Výsledky do novin
Divize muži
1. kolo:
TJ Střížkov A - TJ Sokol Nusle Praha A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Martin 2:1, Urban Oto 2:1, Fišar Jiří 1:2, De Filippo Martin 3:0, body hostů: Radnicová Lenka 3:0, Hrdý Martin 1:2, Dlouhý Jiří 0:3, Drechsler Petr 0:3), TJ Sokol Michle Praha B - Avia Čakovice B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ambrož Adam 1:1, Tichý Jiří 2:0, Švec Radek 2:0, Martinec Tomáš 2:0, WO 2:0, body hostů: Novotný Petr 1:1, Plášek Pavel 0:2, Suchomel Tomáš 0:2, Nejedlý Pavel 0:2, WO 0:2), Slovan KST Bohnice B - TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Filip 0:2, Vomlel Lukáš 0:2, Veletová Ilona 1:2, Žiačik Jan ml. 0:3, body hostů: Tlustý Miroslav 2:1, Fausek Matěj 3:0, Marat Petr 2:0, Jančiga Roman 2:0), TTC Elizza Praha D - PSK Olymp Praha A 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Braňka Štěpán 1:0, Juhasz Martin 1:1, Kadlec Tomáš 3:0, Dušek Jan 2:0, WO 3:0, body hostů: Němeček Jiří 1:2, Hron Jiří 0:3, Pocz Štefan 0:2, WO 0:3), SF SKK EL Niňo Praha F - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejcar Vilém 2:2, Remeš Zdeněk 1:2, Ezr Václav 3:1, Plachý Ladislav 2:2, Půlpán David 1:0, body hostů: Olejár Filip 4:0, Tinkl Pavel 2:2, Lazar Martin 0:4, Zuzčák Patrik 1:3), AC Sparta Praha C - AC Sparta Praha D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merkl Roman 1:2, Abdullin Denis 0:3, Kučala Viktor 0:3, Martiška Jan 2:1, body hostů: Vajbar Michal 3:0, Adam Lukáš 3:0, Schmidtmayer František 2:1, Havazík Ondřej 1:2),
2. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha A - AC Sparta Praha D 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dlouhý Jiří 2:2, Drechsler Petr 2:2, Hrdý Martin 2:1, Radnicová Lenka 4:0, body hostů: Šenk Jakub 2:2, Vajbar Michal 2:2, Lánský Jakub 1:3, Adam Lukáš 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - AC Sparta Praha C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tinkl Pavel 3:1, Zuzčák Patrik 1:3, Lazar Martin 0:4, Olejár Filip 3:1, body hostů: Kocáb Jan 3:1, Gaydoš Vít 3:1, Martiška Jan 1:3, Kučala Viktor 2:2), PSK Olymp Praha A - SF SKK EL Niňo Praha F 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Němeček Jiří 2:1, Hron Jiří 1:2, Rys Vilém 1:2, WO 0:4, body hostů: Počta Tomáš 2:1, Ezr Václav 2:0, Plachý Ladislav 1:1, Půlpán David 0:2, WO 4:0), TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ - TTC Elizza Praha D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančiga Roman 2:2, Daníček Adam 0:3, Tlustý Miroslav 2:1, Tesárek Lukáš 4:0, WO 1:0, body hostů: Slobodzian Adam 3:1, Juhasz Martin 2:2, Kadlec Tomáš 0:3, Průša Martin 1:2, WO 0:1), Avia Čakovice B - Slovan KST Bohnice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Václav 3:0, Suchomel Tomáš 1:2, Nejedlý Pavel 2:1, Novotný Petr 3:1, body hostů: Vomlel Lukáš 1:3, Veletová Ilona 1:2, Žiačik Jan ml. 0:3, Růžička Filip 2:1), TJ Střížkov A - TJ Sokol Michle Praha B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 2:1, Urban Oto 2:1, Fišar Jiří 1:2, De Filippo Martin 4:0, body hostů: Švec Radek 1:3, Martinec Tomáš 0:3, Koděra Miloš 1:2, Ambrož Adam 2:1),
3. kolo:
TJ Sokol Michle Praha B - TJ Sokol Nusle Praha A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ambrož Adam 1:2, Koděra Miloš 1:2, Švec Radek 0:3, Martinec Tomáš 2:2, body hostů: Radnicová Lenka 4:0, Hrdý Martin 2:1, Drechsler Petr 3:0, Dlouhý Jiří 0:3), Slovan KST Bohnice B - TJ Střížkov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vomlel Lukáš 0:2, Žiačik Jan ml. 0:2, Peršl Martin 1:2, Růžička Filip 0:2, body hostů: De Filippo Martin 3:0, Kočvara Martin 1:1, Urban Oto 2:0, Fišar Jiří 2:0), TTC Elizza Praha D - Avia Čakovice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Radek 1:3, Dušek Jan 0:3, Braňka Štěpán 2:1, Slobodzian Adam 2:2, body hostů: Trnka Václav 4:0, Suchomel Tomáš 2:2, Šimáček Milan 1:2, Charamza Ondřej st. 2:1), SF SKK EL Niňo Praha F - TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Půlpán David 3:1, Krejcar Vilém 3:0, Špaček Zbyněk 1:2, Ezr Václav 2:2, body hostů: Fausek Matěj 1:3, Jančiga Roman 2:2, Nejedlý Petr 1:2, Marat Petr 1:2), AC Sparta Praha C - PSK Olymp Praha A 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), AC Sparta Praha D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Lukáš 4:0, Havazík Ondřej 1:2, Schmidtmayer František 0:3, Šenk Jakub 4:0, body hostů: Olejár Filip 2:2, Tinkl Pavel 2:2, Lazar Martin 1:2, Vidlák Miloš 0:3),
4. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 1:2, Drechsler Petr 3:0, Hrdý Martin 2:1, Radnicová Lenka 3:1, body hostů: Olejár Filip 2:2, Tinkl Pavel 0:3, Zuzčák Patrik 1:2, Semrád Martin 1:2), PSK Olymp Praha A - AC Sparta Praha D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ploc Marek 1:3, Hron Jiří 0:3, Němeček Jiří 1:2, Krošlak Pavol 3:0, WO 0:1, body hostů: Vajbar Michal 3:0, Šenk Jakub 3:1, Lánský Jakub 0:3, Adam Lukáš 2:1, WO 1:0), TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ - AC Sparta Praha C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fausek Matěj 3:1, Jančiga Roman 0:2, Rochowanski Pavel 2:1, Nejedlý Petr 2:2, Marat Petr 1:0, body hostů: Kocáb Jan 3:1, Juklík Tomáš 3:1, Gaydoš Vít 0:3, Kučala Viktor 0:3), Avia Čakovice B - SF SKK EL Niňo Praha F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 2:2, Charamza Ondřej st. 2:2, Suchomel Tomáš 2:2, Trnka Václav 2:2, body hostů: Ezr Václav 4:0, Plachý Ladislav 0:4, Počta Tomáš 0:4, Půlpán David 4:0), TJ Střížkov A - TTC Elizza Praha D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Martin 2:1, Urban Oto 2:0, Milek Petr 2:1, De Filippo Martin 2:1, body hostů: Slobodzian Adam 0:3, Vojtěch Radek 1:2, Juhasz Martin 0:3, Průša David 2:0), TJ Sokol Michle Praha B - Slovan KST Bohnice B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 2:0, Švec Radek 2:0, Martinec Tomáš 2:1, Tichý Jiří 3:0, body hostů: Vomlel Lukáš 0:3, Růžička Filip 1:2, Žiačik Jan ml. 0:2, Škarban Jan 0:2),
5. kolo:
Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Nusle Praha A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veletová Ilona 0:2, Peršl Martin 0:2, Vomlel Lukáš 0:3, Růžička Filip 1:1, body hostů: Radnicová Lenka 3:0, Drechsler Petr 2:0, Hrdý Martin 2:0, Dlouhý Jiří 1:1), TTC Elizza Praha D - TJ Sokol Michle Praha B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtěch Radek 1:3, Slobodzian Adam 3:1, Braňka Štěpán 2:2, Dušek Jan 3:1, body hostů: Koděra Miloš 2:2, Švec Radek 2:2, Ambrož Adam 1:3, Martinec Tomáš 2:2), SF SKK EL Niňo Praha F - TJ Střížkov A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Počta Tomáš 0:3, Půlpán David 1:1, Ezr Václav 1:2, Krejcar Vilém 1:2, body hostů: De Filippo Martin 1:2, Kočvara Martin 3:0, Urban Oto 3:0, Fišar Jiří 1:1), AC Sparta Praha C - Avia Čakovice B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Merkl Roman 0:3, Stano Peter 1:2, Kučala Viktor 2:1, Martiška Jan 0:4, body hostů: Charamza Ondřej st. 4:0, Trnka Václav 2:1, Vich Pavel 2:1, Charamza Ondřej ml. 2:1), AC Sparta Praha D - TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenk Jakub 2:1, Vajbar Michal 1:1, Lánský Jakub 2:1, Černota Filip 3:0, body hostů: Fausek Matěj 2:1, Dvořák Petr 0:3, Rochowanski Pavel 1:2, Daníček Adam 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - PSK Olymp Praha A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tinkl Pavel 3:0, Lazar Martin 1:2, Zuzčák Patrik 0:3, Olejár Filip 4:0, body hostů: Němeček Jiří 2:2, Hron Jiří 2:1, Rys Vilém 1:2, Ploc Marek 0:3),
6. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha A - PSK Olymp Praha A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 1:1, Drechsler Petr 2:0, Hrdý Martin 3:0, Radnicová Lenka 3:0, body hostů: Hron Jiří 1:2, Rys Vilém 0:3, Němeček Jiří 0:2, Pour Tomáš 0:2), TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Petr 2:2, Nejedlý Petr 1:0, Jančiga Roman 1:2, Fausek Matěj 2:2, Rochowanski Pavel 3:0, body hostů: Olejár Filip 3:1, Tinkl Pavel 3:1, Lazar Martin 0:4, Zuzčák Patrik 0:3), Avia Čakovice B - AC Sparta Praha D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Charamza Ondřej ml. 3:1, Charamza Ondřej st. 1:3, Vojáček Miloš 0:4, Novotný Petr 4:0, body hostů: Šenk Jakub 3:1, Vajbar Michal 1:3, Lánský Jakub 2:2, Adam Lukáš 2:2), TJ Střížkov A - AC Sparta Praha C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Martin 2:0, Urban Oto 2:0, Fišar Jiří 2:0, De Filippo Martin 2:0, body hostů: Gaydoš Vít 0:2, Martiška Jan 0:2, Kučala Viktor 0:2, Stano Peter 0:2), TJ Sokol Michle Praha B - SF SKK EL Niňo Praha F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ambrož Adam 2:1, Veselý Vojtěch 0:3, Hubinger Lukáš 1:2, Martinec Tomáš 1:3, body hostů: Ezr Václav 3:1, Plachý Ladislav 1:2, Krejcar Vilém 3:0, Půlpán David 2:1), Slovan KST Bohnice B - TTC Elizza Praha D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peršl Martin 1:3, Pašek Dominik 4:0, Vomlel Lukáš 2:2, Veletová Ilona 1:3, body hostů: Slobodzian Adam 2:2, Juhasz Martin 0:4, Vojtěch Radek 3:1, Kadlec Tomáš 3:1),
7. kolo:
TTC Elizza Praha D - TJ Sokol Nusle Praha A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Radek 0:3, Slobodzian Adam 1:2, Kadlec Tomáš 1:2, Dušek Jan 1:2, body hostů: Radnicová Lenka 3:0, Drechsler Petr 1:2, Hrdý Martin 2:1, Dlouhý Jiří 3:0), SF SKK EL Niňo Praha F - Slovan KST Bohnice B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ezr Václav 1:1, Půlpán David 1:1, Počta Tomáš 1:2, Remeš Zdeněk 2:1, WO 4:0, body hostů: Pašek Dominik 1:3, Růžička Filip 1:2, Škarban Jan 3:0, WO 0:4), AC Sparta Praha C - TJ Sokol Michle Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martiška Jan 1:1, Gaydoš Vít 1:1, Kocáb Jan 3:0, Juklík Tomáš 3:0, body hostů: Novotný Petr 2:1, Koděra Miloš 0:3, Martinec Tomáš 0:2, Zámyslický Jaroslav 0:2), AC Sparta Praha D - TJ Střížkov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Lukáš 2:1, Schmidtmayer František 0:3, Havazík Ondřej 1:2, Šenk Jakub 1:3, body hostů: De Filippo Martin 3:1, Kočvara Martin 2:1, Urban Oto 3:0, Fišar Jiří 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - Avia Čakovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lazar Martin 1:3, Vidlák Miloš 2:2, Šebl Jáchym 2:2, Tinkl Pavel 4:0, body hostů: Trnka Václav 2:2, Novotný Petr 3:1, Vašátko Zdeněk 1:2, Charamza Ondřej st. 1:3, Vojáček Miloš 0:1), PSK Olymp Praha A - TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ploc Marek 0:4, Pour Tomáš 1:2, Němeček Jiří 1:2, Hron Jiří 2:2, body hostů: Daníček Adam 2:2, Jančiga Roman 2:2, Fausek Matěj 3:0, Marat Petr 3:0),
8. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha A - TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdý Martin 3:0, Drechsler Petr 2:1, Dlouhý Jiří 1:2, Hrabě Václav 2:1, body hostů: Nejedlý Petr 2:1, Marat Petr 1:2, Fausek Matěj 1:2, Jančiga Roman 0:3), Avia Čakovice B - PSK Olymp Praha A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charamza Ondřej ml. 2:0, Suchomel Tomáš 1:1, Vašátko Zdeněk 3:0, Trnka Václav 2:0, body hostů: Hron Jiří 0:3, Němeček Jiří 1:1, Pour Tomáš 0:2, Ploc Marek 0:2), TJ Střížkov A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Martin 1:1, Urban Oto 1:1, Fišar Jiří 3:0, De Filippo Martin 3:0, body hostů: Olejár Filip 2:1, Lazar Martin 0:3, Šimůnek Ondřej 0:2, Tinkl Pavel 0:2), TJ Sokol Michle Praha B - AC Sparta Praha D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ambrož Adam 1:3, Švec Radek 0:3, Martinec Tomáš 2:1, Novotný Petr 1:1, Koděra Miloš 1:1, body hostů: Šenk Jakub 2:2, Adam Lukáš 3:1, Havazík Ondřej 1:2, Lánský Jakub 3:0), Slovan KST Bohnice B - AC Sparta Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žiačik Jan ml. 2:2, Veletová Ilona 1:3, Vomlel Lukáš 2:2, Růžička Filip 3:1, body hostů: Martiška Jan 4:0, Kučala Viktor 0:4, Stano Peter 2:2, Chlumský Petr 2:2), TTC Elizza Praha D - SF SKK EL Niňo Praha F 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slobodzian Adam 2:2, Kadlec Tomáš 0:3, Průša Martin 1:2, Vojtěch Radek 1:3, body hostů: Krejcar Vilém 3:1, Plachý Ladislav 4:0, Remeš Zdeněk 2:1, Půlpán David 1:2),
9. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha F - TJ Sokol Nusle Praha A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Remeš Zdeněk 2:1, Půlpán David 1:1, Krejcar Vilém 3:0, Ezr Václav 2:1, body hostů: Hrdý Martin 2:1, Drechsler Petr 1:2, Dlouhý Jiří 0:3, Prokš Vladimír 0:2), AC Sparta Praha C - TTC Elizza Praha D 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stano Peter 1:3, Gaydoš Vít 4:0, Merkl Roman 0:4, Kučala Viktor 3:1, WO 0:1, body hostů: Slobodzian Adam 3:1, Juhasz Martin 2:2, Dušek Jan 1:3, Vojtěch Radek 2:2, WO 1:0), AC Sparta Praha D - Slovan KST Bohnice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adam Lukáš 1:1, Šenk Jakub 2:0, Havazík Ondřej 3:0, Vajbar Michal 2:0, body hostů: Růžička Filip 1:2, Žiačik Jan ml. 0:2, Filip Michal 0:2, Kucharčík Jan 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - TJ Sokol Michle Praha B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tinkl Pavel 3:1, Zuzčák Patrik 2:1, Šebl Jáchym 0:3, Olejár Filip 4:0, body hostů: Martinec Tomáš 1:3, Koděra Miloš 2:2, Tichý Jiří 1:2, Ambrož Adam 1:2), PSK Olymp Praha A - TJ Střížkov A 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ploc Marek 0:2, Němeček Jiří 2:1, Hron Jiří 1:2, WO 0:4, body hostů: Kočvara Martin 1:2, Urban Oto 1:1, Milek Petr 1:0, De Filippo Martin 2:0, WO 4:0), TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ - Avia Čakovice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančiga Roman 1:2, Dvořák Petr 1:1, Fausek Matěj 3:0, Marat Petr 3:0, body hostů: Vojáček Miloš 2:1, Vyskočil Michal 0:3, Toula Vladimír 0:3, Zázvorka Jan 1:1),
10. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha A - Avia Čakovice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drechsler Petr 2:0, Hrdý Martin 2:0, Dlouhý Jiří 2:0, Radnicová Lenka 2:0, body hostů: Suchomel Tomáš 0:2, Šimáček Milan 0:2, Nejedlý Pavel 0:2, Vojáček Miloš 0:2), TJ Střížkov A - TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 3:0, Urban Oto 2:1, Fišar Jiří 1:2, De Filippo Martin 3:0, body hostů: Fausek Matěj 1:2, Marat Petr 2:1, Dvořák Petr 0:3, Jančiga Roman 0:3), TJ Sokol Michle Praha B - PSK Olymp Praha A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koděra Miloš 1:0, Švec Radek 2:0, Ambrož Adam 2:0, Martinec Tomáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Němeček Jiří 0:2, Hron Jiří 0:2, Pocz Štefan 0:2, WO 0:3), Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veletová Ilona 1:1, Žiačik Jan ml. 0:2, Vomlel Lukáš 0:3, Růžička Filip 1:2, body hostů: Olejár Filip 3:0, Tinkl Pavel 3:0, Zuzčák Patrik 2:0, Lazar Martin 0:2), TTC Elizza Praha D - AC Sparta Praha D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juhasz Martin 1:3, Dušek Jan 2:1, Vojtěch Radek 1:2, Slobodzian Adam 1:3, body hostů: Vajbar Michal 4:0, Šenk Jakub 3:1, Adam Lukáš 2:1, Havazík Ondřej 0:3), SF SKK EL Niňo Praha F - AC Sparta Praha C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Remeš Zdeněk 2:1, Půlpán David 1:2, Ezr Václav 3:0, Krejcar Vilém 3:0, body hostů: Kocáb Jan 2:1, Gaydoš Vít 1:2, Martiška Jan 0:3, Panský Lukáš 0:3),
11. kolo:
AC Sparta Praha C - TJ Sokol Nusle Praha A 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stano Peter 1:2, Gaydoš Vít 2:1, Kučala Viktor 0:3, WO 0:3, body hostů: Radnicová Lenka 1:1, Drechsler Petr 2:1, Hruška Jan 1:1, Hrdý Martin 2:0, WO 3:0), AC Sparta Praha D - SF SKK EL Niňo Praha F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vajbar Michal 2:2, Adam Lukáš 4:0, Havazík Ondřej 0:3, Šenk Jakub 3:1, body hostů: Ezr Václav 2:2, Plachý Ladislav 2:2, Remeš Zdeněk 1:3, Půlpán David 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - TTC Elizza Praha D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tinkl Pavel 3:0, Zuzčák Patrik 1:2, Šimůnek Ondřej 2:1, Olejár Filip 3:0, body hostů: Slobodzian Adam 1:2, Dušek Jan 2:1, Kadlec Tomáš 0:3, Vojtěch Radek 0:3), PSK Olymp Praha A - Slovan KST Bohnice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hron Jiří 2:1, Pour Tomáš 1:2, Němeček Jiří 3:0, Rys Vilém 2:1, body hostů: Růžička Filip 2:1, Birnbaum Erik 2:1, Vomlel Lukáš 0:2, Žiačik Jan ml. 0:3, Veletová Ilona 0:1), TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ - TJ Sokol Michle Praha B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Petr 3:0, Jančiga Roman 0:2, Fausek Matěj 3:0, Nejedlý Petr 3:0, body hostů: Novotný Petr 1:2, Ambrož Adam 1:2, Martinec Tomáš 0:3, Tichý Jiří 0:2), Avia Čakovice B - TJ Střížkov A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchomel Tomáš 0:3, Šimáček Milan 2:1, Vyskočil Michal 0:3, Plášek Pavel 3:1, body hostů: De Filippo Martin 3:1, Kočvara Martin 1:2, Urban Oto 2:1, Fišar Jiří 2:1),
12. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha A - TJ Střížkov A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drechsler Petr 2:2, Hrdý Martin 2:1, Dlouhý Jiří 1:2, Radnicová Lenka 3:1, body hostů: De Filippo Martin 1:3, Urban Oto 2:2, Kočvara Martin 2:1, Fišar Jiří 1:2), Avia Čakovice B - TJ Sokol Michle Praha B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 1:0, Suchomel Tomáš 1:2, Šimáček Milan 0:3, Plášek Pavel 2:2, Vojáček Miloš 1:2, body hostů: Koděra Miloš 3:1, Ambrož Adam 3:1, Švec Radek 2:1, Martinec Tomáš 1:2), TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ - Slovan KST Bohnice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marat Petr 2:0, Dvořák Petr 2:0, Fausek Matěj 3:0, Daníček Adam 1:1, body hostů: Růžička Filip 0:3, Veletová Ilona 0:2, Vomlel Lukáš 0:2, Žiačik Jan ml. 1:1), PSK Olymp Praha A - TTC Elizza Praha D 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ploc Marek 0:2, Němeček Jiří 2:1, Rys Vilém 0:3, WO 0:4, body hostů: Vojtěch Radek 2:1, Dušek Jan 1:1, Průša Martin 1:0, Slobodzian Adam 2:0, WO 4:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - SF SKK EL Niňo Praha F 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Olejár Filip 2:1, Tinkl Pavel 2:1, Lazar Martin 1:2, Jírovec Martin 0:1, Vidlák Miloš 0:3, body hostů: Plachý Ladislav 2:2, Krejcar Vilém 2:1, Ezr Václav 3:0, Remeš Zdeněk 1:2), AC Sparta Praha D - AC Sparta Praha C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adam Lukáš 1:0, Lánský Jakub 2:0, Vajbar Michal 2:0, Šenk Jakub 1:0, WO 3:0, body hostů: Kučala Viktor 0:2, Stano Peter 0:2, Chlumský Petr 0:2, WO 0:3),
13. kolo:
AC Sparta Praha D - TJ Sokol Nusle Praha A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenk Jakub 4:0, Vajbar Michal 0:2, Schmidtmayer František 0:4, Adam Lukáš 2:2, Havazík Ondřej 1:1, body hostů: Hrdý Martin 3:1, Drechsler Petr 2:2, Hrabě Václav 1:3, Dlouhý Jiří 3:1), AC Sparta Praha C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stano Peter 0:2, Martiška Jan 0:2, Kučala Viktor 0:3, Panský Lukáš 1:1, body hostů: Olejár Filip 3:0, Tinkl Pavel 2:0, Zuzčák Patrik 2:0, Lazar Martin 1:1), SF SKK EL Niňo Praha F - PSK Olymp Praha A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Remeš Zdeněk 0:1, Ezr Václav 2:0, Stach Matěj 2:1, Krejcar Vilém 2:0, WO 3:0, body hostů: Němeček Jiří 2:1, Hron Jiří 0:3, Rys Vilém 0:2, WO 0:3), TTC Elizza Praha D - TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juhasz Martin 0:2, Průša Martin 0:2, Kadlec Tomáš 1:2, Slobodzian Adam 2:1, Braňka Štěpán 0:1, body hostů: Fausek Matěj 2:1, Marat Petr 2:1, Tesárek Lukáš 3:0, Tlustý Miroslav 1:1), Slovan KST Bohnice B - Avia Čakovice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škarban Jan 3:1, Růžička Filip 2:2, Žiačik Jan ml. 0:3, Pašek Dominik 1:3, body hostů: Šimáček Milan 3:1, Suchomel Tomáš 1:3, Novotný Petr 3:1, Plášek Pavel 2:1), TJ Sokol Michle Praha B - TJ Střížkov A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ambrož Adam 1:2, Tichý Jiří 0:3, Švec Radek 0:3, Koděra Miloš 2:1, body hostů: De Filippo Martin 3:0, Kočvara Martin 2:1, Urban Oto 2:1, Fišar Jiří 2:1),
14. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha A - TJ Sokol Michle Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdý Martin 1:1, Drechsler Petr 2:0, Dlouhý Jiří 2:1, Radnicová Lenka 3:0, body hostů: Švec Radek 1:2, Ambrož Adam 1:2, Hubinger Lukáš 0:2, Zámyslický Jaroslav 0:2), TJ Střížkov A - Slovan KST Bohnice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Martin 3:0, Urban Oto 2:0, Fišar Jiří 1:2, De Filippo Martin 2:1, body hostů: Růžička Filip 1:2, Veletová Ilona 2:1, Žiačik Jan ml. 0:3, Filip Michal 0:2), Avia Čakovice B - TTC Elizza Praha D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plášek Pavel 0:3, Suchomel Tomáš 1:2, Vojáček Miloš 2:1, Šimáček Milan 1:2, body hostů: Slobodzian Adam 2:1, Juhasz Martin 1:2, Vojtěch Radek 3:0, Kadlec Tomáš 2:1), TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ - SF SKK EL Niňo Praha F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Petr 2:2, Fausek Matěj 3:1, Marat Petr 1:2, Šmatlák Jiří 3:1, body hostů: Ezr Václav 2:2, Plachý Ladislav 3:1, Počta Tomáš 1:3, Jež Dominik 0:3), PSK Olymp Praha A - AC Sparta Praha C 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ploc Marek 0:2, Němeček Jiří 0:3, Rys Vilém 2:1, WO 0:4, body hostů: Martiška Jan 2:1, Gaydoš Vít 2:0, Chlumský Petr 0:1, Kocáb Jan 2:0, WO 4:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - AC Sparta Praha D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lazar Martin 0:3, Šebl Jáchym 0:2, Šimůnek Ondřej 1:2, Tinkl Pavel 2:1, body hostů: Šenk Jakub 3:0, Lánský Jakub 1:2, Vajbar Michal 3:0, Havazík Ondřej 1:1),
15. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - TJ Sokol Nusle Praha A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Merhaut Jaroslav 0:2, Lazar Martin 0:2, Tinkl Pavel 0:2, WO 0:3, body hostů: Hrdý Martin 2:0, Dlouhý Jiří 2:0, Drechsler Petr 1:0, Radnicová Lenka 1:0, WO 3:0), AC Sparta Praha D - PSK Olymp Praha A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vajbar Michal 1:0, Adam Lukáš 2:0, Lánský Jakub 2:0, Šenk Jakub 1:0, WO 3:0, body hostů: Hašek Milan 0:2, Pocz Štefan 0:2, Pour Tomáš 0:2, WO 0:3), AC Sparta Praha C - TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlumský Petr 0:2, Gaydoš Vít 1:1, Abdullin Denis 0:2, Panský Lukáš 0:2, Martiška Jan 0:1, body hostů: Šmatlák Jiří 3:0, Marat Petr 1:1, Fausek Matěj 2:0, Dvořák Petr 2:0), SF SKK EL Niňo Praha F - Avia Čakovice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejcar Vilém 2:0, Ezr Václav 1:1, Počta Tomáš 3:0, Půlpán David 2:1, body hostů: Melichar Jiří 1:2, Vojáček Miloš 0:3, Vašátko Zdeněk 1:1, Vyskočil Michal 0:2), TTC Elizza Praha D - TJ Střížkov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slobodzian Adam 2:2, Juhasz Martin 0:3, Průša Martin 1:2, Vojtěch Radek 2:2, body hostů: De Filippo Martin 4:0, Kočvara Martin 3:1, Urban Oto 1:2, Fišar Jiří 1:2), Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Michle Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pašek Dominik 2:2, Růžička Filip 0:4, Žiačik Jan ml. 0:3, Škarban Jan 4:0, body hostů: Koděra Miloš 3:1, Ambrož Adam 2:2, Švec Radek 2:2, Martinec Tomáš 2:1),
16. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha A - Slovan KST Bohnice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drechsler Petr 2:0, Hrdý Martin 2:0, Dlouhý Jiří 2:0, Radnicová Lenka 2:0, body hostů: Růžička Filip 0:2, Veletová Ilona 0:2, Vomlel Lukáš 0:2, Žiačik Jan ml. 0:2), TJ Sokol Michle Praha B - TTC Elizza Praha D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ambrož Adam 2:2, Švec Radek 2:2, Pištora Josef 0:3, Koděra Miloš 2:2, body hostů: Slobodzian Adam 3:1, Vojtěch Radek 3:1, Dušek Jan 3:1, Kadlec Tomáš 0:3), TJ Střížkov A - SF SKK EL Niňo Praha F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 1:2, Urban Oto 1:2, Fišar Jiří 0:3, De Filippo Martin 2:2, body hostů: Ezr Václav 3:1, Krejcar Vilém 3:0, Špaček Zbyněk 2:1, Stach Matěj 1:2), Avia Čakovice B - AC Sparta Praha C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimáček Milan 2:2, Suchomel Tomáš 2:2, Vojáček Miloš 2:2, Novotný Petr 3:1, body hostů: Kocáb Jan 4:0, Gaydoš Vít 0:4, Martiška Jan 3:1, Kučala Viktor 0:4), TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ - AC Sparta Praha D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Petr 0:1, Marat Petr 2:1, Šmatlák Jiří 2:1, Daníček Adam 0:3, Rochowanski Pavel 0:2, body hostů: Lánský Jakub 2:1, Vajbar Michal 1:2, Adam Lukáš 2:1, Šenk Jakub 3:0), PSK Olymp Praha A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pocz Štefan 0:3, Pour Tomáš 0:2, Němeček Jiří 1:2, Rys Vilém 2:1, body hostů: Olejár Filip 3:0, Tinkl Pavel 3:0, Vidlák Miloš 1:2, Merhaut Jaroslav 1:1),
17. kolo:
PSK Olymp Praha A - TJ Sokol Nusle Praha A 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hron Jiří 1:2, Němeček Jiří 2:1, Rys Vilém 1:2, WO 0:4, body hostů: Drechsler Petr 1:2, Hrdý Martin 0:2, Dlouhý Jiří 2:0, Radnicová Lenka 2:0, WO 4:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tinkl Pavel 3:0, Lazar Martin 1:2, Šimůnek Ondřej 1:2, Olejár Filip 3:0, body hostů: Fausek Matěj 2:1, Dvořák Petr 2:1, Truc Petr ml. 0:3, Jančiga Roman 0:3), AC Sparta Praha D - Avia Čakovice B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Lukáš 2:0, Havazík Ondřej 1:1, Bartošek Vít 2:0, Šenk Jakub 2:0, WO 2:0, body hostů: Melichar Jiří 0:2, Vašátko Zdeněk 1:1, Suchomel Tomáš 0:2, Vojáček Miloš 0:2, WO 0:2), AC Sparta Praha C - TJ Střížkov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gaydoš Vít 3:1, Martiška Jan 0:4, Červenka Jan 2:2, Kocáb Jan 4:0, body hostů: De Filippo Martin 2:2, Kočvara Martin 1:3, Milek Petr 2:2, Urban Oto 2:2), SF SKK EL Niňo Praha F - TJ Sokol Michle Praha B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Remeš Zdeněk 2:0, Půlpán David 1:1, Počta Tomáš 3:0, Krejcar Vilém 2:0, body hostů: Martinec Tomáš 0:3, Koděra Miloš 1:1, Ambrož Adam 0:2, Švec Radek 0:2), TTC Elizza Praha D - Slovan KST Bohnice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juhasz Martin 2:1, Slobodzian Adam 2:1, Vojtěch Radek 3:0, Dušek Jan 2:1, body hostů: Veletová Ilona 2:1, Vomlel Lukáš 1:2, Žiačik Jan ml. 0:3, Růžička Filip 0:3),
18. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha A - TTC Elizza Praha D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdý Martin 2:0, Drechsler Petr 1:1, Dlouhý Jiří 3:0, Radnicová Lenka 2:0, body hostů: Vojtěch Radek 0:3, Slobodzian Adam 1:1, Průša Martin 0:2, Kadlec Tomáš 0:2), Slovan KST Bohnice B - SF SKK EL Niňo Praha F 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žiačik Jan ml. 0:2, Růžička Filip 0:2, Filip Michal 0:2, Vomlel Lukáš 0:2, body hostů: Ezr Václav 2:0, Krejcar Vilém 2:0, Remeš Zdeněk 2:0, Špaček Zbyněk 2:0), TJ Sokol Michle Praha B - AC Sparta Praha C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ambrož Adam 1:1, Švec Radek 2:0, Černoch Jan 2:1, Koděra Miloš 1:1, WO 3:0, body hostů: Kučala Viktor 1:2, Chlumský Petr 2:1, Martiška Jan 0:3, WO 0:3), TJ Střížkov A - AC Sparta Praha D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Oto 0:3, Kočvara Martin 0:1, Fišar Jiří 0:3, De Filippo Martin 2:1, WO 0:1, body hostů: Bartošek Vít 2:0, Šenk Jakub 2:1, Lánský Jakub 2:1, Adam Lukáš 2:0, WO 1:0), Avia Čakovice B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimáček Milan 1:2, Suchomel Tomáš 0:3, Nejedlý Pavel 2:1, Novotný Petr 2:2, body hostů: Olejár Filip 4:0, Tinkl Pavel 2:1, Lazar Martin 0:3, Vidlák Miloš 2:1), TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ - PSK Olymp Praha A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Truc Petr ml. 1:1, Dvořák Petr 0:2, Fausek Matěj 3:0, Marat Petr 1:1, WO 4:0, body hostů: Němeček Jiří 1:2, Hron Jiří 1:2, Rys Vilém 2:1, WO 0:4),
19. kolo:
TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ - TJ Sokol Nusle Praha A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmatlák Jiří 1:2, Marat Petr 1:1, Fausek Matěj 3:0, Nejedlý Petr 3:0, body hostů: Radnicová Lenka 2:1, Dlouhý Jiří 0:3, Hrdý Martin 0:3, Drechsler Petr 1:1), PSK Olymp Praha A - Avia Čakovice B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hron Jiří 3:1, Ploc Marek 0:4, Němeček Jiří 4:0, WO 0:5, body hostů: Melichar Jiří 1:2, Vojáček Miloš 1:2, Toula Vladimír 1:2, Vašátko Zdeněk 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - TJ Střížkov A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tinkl Pavel 2:1, Lazar Martin 0:3, Šebl Jáchym 1:2, Merhaut Jaroslav 2:2, body hostů: De Filippo Martin 3:1, Kočvara Martin 2:1, Urban Oto 1:2, Fišar Jiří 2:1), AC Sparta Praha D - TJ Sokol Michle Praha B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenk Jakub 2:0, Vajbar Michal 2:0, Lánský Jakub 2:0, Adam Lukáš 2:0, body hostů: Veselý Vojtěch 0:2, Ambrož Adam 0:2, Zámyslický Jaroslav 0:2, Hrdlička Jakub 0:2), AC Sparta Praha C - Slovan KST Bohnice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gaydoš Vít 3:0, Kučala Viktor 2:0, Paleček David 1:2, Stano Peter 3:0, body hostů: Veletová Ilona 1:2, Žiačik Jan ml. 0:3, Filip Michal 1:2, Růžička Filip 0:2), SF SKK EL Niňo Praha F - TTC Elizza Praha D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ezr Václav 2:0, Krejcar Vilém 2:0, Počta Tomáš 2:1, Plachý Ladislav 3:0, body hostů: Dušek Jan 0:3, Slobodzian Adam 1:2, Juhasz Martin 0:2, Průša Martin 0:2),
20. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha A - SF SKK EL Niňo Praha F 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdý Martin 1:2, Drechsler Petr 0:3, Dlouhý Jiří 0:3, Radnicová Lenka 2:1, body hostů: Krejcar Vilém 3:0, Ezr Václav 2:1, Špaček Zbyněk 1:2, Půlpán David 3:0), TTC Elizza Praha D - AC Sparta Praha C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Tomáš 0:4, Průša Martin 3:1, Juhasz Martin 1:3, Vojtěch Radek 2:2, body hostů: Gaydoš Vít 4:0, Martiška Jan 3:1, Kučala Viktor 1:3, Stano Peter 2:2), Slovan KST Bohnice B - AC Sparta Praha D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škarban Jan 1:1, Veletová Ilona 0:1, Filip Michal 0:3, Pašek Dominik 0:2, Kucharčík Jan 0:1, body hostů: Bartošek Vít 3:0, Lánský Jakub 2:0, Havazík Ondřej 2:0, Schmidtmayer František 1:1), TJ Sokol Michle Praha B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ambrož Adam 1:3, Švec Radek 3:1, Veselý Vojtěch 1:2, Koděra Miloš 3:1, body hostů: Tinkl Pavel 4:0, Šimůnek Ondřej 2:2, Lazar Martin 1:3, Vidlák Miloš 0:3), TJ Střížkov A - PSK Olymp Praha A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kočvara Martin 0:1, Milek Petr 1:1, Urban Oto 3:0, De Filippo Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Němeček Jiří 1:2, Hron Jiří 1:2, Pocz Štefan 0:2, WO 0:3), Avia Čakovice B - TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šimáček Milan 0:3, Suchomel Tomáš 0:2, Novotný Petr 2:1, Vyskočil Michal 2:1, WO 5:1, body hostů: Dvořák Petr 4:0, Jančiga Roman 2:2, Lev Daniel 1:2, WO 1:5),
21. kolo:
Avia Čakovice B - TJ Sokol Nusle Praha A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balák Pavel 0:3, Nejedlý Pavel 0:2, Vojáček Miloš 1:2, Šimáček Milan 1:2, body hostů: Radnicová Lenka 3:0, Hrdý Martin 1:2, Dlouhý Jiří 3:0, Chadt Jiří 2:0), TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ - TJ Střížkov A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fausek Matěj 2:1, Jančiga Roman 0:3, Dvořák Petr 1:2, Marat Petr 2:2, body hostů: De Filippo Martin 3:1, Kočvara Martin 3:0, Urban Oto 1:2, Fišar Jiří 1:2), PSK Olymp Praha A - TJ Sokol Michle Praha B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hron Jiří 3:1, Němeček Jiří 2:2, Rys Vilém 3:1, WO 0:5, body hostů: Ambrož Adam 1:2, Hubinger Lukáš 1:2, Švec Radek 1:2, Koděra Miloš 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A - Slovan KST Bohnice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimůnek Ondřej 2:2, Olejár Filip 4:0, Šebl Jáchym 1:2, Lazar Martin 2:2, body hostů: Pašek Dominik 3:1, Růžička Filip 1:3, Filip Michal 0:4, Rychlý Tomáš 2:1), AC Sparta Praha D - TTC Elizza Praha D 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adam Lukáš 4:0, Havazík Ondřej 2:1, Lánský Jakub 2:1, Šenk Jakub 2:2, body hostů: Slobodzian Adam 0:4, Dušek Jan 3:1, Vojtěch Radek 1:2, Juhasz Martin 0:3), AC Sparta Praha C - SF SKK EL Niňo Praha F 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stano Peter 1:2, Kučala Viktor 1:2, Gaydoš Vít 2:1, Martiška Jan 0:3, body hostů: Ezr Václav 0:3, Půlpán David 3:0, Počta Tomáš 2:1, Špaček Zbyněk 3:0),
22. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha A - AC Sparta Praha C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drechsler Petr 2:0, Dlouhý Jiří 2:0, Hrdý Martin 2:1, Radnicová Lenka 2:0, body hostů: Kučala Viktor 0:3, Stano Peter 0:2, Gaydoš Vít 1:1, Martiška Jan 0:2), SF SKK EL Niňo Praha F - AC Sparta Praha D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Půlpán David 0:3, Stach Matěj 0:3, Špaček Zbyněk 0:2, Krejcar Vilém 3:0, Plachý Ladislav 0:1, body hostů: Bartošek Vít 3:0, Černota Filip 2:1, Šenk Jakub 2:1, Lánský Jakub 2:1), TTC Elizza Praha D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juhasz Martin 1:3, Průša Martin 2:1, Kadlec Tomáš 0:3, Slobodzian Adam 2:2, body hostů: Olejár Filip 3:1, Merhaut Jaroslav 3:0, Lazar Martin 2:1, Vidlák Miloš 0:3, Tinkl Pavel 1:0), Slovan KST Bohnice B - PSK Olymp Praha A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filip Michal 2:2, Kucharčík Jan 0:3, Rychlý Tomáš 1:2, Veletová Ilona 2:2, body hostů: Němeček Jiří 3:1, Hron Jiří 3:1, Rys Vilém 2:1, Ploc Marek 1:2), TJ Sokol Michle Praha B - TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ambrož Adam 1:2, Zámyslický Jaroslav 3:0, Švec Radek 2:1, Koděra Miloš 2:1, body hostů: Fausek Matěj 2:1, Dvořák Petr 1:2, Marat Petr 1:2, Jančiga Roman 0:3), TJ Střížkov A - Avia Čakovice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Martin 2:0, Urban Oto 2:0, Fišar Jiří 1:2, De Filippo Martin 3:0, body hostů: Melichar Jiří 1:2, Šimáček Milan 1:2, Suchomel Tomáš 0:2, Vojáček Miloš 0:2),
1. třída A muži (KS-1A)
1. kolo:
Avia Čakovice C ALIMPEX - TJ Sokol Michle Praha D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nejedlý Pavel 1:3, Šimáček Milan 1:3, Novotný Petr 4:0, Svoboda Robert 2:2, body hostů: Novotný Petr 3:1, Hubinger Lukáš 3:1, Haralík Stanislav 0:4, Votípka Emanuel 2:2), TTC Klánovice B - SF SKK EL Niňo Praha G 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brothánek Jan 0:2, Hanzal Petr 0:2, Jiroš Martin 0:3, Fexa Martin 0:2, body hostů: Půlpán David 3:0, Plachý Ladislav 2:0, Vyvadilová Jitka 2:0, Jež Dominik 2:0), AC Sparta Praha F - TTC Praha - klub stolního tenisu A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmidtmayer František 3:1, Červenka Jan 2:1, Bozděch Jan 1:1, Abdullin Denis 3:1, Martiška Jan 0:1, body hostů: Remunda Štěpán 3:1, Chlumský Petr 0:4, Vokurka Miloslav 1:2, Jelínek Tomáš 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Střížkov B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zuzčák Patrik 1:0, Jírovec Martin 2:1, Boš Petr 1:2, Vidlák Miloš 0:2, Semrád Martin 1:1, WO 5:1, body hostů: Milek Petr 2:1, Jaroněk Aleš 2:2, Kočvara Vlastimil 2:2, WO 1:5), TJ Sokol Petrovice I. A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláček Vladimír 1:0, Pecka Milan 1:1, Hozman Bohumil 2:1, Černý Zdeněk 2:0, WO 3:0, body hostů: Flekač Tomáš 0:3, Duchoslav Petr 2:1, Černý Martin 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Pankrác A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eberl Milan 0:2, Plch Jiří st. 2:0, Hrabě Václav 3:0, Kocábek Pavel 3:0, body hostů: Hondlík Josef 1:2, Sedlář Jan 0:3, Müller Radek 0:1, Moravec Roman 1:1, Král Lukáš 0:1),
2. kolo:
TJ Sokol Michle Praha D - TJ Pankrác A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votípka Emanuel 2:0, Hubinger Lukáš 2:0, Haralík Stanislav 1:2, Novotný Petr 3:0, body hostů: Moravec Roman 1:2, Hondlík Josef 1:2, Sedlář Jan 0:2, Král Lukáš 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Sokol Nusle Praha C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoslav Petr 2:2, Flekač Tomáš 2:1, Černý Martin 2:1, Kutil Jan 3:1, body hostů: Plch Jiří st. 2:2, Eberl Milan 0:4, Kocábek Pavel 1:2, Hrabě Václav 2:1), TJ Střížkov B - TJ Sokol Petrovice I. A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroněk Aleš 1:3, Kočvara Vlastimil 1:2, Milek Petr 2:1, Rulec Jakub 1:3, body hostů: Černý Zdeněk 4:0, Sedláček Vladimír 3:1, Hozman Bohumil 0:3, Pecka Milan 2:1), TTC Praha - klub stolního tenisu A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokurka Miloslav 1:3, Chlumský Petr 1:2, Zahradníček Jakub 0:3, Remunda Štěpán 3:1, body hostů: Zuzčák Patrik 3:1, Semrád Martin 4:0, Boš Petr 2:1, Klempířová Jiřina 0:3), SF SKK EL Niňo Praha G - AC Sparta Praha F 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jež Dominik 1:1, Půlpán David 1:1, Plachý Ladislav 3:0, Vyvadilová Jitka 3:0, body hostů: Martiška Jan 2:1, Abdullin Denis 0:3, Schmidtmayer František 0:2, Bozděch Jan 0:2), Avia Čakovice C ALIMPEX - TTC Klánovice B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotná Markéta 3:1, Balák Pavel 2:1, Šimáček Milan 2:1, Svoboda Robert 1:3, body hostů: Fexa Martin 3:1, Brothánek Jan 0:4, Hanzal Petr 2:1, Hájek Luděk st. 1:2),
3. kolo:
TTC Klánovice B - TJ Sokol Michle Praha D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Jan 0:2, Hanzal Petr 1:1, Štědrý Adam 1:2, Fexa Martin 0:3, body hostů: Haralík Stanislav 1:2, Hubinger Lukáš 3:0, Novotný Petr 2:0, Votípka Emanuel 2:0), AC Sparta Praha F - Avia Čakovice C ALIMPEX 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schmidtmayer František 0:2, Červenka Jan 2:0, Bozděch Jan 0:3, Abdullin Denis 0:3, body hostů: Nejedlý Pavel 2:1, Novotná Markéta 2:1, Balák Pavel 2:0, Novotný Petr 2:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - SF SKK EL Niňo Praha G 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semrád Martin 3:1, Zuzčák Patrik 0:1, Boš Petr 2:2, Jírovec Martin 2:2, Vidlák Miloš 1:2, body hostů: Půlpán David 4:0, Jež Dominik 1:3, Vyvadilová Jitka 1:3, Navrátil Jiří 2:2), TJ Sokol Petrovice I. A - TTC Praha - klub stolního tenisu A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Vladimír 3:0, Pecka Milan 2:1, Hozman Bohumil 1:2, Černý Zdeněk 3:0, body hostů: Remunda Štěpán 2:1, Chlumský Petr 0:3, Zahradníček Jakub 1:2, Jelínek Tomáš 0:3), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Střížkov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eberl Milan 1:2, Plch Jiří st. 3:0, Kocábek Pavel 2:1, Hrabě Václav 3:0, body hostů: Kočvara Vlastimil 1:2, Jaroněk Aleš 1:2, Rulec Jakub 0:3, Milek Petr 1:2), TJ Pankrác A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hondlík Josef 1:3, Müller Radek 0:3, Sedlář Jan 1:2, Moravec Roman 2:2, body hostů: Kutil Jan 4:0, Flekač Tomáš 4:0, Duchoslav Petr 1:2, Forgáč Andrej 1:2),
4. kolo:
TJ Sokol Michle Praha D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pištora Josef 1:0, Votípka Emanuel 2:0, Haralík Stanislav 3:0, Novotný Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Kutil Jan 0:3, Černý Martin 0:2, Duchoslav Petr 0:2, WO 0:3), TJ Střížkov B - TJ Pankrác A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroněk Aleš 4:0, Kočvara Vlastimil 0:4, Doležal Karel 0:4, Milek Petr 3:1, body hostů: Moravec Roman 2:2, Budík Bohuslav ml. 3:1, Hondlík Josef 2:2, Sedlář Jan 2:2), TTC Praha - klub stolního tenisu A - TJ Sokol Nusle Praha C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokurka Miloslav 0:3, Zahradníček Jakub 1:1, Jelínek Tomáš 0:3, Remunda Štěpán 2:1, body hostů: Hrabě Václav 3:0, Eberl Milan 1:2, Kocábek Pavel 2:1, Plch Jiří st. 2:0), SF SKK EL Niňo Praha G - TJ Sokol Petrovice I. A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plachý Ladislav 3:1, Kubát Petr 1:3, Zimčík Lukáš 2:2, Vyvadilová Jitka 2:2, body hostů: Černý Zdeněk 3:1, Sedláček Vladimír 3:1, Hozman Bohumil 0:4, Matoušek Jan 2:2), Avia Čakovice C ALIMPEX - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimáček Milan 3:0, Novotný Petr 2:0, Nejedlý Pavel 1:2, Balák Pavel 2:1, body hostů: Zuzčák Patrik 1:2, Jírovec Martin 2:1, Boš Petr 0:3, Semrád Martin 0:2), TTC Klánovice B - AC Sparta Praha F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzal Petr 2:2, Pospíšil Jan 2:2, Fexa Martin 2:2, Štědrý Adam 2:2, body hostů: Abdullin Denis 2:2, Schmidtmayer František 2:2, Červenka Jan 2:2, Bozděch Jan 2:2),
5. kolo:
AC Sparta Praha F - TJ Sokol Michle Praha D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubový Jan 2:1, Červenka Jan 0:3, Bozděch Jan 1:2, Abdullin Denis 1:3, body hostů: Haralík Stanislav 3:1, Veselý Vojtěch 2:1, Votípka Emanuel 1:2, Pištora Josef 3:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TTC Klánovice B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semrád Martin 2:2, Vidlák Miloš 0:4, Boš Petr 1:2, Jírovec Martin 4:0, body hostů: Štědrý Adam 2:2, Fexa Martin 2:2, Hanzal Petr 2:2, Brothánek Jan 2:1), TJ Sokol Petrovice I. A - Avia Čakovice C ALIMPEX 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matoušek Jan 1:3, Pecka Milan 3:1, Hozman Bohumil 1:3, Sedláček Vladimír 4:0, body hostů: Šimáček Milan 2:2, Novotná Markéta 2:2, Balák Pavel 1:3, Novotný Petr 2:2), TJ Sokol Nusle Praha C - SF SKK EL Niňo Praha G 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocábek Pavel 2:1, Plch Jiří st. 0:2, Lamprecht Matyáš 0:3, Hrabě Václav 1:2, body hostů: Půlpán David 2:1, Plachý Ladislav 3:0, Vyvadilová Jitka 3:0, Jež Dominik 0:2), TJ Pankrác A - TTC Praha - klub stolního tenisu A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budík Bohuslav ml. 2:1, Müller Radek 1:2, Hondlík Josef 2:1, Moravec Roman 3:0, body hostů: Remunda Štěpán 3:0, Vokurka Miloslav 1:2, Chlumský Petr 0:3, Zahradníček Jakub 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Střížkov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoslav Petr 2:2, Forgáč Andrej 1:3, Černý Martin 3:1, Flekač Tomáš 3:1, body hostů: Milek Petr 4:0, Jaroněk Aleš 1:3, Kočvara Vlastimil 0:4, Kolda Petr 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol Michle Praha D - TJ Střížkov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pištora Josef 3:0, Hubinger Lukáš 2:0, Haralík Stanislav 0:2, Novotný Petr 1:1, WO 3:1, body hostů: Rulec Jakub 0:1, Jaroněk Aleš 1:1, Kočvara Vlastimil 2:1, Doležal Karel 0:3, WO 1:3), TTC Praha - klub stolního tenisu A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Remunda Štěpán 4:0, Zahradníček Jakub 3:1, Jelínek Tomáš 3:0, Vokurka Miloslav 0:4, body hostů: Kutil Jan 2:2, Černý Martin 1:3, Flekač Tomáš 1:3, Duchoslav Petr 1:2), SF SKK EL Niňo Praha G - TJ Pankrác A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyvadilová Jitka 0:4, Plachý Ladislav 3:0, Jež Dominik 0:3, Plachý Jiří 2:2, body hostů: Moravec Roman 3:1, Hondlík Josef 2:2, Sedlář Jan 2:1, Müller Radek 2:1), Avia Čakovice C ALIMPEX - TJ Sokol Nusle Praha C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 2:2, Novotná Markéta 2:2, Šimáček Milan 1:2, Nejedlý Pavel 3:1, body hostů: Hrabě Václav 4:0, Kocábek Pavel 2:2, Pastír Jiří 0:4, Plch Jiří st. 1:2), TTC Klánovice B - TJ Sokol Petrovice I. A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fexa Martin 3:0, Jiroš Martin 1:1, Hájek Luděk st. 1:2, Hanzal Petr 3:0, body hostů: Pecka Milan 2:1, Matoušek Jan 0:3, Hozman Bohumil 1:2, Matuška František 0:2), AC Sparta Praha F - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schmidtmayer František 0:4, Červenka Jan 2:1, Bozděch Jan 1:2, Abdullin Denis 3:1, body hostů: Zuzčák Patrik 3:1, Jírovec Martin 3:1, Semrád Martin 1:2, Vidlák Miloš 1:2),
7. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Sokol Michle Praha D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boš Petr 1:2, Zuzčák Patrik 3:0, Semrád Martin 2:1, Jírovec Martin 2:1, body hostů: Hubinger Lukáš 2:1, Haralík Stanislav 1:2, Pištora Josef 0:3, Votípka Emanuel 1:2), TJ Sokol Petrovice I. A - AC Sparta Praha F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Milan 2:2, Matoušek Jan 2:2, Hozman Bohumil 0:4, Sedláček Vladimír 4:0, body hostů: Lánský Jakub 3:1, Martiška Jan 3:1, Bozděch Jan 1:3, Schmidtmayer František 1:3), TJ Sokol Nusle Praha C - TTC Klánovice B 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kocábek Pavel 2:0, Hrabě Václav 2:0, Eberl Milan 3:0, Pastír Jiří 0:2, WO 3:0, body hostů: Hanzal Petr 0:3, Fexa Martin 1:2, Štědrý Adam 1:2, WO 0:3), TJ Pankrác A - Avia Čakovice C ALIMPEX 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hondlík Josef 2:2, Král Lukáš 2:2, Sedlář Jan 1:3, Moravec Roman 3:1, body hostů: Balák Pavel 2:2, Novotný Petr 2:2, Nejedlý Pavel 1:3, Novotná Markéta 3:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - SF SKK EL Niňo Praha G 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoslav Petr 1:2, Forgáč Andrej 0:3, Černý Martin 0:3, Flekač Tomáš 2:1, body hostů: Půlpán David 3:0, Vyvadilová Jitka 2:1, Plachý Ladislav 3:0, Jež Dominik 1:2), TJ Střížkov B - TTC Praha - klub stolního tenisu A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroněk Aleš 2:1, Kočvara Vlastimil 1:1, Kolda Petr 2:1, Milek Petr 3:0, body hostů: Remunda Štěpán 3:0, Vokurka Miloslav 0:3, Zahradníček Jakub 0:3, Jelínek Tomáš 0:2),
8. kolo:
TJ Sokol Michle Praha D - TTC Praha - klub stolního tenisu A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votípka Emanuel 1:3, Pištora Josef 3:1, Hubinger Lukáš 3:0, Haralík Stanislav 2:2, body hostů: Remunda Štěpán 3:1, Vokurka Miloslav 1:3, Chlumský Petr 1:3, Jelínek Tomáš 1:2), SF SKK EL Niňo Praha G - TJ Střížkov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyvadilová Jitka 4:0, Plachý Ladislav 3:1, Plachý Jiří 1:2, Jež Dominik 1:3, body hostů: Milek Petr 3:1, Jaroněk Aleš 0:4, Kolda Petr 2:2, Kočvara Vlastimil 1:2), Avia Čakovice C ALIMPEX - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotná Markéta 2:1, Nejedlý Pavel 1:1, Šimáček Milan 2:1, Novotný Petr 3:0, body hostů: Kutil Jan 1:2, Flekač Tomáš 0:3, Černý Martin 1:2, Duchoslav Petr 1:1), TTC Klánovice B - TJ Pankrác A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fexa Martin 3:1, Hájek Luděk st. 0:4, Brothánek Jan 0:3, Hanzal Petr 3:1, body hostů: Moravec Roman 3:1, Budík Bohuslav ml. 3:1, Hondlík Josef 2:2, Král Lukáš 1:2), AC Sparta Praha F - TJ Sokol Nusle Praha C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červenka Jan 0:2, Schmidtmayer František 1:1, Bozděch Jan 1:2, Abdullin Denis 0:3, body hostů: Kocábek Pavel 2:1, Plch Jiří st. 3:0, Srnka Jan 1:1, Hrabě Václav 2:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Sokol Petrovice I. A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boš Petr 0:4, Jírovec Martin 2:2, Semrád Martin 2:1, Zuzčák Patrik 4:0, body hostů: Pecka Milan 3:1, Matoušek Jan 2:2, Hozman Bohumil 1:3, Matuška František 1:2),
9. kolo:
TJ Sokol Petrovice I. A - TJ Sokol Michle Praha D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pecka Milan 1:1, Pecka Zdeněk 0:2, Matoušek Jan 1:2, Laube Petr 0:3, body hostů: Novotný Petr 3:0, Haralík Stanislav 2:1, Veselý Vojtěch 2:0, Votípka Emanuel 1:1), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srnka Jan 0:4, Plch Jiří st. 4:0, Kocábek Pavel 1:2, Hrabě Václav 4:0, body hostů: Jírovec Martin 2:2, Semrád Martin 1:3, Boš Petr 2:2, Vidlák Miloš 1:2), TJ Pankrác A - AC Sparta Praha F 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hondlík Josef 1:2, Budík Bohuslav ml. 2:0, Sedlář Jan 0:3, Moravec Roman 2:2, Král Lukáš 0:1, body hostů: Lánský Jakub 3:1, Martiška Jan 2:1, Abdullin Denis 1:2, Bozděch Jan 2:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TTC Klánovice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoslav Petr 2:2, Černý Martin 2:2, Flekač Tomáš 2:1, Kutil Jan 3:1, body hostů: Fexa Martin 3:1, Štědrý Adam 2:2, Hanzal Petr 1:3, Brothánek Jan 0:3), TJ Střížkov B - Avia Čakovice C ALIMPEX 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jaroněk Aleš 1:1, Doležal Karel 0:2, Milek Petr 0:3, Kočvara Vlastimil 0:2, body hostů: Nejedlý Pavel 3:0, Novotný Petr 2:0, Šimáček Milan 2:0, Balák Pavel 1:1), TTC Praha - klub stolního tenisu A - SF SKK EL Niňo Praha G 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokurka Miloslav 1:3, Zahradníček Jakub 2:1, Jelínek Tomáš 0:3, Remunda Štěpán 2:2, body hostů: Vyvadilová Jitka 1:3, Plachý Ladislav 4:0, Jež Dominik 2:1, Navrátil Jiří 2:1),
10. kolo:
TJ Sokol Michle Praha D - SF SKK EL Niňo Praha G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haralík Stanislav 2:2, Veselý Vojtěch 0:4, Pištora Josef 4:0, Hubinger Lukáš 3:1, body hostů: Vyvadilová Jitka 1:3, Plachý Ladislav 3:1, Jež Dominik 2:2, Navrátil Jiří 1:3), Avia Čakovice C ALIMPEX - TTC Praha - klub stolního tenisu A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nejedlý Pavel 3:1, Šimáček Milan 2:2, Novotný Petr 3:1, Balák Pavel 0:4, body hostů: Remunda Štěpán 4:0, Chlumský Petr 1:3, Zahradníček Jakub 2:2, Jelínek Tomáš 1:3), TTC Klánovice B - TJ Střížkov B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štědrý Adam 2:2, Hanzal Petr 2:2, Pospíšil Jan 2:1, Fexa Martin 2:2, body hostů: Milek Petr 3:1, Kolda Petr 1:3, Jaroněk Aleš 1:3, Kočvara Vlastimil 2:1), AC Sparta Praha F - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmidtmayer František 3:1, Červenka Jan 2:2, Martiška Jan 1:2, Abdullin Denis 3:1, body hostů: Kutil Jan 2:2, Černý Martin 1:3, Flekač Tomáš 3:1, Duchoslav Petr 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Pankrác A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zuzčák Patrik 3:1, Vidlák Miloš 1:0, Boš Petr 3:0, Jírovec Martin 1:3, Semrád Martin 1:2, body hostů: Moravec Roman 1:3, Hondlík Josef 2:2, Sedlář Jan 1:3, Zapletal Jan 2:1), TJ Sokol Petrovice I. A - TJ Sokol Nusle Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matoušek Jan 3:1, Hozman Bohumil 2:2, Laube Petr 1:3, Sedláček Vladimír 2:2, body hostů: Hrabě Václav 3:1, Kocábek Pavel 3:1, Plch Jiří st. 2:2, Pastír Jiří 0:4),
11. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Sokol Michle Praha D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srnka Jan 0:4, Plch Jiří st. 2:2, Kocábek Pavel 2:2, Hrabě Václav 4:0, body hostů: Hubinger Lukáš 3:1, Pištora Josef 3:1, Haralík Stanislav 1:3, Votípka Emanuel 1:3), TJ Pankrác A - TJ Sokol Petrovice I. A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hondlík Josef 1:1, Budík Bohuslav ml. 1:1, Müller Radek 3:0, Moravec Roman 3:0, body hostů: Černý Zdeněk 2:1, Pecka Milan 0:3, Hozman Bohumil 0:2, Matoušek Jan 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoslav Petr 2:2, Černý Martin 2:2, Flekač Tomáš 2:2, Kutil Jan 2:2, body hostů: Semrád Martin 2:2, Boš Petr 2:2, Vidlák Miloš 2:2, Jírovec Martin 2:2), TJ Střížkov B - AC Sparta Praha F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroněk Aleš 1:2, Kolda Petr 0:3, Milek Petr 2:1, Kočvara Vlastimil 1:3, body hostů: Lánský Jakub 4:0, Abdullin Denis 2:1, Červenka Jan 0:2, Bozděch Jan 3:0, Martiška Jan 0:1), TTC Praha - klub stolního tenisu A - TTC Klánovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokurka Miloslav 1:3, Zahradníček Jakub 3:1, Chlumský Petr 2:2, Remunda Štěpán 3:1, body hostů: Fexa Martin 2:2, Hanzal Petr 2:2, Jiroš Martin 2:2, Hájek Luděk st. 1:3), SF SKK EL Niňo Praha G - Avia Čakovice C ALIMPEX 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Ladislav 2:2, Jež Dominik 1:3, Půlpán David 2:1, Vyvadilová Jitka 1:3, body hostů: Novotný Petr 3:1, Novotná Markéta 1:3, Šimáček Milan 2:2, Nejedlý Pavel 3:0),
12. kolo:
TJ Sokol Michle Praha D - Avia Čakovice C ALIMPEX 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votípka Emanuel 1:3, Pištora Josef 2:1, Hubinger Lukáš 2:1, Novotný Petr 4:0, body hostů: Novotný Petr 2:2, Šimáček Milan 0:4, Novotná Markéta 2:1, Nejedlý Pavel 1:2), SF SKK EL Niňo Praha G - TTC Klánovice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vyvadilová Jitka 1:0, Jež Dominik 2:0, Plachý Jiří 2:0, Plachý Ladislav 1:0, WO 3:0, body hostů: Fexa Martin 0:2, Štědrý Adam 0:2, Hanzal Petr 0:2, WO 0:3), TTC Praha - klub stolního tenisu A - AC Sparta Praha F 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokurka Miloslav 0:2, Zahradníček Jakub 1:1, Jelínek Tomáš 1:2, Remunda Štěpán 1:2, Chlumský Petr 0:1, body hostů: Lánský Jakub 3:0, Abdullin Denis 0:3, Bozděch Jan 3:0, Červenka Jan 2:0), TJ Střížkov B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rulec Jakub 2:1, Jaroněk Aleš 2:1, Doležal Karel 0:3, Kočvara Vlastimil 2:1, WO 4:0, body hostů: Boš Petr 2:2, Vidlák Miloš 2:2, Klempířová Jiřina 2:2, WO 0:4), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Sokol Petrovice I. A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flekač Tomáš 2:1, Duchoslav Petr 2:0, Černý Martin 2:1, Kutil Jan 2:1, body hostů: Matoušek Jan 2:1, Pecka Milan 0:3, Hozman Bohumil 0:3, Laube Petr 1:1), TJ Pankrác A - TJ Sokol Nusle Praha C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hondlík Josef 1:3, Sedlář Jan 0:4, Král Lukáš 1:2, Moravec Roman 3:1, body hostů: Hrabě Václav 3:1, Eberl Milan 1:3, Kocábek Pavel 3:1, Plch Jiří st. 3:0),
13. kolo:
TJ Pankrác A - TJ Sokol Michle Praha D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hondlík Josef 2:2, Budík Bohuslav ml. 3:1, Müller Radek 1:2, Moravec Roman 3:1, body hostů: Novotný Petr 4:0, Haralík Stanislav 1:3, Pištora Josef 1:3, Veselý Vojtěch 0:3), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eberl Milan 2:2, Plch Jiří st. 3:1, Kocábek Pavel 0:4, Hrabě Václav 2:2, body hostů: Kutil Jan 3:1, Flekač Tomáš 2:2, Černý Martin 1:3, Duchoslav Petr 3:1), TJ Sokol Petrovice I. A - TJ Střížkov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Milan 1:3, Matoušek Jan 3:1, Hozman Bohumil 2:2, Černý Zdeněk 1:0, Laube Petr 1:2, body hostů: Milek Petr 4:0, Kočvara Vlastimil 1:3, Jaroněk Aleš 3:1, Doležal Karel 0:4), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TTC Praha - klub stolního tenisu A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zuzčák Patrik 2:1, Jírovec Martin 2:0, Vidlák Miloš 2:1, Semrád Martin 3:0, body hostů: Remunda Štěpán 1:2, Chlumský Petr 0:3, Jelínek Tomáš 1:2, Vokurka Miloslav 0:2), AC Sparta Praha F - SF SKK EL Niňo Praha G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bozděch Jan 1:3, Červenka Jan 3:1, Martiška Jan 3:1, Kubový Jan 1:3, body hostů: Vyvadilová Jitka 2:2, Plachý Ladislav 4:0, Jež Dominik 0:4, Plachý Jiří 2:2), TTC Klánovice B - Avia Čakovice C ALIMPEX 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanzal Petr 3:0, Raiser Dan 1:2, Pospíšil Jan 1:2, Štědrý Adam 0:4, body hostů: Šimáček Milan 3:1, Balák Pavel 1:2, Novotná Markéta 2:1, Nejedlý Pavel 2:1),
14. kolo:
TJ Sokol Michle Praha D - TTC Klánovice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hubinger Lukáš 1:0, Pištora Josef 2:0, Haralík Stanislav 2:0, Votípka Emanuel 1:0, WO 3:0, body hostů: Hanzal Petr 0:2, Štědrý Adam 0:2, Hájek Luděk st. 0:2, WO 0:3), Avia Čakovice C ALIMPEX - AC Sparta Praha F 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 3:0, Peršl Martin 1:2, Balák Pavel 1:2, Šimáček Milan 3:0, body hostů: Martiška Jan 2:1, Červenka Jan 2:1, Bozděch Jan 0:3, Kočí Štěpán 0:3), SF SKK EL Niňo Praha G - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Jiří 0:4, Plachý Ladislav 3:1, Půlpán David 2:1, Vyvadilová Jitka 3:1, body hostů: Semrád Martin 1:3, Jírovec Martin 4:0, Boš Petr 1:3, Vidlák Miloš 1:2), TTC Praha - klub stolního tenisu A - TJ Sokol Petrovice I. A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokurka Miloslav 2:2, Zahradníček Jakub 4:0, Jelínek Tomáš 2:2, Remunda Štěpán 1:3, body hostů: Matoušek Jan 1:3, Pecka Milan 3:1, Černý Zdeněk 0:1, Hozman Bohumil 2:2, Laube Petr 1:2), TJ Střížkov B - TJ Sokol Nusle Praha C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroněk Aleš 3:1, Kočvara Vlastimil 0:4, Kolda Petr 1:2, Milek Petr 2:2, body hostů: Hrabě Václav 4:0, Kocábek Pavel 3:1, Eberl Milan 1:3, Pastír Jiří 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Pankrác A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štencek Jiří 0:3, Vaněk Martin 0:3, Forgáč Andrej 1:2, Černý Martin 2:1, body hostů: Moravec Roman 2:1, Hondlík Josef 2:1, Müller Radek 3:0, Zapletal Jan 2:1),
15. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Sokol Michle Praha D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmolík Jindřich 0:3, Lösterová Anna 0:4, Černý Martin 2:1, Kutil Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Haralík Stanislav 3:1, Pištora Josef 1:2, Votípka Emanuel 2:2, Máka Jiří 2:1, WO 1:0), TJ Pankrác A - TJ Střížkov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budík Bohuslav ml. 2:1, Müller Radek 1:2, Hondlík Josef 2:1, Moravec Roman 4:0, body hostů: Milek Petr 3:1, Jaroněk Aleš 1:2, Kočvara Vlastimil 0:3, Svobodová Nikola 0:3), TJ Sokol Nusle Praha C - TTC Praha - klub stolního tenisu A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocábek Pavel 2:1, Plch Jiří st. 1:2, Eberl Milan 1:2, Hrabě Václav 4:0, body hostů: Remunda Štěpán 3:1, Chlumský Petr 1:2, Zahradníček Jakub 1:2, Vokurka Miloslav 0:3), TJ Sokol Petrovice I. A - SF SKK EL Niňo Praha G 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matoušek Jan 0:2, Hozman Bohumil 0:2, Laube Petr 0:2, Pecka Milan 0:2, body hostů: Půlpán David 2:0, Vyvadilová Jitka 2:0, Plachý Ladislav 2:0, Navrátil Jiří 2:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - Avia Čakovice C ALIMPEX 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zuzčák Patrik 0:1, Semrád Martin 2:1, Vidlák Miloš 0:3, Jírovec Martin 3:1, WO 0:3, body hostů: Novotný Petr 3:1, Šimáček Milan 1:2, Nejedlý Pavel 2:0, Novotná Markéta 0:2, WO 3:0), AC Sparta Praha F - TTC Klánovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lánský Jakub 3:0, Červenka Jan 2:1, Bozděch Jan 1:2, Abdullin Denis 2:2, WO 1:0, body hostů: Štědrý Adam 2:2, Pospíšil Jan 0:3, Raiser Dan 1:2, Fexa Martin 2:1, WO 0:1),
16. kolo:
TJ Sokol Michle Praha D - AC Sparta Praha F 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pištora Josef 1:0, Haralík Stanislav 2:0, Novotný Petr 3:0, Hubinger Lukáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Červenka Jan 0:3, Abdullin Denis 0:2, Bozděch Jan 0:2, WO 0:3), TTC Klánovice B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzal Petr 3:0, Fexa Martin 3:0, Pospíšil Jan 1:2, Štědrý Adam 1:3, body hostů: Jírovec Martin 1:3, Semrád Martin 2:1, Boš Petr 1:2, Vidlák Miloš 1:2), Avia Čakovice C ALIMPEX - TJ Sokol Petrovice I. A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balák Pavel 0:2, Nejedlý Pavel 0:3, Šimáček Milan 2:1, Novotná Markéta 4:0, Novotný Petr 2:0, body hostů: Matoušek Jan 2:2, Pecka Milan 2:2, Marek Vladimír 0:3, Laube Petr 2:1), SF SKK EL Niňo Praha G - TJ Sokol Nusle Praha C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Navrátil Jiří 1:0, Vyvadilová Jitka 2:0, Plachý Ladislav 2:0, Zimčík Lukáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Hrabě Václav 0:2, Eberl Milan 0:2, Plch Jiří st. 0:2, WO 0:3), TTC Praha - klub stolního tenisu A - TJ Pankrác A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlumský Petr 1:3, Zahradníček Jakub 3:1, Jelínek Tomáš 0:4, Remunda Štěpán 3:1, body hostů: Moravec Roman 2:2, Hondlík Josef 3:1, Lipták Milan 1:3, Tůma Ladislav 3:1), TJ Střížkov B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jaroněk Aleš 3:1, Kočvara Vlastimil 0:4, Kolda Petr 0:3, Milek Petr 4:0, body hostů: Flekač Tomáš 3:1, Kutil Jan 2:2, Černý Martin 2:2, Forgáč Andrej 1:2),
17. kolo:
TJ Střížkov B - TJ Sokol Michle Praha D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Vlastimil 1:2, Kolda Petr 1:1, Myslivec Jiří 0:3, Jaroněk Aleš 1:2, body hostů: Hubinger Lukáš 3:0, Pištora Josef 2:1, Votípka Emanuel 2:1, Urban Pavel 1:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TTC Praha - klub stolního tenisu A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duchoslav Petr 2:2, Flekač Tomáš 1:2, Černý Martin 2:1, Kutil Jan 3:1, body hostů: Remunda Štěpán 3:1, Chlumský Petr 1:3, Zahradníček Jakub 2:1, Vokurka Miloslav 0:3), TJ Pankrác A - SF SKK EL Niňo Praha G 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hondlík Josef 0:2, Sedlář Jan 0:2, Král Lukáš 0:3, Moravec Roman 1:2, body hostů: Vyvadilová Jitka 3:0, Půlpán David 3:0, Plachý Ladislav 2:0, Navrátil Jiří 1:1), TJ Sokol Nusle Praha C - Avia Čakovice C ALIMPEX 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocábek Pavel 2:2, Plch Jiří st. 1:3, Eberl Milan 0:4, Hrabě Václav 3:1, body hostů: Novotná Markéta 2:2, Novotný Petr 4:0, Šimáček Milan 2:2, Balák Pavel 0:1, Nejedlý Pavel 2:1), TJ Sokol Petrovice I. A - TTC Klánovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Milan 3:1, Matoušek Jan 0:3, Hozman Bohumil 2:2, Sedláček Vladimír 4:0, Laube Petr 0:1, body hostů: Fexa Martin 2:2, Hanzal Petr 3:1, Raiser Dan 1:3, Pospíšil Jan 1:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - AC Sparta Praha F 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semrád Martin 1:2, Vidlák Miloš 0:2, Boš Petr 1:2, Jírovec Martin 1:2, body hostů: Lánský Jakub 3:0, Červenka Jan 3:0, Schmidtmayer František 2:1, Bozděch Jan 0:2),
18. kolo:
TJ Sokol Michle Praha D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pištora Josef 2:1, Votípka Emanuel 1:2, Haralík Stanislav 2:1, Hubinger Lukáš 4:0, body hostů: Semrád Martin 1:3, Jírovec Martin 1:2, Boš Petr 1:2, Vidlák Miloš 1:2), AC Sparta Praha F - TJ Sokol Petrovice I. A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Červenka Jan 2:0, Schmidtmayer František 1:1, Bozděch Jan 3:0, Lánský Jakub 2:0, body hostů: Pecka Milan 0:3, Matoušek Jan 1:1, Hozman Bohumil 0:2, Pícha David 0:2), TTC Klánovice B - TJ Sokol Nusle Praha C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanzal Petr 1:3, Hájek Luděk st. 1:3, Štědrý Adam 1:2, Fexa Martin 4:0, body hostů: Eberl Milan 1:3, Hrabě Václav 3:1, Kocábek Pavel 2:2, Plch Jiří st. 2:1), Avia Čakovice C ALIMPEX - TJ Pankrác A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 4:0, Novotná Markéta 2:1, Nejedlý Pavel 0:2, Balák Pavel 2:2, Šimáček Milan 0:1, body hostů: Moravec Roman 2:2, Budík Bohuslav ml. 3:1, Hondlík Josef 1:2, Sedlář Jan 0:3), SF SKK EL Niňo Praha G - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubát Petr 0:1, Plachý Ladislav 2:0, Vyvadilová Jitka 2:1, Půlpán David 2:0, WO 3:0, body hostů: Flekač Tomáš 1:2, Lösterová Anna 0:3, Duchoslav Petr 1:1, WO 0:3), TTC Praha - klub stolního tenisu A - TJ Střížkov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlumský Petr 2:2, Vokurka Miloslav 1:3, Jelínek Tomáš 1:3, Remunda Štěpán 4:0, body hostů: Milek Petr 3:1, Jaroněk Aleš 3:1, Kočvara Vlastimil 2:2, Doležal Karel 0:4),
19. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu A - TJ Sokol Michle Praha D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlumský Petr 2:2, Vokurka Miloslav 0:3, Jelínek Tomáš 1:2, Remunda Štěpán 2:2, body hostů: Hubinger Lukáš 3:1, Haralík Stanislav 2:2, Pištora Josef 3:0, Votípka Emanuel 1:2), TJ Střížkov B - SF SKK EL Niňo Praha G 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolda Petr 0:3, Kočvara Vlastimil 0:3, Milek Petr 3:0, Jaroněk Aleš 1:3, body hostů: Vyvadilová Jitka 3:1, Půlpán David 2:1, Plachý Ladislav 2:1, Zimčík Lukáš 2:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - Avia Čakovice C ALIMPEX 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kutil Jan 2:0, Duchoslav Petr 0:2, Flekač Tomáš 0:3, Černý Martin 0:3, body hostů: Nejedlý Pavel 2:1, Novotný Petr 3:0, Balák Pavel 2:0, Novotná Markéta 1:1), TJ Pankrác A - TTC Klánovice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hondlík Josef 1:2, Müller Radek 1:2, Sedlář Jan 0:3, Moravec Roman 2:1, body hostů: Štědrý Adam 2:1, Fexa Martin 3:0, Hanzal Petr 1:2, Hájek Luděk st. 2:1), TJ Sokol Nusle Praha C - AC Sparta Praha F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eberl Milan 0:4, Plch Jiří st. 3:1, Kocábek Pavel 2:2, Hrabě Václav 2:2, body hostů: Červenka Jan 2:2, Bozděch Jan 1:3, Abdullin Denis 3:1, Schmidtmayer František 3:1), TJ Sokol Petrovice I. A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Vladimír 3:1, Pecka Milan 2:2, Hozman Bohumil 0:2, Černý Zdeněk 3:1, Laube Petr 0:1, body hostů: Jírovec Martin 2:2, Semrád Martin 2:2, Boš Petr 2:2, Vidlák Miloš 1:2),
20. kolo:
TJ Sokol Michle Praha D - TJ Sokol Petrovice I. A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votípka Emanuel 3:0, Pištora Josef 2:0, Haralík Stanislav 1:2, Hubinger Lukáš 3:0, body hostů: Pecka Milan 1:2, Matoušek Jan 1:2, Hozman Bohumil 0:3, Hanzal Petr 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Sokol Nusle Praha C 2:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boš Petr 0:2, Vidlák Miloš 0:2, Semrád Martin 0:3, WO 0:3, body hostů: Eberl Milan 2:0, Kocábek Pavel 2:0, Lamprecht Matyáš 2:0, Plch Jiří st. 1:0, WO 3:0), AC Sparta Praha F - TJ Pankrác A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červenka Jan 3:1, Bozděch Jan 0:4, Martiška Jan 2:1, Abdullin Denis 2:2, body hostů: Moravec Roman 2:2, Budík Bohuslav ml. 4:0, Král Lukáš 1:3, Sedlář Jan 1:2), TTC Klánovice B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzal Petr 3:0, Hájek Luděk st. 1:1, Štědrý Adam 1:2, Fexa Martin 3:0, body hostů: Černý Martin 2:1, Forgáč Andrej 1:2, Vaněk Martin 0:3, Duchoslav Petr 0:2), Avia Čakovice C ALIMPEX - TJ Střížkov B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 3:0, Šimáček Milan 2:1, Balák Pavel 1:2, Nejedlý Pavel 2:2, body hostů: Rulec Jakub 0:4, Milek Petr 3:0, Jaroněk Aleš 2:1, Kočvara Vlastimil 0:3), SF SKK EL Niňo Praha G - TTC Praha - klub stolního tenisu A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suvorov Maxim 2:1, Kubát Petr 1:1, Půlpán David 3:0, Vyvadilová Jitka 2:1, body hostů: Remunda Štěpán 1:2, Zahradníček Jakub 1:2, Chlumský Petr 0:3, Jelínek Tomáš 1:1),
21. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha G - TJ Sokol Michle Praha D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stach Matěj 2:0, Vyvadilová Jitka 1:1, Půlpán David 3:0, Plachý Ladislav 1:2, Remeš Zdeněk 1:0, body hostů: Hubinger Lukáš 1:2, Pištora Josef 1:2, Votípka Emanuel 0:3, Veselý Vojtěch 1:1), TTC Praha - klub stolního tenisu A - Avia Čakovice C ALIMPEX 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokurka Miloslav 0:2, Chlumský Petr 0:2, Jelínek Tomáš 0:2, Remunda Štěpán 0:2, body hostů: Novotný Petr 2:0, Šimáček Milan 2:0, Nejedlý Pavel 2:0, Novotná Markéta 2:0), TJ Střížkov B - TTC Klánovice B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jaroněk Aleš 3:0, Kočvara Vlastimil 2:1, Milek Petr 3:0, Rulec Jakub 2:2, body hostů: Fexa Martin 0:4, Hanzal Petr 2:1, Raiser Dan 1:2, Pospíšil Jan 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - AC Sparta Praha F 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flekač Tomáš 2:1, Duchoslav Petr 1:2, Forgáč Andrej 0:3, Černý Martin 0:3, body hostů: Červenka Jan 2:1, Abdullin Denis 3:0, Schmidtmayer František 2:1, Bozděch Jan 2:1), TJ Pankrác A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hondlík Josef 0:2, Zapletal Jan 1:1, Pacák Miroslav 2:1, Moravec Roman 2:0, WO 4:0, body hostů: Vidlák Miloš 3:0, Jírovec Martin 0:3, Klempířová Jiřina 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Sokol Petrovice I. A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eberl Milan 1:3, Plch Jiří st. 3:1, Lamprecht Matyáš 0:4, Kocábek Pavel 3:1, body hostů: Pecka Milan 2:2, Matoušek Jan 3:1, Hozman Bohumil 1:3, Laube Petr 3:1),
22. kolo:
TJ Sokol Michle Praha D - TJ Sokol Nusle Praha C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pištora Josef 2:0, Veselý Vojtěch 1:1, Votípka Emanuel 3:0, Hubinger Lukáš 2:0, body hostů: Eberl Milan 1:2, Kocábek Pavel 0:2, Pastír Jiří 0:2, Plch Jiří st. 0:2), TJ Sokol Petrovice I. A - TJ Pankrác A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pecka Milan 0:2, Laube Petr 0:2, Hozman Bohumil 1:2, Matoušek Jan 1:2, body hostů: Budík Bohuslav ml. 3:0, Moravec Roman 2:1, Zapletal Jan 2:0, Král Lukáš 1:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vidlák Miloš 1:2, Jírovec Martin 1:2, Semrád Martin 2:1, Boš Petr 0:4, body hostů: Kutil Jan 3:1, Flekač Tomáš 3:0, Duchoslav Petr 2:1, Černý Martin 1:2), AC Sparta Praha F - TJ Střížkov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Abdullin Denis 3:0, Schmidtmayer František 2:1, Bozděch Jan 2:1, Červenka Jan 2:1, body hostů: Jaroněk Aleš 0:3, Kočvara Vlastimil 1:2, Rulec Jakub 2:1, Doležal Karel 0:3), TTC Klánovice B - TTC Praha - klub stolního tenisu A 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nový Pavel 0:4, Fexa Martin 3:1, Hanzal Petr 4:0, WO 0:4, body hostů: Chlumský Petr 1:2, Zahradníček Jakub 1:2, Remunda Štěpán 1:2, Vokurka Miloslav 2:1, WO 4:0), Avia Čakovice C ALIMPEX - SF SKK EL Niňo Praha G 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Petr 2:1, Nejedlý Pavel 1:2, Balák Pavel 1:2, Novotná Markéta 0:3, body hostů: Vyvadilová Jitka 1:2, Plachý Ladislav 2:1, Remeš Zdeněk 2:1, Půlpán David 3:0),
1. třída B muži (KS-1B)
1. kolo:
TTC Elizza Praha E - TJ Sokol Nusle Praha B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlec Tomáš 3:0, Hampl Pavel 2:1, Truc Petr ml. 3:0, Staněk Jiří 2:1, body hostů: Chadt Jiří 0:3, Prokš Vladimír 1:2, Hruška Jan 1:2, Kačaba Vojtěch 0:3), TJ Slavoj Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sklenář Ondřej 1:2, Kulveit Jonáš 0:3, Kaba Radka 1:2, Pospíšil David 1:2, body hostů: Zunt Zdeněk 2:1, Hrbáček Milan 3:0, Mráz Jiří 3:0, Rotari Vjačeslav 1:2), TJ Střížkov C - TTC Klánovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Petr 2:2, Stehlík Martin 1:3, Blažek Pavel 1:3, Pour Tomáš 4:0, body hostů: Kuba Miloslav 3:1, Kárník Tomáš 3:1, Branžovský Milan 2:2, Červeňák Miroslav 0:4), Slovan KST Bohnice C - AC Sparta Praha E 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Radouš Jaromír 2:2, Balcar Zdeněk 0:4, Klouček Ondřej 1:2, Rychlý Tomáš 2:2, body hostů: Kučala Viktor 4:0, Havazík Ondřej 2:2, Stano Peter 3:1, Bartošek Jan 1:2), Avia Čakovice D - TJ Orion Praha A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Miloš 1:1, Charamza Ondřej st. 2:0, Vyskočil Michal 3:0, Charamza Ondřej ml. 3:0, body hostů: Hyršl Ondřej 0:3, Šilhánek Luděk 0:3, Rucký Přemysl 0:2, Toman Vojtěch 1:1), TJ Sokol Michle Praha C - SK Start Praha A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zámyslický Jaroslav 2:2, Ambrož Jiří 2:2, Tichý Jiří 2:1, Černoch Jan 1:3, WO 1:0, body hostů: Sladovník Daniel 4:0, Janíček Petr 2:2, Kafuněk David 2:2, Poledne Jan 0:3, WO 0:1),
2. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha B - SK Start Praha A 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chadt Jiří 1:1, Prokš Vladimír 1:1, Hruška Jan 1:2, Kačaba Vojtěch 3:0, WO 4:0, body hostů: Rybář Martin 2:2, Kafuněk David 1:2, Poledne Jan 1:2, WO 0:4), TJ Orion Praha A - TJ Sokol Michle Praha C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Toman Vojtěch 4:0, Rucký Přemysl 2:1, Musil Michal 1:2, Hyršl Ondřej 3:1, body hostů: Ambrož Jiří 1:3, Černoch Jan 1:3, Zámyslický Jaroslav 1:2, Tichý Jiří 1:2), AC Sparta Praha E - Avia Čakovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stano Peter 2:2, Havazík Ondřej 3:1, Merkl Roman 1:3, Kučala Viktor 2:2, body hostů: Vyskočil Michal 0:4, Vojáček Miloš 1:3, Charamza Ondřej ml. 3:1, Charamza Ondřej st. 4:0), TTC Klánovice A - Slovan KST Bohnice C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudek Tomáš 2:0, Kárník Tomáš 2:0, Branžovský Milan 2:0, Kuba Miloslav 2:0, body hostů: Rychlý Tomáš 0:2, Klouček Ondřej 0:2, Balcar Zdeněk 0:2, Bláha Milan 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Střížkov C 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mráz Jiří 3:0, Zunt Zdeněk 2:1, Hrbáček Milan 4:0, WO 0:4, body hostů: Provazník Petr 0:3, Poncar Patrik 1:1, Blažek Pavel 0:3, Obraz Martin 0:2, WO 4:0), TTC Elizza Praha E - TJ Slavoj Praha A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hampl Pavel 0:4, Daníček Adam 3:0, Kadlec Tomáš 2:1, Truc Petr ml. 1:3, body hostů: Bohumský Petr 2:2, Kulveit Jonáš 2:2, Sklenář Ondřej 2:1, Kaba Radka 2:1),
3. kolo:
TJ Slavoj Praha A - TJ Sokol Nusle Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sklenář Ondřej 2:2, Bohumský Petr 1:3, Diblíková Klára 2:2, Pospíšil David 3:1, body hostů: Veselá Jaroslava 4:0, Kačaba Vojtěch 1:3, Tichý Květoslav 1:3, Prokš Vladimír 2:2), TJ Střížkov C - TTC Elizza Praha E 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Obraz Martin 0:2, Blažek Pavel 0:2, Lüder Jan 0:3, Provazník Petr 1:1, body hostů: Daníček Adam 3:0, Dvořák Petr 2:0, Kadlec Tomáš 1:1, Staněk Jiří 2:0), Slovan KST Bohnice C - TJ Lokomotiva Vršovice B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Birnbaum Erik 1:1, Klouček Ondřej 0:2, Balcar Zdeněk 0:3, Rychlý Tomáš 0:3, body hostů: Mráz Jiří 3:0, Hrbáček Milan 3:0, Zunt Zdeněk 2:0, Rotari Vjačeslav 1:1), Avia Čakovice D - TTC Klánovice A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vich Pavel 2:2, Charamza Ondřej st. 3:1, Vojáček Miloš 0:3, Charamza Ondřej ml. 3:1, body hostů: Kárník Tomáš 1:3, Kuba Miloslav 3:1, Branžovský Milan 3:1, Cherednik Konstantin 0:3), TJ Sokol Michle Praha C - AC Sparta Praha E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zámyslický Jaroslav 2:2, Ambrož Jiří 2:2, Tichý Jiří 2:2, Černoch Jan 2:2, body hostů: Gaydoš Vít 3:1, Kučala Viktor 4:0, Stano Peter 1:3, Beránek Václav ml. 0:4), SK Start Praha A - TJ Orion Praha A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybář Martin 1:3, Kafuněk David 3:1, Bajtler Martin 0:3, Sladovník Daniel 2:2, WO 0:1, body hostů: Hyršl Ondřej 2:1, Toman Vojtěch 3:1, Šilhánek Luděk 3:1, Musil Michal 1:3, WO 1:0),
4. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Orion Praha A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chadt Jiří 2:2, Kačaba Vojtěch 2:1, Prokš Vladimír 2:1, Tichý Květoslav 3:1, body hostů: Šilhánek Luděk 1:3, Hyršl Ondřej 1:3, Toman Vojtěch 2:1, Rucký Přemysl 1:2), AC Sparta Praha E - SK Start Praha A 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stano Peter 1:2, Havazík Ondřej 1:2, Kučala Viktor 2:1, WO 0:4, body hostů: Sladovník Daniel 0:2, Janíček Petr 1:1, Rybář Martin 2:1, Kafuněk David 2:0, WO 4:0), TTC Klánovice A - TJ Sokol Michle Praha C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kárník Tomáš 3:1, Branžovský Milan 1:3, Červeňák Miroslav 0:4, Kuba Miloslav 3:1, body hostů: Tichý Jiří 3:1, Černoch Jan 2:2, Zámyslický Jaroslav 2:2, Ambrož Jiří 2:2), TJ Lokomotiva Vršovice B - Avia Čakovice D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blažek Jan 0:2, Hrbáček Milan 0:2, Rotari Vjačeslav 0:3, Zunt Zdeněk 1:1, body hostů: Charamza Ondřej st. 3:0, Vich Pavel 2:0, Charamza Ondřej ml. 1:1, Vyskočil Michal 2:0), TTC Elizza Praha E - Slovan KST Bohnice C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hampl Pavel 2:2, Staněk Jiří 2:1, Dvořák Petr 3:0, Daníček Adam 2:2, body hostů: Rychlý Tomáš 0:4, Balcar Zdeněk 2:2, Birnbaum Erik 1:2, Klouček Ondřej 2:1), TJ Slavoj Praha A - TJ Střížkov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sklenář Ondřej 3:0, Šimůnek Ondřej 1:1, Diblíková Klára 2:1, Pospíšil David 1:2, Bohumský Petr 1:0, body hostů: Pour Tomáš 2:1, Provazník Petr 1:2, Obraz Martin 0:3, Blažek Pavel 1:2),
5. kolo:
TJ Střížkov C - TJ Sokol Nusle Praha B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Petr 0:3, Poncar Patrik 0:3, Stehlík Martin 1:2, Pour Tomáš 3:1, body hostů: Veselá Jaroslava 4:0, Chadt Jiří 2:1, Kačaba Vojtěch 1:2, Prokš Vladimír 2:1), Slovan KST Bohnice C - TJ Slavoj Praha A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Birnbaum Erik 4:0, Balcar Zdeněk 1:3, Rychlý Tomáš 2:2, Klouček Ondřej 1:3, body hostů: Pospíšil David 1:3, Sklenář Ondřej 3:1, Bohumský Petr 1:3, Kaba Radka 3:1), Avia Čakovice D - TTC Elizza Praha E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vich Pavel 2:0, Charamza Ondřej st. 2:0, Vyskočil Michal 1:2, Charamza Ondřej ml. 3:0, body hostů: Juhasz Martin 1:2, Kadlec Tomáš 1:2, Staněk Jiří 0:2, Truc Petr ml. 0:2), TJ Sokol Michle Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zámyslický Jaroslav 1:3, Ambrož Jiří 0:3, Tichý Jiří 1:2, Černoch Jan 3:1, body hostů: Mráz Jiří 2:2, Hrbáček Milan 4:0, Zunt Zdeněk 1:2, Rotari Vjačeslav 2:1), SK Start Praha A - TTC Klánovice A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rybář Martin 3:0, Kafuněk David 2:1, Sladovník Daniel 3:0, Janíček Petr 2:1, body hostů: Kuba Miloslav 1:2, Chvojka Jaroslav 0:3, Kárník Tomáš 1:2, Branžovský Milan 0:3), TJ Orion Praha A - AC Sparta Praha E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toman Vojtěch 1:3, Rucký Přemysl 2:2, Musil Michal 3:1, Hyršl Ondřej 2:2, body hostů: Gaydoš Vít 3:1, Kučala Viktor 1:3, Havazík Ondřej 2:2, Stano Peter 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha B - AC Sparta Praha E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chadt Jiří 2:2, Kačaba Vojtěch 2:2, Prokš Vladimír 2:2, Tichý Květoslav 2:2, body hostů: Kučala Viktor 4:0, Havazík Ondřej 2:2, Stano Peter 2:2, Bartošek Jan 0:4), TTC Klánovice A - TJ Orion Praha A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chvojka Jaroslav 0:2, Branžovský Milan 2:2, Kárník Tomáš 4:0, Kuba Miloslav 4:0, WO 0:2, body hostů: Hyršl Ondřej 2:2, Toman Vojtěch 0:3, Rucký Přemysl 0:3, Šilhánek Luděk 2:2, WO 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice B - SK Start Praha A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zunt Zdeněk 0:2, Rotari Vjačeslav 0:2, Krameš Jan 0:3, Hrbáček Milan 1:1, body hostů: Kafuněk David 3:0, Sladovník Daniel 2:0, Janíček Petr 1:1, Rybář Martin 2:0), TTC Elizza Praha E - TJ Sokol Michle Praha C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Truc Petr ml. 0:4, Bialas Filip 2:1, Dvořák Petr 1:2, Daníček Adam 2:2, body hostů: Černoch Jan 3:1, Zámyslický Jaroslav 1:3, Ambrož Jiří 2:1, Tichý Jiří 3:0), TJ Slavoj Praha A - Avia Čakovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sklenář Ondřej 1:3, Bohumský Petr 1:3, Kaba Radka 3:1, Pospíšil David 3:1, body hostů: Charamza Ondřej st. 3:1, Vich Pavel 1:1, Charamza Ondřej ml. 3:1, Vyskočil Michal 1:3, Vojáček Miloš 0:2), TJ Střížkov C - Slovan KST Bohnice C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obraz Martin 2:1, Blažek Pavel 1:2, Stehlík Martin 2:1, Provazník Petr 4:0, body hostů: Birnbaum Erik 3:1, Balcar Zdeněk 0:3, Rychlý Tomáš 0:3, Fridrich Miloslav 1:2),
7. kolo:
Slovan KST Bohnice C - TJ Sokol Nusle Praha B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rychlý Tomáš 1:3, Klouček Ondřej 2:1, Bláha Milan 0:3, Houška Jaroslav 2:2, body hostů: Chadt Jiří 2:2, Kačaba Vojtěch 4:0, Prokš Vladimír 2:1, Pluska Oleh 1:2), Avia Čakovice D - TJ Střížkov C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vich Pavel 3:1, Charamza Ondřej st. 0:3, Vyskočil Michal 2:1, Charamza Ondřej ml. 4:0, body hostů: Pour Tomáš 2:2, Provazník Petr 1:3, Obraz Martin 0:3, Poncar Patrik 2:1), TJ Sokol Michle Praha C - TJ Slavoj Praha A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Radil Milan 2:1, Ambrož Jiří 1:2, Tichý Jiří 2:1, Černoch Jan 3:1, body hostů: Diblíková Klára 3:1, Sklenář Ondřej 2:1, Linert Martin 0:3, Klimovič Filip 0:3), SK Start Praha A - TTC Elizza Praha E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybář Martin 1:1, Janíček Petr 2:0, Kafuněk David 3:0, Sladovník Daniel 2:0, body hostů: Daníček Adam 1:2, Dvořák Petr 0:2, Bialas Filip 0:2, Akopyan Artur 0:2), TJ Orion Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šilhánek Luděk 2:0, Hrubec Vladimír 0:2, Rucký Přemysl 2:1, Toman Vojtěch 2:0, WO 3:0, body hostů: Rotari Vjačeslav 1:2, Hrbáček Milan 2:1, Zunt Zdeněk 0:3, WO 0:3), AC Sparta Praha E - TTC Klánovice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučala Viktor 1:3, Havazík Ondřej 1:3, Stano Peter 1:3, Gaydoš Vít 4:0, body hostů: Branžovský Milan 3:1, Hudek Tomáš 2:2, Kárník Tomáš 1:3, Chvojka Jaroslav 3:1),
8. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha B - TTC Klánovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselá Jaroslava 3:0, Kačaba Vojtěch 1:1, Prokš Vladimír 2:1, Tichý Květoslav 2:1, body hostů: Kuba Miloslav 2:1, Kárník Tomáš 0:3, Branžovský Milan 1:2, Hudek Tomáš 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice B - AC Sparta Praha E 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rotari Vjačeslav 1:0, Zunt Zdeněk 2:0, Hrbáček Milan 2:0, Mráz Jiří 1:0, WO 3:0, body hostů: Merkl Roman 0:2, Beránek Václav ml. 0:2, Sýs Alan 0:2, WO 0:3), TTC Elizza Praha E - TJ Orion Praha A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daníček Adam 2:1, Truc Petr ml. 1:2, Dvořák Petr 3:0, Kadlec Tomáš 3:0, body hostů: Šilhánek Luděk 2:1, Hyršl Ondřej 1:2, Rucký Přemysl 0:3, Musil Michal 0:3), TJ Slavoj Praha A - SK Start Praha A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sklenář Ondřej 3:1, Bohumský Petr 2:2, Kaba Radka 2:2, Pospíšil David 1:3, body hostů: Sladovník Daniel 3:1, Kafuněk David 2:2, Janíček Petr 3:1, Rybář Martin 0:4), TJ Střížkov C - TJ Sokol Michle Praha C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poncar Patrik 3:0, Provazník Petr 1:2, Obraz Martin 1:2, Pour Tomáš 3:0, body hostů: Tichý Jiří 2:1, Ambrož Jiří 1:2, Radil Milan 1:2, Zámyslický Jaroslav 0:3), Slovan KST Bohnice C - Avia Čakovice D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peršl Martin 0:3, Klouček Ondřej 0:3, Rychlý Tomáš 2:1, Balcar Zdeněk 0:1, Bláha Milan 1:1, body hostů: Charamza Ondřej ml. 2:1, Vich Pavel 1:2, Vyskočil Michal 3:0, Vojáček Miloš 3:0),
9. kolo:
Avia Čakovice D - TJ Sokol Nusle Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vich Pavel 1:3, Charamza Ondřej st. 3:1, Vojáček Miloš 1:3, Charamza Ondřej ml. 3:1, body hostů: Veselá Jaroslava 4:0, Chadt Jiří 1:3, Kačaba Vojtěch 1:3, Prokš Vladimír 2:2), TJ Sokol Michle Praha C - Slovan KST Bohnice C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Radil Milan 0:3, Ambrož Jiří 1:2, Tichý Jiří 3:0, Černoch Jan 4:0, body hostů: Birnbaum Erik 2:2, Balcar Zdeněk 0:3, Rychlý Tomáš 1:2, Klouček Ondřej 2:1), SK Start Praha A - TJ Střížkov C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybář Martin 1:2, Janíček Petr 2:1, Kafuněk David 3:0, Sladovník Daniel 3:1, body hostů: Poncar Patrik 1:3, Pour Tomáš 0:3, Provazník Petr 1:2, Obraz Martin 2:1), TJ Orion Praha A - TJ Slavoj Praha A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hyršl Ondřej 2:1, Toman Vojtěch 3:0, Rucký Přemysl 0:3, Šilhánek Luděk 3:0, body hostů: Pospíšil David 2:1, Sklenář Ondřej 1:2, Diblíková Klára 1:2, Šimůnek Ondřej 0:3), AC Sparta Praha E - TTC Elizza Praha E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havazík Ondřej 2:1, Stano Peter 2:1, Bartošek Jan 2:1, Kučala Viktor 3:0, body hostů: Juhasz Martin 0:3, Kadlec Tomáš 2:1, Truc Petr ml. 0:3, Staněk Jiří 1:2), TTC Klánovice A - TJ Lokomotiva Vršovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Branžovský Milan 2:2, Hudek Tomáš 2:2, Kárník Tomáš 3:1, Kuba Miloslav 2:2, body hostů: Mráz Jiří 3:1, Hrbáček Milan 3:1, Zunt Zdeněk 1:3, Rotari Vjačeslav 0:4),
10. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chadt Jiří 2:2, Kačaba Vojtěch 2:1, Kára Petr 1:2, Prokš Vladimír 1:3, body hostů: Mráz Jiří 3:1, Hrbáček Milan 3:1, Zunt Zdeněk 1:2, Rotari Vjačeslav 1:2), TTC Elizza Praha E - TTC Klánovice A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Staněk Jiří 1:0, Dvořák Petr 1:1, Kadlec Tomáš 3:0, Juhasz Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Kárník Tomáš 1:2, Kuba Miloslav 0:2, Hudek Tomáš 0:2, WO 0:3), TJ Slavoj Praha A - AC Sparta Praha E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Diblíková Klára 2:1, Bohumský Petr 1:2, Škarban Jan 3:0, Pospíšil David 2:1, body hostů: Kučala Viktor 1:2, Havazík Ondřej 2:1, Stano Peter 1:2, Bartošek Jan 0:3), TJ Střížkov C - TJ Orion Praha A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poncar Patrik 0:3, Provazník Petr 1:2, Obraz Martin 0:3, Pour Tomáš 2:1, body hostů: Šilhánek Luděk 3:0, Hyršl Ondřej 2:1, Toman Vojtěch 2:1, Rucký Přemysl 2:1), Slovan KST Bohnice C - SK Start Praha A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Komín Ondřej 0:2, Klouček Ondřej 0:2, Balcar Zdeněk 0:2, WO 0:3, body hostů: Kafuněk David 1:0, Janíček Petr 2:0, Rybář Martin 2:0, Sladovník Daniel 1:0, WO 3:0), Avia Čakovice D - TJ Sokol Michle Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vich Pavel 1:1, Charamza Ondřej st. 1:1, Vojáček Miloš 3:0, Charamza Ondřej ml. 3:0, body hostů: Ambrož Jiří 1:2, Tichý Jiří 1:2, Radil Milan 0:2, Valeš Zbyněk 0:2),
11. kolo:
TJ Sokol Michle Praha C - TJ Sokol Nusle Praha B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zámyslický Jaroslav 2:1, Ambrož Jiří 0:3, Valeš Zbyněk 0:3, Tichý Jiří 1:2, body hostů: Chadt Jiří 3:0, Kačaba Vojtěch 2:1, Tichý Květoslav 2:1, Prokš Vladimír 2:1), SK Start Praha A - Avia Čakovice D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kafuněk David 2:1, Janíček Petr 2:1, Rybář Martin 2:1, Sladovník Daniel 2:1, body hostů: Charamza Ondřej ml. 1:2, Charamza Ondřej st. 1:2, Vich Pavel 1:2, Vojáček Miloš 1:2), TJ Orion Praha A - Slovan KST Bohnice C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Toman Vojtěch 1:1, Rucký Přemysl 1:1, Hyršl Ondřej 2:0, Šilhánek Luděk 2:1, WO 3:0, body hostů: Filip Michal 1:1, Fridrich Miloslav 1:2, Rychlý Tomáš 0:2, Balcar Zdeněk 1:1, WO 0:3), AC Sparta Praha E - TJ Střížkov C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučala Viktor 3:0, Havazík Ondřej 1:0, Stano Peter 2:1, Gaydoš Vít 3:0, Bartošek Jan 0:1, body hostů: Pour Tomáš 1:2, Poncar Patrik 1:2, Provazník Petr 0:3, Obraz Martin 0:2), TTC Klánovice A - TJ Slavoj Praha A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvojka Jaroslav 4:0, Kárník Tomáš 1:3, Hudek Tomáš 1:3, Kuba Miloslav 3:1, body hostů: Pospíšil David 2:2, Sklenář Ondřej 1:3, Bohumský Petr 3:1, Kaba Radka 1:3), TJ Lokomotiva Vršovice B - TTC Elizza Praha E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zunt Zdeněk 3:1, Rotari Vjačeslav 0:4, Krameš Jan 1:3, Hrbáček Milan 4:0, body hostů: Staněk Jiří 3:1, Daníček Adam 2:2, Truc Petr ml. 1:2, Bialas Filip 1:3, Truc Petr 1:0),
12. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha B - TTC Elizza Praha E 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chadt Jiří 2:2, Kačaba Vojtěch 2:2, Hruška Jan 2:1, Prokš Vladimír 2:2, body hostů: Juhasz Martin 1:3, Kadlec Tomáš 2:2, Staněk Jiří 2:2, Truc Petr ml. 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Slavoj Praha A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rotari Vjačeslav 0:3, Krameš Jan 0:3, Zunt Zdeněk 2:1, Hrbáček Milan 1:2, body hostů: Pospíšil David 3:0, Sklenář Ondřej 2:1, Diblíková Klára 2:1, Bohumský Petr 2:1), TTC Klánovice A - TJ Střížkov C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudek Tomáš 1:1, Chvojka Jaroslav 2:0, Kuba Miloslav 3:0, Kárník Tomáš 2:1, body hostů: Pour Tomáš 1:2, Obraz Martin 0:3, Provazník Petr 0:2, Poncar Patrik 1:1), AC Sparta Praha E - Slovan KST Bohnice C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Merkl Roman 0:4, Beránek Václav ml. 4:0, Havazík Ondřej 1:2, Kučala Viktor 3:1, body hostů: Birnbaum Erik 1:3, Rychlý Tomáš 3:1, Balcar Zdeněk 2:2, Fridrich Miloslav 1:2), TJ Orion Praha A - Avia Čakovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhánek Luděk 3:1, Hyršl Ondřej 1:3, Rucký Přemysl 1:3, Toman Vojtěch 2:2, body hostů: Charamza Ondřej ml. 3:1, Vyskočil Michal 2:2, Charamza Ondřej st. 3:1, Vojáček Miloš 1:3), SK Start Praha A - TJ Sokol Michle Praha C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janíček Petr 1:2, Rybář Martin 2:0, Sladovník Daniel 3:0, Kafuněk David 2:1, body hostů: Černoch Jan 1:2, Ambrož Jiří 0:3, Zámyslický Jaroslav 1:2, Tichý Jiří 1:1),
13. kolo:
SK Start Praha A - TJ Sokol Nusle Praha B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kafuněk David 1:1, Janíček Petr 2:0, Rybář Martin 3:0, Sladovník Daniel 2:0, body hostů: Chadt Jiří 0:3, Kačaba Vojtěch 0:2, Hruška Jan 0:2, Prokš Vladimír 1:1), TJ Sokol Michle Praha C - TJ Orion Praha A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ambrož Jiří 2:2, Tichý Jiří 4:0, Zámyslický Jaroslav 2:1, Černoch Jan 1:3, body hostů: Toman Vojtěch 2:2, Hyršl Ondřej 2:2, Musil Michal 1:3, Rucký Přemysl 1:2), Avia Čakovice D - AC Sparta Praha E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charamza Ondřej st. 3:0, Vyskočil Michal 1:1, Vojáček Miloš 2:1, Charamza Ondřej ml. 2:1, body hostů: Havazík Ondřej 0:3, Stano Peter 2:1, Bartošek Jan 1:2, Sýs Alan 0:2), Slovan KST Bohnice C - TTC Klánovice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Birnbaum Erik 2:1, Rychlý Tomáš 0:2, Fridrich Miloslav 0:3, Balcar Zdeněk 2:2, WO 1:0, body hostů: Kárník Tomáš 3:1, Kuba Miloslav 2:1, Hudek Tomáš 3:0, Branžovský Milan 0:2, WO 0:1), TJ Střížkov C - TJ Lokomotiva Vršovice B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poncar Patrik 3:0, Obraz Martin 3:0, Provazník Petr 2:1, Pour Tomáš 2:1, body hostů: Zunt Zdeněk 0:3, Hrbáček Milan 2:1, Rotari Vjačeslav 0:3, Blažek Jan 0:3), TJ Slavoj Praha A - TTC Elizza Praha E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sklenář Ondřej 1:3, Diblíková Klára 2:2, Bohumský Petr 2:2, Pospíšil David 3:1, body hostů: Truc Petr ml. 2:2, Kadlec Tomáš 2:2, Dvořák Petr 3:1, Staněk Jiří 1:3),
14. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Slavoj Praha A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokš Vladimír 1:3, Kačaba Vojtěch 3:1, Chadt Jiří 3:1, Tichý Květoslav 1:3, body hostů: Pospíšil David 3:1, Sklenář Ondřej 3:1, Bohumský Petr 2:2, Klimovič Filip 0:4), TTC Elizza Praha E - TJ Střížkov C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Jiří 1:1, Kadlec Tomáš 2:0, Hampl Pavel 2:1, Juhasz Martin 3:0, body hostů: Pour Tomáš 0:3, Poncar Patrik 0:3, Obraz Martin 1:1, Provazník Petr 1:1), TJ Lokomotiva Vršovice B - Slovan KST Bohnice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rotari Vjačeslav 0:2, Mráz Jiří 2:0, Hrbáček Milan 3:0, Zunt Zdeněk 3:0, body hostů: Rychlý Tomáš 1:2, Klouček Ondřej 0:3, Balcar Zdeněk 0:2, Fridrich Miloslav 1:1), TTC Klánovice A - Avia Čakovice D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvojka Jaroslav 2:0, Hudek Tomáš 1:1, Branžovský Milan 3:0, Kuba Miloslav 2:0, body hostů: Charamza Ondřej ml. 0:3, Charamza Ondřej st. 1:1, Vyskočil Michal 0:2, Vojáček Miloš 0:2), AC Sparta Praha E - TJ Sokol Michle Praha C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nguyen Dominik 1:3, Kučala Viktor 2:2, Havazík Ondřej 1:3, Stano Peter 3:1, body hostů: Tichý Jiří 4:0, Černoch Jan 2:2, Zámyslický Jaroslav 2:2, Ambrož Jiří 1:3), TJ Orion Praha A - SK Start Praha A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rucký Přemysl 0:2, Musil Michal 0:2, Michalcová Lenka 0:3, Toman Vojtěch 1:1, body hostů: Kafuněk David 3:0, Sladovník Daniel 2:0, Janíček Petr 2:0, Rybář Martin 1:1),
15. kolo:
TJ Orion Praha A - TJ Sokol Nusle Praha B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hyršl Ondřej 2:2, Musil Michal 1:3, Hrubec Vladimír 0:4, Toman Vojtěch 4:0, body hostů: Chadt Jiří 3:1, Kačaba Vojtěch 2:2, Kára Petr 2:2, Prokš Vladimír 2:2), SK Start Praha A - AC Sparta Praha E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kafuněk David 3:1, Sladovník Daniel 3:0, Rybář Martin 2:2, Janíček Petr 0:1, WO 0:2, body hostů: Kučala Viktor 2:1, Stano Peter 1:3, Bartošek Jan 1:2, Havazík Ondřej 0:2, WO 2:0), TJ Sokol Michle Praha C - TTC Klánovice A 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tichý Jiří 2:0, Zámyslický Jaroslav 1:1, Ambrož Jiří 1:2, Černoch Jan 2:1, WO 4:0, body hostů: Kuba Miloslav 2:2, Chvojka Jaroslav 1:2, Kárník Tomáš 1:2, WO 0:4), Avia Čakovice D - TJ Lokomotiva Vršovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charamza Ondřej st. 3:1, Vich Pavel 0:2, Vyskočil Michal 2:2, Charamza Ondřej ml. 3:1, Vojáček Miloš 1:1, body hostů: Mráz Jiří 4:0, Zunt Zdeněk 1:3, Hrbáček Milan 2:2, Rotari Vjačeslav 0:4), Slovan KST Bohnice C - TTC Elizza Praha E 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klouček Ondřej 1:2, Rychlý Tomáš 0:3, Balcar Zdeněk 2:1, WO 0:3, body hostů: Kadlec Tomáš 2:0, Truc Petr ml. 2:1, Hampl Pavel 0:2, Juhasz Martin 2:0, WO 3:0), TJ Střížkov C - TJ Slavoj Praha A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Petr 2:2, Poncar Patrik 2:2, Stehlík Martin 2:2, Obraz Martin 2:2, body hostů: Pospíšil David 4:0, Sklenář Ondřej 2:2, Bohumský Petr 2:2, Klimovič Filip 0:4),
16. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Střížkov C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prokš Vladimír 1:1, Kára Petr 1:1, Hruška Jan 2:1, Chadt Jiří 2:0, WO 3:0, body hostů: Provazník Petr 1:2, Poncar Patrik 1:2, Obraz Martin 1:2, WO 0:3), TJ Slavoj Praha A - Slovan KST Bohnice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil David 1:1, Diblíková Klára 1:1, Sklenář Ondřej 3:0, Bohumský Petr 3:0, body hostů: Klouček Ondřej 1:2, Rychlý Tomáš 1:2, Bláha Milan 0:2, Filip Michal 0:2), TTC Elizza Praha E - Avia Čakovice D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Jiří 1:3, Daníček Adam 0:3, Truc Petr ml. 2:1, Kadlec Tomáš 2:2, body hostů: Charamza Ondřej ml. 4:0, Charamza Ondřej st. 3:1, Vojáček Miloš 1:2, Toula Vladimír 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Sokol Michle Praha C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zunt Zdeněk 1:2, Pešina Jiří 0:3, Rotari Vjačeslav 1:2, Mráz Jiří 2:1, body hostů: Tichý Jiří 3:0, Černoch Jan 3:0, Ambrož Jiří 1:2, Zámyslický Jaroslav 1:2), TTC Klánovice A - SK Start Praha A 0:10wo (body domácích: WO 0:10, body hostů: WO 10:0), AC Sparta Praha E - TJ Orion Praha A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučala Viktor 2:1, Stano Peter 2:1, Havazík Ondřej 2:1, Adam Lukáš 3:0, body hostů: Šilhánek Luděk 1:2, Hyršl Ondřej 0:3, Rucký Přemysl 2:1, Musil Michal 0:3),
17. kolo:
AC Sparta Praha E - TJ Sokol Nusle Praha B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučala Viktor 2:1, Stano Peter 2:1, Bartošek Jan 1:2, Adam Lukáš 4:0, body hostů: Kačaba Vojtěch 2:2, Chadt Jiří 0:3, Tichý Květoslav 1:2, Kára Petr 1:2), TJ Orion Praha A - TTC Klánovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rucký Přemysl 3:0, Hyršl Ondřej 3:1, Michalcová Lenka 0:2, Šilhánek Luděk 1:3, Hrubec Vladimír 0:2, WO 1:0, body hostů: Kuba Miloslav 3:1, Chvojka Jaroslav 1:2, Kárník Tomáš 2:2, Hudek Tomáš 2:2, WO 0:1), SK Start Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kala Petr 2:0, Janíček Petr 2:0, Kafuněk David 3:0, Sladovník Daniel 2:0, body hostů: Zunt Zdeněk 0:3, Hrbáček Milan 0:2, Rotari Vjačeslav 0:2, Blažek Jan 0:2), TJ Sokol Michle Praha C - TTC Elizza Praha E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ambrož Jiří 2:2, Zámyslický Jaroslav 1:3, Tichý Jiří 4:0, Černoch Jan 2:2, body hostů: Juhasz Martin 3:1, Staněk Jiří 1:3, Hampl Pavel 1:3, Bialas Filip 2:2), Avia Čakovice D - TJ Slavoj Praha A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Charamza Ondřej st. 2:1, Rousek Tomáš 0:3, Charamza Ondřej ml. 2:1, Vojáček Miloš 1:2, WO 5:0, body hostů: Sklenář Ondřej 1:3, Kaba Radka 2:2, Pospíšil David 4:0, WO 0:5), Slovan KST Bohnice C - TJ Střížkov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Birnbaum Erik 3:0, Balcar Zdeněk 1:2, Klouček Ondřej 3:0, Rychlý Tomáš 1:2, body hostů: Poncar Patrik 1:2, Provazník Petr 2:1, Obraz Martin 0:3, Stehlík Martin 1:2),
18. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha B - Slovan KST Bohnice C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prokš Vladimír 2:0, Hruška Jan 2:0, Kačaba Vojtěch 2:0, Chadt Jiří 2:0, body hostů: Rychlý Tomáš 0:2, Klouček Ondřej 0:2, Bláha Milan 0:2, Houška Jaroslav 0:2), TJ Střížkov C - Avia Čakovice D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Petr 1:2, Pour Tomáš 0:3, Provazník Lukáš 1:2, Obraz Martin 1:2, body hostů: Charamza Ondřej ml. 3:0, Charamza Ondřej st. 3:0, Rousek Tomáš 1:2, Vojáček Miloš 2:1), TJ Slavoj Praha A - TJ Sokol Michle Praha C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Diblíková Klára 2:2, Bohumský Petr 2:1, Sklenář Ondřej 1:2, Pospíšil David 3:1, body hostů: Tichý Jiří 3:1, Zámyslický Jaroslav 0:4, Černoch Jan 3:0, Ambrož Jiří 0:3), TTC Elizza Praha E - SK Start Praha A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bialas Filip 0:3, Staněk Jiří 2:0, Kadlec Tomáš 0:3, Dvořák Petr 1:0, Truc Petr 0:2, body hostů: Sladovník Daniel 2:1, Kala Petr 2:1, Janíček Petr 3:0, Kafuněk David 1:1), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Orion Praha A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rotari Vjačeslav 1:2, Pešina Jiří 0:3, Hrbáček Milan 2:1, Zunt Zdeněk 2:2, body hostů: Rucký Přemysl 3:1, Toman Vojtěch 1:2, Hyršl Ondřej 2:1, Musil Michal 2:1), TTC Klánovice A - AC Sparta Praha E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvojka Jaroslav 3:0, Kárník Tomáš 1:1, Hudek Tomáš 2:1, Kuba Miloslav 3:0, body hostů: Kučala Viktor 0:3, Stano Peter 1:2, Havazík Ondřej 1:2, Nguyen Dominik 0:2),
19. kolo:
TTC Klánovice A - TJ Sokol Nusle Praha B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kárník Tomáš 4:0, Červeňák Miroslav 1:2, Cherednik Konstantin 1:2, Kuba Miloslav 3:1, body hostů: Kačaba Vojtěch 3:1, Kára Petr 1:3, Hruška Jan 0:3, Prokš Vladimír 1:2), AC Sparta Praha E - TJ Lokomotiva Vršovice B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stano Peter 1:1, Kučala Viktor 2:0, Havazík Ondřej 2:1, Bartošek Jan 1:1, WO 3:0, body hostů: Hrbáček Milan 1:2, Zunt Zdeněk 2:1, Železný Miroslav 0:3, WO 0:3), TJ Orion Praha A - TTC Elizza Praha E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilhánek Luděk 3:1, Rucký Přemysl 3:0, Musil Michal 0:2, Toman Vojtěch 1:3, Hyršl Ondřej 1:0, body hostů: Truc Petr 0:4, Daníček Adam 2:2, Dvořák Petr 2:1, Kadlec Tomáš 2:1), SK Start Praha A - TJ Slavoj Praha A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kala Petr 2:2, Kafuněk David 2:1, Rybář Martin 1:2, Janíček Petr 0:4, body hostů: Pospíšil David 2:2, Sklenář Ondřej 2:2, Kaba Radka 3:0, Bohumský Petr 2:1), TJ Sokol Michle Praha C - TJ Střížkov C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ambrož Jiří 2:0, Tichý Jiří 2:0, Radil Milan 2:1, Černoch Jan 2:0, body hostů: Provazník Petr 0:3, Stehlík Martin 0:2, Obraz Martin 1:1, Provazník Lukáš 0:2), Avia Čakovice D - Slovan KST Bohnice C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Charamza Ondřej st. 1:0, Vyskočil Michal 2:0, Vojáček Miloš 2:0, Charamza Ondřej ml. 1:0, WO 3:0, body hostů: Klouček Ondřej 0:2, Rychlý Tomáš 0:2, Balcar Zdeněk 0:2, WO 0:3),
20. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha B - Avia Čakovice D 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kačaba Vojtěch 1:3, Prokš Vladimír 1:2, Kára Petr 1:2, Hruška Jan 1:3, body hostů: Charamza Ondřej ml. 3:1, Charamza Ondřej st. 4:0, Vyskočil Michal 1:2, Vojáček Miloš 2:1), Slovan KST Bohnice C - TJ Sokol Michle Praha C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balcar Zdeněk 4:0, Klouček Ondřej 3:1, Rychlý Tomáš 2:2, Komín Ondřej 0:4, body hostů: Černoch Jan 3:1, Zámyslický Jaroslav 2:2, Ambrož Jiří 1:3, Radil Milan 1:3), TJ Střížkov C - SK Start Praha A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obraz Martin 1:1, Provazník Lukáš 0:2, Stehlík Martin 0:3, Provazník Petr 0:3, body hostů: Sladovník Daniel 3:0, Kala Petr 3:0, Janíček Petr 2:0, Rybář Martin 1:1), TJ Slavoj Praha A - TJ Orion Praha A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sklenář Ondřej 1:2, Bohumský Petr 1:2, Kaba Radka 2:1, Šimůnek Ondřej 4:0, body hostů: Šilhánek Luděk 2:2, Rucký Přemysl 2:1, Hyršl Ondřej 0:3, Musil Michal 1:2), TTC Elizza Praha E - AC Sparta Praha E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Jiří 3:0, Kadlec Tomáš 1:2, Hampl Pavel 1:2, Juhasz Martin 3:1, body hostů: Kučala Viktor 2:2, Stano Peter 3:0, Bartošek Jan 0:3, Nguyen Dominik 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice B - TTC Klánovice A 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rotari Vjačeslav 0:2, Hrbáček Milan 1:1, Zunt Zdeněk 1:2, WO 0:4, body hostů: Kuba Miloslav 2:1, Chvojka Jaroslav 1:1, Kárník Tomáš 1:0, Hudek Tomáš 1:0, WO 4:0),
21. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Sokol Nusle Praha B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rotari Vjačeslav 0:4, Pešina Jiří 1:3, Krameš Jan 2:1, Hrbáček Milan 4:0, body hostů: Chadt Jiří 2:2, Kačaba Vojtěch 3:1, Kára Petr 2:2, Prokš Vladimír 1:2), TTC Klánovice A - TTC Elizza Praha E 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hudek Tomáš 2:1, Branžovský Milan 2:1, Cherednik Konstantin 1:2, Kuba Miloslav 3:0, WO 1:0, body hostů: Daníček Adam 1:2, Staněk Jiří 1:2, Kadlec Tomáš 2:1, Hampl Pavel 0:3, WO 0:1), AC Sparta Praha E - TJ Slavoj Praha A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučala Viktor 2:2, Stano Peter 2:2, Havazík Ondřej 0:4, Adam Lukáš 3:1, body hostů: Pospíšil David 3:1, Sklenář Ondřej 2:2, Škarban Jan 2:2, Diblíková Klára 2:2), TJ Orion Praha A - TJ Střížkov C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šilhánek Luděk 1:0, Hyršl Ondřej 2:0, Toman Vojtěch 2:0, Rucký Přemysl 1:0, WO 3:0, body hostů: Provazník Petr 0:2, Obraz Martin 0:2, Stehlík Martin 0:2, WO 0:3), SK Start Praha A - Slovan KST Bohnice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janíček Petr 2:0, Rybář Martin 2:0, Kala Petr 1:2, Sladovník Daniel 3:0, body hostů: Klouček Ondřej 1:2, Bláha Milan 1:2, Rychlý Tomáš 0:2, Komín Ondřej 0:2), TJ Sokol Michle Praha C - Avia Čakovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zámyslický Jaroslav 2:2, Ambrož Jiří 1:3, Tichý Jiří 4:0, Černoch Jan 1:3, body hostů: Charamza Ondřej ml. 2:2, Charamza Ondřej st. 3:1, Vyskočil Michal 1:3, Vojáček Miloš 2:2),
22. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Sokol Michle Praha C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chadt Jiří 3:1, Kára Petr 2:1, Hruška Jan 1:2, Prokš Vladimír 3:1, body hostů: Zámyslický Jaroslav 1:3, Tichý Jiří 3:1, Radil Milan 1:2, Ambrož Jiří 0:3), Avia Čakovice D - SK Start Praha A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Charamza Ondřej st. 1:2, Vyskočil Michal 1:2, Vojáček Miloš 1:2, Charamza Ondřej ml. 2:1, WO 0:1, body hostů: Sladovník Daniel 3:0, Kafuněk David 3:0, Janíček Petr 1:2, Rybář Martin 0:2, Kala Petr 0:1, WO 1:0), Slovan KST Bohnice C - TJ Orion Praha A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klouček Ondřej 0:2, Rychlý Tomáš 0:2, Balcar Zdeněk 0:2, Houška Jaroslav 0:2, body hostů: Rucký Přemysl 2:0, Šilhánek Luděk 2:0, Hyršl Ondřej 2:0, Toman Vojtěch 2:0), TJ Střížkov C - AC Sparta Praha E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obraz Martin 2:2, Poncar Patrik 2:2, Stehlík Martin 1:3, Provazník Petr 2:2, body hostů: Kučala Viktor 3:1, Havazík Ondřej 2:2, Stano Peter 2:2, Bartošek Jan 2:2), TJ Slavoj Praha A - TTC Klánovice A 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sklenář Ondřej 1:2, Bohumský Petr 1:1, Kaba Radka 1:2, Pospíšil David 1:2, WO 5:0, body hostů: Kuba Miloslav 4:0, Kárník Tomáš 1:3, Hudek Tomáš 2:1, WO 0:5), TTC Elizza Praha E - TJ Lokomotiva Vršovice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juhasz Martin 3:0, Truc Petr 1:1, Hampl Pavel 3:0, Akopyan Artur 2:1, body hostů: Zunt Zdeněk 1:2, Pešina Jiří 1:2, Krameš Jan 0:3, Rotari Vjačeslav 0:2),
2. třída A muži (KS-2A)
1. kolo:
TJ Pankrác B - SF SKK EL Niňo Praha H 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zapletal Jan 1:3, Satorie Michal 3:1, Pacák Miroslav 1:2, Sedlář Jan 3:1, body hostů: Zimčík Lukáš 2:2, Navrátil Jiří 4:0, Kubát Petr 0:4, Suvorov Maxim 1:2), TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Petrovice I. B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šebl Jáchym 3:0, Klimovič Filip 0:3, Tvrdý Miroslav 0:2, Šimůnek Ondřej 4:0, Linert Martin 1:0, body hostů: Hanzal Petr 1:3, Matoušek Jan 2:1, Laube Petr 1:2, Marek Vladimír 1:2), Avia Čakovice F - Slovan KST Bohnice E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toula Vladimír 4:0, Lomský Gustav 0:3, Kašpar Ladislav 2:1, Hanzlík Tomáš 2:2, body hostů: Filip Michal 2:2, Dobeš Tomáš 1:3, Pinkas Jan 1:2, Domnosil Tomáš 2:1), TTC Klánovice C - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jan 2:0, Raiser Dan 2:0, Branžovský Milan 3:0, Červeňák Miroslav 2:0, body hostů: Herrmann Vít 0:3, Botoněk Ivo 0:2, Trávníček Michal 0:2, Jankovec Jiří 0:2), TJ Sokol Žižkov A - TJ Sokol Michle Praha F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vřešťál Milan 2:1, Kanzelsberger Martin 1:2, Stejskal Tomáš 0:3, Meline Jéróme 1:3, body hostů: Veselý Vojtěch 4:0, Valeš Zbyněk 2:1, Kubeš Václav 2:1, Ryšavý Filip 1:2), TJ Malešice A - SK OAZA Praha A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Jaroslav 3:1, Vedral František 2:2, Šimberský Jiří 1:3, Vorel Martin 1:3, body hostů: Řepík Jaroslav 3:1, Kubera František 3:1, Pavlovský Tomáš 2:2, Čapek Karel 1:3),
2. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha H - SK OAZA Praha A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubát Petr 3:1, Shim Mi Youngi 1:3, Suvorov Maxim 3:1, Navrátil Jiří 2:2, body hostů: Řepík Jaroslav 3:1, Kubera František 1:3, Pavlovský Tomáš 0:4, Kačinetz Alan 3:1), TJ Sokol Michle Praha F - TJ Malešice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valeš Zbyněk 1:3, Ryšavý Filip 2:2, Kubeš Václav 0:4, Veselý Vojtěch 4:0, body hostů: Hofman Jaroslav 3:1, Vorel Martin 2:2, Šimberský Jiří 2:2, Vedral František 2:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Sokol Žižkov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Popelka Antonín st. 1:3, Luxemburk Jaroslav 2:2, Chalupa Jaroslav 3:1, Thomka Pavel 2:2, body hostů: Vřešťál Milan 2:2, Stejskal Tomáš 3:1, Slováček Jakub 2:2, Ruml Jiří 1:3), Slovan KST Bohnice E - TTC Klánovice C 5:10 (čtyřhry 2:1, body domácích: Domnosil Tomáš 0:3, Pinkas Jan 0:3, Slavata Josef 1:2, Dobeš Tomáš 3:1, body hostů: Branžovský Milan 4:0, Pospíšil Jan 1:2, Červeňák Miroslav 2:1, Raiser Dan 2:1), TJ Sokol Petrovice I. B - Avia Čakovice F 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laube Petr 1:3, Marek Vladimír 1:2, Matuška František 0:3, Matoušek Jan 3:1, body hostů: Taraňko Mikhail 4:0, Toula Vladimír 3:1, Lomský Gustav 2:1, Kašpar Ladislav 0:3), TJ Pankrác B - TJ Slavoj Praha B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal Jan 0:2, Pacák Miroslav 0:2, Fišer Petr 1:2, Sedlář Jan 0:3, body hostů: Tvrdý Miroslav 2:1, Šimůnek Ondřej 3:0, Šebl Jáchym 2:0, Linert Martin 2:0),
3. kolo:
TJ Slavoj Praha B - SF SKK EL Niňo Praha H 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimůnek Ondřej 3:1, Šebl Jáchym 2:2, Tvrdý Miroslav 1:2, Linert Martin 3:1, body hostů: Zimčík Lukáš 4:0, Suvorov Maxim 1:3, Plachý Jiří 1:3, Kubát Petr 0:3), Avia Čakovice F - TJ Pankrác B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lomský Gustav 3:1, Taraňko Mikhail 1:2, Kašpar Ladislav 0:3, Toula Vladimír 2:2, body hostů: Satorie Michal 3:1, Sedlář Jan 2:2, Pacák Miroslav 2:1, Zapletal Jan 1:2), TTC Klánovice C - TJ Sokol Petrovice I. B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Branžovský Milan 4:0, Raiser Dan 2:1, Pospíšil Jan 1:2, Červeňák Miroslav 2:2, body hostů: Matoušek Jan 1:3, Marek Vladimír 1:3, Matuška František 2:1, Laube Petr 1:2), TJ Sokol Žižkov A - Slovan KST Bohnice E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Tomáš 4:0, Ruml Jiří 0:3, Kanzelsberger Martin 2:1, Vřešťál Milan 3:1, body hostů: Dobeš Tomáš 1:3, Filip Michal 3:1, Slavata Josef 0:3, Pinkas Jan 1:2), TJ Malešice A - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jaroslav 3:0, Vorel Martin 1:1, Šimberský Jiří 2:1, Vedral František 2:1, body hostů: Herrmann Vít 2:1, Chalupa Jaroslav 1:2, Thomka Pavel 0:3, Popelka Antonín st. 0:2), SK OAZA Praha A - TJ Sokol Michle Praha F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řepík Jaroslav 2:2, Mazánek Jiří 2:2, Pavlovský Tomáš 0:4, Kubera František 3:1, body hostů: Veselý Vojtěch 4:0, Valeš Zbyněk 3:1, Kubeš Václav 1:3, Hrdlička Jakub 1:3),
4. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha H - TJ Sokol Michle Praha F 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suvorov Maxim 1:2, Plachý Jiří 2:1, Shim Mi Youngi 2:1, Navrátil Jiří 3:0, body hostů: Veselý Vojtěch 2:1, Valeš Zbyněk 0:3, Ryšavý Filip 2:1, Hrdlička Jakub 0:3), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - SK OAZA Praha A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herrmann Vít 4:0, Chalupa Jaroslav 3:1, Hoffman Pavel 2:2, Thomka Pavel 1:3, body hostů: Kačinetz Alan 2:2, Kubera František 2:2, Mazánek Jiří 1:3, Koubek Arnošt 1:3), Slovan KST Bohnice E - TJ Malešice A 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Jan 0:3, Slavata Josef 0:1, Dobeš Tomáš 0:3, Filip Michal 2:1, Domnosil Tomáš 0:2, body hostů: Hofman Jaroslav 3:0, Vorel Martin 3:0, Vedral František 2:1, Šimberský Jiří 2:1), TJ Sokol Petrovice I. B - TJ Sokol Žižkov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzal Petr 2:1, Matuška František 1:1, Marek Vladimír 2:1, Matoušek Jan 3:0, body hostů: Vřešťál Milan 2:1, Stejskal Tomáš 0:3, Kanzelsberger Martin 0:3, Meline Jéróme 1:1), TJ Pankrác B - TTC Klánovice C 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pacák Miroslav 0:3, Zapletal Jan 1:1, Sedlář Jan 2:1, WO 0:4, body hostů: Branžovský Milan 2:0, Raiser Dan 0:2, Pospíšil Jan 1:1, Červeňák Miroslav 2:0, WO 4:0), TJ Slavoj Praha B - Avia Čakovice F 10:0wo,
5. kolo:
Avia Čakovice F - SF SKK EL Niňo Praha H 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanzlík Tomáš 1:3, Kašpar Ladislav 1:2, Lomský Gustav 1:2, Toula Vladimír 3:1, body hostů: Kubát Petr 0:4, Suvorov Maxim 3:1, Plachý Jiří 3:0, Shim Mi Youngi 2:1), TTC Klánovice C - TJ Slavoj Praha B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Raiser Dan 2:2, Červeňák Miroslav 3:0, Pospíšil Jan 1:2, Branžovský Milan 3:1, body hostů: Linert Martin 2:2, Šimůnek Ondřej 1:3, Šebl Jáchym 2:1, Tvrdý Miroslav 0:3), TJ Sokol Žižkov A - TJ Pankrác B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kanzelsberger Martin 3:1, Ako David 2:2, Meline Jéróme 1:3, Vřešťál Milan 2:2, body hostů: Satorie Michal 3:1, Pacák Miroslav 1:3, Zapletal Jan 2:2, Sedlář Jan 2:2), TJ Malešice A - TJ Sokol Petrovice I. B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Jaroslav 3:0, Šimberský Jiří 2:0, Tomek Jakub 1:2, Vedral František 3:0, body hostů: Matoušek Jan 1:2, Matuška František 0:3, Laube Petr 1:2, Marek Vladimír 0:2), SK OAZA Praha A - Slovan KST Bohnice E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řepík Jaroslav 3:0, Mazánek Jiří 1:2, Pavlovský Tomáš 1:2, Kubera František 4:0, body hostů: Dobeš Tomáš 0:4, Slavata Josef 2:1, Pinkas Jan 1:2, Domnosil Tomáš 1:2), TJ Sokol Michle Praha F - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valeš Zbyněk 2:1, Ryšavý Filip 2:1, Hrdlička Jakub 2:1, Veselý Vojtěch 4:0, body hostů: Chalupa Jaroslav 0:4, Thomka Pavel 2:1, Jankovec Jiří 1:2, Botoněk Ivo 0:3),
6. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha H - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ducháček Josef 2:0, Přída Kryštof 2:0, Shim Mi Youngi 2:1, Navrátil Jiří 3:0, body hostů: Herrmann Vít 0:3, Chalupa Jaroslav 1:2, Luxemburk Jaroslav 0:2, Thomka Pavel 0:2), Slovan KST Bohnice E - TJ Sokol Michle Praha F 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pinkas Jan 1:3, Filip Michal 2:1, Dobeš Tomáš 1:2, Slavata Josef 2:2, body hostů: Veselý Vojtěch 4:0, Valeš Zbyněk 1:3, Kubeš Václav 2:1, Hrdlička Jakub 1:2), TJ Sokol Petrovice I. B - SK OAZA Praha A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Marek Vladimír 0:1, Matoušek Jan 3:1, Matuška František 2:2, Laube Petr 2:2, Hanzal Petr 1:2, WO 1:0, body hostů: Kačinetz Alan 3:1, Kubera František 4:0, Pavlovský Tomáš 0:4, Mazánek Jiří 1:3, WO 0:1), TJ Pankrác B - TJ Malešice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal Jan 3:1, Satorie Michal 1:3, Pacák Miroslav 2:2, Sedlář Jan 2:2, body hostů: Hofman Jaroslav 3:1, Vedral František 3:1, Vorel Martin 1:3, Šimberský Jiří 1:3), TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Žižkov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebl Jáchym 3:1, Šimůnek Ondřej 4:0, Tvrdý Miroslav 0:3, Linert Martin 1:3, WO 0:1, body hostů: Ako David 2:2, Kanzelsberger Martin 2:2, Stejskal Tomáš 2:2, Meline Jéróme 1:2, WO 1:0), Avia Čakovice F - TTC Klánovice C 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lomský Gustav 3:1, Kašpar Ladislav 1:3, Toula Vladimír 3:1, WO 0:4, body hostů: Branžovský Milan 3:0, Červeňák Miroslav 1:2, Pospíšil Jan 0:3, Raiser Dan 1:2, WO 4:0),
7. kolo:
TTC Klánovice C - SF SKK EL Niňo Praha H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Raiser Dan 3:1, Pospíšil Jan 1:3, Hájek Luděk st. 0:4, Branžovský Milan 4:0, body hostů: Suvorov Maxim 2:2, Shim Mi Youngi 1:3, Přída Kryštof 3:1, Ducháček Josef 2:2), TJ Sokol Žižkov A - Avia Čakovice F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kanzelsberger Martin 4:0, Ako David 2:1, Meline Jéróme 1:2, Vřešťál Milan 2:2, body hostů: Toula Vladimír 3:1, Lomský Gustav 0:4, Hanzlík Tomáš 2:1, Kašpar Ladislav 0:3), TJ Malešice A - TJ Slavoj Praha B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jaroslav 3:0, Vorel Martin 2:1, Šimberský Jiří 1:2, Vedral František 2:1, body hostů: Šebl Jáchym 1:2, Šimůnek Ondřej 1:2, Kulveit Jonáš 1:2, Tvrdý Miroslav 1:2), SK OAZA Praha A - TJ Pankrác B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řepík Jaroslav 2:2, Mazánek Jiří 3:1, Kačinetz Alan 1:3, Kubera František 1:3, body hostů: Satorie Michal 2:2, Zapletal Jan 3:1, Sedlář Jan 2:2, Pacák Miroslav 2:2), TJ Sokol Michle Praha F - TJ Sokol Petrovice I. B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryšavý Filip 1:2, Kubeš Václav 2:1, Hrdlička Jakub 0:1, Veselý Vojtěch 4:0, Valeš Zbyněk 2:0, body hostů: Matoušek Jan 2:2, Laube Petr 0:2, Marek Vladimír 2:1, Matuška František 0:3, Hanzal Petr 0:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - Slovan KST Bohnice E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Jaroslav 3:0, Hoffman Pavel 2:0, Luxemburk Jaroslav 1:2, Popelka Antonín st. 3:0, body hostů: Dobeš Tomáš 1:2, Mirovský Ondřej 0:3, Pinkas Jan 1:2, Slavata Josef 0:2),
8. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha H - Slovan KST Bohnice E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suvorov Maxim 2:1, Plachý Jiří 3:0, Zimčík Lukáš 1:2, Navrátil Jiří 3:0, body hostů: Filip Michal 2:1, Slavata Josef 1:2, Dobeš Tomáš 0:3, Pinkas Jan 0:3), TJ Sokol Petrovice I. B - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Vladimír 2:0, Laube Petr 2:0, Matuška František 2:0, Matoušek Jan 2:0, Hanzal Petr 1:0, body hostů: Chalupa Jaroslav 0:3, Thomka Pavel 0:2, Jankovec Jiří 0:2, Botoněk Ivo 0:2), TJ Pankrác B - TJ Sokol Michle Praha F 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedlář Jan 3:0, Satorie Michal 2:1, Pacák Miroslav 1:2, Zapletal Jan 2:1, body hostů: Veselý Vojtěch 2:1, Ryšavý Filip 0:3, Valeš Zbyněk 2:1, Kubeš Václav 0:3), TJ Slavoj Praha B - SK OAZA Praha A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebl Jáchym 3:0, Kulveit Jonáš 2:1, Tvrdý Miroslav 1:2, Šimůnek Ondřej 3:0, body hostů: Řepík Jaroslav 2:1, Mazánek Jiří 1:2, Dlouhý Karel 0:3, Pavlovský Tomáš 0:3), Avia Čakovice F - TJ Malešice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svobodová Helena 0:4, Kašpar Ladislav 0:3, Lomský Gustav 2:1, Toula Vladimír 3:1, body hostů: Hofman Jaroslav 3:1, Vedral František 2:2, Vorel Martin 1:2, Šimberský Jiří 3:0), TTC Klánovice C - TJ Sokol Žižkov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdlic Roman 1:0, Pospíšil Jan 2:0, Raiser Dan 2:1, Branžovský Milan 2:0, Červeňák Miroslav 1:0, body hostů: Vřešťál Milan 0:3, Ako David 1:1, Stejskal Tomáš 0:2, Vláčil Jiří 0:2),
9. kolo:
TJ Sokol Žižkov A - SF SKK EL Niňo Praha H 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kanzelsberger Martin 1:2, Ako David 1:2, Stejskal Tomáš 1:2, Vřešťál Milan 1:3, body hostů: Zimčík Lukáš 4:0, Suvorov Maxim 1:2, Přída Kryštof 3:0, Shim Mi Youngi 1:2), TJ Malešice A - TTC Klánovice C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Jaroslav 1:2, Vorel Martin 0:3, Šimberský Jiří 0:3, Vedral František 2:1, body hostů: Branžovský Milan 3:0, Červeňák Miroslav 3:0, Raiser Dan 1:2, Pospíšil Jan 2:1), SK OAZA Praha A - Avia Čakovice F 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řepík Jaroslav 3:0, Mazánek Jiří 1:2, Pavlovský Tomáš 1:2, Kubera František 3:1, body hostů: Toula Vladimír 2:2, Svobodová Helena 3:0, Lomský Gustav 0:3, Hanzlík Tomáš 0:3), TJ Sokol Michle Praha F - TJ Slavoj Praha B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valeš Zbyněk 2:2, Kubeš Václav 0:3, Hrdlička Jakub 0:3, Veselý Vojtěch 2:2, body hostů: Linert Martin 2:2, Šimůnek Ondřej 4:0, Šebl Jáchym 2:1, Tvrdý Miroslav 2:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Pankrác B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Jaroslav 1:2, Hoffman Pavel 1:2, Thomka Pavel 1:2, Jankovec Jiří 0:3, body hostů: Zapletal Jan 3:0, Sedlář Jan 1:2, Satorie Michal 3:0, Pacák Miroslav 2:1), Slovan KST Bohnice E - TJ Sokol Petrovice I. B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavata Josef 0:1, Pinkas Jan 2:2, Filip Michal 3:1, Dobeš Tomáš 1:3, Mirovský Ondřej 2:1, body hostů: Matoušek Jan 3:1, Laube Petr 1:3, Marek Vladimír 4:0, Matuška František 0:2, Hanzal Petr 0:2),
10. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha H - TJ Sokol Petrovice I. B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plachý Jiří 1:3, Navrátil Jiří 3:1, Kubát Petr 2:1, Zimčík Lukáš 2:2, body hostů: Matoušek Jan 2:2, Marek Vladimír 3:1, Matuška František 0:2, Laube Petr 2:1, Hanzal Petr 0:2), TJ Pankrác B - Slovan KST Bohnice E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipták Milan 2:1, Sedlář Jan 3:0, Pacák Miroslav 2:0, Zapletal Jan 2:1, WO 0:1, body hostů: Slavata Josef 0:2, Domnosil Tomáš 0:3, Pinkas Jan 1:2, Dobeš Tomáš 1:2, WO 1:0), TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimůnek Ondřej 1:1, Šebl Jáchym 2:0, Tvrdý Miroslav 1:2, Linert Martin 2:1, WO 4:0, body hostů: Chalupa Jaroslav 2:2, Herrmann Vít 2:1, Thomka Pavel 0:3, WO 0:4), Avia Čakovice F - TJ Sokol Michle Praha F 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toula Vladimír 2:1, Kašpar Ladislav 1:2, Lomský Gustav 2:1, Hanzlík Tomáš 4:0, body hostů: Valeš Zbyněk 1:3, Ryšavý Filip 0:3, Kubeš Václav 1:2, Hrdlička Jakub 2:1), TTC Klánovice C - SK OAZA Praha A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jan 2:1, Raiser Dan 0:3, Hrdlic Roman 0:3, Branžovský Milan 2:2, body hostů: Kubera František 4:0, Řepík Jaroslav 3:0, Mazánek Jiří 1:2, Kačinetz Alan 1:2), TJ Sokol Žižkov A - TJ Malešice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kanzelsberger Martin 0:3, Meline Jéróme 1:1, Vřešťál Milan 1:2, Ako David 0:3, body hostů: Hofman Jaroslav 3:0, Vedral František 2:1, Šimberský Jiří 2:1, Vorel Martin 2:0),
11. kolo:
TJ Malešice A - SF SKK EL Niňo Praha H 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jaroslav 1:2, Vorel Martin 0:3, Šimberský Jiří 0:3, Vedral František 2:2, body hostů: Přída Kryštof 3:1, Plachý Jiří 3:0, Suvorov Maxim 2:1, Kaucký Jakub 2:1), SK OAZA Praha A - TJ Sokol Žižkov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řepík Jaroslav 3:0, Kačinetz Alan 1:1, Mazánek Jiří 2:1, Kubera František 3:0, body hostů: Vřešťál Milan 0:3, Kanzelsberger Martin 1:2, Ako David 1:2, Meline Jéróme 0:2), TJ Sokol Michle Praha F - TTC Klánovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlička Jakub 2:2, Ryšavý Filip 2:2, Kubeš Václav 0:4, Veselý Vojtěch 3:1, body hostů: Branžovský Milan 3:1, Červeňák Miroslav 2:2, Pospíšil Jan 1:3, Raiser Dan 3:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - Avia Čakovice F 0:10wo, Slovan KST Bohnice E - TJ Slavoj Praha B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pinkas Jan 0:2, Slavata Josef 0:2, Dobeš Tomáš 1:2, Filip Michal 1:2, body hostů: Linert Martin 2:1, Šimůnek Ondřej 3:0, Šebl Jáchym 1:1, Tvrdý Miroslav 2:0), TJ Sokol Petrovice I. B - TJ Pankrác B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanzal Petr 2:2, Marek Vladimír 1:2, Laube Petr 1:2, Matoušek Jan 2:2, body hostů: Zapletal Jan 3:1, Sedlář Jan 2:2, Satorie Michal 2:1, Pacák Miroslav 1:2),
12. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha H - TJ Pankrác B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přída Kryštof 0:3, Plachý Jiří 1:2, Ducháček Josef 2:1, Navrátil Jiří 2:2, body hostů: Satorie Michal 3:1, Zapletal Jan 3:0, Sedlář Jan 1:2, Pacák Miroslav 1:2), TJ Sokol Petrovice I. B - TJ Slavoj Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Vladimír 0:4, Hanzal Petr 2:2, Laube Petr 3:1, Matoušek Jan 3:1, body hostů: Šebl Jáchym 3:1, Šimůnek Ondřej 1:3, Kulveit Jonáš 2:2, Tvrdý Miroslav 2:2), Slovan KST Bohnice E - Avia Čakovice F 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Domnosil Tomáš 0:2, Slavata Josef 0:2, Pinkas Jan 0:3, Filip Michal 2:1, body hostů: Hanzlík Tomáš 3:0, Toula Vladimír 3:0, Lomský Gustav 1:1, Kašpar Ladislav 1:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TTC Klánovice C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chalupa Jaroslav 0:2, Luxemburk Jaroslav 0:2, Thomka Pavel 0:2, Hoffman Pavel 0:2, body hostů: Branžovský Milan 2:0, Raiser Dan 2:0, Červeňák Miroslav 2:0, Pospíšil Jan 2:0), TJ Sokol Michle Praha F - TJ Sokol Žižkov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ryšavý Filip 2:0, Kubeš Václav 1:1, Valeš Zbyněk 2:1, Veselý Vojtěch 3:0, body hostů: Kanzelsberger Martin 1:2, Vřešťál Milan 0:3, Meline Jéróme 1:1, Ako David 0:2), SK OAZA Praha A - TJ Malešice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubera František 3:0, Pavlovský Tomáš 1:1, Mazánek Jiří 2:1, Řepík Jaroslav 3:0, body hostů: Hofman Jaroslav 1:2, Vedral František 0:3, Vorel Martin 1:2, Šimberský Jiří 0:2),
13. kolo:
SK OAZA Praha A - SF SKK EL Niňo Praha H 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubera František 2:2, Kačinetz Alan 0:4, Mazánek Jiří 1:3, Řepík Jaroslav 4:0, body hostů: Plachý Jiří 3:1, Navrátil Jiří 1:3, Kaucký Jakub 3:1, Zimčík Lukáš 2:2), TJ Malešice A - TJ Sokol Michle Praha F 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hofman Jaroslav 2:1, Vorel Martin 2:1, Tomek Jakub 0:3, Vedral František 1:2, WO 5:0, body hostů: Valeš Zbyněk 1:3, Ryšavý Filip 3:1, Kubeš Václav 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Žižkov A - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vřešťál Milan 0:4, Ako David 3:0, Stejskal Tomáš 1:2, Kanzelsberger Martin 1:3, body hostů: Herrmann Vít 3:1, Chalupa Jaroslav 2:2, Thomka Pavel 2:1, Jankovec Jiří 2:1), TTC Klánovice C - Slovan KST Bohnice E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Raiser Dan 2:2, Verner Pavel 0:4, Pospíšil Jan 3:1, Branžovský Milan 4:0, body hostů: Slavata Josef 1:3, Filip Michal 3:1, Pinkas Jan 1:3, Domnosil Tomáš 2:2), Avia Čakovice F - TJ Sokol Petrovice I. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toula Vladimír 2:2, Lomský Gustav 1:3, Svobodová Helena 2:2, Taraňko Mikhail 3:1, body hostů: Matoušek Jan 1:3, Marek Vladimír 3:1, Laube Petr 2:2, Hanzal Petr 2:2), TJ Slavoj Praha B - TJ Pankrác B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimůnek Ondřej 1:2, Kulveit Jonáš 0:3, Tvrdý Miroslav 1:2, Šebl Jáchym 2:2, body hostů: Zapletal Jan 4:0, Satorie Michal 2:1, Sedlář Jan 2:1, Pacák Miroslav 1:2),
14. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha H - TJ Slavoj Praha B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suvorov Maxim 3:1, Plachý Jiří 3:1, Zimčík Lukáš 1:2, Navrátil Jiří 2:2, body hostů: Šebl Jáchym 2:2, Šimůnek Ondřej 4:0, Kulveit Jonáš 0:4, Tvrdý Miroslav 0:2, Linert Martin 0:1), TJ Pankrác B - Avia Čakovice F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Satorie Michal 2:2, Sedlář Jan 2:2, Lipták Milan 2:2, Zapletal Jan 3:1, body hostů: Taraňko Mikhail 3:1, Toula Vladimír 2:2, Lomský Gustav 2:2, Kašpar Ladislav 0:4), TJ Sokol Petrovice I. B - TTC Klánovice C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Laube Petr 2:2, Hanzal Petr 0:3, Matuška František 1:2, Matoušek Jan 3:1, body hostů: Branžovský Milan 4:0, Červeňák Miroslav 2:2, Raiser Dan 1:2, Pospíšil Jan 1:2), Slovan KST Bohnice E - TJ Sokol Žižkov A 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Filip Michal 4:0, Domnosil Tomáš 0:4, Mirovský Ondřej 3:1, Slavata Josef 1:2, WO 0:2, body hostů: Ako David 2:2, Kanzelsberger Martin 1:1, Stejskal Tomáš 2:2, Meline Jéróme 2:1, Vřešťál Milan 0:2, WO 2:0), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Malešice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jamrich Robert 1:0, Chalupa Jaroslav 2:1, Herrmann Vít 3:0, Thomka Pavel 1:3, Popelka Antonín st. 2:1, body hostů: Hofman Jaroslav 2:2, Vorel Martin 1:3, Šimberský Jiří 2:1, Tomek Jakub 0:3), TJ Sokol Michle Praha F - SK OAZA Praha A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdlička Jakub 1:2, Kubeš Václav 0:2, Ryšavý Filip 0:3, Veselý Vojtěch 2:1, body hostů: Kubera František 3:0, Řepík Jaroslav 3:0, Mazánek Jiří 2:1, Pavlovský Tomáš 0:2),
15. kolo:
TJ Sokol Michle Praha F - SF SKK EL Niňo Praha H 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryšavý Filip 0:3, Kubeš Václav 1:1, Valeš Zbyněk 0:3, Veselý Vojtěch 1:2, body hostů: Zimčík Lukáš 3:0, Kubát Petr 2:1, Navrátil Jiří 2:1, Suvorov Maxim 2:0), SK OAZA Praha A - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubera František 2:0, Pavlovský Tomáš 2:0, Dlouhý Karel 2:0, Řepík Jaroslav 2:0, body hostů: Luxemburk Jaroslav 0:2, Popelka Antonín st. 0:2, Thomka Pavel 0:2, Chalupa Jaroslav 0:2), TJ Malešice A - Slovan KST Bohnice E 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hofman Jaroslav 1:1, Vorel Martin 2:0, Šimberský Jiří 1:2, Vedral František 2:1, WO 4:0, body hostů: Slavata Josef 0:4, Pinkas Jan 1:2, Cankař Radek 3:0, WO 0:4), TJ Sokol Žižkov A - TJ Sokol Petrovice I. B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kanzelsberger Martin 1:2, Stejskal Tomáš 1:1, Vřešťál Milan 0:3, Ako David 0:3, body hostů: Marek Vladimír 1:2, Matoušek Jan 3:0, Hanzal Petr 3:0, Laube Petr 2:0), TTC Klánovice C - TJ Pankrác B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Branžovský Milan 4:0, Pospíšil Jan 0:4, Raiser Dan 2:2, Červeňák Miroslav 3:1, body hostů: Zapletal Jan 2:2, Satorie Michal 1:3, Sedlář Jan 3:1, Pacák Miroslav 1:3), Avia Čakovice F - TJ Slavoj Praha B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toula Vladimír 2:2, Lomský Gustav 1:3, Kašpar Ladislav 0:4, Vich Pavel 4:0, body hostů: Šebl Jáchym 3:1, Šimůnek Ondřej 3:1, Kulveit Jonáš 2:2, Tvrdý Miroslav 1:3),
16. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha H - Avia Čakovice F 10:0wo, TJ Slavoj Praha B - TTC Klánovice C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebl Jáchym 3:0, Šimůnek Ondřej 3:0, Tvrdý Miroslav 1:2, Škarban Jan 2:1, body hostů: Červeňák Miroslav 1:2, Branžovský Milan 2:1, Pospíšil Jan 0:3, Raiser Dan 0:3), TJ Pankrác B - TJ Sokol Žižkov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Satorie Michal 2:1, Sedlář Jan 3:0, Pacák Miroslav 1:2, Zapletal Jan 2:1, body hostů: Stejskal Tomáš 1:2, Kanzelsberger Martin 1:2, Ako David 1:2, Meline Jéróme 1:2), TJ Sokol Petrovice I. B - TJ Malešice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Vladimír 3:0, Laube Petr 2:1, Matuška František 1:2, Matoušek Jan 2:1, body hostů: Hofman Jaroslav 1:2, Vedral František 3:0, Vorel Martin 0:3, Šimberský Jiří 0:3), Slovan KST Bohnice E - SK OAZA Praha A 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Domnosil Tomáš 0:2, Pinkas Jan 0:2, Slavata Josef 0:3, Dobeš Tomáš 2:1, WO 0:1, body hostů: Řepík Jaroslav 3:0, Kubera František 3:0, Mazánek Jiří 1:1, Dlouhý Karel 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Sokol Michle Praha F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Jaroslav 1:2, Popelka Antonín st. 0:3, Hoffman Pavel 1:2, Thomka Pavel 2:2, body hostů: Veselý Vojtěch 4:0, Valeš Zbyněk 1:2, Ryšavý Filip 1:2, Hrdlička Jakub 3:0),
17. kolo:
TJ Sokol Břevnov Hradčany A - SF SKK EL Niňo Praha H 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luxemburk Jaroslav 0:2, Popelka Antonín st. 0:2, Thomka Pavel 0:3, Chalupa Jaroslav 0:2, body hostů: Přída Kryštof 3:0, Ducháček Josef 2:0, Navrátil Jiří 2:0, Kubát Petr 2:0), TJ Sokol Michle Praha F - Slovan KST Bohnice E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryšavý Filip 3:1, Hrdlička Jakub 1:3, Valeš Zbyněk 2:2, Veselý Vojtěch 3:1, body hostů: Filip Michal 4:0, Dobeš Tomáš 2:2, Pinkas Jan 1:3, Komín Ondřej 0:4), SK OAZA Praha A - TJ Sokol Petrovice I. B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubera František 2:0, Pavlovský Tomáš 2:0, Mazánek Jiří 1:2, Řepík Jaroslav 3:0, body hostů: Laube Petr 0:3, Matoušek Jan 1:2, Hanzal Petr 1:1, Marek Vladimír 0:2), TJ Malešice A - TJ Pankrác B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofman Jaroslav 0:2, Šimberský Jiří 0:2, Tomek Jakub 2:1, Bednář Petr 0:3, body hostů: Zapletal Jan 3:0, Sedlář Jan 2:1, Satorie Michal 1:1, Pacák Miroslav 2:0), TJ Sokol Žižkov A - TJ Slavoj Praha B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kanzelsberger Martin 1:1, Vláčil Jiří 0:2, Červeňák Marian 0:3, Stejskal Tomáš 1:2, body hostů: Tvrdý Miroslav 3:0, Šimůnek Ondřej 3:0, Linert Martin 1:1, Kulveit Jonáš 1:1), TTC Klánovice C - Avia Čakovice F 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Červeňák Miroslav 2:0, Pospíšil Jan 1:1, Raiser Dan 2:1, Branžovský Milan 3:0, body hostů: Toula Vladimír 2:1, Hanzlík Tomáš 0:3, Lomský Gustav 0:2, Kašpar Ladislav 0:2),
18. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha H - TTC Klánovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přída Kryštof 0:4, Ducháček Josef 4:0, Kubát Petr 3:1, Suvorov Maxim 1:3, body hostů: Branžovský Milan 3:1, Červeňák Miroslav 2:2, Raiser Dan 2:2, Pospíšil Jan 1:3), Avia Čakovice F - TJ Sokol Žižkov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vich Pavel 1:2, Toula Vladimír 3:0, Lomský Gustav 0:3, Taraňko Mikhail 4:0, body hostů: Meline Jéróme 2:2, Stejskal Tomáš 1:2, Ako David 2:1, Kanzelsberger Martin 0:3), TJ Slavoj Praha B - TJ Malešice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebl Jáchym 3:0, Kulveit Jonáš 1:1, Tvrdý Miroslav 2:1, Linert Martin 3:0, body hostů: Hofman Jaroslav 2:1, Vorel Martin 0:3, Tomek Jakub 0:3, Šimberský Jiří 0:2), TJ Pankrác B - SK OAZA Praha A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Satorie Michal 3:1, Sedlář Jan 2:1, Pacák Miroslav 1:2, Zapletal Jan 2:2, body hostů: Řepík Jaroslav 4:0, Mazánek Jiří 1:3, Kačinetz Alan 0:3, Kubera František 1:2), TJ Sokol Petrovice I. B - TJ Sokol Michle Praha F 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Vladimír 2:2, Hanzal Petr 3:1, Pícha David 2:1, Matoušek Jan 3:1, body hostů: Veselý Vojtěch 2:2, Hrdlička Jakub 2:2, Kubeš Václav 1:3, Valeš Zbyněk 0:3), Slovan KST Bohnice E - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Jan 1:3, Domnosil Tomáš 3:1, Dobeš Tomáš 1:1, Filip Michal 3:1, Slavata Josef 1:0, body hostů: Herrmann Vít 1:3, Chalupa Jaroslav 3:1, Thomka Pavel 2:2, Popelka Antonín st. 0:3),
19. kolo:
Slovan KST Bohnice E - SF SKK EL Niňo Praha H 1:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pinkas Jan 0:2, Dobeš Tomáš 0:2, Slavata Josef 0:2, WO 0:4, body hostů: Navrátil Jiří 2:0, Suvorov Maxim 2:0, Ducháček Josef 1:0, Kubát Petr 1:0, WO 4:0), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Sokol Petrovice I. B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herrmann Vít 2:1, Luxemburk Jaroslav 1:2, Chalupa Jaroslav 2:1, Jamrich Robert 4:0, body hostů: Laube Petr 1:3, Hanzal Petr 2:1, Marek Vladimír 0:3, Matuška František 1:2), TJ Sokol Michle Praha F - TJ Pankrác B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubeš Václav 2:2, Hrdlička Jakub 1:3, Veselý Vojtěch 3:1, Ryšavý Filip 1:3, body hostů: Zapletal Jan 3:1, Satorie Michal 1:3, Sedlář Jan 3:1, Pacák Miroslav 2:2), SK OAZA Praha A - TJ Slavoj Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubera František 2:1, Pavlovský Tomáš 1:1, Mazánek Jiří 2:1, Řepík Jaroslav 3:0, body hostů: Šebl Jáchym 1:2, Šimůnek Ondřej 1:2, Kulveit Jonáš 0:3, Tvrdý Miroslav 1:1), TJ Malešice A - Avia Čakovice F 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jaroslav 0:4, Vorel Martin 2:2, Tomek Jakub 1:3, Šimberský Jiří 3:1, body hostů: Taraňko Mikhail 4:0, Toula Vladimír 3:1, Kašpar Ladislav 1:3, Lomský Gustav 2:2), TJ Sokol Žižkov A - TTC Klánovice C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kanzelsberger Martin 1:1, Vřešťál Milan 0:2, Ako David 1:2, Stejskal Tomáš 0:3, body hostů: Branžovský Milan 3:0, Červeňák Miroslav 3:0, Raiser Dan 1:1, Pospíšil Jan 1:1),
20. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha H - TJ Sokol Žižkov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ducháček Josef 2:0, Zimčík Lukáš 2:0, Suvorov Maxim 3:0, Plachý Jiří 1:1, body hostů: Ako David 0:3, Kanzelsberger Martin 0:2, Stejskal Tomáš 1:1, Meline Jéróme 0:2), TTC Klánovice C - TJ Malešice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červeňák Miroslav 2:1, Pospíšil Jan 2:1, Raiser Dan 2:1, Branžovský Milan 3:0, body hostů: Hofman Jaroslav 3:0, Vedral František 0:3, Šimberský Jiří 0:3, Tomek Jakub 0:3), Avia Čakovice F - SK OAZA Praha A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Toula Vladimír 1:3, Lomský Gustav 2:2, Kašpar Ladislav 1:3, Taraňko Mikhail 2:0, Hanzlík Tomáš 2:0, body hostů: Řepík Jaroslav 2:2, Kubera František 2:2, Mazánek Jiří 2:2, Pavlovský Tomáš 2:2), TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Michle Praha F 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Linert Martin 3:1, Šebl Jáchym 2:2, Kulveit Jonáš 3:0, Tvrdý Miroslav 2:2, body hostů: Veselý Vojtěch 3:1, Ryšavý Filip 1:3, Hrdlička Jakub 0:4, Kubeš Václav 1:2), TJ Pankrác B - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zapletal Jan 2:0, Sedlář Jan 2:0, Satorie Michal 2:0, Pacák Miroslav 2:0, body hostů: Chalupa Jaroslav 0:2, Thomka Pavel 0:2, Hoffman Pavel 0:2, Popelka Antonín st. 0:2), TJ Sokol Petrovice I. B - Slovan KST Bohnice E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Vladimír 3:0, Hanzal Petr 3:0, Laube Petr 1:2, Matoušek Jan 2:1, body hostů: Mirovský Ondřej 0:3, Pinkas Jan 1:2, Slavata Josef 2:1, Dobeš Tomáš 0:3),
21. kolo:
TJ Sokol Petrovice I. B - SF SKK EL Niňo Praha H 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Vladimír 0:2, Laube Petr 0:2, Matuška František 0:2, Matoušek Jan 0:2, body hostů: Plachý Jiří 2:0, Suvorov Maxim 2:0, Navrátil Jiří 2:0, Kubát Petr 2:0), Slovan KST Bohnice E - TJ Pankrác B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavata Josef 0:3, Dobeš Tomáš 1:2, Pinkas Jan 0:3, Filip Michal 3:0, body hostů: Zapletal Jan 3:0, Sedlář Jan 1:2, Satorie Michal 2:1, Pacák Miroslav 2:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Slavoj Praha B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chalupa Jaroslav 1:2, Popelka Antonín st. 1:2, Jankovec Jiří 0:3, Luxemburk Jaroslav 2:1, body hostů: Kulveit Jonáš 2:1, Linert Martin 2:1, Klimovič Filip 2:1, Tvrdý Miroslav 2:1), TJ Sokol Michle Praha F - Avia Čakovice F 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdlička Jakub 3:1, Kubeš Václav 2:1, Valeš Zbyněk 1:2, Ryšavý Filip 2:2, body hostů: Toula Vladimír 4:0, Lomský Gustav 2:2, Kašpar Ladislav 0:3, Říha Karel 0:3), SK OAZA Praha A - TTC Klánovice C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubera František 0:1, Pavlovský Tomáš 0:3, Mazánek Jiří 0:3, Řepík Jaroslav 3:0, Kačinetz Alan 1:1, body hostů: Branžovský Milan 3:0, Červeňák Miroslav 2:1, Raiser Dan 2:1, Pospíšil Jan 1:2), TJ Malešice A - TJ Sokol Žižkov A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jaroslav 3:1, Vorel Martin 2:1, Šimberský Jiří 1:2, Vedral František 2:2, body hostů: Ako David 4:0, Kanzelsberger Martin 0:4, Vřešťál Milan 1:2, Meline Jéróme 1:2),
22. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha H - TJ Malešice A 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suvorov Maxim 2:0, Plachý Jiří 2:0, Kubát Petr 3:0, Navrátil Jiří 3:0, body hostů: Hofman Jaroslav 0:3, Vedral František 0:3, Šimberský Jiří 0:2, Vorel Martin 0:2), TJ Sokol Žižkov A - SK OAZA Praha A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Tomáš 3:1, Vřešťál Milan 1:3, Kanzelsberger Martin 2:1, Ako David 3:1, body hostů: Řepík Jaroslav 4:0, Mazánek Jiří 1:3, Pavlovský Tomáš 0:4, Čapek Karel 1:2), TTC Klánovice C - TJ Sokol Michle Praha F 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Červeňák Miroslav 1:0, Pospíšil Jan 1:1, Branžovský Milan 2:1, Raiser Dan 2:0, WO 3:0, body hostů: Veselý Vojtěch 2:1, Valeš Zbyněk 0:3, Ryšavý Filip 0:2, WO 0:3), Avia Čakovice F - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzlík Tomáš 2:0, Svobodová Helena 2:0, Lomský Gustav 2:0, Vich Pavel 2:0, body hostů: Herrmann Vít 0:2, Chalupa Jaroslav 0:2, Thomka Pavel 0:2, Luxemburk Jaroslav 0:2), TJ Slavoj Praha B - Slovan KST Bohnice E 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klimovič Filip 1:1, Šimůnek Ondřej 1:1, Kulveit Jonáš 2:1, Tvrdý Miroslav 0:2, WO 5:0, body hostů: Dobeš Tomáš 2:1, Slavata Josef 1:2, Pinkas Jan 2:1, WO 0:5), TJ Pankrác B - TJ Sokol Petrovice I. B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedlář Jan 2:1, Pacák Miroslav 1:2, Lipták Milan 3:0, Satorie Michal 2:1, body hostů: Matoušek Jan 1:2, Hanzal Petr 2:1, Marek Vladimír 1:2, Pícha David 0:3),
2. třída B muži (KS-2B)
1. kolo:
TJ Pankrác C - AC Sparta Praha G 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Tomáš 0:4, Budík Bohuslav ml. 4:0, Müller Radek 3:1, Král Lukáš 2:2, body hostů: Sýs Alan 1:3, Kočí Štěpán 2:2, Beránek Václav ml. 2:2, Látal Jan 2:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - Avia Čakovice E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štencek Jiří 2:2, Lösterová Anna 2:2, Ťuík Jan 0:4, Flekač Tomáš 3:1, body hostů: Vojáček Miloš 3:1, Zázvorka Jan 1:3, Charamza Ondřej ml. 4:0, Přáda Jaroslav 1:3), PSK Olymp Praha B - Slovan KST Bohnice D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turek Tomáš 1:2, Jirků Jaromír 1:2, Ploc Marek 1:2, Pocz Štefan 0:3, body hostů: Bláha Milan 2:1, Peršl Martin 1:2, Fridrich Miloslav 3:0, Kucharčík Jan 3:0), TJ ABC Branik A - TJ Kyje A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černá Martina 2:2, Čihák Josef ml. 0:3, Krenk Tomáš 3:0, Kohout Radek 3:1, body hostů: Kotrbáček Petr 2:2, Krauz Samuel 2:2, Ševčík Ivan 0:3, Semaník Viktor 2:1), TJ Sokol Michle Praha E - TJ Orion Praha B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Pavel 3:0, Radil Milan 2:1, Seidl Josef 0:3, Motyčka Oldřich 3:1, body hostů: Matoušek Pavel 1:3, Dušek Zdeněk 2:1, Abrahám Petr 2:1, Hrubec Vladimír 0:3), TJ Sokol Nusle Praha D - TTC Elizza Praha F 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Jan 3:0, Kára Petr 2:1, Pastír Jiří 1:2, Tichý Květoslav 2:1, body hostů: Bialas Filip 1:2, Daníček Adam 1:2, Dvořák Petr 2:1, Lev Daniel 0:3),
2. kolo:
AC Sparta Praha G - TTC Elizza Praha F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Tomáš 1:3, Beránek Václav ml. 3:1, Kočí Štěpán 2:2, Merkl Roman 3:1, body hostů: Bialas Filip 3:1, Lev Daniel 0:4, Dvořák Petr 2:2, Akopyan Artur 2:2), TJ Orion Praha B - TJ Sokol Nusle Praha D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Abrahám Petr 3:1, Matoušek Pavel 2:2, Huleš Jiří 2:1, Dušek Zdeněk 2:2, body hostů: Tichý Květoslav 3:1, Kára Petr 3:1, Pastír Jiří 0:4, Pluska Oleh 0:3), TJ Kyje A - TJ Sokol Michle Praha E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krauz Samuel 3:1, Kotrbáček Petr 2:2, Ševčík Ivan 3:1, Semaník Viktor 0:4, body hostů: Motyčka Oldřich 2:2, Urban Pavel 3:1, Radil Milan 2:2, Kudrna Petr 1:3), Slovan KST Bohnice D - TJ ABC Branik A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peršl Martin 2:0, Houška Jaroslav 2:0, Fridrich Miloslav 2:0, Bláha Milan 2:0, body hostů: Šimon Milan 0:2, Zimmel Václav 0:2, Král Ludvík st. 0:2, Hložek Vojtěch 0:2), Avia Čakovice E - PSK Olymp Praha B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chocová Alena 2:2, Zázvorka Jan 3:1, Přáda Jaroslav 0:3, Vojáček Miloš 4:0, body hostů: Veselý Luboš 3:1, Ploc Marek 1:3, Turek Tomáš 2:2, Pocz Štefan 0:3), TJ Pankrác C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Lukáš 2:1, Budík Bohuslav ml. 2:0, Kočvara Tomáš 1:2, Müller Radek 3:0, body hostů: Flekač Tomáš 2:1, Štencek Jiří 1:2, Lösterová Anna 0:3, Vaněk Martin 0:2),
3. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - AC Sparta Praha G 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Forgáč Andrej 2:1, Štencek Jiří 1:1, Lösterová Anna 0:3, Flekač Tomáš 2:1, WO 4:0, body hostů: Kočí Štěpán 2:2, Kubový Jan 3:1, Sýs Alan 1:2, WO 0:4), PSK Olymp Praha B - TJ Pankrác C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ploc Marek 1:2, Pocz Štefan 0:2, Martykiewiecz Dušan 0:3, Veselý Luboš 2:1, body hostů: Budík Bohuslav ml. 3:0, Müller Radek 3:0, Král Lukáš 2:1, Kočvara Tomáš 0:2), TJ ABC Branik A - Avia Čakovice E 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čihák Josef ml. 1:1, Král Ludvík ml. 1:1, Krenk Tomáš 1:2, Kohout Radek 2:0, WO 5:0, body hostů: Vojáček Miloš 3:0, Mach Jakub 0:3, Přáda Jaroslav 1:2, WO 0:5), TJ Sokol Michle Praha E - Slovan KST Bohnice D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocian Ladislav 0:4, Urban Pavel 0:1, Radil Milan 2:1, Motyčka Oldřich 4:0, Votípka Emanuel 3:0, body hostů: Bláha Milan 1:3, Houška Jaroslav 3:1, Peršl Martin 1:3, Kucharčík Jan 1:2), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Kyje A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Jan 3:0, Kára Petr 1:2, Pastír Jiří 2:1, Tichý Květoslav 2:1, body hostů: Krauz Samuel 1:2, Ševčík Ivan 2:1, Kotrbáček Petr 0:3, Semaník Viktor 1:2), TTC Elizza Praha F - TJ Orion Praha B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bialas Filip 1:2, Hampl Pavel 3:0, Akopyan Artur 0:3, Dvořák Petr 4:0, body hostů: Rucký Přemysl 2:2, Abrahám Petr 1:2, Dušek Zdeněk 1:2, Huleš Jiří 1:2),
4. kolo:
AC Sparta Praha G - TJ Orion Praha B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubový Jan 2:1, Beránek Václav ml. 3:0, Kočí Štěpán 3:0, Merkl Roman 2:2, body hostů: Abrahám Petr 0:4, Dušek Zdeněk 1:2, Huleš Jiří 2:1, Bláha Jaroslav 0:3), TJ Kyje A - TTC Elizza Praha F 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Ivan 1:3, Kotrbáček Petr 2:1, Semaník Viktor 0:3, Krauz Samuel 2:2, body hostů: Staněk Jiří 4:0, Daníček Adam 2:2, Bialas Filip 1:2, Akopyan Artur 2:1), Slovan KST Bohnice D - TJ Sokol Nusle Praha D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bláha Milan 0:2, Peršl Martin 0:2, Fridrich Miloslav 1:2, Houška Jaroslav 1:2, body hostů: Lamprecht Matyáš 2:0, Kára Petr 3:0, Hruška Jan 2:0, Píšan Ondřej 1:1, Pokorná Tereza 0:1), Avia Čakovice E - TJ Sokol Michle Praha E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Miloš 3:0, Žydel Jan 1:2, Přáda Jaroslav 0:3, Charamza Ondřej ml. 4:0, body hostů: Votípka Emanuel 2:2, Radil Milan 2:1, Urban Pavel 1:2, Seidl Josef 0:3), TJ Pankrác C - TJ ABC Branik A 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kočvara Tomáš 0:1, Král Lukáš 2:0, Budík Bohuslav ml. 3:0, Müller Radek 2:0, WO 3:0, body hostů: Kohout Radek 1:2, Krenk Tomáš 0:3, Šimon Milan 0:2, WO 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - PSK Olymp Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Forgáč Andrej 3:0, Štencek Jiří 2:0, Vaněk Martin 2:1, Flekač Tomáš 1:0, Lösterová Anna 0:2, body hostů: Martykiewiecz Dušan 0:3, Pocz Štefan 1:2, Turek Tomáš 2:1, Novotný Martin 0:2),
5. kolo:
PSK Olymp Praha B - AC Sparta Praha G 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Turek Tomáš 0:2, Novotný Martin 0:2, Pocz Štefan 0:2, WO 0:3, body hostů: Kubový Jan 2:0, Látal Jan 2:0, Kočí Štěpán 1:0, Sýs Alan 1:0, WO 3:0), TJ ABC Branik A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černá Martina 2:2, Čihák Josef ml. 0:4, Krenk Tomáš 3:0, Kohout Radek 1:3, body hostů: Flekač Tomáš 3:1, Forgáč Andrej 3:1, Štencek Jiří 1:3, Vaněk Martin 2:1), TJ Sokol Michle Praha E - TJ Pankrác C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Motyčka Oldřich 0:2, Urban Pavel 0:2, Kocian Ladislav 1:1, Votípka Emanuel 1:2, Seidl Josef 0:1, body hostů: Král Lukáš 3:0, Müller Radek 3:0, Tůma Ladislav 0:2, Budík Bohuslav ml. 2:0), TJ Sokol Nusle Praha D - Avia Čakovice E 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Píšan Ondřej 1:1, Pastír Jiří 1:0, Kára Petr 2:1, Hruška Jan 0:1, Tichý Květoslav 2:0, WO 3:0, body hostů: Vojáček Miloš 3:0, Chocová Alena 0:3, Přáda Jaroslav 0:3, WO 0:3), TTC Elizza Praha F - Slovan KST Bohnice D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bialas Filip 3:0, Daníček Adam 1:1, Dvořák Petr 2:1, Hampl Pavel 2:1, body hostů: Houška Jaroslav 2:1, Bláha Milan 1:2, Fridrich Miloslav 0:3, Peršl Martin 0:2), TJ Orion Praha B - TJ Kyje A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Huleš Jiří 2:0, Abrahám Petr 2:0, Matoušek Pavel 2:0, Dušek Zdeněk 2:0, body hostů: Ševčík Ivan 0:2, Krauz Samuel 0:2, Kotrbáček Petr 0:2, Semaník Viktor 0:2),
6. kolo:
AC Sparta Praha G - TJ Kyje A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubový Jan 2:0, Beránek Václav ml. 2:0, Kočí Štěpán 3:0, Merkl Roman 2:1, body hostů: Kotrbáček Petr 0:3, Krauz Samuel 0:3, Ševčík Ivan 1:1, Semaník Viktor 0:2), Slovan KST Bohnice D - TJ Orion Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Milan 2:2, Peršl Martin 2:2, Fridrich Miloslav 2:2, Houška Jaroslav 3:1, body hostů: Huleš Jiří 3:1, Dušek Zdeněk 3:1, Abrahám Petr 1:3, Matoušek Pavel 0:4), Avia Čakovice E - TTC Elizza Praha F 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chocová Alena 1:3, Mach Jakub 3:1, Přáda Jaroslav 0:3, Vojáček Miloš 4:0, body hostů: Dvořák Petr 2:2, Bialas Filip 3:1, Hampl Pavel 2:2, Akopyan Artur 0:3), TJ Pankrác C - TJ Sokol Nusle Praha D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Lukáš 0:2, Müller Radek 1:1, Kočvara Tomáš 0:3, Budík Bohuslav ml. 0:2, body hostů: Tichý Květoslav 3:0, Hruška Jan 1:1, Kára Petr 2:0, Tichý Dominik 2:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ Sokol Michle Praha E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forgáč Andrej 3:1, Lösterová Anna 0:4, Vaněk Martin 0:4, Flekač Tomáš 4:0, body hostů: Votípka Emanuel 2:2, Motyčka Oldřich 2:2, Radil Milan 3:1, Urban Pavel 2:2), PSK Olymp Praha B - TJ ABC Branik A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pocz Tomáš 2:2, Martykiewiecz Dušan 0:3, Ploc Marek 1:2, Veselý Luboš 2:2, body hostů: Krenk Tomáš 4:0, Kohout Radek 4:0, Čihák Josef ml. 0:3, Petira Martin 1:2),
7. kolo:
TJ ABC Branik A - AC Sparta Praha G 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černá Martina 0:2, Čihák Josef ml. 0:2, Krenk Tomáš 0:3, Kohout Radek 1:2, body hostů: Kubový Jan 3:0, Beránek Václav ml. 3:0, Merkl Roman 1:1, Kočí Štěpán 2:0), TJ Sokol Michle Praha E - PSK Olymp Praha B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Urban Pavel 1:0, Radil Milan 1:1, Votípka Emanuel 2:1, Motyčka Oldřich 2:0, WO 3:0, body hostů: Veselý Luboš 1:2, Ploc Marek 1:2, Turek Tomáš 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kára Petr 3:1, Lacinová Petra 0:2, Píšan Ondřej 2:1, Tichý Květoslav 3:1, Hruška Jan 1:0, body hostů: Flekač Tomáš 4:0, Forgáč Andrej 1:3, Štencek Jiří 0:3, Lösterová Anna 0:3), TTC Elizza Praha F - TJ Pankrác C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Jiří 4:0, Bialas Filip 1:3, Akopyan Artur 0:4, Dvořák Petr 4:0, body hostů: Budík Bohuslav ml. 2:2, Král Lukáš 2:2, Müller Radek 1:3, Kočvara Tomáš 2:2), TJ Orion Praha B - Avia Čakovice E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Huleš Jiří 1:3, Abrahám Petr 3:1, Bláha Jaroslav 1:2, Dušek Zdeněk 4:0, body hostů: Vojáček Miloš 3:1, Chocová Alena 1:3, Zázvorka Jan 2:2, Přáda Jaroslav 0:3), TJ Kyje A - Slovan KST Bohnice D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krauz Samuel 3:1, Kotrbáček Petr 3:1, Laštůvka Petr 0:4, Ševčík Ivan 2:2, body hostů: Houška Jaroslav 3:1, Bláha Milan 1:3, Fridrich Miloslav 2:2, Peršl Martin 2:2),
8. kolo:
AC Sparta Praha G - Slovan KST Bohnice D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubový Jan 3:0, Beránek Václav ml. 2:1, Kočí Štěpán 2:1, Merkl Roman 1:2, body hostů: Houška Jaroslav 0:3, Bláha Milan 2:1, Fridrich Miloslav 1:2, Kucharčík Jan 1:2), Avia Čakovice E - TJ Kyje A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vojáček Miloš 1:1, Chocová Alena 0:2, Přáda Jaroslav 3:0, Zázvorka Jan 1:1, WO 4:0, body hostů: Ševčík Ivan 2:1, Kotrbáček Petr 2:1, Laštůvka Petr 0:3, WO 0:4), TJ Pankrác C - TJ Orion Praha B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Radek 3:1, Král Lukáš 2:1, Kočvara Tomáš 0:3, Budík Bohuslav ml. 4:0, body hostů: Dušek Zdeněk 2:2, Huleš Jiří 1:3, Abrahám Petr 2:1, Matoušek Pavel 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TTC Elizza Praha F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forgáč Andrej 2:2, Štencek Jiří 2:2, Vaněk Martin 0:4, Flekač Tomáš 4:0, body hostů: Daníček Adam 1:3, Staněk Jiří 3:1, Akopyan Artur 1:3, Bialas Filip 3:1), PSK Olymp Praha B - TJ Sokol Nusle Praha D 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotný Martin 0:2, Turek Tomáš 0:2, Pocz Štefan 0:2, WO 0:3, body hostů: Hruška Jan 2:0, Tichý Květoslav 2:0, Lacinová Petra 1:0, Lamprecht Matyáš 1:0, WO 3:0), TJ ABC Branik A - TJ Sokol Michle Praha E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Ludvík ml. 2:2, Čihák Josef 3:1, Krenk Tomáš 2:2, Kohout Radek 2:2, body hostů: Votípka Emanuel 1:3, Radil Milan 1:3, Motyčka Oldřich 2:2, Urban Pavel 3:1),
9. kolo:
TJ Sokol Michle Praha E - AC Sparta Praha G 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Radil Milan 2:1, Urban Pavel 2:1, Máka Jiří 1:2, Motyčka Oldřich 3:0, body hostů: Merkl Roman 0:3, Beránek Václav ml. 2:1, Kočí Štěpán 2:1, Látal Jan 0:3), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ ABC Branik A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Dominik 2:1, Lacinová Petra 0:1, Tichý Květoslav 3:0, Píšan Ondřej 3:0, Hruška Jan 1:0, body hostů: Kohout Radek 1:2, Krenk Tomáš 1:2, Černá Martina 0:3, Čihák Josef ml. 0:2), TTC Elizza Praha F - PSK Olymp Praha B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daníček Adam 2:0, Akopyan Artur 2:0, Hampl Pavel 2:0, Vožický Bohumil 2:0, body hostů: Forejt Lukáš 0:2, Martykiewiecz Dušan 0:2, Pocz Štefan 0:2, Turek Tomáš 0:2), TJ Orion Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Huleš Jiří 3:1, Abrahám Petr 2:2, Matoušek Pavel 2:2, Dušek Zdeněk 3:1, body hostů: Flekač Tomáš 3:1, Forgáč Andrej 2:2, Štencek Jiří 1:3, Vaněk Martin 0:4), TJ Kyje A - TJ Pankrác C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotrbáček Petr 2:2, Hadrava Miloslav 2:2, Laštůvka Petr 1:2, Ševčík Ivan 2:2, body hostů: Kočvara Tomáš 0:4, Král Lukáš 3:1, Müller Radek 4:0, Budík Bohuslav ml. 1:2), Slovan KST Bohnice D - Avia Čakovice E 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bláha Milan 1:1, Peršl Martin 1:1, Fridrich Miloslav 2:1, Houška Jaroslav 1:1, WO 4:0, body hostů: Vojáček Miloš 2:1, Zázvorka Jan 1:2, Přáda Jaroslav 1:2, WO 0:4),
10. kolo:
AC Sparta Praha G - Avia Čakovice E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočí Štěpán 1:2, Beránek Václav ml. 2:1, Látal Jan 1:2, Stano Peter 2:1, WO 2:0, body hostů: Vojáček Miloš 2:1, Zázvorka Jan 1:2, Žydel Jan 3:0, Přáda Jaroslav 0:3, WO 0:2), TJ Pankrác C - Slovan KST Bohnice D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Tomáš 0:3, Müller Radek 3:0, Král Lukáš 2:1, Budík Bohuslav ml. 3:0, body hostů: Bláha Milan 2:1, Peršl Martin 0:3, Fridrich Miloslav 1:2, Kucharčík Jan 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ Kyje A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forgáč Andrej 2:2, Štencek Jiří 3:1, Vaněk Martin 0:3, Flekač Tomáš 4:0, body hostů: Ševčík Ivan 1:3, Krauz Samuel 3:1, Kotrbáček Petr 2:2, Laštůvka Petr 0:3), PSK Olymp Praha B - TJ Orion Praha B 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pozníček Josef 0:2, Ploc Marek 2:1, Pocz Štefan 0:3, WO 0:3, body hostů: Dušek Zdeněk 3:0, Huleš Jiří 1:1, Abrahám Petr 1:0, Rucký Přemysl 1:1, WO 3:0), TJ ABC Branik A - TTC Elizza Praha F 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skoumal Adam 1:3, Krenk Tomáš 0:4, Kohout Radek 2:1, Čihák Josef 2:2, body hostů: Staněk Jiří 4:0, Daníček Adam 2:2, Bialas Filip 2:2, Akopyan Artur 2:1), TJ Sokol Michle Praha E - TJ Sokol Nusle Praha D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Radil Milan 0:4, Urban Pavel 1:3, Votípka Emanuel 3:1, Motyčka Oldřich 3:1, body hostů: Kára Petr 1:3, Tichý Květoslav 3:1, Píšan Ondřej 2:2, Hruška Jan 3:1),
11. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha D - AC Sparta Praha G 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kára Petr 1:0, Píšan Ondřej 2:0, Hruška Jan 2:1, Tichý Květoslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Hubač Martin 0:3, Kubový Jan 0:2, Kočí Štěpán 1:1, WO 0:3), TTC Elizza Praha F - TJ Sokol Michle Praha E 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Akopyan Artur 1:3, Daníček Adam 2:2, Bialas Filip 4:0, Dvořák Petr 3:1, body hostů: Votípka Emanuel 1:3, Urban Pavel 2:2, Radil Milan 1:3, Máka Jiří 2:2), TJ Orion Praha B - TJ ABC Branik A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Huleš Jiří 1:2, Abrahám Petr 3:0, Matoušek Pavel 2:1, Dušek Zdeněk 2:1, body hostů: Kohout Radek 1:2, Krenk Tomáš 2:1, Skoumal Adam 0:3, Černá Martina 1:2), TJ Kyje A - PSK Olymp Praha B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševčík Ivan 2:1, Laštůvka Petr 0:3, Kotrbáček Petr 1:2, Krauz Samuel 2:2, body hostů: Veselý Luboš 4:0, Ploc Marek 3:0, Budiš Ondřej 0:3, Pocz Tomáš 1:2), Slovan KST Bohnice D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peršl Martin 3:1, Kucharčík Jan 2:2, Zerkal Sergey 0:4, Bláha Milan 3:1, body hostů: Flekač Tomáš 4:0, Forgáč Andrej 1:3, Štencek Jiří 2:2, Šmolík Jindřich 1:3), Avia Čakovice E - TJ Pankrác C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zázvorka Jan 2:2, Peršl Martin 0:3, Přáda Jaroslav 0:3, Vojáček Miloš 4:0, body hostů: Budík Bohuslav ml. 3:1, Müller Radek 3:1, Král Lukáš 1:2, Kočvara Tomáš 1:2),
12. kolo:
AC Sparta Praha G - TJ Pankrác C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubový Jan 1:1, Beránek Václav ml. 0:2, Nguyen Dominik 0:3, Merkl Roman 0:3, body hostů: Budík Bohuslav ml. 3:0, Müller Radek 3:0, Král Lukáš 2:0, Kočvara Tomáš 1:1), Avia Čakovice E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zázvorka Jan 1:3, Peršl Martin 3:1, Přáda Jaroslav 0:4, Vojáček Miloš 4:0, body hostů: Flekač Tomáš 3:1, Forgáč Andrej 2:2, Štencek Jiří 1:3, Vaněk Martin 2:2), Slovan KST Bohnice D - PSK Olymp Praha B 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Houška Jaroslav 2:0, Klouček Ondřej 2:0, Fridrich Miloslav 1:0, Bláha Milan 2:0, WO 3:0, body hostů: Veselý Luboš 0:3, Pozníček Josef 0:2, Forejt Lukáš 0:2, WO 0:3), TJ Kyje A - TJ ABC Branik A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševčík Ivan 0:4, Laštůvka Petr 1:2, Kotrbáček Petr 3:0, Krauz Samuel 2:2, body hostů: Kohout Radek 3:1, Krenk Tomáš 2:2, Král Ludvík ml. 1:2, Skoumal Adam 2:1), TJ Orion Praha B - TJ Sokol Michle Praha E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Abrahám Petr 2:1, Huleš Jiří 0:3, Matoušek Pavel 0:3, Dušek Zdeněk 1:2, body hostů: Urban Pavel 3:0, Motyčka Oldřich 3:0, Votípka Emanuel 1:2, Radil Milan 2:1), TTC Elizza Praha F - TJ Sokol Nusle Praha D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daníček Adam 1:2, Marat Filip 0:3, Dvořák Petr 1:2, Bialas Filip 1:2, body hostů: Kára Petr 2:1, Tichý Květoslav 3:0, Hruška Jan 2:1, Lacinová Petra 2:1),
13. kolo:
TTC Elizza Praha F - AC Sparta Praha G 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hampl Pavel 3:0, Vožický Bohumil 0:3, Marat Filip 1:2, Daníček Adam 0:4, body hostů: Beránek Václav ml. 2:2, Kubový Jan 3:0, Kočí Štěpán 2:1, Nguyen Dominik 2:1), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Orion Praha B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Jan 2:0, Kára Petr 1:1, Píšan Ondřej 3:0, Tichý Květoslav 2:0, body hostů: Abrahám Petr 1:2, Dušek Zdeněk 0:2, Huleš Jiří 0:2, Hrubec Vladimír 0:2), TJ Sokol Michle Praha E - TJ Kyje A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votípka Emanuel 2:1, Motyčka Oldřich 3:0, Seidl Josef 0:3, Urban Pavel 4:0, body hostů: Krauz Samuel 2:2, Kotrbáček Petr 1:2, Ševčík Ivan 1:2, Laštůvka Petr 0:3), TJ ABC Branik A - Slovan KST Bohnice D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petira Martin 0:4, Čihák Josef ml. 2:2, Krenk Tomáš 2:1, Kohout Radek 2:2, body hostů: Houška Jaroslav 3:1, Bláha Milan 3:1, Fridrich Miloslav 2:2, Kucharčík Jan 1:2), PSK Olymp Praha B - Avia Čakovice E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budiš Ondřej 2:2, Martykiewiecz Dušan 1:3, Ploc Marek 4:0, Pocz Tomáš 2:2, body hostů: Vojáček Miloš 3:1, Zázvorka Jan 0:4, Peršl Martin 2:2, Přáda Jaroslav 2:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ Pankrác C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Forgáč Andrej 2:2, Štencek Jiří 0:3, Vaněk Martin 1:2, Flekač Tomáš 3:1, body hostů: Müller Radek 3:1, Král Lukáš 2:2, Kočvara Tomáš 1:2, Budík Bohuslav ml. 2:1),
14. kolo:
AC Sparta Praha G - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýs Alan 1:1, Beránek Václav ml. 2:0, Kočí Štěpán 2:1, Nguyen Dominik 3:0, body hostů: Flekač Tomáš 2:1, Forgáč Andrej 0:3, Vaněk Martin 0:2, Lösterová Anna 0:2), TJ Pankrác C - PSK Olymp Praha B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Müller Radek 1:0, Král Lukáš 2:0, Kočvara Tomáš 3:0, WO 3:1, body hostů: Novotný Martin 0:3, Martykiewiecz Dušan 0:2, Budiš Ondřej 0:1, WO 1:3), Avia Čakovice E - TJ ABC Branik A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Peršl Martin 1:1, Zázvorka Jan 1:1, Vojáček Miloš 3:0, Přáda Jaroslav 1:1, WO 3:0, body hostů: Skoumal Adam 2:1, Král Ludvík ml. 1:2, Král Ludvík st. 0:3, WO 0:3), Slovan KST Bohnice D - TJ Sokol Michle Praha E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klouček Ondřej 0:3, Bláha Milan 0:3, Fridrich Miloslav 1:2, Houška Jaroslav 3:0, body hostů: Motyčka Oldřich 2:1, Urban Pavel 2:1, Votípka Emanuel 2:1, Máka Jiří 2:1), TJ Kyje A - TJ Sokol Nusle Praha D 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrbáček Petr 0:2, Laštůvka Petr 0:2, Ševčík Ivan 0:3, Krauz Samuel 0:2, body hostů: Hruška Jan 3:0, Píšan Ondřej 2:0, Kára Petr 2:0, Lamprecht Matyáš 2:0), TJ Orion Praha B - TTC Elizza Praha F 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Abrahám Petr 1:2, Huleš Jiří 0:3, Dušek Zdeněk 2:1, Matoušek Pavel 1:2, WO 5:0, body hostů: Staněk Jiří 4:0, Daníček Adam 2:2, Bialas Filip 2:2, WO 0:5),
15. kolo:
TJ Orion Praha B - AC Sparta Praha G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Abrahám Petr 2:2, Huleš Jiří 4:0, Matoušek Pavel 0:4, Dušek Zdeněk 1:3, body hostů: Kubový Jan 3:1, Kočí Štěpán 3:1, Nguyen Dominik 1:3, Sýs Alan 2:2), TTC Elizza Praha F - TJ Kyje A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Filip 3:0, Daníček Adam 0:2, Dvořák Petr 3:0, Staněk Jiří 3:0, body hostů: Krauz Samuel 1:2, Kotrbáček Petr 1:2, Ševčík Ivan 0:3, Laštůvka Petr 0:2), TJ Sokol Nusle Praha D - Slovan KST Bohnice D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kára Petr 1:2, Lacinová Petra 0:3, Hruška Jan 2:0, Tichý Květoslav 3:0, WO 2:0, body hostů: Houška Jaroslav 2:0, Bláha Milan 1:2, Fridrich Miloslav 0:3, Kucharčík Jan 2:1, WO 0:2), TJ Sokol Michle Praha E - Avia Čakovice E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Pavel 3:1, Votípka Emanuel 2:1, Radil Milan 0:3, Motyčka Oldřich 4:0, body hostů: Vojáček Miloš 2:2, Peršl Martin 1:3, Zázvorka Jan 2:1, Přáda Jaroslav 0:3), TJ ABC Branik A - TJ Pankrác C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černá Martina 0:2, Čihák Josef ml. 0:2, Krenk Tomáš 0:3, Kohout Radek 1:1, body hostů: Budík Bohuslav ml. 3:0, Müller Radek 2:0, Král Lukáš 2:0, Kočvara Tomáš 1:1), PSK Olymp Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budiš Ondřej 2:1, Pocz Tomáš 0:3, Pocz Štefan 1:2, Turek Tomáš 1:2, body hostů: Flekač Tomáš 3:0, Štencek Jiří 3:0, Vaněk Martin 0:3, Dalešický Josef 2:1),
16. kolo:
AC Sparta Praha G - PSK Olymp Praha B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočí Štěpán 2:0, Beránek Václav ml. 2:0, Nguyen Dominik 2:0, Látal Jan 2:0, body hostů: Ploc Marek 0:2, Tůma Michal 0:2, Turek Tomáš 0:2, Pocz Štefan 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ ABC Branik A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štencek Jiří 2:1, Forgáč Andrej 2:0, Vaněk Martin 1:2, Flekač Tomáš 3:0, body hostů: Krenk Tomáš 2:1, Čihák Josef ml. 1:2, Petira Martin 0:3, Král Ludvík st. 0:2), TJ Pankrác C - TJ Sokol Michle Praha E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Lukáš 2:2, Kočvara Tomáš 2:2, Fišer Martin 0:4, Müller Radek 3:1, body hostů: Urban Pavel 4:0, Votípka Emanuel 2:2, Radil Milan 2:2, Seidl Josef 1:3), Avia Čakovice E - TJ Sokol Nusle Praha D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peršl Martin 1:3, Zázvorka Jan 2:2, Přáda Jaroslav 0:4, Vojáček Miloš 4:0, body hostů: Kára Petr 3:1, Píšan Ondřej 3:1, Hruška Jan 2:2, Tichý Dominik 1:3), Slovan KST Bohnice D - TTC Elizza Praha F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Milan 3:0, Fridrich Miloslav 1:1, Kucharčík Jan 2:1, Houška Jaroslav 2:1, body hostů: Marat Filip 2:1, Akopyan Artur 0:3, Šimeček Jan 0:3, Lev Daniel 1:1), TJ Kyje A - TJ Orion Praha B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krauz Samuel 1:3, Laštůvka Petr 1:2, Ševčík Ivan 0:3, Kotrbáček Petr 2:2, body hostů: Rucký Přemysl 3:1, Dušek Zdeněk 2:1, Abrahám Petr 2:1, Matoušek Pavel 2:1, Huleš Jiří 1:0),
17. kolo:
TJ Kyje A - AC Sparta Praha G 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Ivan 3:0, Hadrava Miloslav 0:3, Laštůvka Petr 0:3, Kotrbáček Petr 1:3, body hostů: Nguyen Dominik 3:1, Kočí Štěpán 2:1, Beránek Václav ml. 2:1, Látal Jan 2:1), TJ Orion Praha B - Slovan KST Bohnice D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rucký Přemysl 4:0, Abrahám Petr 1:2, Matoušek Pavel 1:2, Dušek Zdeněk 3:1, body hostů: Bláha Milan 1:3, Klouček Ondřej 2:2, Kucharčík Jan 0:3, Fridrich Miloslav 2:1), TTC Elizza Praha F - Avia Čakovice E 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bialas Filip 2:1, Marat Filip 0:2, Hampl Pavel 2:1, Lev Daniel 1:2, WO 4:0, body hostů: Vojáček Miloš 4:0, Peršl Martin 2:2, Zázvorka Jan 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Pankrác C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kára Petr 1:1, Píšan Ondřej 2:0, Hruška Jan 3:0, Tichý Květoslav 3:0, body hostů: Kočvara Tomáš 0:3, Tůma Ladislav 0:2, Budík Bohuslav ml. 0:2, Král Lukáš 1:1, Peštuka Zdeněk 0:1), TJ Sokol Michle Praha E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Radil Milan 2:2, Máka Jiří 1:2, Kudrna Jiří 0:3, Urban Pavel 1:3, body hostů: Flekač Tomáš 4:0, Forgáč Andrej 4:0, Štencek Jiří 2:1, Lösterová Anna 0:3), TJ ABC Branik A - PSK Olymp Praha B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černá Martina 3:1, Skoumal Adam 2:1, Krenk Tomáš 2:1, Kohout Radek 3:1, body hostů: Veselý Luboš 3:1, Ploc Marek 1:3, Pocz Štefan 0:3, Turek Tomáš 0:3),
18. kolo:
AC Sparta Praha G - TJ ABC Branik A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubový Jan 2:1, Bláha Tomáš 1:1, Kočí Štěpán 2:1, Nguyen Dominik 3:0, body hostů: Kohout Radek 3:0, Krenk Tomáš 0:3, Čihák Josef ml. 0:3, Petira Martin 0:1, Skoumal Adam 0:1), PSK Olymp Praha B - TJ Sokol Michle Praha E 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotný Martin 0:2, Jirků Jaromír 0:2, Martykiewiecz Dušan 0:2, WO 0:3, body hostů: Urban Pavel 2:0, Radil Milan 2:0, Votípka Emanuel 1:0, Máka Jiří 1:0, WO 3:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ Sokol Nusle Praha D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forgáč Andrej 2:2, Štencek Jiří 2:2, Lösterová Anna 1:3, Flekač Tomáš 3:1, body hostů: Tichý Květoslav 1:3, Kára Petr 2:2, Hruška Jan 4:0, Pastír Jiří 1:3), TJ Pankrác C - TTC Elizza Praha F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budík Bohuslav ml. 4:0, Kočvara Tomáš 0:4, Tůma Ladislav 2:2, Müller Radek 2:2, body hostů: Dvořák Petr 3:1, Hampl Pavel 1:3, Daníček Adam 3:1, Akopyan Artur 1:3), Avia Čakovice E - TJ Orion Praha B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Peršl Martin 0:2, Přáda Jaroslav 0:2, Vojáček Miloš 1:1, WO 0:4, body hostů: Rucký Přemysl 2:0, Dušek Zdeněk 1:0, Huleš Jiří 1:1, Abrahám Petr 1:0, WO 4:0), Slovan KST Bohnice D - TJ Kyje A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Milan 2:2, Fridrich Miloslav 3:1, Kucharčík Jan 2:2, Houška Jaroslav 2:2, body hostů: Krauz Samuel 1:3, Kotrbáček Petr 4:0, Laštůvka Petr 2:2, Hadrava Miloslav 0:4),
19. kolo:
Slovan KST Bohnice D - AC Sparta Praha G 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fridrich Miloslav 0:3, Zerkal Sergey 0:3, Kucharčík Jan 1:2, Bláha Milan 3:1, body hostů: Kubový Jan 4:0, Kočí Štěpán 2:1, Nguyen Dominik 1:2, Bláha Tomáš 2:1), TJ Kyje A - Avia Čakovice E 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krauz Samuel 2:2, Laštůvka Petr 2:2, Hadrava Miloslav 1:2, Kotrbáček Petr 3:1, body hostů: Vojáček Miloš 3:1, Zázvorka Jan 1:3, Peršl Martin 2:2, Přáda Jaroslav 1:2), TJ Orion Praha B - TJ Pankrác C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Abrahám Petr 0:3, Huleš Jiří 1:1, Hrubec Vladimír 0:3, Dušek Zdeněk 2:1, body hostů: Budík Bohuslav ml. 3:0, Müller Radek 2:1, Král Lukáš 2:1, Kočvara Tomáš 1:1), TTC Elizza Praha F - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bialas Filip 3:0, Lev Daniel 0:2, Hampl Pavel 2:1, Staněk Jiří 3:0, body hostů: Forgáč Andrej 1:2, Štencek Jiří 2:1, Vaněk Martin 0:3, Lösterová Anna 0:2), TJ Sokol Nusle Praha D - PSK Olymp Praha B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lacinová Petra 2:1, Tichý Dominik 1:1, Hruška Jan 3:0, Tichý Květoslav 3:0, body hostů: Ploc Marek 2:1, Jirků Jaromír 0:3, Pocz Štefan 0:3, Pozníček Josef 0:2), TJ Sokol Michle Praha E - TJ ABC Branik A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Votípka Emanuel 3:0, Radil Milan 2:0, Závora Jiří 1:2, Urban Pavel 2:1, WO 1:0, body hostů: Krenk Tomáš 1:2, Skoumal Adam 2:1, Král Ludvík ml. 0:3, Kohout Radek 0:2, WO 0:1),
20. kolo:
AC Sparta Praha G - TJ Sokol Michle Praha E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubač Martin 1:3, Beránek Václav ml. 2:2, Nguyen Dominik 3:1, Kočí Štěpán 3:1, body hostů: Votípka Emanuel 4:0, Radil Milan 1:3, Závora Jiří 0:4, Seidl Josef 2:2), TJ ABC Branik A - TJ Sokol Nusle Praha D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petira Martin 0:4, Skoumal Adam 2:1, Krenk Tomáš 0:3, Kohout Radek 3:1, body hostů: Kára Petr 4:0, Hruška Jan 2:2, Tichý Dominik 2:1, Pastír Jiří 1:2), PSK Olymp Praha B - TTC Elizza Praha F 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budiš Ondřej 2:1, Turek Tomáš 2:0, Ploc Marek 3:0, Veselý Luboš 2:1, body hostů: Marat Filip 1:2, Groh Alexander 0:3, Šimeček Jan 1:2, Vožický Bohumil 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - TJ Orion Praha B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štencek Jiří 3:1, Vaněk Martin 2:1, Forgáč Andrej 1:3, WO 0:3, body hostů: Dušek Zdeněk 1:2, Abrahám Petr 2:1, Bláha Jaroslav 1:2, Huleš Jiří 1:1, WO 3:0), TJ Pankrác C - TJ Kyje A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Radek 2:0, Král Lukáš 2:0, Kočvara Tomáš 2:1, Budík Bohuslav ml. 3:0, body hostů: Ševčík Ivan 0:3, Krauz Samuel 0:3, Laštůvka Petr 1:1, Hadrava Miloslav 0:2), Avia Čakovice E - Slovan KST Bohnice D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peršl Martin 2:2, Zázvorka Jan 1:2, Přáda Jaroslav 0:3, Vojáček Miloš 3:1, body hostů: Houška Jaroslav 2:2, Bláha Milan 3:1, Fridrich Miloslav 1:2, Kucharčík Jan 2:1),
21. kolo:
Avia Čakovice E - AC Sparta Praha G 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peršl Martin 1:1, Zázvorka Jan 2:0, Žydel Jan 3:0, Vojáček Miloš 3:0, body hostů: Kočí Štěpán 0:3, Nguyen Dominik 0:3, Hubač Martin 0:2, Sýs Alan 1:1), Slovan KST Bohnice D - TJ Pankrác C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bláha Milan 1:2, Klouček Ondřej 1:1, Kucharčík Jan 1:2, Houška Jaroslav 0:3, body hostů: Tůma Ladislav 0:3, Budík Bohuslav ml. 3:0, Müller Radek 3:0, Kočvara Tomáš 2:0), TJ Kyje A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krauz Samuel 1:3, Ševčík Ivan 1:2, Laštůvka Petr 1:2, Kotrbáček Petr 1:3, body hostů: Forgáč Andrej 4:0, Štencek Jiří 2:2, Vaněk Martin 1:2, Flekač Tomáš 3:0), TJ Orion Praha B - PSK Olymp Praha B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rucký Přemysl 2:0, Abrahám Petr 2:0, Huleš Jiří 2:0, Dušek Zdeněk 2:0, body hostů: Veselý Luboš 0:2, Ploc Marek 0:2, Budiš Ondřej 0:2, Pocz Štefan 0:2), TTC Elizza Praha F - TJ ABC Branik A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Groh Alexander 0:4, Dvořák Petr 4:0, Staněk Jiří 4:0, Marat Filip 2:2, body hostů: Kohout Radek 1:3, Krenk Tomáš 2:2, Skoumal Adam 2:2, Petira Martin 1:3), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Sokol Michle Praha E 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tichý Dominik 2:0, Lamprecht Matyáš 1:1, Srnka Jan 1:1, Hruška Jan 2:0, Píšan Ondřej 1:0, WO 3:0, body hostů: Urban Pavel 1:2, Radil Milan 1:2, Seidl Josef 0:3, WO 0:3),
22. kolo:
AC Sparta Praha G - TJ Sokol Nusle Praha D 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kočí Štěpán 3:0, Beránek Václav ml. 1:2, Nguyen Dominik 1:2, Košek Lukáš 1:2, WO 4:0, body hostů: Kára Petr 1:3, Tichý Dominik 3:1, Hruška Jan 2:2, WO 0:4), TJ Sokol Michle Praha E - TTC Elizza Praha F 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Radil Milan 3:0, Kocian Ladislav 2:1, Závora Jiří 1:2, Urban Pavel 3:0, body hostů: Staněk Jiří 2:1, Bialas Filip 1:2, Groh Alexander 0:3, Marat Filip 0:3), TJ ABC Branik A - TJ Orion Praha B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krenk Tomáš 1:3, Skoumal Adam 2:2, Čihák Josef ml. 0:3, Kohout Radek 2:2, body hostů: Abrahám Petr 2:2, Dušek Zdeněk 3:1, Huleš Jiří 4:0, Hrubec Vladimír 1:2), PSK Olymp Praha B - TJ Kyje A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budiš Ondřej 2:1, Pocz Štefan 2:1, Ploc Marek 1:2, Hašek Milan 4:0, body hostů: Ševčík Ivan 3:1, Krauz Samuel 0:3, Kotrbáček Petr 1:2, Laštůvka Petr 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - Slovan KST Bohnice D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Martin 0:2, Lösterová Anna 0:2, Ťuík Jan 0:3, Forgáč Andrej 1:1, body hostů: Houška Jaroslav 3:0, Klouček Ondřej 2:0, Bláha Milan 1:1, Fridrich Miloslav 2:0), TJ Pankrác C - Avia Čakovice E 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kočvara Tomáš 1:1, Král Lukáš 3:0, Budík Bohuslav ml. 3:0, Müller Radek 1:0, WO 1:2, body hostů: Zázvorka Jan 0:3, Přáda Jaroslav 0:2, Mach Jakub 0:2, Peršl Martin 1:1, WO 2:1),
3. třída A muži (RS-1A)
1. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - SK OAZA Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koutník Roman 0:4, Šmolík Jindřich 2:2, Štencek Jiří 2:1, Dalešický Josef 2:2, body hostů: Kačinetz Alan 1:3, Čapek Karel 2:2, Dlouhý Karel 4:0, Koubek Arnošt 2:1), TJ Sokol Běchovice II A - KK Konstruktiva Praha A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brůčková Marie 0:4, Richter Jan 2:2, Šprongl Jaroslav 1:2, Zatroch Ondrej 4:0, body hostů: Marko Jiří 1:3, Semián Richard 2:2, Smrkovský Petr 3:1, Boštíková Věra 2:1), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Václav 1:2, Honek Jan st. 0:3, Koťátko Pravoslav 1:2, Zúbrik Mário 2:2, body hostů: Zuzčák Patrik 4:0, Lipták Ondřej 2:1, Kalaš Vladislav 1:2, Svatoš Daniel 2:1), Slovan KST Bohnice G - SK Slivenec A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komín Ondřej 0:3, Handl Erich 0:2, Čáha Jiří 1:2, Janeba Vladimír 1:2, body hostů: Bratka Arnošt 3:0, Pospíšil Alois 3:0, Šimánek Lubomír 2:1, Kachlík Jan 1:1), TJ Lokomotiva Vršovice C - SK Dolní Měcholupy A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krameš Jan st. 2:1, Blažek Jan 2:1, Krameš Jan 3:0, Šobáň Radek 2:1, body hostů: Procházka Radek 0:3, Brož Josef 1:2, Vojta Martin 0:3, Martinek Patrik 2:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Pankrác D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luxemburk Jaroslav 0:4, Botoněk Ivo 1:3, Popelka Antonín st. 2:1, Herrmann Vít 3:1, body hostů: Lipták Milan 1:3, Fišer Martin 3:1, Tůma Ladislav 3:1, Fišer Petr 2:1),
2. kolo:
SK OAZA Praha B - TJ Pankrác D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čapek Karel 2:1, Koubek Arnošt 0:3, Hezina Jiří 1:2, Kačinetz Alan 2:2, body hostů: Fišer Martin 3:1, Tůma Ladislav 3:0, Fišer Petr 0:3, Lipták Milan 2:1), SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 0:2, Brož Josef 2:2, Vojta Martin 2:2, Martinek Patrik 2:2, Mára Karel 2:0, body hostů: Luxemburk Jaroslav 4:0, Herrmann Vít 3:1, Jankovec Jiří 0:4, Popelka Antonín st. 1:3), SK Slivenec A - TJ Lokomotiva Vršovice C 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšil Alois 3:1, Šimánek Lubomír 0:3, Kachlík Jan 1:2, Bratka Arnošt 1:3, WO 1:0, body hostů: Krameš Jan 3:1, Krameš Jan st. 2:2, Šobáň Radek 2:1, Železný Miroslav 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - Slovan KST Bohnice G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svatoš Daniel 2:1, Kalaš Vladislav 1:1, Lipták Ondřej 2:1, Konopásek Luboš 3:0, body hostů: Komín Ondřej 2:1, Handl Erich 1:2, Janeba Vladimír 0:3, Pilný Pavel 0:2), KK Konstruktiva Praha A - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semián Richard 4:0, Marko Jiří 2:1, Boštíková Věra 1:2, Smrkovský Petr 3:1, body hostů: Zúbrik Mário 3:1, Růžička Václav 1:3, Honek Jan st. 0:3, Hojovec Ondřej 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Sokol Běchovice II A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadrava Petr 1:2, Kotrč Pavel 0:3, Štencek Jiří 2:1, Dalešický Josef 0:3, body hostů: Zatroch Ondrej 2:1, Žambokréthyová Milena 3:0, Šprongl Jaroslav 1:2, Richter Jan 3:0),
3. kolo:
TJ Sokol Běchovice II A - SK OAZA Praha B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chmelík David 0:4, Šprongl Jaroslav 1:2, Zatroch Ondrej 2:1, Žambokréthyová Milena 1:0, Sejpka Ladislav 0:3, body hostů: Dlouhý Karel 2:2, Čapek Karel 4:0, Koubek Arnošt 2:1, Kačinetz Alan 2:1), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Václav 2:1, Hojovec Ondřej 1:2, Zúbrik Mário 2:1, Kuchař Michal 4:0, body hostů: Štencek Jiří 2:2, Kotrč Pavel 1:2, Dalešický Josef 0:3, Šmolík Jindřich 1:2), Slovan KST Bohnice G - KK Konstruktiva Praha A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janeba Vladimír 0:2, Pilný Pavel 0:2, Komín Ondřej 1:2, Handl Erich 0:2, body hostů: Smrkovský Petr 3:0, Semián Richard 1:1, Marko Jiří 2:0, Boštíková Věra 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jan 1:2, Šobáň Radek 2:1, Krameš Jan 2:1, Rotari Vjačeslav 3:0, body hostů: Lipták Ondřej 3:0, Svatoš Daniel 0:3, Kalaš Vladislav 1:2, Jágr Martin 0:3), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - SK Slivenec A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luxemburk Jaroslav 0:1, Jankovec Jiří 2:0, Herrmann Vít 3:0, Popelka Antonín st. 2:0, WO 1:0, body hostů: Bratka Arnošt 1:2, Šimánek Lubomír 0:2, Frait František 0:2, Kachlík Jan 0:1, WO 0:1), TJ Pankrác D - SK Dolní Měcholupy A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipták Milan 3:0, Tůma Ladislav 2:0, Fišer Petr 2:1, Holub Martin 2:1, body hostů: Martinek Patrik 1:2, Brož Josef 0:1, Vojta Martin 0:3, Mára Karel 0:2, Procházka Radek 1:1),
4. kolo:
SK OAZA Praha B - SK Dolní Měcholupy A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Karel 4:0, Kačinetz Alan 3:1, Koubek Arnošt 1:3, Berný Lukáš 1:3, body hostů: Brož Josef 2:2, Procházka Radek 3:1, Mára Karel 1:3, Habrych Richard 1:3), SK Slivenec A - TJ Pankrác D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimánek Lubomír 0:3, Jůzek Karel 0:3, Beneš Milan 0:3, Bratka Arnošt 3:0, body hostů: Lipták Milan 3:0, Tůma Ladislav 2:1, Fišer Petr 2:1, Fišer Martin 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svatoš Daniel 0:4, Kalaš Vladislav 0:3, Konopásek Luboš 1:2, Lipták Ondřej 3:1, body hostů: Luxemburk Jaroslav 3:1, Herrmann Vít 4:0, Jankovec Jiří 1:2, Popelka Antonín st. 2:1), KK Konstruktiva Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semián Richard 1:1, Boštíková Věra 0:2, Ouroda František 0:3, Marko Jiří 0:3, body hostů: Rotari Vjačeslav 3:0, Šobáň Radek 3:0, Krameš Jan 2:0, Krameš Jan st. 1:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - Slovan KST Bohnice G 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hadrava Petr 2:0, Šmolík Jindřich 2:0, Kotrč Pavel 2:1, Dalešický Josef 2:0, body hostů: Komín Ondřej 0:3, Handl Erich 1:1, Janeba Vladimír 0:2, Pilný Pavel 0:2), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ivan ml. 3:1, Richter Jan 2:1, Šprongl Jaroslav 1:2, Zatroch Ondrej 3:1, body hostů: Zúbrik Mário 4:0, Růžička Václav 0:4, Hojovec Ondřej 1:2, Studničný Jaromír 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - SK OAZA Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Václav 2:2, Honek Jan st. 0:4, Hojovec Ondřej 1:2, Zúbrik Mário 3:1, body hostů: Dlouhý Karel 4:0, Kačinetz Alan 2:2, Berný Lukáš 1:3, Koubek Arnošt 2:1), Slovan KST Bohnice G - TJ Sokol Běchovice II A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pilný Pavel 0:2, Cihlář Matěj 0:2, Komín Ondřej 0:2, Handl Erich 0:2, body hostů: Procházka Ivan ml. 2:0, Zatroch Ondrej 2:0, Richter Jan 2:0, Šprongl Jaroslav 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krameš Jan st. 2:0, Blažek Jan 1:1, Šobáň Radek 2:1, Krameš Jan 3:0, WO 1:0, body hostů: Lösterová Anna 1:2, Šmolík Jindřich 1:2, Kotrč Pavel 0:2, Dalešický Josef 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - KK Konstruktiva Praha A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luxemburk Jaroslav 2:2, Herrmann Vít 3:0, Jankovec Jiří 1:2, Popelka Antonín st. 3:1, body hostů: Smrkovský Petr 1:3, Semián Richard 2:2, Marko Jiří 1:2, Boštíková Věra 1:2), TJ Pankrác D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Martin 1:2, Tůma Ladislav 2:1, Fišer Petr 0:3, Lipták Milan 2:2, body hostů: Zuzčák Patrik 4:0, Lipták Ondřej 2:1, Čečák Milan 2:1, Kalaš Vladislav 0:3), SK Dolní Měcholupy A - SK Slivenec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 1:1, Vojta Martin 1:1, Randáček Miroslav 3:0, Martinek Patrik 3:0, body hostů: Pospíšil Alois 1:2, Bratka Arnošt 1:2, Šimánek Lubomír 0:2, Kachlík Jan 0:2),
6. kolo:
SK OAZA Praha B - SK Slivenec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kačinetz Alan 2:1, Koubek Arnošt 2:0, Fabian Jiří 1:2, Dlouhý Karel 3:0, body hostů: Pospíšil Alois 1:2, Bratka Arnošt 1:2, Hartmann Miroslav 0:3, Kachlík Jan 1:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - SK Dolní Měcholupy A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lipták Ondřej 3:0, Čečák Milan 2:0, Kalaš Vladislav 0:3, Zuzčák Patrik 3:0, body hostů: Martinek Patrik 1:2, Brož Josef 1:2, Mára Karel 1:2, Procházka Radek 0:2), KK Konstruktiva Praha A - TJ Pankrác D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semián Richard 1:1, Marko Jiří 0:2, Boštíková Věra 0:1, Smrkovský Petr 1:2, Ouroda František 0:2, body hostů: Tůma Ladislav 3:0, Lipták Milan 3:0, Fišer Martin 2:0, Holub Martin 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Adam 2:1, Šmolík Jindřich 2:1, Lösterová Anna 2:1, Dalešický Josef 3:0, body hostů: Jankovec Jiří 0:3, Popelka Antonín st. 2:1, Botoněk Ivo 1:2, Ptáček Jan 0:3), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Lokomotiva Vršovice C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brůčková Marie 1:2, Richter Jan 1:2, Procházka Ivan ml. 0:3, Zatroch Ondrej 3:1, body hostů: Rotari Vjačeslav 4:0, Krameš Jan 2:1, Šobáň Radek 1:2, Blažek Jan 1:2), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - Slovan KST Bohnice G 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Václav 2:0, Koťátko Pravoslav 2:0, Hojovec Ondřej 2:0, Zúbrik Mário 2:0, body hostů: Komín Ondřej 0:2, Handl Erich 0:2, Pilný Pavel 0:2, Čáha Jiří 0:2),
7. kolo:
Slovan KST Bohnice G - SK OAZA Praha B 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pilný Pavel 0:3, Čáha Jiří 0:3, Komín Ondřej 1:2, Janeba Vladimír 0:1, Cankař Radek 2:0, WO 4:0, body hostů: Kačinetz Alan 3:1, Berný Lukáš 2:2, Fabian Jiří 4:0, WO 0:4), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krameš Jan st. 2:0, Šobáň Radek 2:0, Krameš Jan 2:0, Rotari Vjačeslav 2:0, body hostů: Zúbrik Mário 0:2, Růžička Václav 0:2, Hojovec Ondřej 0:2, Koťátko Pravoslav 0:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Sokol Běchovice II A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luxemburk Jaroslav 3:1, Herrmann Vít 4:0, Jankovec Jiří 1:3, Popelka Antonín st. 1:3, body hostů: Zatroch Ondrej 3:1, Šprongl Jaroslav 2:2, Procházka Ivan ml. 2:2, Farář Petr 0:4), TJ Pankrác D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipták Milan 2:0, Fišer Martin 2:0, Fišer Petr 2:0, Tůma Ladislav 2:0, Holub Martin 1:0, body hostů: Koutník Roman 0:3, Baxa Karel 0:2, Vokál Roman 0:2, Šilar Bohuslav 0:2), SK Dolní Měcholupy A - KK Konstruktiva Praha A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Radek 2:0, Brož Josef 2:0, Vojta Martin 3:0, Martinek Patrik 2:1, body hostů: Semián Richard 0:3, Smrkovský Petr 0:3, Marko Jiří 1:1, Boštíková Věra 0:2), SK Slivenec A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bratka Arnošt 1:1, Šimánek Lubomír 0:2, Beneš Milan 0:3, Kachlík Jan 0:3, body hostů: Zuzčák Patrik 3:0, Lipták Ondřej 3:0, Čečák Milan 2:0, Kalaš Vladislav 1:1),
8. kolo:
SK OAZA Praha B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berný Lukáš 1:2, Dlouhý Karel 0:3, Koubek Arnošt 0:3, Kačinetz Alan 2:1, body hostů: Zuzčák Patrik 3:0, Lipták Ondřej 2:1, Čečák Milan 3:0, Kalaš Vladislav 1:2), KK Konstruktiva Praha A - SK Slivenec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semián Richard 2:1, Marko Jiří 1:2, Boštíková Věra 3:0, Smrkovský Petr 3:0, body hostů: Pospíšil Alois 1:2, Bratka Arnošt 1:2, Frait František 1:2, Kachlík Jan 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - SK Dolní Měcholupy A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrč Pavel 3:1, Šmolík Jindřich 2:1, Štencek Jiří 2:1, Dalešický Josef 2:2, body hostů: Randáček Miroslav 0:4, Brož Josef 0:4, Martinek Patrik 3:0, Procházka Radek 2:1), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Pankrác D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šprongl Jaroslav 1:3, Richter Jan 0:4, Procházka Ivan ml. 2:1, Zatroch Ondrej 3:1, body hostů: Holub Martin 1:3, Fišer Martin 2:2, Lipták Milan 3:1, Tůma Ladislav 3:0), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Václav 1:2, Hojovec Ondřej 2:1, Zúbrik Mário 2:1, Kuchař Michal 3:0, body hostů: Herrmann Vít 3:0, Holub Roman 0:3, Popelka Antonín st. 1:2, Červenka Boris 0:1, Ptáček Jan 0:2), Slovan KST Bohnice G - TJ Lokomotiva Vršovice C 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Komín Ondřej 1:3, Dvořáková Lucie 1:2, Cankař Radek 0:3, Handl Erich 1:2, WO 1:0, body hostů: Rotari Vjačeslav 2:1, Krameš Jan 4:0, Šobáň Radek 3:0, Blažek Jan 1:2, WO 0:1),
9. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - SK OAZA Praha B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krameš Jan st. 2:0, Šobáň Radek 1:1, Krameš Jan 1:2, Rotari Vjačeslav 1:1, WO 4:0, body hostů: Kačinetz Alan 1:2, Koubek Arnošt 2:1, Brenner Zdeněk 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - Slovan KST Bohnice G 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jankovec Jiří 2:0, Herrmann Vít 2:0, Popelka Antonín st. 0:3, Luxemburk Jaroslav 1:1, WO 4:0, body hostů: Handl Erich 1:2, Komín Ondřej 1:2, Čáha Jiří 2:1, WO 0:4), TJ Pankrác D - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Ladislav 2:0, Lipták Milan 2:0, Fišer Martin 3:0, Holub Martin 1:1, body hostů: Růžička Václav 0:3, Hojovec Ondřej 0:2, Klatovský Karel 1:1, Studničný Jaromír 0:2), SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Běchovice II A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Radek 1:2, Brož Josef 2:1, Vojta Martin 3:0, Martinek Patrik 3:1, body hostů: Zatroch Ondrej 1:3, Procházka Ivan ml. 1:2, Richter Jan 1:2, Šprongl Jaroslav 1:2), SK Slivenec A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bratka Arnošt 3:1, Šimánek Lubomír 1:3, Kachlík Jan 1:3, Pospíšil Alois 3:1, body hostů: Kotrč Pavel 2:2, Šmolík Jindřich 2:2, Dalešický Josef 2:2, Lösterová Anna 2:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - KK Konstruktiva Praha A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čečák Milan 4:0, Konopásek Luboš 1:3, Kalaš Vladislav 0:3, Lipták Ondřej 4:0, body hostů: Smrkovský Petr 2:2, Semián Richard 2:2, Boštíková Věra 1:3, Marko Jiří 1:2),
10. kolo:
SK OAZA Praha B - KK Konstruktiva Praha A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koubek Arnošt 2:2, Berný Lukáš 3:1, Kačinetz Alan 3:1, WO 0:5, body hostů: Smrkovský Petr 1:2, Semián Richard 2:1, Marko Jiří 1:2, Boštíková Věra 0:3, WO 5:0), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Adam 2:2, Šmolík Jindřich 2:2, Lösterová Anna 0:3, Dalešický Josef 2:2, body hostů: Zuzčák Patrik 4:0, Lipták Ondřej 3:1, Čečák Milan 2:2, Kalaš Vladislav 0:3), TJ Sokol Běchovice II A - SK Slivenec A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šprongl Jaroslav 2:0, Richter Jan 2:0, Procházka Ivan ml. 2:0, Zatroch Ondrej 1:0, WO 1:0, body hostů: Pospíšil Alois 0:2, Bratka Arnošt 0:2, Kachlík Jan 0:1, Beneš Milan 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - SK Dolní Měcholupy A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Václav 1:3, Hojovec Ondřej 1:3, Zúbrik Mário 1:3, Kuchař Michal 4:0, body hostů: Martinek Patrik 3:1, Brož Josef 2:2, Mára Karel 1:3, Procházka Radek 3:1), Slovan KST Bohnice G - TJ Pankrác D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořáková Lucie 0:2, Komín Ondřej 0:2, Handl Erich 0:2, Cankař Radek 0:2, body hostů: Tůma Ladislav 2:0, Fišer Martin 2:0, Holub Martin 2:0, Lipták Milan 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krameš Jan st. 3:1, Blažek Jan 2:2, Šobáň Radek 2:1, Krameš Jan 2:2, body hostů: Herrmann Vít 4:0, Popelka Antonín st. 0:4, Luxemburk Jaroslav 1:3, Ptáček Jan 1:2),
11. kolo:
TJ Sokol Břevnov Hradčany B - SK OAZA Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luxemburk Jaroslav 3:1, Jankovec Jiří 2:2, Popelka Antonín st. 2:2, Ptáček Jan 2:2, body hostů: Koubek Arnošt 3:1, Kačinetz Alan 2:2, Berný Lukáš 2:2, Hezina Jiří 0:4), TJ Pankrác D - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Ladislav 2:1, Fišer Martin 3:0, Lipták Milan 1:2, Peštuka Zdeněk 2:0, Holub Martin 0:1, body hostů: Rotari Vjačeslav 1:2, Krameš Jan 1:2, Šobáň Radek 2:1, Blažek Jan 0:3), SK Dolní Měcholupy A - Slovan KST Bohnice G 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 1:1, Brož Josef 2:0, Mára Karel 3:0, Vojta Martin 2:0, body hostů: Handl Erich 0:3, Komín Ondřej 0:2, Čáha Jiří 0:2, Dvořáková Lucie 1:1), SK Slivenec A - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bratka Arnošt 2:2, Frait František 0:4, Šimánek Lubomír 1:2, Pospíšil Alois 2:2, body hostů: Kuchař Michal 4:0, Zúbrik Mário 2:2, Hojovec Ondřej 3:1, Růžička Václav 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ Sokol Běchovice II A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konopásek Luboš 4:0, Čečák Milan 4:0, Kalaš Vladislav 0:4, WO 0:4, body hostů: Zatroch Ondrej 1:2, Vítek Milan 1:2, Richter Jan 1:2, Šprongl Jaroslav 1:2, WO 4:0), KK Konstruktiva Praha A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Semián Richard 2:1, Marko Jiří 1:1, Boštíková Věra 2:1, Smrkovský Petr 3:0, body hostů: Štencek Jiří 2:1, Dalešický Josef 1:2, Kotrč Pavel 0:3, Hadrava Petr 0:2),
12. kolo:
SK OAZA Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Karel 3:1, Berný Lukáš 1:3, Koubek Arnošt 2:2, Kačinetz Alan 3:1, body hostů: Štencek Jiří 2:2, Šmolík Jindřich 1:3, Sochor Adam 2:2, Kotrč Pavel 2:2), KK Konstruktiva Praha A - TJ Sokol Běchovice II A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Semián Richard 1:3, Marko Jiří 2:2, Boštíková Věra 0:4, Smrkovský Petr 3:1, body hostů: Zatroch Ondrej 2:2, Procházka Ivan ml. 2:2, Šprongl Jaroslav 2:2, Richter Jan 4:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalaš Vladislav 1:1, Čečák Milan 1:1, Lipták Ondřej 3:0, Zuzčák Patrik 3:0, body hostů: Zúbrik Mário 2:1, Hojovec Ondřej 0:3, Růžička Václav 0:2, Honek Jan st. 0:2), SK Slivenec A - Slovan KST Bohnice G 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bratka Arnošt 3:0, Kachlík Jan 1:2, Šimánek Lubomír 2:1, Pospíšil Alois 3:1, body hostů: Cankař Radek 2:2, Maršíková Jitka 2:1, Komín Ondřej 0:3, Handl Erich 0:3), SK Dolní Měcholupy A - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Radek 3:1, Brož Josef 3:1, Randáček Miroslav 1:2, Martinek Patrik 2:2, body hostů: Rotari Vjačeslav 3:1, Šobáň Radek 1:3, Krameš Jan st. 2:2, Blažek Jan 0:3), TJ Pankrác D - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Ladislav 3:0, Lipták Milan 1:1, Holub Martin 1:2, Fišer Martin 3:0, body hostů: Herrmann Vít 2:1, Jankovec Jiří 1:2, Popelka Antonín st. 0:3, Botoněk Ivo 0:2),
13. kolo:
TJ Pankrác D - SK OAZA Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Ladislav 3:0, Lipták Milan 2:0, Holub Martin 0:3, Fišer Martin 3:0, body hostů: Dlouhý Karel 1:2, Koubek Arnošt 1:2, Berný Lukáš 1:2, Fabian Jiří 0:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - SK Dolní Měcholupy A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herrmann Vít 2:1, Luxemburk Jaroslav 2:1, Popelka Antonín st. 1:2, Ptáček Jan 0:4, body hostů: Brož Josef 1:3, Vojta Martin 2:1, Randáček Miroslav 3:0, Procházka Radek 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice C - SK Slivenec A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 2:1, Krameš Jan st. 2:0, Šobáň Radek 2:1, Rotari Vjačeslav 3:0, body hostů: Pospíšil Alois 2:1, Bratka Arnošt 0:3, Kachlík Jan 0:3, Frait František 0:2), Slovan KST Bohnice G - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kouba Jan 0:3, Komín Ondřej 0:3, Cankař Radek 3:0, Handl Erich 1:2, body hostů: Lipták Ondřej 2:1, Čečák Milan 2:1, Kalaš Vladislav 2:1, Konopásek Luboš 2:1), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - KK Konstruktiva Praha A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Václav 3:1, Honek Jan st. 2:1, Hojovec Ondřej 0:3, Zúbrik Mário 4:0, body hostů: Smrkovský Petr 2:2, Semián Richard 1:3, Marko Jiří 2:1, Boštíková Věra 0:3), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šprongl Jaroslav 1:3, Brůčková Marie 3:1, Chmelík David 1:2, Richter Jan 4:0, body hostů: Kotrč Pavel 2:2, Dalešický Josef 3:1, Koutník Roman 0:4, Šmolík Jindřich 1:2),
14. kolo:
SK OAZA Praha B - TJ Sokol Běchovice II A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berný Lukáš 1:3, Fabian Jiří 1:3, Koubek Arnošt 1:2, Kačinetz Alan 3:1, body hostů: Zatroch Ondrej 1:3, Richter Jan 3:1, Šprongl Jaroslav 3:1, Procházka Ivan ml. 2:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štencek Jiří 2:0, Kotrč Pavel 2:0, Šmolík Jindřich 1:0, Dalešický Josef 2:0, Hadrava Petr 0:1, WO 1:0, body hostů: Zúbrik Mário 0:2, Růžička Václav 1:1, Hojovec Ondřej 0:2, Studničný Jaromír 0:2, WO 0:1), KK Konstruktiva Praha A - Slovan KST Bohnice G 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Semián Richard 2:0, Marko Jiří 2:0, Ouroda František 2:0, Smrkovský Petr 2:0, body hostů: Handl Erich 0:2, Komín Ondřej 0:2, Kouba Jan 0:2, Novotný Marek 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ Lokomotiva Vršovice C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipták Ondřej 1:2, Čečák Milan 0:3, Kalaš Vladislav 0:3, Zuzčák Patrik 3:1, body hostů: Rotari Vjačeslav 4:0, Krameš Jan 2:1, Krameš Jan st. 2:1, Blažek Jan 1:2), SK Slivenec A - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bratka Arnošt 1:3, Jůzek Karel 1:2, Kachlík Jan 0:3, Pospíšil Alois 3:1, body hostů: Herrmann Vít 4:0, Luxemburk Jaroslav 3:1, Popelka Antonín st. 2:1, Ptáček Jan 0:3), SK Dolní Měcholupy A - TJ Pankrác D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 4:0, Mára Karel 1:3, Vojta Martin 1:3, Martinek Patrik 0:2, Brož Josef 1:1, body hostů: Lipták Milan 1:3, Fišer Martin 3:1, Tůma Ladislav 3:1, Holub Martin 2:2),
15. kolo:
SK Dolní Měcholupy A - SK OAZA Praha B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 4:0, Brož Josef 1:2, Martinek Patrik 2:1, Kolařík Zdeněk 1:3, body hostů: Koubek Arnošt 2:2, Fabian Jiří 3:1, Berný Lukáš 1:2, Laube David 0:3), TJ Pankrác D - SK Slivenec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Martin 3:0, Holub Martin 0:2, Lipták Milan 3:0, Tůma Ladislav 2:1, body hostů: Pospíšil Alois 1:2, Bratka Arnošt 2:1, Šimánek Lubomír 0:3, Kachlík Jan 0:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jankovec Jiří 0:2, Popelka Antonín st. 0:2, Ptáček Jan 0:3, Šaršoun Jaroslav 0:2, body hostů: Lipták Ondřej 3:0, Čečák Milan 2:0, Konopásek Luboš 2:0, Kalaš Vladislav 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice C - KK Konstruktiva Praha A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 2:0, Krameš Jan st. 2:0, Šobáň Radek 3:0, Krameš Jan 2:0, body hostů: Semián Richard 0:3, Smrkovský Petr 0:2, Marko Jiří 0:2, Boštíková Věra 0:2), Slovan KST Bohnice G - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pražák Bohumil 0:2, Novotný Marek 0:2, Cihlář Matěj 2:1, Čáha Jiří 0:3, body hostů: Štencek Jiří 3:0, Dalešický Josef 2:1, Kotrč Pavel 1:1, Šmolík Jindřich 2:0), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - TJ Sokol Běchovice II A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Václav 2:2, Hojovec Ondřej 1:2, Zúbrik Mário 2:1, Kuchař Michal 4:0, body hostů: Zatroch Ondrej 3:1, Šprongl Jaroslav 1:3, Procházka Ivan ml. 1:2, Nagy Ondrej 0:3),
16. kolo:
SK OAZA Praha B - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačinetz Alan 2:0, Dlouhý Karel 1:1, Koubek Arnošt 3:0, Fabian Jiří 3:0, body hostů: Zúbrik Mário 1:2, Růžička Václav 0:3, Koťátko Pravoslav 0:2, Honek Jan st. 0:2), TJ Sokol Běchovice II A - Slovan KST Bohnice G 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ivan ml. 2:0, Šprongl Jaroslav 2:0, Richter Jan 2:1, Zatroch Ondrej 3:0, body hostů: Handl Erich 0:3, Komín Ondřej 0:3, Cihlář Matěj 1:1, Čáha Jiří 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Lokomotiva Vršovice C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lösterová Anna 0:3, Šmolík Jindřich 0:2, Sochor Adam 0:3, Štencek Jiří 3:0, body hostů: Krameš Jan 3:0, Šobáň Radek 2:1, Krameš Jan st. 2:1, Blažek Jan 1:1), KK Konstruktiva Praha A - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Semián Richard 0:4, Marko Jiří 2:2, Boštíková Věra 2:2, Smrkovský Petr 3:1, body hostů: Popelka Antonín st. 2:2, Luxemburk Jaroslav 3:1, Jankovec Jiří 3:1, Ptáček Jan 1:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ Pankrác D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čečák Milan 3:1, Kalaš Vladislav 1:3, Svatoš Daniel 0:4, Lipták Ondřej 3:1, body hostů: Fišer Martin 2:2, Peštuka Zdeněk 1:3, Tůma Ladislav 2:2, Lipták Milan 4:0), SK Slivenec A - SK Dolní Měcholupy A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bratka Arnošt 3:1, Šimánek Lubomír 0:4, Kachlík Jan 0:3, Pospíšil Alois 3:1, body hostů: Martinek Patrik 3:1, Procházka Radek 3:1, Brož Josef 2:2, Mára Karel 1:2),
17. kolo:
SK Slivenec A - SK OAZA Praha B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bratka Arnošt 3:0, Arsenjev Petr 2:1, Kachlík Jan 0:1, Pospíšil Alois 4:0, WO 0:2, body hostů: Kačinetz Alan 1:2, Koubek Arnošt 0:2, Berný Lukáš 1:2, Laube David 0:3, WO 2:0), SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Radek 4:0, Brož Josef 0:2, Vojta Martin 1:2, Martinek Patrik 3:1, Mára Karel 2:0, body hostů: Lipták Ondřej 3:1, Čečák Milan 2:2, Konopásek Luboš 0:4, Svatoš Daniel 0:3), TJ Pankrác D - KK Konstruktiva Praha A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Martin 2:0, Tůma Ladislav 2:0, Holub Martin 2:0, Lipták Milan 2:0, body hostů: Smrkovský Petr 0:2, Semián Richard 0:2, Marko Jiří 0:2, Boštíková Věra 0:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šaršoun Jaroslav 0:3, Luxemburk Jaroslav 0:2, Popelka Antonín st. 2:1, Zücker Robert 0:3, body hostů: Dalešický Josef 2:1, Sochor Adam 2:1, Šmolík Jindřich 3:0, Kotrč Pavel 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Běchovice II A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krameš Jan st. 2:0, Šobáň Radek 2:1, Rotari Vjačeslav 1:2, Krameš Jan 4:0, Blažek Jan 0:1, body hostů: Zatroch Ondrej 2:2, Richter Jan 0:3, Procházka Ivan ml. 2:1, Nagy Ondrej 0:3), Slovan KST Bohnice G - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pilný Pavel 0:1, Komín Ondřej 0:3, Cihlář Matěj 2:1, Handl Erich 1:3, Cankař Radek 2:0, body hostů: Kuchař Michal 4:0, Zúbrik Mário 2:1, Hojovec Ondřej 1:2, Klatovský Karel 1:2),
18. kolo:
SK OAZA Praha B - Slovan KST Bohnice G 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berný Lukáš 2:0, Stočes Petr 2:0, Koubek Arnošt 3:0, Kačinetz Alan 2:0, body hostů: Handl Erich 0:3, Komín Ondřej 0:2, Čáha Jiří 0:2, Novotný Marek 0:2), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - TJ Lokomotiva Vršovice C 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hojovec Ondřej 1:1, Koťátko Pravoslav 0:2, Zúbrik Mário 0:3, WO 0:3, body hostů: Krameš Jan 3:0, Šobáň Radek 2:0, Krameš Jan st. 1:0, Blažek Jan 0:1, WO 3:0), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brůčková Marie 2:2, Šprongl Jaroslav 1:3, Vítek Milan 2:1, Zatroch Ondrej 4:0, body hostů: Popelka Antonín st. 2:2, Luxemburk Jaroslav 2:2, Jankovec Jiří 0:4, Botoněk Ivo 2:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Pankrác D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmolík Jindřich 2:2, Kotrč Pavel 0:3, Sochor Adam 1:2, Štencek Jiří 2:2, body hostů: Tůma Ladislav 3:1, Lipták Milan 4:0, Fišer Martin 1:2, Peštuka Zdeněk 1:2), KK Konstruktiva Praha A - SK Dolní Měcholupy A 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Semián Richard 1:2, Marko Jiří 1:2, Boštíková Věra 1:2, Smrkovský Petr 2:1, WO 4:0, body hostů: Procházka Radek 3:1, Martinek Patrik 3:1, Brož Josef 1:3, WO 0:4), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - SK Slivenec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čečák Milan 3:0, Kalaš Vladislav 1:2, Svatoš Daniel 2:1, Lipták Ondřej 3:1, body hostů: Pospíšil Alois 2:2, Bratka Arnošt 0:3, Hartmann Miroslav 0:3, Arsenjev Petr 2:1),
19. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - SK OAZA Praha B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čečák Milan 3:0, Kalaš Vladislav 1:2, Svatoš Daniel 1:2, Lipták Ondřej 4:0, body hostů: Kačinetz Alan 2:2, Koubek Arnošt 1:2, Fabian Jiří 1:2, Berný Lukáš 0:3), SK Slivenec A - KK Konstruktiva Praha A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bratka Arnošt 3:1, Arsenjev Petr 0:3, Frait František 1:2, Pospíšil Alois 4:0, body hostů: Smrkovský Petr 2:2, Semián Richard 1:3, Marko Jiří 1:2, Boštíková Věra 2:1), SK Dolní Měcholupy A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 4:0, Mára Karel 0:2, Vojta Martin 3:1, Martinek Patrik 1:3, Brož Josef 0:2, body hostů: Štencek Jiří 3:1, Dalešický Josef 2:2, Šmolík Jindřich 1:3, Kotrč Pavel 2:2), TJ Pankrác D - TJ Sokol Běchovice II A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Ladislav 3:1, Fišer Martin 1:2, Holub Martin 2:1, Lipták Milan 3:1, body hostů: Zatroch Ondrej 4:0, Vítek Milan 0:4, Richter Jan 0:3, Šprongl Jaroslav 1:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herrmann Vít 2:0, Luxemburk Jaroslav 2:0, Jankovec Jiří 2:1, Popelka Antonín st. 3:0, body hostů: Růžička Václav 0:3, Hojovec Ondřej 1:2, Koťátko Pravoslav 0:2, Oppitz Karel 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice C - Slovan KST Bohnice G 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krameš Jan st. 2:0, Blažek Jan 2:0, Šobáň Radek 2:1, Krameš Jan 2:0, body hostů: Cihlář Matěj 0:3, Handl Erich 0:2, Komín Ondřej 1:1, Čáha Jiří 0:2),
20. kolo:
SK OAZA Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berný Lukáš 1:2, Čapek Karel 1:2, Koubek Arnošt 0:3, Kačinetz Alan 1:2, body hostů: Krameš Jan 2:1, Šobáň Radek 3:0, Krameš Jan st. 3:0, Blažek Jan 1:2), Slovan KST Bohnice G - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komín Ondřej 1:2, Čáha Jiří 0:2, Cihlář Matěj 2:1, Handl Erich 1:3, Cankař Radek 0:1, body hostů: Herrmann Vít 4:0, Luxemburk Jaroslav 1:2, Popelka Antonín st. 2:1, Jankovec Jiří 2:1), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - TJ Pankrác D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Václav 2:1, Honek Jan st. 1:2, Hojovec Ondřej 0:3, Zúbrik Mário 2:2, body hostů: Tůma Ladislav 3:1, Lipták Milan 2:1, Fišer Martin 3:0, Fišer Petr 0:3), TJ Sokol Běchovice II A - SK Dolní Měcholupy A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chmelík David 0:4, Brůčková Marie 1:2, Šprongl Jaroslav 1:2, Zatroch Ondrej 4:0, body hostů: Martinek Patrik 1:3, Procházka Radek 3:1, Vojta Martin 2:1, Brož Josef 2:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - SK Slivenec A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotrč Pavel 1:3, Šmolík Jindřich 0:1, Štencek Jiří 2:1, Dalešický Josef 3:1, Sochor Adam 2:1, body hostů: Pospíšil Alois 2:2, Bratka Arnošt 3:1, Arsenjev Petr 1:3, Šimánek Lubomír 1:2), KK Konstruktiva Praha A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semián Richard 1:3, Marko Jiří 0:3, Boštíková Věra 0:1, Smrkovský Petr 4:0, WO 0:2, body hostů: Lipták Ondřej 2:1, Čečák Milan 2:1, Kalaš Vladislav 2:1, Jágr Martin 1:2, WO 2:0),
21. kolo:
KK Konstruktiva Praha A - SK OAZA Praha B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Semián Richard 1:2, Marko Jiří 1:2, Boštíková Věra 2:1, Smrkovský Petr 4:0, body hostů: Kačinetz Alan 1:3, Berný Lukáš 0:3, Čapek Karel 2:1, Koubek Arnošt 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slatinská Nataša 1:3, Kalaš Vladislav 1:3, Konopásek Luboš 1:3, Lipták Ondřej 4:0, body hostů: Sochor Adam 2:2, Lösterová Anna 2:2, Šmolík Jindřich 2:2, Kotrč Pavel 3:1), SK Slivenec A - TJ Sokol Běchovice II A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bratka Arnošt 0:3, Arsenjev Petr 0:2, Šimánek Lubomír 0:3, Pospíšil Alois 2:1, body hostů: Zatroch Ondrej 3:0, Vítek Milan 3:0, Richter Jan 2:1, Šprongl Jaroslav 1:1), SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Suchdol-Sedlec A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 3:1, Mára Karel 0:2, Vojta Martin 1:3, Martinek Patrik 4:0, Brož Josef 0:2, body hostů: Kuchař Michal 3:1, Zúbrik Mário 2:2, Růžička Václav 2:2, Hojovec Ondřej 1:3), TJ Pankrác D - Slovan KST Bohnice G 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Ladislav 2:0, Lipták Milan 2:0, Fišer Petr 1:2, Fišer Martin 3:0, body hostů: Cihlář Matěj 1:2, Komín Ondřej 0:3, Čáha Jiří 1:1, Handl Erich 0:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany B - TJ Lokomotiva Vršovice C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herrmann Vít 1:2, Luxemburk Jaroslav 1:2, Popelka Antonín st. 1:2, Ptáček Jan 1:3, body hostů: Krameš Jan 4:0, Rotari Vjačeslav 2:1, Šobáň Radek 2:1, Blažek Jan 1:2),
22. kolo:
SK OAZA Praha B - TJ Sokol Břevnov Hradčany B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berný Lukáš 2:2, Čapek Karel 3:1, Kačinetz Alan 3:1, Koubek Arnošt 2:2, body hostů: Herrmann Vít 2:2, Popelka Antonín st. 3:1, Luxemburk Jaroslav 0:4, Botoněk Ivo 1:3), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Pankrác D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krameš Jan st. 2:1, Šobáň Radek 3:0, Rotari Vjačeslav 1:2, Krameš Jan 3:0, body hostů: Fišer Martin 1:2, Tůma Ladislav 1:2, Lipták Milan 1:2, Fišer Petr 0:3), Slovan KST Bohnice G - SK Dolní Měcholupy A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cihlář Matěj 0:2, Čáha Jiří 0:2, Handl Erich 0:2, Pilný Pavel 0:2, body hostů: Martinek Patrik 2:0, Procházka Radek 2:0, Brož Josef 2:0, Mára Karel 2:0), TJ Sokol Suchdol-Sedlec A - SK Slivenec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Václav 1:1, Hojovec Ondřej 1:1, Zúbrik Mário 3:0, Kuchař Michal 3:0, body hostů: Bratka Arnošt 1:2, Šimánek Lubomír 1:2, Arsenjev Petr 0:2, Kop František 0:2), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brůčková Marie 3:1, Chmelík David 0:3, Sejpka Ladislav 1:2, Procházka Ivan ml. 2:2, body hostů: Lipták Ondřej 3:1, Čečák Milan 4:0, Kalaš Vladislav 0:3, Jágr Martin 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - KK Konstruktiva Praha A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Adam 3:1, Šmolík Jindřich 0:4, Hadrava Petr 0:4, Dalešický Josef 4:0, body hostů: Smrkovský Petr 2:2, Semián Richard 2:2, Marko Jiří 3:1, Boštíková Věra 2:2),
3. třída B muži (RS-1B)
1. kolo:
TTC Elizza Praha G - Slovan KST Bohnice F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fausek Jiří 1:3, Marat Filip 3:1, Hoke Daniel 3:1, Lev Daniel 2:2, body hostů: Kucharčík Jan 1:3, Domnosil Tomáš 3:1, Bartoňová Jitka 3:1, Zerkal Sergey 0:4), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ ABC Branik B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bielina Václav 1:0, Nevmeržický Vadim 2:0, Stránský Zdeněk 2:0, Hladík Ivo 1:0, WO 2:0, body hostů: Zimmel Václav 0:2, Hložek Vojtěch 0:2, Petira Martin 0:2, WO 0:2), SK HAMR A - TJ Zelená Liška A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krajč Rudolf 2:0, Dorko Tomáš 2:0, Uhl Jiří 2:1, Hamáček Jan 2:0, body hostů: Huňa Vladimír 0:3, Jiroušek Pavel 1:1, Vencálek Jiří 0:2, Lhoták Petr 0:2), SK Start Praha B - Avia Čakovice G 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Jiří 1:3, Nacher Patrik 0:3, Bajtler Martin 0:3, Rybář Martin 4:0, body hostů: Taraňko Mikhail 3:1, Skříčková Ivana 3:1, Žydel Jan 1:2, Hanzlík Tomáš 2:1), TJ Sokol Petrovice I. C - TJ Střížkov D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matuška František 2:2, Lukáč Michal 0:4, Schützner Vladimír 1:2, Marek Vladimír 3:1, body hostů: Doležal Karel 3:1, Pour Tomáš 3:1, Provazník Lukáš 2:2, Myslivec Jiří 1:2), TJ Sokol Nové Vysočany A - SF SKK EL Niňo Praha I 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dyršmíd Milan 3:1, Kruchina Jiří 2:2, Kartaš Zdeněk 0:4, Nousek Jiří 1:3, body hostů: Přída Kryštof 1:3, Kaucký Jakub 3:1, Beran Tomáš 3:1, Beran Matěj 3:1),
2. kolo:
Slovan KST Bohnice F - SF SKK EL Niňo Praha I 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zerkal Sergey 0:3, Domnosil Tomáš 1:2, Kucharčík Jan 2:1, Mirovský Ondřej 1:2, body hostů: Beran Matěj 3:0, Korchak Oleksandr 0:3, Beran Tomáš 2:1, Přída Kryštof 3:0), TJ Střížkov D - TJ Sokol Nové Vysočany A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stehlík Martin 1:2, Kolda Petr 2:1, Myslivec Jiří 2:1, Pour Tomáš 4:0, body hostů: Dyršmíd Milan 3:1, Kartaš Zdeněk 0:3, Kruchina Jiří 1:2, Nousek Jiří 0:3), Avia Čakovice G - TJ Sokol Petrovice I. C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Jakub 3:1, Žydel Jan 3:0, Kašpar Ladislav 0:3, Taraňko Mikhail 4:0, body hostů: Marek Vladimír 2:2, Matuška František 1:3, Pícha David 1:2, Schützner Vladimír 0:3), TJ Zelená Liška A - SK Start Praha B 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lhoták Petr 1:1, Vencálek Jiří 2:0, Smrčina Zdeněk 2:1, Huňa Vladimír 2:0, WO 3:0, body hostů: Havel Jiří 1:2, Nacher Patrik 1:2, Bajtler Martin 0:3, WO 0:3), TJ ABC Branik B - SK HAMR A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skoumal Adam 1:3, Petira Martin 1:2, Král Ludvík st. 0:3, Král Ludvík ml. 3:1, body hostů: Hamáček Jan 3:1, Uhl Jiří 3:1, Hořejší Jiří 1:2, Dorko Tomáš 2:1), TTC Elizza Praha G - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marat Filip 1:2, Lev Daniel 1:1, Hoke Daniel 1:2, Kotlorz Lukáš 0:3, body hostů: Nevmeržický Vadim 3:0, Bielina Václav 1:2, Stránský Zdeněk 3:0, Hladík Ivo 1:1),
3. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - Slovan KST Bohnice F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Zdeněk 2:2, Hladík Ivo 0:4, Bielina Václav 3:1, Nevmeržický Vadim 2:2, body hostů: Kucharčík Jan 4:0, Mirovský Ondřej 2:2, Domnosil Tomáš 2:2, Zerkal Sergey 1:3), SK HAMR A - TTC Elizza Praha G 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dorko Tomáš 2:1, Krajč Rudolf 1:1, Uhl Jiří 2:1, Hamáček Jan 3:0, WO 1:0, body hostů: Lev Daniel 2:1, Šimeček Jan 0:3, Kotlorz Lukáš 1:2, Hoke Daniel 0:2, WO 0:1), SK Start Praha B - TJ ABC Branik B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havel Jiří 2:0, Nacher Patrik 0:2, Betuvsky Martinov Ivan 1:2, Rybář Martin 2:0, WO 4:0, body hostů: Skoumal Adam 2:1, Scheubová Jana 2:1, Petira Martin 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Petrovice I. C - TJ Zelená Liška A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matuška František 3:1, Pícha David 3:1, Schützner Vladimír 0:3, Marek Vladimír 2:2, body hostů: Huňa Vladimír 2:2, Smrčina Zdeněk 3:1, Vencálek Jiří 2:2, Lhoták Petr 0:3), TJ Sokol Nové Vysočany A - Avia Čakovice G 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kruchina Jiří 0:2, Nousek Jiří 0:2, Kartaš Zdeněk 0:3, Dyršmíd Milan 1:1, body hostů: Taraňko Mikhail 3:0, Skříčková Ivana 2:0, Mach Jakub 1:1, Žydel Jan 2:0), SF SKK EL Niňo Praha I - TJ Střížkov D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beran Matěj 2:2, Beran Tomáš 1:2, Suchan Michael 0:3, Přída Kryštof 3:1, body hostů: Pour Tomáš 4:0, Kolda Petr 3:1, Myslivec Jiří 1:2, Hejný Jakub 0:3),
4. kolo:
Slovan KST Bohnice F - TJ Střížkov D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zerkal Sergey 2:1, Mirovský Ondřej 1:2, Domnosil Tomáš 1:2, Kucharčík Jan 4:0, body hostů: Doležal Karel 1:3, Myslivec Jiří 2:1, Stehlík Martin 2:1, Hejný Jakub 0:3), Avia Čakovice G - SF SKK EL Niňo Praha I 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skříčková Ivana 1:2, Mach Jakub 2:1, Žydel Jan 3:0, Taraňko Mikhail 3:0, body hostů: Suvorov Maxim 2:1, Beran Matěj 0:3, Přída Kryštof 1:2, Beran Tomáš 0:3), TJ Zelená Liška A - TJ Sokol Nové Vysočany A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lhoták Petr 1:2, Vencálek Jiří 0:3, Smrčina Zdeněk 2:1, Huňa Vladimír 2:2, body hostů: Dyršmíd Milan 4:0, Kruchina Jiří 1:2, Nousek Jiří 0:3, Kartaš Zdeněk 3:0), TJ ABC Branik B - TJ Sokol Petrovice I. C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváček Petr 0:2, Šimon Milan 0:2, Zimmel Václav 0:3, Skoumal Adam 1:1, body hostů: Marek Vladimír 3:0, Matuška František 2:0, Pícha David 2:0, Schützner Vladimír 1:1), TTC Elizza Praha G - SK Start Praha B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Filip 2:0, Hoke Daniel 1:1, Šimeček Jan 3:0, Lev Daniel 3:0, body hostů: Havel Jiří 0:3, Nacher Patrik 1:2, Bajtler Martin 0:2, Betuvsky Martinov Ivan 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - SK HAMR A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nevmeržický Vadim 3:1, Stránský Zdeněk 2:2, Hladík Ivo 0:4, Bielina Václav 1:3, body hostů: Hamáček Jan 4:0, Dorko Tomáš 3:1, Hořejší Jiří 1:3, Uhl Jiří 2:2),
5. kolo:
SK HAMR A - Slovan KST Bohnice F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorko Tomáš 1:3, Krajč Rudolf 2:2, Hořejší Jiří 0:4, Hamáček Jan 4:0, body hostů: Bartoňová Jitka 3:1, Domnosil Tomáš 3:1, Mirovský Ondřej 2:2, Zerkal Sergey 1:3), SK Start Praha B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Betuvsky Martinov Ivan 0:3, Havel Jiří 1:2, Rybář Martin 4:0, WO 0:5, body hostů: Bielina Václav 2:1, Merhautová Alena 1:1, Hladík Ivo 1:1, Nevmeržický Vadim 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Petrovice I. C - TTC Elizza Praha G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matuška František 2:1, Pícha David 1:1, Schützner Vladimír 2:1, Marek Vladimír 3:0, body hostů: Lev Daniel 3:0, Marat Filip 0:3, Šimeček Jan 0:3, Fausek Jiří 0:2), TJ Sokol Nové Vysočany A - TJ ABC Branik B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nousek Jiří 1:1, Kartaš Zdeněk 1:1, Kruchina Jiří 3:0, Dyršmíd Milan 3:0, body hostů: Petira Martin 2:1, Šimon Milan 0:3, Zimmel Václav 0:2, Hlaváček Petr 0:2), SF SKK EL Niňo Praha I - TJ Zelená Liška A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Přída Kryštof 1:0, Beran Tomáš 2:0, Beran Matěj 2:1, Kaucký Jakub 1:0, WO 3:0, body hostů: Lhoták Petr 0:3, Mikšátko Roman 0:2, Krieger Karel 1:1, WO 0:3), TJ Střížkov D - Avia Čakovice G 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stehlík Martin 2:1, Kolda Petr 1:2, Doležal Karel 0:3, Pour Tomáš 2:0, Svobodová Nikola 0:2, body hostů: Taraňko Mikhail 3:1, Mach Jakub 2:1, Žydel Jan 2:1, Hanzlík Tomáš 1:2),
6. kolo:
Slovan KST Bohnice F - Avia Čakovice G 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupek Petr 0:2, Bartoňová Jitka 0:2, Mirovský Ondřej 0:3, Kucharčík Jan 0:2, body hostů: Hanzlík Tomáš 3:0, Skříčková Ivana 2:0, Žydel Jan 2:0, Mach Jakub 2:0), TJ Zelená Liška A - TJ Střížkov D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lhoták Petr 0:1, Vencálek Jiří 0:3, Jiroušek Pavel 0:3, Huňa Vladimír 2:1, Smrčina Zdeněk 2:0, body hostů: Pour Tomáš 3:0, Stehlík Martin 2:1, Kolda Petr 2:1, Svobodová Nikola 1:2), TJ ABC Branik B - SF SKK EL Niňo Praha I 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimon Milan 0:2, Diblík Radek 0:2, Král Ludvík st. 0:3, Skoumal Adam 1:1, body hostů: Přída Kryštof 3:0, Beran Matěj 2:0, Beran Tomáš 1:1, Prokopenko Oleg 2:0), TTC Elizza Praha G - TJ Sokol Nové Vysočany A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marat Filip 1:2, Kotlorz Lukáš 0:3, Šimeček Jan 2:1, Lev Daniel 2:2, body hostů: Dyršmíd Milan 4:0, Kartaš Zdeněk 2:1, Nousek Jiří 1:2, Pešek Miroslav 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Sokol Petrovice I. C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Zdeněk 1:3, Bielina Václav 3:1, Merhautová Alena 2:2, Nevmeržický Vadim 2:2, body hostů: Marek Vladimír 4:0, Matuška František 1:3, Pícha David 3:1, Schützner Vladimír 0:4), SK HAMR A - SK Start Praha B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hamáček Jan 3:1, Dorko Tomáš 3:1, Hořejší Jiří 0:3, Uhl Jiří 3:1, Krajč Rudolf 1:0, body hostů: Rybář Martin 4:0, Havel Jiří 1:3, Bajtler Martin 1:3, Betuvsky Martinov Ivan 0:4),
7. kolo:
SK Start Praha B - Slovan KST Bohnice F 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Jiří 1:2, Bajtler Martin 0:3, Nacher Patrik 0:3, Rybář Martin 2:1, body hostů: Domnosil Tomáš 2:1, Kucharčík Jan 2:1, Mirovský Ondřej 2:1, Bartoňová Jitka 3:0), TJ Sokol Petrovice I. C - SK HAMR A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Vladimír 3:1, Matuška František 1:3, Pícha David 2:2, Schützner Vladimír 0:4, body hostů: Krajč Rudolf 2:2, Uhl Jiří 2:2, Dorko Tomáš 2:2, Hamáček Jan 4:0), TJ Sokol Nové Vysočany A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nousek Jiří 0:3, Kartaš Zdeněk 0:3, Kruchina Jiří 2:1, Dyršmíd Milan 1:2, body hostů: Nevmeržický Vadim 3:0, Bielina Václav 2:1, Stránský Zdeněk 2:1, Hladík Ivo 2:1), SF SKK EL Niňo Praha I - TTC Elizza Praha G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přída Kryštof 3:0, Beran Tomáš 1:1, Beran Matěj 2:1, Suvorov Maxim 2:1, body hostů: Lev Daniel 1:2, Šimeček Jan 0:3, Marat Filip 2:1, Kotlorz Lukáš 0:2), TJ Střížkov D - TJ ABC Branik B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolda Petr 2:0, Myslivec Jiří 2:0, Pour Tomáš 2:0, Stehlík Martin 2:0, body hostů: Hložek Vojtěch 0:2, Zimmel Václav 0:2, Král Ludvík st. 0:2, Šimon Milan 0:2), Avia Čakovice G - TJ Zelená Liška A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kašpar Ladislav 1:1, Skříčková Ivana 2:0, Žydel Jan 1:0, Mach Jakub 2:0, WO 3:0, body hostů: Lhoták Petr 1:2, Mikšátko Roman 0:2, Smrčina Zdeněk 0:2, WO 0:3),
8. kolo:
Slovan KST Bohnice F - TJ Zelená Liška A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Domnosil Tomáš 2:2, Zerkal Sergey 1:3, Mirovský Ondřej 1:3, Kucharčík Jan 2:2, body hostů: Huňa Vladimír 4:0, Smrčina Zdeněk 3:1, Lhoták Petr 1:3, Jiroušek Pavel 2:2), TJ ABC Branik B - Avia Čakovice G 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petira Martin 0:2, Zimmel Václav 0:2, Král Ludvík st. 0:3, Skoumal Adam 1:1, body hostů: Kašpar Ladislav 3:0, Skříčková Ivana 2:0, Žydel Jan 1:1, Hanzlík Tomáš 2:0), TTC Elizza Praha G - TJ Střížkov D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotlorz Lukáš 0:2, Slobodzian Vladimír 0:2, Marat Filip 0:3, Lev Daniel 1:1, body hostů: Pour Tomáš 3:0, Kolda Petr 2:0, Stehlík Martin 2:0, Myslivec Jiří 1:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - SF SKK EL Niňo Praha I 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevmeržický Vadim 1:2, Hladík Ivo 0:3, Celler Jiří 1:2, Bielina Václav 1:2, body hostů: Přída Kryštof 3:0, Kaucký Jakub 2:1, Beran Tomáš 1:2, Beran Matěj 3:0), SK HAMR A - TJ Sokol Nové Vysočany A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhl Jiří 2:1, Dorko Tomáš 3:0, Maršíková Martina 1:2, Hamáček Jan 3:0, body hostů: Kruchina Jiří 1:2, Dyršmíd Milan 1:2, Nousek Jiří 1:2, Vytisk Václav 0:3), SK Start Praha B - TJ Sokol Petrovice I. C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Jiří 2:2, Trnovský Ivo 1:3, Bajtler Martin 0:4, Rybář Martin 4:0, body hostů: Marek Vladimír 3:1, Matuška František 2:2, Pícha David 1:3, Schützner Vladimír 3:1),
9. kolo:
TJ Sokol Petrovice I. C - Slovan KST Bohnice F 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matuška František 1:3, Pícha David 1:3, Lukáč Michal 0:3, Marek Vladimír 4:0, body hostů: Kucharčík Jan 3:1, Domnosil Tomáš 3:1, Mirovský Ondřej 3:1, Zerkal Sergey 0:3), TJ Sokol Nové Vysočany A - SK Start Praha B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešek Miroslav 0:4, Dyršmíd Milan 4:0, Kruchina Jiří 2:1, Nousek Jiří 1:2, WO 1:0, body hostů: Nacher Patrik 1:2, Havel Jiří 3:1, Bajtler Martin 1:3, Botek Radomír 2:1, WO 0:1), SF SKK EL Niňo Praha I - SK HAMR A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Matěj 1:1, Beran Tomáš 2:0, Přída Kryštof 2:1, Kaucký Jakub 3:0, body hostů: Hamáček Jan 2:1, Dorko Tomáš 0:3, Krajč Rudolf 0:2, Uhl Jiří 0:2), TJ Střížkov D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolda Petr 2:1, Svobodová Nikola 1:2, Doležal Karel 3:0, Stehlík Martin 3:0, body hostů: Stránský Zdeněk 1:2, Bielina Václav 1:2, Celler Jiří 1:2, Gargulák František 0:3), Avia Čakovice G - TTC Elizza Praha G 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lomský Gustav 3:1, Žydel Jan 2:2, Kašpar Ladislav 1:2, Taraňko Mikhail 2:2, body hostů: Vožický Bohumil 2:2, Marat Filip 2:2, Šimeček Jan 2:2, Hoke Daniel 1:2), TJ Zelená Liška A - TJ ABC Branik B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krieger Karel 1:3, Vencálek Jiří 2:2, Jiroušek Pavel 3:0, Lhoták Petr 3:1, body hostů: Skoumal Adam 3:1, Petira Martin 2:2, Zimmel Václav 1:3, Hložek Vojtěch 0:3),
10. kolo:
Slovan KST Bohnice F - TJ ABC Branik B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zerkal Sergey 2:0, Domnosil Tomáš 2:0, Mirovský Ondřej 2:0, Kucharčík Jan 2:0, body hostů: Šimon Milan 0:2, Král Ludvík st. 0:2, Hložek Vojtěch 0:2, Hlaváček Petr 0:2), TTC Elizza Praha G - TJ Zelená Liška A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Filip 4:0, Šimeček Jan 1:2, Vitaljič Ivo 2:1, Vožický Bohumil 2:2, body hostů: Huňa Vladimír 3:1, Jiroušek Pavel 2:2, Vencálek Jiří 0:3, Lhoták Petr 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - Avia Čakovice G 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevmeržický Vadim 0:3, Stránský Zdeněk 0:2, Hladík Ivo 0:3, Bielina Václav 2:1, body hostů: Taraňko Mikhail 3:0, Žydel Jan 3:0, Skříčková Ivana 2:1, Lomský Gustav 1:1), SK HAMR A - TJ Střížkov D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradnický Radek 0:2, Hořejší Jiří 3:1, Courton Ivan 1:3, Uhl Jiří 2:2, Hamáček Jan 2:0, body hostů: Svobodová Nikola 2:2, Karpíšek Ondřej 2:2, Kušta Petr 2:2, Hejný Jakub 2:2), SK Start Praha B - SF SKK EL Niňo Praha I 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havel Jiří 3:0, Nacher Patrik 1:2, Botek Radomír 0:3, Netušilová Marta 0:3, body hostů: Suvorov Maxim 1:2, Přída Kryštof 3:0, Beran Matěj 2:1, Beran Tomáš 2:1), TJ Sokol Petrovice I. C - TJ Sokol Nové Vysočany A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schützner Vladimír 1:2, Pícha David 2:1, Marek Vladimír 2:1, Matuška František 4:0, body hostů: Dyršmíd Milan 1:3, Kruchina Jiří 2:1, Nousek Jiří 1:2, Kobras Ludvík 0:3),
11. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany A - Slovan KST Bohnice F 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klindera Antonín 0:3, Dyršmíd Milan 1:1, Nousek Jiří 0:3, Kruchina Jiří 2:1, body hostů: Kucharčík Jan 3:0, Domnosil Tomáš 2:1, Mirovský Ondřej 2:1, Zerkal Sergey 1:1), SF SKK EL Niňo Praha I - TJ Sokol Petrovice I. C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Matěj 1:1, Přída Kryštof 2:0, Beran Tomáš 3:0, Kaucký Jakub 3:0, body hostů: Marek Vladimír 1:2, Matuška František 0:3, Novotný Václav 0:2, Schützner Vladimír 0:2), SK Start Praha B - TJ Střížkov D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nacher Patrik 1:2, Bajtler Martin 1:2, Botek Radomír 0:3, Havel Jiří 3:1, body hostů: Stehlík Martin 4:0, Myslivec Jiří 1:2, Doležal Karel 1:2, Svobodová Nikola 2:1), Avia Čakovice G - SK HAMR A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Jakub 3:0, Žydel Jan 1:2, Skříčková Ivana 2:1, Taraňko Mikhail 4:0, body hostů: Hamáček Jan 2:2, Krajč Rudolf 1:2, Uhl Jiří 0:3, Hořejší Jiří 0:3), TJ Zelená Liška A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krieger Karel 0:4, Lhoták Petr 1:3, Jiroušek Pavel 4:0, Huňa Vladimír 4:0, body hostů: Nevmeržický Vadim 2:2, Bielina Václav 2:2, Stránský Zdeněk 2:2, Hladík Ivo 1:3), TJ ABC Branik B - TTC Elizza Praha G 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zimmel Václav 0:3, Diblík Radek 0:2, Šimon Milan 0:3, Král Ludvík ml. 3:0, body hostů: Marat Filip 3:0, Lev Daniel 2:1, Hoke Daniel 2:1, Vožický Bohumil 1:1),
12. kolo:
Slovan KST Bohnice F - TTC Elizza Praha G 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zerkal Sergey 1:3, Domnosil Tomáš 1:3, Mirovský Ondřej 3:1, Kucharčík Jan 4:0, body hostů: Šimeček Jan 2:2, Vožický Bohumil 2:2, Fausek Jiří 2:2, Kotlorz Lukáš 1:3), TJ ABC Branik B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Ludvík st. 0:2, Hložek Vojtěch 0:2, Hlaváček Petr 0:2, Šimon Milan 0:2, body hostů: Bielina Václav 2:0, Nevmeržický Vadim 2:0, Stránský Zdeněk 2:0, Hladík Ivo 2:0), TJ Zelená Liška A - SK HAMR A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiroušek Pavel 4:0, Vencálek Jiří 1:3, Smrčina Zdeněk 1:2, Huňa Vladimír 3:1, body hostů: Hamáček Jan 2:2, Krajč Rudolf 3:1, Hořejší Jiří 0:4, Maňas Jiří 1:2), Avia Čakovice G - SK Start Praha B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skříčková Ivana 2:0, Žydel Jan 2:0, Mach Jakub 3:0, Hanzlík Tomáš 2:1, body hostů: Havel Jiří 0:3, Netušilová Marta 0:3, Nacher Patrik 1:1, Bajtler Martin 0:2), TJ Střížkov D - TJ Sokol Petrovice I. C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolda Petr 1:3, Myslivec Jiří 2:2, Doležal Karel 0:4, Stehlík Martin 4:0, body hostů: Marek Vladimír 3:1, Pícha David 2:2, Matuška František 3:1, Schützner Vladimír 1:3), SF SKK EL Niňo Praha I - TJ Sokol Nové Vysočany A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Matěj 2:0, Přída Kryštof 2:0, Beran Tomáš 2:0, Kaucký Jakub 2:0, body hostů: Dyršmíd Milan 0:2, Kruchina Jiří 0:2, Kartaš Zdeněk 0:2, Nousek Jiří 0:2),
13. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha I - Slovan KST Bohnice F 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suvorov Maxim 3:0, Beran Tomáš 3:0, Přída Kryštof 1:2, Beran Matěj 2:1, body hostů: Kucharčík Jan 1:2, Mirovský Ondřej 1:2, Bartoňová Jitka 1:2, Zerkal Sergey 0:3), TJ Sokol Nové Vysočany A - TJ Střížkov D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kartaš Zdeněk 0:4, Dyršmíd Milan 2:2, Nousek Jiří 2:1, Kruchina Jiří 3:1, body hostů: Lüder Jan 1:2, Svobodová Nikola 3:1, Doležal Karel 3:1, Provazník Lukáš 1:2, Hejný Jakub 0:1), TJ Sokol Petrovice I. C - Avia Čakovice G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schützner Vladimír 1:3, Pícha David 2:2, Marek Vladimír 1:3, Matuška František 3:1, body hostů: Taraňko Mikhail 4:0, Skříčková Ivana 0:4, Mach Jakub 2:2, Žydel Jan 3:1), SK Start Praha B - TJ Zelená Liška A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Jiří 1:2, Nacher Patrik 0:3, Netušilová Marta 0:3, Adášek Jan 1:1, Bajtler Martin 1:0, body hostů: Huňa Vladimír 3:0, Jiroušek Pavel 2:1, Smrčina Zdeněk 2:1, Lhoták Petr 2:1), SK HAMR A - TJ ABC Branik B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uhl Jiří 1:1, Krajč Rudolf 2:0, Hořejší Jiří 2:1, Hamáček Jan 3:0, body hostů: Skoumal Adam 2:1, Zimmel Václav 0:3, Král Ludvík st. 0:2, Hlaváček Petr 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TTC Elizza Praha G 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevmeržický Vadim 1:2, Stránský Zdeněk 1:2, Hladík Ivo 0:3, Bielina Václav 2:2, body hostů: Bialas Filip 4:0, Šimeček Jan 2:1, Fausek Jiří 3:0, Kotlorz Lukáš 0:3),
14. kolo:
Slovan KST Bohnice F - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zerkal Sergey 1:2, Domnosil Tomáš 2:1, Mirovský Ondřej 2:1, Kucharčík Jan 4:0, body hostů: Nevmeržický Vadim 2:2, Bielina Václav 1:2, Stránský Zdeněk 0:3, Hladík Ivo 1:2), TTC Elizza Praha G - SK HAMR A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hoke Daniel 0:3, Šimeček Jan 2:0, Marat Filip 0:3, Vitaljič Ivo 1:2, body hostů: Krajč Rudolf 2:1, Hořejší Jiří 1:2, Hamáček Jan 3:0, Uhl Jiří 2:0), TJ ABC Branik B - SK Start Praha B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petira Martin 2:2, Zimmel Václav 2:2, Diblík Radek 1:2, Skoumal Adam 3:1, body hostů: Havel Jiří 2:2, Nacher Patrik 3:1, Bajtler Martin 2:2, Netušilová Marta 0:3), TJ Zelená Liška A - TJ Sokol Petrovice I. C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smrčina Zdeněk 2:0, Vencálek Jiří 1:1, Jiroušek Pavel 3:0, Huňa Vladimír 2:0, body hostů: Matuška František 0:3, Pícha David 1:1, Schützner Vladimír 0:2, Novotný Václav 0:2), Avia Čakovice G - TJ Sokol Nové Vysočany A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žydel Jan 2:0, Skříčková Ivana 1:1, Mach Jakub 2:1, Taraňko Mikhail 3:0, body hostů: Kruchina Jiří 0:3, Dyršmíd Milan 1:2, Nousek Jiří 1:1, Kartaš Zdeněk 0:2), TJ Střížkov D - SF SKK EL Niňo Praha I 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Myslivec Jiří 3:1, Doležal Karel 0:4, Karpíšek Ondřej 0:3, Stehlík Martin 4:0, body hostů: Suvorov Maxim 2:2, Beran Tomáš 2:2, Přída Kryštof 3:1, Beran Matěj 1:2),
15. kolo:
TJ Střížkov D - Slovan KST Bohnice F 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Myslivec Jiří 0:3, Doležal Karel 1:3, Hejný Jakub 0:3, Stehlík Martin 4:0, WO 1:0, body hostů: Kucharčík Jan 3:1, Domnosil Tomáš 3:1, Zerkal Sergey 3:1, Bartoňová Jitka 0:1, Chaloupek Petr 0:1, WO 0:1), SF SKK EL Niňo Praha I - Avia Čakovice G 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Matěj 0:3, Beran Tomáš 0:2, Přída Kryštof 1:2, Ducháček Josef 1:2, body hostů: Skříčková Ivana 3:0, Mach Jakub 3:0, Žydel Jan 2:1, Taraňko Mikhail 1:1), TJ Sokol Nové Vysočany A - TJ Zelená Liška A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kartaš Zdeněk 0:3, Dyršmíd Milan 3:0, Nousek Jiří 0:3, Kruchina Jiří 1:3, body hostů: Huňa Vladimír 3:1, Jiroušek Pavel 2:1, Vencálek Jiří 2:1, Lhoták Petr 2:1), TJ Sokol Petrovice I. C - TJ ABC Branik B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schützner Vladimír 2:0, Pícha David 2:0, Zajíček Luděk 2:0, Marek Vladimír 2:0, body hostů: Petira Martin 0:2, Hložek Vojtěch 0:2, Král Ludvík st. 0:2, Hlaváček Petr 0:2), SK Start Praha B - TTC Elizza Praha G 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vystrčil Tomáš 0:2, Netušilová Marta 0:2, Mička Štěpán 0:3, Bajtler Martin 1:2, body hostů: Marat Filip 3:0, Hoke Daniel 3:0, Fausek Jiří 2:0, Kotlorz Lukáš 1:1), SK HAMR A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhl Jiří 1:3, Hořejší Jiří 1:3, Courton Ivan 0:3, Hamáček Jan 4:0, body hostů: Bielina Václav 3:1, Stránský Zdeněk 3:1, Hák Zdeněk 3:1, Hladík Ivo 0:3),
16. kolo:
Slovan KST Bohnice F - SK HAMR A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednárik Martin 0:3, Zerkal Sergey 0:3, Domnosil Tomáš 2:1, Kucharčík Jan 2:2, body hostů: Uhl Jiří 3:1, Hořejší Jiří 1:2, Hamáček Jan 3:0, Maršíková Martina 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - SK Start Praha B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hák Zdeněk 3:1, Celler Jiří 0:4, Hladík Ivo 0:4, Bielina Václav 4:0, body hostů: Rybář Martin 3:1, Havel Jiří 2:2, Nacher Patrik 2:2, Bajtler Martin 2:2), TTC Elizza Praha G - TJ Sokol Petrovice I. C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lev Daniel 1:1, Šimeček Jan 2:0, Staněk Jiří 3:0, Bialas Filip 3:0, body hostů: Marek Vladimír 1:2, Matuška František 0:3, Pícha David 0:2, Novotný Václav 0:2), TJ ABC Branik B - TJ Sokol Nové Vysočany A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hložek Vojtěch 0:2, Hlaváček Petr 0:2, Adamčíková Dana 0:3, Zimmel Václav 1:1, body hostů: Dyršmíd Milan 3:0, Kruchina Jiří 2:0, Nousek Jiří 2:0, Kartaš Zdeněk 1:1), TJ Zelená Liška A - SF SKK EL Niňo Praha I 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smrčina Zdeněk 2:2, Vencálek Jiří 0:3, Jiroušek Pavel 2:1, Huňa Vladimír 1:3, body hostů: Ducháček Josef 3:1, Přída Kryštof 3:1, Suvorov Maxim 2:1, Kaucký Vladimír 1:2), Avia Čakovice G - TJ Střížkov D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žydel Jan 1:3, Mach Jakub 0:3, Skříčková Ivana 1:2, Taraňko Mikhail 3:1, body hostů: Stehlík Martin 3:1, Kolda Petr 2:2, Myslivec Jiří 3:0, Svobodová Nikola 1:2),
17. kolo:
Avia Čakovice G - Slovan KST Bohnice F 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žydel Jan 2:0, Skříčková Ivana 2:0, Taraňko Mikhail 2:1, Mach Jakub 3:0, body hostů: Kucharčík Jan 0:3, Domnosil Tomáš 0:3, Bartoňová Jitka 1:1, Zerkal Sergey 0:2), TJ Střížkov D - TJ Zelená Liška A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Myslivec Jiří 1:3, Lüder Jan 1:3, Provazník Lukáš 2:1, Stehlík Martin 1:3, body hostů: Huňa Vladimír 3:1, Smrčina Zdeněk 3:1, Jiroušek Pavel 4:0, Lhoták Petr 0:3), SF SKK EL Niňo Praha I - TJ ABC Branik B 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Sokol Nové Vysočany A - TTC Elizza Praha G 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kartaš Zdeněk 2:2, Dyršmíd Milan 3:1, Nousek Jiří 2:2, Kruchina Jiří 1:3, body hostů: Lev Daniel 3:1, Šimeček Jan 2:2, Fausek Jiří 2:2, Kotlorz Lukáš 1:3), TJ Sokol Petrovice I. C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matuška František 1:1, Pícha David 1:1, Schützner Vladimír 2:1, Marek Vladimír 2:0, WO 3:0, body hostů: Nevmeržický Vadim 1:2, Bielina Václav 2:1, Hladík Ivo 0:3, WO 0:3), SK Start Praha B - SK HAMR A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Botek Radomír 2:2, Nacher Patrik 1:3, Bajtler Martin 3:1, Havel Jiří 3:1, body hostů: Uhl Jiří 2:2, Hamáček Jan 4:0, Hořejší Jiří 1:3, Maršíková Martina 0:4),
18. kolo:
Slovan KST Bohnice F - SK Start Praha B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zerkal Sergey 0:2, Mirovský Ondřej 0:2, Domnosil Tomáš 0:3, Kucharčík Jan 1:1, body hostů: Kafuněk David 3:0, Rybář Martin 2:0, Havel Jiří 2:0, Nacher Patrik 1:1), SK HAMR A - TJ Sokol Petrovice I. C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hamáček Jan 3:1, Uhl Jiří 3:1, Hořejší Jiří 0:4, Šinákl Jan 1:3, body hostů: Matuška František 1:3, Pícha David 2:2, Schützner Vladimír 3:1, Marek Vladimír 3:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Sokol Nové Vysočany A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hák Zdeněk 2:1, Nevmeržický Vadim 1:1, Hladík Ivo 2:1, Bielina Václav 3:0, body hostů: Dyršmíd Milan 2:1, Kruchina Jiří 1:2, Nousek Jiří 0:3, Kartaš Zdeněk 0:2), TTC Elizza Praha G - SF SKK EL Niňo Praha I 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Filip 1:2, Fausek Jiří 0:2, Šimeček Jan 0:3, Vožický Bohumil 1:2, body hostů: Beran Matěj 3:0, Suvorov Maxim 3:0, Přída Kryštof 3:0, Beran Tomáš 0:2), TJ ABC Branik B - TJ Střížkov D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamčíková Dana 1:1, Hložek Vojtěch 0:2, Hlaváček Petr 0:3, Zimmel Václav 0:2, body hostů: Stehlík Martin 3:0, Myslivec Jiří 2:0, Svobodová Nikola 2:0, Doležal Karel 1:1), TJ Zelená Liška A - Avia Čakovice G 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smrčina Zdeněk 0:3, Jiroušek Pavel 2:1, Vencálek Jiří 1:2, Huňa Vladimír 2:2, body hostů: Taraňko Mikhail 4:0, Mach Jakub 0:3, Žydel Jan 3:0, Hanzlík Tomáš 1:2),
19. kolo:
TJ Zelená Liška A - Slovan KST Bohnice F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Petr 0:1, Jiroušek Pavel 3:1, Vencálek Jiří 1:2, Huňa Vladimír 4:0, Smrčina Zdeněk 1:2, body hostů: Kucharčík Jan 2:2, Domnosil Tomáš 1:3, Bartoňová Jitka 2:2, Zerkal Sergey 1:2), Avia Čakovice G - TJ ABC Branik B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzlík Tomáš 2:1, Taraňko Mikhail 1:1, Skříčková Ivana 2:1, Žydel Jan 3:0, body hostů: Král Ludvík ml. 3:0, Zimmel Václav 0:3, Král Ludvík st. 0:3, Hložek Vojtěch 0:2), TJ Střížkov D - TTC Elizza Praha G 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolda Petr 2:1, Myslivec Jiří 2:1, Doležal Karel 2:1, Stehlík Martin 3:0, body hostů: Bialas Filip 3:0, Šimeček Jan 0:3, Fausek Jiří 0:3, Kotlorz Lukáš 0:3), SF SKK EL Niňo Praha I - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suvorov Maxim 3:0, Přída Kryštof 1:2, Beran Matěj 3:0, Kaucký Jakub 2:1, body hostů: Nevmeržický Vadim 1:2, Bielina Václav 1:2, Stránský Zdeněk 1:2, Hladík Ivo 0:3), TJ Sokol Nové Vysočany A - SK HAMR A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kartaš Zdeněk 1:3, Dyršmíd Milan 3:1, Nousek Jiří 2:1, Kruchina Jiří 3:1, body hostů: Hamáček Jan 4:0, Maršíková Martina 1:3, Hořejší Jiří 1:3, Courton Ivan 0:3), TJ Sokol Petrovice I. C - SK Start Praha B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matuška František 2:2, Pícha David 1:2, Michálek Vojtěch 1:2, Marek Vladimír 2:2, body hostů: Rybář Martin 4:0, Kafuněk David 4:0, Nacher Patrik 0:2, Botek Radomír 0:3, Bajtler Martin 0:1),
20. kolo:
Slovan KST Bohnice F - TJ Sokol Petrovice I. C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupek Petr 0:4, Zerkal Sergey 1:3, Mirovský Ondřej 4:0, Kucharčík Jan 4:0, body hostů: Marek Vladimír 2:2, Pícha David 2:2, Matuška František 1:3, Schützner Vladimír 2:2), SK Start Praha B - TJ Sokol Nové Vysočany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybář Martin 2:1, Havel Jiří 1:3, Nacher Patrik 0:2, Kafuněk David 3:0, Bajtler Martin 1:1, WO 2:0, body hostů: Dyršmíd Milan 3:1, Kruchina Jiří 2:2, Nousek Jiří 2:2, Kartaš Zdeněk 0:2, WO 0:2), SK HAMR A - SF SKK EL Niňo Praha I 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šinákl Jan 2:2, Hořejší Jiří 0:3, Uhl Jiří 1:2, Hamáček Jan 2:2, body hostů: Suvorov Maxim 4:0, Přída Kryštof 4:0, Beran Matěj 0:3, Korchak Oleksandr 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Střížkov D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bielina Václav 1:0, Nevmeržický Vadim 2:0, Stránský Zdeněk 2:0, Hák Zdeněk 1:0, WO 3:0, body hostů: Karpíšek Ondřej 0:2, Kušta Petr 0:2, Hejný Jakub 0:2, WO 0:3), TTC Elizza Praha G - Avia Čakovice G 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimeček Jan 0:3, Lev Daniel 1:2, Marat Filip 1:2, Bialas Filip 2:2, body hostů: Taraňko Mikhail 4:0, Žydel Jan 0:3, Skříčková Ivana 3:0, Mach Jakub 2:1), TJ ABC Branik B - TJ Zelená Liška A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamčíková Dana 0:3, Král Ludvík st. 0:3, Hložek Vojtěch 1:2, Zimmel Václav 3:0, body hostů: Huňa Vladimír 3:0, Smrčina Zdeněk 2:1, Jiroušek Pavel 1:2, Vencálek Jiří 2:1),
21. kolo:
TJ ABC Branik B - Slovan KST Bohnice F 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zimmel Václav 2:1, Král Ludvík st. 0:3, Hlaváček Petr 0:3, Petira Martin 2:1, body hostů: Kucharčík Jan 3:0, Zerkal Sergey 2:1, Bednárik Martin 1:2, Mirovský Ondřej 2:1), TJ Zelená Liška A - TTC Elizza Praha G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krieger Karel 0:1, Vencálek Jiří 1:1, Lhoták Petr 2:1, Huňa Vladimír 3:0, Smrčina Zdeněk 2:0, body hostů: Lev Daniel 2:1, Šimeček Jan 1:2, Fausek Jiří 0:3, Kotlorz Lukáš 0:2), Avia Čakovice G - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lomský Gustav 1:0, Žydel Jan 1:2, Mach Jakub 2:1, Skříčková Ivana 3:0, Taraňko Mikhail 2:0, body hostů: Nevmeržický Vadim 2:1, Bielina Václav 1:2, Stránský Zdeněk 0:3, Hladík Ivo 0:3), TJ Střížkov D - SK HAMR A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolda Petr 2:2, Myslivec Jiří 1:3, Svobodová Nikola 1:3, Stehlík Martin 3:1, body hostů: Hamáček Jan 3:1, Dorko Tomáš 3:1, Uhl Jiří 1:3, Maršíková Martina 2:2), SF SKK EL Niňo Praha I - SK Start Praha B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přída Kryštof 1:0, Beran Matěj 2:0, Beran Tomáš 2:0, Suvorov Maxim 1:0, WO 2:0, body hostů: Havel Jiří 0:2, Nacher Patrik 0:2, Bajtler Martin 0:2, WO 0:2), TJ Sokol Nové Vysočany A - TJ Sokol Petrovice I. C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vytisk Václav 4:0, Dyršmíd Milan 2:2, Nousek Jiří 1:3, Kruchina Jiří 1:3, body hostů: Marek Vladimír 2:2, Matuška František 3:1, Schützner Vladimír 2:2, Lukáč Michal 1:3),
22. kolo:
Slovan KST Bohnice F - TJ Sokol Nové Vysočany A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Domnosil Tomáš 0:1, Chaloupek Petr 0:4, Zerkal Sergey 1:3, Kucharčík Jan 3:1, Bartoňová Jitka 2:1, body hostů: Pešek Miroslav 3:1, Dyršmíd Milan 4:0, Kruchina Jiří 1:3, Nousek Jiří 2:2), TJ Sokol Petrovice I. C - SF SKK EL Niňo Praha I 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schützner Vladimír 3:1, Matuška František 1:3, Pícha David 1:2, Marek Vladimír 2:2, body hostů: Přída Kryštof 3:1, Beran Matěj 4:0, Beran Tomáš 1:3, Korchak Oleksandr 0:3), TJ Střížkov D - SK Start Praha B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolda Petr 2:0, Myslivec Jiří 1:1, Doležal Karel 1:2, Stehlík Martin 2:0, WO 4:0, body hostů: Havel Jiří 1:2, Bajtler Martin 2:1, Jeřábek Pavel 0:3, WO 0:4), SK HAMR A - Avia Čakovice G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorko Tomáš 0:4, Uhl Jiří 3:1, Maršíková Martina 2:2, Hamáček Jan 4:0, body hostů: Skříčková Ivana 2:2, Mach Jakub 1:3, Hanzlík Tomáš 2:2, Žydel Jan 2:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Zelená Liška A 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nevmeržický Vadim 1:1, Stránský Zdeněk 0:2, Hladík Ivo 3:0, Bielina Václav 2:0, WO 4:0, body hostů: Huňa Vladimír 2:1, Lhoták Petr 1:2, Krieger Karel 0:3, WO 0:4), TTC Elizza Praha G - TJ ABC Branik B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marat Filip 2:0, Šimeček Jan 2:0, Kotlorz Lukáš 2:1, Fausek Jiří 2:1, body hostů: Hložek Vojtěch 0:3, Šimon Milan 0:3, Adamčíková Dana 2:0, Hlaváček Petr 0:2),
4. třída A muži (RS-2A)
1. kolo:
PSK Olymp Praha C - TJ Malešice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pocz Štefan 0:3, Turek Tomáš 0:2, Novotný Martin 0:3, Boubelík Tomáš 3:1, WO 2:0, body hostů: Hájek Bedřich 4:0, Bednář Petr 3:1, Skoupý Libor 2:1, Marek Jaroslav 0:1, WO 0:2), SK Dolní Měcholupy B - TJ Sokol Žižkov B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randáček Miroslav 2:1, Zajíček Jaroslav 0:3, Habrych Richard 0:3, Mára Karel 2:2, body hostů: Vláčil Jiří 3:1, Slováček Jakub 3:0, Červeňák Marian 1:2, Ruml Jiří 2:1), TJ Kyje B - TJ Sokol Nusle Praha F 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hadrava Miloslav 0:3, Laštůvka Petr 0:2, Turcmanovič František 1:2, Trnka Miloš 2:1, body hostů: Lamprecht Matyáš 3:0, Drahota Jiří 1:1, Tichý Dominik 3:0, Vodička Šimon 1:1, Laube David 0:1), SK Vršovice A - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Jiří st. 1:3, Dvořák Jiří ml. 3:1, Dunder Jiří 1:2, Jantač Petr 3:1, body hostů: Koťátko Pravoslav 3:1, Oppitz Karel 2:2, Klatovský Karel 1:3, Studničný Jaromír 1:2), Avia Čakovice H - TTC Klánovice E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Karel 2:2, Herčík Lubomír 0:4, Formáček Jiří 1:3, Němický Jiří 4:0, body hostů: Verner Pavel 3:1, Šírek Evžen 1:3, Horčák Martin 2:2, Nový Pavel 3:1), TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Sokol Nové Vysočany B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroš Petr 2:1, Pekárek Václav 3:0, Nágr Pavel 0:3, Železný Miroslav 3:0, body hostů: Kalíšek Jiří 2:1, Kobras Ludvík 1:2, Vytisk Václav 1:2, Černý Ondřej 0:3),
2. kolo:
TJ Malešice B - TJ Sokol Nové Vysočany B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ibl Josef 2:1, Skoupý Libor 1:2, Bednář Petr 3:0, Tomek Jakub 3:0, body hostů: Kalíšek Jiří 1:2, Kobras Ludvík 1:2, Vytisk Václav 0:3, Klindera Antonín 1:2), TTC Klánovice E - TJ Lokomotiva Vršovice D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šírek Evžen 1:1, Tuška Jan 0:2, Verner Pavel 0:3, Horčák Martin 1:2, body hostů: Železný Miroslav 3:0, Jaroš Petr 3:0, Pekárek Václav 2:0, Nágr Pavel 0:2), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - Avia Čakovice H 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oppitz Karel 3:1, Klatovský Karel 2:2, Studničný Jaromír 1:2, Koťátko Pravoslav 3:1, body hostů: Němický Jiří 4:0, Říha Karel 2:2, Šrámek Daniel 0:4, Herčík Lubomír 0:3), TJ Sokol Nusle Praha F - SK Vršovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lamprecht Matyáš 3:0, Tichý Dominik 2:1, Vodička Šimon 2:1, Drahota Jiří 1:0, Laube David 0:2, body hostů: Dunder Jiří 2:1, Dvořák Jiří ml. 1:2, Jantač Petr 1:2, Dvořák Jiří st. 0:3), TJ Sokol Žižkov B - TJ Kyje B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vláčil Jiří 1:3, Červeňák Marian 1:3, Slováček Jakub 2:2, Stejskal Tomáš 4:0, body hostů: Turcmanovič František 2:2, Semaník Viktor 1:3, Laštůvka Petr 2:2, Hadrava Miloslav 3:1), PSK Olymp Praha C - SK Dolní Měcholupy B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pocz Štefan 1:2, Novotný Martin 0:2, Pozníček Josef 0:3, Martykiewiecz Dušan 1:2, body hostů: Mára Karel 3:0, Vojta Martin 3:0, Randáček Miroslav 3:0, Zajíček Jaroslav 0:2),
3. kolo:
SK Dolní Měcholupy B - TJ Malešice B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojta Libor 2:2, Zajíček Jaroslav 2:1, Habrych Richard 1:2, Mára Karel 3:1, body hostů: Tomek Jakub 4:0, Skoupý Libor 1:3, Jiřička Miroslav 0:3, Dufek Stanislav 1:2), TJ Kyje B - PSK Olymp Praha C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnka Miloš 2:0, Semaník Viktor 2:0, Laštůvka Petr 2:0, Turcmanovič František 2:0, body hostů: Jirků Jaromír 0:2, Turek Tomáš 0:2, Martykiewiecz Dušan 0:2, Novotný Martin 0:2), SK Vršovice A - TJ Sokol Žižkov B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Jiří st. 1:2, Jantač Petr 2:1, Dvořák Jiří ml. 2:1, Dunder Jiří 0:4, body hostů: Červeňák Marian 1:3, Vláčil Jiří 2:1, Ruml Jiří 3:0, Fišer Josef 2:1), Avia Čakovice H - TJ Sokol Nusle Praha F 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Říha Karel 0:2, Šrámek Daniel 1:1, Petříková Michaela 0:3, Němický Jiří 0:2, body hostů: Lamprecht Matyáš 3:0, Tichý Dominik 1:1, Motlík Pavel 2:0, Vodička Šimon 2:0), TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroš Petr 2:1, Pekárek Václav 2:0, Nágr Pavel 2:1, Krameš Jan st. 2:1, body hostů: Koťátko Pravoslav 1:2, Oppitz Karel 1:2, Klatovský Karel 1:2, Studničný Jaromír 0:2), TJ Sokol Nové Vysočany B - TTC Klánovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobras Ludvík 2:2, Vytisk Václav 2:2, Adámek Jiří 1:3, Kalíšek Jiří 3:1, body hostů: Verner Pavel 3:1, Horčák Martin 1:3, Šírek Evžen 1:3, Nový Pavel 3:1),
4. kolo:
TJ Malešice B - TTC Klánovice E 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ibl Josef 1:1, Bednář Petr 2:0, Hájek Bedřich 2:1, Marek Jaroslav 2:0, WO 3:0, body hostů: Tuška Jan 2:1, Šírek Evžen 0:3, Ščuka Martin 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TJ Sokol Nové Vysočany B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oppitz Karel 2:0, Klatovský Karel 2:0, Studničný Jaromír 2:0, Koťátko Pravoslav 2:0, body hostů: Kobras Ludvík 0:2, Vytisk Václav 0:2, Adámek Jiří 0:2, Jonák Přemysl 0:2), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Lokomotiva Vršovice D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lamprecht Matyáš 3:1, Tichý Dominik 3:1, Vodička Šimon 0:3, Drahota Jiří 1:1, Janoušek Tomáš 1:1, body hostů: Krameš Jan st. 2:2, Jaroš Petr 2:2, Pekárek Václav 1:3, Nágr Pavel 2:1), TJ Sokol Žižkov B - Avia Čakovice H 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Červeňák Marian 2:0, Vláčil Jiří 2:0, Slováček Jakub 2:0, Stejskal Tomáš 2:0, body hostů: Němický Jiří 0:2, Říha Karel 0:2, Šrámek Daniel 0:2, Černý Jakub 0:2), PSK Olymp Praha C - SK Vršovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pocz Tomáš 3:1, Martykiewiecz Dušan 1:3, Pozníček Josef 0:2, Turek Tomáš 3:1, Pocz Štefan 1:1, body hostů: Dvořák Jiří ml. 2:2, Jantač Petr 3:1, Dunder Jiří 3:1, Dvořák Jiří st. 0:4), SK Dolní Měcholupy B - TJ Kyje B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randáček Miroslav 4:0, Vojta Libor 0:3, Mára Karel 2:1, Vojta Martin 2:2, body hostů: Turcmanovič František 3:1, Trnka Miloš 1:3, Hadrava Miloslav 1:2, Laštůvka Petr 1:2),
5. kolo:
TJ Kyje B - TJ Malešice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laštůvka Petr 3:1, Hadrava Miloslav 3:1, Trnka Miloš 0:1, Turcmanovič František 1:3, WO 0:3, body hostů: Tomek Jakub 3:0, Skoupý Libor 1:2, Marek Jaroslav 2:2, Dufek Stanislav 0:2, Ibl Josef 0:1, WO 3:0), SK Vršovice A - SK Dolní Měcholupy B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jiří st. 0:3, Jantač Petr 1:2, Dvořák Jiří ml. 0:3, Dunder Jiří 2:1, body hostů: Randáček Miroslav 3:0, Mára Karel 1:2, Kolařík Zdeněk 3:0, Vojta Libor 2:1), Avia Čakovice H - PSK Olymp Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němický Jiří 1:1, Říha Karel 2:0, Šrámek Daniel 2:1, Mach Jakub 3:0, body hostů: Turek Tomáš 1:2, Forejt Lukáš 1:2, Martykiewiecz Dušan 0:2, Pozníček Josef 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Sokol Žižkov B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Železný Miroslav 3:1, Pekárek Václav 1:2, Nágr Pavel 1:2, Jaroš Petr 3:1, body hostů: Stejskal Tomáš 4:0, Červeňák Marian 0:4, Hladík Petr 1:2, Fišer Josef 1:2), TJ Sokol Nové Vysočany B - TJ Sokol Nusle Praha F 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kobras Ludvík 1:2, Vytisk Václav 2:1, Klindera Antonín 0:3, Kalíšek Jiří 1:2, body hostů: Lamprecht Matyáš 2:1, Drahota Jiří 1:1, Tichý Dominik 3:0, Vodička Šimon 2:1, Motlík Pavel 0:1), TTC Klánovice E - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šírek Evžen 1:3, Tuška Jan 1:3, Horčák Martin 3:1, Verner Pavel 3:1, body hostů: Koťátko Pravoslav 2:2, Oppitz Karel 3:1, Klatovský Karel 3:1, Studničný Jaromír 0:4),
6. kolo:
TJ Malešice B - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiřička Miroslav 2:0, Skoupý Libor 2:0, Tomek Jakub 3:0, Bednář Petr 2:0, body hostů: Oppitz Karel 0:3, Klatovský Karel 0:2, Koťátko Pravoslav 0:2, Studničný Jaromír 0:2), TJ Sokol Nusle Praha F - TTC Klánovice E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lamprecht Matyáš 2:0, Vodička Šimon 1:1, Tichý Dominik 3:0, Drahota Jiří 2:0, body hostů: Verner Pavel 0:3, Horčák Martin 1:1, Šírek Evžen 0:2, Ščuka Martin 0:2), TJ Sokol Žižkov B - TJ Sokol Nové Vysočany B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vláčil Jiří 3:0, Trejbal Václav 2:1, Slováček Jakub 1:2, Stejskal Tomáš 3:0, WO 0:1, body hostů: Kalíšek Jiří 1:2, Kobras Ludvík 1:2, Vytisk Václav 1:2, Adámek Jiří 0:3, WO 1:0), PSK Olymp Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martykiewiecz Dušan 1:1, Novotný Martin 0:2, Pozníček Josef 0:3, Turek Tomáš 0:2, body hostů: Jaroš Petr 3:0, Železný Miroslav 2:0, Pekárek Václav 2:0, Nágr Pavel 1:1), SK Dolní Měcholupy B - Avia Čakovice H 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randáček Miroslav 3:0, Zajíček Jaroslav 0:2, Mára Karel 3:0, Kolařík Zdeněk 2:1, body hostů: Němický Jiří 1:2, Říha Karel 2:1, Šrámek Daniel 0:3, Černý Jakub 0:2), TJ Kyje B - SK Vršovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Traxler Jan 1:3, Laštůvka Petr 4:0, Hadrava Miloslav 2:2, Turcmanovič František 2:2, body hostů: Jantač Petr 3:1, Dvořák Jiří ml. 2:2, Dunder Jiří 2:2, Dvořák Jiří st. 0:4),
7. kolo:
SK Vršovice A - TJ Malešice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Jiří st. 1:3, Jantač Petr 2:2, Dunder Jiří 3:1, Dvořák Jiří ml. 2:2, body hostů: Bednář Petr 4:0, Hanšpach Daniel 1:3, Skoupý Libor 1:3, Tomek Jakub 2:2), Avia Čakovice H - TJ Kyje B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němický Jiří 3:1, Říha Karel 0:3, Šrámek Daniel 2:1, Mach Jakub 4:0, body hostů: Turcmanovič František 2:2, Laštůvka Petr 2:2, Trnka Miloš 0:3, Hadrava Miloslav 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice D - SK Dolní Měcholupy B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pekárek Václav 2:0, Železný Miroslav 2:0, Nágr Pavel 2:1, Krameš Jan st. 2:0, body hostů: Mára Karel 0:3, Kolařík Zdeněk 1:1, Habrych Richard 0:2, Zajíček Jaroslav 0:2), TJ Sokol Nové Vysočany B - PSK Olymp Praha C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kobras Ludvík 1:0, Vytisk Václav 2:0, Klindera Antonín 2:1, Kalíšek Jiří 1:1, WO 3:0, body hostů: Martykiewiecz Dušan 0:3, Novotný Martin 0:3, Turek Tomáš 2:0, WO 0:3), TTC Klánovice E - TJ Sokol Žižkov B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šírek Evžen 1:2, Tuška Jan 1:1, Horčák Martin 0:3, Verner Pavel 1:2, body hostů: Stejskal Tomáš 3:0, Slováček Jakub 2:1, Vláčil Jiří 3:0, Červeňák Marian 0:2), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TJ Sokol Nusle Praha F 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oppitz Karel 0:2, Klatovský Karel 0:2, Studničný Jaromír 0:3, Koťátko Pravoslav 1:1, body hostů: Lamprecht Matyáš 3:0, Drahota Jiří 2:0, Tichý Dominik 2:0, Motlík Pavel 1:1),
8. kolo:
TJ Malešice B - TJ Sokol Nusle Praha F 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skoupý Libor 2:1, Dufek Stanislav 0:1, Jiřička Miroslav 1:2, Bednář Petr 2:2, Marek Jaroslav 0:2, body hostů: Lamprecht Matyáš 4:0, Tichý Dominik 2:1, Drahota Jiří 0:1, Motlík Pavel 1:2, Vodička Šimon 1:1), TJ Sokol Žižkov B - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slováček Jakub 2:0, Elčkner Miroslav ml. 2:0, Ruml Jiří 2:1, Vláčil Jiří 3:0, body hostů: Koťátko Pravoslav 1:2, Oppitz Karel 0:3, Klatovský Karel 0:2, Studničný Jaromír 0:2), PSK Olymp Praha C - TTC Klánovice E 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Martin 0:1, Turek Tomáš 2:0, Boubelík Tomáš 3:0, Hanák Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Verner Pavel 1:2, Šírek Evžen 0:2, Tuška Jan 0:2, WO 0:3), SK Dolní Měcholupy B - TJ Sokol Nové Vysočany B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mára Karel 3:1, Vojta Libor 2:2, Vojta Martin 2:1, Kolařík Zdeněk 2:2, body hostů: Pešek Miroslav 4:0, Vytisk Václav 2:2, Kobras Ludvík 0:4, Klindera Antonín 0:3), TJ Kyje B - TJ Lokomotiva Vršovice D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laštůvka Petr 1:2, Trnka Miloš 0:1, Hadrava Miloslav 2:1, Turcmanovič František 0:3, WO 0:2, body hostů: Železný Miroslav 1:1, Krameš Jan st. 3:0, Pekárek Václav 2:1, Nágr Pavel 1:1, WO 2:0), SK Vršovice A - Avia Čakovice H 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Jiří st. 1:3, Dunder Jiří 3:1, Jantač Petr 1:2, Dvořák Jiří ml. 3:1, body hostů: Němický Jiří 3:1, Říha Karel 1:3, Šrámek Daniel 3:1, Černý Jakub 0:3),
9. kolo:
Avia Čakovice H - TJ Malešice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němický Jiří 2:1, Říha Karel 2:1, Šrámek Daniel 1:2, Žydel Jan 3:0, body hostů: Bednář Petr 3:0, Ibl Josef 0:3, Skoupý Libor 1:2, Marek Jaroslav 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice D - SK Vršovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Železný Miroslav 2:0, Nágr Pavel 2:0, Knobloch Miroslav ml. 2:1, Jaroš Petr 2:0, body hostů: Jantač Petr 0:3, Dvořák Jiří ml. 0:2, Dunder Jiří 1:1, Dvořák Jiří st. 0:2), TJ Sokol Nové Vysočany B - TJ Kyje B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kobras Ludvík 1:3, Vytisk Václav 2:2, Klindera Antonín 0:4, Kalíšek Jiří 3:1, body hostů: Turcmanovič František 3:1, Laštůvka Petr 4:0, Hadrava Miloslav 2:2, Trnka Miloš 1:3), TTC Klánovice E - SK Dolní Měcholupy B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nový Pavel 0:3, Verner Pavel 1:2, Šírek Evžen 1:2, Platil Stanislav 1:2, body hostů: Vojta Martin 3:0, Mára Karel 1:2, Kolařík Zdeněk 2:1, Randáček Miroslav 3:0), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - PSK Olymp Praha C 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klatovský Karel 0:1, Studničný Jaromír 2:0, Oppitz Karel 3:0, Koťátko Pravoslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Pocz Štefan 1:2, Novotný Martin 0:2, Pozníček Josef 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Sokol Žižkov B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichý Dominik 3:1, Vodička Šimon 1:3, Motlík Pavel 1:3, Lamprecht Matyáš 3:1, body hostů: Stejskal Tomáš 3:1, Slováček Jakub 2:2, Vláčil Jiří 1:3, Ruml Jiří 2:2),
10. kolo:
TJ Malešice B - TJ Sokol Žižkov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiřička Miroslav 2:1, Skoupý Libor 2:1, Hanšpach Daniel 1:2, Bednář Petr 3:0, body hostů: Ruml Jiří 0:3, Stejskal Tomáš 2:1, Slováček Jakub 2:1, Červeňák Marian 0:3), PSK Olymp Praha C - TJ Sokol Nusle Praha F 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Turek Tomáš 0:2, Martykiewiecz Dušan 1:1, Novotný Martin 0:3, Pocz Štefan 1:2, body hostů: Lamprecht Matyáš 3:0, Drahota Jiří 2:1, Tichý Dominik 2:0, Vodička Šimon 1:1), SK Dolní Měcholupy B - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Habrych Richard 1:0, Mára Karel 2:0, Kolařík Zdeněk 2:0, Randáček Miroslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Barták Jan 0:2, Racek Jiří 0:2, Černý Antonín 0:2, WO 0:3), TJ Kyje B - TTC Klánovice E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadrava Miloslav 3:0, Laštůvka Petr 3:0, Trnka Miloš 1:2, Turcmanovič František 2:1, body hostů: Verner Pavel 0:3, Horčák Martin 2:1, Šírek Evžen 1:2, Nový Pavel 0:3), SK Vršovice A - TJ Sokol Nové Vysočany B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Jiří st. 1:3, Dunder Jiří 1:2, Jantač Petr 2:1, Dvořák Jiří ml. 0:4, body hostů: Kalíšek Jiří 2:2, Pešek Miroslav 4:0, Vytisk Václav 2:1, Kobras Ludvík 2:1), Avia Čakovice H - TJ Lokomotiva Vršovice D 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Říha Karel 1:2, Šrámek Daniel 0:3, Černý Jakub 0:3, Němický Jiří 1:2, WO 1:0, body hostů: Jaroš Petr 2:1, Pekárek Václav 3:0, Železný Miroslav 2:1, Nágr Pavel 3:0, WO 0:1),
11. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Malešice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jaroš Petr 1:0, Pekárek Václav 2:0, Nágr Pavel 2:0, Železný Miroslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Tomek Jakub 0:2, Marek Jaroslav 0:2, Jiřička Miroslav 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Nové Vysočany B - Avia Čakovice H 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pešek Miroslav 3:0, Vytisk Václav 1:1, Kobras Ludvík 1:2, Kalíšek Jiří 2:0, WO 2:0, body hostů: Němický Jiří 1:2, Šrámek Daniel 1:2, Říha Karel 1:2, Mach Jakub 0:1, WO 0:2), TTC Klánovice E - SK Vršovice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Verner Pavel 3:1, Šírek Evžen 1:3, Horčák Martin 1:2, Platil Stanislav 1:3, body hostů: Jantač Petr 2:2, Dvořák Jiří ml. 4:0, Dunder Jiří 2:2, Dvořák Jiří st. 1:2), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TJ Kyje B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Oppitz Karel 1:2, Studničný Jaromír 1:2, Koťátko Pravoslav 1:2, Klatovský Karel 1:2, WO 5:0, body hostů: Laštůvka Petr 3:1, Hadrava Miloslav 3:1, Trnka Miloš 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Nusle Praha F - SK Dolní Měcholupy B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodička Šimon 2:2, Motlík Pavel 0:3, Wavrečka Ronald 2:1, Lamprecht Matyáš 4:0, Drahota Jiří 1:0, body hostů: Habrych Richard 1:3, Mára Karel 3:1, Kolařík Zdeněk 1:3, Randáček Miroslav 1:2), TJ Sokol Žižkov B - PSK Olymp Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červeňák Marian 2:2, Králová Michaela 0:4, Slováček Jakub 3:1, Vláčil Jiří 3:1, body hostů: Boubelík Tomáš 3:1, Pocz Štefan 2:2, Turek Tomáš 2:2, Novotný Martin 1:3),
12. kolo:
TJ Malešice B - PSK Olymp Praha C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skoupý Libor 2:0, Tomek Jakub 2:0, Jiřička Miroslav 2:0, Bednář Petr 3:0, Marek Jaroslav 0:1, body hostů: Pocz Štefan 1:2, Martykiewiecz Dušan 0:3, Turek Tomáš 0:2, Novotný Martin 0:2), TJ Sokol Žižkov B - SK Dolní Měcholupy B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vláčil Jiří 1:2, Červeňák Marian 2:1, Slováček Jakub 1:2, Stejskal Tomáš 4:0, body hostů: Vojta Martin 2:2, Mára Karel 1:2, Kolařík Zdeněk 2:1, Habrych Richard 0:3), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Kyje B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boloňský Andrej 1:1, Vodička Šimon 1:2, Tichý Dominik 3:0, Lamprecht Matyáš 4:0, Drahota Jiří 0:1, body hostů: Turcmanovič František 1:3, Trnka Miloš 0:3, Hadrava Miloslav 1:2, Laštůvka Petr 2:1), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - SK Vršovice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oppitz Karel 2:2, Klatovský Karel 1:3, Studničný Jaromír 2:1, Koťátko Pravoslav 2:2, body hostů: Dvořák Jiří ml. 4:0, Jantač Petr 3:1, Dunder Jiří 1:3, Dvořák Jiří st. 0:3), TTC Klánovice E - Avia Čakovice H 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horčák Martin 1:2, Šírek Evžen 1:2, Verner Pavel 1:2, Nový Pavel 1:3, body hostů: Mach Jakub 3:1, Havlíková Jana 0:3, Němický Jiří 3:0, Říha Karel 3:0), TJ Sokol Nové Vysočany B - TJ Lokomotiva Vršovice D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vytisk Václav 1:1, Klindera Antonín 0:2, Černý Ondřej 0:3, Kalíšek Jiří 1:2, body hostů: Železný Miroslav 3:0, Pekárek Václav 3:0, Nágr Pavel 1:1, Jaroš Petr 1:1),
13. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany B - TJ Malešice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vytisk Václav 2:1, Kobras Ludvík 2:1, Klindera Antonín 2:1, Kalíšek Jiří 2:1, body hostů: Tomek Jakub 2:1, Hanšpach Daniel 1:2, Marek Jaroslav 1:2, Dufek Stanislav 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice D - TTC Klánovice E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pekárek Václav 2:0, Jaroš Petr 1:1, Nágr Pavel 3:0, Železný Miroslav 2:0, body hostů: Verner Pavel 1:2, Horčák Martin 0:2, Nový Pavel 0:2, Šírek Evžen 0:2), Avia Čakovice H - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žydel Jan 3:0, Němický Jiří 2:0, Šrámek Daniel 1:2, Říha Karel 3:0, body hostů: Studničný Jaromír 1:2, Oppitz Karel 0:3, Klatovský Karel 1:2, Racek Jiří 0:2), SK Vršovice A - TJ Sokol Nusle Praha F 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jiří st. 1:1, Dunder Jiří 0:2, Dvořák Jiří ml. 0:3, Jantač Petr 0:3, body hostů: Lamprecht Matyáš 3:0, Tichý Dominik 3:0, Vodička Šimon 2:0, Drahota Jiří 1:1), TJ Kyje B - TJ Sokol Žižkov B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Laštůvka Petr 3:0, Trnka Miloš 0:3, Hadrava Miloslav 1:2, Turcmanovič František 0:3, body hostů: Stejskal Tomáš 2:1, Slováček Jakub 2:1, Vláčil Jiří 2:1, Červeňák Marian 2:1), SK Dolní Měcholupy B - PSK Olymp Praha C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojta Martin 2:0, Habrych Richard 1:1, Mára Karel 3:0, Randáček Miroslav 2:0, body hostů: Martykiewiecz Dušan 0:3, Pocz Štefan 1:1, Jirků Jaromír 0:2, Novotný Martin 0:2),
14. kolo:
TJ Malešice B - SK Dolní Měcholupy B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomek Jakub 2:1, Skoupý Libor 2:1, Jiřička Miroslav 2:1, Bednář Petr 3:0, body hostů: Mára Karel 1:2, Vojta Martin 1:2, Kolařík Zdeněk 1:2, Habrych Richard 0:3), PSK Olymp Praha C - TJ Kyje B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martykiewiecz Dušan 1:3, Forejt Lukáš 0:3, Novotný Martin 0:3, Turek Tomáš 3:1, body hostů: Laštůvka Petr 4:0, Hadrava Miloslav 3:1, Trnka Miloš 1:2, Traxler Jan 2:1), TJ Sokol Žižkov B - SK Vršovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slováček Jakub 1:3, Elčkner Miroslav ml. 2:2, Červeňák Marian 3:1, Vláčil Jiří 2:2, body hostů: Dunder Jiří 1:3, Jantač Petr 4:0, Dvořák Jiří ml. 1:3, Dvořák Jiří st. 2:2), TJ Sokol Nusle Praha F - Avia Čakovice H 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lamprecht Matyáš 3:0, Wavrečka Ronald 3:0, Boloňský Andrej 0:3, Drahota Jiří 3:0, body hostů: Němický Jiří 1:2, Říha Karel 1:2, Šrámek Daniel 1:2, Černý Jakub 0:3), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TJ Lokomotiva Vršovice D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klatovský Karel 0:2, Oppitz Karel 0:2, Studničný Jaromír 0:2, Koťátko Pravoslav 0:2, body hostů: Železný Miroslav 2:0, Jaroš Petr 2:0, Pekárek Václav 2:0, Nágr Pavel 2:0), TTC Klánovice E - TJ Sokol Nové Vysočany B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Verner Pavel 2:1, Šírek Evžen 0:3, Nový Pavel 1:2, Platil Stanislav 1:2, body hostů: Pešek Miroslav 3:0, Kalíšek Jiří 2:1, Vytisk Václav 1:2, Kobras Ludvík 2:1),
15. kolo:
TTC Klánovice E - TJ Malešice B 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nový Pavel 1:1, Platil Stanislav 0:2, Šírek Evžen 1:2, WO 0:4, body hostů: Bednář Petr 3:0, Tomek Jakub 2:0, Skoupý Libor 0:1, Marek Jaroslav 0:1, WO 4:0), TJ Sokol Nové Vysočany B - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešek Miroslav 2:0, Vytisk Václav 2:0, Kobras Ludvík 2:0, Kalíšek Jiří 2:0, body hostů: Koťátko Pravoslav 0:2, Oppitz Karel 0:2, Klatovský Karel 0:2, Honek Jan st. 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Sokol Nusle Praha F 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pekárek Václav 2:2, Krameš Jan st. 3:1, Nágr Pavel 1:2, Jaroš Petr 2:2, body hostů: Tichý Dominik 4:0, Wavrečka Ronald 3:1, Vodička Šimon 0:4, Boloňský Andrej 0:3), Avia Čakovice H - TJ Sokol Žižkov B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němický Jiří 0:3, Říha Karel 1:2, Šrámek Daniel 0:3, Mach Jakub 3:0, WO 5:0, body hostů: Červeňák Marian 3:1, Slováček Jakub 2:2, Vláčil Jiří 3:1, WO 0:5), SK Vršovice A - PSK Olymp Praha C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jiří st. 1:3, Dunder Jiří 2:1, Jantač Petr 1:2, Dvořák Jiří ml. 1:3, body hostů: Pocz Štefan 4:0, Martykiewiecz Dušan 2:2, Turek Tomáš 3:0, Pozníček Josef 0:3), TJ Kyje B - SK Dolní Měcholupy B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadrava Miloslav 2:2, Trnka Miloš 3:1, Trubl Vladimír 0:4, Laštůvka Petr 2:2, body hostů: Mára Karel 3:1, Vojta Martin 3:1, Habrych Richard 1:3, Zajíček Jaroslav 2:2),
16. kolo:
TJ Malešice B - TJ Kyje B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiřička Miroslav 1:1, Skoupý Libor 1:1, Tomek Jakub 3:0, Bednář Petr 3:0, body hostů: Laštůvka Petr 2:1, Turcmanovič František 0:3, Hadrava Miloslav 0:2, Trnka Miloš 0:2), SK Dolní Měcholupy B - SK Vršovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mára Karel 4:0, Habrych Richard 1:3, Kolařík Zdeněk 1:3, Randáček Miroslav 3:1, body hostů: Jantač Petr 3:1, Dvořák Jiří ml. 1:3, Dunder Jiří 2:2, Dvořák Jiří st. 1:3), PSK Olymp Praha C - Avia Čakovice H 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šindelář Michal 0:4, Turek Tomáš 3:0, Pocz Štefan 3:1, WO 0:4, body hostů: Němický Jiří 2:1, Říha Karel 1:2, Havlíková Jana 1:2, Šrámek Daniel 1:1, WO 4:0), TJ Sokol Žižkov B - TJ Lokomotiva Vršovice D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červeňák Marian 2:0, Lokaj Jan 0:2, Vláčil Jiří 0:3, Slováček Jakub 0:3, body hostů: Jaroš Petr 2:1, Pekárek Václav 3:0, Krameš Jan st. 2:0, Nágr Pavel 1:1), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Sokol Nové Vysočany B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Dominik 2:0, Wavrečka Ronald 0:1, Vodička Šimon 3:0, Lamprecht Matyáš 2:0, Drahota Jiří 1:0, body hostů: Kalíšek Jiří 0:3, Vytisk Václav 1:1, Kobras Ludvík 0:2, Klindera Antonín 0:2), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TTC Klánovice E 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Honek Jan st. 1:0, Klatovský Karel 2:0, Studničný Jaromír 2:0, Koťátko Pravoslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Verner Pavel 0:2, Šírek Evžen 0:2, Tuška Jan 0:2, WO 0:3),
17. kolo:
TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TJ Malešice B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klatovský Karel 0:3, Honek Jan st. 2:0, Oppitz Karel 0:3, Koťátko Pravoslav 0:3, body hostů: Bednář Petr 2:1, Skoupý Libor 2:1, Tomek Jakub 3:0, Marek Jaroslav 2:0), TTC Klánovice E - TJ Sokol Nusle Praha F 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Platil Stanislav 0:3, Horčák Martin 1:1, Verner Pavel 1:2, WO 0:4, body hostů: Lamprecht Matyáš 1:1, Drahota Jiří 1:0, Vodička Šimon 1:1, Tichý Dominik 2:0, Motlík Pavel 1:0, WO 4:0), TJ Sokol Nové Vysočany B - TJ Sokol Žižkov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vytisk Václav 3:1, Kobras Ludvík 2:2, Adámek Jiří 0:4, Kalíšek Jiří 3:1, body hostů: Červeňák Marian 3:1, Slováček Jakub 1:3, Vláčil Jiří 2:2, Elčkner Miroslav ml. 2:2), TJ Lokomotiva Vršovice D - PSK Olymp Praha C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nágr Pavel 2:0, Jaroš Petr 2:0, Pekárek Václav 2:0, Železný Miroslav 2:0, body hostů: Forejt Lukáš 0:2, Pocz Štefan 0:2, Turek Tomáš 0:2, Martykiewiecz Dušan 0:2), Avia Čakovice H - SK Dolní Měcholupy B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Karel 1:3, Šrámek Daniel 1:2, Formáček Jiří 0:3, Němický Jiří 3:1, body hostů: Randáček Miroslav 3:1, Mára Karel 2:2, Kolařík Zdeněk 3:0, Habrych Richard 1:2), SK Vršovice A - TJ Kyje B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Marek 1:3, Dvořák Jiří st. 2:2, Jantač Petr 3:1, Dunder Jiří 1:3, body hostů: Laštůvka Petr 4:0, Turcmanovič František 2:2, Hadrava Miloslav 2:2, Trnka Miloš 1:3),
18. kolo:
TJ Malešice B - SK Vršovice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jaroslav 3:0, Hanšpach Daniel 1:1, Skoupý Libor 3:0, Tomek Jakub 2:1, body hostů: Jantač Petr 0:3, Dunder Jiří 2:1, Dvořák Jiří ml. 0:3, Dvořák Jiří st. 0:2), TJ Kyje B - Avia Čakovice H 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadrava Miloslav 3:0, Rychtarik David 2:1, Trnka Miloš 1:2, Laštůvka Petr 3:0, body hostů: Němický Jiří 0:3, Říha Karel 2:1, Šrámek Daniel 1:2, Černý Jakub 0:3), SK Dolní Měcholupy B - TJ Lokomotiva Vršovice D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mára Karel 0:3, Habrych Richard 0:3, Kolařík Zdeněk 2:1, Vojta Martin 2:1, body hostů: Železný Miroslav 2:1, Jaroš Petr 1:2, Pekárek Václav 2:1, Nágr Pavel 3:0), PSK Olymp Praha C - TJ Sokol Nové Vysočany B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirků Jaromír 0:2, Turek Tomáš 0:2, Forejt Lukáš 0:2, Pocz Štefan 0:2, body hostů: Pešek Miroslav 2:0, Kalíšek Jiří 2:0, Vytisk Václav 2:0, Kobras Ludvík 2:0), TJ Sokol Žižkov B - TTC Klánovice E 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Červeňák Marian 2:0, Elčkner Miroslav ml. 1:1, Slováček Jakub 2:1, Vláčil Jiří 1:1, WO 4:0, body hostů: Verner Pavel 2:1, Horčák Martin 1:2, Šírek Evžen 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hedervári Robert 0:1, Tichý Dominik 2:0, Vodička Šimon 1:2, Lamprecht Matyáš 3:0, Drahota Jiří 2:0, body hostů: Koťátko Pravoslav 1:2, Klatovský Karel 1:2, Studničný Jaromír 1:2, Racek Jiří 0:2),
19. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Malešice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Dominik 2:0, Wavrečka Ronald 2:0, Vodička Šimon 2:1, Lamprecht Matyáš 2:0, body hostů: Jiřička Miroslav 0:3, Skoupý Libor 1:1, Zseller Jiří 0:2, Tomek Jakub 0:2), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - TJ Sokol Žižkov B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oppitz Karel 0:3, Studničný Jaromír 0:2, Koťátko Pravoslav 2:1, Honek Jan st. 0:3, body hostů: Červeňák Marian 2:1, Slováček Jakub 3:0, Elčkner Miroslav 2:1, Fišer Josef 2:0), TTC Klánovice E - PSK Olymp Praha C 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horčák Martin 1:0, Šírek Evžen 2:0, Verner Pavel 3:0, Platil Stanislav 1:0, WO 3:0, body hostů: Martykiewiecz Dušan 0:3, Pozníček Josef 0:2, Novotný Martin 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Nové Vysočany B - SK Dolní Měcholupy B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vytisk Václav 4:0, Kobras Ludvík 2:2, Klindera Antonín 2:2, Kalíšek Jiří 1:3, body hostů: Habrych Richard 1:3, Randáček Miroslav 2:2, Vojta Martin 3:1, Mára Karel 1:3), TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Kyje B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Železný Miroslav 1:0, Pekárek Václav 1:1, Nágr Pavel 3:0, Jaroš Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Laštůvka Petr 1:2, Trnka Miloš 0:2, Hadrava Miloslav 0:2, WO 0:3), Avia Čakovice H - SK Vršovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němický Jiří 2:2, Říha Karel 1:3, Šrámek Daniel 1:3, Mach Jakub 4:0, body hostů: Jantač Petr 1:3, Dunder Jiří 3:1, Dvořák Jiří ml. 2:2, Dvořák Jiří st. 2:2),
20. kolo:
TJ Malešice B - Avia Čakovice H 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiřička Miroslav 2:0, Marek Jaroslav 1:1, Skoupý Libor 2:1, Tomek Jakub 3:0, body hostů: Říha Karel 2:1, Šrámek Daniel 0:3, Černý Jakub 0:2, Havlíková Jana 0:2), SK Vršovice A - TJ Lokomotiva Vršovice D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Jiří st. 1:2, Dunder Jiří 0:2, Jantač Petr 1:2, Dvořák Jiří ml. 2:1, WO 0:1, body hostů: Jaroš Petr 3:0, Pekárek Václav 1:2, Nágr Pavel 1:2, Veselý Filip ml. 2:0, WO 1:0), TJ Kyje B - TJ Sokol Nové Vysočany B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turcmanovič František 2:2, Hadrava Miloslav 3:1, Trnka Miloš 0:4, Laštůvka Petr 2:2, body hostů: Vytisk Václav 3:1, Kobras Ludvík 3:1, Klindera Antonín 1:3, Černý Ondřej 2:2), SK Dolní Měcholupy B - TTC Klánovice E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojta Martin 3:0, Habrych Richard 1:2, Kolařík Zdeněk 2:1, Randáček Miroslav 3:0, body hostů: Verner Pavel 2:1, Horčák Martin 1:2, Nový Pavel 0:3, Platil Stanislav 0:3), PSK Olymp Praha C - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turek Tomáš 2:2, Martykiewiecz Dušan 3:1, Šindelář Michal 0:4, Pocz Štefan 2:2, body hostů: Koťátko Pravoslav 2:2, Studničný Jaromír 3:1, Oppitz Karel 2:2, Klatovský Karel 2:2), TJ Sokol Žižkov B - TJ Sokol Nusle Praha F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Červeňák Marian 2:1, Elčkner Miroslav 1:3, Slováček Jakub 1:3, Vláčil Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Lamprecht Matyáš 3:1, Drahota Jiří 1:2, Tichý Dominik 2:2, Vodička Šimon 3:1, WO 0:1),
21. kolo:
TJ Sokol Žižkov B - TJ Malešice B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stejskal Tomáš 1:0, Elčkner Miroslav ml. 2:0, Slováček Jakub 2:1, Vláčil Jiří 1:0, WO 3:0, body hostů: Vanka Petr 0:3, Tichý Pavel 0:2, Skoupý Libor 1:1, WO 0:3), TJ Sokol Nusle Praha F - PSK Olymp Praha C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hedervári Robert 0:1, Vodička Šimon 1:1, Tichý Dominik 3:0, Lamprecht Matyáš 3:0, Drahota Jiří 1:1, body hostů: Pocz Štefan 2:1, Martykiewiecz Dušan 0:3, Turek Tomáš 0:3, Jirků Jaromír 1:1), TJ Sokol Suchdol-Sedlec B - SK Dolní Měcholupy B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabálek Petr 0:2, Racek Jiří 0:2, Honek Jan st. 1:2, Koťátko Pravoslav 0:2, body hostů: Randáček Miroslav 3:0, Habrych Richard 1:1, Mára Karel 2:0, Vojta Martin 2:0), TTC Klánovice E - TJ Kyje B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nový Pavel 2:1, Platil Stanislav 2:1, Horčák Martin 2:1, Verner Pavel 3:1, body hostů: Turcmanovič František 0:4, Laštůvka Petr 1:2, Hadrava Miloslav 1:2, Trnka Miloš 2:1), TJ Sokol Nové Vysočany B - SK Vršovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobras Ludvík 3:1, Klindera Antonín 1:3, Adámek Jiří 1:3, Kalíšek Jiří 3:1, body hostů: Jantač Petr 3:1, Dvořák Jiří ml. 3:1, Dvořák Jiří st. 2:2, Pocar Jan 0:4), TJ Lokomotiva Vršovice D - Avia Čakovice H 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Železný Miroslav 1:0, Jaroš Petr 2:0, Pekárek Václav 3:0, Nágr Pavel 0:1, WO 3:0, body hostů: Němický Jiří 0:3, Říha Karel 0:2, Havlíková Jana 1:1, WO 0:3),
22. kolo:
TJ Malešice B - TJ Lokomotiva Vršovice D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiřička Miroslav 0:3, Vanka Petr 0:2, Skoupý Libor 0:3, Tomek Jakub 2:1, body hostů: Jaroš Petr 3:0, Železný Miroslav 3:0, Pekárek Václav 2:1, Nágr Pavel 1:1), Avia Čakovice H - TJ Sokol Nové Vysočany B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říha Karel 2:2, Šrámek Daniel 2:2, Černý Jakub 2:2, Němický Jiří 0:4, body hostů: Kalíšek Jiří 3:1, Vytisk Václav 2:2, Kobras Ludvík 2:2, Jonák Přemysl 3:1), SK Vršovice A - TTC Klánovice E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Jiří st. 2:0, Dunder Jiří 2:0, Jantač Petr 2:0, Dvořák Jiří ml. 2:0, body hostů: Verner Pavel 0:2, Šírek Evžen 0:2, Tuška Jan 0:2, Ščuka Martin 0:2), TJ Kyje B - TJ Sokol Suchdol-Sedlec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadrava Miloslav 3:0, Traxler Jan 2:1, Trnka Miloš 2:1, Turcmanovič František 2:1, body hostů: Hrabálek Petr 1:2, Koťátko Pravoslav 1:2, Honek Jan st. 1:2, Racek Jiří 0:3), SK Dolní Měcholupy B - TJ Sokol Nusle Praha F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojta Martin 2:2, Mára Karel 1:3, Kolařík Zdeněk 2:2, Randáček Miroslav 2:2, body hostů: Lamprecht Matyáš 3:1, Tichý Dominik 4:0, Vodička Šimon 2:2, Motlík Pavel 0:4), PSK Olymp Praha C - TJ Sokol Žižkov B 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Turek Tomáš 2:1, Jirků Jaromír 0:3, Forejt Lukáš 0:3, Martykiewiecz Dušan 1:2, WO 4:0, body hostů: Slováček Jakub 3:1, Elčkner Miroslav ml. 3:1, Vláčil Jiří 3:1, WO 0:4),
4. třída B muži (RS-2B)
1. kolo:
AC Sparta Praha H - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubišta Jan 3:0, Bláha Tomáš 1:1, Hubač Martin 2:1, Mikšátko Martin 2:1, body hostů: Hlaváček Ivan 1:2, Středa Martin 2:1, Hanek Stanislav st. 0:3, Havránek Jakub 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ Sokol Petrovice I. D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gargulák František 0:1, Třesohlavý Josef 1:3, Jágr Martin 0:3, Celler Jiří 3:1, Svatoš Daniel 2:1, body hostů: Novotný Václav 4:0, Lukáč Michal 2:2, Zajíček Luděk 2:2, Kuttler Karel 1:2), TTC Praha - klub stolního tenisu B - TJ Zelená Liška B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Houček Jaroslav 3:1, Fejks Michal 0:4, Szilágyi Tomáš 0:4, Zahradníček Jakub 4:0, body hostů: Gerdžikov Svetoslav 3:1, Lhoták Petr 2:2, Žďárský Zdeněk 2:2, Krieger Karel 2:2), TJ Sokol Nusle Praha E - SF SKK EL Niňo Praha J 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pastír Jiří 1:1, Pluska Oleh 2:0, Budík Bohuslav st. 2:1, Svoboda Igor 3:0, body hostů: Ducháček Josef 2:1, Korchak Oleksandr 0:3, Ezr František 0:2, Novotný Miroslav 0:2), TJ Sokol Kbely A - TTC Klánovice D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neskusil Josef 2:2, Poluk Alexandr 2:2, Hrdý Jiří 1:3, Svoboda Vladimír 4:0, body hostů: Kratochvíl Karel 3:1, Jiroš Martin 1:3, Michálek David 1:3, Hájek Luděk st. 2:2), SK OAZA Praha C - TTC Elizza Praha H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabian Jiří 3:1, Brenner Zdeněk 1:3, Stočes Petr 1:3, Berný Lukáš 3:1, body hostů: Šimeček Jan 2:2, Marat Filip 1:3, Fausek Jiří 2:2, Kotlorz Lukáš 3:1),
2. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice E - TTC Elizza Praha H 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Středa Martin 4:0, Hlaváček Ivan 1:2, Hanek Stanislav st. 0:3, Dolanský Roman 4:0, body hostů: Šimeček Jan 1:3, Klímková Veronika 2:2, Fausek Jiří 1:2, Kotlorz Lukáš 1:2), TTC Klánovice D - SK OAZA Praha C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michálek David 1:2, Hájek Luděk st. 3:0, Jiroš Martin 2:1, Kratochvíl Karel 2:2, body hostů: Fabian Jiří 2:2, Stočes Petr 0:3, Brenner Zdeněk 1:2, Hrubý Václav 2:1), SF SKK EL Niňo Praha J - TJ Sokol Kbely A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Matěj 3:0, Beran Tomáš 1:1, Korchak Oleksandr 2:1, Kaucký Jakub 2:0, Ducháček Josef 1:0, body hostů: Svoboda Vladimír 1:2, Poluk Alexandr 1:2, Neskusil Josef 0:3, Hrdý Jiří 0:2), TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Nusle Praha E 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gerdžikov Svetoslav 0:2, Lhoták Petr 0:2, Žďárský Zdeněk 0:2, Mikšátko Roman 0:2, body hostů: Pluska Oleh 2:0, Pastír Jiří 2:0, Budík Bohuslav st. 2:0, Gebauer René 2:0), TJ Sokol Petrovice I. D - TTC Praha - klub stolního tenisu B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Václav 1:2, Lukáč Michal 3:0, Zajíček Luděk 2:1, Schützner Vladimír 3:0, body hostů: Zahradníček Jakub 1:2, Fejks Michal 0:3, Moravec Lukáš 2:1, Zahradník Václav 0:3), AC Sparta Praha H - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubač Martin 3:0, Kubišta Jan 3:0, Kroupa Rudolf 0:3, Kočí Štěpán 3:0, body hostů: Konopásek Luboš 1:2, Jágr Martin 1:2, Hruban Vladimír 1:2, Sixta Jaroslav 0:3),
3. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ Lokomotiva Vršovice E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svatoš Daniel 2:2, Třesohlavý Josef 1:3, Jágr Martin 3:1, Celler Jiří 1:3, body hostů: Dolanský Roman 3:1, Středa Martin 3:1, Hanek Stanislav st. 0:4, Havránek Jakub 3:1), TTC Praha - klub stolního tenisu B - AC Sparta Praha H 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fejks Michal 1:3, Jansa Jiří 0:3, Fiala Aleš 0:3, Zahradníček Jakub 4:0, WO 1:0, body hostů: Látal Jan 3:1, Hubač Martin 3:1, Košek Lukáš 1:2, Kubišta Jan 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Sokol Petrovice I. D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pluska Oleh 3:0, Pastír Jiří 2:1, Svoboda Igor 2:1, Budík Bohuslav st. 2:1, body hostů: Schützner Vladimír 2:1, Lukáč Michal 0:3, Zajíček Luděk 1:2, Kuttler Karel 0:3), TJ Sokol Kbely A - TJ Zelená Liška B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poluk Alexandr 2:1, Neskusil Josef 1:1, Hrdý Jiří 2:1, Svoboda Vladimír 3:0, body hostů: Gerdžikov Svetoslav 1:2, Lhoták Petr 0:3, Žďárský Zdeněk 1:2, Krieger Karel 1:1), SK OAZA Praha C - SF SKK EL Niňo Praha J 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabian Jiří 3:1, Hrubý Václav 2:2, Brenner Zdeněk 0:3, Berný Lukáš 3:1, body hostů: Ezr František 3:1, Korchak Oleksandr 2:2, Kotrč Michal 1:3, Rozkoš Michal 1:2), TTC Elizza Praha H - TTC Klánovice D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Filip 3:0, Fausek Jiří 1:1, Kotlorz Lukáš 2:1, Šimeček Jan 3:0, body hostů: Jiroš Martin 2:1, Hájek Luděk st. 0:3, Michálek David 0:3, Hrdlic Roman 0:2),
4. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice E - TTC Klánovice D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Středa Martin 0:3, Hlaváček Ivan 1:2, Havránek Jakub 0:3, Dolanský Roman 3:0, body hostů: Michálek David 3:0, Hájek Luděk st. 1:2, Jiroš Martin 2:1, Kratochvíl Karel 2:1), SF SKK EL Niňo Praha J - TTC Elizza Praha H 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korchak Oleksandr 1:3, Rozkoš Michal 2:2, Vyvadil Jiří 2:1, Ezr František 2:2, body hostů: Šimeček Jan 4:0, Marat Filip 1:3, Fausek Jiří 2:2, Kotlorz Lukáš 1:2), TJ Zelená Liška B - SK OAZA Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gerdžikov Svetoslav 1:3, Žďárský Zdeněk 2:2, Vejžvalda Vladislav 0:1, Konopa Josef 2:2, Lhoták Petr 3:0, body hostů: Berný Lukáš 3:1, Fabian Jiří 2:2, Brenner Zdeněk 2:2, Hrubý Václav 1:3), TJ Sokol Petrovice I. D - TJ Sokol Kbely A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lukáč Michal 0:4, Novotný Václav 1:2, Kuttler Karel 0:3, Schützner Vladimír 3:1, body hostů: Svoboda Vladimír 4:0, Poluk Alexandr 3:1, Neskusil Josef 2:1, Hrdý Jiří 1:2), AC Sparta Praha H - TJ Sokol Nusle Praha E 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubový Jan 4:0, Látal Jan 2:2, Kubišta Jan 1:3, Beránek Václav ml. 3:1, body hostů: Pastír Jiří 2:2, Pluska Oleh 3:1, Svoboda Igor 1:3, Budík Bohuslav st. 0:4), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TTC Praha - klub stolního tenisu B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konopásek Luboš 2:2, Třesohlavý Josef 2:2, Jágr Martin 1:2, Celler Jiří 3:1, body hostů: Zahradníček Jakub 4:0, Fejks Michal 2:2, Jansa Jiří 0:4, Mutl David 1:2),
5. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu B - TJ Lokomotiva Vršovice E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejks Michal 0:3, Szilágyi Tomáš 0:3, Zahradník Václav 0:3, Zahradníček Jakub 3:0, body hostů: Dolanský Roman 3:0, Středa Martin 2:1, Hlaváček Ivan 2:1, Havránek Jakub 2:1), TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pluska Oleh 2:0, Pastír Jiří 2:0, Budík Bohuslav st. 2:0, Gebauer René 2:0, body hostů: Konopásek Luboš 0:2, Celler Jiří 0:2, Jágr Martin 0:2, Hruban Vladimír 0:2), TJ Sokol Kbely A - AC Sparta Praha H 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hanke Tomáš 0:2, Hrdý Jiří 0:2, Hrubý Jan 0:3, Poluk Alexandr 1:2, WO 4:0, body hostů: Kočí Štěpán 4:0, Košek Lukáš 2:1, Hubač Martin 3:0, WO 0:4), SK OAZA Praha C - TJ Sokol Petrovice I. D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabian Jiří 0:3, Stočes Petr 2:1, Brenner Zdeněk 0:3, Berný Lukáš 2:2, body hostů: Schützner Vladimír 3:1, Novotný Václav 2:1, Zajíček Luděk 3:0, Lukáč Michal 1:2), TTC Elizza Praha H - TJ Zelená Liška B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marat Filip 1:1, Kotlorz Lukáš 2:0, Fausek Jiří 3:0, Šimeček Jan 2:1, body hostů: Gerdžikov Svetoslav 1:2, Lhoták Petr 0:3, Žďárský Zdeněk 1:1, Vejžvalda Vladislav 0:2), TTC Klánovice D - SF SKK EL Niňo Praha J 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdlic Roman 1:1, Jiroš Martin 2:0, Michálek David 3:0, Hájek Luděk st. 2:0, body hostů: Ezr František 0:3, Vyvadil Jiří 0:2, Kotrč Michal 0:2, Rozkoš Michal 1:1),
6. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice E - SF SKK EL Niňo Praha J 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Středa Martin 3:1, Hlaváček Ivan 1:3, Hanek Stanislav st. 0:3, Dolanský Roman 3:1, body hostů: Ducháček Josef 3:1, Prokopenko Oleg 2:2, Vyvadil Jiří 2:2, Kotrč Michal 1:2), TJ Zelená Liška B - TTC Klánovice D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gerdžikov Svetoslav 2:2, Lhoták Petr 2:2, Vejžvalda Vladislav 0:2, Žďárský Zdeněk 2:2, Mikšátko Roman 0:1, body hostů: Kratochvíl Karel 1:3, Hájek Luděk st. 3:1, Michálek David 3:1, Hrdlic Roman 2:1), TJ Sokol Petrovice I. D - TTC Elizza Praha H 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Václav 3:1, Zajíček Luděk 2:1, Lukáč Michal 1:2, Schützner Vladimír 2:2, body hostů: Šimeček Jan 4:0, Hoke Daniel 1:3, Fausek Jiří 1:2, Kotlorz Lukáš 0:3), AC Sparta Praha H - SK OAZA Praha C 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikšátko Martin 0:2, Kroupa Rudolf 2:0, Bláha Tomáš 2:1, Hubač Martin 2:0, WO 4:0, body hostů: Dusbaba Miroslav 1:2, Totzauer Karel 0:3, Brenner Zdeněk 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ Sokol Kbely A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kunert Ladislav 3:1, Svatoš Daniel 2:2, Jágr Martin 1:3, Třesohlavý Josef 2:2, body hostů: Svoboda Vladimír 3:1, Poluk Alexandr 3:1, Hanke Tomáš 2:2, Kubáň Tomáš 0:4), TTC Praha - klub stolního tenisu B - TJ Sokol Nusle Praha E 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fejks Michal 0:4, Jansa Jiří 0:4, Szilágyi Tomáš 1:2, Zahradníček Jakub 4:0, body hostů: Pastír Jiří 3:1, Pluska Oleh 3:1, Budík Bohuslav st. 2:2, Svoboda Igor 2:1),
7. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Igor 2:0, Gebauer René 1:1, Beneš Karel 2:1, Pluska Oleh 3:0, body hostů: Dolanský Roman 2:1, Středa Martin 0:3, Hlaváček Ivan 0:2, Havránek Jakub 0:2), TJ Sokol Kbely A - TTC Praha - klub stolního tenisu B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubý Jan 0:3, Poluk Alexandr 1:2, Trnka Josef 0:3, Svoboda Vladimír 3:0, body hostů: Zahradníček Jakub 3:0, Fejks Michal 1:2, Moravec Lukáš 2:1, Szilágyi Tomáš 2:1), SK OAZA Praha C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stočes Petr 4:0, Hrubý Václav 0:4, Brenner Zdeněk 0:3, Berný Lukáš 2:2, body hostů: Konopásek Luboš 3:1, Celler Jiří 2:2, Třesohlavý Josef 2:2, Jágr Martin 2:1), TTC Elizza Praha H - AC Sparta Praha H 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Filip 0:2, Klímková Veronika 0:2, Fausek Jiří 1:2, Šimeček Jan 0:3, body hostů: Kočí Štěpán 3:0, Košek Lukáš 3:0, Látal Jan 1:1, Hubač Martin 2:0), TTC Klánovice D - TJ Sokol Petrovice I. D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiroš Martin 2:2, Hájek Luděk st. 3:1, Michálek David 1:2, Kratochvíl Karel 2:2, body hostů: Schützner Vladimír 4:0, Novotný Václav 2:2, Zajíček Luděk 1:3, Lukáč Michal 0:3), SF SKK EL Niňo Praha J - TJ Zelená Liška B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ezr František 0:4, Kotrč Michal 3:1, Vyvadil Jiří 2:2, Prokopenko Oleg 4:0, body hostů: Gerdžikov Svetoslav 2:2, Lhoták Petr 2:2, Vejžvalda Vladislav 2:2, Krieger Karel 1:3),
8. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Zelená Liška B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Středa Martin 2:2, Hlaváček Ivan 1:3, Pína Jan 3:1, Dolanský Roman 3:1, body hostů: Gerdžikov Svetoslav 3:1, Lhoták Petr 1:3, Žďárský Zdeněk 1:3, Vejžvalda Vladislav 2:2), TJ Sokol Petrovice I. D - SF SKK EL Niňo Praha J 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Václav 1:2, Zajíček Luděk 2:1, Lukáč Michal 0:3, Schützner Vladimír 1:3, body hostů: Beran Tomáš 4:0, Beran Matěj 2:1, Ducháček Josef 3:0, Korchak Oleksandr 0:3), AC Sparta Praha H - TTC Klánovice D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubač Martin 2:2, Bláha Tomáš 1:2, Košek Lukáš 3:0, Kočí Štěpán 2:2, body hostů: Jiroš Martin 3:1, Kratochvíl Karel 0:4, Hájek Luděk st. 0:3, Michálek David 3:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TTC Elizza Praha H 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kunert Ladislav 0:2, Třesohlavý Josef 0:2, Jágr Martin 1:2, Celler Jiří 1:2, body hostů: Šimeček Jan 2:1, Marat Filip 3:0, Fausek Jiří 2:0, Kotlorz Lukáš 1:1), TTC Praha - klub stolního tenisu B - SK OAZA Praha C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejks Michal 1:3, Szilágyi Tomáš 1:3, Mutl David 1:3, Zahradníček Jakub 4:0, body hostů: Berný Lukáš 2:2, Fabian Jiří 3:1, Stočes Petr 2:2, Brenner Zdeněk 2:2), TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Sokol Kbely A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Karel 4:0, Gebauer René 1:2, Pluska Oleh 1:2, Svoboda Igor 2:2, body hostů: Svoboda Vladimír 3:1, Poluk Alexandr 3:1, Hrdý Jiří 0:3, Neskusil Josef 0:3),
9. kolo:
TJ Sokol Kbely A - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanke Tomáš 3:0, Poluk Alexandr 2:0, Hrdý Jiří 2:1, Svoboda Vladimír 2:1, body hostů: Dolanský Roman 1:2, Středa Martin 0:3, Havránek Jakub 0:3, Hlaváček Ivan 1:1), SK OAZA Praha C - TJ Sokol Nusle Praha E 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stočes Petr 1:1, Brenner Zdeněk 0:2, Fabian Jiří 2:1, WO 0:4, body hostů: Pluska Oleh 2:0, Beneš Karel 1:1, Gebauer René 1:1, Svoboda Igor 0:1, WO 4:0), TTC Elizza Praha H - TTC Praha - klub stolního tenisu B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marat Filip 2:0, Kotlorz Lukáš 1:1, Šimeček Jan 2:1, Fausek Jiří 3:0, body hostů: Zahradníček Jakub 2:1, Fejks Michal 0:3, Szilágyi Tomáš 0:2, Podrazil Jiří 0:2), TTC Klánovice D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlic Roman 2:0, Hájek Luděk st. 1:1, Michálek David 3:0, Kratochvíl Karel 3:0, body hostů: Konopásek Luboš 0:3, Svatoš Daniel 1:2, Třesohlavý Josef 0:2, Jágr Martin 0:2), SF SKK EL Niňo Praha J - AC Sparta Praha H 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaucký Vladimír 3:1, Beran Matěj 3:1, Korchak Oleksandr 1:3, Beran Tomáš 0:4, body hostů: Bláha Tomáš 2:2, Košek Lukáš 3:1, Hubač Martin 1:3, Kočí Štěpán 3:1), TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Petrovice I. D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žďárský Zdeněk 2:2, Lhoták Petr 3:1, Vejžvalda Vladislav 0:2, Gerdžikov Svetoslav 3:1, Krieger Karel 0:2, body hostů: Schützner Vladimír 3:1, Novotný Václav 3:1, Zajíček Luděk 1:3, Lukáč Michal 1:3),
10. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Sokol Petrovice I. D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Ivan 1:2, Havránek Jakub 0:3, Pína Jan 1:2, Dolanský Roman 2:2, body hostů: Schützner Vladimír 3:1, Novotný Václav 2:1, Zajíček Luděk 2:1, Lukáč Michal 2:1), AC Sparta Praha H - TJ Zelená Liška B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubový Jan 1:1, Bláha Tomáš 2:0, Hubač Martin 3:0, Kočí Štěpán 3:0, body hostů: Lhoták Petr 1:2, Žďárský Zdeněk 0:3, Krieger Karel 0:2, Mikšátko Roman 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - SF SKK EL Niňo Praha J 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jágr Martin 1:3, Třesohlavý Josef 1:3, Celler Jiří 1:2, Hák Zdeněk 3:1, body hostů: Prokopenko Oleg 3:1, Kaucký Jakub 4:0, Ezr František 1:3, Korchak Oleksandr 1:2), TTC Praha - klub stolního tenisu B - TTC Klánovice D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fejks Michal 0:3, Szilágyi Tomáš 1:2, Mutl David 0:3, Zahradníček Jakub 3:0, body hostů: Kratochvíl Karel 2:1, Hájek Luděk st. 2:1, Jiroš Martin 2:1, Michálek David 2:1), TJ Sokol Nusle Praha E - TTC Elizza Praha H 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Karel 2:0, Pluska Oleh 2:0, Svoboda Igor 2:0, Pastír Jiří 2:0, body hostů: Fausek Jiří 0:2, Klímková Veronika 0:2, Kotlorz Lukáš 0:2, Hoke Daniel 0:2), TJ Sokol Kbely A - SK OAZA Praha C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanke Tomáš 3:0, Poluk Alexandr 3:0, Neskusil Josef 0:3, Svoboda Vladimír 2:2, body hostů: Fabian Jiří 1:3, Stočes Petr 1:2, Berný Lukáš 2:1, Brenner Zdeněk 1:2),
11. kolo:
SK OAZA Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabian Jiří 2:1, Stočes Petr 2:1, Brenner Zdeněk 2:1, Berný Lukáš 3:0, body hostů: Pína Jan 3:0, Hlaváček Ivan 0:3, Havránek Jakub 0:3, Adamová Božena 0:3), TTC Elizza Praha H - TJ Sokol Kbely A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klímková Veronika 2:1, Kotlorz Lukáš 1:2, Šimeček Jan 3:0, Fausek Jiří 4:0, body hostů: Svoboda Vladimír 1:3, Poluk Alexandr 1:2, Hrdý Jiří 1:2, Neskusil Josef 0:3), TTC Klánovice D - TJ Sokol Nusle Praha E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Luděk st. 1:1, Jiroš Martin 1:1, Michálek David 0:3, Kratochvíl Karel 0:2, WO 0:1, body hostů: Pastír Jiří 2:1, Pluska Oleh 2:0, Beneš Karel 2:0, Gebauer René 1:1, WO 1:0), SF SKK EL Niňo Praha J - TTC Praha - klub stolního tenisu B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korchak Oleksandr 1:2, Ezr František 2:1, Vyvadil Jiří 1:2, Prokopenko Oleg 4:0, body hostů: Zahradníček Jakub 3:1, Fejks Michal 1:2, Szilágyi Tomáš 0:3, Haba Martin 1:2), TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gerdžikov Svetoslav 3:1, Lhoták Petr 1:3, Vejžvalda Vladislav 1:2, Žďárský Zdeněk 2:2, Krieger Karel 0:1, body hostů: Hák Zdeněk 3:1, Konopásek Luboš 4:0, Celler Jiří 1:3, Jágr Martin 1:3), TJ Sokol Petrovice I. D - AC Sparta Praha H 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Luděk 4:0, Lukáč Michal 1:2, Lodek Jan 1:2, Novotný Václav 2:2, body hostů: Košek Lukáš 3:1, Kubišta Jan 0:4, Kočí Štěpán 2:1, Hubač Martin 1:2),
12. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice E - AC Sparta Praha H 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pína Jan 3:0, Hlaváček Ivan 2:1, Středa Martin 0:3, Dolanský Roman 4:0, body hostů: Košek Lukáš 2:2, Honč Ondřej 1:2, Mikšátko Martin 1:2, Hubač Martin 0:3), TJ Sokol Petrovice I. D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Václav 3:1, Zajíček Luděk 2:2, Lukáč Michal 2:2, Schützner Vladimír 3:1, body hostů: Hák Zdeněk 4:0, Celler Jiří 2:2, Třesohlavý Josef 0:4, Svatoš Daniel 0:4), TJ Zelená Liška B - TTC Praha - klub stolního tenisu B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gerdžikov Svetoslav 3:1, Lhoták Petr 2:1, Krieger Karel 1:2, Žďárský Zdeněk 4:0, body hostů: Zahradníček Jakub 3:1, Fejks Michal 0:4, Szilágyi Tomáš 1:2, Moravec Lukáš 0:3), SF SKK EL Niňo Praha J - TJ Sokol Nusle Praha E 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokopenko Oleg 4:0, Beran Tomáš 1:2, Korchak Oleksandr 2:1, Beran Matěj 3:1, body hostů: Pastír Jiří 1:3, Beneš Karel 3:1, Špicarová Ivana 0:3, Svoboda Igor 0:3), TTC Klánovice D - TJ Sokol Kbely A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Luděk st. 3:1, Hrdlic Roman 2:2, Michálek David 1:2, Jiroš Martin 2:2, body hostů: Svoboda Vladimír 3:1, Poluk Alexandr 3:1, Hanke Tomáš 1:3, Neskusil Josef 0:3), TTC Elizza Praha H - SK OAZA Praha C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šedivý Stanislav 1:2, Klímková Veronika 1:1, Bendzák Jakub 0:3, Průša Ondřej ml. 0:3, body hostů: Berný Lukáš 0:1, Fabian Jiří 3:0, Stočes Petr 3:0, Brenner Zdeněk 2:0, Hrubý Václav 1:1),
13. kolo:
TTC Elizza Praha H - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimeček Jan 4:0, Klímková Veronika 1:2, Kotlorz Lukáš 1:2, Fausek Jiří 2:2, body hostů: Dolanský Roman 3:1, Středa Martin 2:2, Hlaváček Ivan 1:2, Mládek Bohuslav 0:3), SK OAZA Praha C - TTC Klánovice D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berný Lukáš 1:2, Stočes Petr 1:2, Brenner Zdeněk 1:2, Fabian Jiří 1:3, body hostů: Jiroš Martin 1:3, Hájek Luděk st. 3:0, Hrdlic Roman 2:1, Kratochvíl Karel 3:0), TJ Sokol Kbely A - SF SKK EL Niňo Praha J 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neskusil Josef 0:4, Hrubý Jan 3:1, Kubáň Tomáš 3:1, Hrdý Jiří 2:2, body hostů: Prokopenko Oleg 3:1, Tkačík Ján 1:3, Novotný Miroslav 2:2, Vyvadil Jiří 2:2), TJ Sokol Nusle Praha E - TJ Zelená Liška B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Igor 3:0, Pastír Jiří 2:0, Gebauer René 1:2, Beneš Karel 2:1, body hostů: Lhoták Petr 1:2, Žďárský Zdeněk 1:2, Mikšátko Roman 1:2, Krieger Karel 0:2), TTC Praha - klub stolního tenisu B - TJ Sokol Petrovice I. D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fejks Michal 0:3, Szilágyi Tomáš 0:3, Fiala Aleš 1:2, Zahradníček Jakub 3:0, body hostů: Schützner Vladimír 3:0, Zajíček Luděk 2:1, Novotný Václav 1:2, Lodek Jan 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - AC Sparta Praha H 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jágr Martin 0:3, Celler Jiří 0:3, Konopásek Luboš 1:2, Hák Zdeněk 2:1, body hostů: Kubový Jan 3:0, Kočí Štěpán 2:1, Hubač Martin 1:2, Látal Jan 3:0),
14. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváček Ivan 1:2, Středa Martin 1:2, Havránek Jakub 1:2, Pína Jan 2:2, body hostů: Hák Zdeněk 4:0, Konopásek Luboš 3:0, Jágr Martin 1:2, Třesohlavý Josef 0:3), AC Sparta Praha H - TTC Praha - klub stolního tenisu B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubišta Jan 1:0, Látal Jan 2:0, Košek Lukáš 2:0, Hubač Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Mutl David 0:2, Smíšek Jaroslav 0:2, Haba Martin 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Petrovice I. D - TJ Sokol Nusle Praha E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Václav 3:1, Lodek Jan 1:3, Michálek Vojtěch 3:1, Schützner Vladimír 2:2, body hostů: Pastír Jiří 4:0, Beneš Karel 0:4, Svoboda Igor 1:3, Gebauer René 2:2), TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Kbely A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gerdžikov Svetoslav 2:2, Lhoták Petr 2:2, Mikšátko Roman 0:3, Žďárský Zdeněk 3:1, Krieger Karel 0:1, body hostů: Svoboda Vladimír 4:0, Poluk Alexandr 1:3, Hanke Tomáš 3:1, Hrdý Jiří 1:3), SF SKK EL Niňo Praha J - SK OAZA Praha C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Matěj 2:0, Beran Tomáš 2:0, Korchak Oleksandr 3:0, Kaucký Jakub 1:1, body hostů: Fabian Jiří 0:3, Totzauer Karel 0:2, Stočes Petr 0:2, Berný Lukáš 1:1), TTC Klánovice D - TTC Elizza Praha H 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdlic Roman 2:2, Jiroš Martin 2:2, Michálek David 2:2, Kratochvíl Karel 1:3, body hostů: Klímková Veronika 2:2, Vožický Bohumil 4:0, Kotlorz Lukáš 2:2, Průša Ondřej ml. 1:3),
15. kolo:
TTC Klánovice D - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdlic Roman 2:0, Jiroš Martin 1:1, Michálek David 2:1, Kratochvíl Karel 3:0, body hostů: Středa Martin 2:1, Hlaváček Ivan 0:3, Mládek Bohuslav 0:2, Adamová Božena 0:2), TTC Elizza Praha H - SF SKK EL Niňo Praha J 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klímková Veronika 3:0, Šimeček Jan 0:2, Kotlorz Lukáš 3:0, Fausek Jiří 3:0, body hostů: Korchak Oleksandr 1:2, Tkačík Ján 1:2, Vyvadil Jiří 0:3, Šrytr Petr 0:2), SK OAZA Praha C - TJ Zelená Liška B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berný Lukáš 2:2, Ulrych Jiří 4:0, Hezina Jiří 1:3, Fabian Jiří 2:2, body hostů: Gerdžikov Svetoslav 3:1, Lhoták Petr 2:2, Žďárský Zdeněk 2:2, Krieger Karel 0:2, Mikšátko Roman 0:2), TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Petrovice I. D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdý Jiří 0:4, Poluk Alexandr 3:1, Hrubý Jan 2:1, Svoboda Vladimír 4:0, body hostů: Novotný Václav 2:2, Zajíček Luděk 1:3, Satrapa Jan 1:3, Schützner Vladimír 2:1), TJ Sokol Nusle Praha E - AC Sparta Praha H 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gebauer René 0:2, Beneš Karel 0:2, Svoboda Igor 0:3, Pastír Jiří 1:1, body hostů: Kubový Jan 3:0, Kočí Štěpán 2:0, Košek Lukáš 1:1, Látal Jan 2:0), TTC Praha - klub stolního tenisu B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fejks Michal 3:1, Szilágyi Tomáš 0:4, Moravec Lukáš 1:2, Zahradníček Jakub 3:1, body hostů: Hák Zdeněk 4:0, Konopásek Luboš 1:3, Celler Jiří 2:2, Třesohlavý Josef 1:2),
16. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice E - TTC Praha - klub stolního tenisu B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pína Jan 1:1, Středa Martin 2:0, Hlaváček Ivan 3:0, Dolanský Roman 2:0, body hostů: Fejks Michal 0:3, Moravec Lukáš 0:2, Szilágyi Tomáš 0:2, Mutl David 1:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ Sokol Nusle Praha E 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gargulák František 0:2, Jágr Martin 0:2, Svatoš Daniel 1:2, Celler Jiří 0:2, body hostů: Pastír Jiří 3:0, Pluska Oleh 2:0, Beneš Karel 1:1, Gebauer René 2:0), AC Sparta Praha H - TJ Sokol Kbely A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubač Martin 0:2, Bláha Tomáš 2:0, Košek Lukáš 3:0, Kočí Štěpán 3:0, body hostů: Svoboda Vladimír 1:2, Poluk Alexandr 0:3, Hanke Tomáš 0:2, Kubáň Tomáš 1:1), TJ Sokol Petrovice I. D - SK OAZA Praha C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Luděk 0:1, Satrapa Jan 1:1, Lukáč Michal 2:1, Novotný Václav 3:0, Schützner Vladimír 2:0, body hostů: Fabian Jiří 2:1, Stočes Petr 0:3, Hezina Jiří 1:2, Totzauer Karel 0:2), TJ Zelená Liška B - TTC Elizza Praha H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gerdžikov Svetoslav 2:2, Lhoták Petr 2:2, Krieger Karel 2:2, Žďárský Zdeněk 2:2, body hostů: Šimeček Jan 4:0, Fausek Jiří 1:3, Kotlorz Lukáš 3:1, Průša Ondřej ml. 0:4), SF SKK EL Niňo Praha J - TTC Klánovice D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ducháček Josef 3:1, Ezr František 2:2, Korchak Oleksandr 2:2, Tkačík Ján 1:3, body hostů: Kratochvíl Karel 3:1, Jiroš Martin 1:3, Michálek David 1:3, Hrdlic Roman 3:1),
17. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha J - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Tomáš 2:1, Prokopenko Oleg 2:1, Korchak Oleksandr 1:2, Beran Matěj 3:0, body hostů: Dolanský Roman 2:1, Středa Martin 1:2, Hlaváček Ivan 1:2, Havránek Jakub 0:3), TTC Klánovice D - TJ Zelená Liška B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Stanislav 0:3, Hájek Luděk st. 3:0, Michálek David 2:1, Kratochvíl Karel 3:1, body hostů: Gerdžikov Svetoslav 1:3, Lhoták Petr 1:2, Žďárský Zdeněk 2:1, Krieger Karel 1:2), TTC Elizza Praha H - TJ Sokol Petrovice I. D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fausek Jiří 3:1, Klímková Veronika 1:3, Průša Ondřej ml. 1:3, Vožický Bohumil 3:1, body hostů: Novotný Václav 3:1, Zajíček Luděk 2:2, Satrapa Jan 2:2, Lukáč Michal 1:3), SK OAZA Praha C - AC Sparta Praha H 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berný Lukáš 0:2, Stočes Petr 0:2, Hezina Jiří 0:3, Fabian Jiří 1:1, body hostů: Kočí Štěpán 3:0, Košek Lukáš 2:0, Bláha Tomáš 1:1, Hubač Martin 2:0), TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubáň Tomáš 2:2, Poluk Alexandr 2:2, Jursa David 0:4, Svoboda Vladimír 3:1, body hostů: Hák Zdeněk 3:1, Konopásek Luboš 1:3, Celler Jiří 2:2, Třesohlavý Josef 3:1), TJ Sokol Nusle Praha E - TTC Praha - klub stolního tenisu B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Karel 2:0, Pluska Oleh 2:0, Svoboda Igor 2:0, Pastír Jiří 2:0, body hostů: Fejks Michal 0:2, Szilágyi Tomáš 0:2, Haba Martin 0:2, Zahradník Václav 0:2),
18. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Sokol Nusle Praha E 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Středa Martin 1:1, Hlaváček Ivan 0:2, Havránek Jakub 0:3, Dolanský Roman 0:2, body hostů: Pastír Jiří 3:0, Pluska Oleh 2:0, Svoboda Igor 2:0, Beneš Karel 1:1), TTC Praha - klub stolního tenisu B - TJ Sokol Kbely A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szilágyi Tomáš 2:1, Podrazil Jiří 2:1, Podrazil Vojtěch 1:2, Fejks Michal 4:0, body hostů: Hrubý Jan 3:1, Hrdý Jiří 1:2, Vrba Karel 0:3, Bartoňová Eva 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - SK OAZA Praha C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jágr Martin 1:2, Třesohlavý Josef 2:1, Konopásek Luboš 2:1, Hák Zdeněk 3:0, body hostů: Fabian Jiří 3:0, Kadlec Antonín 0:3, Hezina Jiří 1:2, Totzauer Karel 0:3), AC Sparta Praha H - TTC Elizza Praha H 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubač Martin 2:0, Bláha Tomáš 2:0, Látal Jan 3:0, Košek Lukáš 1:1, body hostů: Šimeček Jan 0:3, Fausek Jiří 0:2, Kotlorz Lukáš 1:1, Průša Ondřej ml. 0:2), TJ Sokol Petrovice I. D - TTC Klánovice D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Luděk 0:3, Satrapa Jan 0:2, Lukáč Michal 0:3, Novotný Václav 2:1, body hostů: Kratochvíl Karel 3:0, Hájek Luděk st. 3:0, Michálek David 2:1, Hrdlic Roman 1:1), TJ Zelená Liška B - SF SKK EL Niňo Praha J 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gerdžikov Svetoslav 2:2, Lhoták Petr 1:3, Krieger Karel 1:3, Žďárský Zdeněk 2:2, body hostů: Prokopenko Oleg 4:0, Ezr František 3:1, Korchak Oleksandr 2:2, Vyvadil Jiří 1:3),
19. kolo:
TJ Zelená Liška B - TJ Lokomotiva Vršovice E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gerdžikov Svetoslav 1:1, Lhoták Petr 1:2, Žďárský Zdeněk 2:1, Mikšátko Roman 0:4, WO 0:1, body hostů: Dolanský Roman 2:2, Pína Jan 3:0, Středa Martin 1:1, Hlaváček Ivan 2:1, WO 1:0), SF SKK EL Niňo Praha J - TJ Sokol Petrovice I. D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tkačík Ján 1:3, Korchak Oleksandr 2:2, Ezr František 0:3, Prokopenko Oleg 4:0, body hostů: Novotný Václav 3:1, Zajíček Luděk 1:3, Satrapa Jan 3:1, Lukáč Michal 1:2), TTC Klánovice D - AC Sparta Praha H 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdlic Roman 0:2, Hájek Luděk st. 0:2, Michálek David 1:2, Kratochvíl Karel 0:2, body hostů: Látal Jan 3:0, Kočí Štěpán 2:0, Hubač Martin 1:1, Košek Lukáš 2:0), TTC Elizza Praha H - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimeček Jan 3:0, Kadlec Vít 1:1, Kotlorz Lukáš 1:2, Fausek Jiří 3:0, body hostů: Konopásek Luboš 1:2, Celler Jiří 2:1, Třesohlavý Josef 0:3, Jágr Martin 0:2), SK OAZA Praha C - TTC Praha - klub stolního tenisu B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berný Lukáš 1:1, Ulrych Jiří 2:0, Stočes Petr 3:0, Fabian Jiří 2:0, body hostů: Fejks Michal 1:2, Jansa Jiří 0:2, Smíšek Jaroslav 0:2, Mutl David 0:2), TJ Sokol Kbely A - TJ Sokol Nusle Praha E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poluk Alexandr 2:1, Neskusil Josef 0:3, Kučera Dušan 0:3, Svoboda Vladimír 2:1, body hostů: Pluska Oleh 3:0, Pastír Jiří 3:0, Svoboda Igor 1:2, Gebauer René 1:2),
20. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Sokol Kbely A 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Středa Martin 0:2, Hlaváček Ivan 0:3, Dolanský Roman 2:1, WO 0:3, body hostů: Poluk Alexandr 3:0, Hrdý Jiří 1:1, Neskusil Josef 0:1, Svoboda Vladimír 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Nusle Praha E - SK OAZA Praha C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Karel 1:1, Pastír Jiří 2:0, Brettschneider Zdeněk 1:0, Pluska Oleh 3:0, Svoboda Igor 2:0, body hostů: Fabian Jiří 1:2, Stočes Petr 0:3, Totzauer Karel 0:2, Dusbaba Miroslav 0:2), TTC Praha - klub stolního tenisu B - TTC Elizza Praha H 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Szilágyi Tomáš 0:2, Podrazil Jiří 0:2, Podrazil Václav 1:2, Fejks Michal 0:3, WO 4:0, body hostů: Průša Ondřej ml. 3:1, Fausek Jiří 3:0, Kotlorz Lukáš 3:0, WO 0:4), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TTC Klánovice D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gargulák František 0:4, Jágr Martin 1:2, Kunert Ladislav 2:1, Celler Jiří 3:1, body hostů: Kratochvíl Karel 4:0, Jiroš Martin 1:3, Hájek Luděk st. 1:2, Hrdlic Roman 2:1), AC Sparta Praha H - SF SKK EL Niňo Praha J 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubač Martin 2:0, Kočí Štěpán 2:0, Košek Lukáš 2:1, Látal Jan 3:0, body hostů: Prokopenko Oleg 1:2, Korchak Oleksandr 0:3, Tkačík Ján 0:2, Novotný Miroslav 0:2), TJ Sokol Petrovice I. D - TJ Zelená Liška B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Satrapa Jan 2:0, Zajíček Luděk 1:1, Lukáč Michal 2:1, Novotný Václav 1:1, WO 4:0, body hostů: Gerdžikov Svetoslav 2:1, Lhoták Petr 1:2, Krieger Karel 0:3, WO 0:4),
21. kolo:
TJ Sokol Petrovice I. D - TJ Lokomotiva Vršovice E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Satrapa Jan 2:2, Zajíček Luděk 3:1, Lukáč Michal 1:3, Novotný Václav 2:2, body hostů: Pína Jan 2:2, Vu Duy Tiep 4:0, Středa Martin 1:3, Hlaváček Ivan 1:3), TJ Zelená Liška B - AC Sparta Praha H 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žďárský Zdeněk 2:2, Krieger Karel 2:2, Lhoták Petr 3:1, Gerdžikov Svetoslav 2:2, body hostů: Látal Jan 2:2, Košek Lukáš 3:1, Bláha Tomáš 2:2, Hubač Martin 0:4), SF SKK EL Niňo Praha J - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korchak Oleksandr 2:0, Vyvadil Jiří 1:1, Novotný Miroslav 2:1, Prokopenko Oleg 3:0, body hostů: Konopásek Luboš 1:2, Třesohlavý Josef 0:3, Jágr Martin 1:1, Vránová Helena 0:2), TTC Klánovice D - TTC Praha - klub stolního tenisu B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jiroš Martin 1:1, Hájek Luděk st. 1:1, Michálek David 2:1, Hrdlic Roman 2:0, WO 4:0, body hostů: Zahradníček Jakub 3:0, Fejks Michal 0:3, Podrazil Jiří 0:3, WO 0:4), TTC Elizza Praha H - TJ Sokol Nusle Praha E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Ondřej ml. 2:2, Marat Filip 2:1, Vožický Bohumil 3:0, Klímková Veronika 2:2, body hostů: Pastír Jiří 2:2, Pluska Oleh 1:3, Svoboda Igor 1:2, Gebauer René 1:2), SK OAZA Praha C - TJ Sokol Kbely A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berný Lukáš 4:0, Kadlec Antonín 2:1, Hezina Jiří 0:3, Fabian Jiří 3:1, body hostů: Poluk Alexandr 3:1, Hrubý Jan 1:3, Kučera Dušan 1:2, Bartoňová Eva 0:3),
22. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice E - SK OAZA Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vu Duy Tiep 1:1, Pína Jan 2:0, Středa Martin 2:1, Dolanský Roman 3:0, body hostů: Fabian Jiří 1:2, Stočes Petr 1:2, Dusbaba Miroslav 0:2, Laube David 0:2), TJ Sokol Kbely A - TTC Elizza Praha H 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neskusil Josef 1:3, Hrubý Jan 2:2, Kučera Dušan 0:3, Poluk Alexandr 3:1, body hostů: Fausek Jiří 3:1, Kotlorz Lukáš 3:1, Průša Ondřej ml. 3:1, Šedivý Stanislav 0:3), TJ Sokol Nusle Praha E - TTC Klánovice D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pluska Oleh 2:2, Pastír Jiří 3:0, Gebauer René 0:3, Beneš Karel 1:3, body hostů: Kratochvíl Karel 0:2, Hájek Luděk st. 2:2, Hrdlic Roman 2:1, Jiroš Martin 2:1, Michálek David 2:0), TTC Praha - klub stolního tenisu B - SF SKK EL Niňo Praha J 0:10wo (body domácích: body hostů), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E - TJ Zelená Liška B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Třesohlavý Josef 1:3, Jágr Martin 1:1, Konopásek Luboš 2:2, Hák Zdeněk 4:0, Celler Jiří 1:1, body hostů: Gerdžikov Svetoslav 1:3, Lhoták Petr 3:1, Žďárský Zdeněk 2:2, Krieger Karel 1:3), AC Sparta Praha H - TJ Sokol Petrovice I. D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Tomáš 2:0, Košek Lukáš 2:0, Látal Jan 1:2, Kočí Štěpán 3:0, body hostů: Novotný Václav 1:2, Satrapa Jan 1:2, Michálek Vojtěch 0:2, Lukáč Michal 0:2),
5. třída A muži (RS-3A)
1. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha K - Slovan KST Bohnice H 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyvadil Jiří 3:0, Novotný Miroslav 1:1, Tkačík Ján 1:2, Kozel Rudolf 3:0, body hostů: Čáha Jiří 0:3, Cihlář Matěj 2:1, Bednárik Martin 1:2, Kadavá Tereza 0:2), TJ Orion Praha C - KK Konstruktiva Praha B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Jaroslav 2:1, Krejsa Josef 1:2, Novák Jan 2:1, Hrubec Vladimír 3:0, body hostů: Ouroda František 3:0, Tvrdík Petr 1:2, Korec Ladislav 0:3, Bukovský Petr 0:3), TJ Sokol Břevnov Hradčany C - TJ Sokol Nusle Praha G 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zücker Robert 0:2, Červenka Boris 0:2, Ptáček Jan 0:2, Šaršoun Jaroslav 0:2, body hostů: Boloňský Andrej 2:0, Motlík Pavel 2:0, Wavrečka Ronald 2:0, Pouč Roman 1:0, Hedervári Robert 1:0), SK Slivenec B - TTC Praha - klub stolního tenisu C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jůzek Karel 1:3, Přeučil Jiří 1:3, Hartmann Miroslav 4:0, Beneš Milan 4:0, body hostů: Moravec Lukáš 1:3, Fiala Aleš 2:2, Mutl David 2:2, Smíšek Jaroslav 1:3), TJ Sokol Žižkov C - TJ Sokol Běchovice II B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Elčkner Miroslav 2:1, Hladík Petr 2:0, Ruml Jiří 3:0, Elčkner Miroslav ml. 1:2, body hostů: Sejpka Ladislav 0:3, Chmelík David 1:2, Dvořák Petr 0:3, Farář Petr 2:0), VŠSK MFF Praha A - TJ Střížkov E 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Habera Michal 0:2, Helisová Kateřina 1:1, Patho Gabriel 0:3, Patho Róbert 0:2, body hostů: Doležal Karel 2:1, Lüder Jan 2:0, Provazník Lukáš 2:0, Svobodová Nikola 2:0),
2. kolo:
Slovan KST Bohnice H - TJ Střížkov E 2:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kadavá Tereza 0:2, Kouba Jan 0:3, Bednárik Martin 1:2, WO 0:3, body hostů: Doležal Karel 2:0, Svobodová Nikola 2:0, Karpíšek Ondřej 1:1, Lüder Jan 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Běchovice II B - VŠSK MFF Praha A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brůčková Marie 3:1, Chmelík David 3:1, Brůček František 0:4, Sejpka Ladislav 3:1, body hostů: Helisová Kateřina 3:1, Habera Michal 2:2, Patho Róbert 1:3, Patho Gabriel 1:3), TTC Praha - klub stolního tenisu C - TJ Sokol Žižkov C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Aleš 1:2, Moravec Lukáš 1:1, Bárta Vít 0:3, Smíšek Jaroslav 1:2, body hostů: Olach Miloslav 1:2, Trejbal Václav 2:1, Elčkner Miroslav ml. 3:0, Elčkner Miroslav 2:0), TJ Sokol Nusle Praha G - SK Slivenec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pouč Roman 1:0, Boloňský Andrej 1:1, Slunéčko Jindřich 3:0, Wavrečka Ronald 2:0, Hedervári Robert 1:0, body hostů: Hartmann Miroslav 0:3, Beneš Milan 1:1, Přeučil Jiří 0:2, Jůzek Karel 0:2), KK Konstruktiva Praha B - TJ Sokol Břevnov Hradčany C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korec Ladislav 0:3, Bukovský Petr 1:2, Toman Bedřich 1:2, Tvrdík Petr 2:2, body hostů: Holub Roman 4:0, Pleticha Jaroslav 3:0, Šaršoun Jaroslav 1:2, Kliner Jiří 1:1, Červenka Boris 0:1), SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Orion Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyvadil Jiří 2:0, Ezr František 2:0, Novotný Miroslav 1:2, Tkačík Ján 3:0, body hostů: Krejsa Josef 1:2, Svatoň Petr 0:3, Mucha Aleš 1:1, Marcinčik Michal 0:2),
3. kolo:
TJ Orion Praha C - Slovan KST Bohnice H 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Jaroslav 1:0, Svatoň Petr 1:1, Krejsa Josef 3:0, Hrubec Vladimír 3:0, Marcinčik Michal 0:1, body hostů: Cihlář Matěj 1:2, Kadavá Tereza 0:3, Bednárik Martin 0:2, Kouba Jan 1:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany C - SF SKK EL Niňo Praha K 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kliner Jiří 0:2, Ptáček Jan 0:2, Plošek Lukáš 0:2, Šaršoun Jaroslav 0:2, body hostů: Kozel Rudolf 2:0, Náhlik Pavol 2:0, Tkačík Ján 2:0, Novotný Miroslav 2:0), SK Slivenec B - KK Konstruktiva Praha B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jůzek Karel 3:1, Bratka Arnošt 3:1, Hartmann Miroslav 1:2, Beneš Milan 2:2, body hostů: Ouroda František 4:0, Tvrdík Petr 2:2, Matoušek Jiří 0:4, Korec Ladislav 0:3), TJ Sokol Žižkov C - TJ Sokol Nusle Praha G 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozdera Pavel 2:0, Hladík Petr 2:0, Elčkner Miroslav ml. 2:0, Elčkner Miroslav 2:0, body hostů: Wavrečka Ronald 0:2, Pouč Roman 0:2, Boloňský Andrej 0:2, Hedervári Robert 0:2), VŠSK MFF Praha A - TTC Praha - klub stolního tenisu C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Helisová Kateřina 3:0, Habera Michal 2:1, Patho Gabriel 2:1, Patho Róbert 1:2, body hostů: Jansa Jiří 1:2, Moravec Lukáš 2:1, Fiala Aleš 0:3, Mutl David 1:2), TJ Střížkov E - TJ Sokol Běchovice II B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lüder Jan 1:0, Svobodová Nikola 2:0, Provazník Lukáš 2:1, Doležal Karel 3:0, Karpíšek Ondřej 0:1, body hostů: Sejpka Ladislav 0:3, Brůčková Marie 0:3, Dvořák Petr 1:1, Farář Petr 1:1),
4. kolo:
Slovan KST Bohnice H - TJ Sokol Běchovice II B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupek Petr 1:2, Chýleová Eva 1:2, Cihlář Matěj 2:1, Bednárik Martin 0:4, body hostů: Brůčková Marie 3:1, Sejpka Ladislav 2:1, Dvořák Petr 2:1, Brůček František 2:1), TTC Praha - klub stolního tenisu C - TJ Střížkov E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Jiří 1:2, Mutl David 1:2, Smíšek Jaroslav 1:2, Moravec Lukáš 1:3, body hostů: Lüder Jan 4:0, Provazník Lukáš 2:1, Svobodová Nikola 3:0, Karpíšek Ondřej 0:3), TJ Sokol Nusle Praha G - VŠSK MFF Praha A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pták Pavel 1:3, Motlík Pavel 2:2, Wavrečka Ronald 1:2, Hedervári Robert 1:3, body hostů: Helisová Kateřina 3:1, Patho Gabriel 3:1, Habera Michal 4:0, Patho Róbert 0:3), KK Konstruktiva Praha B - TJ Sokol Žižkov C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Toman Bedřich 3:1, Korec Ladislav 1:2, Bukovský Petr 0:3, Tvrdík Petr 2:2, body hostů: Ruml Jiří 3:1, Trejbal Václav 2:2, Elčkner Miroslav ml. 2:1, Elčkner Miroslav 1:2), SF SKK EL Niňo Praha K - SK Slivenec B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tkačík Ján 0:3, Náhlik Pavol 2:1, Novotný Miroslav 0:3, Vyvadil Jiří 3:1, body hostů: Bratka Arnošt 4:0, Beneš Milan 1:2, Hartmann Miroslav 2:1, Jůzek Karel 1:2), TJ Orion Praha C - TJ Sokol Břevnov Hradčany C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mucha Aleš 1:3, Marcinčik Michal 1:3, Svatoň Petr 2:2, Novák Jan 3:1, body hostů: Ptáček Jan 3:1, Červenka Boris 3:1, Šaršoun Jaroslav 2:2, Kliner Jiří 1:3),
5. kolo:
TJ Sokol Břevnov Hradčany C - Slovan KST Bohnice H 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pleticha Jaroslav 3:0, Ptáček Jan 2:0, Šaršoun Jaroslav 1:2, Holub Roman 3:0, body hostů: Cihlář Matěj 1:2, Bednárik Martin 1:2, Chaloupek Petr 0:3, Čáha Jiří 0:2), SK Slivenec B - TJ Orion Praha C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jůzek Karel 1:3, Bratka Arnošt 1:2, Hartmann Miroslav 2:1, Beneš Milan 1:3, body hostů: Dušek Zdeněk 4:0, Huleš Jiří 3:1, Krejsa Josef 2:1, Svatoň Petr 0:3), TJ Sokol Žižkov C - SF SKK EL Niňo Praha K 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Elčkner Miroslav 2:0, Trejbal Václav 1:1, Elčkner Miroslav ml. 3:0, Ruml Jiří 2:0, body hostů: Náhlik Pavol 1:2, Tkačík Ján 0:2, Vyvadil Jiří 0:2, Kozel Rudolf 0:2), VŠSK MFF Praha A - KK Konstruktiva Praha B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Habera Michal 3:0, Patho Gabriel 2:0, Patho Róbert 2:1, Winter Daniel 2:1, body hostů: Ouroda František 0:3, Toman Bedřich 1:2, Tvrdík Petr 1:2, Korec Ladislav 0:2), TJ Střížkov E - TJ Sokol Nusle Praha G 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lüder Jan 2:0, Svobodová Nikola 3:0, Provazník Lukáš 1:2, Doležal Karel 3:1, Hejný Jakub 0:1, body hostů: Wavrečka Ronald 0:4, Pouč Roman 1:2, Motlík Pavel 3:0, Hedervári Robert 0:3), TJ Sokol Běchovice II B - TTC Praha - klub stolního tenisu C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelík David 2:1, Brůčková Marie 3:0, Sejpka Ladislav 2:1, Farář Petr 2:1, body hostů: Jansa Jiří 1:2, Moravec Lukáš 2:1, Fiala Aleš 0:3, Mutl David 0:3),
6. kolo:
Slovan KST Bohnice H - TTC Praha - klub stolního tenisu C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouba Jan 2:2, Chaloupek Petr 1:3, Bednárik Martin 2:2, Cihlář Matěj 2:2, body hostů: Jansa Jiří 0:4, Moravec Lukáš 3:1, Fiala Aleš 2:2, Mutl David 4:0), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Sokol Běchovice II B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wavrečka Ronald 3:1, Motlík Pavel 2:2, Pouč Roman 0:2, Slunéčko Jindřich 3:1, Boloňský Andrej 1:1, body hostů: Farář Petr 3:1, Chmelík David 2:2, Sejpka Ladislav 2:2, Brůček František 0:4), KK Konstruktiva Praha B - TJ Střížkov E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korec Ladislav 1:2, Bauer Václav 0:3, Matoušek Jiří 1:2, Toman Bedřich 2:1, body hostů: Lüder Jan 3:0, Svobodová Nikola 1:2, Provazník Lukáš 3:0, Karpíšek Ondřej 1:2), SF SKK EL Niňo Praha K - VŠSK MFF Praha A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tkačík Ján 2:1, Ezr František 3:1, Vyvadil Jiří 1:2, Kozel Rudolf 1:2, WO 2:0, body hostů: Habera Michal 4:0, Helisová Kateřina 0:2, Patho Gabriel 2:2, Patho Róbert 0:3, WO 0:2), TJ Orion Praha C - TJ Sokol Žižkov C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Jaroslav 2:2, Svatoň Petr 0:2, Krejsa Josef 0:3, Dušek Zdeněk 4:0, Hrubec Vladimír 0:2, body hostů: Elčkner Miroslav ml. 2:2, Trejbal Václav 2:2, Hladík Petr 3:1, Ruml Jiří 2:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany C - SK Slivenec B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zücker Robert 0:2, Margaritov Dimitr 0:2, Šaršoun Jaroslav 0:3, Ptáček Jan 2:1, body hostů: Hartmann Miroslav 3:0, Beneš Milan 3:0, Bratka Arnošt 1:1, Jůzek Karel 1:1),
7. kolo:
SK Slivenec B - Slovan KST Bohnice H 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hartmann Miroslav 4:0, Jůzek Karel 2:1, Přeučil Jiří 1:2, Beneš Milan 2:2, body hostů: Kadavá Tereza 2:2, Chaloupek Petr 0:4, Čáha Jiří 1:2, Bednárik Martin 2:1), TJ Sokol Žižkov C - TJ Sokol Břevnov Hradčany C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Josef 3:1, Trejbal Václav 3:1, Elčkner Miroslav ml. 1:3, Krejčí Pavel 0:4, body hostů: Kliner Jiří 1:3, Pleticha Jaroslav 4:0, Ptáček Jan 2:2, Šaršoun Jaroslav 2:2), VŠSK MFF Praha A - TJ Orion Praha C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Habera Michal 2:0, Helisová Kateřina 2:0, Patho Gabriel 2:1, Patho Róbert 3:0, body hostů: Krejsa Josef 1:2, Svatoň Petr 0:3, Jirák Jiří 0:2, Marcinčik Michal 0:2), TJ Střížkov E - SF SKK EL Niňo Praha K 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svobodová Nikola 3:0, Hejný Jakub 0:2, Provazník Lukáš 2:1, Lüder Jan 3:0, body hostů: Náhlik Pavol 2:1, Tkačík Ján 1:2, Vyvadil Jiří 0:3, Novotný Miroslav 0:2), TJ Sokol Běchovice II B - KK Konstruktiva Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Farář Petr 1:1, Chmelík David 1:1, Sejpka Ladislav 3:0, Brůčková Marie 3:0, body hostů: Tvrdík Petr 1:2, Korec Ladislav 0:3, Peller Marek 0:2, Matoušek Jiří 1:1), TTC Praha - klub stolního tenisu C - TJ Sokol Nusle Praha G 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mutl David 1:3, Zahradník Václav 1:2, Smíšek Jaroslav 1:2, Moravec Lukáš 2:2, body hostů: Wavrečka Ronald 3:1, Motlík Pavel 3:1, Pouč Roman 3:0, Boloňský Andrej 0:3),
8. kolo:
Slovan KST Bohnice H - TJ Sokol Nusle Praha G 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čáha Jiří 0:2, Cihlář Matěj 0:2, Kouba Jan 0:3, Bednárik Martin 1:1, body hostů: Motlík Pavel 3:0, Wavrečka Ronald 2:0, Boloňský Andrej 2:0, Hedervári Robert 1:1), KK Konstruktiva Praha B - TTC Praha - klub stolního tenisu C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tvrdík Petr 3:0, Korec Ladislav 2:0, Matoušek Jiří 1:2, Toman Bedřich 2:1, body hostů: Mutl David 1:2, Filip Miroslav 2:1, Fiala Aleš 0:3, Smíšek Jaroslav 0:2), SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Sokol Běchovice II B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyvadil Jiří 0:4, Tkačík Ján 2:1, Novotný Miroslav 1:2, Náhlik Pavol 2:2, body hostů: Brůčková Marie 3:1, Farář Petr 3:1, Sejpka Ladislav 2:1, Dvořák Petr 1:2), TJ Orion Praha C - TJ Střížkov E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejsa Josef 1:2, Mucha Aleš 0:3, Marcinčik Michal 0:3, Huleš Jiří 3:0, body hostů: Lüder Jan 3:0, Svobodová Nikola 2:1, Provazník Lukáš 2:1, Karpíšek Ondřej 0:1, Hejný Jakub 1:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany C - VŠSK MFF Praha A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pleticha Jaroslav 2:0, Červenka Boris 0:2, Šaršoun Jaroslav 2:1, Holub Roman 2:0, WO 3:0, body hostů: Helisová Kateřina 2:1, Patho Gabriel 1:2, Patho Róbert 0:3, WO 0:3), SK Slivenec B - TJ Sokol Žižkov C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hartmann Miroslav 2:2, Jůzek Karel 2:2, Bratka Arnošt 0:3, Beneš Milan 1:3, body hostů: Elčkner Miroslav ml. 1:3, Trejbal Václav 3:1, Ruml Jiří 4:0, Elčkner Miroslav 2:1),
9. kolo:
TJ Sokol Žižkov C - Slovan KST Bohnice H 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Josef 2:0, Trejbal Václav 2:0, Elčkner Miroslav ml. 2:0, Elčkner Miroslav 2:0, body hostů: Chaloupek Petr 0:2, Kadavá Tereza 0:2, Čáha Jiří 0:2, Bednárik Martin 0:2), VŠSK MFF Praha A - SK Slivenec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Habera Michal 3:0, Helisová Kateřina 3:0, Patho Gabriel 2:1, Patho Róbert 0:1, Winter Daniel 1:1, body hostů: Hartmann Miroslav 0:3, Beneš Milan 0:3, Jůzek Karel 2:1, Bratka Arnošt 1:2), TJ Střížkov E - TJ Sokol Břevnov Hradčany C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Karel 2:0, Svobodová Nikola 2:0, Provazník Lukáš 2:0, Lüder Jan 1:0, Hejný Jakub 1:0, body hostů: Zvolánek Václav 0:2, Zábranský Josef 0:2, Ptáček Jan 0:2, Plošek Lukáš 0:2), TJ Sokol Běchovice II B - TJ Orion Praha C 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Farář Petr 1:2, Chmelík David 0:2, Brůčková Marie 3:0, Sejpka Ladislav 1:1, WO 4:0, body hostů: Bláha Jaroslav 3:1, Svatoň Petr 2:1, Marcinčik Michal 0:3, WO 0:4), TTC Praha - klub stolního tenisu C - SF SKK EL Niňo Praha K 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fiala Aleš 3:0, Smíšek Jaroslav 2:1, Moravec Lukáš 0:4, WO 0:4, body hostů: Náhlik Pavol 1:2, Vyvadil Jiří 1:1, Novotný Miroslav 2:1, Tkačík Ján 1:1, WO 4:0), TJ Sokol Nusle Praha G - KK Konstruktiva Praha B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pouč Roman 2:0, Slunéčko Jindřich 2:0, Wavrečka Ronald 3:0, Beneš Karel 2:0, body hostů: Ouroda František 0:3, Toman Bedřich 0:2, Korec Ladislav 0:2, Bukovský Petr 0:2),
10. kolo:
Slovan KST Bohnice H - KK Konstruktiva Praha B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadavá Tereza 0:3, Cihlář Matěj 0:2, Bednárik Martin 0:1, Cankař Radek 3:0, Čáha Jiří 0:2, body hostů: Ouroda František 3:0, Tvrdík Petr 2:1, Toman Bedřich 2:1, Matoušek Jiří 1:1), SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Sokol Nusle Praha G 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Náhlik Pavol 2:1, Vyvadil Jiří 1:2, Tkačík Ján 3:0, Ezr František 3:1, body hostů: Beneš Karel 2:2, Wavrečka Ronald 2:1, Pouč Roman 0:3, Boloňský Andrej 0:3), TJ Orion Praha C - TTC Praha - klub stolního tenisu C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Jaroslav 4:0, Krejsa Josef 1:2, Svatoň Petr 2:1, Marcinčik Michal 1:3, body hostů: Moravec Lukáš 3:1, Jansa Jiří 1:3, Mutl David 1:2, Zahradník Václav 1:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany C - TJ Sokol Běchovice II B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Margaritov Dimitr 0:2, Plošek Lukáš 0:2, Ptáček Jan 0:2, Šaršoun Jaroslav 0:2, body hostů: Brůčková Marie 2:0, Farář Petr 2:0, Chmelík David 2:0, Sejpka Ladislav 2:0), SK Slivenec B - TJ Střížkov E 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bratka Arnošt 0:2, Jůzek Karel 0:2, Hartmann Miroslav 0:3, Beneš Milan 1:2, body hostů: Lüder Jan 3:0, Svobodová Nikola 3:0, Doležal Karel 2:0, Provazník Lukáš 1:1), TJ Sokol Žižkov C - VŠSK MFF Praha A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trejbal Václav 2:1, Lokaj Jan 1:1, Elčkner Miroslav ml. 2:1, Hladík Petr 3:0, body hostů: Habera Michal 3:0, Patho Gabriel 0:3, Patho Róbert 0:3, Zelinka Mikuláš 0:2),
11. kolo:
VŠSK MFF Praha A - Slovan KST Bohnice H 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Patho Gabriel 3:0, Patho Róbert 1:1, Winter Daniel 2:1, Zelinka Mikuláš 3:0, body hostů: Kadavá Tereza 1:2, Chaloupek Petr 0:3, Bednárik Martin 1:2, Novotný Marek 0:2), TJ Střížkov E - TJ Sokol Žižkov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svobodová Nikola 3:0, Doležal Karel 2:1, Provazník Lukáš 2:1, Lüder Jan 1:0, Karpíšek Ondřej 0:2, body hostů: Hladík Petr 2:1, Trejbal Václav 1:2, Ruml Jiří 1:2, Elčkner Miroslav ml. 0:3), TJ Sokol Běchovice II B - SK Slivenec B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sejpka Ladislav 2:2, Chmelík David 2:2, Dvořák Petr 1:2, Farář Petr 4:0, body hostů: Přeučil Jiří 2:2, Hartmann Miroslav 2:2, Beneš Milan 1:3, Bratka Arnošt 1:2), TTC Praha - klub stolního tenisu C - TJ Sokol Břevnov Hradčany C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Jiří 1:3, Mutl David 1:2, Fiala Aleš 1:2, Moravec Lukáš 2:2, body hostů: Holub Roman 4:0, Pleticha Jaroslav 4:0, Šaršoun Jaroslav 1:2, Červenka Boris 0:3), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Orion Praha C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chourová Natálie 1:0, Hedervári Robert 0:2, Pouč Roman 3:0, Beneš Karel 2:0, WO 3:0, body hostů: Svatoň Petr 1:2, Krejsa Josef 1:2, Marcinčik Michal 0:2, WO 0:3), KK Konstruktiva Praha B - SF SKK EL Niňo Praha K 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tvrdík Petr 2:1, Toman Bedřich 1:2, Korec Ladislav 0:3, Ouroda František 1:2, WO 0:1, body hostů: Novotný Miroslav 1:2, Tkačík Ján 3:0, Vyvadil Jiří 1:2, Kozel Rudolf 3:0, WO 1:0),
12. kolo:
Slovan KST Bohnice H - SF SKK EL Niňo Praha K 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáha Jiří 0:4, Chaloupek Petr 0:2, Cankař Radek 3:0, Cihlář Matěj 2:2, Bednárik Martin 0:1, body hostů: Kozel Rudolf 2:2, Tkačík Ján 3:1, Vyvadil Jiří 1:2, Novotný Miroslav 3:0), KK Konstruktiva Praha B - TJ Orion Praha C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Bedřich 2:2, Korec Ladislav 1:3, Matoušek Jiří 0:1, Ouroda František 3:1, Nebeský Jiří 0:2, body hostů: Huleš Jiří 4:0, Krejsa Josef 1:3, Svatoň Petr 3:1, Jirák Jiří 1:2), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Sokol Břevnov Hradčany C 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Karel 3:0, Slunéčko Jindřich 2:1, Pouč Roman 1:2, Wavrečka Ronald 4:0, body hostů: Pleticha Jaroslav 2:2, Šaršoun Jaroslav 0:3, Ptáček Jan 1:2, Kliner Jiří 0:3), TTC Praha - klub stolního tenisu C - SK Slivenec B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fiala Aleš 2:0, Mutl David 0:2, Jansa Jiří 1:2, Moravec Lukáš 2:0, WO 4:0, body hostů: Jůzek Karel 2:1, Bratka Arnošt 2:1, Hartmann Miroslav 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Běchovice II B - TJ Sokol Žižkov C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sejpka Ladislav 0:4, Chmelík David 3:1, Dvořák Petr 2:2, Brůčková Marie 3:1, body hostů: Fišer Josef 2:2, Trejbal Václav 2:2, Ruml Jiří 2:2, Elčkner Miroslav ml. 2:2), TJ Střížkov E - VŠSK MFF Praha A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svobodová Nikola 3:0, Doležal Karel 2:1, Provazník Lukáš 2:1, Lüder Jan 1:0, Hejný Jakub 0:2, body hostů: Habera Michal 0:3, Helisová Kateřina 3:0, Patho Gabriel 1:2, Winter Daniel 0:3),
13. kolo:
TJ Střížkov E - Slovan KST Bohnice H 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karpíšek Ondřej 1:1, Doležal Karel 2:0, Svobodová Nikola 3:0, Provazník Lukáš 2:0, body hostů: Kouba Jan 1:2, Kadavá Tereza 0:2, Chaloupek Petr 0:2, Novotný Marek 0:2), VŠSK MFF Praha A - TJ Sokol Běchovice II B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Habera Michal 3:0, Helisová Kateřina 3:0, Tiep Hoangvan 0:3, Patho Gabriel 2:1, body hostů: Brůčková Marie 1:2, Chmelík David 2:1, Dvořák Petr 1:2, Brůček František 0:3), TJ Sokol Žižkov C - TTC Praha - klub stolního tenisu C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trejbal Václav 1:1, Kozdera Pavel 2:0, Elčkner Miroslav 2:1, Hladík Petr 3:0, body hostů: Moravec Lukáš 1:2, Fiala Aleš 0:3, Mutl David 0:2, Zahradník Václav 1:1), SK Slivenec B - TJ Sokol Nusle Praha G 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bratka Arnošt 2:1, Jůzek Karel 2:1, Ondráček Petr 0:3, Hartmann Miroslav 0:4, body hostů: Beneš Karel 2:2, Wavrečka Ronald 3:0, Pouč Roman 2:1, Hedervári Robert 2:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany C - KK Konstruktiva Praha B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pleticha Jaroslav 3:0, Ptáček Jan 2:1, Šaršoun Jaroslav 0:3, Holub Roman 3:0, body hostů: Tvrdík Petr 1:2, Toman Bedřich 2:1, Korec Ladislav 1:2, Ouroda František 0:3), TJ Orion Praha C - SF SKK EL Niňo Praha K 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejsa Josef 0:1, Marcinčik Michal 1:3, Svatoň Petr 0:4, Huleš Jiří 4:0, Bláha Jaroslav 2:1, body hostů: Tkačík Ján 3:1, Vyvadil Jiří 3:1, Kozel Rudolf 1:3, Novotný Miroslav 2:2),
14. kolo:
Slovan KST Bohnice H - TJ Orion Praha C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadavá Tereza 2:1, Bednárik Martin 2:1, Cihlář Matěj 2:1, Cankař Radek 3:0, body hostů: Dušek Zdeněk 3:0, Krejsa Josef 0:3, Svatoň Petr 0:3, Jirák Jiří 0:3), SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Sokol Břevnov Hradčany C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Miroslav 2:2, Náhlik Pavol 3:1, Vyvadil Jiří 2:1, Tkačík Ján 3:1, body hostů: Pleticha Jaroslav 4:0, Kliner Jiří 0:4, Ptáček Jan 0:4, Šaršoun Jaroslav 1:2), KK Konstruktiva Praha B - SK Slivenec B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušek Jiří 2:0, Korec Ladislav 1:2, Bukovský Petr 1:2, Tvrdík Petr 3:0, Ouroda František 1:0, body hostů: Bratka Arnošt 2:1, Jůzek Karel 2:1, Hartmann Miroslav 0:3, Ondráček Petr 0:3), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Sokol Žižkov C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čeleda Emil 0:3, Motlík Pavel 0:3, Pouč Roman 1:2, Beneš Karel 3:0, body hostů: Hladík Petr 3:0, Trejbal Václav 1:2, Fišer Josef 2:1, Elčkner Miroslav ml. 2:1), TTC Praha - klub stolního tenisu C - VŠSK MFF Praha A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Aleš 1:3, Jansa Jiří 1:2, Mutl David 2:1, Farkaš Tibor 2:2, body hostů: Habera Michal 3:1, Helisová Kateřina 3:1, Patho Róbert 2:1, Tiep Hoangvan 0:3), TJ Sokol Běchovice II B - TJ Střížkov E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelík David 2:2, Dvořák Petr 3:1, Brůček František 0:4, Brůčková Marie 2:2, body hostů: Svobodová Nikola 2:2, Doležal Karel 2:2, Provazník Lukáš 4:0, Hejný Jakub 1:3),
15. kolo:
TJ Sokol Běchovice II B - Slovan KST Bohnice H 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Petr 2:2, Brůček František 1:3, Sejpka Ladislav 1:3, Brůčková Marie 3:1, body hostů: Cankař Radek 3:1, Chaloupek Petr 1:3, Cihlář Matěj 3:1, Bednárik Martin 2:2), TJ Střížkov E - TTC Praha - klub stolního tenisu C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Lukáš 2:1, Hejný Jakub 1:1, Lüder Jan 3:0, Doležal Karel 3:0, body hostů: Moravec Lukáš 2:1, Mutl David 0:3, Smíšek Jaroslav 0:3, Zahradník Václav 0:2), VŠSK MFF Praha A - TJ Sokol Nusle Praha G 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Habera Michal 3:1, Helisová Kateřina 3:1, Patho Gabriel 2:1, Patho Róbert 1:3, body hostů: Beneš Karel 3:1, Wavrečka Ronald 2:2, Pouč Roman 1:3, Chourová Natálie 0:3), TJ Sokol Žižkov C - KK Konstruktiva Praha B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Elčkner Miroslav ml. 2:0, Hladík Petr 2:0, Ruml Jiří 2:0, Trejbal Václav 2:0, body hostů: Tvrdík Petr 0:2, Toman Bedřich 0:2, Korec Ladislav 0:2, Černý Pavel 0:2), SK Slivenec B - SF SKK EL Niňo Praha K 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hartmann Miroslav 2:2, Ondráček Petr 0:4, Bratka Arnošt 4:0, WO 0:4, body hostů: Svoboda Maxim 1:2, Ezr František 1:2, Tkačík Ján 2:1, Kozel Rudolf 2:1, WO 4:0), TJ Sokol Břevnov Hradčany C - TJ Orion Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kliner Jiří 2:2, Ptáček Jan 2:2, Červenka Boris 2:2, Šaršoun Jaroslav 2:2, body hostů: Bláha Jaroslav 4:0, Svatoň Petr 2:2, Jirák Jiří 1:3, Kubát Jan st. 1:3),
16. kolo:
Slovan KST Bohnice H - TJ Sokol Břevnov Hradčany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouba Jan 2:2, Bednárik Martin 1:3, Cihlář Matěj 2:2, Cankař Radek 3:1, body hostů: Holub Roman 4:0, Pleticha Jaroslav 3:1, Ptáček Jan 1:3, Šaršoun Jaroslav 0:4), TJ Orion Praha C - SK Slivenec B 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bláha Jaroslav 2:1, Svatoň Petr 0:2, Jirák Jiří 1:1, Hrubec Vladimír 3:0, Krejsa Josef 0:1, WO 4:0, body hostů: Bratka Arnošt 3:1, Hartmann Miroslav 2:2, Ondráček Petr 0:3, WO 0:4), SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Sokol Žižkov C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tkačík Ján 1:1, Novotný Miroslav 1:1, Vyvadil Jiří 0:3, Náhlik Pavol 0:3, body hostů: Kozdera Pavel 2:1, Elčkner Miroslav ml. 3:0, Ruml Jiří 2:0, Trejbal Václav 1:1), KK Konstruktiva Praha B - VŠSK MFF Praha A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toman Bedřich 2:0, Ouroda František 2:0, Matoušek Jiří 2:0, Tvrdík Petr 2:0, body hostů: Habera Michal 0:2, Patho Róbert 0:2, Winter Daniel 0:2, Zelinka Mikuláš 0:2), TJ Sokol Nusle Praha G - TJ Střížkov E 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Karel 1:2, Wavrečka Ronald 0:2, Pouč Roman 1:2, Motlík Pavel 0:3, body hostů: Lüder Jan 2:1, Svobodová Nikola 3:0, Doležal Karel 3:0, Provazník Lukáš 1:1), TTC Praha - klub stolního tenisu C - TJ Sokol Běchovice II B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Filip Miroslav 2:0, Smíšek Jaroslav 0:2, Bárta Vít 0:3, Mutl David 0:3, body hostů: Brůčková Marie 2:1, Chmelík David 3:0, Sejpka Ladislav 2:0, Dvořák Petr 1:1),
17. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu C - Slovan KST Bohnice H 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mutl David 1:3, Filip Miroslav 0:3, Fiala Aleš 2:1, Moravec Lukáš 3:1, body hostů: Cihlář Matěj 4:0, Kouba Jan 2:2, Bednárik Martin 0:3, Chaloupek Petr 2:1), TJ Sokol Běchovice II B - TJ Sokol Nusle Praha G 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chmelík David 3:0, Sejpka Ladislav 1:2, Dvořák Petr 1:2, Brůčková Marie 3:0, body hostů: Wavrečka Ronald 2:1, Motlík Pavel 2:1, Chourová Natálie 0:3, Hedervári Robert 0:3), TJ Střížkov E - KK Konstruktiva Praha B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Karel 1:1, Lüder Jan 2:1, Provazník Lukáš 2:1, Svobodová Nikola 3:0, Hejný Jakub 0:1, body hostů: Ouroda František 1:2, Toman Bedřich 2:1, Černý Pavel 1:2, Korec Ladislav 0:3), VŠSK MFF Praha A - SF SKK EL Niňo Praha K 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Helisová Kateřina 3:0, Patho Róbert 2:1, Patho Gabriel 1:2, Zelinka Mikuláš 0:2, Winter Daniel 2:0, body hostů: Ezr František 1:3, Jebavá Lucie 0:3, Novotný Miroslav 2:1, Tkačík Ján 2:1), TJ Sokol Žižkov C - TJ Orion Praha C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trejbal Václav 1:3, Elčkner Miroslav ml. 2:2, Elčkner Miroslav 1:3, Hladík Petr 3:1, body hostů: Dušek Zdeněk 4:0, Huleš Jiří 3:1, Hrubec Vladimír 2:2, Krejsa Josef 0:4), SK Slivenec B - TJ Sokol Břevnov Hradčany C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jůzek Karel 2:0, Hartmann Miroslav 2:0, Ondráček Petr 1:2, Bratka Arnošt 3:0, body hostů: Zvolánek Václav 0:3, Ptáček Jan 1:2, Zábranský Josef 1:1, Margaritov Dimitr 0:2),
18. kolo:
Slovan KST Bohnice H - SK Slivenec B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadavá Tereza 2:1, Kouba Jan 1:1, Cihlář Matěj 3:0, Cankař Radek 2:1, body hostů: Bratka Arnošt 2:1, Hartmann Miroslav 1:2, Přeučil Jiří 0:3, Ondráček Petr 0:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany C - TJ Sokol Žižkov C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červenka Boris 0:2, Čebiš Petr 0:2, Pleticha Jaroslav 0:2, Holub Roman 0:2, body hostů: Fišer Josef 2:0, Trejbal Václav 2:0, Elčkner Miroslav ml. 2:0, Elčkner Miroslav 2:0), TJ Orion Praha C - VŠSK MFF Praha A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Huleš Jiří 2:0, Hrubec Vladimír 2:0, Krejsa Josef 2:0, Dušek Zdeněk 2:0, body hostů: Patho Gabriel 0:2, Patho Róbert 0:2, Tiep Hoangvan 0:2, Winter Daniel 0:2), SF SKK EL Niňo Praha K - TJ Střížkov E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tkačík Ján 2:2, Náhlik Pavol 1:2, Vyvadil Jiří 0:3, Ezr František 2:2, body hostů: Svobodová Nikola 4:0, Lüder Jan 4:0, Hejný Jakub 1:2, Karpíšek Ondřej 0:3), KK Konstruktiva Praha B - TJ Sokol Běchovice II B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tvrdík Petr 3:0, Černý Pavel 0:2, Matoušek Jiří 1:2, Toman Bedřich 4:0, Ouroda František 1:0, body hostů: Brůčková Marie 2:2, Sejpka Ladislav 2:1, Dvořák Petr 0:3, Brůček František 0:3), TJ Sokol Nusle Praha G - TTC Praha - klub stolního tenisu C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Motlík Pavel 2:0, Pouč Roman 2:0, Wavrečka Ronald 2:0, Beneš Karel 2:0, Boloňský Andrej 1:0, body hostů: Moravec Lukáš 0:3, Fiala Aleš 0:2, Mutl David 0:2, Bárta Vít 0:2),
19. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha G - Slovan KST Bohnice H 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hedervári Robert 2:1, Pouč Roman 2:1, Motlík Pavel 1:2, Beneš Karel 4:0, body hostů: Kouba Jan 3:1, Cihlář Matěj 1:2, Bednárik Martin 0:3, Chaloupek Petr 0:3), TTC Praha - klub stolního tenisu C - KK Konstruktiva Praha B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Aleš 2:2, Mutl David 0:4, Zahradník Václav 1:3, Moravec Lukáš 3:1, body hostů: Toman Bedřich 3:1, Ouroda František 3:1, Tvrdík Petr 2:2, Matoušek Jiří 2:2), TJ Sokol Běchovice II B - SF SKK EL Niňo Praha K 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelík David 2:1, Sejpka Ladislav 1:2, Dvořák Petr 2:1, Brůčková Marie 4:0, body hostů: Ezr František 2:2, Tkačík Ján 1:2, Vyvadil Jiří 0:3, Novotný Miroslav 1:2), TJ Střížkov E - TJ Orion Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kušta Petr 0:1, Doležal Karel 2:0, Hejný Jakub 2:1, Lüder Jan 3:0, Svobodová Nikola 1:0, body hostů: Krejsa Josef 2:1, Mucha Aleš 0:3, Jirák Jiří 0:2, Kubát Jan st. 0:2), VŠSK MFF Praha A - TJ Sokol Břevnov Hradčany C 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Helisová Kateřina 1:3, Patho Róbert 0:3, Patho Gabriel 1:2, Zelinka Mikuláš 2:2, body hostů: Pleticha Jaroslav 4:0, Holub Roman 4:0, Ptáček Jan 0:3, Šaršoun Jaroslav 2:1), TJ Sokol Žižkov C - SK Slivenec B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Elčkner Miroslav ml. 3:0, Trejbal Václav 1:2, Ruml Jiří 3:0, Kozdera Pavel 1:2, body hostů: Bratka Arnošt 1:2, Jůzek Karel 2:1, Hartmann Miroslav 1:2, Přeučil Jiří 0:3),
20. kolo:
Slovan KST Bohnice H - TJ Sokol Žižkov C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupek Petr 0:3, Kadavá Tereza 0:3, Kouba Jan 2:1, Cihlář Matěj 2:2, body hostů: Fišer Josef 3:1, Elčkner Miroslav ml. 3:0, Ruml Jiří 1:2, Elčkner Miroslav 2:1), SK Slivenec B - VŠSK MFF Praha A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jůzek Karel 2:1, Hartmann Miroslav 2:0, Přeučil Jiří 2:1, Bratka Arnošt 3:0, body hostů: Helisová Kateřina 1:2, Patho Gabriel 0:3, Patho Róbert 1:2, Winter Daniel 0:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany C - TJ Střížkov E 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček Jan 0:2, Červenka Boris 0:2, Šaršoun Jaroslav 0:3, Pleticha Jaroslav 1:2, body hostů: Svobodová Nikola 3:0, Lüder Jan 3:0, Doležal Karel 2:0, Provazník Lukáš 1:1), TJ Orion Praha C - TJ Sokol Běchovice II B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubec Vladimír 2:1, Novák Jan 0:2, Bláha Jaroslav 2:1, Huleš Jiří 4:0, WO 0:1, body hostů: Brůčková Marie 1:3, Chmelík David 2:1, Sejpka Ladislav 1:2, Dvořák Petr 0:2, WO 1:0), SF SKK EL Niňo Praha K - TTC Praha - klub stolního tenisu C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Náhlik Pavol 3:0, Tkačík Ján 2:0, Novotný Miroslav 3:0, Ezr František 1:2, body hostů: Jansa Jiří 0:3, Zahradník Václav 0:3, Mutl David 1:2, Bárta Vít 1:1), KK Konstruktiva Praha B - TJ Sokol Nusle Praha G 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváč Jiří 0:2, Bukovský Petr 0:2, Fleissig Petr 0:3, Matoušek Jiří 2:1, body hostů: Beneš Karel 3:0, Wavrečka Ronald 3:0, Boloňský Andrej 1:1, Hedervári Robert 1:1),
21. kolo:
KK Konstruktiva Praha B - Slovan KST Bohnice H 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Bedřich 0:3, Tvrdík Petr 0:3, Matoušek Jiří 0:3, Ouroda František 3:0, body hostů: Cankař Radek 3:0, Kouba Jan 2:1, Bednárik Martin 2:1, Cihlář Matěj 2:1), TJ Sokol Nusle Praha G - SF SKK EL Niňo Praha K 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Motlík Pavel 3:1, Pouč Roman 0:2, Wavrečka Ronald 2:1, Beneš Karel 2:2, Hedervári Robert 2:0, body hostů: Ezr František 3:1, Novotný Miroslav 1:3, Kozel Rudolf 1:3, Vyvadil Jiří 1:2), TTC Praha - klub stolního tenisu C - TJ Orion Praha C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smíšek Jaroslav 2:2, Zahradník Václav 3:1, Bárta Vít 1:2, Moravec Lukáš 3:1, body hostů: Hrubec Vladimír 4:0, Krejsa Josef 2:2, Svatoň Petr 0:4, Marcinčik Michal 0:3), TJ Sokol Běchovice II B - TJ Sokol Břevnov Hradčany C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chmelík David 2:0, Sejpka Ladislav 2:0, Dvořák Petr 1:2, Brůčková Marie 3:0, body hostů: Zvolánek Václav 1:2, Ptáček Jan 1:2, Margaritov Dimitr 0:2, Brož Zdeněk 0:2), TJ Střížkov E - SK Slivenec B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Lukáš 2:0, Karpíšek Ondřej 1:1, Doležal Karel 3:0, Svobodová Nikola 3:0, body hostů: Bratka Arnošt 1:2, Jůzek Karel 0:3, Hartmann Miroslav 0:2, Přeučil Jiří 0:2), VŠSK MFF Praha A - TJ Sokol Žižkov C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Helisová Kateřina 0:2, Patho Róbert 0:2, Patho Gabriel 0:2, Milota Martin 0:2, body hostů: Fišer Josef 2:0, Elčkner Miroslav ml. 2:0, Ruml Jiří 2:0, Elčkner Miroslav 2:0),
22. kolo:
Slovan KST Bohnice H - VŠSK MFF Praha A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednárik Martin 1:1, Kouba Jan 2:0, Cihlář Matěj 3:0, Cankař Radek 2:0, body hostů: Helisová Kateřina 0:3, Patho Gabriel 0:2, Zelinka Mikuláš 0:2, Patho Róbert 1:1), TJ Sokol Žižkov C - TJ Střížkov E 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladík Petr 1:2, Elčkner Miroslav 1:2, Elčkner Miroslav ml. 1:2, Trejbal Václav 2:2, body hostů: Svobodová Nikola 3:1, Lüder Jan 3:0, Doležal Karel 1:2, Provazník Lukáš 1:2), SK Slivenec B - TJ Sokol Běchovice II B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jůzek Karel 3:0, Hartmann Miroslav 1:2, Přeučil Jiří 1:2, Bratka Arnošt 4:0, body hostů: Brůčková Marie 2:2, Sejpka Ladislav 1:2, Dvořák Petr 1:2, Brůček František 0:3), TJ Sokol Břevnov Hradčany C - TTC Praha - klub stolního tenisu C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kliner Jiří 1:1, Šaršoun Jaroslav 2:0, Ptáček Jan 2:1, Pleticha Jaroslav 3:0, body hostů: Smíšek Jaroslav 2:1, Jansa Jiří 0:3, Farkaš Tibor 0:2, Bárta Vít 0:2), TJ Orion Praha C - TJ Sokol Nusle Praha G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubec Vladimír 3:1, Krejsa Josef 1:3, Svatoň Petr 1:3, Dušek Zdeněk 4:0, body hostů: Wavrečka Ronald 3:1, Pouč Roman 2:2, Slunéčko Jindřich 2:2, Hedervári Robert 0:4), SF SKK EL Niňo Praha K - KK Konstruktiva Praha B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Náhlik Pavol 3:1, Vyvadil Jiří 1:2, Novotný Miroslav 2:1, Ezr František 2:2, body hostů: Toman Bedřich 2:2, Tvrdík Petr 2:2, Matoušek Jiří 2:1, Černý Pavel 0:3),
5. třída B muži (RS-3B)
1. kolo:
SK OAZA Praha D - TJ Sokol Nové Vysočany C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlec Antonín 3:0, Hezina Jiří 0:3, Stýblo Jaroslav 0:3, Totzauer Karel 2:2, body hostů: Pešek Miroslav 3:1, Klindera Antonín 2:1, Černý Ondřej 2:1, Adámek Jiří 1:2), TJ Sokol Běchovice II C - AC Sparta Praha I 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ivan ml. 4:0, Procházka Ivan 1:3, Rejent Martin 2:2, Rezek Jan ml. 1:3, body hostů: Bláha Tomáš 2:2, Honč Ondřej 1:3, Kubišta Jan 3:1, Hubač Martin 2:2), TJ Sokol Praha Podolí A - SK Slivenec C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 4:0, Skála Patrik 1:2, Záhorský Vladislav 1:2, Kolařík Ivan 2:2, body hostů: Hrbek Ivan 2:2, Kachlík Jan 2:2, Arsenjev Petr 2:1, Kop František 0:3), TJ ABC Branik C - TJ Sokol Kbely B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hložek Vojtěch 0:3, Kaňka Jiří 0:2, Skopal Tadeáš 1:2, Diblík Radek 2:1, body hostů: Hrubý Jan 3:0, Klouček Martin 2:1, Vrba Karel 1:2, Trnka Josef 2:0), TJ Pankrác E - SF SKK EL Niňo Praha L 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bauer Radek 2:2, Siblík Michal 0:3, Modl Josef 0:3, Holub Martin 2:2, body hostů: Sedláček Tomáš 4:0, Rozkoš Michal 4:0, Khozeuly Yedil 1:2, Slepička David 1:2), TJ Malešice C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zseller Jiří 3:1, Tichý Pavel 1:2, Dufek Stanislav 2:1, Hanšpach Daniel 3:1, body hostů: Ťuík Jan 1:3, Baxa Karel 2:2, Šilar Bohuslav 1:2, Dalešický Tomáš 1:2),
2. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Ondřej 3:1, Adámek Jiří 1:3, Litomiský Petr 0:2, Pešek Miroslav 3:1, Erben Michal 0:2, body hostů: Baxa Karel 3:1, Ťuík Jan 2:2, Šilar Bohuslav 1:3, Dalešický Tomáš 3:1), SF SKK EL Niňo Praha L - TJ Malešice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Tomáš 3:0, Kotrč Michal 2:0, Rozkoš Michal 3:0, Khozeuly Yedil 0:3, body hostů: Vanka Petr 0:3, Dufek Stanislav 1:2, Hanšpach Daniel 1:2, Tichý Pavel 1:1), TJ Sokol Kbely B - TJ Pankrác E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klouček Martin 2:2, Hrubý Jan 3:1, Vrba Karel 1:3, Hrdý Jiří 3:1, body hostů: Holub Martin 2:2, Bauer Radek 3:1, Jendruščák Jaroslav 2:2, Modl Josef 0:4), SK Slivenec C - TJ ABC Branik C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Arsenjev Petr 2:2, Kop František 1:3, Vobruba Aleš 1:3, Hrbek Ivan 3:1, body hostů: Diblík Radek 3:1, Zimmel Václav 3:1, Král Ludvík st. 3:1, Kaňka Jiří 0:4), AC Sparta Praha I - TJ Sokol Praha Podolí A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Honč Ondřej 1:2, Bláha Tomáš 3:0, Hubač Martin 3:0, Kubišta Jan 3:0, body hostů: Táborský Michal 1:2, Skála Patrik 0:3, Makal František 0:3, Záhorský Vladislav 1:2), SK OAZA Praha D - TJ Sokol Běchovice II C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dusbaba Miroslav 0:3, Totzauer Karel 3:0, Hezina Jiří 3:0, Kadlec Antonín 3:1, body hostů: Veselý Vladimír 1:3, Procházka Ivan 0:3, Rejent Martin 2:1, Rezek Jan ml. 1:2),
3. kolo:
TJ Sokol Běchovice II C - TJ Sokol Nové Vysočany C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ivan ml. 4:0, Nagy Ondrej 1:3, Procházka Ivan 0:4, Rezek Jan ml. 2:2, body hostů: Pešek Miroslav 3:1, Černý Ondřej 2:2, Adámek Jiří 3:1, Erben Michal 1:3), TJ Sokol Praha Podolí A - SK OAZA Praha D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Michal 2:0, Záhorský Vladislav 2:0, Makal František 2:0, Kolařík Ivan 3:0, Zikl Petr 0:1, body hostů: Kadlec Antonín 1:2, Hezina Jiří 0:3, Totzauer Karel 0:2, Stýblo Jaroslav 0:2), TJ ABC Branik C - AC Sparta Praha I 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Ludvík st. 0:2, Hložek Vojtěch 0:2, Zelinka Václav 0:3, Diblík Radek 1:1, body hostů: Látal Jan 3:0, Hubač Martin 2:0, Honč Ondřej 1:1, Skopec Daniel 2:0), TJ Pankrác E - SK Slivenec C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Martin 2:0, Bauer Radek 1:1, Peštuka Zdeněk 2:1, Pejchal Vlastimil 3:0, body hostů: Hrbek Ivan 0:3, Arsenjev Petr 2:1, Maršálek Petr 0:2, Vobruba Aleš 0:2), TJ Malešice C - TJ Sokol Kbely B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zseller Jiří 3:0, Tichý Pavel 0:2, Dufek Stanislav 3:0, Hanšpach Daniel 2:1, body hostů: Hrubý Jan 1:2, Trnka Josef 1:2, Klouček Martin 1:2, Vrba Karel 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - SF SKK EL Niňo Praha L 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baxa Karel 2:0, Ťuík Jan 1:1, Sochor Adam 3:0, Dalešický Tomáš 2:0, WO 1:0, body hostů: Sedláček Tomáš 0:3, Kotrč Michal 1:2, Slepička David 0:1, Khozeuly Yedil 0:2, WO 0:1),
4. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany C - SF SKK EL Niňo Praha L 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Ondřej 1:2, Adámek Jiří 0:3, Jonák Přemysl 1:2, Pešek Miroslav 2:2, body hostů: Prokopenko Oleg 4:0, Kotrč Michal 3:0, Šrytr Petr 1:2, Khozeuly Yedil 1:2), TJ Sokol Kbely B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Josef 3:1, Klouček Martin 3:0, Bartoňová Eva 0:3, Hrubý Jan 3:1, body hostů: Baxa Karel 1:3, Ťuík Jan 1:3, Šilar Bohuslav 2:1, Dalešický Tomáš 1:2), SK Slivenec C - TJ Malešice C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vobruba Aleš 0:3, Maršálek Petr 0:3, Arsenjev Petr 3:0, Kop František 1:2, body hostů: Zseller Jiří 2:1, Vanka Petr 1:2, Dufek Stanislav 2:1, Hanšpach Daniel 3:0), AC Sparta Praha I - TJ Pankrác E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Tomáš 3:0, Skopec Daniel 2:1, Honč Ondřej 2:1, Kubišta Jan 2:1, body hostů: Holub Martin 1:2, Bauer Radek 2:1, Jendruščák Jaroslav 0:3, Siblík Michal 0:3), SK OAZA Praha D - TJ ABC Branik C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hezina Jiří 4:0, Stýblo Jaroslav 0:3, Kadlec Antonín 3:0, Totzauer Karel 2:2, body hostů: Diblík Radek 2:2, Hložek Vojtěch 1:3, Skopal Tadeáš 1:2, Batík Lukáš 1:2), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Sokol Praha Podolí A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Ivan ml. 2:1, Nagy Ondrej 1:2, Veselý Vladimír 0:3, Procházka Ivan 0:4, body hostů: Táborský Michal 4:0, Záhorský Vladislav 2:1, Makal František 2:1, Kolařík Ivan 2:1),
5. kolo:
TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 3:0, Skála Patrik 1:1, Záhorský Vladislav 2:1, Kolařík Ivan 2:1, body hostů: Pešek Miroslav 2:1, Klindera Antonín 1:2, Černý Ondřej 0:3, Adámek Jiří 0:2), TJ ABC Branik C - TJ Sokol Běchovice II C 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Ludvík st. 0:2, Hložek Vojtěch 0:2, Hlaváček Petr 0:3, Diblík Radek 0:2, body hostů: Procházka Ivan ml. 3:0, Procházka Ivan 2:0, Veselý Vladimír 2:0, Rejent Martin 2:0), TJ Pankrác E - SK OAZA Praha D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Martin 3:0, Bauer Radek 1:1, Siblík Michal 1:2, Peštuka Zdeněk 3:0, body hostů: Kadlec Antonín 2:1, Totzauer Karel 0:3, Hezina Jiří 1:2, Stýblo Jaroslav 0:2), TJ Malešice C - AC Sparta Praha I 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybenský Marek 2:1, Tichý Pavel 0:3, Dufek Stanislav 1:2, Hanšpach Daniel 1:3, body hostů: Látal Jan 3:1, Bláha Tomáš 3:0, Honč Ondřej 1:2, Skopec Daniel 2:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - SK Slivenec C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baxa Karel 1:2, Ťuík Jan 2:1, Dalešický Tomáš 2:1, Dalešický Josef 4:0, body hostů: Arsenjev Petr 1:3, Čítek Roman 1:2, Kop František 2:1, Maršálek Petr 0:3), SF SKK EL Niňo Praha L - TJ Sokol Kbely B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozkoš Michal 2:1, Sedláček Tomáš 2:1, Kotrč Michal 1:2, Prokopenko Oleg 3:0, body hostů: Hrdý Jiří 3:0, Hrubý Jan 0:3, Klouček Martin 1:2, Trnka Josef 0:3),
6. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Sokol Kbely B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Miroslav 2:1, Litomiský Petr 2:1, Černý Ondřej 3:0, Erben Michal 2:2, body hostů: Hrdý Jiří 0:3, Hrubý Jan 2:1, Trnka Josef 0:3, Hanke Tomáš 2:1, Bartoňová Eva 0:1), SK Slivenec C - SF SKK EL Niňo Praha L 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Arsenjev Petr 2:2, Vobruba Aleš 1:2, Čítek Roman 0:3, Hrbek Ivan 3:1, body hostů: Kotrč Michal 1:3, Prokopenko Oleg 4:0, Pastorek Lukáš 1:2, Šrytr Petr 2:1), AC Sparta Praha I - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubač Martin 3:1, Kubišta Jan 1:2, Honč Ondřej 2:1, Bláha Tomáš 3:1, body hostů: Vokál Roman 2:2, Ťuík Jan 1:3, Dalešický Tomáš 1:2, Sochor Adam 1:2), SK OAZA Praha D - TJ Malešice C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hezina Jiří 1:3, Totzauer Karel 0:4, Kadlec Antonín 2:1, Stočes Petr 3:1, body hostů: Vanka Petr 1:3, Tichý Pavel 2:2, Rybenský Marek 3:1, Hanšpach Daniel 3:0), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Pankrác E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ivan ml. 4:0, Nagy Ondrej 1:3, Veselý Vladimír 0:3, Procházka Ivan 1:3, body hostů: Pejchal Vlastimil 3:1, Peštuka Zdeněk 3:1, Bauer Radek 3:1, Modl Josef 0:3), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ ABC Branik C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skála Patrik 2:0, Záhorský Vladislav 2:0, Kolařík Ivan 2:0, Makal František 2:0, body hostů: Zimmel Václav 0:2, Michalec Jiří 0:2, Batík Lukáš 0:2, Hlaváček Petr 0:2),
7. kolo:
TJ ABC Branik C - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zimmel Václav 2:2, Diblík Radek 2:2, Král Ludvík st. 2:2, Kopřiva Jan 4:0, body hostů: Pešek Miroslav 3:1, Černý Ondřej 3:1, Erben Michal 0:4, Adámek Jiří 0:4), TJ Pankrác E - TJ Sokol Praha Podolí A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bauer Radek 2:2, Siblík Michal 0:3, Modl Josef 0:3, Pejchal Vlastimil 3:1, body hostů: Táborský Michal 3:1, Kolařík Ivan 3:1, Záhorský Vladislav 1:2, Makal František 2:1), TJ Malešice C - TJ Sokol Běchovice II C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jiřička Miroslav 2:1, Vanka Petr 0:3, Dufek Stanislav 1:2, Hanšpach Daniel 1:2, body hostů: Procházka Ivan ml. 3:0, Procházka Ivan 2:1, Nagy Ondrej 2:1, Rejent Martin 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - SK OAZA Praha D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baxa Karel 1:0, Ťuík Jan 1:1, Sochor Adam 2:1, Dalešický Josef 3:0, WO 1:0, body hostů: Stočes Petr 2:1, Totzauer Karel 0:3, Stýblo Jaroslav 0:2, Ulrych Jiří 0:1, WO 0:1), SF SKK EL Niňo Praha L - AC Sparta Praha I 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Khozeuly Yedil 1:3, Slepička David 0:3, Šrytr Petr 0:3, Prokopenko Oleg 4:0, body hostů: Košek Lukáš 2:2, Bláha Tomáš 3:1, Látal Jan 2:1, Hubač Martin 2:1), TJ Sokol Kbely B - SK Slivenec C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanke Tomáš 3:0, Klouček Martin 2:0, Kubáň Tomáš 2:1, Hrubý Jan 2:1, body hostů: Arsenjev Petr 1:2, Hrbek Ivan 0:3, Frait František 1:2, Čítek Roman 0:2),
8. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany C - SK Slivenec C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klindera Antonín 2:2, Adámek Jiří 1:3, Litomiský Petr 1:2, Černý Ondřej 4:0, body hostů: Arsenjev Petr 3:1, Hrbek Ivan 2:2, Čítek Roman 0:4, Kop František 2:1), AC Sparta Praha I - TJ Sokol Kbely B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honč Ondřej 2:0, Kubišta Jan 1:1, Košek Lukáš 3:0, Bláha Tomáš 2:0, body hostů: Hrubý Jan 0:3, Trnka Josef 1:1, Vrba Karel 0:2, Bartoňová Eva 0:2), SK OAZA Praha D - SF SKK EL Niňo Praha L 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hezina Jiří 1:3, Totzauer Karel 2:2, Ulrych Jiří 1:3, Stočes Petr 3:1, WO 1:0, body hostů: Prokopenko Oleg 4:0, Kotrč Michal 1:3, Khozeuly Yedil 2:2, Pastorek Lukáš 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 10:0wo, TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Malešice C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Táborský Michal 2:2, Skála Patrik 1:2, Záhorský Vladislav 0:3, Kolařík Ivan 3:1, body hostů: Jiřička Miroslav 2:2, Rybenský Marek 4:0, Dufek Stanislav 1:2, Hanšpach Daniel 1:2), TJ ABC Branik C - TJ Pankrác E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diblík Radek 2:2, Král Ludvík st. 0:4, Skopal Tadeáš 2:2, Kopřiva Jan 4:0, body hostů: Holub Martin 3:1, Peštuka Zdeněk 3:1, Jendruščák Jaroslav 1:3, Siblík Michal 1:3),
9. kolo:
TJ Pankrác E - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Martin 3:0, Bauer Radek 1:2, Siblík Michal 2:1, Peštuka Zdeněk 3:0, body hostů: Pešek Miroslav 2:1, Černý Ondřej 1:2, Klindera Antonín 0:3, Adámek Jiří 0:3), TJ Malešice C - TJ ABC Branik C 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vanka Petr 1:2, Tichý Pavel 1:2, Dufek Stanislav 1:2, Hanšpach Daniel 2:1, WO 4:0, body hostů: Diblík Radek 4:0, Král Ludvík st. 2:2, Hlaváček Petr 1:3, WO 0:4), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Praha Podolí A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sochor Adam 4:0, Ťuík Jan 0:2, Dalešický Tomáš 1:3, Baxa Karel 2:2, Vokál Jan 1:1, body hostů: Táborský Michal 3:1, Skála Patrik 1:3, Záhorský Vladislav 3:1, Kolařík Ivan 1:3), SF SKK EL Niňo Praha L - TJ Sokol Běchovice II C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Khozeuly Yedil 1:3, Kubelka Martin 1:3, Pastorek Lukáš 1:2, Sedláček Tomáš 4:0, body hostů: Procházka Ivan ml. 3:1, Procházka Ivan 2:2, Rejent Martin 2:2, Nagy Ondrej 1:2), TJ Sokol Kbely B - SK OAZA Praha D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Jan 3:0, Klouček Martin 1:1, Trnka Josef 2:1, Hrdý Jiří 3:0, body hostů: Totzauer Karel 0:3, Hezina Jiří 2:1, Stýblo Jaroslav 0:2, Dusbaba Miroslav 0:2, Ulrych Jiří 0:1), SK Slivenec C - AC Sparta Praha I 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vobruba Aleš 0:2, Frait František 0:2, Arsenjev Petr 1:2, Maršálek Petr 0:2, body hostů: Látal Jan 3:0, Kubišta Jan 1:1, Honč Ondřej 2:0, Hubač Martin 2:0),
10. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany C - AC Sparta Praha I 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adámek Jiří 0:3, Jonák Přemysl 1:2, Pešek Miroslav 2:1, Klindera Antonín 2:2, body hostů: Košek Lukáš 4:0, Kubišta Jan 2:1, Honč Ondřej 1:2, Skopec Daniel 1:2), SK OAZA Praha D - SK Slivenec C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Antonín 3:0, Hezina Jiří 2:0, Totzauer Karel 2:1, Stočes Petr 2:1, body hostů: Vobruba Aleš 0:3, Maršálek Petr 0:3, Hrbek Ivan 1:2, Arsenjev Petr 1:1), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Sokol Kbely B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rejent Martin 1:3, Veselý Vladimír 1:3, Procházka Ivan 2:1, Procházka Ivan ml. 3:1, body hostů: Hanke Tomáš 2:2, Hrdý Jiří 2:2, Hrubý Jan 2:2, Trnka Josef 2:1), TJ Sokol Praha Podolí A - SF SKK EL Niňo Praha L 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 3:1, Makal František 0:2, Záhorský Vladislav 2:1, Kolařík Ivan 1:3, Skála Patrik 2:0, body hostů: Prokopenko Oleg 4:0, Khalaila Adam 2:2, Pastorek Lukáš 1:3, Němec Filip 0:3), TJ ABC Branik C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diblík Radek 3:1, Zimmel Václav 2:2, Král Ludvík st. 1:2, Kopřiva Jan 3:1, body hostů: Dalešický Josef 4:0, Baxa Karel 1:3, Dalešický Tomáš 0:4, Ťuík Jan 1:2), TJ Pankrác E - TJ Malešice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Martin 1:2, Siblík Michal 2:1, Peštuka Zdeněk 3:0, Pejchal Vlastimil 2:1, body hostů: Jiřička Miroslav 2:1, Dufek Stanislav 0:3, Hanšpach Daniel 1:2, Tichý Pavel 1:2),
11. kolo:
TJ Malešice C - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zseller Jiří 2:0, Tichý Pavel 0:2, Dufek Stanislav 2:1, Hanšpach Daniel 2:0, WO 3:0, body hostů: Černý Ondřej 1:2, Klindera Antonín 2:1, Adámek Jiří 0:3, WO 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Pankrác E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baxa Karel 2:2, Ťuík Jan 2:2, Dalešický Tomáš 2:2, Sochor Adam 2:2, body hostů: Holub Martin 3:1, Pejchal Vlastimil 4:0, Bauer Radek 1:3, Modl Josef 0:4), SF SKK EL Niňo Praha L - TJ ABC Branik C 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němec Filip 1:0, Pastorek Lukáš 1:1, Rozkoš Michal 3:0, Khozeuly Yedil 1:0, WO 3:0, body hostů: Zimmel Václav 0:3, Skopal Tadeáš 1:1, Hlaváček Petr 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Kbely B - TJ Sokol Praha Podolí A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klouček Martin 1:1, Vrba Karel 0:2, Bartoňová Eva 0:3, Trnka Josef 0:1, Hrubý Jan 0:1, body hostů: Táborský Michal 2:1, Skála Patrik 2:0, Záhorský Vladislav 2:0, Kolařík Ivan 2:0), SK Slivenec C - TJ Sokol Běchovice II C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrbek Ivan 1:3, Čítek Roman 1:3, Vobruba Aleš 0:3, Arsenjev Petr 3:1, body hostů: Rezek Jan st. 1:3, Veselý Vladimír 3:1, Procházka Ivan ml. 4:0, Procházka Ivan 2:1), AC Sparta Praha I - SK OAZA Praha D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubišta Jan 1:1, Hubač Martin 2:0, Bláha Tomáš 3:0, Košek Lukáš 2:0, body hostů: Kadlec Antonín 1:2, Totzauer Karel 0:2, Hezina Jiří 0:2, Dusbaba Miroslav 0:2),
12. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany C - SK OAZA Praha D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Ondřej 1:3, Klindera Antonín 0:3, Adámek Jiří 1:2, Pešek Miroslav 3:1, body hostů: Kadlec Antonín 2:2, Ulrych Jiří 4:0, Stočes Petr 2:1, Hezina Jiří 1:2), AC Sparta Praha I - TJ Sokol Běchovice II C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Tomáš 2:2, Kubišta Jan 1:2, Hubač Martin 2:1, Látal Jan 4:0, body hostů: Procházka Ivan ml. 3:1, Procházka Ivan 0:4, Rejent Martin 1:2, Veselý Vladimír 1:2), SK Slivenec C - TJ Sokol Praha Podolí A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čítek Roman 1:3, Hrbek Ivan 3:1, Kop František 1:3, Arsenjev Petr 2:2, body hostů: Táborský Michal 4:0, Skála Patrik 1:3, Záhorský Vladislav 2:2, Kolařík Ivan 2:2), TJ Sokol Kbely B - TJ ABC Branik C 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trnka Josef 2:1, Hrubý Jan 2:0, Hanke Tomáš 1:2, Hrdý Jiří 1:2, WO 4:0, body hostů: Diblík Radek 3:1, Zimmel Václav 2:2, Hložek Vojtěch 0:3, WO 0:4), SF SKK EL Niňo Praha L - TJ Pankrác E 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Tomáš 3:0, Kubelka Martin 2:1, Němec Filip 2:1, Prokopenko Oleg 3:0, body hostů: Pejchal Vlastimil 2:1, Bauer Radek 0:3, Siblík Michal 0:3, Modl Josef 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Malešice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baxa Karel 2:0, Dalešický Tomáš 1:1, Ťuík Jan 3:0, Dalešický Josef 2:1, body hostů: Zseller Jiří 0:3, Dufek Stanislav 1:2, Hanšpach Daniel 0:2, Vanka Petr 1:1),
13. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Nové Vysočany C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baxa Karel 2:2, Ťuík Jan 0:3, Dalešický Tomáš 1:2, Dalešický Josef 4:0, Vokál Roman 1:0, body hostů: Černý Ondřej 1:3, Klindera Antonín 3:1, Adámek Jiří 2:2, Jonák Přemysl 1:2), TJ Malešice C - SF SKK EL Niňo Praha L 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Pankrác E - TJ Sokol Kbely B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Martin 1:1, Bauer Radek 2:0, Siblík Michal 2:1, Pejchal Vlastimil 3:0, body hostů: Hrdý Jiří 2:1, Trnka Josef 0:3, Jursa David 0:2, Vrba Karel 0:2), TJ ABC Branik C - SK Slivenec C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diblík Radek 3:0, Zimmel Václav 2:1, Král Ludvík st. 0:3, Kopřiva Jan 4:0, body hostů: Arsenjev Petr 1:3, Kachlík Jan 2:1, Čítek Roman 1:2, Vobruba Aleš 0:3), TJ Sokol Praha Podolí A - AC Sparta Praha I 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Michal 1:2, Skála Patrik 2:1, Záhorský Vladislav 0:3, Zikl Petr 0:3, body hostů: Bláha Tomáš 2:1, Skopec Daniel 2:1, Hubač Martin 3:0, Látal Jan 2:1), TJ Sokol Běchovice II C - SK OAZA Praha D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nagy Ondrej 2:2, Veselý Vladimír 1:3, Procházka Ivan 1:3, Rejent Martin 4:0, body hostů: Ulrych Jiří 3:1, Kadlec Antonín 2:2, Hezina Jiří 2:2, Totzauer Karel 1:3),
14. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Sokol Běchovice II C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Ondřej 1:3, Klindera Antonín 2:2, Adámek Jiří 2:2, Pešek Miroslav 3:1, body hostů: Procházka Ivan ml. 4:0, Rejent Martin 3:1, Rezek Jan st. 0:4, Hobík Zdeněk 1:3), SK OAZA Praha D - TJ Sokol Praha Podolí A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulrych Jiří 4:0, Kadlec Antonín 0:3, Hezina Jiří 1:2, Stočes Petr 3:1, body hostů: Skála Patrik 1:3, Táborský Michal 2:2, Kolařík Ivan 2:1, Záhorský Vladislav 1:2), AC Sparta Praha I - TJ ABC Branik C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubišta Jan 2:0, Skopec Daniel 2:0, Bláha Tomáš 2:0, Košek Lukáš 2:0, body hostů: Zelinka Václav 0:2, Král Ludvík st. 0:2, Hložek Vojtěch 0:2, Hlaváček Petr 0:2), SK Slivenec C - TJ Pankrác E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Milan 0:2, Vobruba Aleš 1:2, Frait František 1:2, Arsenjev Petr 3:1, WO 0:2, body hostů: Pejchal Vlastimil 2:2, Holub Martin 3:0, Siblík Michal 1:1, Modl Josef 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Kbely B - TJ Malešice C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trnka Josef 2:2, Hrubý Jan 2:2, Bartoňová Eva 0:1, Hrdý Jiří 3:1, Vrba Karel 0:2, body hostů: Vanka Petr 1:3, Marek Jaroslav 3:1, Dufek Stanislav 3:1, Hanšpach Daniel 1:2), SF SKK EL Niňo Praha L - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozkoš Michal 3:0, Kotrč Michal 0:2, Sedláček Tomáš 2:1, Prokopenko Oleg 3:0, body hostů: Ťuík Jan 1:2, Baxa Karel 2:1, Vokál Roman 0:3, Najbertová Lucie 0:2),
15. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha L - TJ Sokol Nové Vysočany C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Khozeuly Yedil 0:3, Kubelka Martin 1:2, Khalaila Adam 1:2, Pastorek Lukáš 3:1, body hostů: Pešek Miroslav 4:0, Černý Ondřej 2:1, Klindera Antonín 1:2, Adámek Jiří 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Kbely B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ťuík Jan 3:0, Šilar Bohuslav 1:2, Vokál Roman 3:0, Baxa Karel 2:1, body hostů: Hrdý Jiří 1:2, Hrubý Jan 1:2, Trnka Josef 1:2, Klouček Martin 0:3), TJ Malešice C - SK Slivenec C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zseller Jiří 2:1, Mareš Petr 1:1, Dufek Stanislav 2:1, Hanšpach Daniel 3:0, body hostů: Arsenjev Petr 3:0, Svoboda Milan 0:3, Vobruba Aleš 0:3, Maršálek Petr 0:2), TJ Pankrác E - AC Sparta Praha I 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Martin 0:2, Modl Josef 0:2, Siblík Michal 0:3, Pejchal Vlastimil 0:2, body hostů: Košek Lukáš 3:0, Látal Jan 2:0, Kubišta Jan 2:0, Hubač Martin 2:0), TJ ABC Branik C - SK OAZA Praha D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Diblík Radek 2:0, Zimmel Václav 2:0, Král Ludvík st. 2:0, Kopřiva Jan 2:0, body hostů: Kadlec Antonín 0:2, Hezina Jiří 0:2, Totzauer Karel 0:2, Stýblo Jaroslav 0:2), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Sokol Běchovice II C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Michal 3:1, Makal František 0:2, Skála Patrik 1:2, Kolařík Ivan 1:3, Záhorský Vladislav 0:1, body hostů: Veselý Vladimír 2:2, Procházka Ivan ml. 4:0, Procházka Ivan 2:1, Rezek Jan st. 1:2),
16. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Sokol Praha Podolí A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Ondřej 3:1, Klindera Antonín 0:4, Adámek Jiří 0:3, Pešek Miroslav 3:1, body hostů: Makal František 4:0, Skála Patrik 2:2, Záhorský Vladislav 2:2, Kolařík Ivan 1:2), TJ Sokol Běchovice II C - TJ ABC Branik C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nagy Ondrej 3:0, Procházka Ivan 1:2, Veselý Vladimír 2:1, Procházka Ivan ml. 3:0, body hostů: Diblík Radek 1:2, Zimmel Václav 2:1, Hlaváček Petr 0:3, Hložek Vojtěch 0:3), SK OAZA Praha D - TJ Pankrác E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stočes Petr 1:3, Hezina Jiří 1:3, Totzauer Karel 1:3, Ulrych Jiří 4:0, body hostů: Pejchal Vlastimil 2:2, Peštuka Zdeněk 2:2, Bauer Radek 2:2, Holub Martin 3:1), AC Sparta Praha I - TJ Malešice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubišta Jan 1:1, Honč Ondřej 1:1, Mikšátko Martin 3:0, Látal Jan 3:0, body hostů: Jiřička Miroslav 0:3, Marek Jaroslav 1:2, Hanšpach Daniel 0:2, Dufek Stanislav 1:1), SK Slivenec C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršálek Petr 1:3, Hrbek Ivan 0:4, Frait František 1:2, Arsenjev Petr 4:0, body hostů: Dalešický Josef 3:1, Ťuík Jan 2:2, Dalešický Tomáš 2:2, Šilar Bohuslav 2:1), TJ Sokol Kbely B - SF SKK EL Niňo Praha L 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdý Jiří 2:0, Hrubý Jan 1:1, Trnka Josef 2:1, Hanke Tomáš 3:0, body hostů: Šrytr Petr 2:1, Kotrč Michal 0:3, Khozeuly Yedil 0:2, Beke Jiří 0:2),
17. kolo:
TJ Sokol Kbely B - TJ Sokol Nové Vysočany C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubý Jan 2:1, Bartoňová Eva 1:2, Trnka Josef 2:1, Vrba Karel 0:4, body hostů: Pešek Miroslav 3:1, Černý Ondřej 2:1, Klindera Antonín 1:2, Nováček Vladimír 2:1), SF SKK EL Niňo Praha L - SK Slivenec C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beke Jiří 2:1, Khozeuly Yedil 1:2, Prokopenko Oleg 3:0, Kubelka Martin 3:0, body hostů: Arsenjev Petr 2:1, Hrbek Ivan 1:2, Kop František 0:3, Svoboda Milan 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - AC Sparta Praha I 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Adam 3:0, Ťuík Jan 2:1, Dalešický Tomáš 1:2, Dalešický Josef 3:0, body hostů: Bláha Tomáš 2:1, Kubišta Jan 1:2, Mikšátko Martin 0:3, Hubač Martin 0:3), TJ Malešice C - SK OAZA Praha D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Pavel 2:2, Hanšpach Daniel 2:2, Dufek Stanislav 1:3, Marek Jaroslav 3:1, body hostů: Ulrych Jiří 3:1, Kadlec Antonín 2:2, Stočes Petr 2:2, Hezina Jiří 1:3), TJ Pankrác E - TJ Sokol Běchovice II C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Siblík Michal 0:1, Bauer Radek 1:1, Holub Martin 3:0, Pejchal Vlastimil 3:0, Peštuka Zdeněk 1:0, body hostů: Procházka Ivan 1:2, Rejent Martin 1:2, Rezek Jan ml. 0:2, Rezek Jan st. 0:2), TJ ABC Branik C - TJ Sokol Praha Podolí A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diblík Radek 3:0, Zimmel Václav 1:2, Král Ludvík st. 1:2, Kopřiva Jan 4:0, body hostů: Táborský Michal 2:2, Skála Patrik 2:1, Kolařík Ivan 0:3, Záhorský Vladislav 0:3),
18. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ ABC Branik C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klindera Antonín 2:2, Pešek Miroslav 3:1, Adámek Jiří 1:3, Černý Ondřej 1:3, body hostů: Kopřiva Jan 3:1, Diblík Radek 3:1, Zimmel Václav 3:1, Král Ludvík st. 0:4), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Pankrác E 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Táborský Michal 1:1, Skála Patrik 0:2, Záhorský Vladislav 0:3, Kolařík Ivan 0:2, body hostů: Peštuka Zdeněk 2:1, Pejchal Vlastimil 2:0, Bauer Radek 2:0, Holub Martin 2:0), TJ Sokol Běchovice II C - TJ Malešice C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Ivan 1:2, Rezek Jan ml. 2:0, Rezek Jan st. 0:3, Rejent Martin 0:3, body hostů: Jiřička Miroslav 2:1, Marek Jaroslav 2:1, Hanšpach Daniel 3:0, Dufek Stanislav 1:1), SK OAZA Praha D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Antonín 1:2, Stočes Petr 2:0, Hezina Jiří 2:1, Ulrych Jiří 3:0, body hostů: Baxa Karel 1:2, Ťuík Jan 0:3, Dalešický Tomáš 1:2, Šilar Bohuslav 1:1), AC Sparta Praha I - SF SKK EL Niňo Praha L 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubišta Jan 0:2, Skopec Daniel 2:0, Bláha Tomáš 3:0, Látal Jan 3:0, body hostů: Kubelka Martin 1:2, Sedláček Tomáš 0:3, Beke Jiří 0:2, Khalaila Adam 1:1), SK Slivenec C - TJ Sokol Kbely B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrbek Ivan 3:1, Kop František 1:3, Vobruba Aleš 0:4, Arsenjev Petr 3:1, body hostů: Trnka Josef 3:1, Hrdý Jiří 2:2, Klouček Martin 3:1, Hrubý Jan 1:3),
19. kolo:
SK Slivenec C - TJ Sokol Nové Vysočany C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršálek Petr 0:3, Kop František 1:2, Arsenjev Petr 1:2, Hrbek Ivan 2:2, body hostů: Pešek Miroslav 4:0, Černý Ondřej 2:1, Klindera Antonín 1:2, Adámek Jiří 2:1), TJ Sokol Kbely B - AC Sparta Praha I 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdý Jiří 2:0, Klouček Martin 2:0, Bartoňová Eva 1:2, Hrubý Jan 2:0, WO 2:0, body hostů: Skopec Daniel 1:2, Bartoň Tomáš 0:3, Kubišta Jan 1:2, WO 0:2), SF SKK EL Niňo Praha L - SK OAZA Praha D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beke Jiří 0:3, Kotrč Michal 2:1, Pastorek Lukáš 1:2, Kubelka Martin 2:2, body hostů: Ulrych Jiří 4:0, Kadlec Antonín 1:2, Hezina Jiří 2:1, Totzauer Karel 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Běchovice II C 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baxa Karel 2:0, Sochor Adam 2:0, Vokál Roman 3:0, Dalešický Tomáš 1:1, WO 1:0, body hostů: Veselý Vladimír 0:3, Nagy Ondrej 0:2, Procházka Ivan 0:2, Rejent Martin 1:1, WO 0:1), TJ Malešice C - TJ Sokol Praha Podolí A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybenský Marek 4:0, Jiřička Miroslav 1:3, Marek Jaroslav 2:1, Hanšpach Daniel 2:2, body hostů: Táborský Michal 3:1, Skála Patrik 1:3, Kolařík Ivan 0:4, Makal František 2:1), TJ Pankrác E - TJ ABC Branik C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Modl Josef 0:1, Bauer Radek 2:1, Holub Martin 2:1, Pejchal Vlastimil 3:0, Peštuka Zdeněk 2:0, body hostů: Diblík Radek 1:2, Zimmel Václav 2:1, Král Ludvík st. 0:3, Batík Lukáš 0:3),
20. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Pankrác E 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klindera Antonín 0:4, Pešek Miroslav 2:1, Adámek Jiří 0:3, Černý Ondřej 2:2, body hostů: Peštuka Zdeněk 3:1, Pejchal Vlastimil 3:1, Bauer Radek 3:0, Siblík Michal 1:2), TJ ABC Branik C - TJ Malešice C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zimmel Václav 2:1, Diblík Radek 2:1, Král Ludvík st. 0:3, Kopřiva Jan 4:0, body hostů: Rybenský Marek 3:1, Hanšpach Daniel 1:2, Zseller Jiří 1:2, Dufek Stanislav 0:3), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 3:0, Skála Patrik 2:0, Záhorský Vladislav 2:1, Kolařík Ivan 1:2, body hostů: Ťuík Jan 0:3, Baxa Karel 2:1, Šilar Bohuslav 1:2, Koutník Roman 0:2), TJ Sokol Běchovice II C - SF SKK EL Niňo Praha L 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Ivan 1:3, Procházka Ivan ml. 3:0, Veselý Vladimír 1:2, Rejent Martin 1:3, body hostů: Prokopenko Oleg 3:1, Kubelka Martin 2:2, Khalaila Adam 3:0, Šrytr Petr 0:3), SK OAZA Praha D - TJ Sokol Kbely B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Totzauer Karel 2:2, Dusbaba Miroslav 0:4, Kadlec Antonín 3:1, Hezina Jiří 3:1, body hostů: Vrba Karel 3:1, Trnka Josef 2:2, Hrubý Jan 2:2, Bartoňová Eva 1:3), AC Sparta Praha I - SK Slivenec C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Jan 0:3, Šusta Petr 0:2, Zítek Martin 0:3, Fales Matyáš 2:1, body hostů: Arsenjev Petr 3:0, Frait František 3:0, Vobruba Aleš 2:1, Svoboda Milan 1:1),
21. kolo:
AC Sparta Praha I - TJ Sokol Nové Vysočany C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofman Jan 0:2, Suk Matouš 0:2, Šusta Petr 0:3, Fales Matyáš 1:1, body hostů: Pešek Miroslav 3:0, Klindera Antonín 2:0, Adámek Jiří 1:1, Jonák Přemysl 2:0), SK Slivenec C - SK OAZA Praha D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrbek Ivan 0:3, Čítek Roman 0:2, Maršálek Petr 0:3, Arsenjev Petr 2:1, body hostů: Ulrych Jiří 3:0, Stočes Petr 2:1, Kadlec Antonín 3:0, Hezina Jiří 1:1), TJ Sokol Kbely B - TJ Sokol Běchovice II C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Jan 3:1, Trnka Josef 2:2, Bartoňová Eva 0:3, Vrba Karel 1:3, body hostů: Nagy Ondrej 2:2, Procházka Ivan ml. 4:0, Veselý Vladimír 2:2, Rezek Jan ml. 1:2), SF SKK EL Niňo Praha L - TJ Sokol Praha Podolí A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Tomáš 2:1, Kotrč Michal 1:2, Kopecký Michael 2:1, Prokopenko Oleg 4:0, body hostů: Táborský Michal 3:1, Skála Patrik 0:3, Záhorský Vladislav 0:3, Kolařík Ivan 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ ABC Branik C 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sochor Adam 4:0, Ťuík Jan 2:2, Dalešický Tomáš 2:2, WO 0:5, body hostů: Zimmel Václav 1:2, Diblík Radek 1:2, Král Ludvík st. 1:2, Hlaváček Petr 1:2, WO 5:0), TJ Malešice C - TJ Pankrác E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiřička Miroslav 1:3, Hanšpach Daniel 2:2, Zseller Jiří 2:1, Rybenský Marek 4:0, body hostů: Peštuka Zdeněk 3:1, Pejchal Vlastimil 1:3, Bauer Radek 1:3, Siblík Michal 1:2),
22. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany C - TJ Malešice C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klindera Antonín 2:1, Pešek Miroslav 1:2, Adámek Jiří 1:2, Černý Ondřej 0:3, body hostů: Rybenský Marek 3:0, Hanšpach Daniel 2:1, Zseller Jiří 1:2, Marek Jaroslav 2:1), TJ Pankrác E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bauer Radek 1:3, Siblík Michal 0:3, Modl Josef 0:3, Pejchal Vlastimil 4:0, body hostů: Dalešický Josef 3:1, Ťuík Jan 3:1, Sochor Adam 2:1, Vokál Roman 1:2), TJ ABC Branik C - SF SKK EL Niňo Praha L 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diblík Radek 1:3, Zimmel Václav 1:3, Skopal Tadeáš 1:3, Kopřiva Jan 4:0, body hostů: Prokopenko Oleg 3:1, Kotrč Michal 3:1, Khozeuly Yedil 1:3, Sedláček Tomáš 2:2), TJ Sokol Praha Podolí A - TJ Sokol Kbely B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Michal 2:0, Skála Patrik 2:0, Záhorský Vladislav 2:0, Kolařík Ivan 2:0, body hostů: Bartoňová Eva 0:2, Hrubý Jan 0:2, Dusílek Jaromír 0:2, Vrba Karel 0:2), TJ Sokol Běchovice II C - SK Slivenec C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nagy Ondrej 2:1, Veselý Vladimír 1:1, Rezek Jan ml. 2:1, Procházka Ivan ml. 3:0, body hostů: Arsenjev Petr 2:1, Hrbek Ivan 1:2, Kop František 0:3, Maršálek Petr 0:2), SK OAZA Praha D - AC Sparta Praha I 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hezina Jiří 2:1, Totzauer Karel 2:1, Stýblo Jaroslav 0:3, Kadlec Antonín 1:3, body hostů: Skopec Daniel 3:1, Fales Matyáš 2:1, Bartoň Tomáš 1:2, Zítek Martin 2:1),
6. třída A muži (RS-4A)
1. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Lokomotiva Vršovice F 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Najbertová Lucie 2:2, Krieger Jan 3:1, Vokál Roman 3:1, Bečan Martin 1:3, body hostů: Pína Jan 4:0, Mládek Bohuslav 2:2, Frolík Jindřich 1:3, Havlík Tomáš 0:4), SF SKK EL Niňo Praha M - TJ Sokol Žižkov D 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Náhlik Pavol 2:0, Lebeda Josef 1:1, Štefan Nikola 0:3, Kozel Rudolf 2:1, WO 4:0, body hostů: Hladík Petr 2:2, Fišer Josef 2:1, Krejčí Pavel 1:2, WO 0:4), SK Slivenec D - SK Vršovice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kop František 2:1, Arsenjev Petr 3:0, Ondráček Petr 1:2, Vobruba Aleš 2:1, body hostů: Hnilička Jiří 2:1, Klabeček Dominik 1:2, Pocar Jan 1:2, Pospíšil Marek 0:3), TTC Praha - klub stolního tenisu E - TJ Sokol Petrovice I. E 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havlíček Ladislav 0:2, Paroubek Jan 0:2, Buriánek Václav 0:2, Poulíček Jaroslav 0:2, body hostů: Michálek Vojtěch 2:0, Kuttler Karel 2:0, Blaho Martin 2:0, Lodek Jan 2:0), KK Konstruktiva Praha C - TTC Elizza Praha I 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fleissig Petr 0:1, Nebeský Jiří 0:2, Bukovský Petr 3:0, Matoušek Jiří 3:0, Bauer Václav 2:0, body hostů: Luňová Zuzana 2:1, Šedivý Stanislav 1:2, Medal Miroslav 0:3, Vohradský Stanislav 0:2), Slovan KST Bohnice I - PSK Olymp Praha D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupek Petr 0:4, Kouba Jan 1:2, Pražák Bohumil 0:2, Cihlář Matěj 4:0, Novotný Marek 0:1, body hostů: Pocz Tomáš 3:1, Martykiewiecz Dušan 3:1, Forejt Lukáš 2:1, Pozníček Josef 1:2),
2. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice F - PSK Olymp Praha D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mládek Bohuslav 1:2, Frolík Jindřich 0:3, Bláhová Kateřina 0:3, Pína Jan 3:0, body hostů: Pocz Tomáš 3:0, Forejt Lukáš 2:1, Martykiewiecz Dušan 2:1, Pozníček Josef 1:2), TTC Elizza Praha I - Slovan KST Bohnice I 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špinar Michal 1:1, Groh Alexander 1:2, Průša Ondřej ml. 2:1, Kocánek Jiří 3:1, Kotlorz Lukáš 2:0, body hostů: Cihlář Matěj 4:0, Chaloupek Petr 1:3, Pražák Bohumil 0:3, Novotný Marek 0:3), TJ Sokol Petrovice I. E - KK Konstruktiva Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michálek Vojtěch 2:0, Lodek Jan 1:1, Blaho Martin 2:1, Kuttler Karel 3:0, body hostů: Matoušek Jiří 2:1, Nebeský Jiří 0:3, Bauer Václav 0:2, Fleissig Petr 0:2), SK Vršovice B - TTC Praha - klub stolního tenisu E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jantačová Zuzana 2:1, Pospíšil Marek 2:1, Klabeček Dominik 3:0, Hnilička Jiří 2:2, body hostů: Paroubek Pavel 0:4, Poulíček Jaroslav 2:1, Trmota Zdeněk 2:1, Havlíček Ladislav 0:3), TJ Sokol Žižkov D - SK Slivenec D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Josef 2:0, Hladík Petr 2:0, Lokaj Jan 2:1, Krejčí Pavel 2:1, body hostů: Vobruba Aleš 0:3, Svoboda Milan 0:3, Kop František 2:0, Ondráček Petr 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - SF SKK EL Niňo Praha M 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krieger Jan 1:2, Sochor Adam 0:2, Vokál Jan 0:3, Vokál Roman 2:1, body hostů: Náhlik Pavol 3:0, Prokopenko Oleg 3:0, Kozel Rudolf 2:1, Lebeda Josef 0:2),
3. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha M - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Náhlik Pavol 2:2, Prokopenko Oleg 4:0, Niederle Jiří 1:3, Kozel Rudolf 2:2, body hostů: Pína Jan 3:1, Mládek Bohuslav 2:2, Frolík Jindřich 2:2, Pecháček David 0:4), SK Slivenec D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček Petr 0:3, Kop František 1:1, Svoboda Milan 1:2, Maršálek Petr 1:2, body hostů: Vokál Roman 3:0, Najbertová Lucie 0:3, Vokál Jan 3:0, Bečan Martin 2:0), TTC Praha - klub stolního tenisu E - TJ Sokol Žižkov D 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poulíček Jaroslav 1:2, Paroubek Jan 0:3, Havlíček Ladislav 1:2, Buriánek Václav 1:3, body hostů: Fišer Josef 4:0, Elčkner Miroslav 3:0, Lokaj Jan 2:1, Krejčí Pavel 1:2), KK Konstruktiva Praha C - SK Vršovice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bauer Václav 2:1, Nebeský Jiří 2:1, Bukovský Petr 2:1, Peller Marek 2:1, body hostů: Klabeček Dominik 1:2, Hnilička Jiří 2:1, Jantačová Zuzana 1:2, Bečkovský Petr 0:3), Slovan KST Bohnice I - TJ Sokol Petrovice I. E 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chaloupek Petr 1:2, Pražák Bohumil 0:3, Novotný Marek 0:3, Kouba Jan 1:2, body hostů: Michálek Vojtěch 2:1, Kuttler Karel 3:0, Lodek Jan 3:0, Sutnar Bohuslav 2:1), PSK Olymp Praha D - TTC Elizza Praha I 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Forejt Lukáš 2:1, Martykiewiecz Dušan 2:1, Šindelář Michal 0:3, Pocz Tomáš 4:0, body hostů: Kocánek Jiří 2:2, Průša Ondřej ml. 2:1, Groh Alexander 1:2, Bendzák Jakub 0:3),
4. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice F - TTC Elizza Praha I 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pína Jan 3:0, Frolík Jindřich 2:1, Mládek Bohuslav 1:2, Hanek Stanislav st. 2:1, body hostů: Průša Ondřej ml. 1:2, Špinar Michal 1:2, Kadlec Vít 2:1, Vohradský Stanislav 0:3), TJ Sokol Petrovice I. E - PSK Olymp Praha D 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Michálek Vojtěch 1:2, Blaho Martin 1:2, Sutnar Bohuslav 1:2, Kuttler Karel 2:1, WO 4:0, body hostů: Pocz Tomáš 3:1, Martykiewiecz Dušan 4:0, Pozníček Josef 0:4, WO 0:4), SK Vršovice B - Slovan KST Bohnice I 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buřil Petr 0:2, Pocar Jan 1:3, Klabeček Dominik 3:1, Hnilička Jiří 4:0, Pospíšil Marek 1:1, body hostů: Kouba Jan 3:1, Novotný Marek 2:2, Handlová Natálie 0:4, Vanka Radek 0:1, Pražák Bohumil 2:1), TJ Sokol Žižkov D - KK Konstruktiva Praha C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Josef 3:0, Hladík Petr 3:0, Lokaj Jan 1:2, Krejčí Pavel 2:1, body hostů: Matoušek Jiří 1:2, Peller Marek 1:2, Bauer Václav 1:2, Nebeský Jiří 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TTC Praha - klub stolního tenisu E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokál Roman 3:0, Vokál Jan 3:0, Krieger Jan 2:1, Bečan Martin 0:3, body hostů: Poulíček Jaroslav 1:2, Paroubek Jan 1:2, Havlíček Ladislav 1:2, Paroubek Pavel 1:2), SF SKK EL Niňo Praha M - SK Slivenec D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Náhlik Pavol 2:0, Prokopenko Oleg 2:0, Kopecký Michael 2:0, Kozel Rudolf 2:0, body hostů: Vobruba Aleš 0:2, Maršálek Petr 0:2, Svoboda Milan 0:2, Ondráček Petr 0:2),
5. kolo:
SK Slivenec D - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Arsenjev Petr 4:0, Kop František 2:1, Čítek Roman 2:1, Vobruba Aleš 0:4, body hostů: Pína Jan 3:1, Hanek Stanislav st. 1:3, Frolík Jindřich 1:2, Mládek Bohuslav 1:2), TTC Praha - klub stolního tenisu E - SF SKK EL Niňo Praha M 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poulíček Jaroslav 0:3, Havlíček Ladislav 0:2, Paroubek Pavel 2:1, Paroubek Jan 1:2, body hostů: Pastorek Lukáš 3:0, Khozeuly Yedil 1:2, Wichterle Filip 2:1, Kubelka Martin 2:0), KK Konstruktiva Praha C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peller Marek 4:0, Bauer Václav 1:2, Bukovský Petr 1:2, Matoušek Jiří 3:1, body hostů: Vokál Roman 3:1, Vokál Jan 2:2, Najbertová Lucie 0:3, Bečan Martin 0:3), Slovan KST Bohnice I - TJ Sokol Žižkov D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cihlář Matěj 3:0, Pražák Bohumil 2:1, Novotný Marek 1:2, Chaloupek Petr 3:0, body hostů: Elčkner Miroslav 1:2, Lokaj Jan 2:1, Králová Michaela 0:3, Krejčí Pavel 0:3), PSK Olymp Praha D - SK Vršovice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Forejt Lukáš 2:1, Martykiewiecz Dušan 1:1, Pozníček Josef 2:1, Pocz Tomáš 3:0, body hostů: Klabeček Dominik 2:1, Hnilička Jiří 1:2, Pocar Jan 0:3, Pospíšil Marek 0:2), TTC Elizza Praha I - TJ Sokol Petrovice I. E 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vohradský Stanislav 1:0, Šedivý Stanislav 0:3, Medal Miroslav 0:3, Luňová Zuzana 2:2, Fausek Jiří 1:0, WO 1:0, body hostů: Michálek Vojtěch 3:1, Kuttler Karel 2:1, Sutnar Bohuslav 2:1, Blaho Martin 1:1, WO 0:1),
6. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice F - TJ Sokol Petrovice I. E 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frolík Jindřich 1:3, Bláhová Kateřina 0:3, Pecháček David 1:2, Pína Jan 4:0, body hostů: Lodek Jan 3:1, Michálek Vojtěch 3:1, Sutnar Bohuslav 0:3, Kuttler Karel 2:1), SK Vršovice B - TTC Elizza Praha I 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmidt Ivan 0:2, Klabeček Dominik 0:2, Pospíšil Marek 0:3, Hnilička Jiří 2:1, body hostů: Hoke Daniel 3:0, Průša Ondřej ml. 3:0, Kadlec Vít 1:1, Vohradský Stanislav 1:1), TJ Sokol Žižkov D - PSK Olymp Praha D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Elčkner Miroslav 2:1, Hladík Petr 3:0, Krejčí Pavel 0:3, Fišer Josef 3:0, body hostů: Pocz Tomáš 2:1, Martykiewiecz Dušan 1:2, Pozníček Josef 1:2, Kochlöffl Roman 0:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - Slovan KST Bohnice I 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Najbertová Lucie 3:0, Krieger Jan 1:2, Vokál Jan 3:0, Vokál Roman 3:0, body hostů: Chaloupek Petr 1:2, Kouba Jan 1:2, Novotný Marek 0:3, Pražák Bohumil 0:3), SF SKK EL Niňo Praha M - KK Konstruktiva Praha C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Khozeuly Yedil 0:4, Slepička David 2:2, Kubelka Martin 3:1, Náhlik Pavol 4:0, body hostů: Peller Marek 2:2, Matoušek Jiří 3:1, Bukovský Petr 1:3, Bauer Václav 1:3), SK Slivenec D - TTC Praha - klub stolního tenisu E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vobruba Aleš 2:0, Čítek Roman 1:1, Kop František 3:0, Arsenjev Petr 2:1, body hostů: Havlíček Ladislav 0:3, Poulíček Jaroslav 1:2, Paroubek Pavel 1:1, Paroubek Jan 0:2),
7. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu E - TJ Lokomotiva Vršovice F 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poulíček Jaroslav 0:2, Havlíček Ladislav 1:1, Paroubek Pavel 0:3, Buriánek Václav 1:2, body hostů: Pína Jan 3:0, Hanek Stanislav st. 2:1, Frolík Jindřich 1:1, Mládek Bohuslav 2:0), KK Konstruktiva Praha C - SK Slivenec D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bauer Václav 1:3, Bukovský Petr 3:1, Matoušek Jiří 3:1, Peller Marek 1:3, body hostů: Ondráček Petr 0:4, Vobruba Aleš 2:2, Arsenjev Petr 4:0, Kop František 2:2), Slovan KST Bohnice I - SF SKK EL Niňo Praha M 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cihlář Matěj 3:1, Novotný Marek 0:4, Kouba Jan 4:0, Chaloupek Petr 1:3, body hostů: Pastorek Lukáš 3:1, Náhlik Pavol 2:2, Kozel Rudolf 2:2, Wichterle Filip 1:3), PSK Olymp Praha D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martykiewiecz Dušan 2:2, Šindelář Michal 1:3, Pozníček Josef 1:2, Pocz Tomáš 4:0, body hostů: Vokál Roman 3:1, Vokál Jan 3:1, Bečan Martin 0:4, Najbertová Lucie 1:2), TTC Elizza Praha I - TJ Sokol Žižkov D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špinar Michal 1:2, Průša Ondřej ml. 0:1, Luňová Zuzana 0:3, Kocánek Jiří 2:1, Kotlorz Lukáš 0:1, body hostů: Fišer Josef 3:0, Elčkner Miroslav 3:0, Olach Miloslav 2:1, Krejčí Pavel 0:2), TJ Sokol Petrovice I. E - SK Vršovice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michálek Vojtěch 2:0, Kuttler Karel 2:0, Blaho Martin 2:0, Lodek Jan 2:0, body hostů: Bečkovský Petr 0:2, Pospíšil Marek 0:2, Buřil Petr 0:2, Klabeček Dominik 0:2),
8. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice F - SK Vršovice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanek Stanislav st. 2:1, Mládek Bohuslav 2:1, Frolík Jindřich 2:1, Pína Jan 3:0, body hostů: Hnilička Jiří 1:2, Klabeček Dominik 1:2, Jantačová Zuzana 0:3, Pospíšil Marek 1:2), TJ Sokol Žižkov D - TJ Sokol Petrovice I. E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Elčkner Miroslav 2:1, Hladík Petr 3:0, Olach Miloslav 2:1, Lokaj Jan 1:2, body hostů: Michálek Vojtěch 2:1, Kuttler Karel 1:2, Blaho Martin 0:3, Sutnar Bohuslav 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TTC Elizza Praha I 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Najbertová Lucie 0:1, Krieger Jan 1:2, Vokál Roman 2:1, Vokál Jan 4:0, Libič Ladislav 1:1, body hostů: Průša Ondřej ml. 3:1, Sloup Richard 0:3, Špinar Michal 1:2, Vohradský Stanislav 1:2), SF SKK EL Niňo Praha M - PSK Olymp Praha D 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Khozeuly Yedil 0:2, Kubelka Martin 0:2, Pastorek Lukáš 0:3, Kopecký Michael 1:2, body hostů: Pocz Tomáš 3:0, Martykiewiecz Dušan 3:0, Šindelář Michal 2:0, Pozníček Josef 1:1), SK Slivenec D - Slovan KST Bohnice I 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček Petr 0:3, Maršálek Petr 0:2, Čítek Roman 0:3, Arsenjev Petr 3:0, body hostů: Cihlář Matěj 3:0, Kouba Jan 2:1, Chaloupek Petr 2:1, Pražák Bohumil 1:1), TTC Praha - klub stolního tenisu E - KK Konstruktiva Praha C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paroubek Jan 1:2, Poulíček Jaroslav 0:2, Paroubek Pavel 1:2, Havlíček Ladislav 1:2, body hostů: Bukovský Petr 3:0, Peller Marek 3:0, Bauer Václav 1:2, Fleissig Petr 1:1),
9. kolo:
KK Konstruktiva Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice F 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nebeský Jiří 0:4, Bauer Václav 2:2, Peller Marek 1:3, Bukovský Petr 3:1, body hostů: Pína Jan 4:0, Hanek Stanislav st. 2:2, Frolík Jindřich 1:3, Mládek Bohuslav 3:1), Slovan KST Bohnice I - TTC Praha - klub stolního tenisu E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chaloupek Petr 1:1, Pražák Bohumil 1:1, Novotný Marek 3:0, Kouba Jan 3:0, body hostů: Poulíček Jaroslav 2:1, Havlíček Ladislav 0:3, Buriánek Václav 0:2, Paroubek Pavel 0:2), PSK Olymp Praha D - SK Slivenec D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Forejt Lukáš 2:0, Martykiewiecz Dušan 2:0, Šindelář Michal 2:1, Pocz Tomáš 2:0, body hostů: Svoboda Milan 0:3, Maršálek Petr 0:2, Kop František 1:1, Vobruba Aleš 0:2), TTC Elizza Praha I - SF SKK EL Niňo Praha M 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotlorz Lukáš 3:1, Kocánek Jiří 0:4, Kadlec Vít 2:2, Fausek Jiří 3:1, body hostů: Khalaila Adam 2:2, Pastorek Lukáš 2:2, Khozeuly Yedil 1:3, Kozel Rudolf 3:1), TJ Sokol Petrovice I. E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuttler Karel 2:1, Lodek Jan 2:1, Blaho Martin 2:1, Michálek Vojtěch 3:1, body hostů: Vokál Roman 2:2, Vokál Jan 1:2, Krieger Jan 0:3, Najbertová Lucie 1:2), SK Vršovice B - TJ Sokol Žižkov D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Marek 0:2, Pocar Jan 0:2, Klabeček Dominik 1:2, Hnilička Jiří 1:2, body hostů: Fišer Josef 3:0, Elčkner Miroslav 3:0, Krejčí Pavel 0:2, Olach Miloslav 2:0),
10. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice F - TJ Sokol Žižkov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanek Stanislav st. 3:1, Frolík Jindřich 1:3, Mládek Bohuslav 2:2, Pína Jan 3:1, body hostů: Fišer Josef 4:0, Elčkner Miroslav 2:2, Olach Miloslav 1:3, Krejčí Pavel 0:4), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - SK Vršovice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokál Roman 3:1, Vokál Jan 4:0, Najbertová Lucie 1:2, Libič Ladislav 1:3, body hostů: Hnilička Jiří 3:1, Klabeček Dominik 1:3, Pocar Jan 1:3, Pospíšil Marek 1:2), SF SKK EL Niňo Praha M - TJ Sokol Petrovice I. E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozel Rudolf 2:1, Kubelka Martin 0:3, Khozeuly Yedil 0:3, Němec Filip 2:1, body hostů: Michálek Vojtěch 3:0, Lodek Jan 3:0, Kuttler Karel 1:2, Blaho Martin 1:2), SK Slivenec D - TTC Elizza Praha I 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Petr 1:3, Svoboda Milan 0:3, Maršálek Petr 0:3, Čítek Roman 4:0, body hostů: Průša Ondřej ml. 3:1, Luňová Zuzana 3:1, Šedivý Stanislav 2:1, Vohradský Stanislav 1:2), TTC Praha - klub stolního tenisu E - PSK Olymp Praha D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buriánek Václav 0:2, Havlíček Ladislav 0:2, Paroubek Jan 0:2, Poulíček Jaroslav 0:2, body hostů: Pocz Tomáš 2:0, Forejt Lukáš 2:0, Martykiewiecz Dušan 2:0, Pozníček Josef 2:0), KK Konstruktiva Praha C - Slovan KST Bohnice I 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fleissig Petr 0:3, Bauer Václav 1:2, Peller Marek 1:2, Bukovský Petr 2:2, body hostů: Kouba Jan 3:1, Novotný Marek 2:1, Pražák Bohumil 1:2, Chaloupek Petr 3:0),
11. kolo:
Slovan KST Bohnice I - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouba Jan 2:1, Chaloupek Petr 2:1, Novotný Marek 1:1, Cihlář Matěj 4:0, Pražák Bohumil 0:1, body hostů: Pína Jan 2:2, Frolík Jindřich 2:1, Mládek Bohuslav 0:3, Pecháček David 0:3), PSK Olymp Praha D - KK Konstruktiva Praha C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Forejt Lukáš 3:0, Martykiewiecz Dušan 2:0, Pozníček Josef 0:3, Pocz Tomáš 3:0, body hostů: Matoušek Jiří 1:2, Bukovský Petr 1:2, Peller Marek 1:2, Bauer Václav 0:2), TTC Elizza Praha I - TTC Praha - klub stolního tenisu E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Groh Alexander 2:0, Průša Ondřej ml. 2:0, Kadlec Vít 2:0, Kocánek Jiří 2:0, body hostů: Paroubek Pavel 0:2, Buriánek Václav 0:2, Paroubek Jan 0:2, Chládek Jan 0:2), TJ Sokol Petrovice I. E - SK Slivenec D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michálek Vojtěch 2:1, Lodek Jan 2:1, Kuttler Karel 2:1, Sutnar Bohuslav 3:0, body hostů: Arsenjev Petr 3:0, Čítek Roman 0:3, Maršálek Petr 0:3, Vobruba Aleš 0:3), SK Vršovice B - SF SKK EL Niňo Praha M 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Marek 0:2, Pocar Jan 0:2, Klabeček Dominik 0:3, Hnilička Jiří 1:1, body hostů: Slepička David 3:0, Khalaila Adam 2:0, Kubelka Martin 2:0, Náhlik Pavol 1:1), TJ Sokol Žižkov D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Elčkner Miroslav 1:0, Lokaj Jan 2:0, Fišer Josef 2:0, Olach Miloslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Bečan Martin 0:2, Krieger Jan 0:2, Najbertová Lucie 0:2, WO 0:3),
12. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice F - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanek Stanislav st. 1:3, Mládek Bohuslav 1:2, Pecháček David 0:3, Pína Jan 3:1, body hostů: Vokál Roman 4:0, Vokál Jan 3:1, Krieger Jan 1:2, Najbertová Lucie 1:2), TJ Sokol Žižkov D - SF SKK EL Niňo Praha M 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Elčkner Miroslav 2:0, Fišer Josef 1:1, Hladík Petr 3:0, Olach Miloslav 2:1, body hostů: Slepička David 1:2, Náhlik Pavol 0:3, Kubelka Martin 0:2, Pastorek Lukáš 1:1), SK Vršovice B - SK Slivenec D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pocar Jan 3:1, Jantačová Zuzana 2:1, Pospíšil Marek 1:2, Hnilička Jiří 3:1, body hostů: Arsenjev Petr 4:0, Maršálek Petr 0:4, Vobruba Aleš 1:2, Ondráček Petr 0:3), TJ Sokol Petrovice I. E - TTC Praha - klub stolního tenisu E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michálek Vojtěch 2:0, Lodek Jan 2:0, Kuttler Karel 2:0, Sutnar Bohuslav 2:0, body hostů: Poulíček Jaroslav 0:2, Havlíček Ladislav 0:2, Buriánek Václav 0:2, Paroubek Jan 0:2), TTC Elizza Praha I - KK Konstruktiva Praha C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Vít 2:2, Průša Ondřej ml. 4:0, Bendzák Jakub 1:2, Luňová Zuzana 2:2, body hostů: Matoušek Jiří 2:2, Bukovský Petr 2:2, Peller Marek 2:2, Bauer Václav 0:3), PSK Olymp Praha D - Slovan KST Bohnice I 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Forejt Lukáš 3:1, Martykiewiecz Dušan 1:2, Pozníček Josef 1:2, Pocz Tomáš 3:1, body hostů: Cihlář Matěj 4:0, Kouba Jan 2:2, Chaloupek Petr 0:3, Novotný Marek 0:2, Vanka Radek 0:1),
13. kolo:
PSK Olymp Praha D - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Martykiewiecz Dušan 1:0, Pozníček Josef 2:0, Kochlöffl Roman 2:1, Pocz Tomáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Pecháček David 0:3, Mládek Bohuslav 1:1, Bláhová Kateřina 0:2, WO 0:3), Slovan KST Bohnice I - TTC Elizza Praha I 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cihlář Matěj 4:0, Pražák Bohumil 0:2, Chaloupek Petr 1:2, Kouba Jan 3:1, Novotný Marek 1:0, body hostů: Kocánek Jiří 3:1, Průša Ondřej ml. 2:2, Groh Alexander 0:3, Vohradský Stanislav 0:3), KK Konstruktiva Praha C - TJ Sokol Petrovice I. E 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fleissig Petr 0:2, Nebeský Jiří 0:2, Bukovský Petr 1:2, Matoušek Jiří 0:2, body hostů: Lodek Jan 3:0, Sutnar Bohuslav 1:1, Kuttler Karel 2:0, Michálek Vojtěch 2:0), TTC Praha - klub stolního tenisu E - SK Vršovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíček Ladislav 2:2, Paroubek Pavel 1:3, Poulíček Jaroslav 3:1, Paroubek Jan 2:2, body hostů: Hnilička Jiří 4:0, Pocar Jan 1:3, Jantačová Zuzana 1:3, Pospíšil Marek 2:2), SK Slivenec D - TJ Sokol Žižkov D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček Petr 0:2, Maršálek Petr 0:2, Kop František 0:3, Arsenjev Petr 1:1, body hostů: Fišer Josef 3:0, Hladík Petr 2:0, Elčkner Miroslav 2:0, Olach Miloslav 1:1), SF SKK EL Niňo Praha M - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Khozeuly Yedil 0:1, Němec Filip 2:0, Khalaila Adam 2:1, Pastorek Lukáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Vokál Roman 2:1, Krieger Jan 0:3, Najbertová Lucie 0:2, WO 0:3),
14. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice F - SF SKK EL Niňo Praha M 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frolík Jindřich 0:4, Mládek Bohuslav 2:1, Pecháček David 0:3, Pína Jan 4:0, body hostů: Kozel Rudolf 2:2, Kubelka Martin 2:2, Beke Jiří 2:1, Němec Filip 2:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - SK Slivenec D 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krieger Jan 3:1, Najbertová Lucie 2:2, Vokál Roman 4:0, WO 0:5, body hostů: Kop František 2:1, Maršálek Petr 0:3, Svoboda Milan 1:2, Ondráček Petr 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Žižkov D - TTC Praha - klub stolního tenisu E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lokaj Jan 3:0, Olach Miloslav 2:0, Krejčí Pavel 0:3, Elčkner Miroslav 3:0, body hostů: Havlíček Ladislav 1:2, Poulíček Jaroslav 1:2, Paroubek Pavel 1:2, Paroubek Jan 0:2), SK Vršovice B - KK Konstruktiva Praha C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jantačová Zuzana 1:1, Pocar Jan 1:3, Pospíšil Marek 0:3, Hnilička Jiří 4:0, Mužík Martin 0:2, body hostů: Matoušek Jiří 3:1, Bukovský Petr 3:1, Peller Marek 3:1, Nebeský Jiří 0:3), TJ Sokol Petrovice I. E - Slovan KST Bohnice I 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michálek Vojtěch 4:0, Lodek Jan 2:0, Kuttler Karel 1:2, Sutnar Bohuslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Kouba Jan 2:2, Chaloupek Petr 2:2, Pražák Bohumil 0:3, Novotný Marek 1:1, WO 0:1), TTC Elizza Praha I - PSK Olymp Praha D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šedivý Stanislav 2:2, Průša Ondřej ml. 2:2, Kadlec Vít 4:0, Groh Alexander 1:3, body hostů: Pocz Tomáš 3:1, Martykiewiecz Dušan 1:3, Pozníček Josef 3:1, Šindelář Michal 0:4),
15. kolo:
TTC Elizza Praha I - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bendzák Jakub 3:1, Průša Ondřej ml. 3:1, Vohradský Stanislav 0:3, Luňová Zuzana 3:1, body hostů: Pína Jan 4:0, Frolík Jindřich 1:3, Mládek Bohuslav 1:3, Dušek Jiří 0:3), PSK Olymp Praha D - TJ Sokol Petrovice I. E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Forejt Lukáš 3:1, Martykiewiecz Dušan 1:2, Pozníček Josef 0:3, Pocz Tomáš 4:0, body hostů: Lodek Jan 3:1, Michálek Vojtěch 2:2, Kuttler Karel 1:2, Sutnar Bohuslav 0:3), Slovan KST Bohnice I - SK Vršovice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cihlář Matěj 3:0, Chaloupek Petr 1:1, Novotný Marek 1:0, Kouba Jan 3:0, Pražák Bohumil 0:2, body hostů: Hnilička Jiří 2:1, Pocar Jan 1:2, Bečkovský Petr 0:3, Šmidt Ivan 0:2), KK Konstruktiva Praha C - TJ Sokol Žižkov D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fleissig Petr 0:1, Peller Marek 2:1, Bukovský Petr 0:3, Matoušek Jiří 1:3, Nebeský Jiří 1:1, body hostů: Fišer Josef 3:1, Elčkner Miroslav 3:0, Olach Miloslav 3:0, Lokaj Jan 0:3), TTC Praha - klub stolního tenisu E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíček Ladislav 0:3, Paroubek Pavel 1:1, Poulíček Jaroslav 1:2, Paroubek Jan 0:3, body hostů: Vokál Roman 3:0, Bečan Martin 1:2, Krieger Jan 3:0, Najbertová Lucie 2:0), SK Slivenec D - SF SKK EL Niňo Praha M 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček Petr 0:3, Svoboda Milan 0:3, Kop František 3:0, Maršálek Petr 1:2, body hostů: Kozel Rudolf 2:1, Khozeuly Yedil 1:2, Němec Filip 2:1, Beke Jiří 3:0),
16. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice F - SK Slivenec D 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Frolík Jindřich 1:2, Dušek Jiří 1:1, Pína Jan 2:0, Mládek Bohuslav 1:0, WO 4:0, body hostů: Ondráček Petr 1:2, Maršálek Petr 1:2, Kop František 1:1, WO 0:4), SF SKK EL Niňo Praha M - TTC Praha - klub stolního tenisu E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slepička David 1:1, Khozeuly Yedil 2:0, Beke Jiří 3:0, Pastorek Lukáš 2:0, body hostů: Poulíček Jaroslav 1:2, Havlíček Ladislav 0:2, Buriánek Václav 0:2, Paroubek Jan 0:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - KK Konstruktiva Praha C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokál Roman 3:0, Krieger Jan 0:3, Koutník Roman 1:2, Bečan Martin 0:3, body hostů: Matoušek Jiří 2:1, Bukovský Petr 2:1, Peller Marek 2:1, Černý Pavel 2:1), TJ Sokol Žižkov D - Slovan KST Bohnice I 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladík Petr 4:0, Fišer Josef 2:1, Elčkner Miroslav 2:1, Olach Miloslav 1:3, body hostů: Cihlář Matěj 3:1, Kouba Jan 1:3, Chaloupek Petr 0:3, Novotný Marek 1:0, Pražák Bohumil 0:2), SK Vršovice B - PSK Olymp Praha D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Marek 0:1, Matoušek Daniel 0:3, Pocar Jan 0:3, Hnilička Jiří 3:0, Polášek Lukáš 1:1, body hostů: Pocz Tomáš 3:0, Forejt Lukáš 2:1, Martykiewiecz Dušan 2:1, Šindelář Michal 1:2), TJ Sokol Petrovice I. E - TTC Elizza Praha I 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuttler Karel 2:0, Satrapa Jan 2:0, Blaho Martin 1:2, Lodek Jan 3:0, body hostů: Kadlec Vít 1:2, Průša Ondřej ml. 1:2, Bendzák Jakub 0:2, Vohradský Stanislav 0:2),
17. kolo:
TJ Sokol Petrovice I. E - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuttler Karel 2:1, Michálek Vojtěch 2:1, Blaho Martin 1:2, Lodek Jan 3:0, body hostů: Pína Jan 3:0, Mládek Bohuslav 1:2, Dušek Jiří 0:3, Pecháček David 0:3), TTC Elizza Praha I - SK Vršovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luňová Zuzana 3:1, Kadlec Vít 3:0, Rochowanski Jan 0:1, Průša Ondřej ml. 2:2, Groh Alexander 1:1, body hostů: Hnilička Jiří 3:1, Pocar Jan 0:4, Polášek Lukáš 2:1, Šmidt Ivan 0:3), PSK Olymp Praha D - TJ Sokol Žižkov D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Forejt Lukáš 0:2, Martykiewiecz Dušan 0:2, Pozníček Josef 0:3, Pocz Tomáš 1:1, body hostů: Hladík Petr 3:0, Fišer Josef 2:0, Elčkner Miroslav 2:0, Olach Miloslav 1:1), Slovan KST Bohnice I - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chaloupek Petr 1:0, Novotný Marek 2:0, Cihlář Matěj 2:1, Kouba Jan 1:1, WO 3:0, body hostů: Krieger Jan 0:3, Koutník Roman 0:3, Vokál Roman 2:0, WO 0:3), KK Konstruktiva Praha C - SF SKK EL Niňo Praha M 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nebeský Jiří 0:4, Bauer Václav 0:4, Bukovský Petr 2:1, Matoušek Jiří 4:0, body hostů: Kozel Rudolf 3:1, Pastorek Lukáš 2:2, Khozeuly Yedil 2:2, Beke Jiří 2:1), TTC Praha - klub stolního tenisu E - SK Slivenec D 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havlíček Ladislav 2:2, Paroubek Pavel 4:0, Paroubek Jan 0:3, Poulíček Jaroslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Svoboda Milan 1:3, Vobruba Aleš 2:2, Kop František 3:1, Ondráček Petr 0:3, WO 0:1),
18. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice F - TTC Praha - klub stolního tenisu E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frolík Jindřich 3:0, Mládek Bohuslav 1:2, Dušek Jiří 2:1, Pína Jan 3:0, body hostů: Paroubek Pavel 1:2, Poulíček Jaroslav 1:2, Havlíček Ladislav 1:2, Paroubek Jan 0:3), SK Slivenec D - KK Konstruktiva Praha C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršálek Petr 2:2, Vobruba Aleš 2:2, Svoboda Milan 2:1, Kop František 3:1, body hostů: Matoušek Jiří 4:0, Bauer Václav 2:2, Fleissig Petr 0:4, Hlaváč Jiří 0:3), SF SKK EL Niňo Praha M - Slovan KST Bohnice I 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubelka Martin 3:0, Beke Jiří 2:1, Khozeuly Yedil 2:1, Kozel Rudolf 3:1, body hostů: Kouba Jan 1:3, Chaloupek Petr 0:3, Pražák Bohumil 0:3, Cihlář Matěj 2:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - PSK Olymp Praha D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokál Roman 3:1, Krieger Jan 1:3, Vokál Jan 2:1, Bečan Martin 0:4, body hostů: Pocz Tomáš 4:0, Forejt Lukáš 1:3, Martykiewiecz Dušan 2:2, Pozníček Josef 2:1), TJ Sokol Žižkov D - TTC Elizza Praha I 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Elčkner Miroslav 1:1, Hladík Petr 2:0, Fišer Josef 2:1, Olach Miloslav 3:0, body hostů: Kadlec Vít 2:1, Špinar Michal 0:3, Sloup Richard 0:2, Vohradský Stanislav 0:2), SK Vršovice B - TJ Sokol Petrovice I. E 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matoušek Daniel 0:2, Pospíšil Marek 0:2, Hnilička Jiří 1:2, Pocar Jan 0:2, body hostů: Kuttler Karel 3:0, Michálek Vojtěch 2:0, Blaho Martin 1:1, Sutnar Bohuslav 2:0),
19. kolo:
SK Vršovice B - TJ Lokomotiva Vršovice F 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Lukáš 0:2, Pospíšil Marek 0:2, Hnilička Jiří 1:2, Pocar Jan 0:2, body hostů: Pína Jan 3:0, Mládek Bohuslav 1:1, Frolík Jindřich 2:0, Dušek Jiří 2:0), TJ Sokol Petrovice I. E - TJ Sokol Žižkov D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lodek Jan 4:0, Michálek Vojtěch 1:3, Kuttler Karel 2:1, Satrapa Jan 2:2, body hostů: Hladík Petr 1:3, Fišer Josef 3:1, Lokaj Jan 0:4, Elčkner Miroslav 2:1), TTC Elizza Praha I - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Groh Alexander 2:0, Luňová Zuzana 2:0, Bendzák Jakub 2:1, Kadlec Vít 3:0, body hostů: Krieger Jan 1:2, Najbertová Lucie 0:3, Koutník Roman 0:2, Bečan Martin 0:2), PSK Olymp Praha D - SF SKK EL Niňo Praha M 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martykiewiecz Dušan 3:0, Pozníček Josef 2:1, Kochlöffl Roman 1:2, Pocz Tomáš 2:1, WO 1:0, body hostů: Kozel Rudolf 0:3, Náhlik Pavol 3:0, Kubelka Martin 1:2, Khalaila Adam 0:3, WO 0:1), Slovan KST Bohnice I - SK Slivenec D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chaloupek Petr 2:1, Pražák Bohumil 1:2, Novotný Marek 2:1, Kouba Jan 3:0, body hostů: Kop František 3:0, Vobruba Aleš 1:2, Svoboda Milan 0:3, Maršálek Petr 0:3), KK Konstruktiva Praha C - TTC Praha - klub stolního tenisu E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fleissig Petr 0:2, Peller Marek 2:0, Bukovský Petr 3:0, Matoušek Jiří 3:0, body hostů: Havlíček Ladislav 1:2, Poulíček Jaroslav 0:3, Paroubek Pavel 0:2, Nedvěd Jiří 1:1),
20. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice F - KK Konstruktiva Praha C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frolík Jindřich 2:1, Mládek Bohuslav 2:1, Dušek Jiří 0:3, Pína Jan 4:0, body hostů: Černý Pavel 3:1, Peller Marek 1:2, Bauer Václav 1:2, Nebeský Jiří 0:3), TTC Praha - klub stolního tenisu E - Slovan KST Bohnice I 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buriánek Václav 0:2, Paroubek Jan 0:2, Trmota Zdeněk 0:3, Havlíček Ladislav 0:2, body hostů: Kouba Jan 3:0, Cihlář Matěj 2:0, Chaloupek Petr 2:0, Novotný Marek 2:0), SK Slivenec D - PSK Olymp Praha D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kop František 2:1, Svoboda Milan 0:2, Ondráček Petr 0:3, Vobruba Aleš 1:2, body hostů: Pocz Tomáš 2:1, Forejt Lukáš 3:0, Martykiewiecz Dušan 3:0, Pozníček Josef 0:2), SF SKK EL Niňo Praha M - TTC Elizza Praha I 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastorek Lukáš 1:2, Němec Filip 1:2, Svoboda Maxim 0:3, Khalaila Adam 1:2, body hostů: Kadlec Vít 3:0, Kocánek Jiří 2:1, Průša Ondřej ml. 3:0, Vohradský Stanislav 1:2), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Sokol Petrovice I. E 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krieger Jan 1:1, Koutník Roman 0:2, Bečan Martin 0:3, Najbertová Lucie 0:2, body hostů: Satrapa Jan 3:0, Michálek Vojtěch 2:0, Kuttler Karel 2:0, Sutnar Bohuslav 1:1), TJ Sokol Žižkov D - SK Vršovice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Elčkner Miroslav 3:0, Fišer Josef 2:0, Lokaj Jan 2:1, Krejčí Pavel 0:1, Hladík Petr 2:0, body hostů: Hnilička Jiří 1:2, Pocar Jan 0:3, Jantačová Zuzana 0:3, Bečkovský Petr 1:1),
21. kolo:
TJ Sokol Žižkov D - TJ Lokomotiva Vršovice F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Elčkner Miroslav 3:1, Lokaj Jan 0:4, Hladík Petr 3:1, Fišer Josef 3:1, body hostů: Pína Jan 4:0, Frolík Jindřich 1:3, Mládek Bohuslav 1:3, Dušek Jiří 1:3), SK Vršovice B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jantačová Zuzana 1:2, Polášek Lukáš 3:0, Pocar Jan 2:1, Hnilička Jiří 4:0, body hostů: Krieger Jan 2:2, Najbertová Lucie 0:3, Koutník Roman 1:2, Bečan Martin 0:3), TJ Sokol Petrovice I. E - SF SKK EL Niňo Praha M 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Satrapa Jan 4:0, Michálek Vojtěch 0:3, Kuttler Karel 1:2, Lodek Jan 4:0, body hostů: Náhlik Pavol 2:2, Khalaila Adam 2:2, Kozel Rudolf 0:3, Slepička David 1:2), TTC Elizza Praha I - SK Slivenec D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luňová Zuzana 2:1, Průša Ondřej ml. 2:0, Špinar Michal 2:1, Kadlec Vít 3:0, body hostů: Čítek Roman 2:1, Vobruba Aleš 0:3, Svoboda Milan 0:3, Ondráček Petr 0:2), PSK Olymp Praha D - TTC Praha - klub stolního tenisu E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martykiewiecz Dušan 2:0, Pozníček Josef 2:0, Kochlöffl Roman 2:1, Pocz Tomáš 2:0, body hostů: Paroubek Jan 0:3, Havlíček Ladislav 0:2, Trmota Zdeněk 1:1, Buriánek Václav 0:2), Slovan KST Bohnice I - KK Konstruktiva Praha C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cihlář Matěj 3:0, Chaloupek Petr 2:0, Pražák Bohumil 0:3, Kouba Jan 3:0, body hostů: Bauer Václav 1:2, Fleissig Petr 1:2, Hlaváč Jiří 1:2, Nebeský Jiří 0:2),
22. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice F - Slovan KST Bohnice I 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frolík Jindřich 1:2, Dušek Jiří 0:3, Pecháček David 0:3, Pína Jan 3:1, body hostů: Cihlář Matěj 4:0, Kouba Jan 2:1, Novotný Marek 1:0, Chaloupek Petr 2:1, Pražák Bohumil 0:2), KK Konstruktiva Praha C - PSK Olymp Praha D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bukovský Petr 0:2, Peller Marek 0:2, Černý Pavel 0:3, Matoušek Jiří 1:1, body hostů: Pocz Tomáš 3:0, Martykiewiecz Dušan 2:0, Šindelář Michal 2:0, Pozníček Josef 1:1), TTC Praha - klub stolního tenisu E - TTC Elizza Praha I 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Paroubek Jan 0:2, Chládek Jan 0:2, Havlíček Ladislav 1:2, Trmota Zdeněk 1:2, WO 0:1, body hostů: Kadlec Vít 3:0, Bendzák Jakub 2:1, Špinar Michal 2:0, Vohradský Stanislav 1:1, WO 1:0), SK Slivenec D - TJ Sokol Petrovice I. E 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček Petr 0:3, Maršálek Petr 0:2, Vobruba Aleš 1:2, Kop František 2:1, body hostů: Michálek Vojtěch 3:0, Sutnar Bohuslav 1:2, Blaho Martin 3:0, Kuttler Karel 1:1), SF SKK EL Niňo Praha M - SK Vršovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíp Martin 2:2, Luxemburk Filip 2:2, Wichterle Filip 1:3, Němec Filip 3:1, body hostů: Hnilička Jiří 4:0, Polášek Lukáš 1:3, Pocar Jan 2:2, Jantačová Zuzana 1:3), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E - TJ Sokol Žižkov D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokál Roman 3:1, Vokál Jan 1:2, Krieger Jan 1:2, Koutník Roman 0:4, body hostů: Hladík Petr 3:1, Fišer Josef 4:0, Lokaj Jan 1:2, Elčkner Miroslav 1:2),
6. třída B muži (RS-4B)
1. kolo:
SK Start Praha C - VŠSK MFF Praha B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnovský Ivo 2:0, Potůček Václav 2:0, Suková Helena 2:0, Bajtler Martin 2:0, body hostů: Winter Daniel 0:2, Vošický Otto 0:2, Milota Martin 0:2, Veselý Filip 0:2), TTC Klánovice F - Bulldogs Pub 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ščuka Martin 2:0, Platil Stanislav 1:1, Cherednik Konstantin 2:1, Nový Pavel 3:0, body hostů: Horák Tomáš 2:1, Černý Václav 0:3, Fliegel František 0:2, Horák Vítek 0:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany D - TTC Praha - klub stolního tenisu D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zábranský Josef 2:2, Brož Zdeněk 1:3, Plošek Lukáš 0:4, Pleticha Jaroslav 4:0, body hostů: Farkaš Tibor 3:1, Váňa Petr 1:3, Zahradník Václav 2:2, Smíšek Jaroslav 3:1), TJ Zelená Liška C - SK HAMR B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krieger Karel 2:2, Samohejl Erich 2:2, Konopa Josef 2:2, Hajný Josef 3:1, body hostů: Dorko Tomáš 2:2, Joska Tomáš 0:4, Maňas Jiří 3:1, Satrapa Jan 2:2), TJ Kyje C - TJ Sokol Běchovice II D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žerava Miroslav 1:3, Trnka Miloš 2:2, Trubl Vladimír 2:1, Turcmanovič František 4:0, body hostů: Rezek Jan ml. 3:1, Brůček František 0:4, Rezek Jan st. 1:3, Dvořák Petr 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažková Anežka ml. 1:3, Krameš Jan st. 4:0, Knobloch Miroslav ml. 3:0, Havránek Jakub 1:3, body hostů: Svatoš Daniel 2:2, Gargulák František 2:2, Hruban Vladimír 2:2, Sixta Jaroslav 0:3),
2. kolo:
VŠSK MFF Praha B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milota Martin 0:4, Zelinka Mikuláš 3:1, Vošický Otto 3:1, Winter Daniel 3:1, body hostů: Hruban Vladimír 3:1, Vrecion Pavel 1:3, Sixta Jaroslav 1:3, Papoušek Vladimír 2:2), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Lokomotiva Vršovice G 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rezek Jan ml. 1:2, Dvořák Petr 0:2, Rezek Jan st. 0:3, Brůček František 1:2, body hostů: Knobloch Miroslav ml. 3:0, Havránek Jakub 3:0, Veselý Filip ml. 3:0, Blažková Anežka ml. 0:2), SK HAMR B - TJ Kyje C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorko Tomáš 2:0, Satrapa Jan 2:0, Šinákl Jan 2:0, Maňas Jiří 2:0, body hostů: Trnka Miloš 0:2, Žerava Miroslav 0:2, Trubl Vladimír 0:2, Kára Jiří 0:2), TTC Praha - klub stolního tenisu D - TJ Zelená Liška C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haba Martin 2:2, Váňa Petr 1:3, Bárta Vít 1:3, Smíšek Jaroslav 3:1, body hostů: Konopa Josef 2:2, Pavlíček Ladislav 0:4, Hajný Josef 3:1, Krieger Karel 4:0), Bulldogs Pub - TJ Sokol Břevnov Hradčany D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Tomáš 3:1, Kalicher Miroslav 2:2, Černý Václav 0:2, Kozák Vladimír 3:1, Fliegel František 0:1, body hostů: Pleticha Jaroslav 3:1, Zvolánek Václav 2:2, Brož Zdeněk 2:2, Zábranský Josef 0:3), SK Start Praha C - TTC Klánovice F 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnovský Ivo 1:3, Vystrčil Tomáš 1:2, Jeřábek Pavel 0:3, Bajtler Martin 3:1, body hostů: Cherednik Konstantin 4:0, Platil Stanislav 2:2, Hrabal Ladislav 2:1, Nový Pavel 1:2),
3. kolo:
TTC Klánovice F - VŠSK MFF Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Platil Stanislav 1:1, Hrabal Ladislav 2:0, Tichý Stanislav 2:1, Nový Pavel 3:0, body hostů: Winter Daniel 2:1, Veselý Filip 0:3, Zelinka Mikuláš 0:2, Milota Martin 0:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany D - SK Start Praha C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Margaritov Dimitr 0:2, Zábranský Josef 0:2, Brož Zdeněk 0:2, Zvolánek Václav 0:2, body hostů: Potůček Václav 2:0, Suková Helena 2:0, Vystrčil Tomáš 2:0, Trnovský Ivo 2:0), TJ Zelená Liška C - Bulldogs Pub 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krieger Karel 2:0, Pavlíček Ladislav 1:1, Konopa Josef 3:0, Hajný Josef 2:0, body hostů: Horák Tomáš 0:2, Kozák Vladimír 1:1, Kalicher Miroslav 0:2, Černý Václav 0:2, Fliegel František 0:1), TJ Kyje C - TTC Praha - klub stolního tenisu D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnka Miloš 2:1, Trubl Vladimír 2:1, Žerava Miroslav 0:3, Turcmanovič František 4:0, body hostů: Smíšek Jaroslav 2:2, Zahradník Václav 1:2, Haba Martin 1:2, Váňa Petr 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice G - SK HAMR B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažková Anežka ml. 0:2, Veselý Filip ml. 2:2, Knobloch Miroslav ml. 2:2, Havránek Jakub 2:2, Krameš Jan st. 1:1, body hostů: Dorko Tomáš 4:0, Courton Ivan 0:4, Satrapa Jan 4:0, Šinákl Jan 1:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Sokol Běchovice II D 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vrecion Pavel 0:2, Sixta Jaroslav 0:2, Hruban Vladimír 2:1, WO 0:4, body hostů: Rezek Jan ml. 3:0, Dvořák Petr 1:1, Brůček František 0:1, Rezek Jan st. 1:0, WO 4:0),
4. kolo:
VŠSK MFF Praha B - TJ Sokol Běchovice II D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Milota Martin 0:4, Zelinka Mikuláš 1:3, Vošický Otto 3:0, Winter Daniel 3:1, body hostů: Rezek Jan ml. 2:2, Dvořák Petr 3:1, Brůček František 2:2, Rezek Jan st. 1:2), SK HAMR B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Satrapa Jan 2:0, Joska Tomáš 2:0, Dorko Tomáš 3:0, Maňas Jiří 1:1, WO 2:0, body hostů: Hruban Vladimír 0:3, Svatoš Daniel 1:2, Sixta Jaroslav 0:2, Vrecion Pavel 0:1, WO 0:2), TTC Praha - klub stolního tenisu D - TJ Lokomotiva Vršovice G 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haba Martin 0:2, Bárta Vít 0:2, Fuček Miloslav 0:3, Smíšek Jaroslav 1:1, body hostů: Havránek Jakub 3:0, Knobloch Miroslav ml. 2:0, Blažková Anežka ml. 1:1, Veselý Filip ml. 2:0), Bulldogs Pub - TJ Kyje C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Tomáš 4:0, Kalicher Miroslav 0:4, Černý Václav 0:4, Kozák Vladimír 3:1, body hostů: Traxler Jan 3:1, Trubl Vladimír 2:2, Žerava Miroslav 2:2, Kára Jiří 2:2), SK Start Praha C - TJ Zelená Liška C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnovský Ivo 1:2, Vystrčil Tomáš 0:3, Potůček Václav 1:2, Bajtler Martin 2:2, body hostů: Konopa Josef 4:0, Krieger Karel 3:0, Hajný Josef 1:2, Samohejl Erich 1:2), TTC Klánovice F - TJ Sokol Břevnov Hradčany D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabal Ladislav 2:0, Nový Pavel 2:0, Platil Stanislav 2:0, Cherednik Konstantin 2:0, body hostů: Zücker Robert 0:2, Zvolánek Václav 0:2, Zábranský Josef 0:2, Margaritov Dimitr 0:2),
5. kolo:
TJ Sokol Břevnov Hradčany D - VŠSK MFF Praha B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brož Zdeněk 2:1, Zábranský Josef 0:2, Zvolánek Václav 0:3, Margaritov Dimitr 0:2, Červenka Boris 0:1, body hostů: Winter Daniel 2:1, Vošický Otto 3:0, Zelinka Mikuláš 3:0, Milota Martin 1:1), TJ Zelená Liška C - TTC Klánovice F 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavlíček Ladislav 1:0, Krieger Karel 2:0, Konopa Josef 1:2, Hajný Josef 0:2, WO 5:0, body hostů: Hrabal Ladislav 0:3, Platil Stanislav 2:1, Nový Pavel 2:0, WO 0:5), TJ Kyje C - SK Start Praha C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hořínek Pavel 1:1, Žerava Miroslav 0:2, Kára Jiří 2:1, Turcmanovič František 2:0, WO 4:0, body hostů: Bajtler Martin 3:0, Suková Helena 1:2, Mička Štěpán 0:3, WO 0:4), TJ Lokomotiva Vršovice G - Bulldogs Pub 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krameš Jan st. 3:0, Veselý Filip ml. 0:2, Knobloch Miroslav ml. 3:0, Havránek Jakub 2:1, body hostů: Horák Tomáš 1:2, Kozák Vladimír 2:1, Černý Václav 0:3, Fliegel František 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TTC Praha - klub stolního tenisu D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svatoš Daniel 3:1, Gargulák František 4:0, Sixta Jaroslav 0:3, Hruban Vladimír 2:2, body hostů: Smíšek Jaroslav 3:1, Haba Martin 1:3, Bárta Vít 2:2, Váňa Petr 0:3), TJ Sokol Běchovice II D - SK HAMR B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rejent Martin 2:1, Rezek Jan ml. 0:3, Brůček František 0:3, Dvořák Petr 1:3, body hostů: Dorko Tomáš 4:0, Maňas Jiří 3:0, Satrapa Jan 2:1, Šinákl Jan 1:2),
6. kolo:
VŠSK MFF Praha B - SK HAMR B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Milota Martin 0:2, Veselý Filip 0:2, Vošický Otto 0:3, Winter Daniel 1:1, body hostů: Courton Ivan 2:0, Dorko Tomáš 2:0, Joska Tomáš 2:0, Šinákl Jan 1:1, Satrapa Jan 1:0), TTC Praha - klub stolního tenisu D - TJ Sokol Běchovice II D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haba Martin 2:2, Váňa Petr 1:3, Bárta Vít 2:2, Filip Miroslav 4:0, body hostů: Rezek Jan ml. 3:1, Dvořák Petr 3:1, Rezek Jan st. 1:3, Hobík Zdeněk 0:4), Bulldogs Pub - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Tomáš 3:1, Kalicher Miroslav 2:2, Černý Václav 0:2, Kozák Vladimír 2:2, Fliegel František 1:1, body hostů: Svatoš Daniel 4:0, Gargulák František 3:1, Hruban Vladimír 1:3, Sixta Jaroslav 0:4), SK Start Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice G 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nacher Patrik 1:3, Trnovský Ivo 3:0, Suková Helena 0:3, Bajtler Martin 2:2, body hostů: Knobloch Miroslav ml. 3:1, Havránek Jakub 2:2, Krameš Jan st. 3:0, Blažková Anežka ml. 0:3), TTC Klánovice F - TJ Kyje C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nový Pavel 4:0, Hrabal Ladislav 3:1, Tichý Stanislav 2:1, Platil Stanislav 1:3, body hostů: Turcmanovič František 2:2, Hořínek Pavel 2:2, Kára Jiří 1:3, Žerava Miroslav 0:3), TJ Sokol Břevnov Hradčany D - TJ Zelená Liška C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zvolánek Václav 0:4, Brož Zdeněk 0:4, Červenka Boris 3:0, Pleticha Jaroslav 4:0, body hostů: Konopa Josef 2:2, Krieger Karel 2:2, Hajný Josef 2:2, Pavlíček Ladislav 2:1),
7. kolo:
TJ Zelená Liška C - VŠSK MFF Praha B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Ladislav 2:0, Krieger Karel 1:1, Konopa Josef 3:0, Hajný Josef 2:0, body hostů: Winter Daniel 1:2, Vošický Otto 0:2, Zelinka Mikuláš 0:2, Milota Martin 0:2), TJ Kyje C - TJ Sokol Břevnov Hradčany D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Traxler Jan 2:0, Žerava Miroslav 1:1, Kára Jiří 2:1, Trubl Vladimír 3:0, body hostů: Zvolánek Václav 2:1, Zábranský Josef 0:3, Margaritov Dimitr 0:2, Plošek Lukáš 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice G - TTC Klánovice F 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krameš Jan st. 3:0, Veselý Filip ml. 1:1, Knobloch Miroslav ml. 3:0, Havránek Jakub 2:1, body hostů: Nový Pavel 1:2, Platil Stanislav 0:3, Tichý Stanislav 0:3, Hrabal Ladislav 1:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - SK Start Praha C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svatoš Daniel 2:1, Hruban Vladimír 0:3, Sixta Jaroslav 0:3, Gargulák František 1:2, body hostů: Bajtler Martin 3:0, Trnovský Ivo 3:0, Vystrčil Tomáš 2:1, Botek Radomír 1:2), TJ Sokol Běchovice II D - Bulldogs Pub 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), SK HAMR B - TTC Praha - klub stolního tenisu D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorko Tomáš 2:1, Satrapa Jan 2:1, Joska Tomáš 2:1, Maňas Jiří 3:0, body hostů: Filip Miroslav 1:2, Smíšek Jaroslav 2:1, Haba Martin 0:3, Bárta Vít 0:3),
8. kolo:
VŠSK MFF Praha B - TTC Praha - klub stolního tenisu D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milota Martin 0:3, Zelinka Mikuláš 0:2, Vošický Otto 0:3, Winter Daniel 2:1, body hostů: Smíšek Jaroslav 3:0, Haba Martin 2:1, Bárta Vít 3:0, Váňa Petr 1:1), Bulldogs Pub - SK HAMR B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Tomáš 2:0, Černý Václav 0:2, Fliegel František 0:3, Kalicher Miroslav 0:3, body hostů: Satrapa Jan 2:1, Maňas Jiří 3:0, Joska Tomáš 2:0, Šinákl Jan 1:1), SK Start Praha C - TJ Sokol Běchovice II D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Botek Radomír 2:0, Vystrčil Tomáš 2:0, Suková Helena 1:2, Potůček Václav 3:0, body hostů: Dvořák Petr 0:3, Brůček František 1:2, Reich František 1:1, Rezek Jan st. 0:2), TTC Klánovice F - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nový Pavel 4:0, Hrabal Ladislav 1:3, Tichý Stanislav 1:3, Platil Stanislav 2:2, body hostů: Svatoš Daniel 3:1, Gargulák František 2:2, Hruban Vladimír 3:1, Sixta Jaroslav 0:4), TJ Sokol Břevnov Hradčany D - TJ Lokomotiva Vršovice G 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Margaritov Dimitr 0:2, Zücker Robert 0:2, Plošek Lukáš 0:3, Brož Zdeněk 1:2, body hostů: Knobloch Miroslav ml. 3:0, Veselý Filip ml. 3:0, Blažková Anežka ml. 1:1, Krameš Jan st. 2:0), TJ Zelená Liška C - TJ Kyje C 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlíček Ladislav 3:0, Krieger Karel 2:1, Konopa Josef 2:1, Hajný Josef 3:1, body hostů: Hořínek Pavel 1:3, Trubl Vladimír 1:2, Žerava Miroslav 1:2, Kučera Jan 0:3),
9. kolo:
TJ Kyje C - VŠSK MFF Praha B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Traxler Jan 2:0, Žerava Miroslav 2:0, Trnka Miloš 2:1, Turcmanovič František 2:0, body hostů: Winter Daniel 0:3, Vošický Otto 1:1, Zelinka Mikuláš 0:2, Milota Martin 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Zelená Liška C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Filip ml. 1:2, Krameš Jan st. 3:1, Havránek Jakub 1:3, Knobloch Miroslav ml. 2:2, Blažková Anežka ml. 0:1, body hostů: Konopa Josef 2:2, Krieger Karel 3:1, Hajný Josef 3:1, Pavlíček Ladislav 1:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Sokol Břevnov Hradčany D 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hruban Vladimír 2:1, Svatoš Daniel 3:0, Sixta Jaroslav 0:3, WO 0:5, body hostů: Pleticha Jaroslav 2:1, Červenka Boris 1:1, Brož Zdeněk 1:1, Zücker Robert 0:2, WO 5:0), TJ Sokol Běchovice II D - TTC Klánovice F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rezek Jan ml. 2:2, Dvořák Petr 3:1, Brůček František 2:2, Hobík Zdeněk 0:4, body hostů: Platil Stanislav 3:1, Nový Pavel 2:2, Tichý Stanislav 1:3, Hrabal Ladislav 3:1), SK HAMR B - SK Start Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maňas Jiří 3:1, Maršíková Martina 2:2, Dorko Tomáš 1:1, Satrapa Jan 2:2, Joska Tomáš 0:2, body hostů: Nacher Patrik 2:2, Trnovský Ivo 2:2, Botek Radomír 3:1, Vystrčil Tomáš 1:3), TTC Praha - klub stolního tenisu D - Bulldogs Pub 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filip Miroslav 3:1, Haba Martin 2:1, Váňa Petr 1:2, Smíšek Jaroslav 3:1, body hostů: Horák Tomáš 4:0, Kozák Vladimír 1:2, Kalicher Miroslav 0:3, Černý Václav 0:3, Fliegel František 0:1),
10. kolo:
VŠSK MFF Praha B - Bulldogs Pub 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milota Martin 1:3, Zelinka Mikuláš 3:1, Vošický Otto 2:2, Winter Daniel 2:2, body hostů: Horák Tomáš 4:0, Kozák Vladimír 3:1, Kalicher Miroslav 1:3, Fliegel František 0:4), SK Start Praha C - TTC Praha - klub stolního tenisu D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Botek Radomír 3:0, Potůček Václav 1:1, Vystrčil Tomáš 2:1, Bajtler Martin 3:0, body hostů: Smíšek Jaroslav 0:3, Filip Miroslav 1:2, Haba Martin 1:2, Bárta Vít 0:2), TTC Klánovice F - SK HAMR B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Platil Stanislav 0:3, Hrabal Ladislav 1:2, Tichý Stanislav 1:2, Nový Pavel 2:2, body hostů: Dorko Tomáš 4:0, Šinákl Jan 1:2, Satrapa Jan 2:1, Maršíková Martina 2:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany D - TJ Sokol Běchovice II D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Josef 3:1, Zücker Robert 0:4, Zvolánek Václav 2:2, Pleticha Jaroslav 3:1, body hostů: Rezek Jan ml. 2:2, Dvořák Petr 2:2, Brůček František 3:1, Rezek Jan st. 1:3), TJ Zelená Liška C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 3:1, Konopa Josef 2:2, Peregrin Jan 0:1, Hajný Josef 2:2, Samohejl Erich 1:2, body hostů: Svatoš Daniel 3:1, Gargulák František 3:1, Hruban Vladimír 2:2, Sixta Jaroslav 0:4), TJ Kyje C - TJ Lokomotiva Vršovice G 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hořínek Pavel 0:2, Trubl Vladimír 0:2, Žerava Miroslav 0:3, Turcmanovič František 1:1, body hostů: Krameš Jan st. 3:0, Knobloch Miroslav ml. 2:0, Havránek Jakub 2:0, Veselý Filip ml. 1:1),
11. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - VŠSK MFF Praha B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blažková Anežka ml. 1:0, Knobloch Miroslav ml. 2:0, Veselý Filip ml. 2:0, Havránek Jakub 1:0, WO 3:0, body hostů: Veselý Filip 0:2, Milota Martin 0:2, Vošický Otto 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Kyje C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gargulák František 3:0, Svatoš Daniel 3:0, Sixta Jaroslav 0:3, Hruban Vladimír 3:0, body hostů: Trnka Miloš 1:2, Traxler Jan 1:2, Trubl Vladimír 1:2, Žerava Miroslav 0:3), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Zelená Liška C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rezek Jan ml. 0:2, Dvořák Petr 0:2, Brůček František 0:2, Rezek Jan st. 0:2, body hostů: Konopa Josef 2:0, Krieger Karel 2:0, Hajný Josef 2:0, Pavlíček Ladislav 2:0), SK HAMR B - TJ Sokol Břevnov Hradčany D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršíková Martina 2:0, Joska Tomáš 2:0, Novák Milan 2:0, Satrapa Jan 2:0, body hostů: Brož Zdeněk 0:2, Zvolánek Václav 0:2, Zábranský Josef 0:2, Zücker Robert 0:2), TTC Praha - klub stolního tenisu D - TTC Klánovice F 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haba Martin 0:2, Bárta Vít 1:1, Zahradník Václav 0:3, Smíšek Jaroslav 1:2, body hostů: Nový Pavel 3:0, Platil Stanislav 2:1, Tichý Stanislav 1:1, Hrabal Ladislav 2:0), Bulldogs Pub - SK Start Praha C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Tomáš 3:1, Kalicher Miroslav 1:3, Fliegel František 0:4, Kozák Vladimír 3:1, body hostů: Potůček Václav 4:0, Vystrčil Tomáš 2:2, Jeřábek Pavel 1:3, Suková Helena 2:2),
12. kolo:
VŠSK MFF Praha B - SK Start Praha C 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Winter Daniel 0:2, Vošický Otto 0:2, Veselý Filip 0:3, Milota Martin 0:2, body hostů: Bajtler Martin 3:0, Potůček Václav 2:0, Suková Helena 2:0, Botek Radomír 2:0), Bulldogs Pub - TTC Klánovice F 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Tomáš 4:0, Fliegel František 0:4, Janda Jiří 0:3, Kalicher Miroslav 2:2, body hostů: Platil Stanislav 2:2, Nový Pavel 2:2, Tichý Stanislav 3:1, Hrabal Ladislav 2:1), TTC Praha - klub stolního tenisu D - TJ Sokol Břevnov Hradčany D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haba Martin 2:2, Váňa Petr 1:3, Bárta Vít 1:2, Filip Miroslav 3:1, body hostů: Holub Roman 4:0, Pleticha Jaroslav 3:1, Brož Zdeněk 1:3, Zücker Robert 0:3), SK HAMR B - TJ Zelená Liška C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršíková Martina 3:0, Satrapa Jan 2:0, Joska Tomáš 1:2, Maňas Jiří 2:1, body hostů: Konopa Josef 1:2, Krieger Karel 0:3, Hajný Josef 1:2, Pavlíček Ladislav 1:1), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Kyje C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Petr 2:1, Rejent Martin 1:1, Brůček František 2:1, Rezek Jan st. 3:0, body hostů: Turcmanovič František 2:1, Trnka Miloš 1:2, Trubl Vladimír 0:3, Žerava Miroslav 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Lokomotiva Vršovice G 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hruban Vladimír 2:1, Gargulák František 1:2, Sixta Jaroslav 0:3, Svatoš Daniel 2:2, body hostů: Krameš Jan st. 4:0, Knobloch Miroslav ml. 3:0, Veselý Filip ml. 1:2, Blažková Anežka ml. 0:3),
13. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - VŠSK MFF Praha B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gargulák František 3:0, Hruban Vladimír 3:0, Sixta Jaroslav 0:3, Svatoš Daniel 3:1, body hostů: Winter Daniel 1:3, Zelinka Mikuláš 1:2, Tiep Hoangvan 2:1, Milota Martin 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Sokol Běchovice II D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krameš Jan st. 2:0, Blažková Anežka ml. 0:2, Veselý Filip ml. 3:0, Knobloch Miroslav ml. 3:0, Havránek Jakub 1:0, body hostů: Rezek Jan ml. 1:2, Hlaváč Tomáš 1:2, Rezek Jan st. 0:3, Hobík Zdeněk 0:2), TJ Kyje C - SK HAMR B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kára Jiří 0:2, Žerava Miroslav 0:2, Rychtarik David 0:2, Trnka Miloš 0:2, body hostů: Maňas Jiří 2:0, Satrapa Jan 2:0, Maršíková Martina 2:0, Šinákl Jan 2:0), TJ Zelená Liška C - TTC Praha - klub stolního tenisu D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Ladislav 2:1, Krieger Karel 2:1, Konopa Josef 2:1, Hajný Josef 2:2, body hostů: Sedláček Tomáš 3:1, Haba Martin 1:2, Bárta Vít 0:3, Váňa Petr 1:2), TJ Sokol Břevnov Hradčany D - Bulldogs Pub 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zvolánek Václav 1:2, Brož Zdeněk 1:2, Červenka Boris 0:1, Zücker Robert 2:2, Plošek Lukáš 0:2, body hostů: Kalicher Miroslav 4:0, Horák Tomáš 3:0, Janda Jiří 2:1, Fliegel František 0:3), TTC Klánovice F - SK Start Praha C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nový Pavel 1:1, Hrabal Ladislav 0:2, Tichý Stanislav 0:3, Platil Stanislav 0:3, body hostů: Bajtler Martin 3:0, Botek Radomír 3:0, Nacher Patrik 2:0, Suková Helena 1:1),
14. kolo:
VŠSK MFF Praha B - TTC Klánovice F 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milota Martin 0:3, Vošický Otto 2:1, Winter Daniel 1:2, Syrovátková Marie 0:3, body hostů: Hrabal Ladislav 1:2, Tichý Stanislav 2:1, Platil Stanislav 3:0, Nový Pavel 3:0), SK Start Praha C - TJ Sokol Břevnov Hradčany D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vystrčil Tomáš 2:1, Suková Helena 3:0, Jeřábek Pavel 1:2, Potůček Václav 3:0, body hostů: Brož Zdeněk 1:2, Zücker Robert 0:3, Zvolánek Václav 2:1, Zábranský Josef 0:3), Bulldogs Pub - TJ Zelená Liška C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Tomáš 3:0, Kalicher Miroslav 0:3, Janda Jiří 0:3, Kozák Vladimír 1:3, body hostů: Konopa Josef 3:1, Krieger Karel 3:0, Hajný Josef 2:1, Pavlíček Ladislav 1:2), TTC Praha - klub stolního tenisu D - TJ Kyje C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smíšek Jaroslav 3:0, Bárta Vít 1:2, Zahradník Václav 2:1, Filip Miroslav 2:1, body hostů: Traxler Jan 2:1, Rychtarik David 1:2, Trnka Miloš 1:2, Hořínek Pavel 0:3), SK HAMR B - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maňas Jiří 2:2, Maršíková Martina 3:1, Šinákl Jan 2:1, Satrapa Jan 2:2, body hostů: Krameš Jan st. 4:0, Knobloch Miroslav ml. 1:3, Veselý Filip ml. 0:4, Havránek Jakub 1:2), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Petr 3:1, Rejent Martin 3:1, Brůček František 2:2, Rezek Jan st. 1:3, body hostů: Svatoš Daniel 3:1, Gargulák František 2:2, Hruban Vladimír 2:2, Sixta Jaroslav 0:4),
15. kolo:
TJ Sokol Běchovice II D - VŠSK MFF Praha B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rezek Jan ml. 0:4, Dvořák Petr 4:0, Brůček František 3:0, Rezek Jan st. 1:3, body hostů: Vošický Otto 1:3, Winter Daniel 2:2, Zelinka Mikuláš 2:2, Tiep Hoangvan 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - SK HAMR B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svatoš Daniel 2:1, Hruban Vladimír 0:3, Sixta Jaroslav 0:3, Gargulák František 1:2, body hostů: Novák Milan 2:1, Maňas Jiří 3:0, Joska Tomáš 1:2, Maršíková Martina 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice G - TTC Praha - klub stolního tenisu D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažková Anežka ml. 0:3, Veselý Filip ml. 3:0, Knobloch Miroslav ml. 3:0, Havránek Jakub 2:1, body hostů: Filip Miroslav 1:2, Haba Martin 1:2, Bárta Vít 1:2, Fuček Miloslav 1:2), TJ Kyje C - Bulldogs Pub 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořínek Pavel 0:3, Žerava Miroslav 0:3, Kára Jiří 1:2, Trnka Miloš 3:1, body hostů: Horák Tomáš 4:0, Kozák Vladimír 2:1, Kalicher Miroslav 1:2, Janda Jiří 2:1), TJ Zelená Liška C - SK Start Praha C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Ladislav 2:1, Krieger Karel 2:0, Konopa Josef 2:1, Hajný Josef 2:1, body hostů: Potůček Václav 0:3, Nacher Patrik 0:3, Vystrčil Tomáš 1:2, Botek Radomír 2:0), TJ Sokol Břevnov Hradčany D - TTC Klánovice F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pleticha Jaroslav 4:0, Brož Zdeněk 0:2, Zvolánek Václav 0:4, Holub Roman 4:0, Zábranský Josef 0:2, body hostů: Platil Stanislav 2:2, Grisa Vladimír 2:2, Nový Pavel 2:2, Hrabal Ladislav 2:2),
16. kolo:
VŠSK MFF Praha B - TJ Sokol Břevnov Hradčany D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Winter Daniel 2:2, Zelinka Mikuláš 3:1, Vošický Otto 2:2, Tiep Hoangvan 2:2, body hostů: Pleticha Jaroslav 3:1, Zücker Robert 0:2, Holub Roman 4:0, Brož Zdeněk 0:4, Zvolánek Václav 0:2), TTC Klánovice F - TJ Zelená Liška C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Platil Stanislav 0:2, Hrabal Ladislav 2:0, Tichý Stanislav 0:3, Grisa Vladimír 0:3, body hostů: Konopa Josef 2:1, Krieger Karel 2:1, Hajný Josef 2:0, Pavlíček Ladislav 2:0), SK Start Praha C - TJ Kyje C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Botek Radomír 3:1, Vystrčil Tomáš 1:2, Suková Helena 1:2, Bajtler Martin 4:0, body hostů: Trnka Miloš 2:2, Rychtarik David 1:3, Trubl Vladimír 0:3, Traxler Jan 2:1), Bulldogs Pub - TJ Lokomotiva Vršovice G 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Tomáš 1:1, Janda Jiří 0:2, Kalicher Miroslav 0:3, Horák Vítek 1:2, body hostů: Vu Duy Tiep 3:0, Havránek Jakub 3:0, Veselý Filip ml. 2:0, Havránek Roman 0:2), TTC Praha - klub stolního tenisu D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Václav 2:2, Bárta Vít 0:3, Váňa Petr 1:2, Smíšek Jaroslav 2:2, body hostů: Gargulák František 4:0, Svatoš Daniel 3:1, Sixta Jaroslav 0:3, Hruban Vladimír 2:1), SK HAMR B - TJ Sokol Běchovice II D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maňas Jiří 2:0, Šinákl Jan 1:1, Joska Tomáš 3:0, Maršíková Martina 2:0, body hostů: Rezek Jan ml. 0:3, Dvořák Petr 1:1, Brůček František 0:2, Rezek Jan st. 0:2),
17. kolo:
SK HAMR B - VŠSK MFF Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šinákl Jan 3:0, Novák Milan 0:2, Joska Tomáš 3:0, Maršíková Martina 2:1, body hostů: Zelinka Mikuláš 1:2, Winter Daniel 2:1, Milota Martin 0:3, Veselý Filip 0:2), TJ Sokol Běchovice II D - TTC Praha - klub stolního tenisu D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Petr 2:2, Rezek Jan ml. 3:1, Brůček František 1:3, Rezek Jan st. 2:2, body hostů: Sedláček Tomáš 3:1, Smíšek Jaroslav 1:3, Bárta Vít 2:2, Váňa Petr 0:1, Zahradník Václav 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - Bulldogs Pub 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gargulák František 4:0, Hruban Vladimír 1:2, Sixta Jaroslav 0:3, Svatoš Daniel 4:0, body hostů: Horák Tomáš 2:2, Kalicher Miroslav 1:3, Janda Jiří 1:2, Horák Vítek 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice G - SK Start Praha C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Filip ml. 1:1, Knobloch Miroslav ml. 1:1, Krameš Jan st. 2:1, Havránek Jakub 2:0, WO 3:0, body hostů: Botek Radomír 3:0, Suková Helena 0:3, Jeřábek Pavel 0:3, WO 0:3), TJ Kyje C - TTC Klánovice F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turcmanovič František 2:1, Trnka Miloš 1:2, Trubl Vladimír 1:2, Žerava Miroslav 0:4, body hostů: Platil Stanislav 2:2, Nový Pavel 3:0, Grisa Vladimír 1:2, Hrabal Ladislav 3:0), TJ Zelená Liška C - TJ Sokol Břevnov Hradčany D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavlíček Ladislav 1:0, Krieger Karel 2:0, Konopa Josef 2:0, Hajný Josef 1:0, WO 3:0, body hostů: Margaritov Dimitr 0:2, Zvolánek Václav 0:2, Brož Zdeněk 0:2, WO 0:3),
18. kolo:
VŠSK MFF Praha B - TJ Zelená Liška C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Winter Daniel 0:2, Milota Martin 0:2, Vošický Otto 0:2, Tiep Hoangvan 0:2, body hostů: Konopa Josef 2:0, Krieger Karel 2:0, Hajný Josef 2:0, Pavlíček Ladislav 2:0), TJ Sokol Břevnov Hradčany D - TJ Kyje C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brož Zdeněk 1:1, Margaritov Dimitr 0:2, Zábranský Josef 0:3, Zücker Robert 1:2, body hostů: Turcmanovič František 3:0, Trnka Miloš 3:0, Trubl Vladimír 2:0, Rychtarik David 0:2), TTC Klánovice F - TJ Lokomotiva Vršovice G 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Platil Stanislav 0:2, Grisa Vladimír 0:2, Grisa Daniel 0:3, Nový Pavel 1:1, body hostů: Vu Duy Tiep 3:0, Havránek Jakub 2:0, Knobloch Miroslav ml. 1:1, Veselý Filip ml. 2:0), SK Start Praha C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vystrčil Tomáš 1:3, Suková Helena 3:1, Jeřábek Pavel 1:3, Botek Radomír 3:1, body hostů: Svatoš Daniel 3:1, Gargulák František 3:1, Hruban Vladimír 2:2, Sixta Jaroslav 0:4), Bulldogs Pub - TJ Sokol Běchovice II D 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horák Tomáš 2:0, Kalicher Miroslav 2:0, Janda Jiří 1:2, Horák Vítek 1:0, Fliegel František 0:1, WO 3:0, body hostů: Dvořák Petr 1:2, Brůček František 1:2, Hlaváč Tomáš 1:2, WO 0:3), TTC Praha - klub stolního tenisu D - SK HAMR B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Filip Miroslav 0:2, Haba Martin 1:1, Bárta Vít 0:3, Smíšek Jaroslav 0:2, body hostů: Maršíková Martina 3:0, Maňas Jiří 1:1, Joska Tomáš 2:0, Šinákl Jan 2:0),
19. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu D - VŠSK MFF Praha B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haba Martin 2:1, Bárta Vít 2:1, Váňa Petr 1:2, Filip Miroslav 3:0, body hostů: Winter Daniel 2:1, Vošický Otto 1:2, Zelinka Mikuláš 1:2, Milota Martin 0:3), SK HAMR B - Bulldogs Pub 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doležel Vladimír 0:1, Šinákl Jan 2:0, Joska Tomáš 2:1, Novák Milan 2:0, WO 3:0, body hostů: Horák Tomáš 2:1, Janda Jiří 0:3, Fliegel František 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Běchovice II D - SK Start Praha C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Petr 2:1, Rezek Jan ml. 1:2, Brůček František 1:2, Rezek Jan st. 0:4, body hostů: Bajtler Martin 2:2, Trnovský Ivo 2:1, Botek Radomír 3:0, Nacher Patrik 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TTC Klánovice F 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gargulák František 3:0, Hruban Vladimír 2:1, Sixta Jaroslav 0:3, WO 0:5, body hostů: Grisa Vladimír 1:2, Grisa Daniel 1:1, Nový Pavel 1:1, Hrabal Ladislav 1:1, WO 5:0), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Sokol Břevnov Hradčany D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Filip ml. 2:0, Knobloch Miroslav ml. 1:1, Vu Duy Tiep 3:0, Havránek Jakub 2:0, body hostů: Brož Zdeněk 1:2, Plošek Lukáš 0:2, Zvolánek Václav 0:2, Margaritov Dimitr 0:2), TJ Kyje C - TJ Zelená Liška C 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trubl Vladimír 1:2, Trnka Miloš 0:2, Žerava Miroslav 0:3, Turcmanovič František 0:3, body hostů: Konopa Josef 3:0, Hajný Josef 3:0, Pavlíček Ladislav 3:0, Samohejl Erich 1:1),
20. kolo:
VŠSK MFF Praha B - TJ Kyje C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Winter Daniel 1:3, Vošický Otto 1:2, Milota Martin 0:3, Zelinka Mikuláš 3:1, body hostů: Turcmanovič František 3:1, Trnka Miloš 4:0, Trubl Vladimír 1:2, Žerava Miroslav 1:2), TJ Zelená Liška C - TJ Lokomotiva Vršovice G 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlíček Ladislav 1:2, Krieger Karel 0:2, Konopa Josef 1:2, Hajný Josef 1:2, body hostů: Vu Duy Tiep 2:1, Krameš Jan st. 3:0, Knobloch Miroslav ml. 2:1, Veselý Filip ml. 1:1), TJ Sokol Břevnov Hradčany D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Josef 1:2, Margaritov Dimitr 0:2, Zücker Robert 0:3, Brož Zdeněk 1:2, body hostů: Gargulák František 3:0, Horák Dominik 3:0, Hruban Vladimír 3:0, Sixta Jaroslav 0:2), TTC Klánovice F - TJ Sokol Běchovice II D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cherednik Konstantin 3:0, Grisa Daniel 0:4, Nový Pavel 4:0, Tichý Stanislav 0:4, Platil Stanislav 1:0, body hostů: Dvořák Petr 2:2, Rezek Jan ml. 2:2, Reich František 2:2, Rezek Jan st. 2:2), SK Start Praha C - SK HAMR B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Potůček Václav 0:2, Vystrčil Tomáš 0:2, Suková Helena 0:2, Botek Radomír 1:1, Trnovský Ivo 0:1, body hostů: Šinákl Jan 3:0, Maršíková Martina 2:0, Doležel Vladimír 1:1, Joska Tomáš 2:0), Bulldogs Pub - TTC Praha - klub stolního tenisu D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Tomáš 4:0, Janda Jiří 0:4, Fliegel František 0:2, Kalicher Miroslav 2:2, Horák Vítek 0:1, body hostů: Filip Miroslav 3:1, Haba Martin 3:1, Bárta Vít 2:2, Váňa Petr 1:2),
21. kolo:
Bulldogs Pub - VŠSK MFF Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Tomáš 4:0, Horák Vítek 1:3, Fliegel František 0:4, Kalicher Miroslav 3:1, body hostů: Zelinka Mikuláš 3:1, Winter Daniel 2:2, Tiep Hoangvan 1:3, Vošický Otto 2:2), TTC Praha - klub stolního tenisu D - SK Start Praha C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filip Miroslav 2:1, Haba Martin 2:1, Zahradník Václav 1:2, Smíšek Jaroslav 2:1, WO 1:0, body hostů: Botek Radomír 0:4, Trnovský Ivo 2:0, Bajtler Martin 3:0, Jeřábek Pavel 0:3, WO 0:1), SK HAMR B - TTC Klánovice F 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradnický Radek 2:1, Doležel Vladimír 2:1, Joska Tomáš 2:1, Maršíková Martina 1:0, Novák Milan 2:0, body hostů: Cherednik Konstantin 3:0, Ščuka Martin 0:3, Grisa Vladimír 0:3, Grisa Daniel 0:3), TJ Sokol Běchovice II D - TJ Sokol Břevnov Hradčany D 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořák Petr 1:1, Rezek Jan ml. 1:1, Brůček František 3:0, Rezek Jan st. 0:2, WO 4:0, body hostů: Margaritov Dimitr 0:3, Zvolánek Václav 2:1, Brož Zdeněk 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Zelená Liška C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Dominik 3:1, Gargulák František 2:2, Hruban Vladimír 1:3, Svatoš Daniel 3:1, body hostů: Krieger Karel 3:1, Hajný Josef 2:2, Pavlíček Ladislav 1:3, Samohejl Erich 1:3), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Kyje C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Filip ml. 2:0, Knobloch Miroslav ml. 1:1, Krameš Jan st. 2:1, Havránek Jakub 3:0, body hostů: Traxler Jan 2:1, Hořínek Pavel 0:3, Trubl Vladimír 0:2, Žerava Miroslav 0:2),
22. kolo:
VŠSK MFF Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice G 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Filip 0:3, Milota Martin 0:2, Zelinka Mikuláš 1:2, Winter Daniel 2:1, body hostů: Veselý Filip ml. 3:0, Knobloch Miroslav ml. 1:2, Krameš Jan st. 3:0, Blažková Anežka ml. 1:1), TJ Kyje C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořínek Pavel 1:2, Trubl Vladimír 1:2, Žerava Miroslav 0:3, Trnka Miloš 2:2, body hostů: Stejskal Radek 4:0, Gargulák František 3:0, Hruban Vladimír 2:1, Sixta Jaroslav 0:3), TJ Zelená Liška C - TJ Sokol Běchovice II D 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Konopa Josef 3:1, Samohejl Erich 3:1, Hajný Josef 2:2, WO 0:5, body hostů: Brůček František 1:2, Reich František 0:3, Rezek Jan st. 1:2, Dvořák Petr 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Břevnov Hradčany D - SK HAMR B 0:10wo, TTC Klánovice F - TTC Praha - klub stolního tenisu D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Platil Stanislav 3:0, Grisa Vladimír 0:3, Grisa Daniel 0:3, Nový Pavel 1:3, body hostů: Smíšek Jaroslav 3:1, Haba Martin 3:0, Bárta Vít 2:1, Fuček Miloslav 1:2), SK Start Praha C - Bulldogs Pub 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mička Štěpán 1:3, Vystrčil Tomáš 4:0, Jeřábek Pavel 0:3, Bajtler Martin 4:0, body hostů: Horák Tomáš 2:2, Kalicher Miroslav 2:2, Janda Jiří 2:2, Horák Vítek 0:3),
7. třída A muži (RS-5A)
1. kolo:
TTC Elizza Praha J - TJ Kyje D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vohradský Stanislav 0:4, Burka Václav 0:4, Průša Ondřej ml. 2:1, Groh Alexander 4:0, body hostů: Hořínek Pavel 3:1, Rychtarik David 2:2, Kára Jiří 2:2, Kučera Jan 2:1), SF SKK EL Niňo Praha N - TTC Praha - klub stolního tenisu H 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Khalaila Adam 1:1, Wichterle Filip 1:1, Koběrský Matěj 3:0, Pastorek Lukáš 3:0, body hostů: Podrazil Václav 1:2, Podrazil Vojtěch 0:3, Podrazil Jiří 0:2, Kelbl Jiří 1:1), SK Vršovice C - TTC Praha - klub stolního tenisu G 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jantačová Zuzana 0:3, Buřil Petr 0:3, Trojan Petr 1:2, Macek Lukáš 2:0, Bečkovský Petr 1:0, body hostů: Trmota Zdeněk 3:0, Buriánek Václav 2:1, Mamchur Viktoriya 1:2, Sobota Miroslav 2:1), AC Sparta Praha L - AC Sparta Praha K 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vacek Bohumil 3:0, Kleinander Michael 1:1, Zdeněk Jan 2:1, Kleinander Michal 2:1, body hostů: Hofman Jan 0:3, Šusta Petr 3:0, Melíšek Ondřej 0:3, Josef Tomáš 0:2),
2. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu G - AC Sparta Praha L 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Pavel 2:0, Buriánek Václav 1:1, Mamchur Viktoriya 2:1, Trmota Zdeněk 3:0, body hostů: Kleinander Michal 2:1, Bartoň Aleš 0:3, Šálek Pavel 0:2, Zdeněk Jan 0:2), TTC Praha - klub stolního tenisu H - SK Vršovice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podrazil Vojtěch 2:0, Kelbl Jiří 1:1, Petr Adam 2:1, Podrazil Jiří 3:0, body hostů: Jantačová Zuzana 1:2, Buřil Petr 1:2, Trojan Petr 0:2, Mužík Martin 0:2), TJ Kyje D - SF SKK EL Niňo Praha N 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořínek Pavel 2:2, Traxler Jan 4:0, Kára Jiří 2:2, Jeřábek Michal 0:4, body hostů: Wichterle Filip 2:2, Brož Patrik 1:3, Pastorek Lukáš 3:1, Štefan Nikola 2:2), TJ Sokol Nové Vysočany D - TTC Elizza Praha J 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jonák Přemysl 3:0, Nováček Vladimír 2:0, Černý Martin 1:2, Erben Michal 2:1, body hostů: Špinar Michal 0:3, Groh Alexander 1:2, Průša Ondřej ml. 2:1, Burka Václav 0:2),
3. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha N - TJ Sokol Nové Vysočany D 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Wichterle Filip 0:3, Koběrský Matěj 1:2, Khalaila Adam 0:3, Pastorek Lukáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Jonák Přemysl 4:0, Litomiský Petr 2:2, Erben Michal 3:1, WO 0:5), SK Vršovice C - TJ Kyje D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trojan Petr 0:2, Buřil Petr 0:2, Macek Lukáš 0:2, Jantačová Zuzana 0:2, body hostů: Hořínek Pavel 2:0, Kára Jiří 2:0, Jeřábek Michal 2:0, Kučera Jan 2:0), AC Sparta Praha L - TTC Praha - klub stolního tenisu H 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šálek Pavel 2:2, Zdeněk Jan 0:4, Hruška Rudolf 1:3, Kleinander Michal 3:1, body hostů: Podrazil Václav 3:1, Podrazil Vojtěch 2:2, Petr Adam 2:2, Podrazil Jiří 3:1),
4. kolo:
TJ Kyje D - AC Sparta Praha L 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořínek Pavel 3:0, Kučera Jan 1:1, Jeřábek Michal 1:2, Traxler Jan 3:0, body hostů: Šálek Pavel 2:1, Lasák Radovan 0:3, Kleinander Michal 1:2, Zdeněk Jan 0:2), TJ Sokol Nové Vysočany D - SK Vršovice C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jonák Přemysl 2:0, Nováček Vladimír 2:0, Erben Michal 2:0, Litomiský Petr 2:0, body hostů: Jantačová Zuzana 0:2, Trojan Petr 0:2, Šmidt Karel st. 0:2, Macek Lukáš 0:2), TTC Elizza Praha J - SF SKK EL Niňo Praha N 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burka Václav 1:2, Šedivý Stanislav 1:2, Špinar Michal 0:3, Groh Alexander 2:2, body hostů: Brož Patrik 3:1, Khalaila Adam 3:0, Šíp Martin 2:1, Štefan Nikola 1:2),
5. kolo:
SK Vršovice C - TTC Elizza Praha J 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmidt Karel st. 0:2, Trojan Petr 0:2, Jantačová Zuzana 0:3, Bečkovský Petr 0:2, body hostů: Groh Alexander 3:0, Průša Ondřej ml. 2:0, Kadlec Vít 2:0, Bendzák Jakub 2:0), AC Sparta Praha L - TJ Sokol Nové Vysočany D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šálek Pavel 1:3, Hruška Rudolf 1:3, Vacek Bohumil 3:0, Bartoň Aleš 2:2, body hostů: Erben Michal 2:2, Litomiský Petr 2:2, Nováček Vladimír 3:1, Černý Martin 1:2), AC Sparta Praha K - TTC Praha - klub stolního tenisu G 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Jan 0:3, Kostelecký David 0:3, Melíšek Ondřej 1:2, Šusta Petr 2:1, body hostů: Trmota Zdeněk 2:1, Buriánek Václav 3:0, Sobota Miroslav 2:1, Wichs Sáša 2:1),
6. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu H - AC Sparta Praha K 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podrazil Vojtěch 2:0, Podrazil Václav 2:0, Podrazil Jiří 3:0, Petr Adam 1:1, body hostů: Šusta Petr 0:3, Melíšek Ondřej 0:2, Hofman Jan 1:1, Kostelecký David 0:2), TTC Elizza Praha J - AC Sparta Praha L 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špinar Michal 2:2, Burka Václav 2:2, Kratochvíl David 1:3, Groh Alexander 2:2, body hostů: Kleinander Michal 1:3, Vacek Bohumil 3:1, Šálek Pavel 4:0, Zdeněk Jan 1:3), SF SKK EL Niňo Praha N - SK Vršovice C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brož Patrik 2:0, Khalaila Adam 2:0, Štefan Nikola 2:0, Šíp Martin 2:0, body hostů: Jantačová Zuzana 0:2, Macek Lukáš 0:2, Trojan Petr 0:2, Šmidt Karel st. 0:2),
7. kolo:
AC Sparta Praha L - SF SKK EL Niňo Praha N 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Bohumil 1:2, Bartoň Aleš 0:3, Hruška Rudolf 0:3, Jedlička Jan 2:1, body hostů: Pastorek Lukáš 3:0, Khalaila Adam 3:0, Svoboda Maxim 2:1, Štefan Nikola 1:2), AC Sparta Praha K - TJ Kyje D 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Josef Tomáš 0:2, Lejsek Vojtěch 0:3, Šusta Petr 3:0, WO 0:4, body hostů: Jeřábek Michal 2:1, Rychtarik David 1:1, Kára Jiří 0:1, Hořínek Pavel 2:0, WO 4:0), TTC Praha - klub stolního tenisu G - TTC Praha - klub stolního tenisu H 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Pavel 4:0, Buriánek Václav 1:3, Mamchur Viktoriya 0:3, Trmota Zdeněk 2:2, body hostů: Podrazil Vojtěch 2:2, Podrazil Jiří 3:1, Podrazil Václav 2:2, Petr Adam 1:2),
8. kolo:
TJ Kyje D - TTC Praha - klub stolního tenisu G 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořínek Pavel 2:0, Traxler Jan 2:0, Rychtarik David 2:0, Jeřábek Michal 2:0, body hostů: Dvořák Pavel 0:2, Trmota Zdeněk 0:2, Buriánek Václav 0:2, Sobota Miroslav 0:2), TJ Sokol Nové Vysočany D - AC Sparta Praha K 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nováček Vladimír 1:0, Litomiský Petr 2:0, Erben Michal 3:0, Černý Martin 0:1, WO 3:0, body hostů: Lejsek Vojtěch 0:3, Vostřák Josef Matyáš 0:2, Šusta Petr 1:1, WO 0:3), SK Vršovice C - AC Sparta Praha L 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmidt Karel st. 0:4, Trojan Petr 1:2, Jantačová Zuzana 2:1, Bečkovský Petr 2:2, body hostů: Kleinander Michal 3:1, Šálek Pavel 2:2, Jedlička Jan 2:1, Kleinander Michael 2:1),
9. kolo:
AC Sparta Praha K - TTC Elizza Praha J 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kostelecký David 0:2, Hofman Jan 0:2, Lejsek Vojtěch 0:3, Šusta Petr 1:1, body hostů: Groh Alexander 3:0, Špinar Michal 2:0, Burka Václav 2:0, Kratochvíl David 1:1), TTC Praha - klub stolního tenisu G - TJ Sokol Nové Vysočany D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Farkaš Tibor 2:0, Chládek Jan 0:2, Mamchur Viktoriya 0:3, Buriánek Václav 0:3, body hostů: Litomiský Petr 1:1, Erben Michal 3:0, Jonák Přemysl 2:0, Nováček Vladimír 1:1, Černý Martin 1:0), TTC Praha - klub stolního tenisu H - TJ Kyje D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podrazil Václav 3:1, Podrazil Vojtěch 2:2, Podrazil Jiří 2:2, Kelbl Jiří 1:3, body hostů: Hořínek Pavel 4:0, Kára Jiří 3:1, Kučera Jan 0:4, Jeřábek Michal 1:3),
10. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany D - TTC Praha - klub stolního tenisu H 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nováček Vladimír 1:0, Erben Michal 2:0, Litomiský Petr 3:0, Černý Martin 0:1, WO 3:0, body hostů: Petr Adam 0:3, Podrazil Václav 0:2, Podrazil Jiří 1:1, WO 0:3), TTC Elizza Praha J - TTC Praha - klub stolního tenisu G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl David 1:3, Špinar Michal 2:2, Burka Václav 1:3, Groh Alexander 3:1, body hostů: Dvořák Pavel 4:0, Trmota Zdeněk 1:3, Buriánek Václav 2:2, Mamchur Viktoriya 2:2), SF SKK EL Niňo Praha N - AC Sparta Praha K 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štefan Nikola 2:1, Wichterle Filip 1:1, Šíp Martin 2:1, Svoboda Maxim 3:0, body hostů: Šusta Petr 3:0, Hofman Jan 0:3, Melíšek Ondřej 0:3, Kostelecký David 0:2),
11. kolo:
AC Sparta Praha K - SK Vršovice C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vostřák Josef Matyáš 1:2, Remunda Alexandros Matheos 0:3, Šusta Petr 2:1, Hofman Jan 1:2, body hostů: Jantačová Zuzana 3:0, Bečkovský Petr 2:1, Trojan Petr 2:1, Šmidt Karel st. 1:2), TTC Praha - klub stolního tenisu G - SF SKK EL Niňo Praha N 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trmota Zdeněk 0:2, Mamchur Viktoriya 0:2, Chládek Jan 0:2, Buriánek Václav 0:2, body hostů: Wichterle Filip 2:0, Šíp Martin 2:0, Svoboda Maxim 2:0, Koběrský Matěj 2:0), TTC Praha - klub stolního tenisu H - TTC Elizza Praha J 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Podrazil Vojtěch 2:1, Podrazil Jiří 1:2, Petr Adam 1:3, WO 0:4, body hostů: Groh Alexander 3:0, Špinar Michal 1:1, Kadlec Vít 2:1, Kratochvíl David 0:2, WO 4:0), TJ Kyje D - TJ Sokol Nové Vysočany D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřábek Michal 0:3, Hořínek Pavel 2:1, Traxler Jan 2:1, Kára Jiří 0:4, body hostů: Jonák Přemysl 2:2, Litomiský Petr 2:1, Nováček Vladimír 3:0, Erben Michal 2:1),
12. kolo:
TJ Kyje D - TTC Elizza Praha J 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kára Jiří 1:1, Traxler Jan 2:0, Hořínek Pavel 3:0, Rychtarik David 3:0, body hostů: Groh Alexander 1:2, Špinar Michal 0:3, Burka Václav 0:2, Kratochvíl David 0:2), TTC Praha - klub stolního tenisu H - SF SKK EL Niňo Praha N 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Podrazil Václav 1:2, Podrazil Vojtěch 2:1, Podrazil Jiří 2:1, WO 0:5, body hostů: Khalaila Adam 2:1, Koběrský Matěj 1:1, Wichterle Filip 1:1, Štefan Nikola 0:2, WO 5:0), TTC Praha - klub stolního tenisu G - SK Vršovice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chládek Jan 0:2, Dvořák Pavel 2:0, Trmota Zdeněk 3:0, Buriánek Václav 3:0, body hostů: Jantačová Zuzana 1:2, Trojan Petr 0:3, Mužík Martin 0:2, Šmidt Karel st. 1:1), AC Sparta Praha K - AC Sparta Praha L 2:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hofman Jan 0:2, Kostelecký David 0:3, Šusta Petr 1:2, WO 0:3, body hostů: Hruška Rudolf 3:0, Zdeněk Jan 1:1, Kleinander Michael 1:0, Bartoň Aleš 2:0, WO 3:0),
13. kolo:
AC Sparta Praha L - TTC Praha - klub stolního tenisu G 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šálek Pavel 2:1, Vacek Bohumil 0:3, Jedlička Jan 1:2, Lasák Radovan 0:3, body hostů: Dvořák Pavel 3:0, Farkaš Tibor 3:0, Buriánek Václav 1:2, Trmota Zdeněk 2:1), SK Vršovice C - TTC Praha - klub stolního tenisu H 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mužík Martin 0:2, Jantačová Zuzana 0:2, Bečkovský Petr 1:2, Trojan Petr 0:3, body hostů: Podrazil Vojtěch 3:0, Podrazil Václav 3:0, Petr Adam 1:1, Podrazil Jiří 2:0), SF SKK EL Niňo Praha N - TJ Kyje D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brož Patrik 2:2, Šíp Martin 1:3, Luxemburk Filip 1:3, Khalaila Adam 2:2, body hostů: Traxler Jan 4:0, Zbořil Petr 4:0, Hořínek Pavel 0:4, Kára Jiří 2:2), TTC Elizza Praha J - TJ Sokol Nové Vysočany D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rochowanski Jan 0:3, Špinar Michal 0:2, Burka Václav 2:1, Kratochvíl David 1:2, body hostů: Erben Michal 2:1, Černý Martin 1:2, Litomiský Petr 3:0, Jonák Přemysl 2:0),
14. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany D - SF SKK EL Niňo Praha N 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nováček Vladimír 2:0, Erben Michal 1:1, Litomiský Petr 2:1, Jonák Přemysl 1:1, WO 3:0, body hostů: Pastorek Lukáš 0:3, Brož Patrik 2:1, Štefan Nikola 1:2, WO 0:3), TJ Kyje D - SK Vršovice C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jeřábek Michal 2:0, Hořínek Pavel 2:0, Kára Jiří 2:0, Rychtarik David 2:0, body hostů: Bečkovský Petr 0:2, Trojan Petr 0:2, Šmidt Karel st. 0:2, Mužík Martin 0:2), TTC Praha - klub stolního tenisu H - AC Sparta Praha L 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Podrazil Václav 2:2, Podrazil Vojtěch 3:1, Podrazil Jiří 2:2, WO 0:4, body hostů: Kleinander Michal 2:1, Šálek Pavel 1:2, Kleinander Michael 1:2, Bartoň Aleš 1:2, WO 4:0),
15. kolo:
AC Sparta Praha L - TJ Kyje D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zdeněk Jan 0:2, Bartoň Aleš 0:2, Kleinander Michal 0:2, Jedlička Jan 0:2, body hostů: Hořínek Pavel 2:0, Kára Jiří 2:0, Traxler Jan 2:0, Jeřábek Michal 2:0), SK Vršovice C - TJ Sokol Nové Vysočany D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macek Lukáš 0:2, Bečkovský Petr 0:2, Buřil Petr 0:2, Trojan Petr 0:2, body hostů: Litomiský Petr 2:0, Nováček Vladimír 2:0, Erben Michal 2:0, Jonák Přemysl 2:0), SF SKK EL Niňo Praha N - TTC Elizza Praha J 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastorek Lukáš 4:0, Šíp Martin 2:1, Luxemburk Filip 1:2, Svoboda Maxim 2:2, body hostů: Průša Ondřej ml. 2:2, Groh Alexander 3:1, Bendzák Jakub 0:3, Špinar Michal 0:3),
16. kolo:
TTC Elizza Praha J - SK Vršovice C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl David 2:0, Burka Václav 2:0, Groh Alexander 2:0, Špinar Michal 2:0, body hostů: Bečkovský Petr 0:2, Buřil Petr 0:2, Trojan Petr 0:2, Jantačová Zuzana 0:2), TJ Sokol Nové Vysočany D - AC Sparta Praha L 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Erben Michal 2:0, Litomiský Petr 2:0, Černý Martin 1:1, Jonák Přemysl 2:0, Nováček Vladimír 1:0, body hostů: Šálek Pavel 0:3, Jedlička Jan 1:1, Zdeněk Jan 0:2, Lasák Radovan 0:2), TTC Praha - klub stolního tenisu G - AC Sparta Praha K 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buriánek Václav 1:3, Mamchur Viktoriya 0:3, Chládek Jan 1:2, Trmota Zdeněk 2:2, body hostů: Šusta Petr 4:0, Rubáš Ondřej 3:1, Remunda Alexandros Matheos 0:3, Hofman Jan 3:0),
17. kolo:
AC Sparta Praha K - TTC Praha - klub stolního tenisu H 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rubáš Ondřej 0:2, Josef Tomáš 0:2, Hofman Jan 0:3, Šusta Petr 1:1, body hostů: Petr Adam 3:0, Podrazil Václav 2:0, Podrazil Vojtěch 1:1, Podrazil Jiří 2:0), AC Sparta Praha L - TTC Elizza Praha J 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zdeněk Jan 1:3, Jedlička Jan 2:1, Šálek Pavel 3:0, Kleinander Michal 0:4, body hostů: Groh Alexander 3:1, Špinar Michal 2:2, Burka Václav 2:1, Kratochvíl David 1:2), SK Vršovice C - SF SKK EL Niňo Praha N 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jantačová Zuzana 0:3, Mužík Martin 0:2, Buřil Petr 1:2, Bečkovský Petr 2:1, Šmidt Karel st. 0:1, body hostů: Brož Patrik 3:0, Šíp Martin 2:1, Štefan Nikola 1:2, Svoboda Maxim 3:0),
18. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha N - AC Sparta Praha L 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastorek Lukáš 3:0, Štefan Nikola 1:2, Šíp Martin 1:2, Svoboda Maxim 4:0, body hostů: Bartoň Aleš 2:2, Jedlička Jan 2:1, Hruška Rudolf 0:3, Lasák Radovan 0:3), TJ Kyje D - AC Sparta Praha K 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jeřábek Michal 1:1, Traxler Jan 2:0, Hořínek Pavel 2:1, Kučera Jan 3:0, body hostů: Šusta Petr 2:1, Rulc Lukáš nejml. 0:3, Rubáš Ondřej 0:2, Remunda Alexandros Matheos 0:2), TTC Praha - klub stolního tenisu H - TTC Praha - klub stolního tenisu G 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podrazil Vojtěch 2:2, Kelbl Jiří 1:2, Podrazil Václav 1:2, Petr Adam 1:3, body hostů: Dvořák Pavel 4:0, Farkaš Tibor 4:0, Trmota Zdeněk 1:2, Buriánek Václav 0:3),
19. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu G - TJ Kyje D 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chládek Jan 0:2, Wichs Sáša 0:2, Trmota Zdeněk 0:3, Buriánek Václav 1:2, body hostů: Traxler Jan 3:0, Hořínek Pavel 3:0, Rychtarik David 2:0, Kučera Jan 1:1), AC Sparta Praha K - TJ Sokol Nové Vysočany D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofman Jan 0:2, Melíšek Ondřej 0:2, Rulc Lukáš nejml. 0:3, Šusta Petr 1:1, body hostů: Jonák Přemysl 3:0, Erben Michal 2:0, Černý Martin 1:1, Litomiský Petr 2:0), AC Sparta Praha L - SK Vršovice C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lasák Radovan 1:1, Jedlička Jan 2:0, Kleinander Michal 3:0, Šálek Pavel 3:0, body hostů: Bečkovský Petr 1:2, Jantačová Zuzana 0:2, Trojan Petr 0:2, Mužík Martin 0:2, Šmidt Karel st. 0:1),
20. kolo:
TTC Elizza Praha J - AC Sparta Praha K 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špinar Michal 2:1, Burka Václav 0:2, Kratochvíl David 3:0, Groh Alexander 3:0, body hostů: Šusta Petr 2:1, Melíšek Ondřej 1:2, Rulc Lukáš nejml. 0:3, Remunda Alexandros Matheos 0:2), TJ Sokol Nové Vysočany D - TTC Praha - klub stolního tenisu G 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý Martin 3:1, Nováček Vladimír 3:0, Erben Michal 3:1, WO 0:4, body hostů: Dvořák Pavel 2:1, Chládek Jan 0:3, Mamchur Viktoriya 0:3, Buriánek Václav 0:2, WO 4:0), TJ Kyje D - TTC Praha - klub stolního tenisu H 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Traxler Jan 1:0, Rychtarik David 1:1, Hořínek Pavel 1:2, Kára Jiří 2:0, WO 4:0, body hostů: Podrazil Václav 2:1, Podrazil Jiří 1:2, Petr Adam 0:2, WO 0:4),
21. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu H - TJ Sokol Nové Vysočany D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podrazil Václav 4:0, Podrazil Vojtěch 2:2, Podrazil Jiří 1:2, Petr Adam 0:4, body hostů: Litomiský Petr 2:2, Erben Michal 2:2, Nováček Vladimír 3:1, Jonák Přemysl 1:2), TTC Praha - klub stolního tenisu G - TTC Elizza Praha J 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buriánek Václav 2:1, Mamchur Viktoriya 1:2, Chládek Jan 0:3, Trmota Zdeněk 0:3, body hostů: Průša Ondřej ml. 2:1, Kadlec Vít 3:0, Špinar Michal 2:1, Kratochvíl David 2:1), AC Sparta Praha K - SF SKK EL Niňo Praha N 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melíšek Ondřej 0:2, Rulc Lukáš nejml. 0:2, Rubáš Ondřej 0:3, Šusta Petr 1:2, body hostů: Svoboda Maxim 3:0, Pastorek Lukáš 3:0, Štefan Nikola 1:1, Brož Patrik 2:0),
22. kolo:
SK Vršovice C - AC Sparta Praha K 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmidt Karel st. 0:2, Buřil Petr 0:2, Trojan Petr 0:3, Bečkovský Petr 2:1, WO 0:1, body hostů: Šusta Petr 3:0, Melíšek Ondřej 3:0, Rulc Lukáš nejml. 2:1, Lejsek Vojtěch 0:1, WO 1:0), SF SKK EL Niňo Praha N - TTC Praha - klub stolního tenisu G 0:10wo, TTC Elizza Praha J - TTC Praha - klub stolního tenisu H 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špinar Michal 0:2, Burka Václav 0:2, Bendzák Jakub 1:2, Kratochvíl David 0:3, body hostů: Petr Adam 2:1, Podrazil Jiří 3:0, Podrazil Vojtěch 2:0, Podrazil Václav 2:0), TJ Sokol Nové Vysočany D - TJ Kyje D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Vladimír 3:0, Černý Martin 1:2, Litomiský Petr 2:1, Jonák Přemysl 2:1, body hostů: Kára Jiří 1:2, Hořínek Pavel 3:0, Jeřábek Michal 0:3, Kučera Jan 0:3),
7. třída B muži (RS-5B)
1. kolo:
AC Sparta Praha J - TJ Sokol Kbely C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoň Tomáš 0:3, Fritsch Roland 0:2, Veselý Tomáš 0:3, Zítek Martin 3:0, body hostů: Hanke Tomáš 3:0, Jursa David 2:1, Kučera Dušan 2:1, Kubáň Tomáš 1:1), KST OBO Praha - TJ Slovan Svoboda 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Staněk Václav 0:3, Hronský Vladimír 0:2, Brýna Karel 1:2, Hausmann Josef 1:2, WO 4:0, body hostů: Krupa Zdeněk 3:1, Mička Zdeněk 4:0, Cízner Josef 2:1, WO 0:4), TTC Praha - klub stolního tenisu F - TJ Sokol Praha Podolí B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haba Martin 3:1, Bárta Vít 2:2, Fuček Miloslav 1:2, Filip Miroslav 2:2, body hostů: Jirásek Pavel 2:2, Makal František 4:0, Kulhánek Karel 0:2, Zikl Petr 1:2, Klouda Rudolf 0:2), SF SKK EL Niňo Praha O - SK HAMR C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Filip 3:1, Kopecký Michael 3:1, Buchtová Tereza 1:2, Kubelka Martin 2:2, body hostů: Novák Milan 2:2, Maršíková Martina 4:0, Šraga Jan 0:4, Rosa Vladimír 0:3),
2. kolo:
TJ Sokol Praha Podolí B - SF SKK EL Niňo Praha O 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Aleš 2:2, Klouda Rudolf 2:2, Jirásek Pavel 1:2, Zikl Petr 4:0, body hostů: Kubelka Martin 2:2, Němec Filip 3:1, Kopecký Michael 1:3, Seidlová Monika 0:3), TJ Slovan Svoboda - TTC Praha - klub stolního tenisu F 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupa Zdeněk 3:0, Cízner Josef 1:1, Mička Zdeněk 2:1, Barbora Jiří 3:0, body hostů: Filip Miroslav 2:1, Haba Martin 0:3, Bárta Vít 0:3, Fuček Miloslav 0:2), TJ Sokol Kbely C - KST OBO Praha 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jursa David 2:0, Kubáň Tomáš 2:0, Dusílek Jaromír 2:1, Hanke Tomáš 2:0, body hostů: Hausmann Josef 0:3, Brýna Karel 1:1, Hronský Vladimír 0:2, Kobliha Pavel 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G - AC Sparta Praha J 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Suchý Adam ml. 2:0, Kozák Vojtěch ml. 0:2, Kozák Pavel 2:1, Vostrý Marek 1:1, WO 4:0, body hostů: Suk Matouš 1:2, Bartoň Tomáš 3:0, Bartoň Lubomír 0:3, WO 0:4),
3. kolo:
KST OBO Praha - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikšátko Miroslav 0:3, Staněk Václav 0:3, Hronský Vladimír 1:2, Brýna Karel 2:1, body hostů: Kozák Pavel 3:0, Vostrý Marek 2:1, Papoušek Vladimír 2:1, Vrecion Pavel 1:1, Kozák Vojtěch ml. 1:0), TTC Praha - klub stolního tenisu F - TJ Sokol Kbely C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haba Martin 4:0, Bárta Vít 1:3, Fuček Miloslav 1:2, Filip Miroslav 1:3, body hostů: Hanke Tomáš 3:1, Jursa David 3:1, Kučera Dušan 1:3, Kubáň Tomáš 1:0, Dusílek Jaromír 0:2), SF SKK EL Niňo Praha O - TJ Slovan Svoboda 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopecký Michael 1:1, Mallarino Marco 0:2, Kubelka Martin 0:2, WO 0:3, body hostů: Kreis Pavel 1:1, Čížek Václav 1:0, Mička Zdeněk 2:0, Barbora Jiří 1:0, WO 3:0),
4. kolo:
TJ Sokol Kbely C - SF SKK EL Niňo Praha O 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jursa David 1:0, Kučera Dušan 2:0, Dusílek Jaromír 2:0, Hanke Tomáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Kubelka Martin 0:2, Seidlová Monika 0:2, Niederle Jiří 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G - TTC Praha - klub stolního tenisu F 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozák Vojtěch ml. 1:1, Havliš Filip 0:2, Kozák Pavel 0:3, Suchý Adam ml. 1:2, body hostů: Filip Miroslav 3:0, Haba Martin 3:0, Bárta Vít 2:0, Fuček Miloslav 0:2), AC Sparta Praha J - KST OBO Praha 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoň Tomáš 4:0, Suk Matouš 2:2, Krejčíř Antonín 0:4, Zítek Martin 3:1, body hostů: Hausmann Josef 2:2, Brýna Karel 1:3, Kobliha Pavel 2:2, Hronský Vladimír 2:2),
5. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu F - AC Sparta Praha J 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haba Martin 2:0, Filip Miroslav 2:0, Bárta Vít 3:0, Fuček Miloslav 2:1, body hostů: Bartoň Tomáš 0:3, Suk Matouš 0:3, Kuba Vojtěch 1:1, Fritsch Roland 0:2), SF SKK EL Niňo Praha O - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubelka Martin 3:0, Niederle Jiří 2:1, Kopecký Michael 2:1, Mallarino Marco 1:2, body hostů: Suchý Adam ml. 2:1, Kozák Vojtěch ml. 0:3, Kozák Pavel 1:2, Vrecion Pavel 1:2), SK HAMR C - TJ Sokol Praha Podolí B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroš Martin 0:4, Maršíková Martina 3:0, Novák Milan 2:1, Rosa Vladimír 0:4, body hostů: Zikl Petr 2:2, Makal František 3:1, Klouda Rudolf 2:1, Jirásek Pavel 2:1),
6. kolo:
TJ Slovan Svoboda - SK HAMR C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cízner Josef 2:2, Mička Zdeněk 2:2, Čížek Václav 3:1, Krupa Zdeněk 2:2, body hostů: Maršíková Martina 3:1, Jaroš Martin 0:4, Novák Milan 4:0, Šraga Jan 0:4), AC Sparta Praha J - SF SKK EL Niňo Praha O 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suk Matouš 3:1, Kuba Vojtěch 3:0, Krejčíř Antonín 0:3, Bartoň Tomáš 3:1, body hostů: Kubelka Martin 3:1, Seidlová Monika 1:3, Mallarino Marco 1:2, Niederle Jiří 0:3), KST OBO Praha - TTC Praha - klub stolního tenisu F 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Václav 0:2, Hronský Vladimír 0:2, Kobliha Pavel 0:2, Brýna Karel 0:2, body hostů: Filip Miroslav 2:0, Haba Martin 2:0, Fuček Miloslav 2:0, Bárta Vít 2:0),
7. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha O - KST OBO Praha 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mallarino Marco 2:0, Kopecký Michael 1:1, Kubelka Martin 3:0, Niederle Jiří 2:0, body hostů: Hausmann Josef 1:2, Hronský Vladimír 0:2, Mikšátko Miroslav 0:2, Staněk Václav 0:2), SK HAMR C - TJ Sokol Kbely C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Milan 2:2, Jaroš Martin 0:4, Bruk Martin 1:2, Maršíková Martina 3:1, body hostů: Jursa David 2:2, Kubáň Tomáš 4:0, Dusílek Jaromír 1:3, Kučera Dušan 2:1), TJ Sokol Praha Podolí B - TJ Slovan Svoboda 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Pavel 1:2, Zikl Petr 2:1, Klouda Rudolf 0:2, Dvořák Aleš 1:3, Kulhánek Karel 0:1, body hostů: Čížek Václav 3:1, Barbora Jiří 2:1, Krupa Zdeněk 2:1, Mička Zdeněk 2:1),
8. kolo:
TJ Sokol Kbely C - TJ Sokol Praha Podolí B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jursa David 2:0, Hanke Tomáš 1:1, Klouček Martin 3:0, Kučera Dušan 2:0, body hostů: Dvořák Aleš 0:3, Zikl Petr 1:1, Kulhánek Karel 0:2, Klouda Rudolf 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G - SK HAMR C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Vojtěch ml. 2:2, Havliš Filip 1:3, Kozák Pavel 3:1, Suchý Adam ml. 3:1, body hostů: Bruk Martin 2:2, Šraga Jan 1:3, Rosa Vladimír 2:2, Jaroš Martin 2:2), TTC Praha - klub stolního tenisu F - SF SKK EL Niňo Praha O 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filip Miroslav 3:1, Bárta Vít 3:1, Fuček Miloslav 1:2, Haba Martin 2:2, body hostů: Niederle Jiří 1:3, Mallarino Marco 0:4, Kopecký Michael 2:2, Němec Filip 3:0),
9. kolo:
SK HAMR C - AC Sparta Praha J 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bruk Martin 2:0, Rosa Vladimír 2:0, Maršíková Martina 3:0, Novák Milan 2:1, body hostů: Bartoň Lubomír 0:3, Suk Matouš 0:3, Kuba Vojtěch 0:2, Zítek Martin 1:1), TJ Sokol Praha Podolí B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouda Rudolf 0:4, Dvořák Aleš 1:2, Jirásek Pavel 3:0, Kulhánek Karel 1:3, body hostů: Kozák Vojtěch ml. 2:2, Vrecion Pavel 2:2, Papoušek Vladimír 2:1, Kozák Pavel 3:0), TJ Slovan Svoboda - TJ Sokol Kbely C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupa Zdeněk 2:1, Mička Zdeněk 0:3, Čížek Václav 1:2, Kreis Pavel 0:3, body hostů: Kubáň Tomáš 2:1, Hanke Tomáš 3:0, Jursa David 2:1, Klouček Martin 2:1),
10. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G - TJ Slovan Svoboda 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchý Adam ml. 0:2, Kozák Vojtěch ml. 0:2, Papoušek Vladimír 1:2, Havliš Filip 0:2, body hostů: Cízner Josef 3:0, Barbora Jiří 1:1, Krupa Zdeněk 2:0, Mička Zdeněk 2:0), AC Sparta Praha J - TJ Sokol Praha Podolí B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zítek Martin 1:1, Bartoň Tomáš 0:2, Šlapák Radek 0:3, Krejčíř Antonín 0:2, body hostů: Makal František 3:0, Jirásek Pavel 2:0, Klouda Rudolf 2:0, Kulhánek Karel 1:1), KST OBO Praha - SK HAMR C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Václav 0:2, Mikšátko Miroslav 0:2, Hronský Vladimír 0:3, Hausmann Josef 1:1, body hostů: Maršíková Martina 3:0, Novák Milan 2:0, Jaroš Martin 2:0, Šraga Jan 1:1),
11. kolo:
SK HAMR C - TTC Praha - klub stolního tenisu F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rosa Vladimír 0:3, Jaroš Martin 0:3, Maršíková Martina 3:0, Bruk Martin 1:3, body hostů: Filip Miroslav 3:1, Haba Martin 2:1, Bárta Vít 2:1, Fuček Miloslav 2:1), TJ Sokol Praha Podolí B - KST OBO Praha 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulhánek Karel 2:1, Zikl Petr 3:0, Dvořák Aleš 1:2, Klouda Rudolf 2:0, Makal František 1:0, body hostů: Brýna Karel 2:1, Hronský Vladimír 1:2, Kobliha Pavel 0:3, Staněk Václav 0:3), TJ Slovan Svoboda - AC Sparta Praha J 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupa Zdeněk 3:0, Cízner Josef 3:0, Kreis Pavel 2:1, Barbora Jiří 1:2, body hostů: Zítek Martin 1:2, Bartoň Tomáš 1:2, Suk Matouš 1:2, Fritsch Roland 0:3), TJ Sokol Kbely C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubáň Tomáš 2:0, Jursa David 2:0, Hanke Tomáš 3:0, Dusílek Jaromír 1:1, body hostů: Kozák Pavel 0:3, Kozák Vojtěch ml. 0:2, Papoušek Vladimír 1:1, Vrecion Pavel 0:2),
12. kolo:
TJ Sokol Kbely C - AC Sparta Praha J 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubáň Tomáš 3:0, Jursa David 1:1, Klouček Martin 2:1, Dusílek Jaromír 2:1, body hostů: Zítek Martin 2:1, Bartoň Tomáš 1:2, Suk Matouš 0:3, Kuba Vojtěch 0:2), TJ Slovan Svoboda - KST OBO Praha 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krupa Zdeněk 1:1, Čížek Václav 1:0, Kreis Pavel 3:0, Cízner Josef 2:0, Barbora Jiří 1:0, body hostů: Moravka Tomáš 0:3, Staněk Václav 0:2, Hausmann Josef 0:2, Brýna Karel 1:1), TJ Sokol Praha Podolí B - TTC Praha - klub stolního tenisu F 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makal František 3:1, Klouda Rudolf 0:1, Jirásek Pavel 1:2, Zikl Petr 1:3, Dvořák Aleš 0:2, body hostů: Filip Miroslav 3:1, Haba Martin 3:1, Bárta Vít 2:1, Fuček Miloslav 1:2), SK HAMR C - SF SKK EL Niňo Praha O 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršíková Martina 3:0, Bruk Martin 2:1, Jaroš Martin 1:2, Novák Milan 3:0, body hostů: Němec Filip 2:1, Mallarino Marco 0:3, Seidlová Monika 1:2, Niederle Jiří 0:3),
13. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha O - TJ Sokol Praha Podolí B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niederle Jiří 0:3, Mallarino Marco 0:3, Seidlová Monika 0:3, Kopecký Michael 3:0, body hostů: Jirásek Pavel 3:0, Zikl Petr 2:1, Klouda Rudolf 2:1, Kulhánek Karel 2:1), TTC Praha - klub stolního tenisu F - TJ Slovan Svoboda 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haba Martin 2:2, Bárta Vít 2:2, Fuček Miloslav 0:3, Filip Miroslav 3:1, body hostů: Cízner Josef 2:2, Barbora Jiří 1:3, Čížek Václav 3:1, Kreis Pavel 2:1), KST OBO Praha - TJ Sokol Kbely C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Teuchmann Petr 0:2, Staněk Václav 0:2, Brýna Karel 1:2, Hausmann Josef 1:2, body hostů: Kubáň Tomáš 3:0, Dusílek Jaromír 2:1, Jursa David 1:1, Hanke Tomáš 2:0), AC Sparta Praha J - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoň Tomáš 3:1, Veselý Tomáš 0:3, Suk Matouš 3:0, Zítek Martin 3:1, body hostů: Suchý Adam ml. 2:2, Vostrý Marek 1:2, Kozák Vojtěch ml. 1:2, Papoušek Vladimír 1:2, Kozák Pavel 0:1),
14. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G - KST OBO Praha 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Adam ml. 2:0, Kozák Vojtěch ml. 1:1, Papoušek Vladimír 2:1, Vostrý Marek 3:0, body hostů: Brýna Karel 1:2, Hronský Vladimír 1:2, Staněk Václav 0:2, Moravka Tomáš 0:2), TJ Sokol Kbely C - TTC Praha - klub stolního tenisu F 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubáň Tomáš 3:0, Jursa David 0:2, Hanke Tomáš 3:0, Klouček Martin 3:0, body hostů: Filip Miroslav 1:2, Haba Martin 1:2, Bárta Vít 0:3, Fuček Miloslav 0:2), TJ Slovan Svoboda - SF SKK EL Niňo Praha O 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krupa Zdeněk 2:0, Cízner Josef 2:0, Barbora Jiří 1:0, Kreis Pavel 1:0, WO 3:0, body hostů: Kubelka Martin 0:2, Seidlová Monika 0:2, Niederle Jiří 0:2, WO 0:3),
15. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha O - TJ Sokol Kbely C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubelka Martin 1:1, Kopecký Michael 1:1, Seidlová Monika 0:3, Niederle Jiří 0:3, body hostů: Kubáň Tomáš 3:0, Hanke Tomáš 2:1, Jursa David 2:0, Dusílek Jaromír 1:1), TTC Praha - klub stolního tenisu F - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filip Miroslav 2:0, Bárta Vít 1:1, Haba Martin 3:0, Fuček Miloslav 2:1, body hostů: Kozák Vojtěch ml. 1:2, Vostrý Marek 0:3, Papoušek Vladimír 1:1, Vrecion Pavel 0:2), KST OBO Praha - AC Sparta Praha J 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Václav 0:4, Hronský Vladimír 1:3, Brýna Karel 3:1, Hausmann Josef 4:0, body hostů: Zítek Martin 3:1, Bartoň Tomáš 2:2, Suk Matouš 2:2, Šlapák Radek 1:3),
16. kolo:
AC Sparta Praha J - TTC Praha - klub stolního tenisu F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítek Martin 2:1, Bartoň Tomáš 1:2, Suk Matouš 1:2, Fritsch Roland 0:4, body hostů: Filip Miroslav 2:2, Haba Martin 3:0, Fuček Miloslav 1:2, Bárta Vít 3:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G - SF SKK EL Niňo Praha O 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozák Vojtěch ml. 2:0, Havliš Filip 2:0, Kozák Pavel 2:0, Suchý Adam ml. 2:0, body hostů: Beránek Matěj 0:2, Mallarino Marco 0:2, Seidlová Monika 0:2, Niederle Jiří 0:2), TJ Sokol Praha Podolí B - SK HAMR C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makal František 3:0, Jirásek Pavel 2:0, Zikl Petr 3:0, Klouda Rudolf 0:2, Kulhánek Karel 1:0, body hostů: Bruk Martin 0:3, Rosová Kateřina 0:3, Zahradnický Radek 1:2, Rosa Vladimír 1:1),
17. kolo:
SK HAMR C - TJ Slovan Svoboda 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rosa Vladimír 1:3, Bruk Martin 2:1, Rosová Kateřina 0:3, Novák Milan 3:1, body hostů: Barbora Jiří 1:3, Cízner Josef 3:1, Čížek Václav 2:1, Krupa Zdeněk 2:1), SF SKK EL Niňo Praha O - AC Sparta Praha J 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubelka Martin 4:0, Seidlová Monika 3:1, Mallarino Marco 1:3, Niederle Jiří 1:3, body hostů: Zítek Martin 3:1, Bartoň Tomáš 2:2, Suk Matouš 2:2, Fritsch Roland 0:4), TTC Praha - klub stolního tenisu F - KST OBO Praha 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Filip Miroslav 3:0, Haba Martin 1:2, Fuček Miloslav 2:1, Bárta Vít 3:0, WO 0:1, body hostů: Hausmann Josef 1:2, Brýna Karel 2:1, Hronský Vladimír 0:3, Moravka Tomáš 0:3, WO 1:0),
18. kolo:
KST OBO Praha - SF SKK EL Niňo Praha O 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravka Tomáš 0:2, Teuchmann Petr 0:2, Mikšátko Miroslav 0:2, Staněk Václav 0:2, body hostů: Kopecký Michael 2:0, Niederle Jiří 2:0, Beránek Matěj 2:0, Seidlová Monika 2:0), TJ Sokol Kbely C - SK HAMR C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubáň Tomáš 2:0, Jursa David 2:0, Kučera Dušan 3:0, Klouček Martin 1:1, body hostů: Novák Milan 0:3, Bruk Martin 0:2, Vašák Jaroslav 0:2, Rosa Vladimír 1:1), TJ Slovan Svoboda - TJ Sokol Praha Podolí B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krupa Zdeněk 1:1, Čížek Václav 2:0, Kreis Pavel 3:0, Barbora Jiří 2:0, body hostů: Jirásek Pavel 1:2, Zikl Petr 0:2, Klouda Rudolf 0:1, Dvořák Aleš 0:2, Kulhánek Karel 0:1),
19. kolo:
TJ Sokol Praha Podolí B - TJ Sokol Kbely C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Aleš 0:3, Zikl Petr 1:1, Makal František 2:1, Klouda Rudolf 0:2, Kulhánek Karel 0:1, body hostů: Kubáň Tomáš 3:0, Jursa David 1:2, Dusílek Jaromír 2:1, Klouček Martin 2:0), SK HAMR C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Milan 3:0, Bruk Martin 1:1, Rosa Vladimír 1:1, Maršíková Martina 3:0, Rosová Kateřina 0:1, body hostů: Suchý Adam ml. 2:1, Papoušek Vladimír 0:3, Kozák Vojtěch ml. 1:2, Kozák Pavel 0:2), SF SKK EL Niňo Praha O - TTC Praha - klub stolního tenisu F 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beránek Matěj 0:2, Seidlová Monika 0:2, Buchtová Tereza 0:2, Niederle Jiří 0:2, body hostů: Filip Miroslav 2:0, Haba Martin 2:0, Fuček Miloslav 2:0, Bárta Vít 2:0),
20. kolo:
AC Sparta Praha J - SK HAMR C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zítek Martin 4:0, Bartoň Tomáš 3:1, Veselý Tomáš 0:1, Bartoň Lubomír 1:3, WO 0:2, body hostů: Bruk Martin 2:1, Šraga Jan 1:2, Jaroš Martin 2:2, Rosová Kateřina 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G - TJ Sokol Praha Podolí B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Vojtěch ml. 0:4, Havliš Filip 1:2, Kozák Pavel 2:1, Suchý Adam ml. 2:2, body hostů: Makal František 4:0, Zikl Petr 2:2, Kulhánek Karel 1:2, Klouda Rudolf 2:1), TJ Sokol Kbely C - TJ Slovan Svoboda 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanke Tomáš 2:0, Jursa David 2:0, Kučera Dušan 3:0, Kubáň Tomáš 2:0, body hostů: Krupa Zdeněk 0:3, Mička Zdeněk 0:2, Čížek Václav 0:2, Kreis Pavel 0:2),
21. kolo:
TJ Slovan Svoboda - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kreis Pavel 2:0, Krupa Zdeněk 2:0, Barbora Jiří 2:0, Cízner Josef 2:0, body hostů: Suchý Adam ml. 0:2, Kozák Vojtěch ml. 0:2, Havliš Filip 0:2, Kozák Pavel 0:2), TJ Sokol Praha Podolí B - AC Sparta Praha J 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Makal František 1:0, Dvořák Aleš 1:1, Zikl Petr 3:0, Klouda Rudolf 1:1, Kulhánek Karel 1:0, WO 2:0, body hostů: Bartoň Tomáš 1:2, Fritsch Roland 1:2, Bartoň Lubomír 0:3, WO 0:2), SK HAMR C - KST OBO Praha 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroš Martin 1:1, Vašák Jaroslav 1:1, Bruk Martin 3:0, Maršíková Martina 3:0, body hostů: Brýna Karel 2:1, Mikšátko Miroslav 0:3, Staněk Václav 0:2, Teuchmann Petr 0:2),
22. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu F - SK HAMR C 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Haba Martin 4:0, Fuček Miloslav 2:1, Bárta Vít 3:1, WO 0:4, body hostů: Bruk Martin 2:1, Jaroš Martin 0:3, Vašák Jaroslav 0:3, Rosa Vladimír 0:2, WO 4:0), KST OBO Praha - TJ Sokol Praha Podolí B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hronský Vladimír 0:4, Teuchmann Petr 0:3, Brýna Karel 3:0, Hausmann Josef 3:1, body hostů: Jirásek Pavel 3:1, Dvořák Aleš 2:2, Klouda Rudolf 1:2, Kulhánek Karel 2:1), AC Sparta Praha J - TJ Slovan Svoboda 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fales Matyáš 0:2, Bartoň Tomáš 1:1, Veselý Tomáš 0:3, Fritsch Roland 0:2, body hostů: Mička Zdeněk 3:0, Krupa Zdeněk 1:1, Barbora Jiří 2:0, Kreis Pavel 2:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G - TJ Sokol Kbely C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Adam ml. 2:1, Havliš Filip 1:2, Kozák Vojtěch ml. 0:3, Kozák Pavel 1:3, body hostů: Hanke Tomáš 3:1, Kučera Dušan 3:0, Klouček Martin 3:0, Dusílek Jaromír 0:3),
Divize ženy
1. kolo:
Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Nusle Praha C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoňová Jitka 3:0, Krupičková Tereza 0:3, Chýleová Eva 3:0, body hostů: Špicarová Veronika 1:2, Špicarová Ivana 1:2, Nesvačilová Petra 1:2), TJ Přední Kopanina A - TJ Lokomotiva Vršovice A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vrzalová Jitka 3:0, Hodková Jana 2:1, Šimůnková Stanislava 1:2, body hostů: Kosťová Natálie 0:3, Bláhová Milena 2:1, Kačírková Martina 1:2), TJ ABC Branik B - Avia Čakovice C 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adamčíková Dana 1:2, Stočesová Sylvie 3:0, WO 0:3, body hostů: Svobodová Šárka 0:2, Šišková Gabriela 1:1, Skříčková Ivana 1:1, WO 3:0), Avia Čakovice B - TJ ABC Branik C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Strnadová Karolína 1:2, Matoušková Andrea 0:3, WO 0:3, body hostů: Scheubová Lucie 1:1, Scheubová Jana 2:0, Coubalová Martina 2:0, WO 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zýková Renata 0:3, Závodská Katarína 2:1, Adamová Božena 1:2, body hostů: Merhautová Alena 3:0, Slatinská Nataša 2:1, Vránová Helena 1:2), SF SKK EL Niňo Praha C - TTC Elizza Praha B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Loukotová Regina 2:1, Buchtová Tereza 0:3, Zábojová Anna 3:0, body hostů: Kohlmannová Aneta 2:1, Luňová Zuzana 1:2, Klímková Veronika 1:2),
2. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha C - TTC Elizza Praha B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malá Kateřina 3:0, Reisnerová Martina 0:3, Nesvačilová Petra 0:3, body hostů: Semeráková Jitka 2:1, Klímková Veronika 2:1, Melicharová Iveta 2:1), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - SF SKK EL Niňo Praha C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Slatinská Nataša 1:2, Vránová Helena 1:2, Merhautová Alena 3:0, body hostů: Seidlová Monika 0:3, Zábojová Anna 2:1, Loukotová Regina 2:1), TJ ABC Branik C - TJ Lokomotiva Vršovice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Scheubová Jana 3:0, Scheubová Lucie 3:0, Drgoňová Veronika 0:3, body hostů: Zýková Renata 1:2, Adamová Božena 1:2, Závodská Katarína 1:2), Avia Čakovice C - Avia Čakovice B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havlíková Jana 0:1, Šišková Gabriela 1:2, Spilková Ivana 2:1, Najbertová Lucie 0:2, body hostů: Dvořáková Anna 2:1, Petříková Michaela 1:2, Strnadová Karolína 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ ABC Branik B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bláhová Kateřina 1:2, Kosťová Natálie 1:2, WO 0:3, body hostů: Stočesová Sylvie 2:0, Adamčíková Dana 2:0, Hypšová Daniela 0:2, WO 3:0), Slovan KST Bohnice B - TJ Přední Kopanina A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chýleová Eva 3:0, Maršíková Jitka 2:1, Bartoňová Jitka 3:0, body hostů: Hodková Jana 0:3, Vrzalová Jitka 1:2, Šimůnková Stanislava 0:3),
3. kolo:
TJ Přední Kopanina A - TJ Sokol Nusle Praha C 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vrzalová Jitka 3:0, Hodková Jana 0:3, WO 0:3, body hostů: Malá Kateřina 1:1, Špicarová Ivana 1:1, Nesvačilová Petra 1:1, WO 3:0), TJ ABC Branik B - Slovan KST Bohnice B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stočesová Sylvie 1:1, Adamčíková Dana 1:2, Hypšová Daniela 0:3, WO 0:1, body hostů: Chýleová Eva 2:1, Bartoňová Jitka 2:0, Maršíková Jitka 2:1, WO 1:0), Avia Čakovice B - TJ Lokomotiva Vršovice A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušková Andrea 3:0, Strnadová Karolína 2:1, Dvořáková Anna 3:0, body hostů: Bláhová Milena 1:2, Krylová Kateřina 0:3, Bláhová Kateřina 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice B - Avia Čakovice C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zýková Renata 1:2, Závodská Katarína 1:2, Adamová Božena 0:3, body hostů: Šišková Gabriela 0:2, Spilková Ivana 3:0, Skříčková Ivana 3:0, Havlíková Jana 1:0), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ ABC Branik C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zábojová Anna 0:2, Wurmová Eva 0:3, Loukotová Regina 2:1, WO 0:1, body hostů: Scheubová Lucie 2:1, Scheubová Jana 2:0, Coubalová Martina 2:1, WO 1:0), TTC Elizza Praha B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klímková Veronika 2:1, Melicharová Iveta 0:3, Luňová Zuzana 1:2, body hostů: Merhautová Alena 3:0, Slatinská Nataša 2:1, Vránová Helena 1:2),
4. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Špicarová Ivana 0:3, Malá Kateřina 2:1, Reisnerová Martina 0:3, body hostů: Vránová Helena 2:1, Merhautová Alena 3:0, Slatinská Nataša 2:1), TJ ABC Branik C - TTC Elizza Praha B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Scheubová Jana 2:0, Coubalová Martina 3:0, Scheubová Lucie 2:1, Drgoňová Veronika 0:1, body hostů: Klímková Veronika 1:2, Semeráková Jitka 1:2, Melicharová Iveta 0:3), Avia Čakovice C - SF SKK EL Niňo Praha C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šišková Gabriela 1:2, Svobodová Šárka 0:1, Spilková Ivana 3:0, Havlíková Jana 0:2, body hostů: Zábojová Anna 2:1, Wurmová Eva 1:2, Loukotová Regina 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ Lokomotiva Vršovice B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bláhová Kateřina 0:3, Bláhová Milena 3:0, Krylová Kateřina 0:3, body hostů: Adamová Božena 2:1, Zýková Renata 2:1, Závodská Katarína 2:1), Slovan KST Bohnice B - Avia Čakovice B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maršíková Jitka 2:0, Bartoňová Jitka 3:0, Slezáková Hana 0:3, WO 0:1, body hostů: Dvořáková Anna 1:2, Petříková Michaela 1:1, Strnadová Karolína 1:2, WO 1:0), TJ Přední Kopanina A - TJ ABC Branik B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vrzalová Jitka 0:1, Hodková Jana 0:2, Portešová Hana 0:2, WO 4:0, body hostů: Stočesová Sylvie 3:0, Adamčíková Dana 2:0, WO 0:4),
5. kolo:
TJ ABC Branik B - TJ Sokol Nusle Praha C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stočesová Sylvie 3:0, Adamčíková Dana 3:0, Hypšová Daniela 0:3, body hostů: Chourová Natálie 1:2, Špicarová Ivana 1:2, Reisnerová Martina 1:2), Avia Čakovice B - TJ Přední Kopanina A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Anna 2:1, Strnadová Karolína 3:0, Petříková Michaela 2:1, body hostů: Hodková Jana 0:3, Vrzalová Jitka 2:1, Portešová Hana 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice B - Slovan KST Bohnice B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blažková Anežka ml. 0:3, Závodská Katarína 1:2, Adamová Božena 0:3, body hostů: Chýleová Eva 2:1, Maršíková Jitka 3:0, Dvořáková Lucie 3:0), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zábojová Anna 3:0, Buchtová Tereza 2:1, Wurmová Eva 3:0, body hostů: Krylová Kateřina 0:3, Bláhová Kateřina 1:2, Zubíková Zdeňka 0:3), TTC Elizza Praha B - Avia Čakovice C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Melicharová Iveta 1:1, Luňová Zuzana 1:2, Klímková Veronika 3:0, Semeráková Jitka 0:1, body hostů: Havlíková Jana 2:1, Spilková Ivana 2:1, Svobodová Šárka 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ ABC Branik C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vránová Helena 1:2, Merhautová Alena 1:2, WO 0:3, body hostů: Scheubová Lucie 0:2, Scheubová Jana 2:0, Coubalová Martina 2:0, WO 3:0),
6. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha C - TJ ABC Branik C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malá Kateřina 2:1, Špicarová Ivana 0:3, Reisnerová Martina 0:3, body hostů: Scheubová Lucie 2:1, Scheubová Jana 2:1, Coubalová Martina 3:0), Avia Čakovice C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havlíková Jana 0:1, Šišková Gabriela 0:3, Spilková Ivana 2:1, Svobodová Šárka 0:2, body hostů: Merhautová Alena 3:0, Slatinská Nataša 2:1, Vránová Helena 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice A - TTC Elizza Praha B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bláhová Kateřina 0:2, Kačírková Martina 0:2, Krylová Kateřina 0:3, WO 1:1, body hostů: Melicharová Iveta 3:0, Klímková Veronika 2:0, Luňová Zuzana 2:0, WO 1:1), Slovan KST Bohnice B - SF SKK EL Niňo Praha C 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chýleová Eva 1:1, Maršíková Jitka 2:0, Dvořáková Lucie 1:1, WO 3:0, body hostů: Buchtová Tereza 0:3, Zábojová Anna 2:1, WO 0:3), TJ Přední Kopanina A - TJ Lokomotiva Vršovice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vrzalová Jitka 3:0, Hodková Jana 3:0, Portešová Hana 0:3, body hostů: Adamová Božena 1:2, Zýková Renata 1:2, Závodská Katarína 1:2), TJ ABC Branik B - Avia Čakovice B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stočesová Sylvie 3:0, Adamčíková Dana 2:1, Hypšová Daniela 0:3, body hostů: Matoušková Andrea 1:2, Petříková Michaela 1:2, Strnadová Karolína 2:1),
7. kolo:
Avia Čakovice B - TJ Sokol Nusle Praha C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petříková Michaela 2:1, Matoušková Andrea 3:0, Dvořáková Anna 2:1, body hostů: Špicarová Ivana 2:1, Reisnerová Martina 0:3, Nesvačilová Petra 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ ABC Branik B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zýková Renata 1:2, Závodská Katarína 1:2, Adamová Božena 1:2, body hostů: Adamčíková Dana 3:0, Hypšová Daniela 0:3, Stočesová Sylvie 3:0), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Přední Kopanina A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zábojová Anna 2:1, Loukotová Regina 1:2, Wurmová Eva 1:2, body hostů: Hodková Jana 2:1, Vrzalová Jitka 3:0, Portešová Hana 0:3), TTC Elizza Praha B - Slovan KST Bohnice B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Melicharová Iveta 0:2, Luňová Zuzana 0:2, Klímková Veronika 1:1, WO 3:0, body hostů: Chýleová Eva 2:1, Maršíková Jitka 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Lokomotiva Vršovice A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vránová Helena 2:0, Merhautová Alena 2:0, Slatinská Nataša 1:1, WO 3:0, body hostů: Kačírková Martina 0:3, Krylová Kateřina 1:2, WO 0:3), TJ ABC Branik C - Avia Čakovice C 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Scheubová Jana 3:0, Scheubová Lucie 1:2, Drgoňová Veronika 0:3, body hostů: Havlíková Jana 2:1, Šišková Gabriela 1:2, Skříčková Ivana 2:1),
8. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha C - Avia Čakovice C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Reisnerová Martina 0:3, Špicarová Ivana 1:2, Chourová Natálie 1:2, body hostů: Šišková Gabriela 1:2, Skříčková Ivana 3:0, Spilková Ivana 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ ABC Branik C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bláhová Kateřina 1:2, Kačírková Martina 1:2, Zubíková Zdeňka 1:2, body hostů: Scheubová Lucie 3:0, Drgoňová Veronika 0:3, Coubalová Martina 3:0), Slovan KST Bohnice B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoňová Tereza 0:3, Bartoňová Jitka 2:1, Mrázková Lia 1:2, body hostů: Merhautová Alena 3:0, Slatinská Nataša 2:1, Vránová Helena 1:2), TJ Přední Kopanina A - TTC Elizza Praha B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vrzalová Jitka 2:1, Hodková Jana 1:2, Portešová Hana 0:3, body hostů: Kohlmannová Aneta 2:1, Melicharová Iveta 3:0, Luňová Zuzana 1:2), TJ ABC Branik B - SF SKK EL Niňo Praha C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stočesová Silvie 2:1, Adamčíková Dana 1:2, Hummelová Jarmila 2:1, body hostů: Zábojová Anna 3:0, Loukotová Regina 1:2, Wurmová Eva 0:3), Avia Čakovice B - TJ Lokomotiva Vršovice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušková Andrea 3:0, Dvořáková Anna 3:0, WO 0:3, body hostů: Zýková Renata 0:2, Závodská Katarína 0:2, Adamová Božena 0:2, WO 3:0),
9. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Sokol Nusle Praha C 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zýková Renata 0:3, Závodská Katarína 1:2, Adamová Božena 0:3, body hostů: Špicarová Ivana 3:0, Malá Kateřina 3:0, Hájková Anna 2:1), SF SKK EL Niňo Praha C - Avia Čakovice B 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zábojová Anna 3:0, Loukotová Regina 3:0, Wurmová Eva 2:1, body hostů: Dvořáková Anna 0:3, Petříková Michaela 1:2, Strnadová Karolína 0:3), TTC Elizza Praha B - TJ ABC Branik B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klímková Veronika 1:2, Kohlmannová Aneta 1:2, Luňová Zuzana 1:2, body hostů: Hummelová Jarmila 2:1, Adamčíková Dana 1:2, Stočesová Silvie 3:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Přední Kopanina A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slatinská Nataša 2:1, Vránová Helena 2:1, Merhautová Alena 3:0, body hostů: Hodková Jana 0:3, Vrzalová Jitka 2:1, Portešová Hana 0:3), TJ ABC Branik C - Slovan KST Bohnice B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Scheubová Jana 1:2, Coubalová Martina 2:1, Scheubová Lucie 0:3, body hostů: Chýleová Eva 2:1, Dvořáková Lucie 2:1, Maršíková Jitka 2:1), Avia Čakovice C - TJ Lokomotiva Vršovice A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šišková Gabriela 1:2, Skříčková Ivana 2:0, Havlíková Jana 3:0, Spilková Ivana 1:0, body hostů: Krylová Kateřina 1:2, Bláhová Kateřina 0:3, Kačírková Martina 1:2),
10. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hájková Anna 3:0, Malá Kateřina 2:1, Špicarová Ivana 2:1, body hostů: Krylová Kateřina 1:2, Bláhová Milena 0:3, Kačírková Martina 1:2), Slovan KST Bohnice B - Avia Čakovice C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoňová Jitka 3:0, Maršíková Jitka 3:0, Dvořáková Lucie 3:0, body hostů: Najbertová Lucie 0:3, Havlíková Jana 0:3, Spilková Ivana 0:3), TJ Přední Kopanina A - TJ ABC Branik C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vrzalová Jitka 1:2, Portešová Hana 0:3, WO 0:3, body hostů: Scheubová Jana 2:0, Scheubová Lucie 1:1, Coubalová Martina 2:0, WO 3:0), TJ ABC Branik B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Adamčíková Dana 2:1, Stočesová Silvie 3:0, Hummelová Jarmila 3:0, body hostů: Vránová Helena 0:3, Slatinská Nataša 0:3, Merhautová Alena 1:2), Avia Čakovice B - TTC Elizza Praha B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořáková Anna 1:2, Strnadová Karolína 1:2, Matoušková Andrea 3:0, body hostů: Kohlmannová Aneta 2:1, Klímková Veronika 2:1, Semeráková Jitka 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice B - SF SKK EL Niňo Praha C 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zýková Renata 1:1, Závodská Katarína 1:1, Adamová Božena 1:1, WO 3:0, body hostů: Zábojová Anna 3:0, Wurmová Eva 0:3, WO 0:3),
11. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Sokol Nusle Praha C 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Loukotová Regina 3:0, Zábojová Anna 3:0, Wurmová Eva 1:2, body hostů: Chourová Natálie 0:3, Špicarová Ivana 1:2, Hájková Anna 1:2), TTC Elizza Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 3:0, Klímková Veronika 3:0, Luňová Zuzana 2:1, body hostů: Adamová Božena 0:2, Zýková Renata 0:3, Závodská Katarína 0:3, Klaková Michaela 1:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - Avia Čakovice B 5:5 (body domácích: Slatinská Nataša 3:0, Vránová Helena 2:1, WO 0:4, body hostů: Strnadová Karolína 1:1, Dvořáková Anna 0:2, Petříková Michaela 0:2, WO 4:0), TJ ABC Branik C - TJ ABC Branik B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Scheubová Jana 1:1, Scheubová Lucie 0:2, Drgoňová Veronika 0:2, WO 3:0, body hostů: Adamčíková Dana 2:1, Stočesová Sylvie 3:0, WO 0:3), Avia Čakovice C - TJ Přední Kopanina A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havlíková Jana 2:1, Spilková Ivana 2:1, Šišková Gabriela 1:2, body hostů: Vrzalová Jitka 3:0, Portešová Hana 0:3, Hodková Jana 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice A - Slovan KST Bohnice B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bláhová Milena 0:2, Kačírková Martina 1:2, Krylová Kateřina 0:2, WO 1:1, body hostů: Chýleová Eva 1:1, Bartoňová Jitka 2:0, Maršíková Jitka 3:0, WO 1:1),
12. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha C - Slovan KST Bohnice B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malá Kateřina 2:1, Reisnerová Martina 1:2, Špicarová Ivana 1:2, body hostů: Bartoňová Tereza 0:3, Bartoňová Jitka 2:1, Maršíková Jitka 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ Přední Kopanina A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bláhová Milena 1:2, Bláhová Kateřina 2:1, Krylová Kateřina 2:1, body hostů: Hodková Jana 1:2, Portešová Hana 0:3, Vrzalová Jitka 3:0), Avia Čakovice C - TJ ABC Branik B 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Najbertová Lucie 0:3, Šišková Gabriela 0:3, Havlíková Jana 1:2, body hostů: Hummelová Jarmila 3:0, Stočesová Silvie 3:0, Adamčíková Dana 2:1), TJ ABC Branik C - Avia Čakovice B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Scheubová Jana 2:0, Scheubová Lucie 2:0, Drgoňová Veronika 0:2, WO 3:0, body hostů: Dvořáková Anna 1:2, Strnadová Karolína 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Lokomotiva Vršovice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slatinská Nataša 3:0, Vránová Helena 3:0, Svobodová Nikola 3:0, body hostů: Adamová Božena 0:3, Zýková Renata 0:3, Závodská Katarína 0:3), TTC Elizza Praha B - SF SKK EL Niňo Praha C 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klímková Veronika 2:1, Kohlmannová Aneta 1:2, Luňová Zuzana 1:2, body hostů: Wurmová Eva 0:3, Zábojová Anna 3:0, Loukotová Regina 2:1),
13. kolo:
TTC Elizza Praha B - TJ Sokol Nusle Praha C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Semeráková Jitka 2:1, Klímková Veronika 3:0, Kohlmannová Aneta 3:0, body hostů: Špicarová Ivana 0:3, Reisnerová Martina 0:3, Chourová Natálie 1:2), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zábojová Anna 2:1, Wurmová Eva 1:2, Loukotová Regina 3:0, body hostů: Svobodová Nikola 2:1, Slatinská Nataša 1:2, Vránová Helena 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ ABC Branik C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zýková Renata 1:1, Závodská Katarína 1:1, Adamová Božena 1:1, WO 3:0, body hostů: Scheubová Jana 3:0, Drgoňová Veronika 0:3, WO 0:3), Avia Čakovice B - Avia Čakovice C 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáková Anna 2:1, Matoušková Andrea 1:2, WO 0:3, body hostů: Havlíková Jana 1:1, Spilková Ivana 1:1, Šišková Gabriela 1:1, WO 3:0), TJ ABC Branik B - TJ Lokomotiva Vršovice A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adamčíková Dana 2:0, Stočesová Silvie 2:0, Hypšová Daniela 1:2, WO 2:0, body hostů: Bláhová Milena 0:3, Bláhová Kateřina 1:2, Kačírková Martina 1:0, WO 0:2), TJ Přední Kopanina A - Slovan KST Bohnice B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimůnková Stanislava 0:3, Hodková Jana 1:2, Vrzalová Jitka 1:2, body hostů: Mrázková Lia 1:2, Bartoňová Jitka 3:0, Maršíková Jitka 3:0),
14. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Přední Kopanina A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Reisnerová Martina 0:3, Špicarová Ivana 2:1, Hájková Anna 3:0, body hostů: Šimůnková Stanislava 1:2, Vrzalová Jitka 2:1, Hodková Jana 1:2), Slovan KST Bohnice B - TJ ABC Branik B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maršíková Jitka 3:0, Bartoňová Jitka 3:0, WO 0:3, body hostů: Stočesová Silvie 0:2, Adamčíková Dana 0:2, Hummelová Jarmila 0:2, WO 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice A - Avia Čakovice B 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kosťová Natálie 0:3, Bláhová Milena 1:2, Krylová Kateřina 0:2, WO 0:1, body hostů: Matoušková Andrea 2:0, Petříková Michaela 3:0, Strnadová Karolína 2:1, WO 1:0), Avia Čakovice C - TJ Lokomotiva Vršovice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šišková Gabriela 2:1, Havlíková Jana 1:2, Spilková Ivana 3:0, body hostů: Adamová Božena 0:3, Klaková Michaela 2:1, Závodská Katarína 1:2), TJ ABC Branik C - SF SKK EL Niňo Praha C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Scheubová Jana 2:0, Scheubová Lucie 1:1, Drgoňová Veronika 0:2, WO 3:0, body hostů: Wurmová Eva 1:2, Zábojová Anna 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TTC Elizza Praha B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vránová Helena 1:1, Svobodová Nikola 3:0, Slatinská Nataša 2:1, WO 0:1, body hostů: Klímková Veronika 2:1, Melicharová Iveta 0:2, Semeráková Jitka 0:3, WO 1:0),
15. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ Sokol Nusle Praha C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vránová Helena 3:0, Svobodová Nikola 3:0, Slatinská Nataša 3:0, body hostů: Špicarová Ivana 0:3, Reisnerová Martina 0:3, Chourová Natálie 0:3), TTC Elizza Praha B - TJ ABC Branik C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klímková Veronika 3:0, Semeráková Jitka 1:2, Luňová Zuzana 1:2, body hostů: Drgoňová Veronika 0:3, Scheubová Jana 2:1, Scheubová Lucie 2:1), SF SKK EL Niňo Praha C - Avia Čakovice C 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chloupková Pavlína 2:1, Zábojová Anna 2:1, Loukotová Regina 2:1, body hostů: Šišková Gabriela 0:3, Havlíková Jana 2:1, Spilková Ivana 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Lokomotiva Vršovice A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zýková Renata 0:3, Závodská Katarína 1:2, Adamová Božena 1:2, body hostů: Bláhová Milena 3:0, Bláhová Kateřina 1:2, Kačírková Martina 3:0), Avia Čakovice B - Slovan KST Bohnice B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matoušková Andrea 0:3, Strnadová Karolína 1:2, Dvořáková Anna 1:2, body hostů: Bartoňová Jitka 3:0, Maršíková Jitka 2:1, Mrázková Lia 2:1), TJ ABC Branik B - TJ Přední Kopanina A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adamčíková Dana 2:1, Stočesová Silvie 3:0, WO 0:3, body hostů: Portešová Hana 0:2, Vrzalová Jitka 1:1, Hodková Jana 0:2, WO 3:0),
16. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha C - TJ ABC Branik B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Reisnerová Martina 0:3, Malá Kateřina 1:2, Špicarová Ivana 1:2, body hostů: Adamčíková Dana 2:1, Hummelová Jarmila 2:1, Stočesová Silvie 3:0), TJ Přední Kopanina A - Avia Čakovice B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hodková Jana 0:2, Vrzalová Jitka 2:0, Portešová Hana 0:1, Šimůnková Stanislava 0:1, WO 3:0, body hostů: Petříková Michaela 2:1, Strnadová Karolína 2:1, WO 0:3), Slovan KST Bohnice B - TJ Lokomotiva Vršovice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoňová Jitka 1:0, Maršíková Jitka 3:0, Chýleová Eva 1:2, Bartoňová Tereza 1:1, body hostů: Adamová Božena 1:2, Blažková Anežka ml. 0:3, Klaková Michaela 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice A - SF SKK EL Niňo Praha C 3:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bláhová Milena 0:2, Krylová Kateřina 1:2, WO 1:2, body hostů: Zábojová Anna 2:0, Loukotová Regina 2:0, Kaucká Hana 0:1, WO 2:1), Avia Čakovice C - TTC Elizza Praha B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šišková Gabriela 2:1, Najbertová Lucie 0:3, Havlíková Jana 0:3, body hostů: Semeráková Jitka 2:1, Luňová Zuzana 3:0, Klímková Veronika 2:1), TJ ABC Branik C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Scheubová Jana 2:1, Coubalová Martina 3:0, Scheubová Lucie 1:2, body hostů: Vránová Helena 1:2, Slatinská Nataša 1:2, Svobodová Nikola 1:2),
17. kolo:
TJ ABC Branik C - TJ Sokol Nusle Praha C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Scheubová Jana 3:0, Scheubová Lucie 3:0, Coubalová Martina 3:0, body hostů: Špicarová Ivana 0:3, Reisnerová Martina 0:3, Chourová Natálie 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - Avia Čakovice C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cimrmanová Eliška 1:1, Svobodová Nikola 1:1, Slatinská Nataša 2:0, WO 3:0, body hostů: Spilková Ivana 2:1, Najbertová Lucie 0:3, WO 0:3), TTC Elizza Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klímková Veronika 3:0, Semeráková Jitka 2:1, Luňová Zuzana 2:0, WO 1:0, body hostů: Bláhová Milena 0:2, Bláhová Kateřina 0:3, Kosťová Natálie 1:2, WO 0:1), SF SKK EL Niňo Praha C - Slovan KST Bohnice B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zábojová Anna 1:2, Loukotová Regina 1:2, Chloupková Pavlína 1:2, body hostů: Chýleová Eva 2:1, Bartoňová Jitka 1:2, Maršíková Jitka 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Přední Kopanina A 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Adamová Božena 2:1, Závodská Katarína 2:0, Klaková Michaela 2:1, Zýková Renata 1:0, body hostů: Vrzalová Jitka 2:1, Šimůnková Stanislava 0:3, Portešová Hana 0:3), Avia Čakovice B - TJ ABC Branik B 0:10wo,
18. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha C - Avia Čakovice B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malá Kateřina 2:0, Špicarová Ivana 0:2, Hájková Anna 2:0, WO 3:0, body hostů: Strnadová Karolína 1:2, Matoušková Andrea 1:2, WO 0:3), TJ ABC Branik B - TJ Lokomotiva Vršovice B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hummelová Jarmila 3:0, Stočesová Silvie 3:0, Adamčíková Dana 2:1, body hostů: Zýková Renata 0:3, Klaková Michaela 1:2, Závodská Katarína 0:3), TJ Přední Kopanina A - SF SKK EL Niňo Praha C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimůnková Stanislava 0:2, Vrzalová Jitka 2:1, Portešová Hana 0:3, Hodková Jana 0:1, body hostů: Zábojová Anna 3:0, Jebavá Lucie 2:1, Chloupková Pavlína 2:1), Slovan KST Bohnice B - TTC Elizza Praha B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoňová Jitka 3:0, Maršíková Jitka 3:0, Chýleová Eva 1:2, body hostů: Semeráková Jitka 1:2, Luňová Zuzana 0:3, Kohlmannová Aneta 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bláhová Milena 1:2, Kačírková Martina 0:3, Krylová Kateřina 0:3, body hostů: Slatinská Nataša 3:0, Vránová Helena 2:1, Svobodová Nikola 3:0), Avia Čakovice C - TJ ABC Branik C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šišková Gabriela 2:1, Spilková Ivana 1:2, Havlíková Jana 2:1, body hostů: Drgoňová Veronika 0:3, Scheubová Jana 3:0, Scheubová Lucie 1:2),
19. kolo:
Avia Čakovice C - TJ Sokol Nusle Praha C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svobodová Šárka 1:2, Šišková Gabriela 2:1, Havlíková Jana 2:1, body hostů: Reisnerová Martina 0:3, Hájková Anna 1:2, Špicarová Ivana 3:0), TJ ABC Branik C - TJ Lokomotiva Vršovice A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Scheubová Jana 2:0, Scheubová Lucie 0:2, Coubalová Martina 2:0, WO 3:0, body hostů: Kačírková Martina 1:2, Krylová Kateřina 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - Slovan KST Bohnice B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Slatinská Nataša 1:2, Svobodová Nikola 2:1, Cimrmanová Eliška 1:2, body hostů: Chýleová Eva 1:2, Mrázková Lia 1:2, Maršíková Jitka 3:0), TTC Elizza Praha B - TJ Přední Kopanina A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Melicharová Iveta 3:0, Luňová Zuzana 3:0, Kohlmannová Aneta 3:0, body hostů: Vrzalová Jitka 0:3, Hodková Jana 0:3, Portešová Hana 0:3), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ ABC Branik B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jebavá Lucie 0:3, Zábojová Anna 3:0, Loukotová Regina 2:1, body hostů: Adamčíková Dana 1:2, Hummelová Jarmila 1:2, Stočesová Silvie 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice B - Avia Čakovice B 10:0wo,
20. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malá Kateřina 2:1, Špicarová Ivana 3:0, Hájková Anna 3:0, body hostů: Klaková Michaela 1:2, Adamová Božena 0:3, Závodská Katarína 0:3), Avia Čakovice B - SF SKK EL Niňo Praha C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Strnadová Karolína 3:0, Dvořáková Anna 0:3, Matoušková Andrea 2:1, body hostů: Loukotová Regina 2:1, Zábojová Anna 1:2, Chloupková Pavlína 1:2), TJ ABC Branik B - TTC Elizza Praha B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hummelová Jarmila 3:0, Stočesová Silvie 3:0, Balková Růžena 0:3, body hostů: Melicharová Iveta 1:2, Klímková Veronika 1:2, Luňová Zuzana 1:2), TJ Přední Kopanina A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimůnková Stanislava 1:2, Portešová Hana 0:3, Vrzalová Jitka 0:3, body hostů: Vránová Helena 3:0, Cimrmanová Eliška 2:1, Svobodová Nikola 3:0), Slovan KST Bohnice B - TJ ABC Branik C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrázková Lia 1:2, Bartoňová Jitka 2:1, Handlová Natálie 1:2, body hostů: Drgoňová Veronika 0:3, Scheubová Jana 3:0, Scheubová Lucie 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice A - Avia Čakovice C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bláhová Milena 2:1, Kačírková Martina 2:1, Krylová Kateřina 2:1, body hostů: Havlíková Jana 2:1, Šišková Gabriela 1:2, Spilková Ivana 0:3),
21. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ Sokol Nusle Praha C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bláhová Kateřina 0:3, Bláhová Milena 0:2, Krylová Kateřina 0:3, WO 0:1, body hostů: Špicarová Ivana 3:0, Malá Kateřina 3:0, Hájková Anna 2:0, WO 1:0), Avia Čakovice C - Slovan KST Bohnice B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šišková Gabriela 0:1, Spilková Ivana 1:2, Havlíková Jana 2:1, Svobodová Šárka 0:2, body hostů: Bartoňová Jitka 3:0, Chýleová Eva 1:2, Maršíková Jitka 2:1), TJ ABC Branik C - TJ Přední Kopanina A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Scheubová Jana 3:0, Drgoňová Veronika 0:3, Scheubová Lucie 2:1, body hostů: Vrzalová Jitka 2:1, Šimůnková Stanislava 1:2, Portešová Hana 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B - TJ ABC Branik B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Merhautová Alena 2:1, Slatinská Nataša 1:2, Svobodová Nikola 1:2, body hostů: Adamčíková Dana 0:3, Hummelová Jarmila 3:0, Stočesová Silvie 2:1), TTC Elizza Praha B - Avia Čakovice B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 0:2, Klímková Veronika 1:1, Luňová Zuzana 1:1, WO 3:0, body hostů: Dvořáková Anna 1:2, Strnadová Karolína 3:0, WO 0:3), SF SKK EL Niňo Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zábojová Anna 3:0, Chloupková Pavlína 3:0, Loukotová Regina 2:1, body hostů: Zýková Renata 0:3, Klaková Michaela 0:3, Adamová Božena 1:2),
22. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha C - SF SKK EL Niňo Praha C 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chourová Natálie 1:2, Reisnerová Martina 0:3, Špicarová Ivana 2:1, body hostů: Jebavá Lucie 2:1, Wurmová Eva 1:2, Loukotová Regina 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice B - TTC Elizza Praha B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klaková Michaela 3:0, Závodská Katarína 1:2, Zýková Renata 0:3, body hostů: Klímková Veronika 2:1, Semeráková Jitka 1:2, Luňová Zuzana 2:1), Avia Čakovice B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petříková Michaela 1:2, Strnadová Karolína 1:2, Dvořáková Anna 1:2, body hostů: Svobodová Nikola 3:0, Vránová Helena 1:2, Slatinská Nataša 2:1), TJ ABC Branik B - TJ ABC Branik C 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adamčíková Dana 2:1, Stočesová Sylvie 1:2, Hypšová Daniela 0:3, body hostů: Scheubová Jana 3:0, Scheubová Lucie 2:1, Drgoňová Veronika 1:2), TJ Přední Kopanina A - Avia Čakovice C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hodková Jana 2:1, Portešová Hana 0:3, Vrzalová Jitka 3:0, body hostů: Najbertová Lucie 1:2, Šišková Gabriela 1:2, Havlíková Jana 2:1), Slovan KST Bohnice B - TJ Lokomotiva Vršovice A 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chýleová Eva 2:0, Maršíková Jitka 2:0, Bartoňová Jitka 2:0, WO 3:0, body hostů: Kačírková Martina 0:3, Krylová Kateřina 0:3, WO 0:3),
1. třída ženy (KS-1)
1. kolo:
TJ Košíře - TJ Sokol Nusle Praha D 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nováková Hana 2:1, Bulantová Pavla 2:1, Füllsacková Barbora 2:1, body hostů: Zelinková Olina 0:3, Špicarová Veronika 0:3, Chourová Natálie 3:0), AC Sparta Praha A - SF SKK EL Niňo Praha D 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šamšová Simona 0:3, Hojdová Martina 0:3, Bačáková Jitka 0:3, body hostů: Buchtová Tereza 3:0, Seidlová Monika 3:0, Kaucká Hana 3:0), TTC Praha - klub stolního tenisu A - TJ Zelená Liška A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bláhová Romana 1:2, Malá Božena 1:2, Mamchur Viktoriya 2:1, body hostů: Vlachová Jana 0:3, Hošková Stanislava 2:1, Štanclová Helena 3:0), TJ Zelená Liška B - TJ Lokomotiva Vršovice C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kriegerová Helena 2:1, Füri Silvia 1:2, Straková Jitka 2:1, body hostů: Kosťová Natálie 1:2, Bláhová Kateřina 1:0, Zubíková Zdeňka 2:1, Filová Simona 0:2), TJ ABC Branik D - TJ Přední Kopanina B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Balková Růžena 1:2, Hypšová Daniela 2:1, Hummelová Jarmila 3:0, body hostů: Kyselá Zdeňka 0:3, Appeltová Barbora 1:2, Portešová Hana 2:1), Slovan KST Bohnice D - Slovan KST Bohnice C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maršíková Jana 1:2, Handlová Natálie 0:3, Slezáková Hana 0:3, body hostů: Bartoňová Tereza 3:0, Mrázková Lia 2:1, Kadavá Tereza 3:0),
2. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha D - Slovan KST Bohnice C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chourová Natálie 2:1, Špicarová Veronika 0:3, Zelinková Olina 0:3, body hostů: Kadavá Tereza 2:1, Bartoňová Tereza 2:1, Mrázková Lia 3:0), TJ Přední Kopanina B - Slovan KST Bohnice D 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kyselá Zdeňka 1:2, Částková Stanislava 0:1, Portešová Hana 2:1, Kozáková Květoslava 0:2, body hostů: Slezáková Hana 3:0, Handlová Natálie 1:2, Maršíková Jana 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ ABC Branik D 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Filová Simona 1:2, Bláhová Kateřina 2:1, Zubíková Zdeňka 1:0, Kosťová Natálie 1:1, body hostů: Charamzová Pavlina 0:3, Hypšová Daniela 2:1, Vysušilová Stanislava 2:1), TJ Zelená Liška A - TJ Zelená Liška B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štanclová Helena 1:2, Vlachová Jana 1:2, Donovalová Dana 0:3, body hostů: Jeřábková Dana 3:0, Straková Jitka 1:2, Kriegerová Helena 3:0), SF SKK EL Niňo Praha D - TTC Praha - klub stolního tenisu A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Seidlová Monika 1:2, Buchtová Tereza 3:0, Kaucká Hana 3:0, body hostů: Otrusinová Jitka 1:2, Mamchur Viktoriya 0:3, Malá Božena 1:2), TJ Košíře - AC Sparta Praha A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čápová Kateřina 3:0, Bulantová Pavla 3:0, Füllsacková Barbora 3:0, body hostů: Šamšová Simona 0:3, Bačáková Jitka 0:3, Hojdová Martina 0:3),
3. kolo:
AC Sparta Praha A - TJ Sokol Nusle Praha D 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačáková Jitka 1:1, Šamšová Simona 0:2, WO 2:2, body hostů: Chourová Natálie 2:0, Špicarová Veronika 1:1, WO 2:2), TTC Praha - klub stolního tenisu A - TJ Košíře 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malá Božena 1:2, Hanzlíčková Martina 0:3, Otrusinová Jitka 0:3, body hostů: Nováková Hana 2:1, Bulantová Pavla 3:0, Füllsacková Barbora 3:0), TJ Zelená Liška B - SF SKK EL Niňo Praha D 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jeřábková Dana 3:0, Kriegerová Helena 3:0, Straková Jitka 0:3, body hostů: Buchtová Tereza 1:2, Seidlová Monika 1:2, Kaucká Hana 1:2), TJ ABC Branik D - TJ Zelená Liška A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hypšová Daniela 2:1, Balková Růžena 2:1, Vysušilová Stanislava 0:3, body hostů: Vlachová Jana 1:2, Hošková Stanislava 3:0, Štanclová Helena 1:2), Slovan KST Bohnice D - TJ Lokomotiva Vršovice C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maršíková Jana 1:2, Handlová Natálie 1:2, Slezáková Hana 1:2, body hostů: Kosťová Natálie 0:3, Zubíková Zdeňka 3:0, Bláhová Kateřina 3:0), Slovan KST Bohnice C - TJ Přední Kopanina B 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kadavá Tereza 3:0, Bartoňová Tereza 3:0, Mrázková Lia 2:1, body hostů: Kozáková Květoslava 0:3, Kyselá Zdeňka 1:2, Portešová Hana 0:3),
4. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Přední Kopanina B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chourová Natálie 3:0, Špicarová Veronika 0:3, Ernéé Anna 3:0, body hostů: Kozáková Květoslava 1:2, Částková Stanislava 1:2, Kyselá Zdeňka 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice C - Slovan KST Bohnice C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kosťová Natálie 0:2, Bláhová Kateřina 2:1, Filová Simona 0:3, WO 1:0, body hostů: Mrázková Lia 2:1, Veletová Ilona 2:0, Bartoňová Tereza 2:1, WO 0:1), TJ Zelená Liška A - Slovan KST Bohnice D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vlachová Jana 2:0, Štanclová Helena 2:0, Hošková Stanislava 2:0, WO 3:0, body hostů: Handlová Natálie 0:3, Krupičková Tereza 0:3, WO 0:3), SF SKK EL Niňo Praha D - TJ ABC Branik D 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Seidlová Monika 1:2, Buchtová Tereza 2:1, Kaucká Hana 3:0, body hostů: Balková Růžena 0:3, Hypšová Daniela 2:1, Drgoňová Veronika 1:2), TJ Košíře - TJ Zelená Liška B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čápová Kateřina 2:1, Bulantová Pavla 3:0, Füllsacková Barbora 2:1, body hostů: Straková Jitka 0:3, Jeřábková Dana 2:1, Kriegerová Helena 0:3), AC Sparta Praha A - TTC Praha - klub stolního tenisu A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hojdová Martina 2:1, Šamšová Simona 0:3, WO 0:3, body hostů: Malá Božena 1:1, Bláhová Romana 2:0, Otrusinová Jitka 1:1, WO 3:0),
5. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu A - TJ Sokol Nusle Praha D 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malá Božena 2:1, Otrusinová Jitka 2:1, WO 0:3, body hostů: Špicarová Veronika 1:1, Ernéé Anna 0:2, Nesvačilová Petra 1:1, WO 3:0), TJ Zelená Liška B - AC Sparta Praha A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jeřábková Dana 3:0, Straková Jitka 1:2, Füri Silvia 2:1, body hostů: Hojdová Martina 1:2, Šamšová Simona 0:3, Bačáková Jitka 2:1), TJ ABC Branik D - TJ Košíře 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hypšová Daniela 1:0, Vysušilová Stanislava 0:3, Hummelová Jarmila 3:0, Drgoňová Veronika 0:2, body hostů: Nováková Hana 1:2, Füllsacková Barbora 2:1, Čápová Kateřina 2:1), Slovan KST Bohnice D - SF SKK EL Niňo Praha D 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Handlová Natálie 1:2, Maršíková Jana 2:1, Slezáková Hana 2:1, body hostů: Buchtová Tereza 1:2, Seidlová Monika 0:3, Kaucká Hana 3:0), Slovan KST Bohnice C - TJ Zelená Liška A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrázková Lia 2:1, Bartoňová Tereza 1:2, Kadavá Tereza 3:0, body hostů: Vlachová Jana 1:2, Donovalová Dana 0:3, Hošková Stanislava 2:1), TJ Přední Kopanina B - TJ Lokomotiva Vršovice C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kyselá Zdeňka 0:3, Portešová Hana 1:2, Kozáková Květoslava 0:1, Částková Stanislava 0:2, body hostů: Kosťová Natálie 3:0, Blažková Anežka ml. 3:0, Filová Simona 2:1),
6. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Lokomotiva Vršovice C 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nesvačilová Petra 2:1, Špicarová Veronika 0:3, Zelinková Olina 0:3, body hostů: Blažková Anežka ml. 3:0, Zubíková Zdeňka 2:1, Bláhová Kateřina 2:1), TJ Zelená Liška A - TJ Přední Kopanina B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štanclová Helena 3:0, Vlachová Jana 2:1, Hošková Stanislava 3:0, body hostů: Částková Stanislava 0:3, Kyselá Zdeňka 1:2, Portešová Hana 0:3), SF SKK EL Niňo Praha D - Slovan KST Bohnice C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Seidlová Monika 1:2, Buchtová Tereza 1:2, Kaucká Hana 2:1, body hostů: Mrázková Lia 2:1, Kadavá Tereza 3:0, Popová Veronika 0:3), TJ Košíře - Slovan KST Bohnice D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čápová Kateřina 3:0, Bulantová Pavla 3:0, Füllsacková Barbora 3:0, body hostů: Slezáková Hana 0:3, Krupičková Tereza 0:3, Maršíková Jana 0:3), AC Sparta Praha A - TJ ABC Branik D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hojdová Martina 2:1, Šamšová Simona 0:3, Bačáková Jitka 2:1, body hostů: Vysušilová Stanislava 1:2, Hypšová Daniela 1:2, Hummelová Jarmila 3:0), TTC Praha - klub stolního tenisu A - TJ Zelená Liška B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Otrusinová Jitka 1:2, Malá Božena 2:1, Mamchur Viktoriya 1:2, body hostů: Jeřábková Dana 3:0, Straková Jitka 0:3, Füri Silvia 2:1),
7. kolo:
TJ Zelená Liška B - TJ Sokol Nusle Praha D 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Straková Jitka 0:3, Füri Silvia 0:3, Jeřábková Dana 2:1, body hostů: Ernéé Anna 2:1, Hájková Anna 3:0, Nesvačilová Petra 2:1), TJ ABC Branik D - TTC Praha - klub stolního tenisu A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vysušilová Stanislava 1:2, Hummelová Jarmila 3:0, Hypšová Daniela 1:2, body hostů: Mamchur Viktoriya 0:3, Otrusinová Jitka 2:1, Malá Božena 2:1), Slovan KST Bohnice D - AC Sparta Praha A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maršíková Jana 2:1, Slezáková Hana 1:2, WO 0:3, body hostů: Bačáková Jitka 1:1, Šamšová Simona 0:2, Hojdová Martina 2:0, WO 3:0), Slovan KST Bohnice C - TJ Košíře 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrázková Lia 1:2, Veletová Ilona 3:0, Kadavá Tereza 3:0, body hostů: Nováková Hana 0:3, Bulantová Pavla 1:2, Čápová Kateřina 1:2), TJ Přední Kopanina B - SF SKK EL Niňo Praha D 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kozáková Květoslava 1:2, Částková Stanislava 0:3, Portešová Hana 1:2, body hostů: Seidlová Monika 2:1, Ratajová Jana 2:1, Kaucká Hana 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Zelená Liška A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kosťová Natálie 3:0, Bláhová Kateřina 0:3, Filová Simona 0:3, body hostů: Vlachová Jana 2:1, Hošková Stanislava 2:1, Štanclová Helena 2:1),
8. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Zelená Liška A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nesvačilová Petra 2:1, Zelinková Olina 0:3, Ernéé Anna 1:2, body hostů: Vlachová Jana 2:1, Štanclová Helena 1:2, Hošková Stanislava 3:0), SF SKK EL Niňo Praha D - TJ Lokomotiva Vršovice C 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Seidlová Monika 2:1, Buchtová Tereza 0:3, Kaucká Hana 2:1, body hostů: Filová Simona 1:2, Zubíková Zdeňka 2:1, Bláhová Kateřina 2:1), TJ Košíře - TJ Přední Kopanina B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čápová Kateřina 2:1, Bulantová Pavla 3:0, Füllsacková Barbora 3:0, body hostů: Kozáková Květoslava 0:3, Kyselá Zdeňka 0:3, Portešová Hana 1:2), AC Sparta Praha A - Slovan KST Bohnice C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hojdová Martina 1:2, Bačáková Jitka 0:3, WO 0:3, body hostů: Mrázková Lia 2:0, Kadavá Tereza 2:0, Bartoňová Tereza 1:1, WO 3:0), TTC Praha - klub stolního tenisu A - Slovan KST Bohnice D 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hanzlíčková Martina 1:2, Mamchur Viktoriya 2:1, Malá Božena 2:1, body hostů: Maršíková Jana 2:1, Slezáková Hana 0:3, Handlová Natálie 2:1), TJ Zelená Liška B - TJ ABC Branik D 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Straková Jitka 2:1, Füri Silvia 1:2, Jeřábková Dana 2:1, body hostů: Vysušilová Stanislava 0:3, Hypšová Daniela 1:2, Hummelová Jarmila 3:0),
9. kolo:
TJ ABC Branik D - TJ Sokol Nusle Praha D 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vysušilová Stanislava 1:2, Hummelová Jarmila 3:0, Hypšová Daniela 1:2, body hostů: Nesvačilová Petra 2:1, Hájková Anna 2:1, Ernéé Anna 0:3), Slovan KST Bohnice D - TJ Zelená Liška B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maršíková Jana 2:1, Handlová Natálie 2:1, Krupičková Tereza 1:2, body hostů: Jeřábková Dana 3:0, Füri Silvia 1:2, Straková Jitka 0:3), Slovan KST Bohnice C - TTC Praha - klub stolního tenisu A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrázková Lia 3:0, Kadavá Tereza 3:0, Bartoňová Tereza 3:0, body hostů: Otrusinová Jitka 0:3, Mamchur Viktoriya 0:3, Malá Božena 0:3), TJ Přední Kopanina B - AC Sparta Praha A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kyselá Zdeňka 2:1, Portešová Hana 3:0, Kozáková Květoslava 2:1, body hostů: Hojdová Martina 2:1, Šamšová Simona 0:3, Bačáková Jitka 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Košíře 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kosťová Natálie 0:3, Bláhová Kateřina 0:3, Filová Simona 0:3, body hostů: Nováková Hana 3:0, Čápová Kateřina 3:0, Bulantová Pavla 3:0), TJ Zelená Liška A - SF SKK EL Niňo Praha D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štanclová Helena 1:2, Vlachová Jana 1:2, Hošková Stanislava 2:1, body hostů: Kaucká Hana 3:0, Seidlová Monika 0:3, Buchtová Tereza 2:1),
10. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha D - SF SKK EL Niňo Praha D 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nesvačilová Petra 2:1, Špicarová Veronika 0:3, Ernéé Anna 0:3, body hostů: Kaucká Hana 2:1, Seidlová Monika 2:1, Buchtová Tereza 3:0), TJ Košíře - TJ Zelená Liška A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čápová Kateřina 3:0, Bulantová Pavla 3:0, Füllsacková Barbora 2:1, body hostů: Donovalová Dana 0:3, Vlachová Jana 0:3, Hošková Stanislava 1:2), AC Sparta Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hojdová Martina 0:2, Kohlmannová Aneta 2:0, Bačáková Jitka 0:2, WO 3:0, body hostů: Bláhová Kateřina 2:1, Blažková Anežka ml. 2:1, WO 0:3), TTC Praha - klub stolního tenisu A - TJ Přední Kopanina B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malá Božena 2:1, Otrusinová Jitka 3:0, Mamchur Viktoriya 3:0, body hostů: Kyselá Zdeňka 0:3, Částková Stanislava 0:3, Portešová Hana 1:2), TJ Zelená Liška B - Slovan KST Bohnice C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Füri Silvia 0:2, Jeřábková Dana 1:1, Straková Jitka 0:2, WO 3:0, body hostů: Bartoňová Tereza 2:1, Kadavá Tereza 3:0, WO 0:3), TJ ABC Branik D - Slovan KST Bohnice D 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vysušilová Stanislava 1:2, Hypšová Daniela 2:1, Hummelová Jarmila 3:0, body hostů: Handlová Natálie 2:1, Krupičková Tereza 0:3, Maršíková Jana 1:2),
11. kolo:
Slovan KST Bohnice D - TJ Sokol Nusle Praha D 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maršíková Jana 1:2, Krupičková Tereza 1:2, Handlová Natálie 1:2, body hostů: Špicarová Veronika 0:3, Hájková Anna 3:0, Nesvačilová Petra 3:0), Slovan KST Bohnice C - TJ ABC Branik D 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veletová Ilona 3:0, Kadavá Tereza 2:1, Bartoňová Tereza 1:2, body hostů: Hypšová Daniela 1:2, Vysušilová Stanislava 0:3, Hummelová Jarmila 2:1), TJ Přední Kopanina B - TJ Zelená Liška B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kyselá Zdeňka 1:2, Částková Stanislava 0:3, Portešová Hana 1:2, body hostů: Straková Jitka 2:1, Jeřábková Dana 3:0, Füri Silvia 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice C - TTC Praha - klub stolního tenisu A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kosťová Natálie 1:2, Bláhová Kateřina 2:1, Filová Simona 0:3, body hostů: Malá Božena 3:0, Otrusinová Jitka 1:2, Mamchur Viktoriya 2:1), TJ Zelená Liška A - AC Sparta Praha A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlachová Jana 2:1, Hošková Stanislava 2:1, Štanclová Helena 1:2, body hostů: Hojdová Martina 3:0, Šamšová Simona 0:3, Bačáková Jitka 1:2), SF SKK EL Niňo Praha D - TJ Košíře 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Buchtová Tereza 0:3, Kaucká Hana 1:2, Seidlová Monika 0:3, body hostů: Čápová Kateřina 2:1, Bulantová Pavla 3:0, Füllsacková Barbora 3:0),
12. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Košíře 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hájková Anna 3:0, Nesvačilová Petra 1:2, Špicarová Veronika 0:3, body hostů: Čápová Kateřina 2:1, Bulantová Pavla 2:1, Füllsacková Barbora 1:2), SF SKK EL Niňo Praha D - AC Sparta Praha A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Seidlová Monika 2:1, Kaucká Hana 1:2, Buchtová Tereza 1:2, body hostů: Kohlmannová Aneta 3:0, Bačáková Jitka 1:2, Hojdová Martina 1:2), TJ Zelená Liška A - TTC Praha - klub stolního tenisu A 10:0wo, TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Zelená Liška B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kosťová Natálie 0:3, Bláhová Kateřina 1:2, Filová Simona 0:3, body hostů: Füri Silvia 2:1, Jeřábková Dana 3:0, Kriegerová Helena 3:0), TJ Přední Kopanina B - TJ ABC Branik D 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kozáková Květoslava 0:3, Portešová Hana 1:2, Částková Stanislava 1:2, body hostů: Vysušilová Stanislava 1:2, Hummelová Jarmila 3:0, Hypšová Daniela 3:0), Slovan KST Bohnice C - Slovan KST Bohnice D 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrázková Lia 2:1, Kadavá Tereza 3:0, Bartoňová Tereza 2:1, body hostů: Krupičková Tereza 0:3, Maršíková Jana 0:3, Handlová Natálie 2:1),
13. kolo:
Slovan KST Bohnice C - TJ Sokol Nusle Praha D 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrázková Lia 3:0, Kadavá Tereza 3:0, Bartoňová Tereza 3:0, body hostů: Nesvačilová Petra 0:3, Špicarová Veronika 0:3, Ernéé Anna 0:3), Slovan KST Bohnice D - TJ Přední Kopanina B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slezáková Hana 3:0, Maršíková Jana 2:1, Handlová Natálie 2:1, body hostů: Částková Stanislava 0:3, Kyselá Zdeňka 2:1, Portešová Hana 0:3), TJ ABC Branik D - TJ Lokomotiva Vršovice C 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hypšová Daniela 1:2, Hummelová Jarmila 3:0, Drgoňová Veronika 0:3, body hostů: Kosťová Natálie 1:2, Filová Simona 2:1, Bláhová Kateřina 2:1), TJ Zelená Liška B - TJ Zelená Liška A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Füri Silvia 1:2, Kriegerová Helena 3:0, Jeřábková Dana 3:0, body hostů: Štanclová Helena 1:2, Vlachová Jana 1:2, Donovalová Dana 0:3), TTC Praha - klub stolního tenisu A - SF SKK EL Niňo Praha D 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Otrusinová Jitka 1:2, Bláhová Romana 1:2, Malá Božena 0:3, body hostů: Ratajová Jana 3:0, Jebavá Lucie 3:0, Buchtová Tereza 1:2), AC Sparta Praha A - TJ Košíře 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hojdová Martina 0:3, Kohlmannová Aneta 3:0, Bačáková Jitka 0:3, body hostů: Bulantová Pavla 2:1, Füllsacková Barbora 2:1, Čápová Kateřina 2:1),
14. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha D - AC Sparta Praha A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nesvačilová Petra 2:1, Hájková Anna 2:1, Špicarová Veronika 0:3, body hostů: Kohlmannová Aneta 3:0, Hojdová Martina 1:2, Bačáková Jitka 1:2), TJ Košíře - TTC Praha - klub stolního tenisu A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čápová Kateřina 2:1, Bulantová Pavla 3:0, Füllsacková Barbora 3:0, body hostů: Otrusinová Jitka 0:3, Bláhová Romana 0:3, Malá Božena 1:2), SF SKK EL Niňo Praha D - TJ Zelená Liška B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Seidlová Monika 1:2, Jebavá Lucie 2:1, Buchtová Tereza 1:2, body hostů: Füri Silvia 0:3, Jeřábková Dana 2:1, Kriegerová Helena 3:0), TJ Zelená Liška A - TJ ABC Branik D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlachová Jana 1:2, Hošková Stanislava 2:1, Štanclová Helena 1:2, body hostů: Vysušilová Stanislava 0:3, Hypšová Daniela 2:1, Hummelová Jarmila 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice C - Slovan KST Bohnice D 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kosťová Natálie 1:1, Bláhová Kateřina 2:0, Filová Simona 1:1, WO 3:0, body hostů: Handlová Natálie 1:2, Slezáková Hana 1:2, WO 0:3), TJ Přední Kopanina B - Slovan KST Bohnice C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kyselá Zdeňka 0:3, Částková Stanislava 0:3, Kozáková Květoslava 0:3, body hostů: Kadavá Tereza 3:0, Bartoňová Tereza 3:0, Mrázková Lia 3:0),
15. kolo:
TJ Přední Kopanina B - TJ Sokol Nusle Praha D 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kyselá Zdeňka 0:3, Částková Stanislava 1:2, Portešová Hana 1:2, body hostů: Ernéé Anna 1:2, Hájková Anna 3:0, Nesvačilová Petra 3:0), Slovan KST Bohnice C - TJ Lokomotiva Vršovice C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kadavá Tereza 2:0, Mrázková Lia 2:0, Bartoňová Tereza 0:1, WO 4:0, body hostů: Bláhová Kateřina 0:2, Filová Simona 1:2, WO 0:4), Slovan KST Bohnice D - TJ Zelená Liška A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Handlová Natálie 2:1, Krupičková Tereza 0:3, WO 0:3, body hostů: Vlachová Jana 1:1, Štanclová Helena 2:0, Hošková Stanislava 1:1, WO 3:0), TJ ABC Branik D - SF SKK EL Niňo Praha D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Balková Růžena 0:3, Hummelová Jarmila 3:0, Hypšová Daniela 1:2, body hostů: Kaucká Hana 2:1, Buchtová Tereza 1:2, Jebavá Lucie 2:1), TJ Zelená Liška B - TJ Košíře 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kriegerová Helena 2:1, Straková Jitka 0:3, WO 0:3, body hostů: Čápová Kateřina 1:1, Bulantová Pavla 1:1, Füllsacková Barbora 2:0, WO 3:0), TTC Praha - klub stolního tenisu A - AC Sparta Praha A 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malá Božena 3:0, Mamchur Viktoriya 3:0, Otrusinová Jitka 2:1, body hostů: Hojdová Martina 0:3, Bačáková Jitka 1:2, Šamšová Simona 0:3),
16. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha D - TTC Praha - klub stolního tenisu A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nesvačilová Petra 3:0, Špicarová Veronika 0:3, Hájková Anna 3:0, body hostů: Malá Božena 1:2, Otrusinová Jitka 1:2, Mamchur Viktoriya 1:2), AC Sparta Praha A - TJ Zelená Liška B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hojdová Martina 1:2, Šamšová Simona 0:3, Jungwirthová Andrea 1:2, body hostů: Füri Silvia 3:0, Kriegerová Helena 3:0, Straková Jitka 1:2), TJ Košíře - TJ ABC Branik D 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nováková Hana 2:1, Bulantová Pavla 1:2, Füllsacková Barbora 2:1, body hostů: Balková Růžena 0:3, Hypšová Daniela 1:2, Hummelová Jarmila 3:0), SF SKK EL Niňo Praha D - Slovan KST Bohnice D 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Seidlová Monika 1:2, Cmíralová Natálie 3:0, Kaucká Hana 3:0, body hostů: Handlová Natálie 1:2, Krupičková Tereza 0:3, Slezáková Hana 1:2), TJ Zelená Liška A - Slovan KST Bohnice C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlachová Jana 0:3, Hošková Stanislava 1:2, Štanclová Helena 0:3, body hostů: Mrázková Lia 2:1, Kadavá Tereza 3:0, Bartoňová Tereza 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Přední Kopanina B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bláhová Kateřina 3:0, Filová Simona 2:1, WO 0:3, body hostů: Částková Stanislava 0:2, Kozáková Květoslava 0:2, Appeltová Barbora 1:1, WO 3:0),
17. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Nusle Praha D 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bláhová Kateřina 2:1, Blažková Anežka ml. 1:2, WO 0:3, body hostů: Ernéé Anna 0:2, Nesvačilová Petra 1:1, Hájková Anna 2:0, WO 3:0), TJ Přední Kopanina B - TJ Zelená Liška A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kyselá Zdeňka 2:1, Kozáková Květoslava 1:2, Částková Stanislava 0:3, body hostů: Vlachová Jana 1:2, Štanclová Helena 2:1, Hošková Stanislava 3:0), Slovan KST Bohnice C - SF SKK EL Niňo Praha D 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kadavá Tereza 3:0, Mrázková Lia 1:2, WO 0:3, body hostů: Seidlová Monika 1:1, Buchtová Tereza 0:2, Jebavá Lucie 1:1, WO 3:0), Slovan KST Bohnice D - TJ Košíře 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slezáková Hana 0:3, Handlová Natálie 2:1, Krupičková Tereza 0:3, body hostů: Füllsacková Barbora 2:1, Čápová Kateřina 3:0, Nováková Hana 2:1), TJ ABC Branik D - AC Sparta Praha A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Balková Růžena 1:1, Hummelová Jarmila 2:0, Hypšová Daniela 0:2, WO 3:0, body hostů: Hojdová Martina 2:1, Bačáková Jitka 1:2, WO 0:3), TJ Zelená Liška B - TTC Praha - klub stolního tenisu A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kriegerová Helena 3:0, Füri Silvia 2:1, WO 0:3, body hostů: Malá Božena 0:2, Otrusinová Jitka 1:1, Bláhová Romana 0:2, WO 3:0),
18. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Zelená Liška B 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nesvačilová Petra 1:2, Špicarová Veronika 0:3, Ernéé Anna 0:3, body hostů: Jeřábková Dana 3:0, Füri Silvia 3:0, Kriegerová Helena 2:1), TTC Praha - klub stolního tenisu A - TJ ABC Branik D 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malá Božena 2:1, Bláhová Romana 2:1, Otrusinová Jitka 2:1, body hostů: Charamzová Pavlina 0:3, Hypšová Daniela 0:3, Hummelová Jarmila 3:0), AC Sparta Praha A - Slovan KST Bohnice D 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hojdová Martina 1:2, Bačáková Jitka 3:0, Šamšová Simona 0:3, body hostů: Krupičková Tereza 2:1, Slezáková Hana 2:1, Maršíková Jana 1:2), TJ Košíře - Slovan KST Bohnice C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čápová Kateřina 1:1, Füllsacková Barbora 1:1, Nováková Hana 0:2, WO 3:0, body hostů: Kadavá Tereza 3:0, Bartoňová Tereza 1:2, WO 0:3), SF SKK EL Niňo Praha D - TJ Přední Kopanina B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Buchtová Tereza 3:0, Cmíralová Natálie 3:0, Seidlová Monika 3:0, body hostů: Kyselá Zdeňka 0:3, Portešová Hana 0:3, Kozáková Květoslava 0:3), TJ Zelená Liška A - TJ Lokomotiva Vršovice C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vlachová Jana 2:1, Štanclová Helena 2:1, Hošková Stanislava 2:1, body hostů: Kosťová Natálie 1:2, Filová Simona 1:2, Bláhová Kateřina 1:2),
19. kolo:
TJ Zelená Liška A - TJ Sokol Nusle Praha D 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlachová Jana 1:2, Štanclová Helena 1:2, Hošková Stanislava 3:0, body hostů: Nesvačilová Petra 2:1, Hájková Anna 2:1, Ernéé Anna 0:3), TJ Lokomotiva Vršovice C - SF SKK EL Niňo Praha D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kosťová Natálie 2:1, Bláhová Kateřina 1:1, Blažková Anežka ml. 1:2, WO 0:1, body hostů: Seidlová Monika 1:2, Buchtová Tereza 1:2, Jebavá Lucie 2:0, WO 1:0), TJ Přední Kopanina B - TJ Košíře 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kozáková Květoslava 1:2, Kyselá Zdeňka 0:3, Částková Stanislava 0:3, body hostů: Nováková Hana 2:1, Füllsacková Barbora 3:0, Čápová Kateřina 3:0), Slovan KST Bohnice C - AC Sparta Praha A 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrázková Lia 3:0, Kadavá Tereza 3:0, Bartoňová Tereza 3:0, body hostů: Hojdová Martina 0:3, Bačáková Jitka 0:3, Šamšová Simona 0:3), Slovan KST Bohnice D - TTC Praha - klub stolního tenisu A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maršíková Jana 3:0, Handlová Natálie 3:0, Slezáková Hana 1:2, body hostů: Otrusinová Jitka 1:2, Malá Božena 0:3, Bláhová Romana 1:2), TJ ABC Branik D - TJ Zelená Liška B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Charamzová Pavlina 0:3, Hummelová Jarmila 3:0, Hypšová Daniela 2:1, body hostů: Füri Silvia 1:2, Jeřábková Dana 2:1, Straková Jitka 1:2),
20. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha D - TJ ABC Branik D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nesvačilová Petra 2:1, Špicarová Veronika 0:3, Ernéé Anna 2:1, body hostů: Balková Růžena 1:2, Hypšová Daniela 1:2, Hummelová Jarmila 3:0), TJ Zelená Liška B - Slovan KST Bohnice D 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jeřábková Dana 3:0, Kriegerová Helena 3:0, Füri Silvia 1:2, body hostů: Slezáková Hana 1:2, Maršíková Jana 0:3, Handlová Natálie 1:2), TTC Praha - klub stolního tenisu A - Slovan KST Bohnice C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hanzlíčková Martina 0:2, Bláhová Romana 0:2, Mamchur Viktoriya 0:2, WO 3:0, body hostů: Mrázková Lia 3:0, Kadavá Tereza 3:0, WO 0:3), AC Sparta Praha A - TJ Přední Kopanina B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jungwirthová Andrea 0:3, Bačáková Jitka 0:3, WO 0:3, body hostů: Kozáková Květoslava 2:0, Kyselá Zdeňka 2:0, Portešová Hana 2:0, WO 3:0), TJ Košíře - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čápová Kateřina 3:0, Bulantová Pavla 3:0, Füllsacková Barbora 3:0, body hostů: Kosťová Natálie 0:3, Filová Simona 0:3, Bláhová Kateřina 0:3), SF SKK EL Niňo Praha D - TJ Zelená Liška A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Seidlová Monika 2:1, Jebavá Lucie 3:0, Buchtová Tereza 3:0, body hostů: Vlachová Jana 0:3, Hošková Stanislava 1:2, Štanclová Helena 0:3),
21. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha D - TJ Sokol Nusle Praha D 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Seidlová Monika 1:2, Jebavá Lucie 1:2, Buchtová Tereza 1:2, body hostů: Ernéé Anna 0:3, Nesvačilová Petra 3:0, Hájková Anna 3:0), TJ Zelená Liška A - TJ Košíře 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlachová Jana 0:3, Štanclová Helena 0:3, Hošková Stanislava 1:2, body hostů: Čápová Kateřina 3:0, Bulantová Pavla 3:0, Füllsacková Barbora 2:1), TJ Lokomotiva Vršovice C - AC Sparta Praha A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blažková Anežka ml. 3:0, Bláhová Kateřina 3:0, Klaková Michaela 3:0, body hostů: Šamšová Simona 0:3, Bačáková Jitka 0:3, Hojdová Martina 0:3), TJ Přední Kopanina B - TTC Praha - klub stolního tenisu A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Částková Stanislava 0:3, Kyselá Zdeňka 2:1, Kozáková Květoslava 1:2, body hostů: Otrusinová Jitka 1:2, Malá Božena 3:0, Bláhová Romana 2:1), Slovan KST Bohnice C - TJ Zelená Liška B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kadavá Tereza 3:0, Mrázková Lia 2:1, Bartoňová Tereza 1:2, body hostů: Kriegerová Helena 2:1, Jeřábková Dana 1:2, Straková Jitka 0:3), Slovan KST Bohnice D - TJ ABC Branik D 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krupičková Tereza 1:2, Handlová Natálie 2:1, Maršíková Jana 0:3, body hostů: Hypšová Daniela 1:2, Balková Růžena 2:1, Hummelová Jarmila 3:0),
22. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha D - Slovan KST Bohnice D 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nesvačilová Petra 2:0, Ernéé Anna 0:2, Špicarová Veronika 1:1, WO 3:0, body hostů: Krupičková Tereza 1:2, Maršíková Jana 2:1, WO 0:3), TJ ABC Branik D - Slovan KST Bohnice C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hypšová Daniela 1:2, Balková Růžena 0:3, Hummelová Jarmila 3:0, body hostů: Bartoňová Tereza 2:1, Mrázková Lia 2:1, Kadavá Tereza 1:2), TJ Zelená Liška B - TJ Přední Kopanina B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kriegerová Helena 3:0, Füri Silvia 2:1, Straková Jitka 2:1, body hostů: Kozáková Květoslava 1:2, Portešová Hana 1:2, Částková Stanislava 0:3), TTC Praha - klub stolního tenisu A - TJ Lokomotiva Vršovice C 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanzlíčková Martina 0:2, Bláhová Romana 1:1, Otrusinová Jitka 0:2, WO 3:0, body hostů: Bláhová Kateřina 2:1, Filová Simona 3:0, WO 0:3), AC Sparta Praha A - TJ Zelená Liška A 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hojdová Martina 0:3, Bačáková Jitka 0:3, Šamšová Simona 0:3, body hostů: Hošková Stanislava 3:0, Štanclová Helena 3:0, Vlachová Jana 3:0), TJ Košíře - SF SKK EL Niňo Praha D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čápová Kateřina 2:1, Bulantová Pavla 3:0, Füllsacková Barbora 3:0, body hostů: Seidlová Monika 0:3, Jebavá Lucie 1:2, Buchtová Tereza 0:3),
1.třída starší žáci
1. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha A - SK DDM Kotlářka Praha B 3:0 (body domácích: Přída Kryštof 1:0, Kaucký Jakub 1:0, Náhlik Pavol 1:0, body hostů: Beran Matěj 0:1, Beran Tomáš 0:1, Brož Patrik 0:1), TTC Elizza Praha A - AC Sparta Praha A 1:3 (body domácích: Marat Filip 1:1, Průša Ondřej ml. 0:1, Kratochvíl David 0:1, body hostů: Skopec Daniel 0:1, Černota Filip 2:0, Šmíd Miroslav 1:0), TJ Lokomotiva Vršovice A - TJ Slavoj Praha 0:3 (body domácích: Krameš Jan 0:1, Knobloch Miroslav ml. 0:1, Havránek Jakub 0:1, body hostů: Kulveit Jonáš 1:0, Vaněk Petr 1:0, Pašek Adam 1:0),
2. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha B - TJ Slavoj Praha 1:3 (body domácích: Beran Tomáš 1:1, Beran Matěj 0:1, Brož Patrik 0:1, body hostů: Vaněk Petr 0:1, Kulveit Jonáš 2:0, Pašek Adam 1:0), AC Sparta Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice A 3:0 (body domácích: Černota Filip 1:0, Skopec Daniel 1:0, Šmíd Miroslav 1:0, body hostů: Krameš Jan 0:1, Knobloch Miroslav ml. 0:1, Havránek Jakub 0:1), SK DDM Kotlářka Praha A - TTC Elizza Praha A 3:1 (body domácích: Přída Kryštof 2:0, Kaucký Jakub 0:1, Náhlik Pavol 1:0, body hostů: Průša Ondřej ml. 0:1, Marat Filip 1:1, Bendzák Jakub 0:1),
3. kolo:
TTC Elizza Praha A - SK DDM Kotlářka Praha B 1:3 (body domácích: Marat Filip 0:2, Kratochvíl David 0:1, Bendzák Jakub 1:0, body hostů: Beran Matěj 1:0, Beran Tomáš 2:0, Brož Patrik 0:1), TJ Lokomotiva Vršovice A - SK DDM Kotlářka Praha A 2:3 (body domácích: Krameš Jan 2:0, Knobloch Miroslav ml. 0:2, Havránek Jakub 0:1, body hostů: Kaucký Jakub 1:1, Přída Kryštof 1:1, Náhlik Pavol 1:0), TJ Slavoj Praha - AC Sparta Praha A 1:3 (body domácích: Kulveit Jonáš 1:1, Pašek Adam 0:1, Vaněk Petr 0:1, body hostů: Skopec Daniel 0:1, Černota Filip 2:0, Šmíd Miroslav 1:0),
4. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha B - AC Sparta Praha A 3:2 (body domácích: Beran Tomáš 1:1, Beran Matěj 1:1, Brož Patrik 1:0, body hostů: Skopec Daniel 0:2, Černota Filip 2:0, Šmíd Miroslav 0:1), SK DDM Kotlářka Praha A - TJ Slavoj Praha 2:3 (body domácích: Přída Kryštof 2:0, Kaucký Jakub 0:2, Náhlik Pavol 0:1, body hostů: Vaněk Petr 1:1, Kulveit Jonáš 1:1, Pašek Adam 1:0), TTC Elizza Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice A 1:3 (body domácích: Marat Filip 1:1, Průša Ondřej ml. 0:1, Kratochvíl David 0:1, body hostů: Knobloch Miroslav ml. 0:1, Krameš Jan 2:0, Havránek Jakub 1:0),
5. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice A - SK DDM Kotlářka Praha B 1:3 (body domácích: Krameš Jan 1:1, Knobloch Miroslav ml. 0:1, Havránek Jakub 0:1, body hostů: Beran Matěj 0:1, Beran Tomáš 2:0, Brož Patrik 1:0), TJ Slavoj Praha - TTC Elizza Praha A 3:1 (body domácích: Vaněk Petr 2:0, Pašek Adam 0:1, Kulveit Jonáš 1:0, body hostů: Průša Ondřej ml. 0:1, Marat Filip 1:1, Bendzák Jakub 0:1), AC Sparta Praha A - SK DDM Kotlářka Praha A 3:1 (body domácích: Černota Filip 2:0, Šmíd Miroslav 0:1, Skopec Daniel 1:0, body hostů: Kaucký Jakub 0:1, Přída Kryštof 1:1, Náhlik Pavol 0:1),
6. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha B - SK DDM Kotlářka Praha A 3:1 (body domácích: Beran Matěj 1:1, Beran Tomáš 1:0, Brož Patrik 1:0, body hostů: Kaucký Jakub 1:0, Přída Kryštof 0:2, Náhlik Pavol 0:1), AC Sparta Praha A - TTC Elizza Praha A 3:0 (body domácích: Černota Filip 1:0, Skopec Daniel 1:0, Šmíd Miroslav 1:0, body hostů: Průša Ondřej ml. 0:1, Marat Filip 0:1, Kratochvíl David 0:1), TJ Slavoj Praha - TJ Lokomotiva Vršovice A 3:1 (body domácích: Kulveit Jonáš 1:1, Vaněk Petr 1:0, Pašek Adam 1:0, body hostů: Knobloch Miroslav ml. 1:0, Krameš Jan 0:2, Veselý Filip ml. 0:1),
7. kolo:
TJ Slavoj Praha - SK DDM Kotlářka Praha B 3:1 (body domácích: Kulveit Jonáš 2:0, Vaněk Petr 0:1, Pašek Adam 1:0, body hostů: Beran Tomáš 0:1, Beran Matěj 1:1, Brož Patrik 0:1), TJ Lokomotiva Vršovice A - AC Sparta Praha A 1:3 (body domácích: Krameš Jan 1:1, Knobloch Miroslav ml. 0:1, Veselý Filip ml. 0:1, body hostů: Skopec Daniel 0:1, Černota Filip 2:0, Šmíd Miroslav 1:0), TTC Elizza Praha A - SK DDM Kotlářka Praha A 1:3 (body domácích: Marat Filip 0:2, Kratochvíl David 0:1, Průša Ondřej ml. 1:0, body hostů: Přída Kryštof 1:0, Kaucký Jakub 2:0, Náhlik Pavol 0:1),
8. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha B - TTC Elizza Praha A 3:0 (body domácích: Beran Tomáš 1:0, Beran Matěj 1:0, Brož Patrik 1:0, body hostů: Průša Ondřej ml. 0:1, Marat Filip 0:1, Kratochvíl David 0:1), SK DDM Kotlářka Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice A 3:1 (body domácích: Přída Kryštof 1:1, Kaucký Jakub 1:0, Náhlik Pavol 1:0, body hostů: Krameš Jan 1:0, Knobloch Miroslav ml. 0:2, Veselý Filip ml. 0:1), AC Sparta Praha A - TJ Slavoj Praha 3:1 (body domácích: Černota Filip 2:0, Skopec Daniel 0:1, Šmíd Miroslav 1:0, body hostů: Vaněk Petr 0:1, Kulveit Jonáš 1:1, Buček Tadeáš 0:1),
9. kolo:
AC Sparta Praha A - SK DDM Kotlářka Praha B 3:1 (body domácích: Černota Filip 2:0, Skopec Daniel 0:1, Šmíd Miroslav 1:0, body hostů: Beran Tomáš 0:1, Beran Matěj 1:1, Brož Patrik 0:1), TJ Slavoj Praha - SK DDM Kotlářka Praha A 3:1 (body domácích: Kulveit Jonáš 2:0, Vaněk Petr 0:1, Pašek Adam 1:0, body hostů: Kaucký Jakub 0:1, Přída Kryštof 1:1, Náhlik Pavol 0:1), TJ Lokomotiva Vršovice A - TTC Elizza Praha A 3:0 (body domácích: Krameš Jan 1:0, Knobloch Miroslav ml. 1:0, Havránek Jakub 1:0, body hostů: Marat Filip 0:1, Průša Ondřej ml. 0:1, Kratochvíl David 0:1),
10. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice A 3:1 (body domácích: Beran Tomáš 1:1, Beran Matěj 1:0, Brož Patrik 1:0, body hostů: Knobloch Miroslav ml. 1:0, Krameš Jan 0:2, Havránek Jakub 0:1), TTC Elizza Praha A - TJ Slavoj Praha 0:3 (body domácích: Marat Filip 0:1, Průša Ondřej ml. 0:1, Kratochvíl David 0:1, body hostů: Vaněk Petr 1:0, Kulveit Jonáš 1:0, Buček Tadeáš 1:0), SK DDM Kotlářka Praha A - AC Sparta Praha A 2:3 (body domácích: Přída Kryštof 1:1, Kaucký Jakub 1:1, Náhlik Pavol 0:1, body hostů: Černota Filip 2:0, Skopec Daniel 0:2, Šmíd Miroslav 1:0),
1.třída starší žákyně
1. kolo:
TTC Elizza Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice A 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pražáková Šárka 1:1, Kalinová Martina 0:1, body hostů: Horká Nela 0:1, Blažková Anežka ml. 2:0), Slovan KST Bohnice B - Slovan KST Bohnice A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Handlová Natálie 0:1, Krupičková Tereza 0:1, body hostů: Bartoňová Tereza 1:0, Mrázková Lia 1:0),
2. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice A - Slovan KST Bohnice A 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blažková Anežka ml. 1:1, Rakušanová Tereza 0:1, body hostů: Bartoňová Tereza 0:1, Mrázková Lia 2:0), TTC Elizza Praha A - Slovan KST Bohnice B 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pražáková Šárka 0:1, Kalinová Martina 0:1, body hostů: Handlová Natálie 1:0, Krupičková Tereza 1:0),
3. kolo:
Slovan KST Bohnice B - TJ Lokomotiva Vršovice A 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Handlová Natálie 1:1, Krupičková Tereza 1:1, body hostů: Horká Nela 0:1, Blažková Anežka ml. 2:0, Rakušanová Tereza 0:1), Slovan KST Bohnice A - TTC Elizza Praha A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrázková Lia 1:0, Bartoňová Tereza 1:0, body hostů: Pražáková Šárka 0:1, Kalinová Martina 0:1),
4. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice A - TTC Elizza Praha A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blažková Anežka ml. 1:0, Rakušanová Tereza 1:0, body hostů: Pražáková Šárka 0:1, Kalinová Martina 0:1), Slovan KST Bohnice A - Slovan KST Bohnice B 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoňová Tereza 1:1, Mrázková Lia 1:0, body hostů: Handlová Natálie 1:0, Krupičková Tereza 0:2),
5. kolo:
Slovan KST Bohnice A - TJ Lokomotiva Vršovice A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoňová Tereza 1:0, Mrázková Lia 1:0, body hostů: Horká Nela 0:1, Blažková Anežka ml. 0:1), Slovan KST Bohnice B - TTC Elizza Praha A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Handlová Natálie 1:0, Krupičková Tereza 1:0, body hostů: Pražáková Šárka 0:1, Kalinová Martina 0:1),
6. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice A - Slovan KST Bohnice B 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blažková Anežka ml. 1:1, Horká Nela 0:1, body hostů: Handlová Natálie 0:1, Krupičková Tereza 2:0), TTC Elizza Praha A - Slovan KST Bohnice A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pražáková Šárka 0:1, Kalinová Martina 0:1, body hostů: Bartoňová Tereza 1:0, Mrázková Lia 1:0),
1.třída dorostenci
1. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha A - SK DDM Kotlářka Praha B 3:0 (body domácích: Krejcar Vilém 1:0, Dusík Stanislav 1:0, Dvořák Jan nejml. 1:0, body hostů: Přída Kryštof 0:1, Beran Matěj 0:1, Beran Tomáš 0:1), TTC Elizza Praha B - TTC Elizza Praha A 3:0 (body domácích: Truc Petr ml. 1:0, Daníček Adam 1:0, Dvořák Petr 1:0, body hostů: Bialas Filip 0:1, Fausek Matěj 0:1, Marat Filip 0:1), TJ Slavoj Praha A - AC Sparta Praha A 1:3 (body domácích: Pašek Dominik 0:2, Škarban Jan 0:1, Šimůnek Ondřej 1:0, body hostů: Černota Filip 1:0, Strejc Filip 2:0, Skopec Daniel 0:1),
2. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha B - AC Sparta Praha A 1:3 (body domácích: Přída Kryštof 0:2, Kaucký Jakub 0:1, Beran Tomáš 1:0, body hostů: Černota Filip 1:0, Strejc Filip 2:0, Skopec Daniel 0:1), TTC Elizza Praha A - TJ Slavoj Praha A 1:3 (body domácích: Bialas Filip 0:2, Fausek Matěj 1:0, Marat Filip 0:1, body hostů: Škarban Jan 1:0, Pašek Dominik 1:1, Šebl Jáchym 1:0), SK DDM Kotlářka Praha A - TTC Elizza Praha B 3:0 (body domácích: Šálený David 1:0, Krejcar Vilém 1:0, Kubát Petr 1:0, body hostů: Daníček Adam 0:1, Dvořák Petr 0:1, Truc Petr ml. 0:1),
3. kolo:
TTC Elizza Praha B - SK DDM Kotlářka Praha B 3:0 (body domácích: Dvořák Petr 1:0, Daníček Adam 1:0, Truc Petr ml. 1:0, body hostů: Beran Matěj 0:1, Přída Kryštof 0:1, Kaucký Jakub 0:1), TJ Slavoj Praha A - SK DDM Kotlářka Praha A 1:3 (body domácích: Škarban Jan 1:1, Šebl Jáchym 0:1, Šimůnek Ondřej 0:1, body hostů: Krejcar Vilém 0:1, Šálený David 2:0, Kubát Petr 1:0), AC Sparta Praha A - TTC Elizza Praha A 3:0 (body domácích: Strejc Filip 1:0, Černota Filip 1:0, Skopec Daniel 1:0, body hostů: Bialas Filip 0:1, Fausek Matěj 0:1, Marat Filip 0:1),
4. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha B - TTC Elizza Praha A 3:2 (body domácích: Beran Tomáš 0:2, Přída Kryštof 2:0, Beran Matěj 1:0, body hostů: Fausek Matěj 1:1, Bialas Filip 1:1, Marat Filip 0:1), SK DDM Kotlářka Praha A - AC Sparta Praha A 2:3 (body domácích: Šálený David 1:1, Dusík Stanislav 0:2, Krejcar Vilém 1:0, body hostů: Černota Filip 1:1, Strejc Filip 2:0, Skopec Daniel 0:1), TTC Elizza Praha B - TJ Slavoj Praha A 0:3 (body domácích: Truc Petr ml. 0:1, Dvořák Petr 0:1, Daníček Adam 0:1, body hostů: Škarban Jan 1:0, Pašek Dominik 1:0, Šimůnek Ondřej 1:0),
5. kolo:
TJ Slavoj Praha A - SK DDM Kotlářka Praha B 3:0 (body domácích: Pašek Dominik 1:0, Škarban Jan 1:0, Šebl Jáchym 1:0, body hostů: Beran Matěj 0:1, Beran Tomáš 0:1, Kaucký Jakub 0:1), AC Sparta Praha A - TTC Elizza Praha B 3:1 (body domácích: Strejc Filip 2:0, Černota Filip 1:0, Skopec Daniel 0:1, body hostů: Daníček Adam 0:1, Truc Petr ml. 0:2, Dvořák Petr 1:0), TTC Elizza Praha A - SK DDM Kotlářka Praha A 1:3 (body domácích: Marat Filip 0:2, Fausek Matěj 0:1, Bialas Filip 1:0, body hostů: Krejcar Vilém 1:0, Dusík Stanislav 2:0, Kubát Petr 0:1),
6. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha B - SK DDM Kotlářka Praha A 1:3 (body domácích: Beran Tomáš 0:2, Přída Kryštof 0:1, Beran Matěj 1:0, body hostů: Stach Matěj 1:0, Krejcar Vilém 2:0, Kubát Petr 0:1), TTC Elizza Praha A - TTC Elizza Praha B 3:0 (body domácích: Fausek Matěj 1:0, Průša David 1:0, Marat Petr 1:0, body hostů: Daníček Adam 0:1, Truc Petr ml. 0:1, Dvořák Petr 0:1), AC Sparta Praha A - TJ Slavoj Praha A 3:1 (body domácích: Strejc Filip 2:0, Černota Filip 1:0, Skopec Daniel 0:1, body hostů: Pašek Dominik 0:1, Škarban Jan 0:2, Šimůnek Ondřej 1:0),
7. kolo:
AC Sparta Praha A - SK DDM Kotlářka Praha B 3:1 (body domácích: Strejc Filip 2:0, Černota Filip 1:0, Skopec Daniel 0:1, body hostů: Beran Matěj 0:1, Beran Tomáš 0:2, Přída Kryštof 1:0), TJ Slavoj Praha A - TTC Elizza Praha A 2:3 (body domácích: Škarban Jan 1:1, Pašek Dominik 0:2, Šimůnek Ondřej 1:0, body hostů: Průša David 2:0, Fausek Matěj 1:1, Marat Petr 0:1), TTC Elizza Praha B - SK DDM Kotlářka Praha A 1:3 (body domácích: Daníček Adam 0:2, Dvořák Petr 1:0, Truc Petr ml. 0:1, body hostů: Stach Matěj 1:0, Šálený David 1:1, Krejcar Vilém 1:0),
8. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha B - TTC Elizza Praha B 0:3 (body domácích: Beran Matěj 0:1, Přída Kryštof 0:1, Beran Tomáš 0:1, body hostů: Dvořák Petr 1:0, Truc Petr ml. 1:0, Daníček Adam 1:0), SK DDM Kotlářka Praha A - TJ Slavoj Praha A 3:1 (body domácích: Krejcar Vilém 2:0, Šálený David 1:0, Stach Matěj 0:1, body hostů: Šimůnek Ondřej 0:1, Škarban Jan 0:2, Pašek Dominik 1:0), TTC Elizza Praha A - AC Sparta Praha A 3:2 (body domácích: Fausek Matěj 0:2, Průša David 2:0, Marat Petr 1:0, body hostů: Strejc Filip 1:1, Černota Filip 1:1, Skopec Daniel 0:1),
9. kolo:
TTC Elizza Praha A - SK DDM Kotlářka Praha B 3:0 (body domácích: Marat Petr 1:0, Průša David 1:0, Fausek Matěj 1:0, body hostů: Beran Matěj 0:1, Přída Kryštof 0:1, Beran Tomáš 0:1), AC Sparta Praha A - SK DDM Kotlářka Praha A 3:2 (body domácích: Černota Filip 2:0, Strejc Filip 1:1, Skopec Daniel 0:1, body hostů: Krejcar Vilém 0:2, Šálený David 1:1, Stach Matěj 1:0), TJ Slavoj Praha A - TTC Elizza Praha B 3:0 (body domácích: Škarban Jan 1:0, Šimůnek Ondřej 1:0, Pašek Dominik 1:0, body hostů: Truc Petr ml. 0:1, Daníček Adam 0:1, Dvořák Petr 0:1),
10. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha B - TJ Slavoj Praha A 0:3 (body domácích: Beran Matěj 0:1, Přída Kryštof 0:1, Beran Tomáš 0:1, body hostů: Pašek Dominik 1:0, Škarban Jan 1:0, Šimůnek Ondřej 1:0), TTC Elizza Praha B - AC Sparta Praha A 1:3 (body domácích: Truc Petr ml. 0:2, Dvořák Petr 0:1, Daníček Adam 1:0, body hostů: Strejc Filip 1:0, Černota Filip 2:0, Skopec Daniel 0:1), SK DDM Kotlářka Praha A - TTC Elizza Praha A 1:3 (body domácích: Šálený David 1:1, Krejcar Vilém 0:1, Stach Matěj 0:1, body hostů: Fausek Matěj 0:1, Průša David 2:0, Marat Petr 1:0),
1.třída dorostenky
1. kolo:
Slovan KST Bohnice B - Slovan KST Bohnice A 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoňová Tereza 2:0, Slezáková Hana 0:1, body hostů: Krupičková Tereza 0:1, Maršíková Jana 1:1),
2. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha A - Slovan KST Bohnice B 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kélnárová Antonie 2:0, Seidlová Monika 0:1, body hostů: Slezáková Hana 0:1, Bartoňová Tereza 1:1),
3. kolo:
Slovan KST Bohnice A - SK DDM Kotlářka Praha A 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maršíková Jana 1:1, Krupičková Tereza 0:1, body hostů: Seidlová Monika 0:1, Kélnárová Antonie 2:0),
4. kolo:
Slovan KST Bohnice A - Slovan KST Bohnice B 0:3wo,
5. kolo:
Slovan KST Bohnice B - SK DDM Kotlářka Praha A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoňová Tereza 0:1, Slezáková Hana 0:1, body hostů: Seidlová Monika 1:0, Kélnárová Antonie 1:0),
6. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha A - Slovan KST Bohnice A 3:0wo,
1.třída mladší žactvo
1. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha A - SK DDM Kotlářka Praha B 3:1 (body domácích: Stach Matěj 2:0, Kopecký Michael 1:0, Koběrský Matěj 0:1, body hostů: Šíp Martin 0:1, Kélnárová Antonie 0:2, Luxemburk Filip 1:0), SK DDM Kotlářka Praha C - TTC Elizza Praha A 1:3 (body domácích: Lanžhotský Vojtěch 0:2, Knop Jiří 0:1, WO 1:0, body hostů: Kadlec Vít 1:0, Sloup Richard 2:0, WO 0:1), AC Sparta Praha B - AC Sparta Praha A 0:3 (body domácích: Šusta Petr 0:1, Hofman Jan 0:1, Melíšek Ondřej 0:1, body hostů: Podrazil Vojtěch 1:0, Šmíd Miroslav 1:0, Podrazil Václav 1:0),
2. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha B - AC Sparta Praha A 1:3 (body domácích: Luxemburk Filip 1:1, Kélnárová Antonie 0:1, Šíp Martin 0:1, body hostů: Podrazil Vojtěch 0:1, Šmíd Miroslav 2:0, Podrazil Václav 1:0), TTC Elizza Praha A - AC Sparta Praha B 3:2 (body domácích: Sloup Richard 2:0, Kadlec Vít 1:1, WO 0:1, body hostů: Melíšek Ondřej 0:2, Šusta Petr 1:1, WO 1:0), SK DDM Kotlářka Praha A - SK DDM Kotlářka Praha C 3:0 (body domácích: Kaucký Jakub 1:0, Lebeda Josef 1:0, Kopecký Michael 1:0, body hostů: Kromka Matěj 0:1, Lanžhotský Vojtěch 0:1, Višňa Johan 0:1),
3. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha C - SK DDM Kotlářka Praha B 0:3 (body domácích: Knop Jiří 0:1, Kromka Matěj 0:1, Višňa Johan 0:1, body hostů: Luxemburk Filip 1:0, Kélnárová Antonie 1:0, Šíp Martin 1:0), AC Sparta Praha B - SK DDM Kotlářka Praha A 0:3 (body domácích: Hofman Jan 0:1, Šusta Petr 0:1, Melíšek Ondřej 0:1, body hostů: Kaucký Jakub 1:0, Lebeda Josef 1:0, Koběrský Matěj 1:0), AC Sparta Praha A - TTC Elizza Praha A 3:0 (body domácích: Šmíd Miroslav 1:0, Podrazil Václav 1:0, Podrazil Vojtěch 1:0, body hostů: Kadlec Vít 0:1, Sloup Richard 0:1, Bendzák Jakub 0:1),
4. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha B - TTC Elizza Praha A 3:1 (body domácích: Kélnárová Antonie 1:1, Luxemburk Filip 1:0, Šíp Martin 1:0, body hostů: Sloup Richard 1:0, Bendzák Jakub 0:2, Kadlec Vít 0:1), SK DDM Kotlářka Praha A - AC Sparta Praha A 3:0 (body domácích: Stach Matěj 1:0, Kaucký Jakub 1:0, Kopecký Michael 1:0, body hostů: Podrazil Václav 0:1, Šmíd Miroslav 0:1, Podrazil Vojtěch 0:1), SK DDM Kotlářka Praha C - AC Sparta Praha B 1:3 (body domácích: Lanžhotský Vojtěch 1:1, Višňa Johan 0:1, Kromka Matěj 0:1, body hostů: Hofman Jan 0:1, Šusta Petr 2:0, Melíšek Ondřej 1:0),
5. kolo:
AC Sparta Praha B - SK DDM Kotlářka Praha B 1:3 (body domácích: Šusta Petr 0:2, Hofman Jan 0:1, Melíšek Ondřej 1:0, body hostů: Luxemburk Filip 1:0, Kélnárová Antonie 2:0, Šíp Martin 0:1), AC Sparta Praha A - SK DDM Kotlářka Praha C 3:0 (body domácích: Šmíd Miroslav 1:0, Podrazil Václav 1:0, Podrazil Vojtěch 1:0, body hostů: Knop Jiří 0:1, Lanžhotský Vojtěch 0:1, Kromka Matěj 0:1), TTC Elizza Praha A - SK DDM Kotlářka Praha A 2:3 (body domácích: Kadlec Vít 0:2, Sloup Richard 1:1, Bendzák Jakub 1:0, body hostů: Stach Matěj 2:0, Lebeda Josef 0:1, Koběrský Matěj 0:1, Kaucký Jakub 1:0),
6. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha B - SK DDM Kotlářka Praha A 0:3 (body domácích: Kélnárová Antonie 0:1, Luxemburk Filip 0:1, Šíp Martin 0:1, body hostů: Kaucký Jakub 1:0, Stach Matěj 1:0, Lebeda Josef 1:0), TTC Elizza Praha A - SK DDM Kotlářka Praha C 3:1 (body domácích: Bendzák Jakub 2:0, Sloup Richard 0:1, Kadlec Vít 1:0, body hostů: Gajda Jonáš 0:1, Lanžhotský Vojtěch 1:1, Knop Jiří 0:1), AC Sparta Praha A - AC Sparta Praha B 3:1 (body domácích: Šmíd Miroslav 2:0, Podrazil Václav 0:1, Podrazil Vojtěch 1:0, body hostů: Melíšek Ondřej 0:1, Šusta Petr 1:1, Josef Tomáš 0:1),
7. kolo:
AC Sparta Praha A - SK DDM Kotlářka Praha B 3:1 (body domácích: Šmíd Miroslav 2:0, Podrazil Vojtěch 1:0, Podrazil Václav 0:1, body hostů: Cmíralová Natálie 0:1, Kélnárová Antonie 0:2, Šíp Martin 1:0), AC Sparta Praha B - TTC Elizza Praha A 0:3 (body domácích: Šusta Petr 0:1, Melíšek Ondřej 0:1, Josef Tomáš 0:1, body hostů: Sloup Richard 1:0, Kadlec Vít 1:0, Bendzák Jakub 1:0), SK DDM Kotlářka Praha C - SK DDM Kotlářka Praha A 0:3 (body domácích: Gajda Jonáš 0:1, Lanžhotský Vojtěch 0:1, Knop Jiří 0:1, body hostů: Kaucký Jakub 1:0, Stach Matěj 1:0, Kopecký Michael 1:0),
8. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha B - SK DDM Kotlářka Praha C 3:2 (body domácích: Kélnárová Antonie 1:1, Šíp Martin 0:1, Luxemburk Filip 1:0, Cmíralová Natálie 1:0, body hostů: Gajda Jonáš 0:2, Lanžhotský Vojtěch 2:0, Knop Jiří 0:1), SK DDM Kotlářka Praha A - AC Sparta Praha B 3:0 (body domácích: Stach Matěj 1:0, Kaucký Jakub 1:0, Kopecký Michael 1:0, body hostů: Josef Tomáš 0:1, Šusta Petr 0:1, Melíšek Ondřej 0:1), TTC Elizza Praha A - AC Sparta Praha A 2:3 (body domácích: Kadlec Vít 1:1, Bendzák Jakub 0:2, Sloup Richard 1:0, body hostů: Podrazil Václav 1:1, Šmíd Miroslav 2:0, Podrazil Vojtěch 0:1),
9. kolo:
TTC Elizza Praha A - SK DDM Kotlářka Praha B 3:2 (body domácích: Sloup Richard 1:1, Kadlec Vít 2:0, Bendzák Jakub 0:1, body hostů: Kélnárová Antonie 1:1, Cmíralová Natálie 0:2, Šíp Martin 1:0), AC Sparta Praha A - SK DDM Kotlářka Praha A 0:3 (body domácích: Šmíd Miroslav 0:1, Podrazil Vojtěch 0:1, Podrazil Václav 0:1, body hostů: Stach Matěj 1:0, Kaucký Jakub 1:0, Kopecký Michael 1:0), AC Sparta Praha B - SK DDM Kotlářka Praha C 1:3 (body domácích: Šusta Petr 1:1, Josef Tomáš 0:1, Melíšek Ondřej 0:1, body hostů: Gajda Jonáš 0:1, Lanžhotský Vojtěch 2:0, Knop Jiří 1:0),
10. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha B - AC Sparta Praha B 3:0 (body domácích: Kélnárová Antonie 1:0, Šíp Martin 1:0, Luxemburk Filip 1:0, body hostů: Melíšek Ondřej 0:1, Šusta Petr 0:1, Josef Tomáš 0:1), SK DDM Kotlářka Praha C - AC Sparta Praha A 0:3 (body domácích: Lanžhotský Vojtěch 0:1, Gajda Jonáš 0:1, Knop Jiří 0:1, body hostů: Podrazil Vojtěch 1:0, Šmíd Miroslav 1:0, Podrazil Václav 1:0), SK DDM Kotlářka Praha A - TTC Elizza Praha A 3:0 (body domácích: Kaucký Jakub 1:0, Kopecký Michael 1:0, Lebeda Josef 1:0, body hostů: Kadlec Vít 0:1, Bendzák Jakub 0:1, Sloup Richard 0:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline