomáš 1:2, Malínský Milan 1:2, Balous Milan 3:1, Jakubec Martin 1:1, body hostů: Cudlín Michael 4:0, Kycelt Pavel 0:2, Mrázek Jiří 1:2, Mrázek Vladimír 2:1, Pilný Jiří 1:1),
12. kolo:
Sokol Stěžery B - Sokol Chlumec n.C. A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šanc Přemysl 2:2, Černohorský Jindřich 3:1, Hrbek Martin 1:3, Kodym Tomáš 3:1, body hostů: Cudlín Michael 2:2, Mrázek Jiří 3:1, Kycelt Pavel 1:1, Mrázek Vladimír 0:4, Pilný Jiří 1:1), DTJ-Slavia Hradec Králové D - Jiskra Hořice A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trojan Luděk 1:0, Kubíček Pavel 1:1, Merkl Jiří 3:0, Kolman Ivo 2:0, WO 2:0, body hostů: Štěpánek Zdeněk 1:2, Vzorek Rudolf 0:2, Pozler Marek 0:2, 0:1, WO 0:2), Baník Vamberk A - Sokol Železnice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valášek Milan 1:3, Vrkoslav Martin 4:0, Tauer Jan 1:0, Novotný Jiří 1:3, Macháček Michal 0:3, body hostů: Frýba Zdeněk 2:2, Horák Karel 3:1, Gebauer Jiří 2:2, Rohlíček Jan 2:2), Sokol Kostelec n.O. B - Sokol Valdice A 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malík Tomáš 2:1, Malínský Milan 0:3, Balous Milan 2:1, WO 0:4, body hostů: Jirásek Milan 2:0, Jirásek Martin st. 2:1, Kašpar Petr 0:2, Rejha Jan 1:1, WO 4:0), TJ Lánov A - Sokol Libchyně A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šín Jiří 0:4, Tomeš Petr 2:2, Honců Michal 1:2, Alinče Petr 3:1, body hostů: Janko Lukáš 2:2, Ducháč Radek 2:2, Matouš Pavel 3:1, Mach Milan st. 2:1), TJ Trutnov - Poříčí A - TTC Nové Město n.M. A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašíček Karel 3:1, Tuček Dušan 1:3, Libnar Radek 0:4, Tuček Adam 2:2, body hostů: Martinek Milan 3:1, Šrůtek Milan 3:1, Bín Roman 3:1, Koukola Jaromír 1:3),
13. kolo:
DTJ-Slavia Hradec Králové D - Sokol Chlumec n.C. A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Pavel 2:1, Kalenský Štěpán 0:3, Trojan Luděk 1:2, Kolman Ivo 1:3, body hostů: Cudlín Michael 4:0, Mrázek Jiří 3:0, Kycelt Pavel 1:2, Mrázek Vladimír 0:2, Pilný Jiří 1:0), Sokol Stěžery B - Jiskra Hořice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvasnička Tomáš 1:2, Černohorský Jindřich 3:0, Šanc Přemysl 1:2, Kodym Tomáš 4:0, body hostů: Vyskočil Petr 2:2, Veselý František 0:3, Vzorek Rudolf 2:1, Pozler Marek 0:3), Sokol Kostelec n.O. B - Sokol Železnice A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Tomáš 0:2, Kršiak Tomáš 0:2, Malínský Milan 0:3, Balous Milan 1:2, body hostů: Frýba Zdeněk 3:0, Horák Karel 3:0, Gebauer Jiří 2:0, Rohlíček Jan 1:1), Baník Vamberk A - Sokol Valdice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valášek Milan 2:2, Macháček Michal 0:4, Vrkoslav Martin 2:2, Novotný Jiří 3:1, body hostů: Jirásek Milan 3:1, Rejha Jan 3:1, Jirásek Martin st. 2:2, Kašpar Petr 1:3), TJ Trutnov - Poříčí A - Sokol Libchyně A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vašíček Karel 2:0, Tuček Dušan 2:0, Tuček Adam 1:0, Libnar Radek 1:0, WO 3:0, body hostů: Janko Lukáš 0:2, Ducháč Radek 0:2, Mach Milan st. 0:2, WO 0:3), TJ Lánov A - TTC Nové Město n.M. A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šín Jiří 0:4, Tomeš Petr 1:2, Honců Michal 1:2, Alinče Petr 3:1, body hostů: Martinek Milan 4:0, Bín Roman 3:1, Koukola Jaromír 1:2, Šrůtek Milan 1:2),
14. kolo:
Jiskra Hořice A - Sokol Chlumec n.C. A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Zdeněk 2:2, Vzorek Rudolf 2:1, Pozler Marek 1:2, Vyskočil Petr 4:0, body hostů: Cudlín Michael 3:1, Kycelt Pavel 0:4, Mrázek Jiří 2:1, Mrázek Vladimír 0:3), Sokol Valdice A - Sokol Železnice A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kašpar Petr 1:2, Jirásek Martin st. 2:1, Rejha Jan 3:0, Jirásek Milan 4:0, body hostů: Frýba Zdeněk 1:3, Horák Karel 1:2, Gebauer Jiří 1:2, Rohlíček Jan 0:3), TTC Nové Město n.M. A - Sokol Libchyně A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koukola Jaromír 3:0, Šrůtek Milan 1:1, Bín Roman 1:2, Martinek Milan 3:0, body hostů: Janko Lukáš 2:1, Ducháč Radek 1:2, Matouš Pavel 0:3, Mach Milan st. 0:2), TJ Trutnov - Poříčí A - TJ Lánov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Karel 2:2, Tuček Dušan 1:3, Kamler Ondřej 2:2, Tuček Adam 4:0, body hostů: Alinče Petr 3:1, Honců Michal 2:2, Tomeš Petr 2:2, Šín Jiří 0:4), Sokol Kostelec n.O. B - Baník Vamberk A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Daniel 0:3, Kršiak Tomáš 0:3, Malínský Milan 0:2, Balous Milan 3:0, Jakubec Martin 0:1, body hostů: Vrkoslav Martin 3:0, Novotný Jiří 2:1, Valášek Milan 2:1, Macháček Michal 2:1), DTJ-Slavia Hradec Králové D - Sokol Stěžery B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilhanová Martina 1:3, Kubíček Pavel 3:0, Trojan Luděk 1:2, Merkl Jiří 3:1, body hostů: Kodym Tomáš 3:1, Černohorský Jindřich 1:3, Šanc Přemysl 1:2, Kvasnička Tomáš 1:2),
15. kolo:
TJ Lánov A - Sokol Stěžery B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šín Jiří 1:3, Tomeš Petr 1:3, Honců Michal 2:2, Alinče Petr 4:0, body hostů: Kvasnička Tomáš 0:4, Šanc Přemysl 2:2, Kodym Tomáš 3:1, Hrbek Martin 3:1), TJ Trutnov - Poříčí A - DTJ-Slavia Hradec Králové D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozporka Bohuslav 1:2, Libnar Radek 2:1, Vašíček Karel 2:1, Tuček Adam 3:0, body hostů: Kubíček Pavel 2:1, Kolman Ivo 1:2, Trojan Luděk 1:2, Píše Pavel 0:3), Sokol Libchyně A - Baník Vamberk A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: 0:1, Mach Milan ml. 0:2, Ducháč Martin 0:2, Matouš Pavel 0:2, WO 0:2, body hostů: Vrkoslav Martin 2:0, Novotný Jiří 2:0, Valášek Milan 2:0, Macháček Michal 1:0, WO 2:0), TTC Nové Město n.M. A - Sokol Kostelec n.O. B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koukola Jaromír 2:1, Bín Roman 2:1, Šrůtek Milan 1:2, Martinek Milan 4:0, body hostů: Balous Milan 2:2, Jakubec Martin 2:1, Kršiak Tomáš 0:3, Myšák Luděk 0:2, Šťastný Daniel 0:1), Sokol Železnice A - Sokol Chlumec n.C. A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rohlíček Jan 1:0, Gebauer Jiří 2:0, Frýba Zdeněk 2:0, Horák Karel 1:0, WO 3:0, body hostů: Mrázek Jiří 0:2, Mrázek Vladimír 0:2, Kycelt Pavel 0:2, WO 0:3), Sokol Valdice A - Jiskra Hořice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Petr 2:1, Jirásek Martin st. 1:1, Jirásek Milan 3:0, Rejha Jan 3:0, body hostů: Vyskočil Petr 2:1, Štěpánek Zdeněk 0:3, Zelený Jiří ml. 0:3, Šotek Jan 0:2),
16. kolo:
TJ Trutnov - Poříčí A - Sokol Stěžery B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozporka Bohuslav 3:0, Libnar Radek 0:2, Kamler Ondřej 2:1, Tuček Adam 3:0, body hostů: Černohorský Jindřich 1:2, Kodym Tomáš 2:1, Hrbek Martin 0:3, Šanc Přemysl 0:2), TJ Lánov A - DTJ-Slavia Hradec Králové D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šín Jiří 0:4, Tomeš Petr 2:2, Honců Michal 1:3, Alinče Petr 3:1, body hostů: Kubíček Pavel 3:1, Kolman Ivo 2:2, Trojan Luděk 2:2, Píše Pavel 3:1), TTC Nové Město n.M. A - Baník Vamberk A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koukola Jaromír 2:1, Bín Roman 1:2, Šrůtek Milan 1:2, Martinek Milan 4:0, body hostů: Vrkoslav Martin 3:1, Novotný Jiří 2:1, Valášek Milan 0:3, Macháček Michal 0:3), Sokol Libchyně A - Sokol Kostelec n.O. B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Milan st. 3:1, Ducháč Radek 1:3, Matouš Pavel 1:2, Janko Lukáš 2:2, body hostů: Jakubec Martin 2:2, Kršiak Tomáš 4:0, Myšák Luděk 2:2, Šťastný Daniel 0:3), Sokol Valdice A - Sokol Chlumec n.C. A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kašpar Petr 0:1, Jirásek Martin st. 1:1, Jirásek Milan 2:1, Rejha Jan 2:0, WO 4:1, body hostů: Mrázek Jiří 3:0, Mrázek Vladimír 0:3, Kycelt Pavel 0:2, WO 1:4), Sokol Železnice A - Jiskra Hořice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlíček Jan 3:0, Gebauer Jiří 1:1, Frýba Zdeněk 2:1, Horák Karel 3:0, body hostů: Vyskočil Petr 2:1, Štěpánek Zdeněk 0:3, Šotek Jan 0:3, Zelený Jiří ml. 0:2),
17. kolo:
Sokol Stěžery B - Sokol Železnice A 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnička Tomáš 0:3, Novák Jiří 0:2, Černohorský Jindřich 0:3, Šanc Přemysl 1:1, Dufek Lukáš 0:1, body hostů: Frýba Zdeněk 3:0, Horák Karel 3:0, Rohlíček Jan 3:0, Gebauer Jiří 1:1), DTJ-Slavia Hradec Králové D - Sokol Valdice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíček Pavel 2:2, Trojan Luděk 2:2, Píše Pavel 1:3, Šilhanová Martina 2:2, body hostů: Jirásek Milan 4:0, Rejha Jan 4:0, Jirásek Martin st. 0:4, Kašpar Petr 1:3), Sokol Chlumec n.C. A - Sokol Libchyně A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Jiří 3:0, Kycelt Pavel 2:1, Mrázek Vladimír 2:1, Cudlín Michael 2:1, body hostů: Matouš Pavel 1:2, Ducháč Radek 2:1, Mach Milan st. 0:3, Mach Milan ml. 0:3), Jiskra Hořice A - TTC Nové Město n.M. A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Zdeněk 3:1, Vzorek Rudolf 0:4, Pozler Marek 2:2, Vyskočil Petr 2:2, body hostů: Martinek Milan 3:1, Šrůtek Milan 1:3, Bín Roman 3:1, Zmátlo Jan 2:2), Baník Vamberk A - TJ Lánov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valášek Milan 2:2, Macháček Michal 0:4, Vrkoslav Martin 4:0, Novotný Jiří 3:1, body hostů: Alinče Petr 3:1, Honců Michal 2:2, Tomeš Petr 1:3, Šín Jiří 1:3), Sokol Kostelec n.O. B - TJ Trutnov - Poříčí A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kršiak Tomáš 3:1, Malík Tomáš 1:2, Jakubec Martin 2:1, Balous Milan 3:1, body hostů: Tuček Adam 3:1, Kamler Ondřej 1:3, Libnar Radek 0:3, Vašíček Karel 1:2),
18. kolo:
DTJ-Slavia Hradec Králové D - Sokol Železnice A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilhanová Martina 0:4, Trojan Luděk 4:0, Píše Pavel 1:2, Kubíček Pavel 3:1, body hostů: Frýba Zdeněk 3:1, Horák Karel 1:3, Rohlíček Jan 2:2, Gebauer Jiří 1:2), Sokol Stěžery B - Sokol Valdice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Lukáš 0:3, Kvasnička Tomáš 1:1, Černohorský Jindřich 1:2, Hrbek Martin 0:3, body hostů: Jirásek Milan 3:0, Rejha Jan 2:1, Jirásek Martin st. 2:1, Kašpar Petr 2:0), Jiskra Hořice A - Sokol Libchyně A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Zdeněk 3:1, Veselý František 2:2, Pozler Marek 1:0, Vyskočil Petr 3:1, WO 0:2, body hostů: Janko Lukáš 3:0, Ducháč Radek 0:3, Matouš Pavel 0:4, Mach Milan st. 1:2, WO 2:0), Sokol Chlumec n.C. A - TTC Nové Město n.M. A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Jiří 3:1, Mrázek Vladimír 1:3, Kycelt Pavel 2:2, Cudlín Michael 2:2, body hostů: Martinek Milan 4:0, Šrůtek Milan 2:2, Bín Roman 1:3, Zmátlo Jan 1:3), Sokol Kostelec n.O. B - TJ Lánov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kršiak Tomáš 3:1, Malík Tomáš 0:4, Jakubec Martin 2:2, Balous Milan 4:0, body hostů: Alinče Petr 3:1, Honců Michal 1:3, Tomeš Petr 2:2, Šín Jiří 1:3), Baník Vamberk A - TJ Trutnov - Poříčí A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valášek Milan 1:1, Macháček Michal 1:1, Vrkoslav Martin 3:0, Novotný Jiří 3:0, body hostů: Tuček Adam 2:1, Libnar Radek 0:3, Kamler Ondřej 0:2, Vašíček Karel 0:2),
19. kolo:
Baník Vamberk A - Sokol Stěžery B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Michal 2:2, Kosek Jan 1:2, Vrkoslav Martin 2:1, Novotný Jiří 4:0, body hostů: Novák Jiří 3:1, Hrbek Martin 0:4, Kvasnička Tomáš 0:3, Šanc Vojtěch 2:1), Sokol Kostelec n.O. B - DTJ-Slavia Hradec Králové D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Tomáš 1:3, Kršiak Tomáš 0:3, Jakubec Martin 0:3, Balous Milan 4:0, body hostů: Kubíček Pavel 2:2, Merkl Jiří 3:1, Trojan Luděk 2:1, Píše Pavel 2:1), TJ Lánov A - Sokol Chlumec n.C. A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šín Jiří 2:1, Tomeš Petr 2:1, Honců Michal 1:2, Alinče Petr 3:0, body hostů: Mrázek Jiří 3:0, Mrázek Vladimír 1:2, Kycelt Pavel 0:3, Kycelt Martin 0:3), TJ Trutnov - Poříčí A - Jiskra Hořice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozporka Bohuslav 3:1, Tuček Dušan 2:1, Vašíček Karel 1:2, Tuček Adam 3:1, body hostů: Vyskočil Petr 4:0, Štěpánek Zdeněk 0:4, Vzorek Rudolf 1:2, Pozler Marek 0:3), Sokol Libchyně A - Sokol Železnice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Milan st. 0:3, Janko Lukáš 0:3, Ducháč Radek 1:2, Matouš Pavel 2:1, body hostů: Frýba Zdeněk 2:1, Horák Karel 3:0, Gebauer Jiří 2:1, Rohlíček Jan 2:1), TTC Nové Město n.M. A - Sokol Valdice A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koukola Jaromír 0:4, Zmátlo Jan 1:2, Šrůtek Milan 1:2, Martinek Milan 2:2, body hostů: Jirásek Milan 3:1, Rejha Jan 4:0, Jirásek Martin st. 2:1, Kašpar Petr 1:2),
20. kolo:
Sokol Kostelec n.O. B - Sokol Stěžery B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kršiak Tomáš 4:0, Malík Tomáš 2:2, Malínský Milan 1:1, Balous Milan 2:2, Jakubec Martin 0:1, body hostů: Kodym Tomáš 3:1, Černohorský Jindřich 2:2, Novák Jiří 0:4, Šanc Přemysl 1:2), Baník Vamberk A - DTJ-Slavia Hradec Králové D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kosek Jan 0:3, Valášek Milan 1:2, Vrkoslav Martin 1:2, Macháček Michal 2:1, WO 4:0, body hostů: Kolman Ivo 3:1, Trojan Luděk 2:2, Kubíček Pavel 3:1, WO 0:4), TJ Trutnov - Poříčí A - Sokol Chlumec n.C. A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libnar Radek 1:2, Tuček Dušan 2:1, Vašíček Karel 2:1, Tuček Adam 4:0, body hostů: Mrázek Jiří 3:1, Mrázek Vladimír 0:3, Kycelt Pavel 0:3, Kycelt Martin 1:2), TJ Lánov A - Jiskra Hořice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šín Jiří 3:1, Tomeš Petr 0:4, Honců Michal 2:2, Alinče Petr 3:1, body hostů: Vyskočil Petr 3:1, Štěpánek Zdeněk 2:2, Vzorek Rudolf 1:3, Pozler Marek 2:2), TTC Nové Město n.M. A - Sokol Železnice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koukola Jaromír 1:3, Šrůtek Milan 1:3, Bín Roman 1:3, Martinek Milan 3:1, body hostů: Frýba Zdeněk 2:2, Horák Karel 1:3, Rohlíček Jan 4:0, Gebauer Jiří 3:1), Sokol Libchyně A - Sokol Valdice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mach Milan st. 2:2, Janko Lukáš 1:3, Ducháč Radek 2:2, Matouš Pavel 2:2, body hostů: Jirásek Milan 4:0, Rejha Jan 4:0, Jirásek Martin st. 1:3, Kašpar Petr 0:4),
21. kolo:
Sokol Stěžery B - Sokol Libchyně A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichý Václav 0:3, Novák Jiří 0:3, Černohorský Jindřich 1:2, Kodym Tomáš 3:0, body hostů: Janko Lukáš 3:0, Ducháč Radek 2:1, Mach Milan st. 1:2, Matouš Pavel 2:1), DTJ-Slavia Hradec Králové D - TTC Nové Město n.M. A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolman Ivo 3:1, Mates Michal 1:3, Šilhanová Martina 1:3, Trojan Luděk 3:1, body hostů: Zmátlo Jan 2:2, Bín Roman 3:1, Koukola Jaromír 3:1, Ptáček Antonín 0:4), Sokol Železnice A - TJ Lánov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frýba Zdeněk 0:2, Gebauer Jiří 2:0, Rohlíček Jan 3:0, Horák Karel 3:0, body hostů: Šín Jiří 1:2, Mikeška Michal 0:3, Honců Michal 0:2, Tomeš Petr 1:1), Sokol Valdice A - TJ Trutnov - Poříčí A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Petr 2:2, Jirásek Martin st. 3:1, Rejha Jan 1:2, Jirásek Milan 3:1, body hostů: Tuček Adam 3:1, Libnar Radek 0:4, Rozporka Bohuslav 2:2, Vašíček Karel 1:2), Sokol Chlumec n.C. A - Baník Vamberk A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Jiří 2:1, Mrázek Vladimír 2:1, Kycelt Pavel 2:1, Cudlín Michael 3:0, body hostů: Vrkoslav Martin 3:0, Valášek Milan 0:3, Kosek Jan 0:3, Jedlinský Jiří 0:3), Jiskra Hořice A - Sokol Kostelec n.O. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Zdeněk 1:3, Vzorek Rudolf 2:2, Veselý František 1:3, Vyskočil Petr 4:0, body hostů: Balous Milan 3:1, Kršiak Tomáš 3:1, Jakubec Martin 2:2, Malínský Milan 0:4),
22. kolo:
DTJ-Slavia Hradec Králové D - Sokol Libchyně A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mates Michal 0:1, Trojan Luděk 2:1, Kolman Ivo 1:2, Šilhanová Martina 3:1, WO 0:3, body hostů: Janko Lukáš 4:0, Ducháč Radek 1:2, Matouš Pavel 0:2, Mach Milan st. 0:2, WO 3:0), Sokol Stěžery B - TTC Nové Město n.M. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Jiří 2:1, Černohorský Jindřich 3:1, Kodym Tomáš 2:2, Dufek Lukáš 1:3, Šanc Přemysl 0:1, body hostů: Šrůtek Milan 2:2, Bín Roman 2:2, Koukola Jaromír 4:0, Zmátlo Jan 0:4), Sokol Valdice A - TJ Lánov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásková Tereza 0:4, Jirásek Martin ml. 0:4, Jirásek Martin st. 2:1, Jirásek Milan 4:0, body hostů: Mikeška Michal 2:2, Tomeš Petr 3:1, Šín Jiří 2:2, Honců Michal 2:1), Sokol Železnice A - TJ Trutnov - Poříčí A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frýba Zdeněk 1:2, Gebauer Jiří 3:0, Rohlíček Jan 2:1, Horák Karel 2:1, body hostů: Tuček Adam 2:1, Libnar Radek 0:3, Rozporka Bohuslav 1:2, Vašíček Karel 1:2), Jiskra Hořice A - Baník Vamberk A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánek Zdeněk 2:1, Vzorek Rudolf 2:1, Veselý František 1:2, Vyskočil Petr 3:0, body hostů: Vrkoslav Martin 3:0, Valášek Milan 1:2, Jedlinský Jiří 0:3, Kosek Jan 0:3), Sokol Chlumec n.C. A - Sokol Kostelec n.O. B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrázek Jiří 3:1, Mrázek Vladimír 0:4, Kycelt Pavel 1:3, Cudlín Michael 4:0, body hostů: Balous Milan 3:1, Kršiak Tomáš 1:3, Malík Tomáš 2:2, Jakubec Martin 2:2),
KS 2. třídy mužů, sk. A, 2012/
1. kolo:
TJ Nová Paka B - KPST Hradec Králové A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Morávek Jiří 0:2, Fišar Tomáš 0:2, Stoklas Horst 0:3, Sochor Martin 2:1, body hostů: Cibor Pavel 3:0, Kollár Štěpán 3:0, Pospíšil Pavel 1:1, Ludvík Ivan 1:1), Sokol Stará Paka B - Sokol 2 Hradec Králové E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oravec Jakub 0:2, Krutský Jiří ml. 0:2, Krutský Jiří st. 0:3, Budina Martin 2:1, body hostů: Pleskač Jan 3:0, Kopecký Tadeáš 3:0, Kačer Radek 1:1, Pauliš František 1:1), TJ Lázně Bělohrad A - TTC KB Vrchlabí C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šulc Milan 0:3, Zívr Pavel 1:1, Petřivý Milan 1:2, Šulc Jan 1:2, body hostů: Brázda Martin 2:1, Hauschwitz Pavel 2:1, Vitvar Roman 2:1, Voňka Karel ml. 2:0), Sokol Nemyčeves A - Tatran Hostinné C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Petr 4:0, Trč Roman ml. 2:1, Bílek Miloslav 0:3, Grym Petr 3:1, body hostů: Sixta Daniel 1:3, Drahotský Tomáš 3:1, Klug Otmar 1:2, Kalvach Petr 0:3), Sokol 2 Hradec Králové F - DTJ-Slavia Hradec Králové E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hampl Michal 2:0, Chládek Martin 1:1, Buben Vlastimil 2:1, Brát Karel ml. 3:0, body hostů: Kubíček Pavel 1:2, Šumpík Jiří 1:2, Píše Pavel 0:2, Režný Pavel 0:2), Sokol Stěžery C - Sokol Chlumec n.C. B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvasnička Tomáš 3:1, Prousek Vít 2:2, Šanc Přemysl 1:2, Hrbek Martin 3:1, body hostů: Pilný Jiří 4:0, Kycelt Petr 2:2, Skřivan Jaroslav 0:4, Kycelt Martin 0:3),
2. kolo:
TJ Nová Paka B - Sokol 2 Hradec Králové E 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morávek Jiří 1:2, Fišar Tomáš 0:3, Sochor Martin 1:2, Stoklas Horst 1:3, body hostů: Pleskač Jan 4:0, Kopecký Tadeáš 3:0, Kačer Radek 2:1, Pauliš František 1:2), Sokol Stará Paka B - KPST Hradec Králové A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krutský Jiří st. 0:2, Oravec Jakub 0:2, Krutský Jiří ml. 0:3, Budina Martin 1:1, body hostů: Cibor Pavel 3:0, Pospíšil Pavel 2:0, Rákosník Vladimír 1:1, Kollár Štěpán 2:0), TJ Lázně Bělohrad A - Tatran Hostinné C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Milan 3:1, Václavík Josef 0:4, Petřivý Milan 4:0, Šulc Jan 1:3, body hostů: Sixta Daniel 2:2, Drahotský Tomáš 2:2, Klug Otmar 1:3, Kalvach Petr 3:1), Sokol Nemyčeves A - TTC KB Vrchlabí C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Petr 0:2, Trč Roman ml. 1:1, Bílek Miloslav 0:2, Grym Petr 0:3, Trč Roman st. 0:1, body hostů: Brázda Martin 3:0, Hauschwitz Pavel 2:1, Vitvar Roman 2:0, Voňka Karel ml. 2:0), Sokol 2 Hradec Králové F - Sokol Chlumec n.C. B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chládek Martin 2:1, Buben Vlastimil 2:0, Mynář Marian 2:1, Hampl Michal 3:0, body hostů: Pilný Jiří 1:2, Kycelt Petr 1:1, Skřivan Jaroslav 0:3, Regimon Tomáš 0:2, Kycelt Martin 0:1), Sokol Stěžery C - DTJ-Slavia Hradec Králové E 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dufek Lukáš 1:2, Prousek Vít 1:2, Kvasnička Tomáš 2:1, Hrbek Martin 0:2, Šanc Přemysl 1:1, body hostů: Kubíček Pavel 4:0, Šumpík Jiří 1:2, Režný Pavel 1:2, Píše Pavel 2:1),
3. kolo:
TJ Nová Paka B - Sokol Stará Paka B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stoklas Horst 1:3, Fišar Tomáš 1:2, Morávek Jiří 1:2, Sochor Martin 2:2, body hostů: Krtička Luboš 3:1, Budina Martin 3:1, Krutský Jiří ml. 1:2, Krutský Jiří st. 2:1), TJ Lázně Bělohrad A - Sokol Nemyčeves A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šulc Milan 2:1, Petřivý Michal 0:3, Petřivý Milan 0:3, Šulc Jan 2:1, body hostů: Kazda Petr 3:0, Grym Petr 3:0, Trč Roman ml. 1:2, Trč Tomáš 1:2), Sokol 2 Hradec Králové F - Sokol Stěžery C 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chládek Martin 3:0, Mynář Marian 2:1, Jakubský Filip 1:2, Hampl Michal 4:0, body hostů: Hrbek Martin 0:2, Kvasnička Tomáš 1:2, Šanc Přemysl 1:2, Prousek Vít 1:2, Šanc Vojtěch 0:2), DTJ-Slavia Hradec Králové E - Sokol Chlumec n.C. B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilhanová Martina 2:0, Režný Pavel 1:1, Šumpík Jiří 2:0, Kubíček Pavel 2:0, Píše Pavel 1:0, body hostů: Kycelt Petr 1:2, Dosedělová Marcela 0:2, Regimon Tomáš 0:2, Havlín Jan 0:2), TTC KB Vrchlabí C - Tatran Hostinné C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voňka Karel ml. 2:1, Brázda Martin 1:1, Hauschwitz Pavel 2:1, Vitvar Roman 3:0, body hostů: Sixta Daniel 2:1, Kalvach Petr 0:3, Buchar Petr 0:3, Drahotský Tomáš 1:1), KPST Hradec Králové A - Sokol 2 Hradec Králové E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Pavel 2:1, Kollár Štěpán 2:0, Rákosník Vladimír 2:1, Cibor Pavel 3:0, body hostů: Kopecký Tadeáš 1:2, Pleskač Jan 1:2, Kačer Radek 0:3, Pauliš František 0:2),
4. kolo:
KPST Hradec Králové A - DTJ-Slavia Hradec Králové E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Pavel 2:2, Kollár Štěpán 1:2, Ludvík Ivan 1:2, Cibor Pavel 4:0, body hostů: Kubíček Pavel 2:2, Šumpík Jiří 2:2, Režný Pavel 0:3, Píše Pavel 2:1), Sokol 2 Hradec Králové E - Sokol Chlumec n.C. B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Tadeáš 2:0, Pleskač Jan 2:0, Pauliš František 1:2, Kačer Radek 3:0, body hostů: Kycelt Petr 1:2, Kycelt Martin 0:3, Skřivan Jaroslav 1:1, Regimon Tomáš 0:2), TTC KB Vrchlabí C - Sokol 2 Hradec Králové F 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voňka Karel ml. 2:0, Erlebach Josef 2:0, Hauschwitz Pavel 2:0, Brázda Martin 2:0, body hostů: Jakubský Filip 0:2, Žižka Jakub 0:2, Hampl Michal 0:2, Drábek Zbyněk 0:2), Tatran Hostinné C - Sokol Stěžery C 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalvach Petr 3:0, Sixta Daniel 2:1, Buchar Petr 3:0, Dymák Ladislav 2:2, body hostů: Prousek Vít 0:4, Šanc Přemysl 2:1, Hrbek Martin 1:2, Kvasnička Tomáš 0:3), TJ Nová Paka B - TJ Lázně Bělohrad A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Virag Miroslav 1:3, Stoklas Horst 1:2, Luňák Michal 2:1, Sochor Martin 2:2, body hostů: Petřivý Michal 3:1, Petřivý Milan 3:1, Šulc Jan 1:2, Šulc Milan 1:2), Sokol Stará Paka B - Sokol Nemyčeves A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budina Martin 1:2, Krutský Jiří ml. 0:3, Oravec Jakub 0:3, Krtička Luboš 2:1, body hostů: Kazda Petr 3:0, Grym Petr 2:1, Trč Roman ml. 2:1, Trč Tomáš 2:1),
5. kolo:
KPST Hradec Králové A - Sokol Chlumec n.C. B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ludvík Ivan 1:0, Kollár Štěpán 2:0, Rákosník Vladimír 3:0, Cibor Pavel 3:0, Pospíšil Pavel 0:1, body hostů: Skřivan Jaroslav 0:3, Kycelt Petr 0:3, Šustr Michal 0:2, Regimon Tomáš 0:1, Kycelt Martin 1:0), Sokol 2 Hradec Králové E - DTJ-Slavia Hradec Králové E 6:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pleskač Jan 3:0, Pauliš František 1:2, Kačer Radek 2:1, WO 0:4, body hostů: Píše Pavel 2:1, Režný Pavel 0:2, Petřík Petr 0:2, Kubíček Pavel 1:1, WO 4:0), TTC KB Vrchlabí C - Sokol Stěžery C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voňka Karel ml. 2:0, Hauschwitz Pavel 2:0, Vitvar Roman 2:0, Brázda Martin 2:0, body hostů: Hrbek Martin 0:2, Kvasnička Tomáš 0:2, Dufek Lukáš 0:2, Šanc Přemysl 0:1, Prousek Vít 0:1), Tatran Hostinné C - Sokol 2 Hradec Králové F 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doubek Martin 1:2, Kalvach Petr 3:0, Sixta Daniel 2:1, Dymák Ladislav 2:1, body hostů: Jakubský Filip 1:2, Žižka Jakub 0:3, Hampl Michal 2:1, Drábek Zbyněk 1:2), TJ Nová Paka B - Sokol Nemyčeves A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Virag Miroslav 1:3, Sochor Martin 3:1, Stoklas Horst 2:1, Luňák Michal 2:2, body hostů: Kazda Petr 1:3, Grym Petr 3:1, Trč Roman ml. 3:1, Bílek Miloslav 0:3), Sokol Stará Paka B - TJ Lázně Bělohrad A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krutský Jiří st. 3:1, Krutský Jiří ml. 0:4, Budina Martin 2:2, Krtička Luboš 2:2, body hostů: Šulc Jan 1:3, Petřivý Michal 4:0, Petřivý Milan 2:2, Šulc Milan 2:2),
6. kolo:
TJ Lázně Bělohrad A - KPST Hradec Králové A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petřivý Milan 3:1, Šulc Jan 1:3, Šulc Milan 0:3, Petřivý Michal 3:1, body hostů: Cibor Pavel 4:0, Kollár Štěpán 2:2, Rákosník Vladimír 1:1, Ludvík Ivan 0:3, Pospíšil Pavel 1:1), Sokol Nemyčeves A - Sokol 2 Hradec Králové E 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kazda Petr 1:1, Trč Tomáš 2:1, Grym Petr 3:0, Trč Roman ml. 0:2, WO 4:0, body hostů: Kopecký Tadeáš 3:1, Pleskač Jan 1:2, Kačer Radek 0:3, WO 0:4), Sokol 2 Hradec Králové F - TJ Nová Paka B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hampl Michal 2:1, Buben Vlastimil 3:0, Drábek Zbyněk 0:3, Brát Karel ml. 4:0, body hostů: Šmidrkal Jan 2:2, Sochor Martin 1:2, Luňák Michal 1:2, Stoklas Horst 0:3), Sokol Stěžery C - Sokol Stará Paka B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prousek Vít 1:2, Kvasnička Tomáš 3:1, Šanc Přemysl 3:0, Hrbek Martin 3:1, Šanc Vojtěch 0:1, body hostů: Krtička Luboš 3:1, Budina Martin 1:3, Krutský Jiří ml. 0:4, Krutský Jiří st. 1:2), DTJ-Slavia Hradec Králové E - TTC KB Vrchlabí C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Píše Pavel 2:2, Kotland Vojtěch 4:0, Režný Pavel 0:4, Kubíček Pavel 2:2, body hostů: Brázda Martin 1:3, Vitvar Roman 1:3, Hauschwitz Pavel 3:1, Voňka Karel ml. 3:1), Sokol Chlumec n.C. B - Tatran Hostinné C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kycelt Petr 1:2, Šustr Michal 2:1, Skřivan Jaroslav 0:3, Pilný Jiří 1:2, Kycelt Martin 0:1, body hostů: Kalvach Petr 4:0, Buchar Petr 2:1, Doubek Martin 3:0, Klug Otmar 0:3),
7. kolo:
TJ Lázně Bělohrad A - Sokol 2 Hradec Králové E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřivý Milan 1:3, Šulc Milan 3:1, Šulc Jan 0:4, Petřivý Michal 3:1, body hostů: Kopecký Tadeáš 3:1, Pleskač Jan 3:1, Kačer Radek 1:3, Pauliš František 2:2), Sokol Nemyčeves A - KPST Hradec Králové A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kazda Petr 3:1, Kašík Martin 2:2, Grym Petr 4:0, Trč Roman ml. 0:4, body hostů: Kollár Štěpán 2:2, Cibor Pavel 2:2, Rákosník Vladimír 1:3, Pospíšil Pavel 2:2), Sokol 2 Hradec Králové F - Sokol Stará Paka B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buben Vlastimil 4:0, Hampl Michal 2:1, Drábek Zbyněk 0:3, Chládek Martin 2:2, body hostů: Krtička Luboš 3:1, Budina Martin 2:2, Krutský Jiří ml. 1:2, Krutský Jiří st. 0:3), Sokol Stěžery C - TJ Nová Paka B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvasnička Tomáš 0:3, Dufek Lukáš 0:3, Šanc Přemysl 3:0, Hrbek Martin 1:2, body hostů: Šmidrkal Jan 2:1, Sochor Martin 2:1, Luňák Michal 2:1, Stoklas Horst 2:1), DTJ-Slavia Hradec Králové E - Tatran Hostinné C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Píše Pavel 3:0, Kotland Vojtěch 1:2, Režný Pavel 1:1, Kubíček Pavel 4:0, Švorc Jan 0:1, body hostů: Kalvach Petr 2:2, Doubek Martin 2:1, Janičata Libor 0:3, Klug Otmar 0:3), Sokol Chlumec n.C. B - TTC KB Vrchlabí C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šustr Michal 0:2, Regimon Tomáš 0:2, Skřivan Jaroslav 1:2, Kycelt Martin 0:2, body hostů: Brázda Martin 3:0, Hauschwitz Pavel 2:0, Vitvar Roman 1:1, Voňka Karel ml. 2:0),
8. kolo:
KPST Hradec Králové A - TTC KB Vrchlabí C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kollár Štěpán 3:1, Pospíšil Pavel 2:1, Rákosník Vladimír 0:3, Cibor Pavel 3:1, body hostů: Voňka Karel ml. 2:2, Hauschwitz Pavel 2:2, Vitvar Roman 2:1, Brázda Martin 0:3), Sokol 2 Hradec Králové E - Tatran Hostinné C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Tadeáš 2:2, Pleskač Jan 3:1, Kačer Radek 1:3, Pauliš František 1:3, body hostů: Bartoš Petr st. 4:0, Kalvach Petr 1:3, Drahotský Tomáš 3:1, Sixta Daniel 1:3), TJ Nová Paka B - DTJ-Slavia Hradec Králové E 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grof Lukáš 0:4, Luňák Michal 2:2, Stoklas Horst 1:2, Sochor Martin 2:2, body hostů: Kubíček Pavel 3:1, Šilhanová Martina 2:2, Píše Pavel 4:0, Režný Pavel 1:2), Sokol Stará Paka B - Sokol Chlumec n.C. B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krutský Jiří ml. 3:1, Krutský Jiří st. 1:3, Budina Martin 3:1, Krtička Luboš 2:2, body hostů: Pilný Jiří 3:1, Kycelt Petr 2:2, Šustr Michal 2:2, Skřivan Jaroslav 0:3, Kycelt Martin 0:1), TJ Lázně Bělohrad A - Sokol 2 Hradec Králové F 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petřivý Milan 0:3, Šulc Milan 2:1, Petřivý Michal 3:0, Šulc Jan 3:1, body hostů: Žižka Jakub 1:3, Jakubský Filip 0:3, Drábek Zbyněk 1:2, Hampl Michal 3:0), Sokol Nemyčeves A - Sokol Stěžery C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Petr 3:0, Ševců Václav 1:2, Trč Roman ml. 1:2, Grym Petr 4:0, body hostů: Hrbek Martin 2:2, Šanc Přemysl 2:1, Kvasnička Tomáš 0:3, Dufek Lukáš 0:3),
9. kolo:
KPST Hradec Králové A - Tatran Hostinné C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kollár Štěpán 1:3, Pospíšil Pavel 2:2, Ludvík Ivan 0:2, Cibor Pavel 3:1, Rákosník Vladimír 2:0, body hostů: Bartoš Petr st. 1:3, Kalvach Petr 3:1, Drahotský Tomáš 3:1, Sixta Daniel 1:3), Sokol 2 Hradec Králové E - TTC KB Vrchlabí C 7:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pleskač Jan 2:0, Kačer Radek 1:2, Kopecký Tadeáš 3:0, WO 0:4, body hostů: Hauschwitz Pavel 0:3, Vitvar Roman 1:1, Brázda Martin 0:1, Voňka Karel ml. 1:1, WO 4:0), TJ Nová Paka B - Sokol Chlumec n.C. B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sochor Martin 1:2, Stoklas Horst 2:1, Luňák Michal 2:1, Šmidrkal Jan 3:1, body hostů: Pilný Jiří 3:1, Kycelt Petr 0:3, Šustr Michal 2:1, Kycelt Martin 0:3), Sokol Stará Paka B - DTJ-Slavia Hradec Králové E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budina Martin 2:2, Krutský Jiří st. 2:2, Krutský Jiří ml. 0:3, Krtička Luboš 2:2, body hostů: Kubíček Pavel 4:0, Šilhanová Martina 2:2, Píše Pavel 3:1, Režný Pavel 0:3), TJ Lázně Bělohrad A - Sokol Stěžery C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřivý Milan 2:1, Šulc Milan 2:1, Petřivý Michal 2:1, Šulc Jan 3:1, body hostů: Hrbek Martin 1:3, Šanc Přemysl 3:0, Prousek Vít 0:3, Dufek Lukáš 0:3), Sokol Nemyčeves A - Sokol 2 Hradec Králové F 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Petr 2:1, Ševců Václav 2:0, Trč Roman ml. 3:0, Grym Petr 2:1, body hostů: Jakubský Filip 0:3, Žižka Jakub 0:3, Drábek Zbyněk 0:3, Hampl Michal 2:0),
10. kolo:
Sokol 2 Hradec Králové F - KPST Hradec Králové A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chládek Martin 1:1, Buben Vlastimil 2:0, Hampl Michal 3:0, Brát Karel ml. 2:0, body hostů: Cibor Pavel 1:1, Kollár Štěpán 0:2, Rákosník Vladimír 0:2, Ludvík Ivan 0:2, Pospíšil Pavel 0:1), Sokol Stěžery C - Sokol 2 Hradec Králové E 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dufek Lukáš 0:2, Kvasnička Tomáš 0:2, Šanc Přemysl 1:1, Prousek Vít 0:2, Hrbek Martin 0:1, body hostů: Frízel Radek 3:0, Kopecký Tadeáš 2:0, Pauliš František 1:1, Kačer Radek 2:0), DTJ-Slavia Hradec Králové E - TJ Lázně Bělohrad A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švorc Jan 1:2, Kalenský Štěpán 3:0, Režný Pavel 0:3, Píše Pavel 4:0, body hostů: Šulc Jan 1:3, Petřivý Michal 1:2, Petřivý Milan 2:1, Šulc Jiří 1:2), Sokol Chlumec n.C. B - Sokol Nemyčeves A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šustr Michal 3:1, Skřivan Jaroslav 1:3, Kycelt Petr 1:3, Pilný Jiří 3:1, body hostů: Kazda Petr 3:1, Grym Petr 2:2, Trč Roman ml. 2:2, Brett Ondřej 1:3), TTC KB Vrchlabí C - TJ Nová Paka B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brázda Martin 2:0, Hauschwitz Pavel 2:0, Vitvar Roman 2:0, Voňka Karel ml. 2:0, body hostů: Sochor Martin 0:2, Stoklas Horst 0:2, Fišar Tomáš 0:2, Stuchlik Jiří 0:2), Tatran Hostinné C - Sokol Stará Paka B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalvach Petr 2:0, Doubek Martin 2:0, Buchar Petr 2:0, Sixta Daniel 2:0, body hostů: Pánek Tomáš 0:2, Pánek Milan 0:2, Vávra Pavel 0:2, Kuřík Pavel 0:2),
11. kolo:
Sokol 2 Hradec Králové F - Sokol 2 Hradec Králové E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peregrin Jaroslav 1:1, Zajíc Jiří 0:2, Tměj Milan 0:3, Drábek Zbyněk 1:2, body hostů: Pleskač Jan 3:0, Kosinka Josef 3:0, Pauliš František 2:0, Flejberk Jiří 0:2), Sokol Stěžery C - KPST Hradec Králové A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prousek Vít 0:1, Kvasnička Tomáš 1:2, Šanc Přemysl 2:1, Hrbek Martin 1:3, Dufek Lukáš 1:2, body hostů: Cibor Pavel 4:0, Kollár Štěpán 3:1, Pospíšil Pavel 0:2, Rákosník Vladimír 2:1, Ludvík Ivan 0:1), DTJ-Slavia Hradec Králové E - Sokol Nemyčeves A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Režný Pavel 0:1, Švorc Jan 2:1, Kalenský Štěpán 2:1, Petřík Petr 1:3, Píše Pavel 3:0, body hostů: Grym Petr 3:1, Kazda Petr 2:2, Trč Roman ml. 1:2, Brett Ondřej 0:3), Sokol Chlumec n.C. B - TJ Lázně Bělohrad A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skřivan Jaroslav 2:1, Regimon Tomáš 0:3, Kycelt Martin 1:2, Kycelt Petr 1:2, body hostů: Petřivý Michal 3:0, Petřivý Milan 3:0, Šulc Jiří 1:2, Šulc Jan 1:2), TTC KB Vrchlabí C - Sokol Stará Paka B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brázda Martin 2:0, Hauschwitz Pavel 2:0, Erlebach Josef 2:0, Voňka Karel ml. 2:0, body hostů: Pánek Tomáš 0:2, Pánek Milan 0:2, Vávra Pavel 0:2, Kuřík Pavel 0:2), Tatran Hostinné C - TJ Nová Paka B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doubek Martin 2:1, Sixta Daniel 3:0, Buchar Petr 2:1, Kalvach Petr 2:1, body hostů: Sochor Martin 0:3, Stoklas Horst 0:3, Fišar Tomáš 3:0, Stuchlik Jiří 0:2, Grof Lukáš 0:1),
12. kolo:
KPST Hradec Králové A - TJ Nová Paka B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Pavel 2:0, Ludvík Ivan 2:0, Rákosník Vladimír 2:0, Cibor Pavel 2:0, body hostů: Grof Lukáš 0:2, Stuchlik Jiří 0:2, Virag Miroslav 0:2, Růžek Roman 0:2), Sokol 2 Hradec Králové E - Sokol Stará Paka B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kačer Radek 2:0, Pleskač Jan 2:0, Pauliš František 2:0, WO 0:3, body hostů: Krtička Luboš 0:2, Budina Martin 0:1, Oravec Jakub 0:2, Krutský Jiří ml. 0:1, WO 3:0), TTC KB Vrchlabí C - TJ Lázně Bělohrad A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brázda Martin 1:1, Vitvar Roman 2:0, Hauschwitz Pavel 3:0, Voňka Karel ml. 2:0, body hostů: Šulc Milan 1:2, Šulc Jan 0:2, Petřivý Michal 0:2, Petřivý Milan 0:2), Tatran Hostinné C - Sokol Nemyčeves A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drahotský Tomáš 2:2, Dymák Ladislav 2:2, Kalvach Petr 1:2, Sixta Daniel 3:1, body hostů: Kazda Petr 4:0, Grym Petr 0:4, Trč Roman ml. 2:2, Trč Tomáš 1:2), DTJ-Slavia Hradec Králové E - Sokol 2 Hradec Králové F 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalenský Štěpán 2:1, Švorc Jan 2:1, Režný Pavel 2:1, Píše Pavel 3:0, body hostů: Hampl Michal 3:0, Drábek Zbyněk 0:3, Jakubský Filip 0:3, Tměj Milan 0:3), Sokol Chlumec n.C. B - Sokol Stěžery C 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kycelt Petr 3:0, Šustr Michal 2:1, Skřivan Jaroslav 2:1, Pilný Jiří 3:1, body hostů: Kvasnička Tomáš 0:4, Šanc Přemysl 1:2, Hrbek Martin 1:2, Prousek Vít 0:1, Dufek Lukáš 1:1),
13. kolo:
Sokol 2 Hradec Králové E - TJ Nová Paka B 6:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kačer Radek 2:1, Pleskač Jan 2:1, Pauliš František 1:2, WO 0:4, body hostů: Luňák Michal 2:0, Fišar Tomáš 1:1, Stoklas Horst 0:3, Sochor Martin 1:1, WO 4:0), KPST Hradec Králové A - Sokol Stará Paka B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Pavel 1:2, Ludvík Ivan 1:2, Rákosník Vladimír 3:0, Cibor Pavel 4:0, body hostů: Krtička Luboš 1:3, Budina Martin 1:2, Krutský Jiří ml. 1:2, Oravec Jakub 1:2), Tatran Hostinné C - TJ Lázně Bělohrad A 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Petr st. 2:0, Sixta Daniel 2:0, Drahotský Tomáš 3:0, Kalvach Petr 3:0, body hostů: Petřivý Michal 0:3, Petřivý Milan 0:3, Šulc Milan 0:2, Šulc Jan 0:2), TTC KB Vrchlabí C - Sokol Nemyčeves A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brázda Martin 2:1, Vitvar Roman 2:1, Hauschwitz Pavel 3:0, Voňka Karel ml. 3:1, body hostů: Kazda Petr 1:3, Trč Roman ml. 2:1, Grym Petr 0:3, Trč Tomáš 0:3), Sokol Chlumec n.C. B - Sokol 2 Hradec Králové F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kycelt Petr 1:1, Šustr Michal 1:1, Skřivan Jaroslav 2:1, Pilný Jiří 3:0, Kycelt Martin 1:0, body hostů: Hampl Michal 3:0, Jakubský Filip 0:3, Drábek Zbyněk 0:3, Zajíc Jiří 0:2), DTJ-Slavia Hradec Králové E - Sokol Stěžery C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíček Pavel 3:0, Kalenský Štěpán 2:0, Režný Pavel 0:3, Píše Pavel 3:0, body hostů: Prousek Vít 1:2, Kvasnička Tomáš 1:2, Šanc Přemysl 1:1, Dufek Lukáš 0:2, Hrbek Martin 0:1),
14. kolo:
Sokol Stará Paka B - TJ Nová Paka B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budina Martin 0:3, Krutský Jiří ml. 0:2, Krutský Jiří st. 1:2, Krtička Luboš 2:1, body hostů: Šmidrkal Jan 3:0, Luňák Michal 3:0, Sochor Martin 1:2, Stoklas Horst 1:1), Sokol Nemyčeves A - TJ Lázně Bělohrad A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Petr 3:0, Trč Tomáš 1:1, Trč Roman ml. 2:1, Grym Petr 3:0, body hostů: Šulc Milan 1:2, Petřivý Milan 1:2, Šulc Jan 0:3, Hoza Roman 0:2), Sokol Stěžery C - Sokol 2 Hradec Králové F 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dufek Lukáš 0:2, Šanc Vojtěch 0:2, Prousek Vít 0:2, Hrbek Martin 0:2, body hostů: Brát Karel ml. 2:0, Hampl Michal 2:0, Chládek Martin 2:0, Drábek Zbyněk 2:0), Sokol Chlumec n.C. B - DTJ-Slavia Hradec Králové E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kycelt Petr 1:3, Šustr Michal 3:1, Skřivan Jaroslav 1:3, Pilný Jiří 3:1, body hostů: Kubíček Pavel 4:0, Šumpík Jiří 1:3, Kalenský Štěpán 2:2, Režný Pavel 1:3), Tatran Hostinné C - TTC KB Vrchlabí C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klug Otmar 0:2, Drahotský Tomáš 0:2, Doubek Martin 0:2, Janičata Libor 0:2, body hostů: Voňka Karel ml. 2:0, Hauschwitz Pavel 2:0, Vitvar Roman 1:0, Brázda Martin 2:0, Matěaska Jaroslav 1:0), Sokol 2 Hradec Králové E - KPST Hradec Králové A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frízel Radek 3:1, Pleskač Jan 3:1, Pauliš František 1:3, Kopecký Tadeáš 1:3, body hostů: Kollár Štěpán 2:2, Cibor Pavel 4:0, Ciborová Iveta 1:3, Rákosník Vladimír 1:3),
15. kolo:
DTJ-Slavia Hradec Králové E - KPST Hradec Králové A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalenský Štěpán 3:1, Švorc Jan 0:3, Režný Pavel 0:3, Šumpík Jiří 2:2, body hostů: Kollár Štěpán 2:2, Pospíšil Pavel 4:0, Rákosník Vladimír 2:1, Ludvík Ivan 0:2, Cibor Pavel 1:0), Sokol Chlumec n.C. B - Sokol 2 Hradec Králové E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kycelt Petr 1:2, Šustr Michal 0:3, Skřivan Jaroslav 1:2, Pilný Jiří 2:1, body hostů: Frízel Radek 3:0, Pleskač Jan 1:2, Kačer Radek 2:1, Kopecký Tadeáš 2:1), Sokol 2 Hradec Králové F - TTC KB Vrchlabí C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buben Vlastimil 2:2, Hampl Michal 4:0, Chládek Martin 0:3, Brát Karel ml. 3:1, body hostů: Voňka Karel ml. 1:3, Hauschwitz Pavel 3:1, Vitvar Roman 1:3, Brázda Martin 1:2), Sokol Stěžery C - Tatran Hostinné C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šanc Přemysl 4:0, Kvasnička Tomáš 1:2, Dufek Lukáš 2:1, Hrbek Martin 1:3, body hostů: Kalvach Petr 2:2, Drahotský Tomáš 2:2, Sixta Daniel 1:2, Doubek Martin 1:2), TJ Lázně Bělohrad A - TJ Nová Paka B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petřivý Milan 1:1, Zívr Pavel 0:2, Šulc Jan 0:3, Šulc Milan 0:2, body hostů: Šmidrkal Jan 3:0, Luňák Michal 2:0, Sochor Martin 2:0, Stoklas Horst 1:1), Sokol Nemyčeves A - Sokol Stará Paka B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kazda Petr 3:1, Trč Tomáš 0:4, Trč Roman ml. 1:3, Grym Petr 3:1, body hostů: Krtička Luboš 3:1, Budina Martin 2:2, Krutský Jiří st. 3:1, Krutský Jiří ml. 1:3),
16. kolo:
Sokol Chlumec n.C. B - KPST Hradec Králové A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šustr Michal 1:3, Skřivan Jaroslav 2:2, Pilný Jiří 1:0, Kycelt Petr 3:1, Kycelt Martin 1:2, body hostů: Ludvík Ivan 1:3, Cibor Pavel 4:0, Kollár Štěpán 0:2, Rákosník Vladimír 3:1, Pospíšil Pavel 0:2), DTJ-Slavia Hradec Králové E - Sokol 2 Hradec Králové E 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švorc Jan 0:2, Kotland Vojtěch 0:2, Režný Pavel 0:3, Šumpík Jiří 1:1, WO 0:1, body hostů: Frízel Radek 3:0, Pleskač Jan 2:0, Kačer Radek 1:1, Kopecký Tadeáš 2:0, WO 1:0), Sokol Stěžery C - TTC KB Vrchlabí C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šanc Přemysl 2:1, Kvasnička Tomáš 1:2, Dufek Lukáš 0:3, Hrbek Martin 1:3, body hostů: Voňka Karel ml. 2:2, Hauschwitz Pavel 3:0, Vitvar Roman 2:1, Brázda Martin 2:1), Sokol 2 Hradec Králové F - Tatran Hostinné C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chládek Martin 1:3, Drábek Zbyněk 2:2, Jakubský Filip 0:4, Hampl Michal 4:0, body hostů: Kalvach Petr 3:1, Drahotský Tomáš 2:2, Sixta Daniel 3:1, Doubek Martin 1:3), Sokol Nemyčeves A - TJ Nová Paka B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kazda Petr 1:1, Kašík Martin 2:0, Trč Roman ml. 2:1, Grym Petr 3:0, body hostů: Luňák Michal 2:1, Sochor Martin 0:3, Stoklas Horst 0:2, Virag Miroslav 0:2), TJ Lázně Bělohrad A - Sokol Stará Paka B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Milan 2:2, Petřivý Michal 1:3, Petřivý Milan 2:2, Šulc Jan 3:1, body hostů: Krtička Luboš 2:2, Krutský Jiří st. 3:1, Budina Martin 2:2, Krutský Jiří ml. 1:3),
17. kolo:
KPST Hradec Králové A - TJ Lázně Bělohrad A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Pavel 2:0, Kollár Štěpán 2:0, Rákosník Vladimír 2:0, Cibor Pavel 2:0, body hostů: Petřivý Michal 0:2, Petřivý Milan 0:2, Šulc Milan 0:2, Šulc Jan 0:2), Sokol 2 Hradec Králové E - Sokol Nemyčeves A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kačer Radek 0:2, Pleskač Jan 2:0, Pauliš František 3:0, Frízel Radek 3:0, body hostů: Kazda Petr 1:2, Grym Petr 0:3, Kašík Martin 0:2, Trč Roman ml. 1:1), TJ Nová Paka B - Sokol 2 Hradec Králové F 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fejfar Igor 1:0, Sochor Martin 2:0, Luňák Michal 2:1, Stoklas Horst 2:0, WO 3:0, body hostů: Hampl Michal 1:2, Drábek Zbyněk 0:3, Žižka Jakub 0:2, WO 0:3), Sokol Stará Paka B - Sokol Stěžery C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budina Martin 3:1, Vávra Pavel 0:4, Krutský Jiří st. 0:3, Krtička Luboš 3:1, body hostů: Kvasnička Tomáš 2:2, Hrbek Martin 2:2, Šanc Přemysl 3:1, Dufek Lukáš 2:1), TTC KB Vrchlabí C - DTJ-Slavia Hradec Králové E 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brázda Martin 2:1, Matěaska Jaroslav 0:2, Voňka Karel ml. 1:2, Hauschwitz Pavel 2:2, Vitvar Roman 0:1, body hostů: Píše Pavel 4:0, Kubíček Pavel 2:1, Režný Pavel 0:3, Šumpík Jiří 2:1), Tatran Hostinné C - Sokol Chlumec n.C. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klug Otmar 1:2, Doubek Martin 3:1, Buchar Petr 1:3, Sixta Daniel 2:2, Kalvach Petr 1:0, body hostů: Pilný Jiří 3:1, Kycelt Petr 2:2, Šustr Michal 2:2, Skřivan Jaroslav 1:3),
18. kolo:
Sokol 2 Hradec Králové E - TJ Lázně Bělohrad A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kačer Radek 2:0, Pleskač Jan 2:0, Frízel Radek 2:0, Kopecký Tadeáš 2:0, body hostů: Šulc Milan 0:2, Petřivý Michal 0:2, Petřivý Milan 0:2, Šulc Jan 0:2), KPST Hradec Králové A - Sokol Nemyčeves A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Pavel 2:0, Kollár Štěpán 1:1, Rákosník Vladimír 2:1, Cibor Pavel 3:0, body hostů: Kazda Petr 1:2, Trč Roman ml. 0:3, Grym Petr 1:1, Kašík Martin 0:2), Sokol Stará Paka B - Sokol 2 Hradec Králové F 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vávra Pavel 0:1, Krutský Jiří st. 2:0, Budina Martin 2:1, Krtička Luboš 2:0, WO 3:0, body hostů: Hampl Michal 2:1, Žižka Jakub 0:3, Drábek Zbyněk 0:2, WO 0:3), TJ Nová Paka B - Sokol Stěžery C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fejfar Igor 3:0, Sochor Martin 2:1, Stoklas Horst 0:3, Luňák Michal 3:1, body hostů: Kvasnička Tomáš 1:3, Prousek Vít 2:1, Šanc Přemysl 1:1, Dufek Lukáš 1:2, Hrbek Martin 0:1), Tatran Hostinné C - DTJ-Slavia Hradec Králové E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klug Otmar 1:2, Buchar Petr 0:4, Doubek Martin 1:2, Sixta Daniel 3:1, Kalvach Petr 1:0, body hostů: Píše Pavel 4:0, Kubíček Pavel 2:2, Režný Pavel 2:2, Šumpík Jiří 1:2), TTC KB Vrchlabí C - Sokol Chlumec n.C. B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brázda Martin 3:0, Matěaska Jaroslav 0:2, Voňka Karel ml. 3:0, Hauschwitz Pavel 3:0, body hostů: Kycelt Petr 1:2, Šustr Michal 1:2, Skřivan Jaroslav 0:3, Jiřička Josef 0:2),
19. kolo:
TTC KB Vrchlabí C - KPST Hradec Králové A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitvar Roman 2:0, Brázda Martin 1:1, Voňka Karel ml. 2:1, Hauschwitz Pavel 3:0, body hostů: Cibor Pavel 2:1, Pospíšil Pavel 0:3, Kollár Štěpán 0:2, Rákosník Vladimír 0:2), Tatran Hostinné C - Sokol 2 Hradec Králové E 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klug Otmar 0:2, Drahotský Tomáš 0:2, Doubek Martin 0:3, Sixta Daniel 0:2, body hostů: Frízel Radek 2:0, Pleskač Jan 2:0, Kopecký Tadeáš 2:0, Kačer Radek 2:0, Pauliš František 1:0), DTJ-Slavia Hradec Králové E - TJ Nová Paka B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Petr 1:1, Mrázek Jan 0:2, Zemek Tomáš 0:3, Košťál Petr 0:3, body hostů: Luňák Michal 3:0, Sochor Martin 3:0, Stoklas Horst 2:0, Stuchlik Jiří 1:1), Sokol Chlumec n.C. B - Sokol Stará Paka B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřivan Jaroslav 2:1, Šustr Michal 3:0, Kycelt Petr 0:3, Pilný Jiří 3:0, body hostů: Krtička Luboš 1:2, Budina Martin 1:2, Krutský Jiří st. 1:2, Krutský Jiří ml. 1:2), Sokol 2 Hradec Králové F - TJ Lázně Bělohrad A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hampl Michal 2:0, Chládek Martin 2:0, Drábek Zbyněk 1:2, Brát Karel ml. 3:0, body hostů: Petřivý Michal 1:2, Šulc Milan 0:3, Petřivý Milan 1:1, Šulc Jiří 0:2), Sokol Stěžery C - Sokol Nemyčeves A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Lukáš 2:2, Prousek Vít 0:2, Kvasnička Tomáš 3:1, Šanc Přemysl 3:1, Hrbek Martin 0:2, body hostů: Kazda Petr 1:3, Grym Petr 4:0, Trč Roman ml. 2:2, Trč Tomáš 1:3),
20. kolo:
Tatran Hostinné C - KPST Hradec Králové A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Petr st. 1:2, Drahotský Tomáš 2:0, Kalvach Petr 2:1, Sixta Daniel 3:0, body hostů: Cibor Pavel 2:1, Kollár Štěpán 0:3, Pospíšil Pavel 0:3, Rákosník Vladimír 1:1), TTC KB Vrchlabí C - Sokol 2 Hradec Králové E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vitvar Roman 0:2, Brázda Martin 0:2, Voňka Karel ml. 1:2, Hauschwitz Pavel 1:2, body hostů: Frízel Radek 3:0, Pleskač Jan 3:0, Kopecký Tadeáš 1:1, Kačer Radek 1:1), Sokol Chlumec n.C. B - TJ Nová Paka B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřivan Jaroslav 2:2, Šustr Michal 1:2, Kycelt Petr 1:2, Pilný Jiří 4:0, body hostů: Luňák Michal 2:2, Sochor Martin 2:2, Stoklas Horst 2:1, Stuchlik Jiří 0:3), DTJ-Slavia Hradec Králové E - Sokol Stará Paka B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petřík Petr 0:2, Mrázek Jan 2:1, Zemek Tomáš 0:3, Šumpík Jiří 4:0, Košťál Petr 0:2, body hostů: Krtička Luboš 3:1, Budina Martin 2:2, Krutský Jiří st. 2:1, Oravec Jakub 1:2), Sokol Stěžery C - TJ Lázně Bělohrad A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Lukáš 2:1, Prousek Vít 1:2, Kvasnička Tomáš 3:0, Šanc Přemysl 3:0, body hostů: Petřivý Michal 2:1, Petřivý Milan 1:2, Šulc Milan 0:3, Šulc Jiří 0:3), Sokol 2 Hradec Králové F - Sokol Nemyčeves A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drábek Zbyněk 0:4, Chládek Martin 4:0, Tměj Milan 0:4, Hampl Michal 3:1, body hostů: Kazda Petr 3:1, Grym Petr 2:2, Trč Roman ml. 2:2, Trč Tomáš 2:2),
21. kolo:
KPST Hradec Králové A - Sokol 2 Hradec Králové F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ludvík Ivan 2:1, Kollár Štěpán 1:1, Pospíšil Pavel 2:0, Cibor Pavel 3:0, Rákosník Vladimír 0:1, body hostů: Hampl Michal 3:0, Jakubský Filip 0:3, Žižka Jakub 0:3, Drábek Zbyněk 0:2), Sokol 2 Hradec Králové E - Sokol Stěžery C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pauliš František 1:0, Pleskač Jan 2:0, Kačer Radek 2:1, Kopecký Tadeáš 2:0, Frízel Radek 1:0, body hostů: Prousek Vít 0:3, Šanc Přemysl 0:1, Kvasnička Tomáš 1:1, Hrbek Martin 0:2, Dufek Lukáš 0:1), TJ Lázně Bělohrad A - DTJ-Slavia Hradec Králové E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřivý Michal 4:0, Zívr Pavel 0:4, Petřivý Milan 1:3, Šulc Milan 3:1, body hostů: Píše Pavel 3:1, Kubíček Pavel 2:2, Režný Pavel 1:3, Švorc Jan 2:2), Sokol Nemyčeves A - Sokol Chlumec n.C. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Petr 3:1, Brett Ondřej 1:3, Trč Roman ml. 2:2, Grym Petr 2:2, body hostů: Pilný Jiří 3:1, Šustr Michal 1:3, Skřivan Jaroslav 2:2, Jiřička Josef 1:1, Kycelt Petr 1:1), TJ Nová Paka B - TTC KB Vrchlabí C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stoklas Horst 2:2, Fišar Tomáš 1:3, Luňák Michal 1:3, Sochor Martin 2:2, body hostů: Hauschwitz Pavel 4:0, Brázda Martin 3:1, Vitvar Roman 2:2, Matěaska Jaroslav 1:3), Sokol Stará Paka B - Tatran Hostinné C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vávra Pavel 0:3, Krutský Jiří st. 0:2, Budina Martin 1:0, Krtička Luboš 1:2, Oravec Jakub 0:2, body hostů: Sixta Daniel 3:0, Drahotský Tomáš 2:1, Kalvach Petr 2:1, Bartoš Petr st. 2:0),
22. kolo:
Sokol 2 Hradec Králové E - Sokol 2 Hradec Králové F 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pauliš František 2:0, Kosinka Josef 2:0, Flejberk Jiří 2:1, Pleskač Jan 2:0, body hostů: Drábek Zbyněk 0:3, Tměj Milan 0:2, Peregrin Jaroslav 1:1, Zajíc Jiří 0:2), KPST Hradec Králové A - Sokol Stěžery C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Pavel 2:2, Kollár Štěpán 3:1, Ludvík Ivan 0:2, Cibor Pavel 3:1, Rákosník Vladimír 1:0, body hostů: Kvasnička Tomáš 0:4, Šanc Přemysl 3:1, Prousek Vít 2:2, Dufek Lukáš 1:2), Sokol Nemyčeves A - DTJ-Slavia Hradec Králové E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Petr 3:0, Brett Ondřej 0:2, Trč Roman ml. 3:0, Grym Petr 3:0, body hostů: Píše Pavel 1:2, Kubíček Pavel 1:2, Režný Pavel 0:3, Švorc Jan 0:2), TJ Lázně Bělohrad A - Sokol Chlumec n.C. B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřivý Michal 3:1, Petřivý Milan 2:2, Šulc Jan 1:3, Šulc Milan 1:3, body hostů: Pilný Jiří 3:1, Skřivan Jaroslav 0:2, Kycelt Petr 2:2, Šustr Michal 4:0, Jiřička Josef 0:2), Sokol Stará Paka B - TTC KB Vrchlabí C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budina Martin 0:3, Oravec Jakub 0:3, Krutský Jiří st. 1:2, Krtička Luboš 2:1, body hostů: Hauschwitz Pavel 3:0, Brázda Martin 2:1, Vitvar Roman 2:1, Matěaska Jaroslav 0:1, Voňka Karel ml. 2:0), TJ Nová Paka B - Tatran Hostinné C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luňák Michal 2:2, Stoklas Horst 2:2, Fišar Tomáš 1:3, Sochor Martin 2:2, body hostů: Sixta Daniel 3:1, Drahotský Tomáš 3:1, Kalvach Petr 3:1, Bartoš Petr st. 0:4),
KS 2. třídy, sk. B, 2012/13
1. kolo:
Lokomotiva Meziměstí A - TTC Nové Město n.M. B 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrozek Andrzej 3:0, Thér Jaroslav 1:1, Havrlant Zdeněk 3:0, Brzecki Pawel 3:0, body hostů: Ptáček Antonín 0:3, Zmátlo Jan 1:2, Barták Zdeněk 0:3, Franc Aleš 0:2), Jiskra Bernartice A - TJ Náchod A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kruliš Tomáš 1:2, Podivinský Michal 1:2, Król Krzysztof 0:3, Kroh Petr 1:3, body hostů: Stefanu Michal 4:0, Bárta Pavel 3:0, Kostelecký Jan 2:1, Burdych Viktor 1:2), Sokol Česká Skalice A - TTC Lhoty u Potšt. A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pham Ngoc Binh 0:3, Dvořáček Jiří 0:2, Oláh Jan 0:3, Marinica Kamil 2:1, body hostů: Štieber Břetislav 3:0, Vavruška Jiří 2:1, Jireš Miloslav 3:0, Kozáková Tereza 1:1), Jiskra Jaroměř A - Sokol Častolovice A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Jiří 2:2, Dax Ondřej 4:0, Vojtíšek Radomír ml. 0:3, Hardubej Eduard st. 4:0, body hostů: Šichan Radek 2:2, Schmied Zbyněk 1:3, Beneš Martin 2:2, Jíra Milan 0:3), SK Dobré A - Sparta Úpice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedloňová Aneta 2:1, Hejzlar Daniel 0:3, Rozínek Jiří st. 2:1, Rozínková Kateřina 4:0, body hostů: Folc Martin 3:1, Rolínek Petr 1:2, Berger Martin ml. 0:3, Hofman Jan 1:2), Sokol České Meziříčí A - Baník Rtyně v Podkrk. B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Bohumil 0:4, Podolka Jan 1:1, Fiala Josef 1:2, Mokrejš Zbyněk 3:1, Kozák Ladislav 1:1, body hostů: Klimeš Zbyšek 3:1, Valta Martin 2:2, Koblížek Michal 3:1, Žďárský Jaroslav 1:2),
2. kolo:
Lokomotiva Meziměstí A - TJ Náchod A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrozek Andrzej 1:2, Thér Jaroslav 0:3, Havrlant Zdeněk 0:3, Brzecki Pawel 3:1, body hostů: Stefanu Michal 4:0, Bárta Pavel 2:1, Kostelecký Jan 1:2, Burdych Viktor 2:1), Jiskra Bernartice A - TTC Nové Město n.M. B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kruliš Tomáš 3:0, Podivinský Michal 0:2, Król Krzysztof 1:0, Kroh Petr 3:0, Voplatek Karel 1:1, body hostů: Zmátlo Jan 1:2, Ptáček Antonín 2:1, Franc Aleš 0:3, Barták Zdeněk 0:2), Sokol Česká Skalice A - Sokol Častolovice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pham Ngoc Binh 2:2, Dvořáček Jiří 3:1, Oláh Jan 2:2, Marinica Kamil 3:1, body hostů: Šichan Radek 3:1, Beneš Martin 2:2, Schmied Zbyněk 1:3, Jíra Milan 0:4), Jiskra Jaroměř A - TTC Lhoty u Potšt. A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dax Ondřej 2:1, Svoboda Jiří 3:0, Vojtíšek Radomír ml. 1:2, Hardubej Eduard st. 2:1, body hostů: Štieber Břetislav 1:2, Kozáková Tereza 0:3, Jireš Miloslav 3:0, Vavruška Jiří 0:3), SK Dobré A - Baník Rtyně v Podkrk. B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedloňová Aneta 1:2, Rozínek Jiří st. 0:2, Hejzlar Daniel 0:3, Rozínková Kateřina 2:1, body hostů: Koblížek Michal 3:0, Klimeš Zbyšek 3:0, Valta Martin 2:1, Žďárský Jaroslav 0:2), Sokol České Meziříčí A - Sparta Úpice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Bohumil 2:1, Podolka Jan 0:2, Fiala Josef 2:1, Mokrejš Zbyněk 4:0, Kozák Ladislav 1:0, body hostů: Folc Martin 2:2, Rolínek Petr 1:2, Berger Martin ml. 1:2, Hofman Jan 0:3),
3. kolo:
Lokomotiva Meziměstí A - Jiskra Bernartice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrozek Andrzej 0:4, Thér Jaroslav 2:1, Krejčí Petr 1:2, Brzecki Pawel 3:1, body hostů: Kroh Petr 3:1, Kruliš Tomáš 2:2, Podivinský Michal 2:1, Król Krzysztof 1:2), Sokol Česká Skalice A - Jiskra Jaroměř A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pham Ngoc Binh 1:2, Dvořáček Jiří 0:3, Oláh Jan 1:2, Marinica Kamil 2:1, body hostů: Dax Ondřej 3:0, Svoboda Jiří 2:1, Vojtíšek Radomír ml. 0:3, Hardubej Eduard st. 3:0), Sokol České Meziříčí A - SK Dobré A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Josef 2:1, Vilímek Bohumil 1:1, Podolka Jan 1:1, Mokrejš Zbyněk 3:0, Kozák Ladislav 1:0, body hostů: Sedloňová Aneta 2:1, Rozínek Jiří st. 1:2, Rašek Patrik 0:3, Rašek Petr 0:2), Sparta Úpice B - Baník Rtyně v Podkrk. B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rolínek Petr 1:2, Čáp Milan 1:2, Folc Martin 2:1, Berger Martin ml. 0:3, body hostů: Klimeš Zbyšek 1:2, Koblížek Michal 2:1, Valta Martin 3:0, Dědek Miloslav 2:1), TTC Lhoty u Potšt. A - Sokol Častolovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavruška Jiří 1:3, Jireš Miloslav 3:1, Marek Jiří 0:4, Štieber Břetislav 4:0, body hostů: Šichan Radek 3:1, Beneš Martin 2:2, Schmied Zbyněk 2:2, Jíra Milan 1:3), TTC Nové Město n.M. B - TJ Náchod A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Zdeněk 1:2, Ptáček Antonín 1:2, Franc Aleš 1:2, Zmátlo Jan 1:3, body hostů: Bárta Pavel 4:0, Stefanu Michal 3:0, Kostelecký Jan 2:1, Ducháč Milan 0:3),
4. kolo:
TTC Nové Město n.M. B - Sparta Úpice B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček Antonín 0:2, Franc Aleš 1:1, Barták Zdeněk 0:3, Zmátlo Jan 0:3, body hostů: Čáp Milan 3:0, Rolínek Petr 2:1, Berger Martin ml. 2:0, Hofman Jan 2:0), TJ Náchod A - Baník Rtyně v Podkrk. B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostelecký Jan 0:2, Burdych Viktor 0:2, Ducháč Milan 0:3, Bárta Pavel 1:2, body hostů: Klimeš Zbyšek 3:0, Koblížek Michal 3:0, Valta Martin 2:0, Dědek Miloslav 1:1), TTC Lhoty u Potšt. A - SK Dobré A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bečička Milan 2:1, Jireš Miloslav 2:0, Vavruška Jiří 1:2, Štieber Břetislav 3:0, body hostů: Rozínková Kateřina 2:1, Sedloňová Aneta 1:2, Rozínek Jiří st. 0:3, Hejzlar Daniel 0:2), Sokol Častolovice A - Sokol České Meziříčí A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jíra Milan 2:0, Podolský Milan 2:0, Beneš Martin 2:1, Šichan Radek 2:0, body hostů: Kozák Ladislav 0:3, Podolka Jan 1:1, Vymetálek Jan 0:2, Vilímek Bohumil 0:2), Lokomotiva Meziměstí A - Sokol Česká Skalice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havrlant Zdeněk 2:2, Piskora Pavel 2:2, Krejčí Petr 2:2, Thér Jaroslav 2:2, body hostů: Oláh Jan 2:2, Dvořáček Jiří 2:2, Pham Ngoc Binh 4:0, Kolátor Vladimír 0:4), Jiskra Bernartice A - Jiskra Jaroměř A 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10),
5. kolo:
TTC Nové Město n.M. B - Baník Rtyně v Podkrk. B 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zmátlo Jan 0:3, Ptáček Antonín 0:2, Barták Zdeněk 0:3, Franc Aleš 1:2, body hostů: Klimeš Zbyšek 3:0, Koblížek Michal 3:0, Valta Martin 3:0, Dědek Miloslav 1:1), TJ Náchod A - Sparta Úpice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kostelecký Jan 2:0, Ducháč Milan 1:1, Burdych Viktor 2:1, Bárta Pavel 3:0, body hostů: Čáp Milan 0:3, Berger Martin ml. 1:2, Rolínek Petr 1:1, Hofman Jan 0:2), TTC Lhoty u Potšt. A - Sokol České Meziříčí A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavruška Jiří 1:2, Bečička Milan 1:1, Jireš Miloslav 3:0, Štieber Břetislav 3:0, body hostů: Mokrejš Zbyněk 2:1, Fiala Josef 0:2, Podolka Jan 0:3, Vilímek Bohumil 1:1, Kozák Ladislav 0:1), Sokol Častolovice A - SK Dobré A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jíra Milan 2:2, Podolský Milan 2:2, Beneš Martin 2:2, Šichan Radek 2:2, body hostů: Rozínková Kateřina 4:0, Sedloňová Aneta 4:0, Hejzlar Daniel 0:4, Rozínek Jiří st. 0:4), Lokomotiva Meziměstí A - Jiskra Jaroměř A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havrlant Zdeněk 1:1, Piskora Pavel 0:2, Krejčí Petr 0:3, Thér Jaroslav 0:2, body hostů: Svoboda Jiří 2:1, Dax Ondřej 2:0, Hardubej Eduard ml. 2:0, Hardubej Eduard st. 2:0), Jiskra Bernartice A - Sokol Česká Skalice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kruliš Tomáš 2:0, Podivinský Michal 0:1, Król Krzysztof 1:1, Kroh Petr 3:0, WO 2:0, body hostů: Oláh Jan 0:1, Dvořáček Jiří 2:1, Pham Ngoc Binh 0:2, Kolátor Vladimír 0:2, WO 0:2),
6. kolo:
Sokol Česká Skalice A - TTC Nové Město n.M. B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pham Ngoc Binh 1:1, Dvořáček Jiří 2:0, Oláh Jan 3:0, Marinica Kamil 3:0, body hostů: Franc Aleš 0:3, Barták Zdeněk 0:3, Zmátlo Jan 0:2, Ptáček Antonín 1:1), Jiskra Jaroměř A - TJ Náchod A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Pavel 1:2, Svoboda Jiří 1:2, Hardubej Eduard ml. 3:0, Dax Ondřej 3:0, body hostů: Bárta Pavel 2:1, Kostelecký Jan 1:2, Burdych Viktor 1:2, Ducháč Milan 0:3), SK Dobré A - Lokomotiva Meziměstí A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedloňová Aneta 3:1, Rozínek Jiří st. 3:1, Rašek Petr 0:3, Rozínková Kateřina 3:1, body hostů: Brzecki Pawel 4:0, Havrlant Zdeněk 1:3, Mrozek Andrzej 1:3, Thér Jaroslav 0:3), Sokol České Meziříčí A - Jiskra Bernartice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Josef 1:2, Vilímek Bohumil 1:2, Podolka Jan 1:2, Kozák Ladislav 0:3, body hostů: Kroh Petr 0:3, Kruliš Tomáš 3:0, Podivinský Michal 3:0, Król Krzysztof 3:0), Sparta Úpice B - TTC Lhoty u Potšt. A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Míl Pavel 0:2, Rolínek Petr 0:2, Berger Martin ml. 0:3, Čáp Milan 1:1, body hostů: Štieber Břetislav 3:0, Jireš Miloslav 2:0, Bečička Milan 1:1, Vavruška Jiří 2:0), Baník Rtyně v Podkrk. B - Sokol Častolovice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valta Martin 1:1, Dědek Miloslav 2:0, Koblížek Michal 3:0, Klimeš Zbyšek 3:0, body hostů: Jíra Milan 1:2, Beneš Martin 0:3, Schmied Zbyněk 0:2, Podolský Milan 0:2),
7. kolo:
Sokol Česká Skalice A - TJ Náchod A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pham Ngoc Binh 1:2, Dvořáček Jiří 0:2, Oláh Jan 1:2, Marinica Kamil 1:2, body hostů: Bárta Pavel 3:0, Kostelecký Jan 3:0, Burdych Viktor 2:1, Ducháč Milan 0:2), Jiskra Jaroměř A - TTC Nové Město n.M. B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Pavel 2:0, Hardubej Eduard ml. 1:1, Hardubej Eduard st. 2:0, Svoboda Jiří 3:0, Vojtíšek Radomír ml. 0:1, body hostů: Ptáček Antonín 2:1, Franc Aleš 0:3, Barták Zdeněk 0:2, Krupička Vladimír 0:2), SK Dobré A - Jiskra Bernartice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozínek Jiří st. 2:2, Rašek Petr 0:4, Rašek Patrik 0:3, Rozínková Kateřina 4:0, body hostů: Kroh Petr 3:1, Kruliš Tomáš 2:2, Podivinský Michal 2:2, Król Krzysztof 2:1), Sokol České Meziříčí A - Lokomotiva Meziměstí A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Josef 2:1, Podolka Jan 2:1, Vilímek Bohumil 1:2, Mokrejš Zbyněk 4:0, body hostů: Brzecki Pawel 3:1, Mrozek Andrzej 0:3, Havrlant Zdeněk 1:2, Thér Jaroslav 0:3), Sparta Úpice B - Sokol Častolovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Milan 3:1, Hofman Jan 1:3, Rolínek Petr 2:2, Berger Martin ml. 1:3, body hostů: Beneš Martin 3:1, Podolský Milan 3:1, Jíra Milan 2:2, Schmied Zbyněk 1:3), Baník Rtyně v Podkrk. B - TTC Lhoty u Potšt. A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valta Martin 2:1, Dědek Miloslav 1:2, Koblížek Michal 2:1, Klimeš Zbyšek 4:0, body hostů: Štieber Břetislav 3:1, Jireš Miloslav 1:2, Bečička Milan 0:3, Vavruška Jiří 0:3),
8. kolo:
TTC Nové Město n.M. B - TTC Lhoty u Potšt. A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barták Zdeněk 0:2, Zmátlo Jan 0:2, Truchlík František 0:3, Ptáček Antonín 1:1, body hostů: Štieber Břetislav 3:0, Jireš Miloslav 2:0, Bečička Milan 1:1, Vavruška Jiří 2:0), TJ Náchod A - Sokol Častolovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostelecký Jan 2:2, Ducháč Milan 1:2, Stefanu Michal 3:0, Bárta Pavel 3:1, body hostů: Šichan Radek 1:3, Beneš Martin 0:4, Schmied Zbyněk 0:2, Podolský Milan 3:0, Jíra Milan 1:0), Lokomotiva Meziměstí A - Sparta Úpice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrozek Andrzej 1:3, Thér Jaroslav 1:3, Havrlant Zdeněk 1:3, Brzecki Pawel 3:1, body hostů: Folc Martin 3:1, Rolínek Petr 2:2, Čáp Milan 1:3, Berger Martin ml. 4:0), Jiskra Bernartice A - Baník Rtyně v Podkrk. B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kruliš Tomáš 2:1, Podivinský Michal 2:1, Król Krzysztof 0:3, Kroh Petr 1:3, body hostů: Koblížek Michal 2:2, Klimeš Zbyšek 3:0, Valta Martin 3:0, Dědek Miloslav 0:3), Sokol Česká Skalice A - SK Dobré A 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Marinica Kamil 1:1, Dvořáček Jiří 1:1, Oláh Jan 3:0, Karlík Zdeněk 2:0, WO 3:0, body hostů: Sedloňová Aneta 1:2, Rozínek Jiří st. 1:2, Rašek Petr 0:3, WO 0:3), Jiskra Jaroměř A - Sokol České Meziříčí A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Pavel 2:1, Hardubej Eduard ml. 2:0, Svoboda Jiří 3:0, Dax Ondřej 2:1, body hostů: Mokrejš Zbyněk 0:1, Fiala Josef 0:3, Podolka Jan 1:2, Vilímek Bohumil 1:1, Mokrejš Jan 0:2),
9. kolo:
TTC Nové Město n.M. B - Sokol Častolovice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barták Zdeněk 1:2, Ptáček Antonín 0:2, Truchlík František 1:2, Zmátlo Jan 1:2, body hostů: Šichan Radek 2:0, Schmied Zbyněk 2:1, Podolský Milan 3:0, Jíra Milan 0:2, Beneš Martin 1:0), TJ Náchod A - TTC Lhoty u Potšt. A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kostelecký Jan 3:1, Ducháč Milan 0:4, Stefanu Michal 2:1, Bárta Pavel 2:1, WO 0:1, body hostů: Štieber Břetislav 2:1, Jireš Miloslav 1:3, Bečička Milan 1:3, Vavruška Jiří 3:0, WO 1:0), Lokomotiva Meziměstí A - Baník Rtyně v Podkrk. B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrozek Andrzej 0:3, Thér Jaroslav 1:2, Brzecki Pawel 2:1, Havrlant Zdeněk 0:4, body hostů: Klimeš Zbyšek 3:1, Koblížek Michal 3:0, Valta Martin 2:1, Dědek Miloslav 2:1), Jiskra Bernartice A - Sparta Úpice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kruliš Tomáš 1:2, Podivinský Michal 3:0, Król Krzysztof 2:1, Kroh Petr 2:1, body hostů: Folc Martin 1:2, Rolínek Petr 1:2, Berger Martin ml. 1:2, Čáp Milan 1:2), Sokol Česká Skalice A - Sokol České Meziříčí A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šorfová Irena 1:3, Dvořáček Jiří 1:2, Oláh Jan 1:2, Marinica Kamil 3:1, body hostů: Mokrejš Zbyněk 4:0, Fiala Josef 1:3, Podolka Jan 1:2, Vilímek Bohumil 2:1), Jiskra Jaroměř A - SK Dobré A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dax Ondřej 1:0, Hardubej Eduard ml. 0:2, Svoboda Jiří 3:0, Hardubej Eduard st. 2:0, WO 3:0, body hostů: Sedloňová Aneta 1:2, Rozínek Jiří st. 1:2, Rašek Petr 0:2, WO 0:3),
10. kolo:
SK Dobré A - TTC Nové Město n.M. B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedloňová Aneta 2:0, Rozínek Jiří st. 2:0, Sebera Petr 2:1, Rozínková Kateřina 2:0, body hostů: Barták Zdeněk 0:3, Zmátlo Jan 1:1, Truchlík František 0:2, Zelený Milan 0:2), Sokol České Meziříčí A - TJ Náchod A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Josef 2:2, Vilímek Bohumil 1:3, Mokrejš Jan 0:3, Mokrejš Zbyněk 3:1, body hostů: Bárta Pavel 3:1, Kostelecký Jan 2:2, Burdych Viktor 3:1, Ducháč Milan 1:2), Sparta Úpice B - Sokol Česká Skalice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rolínek Petr 1:3, Smékal Lubomír 2:2, Čáp Milan 2:1, Folc Martin 1:3, body hostů: Oláh Jan 0:3, Karlík Zdeněk 3:1, Marinica Kamil 3:1, Pham Ngoc Binh 3:0, Dvořáček Jiří 0:1), Baník Rtyně v Podkrk. B - Jiskra Jaroměř A 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koblížek Michal 3:0, Valta Martin 1:1, Valčík Roman 3:0, Klimeš Zbyšek 3:0, body hostů: Hardubej Eduard st. 1:2, Hardubej Eduard ml. 0:3, Dax Ondřej 0:3, Svoboda Jiří 0:2), TTC Lhoty u Potšt. A - Lokomotiva Meziměstí A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jireš Miloslav 2:1, Vavruška Jiří 1:1, Bečička Milan 2:1, Štieber Břetislav 3:0, body hostů: Brzecki Pawel 3:0, Thér Jaroslav 0:3, Havrlant Zdeněk 0:3, Mrozek Andrzej 0:2), Sokol Častolovice A - Jiskra Bernartice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmied Zbyněk 2:1, Beneš Martin 0:3, Podolský Milan 3:0, Šichan Radek 4:0, body hostů: Kroh Petr 1:3, Kruliš Tomáš 1:2, Podivinský Michal 0:3, Voplatek Karel 2:1),
11. kolo:
SK Dobré A - TJ Náchod A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedloňová Aneta 1:3, Rozínek Jiří st. 2:2, Sebera Petr 1:2, Rozínková Kateřina 4:0, body hostů: Bárta Pavel 3:1, Kostelecký Jan 2:2, Burdych Viktor 2:2, Ducháč Milan 0:3), Sokol České Meziříčí A - TTC Nové Město n.M. B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Josef 3:0, Vilímek Bohumil 1:1, Mokrejš Jan 1:2, Mokrejš Zbyněk 3:0, body hostů: Zmátlo Jan 2:1, Barták Zdeněk 1:2, Truchlík František 0:3, Matouš Josef 0:2), Sparta Úpice B - Jiskra Jaroměř A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čáp Milan 2:2, Rolínek Petr 1:2, Smékal Lubomír 1:2, Folc Martin 2:2, body hostů: Kopecký Pavel 3:1, Svoboda Jiří 2:2, Dax Ondřej 1:2, Hardubej Eduard ml. 2:1), Baník Rtyně v Podkrk. B - Sokol Česká Skalice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koblížek Michal 2:0, Valta Martin 2:0, Klimeš Zbyšek 2:0, Dědek Miloslav 2:0, body hostů: Pham Ngoc Binh 0:2, Dvořáček Jiří 0:2, Oláh Jan 0:2, Marinica Kamil 0:2), TTC Lhoty u Potšt. A - Jiskra Bernartice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jireš Miloslav 2:1, Vavruška Jiří 1:1, Bečička Milan 3:0, Štieber Břetislav 3:0, body hostů: Kroh Petr 0:3, Kruliš Tomáš 1:2, Podivinský Michal 0:3, Voplatek Karel 1:1), Sokol Častolovice A - Lokomotiva Meziměstí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmied Zbyněk 0:2, Beneš Martin 3:1, Podolský Milan 2:2, Šichan Radek 3:1, Jíra Milan 0:2, body hostů: Brzecki Pawel 2:2, Havrlant Zdeněk 2:2, Mrozek Andrzej 2:2, Thér Jaroslav 2:2),
12. kolo:
TTC Nové Město n.M. B - Lokomotiva Meziměstí A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Barták Zdeněk 0:3, Ptáček Antonín 1:2, Truchlík František 0:3, Zmátlo Jan 2:2, body hostů: Brzecki Pawel 4:0, Thér Jaroslav 1:2, Mrozek Andrzej 3:0, Havrlant Zdeněk 2:1), TJ Náchod A - Jiskra Bernartice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostelecký Jan 2:2, Burdych Viktor 0:4, Ducháč Milan 1:3, Bárta Pavel 4:0, body hostů: Kroh Petr 1:3, Kruliš Tomáš 3:1, Podivinský Michal 3:1, Król Krzysztof 2:2), TTC Lhoty u Potšt. A - Sokol Česká Skalice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jireš Miloslav 1:1, Vavruška Jiří 2:0, Bečička Milan 2:1, Štieber Břetislav 3:0, body hostů: Marinica Kamil 1:2, Oláh Jan 0:3, Dvořáček Jiří 1:1, Kolátor Vladimír 0:2), Sokol Častolovice A - Jiskra Jaroměř A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmied Zbyněk 3:1, Beneš Martin 2:2, Šichan Radek 2:2, Podolský Milan 2:2, body hostů: Hardubej Eduard st. 1:3, Svoboda Jiří 2:2, Dax Ondřej 4:0, Divecký Filip 0:4), Sparta Úpice B - SK Dobré A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Milan 0:2, Berger Martin ml. 0:2, Rolínek Petr 0:3, Folc Martin 0:2, body hostů: Rozínková Kateřina 3:0, Sedloňová Aneta 2:0, Sebera Petr 2:0, Rozínek Jiří st. 2:0), Baník Rtyně v Podkrk. B - Sokol České Meziříčí A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědek Miloslav 1:2, Valta Martin 2:1, Koblížek Michal 2:1, Klimeš Zbyšek 3:1, WO 1:0, body hostů: Mokrejš Zbyněk 4:0, Podolka Jan 0:3, Vilímek Bohumil 1:2, Mokrejš Jan 0:3, WO 0:1),
13. kolo:
TJ Náchod A - Lokomotiva Meziměstí A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kostelecký Jan 3:0, Ducháč Milan 1:1, Cvetanov Krasimir 1:2, Bárta Pavel 3:0, body hostů: Brzecki Pawel 2:1, Mrozek Andrzej 0:3, Havrlant Zdeněk 1:2, Thér Jaroslav 0:2), TTC Nové Město n.M. B - Jiskra Bernartice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barták Zdeněk 0:2, Ptáček Antonín 0:2, Truchlík František 0:3, Zmátlo Jan 1:1, body hostů: Kroh Petr 3:0, Kruliš Tomáš 2:0, Podivinský Michal 1:1, Król Krzysztof 2:0), Sokol Častolovice A - Sokol Česká Skalice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmied Zbyněk 2:2, Beneš Martin 1:1, Podolský Milan 2:2, Šichan Radek 2:2, Jíra Milan 1:1, body hostů: Marinica Kamil 3:1, Oláh Jan 2:2, Dvořáček Jiří 2:2, Kolátor Vladimír 1:3), TTC Lhoty u Potšt. A - Jiskra Jaroměř A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavruška Jiří 1:1, Jireš Miloslav 1:1, Bečička Milan 3:0, Štieber Břetislav 3:0, body hostů: Dax Ondřej 2:1, Svoboda Jiří 0:3, Hardubej Eduard st. 0:2, Divecký Filip 0:2), Baník Rtyně v Podkrk. B - SK Dobré A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valta Martin 1:2, Dědek Miloslav 3:0, Koblížek Michal 2:1, Klimeš Zbyšek 2:1, body hostů: Rozínková Kateřina 1:2, Sedloňová Aneta 0:3, Sebera Petr 3:0, Rozínek Jiří st. 0:3), Sparta Úpice B - Sokol České Meziříčí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Milan 1:3, Berger Martin ml. 2:2, Rolínek Petr 1:3, Folc Martin 4:0, body hostů: Mokrejš Zbyněk 3:1, Podolka Jan 2:2, Vilímek Bohumil 2:2, Mokrejš Jan 1:3),
14. kolo:
Jiskra Bernartice A - Lokomotiva Meziměstí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruliš Tomáš 2:2, Podivinský Michal 1:3, Król Krzysztof 3:1, Kroh Petr 3:1, body hostů: Brzecki Pawel 3:1, Mrozek Andrzej 3:1, Thér Jaroslav 0:4, Krejčí Petr 1:3), Jiskra Jaroměř A - Sokol Česká Skalice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hardubej Eduard st. 2:0, Hardubej Eduard ml. 2:0, Svoboda Jiří 2:1, Dax Ondřej 2:0, body hostů: Marinica Kamil 0:3, Pham Ngoc Binh 1:1, Oláh Jan 0:2, Dvořáček Jiří 0:2), SK Dobré A - Sokol České Meziříčí A 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedloňová Aneta 1:1, Rozínek Jiří st. 2:1, Rozínková Kateřina 3:0, Rašek Petr 0:2, WO 4:0, body hostů: Fiala Josef 1:3, Podolka Jan 2:1, Vilímek Bohumil 1:2, WO 0:4), Baník Rtyně v Podkrk. B - Sparta Úpice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valta Martin 2:0, Dědek Miloslav 2:0, Koblížek Michal 2:0, Klimeš Zbyšek 2:0, body hostů: Rolínek Petr 0:2, Berger Martin ml. 0:2, Čáp Milan 0:2, Smékal Lubomír 0:2), Sokol Častolovice A - TTC Lhoty u Potšt. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmied Zbyněk 2:2, Beneš Martin 1:1, Podolský Milan 2:2, Šichan Radek 2:2, Jíra Milan 1:1, body hostů: Jireš Miloslav 3:1, Vevjora Rostislav 0:1, Vavruška Jiří 3:1, Marek Jiří 0:4, Bečička Milan 2:1), TJ Náchod A - TTC Nové Město n.M. B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostelecký Jan 3:0, Ducháč Milan 1:1, Cvetanov Krasimir 2:1, Bárta Pavel 3:0, body hostů: Zmátlo Jan 2:1, Barták Zdeněk 0:3, Ptáček Antonín 0:3, Franc Aleš 0:2),
15. kolo:
Sparta Úpice B - TTC Nové Město n.M. B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smékal Lubomír 2:1, Berger Martin ml. 2:1, Rolínek Petr 3:0, Folc Martin 3:0, body hostů: Ptáček Antonín 1:2, Barták Zdeněk 1:2, Truchlík František 0:3, Zelený Milan 0:3), Baník Rtyně v Podkrk. B - TJ Náchod A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valta Martin 3:1, Klimeš Zbyšek 3:0, Koblížek Michal 1:2, Dědek Miloslav 2:2, body hostů: Bárta Pavel 3:1, Kostelecký Jan 1:3, Cvetanov Krasimir 1:2, Ducháč Milan 0:3), SK Dobré A - TTC Lhoty u Potšt. A 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rašek Petr 0:3, Rozínek Jiří st. 1:2, Sedloňová Aneta 3:0, WO 0:4, body hostů: Jireš Miloslav 1:2, Vavruška Jiří 1:1, Syrový Vojtěch 1:1, Bečička Milan 2:0, WO 4:0), Sokol České Meziříčí A - Sokol Častolovice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Josef 2:2, Vilímek Bohumil 1:3, Podolka Jan 2:2, Kozák Ladislav 2:2, body hostů: Šichan Radek 2:2, Podolský Milan 3:1, Beneš Martin 2:2, Schmied Zbyněk 2:2), Sokol Česká Skalice A - Lokomotiva Meziměstí A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pham Ngoc Binh 2:1, Dvořáček Jiří 1:2, Marinica Kamil 2:1, Karlík Zdeněk 3:0, body hostů: Brzecki Pawel 3:0, Mrozek Andrzej 1:2, Havrlant Zdeněk 0:3, Krejčí Petr 0:3), Jiskra Jaroměř A - Jiskra Bernartice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hardubej Eduard ml. 2:1, Hardubej Eduard st. 3:0, Dax Ondřej 3:0, Kopecký Pavel 1:2, body hostů: Kroh Petr 0:3, Kruliš Tomáš 1:2, Podivinský Michal 2:1, Król Krzysztof 0:3),
16. kolo:
Baník Rtyně v Podkrk. B - TTC Nové Město n.M. B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valta Martin 2:0, Dědek Miloslav 2:0, Koblížek Michal 2:0, Klimeš Zbyšek 2:0, body hostů: Ptáček Antonín 0:2, Barták Zdeněk 0:2, Truchlík František 0:2, Zelený Milan 0:2), Sparta Úpice B - TJ Náchod A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rolínek Petr 0:3, Smékal Lubomír 1:2, Berger Martin ml. 1:2, Folc Martin 1:2, body hostů: Bárta Pavel 3:0, Kostelecký Jan 1:2, Cvetanov Krasimir 2:1, Ducháč Milan 3:0), Sokol České Meziříčí A - TTC Lhoty u Potšt. A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Josef 1:2, Vilímek Bohumil 0:2, Podolka Jan 2:1, Kozák Ladislav 0:3, body hostů: Bečička Milan 1:2, Jireš Miloslav 3:0, Syrový Vojtěch 2:1, Vavruška Jiří 2:0), SK Dobré A - Sokol Častolovice A 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rozínek Jiří st. 3:1, Rašek Petr 0:4, Sedloňová Aneta 4:0, WO 0:4, body hostů: Šichan Radek 1:2, Beneš Martin 2:1, Kunčar Michal 1:2, Schmied Zbyněk 1:2, WO 4:0), Jiskra Jaroměř A - Lokomotiva Meziměstí A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hardubej Eduard st. 3:0, Divecký Filip 0:2, Hardubej Eduard ml. 2:1, Dax Ondřej 3:0, body hostů: Brzecki Pawel 2:1, Mrozek Andrzej 1:2, Havrlant Zdeněk 0:3, Krejčí Petr 0:2), Sokol Česká Skalice A - Jiskra Bernartice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pham Ngoc Binh 1:3, Dvořáček Jiří 1:2, Marinica Kamil 0:3, Karlík Zdeněk 4:0, body hostů: Kroh Petr 3:1, Kruliš Tomáš 3:1, Podivinský Michal 1:2, Król Krzysztof 1:2),
17. kolo:
TTC Nové Město n.M. B - Sokol Česká Skalice A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Zdeněk 0:2, Truchlík František 0:2, Franc Aleš 0:3, Ptáček Antonín 1:2, body hostů: Marinica Kamil 3:0, Dvořáček Jiří 3:0, Pham Ngoc Binh 1:1, Karlík Zdeněk 2:0), TJ Náchod A - Jiskra Jaroměř A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostelecký Jan 2:2, Burdych Viktor 2:2, Ducháč Milan 0:4, Bárta Pavel 4:0, body hostů: Hardubej Eduard ml. 2:2, Dax Ondřej 3:1, Svoboda Jiří 1:3, Vojtíšek Radomír ml. 2:2), Lokomotiva Meziměstí A - SK Dobré A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrozek Andrzej 2:1, Havrlant Zdeněk 2:1, Thér Jaroslav 1:2, Brzecki Pawel 4:0, body hostů: Sebera Petr 3:1, Rozínek Jiří st. 1:2, Rašek Petr 0:3, Rašek Patrik 0:3), Jiskra Bernartice A - Sokol České Meziříčí A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podivinský Michal 2:1, Król Krzysztof 0:2, Voplatek Karel 2:1, Kroh Petr 3:0, WO 1:0, body hostů: Mokrejš Zbyněk 3:0, Fiala Josef 1:2, Podolka Jan 0:2, Vilímek Bohumil 0:2, Kozák Ladislav 0:1, WO 0:1), TTC Lhoty u Potšt. A - Sparta Úpice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavruška Jiří 3:1, Marek Jiří 0:4, Jireš Miloslav 3:1, Bečička Milan 1:1, Peňáz Daniel 0:2, body hostů: Berger Martin ml. 3:1, Folc Martin 2:2, Smékal Lubomír 1:3, Rolínek Petr 3:1), Sokol Častolovice A - Baník Rtyně v Podkrk. B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podolský Milan 2:1, Šichan Radek 1:2, Schmied Zbyněk 0:1, Beneš Martin 1:3, Jíra Milan 0:2, body hostů: Koblížek Michal 3:1, Klimeš Zbyšek 3:0, Valta Martin 2:1, Dědek Miloslav 1:2),
18. kolo:
TJ Náchod A - Sokol Česká Skalice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostelecký Jan 2:2, Ducháč Milan 0:3, Burdych Viktor 0:3, Bárta Pavel 3:1, body hostů: Marinica Kamil 3:1, Dvořáček Jiří 4:0, Pham Ngoc Binh 1:2, Kolátor Vladimír 1:2), TTC Nové Město n.M. B - Jiskra Jaroměř A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barták Zdeněk 0:2, Truchlík František 0:2, Franc Aleš 0:2, Ptáček Antonín 0:2, body hostů: Svoboda Jiří 2:0, Hardubej Eduard ml. 2:0, Dax Ondřej 2:0, Vojtíšek Radomír ml. 2:0), Jiskra Bernartice A - SK Dobré A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podivinský Michal 3:0, Król Krzysztof 1:2, Voplatek Karel 2:1, Kroh Petr 3:0, body hostů: Sebera Petr 2:1, Rozínek Jiří st. 1:2, Rašek Petr 0:3, Rašek Patrik 0:3), Lokomotiva Meziměstí A - Sokol České Meziříčí A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrozek Andrzej 1:3, Havrlant Zdeněk 0:2, Thér Jaroslav 0:1, Brzecki Pawel 3:1, Krejčí Petr 1:1, WO 1:0, body hostů: Mokrejš Zbyněk 3:1, Fiala Josef 2:2, Kozák Ladislav 2:1, Podolka Jan 1:1, WO 0:1), Sokol Častolovice A - Sparta Úpice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jíra Milan 3:0, Beneš Martin 1:1, Schmied Zbyněk 2:1, Šichan Radek 2:0, Podolský Milan 0:1, body hostů: Folc Martin 2:1, Berger Martin ml. 1:2, Rolínek Petr 0:3, Smékal Lubomír 0:2), TTC Lhoty u Potšt. A - Baník Rtyně v Podkrk. B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavruška Jiří 1:2, Jireš Miloslav 1:2, Marek Jiří 0:3, Bečička Milan 1:0, Peňáz Daniel 0:3, body hostů: Koblížek Michal 4:0, Klimeš Zbyšek 3:0, Valta Martin 3:0, Žďárský Jaroslav 0:3),
19. kolo:
TTC Lhoty u Potšt. A - TTC Nové Město n.M. B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavruška Jiří 2:1, Syrový Vojtěch 1:1, Jireš Miloslav 3:0, Bečička Milan 3:0, body hostů: Zmátlo Jan 2:1, Ptáček Antonín 0:3, Barták Zdeněk 0:3, Franc Aleš 0:2), Sokol Častolovice A - TJ Náchod A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Martin 2:1, Podolský Milan 0:2, Šichan Radek 1:2, Schmied Zbyněk 0:3, Jíra Milan 0:1, body hostů: Bárta Pavel 3:0, Kostelecký Jan 2:1, Burdych Viktor 2:1, Cvetanov Krasimir 2:1), Sparta Úpice B - Lokomotiva Meziměstí A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smékal Lubomír 0:3, Rolínek Petr 1:2, Berger Martin ml. 1:2, Folc Martin 2:2, body hostů: Brzecki Pawel 4:0, Mrozek Andrzej 2:1, Havrlant Zdeněk 1:2, Krejčí Petr 2:1), Baník Rtyně v Podkrk. B - Jiskra Bernartice A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žďárský Jaroslav 1:2, Valta Martin 3:0, Koblížek Michal 3:0, Klimeš Zbyšek 3:0, body hostů: Kroh Petr 1:2, Kruliš Tomáš 0:3, Podivinský Michal 1:2, Król Krzysztof 0:3), SK Dobré A - Sokol Česká Skalice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sebera Petr 0:3, Rozínek Jiří st. 1:1, Rašek Patrik 0:3, Rozínková Kateřina 1:2, body hostů: Marinica Kamil 3:0, Pham Ngoc Binh 1:2, Karlík Zdeněk 3:0, Dvořáček Jiří 2:0), Sokol České Meziříčí A - Jiskra Jaroměř A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Josef 1:3, Mušák Jiří 0:4, Mokrejš Jan 3:1, Mokrejš Zbyněk 3:1, body hostů: Svoboda Jiří 2:2, Dax Ondřej 1:3, Hardubej Eduard ml. 3:1, Vojtíšek Radomír ml. 3:1),
20. kolo:
Sokol Častolovice A - TTC Nové Město n.M. B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schmied Zbyněk 3:0, Jíra Milan 2:1, Šichan Radek 2:1, Beneš Martin 3:1, body hostů: Zmátlo Jan 1:3, Barták Zdeněk 0:3, Ptáček Antonín 0:3, Franc Aleš 2:1), TTC Lhoty u Potšt. A - TJ Náchod A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavruška Jiří 4:0, Syrový Vojtěch 1:2, Jireš Miloslav 1:2, Bečička Milan 3:1, body hostů: Bárta Pavel 3:1, Kostelecký Jan 1:3, Burdych Viktor 1:2, Cvetanov Krasimir 0:3), Baník Rtyně v Podkrk. B - Lokomotiva Meziměstí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žďárský Jaroslav 1:3, Valta Martin 3:1, Koblížek Michal 4:0, Klimeš Zbyšek 0:4, body hostů: Brzecki Pawel 3:1, Mrozek Andrzej 1:3, Havrlant Zdeněk 2:2, Krejčí Petr 1:0, Thér Jaroslav 1:2), Sparta Úpice B - Jiskra Bernartice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Milan 1:1, Rolínek Petr 1:3, Berger Martin ml. 2:2, Folc Martin 4:0, Smékal Lubomír 1:1, body hostů: Kroh Petr 2:2, Kruliš Tomáš 2:2, Podivinský Michal 2:2, Król Krzysztof 1:3), Sokol České Meziříčí A - Sokol Česká Skalice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Josef 0:4, Mušák Jiří 1:3, Mokrejš Jan 1:3, Mokrejš Zbyněk 4:0, body hostů: Marinica Kamil 2:2, Pham Ngoc Binh 2:2, Karlík Zdeněk 3:1, Dvořáček Jiří 3:1), SK Dobré A - Jiskra Jaroměř A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sebera Petr 3:1, Rozínek Jiří st. 1:3, Rašek Patrik 0:4, Rozínková Kateřina 3:1, body hostů: Svoboda Jiří 2:2, Hardubej Eduard ml. 2:2, Dax Ondřej 3:1, Vojtíšek Radomír ml. 2:2),
21. kolo:
TTC Nové Město n.M. B - SK Dobré A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček Antonín 1:2, Barták Zdeněk 0:2, Franc Aleš 0:3, Zmátlo Jan 1:2, body hostů: Sebera Petr 3:0, Rozínek Jiří st. 3:0, Doucková Aneta 3:0, Rašek Petr 0:2), TJ Náchod A - Sokol České Meziříčí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostelecký Jan 3:1, Burdych Viktor 1:3, Ducháč Milan 2:2, Bárta Pavel 3:1, body hostů: Podolka Jan 0:4, Mokrejš Jan 2:0, Mokrejš Zbyněk 4:0, Fiala Josef 1:3, Kozák Ladislav 0:2), Sokol Česká Skalice A - Sparta Úpice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marinica Kamil 2:1, Dvořáček Jiří 3:0, Pham Ngoc Binh 0:3, Karlík Zdeněk 3:0, body hostů: Folc Martin 2:1, Berger Martin ml. 1:2, Rolínek Petr 1:2, Čáp Milan 0:3), Jiskra Jaroměř A - Baník Rtyně v Podkrk. B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hardubej Eduard ml. 2:1, Hardubej Eduard st. 3:0, Svoboda Jiří 1:2, Dax Ondřej 2:1, WO 1:0, body hostů: Koblížek Michal 2:1, Klimeš Zbyšek 1:2, Valta Martin 1:2, Žďárský Jaroslav 0:3, WO 0:1), Lokomotiva Meziměstí A - TTC Lhoty u Potšt. A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrozek Andrzej 2:2, Krejčí Petr 1:3, Thér Jaroslav 3:1, Brzecki Pawel 2:2, body hostů: Jireš Miloslav 3:1, Bečička Milan 3:1, Peňáz Daniel 0:2, Marek Jiří 0:4, Vavruška Jiří 2:0), Jiskra Bernartice A - Sokol Častolovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruliš Tomáš 3:1, Podivinský Michal 1:3, Voplatek Karel 2:1, Kroh Petr 3:1, body hostů: Šichan Radek 1:3, Beneš Martin 4:0, Šmejkal Jiří st. 0:4, Kunčar Michal 1:2),
22. kolo:
TJ Náchod A - SK Dobré A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kostelecký Jan 3:1, Burdych Viktor 2:2, Bárta Pavel 4:0, WO 0:5, body hostů: Sebera Petr 2:1, Rozínek Jiří st. 1:2, Rašek Petr 0:3, Doucková Aneta 0:3, WO 5:0), TTC Nové Město n.M. B - Sokol České Meziříčí A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Zdeněk 1:3, Ptáček Antonín 1:2, Franc Aleš 1:2, Zmátlo Jan 2:2, body hostů: Mokrejš Zbyněk 4:0, Podolka Jan 2:2, Mokrejš Jan 0:2, Fiala Josef 2:1, Kozák Ladislav 1:0), Jiskra Jaroměř A - Sparta Úpice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dax Ondřej 3:0, Hardubej Eduard ml. 2:1, Vojtíšek Radomír ml. 1:2, Svoboda Jiří 3:1, body hostů: Folc Martin 2:2, Berger Martin ml. 1:2, Rolínek Petr 1:2, Smékal Lubomír 0:2, Čáp Milan 0:1), Sokol Česká Skalice A - Baník Rtyně v Podkrk. B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pham Ngoc Binh 1:2, Dvořáček Jiří 1:2, Marinica Kamil 0:3, Kolátor Vladimír 1:3, body hostů: Koblížek Michal 4:0, Klimeš Zbyšek 3:0, Valta Martin 3:0, Žďárský Jaroslav 0:3), Jiskra Bernartice A - TTC Lhoty u Potšt. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruliš Tomáš 2:2, Podivinský Michal 2:2, Voplatek Karel 2:2, Kroh Petr 2:2, body hostů: Jireš Miloslav 3:1, Bečička Milan 3:1, Vavruška Jiří 2:0, Marek Jiří 0:4, Peňáz Daniel 0:2), Lokomotiva Meziměstí A - Sokol Častolovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrozek Andrzej 2:2, Krejčí Petr 2:1, Thér Jaroslav 2:1, Brzecki Pawel 3:1, body hostů: Šichan Radek 3:1, Beneš Martin 1:3, Kunčar Michal 0:3, Šmejkal Jiří st. 1:2),
Divize žen, 2012/13
1. kolo:
Sokol Chrudim A - Sokol Stěžery A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláčková Tereza 3:0, Jílková Vanesa 2:1, Juklová Kateřina 3:0, body hostů: Dostálová Kristýna 1:2, Tučková Adéla 0:3, Fillová Kateřina 0:3), Tatran Hostinné A - Jiskra Jaroměř A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švábová Ráchel Magdaléna 0:3, Schreierová Renáta 0:3, Fišarová Karolína 0:3, body hostů: Baštářová Ludmila 3:0, Kučerová Veronika 3:0, Špreňarová Miroslava 3:0), Lokomotiva Trutnov A - Jiskra Jaroměř B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalášková Lenka 2:1, Holá Natálie 1:2, Kubíčková Markéta 0:3, body hostů: Tláskalová Klára 3:0, Kučerová Markéta 2:1, Hůlková Petra 1:2), Sokol Železnice A - Vršovan Voděrady A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krétová Monika 1:2, Tajčová Zdena 1:2, Plecháčová Pavlína 1:2, body hostů: Kovaříčková Jolana 3:0, Vaněčková Jana 0:3, Kozáková Tereza 3:0), Sokol Chlumec n.C. A - Montas Hradec Králové A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dosedělová Marcela 1:0, Maňhalová Kristýna 0:3, Šíchová Tereza 1:2, Kyceltová Petra 0:2, body hostů: Bergerová Michaela 1:2, Langrová Dana 3:0, Dufková Eva 3:0),
2. kolo:
Sokol Chrudim A - Sokol Česká Skalice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláčková Tereza 1:2, Jílková Vanesa 0:2, Juklová Kateřina 2:1, Sedláčková Karla 0:1, body hostů: Měšťanová Petra 1:2, Hamzová Klárka 2:1, Šorfová Irena 3:0), Tatran Hostinné A - Jiskra Jaroměř B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švábová Ráchel Magdaléna 0:3, Schreierová Renáta 0:3, Fišarová Karolína 1:2, body hostů: Tláskalová Klára 3:0, Kučerová Markéta 3:0, Hůlková Petra 2:1), Lokomotiva Trutnov A - Jiskra Jaroměř A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubíčková Markéta 0:3, Holá Natálie 0:3, Kalášková Lenka 1:2, body hostů: Baštářová Ludmila 2:1, Kučerová Veronika 3:0, Špreňarová Miroslava 3:0), Sokol Železnice A - Montas Hradec Králové A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krétová Monika 1:2, Tajčová Zdena 1:2, Plecháčová Pavlína 2:1, body hostů: Bergerová Michaela 1:2, Langrová Dana 1:2, Dufková Eva 3:0), Sokol Chlumec n.C. A - Vršovan Voděrady A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šíchová Tereza 0:1, Dosedělová Marcela 2:1, Maňhalová Kristýna 1:2, Kyceltová Petra 0:2, body hostů: Kovaříčková Jolana 2:1, Vaněčková Jana 1:2, Kozáková Tereza 3:0),
3. kolo:
Tatran Hostinné A - Lokomotiva Trutnov A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schreierová Renáta 0:3, Bošelová Anna 1:2, Fišarová Karolína 0:3, body hostů: Holá Natálie 2:1, Hronešová Jana 3:0, Kalášková Lenka 3:0), Sokol Železnice A - Sokol Chlumec n.C. A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ježková Zuzana 1:1, Krétová Monika 1:1, Tajčová Zdena 1:1, WO 3:0, body hostů: Dosedělová Marcela 3:0, Maňhalová Kristýna 0:3, WO 0:3), Vršovan Voděrady A - Montas Hradec Králové A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovaříčková Jolana 2:1, Drábková Lucie 2:1, Vaněčková Jana 0:3, body hostů: Bergerová Michaela 1:2, Langrová Dana 1:2, Dufková Eva 3:0), Jiskra Jaroměř A - Jiskra Jaroměř B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučerová Veronika 3:0, Špreňarová Miroslava 3:0, Baštářová Ludmila 3:0, body hostů: Hůlková Petra 0:3, Tláskalová Klára 0:3, Kučerová Markéta 0:3), Sokol Stěžery A - Sokol Česká Skalice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dostálová Kristýna 0:3, Tučková Adéla 0:3, Fillová Kateřina 0:3, body hostů: Měšťanová Petra 3:0, Hamzová Klárka 3:0, Šorfová Irena 3:0),
4. kolo:
Sokol Stěžery A - Vršovan Voděrady A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dostálová Kristýna 0:3, Tučková Adéla 0:3, Fillová Kateřina 0:3, body hostů: Drábková Lucie 3:0, Kozáková Tereza 3:0, Vaněčková Jana 3:0), Sokol Česká Skalice A - Montas Hradec Králové A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hamzová Klárka 1:2, Šorfová Irena 1:2, Měšťanová Petra 2:1, body hostů: Langrová Dana 1:2, Dufková Eva 3:0, Samková Jaroslava 1:2), Jiskra Jaroměř A - Sokol Železnice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučerová Veronika 3:0, Špreňarová Miroslava 3:0, Baštářová Ludmila 3:0, body hostů: Ježková Zuzana 0:3, Krétová Monika 0:3, Tajčová Zdena 0:3), Jiskra Jaroměř B - Sokol Chlumec n.C. A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hůlková Petra 2:1, Kučerová Markéta 1:2, Tláskalová Klára 2:1, body hostů: Maňhalová Kristýna 1:2, Dosedělová Marcela 3:0, Kyceltová Petra 0:3), Sokol Chrudim A - Tatran Hostinné A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nováková Kristýna 2:1, Sedláčková Tereza 2:1, Juklová Kateřina 2:1, body hostů: Schreierová Renáta 0:3, Cilerová Eva 0:3, Bošelová Anna 3:0),
5. kolo:
Sokol Stěžery A - Montas Hradec Králové A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dostálová Kristýna 1:2, Tučková Adéla 0:3, Fillová Kateřina 0:3, body hostů: Bergerová Michaela 2:1, Langrová Dana 3:0, Dufková Eva 3:0), Sokol Česká Skalice A - Vršovan Voděrady A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hamzová Klárka 1:2, Šorfová Irena 2:1, Měšťanová Petra 1:2, body hostů: Kozáková Tereza 2:1, Drábková Lucie 3:0, Vaněčková Jana 0:3), Jiskra Jaroměř A - Sokol Chlumec n.C. A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučerová Veronika 3:0, Špreňarová Miroslava 3:0, Baštářová Ludmila 3:0, body hostů: Maňhalová Kristýna 0:3, Dosedělová Marcela 0:3, Kyceltová Petra 0:3), Jiskra Jaroměř B - Sokol Železnice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hůlková Petra 0:3, Kučerová Markéta 1:2, Tláskalová Klára 2:1, body hostů: Ježková Zuzana 1:2, Krétová Monika 2:1, Tajčová Zdena 3:0), Sokol Chrudim A - Lokomotiva Trutnov A 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nováková Kristýna 2:1, Sedláčková Tereza 3:0, Juklová Kateřina 2:1, body hostů: Holá Natálie 0:3, Prokopcová Klárka 0:3, Kalášková Lenka 2:1),
6. kolo:
Tatran Hostinné A - Sokol Stěžery A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bošelová Anna 3:0, Švábová Ráchel Magdaléna 0:3, Fišarová Karolína 1:2, body hostů: Dostálová Kristýna 2:1, Dospělová Michaela 2:1, Fillová Kateřina 1:2), Lokomotiva Trutnov A - Sokol Česká Skalice A 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Budišová Martina 0:3, Holá Natálie 0:3, Jorová Zuzana 0:3, body hostů: Měšťanová Petra 3:0, Hamzová Klárka 3:0, Šorfová Irena 3:0), Sokol Železnice A - Sokol Chrudim A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ježková Zuzana 1:2, Krétová Monika 1:2, Tajčová Zdena 3:0, body hostů: Sedláčková Tereza 2:1, Nováková Kristýna 0:2, Juklová Kateřina 2:1, Sedláčková Karla 0:1), Vršovan Voděrady A - Jiskra Jaroměř A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Drábková Lucie 1:2, Kovaříčková Jolana 2:1, Kozáková Tereza 0:3, body hostů: Kučerová Veronika 3:0, Baštářová Ludmila 1:2, Špreňarová Miroslava 2:1), Montas Hradec Králové A - Jiskra Jaroměř B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dufková Eva 3:0, Samková Jaroslava 3:0, Langrová Dana 3:0, body hostů: Hůlková Petra 0:3, Kučerová Markéta 0:3, Tláskalová Klára 0:3),
7. kolo:
Tatran Hostinné A - Sokol Česká Skalice A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švábová Ráchel Magdaléna 0:3, Bošelová Anna 1:2, Fišarová Karolína 0:3, body hostů: Měšťanová Petra 3:0, Hamzová Klárka 2:1, Šorfová Irena 3:0), Lokomotiva Trutnov A - Sokol Stěžery A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalášková Lenka 3:0, Jorová Zuzana 0:3, Holá Natálie 3:0, body hostů: Dostálová Kristýna 1:2, Dospělová Michaela 1:2, Fillová Kateřina 1:2), Sokol Chlumec n.C. A - Sokol Chrudim A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šíchová Tereza 1:2, Maňhalová Kristýna 1:2, Kyceltová Petra 0:3, body hostů: Sedláčková Tereza 3:0, Nováková Kristýna 1:1, Juklová Kateřina 3:0, Sedláčková Karla 0:1), Vršovan Voděrady A - Jiskra Jaroměř B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovaříčková Jolana 3:0, Vaněčková Jana 1:2, Kozáková Tereza 3:0, body hostů: Hůlková Petra 0:3, Kučerová Markéta 1:2, Tláskalová Klára 1:2), Montas Hradec Králové A - Jiskra Jaroměř A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dufková Eva 1:2, Samková Jaroslava 0:3, Langrová Dana 0:3, body hostů: Kučerová Veronika 3:0, Baštářová Ludmila 3:0, Špreňarová Miroslava 2:1),
8. kolo:
Sokol Stěžery A - Jiskra Jaroměř A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dostálová Kristýna 0:1, Tučková Adéla 0:3, Dospělová Michaela 0:3, Fillová Kateřina 0:2, body hostů: Kučerová Veronika 3:0, Baštářová Ludmila 3:0, Špreňarová Miroslava 3:0), Sokol Česká Skalice A - Jiskra Jaroměř B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hamzová Klárka 3:0, Měšťanová Petra 2:1, Šorfová Irena 3:0, body hostů: Hůlková Petra 1:2, Kučerová Markéta 0:3, Tláskalová Klára 0:3), Sokol Chrudim A - Vršovan Voděrady A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláčková Tereza 1:1, Juklová Kateřina 0:2, Jílková Vanesa 0:2, WO 3:0, body hostů: Drábková Lucie 3:0, Vaněčková Jana 2:1, WO 0:3), Tatran Hostinné A - Sokol Železnice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bošelová Anna 0:3, Schreierová Renáta 0:3, Fišarová Karolína 0:3, body hostů: Ježková Zuzana 3:0, Krétová Monika 3:0, Tajčová Zdena 3:0), Lokomotiva Trutnov A - Sokol Chlumec n.C. A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalášková Lenka 2:1, Holá Natálie 2:1, Hronešová Jana 3:0, body hostů: Maňhalová Kristýna 0:3, Dosedělová Marcela 2:1, Kyceltová Petra 0:3),
9. kolo:
Sokol Stěžery A - Jiskra Jaroměř B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dostálová Kristýna 1:2, Tučková Adéla 1:2, Fillová Kateřina 0:1, Dospělová Michaela 1:1, body hostů: Tláskalová Klára 3:0, Hůlková Petra 0:3, Kučerová Markéta 3:0), Sokol Česká Skalice A - Jiskra Jaroměř A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hamzová Klárka 0:3, Šorfová Irena 0:3, Měšťanová Petra 0:3, body hostů: Kučerová Veronika 3:0, Baštářová Ludmila 3:0, Špreňarová Miroslava 3:0), Sokol Chrudim A - Montas Hradec Králové A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláčková Tereza 3:0, Juklová Kateřina 1:2, Jílková Vanesa 0:3, body hostů: Samková Jaroslava 2:1, Dufková Eva 2:1, Bergerová Michaela 1:2), Tatran Hostinné A - Sokol Chlumec n.C. A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bošelová Anna 2:1, Schreierová Renáta 0:3, Fišarová Karolína 0:3, body hostů: Maňhalová Kristýna 2:1, Dosedělová Marcela 3:0, Kyceltová Petra 2:1), Lokomotiva Trutnov A - Sokol Železnice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalášková Lenka 1:2, Holá Natálie 0:3, Hronešová Jana 3:0, body hostů: Krétová Monika 1:2, Ježková Zuzana 2:1, Tajčová Zdena 2:1),
10. kolo:
Sokol Železnice A - Sokol Stěžery A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ježková Zuzana 3:0, Krétová Monika 2:1, Tajčová Zdena 3:0, body hostů: Dostálová Kristýna 0:3, Tučková Adéla 1:2, Fillová Kateřina 0:2, Dospělová Michaela 0:1), Sokol Chlumec n.C. A - Sokol Česká Skalice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dosedělová Marcela 2:1, Kyceltová Petra 0:3, Maňhalová Kristýna 1:2, body hostů: Měšťanová Petra 2:1, Hamzová Klárka 1:2, Šorfová Irena 3:0), Vršovan Voděrady A - Tatran Hostinné A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovaříčková Jolana 2:0, Kozáková Tereza 2:0, Vaněčková Jana 2:0, WO 3:0, body hostů: Švábová Ráchel Magdaléna 0:3, Schreierová Renáta 0:3, WO 0:3), Montas Hradec Králové A - Lokomotiva Trutnov A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dufková Eva 3:0, Samková Jaroslava 3:0, Langrová Dana 3:0, body hostů: Matějíčková Kristýna 0:3, Kalášková Lenka 0:3, Budišová Martina 0:3), Jiskra Jaroměř A - Sokol Chrudim A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baštářová Ludmila 3:0, Kučerová Veronika 3:0, Špreňarová Miroslava 2:1, body hostů: Nováková Kristýna 0:3, Sedláčková Tereza 1:2, Jílková Vanesa 0:3),
11. kolo:
Sokol Železnice A - Sokol Česká Skalice A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ježková Zuzana 0:3, Krétová Monika 1:2, Tajčová Zdena 2:1, body hostů: Měšťanová Petra 2:1, Hamzová Klárka 1:2, Šorfová Irena 3:0), Sokol Chlumec n.C. A - Sokol Stěžery A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dosedělová Marcela 3:0, Kyceltová Petra 1:2, Maňhalová Kristýna 2:1, body hostů: Dostálová Kristýna 1:2, Tučková Adéla 1:2, Dospělová Michaela 1:2), Vršovan Voděrady A - Lokomotiva Trutnov A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovaříčková Jolana 3:0, Kozáková Tereza 3:0, Vaněčková Jana 2:1, body hostů: Kalášková Lenka 1:2, Budišová Martina 0:3, Matějíčková Kristýna 0:3), Montas Hradec Králové A - Tatran Hostinné A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dufková Eva 2:0, Samková Jaroslava 2:0, Langrová Dana 2:0, WO 3:0, body hostů: Švábová Ráchel Magdaléna 0:3, Schreierová Renáta 0:3, WO 0:3), Jiskra Jaroměř B - Sokol Chrudim A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hůlková Petra 0:3, Tláskalová Klára 2:1, Kučerová Markéta 2:1, body hostů: Nováková Kristýna 1:2, Sedláčková Tereza 3:0, Jílková Vanesa 1:2),
12. kolo:
Sokol Stěžery A - Sokol Chrudim A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dospělová Michaela 1:2, Tučková Adéla 0:3, Fillová Kateřina 0:3, body hostů: Jílková Vanesa 2:1, Sedláčková Tereza 3:0, Juklová Kateřina 3:0), Jiskra Jaroměř A - Tatran Hostinné A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baštářová Ludmila 3:0, Kučerová Veronika 3:0, Špreňarová Miroslava 3:0, body hostů: Schreierová Renáta 0:3, Švábová Ráchel Magdaléna 0:3, Fišarová Karolína 0:3), Jiskra Jaroměř B - Lokomotiva Trutnov A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hůlková Petra 0:3, Hotárková Linda 0:3, WO 0:3, body hostů: Matějíčková Kristýna 2:0, Holá Natálie 2:0, Kalášková Lenka 2:0, WO 3:0), Vršovan Voděrady A - Sokol Železnice A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kozáková Tereza 3:0, Kovaříčková Jolana 1:2, Vaněčková Jana 0:3, body hostů: Ježková Zuzana 2:1, Krétová Monika 2:1, Tajčová Zdena 1:2), Montas Hradec Králové A - Sokol Chlumec n.C. A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dufková Eva 3:0, Bergerová Michaela 1:2, Langrová Dana 2:1, body hostů: Maňhalová Kristýna 0:3, Šíchová Tereza 1:2, Dosedělová Marcela 2:1),
13. kolo:
Sokol Česká Skalice A - Sokol Chrudim A 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hamzová Klárka 2:1, Měšťanová Petra 2:1, Šorfová Irena 3:0, body hostů: Jílková Vanesa 0:3, Sedláčková Tereza 0:3, Juklová Kateřina 2:1), Jiskra Jaroměř B - Tatran Hostinné A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hůlková Petra 3:0, Hotárková Linda 2:1, WO 0:3, body hostů: Švábová Ráchel Magdaléna 0:2, Schreierová Renáta 1:1, Fišarová Karolína 0:2, WO 3:0), Jiskra Jaroměř A - Lokomotiva Trutnov A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baštářová Ludmila 3:0, Kučerová Veronika 3:0, Špreňarová Miroslava 3:0, body hostů: Matějíčková Kristýna 0:3, Kalášková Lenka 0:3, Holá Natálie 0:3), Montas Hradec Králové A - Sokol Železnice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brandejsová Monika 2:1, Bergerová Michaela 1:1, Dufková Eva 3:0, Langrová Dana 0:1, body hostů: Ježková Zuzana 0:3, Krétová Monika 1:2, Tajčová Zdena 2:1), Vršovan Voděrady A - Sokol Chlumec n.C. A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kozáková Tereza 3:0, Kovaříčková Jolana 2:0, Vaněčková Jana 3:0, WO 0:1, body hostů: Kyceltová Petra 0:3, Maňhalová Kristýna 0:3, Šíchová Tereza 0:2, WO 1:0),
14. kolo:
Lokomotiva Trutnov A - Tatran Hostinné A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalášková Lenka 3:0, Hronešová Jana 3:0, Budišová Martina 0:3, body hostů: Fišarová Karolína 1:2, Cilerová Eva 1:2, Bošelová Anna 1:2), Sokol Chlumec n.C. A - Sokol Železnice A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dosedělová Marcela 2:1, Kyceltová Petra 0:3, Maňhalová Kristýna 0:3, body hostů: Krétová Monika 2:1, Ježková Zuzana 2:1, Tajčová Zdena 3:0), Montas Hradec Králové A - Vršovan Voděrady A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dufková Eva 3:0, Brandejsová Monika 1:2, Bergerová Michaela 2:0, Langrová Dana 0:1, body hostů: Kozáková Tereza 2:1, Kovaříčková Jolana 1:2, Vaněčková Jana 0:3), Jiskra Jaroměř B - Jiskra Jaroměř A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hotárková Linda 0:3, Kafková Diana 0:3, Dostálová Denisa 0:3, body hostů: Kučerová Veronika 3:0, Baštářová Ludmila 3:0, Špreňarová Miroslava 3:0), Sokol Česká Skalice A - Sokol Stěžery A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hamzová Klárka 3:0, Měšťanová Petra 3:0, Šorfová Irena 3:0, body hostů: Fillová Kateřina 0:3, Tučková Adéla 0:3, Dospělová Michaela 0:3),
15. kolo:
Vršovan Voděrady A - Sokol Stěžery A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaněčková Jana 3:0, Rohlenová Nela 0:3, WO 0:3, body hostů: Fillová Kateřina 1:1, Dostálová Kristýna 1:1, Dospělová Michaela 1:1, WO 3:0), Montas Hradec Králové A - Sokol Česká Skalice A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dufková Eva 2:1, Brandejsová Monika 1:2, Langrová Dana 1:2, body hostů: Měšťanová Petra 0:3, Hamzová Klárka 2:1, Šorfová Irena 3:0), Sokol Železnice A - Jiskra Jaroměř A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krétová Monika 0:3, Plecháčová Pavlína 0:3, Tajčová Zdena 1:2, body hostů: Kučerová Veronika 3:0, Baštářová Ludmila 3:0, Špreňarová Miroslava 2:1), Sokol Chlumec n.C. A - Jiskra Jaroměř B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dosedělová Marcela 2:1, Maňhalová Kristýna 2:1, Kyceltová Petra 2:1, body hostů: Hotárková Linda 0:3, Tláskalová Klára 3:0, Hůlková Petra 0:3), Tatran Hostinné A - Sokol Chrudim A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bošelová Anna 2:1, Švábová Ráchel Magdaléna 0:3, Fišarová Karolína 0:3, body hostů: Nováková Kristýna 2:1, Juklová Kateřina 2:1, Sedláčková Tereza 3:0),
16. kolo:
Montas Hradec Králové A - Sokol Stěžery A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dufková Eva 3:0, Brandejsová Monika 3:0, Langrová Dana 3:0, body hostů: Dospělová Michaela 0:3, Dostálová Kristýna 0:3, Fillová Kateřina 0:3), Vršovan Voděrady A - Sokol Česká Skalice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaněčková Jana 0:3, Rohlenová Nela 0:3, WO 0:3, body hostů: Měšťanová Petra 2:0, Hamzová Klárka 2:0, Šorfová Irena 2:0, WO 3:0), Sokol Chlumec n.C. A - Jiskra Jaroměř A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dosedělová Marcela 0:3, Kyceltová Petra 0:3, Maňhalová Kristýna 0:3, body hostů: Kučerová Veronika 3:0, Baštářová Ludmila 3:0, Špreňarová Miroslava 3:0), Sokol Železnice A - Jiskra Jaroměř B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krétová Monika 3:0, Plecháčová Pavlína 3:0, Tajčová Zdena 3:0, body hostů: Hotárková Linda 0:3, Tláskalová Klára 0:3, Hůlková Petra 0:3), Lokomotiva Trutnov A - Sokol Chrudim A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Budišová Martina 0:3, Kalášková Lenka 2:1, WO 0:3, body hostů: Nováková Kristýna 1:1, Juklová Kateřina 1:1, Sedláčková Tereza 2:0, WO 3:0),
17. kolo:
Sokol Stěžery A - Tatran Hostinné A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dostálová Kristýna 2:1, Tučková Adéla 2:1, Dospělová Michaela 1:2, body hostů: Fišarová Karolína 0:3, Bošelová Anna 3:0, Cilerová Eva 1:2), Sokol Česká Skalice A - Lokomotiva Trutnov A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hamzová Klárka 2:1, Měšťanová Petra 1:2, Šorfová Irena 3:0, body hostů: Holá Natálie 1:2, Kalášková Lenka 2:1, Budišová Martina 0:3), Sokol Chrudim A - Sokol Železnice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláčková Tereza 2:1, Juklová Kateřina 2:1, Sedláčková Karla 0:2, Hegenbartová Veronika 0:1, body hostů: Plecháčová Pavlína 3:0, Ježková Zuzana 1:2, Tajčová Zdena 1:2), Jiskra Jaroměř A - Vršovan Voděrady A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baštářová Ludmila 2:1, Kučerová Veronika 3:0, Špreňarová Miroslava 3:0, body hostů: Kozáková Tereza 1:2, Kovaříčková Jolana 0:3, Vaněčková Jana 0:3), Jiskra Jaroměř B - Montas Hradec Králové A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hotárková Linda 0:3, Tláskalová Klára 2:1, Hůlková Petra 0:3, body hostů: Dufková Eva 3:0, Bergerová Michaela 2:1, Brandejsová Monika 2:0, Langrová Dana 0:1),
18. kolo:
Sokol Česká Skalice A - Tatran Hostinné A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hamzová Klárka 1:2, Měšťanová Petra 2:1, Šorfová Irena 3:0, body hostů: Fišarová Karolína 0:3, Bošelová Anna 2:1, Cilerová Eva 1:2), Sokol Stěžery A - Lokomotiva Trutnov A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dostálová Kristýna 2:1, Tučková Adéla 1:2, Dospělová Michaela 1:2, body hostů: Holá Natálie 2:1, Kalášková Lenka 3:0, Budišová Martina 0:3), Sokol Chrudim A - Sokol Chlumec n.C. A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláčková Tereza 2:1, Juklová Kateřina 3:0, Sedláčková Karla 1:1, Hegenbartová Veronika 0:1, body hostů: Maňhalová Kristýna 1:2, Kyceltová Petra 0:3, Dosedělová Marcela 2:1), Jiskra Jaroměř B - Vršovan Voděrady A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hotárková Linda 0:3, Tláskalová Klára 1:2, Hůlková Petra 0:3, body hostů: Kozáková Tereza 3:0, Kovaříčková Jolana 3:0, Vaněčková Jana 2:1), Jiskra Jaroměř A - Montas Hradec Králové A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baštářová Ludmila 3:0, Kučerová Veronika 3:0, Špreňarová Miroslava 2:1, body hostů: Brandejsová Monika 0:3, Bergerová Michaela 0:3, Dufková Eva 1:2),
19. kolo:
Jiskra Jaroměř A - Sokol Stěžery A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baštářová Ludmila 3:0, Kučerová Veronika 3:0, Špreňarová Miroslava 3:0, body hostů: Dostálová Kristýna 0:3, Dospělová Michaela 0:3, Fillová Kateřina 0:3), Jiskra Jaroměř B - Sokol Česká Skalice A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hůlková Petra 0:3, Tláskalová Klára 1:2, Kučerová Markéta 1:2, body hostů: Měšťanová Petra 1:2, Hamzová Klárka 3:0, Šorfová Irena 3:0), Vršovan Voděrady A - Sokol Chrudim A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovaříčková Jolana 2:1, Findejsová Adéla 0:1, Vaněčková Jana 1:2, Pavlíková Tereza 2:0, body hostů: Juklová Kateřina 1:2, Sedláčková Tereza 3:0, Jílková Vanesa 0:3), Sokol Železnice A - Tatran Hostinné A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ježková Zuzana 2:0, Krétová Monika 2:0, Tajčová Zdena 2:0, WO 3:0, body hostů: Bošelová Anna 0:3, Cilerová Eva 0:3, WO 0:3), Sokol Chlumec n.C. A - Lokomotiva Trutnov A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kyceltová Petra 2:1, Dosedělová Marcela 2:1, WO 0:3, body hostů: Prokopcová Klárka 0:2, Kalášková Lenka 2:0, Budišová Martina 0:2, WO 3:0),
20. kolo:
Jiskra Jaroměř B - Sokol Stěžery A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hůlková Petra 0:3, Tláskalová Klára 3:0, Kučerová Markéta 2:1, body hostů: Dostálová Kristýna 2:1, Dospělová Michaela 1:2, Fillová Kateřina 1:2), Jiskra Jaroměř A - Sokol Česká Skalice A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baštářová Ludmila 1:2, Kučerová Veronika 3:0, Špreňarová Miroslava 3:0, body hostů: Hamzová Klárka 1:2, Měšťanová Petra 1:2, Šorfová Irena 0:3), Montas Hradec Králové A - Sokol Chrudim A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dufková Eva 2:1, Bergerová Michaela 1:2, Brandejsová Monika 1:1, Langrová Dana 0:1, body hostů: Juklová Kateřina 2:1, Sedláčková Tereza 3:0, Jílková Vanesa 0:3), Sokol Chlumec n.C. A - Tatran Hostinné A 4:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dosedělová Marcela 2:0, Kyceltová Petra 0:2, WO 2:2, body hostů: Bošelová Anna 1:1, Cilerová Eva 1:1, WO 2:2), Sokol Železnice A - Lokomotiva Trutnov A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ježková Zuzana 3:0, Krétová Monika 3:0, Tajčová Zdena 2:1, body hostů: Prokopcová Klárka 0:3, Kalášková Lenka 1:2, Budišová Martina 0:3),
21. kolo:
Sokol Stěžery A - Sokol Železnice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tučková Adéla 0:3, Dospělová Michaela 0:3, WO 0:3, body hostů: Krétová Monika 2:0, Ježková Zuzana 2:0, Tajčová Zdena 2:0, WO 3:0), Sokol Česká Skalice A - Sokol Chlumec n.C. A 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hamzová Klárka 1:1, Měšťanová Petra 1:1, Šorfová Irena 2:0, WO 3:0, body hostů: Dosedělová Marcela 2:1, Kyceltová Petra 0:3, WO 0:3), Tatran Hostinné A - Vršovan Voděrady A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišarová Karolína 0:3, Švábová Ráchel Magdaléna 1:2, WO 0:3, body hostů: Kozáková Tereza 2:0, Rohlenová Nela 1:1, Vaněčková Jana 2:0, WO 3:0), Lokomotiva Trutnov A - Montas Hradec Králové A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalášková Lenka 2:1, Holá Natálie 2:1, Budišová Martina 0:3, body hostů: Bergerová Michaela 1:2, Brandejsová Monika 2:1, Langrová Dana 2:1), Sokol Chrudim A - Jiskra Jaroměř A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláčková Tereza 0:3, Juklová Kateřina 0:3, Nováková Kristýna 0:3, body hostů: Kučerová Veronika 3:0, Špreňarová Miroslava 3:0, Baštářová Ludmila 3:0),
22. kolo:
Sokol Česká Skalice A - Sokol Železnice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hamzová Klárka 2:1, Šorfová Irena 3:0, Měšťanová Petra 1:2, body hostů: Krétová Monika 1:2, Ježková Zuzana 0:3, Tajčová Zdena 2:1), Sokol Stěžery A - Sokol Chlumec n.C. A 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tučková Adéla 1:1, Dospělová Michaela 0:2, WO 2:2, body hostů: Dosedělová Marcela 2:0, Kyceltová Petra 1:1, WO 2:2), Lokomotiva Trutnov A - Vršovan Voděrady A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalášková Lenka 3:0, Holá Natálie 2:1, Budišová Martina 0:3, body hostů: Vaněčková Jana 1:2, Kozáková Tereza 2:1, Rohlenová Nela 1:2), Tatran Hostinné A - Montas Hradec Králové A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišarová Karolína 0:3, Švábová Ráchel Magdaléna 0:3, WO 0:3, body hostů: Brandejsová Monika 2:0, Langrová Dana 2:0, Bergerová Michaela 2:0, WO 3:0), Sokol Chrudim A - Jiskra Jaroměř B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláčková Tereza 2:1, Juklová Kateřina 2:1, Nováková Kristýna 1:2, body hostů: Hůlková Petra 0:3, Tláskalová Klára 3:0, Kučerová Markéta 1:2),
KP-1.st. dorostu, 2012/13
1. kolo:
Tatran Hostinné A - TJ Dvůr Králové n.L. A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vančura Jakub 0:3, Horák Viktor 0:3, Schreierová Renáta 0:3, body hostů: Janovský Jan 3:0, Frieda Jan 3:0, Šanc Vojtěch 3:0), Sokol Kostelec n.O. A - Sokol Chlumec n.C. A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vlček Tomáš 0:2, Kršiak Tomáš 3:0, Šťastný Daniel 3:0, Tesař Dominik 0:1, body hostů: Regimon Tomáš 1:2, Kyceltová Petra 1:2, Kycelt Martin 1:2), Sokol Česká Skalice A - Sokol Stěžery A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Postupa Daniel 0:3, Hamzová Klárka 2:1, Měšťanová Petra 1:2, body hostů: Dufek Lukáš 3:0, Hepner Lukáš 2:1, Částka David 1:2),
2. kolo:
Sokol Kostelec n.O. A - Sokol Stěžery A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vlček Tomáš 0:3, Kršiak Tomáš 3:0, Šťastný Daniel 2:1, body hostů: Dufek Lukáš 2:1, Hepner Lukáš 1:2, Částka David 1:2), Sokol Česká Skalice A - Sokol Chlumec n.C. A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Postupa Daniel 1:2, Hamzová Klárka 1:2, Měšťanová Petra 2:1, body hostů: Regimon Tomáš 2:1, Kyceltová Petra 0:3, Kycelt Martin 3:0),
3. kolo:
Sokol Chlumec n.C. A - Sokol Stěžery A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šedivý Roman 0:3, Kycelt Martin 2:1, Regimon Tomáš 2:1, body hostů: Dufek Lukáš 3:0, Hepner Lukáš 1:2, Kašpar David 1:2), Tatran Hostinné A - Sokol Kostelec n.O. A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Strnádek Jan 1:2, Virág Dominik 1:2, Horák Viktor 0:3, body hostů: Tesař Dominik 1:2, Šťastný Daniel 3:0, Kršiak Tomáš 3:0),
4. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L. A - Sokol Česká Skalice A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Frieda Jan 0:2, Šanc Vojtěch 3:0, Janovský Jan 2:1, Zlámal Vít 0:1, body hostů: Postupa Daniel 1:2, Hamzová Klárka 1:2, Měšťanová Petra 2:1), Tatran Hostinné A - Sokol Česká Skalice A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Strnádek Jan 2:1, Virág Dominik 0:3, Horák Viktor 0:3, body hostů: Postupa Daniel 2:1, Hamzová Klárka 3:0, Měšťanová Petra 2:1),
5. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L. A - Sokol Kostelec n.O. A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Frieda Jan 0:3, Šanc Vojtěch 2:1, Janovský Jan 1:2, body hostů: Šťastný Daniel 2:1, Vlček Tomáš 1:2, Kršiak Tomáš 3:0), Sokol Česká Skalice A - Sokol Kostelec n.O. A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Měšťanová Petra 1:2, Hamzová Klárka 1:2, Postupa Daniel 0:3, body hostů: Šťastný Daniel 3:0, Vlček Tomáš 1:2, Kršiak Tomáš 3:0),
6. kolo:
Sokol Chlumec n.C. A - Tatran Hostinné A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kyceltová Petra 1:2, Kukla Aleš 1:2, Šedivý Roman 2:1, body hostů: Virág Dominik 3:0, Horák Viktor 0:3, Schreierová Renáta 2:1), Sokol Stěžery A - TJ Dvůr Králové n.L. A 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hepner Lukáš 2:1, Dufek Lukáš 3:0, Částka David 3:0, body hostů: Janovský Jan 1:2, Frieda Jan 0:3, Šanc Vojtěch 0:3),
7. kolo:
Sokol Chlumec n.C. A - TJ Dvůr Králové n.L. A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kyceltová Petra 0:3, Kukla Aleš 0:3, Šedivý Roman 0:3, body hostů: Janovský Jan 3:0, Frieda Jan 3:0, Šanc Vojtěch 3:0), Sokol Stěžery A - Tatran Hostinné A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hepner Lukáš 3:0, Dufek Lukáš 3:0, Částka David 3:0, body hostů: Virág Dominik 0:3, Horák Viktor 0:3, Schreierová Renáta 0:3),
8. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L. A - Tatran Hostinné A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zlámal Vít 0:3, Janovský Jan 3:0, Frieda Jan 2:1, body hostů: Strnádek Jan 1:2, Virág Dominik 2:1, Horák Viktor 1:2), Sokol Chlumec n.C. A - Sokol Kostelec n.O. A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kycelt Martin 2:1, Regimon Tomáš 2:1, WO 0:3, body hostů: Šťastný Daniel 1:1, Malík Jakub 0:2, Kršiak Tomáš 1:1, WO 3:0), Sokol Stěžery A - Sokol Česká Skalice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hepner Lukáš 3:0, Kašpar David 3:0, Jeřábek Petr 3:0, body hostů: Kozáková Veronika 0:3, Huaman Mathias 0:3, Kozák Ondřej 0:3),
9. kolo:
Sokol Chlumec n.C. A - Sokol Česká Skalice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kyceltová Petra 3:0, Regimon Tomáš 2:0, Kycelt Martin 3:0, WO 1:0, body hostů: Kozáková Veronika 0:3, Huaman Mathias 0:3, Kozák Ondřej 0:2, WO 0:1), Sokol Stěžery A - Sokol Kostelec n.O. A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jeřábek Petr 1:2, Dufek Lukáš 2:1, Hepner Lukáš 1:2, body hostů: Šťastný Daniel 2:1, Tesař Dominik 0:3, Kršiak Tomáš 3:0),
10. kolo:
Sokol Stěžery A - Sokol Chlumec n.C. A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kašpar David 0:2, Hepner Lukáš 0:2, Dufek Lukáš 1:1, WO 3:0, body hostů: Kycelt Martin 2:1, Regimon Tomáš 3:0, WO 0:3), Sokol Kostelec n.O. A - Tatran Hostinné A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malík Jakub 2:1, Kršiak Tomáš 3:0, Šťastný Daniel 3:0, body hostů: Fišarová Karolína 0:3, Virág Dominik 1:2, Strnádek Jan 0:3),
11. kolo:
Sokol Česká Skalice A - TJ Dvůr Králové n.L. A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kozák Ondřej 0:3, Hamzová Klárka 2:1, Měšťanová Petra 2:1, body hostů: Janovský Jan 2:1, Frieda Jan 1:2, Šanc Vojtěch 2:1), Sokol Kostelec n.O. A - TJ Dvůr Králové n.L. A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malík Jakub 1:2, Kršiak Tomáš 3:0, Šťastný Daniel 2:1, body hostů: Janovský Jan 1:2, Frieda Jan 0:3, Šanc Vojtěch 2:1),
12. kolo:
Sokol Česká Skalice A - Tatran Hostinné A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kozák Ondřej 1:2, Měšťanová Petra 3:0, Hamzová Klárka 3:0, body hostů: Fišarová Karolína 0:3, Virág Dominik 1:2, Strnádek Jan 1:2), Sokol Kostelec n.O. A - Sokol Česká Skalice A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malík Jakub 1:2, Kršiak Tomáš 3:0, Šťastný Daniel 3:0, body hostů: Postupa Daniel 1:2, Hamzová Klárka 1:2, Huaman Mathias 0:3),
13. kolo:
Tatran Hostinné A - Sokol Chlumec n.C. A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Virág Dominik 0:2, Strnádek Jan 0:2, Horák Viktor 0:2, WO 3:0, body hostů: Regimon Tomáš 3:0, Kycelt Martin 3:0, WO 0:3), TJ Dvůr Králové n.L. A - Sokol Stěžery A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Frieda Jan 1:2, Šanc Vojtěch 2:1, Janovský Jan 3:0, body hostů: Kašpar David 2:1, Hepner Lukáš 0:3, Jeřábek Petr 1:2),
14. kolo:
Tatran Hostinné A - Sokol Stěžery A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Virág Dominik 3:0, Horák Viktor 0:3, Strnádek Jan 1:2, body hostů: Hepner Lukáš 1:2, Jeřábek Petr 2:1, Kašpar David 2:1), TJ Dvůr Králové n.L. A - Sokol Chlumec n.C. A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Frieda Jan 0:2, Janovský Jan 2:0, WO 3:2, body hostů: Kycelt Martin 1:1, Regimon Tomáš 1:1, WO 2:3),
KP-1.st. staršího žactva, 2012
1. kolo:
Sokol Stěžery A - Sokol Stěžery B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kašpar David 3:0, Fillová Kateřina 3:0, Dospělová Michaela 3:0, body hostů: Fišerová Michaela 0:3, Frizel Dominik 0:3, Pancák Ondřej 0:3), Tatran Hostinné A - Jiskra Jaroměř A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vančura Jakub 2:1, Horák Viktor 1:2, Schreierová Renáta 1:2, body hostů: Divecký Filip 3:0, Bašková Markéta 0:3, Hotárková Linda 2:1), TJ Jičín A - Orel Hradec Králové A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Forgáč Adam 3:0, Půrkrábek Tomáš 3:0, Douša Tomáš 3:0, body hostů: Polanský Vojtěch 0:3, Petřík Karel 0:3, Tomáš Ondřej 0:3),
2. kolo:
Tatran Hostinné A - Orel Hradec Králové A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vančura Jakub 2:1, Horák Viktor 1:2, Schreierová Renáta 2:1, body hostů: Tomáš Ondřej 2:1, Polanský Vojtěch 0:3, Petřík Karel 2:1), TJ Jičín A - Jiskra Jaroměř A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Forgáč Adam 2:1, Půrkrábek Tomáš 2:1, Douša Tomáš 2:1, body hostů: Divecký Filip 3:0, Bašková Markéta 0:3, Hotárková Linda 0:3),
3. kolo:
Orel Hradec Králové A - Jiskra Jaroměř A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Machek Filip 0:3, Polanský Vojtěch 1:2, Petřík Karel 0:3, body hostů: Divecký Jan 3:0, Divecký Filip 3:0, Bašková Markéta 2:0, Hotárková Linda 0:1), Sokol Stěžery A - Tatran Hostinné A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Částka David 3:0, Kašpar David 3:0, Tučková Adéla 3:0, body hostů: Švábová Ráchel Magdaléna 0:3, Horák Viktor 0:3, Schreierová Renáta 0:3),
4. kolo:
Sokol Stěžery B - TJ Jičín A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Frizel Dominik 0:3, Tuček Jáchym 1:2, Jeřábek Pavel 0:3, body hostů: Augustin Ondřej 3:0, Forgáč Adam 2:1, Půrkrábek Tomáš 3:0), Sokol Stěžery A - TJ Jičín A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Částka David 3:0, Kašpar David 3:0, Fillová Kateřina 0:3, body hostů: Augustin Ondřej 1:2, Douša Tomáš 1:2, Forgáč Adam 1:2),
5. kolo:
Sokol Stěžery B - Tatran Hostinné A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tuček Jáchym 3:0, Frizel Dominik 2:1, Fišerová Michaela 1:2, body hostů: Švábová Ráchel Magdaléna 0:3, Horák Viktor 1:2, Schreierová Renáta 2:1), TJ Jičín A - Tatran Hostinné A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Douša Tomáš 0:1, Augustin Ondřej 2:1, Půrkrábek Tomáš 3:0, Forgáč Adam 2:0, body hostů: Vančura Jakub 2:1, Horák Viktor 0:3, Švábová Ráchel Magdaléna 0:3),
6. kolo:
Jiskra Jaroměř A - Sokol Stěžery A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Divecký Jan 1:2, Divecký Filip 1:2, Bašková Markéta 1:2, body hostů: Částka David 2:0, Jeřábek Petr 2:1, Kašpar David 2:1, Dospělová Michaela 0:1), Orel Hradec Králové A - Sokol Stěžery B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Polanský Vojtěch 2:1, Machek Filip 1:2, Petřík Karel 2:1, body hostů: Frizel Dominik 3:0, Pancák Ondřej 0:3, Fišerová Michaela 1:2),
7. kolo:
Jiskra Jaroměř A - Sokol Stěžery B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Divecký Jan 3:0, Divecký Filip 3:0, Bašková Markéta 2:1, body hostů: Fišerová Michaela 0:3, Pancák Ondřej 0:3, Frizel Dominik 1:2), Orel Hradec Králové A - Sokol Stěžery A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Polanský Vojtěch 0:3, Machek Filip 0:3, Petřík Karel 0:3, body hostů: Jeřábek Petr 3:0, Částka David 3:0, Kašpar David 3:0),
8. kolo:
Sokol Stěžery B - Sokol Stěžery A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tuček Jáchym 0:3, Jeřábek Pavel 0:3, Pancák Ondřej 0:3, body hostů: Částka David 3:0, Tučková Adéla 3:0, Jeřábek Petr 3:0), Jiskra Jaroměř A - Tatran Hostinné A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tláskalová Klára 3:0, Divecký Filip 3:0, Divecký Jan 3:0, body hostů: Schreierová Renáta 0:3, Horák Viktor 0:3, Klimenta Matěj 0:3), Orel Hradec Králové A - TJ Jičín A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Machek Filip 0:3, Petřík Karel 2:1, Polanský Vojtěch 0:3, body hostů: Douša Tomáš 3:0, Půrkrábek Tomáš 2:1, Forgáč Adam 2:1),
9. kolo:
Jiskra Jaroměř A - TJ Jičín A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tláskalová Klára 3:0, Divecký Filip 3:0, Divecký Jan 2:1, body hostů: Douša Tomáš 0:3, Půrkrábek Tomáš 0:3, Forgáč Adam 1:2), Orel Hradec Králové A - Tatran Hostinné A 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Machek Filip 0:3, Petřík Karel 1:2, Polanský Vojtěch 0:3, body hostů: Schreierová Renáta 3:0, Horák Viktor 2:1, Klimenta Matěj 3:0),
10. kolo:
Jiskra Jaroměř A - Orel Hradec Králové A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hotárková Linda 2:1, Divecký Jan 3:0, Divecký Filip 2:1, body hostů: Polanský Vojtěch 2:1, Petřík Karel 0:3, Machek Filip 0:3), Tatran Hostinné A - Sokol Stěžery A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoš Petr ml. 0:3, Klimenta Matěj 1:2, Sixta Vít 0:3, body hostů: Kašpar David 3:0, Částka David 3:0, Jeřábek Petr 2:1),
11. kolo:
TJ Jičín A - Sokol Stěžery B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Forgáč Adam 2:1, Půrkrábek Tomáš 3:0, Fejtek Petr ml. 2:1, body hostů: Frizel Dominik 2:1, Fišerová Michaela 0:3, Jeřábek Pavel 0:3), Tatran Hostinné A - Sokol Stěžery B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horák Viktor 3:0, Klimenta Matěj 3:0, Bartoš Petr ml. 2:1, body hostů: Frizel Dominik 1:2, Jeřábek Pavel 0:3, Fišerová Michaela 0:3),
12. kolo:
TJ Jičín A - Sokol Stěžery A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Douša Tomáš 1:2, Augustin Ondřej 1:2, Forgáč Adam 1:1, Půrkrábek Tomáš 0:1, body hostů: Částka David 3:0, Kašpar David 3:0, Tučková Adéla 0:3), Tatran Hostinné A - TJ Jičín A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klimenta Matěj 0:3, Vančura Jakub 1:2, Horák Viktor 0:3, body hostů: Augustin Ondřej 3:0, Forgáč Adam 2:1, Půrkrábek Tomáš 3:0),
13. kolo:
Sokol Stěžery A - Jiskra Jaroměř A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kašpar David 3:0, Fillová Kateřina 0:3, Částka David 1:2, body hostů: Tláskalová Klára 2:1, Divecký Filip 2:1, Divecký Jan 1:2), Sokol Stěžery B - Orel Hradec Králové A 10:0wo,
14. kolo:
Sokol Stěžery A - Orel Hradec Králové A 10:0wo, Sokol Stěžery B - Jiskra Jaroměř A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišerová Michaela 0:3, Frizel Dominik 0:3, Pancák Ondřej 0:3, body hostů: Tláskalová Klára 3:0, Divecký Jan 3:0, Divecký Filip 3:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy