Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
DIVIZE
1. kolo:
TJ Slovan Karlovy Vary A - KST Karlovy Vary A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surma Radek 4:0, Teiner Martin 1:2, Čáp Ladislav st. 0:3, Ďurža Karel 4:0, body hostů: Völgyesi Zdeňek 2:2, Egermaier Jakub 2:2, Klůj Ivan 1:2, Svěrák Boris 0:3), TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Batesta Chodov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lof Milan 3:0, Galek Lukáš 1:2, Volf Oldřich 1:2, Cholínský Jan 4:0, body hostů: Tonhauser Robert 2:2, Tonhauser Martin 2:1, Kalanyos Jiří 0:3, Kožuškanič Jan 0:3), TJ Sokol Mariánské Lázně A - KST Lázně Františkovy Lázně A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Friedman Miloš 0:2, Fencl Karel 0:2, Kocián Martin 0:3, Klein Karel 1:1, body hostů: Hrčka Jaroslav 2:0, Sys Radek 2:0, Hobl Lukáš 2:0, Oláh Michal 1:1, Ramsauer Tomáš 1:0), SK Toužim A - TJ Slovan Karlovy Vary B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ženíšek Jiří 2:2, Heinrich Petr 0:4, Daniel Pavel 2:1, Pohanka Jaroslav 2:2, body hostů: Heřman Jaroslav 2:2, Švec Jan 1:3, Daněk Zdeněk 4:0, Kopárek Jiří 2:1), TJ Ostrov A - TJ Ostrov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Jan st. 4:0, Novák Radek 4:0, Kvapilová Lucie 0:4, Vařečka Pavel 0:4, body hostů: Vysocký Ivan 2:2, Vysocká Karolína 2:2, Szabó Roman 2:2, Škarpa Petr 2:2), TJ Baník Svatava A - TJ Jiskra Březová A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nerad Václav 0:3, Jakeš Jaroslav 0:3, Grošaft Alexandr 1:2, Tomšík Jaroslav 3:0, body hostů: Korb Rostislav 3:0, Gerba Ondřej 1:2, Hurban Nikola 2:1, Gabriel Karel 2:1),
2. kolo:
TJ Baník Svatava A - SK Toužim A 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grošaft Alexandr 2:1, Nerad Václav 0:3, Tomšík Jaroslav 3:1, WO 0:5, body hostů: Daniel Pavel 3:0, Pohanka Jaroslav 1:1, Heinrich Petr 0:2, Ženíšek Jiří 1:2, WO 5:0), TJ Jiskra Březová A - TJ Slovan Karlovy Vary B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Karel 2:2, Hurban Nikola 2:2, Gerba Ondřej 1:2, Korb Rostislav 4:0, body hostů: Heřman Jaroslav 3:1, Švec Jan 3:1, Daněk Zdeněk 0:4, Kopárek Jiří 0:3), TJ Ostrov A - TJ Sokol Mariánské Lázně A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Jan st. 2:1, Novák Radek 1:2, Čonka Martin 2:1, Provazník Jiří 4:0, body hostů: Klein Karel 2:2, Friedman Miloš 1:2, Fencl Karel 1:2, Kocián Martin 0:3), TJ Ostrov B - KST Lázně Františkovy Lázně A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Babor Václav 1:1, Hofman Jan ml. 0:2, Vysocká Karolína 1:2, Vysocký Ivan 0:3, body hostů: Sys Radek 3:0, Oláh Michal 2:1, Hobl Lukáš 2:0, Setnička Jiří 1:1), TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Slavoj Kynšperk A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Surma Radek 3:1, Brázda Zdeněk 1:3, Čáp Ladislav st. 0:4, Ďurža Karel 2:2, body hostů: Cholínský Jan 3:1, Lof Milan 3:1, Galek Lukáš 2:2, Volf Oldřich 2:2), KST Karlovy Vary A - TJ Batesta Chodov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Pavel 3:0, Klůj Ivan 0:2, Hynek Jiří 3:0, Völgyesi Zdeňek 2:1, body hostů: Tonhauser Robert 1:1, Tonhauser Martin 1:2, Kruliš David 1:2, Kalanyos Jiří 0:2, Kožuškanič Jan 0:1),
3. kolo:
TJ Baník Svatava A - TJ Slovan Karlovy Vary B 1:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grošaft Alexandr 0:2, Nerad Václav 0:3, Tomšík Jaroslav 0:2, Holeček Martin 0:1, WO 0:2, body hostů: Švec Jan 2:0, Daněk Zdeněk 2:0, Kopárek Jiří 2:0, Heřman Jaroslav 2:0, WO 2:0), TJ Jiskra Březová A - SK Toužim A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Karel 2:1, Hurban Nikola 2:0, Gerba Ondřej 2:1, Korb Rostislav 3:0, body hostů: Daniel Pavel 2:1, Pohanka Jaroslav 0:3, Ženíšek Jiří 0:3, Heinrich Petr 0:2), TJ Ostrov A - KST Lázně Františkovy Lázně A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Jan st. 0:2, Novák Radek 0:2, Čonka Martin 0:3, Provazník Jiří 1:2, body hostů: Hrčka Jaroslav 3:0, Sys Radek 3:0, Hobl Lukáš 2:0, Ramsauer Tomáš 1:1), TJ Ostrov B - TJ Sokol Mariánské Lázně A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysocký Ivan 2:2, Hofman Jan ml. 1:2, Vysocká Karolína 0:3, Babor Václav 2:2, body hostů: Klein Karel 4:0, Fencl Karel 3:1, Friedman Miloš 2:1, Kocián Martin 0:3), TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Batesta Chodov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surma Radek 3:0, Brázda Zdeněk 2:1, Čáp Ladislav st. 0:3, Ďurža Karel 4:0, body hostů: Kruliš David 1:3, Tonhauser Martin 1:2, Kalanyos Jiří 1:2, Kožuškanič Jan 0:2, Tonhauser Robert 1:0), KST Karlovy Vary A - TJ Slavoj Kynšperk A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Pavel 1:2, Klůj Ivan 0:3, Hynek Jiří 1:2, Völgyesi Zdeňek 2:2, body hostů: Cholínský Jan 4:0, Lof Milan 2:1, Galek Lukáš 2:1, Volf Oldřich 1:2),
4. kolo:
TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Baník Svatava A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lof Milan 2:0, Galek Lukáš 1:1, Volf Oldřich 2:1, Cholínský Jan 3:0, body hostů: Tomšík Jaroslav 2:1, Grošaft Alexandr 0:3, Nerad Václav 0:2, Vodrážka Milan 0:2), TJ Batesta Chodov B - TJ Jiskra Březová A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tonhauser Martin 0:2, Kruliš David 0:2, Kalanyos Jiří 0:3, Tonhauser Robert 1:1, body hostů: Korb Rostislav 3:0, Hurban Nikola 2:0, Gabriel Karel 2:0, Gerba Ondřej 1:1), TJ Sokol Mariánské Lázně A - TJ Slovan Karlovy Vary A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klein Karel 2:1, Friedman Miloš 1:2, Kocián Martin 0:3, Hrnčiřík Karel 1:2, WO 0:1, body hostů: Surma Radek 2:1, Ďurža Karel 3:0, Teiner Martin 1:2, Čáp Ladislav st. 2:1, WO 1:0), KST Lázně Františkovy Lázně A - KST Karlovy Vary A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Setnička Jiří 2:2, Hobl Lukáš 3:1, Hrčka Jaroslav 4:0, Kopecký Jiří 0:3, Ramsauer Tomáš 0:1, body hostů: Kolář Pavel 3:1, Völgyesi Zdeňek 2:2, Svěrák Boris 1:3, Egermaier Jakub 1:3), SK Toužim A - TJ Ostrov A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ženíšek Jiří 1:2, Pohanka Jaroslav 1:2, Heinrich Petr 0:3, Daniel Pavel 2:1, body hostů: Provazník Jiří 3:0, Čonka Martin 2:1, Provazník Jan st. 2:1, Novák Radek 1:2), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Ostrov B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Švec Jan 1:0, Kopárek Jiří 2:0, Heřman Jaroslav 2:0, Daněk Zdeněk 1:0, WO 3:0, body hostů: Vysocká Karolína 0:2, Vysocký Ivan 0:2, Babor Václav 0:2, WO 0:3),
5. kolo:
TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Jiskra Březová A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lof Milan 2:1, Galek Lukáš 2:1, Volf Oldřich 1:2, Cholínský Jan 4:0, body hostů: Korb Rostislav 3:1, Hurban Nikola 1:2, Gabriel Karel 0:3, Gerba Ondřej 0:3), TJ Batesta Chodov B - TJ Baník Svatava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalanyos Jiří 3:1, Kožuškanič Jan 1:3, Tonhauser Robert 1:0, Kruliš David 3:1, Partyngl Tomáš 0:3, body hostů: Tomšík Jaroslav 4:0, Grošaft Alexandr 2:2, Nerad Václav 1:3, Holeček Martin 1:3), TJ Sokol Mariánské Lázně A - KST Karlovy Vary A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klein Karel 2:1, Friedman Miloš 2:1, Fencl Karel 0:3, Hrnčiřík Karel 1:1, Kocián Martin 0:2, body hostů: Kolář Pavel 3:1, Völgyesi Zdeňek 2:1, Svěrák Boris 1:2, Egermaier Jakub 2:1), KST Lázně Františkovy Lázně A - TJ Slovan Karlovy Vary A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrčka Jaroslav 3:0, Setnička Jiří 0:3, Hobl Lukáš 1:2, Ramsauer Tomáš 0:4, body hostů: Surma Radek 3:1, Ďurža Karel 3:0, Čáp Ladislav st. 1:2, Teiner Martin 2:1), SK Toužim A - TJ Ostrov B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pohanka Jaroslav 1:0, Heinrich Petr 1:1, Ženíšek Jiří 2:1, Daniel Pavel 2:0, WO 3:0, body hostů: Vysocká Karolína 0:3, Vysocký Ivan 2:1, Babor Václav 0:2, WO 0:3), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Ostrov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopárek Jiří 2:0, Daněk Zdeněk 2:0, Švec Jan 3:0, Heřman Jaroslav 1:1, body hostů: Čonka Martin 0:3, Provazník Jan st. 0:2, Provazník Jiří 1:1, Novák Radek 0:2),
6. kolo:
TJ Baník Svatava A - TJ Ostrov A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tišer Emil 0:3, Nerad Václav 0:2, Grošaft Alexandr 0:3, Tomšík Jaroslav 3:0, body hostů: Provazník Jiří 3:0, Novák Radek 2:1, Provazník Jan st. 2:1, Vařečka Pavel 1:1), TJ Jiskra Březová A - TJ Ostrov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hurban Nikola 2:0, Gabriel Karel 2:0, Gerba Ondřej 1:2, Korb Rostislav 3:0, body hostů: Vysocký Ivan 1:2, Babor Václav 1:2, Hofman Jan ml. 0:2, Vysocká Karolína 0:2), TJ Slovan Karlovy Vary A - SK Toužim A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surma Radek 3:0, Čáp Ladislav st. 1:2, Teiner Martin 2:1, Ďurža Karel 3:0, body hostů: Daniel Pavel 2:1, Pohanka Jaroslav 1:2, Ženíšek Jiří 0:3, Heinrich Petr 0:3), KST Karlovy Vary A - TJ Slovan Karlovy Vary B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svěrák Boris 0:3, Klůj Ivan 0:3, Kolář Pavel 3:0, Völgyesi Zdeňek 0:2, WO 0:2, body hostů: Heřman Jaroslav 2:1, Švec Jan 1:1, Daněk Zdeněk 2:1, Kopárek Jiří 3:0, WO 2:0), TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Sokol Mariánské Lázně A 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lof Milan 2:1, Volf Oldřich 1:2, Rohlík Tomáš 0:3, Cholínský Jan 3:0, WO 4:0, body hostů: Klein Karel 2:2, Friedman Miloš 2:2, Fencl Karel 2:2, WO 0:4), TJ Batesta Chodov B - KST Lázně Františkovy Lázně A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kruliš David 2:1, Kalanyos Jiří 0:3, Kožuškanič Jan 1:2, Tonhauser Robert 1:0, Tonhauser Martin 1:2, body hostů: Hrčka Jaroslav 4:0, Hobl Lukáš 3:0, Ramsauer Tomáš 0:3, Kopecký Jiří 1:2),
7. kolo:
TJ Baník Svatava A - TJ Ostrov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nerad Václav 1:3, Grošaft Alexandr 2:2, Vodrážka Milan 0:4, Tomšík Jaroslav 4:0, body hostů: Vysocký Ivan 3:1, Babor Václav 3:1, Hofman Jan ml. 2:2, Vysocká Karolína 1:3), TJ Jiskra Březová A - TJ Ostrov A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hurban Nikola 1:0, Gabriel Karel 1:1, Gerba Ondřej 2:1, Korb Rostislav 2:0, WO 3:0, body hostů: Provazník Jiří 2:1, Provazník Jan st. 0:3, Novák Radek 0:2, WO 0:3), TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Slovan Karlovy Vary B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surma Radek 3:1, Teiner Martin 2:1, Čáp Ladislav st. 0:3, Ďurža Karel 4:0, body hostů: Heřman Jaroslav 3:1, Daněk Zdeněk 1:3, Kopárek Jiří 1:2, Benda Lubomír 0:3), KST Karlovy Vary A - SK Toužim A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Pavel 2:0, Egermaier Jakub 1:1, Svěrák Boris 3:0, Hynek Jiří 2:0, body hostů: Daniel Pavel 1:2, Pohanka Jaroslav 0:2, Ženíšek Jiří 0:2, Heinrich Petr 0:2), TJ Slavoj Kynšperk A - KST Lázně Františkovy Lázně A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lof Milan 1:3, Volf Oldřich 1:2, Rohlík Tomáš 0:3, Cholínský Jan 3:1, body hostů: Hrčka Jaroslav 4:0, Hobl Lukáš 3:1, Ramsauer Tomáš 2:1, Kopecký Jiří 0:3), TJ Batesta Chodov B - TJ Sokol Mariánské Lázně A 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalanyos Jiří 0:3, Kruliš David 1:2, Tonhauser Robert 1:0, Visinger Jakub 0:2, Kožuškanič Jan 0:3, WO 4:0, body hostů: Klein Karel 3:1, Fencl Karel 4:0, Friedman Miloš 3:1, WO 0:4),
8. kolo:
TJ Sokol Mariánské Lázně A - TJ Baník Svatava A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klein Karel 2:0, Fencl Karel 2:0, Friedman Miloš 2:0, Hrnčiřík Karel 2:0, body hostů: Tomšík Jaroslav 0:2, Grošaft Alexandr 0:2, Nerad Václav 0:2, Tišer Emil 0:2), KST Lázně Františkovy Lázně A - TJ Jiskra Březová A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Setnička Jiří 1:2, Oláh Michal 0:1, Hobl Lukáš 3:0, Hrčka Jaroslav 4:0, Ramsauer Tomáš 1:1, body hostů: Korb Rostislav 2:2, Hurban Nikola 1:2, Gabriel Karel 0:3, Gerba Ondřej 1:2), SK Toužim A - TJ Slavoj Kynšperk A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pohanka Jaroslav 0:2, Ženíšek Jiří 0:2, Heinrich Petr 0:3, Daniel Pavel 1:1, body hostů: Cholínský Jan 3:0, Lof Milan 2:0, Galek Lukáš 2:0, Volf Oldřich 1:1), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Batesta Chodov B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kopárek Jiří 1:0, Heřman Jaroslav 2:0, Švec Jan 2:0, Daněk Zdeněk 1:0, WO 3:0, body hostů: Partyngl Tomáš 0:2, Mora Petr 0:2, Tonhauser Martin 0:2, WO 0:3), TJ Ostrov A - TJ Slovan Karlovy Vary A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Jiří 4:0, Novák Radek 2:2, Provazník Jan st. 1:2, Čonka Martin 2:2, body hostů: Surma Radek 3:1, Ďurža Karel 3:1, Teiner Martin 0:4, Čáp Ladislav st. 0:3), TJ Ostrov B - KST Karlovy Vary A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Jan ml. 0:3, Vysocká Karolína 0:3, Vysocký Ivan 1:2, Provazník Jakub 3:1, body hostů: Kolář Pavel 4:0, Völgyesi Zdeňek 2:1, Hynek Jiří 1:2, Svěrák Boris 2:1),
9. kolo:
TJ Sokol Mariánské Lázně A - TJ Jiskra Březová A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klein Karel 2:1, Fencl Karel 1:1, Hrnčiřík Karel 3:0, Friedman Miloš 3:0, body hostů: Korb Rostislav 2:1, Hurban Nikola 0:3, Gabriel Karel 0:3, Gerba Ondřej 0:2), KST Lázně Františkovy Lázně A - TJ Baník Svatava A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Setnička Jiří 2:1, Oláh Michal 1:1, Hobl Lukáš 3:0, Ramsauer Tomáš 2:1, body hostů: Tomšík Jaroslav 2:1, Grošaft Alexandr 1:2, Nerad Václav 0:3, Tišer Emil 0:2), SK Toužim A - TJ Batesta Chodov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pohanka Jaroslav 2:0, Ženíšek Jiří 1:1, Heinrich Petr 3:0, Daniel Pavel 2:0, body hostů: Kruliš David 1:2, Partyngl Tomáš 0:2, Visinger Jakub 0:2, Mora Petr 0:2), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Slavoj Kynšperk A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněk Zdeněk 2:2, Kopárek Jiří 1:3, Švec Jan 3:1, Heřman Jaroslav 3:1, body hostů: Cholínský Jan 4:0, Lof Milan 2:2, Galek Lukáš 0:4, Volf Oldřich 1:3), TJ Ostrov A - KST Karlovy Vary A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čonka Martin 2:2, Provazník Jan st. 0:3, Novák Radek 1:2, Provazník Jiří 3:1, body hostů: Kolář Pavel 4:0, Svěrák Boris 3:1, Hynek Jiří 0:3, Völgyesi Zdeňek 1:2), TJ Ostrov B - TJ Slovan Karlovy Vary A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vysocký Ivan 0:3, Babor Václav 0:2, Vysocká Karolína 0:3, Provazník Jakub 3:0, body hostů: Surma Radek 3:0, Ďurža Karel 2:1, Teiner Martin 2:1, Čáp Ladislav st. 1:1),
10. kolo:
TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Baník Svatava A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Surma Radek 2:0, Čáp Ladislav st. 1:1, Teiner Martin 2:1, Ďurža Karel 3:0, body hostů: Tomšík Jaroslav 1:2, Grošaft Alexandr 0:3, Nerad Václav 1:1, Tišer Emil 0:2), KST Karlovy Vary A - TJ Jiskra Březová A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Pavel 3:1, Klůj Ivan 2:1, Svěrák Boris 0:3, Völgyesi Zdeňek 3:1, body hostů: Korb Rostislav 3:1, Hurban Nikola 1:3, Gabriel Karel 1:2, Gerba Ondřej 1:2), TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Ostrov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lof Milan 2:2, Galek Lukáš 1:3, Volf Oldřich 0:4, Cholínský Jan 4:0, body hostů: Provazník Jiří 3:1, Novák Radek 2:2, Čonka Martin 2:2, Provazník Jan st. 2:2), TJ Batesta Chodov B - TJ Ostrov B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tonhauser Martin 2:2, Kruliš David 2:1, Kalanyos Jiří 0:3, Tonhauser Robert 4:0, body hostů: Provazník Jakub 3:1, Vysocký Ivan 1:3, Babor Václav 2:1, Hofman Jan ml. 0:3), TJ Sokol Mariánské Lázně A - SK Toužim A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klein Karel 2:0, Fencl Karel 1:1, Friedman Miloš 3:0, Hrnčiřík Karel 3:0, body hostů: Ženíšek Jiří 0:3, Daniel Pavel 1:2, Heinrich Petr 0:2, Kheil Jakub 0:2), KST Lázně Františkovy Lázně A - TJ Slovan Karlovy Vary B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Setnička Jiří 2:2, Ramsauer Tomáš 0:4, Hobl Lukáš 3:1, Hrčka Jaroslav 4:0, body hostů: Heřman Jaroslav 2:2, Švec Jan 2:2, Kopárek Jiří 2:2, Daněk Zdeněk 1:3),
11. kolo:
TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Jiskra Březová A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surma Radek 3:1, Čáp Ladislav st. 0:4, Teiner Martin 1:3, Ďurža Karel 3:1, body hostů: Korb Rostislav 4:0, Hurban Nikola 2:2, Gabriel Karel 1:3, Gerba Ondřej 2:2), KST Karlovy Vary A - TJ Baník Svatava A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Pavel 3:0, Klůj Ivan 1:1, Svěrák Boris 2:1, Völgyesi Zdeňek 3:0, body hostů: Tomšík Jaroslav 1:2, Grošaft Alexandr 1:2, Nerad Václav 0:3, Tišer Emil 0:2), TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Ostrov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lof Milan 2:0, Galek Lukáš 0:2, Volf Oldřich 2:1, Cholínský Jan 2:0, WO 2:0, body hostů: Provazník Jakub 2:1, Vysocký Ivan 1:2, Babor Václav 0:1, Hofman Jan ml. 0:2, WO 0:2), TJ Batesta Chodov B - TJ Ostrov A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalanyos Jiří 0:2, Kožuškanič Jan 0:2, Partyngl Tomáš 0:3, Kruliš David 1:2, body hostů: Čonka Martin 3:0, Provazník Jan st. 3:0, Novák Radek 1:1, Provazník Jiří 2:0), TJ Sokol Mariánské Lázně A - TJ Slovan Karlovy Vary B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fencl Karel 4:0, Klein Karel 2:2, Friedman Miloš 2:2, Hrnčiřík Karel 1:3, body hostů: Heřman Jaroslav 2:2, Švec Jan 3:1, Kopárek Jiří 2:2, Daněk Zdeněk 0:4), KST Lázně Františkovy Lázně A - SK Toužim A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Setnička Jiří 1:2, Ramsauer Tomáš 2:0, Hobl Lukáš 3:0, Hrčka Jaroslav 1:0, Petera Jiří 1:1, body hostů: Daniel Pavel 1:2, Kheil Jakub 0:3, Heinrich Petr 1:2, Ženíšek Jiří 1:1),
12. kolo:
KST Karlovy Vary A - TJ Slovan Karlovy Vary A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolář Pavel 3:1, Klůj Ivan 2:2, Hynek Jiří 2:2, Völgyesi Zdeňek 2:2, body hostů: Surma Radek 3:1, Ďurža Karel 4:0, Čáp Ladislav st. 0:4, Teiner Martin 0:4), TJ Batesta Chodov B - TJ Slavoj Kynšperk A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tonhauser Martin 0:2, Kruliš David 0:2, Kožuškanič Jan 0:2, Tonhauser Robert 0:2, body hostů: Cholínský Jan 2:0, Lof Milan 2:0, Galek Lukáš 2:0, Volf Oldřich 2:0), KST Lázně Františkovy Lázně A - TJ Sokol Mariánské Lázně A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ramsauer Tomáš 1:2, Hobl Lukáš 3:0, Hrčka Jaroslav 3:0, Setnička Jiří 1:2, body hostů: Hrnčiřík Karel 0:3, Klein Karel 1:2, Fencl Karel 1:2, Friedman Miloš 2:1), TJ Slovan Karlovy Vary B - SK Toužim A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daněk Zdeněk 2:0, Kopárek Jiří 1:1, Švec Jan 3:0, Heřman Jaroslav 2:0, body hostů: Daniel Pavel 0:3, Ženíšek Jiří 1:1, Kheil Jakub 0:2, Heinrich Petr 0:2), TJ Ostrov B - TJ Ostrov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szabó Roman 2:2, Škarpa Petr 2:2, Dvořák Jindřich 2:2, Vysocká Karolína 2:2, body hostů: Provazník Jiří 4:0, Čonka Martin 4:0, Kvapilová Lucie 0:4, Vařečka Pavel 0:4), TJ Jiskra Březová A - TJ Baník Svatava A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hurban Nikola 1:1, Gabriel Karel 1:1, Gerba Ondřej 3:0, Korb Rostislav 3:0, body hostů: Tomšík Jaroslav 2:1, Grošaft Alexandr 0:3, Nerad Václav 0:2, Tišer Emil 0:2),
13. kolo:
SK Toužim A - TJ Baník Svatava A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heinrich Petr 1:2, Ženíšek Jiří 2:0, Daniel Pavel 3:0, Pohanka Jaroslav 3:0, body hostů: Tomšík Jaroslav 1:2, Grošaft Alexandr 0:3, Nerad Václav 0:3, Tišer Emil 1:1), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Jiskra Březová A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daněk Zdeněk 2:0, Kopárek Jiří 2:0, Švec Jan 2:0, Heřman Jaroslav 2:0, body hostů: Korb Rostislav 0:2, Hurban Nikola 0:2, Gerba Ondřej 0:2, Gabriel Karel 0:2), TJ Sokol Mariánské Lázně A - TJ Ostrov A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Karel 1:2, Klein Karel 0:3, Kocián Martin 0:3, Hrnčiřík Karel 2:1, body hostů: Provazník Jiří 3:0, Čonka Martin 3:0, Provazník Jan st. 2:1, Novák Radek 1:2), KST Lázně Františkovy Lázně A - TJ Ostrov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hobl Lukáš 2:1, Hrčka Jaroslav 2:0, Ramsauer Tomáš 2:1, Setnička Jiří 2:1, body hostů: Vysocká Karolína 0:3, Hofman Jan ml. 1:2, Vysocký Ivan 1:2, Babor Václav 1:1), TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Slovan Karlovy Vary A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lof Milan 3:1, Egermaier Jakub 0:4, Galek Lukáš 2:2, Cholínský Jan 4:0, body hostů: Surma Radek 3:1, Ďurža Karel 2:2, Čáp Ladislav st. 1:3, Teiner Martin 1:3), TJ Batesta Chodov B - KST Karlovy Vary A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tonhauser Martin 0:2, Kruliš David 0:2, Partyngl Tomáš 0:3, Tonhauser Robert 1:1, body hostů: Völgyesi Zdeňek 3:0, Hynek Jiří 2:0, Klůj Ivan 2:0, Svěrák Boris 1:1),
14. kolo:
SK Toužim A - TJ Jiskra Březová A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daniel Pavel 2:2, Heinrich Petr 0:4, Ženíšek Jiří 2:1, Pohanka Jaroslav 2:2, body hostů: Korb Rostislav 3:1, Hurban Nikola 4:0, Gerba Ondřej 1:3, Gabriel Karel 1:2), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Baník Svatava A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daněk Zdeněk 2:0, Kopárek Jiří 2:0, Švec Jan 2:0, Heřman Jaroslav 2:0, body hostů: Tomšík Jaroslav 0:2, Grošaft Alexandr 0:2, Nerad Václav 0:2, Tišer Emil 0:2), TJ Sokol Mariánské Lázně A - TJ Ostrov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Karel 2:1, Klein Karel 3:0, Kocián Martin 0:3, Hrnčiřík Karel 4:0, body hostů: Vysocká Karolína 1:3, Babor Václav 1:2, Vysocký Ivan 2:1, Hofman Jan ml. 0:3), KST Lázně Františkovy Lázně A - TJ Ostrov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ramsauer Tomáš 3:1, Hrčka Jaroslav 1:2, Hobl Lukáš 3:0, Oláh Michal 2:2, body hostů: Provazník Jiří 3:1, Čonka Martin 1:3, Provazník Jan st. 0:3, Novák Radek 1:2), TJ Slavoj Kynšperk A - KST Karlovy Vary A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lof Milan 2:0, Galek Lukáš 1:1, Egermaier Jakub 3:0, Cholínský Jan 2:0, body hostů: Völgyesi Zdeňek 1:2, Klůj Ivan 0:2, Žaloudík Jan 0:2, Svěrák Boris 0:2), TJ Batesta Chodov B - TJ Slovan Karlovy Vary A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kožuškanič Jan 0:2, Mora Petr 0:2, Visinger Jakub 0:3, Kruliš David 1:0, WO 0:2, body hostů: Surma Radek 3:0, Ďurža Karel 2:0, Čáp Ladislav st. 1:0, Teiner Martin 1:1, WO 2:0),
15. kolo:
TJ Baník Svatava A - TJ Slavoj Kynšperk A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nerad Václav 0:2, Tišer Emil 0:2, Grošaft Alexandr 0:2, Tomšík Jaroslav 0:2, body hostů: Cholínský Jan 2:0, Lof Milan 2:0, Egermaier Jakub 2:0, Volf Oldřich 2:0), TJ Jiskra Březová A - TJ Batesta Chodov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hric Jan 2:0, Gerba Ondřej 0:2, Gabriel Karel 3:0, Korb Rostislav 3:0, body hostů: Tonhauser Robert 1:2, Tonhauser Martin 1:2, Kruliš David 0:2, Kožuškanič Jan 0:2), TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Sokol Mariánské Lázně A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Surma Radek 2:0, Čáp Ladislav st. 1:1, Teiner Martin 0:3, Ďurža Karel 2:0, WO 4:0, body hostů: Klein Karel 1:2, Hrnčiřík Karel 2:1, Fencl Karel 1:2, WO 0:4), KST Karlovy Vary A - KST Lázně Františkovy Lázně A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Völgyesi Zdeňek 1:2, Klůj Ivan 0:2, Svěrák Boris 0:3, Kolář Pavel 2:1, body hostů: Hrčka Jaroslav 3:0, Hobl Lukáš 3:0, Ramsauer Tomáš 2:1, Setnička Jiří 0:2), TJ Ostrov A - SK Toužim A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čonka Martin 2:0, Novák Radek 2:0, Provazník Jan st. 2:0, Provazník Jiří 2:0, body hostů: Daniel Pavel 0:2, Pohanka Jaroslav 0:2, Heinrich Petr 0:2, Ženíšek Jiří 0:2), TJ Ostrov B - TJ Slovan Karlovy Vary B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škarpa Petr 0:2, Dvořák Jindřich 0:2, Vysocký Ivan 0:2, Babor Václav 0:2, body hostů: Švec Jan 2:0, Heřman Jaroslav 2:0, Kopárek Jiří 2:0, Daněk Zdeněk 2:0),
16. kolo:
TJ Baník Svatava A - TJ Batesta Chodov B 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nerad Václav 0:3, Grošaft Alexandr 0:3, Holeček Martin 0:3, Tomšík Jaroslav 2:1, body hostů: Tonhauser Robert 3:0, Tonhauser Martin 2:1, Kruliš David 3:0, Kožuškanič Jan 2:1), TJ Jiskra Březová A - TJ Slavoj Kynšperk A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Karel 0:3, Gerba Ondřej 0:3, Polcarová Anežka 0:3, Korb Rostislav 3:0, body hostů: Cholínský Jan 3:0, Lof Milan 2:1, Egermaier Jakub 2:1, Volf Oldřich 2:1), TJ Slovan Karlovy Vary A - KST Lázně Františkovy Lázně A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surma Radek 2:1, Čáp Ladislav st. 0:3, Teiner Martin 0:3, Ďurža Karel 2:2, body hostů: Hrčka Jaroslav 3:1, Sys Radek 2:1, Hobl Lukáš 3:0, Ramsauer Tomáš 1:2), KST Karlovy Vary A - TJ Sokol Mariánské Lázně A 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Völgyesi Zdeňek 0:3, Klůj Ivan 2:1, Svěrák Boris 1:2, Kolář Pavel 3:0, WO 4:0, body hostů: Hrnčiřík Karel 2:2, Klein Karel 3:1, Fencl Karel 1:3, WO 0:4), TJ Ostrov A - TJ Slovan Karlovy Vary B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Radek 0:4, Čonka Martin 2:2, Provazník Jan st. 1:3, Provazník Jiří 4:0, body hostů: Švec Jan 2:2, Heřman Jaroslav 3:1, Kopárek Jiří 1:3, Daněk Zdeněk 3:1), TJ Ostrov B - SK Toužim A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Babor Václav 1:3, Provazník Jakub 3:0, Škarpa Petr 0:3, Vysocký Ivan 2:2, body hostů: Daniel Pavel 3:1, Pohanka Jaroslav 2:2, Ženíšek Jiří 3:0, Heinrich Petr 0:3),
17. kolo:
TJ Ostrov A - TJ Baník Svatava A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Radek 2:0, Čonka Martin 2:0, Provazník Jan st. 2:1, Provazník Jiří 3:0, body hostů: Tomšík Jaroslav 1:2, Grošaft Alexandr 0:3, Nerad Václav 0:2, Tišer Emil 0:2), TJ Ostrov B - TJ Jiskra Březová A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofman Jan ml. 1:1, Provazník Jakub 1:1, Vysocký Ivan 0:2, Babor Václav 0:3, Vysocká Karolína 0:1, body hostů: Korb Rostislav 3:0, Hurban Nikola 2:1, Gabriel Karel 2:0, Gerba Ondřej 1:1), SK Toužim A - TJ Slovan Karlovy Vary A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kheil Jakub 0:2, Blažek František 0:2, Ženíšek Jiří 1:2, Daniel Pavel 1:2, body hostů: Surma Radek 3:0, Ďurža Karel 3:0, Čáp Ladislav st. 1:1, Teiner Martin 1:1), TJ Slovan Karlovy Vary B - KST Karlovy Vary A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daněk Zdeněk 2:1, Kopárek Jiří 2:1, Švec Jan 1:2, Heřman Jaroslav 3:1, body hostů: Kolář Pavel 3:1, Völgyesi Zdeňek 1:2, Klůj Ivan 0:3, Svěrák Boris 1:2), TJ Sokol Mariánské Lázně A - TJ Slavoj Kynšperk A 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Friedman Miloš 1:2, Fencl Karel 0:2, Hrnčiřík Karel 2:1, WO 0:4, body hostů: Cholínský Jan 2:0, Lof Milan 1:1, Galek Lukáš 0:2, Egermaier Jakub 2:0, WO 4:0), KST Lázně Františkovy Lázně A - TJ Batesta Chodov B 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10),
18. kolo:
TJ Ostrov A - TJ Jiskra Březová A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Radek 1:3, Čonka Martin 3:1, Provazník Jan st. 0:4, Provazník Jiří 3:1, body hostů: Korb Rostislav 4:0, Hurban Nikola 1:3, Gabriel Karel 2:2, Gerba Ondřej 2:2), TJ Ostrov B - TJ Baník Svatava A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysocká Karolína 1:2, Babor Václav 2:1, Vysocký Ivan 2:1, Provazník Jakub 3:0, body hostů: Tomšík Jaroslav 3:0, Grošaft Alexandr 0:3, Nerad Václav 0:3, Tišer Emil 1:2), SK Toužim A - KST Karlovy Vary A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek František 0:3, Kheil Jakub 0:2, Daniel Pavel 2:1, Ženíšek Jiří 0:3, body hostů: Kolář Pavel 3:0, Völgyesi Zdeňek 2:1, Svěrák Boris 2:1, Klůj Ivan 2:0), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Slovan Karlovy Vary A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněk Zdeněk 3:1, Kopárek Jiří 3:1, Švec Jan 0:3, Heřman Jaroslav 3:1, body hostů: Surma Radek 3:1, Ďurža Karel 2:2, Teiner Martin 1:3, Čáp Ladislav st. 0:3), TJ Sokol Mariánské Lázně A - TJ Batesta Chodov B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fencl Karel 3:0, Friedman Miloš 3:0, Hrnčiřík Karel 3:0, WO 0:4, body hostů: Kožuškanič Jan 0:2, Partyngl Tomáš 0:2, Mora Petr 0:3, Visinger Jakub 0:2, WO 4:0), KST Lázně Františkovy Lázně A - TJ Slavoj Kynšperk A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ramsauer Tomáš 2:1, Sys Radek 1:1, Hobl Lukáš 2:1, Hrčka Jaroslav 3:0, body hostů: Cholínský Jan 3:0, Lof Milan 0:3, Egermaier Jakub 0:3, Galek Lukáš 0:2),
19. kolo:
TJ Baník Svatava A - TJ Sokol Mariánské Lázně A 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tišer Emil 0:3, Nerad Václav 0:2, Grošaft Alexandr 0:3, Tomšík Jaroslav 1:2, WO 4:0, body hostů: Hrnčiřík Karel 4:0, Friedman Miloš 3:1, Fencl Karel 3:0, WO 0:4), TJ Jiskra Březová A - KST Lázně Františkovy Lázně A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hurban Nikola 2:2, Gabriel Karel 2:1, Gerba Ondřej 1:2, Korb Rostislav 4:0, body hostů: Hrčka Jaroslav 3:1, Setnička Jiří 0:4, Hobl Lukáš 1:2, Ramsauer Tomáš 1:2), TJ Slavoj Kynšperk A - SK Toužim A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lof Milan 2:1, Cholínský Jan 3:0, Egermaier Jakub 1:2, Volf Oldřich 3:0, body hostů: Pohanka Jaroslav 1:2, Kheil Jakub 0:3, Ženíšek Jiří 1:2, Daniel Pavel 1:2), TJ Batesta Chodov B - TJ Slovan Karlovy Vary B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruliš David 0:2, Kalanyos Jiří 0:2, Kožuškanič Jan 0:3, Tonhauser Martin 1:2, body hostů: Heřman Jaroslav 3:0, Švec Jan 3:0, Kopárek Jiří 2:0, Daněk Zdeněk 1:1), TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Ostrov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surma Radek 2:2, Brázda Zdeněk 0:4, Čáp Ladislav st. 1:2, Ďurža Karel 3:1, body hostů: Čonka Martin 2:2, Provazník Jiří 4:0, Provazník Jan st. 2:2, Novák Radek 1:2), KST Karlovy Vary A - TJ Ostrov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Völgyesi Zdeňek 2:1, Klůj Ivan 2:1, Svěrák Boris 1:2, Kolář Pavel 3:0, body hostů: Provazník Jakub 3:0, Vysocký Ivan 0:3, Babor Václav 1:2, Dvořák Jindřich 0:3),
20. kolo:
TJ Baník Svatava A - KST Lázně Františkovy Lázně A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Niebauer Aleš 0:2, Nerad Václav 0:2, Grošaft Alexandr 0:3, Tomšík Jaroslav 2:1, body hostů: Hrčka Jaroslav 3:0, Hobl Lukáš 3:0, Ramsauer Tomáš 1:1, Setnička Jiří 1:1), TJ Jiskra Březová A - TJ Sokol Mariánské Lázně A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hurban Nikola 1:2, Gabriel Karel 0:3, Gerba Ondřej 0:3, Korb Rostislav 2:1, WO 5:0, body hostů: Fencl Karel 2:2, Hrnčiřík Karel 4:0, Friedman Miloš 3:1, WO 0:5), TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Slovan Karlovy Vary B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lof Milan 3:1, Egermaier Jakub 1:3, Volf Oldřich 1:2, Cholínský Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Heřman Jaroslav 2:1, Švec Jan 1:3, Kopárek Jiří 2:2, Daněk Zdeněk 1:3, WO 1:0), TJ Batesta Chodov B - SK Toužim A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalanyos Jiří 0:2, Kožuškanič Jan 0:2, Partyngl Tomáš 0:3, Kruliš David 1:1, body hostů: Pohanka Jaroslav 3:0, Daniel Pavel 2:0, Kheil Jakub 1:1, Ženíšek Jiří 2:0), TJ Slovan Karlovy Vary A - TJ Ostrov B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surma Radek 3:0, Brázda Zdeněk 2:0, Čáp Ladislav st. 1:2, Ďurža Karel 3:0, body hostů: Hofman Jan ml. 0:3, Vysocký Ivan 1:2, Babor Václav 1:2, Dvořák Jindřich 0:2), KST Karlovy Vary A - TJ Ostrov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Völgyesi Zdeňek 3:1, Klůj Ivan 2:2, Svěrák Boris 0:3, Kolář Pavel 4:0, body hostů: Čonka Martin 2:2, Provazník Jiří 3:1, Provazník Jan st. 1:3, Novák Radek 0:3),
21. kolo:
TJ Baník Svatava A - TJ Slovan Karlovy Vary A 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tišer Emil 0:2, Nerad Václav 0:2, Grošaft Alexandr 0:3, Tomšík Jaroslav 1:2, WO 4:0, body hostů: Surma Radek 4:0, Ďurža Karel 3:0, Čáp Ladislav st. 2:1, WO 0:4), TJ Jiskra Březová A - KST Karlovy Vary A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hurban Nikola 1:3, Gabriel Karel 3:1, Gerba Ondřej 2:2, Korb Rostislav 3:1, body hostů: Kolář Pavel 4:0, Völgyesi Zdeňek 2:2, Klůj Ivan 0:4, Svěrák Boris 1:3), TJ Ostrov A - TJ Slavoj Kynšperk A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Jan st. 2:1, Čonka Martin 0:3, Vařečka Pavel 0:3, Novák Radek 2:2, body hostů: Cholínský Jan 4:0, Lof Milan 3:0, Galek Lukáš 1:2, Egermaier Jakub 1:2), TJ Ostrov B - TJ Batesta Chodov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysocký Ivan 1:2, Babor Václav 3:0, Hofman Jan ml. 2:1, Provazník Jakub 3:0, body hostů: Tonhauser Robert 1:2, Tonhauser Martin 0:3, Kruliš David 2:1, Kalanyos Jiří 0:3), SK Toužim A - TJ Sokol Mariánské Lázně A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pohanka Jaroslav 0:4, Kheil Jakub 0:3, Ženíšek Jiří 1:2, Daniel Pavel 4:0, body hostů: Hrnčiřík Karel 3:1, Klein Karel 2:2, Friedman Miloš 2:1, Fencl Karel 2:1), TJ Slovan Karlovy Vary B - KST Lázně Františkovy Lázně A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daněk Zdeněk 1:1, Kopárek Jiří 0:2, Švec Jan 0:3, Heřman Jaroslav 1:2, body hostů: Hrčka Jaroslav 2:1, Sys Radek 3:0, Hobl Lukáš 2:0, Ramsauer Tomáš 1:1),
22. kolo:
TJ Baník Svatava A - KST Karlovy Vary A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tišer Emil 0:3, Nerad Václav 0:2, Grošaft Alexandr 0:3, Tomšík Jaroslav 3:0, body hostů: Kolář Pavel 3:0, Völgyesi Zdeňek 2:1, Svěrák Boris 2:1, Klůj Ivan 1:1), TJ Jiskra Březová A - TJ Slovan Karlovy Vary A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hurban Nikola 2:2, Gabriel Karel 1:3, Gerba Ondřej 2:2, Korb Rostislav 3:1, body hostů: Surma Radek 4:0, Ďurža Karel 3:1, Čáp Ladislav st. 0:4, Teiner Martin 1:3), TJ Ostrov A - TJ Batesta Chodov B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vařečka Pavel 0:1, Provazník Jan st. 2:0, Novák Radek 2:1, Čonka Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Kruliš David 2:1, Kalanyos Jiří 0:3, Kožuškanič Jan 0:2, WO 0:3), TJ Ostrov B - TJ Slavoj Kynšperk A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Babor Václav 0:2, Provazník Jakub 0:2, Vysocká Karolína 0:2, Vysocký Ivan 0:2, body hostů: Cholínský Jan 2:0, Lof Milan 2:0, Egermaier Jakub 2:0, Galek Lukáš 2:0), SK Toužim A - KST Lázně Františkovy Lázně A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kheil Jakub 2:2, Ženíšek Jiří 1:2, Pohanka Jaroslav 2:2, Daniel Pavel 3:1, WO 1:0, body hostů: Hrčka Jaroslav 4:0, Hobl Lukáš 3:1, Ramsauer Tomáš 0:4, Kopecký Jiří 0:3, WO 0:1), TJ Slovan Karlovy Vary B - TJ Sokol Mariánské Lázně A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daněk Zdeněk 2:1, Kopárek Jiří 1:2, Švec Jan 2:1, Heřman Jaroslav 3:1, body hostů: Hrnčiřík Karel 1:3, Fencl Karel 1:2, Friedman Miloš 2:1, Klein Karel 1:2),
KRAJSKÝ PŘEBOR - 1
1. kolo:
TJ Loket nad Ohří A - KST Karlovy Vary B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polcar Vojtěch 3:1, Nováček Vladislav 1:3, Beníšek Karel 3:1, Bucifal Josef 2:2, body hostů: Fábera Vratislav 1:3, Egermaier Jakub 4:0, Benedik Miroslav 2:2, Krejčí David 0:4), TJ Batesta Chodov C - TJ Slovan Karlovy Vary C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Minář Marek 3:1, Holub Martin 2:2, Minář Miloš 2:2, Ježek Václav 1:1, Harašta Ivan 1:1, body hostů: Teiner Martin 3:1, Waldmann Vladimír 1:3, Hejtmánek Tomáš 2:2, Benda Lubomír 1:3), TJ Jiskra Aš B - TJ Loket nad Ohří B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlisník Tibor 1:2, Pokorný Jaroslav 1:2, Dospíšil Ivan 2:1, Hostek Karel 0:3, body hostů: Pumpr Jaroslav 1:2, Hlaváček Miloš 2:1, Přibyl Miroslav 2:1, Laurinc Ludevít 3:0), TJ Strunal Luby A - TJ Jiskra Březová B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špryňar Milan 2:1, Winkler Vladimír 0:3, Horn Jan 2:1, Skála Tomáš ml. 4:0, body hostů: Hric Jan 2:2, Hasenöhrl Filip 1:2, Černík Jaroslav 0:3, Holeček Petr 2:1), TJ Baník Sokolov A - TJ Slavoj Kynšperk B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paprštein Ladislav 3:0, Coma Josef 1:2, Truong Tomáš 0:3, Choděra Miroslav 4:0, body hostů: Liška Jan 2:2, Bárta Václav ml. 2:1, Rohlík Tomáš 1:2, Pock Václav 0:3),
2. kolo:
TJ Loket nad Ohří A - TJ Slovan Karlovy Vary C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polcar Vojtěch 2:2, Nováček Vladislav 0:4, Beníšek Karel 1:3, Bucifal Josef 3:1, body hostů: Teiner Martin 4:0, Waldmann Vladimír 2:2, Hejtmánek Tomáš 1:3, Benda Lubomír 3:1), TJ Batesta Chodov C - KST Karlovy Vary B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Martin 3:1, Minář Miloš 3:1, Harašta Ivan 2:2, Ježek Václav 1:3, body hostů: Egermaier Jakub 4:0, Fábera Vratislav 1:3, Benedik Miroslav 1:3, Krejčí David 1:3), TJ Jiskra Aš B - TJ Jiskra Březová B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlisník Tibor 3:1, Pokorný Jaroslav 0:4, Dospíšil Ivan 2:1, Hostek Karel 1:3, body hostů: Hric Jan 4:0, Hasenöhrl Filip 2:2, Holeček Petr 2:2, Černík Jaroslav 1:2), TJ Strunal Luby A - TJ Loket nad Ohří B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špryňar Milan 2:2, Horn Jan 0:4, Winkler Vladimír 0:3, Skála Tomáš ml. 4:0, body hostů: Přibyl Miroslav 3:1, Pumpr Jaroslav 3:1, Hlaváček Miloš 2:2, Laurinc Ludevít 1:2),
3. kolo:
TJ Slavoj Kynšperk B - TJ Loket nad Ohří A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dofek Bohumil 0:2, Oboňová Tereza 0:2, Bárta Václav ml. 1:2, Liška Jan 1:2, body hostů: Bucifal Josef 3:0, Polcar Vojtěch 2:1, Beníšek Karel 2:0, Nováček Vladislav 1:1), TJ Baník Sokolov A - TJ Batesta Chodov C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paprštein Ladislav 4:0, Coma Josef 0:3, Fabiš Štefan 1:2, Choděra Miroslav 4:0, body hostů: Ježek Václav 1:1, Minář Miloš 2:2, Holub Martin 1:2, Minář Marek 1:2, Harašta Ivan 0:2), TJ Loket nad Ohří B - TJ Jiskra Březová B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Miloš 2:0, Pumpr Jaroslav 2:0, Laurinc Ludevít 2:1, Přibyl Miroslav 3:0, body hostů: Hric Jan 1:2, Hasenöhrl Filip 0:3, Holeček Petr 0:2, Černík Jaroslav 0:2), KST Karlovy Vary B - TJ Jiskra Aš B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fábera Vratislav 1:3, Benedik Miroslav 1:3, Krejčí David 1:2, Hynek Jiří 4:0, body hostů: Painz Jiří 3:1, Dospíšil Ivan 3:1, Machač Pavel 2:2, Hostek Karel 0:3), TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Strunal Luby A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejtmánek Tomáš 1:2, Benda Lubomír 2:1, Waldmann Vladimír 2:1, Růžička Vladimír 0:4, body hostů: Skála Tomáš ml. 3:1, Špryňar Milan 2:1, Skála Tomáš st. 1:2, Winkler Vladimír 2:1),
4. kolo:
TJ Slavoj Kynšperk B - TJ Batesta Chodov C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dofek Bohumil 0:3, Oboňová Tereza 0:3, Bárta Václav ml. 1:2, Liška Jan 2:1, body hostů: Minář Marek 3:0, Minář Miloš 3:0, Holub Martin 1:2, Ježek Václav 1:1, Harašta Ivan 1:0), TJ Baník Sokolov A - TJ Loket nad Ohří A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paprštein Ladislav 4:0, Drahokoupil Jakub 0:4, Coma Josef 1:1, Choděra Miroslav 2:2, Fabiš Štefan 0:2, body hostů: Kotlaba Josef 2:2, Beníšek Karel 2:2, Bucifal Josef 3:1, Polcar Vojtěch 2:2), KST Karlovy Vary B - TJ Strunal Luby A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fábera Vratislav 2:1, Benedik Miroslav 2:1, Krejčí David 1:2, Hynek Jiří 4:0, body hostů: Skála Tomáš ml. 3:1, Špryňar Milan 1:2, Skála Tomáš st. 0:3, Winkler Vladimír 0:3), TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Jiskra Aš B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Waldmann Vladimír 2:2, Růžička Vladimír 1:3, Benda Lubomír 2:2, Hejtmánek Tomáš 2:2, body hostů: Painz Jiří 3:1, Dospíšil Ivan 4:0, Machač Pavel 0:4, Hostek Karel 2:2),
5. kolo:
TJ Loket nad Ohří A - TJ Jiskra Aš B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bucifal Josef 1:2, Polcar Vojtěch 1:2, Nováček Vladislav 0:3, Beníšek Karel 2:2, body hostů: Painz Jiří 3:1, Dospíšil Ivan 3:0, Machač Pavel 2:1, Hostek Karel 1:2), TJ Batesta Chodov C - TJ Strunal Luby A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harašta Ivan 2:2, Ježek Václav 2:1, Holub Martin 2:1, Minář Marek 3:1, body hostů: Skála Tomáš ml. 4:0, Špryňar Milan 0:4, Horn Jan 1:2, Kočárník Jaroslav 0:3), TJ Slovan Karlovy Vary C - KST Karlovy Vary B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benda Lubomír 0:3, Waldmann Vladimír 2:0, Duchoslav Karel 0:3, Čáp Ladislav ml. 0:3, body hostů: Fábera Vratislav 2:1, Hynek Jiří 2:1, Egermaier Jakub 3:0, Benedik Miroslav 2:0), TJ Slavoj Kynšperk B - TJ Loket nad Ohří B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dofek Bohumil 0:3, Oboňová Tereza 0:3, Bárta Václav ml. 2:1, Liška Jan 2:2, body hostů: Přibyl Miroslav 3:1, Pumpr Jaroslav 2:1, Hlaváček Miloš 2:1, Laurinc Ludevít 2:1), TJ Baník Sokolov A - TJ Jiskra Březová B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paprštein Ladislav 4:0, Coma Josef 0:3, Fabiš Štefan 1:2, Choděra Miroslav 4:0, body hostů: Hric Jan 2:2, Hasenöhrl Filip 2:2, Holeček Petr 0:3, Černík Jaroslav 1:2),
6. kolo:
TJ Loket nad Ohří A - TJ Strunal Luby A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bucifal Josef 3:1, Beníšek Karel 2:2, Nováček Vladislav 2:2, Polcar Vojtěch 2:2, body hostů: Skála Tomáš ml. 4:0, Špryňar Milan 1:3, Horn Jan 2:2, Kočárník Jaroslav 0:4), TJ Batesta Chodov C - TJ Jiskra Aš B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harašta Ivan 0:3, Ježek Václav 2:1, Holub Martin 3:0, Minář Marek 4:0, body hostů: Dospíšil Ivan 2:2, Painz Jiří 0:3, Machač Pavel 1:2, Hostek Karel 1:2), TJ Slavoj Kynšperk B - TJ Jiskra Březová B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Václav ml. 2:2, Dofek Bohumil 1:2, Oboňová Tereza 0:3, Liška Jan 2:2, body hostů: Hric Jan 4:0, Hasenöhrl Filip 4:0, Holeček Petr 1:2, Černík Jaroslav 0:3), TJ Baník Sokolov A - TJ Loket nad Ohří B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paprštein Ladislav 2:1, Coma Josef 0:3, Fabiš Štefan 0:3, Choděra Miroslav 2:2, body hostů: Přibyl Miroslav 4:0, Pumpr Jaroslav 3:0, Hlaváček Miloš 1:2, Laurinc Ludevít 1:2),
7. kolo:
TJ Loket nad Ohří B - TJ Loket nad Ohří A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Jiří 1:1, Kotlaba Miroslav 0:2, Dostál Stanislav 0:3, Vítek Lukáš 0:3, body hostů: Bucifal Josef 3:0, Polcar Vojtěch 3:0, Kotlaba Josef 2:0, Beníšek Karel 1:1), TJ Jiskra Březová B - TJ Batesta Chodov C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hasenöhrl Filip 2:2, Holeček Petr 2:2, Černík Jaroslav 1:2, Hric Jan 4:0, body hostů: Minář Marek 2:2, Ježek Václav 2:2, Holub Martin 2:2, Harašta Ivan 0:3), KST Karlovy Vary B - TJ Slavoj Kynšperk B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benedik Miroslav 2:2, Žaloudík Jan 4:0, Fábera Vratislav 2:2, Tesař Vojtěch 1:3, body hostů: Liška Jan 3:1, Bárta Václav ml. 3:1, Oboňová Tereza 1:3, Moldavčuk David 0:4), TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Baník Sokolov A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Karel 0:3, Duchoslav Karel 0:2, Čáp Ladislav ml. 1:2, Hejtmánek Tomáš 1:2, body hostů: Paprštein Ladislav 3:0, Choděra Miroslav 3:0, Coma Josef 1:2, Fabiš Štefan 2:0), TJ Jiskra Aš B - TJ Strunal Luby A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Letalíková Jana 0:2, Hostek Karel 0:2, Machač Pavel 0:3, Painz Jiří 1:1, body hostů: Skála Tomáš ml. 3:0, Horn Jan 2:0, Špryňar Milan 2:0, Winkler Vladimír 1:1),
8. kolo:
TJ Loket nad Ohří B - TJ Batesta Chodov C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pumpr Jaroslav 2:2, Laurinc Ludevít 1:3, Hlaváček Miloš 1:2, Přibyl Miroslav 2:2, body hostů: Minář Marek 4:0, Ježek Václav 2:2, Holub Martin 3:1, Harašta Ivan 0:3), TJ Jiskra Březová B - TJ Loket nad Ohří A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hric Jan 2:1, Hasenöhrl Filip 3:0, Černík Jaroslav 1:2, Holeček Petr 2:1, body hostů: Bucifal Josef 2:1, Polcar Vojtěch 1:2, Nováček Vladislav 1:2, Kotlaba Josef 0:3), KST Karlovy Vary B - TJ Baník Sokolov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holubek Milan 3:0, Fábera Vratislav 1:2, Benedik Miroslav 3:0, Žaloudík Jan 2:1, body hostů: Paprštein Ladislav 1:2, Choděra Miroslav 2:1, Coma Josef 0:3, Fabiš Štefan 0:3), TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Slavoj Kynšperk B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoslav Karel 0:3, Sýkora Karel 0:3, Čáp Ladislav ml. 1:2, Hejtmánek Tomáš 2:1, body hostů: Liška Jan 3:0, Bárta Václav ml. 3:0, Oboňová Tereza 1:2, Pock Václav 2:1),
9. kolo:
TJ Batesta Chodov C - TJ Loket nad Ohří A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harašta Ivan 1:2, Ježek Václav 3:0, Holub Martin 2:1, Minář Marek 3:0, body hostů: Bucifal Josef 2:1, Beníšek Karel 0:3, Polcar Vojtěch 1:2, Nováček Vladislav 0:3), TJ Slavoj Kynšperk B - TJ Jiskra Aš B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Tomáš 3:1, Oboňová Tereza 1:3, Bárta Václav ml. 2:2, Liška Jan 3:1, body hostů: Painz Jiří 3:1, Dospíšil Ivan 2:2, Hostek Karel 2:2, Letalíková Jana 0:3, Hlisník Tibor 0:1), TJ Baník Sokolov A - TJ Strunal Luby A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paprštein Ladislav 2:2, Coma Josef 0:3, Fabiš Štefan 0:3, Choděra Miroslav 3:1, body hostů: Skála Tomáš ml. 4:0, Špryňar Milan 3:1, Horn Jan 1:2, Skála Tomáš st. 0:1, Winkler Vladimír 1:1), TJ Loket nad Ohří B - KST Karlovy Vary B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibyl Miroslav 3:0, Hlaváček Miloš 1:1, Laurinc Ludevít 2:1, Pumpr Jaroslav 3:0, body hostů: Egermaier Jakub 1:2, Hynek Jiří 1:2, Fábera Vratislav 0:3, Benedik Miroslav 0:2), TJ Jiskra Březová B - TJ Slovan Karlovy Vary C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hasenöhrl Filip 2:0, Holeček Petr 2:0, Černík Jaroslav 2:0, Hric Jan 2:0, body hostů: Čáp Ladislav ml. 0:2, Nohýnek Jan 0:2, Sýkora Karel 0:2, Vegricht Dominik 0:2),
10. kolo:
TJ Slavoj Kynšperk B - TJ Strunal Luby A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rohlík Tomáš 3:0, Oboňová Tereza 0:2, Bárta Václav ml. 2:1, Liška Jan 3:0, body hostů: Skála Tomáš ml. 1:2, Špryňar Milan 2:1, Horn Jan 0:3, Skála Tomáš st. 0:1, Winkler Vladimír 0:1), TJ Baník Sokolov A - TJ Jiskra Aš B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paprštein Ladislav 1:2, Fabiš Štefan 1:2, Coma Josef 0:3, Choděra Miroslav 2:2, body hostů: Dospíšil Ivan 4:0, Painz Jiří 2:1, Hostek Karel 3:0, Letalíková Jana 0:3), TJ Loket nad Ohří B - TJ Slovan Karlovy Vary C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pumpr Jaroslav 2:0, Laurinc Ludevít 2:0, Hlaváček Miloš 2:0, Přibyl Miroslav 2:0, body hostů: Čáp Ladislav ml. 0:2, Nohýnek Jan 0:2, Sýkora Karel 0:2, Vegricht Dominik 0:2), TJ Jiskra Březová B - KST Karlovy Vary B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hric Jan 2:1, Hasenöhrl Filip 0:3, Černík Jaroslav 0:3, Holeček Petr 1:2, body hostů: Egermaier Jakub 2:1, Hynek Jiří 3:0, Benedik Miroslav 3:0, Fábera Vratislav 1:2),
11. kolo:
KST Karlovy Vary B - TJ Loket nad Ohří A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holubek Milan 2:2, Fábera Vratislav 1:2, Benedik Miroslav 1:2, Žaloudík Jan 4:0, body hostů: Bucifal Josef 2:2, Polcar Vojtěch 2:2, Beníšek Karel 1:2, Nováček Vladislav 1:2), TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Batesta Chodov C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duchoslav Karel 0:3, Stránský Ondřej 0:2, Hejtmánek Tomáš 2:1, Vejřík Miloš 1:2, body hostů: Minář Marek 2:1, Minář Miloš 1:1, Holub Martin 3:0, Ježek Václav 2:0, Harašta Ivan 0:1), TJ Loket nad Ohří B - TJ Jiskra Aš B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přibyl Miroslav 2:1, Hlaváček Miloš 1:1, Laurinc Ludevít 2:1, Pumpr Jaroslav 3:0, body hostů: Dospíšil Ivan 3:0, Hostek Karel 0:3, Machač Pavel 0:3, Painz Jiří 0:2), TJ Jiskra Březová B - TJ Strunal Luby A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holeček Petr 1:1, Polcarová Anežka 2:0, Černík Jaroslav 2:1, Hric Jan 3:0, body hostů: Horn Jan 1:2, Špryňar Milan 1:2, Skála Tomáš st. 0:2, Winkler Vladimír 0:2), TJ Slavoj Kynšperk B - TJ Baník Sokolov A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galek Vojtěch 2:0, Bárta Václav ml. 1:1, Rohlík Tomáš 3:0, Volf Oldřich 3:0, body hostů: Paprštein Ladislav 0:3, Choděra Miroslav 1:2, Coma Josef 0:2, Fabiš Štefan 0:2),
12. kolo:
KST Karlovy Vary B - TJ Batesta Chodov C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hynek Jiří 1:2, Fábera Vratislav 0:2, Benedik Miroslav 1:2, Holubek Milan 2:1, WO 0:1, body hostů: Minář Marek 2:0, Minář Miloš 1:2, Holub Martin 2:1, Ježek Václav 2:1, WO 1:0), TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Loket nad Ohří A 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Duchoslav Karel 0:4, Vejřík Miloš 2:1, Hejtmánek Tomáš 3:1, WO 0:4, body hostů: Bucifal Josef 1:2, Beníšek Karel 1:2, Nováček Vladislav 1:1, Polcar Vojtěch 3:0, WO 4:0), TJ Loket nad Ohří B - TJ Strunal Luby A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pumpr Jaroslav 2:0, Hlaváček Miloš 0:2, Laurinc Ludevít 3:0, Přibyl Miroslav 3:0, body hostů: Horn Jan 1:2, Špryňar Milan 1:2, Skála Tomáš st. 0:2, Winkler Vladimír 0:2), TJ Jiskra Březová B - TJ Jiskra Aš B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polcarová Anežka 2:2, Černík Jaroslav 0:4, Holeček Petr 2:2, Hric Jan 4:0, body hostů: Painz Jiří 1:3, Dospíšil Ivan 3:1, Hostek Karel 3:1, Machač Pavel 1:3),
13. kolo:
TJ Loket nad Ohří A - TJ Slavoj Kynšperk B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polcar Vojtěch 1:1, Beníšek Karel 0:2, Bucifal Josef 1:2, Nováček Vladislav 0:3, body hostů: Galek Vojtěch 3:0, Rohlík Tomáš 2:1, Bárta Václav ml. 2:0, Galek Roman 1:1), TJ Batesta Chodov C - TJ Baník Sokolov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Václav 3:0, Minář Miloš 1:2, Holub Martin 2:1, Minář Marek 2:1, body hostů: Paprštein Ladislav 2:1, Choděra Miroslav 2:1, Coma Josef 0:3, Fabiš Štefan 0:3), TJ Jiskra Březová B - TJ Loket nad Ohří B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polcarová Anežka 1:2, Holeček Petr 0:3, Černík Jaroslav 0:3, Hric Jan 2:1, body hostů: Přibyl Miroslav 3:0, Pumpr Jaroslav 2:1, Hlaváček Miloš 3:0, Laurinc Ludevít 1:2), TJ Jiskra Aš B - KST Karlovy Vary B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlisník Tibor 2:2, Pokorný Jaroslav 0:4, Hostek Karel 1:2, Dospíšil Ivan 3:1, body hostů: Hynek Jiří 3:1, Žaloudík Jan 2:2, Fábera Vratislav 2:2, Benedik Miroslav 2:1), TJ Strunal Luby A - TJ Slovan Karlovy Vary C 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10),
14. kolo:
TJ Loket nad Ohří A - TJ Baník Sokolov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bucifal Josef 3:1, Polcar Vojtěch 3:1, Beníšek Karel 0:4, Nováček Vladislav 2:2, body hostů: Paprštein Ladislav 2:2, Choděra Miroslav 4:0, Coma Josef 1:3, Fabiš Štefan 1:3), TJ Batesta Chodov C - TJ Slavoj Kynšperk B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Václav 1:1, Minář Miloš 1:1, Holub Martin 3:0, Minář Marek 3:0, body hostů: Galek Vojtěch 2:1, Rohlík Tomáš 0:3, Bárta Václav st. 0:2, Galek Roman 0:2), TJ Jiskra Aš B - TJ Slovan Karlovy Vary C 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Strunal Luby A - KST Karlovy Vary B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špryňar Milan 1:3, Horn Jan 1:3, Winkler Vladimír 2:2, Skála Tomáš ml. 4:0, body hostů: Hynek Jiří 3:1, Žaloudík Jan 3:1, Fábera Vratislav 1:3, Benedik Miroslav 1:3),
15. kolo:
TJ Jiskra Aš B - TJ Loket nad Ohří A 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hostek Karel 1:1, Kadič Václav 0:2, Havlíček Zdeněk 1:2, WO 0:4, body hostů: Bucifal Josef 2:0, Polcar Vojtěch 2:0, Beníšek Karel 1:0, Nováček Vladislav 0:1, Kotlaba Josef 0:1, WO 4:0), TJ Strunal Luby A - TJ Batesta Chodov C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špryňar Milan 1:1, Holý Jiří 0:2, Skála Tomáš st. 0:3, Horn Jan 1:2, body hostů: Ježek Václav 3:0, Minář Miloš 3:0, Holub Martin 2:0, Harašta Ivan 0:2), KST Karlovy Vary B - TJ Slovan Karlovy Vary C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hynek Jiří 3:0, Fábera Vratislav 2:0, Benedik Miroslav 3:0, Tesař Vojtěch 1:2, body hostů: Růžička Vladimír 0:3, Čáp Ladislav ml. 1:2, Sýkora Karel 0:3, Vejřík Miloš 1:1), TJ Loket nad Ohří B - TJ Slavoj Kynšperk B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pumpr Jaroslav 3:1, Hlaváček Miloš 2:1, Laurinc Ludevít 1:2, Přibyl Miroslav 2:2, body hostů: Galek Vojtěch 4:0, Bárta Václav ml. 2:2, Volf Oldřich 0:3, Rohlík Tomáš 0:3), TJ Jiskra Březová B - TJ Baník Sokolov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holeček Petr 1:3, Polcarová Anežka 2:2, Černík Jaroslav 2:2, Hric Jan 2:2, body hostů: Paprštein Ladislav 3:1, Choděra Miroslav 4:0, Coma Josef 0:4, Fabiš Štefan 2:2),
16. kolo:
TJ Jiskra Aš B - TJ Batesta Chodov C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hostek Karel 0:2, Pokorný Jaroslav 0:2, Hlisník Tibor 0:3, Kotrč Jiří 1:0, Kadič Václav 0:2, body hostů: Ježek Václav 3:0, Minář Miloš 3:0, Holub Martin 2:0, Harašta Ivan 1:1), TJ Strunal Luby A - TJ Loket nad Ohří A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špryňar Milan 2:2, Horn Jan 0:3, Skála Tomáš st. 0:3, Skála Tomáš ml. 3:0, WO 0:1, body hostů: Bucifal Josef 2:1, Polcar Vojtěch 3:1, Beníšek Karel 1:2, Nováček Vladislav 2:1, WO 1:0), TJ Loket nad Ohří B - TJ Baník Sokolov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pumpr Jaroslav 3:0, Hlaváček Miloš 0:2, Laurinc Ludevít 2:1, Přibyl Miroslav 3:0, body hostů: Paprštein Ladislav 1:2, Choděra Miroslav 2:1, Coma Josef 0:3, Fabiš Štefan 0:2), TJ Jiskra Březová B - TJ Slavoj Kynšperk B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holeček Petr 0:4, Polcarová Anežka 3:0, Černík Jaroslav 0:3, Hric Jan 2:1, WO 1:0, body hostů: Bárta Václav ml. 2:1, Galek Vojtěch 3:1, Volf Oldřich 2:1, Rohlík Tomáš 1:2, WO 0:1),
17. kolo:
TJ Loket nad Ohří A - TJ Loket nad Ohří B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bucifal Josef 0:2, Polcar Vojtěch 0:2, Svoboda Jan 0:3, Hodan Matěj 0:2, body hostů: Přibyl Miroslav 3:0, Pumpr Jaroslav 2:0, Hlaváček Miloš 2:0, Laurinc Ludevít 2:0), TJ Batesta Chodov C - TJ Jiskra Březová B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Minář Marek 4:0, Minář Miloš 0:3, Holub Martin 2:1, Ježek Václav 3:1, body hostů: Hric Jan 2:2, Polcarová Anežka 2:2, Holeček Petr 0:3, Černík Jaroslav 1:2), TJ Slavoj Kynšperk B - KST Karlovy Vary B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Václav ml. 3:1, Rohlík Tomáš 2:1, Galek Roman 1:2, Galek Vojtěch 3:1, body hostů: Hynek Jiří 2:2, Fábera Vratislav 1:3, Žaloudík Jan 1:2, Benedik Miroslav 1:2), TJ Baník Sokolov A - TJ Slovan Karlovy Vary C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paprštein Ladislav 3:1, Coma Josef 1:3, Drahokoupil Jakub 1:3, Choděra Miroslav 3:1, body hostů: Teiner Martin 3:1, Vejřík Miloš 3:1, Čáp Ladislav ml. 2:2, Sýkora Karel 0:4), TJ Strunal Luby A - TJ Jiskra Aš B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Winkler Vladimír 2:1, Špryňar Milan 0:3, Horn Jan 3:0, Skála Tomáš ml. 4:0, body hostů: Painz Jiří 2:2, Hostek Karel 1:2, Hlisník Tibor 0:3, Pokorný Jaroslav 1:2),
18. kolo:
TJ Loket nad Ohří A - TJ Jiskra Březová B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kejšar Miroslav 0:3, Kotlaba Josef 0:2, Beníšek Karel 1:2, Nováček Vladislav 0:2, Bucifal Josef 1:0, body hostů: Hric Jan 3:0, Polcarová Anežka 2:1, Holeček Petr 2:1, Černík Jaroslav 2:0), TJ Batesta Chodov C - TJ Loket nad Ohří B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Minář Marek 3:0, Minář Miloš 3:0, Holub Martin 2:1, Ježek Václav 1:2, body hostů: Přibyl Miroslav 1:2, Pumpr Jaroslav 1:2, Hlaváček Miloš 0:3, Laurinc Ludevít 1:2), TJ Slavoj Kynšperk B - TJ Slovan Karlovy Vary C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Galek Roman 2:1, Rohlík Tomáš 2:1, Liška Jan 2:1, Galek Vojtěch 3:0, WO 0:1, body hostů: Teiner Martin 1:2, Vejřík Miloš 2:1, Čáp Ladislav ml. 0:3, Sýkora Karel 0:3, WO 1:0), TJ Baník Sokolov A - KST Karlovy Vary B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paprštein Ladislav 3:1, Coma Josef 0:4, Drahokoupil Jakub 0:2, Choděra Miroslav 3:1, Truong Van Ba 0:1, body hostů: Hynek Jiří 3:1, Benedik Miroslav 3:1, Fábera Vratislav 2:2, Žaloudík Jan 1:2),
19. kolo:
TJ Loket nad Ohří A - TJ Batesta Chodov C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polcar Vojtěch 3:1, Kotlaba Josef 1:3, Nováček Vladislav 0:3, Beníšek Karel 2:2, body hostů: Ježek Václav 3:1, Minář Miloš 2:2, Holub Martin 4:0, Harašta Ivan 0:3), TJ Jiskra Aš B - TJ Slavoj Kynšperk B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlisník Tibor 1:2, Pokorný Jaroslav 0:3, Dospíšil Ivan 1:2, Hostek Karel 1:2, body hostů: Liška Jan 2:1, Galek Vojtěch 2:1, Bárta Václav ml. 2:1, Rohlík Tomáš 3:0), TJ Strunal Luby A - TJ Baník Sokolov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špryňar Milan 2:2, Winkler Vladimír 2:2, Horn Jan 2:2, Skála Tomáš ml. 3:1, body hostů: Paprštein Ladislav 4:0, Choděra Miroslav 3:1, Coma Josef 0:4, Drahokoupil Jakub 0:4), KST Karlovy Vary B - TJ Loket nad Ohří B 2:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hynek Jiří 0:2, Fábera Vratislav 0:2, Žaloudík Jan 0:3, Benedik Miroslav 0:3, body hostů: Přibyl Miroslav 3:0, Pumpr Jaroslav 3:0, Hlaváček Miloš 2:0, Laurinc Ludevít 2:0), TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Jiskra Březová B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejřík Miloš 3:1, Čáp Ladislav ml. 0:4, Sýkora Karel 0:4, Teiner Martin 4:0, body hostů: Hric Jan 2:2, Polcarová Anežka 3:1, Holeček Petr 2:2, Černík Jaroslav 2:2),
20. kolo:
TJ Jiskra Aš B - TJ Baník Sokolov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Jaroslav 1:2, Hlisník Tibor 1:2, Hostek Karel 3:0, Dospíšil Ivan 4:0, body hostů: Paprštein Ladislav 2:2, Choděra Miroslav 1:2, Coma Josef 1:2, Drahokoupil Jakub 0:3), TJ Strunal Luby A - TJ Slavoj Kynšperk B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špryňar Milan 1:3, Winkler Vladimír 3:1, Skála Tomáš st. 0:3, Horn Jan 2:2, body hostů: Bárta Václav ml. 2:2, Galek Vojtěch 3:1, Rohlík Tomáš 4:0, Moldavčuk David 0:3), KST Karlovy Vary B - TJ Jiskra Březová B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benedik Miroslav 3:1, Hynek Jiří 2:1, Pokorný Jan 1:0, Fábera Vratislav 1:3, Žaloudík Jan 2:0, body hostů: Hric Jan 2:2, Polcarová Anežka 2:2, Holeček Petr 1:2, Černík Jaroslav 0:3), TJ Slovan Karlovy Vary C - TJ Loket nad Ohří B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Ladislav ml. 0:3, Teiner Martin 1:1, Sýkora Karel 0:3, Vejřík Miloš 2:1, Duchoslav Karel 0:1, body hostů: Přibyl Miroslav 2:1, Pumpr Jaroslav 3:0, Hlaváček Miloš 2:1, Laurinc Ludevít 2:1),
KRAJSKÝ PŘEBOR - 2
1. kolo:
TJ Lomnice A - KST Karlovy Vary C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Pavel 2:2, Zima Jiří 1:2, Bjalončík Boris 2:1, Vondrušková Andrea 4:0, body hostů: Čapek Libor 2:2, Řezáč Bohumil 1:3, Žaloudík Jan 2:1, Pokorný Jan 0:3), TJ Baník Vintířov A - TJ Jiskra Březová C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janů Vojtěch 3:1, Kraka Zdeněk 2:2, Stančík Josef 1:3, Daněk Roman 2:2, body hostů: Dušek Jan 3:1, Polcarová Anežka 4:0, Gajdošová Zuzana 0:4, Hurban Jan 1:3), TJ Jiskra Aš C - TJ Lomnice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlíček Zdeněk 2:1, Kadič Václav 1:1, Kotrč Jiří 2:1, Podstata Jan 3:0, body hostů: Mazurkovič Vladimír 3:0, Franko Milan 0:3, Kříž Jiří 0:3, Schimmerová Sandra 0:2), KST Velký Luh A - TJ Baník Svatava B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votruba Jan 0:4, Kraus Václav st. 0:3, Michálek Bohumil 3:0, Malina Mirko 2:2, body hostů: Holeček Martin 3:1, Strýček Rudolf 3:1, Horký Karel 1:2, Kottusch Dieter 2:1), TJ Slovan Mariánské Lázně A - TJ Slavoj Kynšperk C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volmůt Jindřich ml. 0:3, Provazník Karel 2:1, Minařík Jiří 3:0, Urban Miroslav 4:0, body hostů: Rohlík Tomáš 2:2, Kadavý Vladimír 0:3, Bárta Václav st. 1:2, Liška David 1:2),
2. kolo:
TJ Lomnice A - TJ Jiskra Březová C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Pavel 2:1, Zima Jiří 1:1, Bjalončík Boris 2:1, Vondrušková Andrea 3:0, body hostů: Dušek Jan 1:2, Polcarová Anežka 2:1, Gajdošová Zuzana 0:3, Hurban Jan 0:2), TJ Baník Vintířov A - KST Karlovy Vary C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janů Vojtěch 1:2, Kraka Zdeněk 0:2, Bracek Alois 0:3, Hlavatý Jaroslav 1:2, body hostů: Čapek Libor 3:0, Řezáč Bohumil 3:0, Žaloudík Jan 3:0, Pokorný Jan 0:2), TJ Jiskra Aš C - TJ Baník Svatava B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadič Václav 1:3, Havlíček Zdeněk 1:3, Podstata Jan 3:1, Kotrč Jiří 1:1, Hlisník Tibor 2:0, body hostů: Holeček Martin 2:2, Strýček Rudolf 2:2, Horký Karel 2:2, Kottusch Dieter 2:2), KST Velký Luh A - TJ Lomnice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michálek Bohumil 3:0, Malina Mirko 1:1, Kraus Václav st. 2:1, Kraus Václav ml. 3:0, body hostů: Mazurkovič Vladimír 1:2, Franko Milan 1:2, Kříž Jiří 0:3, Schimmerová Sandra 0:2),
3. kolo:
TJ Slavoj Kynšperk C - TJ Lomnice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bárta Václav st. 1:2, Liška David 0:3, Kadavý Vladimír 0:3, Rohlík Tomáš 3:0, body hostů: Vondrušková Andrea 3:0, Zima Jiří 2:1, Procházka Pavel 1:2, Bjalončík Boris 2:1), TJ Slovan Mariánské Lázně A - TJ Baník Vintířov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volmůt Jindřich 2:1, Vršecký Zdeněk 0:2, Minařík Jiří 3:0, Urban Miroslav 3:0, body hostů: Janů Vojtěch 2:1, Leňka Jiří 1:2, Kraka Zdeněk 0:3, Stančík Josef 0:2), TJ Lomnice B - TJ Baník Svatava B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Franková Barbora 0:1, Kříž Jiří 0:3, Mazurkovič Vladimír 2:1, Franko Milan 2:1, Vondrušková Nikola 0:2, body hostů: Holeček Martin 3:0, Strýček Rudolf 1:2, Horký Karel 1:2, Kottusch Dieter 3:0), KST Karlovy Vary C - TJ Jiskra Aš C 0:10wo, TJ Jiskra Březová C - KST Velký Luh A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polcarová Anežka 4:0, Dušek Jan 3:1, Gajdošová Zuzana 0:3, Hurban Jan 0:4, Holeček Petr 1:0, body hostů: Malina Mirko 2:2, Michálek Bohumil 3:1, Turčinek Antonín 2:2, Kraus Václav st. 1:3),
4. kolo:
TJ Slavoj Kynšperk C - TJ Baník Vintířov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liška David 1:2, Rohlík Tomáš 3:0, Kadavý Vladimír 2:1, Bárta Václav st. 2:1, body hostů: Janů Vojtěch 1:2, Leňka Jiří 0:3, Kraka Zdeněk 3:0, Stančík Josef 0:3), TJ Slovan Mariánské Lázně A - TJ Lomnice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volmůt Jindřich ml. 0:4, Volmůt Jindřich 0:3, Minařík Jiří 3:0, Urban Miroslav 2:2, body hostů: Vondrušková Andrea 3:1, Zima Jiří 2:2, Procházka Pavel 1:2, Bjalončík Boris 3:0), KST Karlovy Vary C - KST Velký Luh A 0:10wo, TJ Jiskra Březová C - TJ Jiskra Aš C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polcarová Anežka 4:0, Holeček Petr 2:2, Dušek Jan 1:3, Hurban Jan 0:4, body hostů: Havlíček Zdeněk 1:3, Kadič Václav 2:2, Pokorný Jaroslav 3:1, Hlisník Tibor 3:1),
5. kolo:
TJ Lomnice A - TJ Jiskra Aš C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Pavel 2:0, Zima Jiří 1:1, Bjalončík Boris 3:0, Vondrušková Andrea 3:0, body hostů: Kotrč Jiří 1:2, Kadič Václav 0:2, Pokorný Jaroslav 0:2, Hlisník Tibor 0:2, Havlíček Zdeněk 0:1), TJ Baník Vintířov A - KST Velký Luh A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kraka Zdeněk 0:2, Daněk Roman 0:2, Stančík Josef 0:3, Bracek Alois 1:1, body hostů: Kraus Václav ml. 3:0, Michálek Bohumil 2:0, Malina Mirko 2:0, Turčinek Antonín 1:1), TJ Jiskra Březová C - KST Karlovy Vary C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polcarová Anežka 3:0, Dušek Jan 1:2, Gajdošová Zuzana 0:3, Hurban Jan 0:3, body hostů: Holubek Milan 2:1, Krejčí David 2:1, Řezáč Bohumil 2:1, Žaloudík Jan 2:1), TJ Slavoj Kynšperk C - TJ Lomnice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moldavčuk David 2:2, Pock Václav 2:2, Bárta Václav st. 3:1, Beroun Jan 1:2, Rohlík Tomáš 1:0, body hostů: Mazurkovič Vladimír 3:1, Franko Milan 3:1, Kříž Jiří 1:3, Schimmerová Sandra 0:4), TJ Slovan Mariánské Lázně A - TJ Baník Svatava B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volmůt Jindřich ml. 1:2, Provazník Karel 3:0, Urban Miroslav 3:0, Minařík Jiří 2:0, Volmůt Jindřich 0:1, body hostů: Holeček Martin 1:2, Strýček Rudolf 1:2, Horký Karel 1:2, Kottusch Dieter 0:3),
6. kolo:
TJ Lomnice A - KST Velký Luh A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Pavel 2:0, Zima Jiří 1:1, Bjalončík Boris 3:0, Vondrušková Andrea 2:0, body hostů: Kraus Václav ml. 1:2, Malina Mirko 0:2, Michálek Bohumil 0:2, Turčinek Antonín 0:2), TJ Baník Vintířov A - TJ Jiskra Aš C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlavatý Jaroslav 0:2, Daněk Roman 0:2, Kraka Zdeněk 0:2, Stančík Josef 0:2, body hostů: Kadič Václav 2:0, Havlíček Zdeněk 2:0, Pokorný Jaroslav 2:0, Hlisník Tibor 2:0), TJ Slavoj Kynšperk C - TJ Baník Svatava B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Matěj 0:4, Janda Michal 0:3, Bárta Václav st. 2:1, Kadavý Vladimír 4:0, body hostů: Holeček Martin 2:2, Strýček Rudolf 3:1, Horký Karel 1:2, Kottusch Dieter 2:1), TJ Slovan Mariánské Lázně A - TJ Lomnice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volmůt Jindřich ml. 2:1, Provazník Karel 1:1, Urban Miroslav 2:0, Minařík Jiří 3:0, Volmůt Jindřich 0:1, body hostů: Mazurkovič Vladimír 3:0, Franko Milan 0:3, Kříž Jiří 0:3, Schimmerová Sandra 0:2),
7. kolo:
TJ Lomnice B - TJ Lomnice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Jiří 0:3, Vondrušková Nikola 0:3, Franko Milan 1:2, Mazurkovič Vladimír 2:1, body hostů: Zima Jiří 3:0, Vondrušková Andrea 2:1, Procházka Pavel 2:1, Šafář Jiří 2:1), TJ Baník Svatava B - TJ Baník Vintířov A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horký Karel 2:0, Kottusch Dieter 2:0, Strýček Rudolf 2:1, Holeček Martin 3:0, body hostů: Kraka Zdeněk 0:3, Stančík Josef 0:3, Leňka Jiří 1:1, Daněk Roman 0:2), KST Karlovy Vary C - TJ Slavoj Kynšperk C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Jakub 0:4, Holubek Milan 3:1, Řezáč Bohumil 2:2, Krejčí David 3:1, body hostů: Rohlík Tomáš 4:0, Kadavý Vladimír 1:3, Liška David 1:3, Bárta Václav st. 2:2), TJ Jiskra Březová C - TJ Slovan Mariánské Lázně A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polcarová Anežka 2:1, Gajdošová Zuzana 0:3, Dušek Jan 1:2, Hurban Jan 1:3, body hostů: Minařík Jiří 4:0, Urban Miroslav 1:1, Provazník Karel 2:1, Vršecký Zdeněk 2:1, Volmůt Jindřich 0:1), TJ Jiskra Aš C - KST Velký Luh A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrč Jiří 2:1, Havlíček Zdeněk 0:3, Kadič Václav 0:3, Pokorný Jaroslav 2:2, body hostů: Kraus Václav ml. 4:0, Malina Mirko 2:1, Michálek Bohumil 2:1, Turčinek Antonín 1:2),
8. kolo:
TJ Lomnice B - TJ Baník Vintířov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazurkovič Vladimír 4:0, Kříž Jiří 0:3, Schimmerová Sandra 0:4, Franko Milan 4:0, WO 0:1, body hostů: Janů Vojtěch 2:2, Leňka Jiří 2:2, Kraka Zdeněk 1:2, Stančík Josef 2:2, WO 1:0), TJ Baník Svatava B - TJ Lomnice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horký Karel 2:2, Kottusch Dieter 1:3, Strýček Rudolf 1:2, Holeček Martin 3:1, body hostů: Vondrušková Andrea 4:0, Zima Jiří 0:4, Procházka Pavel 3:1, Šafář Jiří 1:2), KST Karlovy Vary C - TJ Slovan Mariánské Lázně A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Jakub 0:1, Krejčí David 1:1, Tesař Vojtěch 1:2, Řezáč Bohumil 0:3, Moravec Jan 0:1, body hostů: Minařík Jiří 2:0, Urban Miroslav 2:1, Provazník Karel 2:0, Vršecký Zdeněk 2:0, Volmůt Jindřich ml. 0:1), TJ Jiskra Březová C - TJ Slavoj Kynšperk C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polcarová Anežka 3:0, Holeček Petr 2:1, Dušek Jan 3:0, Hurban Jan 1:2, body hostů: Rohlík Tomáš 1:2, Kadavý Vladimír 0:3, Liška David 1:2, Bárta Václav st. 1:2),
9. kolo:
TJ Baník Vintířov A - TJ Lomnice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daněk Roman 0:2, Stančík Josef 0:2, Kraka Zdeněk 1:0, Bracek Alois 0:2, Hlavatý Jaroslav 0:2, body hostů: Bjalončík Boris 3:0, Procházka Pavel 2:0, Zima Jiří 1:1, Šafář Jiří 1:0, Tobiáš Jozef 1:0), TJ Slavoj Kynšperk C - TJ Jiskra Aš C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janda Michal 0:3, Moldavčuk David 0:2, Liška David 2:1, Kadavý Vladimír 1:2, body hostů: Kotrč Jiří 2:1, Havlíček Zdeněk 1:2, Pokorný Jaroslav 3:0, Hlisník Tibor 2:0), TJ Slovan Mariánské Lázně A - KST Velký Luh A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volmůt Jindřich ml. 0:2, Provazník Karel 2:0, Urban Miroslav 3:0, Minařík Jiří 3:0, body hostů: Michálek Bohumil 1:2, Malina Mirko 0:3, Kraus Václav st. 0:2, Šabík Vladimír 1:1), TJ Lomnice B - KST Karlovy Vary C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Furch Patrik 0:3, Franko Milan 1:2, Schimmerová Sandra 0:3, Mazurkovič Vladimír 3:0, body hostů: Holubek Milan 3:0, Žaloudík Jan 1:2, Řezáč Bohumil 2:1, Čapek Libor 2:1), TJ Baník Svatava B - TJ Jiskra Březová C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kottusch Dieter 2:1, Vodrážka Milan 2:1, Strýček Rudolf 2:1, Holeček Martin 2:1, body hostů: Polcarová Anežka 3:0, Hurban Jan 1:2, Gajdošová Zuzana 0:3, Polcar Jaromír 0:3),
10. kolo:
TJ Slavoj Kynšperk C - KST Velký Luh A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beroun Jan 0:3, Liška David 0:2, Kadavý Vladimír 2:1, Moldavčuk David 1:2, body hostů: Kraus Václav ml. 3:0, Malina Mirko 2:1, Michálek Bohumil 1:2, Kraus Václav st. 2:0), TJ Slovan Mariánské Lázně A - TJ Jiskra Aš C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volmůt Jindřich ml. 0:4, Provazník Karel 2:2, Urban Miroslav 2:1, Minařík Jiří 4:0, body hostů: Kotrč Jiří 2:2, Havlíček Zdeněk 1:3, Pokorný Jaroslav 2:2, Hlisník Tibor 2:1), TJ Lomnice B - TJ Jiskra Březová C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Furch Patrik 0:4, Schimmerová Sandra 0:4, Franko Milan 4:0, Mazurkovič Vladimír 4:0, body hostů: Polcarová Anežka 2:2, Hurban Jan 2:2, Gajdošová Zuzana 2:2, Polcar Jaromír 0:1, Holeček Petr 2:1), TJ Baník Svatava B - KST Karlovy Vary C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodrážka Milan 0:2, Strýček Rudolf 1:1, Holeček Martin 0:3, WO 0:3, body hostů: Čapek Libor 1:1, Holubek Milan 2:0, Žaloudík Jan 2:0, Řezáč Bohumil 1:0, WO 3:0),
11. kolo:
KST Karlovy Vary C - TJ Lomnice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Jan 1:3, Krejčí David 1:2, Řezáč Bohumil 1:2, Čapek Libor 2:2, body hostů: Bjalončík Boris 4:0, Vondrušková Andrea 3:1, Procházka Pavel 0:2, Zima Jiří 2:1, Šafář Jiří 0:1), TJ Jiskra Březová C - TJ Baník Vintířov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Jan 3:0, Hurban Jan 1:2, Gajdošová Zuzana 0:3, Polcar Jaromír 0:4, body hostů: Kraka Zdeněk 2:2, Janů Vojtěch 3:0, Daněk Roman 2:1, Leňka Jiří 2:1), TJ Lomnice B - TJ Jiskra Aš C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vondrušková Nikola 0:3, Franková Barbora 0:2, Franko Milan 1:2, Mazurkovič Vladimír 2:1, body hostů: Hlisník Tibor 3:0, Kadič Václav 1:2, Kotrč Jiří 3:0, Nguyen Huy Hac 1:1), TJ Baník Svatava B - KST Velký Luh A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kottusch Dieter 2:2, Horký Karel 1:3, Strýček Rudolf 2:2, Holeček Martin 3:1, body hostů: Kraus Václav ml. 4:0, Malina Mirko 1:3, Michálek Bohumil 2:2, Turčinek Antonín 0:2, Kraus Václav st. 1:1), TJ Slavoj Kynšperk C - TJ Slovan Mariánské Lázně A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Jan 2:1, Kadavý Vladimír 1:2, Liška David 0:3, Bárta Václav st. 1:3, body hostů: Minařík Jiří 4:0, Urban Miroslav 3:0, Vršecký Zdeněk 2:1, Volmůt Jindřich 0:3),
12. kolo:
KST Karlovy Vary C - TJ Baník Vintířov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Jan 1:2, Krejčí David 2:0, Řezáč Bohumil 3:0, Čapek Libor 2:1, body hostů: Janů Vojtěch 1:2, Leňka Jiří 1:2, Daněk Roman 0:3, Stančík Josef 1:1), TJ Jiskra Březová C - TJ Lomnice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dušek Jan 1:1, Hurban Jan 0:2, Gajdošová Zuzana 0:3, Polcar Jaromír 0:2, body hostů: Vondrušková Andrea 3:0, Bjalončík Boris 2:0, Procházka Pavel 2:0, Zima Jiří 1:1), TJ Lomnice B - KST Velký Luh A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondrušková Nikola 0:3, Franková Barbora 0:3, Franko Milan 1:2, Mazurkovič Vladimír 3:1, body hostů: Malina Mirko 4:0, Turčinek Antonín 2:1, Kraus Václav st. 1:2, Michálek Bohumil 2:1), TJ Baník Svatava B - TJ Jiskra Aš C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kottusch Dieter 1:3, Horký Karel 0:4, Strýček Rudolf 2:1, Holeček Martin 4:0, body hostů: Hlisník Tibor 2:2, Pokorný Jaroslav 3:1, Kadič Václav 2:2, Havlíček Zdeněk 1:2),
13. kolo:
TJ Lomnice A - TJ Slavoj Kynšperk C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zima Jiří 1:2, Procházka Pavel 2:1, Bjalončík Boris 3:0, Vondrušková Andrea 3:0, body hostů: Liška Jan 2:1, Bárta Václav st. 0:3, Liška David 0:3, Kadavý Vladimír 1:2), TJ Baník Vintířov A - TJ Slovan Mariánské Lázně A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janů Vojtěch 0:2, Kraka Zdeněk 0:1, Daněk Roman 0:2, Stančík Josef 0:2, Hlavatý Jaroslav 0:1, body hostů: Minařík Jiří 2:0, Urban Miroslav 2:0, Provazník Karel 2:0, Vršecký Zdeněk 2:0), TJ Baník Svatava B - TJ Lomnice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kottusch Dieter 1:1, Horký Karel 1:1, Strýček Rudolf 3:0, Holeček Martin 3:0, body hostů: Franko Milan 2:1, Müllerová Markéta 0:3, Kříž Jiří 0:2, Franková Barbora 0:2), TJ Jiskra Aš C - KST Karlovy Vary C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nguyen Huy Hac 0:3, Havlíček Zdeněk 0:2, Kadič Václav 1:2, Kotrč Jiří 2:1, body hostů: Holubek Milan 3:0, Krejčí David 1:2, Řezáč Bohumil 2:1, Čapek Libor 2:0), KST Velký Luh A - TJ Jiskra Březová C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malina Mirko 2:2, Michálek Bohumil 2:2, Turčinek Antonín 1:2, Kraus Václav ml. 4:0, body hostů: Holeček Petr 3:1, Dušek Jan 3:1, Hurban Jan 0:4, Gajdošová Zuzana 0:3),
14. kolo:
TJ Lomnice A - TJ Slovan Mariánské Lázně A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zima Jiří 1:3, Procházka Pavel 1:3, Bjalončík Boris 1:2, Vondrušková Andrea 2:2, body hostů: Minařík Jiří 4:0, Urban Miroslav 2:2, Provazník Karel 4:0, Vršecký Zdeněk 0:3), TJ Baník Vintířov A - TJ Slavoj Kynšperk C 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janů Vojtěch 0:3, Kraka Zdeněk 0:2, Daněk Roman 0:3, Stančík Josef 1:2, body hostů: Liška Jan 3:0, Liška David 2:1, Bárta Václav st. 3:0, Kadavý Vladimír 2:0), TJ Jiskra Aš C - TJ Jiskra Březová C 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kotrč Jiří 2:0, Pokorný Jaroslav 2:0, Kadič Václav 0:2, Hlisník Tibor 2:0, WO 4:0, body hostů: Gajdošová Zuzana 0:3, Hurban Jan 1:2, Dušek Jan 1:1, WO 0:4), KST Velký Luh A - KST Karlovy Vary C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malina Mirko 1:3, Michálek Bohumil 0:3, Turčinek Antonín 0:3, Kraus Václav ml. 4:0, body hostů: Holubek Milan 3:1, Krejčí David 3:1, Řezáč Bohumil 1:2, Čapek Libor 2:1),
15. kolo:
TJ Jiskra Aš C - TJ Lomnice A 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kotrč Jiří 1:1, Hlisník Tibor 0:2, Pokorný Jaroslav 1:2, WO 0:4, body hostů: Vondrušková Andrea 3:0, Bjalončík Boris 2:0, Procházka Pavel 0:1, Zima Jiří 0:1, WO 4:0), KST Velký Luh A - TJ Baník Vintířov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jurašek Jiří 1:1, Michálek Bohumil 2:0, Malina Mirko 3:0, Kraus Václav ml. 2:0, body hostů: Janů Vojtěch 1:2, Kraka Zdeněk 0:2, Stančík Josef 0:2, Kárníková Jitka 0:2), KST Karlovy Vary C - TJ Jiskra Březová C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holubek Milan 2:0, Žaloudík Jan 2:0, Krejčí David 2:1, Čapek Libor 2:0, body hostů: Gajdošová Zuzana 0:3, Gajdoš Jakub 1:1, Hurban Jan 0:2, Dušek Jan 0:2), TJ Lomnice B - TJ Slavoj Kynšperk C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kříž Jiří 0:3, Franková Barbora 0:2, Franko Milan 0:3, Mazurkovič Vladimír 3:0, body hostů: Liška Jan 3:0, Bárta Václav st. 2:1, Kadavý Vladimír 2:1, Oboňová Tereza 1:1), TJ Baník Svatava B - TJ Slovan Mariánské Lázně A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kottusch Dieter 2:1, Niebauer Aleš 0:3, Horký Karel 0:3, Holeček Martin 2:1, body hostů: Minařík Jiří 3:0, Urban Miroslav 2:1, Provazník Karel 2:1, Volmůt Jindřich 1:2),
16. kolo:
TJ Jiskra Aš C - TJ Baník Vintířov A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlisník Tibor 2:0, Kotrč Jiří 2:0, Havlíček Zdeněk 3:0, Kadič Václav 2:0, body hostů: Janů Vojtěch 0:3, Kraka Zdeněk 0:2, Stančík Josef 0:2, Kárníková Jitka 0:2), KST Velký Luh A - TJ Lomnice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraus Václav st. 0:1, Malina Mirko 1:1, Michálek Bohumil 0:3, Kraus Václav ml. 1:2, Šabík Vladimír 0:2, body hostů: Vondrušková Andrea 3:0, Bjalončík Boris 2:1, Procházka Pavel 3:0, Zima Jiří 1:1), TJ Lomnice B - TJ Slovan Mariánské Lázně A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vondrušková Nikola 0:2, Mazurkovič Vladimír 1:1, Kříž Jiří 0:3, Franko Milan 1:2, body hostů: Minařík Jiří 2:1, Urban Miroslav 3:0, Provazník Karel 2:0, Volmůt Jindřich 1:1), TJ Baník Svatava B - TJ Slavoj Kynšperk C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kottusch Dieter 2:2, Niebauer Aleš 1:3, Horký Karel 2:2, Holeček Martin 3:1, body hostů: Liška Jan 4:0, Kadavý Vladimír 2:2, Severová Michaela 2:2, Oboňová Tereza 0:4),
17. kolo:
TJ Lomnice A - TJ Lomnice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafář Jiří 1:1, Bjalončík Boris 2:0, Vondrušková Andrea 3:0, Procházka Pavel 2:0, body hostů: Mazurkovič Vladimír 1:2, Kříž Jiří 0:2, Franko Milan 0:2, Furch Dominik 0:2), TJ Baník Vintířov A - TJ Baník Svatava B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janů Vojtěch 0:2, Kraka Zdeněk 0:1, Daněk Roman 1:2, Stančík Josef 0:2, Bracek Alois 0:1, body hostů: Holeček Martin 3:0, Strýček Rudolf 1:1, Kottusch Dieter 2:0, Horký Karel 2:0), TJ Slavoj Kynšperk C - KST Karlovy Vary C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oboňová Tereza 1:3, Kadavý Vladimír 1:3, Bárta Václav st. 1:2, Liška Jan 3:1, body hostů: Čapek Libor 4:0, Holubek Milan 3:1, Řezáč Bohumil 2:2, Tesař Vojtěch 0:3), TJ Slovan Mariánské Lázně A - TJ Jiskra Březová C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Karel 2:0, Vršecký Zdeněk 1:1, Urban Miroslav 2:1, Minařík Jiří 3:0, body hostů: Gajdoš Jakub 0:3, Dušek Jan 2:1, Gajdošová Zuzana 0:2, Hurban Jan 0:2), KST Velký Luh A - TJ Jiskra Aš C 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malina Mirko 2:0, Michálek Bohumil 1:1, Turčinek Antonín 1:2, Kraus Václav ml. 2:0, WO 4:0, body hostů: Havlíček Zdeněk 1:2, Kotrč Jiří 1:2, Kadič Václav 1:2, WO 0:4),
18. kolo:
TJ Lomnice A - TJ Baník Svatava B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Pavel 2:1, Šafář Jiří 1:1, Bjalončík Boris 2:1, Vondrušková Andrea 3:0, body hostů: Holeček Martin 1:2, Strýček Rudolf 2:1, Kottusch Dieter 0:3, Horký Karel 0:2), TJ Baník Vintířov A - TJ Lomnice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janů Vojtěch 1:0, Kraka Zdeněk 1:1, Daněk Roman 3:0, Stančík Josef 2:0, Bracek Alois 1:0, body hostů: Franko Milan 1:2, Černý Milan 0:2, Koryťák Jan 0:2, Franková Barbora 0:2), TJ Slavoj Kynšperk C - TJ Jiskra Březová C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moldavčuk David 1:3, Oboňová Tereza 2:2, Kadavý Vladimír 4:0, Liška Jan 1:0, WO 0:3, body hostů: Gajdoš Jakub 0:3, Dušek Jan 1:2, Gajdošová Zuzana 2:1, Hurban Jan 2:2, WO 3:0), TJ Slovan Mariánské Lázně A - KST Karlovy Vary C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vršecký Zdeněk 1:2, Provazník Karel 2:1, Urban Miroslav 2:1, Minařík Jiří 4:0, body hostů: Čapek Libor 2:2, Holubek Milan 1:2, Řezáč Bohumil 1:2, Tesař Vojtěch 0:3),
19. kolo:
TJ Lomnice A - TJ Baník Vintířov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Pavel 1:1, Tobiáš Jozef 3:0, Zima Jiří 1:2, Bjalončík Boris 3:0, Bečka Tomáš 0:1, body hostů: Leňka Jiří 2:1, Kraka Zdeněk 0:3, Stančík Josef 2:1, Hlavatý Jaroslav 0:2, Kárníková Jitka 0:1), TJ Jiskra Aš C - TJ Slavoj Kynšperk C 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havlíček Zdeněk 3:1, Kadič Václav 3:1, Kotrč Jiří 3:0, WO 0:5, body hostů: Kadavý Vladimír 2:1, Severová Michaela 0:3, Liška David 0:3, Moldavčuk David 0:2, WO 5:0), KST Velký Luh A - TJ Slovan Mariánské Lázně A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michálek Bohumil 0:2, Malina Mirko 0:2, Turčinek Antonín 0:2, Kraus Václav st. 0:2, body hostů: Minařík Jiří 2:0, Urban Miroslav 2:0, Provazník Karel 2:0, Vršecký Zdeněk 2:0), KST Karlovy Vary C - TJ Lomnice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holubek Milan 2:1, Řezáč Bohumil 2:1, Pokorný Jan 1:2, Čapek Libor 3:0, body hostů: Mazurkovič Vladimír 3:0, Franko Milan 1:2, Kříž Jiří 0:3, Müllerová Markéta 0:3), TJ Jiskra Březová C - TJ Baník Svatava B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gajdoš Jakub 0:2, Gajdošová Zuzana 0:2, Dušek Jan 2:1, Hurban Jan 0:3, body hostů: Holeček Martin 2:1, Strýček Rudolf 3:0, Horký Karel 1:1, Niebauer Aleš 2:0),
20. kolo:
TJ Jiskra Aš C - TJ Slovan Mariánské Lázně A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Jaroslav 0:1, Kadič Václav 0:3, Kotrč Jiří 1:2, Hlisník Tibor 2:2, Havlíček Zdeněk 1:1, body hostů: Minařík Jiří 4:0, Urban Miroslav 3:0, Provazník Karel 1:2, Volmůt Jindřich 0:2, Vršecký Zdeněk 1:0), KST Velký Luh A - TJ Slavoj Kynšperk C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malina Mirko 3:1, Michálek Bohumil 2:2, Turčinek Antonín 0:2, Kraus Václav ml. 4:0, Kraus Václav st. 0:1, body hostů: Liška Jan 2:2, Kadavý Vladimír 2:2, Severová Michaela 1:3, Liška David 1:2), KST Karlovy Vary C - TJ Baník Svatava B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holubek Milan 3:0, Čapek Libor 1:1, Řezáč Bohumil 2:1, Žaloudík Jan 3:0, body hostů: Holeček Martin 1:2, Strýček Rudolf 1:2, Horký Karel 0:3, Niebauer Aleš 0:2), TJ Jiskra Březová C - TJ Lomnice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdoš Jakub 3:1, Gajdošová Zuzana 2:2, Dušek Jan 2:1, Hurban Jan 2:2, body hostů: Mazurkovič Vladimír 4:0, Franko Milan 2:2, Kříž Jiří 0:4, Müllerová Markéta 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy