Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská divize mužů
1. kolo:
KMST Liberec B - SKST Liberec D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brožík Karel 2:0, Salomon Daniel 0:2, Zikmund Adam 0:3, Svoboda Michal 0:2, Mečl Jan ml. 0:1, body hostů: Klimenta Matouš 2:1, Kaněra Jan 3:0, Pařízek Martin 2:0, Řípa David 1:1), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - TJ Sokol Vesec A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Naděje Lukáš 2:1, Popek Ivo 2:1, Hrubý Jiří 2:1, Bělonožník Antonín 2:1, body hostů: Ježek Michal 3:0, Vondra Pavel 0:3, Líbal Jaromír 0:3, Fejtek Ondřej 1:2), TJ Jiskra Raspenava A - SKST Cvikov A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Leoš 2:0, Suchánek Martin 2:0, Horák Čeněk 2:1, Zahradník Tomáš 3:0, body hostů: Bárta Roman 0:3, Polák Tomáš 0:3, Hübsch Otto 1:1, Fišera Milan 0:2), Loko Depo Liberec B - SKST Liberec E 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zdvihal Radek 1:1, Vinter Tomáš 0:2, Dvořák Petr 0:3, Batthyány Tibor 0:2, body hostů: Obešlo Josef st. 3:0, Perný Michal 2:0, Svědík Miroslav 2:0, Klement Milan 1:1), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - TJ Jiskra Nový Bor A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Just František 4:0, Milata Vladimír st. 1:3, Bříza František 1:2, Flanderka Miloš 3:1, body hostů: Ivan Radek 2:2, Horník Stanislav 2:2, Vojtěch Petr 0:4, Hekerle Tomáš 2:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - TJ Spartak Chrastava A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Louda Jiří 3:1, Daníček Radek 0:4, Charvát Luboš 1:2, Bittner Martin 2:2, body hostů: Martenek Tomáš 4:0, Žemlička Karel 2:2, Hudský Jiří 2:2, Průša Pavel 1:2),
2. kolo:
KMST Liberec B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mečl Jan ml. 2:2, Zikmund Adam 3:0, Svoboda Michal 2:1, Brožík Karel 1:3, body hostů: Šilhán Josef 3:1, Tauš René 1:3, Louda Jiří 2:1, Daníček Radek 0:3), SKST Liberec D - TJ Spartak Chrastava A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaněra Jan 2:0, Řípa David 1:1, Klimenta Matouš 3:0, Mejsnar František 2:0, body hostů: Martenek Tomáš 1:2, Cinibulk Miroslav 0:2, Hudský Jiří 0:2, Žemlička Karel 0:2), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Popek Ivo 3:1, Naděje Lukáš 3:1, Bělonožník Antonín 3:1, WO 0:5, body hostů: Just František 1:2, Bříza František 0:3, Milata Vladimír st. 0:3, Flanderka Miloš 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Vesec A - TJ Jiskra Nový Bor A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fejtek Ondřej 0:4, Líbal Jaromír 1:2, Ježek Michal 3:0, Vondra Pavel 2:2, body hostů: Ivan Radek 2:2, Hekerle Tomáš 2:2, Vojtěch Petr 2:1, Studecký Lubor 2:1), TJ Jiskra Raspenava A - Loko Depo Liberec B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Leoš 2:0, Suchánek Martin 2:0, Horák Čeněk 2:1, Zahradník Tomáš 3:0, body hostů: Dvořák Petr 0:3, Hanák Petr 0:3, Vinter Tomáš 1:1, Zdvihal Radek 0:2), SKST Cvikov A - SKST Liberec E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Josef 1:3, Polák Tomáš 0:3, Fišera Milan 0:1, Hübsch Otto 4:0, Bárta Roman 0:2, body hostů: Obešlo Josef st. 3:1, Perný Michal 3:1, Vojkovič Karel st. 2:1, Smetana Josef 1:2),
3. kolo:
KMST Liberec B - TJ Spartak Chrastava A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zikmund Adam 3:0, Brožík Karel 2:1, Mečl Jan ml. 1:2, Svoboda Michal 3:1, body hostů: Cinibulk Miroslav 1:3, Martenek Tomáš 3:0, Žemlička Karel 0:3, Hudský Jiří 0:3), SKST Liberec D - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mejsnar František 2:1, Klimenta Matouš 1:1, Kaněra Jan 3:0, Řípa David 2:1, body hostů: Šilhán Josef 1:2, Louda Jiří 2:1, Tauš René 0:3, Daníček Radek 0:2), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - TJ Jiskra Nový Bor A 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Popek Ivo 1:2, Hrubý Tomáš 0:3, Naděje Lukáš 3:0, WO 0:4, body hostů: Ivan Radek 2:0, Hekerle Tomáš 1:1, Studecký Lubor 1:2, Vojtěch Petr 1:1, WO 4:0), TJ Sokol Vesec A - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejtek Ondřej 0:3, Líbal Jaromír 0:2, Ježek Michal 1:2, Vondra Pavel 1:2, body hostů: Flanderka Miloš 3:0, Just František 2:1, Bříza František 3:0, Milata Vladimír st. 1:1), TJ Jiskra Raspenava A - SKST Liberec E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Leoš 3:0, Suchánek Martin 1:1, Horák Čeněk 1:2, Zahradník Tomáš 3:0, body hostů: Smetana Josef 0:3, Obešlo Josef st. 2:1, Perný Michal 1:2, Klement Milan 0:2), SKST Cvikov A - Loko Depo Liberec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Tomáš 3:1, Pavelka Josef 0:4, Bárta Roman 1:3, Hübsch Otto 3:1, body hostů: Batthyány Tibor 2:1, Hanák Petr 2:2, Vinter Tomáš 2:2, Zdvihal Radek 3:1, Frýba Jiří 0:1),
4. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - Loko Depo Liberec B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tauš René 2:1, Vrabec Jan 1:2, Pecka Vlastimil 0:3, Bittner Martin 1:2, body hostů: Zdvihal Radek 1:2, Hanák Petr 3:0, Vinter Tomáš 3:0, Dvořák Petr 1:2), TJ Spartak Chrastava A - SKST Liberec E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martenek Tomáš 1:2, Hudský Jiří 0:3, Žemlička Karel 1:2, Cinibulk Miroslav 2:1, body hostů: Obešlo Josef st. 2:1, Perný Michal 2:1, Svědík Miroslav 2:1, Smetana Josef 2:1), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - TJ Jiskra Raspenava A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bříza František 2:2, Milata Vladimír st. 0:4, Just František 1:2, Flanderka Miloš 3:1, body hostů: Suchánek Martin 3:1, Horák Leoš 1:3, Horák Čeněk 2:2, Zahradník Tomáš 3:0), TJ Jiskra Nový Bor A - SKST Cvikov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hoffman Denis 0:4, Pěnkava Pavel 1:3, Hekerle Tomáš 4:0, Ivan Radek 4:0, body hostů: Bárta Roman 2:2, Polák Tomáš 2:2, Fišera Milan 2:2, Král Pavel 1:3), KMST Liberec B - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zikmund Adam 2:1, Mečl Jan ml. 1:2, Brožík Karel 1:2, Svoboda Michal 0:3, WO 5:0, body hostů: Naděje Lukáš 3:1, Bělonožník Antonín 4:0, Popek Ivo 1:3, WO 0:5), SKST Liberec D - TJ Sokol Vesec A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mejsnar František 2:0, Řípa David 2:0, Kaněra Jan 2:0, Klimenta Matouš 2:0, body hostů: Líbal Jaromír 0:2, Vondra Pavel 0:2, Ježek Michal 0:2, Fejtek Ondřej 0:2),
5. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - SKST Liberec E 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tauš René 1:2, Bittner Martin 0:2, Daníček Radek 0:3, Louda Jiří 2:1, body hostů: Obešlo Josef st. 3:0, Perný Michal 3:0, Svědík Miroslav 2:1, Smetana Josef 0:2), TJ Spartak Chrastava A - Loko Depo Liberec B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žemlička Karel 3:1, Cinibulk Miroslav 3:0, Hudský Jiří 1:2, Martenek Tomáš 2:2, body hostů: Vinter Tomáš 2:2, Hanák Petr 1:3, Zdvihal Radek 1:2, Šilhán Pavel 1:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - SKST Cvikov A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bříza František 0:4, Milata Vladimír st. 0:3, Just František 1:2, Flanderka Miloš 3:1, body hostů: Hübsch Otto 3:1, Polák Tomáš 3:1, Bárta Roman 2:1, Pavelka Josef 2:1), TJ Jiskra Nový Bor A - TJ Jiskra Raspenava A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ivan Radek 0:3, Oliverius Pavel 1:1, Hekerle Tomáš 1:2, Vojtěch Petr 1:2, body hostů: Zahradník Tomáš 1:2, Suchánek Martin 3:0, Horák Čeněk 2:1, Horák Leoš 2:0), KMST Liberec B - TJ Sokol Vesec A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Waldhauser Vojtěch 1:2, Zikmund Adam 3:0, Mečl Jan ml. 2:1, Brožík Karel 4:0, body hostů: Líbal Jaromír 0:4, Macoun Michael 0:3, Ježek Michal 2:1, Fejtek Ondřej 1:2), SKST Liberec D - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Řípa David 1:0, Klimenta Matouš 2:0, Kaněra Jan 2:0, Mejsnar František 1:0, WO 4:0, body hostů: Naděje Lukáš 0:2, Bělonožník Antonín 0:2, Popek Ivo 0:2, WO 0:4),
6. kolo:
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Popek Ivo 2:2, Bělonožník Antonín 3:1, Hrubý Jiří 0:4, Naděje Lukáš 2:2, body hostů: Louda Jiří 2:2, Tauš René 3:1, Koťátko Luboš 2:2, Bittner Martin 2:2), TJ Sokol Vesec A - TJ Spartak Chrastava A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondra Pavel 2:1, Fejtek Ondřej 1:2, Líbal Jaromír 2:1, Ježek Michal 4:0, body hostů: Cinibulk Miroslav 1:3, Martenek Tomáš 1:2, Žemlička Karel 2:1, Hudský Jiří 0:3), TJ Jiskra Raspenava A - KMST Liberec B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Leoš 1:3, Zahradník Tomáš 2:2, Horák Čeněk 1:3, Suchánek Martin 3:1, body hostů: Zikmund Adam 1:3, Brožík Karel 3:1, Salomon Daniel 4:0, Mečl Jan ml. 1:3), SKST Cvikov A - SKST Liberec D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Roman 0:3, Pavelka Josef 1:2, Hübsch Otto 1:2, Polák Tomáš 1:2, body hostů: Kaněra Jan 3:0, Huk Martin 0:3, Klimenta Matouš 3:0, Řípa David 3:0), Loko Depo Liberec B - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinter Tomáš 3:1, Dvořák Petr 1:3, Zdvihal Radek 2:2, Hanák Petr 0:4, body hostů: Flanderka Miloš 1:3, Bříza František 2:2, Milata Vladimír st. 3:1, Just František 4:0), SKST Liberec E - TJ Jiskra Nový Bor A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klement Milan 1:1, Svědík Miroslav 1:1, Perný Michal 3:0, Obešlo Josef st. 3:0, body hostů: Ivan Radek 2:1, Vojtěch Petr 0:3, Oliverius Pavel 0:2, Nešvera Miroslav 0:2),
7. kolo:
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - TJ Spartak Chrastava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Naděje Lukáš 3:1, Popek Ivo 1:3, Hrubý Jiří 1:3, Bělonožník Antonín 3:1, body hostů: Martenek Tomáš 3:1, Cinibulk Miroslav 2:2, Žemlička Karel 2:2, Hudský Jiří 1:3), TJ Sokol Vesec A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejtek Ondřej 0:3, Líbal Jaromír 0:2, Vondra Pavel 0:3, Ježek Michal 2:1, body hostů: Louda Jiří 3:0, Tauš René 3:0, Koťátko Luboš 2:1, Bittner Martin 1:1), TJ Jiskra Raspenava A - SKST Liberec D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Leoš 0:3, Zahradník Tomáš 2:1, Horák Čeněk 1:2, Suchánek Martin 2:2, body hostů: Kaněra Jan 4:0, Pařízek Martin 1:2, Klimenta Matouš 2:1, Řípa David 1:2), SKST Cvikov A - KMST Liberec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Roman 2:1, Pavelka Josef 2:1, Hübsch Otto 3:0, Polák Tomáš 2:1, body hostů: Brožík Karel 1:2, Zikmund Adam 2:1, Mečl Jan ml. 0:3, Waldhauser Vojtěch 0:3), Loko Depo Liberec B - TJ Jiskra Nový Bor A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vinter Tomáš 2:2, Hanák Petr 2:2, Zdvihal Radek 1:3, Batthyány Tibor 2:2, body hostů: Ivan Radek 2:2, Hekerle Tomáš 2:2, Fojtík Jan 3:1, Nešvera Miroslav 2:2), SKST Liberec E - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojkovič Karel st. 0:3, Svědík Miroslav 2:1, Perný Michal 3:0, Obešlo Josef st. 3:0, body hostů: Flanderka Miloš 2:1, Just František 0:3, Bříza František 1:2, Milata Vladimír st. 1:2),
8. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tauš René 2:2, Louda Jiří 4:0, Koťátko Luboš 2:2, Bittner Martin 1:3, body hostů: Flanderka Miloš 2:2, Bříza František 1:3, Milata Vladimír st. 2:2, Gabriel Václav ml. 2:2), TJ Spartak Chrastava A - TJ Jiskra Nový Bor A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žemlička Karel 1:3, Cinibulk Miroslav 3:1, Hudský Jiří 1:3, Martenek Tomáš 3:1, body hostů: Ivan Radek 2:2, Hekerle Tomáš 1:3, Fojtík Jan 3:1, Vojtěch Petr 2:2), KMST Liberec B - Loko Depo Liberec B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Waldhauser Vojtěch 3:0, Zikmund Adam 1:2, Mečl Jan ml. 3:0, Dominh Martin 3:1, body hostů: Batthyány Tibor 1:3, Vinter Tomáš 1:2, Zdvihal Radek 0:3, Dvořák Petr 0:2, Hanák Petr 1:0), SKST Liberec D - SKST Liberec E 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Řípa David 1:0, Mejsnar František 2:0, Kaněra Jan 2:0, Klimenta Matouš 1:0, WO 4:0, body hostů: Smetana Josef 0:2, Obešlo Josef st. 0:2, Perný Michal 0:2, WO 0:4), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - TJ Jiskra Raspenava A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělonožník Antonín 0:2, Hrubý Jiří 0:2, Popek Ivo 0:3, Naděje Lukáš 0:2, body hostů: Zahradník Tomáš 3:0, Suchánek Martin 2:0, Horák Čeněk 2:0, Horák Leoš 2:0), TJ Sokol Vesec A - SKST Cvikov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fejtek Ondřej 0:4, Vondra Pavel 1:3, Líbal Jaromír 2:2, Ježek Michal 4:0, body hostů: Fišera Milan 1:0, Hübsch Otto 2:2, Bárta Roman 3:1, Polák Tomáš 3:1, Pavelka Josef 0:3),
9. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - TJ Jiskra Nový Bor A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tauš René 3:0, Bittner Martin 2:1, Koťátko Luboš 1:2, Louda Jiří 3:0, body hostů: Ivan Radek 2:1, Hekerle Tomáš 1:2, Oliverius Pavel 0:3, Vojtěch Petr 0:3), TJ Spartak Chrastava A - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žemlička Karel 2:1, Cinibulk Miroslav 2:0, Hudský Jiří 2:1, Martenek Tomáš 3:0, body hostů: Flanderka Miloš 2:1, Bříza František 0:3, Milata Vladimír st. 0:3, Gabriel Václav ml. 0:2), KMST Liberec B - SKST Liberec E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Salomon Daniel 1:1, Brožík Karel 3:1, Mečl Jan ml. 1:3, Zikmund Adam 4:0, Svoboda Michal 0:2, body hostů: Obešlo Josef st. 2:2, Svědík Miroslav 2:2, Smetana Josef 3:1, Vojkovič Karel st. 0:4), SKST Liberec D - Loko Depo Liberec B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaněra Jan 2:1, Mejsnar František 2:0, Klimenta Matouš 2:1, Řípa David 2:1, body hostů: Vinter Tomáš 2:1, Hanák Petr 1:2, Zdvihal Radek 0:3, Frýba Jiří 0:2), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - SKST Cvikov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělonožník Antonín 4:0, Hrubý Jiří 0:2, Popek Ivo 1:2, Naděje Lukáš 4:0, WO 0:1, body hostů: Fišera Milan 0:1, Hübsch Otto 2:2, Polák Tomáš 0:3, Pavelka Josef 0:2, Bárta Roman 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Vesec A - TJ Jiskra Raspenava A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Michal 2:1, Líbal Jaromír 0:3, Fejtek Ondřej 1:0, Vondra Pavel 0:3, Kocour Jan 0:2, body hostů: Zahradník Tomáš 3:0, Suchánek Martin 3:0, Horák Čeněk 1:2, Horák Leoš 2:1),
10. kolo:
TJ Jiskra Raspenava A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Leoš 2:0, Zahradník Tomáš 1:1, Horák Čeněk 3:0, Suchánek Martin 2:0, body hostů: Vrabec Jan 0:3, Koťátko Luboš 1:1, Tauš René 0:2, Bittner Martin 0:2), SKST Cvikov A - TJ Spartak Chrastava A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Tomáš 1:3, Bárta Roman 1:3, Pavelka Josef 4:0, Hübsch Otto 3:1, body hostů: Martenek Tomáš 3:1, Cinibulk Miroslav 2:2, Žemlička Karel 2:2, Hudský Jiří 0:4), Loko Depo Liberec B - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanák Petr 0:2, Batthyány Tibor 1:1, Zdvihal Radek 1:2, Vinter Tomáš 3:0, WO 4:0, body hostů: Bělonožník Antonín 3:1, Naděje Lukáš 1:2, Popek Ivo 1:2, WO 0:4), SKST Liberec E - TJ Sokol Vesec A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Josef 3:0, Svědík Miroslav 1:1, Perný Michal 3:0, Obešlo Josef st. 2:1, body hostů: Fejtek Ondřej 0:3, Ježek Michal 2:1, Vondra Pavel 0:3, Líbal Jaromír 0:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - KMST Liberec B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Václav ml. 2:1, Bříza František 0:3, Milata Vladimír st. 1:2, Just František 0:4, body hostů: Brožík Karel 2:0, Zikmund Adam 3:0, Salomon Daniel 2:1, Dominh Martin 2:1, Svoboda Michal 1:1), TJ Jiskra Nový Bor A - SKST Liberec D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hoffman Denis 0:2, Oliverius Pavel 0:2, Vojtěch Petr 0:2, Hekerle Tomáš 0:2, body hostů: Kaněra Jan 2:0, Mejsnar František 2:0, Pařízek Martin 2:0, Řípa David 2:0),
11. kolo:
TJ Jiskra Raspenava A - TJ Spartak Chrastava A 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Leoš 2:1, Suchánek Martin 2:0, Horák Čeněk 3:0, Zahradník Tomáš 3:0, body hostů: Martenek Tomáš 1:2, Cinibulk Miroslav 0:3, Žemlička Karel 0:3, Hudský Jiří 0:2), SKST Cvikov A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Tomáš 0:4, Bárta Roman 1:3, Pavelka Josef 1:2, Hübsch Otto 4:0, body hostů: Tauš René 3:1, Bittner Martin 3:1, Koťátko Luboš 2:2, Vrabec Jan 1:2), Loko Depo Liberec B - TJ Sokol Vesec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Petr 1:3, Vinter Tomáš 2:2, Zdvihal Radek 2:2, Batthyány Tibor 3:1, body hostů: Ježek Michal 3:1, Fejtek Ondřej 2:2, Líbal Jaromír 1:3, Vondra Pavel 2:2), SKST Liberec E - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svědík Miroslav 0:1, Perný Michal 2:0, Obešlo Josef st. 3:0, Smetana Josef 1:0, WO 4:0, body hostů: Naděje Lukáš 1:2, Bělonožník Antonín 0:2, Popek Ivo 0:2, WO 0:4), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - SKST Liberec D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bříza František 0:2, Milata Vladimír st. 0:2, Just František 1:1, Flanderka Miloš 1:2, Gabriel Václav ml. 0:1, body hostů: Kaněra Jan 3:0, Mejsnar František 3:0, Klimenta Matouš 0:2, Pařízek Martin 2:0), TJ Jiskra Nový Bor A - KMST Liberec B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivan Radek 1:2, Vojtěch Petr 0:3, Hekerle Tomáš 1:2, Fojtík Jan 1:2, body hostů: Brožík Karel 3:0, Zikmund Adam 3:0, Salomon Daniel 2:1, Mečl Jan ml. 0:2, Svoboda Michal 1:0),
12. kolo:
SKST Liberec D - KMST Liberec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mejsnar František 2:1, Klimenta Matouš 2:1, Kaněra Jan 3:0, Řípa David 2:1, body hostů: Salomon Daniel 2:1, Brožík Karel 0:3, Mečl Jan ml. 1:2, Svoboda Michal 0:3), TJ Sokol Vesec A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fejtek Ondřej 0:2, Vondra Pavel 0:2, Líbal Jaromír 0:3, Ježek Michal 1:1, body hostů: Bělonožník Antonín 3:0, Naděje Lukáš 2:0, Popek Ivo 2:0, Pavlata Petr 1:1), SKST Cvikov A - TJ Jiskra Raspenava A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišera Milan 0:3, Bárta Roman 0:2, Česenek Vratislav 0:3, Hübsch Otto 3:0, body hostů: Zahradník Tomáš 3:0, Horák Čeněk 2:1, Drechsler Jan 2:1, Horák Leoš 1:1), SKST Liberec E - Loko Depo Liberec B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klement Milan 1:3, Obešlo Josef st. 3:1, Svědík Miroslav 1:2, Perný Michal 3:1, body hostů: Vinter Tomáš 2:2, Zdvihal Radek 1:3, Hanák Petr 2:2, Šilhán Pavel 2:1), TJ Jiskra Nový Bor A - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ivan Radek 2:0, Vojtěch Petr 1:1, Hekerle Tomáš 2:1, Fojtík Jan 3:0, body hostů: Flanderka Miloš 2:1, Just František 0:3, Milata Vladimír st. 0:2, Bříza František 0:2), TJ Spartak Chrastava A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martenek Tomáš 3:1, Žemlička Karel 3:1, Zahradník Petr 2:2, Cinibulk Miroslav 1:3, body hostů: Louda Jiří 3:1, Tauš René 2:2, Koťátko Luboš 0:2, Urban Milan 2:2, Vrabec Jan 0:2),
13. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - KMST Liberec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrabec Jan 3:1, Daníček Radek 2:2, Urban Milan 0:4, Tauš René 3:1, body hostů: Zikmund Adam 1:3, Svoboda Michal 3:1, Mečl Jan ml. 2:2, Dominh Martin 2:2), TJ Spartak Chrastava A - SKST Liberec D 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žemlička Karel 0:2, Martenek Tomáš 2:0, Lipenský Robert 0:3, WO 0:4, body hostů: Klimenta Matouš 1:1, Řípa David 1:1, Kaněra Jan 2:0, Mejsnar František 1:0, WO 4:0), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Milata Vladimír st. 2:2, Bříza František 0:4, Just František 3:1, Flanderka Miloš 2:2, body hostů: Bělonožník Antonín 4:0, Naděje Lukáš 2:2, Popek Ivo 1:3, Pavlata Petr 2:2), TJ Jiskra Nový Bor A - TJ Sokol Vesec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivan Radek 2:0, Vojtěch Petr 1:1, Hekerle Tomáš 3:0, Fojtík Jan 3:0, body hostů: Ježek Michal 1:2, Fejtek Ondřej 0:3, Líbal Jaromír 0:2, Vondra Pavel 0:2), Loko Depo Liberec B - TJ Jiskra Raspenava A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zdvihal Radek 0:2, Dvořák Petr 0:2, Vinter Tomáš 1:2, Hanák Petr 1:2, body hostů: Suchánek Martin 3:0, Zahradník Tomáš 3:0, Horák Čeněk 0:2, Horák Leoš 2:0), SKST Liberec E - SKST Cvikov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klement Milan 1:1, Svědík Miroslav 2:0, Perný Michal 3:0, Obešlo Josef st. 2:0, body hostů: Hübsch Otto 1:2, Polák Tomáš 0:2, Česenek Vratislav 0:2, Fišera Milan 0:2),
14. kolo:
TJ Spartak Chrastava A - KMST Liberec B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cinibulk Miroslav 2:2, Zahradník Petr 0:4, Žemlička Karel 1:3, Martenek Tomáš 3:1, body hostů: Zikmund Adam 4:0, Mečl Jan ml. 1:3, Svoboda Michal 3:1, Dominh Martin 2:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - SKST Liberec D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Louda Jiří 1:2, Pecka Vlastimil 0:2, Daníček Radek 0:3, Bittner Martin 2:1, body hostů: Klimenta Matouš 3:0, Řípa David 2:1, Kaněra Jan 3:0, Mejsnar František 0:2), TJ Jiskra Nový Bor A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ivan Radek 2:2, Vojtěch Petr 2:2, Hekerle Tomáš 0:4, Fojtík Jan 4:0, body hostů: Bělonožník Antonín 3:1, Naděje Lukáš 2:2, Popek Ivo 1:3, Pavlata Petr 2:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - TJ Sokol Vesec A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Václav ml. 0:2, Bříza František 2:1, Just František 2:1, Flanderka Miloš 2:2, Milata Vladimír st. 2:0, body hostů: Ježek Michal 4:0, Fejtek Ondřej 1:3, Líbal Jaromír 0:3, Kocour Jan 1:2), SKST Liberec E - TJ Jiskra Raspenava A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Perný Michal 3:0, Svědík Miroslav 2:1, Klement Milan 0:3, Obešlo Josef st. 3:0, body hostů: Suchánek Martin 1:2, Zahradník Tomáš 2:1, Horák Čeněk 1:2, Horák Leoš 0:3), Loko Depo Liberec B - SKST Cvikov A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zdvihal Radek 2:0, Hanák Petr 2:0, Vinter Tomáš 2:1, Batthyány Tibor 3:0, body hostů: Hübsch Otto 1:2, Polák Tomáš 0:3, Pavelka Josef 0:2, Bárta Roman 0:2),
15. kolo:
Loko Depo Liberec B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Petr 2:2, Zdvihal Radek 2:2, Hanák Petr 2:2, Vinter Tomáš 3:1, body hostů: Bittner Martin 1:3, Urban Milan 1:3, Louda Jiří 2:2, Tauš René 3:1), SKST Liberec E - TJ Spartak Chrastava A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klement Milan 0:3, Svědík Miroslav 2:1, Obešlo Josef st. 3:0, Perný Michal 3:0, WO 1:0, body hostů: Martenek Tomáš 1:2, Žemlička Karel 1:2, Cinibulk Miroslav 1:2, Zahradník Petr 1:2, WO 0:1), TJ Jiskra Raspenava A - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Leoš 1:3, Horák Čeněk 2:1, Blažek Petr 0:3, Zahradník Tomáš 2:2, body hostů: Flanderka Miloš 3:1, Milata Vladimír st. 4:0, Bříza František 2:1, Gabriel Václav ml. 0:3), SKST Cvikov A - TJ Jiskra Nový Bor A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Josef 0:4, Fišera Milan 2:2, Hübsch Otto 3:1, Bárta Roman 3:1, body hostů: Ivan Radek 3:1, Hoffman Denis 1:3, Oliverius Pavel 1:3, Hekerle Tomáš 3:1), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - KMST Liberec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlata Petr 2:0, Popek Ivo 1:1, Bělonožník Antonín 3:0, Naděje Lukáš 2:1, body hostů: Zikmund Adam 0:3, Svoboda Michal 1:2, Dominh Martin 0:2, Salomon Daniel 1:1), TJ Sokol Vesec A - SKST Liberec D 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondra Pavel 0:2, Fejtek Ondřej 0:2, Ježek Michal 0:3, Líbal Jaromír 0:2, body hostů: Mejsnar František 3:0, Řípa David 2:0, Klimenta Matouš 2:0, Kaněra Jan 2:0),
16. kolo:
SKST Liberec E - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obešlo Josef st. 3:1, Smetana Josef 1:3, Klement Milan 1:3, Perný Michal 3:1, body hostů: Bittner Martin 4:0, Louda Jiří 1:3, Tauš René 2:2, Pecka Vlastimil 1:3), Loko Depo Liberec B - TJ Spartak Chrastava A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vinter Tomáš 3:0, Zdvihal Radek 1:2, Hanák Petr 2:1, Batthyány Tibor 3:1, body hostů: Cinibulk Miroslav 1:3, Martenek Tomáš 2:1, Žemlička Karel 1:2, Zahradník Petr 0:3), SKST Cvikov A - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavelka Josef 2:2, Hübsch Otto 3:1, Bárta Roman 3:1, Fišera Milan 2:2, body hostů: Flanderka Miloš 2:2, Milata Vladimír st. 3:1, Jablonovský Jan 0:2, Bříza František 1:3, Gabriel Václav ml. 0:2), TJ Jiskra Raspenava A - TJ Jiskra Nový Bor A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Leoš 2:1, Horák Čeněk 3:0, Drechsler Matěj 1:2, Zahradník Tomáš 3:1, body hostů: Hoffman Denis 0:4, Vojtěch Petr 1:2, Hekerle Tomáš 2:1, Ivan Radek 1:2), TJ Sokol Vesec A - KMST Liberec B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líbal Jaromír 1:3, Fejtek Ondřej 1:3, Vondra Pavel 2:2, Ježek Michal 2:2, body hostů: Zikmund Adam 3:1, Salomon Daniel 4:0, Svoboda Michal 1:3, Dominh Martin 2:2), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - SKST Liberec D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělonožník Antonín 1:2, Popek Ivo 0:2, Pavlata Petr 1:2, Naděje Lukáš 0:3, body hostů: Kaněra Jan 3:0, Klimenta Matouš 2:1, Mejsnar František 3:0, Řípa David 1:1),
17. kolo:
TJ Spartak Chrastava A - TJ Sokol Vesec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martenek Tomáš 3:1, Cinibulk Miroslav 3:1, Zahradník Petr 0:3, Žemlička Karel 3:1, body hostů: Fejtek Ondřej 1:3, Ježek Michal 4:0, Vondra Pavel 1:3, Líbal Jaromír 0:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koťátko Luboš 2:1, Louda Jiří 2:1, Urban Milan 1:2, Bittner Martin 3:1, body hostů: Bělonožník Antonín 2:2, Pavlata Petr 0:3, Popek Ivo 3:0, Hrubý Jiří 0:3), SKST Liberec D - SKST Cvikov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řípa David 3:0, Klimenta Matouš 2:0, Veselka Jiří st. 1:2, Mejsnar František 3:0, body hostů: Bárta Roman 1:2, Polák Tomáš 0:3, Pavelka Josef 1:2, Česenek Vratislav 0:2), KMST Liberec B - TJ Jiskra Raspenava A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Michal 2:1, Zikmund Adam 3:0, Brožík Karel 1:2, Salomon Daniel 3:0, body hostů: Zahradník Tomáš 2:1, Horák Čeněk 1:2, Horák Leoš 0:3, Drechsler Matěj 0:3), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - Loko Depo Liberec B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Milata Vladimír st. 3:0, Bříza František 1:1, Just František 2:1, Flanderka Miloš 2:1, body hostů: Hanák Petr 0:3, Vinter Tomáš 2:1, Zdvihal Radek 0:3, Dvořák Petr 1:1), TJ Jiskra Nový Bor A - SKST Liberec E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivan Radek 3:1, Vojtěch Petr 2:2, Hekerle Tomáš 0:4, Fojtík Jan 2:2, body hostů: Perný Michal 4:0, Obešlo Josef st. 3:1, Svědík Miroslav 1:3, Smetana Josef 1:3),
18. kolo:
TJ Spartak Chrastava A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martenek Tomáš 1:1, Cinibulk Miroslav 0:2, Zahradník Petr 1:2, WO 0:3, body hostů: Bělonožník Antonín 3:0, Naděje Lukáš 2:0, Popek Ivo 0:1, Pavlata Petr 0:1, WO 3:0), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - TJ Sokol Vesec A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koťátko Luboš 3:0, Urban Milan 1:2, Louda Jiří 2:1, Bittner Martin 2:1, body hostů: Líbal Jaromír 1:2, Ježek Michal 3:0, Fejtek Ondřej 0:3, Kocour Jan 0:3), SKST Liberec D - TJ Jiskra Raspenava A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mejsnar František 3:0, Veselka Jiří st. 0:2, Klimenta Matouš 3:0, Řípa David 3:0, body hostů: Zahradník Tomáš 1:2, Horák Čeněk 1:2, Horák Leoš 0:3, Drechsler Matěj 0:2), KMST Liberec B - SKST Cvikov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Michal 2:1, Zikmund Adam 2:0, Waldhauser Vojtěch 2:1, Brožík Karel 2:1, body hostů: Bárta Roman 1:2, Pavelka Josef 1:2, Česenek Vratislav 0:3, Polák Tomáš 1:1), TJ Jiskra Nový Bor A - Loko Depo Liberec B 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ivan Radek 2:1, Vojtěch Petr 1:1, Hekerle Tomáš 1:2, Fojtík Jan 0:1, Studecký Lubor 1:1, WO 4:0, body hostů: Frýba Jiří 0:4, Vinter Tomáš 3:1, Hanák Petr 3:0, WO 0:4), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - SKST Liberec E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Milata Vladimír st. 1:3, Bříza František 1:3, Just František 2:2, Flanderka Miloš 3:1, body hostů: Perný Michal 2:2, Svědík Miroslav 4:0, Smetana Josef 0:4, Klement Milan 3:1),
19. kolo:
TJ Lokomotiva Česká Lípa A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bříza František 1:3, Just František 4:0, Milata Vladimír st. 2:2, Flanderka Miloš 1:3, body hostů: Tauš René 2:2, Koťátko Luboš 3:1, Louda Jiří 3:1, Vrabec Jan 0:4), TJ Jiskra Nový Bor A - TJ Spartak Chrastava A 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ivan Radek 1:1, Vojtěch Petr 1:1, Studecký Lubor 1:2, Fojtík Jan 3:0, WO 4:0, body hostů: Martenek Tomáš 3:1, Žemlička Karel 1:2, Šimon Miroslav 0:3, WO 0:4), Loko Depo Liberec B - KMST Liberec B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frýba Jiří 0:2, Dvořák Petr 1:1, Zdvihal Radek 0:3, Vinter Tomáš 0:2, body hostů: Zikmund Adam 3:0, Svoboda Michal 1:1, Mečl Jan ml. 2:0, Salomon Daniel 2:0), SKST Liberec E - SKST Liberec D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Josef 0:3, Perný Michal 1:2, Obešlo Josef st. 2:1, Svědík Miroslav 0:3, body hostů: Klimenta Matouš 2:1, Mejsnar František 1:2, Kaněra Jan 3:0, Pařízek Martin 3:0), TJ Jiskra Raspenava A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchánek Martin 3:0, Horák Čeněk 0:2, Horák Leoš 3:0, Zahradník Tomáš 3:0, body hostů: Bělonožník Antonín 1:2, Naděje Lukáš 1:2, Popek Ivo 0:3, Pavlata Petr 0:2), SKST Cvikov A - TJ Sokol Vesec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišera Milan 3:0, Hübsch Otto 3:0, Bárta Roman 3:0, Pavelka Josef 0:3, body hostů: Fejtek Ondřej 0:3, Ježek Michal 1:2, Vondra Pavel 1:2, Líbal Jaromír 1:2),
20. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivan Radek 2:0, Vojtěch Petr 1:1, Hekerle Tomáš 3:0, Fojtík Jan 3:0, body hostů: Louda Jiří 0:3, Urban Milan 1:2, Daníček Radek 0:2, Charvát Luboš 0:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - TJ Spartak Chrastava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bříza František 2:2, Milata Vladimír st. 2:2, Just František 2:2, Flanderka Miloš 2:2, body hostů: Martenek Tomáš 3:1, Žemlička Karel 3:1, Cinibulk Miroslav 2:2, Zahradník Petr 0:4), SKST Liberec E - KMST Liberec B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Josef 2:2, Obešlo Josef st. 2:2, Svědík Miroslav 2:1, Perný Michal 3:1, body hostů: Zikmund Adam 4:0, Brožík Karel 2:2, Mečl Jan ml. 0:4, Waldhauser Vojtěch 0:3), SKST Cvikov A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišera Milan 0:2, Polák Tomáš 0:2, Pavelka Josef 0:3, Bárta Roman 1:1, body hostů: Naděje Lukáš 3:0, Bělonožník Antonín 2:0, Popek Ivo 1:1, Pavlata Petr 2:0), TJ Jiskra Raspenava A - TJ Sokol Vesec A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchánek Martin 2:0, Horák Leoš 2:0, Horák Čeněk 3:0, Zahradník Tomáš 2:0, body hostů: Ježek Michal 0:3, Líbal Jaromír 0:2, Fejtek Ondřej 0:2, Vondra Pavel 0:2), Loko Depo Liberec B - SKST Liberec D 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Batthyány Tibor 0:2, Hanák Petr 0:2, Frýba Jiří 0:3, Šilhán Pavel 1:2, body hostů: Pařízek Martin 3:0, Mejsnar František 3:0, Kaněra Jan 2:0, Huk Martin 1:1),
21. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - TJ Jiskra Raspenava A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Milan 2:1, Louda Jiří 2:0, Vrabec Jan 2:1, Tauš René 2:1, body hostů: Blažek Petr 0:3, Drechsler Matěj 0:3, Horák Leoš 1:2, Suchánek Martin 2:0), TJ Spartak Chrastava A - SKST Cvikov A 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žemlička Karel 3:1, Cinibulk Miroslav 2:1, Martenek Tomáš 4:0, WO 0:4, body hostů: Pavelka Josef 1:2, Bárta Roman 0:3, Česenek Vratislav 0:3, Hübsch Otto 1:1, WO 4:0), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - Loko Depo Liberec B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlata Petr 3:0, Popek Ivo 2:0, Hrubý Jiří 1:1, Naděje Lukáš 2:1, WO 0:1, body hostů: Hanák Petr 0:2, Zdvihal Radek 0:3, Batthyány Tibor 2:1, Frýba Jiří 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Vesec A - SKST Liberec E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líbal Jaromír 2:2, Vondra Pavel 2:2, Ježek Michal 4:0, Fejtek Ondřej 0:4, body hostů: Obešlo Josef st. 3:1, Svědík Miroslav 1:3, Klement Milan 3:1, Vojkovič Karel st. 1:3), KMST Liberec B - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Michal 3:0, Dominh Martin 1:2, Mečl Jan ml. 2:1, Zikmund Adam 4:0, body hostů: Flanderka Miloš 2:2, Milata Vladimír st. 0:3, Gabriel Václav ml. 0:3, Bříza František 1:2), SKST Liberec D - TJ Jiskra Nový Bor A 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Požárský Jiří 0:3, Kaněra Jan 1:1, Klimenta Matouš 2:1, WO 0:4, body hostů: Fojtík Jan 2:0, Ivan Radek 0:2, Hekerle Tomáš 2:0, Vojtěch Petr 1:1, WO 4:0),
22. kolo:
TJ Spartak Chrastava A - TJ Jiskra Raspenava A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žemlička Karel 0:2, Cinibulk Miroslav 1:1, Martenek Tomáš 0:2, WO 0:4, body hostů: Suchánek Martin 2:0, Zahradník Tomáš 0:1, Horák Leoš 2:0, Horák Čeněk 1:0, WO 4:0), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B - SKST Cvikov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koťátko Luboš 3:1, Vrabec Jan 1:3, Louda Jiří 3:1, Urban Milan 1:3, body hostů: Hübsch Otto 2:2, Pavelka Josef 2:2, Bárta Roman 3:1, Fišera Milan 1:3), TJ Sokol Vesec A - Loko Depo Liberec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejtek Ondřej 2:1, Líbal Jaromír 2:1, Vondra Pavel 2:1, Ježek Michal 3:0, body hostů: Batthyány Tibor 0:3, Hanák Petr 1:2, Zdvihal Radek 2:1, Frýba Jiří 0:3), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - SKST Liberec E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlata Petr 3:0, Popek Ivo 1:2, Hrubý Jiří 1:2, Naděje Lukáš 3:0, body hostů: Obešlo Josef st. 2:1, Svědík Miroslav 2:1, Klement Milan 0:3, Vojkovič Karel st. 0:3), SKST Liberec D - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařízek Martin 3:0, Mejsnar František 1:1, Klimenta Matouš 3:0, Huk Martin 2:1, body hostů: Just František 1:2, Bříza František 0:3, Milata Vladimír st. 1:2, Milata Vladimír ml. 0:2), KMST Liberec B - TJ Jiskra Nový Bor A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Michal 3:1, Zikmund Adam 2:2, Mečl Jan ml. 2:2, Waldhauser Vojtěch 2:2, body hostů: Fojtík Jan 3:1, Ivan Radek 1:3, Studecký Lubor 2:2, Hekerle Tomáš 1:3),
Krajský přebor 1. třídy
1. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Sokol Košťálov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Vlastimil 2:2, Vrabec Jan 2:2, Kovář Jaroslav 0:2, Tauš René 3:1, Daníček Radek 0:2, body hostů: Dědek Jiří 4:0, Hlubůček Vlastimil st. 1:3, Honců Michal 1:3, Müller Ivan 3:1), TJ Sokol Semily A - TJ Sokol Turnov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mejsnar František ml. 2:1, Bělka Jaroslav 1:2, Janoušek Ladislav 1:2, Bělovský Josef 4:0, body hostů: Salomon Daniel 3:1, Knob Michal 1:2, Šonský Jaroslav 1:2, Vávra Jiří 0:2, Vrabec Jakub 0:1), TJ Jiskra Raspenava B - SKST Liberec F 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drechsler Matěj 1:3, Boháč Vladimír 0:3, Blažek Petr 0:3, Drechsler Jan 4:0, body hostů: Waldhauser Vojtěch 2:2, Dominh Martin 3:1, Veselka Jiří st. 2:1, Huk Martin 2:1), TJ Sokol Bratříkov A - SKST Liberec G 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Václav 2:2, Šourek Pavel 4:0, Kolesa Ladislav 2:1, Paldus Tomáš 1:3, body hostů: Vojkovič Karel st. 2:2, Vaníček Jiří 0:4, Klement Milan 2:2, Knot Jan 2:1), Cvikováček Cvikov A - Jiskra Kamenický Šenov A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jaroslav 2:0, Tomek Jaroslav ml. 1:1, Štěpánek Zdeněk 3:0, Fojt Pavel 3:0, body hostů: Gabriel Václav ml. 0:3, Čermák Miloslav 1:2, Piszcor Stanislav 0:2, Slanina Jaroslav 0:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Jiskra Nový Bor B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jaderný Petr 0:3, Milata Vladimír ml. 0:2, Jablonovský Jan 1:2, Bříza František 2:1, body hostů: Studecký Lubor 2:1, Horník Stanislav 2:1, Nešvera Miroslav 3:0, Oliverius Pavel 1:1),
2. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Vlastimil 3:1, Kovář Jaroslav 1:3, Daníček Radek 1:2, Tauš René 4:0, body hostů: Bříza František 3:1, Milata Vladimír ml. 1:3, Jaderný Petr 1:3, Jablonovský Jan 1:2), TJ Sokol Košťálov A - TJ Jiskra Nový Bor B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Richard 0:3, Honců Michal 0:2, Hlubůček Vlastimil st. 0:3, Dědek Jiří 2:1, body hostů: Horník Stanislav 3:0, Studecký Lubor 2:1, Oliverius Pavel 2:1, Nešvera Miroslav 2:0), TJ Sokol Semily A - Cvikováček Cvikov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bělovský Josef 2:1, Šonský Jaroslav 1:2, Janoušek Ladislav 2:1, Bělka Jaroslav 3:0, body hostů: Plaček Jaroslav 3:0, Tomek Jaroslav ml. 1:2, Štěpánek Zdeněk 0:3, Fojt Pavel 0:3), TJ Sokol Turnov A - Jiskra Kamenický Šenov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knob Michal 2:0, Šonský Jaroslav 2:0, Vávra Jiří 2:0, Salomon Daniel 2:0, body hostů: Gabriel Václav ml. 0:2, Čermák Miloslav 0:2, Piszcor Stanislav 0:2, Korp Oliver Petr 0:2), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Sokol Bratříkov A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Petr 0:3, Boháč Vladimír 1:1, Drechsler Jan 1:2, Drechsler Matěj 0:3, body hostů: Paldus Tomáš 2:1, Jareis Otakar ml. 3:0, Kolesa Ladislav 1:1, Doležal Václav 2:0, Šourek Pavel 1:0), SKST Liberec F - SKST Liberec G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dominh Martin 3:1, Lieskovský Daniel 1:3, Waldhauser Vojtěch 3:1, Veselka Jiří st. 0:1, Požárský Jiří 1:2, body hostů: Vaníček Jiří 4:0, Klement Milan 0:2, Novota Štefan 1:3, Vojkovič Karel st. 2:2, Novák Kamil 1:1),
3. kolo:
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Jiskra Nový Bor B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daníček Radek 3:1, Sudek Petr 0:4, Kovář Jaroslav 3:1, Pecka Vlastimil 3:1, body hostů: Horník Stanislav 2:2, Studecký Lubor 3:1, Oliverius Pavel 1:3, Nešvera Miroslav 1:3), TJ Sokol Košťálov A - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ouhrabka Michal 1:1, Müller Ivan 1:1, Hlubůček Vlastimil st. 3:0, Honců Michal 3:0, body hostů: Jablonovský Jan 2:1, Jaderný Petr 0:3, Čech Milan 0:2, Milata Vladimír ml. 0:2), TJ Sokol Semily A - Jiskra Kamenický Šenov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělovský Josef 3:1, Šonský Jaroslav 1:3, Janoušek Ladislav 3:1, Bělka Jaroslav 2:2, body hostů: Gabriel Václav ml. 4:0, Čermák Miloslav 1:3, Piszcor Stanislav 2:2, Korp Oliver Petr 0:3, Korp Petr st. 0:1), TJ Sokol Turnov A - Cvikováček Cvikov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vávra Jiří 2:1, Knob Michal 1:1, Vrabec Jakub 3:0, Salomon Daniel 3:0, body hostů: Plaček Jaroslav 2:1, Fojt Pavel 0:3, Štěpánek Zdeněk 0:3, Tomek Jaroslav ml. 0:2), TJ Jiskra Raspenava B - SKST Liberec G 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák David 0:3, Boháč Vladimír 1:1, Blažek Petr 0:3, Drechsler Matěj 1:2, body hostů: Klimenta Matouš 3:0, Vojkovič Karel st. 2:1, Novota Štefan 3:0, Mikula Oldřich 1:1), SKST Liberec F - TJ Sokol Bratříkov A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Požárský Jiří 1:1, Waldhauser Vojtěch 2:0, Mečl Jan st. 2:0, Dominh Martin 3:0, Veselka Jiří st. 1:0, body hostů: Doležal Václav 0:3, Šourek Pavel 0:1, Kolesa Ladislav 0:2, Jareis Otakar ml. 1:1, Paldus Tomáš 0:2),
4. kolo:
TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Sokol Bratříkov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Milata Vladimír ml. 3:1, Jablonovský Jan 1:3, Jaderný Petr 1:3, Bříza František 3:1, body hostů: Doležal Václav 1:3, Paldus Tomáš 2:2, Kolesa Ladislav 2:2, Šourek Pavel 3:1), TJ Jiskra Nový Bor B - SKST Liberec G 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nešvera Miroslav 2:0, Studecký Lubor 1:0, Horník Stanislav 2:0, Oliverius Pavel 1:0, WO 3:0, body hostů: Novota Štefan 0:2, Klement Milan 0:2, Vojkovič Karel st. 0:2, WO 0:3), Cvikováček Cvikov A - TJ Jiskra Raspenava B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jaroslav 3:0, Štěpánek Zdeněk 1:1, Fojt Pavel 3:0, Tomek Jaroslav ml. 2:1, body hostů: Drechsler Matěj 1:2, Drechsler Jan 1:2, Blažek Petr 0:3, Boháč Vladimír 0:2), Jiskra Kamenický Šenov A - SKST Liberec F 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Miloslav 2:2, Piszcor Stanislav 1:3, Gabriel Václav ml. 3:1, Korp Oliver Petr 0:4, body hostů: Waldhauser Vojtěch 2:2, Požárský Jiří 3:1, Veselka Jiří st. 1:3, Lieskovský Daniel 4:0), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Sokol Semily A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tauš René 4:0, Daníček Radek 1:3, Vrabec Jan 1:3, Pecka Vlastimil 1:3, body hostů: Bělka Jaroslav 2:2, Šonský Jaroslav 1:3, Mejsnar František ml. 3:1, Janoušek Ladislav 3:1), TJ Sokol Košťálov A - TJ Sokol Turnov A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ouhrabka Michal 0:4, Müller Ivan 1:3, Hlubůček Vlastimil st. 3:1, Honců Michal 2:2, body hostů: Salomon Daniel 3:1, Vávra Jiří 2:2, Knob Michal 2:2, Vrabec Jakub 3:1),
5. kolo:
TJ Lokomotiva Česká Lípa B - SKST Liberec G 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Milata Vladimír ml. 2:1, Jablonovský Jan 2:1, Jaderný Petr 3:0, Bříza František 3:0, body hostů: Vaníček Jiří 0:3, Klement Milan 1:2, Novota Štefan 0:3, Vojkovič Karel st. 1:2), TJ Jiskra Nový Bor B - TJ Sokol Bratříkov A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nešvera Miroslav 1:3, Oliverius Pavel 3:1, Studecký Lubor 4:0, Horník Stanislav 2:2, body hostů: Doležal Václav 1:3, Paldus Tomáš 2:2, Kolesa Ladislav 2:2, Šourek Pavel 1:3), Cvikováček Cvikov A - SKST Liberec F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jaroslav 4:0, Štěpánek Zdeněk 1:2, Fojt Pavel 1:2, Tomek Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Waldhauser Vojtěch 2:2, Lieskovský Daniel 1:3, Mečl Jan st. 0:3, Požárský Jiří 2:1), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Jiskra Raspenava B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Miloslav 3:0, Piszcor Stanislav 2:0, Gabriel Václav ml. 3:0, Korp Oliver Petr 1:2, body hostů: Drechsler Matěj 0:3, Boháč Vladimír 0:3, Drechsler Jan 1:2, Blažek Petr 1:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Sokol Turnov A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daníček Radek 0:2, Vrabec Jan 0:2, Kovář Jaroslav 0:3, Pecka Vlastimil 2:1, body hostů: Salomon Daniel 3:0, Vávra Jiří 3:0, Knob Michal 1:1, Vrabec Jakub 1:1), TJ Sokol Košťálov A - TJ Sokol Semily A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ouhrabka Michal 0:3, Hlubůček Vlastimil st. 0:2, Dědek Jiří 3:0, Honců Michal 0:3, body hostů: Bělka Jaroslav 2:1, Janoušek Ladislav 2:1, Bělovský Josef 2:1, Šonský Jaroslav 2:0),
6. kolo:
TJ Sokol Semily A - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělovský Josef 2:1, Janoušek Ladislav 2:0, Bělka Jaroslav 2:1, Mejsnar František ml. 3:0, body hostů: Bříza František 2:1, Jablonovský Jan 0:3, Milata Vladimír ml. 0:3, Jaderný Petr 0:2), TJ Sokol Turnov A - TJ Jiskra Nový Bor B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šonský Jaroslav 2:2, Vávra Jiří 1:2, Knob Michal 1:2, Salomon Daniel 4:0, body hostů: Studecký Lubor 3:1, Horník Stanislav 1:3, Oliverius Pavel 2:1, Nešvera Miroslav 0:3), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák David 0:4, Blažek Petr 0:3, Drechsler Jan 3:0, Drechsler Matěj 3:1, body hostů: Pecka Vlastimil 2:2, Vrabec Jan 2:2, Kovář Jaroslav 2:1, Daníček Radek 2:1), SKST Liberec F - TJ Sokol Košťálov A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Waldhauser Vojtěch 4:0, Huk Martin 1:2, Mečl Jan st. 2:1, Dominh Martin 3:1, body hostů: Dědek Jiří 2:2, Honců Michal 1:3, Hlubůček Vlastimil st. 0:3, Müller Ivan 1:2), TJ Sokol Bratříkov A - Cvikováček Cvikov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šourek Pavel 4:0, Kolesa Ladislav 1:3, Paldus Tomáš 2:2, Doležal Václav 0:4, body hostů: Plaček Jaroslav 3:1, Tomek Jaroslav ml. 2:2, Štěpánek Zdeněk 1:3, Fojt Pavel 3:1), SKST Liberec G - Jiskra Kamenický Šenov A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojkovič Karel st. 2:0, Vaníček Jiří 2:0, Novota Štefan 2:1, Klement Milan 3:0, body hostů: Slanina Jaroslav 0:3, Korp Oliver Petr 1:2, Čermák Miloslav 0:2, Gabriel Václav ml. 0:2),
7. kolo:
TJ Sokol Semily A - TJ Jiskra Nový Bor B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělovský Josef 2:1, Šonský Jaroslav 2:1, Janoušek Ladislav 2:1, Mejsnar František ml. 3:0, body hostů: Studecký Lubor 1:2, Horník Stanislav 1:2, Oliverius Pavel 1:2, Nešvera Miroslav 0:3), TJ Sokol Turnov A - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šonský Jaroslav 1:0, Vávra Jiří 2:0, Knob Michal 2:0, Salomon Daniel 1:0, WO 3:0, body hostů: Jablonovský Jan 0:2, Čech Milan 0:2, Březina Štěpán 0:2, WO 0:3), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Sokol Košťálov A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák David 0:3, Blažek Petr 2:1, Drechsler Jan 1:2, Drechsler Matěj 0:3, body hostů: Dědek Jiří 1:2, Honců Michal 2:1, Hlubůček Vlastimil st. 3:0, Müller Ivan 3:0), SKST Liberec F - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Waldhauser Vojtěch 2:0, Požárský Jiří 1:0, Huk Martin 2:0, Dominh Martin 2:0, Mečl Jan st. 1:0, body hostů: Pecka Vlastimil 0:2, Vrabec Jan 0:2, Kovář Jaroslav 0:2, Charvát Luboš 0:2), TJ Sokol Bratříkov A - Jiskra Kamenický Šenov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolesa Ladislav 1:2, Šourek Pavel 3:0, Paldus Tomáš 2:1, Doležal Václav 2:1, body hostů: Slanina Jaroslav 0:3, Korp Oliver Petr 1:2, Čermák Miloslav 1:2, Gabriel Václav ml. 2:1), SKST Liberec G - Cvikováček Cvikov A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojkovič Karel st. 2:2, Vaníček Jiří 1:3, Klement Milan 4:0, Novota Štefan 3:1, body hostů: Plaček Jaroslav 2:2, Štěpánek Zdeněk 1:3, Tomek Jaroslav ml. 3:1, Fojt Pavel 0:4),
8. kolo:
TJ Lokomotiva Česká Lípa B - Cvikováček Cvikov A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čech Milan 1:3, Jablonovský Jan 4:0, Jaderný Petr 2:2, Bříza František 3:1, body hostů: Plaček Jaroslav 0:4, Štěpánek Zdeněk 2:2, Fojt Pavel 2:2, Tomek Jaroslav ml. 2:2), TJ Jiskra Nový Bor B - Jiskra Kamenický Šenov A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šákr Josef 1:1, Nešvera Miroslav 2:0, Oliverius Pavel 3:0, Studecký Lubor 3:0, body hostů: Korp Oliver Petr 0:2, Čermák Miloslav 0:3, Piszcor Stanislav 0:2, Gabriel Václav ml. 1:1, Korp Petr st. 0:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Sokol Bratříkov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Jaroslav 1:1, Daníček Radek 0:2, Charvát Luboš 0:3, Pecka Vlastimil 0:2, body hostů: Paldus Tomáš 3:0, Kolesa Ladislav 2:0, Šourek Pavel 2:0, Doležal Václav 1:1), TJ Sokol Košťálov A - SKST Liberec G 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ouhrabka Michal 0:4, Hlubůček Vlastimil st. 3:1, Müller Ivan 2:1, Dědek Jiří 4:0, body hostů: Novota Štefan 1:3, Vojkovič Karel st. 2:2, Knot Jan 1:3, Klement Milan 2:1), TJ Sokol Semily A - TJ Jiskra Raspenava B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělovský Josef 2:0, Bělka Jaroslav 2:0, Janoušek Ladislav 2:1, Mejsnar František ml. 3:0, body hostů: Horák David 0:3, Drechsler Jan 1:2, Drechsler Matěj 0:2, Blažek Petr 0:2), TJ Sokol Turnov A - SKST Liberec F 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vávra Jiří 2:1, Šonský Jaroslav 2:0, Knob Michal 2:1, Salomon Daniel 3:0, body hostů: Waldhauser Vojtěch 2:1, Požárský Jiří 0:3, Košek Martin 0:3, Koždoň Roman 0:2),
9. kolo:
TJ Lokomotiva Česká Lípa B - Jiskra Kamenický Šenov A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaderný Petr 1:3, Jablonovský Jan 2:2, Milata Vladimír ml. 0:4, Bříza František 3:1, body hostů: Korp Petr st. 1:3, Čermák Miloslav 2:2, Piszcor Stanislav 4:0, Gabriel Václav ml. 3:1), TJ Jiskra Nový Bor B - Cvikováček Cvikov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nešvera Miroslav 2:1, Rudinský David 2:1, Oliverius Pavel 1:2, Studecký Lubor 4:0, body hostů: Plaček Jaroslav 3:1, Vrabec David 0:3, Tomek Jaroslav ml. 1:2, Fojt Pavel 0:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - SKST Liberec G 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jaroslav 1:2, Daníček Radek 0:3, Sudek Petr 0:3, Pecka Vlastimil 2:1, body hostů: Klimenta Matouš 3:0, Klement Milan 2:1, Novota Štefan 1:2, Vojkovič Karel st. 3:0), TJ Sokol Košťálov A - TJ Sokol Bratříkov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ouhrabka Michal 1:3, Hlubůček Vlastimil st. 3:1, Müller Ivan 3:1, Honců Michal 1:3, body hostů: Doležal Václav 2:2, Šourek Pavel 3:1, Kolesa Ladislav 2:2, Paldus Tomáš 1:3), TJ Sokol Semily A - SKST Liberec F 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělovský Josef 3:0, Bělka Jaroslav 1:1, Janoušek Ladislav 3:0, Mejsnar František ml. 2:1, body hostů: Waldhauser Vojtěch 1:2, Požárský Jiří 1:2, Koždoň Roman 0:3, Košek Martin 0:2), TJ Sokol Turnov A - TJ Jiskra Raspenava B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vávra Jiří 3:0, Vrabec Jakub 2:1, Knob Michal 3:0, Salomon Daniel 2:1, body hostů: Drechsler Jan 1:2, Drechsler Matěj 0:3, Blažek Petr 1:2, Boháč Vladimír 0:3),
10. kolo:
TJ Jiskra Raspenava B - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drechsler Matěj 2:2, Boháč Vladimír 1:3, Blažek Petr 0:4, Drechsler Jan 4:0, body hostů: Bříza František 2:2, Jablonovský Jan 3:1, Milata Vladimír ml. 1:3, Čech Milan 3:1), SKST Liberec F - TJ Jiskra Nový Bor B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Požárský Jiří 2:1, Waldhauser Vojtěch 1:2, Huk Martin 3:0, Veselka Jiří st. 0:1, Dominh Martin 3:0, body hostů: Studecký Lubor 2:2, Oliverius Pavel 1:2, Nešvera Miroslav 0:3, Šákr Josef 1:2), TJ Sokol Bratříkov A - TJ Sokol Semily A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Václav 0:3, Šourek Pavel 0:1, Kolesa Ladislav 0:3, Paldus Tomáš 2:1, Jareis Otakar ml. 0:1, body hostů: Mejsnar František ml. 3:0, Janoušek Ladislav 2:1, Bělovský Josef 2:1, Šonský Jaroslav 2:0), SKST Liberec G - TJ Sokol Turnov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novota Štefan 1:3, Vojkovič Karel st. 1:2, Klement Milan 0:3, Klimenta Matouš 3:1, body hostů: Salomon Daniel 4:0, Knob Michal 3:1, Vávra Jiří 2:1, Anděl Jiří 0:3), Cvikováček Cvikov A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plaček Jaroslav 2:1, Štěpánek Zdeněk 2:1, Fojt Pavel 2:1, Tomek Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Vrabec Jan 3:1, Kovář Jaroslav 1:2, Daníček Radek 1:2, Pecka Vlastimil 0:3), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Sokol Košťálov A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čermák Miloslav 1:2, Piszcor Stanislav 2:1, Gabriel Václav ml. 2:1, Korp Oliver Petr 0:4, body hostů: Honců Michal 3:1, Hlubůček Vlastimil st. 1:2, Dědek Jiří 3:0, Krejčí Richard 1:2),
11. kolo:
TJ Jiskra Raspenava B - TJ Jiskra Nový Bor B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák David 0:4, Blažek Petr 0:3, Drechsler Matěj 3:0, Drechsler Jan 3:1, body hostů: Studecký Lubor 3:1, Oliverius Pavel 2:2, Rudinský David 1:2, Nešvera Miroslav 2:1), SKST Liberec F - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Huk Martin 3:1, Waldhauser Vojtěch 2:1, Dominh Martin 1:2, Veselka Jiří st. 1:0, Mečl Jan st. 1:2, body hostů: Bříza František 3:1, Jablonovský Jan 0:4, Jaderný Petr 3:0, Čech Milan 0:3), TJ Sokol Bratříkov A - TJ Sokol Turnov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Václav 1:3, Šourek Pavel 1:2, Kolesa Ladislav 0:3, Paldus Tomáš 3:1, body hostů: Salomon Daniel 2:2, Knob Michal 4:0, Šonský Jaroslav 2:1, Vávra Jiří 1:2), SKST Liberec G - TJ Sokol Semily A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novota Štefan 2:2, Novák Kamil 1:3, Vojkovič Karel st. 1:3, Klimenta Matouš 4:0, body hostů: Mejsnar František ml. 3:1, Janoušek Ladislav 2:2, Bělovský Josef 1:3, Šonský Jaroslav 2:2), Cvikováček Cvikov A - TJ Sokol Košťálov A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plaček Jaroslav 2:1, Štěpánek Zdeněk 1:2, Fojt Pavel 0:3, Tomek Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Dědek Jiří 4:0, Hlubůček Vlastimil st. 1:2, Müller Ivan 2:1, Honců Michal 1:2), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Miloslav 3:1, Piszcor Stanislav 1:2, Gabriel Václav ml. 1:2, Korp Oliver Petr 0:4, body hostů: Daníček Radek 1:3, Vrabec Jan 4:0, Pecka Vlastimil 2:1, Kovář Jaroslav 2:1),
12. kolo:
TJ Sokol Košťálov A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ouhrabka Michal 1:3, Müller Ivan 1:3, Honců Michal 1:3, Dědek Jiří 4:0, body hostů: Pecka Vlastimil 3:1, Daníček Radek 2:2, Kovář Jaroslav 3:1, Molitoris Dušan 1:3), TJ Sokol Turnov A - TJ Sokol Semily A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Csizmazia Michal 3:0, Knob Michal 2:1, Vávra Jiří 3:0, Salomon Daniel 2:1, body hostů: Mejsnar František ml. 0:3, Janoušek Ladislav 1:2, Bělovský Josef 1:2, Šonský Jaroslav 0:3), SKST Liberec F - TJ Jiskra Raspenava B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Požárský Jiří 2:0, Veselka Jiří st. 1:1, Waldhauser Štěpán 3:0, Huk Martin 3:0, body hostů: Drechsler Jan 1:2, Drechsler Matěj 0:3, Blažek Petr 0:2, Boháč Vladimír 0:2), SKST Liberec G - TJ Sokol Bratříkov A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klimenta Matouš 3:1, Novák Kamil 2:2, Klement Milan 2:1, Vojkovič Karel st. 3:1, body hostů: Mastník Radek 0:4, Šourek Pavel 3:1, Doležal Václav 0:4, Kolesa Ladislav 2:1), Jiskra Kamenický Šenov A - Cvikováček Cvikov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Miloslav 2:2, Piszcor Stanislav 3:1, Gabriel Václav ml. 2:2, Korp Oliver Petr 2:2, body hostů: Plaček Jaroslav 3:1, Tomek Jaroslav ml. 4:0, Růžička Zdeněk 0:4, Svobodová Gabriela 0:4), TJ Jiskra Nový Bor B - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nešvera Miroslav 3:1, Oliverius Pavel 0:3, Rudinský David 2:1, Studecký Lubor 4:0, body hostů: Bříza František 3:1, Čech Milan 1:3, Jablonovský Jan 0:3, Jaderný Petr 1:2),
13. kolo:
TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čech Milan 2:1, Jablonovský Jan 2:1, Jaderný Petr 1:2, Bříza František 4:0, body hostů: Vrabec Jan 2:2, Pecka Vlastimil 0:3, Kovář Jaroslav 2:1, Daníček Radek 0:3), TJ Jiskra Nový Bor B - TJ Sokol Košťálov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rudinský David 2:0, Nešvera Miroslav 2:0, Oliverius Pavel 2:0, Studecký Lubor 2:0, body hostů: Honců Michal 0:2, Müller Ivan 0:2, Krejčí Richard 0:2, Pastorek Milan 0:2), Cvikováček Cvikov A - TJ Sokol Semily A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plaček Jaroslav 4:0, Fojt Pavel 0:4, Štěpánek Zdeněk 1:2, Tomek Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Mejsnar František ml. 3:1, Janoušek Ladislav 1:3, Bělovský Josef 3:1, Šonský Jaroslav 1:2), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Sokol Turnov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čermák Miloslav 1:1, Korp Petr st. 0:2, Korp Oliver Petr 0:3, Slanina Jaroslav 0:2, body hostů: Salomon Daniel 3:0, Knob Michal 2:0, Vávra Jiří 2:0, Vrabec Jakub 1:1), TJ Sokol Bratříkov A - TJ Jiskra Raspenava B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Václav 2:1, Jareis Otakar ml. 1:1, Kolesa Ladislav 2:0, Paldus Tomáš 3:0, Šourek Pavel 1:0, body hostů: Drechsler Jan 2:1, Drechsler Matěj 0:3, Boháč Vladimír 0:3, Blažek Petr 0:2), SKST Liberec G - SKST Liberec F 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klement Milan 2:2, Vojkovič Karel st. 1:3, Vaníček Jiří 2:2, Novota Štefan 1:3, body hostů: Waldhauser Vojtěch 0:4, Veselka Jiří st. 1:0, Dominh Martin 4:0, Požárský Jiří 4:0, Mečl Jan st. 1:2),
14. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rudinský David 2:0, Nešvera Miroslav 1:1, Oliverius Pavel 3:0, Studecký Lubor 2:0, body hostů: Daníček Radek 0:3, Vrabec Jan 1:1, Kovář Jaroslav 0:2, Mádle Luděk 0:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Sokol Košťálov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čech Milan 1:3, Jablonovský Jan 2:2, Jaderný Petr 3:1, Bříza František 2:2, body hostů: Dědek Jiří 4:0, Honců Michal 3:1, Müller Ivan 1:3, Krejčí Richard 0:4), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Sokol Semily A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čermák Miloslav 0:2, Korp Oliver Petr 0:2, Jindrák Lukáš 0:2, Slanina Jaroslav 0:2, body hostů: Mejsnar František ml. 2:0, Janoušek Ladislav 2:0, Bělovský Josef 2:0, Šonský Jaroslav 2:0), Cvikováček Cvikov A - TJ Sokol Turnov A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomek Jaroslav ml. 1:2, Plaček Jaroslav 1:1, Fojt Pavel 1:2, Štěpánek Zdeněk 0:3, body hostů: Salomon Daniel 3:0, Knob Michal 1:2, Šonský Jaroslav 3:0, Vávra Jiří 1:1), SKST Liberec G - TJ Jiskra Raspenava B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaníček Jiří 2:1, Vojkovič Karel st. 1:2, Klimenta Matouš 3:0, Klement Milan 3:0, body hostů: Drechsler Jan 1:2, Drechsler Matěj 1:2, Blažek Petr 1:2, Boháč Vladimír 0:3), TJ Sokol Bratříkov A - SKST Liberec F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šourek Pavel 4:0, Jareis Otakar ml. 1:3, Kolesa Ladislav 3:1, Paldus Tomáš 0:3, Doležal Václav 0:1, body hostů: Huk Martin 2:2, Požárský Jiří 2:2, Waldhauser Vojtěch 2:2, Mečl Jan st. 2:2),
15. kolo:
TJ Sokol Bratříkov A - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jareis Otakar ml. 2:2, Šourek Pavel 2:1, Doležal Václav 2:1, Paldus Tomáš 3:1, body hostů: Čech Milan 1:3, Jablonovský Jan 2:2, Milata Vladimír ml. 0:3, Bříza František 2:1), SKST Liberec G - TJ Jiskra Nový Bor B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klement Milan 1:3, Vaníček Jiří 2:2, Novák Kamil 2:2, Novota Štefan 3:1, body hostů: Studecký Lubor 3:1, Oliverius Pavel 3:1, Nešvera Miroslav 0:4, Rudinský David 2:2), TJ Jiskra Raspenava B - Cvikováček Cvikov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drechsler Matěj 2:2, Blažek Petr 0:4, Boháč Vladimír 2:2, Drechsler Jan 3:1, body hostů: Plaček Jaroslav 2:2, Fojt Pavel 2:2, Štěpánek Zdeněk 2:2, Tomek Jaroslav ml. 3:1), SKST Liberec F - Jiskra Kamenický Šenov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Waldhauser Vojtěch 2:0, Požárský Jiří 1:1, Veselka Jiří st. 2:1, Huk Martin 3:0, body hostů: Piszcor Stanislav 1:2, Čermák Miloslav 0:3, Gabriel Václav ml. 1:1, Korp Oliver Petr 0:2), TJ Sokol Semily A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mejsnar František ml. 4:0, Šonský Jaroslav 0:3, Janoušek Ladislav 2:1, Bělovský Josef 3:1, body hostů: Daníček Radek 1:3, Pecka Vlastimil 2:2, Vrabec Jan 1:2, Kovář Jaroslav 1:2), TJ Sokol Turnov A - TJ Sokol Košťálov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vávra Jiří 2:0, Vrabec Jakub 1:1, Knob Michal 2:1, Šonský Jaroslav 3:0, body hostů: Honců Michal 0:3, Müller Ivan 2:1, Ouhrabka Michal 0:2, Krejčí Richard 0:2),
16. kolo:
SKST Liberec G - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novota Štefan 2:1, Vaníček Jiří 2:1, Vojkovič Karel st. 2:1, Klimenta Matouš 3:0, body hostů: Bříza František 3:0, Čech Milan 0:3, Jablonovský Jan 0:3, Milata Vladimír ml. 0:3), TJ Sokol Bratříkov A - TJ Jiskra Nový Bor B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jareis Otakar ml. 0:3, Šourek Pavel 3:1, Kolesa Ladislav 3:1, Paldus Tomáš 4:0, Doležal Václav 0:1, body hostů: Oliverius Pavel 2:2, Rudinský David 1:3, Nešvera Miroslav 2:2, Šákr Josef 1:3), SKST Liberec F - Cvikováček Cvikov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dominh Martin 4:0, Waldhauser Vojtěch 0:4, Huk Martin 1:2, Mečl Jan st. 1:3, body hostů: Plaček Jaroslav 3:1, Fojt Pavel 2:2, Štěpánek Zdeněk 2:2, Tomek Jaroslav ml. 2:1), TJ Jiskra Raspenava B - Jiskra Kamenický Šenov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drechsler Matěj 2:1, Blažek Petr 1:2, Boháč Vladimír 2:1, Drechsler Jan 3:1, body hostů: Korp Oliver Petr 1:3, Hanus Antonín 0:3, Čermák Miloslav 2:1, Korp Petr st. 2:1), TJ Sokol Turnov A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vávra Jiří 1:1, Knob Michal 2:0, Vrabec Jakub 3:0, Šonský Jaroslav 2:0, body hostů: Vrabec Jan 0:3, Kovář Jaroslav 0:2, Daníček Radek 0:2, Pecka Vlastimil 1:1), TJ Sokol Semily A - TJ Sokol Košťálov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mejsnar František ml. 1:1, Šonský Jaroslav 1:1, Janoušek Ladislav 3:0, Bělovský Josef 3:0, body hostů: Honců Michal 1:2, Müller Ivan 1:2, Ouhrabka Michal 0:2, Krejčí Richard 0:2),
17. kolo:
TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Sokol Semily A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čech Milan 0:3, Jablonovský Jan 0:2, Milata Vladimír ml. 0:3, Bříza František 2:1, body hostů: Mejsnar František ml. 3:0, Janoušek Ladislav 2:1, Bělovský Josef 3:0, Šonský Jaroslav 1:1), TJ Jiskra Nový Bor B - TJ Sokol Turnov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šákr Josef 1:3, Rudinský David 1:2, Oliverius Pavel 0:3, Studecký Lubor 3:1, body hostů: Salomon Daniel 4:0, Knob Michal 3:1, Vávra Jiří 1:2, Vrabec Jakub 1:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Jiskra Raspenava B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jaroslav 2:1, Daníček Radek 2:1, Pecka Vlastimil 1:2, Vrabec Jan 4:0, body hostů: Drechsler Jan 3:1, Drechsler Matěj 0:3, Blažek Petr 1:2, Boháč Vladimír 0:3), TJ Sokol Košťálov A - SKST Liberec F 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Richard 2:2, Müller Ivan 2:1, Honců Michal 2:1, Ouhrabka Michal 2:2, body hostů: Dominh Martin 2:2, Huk Martin 1:3, Veselka Jiří st. 2:1, Waldhauser Vojtěch 1:2), Cvikováček Cvikov A - TJ Sokol Bratříkov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jaroslav 2:2, Štěpánek Zdeněk 1:3, Fojt Pavel 3:1, Tomek Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Doležal Václav 0:4, Paldus Tomáš 3:1, Jareis Otakar ml. 2:2, Kolesa Ladislav 0:1, Šourek Pavel 2:1), Jiskra Kamenický Šenov A - SKST Liberec G 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korp Petr st. 2:2, Gabriel Václav ml. 3:1, Piszcor Stanislav 2:1, Čermák Miloslav 2:2, body hostů: Novota Štefan 2:2, Klement Milan 2:2, Vaníček Jiří 0:4, Vojkovič Karel st. 2:1),
18. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor B - TJ Sokol Semily A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nešvera Miroslav 0:4, Oliverius Pavel 2:2, Rudinský David 2:2, Studecký Lubor 4:0, body hostů: Mejsnar František ml. 2:2, Janoušek Ladislav 3:1, Bělovský Josef 2:2, Šonský Jaroslav 1:3), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Sokol Turnov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Milata Vladimír ml. 0:2, Čech Milan 0:2, Jablonovský Jan 0:3, Bříza František 1:1, body hostů: Salomon Daniel 3:0, Šonský Jaroslav 2:0, Knob Michal 2:0, Vávra Jiří 1:1), TJ Sokol Košťálov A - TJ Jiskra Raspenava B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Richard 1:3, Müller Ivan 2:2, Honců Michal 3:1, Dědek Jiří 3:1, body hostů: Drechsler Jan 3:1, Drechsler Matěj 1:3, Blažek Petr 2:2, Boháč Vladimír 1:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - SKST Liberec F 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jaroslav 0:3, Daníček Radek 0:2, Pecka Vlastimil 0:3, Tauš René 2:1, body hostů: Dominh Martin 3:0, Huk Martin 2:1, Požárský Jiří 2:1, Mečl Jan st. 2:0), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Sokol Bratříkov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Václav ml. 2:2, Piszcor Stanislav 2:2, Korp Petr st. 1:3, Čermák Miloslav 2:2, body hostů: Doležal Václav 2:2, Kolesa Ladislav 1:3, Jareis Otakar ml. 3:1, Šourek Pavel 1:1, Paldus Tomáš 2:0), Cvikováček Cvikov A - SKST Liberec G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plaček Jaroslav 3:0, Štěpánek Zdeněk 1:1, Fojt Pavel 1:2, Tomek Jaroslav ml. 3:0, body hostů: Novota Štefan 1:2, Klement Milan 2:1, Vojkovič Karel st. 0:3, Knot Jan 0:2),
19. kolo:
Cvikováček Cvikov A - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jaroslav 3:1, Tomek Jaroslav ml. 3:1, Fojt Pavel 2:1, Štěpánek Zdeněk 1:3, body hostů: Bříza František 2:2, Jaderný Petr 2:2, Jablonovský Jan 2:2, Čech Milan 0:3), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Jiskra Nový Bor B 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jindrák Lukáš 0:3, Slanina Jaroslav 0:3, Piszcor Stanislav 2:1, Korp Petr st. 2:0, WO 0:2, body hostů: Rudinský David 2:1, Oliverius Pavel 2:1, Nešvera Miroslav 2:1, Šákr Josef 1:1, WO 2:0), TJ Sokol Bratříkov A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jareis Otakar ml. 2:1, Paldus Tomáš 2:0, Kolesa Ladislav 2:1, Doležal Václav 2:1, body hostů: Pecka Vlastimil 1:2, Kovář Jaroslav 2:1, Daníček Radek 0:3, Sudek Petr 0:2), SKST Liberec G - TJ Sokol Košťálov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimenta Matouš 3:1, Vaníček Jiří 1:3, Vojkovič Karel st. 2:2, Klement Milan 2:2, body hostů: Krejčí Richard 0:4, Ouhrabka Michal 2:2, Dědek Jiří 3:1, Honců Michal 3:1), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Sokol Semily A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blažek Petr 0:3, Boháč Vladimír 0:2, Drechsler Matěj 0:3, Drechsler Jan 3:0, body hostů: Janoušek Ladislav 3:0, Mejsnar František ml. 2:1, Bělovský Josef 2:1, Šonský Jaroslav 1:1), SKST Liberec F - TJ Sokol Turnov A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Waldhauser Vojtěch 2:1, Požárský Jiří 2:1, Veselka Jiří st. 1:2, Huk Martin 0:2, WO 0:2, body hostů: Salomon Daniel 3:0, Knob Michal 1:1, Anděl Jiří 1:2, Vrabec Jakub 1:2, WO 2:0),
20. kolo:
Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Miloslav 3:1, Piszcor Stanislav 2:2, Korp Petr st. 2:2, Korp Oliver Petr 1:3, body hostů: Jaderný Petr 2:2, Březina Štěpán 0:4, Čech Milan 2:2, Bříza František 4:0), Cvikováček Cvikov A - TJ Jiskra Nový Bor B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plaček Jaroslav 2:1, Fojt Pavel 0:3, Tomek Jaroslav ml. 1:2, Štěpánek Zdeněk 1:2, body hostů: Studecký Lubor 1:2, Rudinský David 3:0, Oliverius Pavel 3:0, Nešvera Miroslav 1:2), SKST Liberec G - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaníček Jiří 1:2, Klimenta Matouš 2:0, Vojkovič Karel st. 2:1, Klement Milan 4:0, Mikula Oldřich 0:1, body hostů: Kovář Jaroslav 1:3, Pecka Vlastimil 1:2, Daníček Radek 0:3, Sudek Petr 2:1), TJ Sokol Bratříkov A - TJ Sokol Košťálov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jareis Otakar ml. 2:0, Šourek Pavel 2:0, Kolesa Ladislav 1:1, Paldus Tomáš 3:0, Doležal Václav 0:1, body hostů: Müller Ivan 1:2, Honců Michal 1:2, Ouhrabka Michal 0:2, Krejčí Richard 0:2), SKST Liberec F - TJ Sokol Semily A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Požárský Jiří 2:2, Waldhauser Vojtěch 2:2, Mečl Jan st. 1:2, Huk Martin 3:1, Veselka Jiří st. 0:1, body hostů: Janoušek Ladislav 3:1, Mejsnar František ml. 2:2, Bělovský Josef 2:2, Šonský Jaroslav 1:3), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Sokol Turnov A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Petr 1:2, Drechsler Matěj 0:2, Boháč Vladimír 0:3, Drechsler Jan 1:2, body hostů: Salomon Daniel 3:0, Knob Michal 2:1, Vávra Jiří 3:0, Anděl Jiří 1:1),
21. kolo:
TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Jiskra Raspenava B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jablonovský Jan 3:1, Jaderný Petr 2:2, Čech Milan 1:2, Bříza František 3:1, body hostů: Drechsler Jan 3:1, Drechsler Matěj 1:3, Blažek Petr 1:3, Boháč Vladimír 1:2), TJ Jiskra Nový Bor B - SKST Liberec F 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nešvera Miroslav 0:4, Horník Stanislav 3:1, Oliverius Pavel 2:1, Studecký Lubor 3:1, WO 1:0, body hostů: Dominh Martin 3:1, Waldhauser Vojtěch 2:2, Huk Martin 1:3, Požárský Jiří 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Semily A - TJ Sokol Bratříkov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mejsnar František ml. 2:1, Bělovský Josef 1:1, Šonský Jaroslav 2:1, Janoušek Ladislav 3:0, body hostů: Doležal Václav 3:0, Sunek Dominik 0:3, Sunek Pavel 0:3, Paldus Tomáš 0:2), TJ Sokol Turnov A - SKST Liberec G 10:0wo (body domácích: body hostů), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - Cvikováček Cvikov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tauš René 3:1, Mádle Luděk 0:4, Pecka Vlastimil 1:3, Kovář Jaroslav 4:0, body hostů: Plaček Jaroslav 2:2, Štěpánek Zdeněk 2:2, Fojt Pavel 1:3, Tomek Jaroslav ml. 3:1), TJ Sokol Košťálov A - Jiskra Kamenický Šenov A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ouhrabka Michal 1:1, Müller Ivan 1:1, Honců Michal 1:2, Dědek Jiří 2:0, WO 4:0, body hostů: Korp Petr st. 3:0, Čermák Miloslav 1:2, Korp Oliver Petr 0:3, WO 0:4),
22. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor B - TJ Jiskra Raspenava B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oliverius Pavel 2:0, Horník Stanislav 2:0, Rudinský David 3:0, Studecký Lubor 2:0, body hostů: Drechsler Jan 0:3, Drechsler Matěj 0:2, Blažek Petr 0:2, Boháč Vladimír 0:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - SKST Liberec F 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jablonovský Jan 1:3, Jaderný Petr 0:3, Čech Milan 0:3, Bříza František 3:1, body hostů: Požárský Jiří 4:0, Huk Martin 3:1, Waldhauser Vojtěch 2:1, Mečl Jan st. 1:2), TJ Sokol Turnov A - TJ Sokol Bratříkov A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šonský Jaroslav 2:0, Knob Michal 1:1, Vávra Jiří 3:0, Salomon Daniel 3:0, body hostů: Paldus Tomáš 1:2, Doležal Václav 0:3, Šourek Pavel 0:2, Kolesa Ladislav 0:2), TJ Sokol Semily A - SKST Liberec G 10:0wo, TJ Sokol Košťálov A - Cvikováček Cvikov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ouhrabka Michal 2:1, Müller Ivan 2:0, Honců Michal 2:1, Dědek Jiří 3:0, body hostů: Fojt Pavel 0:3, Štěpánek Zdeněk 0:3, Plaček Jaroslav 1:2, Tomek Jaroslav ml. 1:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - Jiskra Kamenický Šenov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrabec Jan 3:0, Kovář Jaroslav 2:0, Pecka Vlastimil 1:2, Tauš René 3:0, body hostů: Korp Petr st. 1:2, Čermák Miloslav 1:2, Korp Oliver Petr 0:3, Slanina Jaroslav 0:2),
Krajský přebor 2. třídy
1. kolo:
TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - KST Victory Liberec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kitzler Lubor st. 1:3, Jarkovský Otto 1:3, Havlík Jaroslav ml. 3:1, Lazar Julius 3:1, body hostů: Vojtěch Jiří 4:0, Anton Petr 2:2, Polák Jan 0:4, Rýgl Lukáš 2:2), TJ Sokol Turnov B - TJ Jiskra Tanvald A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Varcl Jakub 0:3, Jáč Miloš 3:0, Longin Milan 2:1, Csizmazia Michal 4:0, body hostů: Macoun Miroslav 2:2, Pavelka Radim 0:3, Směšný Milan 1:2, Holec Jaroslav st. 1:2), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - Orel Studenec u Horek A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hegar Michal 1:1, Otmar Michal 2:0, Otmar Petr 2:1, Hlubuček Radek 3:0, body hostů: Kuřík Jan st. 1:2, Kuřík Martin 0:3, Vancl Jan 1:1, Kuřík Jan ml. 0:2), SKST Liberec H - SKST Liberec I 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lieskovský Daniel 3:1, Waldhauser Štěpán 2:2, Absolonová Marie 1:3, Košek Martin 2:2, body hostů: Veselka Jiří st. 3:1, Klement Milan 2:2, Novák Kamil 2:2, Zacharová Kateřina 0:1, Knot Jan 1:2), TJ Sokol Vesec B - TJ Sokol Turnov C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Pavel 1:3, Souček Josef 1:3, Macoun Michael 3:1, Kocour Jan 2:2, body hostů: Vrabec Jakub 3:1, Mencl Radek 3:1, Jiroš Adam 2:2, Varcl Jan ml. 1:3), TJ Doksy A - TJ Spartak Chrastava B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lučan Ladislav 2:0, Tamchyna Petr 2:0, Lindner Ladislav 3:0, Bukovec Radek 2:0, body hostů: Zahradník Petr 0:3, Průša Pavel 0:2, Charvát Luboš 0:1, Živnůstka Miroslav 0:2, Šimon Miroslav 0:1),
2. kolo:
TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - TJ Doksy A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlík Jaroslav st. 3:1, Kitzler Lubor st. 1:3, Lazar Julius 3:1, Jarkovský Otto 2:2, body hostů: Tamchyna Petr 4:0, Bukovec Radek 2:2, Pulkrábek Václav 1:3, Kočí Pavel 0:4), KST Victory Liberec A - TJ Spartak Chrastava B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cmunt Martin 1:2, Anton Petr 3:0, Provazník Tomáš 3:0, Vojtěch Jiří 2:1, body hostů: Zahradník Petr 1:2, Průša Pavel 1:2, Živnůstka Miroslav 0:3, Šimon Miroslav 1:2), TJ Sokol Turnov B - TJ Sokol Vesec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Longinová Ilona 2:0, Jáč Miloš 2:0, Longin Milan 2:0, Csizmazia Michal 2:0, body hostů: Nejedlo Josef 0:2, Šírek František 0:2, Jíra Jiří 0:2, Souček Josef 0:2), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Turnov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macoun Miroslav 3:0, Pavelka Radim 3:0, Grohsgott Jiří 0:3, Směšný Milan 2:1, body hostů: Jiroš Adam 1:2, Varcl Jan ml. 1:2, Varcl Jan st. 2:1, Mencl Kryštof 0:3), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - SKST Liberec H 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlubuček Tomáš 3:0, Otmar Petr 1:1, Hegar Michal 1:2, Otmar Michal 3:0, body hostů: Lieskovský Daniel 1:2, Košek Martin 2:1, Žid Čeněk 0:3, Absolonová Marie 0:2), Orel Studenec u Horek A - SKST Liberec I 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuřík Martin 0:4, Klejch Filip 2:1, Vancl Jan 1:2, Kuřík Jan st. 3:1, body hostů: Veselka Jiří st. 2:2, Klement Milan 3:1, Novák Kamil 2:1, Zacharová Kateřina 1:2),
3. kolo:
TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - TJ Spartak Chrastava B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kitzler Lubor st. 0:2, Havlík Jaroslav st. 0:2, Jarkovský Otto 0:2, Kitzler Lubor ml. 0:2, body hostů: Zahradník Petr 2:0, Průša Pavel 2:0, Živnůstka Miroslav 2:0, Šimon Miroslav 2:0), KST Victory Liberec A - TJ Doksy A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Anton Petr 1:1, Rýgl Lukáš 2:1, Janoušek Milan 1:2, Vojtěch Jiří 3:0, Provazník Tomáš 1:0, body hostů: Tamchyna Petr 3:0, Lučan Ladislav 0:3, Bukovec Radek 1:2, Pulkrábek Václav 0:3), TJ Sokol Turnov B - TJ Sokol Turnov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Csizmazia Michal 2:0, Mizera Petr 0:4, Longin Milan 3:1, Jáč Miloš 3:1, Louda Václav 0:2, body hostů: Vrabec Jakub 2:2, Jiroš Adam 2:2, Varcl Jan ml. 2:2, Mencl Radek 2:2), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Vesec B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macoun Miroslav 3:0, Pavelka Radim 3:0, Ulvr Otakar 0:3, Směšný Milan 2:1, body hostů: Macoun Michael 0:2, Kocour Jan 2:1, Ježek Pavel 1:2, Šírek František 0:3, Souček Josef 1:0), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - SKST Liberec I 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Otmar Petr 1:1, Hlubuček Tomáš 2:0, Hegar Michal 1:2, Otmar Michal 2:0, WO 3:0, body hostů: Knot Jan 2:1, Novák Kamil 1:2, Zacharová Kateřina 0:3, WO 0:3), Orel Studenec u Horek A - SKST Liberec H 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klejch Filip 0:2, Kuřík Martin 0:2, Suja Jan 1:2, Kuřík Jan st. 1:2, body hostů: Lieskovský Daniel 3:0, Košek Martin 2:1, Žid Čeněk 2:0, Absolonová Marie 1:1),
4. kolo:
TJ Doksy A - SKST Liberec H 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lučan Ladislav 2:0, Tamchyna Petr 1:1, Lindner Ladislav 1:0, Bukovec Radek 3:0, Smetáček Jiří 1:1, body hostů: Košek Martin 1:2, Waldhauser Štěpán 1:2, Absolonová Marie 0:2, Horák Patrik 0:2), TJ Spartak Chrastava B - SKST Liberec I 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Petr 3:1, Šimon Miroslav 1:3, Charvát Luboš 2:2, Průša Pavel 2:2, body hostů: Veselka Jiří st. 1:3, Klement Milan 4:0, Novák Kamil 1:1, Mikula Oldřich 2:2, Knot Jan 0:2), TJ Sokol Vesec B - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježek Pavel 1:1, Šírek František 0:2, Souček Josef 0:3, Kocour Jan 1:2, body hostů: Hlubuček Tomáš 3:0, Otmar Michal 3:0, Otmar Petr 2:0, Golis Radek 0:2), TJ Sokol Turnov C - Orel Studenec u Horek A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Radek 2:2, Jiroš Adam 2:1, Krauter Gunar 1:2, Vrabec Jakub 4:0, body hostů: Kuřík Jan st. 2:2, Vancl Jan 1:3, Kuřík Martin 1:2, Klejch Filip 1:2), TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - TJ Sokol Turnov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kitzler Lubor ml. 1:3, Jarkovský Otto 2:2, Havlík Jaroslav ml. 4:0, Lazar Julius 2:2, body hostů: Csizmazia Michal 3:1, Jáč Miloš 1:3, Longin Milan 2:2, Varcl Jakub 1:3), KST Victory Liberec A - TJ Jiskra Tanvald A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anton Petr 2:2, Cmunt Martin 1:3, Rýgl Lukáš 0:4, Vojtěch Jiří 4:0, body hostů: Macoun Miroslav 3:1, Pavelka Radim 2:2, Směšný Milan 1:3, Holec Jaroslav st. 3:1),
5. kolo:
TJ Doksy A - SKST Liberec I 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lučan Ladislav 1:1, Tamchyna Petr 2:0, Smetáček Jiří 3:0, Bukovec Radek 2:0, body hostů: Knot Jan 0:3, Novák Kamil 0:2, Klement Milan 0:2, Koždoň Roman 1:1), TJ Spartak Chrastava B - SKST Liberec H 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Petr 2:1, Šimon Miroslav 2:1, Charvát Luboš 1:2, Průša Pavel 3:1, body hostů: Košek Martin 3:1, Waldhauser Štěpán 2:1, Absolonová Marie 0:3, Horák Patrik 0:3), TJ Sokol Vesec B - Orel Studenec u Horek A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šírek František 0:2, Souček Josef 2:1, Macoun Michael 1:2, Kocour Jan 2:2, Ježek Pavel 0:2, body hostů: Kuřík Jan st. 4:0, Vancl Jan 2:2, Klejch Filip 1:2, Kuřík Martin 2:1), TJ Sokol Turnov C - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Radek 1:2, Jiroš Adam 0:3, Krauter Gunar 0:3, Vrabec Jakub 2:1, body hostů: Hlubuček Tomáš 3:0, Otmar Michal 3:0, Otmar Petr 2:1, Golis Radek 1:2), TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - TJ Jiskra Tanvald A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kitzler Lubor ml. 1:3, Jarkovský Otto 1:3, Havlík Jaroslav ml. 4:0, Lazar Julius 2:2, body hostů: Macoun Miroslav 3:1, Pavelka Radim 2:2, Štěpánek Jaroslav 2:2, Směšný Milan 1:3), KST Victory Liberec A - TJ Sokol Turnov B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Anton Petr 1:2, Provazník Tomáš 0:3, Janoušek Milan 0:3, Vojtěch Jiří 3:0, body hostů: Csizmazia Michal 3:0, Jáč Miloš 2:1, Longin Milan 1:2, Longinová Ilona 2:1),
6. kolo:
TJ Sokol Turnov B - TJ Doksy A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Longinová Ilona 2:2, Jáč Miloš 1:2, Longin Milan 2:1, Csizmazia Michal 3:1, body hostů: Tamchyna Petr 4:0, Bukovec Radek 0:4, Lindner Ladislav 1:2, Pulkrábek Václav 1:2), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Spartak Chrastava B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macoun Miroslav 4:0, Směšný Milan 2:2, Štěpánek Jaroslav 0:4, Pavelka Radim 2:2, body hostů: Průša Pavel 2:2, Zahradník Petr 3:1, Živnůstka Miroslav 2:2, Šimon Miroslav 1:3), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlubuček Tomáš 2:0, Otmar Michal 2:0, Otmar Petr 2:0, Hlubuček Radek 2:0, body hostů: Lazar Julius 0:2, Jarkovský Otto 0:2, Kitzler Lubor st. 0:2, Kitzler Lubor ml. 0:2), Orel Studenec u Horek A - KST Victory Liberec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suja Jan 1:3, Kuřík Jan st. 3:1, Kobrle Zdeněk 2:2, Kuřík Martin 2:2, body hostů: Vojtěch Jiří 3:1, Anton Petr 2:2, Provazník Tomáš 2:2, Cmunt Martin 0:2, Rýgl Lukáš 1:1), SKST Liberec H - TJ Sokol Vesec B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Huk Martin 2:0, Košek Martin 2:0, Waldhauser Štěpán 3:0, Lieskovský Daniel 2:1, body hostů: Macoun Michael 0:3, Kocour Jan 0:3, Souček Josef 1:1, Šírek František 0:2), SKST Liberec I - TJ Sokol Turnov C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselka Jiří st. 3:0, Novák Kamil 1:1, Mikula Oldřich 1:2, Klement Milan 3:0, body hostů: Vrabec Jakub 1:2, Mencl Radek 1:1, Krauter Gunar 1:2, Šonský Patrik 0:2, Jiroš Adam 0:1),
7. kolo:
TJ Sokol Turnov B - TJ Spartak Chrastava B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Longinová Ilona 2:0, Jáč Miloš 1:1, Longin Milan 3:0, Csizmazia Michal 2:0, body hostů: Zahradník Petr 0:3, Průša Pavel 1:1, Živnůstka Miroslav 0:2, Charvát Luboš 0:2), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Doksy A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macoun Miroslav 2:2, Štěpánek Jaroslav 1:2, Směšný Milan 2:1, Pavelka Radim 3:1, body hostů: Tamchyna Petr 4:0, Lučan Ladislav 1:3, Bukovec Radek 0:3, Pulkrábek Václav 1:2), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - KST Victory Liberec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otmar Michal 3:0, Otmar Petr 2:1, Hegar Michal 0:3, Hlubuček Tomáš 4:0, body hostů: Vojtěch Jiří 2:2, Rýgl Lukáš 1:2, Provazník Tomáš 1:2, Cmunt Martin 0:2, Anton Petr 0:1), Orel Studenec u Horek A - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klejch Filip 3:0, Kuřík Martin 2:1, Suja Jan 0:3, Kuřík Jan st. 3:1, body hostů: Lazar Julius 2:2, Jarkovský Otto 2:1, Kitzler Lubor st. 1:2, Kitzler Lubor ml. 0:3), SKST Liberec H - TJ Sokol Turnov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Huk Martin 2:1, Lieskovský Daniel 2:1, Waldhauser Štěpán 1:2, Košek Martin 3:0, body hostů: Šonský Patrik 1:2, Krauter Gunar 1:2, Vrabec Jakub 1:2, Jiroš Adam 1:2), SKST Liberec I - TJ Sokol Vesec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikula Oldřich 2:0, Veselka Jiří st. 1:0, Novák Kamil 2:0, Klement Milan 2:0, Knot Jan 1:0, body hostů: Souček Josef 0:2, Šírek František 0:2, Ježek Pavel 0:2, Pleštil Luděk 0:2),
8. kolo:
TJ Doksy A - TJ Sokol Vesec B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lučan Ladislav 2:1, Tamchyna Petr 2:0, Lindner Ladislav 2:1, Bukovec Radek 2:0, Pulkrábek Václav 0:1, body hostů: Macoun Michael 0:3, Souček Josef 1:2, Kocour Jan 1:2, Šírek František 1:1), TJ Spartak Chrastava B - TJ Sokol Turnov C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Petr 2:0, Šimon Miroslav 2:0, Živnůstka Miroslav 3:0, Průša Pavel 2:0, body hostů: Vrabec Jakub 0:3, Jiroš Adam 0:2, Varcl Jan ml. 0:2, Mencl Radek 0:2), TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - SKST Liberec H 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kitzler Lubor st. 0:3, Flégl Pavel 0:3, Lazar Julius 3:0, Jarkovský Otto 2:2, body hostů: Košek Martin 3:1, Lieskovský Daniel 2:1, Absolonová Marie 1:2, Žid Jaromír 2:1), KST Victory Liberec A - SKST Liberec I 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anton Petr 1:3, Provazník Tomáš 1:3, Cmunt Martin 0:2, Vojtěch Jiří 4:0, Janoušek Milan 0:1, body hostů: Veselka Jiří st. 1:1, Klement Milan 3:1, Novák Kamil 3:1, Knot Jan 1:2, Koždoň Roman 1:1), TJ Sokol Turnov B - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Longinová Ilona 0:3, Jáč Miloš 0:3, Longin Milan 0:3, Csizmazia Michal 3:0, body hostů: Otmar Michal 3:0, Hlubuček Tomáš 2:1, Hlubuček Radek 2:1, Otmar Petr 2:1), TJ Jiskra Tanvald A - Orel Studenec u Horek A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macoun Miroslav 2:0, Pavelka Radim 1:1, Holec Jaroslav st. 3:0, Směšný Milan 2:0, body hostů: Kuřík Jan st. 1:2, Suja Jan 0:2, Kuřík Martin 0:2, Tesař Miloš 0:2),
9. kolo:
TJ Doksy A - TJ Sokol Turnov C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lučan Ladislav 1:0, Tamchyna Petr 2:0, Lindner Ladislav 2:0, Bukovec Radek 1:0, WO 3:0, body hostů: Jiroš Adam 0:2, Vrabec Jakub 0:2, Varcl Jan st. 0:2, WO 0:3), TJ Spartak Chrastava B - TJ Sokol Vesec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Petr 2:0, Šimon Miroslav 1:1, Živnůstka Miroslav 3:0, Průša Pavel 2:0, body hostů: Souček Josef 1:2, Šírek František 0:2, Ježek Pavel 0:2, Jíra Jiří 0:2), TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - SKST Liberec I 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kitzler Lubor st. 0:3, Flégl Pavel 1:2, Lazar Julius 2:1, Jarkovský Otto 1:3, body hostů: Veselka Jiří st. 2:1, Knot Jan 2:1, Novák Kamil 2:1, Koždoň Roman 2:1, Zacharová Kateřina 1:0), KST Victory Liberec A - SKST Liberec H 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Tomáš 2:2, Rýgl Lukáš 0:2, Janoušek Milan 0:4, Vojtěch Jiří 4:0, Anton Petr 1:1, body hostů: Košek Martin 3:1, Lieskovský Daniel 3:1, Absolonová Marie 1:3, Žid Jaromír 2:2), TJ Sokol Turnov B - Orel Studenec u Horek A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Longinová Ilona 0:2, Jáč Miloš 2:0, Longin Milan 3:0, Csizmazia Michal 3:0, body hostů: Kuřík Jan st. 1:2, Suja Jan 0:3, Kuřík Martin 0:2, Tesař Miloš 1:1), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macoun Miroslav 3:1, Pavelka Radim 2:2, Holec Jaroslav st. 1:2, Směšný Milan 3:1, body hostů: Otmar Michal 3:1, Hlubuček Tomáš 1:3, Hegar Michal 0:4, Otmar Petr 2:1),
10. kolo:
TJ Sokol Nová Ves n. P. A - TJ Doksy A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlubuček Tomáš 2:2, Otmar Michal 2:2, Otmar Petr 3:0, Hlubuček Radek 2:2, body hostů: Švec Josef 2:2, Tamchyna Petr 3:1, Bukovec Radek 1:3, Lindner Ladislav 0:3), Orel Studenec u Horek A - TJ Spartak Chrastava B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuřík Martin 0:2, Kobrle Zdeněk 0:2, Vancl Jan 0:3, Kuřík Jan st. 2:1, body hostů: Průša Pavel 3:0, Zahradník Petr 3:0, Živnůstka Miroslav 1:1, Šimon Miroslav 1:1), SKST Liberec H - TJ Sokol Turnov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Waldhauser Štěpán 3:1, Absolonová Marie 2:2, Horák Patrik 0:4, Huk Martin 3:1, body hostů: Longinová Ilona 4:0, Jáč Miloš 1:3, Longin Milan 1:3, Anděl Jiří 2:2), SKST Liberec I - TJ Jiskra Tanvald A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselka Jiří st. 1:3, Novák Kamil 1:1, Mikula Oldřich 1:2, Klement Milan 4:0, Knot Jan 1:1, body hostů: Macoun Miroslav 2:2, Pavelka Radim 3:1, Směšný Milan 1:3, Gregor Radim 1:2), TJ Sokol Vesec B - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šírek František 0:3, Ježek Pavel 0:2, Macoun Michael 0:3, Kocour Jan 2:1, body hostů: Havlík Jaroslav ml. 3:0, Lazar Julius 3:0, Jarkovský Otto 2:1, Kitzler Lubor st. 1:1), TJ Sokol Turnov C - KST Victory Liberec A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jiroš Adam 2:2, Šonský Patrik 2:2, Krauter Gunar 0:3, Vrabec Jakub 3:1, body hostů: Vojtěch Jiří 3:1, Rýgl Lukáš 2:2, Anton Petr 2:2, Provazník Tomáš 0:1, Cmunt Martin 1:1),
11. kolo:
TJ Sokol Nová Ves n. P. A - TJ Spartak Chrastava B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otmar Michal 3:0, Hlubuček Tomáš 2:0, Hegar Michal 2:1, Otmar Petr 2:1, body hostů: Průša Pavel 0:3, Zahradník Petr 2:1, Živnůstka Miroslav 0:3, Šimon Miroslav 0:2), Orel Studenec u Horek A - TJ Doksy A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuřík Jan st. 1:1, Kuřík Martin 0:2, Tesař Miloš 0:3, Suja Jan 0:2, body hostů: Švec Josef 2:1, Lindner Ladislav 2:0, Bukovec Radek 2:0, Tamchyna Petr 2:0), SKST Liberec H - TJ Jiskra Tanvald A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Patrik 0:3, Absolonová Marie 1:2, Huk Martin 1:2, Waldhauser Štěpán 2:2, body hostů: Macoun Miroslav 4:0, Gregor Radim 1:2, Pavelka Radim 3:0, Směšný Milan 1:2), SKST Liberec I - TJ Sokol Turnov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselka Jiří st. 0:1, Knot Jan 0:3, Mikula Oldřich 1:2, Novák Kamil 2:2, Klement Milan 2:1, body hostů: Csizmazia Michal 4:0, Longinová Ilona 3:1, Longin Milan 1:2, Jáč Miloš 1:2), TJ Sokol Vesec B - KST Victory Liberec A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Souček Josef 2:2, Ježek Pavel 0:4, Macoun Michael 1:2, Kocour Jan 3:1, body hostů: Anton Petr 3:1, Provazník Tomáš 2:2, Janoušek Milan 0:3, Cmunt Martin 3:0, Vojtěch Jiří 1:0), TJ Sokol Turnov C - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Radek 1:3, Šonský Patrik 3:1, Jiroš Adam 2:2, Vrabec Jakub 2:1, Krauter Gunar 0:1, body hostů: Havlík Jaroslav ml. 4:0, Lazar Julius 2:2, Jarkovský Otto 0:4, Kitzler Lubor st. 2:2),
12. kolo:
KST Victory Liberec A - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anton Petr 2:0, Rýgl Lukáš 2:0, Janoušek Milan 2:1, Provazník Tomáš 3:0, body hostů: Kitzler Lubor ml. 0:3, Kitzler Lubor st. 1:2, Jarkovský Otto 0:2, Havlík Jaroslav st. 0:2), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Turnov B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Radim 0:3, Směšný Milan 0:2, Koucký Vladimír 0:3, Macoun Miroslav 2:1, body hostů: Csizmazia Michal 3:0, Jáč Miloš 2:1, Longin Milan 2:1, Anděl Jiří 2:0), Orel Studenec u Horek A - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suja Jan 1:2, Kuřík Martin 0:2, Kobrle Zdeněk 0:3, Kuřík Jan st. 2:1, body hostů: Otmar Petr 3:0, Otmar Michal 3:0, Hlubuček Tomáš 2:1, Hegar Michal 0:2), SKST Liberec I - SKST Liberec H 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klement Milan 1:2, Novák Kamil 1:2, Knot Jan 0:3, Veselka Jiří st. 2:2, body hostů: Huk Martin 4:0, Košek Martin 3:0, Lieskovský Daniel 2:1, Waldhauser Štěpán 0:3), TJ Sokol Turnov C - TJ Sokol Vesec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiroš Adam 0:2, Krauter Gunar 2:0, Šonský Patrik 3:0, Vrabec Jakub 3:0, body hostů: Kocour Jan 1:2, Souček Josef 0:3, Ježek Pavel 0:2, Pleštil Luděk 1:1), TJ Spartak Chrastava B - TJ Doksy A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Petr 3:1, Šimon Miroslav 1:2, Živnůstka Miroslav 2:1, Charvát Luboš 3:1, body hostů: Tamchyna Petr 4:0, Lučan Ladislav 1:3, Lindner Ladislav 0:3, Bukovec Radek 0:3),
13. kolo:
TJ Doksy A - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tamchyna Petr 3:0, Bukovec Radek 0:3, Pulkrábek Václav 0:2, Urban Tomáš 1:3, Smetáček Jiří 0:1, body hostů: Havlík Jaroslav ml. 3:1, Lazar Julius 3:0, Jarkovský Otto 2:1, Kitzler Lubor st. 1:2), TJ Spartak Chrastava B - KST Victory Liberec A 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Charvát Luboš 0:2, Průša Pavel 1:2, Zahradník Petr 2:1, WO 0:4, body hostů: Anton Petr 1:2, Provazník Tomáš 2:0, Rýgl Lukáš 0:1, Vojtěch Jiří 2:0, WO 4:0), TJ Sokol Vesec B - TJ Sokol Turnov B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šírek František 0:2, Ježek Pavel 0:2, Souček Josef 0:2, Kocour Jan 0:2, body hostů: Csizmazia Michal 2:0, Jáč Miloš 2:0, Longin Milan 2:0, Anděl Jiří 2:0), TJ Sokol Turnov C - TJ Jiskra Tanvald A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šonský Patrik 1:2, Varcl Jan ml. 0:3, Jiroš Adam 1:2, Vrabec Jakub 2:1, body hostů: Macoun Miroslav 3:0, Holec Jaroslav st. 2:1, Směšný Milan 0:3, Pavelka Radim 3:0), SKST Liberec H - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lieskovský Daniel 3:1, Košek Martin 2:1, Žid Jaromír 1:2, Huk Martin 3:1, body hostů: Hlubuček Tomáš 0:4, Otmar Petr 2:2, Otmar Michal 3:0, Hegar Michal 0:3), SKST Liberec I - Orel Studenec u Horek A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koždoň Roman 2:1, Mikula Oldřich 2:1, Novák Kamil 2:1, Klement Milan 3:0, body hostů: Kuřík Jan st. 2:1, Kuřík Martin 1:2, Tesař Miloš 0:3, Suja Jan 0:3),
14. kolo:
TJ Spartak Chrastava B - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Pavel 2:2, Charvát Luboš 3:1, Lipenský Robert 2:2, Zahradník Petr 2:2, body hostů: Havlík Jaroslav ml. 3:1, Lazar Julius 4:0, Jarkovský Otto 0:4, Kitzler Lubor st. 0:4), TJ Doksy A - KST Victory Liberec A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pulkrábek Václav 3:1, Tamchyna Petr 3:0, Bukovec Radek 0:3, Lučan Ladislav 3:1, body hostů: Vojtěch Jiří 2:2, Janoušek Milan 1:3, Provazník Tomáš 2:1, Cmunt Martin 0:2, Anton Petr 0:1), TJ Sokol Turnov C - TJ Sokol Turnov B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mencl Radek 2:2, Jiroš Adam 2:1, Vrabec Jakub 2:1, Varcl Jan ml. 2:2, body hostů: Mizera Petr 0:4, Louda Václav 0:4, Longin Milan 3:0, Jáč Miloš 3:0), TJ Sokol Vesec B - TJ Jiskra Tanvald A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pleštil Luděk 1:1, Jíra Jiří 0:2, Ježek Pavel 0:3, Souček Josef 1:2, body hostů: Macoun Miroslav 3:0, Pavelka Radim 3:0, Směšný Milan 2:0, Holec Jaroslav st. 0:1, Štěpánek Jaroslav 0:1), SKST Liberec I - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knot Jan 2:2, Mikula Oldřich 2:2, Koždoň Roman 3:1, Novák Kamil 1:3, body hostů: Hlubuček Tomáš 0:4, Otmar Petr 4:0, Otmar Michal 3:1, Hlubuček Radek 1:3), SKST Liberec H - Orel Studenec u Horek A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košek Martin 3:0, Lieskovský Daniel 1:1, Absolonová Marie 2:1, Huk Martin 3:0, body hostů: Kuřík Jan st. 2:1, Kuřík Martin 0:3, Tesař Miloš 0:3, Suja Jan 0:2),
15. kolo:
SKST Liberec H - TJ Doksy A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lieskovský Daniel 0:4, Žid Čeněk 3:1, Košek Martin 3:1, Huk Martin 3:1, body hostů: Tamchyna Petr 4:0, Lučan Ladislav 1:3, Bukovec Radek 1:3, Pulkrábek Václav 1:3), SKST Liberec I - TJ Spartak Chrastava B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselka Jiří st. 2:2, Novák Kamil 4:0, Klement Milan 3:1, WO 0:5, body hostů: Zahradník Petr 2:1, Charvát Luboš 1:2, Živnůstka Miroslav 0:3, Průša Pavel 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - TJ Sokol Vesec B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlubuček Radek 2:0, Otmar Michal 2:0, Hegar Michal 3:0, Hlubuček Tomáš 2:1, body hostů: Kocour Jan 0:3, Souček Josef 0:3, Ježek Pavel 1:1, Nejedlo Josef 0:2), Orel Studenec u Horek A - TJ Sokol Turnov C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tesař Miloš 0:3, Suja Jan 2:1, Klejch Filip 2:1, Kuřík Jan st. 4:0, body hostů: Hlaváček Vladimír 2:2, Vrabec Jakub 1:2, Jiroš Adam 1:2, Varcl Jan st. 1:2), TJ Sokol Turnov B - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Anděl Jiří 2:0, Longinová Ilona 0:2, Longin Milan 3:0, Csizmazia Michal 3:0, body hostů: Lazar Julius 1:2, Jarkovský Otto 1:2, Kitzler Lubor ml. 0:2, Kitzler Lubor st. 0:2), TJ Jiskra Tanvald A - KST Victory Liberec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Radim 3:1, Holec Jaroslav st. 3:1, Směšný Milan 0:3, Macoun Miroslav 3:1, body hostů: Provazník Tomáš 2:2, Vojtěch Jiří 3:1, Anton Petr 1:3, Janoušek Milan 0:3),
16. kolo:
SKST Liberec I - TJ Doksy A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Misař Daniel 0:4, Veselka Jiří st. 3:1, Novák Kamil 3:1, Klement Milan 3:1, body hostů: Tamchyna Petr 4:0, Bukovec Radek 1:3, Pulkrábek Václav 1:3, Vrba Josef 1:3), SKST Liberec H - TJ Spartak Chrastava B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lieskovský Daniel 4:0, Absolonová Marie 0:3, Žid Jaromír 1:1, Huk Martin 4:0, Vojkovič Karel ml. 0:1, body hostů: Zahradník Petr 2:2, Průša Pavel 2:2, Charvát Luboš 0:3, Živnůstka Miroslav 1:2), Orel Studenec u Horek A - TJ Sokol Vesec B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuřík Martin 1:1, Klejch Filip 1:1, Vancl Jan 2:1, Kuřík Jan st. 3:0, Tesař Miloš 1:0, body hostů: Kocour Jan 3:0, Souček Josef 0:3, Ježek Pavel 0:3, Nejedlo Josef 0:2), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - TJ Sokol Turnov C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otmar Petr 2:1, Otmar Michal 2:0, Hegar Michal 2:1, Hlubuček Tomáš 3:0, body hostů: Vrabec Jakub 1:2, Šonský Patrik 0:3, Jiroš Adam 1:2, Mencl Radek 0:2), TJ Jiskra Tanvald A - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koucký Vladimír 2:2, Macoun Miroslav 3:1, Směšný Milan 1:2, Pavelka Radim 3:1, body hostů: Havlík Jaroslav ml. 4:0, Lazar Julius 2:2, Jarkovský Otto 0:4, Kitzler Lubor st. 0:3), TJ Sokol Turnov B - KST Victory Liberec A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Anděl Jiří 1:2, Longinová Ilona 2:1, Longin Milan 2:1, Csizmazia Michal 3:0, body hostů: Vojtěch Jiří 3:0, Janoušek Milan 0:3, Anton Petr 0:3, Rýgl Lukáš 1:2),
17. kolo:
TJ Doksy A - TJ Sokol Turnov B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukovec Radek 0:2, Lučan Ladislav 1:1, Pulkrábek Václav 0:3, Vrba Josef 0:3, body hostů: Csizmazia Michal 3:0, Jáč Miloš 2:1, Longin Milan 2:0, Anděl Jiří 2:0), TJ Spartak Chrastava B - TJ Jiskra Tanvald A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Pavel 2:2, Živnůstka Miroslav 2:2, Charvát Luboš 1:2, Zahradník Petr 4:0, body hostů: Macoun Miroslav 2:2, Pavelka Radim 1:3, Holec Jaroslav st. 2:2, Směšný Milan 1:2), TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korselt Radek 0:2, Machálek Tomáš 0:2, Vlček Ladislav 0:2, Jarkovský Otto 0:2, body hostů: Otmar Petr 2:0, Otmar Michal 2:0, Hlubuček Tomáš 2:0, Hegar Michal 2:0), KST Victory Liberec A - Orel Studenec u Horek A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtěch Jiří 3:0, Anton Petr 2:1, Rýgl Lukáš 1:2, Provazník Tomáš 2:1, body hostů: Kuřík Jan st. 2:1, Klejch Filip 2:1, Kuřík Martin 0:3, Suja Jan 0:3), TJ Sokol Vesec B - SKST Liberec H 0:10wo, TJ Sokol Turnov C - SKST Liberec I 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matoušková Stanislava 2:2, Jiroš Adam 2:2, Hlaváček Vladimír 3:1, Zítko Martin 1:3, body hostů: Klement Milan 4:0, Novák Kamil 1:3, Knot Jan 3:1, Zacharová Kateřina 0:4),
18. kolo:
TJ Spartak Chrastava B - TJ Sokol Turnov B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Živnůstka Miroslav 0:3, Šimon Miroslav 0:3, Charvát Luboš 1:2, Zahradník Petr 2:1, body hostů: Csizmazia Michal 3:0, Jáč Miloš 2:1, Longin Milan 1:2, Anděl Jiří 3:0), TJ Doksy A - TJ Jiskra Tanvald A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pulkrábek Václav 2:2, Tamchyna Petr 4:0, Lučan Ladislav 1:3, Lindner Ladislav 2:2, body hostů: Pavelka Radim 2:2, Macoun Miroslav 3:1, Směšný Milan 2:2, Štěpánek Jaroslav 0:4), KST Victory Liberec A - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Tomáš 1:3, Anton Petr 2:2, Vojtěch Jiří 3:0, Janoušek Milan 0:4, body hostů: Otmar Petr 2:2, Otmar Michal 2:2, Hlubuček Tomáš 3:1, Hlubuček Radek 2:1), TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - Orel Studenec u Horek A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kitzler Lubor st. 1:3, Jarkovský Otto 0:3, Havlík Jaroslav st. 1:0, Lazar Julius 3:1, Říčař Rudolf 0:2, body hostů: Kuřík Jan st. 3:1, Klejch Filip 4:0, Suja Jan 1:2, Kuřík Martin 1:2), TJ Sokol Turnov C - SKST Liberec H 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušková Stanislava 1:3, Jiroš Adam 2:2, Hlaváček Vladimír 2:2, Zítko Martin 2:2, body hostů: Huk Martin 4:0, Košek Martin 4:0, Žid Jaromír 1:3, Absolonová Marie 0:4), TJ Sokol Vesec B - SKST Liberec I 0:10wo,
19. kolo:
TJ Sokol Vesec B - TJ Doksy A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nejedlo Josef 1:3, Šírek František 2:2, Souček Josef 3:1, Kocour Jan 1:3, body hostů: Bukovec Radek 3:1, Pulkrábek Václav 1:3, Vrba Josef 1:3, Tamchyna Petr 4:0), TJ Sokol Turnov C - TJ Spartak Chrastava B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šonský Patrik 4:0, Krauter Gunar 0:4, Jiroš Adam 3:1, Vrabec Jakub 2:2, body hostů: Zahradník Petr 3:1, Průša Pavel 2:2, Živnůstka Miroslav 1:3, Charvát Luboš 1:3), SKST Liberec H - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Waldhauser Štěpán 0:1, Žid Čeněk 1:1, Košek Martin 3:0, Huk Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Lazar Julius 2:1, Jarkovský Otto 0:3, Machálek Tomáš 0:2, WO 0:3), SKST Liberec I - KST Victory Liberec A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koždoň Roman 4:0, Knot Jan 1:2, Zacharová Kateřina 2:1, Novák Kamil 3:1, body hostů: Anton Petr 0:4, Rýgl Lukáš 1:3, Provazník Tomáš 1:2, Vojtěch Jiří 2:1), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - TJ Sokol Turnov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlubuček Radek 2:2, Otmar Petr 1:2, Otmar Michal 3:0, Hlubuček Tomáš 3:1, body hostů: Csizmazia Michal 3:1, Longinová Ilona 1:3, Longin Milan 0:3, Jáč Miloš 1:2), Orel Studenec u Horek A - TJ Jiskra Tanvald A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuřík Jan ml. 0:2, Tesař Miloš 0:2, Suja Jan 0:3, Kuřík Jan st. 1:2, body hostů: Macoun Miroslav 3:0, Pavelka Radim 3:0, Směšný Milan 2:0, Grohsgott Jiří 1:1),
20. kolo:
TJ Sokol Turnov C - TJ Doksy A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrabec Jakub 3:1, Jiroš Adam 3:1, Krauter Gunar 2:1, Šonský Patrik 2:2, body hostů: Bukovec Radek 1:3, Pulkrábek Václav 0:4, Vrba Josef 1:3, Tamchyna Petr 3:0), TJ Sokol Vesec B - TJ Spartak Chrastava B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pleštil Luděk 0:2, Ježek Pavel 0:2, Souček Josef 0:3, Kocour Jan 1:1, body hostů: Zahradník Petr 3:0, Šimon Miroslav 2:0, Živnůstka Miroslav 2:0, Průša Pavel 1:1), SKST Liberec I - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knot Jan 2:1, Koždoň Roman 3:0, Novák Kamil 1:2, Klement Milan 3:0, body hostů: Lazar Julius 2:1, Jarkovský Otto 1:2, Machálek Tomáš 0:3, Svoboda Jan 0:3), SKST Liberec H - KST Victory Liberec A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lieskovský Daniel 3:1, Waldhauser Štěpán 2:1, Žid Jaromír 1:2, Huk Martin 4:0, body hostů: Vojtěch Jiří 3:1, Provazník Tomáš 0:2, Anton Petr 1:2, Janoušek Milan 0:3, Rýgl Lukáš 0:2), Orel Studenec u Horek A - TJ Sokol Turnov B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suja Jan 0:2, Kuřík Martin 0:2, Tesař Miloš 0:3, Kuřík Jan ml. 1:2, body hostů: Csizmazia Michal 3:0, Longinová Ilona 3:0, Longin Milan 1:1, Jáč Miloš 2:0), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - TJ Jiskra Tanvald A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlubuček Radek 3:1, Otmar Michal 2:1, Otmar Petr 2:1, Hlubuček Tomáš 2:2, body hostů: Macoun Miroslav 3:1, Pavelka Radim 2:2, Směšný Milan 0:3, Grohsgott Jiří 0:3),
21. kolo:
TJ Doksy A - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukovec Radek 1:3, Tamchyna Petr 3:0, Lučan Ladislav 1:2, Pulkrábek Václav 0:2, Lindner Ladislav 0:2, body hostů: Otmar Petr 3:1, Otmar Michal 3:1, Hegar Michal 1:2, Hlubuček Tomáš 2:1), TJ Spartak Chrastava B - Orel Studenec u Horek A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Živnůstka Miroslav 2:0, Šimon Miroslav 2:0, Charvát Luboš 2:0, Zahradník Petr 2:0, body hostů: Kuřík Jan st. 0:2, Klejch Filip 0:2, Suja Jan 0:2, Tesař Miloš 0:2), TJ Sokol Turnov B - SKST Liberec H 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Longinová Ilona 2:2, Jáč Miloš 0:4, Longin Milan 1:2, Csizmazia Michal 2:2, body hostů: Huk Martin 3:1, Košek Martin 4:0, Lieskovský Daniel 2:2, Žid Jaromír 1:2), TJ Jiskra Tanvald A - SKST Liberec I 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macoun Miroslav 1:2, Směšný Milan 1:2, Holec Jaroslav st. 2:1, Pavelka Radim 1:2, WO 4:0, body hostů: Koždoň Roman 4:0, Novák Kamil 3:1, Veselka Jiří ml. 0:4, WO 0:4), TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - TJ Sokol Vesec B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Jan 2:2, Jarkovský Otto 3:1, Machálek Tomáš 0:4, Lazar Julius 4:0, body hostů: Souček Josef 2:2, Šírek František 1:3, Ježek Pavel 2:2, Pleštil Luděk 2:2), KST Victory Liberec A - TJ Sokol Turnov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtěch Jiří 3:0, Rýgl Lukáš 2:1, Janoušek Milan 1:2, Anton Petr 2:1, body hostů: Vrabec Jakub 1:2, Šonský Patrik 2:1, Krauter Gunar 0:3, Jiroš Adam 1:2),
22. kolo:
TJ Spartak Chrastava B - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimon Miroslav 0:2, Živnůstka Miroslav 0:2, Zahradník Petr 0:2, WO 0:3, body hostů: Otmar Petr 1:0, Hlubuček Tomáš 2:0, Otmar Michal 2:0, Hlubuček Radek 1:0, WO 3:0), TJ Doksy A - Orel Studenec u Horek A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lindner Ladislav 2:2, Pulkrábek Václav 1:3, Vrba Josef 2:2, Bukovec Radek 2:2, body hostů: Kuřík Jan st. 3:1, Suja Jan 3:1, Kuřík Jan ml. 3:1, Tesař Miloš 0:4), TJ Jiskra Tanvald A - SKST Liberec H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macoun Miroslav 4:0, Směšný Milan 1:3, Holec Jaroslav st. 1:3, Pavelka Radim 2:2, body hostů: Huk Martin 3:1, Košek Martin 2:2, Lieskovský Daniel 3:1, Žid Jaromír 0:4), TJ Sokol Turnov B - SKST Liberec I 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Longinová Ilona 2:1, Jáč Miloš 2:1, Longin Milan 3:0, Csizmazia Michal 2:1, body hostů: Veselka Jiří st. 1:2, Novák Kamil 1:2, Mikula Oldřich 0:3, Tauchman Denis 1:2), KST Victory Liberec A - TJ Sokol Vesec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Anton Petr 2:0, Vojtěch Jiří 2:0, Cmunt Martin 1:2, Provazník Tomáš 3:0, body hostů: Souček Josef 1:2, Šírek František 0:3, Ježek Pavel 1:1, Pleštil Luděk 0:2), TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - TJ Sokol Turnov C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlík Jaroslav st. 0:3, Jarkovský Otto 1:1, Lazar Julius 1:2, Svoboda Jan 0:2, Vlček Milan 0:1, body hostů: Šonský Patrik 3:0, Matoušková Stanislava 2:1, Vrabec Jakub 2:1, Jiroš Adam 2:0),
Krajský pohár
1. kolo:
SKST Liberec G - KST Victory Liberec A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pusch František 0:3, Link Martin 0:3, Matějčík Jan 0:3, body hostů: Anton Petr 3:0, Vojtěch Jiří 3:0, Polák Jan 3:0), SKST Liberec E - TJ Sokol Mukařov A 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Huk Martin 1:1, Waldhauser Vojtěch 3:0, Waldhauser Štěpán 1:2, body hostů: Zahradník Jan 2:1, Bartůněk Radek 0:2, Bureš Pavel 1:2), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Sokol Turnov B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mastník Radek 0:3, Hujer Tomáš 0:3, Paldus Martin 2:1, body hostů: Jáč Miloš 2:0, Jiroš Adam 2:1, Longin Milan 3:0, Vrabec Jakub 0:1), TTC Liberec B - SKST Liberec C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pažout Daniel 0:3, Plíšek Jan 0:3, Richter Pavel 0:3, body hostů: Kaněra Jan 3:0, Klimenta Matouš 3:0, Klement Milan 3:0), TTC Liberec A - SKST Liberec D 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Engerer Jiří 1:2, Záleský Vlastimil 0:2, Boháč Miloš 2:1, Legen Julius 0:1, body hostů: Vojkovič Karel st. 2:1, Vaníček Jiří 3:0, Vojkovič Karel ml. 1:2), TJ Sokol Bratříkov C - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chlum Lukáš 0:3, Ottis Michal 0:3, Chlum Jaroslav 1:2, body hostů: Daníček Radek 3:0, Molitoris Dušan 3:0, Sudek Petr 2:1), TJ Sokol Turnov C - TJ Sokol Vesec B 0:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ouvín Josef 0:2, Varcl Jan st. 0:2, Červová Jitka 0:2, body hostů: Macoun Michael 2:0, Kocour Jan 2:0, Ježek Pavel 2:0), SKST Liberec F - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Absolonová Marie 1:2, Horák Patrik 0:3, Košek Martin 3:0, body hostů: Kovář Jaroslav 2:1, Charvát Luboš 1:2, Vrabec Jan 2:1),
2. kolo:
TJ Sokol Turnov B - SKST Liberec C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jiroš Adam 0:3, Varcl Jan ml. 1:2, Vrabec Jakub 1:2, body hostů: Klement Milan 1:2, Kaněra Jan 3:0, Klimenta Matouš 3:0), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D - SKST Liberec D 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Daníček Radek 0:3, Molitoris Dušan 0:3, Mádle Luděk 1:2, body hostů: Vaníček Jiří 3:0, Vojkovič Karel st. 3:0, Vojkovič Karel ml. 2:1), TJ Sokol Vesec B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kocour Jan 0:2, Macoun Michael 0:2, Ježek Pavel 0:1, body hostů: Pecka Vlastimil 2:0, Charvát Luboš 1:0, Kovář Jaroslav 2:0), SKST Liberec E - KST Victory Liberec A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Waldhauser Štěpán 1:2, Waldhauser Vojtěch 2:1, Lieskovský Daniel 2:1, body hostů: Anton Petr 1:2, Rýgl Lukáš 0:3, Vojtěch Jiří 3:0),
3. kolo:
SKST Liberec E - SKST Liberec B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Waldhauser Štěpán 1:2, Waldhauser Vojtěch 3:0, Lieskovský Daniel 0:3, body hostů: Veselka Jiří st. 2:1, Novota Štefan 1:2, Svědík Miroslav 2:1), SKST Liberec C - TJ Sokol Vesec A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klimenta Matouš 3:0, Klement Milan 0:3, Kaněra Jan 3:0, body hostů: Fejtek Ondřej 1:2, Ježek Michal 1:2, Líbal Jaromír 1:2), SKST Liberec D - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 1:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaníček Jiří 0:2, Vojkovič Karel st. 0:2, WO 0:2, body hostů: Just František 2:0, Bříza František 1:0, Milata Vladimír st. 1:0, WO 2:0), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Sokol Bratříkov A 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vrabec Jan 0:2, Pecka Vlastimil 0:2, Kovář Jaroslav 0:1, body hostů: Kolesa Ladislav 2:0, Paldus Tomáš 1:0, Šourek Pavel 2:0),
4. kolo:
TJ Sokol Bratříkov A - KMST Liberec A 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Paldus Tomáš 1:1, Šourek Pavel 1:0, Kolesa Ladislav 0:1, WO 3:0, body hostů: Brožík Karel 2:0, Zikmund Adam 0:2, WO 0:3), SKST Liberec E - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 2:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Waldhauser Štěpán 1:1, Waldhauser Vojtěch 0:3, Huk Martin 1:1, body hostů: Louda Jiří 1:1, Tauš René 2:0, Bittner Martin 2:1), SKST Liberec C - TJ Sokol Semily A 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klimenta Matouš 2:0, Klement Milan 0:3, Kaněra Jan 3:0, body hostů: Mejsnar František ml. 1:2, Bělovský Josef 1:1, Janoušek Ladislav 1:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa A - TJ Sokol Turnov A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Just František 2:1, Flanderka Miloš 3:0, Bříza František 0:2, Milata Vladimír st. 0:1, body hostů: Knob Michal 1:2, Vávra Jiří 1:2, Salomon Daniel 2:1),
5. kolo:
SKST Liberec C - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klimenta Matouš 1:5, Kaněra Jan 3:0, body hostů: Louda Jiří 1:2, Tauš René 2:1, Bittner Martin 2:1), TJ Sokol Bratříkov A - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Paldus Tomáš 2:1, Šourek Pavel 0:2, Kolesa Ladislav 1:2, Doležal Václav 0:1, body hostů: Just František 2:1, Flanderka Miloš 3:0, Bříza František 1:2),
6. kolo:
SKST Liberec C - TJ Lokomotiva Česká Lípa A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaněra Jan 2:1, Klement Milan 2:1, Klimenta Matouš 2:1, body hostů: Flanderka Miloš 2:1, Just František 0:3, Milata Vladimír st. 1:2),
Krajská divize žen
1. kolo:
TJ Sokol Turnov A - TJ Spartak Chrastava A 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vlasáková Martina 2:0, Červová Jitka 2:0, body hostů: Palušová Jana 0:2, Proboštová Tereza 0:2), TJ Spartak Chrastava B - Cvikováček Cvikov 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kaprálová Kateřina 0:2, Peroutková Barbora 0:2, body hostů: Svobodová Gabriela 2:0, Madaraszová Klára 2:0), SKST Liberec B - SKST Liberec A 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Richterová Adéla 0:2, Sálová Anežka 0:2, body hostů: Absolonová Marie 2:0, Pařízková Monika 2:0), TJ Spartak Chrastava A - SKST Liberec B 4:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Palušová Jana 2:0, Proboštová Tereza 1:1, body hostů: Richterová Adéla 1:1, Sálová Anežka 0:2), SKST Liberec A - TJ Spartak Chrastava B 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Absolonová Marie 2:0, Pařízková Monika 2:0, body hostů: Kaprálová Kateřina 0:2, Peroutková Barbora 0:2), Cvikováček Cvikov - TJ Jiskra Nový Bor 2:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Gabriela 1:1, Madaraszová Klára 0:2, body hostů: Nykodýmová Natálie 2:0, Nolová Markéta 1:1), TJ Sokol Turnov A - Cvikováček Cvikov 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vlasáková Martina 2:0, Longinová Ilona 2:0, body hostů: Svobodová Gabriela 0:2, Madaraszová Klára 0:2), TJ Spartak Chrastava A - SKST Liberec A 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Proboštová Tereza 0:2, Palušová Jana 0:2, body hostů: Absolonová Marie 2:0, Pařízková Monika 2:0), SKST Liberec B - TJ Jiskra Nový Bor 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Richterová Adéla 0:2, Sálová Anežka 0:2, body hostů: Nykodýmová Natálie 2:0, Nolová Markéta 2:0), SKST Liberec A - TJ Sokol Turnov A 1:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Absolonová Marie 1:1, Pařízková Monika 0:2, body hostů: Vlasáková Martina 2:0, Longinová Ilona 1:0, Červová Jitka 0:1), TJ Jiskra Nový Bor - TJ Spartak Chrastava B 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nykodýmová Natálie 2:0, Nolová Markéta 2:0, body hostů: Kaprálová Kateřina 0:2, Peroutková Barbora 0:2),
2. kolo:
Cvikováček Cvikov - SKST Liberec B 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Gabriela 2:0, Madaraszová Klára 2:0, body hostů: Sálová Anežka 0:2, Richterová Adéla 0:2), TJ Jiskra Nový Bor - TJ Sokol Turnov A 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nykodýmová Natálie 0:2, Nolová Markéta 0:2, body hostů: Vlasáková Martina 2:0, Matoušková Stanislava 1:0, Červová Jitka 1:0), TJ Spartak Chrastava A - TJ Spartak Chrastava B 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Palušová Jana 2:0, Proboštová Tereza 2:0, body hostů: Peroutková Barbora 0:2, Kaprálová Kateřina 0:2), Cvikováček Cvikov - TJ Spartak Chrastava A 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Gabriela 2:0, Madaraszová Klára 2:0, body hostů: Proboštová Tereza 0:2, Palušová Jana 0:2), TJ Spartak Chrastava B - SKST Liberec B 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Peroutková Barbora 0:2, Kaprálová Kateřina 0:2, body hostů: Sálová Anežka 2:0, Richterová Adéla 2:0), TJ Jiskra Nový Bor - SKST Liberec A 1:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nykodýmová Natálie 0:2, Nolová Markéta 1:1, body hostů: Absolonová Marie 2:0, Pařízková Monika 1:1), TJ Sokol Turnov A - TJ Spartak Chrastava B 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušková Stanislava 2:0, Červová Jitka 2:0, body hostů: Peroutková Barbora 0:2, Kaprálová Kateřina 0:2), TJ Spartak Chrastava A - TJ Jiskra Nový Bor 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Proboštová Tereza 0:2, Palušová Jana 0:2, body hostů: Nykodýmová Natálie 2:0, Nolová Markéta 1:0, Kopecká Klára 1:0), SKST Liberec A - Cvikováček Cvikov 3:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Absolonová Marie 2:0, Pařízková Monika 1:1, body hostů: Madaraszová Klára 1:1, Svobodová Gabriela 0:2), SKST Liberec B - TJ Sokol Turnov A 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sálová Anežka 0:2, Richterová Adéla 0:2, body hostů: Matoušková Stanislava 2:0, Červová Jitka 2:0),
3. kolo:
Cvikováček Cvikov - SKST Liberec B 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Gabriela 2:0, Madaraszová Klára 2:0, body hostů: Sálová Anežka 0:2, Richterová Adéla 0:2), TJ Jiskra Nový Bor - TJ Sokol Turnov A 1:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nykodýmová Natálie 0:2, Nolová Markéta 1:1, body hostů: Longinová Ilona 2:0, Matoušková Stanislava 0:1, Červová Jitka 1:0), TJ Spartak Chrastava A - TJ Spartak Chrastava B 4:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Palušová Jana 2:0, Proboštová Tereza 1:1, body hostů: Peroutková Barbora 0:2, Kaprálová Kateřina 1:1), Cvikováček Cvikov - TJ Spartak Chrastava A 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Gabriela 2:0, Madaraszová Klára 2:0, body hostů: Palušová Jana 0:2, Proboštová Tereza 0:2), TJ Spartak Chrastava B - SKST Liberec B 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kaprálová Kateřina 0:2, Peroutková Barbora 0:2, body hostů: Sálová Anežka 2:0, Richterová Adéla 2:0), TJ Jiskra Nový Bor - SKST Liberec A 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nykodýmová Natálie 0:2, Nolová Markéta 2:0, body hostů: Absolonová Marie 1:1, Pařízková Monika 1:1), TJ Sokol Turnov A - TJ Spartak Chrastava B 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Longinová Ilona 2:0, Červová Jitka 2:0, body hostů: Kaprálová Kateřina 0:2, Peroutková Barbora 0:2), TJ Spartak Chrastava A - TJ Jiskra Nový Bor 1:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Palušová Jana 1:1, Proboštová Tereza 0:2, body hostů: Kopecká Klára 1:1, Nykodýmová Natálie 2:0), SKST Liberec A - Cvikováček Cvikov 4:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Absolonová Marie 2:0, Pařízková Monika 1:1, body hostů: Madaraszová Klára 0:2, Svobodová Gabriela 1:1), SKST Liberec B - TJ Sokol Turnov A 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sálová Anežka 0:2, Richterová Adéla 0:2, body hostů: Longinová Ilona 2:0, Červová Jitka 2:0),
4. kolo:
TJ Sokol Turnov A - TJ Spartak Chrastava A 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matoušková Stanislava 2:0, Červová Jitka 2:0, body hostů: Palušová Jana 0:2, Proboštová Tereza 0:2), TJ Spartak Chrastava B - Cvikováček Cvikov 0:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kaprálová Kateřina 0:2, Peroutková Barbora 0:2, body hostů: Madaraszová Klára 2:0, Svobodová Gabriela 2:0), SKST Liberec B - SKST Liberec A 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Richterová Adéla 1:1, Sálová Anežka 1:1, body hostů: Pařízková Monika 2:0, Chotěnovská Beáta 0:2), TJ Spartak Chrastava A - SKST Liberec B 1:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Palušová Jana 0:2, Koudelková Karolína 0:2, body hostů: Sálová Anežka 2:0, Richterová Adéla 2:0), SKST Liberec A - TJ Spartak Chrastava B 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pařízková Monika 2:0, Chotěnovská Beáta 2:0, body hostů: Kaprálová Kateřina 0:2, Peroutková Barbora 0:2), Cvikováček Cvikov - TJ Jiskra Nový Bor 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svobodová Gabriela 1:1, Madaraszová Klára 1:1, body hostů: Nykodýmová Natálie 2:0, Kopecká Klára 0:2), TJ Sokol Turnov A - Cvikováček Cvikov 3:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matoušková Stanislava 2:0, Červová Jitka 1:1, body hostů: Madaraszová Klára 0:2, Svobodová Gabriela 1:1), TJ Spartak Chrastava A - SKST Liberec A 1:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Proboštová Tereza 0:2, Palušová Jana 1:1, body hostů: Pařízková Monika 2:0, Chotěnovská Beáta 1:1), SKST Liberec B - TJ Jiskra Nový Bor 1:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Richterová Adéla 1:1, Sálová Anežka 0:2, body hostů: Kopecká Klára 1:1, Nykodýmová Natálie 2:0), SKST Liberec A - TJ Sokol Turnov A 1:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pařízková Monika 1:1, Chotěnovská Beáta 0:2, body hostů: Červová Jitka 1:1, Matoušková Stanislava 2:0), TJ Jiskra Nový Bor - TJ Spartak Chrastava B 5:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kopecká Klára 2:0, Nykodýmová Natálie 2:0, body hostů: Kaprálová Kateřina 0:2, Peroutková Barbora 0:2),
Kvalifikace o KP
17. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Sokol Bratříkov B 9:8, TJ Sokol Turnov D - SKST Liberec J 5:9, SKST Liberec J - TJ Sokol Bratříkov B 3:9, TJ Sokol Turnov D - TJ Jiskra Nový Bor C 4:9, TJ Sokol Turnov D - TJ Sokol Bratříkov B 9:7, SKST Liberec J - TJ Jiskra Nový Bor C 8:9,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline