Výsledky do novin
Extraliga mužů
1. kolo:
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. - SKST Svijany Liberec 4:2 (body domácích: Seibert Jakub 1:1, Polanský Tomáš 2:0, Štěpánek David 1:1, body hostů: Jahoda Martin 0:2, Medek Josef 0:2, Košťál Radek 2:0), SF SK Kotlářka EN Praha - DTJ Hradec Králové 1:4 (body domácích: Němeček Jakub 0:2, Kučera Stanislav 1:1, Turček Peter 0:1, body hostů: Šereda Peter 1:1, Bajger Ondřej 1:0, Pištej Ľubomír 2:0), SF SKK EL Niňo Praha EHW - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda 4:1 (body domácích: Bai He 2:0, Reitšpies David 1:1, Kobes Kristián 1:0, body hostů: Hort Tomáš 0:2, Crha Jakub 1:0, Lebeda Michal ml. 0:2), DTJ - Slavia Hradec Králové - TJ Ostrava KST 3:3 (body domácích: Koblížek Martin 1:1, Olejník Martin 2:0, Palkovský David 0:2, body hostů: Klos Patrik 0:2, Martinko Jiří 1:1, Bindač Miroslav 2:0), STEN marketing HB Ostrov - SKST Charvát Baník Havířov 4:0 (body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Morizono Masataka 2:0, Širuček Pavel 1:0, body hostů: Rezetka Roman 0:2, Beneš Michal 0:1, Čihák Marek 0:1),
2. kolo:
SF SK Kotlářka EN Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda 4:2 (body domácích: Kučera Stanislav 1:1, Kaucký Petr 2:0, Němeček Jakub 1:1, body hostů: Šimončík Josef 0:2, Lebeda Michal ml. 0:2, Crha Jakub 2:0), SF SKK EL Niňo Praha EHW - DTJ Hradec Králové 1:4 (body domácích: Kobes Kristián 0:2, Bai He 1:1, Reitšpies David 0:1, body hostů: Pištej Ľubomír 1:1, Šereda Peter 1:0, Bajger Ondřej 2:0), DTJ - Slavia Hradec Králové - SKST Charvát Baník Havířov 0:4 (body domácích: Olejník Martin 0:1, Palkovský David 0:2, Foff Lukáš 0:1, body hostů: Beneš Michal 2:0, Rezetka Roman 1:0, Čihák Marek 1:0), STEN marketing HB Ostrov - TJ Ostrava KST 4:0 (body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Morizono Masataka 2:0, Širuček Pavel 1:0, body hostů: Martinko Jiří 0:2, Bindač Miroslav 0:1, Klos Patrik 0:1),
3. kolo:
TJ Ostrava KST - SKST Charvát Baník Havířov 3:3 (body domácích: Bindač Miroslav 1:1, Klos Patrik 1:1, Pavlík Tibor 0:1, Martinko Jiří 1:0, body hostů: Rezetka Roman 2:0, Čihák Marek 0:2, Karabec Ivan 1:1), DTJ Hradec Králové - DTJ - Slavia Hradec Králové 4:0 (body domácích: Pištej Ľubomír 1:0, Šereda Peter 2:0, Bajger Ondřej 1:0, body hostů: Foff Lukáš 0:2, Olejník Martin 0:1, Palkovský David 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda - STEN marketing HB Ostrov 0:4 (body domácích: Lebeda Michal ml. 0:1, Šimončík Josef 0:1, Crha Jakub 0:1, Pavlica Martin 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 2:0, Korbel Petr 1:0, Širuček Pavel 1:0), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. - SF SK Kotlářka EN Praha 3:3 (body domácích: Polanský Tomáš 1:1, Seibert Jakub 2:0, Štěpánek David 0:2, body hostů: Kučera Stanislav 0:2, Němeček Jakub 1:1, Kaucký Petr 2:0), SKST Svijany Liberec - SF SKK EL Niňo Praha EHW 2:4 (body domácích: Jahoda Martin 0:2, Košťál Radek 2:0, Medek Josef 0:2, body hostů: Kobes Kristián 1:1, Bai He 1:1, Reitšpies David 2:0),
4. kolo:
DTJ Hradec Králové - STEN marketing HB Ostrov 1:4 (body domácích: Bajger Ondřej 0:2, Pištej Ľubomír 1:1, Šereda Peter 0:1, body hostů: Morizono Masataka 2:0, Širuček Pavel 0:1, Tregler Tomáš 2:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda - DTJ - Slavia Hradec Králové 3:3 (body domácích: Pavlica Martin 0:2, Šimončík Josef 1:1, Crha Jakub 2:0, body hostů: Olejník Martin 2:0, Palkovský David 0:1, Koblížek Martin 1:1, Foff Lukáš 0:1), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. - SF SKK EL Niňo Praha EHW 0:4 (body domácích: Seibert Jakub 0:1, Polanský Tomáš 0:2, Štěpánek David 0:1, body hostů: Kobes Kristián 2:0, Reitšpies David 1:0, Bai He 1:0), SKST Svijany Liberec - SF SK Kotlářka EN Praha 3:3 (body domácích: Košťál Radek 2:0, Jahoda Martin 1:1, Medek Josef 0:2, body hostů: Kaucký Petr 0:2, Kučera Stanislav 2:0, Němeček Jakub 1:1),
5. kolo:
SF SK Kotlářka EN Praha - SF SKK EL Niňo Praha EHW 1:4 (body domácích: Němeček Jakub 0:2, Kučera Stanislav 1:1, Kaucký Petr 0:1, body hostů: Kobes Kristián 1:0, Reitšpies David 1:0, Bai He 2:0, Málek Tomáš 0:1), DTJ - Slavia Hradec Králové - SKST Svijany Liberec 4:2 (body domácích: Olejník Martin 1:1, Koblížek Martin 1:1, Foff Lukáš 2:0, body hostů: Košťál Radek 2:0, Medek Josef 0:2, Jahoda Martin 0:2), STEN marketing HB Ostrov - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 4:1 (body domácích: Morizono Masataka 1:1, Širuček Pavel 2:0, Kanta František 1:0, body hostů: Polanský Tomáš 1:1, Štěpánek David 0:1, Seibert Jakub 0:2), TJ Ostrava KST - DTJ Hradec Králové 0:4 (body domácích: Bindač Miroslav 0:1, Martinko Jiří 0:2, Klos Patrik 0:1, body hostů: Pištej Ľubomír 2:0, Bajger Ondřej 1:0, Šereda Peter 1:0), SKST Charvát Baník Havířov - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda 1:4 (body domácích: Čihák Marek 1:1, Karabec Ivan 0:2, Rezetka Roman 0:1, body hostů: Hanák Martin 1:1, Pavlica Martin 1:0, Crha Jakub 2:0),
6. kolo:
DTJ - Slavia Hradec Králové - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 2:4 (body domácích: Olejník Martin 2:0, Foff Lukáš 0:2, Palkovský David 0:2, body hostů: Polanský Tomáš 1:1, Seibert Jakub 2:0, Štěpánek David 1:1), STEN marketing HB Ostrov - SKST Svijany Liberec 4:0 (body domácích: Korbel Petr 1:0, Kanta František 2:0, Morizono Masataka 1:0, body hostů: Borůvka Jakub 0:2, Jahoda Martin 0:1, Medek Josef 0:1), TJ Ostrava KST - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda 0:4 (body domácích: Martinko Jiří 0:1, Klos Patrik 0:2, Bindač Miroslav 0:1, body hostů: Hanák Martin 2:0, Šimončík Josef 1:0, Crha Jakub 1:0), SKST Charvát Baník Havířov - DTJ Hradec Králové 0:4 (body domácích: Kratochvíl Michal 0:1, Rezetka Roman 0:2, Rozínek Vojtěch 0:1, body hostů: Šereda Peter 2:0, Bajger Ondřej 1:0, Pištej Ľubomír 1:0),
7. kolo:
DTJ Hradec Králové - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda 4:2 (body domácích: Bajger Ondřej 1:1, Šereda Peter 0:1, Pištej Ľubomír 1:0, WO 2:0, body hostů: Crha Jakub 0:2, Hanák Martin 2:0, WO 0:2), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. - SKST Charvát Baník Havířov 4:1 (body domácích: Polanský Tomáš 2:0, Štěpánek David 2:0, Seibert Jakub 0:1, body hostů: Karabec Ivan 0:2, Rezetka Roman 0:1, Čihák Marek 1:1), SKST Svijany Liberec - TJ Ostrava KST 2:4 (body domácích: Košťál Radek 2:0, Jahoda Martin 0:2, Medek Josef 0:2, body hostů: Martinko Jiří 1:1, Klos Patrik 2:0, Bindač Miroslav 1:1), SF SK Kotlářka EN Praha - DTJ - Slavia Hradec Králové 3:3 (body domácích: Kučera Stanislav 0:2, Kaucký Petr 2:0, Němeček Jakub 1:1, body hostů: Koblížek Martin 1:1, Palkovský David 0:1, Olejník Martin 2:0, Foff Lukáš 0:1), SF SKK EL Niňo Praha EHW - STEN marketing HB Ostrov 2:4 (body domácích: Bai He 1:1, Reitšpies David 0:2, Kobes Kristián 1:1, body hostů: Tregler Tomáš 1:1, Morizono Masataka 2:0, Širuček Pavel 1:1),
8. kolo:
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. - TJ Ostrava KST 4:2 (body domácích: Seibert Jakub 1:1, Polanský Tomáš 1:1, Štěpánek David 2:0, body hostů: Bindač Miroslav 1:1, Pavlík Tibor 0:2, Martinko Jiří 1:1), SKST Svijany Liberec - SKST Charvát Baník Havířov 3:3 (body domácích: Medek Josef 0:2, Košťál Radek 2:0, Jahoda Martin 1:1, body hostů: Rezetka Roman 1:1, Karabec Ivan 0:2, Čihák Marek 2:0), SF SK Kotlářka EN Praha - STEN marketing HB Ostrov 0:4 (body domácích: Němeček Jakub 0:1, Turček Peter 0:2, Kaucký Petr 0:1, body hostů: Korbel Petr 1:0, Morizono Masataka 1:0, Tregler Tomáš 1:0, Širuček Pavel 1:0), SF SKK EL Niňo Praha EHW - DTJ - Slavia Hradec Králové 4:1 (body domácích: Reitšpies David 2:0, Bai He 1:1, Kobes Kristián 1:0, body hostů: Olejník Martin 1:1, Palkovský David 0:1, Foff Lukáš 0:2),
9. kolo:
STEN marketing HB Ostrov - DTJ - Slavia Hradec Králové 4:1 (body domácích: Širuček Pavel 1:1, Tregler Tomáš 2:0, Korbel Petr 1:0, body hostů: Olejník Martin 1:1, Palkovský David 0:1, Foff Lukáš 0:2), TJ Ostrava KST - SF SK Kotlářka EN Praha 2:4 (body domácích: Klos Patrik 1:1, Bindač Miroslav 1:1, Pavlík Tibor 0:2, body hostů: Němeček Jakub 0:2, Kučera Stanislav 2:0, Kaucký Petr 2:0), SKST Charvát Baník Havířov - SF SKK EL Niňo Praha EHW 0:4 (body domácích: Rezetka Roman 0:1, Rozínek Vojtěch 0:2, Karabec Ivan 0:1, body hostů: Reitšpies David 2:0, Bai He 1:0, Kobes Kristián 1:0), DTJ Hradec Králové - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 4:0 (body domácích: Pištej Ľubomír 1:0, Šereda Peter 2:0, Bajger Ondřej 1:0, body hostů: Polanský Tomáš 0:2, Seibert Jakub 0:1, Štěpánek David 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda - SKST Svijany Liberec 4:2 (body domácích: Crha Jakub 1:1, Šimončík Josef 2:0, Hanák Martin 1:1, body hostů: Medek Josef 0:2, Jahoda Martin 0:2, Košťál Radek 2:0),
10. kolo:
TJ Ostrava KST - SF SKK EL Niňo Praha EHW 1:4 (body domácích: Klos Patrik 0:2, Pavlík Tibor 0:2, Bindač Miroslav 1:0, body hostů: Bai He 2:0, Reitšpies David 1:0, Kobes Kristián 1:1), SKST Charvát Baník Havířov - SF SK Kotlářka EN Praha 4:2 (body domácích: Čihák Marek 2:0, Rezetka Roman 1:1, Karabec Ivan 1:1, body hostů: Kučera Stanislav 0:2, Němeček Jakub 1:1, Kaucký Petr 1:1), DTJ Hradec Králové - SKST Svijany Liberec 4:1 (body domácích: Pištej Ľubomír 2:0, Bajger Ondřej 1:1, Šereda Peter 1:0, body hostů: Medek Josef 0:2, Košťál Radek 1:0, Jahoda Martin 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 3:3 (body domácích: Pavlica Martin 0:2, Hanák Martin 1:1, Crha Jakub 2:0, body hostů: Polanský Tomáš 2:0, Štěpánek David 0:2, Seibert Jakub 1:1),
11. kolo:
SKST Svijany Liberec - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 2:4 (body domácích: Košťál Radek 2:0, Jahoda Martin 0:2, Medek Josef 0:2, body hostů: Seibert Jakub 1:1, Polanský Tomáš 2:0, Kabelka Tomáš 1:1), DTJ Hradec Králové - SF SK Kotlářka EN Praha 3:3 (body domácích: Šereda Peter 0:2, Pištej Ľubomír 2:0, Bajger Ondřej 1:1, body hostů: Kučera Stanislav 1:1, Němeček Jakub 1:1, Kaucký Petr 1:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda - SF SKK EL Niňo Praha EHW 3:3 (body domácích: Lebeda Michal ml. 0:2, Crha Jakub 1:0, Hanák Martin 2:0, Pavlica Martin 0:1, body hostů: Bai He 2:0, Reitšpies David 0:2, Kobes Kristián 1:1), TJ Ostrava KST - DTJ - Slavia Hradec Králové 3:3 (body domácích: Martinko Jiří 0:2, Bindač Miroslav 1:1, Klos Patrik 2:0, body hostů: Olejník Martin 2:0, Palkovský David 0:2, Koblížek Martin 1:1), SKST Charvát Baník Havířov - STEN marketing HB Ostrov 0:4 (body domácích: Rezetka Roman 0:1, Čihák Marek 0:1, Beneš Michal 0:1, Rozínek Vojtěch 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 2:0, Korbel Petr 1:0, Širuček Pavel 1:0),
12. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda - SF SK Kotlářka EN Praha 4:0 (body domácích: Hanák Martin 1:0, Šimončík Josef 2:0, Crha Jakub 1:0, body hostů: Kaucký Petr 0:2, Němeček Jakub 0:1, Kučera Stanislav 0:1), DTJ Hradec Králové - SF SKK EL Niňo Praha EHW 1:4 (body domácích: Bajger Ondřej 0:2, Pištej Ľubomír 1:1, Šereda Peter 0:1, body hostů: Kobes Kristián 1:1, Bai He 1:0, Reitšpies David 2:0), SKST Charvát Baník Havířov - DTJ - Slavia Hradec Králové 3:3 (body domácích: Beneš Michal 0:2, Rezetka Roman 1:1, Čihák Marek 2:0, body hostů: Olejník Martin 2:0, Palkovský David 0:2, Foff Lukáš 1:1), TJ Ostrava KST - STEN marketing HB Ostrov 0:4 (body domácích: Martinko Jiří 0:1, Pavlík Tibor 0:2, Klos Patrik 0:1, body hostů: Širuček Pavel 2:0, Korbel Petr 1:0, Tregler Tomáš 1:0),
13. kolo:
SKST Charvát Baník Havířov - TJ Ostrava KST 4:1 (body domácích: Beneš Michal 2:0, Rezetka Roman 2:0, Čihák Marek 0:1, body hostů: Klos Patrik 0:2, Martinko Jiří 0:1, Bindač Miroslav 1:1), DTJ - Slavia Hradec Králové - DTJ Hradec Králové 3:3 (body domácích: Olejník Martin 1:1, Palkovský David 1:1, Koblížek Martin 1:1, body hostů: Bittner Michal 0:2, Bajger Ondřej 1:1, Šereda Peter 2:0), STEN marketing HB Ostrov - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda 4:1 (body domácích: Širuček Pavel 2:0, Tregler Tomáš 2:0, Demek Tomáš 0:1, body hostů: Šimončík Josef 0:2, Pavlica Martin 0:1, Crha Jakub 1:1), SF SK Kotlářka EN Praha - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 2:4 (body domácích: Němeček Jakub 0:2, Kaucký Petr 2:0, Kučera Stanislav 0:2, body hostů: Seibert Jakub 1:1, Kabelka Tomáš 1:1, Polanský Tomáš 2:0), SF SKK EL Niňo Praha EHW - SKST Svijany Liberec 4:1 (body domácích: Reitšpies David 2:0, Kobes Kristián 1:1, Bai He 1:0, body hostů: Medek Josef 0:2, Košťál Radek 1:0, Jahoda Martin 0:2),
14. kolo:
STEN marketing HB Ostrov - DTJ Hradec Králové 4:2 (body domácích: Tregler Tomáš 1:1, Širuček Pavel 2:0, Korbel Petr 1:1, body hostů: Šereda Peter 0:2, Bajger Ondřej 0:2, Pištej Ľubomír 2:0), DTJ - Slavia Hradec Králové - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda 1:4 (body domácích: Foff Lukáš 0:2, Olejník Martin 1:1, Palkovský David 0:1, body hostů: Crha Jakub 2:0, Šimončík Josef 0:1, Hanák Martin 2:0), SF SKK EL Niňo Praha EHW - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 4:1 (body domácích: Bai He 2:0, Reitšpies David 1:1, Kobes Kristián 1:0, body hostů: Polanský Tomáš 1:1, Kabelka Tomáš 0:1, Seibert Jakub 0:2), SF SK Kotlářka EN Praha - SKST Svijany Liberec 4:1 (body domácích: Kaucký Petr 2:0, Němeček Jakub 1:1, Kučera Stanislav 1:0, body hostů: Košťál Radek 1:1, Jahoda Martin 0:1, Medek Josef 0:2),
15. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha EHW - SF SK Kotlářka EN Praha 4:1 (body domácích: Reitšpies David 2:0, Kobes Kristián 1:0, Bai He 1:0, Málek Tomáš 0:1, body hostů: Kučera Stanislav 1:1, Němeček Jakub 0:1, Turček Peter 0:2), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. - DTJ - Slavia Hradec Králové 4:2 (body domácích: Kabelka Tomáš 1:1, Polanský Tomáš 2:0, Seibert Jakub 1:1, body hostů: Olejník Martin 0:2, Koblížek Martin 0:2, Foff Lukáš 2:0), SKST Svijany Liberec - STEN marketing HB Ostrov 2:4 (body domácích: Košťál Radek 2:0, Valenta Jan 0:2, Medek Josef 0:2, body hostů: Širuček Pavel 1:1, Tregler Tomáš 2:0, Kanta František 1:1), DTJ Hradec Králové - TJ Ostrava KST 4:1 (body domácích: Bajger Ondřej 2:0, Pištej Ľubomír 2:0, Šereda Peter 0:1, body hostů: Klos Patrik 0:2, Pavlík Tibor 0:1, Bindač Miroslav 1:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda - SKST Charvát Baník Havířov 4:1 (body domácích: Šimončík Josef 2:0, Hanák Martin 1:1, Crha Jakub 1:0, body hostů: Rezetka Roman 0:2, Beneš Michal 1:0, Čihák Marek 0:2),
16. kolo:
SKST Svijany Liberec - DTJ - Slavia Hradec Králové 3:3 (body domácích: Medek Josef 0:2, Valenta Jan 1:1, Košťál Radek 2:0, body hostů: Olejník Martin 2:0, Foff Lukáš 0:2, Palkovský David 1:1), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. - STEN marketing HB Ostrov 0:4 (body domácích: Seibert Jakub 0:1, Polanský Tomáš 0:2, Kabelka Tomáš 0:1, body hostů: Morizono Masataka 2:0, Tregler Tomáš 1:0, Širuček Pavel 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda - TJ Ostrava KST 4:0 (body domácích: Pavlica Martin 1:0, Hanák Martin 2:0, Crha Jakub 1:0, body hostů: Pavlík Tibor 0:2, Klos Patrik 0:1, Bindač Miroslav 0:1), DTJ Hradec Králové - SKST Charvát Baník Havířov 3:3 (body domácích: Bajger Ondřej 0:2, Pištej Ľubomír 2:0, Šereda Peter 1:1, body hostů: Beneš Michal 1:1, Rezetka Roman 1:1, Čihák Marek 1:1),
17. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda - DTJ Hradec Králové 0:4 (body domácích: Brát Karel ml. 0:1, Hort Tomáš 0:2, Lebeda Michal ml. 0:1, body hostů: Pištej Ľubomír 2:0, Šereda Peter 1:0, Bajger Ondřej 1:0), TJ Ostrava KST - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 4:1 (body domácích: Bindač Miroslav 2:0, Martinko Jiří 2:0, Klimek Vojtěch 0:1, body hostů: Seibert Jakub 0:2, Votava Milan 0:1, Kabelka Tomáš 1:1), SKST Charvát Baník Havířov - SKST Svijany Liberec 4:2 (body domácích: Rezetka Roman 1:1, Beneš Michal 1:1, Čihák Marek 2:0, body hostů: Košťál Radek 2:0, Jahoda Martin 0:1, Valenta Jan 0:2, Medek Josef 0:1), DTJ - Slavia Hradec Králové - SF SK Kotlářka EN Praha 4:1 (body domácích: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 2:0, Foff Lukáš 0:1, body hostů: Kaucký Petr 0:2, Kučera Stanislav 0:1, Němeček Jakub 1:1), STEN marketing HB Ostrov - SF SKK EL Niňo Praha EHW 3:3 (body domácích: Korbel Petr 1:1, Tregler Tomáš 1:1, Širuček Pavel 1:1, body hostů: Kobes Kristián 1:1, Bai He 1:1, Reitšpies David 1:1),
18. kolo:
SKST Charvát Baník Havířov - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 3:3 (body domácích: Beneš Michal 0:1, Čihák Marek 1:1, Rezetka Roman 2:0, Karabec Ivan 0:1, body hostů: Seibert Jakub 2:0, Votava Milan 0:2, Kabelka Tomáš 1:1), TJ Ostrava KST - SKST Svijany Liberec 3:3 (body domácích: Klimek Vojtěch 0:2, Martinko Jiří 1:1, Bindač Miroslav 2:0, body hostů: Košťál Radek 2:0, Medek Josef 0:1, Valenta Jan 1:1, Jahoda Martin 0:1), STEN marketing HB Ostrov - SF SK Kotlářka EN Praha 4:0 (body domácích: Širuček Pavel 1:0, Tregler Tomáš 2:0, Korbel Petr 1:0, body hostů: Kučera Stanislav 0:2, Kaucký Petr 0:1, Němeček Jakub 0:1), DTJ - Slavia Hradec Králové - SF SKK EL Niňo Praha EHW 0:4 (body domácích: Foff Lukáš 0:1, Olejník Martin 0:2, Palkovský David 0:1, body hostů: Bai He 2:0, Reitšpies David 1:0, Málek Tomáš 1:0),
19. kolo:
DTJ - Slavia Hradec Králové - STEN marketing HB Ostrov 1:4 (body domácích: Foff Lukáš 0:2, Olejník Martin 1:1, Palkovský David 0:1, body hostů: Širuček Pavel 2:0, Demek Tomáš 0:1, Tregler Tomáš 2:0), SF SK Kotlářka EN Praha - TJ Ostrava KST 4:2 (body domácích: Němeček Jakub 1:1, Kaucký Petr 2:0, Kučera Stanislav 1:1, body hostů: Klos Patrik 0:2, Klimek Vojtěch 0:2, Bindač Miroslav 2:0), SF SKK EL Niňo Praha EHW - SKST Charvát Baník Havířov 3:3 (body domácích: Bai He 1:1, Kobes Kristián 0:2, Reitšpies David 2:0, body hostů: Beneš Michal 1:1, Rezetka Roman 1:1, Čihák Marek 1:1), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. - DTJ Hradec Králové 1:4 (body domácích: Seibert Jakub 0:1, Polanský Tomáš 1:1, Kabelka Tomáš 0:1, WO 0:1, body hostů: Pištej Ľubomír 2:0, Bajger Ondřej 0:1, Šereda Peter 1:0, WO 1:0), SKST Svijany Liberec - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda 2:4 (body domácích: Medek Josef 0:2, Košťál Radek 2:0, Blinka Michal 0:2, body hostů: Crha Jakub 1:1, Pavlica Martin 1:1, Hanák Martin 2:0),
20. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha EHW - TJ Ostrava KST 4:2 (body domácích: Málek Tomáš 1:1, Bai He 2:0, Reitšpies David 1:1, body hostů: Klos Patrik 0:2, Klimek Vojtěch 0:2, Bindač Miroslav 2:0), SF SK Kotlářka EN Praha - SKST Charvát Baník Havířov 0:4 (body domácích: Němeček Jakub 0:1, Kučera Stanislav 0:2, Kaucký Petr 0:1, body hostů: Beneš Michal 2:0, Rezetka Roman 1:0, Čihák Marek 1:0), SKST Svijany Liberec - DTJ Hradec Králové 1:4 (body domácích: Jahoda Martin 0:2, Medek Josef 0:2, Košťál Radek 1:0, body hostů: Pištej Ľubomír 2:0, Šereda Peter 1:0, Bajger Ondřej 1:1), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda 2:4 (body domácích: Zajíček Pavel 0:2, Polanský Tomáš 2:0, Karásek Vít 0:2, body hostů: Hanák Martin 1:1, Pavlica Martin 1:1, Crha Jakub 2:0),
21. kolo:
SF SK Kotlářka EN Praha - DTJ - Slavia Hradec Králové 6:3, SKST Svijany Liberec - TJ Ostrava KST 1:6,
22. kolo:
SF SK Kotlářka EN Praha - TJ Ostrava KST 6:2, SKST Svijany Liberec - DTJ - Slavia Hradec Králové 1:6,
23. kolo:
SF SK Kotlářka EN Praha - SKST Svijany Liberec 6:3, DTJ - Slavia Hradec Králové - TJ Ostrava KST 3:6,
24. kolo:
TJ Ostrava KST - DTJ - Slavia Hradec Králové 3:6, SKST Svijany Liberec - SF SK Kotlářka EN Praha 0:6,
25. kolo:
DTJ - Slavia Hradec Králové - SF SK Kotlářka EN Praha 6:3, TJ Ostrava KST - SKST Svijany Liberec 6:1,
26. kolo:
DTJ - Slavia Hradec Králové - SKST Svijany Liberec 6:1, TJ Ostrava KST - SF SK Kotlářka EN Praha 4:6,
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
DTJ Hradec Králové - SKST Charvát Baník Havířov 4:1 (body domácích: Pištej Ľubomír 2:0, Bajger Ondřej 2:0, Šereda Peter 0:1, body hostů: Čihák Marek 0:2, Rezetka Roman 0:1, Beneš Michal 1:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 4:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lebeda Michal ml. 0:2, Hanák Martin 1:1, Crha Jakub 2:0, body hostů: Polanský Tomáš 2:0, Seibert Jakub 0:2, Kabelka Tomáš 1:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
DTJ Hradec Králové - SKST Charvát Baník Havířov 4:0 (body domácích: Pištej Ľubomír 1:0, Bajger Ondřej 2:0, Šereda Peter 1:0, body hostů: Čihák Marek 0:2, Rezetka Roman 0:1, Beneš Michal 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 1:4 (body domácích: Lebeda Michal ml. 0:2, Hanák Martin 1:1, Crha Jakub 0:1, body hostů: Kabelka Tomáš 1:1, Polanský Tomáš 1:0, Seibert Jakub 2:0),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Charvát Baník Havířov - DTJ Hradec Králové 0:4 (body domácích: Rezetka Roman 0:1, Beneš Michal 0:2, Čihák Marek 0:1, body hostů: Pištej Ľubomír 2:0, Bajger Ondřej 1:0, Šereda Peter 1:0), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda 4:1 (body domácích: Polanský Tomáš 2:0, Kabelka Tomáš 1:1, Seibert Jakub 1:0, body hostů: Crha Jakub 1:1, Hanák Martin 0:1, Pavlica Martin 0:2),
1. vyřazovací kolo, 4. utkání:
SKST Charvát Baník Havířov - DTJ Hradec Králové -:-, TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda 2:4 (body domácích: Polanský Tomáš 2:0, Kabelka Tomáš 0:2, Seibert Jakub 0:2, body hostů: Hanák Martin 1:1, Pavlica Martin 2:0, Crha Jakub 1:0, Lebeda Michal ml. 0:1),
1. vyřazovací kolo, 5. utkání:
DTJ Hradec Králové - SKST Charvát Baník Havířov -:-, TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 4:2 (body domácích: Hanák Martin 0:2, Crha Jakub 2:0, Pavlica Martin 2:0, body hostů: Polanský Tomáš 1:1, Kabelka Tomáš 0:2, Seibert Jakub 1:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
STEN marketing HB Ostrov - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda 4:2 (body domácích: Korbel Petr 1:1, Širuček Pavel 1:1, Tregler Tomáš 2:0, body hostů: Hanák Martin 2:0, Pavlica Martin 0:2, Crha Jakub 0:2), SF SKK EL Niňo Praha EHW - DTJ Hradec Králové 2:4 (body domácích: Bai He 1:1, Kobes Kristián 1:1, Reitšpies David 0:2, body hostů: Bajger Ondřej 2:0, Šereda Peter 1:1, Pištej Ľubomír 1:1),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
STEN marketing HB Ostrov - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda 4:1 (body domácích: Širuček Pavel 1:1, Tregler Tomáš 2:0, Korbel Petr 1:0, body hostů: Hanák Martin 1:1, Lebeda Michal ml. 0:1, Pavlica Martin 0:2), SF SKK EL Niňo Praha EHW - DTJ Hradec Králové 4:2 (body domácích: Bai He 1:1, Kobes Kristián 1:1, Reitšpies David 2:0, body hostů: Pištej Ľubomír 2:0, Šereda Peter 0:2, Bajger Ondřej 0:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda - STEN marketing HB Ostrov 1:4 (body domácích: Hanák Martin 0:2, Pavlica Martin 1:0, Crha Jakub 0:1, Lebeda Michal ml. 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 2:0, Korbel Petr 0:1, Širuček Pavel 2:0), DTJ Hradec Králové - SF SKK EL Niňo Praha EHW 4:1 (body domácích: Šereda Peter 1:1, Bajger Ondřej 2:0, Pištej Ľubomír 1:0, body hostů: Kobes Kristián 1:1, Bai He 0:1, Reitšpies David 0:2),
2. vyřazovací kolo, 4. utkání:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda - STEN marketing HB Ostrov -:-, DTJ Hradec Králové - SF SKK EL Niňo Praha EHW 1:4 (body domácích: Šereda Peter 0:2, Bajger Ondřej 0:2, Pištej Ľubomír 1:0, body hostů: Bai He 2:0, Kobes Kristián 1:0, Reitšpies David 1:1),
2. vyřazovací kolo, 5. utkání:
STEN marketing HB Ostrov - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda -:-, SF SKK EL Niňo Praha EHW - DTJ Hradec Králové 4:1 (body domácích: Reitšpies David 1:1, Bai He 2:0, Kobes Kristián 1:0, body hostů: Pištej Ľubomír 1:1, Bajger Ondřej 0:1, Šereda Peter 0:2),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
STEN marketing HB Ostrov - SF SKK EL Niňo Praha EHW 4:0 (body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Morizono Masataka 2:0, Širuček Pavel 1:0, body hostů: Reitšpies David 0:2, Bai He 0:1, Kobes Kristián 0:1),
3. vyřazovací kolo, 2. utkání:
STEN marketing HB Ostrov - SF SKK EL Niňo Praha EHW 4:1 (body domácích: Tregler Tomáš 1:1, Morizono Masataka 2:0, Širuček Pavel 1:0, body hostů: Bai He 1:1, Kobes Kristián 0:1, Reitšpies David 0:2),
3. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SF SKK EL Niňo Praha EHW - STEN marketing HB Ostrov 0:4 (body domácích: Kobes Kristián 0:1, Bai He 0:1, Reitšpies David 0:1, Málek Tomáš 0:1, body hostů: Morizono Masataka 2:0, Širuček Pavel 1:0, Tregler Tomáš 1:0),
3. vyřazovací kolo, 4. utkání:
SF SKK EL Niňo Praha EHW - STEN marketing HB Ostrov -:-,
3. vyřazovací kolo, 5. utkání:
STEN marketing HB Ostrov - SF SKK EL Niňo Praha EHW -:-,
1. liga mužů
1. kolo:
SKST Baník Havířov B - TTC Siko Orlová 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karabec Ivan 3:0, Mikolašík Michal 1:2, Kratochvíl Michal 2:1, Rozínek Vojtěch 3:1, body hostů: Wawrosz Pavel 1:3, Lokaj Roman 3:0, Sikora Filip 0:3, Revay Radomír 0:3), TJ Ostrava KST B - SKST Hodonín 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martinko Jiří 2:1, Holaň Pavel 0:2, Klimek Vojtěch 1:2, Dzida Jan 0:3, body hostů: Trunov Mykhailo 1:2, Tymofieiev Oleksandr 3:0, Didukh Viktor 3:0, Vaculovič Libor 1:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz - SF SKK EL Niňo Praha C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hort Tomáš 2:1, Brož Petr 0:3, Brát Karel ml. 0:3, Buben Vlastimil 2:1, body hostů: Obešlo Marek 3:0, Schwarzer Antonín 2:1, Turček Peter 2:1, Málek Tomáš 1:2), SK US Steinerová Choceň - TTC Elizza Praha 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čopián Ondřej 3:0, Přistál Tomáš 1:2, Štrof Vojtěch 3:0, Gregořica Radek 2:2, body hostů: Šedivý Zdeněk 1:3, Holáň Jan 2:1, Průša David 1:2, Slobodzian Adam 0:3), TTC Moravská Slavia Brno - KT Praha 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žoldoš Petr 1:3, Šmerda Marek 1:3, Chrást Roman 0:3, Handl Petr 3:1, body hostů: Panský Jindřich 3:1, Orlowski Milan 2:2, Havlík Tomáš 4:0, Javůrek Petr 1:2), TJ Sokol Borová - KST Cheb 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kowal René 2:2, Kadlček Michal 3:1, Vrba Jan 0:2, Marek David 3:1, Merta Jakub 0:2, body hostů: Gavlas Antonín ml. 2:2, Pavlovský Lukáš 2:2, Gavlas Petr 1:3, Polák Michal 3:1),
2. kolo:
SKST Baník Havířov B - SKST Hodonín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozínek Vojtěch 2:2, Gorecki Jan 0:2, Kratochvíl Michal 1:3, Karabec Ivan 4:0, Mikolašík Michal 0:2, body hostů: Didukh Viktor 2:2, Tymofieiev Oleksandr 3:1, Vaculovič Libor 2:2, Trunov Mykhailo 2:2), TJ Ostrava KST B - TTC Siko Orlová 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klimek Vojtěch 2:0, Martinko Jiří 1:1, Holaň Pavel 2:1, WO 4:2, body hostů: Sikora Filip 0:3, Lokaj Roman 1:1, Wawrosz Pavel 1:1, WO 2:4), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz - TTC Elizza Praha 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buben Vlastimil 2:2, Hort Tomáš 1:2, Brož Petr 0:3, Lebeda Michal ml. 3:1, body hostů: Holáň Jan 1:3, Hrnčiřík Jan 4:0, Šedivý Zdeněk 2:1, Hlaváček Tomáš 1:2), SK US Steinerová Choceň - SF SKK EL Niňo Praha C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přistál Tomáš 2:2, Bělohlávek Dominik 0:4, Čopián Ondřej 1:2, Štrof Vojtěch 4:0, body hostů: Obešlo Marek 3:1, Schwarzer Antonín 2:2, Turček Peter 1:3, Málek Tomáš 2:1), TTC Moravská Slavia Brno - KST Cheb 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žoldoš Petr 2:2, Šmerda Marek 3:1, Skála Radek 0:3, Handl Petr 4:0, body hostů: Gavlas Antonín ml. 3:1, Polák Michal 2:2, Pavlovský Lukáš 1:3, Gavlas Petr 0:3), TJ Sokol Borová - KT Praha 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlček Michal 2:2, Kowal René 2:2, Vrba Jan 0:4, Marek David 4:0, body hostů: Panský Jindřich 3:1, Orlowski Milan 1:3, Havlík Tomáš 2:2, Javůrek Petr 2:2),
3. kolo:
TTC Siko Orlová - KT Praha 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wawrosz Pavel 0:3, Lokaj Roman 2:1, Sikora Filip 1:2, Revay Radomír 1:3, body hostů: Panský Jindřich 4:0, Orlowski Milan 1:2, Havlík Tomáš 2:1, Javůrek Petr 2:1), SKST Hodonín - KST Cheb 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trunov Mykhailo 3:1, Mikeska Jaroslav 0:4, Vaculovič Libor 2:2, Tymofieiev Oleksandr 3:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 3:1, Gavlas Petr 1:3, Pavlovský Lukáš 3:1, Polák Michal 1:3), SF SKK EL Niňo Praha C - TTC Moravská Slavia Brno 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwarzer Antonín 2:0, Málek Tomáš 2:0, Turček Peter 2:0, Obešlo Marek 2:0, body hostů: Šmerda Marek 0:2, Handl Petr 0:2, Žoldoš Petr 0:2, Vybíral Marek 0:2), TTC Elizza Praha - TJ Sokol Borová 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Průša David 1:2, Šedivý Zdeněk 0:2, Hlaváček Tomáš 0:2, Holáň Jan 2:1, WO 0:1, body hostů: Marek David 2:0, Kadlček Michal 2:1, Kowal René 3:0, Vrba Jan 0:2, WO 1:0), SKST Baník Havířov B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozínek Vojtěch 3:1, Mikolašík Michal 1:2, Kratochvíl Michal 1:2, Karabec Ivan 4:0, body hostů: Lebeda Michal ml. 3:1, Buben Vlastimil 1:3, Hort Tomáš 1:2, Brát Karel ml. 0:3), TJ Ostrava KST B - SK US Steinerová Choceň 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karásek Karel 0:2, Klimek Vojtěch 1:2, Martinko Jiří 2:1, Dzida Jan 2:2, Martinko Tomáš 0:1, body hostů: Štrof Vojtěch 4:0, Přistál Tomáš 2:1, Čopián Ondřej 1:2, Gregořica Radek 1:2),
4. kolo:
TTC Siko Orlová - KST Cheb 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wawrosz Pavel 1:2, Lokaj Roman 1:2, Sikora Filip 0:3, Revay Radomír 3:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 4:0, Pavlovský Lukáš 1:2, Polák Michal 2:1, Gavlas Petr 1:2), SKST Hodonín - KT Praha 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trunov Mykhailo 4:0, Mikeska Jaroslav 1:3, Vaculovič Libor 1:3, Tymofieiev Oleksandr 2:2, body hostů: Panský Jindřich 3:1, Orlowski Milan 2:2, Havlík Tomáš 1:3, Javůrek Petr 2:2), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Sokol Borová 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwarzer Antonín 3:0, Málek Tomáš 1:2, Turček Peter 1:2, Obešlo Marek 3:0, body hostů: Marek David 2:1, Kadlček Michal 2:1, Kowal René 0:3, Vrba Jan 0:3), TTC Elizza Praha - TTC Moravská Slavia Brno 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša David 0:3, Šedivý Zdeněk 0:3, Hlaváček Tomáš 1:2, Holáň Jan 2:2, body hostů: Handl Petr 4:0, Žoldoš Petr 3:0, Šmerda Marek 1:2, Vybíral Marek 2:1), SKST Baník Havířov B - SK US Steinerová Choceň 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Michal 3:1, Boháč Jan 1:2, Gorecki Jan 1:2, Rozínek Vojtěch 1:3, Mikolašík Michal 0:1, body hostů: Štrof Vojtěch 4:0, Přistál Tomáš 3:1, Čopián Ondřej 2:2, Gregořica Radek 0:3), TJ Ostrava KST B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimek Vojtěch 2:0, Karásek Karel 2:0, Holaň Pavel 2:1, Martinko Jiří 3:0, body hostů: Hort Tomáš 0:3, Buben Vlastimil 1:2, Brát Karel ml. 0:2, Brož Petr 0:2),
5. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz - TTC Siko Orlová 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlica Martin 2:0, Hort Tomáš 1:1, Buben Vlastimil 3:0, Lebeda Michal ml. 2:1, body hostů: Revay Radomír 0:3, Lokaj Roman 1:2, Wawrosz Pavel 1:1, Sikora Filip 0:2), SK US Steinerová Choceň - SKST Hodonín 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gregořica Radek 0:1, Přistál Tomáš 2:1, Čopián Ondřej 1:2, Štrof Vojtěch 2:2, Bělohlávek Dominik 0:3, body hostů: Didukh Viktor 4:0, Trunov Mykhailo 1:3, Vaculovič Libor 3:0, Tymofieiev Oleksandr 1:2), TTC Moravská Slavia Brno - SKST Baník Havířov B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmerda Marek 0:3, Žoldoš Petr 1:2, Sigmund Ivo 0:3, Handl Petr 2:2, body hostů: Karabec Ivan 4:0, Rozínek Vojtěch 3:0, Kratochvíl Michal 2:1, Škopec Oliver 1:2), TJ Sokol Borová - TJ Ostrava KST B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek David 2:0, Kowal René 1:1, Merta Jakub 3:0, Kadlček Michal 3:0, body hostů: Klimek Vojtěch 1:2, Holaň Pavel 0:3, Černocký Dominik 0:2, Plachta Jakub 0:2), KT Praha - SF SKK EL Niňo Praha C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orlowski Milan 1:3, Javůrek Petr 2:2, Havlík Tomáš 2:1, Panský Jindřich 3:1, body hostů: Obešlo Marek 3:1, Schwarzer Antonín 1:3, Málek Tomáš 1:3, Obešlo František 2:1), KST Cheb - TTC Elizza Praha 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Michal 2:2, Pavlovský Lukáš 1:2, Gavlas Petr 2:1, Gavlas Antonín ml. 4:0, body hostů: Holáň Jan 2:2, Hlaváček Tomáš 1:3, Marat Petr 0:3, Šedivý Zdeněk 2:1),
6. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz - SKST Hodonín 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hort Tomáš 1:3, Pavlica Martin 3:1, Buben Vlastimil 3:1, Lebeda Michal ml. 3:1, body hostů: Didukh Viktor 1:3, Tymofieiev Oleksandr 3:1, Vaculovič Libor 1:3, Trunov Mykhailo 1:3), SK US Steinerová Choceň - TTC Siko Orlová 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čopián Ondřej 2:0, Gregořica Radek 1:1, Štrof Vojtěch 3:0, Přistál Tomáš 2:0, body hostů: Lokaj Roman 1:2, Revay Radomír 0:2, Wawrosz Pavel 0:2, Sikora Filip 0:2), TTC Moravská Slavia Brno - TJ Ostrava KST B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Ivo 0:4, Žoldoš Petr 3:1, Šmerda Marek 1:2, Handl Petr 3:1, WO 1:0, body hostů: Martinko Jiří 3:1, Holaň Pavel 1:3, Klimek Vojtěch 2:2, Karásek Karel 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Borová - SKST Baník Havířov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlček Michal 3:1, Kowal René 0:4, Merta Jakub 2:2, Marek David 3:1, body hostů: Karabec Ivan 4:0, Rozínek Vojtěch 1:3, Kratochvíl Michal 2:2, Škopec Oliver 1:3), KT Praha - TTC Elizza Praha 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orlowski Milan 3:0, Javůrek Petr 1:1, Havlík Tomáš 2:1, Panský Jindřich 3:0, body hostů: Průša David 1:2, Holáň Jan 1:2, Marat Petr 0:3, Fausek Matěj 0:2), KST Cheb - SF SKK EL Niňo Praha C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Michal 2:1, Pavlovský Lukáš 0:3, Gavlas Petr 3:0, Gavlas Antonín ml. 3:1, WO 1:0, body hostů: Obešlo Marek 2:2, Schwarzer Antonín 1:3, Obešlo František 0:2, Málek Tomáš 2:1, WO 0:1),
7. kolo:
SKST Baník Havířov B - TJ Ostrava KST B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozínek Vojtěch 2:2, Mikolašík Michal 2:2, Kratochvíl Michal 0:4, Karabec Ivan 3:1, body hostů: Martinko Jiří 4:0, Tomica Daniel 1:3, Klimek Vojtěch 2:2, Holaň Pavel 2:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz - SK US Steinerová Choceň 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hort Tomáš 0:2, Brož Petr 0:2, Brát Karel ml. 0:3, Buben Vlastimil 0:2, body hostů: Přistál Tomáš 3:0, Gregořica Radek 1:0, Čopián Ondřej 2:0, Štrof Vojtěch 2:0, Bělohlávek Dominik 1:0), TTC Moravská Slavia Brno - TJ Sokol Borová 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmerda Marek 2:0, Koblížek Martin 2:0, Žoldoš Petr 3:0, Handl Petr 2:0, body hostů: Marek David 0:3, Kadlček Michal 0:2, Kowal René 0:2, Lapčík Ondřej 0:2), KT Praha - KST Cheb 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Orlowski Milan 2:2, Javůrek Petr 3:1, Havlík Tomáš 2:2, Panský Jindřich 2:2, body hostů: Gavlas Antonín ml. 4:0, Gavlas Petr 0:4, Polák Michal 1:3, Pavlovský Lukáš 2:2), SF SKK EL Niňo Praha C - TTC Elizza Praha 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turček Peter 2:0, Obešlo František 1:1, Schwarzer Antonín 3:0, Obešlo Marek 3:0, body hostů: Holáň Jan 1:2, Šedivý Zdeněk 0:3, Hlaváček Tomáš 0:2, Šmatlák Jiří 0:2), TTC Siko Orlová - SKST Hodonín 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lokaj Roman 2:1, Wawrosz Pavel 1:1, Sikora Filip 0:3, Revay Radomír 0:3, body hostů: Didukh Viktor 2:1, Vaculovič Libor 2:1, Tymofieiev Oleksandr 3:0, Trunov Mykhailo 1:1),
8. kolo:
TTC Siko Orlová - SF SKK EL Niňo Praha C 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lokaj Roman 1:1, Wawrosz Pavel 0:2, Skácelík František 0:2, WO 0:4, body hostů: Obešlo Marek 1:1, Schwarzer Antonín 1:0, Obešlo František 2:0, Málek Tomáš 1:0, WO 4:0), SKST Hodonín - TTC Elizza Praha 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trunov Mykhailo 2:0, Didukh Viktor 2:0, Vaculovič Libor 2:0, Tymofieiev Oleksandr 2:0, body hostů: Holáň Jan 0:2, Akopyan Artur 0:2, Marat Petr 0:2, Fausek Matěj 0:2), SKST Baník Havířov B - KT Praha 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Michal 0:1, Škopec Oliver 0:2, Boháč Jan 1:2, Rozínek Vojtěch 2:1, WO 0:2, body hostů: Panský Jindřich 3:0, Orlowski Milan 1:2, Havlík Tomáš 2:0, Javůrek Petr 0:1, WO 2:0), TJ Ostrava KST B - KST Cheb 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimek Vojtěch 4:0, Tomica Daniel 2:1, Dzida Jan 1:2, Holaň Pavel 2:2, body hostů: Gavlas Antonín ml. 3:1, Pavlovský Lukáš 1:3, Gavlas Petr 0:3, Hobl Lukáš 1:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz - TTC Moravská Slavia Brno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlica Martin 3:1, Hort Tomáš 2:2, Buben Vlastimil 1:3, Lebeda Michal ml. 3:1, body hostů: Koblížek Martin 1:3, Handl Petr 3:1, Žoldoš Petr 2:2, Šmerda Marek 1:3), SK US Steinerová Choceň - TJ Sokol Borová 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přistál Tomáš 2:2, Čopián Ondřej 2:2, Gregořica Radek 1:3, Štrof Vojtěch 3:1, body hostů: Marek David 3:1, Kadlček Michal 4:0, Kowal René 1:3, Merta Jakub 0:4),
9. kolo:
TTC Siko Orlová - TTC Elizza Praha 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lokaj Roman 1:1, Wawrosz Pavel 0:2, Sikora Filip 0:3, Revay Radomír 1:2, body hostů: Hlaváček Tomáš 3:0, Holáň Jan 3:0, Průša David 1:1, Šedivý Zdeněk 1:1), SKST Hodonín - SF SKK EL Niňo Praha C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaculovič Libor 1:3, Tymofieiev Oleksandr 3:1, Trunov Mykhailo 2:2, Didukh Viktor 2:2, body hostů: Obešlo Marek 3:1, Schwarzer Antonín 1:3, Málek Tomáš 2:2, Obešlo František 2:2), SKST Baník Havířov B - KST Cheb 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rozínek Vojtěch 3:1, Gorecki Jan 0:3, Škopec Oliver 2:1, Karabec Ivan 4:0, Mikolašík Michal 1:0, body hostů: Gavlas Antonín ml. 3:1, Pavlovský Lukáš 1:3, Gavlas Petr 0:4, Hobl Lukáš 1:2), TJ Ostrava KST B - KT Praha 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holaň Pavel 1:2, Tomica Daniel 1:1, Dzida Jan 0:3, Klimek Vojtěch 1:2, body hostů: Panský Jindřich 3:0, Orlowski Milan 2:1, Havlík Tomáš 2:1, Javůrek Petr 1:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz - TJ Sokol Borová 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlica Martin 3:0, Hort Tomáš 1:2, Buben Vlastimil 2:1, Lebeda Michal ml. 3:0, body hostů: Marek David 1:2, Kadlček Michal 2:1, Kowal René 0:2, Vrba Jan 0:3, Merta Jakub 0:1), SK US Steinerová Choceň - TTC Moravská Slavia Brno 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přistál Tomáš 3:0, Gregořica Radek 1:2, Čopián Ondřej 1:2, Štrof Vojtěch 3:0, body hostů: Handl Petr 2:1, Žoldoš Petr 2:1, Šmerda Marek 0:3, Lučko Martin 0:3),
10. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno - TTC Siko Orlová 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmerda Marek 3:0, Koblížek Martin 2:0, Žoldoš Petr 1:2, Handl Petr 3:0, body hostů: Revay Radomír 1:2, Lokaj Roman 1:2, Wawrosz Pavel 0:3, Sikora Filip 0:2), TJ Sokol Borová - SKST Hodonín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlček Michal 2:2, Kowal René 0:2, Janča Miroslav 1:3, Marek David 4:0, Vrba Jan 1:1, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 2:2, Didukh Viktor 3:1, Trunov Mykhailo 1:3, Vaculovič Libor 2:2), KT Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orlowski Milan 2:1, Javůrek Petr 1:1, Havlík Tomáš 2:1, Panský Jindřich 3:0, body hostů: Buben Vlastimil 3:0, Brát Karel ml. 0:3, Hort Tomáš 0:3, Brož Petr 0:2), KST Cheb - SK US Steinerová Choceň 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gavlas Petr 1:2, Pavlovský Lukáš 1:2, Polák Michal 3:0, Gavlas Antonín ml. 3:0, body hostů: Štrof Vojtěch 2:1, Přistál Tomáš 1:2, Čopián Ondřej 1:2, Gregořica Radek 0:3), SF SKK EL Niňo Praha C - SKST Baník Havířov B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turček Peter 1:1, Obešlo František 2:0, Málek Tomáš 3:0, Obešlo Marek 3:0, body hostů: Karabec Ivan 1:2, Rozínek Vojtěch 0:3, Kratochvíl Michal 0:2, Škopec Oliver 0:2), TTC Elizza Praha - TJ Ostrava KST B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváček Tomáš 1:2, Kraml Václav 0:3, Šedivý Zdeněk 1:3, Holáň Jan 3:0, WO 3:0, body hostů: Martinko Jiří 3:1, Klimek Vojtěch 2:2, Holaň Pavel 2:2, Karásek Karel 1:0, WO 0:3),
11. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno - SKST Hodonín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koblížek Martin 3:1, Žoldoš Petr 1:3, Šmerda Marek 0:4, Handl Petr 3:1, body hostů: Didukh Viktor 3:1, Tymofieiev Oleksandr 3:1, Vaculovič Libor 1:3, Trunov Mykhailo 2:2), TJ Sokol Borová - TTC Siko Orlová 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlček Michal 3:1, Vrba Jan 1:2, Janča Miroslav 0:1, Marek David 4:0, Merta Jakub 0:2, body hostů: Revay Radomír 2:2, Lokaj Roman 2:2, Wawrosz Pavel 1:2, Sikora Filip 1:2), KT Praha - SK US Steinerová Choceň 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orlowski Milan 1:3, Javůrek Petr 3:1, Havlík Tomáš 2:1, Panský Jindřich 2:2, body hostů: Štrof Vojtěch 4:0, Přistál Tomáš 2:2, Čopián Ondřej 1:3, Gregořica Radek 0:3), KST Cheb - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Polák Michal 1:0, Pavlovský Lukáš 1:1, Gavlas Antonín ml. 2:0, Gavlas Petr 2:0, WO 4:0, body hostů: Hort Tomáš 0:2, Buben Vlastimil 1:2, Hýbl Jan 0:2, WO 0:4), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Ostrava KST B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turček Peter 2:2, Obešlo František 3:1, Málek Tomáš 0:3, Obešlo Marek 4:0, body hostů: Martinko Jiří 2:2, Klimek Vojtěch 2:2, Holaň Pavel 1:3, Karásek Karel 1:2), TTC Elizza Praha - SKST Baník Havířov B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fausek Matěj 0:3, Slobodzian Adam 0:3, Nejedlý Petr 1:2, Holáň Jan 3:0, body hostů: Karabec Ivan 3:0, Rozínek Vojtěch 1:2, Kratochvíl Michal 2:1, Škopec Oliver 2:1),
12. kolo:
TTC Siko Orlová - SKST Baník Havířov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lokaj Roman 3:1, Wawrosz Pavel 1:3, Sikora Filip 0:3, Revay Radomír 2:2, body hostů: Karabec Ivan 3:1, Rozínek Vojtěch 2:2, Škopec Oliver 4:0, Kratochvíl Michal 0:3), SKST Hodonín - TJ Ostrava KST B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tymofieiev Oleksandr 2:1, Mikeska Jaroslav 1:2, Didukh Viktor 2:1, Trunov Mykhailo 3:0, body hostů: Klimek Vojtěch 3:0, Holaň Pavel 1:2, Koldas Tomáš 0:3, Bajger Jiří 0:3), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Turček Peter 1:0, Obešlo František 2:0, Obešlo Marek 2:0, Málek Tomáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Buben Vlastimil 0:2, Brát Karel ml. 0:2, Brož Petr 0:2, WO 0:3), TTC Elizza Praha - SK US Steinerová Choceň 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rochowanski Pavel 0:3, Nejedlý Petr 0:2, Holáň Jan 2:1, Šmatlák Jiří 0:3, body hostů: Štrof Vojtěch 3:0, Přistál Tomáš 2:1, Čopián Ondřej 2:1, Gregořica Radek 2:0), KT Praha - TTC Moravská Slavia Brno 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orlowski Milan 2:1, Javůrek Petr 2:1, Havlík Tomáš 2:1, Panský Jindřich 3:0, body hostů: Handl Petr 3:0, Žoldoš Petr 0:3, Šmerda Marek 0:3, Štofka Filip 0:3), KST Cheb - TJ Sokol Borová 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Michal 2:2, Gavlas Petr 2:2, Pavlovský Lukáš 1:2, Gavlas Antonín ml. 4:0, body hostů: Marek David 3:1, Kadlček Michal 2:2, Kowal René 0:4, Vrba Jan 1:2),
13. kolo:
SKST Hodonín - SKST Baník Havířov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trunov Mykhailo 2:1, Tymofieiev Oleksandr 3:0, Novák David 0:3, Didukh Viktor 4:0, body hostů: Karabec Ivan 2:2, Rozínek Vojtěch 1:2, Kratochvíl Michal 1:2, Boháč Jan 0:3), TTC Siko Orlová - TJ Ostrava KST B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lokaj Roman 0:1, Wawrosz Pavel 0:2, Sikora Filip 0:3, Revay Radomír 0:2, WO 1:0, body hostů: Klimek Vojtěch 3:0, Martinko Jiří 2:0, Holaň Pavel 2:0, Karásek Karel 1:0, WO 0:1), TTC Elizza Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmatlák Jiří 1:3, Marat Petr 1:2, Akopyan Artur 0:3, Holáň Jan 3:1, body hostů: Pavlica Martin 4:0, Lebeda Michal ml. 3:1, Buben Vlastimil 2:1, Hort Tomáš 0:3), SF SKK EL Niňo Praha C - SK US Steinerová Choceň 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turček Peter 2:2, Obešlo František 2:2, Obešlo Marek 1:3, Málek Tomáš 3:1, body hostů: Štrof Vojtěch 4:0, Přistál Tomáš 3:1, Čopián Ondřej 0:4, Gregořica Radek 1:3), KST Cheb - TTC Moravská Slavia Brno 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Michal 2:1, Gavlas Petr 2:1, Pavlovský Lukáš 2:1, Gavlas Antonín ml. 3:0, body hostů: Handl Petr 3:0, Žoldoš Petr 0:3, Šmerda Marek 0:3, Štofka Filip 0:3), KT Praha - TJ Sokol Borová 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orlowski Milan 1:2, Javůrek Petr 2:1, Havlík Tomáš 3:0, Panský Jindřich 3:1, body hostů: Marek David 2:2, Kadlček Michal 0:3, Kowal René 1:2, Vrba Jan 1:2),
14. kolo:
KT Praha - TTC Siko Orlová 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orlowski Milan 2:1, Javůrek Petr 1:1, Havlík Tomáš 2:1, Panský Jindřich 3:0, body hostů: Revay Radomír 2:1, Lokaj Roman 0:3, Wawrosz Pavel 1:2, Sikora Filip 0:2), KST Cheb - SKST Hodonín 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Michal 2:1, Gavlas Petr 2:1, Pavlovský Lukáš 2:1, Gavlas Antonín ml. 2:0, WO 1:0, body hostů: Didukh Viktor 1:2, Trunov Mykhailo 1:2, Tymofieiev Oleksandr 0:3, Vaculovič Libor 1:1, WO 0:1), TTC Moravská Slavia Brno - SF SKK EL Niňo Praha C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žoldoš Petr 0:2, Vybíral Marek 0:2, Flíbor Zbyněk 1:2, Handl Petr 1:2, body hostů: Málek Tomáš 3:0, Obešlo František 2:1, Schwarzer Antonín 2:0, Obešlo Marek 1:1), TJ Sokol Borová - TTC Elizza Praha 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlček Michal 2:0, Kowal René 1:1, Vrba Jan 2:1, Marek David 3:0, body hostů: Holáň Jan 2:1, Šmatlák Jiří 0:3, Novotný Petr 0:2, Průša David 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz - SKST Baník Havířov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brát Karel ml. 0:4, Mokrejš Jan 1:2, Buben Vlastimil 2:1, Hort Tomáš 2:2, body hostů: Karabec Ivan 3:1, Rozínek Vojtěch 4:0, Kratochvíl Michal 1:2, Boháč Jan 1:2), SK US Steinerová Choceň - TJ Ostrava KST B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 3:1, Čopián Ondřej 1:3, Bělohlávek Dominik 1:3, Štrof Vojtěch 3:1, body hostů: Martinko Jiří 3:1, Klimek Vojtěch 2:2, Holaň Pavel 1:3, Karásek Karel 2:2),
15. kolo:
KST Cheb - TTC Siko Orlová 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Michal 2:0, Gavlas Petr 2:0, Pavlovský Lukáš 2:0, Gavlas Antonín ml. 2:0, body hostů: Revay Radomír 0:2, Lokaj Roman 0:2, Wawrosz Pavel 0:2, Sikora Filip 0:2), KT Praha - SKST Hodonín 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orlowski Milan 2:1, Javůrek Petr 2:1, Havlík Tomáš 2:1, Panský Jindřich 1:2, WO 2:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 3:1, Vaculovič Libor 0:2, Didukh Viktor 0:3, Trunov Mykhailo 2:1, WO 0:2), TJ Sokol Borová - SF SKK EL Niňo Praha C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlček Michal 2:1, Kowal René 1:2, Vrba Jan 0:3, Marek David 1:2, body hostů: Málek Tomáš 3:0, Obešlo František 1:2, Schwarzer Antonín 2:1, Obešlo Marek 2:1), TTC Moravská Slavia Brno - TTC Elizza Praha 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koblížek Martin 3:0, Vybíral Marek 0:2, Žoldoš Petr 2:1, Šenkapoul Petr 1:2, WO 4:0, body hostů: Šmatlák Jiří 1:3, Holáň Jan 3:1, Rochowanski Pavel 1:2, WO 0:4), SK US Steinerová Choceň - SKST Baník Havířov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čopián Ondřej 2:2, Bělohlávek Dominik 0:4, Přistál Tomáš 4:0, Štrof Vojtěch 3:1, body hostů: Karabec Ivan 3:1, Rozínek Vojtěch 1:3, Kratochvíl Michal 1:3, Boháč Jan 2:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz - TJ Ostrava KST B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brát Karel ml. 0:2, Hýbl Jan 0:2, Buben Vlastimil 1:2, Hort Tomáš 2:2, WO 2:0, body hostů: Martinko Jiří 4:0, Holaň Pavel 1:2, Klimek Vojtěch 3:0, Karásek Karel 0:1, WO 0:2),
16. kolo:
TTC Siko Orlová - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lokaj Roman 1:2, Wawrosz Pavel 0:2, Sikora Filip 1:2, Revay Radomír 1:2, body hostů: Pavlica Martin 3:0, Lebeda Michal ml. 1:2, Buben Vlastimil 3:0, Hort Tomáš 1:1), SKST Hodonín - SK US Steinerová Choceň 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trunov Mykhailo 3:0, Didukh Viktor 2:1, Novák David 0:2, Tymofieiev Oleksandr 4:0, Možíš Karel 0:1, body hostů: Štrof Vojtěch 2:2, Přistál Tomáš 1:2, Čopián Ondřej 1:2, Gregořica Radek 0:3), SKST Baník Havířov B - TTC Moravská Slavia Brno 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Michal 1:3, Škopec Oliver 2:2, Rozínek Vojtěch 4:0, Karabec Ivan 3:1, body hostů: Žoldoš Petr 2:2, Šmerda Marek 2:2, Handl Petr 1:3, Štofka Filip 1:3), TJ Ostrava KST B - TJ Sokol Borová 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimek Vojtěch 2:2, Holaň Pavel 2:2, Tomica Daniel 1:3, Martinko Jiří 4:0, body hostů: Marek David 3:1, Kadlček Michal 3:1, Kowal René 1:3, Merta Jakub 0:4), SF SKK EL Niňo Praha C - KT Praha 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwarzer Antonín 3:1, Obešlo František 1:2, Turček Peter 0:3, Obešlo Marek 4:0, body hostů: Panský Jindřich 2:2, Orlowski Milan 2:2, Havlík Tomáš 2:1, Javůrek Petr 0:3), TTC Elizza Praha - KST Cheb 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša David 0:3, Marat Petr 0:3, Šmatlák Jiří 0:3, Holáň Jan 3:0, body hostů: Gavlas Antonín ml. 3:0, Polák Michal 2:1, Pavlovský Lukáš 2:1, Gavlas Petr 2:1),
17. kolo:
SKST Hodonín - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trunov Mykhailo 2:0, Didukh Viktor 2:0, Novák David 1:2, Tymofieiev Oleksandr 2:0, WO 3:0, body hostů: Hort Tomáš 1:2, Buben Vlastimil 1:2, Hýbl Jan 0:3, WO 0:3), TTC Siko Orlová - SK US Steinerová Choceň 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lokaj Roman 0:2, Wawrosz Pavel 0:2, Sikora Filip 0:2, Revay Radomír 0:2, body hostů: Přistál Tomáš 2:0, Gregořica Radek 2:0, Čopián Ondřej 2:0, Štrof Vojtěch 2:0), TJ Ostrava KST B - TTC Moravská Slavia Brno 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimek Vojtěch 4:0, Holaň Pavel 2:1, Kupec Rostislav 0:3, Martinko Jiří 2:1, WO 1:0, body hostů: Žoldoš Petr 3:1, Šmerda Marek 1:3, Handl Petr 1:1, Štofka Filip 0:3, WO 0:1), SKST Baník Havířov B - TJ Sokol Borová 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škopec Oliver 1:1, Rozínek Vojtěch 0:2, Mikolašík Michal 0:3, Karabec Ivan 1:2, body hostů: Marek David 3:0, Kadlček Michal 3:0, Kowal René 2:0, Merta Jakub 0:2), TTC Elizza Praha - KT Praha 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša David 0:2, Slobodzian Adam 0:2, Šmatlák Jiří 0:3, Holáň Jan 1:2, body hostů: Panský Jindřich 3:0, Orlowski Milan 3:0, Havlík Tomáš 2:0, Javůrek Petr 1:1), SF SKK EL Niňo Praha C - KST Cheb 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obešlo František 2:2, Schwarzer Antonín 2:1, Valenta Jan 2:1, Obešlo Marek 3:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 4:0, Gavlas Petr 0:4, Polák Michal 0:3, Pavlovský Lukáš 1:2),
18. kolo:
TJ Ostrava KST B - SKST Baník Havířov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomica Daniel 2:2, Martinko Jiří 2:1, Klimek Vojtěch 2:1, Karásek Karel 2:1, WO 1:0, body hostů: Karabec Ivan 1:2, Rozínek Vojtěch 0:4, Mikolašík Michal 3:0, Kratochvíl Michal 1:2, WO 0:1), SK US Steinerová Choceň - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrof Vojtěch 1:1, Přistál Tomáš 2:0, Gregořica Radek 2:1, Bělohlávek Dominik 3:0, body hostů: Buben Vlastimil 2:1, Hort Tomáš 0:3, Mokrejš Jan 0:2, Koubek Vojtěch 0:2), TJ Sokol Borová - TTC Moravská Slavia Brno 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlček Michal 4:0, Kowal René 0:4, Vrba Jan 0:4, Marek David 3:1, body hostů: Žoldoš Petr 2:2, Koblížek Martin 3:1, Handl Petr 2:2, Šmerda Marek 2:2), KST Cheb - KT Praha 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlovský Lukáš 0:3, Gavlas Petr 0:3, Polák Michal 1:2, Gavlas Antonín ml. 2:1, body hostů: Panský Jindřich 3:0, Orlowski Milan 1:2, Havlík Tomáš 2:1, Javůrek Petr 3:0), TTC Elizza Praha - SF SKK EL Niňo Praha C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fausek Matěj 0:2, Marat Petr 0:2, Šedivý Zdeněk 1:2, Holáň Jan 1:2, body hostů: Málek Tomáš 3:0, Obešlo František 3:0, Voříšek Tomáš 0:2, Obešlo Marek 2:0), SKST Hodonín - TTC Siko Orlová 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trunov Mykhailo 3:0, Tymofieiev Oleksandr 2:1, Vaculovič Libor 2:1, Didukh Viktor 2:1, body hostů: Revay Radomír 0:3, Lokaj Roman 2:1, Wawrosz Pavel 1:2, Sikora Filip 0:3),
19. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha C - TTC Siko Orlová 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schwarzer Antonín 1:0, Málek Tomáš 1:1, Obešlo Marek 2:0, Turček Peter 1:0, WO 4:0, body hostů: Revay Radomír 0:2, Lokaj Roman 1:1, Wawrosz Pavel 0:2, WO 0:4), TTC Elizza Praha - SKST Hodonín 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotný Petr 1:1, Šmatlák Jiří 1:1, Marat Petr 1:2, Holáň Jan 3:0, WO 4:0, body hostů: Trunov Mykhailo 3:1, Mikeska Jaroslav 1:2, Možíš Karel 0:3, WO 0:4), KT Praha - SKST Baník Havířov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orlowski Milan 1:1, Javůrek Petr 1:1, Havlík Tomáš 3:0, Panský Jindřich 3:0, body hostů: Karabec Ivan 2:1, Kratochvíl Michal 0:3, Volný Karel 0:2, Boháč Jan 0:2), KST Cheb - TJ Ostrava KST B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlovský Lukáš 2:2, Gavlas Petr 2:2, Polák Michal 1:2, Gavlas Antonín ml. 3:0, WO 1:0, body hostů: Klimek Vojtěch 3:1, Holaň Pavel 1:2, Černocký Dominik 0:4, Tomica Daniel 2:1, WO 0:1), TTC Moravská Slavia Brno - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šmerda Marek 1:1, Toufar Jan 0:2, Žoldoš Petr 3:0, Handl Petr 2:0, WO 4:0, body hostů: Buben Vlastimil 2:1, Hort Tomáš 1:2, Hýbl Jan 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Borová - SK US Steinerová Choceň 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlček Michal 1:2, Kowal René 0:3, Janča Miroslav 1:2, Marek David 2:1, Merta Jakub 0:1, body hostů: Přistál Tomáš 3:1, Štrof Vojtěch 3:0, Gregořica Radek 1:2, Čopián Ondřej 2:1),
20. kolo:
TTC Elizza Praha - TTC Siko Orlová 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šmatlák Jiří 1:1, Baron Michal 1:1, Holáň Jan 3:0, Nejedlý Petr 0:1, WO 5:0, body hostů: Revay Radomír 0:3, Lokaj Roman 1:1, Wawrosz Pavel 2:1, WO 0:5), SF SKK EL Niňo Praha C - SKST Hodonín 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Málek Tomáš 1:1, Obešlo Marek 2:0, Schwarzer Antonín 2:1, Turček Peter 2:0, WO 3:0, body hostů: Trunov Mykhailo 2:1, Možíš Karel 0:3, Mikeska Jaroslav 0:3, WO 0:3), KST Cheb - SKST Baník Havířov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hobl Lukáš 1:2, Polák Michal 2:1, Pavlovský Lukáš 3:0, Gavlas Antonín ml. 3:0, body hostů: Karabec Ivan 1:2, Kratochvíl Michal 1:2, Boháč Jan 0:3, Volný Karel 1:2), KT Praha - TJ Ostrava KST B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orlowski Milan 2:2, Javůrek Petr 2:2, Havlík Tomáš 2:1, Panský Jindřich 3:1, body hostů: Klimek Vojtěch 4:0, Holaň Pavel 2:2, Tomica Daniel 0:4, Černocký Dominik 0:3), TJ Sokol Borová - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kowal René 1:3, Merta Jakub 0:3, Vrba Jan 3:1, Kadlček Michal 4:0, Marek David 1:0, body hostů: Buben Vlastimil 3:1, Hort Tomáš 1:3, Brát Karel ml. 1:3, Mokrejš Jan 2:2), TTC Moravská Slavia Brno - SK US Steinerová Choceň 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmerda Marek 1:3, Toufar Jan 0:3, Žoldoš Petr 1:2, Handl Petr 3:1, body hostů: Štrof Vojtěch 4:0, Přistál Tomáš 3:1, Čopián Ondřej 1:2, Gregořica Radek 1:2),
21. kolo:
TTC Siko Orlová - TTC Moravská Slavia Brno 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Wawrosz Pavel 0:2, Sikora Filip 0:2, Revay Radomír 2:1, WO 0:4, body hostů: Koblížek Martin 2:0, Handl Petr 2:0, Šmerda Marek 1:1, Žoldoš Petr 0:1, WO 4:0), SKST Hodonín - TJ Sokol Borová 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculovič Libor 1:3, Novák David 1:3, Lamač Petr 1:3, Trunov Mykhailo 4:0, body hostů: Kadlček Michal 3:1, Janča Miroslav 2:2, Kowal René 1:3, Merta Jakub 3:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz - KT Praha 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hort Tomáš 0:2, Mokrejš Jan 0:2, Brát Karel ml. 0:3, Buben Vlastimil 1:1, body hostů: Panský Jindřich 3:0, Orlowski Milan 2:0, Havlík Tomáš 2:0, Javůrek Petr 1:1), SK US Steinerová Choceň - KST Cheb 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přistál Tomáš 2:1, Gregořica Radek 2:0, Čopián Ondřej 1:2, Štrof Vojtěch 3:0, body hostů: Gavlas Antonín ml. 2:1, Polák Michal 1:2, Gavlas Petr 0:3, Žaloudík Jan 0:2), SKST Baník Havířov B - SF SKK EL Niňo Praha C 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kratochvíl Michal 1:2, Rozínek Vojtěch 1:2, Karabec Ivan 2:0, WO 5:4, body hostů: Schwarzer Antonín 2:0, Turček Peter 2:1, Šablatura Michal 0:3, WO 4:5), TJ Ostrava KST B - TTC Elizza Praha 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holaň Pavel 3:0, Koldas Tomáš 1:1, Plachta Jakub 2:1, Dzida Jan 3:0, body hostů: Holáň Jan 2:1, Marat Petr 0:3, Slobodzian Adam 0:3, Průša Martin 0:2),
22. kolo:
SKST Hodonín - TTC Moravská Slavia Brno 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lamač Petr 0:1, Novák David 0:3, Vaculovič Libor 0:3, Trunov Mykhailo 3:0, WO 0:2, body hostů: Handl Petr 3:0, Koblížek Martin 2:1, Žoldoš Petr 1:1, Šmerda Marek 1:1, WO 2:0), TTC Siko Orlová - TJ Sokol Borová 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Wawrosz Pavel 1:2, Sikora Filip 1:2, Revay Radomír 1:2, WO 0:4, body hostů: Marek David 1:1, Kadlček Michal 2:0, Merta Jakub 1:2, Kowal René 2:0, WO 4:0), SK US Steinerová Choceň - KT Praha 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 2:1, Čopián Ondřej 2:1, Bělohlávek Dominik 1:2, Štrof Vojtěch 4:0, body hostů: Panský Jindřich 3:1, Orlowski Milan 1:2, Havlík Tomáš 0:3, Javůrek Petr 0:3), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz - KST Cheb 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brát Karel ml. 0:3, Hýbl Jan 0:3, Buben Vlastimil 1:2, Hort Tomáš 2:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 3:0, Gavlas Petr 1:2, Polák Michal 3:0, Žaloudík Jan 2:1), TJ Ostrava KST B - SF SKK EL Niňo Praha C 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plachta Jakub 0:3, Holaň Pavel 0:2, Klimek Vojtěch 2:1, Koldas Tomáš 0:3, WO 4:0, body hostů: Turček Peter 3:1, Málek Tomáš 4:0, Schwarzer Antonín 2:1, WO 0:4), SKST Baník Havířov B - TTC Elizza Praha 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Siwiec Matěj 2:1, Kratochvíl Michal 1:1, Rozínek Vojtěch 2:1, Karabec Ivan 3:0, body hostů: Holáň Jan 3:0, Slobodzian Adam 0:3, Marat Petr 0:3, Průša Martin 0:2),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SF SKK EL Niňo Praha C - KT Praha 9:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Obešlo Marek 1:3, Málek Tomáš 2:1, Obešlo František 4:0, Turček Peter 1:3, Voříšek Tomáš 0:1, body hostů: Orlowski Milan 3:1, Javůrek Petr 1:3, Havlík Tomáš 1:3, Panský Jindřich 3:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
KT Praha - SF SKK EL Niňo Praha C 6:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Panský Jindřich 4:0, Orlowski Milan 2:2, Havlík Tomáš 0:3, Javůrek Petr 0:3, body hostů: Málek Tomáš 3:1, Turček Peter 1:2, Obešlo František 2:1, Schwarzer Antonín 2:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SF SKK EL Niňo Praha C - KT Praha -:-,
2. liga mužů skupina A
1. kolo:
Tatran KRPA Hostinné - TJ Sokol Plzeň V. 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalenský Jaroslav 2:2, Voňka Jakub 3:1, Štrobl Rudolf 0:3, Šváb Richard 3:1, body hostů: Hobl Lukáš 4:0, Jakubec Vladimír 2:2, Hoch Jiří 1:3, Hrčka Jaroslav 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum - TJ Sokol Bor Eissmann 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Miroslav 2:0, Postelt Tomáš 2:0, Sedláček Jan ml. 1:1, Macela Petr 3:0, Nešněra Jiří 1:0, body hostů: Kirchman Ondřej 0:3, Dráždil Roman 0:3, Belopotočan Roman 1:1, Klier Jakub 0:2), TTC Elizza Praha B - TJ Libín 1096 Prachatice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraml Václav 3:0, Fausek Matěj 1:2, Marat Petr 1:2, Nejedlý Petr 4:0, body hostů: Bauer Miroslav 2:2, Kaštánek Petr 2:1, Bauer Jan ml. 0:3, Gruber Josef 0:3), SF SKK EL Niňo Praha D - SK Pedagog České Budějovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dusík Stanislav 0:4, Šablatura Michal 3:1, Vítovec Martin 3:1, Voříšek Tomáš 3:1, body hostů: Vondra Miroslav 4:0, Kortus Pavel ml. 1:3, Kaucký Roman 1:3, Janda Jan 1:3), AC Sparta Praha - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíček Tomáš 3:1, Strejc Filip 2:2, Černota Filip 0:3, Stibor Michal 4:0, body hostů: Kabelka Tomáš 3:1, Votava Milan 1:3, Karásek Vít 1:3, Kroupa Tomáš 1:2), SKST Liberec B - TTC Litoměřice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gireth Pavel 2:2, Borůvka Jakub 3:1, Kodým Jiří 1:2, Borůvka Lukáš 3:1, body hostů: Pinka Jan 4:0, Tschakert Tomáš 0:4, Hruška Václav ml. 2:2, Woznicki Patrik 0:3),
2. kolo:
Tatran KRPA Hostinné - TJ Sokol Bor Eissmann 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štrobl Rudolf 1:3, Voňka Jakub 3:1, Kalenský Jaroslav 3:1, Šváb Richard 3:1, body hostů: Belopotočan Roman 4:0, Kirchman Ondřej 1:3, Klier Jakub 0:4, Dráždil Roman 1:3), TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum - TJ Sokol Plzeň V. 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Miroslav 3:1, Postelt Tomáš 2:1, Nešněra Jiří 1:2, Macela Petr 3:1, body hostů: Hobl Lukáš 2:2, Jakubec Vladimír 2:2, Hoch Jiří 1:2, Hrčka Jaroslav 0:3), TTC Elizza Praha B - SK Pedagog České Budějovice 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Petr 0:2, Vojtěch Radek 0:2, Fausek Matěj 0:3, Nejedlý Petr 1:2, body hostů: Vondra Miroslav 3:0, Kortus Pavel ml. 3:0, Kaucký Roman 2:0, Janda Jan 1:1), SF SKK EL Niňo Praha D - TJ Libín 1096 Prachatice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítovec Martin 2:0, Šablatura Michal 1:1, Dusík Stanislav 3:0, Voříšek Tomáš 2:0, body hostů: Bauer Miroslav 0:3, Kaštánek Petr 1:1, Bauer Jan ml. 0:2, Gruber Josef 0:2), AC Sparta Praha - TTC Litoměřice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strejc Filip 2:2, Černota Filip 3:1, Havlíček Tomáš 1:3, Stibor Michal 1:3, body hostů: Pinka Jan 4:0, Tschakert Tomáš 3:1, Hruška Václav ml. 1:3, Woznicki Patrik 1:3), SKST Liberec B - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borůvka Jakub 2:0, Gireth Pavel 2:1, Kodým Jiří 2:1, Borůvka Lukáš 2:1, Blinka Michal 0:1, body hostů: Votava Milan 0:3, Kabelka Tomáš 3:0, Kváš Pavel 1:2, Karásek Vít 0:3),
3. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakubec Vladimír 0:3, Žaloudík Jan 0:3, Hoch Jiří 2:1, Hobl Lukáš 3:1, body hostů: Kabelka Tomáš 4:0, Votava Milan 1:2, Zajíček Pavel 1:2, Karásek Vít 2:1), TJ Sokol Bor Eissmann - TTC Litoměřice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kirchman Ondřej 2:2, Dráždil Roman 3:1, Klier Jakub 1:2, Belopotočan Roman 3:1, Copák František 1:0, body hostů: Pinka Jan 4:0, Tschakert Tomáš 2:2, Hruška Václav ml. 0:4, Woznicki Patrik 0:4), TJ Libín 1096 Prachatice - AC Sparta Praha 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaštánek Petr 2:2, Šimek Marek 0:4, Bauer Miroslav 1:2, Zaunmüller Milan 3:1, body hostů: Stibor Michal 4:0, Strejc Filip 2:2, Černota Filip 2:2, Juklík Tomáš 1:2), SK Pedagog České Budějovice - SKST Liberec B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Pavel ml. 3:0, Kaucký Roman 1:1, Janda Jan 2:1, Vondra Miroslav 3:0, body hostů: Kodým Jiří 1:2, Rakušan Ondřej 0:3, Gireth Pavel 1:2, Blinka Michal 0:2), Tatran KRPA Hostinné - TTC Elizza Praha B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrobl Rudolf 0:4, Voňka Jakub 1:2, Kalenský Jaroslav 1:2, Šváb Richard 3:1, body hostů: Kraml Václav 4:0, Nejedlý Petr 1:3, Rochowanski Pavel 2:1, Marat Petr 2:1), TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum - SF SKK EL Niňo Praha D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilímek Miroslav 3:1, Sedláček Jan ml. 2:1, Postelt Tomáš 1:2, Macela Petr 2:2, body hostů: Voříšek Tomáš 3:1, Vítovec Martin 2:2, Šablatura Michal 0:3, Dusík Stanislav 1:2),
4. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. - TTC Litoměřice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Vladimír 0:4, Žaloudík Jan 1:2, Hoch Jiří 1:2, Hobl Lukáš 3:1, body hostů: Pinka Jan 3:1, Tschakert Tomáš 4:0, Hruška Václav ml. 1:2, Woznicki Patrik 1:2), TJ Sokol Bor Eissmann - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dráždil Roman 1:3, Kirchman Ondřej 3:1, Copák František 2:2, Belopotočan Roman 3:1, body hostů: Kabelka Tomáš 4:0, Karásek Vít 1:3, Zajíček Pavel 2:2, Votava Milan 0:4), TJ Libín 1096 Prachatice - SKST Liberec B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zaunmüller Milan 3:0, Šimek Marek 1:1, Kaštánek Petr 3:0, Bauer Miroslav 2:1, body hostů: Gireth Pavel 1:2, Kodým Jiří 0:3, Blinka Michal 0:3, Rakušan Ondřej 1:1), SK Pedagog České Budějovice - AC Sparta Praha 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kortus Pavel ml. 4:0, Janda Jan 1:2, Kaucký Roman 0:3, Vondra Miroslav 3:1, body hostů: Stibor Michal 1:3, Strejc Filip 3:1, Černota Filip 1:2, Juklík Tomáš 1:2), Tatran KRPA Hostinné - SF SKK EL Niňo Praha D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrobl Rudolf 1:3, Voňka Jakub 0:3, Kalenský Jaroslav 3:0, Šváb Richard 4:0, body hostů: Voříšek Tomáš 2:2, Vítovec Martin 1:3, Dusík Stanislav 1:2, Šablatura Michal 2:1), TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum - TTC Elizza Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilímek Miroslav 2:0, Nešněra Jiří 1:1, Sedláček Jan ml. 1:1, Macela Petr 3:0, Postelt Tomáš 1:0, body hostů: Marat Petr 0:3, Slobodzian Adam 1:2, Fausek Matěj 1:1, Juhasz Martin 0:2),
5. kolo:
TTC Elizza Praha B - TJ Sokol Plzeň V. 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nejedlý Petr 1:2, Rochowanski Pavel 0:3, Průša David 3:0, Kraml Václav 4:0, body hostů: Hobl Lukáš 2:2, Jakubec Vladimír 1:2, Hoch Jiří 1:2, Žaloudík Jan 1:2), SF SKK EL Niňo Praha D - TJ Sokol Bor Eissmann 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítovec Martin 3:1, Šablatura Michal 0:4, Dusík Stanislav 2:2, Voříšek Tomáš 3:1, body hostů: Belopotočan Roman 3:1, Kirchman Ondřej 1:3, Copák František 3:1, Dráždil Roman 1:3), AC Sparta Praha - Tatran KRPA Hostinné 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strejc Filip 1:2, Havlíček Tomáš 1:2, Cholínský Jan 1:2, Stibor Michal 1:3, body hostů: Šváb Richard 4:0, Kalenský Jaroslav 3:0, Voňka Jakub 2:1, Kodym Tomáš 0:3), SKST Liberec B - TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gireth Pavel 1:2, Blinka Michal 0:2, Kodým Jiří 2:1, Rakušan Ondřej 0:3, body hostů: Vilímek Miroslav 3:0, Sedláček Jan ml. 2:1, Postelt Tomáš 2:1, Nešněra Jiří 1:1), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - TJ Libín 1096 Prachatice 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kváš Pavel 2:0, Zajíček Pavel 2:0, Merker Martin 3:0, Kabelka Tomáš 2:0, body hostů: Bauer Miroslav 0:3, Šimek Marek 0:2, Kaštánek Petr 0:2, Kadlec Pavel 0:2), TTC Litoměřice - SK Pedagog České Budějovice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tschakert Tomáš 3:1, Hruška Václav ml. 1:2, Woznicki Patrik 1:2, Pinka Jan 3:1, body hostů: Vondra Miroslav 4:0, Kortus Pavel ml. 1:3, Kaucký Roman 0:3, Kortus Filip 1:2),
6. kolo:
TTC Elizza Praha B - TJ Sokol Bor Eissmann 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rochowanski Pavel 1:2, Hlaváček Tomáš 2:1, Kraml Václav 3:0, Šedivý Zdeněk 2:1, body hostů: Belopotočan Roman 1:2, Copák František 2:1, Kirchman Ondřej 0:3, Dráždil Roman 1:2), SF SKK EL Niňo Praha D - TJ Sokol Plzeň V. 10:4 (čtyřhry 2:1, body domácích: Vítovec Martin 2:1, Dusík Stanislav 3:0, Šablatura Michal 1:2, Voříšek Tomáš 3:0, body hostů: Hobl Lukáš 0:3, Jakubec Vladimír 1:2, Hoch Jiří 2:1, Žaloudík Jan 0:3), AC Sparta Praha - TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strejc Filip 0:3, Havlíček Tomáš 0:2, Vajbar Michal 0:3, Stibor Michal 3:0, body hostů: Vilímek Miroslav 3:0, Sedláček Jan ml. 2:1, Postelt Tomáš 2:1, Nešněra Jiří 1:1), SKST Liberec B - Tatran KRPA Hostinné 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gireth Pavel 1:3, Blinka Michal 2:2, Kodým Jiří 2:2, Rakušan Ondřej 3:1, body hostů: Šváb Richard 3:1, Kalenský Jaroslav 3:1, Voňka Jakub 2:2, Kodym Tomáš 0:4), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - SK Pedagog České Budějovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votava Milan 1:3, Kváš Pavel 0:3, Zajíček Pavel 2:2, Kabelka Tomáš 4:0, Karásek Vít 1:0, body hostů: Vondra Miroslav 3:1, Kortus Pavel ml. 2:2, Kaucký Roman 1:3, Kortus Filip 2:2), TTC Litoměřice - TJ Libín 1096 Prachatice 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 2:0, Hruška Václav ml. 2:0, Woznicki Patrik 3:0, Pinka Jan 2:0, body hostů: Kaštánek Petr 0:3, Bauer Miroslav 0:2, Šimek Marek 0:2, Kadlec Pavel 0:2),
7. kolo:
Tatran KRPA Hostinné - TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrobl Rudolf 0:4, Voňka Jakub 1:3, Kalenský Jaroslav 2:1, Šváb Richard 2:1, WO 1:0, body hostů: Vilímek Miroslav 2:2, Macela Petr 2:2, Sedláček Jan ml. 3:0, Postelt Tomáš 2:1, WO 0:1), TTC Elizza Praha B - SF SKK EL Niňo Praha D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraml Václav 2:1, Hlaváček Tomáš 1:2, Průša David 2:1, Šedivý Zdeněk 3:1, body hostů: Vítovec Martin 0:4, Obešlo František 3:0, Dusík Stanislav 1:2, Šablatura Michal 1:2), AC Sparta Praha - SKST Liberec B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíček Tomáš 1:3, Černota Filip 2:2, Strejc Filip 3:0, Stibor Michal 3:1, body hostů: Borůvka Lukáš 0:4, Borůvka Jakub 3:1, Gireth Pavel 1:3, Kodým Jiří 2:1), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - TTC Litoměřice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votava Milan 1:3, Kváš Pavel 3:1, Karásek Vít 0:3, Kabelka Tomáš 4:0, body hostů: Pinka Jan 3:1, Tschakert Tomáš 2:2, Hruška Václav ml. 1:3, Woznicki Patrik 1:2), TJ Libín 1096 Prachatice - SK Pedagog České Budějovice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bauer Miroslav 2:2, Kaštánek Petr 0:3, Šimek Marek 0:3, Zaunmüller Milan 3:1, body hostů: Vondra Miroslav 3:1, Kortus Pavel ml. 4:0, Kaucký Roman 1:2, Janda Jan 1:2), TJ Sokol Plzeň V. - TJ Sokol Bor Eissmann 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žaloudík Jan 2:2, Jakubec Vladimír 3:0, Hoch Jiří 0:3, Hobl Lukáš 1:3, body hostů: Copák František 3:1, Belopotočan Roman 3:1, Dráždil Roman 1:2, Kirchman Ondřej 1:2),
8. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. - TJ Libín 1096 Prachatice 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žaloudík Jan 1:3, Hoch Jiří 2:1, Jakubec Vladimír 2:2, Mašek Petr 1:2, WO 0:2, body hostů: Kaštánek Petr 1:3, Bauer Miroslav 3:1, Šimek Marek 1:2, Zaunmüller Milan 3:0, WO 2:0), TJ Sokol Bor Eissmann - SK Pedagog České Budějovice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Belopotočan Roman 2:2, Dráždil Roman 2:2, Kirchman Ondřej 1:2, Copák František 4:0, body hostů: Vondra Miroslav 3:1, Kortus Pavel ml. 2:2, Kortus Filip 0:4, Janda Jan 1:2), Tatran KRPA Hostinné - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalenský Jaroslav 2:0, Šváb Richard 2:0, Voňka Jakub 2:0, Štrobl Rudolf 2:0, body hostů: Votava Milan 0:2, Nechyba Zdeněk ml. 0:2, Weichart Martin 0:2, Černý Jaroslav 0:2), TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum - TTC Litoměřice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Miroslav 2:2, Postelt Tomáš 0:3, Sedláček Jan ml. 1:2, Macela Petr 2:2, body hostů: Pinka Jan 4:0, Tschakert Tomáš 4:0, Hruška Václav ml. 0:3, Woznicki Patrik 1:2), TTC Elizza Praha B - AC Sparta Praha 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šedivý Zdeněk 2:1, Průša David 2:1, Šmatlák Jiří 2:1, Hlaváček Tomáš 4:0, body hostů: Stibor Michal 1:3, Strejc Filip 2:1, Havlíček Tomáš 0:3, Černota Filip 0:3), SF SKK EL Niňo Praha D - SKST Liberec B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítovec Martin 2:2, Turček Peter 2:2, Dusík Stanislav 2:2, Voříšek Tomáš 2:2, body hostů: Borůvka Lukáš 3:1, Borůvka Jakub 4:0, Gireth Pavel 0:4, Kodým Jiří 1:3),
9. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. - SK Pedagog České Budějovice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budín David 1:2, Žaloudík Jan 0:3, Hoch Jiří 1:2, Jakubec Vladimír 2:2, body hostů: Vondra Miroslav 4:0, Kortus Pavel ml. 3:0, Janda Jan 1:2, Kortus Filip 1:2), TJ Sokol Bor Eissmann - TJ Libín 1096 Prachatice 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dráždil Roman 1:1, Kirchman Ondřej 2:0, Noha Miroslav 1:2, Belopotočan Roman 2:0, WO 3:0, body hostů: Bauer Miroslav 2:1, Šimek Marek 0:3, Kaštánek Petr 1:2, WO 0:3), Tatran KRPA Hostinné - TTC Litoměřice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrobl Rudolf 2:2, Voňka Jakub 1:3, Kalenský Jaroslav 2:2, Šváb Richard 3:1, body hostů: Pinka Jan 3:1, Tschakert Tomáš 2:2, Woznicki Patrik 1:3, Hruška Václav ml. 2:2), TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macela Petr 1:0, Sedláček Jan ml. 2:0, Postelt Tomáš 2:0, Vilímek Miroslav 2:0, WO 1:0, body hostů: Černý Jaroslav 0:2, Nechyba Zdeněk ml. 0:2, Weichart Martin 0:2, Votava Milan 0:1, WO 0:1), TTC Elizza Praha B - SKST Liberec B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nejedlý Petr 1:3, Fausek Matěj 1:3, Šmatlák Jiří 0:3, Kraml Václav 4:0, body hostů: Borůvka Lukáš 3:1, Borůvka Jakub 3:1, Gireth Pavel 2:2, Kodým Jiří 1:2), SF SKK EL Niňo Praha D - AC Sparta Praha 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turček Peter 3:0, Vítovec Martin 0:3, Dusík Stanislav 2:1, Voříšek Tomáš 4:0, body hostů: Stibor Michal 2:2, Strejc Filip 1:2, Havlíček Tomáš 0:3, Černota Filip 1:2),
10. kolo:
AC Sparta Praha - TJ Sokol Plzeň V. 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havlíček Tomáš 1:3, Panský Lukáš 1:3, Strejc Filip 4:0, Stibor Michal 3:1, body hostů: Hobl Lukáš 2:2, Jakubec Vladimír 1:3, Hoch Jiří 3:1, Žaloudík Jan 1:3), SKST Liberec B - TJ Sokol Bor Eissmann 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borůvka Jakub 3:0, Kodým Jiří 0:2, Pařízek Martin 1:2, Borůvka Lukáš 3:0, Blinka Michal 1:0, body hostů: Belopotočan Roman 2:1, Kirchman Ondřej 2:1, Dráždil Roman 0:3, Klier Jakub 0:3), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - TTC Elizza Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karásek Vít 0:4, Kváš Pavel 2:2, Zajíček Pavel 3:1, Kabelka Tomáš 3:1, body hostů: Kraml Václav 1:3, Hlaváček Tomáš 3:1, Šedivý Zdeněk 3:1, Šmatlák Jiří 1:3), TTC Litoměřice - SF SKK EL Niňo Praha D 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Woznicki Patrik 0:1, Tschakert Tomáš 1:1, Pinka Jan 3:0, Hruška Václav ml. 2:0, WO 3:0, body hostů: Dusík Stanislav 2:1, Vítovec Martin 0:3, Šablatura Michal 0:2, WO 0:3), TJ Libín 1096 Prachatice - Tatran KRPA Hostinné 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaštánek Petr 2:2, Šimek Marek 0:4, Bauer Miroslav 3:1, Zaunmüller Milan 3:1, body hostů: Kalenský Jaroslav 3:1, Šváb Richard 3:1, Voňka Jakub 1:3, Štrobl Rudolf 1:3), SK Pedagog České Budějovice - TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Pavel ml. 3:0, Janda Jan 1:2, Kaucký Roman 1:2, Vondra Miroslav 4:0, body hostů: Vilímek Miroslav 1:3, Macela Petr 2:1, Sedláček Jan ml. 0:3, Postelt Tomáš 1:2),
11. kolo:
AC Sparta Praha - TJ Sokol Bor Eissmann 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cholínský Jan 3:1, Strejc Filip 2:2, Havlíček Tomáš 1:3, Stibor Michal 2:2, body hostů: Belopotočan Roman 4:0, Kirchman Ondřej 2:2, Dráždil Roman 1:3, Klier Jakub 1:3), SKST Liberec B - TJ Sokol Plzeň V. 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gireth Pavel 0:1, Borůvka Jakub 2:0, Kodým Jiří 2:1, Borůvka Lukáš 2:0, WO 2:0, body hostů: Hobl Lukáš 1:2, Hoch Jiří 0:3, Žaloudík Jan 1:1, WO 0:2), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - SF SKK EL Niňo Praha D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kváš Pavel 1:0, Zajíček Pavel 2:0, Kabelka Tomáš 2:0, Votava Milan 1:0, WO 3:0, body hostů: Dusík Stanislav 0:2, Šablatura Michal 0:2, Ezr Václav 0:2, WO 0:3), TTC Litoměřice - TTC Elizza Praha B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 3:0, Hruška Václav ml. 1:2, Woznicki Patrik 0:2, Pinka Jan 3:0, WO 2:0, body hostů: Hlaváček Tomáš 2:2, Kraml Václav 0:1, Šedivý Zdeněk 1:2, Šmatlák Jiří 1:2, WO 0:2), TJ Libín 1096 Prachatice - TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimek Marek 0:3, Kaštánek Petr 2:1, Bauer Miroslav 2:1, WO 0:4, body hostů: Vilímek Miroslav 1:2, Postelt Tomáš 0:2, Sedláček Jan ml. 2:0, Macela Petr 2:0, WO 4:0), SK Pedagog České Budějovice - Tatran KRPA Hostinné 9:9 (čtyřhry 2:1, body domácích: Kortus Pavel ml. 3:1, Janda Jan 1:3, Kaucký Roman 0:4, Vondra Miroslav 4:0, body hostů: Šváb Richard 2:2, Voňka Jakub 2:2, Kalenský Jaroslav 3:1, Štrobl Rudolf 1:3),
12. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. - Tatran KRPA Hostinné 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žaloudík Jan 2:2, Jakubec Vladimír 1:3, Hoch Jiří 1:2, Hobl Lukáš 3:1, Budín David 0:1, body hostů: Štrobl Rudolf 0:4, Šváb Richard 3:1, Kalenský Jaroslav 4:0, Voňka Jakub 2:2), TJ Sokol Bor Eissmann - TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kirchman Ondřej 2:2, Dráždil Roman 0:3, Klier Jakub 0:3, Belopotočan Roman 3:1, body hostů: Macela Petr 3:1, Vilímek Miroslav 3:1, Sedláček Jan ml. 2:1, Postelt Tomáš 1:2), TJ Libín 1096 Prachatice - TTC Elizza Praha B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zaunmüller Milan 4:0, Bauer Miroslav 2:2, Šimek Marek 0:4, Kaštánek Petr 2:2, body hostů: Hlaváček Tomáš 3:1, Průša David 2:2, Novotný Petr 2:2, Šedivý Zdeněk 1:3), SK Pedagog České Budějovice - SF SKK EL Niňo Praha D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kortus Pavel ml. 3:0, Kaucký Roman 0:2, Kortus Filip 2:1, Vondra Miroslav 3:0, body hostů: Dusík Stanislav 1:2, Voříšek Tomáš 2:1, Vítovec Martin 0:3, Šálený David 0:2), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - AC Sparta Praha 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votava Milan 2:1, Karásek Vít 2:1, Kváš Pavel 3:0, Zajíček Pavel 2:1, body hostů: Stibor Michal 1:2, Strejc Filip 2:1, Havlíček Tomáš 0:3, Černota Filip 0:3), TTC Litoměřice - SKST Liberec B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 1:3, Hruška Václav ml. 2:2, Woznicki Patrik 2:1, Pinka Jan 4:0, body hostů: Borůvka Lukáš 3:1, Borůvka Jakub 2:2, Kodým Jiří 1:3, Gireth Pavel 0:3),
13. kolo:
TJ Sokol Bor Eissmann - Tatran KRPA Hostinné 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kirchman Ondřej 1:3, Dráždil Roman 2:2, Copák František 2:1, Belopotočan Roman 4:0, body hostů: Voňka Jakub 2:2, Šváb Richard 2:2, Štrobl Rudolf 0:4, Kalenský Jaroslav 2:1), TJ Sokol Plzeň V. - TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žaloudík Jan 2:2, Jakubec Vladimír 3:1, Hoch Jiří 2:2, Hobl Lukáš 1:3, body hostů: Macela Petr 1:3, Vilímek Miroslav 1:3, Sedláček Jan ml. 3:1, Postelt Tomáš 3:1), SK Pedagog České Budějovice - TTC Elizza Praha B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Pavel ml. 4:0, Kaucký Roman 1:2, Kortus Filip 1:2, Vondra Miroslav 3:1, body hostů: Hlaváček Tomáš 3:1, Průša David 1:3, Novotný Petr 1:2, Šedivý Zdeněk 0:3), TJ Libín 1096 Prachatice - SF SKK EL Niňo Praha D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zaunmüller Milan 3:0, Bauer Miroslav 2:1, Šimek Marek 1:2, Kaštánek Petr 2:2, body hostů: Dusík Stanislav 1:3, Voříšek Tomáš 2:1, Vítovec Martin 1:2, Šálený David 1:2), TTC Litoměřice - AC Sparta Praha 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Woznicki Patrik 0:2, Pinka Jan 2:0, Hruška Václav ml. 1:2, Tschakert Tomáš 2:0, WO 4:0, body hostů: Strejc Filip 2:1, Havlíček Tomáš 0:3, Stibor Michal 2:1, WO 0:4), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - SKST Liberec B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votava Milan 0:3, Fiklík Michael 1:2, Budinský Petr 1:2, Karásek Vít 2:1, body hostů: Pařízek Martin 3:0, Gireth Pavel 1:2, Blinka Michal 1:2, Rakušan Ondřej 3:0),
14. kolo:
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - TJ Sokol Plzeň V. 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votava Milan 1:3, Karásek Vít 1:3, Kváš Pavel 2:1, Zajíček Pavel 4:0, body hostů: Hobl Lukáš 3:1, Jakubec Vladimír 1:3, Hoch Jiří 1:3, Žaloudík Jan 2:1), TTC Litoměřice - TJ Sokol Bor Eissmann 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Woznicki Patrik 0:3, Hervert Josef 2:1, Tschakert Tomáš 3:0, Hruška Václav ml. 0:3, WO 4:0, body hostů: Dráždil Roman 2:2, Kirchman Ondřej 3:1, Klier Jakub 2:2, WO 0:4), AC Sparta Praha - TJ Libín 1096 Prachatice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strejc Filip 2:1, Havlíček Tomáš 0:2, Černota Filip 0:3, Stibor Michal 2:2, Kubát Jan ml. 1:0, body hostů: Zaunmüller Milan 4:0, Bauer Miroslav 2:1, Kaštánek Petr 2:1, Šimek Marek 0:3), SKST Liberec B - SK Pedagog České Budějovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gireth Pavel 1:2, Borůvka Jakub 3:0, Kodým Jiří 1:2, Borůvka Lukáš 3:0, body hostů: Vondra Miroslav 2:1, Kortus Pavel ml. 1:2, Kortus Filip 0:3, Kaucký Roman 1:2), TTC Elizza Praha B - Tatran KRPA Hostinné 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nejedlý Petr 2:2, Šedivý Zdeněk 3:1, Kraml Václav 2:1, Hlaváček Tomáš 2:2, body hostů: Šváb Richard 4:0, Štrobl Rudolf 0:4, Kalenský Jaroslav 1:3, Voňka Jakub 1:2), SF SKK EL Niňo Praha D - TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dusík Stanislav 2:0, Valenta Jan 2:0, Vítovec Martin 2:0, Voříšek Tomáš 3:0, Šablatura Michal 0:1, body hostů: Macela Petr 1:2, Vilímek Miroslav 0:3, Postelt Tomáš 0:2, Sedláček Jan ml. 0:2),
15. kolo:
TTC Litoměřice - TJ Sokol Plzeň V. 10:7 (body domácích: Hruška Václav ml. 1:2, Woznicki Patrik 2:1, Tschakert Tomáš 4:0, WO 3:4, body hostů: Hobl Lukáš 2:1, Jakubec Vladimír 0:3, Hoch Jiří 0:1, Žaloudík Jan 1:2, WO 4:3), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - TJ Sokol Bor Eissmann 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kváš Pavel 1:2, Votava Milan 1:2, Karásek Vít 0:3, Zajíček Pavel 2:2, body hostů: Belopotočan Roman 4:0, Kirchman Ondřej 3:0, Dráždil Roman 2:1, Klier Jakub 0:3), SKST Liberec B - TJ Libín 1096 Prachatice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gireth Pavel 1:3, Pařízek Martin 2:2, Kodým Jiří 1:3, Borůvka Lukáš 4:0, body hostů: Zaunmüller Milan 3:1, Bauer Miroslav 1:3, Kaštánek Petr 3:1, Šimek Marek 1:3), AC Sparta Praha - SK Pedagog České Budějovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strejc Filip 2:1, Černota Filip 3:0, Kubát Jan ml. 1:2, Stibor Michal 2:1, Cholínský Jan 1:0, body hostů: Vondra Miroslav 2:2, Kortus Pavel ml. 1:2, Kaucký Roman 1:2, Kortus Filip 0:3), SF SKK EL Niňo Praha D - Tatran KRPA Hostinné 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dusík Stanislav 1:1, Valenta Jan 4:0, Šablatura Michal 1:2, Voříšek Tomáš 2:2, WO 0:2, body hostů: Šváb Richard 3:1, Štrobl Rudolf 0:3, Kalenský Jaroslav 2:1, Voňka Karel ml. 0:3, WO 2:0), TTC Elizza Praha B - TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 0:2, Šedivý Zdeněk 3:0, Nejedlý Petr 1:2, Hlaváček Tomáš 4:0, Průša David 1:0, body hostů: Macela Petr 2:2, Postelt Tomáš 0:3, Sedláček Jan ml. 1:2, Vilímek Miroslav 1:2),
16. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. - TTC Elizza Praha B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budín David 0:2, Žaloudík Jan 0:2, Hobl Lukáš 2:1, Jakubec Vladimír 0:3, body hostů: Hlaváček Tomáš 3:0, Kraml Václav 2:1, Novotný Petr 1:1, Šedivý Zdeněk 2:0), TJ Sokol Bor Eissmann - SF SKK EL Niňo Praha D 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kirchman Ondřej 0:4, Dráždil Roman 1:2, Copák František 0:3, Belopotočan Roman 3:1, body hostů: Voříšek Tomáš 2:2, Dusík Stanislav 3:1, Vítovec Martin 3:0, Šablatura Michal 2:1), Tatran KRPA Hostinné - AC Sparta Praha 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Voňka Jakub 1:1, Štrobl Rudolf 0:2, Kalenský Jaroslav 2:1, Šváb Richard 3:0, WO 4:0, body hostů: Stibor Michal 2:2, Strejc Filip 2:1, Kubát Jan ml. 0:3, WO 0:4), TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum - SKST Liberec B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vilímek Miroslav 1:3, Sedláček Jan ml. 1:2, Postelt Tomáš 1:2, Macela Petr 3:1, body hostů: Borůvka Lukáš 3:1, Borůvka Jakub 4:0, Gireth Pavel 1:2, Kodým Jiří 0:3), TJ Libín 1096 Prachatice - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zaunmüller Milan 2:0, Kaštánek Petr 1:1, Šimek Marek 3:0, Bauer Miroslav 2:0, body hostů: Kváš Pavel 1:2, Kroupa Tomáš 0:2, Votava Milan 0:2, Karásek Vít 0:2), SK Pedagog České Budějovice - TTC Litoměřice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Filip 2:1, Kaucký Roman 0:3, Janda Jan 1:2, Kortus Pavel ml. 1:2, body hostů: Pinka Jan 3:0, Tschakert Tomáš 3:0, Hruška Václav ml. 1:2, Woznicki Patrik 1:2),
17. kolo:
TJ Sokol Bor Eissmann - TTC Elizza Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kirchman Ondřej 1:3, Belopotočan Roman 2:2, Copák František 1:3, Dráždil Roman 4:0, body hostů: Hlaváček Tomáš 3:1, Kraml Václav 3:1, Novotný Petr 2:2, Šedivý Zdeněk 0:4), TJ Sokol Plzeň V. - SF SKK EL Niňo Praha D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budín David 1:3, Jakubec Vladimír 3:1, Žaloudík Jan 3:1, Hobl Lukáš 1:3, body hostů: Voříšek Tomáš 4:0, Dusík Stanislav 1:3, Vítovec Martin 2:2, Šablatura Michal 1:3), TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum - AC Sparta Praha 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jan ml. 1:2, Vilímek Miroslav 2:0, Postelt Tomáš 2:1, Macela Petr 3:0, body hostů: Stibor Michal 1:2, Strejc Filip 0:3, Cholínský Jan 1:2, Kubát Jan ml. 1:1), Tatran KRPA Hostinné - SKST Liberec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Jakub 3:0, Štrobl Rudolf 1:2, Kalenský Jaroslav 3:0, Šváb Richard 2:1, body hostů: Borůvka Lukáš 1:2, Borůvka Jakub 2:1, Gireth Pavel 0:3, Pařízek Martin 0:3), SK Pedagog České Budějovice - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kortus Filip 2:0, Kortus Pavel 0:2, Bárta Daniel 3:0, Kortus Pavel ml. 3:0, body hostů: Kváš Pavel 1:2, Kroupa Tomáš 1:2, Votava Milan 0:2, Karásek Vít 0:2), TJ Libín 1096 Prachatice - TTC Litoměřice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bauer Miroslav 2:1, Kaštánek Petr 1:1, Šimek Marek 2:1, Zaunmüller Milan 3:0, body hostů: Tschakert Tomáš 1:2, Pinka Jan 1:2, Hruška Václav ml. 1:2, Woznicki Patrik 0:2),
18. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum - Tatran KRPA Hostinné 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Postelt Tomáš 1:2, Vilímek Miroslav 3:0, Sedláček Jan ml. 2:1, Macela Petr 2:2, body hostů: Voňka Jakub 1:3, Šváb Richard 2:1, Štrobl Rudolf 0:3, Kalenský Jaroslav 2:1), SF SKK EL Niňo Praha D - TTC Elizza Praha B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítovec Martin 4:0, Šablatura Michal 1:3, Šálený David 2:2, Voříšek Tomáš 2:1, Krejcar Vilém 0:1, body hostů: Hlaváček Tomáš 3:1, Kraml Václav 1:1, Šedivý Zdeněk 3:1, Šmatlák Jiří 0:4, Marat Petr 0:2), SKST Liberec B - AC Sparta Praha 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gireth Pavel 2:0, Borůvka Jakub 2:0, Blinka Michal 2:0, Borůvka Lukáš 2:0, body hostů: Stibor Michal 0:2, Strejc Filip 0:2, Cholínský Jan 0:2, Kubát Jan ml. 0:2), TTC Litoměřice - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hervert Josef 2:0, Hruška Václav ml. 1:1, Tschakert Tomáš 3:0, Pinka Jan 2:0, body hostů: Zajíček Pavel 0:3, Kváš Pavel 1:1, Karásek Vít 0:2, Kroupa Tomáš 0:2), SK Pedagog České Budějovice - TJ Libín 1096 Prachatice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Filip 1:3, Kortus Pavel 1:3, Pešek Ondřej 1:2, Kortus Pavel ml. 3:1, body hostů: Zaunmüller Milan 4:0, Bauer Miroslav 2:2, Kaštánek Petr 3:1, Šimek Marek 0:3), TJ Sokol Bor Eissmann - TJ Sokol Plzeň V. 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dráždil Roman 1:2, Kirchman Ondřej 3:0, Copák František 1:2, Belopotočan Roman 3:0, body hostů: Hobl Lukáš 1:2, Jakubec Vladimír 1:2, Žaloudík Jan 2:1, Budín David 0:3),
19. kolo:
TJ Libín 1096 Prachatice - TJ Sokol Plzeň V. 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zaunmüller Milan 2:1, Kaštánek Petr 2:0, Šimek Marek 0:3, Bauer Miroslav 0:3, WO 5:1, body hostů: Hobl Lukáš 2:2, Jakubec Vladimír 2:2, Žaloudík Jan 3:0, WO 1:5), SK Pedagog České Budějovice - TJ Sokol Bor Eissmann 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Pavel ml. 1:3, Kortus Filip 2:2, Kortus Pavel 0:3, Vondra Miroslav 3:1, body hostů: Dráždil Roman 2:2, Belopotočan Roman 4:0, Kirchman Ondřej 3:1, Klier Jakub 0:3), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - Tatran KRPA Hostinné 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votava Milan 0:4, Karásek Vít 2:2, Kváš Pavel 1:2, Zajíček Pavel 3:1, body hostů: Šváb Richard 4:0, Štrobl Rudolf 1:3, Kalenský Jaroslav 3:1, Voňka Jakub 1:2), TTC Litoměřice - TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 4:0, Hruška Václav ml. 0:4, Woznicki Patrik 0:4, Pinka Jan 4:0, body hostů: Vilímek Miroslav 2:2, Macela Petr 2:2, Sedláček Jan ml. 2:2, Postelt Tomáš 2:2), AC Sparta Praha - TTC Elizza Praha B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černota Filip 0:2, Cholínský Jan 0:2, Strejc Filip 0:3, Stibor Michal 1:2, body hostů: Hlaváček Tomáš 3:0, Kraml Václav 2:0, Šedivý Zdeněk 1:1, Novotný Petr 2:0, Průša David 1:0), SKST Liberec B - SF SKK EL Niňo Praha D 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gireth Pavel 0:1, Borůvka Jakub 2:0, Borůvka Lukáš 3:0, Kaněra Jan 1:1, WO 3:0, body hostů: Voříšek Tomáš 1:2, Šablatura Michal 0:3, Šálený David 1:1, WO 0:3),
20. kolo:
SK Pedagog České Budějovice - TJ Sokol Plzeň V. 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kortus Filip 0:1, Bárta Daniel 2:0, Vondra Miroslav 3:0, Kortus Pavel ml. 1:1, WO 3:0, body hostů: Hobl Lukáš 1:2, Jakubec Vladimír 0:3, Žaloudík Jan 1:1, WO 0:3), TJ Libín 1096 Prachatice - TJ Sokol Bor Eissmann 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zaunmüller Milan 3:1, Kaštánek Petr 3:1, Šimek Marek 0:4, Bauer Miroslav 1:3, body hostů: Kirchman Ondřej 2:2, Belopotočan Roman 3:1, Klier Jakub 2:2, Dráždil Roman 2:2), TTC Litoměřice - Tatran KRPA Hostinné 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 4:0, Hruška Václav ml. 1:3, Woznicki Patrik 1:3, Pinka Jan 3:1, body hostů: Voňka Jakub 2:2, Šváb Richard 2:2, Kalenský Jaroslav 3:1, Štrobl Rudolf 0:4), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B - TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votava Milan 0:2, Šulc Daniel 0:2, Karásek Vít 0:2, Seibert Karel 0:2, body hostů: Macela Petr 2:0, Vilímek Miroslav 2:0, Postelt Tomáš 2:0, Sedláček Jan ml. 2:0), SKST Liberec B - TTC Elizza Praha B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gireth Pavel 1:3, Borůvka Jakub 2:1, Kaněra Jan 0:3, Borůvka Lukáš 2:2, body hostů: Hlaváček Tomáš 2:2, Šedivý Zdeněk 3:1, Průša David 2:1, Novotný Petr 2:1), AC Sparta Praha - SF SKK EL Niňo Praha D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černota Filip 1:3, Strejc Filip 3:1, Cholínský Jan 4:0, Stibor Michal 1:3, body hostů: Voříšek Tomáš 1:3, Vítovec Martin 2:2, Šablatura Michal 3:1, Šálený David 1:3),
21. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. - AC Sparta Praha 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franc Štěpán 0:3, Budín David 0:1, Hobl Lukáš 2:1, Jakubec Vladimír 2:2, Šlehofer Stanislav ml. 0:2, body hostů: Stibor Michal 4:0, Strejc Filip 2:1, Kubát Jan ml. 1:2, Šenk Jakub 2:1), TJ Sokol Bor Eissmann - SKST Liberec B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kirchman Ondřej 1:2, Klier Jakub 2:1, Dráždil Roman 2:1, Belopotočan Roman 4:0, body hostů: Borůvka Jakub 2:2, Gireth Pavel 0:3, Pařízek Martin 1:2, Kodým Jiří 1:2), TTC Elizza Praha B - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šedivý Zdeněk 2:0, Novotný Petr 2:0, Marat Petr 2:0, Hlaváček Tomáš 2:0, body hostů: Karásek Vít 0:2, Votava Milan 0:2, Kroupa Tomáš 0:2, Budinský Petr 0:2), SF SKK EL Niňo Praha D - TTC Litoměřice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dusík Stanislav 3:1, Vítovec Martin 2:2, Obešlo František 3:0, Voříšek Tomáš 1:3, body hostů: Pinka Jan 3:1, Tschakert Tomáš 1:3, Hruška Václav ml. 1:3, Woznicki Patrik 1:2), Tatran KRPA Hostinné - TJ Libín 1096 Prachatice 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voňka Jakub 3:1, Štrobl Rudolf 2:2, Kalenský Jaroslav 1:2, Šváb Richard 4:0, body hostů: Zaunmüller Milan 3:1, Kaštánek Petr 2:2, Bauer Miroslav 0:4, Šimek Marek 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum - SK Pedagog České Budějovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macela Petr 2:0, Postelt Tomáš 2:0, Vilímek Miroslav 1:0, Sedláček Jan ml. 1:0, WO 3:0, body hostů: Kortus Pavel ml. 0:2, Pešek Ondřej 0:2, Kortus Pavel 0:2, WO 0:3),
22. kolo:
TJ Sokol Bor Eissmann - AC Sparta Praha 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dráždil Roman 3:1, Kirchman Ondřej 3:1, Klier Jakub 2:2, WO 0:5, body hostů: Stibor Michal 1:2, Strejc Filip 2:1, Panský Lukáš 0:3, Kubát Jan ml. 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Plzeň V. - SKST Liberec B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frühauf Filip 2:2, Budín David 1:2, Hobl Lukáš 2:1, Jakubec Vladimír 0:4, body hostů: Borůvka Jakub 3:1, Gireth Pavel 3:1, Pařízek Martin 1:2, Kodým Jiří 2:1), SF SKK EL Niňo Praha D - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dusík Stanislav 2:0, Obešlo František 2:0, Voříšek Tomáš 2:0, Šablatura Michal 1:0, WO 3:0, body hostů: Fiklík Michael 0:3, Karásek Vít 0:2, Votava Milan 0:2, WO 0:3), TTC Elizza Praha B - TTC Litoměřice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Průša David 1:2, Šedivý Zdeněk 1:2, Novotný Petr 1:2, Hlaváček Tomáš 2:2, body hostů: Pinka Jan 4:0, Tschakert Tomáš 3:0, Hruška Václav ml. 1:2, Woznicki Patrik 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum - TJ Libín 1096 Prachatice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Miroslav 2:1, Postelt Tomáš 3:0, Sedláček Jan ml. 1:2, Macela Petr 3:1, body hostů: Šimek Marek 0:4, Bauer Miroslav 1:2, Kaštánek Petr 1:2, Zaunmüller Milan 2:1), Tatran KRPA Hostinné - SK Pedagog České Budějovice 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Voňka Jakub 1:1, Kalenský Jaroslav 2:0, Šváb Richard 2:0, Štrobl Rudolf 1:1, WO 3:0, body hostů: Kortus Pavel ml. 2:1, Pešek Ondřej 0:3, Kortus Pavel 0:2, WO 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum - TTC Litoměřice WO (oboustranné),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Litoměřice - TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum WO (oboustranné),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum - TTC Litoměřice WO (oboustranné),
2. liga mužů skupina B
1. kolo:
TJ Ostrava KST C - TTC Moravská Slavia Brno B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dzida Jan 2:1, Martinko Tomáš 1:2, Černocký Dominik 0:3, Vedral David 1:3, body hostů: Chrást Roman 4:0, Toufar Jan 1:2, Šenkapoul Petr 2:1, Lučko Martin 2:1), SKST Baník Havířov C - TTC Moravská Slavia Brno C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volný Karel 1:2, Medvecký Ján 2:1, Gorecki Jan 1:2, Siwiec Matěj 4:0, body hostů: Štofka Filip 3:1, Kozubík Pavel 0:3, Flíbor Zbyněk 2:1, Fischer Karel 0:1, Bíza Martin 0:2), SK Přerov - TTC Frýdlant 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Olejník Petr ml. 1:1, Skalský Ondřej 1:1, Vlach Martin 0:3, Olejník Jakub 0:3, body hostů: Maršálek Vladimír 3:0, Hrabec Michal 2:1, Tobola Petr 2:0, Pěnkava Pavel 1:1), KST Zlín - TJ Nový Jičín 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koldas Tomáš 2:0, Smoček Libor 2:0, Lapčík Ondřej 2:0, Smýkal Tomáš 2:0, body hostů: Knybel Kamil 0:2, Valošek Jan 0:2, Masnica Michal 0:2, Mikeska Jakub 0:2), DTJ-Slavia Hradec Králové C - KST Blansko 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koblížek Martin 1:2, Lučan Martin 2:1, Bittner Michal 3:0, Šlapák Miloš 3:1, body hostů: Vybíral Filip 0:4, Přikryl Aleš 0:3, Dudík Luboš 2:1, Svoboda Lukáš 2:1), EXITERIA KST Jeseník - TJ Agrotec Hustopeče 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rybár Petr 1:2, Matějíček Martin 1:2, Hudáček Jiří 0:3, Matějíček Miloš 3:1, body hostů: Hoferik Petr 4:0, Mesároš Jakub 2:1, Hort Pavel 2:1, Růžička Filip 0:3),
2. kolo:
TJ Ostrava KST C - TTC Moravská Slavia Brno C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vedral David 3:0, Černocký Dominik 0:2, Dzida Jan 2:1, Martinko Tomáš 3:0, body hostů: Štofka Filip 2:1, Flíbor Zbyněk 1:2, Fischer Karel 0:3, Kozubík Pavel 0:1, Bíza Martin 0:1), SKST Baník Havířov C - TTC Moravská Slavia Brno B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Medvecký Ján 2:1, Mikolašík Michal 3:0, Volný Karel 2:1, Siwiec Matěj 2:1, body hostů: Chrást Roman 2:1, Toufar Jan 0:3, Šenkapoul Petr 0:3, Lučko Martin 1:2), SK Přerov - TJ Nový Jičín 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Olejník Petr ml. 1:2, Skalský Ondřej 1:2, Olejník Jakub 0:2, Vlach Martin 2:1, Soukup Adam 0:1, body hostů: Knybel Kamil 3:0, Valošek Jan 1:2, Schwarz Ota 2:1, Mikeska Jakub 2:1), KST Zlín - TTC Frýdlant 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smýkal Tomáš 2:0, Smoček Libor 1:1, Koldas Tomáš 3:0, Lapčík Ondřej 2:0, body hostů: Hrabec Michal 1:2, Tobola Petr 0:2, Pěnkava Pavel 0:2, Gřunděl Matěj 0:2), DTJ-Slavia Hradec Králové C - TJ Agrotec Hustopeče 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bittner Michal 2:1, Lučan Martin 1:1, Koblížek Martin 2:1, Šlapák Miloš 3:0, body hostů: Hoferik Petr 1:2, Mesároš Jakub 2:1, Růžička Filip 0:3, Hort Pavel 0:2), EXITERIA KST Jeseník - KST Blansko 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybár Petr 1:3, Matějíček Martin 4:0, Hudáček Jiří 0:1, Matějíček Miloš 2:2, Matějíček Miloš st. 1:2, body hostů: Dudík Luboš 3:1, Přikryl Aleš 2:2, Svoboda Lukáš 3:1, Vybíral Filip 0:4),
3. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - KST Blansko 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Ivo 1:1, Lučko Martin 1:1, Šenkapoul Petr 3:0, Chrást Roman 3:0, body hostů: Přikryl Aleš 2:1, Svoboda Lukáš 0:3, Vybíral Filip 0:2, Zukal Adam 0:2), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Agrotec Hustopeče 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozubík Pavel 0:2, Flíbor Zbyněk 0:2, Bíza Martin 1:2, Štofka Filip 1:2, Fischer Karel 0:1, body hostů: Hoferik Petr 3:0, Mesároš Jakub 3:0, Hort Pavel 2:1, Růžička Filip 1:1), TTC Frýdlant - DTJ-Slavia Hradec Králové C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršálek Vladimír 3:1, Pěnkava Pavel 1:3, Gřunděl Matěj 2:2, Tobola Petr 2:2, body hostů: Šlapák Miloš 3:1, Bittner Michal 3:1, Bělohlávek Dominik 2:2, Lamr Martin 0:4), TJ Nový Jičín - EXITERIA KST Jeseník 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Tomáš 3:1, Valošek Jan 2:1, Mikeska Jakub 1:2, Knybel Kamil 3:1, body hostů: Matějíček Miloš 0:4, Matějíček Martin 2:2, Rybár Petr 2:1, Matějíček Miloš st. 1:2), TJ Ostrava KST C - SK Přerov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomica Daniel 2:0, Vedral David 2:0, Martinko Tomáš 2:0, Dzida Jan 2:0, body hostů: Olejník Jakub 0:2, Skalský Ondřej 0:2, Vlach Martin 0:2, Soukup Adam 0:2), SKST Baník Havířov C - KST Zlín 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Siwiec Matěj 2:2, Medvecký Ján 0:4, Volný Karel 3:1, Mikolašík Michal 2:2, body hostů: Smýkal Tomáš 3:1, Lapčík Ondřej 1:3, Koldas Tomáš 4:0, Smoček Libor 1:3),
4. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - TJ Agrotec Hustopeče 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenkapoul Petr 1:3, Lučko Martin 2:2, Skála Radek 1:3, Chrást Roman 2:2, body hostů: Mesároš Jakub 3:1, Dvořáček Petr 3:1, Hort Pavel 0:2, Hoferik Petr 4:0, Růžička Filip 0:2), TTC Moravská Slavia Brno C - KST Blansko 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fischer Karel 0:3, Bíza Martin 2:1, Flíbor Zbyněk 1:2, Štofka Filip 0:3, body hostů: Dudík Luboš 2:1, Přikryl Aleš 1:2, Vybíral Filip 3:0, Svoboda Lukáš 3:0), TTC Frýdlant - EXITERIA KST Jeseník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršálek Vladimír 4:0, Gřunděl Matěj 2:2, Tobola Petr 1:3, Hrabec Michal 1:3, body hostů: Matějíček Martin 3:1, Rybár Petr 3:1, Matějíček Miloš st. 1:3, Matějíček Miloš 1:3), TJ Nový Jičín - DTJ-Slavia Hradec Králové C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Tomáš 3:1, Valošek Jan 1:3, Mikeska Jakub 0:3, Knybel Kamil 1:3, body hostů: Šlapák Miloš 3:1, Bittner Michal 3:1, Bělohlávek Dominik 4:0, Lamr Martin 0:3), TJ Ostrava KST C - KST Zlín 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vedral David 0:3, Tomica Daniel 1:1, Martinko Tomáš 0:3, Dzida Jan 0:3, body hostů: Smýkal Tomáš 3:0, Koldas Tomáš 2:1, Lapčík Ondřej 3:0, Smoček Libor 2:0), SKST Baník Havířov C - SK Přerov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Siwiec Matěj 2:0, Volný Karel 2:0, Medvecký Ján 2:0, Mikolašík Michal 2:0, body hostů: Vlach Martin 0:2, Olejník Petr ml. 0:2, Skalský Ondřej 0:2, Soukup Adam 0:2),
5. kolo:
SK Přerov - TTC Moravská Slavia Brno B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Olejník Jakub 0:1, Vágner Tomáš 0:2, Skalský Ondřej 0:3, Vlach Martin 2:1, WO 0:1, body hostů: Chrást Roman 3:0, Šenkapoul Petr 3:0, Lučko Martin 1:1, Juroška Ivan 0:1, WO 1:0), KST Zlín - TTC Moravská Slavia Brno C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lapčík Ondřej 3:0, Smoček Libor 3:0, Smýkal Tomáš 3:0, Koldas Tomáš 0:3, body hostů: Bíza Martin 0:3, Štofka Filip 1:2, Flíbor Zbyněk 1:2, Kozubík Pavel 1:2), DTJ-Slavia Hradec Králové C - TJ Ostrava KST C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koblížek Martin 3:0, Lučan Martin 0:3, Bittner Michal 2:1, Šlapák Miloš 3:1, body hostů: Dzida Jan 1:3, Tomica Daniel 3:0, Vedral David 0:3, Vašíček Jan 1:2), EXITERIA KST Jeseník - SKST Baník Havířov C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybár Petr 2:2, Matějíček Miloš 2:2, Janoštík Petr 1:3, Matějíček Martin 2:2, body hostů: Mikolašík Michal 3:1, Volný Karel 3:1, Gorecki Jan 2:2, Medvecký Ján 1:3), KST Blansko - TTC Frýdlant 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Lukáš 2:2, Přikryl Aleš 2:1, Vybíral Filip 1:1, Dudík Luboš 4:0, WO 0:1, body hostů: Maršálek Vladimír 2:1, Hrabec Michal 1:3, Gřunděl Matěj 0:3, Tobola Petr 1:2, WO 1:0), TJ Agrotec Hustopeče - TJ Nový Jičín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mesároš Jakub 2:1, Hort Pavel 1:2, Růžička Filip 2:1, Hoferik Petr 4:0, body hostů: Knybel Kamil 3:1, Kratochvíl Tomáš 1:2, Mikeska Jakub 0:3, Schwarz Ota 0:3),
6. kolo:
SK Přerov - TTC Moravská Slavia Brno C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 0:3, Maděrka Svatopluk 0:3, Skalský Ondřej 1:2, Vlach Martin 2:1, body hostů: Štofka Filip 3:0, Kozubík Pavel 2:1, Flíbor Zbyněk 2:1, Fischer Karel 2:1), KST Zlín - TTC Moravská Slavia Brno B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smoček Libor 2:2, Lapčík Ondřej 2:2, Koldas Tomáš 1:2, Smýkal Tomáš 3:1, Nedbálek Michal 0:1, body hostů: Chrást Roman 3:1, Šenkapoul Petr 2:2, Lučko Martin 0:4, Juroška Ivan 3:1), DTJ-Slavia Hradec Králové C - SKST Baník Havířov C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bittner Michal 1:1, Koblížek Martin 2:0, Lučan Martin 2:1, Šlapák Miloš 3:0, body hostů: Mikolašík Michal 0:3, Volný Karel 1:2, Gorecki Jan 0:2, Medvecký Ján 1:1), EXITERIA KST Jeseník - TJ Ostrava KST C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějíček Miloš 0:3, Matějíček Martin 1:2, Janoštík Petr 1:2, Rybár Petr 2:2, body hostů: Tomica Daniel 4:0, Dzida Jan 3:0, Vedral David 1:2, Vašíček Jan 1:2), KST Blansko - TJ Nový Jičín 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přikryl Aleš 2:1, Svoboda Lukáš 1:2, Bako Radim 1:2, Dudík Luboš 4:0, body hostů: Knybel Kamil 3:1, Kratochvíl Tomáš 2:1, Mikeska Jakub 0:3, Schwarz Ota 0:3), TJ Agrotec Hustopeče - TTC Frýdlant 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoferik Petr 3:0, Mesároš Jakub 2:1, Růžička Filip 1:2, Hort Pavel 2:1, body hostů: Maršálek Vladimír 2:1, Hrabec Michal 1:2, Tobola Petr 0:3, Gřunděl Matěj 1:2),
7. kolo:
TJ Ostrava KST C - SKST Baník Havířov C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinko Tomáš 0:2, Tomica Daniel 2:0, Vedral David 3:0, Dzida Jan 3:0, body hostů: Mikolašík Michal 1:2, Volný Karel 0:3, Gorecki Jan 0:2, Medvecký Ján 1:1), SK Přerov - KST Zlín 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Olejník Jakub 0:3, Vlach Martin 0:2, Skalský Ondřej 1:1, Olejník Petr ml. 2:1, Skopal Dalibor 0:1, body hostů: Smýkal Tomáš 3:0, Koldas Tomáš 2:1, Svoboda Jiří 1:2, Smoček Libor 2:0), DTJ-Slavia Hradec Králové C - EXITERIA KST Jeseník 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bittner Michal 4:0, Bělohlávek Dominik 1:2, Lamr Martin 0:3, Šlapák Miloš 4:0, body hostů: Matějíček Martin 2:2, Rybár Petr 2:2, Janoštík Petr 1:2, Matějíček Miloš 0:3), KST Blansko - TJ Agrotec Hustopeče 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvíčala David 0:3, Přikryl Aleš 0:2, Vybíral Filip 0:3, Dudík Luboš 3:0, body hostů: Hort Pavel 3:0, Mesároš Jakub 2:1, Hoferik Petr 2:1, Růžička Filip 1:1), TTC Frýdlant - TJ Nový Jičín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršálek Vladimír 3:1, Pěnkava Pavel 1:3, Tobola Petr 1:3, Hrabec Michal 2:2, body hostů: Knybel Kamil 3:1, Kratochvíl Tomáš 2:2, Valošek Jan 1:3, Mikeska Jakub 3:1), TTC Moravská Slavia Brno B - TTC Moravská Slavia Brno C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Ivo 3:1, Toufar Jan 1:3, Střítežský Roman 0:4, Chrást Roman 3:1, body hostů: Flíbor Zbyněk 3:1, Štofka Filip 3:1, Fischer Karel 2:2, Bíza Martin 1:3),
8. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - TTC Frýdlant 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toufar Jan 0:4, Chrást Roman 2:1, Šenkapoul Petr 1:2, Sigmund Ivo 1:0, Skála Radek 0:3, body hostů: Maršálek Vladimír 4:0, Hrabec Michal 3:1, Tobola Petr 2:1, Gřunděl Matěj 1:2), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Nový Jičín 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štofka Filip 3:1, Bíza Martin 1:3, Flíbor Zbyněk 1:3, Kozubík Pavel 3:1, body hostů: Knybel Kamil 4:0, Kratochvíl Tomáš 2:2, Valošek Jan 1:3, Mikeska Jakub 1:3), TJ Ostrava KST C - KST Blansko 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černocký Dominik 3:0, Tomica Daniel 2:1, Bělík Šimon 0:3, Dzida Jan 3:1, body hostů: Bako Radim 1:3, Dudík Luboš 3:0, Vybíral Filip 1:2, Přikryl Aleš 0:3), SKST Baník Havířov C - TJ Agrotec Hustopeče 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Volný Karel 3:1, Gorecki Jan 1:3, Medvecký Ján 1:1, Mikolašík Michal 2:2, Boháč Jan 0:1, body hostů: Mesároš Jakub 3:1, Hoferik Petr 3:1, Janoušek Přemek 2:2, Růžička Filip 0:3), SK Přerov - DTJ-Slavia Hradec Králové C 2:10 (čtyřhry 0:3, body domácích: Olejník Jakub 0:2, Vlach Martin 0:2, Skalský Ondřej 1:2, Olejník Petr ml. 1:2, body hostů: Šlapák Miloš 3:0, Bittner Michal 3:0, Lamr Martin 0:2, Lučan Martin 2:0), KST Zlín - EXITERIA KST Jeseník 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koldas Tomáš 2:2, Smoček Libor 2:1, Lapčík Ondřej 1:2, Smýkal Tomáš 4:0, body hostů: Matějíček Martin 2:2, Rybár Petr 1:3, Janoštík Petr 2:1, Matějíček Miloš 0:3),
9. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - TJ Nový Jičín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkapoul Petr 2:2, Skála Radek 1:3, Juroška Ivan 0:2, Chrást Roman 4:0, Toufar Jan 1:1, body hostů: Knybel Kamil 3:1, Kratochvíl Tomáš 1:3, Valošek Jan 2:2, Mikeska Jakub 2:2), TTC Moravská Slavia Brno C - TTC Frýdlant 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bíza Martin 1:2, Flíbor Zbyněk 1:2, Kozubík Pavel 1:2, Štofka Filip 2:2, body hostů: Maršálek Vladimír 4:0, Hrabec Michal 2:1, Tobola Petr 2:1, Gřunděl Matěj 0:3), TJ Ostrava KST C - TJ Agrotec Hustopeče 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomica Daniel 3:1, Černocký Dominik 0:4, Vedral David 1:2, Dzida Jan 2:2, body hostů: Mesároš Jakub 3:1, Hoferik Petr 3:1, Janoušek Přemek 2:2, Růžička Filip 1:2), SKST Baník Havířov C - KST Blansko 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Medvecký Ján 2:1, Siwiec Matěj 2:1, Mikolašík Michal 3:0, Volný Karel 2:2, body hostů: Bako Radim 1:3, Dudík Luboš 2:1, Vybíral Filip 0:3, Přikryl Aleš 1:2), SK Přerov - EXITERIA KST Jeseník 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlach Martin 1:2, Olejník Petr ml. 0:2, Skalský Ondřej 1:2, Olejník Jakub 1:2, body hostů: Matějíček Martin 2:1, Rybár Petr 3:0, Janoštík Petr 1:2, Matějíček Miloš 2:0), KST Zlín - DTJ-Slavia Hradec Králové C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smoček Libor 1:3, Lapčík Ondřej 2:2, Koldas Tomáš 2:1, Smýkal Tomáš 4:0, body hostů: Šlapák Miloš 3:1, Bittner Michal 1:3, Lučan Martin 0:4, Koblížek Martin 2:1),
10. kolo:
DTJ-Slavia Hradec Králové C - TTC Moravská Slavia Brno B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlapák Miloš 1:0, Bittner Michal 2:0, Bělohlávek Dominik 2:0, Lučan Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Mikulášek Jan 0:2, Toufar Jan 0:2, Novák Martin 0:2, WO 0:3), EXITERIA KST Jeseník - TTC Moravská Slavia Brno C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybár Petr 3:0, Janoštík Petr 0:2, Matějíček Miloš 3:0, Matějíček Martin 2:1, body hostů: Štofka Filip 1:2, Flíbor Zbyněk 2:1, Bíza Martin 0:3, Kozubík Pavel 0:2), KST Blansko - SK Přerov 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přikryl Aleš 4:0, Polívka Martin ml. 0:3, Vybíral Filip 0:3, Dudík Luboš 4:0, body hostů: Vlach Martin 2:2, Olejník Jakub 2:2, Skalský Ondřej 1:2, Olejník Petr ml. 1:2), TJ Agrotec Hustopeče - KST Zlín 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mesároš Jakub 2:2, Růžička Filip 1:3, Dvořáček Petr 2:2, Hoferik Petr 3:1, body hostů: Smýkal Tomáš 4:0, Koldas Tomáš 1:3, Lapčík Ondřej 2:2, Smoček Libor 1:3), TTC Frýdlant - TJ Ostrava KST C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršálek Vladimír 2:1, Pěnkava Pavel 0:3, Tobola Petr 1:2, Hrabec Michal 1:3, body hostů: Tomica Daniel 4:0, Dzida Jan 3:0, Vedral David 0:3, Martinko Tomáš 2:1), TJ Nový Jičín - SKST Baník Havířov C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Tomáš 0:2, Mikeska Jakub 0:2, Rajnoch Tomáš 0:3, Knybel Kamil 1:1, body hostů: Mikolašík Michal 3:0, Volný Karel 2:0, Siwiec Matěj 1:1, Medvecký Ján 2:0),
11. kolo:
DTJ-Slavia Hradec Králové C - TTC Moravská Slavia Brno C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bělohlávek Dominik 3:0, Šlapák Miloš 2:0, Lamr Martin 0:3, Bittner Michal 3:0, body hostů: Štofka Filip 1:2, Flíbor Zbyněk 1:2, Bíza Martin 1:2, Kozubík Pavel 0:2), EXITERIA KST Jeseník - TTC Moravská Slavia Brno B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybár Petr 2:0, Janoštík Petr 2:0, Matějíček Miloš 2:0, Matějíček Martin 2:0, body hostů: Mikulášek Jan 0:2, Ličbinský Roman 0:2, Juroška Ivan 0:2, Novák Martin 0:2), KST Blansko - KST Zlín 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dudík Luboš 1:1, Přikryl Aleš 0:2, Vybíral Filip 0:3, Polívka Martin ml. 0:2, body hostů: Smýkal Tomáš 3:0, Lapčík Ondřej 2:0, Smoček Libor 2:0, Koldas Tomáš 1:1), TJ Agrotec Hustopeče - SK Přerov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoferik Petr 2:0, Mesároš Jakub 2:0, Růžička Filip 2:1, Hort Pavel 3:0, body hostů: Vlach Martin 0:3, Olejník Jakub 1:2, Skalský Ondřej 0:2, Soukup Adam 0:2), TTC Frýdlant - SKST Baník Havířov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršálek Vladimír 4:0, Hrabec Michal 2:2, Pěnkava Pavel 0:4, Tobola Petr 1:3, body hostů: Mikolašík Michal 3:1, Volný Karel 3:1, Siwiec Matěj 2:2, Medvecký Ján 1:3), TJ Nový Jičín - TJ Ostrava KST C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Tomáš 3:1, Mikeska Jakub 1:3, Schwarz Ota 1:3, Knybel Kamil 4:0, body hostů: Dzida Jan 2:2, Tomica Daniel 3:1, Černocký Dominik 2:2, Vedral David 0:4),
12. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - TJ Ostrava KST C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkapoul Petr 1:3, Skála Radek 0:2, Sigmund Ivo 3:1, Chrást Roman 4:0, Toufar Jan 0:2, body hostů: Dzida Jan 2:2, Černocký Dominik 2:2, Martinko Tomáš 3:1, Vedral David 1:3), TTC Moravská Slavia Brno C - SKST Baník Havířov C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Lukáš 0:2, Kozubík Pavel 0:2, Vaculík Miloslav 0:3, Flíbor Zbyněk 1:1, body hostů: Mikolašík Michal 3:0, Volný Karel 2:0, Siwiec Matěj 2:0, Medvecký Ján 1:1), TTC Frýdlant - SK Přerov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršálek Vladimír 2:0, Pěnkava Pavel 1:1, Tobola Petr 2:1, Hrabec Michal 3:0, body hostů: Vlach Martin 2:1, Olejník Jakub 0:3, Skalský Ondřej 0:2, Skopal Dalibor 0:2), TJ Nový Jičín - KST Zlín 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Tomáš 2:2, Masnica Michal 3:1, Rajnoch Tomáš 0:3, Knybel Kamil 2:1, WO 2:0, body hostů: Koldas Tomáš 0:2, Smýkal Tomáš 4:0, Lapčík Ondřej 2:2, Smoček Libor 1:3, WO 0:2), KST Blansko - DTJ-Slavia Hradec Králové C 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svoboda Lukáš 0:2, Přikryl Aleš 0:1, Dudík Luboš 1:1, WO 0:5, body hostů: Šlapák Miloš 1:0, Bělohlávek Dominik 1:1, Koblížek Martin 2:0, WO 5:0), TJ Agrotec Hustopeče - EXITERIA KST Jeseník 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hoferik Petr 3:1, Růžička Filip 1:2, Hort Pavel 3:0, Mesároš Jakub 3:1, body hostů: Matějíček Martin 2:2, Rybár Petr 2:2, Janoštík Petr 0:3, Matějíček Miloš 0:3),
13. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Ostrava KST C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Libor 1:2, Kozubík Pavel 0:2, Vaculík Miloslav 0:3, Flíbor Zbyněk 1:2, body hostů: Dzida Jan 3:0, Martinko Tomáš 3:0, Černocký Dominik 3:0, Vedral David 0:2), TTC Moravská Slavia Brno B - SKST Baník Havířov C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkapoul Petr 2:2, Chrást Roman 4:0, Skála Radek 3:0, Sigmund Ivo 0:1, Toufar Jan 0:3, body hostů: Mikolašík Michal 1:3, Volný Karel 2:2, Siwiec Matěj 1:3, Medvecký Ján 2:1), TJ Nový Jičín - SK Přerov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Tomáš 4:0, Vincek Martin 0:4, Kopecký Stanislav st. 1:3, Knybel Kamil 4:0, body hostů: Vlach Martin 2:2, Olejník Jakub 2:2, Olejník Petr ml. 2:2, Skalský Ondřej 1:3), TTC Frýdlant - KST Zlín 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maršálek Vladimír 2:1, Gřunděl Matěj 0:3, Tobola Petr 0:3, Hrabec Michal 2:1, body hostů: Smýkal Tomáš 3:0, Lapčík Ondřej 2:1, Smoček Libor 1:2, Koldas Tomáš 2:1), TJ Agrotec Hustopeče - DTJ-Slavia Hradec Králové C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Přemek 2:2, Hoferik Petr 2:2, Hort Pavel 1:3, Mesároš Jakub 3:1, body hostů: Šlapák Miloš 2:2, Bittner Michal 0:4, Koblížek Martin 4:0, Bělohlávek Dominik 2:2), KST Blansko - EXITERIA KST Jeseník 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Lukáš 3:1, Vybíral Filip 1:2, Svoboda Lukáš 2:1, Dudík Luboš 4:0, body hostů: Matějíček Martin 2:2, Rybár Petr 1:3, Janoštík Petr 1:2, Matějíček Miloš 0:3),
14. kolo:
KST Blansko - TTC Moravská Slavia Brno B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Lukáš 1:3, Bako Radim 0:4, Vybíral Filip 0:3, Dudík Luboš 4:0, body hostů: Chrást Roman 3:1, Skála Radek 3:1, Šenkapoul Petr 3:1, Toufar Jan 1:2), TJ Agrotec Hustopeče - TTC Moravská Slavia Brno C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hort Pavel 3:1, Janoušek Přemek 3:1, Růžička Filip 2:1, Hoferik Petr 2:2, body hostů: Štofka Filip 0:4, Flíbor Zbyněk 3:1, Komorovský Róbert 0:4, Bíza Martin 2:1), DTJ-Slavia Hradec Králové C - TTC Frýdlant 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bittner Michal 3:1, Lučan Martin 2:1, Lamr Martin 0:3, Šlapák Miloš 4:0, body hostů: Maršálek Vladimír 2:2, Tobola Petr 1:3, Gřunděl Matěj 2:1, Vaňous Jiří 0:3), EXITERIA KST Jeseník - TJ Nový Jičín 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rybár Petr 1:1, Janoštík Petr 1:1, Matějíček Miloš 2:1, Matějíček Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Knybel Kamil 2:1, Kratochvíl Tomáš 1:2, Vincek Martin 0:3, WO 0:3), SK Přerov - TJ Ostrava KST C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skopal Dalibor 0:2, Vlach Martin 0:2, Olejník Jakub 1:2, Skalský Ondřej 0:2, body hostů: Tomica Daniel 3:0, Dzida Jan 2:0, Martinko Tomáš 1:1, Lapisz Břetislav 2:0), KST Zlín - SKST Baník Havířov C 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lapčík Ondřej 1:2, Koldas Tomáš 1:2, Smýkal Tomáš 3:0, Smoček Libor 1:2, WO 4:0, body hostů: Volný Karel 2:2, Mikolašík Michal 3:1, Medvecký Ján 1:3, WO 0:4),
15. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče - TTC Moravská Slavia Brno B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hoferik Petr 1:0, Mesároš Jakub 2:0, Hort Pavel 2:0, Růžička Filip 1:0, WO 3:0, body hostů: Lučko Martin 0:2, Toufar Jan 0:2, Skála Radek 0:2, WO 0:3), KST Blansko - TTC Moravská Slavia Brno C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Radim 2:0, Svoboda Lukáš 2:0, Vybíral Filip 3:0, Dudík Luboš 2:0, body hostů: Flíbor Zbyněk 0:3, Štofka Filip 0:2, Komorovský Róbert 0:2, Svoboda Libor 0:2), EXITERIA KST Jeseník - TTC Frýdlant 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybár Petr 3:1, Janoštík Petr 2:1, Matějíček Miloš 1:2, Matějíček Martin 3:1, body hostů: Maršálek Vladimír 4:0, Gřunděl Matěj 0:4, Tobola Petr 1:2, Vaňous Jiří 0:3), DTJ-Slavia Hradec Králové C - TJ Nový Jičín 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bittner Michal 2:1, Lučan Martin 3:0, Obrdlík Štěpán 0:3, Šlapák Miloš 3:0, body hostů: Knybel Kamil 2:1, Kratochvíl Tomáš 1:2, Masnica Michal 1:2, Vincek Martin 0:3), KST Zlín - TJ Ostrava KST C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smoček Libor 2:1, Lapčík Ondřej 2:0, Koldas Tomáš 1:2, Smýkal Tomáš 3:0, body hostů: Tomica Daniel 2:1, Martinko Tomáš 1:2, Plachta Jakub 0:3, Bělík Šimon 0:2), SK Přerov - SKST Baník Havířov C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skalský Ondřej 0:2, Olejník Jakub 0:2, Olejník Petr ml. 1:2, Vlach Martin 0:2, body hostů: Volný Karel 3:0, Mikolašík Michal 2:0, Siwiec Matěj 1:1, Gorecki Jan 2:0),
16. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - SK Přerov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chrást Roman 2:0, Střítežský Roman 0:2, Šenkapoul Petr 3:0, Sigmund Ivo 3:0, body hostů: Olejník Petr ml. 1:2, Olejník Jakub 1:2, Skalský Ondřej 0:2, Vlach Martin 0:2), TTC Moravská Slavia Brno C - KST Zlín 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaculík Miloslav 0:2, Novák Lukáš 0:2, Bíza Martin 0:3, Flíbor Zbyněk 2:1, body hostů: Smýkal Tomáš 3:0, Lapčík Ondřej 3:0, Koldas Tomáš 1:1, Smoček Libor 1:1), TJ Ostrava KST C - DTJ-Slavia Hradec Králové C 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dzida Jan 3:0, Palásek Michal 0:3, Tomica Daniel 1:2, WO 0:4, body hostů: Šlapák Miloš 1:1, Koblížek Martin 2:0, Lučan Martin 1:2, Bittner Michal 1:1, WO 4:0), SKST Baník Havířov C - EXITERIA KST Jeseník 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volný Karel 3:0, Gorecki Jan 2:0, Boháč Jan 1:2, Mikolašík Michal 3:0, body hostů: Matějíček Martin 1:2, Rybár Petr 0:3, Janoštík Petr 1:2, Matějíček Miloš 0:2), TTC Frýdlant - KST Blansko 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršálek Vladimír 4:0, Gřunděl Matěj 2:2, Tobola Petr 2:2, Hrabec Michal 1:3, body hostů: Dudík Luboš 3:1, Svoboda Lukáš 2:2, Vybíral Filip 1:3, Bako Radim 1:3), TJ Nový Jičín - TJ Agrotec Hustopeče 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Tomáš 1:2, Masnica Michal 0:3, Valošek Jan 1:2, Knybel Kamil 3:1, body hostů: Mesároš Jakub 4:0, Hort Pavel 1:2, Dvořáček Petr 2:1, Hoferik Petr 1:2),
17. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno C - SK Přerov 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Libor 2:0, Vaculík Miloslav 2:0, Bíza Martin 3:0, Flíbor Zbyněk 2:0, body hostů: Vlach Martin 0:3, Olejník Petr ml. 0:2, Skalský Ondřej 0:2, Olejník Jakub 0:2), TTC Moravská Slavia Brno B - KST Zlín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Ivo 3:1, Šenkapoul Petr 1:3, Skála Radek 1:3, Chrást Roman 3:1, body hostů: Smýkal Tomáš 4:0, Lapčík Ondřej 1:3, Koldas Tomáš 1:3, Smoček Libor 2:2), SKST Baník Havířov C - DTJ-Slavia Hradec Králové C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Boháč Jan 1:2, Siwiec Matěj 0:2, Gorecki Jan 1:2, Volný Karel 1:2, body hostů: Koblížek Martin 3:0, Šlapák Miloš 3:0, Bittner Michal 2:1, Lučan Martin 0:2), TJ Ostrava KST C - EXITERIA KST Jeseník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomica Daniel 3:1, Urbanczyk Tomáš 0:2, Křenek Tomáš 1:3, Dzida Jan 2:2, Plachta Jakub 2:0, body hostů: Matějíček Martin 2:2, Rybár Petr 3:1, Janoštík Petr 1:3, Matějíček Miloš 2:2), TJ Nový Jičín - KST Blansko 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Tomáš 3:0, Valošek Jan 2:1, Mikeska Jakub 1:2, Knybel Kamil 3:1, body hostů: Dudík Luboš 1:3, Svoboda Lukáš 1:2, Bako Radim 2:0, Přikryl Aleš 0:3, Vybíral Filip 0:1), TTC Frýdlant - TJ Agrotec Hustopeče 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabec Michal 4:0, Gřunděl Matěj 1:3, Tobola Petr 0:4, Maršálek Vladimír 4:0, body hostů: Mesároš Jakub 2:2, Hort Pavel 2:2, Dvořáček Petr 1:3, Hoferik Petr 2:2),
18. kolo:
SKST Baník Havířov C - TJ Ostrava KST C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Volný Karel 3:1, Gorecki Jan 2:2, Siwiec Matěj 0:4, Mikolašík Michal 4:0, body hostů: Tomica Daniel 1:3, Černocký Dominik 1:3, Dzida Jan 3:1, Plachta Jakub 2:2), KST Zlín - SK Přerov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lapčík Ondřej 2:0, Koldas Tomáš 2:0, Smýkal Tomáš 2:0, Smoček Libor 2:0, body hostů: Skalský Ondřej 0:2, Olejník Jakub 0:2, Vlach Martin 0:2, Skopal Dalibor 0:2), EXITERIA KST Jeseník - DTJ-Slavia Hradec Králové C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybár Petr 2:2, Matějíček Miloš 1:3, Janoštík Petr 1:3, Matějíček Martin 2:2, body hostů: Šlapák Miloš 3:1, Bělohlávek Dominik 2:2, Bittner Michal 3:1, Lučan Martin 2:2), TJ Agrotec Hustopeče - KST Blansko 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoferik Petr 3:1, Janoušek Přemek 2:2, Šefr Filip 0:3, Dvořáček Petr 3:1, Hort Pavel 0:1, body hostů: Svoboda Lukáš 2:2, Dudík Luboš 4:0, Vybíral Filip 1:3, Přikryl Aleš 1:3), TJ Nový Jičín - TTC Frýdlant 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Tomáš 4:0, Valošek Jan 2:2, Rajnoch Tomáš 0:3, Knybel Kamil 3:1, body hostů: Maršálek Vladimír 3:1, Hrabec Michal 2:2, Tobola Petr 1:3, Kotek Dominik 0:3), TTC Moravská Slavia Brno C - TTC Moravská Slavia Brno B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flíbor Zbyněk 2:2, Bíza Martin 1:3, Fischer Karel 0:4, Štofka Filip 3:1, body hostů: Chrást Roman 4:0, Šenkapoul Petr 3:1, Skála Radek 1:3, Toufar Jan 2:2),
19. kolo:
TTC Frýdlant - TTC Moravská Slavia Brno B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršálek Vladimír 3:1, Gřunděl Matěj 1:1, Tobola Petr 0:4, Hrabec Michal 2:2, Pěnkava Pavel 0:2, body hostů: Sigmund Ivo 2:2, Skála Radek 4:0, Juroška Ivan 2:2, Šenkapoul Petr 2:2), TJ Nový Jičín - TTC Moravská Slavia Brno C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Tomáš 3:0, Valošek Jan 1:2, Mikeska Jakub 1:2, Knybel Kamil 4:0, body hostů: Kozubík Pavel 0:4, Flíbor Zbyněk 2:1, Bíza Martin 1:2, Štofka Filip 1:2), KST Blansko - TJ Ostrava KST C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přikryl Aleš 2:2, Svoboda Lukáš 3:1, Vybíral Filip 0:4, Dudík Luboš 3:1, body hostů: Tomica Daniel 1:3, Dzida Jan 3:1, Černocký Dominik 1:3, Plachta Jakub 3:1), TJ Agrotec Hustopeče - SKST Baník Havířov C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hort Pavel 3:1, Růžička Filip 1:2, Hoferik Petr 2:1, Mesároš Jakub 3:1, body hostů: Volný Karel 3:1, Mikolašík Michal 2:2, Siwiec Matěj 0:3, Boháč Jan 0:3), DTJ-Slavia Hradec Králové C - SK Přerov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bittner Michal 2:0, Šlapák Miloš 2:0, Lučan Martin 3:0, Lamr Martin 1:1, body hostů: Skalský Ondřej 0:3, Olejník Petr ml. 0:2, Olejník Jakub 0:2, Vlach Martin 1:1), EXITERIA KST Jeseník - KST Zlín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybár Petr 2:2, Matějíček Miloš 2:2, Janoštík Petr 1:3, Matějíček Martin 3:1, body hostů: Smýkal Tomáš 4:0, Smoček Libor 1:3, Lapčík Ondřej 2:2, Koldas Tomáš 1:3),
20. kolo:
TJ Nový Jičín - TTC Moravská Slavia Brno B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Tomáš 3:1, Valošek Jan 1:3, Mikeska Jakub 1:3, Knybel Kamil 4:0, body hostů: Sigmund Ivo 2:2, Skála Radek 0:4, Juroška Ivan 2:2, Šenkapoul Petr 3:1), TTC Frýdlant - TTC Moravská Slavia Brno C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršálek Vladimír 3:0, Tobola Petr 0:1, Gřunděl Matěj 1:2, Hrabec Michal 3:0, Pěnkava Pavel 1:0, body hostů: Štofka Filip 1:2, Flíbor Zbyněk 2:1, Bíza Martin 0:3, Kozubík Pavel 0:2), TJ Agrotec Hustopeče - TJ Ostrava KST C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hort Pavel 2:1, Růžička Filip 1:2, Hoferik Petr 3:0, Mesároš Jakub 3:0, body hostů: Dzida Jan 2:1, Tomica Daniel 1:2, Černocký Dominik 0:3, Palásek Michal 0:3), KST Blansko - SKST Baník Havířov C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dudík Luboš 3:1, Svoboda Lukáš 4:0, Veselý Lukáš 1:2, Přikryl Aleš 2:2, body hostů: Volný Karel 3:1, Mikolašík Michal 0:4, Boháč Jan 2:2, Siwiec Matěj 0:2, Medvecký Ján 0:1), EXITERIA KST Jeseník - SK Přerov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybár Petr 2:0, Matějíček Miloš 2:0, Janoštík Petr 1:2, Matějíček Martin 3:0, body hostů: Olejník Petr ml. 0:3, Vlach Martin 1:2, Olejník Jakub 1:1, Skalský Ondřej 0:2), DTJ-Slavia Hradec Králové C - KST Zlín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koblížek Martin 3:0, Bittner Michal 0:2, Lučan Martin 1:2, Šlapák Miloš 3:0, WO 2:0, body hostů: Smýkal Tomáš 1:2, Lapčík Ondřej 2:1, Koldas Tomáš 1:2, Smoček Libor 0:2, WO 0:2),
21. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - DTJ-Slavia Hradec Králové C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juroška Ivan 1:3, Toufar Jan 1:2, Skála Radek 1:2, Šenkapoul Petr 2:2, body hostů: Šlapák Miloš 3:1, Bělohlávek Dominik 2:2, Bittner Michal 1:2, Lučan Martin 3:0), TTC Moravská Slavia Brno C - EXITERIA KST Jeseník 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štofka Filip 1:1, Kozubík Pavel 0:2, Flíbor Zbyněk 1:2, Novák Lukáš 0:3, body hostů: Matějíček Martin 1:2, Rybár Petr 3:0, Matějíček Miloš 2:0, Janoštík Petr 2:0), SK Přerov - KST Blansko 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 0:3, Vlach Martin 2:1, Skalský Ondřej 0:3, Olejník Jakub 2:2, body hostů: Dudík Luboš 4:0, Svoboda Lukáš 1:2, Přikryl Aleš 3:0, Zukal Adam 1:2), KST Zlín - TJ Agrotec Hustopeče 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oharek David 0:3, Nedbálek Michal 0:3, Smoček Libor 3:0, Dufek Jakub 0:3, body hostů: Růžička Filip 2:1, Mesároš Jakub 2:1, Dvořáček Petr 2:1, Hoferik Petr 3:0), TJ Ostrava KST C - TTC Frýdlant 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomica Daniel 4:0, Černocký Dominik 1:2, Vašíček Jan 1:2, Dzida Jan 3:1, body hostů: Maršálek Vladimír 3:1, Hrabec Michal 2:2, Tobola Petr 0:3, Gřunděl Matěj 0:3), SKST Baník Havířov C - TJ Nový Jičín 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Boháč Jan 1:1, Siwiec Matěj 1:1, Gorecki Jan 1:2, Volný Karel 3:0, WO 4:0, body hostů: Knybel Kamil 3:1, Kratochvíl Tomáš 1:2, Mikeska Jakub 0:3, WO 0:4),
22. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno C - DTJ-Slavia Hradec Králové C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štofka Filip 0:3, Kozubík Pavel 0:2, Flíbor Zbyněk 1:2, Vaculík Miloslav 1:2, body hostů: Bittner Michal 3:0, Bělohlávek Dominik 2:1, Lučan Martin 2:1, Šlapák Miloš 2:0), TTC Moravská Slavia Brno B - EXITERIA KST Jeseník 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Ivo 3:1, Střítežský Roman 1:3, Šenkapoul Petr 3:1, Mikulášek Jan 0:4, body hostů: Janoštík Petr 2:2, Rybár Petr 3:1, Matějíček Miloš 2:2, Matějíček Martin 2:2), KST Zlín - KST Blansko 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oharek David 1:3, Dufek Jakub 0:4, Nedbálek Michal 0:3, Smoček Libor 4:0, body hostů: Dudík Luboš 3:1, Svoboda Lukáš 3:1, Přikryl Aleš 3:1, Zukal Adam 1:2), SK Přerov - TJ Agrotec Hustopeče 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Olejník Jakub 0:2, Skalský Ondřej 1:1, Soukup Adam 0:3, Skopal Dalibor 1:2, body hostů: Hort Pavel 3:0, Růžička Filip 2:1, Hoferik Petr 2:0, Janoušek Přemek 1:1), SKST Baník Havířov C - TTC Frýdlant 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Boháč Jan 0:1, Siwiec Matěj 2:0, Gorecki Jan 3:0, Volný Karel 2:0, WO 3:0, body hostů: Hrabec Michal 1:2, Pěnkava Pavel 0:3, Gřunděl Matěj 0:2, WO 0:3), TJ Ostrava KST C - TJ Nový Jičín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černocký Dominik 2:2, Dzida Jan 3:1, Křenek Tomáš 1:3, Tomica Daniel 2:2, body hostů: Knybel Kamil 4:0, Kratochvíl Tomáš 0:4, Valošek Jan 1:3, Masnica Michal 3:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Agrotec Hustopeče - DTJ-Slavia Hradec Králové C 5:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mesároš Jakub 0:3, Janoušek Přemek 1:2, Dvořáček Petr 1:2, Hoferik Petr 3:1, body hostů: Šlapák Miloš 4:0, Koblížek Martin 1:2, Bittner Michal 2:1, Lučan Martin 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
DTJ-Slavia Hradec Králové C - TJ Agrotec Hustopeče 6:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bělohlávek Dominik 0:4, Bittner Michal 0:3, Lučan Martin 1:2, Šlapák Miloš 4:0, body hostů: Janoušek Přemek 2:2, Hoferik Petr 3:1, Mesároš Jakub 2:1, Dvořáček Petr 2:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
DTJ-Slavia Hradec Králové C - TJ Agrotec Hustopeče 9:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bittner Michal 3:1, Lučan Martin 0:3, Trojan Luděk 1:2, Šlapák Miloš 4:0, body hostů: Janoušek Přemek 2:2, Hoferik Petr 2:2, Mesároš Jakub 1:2, Hort Pavel 1:2),
3. liga mužů skupina A
1. kolo:
TJ Sokol Michle Praha - TJ Sokol Plzeň V. B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vorlíček Luboš 2:0, Benák Libor 1:1, Bucifal Aleš 2:1, Šimeček Jan 3:0, body hostů: Franc Štěpán 1:2, Šlehofer Stanislav ml. 1:2, Říšský Pavel 0:2, Pechman Petr 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Bor B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuba Josef 2:2, Kubík Jiří 4:0, Pospíšil Milan 0:3, Kolář Vlastimil 3:1, body hostů: Copák František 2:2, Pour Pavel ml. 2:2, Chvátal Martin 1:3, Noha Miroslav 1:2), AC Sparta Praha B - SK Tenis Polesí 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošek Vít 2:1, Juklík Tomáš 1:1, Kocáb Jan 3:0, Kuchař Jan 2:1, body hostů: Korbel Filip ml. 2:1, Smola Igor 0:3, Jareš Oldřich 0:3, Korbel Alen 1:1), SF SKK EL Niňo Praha E - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ezr Václav 1:3, Krejcar Vilém 2:1, Půlpán David 1:2, Šálený David 1:3, body hostů: Nevřela Daniel 3:1, Herout František 4:0, Škopek Pavel 0:3, Uher Petr 2:1), TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krahulec Petr 2:2, Dunovský Libor 1:2, Hrazdira Patrik 0:3, Krahulec Jiří 2:2, body hostů: Pejša Karel ml. 4:0, Faktor Radovan 4:0, Kocura Jiří 1:2, Drechsler Dušan 0:3), TJ Sokol Vodňany - Slovan Lochovice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borovka Tomáš 0:3, Svoboda David 0:2, Hach Martin 1:2, David Jakub 1:2, body hostů: Zítek Patrik 3:0, Šmejkal Radek 3:0, Růžička Josef 2:1, Budělovský Petr 1:1),
2. kolo:
TJ Sokol Michle Praha - TJ Sokol Bor B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vorlíček Luboš 3:1, Benák Libor 0:4, Bucifal Aleš 2:2, Šimeček Jan 3:1, body hostů: Copák František 2:2, Pour Pavel ml. 4:0, Chvátal Martin 1:3, Noha Miroslav 1:3), TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Plzeň V. B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Vlastimil 2:0, Pospíšil Milan 1:1, Kuba Josef 3:0, Kubík Jiří 2:0, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 1:2, Franc Štěpán 0:2, Říšský Pavel 0:2, Pechman Petr 0:2), AC Sparta Praha B - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchař Jan 3:1, Juklík Tomáš 2:2, Kocáb Jan 1:3, Bartošek Vít 3:1, body hostů: Nevřela Daniel 0:2, Herout František 3:1, Loudín Petr 1:3, Škopek Pavel 2:2, Uher Petr 1:1), SF SKK EL Niňo Praha E - SK Tenis Polesí 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šálený David 3:1, Krejcar Vilém 3:1, Půlpán David 1:2, Ezr Václav 2:2, body hostů: Korbel Filip ml. 4:0, Smola Igor 1:3, Korbel Alen 1:3, Jareš Oldřich 0:3), TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - Slovan Lochovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krahulec Jiří 4:0, Hrazdira Patrik 1:3, Dunovský Libor 0:4, Krahulec Petr 3:1, body hostů: Zítek Patrik 2:2, Šmejkal Radek 3:1, Růžička Josef 2:2, Budělovský Petr 1:3), TJ Sokol Vodňany - TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda David 0:3, David Jakub 1:2, Hach Martin 3:0, Borovka Tomáš 1:3, body hostů: Pejša Karel ml. 3:1, Faktor Radovan 2:1, Kocura Jiří 2:1, Drechsler Dušan 1:2),
3. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 2:2, Frühauf Filip 2:1, Hrčka Jaroslav 0:3, Franc Štěpán 1:3, body hostů: Pejša Karel ml. 2:2, Faktor Radovan 4:0, Kocura Jiří 3:0, Palátka Daniel 0:3), TJ Sokol Bor B - Slovan Lochovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pour Pavel ml. 2:1, Chvátal Martin 2:1, Noha Miroslav 2:1, Copák František 3:0, body hostů: Zítek Patrik 1:2, Šmejkal Radek 1:2, Růžička Josef 1:2, Budělovský Petr 0:3), SK Tenis Polesí - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smola Igor 3:0, Jareš Oldřich 1:2, Korbel Alen 2:1, Korbel Filip ml. 2:1, body hostů: Krahulec Jiří 1:2, Kortus Filip 3:0, Dunovský Libor 0:3, Hrazdira Patrik 0:3), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Sokol Vodňany 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout František 2:0, Uher Petr 1:1, Škopek Pavel 3:0, Nevřela Daniel 2:0, body hostů: Hach Martin 0:3, David Jakub 1:1, Borovka Tomáš 0:2, Svoboda David 0:2), TJ Sokol Michle Praha - AC Sparta Praha B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vorlíček Luboš 3:1, Benák Libor 1:3, Bucifal Aleš 1:3, Šimeček Jan 2:2, body hostů: Cholínský Jan 1:3, Bartošek Vít 1:3, Kuchař Jan 4:0, Kocáb Jan 3:1), TJ Lokomotiva Vršovice - SF SKK EL Niňo Praha E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Milan 1:3, Kuba Josef 1:3, Kolář Vlastimil 3:0, Kubík Jiří 1:3, body hostů: Šálený David 3:1, Krejcar Vilém 0:4, Ezr Václav 3:1, Půlpán David 3:0),
4. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. B - Slovan Lochovice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franc Štěpán 3:1, Frühauf Filip 2:1, Říšský Pavel 1:2, Šlehofer Stanislav ml. 3:1, body hostů: Zítek Patrik 3:1, Šmejkal Radek 1:3, Růžička Josef 1:2, Budělovský Petr 0:3), TJ Sokol Bor B - TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Martin 2:1, Bistřický Marek 1:2, Noha Miroslav 0:3, Pour Pavel ml. 1:3, body hostů: Pejša Karel ml. 4:0, Faktor Radovan 3:0, Kocura Jiří 2:1, Palátka Daniel 0:3), SK Tenis Polesí - TJ Sokol Vodňany 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smola Igor 1:3, Doležal Ondřej 3:1, Korbel Filip 0:2, Korbel Filip ml. 4:0, Korbel Alen 0:1, body hostů: Hach Martin 2:2, David Jakub 2:2, Borovka Tomáš 2:2, Svoboda David 1:2), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout František 2:1, Uher Petr 1:2, Škopek Pavel 2:1, Nevřela Daniel 3:0, body hostů: Krahulec Jiří 3:0, Krahulec Petr 1:2, Dunovský Libor 0:3, Hrazdira Patrik 0:3), TJ Sokol Michle Praha - SF SKK EL Niňo Praha E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vorlíček Luboš 4:0, Benák Libor 0:3, Bucifal Aleš 3:0, Šimeček Jan 2:2, body hostů: Šálený David 2:2, Krejcar Vilém 1:3, Ezr Václav 1:2, Půlpán David 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice - AC Sparta Praha B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuba Josef 0:2, Hrbáček Milan 0:2, Pospíšil Milan 0:2, Kolář Vlastimil 0:2, body hostů: Kuchař Jan 2:0, Kocáb Jan 2:0, Bartošek Vít 2:0, Cholínský Jan 2:0),
5. kolo:
AC Sparta Praha B - TJ Sokol Plzeň V. B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juklík Tomáš 2:0, Lánský Jakub 1:1, Kocáb Jan 3:0, Bartošek Vít 2:0, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 0:3, Franc Štěpán 1:1, Frühauf Filip 0:2, Hrčka Jaroslav 0:2), SF SKK EL Niňo Praha E - TJ Sokol Bor B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šálený David 3:0, Půlpán David 2:1, Krejcar Vilém 1:2, Ezr Václav 2:1, body hostů: Pour Pavel ml. 1:2, Chvátal Martin 3:0, Noha Miroslav 0:3, Netrval Jan 0:3), TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Sokol Michle Praha 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krahulec Petr 3:1, Hrazdira Patrik 1:3, Dunovský Libor 1:3, Krahulec Jiří 3:1, body hostů: Vorlíček Luboš 2:2, Šimeček Jan 3:1, Bucifal Aleš 1:3, Novotný Petr 2:2), TJ Sokol Vodňany - TJ Lokomotiva Vršovice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borovka Tomáš 1:2, Hach Martin 1:2, Svoboda David 0:3, David Jakub 1:2, body hostů: Kolář Vlastimil 3:0, Kuba Josef 1:2, Kubík Jiří 3:0, Pospíšil Milan 2:1), TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux - SK Tenis Polesí 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faktor Radovan 2:1, Kocura Jiří 2:1, Drechsler Dušan 2:1, Pejša Karel ml. 2:1, body hostů: Korbel Filip ml. 2:1, Smola Igor 1:2, Korbel Alen 0:3, Jareš Oldřich 1:2), Slovan Lochovice - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Josef 0:2, Budělovský Petr 0:2, Němec Tomáš 0:3, Zítek Patrik 2:1, body hostů: Nevřela Daniel 3:0, Herout František 3:0, Škopek Pavel 1:1, Loudín Petr 1:1),
6. kolo:
AC Sparta Praha B - TJ Sokol Bor B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cholínský Jan 1:1, Juklík Tomáš 2:0, Kocáb Jan 3:0, Bartošek Vít 2:1, body hostů: Pour Pavel ml. 1:2, Chvátal Martin 0:3, Noha Miroslav 0:2, Bistřický Marek 1:1), SF SKK EL Niňo Praha E - TJ Sokol Plzeň V. B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejcar Vilém 3:0, Šálený David 2:0, Půlpán David 2:1, Ezr Václav 2:1, body hostů: Franc Štěpán 0:3, Šlehofer Stanislav ml. 1:2, Frühauf Filip 0:3, Hrčka Jaroslav 1:1), TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Lokomotiva Vršovice 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dunovský Libor 0:3, Hrazdira Patrik 0:2, Krahulec Jiří 3:0, WO 0:4, body hostů: Kolář Vlastimil 2:0, Kuba Josef 1:1, Pospíšil Milan 1:1, Kubík Jiří 1:1, WO 4:0), TJ Sokol Vodňany - TJ Sokol Michle Praha 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borovka Tomáš 1:3, Hach Martin 0:3, Svoboda David 0:3, David Jakub 4:0, body hostů: Vorlíček Luboš 3:1, Šimeček Jan 3:1, Bucifal Aleš 1:2, Novotný Petr 2:1), TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faktor Radovan 3:0, Kocura Jiří 0:3, Drechsler Dušan 1:2, Pejša Karel ml. 4:0, body hostů: Uher Petr 1:3, Herout František 2:1, Škopek Pavel 1:2, Loudín Petr 1:2), Slovan Lochovice - SK Tenis Polesí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmejkal Radek 2:2, Růžička Josef 2:2, Budělovský Petr 1:3, Zítek Patrik 3:1, body hostů: Korbel Filip ml. 4:0, Smola Igor 3:1, Korbel Alen 1:3, Jareš Oldřich 0:4),
7. kolo:
TJ Sokol Michle Praha - TJ Lokomotiva Vršovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vorlíček Luboš 2:1, Benák Libor 2:1, Bucifal Aleš 2:1, Šimeček Jan 2:2, body hostů: Kolář Vlastimil 2:2, Kubík Jiří 0:3, Kuba Josef 2:1, Pospíšil Milan 1:2), AC Sparta Praha B - SF SKK EL Niňo Praha E 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartošek Vít 2:0, Černota Filip 2:0, Juklík Tomáš 3:0, Cholínský Jan 3:0, body hostů: Šálený David 0:3, Krejcar Vilém 0:3, Půlpán David 0:2, Ezr Václav 0:2), TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Sokol Vodňany 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krahulec Petr 2:1, Kortus Filip 1:1, Dunovský Libor 2:0, Krahulec Jiří 3:0, Hrazdira Patrik 0:1, body hostů: David Jakub 3:0, Borovka Tomáš 0:3, Hach Martin 0:3, Svoboda David 0:2), TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux - Slovan Lochovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faktor Radovan 2:0, Kocura Jiří 2:0, Drechsler Dušan 2:1, Pejša Karel ml. 2:0, body hostů: Zítek Patrik 0:3, Šmejkal Radek 0:2, Růžička Josef 1:1, Budělovský Petr 0:2), SK Tenis Polesí - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smola Igor 1:3, Korbel Alen 2:2, Doležal Ondřej 2:2, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Nevřela Daniel 3:1, Herout František 2:2, Škopek Pavel 1:3, Uher Petr 1:3), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Bor B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 2:2, Budín David 3:1, Frühauf Filip 2:1, Mašek Petr 2:1, Franc Štěpán 0:1, body hostů: Pour Pavel ml. 1:3, Chvátal Martin 4:0, Bistřický Marek 1:3, Noha Miroslav 0:3),
8. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. B - SK Tenis Polesí 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 0:2, Budín David 0:2, Říšský Pavel 0:3, Franc Štěpán 1:2, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Smola Igor 3:0, Korbel Alen 2:0, Doležal Ondřej 1:1), TJ Sokol Bor B - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 6:10 (čtyřhry 2:1, body domácích: Pour Pavel ml. 2:2, Krivda František 0:3, Noha Miroslav 1:2, Chvátal Martin 2:2, body hostů: Nevřela Daniel 2:2, Herout František 3:1, Škopek Pavel 3:0, Uher Petr 1:2), TJ Sokol Michle Praha - TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vorlíček Luboš 4:0, Benák Libor 0:3, Bucifal Aleš 3:0, Šimeček Jan 2:2, body hostů: Pejša Karel ml. 2:2, Faktor Radovan 2:2, Kocura Jiří 0:3, Drechsler Dušan 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice - Slovan Lochovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Milan 3:0, Kolář Vlastimil 2:0, Kuba Josef 1:2, Kubík Jiří 2:1, body hostů: Černý Vít 0:3, Šmejkal Radek 1:2, Růžička Josef 2:1, Budělovský Petr 0:2), AC Sparta Praha B - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošek Vít 2:0, Juklík Tomáš 2:0, Kocáb Jan 2:0, Kuchař Jan 2:0, body hostů: Krahulec Jiří 0:2, Krahulec Petr 0:2, Dunovský Libor 0:2, Hrazdira Patrik 0:2), SF SKK EL Niňo Praha E - TJ Sokol Vodňany 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šálený David 2:0, Šablatura Michal 2:0, Půlpán David 1:2, Ezr Václav 1:0, Krejcar Vilém 2:0, body hostů: David Jakub 1:2, Borovka Tomáš 0:3, Hach Martin 1:1, Svoboda David 0:2),
9. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. B - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 0:2, Franc Štěpán 1:1, Říšský Pavel 0:3, Mašek Petr 1:2, body hostů: Škopek Pavel 3:0, Herout František 2:1, Nevřela Daniel 2:0, Uher Petr 1:1), TJ Sokol Bor B - SK Tenis Polesí 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pour Pavel ml. 3:1, Sochor Miroslav 1:3, Copák František 4:0, Chvátal Martin 1:3, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Smola Igor 2:2, Korbel Alen 1:3, Doležal Ondřej 1:3), TJ Sokol Michle Praha - Slovan Lochovice 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vorlíček Luboš 2:0, Benák Libor 0:2, Bucifal Aleš 2:1, Šimeček Jan 1:1, WO 4:0, body hostů: Šmejkal Radek 2:1, Růžička Josef 2:1, Budělovský Petr 0:3, WO 0:4), TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Milan 0:4, Kolář Vlastimil 3:1, Kuba Josef 0:3, Kubík Jiří 3:1, body hostů: Pejša Karel ml. 3:1, Faktor Radovan 2:2, Kocura Jiří 3:1, Drechsler Dušan 1:2), AC Sparta Praha B - TJ Sokol Vodňany 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošek Vít 2:0, Juklík Tomáš 1:1, Kocáb Jan 3:0, Kuchař Jan 2:0, body hostů: David Jakub 0:3, Borovka Tomáš 1:1, Svoboda David 0:2, Hach Martin 0:2), SF SKK EL Niňo Praha E - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Půlpán David 1:1, Šálený David 2:0, Šablatura Michal 2:1, Ezr Václav 2:0, Krejcar Vilém 1:0, body hostů: Krahulec Jiří 1:2, Krahulec Petr 0:3, Dunovský Libor 1:1, Hrazdira Patrik 0:2),
10. kolo:
TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Sokol Plzeň V. B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krahulec Petr 2:1, Kortus Filip 3:0, Dunovský Libor 0:2, Krahulec Jiří 3:0, Hrazdira Patrik 0:1, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 1:2, Budín David 1:2, Franc Štěpán 1:2, Reichert Tomáš 1:2), TJ Sokol Vodňany - TJ Sokol Bor B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borovka Tomáš 1:2, Hach Martin 0:3, Svoboda David 0:3, David Jakub 3:1, body hostů: Copák František 3:1, Pour Pavel ml. 2:1, Chvátal Martin 2:1, Noha Miroslav 2:1), TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux - AC Sparta Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faktor Radovan 2:0, Kocura Jiří 1:1, Drechsler Dušan 2:1, Pejša Karel ml. 3:0, body hostů: Kuchař Jan 0:3, Kocáb Jan 2:1, Bartošek Vít 0:2, Juklík Tomáš 0:2), Slovan Lochovice - SF SKK EL Niňo Praha E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmejkal Radek 1:2, Růžička Josef 0:3, Budělovský Petr 0:3, Zítek Patrik 3:0, body hostů: Ezr Václav 2:1, Krejcar Vilém 2:1, Plachý Ladislav 2:1, Půlpán David 2:1), SK Tenis Polesí - TJ Sokol Michle Praha 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Alen 2:1, Jareš Oldřich 1:2, Smola Igor 2:1, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Vorlíček Luboš 2:2, Bucifal Aleš 2:1, Šimeček Jan 0:3, Benák Libor 0:3), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Lokomotiva Vršovice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herout František 4:0, Uher Petr 0:1, Kamarýt Jiří 2:2, Škopek Pavel 3:1, Herout Tomáš 1:2, body hostů: Kolář Vlastimil 3:1, Kubík Jiří 1:3, Kuba Josef 2:2, Pospíšil Milan 0:4),
11. kolo:
TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - TJ Sokol Bor B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krahulec Petr 3:1, Kortus Filip 1:2, Dunovský Libor 1:2, Krahulec Jiří 3:1, body hostů: Copák František 4:0, Pour Pavel ml. 2:2, Chvátal Martin 0:3, Noha Miroslav 0:3), TJ Sokol Vodňany - TJ Sokol Plzeň V. B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hach Martin 3:1, Svoboda David 2:2, Hubáček Filip 1:2, David Jakub 1:1, Borovka Tomáš 1:1, body hostů: Mašek Petr 4:0, Šlehofer Stanislav ml. 1:3, Reichert Tomáš 1:3, Říšský Pavel 1:2), TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux - SF SKK EL Niňo Praha E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faktor Radovan 2:0, Kocura Jiří 2:0, Drechsler Dušan 2:0, Pejša Karel ml. 2:0, body hostů: Půlpán David 0:2, Krejcar Vilém 0:2, Remeš Zdeněk 0:2, Plachý Ladislav 0:2), Slovan Lochovice - AC Sparta Praha B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmejkal Radek 2:2, Růžička Josef 1:2, Budělovský Petr 0:3, Zítek Patrik 3:1, body hostů: Kuchař Jan 2:2, Kocáb Jan 2:2, Bartošek Vít 2:1, Juklík Tomáš 2:1), SK Tenis Polesí - TJ Lokomotiva Vršovice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Alen 1:3, Doležal Ondřej 3:1, Smola Igor 1:2, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Kolář Vlastimil 2:2, Kuba Josef 1:3, Kubík Jiří 2:2, Pospíšil Milan 1:2), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Sokol Michle Praha 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herout František 1:1, Jandejsek Zdeněk 0:2, Loudín Petr 1:2, Škopek Pavel 0:3, body hostů: Vorlíček Luboš 3:0, Šimeček Jan 2:1, Bucifal Aleš 2:0, Novotný Petr 1:1),
12. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Michle Praha 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 1:2, Budín David 1:1, Franc Štěpán 1:2, Frühauf Filip 1:3, Končal Adam 0:1, body hostů: Vorlíček Luboš 3:1, Šimeček Jan 2:1, Bucifal Aleš 2:1, Benák Libor 0:1, Novotný Petr 2:0), TJ Sokol Bor B - TJ Lokomotiva Vršovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pour Pavel ml. 3:1, Chvátal Martin 1:3, Noha Miroslav 1:3, Copák František 3:1, body hostů: Kolář Vlastimil 3:1, Kubík Jiří 2:2, Kuba Josef 2:2, Pospíšil Milan 1:3), SK Tenis Polesí - AC Sparta Praha B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jareš Oldřich 1:3, Korbel Alen 1:3, Smola Igor 1:3, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Kuchař Jan 3:1, Bartošek Vít 0:4, Juklík Tomáš 3:1, Kocáb Jan 3:1), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - SF SKK EL Niňo Praha E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 3:1, Němec Marek 0:4, Loudín Petr 1:2, Škopek Pavel 2:2, body hostů: Šablatura Michal 3:1, Krejcar Vilém 4:0, Ezr Václav 1:3, Jež Dominik 1:2), TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kocura Jiří 2:0, Drechsler Dušan 1:1, Lesák Jakub 0:1, Lískovec Jindřich 0:2, Pejša Karel ml. 2:0, WO 4:0, body hostů: Krahulec Petr 2:1, Hrazdira Patrik 1:2, Dunovský Libor 1:2, WO 0:4), Slovan Lochovice - TJ Sokol Vodňany 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šmejkal Radek 2:0, Růžička Josef 1:1, Černý Vít 1:1, Zítek Patrik 1:2, WO 4:1, body hostů: Borovka Tomáš 0:3, Hubáček Filip 3:0, Fesl Martin 1:2, WO 1:4),
13. kolo:
TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Michle Praha 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Martin 2:2, Noha Miroslav 0:3, Legát Petr 1:3, Pour Pavel ml. 3:1, Copák František 1:0, body hostů: Vorlíček Luboš 4:0, Šimeček Jan 2:2, Bucifal Aleš 1:3, Benák Libor 0:2, Novotný Petr 2:0), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Lokomotiva Vršovice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 2:1, Budín David 1:2, Frühauf Filip 1:2, Mašek Petr 1:3, body hostů: Kolář Vlastimil 4:0, Kuba Josef 3:0, Pospíšil Milan 1:2, Kubík Jiří 0:3), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - AC Sparta Praha B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout František 3:0, Němec Marek 0:3, Loudín Petr 1:2, Škopek Pavel 0:4, body hostů: Kuchař Jan 2:2, Cholínský Jan 3:0, Juklík Tomáš 2:1, Kocáb Jan 2:1), SK Tenis Polesí - SF SKK EL Niňo Praha E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jareš Oldřich 2:1, Korbel Alen 1:1, Smola Igor 3:0, Korbel Filip ml. 3:0, body hostů: Šablatura Michal 1:2, Krejcar Vilém 1:2, Ezr Václav 0:3, Jež Dominik 0:2), Slovan Lochovice - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Vít 3:0, Zítek Patrik 3:0, Růžička Josef 0:2, Šmejkal Radek 2:1, WO 1:0, body hostů: Krahulec Jiří 0:2, Krahulec Petr 2:1, Dunovský Libor 1:2, Hrazdira Patrik 0:3, WO 0:1), TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux - TJ Sokol Vodňany 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocura Jiří 2:0, Drechsler Dušan 2:0, Lískovec Jindřich 2:1, Pejša Karel ml. 2:0, body hostů: David Jakub 0:3, Hach Martin 1:1, Hubáček Filip 0:2, Fesl Martin 0:2),
14. kolo:
TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux - TJ Sokol Plzeň V. B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocura Jiří 2:2, Drechsler Dušan 4:0, Lískovec Jindřich 0:3, Faktor Radovan 3:1, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 2:2, Franc Štěpán 1:3, Budín David 2:2, Reichert Tomáš 1:2), Slovan Lochovice - TJ Sokol Bor B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Vít 2:1, Zítek Patrik 2:1, Růžička Josef 0:3, Šmejkal Radek 1:3, body hostů: Copák František 3:1, Pour Pavel ml. 2:1, Chvátal Martin 3:0, Noha Miroslav 0:3), TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - SK Tenis Polesí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krahulec Petr 1:3, Dunovský Libor 3:1, Hrazdira Patrik 1:3, Krahulec Jiří 3:0, WO 0:1, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Smola Igor 2:2, Korbel Alen 1:3, Jareš Oldřich 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Vodňany - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borovka Tomáš 2:2, Hach Martin 3:1, Hubáček Filip 1:2, David Jakub 3:1, body hostů: Škopek Pavel 3:1, Herout František 3:1, Bleha Lukáš 0:4, Herout Tomáš 0:3), AC Sparta Praha B - TJ Sokol Michle Praha 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošek Vít 1:1, Juklík Tomáš 2:0, Cholínský Jan 2:1, Kuchař Jan 3:0, body hostů: Vorlíček Luboš 1:2, Novotný Petr 0:3, Bucifal Aleš 1:1, Šimeček Jan 0:2), SF SKK EL Niňo Praha E - TJ Lokomotiva Vršovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ezr Václav 2:1, Dusík Stanislav 1:0, Krejcar Vilém 2:1, Šablatura Michal 2:2, Půlpán David 1:1, body hostů: Kolář Vlastimil 3:1, Kuba Josef 1:2, Kubík Jiří 1:2, Pospíšil Milan 0:3),
15. kolo:
Slovan Lochovice - TJ Sokol Plzeň V. B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Vít 3:0, Šmejkal Radek 3:0, Růžička Josef 1:2, Zítek Patrik 2:1, body hostů: Mašek Petr 1:2, Šlehofer Stanislav ml. 0:3, Frühauf Filip 1:2, Franc Štěpán 1:2), TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux - TJ Sokol Bor B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocura Jiří 1:3, Drechsler Dušan 2:2, Šíp Martin 0:3, Faktor Radovan 3:1, body hostů: Copák František 2:2, Pour Pavel ml. 4:0, Chvátal Martin 3:1, Noha Miroslav 0:3), TJ Sokol Vodňany - SK Tenis Polesí 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Borovka Tomáš 1:2, Hach Martin 1:2, Hubáček Filip 1:2, David Jakub 2:2, body hostů: Korbel Filip ml. 4:0, Smola Igor 3:0, Korbel Alen 0:3, Jareš Oldřich 1:2), TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krahulec Petr 3:0, Dunovský Libor 2:1, Hrazdira Patrik 0:3, Krahulec Jiří 3:0, WO 0:1, body hostů: Škopek Pavel 1:3, Herout František 2:0, Herout Tomáš 1:2, Bleha Lukáš 0:3, WO 1:0), SF SKK EL Niňo Praha E - TJ Sokol Michle Praha 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šálený David 3:1, Ezr Václav 3:1, Půlpán David 0:3, Krejcar Vilém 3:1, body hostů: Vorlíček Luboš 4:0, Bucifal Aleš 1:3, Šimeček Jan 1:3, Novotný Petr 0:3), AC Sparta Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartošek Vít 0:1, Juklík Tomáš 1:1, Kuchař Jan 3:0, Cholínský Jan 2:0, WO 3:0, body hostů: Kolář Vlastimil 1:2, Kuba Josef 1:2, Pospíšil Milan 0:2, WO 0:3),
16. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. B - AC Sparta Praha B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 0:2, Pechman Petr 0:2, Frühauf Filip 1:2, Franc Štěpán 0:2, body hostů: Kuchař Jan 3:0, Kocáb Jan 1:1, Bartošek Vít 2:0, Juklík Tomáš 2:0), TJ Sokol Bor B - SF SKK EL Niňo Praha E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Noha Miroslav 0:2, Chvátal Martin 4:0, Sochor Miroslav 1:3, Pour Pavel ml. 3:1, Copák František 0:2, body hostů: Šálený David 2:2, Krejcar Vilém 2:2, Ezr Václav 2:2, Půlpán David 2:2), TJ Sokol Michle Praha - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vorlíček Luboš 1:0, Bucifal Aleš 2:0, Benák Libor 1:1, WO 5:0, body hostů: Krahulec Petr 0:2, Hrazdira Patrik 0:2, Krahulec Jiří 1:0, WO 0:5), TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Vodňany 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Milan 1:3, Kuba Josef 2:2, Mráz Jiří 1:1, Kolář Vlastimil 4:0, Kubík Jiří 1:1, body hostů: David Jakub 3:1, Hach Martin 2:2, Borovka Tomáš 2:2, Hubáček Filip 0:4), SK Tenis Polesí - TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Alen 1:3, Doležal Ondřej 1:2, Smola Igor 1:2, Korbel Filip ml. 2:2, body hostů: Pejša Karel ml. 3:1, Faktor Radovan 2:2, Kocura Jiří 2:1, Drechsler Dušan 2:1), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - Slovan Lochovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevřela Daniel 1:3, Loudín Petr 2:2, Škopek Pavel 2:2, Herout František 3:1, body hostů: Zítek Patrik 4:0, Šmejkal Radek 3:1, Růžička Josef 1:3, Budělovský Petr 0:4),
17. kolo:
TJ Sokol Bor B - AC Sparta Praha B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chvátal Martin 0:2, Bočan Miroslav 0:2, Krivda František 0:3, Pour Pavel ml. 1:1, body hostů: Kuchař Jan 3:0, Kocáb Jan 2:0, Bartošek Vít 1:1, Juklík Tomáš 2:0), TJ Sokol Plzeň V. B - SF SKK EL Niňo Praha E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Franc Štěpán 1:1, Šlehofer Stanislav ml. 0:2, Auterský Václav 0:3, Frühauf Filip 1:2, body hostů: Šálený David 2:1, Ezr Václav 3:0, Krejcar Vilém 1:1, Půlpán David 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Milan 3:1, Kuba Josef 2:2, Mráz Jiří 2:2, Kolář Vlastimil 3:1, body hostů: Krahulec Jiří 2:2, Krahulec Petr 3:1, Dunovský Libor 1:3, Hrazdira Patrik 0:4), TJ Sokol Michle Praha - TJ Sokol Vodňany 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vorlíček Luboš 2:1, Bucifal Aleš 3:0, Benák Libor 2:1, Šimeček Jan 2:1, body hostů: David Jakub 0:3, Hach Martin 1:2, Borovka Tomáš 2:1, Hubáček Filip 0:3), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout František 2:1, Loudín Petr 0:3, Nevřela Daniel 1:2, Škopek Pavel 0:4, body hostů: Pejša Karel ml. 4:0, Faktor Radovan 3:0, Kocura Jiří 1:2, Drechsler Dušan 2:1), SK Tenis Polesí - Slovan Lochovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Alen 2:1, Jareš Oldřich 2:1, Smola Igor 1:2, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Zítek Patrik 3:1, Šmejkal Radek 1:2, Růžička Josef 0:3, Budělovský Petr 0:3),
18. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Michle Praha 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Milan 0:4, Kubík Jiří 0:4, Kuba Josef 2:1, Kolář Vlastimil 3:1, body hostů: Šimeček Jan 2:2, Bucifal Aleš 3:1, Benák Libor 3:1, Švec Radek 2:1), SF SKK EL Niňo Praha E - AC Sparta Praha B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šálený David 1:3, Ezr Václav 3:1, Půlpán David 0:4, Šablatura Michal 2:2, body hostů: Kubát Jan ml. 3:1, Kocáb Jan 3:1, Bartošek Vít 2:2, Šenk Jakub 0:2, Strejc Filip 2:0), TJ Sokol Vodňany - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hach Martin 1:3, Borovka Tomáš 2:2, David Jakub 3:0, Hubáček Filip 2:2, WO 0:1, body hostů: Krahulec Jiří 2:2, Krahulec Petr 3:1, Hrazdira Patrik 0:4, Dunovský Libor 2:1, WO 1:0), Slovan Lochovice - TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Vít 0:2, Zítek Patrik 0:2, Růžička Josef 1:2, Šmejkal Radek 0:2, body hostů: Pejša Karel ml. 3:0, Faktor Radovan 2:0, Kocura Jiří 1:1, Drechsler Dušan 2:0), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - SK Tenis Polesí 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout František 2:1, Loudín Petr 1:2, Škopek Pavel 2:1, Nevřela Daniel 3:0, body hostů: Korbel Filip ml. 3:0, Smola Igor 1:2, Korbel Alen 0:3, Korbel Filip 0:3), TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Plzeň V. B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chvátal Martin 3:1, Legát Petr 0:2, Sochor Miroslav 0:4, Pour Pavel ml. 4:0, Copák František 2:0, body hostů: Mašek Petr 2:2, Šlehofer Stanislav ml. 2:2, Frühauf Filip 2:2, Franc Štěpán 0:3, Budín David 1:0),
19. kolo:
SK Tenis Polesí - TJ Sokol Plzeň V. B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korbel Alen 1:2, Smola Igor 2:1, Doležal Ondřej 1:2, Korbel Filip ml. 4:0, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 2:2, Pechman Petr 0:3, Budín David 2:1, Frühauf Filip 1:2), SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Sokol Bor B 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Herout Tomáš 0:3, Loudín Petr 2:1, Nevřela Daniel 1:2, Herout František 3:0, WO 4:0, body hostů: Pour Pavel ml. 3:1, Chvátal Martin 2:2, Noha Miroslav 1:3, WO 0:4), TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux - TJ Sokol Michle Praha 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faktor Radovan 3:1, Kocura Jiří 3:0, Drechsler Dušan 0:3, Pejša Karel ml. 3:1, body hostů: Vorlíček Luboš 2:2, Bucifal Aleš 2:2, Šimeček Jan 1:2, Ambrož Adam 0:3), Slovan Lochovice - TJ Lokomotiva Vršovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Vít 2:2, Zítek Patrik 3:1, Růžička Josef 1:3, Šmejkal Radek 2:2, body hostů: Kolář Vlastimil 4:0, Kuba Josef 2:2, Kubík Jiří 2:2, Pospíšil Milan 0:4), TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - AC Sparta Praha B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krahulec Petr 1:1, Dunovský Libor 0:2, Hrazdira Patrik 0:3, Krahulec Jiří 0:2, body hostů: Kuchař Jan 2:1, Kocáb Jan 2:0, Bartošek Vít 2:0, Kubát Jan ml. 2:0), TJ Sokol Vodňany - SF SKK EL Niňo Praha E 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hach Martin 2:2, Svoboda David 1:2, Fesl Martin 1:2, David Jakub 2:2, body hostů: Ezr Václav 2:2, Krejcar Vilém 4:0, Remeš Zdeněk 0:3, Půlpán David 2:1),
20. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Sokol Plzeň V. B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kamarýt Jiří 2:2, Uher Petr 1:2, Loudín Petr 1:2, Herout František 4:0, body hostů: Budín David 3:1, Frühauf Filip 2:2, Šlehofer Stanislav ml. 1:2, Helus Jaroslav 0:3), SK Tenis Polesí - TJ Sokol Bor B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jareš Oldřich 1:1, Smola Igor 1:1, Korbel Filip ml. 3:0, Korbel Alen 1:1, WO 3:0, body hostů: Pour Pavel ml. 2:1, Chvátal Martin 1:2, Noha Miroslav 0:3, WO 0:3), Slovan Lochovice - TJ Sokol Michle Praha 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Vít 2:1, Zítek Patrik 2:1, Růžička Josef 2:1, Šmejkal Radek 3:1, WO 1:1, body hostů: Vorlíček Luboš 4:0, Šimeček Jan 0:3, Bucifal Aleš 0:3, Ambrož Adam 0:3, WO 1:1), TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux - TJ Lokomotiva Vršovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faktor Radovan 2:1, Kocura Jiří 1:2, Drechsler Dušan 2:1, Pejša Karel ml. 3:1, body hostů: Kolář Vlastimil 1:3, Kuba Josef 0:3, Mráz Jiří 1:2, Pospíšil Milan 3:0), TJ Sokol Vodňany - AC Sparta Praha B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Borovka Tomáš 2:1, Hach Martin 1:2, David Jakub 2:2, WO 0:4, body hostů: Kuchař Jan 3:0, Kubát Jan ml. 1:2, Bartošek Vít 0:2, Kocáb Jan 1:1, WO 4:0), TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV - SF SKK EL Niňo Praha E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dunovský Libor 1:3, Krahulec Jiří 3:1, Fiala Jakub 2:2, Krahulec Petr 2:2, body hostů: Krejcar Vilém 2:2, Ezr Václav 1:3, Půlpán David 3:1, Remeš Zdeněk 2:2),
21. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. B - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franc Štěpán 0:1, Šlehofer Stanislav ml. 0:2, Pechman Petr 0:3, Frühauf Filip 0:2, Končal Adam 0:1, body hostů: Krahulec Petr 3:0, Krahulec Jiří 2:0, Kortus Filip 2:0, Dunovský Libor 2:0), TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Vodňany 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pour Pavel ml. 3:0, Chvátal Martin 1:1, Noha Miroslav 1:2, Copák František 3:0, body hostů: Borovka Tomáš 1:2, David Jakub 2:1, Hach Martin 0:3, Hubáček Filip 0:2), AC Sparta Praha B - TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cholínský Jan 2:1, Bartošek Vít 2:1, Kocáb Jan 2:1, Kuchař Jan 2:2, body hostů: Pejša Karel ml. 2:2, Faktor Radovan 0:3, Kocura Jiří 2:1, Drechsler Dušan 1:2), SF SKK EL Niňo Praha E - Slovan Lochovice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejcar Vilém 2:2, Ezr Václav 0:3, Půlpán David 2:1, Šálený David 4:0, body hostů: Černý Vít 2:2, Zítek Patrik 1:3, Šmejkal Radek 1:2, Růžička Josef 2:1), TJ Sokol Michle Praha - SK Tenis Polesí 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vorlíček Luboš 4:0, Benák Libor 1:3, Bucifal Aleš 2:1, Šimeček Jan 2:2, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Smola Igor 2:2, Jareš Oldřich 0:4, Korbel Alen 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Milan 2:2, Kuba Josef 1:3, Mráz Jiří 0:3, Kolář Vlastimil 4:0, body hostů: Herout František 3:1, Škopek Pavel 1:3, Loudín Petr 2:2, Uher Petr 2:1),
22. kolo:
TJ Sokol Bor B - TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pour Pavel ml. 3:1, Chvátal Martin 1:3, Noha Miroslav 1:3, Copák František 4:0, body hostů: Kortus Filip 2:2, Krahulec Jiří 3:1, Krahulec Petr 2:2, Dunovský Libor 0:4), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Vodňany 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franc Štěpán 3:1, Mašek Petr 4:0, Pechman Petr 0:4, Šlehofer Stanislav ml. 1:3, body hostů: Hubáček Filip 2:2, David Jakub 1:3, Hach Martin 2:2, Borovka Tomáš 3:1), SF SKK EL Niňo Praha E - TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejcar Vilém 3:1, Ezr Václav 0:2, Půlpán David 0:3, Šálený David 3:1, Šablatura Michal 1:1, body hostů: Pejša Karel ml. 2:2, Faktor Radovan 4:0, Kocura Jiří 2:2, Drechsler Dušan 0:3), AC Sparta Praha B - Slovan Lochovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartošek Vít 2:1, Šenk Jakub 0:3, Kocáb Jan 3:0, Kuchař Jan 4:0, body hostů: Černý Vít 1:3, Zítek Patrik 1:2, Šmejkal Radek 0:3, Růžička Josef 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice - SK Tenis Polesí WO (oboustranné) (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Milan 2:2, Kuba Josef 2:2, Mráz Jiří 1:3, Kolář Vlastimil 3:1, body hostů: Korbel Filip ml. 4:0, Smola Igor 2:2, Korbel Alen 1:3, Jareš Oldřich 1:3), TJ Sokol Michle Praha - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vorlíček Luboš 2:1, Benák Libor 2:1, Bucifal Aleš 1:2, Šimeček Jan 3:1, body hostů: Herout František 3:1, Škopek Pavel 0:3, Loudín Petr 1:2, Uher Petr 1:2),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
AC Sparta Praha B - TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux 9:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cholínský Jan 1:2, Bartošek Vít 3:0, Kocáb Jan 0:1, Kuchař Jan 3:0, Kubát Jan ml. 1:1, body hostů: Pejša Karel ml. 2:1, Kocura Jiří 0:3, Faktor Radovan 2:1, Drechsler Dušan 0:3),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux - AC Sparta Praha B 8:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Faktor Radovan 3:1, Kocura Jiří 1:3, Drechsler Dušan 1:3, Pejša Karel ml. 3:1, body hostů: Kuchař Jan 1:3, Bartošek Vít 1:3, Kocáb Jan 2:2, Kubát Jan ml. 4:0),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
AC Sparta Praha B - TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux -:-,
3. liga mužů skupina B
1. kolo:
TTC Litoměřice B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Březovský Petr 3:0, Pospíšil Václav 1:2, Hervert Josef 2:1, Hrnčíř Jan 4:0, body hostů: Bukovský Radek 2:2, Stránský Michal 0:3, Blažek Jan 0:3, Košák Vojtěch 1:2), SKST Baník Most - TTC Bělá pod Bezdězem 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bencs Ladislav 2:1, Macháček Jiří 2:1, Lukaščuk Josef 2:1, Macháček Jan 3:1, body hostů: Lapka Miroslav 1:3, Kaňka Luděk st. 0:1, Balog Roland 2:1, Zvěřina Jiří 0:3, Stach Matěj 1:1), Avia Čakovice - TJ Šanov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňásek Jiří 2:1, Hüttl Michal 3:0, Šulc Martin 0:3, Petřík Aleš 3:0, body hostů: Koděra Filip 2:1, Volák Martin 1:2, Cafourek Tomáš 1:2, Hejda Václav ml. 0:3), Slovan KST Bohnice - TTC Kladno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršík Richard 1:3, Brož Pavel 1:3, Kadavý Vladimír 3:1, Kézr Aleš 4:0, body hostů: Novák Petr 2:2, Pavlíček Ondřej 1:3, Ebert Tomáš ml. 3:1, Mencl Jiří 1:3), TJ Sokol Roztoky - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirásek Jiří 1:3, Levenec Petr 3:1, Zika Ondřej 4:0, Špaček Michal 2:2, body hostů: Hybler Martin 3:1, Nechyba Zdeněk ml. 1:3, Seibert Karel 1:3, Budinský Petr 1:3), TTC Brandýs nad Labem - KST Jirkov TECHNOLINE 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zatřepálek Pavel 0:4, Šubrt Jaroslav 1:3, Berger Miroslav 0:2, Papírník Pavel 4:0, Mifka Alexius 0:1, body hostů: Čermák Josef 2:2, Bořík Milan 3:1, Bíma Miroslav 3:1, Rödling Jan 2:1),
2. kolo:
TTC Litoměřice B - TTC Bělá pod Bezdězem 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Březovský Petr 2:2, Pospíšil Václav 2:2, Hervert Josef 2:2, Hrnčíř Jan 2:2, body hostů: Lapka Miroslav 1:3, Kaňka Luděk st. 4:0, Balog Roland 3:1, Stach Matěj 0:3, Zvěřina Jiří 0:1), SKST Baník Most - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartes Petr 3:1, Lukaščuk Josef 3:0, Macháček Jiří 1:2, Macháček Jan 2:2, body hostů: Bukovský Radek 3:1, Blažek Jan 0:4, Košák Vojtěch 1:2, Stránský Michal 1:2), Avia Čakovice - TTC Kladno 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňásek Jiří 2:0, Hüttl Michal 1:1, Šulc Martin 3:0, Petřík Aleš 3:0, body hostů: Ebert Tomáš ml. 1:2, Pavlíček Ondřej 0:3, Gábriš Michal 0:1, Mencl Jiří 0:2, Novák Petr 0:1), Slovan KST Bohnice - TJ Šanov 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršík Richard 1:3, Brož Pavel 0:4, Kadavý Vladimír 1:2, Kézr Aleš 3:1, body hostů: Koděra Filip 3:1, Volák Martin 2:2, Cafourek Tomáš 4:0, Hejda Václav ml. 1:2), TJ Sokol Roztoky - KST Jirkov TECHNOLINE 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirásek Jiří 0:3, Levenec Petr 1:1, Zika Ondřej 1:2, Špaček Michal 1:2, body hostů: Čermák Josef 3:0, Bořík Milan 1:2, Bíma Miroslav 3:0, Rödling Jan 1:1), TTC Brandýs nad Labem - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zatřepálek Pavel 2:1, Mifka Alexius 1:1, Šubrt Jaroslav 0:2, Papírník Pavel 3:0, Berger Miroslav 1:0, WO 1:0, body hostů: Kroupa Tomáš 1:2, Hybler Martin 2:1, Budinský Petr 1:2, Nechyba Zdeněk ml. 0:2, WO 0:1),
3. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jan 2:1, Stránský Michal 2:1, Košák Vojtěch 2:1, Bukovský Radek 2:1, body hostů: Hybler Martin 2:1, Kroupa Tomáš 1:2, Budinský Petr 0:3, Weichart Martin 1:2), TTC Bělá pod Bezdězem - KST Jirkov TECHNOLINE 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stach Matěj 0:4, Balog Roland 3:0, Kaňka Luděk st. 1:2, Lapka Miroslav 1:3, body hostů: Čermák Josef 3:1, Bořík Milan 3:1, Bíma Miroslav 1:2, Rödling Jan 2:1), TJ Šanov - TJ Sokol Roztoky 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volák Martin 1:0, Cafourek Tomáš 3:0, Koděra Filip 2:1, Hejda Václav 2:1, Hejda Václav ml. 0:2, body hostů: Špaček Michal 0:3, Zika Ondřej 2:1, Levenec Petr 1:2, Jirásek Jiří 1:2), TTC Kladno - TTC Brandýs nad Labem 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ondřej 2:2, Škach Martin 1:3, Mencl Jiří 0:3, Ebert Tomáš ml. 3:1, body hostů: Papírník Pavel 4:0, Berger Miroslav 2:2, Zatřepálek Pavel 2:2, Mifka Alexius 0:2, Šubrt Jaroslav 1:0), TTC Litoměřice B - Avia Čakovice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hervert Josef 0:3, Pospíšil Václav 0:3, Chrvala Radovan 1:2, Hrnčíř Jan 3:0, body hostů: Petřík Aleš 3:0, Vaňásek Jiří 2:1, Hüttl Michal 1:2, Šulc Martin 2:1), SKST Baník Most - Slovan KST Bohnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bencs Ladislav 1:2, Matuška Dominik 2:1, Macháček Jan 3:0, Lukaščuk Josef 3:0, body hostů: Kézr Aleš 2:1, Brož Pavel 0:3, Kadavý Vladimír 0:3, Maršík Richard 1:2),
4. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště - KST Jirkov TECHNOLINE 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blažek Jan 2:2, Stránský Michal 0:3, Košák Vojtěch 1:2, Bukovský Radek 3:1, body hostů: Čermák Josef 4:0, Bořík Milan 3:1, Bíma Miroslav 0:3, Rödling Jan 1:2), TTC Bělá pod Bezdězem - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zvěřina Jiří 1:2, Balog Roland 4:0, Kaňka Luděk st. 2:1, Lapka Miroslav 2:2, Stach Matěj 0:1, body hostů: Hybler Martin 0:4, Kroupa Tomáš 2:2, Nechyba Zdeněk ml. 3:1, Budinský Petr 1:2), TJ Šanov - TTC Brandýs nad Labem 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volák Martin 2:2, Cafourek Tomáš 3:1, Koděra Filip 1:2, Hejda Václav 2:2, body hostů: Papírník Pavel 4:0, Berger Miroslav 0:4, Zatřepálek Pavel 3:1, Mifka Alexius 0:2, Šubrt Jaroslav 0:1), TTC Kladno - TJ Sokol Roztoky 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Ondřej 3:1, Gábriš Michal 1:3, Mencl Jiří 1:3, Ebert Tomáš ml. 3:1, body hostů: Zika Ondřej 2:2, Špaček Michal 2:2, Levenec Petr 3:1, Jirásek Jiří 1:3), TTC Litoměřice B - Slovan KST Bohnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hervert Josef 1:1, Březovský Petr 1:1, Chrvala Radovan 3:0, Hrnčíř Jan 3:0, body hostů: Maršík Richard 2:1, Kadavý Vladimír 0:3, Růžička Filip 0:2, Pašek Dominik 0:2), SKST Baník Most - Avia Čakovice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bencs Ladislav 0:3, Matuška Dominik 0:3, Macháček Jan 2:1, Lukaščuk Josef 2:1, body hostů: Petřík Aleš 3:0, Vaňásek Jiří 2:1, Hüttl Michal 1:2, Šulc Martin 2:1),
5. kolo:
Avia Čakovice - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňásek Jiří 2:2, Hüttl Michal 2:2, Šulc Martin 1:3, Petřík Aleš 2:2, body hostů: Bukovský Radek 4:0, Blažek Jan 1:3, Košák Vojtěch 3:1, Stránský Michal 1:3), Slovan KST Bohnice - TTC Bělá pod Bezdězem 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maršík Richard 2:1, Brož Pavel 0:3, Kadavý Vladimír 0:3, Kézr Aleš 2:1, body hostů: Lapka Miroslav 2:1, Kaňka Luděk st. 2:1, Balog Roland 3:0, Zvěřina Jiří 1:2), TJ Sokol Roztoky - TTC Litoměřice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levenec Petr 3:1, Jirásek Jiří 1:3, Špaček Michal 2:2, Zika Ondřej 1:3, body hostů: Hrnčíř Jan 4:0, Hervert Josef 2:2, Březovský Petr 1:3, Pospíšil Václav 2:2), TTC Brandýs nad Labem - SKST Baník Most 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mifka Alexius 0:3, Blažek Martin 0:2, Šubrt Jaroslav 0:3, Zatřepálek Pavel 1:2, body hostů: Lukaščuk Josef 3:0, Matuška Dominik 2:1, Macháček Jan 3:0, Mandinec Jan 2:0), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C - TJ Šanov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hybler Martin 2:1, Kroupa Tomáš 1:2, Zajíček Pavel 3:0, Karásek Vít 3:0, body hostů: Hejda Václav 1:2, Cafourek Tomáš 1:2, Koděra Filip 1:2, Hejda Václav ml. 0:3), KST Jirkov TECHNOLINE - TTC Kladno 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rödling Jan 2:0, Bíma Miroslav 1:1, Bořík Milan 2:1, Čermák Josef 3:0, body hostů: Ebert Tomáš ml. 1:2, Novák Petr 1:2, Jedlička Stanislav 0:2, Pírka Josef 0:2),
6. kolo:
Avia Čakovice - TTC Bělá pod Bezdězem 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňásek Jiří 3:1, Hüttl Michal 1:2, Šulc Martin 2:1, Petřík Aleš 3:1, body hostů: Lapka Miroslav 0:4, Kaňka Luděk st. 2:2, Balog Roland 2:1, Zvěřina Jiří 1:2), Slovan KST Bohnice - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršík Richard 2:2, Brož Pavel 2:2, Kadavý Vladimír 1:3, Kézr Aleš 4:0, body hostů: Bukovský Radek 2:2, Košák Vojtěch 2:2, Blažek Jan 2:2, Stránský Michal 1:3), TJ Sokol Roztoky - SKST Baník Most 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Vladimír 0:2, Vacek Jiří 0:2, Švarc Martin 0:2, Vodňanský Martin 0:2, body hostů: Lukaščuk Josef 2:0, Macháček Jan 2:0, Matuška Dominik 2:0, Mandinec Jan 2:0), TTC Brandýs nad Labem - TTC Litoměřice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zatřepálek Pavel 3:1, Mifka Alexius 1:3, Blažek Martin 0:3, Papírník Pavel 4:0, Chalupa Josef ml. 1:0, body hostů: Hrnčíř Jan 1:3, Březovský Petr 2:2, Hervert Josef 3:1, Pospíšil Václav 1:3), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C - TTC Kladno 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechyba Zdeněk ml. 2:0, Kroupa Tomáš 2:0, Hybler Martin 2:1, Karásek Vít 2:0, body hostů: Ebert Tomáš ml. 0:3, Pavlíček Ondřej 0:2, Novák Petr 1:1, Mencl Jiří 0:2), KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Šanov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmucr Jiří 1:3, Rödling Jan 3:1, Bíma Miroslav 2:2, Bořík Milan 1:3, body hostů: Hejda Václav 3:1, Cafourek Tomáš 2:2, Koděra Filip 1:3, Volák Martin 3:1),
7. kolo:
TTC Litoměřice B - SKST Baník Most 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Březovský Petr 1:3, Pospíšil Václav 2:2, Hervert Josef 2:1, Hrnčíř Jan 4:0, body hostů: Lukaščuk Josef 3:1, Macháček Jan 2:2, Bencs Ladislav 0:4, Žielinský Tomáš 1:2), Avia Čakovice - Slovan KST Bohnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňásek Jiří 2:0, Hüttl Michal 1:1, Šulc Martin 2:1, Petřík Aleš 3:0, body hostů: Kézr Aleš 2:1, Maršík Richard 0:3, Kadavý Vladimír 0:2, Brož Pavel 0:2), TJ Sokol Roztoky - TTC Brandýs nad Labem 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Michal 3:1, Jirásek Jiří 0:4, Levenec Petr 0:3, Zika Ondřej 3:1, body hostů: Papírník Pavel 3:1, Zatřepálek Pavel 3:1, Šubrt Jaroslav 2:2, Mifka Alexius 0:2, Berger Miroslav 1:0), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C - KST Jirkov TECHNOLINE 9:9 (čtyřhry 2:1, body domácích: Seibert Karel 0:1, Kroupa Tomáš 2:2, Hybler Martin 1:3, Karásek Vít 3:1, Nechyba Zdeněk ml. 2:1, body hostů: Čermák Josef 2:2, Bořík Milan 2:2, Bíma Miroslav 0:4, Rödling Jan 4:0), TJ Šanov - TTC Kladno 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volák Martin 3:0, Koděra Filip 1:2, Cafourek Tomáš 2:1, Hejda Václav 3:0, body hostů: Pavlíček Ondřej 2:1, Ebert Tomáš ml. 1:2, Mencl Jiří 0:3, Gábriš Michal 0:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TTC Bělá pod Bezdězem 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Michal 1:2, Blažek Jan 3:0, Košák Vojtěch 2:1, Bukovský Radek 2:1, body hostů: Lapka Miroslav 1:2, Balog Roland 1:2, Kaňka Luděk st. 2:1, Stach Matěj 0:3),
8. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Šanov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Michal 1:3, Košák Vojtěch 1:3, Blažek Jan 2:2, Bukovský Radek 4:0, body hostů: Hejda Václav 3:1, Cafourek Tomáš 2:2, Volák Martin 1:3, Koděra Filip 2:2), TTC Bělá pod Bezdězem - TTC Kladno 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stach Matěj 1:1, Kaňka Luděk st. 2:0, Lapka Miroslav 3:0, Balog Roland 3:0, body hostů: Ebert Tomáš ml. 1:2, Novák Petr 0:3, Gábriš Michal 0:2, Vychodil Luděk 0:2), TTC Litoměřice B - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Březovský Petr 0:4, Pospíšil Václav 2:2, Hervert Josef 3:1, Hrnčíř Jan 3:1, body hostů: Zajíček Pavel 4:0, Hybler Martin 1:3, Kroupa Tomáš 2:2, Budinský Petr 1:3), SKST Baník Most - KST Jirkov TECHNOLINE 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bencs Ladislav 1:3, Matuška Dominik 1:3, Lukaščuk Josef 3:1, Macháček Jan 3:1, body hostů: Bořík Milan 3:1, Bíma Miroslav 2:2, Rödling Jan 1:3, Šmucr Jiří 2:2), Avia Čakovice - TJ Sokol Roztoky 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňásek Jiří 1:1, Šulc Martin 2:0, Novotný Petr 2:1, Petřík Aleš 3:0, body hostů: Zika Ondřej 2:1, Levenec Petr 0:3, Špaček Michal 0:2, Jirásek Jiří 0:2), Slovan KST Bohnice - TTC Brandýs nad Labem 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadavý Vladimír 3:1, Maršík Richard 1:2, Brož Pavel 1:2, Kézr Aleš 4:0, body hostů: Papírník Pavel 3:1, Zatřepálek Pavel 2:2, Berger Miroslav 0:3, Mifka Alexius 0:2, Šubrt Jaroslav 0:1),
9. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TTC Kladno 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Michal 2:0, Blažek Jan 1:1, Košák Vojtěch 3:0, Bukovský Radek 2:0, body hostů: Ebert Tomáš ml. 1:2, Pavlíček Ondřej 0:2, Novák Petr 0:2, Gábriš Michal 0:2), TTC Bělá pod Bezdězem - TJ Šanov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stach Matěj 2:1, Kaňka Luděk st. 2:1, Lapka Miroslav 1:2, Balog Roland 3:0, body hostů: Hejda Václav 1:2, Cafourek Tomáš 1:2, Koděra Filip 1:2, Volák Martin 1:2), TTC Litoměřice B - KST Jirkov TECHNOLINE 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Václav 1:3, Chrvala Radovan 0:2, Hervert Josef 3:1, Hrnčíř Jan 4:0, Březovský Petr 0:2, body hostů: Čermák Josef 1:3, Bořík Milan 3:1, Bíma Miroslav 2:2, Rödling Jan 2:2), SKST Baník Most - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Luboš ml. 0:3, Ublanič Milan 1:2, Bencs Ladislav 1:2, Macháček Jan 2:2, body hostů: Karásek Vít 3:1, Kroupa Tomáš 2:1, Hybler Martin 2:1, Budinský Petr 2:1), Avia Čakovice - TTC Brandýs nad Labem 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňásek Jiří 2:0, Hüttl Michal 2:0, Šulc Martin 2:0, Petřík Aleš 2:0, body hostů: Zatřepálek Pavel 0:2, Šubrt Jaroslav 0:2, Chalupa Josef ml. 0:2, Mifka Alexius 0:2), Slovan KST Bohnice - TJ Sokol Roztoky 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadavý Vladimír 3:0, Maršík Richard 2:1, Brož Pavel 1:2, Kézr Aleš 4:0, body hostů: Zika Ondřej 1:3, Špaček Michal 1:2, Levenec Petr 1:2, Jirásek Jiří 0:3),
10. kolo:
TJ Sokol Roztoky - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levenec Petr 1:2, Jirásek Jiří 0:3, Špaček Michal 2:1, Zika Ondřej 0:3, body hostů: Bukovský Radek 3:0, Košák Vojtěch 2:1, Blažek Jan 2:1, Stránský Michal 2:1), TTC Brandýs nad Labem - TTC Bělá pod Bezdězem 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zatřepálek Pavel 2:1, Chalupa Josef ml. 2:1, Berger Miroslav 1:2, Papírník Pavel 3:0, body hostů: Balog Roland 3:0, Lapka Miroslav 0:3, Kaňka Luděk st. 1:2, Stach Matěj 0:3), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C - Avia Čakovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiklík Michael 0:4, Kroupa Tomáš 3:1, Karásek Vít 2:2, Zajíček Pavel 3:1, body hostů: Petřík Aleš 2:2, Hüttl Michal 2:2, Šulc Martin 1:3, Novotný Petr 3:1), KST Jirkov TECHNOLINE - Slovan KST Bohnice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rödling Jan 2:2, Bíma Miroslav 2:1, Bořík Milan 1:2, Čermák Josef 4:0, body hostů: Kézr Aleš 2:2, Kadavý Vladimír 2:2, Maršík Richard 0:3, Brož Pavel 1:2), TJ Šanov - TTC Litoměřice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koděra Filip 2:2, Volák Martin 2:2, Hejda Václav 3:1, Hejda Václav ml. 1:3, body hostů: Hrnčíř Jan 4:0, Hervert Josef 3:1, Chrvala Radovan 1:3, Ponocný Lubomír 0:4), TTC Kladno - SKST Baník Most 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Jiří 1:2, Navrátil Tomáš 0:2, Novák Petr 0:3, Pavlíček Ondřej 1:2, body hostů: Lukaščuk Josef 3:0, Macháček Jan 3:0, Macháček Jiří 2:1, Žielinský Tomáš 1:1),
11. kolo:
TJ Sokol Roztoky - TTC Bělá pod Bezdězem 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirásek Jiří 1:3, Levenec Petr 1:2, Špaček Michal 2:1, Zika Ondřej 2:2, body hostů: Balog Roland 2:2, Kaňka Luděk st. 3:1, Lapka Miroslav 1:2, Stach Matěj 2:1), TTC Brandýs nad Labem - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zatřepálek Pavel 1:2, Chalupa Josef ml. 1:2, Berger Miroslav 0:1, Papírník Pavel 1:2, Mifka Alexius 0:2, body hostů: Bukovský Radek 2:1, Košák Vojtěch 2:1, Blažek Jan 2:1, Stránský Michal 3:0), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C - Slovan KST Bohnice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budinský Petr 1:1, Nechyba Zdeněk ml. 2:0, Kroupa Tomáš 3:0, Karásek Vít 2:0, body hostů: Pašek Dominik 0:3, Kadavý Vladimír 0:2, Žiačik Jan ml. 0:2, Maršík Richard 1:1), KST Jirkov TECHNOLINE - Avia Čakovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rödling Jan 3:0, Bíma Miroslav 1:1, Bořík Milan 1:2, Čermák Josef 3:0, body hostů: Petřík Aleš 2:1, Hüttl Michal 0:3, Šulc Martin 1:2, Novotný Petr 0:2), TJ Šanov - SKST Baník Most 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koděra Filip 3:0, Volák Martin 3:0, Cafourek Tomáš 1:2, Hejda Václav 3:1, body hostů: Žielinský Tomáš 0:4, Macháček Jan 1:2, Lukaščuk Josef 2:1, Macháček Jiří 0:3), TTC Kladno - TTC Litoměřice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Petr 0:3, Gábriš Michal 1:2, Pavlíček Ondřej 0:3, Ebert Tomáš ml. 2:1, body hostů: Hrnčíř Jan 2:1, Hervert Josef 3:0, Pospíšil Václav 2:1, Chrvala Radovan 2:1),
12. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TTC Litoměřice B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Michal 1:3, Košák Vojtěch 3:1, Blažek Jan 1:2, Bukovský Radek 3:1, body hostů: Hrnčíř Jan 3:1, Hervert Josef 3:1, Pospíšil Václav 1:3, Chrvala Radovan 0:3), TTC Bělá pod Bezdězem - SKST Baník Most 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stach Matěj 1:3, Lapka Miroslav 1:2, Kaňka Luděk st. 1:2, Balog Roland 2:2, body hostů: Lukaščuk Josef 4:0, Macháček Jan 4:0, Macháček Jiří 1:2, Žielinský Tomáš 0:3), TJ Šanov - Avia Čakovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koděra Filip 1:1, Volák Martin 1:1, Cafourek Tomáš 3:0, Hejda Václav 3:0, body hostů: Petřík Aleš 2:1, Vaňásek Jiří 0:3, Hüttl Michal 0:2, Novotný Petr 0:2), TTC Kladno - Slovan KST Bohnice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ondřej 3:1, Gábriš Michal 1:3, Novák Petr 2:1, Ebert Tomáš ml. 3:1, body hostů: Kézr Aleš 3:1, Kadavý Vladimír 1:3, Maršík Richard 1:3, Brož Pavel 1:2), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C - TJ Sokol Roztoky 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budinský Petr 2:0, Hybler Martin 1:1, Nechyba Zdeněk ml. 3:0, Kroupa Tomáš 2:0, body hostů: Zika Ondřej 0:3, Špaček Michal 1:1, Levenec Petr 0:2, Žáček Josef 0:2), KST Jirkov TECHNOLINE - TTC Brandýs nad Labem 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rödling Jan 2:0, Bíma Miroslav 1:1, Bořík Milan 3:0, Čermák Josef 2:0, body hostů: Papírník Pavel 0:1, Zatřepálek Pavel 1:1, Chalupa Josef ml. 0:2, Šubrt Jaroslav 0:2, Mifka Alexius 0:2),
13. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem - TTC Litoměřice B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zvěřina Jiří 0:4, Kaňka Luděk st. 4:0, Lapka Miroslav 2:1, Balog Roland 4:0, body hostů: Hrnčíř Jan 2:2, Hervert Josef 1:3, Pospíšil Václav 1:3, Chrvala Radovan 1:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - SKST Baník Most 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Michal 2:1, Košák Vojtěch 1:2, Blažek Jan 1:2, Bukovský Radek 4:0, body hostů: Lukaščuk Josef 3:1, Macháček Jan 2:1, Žielinský Tomáš 0:3, Macháček Jiří 0:3), TTC Kladno - Avia Čakovice 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ondřej 0:2, Gábriš Michal 0:2, Novák Petr 0:3, Ebert Tomáš ml. 1:2, body hostů: Petřík Aleš 3:0, Vaňásek Jiří 3:0, Hüttl Michal 2:0, Novotný Petr 1:1), TJ Šanov - Slovan KST Bohnice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koděra Filip 3:1, Volák Martin 1:2, Cafourek Tomáš 2:1, Hejda Václav 3:1, body hostů: Kézr Aleš 4:0, Kadavý Vladimír 0:4, Brož Pavel 0:3, Maršík Richard 1:2), KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Sokol Roztoky 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rödling Jan 2:0, Bíma Miroslav 2:0, Bořík Milan 2:0, Čermák Josef 2:0, body hostů: Zika Ondřej 0:2, Špaček Michal 0:2, Levenec Petr 0:2, Žáček Josef 0:2), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C - TTC Brandýs nad Labem 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hybler Martin 2:1, Nechyba Zdeněk ml. 1:2, Kroupa Tomáš 3:0, Zajíček Pavel 3:0, body hostů: Zatřepálek Pavel 1:2, Chalupa Josef ml. 1:2, Šubrt Jaroslav 0:3, Mifka Alexius 1:2),
14. kolo:
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budinský Petr 0:3, Hybler Martin 2:2, Nechyba Zdeněk ml. 1:2, Kroupa Tomáš 3:1, Zajíček Pavel 1:0, body hostů: Bukovský Radek 4:0, Blažek Jan 0:4, Košák Vojtěch 3:1, Stránský Michal 1:2), KST Jirkov TECHNOLINE - TTC Bělá pod Bezdězem 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rödling Jan 3:0, Bíma Miroslav 2:1, Bořík Milan 2:1, Čermák Josef 3:0, body hostů: Balog Roland 2:1, Lapka Miroslav 0:3, Stach Matěj 0:3, Zvěřina Jiří 0:3), TJ Sokol Roztoky - TJ Šanov 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Levenec Petr 0:3, Švarc Martin 0:2, Špaček Michal 2:1, Zika Ondřej 2:1, Jirásek Jiří 0:1, body hostů: Hejda Václav 3:0, Koděra Filip 1:2, Cafourek Tomáš 1:2, Volák Martin 3:0), TTC Brandýs nad Labem - TTC Kladno 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zatřepálek Pavel 2:1, Chalupa Josef ml. 1:2, Berger Miroslav 2:0, Papírník Pavel 3:0, Mifka Alexius 0:1, body hostů: Ebert Tomáš ml. 3:0, Novák Petr 1:2, Mencl Jiří 0:3, Gábriš Michal 0:2, Navrátil Tomáš 0:1), Avia Čakovice - TTC Litoměřice B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaňásek Jiří 1:1, Hüttl Michal 1:1, Šulc Martin 1:2, Petřík Aleš 2:0, WO 4:0, body hostů: Hrnčíř Jan 3:0, Pospíšil Václav 1:2, Březovský Petr 0:3, WO 0:4), Slovan KST Bohnice - SKST Baník Most 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršík Richard 1:3, Kézr Aleš 3:1, Brož Pavel 1:3, Kadavý Vladimír 2:2, body hostů: Lukaščuk Josef 3:1, Macháček Jan 3:1, Ublanič Milan 0:4, Macháček Jiří 3:1),
15. kolo:
KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rödling Jan 3:1, Bíma Miroslav 0:4, Šmucr Jiří 0:3, Čermák Josef 3:1, body hostů: Bukovský Radek 3:1, Košák Vojtěch 2:2, Blažek Jan 2:2, Stránský Michal 2:1), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C - TTC Bělá pod Bezdězem 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiklík Michael 2:1, Hybler Martin 1:2, Nechyba Zdeněk ml. 2:1, Kroupa Tomáš 3:0, body hostů: Balog Roland 2:1, Lapka Miroslav 2:1, Stach Matěj 0:3, Zvěřina Jiří 0:3), TTC Brandýs nad Labem - TJ Šanov 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chalupa Josef ml. 1:2, Berger Miroslav 0:1, Šubrt Jaroslav 1:2, Zatřepálek Pavel 2:1, Mifka Alexius 0:2, body hostů: Hejda Václav 3:0, Cafourek Tomáš 2:1, Koděra Filip 1:2, Volák Martin 2:1), TJ Sokol Roztoky - TTC Kladno 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špaček Michal 4:0, Žáček Josef 1:2, Levenec Petr 1:2, Zika Ondřej 4:0, body hostů: Ebert Tomáš ml. 2:2, Pavlíček Ondřej 2:2, Novák Petr 0:3, Mencl Jiří 0:3), Slovan KST Bohnice - TTC Litoměřice B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maršík Richard 2:2, Kézr Aleš 3:0, Kadavý Vladimír 0:3, Brož Pavel 1:3, body hostů: Hrnčíř Jan 3:1, Hervert Josef 3:1, Chrvala Radovan 1:2, Pospíšil Václav 1:2), Avia Čakovice - SKST Baník Most 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hüttl Michal 2:2, Šulc Martin 3:1, Vaňásek Jiří 3:1, WO 0:5, body hostů: Lukaščuk Josef 2:1, Macháček Jan 2:1, Macháček Jiří 0:3, Ublanič Milan 0:3, WO 5:0),
16. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště - Avia Čakovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košák Vojtěch 3:0, Blažek Jan 1:2, Hoďák Václav 0:3, Bukovský Radek 4:0, body hostů: Vaňásek Jiří 2:2, Hüttl Michal 2:1, Šulc Martin 1:2, Novotný Petr 0:3), TTC Bělá pod Bezdězem - Slovan KST Bohnice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zvěřina Jiří 0:2, Kaňka Luděk st. 0:3, Lapka Miroslav 0:3, Balog Roland 3:0, Stach Matěj 0:1, body hostů: Kézr Aleš 3:0, Brož Pavel 2:1, Kadavý Vladimír 2:1, Škarban Jan 2:1), TTC Litoměřice B - TJ Sokol Roztoky 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chrvala Radovan 0:2, Hervert Josef 2:0, Hrnčíř Jan 3:0, Pospíšil Václav 0:2, WO 4:0, body hostů: Zika Ondřej 1:2, Špaček Michal 1:2, Jirásek Jiří 2:1, WO 0:4), SKST Baník Most - TTC Brandýs nad Labem 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matuška Dominik 2:1, Macháček Jiří 1:2, Macháček Jan 2:1, Lukaščuk Josef 4:0, body hostů: Chalupa Josef ml. 2:2, Zatřepálek Pavel 0:3, Šubrt Jaroslav 1:2, Blažek Martin 1:2), TJ Šanov - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koděra Filip 0:1, Volák Martin 1:1, Cafourek Tomáš 3:0, Hejda Václav 2:0, WO 3:0, body hostů: Nechyba Zdeněk ml. 1:2, Fiklík Michael 1:2, Budinský Petr 0:2, WO 0:3), TTC Kladno - KST Jirkov TECHNOLINE 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlíček Ondřej 0:2, Ebert Tomáš ml. 0:2, Mencl Jiří 0:2, Vychodil Luděk 0:2, body hostů: Čermák Josef 2:0, Rödling Jan 2:0, Bíma Miroslav 2:0, Šmucr Jiří 2:0),
17. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem - Avia Čakovice 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stach Matěj 0:2, Kaňka Luděk st. 0:2, Lapka Miroslav 0:2, Balog Roland 0:2, body hostů: Hüttl Michal 2:0, Vaňásek Jiří 2:0, Novotný Petr 2:0, Šulc Martin 2:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - Slovan KST Bohnice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košák Vojtěch 3:1, Hoďák Václav 1:1, Blažek Jan 2:1, Bukovský Radek 3:1, Dusil Petr 0:1, body hostů: Kézr Aleš 4:0, Brož Pavel 0:4, Kadavý Vladimír 0:3, Pašek Dominik 1:2), SKST Baník Most - TJ Sokol Roztoky 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macháček Jiří 1:0, Macháček Jan 2:0, Matuška Dominik 3:0, Lukaščuk Josef 1:0, WO 3:0, body hostů: Špaček Michal 0:3, Zika Ondřej 0:2, Levenec Petr 0:2, WO 0:3), TTC Litoměřice B - TTC Brandýs nad Labem 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrvala Radovan 2:2, Pospíšil Václav 1:3, Hervert Josef 4:0, Hrnčíř Jan 2:2, body hostů: Papírník Pavel 3:1, Chalupa Josef ml. 0:4, Zatřepálek Pavel 2:2, Šubrt Jaroslav 2:2), TTC Kladno - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ebert Tomáš ml. 4:0, Navrátil Tomáš 1:2, Pavlíček Ondřej 2:2, WO 0:5, body hostů: Fiklík Michael 2:1, Budinský Petr 1:2, Hybler Martin 0:2, Nechyba Zdeněk ml. 1:2, WO 5:0), TJ Šanov - KST Jirkov TECHNOLINE 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koděra Filip 0:3, Volák Martin 3:0, Cafourek Tomáš 1:2, Hejda Václav 4:0, body hostů: Čermák Josef 2:2, Bořík Milan 1:2, Bíma Miroslav 1:2, Rödling Jan 1:2),
18. kolo:
SKST Baník Most - TTC Litoměřice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháček Jiří 2:1, Matuška Dominik 1:2, Macháček Jan 2:1, Lukaščuk Josef 3:0, body hostů: Hrnčíř Jan 3:0, Hervert Josef 1:2, Pospíšil Václav 0:3, Skokan Viktor 0:3), Slovan KST Bohnice - Avia Čakovice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škarban Jan 2:1, Brož Pavel 0:2, Pašek Dominik 0:3, Kézr Aleš 1:2, Kadavý Vladimír 0:1, body hostů: Hüttl Michal 3:0, Vaňásek Jiří 2:1, Novotný Petr 2:1, Šulc Martin 2:1), TTC Brandýs nad Labem - TJ Sokol Roztoky 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Papírník Pavel 3:1, Chalupa Josef ml. 2:1, Zatřepálek Pavel 1:2, Šubrt Jaroslav 2:2, body hostů: Zika Ondřej 3:1, Špaček Michal 3:1, Levenec Petr 0:3, Žáček Josef 0:3), KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmucr Jiří 3:0, Bíma Miroslav 0:2, Bořík Milan 3:0, Čermák Josef 2:1, body hostů: Kroupa Tomáš 1:2, Hybler Martin 1:2, Seibert Karel 0:3, Šulc Daniel 1:1), TTC Kladno - TJ Šanov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Tomáš 1:2, Pavlíček Ondřej 2:1, Novák Petr 1:2, Ebert Tomáš ml. 0:4, body hostů: Hejda Václav 4:0, Cafourek Tomáš 2:1, Volák Martin 2:1, Koděra Filip 1:2), TTC Bělá pod Bezdězem - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stach Matěj 1:2, Kaňka Luděk st. 0:2, Lapka Miroslav 0:3, Balog Roland 3:0, Zvěřina Jiří 0:1, body hostů: Bukovský Radek 3:0, Košák Vojtěch 2:1, Blažek Jan 1:2, Hoďák Václav 2:1),
19. kolo:
TJ Šanov - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koděra Filip 2:2, Volák Martin 1:3, Cafourek Tomáš 2:2, Hejda Václav 3:1, body hostů: Bukovský Radek 3:1, Košák Vojtěch 2:2, Blažek Jan 2:2, Stránský Michal 1:3), TTC Kladno - TTC Bělá pod Bezdězem 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Ondřej 1:3, Gábriš Michal 1:2, Novák Petr 0:3, Ebert Tomáš ml. 2:2, body hostů: Balog Roland 4:0, Lapka Miroslav 2:2, Kaňka Luděk st. 3:0, Zvěřina Jiří 1:2), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C - TTC Litoměřice B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hybler Martin 1:2, Seibert Karel 0:2, Nechyba Zdeněk ml. 1:2, Kroupa Tomáš 1:2, Zajíček Pavel 1:0, WO 5:0, body hostů: Hrnčíř Jan 4:0, Hervert Josef 4:0, Pospíšil Václav 0:4, WO 0:5), KST Jirkov TECHNOLINE - SKST Baník Most 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Průša Vojtěch 0:3, Bíma Miroslav 2:1, Čermák Josef 4:0, WO 0:4, body hostů: Matuška Dominik 2:1, Ublanič Milan 0:2, Bencs Ladislav 1:1, Macháček Jan 1:2, WO 4:0), TJ Sokol Roztoky - Avia Čakovice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Vladimír 0:2, Špaček Michal 0:2, Jirásek Jiří 1:2, Levenec Petr 1:2, body hostů: Petřík Aleš 2:1, Vaňásek Jiří 3:0, Hüttl Michal 2:0, Šulc Martin 1:1), TTC Brandýs nad Labem - Slovan KST Bohnice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zatřepálek Pavel 1:1, Chalupa Josef ml. 2:0, Šubrt Jaroslav 3:0, Papírník Pavel 3:0, body hostů: Kadavý Vladimír 1:2, Kézr Aleš 0:3, Brož Pavel 0:2, Maršík Richard 0:2),
20. kolo:
TTC Kladno - TJ Sokol Mnichovo Hradiště 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ondřej 1:2, Gábriš Michal 0:2, Novák Petr 1:2, Ebert Tomáš ml. 1:2, WO 0:1, body hostů: Bukovský Radek 3:0, Košák Vojtěch 1:2, Blažek Jan 2:1, Stránský Michal 2:0, WO 1:0), TJ Šanov - TTC Bělá pod Bezdězem 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cafourek Jan 3:1, Koděra Filip 1:3, Cafourek Tomáš 2:2, Hejda Václav 3:1, body hostů: Balog Roland 3:1, Lapka Miroslav 2:2, Kaňka Luděk st. 2:2, Zvěřina Jiří 0:4), KST Jirkov TECHNOLINE - TTC Litoměřice B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Průša Vojtěch 1:1, Bíma Miroslav 1:1, Bořík Milan 2:1, Čermák Josef 2:0, WO 4:0, body hostů: Hrnčíř Jan 3:0, Hervert Josef 0:3, Pospíšil Václav 0:3, WO 0:4), TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C - SKST Baník Most 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiklík Ondřej 0:4, Hybler Martin 2:2, Nechyba Zdeněk ml. 3:1, Kroupa Tomáš 3:1, body hostů: Macháček Jan 3:1, Matuška Dominik 2:2, Ublanič Milan 2:2, Bencs Ladislav 1:3), TTC Brandýs nad Labem - Avia Čakovice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zatřepálek Pavel 1:1, Mifka Alexius 0:2, Berger Miroslav 0:1, Chalupa Josef ml. 0:3, Blažek Martin 1:1, body hostů: Petřík Aleš 3:0, Vaňásek Jiří 2:1, Hüttl Michal 2:0, Šulc Martin 1:1), TJ Sokol Roztoky - Slovan KST Bohnice 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Vladimír 0:3, Levenec Petr 0:3, Jirásek Jiří 1:2, Špaček Michal 3:0, WO 5:0, body hostů: Maršík Richard 3:1, Brož Pavel 3:1, Kadavý Vladimír 2:2, WO 0:5),
21. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Sokol Roztoky 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stránský Michal 1:0, Košák Vojtěch 2:0, Blažek Jan 2:1, Bukovský Radek 1:0, WO 3:0, body hostů: Zika Ondřej 0:3, Špaček Michal 1:1, Jirásek Jiří 0:2, WO 0:3), TTC Bělá pod Bezdězem - TTC Brandýs nad Labem 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balog Roland 4:0, Lapka Miroslav 1:3, Kaňka Luděk st. 3:1, Zvěřina Jiří 2:2, body hostů: Chalupa Josef ml. 2:2, Zatřepálek Pavel 2:2, Berger Miroslav 2:2, Mifka Alexius 0:4), Avia Čakovice - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hüttl Michal 1:1, Šulc Martin 1:1, Vaňásek Jiří 2:1, Petřík Aleš 2:0, WO 4:0, body hostů: Kroupa Tomáš 1:2, Hybler Martin 1:2, Budinský Petr 1:2, WO 0:4), Slovan KST Bohnice - KST Jirkov TECHNOLINE 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadavý Vladimír 1:2, Pašek Dominik 1:2, Škarban Jan 0:3, Maršík Richard 1:2, body hostů: Bořík Milan 3:0, Bíma Miroslav 2:1, Rödling Jan 1:2, Šmucr Jiří 3:0), TTC Litoměřice B - TJ Šanov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Václav 2:2, Skokan Viktor 0:4, Hervert Josef 3:1, Hrnčíř Jan 4:0, body hostů: Hejda Václav 3:1, Cafourek Tomáš 1:3, Volák Martin 2:2, Koděra Filip 1:3), SKST Baník Most - TTC Kladno 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macháček Jiří 1:1, Ublanič Milan 0:2, Lukaščuk Josef 3:0, Bencs Ladislav 1:1, WO 4:0, body hostů: Ebert Tomáš ml. 1:2, Novák Petr 1:2, Gábriš Michal 2:1, WO 0:4),
22. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem - TJ Sokol Roztoky 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balog Roland 4:0, Lapka Miroslav 0:4, Kaňka Luděk st. 4:0, Zvěřina Jiří 0:2, WO 0:2, body hostů: Špaček Michal 1:2, Zika Ondřej 1:2, Jirásek Jiří 2:2, Žáček Josef 2:2, WO 2:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště - TTC Brandýs nad Labem 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Michal 2:0, Košák Vojtěch 2:0, Blažek Jan 2:1, Bukovský Radek 3:0, body hostů: Chalupa Josef ml. 1:2, Zatřepálek Pavel 0:3, Berger Miroslav 0:2, Mifka Alexius 0:2), Slovan KST Bohnice - TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kadavý Vladimír 1:2, Pašek Dominik 1:2, Škarban Jan 0:3, Maršík Richard 0:2, WO 4:0, body hostů: Kroupa Tomáš 4:0, Hybler Martin 4:0, Budinský Petr 1:2, WO 0:4), Avia Čakovice - KST Jirkov TECHNOLINE 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňásek Jiří 2:1, Hüttl Michal 3:0, Šulc Martin 2:1, Petřík Aleš 2:1, body hostů: Bořík Milan 2:1, Bíma Miroslav 0:3, Rödling Jan 1:2, Šmucr Jiří 0:3), SKST Baník Most - TJ Šanov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bencs Ladislav 0:4, Macháček Jiří 2:1, Ublanič Milan 0:3, Lukaščuk Josef 3:1, body hostů: Hejda Václav 4:0, Volák Martin 2:2, Cafourek Tomáš 2:1, Koděra Filip 1:2), TTC Litoměřice B - TTC Kladno 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chrvala Radovan 0:1, Hervert Josef 2:0, Hrnčíř Jan 2:1, Pospíšil Václav 1:1, WO 4:0, body hostů: Ebert Tomáš ml. 1:2, Novák Petr 0:3, Gábriš Michal 2:0, WO 0:4),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Avia Čakovice - TJ Šanov 9:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaňásek Jiří 2:2, Hüttl Michal 4:0, Šulc Martin 0:3, Petřík Aleš 2:2, body hostů: Hejda Václav 3:1, Cafourek Tomáš 2:2, Volák Martin 1:2, Koděra Filip 1:2, Cafourek Jan 0:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Šanov - Avia Čakovice 8:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koděra Filip 1:3, Volák Martin 1:3, Cafourek Tomáš 2:2, Hejda Václav 3:1, body hostů: Petřík Aleš 3:1, Hüttl Michal 2:2, Vaňásek Jiří 1:3, Šulc Martin 3:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Avia Čakovice - TJ Šanov -:-,
3. liga mužů skupina C
1. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - SKST Liberec C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švácha Ondřej 1:2, Bradáč Petr 0:3, Rose Radek 1:2, Šír Milan 1:2, body hostů: Blinka Michal 1:2, Rakušan Ondřej 2:1, Pařízek Martin 3:0, Protiva Martin 3:0), Loko Depo Liberec - KMST Liberec 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorný Marcel 1:1, Dušátko Jiří 0:2, Minář Jiří 0:3, Batthyány Tibor 1:2, body hostů: Fabini Jan 2:1, Fabíni Marek 3:0, Protiva Luboš 1:1, Masák Jan 2:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TJ Lokomotiva Pardubice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mokrejš Jan 1:3, Kačer Radek 2:2, Hýbl Jan 0:2, Koubek Vojtěch 2:2, Brát Karel ml. 1:0, body hostů: Bělohlav Karel 2:2, Hájek Tomáš 3:1, Drvota Miroslav 4:0, Kortus Petr 0:3), TJ Sokol Jaroměř-Josefov - TJ Jiskra Holice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čenovský David 0:3, Divecký Filip 1:2, Šmidt Karel 2:1, Rochowanski Lukáš 1:2, body hostů: Jelínek Michal 3:0, Zajíček Miroslav 0:3, Kuchta Pavel 2:1, Mádlo Martin 3:0), TJ Sadská - TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 2:1, Melíšek Roman 0:4, Kyncl Jiří 1:2, Trajhan Miroslav 3:1, Pych Luděk ml. 0:1, body hostů: Rýgl Vojtěch 3:1, Foff Miroslav st. 2:2, Slavík Libor 3:1, Hrycík Radim 1:2), ST EUROMASTER Kolín - Tatran KRPA Hostinné B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čížek Jiří 1:0, Dolejší Stanislav 2:0, Miffek Daniel 2:0, Pěnkava Luboš 2:0, Čamr František 1:0, body hostů: Kodym Tomáš 0:2, Voňka Karel ml. 0:2, Drahotský Tomáš 0:2, Klimenta Matěj 0:2),
2. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - KMST Liberec 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šír Milan 0:2, Rose Radek 1:1, Šilhán Josef 0:3, Švácha Ondřej 0:3, body hostů: Fabíni Marek 2:1, Masák Jan 3:0, Protiva Luboš 2:0, Fabini Jan 2:0), Loko Depo Liberec - SKST Liberec C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorný Marcel 0:2, Dušátko Jiří 0:2, Minář Jiří 1:2, Batthyány Tibor 0:2, body hostů: Pařízek Martin 3:0, Rakušan Ondřej 1:1, Blinka Michal 2:0, Protiva Martin 2:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TJ Jiskra Holice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek Vojtěch 2:0, Mokrejš Jan 2:0, Hýbl Jan 2:1, Brát Karel ml. 3:0, body hostů: Jelínek Michal 1:2, Mádlo Martin 0:3, Kuchta Pavel 0:2, Koubek René 0:2), TJ Sokol Jaroměř-Josefov - TJ Lokomotiva Pardubice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rochowanski Lukáš 0:3, Slobodzian Adam 0:3, Průša David 3:0, Šmidt Karel 0:3, body hostů: Drvota Miroslav 2:1, Bělohlav Karel 2:1, Hájek Tomáš 2:1, Kortus Petr 3:0), TJ Sadská - Tatran KRPA Hostinné B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 3:0, Melíšek Roman 2:0, Kyncl Jiří 1:2, Trajhan Miroslav 3:0, body hostů: Kodym Tomáš 1:2, Voňka Karel ml. 1:2, Drahotský Tomáš 0:3, Klimenta Matěj 0:2), ST EUROMASTER Kolín - TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čížek Jiří 2:0, Dolejší Stanislav 1:1, Miffek Daniel 2:0, Pěnkava Luboš 3:0, Čamr František 0:1, body hostů: Rýgl Vojtěch 2:1, Foff Miroslav st. 0:3, Slavík Libor 0:2, Hrycík Radim 0:2),
3. kolo:
SKST Liberec C - TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Martin 3:1, Mečl Jan ml. 0:4, Klimenta Matouš 1:3, Kaněra Jan 3:1, body hostů: Rýgl Vojtěch 3:1, Foff Miroslav st. 1:3, Slavík Libor 3:1, Hrycík Radim 2:2), KMST Liberec - Tatran KRPA Hostinné B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brožík Karel 2:1, Fabíni Marek 2:0, Protiva Luboš 2:1, Fabini Jan 2:1, body hostů: Kodym Tomáš 2:1, Voňka Karel ml. 0:3, Klimenta Matěj 0:3, Drahotský Tomáš 1:1), TJ Lokomotiva Pardubice - TJ Sadská 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Petr 0:4, Hájek Tomáš 3:1, Drvota Miroslav 2:2, Bělohlav Karel 3:1, body hostů: Trajhan Miroslav 3:1, Wagner Jaroslav st. 1:3, Melíšek Roman 2:2, Kyncl Jiří 2:2), TJ Jiskra Holice - ST EUROMASTER Kolín 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádlo Martin 2:1, Koubek René 0:3, Jelínek Michal 1:2, Kuchta Pavel 0:3, body hostů: Čížek Jiří 2:1, Pěnkava Luboš 3:0, Miffek Daniel 2:1, Dolejší Stanislav 2:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rose Radek 3:1, Šilhán Josef 2:1, Šír Milan 1:2, Bradáč Petr 3:1, body hostů: Brát Karel ml. 4:0, Mokrejš Jan 1:3, Koubek Vojtěch 0:3, Hýbl Jan 0:3), Loko Depo Liberec - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smejkal Tomáš 2:2, Minář Jiří 2:2, Batthyány Tibor 1:3, Pokorný Marcel 3:1, body hostů: Rochowanski Lukáš 2:2, Slobodzian Adam 2:2, Šmidt Karel 4:0, Vacek Roman 0:4),
4. kolo:
SKST Liberec C - Tatran KRPA Hostinné B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mečl Jan ml. 1:1, Protiva Martin 2:0, Blinka Michal 3:0, Rakušan Ondřej 2:0, body hostů: Kodym Tomáš 1:2, Voňka Karel ml. 0:2, Klimenta Matěj 0:2, Drahotský Tomáš 0:2), KMST Liberec - TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Protiva Luboš 2:2, Fabíni Marek 1:3, Fabini Jan 2:1, Masák Jan 3:1, body hostů: Rýgl Vojtěch 3:1, Slavík Libor 2:2, Hrycík Radim 0:4, Foff Miroslav st. 2:1), TJ Lokomotiva Pardubice - ST EUROMASTER Kolín 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bělohlav Karel 0:2, Drvota Miroslav 0:1, Rubeš Michal 0:3, Charvát Ondřej 1:1, Kortus Petr 0:1, body hostů: Čížek Jiří 3:0, Pěnkava Luboš 2:0, Miffek Daniel 2:0, Dolejší Stanislav 1:1), TJ Jiskra Holice - TJ Sadská 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koubek René 0:2, Jelínek Michal 2:0, Kuchta Pavel 3:0, Mádlo Martin 3:0, body hostů: Trajhan Miroslav 1:2, Kyncl Jiří 0:3, Wagner Jaroslav st. 0:2, Beran Martin 1:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bradáč Petr 2:0, Šír Milan 1:1, Švácha Ondřej 3:0, Rose Radek 2:0, body hostů: Šmidt Karel 1:1, Tisoňů Nikola 0:2, Divecký Filip 0:2, Čenovský David 0:2, Vacek Roman 0:1), Loko Depo Liberec - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smejkal Tomáš 3:0, Minář Jiří 2:1, Dušátko Jiří 2:1, Pokorný Marcel 2:1, body hostů: Koubek Vojtěch 0:3, Mokrejš Jan 3:0, Hýbl Jan 0:3, Kačer Radek 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - SKST Liberec C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brož Petr 2:2, Koubek Vojtěch 2:2, Hýbl Jan 0:2, Brát Karel ml. 4:0, Kačer Radek 0:2, body hostů: Pařízek Martin 3:1, Protiva Martin 2:2, Kaněra Jan 2:2, Klimenta Matouš 1:3), TJ Sokol Jaroměř-Josefov - KMST Liberec 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pilař Matěj 0:3, Divecký Filip 0:2, Šmidt Karel 3:0, Čenovský David 0:3, body hostů: Fabíni Marek 2:1, Protiva Luboš 2:1, Fabini Jan 2:1, Masák Jan 2:0), TJ Sadská - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 0:3, Melíšek Roman 0:2, Kyncl Jiří 0:3, Trajhan Miroslav 2:1, body hostů: Švácha Ondřej 3:0, Šilhán Josef 2:1, Rose Radek 2:1, Bradáč Petr 2:0), ST EUROMASTER Kolín - Loko Depo Liberec 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čížek Jiří 1:1, Pěnkava Luboš 2:0, Dolejší Stanislav 1:0, Miffek Daniel 3:0, Čamr František 1:1, body hostů: Pokorný Marcel 2:1, Dušátko Jiří 0:3, Batthyány Tibor 0:2, Minář Jiří 0:2), TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř - TJ Lokomotiva Pardubice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Foff Miroslav st. 3:1, Hrycík Radim 2:2, Slavík Libor 1:2, Rýgl Vojtěch 2:2, body hostů: Hájek Tomáš 2:2, Rubeš Michal 3:1, Kortus Petr 0:4, Charvát Ondřej 2:1), Tatran KRPA Hostinné B - TJ Jiskra Holice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voňka Karel ml. 2:1, Klimenta Matěj 0:3, Drahotský Tomáš 1:2, Sixta Daniel 2:2, body hostů: Jelínek Michal 4:0, Mádlo Martin 3:0, Socha Zdeněk 0:3, Zajíček Miroslav 1:2),
6. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - KMST Liberec 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brát Karel ml. 2:2, Brož Petr 4:0, Koubek Vojtěch 2:2, Kačer Radek 0:2, Hýbl Jan 1:1, body hostů: Protiva Luboš 1:3, Fabíni Marek 2:2, Fabini Jan 1:3, Masák Jan 3:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov - SKST Liberec C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Divecký Filip 1:2, Pilař Matěj 0:3, Šmidt Karel 2:1, Tisoňů Nikola 1:2, body hostů: Pařízek Martin 2:1, Protiva Martin 3:0, Kaněra Jan 2:1, Mečl Jan ml. 1:2), TJ Sadská - Loko Depo Liberec 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Jaroslav st. 3:1, Melíšek Roman 2:2, Kyncl Jiří 1:3, Trajhan Miroslav 3:1, body hostů: Pokorný Marcel 3:1, Smejkal Tomáš 1:3, Batthyány Tibor 1:3, Minář Jiří 2:2), ST EUROMASTER Kolín - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čížek Jiří 2:0, Pěnkava Luboš 2:0, Dolejší Stanislav 1:0, Miffek Daniel 2:0, Čamr František 1:0, body hostů: Švácha Ondřej 0:2, Šír Milan 0:2, Šilhán Josef 0:2, Bradáč Petr 0:2), TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř - TJ Jiskra Holice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Foff Miroslav st. 0:3, Hrycík Radim 0:2, Slavík Libor 1:2, Rýgl Vojtěch 2:1, body hostů: Mádlo Martin 3:0, Jelínek Michal 2:1, Koubek René 1:2, Zajíček Miroslav 2:0), Tatran KRPA Hostinné B - TJ Lokomotiva Pardubice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voňka Karel ml. 0:3, Klimenta Matěj 0:2, Drahotský Tomáš 2:1, Sixta Daniel 1:2, body hostů: Rubeš Michal 2:1, Charvát Ondřej 3:0, Kortus Petr 1:2, Hájek Tomáš 2:0),
7. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Loko Depo Liberec 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bradáč Petr 2:0, Šilhán Josef 1:1, Švácha Ondřej 2:1, Šír Milan 3:0, body hostů: Pokorný Marcel 2:1, Smejkal Tomáš 0:3, Hanák Petr 0:2, Minář Jiří 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mokrejš Jan 1:1, Koubek Vojtěch 2:0, Brož Petr 3:0, Brát Karel ml. 2:0, body hostů: Průša David 1:2, Šmidt Karel 0:2, Fausek Matěj 0:2, Slobodzian Adam 0:2), TJ Sadská - ST EUROMASTER Kolín 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trajhan Miroslav 0:2, Kyncl Jiří 0:2, Daníček Adam 0:2, Dvořák Petr 0:2, body hostů: Čížek Jiří 2:0, Pěnkava Luboš 2:0, Dolejší Stanislav 1:0, Miffek Daniel 2:0, Čamr František 1:0), TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř - Tatran KRPA Hostinné B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Foff Miroslav st. 2:0, Slavík Libor 1:1, Hrycík Radim 2:1, Rýgl Vojtěch 3:0, body hostů: Kodym Tomáš 1:2, Voňka Karel ml. 1:2, Hauschwitz Matěj 0:2, Drahotský Tomáš 0:2), TJ Lokomotiva Pardubice - TJ Jiskra Holice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dočkal Radek 0:2, Hájek Tomáš 1:1, Drvota Miroslav 0:3, Bělohlav Karel 1:2, body hostů: Mádlo Martin 2:1, Kuchta Pavel 3:0, Jelínek Michal 2:0, Koubek René 1:1), SKST Liberec C - KMST Liberec 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rakušan Ondřej 3:1, Protiva Martin 2:1, Pařízek Martin 2:1, Blinka Michal 2:2, body hostů: Fabíni Marek 1:3, Masák Jan 0:4, Fabini Jan 1:2, Protiva Luboš 3:0),
8. kolo:
SKST Liberec C - TJ Lokomotiva Pardubice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rakušan Ondřej 2:0, Protiva Martin 2:0, Pařízek Martin 2:0, Blinka Michal 2:0, body hostů: Rubeš Michal 0:2, Dočkal Radek 0:2, Bělohlav Karel 0:2, Drvota Miroslav 0:2), KMST Liberec - TJ Jiskra Holice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabini Jan 2:2, Fabíni Marek 2:1, Protiva Luboš 0:3, Masák Jan 2:2, body hostů: Jelínek Michal 3:1, Kuchta Pavel 2:2, Mádlo Martin 1:2, Zajíček Miroslav 2:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rose Radek 0:2, Bradáč Petr 0:2, Šír Milan 0:3, Švácha Ondřej 0:2, body hostů: Rýgl Vojtěch 3:0, Foff Miroslav st. 2:0, Slavík Libor 2:0, Hrycík Radim 2:0), Loko Depo Liberec - Tatran KRPA Hostinné B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smejkal Tomáš 2:0, Vinter Tomáš 1:0, Minář Jiří 0:1, Pokorný Marcel 2:0, Dušátko Jiří 1:0, WO 2:0, body hostů: Drahotský Tomáš 0:1, Klimenta Matěj 0:2, Kodym Tomáš 1:1, Voňka Karel ml. 0:2, WO 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TJ Sadská 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koubek Vojtěch 2:1, Mokrejš Jan 1:1, Brož Petr 2:1, Brát Karel ml. 3:0, body hostů: Trajhan Miroslav 2:1, Wagner Jaroslav st. 1:2, Melíšek Roman 0:3, Kyncl Jiří 0:2), TJ Sokol Jaroměř-Josefov - ST EUROMASTER Kolín 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čenovský David 0:2, Divecký Filip 0:2, Pilař Matěj 0:2, Divecký Jan 0:2, body hostů: Čížek Jiří 2:0, Pěnkava Luboš 2:0, Dolejší Stanislav 2:0, Hořejší Radim 2:0),
9. kolo:
SKST Liberec C - TJ Jiskra Holice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blinka Michal 0:4, Protiva Martin 3:1, Rakušan Ondřej 3:1, Pařízek Martin 1:3, body hostů: Mádlo Martin 2:2, Jelínek Michal 3:1, Kuchta Pavel 2:2, Zajíček Miroslav 2:2), KMST Liberec - TJ Lokomotiva Pardubice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Protiva Luboš 1:2, Brožík Karel 1:1, Masák Jan 3:0, Fabíni Marek 3:0, body hostů: Bělohlav Karel 2:1, Drvota Miroslav 0:3, Dočkal Radek 0:3, Charvát Ondřej 1:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Tatran KRPA Hostinné B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bradáč Petr 3:0, Rose Radek 1:1, Švácha Ondřej 2:1, Šír Milan 2:1, body hostů: Voňka Karel ml. 1:2, Kodym Tomáš 2:1, Klimenta Matěj 0:3, Drahotský Tomáš 0:2), Loko Depo Liberec - TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smejkal Tomáš 3:1, Dušátko Jiří 0:4, Minář Jiří 1:2, Pokorný Marcel 1:3, body hostů: Rýgl Vojtěch 4:0, Foff Miroslav st. 2:2, Slavík Libor 2:2, Hrycík Radim 2:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - ST EUROMASTER Kolín 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kačer Radek 1:1, Hýbl Jan 0:2, Jakubský Filip 0:3, Mokrejš Jan 1:2, body hostů: Čížek Jiří 3:0, Pěnkava Luboš 3:0, Dolejší Stanislav 2:0, Hořejší Radim 0:2), TJ Sokol Jaroměř-Josefov - TJ Sadská 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marat Petr 4:0, Tisoňů Nikola 0:2, Šmidt Karel 1:2, Slobodzian Adam 2:2, Divecký Filip 0:2, body hostů: Trajhan Miroslav 3:1, Wagner Jaroslav st. 3:1, Melíšek Roman 1:3, Kyncl Jiří 1:2),
10. kolo:
TJ Sadská - SKST Liberec C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 0:3, Melíšek Roman 0:3, Kyncl Jiří 0:3, Trajhan Miroslav 3:0, body hostů: Blinka Michal 3:0, Pařízek Martin 2:1, Protiva Martin 2:1, Kaněra Jan 2:1), ST EUROMASTER Kolín - KMST Liberec 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dolejší Stanislav 2:0, Pěnkava Luboš 2:1, Čamr František 0:2, Miffek Daniel 2:0, WO 4:0, body hostů: Brožík Karel 0:3, Fabíni Marek 2:1, Protiva Luboš 1:2, WO 0:4), TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foff Miroslav st. 3:0, Hrycík Radim 0:2, Slavík Libor 3:0, Rýgl Vojtěch 3:0, body hostů: Mokrejš Jan 1:2, Koubek Vojtěch 1:2, Hýbl Jan 0:3, Kačer Radek 0:2), Tatran KRPA Hostinné B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voňka Karel ml. 0:2, Klimenta Matěj 0:2, Drahotský Tomáš 0:2, Kodym Tomáš 0:2, body hostů: Marat Petr 2:0, Šmidt Karel 2:0, Slobodzian Adam 2:0, Rochowanski Lukáš 2:0), TJ Lokomotiva Pardubice - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drvota Miroslav 2:1, Hájek Tomáš 2:0, Rubeš Michal 2:1, Bělohlav Karel 3:0, body hostů: Šír Milan 1:2, Bradáč Petr 0:3, Rose Radek 1:2, Šilhán Josef 0:2), TJ Jiskra Holice - Loko Depo Liberec 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádlo Martin 3:1, Jelínek Michal 2:1, Koubek René 2:1, Kuchta Pavel 1:3, body hostů: Pokorný Marcel 4:0, Batthyány Tibor 1:3, Dušátko Jiří 1:2, Minář Jiří 0:3),
11. kolo:
TJ Sadská - KMST Liberec 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 1:2, Kyncl Jiří 1:2, Melíšek Roman 0:3, Trajhan Miroslav 2:2, body hostů: Fabíni Marek 4:0, Protiva Luboš 3:0, Zikmund Adam 2:1, Brožík Karel 0:3), ST EUROMASTER Kolín - SKST Liberec C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čížek Jiří 3:0, Pěnkava Luboš 2:0, Miffek Daniel 2:1, Dolejší Stanislav 0:1, Hořejší Radim 1:1, body hostů: Pařízek Martin 0:3, Blinka Michal 1:2, Protiva Martin 1:2, Kaněra Jan 1:1), TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Foff Miroslav st. 0:2, Hrycík Radim 2:0, Slavík Libor 3:0, Rýgl Vojtěch 3:0, body hostů: Marat Petr 1:2, Šmidt Karel 0:3, Průša David 0:2, Rochowanski Lukáš 1:1), Tatran KRPA Hostinné B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voňka Karel ml. 1:1, Klimenta Matěj 0:2, Drahotský Tomáš 0:3, Kodym Tomáš 1:2, body hostů: Brát Karel ml. 3:0, Mokrejš Jan 3:0, Koubek Vojtěch 2:0, Kačer Radek 0:2), TJ Lokomotiva Pardubice - Loko Depo Liberec 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Ondřej 1:2, Hájek Tomáš 3:0, Drvota Miroslav 2:1, Bělohlav Karel 3:0, body hostů: Pokorný Marcel 2:1, Batthyány Tibor 0:3, Dušátko Jiří 0:3, Minář Jiří 1:2), TJ Jiskra Holice - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Miroslav 2:0, Kuchta Pavel 2:0, Jelínek Michal 2:0, Mádlo Martin 2:0, body hostů: Rose Radek 0:2, Šír Milan 0:2, Šilhán Josef 0:2, Bradáč Petr 0:2),
12. kolo:
SKST Liberec C - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blinka Michal 1:2, Rakušan Ondřej 2:1, Protiva Martin 3:0, Pařízek Martin 2:2, body hostů: Šilhán Josef 1:3, Bradáč Petr 2:1, Švácha Ondřej 2:1, Šír Milan 0:3), KMST Liberec - Loko Depo Liberec 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožík Karel 2:1, Fabini Jan 2:1, Protiva Luboš 2:1, Fabíni Marek 3:0, body hostů: Pokorný Marcel 3:0, Zdvihal Radek 0:3, Batthyány Tibor 0:3, Frýba Jiří 0:3), TJ Lokomotiva Pardubice - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Ondřej 2:0, Hájek Tomáš 2:0, Bělohlav Karel 1:2, Drvota Miroslav 3:0, body hostů: Mokrejš Jan 1:2, Hýbl Jan 1:2, Kačer Radek 0:2, Jakubský Filip 0:2), TJ Jiskra Holice - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koubek René 1:1, Kuchta Pavel 1:1, Jelínek Michal 3:0, Mádlo Martin 3:0, body hostů: Marat Petr 1:2, Šmidt Karel 1:2, Slobodzian Adam 0:2, Pilař Matěj 0:2), TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř - TJ Sadská 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foff Miroslav st. 2:2, Hrycík Radim 1:2, Slavík Libor 2:1, Rýgl Vojtěch 4:0, body hostů: Trajhan Miroslav 3:1, Wagner Jaroslav st. 0:4, Kyncl Jiří 1:2, Melíšek Roman 1:2), Tatran KRPA Hostinné B - ST EUROMASTER Kolín 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Drahotský Tomáš 0:2, Klimenta Matěj 0:2, Kodym Tomáš 0:3, Voňka Karel ml. 0:2, WO 3:0, body hostů: Hořejší Radim 3:0, Pěnkava Luboš 3:0, Čížek Jiří 3:0, WO 0:3),
13. kolo:
KMST Liberec - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabini Jan 2:1, Masák Jan 3:0, Fabíni Marek 1:2, Protiva Luboš 3:1, body hostů: Šilhán Josef 1:3, Rose Radek 0:3, Švácha Ondřej 1:2, Bradáč Petr 2:1), SKST Liberec C - Loko Depo Liberec 10:0wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Rakušan Ondřej 1:1, Protiva Martin 2:0, Blinka Michal 1:0, Pařízek Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Pokorný Marcel 1:2, Batthyány Tibor 0:2, Zdvihal Radek 0:2, WO 0:3), TJ Jiskra Holice - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koubek René 1:3, Mádlo Martin 4:0, Zajíček Miroslav 0:3, Jelínek Michal 3:1, body hostů: Brát Karel ml. 3:1, Mokrejš Jan 1:3, Koubek Vojtěch 2:2, Hýbl Jan 1:2), TJ Lokomotiva Pardubice - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaňůr Josef 1:1, Drvota Miroslav 2:0, Bělohlav Karel 3:0, Hájek Tomáš 3:0, body hostů: Šmidt Karel 1:2, Čenovský David 0:3, Slobodzian Adam 0:2, Pilař Matěj 0:2), Tatran KRPA Hostinné B - TJ Sadská 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voňka Karel ml. 0:3, Bartoš Petr st. 0:2, Drahotský Tomáš 0:3, Kodym Tomáš 3:0, body hostů: Trajhan Miroslav 3:0, Kyncl Jiří 2:1, Melíšek Roman 2:1, Wagner Jaroslav st. 1:1), TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř - ST EUROMASTER Kolín 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Foff Miroslav st. 0:2, Hrycík Radim 0:2, Slavík Libor 0:3, Rýgl Vojtěch 1:1, body hostů: Čížek Jiří 3:0, Pěnkava Luboš 2:0, Dolejší Stanislav 1:1, Hořejší Radim 2:0),
14. kolo:
TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř - SKST Liberec C 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Foff Miroslav st. 1:3, Hrycík Radim 0:3, Slavík Libor 1:2, Rýgl Vojtěch 2:2, body hostů: Blinka Michal 3:1, Pařízek Martin 3:1, Protiva Martin 2:1, Rakušan Ondřej 2:1), Tatran KRPA Hostinné B - KMST Liberec 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voňka Karel ml. 0:2, Drahotský Tomáš 0:2, Valeš Jakub 0:2, Kodym Tomáš 0:2, body hostů: Masák Jan 2:0, Fabini Jan 2:0, Fabíni Marek 2:0, Protiva Luboš 2:0), TJ Sadská - TJ Lokomotiva Pardubice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pych Luděk ml. 2:2, Melíšek Roman 0:2, Kyncl Jiří 1:2, Trajhan Miroslav 3:1, Wagner Jaroslav st. 2:0, body hostů: Drvota Miroslav 3:1, Rubeš Michal 2:2, Hájek Tomáš 2:2, Špaňůr Josef 0:3), ST EUROMASTER Kolín - TJ Jiskra Holice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dolejší Stanislav 0:1, Pěnkava Luboš 2:1, Hořejší Radim 2:1, Čížek Jiří 3:0, Miffek Daniel 1:1, body hostů: Mádlo Martin 1:2, Kuchta Pavel 2:1, Zajíček Miroslav 0:2, Jelínek Michal 1:2, Koubek René 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mokrejš Jan 2:1, Mynář Marian 1:1, Jakubský Filip 0:4, Koubek Vojtěch 2:1, Hýbl Jan 0:1, WO 0:2, body hostů: Švácha Ondřej 3:1, Šilhán Josef 1:2, Rose Radek 1:2, Bradáč Petr 3:0, WO 2:0), TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Loko Depo Liberec 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmidt Karel 2:2, Marat Petr 3:1, Fausek Matěj 3:1, Slobodzian Adam 2:2, body hostů: Pokorný Marcel 2:2, Smejkal Tomáš 2:2, Minář Jiří 1:3, Batthyány Tibor 1:3),
15. kolo:
Tatran KRPA Hostinné B - SKST Liberec C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drahotský Tomáš 0:2, Kodym Tomáš 0:2, Valeš Jakub 0:2, Bartoš Petr st. 0:2, body hostů: Blinka Michal 2:0, Pařízek Martin 2:0, Rakušan Ondřej 2:0, Protiva Martin 2:0), TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř - KMST Liberec 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Foff Miroslav st. 1:2, Hrycík Radim 0:3, Slavík Libor 1:2, Rýgl Vojtěch 4:0, WO 0:1, body hostů: Masák Jan 2:2, Protiva Luboš 2:1, Fabini Jan 1:2, Fabíni Marek 2:1, WO 1:0), ST EUROMASTER Kolín - TJ Lokomotiva Pardubice 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pěnkava Luboš 1:0, Hořejší Radim 2:0, Čamr František 2:1, Miffek Daniel 2:0, WO 3:0, body hostů: Drvota Miroslav 0:3, Hájek Tomáš 1:2, Špaňůr Josef 0:2, WO 0:3), TJ Sadská - TJ Jiskra Holice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Jaroslav st. 1:2, Melíšek Roman 0:3, Kyncl Jiří 0:3, Trajhan Miroslav 3:0, body hostů: Jelínek Michal 3:0, Kuchta Pavel 2:1, Mádlo Martin 2:1, Koubek René 1:2), TJ Sokol Jaroměř-Josefov - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Petr 4:0, Fausek Matěj 2:2, Šmidt Karel 2:2, Slobodzian Adam 1:3, body hostů: Švácha Ondřej 1:3, Bradáč Petr 3:1, Rose Radek 3:1, Šilhán Josef 0:4), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - Loko Depo Liberec 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek Vojtěch 3:0, Mokrejš Jan 1:1, Brož Petr 2:1, Brát Karel ml. 3:0, body hostů: Pokorný Marcel 1:2, Smejkal Tomáš 1:2, Dušátko Jiří 0:3, Minář Jiří 0:2),
16. kolo:
SKST Liberec C - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blinka Michal 0:3, Protiva Martin 1:2, Rakušan Ondřej 2:1, Pařízek Martin 2:1, WO 4:0, body hostů: Brát Karel ml. 4:0, Mokrejš Jan 2:2, Jakubský Filip 1:3, WO 0:4), KMST Liberec - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Luboš 1:3, Fabini Jan 1:3, Fabíni Marek 3:1, Masák Jan 3:1, body hostů: Fausek Matěj 1:3, Rochowanski Pavel 2:2, Průša David 4:0, Šmidt Karel 1:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Sadská 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švácha Ondřej 0:3, Bradáč Petr 1:2, Rose Radek 1:2, Šír Milan 1:2, body hostů: Pych Luděk ml. 3:0, Trajhan Miroslav 1:2, Kyncl Jiří 2:1, Wagner Jaroslav st. 3:0), Loko Depo Liberec - ST EUROMASTER Kolín 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dušátko Jiří 0:2, Batthyány Tibor 0:2, Smejkal Tomáš 1:2, Pokorný Marcel 1:2, body hostů: Hořejší Radim 3:0, Pěnkava Luboš 3:0, Miffek Daniel 1:1, Čížek Jiří 1:1), TJ Lokomotiva Pardubice - TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bělohlav Karel 1:2, Hájek Tomáš 2:1, Špaňůr Josef 0:3, Drvota Miroslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Rýgl Vojtěch 4:0, Foff Miroslav st. 2:2, Slavík Libor 2:2, WO 0:5), TJ Jiskra Holice - Tatran KRPA Hostinné B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádlo Martin 2:0, Jelínek Michal 2:0, Kuchta Pavel 2:0, Koubek René 2:0, body hostů: Kodym Tomáš 0:2, Bartoš Petr st. 0:2, Drahotský Tomáš 0:2, Voňka Karel ml. 0:2),
17. kolo:
KMST Liberec - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Protiva Luboš 2:1, Masák Jan 3:0, Fabíni Marek 2:1, Fabini Jan 1:2, body hostů: Brát Karel ml. 0:3, Brož Petr 2:1, Koubek Vojtěch 0:3, Mokrejš Jan 2:1), SKST Liberec C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Martin 2:1, Kaněra Jan 1:2, Rakušan Ondřej 3:0, Blinka Michal 3:0, body hostů: Rochowanski Pavel 2:1, Šmidt Karel 1:2, Fausek Matěj 0:3, Marat Petr 0:3), Loko Depo Liberec - TJ Sadská 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Minář Jiří 4:0, Smejkal Tomáš 3:0, Dušátko Jiří 1:2, Pokorný Marcel 1:3, body hostů: Trajhan Miroslav 2:2, Pych Luděk ml. 0:2, Kyncl Jiří 2:1, Wagner Jaroslav st. 0:3, Melíšek Roman 1:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - ST EUROMASTER Kolín 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rose Radek 2:1, Šilhán Josef 0:3, Bradáč Petr 1:2, Šír Milan 1:2, body hostů: Pěnkava Luboš 2:1, Miffek Daniel 3:0, Dolejší Stanislav 1:2, Čamr František 2:1), TJ Jiskra Holice - TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Švec Jan 0:3, Jelínek Michal 2:1, Kuchta Pavel 1:2, Koubek René 2:1, WO 4:0, body hostů: Rýgl Vojtěch 4:0, Slavík Libor 2:2, Foff Miroslav st. 1:3, WO 0:4), TJ Lokomotiva Pardubice - Tatran KRPA Hostinné B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bělohlav Karel 2:0, Hájek Tomáš 1:1, Rubeš Michal 3:0, Drvota Miroslav 2:0, body hostů: Kodym Tomáš 1:2, Bartoš Petr st. 0:2, Drahotský Tomáš 0:2, Voňka Karel ml. 0:2),
18. kolo:
Loko Depo Liberec - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zdvihal Radek 1:1, Batthyány Tibor 1:1, Smejkal Tomáš 2:1, Minář Jiří 1:1, WO 4:0, body hostů: Švácha Ondřej 1:2, Rose Radek 2:1, Louda Jiří 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Jaroměř-Josefov - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Pavel 0:1, Průša David 2:2, Šmidt Karel 1:3, Rochowanski Pavel 4:0, Čenovský David 0:3, body hostů: Brát Karel ml. 2:2, Brož Petr 3:1, Koubek Vojtěch 2:2, Mokrejš Jan 2:2), ST EUROMASTER Kolín - TJ Sadská 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolejší Stanislav 1:0, Čamr František 3:1, Záboj Matěj 1:2, Čížek Jiří 4:0, Zaplatílek Ctibor 1:2, body hostů: Pych Luděk ml. 1:3, Trajhan Miroslav 2:2, Kyncl Jiří 1:3, Wagner Jaroslav st. 1:2), Tatran KRPA Hostinné B - TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Karel ml. 1:2, Drahotský Tomáš 0:3, Hauschwitz Matěj 0:3, Kodym Tomáš 2:1, body hostů: Rýgl Vojtěch 3:0, Jež Rostislav 2:1, Slavík Libor 2:1, Hrycík Radim 2:1), TJ Jiskra Holice - TJ Lokomotiva Pardubice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koubek René 1:1, Jelínek Michal 1:1, Mádlo Martin 3:0, Kuchta Pavel 3:0, body hostů: Drvota Miroslav 1:2, Bělohlav Karel 1:2, Kortus Petr 0:2, Hájek Tomáš 0:2), KMST Liberec - SKST Liberec C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabini Jan 1:2, Masák Jan 0:3, Protiva Luboš 1:2, Fabíni Marek 1:2, body hostů: Rakušan Ondřej 3:0, Pařízek Martin 2:1, Protiva Martin 3:0, Blinka Michal 1:2),
19. kolo:
TJ Lokomotiva Pardubice - SKST Liberec C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Petr 0:2, Špaňůr Josef 0:2, Rubeš Michal 1:2, Bělohlav Karel 0:2, body hostů: Rakušan Ondřej 3:0, Blinka Michal 2:0, Pařízek Martin 1:1, Protiva Martin 2:0), TJ Jiskra Holice - KMST Liberec 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchta Pavel 3:0, Jelínek Michal 2:0, Koubek René 0:3, Mádlo Martin 3:0, body hostů: Protiva Luboš 1:2, Fabíni Marek 1:2, Fabini Jan 1:2, Masák Jan 0:2), TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Slavík Libor 3:1, Hrycík Radim 0:4, Rýgl Vojtěch 4:0, WO 0:4, body hostů: Švácha Ondřej 1:2, Bradáč Petr 2:1, Šilhán Josef 1:2, Rose Radek 1:2, WO 4:0), Tatran KRPA Hostinné B - Loko Depo Liberec 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voňka Karel ml. 0:2, Bartoš Petr st. 0:2, Drahotský Tomáš 0:2, Kodym Tomáš 0:2, body hostů: Pokorný Marcel 2:0, Smejkal Tomáš 2:0, Dušátko Jiří 2:0, Minář Jiří 2:0), TJ Sadská - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 1:1, Melíšek Roman 0:3, Kyncl Jiří 0:3, Trajhan Miroslav 2:2, Pych Luděk ml. 1:0, body hostů: Brát Karel ml. 4:0, Brož Petr 3:0, Koubek Vojtěch 1:2, Mokrejš Jan 1:2), ST EUROMASTER Kolín - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořejší Radim 2:1, Miffek Daniel 2:1, Čamr František 1:2, Čížek Jiří 3:0, body hostů: Průša David 2:1, Rochowanski Pavel 2:1, Fausek Matěj 0:3, Vacek Roman 0:3),
20. kolo:
TJ Jiskra Holice - SKST Liberec C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádlo Martin 3:1, Koubek René 0:3, Jelínek Michal 2:1, Kuchta Pavel 3:1, body hostů: Rakušan Ondřej 1:3, Blinka Michal 1:3, Protiva Martin 2:1, Pařízek Martin 2:1), TJ Lokomotiva Pardubice - KMST Liberec 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Petr 0:2, Špaňůr Josef 0:2, Rubeš Michal 0:2, Bělohlav Karel 0:2, body hostů: Protiva Luboš 2:0, Fabini Jan 2:0, Masák Jan 2:0, Fabíni Marek 2:0), Tatran KRPA Hostinné B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Karel ml. 0:3, Valeš Jakub 0:2, Drahotský Tomáš 1:2, Kodym Tomáš 1:2, body hostů: Švácha Ondřej 2:1, Bradáč Petr 3:0, Rose Radek 3:0, Šilhán Josef 1:1), TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř - Loko Depo Liberec 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrycík Radim 2:2, Rýgl Vojtěch 4:0, Slavík Libor 1:3, WO 0:5, body hostů: Smejkal Tomáš 2:1, Minář Jiří 1:2, Batthyány Tibor 1:2, Pokorný Marcel 1:2, WO 5:0), ST EUROMASTER Kolín - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořejší Radim 2:0, Miffek Daniel 2:0, Pěnkava Luboš 2:0, Čížek Jiří 2:0, body hostů: Koubek Vojtěch 0:2, Hýbl Jan 0:2, Jakubský Filip 0:2, Kačer Radek 0:2), TJ Sadská - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 3:0, Melíšek Roman 2:1, Kyncl Jiří 0:2, Trajhan Miroslav 3:0, Pych Luděk ml. 1:0, body hostů: Šmidt Karel 1:2, Rochowanski Pavel 1:2, Marat Petr 1:2, Rochowanski Lukáš 0:2, Čenovský David 0:1),
21. kolo:
SKST Liberec C - TJ Sadská 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rakušan Ondřej 3:0, Kaněra Jan 1:1, Protiva Martin 3:0, Blinka Michal 2:1, body hostů: Trajhan Miroslav 1:2, Wagner Jaroslav st. 0:3, Melíšek Roman 0:3, Kyncl Jiří 1:1), KMST Liberec - ST EUROMASTER Kolín 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fabíni Marek 1:2, Fabini Jan 0:3, Zikmund Adam 1:2, Protiva Luboš 1:1, WO 4:1, body hostů: Pěnkava Luboš 2:1, Miffek Daniel 4:0, Hořejší Radim 2:2, WO 1:4), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koubek Vojtěch 1:0, Brož Petr 2:0, Brát Karel ml. 2:0, Mokrejš Jan 1:0, Hrunka Jakub 1:0, WO 3:0, body hostů: Rýgl Vojtěch 0:3, Slavík Libor 0:2, Hrycík Radim 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Tatran KRPA Hostinné B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Roman 2:2, Rochowanski Pavel 4:0, Čenovský David 2:2, Pilař Matěj 1:3, body hostů: Kodym Tomáš 3:1, Voňka Karel ml. 2:2, Drahotský Tomáš 1:3, Bartoš Petr st. 1:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Lokomotiva Pardubice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švácha Ondřej 3:1, Šilhán Josef 2:2, Louda Jiří 1:3, Bradáč Petr 2:2, body hostů: Hájek Tomáš 3:1, Drvota Miroslav 2:2, Kortus Petr 1:3, Bělohlav Karel 2:2), Loko Depo Liberec - TJ Jiskra Holice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dušátko Jiří 0:2, Minář Jiří 0:2, Batthyány Tibor 0:3, Smejkal Tomáš 2:1, WO 1:0, body hostů: Zajíček Miroslav 3:0, Mádlo Martin 2:1, Koubek René 2:1, Jelínek Michal 1:0, WO 0:1),
22. kolo:
KMST Liberec - TJ Sadská 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brožík Karel 2:2, Fabini Jan 4:0, Fabíni Marek 3:1, WO 0:5, body hostů: Trajhan Miroslav 0:3, Melíšek Roman 1:2, Kyncl Jiří 2:1, Wagner Jaroslav st. 0:3, WO 5:0), SKST Liberec C - ST EUROMASTER Kolín 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaněra Jan 1:2, Rakušan Ondřej 1:1, Klimenta Matouš 1:2, Blinka Michal 0:3, body hostů: Dolejší Stanislav 1:2, Hořejší Radim 2:1, Pěnkava Luboš 3:0, Miffek Daniel 2:0), TJ Sokol Jaroměř-Josefov - TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopecký Pavel 0:2, Čenovský David 0:2, Divecký Filip 0:2, Pilař Matěj 0:2, body hostů: Rýgl Vojtěch 2:0, Slavík Libor 2:0, Hrycík Radim 2:0, Krýza Luděk 2:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - Tatran KRPA Hostinné B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mokrejš Jan 3:0, Kačer Radek 0:2, Hrunka Jakub 3:0, Koubek Vojtěch 3:0, body hostů: Kodym Tomáš 1:2, Voňka Karel ml. 1:2, Drahotský Tomáš 0:3, Bartoš Petr st. 0:2), Loko Depo Liberec - TJ Lokomotiva Pardubice 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorný Marcel 1:1, Dušátko Jiří 0:2, Minář Jiří 1:2, Smejkal Tomáš 3:0, WO 4:0, body hostů: Bělohlav Karel 2:2, Drvota Miroslav 2:1, Kortus Petr 1:2, WO 0:4), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - TJ Jiskra Holice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rose Radek 2:1, Louda Jiří 1:2, Tauš René 1:2, Švácha Ondřej 1:2, WO 4:0, body hostů: Mádlo Martin 3:1, Zajíček Miroslav 0:4, Koubek René 4:0, WO 0:4),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Jiskra Holice - ST EUROMASTER Kolín 4:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jelínek Michal 2:1, Koubek René 0:3, Kuchta Pavel 1:2, Mádlo Martin 1:2, body hostů: Čížek Jiří 2:1, Pěnkava Luboš 3:0, Miffek Daniel 0:2, Hořejší Radim 3:0, Dolejší Stanislav 0:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
ST EUROMASTER Kolín - TJ Jiskra Holice 9:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dolejší Stanislav 2:0, Hořejší Radim 2:0, Pěnkava Luboš 2:0, Čížek Jiří 2:0, body hostů: Mádlo Martin 0:2, Jelínek Michal 0:2, Koubek René 0:2, Socha Zdeněk 0:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
ST EUROMASTER Kolín - TJ Jiskra Holice -:-,
3. liga mužů skupina D
1. kolo:
MK Řeznovice - TJ Sokol Vracov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhán Petr 3:0, Štěpán Libor 0:2, Kolůch Jaroslav 3:0, Souček Martin 3:0, body hostů: Vašíček Pavel 1:2, Vašíček Jan 1:2, Kouřil Vít 0:3, Kouřil Přemysl 0:2), MK Řeznovice B - SKST Hodonín B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mocek Jan 0:2, Horák Aleš 1:0, Seďa Jakub 1:2, Musil David 0:3, Pečinka Lukáš 0:1, body hostů: Novák David 3:0, Lamač Petr 1:2, Zajíc Miroslav 2:0, Mikeska Jaroslav 2:0), TJ Žďár nad Sázavou - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírek Jan 3:1, Palát Petr 0:4, Veselský Roman 1:2, Pluhař Jan 2:2, body hostů: Vybíral Marek 1:3, Forman Libor 4:0, Ondrovčák Miroslav 3:1, Vybíral Lukáš 1:2), TJ Jiskra Litomyšl - TTC Koral Tišnov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:2, Šesták Radek 4:0, Křepelka Tomáš 1:3, Táborský Jiří 2:2, body hostů: Veselý Lukáš 3:1, Dospíšil Jiří ml. 1:3, Antoš Jiří 0:4, Pros René 3:1), TJ Jiskra Strážnice - SK Slatina - Brno 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Jan st. 2:2, Marek Jaroslav 2:2, Jamný Petr 0:3, Kubina Jaromír 1:3, body hostů: Havel Vojtěch 4:0, Jeřábek Vladimír 2:2, Orság David 4:0, Zetocha Martin 0:3), TJ Sokol Šarovy - TJ Baník Mikulčice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křen Lubor 0:2, Plhák Jan ml. 3:1, Jahůdka Petr 1:2, Račák Vítězslav 2:2, Bojko Karel 2:0, body hostů: Ryšavý Michal 4:0, Kolařík Jan 2:2, Hromek Filip 0:4, Hrdlička Petr 1:1, Kurka Milan 0:1),
2. kolo:
MK Řeznovice - SKST Hodonín B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šilhán Petr 1:3, Nastoupil Petr 2:2, Kolůch Jaroslav 2:1, Souček Martin 2:2, body hostů: Mikeska Jaroslav 2:2, Zajíc Miroslav 3:1, Lamač Petr 3:1, Brhel Tomáš 0:2, Novák David 0:1), MK Řeznovice B - TJ Sokol Vracov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seďa Jakub 1:3, Horák Aleš 1:3, Mocek Jan 2:2, Musil David 4:0, body hostů: Vašíček Pavel 3:1, Vašíček Jan 2:2, Kouřil Vít 1:3, Kouřil Přemysl 2:2), TJ Žďár nad Sázavou - TTC Koral Tišnov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírek Jan 4:0, Palát Petr 2:2, Veselský Roman 0:4, Pluhař Jan 2:2, body hostů: Veselý Lukáš 2:2, Pros René 3:1, Dospíšil Jiří ml. 2:2, Antoš Jiří 1:3), TJ Jiskra Litomyšl - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:1, Šesták Radek 1:2, Táborský Jiří 2:1, Křepelka Tomáš 0:4, body hostů: Forman Libor 3:1, Vybíral Marek 2:1, Ondrovčák Miroslav 2:1, Vybíral Lukáš 1:2), TJ Jiskra Strážnice - TJ Baník Mikulčice 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jamný Petr 0:3, Marek Jan st. 0:3, Marek Jaroslav 2:1, Kubina Jaromír 1:3, body hostů: Ryšavý Michal 4:0, Kolařík Jan 2:1, Hromek Filip 0:2, Kurka Milan 3:0, Hrdlička Petr 1:0), TJ Sokol Šarovy - SK Slatina - Brno 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křen Lubor 0:2, Plhák Jan ml. 2:1, Račák Vítězslav 2:1, Jahůdka Petr 2:2, Bojko Karel 2:0, body hostů: Havel Vojtěch 4:0, Orság David 1:3, Konečný Lukáš 0:3, Jeřábek Vladimír 1:2),
3. kolo:
TJ Sokol Vracov - SK Slatina - Brno 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Vít 3:1, Kouřil Přemysl 0:4, Trcala Michal 2:1, Vašíček Pavel 1:3, body hostů: Havel Vojtěch 2:2, Orság David 2:2, Konečný Lukáš 3:1, Jeřábek Vladimír 2:1), SKST Hodonín B - TJ Baník Mikulčice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák David 0:2, Brhel Tomáš 2:2, Lamač Petr 2:1, Zajíc Miroslav 2:2, Cupák Zdeněk 0:2, body hostů: Ryšavý Michal 3:1, Kolařík Jan 3:1, Hrdlička Petr 2:2, Hromek Filip 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Jiskra Strážnice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Lukáš 1:2, Mesaroš Petr 3:0, Ondrovčák Radek 0:1, Forman Libor 2:1, Ondrovčák Miroslav 1:0, WO 1:0, body hostů: Kubina Jaromír 1:1, Marek Jaroslav 1:2, Borúfka Andrej 1:1, Jamný Petr 0:3, Morávek Zdeněk 1:0, WO 0:1), TTC Koral Tišnov - TJ Sokol Šarovy 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Jiří 0:3, Dospíšil Jiří ml. 1:2, Pros René 1:2, Veselý Lukáš 2:2, body hostů: Bojko Karel 4:0, Jahůdka Petr 2:1, Plhák Jan ml. 1:2, Račák Vítězslav 2:1), MK Řeznovice - TJ Žďár nad Sázavou 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nastoupil Petr 1:2, Souček Martin 1:2, Šilhán Petr 2:1, Kolůch Jaroslav 4:0, body hostů: Jírek Jan 1:3, Pluhař Jan 2:1, Veselský Tomáš 1:2, Veselský Roman 1:2), MK Řeznovice B - TJ Jiskra Litomyšl 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mocek Jan 2:2, Seďa Jakub 1:3, Pečinka Lukáš 0:3, Musil David 4:0, body hostů: Rohlík Jan ml. 3:1, Šesták Radek 1:3, Táborský Jiří 3:1, Křepelka Tomáš 1:2),
4. kolo:
TJ Sokol Vracov - TJ Baník Mikulčice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trcala Michal 0:2, Kouřil Přemysl 0:2, Kouřil Vít 1:2, Vašíček Pavel 1:2, body hostů: Ryšavý Michal 3:0, Kolařík Jan 3:0, Kurka Milan 0:2, Hrdlička Petr 2:0), SKST Hodonín B - SK Slatina - Brno 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lamač Petr 3:0, Brhel Tomáš 1:1, Cupák Zdeněk 2:1, Novák David 2:1, body hostů: Havel Vojtěch 0:2, Zetocha Martin 2:1, Plotěný Michal 0:3, Orság David 1:1, Jeřábek Vladimír 0:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Sokol Šarovy 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Radek 2:2, Vybíral Lukáš 2:1, Ondrovčák Miroslav 2:1, Forman Libor 2:2, body hostů: Račák Vítězslav 0:4, Plhák Jan ml. 1:3, Bojko Karel 3:0, Jahůdka Petr 2:1), TTC Koral Tišnov - TJ Jiskra Strážnice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dospíšil Jiří ml. 2:0, Pros René 2:0, Antoš Jiří 2:0, Veselý Lukáš 2:0, body hostů: Marek Jaroslav 0:2, Borúfka Andrej 0:2, Jamný Petr 0:2, Kubina Jaromír 0:2), MK Řeznovice - TJ Jiskra Litomyšl 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhán Petr 2:1, Štěpán Libor 1:1, Kolůch Jaroslav 3:0, Souček Martin 3:0, body hostů: Rohlík Jan ml. 2:1, Šesták Radek 0:3, Táborský Jiří 0:3, Křepelka Tomáš 0:2), MK Řeznovice B - TJ Žďár nad Sázavou 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Seďa Jakub 0:4, Pečinka Lukáš 1:2, Mocek Jan 0:3, Musil David 3:1, body hostů: Pluhař Jan 2:2, Jírek Jan 4:0, Veselský Roman 2:1, Veselský Tomáš 2:1),
5. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Vracov 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírek Jan 2:1, Veselský Tomáš 1:2, Vaněk Josef 0:3, Pluhař Jan 1:2, body hostů: Vašíček Pavel 1:2, Trcala Michal 3:0, Kouřil Vít 2:1, Nikl Pavel 2:1), TJ Jiskra Litomyšl - SKST Hodonín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 3:1, Křepelka Tomáš 1:3, Táborský Jiří 1:3, Šesták Radek 3:1, body hostů: Lamač Petr 3:1, Mikeska Jaroslav 2:2, Novák David 1:3, Brhel Tomáš 2:2), TJ Jiskra Strážnice - MK Řeznovice 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jan st. 1:1, Jamný Petr 0:2, Morávek Zdeněk 0:3, Marek Jaroslav 0:3, body hostů: Souček Martin 2:1, Kolůch Jaroslav 3:0, Šilhán Petr 2:0, Štěpán Libor 2:0), TJ Sokol Šarovy - MK Řeznovice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křen Lubor 1:1, Bojko Karel 3:0, Plhák Jan ml. 1:2, Račák Vítězslav 2:1, Jahůdka Petr 1:0, body hostů: Musil David 2:1, Horák Aleš 1:2, Pečinka Lukáš 0:3, Mocek Jan 1:2), SK Slatina - Brno - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plotěný Michal 0:3, Orság David 1:2, Havel Vojtěch 2:1, Jeřábek Vladimír 1:3, body hostů: Vybíral Marek 3:1, Vybíral Lukáš 2:1, Forman Libor 2:1, Ondrovčák Radek 2:1), TJ Baník Mikulčice - TTC Koral Tišnov 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hromek Filip 1:3, Kurka Milan 0:4, Kolařík Jan 3:0, Ryšavý Michal 3:1, body hostů: Veselý Lukáš 3:1, Pros René 2:2, Dospíšil Jiří ml. 2:2, Antoš Jiří 1:2),
6. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou - SKST Hodonín B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pluhař Jan 4:0, Veselský Roman 2:2, Veselský Tomáš 0:4, Jírek Jan 2:2, body hostů: Lamač Petr 2:2, Mikeska Jaroslav 3:1, Novák David 2:2, Brhel Tomáš 1:3), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Sokol Vracov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 3:1, Šesták Radek 3:1, Táborský Jiří 2:2, Křepelka Tomáš 1:3, body hostů: Vašíček Pavel 1:3, Trcala Michal 3:1, Kouřil Vít 2:2, Nikl Pavel 1:3), TJ Jiskra Strážnice - MK Řeznovice B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Jan st. 0:4, Marek Jaroslav 2:2, Morávek Zdeněk 2:1, Kubina Jaromír 1:3, body hostů: Horák Aleš 2:2, Musil David 4:0, Mocek Jan 2:2, Pečinka Lukáš 2:1), TJ Sokol Šarovy - MK Řeznovice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plhák Jan ml. 0:3, Jahůdka Petr 0:2, Bojko Karel 2:1, Račák Vítězslav 1:2, body hostů: Souček Martin 2:1, Kolůch Jaroslav 2:1, Šilhán Petr 2:1, Nastoupil Petr 2:0), SK Slatina - Brno - TTC Koral Tišnov 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jeřábek Vladimír 0:2, Zetocha Martin 0:2, Orság David 0:3, Havel Vojtěch 1:1, body hostů: Veselý Lukáš 3:0, Pros René 2:0, Dospíšil Jiří ml. 2:0, Antoš Jiří 1:1), TJ Baník Mikulčice - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdlička Petr 0:4, Hromek Filip 2:2, Kolařík Jan 2:2, Ryšavý Michal 4:0, body hostů: Vybíral Marek 2:2, Vybíral Lukáš 2:2, Forman Libor 2:2, Ondrovčák Miroslav 2:2),
7. kolo:
MK Řeznovice - MK Řeznovice B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhán Petr 2:0, Kolůch Jaroslav 2:0, Štěpán Libor 2:0, Souček Martin 3:0, Nastoupil Petr 0:1, body hostů: Musil David 1:2, Mocek Jan 0:3, Horák Aleš 0:2, Pečinka Lukáš 0:2), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Žďár nad Sázavou 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 1:3, Táborský Jiří 2:2, Křepelka Tomáš 2:1, Šesták Radek 4:0, body hostů: Jírek Jan 2:2, Pluhař Jan 3:1, Veselský Roman 0:4, Veselský Tomáš 1:2), TJ Jiskra Strážnice - TJ Sokol Šarovy 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jan st. 3:1, Marek Jaroslav 1:2, Morávek Zdeněk 3:0, Kubina Jaromír 2:2, body hostů: Račák Vítězslav 2:2, Jahůdka Petr 2:2, Plhák Jan ml. 1:2, Křen Lubor 0:3), SK Slatina - Brno - TJ Baník Mikulčice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skála Radek 2:1, Orság David 0:3, Havel Vojtěch 1:2, Jeřábek Vladimír 1:2, body hostů: Ryšavý Michal 3:0, Kolařík Jan 3:0, Kurka Milan 0:3, Hromek Filip 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TTC Koral Tišnov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Bohumil 2:2, Vybíral Lukáš 1:3, Vybíral Marek 3:1, Forman Libor 3:1, body hostů: Pros René 2:2, Veselý Lukáš 3:1, Antoš Jiří 1:3, Vaculík Miloslav 1:3), TJ Sokol Vracov - SKST Hodonín B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Pavel 3:1, Vašíček Jan 3:1, Kouřil Vít 1:2, Trcala Michal 2:2, body hostů: Mikeska Jaroslav 2:2, Možíš Karel 0:2, Brhel Tomáš 1:3, Novák David 1:2, Zajíc Miroslav 2:0),
8. kolo:
TJ Sokol Vracov - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Pavel 1:2, Kouřil Vít 0:2, Nikl Pavel 1:2, Trcala Michal 0:3, body hostů: Vybíral Marek 2:1, Vybíral Lukáš 3:0, Forman Libor 2:1, Ondrovčák Miroslav 2:0), SKST Hodonín B - TTC Koral Tišnov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Možíš Karel 1:3, Lamač Petr 1:1, Cupák Zdeněk 2:2, Mikeska Jaroslav 4:0, Ilčík Ondřej 1:1, body hostů: Veselý Lukáš 3:1, Dospíšil Jiří ml. 2:2, Pros René 1:3, Vaculík Miloslav 1:3), MK Řeznovice - SK Slatina - Brno 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nastoupil Petr 1:1, Štěpán Libor 1:1, Souček Martin 3:0, Kolůch Jaroslav 3:0, body hostů: Havel Vojtěch 2:1, Zetocha Martin 0:3, Plotěný Michal 0:2, Jeřábek Vladimír 0:2), MK Řeznovice B - TJ Baník Mikulčice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pečinka Lukáš 0:2, Seďa Jakub 0:2, Horák Aleš 0:3, Musil David 3:0, Mocek Jan 0:1, body hostů: Ryšavý Michal 3:0, Kolařík Jan 2:1, Hrdlička Petr 2:1, Hromek Filip 1:1), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Jiskra Strážnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírek Jan 2:1, Veselský Tomáš 2:1, Veselský Roman 2:1, Pluhař Jan 3:0, body hostů: Kubina Jaromír 0:3, Morávek Zdeněk 1:2, Marek Jaroslav 2:1, Marek Jan st. 0:2, Jamný Petr 0:1), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Sokol Šarovy 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:1, Křepelka Tomáš 1:2, Táborský Jiří 2:1, Šesták Radek 4:0, body hostů: Jahůdka Petr 2:2, Račák Vítězslav 0:3, Plhák Jan ml. 1:2, Křen Lubor 1:2),
9. kolo:
TJ Sokol Vracov - TTC Koral Tišnov 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašíček Pavel 2:2, Kouřil Vít 3:1, Nikl Pavel 2:2, Trcala Michal 3:1, body hostů: Veselý Lukáš 4:0, Dospíšil Jiří ml. 0:4, Pros René 1:3, Vaculík Miloslav 1:3), SKST Hodonín B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Možíš Karel 2:2, Cupák Zdeněk 0:3, Brhel Tomáš 1:2, Mikeska Jaroslav 4:0, Novák David 0:1, body hostů: Forman Libor 1:3, Vybíral Marek 3:1, Vybíral Lukáš 3:1, Ondrovčák Miroslav 1:2), MK Řeznovice - TJ Baník Mikulčice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Souček Martin 2:1, Štěpán Libor 0:2, Šilhán Petr 3:0, Kolůch Jaroslav 3:0, body hostů: Ryšavý Michal 2:1, Kolařík Jan 1:0, Kurka Milan 0:3, Hromek Filip 0:2, Hrdlička Petr 0:2), MK Řeznovice B - SK Slatina - Brno 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mocek Jan 1:2, Horák Aleš 0:2, Svoboda Aleš 1:2, Musil David 3:1, Pečinka Lukáš 0:1, body hostů: Havel Vojtěch 4:0, Konečný Lukáš 2:1, Orság David 0:3, Zetocha Martin 2:1), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Šarovy 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jírek Jan 2:2, Veselský Tomáš 1:2, Veselský Roman 1:2, Pluhař Jan 2:2, body hostů: Račák Vítězslav 1:3, Bojko Karel 4:0, Jahůdka Petr 1:2, Plhák Jan ml. 2:1), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Jiskra Strážnice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:1, Táborský Jiří 3:0, Křepelka Tomáš 0:3, Šesták Radek 4:0, body hostů: Marek Jan st. 1:3, Morávek Zdeněk 1:2, Marek Jaroslav 1:2, Jamný Petr 1:2),
10. kolo:
TJ Jiskra Strážnice - TJ Sokol Vracov 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jan st. 1:2, Marek Jaroslav 0:2, Morávek Zdeněk 1:2, Kubina Jaromír 0:3, body hostů: Trcala Michal 2:1, Vašíček Pavel 3:0, Vašíček Jan 3:0, Kouřil Vít 1:1), TJ Sokol Šarovy - SKST Hodonín B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křen Lubor 3:1, Jahůdka Petr 2:2, Bojko Karel 2:1, Plhák Jan ml. 2:2, body hostů: Zajíc Miroslav 4:0, Novák David 0:4, Možíš Karel 1:3, Cupák Zdeněk 1:2), SK Slatina - Brno - TJ Žďár nad Sázavou 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Jindřich 0:3, Havel Vojtěch 2:1, Orság David 0:3, Jeřábek Vladimír 1:2, body hostů: Pluhař Jan 2:1, Jírek Jan 1:2, Veselský Roman 3:0, Palát Petr 3:0), TJ Baník Mikulčice - TJ Jiskra Litomyšl 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdlička Petr 0:4, Hromek Filip 1:3, Kolařík Jan 4:0, Ryšavý Michal 4:0, body hostů: Šesták Radek 2:2, Rohlík Jan ml. 2:2, Táborský Jiří 1:3, Křepelka Tomáš 2:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - MK Řeznovice 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Lukáš 0:4, Forman Libor 1:3, Ondrovčák Miroslav 1:2, Vybíral Marek 3:1, body hostů: Souček Martin 4:0, Kolůch Jaroslav 2:2, Šilhán Petr 3:1, Nastoupil Petr 1:2), TTC Koral Tišnov - MK Řeznovice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Lukáš 2:1, Sedlář David 2:1, Dospíšil Jiří ml. 2:1, Pros René 2:1, body hostů: Horák Aleš 2:1, Mocek Jan 0:3, Seďa Jakub 2:1, Pečinka Lukáš 0:3),
11. kolo:
TJ Jiskra Strážnice - SKST Hodonín B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Jan st. 1:2, Marek Jaroslav 2:1, Jamný Petr 1:2, Kubina Jaromír 1:3, body hostů: Zajíc Miroslav 0:1, Novák David 3:0, Možíš Karel 1:2, Lamač Petr 2:1, Mikeska Jaroslav 2:1), TJ Sokol Šarovy - TJ Sokol Vracov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plhák Jan ml. 0:3, Jahůdka Petr 2:1, Křen Lubor 0:3, Bojko Karel 2:2, body hostů: Trcala Michal 4:0, Vašíček Pavel 2:1, Vašíček Jan 2:1, Kouřil Vít 1:2), SK Slatina - Brno - TJ Jiskra Litomyšl 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orság David 1:3, Havel Vojtěch 4:0, Skála Radek 2:1, Jeřábek Vladimír 2:2, body hostů: Šesták Radek 0:4, Rohlík Jan ml. 3:1, Táborský Jiří 2:2, Křepelka Tomáš 1:2), TJ Baník Mikulčice - TJ Žďár nad Sázavou 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurka Milan 2:1, Hromek Filip 2:1, Kolařík Jan 3:0, Ryšavý Michal 2:1, body hostů: Jírek Jan 1:2, Pluhař Jan 0:3, Veselský Roman 1:2, Palát Petr 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - MK Řeznovice B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Forman Libor 3:1, Vybíral Lukáš 3:0, Ondrovčák Radek 1:1, Kříž Bohumil 1:3, Andorko Pavel 0:1, body hostů: Musil David 2:2, Horák Aleš 2:2, Seďa Jakub 2:1, Pečinka Lukáš 0:3), TTC Koral Tišnov - MK Řeznovice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dospíšil Jiří ml. 2:2, Pros René 1:3, Vaculík Miloslav 0:3, Veselý Lukáš 3:1, body hostů: Souček Martin 4:0, Šilhán Petr 3:1, Nastoupil Petr 2:2, Štěpán Libor 0:2, Kolůch Jaroslav 0:1),
12. kolo:
TJ Sokol Vracov - MK Řeznovice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašíček Pavel 2:1, Vašíček Jan 1:2, Kouřil Vít 0:3, Trcala Michal 2:2, body hostů: Souček Martin 4:0, Kolůch Jaroslav 3:0, Šilhán Petr 1:2, Štěpán Libor 0:3), SKST Hodonín B - MK Řeznovice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák David 1:1, Možíš Karel 2:0, Lamač Petr 2:1, Zajíc Miroslav 2:0, Mikeska Jaroslav 1:0, body hostů: Seďa Jakub 1:2, Musil David 0:3, Horák Aleš 1:1, Mocek Jan 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Žďár nad Sázavou 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondrovčák Radek 1:2, Ondrovčák Miroslav 1:2, Forman Libor 1:2, Vybíral Lukáš 1:2, body hostů: Pluhař Jan 3:0, Jírek Jan 1:2, Palát Petr 1:2, Veselský Roman 3:0), TTC Koral Tišnov - TJ Jiskra Litomyšl 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pros René 2:1, Vitula Josef 3:1, Charous Jan 0:4, Dospíšil Jiří ml. 3:1, Dospíšil Pavel 1:0, body hostů: Táborský Jiří 1:3, Rohlík Jan ml. 2:2, Šesták Radek 3:1, Křepelka Tomáš 1:3), SK Slatina - Brno - TJ Jiskra Strážnice 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jeřábek Vladimír 3:0, Zetocha Martin 1:1, Orság David 3:0, Havel Vojtěch 3:0, body hostů: Kubina Jaromír 0:3, Morávek Zdeněk 1:2, Marek Jan st. 0:3, Marek Jaroslav 0:2), TJ Baník Mikulčice - TJ Sokol Šarovy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlička Petr 0:4, Hromek Filip 3:1, Kolařík Jan 2:0, Ryšavý Michal 3:1, Kurka Milan 0:2, body hostů: Bojko Karel 3:1, Račák Vítězslav 2:2, Jahůdka Petr 1:3, Křen Lubor 2:2),
13. kolo:
SKST Hodonín B - MK Řeznovice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jaroslav 1:2, Možíš Karel 0:3, Lamač Petr 0:3, Zajíc Miroslav 2:1, body hostů: Souček Martin 3:0, Kolůch Jaroslav 2:1, Šilhán Petr 3:0, Nastoupil Petr 1:2), TJ Sokol Vracov - MK Řeznovice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Pavel 3:0, Kouřil Vít 2:0, Vašíček Jan 3:0, Trcala Michal 1:2, body hostů: Musil David 0:3, Horák Aleš 1:2, Mocek Jan 1:2, Seďa Jakub 0:2), TTC Koral Tišnov - TJ Žďár nad Sázavou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pros René 3:1, Antoš Jiří 2:2, Dospíšil Pavel ml. 0:4, Dospíšil Jiří ml. 3:1, body hostů: Jírek Jan 3:1, Pluhař Jan 3:1, Veselský Roman 1:3, Vaněk Josef 1:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Jiskra Litomyšl 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrovčák Miroslav 2:2, Vybíral Pavel 0:2, Forman Libor 3:1, Vybíral Lukáš 3:1, Andorko Pavel 1:1, body hostů: Šesták Radek 4:0, Rohlík Jan ml. 1:3, Táborský Jiří 2:2, Křepelka Tomáš 0:4), TJ Baník Mikulčice - TJ Jiskra Strážnice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdlička Petr 0:3, Hromek Filip 0:4, Kolařík Jan 4:0, Ryšavý Michal 4:0, Kurka Milan 0:1, body hostů: Kubina Jaromír 2:2, Marek Jan st. 2:2, Morávek Zdeněk 2:2, Marek Jaroslav 2:2), SK Slatina - Brno - TJ Sokol Šarovy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřábek Vladimír 2:2, Konečný Lukáš 0:4, Orság David 2:2, Havel Vojtěch 4:0, body hostů: Bojko Karel 3:1, Račák Vítězslav 2:2, Jahůdka Petr 1:3, Křen Lubor 2:2),
14. kolo:
SK Slatina - Brno - TJ Sokol Vracov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zetocha Martin 3:0, Havel Vojtěch 3:0, Orság David 2:1, Jeřábek Vladimír 1:3, body hostů: Trcala Michal 0:4, Vašíček Jan 1:2, Vašíček Pavel 2:1, Kouřil Vít 1:2), TJ Baník Mikulčice - SKST Hodonín B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hromek Filip 2:2, Kurka Milan 0:4, Kolařík Jan 2:2, Ryšavý Michal 3:1, body hostů: Brhel Tomáš 1:3, Zajíc Miroslav 4:0, Novák David 0:3, Lamač Petr 3:1, Cupák Zdeněk 1:0), TJ Jiskra Strážnice - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jamný Petr 1:3, Marek Jan st. 2:1, Morávek Zdeněk 1:2, Marek Jaroslav 0:4, body hostů: Ondrovčák Miroslav 3:1, Vybíral Lukáš 3:1, Forman Libor 3:0, Andorko Pavel 1:2), TJ Sokol Šarovy - TTC Koral Tišnov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jahůdka Petr 3:1, Křen Lubor 0:4, Račák Vítězslav 2:2, Bojko Karel 4:0, body hostů: Antoš Jiří 2:2, Dospíšil Jiří ml. 3:1, Dospíšil Pavel 1:3, Vitula Josef 1:3), TJ Žďár nad Sázavou - MK Řeznovice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pluhař Jan 2:1, Veselský Roman 1:2, Veselský Tomáš 0:3, Jírek Jan 2:2, body hostů: Souček Martin 4:0, Kolůch Jaroslav 3:0, Nastoupil Petr 1:2, Štěpán Libor 0:3), TJ Jiskra Litomyšl - MK Řeznovice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rohlík Jan ml. 1:1, Táborský Jiří 2:0, Křepelka Tomáš 2:1, Šesták Radek 3:0, body hostů: Horák Aleš 2:1, Musil David 0:3, Pečinka Lukáš 0:2, Seďa Jakub 0:2),
15. kolo:
TJ Baník Mikulčice - TJ Sokol Vracov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromek Filip 2:2, Hrdlička Petr 1:2, Kolařík Jan 3:0, Ryšavý Michal 3:1, body hostů: Vašíček Pavel 3:1, Trcala Michal 1:3, Kouřil Vít 1:2, Kouřil Přemysl 0:3), SK Slatina - Brno - SKST Hodonín B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Táborský Jindřich 0:2, Orság David 0:2, Havel Vojtěch 1:2, Jeřábek Vladimír 0:2, body hostů: Zajíc Miroslav 3:0, Lamač Petr 2:0, Novák David 1:1, Cupák Zdeněk 2:0), TJ Sokol Šarovy - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jahůdka Petr 2:1, Račák Vítězslav 1:1, Plhák Jan ml. 3:0, Bojko Karel 3:0, body hostů: Vybíral Lukáš 2:1, Andorko Pavel 0:3, Ondrovčák Miroslav 0:3, Forman Libor 0:2), TJ Jiskra Strážnice - TTC Koral Tišnov 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jamný Petr 0:4, Marek Jaroslav 1:2, Morávek Zdeněk 1:2, Marek Jan st. 2:2, body hostů: Antoš Jiří 3:1, Dospíšil Jiří ml. 4:0, Dospíšil Pavel 1:2, Vitula Josef 2:1), TJ Jiskra Litomyšl - MK Řeznovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:2, Táborský Jiří 1:3, Křepelka Tomáš 3:1, Šesták Radek 2:1, WO 1:0, body hostů: Souček Martin 1:2, Kolůch Jaroslav 4:0, Nastoupil Petr 1:3, Štěpán Libor 1:3, WO 0:1), TJ Žďár nad Sázavou - MK Řeznovice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírek Jan 3:0, Veselský Roman 3:0, Veselský Tomáš 1:2, Pluhař Jan 2:1, body hostů: Horák Aleš 0:3, Musil David 2:1, Mocek Jan 1:2, Seďa Jakub 0:3),
16. kolo:
TJ Sokol Vracov - TJ Žďár nad Sázavou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Pavel 2:2, Kouřil Vít 3:1, Nikl Pavel 0:3, Trcala Michal 3:1, Kouřil Přemysl 0:1, body hostů: Jírek Jan 1:3, Pluhař Jan 2:2, Palát Petr 3:1, Veselský Roman 2:2), SKST Hodonín B - TJ Jiskra Litomyšl 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák David 1:3, Lamač Petr 1:3, Cupák Zdeněk 1:3, Zajíc Miroslav 4:0, body hostů: Šesták Radek 3:1, Rohlík Jan ml. 3:1, Táborský Jiří 1:3, Křepelka Tomáš 2:2), MK Řeznovice - TJ Jiskra Strážnice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpán Libor 2:0, Nastoupil Petr 2:0, Šilhán Petr 2:0, Kolůch Jaroslav 1:0, Souček Martin 1:0, body hostů: Morávek Radim 0:2, Morávek Zdeněk 0:2, Jamný Petr 0:2, Marek Jaroslav 0:2), MK Řeznovice B - TJ Sokol Šarovy 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mocek Jan 2:1, Horák Aleš 1:1, Seďa Jakub 0:2, Musil David 2:1, WO 3:0, body hostů: Plhák Jan ml. 0:1, Bojko Karel 3:0, Račák Vítězslav 1:2, Jahůdka Petr 1:2, WO 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - SK Slatina - Brno 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Forman Libor 2:2, Vybíral Marek 3:1, Ondrovčák Miroslav 1:2, Vybíral Lukáš 2:2, body hostů: Havel Vojtěch 4:0, Orság David 2:2, Zetocha Martin 1:3, Jeřábek Vladimír 0:3), TTC Koral Tišnov - TJ Baník Mikulčice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Jiří 2:2, Dospíšil Jiří ml. 3:1, Dospíšil Pavel 1:3, Sedlář David 2:2, body hostů: Kolařík Jan 4:0, Hrdlička Petr 2:2, Kurka Milan 2:2, Hromek Filip 0:4),
17. kolo:
SKST Hodonín B - TJ Žďár nad Sázavou 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Možíš Karel 0:3, Lamač Petr 0:1, Cupák Zdeněk 1:2, Mikeska Jaroslav 1:1, Zajíc Miroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Palát Petr 1:3, Pluhař Jan 3:1, Jírek Jan 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Litomyšl 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašíček Pavel 1:1, Kouřil Vít 2:0, Nikl Pavel 2:1, Trcala Michal 3:0, body hostů: Šesták Radek 0:3, Rohlík Jan ml. 0:3, Táborský Jiří 1:1, Křepelka Tomáš 1:1), MK Řeznovice B - TJ Jiskra Strážnice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pečinka Lukáš 2:0, Horák Aleš 2:0, Mocek Jan 2:0, Musil David 2:0, body hostů: Morávek Radim 0:2, Morávek Zdeněk 0:2, Jamný Petr 0:2, Marek Jaroslav 0:2), MK Řeznovice - TJ Sokol Šarovy 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nastoupil Petr 1:1, Kolůch Jaroslav 1:1, Souček Martin 2:1, Šilhán Petr 1:1, WO 4:0, body hostů: Bojko Karel 3:0, Račák Vítězslav 1:2, Jahůdka Petr 0:3, WO 0:4), TTC Koral Tišnov - SK Slatina - Brno 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Antoš Jiří 2:2, Sedlář David 2:1, Vitula Josef 1:2, Dospíšil Jiří ml. 3:1, body hostů: Havel Vojtěch 2:2, Orság David 1:3, Zetocha Martin 3:0, Jeřábek Vladimír 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Baník Mikulčice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Lukáš 4:0, Ondrovčák Miroslav 0:2, Forman Libor 1:2, Vybíral Marek 4:0, Ondrovčák Radek 0:1, body hostů: Hrdlička Petr 2:2, Kolařík Jan 2:2, Kurka Milan 0:3, Hromek Filip 1:2),
18. kolo:
MK Řeznovice B - MK Řeznovice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Aleš 1:1, Seďa Jakub 1:2, Pečinka Lukáš 0:3, Musil David 2:2, Mocek Jan 1:1, body hostů: Souček Martin 4:0, Šilhán Petr 4:0, Nastoupil Petr 1:2, Štěpán Libor 0:3), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Jiskra Litomyšl 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírek Jan 0:3, Palát Petr 2:1, Veselský Roman 3:0, Pluhař Jan 3:1, body hostů: Šesták Radek 2:2, Rohlík Jan ml. 0:3, Táborský Jiří 1:2, Křepelka Tomáš 2:1), TJ Sokol Šarovy - TJ Jiskra Strážnice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Henzl Libor 1:3, Bojko Karel 3:0, Křen Lubor 2:2, Plhák Jan ml. 3:1, Batoušek Vladimír 0:1, body hostů: Morávek Radim 1:3, Jamný Petr 2:2, Kubina Jaromír 4:0, Marek Jan st. 0:4), TJ Baník Mikulčice - SK Slatina - Brno 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TTC Koral Tišnov - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Antoš Jiří 1:2, Sedlář David 1:2, Vaculík Miloslav 1:2, Dospíšil Jiří ml. 3:0, WO 4:0, body hostů: Vybíral Marek 3:1, Vybíral Lukáš 3:1, Ondrovčák Miroslav 0:4, WO 0:4), SKST Hodonín B - TJ Sokol Vracov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák David 2:1, Mikeska Jaroslav 2:1, Lamač Petr 1:2, Zajíc Miroslav 3:0, body hostů: Vašíček Pavel 3:0, Trcala Michal 1:2, Kouřil Vít 0:3, Nikl Pavel 0:3),
19. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Sokol Vracov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Marek 3:0, Ondrovčák Miroslav 1:2, Ondrovčák Radek 0:2, Vybíral Lukáš 3:1, Kříž Bohumil 1:0, body hostů: Trcala Michal 0:4, Vašíček Pavel 2:1, Vašíček Jan 1:2, Kouřil Vít 2:1), TTC Koral Tišnov - SKST Hodonín B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitula Josef 1:2, Hruška Pavel 0:3, Vaculík Miloslav 0:3, Antoš Jiří 2:1, body hostů: Zajíc Miroslav 3:0, Lamač Petr 3:0, Novák David 1:2, Cupák Zdeněk 2:1), SK Slatina - Brno - MK Řeznovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zetocha Martin 2:2, Havel Vojtěch 4:0, Orság David 1:3, Jeřábek Vladimír 1:3, body hostů: Souček Martin 3:1, Kolůch Jaroslav 2:1, Nastoupil Petr 1:3, Štěpán Libor 2:2, Šilhán Petr 0:1), TJ Baník Mikulčice - MK Řeznovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurka Milan 0:4, Hromek Filip 2:2, Kolařík Jan 3:1, Ryšavý Michal 3:1, body hostů: Horák Aleš 2:2, Mocek Jan 1:3, Musil David 4:0, Pečinka Lukáš 1:3), TJ Jiskra Strážnice - TJ Žďár nad Sázavou 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Morávek Radim 0:2, Kubina Jaromír 0:2, Morávek Zdeněk 2:1, Jamný Petr 0:3, body hostů: Pluhař Jan 3:0, Jírek Jan 2:1, Palát Petr 1:1, Veselský Roman 2:0), TJ Sokol Šarovy - TJ Jiskra Litomyšl 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jahůdka Petr 2:0, Račák Vítězslav 3:1, Bojko Karel 4:0, Křen Lubor 0:4, Vája Lukáš 0:2, body hostů: Šesták Radek 2:2, Rohlík Jan ml. 2:2, Táborský Jiří 2:2, Křepelka Tomáš 1:3),
20. kolo:
TTC Koral Tišnov - TJ Sokol Vracov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dospíšil Pavel ml. 0:3, Hruška Pavel 0:3, Vaculík Miloslav 2:1, Antoš Jiří 2:2, body hostů: Trcala Michal 4:0, Vašíček Pavel 2:1, Vašíček Jan 0:2, Kouřil Vít 2:1, Nikl Pavel 1:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - SKST Hodonín B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Lukáš 2:2, Ondrovčák Miroslav 0:2, Ondrovčák Radek 1:2, Vybíral Marek 3:1, Vybíral Pavel 0:2, body hostů: Lamač Petr 3:1, Zajíc Miroslav 4:0, Buriánek Patrik 1:3, Brhel Tomáš 1:2), TJ Baník Mikulčice - MK Řeznovice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurka Milan 0:3, Hromek Filip 0:2, Hrdlička Petr 0:3, Ryšavý Michal 2:1, body hostů: Souček Martin 3:0, Kolůch Jaroslav 2:1, Šilhán Petr 3:0, Štěpán Libor 1:1), SK Slatina - Brno - MK Řeznovice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zetocha Martin 3:0, Havel Vojtěch 3:0, Orság David 1:2, Jeřábek Vladimír 2:2, body hostů: Mocek Jan 1:3, Musil David 1:2, Horák Aleš 2:1, Pečinka Lukáš 0:1, Seďa Jakub 0:2), TJ Sokol Šarovy - TJ Žďár nad Sázavou 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křen Lubor 2:2, Henzl Libor 0:4, Bojko Karel 4:0, Račák Vítězslav 3:1, body hostů: Jírek Jan 3:1, Veselský Roman 2:2, Hudec Stanislav 1:3, Veselský Tomáš 1:3), TJ Jiskra Strážnice - TJ Jiskra Litomyšl 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Morávek Zdeněk 0:2, Kubina Jaromír 1:1, Marek Jan st. 0:3, WO 0:2, body hostů: Šesták Radek 2:1, Rohlík Jan ml. 2:0, Táborský Jiří 1:0, Křepelka Tomáš 1:0, WO 2:0),
21. kolo:
TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Strážnice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kouřil Vít 1:0, Nikl Pavel 2:0, Vašíček Pavel 2:0, Trcala Michal 1:0, WO 3:0, body hostů: Jamný Pavel 0:2, Jamný Petr 0:2, Marek Jan st. 0:2, WO 0:3), SKST Hodonín B - TJ Sokol Šarovy 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Možíš Karel 1:2, Novák David 2:1, Lamač Petr 2:1, Zajíc Miroslav 4:0, body hostů: Račák Vítězslav 1:3, Jahůdka Petr 2:1, Křen Lubor 0:3, Bojko Karel 1:2), TJ Žďár nad Sázavou - SK Slatina - Brno 10:0wo (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírek Jan 3:0, Palát Petr 0:2, Veselský Roman 3:0, Pluhař Jan 3:0, body hostů: Havel Vojtěch 1:2, Zetocha Martin 1:2, Orság David 0:3, Jeřábek Vladimír 0:2), TJ Jiskra Litomyšl - TJ Baník Mikulčice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rohlík Jan ml. 2:1, Flodr Tomáš 1:2, Křepelka Tomáš 2:1, Šesták Radek 3:1, body hostů: Hrdlička Petr 3:1, Hromek Filip 2:1, Hubačka Miroslav 0:3, Sedlák Roman 0:3), MK Řeznovice - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štěpán Libor 0:1, Souček Martin 2:0, Kolůch Jaroslav 3:0, Šilhán Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Vybíral Lukáš 1:2, Vybíral Marek 0:2, Andorko Pavel 0:2, WO 0:3), MK Řeznovice B - TTC Koral Tišnov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pečinka Lukáš 1:3, Filák Tomáš 1:3, Horák Aleš 3:0, Musil David 2:2, WO 0:1, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 3:1, Antoš Jiří 3:1, Vitula Josef 2:2, Dospíšil Pavel 0:3, WO 1:0),
22. kolo:
SKST Hodonín B - TJ Jiskra Strážnice 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák David 2:0, Možíš Karel 2:0, Lamač Petr 3:0, Mikeska Jaroslav 2:0, body hostů: Morávek Radim 0:3, Morávek Zdeněk 0:2, Jamný Petr 0:2, Kubina Jaromír 0:2), TJ Sokol Vracov - TJ Sokol Šarovy 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trcala Michal 1:1, Kouřil Vít 2:0, Nikl Pavel 1:2, Vašíček Pavel 1:1, WO 5:0, body hostů: Křen Lubor 0:3, Račák Vítězslav 1:2, Bojko Karel 3:0, WO 0:5), TJ Jiskra Litomyšl - SK Slatina - Brno 10:0wo (čtyřhry 2:0, body domácích: Rohlík Jan ml. 1:1, Táborský Jiří 2:0, Křepelka Tomáš 1:2, Šesták Radek 1:1, WO 3:0, body hostů: Jeřábek Vladimír 2:1, Zetocha Martin 2:1, Plotěný Michal 0:3, WO 0:3), TJ Žďár nad Sázavou - TJ Baník Mikulčice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jírek Jan 1:0, Veselský Roman 2:0, Veselský Tomáš 2:0, Pluhař Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Hromek Filip 0:2, Hubačka Miroslav 0:2, Sedlák Roman 0:2, WO 0:3), MK Řeznovice B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pečinka Lukáš 1:2, Mocek Jan 0:2, Horák Aleš 1:2, Musil David 0:3, body hostů: Kříž Bohumil 3:0, Forman Libor 3:0, Vybíral Marek 2:1, Ondrovčák Miroslav 1:1), MK Řeznovice - TTC Koral Tišnov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Souček Martin 4:0, Štěpán Libor 1:2, Bíla Jindřich 0:3, Šilhán Petr 4:0, body hostů: Dospíšil Jiří ml. 2:2, Antoš Jiří 2:2, Vitula Josef 1:2, Dospíšil Pavel 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
MK Řeznovice - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 9:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nastoupil Petr 2:0, Souček Martin 1:1, Šilhán Petr 3:0, Kolůch Jaroslav 3:0, body hostů: Vybíral Lukáš 0:3, Vybíral Marek 1:2, Forman Libor 0:2, Ondrovčák Miroslav 0:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - MK Řeznovice 9:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Lukáš 2:1, Ondrovčák Miroslav 1:2, Forman Libor 2:1, Vybíral Marek 3:0, body hostů: Souček Martin 3:0, Kolůch Jaroslav 1:2, Šilhán Petr 0:3, Štěpán Libor 0:2, Nastoupil Petr 0:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
MK Řeznovice - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 9:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nastoupil Petr 1:1, Šilhán Petr 1:1, Souček Martin 3:0, Kolůch Jaroslav 3:0, body hostů: Vybíral Marek 2:1, Ondrovčák Miroslav 0:3, Forman Libor 0:2, Vybíral Lukáš 0:2),
3. liga mužů skupina E
1. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín - TTC Siko Orlová B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačik Jakub 1:2, Pospíšil Jaroslav 1:2, Dočkal Tomáš 1:2, Chalupa Jakub 1:3, body hostů: Novotný Jiří 4:0, Gembala Jan 1:2, Heuman Ivan 2:1, Skácelík František 2:1), TJ Sokol Čechovice - TJ TŽ Třinec 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančík Jiří 1:1, Lošťák Martin 0:2, Stužka Oldřich ml. 0:3, Šťastný Zdeněk 1:2, body hostů: Pilch Jakub 2:1, Koždoň Marian 3:0, Martynek Krzysztof 2:0, Cieslar Radek 1:1), TTC Pramet Šumperk - TJ Fryšták 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müller Jiří 1:2, Rabenseifner Milan 2:0, Žvátora Miroslav 3:0, Wiesner Petr 2:1, body hostů: Topič Arnošt 1:2, Hrdlička Martin 0:3, Dorňák Zdeněk 0:3, Červík Jaroslav 2:0), SK US Steinerová Choceň B - KST Vsetín 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezdíček Martin 2:2, Šimonek Petr 1:3, Stránský Matěj 0:4, Bělohlávek Dominik 3:1, body hostů: Sagáčik Štefan 4:0, Slováček Libor 3:1, Došek Jaroslav 1:3, Vaculík Vladimír 2:2), TJ Rožnov pod Radhoštěm - KST Slezan Opava 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pustějovský Stanislav 2:1, Konečný Jiří 3:0, Hrabica Marián 2:1, Ondryáš Daniel 2:1, body hostů: Onderka František 1:2, Wallik Lukáš 0:3, Kudela Petr 2:1, Onderka Radek 0:3), ASK Tatra Kopřivnice - TTC Poruba Ostrava 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Radovan 2:0, Záškodný Marek 2:0, Řežáb Jiří 2:0, Schwarz Ota 2:0, body hostů: Plachta Jakub 0:2, Solanský Pavel 0:2, Jurdzin Tomáš 0:2, Vilč Martin 0:2),
2. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín - TJ TŽ Třinec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačik Jakub 3:1, Pospíšil Jaroslav 2:2, Dočkal Tomáš 2:2, Chalupa Jakub 2:2, body hostů: Pilch Jakub 2:2, Koždoň Marian 2:2, Martynek Krzysztof 3:1, Cieslar Radek 0:4), TJ Sokol Čechovice - TTC Siko Orlová B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančík Jiří 2:2, Stužka Oldřich ml. 2:1, Šťastný Zdeněk 1:2, Kvapil Oldřich 0:4, body hostů: Novotný Jiří 4:0, Heuman Ivan 2:2, Gembala Jan 2:1, Doležal Miroslav 1:2), TTC Pramet Šumperk - KST Vsetín 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müller Jiří 1:3, Rabenseifner Milan 2:1, Žvátora Miroslav 0:3, Wiesner Petr 1:3, body hostů: Sagáčik Štefan 4:0, Slováček Libor 3:1, Došek Jaroslav 2:1, Vaculík Vladimír 1:2), SK US Steinerová Choceň B - TJ Fryšták 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezdíček Martin 3:1, Stránský Matěj 1:2, Bako Radim 2:1, Šimonek Petr 2:2, body hostů: Červík Jaroslav 4:0, Dorňák Zdeněk 0:3, Hrdlička Michal 0:3, Topič Arnošt 2:1, Hrdlička Martin 0:1), TJ Rožnov pod Radhoštěm - TTC Poruba Ostrava 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pustějovský Stanislav 4:0, Konečný Jiří 0:4, Hrabica Marián 2:2, Ondryáš Daniel 3:1, body hostů: Vojtek Lukáš 1:3, Plachta Jakub 2:2, Vilč Martin 1:3, Solanský Pavel 3:1), ASK Tatra Kopřivnice - KST Slezan Opava 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Masnica Michal 2:1, Polášek Radovan 2:0, Záškodný Marek 3:0, Řežáb Jiří 2:1, body hostů: Onderka František 1:2, Wallik Lukáš 0:3, Kudela Petr 1:2, Onderka Radek 0:2),
3. kolo:
TTC Siko Orlová B - KST Slezan Opava 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skácelík František 2:2, Heuman Ivan 2:2, Gembala Jan 1:2, Novotný Jiří 3:1, body hostů: Wallik Lukáš 2:2, Kudela Petr 2:2, Onderka František 3:1, Vitásek Adam 0:3), TJ TŽ Třinec - TTC Poruba Ostrava 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martynek Krzysztof 2:0, Gorecki Jan 2:0, Pilch Jakub 1:1, Koždoň Marian 3:0, WO 1:0, body hostů: Solanský Pavel 0:2, Jurdzin Tomáš 0:3, Plachta Jakub 1:1, Vilč Martin 0:2, WO 0:1), TJ Fryšták - TJ Rožnov pod Radhoštěm 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák Zdeněk 2:0, Hrdlička Martin 1:1, Topič Arnošt 3:0, Červík Jaroslav 3:0, body hostů: Ondryáš Daniel 1:2, Hrabica Marián 0:3, Konečný Jiří 0:2, Pustějovský Stanislav 0:2), KST Vsetín - ASK Tatra Kopřivnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slováček Libor 2:1, Vlk Radek 2:1, Došek Jaroslav 3:0, Sagáčik Štefan 2:1, body hostů: Řežáb Jiří 1:2, Polášek Radovan 2:1, Záškodný Marek 0:3, Schwarz Ota 0:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín - TTC Pramet Šumperk 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačik Jakub 2:1, Pospíšil Jaroslav 3:0, Dočkal Tomáš 1:2, Chalupa Jakub 3:1, body hostů: Rabenseifner Milan 1:3, Žvátora Miroslav 1:2, Wiesner Petr 2:1, Müller Jiří 0:3), TJ Sokol Čechovice - SK US Steinerová Choceň B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Zdeněk 1:2, Lošťák Martin 0:3, Richter David 0:3, Jančík Jiří 2:1, body hostů: Bezdíček Martin 3:0, Šimonek Petr 3:0, Mikulecký Jan 2:1, Stránský Matěj 1:2),
4. kolo:
TTC Siko Orlová B - TTC Poruba Ostrava 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gembala Jan 1:2, Heuman Ivan 1:2, Skácelík František 2:1, Novotný Jiří 4:0, body hostů: Martinko Tomáš 3:1, Jurdzin Tomáš 0:3, Vojtek Lukáš 0:3, Solanský Pavel 2:1), TJ TŽ Třinec - KST Slezan Opava 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martynek Krzysztof 2:2, Pilch Jakub 1:3, Kliment Miroslav 2:2, Koždoň Marian 4:0, body hostů: Wallik Lukáš 2:2, Kudela Petr 3:1, Onderka František 2:2, Onderka Radek 0:4), TJ Fryšták - ASK Tatra Kopřivnice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlička Martin 1:3, Dorňák Zdeněk 1:3, Topič Arnošt 1:2, Červík Jaroslav 3:1, body hostů: Polášek Radovan 4:0, Schwarz Ota 0:4, Řežáb Jiří 3:1, Záškodný Marek 2:1), KST Vsetín - TJ Rožnov pod Radhoštěm 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slováček Libor 1:3, Vlk Radek 1:3, Vaculík Vladimír 1:3, Sagáčik Štefan 3:1, body hostů: Ondryáš Daniel 3:1, Pustějovský Stanislav 3:1, Konečný Jiří 1:3, Hrabica Marián 3:1), T.J. Sokol Olomouc Neředín - SK US Steinerová Choceň B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovačik Jakub 2:1, Pospíšil Jaroslav 1:1, Dočkal Tomáš 2:1, Chalupa Jakub 3:0, body hostů: Bezdíček Martin 3:0, Šimonek Petr 0:1, Bako Radim 0:3, Stránský Matěj 0:2, Mikulecký Jan 0:2), TJ Sokol Čechovice - TTC Pramet Šumperk 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Zdeněk 3:0, Maděrka Aleš 0:3, Lošťák Martin 0:3, Jančík Jiří 1:3, body hostů: Žvátora Miroslav 3:1, Wiesner Petr 3:0, Rabenseifner Milan 2:1, Müller Jiří 1:2),
5. kolo:
TTC Pramet Šumperk - TTC Siko Orlová B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Jiří 2:1, Rabenseifner Milan 2:1, Žvátora Miroslav 3:0, Wiesner Petr 2:1, body hostů: Skácelík František 0:3, Heuman Ivan 1:2, Gembala Jan 1:2, Doležal Miroslav 1:2), SK US Steinerová Choceň B - TJ TŽ Třinec 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stránský Matěj 2:0, Bezdíček Martin 1:1, Bělohlávek Dominik 2:1, Šimonek Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Martynek Krzysztof 1:2, Pilch Jakub 1:2, Cieslar Radek 0:3, WO 0:3), TJ Rožnov pod Radhoštěm - T.J. Sokol Olomouc Neředín 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pustějovský Stanislav 1:3, Konečný Jiří 3:1, Hrabica Marián 2:1, Ondryáš Daniel 3:1, body hostů: Chalupa Jakub 2:2, Dohnálek Ondřej 0:4, Dočkal Tomáš 1:3, Kovačik Jakub 3:0), ASK Tatra Kopřivnice - TJ Sokol Čechovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Radovan 3:0, Masnica Michal 3:0, Zich Michal nejml. 0:3, Řežáb Jiří 1:0, Záškodný Marek 1:1, body hostů: Jančík Jiří 1:2, Šťastný Zdeněk 2:1, Stužka Oldřich ml. 1:2, Lošťák Martin 0:3), KST Slezan Opava - TJ Fryšták 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitásek Adam 0:4, Onderka Radek 2:2, Onderka František 3:1, Wallik Lukáš 3:1, body hostů: Červík Jaroslav 4:0, Dorňák Zdeněk 2:2, Hrdlička Martin 1:3, Hrdlička Michal 1:3), TTC Poruba Ostrava - KST Vsetín 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurdzin Tomáš 0:2, Vojtek Lukáš 0:2, Solanský Pavel 0:2, Vilč Martin 0:2, WO 0:1, body hostů: Sagáčik Štefan 2:0, Došek Jaroslav 2:0, Vlk Radek 2:0, Slováček Libor 2:0, WO 1:0),
6. kolo:
TTC Pramet Šumperk - TJ TŽ Třinec 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müller Jiří 1:2, Rabenseifner Milan 2:1, Žvátora Miroslav 2:1, Wiesner Petr 3:0, body hostů: Koždoň Marian 1:2, Pilch Jakub 1:2, Martynek Krzysztof 2:1, Cieslar Radek 0:3), SK US Steinerová Choceň B - TTC Siko Orlová B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Matěj 1:2, Bělohlávek Dominik 2:1, Bezdíček Martin 3:0, Šimonek Petr 2:1, body hostů: Heuman Ivan 1:2, Gembala Jan 1:2, Skácelík František 0:3, Doležal Miroslav 2:1), TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Sokol Čechovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pustějovský Stanislav 1:1, Konečný Jiří 2:0, Hrabica Marián 2:1, Ondryáš Daniel 3:0, body hostů: Šťastný Zdeněk 1:2, Jančík Jiří 0:3, Stužka Oldřich ml. 1:1, Lošťák Martin 0:2), ASK Tatra Kopřivnice - T.J. Sokol Olomouc Neředín 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Radovan 3:0, Masnica Michal 0:2, Záškodný Marek 3:0, Řežáb Jiří 2:0, WO 0:1, body hostů: Kovačik Jakub 1:2, Chalupa Jakub 1:1, Demek Matyáš 0:3, Dočkal Tomáš 0:2, WO 1:0), KST Slezan Opava - KST Vsetín 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitásek Adam 1:3, Onderka Radek 0:3, Onderka František 2:1, Wallik Lukáš 2:2, body hostů: Sagáčik Štefan 4:0, Došek Jaroslav 2:2, Vlk Radek 1:2, Slováček Libor 2:1), TTC Poruba Ostrava - TJ Fryšták 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilč Martin 2:1, Vojtek Lukáš 1:2, Kolář Martin 1:2, Jurdzin Tomáš 0:4, body hostů: Červík Jaroslav 4:0, Dorňák Zdeněk 3:0, Hrdlička Martin 1:2, Hrdlička Michal 1:2),
7. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín - TJ Sokol Čechovice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovačik Jakub 2:0, Pospíšil Jaroslav 2:0, Dočkal Tomáš 2:0, Chalupa Jakub 2:0, body hostů: Makovec Rostislav 0:2, Chytil Milan 0:2, Jahn Michal 0:2, Maděrka Aleš 0:2), TTC Pramet Šumperk - SK US Steinerová Choceň B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Jiří 1:3, Rabenseifner Milan 2:2, Žvátora Miroslav 2:2, Wiesner Petr 2:2, body hostů: Bezdíček Martin 2:2, Šimonek Petr 3:1, Stránský Matěj 1:3, Bako Radim 3:1), TJ Rožnov pod Radhoštěm - ASK Tatra Kopřivnice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pustějovský Stanislav 2:2, Konečný Jiří 1:2, Hrabica Marián 0:3, Ondryáš Daniel 3:1, body hostů: Záškodný Marek 3:1, Polášek Radovan 2:2, Masnica Michal 2:1, Schwarz Ota 0:2, Řežáb Jiří 1:0), KST Slezan Opava - TTC Poruba Ostrava 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudela Petr 2:2, Bělík Šimon 1:3, Onderka František 2:1, Wallik Lukáš 1:3, body hostů: Martinko Tomáš 3:1, Plachta Jakub 4:0, Vojtek Lukáš 1:3, Vilč Martin 1:2), KST Vsetín - TJ Fryšták 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík Vladimír 2:1, Došek Jaroslav 3:0, Vlk Radek 1:2, Sagáčik Štefan 3:0, body hostů: Dorňák Zdeněk 2:1, Topič Arnošt 1:2, Hrdlička Martin 0:3, Hrdlička Michal 0:3), TTC Siko Orlová B - TJ TŽ Třinec 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sargánek David 1:3, Heuman Ivan 2:2, Gembala Jan 0:2, Novotný Jiří 4:0, Skácelík František 1:1, body hostů: Martynek Krzysztof 2:2, Koždoň Marian 2:2, Gorecki Jan 3:1, Pilch Jakub 1:3),
8. kolo:
TTC Siko Orlová B - TJ Fryšták 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heuman Ivan 2:1, Sargánek David 1:2, Gembala Jan 2:1, Novotný Jiří 4:0, body hostů: Červík Jaroslav 3:1, Dorňák Zdeněk 1:2, Hrdlička Martin 0:3, Hrdlička Michal 0:3), TJ TŽ Třinec - KST Vsetín 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martynek Krzysztof 0:3, Pilch Jakub 1:1, Kliment Miroslav 0:3, Koždoň Marian 2:1, body hostů: Sagáčik Štefan 3:0, Došek Jaroslav 1:2, Vlk Radek 3:0, Slováček Libor 1:1), T.J. Sokol Olomouc Neředín - KST Slezan Opava 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovačik Jakub 1:3, Pospíšil Jaroslav 0:4, Dočkal Tomáš 1:2, Chalupa Jakub 3:1, body hostů: Bělík Šimon 3:0, Onderka František 3:1, Wallik Lukáš 1:3, Kudela Petr 3:0, Vitásek Adam 0:1), TJ Sokol Čechovice - TTC Poruba Ostrava 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančík Jiří 1:2, Lošťák Martin 0:3, Stužka Oldřich ml. 1:2, Šťastný Zdeněk 2:2, body hostů: Bugaj Pavel 3:1, Jurdzin Tomáš 2:1, Vojtek Lukáš 2:1, Solanský Pavel 2:1), TTC Pramet Šumperk - TJ Rožnov pod Radhoštěm 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müller Jiří 0:4, Rabenseifner Milan 3:1, Žvátora Miroslav 1:2, Wiesner Petr 4:0, body hostů: Ondryáš Daniel 2:2, Pustějovský Stanislav 3:1, Konečný Jiří 1:3, Hrabica Marián 1:2), SK US Steinerová Choceň B - ASK Tatra Kopřivnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezdíček Martin 3:0, Šimonek Petr 3:0, Stránský Matěj 1:2, Bělohlávek Dominik 2:1, body hostů: Polášek Radovan 1:2, Záškodný Marek 1:2, Masnica Michal 1:2, Schwarz Ota 0:3),
9. kolo:
TTC Siko Orlová B - KST Vsetín 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sargánek David 1:3, Heuman Ivan 3:1, Gembala Jan 0:2, Novotný Jiří 4:0, Skácelík František 0:2, body hostů: Sagáčik Štefan 2:2, Došek Jaroslav 3:1, Vlk Radek 1:3, Slováček Libor 2:2), TJ TŽ Třinec - TJ Fryšták 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martynek Krzysztof 2:2, Urbaniec Radim 0:3, Pilch Jakub 0:3, Koždoň Marian 2:2, body hostů: Červík Jaroslav 4:0, Dorňák Zdeněk 4:0, Hrdlička Martin 1:2, Hrdlička Michal 1:2), T.J. Sokol Olomouc Neředín - TTC Poruba Ostrava 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačik Jakub 2:2, Pospíšil Jaroslav 2:2, Dočkal Tomáš 1:3, Chalupa Jakub 3:1, body hostů: Bugaj Pavel 3:1, Jurdzin Tomáš 2:2, Vojtek Lukáš 1:3, Solanský Pavel 2:2), TJ Sokol Čechovice - KST Slezan Opava 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančík Jiří 1:2, Stužka Oldřich ml. 1:2, Lošťák Martin 0:3, Šťastný Zdeněk 2:2, body hostů: Kudela Petr 3:1, Wallik Lukáš 2:1, Onderka František 3:0, Vitásek Adam 1:2), TTC Pramet Šumperk - ASK Tatra Kopřivnice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Müller Jiří 0:3, Rabenseifner Milan 0:2, Žvátora Miroslav 1:2, Wiesner Petr 2:1, body hostů: Polášek Radovan 2:1, Řežáb Jiří 2:1, Masnica Michal 3:0, Záškodný Marek 1:1), SK US Steinerová Choceň B - TJ Rožnov pod Radhoštěm 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezdíček Martin 2:2, Bělohlávek Dominik 3:1, Stránský Matěj 1:2, Šimonek Petr 2:2, body hostů: Ondryáš Daniel 3:1, Pustějovský Stanislav 3:1, Hrabica Marián 0:4, Konečný Jiří 1:2),
10. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm - TTC Siko Orlová B 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pustějovský Stanislav 1:0, Konečný Jiří 2:0, Hrabica Marián 3:0, Ondryáš Daniel 1:0, WO 3:0, body hostů: Sargánek David 0:3, Doležal Miroslav 0:2, Heuman Ivan 0:2, WO 0:3), ASK Tatra Kopřivnice - TJ TŽ Třinec 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Radovan 3:1, Masnica Michal 1:3, Schwarz Ota 0:2, Řežáb Jiří 2:2, Záškodný Marek 1:1, body hostů: Martynek Krzysztof 3:1, Koždoň Marian 4:0, Pilch Jakub 2:2, Kliment Miroslav 0:4), KST Slezan Opava - TTC Pramet Šumperk 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bělík Šimon 0:2, Kudela Petr 1:1, Wallik Lukáš 0:3, Onderka František 1:2, body hostů: Wiesner Petr 2:1, Rabenseifner Milan 3:0, Žvátora Miroslav 2:0, Müller Jiří 1:1), TTC Poruba Ostrava - SK US Steinerová Choceň B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solanský Pavel 2:1, Jurdzin Tomáš 0:2, Vilč Martin 0:3, Vojtek Lukáš 0:3, body hostů: Bezdíček Martin 2:1, Šimonek Petr 3:0, Bako Radim 3:0, Stránský Matěj 1:1), TJ Fryšták - T.J. Sokol Olomouc Neředín 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák Zdeněk 2:2, Topič Arnošt 3:0, Hrdlička Martin 0:3, Červík Jaroslav 4:0, body hostů: Chalupa Jakub 1:3, Dočkal Tomáš 1:3, Kovačik Jakub 2:1, Pospíšil Jaroslav 1:2), KST Vsetín - TJ Sokol Čechovice WO (oboustranné) (čtyřhry 2:0, body domácích: Došek Jaroslav 2:0, Vaculík Vladimír 2:0, Slováček Libor 2:0, Sagáčik Štefan 2:0, body hostů: Šťastný Zdeněk 0:2, Kvapil Oldřich 0:2, Stužka Oldřich ml. 0:2, Lošťák Martin 0:2),
11. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ TŽ Třinec 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pustějovský Stanislav 3:0, Konečný Jiří 0:3, Hrabica Marián 2:1, Ondryáš Daniel 4:0, body hostů: Martynek Krzysztof 2:2, Koždoň Marian 1:2, Pilch Jakub 0:3, Urbaniec Radim 1:2), ASK Tatra Kopřivnice - TTC Siko Orlová B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Radovan 2:1, Masnica Michal 1:1, Záškodný Marek 2:1, Řežáb Jiří 3:0, body hostů: Novotný Jiří 2:1, Heuman Ivan 1:2, Skácelík František 0:3, Doležal Miroslav 0:2), KST Slezan Opava - SK US Steinerová Choceň B 10:5 (čtyřhry 2:1, body domácích: Kudela Petr 2:1, Wallik Lukáš 3:0, Onderka Radek 0:3, Onderka František 4:0, body hostů: Bezdíček Martin 2:2, Šimonek Petr 1:2, Bako Radim 1:2, Stránský Matěj 0:3), TTC Poruba Ostrava - TTC Pramet Šumperk 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solanský Pavel 3:0, Martinko Tomáš 3:0, Vojtek Lukáš 0:3, Bugaj Pavel 3:0, body hostů: Wiesner Petr 1:2, Rabenseifner Milan 1:2, Žvátora Miroslav 1:2, Müller Jiří 0:3), TJ Fryšták - TJ Sokol Čechovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdlička Michal 1:2, Hrdlička Martin 2:1, Dorňák Zdeněk 2:1, Červík Jaroslav 3:0, body hostů: Šťastný Zdeněk 3:0, Jančík Jiří 0:3, Lošťák Martin 0:3, Maděrka Aleš 1:2), KST Vsetín - T.J. Sokol Olomouc Neředín 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaculík Vladimír 1:2, Došek Jaroslav 3:0, Slováček Libor 2:1, Sagáčik Štefan 4:0, body hostů: Chalupa Jakub 1:3, Kovačik Jakub 0:3, Pospíšil Jaroslav 1:2, Dočkal Tomáš 1:2),
12. kolo:
TTC Siko Orlová B - T.J. Sokol Olomouc Neředín 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heuman Ivan 1:2, Skácelík František 0:2, Sargánek David 1:2, Novotný Jiří 1:2, body hostů: Chalupa Jakub 2:1, Kovačik Jakub 2:1, Pospíšil Jaroslav 3:0, Dočkal Tomáš 1:1), TJ TŽ Třinec - TJ Sokol Čechovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martynek Krzysztof 3:0, Urbaniec Radim 2:0, Pilch Jakub 3:0, Koždoň Marian 1:2, body hostů: Stužka Oldřich ml. 0:3, Jančík Jiří 1:2, Lošťák Martin 0:3, Šťastný Jaroslav 1:1), TJ Fryšták - TTC Pramet Šumperk 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdlička Michal 1:2, Konečný David 0:2, Dorňák Zdeněk 2:1, Hrdlička Martin 0:3, body hostů: Žvátora Miroslav 2:1, Wiesner Petr 3:0, Rabenseifner Milan 2:1, Müller Jiří 1:1), KST Vsetín - SK US Steinerová Choceň B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Došek Jaroslav 2:2, Vaculík Vladimír 1:3, Slováček Libor 2:1, Sagáčik Štefan 3:1, body hostů: Bezdíček Martin 3:1, Šimonek Petr 3:1, Stránský Matěj 0:4, Bako Radim 1:2), KST Slezan Opava - TJ Rožnov pod Radhoštěm 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chmela Tibor 3:1, Kudela Petr 2:1, Bělík Šimon 0:3, Onderka František 3:1, body hostů: Ondryáš Daniel 3:1, Pustějovský Stanislav 1:3, Hrabica Marián 2:1, Škrla Jaroslav 0:3), TTC Poruba Ostrava - ASK Tatra Kopřivnice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solanský Pavel 1:2, Plachta Jakub 3:1, Vojtek Lukáš 0:4, Bugaj Pavel 3:1, Jurdzin Tomáš 0:1, body hostů: Řežáb Jiří 3:1, Polášek Radovan 2:2, Masnica Michal 2:2, Záškodný Marek 2:2),
13. kolo:
TJ TŽ Třinec - T.J. Sokol Olomouc Neředín 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martynek Krzysztof 4:0, Koždoň Marian 1:3, Pilch Jakub 2:2, Gorecki Jan 3:1, body hostů: Chalupa Jakub 1:3, Kovačik Jakub 2:2, Pospíšil Jaroslav 2:2, Dočkal Tomáš 1:3), TTC Siko Orlová B - TJ Sokol Čechovice 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gembala Jan 1:1, Heuman Ivan 2:0, Skácelík František 2:1, Sargánek David 1:1, WO 4:0, body hostů: Jančík Jiří 0:3, Lošťák Martin 0:3, Šťastný Jaroslav 3:0, WO 0:4), KST Vsetín - TTC Pramet Šumperk 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Došek Jaroslav 3:0, Vaculík Vladimír 0:2, Slováček Libor 2:1, Sagáčik Štefan 3:0, WO 1:0, body hostů: Žvátora Miroslav 2:1, Wiesner Petr 1:2, Rabenseifner Milan 0:3, Müller Jiří 0:2, WO 0:1), TJ Fryšták - SK US Steinerová Choceň B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlička Martin 1:3, Gregor Radek 0:3, Hrdlička Michal 0:3, Dorňák Zdeněk 4:0, body hostů: Bezdíček Martin 3:1, Šimonek Petr 3:1, Bako Radim 1:2, Stránský Matěj 2:1), TTC Poruba Ostrava - TJ Rožnov pod Radhoštěm 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solanský Pavel 2:2, Martinko Tomáš 2:2, Jurdzin Tomáš 1:2, Bugaj Pavel 3:1, Plachta Jakub 1:0, body hostů: Ondryáš Daniel 3:1, Pustějovský Stanislav 3:1, Hrabica Marián 1:3, Konečný Jiří 0:4), KST Slezan Opava - ASK Tatra Kopřivnice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmela Tibor 3:0, Kudela Petr 1:1, Wallik Lukáš 2:1, Onderka František 3:0, body hostů: Řežáb Jiří 1:2, Polášek Radovan 0:3, Masnica Michal 1:2, Záškodný Marek 0:2),
14. kolo:
KST Slezan Opava - TTC Siko Orlová B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmela Tibor 3:1, Kudela Petr 2:1, Wallik Lukáš 1:2, Onderka František 3:1, body hostů: Novotný Jiří 4:0, Heuman Ivan 0:4, Javůrek Jiří 1:2, Gembala Jan 0:3), TTC Poruba Ostrava - TJ TŽ Třinec 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bugaj Pavel 3:0, Plachta Jakub 2:0, Vojtek Lukáš 0:1, Jurdzin Tomáš 2:1, Solanský Pavel 1:1, body hostů: Martynek Krzysztof 1:2, Pilch Jakub 1:2, Kliment Miroslav 1:2, Urbaniec Radim 0:2), TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Fryšták 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pustějovský Stanislav 3:0, Konečný Jiří 1:1, Hrabica Marián 1:2, Ondryáš Daniel 3:0, body hostů: Dorňák Zdeněk 2:1, Hrdlička Martin 1:2, Hrdlička Michal 0:3, Gregor Radek 0:2), ASK Tatra Kopřivnice - KST Vsetín 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Radovan 3:1, Masnica Michal 2:1, Schwarz Ota 1:2, Záškodný Marek 2:2, body hostů: Sagáčik Štefan 1:3, Došek Jaroslav 1:3, Slováček Libor 3:0, Vlk Radek 1:2), TTC Pramet Šumperk - T.J. Sokol Olomouc Neředín 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Jiří 0:3, Rabenseifner Milan 3:0, Žvátora Miroslav 3:0, Wiesner Petr 3:0, body hostů: Chalupa Jakub 1:2, Kovačik Jakub 0:3, Dočkal Tomáš 1:2, Pospíšil Jaroslav 1:2), SK US Steinerová Choceň B - TJ Sokol Čechovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulecký Jan 1:1, Stránský Matěj 1:1, Šimonek Petr 2:0, Bezdíček Martin 2:0, WO 2:0, body hostů: Stužka Oldřich ml. 2:1, Maděrka Aleš 0:3, Kolík Petr 0:2, WO 0:2),
15. kolo:
TTC Poruba Ostrava - TTC Siko Orlová B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Solanský Pavel 1:2, Vilč Martin 1:2, Jurdzin Tomáš 1:2, Vojtek Lukáš 1:2, WO 5:0, body hostů: Novotný Jiří 4:0, Javůrek Jiří 2:2, Heuman Ivan 2:2, WO 0:5), KST Slezan Opava - TJ TŽ Třinec 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chmela Tibor 2:0, Kudela Petr 1:1, Wallik Lukáš 2:1, Onderka František 3:0, body hostů: Martynek Krzysztof 1:2, Urbaniec Radim 1:2, Urbanczyk Jakub 0:2, Jurga Filip ml. 0:2), ASK Tatra Kopřivnice - TJ Fryšták 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záškodný Marek 2:1, Schwarz Ota 2:1, Merenda Ladislav 2:1, Řežáb Jiří 3:0, body hostů: Dorňák Zdeněk 2:1, Hrdlička Michal 1:2, Hrdlička Martin 0:3, Gregor Radek 0:3), TJ Rožnov pod Radhoštěm - KST Vsetín 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pustějovský Stanislav 4:0, Konečný Jiří 0:4, Hrabica Marián 1:3, Ondryáš Daniel 4:0, body hostů: Sagáčik Štefan 2:2, Došek Jaroslav 2:2, Slováček Libor 1:3, Vlk Radek 2:2), SK US Steinerová Choceň B - T.J. Sokol Olomouc Neředín 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulecký Jan 0:3, Šimonek Petr 1:1, Stránský Matěj 0:3, Bezdíček Martin 1:2, body hostů: Chalupa Jakub 3:0, Kovačik Jakub 2:1, Pospíšil Jaroslav 2:1, Dočkal Tomáš 2:0), TTC Pramet Šumperk - TJ Sokol Čechovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müller Jiří 1:1, Rabenseifner Milan 1:1, Žvátora Miroslav 3:0, Wiesner Petr 3:0, body hostů: Stužka Oldřich ml. 1:2, Lošťák Martin 0:3, Vlach Michal 0:2, Šťastný Jaroslav 1:1),
16. kolo:
TTC Siko Orlová B - TTC Pramet Šumperk 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Javůrek Jiří 0:3, Heuman Ivan 2:1, Gembala Jan 3:0, Novotný Jiří 3:0, body hostů: Píša Radovan 1:2, Žvátora Miroslav 1:2, Rabenseifner Milan 1:2, Müller Jiří 1:2), TJ TŽ Třinec - SK US Steinerová Choceň B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilch Jakub 1:2, Martynek Krzysztof 1:2, Urbaniec Radim 0:3, Koždoň Marian 2:2, body hostů: Bělohlávek Dominik 4:0, Bezdíček Martin 2:1, Šimonek Petr 3:0, Mikulecký Jan 0:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín - TJ Rožnov pod Radhoštěm 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačik Jakub 1:2, Pospíšil Jaroslav 0:3, Dočkal Tomáš 1:2, Chalupa Jakub 2:2, body hostů: Ondryáš Daniel 4:0, Pustějovský Stanislav 2:1, Konečný Jiří 1:2, Hrabica Marián 2:1), TJ Sokol Čechovice - ASK Tatra Kopřivnice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šťastný Jaroslav 1:1, Lošťák Martin 0:2, Stužka Oldřich ml. 0:3, Šťastný Zdeněk 1:2, body hostů: Řežáb Jiří 3:0, Polášek Radovan 3:0, Schwarz Ota 2:0, Zich Michal nejml. 0:2), TJ Fryšták - KST Slezan Opava 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák Zdeněk 2:2, Hrdlička Michal 0:4, Topič Arnošt 3:1, Červík Jaroslav 3:1, body hostů: Onderka František 3:1, Chmela Tibor 2:2, Wallik Lukáš 2:2, Kudela Petr 1:3), KST Vsetín - TTC Poruba Ostrava 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Došek Jaroslav 3:1, Vlk Radek 2:2, Vaculík Vladimír 1:2, Sagáčik Štefan 2:2, body hostů: Bugaj Pavel 4:0, Jurdzin Tomáš 1:3, Vojtek Lukáš 1:3, Solanský Pavel 1:2),
17. kolo:
TJ TŽ Třinec - TTC Pramet Šumperk 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martynek Krzysztof 4:0, Urbaniec Radim 1:3, Pilch Jakub 1:2, Koždoň Marian 4:0, body hostů: Píša Radovan 2:2, Žvátora Miroslav 2:2, Rabenseifner Milan 0:4, Müller Jiří 1:2), TTC Siko Orlová B - SK US Steinerová Choceň B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heuman Ivan 0:3, Javůrek Jiří 1:2, Sargánek David 0:3, Novotný Jiří 3:1, body hostů: Bělohlávek Dominik 4:0, Bezdíček Martin 1:2, Šimonek Petr 2:1, Mikulecký Jan 2:1), TJ Sokol Čechovice - TJ Rožnov pod Radhoštěm 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Jaroslav 1:3, Maděrka Aleš 0:3, Stužka Oldřich ml. 1:2, Šťastný Zdeněk 3:1, body hostů: Ondryáš Daniel 4:0, Pustějovský Stanislav 3:1, Konečný Jiří 1:2, Hrabica Marián 1:2), T.J. Sokol Olomouc Neředín - ASK Tatra Kopřivnice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačik Jakub 3:1, Dočkal Tomáš 0:3, Kovačík Roman 0:3, Chalupa Jakub 3:1, WO 0:1, body hostů: Řežáb Jiří 2:2, Polášek Radovan 2:2, Masnica Michal 2:1, Záškodný Marek 2:1, WO 1:0), KST Vsetín - KST Slezan Opava 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Došek Jaroslav 0:3, Vlk Radek 1:2, Vaculík Vladimír 1:2, Sagáčik Štefan 2:2, body hostů: Onderka František 4:0, Wallik Lukáš 0:3, Chmela Tibor 3:0, Kudela Petr 2:1), TJ Fryšták - TTC Poruba Ostrava 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorňák Zdeněk 1:3, Hrdlička Martin 0:4, Topič Arnošt 2:1, Červík Jaroslav 2:2, body hostů: Bugaj Pavel 3:1, Martinko Tomáš 4:0, Vojtek Lukáš 1:3, Solanský Pavel 2:1),
18. kolo:
TJ Sokol Čechovice - T.J. Sokol Olomouc Neředín 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maděrka Aleš 0:2, Vlach Michal 0:2, Pekař René 0:3, Šťastný Jaroslav 1:1, Kolík Petr 0:1, body hostů: Chalupa Jakub 3:0, Kovačik Jakub 3:0, Dočkal Tomáš 2:0, Brzokoupil Jiří 1:1), SK US Steinerová Choceň B - TTC Pramet Šumperk 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Matěj 1:2, Bělohlávek Dominik 3:0, Bezdíček Martin 2:1, Šimonek Petr 2:1, body hostů: Píša Radovan 1:2, Žvátora Miroslav 2:1, Müller Jiří 0:3, Janků Karel 1:2), ASK Tatra Kopřivnice - TJ Rožnov pod Radhoštěm 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záškodný Marek 2:2, Polášek Radovan 3:1, Schwarz Ota 2:2, Řežáb Jiří 2:0, Masnica Michal 0:2, body hostů: Ondryáš Daniel 3:1, Pustějovský Stanislav 3:1, Hrabica Marián 1:3, Konečný Jiří 0:4), TTC Poruba Ostrava - KST Slezan Opava 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Solanský Pavel 2:1, Plachta Jakub 2:1, Vojtek Lukáš 1:2, Bugaj Pavel 3:0, body hostů: Chmela Tibor 2:1, Wallik Lukáš 2:1, Schwan Jaroslav 0:3, Vitásek Adam 0:3), TJ Fryšták - KST Vsetín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlička Martin 2:2, Fišer Roman 0:4, Dorňák Zdeněk 3:1, Červík Jaroslav 3:1, body hostů: Sagáčik Štefan 3:1, Došek Jaroslav 2:2, Slováček Libor 2:2, Vaculík Vladimír 1:3), TJ TŽ Třinec - TTC Siko Orlová B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martynek Krzysztof 1:2, Urbaniec Radim 0:3, Pilch Jakub 1:2, Koždoň Marian 3:1, body hostů: Novotný Jiří 4:0, Heuman Ivan 2:1, Javůrek Jiří 0:3, Gembala Jan 2:1),
19. kolo:
TJ Fryšták - TTC Siko Orlová B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák Zdeněk 3:1, Hrdlička Martin 1:2, Topič Arnošt 2:1, Červík Jaroslav 3:1, body hostů: Novotný Jiří 4:0, Heuman Ivan 1:3, Javůrek Jiří 0:3, Musil Milan 0:3), KST Vsetín - TJ TŽ Třinec 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Došek Jaroslav 2:0, Vlk Radek 1:1, Vaculík Vladimír 1:2, Sagáčik Štefan 2:0, WO 3:0, body hostů: Koždoň Marian 2:1, Martynek Krzysztof 1:2, Pilch Jakub 0:3, WO 0:3), KST Slezan Opava - T.J. Sokol Olomouc Neředín 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudela Petr 2:0, Wallik Lukáš 1:1, Chmela Tibor 2:1, Onderka František 3:0, body hostů: Chalupa Jakub 0:3, Kovačik Jakub 2:1, Dočkal Tomáš 0:2, Demek Matyáš 0:2), TTC Poruba Ostrava - TJ Sokol Čechovice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solanský Pavel 3:1, Vilč Martin 1:2, Jurdzin Tomáš 1:2, Bugaj Pavel 4:0, body hostů: Šťastný Jaroslav 2:2, Šťastný Zdeněk 2:2, Stužka Oldřich ml. 1:2, Maděrka Aleš 0:3), TJ Rožnov pod Radhoštěm - TTC Pramet Šumperk 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pustějovský Stanislav 2:1, Konečný Jiří 0:3, Hrabica Marián 0:3, Ondryáš Daniel 2:2, body hostů: Wiesner Petr 4:0, Píša Radovan 3:0, Rabenseifner Milan 1:2, Müller Jiří 1:2), ASK Tatra Kopřivnice - SK US Steinerová Choceň B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záškodný Marek 1:3, Polášek Radovan 3:1, Masnica Michal 1:3, Řežáb Jiří 3:1, body hostů: Bělohlávek Dominik 3:1, Bezdíček Martin 2:2, Bako Radim 2:2, Stránský Matěj 1:3),
20. kolo:
KST Vsetín - TTC Siko Orlová B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlk Radek 2:0, Vaculík Vladimír 1:1, Došek Jaroslav 2:1, Sagáčik Štefan 3:0, body hostů: Novotný Jiří 1:2, Heuman Ivan 1:2, Javůrek Jiří 0:2, Musil Milan 0:2), TJ Fryšták - TJ TŽ Třinec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák Zdeněk 4:0, Hrdlička Martin 1:3, Hrdlička Michal 1:3, Červík Jaroslav 3:1, body hostů: Koždoň Marian 3:1, Martynek Krzysztof 2:2, Pilch Jakub 2:2, Urbaniec Radim 0:4), TTC Poruba Ostrava - T.J. Sokol Olomouc Neředín 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Solanský Pavel 3:1, Vilč Martin 2:2, Pařenica Vladimír 0:4, Jurdzin Tomáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Chalupa Jakub 3:1, Kovačik Jakub 2:2, Dočkal Tomáš 2:2, Dohnálek Ondřej 1:3, WO 1:0), KST Slezan Opava - TJ Sokol Čechovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudela Petr 2:0, Chmela Tibor 1:1, Wallik Lukáš 3:0, Onderka František 2:0, body hostů: Šťastný Zdeněk 1:2, Maděrka Aleš 0:2, Vlach Michal 0:2, Kolík Petr 0:2), ASK Tatra Kopřivnice - TTC Pramet Šumperk 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwarz Ota 1:2, Polášek Radovan 3:0, Masnica Michal 3:0, Řežáb Jiří 2:0, Záškodný Marek 0:1, body hostů: Píša Radovan 1:2, Wiesner Petr 1:2, Rabenseifner Milan 1:2, Müller Jiří 0:3), TJ Rožnov pod Radhoštěm - SK US Steinerová Choceň B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Jiří 1:3, Pustějovský Stanislav 3:1, Hrabica Marián 3:1, Ondryáš Daniel 2:2, body hostů: Bělohlávek Dominik 2:2, Bezdíček Martin 2:2, Bako Radim 3:1, Stránský Matěj 0:4),
21. kolo:
TTC Siko Orlová B - TJ Rožnov pod Radhoštěm 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heuman Ivan 0:3, Javůrek Jiří 2:1, Skácelík František 2:1, Novotný Jiří 4:0, body hostů: Kupec Rostislav 3:1, Křenek Zdeněk 0:3, Ryl Ivan 1:2, Míček Petr 1:2), TJ TŽ Třinec - ASK Tatra Kopřivnice 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martynek Krzysztof 3:1, Pilch Jakub 0:3, Kliment Miroslav 0:3, Koždoň Marian 1:3, body hostů: Polášek Radovan 3:1, Masnica Michal 4:0, Záškodný Marek 2:1, Schwarz Ota 0:2, Merenda Ladislav 1:0), TTC Pramet Šumperk - KST Slezan Opava 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müller Jiří 3:1, Rabenseifner Milan 1:2, Žvátora Miroslav 1:2, Wiesner Petr 3:1, body hostů: Onderka František 2:2, Wallik Lukáš 2:2, Chmela Tibor 2:1, Dzida Martin 0:3), SK US Steinerová Choceň B - TTC Poruba Ostrava 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulecký Jan 0:1, Bako Radim 2:0, Mynář Vojtěch 1:2, Bezdíček Martin 3:0, Stránský Matěj 2:0, WO 1:0, body hostů: Bugaj Pavel 2:1, Solanský Pavel 1:2, Jurdzin Tomáš 0:3, Muroň Petr 0:2, WO 0:1), T.J. Sokol Olomouc Neředín - TJ Fryšták 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačik Jakub 1:2, Dočkal Tomáš 0:3, Gargel Zbyněk 0:3, Chalupa Jakub 2:1, body hostů: Červík Jaroslav 3:0, Topič Arnošt 3:0, Dorňák Zdeněk 1:2, Hrdlička Martin 2:1), TJ Sokol Čechovice - KST Vsetín 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stužka Oldřich ml. 0:2, Maděrka Aleš 0:2, Jančík Jiří 0:1, Šťastný Zdeněk 1:1, Štěpán Jiří 0:2, body hostů: Sagáčik Štefan 3:0, Došek Jaroslav 2:0, Vlk Radek 1:1, Vaculík Vladimír 2:0),
22. kolo:
TJ TŽ Třinec - TJ Rožnov pod Radhoštěm 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kliment Miroslav 1:2, Martynek Krzysztof 0:3, Urbaniec Radim 2:1, Pilch Jakub 1:3, body hostů: Ondryáš Daniel 4:0, Konečný Jiří 2:1, Hrabica Marián 0:3, Pustějovský Stanislav 3:0), TTC Siko Orlová B - ASK Tatra Kopřivnice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Javůrek Jiří 1:1, Gembala Jan 1:1, Heuman Ivan 2:1, Novotný Jiří 3:0, Skácelík František 1:0, body hostů: Polášek Radovan 3:0, Záškodný Marek 0:3, Zich Michal nejml. 0:3, Borovský Michal 0:2), SK US Steinerová Choceň B - KST Slezan Opava 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezdíček Martin 3:1, Mikulecký Jan 3:1, Stránský Matěj 1:3, Šťastný Daniel 1:3, body hostů: Onderka František 4:0, Wallik Lukáš 2:2, Chmela Tibor 2:2, Dzida Martin 0:4), TTC Pramet Šumperk - TTC Poruba Ostrava 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müller Jiří 1:2, Rabenseifner Milan 2:1, Žvátora Miroslav 2:1, Wiesner Petr 3:0, body hostů: Plachta Jakub 2:1, Jurdzin Tomáš 0:3, Solanský Pavel 1:2, Vilč Martin 1:2), TJ Sokol Čechovice - TJ Fryšták 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šťastný Jaroslav 2:0, Stužka Oldřich ml. 2:0, Vlach Michal 1:2, Šťastný Zdeněk 1:2, WO 4:0, body hostů: Hrdlička Michal 0:4, Hrdlička Martin 2:1, Dorňák Zdeněk 2:1, WO 0:4), T.J. Sokol Olomouc Neředín - KST Vsetín 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holík Petr 1:2, Kovačik Jakub 1:1, Dohnálek Ondřej 0:3, WO 2:3, body hostů: Sagáčik Štefan 3:0, Došek Jaroslav 2:1, Vaculík Vladimír 1:1, WO 3:2),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ASK Tatra Kopřivnice - KST Vsetín 9:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polášek Radovan 3:0, Záškodný Marek 1:2, Schwarz Ota 2:1, Masnica Michal 2:1, body hostů: Sagáčik Štefan 2:1, Došek Jaroslav 1:2, Vlk Radek 1:2, Vaculík Vladimír 0:3),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
KST Vsetín - ASK Tatra Kopřivnice 0:9wo,
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
ASK Tatra Kopřivnice - KST Vsetín -:-,
Extraliga žen
1. kolo:
MK Řeznovice - SKST Vlašim 6:0 (body domácích: Pelcmanová Alexandra 1:0, Mikulcová Kristýna 2:0, Kapounová Barbora 2:0, Šlehobrová Simona 1:0, body hostů: Keroušová Michaela 0:2, Pěnkavová Dagmar 0:2, Poláková Veronika 0:2), KST Hluk MP Dream - SK Frýdlant n.O. 2:6 (body domácích: Slezáková Stanislava 0:2, Nikitchanka Alina 2:1, Ševčíková Markéta 0:3, body hostů: Bartošová Hana 2:1, Blašková Dagmar 2:0, Blašková Zdena 2:1), MSK Gumotex Břeclav - SKST Baník Havířov 6:3 (body domácích: Tušlová Veronika 1:2, Adámková Karin 2:1, Éllö Vivien 2:0, Kučerová Aneta 1:0, body hostů: Štěpánová Gabriela 1:2, Sikorová Kamila 0:3, Petrovová Nikita 2:1), SK Dobré - SKST Hodonín B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozínková Kateřina 1:2, Rozínková Daniela 2:1, Ságlová Miroslava 2:1, body hostů: Novotná Jana 1:2, Kmeťová Veronika 2:1, Brateyko Solomiya 1:2), SVS Hradec Králové - SKST Hodonín A 1:6 (body domácích: Mynářová Karolína 0:2, Stachová Olesja 1:2, Jakubcová Hana 0:2, body hostů: Pěnkavová Kateřina 2:0, Harabaszová Lenka 1:1, Štrbíková Renata 3:0),
2. kolo:
KST Hluk MP Dream - SKST Baník Havířov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ševčíková Markéta 2:1, Slezáková Stanislava 1:2, Nikitchanka Alina 2:1, body hostů: Petrovová Nikita 2:1, Štěpánová Gabriela 2:1, Sikorová Kamila 0:3), MSK Gumotex Břeclav - SK Frýdlant n.O. 6:2 (body domácích: Kučerová Aneta 2:0, Adámková Karin 1:2, Éllö Vivien 3:0, body hostů: Blašková Zdena 1:2, Blašková Dagmar 0:2, Bartošová Hana 1:2), SK Dobré - SKST Hodonín A 0:6 (body domácích: Rozínková Kateřina 0:2, Rozínková Daniela 0:2, Ságlová Miroslava 0:2, body hostů: Štrbíková Renata 2:0, Pěnkavová Kateřina 2:0, Harabaszová Lenka 2:0), SVS Hradec Králové - SKST Hodonín B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jakubcová Hana 0:3, Mynářová Karolína 3:0, Stachová Olesja 2:1, body hostů: Brateyko Solomiya 2:1, Kmeťová Veronika 1:2, Novotná Jana 1:2),
3. kolo:
SKST Hodonín A - SKST Hodonín B 6:0 (body domácích: Štrbíková Renata 2:0, Harabaszová Lenka 2:0, Pěnkavová Kateřina 2:0, body hostů: Blechová Barbora 0:2, Novotná Jana 0:2, Kmeťová Veronika 0:2), SK Frýdlant n.O. - SK Dobré 6:0 (body domácích: Blašková Dagmar 2:0, Blašková Zdena 1:0, Bartošová Hana 1:0, WO 2:0, body hostů: Rozínková Daniela 0:2, Ságlová Miroslava 0:2, WO 0:2), SKST Baník Havířov - SVS Hradec Králové 0:6 (body domácích: Sikorová Kamila 0:2, Petrovová Nikita 0:2, Štěpánová Gabriela 0:2, body hostů: Mynářová Karolína 2:0, Kozáková Tereza 2:0, Stachová Olesja 2:0), SKST Vlašim - KST Hluk MP Dream 6:1 (body domácích: Poláková Veronika 2:0, Keroušová Michaela 2:1, Pěnkavová Dagmar 2:0, body hostů: Ševčíková Markéta 1:1, Malíková Klára 0:2, Slezáková Stanislava 0:3), MK Řeznovice - MSK Gumotex Břeclav 2:6 (body domácích: Kapounová Barbora 0:2, Mikulcová Kristýna 1:1, Šlehobrová Simona 1:2, Pelcmanová Alexandra 0:1, body hostů: Kučerová Aneta 2:1, Adámková Karin 1:1, Éllö Vivien 3:0),
4. kolo:
SK Frýdlant n.O. - SVS Hradec Králové 6:2 (body domácích: Bartošová Hana 2:0, Blašková Dagmar 2:1, Blašková Zdena 2:1, body hostů: Jirásková Tereza 0:3, Klempererová Anna 0:2, Stachová Olesja 2:1), SKST Baník Havířov - SK Dobré 3:6 (body domácích: Štěpánová Gabriela 0:3, Petrovová Nikita 3:0, Sikorová Kamila 0:3, body hostů: Rozínková Daniela 2:1, Rozínková Kateřina 2:1, Ságlová Miroslava 2:1), SKST Vlašim - MSK Gumotex Břeclav 0:6 (body domácích: Keroušová Michaela 0:2, Poláková Veronika 0:2, Pěnkavová Dagmar 0:2, body hostů: Adámková Karin 2:0, Éllö Vivien 2:0, Kučerová Aneta 2:0), MK Řeznovice - KST Hluk MP Dream 6:2 (body domácích: Šlehobrová Simona 1:1, Pelcmanová Alexandra 2:1, Mikulcová Kristýna 3:0, body hostů: Slezáková Stanislava 0:3, Malíková Klára 0:2, Ševčíková Markéta 2:1),
5. kolo:
KST Hluk MP Dream - MSK Gumotex Břeclav 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malíková Klára 0:3, Ševčíková Markéta 3:0, Slezáková Stanislava 1:2, body hostů: Adámková Karin 2:1, Tušlová Veronika 1:2, Kučerová Aneta 2:1), SVS Hradec Králové - MK Řeznovice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásková Tereza 0:3, Stachová Olesja 3:0, Mynářová Karolína 2:1, body hostů: Kapounová Barbora 1:2, Pelcmanová Alexandra 0:1, Mikulcová Kristýna 2:1, Šlehobrová Simona 1:1), SK Dobré - SKST Vlašim 6:3 (body domácích: Moskovits Daniela 1:2, Rozínková Daniela 3:0, Ságlová Miroslava 2:1, body hostů: Keroušová Michaela 2:1, Pěnkavová Dagmar 0:3, Poláková Veronika 1:2), SKST Hodonín B - SKST Baník Havířov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kmeťová Veronika 1:2, Novotná Jana 2:1, Brateyko Solomiya 1:2, body hostů: Petrovová Nikita 3:0, Sikorová Kamila 0:3, Štěpánová Gabriela 2:1), SKST Hodonín A - SK Frýdlant n.O. 6:0 (body domácích: Štrbíková Renata 2:0, Harabaszová Lenka 2:0, Pěnkavová Kateřina 2:0, body hostů: Blašková Dagmar 0:2, Bartošová Hana 0:2, Blašková Zdena 0:2),
6. kolo:
SVS Hradec Králové - SKST Vlašim 6:2 (body domácích: Jirásková Tereza 0:2, Mynářová Karolína 3:0, Stachová Olesja 3:0, body hostů: Pěnkavová Dagmar 1:2, Poláková Veronika 0:2, Keroušová Michaela 1:2), SK Dobré - MK Řeznovice 6:3 (body domácích: Rozínková Daniela 3:0, Ságlová Miroslava 3:0, WO 0:3, body hostů: Šlehobrová Simona 0:2, Pelcmanová Alexandra 0:1, Mikulcová Kristýna 0:2, Kapounová Barbora 0:1, WO 3:0), SKST Hodonín B - SK Frýdlant n.O. 3:6 (body domácích: Kmeťová Veronika 0:3, Brateyko Solomiya 3:0, Novotná Jana 0:3, body hostů: Blašková Dagmar 2:1, Blašková Zdena 2:1, Bartošová Hana 2:1), SKST Hodonín A - SKST Baník Havířov 6:0 (body domácích: Harabaszová Lenka 2:0, Štrbíková Renata 2:0, Pěnkavová Kateřina 2:0, body hostů: Petrovová Nikita 0:2, Sikorová Kamila 0:2, Štěpánová Gabriela 0:2),
7. kolo:
SKST Baník Havířov - SK Frýdlant n.O. 3:6 (body domácích: Štěpánová Gabriela 0:3, Petrovová Nikita 3:0, Sikorová Kamila 0:3, body hostů: Blašková Dagmar 2:1, Blašková Zdena 2:1, Bartošová Hana 2:1), SKST Vlašim - SKST Hodonín A 1:6 (body domácích: Poláková Veronika 0:2, Pěnkavová Dagmar 1:2, Stará Kateřina 0:2, body hostů: Pěnkavová Kateřina 2:0, Ilčíková Anežka 1:1, Harabaszová Lenka 3:0), MK Řeznovice - SKST Hodonín B 6:2 (body domácích: Lustigová Barbora 0:2, Mikulcová Kristýna 3:0, Šlehobrová Simona 3:0, body hostů: Novotná Jana 1:2, Kmeťová Veronika 0:2, Brateyko Solomiya 1:2), MSK Gumotex Břeclav - SK Dobré 6:0 (body domácích: Adámková Karin 2:0, Kučerová Aneta 2:0, Éllö Vivien 1:0, WO 1:0, body hostů: Rozínková Daniela 0:2, Moskovits Daniela 0:1, Ságlová Miroslava 0:2, WO 0:1), KST Hluk MP Dream - SVS Hradec Králové 6:2 (body domácích: Slezáková Stanislava 1:1, Nikitchanka Alina 2:1, Ševčíková Markéta 3:0, body hostů: Kozáková Tereza 0:3, Klempererová Anna 0:2, Stachová Olesja 2:1),
8. kolo:
SKST Vlašim - SKST Hodonín B 2:6 (body domácích: Pěnkavová Dagmar 0:2, Keroušová Michaela 1:2, Poláková Veronika 1:2, body hostů: Brateyko Solomiya 3:0, Novotná Jana 0:2, Kmeťová Veronika 3:0), MK Řeznovice - SKST Hodonín A 2:6 (body domácích: Šlehobrová Simona 1:1, Mikulcová Kristýna 1:2, Pelcmanová Alexandra 0:3, body hostů: Štrbíková Renata 3:0, Pěnkavová Kateřina 2:0, Ilčíková Anežka 1:2), MSK Gumotex Břeclav - SVS Hradec Králové 6:1 (body domácích: Éllö Vivien 2:0, Adámková Karin 2:1, Kučerová Aneta 2:0, body hostů: Stachová Olesja 1:1, Kozáková Tereza 0:2, Klempererová Anna 0:3), KST Hluk MP Dream - SK Dobré 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Slezáková Stanislava 0:3, Ševčíková Markéta 2:1, Nikitchanka Alina 3:0, body hostů: Ságlová Miroslava 2:1, Moskovits Daniela 1:2, Rozínková Daniela 1:2),
9. kolo:
SK Dobré - SVS Hradec Králové 2:6 (body domácích: Rozínková Kateřina 0:2, Rozínková Daniela 1:2, Ságlová Miroslava 1:2, body hostů: Mynářová Karolína 3:0, Kozáková Tereza 0:2, Stachová Olesja 3:0), SKST Hodonín B - KST Hluk MP Dream 6:0 (body domácích: Blechová Barbora 2:0, Brateyko Solomiya 2:0, Kmeťová Veronika 2:0, body hostů: Ševčíková Markéta 0:2, Malíková Klára 0:2, Slezáková Stanislava 0:2), SKST Hodonín A - MSK Gumotex Břeclav 6:0 (body domácích: Pěnkavová Kateřina 2:0, Štrbíková Renata 2:0, Harabaszová Lenka 2:0, body hostů: Adámková Karin 0:2, Tušlová Veronika 0:2, Kučerová Aneta 0:2), SK Frýdlant n.O. - MK Řeznovice 6:1 (body domácích: Blašková Dagmar 2:0, Blašková Zdena 1:1, Bartošová Hana 2:0, WO 1:0, body hostů: Mikulcová Kristýna 1:1, Pelcmanová Alexandra 0:2, Šlehobrová Simona 0:2, WO 0:1), SKST Baník Havířov - SKST Vlašim 2:6 (body domácích: Fojtíková Jana 0:2, Sikorová Kamila 2:1, Rusnáková Markéta 0:3, body hostů: Keroušová Michaela 2:1, Pěnkavová Dagmar 1:1, Poláková Veronika 3:0),
10. kolo:
SKST Hodonín B - MSK Gumotex Břeclav 0:6 (body domácích: Kmeťová Veronika 0:2, Brateyko Solomiya 0:2, Blechová Barbora 0:2, body hostů: Éllö Vivien 2:0, Adámková Karin 2:0, Kučerová Aneta 2:0), SKST Hodonín A - KST Hluk MP Dream 6:0 (body domácích: Pěnkavová Kateřina 2:0, Štrbíková Renata 2:0, Harabaszová Lenka 2:0, body hostů: Ševčíková Markéta 0:2, Slezáková Stanislava 0:2, Malíková Klára 0:2), SK Frýdlant n.O. - SKST Vlašim 6:2 (body domácích: Bartošová Hana 2:0, Blašková Dagmar 1:2, Blašková Zdena 3:0, body hostů: Keroušová Michaela 0:3, Pěnkavová Dagmar 1:1, Poláková Veronika 1:2), SKST Baník Havířov - MK Řeznovice 0:6 (body domácích: Witoszová Klára 0:2, Rusnáková Markéta 0:2, Sikorová Kamila 0:2, body hostů: Mikulcová Kristýna 2:0, Šlehobrová Simona 2:0, Pelcmanová Alexandra 2:0),
11. kolo:
SKST Vlašim - MK Řeznovice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Poláková Veronika 2:1, Keroušová Michaela 1:2, Pěnkavová Dagmar 1:2, body hostů: Šlehobrová Simona 2:1, Pelcmanová Alexandra 0:3, Mikulcová Kristýna 3:0), SK Frýdlant n.O. - KST Hluk MP Dream 6:2 (body domácích: Blašková Dagmar 2:0, Bartošová Hana 2:1, Blašková Zdena 2:1, body hostů: Ševčíková Markéta 0:3, Slezáková Stanislava 0:2, Nikitchanka Alina 2:1), SKST Baník Havířov - MSK Gumotex Břeclav 0:6 (body domácích: Štěpánová Gabriela 0:2, Petrovová Nikita 0:2, Sikorová Kamila 0:2, body hostů: Adámková Karin 2:0, Éllö Vivien 1:0, Kučerová Aneta 2:0, Tušlová Veronika 1:0), SKST Hodonín B - SK Dobré 6:3 (body domácích: Kmeťová Veronika 3:0, Brateyko Solomiya 3:0, Blechová Barbora 0:3, body hostů: Rozínková Daniela 1:2, Moskovits Daniela 1:2, Ságlová Miroslava 1:2), SKST Hodonín A - SVS Hradec Králové 6:3 (body domácích: Ilčíková Anežka 0:2, Pěnkavová Kateřina 3:0, Harabaszová Lenka 2:1, Štrbíková Renata 1:0, body hostů: Stachová Olesja 2:1, Jirásková Tereza 0:3, Mynářová Karolína 1:2),
12. kolo:
SKST Baník Havířov - KST Hluk MP Dream 1:6 (body domácích: Sikorová Kamila 0:2, Petrovová Nikita 1:2, Štěpánová Gabriela 0:2, body hostů: Ševčíková Markéta 1:1, Slezáková Stanislava 2:0, Nikitchanka Alina 3:0), SK Frýdlant n.O. - MSK Gumotex Břeclav 2:6 (body domácích: Bartošová Hana 1:1, Blašková Zdena 1:2, Blašková Dagmar 0:3, body hostů: Adámková Karin 2:1, Éllö Vivien 2:0, Kučerová Aneta 2:1), SKST Hodonín A - SK Dobré 6:0 (body domácích: Pěnkavová Kateřina 2:0, Harabaszová Lenka 2:0, Štrbíková Renata 2:0, body hostů: Rozínková Daniela 0:2, Ságlová Miroslava 0:2, Moskovits Daniela 0:2), SKST Hodonín B - SVS Hradec Králové 2:6 (body domácích: Brateyko Solomiya 0:2, Kmeťová Veronika 1:2, Blechová Barbora 1:2, body hostů: Stachová Olesja 3:0, Jirásková Tereza 0:2, Mynářová Karolína 3:0),
13. kolo:
SKST Hodonín B - SKST Hodonín A 0:6 (body domácích: Kmeťová Veronika 0:2, Novotná Lucie 0:2, Novotná Jana 0:2, body hostů: Štrbíková Renata 2:0, Harabaszová Lenka 2:0, Pěnkavová Kateřina 2:0), SK Dobré - SK Frýdlant n.O. 2:6 (body domácích: Rozínková Kateřina 0:2, Rozínková Daniela 2:1, Ságlová Miroslava 0:3, body hostů: Blašková Dagmar 2:1, Blašková Zdena 1:1, Bartošová Hana 3:0), SVS Hradec Králové - SKST Baník Havířov 6:1 (body domácích: Mynářová Karolína 2:0, Stachová Olesja 3:0, Jirásková Tereza 1:1, body hostů: Petrovová Nikita 0:2, Sikorová Kamila 0:2, Štěpánová Gabriela 1:2), KST Hluk MP Dream - SKST Vlašim 6:2 (body domácích: Slezáková Stanislava 2:0, Nikitchanka Alina 2:1, Ševčíková Markéta 2:1, body hostů: Keroušová Michaela 0:3, Pěnkavová Dagmar 0:2, Poláková Veronika 2:1), MSK Gumotex Břeclav - MK Řeznovice 6:1 (body domácích: Kučerová Aneta 1:1, Adámková Karin 3:0, Éllö Vivien 2:0, body hostů: Pelcmanová Alexandra 0:2, Mikulcová Kristýna 0:2, Šlehobrová Simona 1:2),
14. kolo:
SVS Hradec Králové - SK Frýdlant n.O. 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stachová Olesja 2:1, Mynářová Karolína 3:0, Sazimová Terezie 0:3, body hostů: Blašková Dagmar 2:1, Blašková Zdena 1:2, Bartošová Hana 1:2), SK Dobré - SKST Baník Havířov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozínková Kateřina 1:2, Rozínková Daniela 2:1, Ságlová Miroslava 2:1, body hostů: Štěpánová Gabriela 1:2, Sikorová Kamila 0:3, Petrovová Nikita 3:0), MSK Gumotex Břeclav - SKST Vlašim 6:0 (body domácích: Éllö Vivien 2:0, Kučerová Aneta 2:0, Adámková Karin 2:0, body hostů: Poláková Veronika 0:2, Pěnkavová Dagmar 0:2, Keroušová Michaela 0:2), KST Hluk MP Dream - MK Řeznovice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Slezáková Stanislava 1:2, Ševčíková Markéta 0:3, Nikitchanka Alina 3:0, body hostů: Pelcmanová Alexandra 1:2, Šlehobrová Simona 2:1, Mikulcová Kristýna 2:1),
15. kolo:
MSK Gumotex Břeclav - KST Hluk MP Dream 6:0 (body domácích: Éllö Vivien 2:0, Adámková Karin 2:0, Kučerová Aneta 2:0, body hostů: Ševčíková Markéta 0:2, Malíková Klára 0:2, Slezáková Stanislava 0:2), MK Řeznovice - SVS Hradec Králové 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pelcmanová Alexandra 1:2, Mikulcová Kristýna 2:1, Šlehobrová Simona 2:1, body hostů: Stachová Olesja 1:2, Jakubcová Hana 0:3, Mynářová Karolína 3:0), SKST Vlašim - SK Dobré 3:6 (body domácích: Pěnkavová Dagmar 0:3, Poláková Veronika 1:2, Keroušová Michaela 2:1, body hostů: Rozínková Daniela 2:1, Macurová Andrea 1:2, Ságlová Miroslava 3:0), SKST Baník Havířov - SKST Hodonín B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štěpánová Gabriela 1:2, Sikorová Kamila 1:2, Petrovová Nikita 3:0, body hostů: Brateyko Solomiya 2:1, Blechová Barbora 2:1, Kmeťová Veronika 0:3), SK Frýdlant n.O. - SKST Hodonín A 0:6 (body domácích: Blašková Dagmar 0:2, Blašková Zdena 0:2, Bartošová Hana 0:2, body hostů: Pěnkavová Kateřina 2:0, Harabaszová Lenka 2:0, Štrbíková Renata 2:0),
16. kolo:
SKST Vlašim - SVS Hradec Králové 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Dagmar 2:1, Keroušová Michaela 1:2, Poláková Veronika 2:1, body hostů: Jirásková Tereza 0:3, Jakubcová Hana 1:2, Stachová Olesja 3:0), MK Řeznovice - SK Dobré 6:3 (body domácích: Pelcmanová Alexandra 1:2, Mikulcová Kristýna 3:0, Šlehobrová Simona 2:1, body hostů: Rozínková Daniela 2:1, Macurová Andrea 0:3, Ságlová Miroslava 1:2), SK Frýdlant n.O. - SKST Hodonín B 6:3 (body domácích: Blašková Dagmar 2:1, Blašková Zdena 1:2, Bartošová Hana 3:0, body hostů: Blechová Barbora 0:3, Kmeťová Veronika 1:2, Brateyko Solomiya 2:1), SKST Baník Havířov - SKST Hodonín A 0:6 (body domácích: Sikorová Kamila 0:2, Petrovová Nikita 0:2, Štěpánová Gabriela 0:2, body hostů: Pěnkavová Kateřina 2:0, Harabaszová Lenka 2:0, Štrbíková Renata 2:0),
17. kolo:
SK Frýdlant n.O. - SKST Baník Havířov 6:2 (body domácích: Blašková Dagmar 0:2, Blašková Zdena 3:0, Bartošová Hana 3:0, body hostů: Štěpánová Gabriela 1:2, Sikorová Kamila 0:2, Petrovová Nikita 1:2), SKST Hodonín A - SKST Vlašim 6:0 (body domácích: Pěnkavová Kateřina 1:0, Harabaszová Lenka 2:0, Ilčíková Anežka 2:0, Štrbíková Renata 1:0, body hostů: Pěnkavová Dagmar 0:2, Keroušová Michaela 0:2, Poláková Veronika 0:2), SKST Hodonín B - MK Řeznovice 2:6 (body domácích: Kmeťová Veronika 0:2, Ševčíková Markéta 2:1, Blechová Barbora 0:3, body hostů: Kapounová Barbora 3:0, Pelcmanová Alexandra 1:1, Mikulcová Kristýna 2:0, Šlehobrová Simona 0:1), SK Dobré - MSK Gumotex Břeclav 1:6 (body domácích: Rozínková Daniela 1:1, Rozínková Kateřina 0:3, Koďousková Eliška 0:2, body hostů: Adámková Karin 1:1, Tušlová Veronika 2:0, Kučerová Aneta 3:0), SVS Hradec Králové - KST Hluk MP Dream 6:0 (body domácích: Kozáková Tereza 2:0, Mynářová Karolína 2:0, Stachová Olesja 2:0, body hostů: Slezáková Stanislava 0:2, Malíková Klára 0:2, Hnátková Barbora 0:2),
18. kolo:
SKST Hodonín B - SKST Vlašim 2:6 (body domácích: Blechová Barbora 0:2, Kmeťová Veronika 1:2, Ševčíková Markéta 1:2, body hostů: Keroušová Michaela 3:0, Pěnkavová Dagmar 0:2, Poláková Veronika 3:0), SKST Hodonín A - MK Řeznovice 6:0 (body domácích: Štrbíková Renata 2:0, Harabaszová Lenka 2:0, Pěnkavová Kateřina 2:0, body hostů: Mikulcová Kristýna 0:2, Pelcmanová Alexandra 0:2, Kapounová Barbora 0:2), SVS Hradec Králové - MSK Gumotex Břeclav 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kuličová Aneta 0:3, Mynářová Karolína 2:1, Stachová Olesja 3:0, body hostů: Tušlová Veronika 1:2, Adámková Karin 1:2, Kučerová Aneta 2:1), SK Dobré - KST Hluk MP Dream 6:2 (body domácích: Macurová Andrea 1:1, Rozínková Daniela 3:0, Rozínková Kateřina 2:1, body hostů: Malíková Klára 0:3, Hnátková Barbora 0:2, Slezáková Stanislava 2:1),
19. kolo:
SVS Hradec Králové - SK Dobré 1:6 (body domácích: Kozáková Tereza 0:2, Klempererová Anna 0:3, Sazimová Terezie 1:1, body hostů: Rozínková Daniela 2:0, Doucková Aneta 1:1, Ságlová Miroslava 3:0), KST Hluk MP Dream - SKST Hodonín B 0:6 (body domácích: Hnátková Barbora 0:2, Slezáková Stanislava 0:2, Malíková Klára 0:2, body hostů: Ševčíková Markéta 2:0, Brateyko Solomiya 2:0, Kmeťová Veronika 2:0), MSK Gumotex Břeclav - SKST Hodonín A 2:6 (body domácích: Pikolonová Šárka 0:2, Adámková Karin 1:2, Tušlová Veronika 1:2, body hostů: Pěnkavová Kateřina 3:0, Ilčíková Anežka 0:2, Harabaszová Lenka 3:0), MK Řeznovice - SK Frýdlant n.O. 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlehobrová Simona 0:3, Mikulcová Kristýna 2:1, Kapounová Barbora 2:1, body hostů: Blašková Dagmar 1:2, Blašková Zdena 1:2, Bartošová Hana 3:0), SKST Vlašim - SKST Baník Havířov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Dagmar 1:2, Poláková Veronika 2:1, Keroušová Michaela 1:2, body hostů: Petrovová Nikita 2:1, Štěpánová Gabriela 3:0, Sikorová Kamila 0:3),
20. kolo:
MSK Gumotex Břeclav - SKST Hodonín B 6:3 (body domácích: Kučerová Aneta 1:2, Adámková Karin 2:1, Éllö Vivien 3:0, body hostů: Brateyko Solomiya 1:2, Blechová Barbora 0:3, Ševčíková Markéta 2:1), KST Hluk MP Dream - SKST Hodonín A 0:6 (body domácích: Hnátková Barbora 0:2, Malíková Klára 0:2, WO 0:2, body hostů: Harabaszová Lenka 2:0, Pěnkavová Kateřina 1:0, Ilčíková Anežka 1:0, WO 2:0), SKST Vlašim - SK Frýdlant n.O. 0:6 (body domácích: Pěnkavová Dagmar 0:2, Poláková Veronika 0:2, Keroušová Michaela 0:2, body hostů: Blašková Zdena 2:0, Bartošová Hana 2:0, Blašková Dagmar 2:0), MK Řeznovice - SKST Baník Havířov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kapounová Barbora 2:1, Mikulcová Kristýna 2:1, Šlehobrová Simona 0:1, Pelcmanová Alexandra 1:1, body hostů: Štěpánová Gabriela 1:2, Sikorová Kamila 0:3, Petrovová Nikita 3:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Frýdlant n.O. - SK Dobré 5:2 (body domácích: Blašková Dagmar 0:2, Bartošová Hana 3:0, Blašková Zdena 2:0, body hostů: Rozínková Daniela 1:1, Rozínková Kateřina 0:2, Ságlová Miroslava 1:2), MK Řeznovice - SVS Hradec Králové 5:2 (body domácích: Pelcmanová Alexandra 1:0, Šlehobrová Simona 1:1, Mikulcová Kristýna 3:0, Kapounová Barbora 0:1, body hostů: Kozáková Tereza 0:2, Stachová Olesja 2:1, Mynářová Karolína 0:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SK Dobré - SK Frýdlant n.O. 0:5 (body domácích: Macurová Andrea 0:2, Rozínková Monika 0:2, Koďousková Eliška 0:1, body hostů: Blašková Dagmar 2:0, Bartošová Hana 1:0, Blašková Zdena 2:0), SVS Hradec Králové - MK Řeznovice 2:5 (body domácích: Stachová Olesja 0:2, Jirásková Tereza 0:2, Mynářová Karolína 2:1, body hostů: Kapounová Barbora 1:1, Pelcmanová Alexandra 1:0, Mikulcová Kristýna 1:1, Šlehobrová Simona 2:0),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SK Frýdlant n.O. - SK Dobré -:-, MK Řeznovice - SVS Hradec Králové -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín A - MK Řeznovice 5:0 (body domácích: Harabaszová Lenka 2:0, Pěnkavová Kateřina 2:0, Štrbíková Renata 1:0, body hostů: Šlehobrová Simona 0:1, Kapounová Barbora 0:1, Mikulcová Kristýna 0:2, Pelcmanová Alexandra 0:1), MSK Gumotex Břeclav - SK Frýdlant n.O. 5:2 (body domácích: Kučerová Aneta 1:1, Adámková Karin 2:1, Éllö Vivien 2:0, body hostů: Blašková Zdena 1:1, Blašková Dagmar 0:2, Bartošová Hana 1:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
MK Řeznovice - SKST Hodonín A 1:5 (body domácích: Šlehobrová Simona 0:2, Mikulcová Kristýna 1:1, Pelcmanová Alexandra 0:2, body hostů: Harabaszová Lenka 1:1, Štrbíková Renata 2:0, Pěnkavová Kateřina 2:0), SK Frýdlant n.O. - MSK Gumotex Břeclav 4:5 (body domácích: Blašková Dagmar 1:2, Bartošová Hana 2:1, Blašková Zdena 1:2, body hostů: Adámková Karin 1:2, Kučerová Aneta 2:1, Éllö Vivien 2:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Hodonín A - MK Řeznovice -:-, MSK Gumotex Břeclav - SK Frýdlant n.O. -:-,
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín A - MSK Gumotex Břeclav 5:1 (body domácích: Harabaszová Lenka 1:1, Štrbíková Renata 2:0, Pěnkavová Kateřina 2:0, body hostů: Kučerová Aneta 0:2, Adámková Karin 0:2, Éllö Vivien 1:1),
3. vyřazovací kolo, 2. utkání:
MSK Gumotex Břeclav - SKST Hodonín A 1:5 (body domácích: Kučerová Aneta 0:2, Éllö Vivien 1:1, Adámková Karin 0:2, body hostů: Štrbíková Renata 1:1, Harabaszová Lenka 2:0, Pěnkavová Kateřina 2:0),
3. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Hodonín A - MSK Gumotex Břeclav 5:0 (body domácích: Harabaszová Lenka 2:0, Štrbíková Renata 2:0, Pěnkavová Kateřina 1:0, body hostů: Kučerová Aneta 0:2, Éllö Vivien 0:1, Adámková Karin 0:2),
3. vyřazovací kolo, 4. utkání:
MSK Gumotex Břeclav - SKST Hodonín A -:-,
3. vyřazovací kolo, 5. utkání:
SKST Hodonín A - MSK Gumotex Břeclav -:-,
1. liga žen
1. kolo:
SKST Vlašim B - SK Frýdlant n.O. B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozínková Kateřina 2:1, Jírová Monika 2:1, Stará Kateřina 3:0, body hostů: Somrová Gabriela 2:1, Daňová Andrea 0:3, Rusnáková Markéta 0:3), SKST Vlašim C - SKST Dubňany 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matějovská Anna 2:0, Polívková Barbora 1:1, Beranová Sára 1:1, WO 3:0, body hostů: Kotásková Petra 0:3, Koblovská Dominika 2:1, WO 0:3), TTC Elizza Praha - SF SKK EL Niňo Praha 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Včeláková Jiřina 0:2, Luňová Veronika 0:3, Vítková Hana 2:1, WO 0:1, body hostů: Vyvadilová Jitka 2:1, Němečková Monika 1:1, Tenglová Vendula 3:0, WO 1:0), SVS Hradec Králové B - SKP Sever Ústí nad Labem 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sazimová Terezie 3:0, Kozáková Tereza 2:1, Sedloňová Aneta 3:0, body hostů: Allertová Sára ml. 0:3, Hauznerová Michaela 1:2, Smíšková Martina 0:3), TJ Slavoj Praha - KST GMC Blansko 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rohlíková Michaela 0:3, Diblíková Klára 2:1, Kaba Radka 1:2, body hostů: Ševčíková Veronika 1:2, Chajda Marie 2:1, Pavlicová Renata 3:0), TJ Sokol Nusle Praha - TJ Sokol Líšeň 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondráková Markéta 2:0, Radnicová Lenka 3:0, Veselá Jaroslava 3:0, WO 1:0, body hostů: Pikolonová Šárka 0:3, Babáková Radka 0:2, Babáková Klára 0:3, WO 0:1),
2. kolo:
SKST Vlašim B - SKST Dubňany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jírová Monika 2:0, Stará Kateřina 2:0, Rozínková Kateřina 2:0, WO 3:0, body hostů: Kotásková Petra 0:3, Koblovská Dominika 0:3, WO 0:3), SKST Vlašim C - SK Frýdlant n.O. B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matějovská Anna 3:0, Beranová Sára 2:1, Polívková Barbora 2:1, body hostů: Somrová Gabriela 1:2, Daňová Andrea 1:2, Rusnáková Markéta 0:3), TTC Elizza Praha - SKP Sever Ústí nad Labem 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vítková Hana 3:0, Luňová Veronika 1:2, Včeláková Jiřina 2:0, Klímková Veronika 0:1, body hostů: Smíšková Martina 2:1, Hauznerová Michaela 0:2, Allertová Sára ml. 1:2, Nováková Martina 0:1), SVS Hradec Králové B - SF SKK EL Niňo Praha 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásková Tereza 0:3, Sedloňová Aneta 3:0, Sazimová Terezie 1:2, body hostů: Vyvadilová Jitka 1:2, Němečková Monika 2:1, Tenglová Vendula 2:1), TJ Slavoj Praha - TJ Sokol Líšeň 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rohlíková Michaela 3:0, Diblíková Klára 3:0, Kaba Radka 1:1, WO 1:0, body hostů: Babáková Radka 0:2, Pikolonová Šárka 1:2, Babáková Klára 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Nusle Praha - KST GMC Blansko 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondráková Markéta 0:2, Radnicová Lenka 3:0, Veselá Jaroslava 3:0, WO 0:1, body hostů: Chajda Marie 1:2, Pavlicová Renata 0:2, Ševčíková Veronika 1:2, WO 1:0),
3. kolo:
SK Frýdlant n.O. B - KST GMC Blansko 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daňová Andrea 0:3, Rusnáková Markéta 1:2, Somrová Gabriela 2:1, body hostů: Ševčíková Veronika 1:2, Chajda Marie 3:0, Pavlicová Renata 2:1), SKST Dubňany - TJ Sokol Líšeň 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kladňáková Hana 0:3, Kůřilová Jana 1:2, Kubinová Dagmar 0:2, WO 1:0, body hostů: Babáková Radka 2:0, Babáková Klára 2:1, Hortová Zuzana 3:0, WO 0:1), SF SKK EL Niňo Praha - TJ Slavoj Praha 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Němečková Monika 1:2, Tenglová Vendula 3:0, Vyvadilová Jitka 0:3, body hostů: Kaba Radka 2:1, Rohlíková Michaela 1:2, Diblíková Klára 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem - TJ Sokol Nusle Praha 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smíšková Martina 0:2, Allertová Sára ml. 0:3, Hauznerová Michaela 0:3, Nováková Martina 0:1, body hostů: Veselá Jaroslava 3:0, Vondráková Markéta 3:0, Radnicová Lenka 3:0), SKST Vlašim B - TTC Elizza Praha 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stará Kateřina 2:1, Jírová Monika 2:1, Rozínková Kateřina 2:1, body hostů: Luňová Veronika 0:3, Vítková Hana 0:3, Včeláková Jiřina 3:0), SKST Vlašim C - SVS Hradec Králové B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matějovská Anna 3:0, Polívková Barbora 0:3, Beranová Sára 3:0, body hostů: Sedloňová Aneta 1:2, Kozáková Tereza 1:2, Sazimová Terezie 1:2),
4. kolo:
SK Frýdlant n.O. B - TJ Sokol Líšeň 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rusnáková Markéta 2:1, Somrová Gabriela 1:2, Daňová Andrea 1:2, body hostů: Babáková Radka 3:0, Babáková Klára 0:3, Blechová Barbora 2:1), SKST Dubňany - KST GMC Blansko 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Příkaská Lenka 0:3, Kůřilová Jana 1:2, Kladňáková Hana 0:3, body hostů: Ševčíková Veronika 3:0, Chajda Marie 3:0, Pavlicová Renata 2:1), SF SKK EL Niňo Praha - TJ Sokol Nusle Praha 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyvadilová Jitka 0:3, Tenglová Vendula 2:1, Němečková Monika 0:2, WO 1:0, body hostů: Veselá Jaroslava 1:1, Vondráková Markéta 2:1, Radnicová Lenka 3:0, WO 0:1), SKP Sever Ústí nad Labem - TJ Slavoj Praha 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smíšková Martina 0:2, Allertová Sára ml. 2:1, Hauznerová Michaela 1:2, Nováková Martina 0:1, body hostů: Stránská Anna 1:2, Kaba Radka 3:0, Diblíková Klára 2:1), SKST Vlašim B - SVS Hradec Králové B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stará Kateřina 2:1, Jírová Monika 3:0, Rozínková Kateřina 2:1, body hostů: Sedloňová Aneta 1:2, Kozáková Tereza 1:2, Sazimová Terezie 0:3), SKST Vlašim C - TTC Elizza Praha 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beranová Sára 2:1, Matějovská Anna 1:2, Polívková Barbora 2:1, body hostů: Luňová Veronika 0:3, Vítková Hana 2:1, Včeláková Jiřina 2:1),
5. kolo:
TTC Elizza Praha - SK Frýdlant n.O. B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Luňová Veronika 2:1, Vítková Hana 3:0, Včeláková Jiřina 1:2, body hostů: Somrová Gabriela 2:1, Daňová Andrea 0:3, Rusnáková Markéta 1:2), SVS Hradec Králové B - SKST Dubňany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kozáková Tereza 3:0, Sedloňová Aneta 3:0, Sazimová Terezie 3:0, body hostů: Lungová Michaela 0:3, Kladňáková Hana 0:3, Kotásková Petra 0:3), TJ Slavoj Praha - SKST Vlašim B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rohlíková Michaela 1:2, Kaba Radka 0:2, Diblíková Klára 1:2, WO 0:1, body hostů: Stará Kateřina 3:0, Rozínková Kateřina 1:2, Jírová Monika 2:0, WO 1:0), TJ Sokol Nusle Praha - SKST Vlašim C 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vondráková Markéta 2:0, Radnicová Lenka 2:0, Veselá Jaroslava 1:1, WO 3:0, body hostů: Beranová Sára 1:2, Polívková Barbora 0:3, WO 0:3), KST GMC Blansko - SF SKK EL Niňo Praha 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chajda Marie 1:2, Pavlicová Renata 1:2, Ševčíková Veronika 0:3, body hostů: Němečková Monika 1:2, Vyvadilová Jitka 3:0, Tenglová Vendula 3:0), TJ Sokol Líšeň - SKP Sever Ústí nad Labem 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babáková Radka 2:0, Hortová Zuzana 3:0, Babáková Klára 2:1, WO 0:1, body hostů: Hauznerová Michaela 0:3, Allertová Sára ml. 1:1, Cacková Tereza 0:3, WO 1:0),
6. kolo:
TTC Elizza Praha - SKST Dubňany 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), SVS Hradec Králové B - SK Frýdlant n.O. B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sazimová Terezie 2:1, Kozáková Tereza 1:2, Sedloňová Aneta 3:0, body hostů: Somrová Gabriela 1:2, Daňová Andrea 0:3, Rusnáková Markéta 2:1), TJ Slavoj Praha - SKST Vlašim C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rohlíková Michaela 2:1, Diblíková Klára 3:0, Kaba Radka 2:1, body hostů: Beranová Sára 0:3, Bošinová Aneta 2:1, Polívková Barbora 0:3), TJ Sokol Nusle Praha - SKST Vlašim B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vondráková Markéta 2:1, Radnicová Lenka 3:0, Veselá Jaroslava 2:1, body hostů: Jírová Monika 1:2, Rozínková Kateřina 0:3, Stará Kateřina 1:2), KST GMC Blansko - SKP Sever Ústí nad Labem 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 3:0, Ševčíková Veronika 3:0, Pavlicová Renata 3:0, body hostů: Cacková Tereza 0:3, Hauznerová Michaela 0:3, Allertová Sára ml. 0:3), TJ Sokol Líšeň - SF SKK EL Niňo Praha 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babáková Radka 2:1, Blechová Barbora 2:1, Babáková Klára 0:3, body hostů: Němečková Monika 3:0, Vyvadilová Jitka 1:2, Tenglová Vendula 1:2),
7. kolo:
SKST Vlašim B - SKST Vlašim C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stará Kateřina 2:1, Jírová Monika 2:1, Rozínková Kateřina 1:2, body hostů: Polívková Barbora 0:3, Beranová Sára 1:2, Matějovská Anna 3:0), TTC Elizza Praha - SVS Hradec Králové B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítková Hana 2:1, Luňová Veronika 1:2, Včeláková Jiřina 1:2, body hostů: Sazimová Terezie 1:2, Jakubcová Hana 1:2, Sedloňová Aneta 3:0), TJ Slavoj Praha - TJ Sokol Nusle Praha 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šimůnková Veronika 0:3, Diblíková Klára 0:3, Kaba Radka 0:3, body hostů: Veselá Jaroslava 3:0, Vondráková Markéta 3:0, Radnicová Lenka 3:0), KST GMC Blansko - TJ Sokol Líšeň 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 2:0, Ševčíková Veronika 2:1, Pavlicová Renata 3:0, WO 1:0, body hostů: Babáková Klára 0:3, Babáková Radka 1:1, Blechová Barbora 0:3, WO 0:1), SF SKK EL Niňo Praha - SKP Sever Ústí nad Labem 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němečková Monika 2:1, Tenglová Vendula 3:0, Vyvadilová Jitka 2:1, body hostů: Smíšková Martina 0:3, Hauznerová Michaela 1:2, Allertová Sára ml. 1:2), SK Frýdlant n.O. B - SKST Dubňany 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrachová Marie 1:0, Somrová Gabriela 3:0, Rusnáková Markéta 3:0, Daňová Andrea 0:2, body hostů: Kladňáková Hana 0:3, Koblovská Dominika 1:2, Kotásková Petra 1:2),
8. kolo:
SK Frýdlant n.O. B - SF SKK EL Niňo Praha 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrachová Marie 3:0, Somrová Gabriela 2:1, Rusnáková Markéta 1:2, body hostů: Němečková Monika 1:2, Vyvadilová Jitka 0:3, Tenglová Vendula 2:1), SKST Dubňany - SKP Sever Ústí nad Labem 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kůřilová Jana 2:1, Ilčíková Anežka 1:2, Koblovská Dominika 1:2, body hostů: Hauznerová Michaela 1:2, Smíšková Martina 1:2, Allertová Sára ml. 3:0), SKST Vlašim B - KST GMC Blansko 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stará Kateřina 1:2, Jírová Monika 0:2, Rozínková Kateřina 1:2, WO 1:0, body hostů: Ševčíková Veronika 1:2, Chajda Marie 3:0, Pavlicová Renata 2:0, WO 0:1), SKST Vlašim C - TJ Sokol Líšeň 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beranová Sára 0:3, Matějovská Anna 1:2, Polívková Barbora 1:2, body hostů: Babáková Radka 3:0, Babáková Klára 1:2, Hortová Zuzana 3:0), TTC Elizza Praha - TJ Slavoj Praha 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vítková Hana 2:1, Vysocká Karolína 0:3, Včeláková Jiřina 1:2, body hostů: Kaba Radka 3:0, Rohlíková Michaela 2:1, Diblíková Klára 1:2), SVS Hradec Králové B - TJ Sokol Nusle Praha 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sazimová Terezie 0:3, Jirásková Tereza 0:3, Sedloňová Aneta 1:2, body hostů: Vondráková Markéta 3:0, Procházková Olga 2:1, Veselá Jaroslava 3:0),
9. kolo:
SK Frýdlant n.O. B - SKP Sever Ústí nad Labem 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rusnáková Markéta 2:1, Hrachová Marie 2:0, Somrová Gabriela 3:0, Daňová Andrea 0:1, body hostů: Hauznerová Michaela 0:3, Smíšková Martina 0:3, Allertová Sára ml. 2:1), SKST Dubňany - SF SKK EL Niňo Praha 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koblovská Dominika 0:3, Kůřilová Jana 0:3, Ilčíková Anežka 3:0, body hostů: Němečková Monika 2:1, Vyvadilová Jitka 2:1, Tenglová Vendula 2:1), SKST Vlašim B - TJ Sokol Líšeň 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stará Kateřina 2:1, Jírová Monika 2:1, Rozínková Kateřina 2:1, body hostů: Babáková Klára 0:3, Babáková Radka 1:2, Hortová Zuzana 2:1), SKST Vlašim C - KST GMC Blansko 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beranová Sára 0:3, Matějovská Anna 0:3, Polívková Barbora 1:2, body hostů: Ševčíková Veronika 2:1, Chajda Marie 3:0, Pavlicová Renata 3:0), TTC Elizza Praha - TJ Sokol Nusle Praha 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítková Hana 0:3, Luňová Veronika 1:2, Vysocká Karolína 0:3, body hostů: Vondráková Markéta 3:0, Procházková Olga 2:1, Veselá Jaroslava 3:0), SVS Hradec Králové B - TJ Slavoj Praha 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásková Tereza 3:0, Sedloňová Aneta 3:0, Sazimová Terezie 0:3, body hostů: Stránská Anna 1:2, Kaba Radka 1:2, Diblíková Klára 1:2),
10. kolo:
TJ Slavoj Praha - SK Frýdlant n.O. B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rohlíková Michaela 3:0, Diblíková Klára 3:0, Kaba Radka 3:0, body hostů: Daňová Barbora 0:3, Rozkydalová Eliška 0:3, Kurajská Tereza 0:3), TJ Sokol Nusle Praha - SKST Dubňany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondráková Markéta 2:0, Radnicová Lenka 3:0, Veselá Jaroslava 3:0, WO 1:0, body hostů: Kotásková Petra 0:3, Ševčíková Klára 0:2, Vránová Radana 0:3, WO 0:1), KST GMC Blansko - TTC Elizza Praha 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 3:0, Ševčíková Veronika 0:3, Pavlicová Renata 3:0, body hostů: Vítková Hana 1:2, Vysocká Karolína 1:2, Luňová Veronika 1:2), TJ Sokol Líšeň - SVS Hradec Králové B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pikolonová Šárka 0:3, Hortová Zuzana 2:1, Babáková Radka 3:0, body hostů: Sedloňová Aneta 1:2, Jirásková Tereza 2:1, Sazimová Terezie 1:2), SF SKK EL Niňo Praha - SKST Vlašim B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyvadilová Jitka 0:3, Tenglová Vendula 3:0, Němečková Monika 2:1, body hostů: Stará Kateřina 1:2, Rozínková Kateřina 2:1, Jírová Monika 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem - SKST Vlašim C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hauznerová Michaela 2:1, Šondová Karina 0:1, Smíšková Martina 1:2, Nováková Martina 0:2, body hostů: Matějovská Anna 3:0, Polívková Barbora 1:2, Bošinová Aneta 2:1),
11. kolo:
TJ Slavoj Praha - SKST Dubňany 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rohlíková Michaela 3:0, Diblíková Klára 2:1, Kaba Radka 3:0, body hostů: Ševčíková Klára 0:3, Vránová Radana 0:3, Kotásková Petra 1:2), TJ Sokol Nusle Praha - SK Frýdlant n.O. B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondráková Markéta 3:0, Radnicová Lenka 3:0, Veselá Jaroslava 3:0, body hostů: Daňová Barbora 0:3, Rozkydalová Eliška 0:3, Kurajská Tereza 0:3), KST GMC Blansko - SVS Hradec Králové B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 3:0, Ševčíková Veronika 1:2, Pavlicová Renata 3:0, body hostů: Sedloňová Aneta 1:2, Jirásková Tereza 0:3, Sazimová Terezie 1:2), TJ Sokol Líšeň - TTC Elizza Praha 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babáková Radka 2:1, Hortová Zuzana 3:0, Babáková Klára 0:3, body hostů: Vítková Hana 2:1, Vysocká Karolína 1:2, Luňová Veronika 1:2), SF SKK EL Niňo Praha - SKST Vlašim C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němečková Monika 2:1, Vyvadilová Jitka 2:1, Tenglová Vendula 3:0, body hostů: Matějovská Anna 1:2, Polívková Barbora 0:3, Beranová Sára 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem - SKST Vlašim B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smíšková Martina 0:3, Hauznerová Michaela 0:3, Nováková Martina 0:3, body hostů: Rozínková Kateřina 3:0, Stará Kateřina 3:0, Jírová Monika 3:0),
12. kolo:
SK Frýdlant n.O. B - SKST Vlašim B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daňová Andrea 0:3, Somrová Gabriela 2:1, Rusnáková Markéta 0:3, body hostů: Jírová Monika 3:0, Stará Kateřina 2:1, Rozínková Kateřina 2:1), SKST Dubňany - SKST Vlašim C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ševčíková Klára 2:1, Kůřilová Jana 1:2, Ilčíková Anežka 2:1, body hostů: Matějovská Anna 3:0, Beranová Sára 0:3, Polívková Barbora 1:2), SF SKK EL Niňo Praha - TTC Elizza Praha 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vyvadilová Jitka 1:2, Tenglová Vendula 3:0, Němečková Monika 1:2, body hostů: Vítková Hana 2:1, Vysocká Karolína 0:3, Včeláková Jiřina 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem - SVS Hradec Králové B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smíšková Martina 1:2, Allertová Sára ml. 1:2, Hauznerová Michaela 1:2, body hostů: Sazimová Terezie 3:0, Sedloňová Aneta 3:0, Klempererová Anna 0:3), KST GMC Blansko - TJ Slavoj Praha 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chajda Marie 2:0, Ševčíková Veronika 0:2, Pavlicová Renata 1:1, WO 3:0, body hostů: Diblíková Klára 2:1, Rohlíková Michaela 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Líšeň - TJ Sokol Nusle Praha 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Babáková Radka 1:2, Babáková Klára 0:3, Pikolonová Šárka 0:2, WO 1:0, body hostů: Veselá Jaroslava 2:0, Vondráková Markéta 2:1, Radnicová Lenka 3:0, WO 0:1),
13. kolo:
SKST Dubňany - SKST Vlašim B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Příkaská Lenka 0:3, Kotásková Petra 0:3, Ševčíková Klára 1:2, body hostů: Jírová Monika 2:1, Stará Kateřina 3:0, Rozínková Kateřina 3:0), SK Frýdlant n.O. B - SKST Vlašim C 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daňová Andrea 0:3, Somrová Gabriela 1:2, Rusnáková Markéta 2:1, body hostů: Beranová Sára 1:2, Matějovská Anna 3:0, Polívková Barbora 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem - TTC Elizza Praha 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hauznerová Michaela 1:2, Allertová Sára ml. 1:2, Nováková Martina 1:2, body hostů: Luňová Veronika 1:2, Vítková Hana 3:0, Včeláková Jiřina 2:1), SF SKK EL Niňo Praha - SVS Hradec Králové B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němečková Monika 3:0, Tenglová Vendula 3:0, Vyvadilová Jitka 2:1, body hostů: Sazimová Terezie 0:3, Klempererová Anna 1:2, Sedloňová Aneta 0:3), TJ Sokol Líšeň - TJ Slavoj Praha 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pikolonová Šárka 0:2, Babáková Radka 0:2, Blechová Barbora 0:2, WO 3:0, body hostů: Diblíková Klára 3:0, Rohlíková Michaela 3:0, WO 0:3), KST GMC Blansko - TJ Sokol Nusle Praha 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chajda Marie 1:1, Pavlicová Renata 0:3, Ševčíková Veronika 0:3, WO 1:0, body hostů: Veselá Jaroslava 2:1, Vondráková Markéta 2:0, Radnicová Lenka 3:0, WO 0:1),
14. kolo:
KST GMC Blansko - SK Frýdlant n.O. B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 1:2, Pavlicová Renata 1:2, Ševčíková Veronika 1:2, body hostů: Hrachová Marie 3:0, Rusnáková Markéta 0:3, Somrová Gabriela 3:0), TJ Sokol Líšeň - SKST Dubňany 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babáková Klára 0:3, Babáková Radka 2:1, Hortová Zuzana 3:0, body hostů: Ševčíková Klára 2:1, Vránová Radana 1:2, Koblovská Dominika 1:2), TJ Slavoj Praha - SF SKK EL Niňo Praha 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rohlíková Michaela 3:0, Diblíková Klára 2:1, Kaba Radka 2:0, WO 0:1, body hostů: Němečková Monika 1:1, Vyvadilová Jitka 0:3, Tenglová Vendula 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Nusle Praha - SKP Sever Ústí nad Labem 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselá Jaroslava 3:0, Radnicová Lenka 3:0, Vondráková Markéta 3:0, body hostů: Hauznerová Michaela 0:3, Kohlmannová Aneta 0:3, Allertová Sára ml. 0:3), TTC Elizza Praha - SKST Vlašim B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítková Hana 0:2, Luňová Veronika 0:3, Vysocká Karolína 0:3, WO 1:0, body hostů: Stará Kateřina 3:0, Rozínková Kateřina 2:0, Jírová Monika 3:0, WO 0:1), SVS Hradec Králové B - SKST Vlašim C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásková Tereza 1:2, Sedloňová Aneta 2:1, Kozáková Tereza 1:2, body hostů: Beranová Sára 0:3, Matějovská Anna 3:0, Polívková Barbora 2:1),
15. kolo:
TJ Sokol Líšeň - SK Frýdlant n.O. B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babáková Radka 1:2, Hortová Zuzana 2:1, Pikolonová Šárka 0:3, body hostů: Hrachová Marie 3:0, Somrová Gabriela 2:1, Rusnáková Markéta 1:2), KST GMC Blansko - SKST Dubňany 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 3:0, Ševčíková Veronika 2:1, Pavlicová Renata 2:1, body hostů: Ševčíková Klára 2:1, Koblovská Dominika 0:3, Lungová Michaela 0:3), TJ Sokol Nusle Praha - SF SKK EL Niňo Praha 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondráková Markéta 1:2, Radnicová Lenka 3:0, Veselá Jaroslava 3:0, body hostů: Němečková Monika 0:3, Vyvadilová Jitka 1:2, Tenglová Vendula 1:2), TJ Slavoj Praha - SKP Sever Ústí nad Labem 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaba Radka 3:0, Diblíková Klára 2:1, Rohlíková Michaela 3:0, body hostů: Hauznerová Michaela 0:3, Nováková Martina 0:3, Allertová Sára ml. 1:2), SVS Hradec Králové B - SKST Vlašim B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásková Tereza 1:2, Sedloňová Aneta 1:2, Kozáková Tereza 2:1, body hostů: Jírová Monika 1:2, Stará Kateřina 2:1, Rozínková Kateřina 2:1), TTC Elizza Praha - SKST Vlašim C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítková Hana 1:2, Luňová Veronika 1:2, Vysocká Karolína 1:2, body hostů: Beranová Sára 0:3, Matějovská Anna 3:0, Polívková Barbora 3:0),
16. kolo:
SK Frýdlant n.O. B - TTC Elizza Praha 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Somrová Gabriela 3:0, Hrachová Marie 2:0, Rusnáková Markéta 2:1, Daňová Andrea 1:0, body hostů: Vítková Hana 1:2, Luňová Veronika 0:3, Vysocká Karolína 0:3), SKST Dubňany - SVS Hradec Králové B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ilčíková Anežka 3:0, Vránová Radana 0:3, Ševčíková Klára 1:2, body hostů: Sazimová Terezie 1:2, Kozáková Tereza 2:1, Sedloňová Aneta 2:1), SKST Vlašim B - TJ Slavoj Praha 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pytlíková Tereza 0:2, Jírová Monika 2:1, Stará Kateřina 3:0, WO 1:0, body hostů: Kaba Radka 2:1, Rohlíková Michaela 0:2, Diblíková Klára 1:2, WO 0:1), SKST Vlašim C - TJ Sokol Nusle Praha 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beranová Sára 0:3, Matějovská Anna 1:2, Polívková Barbora 1:1, WO 1:0, body hostů: Veselá Jaroslava 1:1, Vondráková Markéta 3:0, Radnicová Lenka 2:1, WO 0:1), SF SKK EL Niňo Praha - KST GMC Blansko 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němečková Monika 0:3, Vyvadilová Jitka 0:2, WO 1:3, body hostů: Ševčíková Veronika 2:0, Chajda Marie 2:0, Pavlicová Renata 1:0, WO 3:1), SKP Sever Ústí nad Labem - TJ Sokol Líšeň 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smíšková Martina 0:3, Allertová Sára ml. 2:1, Hauznerová Michaela 2:1, body hostů: Babáková Radka 2:1, Babáková Klára 1:2, Hortová Zuzana 2:1),
17. kolo:
SKST Dubňany - TTC Elizza Praha 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševčíková Klára 2:1, Ilčíková Anežka 3:0, Kotásková Petra 1:2, body hostů: Luňová Veronika 1:2, Vítková Hana 1:2, Vysocká Karolína 1:2), SK Frýdlant n.O. B - SVS Hradec Králové B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daňová Barbora 0:3, Somrová Gabriela 1:2, Rusnáková Markéta 3:0, body hostů: Kozáková Tereza 1:2, Sazimová Terezie 2:1, Sedloňová Aneta 2:1), SKST Vlašim C - TJ Slavoj Praha 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beranová Sára 1:2, Matějovská Anna 2:1, Polívková Barbora 1:2, body hostů: Rohlíková Michaela 2:1, Diblíková Klára 2:1, Kaba Radka 1:2), SKST Vlašim B - TJ Sokol Nusle Praha 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pytlíková Tereza 0:3, Jírová Monika 1:2, Stará Kateřina 1:2, body hostů: Veselá Jaroslava 3:0, Vondráková Markéta 1:2, Radnicová Lenka 3:0), SKP Sever Ústí nad Labem - KST GMC Blansko 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kohlmannová Aneta 0:3, Allertová Sára ml. 1:2, Hauznerová Michaela 2:1, body hostů: Chajda Marie 3:0, Pavlicová Renata 2:1, Ševčíková Veronika 1:2), SF SKK EL Niňo Praha - TJ Sokol Líšeň 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němečková Monika 2:1, Tenglová Vendula 1:2, Vyvadilová Jitka 1:2, body hostů: Babáková Klára 0:3, Babáková Radka 3:0, Hortová Zuzana 2:1),
18. kolo:
SKST Vlašim C - SKST Vlašim B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Polívková Barbora 0:3, Matějovská Anna 2:1, Beranová Sára 2:1, body hostů: Jírová Monika 2:1, Rozínková Kateřina 2:1, Stará Kateřina 1:2), SVS Hradec Králové B - TTC Elizza Praha 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedloňová Aneta 2:1, Kozáková Tereza 0:3, Sazimová Terezie 0:3, body hostů: Luňová Veronika 2:1, Vítková Hana 2:1, Včeláková Jiřina 3:0), TJ Sokol Nusle Praha - TJ Slavoj Praha 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselá Jaroslava 2:0, Radnicová Lenka 2:0, Vondráková Markéta 2:1, WO 1:1, body hostů: Šimůnková Veronika 0:3, Rohlíková Michaela 1:1, Kaba Radka 0:2, WO 1:1), TJ Sokol Líšeň - KST GMC Blansko 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babáková Radka 1:1, Babáková Klára 0:3, Pikolonová Šárka 1:2, WO 0:1, body hostů: Chajda Marie 3:0, Pavlicová Renata 2:0, Ševčíková Veronika 1:2, WO 1:0), SKP Sever Ústí nad Labem - SF SKK EL Niňo Praha 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smíšková Martina 0:3, Allertová Sára ml. 2:1, Nováková Martina 1:2, body hostů: Vyvadilová Jitka 1:2, Němečková Monika 2:1, Tenglová Vendula 3:0), SKST Dubňany - SK Frýdlant n.O. B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vránová Radana 0:3, Ševčíková Klára 1:2, Koblovská Dominika 2:1, body hostů: Hrachová Marie 2:0, Somrová Gabriela 1:2, Rusnáková Markéta 3:0, Daňová Andrea 0:1),
19. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha - SK Frýdlant n.O. B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němečková Monika 3:0, Vyvadilová Jitka 2:1, Tenglová Vendula 3:0, body hostů: Daňová Andrea 0:3, Daňová Barbora 0:3, Rusnáková Markéta 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem - SKST Dubňany 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smíšková Martina 1:2, Allertová Sára ml. 1:2, Hauznerová Michaela 0:3, body hostů: Ševčíková Klára 3:0, Koblovská Dominika 1:2, Ilčíková Anežka 3:0), KST GMC Blansko - SKST Vlašim B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chajda Marie 3:0, Pavlicová Renata 1:2, Ševčíková Veronika 0:3, body hostů: Rozínková Kateřina 2:1, Stará Kateřina 1:2, Jírová Monika 2:1), TJ Sokol Líšeň - SKST Vlašim C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babáková Radka 1:1, Hortová Zuzana 3:0, Blechová Barbora 1:2, WO 0:1, body hostů: Beranová Sára 1:2, Polívková Barbora 1:1, Matějovská Anna 1:2, WO 1:0), TJ Slavoj Praha - TTC Elizza Praha 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lipovčanová Helena 1:2, Diblíková Klára 3:0, Kaba Radka 2:1, body hostů: Luňová Veronika 1:2, Luňová Zuzana 0:3, Včeláková Jiřina 2:1), TJ Sokol Nusle Praha - SVS Hradec Králové B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselá Jaroslava 3:0, Radnicová Lenka 3:0, Vondráková Markéta 3:0, body hostů: Sedloňová Aneta 0:3, Jirásková Tereza 0:3, Sazimová Terezie 0:3),
20. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem - SK Frýdlant n.O. B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nováková Martina 0:3, Allertová Sára ml. 2:1, Hauznerová Michaela 0:3, body hostů: Daňová Andrea 2:1, Daňová Barbora 2:1, Rusnáková Markéta 3:0), SF SKK EL Niňo Praha - SKST Dubňany 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němečková Monika 2:1, Tenglová Vendula 2:1, Vyvadilová Jitka 0:3, body hostů: Koblovská Dominika 2:1, Ilčíková Anežka 2:1, Ševčíková Klára 1:2), TJ Sokol Líšeň - SKST Vlašim B 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babáková Radka 0:2, Pyskatá Denisa 1:2, Pikolonová Šárka 0:3, WO 0:1, body hostů: Stará Kateřina 3:0, Rozínková Kateřina 2:0, Jírová Monika 2:1, WO 1:0), KST GMC Blansko - SKST Vlašim C 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chajda Marie 3:0, Ševčíková Veronika 2:1, Pavlicová Renata 3:0, body hostů: Beranová Sára 0:3, Matějovská Anna 1:2, Polívková Barbora 0:3), TJ Sokol Nusle Praha - TTC Elizza Praha 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondráková Markéta 2:1, Radnicová Lenka 3:0, WO 0:3, body hostů: Klímková Veronika 0:2, Luňová Veronika 0:2, Včeláková Jiřina 1:1, WO 3:0), TJ Slavoj Praha - SVS Hradec Králové B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stránská Anna 0:3, Diblíková Klára 2:1, Kaba Radka 3:0, body hostů: Sazimová Terezie 1:2, Klempererová Anna 1:2, Sedloňová Aneta 2:1),
21. kolo:
SK Frýdlant n.O. B - TJ Slavoj Praha 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Daňová Andrea 2:1, Rusnáková Markéta 1:2, Daňová Barbora 0:3, body hostů: Stránská Anna 1:2, Kaba Radka 2:1, Diblíková Klára 3:0), SKST Dubňany - TJ Sokol Nusle Praha 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ševčíková Klára 0:3, Příkaská Lenka 0:3, Kotásková Petra 0:3, body hostů: Veselá Jaroslava 3:0, Vondráková Markéta 3:0, Radnicová Lenka 3:0), TTC Elizza Praha - KST GMC Blansko 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vítková Hana 1:2, Klímková Veronika 0:3, Včeláková Jiřina 2:1, body hostů: Pavlicová Renata 2:1, Chajda Marie 2:1, Ševčíková Veronika 2:1), SVS Hradec Králové B - TJ Sokol Líšeň 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásková Tereza 1:2, Sazimová Terezie 1:2, Sedloňová Aneta 2:1, body hostů: Babáková Radka 3:0, Babáková Klára 0:3, Hortová Zuzana 2:1), SKST Vlašim B - SF SKK EL Niňo Praha 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rozínková Kateřina 2:0, Jírová Monika 3:0, Stará Kateřina 3:0, WO 1:0, body hostů: Vyvadilová Jitka 0:3, Němečková Monika 0:2, Tenglová Vendula 0:3, WO 0:1), SKST Vlašim C - SKP Sever Ústí nad Labem 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matějovská Anna 3:0, Polívková Barbora 3:0, Beranová Sára 3:0, body hostů: Nováková Martina 0:3, Hauznerová Michaela 0:3, Kohlmannová Aneta 0:3),
22. kolo:
SKST Dubňany - TJ Slavoj Praha 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lungová Michaela 0:3, Ševčíková Klára 2:1, Kotásková Petra 1:2, body hostů: Stránská Anna 1:2, Kaba Radka 3:0, Diblíková Klára 2:1), SK Frýdlant n.O. B - TJ Sokol Nusle Praha 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Daňová Andrea 0:3, Rusnáková Markéta 1:2, Daňová Barbora 0:3, body hostů: Veselá Jaroslava 2:1, Vondráková Markéta 3:0, Radnicová Lenka 3:0), SVS Hradec Králové B - KST GMC Blansko 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirásková Tereza 1:2, Sazimová Terezie 1:2, Sedloňová Aneta 1:2, body hostů: Pavlicová Renata 3:0, Chajda Marie 3:0, Ševčíková Veronika 0:3), TTC Elizza Praha - TJ Sokol Líšeň 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítková Hana 3:0, Luňová Veronika 2:1, Včeláková Jiřina 2:1, body hostů: Babáková Klára 0:3, Babáková Radka 0:3, Hortová Zuzana 2:1), SKST Vlašim C - SF SKK EL Niňo Praha 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matějovská Anna 3:0, Beranová Sára 0:3, Polívková Barbora 1:2, body hostů: Vyvadilová Jitka 1:2, Němečková Monika 2:1, Tenglová Vendula 2:1), SKST Vlašim B - SKP Sever Ústí nad Labem 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stará Kateřina 2:0, Jírová Monika 3:0, Rozínková Kateřina 3:0, WO 1:0, body hostů: Nováková Martina 0:3, Hauznerová Michaela 0:2, Kohlmannová Aneta 0:3, WO 0:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Nusle Praha - SKST Vlašim B 9:0wo,
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKST Vlašim B - TJ Sokol Nusle Praha 0:9wo,
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Nusle Praha - SKST Vlašim B -:-,
2. liga žen skupina A
1. kolo:
TJ Hrádek - TJ Sokol Plzeň V. A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušová Jana 0:3, Matoušová Aneta 2:1, Janečková Jaroslava 1:2, body hostů: Janoušová Pavla 1:2, Nováková Monika 2:1, Janoušová Petra 3:0), KST Klatovy - TJ Sokol Plzeň V. B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jehlíková Petra 1:2, Marešová Zdeňka 3:0, Hnojská Andrea 1:1, Marešová Zdeňka 0:1, body hostů: Křivohlavá Helena 2:1, Bartošková Marta 2:1, Poláková Pavlína 0:3), Avia Čakovice - SF SKK EL Niňo Praha B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svobodová Helena 2:1, Chocová Alena 1:2, Skříčková Ivana 1:2, body hostů: Štricová Niamh 3:0, Chloupková Pavlína 0:3, Shim Mi Youngi 2:1), Slovan KST Bohnice - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlaváčková Lenka 1:1, Kaucká Olga 2:0, Bartoňová Jitka 2:1, WO 1:1, body hostů: Pospíšilová Carmen 0:3, Dusilová Jana 0:2, Klempířová Jiřina 2:0, WO 1:1), TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Nusle Praha B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lipovčanová Helena 0:3, Šimůnková Veronika 0:3, Spěváková Zuzana 1:2, body hostů: Pokorná Tereza 2:1, Procházková Olga 3:0, Ježková Kateřina 3:0), Spartak Kaplice - TJ ABC Branik 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růžičková Lucie 1:2, Volavková Kateřina 0:2, Růžičková Kristýna 1:2, Kratochvílová Mirka 0:1, body hostů: Suchomanová Jana 3:0, Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 3:0),
2. kolo:
TJ Hrádek - TJ Sokol Plzeň V. B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušová Aneta 0:1, Oplová Renáta 1:2, Janečková Jaroslava 2:1, Matoušová Jana 0:2, body hostů: Poláková Pavlína 2:1, Křivohlavá Helena 1:2, Bartošková Marta 3:0), KST Klatovy - TJ Sokol Plzeň V. A 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hnojská Andrea 2:0, Jehlíková Petra 2:0, Marešová Zdeňka 2:1, Hnojská Helena 0:1, WO 1:0, body hostů: Janoušová Pavla 0:3, Nováková Monika 0:2, Janoušová Petra 2:1, WO 0:1), Avia Čakovice - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svobodová Helena 2:1, Chocová Alena 0:3, Skříčková Ivana 2:1, body hostů: Pospíšilová Carmen 1:2, Dusilová Jana 1:2, Klempířová Jiřina 3:0), Slovan KST Bohnice - SF SKK EL Niňo Praha B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlaváčková Lenka 2:1, Hagino Petra 2:1, Bartoňová Jitka 0:3, body hostů: Štricová Niamh 3:0, Chloupková Pavlína 1:2, Shim Mi Youngi 1:2), TJ Slavoj Praha B - TJ ABC Branik 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Spěváková Zuzana 1:2, Šimůnková Veronika 1:2, Lipovčanová Helena 1:2, body hostů: Suchomanová Jana 3:0, Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 2:1), Spartak Kaplice - TJ Sokol Nusle Praha B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kratochvílová Mirka 1:2, Růžičková Lucie 2:1, Růžičková Kristýna 0:3, body hostů: Pokorná Tereza 2:1, Procházková Olga 3:0, Ježková Kateřina 1:2),
3. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Nusle Praha B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janoušová Pavla 0:3, Bydžovská Hana 0:3, Janoušová Petra 1:2, body hostů: Pokorná Tereza 3:0, Procházková Olga 3:0, Ježková Kateřina 2:1), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ ABC Branik 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartošková Marta 1:2, Křivohlavá Helena 1:2, Poláková Pavlína 1:2, body hostů: Suchomanová Jana 2:1, Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 3:0), SF SKK EL Niňo Praha B - TJ Slavoj Praha B 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chloupková Pavlína 1:1, Štricová Niamh 3:0, Shim Mi Youngi 3:0, WO 1:0, body hostů: Šimonovská Blanka 1:2, Lipovčanová Helena 0:2, Šimůnková Veronika 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - Spartak Kaplice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klempířová Jiřina 3:0, Pospíšilová Carmen 1:2, Dusilová Jana 2:1, body hostů: Růžičková Kristýna 0:3, Kratochvílová Mirka 2:1, Růžičková Lucie 1:2), TJ Hrádek - Avia Čakovice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janečková Jaroslava 1:2, Matoušová Aneta 3:0, Matoušová Jana 1:2, body hostů: Chocová Alena 1:2, Svobodová Helena 1:2, Skříčková Ivana 2:1), KST Klatovy - Slovan KST Bohnice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plassová Jana 1:2, Jehlíková Petra 1:2, Hnojská Andrea 1:2, body hostů: Kaucká Olga 3:0, Kadavá Tereza 0:3, Hagino Petra 3:0),
4. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - TJ ABC Branik 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janoušová Pavla 0:3, Bydžovská Hana 2:1, Janoušová Petra 2:1, body hostů: Suchomanová Jana 3:0, Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 1:2), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Nusle Praha B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křivohlavá Helena 0:3, Bartošková Marta 2:1, Poláková Pavlína 2:1, body hostů: Pokorná Tereza 1:2, Procházková Olga 3:0, Ježková Kateřina 1:2), SF SKK EL Niňo Praha B - Spartak Kaplice 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chloupková Pavlína 2:1, Shim Mi Youngi 2:1, Štricová Niamh 2:1, body hostů: Růžičková Lucie 2:1, Kratochvílová Mirka 1:2, Růžičková Kristýna 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - TJ Slavoj Praha B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klempířová Jiřina 2:0, Pospíšilová Carmen 3:0, Dusilová Jana 1:1, WO 1:1, body hostů: Šimonovská Blanka 0:2, Lipovčanová Helena 1:1, Šimůnková Veronika 0:3, WO 1:1), TJ Hrádek - Slovan KST Bohnice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janečková Jaroslava 1:1, Oplová Renáta 0:3, Matoušová Aneta 1:2, WO 1:0, body hostů: Hagino Petra 1:1, Hlaváčková Lenka 2:0, Kaucká Olga 3:0, Kadavá Tereza 0:1, WO 0:1), KST Klatovy - Avia Čakovice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plassová Jana 1:2, Marešová Zdeňka 2:1, Hnojská Andrea 2:1, body hostů: Chocová Alena 2:1, Svobodová Helena 1:2, Skříčková Ivana 1:2),
5. kolo:
Avia Čakovice - TJ Sokol Plzeň V. A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skříčková Ivana 0:2, Dvořáková Anna 0:3, Chocová Alena 2:1, Strnadová Karolína 0:1, body hostů: Janoušová Petra 2:1, Janoušová Pavla 2:1, Bydžovská Hana 3:0), Slovan KST Bohnice - TJ Sokol Plzeň V. B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlaváčková Lenka 3:0, Bartoňová Jitka 2:1, Kadavá Tereza 0:3, body hostů: Žižkovská Rebeka 1:2, Křivohlavá Helena 2:1, Poláková Pavlína 1:2), TJ Slavoj Praha B - TJ Hrádek 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Michalcová Lenka 1:2, Benedová Zuzana 0:3, Šimonovská Blanka 1:2, body hostů: Janečková Jaroslava 2:1, Matoušová Aneta 3:0, Polcarová Anežka 2:1), Spartak Kaplice - KST Klatovy 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Volavková Kateřina 1:2, Růžičková Kristýna 1:2, Růžičková Lucie 2:1, body hostů: Marešová Zdeňka 3:0, Jehlíková Petra 1:2, Hnojská Andrea 1:2), TJ Sokol Nusle Praha B - SF SKK EL Niňo Praha B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházková Olga 1:2, Pokorná Tereza 1:2, Ježková Kateřina 2:1, body hostů: Štricová Niamh 3:0, Pokorná Helena 1:2, Shim Mi Youngi 1:2), TJ ABC Branik - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 3:0, Suchomanová Jana 2:1, body hostů: Klempířová Jiřina 1:2, Pospíšilová Carmen 0:3, Růžičková Klára 1:2),
6. kolo:
Avia Čakovice - TJ Sokol Plzeň V. B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skříčková Ivana 2:1, Strnadová Karolína 0:3, Chocová Alena 1:2, body hostů: Žižkovská Rebeka 1:2, Poláková Pavlína 2:1, Křivohlavá Helena 3:0), Slovan KST Bohnice - TJ Sokol Plzeň V. A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlaváčková Lenka 3:0, Bartoňová Jitka 3:0, Kadavá Tereza 0:3, body hostů: Bydžovská Hana 1:2, Janoušová Pavla 1:2, Janoušová Petra 1:2), TJ Slavoj Praha B - KST Klatovy 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Michalcová Lenka 1:2, Benedová Zuzana 1:2, Šimonovská Blanka 2:1, body hostů: Marešová Zdeňka 3:0, Marešová Zdeňka 0:3, Hnojská Andrea 2:1), Spartak Kaplice - TJ Hrádek 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kratochvílová Mirka 2:1, Růžičková Kristýna 0:3, Růžičková Lucie 2:1, body hostů: Matoušová Aneta 1:2, Janečková Jaroslava 1:2, Polcarová Anežka 3:0), TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházková Olga 2:0, Pokorná Tereza 3:0, Ježková Kateřina 3:0, WO 1:0, body hostů: Klempířová Jiřina 0:3, Dusilová Jana 0:2, Růžičková Klára 0:3, WO 0:1), TJ ABC Branik - SF SKK EL Niňo Praha B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 1:2, Suchomanová Jana 1:2, body hostů: Štricová Niamh 3:0, Pokorná Helena 0:3, Shim Mi Youngi 3:0),
7. kolo:
TJ Hrádek - KST Klatovy 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušová Aneta 1:2, Polcarová Anežka 2:1, Janečková Jaroslava 1:2, body hostů: Marešová Zdeňka 3:0, Černá Veronika 0:3, Hnojská Andrea 2:1), Avia Čakovice - Slovan KST Bohnice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotná Markéta 3:0, Chocová Alena 1:2, Svobodová Helena 3:0, body hostů: Kaucká Olga 1:2, Hlaváčková Lenka 0:3, Bartoňová Jitka 1:2), TJ Slavoj Praha B - Spartak Kaplice 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Benedová Zuzana 1:2, Lipovčanová Helena 2:1, Šimonovská Blanka 0:3, body hostů: Volavková Kateřina 1:2, Kratochvílová Mirka 2:1, Růžičková Lucie 3:0), TJ Sokol Nusle Praha B - TJ ABC Branik 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházková Olga 3:0, Pokorná Tereza 1:2, Ježková Kateřina 1:2, body hostů: Suchomanová Jana 2:1, Coubalová Martina 2:1, Černá Martina 0:3), SF SKK EL Niňo Praha B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Shim Mi Youngi 3:0, Pokorná Helena 3:0, Chloupková Pavlína 0:3, body hostů: Dusilová Jana 1:2, Dvořáková Lenka 1:2, Klempířová Jiřina 1:2), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Plzeň V. B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janoušová Pavla 1:2, Holubová Klaudie 0:3, Janoušová Petra 2:1, body hostů: Bartošková Marta 2:1, Pešíková Tereza 1:2, Křivohlavá Helena 3:0),
8. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - SF SKK EL Niňo Praha B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bydžovská Hana 2:1, Šebková Kristýna 1:2, Janoušová Petra 2:1, body hostů: Štricová Niamh 2:1, Chloupková Pavlína 0:3, Shim Mi Youngi 2:1), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartošková Marta 1:1, Křivohlavá Helena 0:3, Poláková Pavlína 1:2, Žižkovská Rebeka 1:0, body hostů: Klempířová Jiřina 2:1, Dusilová Jana 2:1, Pospíšilová Carmen 2:1), TJ Hrádek - TJ Sokol Nusle Praha B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušová Aneta 2:1, Janečková Jaroslava 2:1, Matoušová Jana 0:3, body hostů: Malá Kateřina 2:1, Ježková Kateřina 1:2, Pokorná Tereza 2:1), KST Klatovy - TJ ABC Branik 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jehlíková Petra 3:0, Marešová Zdeňka 3:0, Hnojská Andrea 0:3, body hostů: Suchomanová Jana 1:2, Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 1:2), Avia Čakovice - TJ Slavoj Praha B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Helena 1:2, Novotná Markéta 2:1, Skříčková Ivana 3:0, body hostů: Benedová Zuzana 0:3, Lipovčanová Helena 2:1, Prášilová Andrea 1:2), Slovan KST Bohnice - Spartak Kaplice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hagino Petra 3:0, Kadavá Tereza 0:3, Bartoňová Jitka 1:2, body hostů: Růžičková Lucie 1:2, Kratochvílová Mirka 2:1, Růžičková Kristýna 2:1),
9. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bydžovská Hana 2:1, Šebková Kristýna 0:2, Janoušová Petra 2:1, WO 1:0, body hostů: Klempířová Jiřina 1:2, Pospíšilová Carmen 3:0, Dusilová Jana 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Plzeň V. B - SF SKK EL Niňo Praha B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žižkovská Rebeka 1:2, Poláková Pavlína 2:1, Křivohlavá Helena 2:1, body hostů: Štricová Niamh 1:2, Chloupková Pavlína 0:1, Shim Mi Youngi 3:0, Pokorná Helena 0:2), TJ Hrádek - TJ ABC Branik 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušová Aneta 0:3, Janečková Jaroslava 2:1, Oplová Renáta 0:3, body hostů: Suchomanová Jana 2:1, Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 3:0), KST Klatovy - TJ Sokol Nusle Praha B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jehlíková Petra 2:1, Marešová Zdeňka 3:0, Hnojská Andrea 2:1, body hostů: Malá Kateřina 0:3, Ježková Kateřina 0:3, Pokorná Tereza 2:1), Avia Čakovice - Spartak Kaplice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Helena 1:2, Novotná Markéta 2:1, Skříčková Ivana 2:1, body hostů: Růžičková Kristýna 0:3, Kratochvílová Mirka 1:2, Růžičková Lucie 3:0), Slovan KST Bohnice - TJ Slavoj Praha B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hagino Petra 3:0, Bartoňová Tereza 1:2, Bartoňová Jitka 2:0, Kadavá Tereza 0:1, body hostů: Šimůnková Veronika 1:2, Benedová Zuzana 1:2, Lipovčanová Helena 1:2),
10. kolo:
TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Plzeň V. A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Michalcová Lenka 0:3, Benedová Zuzana 0:2, Lipovčanová Helena 1:2, Šimůnková Veronika 0:1, body hostů: Bydžovská Hana 3:0, Janoušová Pavla 2:1, Janoušová Petra 3:0), Spartak Kaplice - TJ Sokol Plzeň V. B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kratochvílová Mirka 3:0, Růžičková Lucie 2:1, Růžičková Kristýna 0:3, body hostů: Křivohlavá Helena 1:2, Bartošková Marta 2:1, Poláková Pavlína 1:2), TJ Sokol Nusle Praha B - Avia Čakovice 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházková Olga 3:0, Pokorná Tereza 2:1, Ježková Kateřina 2:1, body hostů: Skříčková Ivana 1:2, Svobodová Helena 0:3, Novotná Markéta 1:2), TJ ABC Branik - Slovan KST Bohnice 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 0:3, Černá Martina 1:2, Suchomanová Jana 3:0, body hostů: Hagino Petra 2:1, Hlaváčková Lenka 2:1, Bartoňová Jitka 1:2), SF SKK EL Niňo Praha B - TJ Hrádek 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štricová Niamh 2:0, Chloupková Pavlína 0:2, Shim Mi Youngi 3:0, Pokorná Helena 1:0, WO 1:0, body hostů: Matoušová Jana 1:2, Janečková Jaroslava 1:1, Matoušová Aneta 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - KST Klatovy 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klempířová Jiřina 1:2, Pospíšilová Carmen 0:3, Dvořáková Lenka 0:3, body hostů: Marešová Zdeňka 3:0, Plassová Jana 3:0, Hnojská Andrea 2:1),
11. kolo:
TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Plzeň V. B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lipovčanová Helena 3:0, Šimůnková Veronika 1:2, Benedová Zuzana 0:3, body hostů: Křivohlavá Helena 2:1, Žižkovská Rebeka 0:1, Bartošková Marta 2:1, Poláková Pavlína 1:1), Spartak Kaplice - TJ Sokol Plzeň V. A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kratochvílová Mirka 1:1, Růžičková Lucie 0:3, Růžičková Kristýna 0:3, Volavková Kateřina 0:1, body hostů: Bydžovská Hana 2:1, Janoušová Pavla 3:0, Janoušová Petra 3:0), TJ Sokol Nusle Praha B - Slovan KST Bohnice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházková Olga 2:0, Malá Kateřina 2:1, Ježková Kateřina 2:1, Pokorná Tereza 1:0, body hostů: Hagino Petra 1:2, Hlaváčková Lenka 1:2, Bartoňová Jitka 0:3), TJ ABC Branik - Avia Čakovice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulihrachová Jitka 0:3, Černá Martina 0:3, Suchomanová Jana 1:1, WO 1:0, body hostů: Skříčková Ivana 2:0, Svobodová Helena 2:1, Novotná Markéta 3:0, WO 0:1), SF SKK EL Niňo Praha B - KST Klatovy 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štricová Niamh 3:0, Pokorná Helena 1:1, Shim Mi Youngi 2:1, Chloupková Pavlína 0:1, body hostů: Marešová Zdeňka 1:2, Plassová Jana 1:2, Hnojská Helena 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - TJ Hrádek 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klempířová Jiřina 2:0, Dvořáková Lenka 2:1, Dusilová Jana 1:0, Růžičková Klára 1:1, WO 1:0, body hostů: Matoušová Aneta 2:1, Janečková Jaroslava 0:2, Matoušová Jana 0:3, WO 0:1),
12. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Hrádek 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janoušová Pavla 2:1, Bydžovská Hana 2:1, Janoušová Petra 2:1, body hostů: Polcarová Anežka 2:1, Janečková Jaroslava 1:2, Matoušová Aneta 0:3), TJ Sokol Plzeň V. B - KST Klatovy 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křivohlavá Helena 3:0, Žižkovská Rebeka 1:2, Bartošková Marta 2:0, WO 1:0, body hostů: Hnojská Helena 1:1, Marešová Zdeňka 0:3, Hnojská Andrea 1:2, WO 0:1), SF SKK EL Niňo Praha B - Avia Čakovice 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorná Helena 0:3, Chloupková Pavlína 0:3, Štricová Niamh 2:1, body hostů: Skříčková Ivana 2:1, Svobodová Helena 2:1, Novotná Markéta 3:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - Slovan KST Bohnice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořáková Lenka 2:1, Dusilová Jana 0:3, Pospíšilová Carmen 1:2, body hostů: Bartoňová Jitka 1:2, Hlaváčková Lenka 3:0, Hagino Petra 2:1), TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Slavoj Praha B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malá Kateřina 2:0, Ježková Kateřina 1:1, Pokorná Tereza 2:0, WO 3:0, body hostů: Šimůnková Veronika 0:3, Lipovčanová Helena 1:2, WO 0:3), TJ ABC Branik - Spartak Kaplice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 2:1, Suchomanová Jana 3:0, Adamčíková Dana 0:3, body hostů: Volavková Kateřina 2:1, Kratochvílová Mirka 1:2, Růžičková Kristýna 1:2),
13. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Hrádek 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartošková Marta 3:0, Žižkovská Rebeka 0:3, Křivohlavá Helena 2:1, body hostů: Polcarová Anežka 1:2, Janečková Jaroslava 1:1, Matoušová Aneta 2:1, Oplová Renáta 0:1), TJ Sokol Plzeň V. A - KST Klatovy 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janoušová Pavla 2:1, Bydžovská Hana 3:0, Janoušová Petra 2:1, body hostů: Hnojská Andrea 2:1, Marešová Zdeňka 0:3, Smolařová Jana 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - Avia Čakovice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempířová Jiřina 0:2, Pospíšilová Carmen 1:2, Dvořáková Lenka 1:2, WO 0:1, body hostů: Skříčková Ivana 2:1, Svobodová Helena 1:1, Novotná Markéta 3:0, WO 1:0), SF SKK EL Niňo Praha B - Slovan KST Bohnice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorná Helena 2:1, Chloupková Pavlína 0:3, Štricová Niamh 3:0, body hostů: Bartoňová Jitka 1:2, Hlaváčková Lenka 1:2, Hagino Petra 2:1), TJ ABC Branik - TJ Slavoj Praha B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:1, Suchomanová Jana 1:1, Adamčíková Dana 0:2, WO 3:0, body hostů: Lipovčanová Helena 3:0, Šimůnková Veronika 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Nusle Praha B - Spartak Kaplice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malá Kateřina 2:1, Ježková Kateřina 1:2, Pokorná Tereza 2:1, body hostů: Volavková Kateřina 1:2, Kratochvílová Mirka 1:2, Růžičková Kristýna 2:1),
14. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Sokol Plzeň V. A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházková Olga 3:0, Pokorná Tereza 2:1, Malá Kateřina 1:2, body hostů: Šebková Kristýna 1:2, Janoušová Pavla 0:3, Janoušová Petra 2:1), TJ ABC Branik - TJ Sokol Plzeň V. B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 3:0, Černá Martina 2:1, Suchomanová Jana 2:1, body hostů: Žižkovská Rebeka 0:3, Bartošková Marta 2:1, Poláková Pavlína 0:3), TJ Slavoj Praha B - SF SKK EL Niňo Praha B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lipovčanová Helena 3:0, Šimůnková Veronika 1:2, Benedová Zuzana 3:0, body hostů: Pokorná Helena 1:2, Chloupková Pavlína 0:3, Štricová Niamh 1:2), Spartak Kaplice - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kratochvílová Mirka 2:1, Růžičková Lucie 2:1, Růžičková Kristýna 2:1, body hostů: Pospíšilová Carmen 0:3, Klempířová Jiřina 1:2, Dvořáková Lenka 2:1), Avia Čakovice - TJ Hrádek 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svobodová Helena 2:1, Scholleová Dana 1:2, Skříčková Ivana 2:1, body hostů: Janečková Jaroslava 1:2, Matoušová Aneta 2:1, Polcarová Anežka 1:2), Slovan KST Bohnice - KST Klatovy 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hagino Petra 3:0, Bartoňová Jitka 1:2, Kaucká Olga 2:1, body hostů: Hnojská Helena 0:3, Marešová Zdeňka 1:2, Hnojská Andrea 2:1),
15. kolo:
TJ ABC Branik - TJ Sokol Plzeň V. A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 2:1, Černá Martina 2:1, Suchomanová Jana 2:1, body hostů: Šebková Kristýna 2:1, Janoušová Pavla 0:3, Janoušová Petra 1:2), TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Sokol Plzeň V. B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházková Olga 2:1, Pokorná Tereza 2:1, Malá Kateřina 2:1, body hostů: Žižkovská Rebeka 0:3, Bartošková Marta 3:0, Poláková Pavlína 0:3), Spartak Kaplice - SF SKK EL Niňo Praha B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Volavková Kateřina 0:3, Růžičková Lucie 2:1, Růžičková Kristýna 1:2, body hostů: Chloupková Pavlína 2:1, Pokorná Helena 2:1, Štricová Niamh 2:1), TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lipovčanová Helena 2:1, Šimůnková Veronika 0:3, Benedová Zuzana 0:2, WO 0:1, body hostů: Pospíšilová Carmen 1:1, Klempířová Jiřina 3:0, Dvořáková Lenka 2:1, WO 1:0), Slovan KST Bohnice - TJ Hrádek 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hagino Petra 3:0, Bartoňová Jitka 2:1, Kaucká Olga 2:1, body hostů: Janečková Jaroslava 0:3, Matoušová Aneta 0:2, Polcarová Anežka 2:1, Matoušová Jana 0:1), Avia Čakovice - KST Klatovy 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Helena 2:0, Novotná Markéta 3:0, Skříčková Ivana 2:1, WO 1:0, body hostů: Hnojská Helena 0:3, Marešová Zdeňka 1:1, Hnojská Andrea 0:3, WO 0:1),
16. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - Avia Čakovice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janoušová Pavla 1:2, Bydžovská Hana 1:2, Janoušová Petra 1:2, body hostů: Skříčková Ivana 2:1, Svobodová Helena 1:2, Novotná Markéta 3:0), TJ Sokol Plzeň V. B - Slovan KST Bohnice 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Poláková Pavlína 0:3, Bartošková Marta 1:1, Křivohlavá Helena 0:3, Severová Michaela 0:1, body hostů: Hagino Petra 3:0, Hlaváčková Lenka 2:1, Kaucká Olga 3:0), TJ Hrádek - TJ Slavoj Praha B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušová Aneta 1:2, Janečková Jaroslava 0:3, Polcarová Anežka 3:0, body hostů: Šimonovská Blanka 1:2, Benedová Zuzana 2:1, Lipovčanová Helena 2:1), KST Klatovy - Spartak Kaplice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jehlíková Petra 2:1, Marešová Zdeňka 2:1, Hnojská Andrea 1:2, body hostů: Růžičková Kristýna 1:2, Volavková Kateřina 1:2, Růžičková Lucie 2:1), SF SKK EL Niňo Praha B - TJ Sokol Nusle Praha B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorná Helena 0:2, Chloupková Pavlína 0:3, Štricová Niamh 2:1, WO 1:0, body hostů: Malá Kateřina 2:1, Procházková Olga 2:0, Pokorná Tereza 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - TJ ABC Branik 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempířová Jiřina 2:1, Dvořáková Lenka 2:1, Pospíšilová Carmen 1:2, body hostů: Suchomanová Jana 3:0, Ulihrachová Jitka 1:2, Černá Martina 0:3),
17. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. B - Avia Čakovice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartošková Marta 3:0, Poláková Pavlína 0:3, Křivohlavá Helena 2:1, body hostů: Skříčková Ivana 1:2, Svobodová Helena 1:2, Novotná Markéta 2:1), TJ Sokol Plzeň V. A - Slovan KST Bohnice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janoušová Pavla 0:3, Bydžovská Hana 0:3, Janoušová Petra 0:2, WO 1:0, body hostů: Hlaváčková Lenka 2:0, Hagino Petra 3:0, Kaucká Olga 3:0, WO 0:1), KST Klatovy - TJ Slavoj Praha B 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plassová Jana 3:0, Marešová Zdeňka 3:0, Hnojská Andrea 2:1, body hostů: Lipovčanová Helena 1:2, Benedová Zuzana 0:3, Šimonovská Blanka 0:3), TJ Hrádek - Spartak Kaplice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušová Aneta 2:1, Janečková Jaroslava 0:3, Polcarová Anežka 3:0, body hostů: Růžičková Kristýna 1:2, Volavková Kateřina 1:2, Růžičková Lucie 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - TJ Sokol Nusle Praha B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempířová Jiřina 2:1, Dvořáková Lenka 1:2, Pospíšilová Carmen 1:2, body hostů: Pokorná Tereza 1:2, Procházková Olga 3:0, Malá Kateřina 1:2), SF SKK EL Niňo Praha B - TJ ABC Branik 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pokorná Helena 1:2, Chloupková Pavlína 1:2, Štricová Niamh 3:0, body hostů: Suchomanová Jana 2:1, Ulihrachová Jitka 0:3, Černá Martina 2:1),
18. kolo:
KST Klatovy - TJ Hrádek 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hnojská Helena 1:2, Hnojská Andrea 3:0, Černá Veronika 1:2, body hostů: Matoušová Aneta 2:1, Matoušová Jana 0:3, Oplová Renáta 2:1), Slovan KST Bohnice - Avia Čakovice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlaváčková Lenka 2:1, Hagino Petra 2:1, Kaucká Olga 2:0, Bartoňová Jitka 0:1, body hostů: Skříčková Ivana 1:2, Svobodová Helena 0:3, Novotná Markéta 2:1), Spartak Kaplice - TJ Slavoj Praha B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžičková Kristýna 0:3, Růžičková Lucie 3:0, Kratochvílová Mirka 2:1, body hostů: Šimonovská Blanka 1:2, Benedová Zuzana 2:1, Lipovčanová Helena 1:2), TJ ABC Branik - TJ Sokol Nusle Praha B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ulihrachová Jitka 1:1, Černá Martina 0:3, Suchomanová Jana 1:2, WO 1:0, body hostů: Malá Kateřina 1:2, Procházková Olga 2:0, Škopková Věra 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - SF SKK EL Niňo Praha B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klempířová Jiřina 2:1, Dvořáková Lenka 3:0, Pospíšilová Carmen 1:2, body hostů: Loukotová Regina 0:3, Pokorná Helena 2:1, Chloupková Pavlína 1:2), TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Plzeň V. A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pešíková Tereza 0:3, Vacíková Renata 0:3, Severová Michaela 0:3, body hostů: Janoušová Pavla 3:0, Nováková Monika 3:0, Janoušová Petra 3:0),
19. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha B - TJ Sokol Plzeň V. A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chloupková Pavlína 1:2, Pokorná Helena 1:2, Štricová Niamh 3:0, body hostů: Šebková Kristýna 2:1, Janoušová Pavla 1:2, Janoušová Petra 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - TJ Sokol Plzeň V. B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempířová Jiřina 2:1, Dvořáková Lenka 2:1, Pospíšilová Carmen 0:3, body hostů: Žižkovská Rebeka 1:2, Bartošková Marta 3:0, Poláková Pavlína 1:2), TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Hrádek 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pokorná Tereza 2:0, Škopková Věra 3:0, Malá Kateřina 2:0, WO 2:0, body hostů: Matoušová Aneta 0:2, Matoušová Jana 0:2, Janečková Jaroslava 0:3, WO 0:2), TJ ABC Branik - KST Klatovy 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Adamčíková Dana 0:3, Černá Martina 0:3, Suchomanová Jana 1:1, WO 1:0, body hostů: Marešová Zdeňka 2:0, Plassová Jana 3:0, Hnojská Andrea 2:1, WO 0:1), TJ Slavoj Praha B - Avia Čakovice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimůnková Veronika 0:3, Šimonovská Blanka 0:3, Lipovčanová Helena 1:2, body hostů: Skříčková Ivana 2:1, Svobodová Helena 3:0, Novotná Markéta 3:0), Spartak Kaplice - Slovan KST Bohnice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Volavková Kateřina 0:3, Růžičková Kristýna 1:2, Kratochvílová Mirka 1:2, body hostů: Hagino Petra 3:0, Hlaváčková Lenka 3:0, Bartoňová Jitka 1:2),
20. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky - TJ Sokol Plzeň V. A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pospíšilová Carmen 1:1, Dvořáková Lenka 2:1, Klempířová Jiřina 3:0, Cimrmanová Eliška 0:1, body hostů: Šebková Kristýna 1:2, Janoušová Pavla 1:2, Janoušová Petra 1:2), SF SKK EL Niňo Praha B - TJ Sokol Plzeň V. B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorná Helena 2:1, Chloupková Pavlína 1:2, Štricová Niamh 3:0, body hostů: Žižkovská Rebeka 1:2, Bartošková Marta 2:1, Poláková Pavlína 0:3), TJ ABC Branik - TJ Hrádek 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adamčíková Dana 0:3, Černá Martina 3:0, Suchomanová Jana 2:1, body hostů: Matoušová Jana 1:2, Matoušová Aneta 1:2, Janečková Jaroslava 2:1), TJ Sokol Nusle Praha B - KST Klatovy 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházková Olga 2:1, Škopková Věra 2:1, Pokorná Tereza 1:2, body hostů: Marešová Zdeňka 3:0, Hnojská Andrea 1:2, Plassová Jana 0:3), Spartak Kaplice - Avia Čakovice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Volavková Kateřina 0:3, Růžičková Kristýna 0:3, Kratochvílová Mirka 1:2, body hostů: Skříčková Ivana 3:0, Svobodová Helena 2:1, Novotná Markéta 3:0), TJ Slavoj Praha B - Slovan KST Bohnice 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Benedová Zuzana 0:2, Šimůnková Veronika 0:3, Lipovčanová Helena 1:2, Michalcová Lenka 0:1, body hostů: Hlaváčková Lenka 3:0, Hagino Petra 2:1, Bartoňová Jitka 3:0),
21. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Slavoj Praha B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janoušová Petra 2:0, Bydžovská Hana 2:0, Janoušová Pavla 1:1, WO 3:0, body hostů: Lipovčanová Helena 1:2, Šimůnková Veronika 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Plzeň V. B - Spartak Kaplice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartošková Marta 2:1, Žižkovská Rebeka 1:2, Poláková Pavlína 2:1, body hostů: Kratochvílová Mirka 1:2, Růžičková Lucie 2:1, Růžičková Kristýna 1:2), Avia Čakovice - TJ Sokol Nusle Praha B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Helena 1:2, Skříčková Ivana 1:2, Dvořáková Anna 1:2, body hostů: Pokorná Tereza 2:1, Procházková Olga 3:0, Ježková Kateřina 1:2), Slovan KST Bohnice - TJ ABC Branik 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlaváčková Lenka 1:1, Hagino Petra 2:0, Bartoňová Jitka 1:1, WO 3:0, body hostů: Adamčíková Dana 0:3, Černá Martina 2:1, WO 0:3), TJ Hrádek - SF SKK EL Niňo Praha B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polcarová Anežka 3:0, Janečková Jaroslava 2:1, Matoušová Aneta 0:3, body hostů: Chloupková Pavlína 1:2, Pokorná Helena 1:2, Štricová Niamh 2:1), KST Klatovy - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plassová Jana 1:2, Marešová Zdeňka 2:1, Hnojská Andrea 0:1, Hnojská Helena 0:2, body hostů: Cimrmanová Eliška 1:2, Klempířová Jiřina 2:1, Dvořáková Lenka 3:0),
22. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Slavoj Praha B 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartošková Marta 2:0, Žižkovská Rebeka 1:1, Poláková Pavlína 2:0, WO 3:0, body hostů: Lipovčanová Helena 0:3, Šimůnková Veronika 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Plzeň V. A - Spartak Kaplice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janoušová Petra 2:1, Bydžovská Hana 3:0, Janoušová Pavla 2:1, body hostů: Kratochvílová Mirka 1:2, Růžičková Lucie 1:2, Růžičková Kristýna 0:3), Slovan KST Bohnice - TJ Sokol Nusle Praha B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaucká Olga 2:1, Bartoňová Jitka 2:1, Hagino Petra 2:0, Bartoňová Tereza 0:1, body hostů: Malá Kateřina 0:2, Škopková Věra 1:2, Ježková Kateřina 1:2, Pokorná Tereza 1:0), Avia Čakovice - TJ ABC Branik 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Helena 2:1, Scholleová Dana 1:1, Skříčková Ivana 2:1, Dvořáková Anna 0:1, body hostů: Suchomanová Jana 1:2, Ulihrachová Jitka 0:3, Černá Martina 3:0), KST Klatovy - SF SKK EL Niňo Praha B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hnojská Andrea 2:1, Marešová Zdeňka 1:2, Hnojská Helena 0:3, body hostů: Chloupková Pavlína 1:2, Pokorná Helena 2:1, Štricová Niamh 3:0), TJ Hrádek - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janečková Jaroslava 2:1, Polcarová Anežka 2:1, Matoušová Aneta 2:1, body hostů: Cimrmanová Eliška 0:3, Klempířová Jiřina 2:1, Dvořáková Lenka 1:2),
2. liga žen skupina B
1. kolo:
KST Jirkov TECHNOLINE - SK Dobré D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Leitnerová Eva st. 3:0, Koutská Marie 3:0, Faiglová Kamila 3:0, body hostů: Bačinová Lucie 0:3, Ducháčová Kateřina 0:3, Koďousková Eliška 0:3), TJ Sokol Poděbrady - TTC Ústí nad Orlicí A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vokounová Adéla 1:2, Bečvářová Michaela 2:1, Stránská Anna 1:2, body hostů: Částková Barbora 3:0, Cyranyová Lucie 2:1, Motlová Monika 0:3), TJ Sokol Chrudim - SKST Děčín 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláčková Tereza 1:2, Laubová Žaneta 0:3, Juklová Kateřina 1:2, body hostů: Kacálková Kristýna 1:2, Svatoňová Tereza 3:0, Polanská Jana 3:0), SK Dobré B - SKP Sever Ústí nad Labem B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macurová Andrea 2:0, Hejzlarová Lucie 0:3, Šitinová Petra 3:0, Macurová Denisa 0:1, body hostů: Šondová Karina 1:2, Kohlmannová Aneta 2:1, Nováková Martina 1:2), TTC Ústí nad Orlicí B - SKST Vlašim D 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svojanovská Jana 3:0, Šedová Eliška 1:2, Bezdíčková Lenka 1:2, body hostů: Pytlíková Tereza 2:1, Zelingrová Kamila 1:2, Pěnkavová Kristýna 1:2), SK Dobré C - SKST Vlašim E 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rozínková Monika 1:2, Grimmerová Diana 0:3, WO 0:3, body hostů: Bošinová Aneta 2:0, Bošinová Veronika 1:1, Lajdová Karolína 2:0, WO 3:0),
2. kolo:
KST Jirkov TECHNOLINE - TTC Ústí nad Orlicí A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koutská Marie 3:0, Demjanová Eliška 1:2, Faiglová Kamila 1:2, body hostů: Částková Barbora 2:1, Cyranyová Lucie 1:2, Motlová Monika 1:2), TJ Sokol Poděbrady - SK Dobré D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bečvářová Michaela 2:1, Vokounová Adéla 3:0, Stránská Anna 3:0, body hostů: Bačinová Lucie 0:3, Ducháčová Kateřina 0:3, Koďousková Eliška 1:2), TJ Sokol Chrudim - SKP Sever Ústí nad Labem B 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Juklová Kateřina 0:3, Jílková Vanesa 0:3, Sedláčková Tereza 1:2, body hostů: Šondová Karina 3:0, Kohlmannová Aneta 2:1, Nováková Martina 3:0), SK Dobré B - SKST Děčín 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macurová Andrea 3:0, Šitinová Petra 2:0, Hejzlarová Lucie 0:3, Macurová Denisa 0:1, body hostů: Kacálková Kristýna 1:2, Svatoňová Tereza 1:2, Polanská Jana 2:1), TTC Ústí nad Orlicí B - SKST Vlašim E 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svojanovská Jana 0:3, Šedová Eliška 1:2, Cacková Tereza 0:3, body hostů: Bošinová Aneta 3:0, Bošinová Veronika 3:0, Lajdová Karolína 2:1), SK Dobré C - SKST Vlašim D 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rozínková Monika 2:1, Grimmerová Diana 0:3, WO 0:3, body hostů: Pytlíková Tereza 2:0, Zelingrová Kamila 1:1, Pěnkavová Kristýna 1:1, WO 3:0),
3. kolo:
SK Dobré D - SKST Vlašim D 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Lucie 0:2, Bačinová Pavla 0:3, Koďousková Eliška 1:2, Ducháčová Kateřina 0:1, body hostů: Pěnkavová Kristýna 3:0, Zelingrová Kamila 2:1, Pytlíková Tereza 3:0), TTC Ústí nad Orlicí A - SKST Vlašim E 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cyranyová Lucie 0:3, Částková Eliška 1:2, Motlová Monika 0:3, body hostů: Lajdová Anežka 3:0, Bošinová Veronika 3:0, Bošinová Aneta 2:1), SKST Děčín - TTC Ústí nad Orlicí B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nováková Eva 3:0, Schneiderová Jana 0:2, Svatoňová Tereza 1:2, Kacálková Kristýna 0:1, body hostů: Svojanovská Jana 2:1, Bezdíčková Lenka 1:2, Šedová Eliška 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem B - SK Dobré C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šondová Karina 3:0, Nováková Martina 3:0, Smíšková Martina 3:0, body hostů: Rozínková Monika 0:3, Grimmerová Diana 0:3, Švábová Ráchel Magdaléna 0:3), KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Sokol Chrudim 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Demjanová Eliška 2:1, Faiglová Kamila 1:2, Koutská Marie 3:0, body hostů: Vránová Martina 1:2, Sedláčková Tereza 2:1, Juklová Kateřina 0:3), TJ Sokol Poděbrady - SK Dobré B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kloučková Jana 1:2, Stránská Anna 2:1, Bečvářová Michaela 1:2, body hostů: Hejzlarová Lucie 1:2, Macurová Andrea 3:0, Šitinová Petra 1:1, Macurová Denisa 0:1),
4. kolo:
SK Dobré D - SKST Vlašim E 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Pavla 1:2, Ducháčová Kateřina 0:3, Koďousková Eliška 0:2, Bačinová Lucie 0:1, body hostů: Lajdová Anežka 2:1, Bošinová Aneta 3:0, Bošinová Veronika 3:0), TTC Ústí nad Orlicí A - SKST Vlašim D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cyranyová Lucie 2:1, Částková Eliška 2:1, Motlová Monika 0:3, body hostů: Zelingrová Kamila 1:2, Pěnkavová Kristýna 1:2, Pytlíková Tereza 3:0), SKST Děčín - SK Dobré C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svatoňová Tereza 3:0, Kacálková Kristýna 2:1, Polanská Jana 3:0, body hostů: Rozínková Monika 1:2, Grimmerová Diana 0:3, Švábová Ráchel Magdaléna 0:3), SKP Sever Ústí nad Labem B - TTC Ústí nad Orlicí B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šondová Karina 1:2, Nováková Martina 0:3, Smíšková Martina 2:1, body hostů: Svojanovská Jana 2:1, Bezdíčková Lenka 2:1, Šedová Eliška 2:1), KST Jirkov TECHNOLINE - SK Dobré B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Faiglová Kamila 1:2, Koutská Marie 2:1, Demjanová Eliška 1:2, body hostů: Hejzlarová Lucie 0:3, Macurová Andrea 3:0, Šitinová Petra 2:0, Macurová Denisa 0:1), TJ Sokol Poděbrady - TJ Sokol Chrudim 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stránská Anna 3:0, Kloučková Jana 2:1, Vokounová Adéla 3:0, body hostů: Juklová Kateřina 0:3, Sedláčková Tereza 1:2, Vránová Martina 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Chrudim - SK Dobré D 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláčková Tereza 3:0, Vránová Martina 2:1, Juklová Kateřina 2:1, body hostů: Koďousková Eliška 0:3, Ducháčová Kateřina 0:3, Bačinová Pavla 2:1), SK Dobré B - TTC Ústí nad Orlicí A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macurová Andrea 3:0, Hejzlarová Lucie 0:3, Macurová Denisa 0:3, body hostů: Motlová Jitka 2:1, Částková Eliška 2:1, Motlová Monika 2:1), TTC Ústí nad Orlicí B - KST Jirkov TECHNOLINE 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bezdíčková Lenka 1:2, Šedová Eliška 2:1, Svojanovská Jana 2:1, body hostů: Demjanová Eliška 0:3, Koutská Marie 2:1, Faiglová Kamila 2:1), SK Dobré C - TJ Sokol Poděbrady 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grimmerová Diana 0:2, Doucková Aneta 1:2, Hlávková Hana 3:0, Rozínková Monika 0:1, body hostů: Stránská Anna 2:1, Vokounová Adéla 1:2, Bečvářová Michaela 2:1), SKST Vlašim D - SKST Děčín 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pěnkavová Kristýna 1:2, Míková Karolína 1:2, Zelingrová Kamila 1:2, body hostů: Kacálková Kristýna 0:3, Svatoňová Tereza 3:0, Polanská Jana 3:0), SKST Vlašim E - SKP Sever Ústí nad Labem B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Veronika 3:0, Lajdová Anežka 2:1, Bošinová Aneta 2:1, body hostů: Smíšková Martina 2:1, Šondová Karina 0:3, Chuchlová Jana 0:3),
6. kolo:
TJ Sokol Chrudim - TTC Ústí nad Orlicí A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláčková Tereza 2:1, Vránová Martina 2:1, Juklová Kateřina 0:3, body hostů: Motlová Jitka 2:1, Částková Eliška 2:1, Motlová Monika 1:2), SK Dobré B - SK Dobré D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macurová Andrea 3:0, Šitinová Petra 3:0, Hejzlarová Lucie 2:1, body hostů: Bačinová Pavla 1:2, Koďousková Eliška 0:3, Bačinová Lucie 0:3), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Poděbrady 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovská Jana 2:1, Šedová Eliška 3:0, Bezdíčková Lenka 2:1, body hostů: Bečvářová Michaela 0:3, Vokounová Adéla 1:2, Stránská Anna 1:2), SK Dobré C - KST Jirkov TECHNOLINE 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doucková Aneta 1:1, Hlávková Hana 2:1, Rozínková Monika 3:0, Grimmerová Diana 0:1, body hostů: Faiglová Kamila 0:3, Koutská Marie 1:2, Demjanová Eliška 2:1), SKST Vlašim D - SKP Sever Ústí nad Labem B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Kristýna 1:2, Míková Karolína 2:1, Zelingrová Kamila 2:1, body hostů: Smíšková Martina 3:0, Šondová Karina 1:2, Chuchlová Jana 0:3), SKST Vlašim E - SKST Děčín 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Veronika 3:0, Lajdová Anežka 2:1, Bošinová Aneta 3:0, body hostů: Kacálková Kristýna 0:3, Svatoňová Tereza 0:3, Polanská Jana 1:2),
7. kolo:
KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Sokol Poděbrady 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koutská Marie 1:2, Demjanová Eliška 0:3, Faiglová Kamila 1:2, body hostů: Stránská Anna 3:0, Vokounová Adéla 1:2, Kloučková Jana 3:0), TJ Sokol Chrudim - SK Dobré B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláčková Tereza 1:2, Vránová Martina 1:2, Juklová Kateřina 0:3, body hostů: Šitinová Petra 3:0, Macurová Andrea 3:0, Hejzlarová Lucie 1:2), TTC Ústí nad Orlicí B - SK Dobré C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovská Jana 3:0, Šedová Eliška 3:0, Bezdíčková Lenka 0:3, body hostů: Doucková Aneta 1:2, Hlávková Hana 1:2, Rozínková Monika 1:2), SKST Vlašim D - SKST Vlašim E 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Kristýna 1:2, Zelingrová Kamila 1:2, Pytlíková Tereza 2:1, body hostů: Bošinová Veronika 3:0, Lajdová Karolína 0:3, Bošinová Aneta 2:1), SKST Děčín - SKP Sever Ústí nad Labem B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nováková Eva 3:0, Polanská Jana 0:1, Schneiderová Jana 2:1, Kacálková Kristýna 1:1, body hostů: Nováková Martina 1:2, Šondová Karina 1:2, Smíšková Martina 1:2), SK Dobré D - TTC Ústí nad Orlicí A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Lucie 0:3, Koďousková Eliška 0:3, Bačinová Pavla 1:2, body hostů: Motlová Jitka 3:0, Částková Eliška 2:1, Cyranyová Lucie 3:0),
8. kolo:
SK Dobré D - SKST Děčín 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Pavla 2:1, Bačinová Lucie 0:3, Koďousková Eliška 0:3, body hostů: Schneiderová Jana 3:0, Svatoňová Tereza 2:1, Schneiderová Pavla 2:1), TTC Ústí nad Orlicí A - SKP Sever Ústí nad Labem B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Částková Eliška 2:1, Motlová Monika 2:1, Cyranyová Lucie 2:1, body hostů: Šondová Karina 1:2, Kohlmannová Aneta 1:2, Nováková Martina 1:2), KST Jirkov TECHNOLINE - SKST Vlašim D 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koutská Marie 3:0, Leitnerová Eva st. 3:0, Faiglová Kamila 0:3, body hostů: Zelingrová Kamila 1:2, Pěnkavová Kristýna 1:2, Pytlíková Tereza 1:2), TJ Sokol Poděbrady - SKST Vlašim E 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Franeková Věra 0:3, Kloučková Jana 1:2, Vokounová Adéla 0:3, body hostů: Bošinová Aneta 3:0, Lajdová Karolína 2:1, Bošinová Veronika 3:0), TJ Sokol Chrudim - TTC Ústí nad Orlicí B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vránová Martina 0:3, Nováková Kristýna 0:3, Juklová Kateřina 0:3, body hostů: Šedová Eliška 3:0, Bezdíčková Lenka 3:0, Svojanovská Jana 3:0), SK Dobré B - SK Dobré C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macurová Andrea 3:0, Šitinová Petra 3:0, Hejzlarová Lucie 0:3, body hostů: Hlávková Hana 1:2, Zemanová Michaela 1:2, Doucková Aneta 1:2),
9. kolo:
SK Dobré D - SKP Sever Ústí nad Labem B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bačinová Pavla 1:2, Bačinová Lucie 0:3, Koďousková Eliška 2:1, body hostů: Šondová Karina 2:1, Kohlmannová Aneta 1:2, Nováková Martina 3:0), TTC Ústí nad Orlicí A - SKST Děčín 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Částková Eliška 2:1, Motlová Monika 0:3, Cyranyová Lucie 1:2, body hostů: Svatoňová Tereza 2:1, Schneiderová Jana 2:1, Schneiderová Pavla 2:1), KST Jirkov TECHNOLINE - SKST Vlašim E 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koutská Marie 2:1, Leitnerová Eva st. 1:2, Faiglová Kamila 1:2, body hostů: Bošinová Veronika 3:0, Lajdová Karolína 1:2, Bošinová Aneta 0:1, Lajdová Anežka 1:1), TJ Sokol Poděbrady - SKST Vlašim D 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vokounová Adéla 0:3, Franeková Věra 0:3, Bečvářová Michaela 0:3, body hostů: Zelingrová Kamila 3:0, Pytlíková Tereza 3:0, Pěnkavová Kristýna 3:0), TJ Sokol Chrudim - SK Dobré C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vránová Martina 0:3, Nováková Kristýna 0:3, Juklová Kateřina 1:2, body hostů: Doucková Aneta 3:0, Rozínková Monika 2:1, Hlávková Hana 3:0), SK Dobré B - TTC Ústí nad Orlicí B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macurová Andrea 3:0, Šitinová Petra 2:1, Hejzlarová Lucie 0:3, body hostů: Šedová Eliška 2:1, Bezdíčková Lenka 1:2, Svojanovská Jana 1:2),
10. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí B - SK Dobré D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovská Jana 3:0, Šedová Eliška 2:1, Bezdíčková Lenka 3:0, body hostů: Bačinová Pavla 1:2, Bačinová Lucie 0:3, Koďousková Eliška 0:3), SK Dobré C - TTC Ústí nad Orlicí A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Grimmerová Diana 0:3, Hlávková Hana 3:0, Doucková Aneta 3:0, body hostů: Motlová Monika 1:2, Částková Eliška 1:2, Cyranyová Lucie 1:2), SKST Vlašim D - TJ Sokol Chrudim 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pěnkavová Kristýna 3:0, Zelingrová Kamila 3:0, Pytlíková Tereza 3:0, body hostů: Laubová Žaneta 0:3, Jílková Vanesa 0:3, Sedláčková Tereza 0:2, Nováková Kristýna 0:1), SKST Vlašim E - SK Dobré B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Aneta 1:0, Bošinová Veronika 3:0, Lajdová Anežka 1:2, WO 0:2, body hostů: Šitinová Petra 1:2, Macurová Andrea 1:1, Hejzlarová Lucie 0:2, WO 2:0), SKST Děčín - KST Jirkov TECHNOLINE 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schneiderová Jana 2:1, Nováková Eva 2:0, Svatoňová Tereza 2:1, Kacálková Kristýna 0:1, body hostů: Demjanová Eliška 1:2, Koutská Marie 1:2, Faiglová Kamila 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem B - TJ Sokol Poděbrady 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šondová Karina 1:2, Nováková Martina 3:0, Smíšková Martina 2:1, body hostů: Bečvářová Michaela 0:3, Vokounová Adéla 1:2, Stránská Anna 2:1),
11. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí B - TTC Ústí nad Orlicí A 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svojanovská Jana 3:0, Šedová Eliška 3:0, Bezdíčková Lenka 3:0, body hostů: Částková Barbora 0:3, Motlová Monika 0:3, Cyranyová Lucie 0:3), SK Dobré C - SK Dobré D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlávková Hana 3:0, Zemanová Michaela 3:0, Doucková Aneta 2:1, body hostů: Bačinová Pavla 1:2, Koďousková Eliška 0:3, Bačinová Lucie 0:3), SKST Vlašim D - SK Dobré B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pěnkavová Kristýna 1:2, Zelingrová Kamila 1:2, Pytlíková Tereza 2:1, body hostů: Šitinová Petra 2:1, Macurová Andrea 3:0, Hejzlarová Lucie 0:3), SKST Vlašim E - TJ Sokol Chrudim 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Veronika 3:0, Lajdová Anežka 3:0, WO 0:3, body hostů: Jílková Vanesa 0:2, Sedláčková Tereza 0:2, Nováková Kristýna 0:2, WO 3:0), SKST Děčín - TJ Sokol Poděbrady 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svatoňová Tereza 2:1, Schneiderová Jana 0:1, Kacálková Kristýna 1:2, Nováková Eva 2:0, body hostů: Bečvářová Michaela 0:3, Vokounová Adéla 2:1, Stránská Anna 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem B - KST Jirkov TECHNOLINE 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šondová Karina 2:1, Nováková Martina 3:0, Smíšková Martina 3:0, body hostů: Koutská Marie 1:2, Faiglová Kamila 0:3, Demjanová Eliška 0:3),
12. kolo:
SK Dobré D - KST Jirkov TECHNOLINE 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ducháčová Kateřina 0:2, Bačinová Pavla 1:1, Bačinová Lucie 0:2, WO 3:0, body hostů: Demjanová Eliška 3:0, Koutská Marie 2:1, WO 0:3), TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Sokol Poděbrady 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cyranyová Lucie 1:2, Motlová Monika 0:3, Částková Eliška 1:2, body hostů: Bečvářová Michaela 2:1, Vokounová Adéla 2:1, Stránská Anna 3:0), SKST Děčín - TJ Sokol Chrudim 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svatoňová Tereza 2:1, Polanská Jana 3:0, Kacálková Kristýna 2:1, body hostů: Vránová Martina 0:3, Juklová Kateřina 0:3, Sedláčková Tereza 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem B - SK Dobré B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brabencová Pavlína 1:2, Nováková Martina 1:2, Smíšková Martina 2:1, body hostů: Šitinová Petra 2:1, Macurová Andrea 3:0, Hejzlarová Lucie 0:3), SKST Vlašim D - TTC Ústí nad Orlicí B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křížová Alena 0:3, Pytlíková Tereza 2:1, Zelingrová Kamila 2:1, body hostů: Bezdíčková Lenka 2:1, Šedová Eliška 1:2, Svojanovská Jana 2:1), SKST Vlašim E - SK Dobré C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Veronika 2:1, Bošinová Aneta 3:0, WO 0:3, body hostů: Švábová Ráchel Magdaléna 0:2, Grimmerová Diana 0:2, Rozínková Monika 1:1, WO 3:0),
13. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí A - KST Jirkov TECHNOLINE 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cyranyová Lucie 0:2, Motlová Monika 0:2, Částková Eliška 1:1, WO 3:0, body hostů: Demjanová Eliška 2:1, Koutská Marie 3:0, WO 0:3), SK Dobré D - TJ Sokol Poděbrady 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ducháčová Kateřina 0:3, Bačinová Pavla 1:2, Bačinová Lucie 1:2, body hostů: Bečvářová Michaela 1:2, Vokounová Adéla 3:0, Stránská Anna 3:0), SKP Sever Ústí nad Labem B - TJ Sokol Chrudim 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 2:1, Nováková Martina 2:1, Smíšková Martina 3:0, body hostů: Vránová Martina 0:3, Juklová Kateřina 0:3, Sedláčková Tereza 2:1), SKST Děčín - SK Dobré B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svatoňová Tereza 1:2, Polanská Jana 1:2, Kacálková Kristýna 0:2, WO 1:0, body hostů: Šitinová Petra 2:0, Macurová Andrea 3:0, Hejzlarová Lucie 1:2, WO 0:1), SKST Vlašim E - TTC Ústí nad Orlicí B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bošinová Veronika 3:0, Bošinová Aneta 2:1, WO 0:3, body hostů: Bezdíčková Lenka 0:2, Šedová Eliška 1:1, Svojanovská Jana 0:2, WO 3:0), SKST Vlašim D - SK Dobré C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křížová Alena 1:2, Pytlíková Tereza 3:0, Zelingrová Kamila 3:0, body hostů: Švábová Ráchel Magdaléna 1:2, Grimmerová Diana 0:3, Rozínková Monika 1:2),
14. kolo:
SKST Vlašim D - SK Dobré D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zelingrová Kamila 3:0, Pytlíková Tereza 3:0, Pěnkavová Kristýna 3:0, body hostů: Koďousková Eliška 0:3, Ducháčová Kateřina 0:2, Bačinová Pavla 0:3, Bačinová Lucie 0:1), SKST Vlašim E - TTC Ústí nad Orlicí A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Aneta 3:0, Lajdová Karolína 2:1, Bošinová Veronika 2:1, body hostů: Částková Eliška 2:1, Motlová Monika 0:3, Cyranyová Lucie 0:3), TTC Ústí nad Orlicí B - SKST Děčín 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bezdíčková Lenka 1:2, Šedová Eliška 2:1, Svojanovská Jana 3:0, body hostů: Schneiderová Jana 1:2, Polanská Jana 1:1, Svatoňová Tereza 1:2, Kacálková Kristýna 0:1), SK Dobré C - SKP Sever Ústí nad Labem B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlávková Hana 2:0, Rozínková Monika 3:0, Doucková Aneta 2:1, Grimmerová Diana 0:1, body hostů: Brabencová Pavlína 0:3, Peštová Eva 1:2, Nováková Martina 1:2), TJ Sokol Chrudim - KST Jirkov TECHNOLINE 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vránová Martina 0:2, Sedláčková Tereza 1:1, Juklová Kateřina 1:1, WO 3:0, body hostů: Faiglová Kamila 1:2, Koutská Marie 3:0, WO 0:3), SK Dobré B - TJ Sokol Poděbrady 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macurová Andrea 2:1, Šitinová Petra 2:1, Hejzlarová Lucie 2:1, body hostů: Bečvářová Michaela 0:3, Stránská Anna 3:0, Vokounová Adéla 0:3),
15. kolo:
SKST Vlašim E - SK Dobré D 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bošinová Aneta 3:0, Lajdová Karolína 3:0, Bošinová Veronika 3:0, body hostů: Bačinová Pavla 0:3, Bačinová Lucie 0:3, Koďousková Eliška 0:2, Ducháčová Kateřina 0:1), SKST Vlašim D - TTC Ústí nad Orlicí A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pytlíková Tereza 3:0, Zelingrová Kamila 2:1, Pěnkavová Kristýna 3:0, body hostů: Částková Eliška 0:3, Motlová Jitka 0:3, Cyranyová Lucie 1:2), SK Dobré C - SKST Děčín 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlávková Hana 2:1, Rozínková Monika 3:0, Doucková Aneta 0:2, Grimmerová Diana 0:1, body hostů: Schneiderová Jana 0:2, Svatoňová Tereza 2:1, Polanská Jana 1:2, Kacálková Kristýna 1:0), TTC Ústí nad Orlicí B - SKP Sever Ústí nad Labem B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bezdíčková Lenka 3:0, Šedová Eliška 3:0, Svojanovská Jana 3:0, body hostů: Brabencová Pavlína 0:3, Peštová Eva 0:3, Nováková Martina 0:3), SK Dobré B - KST Jirkov TECHNOLINE 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šitinová Petra 1:0, Hejzlarová Lucie 1:1, Macurová Andrea 2:0, WO 3:1, body hostů: Faiglová Kamila 0:3, Koutská Marie 1:1, WO 1:3), TJ Sokol Chrudim - TJ Sokol Poděbrady 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vránová Martina 2:1, Sedláčková Tereza 2:1, Juklová Kateřina 1:2, body hostů: Bečvářová Michaela 0:3, Stránská Anna 3:0, Vokounová Adéla 1:2),
16. kolo:
SK Dobré D - TJ Sokol Chrudim 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sazimová Adéla 0:3, Bačinová Lucie 0:3, Ducháčová Kateřina 0:3, body hostů: Vránová Martina 3:0, Sedláčková Tereza 3:0, Juklová Kateřina 3:0), TTC Ústí nad Orlicí A - SK Dobré B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Částková Eliška 3:0, Cyranyová Lucie 1:2, Motlová Monika 2:1, body hostů: Šitinová Petra 1:2, Ulrychová Hana 2:1, Hejzlarová Lucie 0:3), KST Jirkov TECHNOLINE - TTC Ústí nad Orlicí B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koutská Marie 2:1, Leitnerová Eva st. 2:1, Faiglová Kamila 1:2, body hostů: Šedová Eliška 2:1, Bezdíčková Lenka 0:3, Svojanovská Jana 2:1), TJ Sokol Poděbrady - SK Dobré C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bečvářová Michaela 0:2, Štěrbová Kateřina 0:3, Kloučková Jana 0:3, WO 0:1, body hostů: Hlávková Hana 3:0, Rozínková Monika 2:0, Doucková Aneta 3:0, WO 1:0), SKST Děčín - SKST Vlašim D 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svatoňová Tereza 1:2, Schneiderová Jana 2:1, Polanská Jana 2:1, body hostů: Křížová Alena 0:3, Pěnkavová Kristýna 3:0, Zelingrová Kamila 1:2), SKP Sever Ústí nad Labem B - SKST Vlašim E 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smíšková Martina 1:2, Kohlmannová Aneta 0:3, Brabencová Pavlína 0:3, body hostů: Bošinová Aneta 3:0, Lajdová Karolína 2:1, Bošinová Veronika 3:0),
17. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Sokol Chrudim 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Částková Eliška 2:1, Cyranyová Lucie 1:2, Motlová Monika 1:2, body hostů: Vránová Martina 2:1, Sedláčková Tereza 3:0, Juklová Kateřina 0:3), SK Dobré D - SK Dobré B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Pavla 1:2, Koďousková Eliška 0:3, Bačinová Lucie 0:3, body hostů: Macurová Andrea 3:0, Šitinová Petra 3:0, Hejzlarová Lucie 2:1), TJ Sokol Poděbrady - TTC Ústí nad Orlicí B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kloučková Jana 2:1, Kyceltová Petra 0:3, Bečvářová Michaela 0:3, body hostů: Bezdíčková Lenka 2:1, Šedová Eliška 2:1, Svojanovská Jana 3:0), KST Jirkov TECHNOLINE - SK Dobré C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koutská Marie 3:0, Leitnerová Eva st. 2:1, Faiglová Kamila 2:1, body hostů: Rozínková Monika 0:3, Grimmerová Diana 0:3, Doucková Aneta 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem B - SKST Vlašim D 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smíšková Martina 2:1, Kohlmannová Aneta 2:1, Brabencová Pavlína 2:1, body hostů: Křížová Alena 0:3, Pěnkavová Kristýna 1:2, Zelingrová Kamila 2:1), SKST Děčín - SKST Vlašim E 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svatoňová Tereza 1:2, Kacálková Kristýna 1:2, Polanská Jana 1:0, Schneiderová Jana 0:2, body hostů: Bošinová Aneta 3:0, Bošinová Veronika 3:0, Lajdová Karolína 0:3),
18. kolo:
TJ Sokol Poděbrady - KST Jirkov TECHNOLINE 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kloučková Jana 2:1, Bečvářová Michaela 2:1, Vokounová Adéla 2:0, WO 0:1, body hostů: Leitnerová Eva st. 0:2, Koutská Marie 1:2, Faiglová Kamila 1:2, WO 1:0), SK Dobré B - TJ Sokol Chrudim 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macurová Andrea 3:0, Šitinová Petra 2:1, Hejzlarová Lucie 1:2, body hostů: Vránová Martina 1:2, Sedláčková Tereza 2:1, Juklová Kateřina 0:3), SK Dobré C - TTC Ústí nad Orlicí B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlávková Hana 3:0, Rozínková Monika 1:2, Doucková Aneta 2:1, body hostů: Šedová Eliška 0:3, Bezdíčková Lenka 1:2, Svojanovská Jana 2:1), SKST Vlašim E - SKST Vlašim D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lajdová Karolína 1:2, Bošinová Veronika 2:1, Bošinová Aneta 1:2, body hostů: Zelingrová Kamila 0:3, Pěnkavová Kristýna 2:1, Pytlíková Tereza 3:0), SKP Sever Ústí nad Labem B - SKST Děčín 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brabencová Pavlína 0:2, Nováková Martina 1:2, Smíšková Martina 1:2, WO 1:0, body hostů: Kacálková Kristýna 2:1, Schneiderová Jana 1:1, Nováková Eva 3:0, WO 0:1), TTC Ústí nad Orlicí A - SK Dobré D 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Částková Eliška 3:0, Cyranyová Lucie 3:0, Motlová Monika 0:3, body hostů: Koďousková Eliška 1:2, Bačinová Lucie 1:2, Bačinová Pavla 1:2),
19. kolo:
SKST Děčín - SK Dobré D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svatoňová Tereza 3:0, Polanská Jana 3:0, Kacálková Kristýna 3:0, body hostů: Bačinová Lucie 0:3, Koďousková Eliška 0:3, Bačinová Pavla 0:3), SKP Sever Ústí nad Labem B - TTC Ústí nad Orlicí A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 0:3, Nováková Martina 1:2, Smíšková Martina 2:1, body hostů: Cyranyová Lucie 3:0, Částková Eliška 2:1, Motlová Jitka 1:2), SKST Vlašim D - KST Jirkov TECHNOLINE 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Míková Karolína 1:2, Pěnkavová Kristýna 2:1, WO 0:3, body hostů: Demjanová Eliška 0:2, Koutská Marie 2:0, Faiglová Kamila 1:1, WO 3:0), SKST Vlašim E - TJ Sokol Poděbrady 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Aneta 3:0, Lajdová Anežka 1:2, Bošinová Veronika 3:0, body hostů: Bečvářová Michaela 1:2, Stránská Anna 1:2, Vokounová Adéla 0:3), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Chrudim 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovská Jana 3:0, Šedová Eliška 2:1, Bezdíčková Lenka 2:1, body hostů: Nováková Kristýna 0:3, Sedláčková Tereza 2:1, Juklová Kateřina 0:3), SK Dobré C - SK Dobré B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlávková Hana 2:1, Zemanová Michaela 1:2, Doucková Aneta 1:2, body hostů: Macurová Andrea 3:0, Šitinová Petra 2:1, Hejzlarová Lucie 0:3),
20. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem B - SK Dobré D 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brabencová Pavlína 1:2, Nováková Martina 3:0, Smíšková Martina 3:0, body hostů: Bačinová Lucie 0:3, Koďousková Eliška 1:2, Bačinová Pavla 1:2), SKST Děčín - TTC Ústí nad Orlicí A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nováková Eva 3:0, Svatoňová Tereza 1:2, Schneiderová Jana 1:2, body hostů: Cyranyová Lucie 2:1, Částková Eliška 2:1, Motlová Monika 0:3), SKST Vlašim E - KST Jirkov TECHNOLINE 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Aneta 2:1, Lajdová Anežka 0:3, Bošinová Veronika 3:0, body hostů: Faiglová Kamila 1:2, Koutská Marie 1:2, Demjanová Eliška 2:1), SKST Vlašim D - TJ Sokol Poděbrady 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Míková Karolína 1:2, Pěnkavová Kristýna 2:1, WO 0:3, body hostů: Vokounová Adéla 1:1, Stránská Anna 2:0, Bečvářová Michaela 0:2, WO 3:0), SK Dobré C - TJ Sokol Chrudim 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doucková Aneta 2:0, Rozínková Monika 2:1, Hlávková Hana 2:1, Grimmerová Diana 0:1, body hostů: Nováková Kristýna 0:3, Sedláčková Tereza 3:0, Juklová Kateřina 0:3), TTC Ústí nad Orlicí B - SK Dobré B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svojanovská Jana 3:0, Šedová Eliška 2:1, Bezdíčková Lenka 2:1, body hostů: Macurová Andrea 0:1, Šitinová Petra 2:1, Hejzlarová Lucie 0:3, Macurová Denisa 0:2),
21. kolo:
SK Dobré D - TTC Ústí nad Orlicí B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Lucie 0:3, Koďousková Eliška 1:2, Bačinová Pavla 0:3, body hostů: Šedová Eliška 3:0, Bezdíčková Lenka 2:1, Svojanovská Jana 3:0), TTC Ústí nad Orlicí A - SK Dobré C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cyranyová Lucie 1:2, Částková Eliška 1:2, Motlová Monika 1:2, body hostů: Hlávková Hana 3:0, Grimmerová Diana 0:3, Doucková Aneta 3:0), TJ Sokol Chrudim - SKST Vlašim D 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláčková Tereza 0:1, Laubová Žaneta 0:3, Juklová Kateřina 1:2, Sedláčková Karla 0:2, body hostů: Pěnkavová Kristýna 2:1, Zelingrová Kamila 3:0, Pytlíková Tereza 3:0), SK Dobré B - SKST Vlašim E 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macurová Andrea 2:1, Šitinová Petra 2:1, Hejzlarová Lucie 0:3, body hostů: Bošinová Aneta 3:0, Lajdová Anežka 1:2, Bošinová Veronika 1:2), KST Jirkov TECHNOLINE - SKST Děčín 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koutská Marie 3:0, Faiglová Kamila 1:2, Hořínková Slávina 0:3, body hostů: Schneiderová Jana 2:1, Svatoňová Tereza 1:2, Schneiderová Pavla 2:1), TJ Sokol Poděbrady - SKP Sever Ústí nad Labem B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Franeková Věra 0:3, Vokounová Adéla 1:1, Bečvářová Michaela 2:1, WO 1:0, body hostů: Kohlmannová Aneta 2:1, Smíšková Martina 1:2, Nováková Martina 2:0, WO 0:1),
22. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí A - TTC Ústí nad Orlicí B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Částková Barbora 1:1, Motlová Monika 1:1, Cyranyová Lucie 1:1, WO 3:0, body hostů: Svojanovská Jana 3:0, Krupová Soňa 0:3, WO 0:3), SK Dobré D - SK Dobré C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Pavla 1:2, Koďousková Eliška 0:3, Bačinová Lucie 0:3, body hostů: Hlávková Hana 3:0, Zemanová Michaela 3:0, Doucková Aneta 2:1), SK Dobré B - SKST Vlašim D 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macurová Andrea 2:1, Šitinová Petra 3:0, Hejzlarová Lucie 0:3, body hostů: Pěnkavová Kristýna 1:2, Zelingrová Kamila 1:2, Pytlíková Tereza 2:1), TJ Sokol Chrudim - SKST Vlašim E 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláčková Tereza 0:2, Jílková Vanesa 0:3, Juklová Kateřina 0:3, Sedláčková Karla 0:1, body hostů: Bošinová Aneta 3:0, Lajdová Anežka 3:0, Bošinová Veronika 3:0), TJ Sokol Poděbrady - SKST Děčín 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vokounová Adéla 0:1, Franeková Věra 0:3, Kyceltová Petra 0:3, WO 0:2, body hostů: Schneiderová Jana 3:0, Svatoňová Tereza 2:0, Hojková Eva 2:0, WO 2:0), KST Jirkov TECHNOLINE - SKP Sever Ústí nad Labem B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koutská Marie 2:0, Hořínková Slávina 0:2, Faiglová Kamila 1:1, WO 3:0, body hostů: Smíšková Martina 2:1, Brabencová Pavlína 1:2, WO 0:3),
2. liga žen skupina C
1. kolo:
TJ Ostrava KST - SKST Dubňany B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bezděčíková Lenka 2:0, Viktorínová Michaela 2:0, Jurdzinová Petra 2:0, WO 3:0, body hostů: Kotásková Michaela 0:3, Koplíková Klára 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Čejč - KST Omega Olomouc GRM systems 0:10wo (body domácích: WO 0:10, body hostů: WO 10:0), KST Hluk B - SK Přerov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hnátková Barbora 2:1, Hrabcová Helena 1:2, Malíková Klára 2:1, body hostů: Kopfová Tereza 1:2, Komárková Kateřina 2:1, Králová Lucie 1:2), TTC Moravská Slavia Brno - MK Řeznovice B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jezdinská Tereza 1:2, Záděrová Linda 1:2, Bednářová Lenka 2:1, body hostů: Pelcmanová Alexandra 3:0, Pinnerová Eliška 1:2, Telecká Jana 1:2), SK Jihlava - SPŠ Bošky Bošovice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Píšová Adéla 0:2, Růžičková Daniela 1:1, Morkusová Michaela 2:0, WO 3:0, body hostů: Procházková Marcela 2:1, Marková Michaela 1:2, WO 0:3),
2. kolo:
TJ Ostrava KST - SKST Hodonín C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bezděčíková Lenka 1:2, Jurdzinová Petra 1:2, Viktorínová Michaela 1:2, body hostů: Blechová Barbora 3:0, Brateyko Solomiya 3:0, Šprtová Karolína 0:1, Šíblová Sára 0:2), TJ Sokol Čejč - SK Přerov 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havlová Zuzana 1:2, Šušotová Daniela 0:3, Jakubíčková Marie 1:2, body hostů: Véghová Viola 1:2, Kopfová Tereza 3:0, Králová Lucie 3:0), KST Hluk B - KST Omega Olomouc GRM systems 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrabcová Helena 3:0, Hnátková Barbora 2:1, Malíková Alžběta 0:3, body hostů: Kadlčáková Alena 1:2, Velechová Adéla 1:2, Veiglová Jarmila 2:1), TTC Moravská Slavia Brno - SPŠ Bošky Bošovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jezdinská Tereza 2:0, Záděrová Linda 2:0, Bednářová Lenka 2:0, WO 3:0, body hostů: Palbuchtová Lucie 0:3, Marková Michaela 0:3, WO 0:3), SK Jihlava - MK Řeznovice B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Píšová Adéla 0:2, Růžičková Daniela 0:3, Morkusová Michaela 2:0, WO 2:0, body hostů: Telecká Jana 2:0, Pinnerová Eliška 1:1, Pelcmanová Alexandra 2:1, WO 0:2),
3. kolo:
SKST Dubňany B - MK Řeznovice B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Příkaská Lenka 0:3, Koplíková Klára 0:3, Kubinová Dagmar 0:2, WO 1:0, body hostů: Pinnerová Eliška 2:0, Šafaříková Sandra 3:0, Telecká Jana 3:0, WO 0:1), SKST Hodonín C - SPŠ Bošky Bošovice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotná Lucie 3:0, Šíblová Sára 2:1, Šprtová Karolína 3:0, body hostů: Lakomá Denisa 0:3, Procházková Marcela 1:2, Marková Michaela 0:3), KST Omega Olomouc GRM systems - TTC Moravská Slavia Brno 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tušlová Veronika 2:1, Veiglová Jarmila 1:2, Velechová Adéla 0:2, Kadlčáková Alena 1:0, body hostů: Záděrová Linda 2:1, Hrdličková Tereza 2:1, Bednářová Lenka 1:2), SK Přerov - SK Jihlava 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Králová Lucie 0:3, Komárková Kateřina 1:2, Véghová Viola 2:1, body hostů: Růžičková Daniela 1:2, Píšová Adéla 2:1, Morkusová Michaela 3:0), TJ Ostrava KST - TJ Sokol Čejč 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bezděčíková Lenka 2:0, Jurdzinová Petra 2:0, Koblovská Dominika 1:1, WO 3:0, body hostů: Michtová Romana 0:3, Výmolová Marta 1:2, WO 0:3),
4. kolo:
SKST Dubňany B - SPŠ Bošky Bošovice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koplíková Klára 0:3, Příkaská Lenka 3:0, Kubinová Dagmar 3:0, body hostů: Lakomá Denisa 1:2, Procházková Marcela 1:2, Marková Michaela 1:2), SKST Hodonín C - MK Řeznovice B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šprtová Karolína 1:2, Blechová Barbora 1:2, Novotná Lucie 2:1, body hostů: Pinnerová Eliška 0:3, Telecká Jana 2:1, Šafaříková Sandra 3:0), KST Omega Olomouc GRM systems - SK Jihlava 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tušlová Veronika 2:0, Kadlčáková Alena 2:1, Veiglová Jarmila 2:1, Velechová Adéla 1:0, body hostů: Růžičková Daniela 0:3, Píšová Adéla 0:3, Morkusová Michaela 2:1), SK Přerov - TTC Moravská Slavia Brno 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Véghová Viola 0:3, Králová Lucie 1:2, Komárková Kateřina 1:2, body hostů: Bednářová Lenka 3:0, Hrdličková Tereza 2:1, Záděrová Linda 2:1), TJ Ostrava KST - KST Hluk B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bezděčíková Lenka 2:0, Jurdzinová Petra 2:0, Koblovská Dominika 2:0, WO 3:0, body hostů: Hrabcová Helena 0:3, Malíková Alžběta 0:3, WO 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Čejč - SKST Dubňany B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Výmolová Marta 1:2, Michtová Romana 1:2, Šušotová Daniela 1:2, body hostů: Příkaská Lenka 3:0, Kubinová Dagmar 3:0, Koplíková Klára 0:3), KST Hluk B - SKST Hodonín C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hnátková Barbora 0:3, Malíková Klára 1:2, Hrabcová Helena 0:3, body hostů: Blechová Barbora 3:0, Šíblová Sára 2:1, Novotná Lucie 3:0), TTC Moravská Slavia Brno - TJ Ostrava KST 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havlíčková Michaela 0:3, Záděrová Linda 1:2, Hrdličková Tereza 1:1, Blatná Alena 0:1, body hostů: Bezděčíková Lenka 2:1, Viktorínová Michaela 3:0, Jurdzinová Petra 2:1), MK Řeznovice B - KST Omega Olomouc GRM systems 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pinnerová Eliška 1:2, Telecká Jana 1:2, Šafaříková Sandra 2:1, body hostů: Veiglová Jarmila 1:2, Kadlčáková Alena 1:2, Tušlová Veronika 3:0), SPŠ Bošky Bošovice - SK Přerov 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházková Marcela 0:3, Lakomá Denisa 0:3, Palbuchtová Lucie 0:3, body hostů: Králová Lucie 3:0, Véghová Viola 3:0, Komárková Kateřina 3:0),
6. kolo:
TJ Sokol Čejč - SKST Hodonín C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jakubíčková Marie 1:2, Výmolová Marta 0:3, Šušotová Daniela 0:3, body hostů: Blechová Barbora 3:0, Šprtová Karolína 2:1, Novotná Lucie 3:0), KST Hluk B - SKST Dubňany B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabcová Helena 2:0, Hnátková Barbora 2:0, Malíková Klára 1:1, WO 3:0, body hostů: Příkaská Lenka 1:2, Koplíková Klára 0:3, WO 0:3), SK Jihlava - TJ Ostrava KST 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Píšová Adéla 0:3, Růžičková Daniela 0:3, Morkusová Michaela 1:2, body hostů: Bezděčíková Lenka 2:1, Viktorínová Michaela 3:0, Koblovská Dominika 3:0), MK Řeznovice B - SK Přerov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pinnerová Eliška 1:1, Telecká Jana 3:0, Šafaříková Sandra 2:1, WO 0:1, body hostů: Králová Lucie 1:2, Véghová Viola 1:1, Komárková Kateřina 0:3, WO 1:0), SPŠ Bošky Bošovice - KST Omega Olomouc GRM systems 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházková Marcela 0:3, Lakomá Denisa 0:3, Palbuchtová Lucie 0:3, body hostů: Veiglová Jarmila 3:0, Velechová Adéla 3:0, Kadlčáková Alena 3:0),
7. kolo:
TJ Sokol Čejč - KST Hluk B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šušotová Daniela 0:3, Výmolová Marta 0:3, Bravencová Zuzana 0:3, body hostů: Hrabcová Helena 3:0, Hnátková Barbora 3:0, Malíková Klára 3:0), TTC Moravská Slavia Brno - SK Jihlava 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bednářová Lenka 3:0, Záděrová Linda 3:0, Havlíčková Michaela 1:2, body hostů: Píšová Adéla 1:2, Růžičková Daniela 0:3, Morkusová Michaela 1:2), MK Řeznovice B - SPŠ Bošky Bošovice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chalupníková Klára 1:1, Telecká Jana 2:0, Šafaříková Sandra 2:0, WO 3:0, body hostů: Lakomá Denisa 1:2, Floriánová Julie 0:3, WO 0:3), KST Omega Olomouc GRM systems - SK Přerov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Velechová Adéla 2:1, Veiglová Jarmila 2:0, Kadlčáková Alena 3:0, Prázdná Tereza 1:0, body hostů: Kopfová Tereza 1:2, Komárková Kateřina 0:3, Véghová Viola 0:3), SKST Dubňany B - SKST Hodonín C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Příkaská Lenka 0:3, Koplíková Klára 0:3, WO 0:3, body hostů: Novotná Lucie 2:0, Šíblová Sára 2:0, Blechová Barbora 1:0, Šnajdrová Monika 1:0, WO 3:0),
8. kolo:
SKST Dubňany B - KST Omega Olomouc GRM systems 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kotásková Michaela 0:3, Příkaská Lenka 0:3, Koplíková Klára 0:3, body hostů: Veiglová Jarmila 3:0, Velechová Adéla 3:0, Kadlčáková Alena 3:0), SKST Hodonín C - SK Přerov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šprtová Karolína 0:1, Novotná Lucie 3:0, Blechová Barbora 3:0, Šíblová Sára 1:1, body hostů: Komárková Kateřina 1:2, Kopfová Tereza 1:2, Véghová Viola 0:3), TJ Ostrava KST - MK Řeznovice B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bezděčíková Lenka 1:2, Viktorínová Michaela 1:2, Jurdzinová Petra 2:1, body hostů: Šafaříková Sandra 0:3, Telecká Jana 2:1, Pelcmanová Alexandra 3:0), TJ Sokol Čejč - TTC Moravská Slavia Brno 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jakubíčková Marie 1:1, Výmolová Marta 0:3, Šušotová Daniela 0:3, WO 1:0, body hostů: Havlíčková Michaela 2:1, Bednářová Lenka 2:0, Záděrová Linda 3:0, WO 0:1), KST Hluk B - SK Jihlava 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hnátková Barbora 2:1, Malíková Klára 2:1, Malíková Alžběta 2:1, body hostů: Píšová Adéla 0:3, Růžičková Daniela 0:3, Morkusová Michaela 3:0),
9. kolo:
SKST Dubňany B - SK Přerov 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koplíková Klára 0:3, Příkaská Lenka 0:3, Kotásková Michaela 0:3, body hostů: Kopfová Tereza 3:0, Véghová Viola 3:0, Komárková Kateřina 3:0), SKST Hodonín C - KST Omega Olomouc GRM systems 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotná Lucie 2:1, Blechová Barbora 3:0, Novotná Jana 1:0, Šprtová Karolína 1:1, body hostů: Veiglová Jarmila 1:2, Kadlčáková Alena 0:3, Velechová Adéla 1:2), TJ Ostrava KST - SPŠ Bošky Bošovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bezděčíková Lenka 2:0, Jurdzinová Petra 2:0, Harvánková Dana 2:0, WO 3:0, body hostů: Lakomá Denisa 0:3, Marková Michaela 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Čejč - SK Jihlava 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jakubíčková Marie 2:1, Výmolová Marta 1:2, Šušotová Daniela 2:1, body hostů: Píšová Adéla 0:3, Růžičková Daniela 1:2, Morkusová Michaela 3:0), KST Hluk B - TTC Moravská Slavia Brno 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lekešová Zuzana 1:2, Hnátková Barbora 1:2, Malíková Klára 2:1, body hostů: Havlíčková Michaela 0:3, Bednářová Lenka 2:1, Záděrová Linda 3:0),
10. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno - SKST Dubňany B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrdličková Tereza 2:0, Havlíčková Michaela 3:0, Bednářová Lenka 3:0, WO 0:1, body hostů: Kotásková Michaela 0:3, Šuralová Hana 0:2, Látalová Lucie 0:3, WO 1:0), SK Jihlava - SKST Hodonín C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Píšová Adéla 0:3, Růžičková Daniela 1:2, Morkusová Michaela 2:1, body hostů: Novotná Lucie 2:1, Ilčíková Anežka 2:0, Šíblová Sára 1:2, Šprtová Karolína 1:0), MK Řeznovice B - TJ Sokol Čejč 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šafaříková Sandra 2:0, Hájková Nela 1:0, Telecká Jana 2:0, WO 3:1, body hostů: Šušotová Daniela 0:2, Výmolová Marta 0:3, WO 1:3), SPŠ Bošky Bošovice - KST Hluk B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Palbuchtová Lucie 0:3, Procházková Marcela 0:3, Marková Michaela 0:3, body hostů: Hnátková Barbora 3:0, Hrabcová Helena 3:0, Malíková Alžběta 3:0), KST Omega Olomouc GRM systems - TJ Ostrava KST 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kadlčáková Alena 1:1, Veiglová Jarmila 2:1, Tušlová Veronika 3:0, Velechová Adéla 1:0, body hostů: Bezděčíková Lenka 0:3, Koblovská Dominika 0:3, Viktorínová Michaela 2:1),
11. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno - SKST Hodonín C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havlíčková Michaela 0:3, Bednářová Lenka 1:1, WO 0:4, body hostů: Novotná Lucie 2:0, Šprtová Karolína 1:1, Ilčíková Anežka 1:0, WO 4:0), SK Jihlava - SKST Dubňany B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Píšová Adéla 3:0, Růžičková Daniela 3:0, Morkusová Michaela 3:0, body hostů: Šuralová Hana 0:3, Látalová Lucie 0:3, Kotásková Michaela 0:3), MK Řeznovice B - KST Hluk B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hájková Nela 1:1, Šafaříková Sandra 3:0, Telecká Jana 3:0, Chalupníková Klára 0:1, body hostů: Malíková Alžběta 0:3, Hrabcová Helena 1:2, Hnátková Barbora 1:2), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Čejč 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Palbuchtová Lucie 1:2, Lakomá Denisa 1:2, Marková Michaela 0:3, body hostů: Výmolová Marta 2:1, Jakubíčková Marie 3:0, Šušotová Daniela 2:0, Bravencová Zuzana 0:1), SK Přerov - TJ Ostrava KST 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Véghová Viola 0:3, Komárková Kateřina 0:3, WO 0:3, body hostů: Koblovská Dominika 2:0, Bezděčíková Lenka 2:0, Viktorínová Michaela 2:0, WO 3:0),
12. kolo:
SKST Dubňany B - TJ Ostrava KST 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kladňáková Hana 0:3, Příkaská Lenka 1:2, Kotásková Michaela 0:3, body hostů: Bezděčíková Lenka 3:0, Viktorínová Michaela 2:1, Koblovská Dominika 3:0), KST Omega Olomouc GRM systems - TJ Sokol Čejč 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tušlová Veronika 3:0, Kadlčáková Alena 3:0, Veiglová Jarmila 1:0, Prázdná Tereza 0:2, body hostů: Jakubíčková Marie 1:2, Šušotová Daniela 1:2, Výmolová Marta 0:3), SK Přerov - KST Hluk B 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Komárková Kateřina 0:3, Králová Lucie 0:3, Kopfová Tereza 1:2, body hostů: Malíková Klára 3:0, Hrabcová Helena 3:0, Lekešová Zuzana 2:1), MK Řeznovice B - TTC Moravská Slavia Brno 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Telecká Jana 2:1, Pelcmanová Alexandra 1:2, Šafaříková Sandra 1:2, body hostů: Havlíčková Michaela 0:3, Bednářová Lenka 3:0, Záděrová Linda 2:1), SPŠ Bošky Bošovice - SK Jihlava 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lakomá Denisa 1:1, Marková Michaela 0:2, WO 2:2, body hostů: Růžičková Daniela 1:1, Morkusová Michaela 2:0, WO 2:2),
13. kolo:
SKST Hodonín C - TJ Ostrava KST 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šprtová Karolína 2:1, Novotná Lucie 3:0, Blechová Barbora 3:0, body hostů: Koblovská Dominika 0:3, Bezděčíková Lenka 0:3, Viktorínová Michaela 1:2), SK Přerov - TJ Sokol Čejč 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Véghová Viola 0:2, Králová Lucie 3:0, Kopfová Tereza 1:2, Komárková Kateřina 0:1, body hostů: Jakubíčková Marie 2:1, Šušotová Daniela 2:1, Výmolová Marta 1:2), KST Omega Olomouc GRM systems - KST Hluk B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veiglová Jarmila 3:0, Tušlová Veronika 3:0, Kadlčáková Alena 2:1, body hostů: Lekešová Zuzana 0:3, Hrabcová Helena 0:3, Malíková Klára 1:2), SPŠ Bošky Bošovice - TTC Moravská Slavia Brno 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Palbuchtová Lucie 0:3, Marková Michaela 0:3, Lakomá Denisa 0:3, body hostů: Havlíčková Michaela 3:0, Bednářová Lenka 3:0, Záděrová Linda 3:0), MK Řeznovice B - SK Jihlava 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Telecká Jana 2:0, Pelcmanová Alexandra 2:0, Šafaříková Sandra 2:0, WO 3:0, body hostů: Růžičková Daniela 0:3, Morkusová Michaela 0:3, WO 0:3),
14. kolo:
MK Řeznovice B - SKST Dubňany B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chalupníková Klára 1:2, Telecká Jana 3:0, Šafaříková Sandra 3:0, body hostů: Příkaská Lenka 1:2, Kotásková Petra 1:2, Kotásková Michaela 0:3), SPŠ Bošky Bošovice - SKST Hodonín C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházková Marcela 0:3, Floriánová Julie 0:3, Palbuchtová Lucie 0:3, body hostů: Šprtová Karolína 3:0, Blechová Barbora 3:0, Novotná Lucie 3:0), TTC Moravská Slavia Brno - KST Omega Olomouc GRM systems 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bednářová Lenka 2:1, Záděrová Linda 2:1, Havlíčková Michaela 1:2, body hostů: Kadlčáková Alena 1:2, Tušlová Veronika 1:2, Sawettabut Jinnipa 2:1), SK Jihlava - SK Přerov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžičková Daniela 0:3, Píšová Adéla 1:2, Morkusová Michaela 3:0, body hostů: Véghová Viola 1:2, Kopfová Tereza 2:1, Králová Lucie 2:1), TJ Sokol Čejč - TJ Ostrava KST 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šušotová Daniela 0:3, Bravencová Zuzana 0:3, WO 0:3, body hostů: Bezděčíková Lenka 2:0, Viktorínová Michaela 2:0, Jurdzinová Petra 2:0, WO 3:0),
15. kolo:
SPŠ Bošky Bošovice - SKST Dubňany B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházková Marcela 0:3, Floriánová Julie 1:2, Palbuchtová Lucie 2:1, body hostů: Kotásková Michaela 1:2, Příkaská Lenka 2:1, Kotásková Petra 3:0), MK Řeznovice B - SKST Hodonín C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Telecká Jana 1:2, Šafaříková Sandra 0:3, WO 0:3, body hostů: Šprtová Karolína 1:1, Novotná Lucie 2:0, Blechová Barbora 2:0, WO 3:0), SK Jihlava - KST Omega Olomouc GRM systems 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžičková Daniela 0:2, Píšová Adéla 1:2, Morkusová Michaela 1:2, WO 1:0, body hostů: Kadlčáková Alena 1:2, Tušlová Veronika 2:0, Sawettabut Jinnipa 3:0, WO 0:1), TTC Moravská Slavia Brno - SK Přerov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bednářová Lenka 2:0, Záděrová Linda 3:0, Havlíčková Michaela 2:1, WO 0:1, body hostů: Véghová Viola 0:3, Kopfová Tereza 0:2, Králová Lucie 1:2, WO 1:0), KST Hluk B - TJ Ostrava KST 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrabcová Helena 1:2, Hnátková Barbora 2:1, Malíková Klára 0:3, body hostů: Bezděčíková Lenka 3:0, Viktorínová Michaela 2:1, Jurdzinová Petra 1:2),
16. kolo:
SKST Dubňany B - TJ Sokol Čejč 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kotásková Petra 2:0, Příkaská Lenka 2:0, Kubinová Dagmar 1:1, WO 3:0, body hostů: Výmolová Marta 0:3, Šušotová Daniela 1:2, WO 0:3), SKST Hodonín C - KST Hluk B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíblová Sára 2:1, Novotná Lucie 3:0, Šprtová Karolína 2:1, body hostů: Hnátková Barbora 1:2, Malíková Klára 1:2, Hrabcová Helena 0:3), TJ Ostrava KST - TTC Moravská Slavia Brno 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koblovská Dominika 2:1, Bezděčíková Lenka 1:2, Jurdzinová Petra 0:3, body hostů: Bednářová Lenka 3:0, Havlíčková Michaela 1:2, Záděrová Linda 2:1), KST Omega Olomouc GRM systems - MK Řeznovice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sawettabut Jinnipa 3:0, Velechová Adéla 1:2, Tušlová Veronika 2:0, Kadlčáková Alena 0:1, body hostů: Telecká Jana 2:1, Šafaříková Sandra 1:2, Chalupníková Klára 0:3), SK Přerov - SPŠ Bošky Bošovice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Véghová Viola 2:1, Králová Lucie 3:0, Komárková Kateřina 3:0, body hostů: Lakomá Denisa 0:3, Floriánová Julie 0:3, Marková Michaela 1:2),
17. kolo:
SKST Hodonín C - TJ Sokol Čejč 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíblová Sára 2:0, Novotná Lucie 2:0, Šprtová Karolína 2:0, WO 3:0, body hostů: Michtová Romana 0:3, Výmolová Marta 0:3, WO 0:3), SKST Dubňany B - KST Hluk B 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kotásková Petra 0:3, Příkaská Lenka 1:2, Kubinová Dagmar 0:3, body hostů: Malíková Klára 2:1, Hrabcová Helena 3:0, Hnátková Barbora 3:0), TJ Ostrava KST - SK Jihlava 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koblovská Dominika 3:0, Bezděčíková Lenka 3:0, Jurdzinová Petra 2:1, body hostů: Píšová Adéla 0:3, Růžičková Daniela 0:3, Morkusová Michaela 1:2), SK Přerov - MK Řeznovice B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Véghová Viola 1:2, Králová Lucie 1:2, Komárková Kateřina 1:2, body hostů: Telecká Jana 3:0, Šafaříková Sandra 3:0, Chalupníková Klára 0:3), KST Omega Olomouc GRM systems - SPŠ Bošky Bošovice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanáková Nela 2:1, Sawettabut Jinnipa 3:0, Prázdná Tereza 2:1, body hostů: Floriánová Julie 0:3, Marková Michaela 1:2, Lakomá Denisa 1:2),
18. kolo:
KST Hluk B - TJ Sokol Čejč 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabcová Helena 2:0, Malíková Alžběta 1:1, Malíková Klára 2:0, WO 3:0, body hostů: Výmolová Marta 0:3, Šušotová Daniela 1:2, WO 0:3), SK Jihlava - TTC Moravská Slavia Brno 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pikolonová Šárka 3:0, Píšová Adéla 0:3, Morkusová Michaela 1:2, body hostů: Havlíčková Michaela 1:2, Bednářová Lenka 2:1, Blatná Alena 2:1), SPŠ Bošky Bošovice - MK Řeznovice B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lakomá Denisa 0:3, Floriánová Julie 0:3, Marková Michaela 0:3, body hostů: Šafaříková Sandra 3:0, Benešová Dagmar 3:0, Telecká Jana 3:0), SK Přerov - KST Omega Olomouc GRM systems 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopfová Tereza 0:3, Véghová Viola 0:1, Králová Lucie 0:3, Komárková Kateřina 0:2, body hostů: Veiglová Jarmila 3:0, Kadlčáková Alena 3:0, Tušlová Veronika 2:0, Prázdná Tereza 1:0), SKST Hodonín C - SKST Dubňany B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blechová Barbora 1:0, Šprtová Karolína 3:0, Šíblová Sára 3:0, Novotná Lucie 2:0, body hostů: Kotásková Michaela 0:3, Koplíková Klára 0:3, Látalová Lucie 0:3),
19. kolo:
KST Omega Olomouc GRM systems - SKST Dubňany B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Velechová Adéla 2:1, Tušlová Veronika 3:0, Kadlčáková Alena 2:0, Prázdná Tereza 0:1, body hostů: Kotásková Petra 2:1, Příkaská Lenka 0:3, Kotásková Michaela 0:3), SK Přerov - SKST Hodonín C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Králová Lucie 1:2, Véghová Viola 1:2, Komárková Kateřina 0:2, WO 0:1, body hostů: Šprtová Karolína 1:2, Novotná Lucie 2:0, Blechová Barbora 3:0, WO 1:0), MK Řeznovice B - TJ Ostrava KST 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Telecká Jana 2:1, Pelcmanová Alexandra 3:0, Šafaříková Sandra 1:2, body hostů: Harvánková Dana 0:3, Bezděčíková Lenka 1:2, Koblovská Dominika 2:1), TTC Moravská Slavia Brno - TJ Sokol Čejč 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bednářová Lenka 3:0, Záděrová Linda 3:0, Havlíčková Michaela 3:0, body hostů: Michtová Romana 0:3, Bravencová Zuzana 0:3, Michtová Natálie 0:3), SK Jihlava - KST Hluk B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartošová Hana 0:3, Růžičková Daniela 1:2, Morkusová Michaela 3:0, body hostů: Hnátková Kateřina 1:2, Malíková Klára 2:1, Malíková Alžběta 2:1),
20. kolo:
SK Přerov - SKST Dubňany B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Králová Lucie 1:2, Véghová Viola 2:0, Komárková Kateřina 1:1, WO 2:0, body hostů: Příkaská Lenka 1:1, Kotásková Michaela 0:3, Kotásková Petra 2:0, WO 0:2), KST Omega Olomouc GRM systems - SKST Hodonín C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Velechová Adéla 0:3, Kadlčáková Alena 0:3, Prázdná Tereza 0:3, body hostů: Šprtová Karolína 3:0, Novotná Lucie 3:0, Blechová Barbora 3:0), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Ostrava KST 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Floriánová Julie 0:2, Palbuchtová Lucie 0:2, Lakomá Denisa 0:2, WO 3:0, body hostů: Bezděčíková Lenka 3:0, Harvánková Dana 3:0, WO 0:3), SK Jihlava - TJ Sokol Čejč 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TTC Moravská Slavia Brno - KST Hluk B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bednářová Lenka 3:0, Záděrová Linda 2:0, Havlíčková Michaela 2:1, WO 0:1, body hostů: Malíková Alžběta 0:3, Hnátková Kateřina 0:3, Malíková Klára 1:1, WO 1:0),
21. kolo:
SKST Dubňany B - TTC Moravská Slavia Brno 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kladňáková Hana 0:3, Šuralová Hana 0:3, Koplíková Klára 0:3, body hostů: Havlíčková Michaela 3:0, Bednářová Lenka 3:0, Záděrová Linda 3:0), SKST Hodonín C - SK Jihlava 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blechová Barbora 2:1, Šíblová Sára 2:0, Novotná Lucie 3:0, Šprtová Karolína 0:1, body hostů: Růžičková Daniela 0:3, Píšová Adéla 0:3, Morkusová Michaela 2:1), TJ Sokol Čejč - MK Řeznovice B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jakubíčková Marie 1:1, Bravencová Zuzana 1:2, WO 0:4, body hostů: Chalupníková Klára 0:2, Šafaříková Sandra 1:0, Telecká Jana 2:0, WO 4:0), KST Hluk B - SPŠ Bošky Bošovice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hnátková Kateřina 1:1, Malíková Alžběta 2:0, Hrabcová Helena 2:0, WO 3:0, body hostů: Floriánová Julie 0:3, Marková Michaela 1:2, WO 0:3), TJ Ostrava KST - KST Omega Olomouc GRM systems 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Viktorínová Michaela 3:0, Bezděčíková Lenka 2:1, Koblovská Dominika 1:2, body hostů: Veiglová Jarmila 1:2, Velechová Adéla 0:3, Kadlčáková Alena 2:1),
22. kolo:
SKST Hodonín C - TTC Moravská Slavia Brno 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíblová Sára 1:2, Novotná Lucie 3:0, Šprtová Karolína 0:3, body hostů: Havlíčková Michaela 1:2, Bednářová Lenka 2:1, Záděrová Linda 2:1), SKST Dubňany B - SK Jihlava 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šuralová Hana 1:2, Kotásková Michaela 0:3, Koplíková Klára 0:3, body hostů: Růžičková Daniela 3:0, Píšová Adéla 2:1, Morkusová Michaela 3:0), KST Hluk B - MK Řeznovice B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hnátková Kateřina 0:3, Hrabcová Helena 0:3, Malíková Klára 0:3, body hostů: Telecká Jana 3:0, Šafaříková Sandra 3:0, Pelcmanová Alexandra 3:0), TJ Sokol Čejč - SPŠ Bošky Bošovice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šušotová Daniela 3:0, Havlová Zuzana 3:0, Jakubíčková Marie 2:1, body hostů: Palbuchtová Lucie 1:2, Floriánová Julie 0:3, Marková Michaela 0:3), TJ Ostrava KST - SK Přerov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jurdzinová Petra 3:0, Bezděčíková Lenka 2:1, Koblovská Dominika 3:0, body hostů: Kopfová Tereza 0:3, Véghová Viola 0:3, Králová Lucie 1:2),
Český pohár muži II.stupeň
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
MK Řeznovice B - Sokol Znojmo-Orel Únanov 5:5 (Sety 19:20), Tatra Kopřivnice B - Sokol Čechovice 0:6, Sokol Kateřinky - TJ Holešov 9:1, Sokol Drnovice - MK Řeznovice A 0:10, Sokol Ondratice - Sokol Vracov 3:7, Sokol Vsetín - Tatra Kopřivnice A 1:9, Sokol Stěžery - TJ Sadská A 6:4, Jiskra Havlíčkův Brod - ST EUROMASTER Kolín 2:8, TJ Sadská B Klučov - SKC Zruč n.S. TENNISLINE 0:10 (Domácí: Kurel David 0:3, Švarc Ivo 0:3, Chlumský Petr 0:3, čtyřhra 0:1 --- Hosté: Herout František 3:0, Uher Petr 3:0, Bleha Lukáš 3:0, čtyřhra 1:0), TTC Kostelec n.O. - TTC Mohelnice 5:5, KST Libědice - TJ Šanov 3:7, TTC Brandýs nad Labem - Sokol Michle 2:8, TTC Roudnice - Loko Depo Liberec 6:4, TTC Litvínov - SKST Liberec C 2:8, Spartak Pelhřimov - Sokol Vodňany 9:1, Sokol Žebrák - Sokol Bor A Eissmann 0:10, SKUŘ Plzeň - Pedagog Č.Budějovice 2:8, TJ Dobřany - ČZ Strakonice Elektrostav 6:4,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Znojmo-Orel Únanov - Sokol Čechovice 7:3, Sokol Kateřinky - MK Řeznovice A 4:6, Tatra Kopřivnice A - Sokol Vracov 8:2, Sokol Stěžery - TJ Dvůr Králové-Jiskra Jaroměř 4:6, ST EUROMASTER Kolín - SKC Zruč n.S. TENNISLINE 6:4 (Domácí: Čamr František 2:1, Čížek Jiří 2:1, Dolejší Stanislav 1:2, čtyřhra 1:0 --- Hosté: Herout František 3:0, Uher Petr 0:3, Škopek Pavel 1:2, čtyřhra 0:1), TTC Kostelec n.O. - TJ Žďár nad Sázavou 6:4, Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Šanov 0:6, TTC Roudnice - Sokol Michle 2:8, SKST Liberec C - Bižuterie Jablonec n.N. 9:1, Slavoj Praha - Spartak Pelhřimov 2:8, Sokol Bor A Eissmann - Pedagog Č.Budějovice 6:4, TJ Dobřany - Sokol Bor B Eissmann 4:6,
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Znojmo-Orel Únanov - SKST Hodonín 3:7, Tatra Kopřivnice A - MK Řeznovice A 6:4, ST EUROMASTER Kolín - TJ Dvůr Králové-Jiskra Jaroměř 6:0, TTC Kostelec n.O. - Tatran KRPA Hostinné 2:8, TJ Šanov - TTC Litoměřice 1:7, SKST Liberec C - Sokol Michle 6:4, Spartak Pelhřimov - Sokol Bor A Eissmann 18:22, Sokol Bor B Eissmann - Sparta Praha 3:7,
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Tatra Kopřivnice A - SKST Hodonín 1:9, ST EUROMASTER Kolín - Tatran KRPA Hostinné 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: body hostů: 9:9), SKST Liberec C - TTC Litoměřice 1:6, Sokol Bor A Eissmann - Sparta Praha 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kirchman Ondřej 2:1, Copák František 2:1, Belopotočan Roman 2:1, body hostů: 3:6),
5. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín - STEN marketing HB Ostrov H.Brod 1:6, ST EUROMASTER Kolín - Sokol PP Hr.Králové 2 1:6, TTC Litoměřice - SF SK Kotlářka EN Praha (El Niňo B) 3:7, Sokol Bor A Eissmann - SF SKK EL Niňo Praha EHW 2:8,
6. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol PP Hr.Králové 2 - SF SKK EL Niňo Praha EHW 1:5, SF SK Kotlářka EN Praha (El Niňo B) - STEN marketing HB Ostrov H.Brod 2:5,
7. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SF SKK EL Niňo Praha EHW - STEN marketing HB Ostrov H.Brod 1:5,
Extraliga mužů / play-out
1. kolo:
SF SK Kotlářka EN Praha - DTJ - Slavia Hradec Králové 6:3 (body domácích: Kučera Stanislav 2:1, Kaucký Petr 2:1, Němeček Jakub 2:1, body hostů: Foff Lukáš 0:3, Palkovský David 0:3, Olejník Martin 3:0), SKST Svijany Liberec - TJ Ostrava KST 1:6 (body domácích: Košťál Radek 1:0, Borůvka Jakub 0:3, Medek Josef 0:2, Jahoda Martin 0:1, body hostů: Martinko Jiří 1:1, Bindač Miroslav 2:0, Klos Patrik 3:0),
2. kolo:
SF SK Kotlářka EN Praha - TJ Ostrava KST 6:2 (body domácích: Kučera Stanislav 2:0, Kaucký Petr 2:1, Němeček Jakub 2:1, body hostů: Klos Patrik 0:3, Bindač Miroslav 2:0, Martinko Jiří 0:3), SKST Svijany Liberec - DTJ - Slavia Hradec Králové 1:6 (body domácích: Rakušan Ondřej 0:2, Medek Josef 0:3, Borůvka Jakub 1:1, body hostů: Olejník Martin 2:0, Palkovský David 2:0, Foff Lukáš 2:1),
3. kolo:
SF SK Kotlářka EN Praha - SKST Svijany Liberec 6:3 (body domácích: Kučera Stanislav 2:1, Kaucký Petr 2:1, Němeček Jakub 2:1, body hostů: Jahoda Martin 0:3, Košťál Radek 2:1, Medek Josef 1:2), DTJ - Slavia Hradec Králové - TJ Ostrava KST 3:6 (body domácích: Palkovský David 0:3, Olejník Martin 2:1, Foff Lukáš 1:2, body hostů: Klos Patrik 2:1, Bindač Miroslav 3:0, Martinko Jiří 1:2),
4. kolo:
SKST Svijany Liberec - SF SK Kotlářka EN Praha 0:6 (body domácích: Medek Josef 0:2, Borůvka Jakub 0:2, Jahoda Martin 0:2, body hostů: Kaucký Petr 2:0, Kučera Stanislav 2:0, Němeček Jakub 2:0), TJ Ostrava KST - DTJ - Slavia Hradec Králové 3:6 (body domácích: Holaň Pavel 0:3, Klos Patrik 2:1, Martinko Jiří 1:2, body hostů: Koblížek Martin 1:2, Olejník Martin 3:0, Palkovský David 2:1),
5. kolo:
DTJ - Slavia Hradec Králové - SF SK Kotlářka EN Praha 6:3 (body domácích: Foff Lukáš 1:2, Koblížek Martin 2:1, Olejník Martin 1:0, Palkovský David 2:0, body hostů: Němeček Jakub 2:1, Vítovec Martin 0:3, Kučera Stanislav 1:2), TJ Ostrava KST - SKST Svijany Liberec 6:1 (body domácích: Klimek Vojtěch 2:0, Klos Patrik 2:1, Martinko Jiří 2:0, body hostů: Borůvka Jakub 1:1, Jahoda Martin 0:2, Medek Josef 0:3),
6. kolo:
TJ Ostrava KST - SF SK Kotlářka EN Praha 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klimek Vojtěch 0:3, Martinko Jiří 2:1, Klos Patrik 2:1, body hostů: Kaucký Petr 1:2, Kučera Stanislav 1:2, Němeček Jakub 3:0), DTJ - Slavia Hradec Králové - SKST Svijany Liberec 6:1 (body domácích: Foff Lukáš 2:0, Koblížek Martin 2:0, Palkovský David 1:1, WO 1:0, body hostů: Borůvka Lukáš 0:2, Medek Josef 1:1, Jahoda Martin 0:2, WO 0:1),
Kvalifikace o 1LŽ 2016/17
1. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem B - SKST Dubňany 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chuchlová Jana 1:1, Brabencová Pavlína 0:2, Nováková Martina 1:2, body hostů: Lungová Michaela 0:2, Ševčíková Klára 3:0, Kotásková Petra 2:0), Avia Čakovice - TTC Moravská Slavia Brno 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Scholleová Dana 0:2, Novotná Markéta 2:1, Svobodová Helena 1:2, body hostů: Záděrová Linda 2:1, Havlíčková Michaela 0:2, Bednářová Lenka 3:0),
2. kolo:
SKST Dubňany - TTC Moravská Slavia Brno 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lungová Michaela 0:2, Ševčíková Klára 2:1, Kotásková Petra 1:2, body hostů: Záděrová Linda 2:1, Havlíčková Michaela 0:2, Bednářová Lenka 3:0), SKP Sever Ústí nad Labem B - Avia Čakovice 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chuchlová Jana 1:1, Nováková Martina 2:1, Brabencová Pavlína 0:3, body hostů: Scholleová Dana 1:2, Dvořáková Anna 1:1, Novotná Markéta 3:0),
3. kolo:
Avia Čakovice - SKST Dubňany 10:0wo (body domácích: WO 6:0, body hostů: WO 0:6), TTC Moravská Slavia Brno - SKP Sever Ústí nad Labem B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havlíčková Michaela 1:2, Záděrová Linda 2:1, Bednářová Lenka 1:2, body hostů: Nováková Martina 3:0, Brabencová Pavlína 2:1, Chuchlová Jana 0:3),
Kvalifikace o 2LŽ 2016/17
1. kolo:
SKST Děčín B - TJ Sokol Chrudim 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schneiderová Jana 2:0, Kacálková Kristýna 3:0, Hlavacká Jana 0:2, body hostů: Juklová Kateřina 0:2, Sedláčková Tereza 1:1, Vránová Martina 1:2), Sokol Vsetín - SK Frýdlant n.O. C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tydlačková Simona 3:0, Tomková Kateřina 0:3, Stuppiello Claudia 2:1, body hostů: Kurajská Tereza 2:1, Rozkydalová Eliška 1:2, Daňová Barbora 1:2),
2. kolo:
TJ Sokol Chrudim - Sokol Vsetín 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Juklová Kateřina 0:2, Sedláčková Tereza 2:1, Vránová Martina 1:2, body hostů: Tydlačková Simona 3:0, Tomková Kateřina 0:2, Stuppiello Claudia 2:1), TTC Brandýs nad Labem - SKST Děčín B 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zatřepálková Lenka 2:0, Hudečková Hana 2:0, Doležalová Pavlína 1:0, body hostů: Hlavacká Jana 0:2, Schneiderová Jana 0:1, Kacálková Kristýna 0:2),
3. kolo:
Sokol Vsetín - TTC Brandýs nad Labem 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stuppiello Claudia 1:1, Tydlačková Simona 2:1, Tomková Kateřina 0:3, body hostů: Doležalová Pavlína 1:2, Zatřepálková Lenka 1:1, Hudečková Hana 3:0), SK Frýdlant n.O. C - TJ Sokol Chrudim 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kurajská Tereza 2:1, Daňová Barbora 1:2, Rozkydalová Eliška 2:1, body hostů: Vránová Martina 1:2, Juklová Kateřina 0:3, Sedláčková Tereza 3:0),
4. kolo:
TTC Brandýs nad Labem - SK Frýdlant n.O. C 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zatřepálková Lenka 2:0, Hudečková Hana 2:0, Doležalová Pavlína 1:1, body hostů: Kurajská Tereza 0:2, Daňová Barbora 0:1, Rozkydalová Eliška 1:1, Kotková Daniela 0:1), SKST Děčín B - Sokol Vsetín 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schneiderová Pavla 1:2, Schneiderová Jana 1:2, Kacálková Kristýna 3:0, body hostů: Tydlačková Simona 2:1, Tomková Kateřina 0:3, Stuppiello Claudia 2:1),
5. kolo:
SK Frýdlant n.O. C - SKST Děčín B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kurajská Tereza 0:3, Daňová Barbora 0:1, Rozkydalová Eliška 2:1, Kotková Daniela 2:0, body hostů: Schneiderová Jana 1:2, Schneiderová Pavla 3:0, Kacálková Kristýna 1:2), TJ Sokol Chrudim - TTC Brandýs nad Labem 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Juklová Kateřina 2:0, Sedláčková Tereza 2:1, Vránová Martina 1:1, body hostů: Fabiánová Pavla 0:2, Hudečková Hana 1:0, Tomsová Kateřina 0:3, Doležalová Pavlína 1:0),
Kvalifikace o 2LM 2016/17
1. kolo:
TTC Frýdlant - AC Sparta Praha -:-,
2. kolo:
AC Sparta Praha - TTC Frýdlant -:-,
Kvalifikace o 3LM 2016/17
1. kolo:
ST EUROMASTER Kolín "B" - TJ Holásky A -:-,
2. kolo:
TJ Holásky A - ST EUROMASTER Kolín "B" -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy