Výsledky do novin
DIVIZE mužů
1. kolo:
TJ Neratovice "A" - TJ Sokol Příbram 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Zdeněk 4:0, Prosa Tomáš 1:2, Ehl Ladislav 1:2, Glogar Jaroslav 3:1, body hostů: Bauer Horst 2:2, Kotrbatý Petr 2:2, Eisenreich Jindřich ml. 1:2, Jaroš Antonín 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Sokol Hořovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Antoš Petr 2:1, Fuka Martin 3:0, Nováček Petr 1:2, Zajíček Michal 2:2, body hostů: Šmíd Jan 2:2, Chládek Luboš 1:2, Koros Pavel 2:1, Karda Martin 0:3), TJ Sokol Králův Dvůr - KST Rakovník 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kala Petr 3:1, Kopřiva Tomáš 0:4, Rujder David 0:3, Tůma Pavel 3:1, body hostů: Pisár Petr 4:0, Vlček Jiří 2:2, Štepka Vladimír 2:2, Kettner Martin 1:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy - TTC Kladno "B" 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šťastný Michael st. 0:3, Přáda Jaroslav 0:2, Urban Jan 0:3, Fiala Ondřej 2:0, WO 1:0, body hostů: Bajer Jiří 3:0, Hrubý Vlastimil 2:0, Škach Martin 2:1, Navrátil Tomáš 1:1, WO 0:1), ST EUROMASTER Kolín "B" - TJ Sokol Hudlice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilner Jaroslav 3:1, Zaplatílek Ctibor 2:2, Záboj Matěj 0:2, Čamr František 3:1, Jindra Josef 0:2, body hostů: Homolka Pavel 3:1, Hrabár Jiří 1:3, Landa Miloslav 2:2, Dřevěný Petr 2:2), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Neratovice "B" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Josef ml. 2:0, Blažek Martin 1:1, Šejvl Jakub 2:1, Sysel Pavel 3:0, body hostů: Sauer Ondřej 0:3, Michal Jiří 1:2, Beneš Tomáš 1:1, Dvořák Jan ml. 0:2),
2. kolo:
TJ Neratovice "A" - TJ Sokol Hořovice 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Zdeněk 2:2, Prosa Tomáš 3:1, Ehl Ladislav 3:0, Glogar Jaroslav 2:2, body hostů: Šmíd Jan 1:1, Chládek Luboš 3:1, Koros Pavel 0:4, Jirouch Tomáš 0:3, Karda Martin 1:1), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Sokol Příbram 10:0wo, TJ Sokol Králův Dvůr - TTC Kladno "B" 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kala Petr 2:2, Kopřiva Tomáš 2:1, Rujder David 0:3, Tůma Pavel 2:2, body hostů: Navrátil Tomáš 3:1, Bajer Jiří 4:0, Škach Martin 1:2, Mikulejský Filip 0:3), TJ Sokol Mníšek pod Brdy - KST Rakovník 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jan 1:2, Přáda Jaroslav 0:3, Urban Jan 0:2, Fiala Ondřej 2:1, Taller Filip 0:1, body hostů: Pisár Petr 3:0, Vlček Jiří 2:1, Kettner Martin 3:0, Štepka Vladimír 1:2), ST EUROMASTER Kolín "B" - TJ Neratovice "B" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilner Jaroslav 2:0, Zaplatílek Ctibor 1:1, Jindra Josef 2:0, Čamr František 3:0, WO 0:1, body hostů: Dvořák Jan ml. 1:1, Beneš Tomáš 0:3, Michal Jiří 0:2, Dvořák Jan nejml. 0:2, WO 1:0), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Sokol Hudlice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berger Miroslav 0:1, Chalupa Josef ml. 2:2, Blažek Martin 1:3, Sysel Pavel 3:1, Šejvl Jakub 3:0, body hostů: Homolka Pavel 4:0, Dřevěný Petr 2:2, Hrabár Jiří 1:3, Landa Miloslav 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Příbram - TJ Sokol Hudlice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:0, Jaroš Antonín 1:1, Kotrbatý Petr 3:0, Bauer Horst 1:0, WO 1:0, body hostů: Hrabár Jiří 0:3, Homolka Pavel 1:1, Dřevěný Petr 0:1, Landa Miloslav 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Hořovice - TJ Neratovice "B" 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koros Pavel 1:1, Chládek Luboš 2:0, Karda Martin 3:0, Šmíd Jan 2:0, body hostů: Beneš Tomáš 0:3, Dvořák Jan ml. 0:2, Michal Jiří 0:2, Dvořák Jan nejml. 1:1), KST Rakovník - ST EUROMASTER Kolín "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Jiří 2:2, Kettner Martin 2:2, Přibík Jan 2:2, Pisár Petr 3:1, body hostů: Čamr František 4:0, Pilner Jaroslav 1:3, Zaplatílek Ctibor 1:3, Jindra Josef 1:3), TTC Kladno "B" - TTC Brandýs nad Labem "B" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Vlastimil 2:2, Škach Martin 2:2, Navrátil Tomáš 1:2, Bajer Jiří 4:0, body hostů: Sysel Pavel 3:1, Blažek Martin 2:2, Šejvl Jakub 1:3, Chalupa Josef ml. 0:3), TJ Neratovice "A" - TJ Sokol Králův Dvůr 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Zdeněk 3:1, Prosa Tomáš 2:1, Ehl Ladislav 2:1, Glogar Jaroslav 1:3, body hostů: Tůma Pavel 3:1, Kala Petr 1:3, Kopřiva Tomáš 2:1, Rujder David 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Antoš Petr 3:0, Šťastný Vladislav 1:1, Nováček Petr 2:1, Fuka Martin 2:1, body hostů: Fiala Ondřej 2:1, Přáda Jaroslav 0:3, Urban Jan 1:2, Šťastný Michael st. 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Příbram - TJ Neratovice "B" 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:0, Jaroš Antonín 2:0, Kotrbatý Petr 2:0, Bauer Horst 2:0, body hostů: Michal Jiří 0:2, Dvořák Jan nejml. 0:2, Sauer Ondřej 0:2, Dvořák Jan ml. 0:2), TJ Sokol Hořovice - TJ Sokol Hudlice 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirouch Tomáš 1:0, Chládek Luboš 1:1, Karda Martin 2:1, Šmíd Jan 2:0, WO 3:0, body hostů: Homolka Pavel 2:1, Drož Jan 0:3, Landa Miloslav 0:2, WO 0:3), KST Rakovník - TTC Brandýs nad Labem "B" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Jiří 2:2, Kettner Martin 1:2, Přibík Jan 2:1, Pisár Petr 4:0, body hostů: Sysel Pavel 1:3, Blažek Martin 1:3, Šejvl Jakub 1:2, Chalupa Josef ml. 2:1), TTC Kladno "B" - ST EUROMASTER Kolín "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Vlastimil 0:2, Mencl Jiří 1:3, Navrátil Tomáš 1:3, Bajer Jiří 4:0, Mikulejský Filip 0:2, body hostů: Čamr František 3:1, Pilner Jaroslav 3:1, Záboj Matěj 0:2, Zaplatílek Ctibor 2:2, Jindra Josef 2:0), TJ Neratovice "A" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Zdeněk 2:1, Prosa Tomáš 2:1, Ehl Ladislav 3:0, Glogar Jaroslav 2:1, body hostů: Fiala Ondřej 2:1, Fiala Jan 1:2, Urban Jan 0:3, Přáda Jaroslav 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Sokol Králův Dvůr 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fuka Martin 1:2, Zajíček Michal 2:1, Nováček Petr 2:1, Antoš Petr 3:0, body hostů: Tůma Pavel 3:0, Kala Petr 0:3, Kopřiva Tomáš 0:3, Rujder David 1:2),
5. kolo:
TJ Sokol Králův Dvůr - TJ Sokol Příbram 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kala Petr 2:2, Kopřiva Tomáš 2:2, Rujder David 1:3, Tůma Pavel 4:0, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Kotrbatý Petr 3:1, Bauer Horst 2:2, Sýkora Josef 0:4), TJ Sokol Mníšek pod Brdy - TJ Sokol Hořovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jan 1:3, Přáda Jaroslav 1:3, Urban Jan 2:2, Fiala Ondřej 3:1, body hostů: Šmíd Jan 2:2, Chládek Luboš 2:2, Koros Pavel 2:2, Karda Martin 3:1), ST EUROMASTER Kolín "B" - TJ Neratovice "A" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zaplatílek Ctibor 2:0, Dolejší Stanislav 1:1, Jindra Josef 2:0, Čamr František 3:0, WO 0:1, body hostů: Dvořák Zdeněk 0:2, Prosa Tomáš 1:2, Glogar Jaroslav 0:2, Ehl Ladislav 0:2, WO 1:0), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gräf Miloš 2:0, Strnad Richard 1:1, Blažek Martin 3:0, Sysel Pavel 2:1, body hostů: Fuka Martin 0:3, Nováček Petr 1:2, Zajíček Michal 0:2, Šťastný Vladislav 1:1), TJ Sokol Hudlice - KST Rakovník 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drož Jan 0:3, Vajs Karel 0:3, Landa Miloslav 0:3, Homolka Pavel 3:0, body hostů: Pisár Petr 3:0, Kettner Martin 2:1, Vlček Jiří 2:1, Mikeš Milan 2:1), TJ Neratovice "B" - TTC Kladno "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jan ml. 3:1, Michal Jiří 0:4, Dvořák Jan nejml. 1:3, Beneš Tomáš 3:1, body hostů: Bajer Jiří 3:1, Hrubý Vlastimil 2:2, Mencl Jiří 2:2, Navrátil Tomáš 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol Králův Dvůr - TJ Sokol Hořovice 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kala Petr 0:4, Kopřiva Tomáš 1:2, Rujder David 0:3, Tůma Pavel 3:1, body hostů: Šmíd Jan 4:0, Chládek Luboš 2:2, Koros Pavel 2:1, Karda Martin 2:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy - TJ Sokol Příbram 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Ondřej 3:1, Fiala Jan 2:2, Urban Jan 2:2, Přáda Jaroslav 1:2, Taller Filip 0:1, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Jaroš Antonín 2:2, Bauer Horst 3:1, Řehoř Radek 0:4), ST EUROMASTER Kolín "B" - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jindra Josef 1:1, Dolejší Stanislav 2:0, Pilner Jaroslav 2:0, Čamr František 2:0, Zaplatílek Ctibor 1:0, body hostů: Antoš Petr 1:2, Nováček Petr 0:2, Fuka Martin 0:2, Zajíček Michal 0:2), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Neratovice "A" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chalupa Josef ml. 1:3, Šejvl Jakub 2:2, Blažek Martin 3:1, Sysel Pavel 3:1, body hostů: Ehl Ladislav 2:2, Dvořák Zdeněk 1:3, Prosa Tomáš 4:0, Glogar Jaroslav 0:4), TJ Sokol Hudlice - TTC Kladno "B" 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dřevěný Petr 3:1, Vajs Karel 2:1, Hrabár Jiří 1:1, Homolka Pavel 2:2, Landa Miloslav 0:1, body hostů: Bajer Jiří 4:0, Škach Martin 1:3, Navrátil Tomáš 1:2, Mikulejský Filip 0:3), TJ Neratovice "B" - KST Rakovník 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sauer Ondřej 0:2, Michal Jiří 0:2, Dvořák Jan nejml. 0:3, Beneš Tomáš 0:2, body hostů: Vlček Jiří 3:0, Kettner Martin 2:0, Přibík Jan 2:0, Mikeš Milan 2:0),
7. kolo:
TJ Neratovice "A" - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prosa Tomáš 1:2, Dvořák Zdeněk 0:3, Ehl Ladislav 1:2, Glogar Jaroslav 1:2, body hostů: Nešněra Jiří 3:0, Nováček Petr 1:2, Fuka Martin 2:1, Zajíček Michal 3:0), TJ Sokol Králův Dvůr - TJ Sokol Mníšek pod Brdy 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kala Petr 1:3, Rujder David 1:3, Kopřiva Tomáš 1:3, Tůma Pavel 4:0, body hostů: Fiala Ondřej 3:1, Fiala Jan 2:2, Přáda Jaroslav 2:2, Urban Jan 2:2), ST EUROMASTER Kolín "B" - TTC Brandýs nad Labem "B" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dolejší Stanislav 1:1, Zaplatílek Ctibor 1:1, Pilner Jaroslav 3:0, Čamr František 3:0, body hostů: Sysel Pavel 2:1, Blažek Martin 0:3, Šejvl Jakub 0:2, Strnad Richard 0:2), TJ Sokol Hudlice - TJ Neratovice "B" 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dřevěný Petr 2:0, Vajs Karel 1:1, Hrabár Jiří 3:0, Homolka Pavel 3:0, body hostů: Beneš Tomáš 1:2, Dvořák Jan ml. 0:3, Michal Jiří 0:2, Sauer Ondřej 0:2), KST Rakovník - TTC Kladno "B" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Jiří 2:1, Kettner Martin 2:1, Mikeš Milan 2:1, Pisár Petr 3:0, body hostů: Škach Martin 1:2, Navrátil Tomáš 2:1, Vychodil Luděk 0:3, Mikulejský Filip 0:3), TJ Sokol Příbram - TJ Sokol Hořovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroš Antonín 2:1, Bauer Horst 2:0, Kotrbatý Petr 3:0, Eisenreich Jindřich ml. 1:2, body hostů: Šmíd Jan 0:3, Karda Martin 0:3, Koros Pavel 1:2, Chládek Luboš 2:0),
8. kolo:
TJ Sokol Příbram - KST Rakovník 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Josef 1:3, Eisenreich Jindřich ml. 1:2, Bauer Horst 2:1, Jaroš Antonín 1:3, body hostů: Pisár Petr 4:0, Vlček Jiří 2:2, Kettner Martin 1:2, Přibík Jan 2:1), TJ Sokol Hořovice - TTC Kladno "B" 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koros Pavel 0:2, Chládek Luboš 1:1, Karda Martin 1:2, Šmíd Jan 0:3, body hostů: Bajer Jiří 3:0, Navrátil Tomáš 1:2, Škach Martin 2:0, Hýža Daniel 2:0), TJ Neratovice "A" - TJ Sokol Hudlice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glogar Jaroslav 3:0, Dvořák Zdeněk 1:1, Ehl Ladislav 2:1, Prosa Tomáš 2:1, body hostů: Dřevěný Petr 1:2, Hrabár Jiří 2:1, Landa Miloslav 0:3, Vajs Karel 0:2), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Neratovice "B" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Michal 1:1, Nešněra Jiří 2:0, Nováček Petr 2:1, Fuka Martin 3:0, body hostů: Beneš Tomáš 1:2, Dvořák Jan ml. 0:3, Michal Jiří 0:2, Sauer Ondřej 1:1), TJ Sokol Králův Dvůr - ST EUROMASTER Kolín "B" 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kala Petr 1:2, Kopřiva Tomáš 0:2, Řejha Pavel 0:3, Tůma Pavel 2:1, Rujder David 0:1, body hostů: Čamr František 3:0, Jindra Josef 3:0, Zaplatílek Ctibor 1:2, Záboj Matěj 2:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy - TTC Brandýs nad Labem "B" 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Jan 1:2, Přáda Jaroslav 1:2, Urban Jan 0:2, Fiala Ondřej 3:1, Taller Filip 0:1, body hostů: Sysel Pavel 3:1, Blažek Martin 1:2, Šejvl Jakub 2:1, Chalupa Josef ml. 2:1),
9. kolo:
TJ Sokol Příbram - TTC Kladno "B" 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroš Antonín 3:0, Eisenreich Jindřich ml. 1:1, Kotrbatý Petr 2:1, Bauer Horst 3:0, body hostů: Hýža Daniel 1:2, Škach Martin 1:2, Hrubý Vlastimil 0:3, Navrátil Tomáš 0:2), TJ Sokol Hořovice - KST Rakovník 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirouch Tomáš 1:2, Šmíd Jan 0:2, Karda Martin 1:2, Chládek Luboš 1:2, body hostů: Pisár Petr 2:1, Vlček Jiří 2:1, Přibík Jan 3:0, Kettner Martin 1:1), TJ Neratovice "A" - TJ Neratovice "B" 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Zdeněk 1:1, Prosa Tomáš 2:0, Ehl Ladislav 3:0, Glogar Jaroslav 2:0, body hostů: Sauer Ondřej 0:3, Dvořák Jan nejml. 0:2, Michal Jiří 0:2, Dvořák Jan ml. 1:1), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Sokol Hudlice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fuka Martin 3:1, Antoš Petr 3:1, Zajíček Michal 1:3, Nováček Petr 2:2, body hostů: Dřevěný Petr 3:1, Hrabár Jiří 1:3, Landa Miloslav 0:4, Vajs Karel 3:1), TJ Sokol Králův Dvůr - TTC Brandýs nad Labem "B" 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kala Petr 0:3, Kopřiva Tomáš 1:2, Řejha Pavel 1:2, Tůma Pavel 2:1, body hostů: Sysel Pavel 2:1, Berger Miroslav 2:1, Šejvl Jakub 2:1, Blažek Martin 2:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy - ST EUROMASTER Kolín "B" 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Ondřej 2:1, Fiala Jan 0:3, Taller Filip 0:3, Šťastný Michael st. 1:2, body hostů: Čamr František 3:0, Jindra Josef 3:0, Zaplatílek Ctibor 1:2, Záboj Matěj 2:1),
10. kolo:
ST EUROMASTER Kolín "B" - TJ Sokol Příbram 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čamr František 1:1, Záboj Matěj 1:1, Jindra Josef 2:0, Dolejší Stanislav 2:0, WO 4:1, body hostů: Bauer Horst 2:0, Eisenreich Jindřich ml. 0:3, Řehoř Radek 0:3, WO 1:4), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Sokol Hořovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Martin 2:2, Chalupa Josef ml. 3:1, Šejvl Jakub 1:2, Sysel Pavel 2:2, Berger Miroslav 1:0, body hostů: Chládek Luboš 2:2, Karda Martin 2:2, Jirouch Tomáš 0:4, Koros Pavel 3:1), TJ Sokol Hudlice - TJ Sokol Králův Dvůr 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dřevěný Petr 1:2, Hrabár Jiří 2:1, Vajs Karel 2:1, Homolka Pavel 3:1, body hostů: Tůma Pavel 3:1, Řejha Pavel 0:3, Kopřiva Tomáš 2:1, Roziňák Jan 0:1, Bohdan Luděk 0:2), TJ Neratovice "B" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Jiří 2:2, Dvořák Jan ml. 3:1, Dvořák Jan nejml. 0:1, Beneš Tomáš 2:2, Sauer Ondřej 1:2, body hostů: Fiala Ondřej 4:0, Fiala Jan 3:1, Přáda Jaroslav 1:3, Urban Jan 0:4), KST Rakovník - TJ Neratovice "A" 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlček Jiří 3:1, Přibík Jan 1:3, Kettner Martin 0:3, Pisár Petr 4:0, body hostů: Prosa Tomáš 2:2, Ehl Ladislav 2:2, Dvořák Zdeněk 1:3, Glogar Jaroslav 2:1), TTC Kladno "B" - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škach Martin 3:1, Mencl Jiří 1:2, Hýža Daniel 0:3, Bajer Jiří 4:0, body hostů: Nešněra Jiří 3:1, Fuka Martin 2:2, Nováček Petr 1:2, Zajíček Michal 0:3),
11. kolo:
ST EUROMASTER Kolín "B" - TJ Sokol Hořovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čamr František 3:0, Jindra Josef 2:1, Záboj Matěj 1:2, Dolejší Stanislav 3:0, body hostů: Chládek Luboš 1:2, Karda Martin 2:1, Koros Pavel 0:3, Jirouch Tomáš 0:3), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Sokol Příbram 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Martin 1:2, Chalupa Josef ml. 2:1, Šejvl Jakub 1:2, Sysel Pavel 4:0, body hostů: Bauer Horst 3:1, Eisenreich Jindřich ml. 1:2, Jaroš Antonín 1:2, Řehoř Radek 0:3), TJ Sokol Hudlice - TJ Sokol Mníšek pod Brdy 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabár Jiří 2:1, Dřevěný Petr 2:1, Vajs Karel 1:2, Homolka Pavel 3:1, body hostů: Fiala Ondřej 3:1, Fiala Jan 1:2, Urban Jan 1:2, Šťastný Michael st. 0:3), TJ Neratovice "B" - TJ Sokol Králův Dvůr 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michal Jiří 3:1, Dvořák Jan nejml. 0:1, Beneš Tomáš 1:2, Dvořák Jan ml. 3:1, Sauer Ondřej 1:2, body hostů: Tůma Pavel 3:1, Včelička Lubomír 1:3, Kopřiva Tomáš 2:2, Řejha Pavel 1:2), KST Rakovník - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlček Jiří 2:1, Kettner Martin 2:1, Mikeš Milan 1:2, Pisár Petr 3:0, body hostů: Nešněra Jiří 3:0, Fuka Martin 0:3, Nováček Petr 1:2, Zajíček Michal 0:3), TTC Kladno "B" - TJ Neratovice "A" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 2:2, Procházka Ondřej 0:4, Mencl Jiří 1:3, Bajer Jiří 4:0, body hostů: Prosa Tomáš 2:2, Ehl Ladislav 3:1, Glogar Jaroslav 3:1, Dvořák Zdeněk 1:3),
12. kolo:
TJ Sokol Příbram - TJ Neratovice "A" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Josef 0:4, Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Jaroš Antonín 2:1, Bauer Horst 4:0, body hostů: Dvořák Zdeněk 2:2, Prosa Tomáš 2:2, Glogar Jaroslav 1:3, Ehl Ladislav 1:2), TJ Sokol Hořovice - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koros Pavel 3:1, Chládek Luboš 2:1, Karda Martin 1:2, Šmíd Jan 3:1, body hostů: Fuka Martin 3:1, Nováček Petr 1:3, Zajíček Michal 1:2, Školník Luboš 0:3), KST Rakovník - TJ Sokol Králův Dvůr 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlček Jiří 2:1, Kettner Martin 2:1, Přibík Jan 1:2, Pisár Petr 3:0, body hostů: Tůma Pavel 3:0, Kopřiva Tomáš 1:2, Hošková Denisa 0:3, Řejha Pavel 0:3), TTC Kladno "B" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 1:1, Mencl Jiří 2:0, Škach Martin 2:0, Bajer Jiří 3:0, WO 0:1, body hostů: Fiala Ondřej 1:1, Šťastný Michael st. 0:3, Urban Jan 0:2, Macháček Pavel st. 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Hudlice - ST EUROMASTER Kolín "B" 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dřevěný Petr 0:2, Hrabár Jiří 0:2, Vajs Karel 1:2, Homolka Pavel 1:2, body hostů: Dolejší Stanislav 3:0, Čamr František 3:0, Záboj Matěj 0:2, Zaplatílek Ctibor 2:0), TJ Neratovice "B" - TTC Brandýs nad Labem "B" 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michal Jiří 0:2, Dvořák Jan nejml. 0:2, Beneš Tomáš 1:2, Dvořák Jan ml. 0:2, body hostů: Sysel Pavel 3:0, Blažek Martin 2:0, Šejvl Jakub 1:1, Gräf Miloš 2:0),
13. kolo:
TJ Sokol Hořovice - TJ Neratovice "A" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koros Pavel 2:2, Chládek Luboš 2:1, Karda Martin 2:1, Šmíd Jan 3:1, body hostů: Prosa Tomáš 3:1, Ehl Ladislav 0:4, Dvořák Zdeněk 0:3, Glogar Jaroslav 2:1), TJ Sokol Příbram - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jaroš Antonín 2:0, Eisenreich Jindřich ml. 1:1, Kotrbatý Petr 2:0, Bauer Horst 3:0, WO 0:1, body hostů: Fuka Martin 1:1, Nováček Petr 0:3, Školník Luboš 0:2, Zajíček Michal 0:2, WO 1:0), TTC Kladno "B" - TJ Sokol Králův Dvůr 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škach Martin 2:1, Navrátil Tomáš 1:1, Mencl Jiří 2:1, Bajer Jiří 3:0, body hostů: Kopřiva Tomáš 1:2, Tůma Pavel 2:1, Hošková Denisa 0:3, Řejha Pavel 0:2), KST Rakovník - TJ Sokol Mníšek pod Brdy 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pisár Jan 1:1, Kettner Martin 1:1, Přibík Jan 3:0, Pisár Petr 3:0, body hostů: Fiala Ondřej 2:1, Urban Jan 0:3, Šťastný Michael st. 0:2, Zamazal Pavel 0:2), TJ Neratovice "B" - ST EUROMASTER Kolín "B" 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michal Jiří 0:2, Sauer Ondřej 0:2, Dvořák Jan nejml. 0:3, Beneš Tomáš 2:1, body hostů: Pilner Jaroslav 3:0, Čamr František 3:0, Záboj Matěj 1:1, Zaplatílek Ctibor 1:1), TJ Sokol Hudlice - TTC Brandýs nad Labem "B" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dřevěný Petr 1:3, Landa Miloslav 0:3, Vajs Karel 2:1, Homolka Pavel 3:1, Drož Jan 0:1, body hostů: Sysel Pavel 4:0, Berger Miroslav 2:2, Blažek Martin 2:2, Šejvl Jakub 1:2),
14. kolo:
TJ Sokol Hudlice - TJ Sokol Příbram 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dřevěný Petr 2:2, Landa Miloslav 2:2, Hrabár Jiří 1:2, Homolka Pavel 3:1, body hostů: Bauer Horst 4:0, Jaroš Antonín 3:1, Eisenreich Jindřich ml. 0:4, Váňa Miroslav 0:3), TJ Neratovice "B" - TJ Sokol Hořovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jan ml. 1:3, Michal Jiří 1:3, Dvořák Jan nejml. 1:3, Beneš Tomáš 4:0, body hostů: Šmíd Jan 3:1, Chládek Luboš 2:2, Koros Pavel 1:3, Karda Martin 3:1), ST EUROMASTER Kolín "B" - KST Rakovník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolejší Stanislav 3:1, Pilner Jaroslav 1:3, Jindra Josef 0:1, Čamr František 3:1, Zaplatílek Ctibor 1:2, body hostů: Kettner Martin 0:4, Pisár Petr 4:0, Přibík Jan 2:2, Mikeš Milan 2:2), TTC Brandýs nad Labem "B" - TTC Kladno "B" 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berger Miroslav 0:2, Šejvl Jakub 3:0, Blažek Martin 1:1, Sysel Pavel 3:0, Chalupa Josef ml. 1:1, WO 2:0, body hostů: Škach Martin 1:1, Hrubý Vlastimil 1:3, Navrátil Tomáš 1:2, Mencl Jiří 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Králův Dvůr - TJ Neratovice "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 2:2, Rujder David 0:4, Hošková Denisa 3:1, Tůma Pavel 4:0, body hostů: Prosa Tomáš 2:2, Dvořák Zdeněk 1:3, Glogar Jaroslav 2:2, Ehl Ladislav 2:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přáda Jaroslav 1:2, Šťastný Michael st. 0:2, Fiala Jan 1:2, Macháček Pavel st. 0:1, Fiala Ondřej 1:1, body hostů: Nešněra Jiří 3:0, Fuka Martin 2:1, Šťastný Vladislav 2:1, Školník Luboš 1:1),
15. kolo:
TJ Neratovice "B" - TJ Sokol Příbram 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jan ml. 2:1, Sauer Ondřej 1:2, Dvořák Jan nejml. 0:3, Michal Jiří 1:3, body hostů: Bauer Horst 4:0, Jaroš Antonín 3:0, Eisenreich Jindřich ml. 2:1, Řehoř Radek 0:3), TJ Sokol Hudlice - TJ Sokol Hořovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dřevěný Petr 3:0, Vajs Karel 1:1, Hrabár Jiří 2:1, Homolka Pavel 3:0, body hostů: Chládek Luboš 2:1, Koros Pavel 0:3, Jirouch Tomáš 0:3, Šmíd Jan 0:2), TTC Brandýs nad Labem "B" - KST Rakovník 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Josef ml. 3:1, Šejvl Jakub 2:2, Blažek Martin 0:3, Sysel Pavel 3:1, body hostů: Kettner Martin 2:2, Pisár Petr 3:1, Přibík Jan 1:3, Mikeš Milan 1:2), ST EUROMASTER Kolín "B" - TTC Kladno "B" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jindra Josef 2:0, Pilner Jaroslav 2:0, Záboj Matěj 1:2, Čamr František 2:0, WO 1:0, body hostů: Škach Martin 1:2, Hrubý Vlastimil 0:2, Navrátil Tomáš 1:1, Fleislébr Jiří 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy - TJ Neratovice "A" 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Michael st. 0:3, Urban Jan 0:2, Fiala Jan 0:3, Přáda Jaroslav 1:1, Macháček Pavel st. 0:1, body hostů: Prosa Tomáš 3:0, Ehl Ladislav 3:0, Dvořák Zdeněk 3:0, Glogar Jaroslav 1:1), TJ Sokol Králův Dvůr - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošková Denisa 1:3, Kopřiva Tomáš 1:3, Rujder David 0:3, Tůma Pavel 4:0, body hostů: Nešněra Jiří 3:1, Fuka Martin 3:1, Šťastný Vladislav 3:1, Školník Luboš 0:3),
16. kolo:
TJ Sokol Příbram - TJ Sokol Králův Dvůr 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:1, Jaroš Antonín 2:1, Kotrbatý Petr 1:2, Bauer Horst 3:0, body hostů: Tůma Pavel 3:0, Hošková Denisa 0:3, Kopřiva Tomáš 1:2, Řejha Pavel 0:3), TJ Sokol Hořovice - TJ Sokol Mníšek pod Brdy 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koros Pavel 2:1, Chládek Luboš 2:1, Karda Martin 2:1, Šmíd Jan 3:0, body hostů: Fiala Ondřej 3:0, Fiala Jan 0:3, Urban Jan 0:3, Přáda Jaroslav 0:3), TJ Neratovice "A" - ST EUROMASTER Kolín "B" 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Zdeněk 0:2, Glogar Jaroslav 0:2, Prosa Tomáš 0:3, Ehl Ladislav 1:1, body hostů: Dolejší Stanislav 3:0, Čamr František 2:0, Jindra Josef 1:0, Zaplatílek Ctibor 1:1, Záboj Matěj 1:0), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TTC Brandýs nad Labem "B" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fuka Martin 2:1, Niems Dušan 0:3, Šťastný Vladislav 3:0, Nešněra Jiří 4:0, body hostů: Chalupa Josef ml. 1:3, Berger Miroslav 1:2, Šejvl Jakub 0:3, Blažek Martin 2:1), KST Rakovník - TJ Sokol Hudlice 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vlček Jiří 1:0, Kettner Martin 1:1, Štepka Vladimír 2:1, Pisár Jan 0:2, WO 5:1, body hostů: Dřevěný Petr 0:3, Hrabár Jiří 3:0, Landa Miloslav 1:1, WO 1:5), TTC Kladno "B" - TJ Neratovice "B" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Vlastimil 2:1, Navrátil Tomáš 1:1, Hýža Daniel 2:1, Bajer Jiří 3:0, body hostů: Beneš Tomáš 2:1, Michal Jiří 0:3, Sauer Ondřej 0:3, Dvořák Jan nejml. 1:1),
17. kolo:
TJ Sokol Hořovice - TJ Sokol Králův Dvůr 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koros Pavel 2:1, Chládek Luboš 2:1, Karda Martin 2:1, Šmíd Jan 3:0, body hostů: Tůma Pavel 2:1, Hošková Denisa 0:3, Kopřiva Tomáš 1:2, Řejha Pavel 0:3), TJ Sokol Příbram - TJ Sokol Mníšek pod Brdy 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:1, Jaroš Antonín 2:1, Bauer Horst 2:1, Kotrbatý Petr 4:0, body hostů: Fiala Ondřej 2:2, Fiala Jan 0:3, Urban Jan 0:2, Šťastný Michael st. 1:2, Přáda Jaroslav 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - ST EUROMASTER Kolín "B" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Vladislav 3:1, Antoš Petr 2:1, Nováček Petr 0:3, Nešněra Jiří 4:0, body hostů: Dolejší Stanislav 2:2, Čamr František 1:3, Jindra Josef 1:1, Zaplatílek Ctibor 1:2, Záboj Matěj 0:1), TJ Neratovice "A" - TTC Brandýs nad Labem "B" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Zdeněk 2:1, Glogar Jaroslav 2:1, Ehl Ladislav 2:1, Prosa Tomáš 3:0, body hostů: Blažek Martin 1:2, Gräf Miloš 1:2, Šejvl Jakub 1:2, Strnad Richard 0:3), TTC Kladno "B" - TJ Sokol Hudlice 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Navrátil Tomáš 0:1, Mencl Jiří 1:1, Bajer Jiří 3:0, Hrubý Vlastimil 1:1, WO 4:1, body hostů: Dřevěný Petr 1:2, Hrabár Jiří 2:1, Landa Miloslav 0:2, WO 1:4), KST Rakovník - TJ Neratovice "B" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Jiří 1:2, Kettner Martin 4:0, Pisár Jan 1:2, Pisár Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Beneš Tomáš 2:2, Dvořák Jan ml. 3:1, Michal Jiří 0:3, Sauer Ondřej 0:3, WO 1:0),
18. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Neratovice "A" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Petr 0:4, Zajíček Michal 1:3, Nováček Petr 1:2, Nešněra Jiří 4:0, body hostů: Prosa Tomáš 3:1, Glogar Jaroslav 2:2, Dvořák Zdeněk 3:1, Ehl Ladislav 1:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy - TJ Sokol Králův Dvůr 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Ondřej 3:1, Fiala Jan 2:2, Urban Jan 2:2, Přáda Jaroslav 0:1, Taller Filip 0:3, body hostů: Tůma Pavel 3:1, Kopřiva Tomáš 0:2, Roziňák Jan 3:1, Řejha Pavel 2:2, Hošková Denisa 1:1), TTC Brandýs nad Labem "B" - ST EUROMASTER Kolín "B" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Josef ml. 2:1, Berger Miroslav 2:1, Blažek Martin 2:1, Sysel Pavel 3:0, body hostů: Dolejší Stanislav 1:2, Čamr František 2:1, Zaplatílek Ctibor 0:3, Záboj Matěj 0:3), TJ Neratovice "B" - TJ Sokol Hudlice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Jiří 2:2, Dvořák Jan nejml. 0:4, Beneš Tomáš 3:1, Dvořák Jan ml. 2:2, body hostů: Homolka Pavel 3:1, Dřevěný Petr 2:2, Vajs Karel 1:3, Hrabár Jiří 3:1), TTC Kladno "B" - KST Rakovník 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fleislébr Jiří 0:2, Navrátil Tomáš 0:3, Škach Martin 1:1, WO 0:3, body hostů: Kettner Martin 2:0, Pisár Petr 2:0, Vlček Jiří 1:1, Přibík Jan 1:0, WO 3:0), TJ Sokol Hořovice - TJ Sokol Příbram 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koros Pavel 0:2, Chládek Luboš 0:2, Karda Martin 2:1, Šmíd Jan 3:0, WO 4:0, body hostů: Bauer Horst 2:2, Jaroš Antonín 1:2, Eisenreich Jindřich ml. 2:1, WO 0:4),
19. kolo:
KST Rakovník - TJ Sokol Příbram 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Jiří 1:3, Kettner Martin 3:1, Štepka Vladimír 1:2, Pisár Petr 4:0, body hostů: Bauer Horst 2:2, Kotrbatý Petr 2:2, Jaroš Antonín 0:4, Eisenreich Jindřich ml. 2:1), TTC Kladno "B" - TJ Sokol Hořovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škach Martin 1:1, Navrátil Tomáš 2:0, Mencl Jiří 2:1, Bajer Jiří 3:0, body hostů: Šmíd Jan 1:2, Chládek Luboš 0:3, Karda Martin 1:1, Koros Pavel 0:2), TJ Sokol Hudlice - TJ Neratovice "A" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dřevěný Petr 3:1, Hrabár Jiří 2:2, Vajs Karel 1:3, Homolka Pavel 1:3, body hostů: Prosa Tomáš 2:2, Ehl Ladislav 3:1, Dvořák Zdeněk 1:3, Glogar Jaroslav 3:1), TJ Neratovice "B" - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Jan ml. 0:2, Michal Jiří 0:2, Sauer Ondřej 1:2, Dvořák Jan nejml. 1:2, body hostů: Nešněra Jiří 2:1, Fuka Martin 3:0, Nováček Petr 2:0, Zajíček Michal 1:1), ST EUROMASTER Kolín "B" - TJ Sokol Králův Dvůr 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilner Jaroslav 3:0, Dolejší Stanislav 0:1, Jindra Josef 2:0, Čamr František 3:0, WO 0:2, body hostů: Tůma Pavel 0:1, Hošková Denisa 1:2, Kopřiva Tomáš 0:3, Bohdan Luděk 0:2, WO 2:0), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Josef ml. 2:0, Berger Miroslav 2:0, Blažek Martin 2:0, Sysel Pavel 2:0, body hostů: Urban Jan 0:2, Přáda Jaroslav 0:2, Stacho Libor 0:2, Freisleben Radek 0:2),
20. kolo:
TTC Kladno "B" - TJ Sokol Příbram 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Vlastimil 0:1, Navrátil Tomáš 1:3, Mencl Jiří 1:2, Bajer Jiří 4:0, Škach Martin 0:3, body hostů: Bauer Horst 3:1, Kotrbatý Petr 2:2, Jaroš Antonín 2:2, Eisenreich Jindřich ml. 2:1), KST Rakovník - TJ Sokol Hořovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlček Jiří 1:2, Kettner Martin 2:1, Přibík Jan 1:0, Pisár Petr 4:0, Pisár Jan 0:2, body hostů: Šmíd Jan 3:1, Karda Martin 1:2, Koros Pavel 1:2, Jirouch Tomáš 0:3), TJ Neratovice "B" - TJ Neratovice "A" 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Jiří 0:3, Dvořák Jan ml. 0:2, Dvořák Jan nejml. 2:1, Sauer Ondřej 0:3, body hostů: Dvořák Zdeněk 2:1, Prosa Tomáš 2:1, Ehl Ladislav 3:0, Glogar Jaroslav 2:0), TJ Sokol Hudlice - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Homolka Pavel 1:1, Vajs Karel 1:1, Hrabár Jiří 3:0, Dřevěný Petr 3:0, body hostů: Nešněra Jiří 2:1, Fuka Martin 0:3, Nováček Petr 0:2, Zajíček Michal 0:2), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Sokol Králův Dvůr 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berger Miroslav 3:0, Šejvl Jakub 0:2, Blažek Martin 2:1, Sysel Pavel 3:0, body hostů: Tůma Pavel 1:2, Hošková Denisa 2:1, Kopřiva Tomáš 0:3, Bohdan Luděk 0:2), ST EUROMASTER Kolín "B" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilner Jaroslav 2:0, Lhoták Jakub 2:0, Jindra Josef 2:0, Čamr František 2:0, body hostů: Šťastný Michael st. 0:2, Přáda Jaroslav 0:2, Urban Jan 0:2, Zamazal Pavel 0:2),
21. kolo:
TJ Sokol Příbram - ST EUROMASTER Kolín "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Jaroš Antonín 2:2, Kotrbatý Petr 1:3, Bauer Horst 2:2, body hostů: Čamr František 2:2, Pilner Jaroslav 2:2, Dolejší Stanislav 3:1, Jindra Josef 1:3), TJ Sokol Hořovice - TTC Brandýs nad Labem "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koros Pavel 1:3, Chládek Luboš 2:2, Karda Martin 3:1, Šmíd Jan 3:1, body hostů: Sysel Pavel 3:1, Blažek Martin 2:2, Šejvl Jakub 2:2, Strnad Richard 0:4), TJ Sokol Králův Dvůr - TJ Sokol Hudlice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roziňák Jan 2:2, Hošková Denisa 2:2, Rujder David 1:3, Tůma Pavel 4:0, body hostů: Homolka Pavel 2:2, Dřevěný Petr 1:3, Hrabár Jiří 2:2, Vajs Karel 2:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy - TJ Neratovice "B" 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Michael st. 1:2, Fiala Jan 1:2, Přáda Jaroslav 3:0, Fiala Ondřej 3:1, body hostů: Beneš Tomáš 1:3, Michal Jiří 1:2, Dvořák Jan nejml. 0:3, Dvořák Jan ml. 3:0), TJ Neratovice "A" - KST Rakovník 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glogar Jaroslav 2:1, Dvořák Zdeněk 1:1, Ehl Ladislav 3:0, Prosa Tomáš 2:1, body hostů: Hejda Václav ml. 1:2, Pisár Jan 0:3, Kettner Martin 1:2, Pisár Petr 1:1), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TTC Kladno "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Vladislav 3:1, Antoš Petr 1:3, Fuka Martin 1:3, Nešněra Jiří 3:1, body hostů: Bajer Jiří 4:0, Hrubý Vlastimil 2:2, Mencl Jiří 2:2, Navrátil Tomáš 0:4),
22. kolo:
TJ Sokol Hořovice - ST EUROMASTER Kolín "B" 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koros Pavel 0:1, Karda Martin 2:0, Šmíd Jan 2:1, Chládek Luboš 2:0, WO 3:0, body hostů: Čamr František 2:1, Záboj Matěj 0:3, Mazurkiewicz Ivo 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Příbram - TTC Brandýs nad Labem "B" 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 1:1, Jaroš Antonín 2:0, Kotrbatý Petr 3:0, Bauer Horst 3:0, body hostů: Sysel Pavel 1:2, Blažek Martin 0:3, Šejvl Jakub 0:2, Strnad Richard 0:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy - TJ Sokol Hudlice 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Jan 1:2, Urban Jan 0:3, Přáda Jaroslav 1:2, Fiala Ondřej 1:1, Stacho Libor 0:2, body hostů: Homolka Pavel 4:0, Dřevěný Petr 3:0, Landa Miloslav 1:2, Hrabár Jiří 2:1), TJ Sokol Králův Dvůr - TJ Neratovice "B" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rujder David 1:2, Hošková Denisa 1:2, Roziňák Jan 3:0, Tůma Pavel 4:0, body hostů: Beneš Tomáš 1:3, Michal Jiří 1:2, Sauer Ondřej 0:3, Dvořák Jan ml. 2:1), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - KST Rakovník 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Vladislav 1:1, Antoš Petr 2:0, Fuka Martin 3:0, Nešněra Jiří 2:1, body hostů: Hejda Václav ml. 0:3, Pisár Jan 0:3, Kettner Martin 0:2, Pisár Petr 2:0), TJ Neratovice "A" - TTC Kladno "B" 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Glogar Jaroslav 0:1, Dvořák Zdeněk 1:1, Ehl Ladislav 2:1, Prosa Tomáš 2:0, WO 4:0, body hostů: Bajer Jiří 3:0, Navrátil Tomáš 0:3, Hrubý Vlastimil 0:2, WO 0:4),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Rakovník - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 10:0wo, ST EUROMASTER Kolín "B" - TTC Brandýs nad Labem "B" 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pilner Jaroslav 4:0, Zaplatílek Ctibor 0:3, Čamr František 3:0, Dolejší Stanislav 3:1, body hostů: Sysel Pavel 1:3, Chalupa Josef ml. 1:3, Šejvl Jakub 0:1, Blažek Martin 2:1, Berger Miroslav 0:2), TJ Sokol Příbram - TJ Sokol Mníšek pod Brdy 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 1:2, Jaroš Antonín 1:2, Kotrbatý Petr 3:0, Bauer Horst 3:1, body hostů: Přáda Jaroslav 1:3, Fiala Ondřej 1:2, Šťastný Michael st. 0:2, Fiala Jan 3:0, Urban Jan 0:1), TJ Sokol Hudlice - TJ Sokol Králův Dvůr 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dřevěný Petr 3:1, Vajs Karel 1:2, Hrabár Jiří 2:1, Homolka Pavel 3:1, body hostů: Tůma Pavel 4:0, Hošková Denisa 1:3, Kopřiva Tomáš 0:3, Bohdan Luděk 0:3),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - KST Rakovník 0:10wo, TTC Brandýs nad Labem "B" - ST EUROMASTER Kolín "B" 8:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šejvl Jakub 1:3, Berger Miroslav 1:3, Blažek Martin 2:1, Sysel Pavel 2:2, body hostů: Dolejší Stanislav 3:1, Čamr František 3:1, Lhoták Jakub 1:3, Pilner Jaroslav 2:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy - TJ Sokol Příbram 7:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Jan 0:2, Fiala Jan 1:2, Přáda Jaroslav 0:3, Fiala Ondřej 4:0, Šťastný Michael st. 0:2, body hostů: Bauer Horst 3:1, Kotrbatý Petr 2:2, Jaroš Antonín 2:1, Eisenreich Jindřich ml. 2:1), TJ Sokol Králův Dvůr - TJ Sokol Hudlice 8:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošková Denisa 3:1, Kopřiva Tomáš 0:4, Bohdan Luděk 0:3, Tůma Pavel 4:0, body hostů: Homolka Pavel 2:2, Dřevěný Petr 3:1, Vajs Karel 2:2, Hrabár Jiří 1:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
KST Rakovník - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" -:-, ST EUROMASTER Kolín "B" - TTC Brandýs nad Labem "B" -:-, TJ Sokol Příbram - TJ Sokol Mníšek pod Brdy -:-, TJ Sokol Hudlice - TJ Sokol Králův Dvůr -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Rakovník - ST EUROMASTER Kolín "B" 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikeš Milan 2:2, Kettner Martin 2:2, Přibík Jan 2:1, Pisár Petr 4:0, body hostů: Dolejší Stanislav 2:2, Čamr František 2:2, Jindra Josef 0:2, Pilner Jaroslav 1:2, Zaplatílek Ctibor 0:2), TJ Sokol Příbram - TJ Sokol Hudlice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 3:0, Jaroš Antonín 1:1, Kotrbatý Petr 3:0, Bauer Horst 2:1, body hostů: Homolka Pavel 1:2, Dřevěný Petr 0:3, Hrabár Jiří 1:2, Vajs Karel 0:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
ST EUROMASTER Kolín "B" - KST Rakovník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Jakub 0:1, Čamr František 4:0, Pilner Jaroslav 1:3, Dolejší Stanislav 2:2, Jindra Josef 1:2, body hostů: Mikeš Milan 2:2, Pisár Petr 2:2, Přibík Jan 2:2, Kettner Martin 2:2), TJ Sokol Hudlice - TJ Sokol Příbram 7:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Pavel 2:2, Hrabár Jiří 1:2, Landa Miloslav 0:3, Dřevěný Petr 3:1, body hostů: Bauer Horst 3:1, Kotrbatý Petr 3:1, Jaroš Antonín 1:2, Eisenreich Jindřich ml. 1:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
KST Rakovník - ST EUROMASTER Kolín "B" -:-, TJ Sokol Příbram - TJ Sokol Hudlice -:-,
DIVIZE žen
1. kolo:
TTC Brandýs nad Labem - TJ AŠ Mladá Boleslav 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tomsová Kateřina 2:1, Hudečková Hana 3:0, Šeligová Tereza 2:1, body hostů: Bajtalonová Jitka 2:1, Švachová Lenka 0:3, Botková Michaela 0:3),
2. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav - TTC Brandýs nad Labem 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švachová Lenka 0:3, Šípková Nela 1:2, Botková Michaela 0:3, body hostů: Fabiánová Pavla 3:0, Šeligová Tereza 2:1, Doležalová Pavlína 3:0),
3. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav - TTC Brandýs nad Labem 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bruchová Tereza 0:3, Bajtalonová Jitka 1:2, Botková Michaela 0:3, body hostů: Doležalová Pavlína 3:0, Hudečková Hana 3:0, Fabiánová Pavla 2:1),
4. kolo:
TTC Brandýs nad Labem - TJ AŠ Mladá Boleslav 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fabiánová Pavla 2:1, Tomsová Kateřina 2:1, Hudečková Hana 3:0, body hostů: Botková Michaela 1:2, Šípková Nela 1:2, Švachová Lenka 0:3),
Krajská soutěž 1. třídy, sk. A
1. kolo:
TSM Kladno - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Jiří 2:2, Krous Martin 0:1, Špalek Miroslav 2:2, Valenta Jan 3:0, WO 0:5, body hostů: Paroulek Milan 1:2, Kaipr Petr 3:0, Pekárek František 0:3, Matějka Martin 1:2, WO 5:0), Sokol Lány - TJ Sokol Velký Osek 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Milan 1:1, Spiegl Richard 0:2, Moravec Ladislav ml. 0:3, Hrbek Jiří 0:2, body hostů: Ulrich Radek 2:1, Vendl Jakub 2:0, Kloz Daniel 2:0, Mošna Petr 2:0), STC Slaný - KST Rakovník "C" 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaktor Ivan 2:1, Poláček Vladimír 1:2, Pánek Jan 1:2, Horský Jindřich 0:3, body hostů: Přibík Jan 1:2, Krůta Václav 3:0, Brabec Stanislav 2:1, Fabinger Vít 2:1), TJ Aero Odolena Voda - TTC Kladno "C" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudečková Hana 3:1, Berný Jan 2:2, Kulíšek Marek 0:3, Hendrych Jan 1:3, body hostů: Levenec Alexandr 3:1, Vychodil Luděk 2:2, Mikulejský Filip 4:0, Dědina Radek 0:3), TJ Sadská "B" - TJ AŠ Mladá Boleslav "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 2:2, Vojáček Jiří 2:2, Vydra Milan 1:3, Pych Luděk ml. 3:1, body hostů: Čeřovský Petr st. 2:2, Niems Dušan 2:2, Čeřovský Petr ml. 2:2, Kouřil Lubomír 2:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ Sokol Krchleby 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávníček Luboš 1:3, Kastner Patrik 1:3, Pleticha Vladimír 0:3, Hoďák Václav 3:1, body hostů: Bittner Miloslav 2:2, Boháč Milan 3:1, Procházka Miroslav ml. 3:1, Břetenář Petr 2:1),
2. kolo:
TSM Kladno - TJ Sokol Velký Osek 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotný Jiří 1:2, Krous Martin 0:1, Špalek Miroslav 2:2, Valenta Jan 1:0, WO 1:4, body hostů: Ulrich Radek 2:1, Vendl Jakub 2:0, Mošna Petr 0:2, Kloz Daniel 1:1, WO 4:1), Sokol Lány - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spiegl Richard 1:1, Moravec Milan 0:2, Hrbek Jiří 0:3, Moravec Petr st. 1:2, body hostů: Paroulek Milan 3:0, Kaipr Petr 3:0, Matějka Martin 2:0, Pekárek František 0:2), STC Slaný - TTC Kladno "C" 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pánek Jan 3:0, Poláček Vladimír 1:2, Bouška Jiří 1:2, Horský Jindřich 3:1, body hostů: Levenec Alexandr 1:3, Vychodil Luděk 3:0, Assar Adrian 1:2, Dědina Radek 0:3), TJ Aero Odolena Voda - KST Rakovník "C" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hendrych Jan 2:2, Berný Jan 2:2, Kulíšek Marek 2:2, Hudečková Hana 4:0, body hostů: Krůta Václav 1:3, Přibík Jan 3:1, Brabec Stanislav 1:3, Fabinger Vít 1:3), TJ Sadská "B" - TJ Sokol Krchleby 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 0:3, Vojáček Jiří 0:3, Vydra Milan 0:3, Pych Luděk ml. 3:0, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:0, Bittner Miloslav 2:1, Boháč Milan 2:1, Břetenář Petr 2:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ AŠ Mladá Boleslav "C" 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trávníček Luboš 1:3, Pleticha Vladimír 2:2, Koloc Jaroslav 1:2, Hoďák Václav 3:1, body hostů: Fuka Martin 3:1, Niems Dušan 2:2, Čeřovský Petr ml. 2:2, Kouřil Lubomír 1:2),
3. kolo:
TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ AŠ Mladá Boleslav "C" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paroulek Milan 1:2, Matějka Martin 2:1, Pekárek František 2:1, Kaipr Petr 4:0, body hostů: Niems Dušan 2:2, Čeřovský Petr st. 1:2, Kouřil Lubomír 1:2, Školník Luboš 0:3), TJ Sokol Velký Osek - TJ Sokol Krchleby 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloz Daniel 0:3, Mošna Petr 1:2, Vendl Jakub 2:1, Ulrich Radek 1:3, body hostů: Procházka Miroslav ml. 4:0, Kučera Pavel 2:1, Bittner Miloslav 1:2, Boháč Milan 2:1), KST Rakovník "C" - TJ Sadská "B" 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brabec Stanislav 0:3, Fabinger Vít 0:2, Rezek Jan 0:3, Přibík Jan 2:1, body hostů: Pych Luděk ml. 3:0, Beran Martin 3:0, Vojáček Jiří 2:1, Vydra Milan 1:1), TTC Kladno "C" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikulejský Filip 0:3, Assar Adrian 1:2, Procházka Ondřej 1:2, Vychodil Luděk 2:1, body hostů: Hoďák Václav 3:0, Pleticha Vladimír 0:3, Trávníček Luboš 3:0, Kroupa Milan 2:1), TSM Kladno - STC Slaný 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýža Daniel 1:1, Valenta Jan 2:0, Novotný Jiří 2:0, Krous Martin 2:1, Špalek Miroslav 0:1, WO 1:0, body hostů: Bouška Jiří 1:2, Jarolímek Jiří 0:3, Macák Petr 0:2, Poláček Vladimír 2:0, WO 0:1), Sokol Lány - TJ Aero Odolena Voda 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Milan 2:0, Hrbek Jiří 2:0, Spiegl Richard 1:2, Moravec Petr st. 3:0, body hostů: Hendrych Jan 1:2, Topol Martin 0:3, Berný Jan 1:1, Vyvial Pavel 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sokol Krchleby 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paroulek Milan 1:3, Matějka Martin 2:2, Pekárek František 2:1, Kaipr Petr 3:1, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:1, Bittner Miloslav 3:1, Boháč Milan 1:3, Sádlo Josef 0:3), TJ Sokol Velký Osek - TJ AŠ Mladá Boleslav "C" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloz Daniel 2:1, Mošna Petr 3:0, Vendl Jakub 2:1, Ulrich Radek 2:1, body hostů: Niems Dušan 1:2, Čeřovský Petr st. 1:2, Kouřil Lubomír 0:3, Školník Luboš 1:2), KST Rakovník "C" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macek Zdeněk ml. 2:1, Brabec Stanislav 0:4, Rezek Jan 1:2, Fabinger Vít 1:2, WO 2:0, body hostů: Hoďák Václav 3:1, Trávníček Luboš 2:0, Pleticha Vladimír 2:2, Kroupa Milan 2:1, WO 0:2), TTC Kladno "C" - TJ Sadská "B" 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Tomáš 2:2, Assar Adrian 0:3, Vychodil Luděk 2:1, Mikulejský Filip 1:3, body hostů: Pych Luděk ml. 3:1, Beran Martin 3:1, Vojáček Jiří 2:1, Fedačka Michal 1:2), TSM Kladno - TJ Aero Odolena Voda 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Jiří 2:2, Hýža Daniel 4:0, Krous Martin 1:2, Špalek Miroslav 2:2, body hostů: Hendrych Jan 3:1, Hudečková Hana 3:1, Berný Jan 0:4, Kulíšek Marek 0:3), Sokol Lány - STC Slaný 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Milan 2:2, Hrbek Jiří 1:3, Spiegl Richard 0:3, Moravec Petr st. 3:1, body hostů: Vaktor Ivan 4:0, Bouška Jiří 2:2, Macák Petr 3:1, Jarolímek Jiří 0:3),
5. kolo:
STC Slaný - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pánek Jan 1:3, Macák Petr 2:2, Horský Jindřich 2:2, Poláček Vladimír 3:1, body hostů: Krásl Libor 2:2, Kaipr Petr 3:1, Pekárek František 1:3, Paroulek Milan 2:2), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Velký Osek 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hendrych Jan 0:3, Berný Jan 1:2, Kulíšek Marek 1:2, Hudečková Hana 2:1, body hostů: Ulrich Radek 1:2, Vendl Jakub 3:0, Kloz Daniel 2:1, Mošna Petr 2:1), TJ Sadská "B" - TSM Kladno 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Martin 3:1, Vojáček Jiří 1:3, Fedačka Michal 0:3, Pych Luděk ml. 4:0, body hostů: Hýža Daniel 2:2, Špalek Miroslav 2:2, Krous Martin 1:3, Novotný Jiří 2:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Sokol Lány 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kroupa Milan 2:1, Pleticha Vladimír 1:2, Koloc Jaroslav 2:1, Hoďák Václav 3:0, body hostů: Moravec Petr st. 2:1, Moravec Milan 1:2, Hrbek Jiří 1:2, Spiegl Richard 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav "C" - KST Rakovník "C" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čeřovský Petr st. 4:0, Školník Luboš 1:2, Čeřovský Petr ml. 3:0, Niems Dušan 1:3, body hostů: Krůta Václav 0:4, Přibík Jan 2:2, Fabinger Vít 1:2, Rezek Jan 2:1), TJ Sokol Krchleby - TTC Kladno "C" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Miroslav ml. 3:0, Břetenář Petr 0:2, Kučera Pavel 3:0, Bittner Miloslav 2:1, body hostů: Vychodil Luděk 1:2, Mikulejský Filip 1:2, Assar Adrian 1:2, Pachman Tomáš 0:2),
6. kolo:
STC Slaný - TJ Sokol Velký Osek 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánek Jan 0:3, Macák Petr 0:2, Horský Jindřich 1:2, Poláček Vladimír 1:2, body hostů: Ulrich Radek 3:0, Vendl Jakub 2:1, Kloz Daniel 2:1, Mošna Petr 2:0), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulíšek Marek 1:3, Berný Jan 0:3, Hendrych Jan 1:2, Hudečková Hana 3:1, body hostů: Paroulek Milan 2:2, Kaipr Petr 4:0, Krásl Libor 1:2, Pekárek František 2:1), TJ Sadská "B" - Sokol Lány 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Martin 2:0, Vojáček Jiří 2:0, Fedačka Michal 2:1, Pych Luděk ml. 2:0, body hostů: Moravec Petr st. 0:3, Moravec Milan 0:2, Hrbek Jiří 1:1, Spiegl Richard 0:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TSM Kladno 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Luboš 2:1, Kroupa Milan 0:3, Koloc Jaroslav 1:2, Hoďák Václav 1:3, body hostů: Valenta Jan 4:0, Hýža Daniel 2:1, Špalek Miroslav 1:2, Novotný Jiří 2:1), TJ AŠ Mladá Boleslav "C" - TTC Kladno "C" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čeřovský Petr st. 3:0, Kouřil Lubomír 0:2, Čeřovský Petr ml. 2:1, Niems Dušan 3:0, body hostů: Vychodil Luděk 2:1, Procházka Ondřej 1:2, Vospálek Miroslav 0:3, Habrcetl Milan 0:2), TJ Sokol Krchleby - KST Rakovník "C" 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Miroslav ml. 2:0, Boháč Milan 2:0, Kučera Pavel 3:0, Bittner Miloslav 2:0, body hostů: Brabec Stanislav 0:3, Krůta Václav 0:2, Fabinger Vít 0:2, Rezek Jan 0:2),
7. kolo:
TSM Kladno - Sokol Lány 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Jiří 3:0, Krous Martin 0:2, Hýža Daniel 2:1, Špalek Miroslav 3:0, body hostů: Moravec Petr st. 1:2, Moravec Milan 2:1, Spiegl Richard 0:3, Brožek Michal 0:2), STC Slaný - TJ Aero Odolena Voda 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaktor Ivan 2:1, Macák Petr 3:0, Pánek Jan 1:2, Poláček Vladimír 2:2, body hostů: Hudečková Hana 2:2, Hendrych Jan 2:1, Berný Jan 0:3, Kulíšek Marek 1:2), TJ Sadská "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Martin 3:0, Vojáček Jiří 1:1, Vydra Milan 1:2, Pych Luděk ml. 3:0, body hostů: Hoďák Václav 1:2, Trávníček Luboš 2:1, Koloc Jaroslav 0:3, Pleticha Vladimír 0:2), TJ AŠ Mladá Boleslav "C" - TJ Sokol Krchleby 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fuka Martin 4:0, Čeřovský Petr st. 3:1, Čeřovský Petr ml. 1:2, Nováček Petr 0:4, body hostů: Procházka Miroslav ml. 2:2, Kučera Pavel 2:2, Bittner Miloslav 1:3, Boháč Milan 2:1), KST Rakovník "C" - TTC Kladno "C" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krůta Václav 2:0, Fabinger Vít 1:1, Brabec Stanislav 1:1, Přibík Jan 3:0, Rezek Jan 1:0, body hostů: Vychodil Luděk 0:3, Navrátil Tomáš 1:2, Levenec Alexandr 1:1, Mikulejský Filip 0:2), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sokol Velký Osek 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paroulek Milan 1:3, Krásl Libor 1:3, Matějka Martin 2:2, Kaipr Petr 4:0, body hostů: Vendl Jakub 3:1, Ulrich Radek 2:2, Kloz Daniel 1:3, Mošna Petr 2:2),
8. kolo:
TJ Sokol Libice nad Cidlinou - KST Rakovník "C" 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějka Martin 2:0, Krásl Libor 1:1, Pekárek František 3:0, Kaipr Petr 2:0, body hostů: Lepka Martin ml. 0:3, Rezek Jan 1:1, Krůta Václav 0:2, Brabec Stanislav 0:2), TJ Sokol Velký Osek - TTC Kladno "C" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kloz Daniel 2:2, Svoboda Pavel 2:2, Mošna Petr 4:0, Ulrich Radek 2:2, body hostů: Mikulejský Filip 1:3, Assar Adrian 1:3, Levenec Alexandr 3:1, Habrcetl Milan 1:3), TSM Kladno - TJ AŠ Mladá Boleslav "C" 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýža Daniel 2:2, Krous Martin 0:3, Novotný Jiří 1:2, Špalek Miroslav 2:2, body hostů: Čeřovský Petr st. 4:0, Niems Dušan 4:0, Čeřovský Petr ml. 0:3, Školník Luboš 1:2), Sokol Lány - TJ Sokol Krchleby 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spiegl Richard 0:2, Moravec Milan 0:2, Moravec Petr st. 0:3, Hrbek Jiří 1:1, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:0, Kučera Pavel 2:0, Bittner Miloslav 2:0, Sádlo Josef 1:1), STC Slaný - TJ Sadská "B" 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bouška Jiří 1:2, Poláček Vladimír 0:3, Vaktor Ivan 1:2, Macák Petr 2:2, body hostů: Pych Luděk ml. 4:0, Beran Martin 3:0, Vojáček Jiří 1:2, Fedačka Michal 1:2), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berný Jan 2:2, Hendrych Jan 2:2, Kulíšek Marek 2:2, Hudečková Hana 1:3, body hostů: Trávníček Luboš 3:1, Hoďák Václav 3:1, Kroupa Milan 2:2, Kastner Patrik 1:3),
9. kolo:
TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TTC Kladno "C" 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matějka Martin 1:0, Krásl Libor 1:1, Pekárek František 3:0, Kaipr Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Assar Adrian 0:3, Vychodil Luděk 1:2, Habrcetl Milan 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Velký Osek - KST Rakovník "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloz Daniel 2:2, Svoboda Pavel 2:2, Mošna Petr 1:3, Ulrich Radek 2:2, body hostů: Rezek Jan 4:0, Krůta Václav 3:1, Lepka Martin ml. 0:4, Brabec Stanislav 2:2), TSM Kladno - TJ Sokol Krchleby 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špalek Miroslav 4:0, Hýža Daniel 2:2, Novotný Jiří 1:3, Krous Martin 0:4, body hostů: Procházka Miroslav ml. 2:2, Kučera Pavel 2:2, Bittner Miloslav 2:2, Boháč Milan 3:1), Sokol Lány - TJ AŠ Mladá Boleslav "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spiegl Richard 2:2, Moravec Milan 2:2, Moravec Petr st. 3:1, Hrbek Jiří 2:2, body hostů: Čeřovský Petr st. 4:0, Niems Dušan 2:2, Čeřovský Petr ml. 1:3, Školník Luboš 0:4), STC Slaný - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bouška Jiří 1:1, Horský Jindřich 0:2, Macák Petr 0:2, Poláček Vladimír 2:0, WO 0:3, body hostů: Hoďák Václav 2:0, Trávníček Luboš 2:0, Kroupa Milan 1:1, Pleticha Vladimír 0:2, WO 3:0), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sadská "B" 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berný Jan 1:1, Hendrych Jan 0:2, Kulíšek Marek 0:3, Hudečková Hana 1:2, body hostů: Pych Luděk ml. 3:0, Beran Martin 3:0, Vojáček Jiří 1:1, Fedačka Michal 1:1),
10. kolo:
TJ Sadská "B" - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Martin 2:2, Vojáček Jiří 1:3, Vydra Milan 0:3, Pych Luděk ml. 2:2, body hostů: Matějka Martin 3:1, Kaipr Petr 3:1, Pekárek František 2:2, Krásl Libor 2:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ Sokol Velký Osek 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trávníček Luboš 3:1, Kroupa Milan 0:4, Kastner Patrik 2:2, Hoďák Václav 3:1, body hostů: Ulrich Radek 3:1, Mošna Petr 1:3, Kloz Daniel 2:2, Svoboda Pavel 2:2), TJ AŠ Mladá Boleslav "C" - STC Slaný 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Petr 2:0, Niems Dušan 2:0, Kouřil Lubomír 2:0, Fuka Martin 2:0, body hostů: Vaktor Ivan 0:2, Pánek Jan 0:2, Macák Petr 0:2, Horský Jindřich 0:2), TJ Sokol Krchleby - TJ Aero Odolena Voda 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Miroslav ml. 2:1, Sádlo Josef 1:1, Kučera Pavel 3:0, Bittner Miloslav 3:0, body hostů: Hudečková Hana 1:2, Berný Jan 0:3, Hendrych Jan 0:3, Kulíšek Marek 1:1), KST Rakovník "C" - TSM Kladno 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabinger Vít 2:2, Krůta Václav 1:3, Rezek Jan 1:2, Přibík Jan 2:2, body hostů: Valenta Jan 4:0, Špalek Miroslav 2:2, Hýža Daniel 3:1, Krous Martin 0:3), TTC Kladno "C" - Sokol Lány 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulejský Filip 1:3, Assar Adrian 2:2, Vychodil Luděk 2:2, Levenec Alexandr 2:2, body hostů: Moravec Petr st. 2:2, Hrbek Jiří 1:3, Moravec Milan 2:2, Spiegl Richard 4:0),
11. kolo:
TJ Sadská "B" - TJ Sokol Velký Osek 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Martin 2:0, Vojáček Jiří 1:1, Vydra Milan 2:1, Pych Luděk ml. 3:0, body hostů: Ulrich Radek 2:1, Mošna Petr 0:3, Kloz Daniel 0:2, Doležal Martin 0:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoďák Václav 1:3, Kroupa Milan 0:3, Pleticha Vladimír 1:2, Trávníček Luboš 2:2, body hostů: Matějka Martin 3:1, Kaipr Petr 4:0, Pekárek František 2:1, Krásl Libor 1:2), TJ AŠ Mladá Boleslav "C" - TJ Aero Odolena Voda 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fuka Martin 3:0, Pácha Robin 1:2, Niems Dušan 2:1, Nováček Petr 2:2, body hostů: Berný Jan 0:4, Hudečková Hana 3:0, Hendrych Jan 0:3, Kulíšek Marek 2:1), TJ Sokol Krchleby - STC Slaný 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Boháč Milan 0:1, Kučera Pavel 2:0, Bittner Miloslav 2:0, Procházka Miroslav ml. 1:0, WO 4:0, body hostů: Pánek Jan 1:1, Bouška Jiří 0:2, Horský Jindřich 0:2, WO 0:4), KST Rakovník "C" - Sokol Lány 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krůta Václav 1:3, Fabinger Vít 1:2, Rezek Jan 0:3, Přibík Jan 3:1, body hostů: Moravec Milan 3:1, Hrbek Jiří 4:0, Moravec Petr st. 2:1, Spiegl Richard 0:3), TTC Kladno "C" - TSM Kladno 3:10 (čtyřhry 2:1, body domácích: Assar Adrian 0:3, Mikulejský Filip 1:1, Levenec Alexandr 0:3, Vychodil Luděk 1:2, body hostů: Valenta Jan 3:0, Špalek Miroslav 2:1, Hýža Daniel 3:0, Krous Martin 1:1),
12. kolo:
TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TSM Kladno 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějka Martin 3:1, Pekárek František 1:3, Paroulek Milan 1:2, Kaipr Petr 3:1, body hostů: Hýža Daniel 2:2, Valenta Jan 4:0, Krous Martin 0:4, Novotný Jiří 1:2), TJ Sokol Velký Osek - Sokol Lány 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Pavel 1:3, Kloz Daniel 1:3, Mošna Petr 1:2, Ulrich Radek 3:1, body hostů: Moravec Petr st. 3:1, Moravec Milan 4:0, Spiegl Richard 2:2, Trpák Radek 0:3), KST Rakovník "C" - STC Slaný 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krůta Václav 1:3, Fabinger Vít 1:1, Přibík Jan 3:0, Rezek Jan 3:1, Brabec Stanislav 1:1, body hostů: Vaktor Ivan 2:2, Bouška Jiří 2:2, Pánek Jan 1:3, Horský Jindřich 1:2), TTC Kladno "C" - TJ Aero Odolena Voda 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulejský Filip 4:0, Assar Adrian 2:2, Procházka Ondřej 1:3, Vychodil Luděk 2:2, body hostů: Kulíšek Marek 2:2, Hudečková Hana 3:1, Hendrych Jan 2:2, Berný Jan 0:4), TJ AŠ Mladá Boleslav "C" - TJ Sadská "B" 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Lubomír 1:3, Pácha Robin 0:3, Čeřovský Petr ml. 1:2, Niems Dušan 2:2, body hostů: Pych Luděk ml. 4:0, Vojáček Jiří 4:0, Fedačka Michal 0:3, Beran Martin 2:1), TJ Sokol Krchleby - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Pavel 2:0, Sádlo Josef 2:0, Procházka Miroslav ml. 3:0, Bittner Miloslav 1:1, body hostů: Hoďák Václav 0:3, Ort Josef 0:2, Trávníček Luboš 0:2, Kastner Patrik 1:1),
13. kolo:
TJ Sokol Velký Osek - TSM Kladno 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kloz Daniel 1:2, Svoboda Pavel 1:2, Mošna Petr 0:3, Ulrich Radek 2:1, body hostů: Hýža Daniel 2:1, Valenta Jan 3:0, Novotný Jiří 2:1, Krous Martin 1:2), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - Sokol Lány 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matějka Martin 1:0, Paroulek Milan 2:0, Pekárek František 2:0, Kaipr Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Hrbek Jiří 0:2, Moravec Petr st. 0:2, Moravec Milan 0:2, WO 0:3), TTC Kladno "C" - STC Slaný 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulejský Filip 2:2, Assar Adrian 2:2, Procházka Ondřej 2:2, Vychodil Luděk 2:2, body hostů: Vaktor Ivan 3:1, Macák Petr 3:1, Pánek Jan 2:2, Poláček Vladimír 0:4), KST Rakovník "C" - TJ Aero Odolena Voda 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brabec Stanislav 2:1, Přibík Jan 3:0, Fabinger Vít 1:2, Rezek Jan 1:1, Krůta Václav 1:0, body hostů: Hudečková Hana 2:1, Hendrych Jan 1:2, Berný Jan 1:2, David Jan 0:3), TJ Sokol Krchleby - TJ Sadská "B" 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Pavel 2:2, Boháč Milan 2:1, Procházka Miroslav ml. 1:2, Bittner Miloslav 3:1, body hostů: Pych Luděk ml. 1:3, Vojáček Jiří 2:2, Beran Martin 2:1, Vydra Milan 1:2), TJ AŠ Mladá Boleslav "C" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Lubomír 0:4, Čeřovský Petr st. 4:0, Čeřovský Petr ml. 2:1, Niems Dušan 2:2, body hostů: Trávníček Luboš 2:2, Hoďák Václav 2:2, Ort Josef 1:3, Kastner Patrik 2:1),
14. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav "C" - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čeřovský Petr st. 3:1, Niems Dušan 2:1, Čeřovský Petr ml. 1:3, WO 0:5, body hostů: Matějka Martin 1:2, Pekárek František 1:2, Heřmanský Miroslav 0:2, Paroulek Milan 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Krchleby - TJ Sokol Velký Osek 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Miroslav ml. 2:0, Boháč Milan 2:0, Kučera Pavel 2:1, Bittner Miloslav 2:1, body hostů: Ulrich Radek 1:2, Doležal Martin 0:3, Kloz Daniel 1:1, Moravec Stanislav 0:2), TJ Sadská "B" - KST Rakovník "C" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Martin 3:0, Vojáček Jiří 2:0, Vydra Milan 0:3, Pych Luděk ml. 3:0, body hostů: Rezek Jan 1:2, Krůta Václav 1:2, Fabinger Vít 1:2, Brabec Stanislav 0:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TTC Kladno "C" 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Luboš 2:0, Kastner Patrik 1:1, Ort Josef 3:0, Hoďák Václav 3:0, body hostů: Levenec Alexandr 0:3, Vychodil Luděk 1:2, Assar Adrian 0:2, Habrcetl Milan 0:2), STC Slaný - TSM Kladno 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pánek Jan 1:2, Macák Petr 2:1, Bouška Jiří 3:0, Vaktor Ivan 2:1, body hostů: Špalek Miroslav 1:2, Hýža Daniel 1:2, Novotný Jiří 2:1, Krous Martin 0:3), TJ Aero Odolena Voda - Sokol Lány 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berný Jan 2:2, Kulíšek Marek 3:1, Hendrych Jan 2:1, Hudečková Hana 3:1, body hostů: Moravec Petr st. 3:1, Moravec Milan 1:3, Spiegl Richard 1:3, Hrbek Jiří 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol Krchleby - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházka Miroslav ml. 1:0, Boháč Milan 2:0, Kučera Pavel 2:0, Bittner Miloslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Matějka Martin 0:2, Pekárek František 0:2, Heřmanský Miroslav 0:2, WO 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav "C" - TJ Sokol Velký Osek 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pácha Robin 2:2, Čeřovský Petr st. 3:1, Čeřovský Petr ml. 2:1, Niems Dušan 3:1, body hostů: Ulrich Radek 2:2, Mošna Petr 2:2, Kloz Daniel 0:4, Svoboda Pavel 1:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - KST Rakovník "C" 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávníček Luboš 2:1, Kastner Patrik 1:2, Ort Josef 2:1, Hoďák Václav 3:0, body hostů: Přibík Jan 2:1, Rezek Jan 1:2, Fabinger Vít 1:2, Krůta Václav 0:3), TJ Sadská "B" - TTC Kladno "C" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Martin 3:0, Vojáček Jiří 1:1, Vydra Milan 1:2, Pych Luděk ml. 3:0, body hostů: Vychodil Luděk 1:2, Assar Adrian 1:2, Levenec Alexandr 1:2, Habrcetl Milan 0:2), TJ Aero Odolena Voda - TSM Kladno 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berný Jan 0:4, Kulíšek Marek 3:1, Hendrych Jan 0:3, Hudečková Hana 3:1, body hostů: Špalek Miroslav 2:2, Hýža Daniel 2:2, Novotný Jiří 4:0, Krous Martin 1:2), STC Slaný - Sokol Lány 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánek Jan 1:2, Bouška Jiří 0:3, Macák Petr 2:1, Vaktor Ivan 1:3, body hostů: Moravec Petr st. 3:1, Moravec Milan 2:1, Spiegl Richard 1:2, Brožek Michal 3:0),
16. kolo:
TJ Sokol Libice nad Cidlinou - STC Slaný 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějka Martin 2:0, Paroulek Milan 2:0, Pekárek František 1:2, Kaipr Petr 3:0, body hostů: Vaktor Ivan 1:2, Bouška Jiří 1:2, Horský Jindřich 0:2, Pánek Jan 0:2), TJ Sokol Velký Osek - TJ Aero Odolena Voda 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kloz Daniel 2:1, Mošna Petr 3:0, Svoboda Pavel 2:1, Ulrich Radek 3:0, body hostů: Hudečková Hana 2:1, Kulíšek Marek 0:3, Hendrych Jan 0:3, Vyvial Pavel 0:3), TSM Kladno - TJ Sadská "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hýža Daniel 3:1, Novotný Jiří 1:3, Krous Martin 0:4, Špalek Miroslav 4:0, body hostů: Pych Luděk ml. 3:1, Beran Martin 2:2, Vojáček Jiří 1:3, Fedačka Michal 2:2), Sokol Lány - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spiegl Richard 2:2, Moravec Milan 0:4, Brožek Michal 4:0, Moravec Petr st. 3:1, body hostů: Hoďák Václav 2:2, Ort Josef 2:2, Kastner Patrik 1:3, Pleticha Vladimír 2:2), KST Rakovník "C" - TJ AŠ Mladá Boleslav "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabinger Vít 2:2, Krůta Václav 3:1, Rezek Jan 1:3, Přibík Jan 3:1, body hostů: Niems Dušan 1:3, Čeřovský Petr ml. 2:2, Čeřovský Petr st. 4:0, Kupec Petr 0:4), TTC Kladno "C" - TJ Sokol Krchleby 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vychodil Luděk 0:2, Vospálek Miroslav 1:1, Procházka Ondřej 0:3, Mikulejský Filip 0:2, body hostů: Kučera Pavel 3:0, Bittner Miloslav 1:1, Procházka Miroslav ml. 2:0, Boháč Milan 2:0),
17. kolo:
TJ Sokol Velký Osek - STC Slaný 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kloz Daniel 1:0, Mošna Petr 1:1, Doležal Martin 3:0, Ulrich Radek 2:0, WO 2:0, body hostů: Poláček Vladimír 1:2, Rampa Ladislav 0:3, Kulich Vladimír 0:2, WO 0:2), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Aero Odolena Voda 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějka Martin 2:1, Krásl Libor 1:1, Pekárek František 2:1, Kaipr Petr 3:0, body hostů: Hudečková Hana 3:0, Kulíšek Marek 0:3, Hendrych Jan 0:3, Berný Jan 0:2), Sokol Lány - TJ Sadská "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Petr ml. 2:2, Spiegl Richard 1:3, Brožek Michal 3:1, Moravec Petr st. 3:1, body hostů: Pych Luděk ml. 4:0, Vojáček Jiří 1:3, Vydra Milan 2:2, Trejdl Dušan 0:4), TSM Kladno - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hýža Daniel 2:1, Novotný Jiří 3:0, Krous Martin 1:2, Špalek Miroslav 4:0, body hostů: Hoďák Václav 2:2, Ort Josef 0:3, Kastner Patrik 1:2, Pleticha Vladimír 0:3), TTC Kladno "C" - TJ AŠ Mladá Boleslav "C" 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vospálek Miroslav 0:3, Pírka Josef 1:2, Procházka Ondřej 1:2, Vychodil Luděk 1:2, body hostů: Fuka Martin 2:1, Niems Dušan 2:1, Čeřovský Petr ml. 2:1, Čeřovský Petr st. 3:0), KST Rakovník "C" - TJ Sokol Krchleby 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brabec Stanislav 0:2, Fabinger Vít 0:2, Krůta Václav 1:2, Rezek Jan 0:2, body hostů: Boháč Milan 3:0, Bittner Miloslav 1:1, Sádlo Josef 2:0, Procházka Miroslav ml. 2:0),
18. kolo:
Sokol Lány - TSM Kladno 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Petr st. 1:2, Moravec Petr ml. 2:1, Spiegl Richard 1:2, Brožek Michal 0:3, Moravec Milan 0:1, body hostů: Špalek Miroslav 3:1, Novotný Jiří 2:1, Hýža Daniel 3:0, Krous Martin 1:2), TJ Aero Odolena Voda - STC Slaný 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berný Jan 1:3, Hendrych Jan 2:2, Kulíšek Marek 1:2, Hudečková Hana 4:0, body hostů: Vaktor Ivan 2:2, Bouška Jiří 2:2, Poláček Vladimír 2:2, Kulich Vladimír 1:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ Sadská "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ort Josef 1:3, Kastner Patrik 2:2, Pleticha Vladimír 2:2, Hoďák Václav 3:1, body hostů: Pych Luděk ml. 4:0, Beran Martin 3:1, Vojáček Jiří 1:3, Fedačka Michal 0:4), TJ Sokol Krchleby - TJ AŠ Mladá Boleslav "C" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boháč Milan 2:1, Břetenář Petr 1:2, Procházka Miroslav ml. 2:1, Bittner Miloslav 4:0, body hostů: Fuka Martin 3:1, Nováček Petr 0:3, Čeřovský Petr ml. 0:3, Niems Dušan 1:2), TTC Kladno "C" - KST Rakovník "C" 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikulejský Filip 1:2, Vospálek Miroslav 1:2, Procházka Ondřej 0:3, Vychodil Luděk 2:1, body hostů: Krůta Václav 2:1, Fabinger Vít 1:2, Rezek Jan 3:0, Brabec Stanislav 0:1, Přibík Jan 2:0), TJ Sokol Velký Osek - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Stanislav 0:2, Lhoták Lubor 0:2, Doležal Martin 0:3, Mošna Petr 1:1, WO 1:0, body hostů: Matějka Martin 3:0, Kaipr Petr 3:0, Paroulek Milan 1:0, Krásl Libor 1:1, WO 0:1),
19. kolo:
KST Rakovník "C" - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brabec Stanislav 2:2, Rezek Jan 3:1, Krůta Václav 1:2, Přibík Jan 3:1, body hostů: Matějka Martin 0:4, Kaipr Petr 3:1, Paroulek Milan 2:2, Pekárek František 1:2), TTC Kladno "C" - TJ Sokol Velký Osek 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulejský Filip 2:2, Assar Adrian 2:2, Levenec Alexandr 2:2, Vychodil Luděk 2:2, body hostů: Ulrich Radek 2:2, Mošna Petr 3:1, Kloz Daniel 3:1, Svoboda Pavel 0:4), TJ AŠ Mladá Boleslav "C" - TSM Kladno 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Školník Luboš 1:2, Kouřil Lubomír 0:2, Čeřovský Petr ml. 0:3, Niems Dušan 1:2, body hostů: Hýža Daniel 3:0, Špalek Miroslav 3:0, Novotný Jiří 3:0, Krous Martin 0:2), TJ Sokol Krchleby - Sokol Lány 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Pavel 3:0, Sádlo Josef 1:1, Bittner Miloslav 3:0, Procházka Miroslav ml. 3:0, body hostů: Brožek Michal 0:3, Moravec Ladislav ml. 1:2, Moravec Milan 0:3, Moravec Petr st. 0:2), TJ Sadská "B" - STC Slaný 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vojáček Jiří 1:0, Vydra Milan 2:0, Pych Luděk ml. 1:1, Beran Martin 1:0, WO 4:0, body hostů: Materna George 0:2, Kulich Vladimír 0:2, Vaktor Ivan 1:1, WO 0:4), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ Aero Odolena Voda 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kastner Patrik 3:1, Kroupa Milan 0:3, Pleticha Vladimír 2:1, Hoďák Václav 2:2, Ort Josef 1:0, body hostů: Hudečková Hana 4:0, Kulíšek Marek 1:3, Hendrych Jan 1:3, Berný Jan 1:2),
20. kolo:
TTC Kladno "C" - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházka Ondřej 1:2, Levenec Alexandr 0:3, Vychodil Luděk 2:2, Mikulejský Filip 1:1, WO 0:2, body hostů: Kaipr Petr 3:0, Pekárek František 2:1, Heřmanský Miroslav 0:3, Paroulek Milan 3:0, WO 2:0), KST Rakovník "C" - TJ Sokol Velký Osek 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brabec Stanislav 2:2, Rezek Jan 2:2, Krůta Václav 2:2, Přibík Jan 2:2, body hostů: Ulrich Radek 3:1, Mošna Petr 1:3, Kloz Daniel 3:1, Svoboda Pavel 1:3), TJ Sokol Krchleby - TSM Kladno 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Miroslav ml. 1:3, Boháč Milan 2:1, Kučera Pavel 1:2, Bittner Miloslav 0:4, body hostů: Valenta Jan 4:0, Špalek Miroslav 3:1, Hýža Daniel 2:1, Novotný Jiří 1:2), TJ AŠ Mladá Boleslav "C" - Sokol Lány 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Lubomír 2:2, Čeřovský Petr st. 3:0, Čeřovský Petr ml. 1:2, Niems Dušan 2:2, body hostů: Moravec Ladislav ml. 3:1, Moravec Milan 0:4, Moravec Petr st. 3:0, Spiegl Richard 0:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - STC Slaný 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kastner Patrik 1:0, Ort Josef 2:0, Pleticha Vladimír 3:0, Hoďák Václav 0:1, WO 3:0, body hostů: Macák Petr 0:3, Poláček Vladimír 0:2, Bouška Jiří 1:1, WO 0:3), TJ Sadská "B" - TJ Aero Odolena Voda 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Martin 2:0, Vojáček Jiří 2:0, Vydra Milan 1:2, Pych Luděk ml. 3:0, body hostů: Hudečková Hana 1:2, Kulíšek Marek 1:2, Hendrych Jan 0:2, Berný Jan 0:2),
21. kolo:
TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sadská "B" 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heřmanský Miroslav 1:3, Paroulek Milan 3:1, Pekárek František 1:2, Kaipr Petr 3:1, body hostů: Pych Luděk ml. 4:0, Hendrych Roman 0:4, Vojáček Jiří 2:2, Vydra Milan 1:2), TJ Sokol Velký Osek - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kloz Daniel 0:2, Svoboda Pavel 1:2, Mošna Petr 1:2, Ulrich Radek 2:1, Doležal Martin 0:2, WO 0:1, body hostů: Hoďák Václav 3:0, Trávníček Luboš 1:3, Ort Josef 3:0, Kastner Patrik 2:1, WO 1:0), STC Slaný - TJ AŠ Mladá Boleslav "C" 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rampa Ladislav 0:3, Vaktor Ivan 1:1, Pánek Jan 2:1, WO 0:4, body hostů: Niems Dušan 1:1, Čeřovský Petr st. 2:0, Školník Luboš 1:1, Kouřil Lubomír 1:1, WO 4:0), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Krchleby 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulíšek Marek 1:3, Berný Jan 1:3, Hendrych Jan 1:2, Hudečková Hana 3:1, body hostů: Břetenář Petr 0:4, Bittner Miloslav 4:0, Kučera Pavel 3:1, Procházka Miroslav ml. 2:1), TSM Kladno - KST Rakovník "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýža Daniel 3:1, Novotný Jiří 1:3, Krous Martin 1:3, Špalek Miroslav 3:1, body hostů: Přibík Jan 3:1, Krůta Václav 1:3, Rezek Jan 3:1, Brabec Stanislav 1:3), Sokol Lány - TTC Kladno "C" 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožek Michal 3:0, Moravec Petr st. 0:2, Moravec Milan 3:0, Moravec Ladislav ml. 3:0, body hostů: Vychodil Luděk 1:2, Levenec Alexandr 1:2, Assar Adrian 0:3, Vospálek Miroslav 0:2),
22. kolo:
TJ Sokol Velký Osek - TJ Sadská "B" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kloz Daniel 1:2, Svoboda Pavel 1:2, Mošna Petr 1:2, Doležal Martin 1:2, WO 5:0, body hostů: Pych Luděk ml. 3:1, Vydra Milan 1:3, Beran Martin 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paroulek Milan 0:3, Pekárek František 3:1, Heřmanský Miroslav 1:3, Kaipr Petr 3:1, WO 1:0, body hostů: Hoďák Václav 3:1, Ort Josef 1:2, Kastner Patrik 2:2, Pleticha Vladimír 2:2, WO 0:1), TJ Aero Odolena Voda - TJ AŠ Mladá Boleslav "C" 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kulíšek Marek 3:0, Berný Jan 2:1, Hendrych Jan 2:1, Hudečková Hana 3:0, body hostů: Kouřil Lubomír 1:2, Kupec Petr 0:3, Niems Dušan 1:2, Školník Luboš 0:3), STC Slaný - TJ Sokol Krchleby 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macák Petr 0:2, Kulich Vladimír 0:2, Pánek Jan 1:1, WO 0:4, body hostů: Bittner Miloslav 2:0, Sádlo Josef 1:0, Procházka Miroslav ml. 2:0, Kučera Pavel 0:1, WO 4:0), Sokol Lány - KST Rakovník "C" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spiegl Richard 4:0, Moravec Milan 0:4, Moravec Ladislav ml. 3:0, Moravec Petr st. 2:2, WO 0:1, body hostů: Rezek Jan 2:2, Přibík Jan 2:2, Krůta Václav 1:3, Brabec Stanislav 0:1, Fabinger Vít 1:1, WO 1:0), TSM Kladno - TTC Kladno "C" 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýža Daniel 2:0, Novotný Jiří 2:0, Krous Martin 1:1, Špalek Miroslav 2:0, WO 1:0, body hostů: Vychodil Luděk 0:2, Levenec Alexandr 1:1, Assar Adrian 0:2, Vospálek Miroslav 0:2, WO 0:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Krchleby - TSM Kladno 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Boháč Milan 0:2, Bittner Miloslav 0:2, Sádlo Josef 1:2, Procházka Miroslav ml. 1:2, body hostů: Valenta Jan 3:0, Hýža Daniel 3:0, Špalek Miroslav 1:1, Novotný Jiří 1:1), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sadská "B" 0:10wo, TJ Sokol Velký Osek - Sokol Lány 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kloz Daniel 2:2, Lhoták Lubor 2:2, Mošna Petr 1:2, Ulrich Radek 0:2, WO 0:2, body hostů: Moravec Petr st. 2:2, Moravec Ladislav ml. 3:1, Spiegl Richard 1:2, Moravec Milan 2:0, WO 2:0), STC Slaný - TJ Aero Odolena Voda 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánek Jan 2:2, Vaktor Ivan 2:1, Poláček Vladimír 2:1, Macák Petr 3:1, body hostů: Hudečková Hana 2:2, Kulíšek Marek 1:3, Hendrych Jan 1:2, Berný Jan 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TSM Kladno - TJ Sokol Krchleby 9:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Jiří 1:2, Krous Martin 1:2, Špalek Miroslav 1:2, Valenta Jan 4:0, body hostů: Sádlo Josef 2:2, Procházka Miroslav ml. 1:2, Boháč Milan 2:1, Bittner Miloslav 1:2), TJ Sadská "B" - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 10:0wo, Sokol Lány - TJ Sokol Velký Osek 9:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brožek Michal 1:0, Moravec Ladislav ml. 2:1, Moravec Milan 1:2, Moravec Petr st. 3:0, Spiegl Richard 0:2, body hostů: Mošna Petr 0:3, Kloz Daniel 2:1, Doležal Martin 2:1, Lhoták Lubor 1:2), TJ Aero Odolena Voda - STC Slaný 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Berný Jan 1:0, Kulíšek Marek 2:0, Hendrych Jan 2:0, Hudečková Hana 1:0, WO 3:0, body hostů: Materna George 0:2, Bouška Jiří 0:2, Kulichová Lenka 0:2, WO 0:3),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Krchleby - TSM Kladno -:-, TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sadská "B" -:-, TJ Sokol Velký Osek - Sokol Lány -:-, STC Slaný - TJ Aero Odolena Voda 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macák Petr 2:2, Vaktor Ivan 2:2, Pánek Jan 3:1, Poláček Vladimír 3:0, body hostů: Berný Jan 0:4, Hendrych Jan 1:3, Kulíšek Marek 1:2, Hudečková Hana 3:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sadská "B" - TSM Kladno 0:10wo, TJ Sokol Velký Osek - STC Slaný 10:0wo,
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TSM Kladno - TJ Sadská "B" 10:0wo, STC Slaný - TJ Sokol Velký Osek 0:10wo,
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sadská "B" - TSM Kladno -:-, TJ Sokol Velký Osek - STC Slaný -:-,
Krajská soutěž 1. třídy, sk. B
1. kolo:
TJ Slavoj Obecnice - TJ Chaloupky 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steiner Petr 3:1, Tůma Radek 2:2, Hála Pavel 0:3, Srch Radek 4:0, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 2:2, Vacura Josef ml. 2:2, Tschunko Zdeněk 2:2, Novák Michal 0:3), TJ Sokol Žebrák - SK Březnice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubát Pavel 4:0, Spousta Jan 0:4, Kunc Petr 2:2, Roztočil Jiří 2:1, WO 0:1, body hostů: Haník Josef 2:1, Soused Zbyněk 2:2, Čížek Marek 1:3, Drábek Martin 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Králův Dvůr "B" - TJ Sokol Kutná Hora 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Roziňák Jan 0:3, Včelička Lubomír 1:1, Šrámek David 0:3, Bohdan Luděk 2:1, body hostů: Vala Martin 3:0, Bureš Bohumil 1:2, Liberský Karel 2:1, Tivodar Michal 2:0), KST Rakovník "B" - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Andrt Tomáš 1:1, Cír Radek 1:1, Čech Pavel 3:0, Mikeš Milan 3:0, body hostů: Bleha Lukáš 1:2, Kučera Lukáš 1:2, Herout Tomáš 0:2, Herout Václav 0:2), TJ Sadská "C" - TJ Sokol Hudlice "B" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurel David 2:0, Chlumský Petr 2:0, Spilková Ivana 1:2, Švarc Ivo 3:0, body hostů: Lev Leoš 1:2, Stehlík Jan ml. 1:2, Sarvaš Vilém 0:2, Lev Daniel 0:2), TTC Říčany - TJ Tatran Sedlčany "B" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Erlich Luboš 2:0, Pokorný Roman 1:1, Míka Petr 2:1, Štěpánek Aleš 3:0, body hostů: Linhart František ml. 2:1, Lesák Jakub 0:3, Janda Jaromír 0:2, Hyhlan Jaroslav 0:2),
2. kolo:
TJ Slavoj Obecnice - SK Březnice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Steiner Petr 1:3, Tůma Radek 1:3, Hála Pavel 2:2, Srch Radek 4:0, body hostů: Soused Zbyněk 1:3, Šimek Jakub 3:1, Drábek Martin 2:2, Čížek Marek 2:2), TJ Sokol Žebrák - TJ Chaloupky 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubát Pavel 1:1, Spousta Jan 0:2, Kunc Petr 0:3, Roztočil Jiří 1:2, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 3:0, Vacura Josef ml. 3:0, Tschunko Zdeněk 1:0, Novák Michal 1:1, Lysý Tomáš 0:1), TJ Sokol Králův Dvůr "B" - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Roziňák Jan 1:1, Včelička Lubomír 0:2, Šrámek David 0:2, Bohdan Luděk 1:2, WO 0:1, body hostů: Bleha Lukáš 2:0, Kučera Lukáš 3:0, Herout Tomáš 2:0, Jandejsek Zdeněk 0:2, WO 1:0), KST Rakovník "B" - TJ Sokol Kutná Hora 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Andrt Tomáš 1:1, Cír Radek 1:1, Čech Pavel 3:0, Mikeš Milan 3:0, body hostů: Vala Martin 1:2, Bureš Bohumil 0:3, Liberský Karel 0:2, Tivodar Michal 1:1), TJ Sadská "C" - TJ Tatran Sedlčany "B" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurel David 3:0, Chlumský Petr 2:0, Motl Milan 1:2, Švarc Ivo 2:1, body hostů: Lesák Jakub 1:2, Linhart František ml. 2:1, Lískovec Jindřich 0:3, Kovář Jan 0:2), TTC Říčany - TJ Sokol Hudlice "B" 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bříza Josef ml. 2:0, Erlich Luboš 2:0, Pokorný Roman 2:0, Štěpánek Aleš 2:0, body hostů: Lev Leoš 0:2, Stehlík Jan ml. 0:2, Lev Daniel 0:2, Vaculík Stanislav ml. 0:2),
3. kolo:
TJ Chaloupky - TJ Sokol Hudlice "B" 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lysý Tomáš 0:4, Novák Michal 1:2, Vacura Josef ml. 1:2, Nguyen Ngoc Bach 3:1, body hostů: Gruber Martin 3:1, Drož Jan 4:0, Vajs Karel 1:2, Lev Daniel 1:2), SK Březnice - TJ Tatran Sedlčany "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čížek Marek 1:3, Šimek Jakub 1:3, Čížek Pavel 4:0, Soused Zbyněk 3:1, body hostů: Lískovec Jindřich 2:2, Linhart František ml. 3:1, Lesák Jakub 1:3, Kovář Jan 1:3), TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sadská "C" 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Dušan 0:4, Štus Radek 2:1, Tivodar Michal 2:1, Vala Martin 2:2, body hostů: Chlumský Petr 1:3, Kurel David 3:1, Švarc Ivo 3:0, Martin Petr 1:2), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TTC Říčany 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout Tomáš 0:2, Herout Václav 0:2, Kučera Lukáš 1:2, Bleha Lukáš 0:3, body hostů: Štěpánek Aleš 3:0, Jícha David 3:0, Bříza Josef ml. 1:1, Pokorný Roman 2:0), TJ Slavoj Obecnice - TJ Sokol Králův Dvůr "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steiner František 1:3, Steiner Petr 2:2, Hála Pavel 1:3, Srch Radek 4:0, body hostů: Roziňák Jan 3:1, Bohdan Luděk 3:1, Včelička Lubomír 2:2, Křikava Richard 0:4), TJ Sokol Žebrák - KST Rakovník "B" 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubát Pavel 4:0, Kunc Petr 1:3, Ungr Jan II. 0:3, Roztočil Jiří 0:4, body hostů: Mikeš Milan 3:1, Čech Pavel 2:2, Kos Zdeněk 3:1, Cír Radek 2:1),
4. kolo:
TJ Chaloupky - TJ Tatran Sedlčany "B" 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lysý Tomáš 0:3, Novák Michal 2:1, Vacura Josef ml. 2:1, Nguyen Ngoc Bach 4:0, body hostů: Lískovec Jindřich 2:2, Linhart František ml. 1:2, Lesák Jakub 1:2, Kovář Jan 1:2), SK Březnice - TJ Sokol Hudlice "B" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čížek Marek 2:1, Šimek Jakub 2:0, Čížek Pavel 2:1, Soused Zbyněk 2:1, body hostů: Vajs Karel 2:1, Stehlík Jan ml. 0:3, Gruber Martin 0:3, Lev Daniel 1:1), TJ Sokol Kutná Hora - TTC Říčany 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štus Radek 2:2, Vala Martin 1:3, Tivodar Michal 2:2, Maruščák Tomáš 3:1, body hostů: Štěpánek Aleš 4:0, Jícha David 2:2, Bříza Josef ml. 0:4, Pokorný Roman 2:2), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Sadská "C" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Lukáš 0:4, Bleha Lukáš 1:3, Herout Tomáš 1:2, Škopek Pavel 4:0, body hostů: Martin Petr 3:1, Kurel David 1:3, Švarc Ivo 3:1, Chlumský Petr 2:1), TJ Slavoj Obecnice - KST Rakovník "B" 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herink Jan 0:2, Tůma Radek 0:2, Hála Pavel 0:2, Petráň Zdeněk 0:2, body hostů: Mikeš Milan 2:0, Čech Pavel 2:0, Kos Zdeněk 2:0, Cír Radek 2:0), TJ Sokol Žebrák - TJ Sokol Králův Dvůr "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Jan II. 1:3, Roztočil Jiří 2:2, Kunc Petr 1:3, Kubát Pavel 4:0, body hostů: Roziňák Jan 3:1, Bohdan Luděk 3:1, Včelička Lubomír 2:2, Šrámek David 0:4),
5. kolo:
TJ Sokol Králův Dvůr "B" - TJ Chaloupky 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Včelička Lubomír 2:1, Bohdan Luděk 1:3, Šrámek David 1:3, Roziňák Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 3:1, Vacura Josef ml. 2:1, Tschunko Zdeněk 0:2, Novák Michal 2:2, Lysý Tomáš 0:2, WO 1:0), KST Rakovník "B" - SK Březnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Zdeněk 2:0, Čech Pavel 1:1, Cír Radek 2:1, Mikeš Milan 3:0, body hostů: Čížek Pavel 0:3, Soused Zbyněk 1:2, Šimek Jakub 1:1, Čížek Marek 0:2), TJ Sadská "C" - TJ Slavoj Obecnice 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kurel David 1:0, Chlumský Petr 2:0, Martin Petr 1:0, Švarc Ivo 2:0, WO 4:0, body hostů: Hála Pavel 0:3, Steiner Petr 0:2, Srch Radek 0:1, WO 0:4), TTC Říčany - TJ Sokol Žebrák 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Roman 2:1, Bříza Josef ml. 3:0, Erlich Luboš 1:2, Štěpánek Aleš 3:0, body hostů: Kubát Pavel 1:2, Ungr Jan II. 1:2, Roztočil Jiří 0:3, Kunc Petr 1:2), TJ Sokol Hudlice "B" - TJ Sokol Kutná Hora 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gruber Martin 1:2, Vajs Karel 2:0, Lev Daniel 0:3, Vaculík Stanislav ml. 0:3, body hostů: Vala Martin 2:1, Majer Pavel 2:1, Liberský Karel 3:0, Tivodar Michal 1:1), TJ Tatran Sedlčany "B" - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašek Roman 0:4, Lesák Jakub 0:4, Lískovec Jindřich 3:1, Linhart František ml. 3:1, body hostů: Kučera Lukáš 3:1, Bleha Lukáš 2:2, Jandejsek Pavel 2:2, Herout Tomáš 3:1),
6. kolo:
TJ Sokol Králův Dvůr "B" - SK Březnice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roziňák Jan 3:1, Šrámek David 1:3, Bohdan Luděk 2:2, Včelička Lubomír 1:1, Křikava Richard 0:2, body hostů: Čížek Pavel 3:1, Soused Zbyněk 4:0, Šimek Jakub 2:2, Čížek Marek 0:4), KST Rakovník "B" - TJ Chaloupky 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Zdeněk 2:1, Čech Pavel 2:1, Tvrz Jaroslav st. 2:1, Cír Radek 3:1, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 1:3, Vacura Josef ml. 3:0, Tschunko Zdeněk 0:3, Novák Michal 0:3), TJ Sadská "C" - TJ Sokol Žebrák 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurel David 3:0, Chlumský Petr 1:2, Spilková Ivana 0:3, Martin Petr 4:0, body hostů: Kubát Pavel 2:2, Ungr Jan II. 1:2, Roztočil Jiří 1:2, Kunc Petr 1:2), TTC Říčany - TJ Slavoj Obecnice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 3:0, Pokorný Roman 1:1, Bříza Josef ml. 2:1, Štěpánek Aleš 3:0, body hostů: Srch Radek 1:2, Steiner Petr 1:2, Hála Pavel 0:3, Tůma Radek 0:2), TJ Sokol Hudlice "B" - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vajs Karel 4:0, Stehlík Jan ml. 1:3, Gruber Martin 2:2, WO 0:5, body hostů: Kučera Lukáš 2:1, Jandejsek Pavel 1:2, Herout Tomáš 2:1, Bleha Lukáš 0:3, WO 5:0), TJ Tatran Sedlčany "B" - TJ Sokol Kutná Hora 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Roman 0:4, Lesák Jakub 1:3, Lískovec Jindřich 2:1, Linhart František ml. 3:1, body hostů: Majer Pavel 3:1, Vala Martin 2:2, Liberský Karel 2:2, Tivodar Michal 2:1),
7. kolo:
TJ Slavoj Obecnice - TJ Sokol Žebrák 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steiner Petr 2:1, Hušek Antonín 1:0, Hála Pavel 2:1, Srch Radek 3:0, Petráň Zdeněk 0:1, body hostů: Ungr Jan II. 2:1, Kunc Petr 0:3, Kuška Miroslav 0:3, Kubát Pavel 1:1), TJ Sokol Králův Dvůr "B" - KST Rakovník "B" 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roziňák Jan 1:2, Šrámek David 1:2, Včelička Lubomír 1:2, Bohdan Luděk 0:3, body hostů: Čech Pavel 2:1, Kos Zdeněk 2:1, Cír Radek 2:1, Andrt Tomáš 3:0), TJ Sadská "C" - TTC Říčany 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurel David 0:2, Martin Petr 0:2, Chlumský Petr 0:3, Švarc Ondřej 1:2, body hostů: Štěpánek Aleš 3:0, Jícha David 3:0, Pokorný Roman 1:1, Bříza Josef ml. 2:0), TJ Sokol Hudlice "B" - TJ Tatran Sedlčany "B" 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gruber Martin 3:0, Stehlík Jan ml. 2:1, Sarvaš Vilém 0:3, Vaculík Stanislav ml. 0:4, body hostů: Mašek Roman 2:2, Lískovec Jindřich 2:1, Linhart František ml. 2:1, Lesák Jakub 2:1), TJ Sokol Kutná Hora - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štus Radek 2:2, Tivodar Michal 2:2, Majer Pavel 2:2, Vala Martin 2:2, body hostů: Škopek Pavel 4:0, Bleha Lukáš 3:1, Jandejsek Pavel 1:3, Kučera Lukáš 0:4), TJ Chaloupky - SK Březnice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Michal 1:3, Tschunko Zdeněk 2:2, Nguyen Ngoc Bach 3:1, Vacura Josef ml. 2:2, body hostů: Čížek Pavel 2:2, Soused Zbyněk 3:1, Šimek Jakub 2:2, Čížek Marek 1:3),
8. kolo:
TJ Chaloupky - TJ Sokol Kutná Hora 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschunko Zdeněk 1:3, Novák Michal 1:3, Vacura Josef ml. 3:1, Nguyen Ngoc Bach 3:1, body hostů: Štus Radek 3:1, Majer Pavel 0:4, Liberský Karel 2:2, Vala Martin 3:1), SK Březnice - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Marek 2:1, Šimek Jakub 3:0, Soused Zbyněk 2:1, Čížek Pavel 2:1, body hostů: Kamarýt Jiří 1:2, Bleha Lukáš 1:2, Jandejsek Pavel 0:3, Herout Tomáš 1:2), TJ Slavoj Obecnice - TJ Sokol Hudlice "B" 10:0wo (čtyřhry 2:0, body domácích: Steiner Petr 2:0, Tůma Radek 2:0, Hála Pavel 2:0, Srch Radek 2:0, body hostů: Sarvaš Vilém 0:2, Vaculík Stanislav ml. 0:2, Lev Leoš 0:2, Bartůněk David 0:2), TJ Sokol Žebrák - TJ Tatran Sedlčany "B" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubát Pavel 4:0, Ungr Jan II. 3:1, Kunc Petr 1:2, Roztočil Jiří 1:3, body hostů: Linhart František ml. 2:2, Lískovec Jindřich 2:2, Janda Jaromír 2:2, Hyhlan Jaroslav 0:3), TJ Sokol Králův Dvůr "B" - TJ Sadská "C" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křikava Richard 3:1, Bohdan Luděk 0:4, Roziňák Jan 2:1, Šrámek David 1:3, body hostů: Kurel David 3:1, Švarc Ondřej 3:1, Švarc Ivo 2:2, Chlumský Petr 1:2), KST Rakovník "B" - TTC Říčany 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Zdeněk 1:3, Čech Pavel 3:1, Andrt Tomáš 1:3, Mikeš Milan 3:1, body hostů: Štěpánek Aleš 4:0, Pokorný Roman 0:4, Bříza Josef ml. 2:2, Erlich Luboš 2:2),
9. kolo:
TJ Chaloupky - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Michal 2:1, Lysý Tomáš 0:2, Vacura Josef ml. 3:0, Nguyen Ngoc Bach 2:1, Tschunko Zdeněk 1:0, body hostů: Kamarýt Jiří 2:1, Bleha Lukáš 2:1, Jandejsek Pavel 0:3, Herout Václav 0:3), SK Březnice - TJ Sokol Kutná Hora 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Marek 2:2, Šimek Jakub 0:3, Čížek Pavel 3:1, Soused Zbyněk 2:2, Haník Josef 1:0, body hostů: Štus Radek 2:2, Majer Pavel 1:3, Liberský Karel 1:3, Vala Martin 4:0), TJ Slavoj Obecnice - TJ Tatran Sedlčany "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Radek 2:2, Steiner Petr 2:2, Hála Pavel 2:2, Srch Radek 2:2, body hostů: Lískovec Jindřich 4:0, Linhart František ml. 4:0, Lesák Jakub 0:4, Janda Jaromír 0:4), TJ Sokol Žebrák - TJ Sokol Hudlice "B" 10:0wo (čtyřhry 0:1, body domácích: Roztočil Jiří 1:0, Kunc Petr 2:0, Kubát Pavel 3:0, Ungr Jan II. 1:0, WO 3:0, body hostů: Lev Leoš 0:3, Vaculík Stanislav ml. 0:2, Sarvaš Vilém 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Králův Dvůr "B" - TTC Říčany 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křikava Richard 0:3, Richterová Eva 0:3, Roziňák Jan 1:2, Bohdan Luděk 2:1, body hostů: Štěpánek Aleš 3:0, Pokorný Roman 1:2, Bříza Josef ml. 2:1, Erlich Luboš 3:0), KST Rakovník "B" - TJ Sadská "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Zdeněk 2:2, Čech Pavel 2:2, Cír Radek 0:1, Mikeš Milan 3:1, Andrt Tomáš 2:1, body hostů: Kurel David 0:4, Švarc Ondřej 2:2, Švarc Ivo 4:0, Chlumský Petr 1:3),
10. kolo:
TJ Sadská "C" - TJ Chaloupky 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurel David 4:0, Chlumský Petr 2:2, Spilková Ivana 0:4, Martin Petr 2:2, body hostů: Vacura Josef ml. 2:2, Nguyen Ngoc Bach 2:2, Novák Michal 3:1, Tschunko Zdeněk 1:3), TTC Říčany - SK Březnice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 3:0, Bříza Josef ml. 1:1, Pokorný Roman 2:1, Štěpánek Aleš 3:0, body hostů: Soused Zbyněk 2:1, Šimek Jakub 0:3, Drábek Martin 0:3, Čížek Marek 0:2), TJ Sokol Hudlice "B" - TJ Sokol Králův Dvůr "B" 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruber Martin 2:1, Vajs Karel 1:2, Stehlík Jan ml. 0:3, Vaculík Stanislav ml. 0:3, body hostů: Roziňák Jan 1:2, Bohdan Luděk 3:0, Včelička Lubomír 3:0, Šrámek David 2:1), TJ Tatran Sedlčany "B" - KST Rakovník "B" 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šíp Martin 0:2, Lesák Jakub 0:2, Janda Jaromír 0:3, Linhart František ml. 1:1, body hostů: Mikeš Milan 3:0, Čech Pavel 2:0, Kos Zdeněk 1:1, Andrt Tomáš 2:0), TJ Sokol Kutná Hora - TJ Slavoj Obecnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majer Pavel 2:1, Liberský Karel 2:1, Vala Martin 3:0, Tivodar Michal 2:1, body hostů: Srch Radek 0:3, Steiner Petr 2:1, Hála Pavel 1:2, Tůma Radek 0:3), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Sokol Žebrák 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bleha Lukáš 1:1, Kučera Lukáš 2:0, Herout Tomáš 3:0, Kamarýt Jiří 2:0, body hostů: Kubát Pavel 1:2, Ungr Jan II. 0:2, Roztočil Jiří 0:2, Kunc Petr 0:2),
11. kolo:
TJ Sadská "C" - SK Březnice 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kurel David 3:1, Chlumský Petr 4:0, Počarovský Pavel 0:3, Martin Petr 3:1, body hostů: Soused Zbyněk 3:1, Čížek Pavel 1:3, Šimek Jakub 1:3, Čížek Marek 0:3), TTC Říčany - TJ Chaloupky 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jícha David 1:0, Bříza Josef ml. 2:0, Pokorný Roman 2:0, Štěpánek Aleš 1:0, WO 2:0, body hostů: Novák Ondřej 0:2, Novák Michal 0:2, Tschunko Zdeněk 0:2, WO 0:2), TJ Sokol Hudlice "B" - KST Rakovník "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruber Martin 4:0, Vajs Karel 3:1, Stehlík Jan ml. 0:4, Bartůněk David 0:4, body hostů: Čech Pavel 2:2, Cír Radek 2:2, Kos Zdeněk 3:1, Andrt Tomáš 2:2), TJ Tatran Sedlčany "B" - TJ Sokol Králův Dvůr "B" 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šíp Martin 0:4, Janda Jaromír 0:3, Lesák Jakub 3:0, Linhart František ml. 3:1, body hostů: Bohdan Luděk 3:1, Roziňák Jan 2:2, Šrámek David 1:2, Křikava Richard 2:1), TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Žebrák 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liberský Karel 2:1, Tivodar Michal 2:1, Bureš Bohumil 1:2, Vala Martin 3:0, body hostů: Kubát Pavel 2:1, Ungr Jan II. 1:2, Roztočil Jiří 1:2, Kunc Petr 0:3), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Slavoj Obecnice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bleha Lukáš 2:0, Kučera Lukáš 2:0, Herout Tomáš 2:0, Kamarýt Jiří 2:0, body hostů: Tůma Radek 0:2, Petráň Zdeněk 0:2, Hála Pavel 0:2, Herink Jan 0:2),
12. kolo:
TJ Chaloupky - TJ Slavoj Obecnice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lysý Tomáš 2:2, Tschunko Zdeněk 2:2, Novák Michal 2:1, Nguyen Ngoc Bach 3:1, body hostů: Srch Radek 4:0, Petráň Zdeněk 0:4, Hála Pavel 0:4, Tůma Radek 2:1), SK Březnice - TJ Sokol Žebrák 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čížek Marek 2:0, Šimek Jakub 1:1, Čížek Pavel 3:0, Soused Zbyněk 2:0, body hostů: Kubát Pavel 0:3, Ungr Jan II. 1:1, Roztočil Jiří 0:2, Kunc Petr 0:2), TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Králův Dvůr "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liberský Karel 1:3, Tivodar Michal 3:1, Majer Pavel 1:3, Vala Martin 4:0, body hostů: Roziňák Jan 2:2, Bohdan Luděk 2:2, Včelička Lubomír 3:1, Křikava Richard 0:4), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - KST Rakovník "B" 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Marek 0:3, Herout Václav 0:2, Friš Miroslav 0:3, Kučera Lukáš 2:1, body hostů: Mikeš Milan 3:0, Čech Pavel 2:1, Kos Zdeněk 3:0, Cír Radek 1:1), TJ Sokol Hudlice "B" - TJ Sadská "C" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drož Jan 3:1, Gruber Martin 1:2, Stehlík Jan ml. 2:1, Vajs Karel 3:1, body hostů: Švarc Ondřej 1:3, Kurel David 0:4, Chlumský Petr 1:2, Švarc Ivo 3:0), TJ Tatran Sedlčany "B" - TTC Říčany 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janda Jaromír 0:3, Lesák Jakub 0:3, Lískovec Jindřich 2:1, Linhart František ml. 2:1, body hostů: Štěpánek Aleš 3:0, Jícha David 2:1, Bříza Josef ml. 1:2, Pokorný Roman 2:1),
13. kolo:
SK Březnice - TJ Slavoj Obecnice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čížek Marek 2:1, Šimek Jakub 1:1, Čížek Pavel 2:1, Soused Zbyněk 3:0, body hostů: Srch Radek 3:0, Tůma Radek 0:3, Petráň Zdeněk 0:3, Hála Pavel 0:2), TJ Chaloupky - TJ Sokol Žebrák 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lysý Tomáš 2:1, Tschunko Zdeněk 1:2, Novák Michal 2:1, Nguyen Ngoc Bach 4:0, body hostů: Kubát Pavel 1:3, Roztočil Jiří 1:2, Kunc Jaroslav 0:3, Kunc Petr 2:1), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Sokol Králův Dvůr "B" 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bleha Lukáš 2:1, Kučera Lukáš 3:0, Jandejsek Pavel 1:2, Škopek Pavel 4:0, body hostů: Roziňák Jan 2:2, Bohdan Luděk 1:2, Včelička Lubomír 0:3, Richterová Eva 0:3), TJ Sokol Kutná Hora - KST Rakovník "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liberský Karel 1:3, Tivodar Michal 2:2, Majer Pavel 3:1, Vala Martin 3:1, body hostů: Mikeš Milan 4:0, Čech Pavel 2:2, Kos Zdeněk 0:4, Cír Radek 1:3), TJ Tatran Sedlčany "B" - TJ Sadská "C" 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíp Martin 0:3, Janda Jaromír 1:2, Lesák Jakub 0:3, Linhart František ml. 3:1, body hostů: Švarc Ivo 4:0, Motl Milan 2:1, Kurel David 2:1, Wagner Jaroslav ml. 1:2), TJ Sokol Hudlice "B" - TTC Říčany 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drož Jan 2:1, Gruber Martin 1:2, Lev Daniel 0:3, Vajs Karel 2:2, body hostů: Štěpánek Aleš 2:2, Jícha David 3:0, Bříza Josef ml. 2:1, Pokorný Roman 1:2),
14. kolo:
TJ Sokol Hudlice "B" - TJ Chaloupky 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drož Jan 2:0, Gruber Martin 1:1, Vajs Karel 3:0, Stehlík Jan ml. 2:0, body hostů: Vacura Josef ml. 1:2, Novák Michal 0:2, Lysý Tomáš 0:2, Novák Stanislav 0:2), TJ Tatran Sedlčany "B" - SK Březnice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Jaromír 1:2, Lesák Jakub 0:3, Linhart František ml. 2:1, Lískovec Jindřich 0:3, body hostů: Soused Zbyněk 3:0, Čížek Pavel 2:1, Šimek Jakub 1:2, Haník Josef 3:0), TJ Sadská "C" - TJ Sokol Kutná Hora 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurel David 3:0, Martin Petr 1:2, Motl Milan 1:2, Švarc Ivo 2:1, WO 1:0, body hostů: Vala Martin 2:1, Majer Pavel 1:2, Liberský Karel 0:3, Štus Radek 2:1, WO 0:1), TTC Říčany - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jícha David 3:0, Bříza Josef ml. 1:1, Pokorný Roman 3:0, Štěpánek Aleš 3:0, body hostů: Kučera Lukáš 1:2, Němec Marek 0:3, Jandejsek Pavel 0:3, Kamarýt Jiří 0:2), TJ Sokol Králův Dvůr "B" - TJ Slavoj Obecnice 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bohdan Luděk 1:0, Včelička Lubomír 2:0, Šrámek David 2:1, Roziňák Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Hála Pavel 0:3, Tůma Radek 1:1, Petráň Zdeněk 0:2, WO 0:3), KST Rakovník "B" - TJ Sokol Žebrák 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Zdeněk 3:0, Čech Pavel 2:0, Cír Radek 1:2, Andrt Tomáš 2:1, body hostů: Kubát Pavel 1:2, Ungr Jan II. 1:2, Roztočil Jiří 1:2, Kunc Petr 0:2),
15. kolo:
TJ Tatran Sedlčany "B" - TJ Chaloupky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Jaromír 2:2, Lískovec Jindřich 3:1, Lesák Jakub 2:2, Linhart František ml. 2:2, body hostů: Vacura Josef ml. 4:0, Novák Michal 2:2, Lysý Tomáš 1:3, Novák Ondřej 0:4), TJ Sokol Hudlice "B" - SK Březnice 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vajs Karel 3:0, Gruber Martin 3:0, Stehlík Jan ml. 0:3, Drož Jan 4:0, body hostů: Soused Zbyněk 1:3, Čížek Pavel 1:2, Šimek Jakub 1:2, Čížek Marek 0:3), TTC Říčany - TJ Sokol Kutná Hora 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jícha David 1:0, Bříza Josef ml. 1:1, Pokorný Roman 3:0, Štěpánek Aleš 1:0, WO 3:0, body hostů: Vala Martin 1:2, Štus Radek 0:2, Liberský Karel 0:2, WO 0:3), TJ Sadská "C" - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurel David 3:1, Švarc Ivo 3:0, Motl Milan 2:1, Martin Petr 1:3, body hostů: Kučera Lukáš 3:1, Němec Marek 0:4, Jandejsek Pavel 1:2, Kamarýt Jiří 1:2), KST Rakovník "B" - TJ Slavoj Obecnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Zdeněk 1:1, Čech Pavel 2:0, Cír Radek 2:1, Andrt Tomáš 3:0, body hostů: Tůma Radek 2:1, Petráň Zdeněk 0:3, Herink Jan 0:2, Král Pavel 0:2), TJ Sokol Králův Dvůr "B" - TJ Sokol Žebrák 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šrámek David 1:2, Včelička Lubomír 2:1, Bohdan Luděk 1:2, Roziňák Jan 4:0, body hostů: Kubát Pavel 2:2, Ungr Jan II. 0:3, Roztočil Jiří 2:1, Kunc Petr 1:2),
16. kolo:
TJ Chaloupky - TJ Sokol Králův Dvůr "B" 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Michal 1:3, Tschunko Zdeněk 1:3, Vacura Josef ml. 1:2, Nguyen Ngoc Bach 4:0, body hostů: Roziňák Jan 3:1, Bohdan Luděk 2:2, Včelička Lubomír 3:1, Šrámek David 0:3), SK Březnice - KST Rakovník "B" 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drábek Martin 0:2, Čížek Marek 0:2, Čížek Pavel 0:3, Soused Zbyněk 0:2, body hostů: Mikeš Milan 3:0, Cír Radek 2:0, Tvrz Jaroslav st. 2:0, Andrt Tomáš 2:0), TJ Slavoj Obecnice - TJ Sadská "C" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petráň Zdeněk 0:4, Hála Pavel 0:4, Tůma Radek 2:1, Srch Radek 4:0, body hostů: Švarc Ivo 3:1, Chlumský Petr 2:2, Motl Milan 2:2, Martin Petr 2:1), TJ Sokol Žebrák - TTC Říčany 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubát Pavel 1:1, Ungr Jan II. 1:1, Kunc Petr 0:3, Roztočil Jiří 0:3, body hostů: Jícha David 3:0, Štěpánek Aleš 2:1, Pokorný Roman 2:0, Erlich Luboš 1:1), TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Hudlice "B" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majer Pavel 2:2, Štus Radek 2:2, Vala Martin 2:1, Maruščák Tomáš 3:1, body hostů: Drož Jan 3:1, Vajs Karel 2:2, Gruber Martin 1:3, Lev Daniel 0:3), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Tatran Sedlčany "B" 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kamarýt Jiří 2:0, Kučera Lukáš 2:0, Bleha Lukáš 2:0, Herout Tomáš 2:0, body hostů: Linhart František ml. 0:2, Lískovec Jindřich 0:2, Lesák Jakub 0:2, Kovář Jan 0:2),
17. kolo:
SK Březnice - TJ Sokol Králův Dvůr "B" 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čížek Marek 0:4, Šimek Jakub 2:2, Čížek Pavel 2:1, Soused Zbyněk 4:0, body hostů: Roziňák Jan 3:1, Bohdan Luděk 2:2, Včelička Lubomír 1:3, Křikava Richard 1:2), TJ Chaloupky - KST Rakovník "B" 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lysý Tomáš 0:2, Novák Michal 0:2, Tschunko Zdeněk 0:2, Nguyen Ngoc Bach 0:2, body hostů: Mikeš Milan 2:0, Čech Pavel 2:0, Cír Radek 2:0, Andrt Tomáš 2:0), TJ Sokol Žebrák - TJ Sadská "C" 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubát Pavel 2:0, Ungr Jan II. 0:2, Kunc Petr 1:2, Roztočil Jiří 3:0, WO 4:0, body hostů: Kurel David 2:2, Motl Milan 2:1, Spilková Ivana 0:3, WO 0:4), TJ Slavoj Obecnice - TTC Říčany 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Srch Radek 1:1, Herink Jan 0:2, Hála Pavel 0:2, Petráň Zdeněk 0:2, WO 0:1, body hostů: Štěpánek Aleš 2:0, Jícha David 2:0, Pokorný Roman 2:0, Erlich Luboš 1:1, WO 1:0), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Sokol Hudlice "B" 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jandejsek Pavel 2:1, Kučera Lukáš 3:0, Bleha Lukáš 0:3, Herout Tomáš 3:1, body hostů: Drož Jan 1:3, Vajs Karel 1:2, Gruber Martin 3:0, Lev Daniel 0:3), TJ Sokol Kutná Hora - TJ Tatran Sedlčany "B" 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Majer Pavel 3:0, Štus Radek 1:2, Vala Martin 2:1, Maruščák Tomáš 2:1, body hostů: Lískovec Jindřich 1:2, Linhart František ml. 3:0, Janda Jaromír 0:3, Lesák Jakub 0:3),
18. kolo:
TJ Sokol Žebrák - TJ Slavoj Obecnice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roztočil Jiří 2:2, Ungr Jan II. 3:1, Kunc Petr 1:2, Kubát Pavel 3:1, body hostů: Srch Radek 4:0, Tůma Radek 2:2, Steiner František 0:4, Hála Pavel 0:3), KST Rakovník "B" - TJ Sokol Králův Dvůr "B" 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Zdeněk 2:0, Čech Pavel 2:0, Tvrz Jaroslav st. 2:0, Mikeš Milan 2:0, body hostů: Křikava Richard 0:2, Včelička Lubomír 0:2, Šrámek David 0:2, Link Martin 0:2), TTC Říčany - TJ Sadská "C" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 2:0, Bříza Josef ml. 1:2, Pokorný Roman 2:1, Štěpánek Aleš 3:0, WO 1:0, body hostů: Chlumský Petr 1:2, Martin Petr 1:2, Kurel David 1:1, Spilková Ivana 0:3, WO 0:1), TJ Tatran Sedlčany "B" - TJ Sokol Hudlice "B" 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janda Jaromír 0:4, Linhart František ml. 2:1, Lesák Jakub 0:3, Lískovec Jindřich 2:2, body hostů: Drož Jan 4:0, Vajs Karel 3:1, Gruber Martin 2:1, Stehlík Jan ml. 1:2), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Sokol Kutná Hora 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bleha Lukáš 0:4, Kučera Lukáš 4:0, Kamarýt Jiří 2:2, Škopek Pavel 2:2, body hostů: Štus Radek 3:1, Vala Martin 2:2, Liberský Karel 1:3, Majer Pavel 2:2), SK Březnice - TJ Chaloupky 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jakub 3:1, Čížek Marek 3:0, Soused Zbyněk 1:2, Čížek Pavel 2:2, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 2:2, Novák Michal 0:4, Tschunko Zdeněk 2:1, Lysý Tomáš 1:2),
19. kolo:
TJ Sokol Kutná Hora - TJ Chaloupky 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Bohumil 1:1, Liberský Karel 2:0, Majer Pavel 3:0, Štus Radek 2:0, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 1:2, Lysý Tomáš 0:2, Novák Stanislav 0:2, Trejbal Petr 0:2), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - SK Březnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kamarýt Jiří 2:0, Herout Tomáš 2:0, Bleha Lukáš 1:2, Kučera Lukáš 3:0, body hostů: Soused Zbyněk 1:2, Čížek Marek 1:2, Drábek Martin 0:2, Medvecký Jan 0:2), TJ Sokol Hudlice "B" - TJ Slavoj Obecnice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík Stanislav ml. 0:3, Vajs Karel 1:2, Lev Daniel 0:3, Drož Jan 3:1, body hostů: Srch Radek 4:0, Hušek Antonín 2:1, Tůma Radek 2:1, Herink Jan 1:2), TJ Tatran Sedlčany "B" - TJ Sokol Žebrák 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janda Jaromír 0:3, Lískovec Jindřich 3:0, Lesák Jakub 2:1, Linhart František ml. 3:0, body hostů: Kubát Pavel 1:2, Ungr Jan II. 1:2, Roztočil Jiří 1:2, Kunc Petr 1:2), TJ Sadská "C" - TJ Sokol Králův Dvůr "B" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurel David 1:2, Martin Petr 2:1, Chlumský Petr 2:1, Švarc Ondřej 4:0, body hostů: Roziňák Jan 3:1, Šrámek David 0:3, Včelička Lubomír 1:2, Křikava Richard 0:3), TTC Říčany - KST Rakovník "B" 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jícha David 3:0, Pokorný Roman 1:2, Bříza Josef ml. 0:3, Štěpánek Aleš 4:0, body hostů: Mikeš Milan 2:2, Kos Zdeněk 1:2, Cír Radek 1:2, Andrt Tomáš 1:2),
20. kolo:
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Chaloupky 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kamarýt Jiří 0:1, Herout Tomáš 2:1, Jandejsek Pavel 3:0, Kučera Lukáš 3:0, Herout Václav 0:2, WO 1:0, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 2:1, Lysý Tomáš 0:3, Novák Stanislav 1:2, Trejbal Petr 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Kutná Hora - SK Březnice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liberský Karel 1:2, Maruščák Tomáš 3:0, Štus Radek 3:0, Vala Martin 1:2, body hostů: Soused Zbyněk 0:3, Šimek Jakub 0:3, Čížek Pavel 2:1, Čížek Marek 2:1), TJ Tatran Sedlčany "B" - TJ Slavoj Obecnice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janda Jaromír 1:3, Lískovec Jindřich 2:1, Lesák Jakub 0:3, Linhart František ml. 3:1, body hostů: Srch Radek 4:0, Tůma Radek 2:2, Petráň Zdeněk 1:2, Hála Pavel 1:2), TJ Sokol Hudlice "B" - TJ Sokol Žebrák 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lev Daniel 1:3, Stehlík Jan ml. 1:3, Vajs Karel 3:1, Drož Jan 4:0, body hostů: Kubát Pavel 3:1, Ungr Jan II. 2:2, Roztočil Jiří 0:4, Kunc Petr 2:2), TTC Říčany - TJ Sokol Králův Dvůr "B" 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jícha David 2:0, Pokorný Roman 2:0, Bříza Josef ml. 2:1, Štěpánek Aleš 2:0, body hostů: Roziňák Jan 0:3, Křikava Richard 0:2, Včelička Lubomír 1:1, Šrámek David 0:2), TJ Sadská "C" - KST Rakovník "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurel David 3:1, Martin Petr 2:2, Chlumský Petr 0:4, Švarc Ivo 3:1, body hostů: Mikeš Milan 4:0, Kos Zdeněk 2:2, Cír Radek 1:3, Andrt Tomáš 1:3),
21. kolo:
TJ Chaloupky - TJ Sadská "C" 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lysý Tomáš 0:3, Novák Stanislav 0:2, Novák Michal 0:3, Nguyen Ngoc Bach 2:1, body hostů: Švarc Ondřej 3:0, Švarc Ivo 3:0, Martin Petr 2:1, Kurel David 1:1), SK Březnice - TTC Říčany 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Jakub 1:1, Čížek Marek 0:2, Soused Zbyněk 1:2, Čížek Pavel 0:3, body hostů: Štěpánek Aleš 3:0, Jícha David 3:0, Pokorný Roman 1:1, Bříza Josef ml. 1:1), TJ Sokol Králův Dvůr "B" - TJ Sokol Hudlice "B" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křikava Richard 1:3, Včelička Lubomír 2:2, Šrámek David 0:3, Roziňák Jan 3:1, body hostů: Drož Jan 2:2, Vajs Karel 4:0, Gruber Martin 2:2, Hříbal Petr 1:2), KST Rakovník "B" - TJ Tatran Sedlčany "B" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Zdeněk 2:1, Čech Pavel 1:1, Cír Radek 3:0, Mikeš Milan 2:1, body hostů: Lískovec Jindřich 2:1, Lesák Jakub 1:2, Linhart František ml. 0:3, Janda Jaromír 0:2), TJ Slavoj Obecnice - TJ Sokol Kutná Hora 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Radek 2:2, Srch Radek 3:1, Hušek Antonín 2:0, Hála Pavel 2:2, Petráň Zdeněk 0:1, body hostů: Majer Pavel 4:0, Vala Martin 1:3, Liberský Karel 1:3, Cihlář Jan 0:3), TJ Sokol Žebrák - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ungr Jan II. 1:0, Kubát Pavel 2:0, Kunc Petr 2:0, Roztočil Jiří 1:0, WO 3:0, body hostů: Herout Václav 0:2, Němec Marek 0:2, Herout Tomáš 0:2, WO 0:3),
22. kolo:
SK Březnice - TJ Sadská "C" 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soused Milan 0:3, Šimek Jakub 2:1, Čížek Pavel 2:1, Soused Zbyněk 4:0, body hostů: Motl Milan 1:3, Chlumský Petr 1:2, Kurel David 2:1, Martin Petr 1:2), TJ Chaloupky - TTC Říčany 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lysý Tomáš 0:2, Novák Stanislav 0:2, Novák Michal 0:1, Nguyen Ngoc Bach 0:2, Novák Ondřej 0:1, body hostů: Štěpánek Aleš 2:0, Jícha David 2:0, Pokorný Roman 2:0, Bříza Josef ml. 2:0), KST Rakovník "B" - TJ Sokol Hudlice "B" 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Zdeněk 1:2, Čech Pavel 2:1, Andrt Tomáš 1:1, Mikeš Milan 3:1, Cír Radek 0:1, WO 1:0, body hostů: Vajs Karel 3:1, Gruber Martin 0:3, Hříbal Petr 1:2, Drož Jan 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Králův Dvůr "B" - TJ Tatran Sedlčany "B" 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Roziňák Jan 4:0, Včelička Lubomír 1:3, Šrámek David 0:3, Křikava Richard 2:2, body hostů: Linhart František ml. 3:1, Lískovec Jindřich 3:1, Lesák Jakub 2:2, Janda Jaromír 0:3), TJ Sokol Žebrák - TJ Sokol Kutná Hora 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubát Pavel 2:1, Ungr Jan II. 3:1, Kunc Petr 0:2, Roztočil Jiří 1:2, WO 3:0, body hostů: Majer Pavel 4:0, Vala Martin 0:1, Liberský Karel 2:2, Cihlář Jan 0:3, WO 0:3), TJ Slavoj Obecnice - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Srch Radek 1:0, Hála Pavel 2:0, Tůma Radek 2:0, Petráň Zdeněk 0:1, WO 4:0, body hostů: Herout Václav 0:2, Němec Marek 0:2, Herout Tomáš 1:1, WO 0:4),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Říčany - TJ Sokol Kutná Hora 10:0wo, KST Rakovník "B" - TJ Sadská "C" 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Zdeněk 0:4, Čech Pavel 0:2, Cír Radek 0:3, Mikeš Milan 4:0, Andrt Tomáš 0:1, body hostů: Švarc Ivo 3:1, Švarc Ondřej 3:1, Martin Petr 2:1, Kurel David 2:1), TJ Sokol Králův Dvůr "B" - TJ Sokol Žebrák 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrámek David 2:1, Včelička Lubomír 3:0, Křikava Richard 0:3, Roziňák Jan 4:0, body hostů: Kubát Pavel 1:3, Ungr Jan II. 1:2, Roztočil Jiří 1:2, Kunc Petr 1:2), TJ Chaloupky - TJ Tatran Sedlčany "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschunko Zdeněk 1:1, Novák Michal 1:3, Vacura Josef ml. 4:0, Nguyen Ngoc Bach 3:1, Lysý Tomáš 0:2, body hostů: Linhart František ml. 3:1, Lískovec Jindřich 2:2, Lesák Jakub 2:2, Janda Jaromír 0:4),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Kutná Hora - TTC Říčany 0:10wo, TJ Sadská "C" - KST Rakovník "B" 9:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švarc Ivo 2:1, Kurel David 1:1, Motl Milan 1:2, Martin Petr 3:0, body hostů: Mikeš Milan 3:0, Čech Pavel 1:2, Kos Zdeněk 0:3, Cír Radek 0:2), TJ Sokol Žebrák - TJ Sokol Králův Dvůr "B" 5:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Jan II. 1:2, Roztočil Jiří 1:2, Kunc Petr 1:2, Kubát Pavel 1:2, body hostů: Roziňák Jan 3:0, Křikava Richard 0:3, Včelička Lubomír 3:0, Šrámek David 2:1), TJ Tatran Sedlčany "B" - TJ Chaloupky 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Jaromír 1:3, Lesák Jakub 1:2, Lískovec Jindřich 1:2, Linhart František ml. 2:2, body hostů: Vacura Josef ml. 4:0, Nguyen Ngoc Bach 4:0, Novák Michal 1:2, Lysý Tomáš 0:3),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Říčany - TJ Sokol Kutná Hora -:-, KST Rakovník "B" - TJ Sadská "C" -:-, TJ Sokol Králův Dvůr "B" - TJ Sokol Žebrák -:-, TJ Chaloupky - TJ Tatran Sedlčany "B" -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Říčany - TJ Sadská "C" 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 3:0, Bříza Josef ml. 0:2, Pokorný Roman 3:0, Štěpánek Aleš 3:0, body hostů: Švarc Ivo 1:2, Švarc Ondřej 1:2, Martin Petr 0:3, Kurel David 0:2), TJ Sokol Žebrák - TJ Chaloupky 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuška Miroslav 0:1, Ungr Jan II. 2:2, Kunc Petr 1:3, Kubát Pavel 3:1, Roztočil Jiří 1:2, body hostů: Vacura Josef ml. 3:1, Nguyen Ngoc Bach 4:0, Novák Michal 1:3, Lysý Tomáš 1:3),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sadská "C" - TTC Říčany 5:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Ivo 3:0, Kurel David 0:3, Chlumský Petr 0:2, Martin Petr 1:2, Motl Milan 0:1, body hostů: Štěpánek Aleš 2:1, Jícha David 3:0, Pokorný Roman 2:1, Bříza Josef ml. 1:2), TJ Chaloupky - TJ Sokol Žebrák 9:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lysý Tomáš 2:0, Novák Michal 0:2, Vacura Josef ml. 2:1, Nguyen Ngoc Bach 3:0, body hostů: Kubát Pavel 1:2, Ungr Jan II. 2:1, Roztočil Jiří 0:2, Kunc Petr 0:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Říčany - TJ Sadská "C" -:-, TJ Sokol Žebrák - TJ Chaloupky -:-,
Krajská soutěž 2. třídy, sk. A
1. kolo:
TTC Slovan Kladno - Sokol Nižbor 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jůza Jan 1:3, Macák Milan 0:2, Heral František 2:1, Havel Jaroslav 2:2, Šavel Pavel 0:2, WO 1:0, body hostů: Kovanda Milan 4:0, Šturc Jaroslav 2:2, Rákosník Petr 2:2, Šmíd Miroslav 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Buštěhrad - TJ Broumy 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Tomáš 1:3, Řezníček Lukáš 3:1, Hnidka Marian 4:0, Štěpán Pavel 0:2, Pesl Václav 0:2, body hostů: Ulbrich Petr 2:2, Svoboda Jaromír 2:2, Müller Jiří 1:3, Mašek Josef 3:1), TTC Kladno "E" - Sokol Rakovník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ondřej 3:1, Svoboda David 2:2, Habrcetl Milan 2:2, Jílek Jakub 1:3, body hostů: Kubový Petr 2:2, Jansa Stanislav 2:2, Čermák Luboš 1:3, Stibor Josef 3:1), Kanoistický klub Rakovník - TJ Sokol Hředle 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koloc Miroslav 3:1, Holý Jiří 1:3, Sušánka Pavel 0:4, Štengl Jan 3:1, body hostů: Lédl Jiří 4:0, Pacourek Jan 2:2, Mrázek Jindřich st. 2:2, Novák Tomáš 1:3), TJ Sokol Roztoky "B" - Sokol Lány "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ghariani Sebastian 0:4, Vodňanský Martin 0:4, Švarc Martin 1:3, Žáček Josef 3:1, body hostů: Moravec Petr ml. 3:1, Brožek Michal 3:1, Szabo Jiří 3:1, Jirkovský Václav 3:1), TJ Kralupy - TJ Sokol Stochov Honice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novosad Rostislav 0:4, Palan Vladimír 2:2, Šulc Dalibor 0:3, Holan Josef 2:1, WO 1:1, body hostů: Vajcová Kateřina 3:0, Jedlička Jaroslav 4:0, Fencl Petr 2:2, Janoušek Zdeněk 1:2, WO 1:1),
2. kolo:
TTC Slovan Kladno - TJ Broumy 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macák Milan 1:0, Šavel Pavel 3:0, Heral František 4:0, Havel Jaroslav 4:0, Kříž Petr 1:2, WO 0:1, body hostů: Ulbrich Petr 0:4, Svoboda Jaromír 0:4, Konopásek Miroslav 1:2, Mašek Josef 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Buštěhrad - Sokol Nižbor 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Tomáš 2:2, Řezníček Lukáš 0:4, Hnidka Marian 3:1, Pesl Václav 1:3, body hostů: Rákosník Petr 2:2, Hakl Petr 3:1, Šturc Jaroslav 3:1, Šmíd Miroslav 2:2), TTC Kladno "E" - TJ Sokol Hředle 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ondřej 0:4, Svoboda David 0:4, Habrcetl Milan 0:3, Jílek Jakub 1:3, WO 1:0, body hostů: Lédl Jiří 4:0, Pacourek Jan 4:0, Mrázek Jindřich st. 4:0, Novák Tomáš 2:1, WO 0:1), Kanoistický klub Rakovník - Sokol Rakovník 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koloc Miroslav 2:2, Holý Jiří 0:4, Sušánka Pavel 2:2, Štengl Jan 3:1, body hostů: Kubový Petr 4:0, Stibor Josef 1:2, Jansa Stanislav 1:3, Jansa Stanislav 3:1, Čermák Luboš 0:1), TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Sokol Stochov Honice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Martin 0:1, Vodňanský Martin 0:4, Ghariani Sebastian 1:2, Žáček Josef 3:0, Novák Ondřej 0:3, WO 1:1, body hostů: Vajcová Kateřina 3:0, Velc Tomáš 2:2, Jedlička Jaroslav 3:1, Fencl Petr 2:1, WO 1:1), TJ Kralupy - Sokol Lány "B" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novosad Rostislav 0:4, Palan Vladimír 0:3, Šulc Dalibor 0:2, Holan Josef 2:1, Babák Josef 0:2, WO 1:1, body hostů: Moravec Petr ml. 3:0, Brožek Michal 4:0, Szabo Jiří 2:1, Jirkovský Václav 3:1, WO 1:1),
3. kolo:
Sokol Nižbor - Sokol Lány "B" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šturc Jaroslav 0:3, Rákosník Petr 1:2, Šmíd Miroslav 1:2, Homolka Tomáš 0:3, WO 0:4, body hostů: Moravec Petr ml. 3:0, Brožek Michal 3:0, Szabo Jiří 1:2, Jirkovský Václav 3:0, WO 4:0), TJ Broumy - TJ Sokol Stochov Honice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Jaromír 0:4, Müller Jiří 0:4, Mašek Josef 2:2, Ulbrich Petr 1:3, body hostů: Vajcová Kateřina 4:0, Velc Tomáš 4:0, Jedlička Jaroslav 3:1, Fencl Petr 2:2), Sokol Rakovník - TJ Sokol Roztoky "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubový Petr 1:2, Jansa Stanislav ml. 1:2, Čermák Luboš 0:3, Stibor Josef 1:3, WO 3:0, body hostů: Žáček Josef 4:0, Schmelz Richard 3:0, Švarc Martin 1:2, Vodňanský Martin 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Hředle - TJ Kralupy 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Jindřich st. 2:1, Lédl Jiří 3:0, Pacourek Jan 2:1, Dvořáček Jaromír 3:0, WO 4:0, body hostů: Šulc Dalibor 2:1, Palan Vladimír 0:3, Novosad Rostislav 0:4, Holan Josef 0:2, WO 0:4), TTC Slovan Kladno - TTC Kladno "E" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šavel Pavel 3:0, Havel Jaroslav 3:1, Macák Milan 3:0, Slabý Jiří 2:2, WO 0:2, body hostů: Habrcetl Milan 0:4, Svoboda David 2:1, Jílek Jakub 1:3, Strejc Václav 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Buštěhrad - Kanoistický klub Rakovník 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Tomáš 2:2, Řezníček Lukáš 2:2, Stolz Daniel 1:3, Hnidka Marian 2:2, body hostů: Sušánka Pavel 1:3, Štěpánek Pavel 4:0, Štengl Jan 3:1, Koloc Miroslav 1:3),
4. kolo:
Sokol Nižbor - TJ Sokol Stochov Honice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 3:0, Šturc Jaroslav 3:1, Šmíd Miroslav 1:2, Rákosník Petr 2:2, Dvořák Jan 0:1, WO 0:1, body hostů: Vajcová Kateřina 2:2, Fencl Petr 0:3, Jedlička Jaroslav 2:2, Janoušek Zdeněk 2:2, WO 1:0), TJ Broumy - Sokol Lány "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulbrich Petr 0:4, Müller Jiří 1:3, Mašek Josef 1:2, Svoboda Jaromír 0:3, WO 1:1, body hostů: Moravec Petr ml. 1:2, Brožek Michal 4:0, Szabo Jiří 4:0, Jirkovský Václav 3:0, WO 1:1), Sokol Rakovník - TJ Kralupy 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubový Petr 2:0, Jansa Stanislav ml. 3:0, Stibor Josef 2:2, Čermák Luboš 3:1, Jansa Stanislav st. 1:1, WO 1:0, body hostů: Palan Vladimír 1:3, Hrdlička Pavel 0:4, Šulc Dalibor 3:0, Holan Josef 0:2, Novosad Rostislav 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Hředle - TJ Sokol Roztoky "B" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Tomáš 1:1, Pacourek Jan 2:1, Lédl Jiří 4:0, Mrázek Jindřich st. 3:0, WO 4:0, body hostů: Schmelz Richard 2:1, Žáček Josef 0:3, Vodňanský Martin 0:2, Ghariani Sebastian 0:4, WO 0:4), TTC Slovan Kladno - Kanoistický klub Rakovník 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Petr 1:3, Havel Jaroslav 2:2, Heral František 0:2, Jůza Jan 1:3, WO 0:2, body hostů: Štěpánek Pavel 3:0, Štengl Jan 4:0, Cír Libor 3:1, Koloc Miroslav 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Buštěhrad - TTC Kladno "E" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Tomáš 1:3, Řezníček Lukáš 2:2, Pesl Václav 2:2, Hnidka Marian 4:0, body hostů: Procházka Ondřej 3:1, Svoboda David 3:1, Habrcetl Milan 0:4, Jílek Jakub 1:3),
5. kolo:
TTC Kladno "E" - Sokol Nižbor 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Ondřej 0:3, Svoboda David 2:1, Habrcetl Milan 0:3, Jílek Jakub 0:3, WO 4:0, body hostů: Rákosník Petr 2:1, Šturc Jaroslav 2:1, Pech Jan 3:0, Šmíd Miroslav 3:0, WO 0:4), Kanoistický klub Rakovník - TJ Broumy 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Jiří 0:4, Cír Libor 2:2, Sušánka Pavel 2:1, Štengl Jan 4:0, WO 1:0, body hostů: Ulbrich Petr 1:3, Svoboda Jaromír 2:2, Müller Jiří 2:2, Mašek Josef 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Roztoky "B" - TTC Slovan Kladno 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Martin 2:2, Matějíček Marián 3:1, Pöschl Miroslav st. 2:2, Žáček Josef 3:0, Vodňanský Martin 0:1, body hostů: Špalek Jiří 4:0, Šavel Pavel 2:2, Preis František 0:4, Kolací František 0:4), TJ Kralupy - TJ Sokol Buštěhrad 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Dalibor 2:2, Palan Vladimír 4:0, Tkačuk Roman 1:2, Hrdlička Pavel 2:2, Novosad Rostislav 0:1, body hostů: Hnidka Marian 3:1, Řezníček Lukáš 1:3, Krejčí Tomáš 0:1, Stolz Daniel 2:2, Pesl Václav 1:2), Sokol Lány "B" - Sokol Rakovník 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožek Michal 3:1, Moravec Petr ml. 3:1, Szabo Jiří 3:1, Jirkovský Václav 2:2, body hostů: Kubový Petr 1:3, Jansa Stanislav ml. 1:3, Stibor Josef 1:1, Čermák Luboš 2:2, Jansa Stanislav st. 0:2), TJ Sokol Stochov Honice - TJ Sokol Hředle 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Velc Tomáš 0:4, Jedlička Jaroslav 2:2, Janoušek Zdeněk 1:3, Vajcová Kateřina 4:0, body hostů: Pacourek Jan 2:2, Novák Tomáš 1:3, Mrázek Jindřich st. 3:1, Lédl Jiří 3:1),
6. kolo:
TTC Kladno "E" - TJ Broumy 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ondřej 4:0, Svoboda David 2:2, Habrcetl Milan 3:1, Mikulejský Filip 4:0, body hostů: Ulbrich Petr 0:4, Svoboda Jaromír 1:3, Müller Jiří 1:3, Mašek Josef 1:3), Kanoistický klub Rakovník - Sokol Nižbor 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánek Pavel 3:1, Sušánka Pavel 0:4, Koloc Miroslav 0:4, Štengl Jan 2:2, body hostů: Kovanda Milan 4:0, Šturc Jaroslav 2:2, Rákosník Petr 3:1, Šmíd Miroslav 2:2), TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Sokol Buštěhrad 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matějíček Marián 1:3, Schmelz Richard 3:1, Žáček Josef 3:0, Jirásek Jiří 3:0, Ghariani Sebastian 0:1, WO 0:1, body hostů: Řezníček Lukáš 2:2, Pesl Václav 1:3, Hnidka Marian 0:4, Krejčí Tomáš 2:1, WO 1:0), TJ Kralupy - TTC Slovan Kladno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Dalibor 3:1, Palan Vladimír 3:1, Novosad Rostislav 0:4, Hrdlička Pavel 2:2, body hostů: Špalek Jiří 3:1, Macák Milan 2:2, Heral František 2:2, Šavel Pavel 1:3), Sokol Lány "B" - TJ Sokol Hředle 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brožek Michal 2:1, Moravec Petr ml. 0:4, Jirkovský Václav 2:2, Szabo Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Lédl Jiří 4:0, Pacourek Jan 2:2, Mrázek Jindřich st. 1:3, Dvořáček Jaromír 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Stochov Honice - Sokol Rakovník 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Zdeněk 2:2, Jedlička Jaroslav 3:1, Velc Tomáš 3:1, Vajcová Kateřina 4:0, body hostů: Kubový Petr 2:2, Jansa Stanislav ml. 0:2, Čermák Luboš 0:4, Jansa Stanislav st. 2:2, Stibor Josef 0:2),
7. kolo:
TTC Slovan Kladno - TJ Sokol Buštěhrad 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macák Milan 3:1, Heral František 2:2, Kříž Petr 2:2, Čermák Milan 1:3, body hostů: Hnidka Marian 2:2, Řezníček Lukáš 1:3, Pesl Václav 2:2, Stolz Daniel 3:1), TTC Kladno "E" - Kanoistický klub Rakovník 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Ondřej 3:1, Jílek Jakub 2:2, Habrcetl Milan 0:4, Svoboda David 1:3, body hostů: Štengl Jan 3:1, Štěpánek Pavel 4:0, Koloc Miroslav 2:0, Sušánka Pavel 1:3, Holý Jiří 0:2), TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Kralupy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Martin 2:0, Žáček Josef 2:0, Schmelz Richard 2:1, Jirásek Jiří 3:0, WO 0:6, body hostů: Hrdlička Pavel 1:2, Tkačuk Roman 0:3, Šulc Dalibor 0:2, Novosad Rostislav 0:2, WO 6:0), Sokol Lány "B" - TJ Sokol Stochov Honice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Petr ml. 2:2, Brožek Michal 1:3, Jirkovský Václav 2:2, Szabo Jiří 2:2, body hostů: Vajcová Kateřina 4:0, Velc Tomáš 1:3, Jedlička Jaroslav 0:4, Janoušek Zdeněk 4:0), Sokol Rakovník - TJ Sokol Hředle 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubový Petr 0:2, Čermák Luboš 0:3, Stibor Josef 0:4, Jansa Stanislav st. 0:4, Jansa Stanislav ml. 0:1, WO 1:1, body hostů: Lédl Jiří 4:0, Mrázek Jindřich st. 3:0, Pacourek Jan 3:0, Novák Tomáš 4:0, WO 1:1), Sokol Nižbor - TJ Broumy 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rákosník Petr 2:0, Šturc Jaroslav 2:0, Šmíd Miroslav 2:1, Pech Jan 2:1, WO 5:2, body hostů: Müller Jiří 1:3, Ulbrich Petr 0:3, Mašek Josef 1:2, WO 2:5),
8. kolo:
Sokol Nižbor - Sokol Rakovník 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 3:1, Šturc Jaroslav 3:1, Šmíd Miroslav 2:1, Pech Jan 2:2, WO 0:1, body hostů: Kubový Petr 4:0, Jansa Stanislav ml. 0:4, Stibor Josef 0:4, Čermák Luboš 1:2, WO 1:0), TJ Broumy - TJ Sokol Hředle 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulbrich Petr 1:2, Müller Jiří 0:4, Mašek Josef 1:2, Svoboda Jaromír 0:3, WO 2:1, body hostů: Pacourek Jan 3:0, Dvořáček Jaromír 2:1, Mrázek Jindřich st. 3:1, Lédl Jiří 3:0, WO 1:2), TTC Slovan Kladno - Sokol Lány "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jůza Jan 2:2, Šavel Pavel 1:1, Macák Milan 2:2, Slabý Jiří 2:2, Plecitý Lukáš 0:2, body hostů: Brožek Michal 4:0, Lážnovský Jan 0:4, Moravec Petr ml. 2:2, Szabo Jiří 3:1), TJ Sokol Buštěhrad - TJ Sokol Stochov Honice 3:15 (čtyřhry 0:3, body domácích: Řezníček Lukáš 2:2, Hnidka Marian 1:3, Krejčí Tomáš 0:4, Pesl Václav 0:4, body hostů: Velc Tomáš 2:2, Vajcová Kateřina 4:0, Jedlička Jaroslav 4:0, Janoušek Zdeněk 3:1), TTC Kladno "E" - TJ Sokol Roztoky "B" 10:8 (čtyřhry 2:1, body domácích: Procházka Ondřej 4:0, Jílek Jakub 1:3, Vospálek Miroslav 3:1, Svoboda David 1:3, body hostů: Žáček Josef 2:2, Schmelz Richard 2:2, Vodňanský Martin 2:2, Švarc Martin 1:3), Kanoistický klub Rakovník - TJ Kralupy 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánek Pavel 3:0, Cír Libor 1:2, Koloc Miroslav 4:0, Štengl Jan 3:0, WO 3:0, body hostů: Hrdlička Pavel 1:2, Tkačuk Roman 1:2, Šulc Dalibor 0:3, Novosad Rostislav 0:4, WO 0:3),
9. kolo:
Sokol Nižbor - TJ Sokol Hředle 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 2:1, Šturc Jaroslav 2:2, Šmíd Miroslav 1:3, Pech Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Lédl Jiří 4:0, Dvořáček Jaromír 0:3, Pacourek Jan 2:2, Mrázek Jindřich st. 2:2, WO 0:1), TJ Broumy - Sokol Rakovník 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ulbrich Petr 2:2, Müller Jiří 0:4, Mašek Josef 0:4, Svoboda Jaromír 2:2, body hostů: Kubový Petr 2:0, Jansa Stanislav ml. 2:2, Čermák Luboš 3:1, Jansa Stanislav st. 4:0, Stibor Josef 1:1), TTC Slovan Kladno - TJ Sokol Stochov Honice 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šavel Pavel 0:4, Macák Milan 2:2, Špalek Jiří 2:1, Heral František 1:3, WO 0:1, body hostů: Vajcová Kateřina 4:0, Jedlička Jaroslav 2:2, Fencl Petr 1:3, Janoušek Zdeněk 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Buštěhrad - Sokol Lány "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řezníček Lukáš 3:1, Hnidka Marian 2:2, Krejčí Tomáš 2:2, Pesl Václav 2:2, body hostů: Brožek Michal 4:0, Běloušek David 0:4, Szabo Jiří 1:3, Moravec Petr ml. 2:2), TTC Kladno "E" - TJ Kralupy 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Ondřej 2:2, Levenec Alexandr 1:3, Jílek Jakub 2:2, Vospálek Miroslav 3:1, body hostů: Tkačuk Roman 1:3, Šulc Dalibor 4:0, Hrdlička Pavel 3:1, Novosad Rostislav 0:4), Kanoistický klub Rakovník - TJ Sokol Roztoky "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Pavel 4:0, Sušánka Pavel 2:2, Koloc Miroslav 1:3, Štengl Jan 2:2, body hostů: Schmelz Richard 2:2, Žáček Josef 3:1, Švarc Martin 2:2, Vodňanský Martin 0:4),
10. kolo:
TJ Sokol Roztoky "B" - Sokol Nižbor 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodňanský Martin 1:3, Švarc Martin 0:3, Žáček Josef 2:1, Schmelz Richard 2:2, WO 2:0, body hostů: Kovanda Milan 4:0, Rákosník Petr 3:1, Šturc Jaroslav 0:3, Šmíd Miroslav 2:1, WO 0:2), TJ Kralupy - TJ Broumy 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tkačuk Roman 3:1, Holan Josef 1:1, Šulc Dalibor 3:0, Hrdlička Pavel 3:1, Novosad Rostislav 0:2, WO 0:1, body hostů: Ulbrich Petr 1:3, Svoboda Jaromír 1:3, Müller Jiří 1:3, Mašek Josef 2:1, WO 1:0), Sokol Lány "B" - TTC Kladno "E" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Petr ml. 4:0, Brožek Michal 4:0, Szabo Jiří 4:0, Jirkovský Václav 2:0, WO 0:2, body hostů: Mikulejský Filip 0:3, Procházka Ondřej 0:3, Svoboda David 0:4, Jílek Jakub 0:4, WO 2:0), TJ Sokol Stochov Honice - Kanoistický klub Rakovník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Zdeněk 2:2, Velc Tomáš 1:3, Jedlička Jaroslav 1:3, Vajcová Kateřina 4:0, body hostů: Štěpánek Pavel 3:1, Štengl Jan 3:1, Koloc Miroslav 1:3, Sušánka Pavel 1:3), Sokol Rakovník - TTC Slovan Kladno 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jansa Stanislav st. 2:2, Stibor Josef 2:1, Čermák Luboš 2:1, Kubový Petr 2:2, WO 2:0, body hostů: Macák Milan 0:3, Havel Jaroslav 2:2, Heral František 3:0, Kříž Petr 1:2, Šavel Pavel 0:1, WO 0:2), TJ Sokol Hředle - TJ Sokol Buštěhrad 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Jaromír 1:2, Mrázek Jindřich st. 3:1, Lédl Jiří 3:0, Pacourek Jan 3:1, WO 0:2, body hostů: Řezníček Lukáš 0:4, Hnidka Marian 2:1, Pesl Václav 1:3, Krejčí Tomáš 1:2, WO 2:0),
11. kolo:
TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Broumy 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žáček Josef 2:0, Schmelz Richard 4:0, Švarc Martin 2:0, Vodňanský Martin 4:0, WO 0:4, body hostů: Ulbrich Petr 0:3, Svoboda Jaromír 0:3, Müller Jiří 0:3, Mašek Josef 0:3, WO 4:0), TJ Kralupy - Sokol Nižbor 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novosad Rostislav 1:2, Babák Josef 0:3, Tkačuk Roman 0:3, Šulc Dalibor 2:1, WO 0:4, body hostů: Rákosník Petr 3:0, Šturc Jaroslav 2:1, Šmíd Miroslav 1:2, Pech Jan 3:0, WO 4:0), Sokol Lány "B" - Kanoistický klub Rakovník 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Petr ml. 2:2, Brožek Michal 3:1, Szabo Jiří 2:2, Jirkovský Václav 2:2, body hostů: Štěpánek Pavel 4:0, Štengl Jan 2:2, Koloc Miroslav 1:3, Sušánka Pavel 0:4), TJ Sokol Stochov Honice - TTC Kladno "E" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Zdeněk 2:1, Velc Tomáš 3:0, Jedlička Jaroslav 4:0, Vajcová Kateřina 3:0, WO 0:3, body hostů: Mikulejský Filip 1:2, Procházka Ondřej 0:3, Habrcetl Milan 0:3, Jílek Jakub 0:4, WO 3:0), Sokol Rakovník - TJ Sokol Buštěhrad 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jansa Stanislav st. 0:2, Stibor Josef 1:3, Čermák Luboš 1:3, Kubový Petr 4:0, Jansa Stanislav ml. 2:0, body hostů: Hnidka Marian 2:2, Řezníček Lukáš 1:3, Pesl Václav 2:2, Stolz Daniel 3:1), TJ Sokol Hředle - TTC Slovan Kladno 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček Jaromír 1:2, Mrázek Jindřich st. 1:3, Lédl Jiří 2:1, Pacourek Jan 4:0, WO 1:1, body hostů: Havel Jaroslav 2:2, Špalek Jiří 1:2, Heral František 2:2, Macák Milan 1:2, WO 1:1),
12. kolo:
Sokol Nižbor - TTC Slovan Kladno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 3:1, Šmíd Miroslav 2:2, Rákosník Petr 2:2, Šturc Jaroslav 2:2, body hostů: Šavel Pavel 0:4, Špalek Jiří 3:1, Macák Milan 2:2, Havel Jaroslav 2:2), TJ Broumy - TJ Sokol Buštěhrad 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ulbrich Petr 1:3, Müller Jiří 1:3, Mašek Josef 2:2, Svoboda Jaromír 0:2, WO 0:2, body hostů: Řezníček Lukáš 2:1, Hnidka Marian 3:0, Stolz Daniel 3:1, Krejčí Tomáš 2:2, WO 2:0), Sokol Rakovník - TTC Kladno "E" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stibor Josef 1:1, Jansa Stanislav st. 4:0, Čermák Luboš 2:2, Kubový Petr 3:1, Jansa Stanislav ml. 2:0, body hostů: Vospálek Miroslav 1:3, Jílek Jakub 1:3, Habrcetl Milan 0:4, Svoboda David 2:2), TJ Sokol Hředle - Kanoistický klub Rakovník 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrázek Jindřich st. 2:2, Dvořáček Jaromír 0:2, Pacourek Jan 3:1, Novák Tomáš 2:2, Lédl Jiří 2:0, body hostů: Štengl Jan 3:1, Štěpánek Pavel 3:1, Cír Libor 0:4, Koloc Miroslav 1:3), Sokol Lány "B" - TJ Sokol Roztoky "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brožek Michal 3:0, Moravec Petr ml. 1:2, Szabo Jiří 1:2, Jirkovský Václav 3:0, WO 4:0, body hostů: Schmelz Richard 2:1, Novotný Vladimír 1:2, Švarc Martin 0:3, Ghariani Sebastian 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Stochov Honice - TJ Kralupy 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Jaroslav 3:1, Velc Tomáš 2:1, Janoušek Zdeněk 2:1, Vajcová Kateřina 3:0, WO 3:0, body hostů: Šulc Dalibor 3:0, Tkačuk Roman 0:4, Novosad Rostislav 0:4, Holan Josef 0:2, WO 0:3),
13. kolo:
TJ Broumy - TTC Slovan Kladno 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulbrich Petr 1:3, Svoboda Jaromír 1:3, Mašek Josef 1:3, Müller Jiří 1:2, WO 1:0, body hostů: Macák Milan 3:0, Špalek Jiří 4:0, Havel Jaroslav 2:2, Šavel Pavel 2:2, WO 0:1), Sokol Nižbor - TJ Sokol Buštěhrad 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jan 1:0, Šturc Jaroslav 2:1, Šmíd Miroslav 1:2, Rákosník Petr 3:1, Kovanda Milan 3:0, WO 0:2, body hostů: Řezníček Lukáš 0:4, Hnidka Marian 3:1, Krejčí Tomáš 1:2, Pesl Václav 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Hředle - TTC Kladno "E" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacourek Jan 3:1, Novák Tomáš 3:1, Mrázek Jindřich st. 3:1, Dvořáček Jaromír 1:2, Lédl Jiří 1:0, body hostů: Vospálek Miroslav 1:3, Jílek Jakub 1:3, Habrcetl Milan 0:4, Svoboda David 3:1), Sokol Rakovník - Kanoistický klub Rakovník 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Stanislav st. 1:3, Stibor Josef 0:2, Jansa Stanislav ml. 3:1, Kubový Petr 3:1, Čermák Luboš 0:2, body hostů: Štěpánek Pavel 4:0, Štengl Jan 2:2, Koloc Miroslav 1:3, Cír Libor 2:2), TJ Sokol Stochov Honice - TJ Sokol Roztoky "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Jaroslav 3:1, Fencl Petr 4:0, Janoušek Zdeněk 3:0, Vajcová Kateřina 3:0, WO 2:0, body hostů: Švarc Martin 1:1, Ghariani Sebastian 0:4, Jakoubek Jakub 0:4, Eibich Jan 0:4, WO 0:2), Sokol Lány "B" - TJ Kralupy 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brožek Michal 2:1, Moravec Petr ml. 3:1, Szabo Jiří 3:0, Jirkovský Václav 2:2, WO 2:0, body hostů: Šulc Dalibor 1:3, Tkačuk Roman 2:1, Novosad Rostislav 1:3, Holan Josef 0:3, WO 0:2),
14. kolo:
Sokol Lány "B" - Sokol Nižbor 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brožek Michal 4:0, Moravec Petr ml. 2:2, Szabo Jiří 1:3, Jirkovský Václav 2:2, body hostů: Kovanda Milan 3:1, Rákosník Petr 1:3, Šturc Jaroslav 1:3, Šmíd Miroslav 2:2), TJ Sokol Stochov Honice - TJ Broumy 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janoušek Zdeněk 2:2, Jedlička Jaroslav 3:1, Žák Roman 2:1, Vajcová Kateřina 4:0, WO 0:1, body hostů: Ulbrich Petr 3:1, Konopásek Miroslav 0:4, Müller Jiří 0:4, Mašek Josef 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Roztoky "B" - Sokol Rakovník 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodňanský Martin 2:1, Žáček Josef 3:0, Schmelz Richard 1:2, Jirásek Jiří 3:0, WO 0:4, body hostů: Kubový Petr 2:1, Jansa Stanislav ml. 1:2, Stibor Josef 0:3, Čermák Luboš 0:3, WO 4:0), TJ Kralupy - TJ Sokol Hředle 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šulc Dalibor 3:0, Holan Josef 0:3, Tkačuk Roman 1:2, Novosad Rostislav 0:4, WO 0:3, body hostů: Pacourek Jan 3:1, Novák Tomáš 2:1, Mrázek Jindřich st. 2:1, Dvořáček Jaromír 2:1, WO 3:0), TTC Kladno "E" - TTC Slovan Kladno 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulejský Filip 3:1, Svoboda David 2:2, Procházka Ondřej 3:1, Vospálek Miroslav 3:1, body hostů: Macák Milan 3:1, Havel Jaroslav 0:3, Kříž Petr 1:3, Šavel Pavel 1:3, Plecitý Lukáš 0:1), Kanoistický klub Rakovník - TJ Sokol Buštěhrad 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Pavel 4:0, Koloc Miroslav 1:3, Sušánka Pavel 1:2, Štengl Jan 4:0, Holý Jiří 1:0, body hostů: Hnidka Marian 2:2, Pesl Václav 1:3, Krejčí Tomáš 2:2, Sláma Jan 0:4),
15. kolo:
TJ Sokol Stochov Honice - Sokol Nižbor 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Zdeněk 2:2, Jedlička Jaroslav 3:1, Žák Roman 1:3, Vajcová Kateřina 3:1, body hostů: Kovanda Milan 4:0, Rákosník Petr 1:3, Šturc Jaroslav 2:2, Šmíd Miroslav 0:4), Sokol Lány "B" - TJ Broumy 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožek Michal 4:0, Moravec Petr ml. 3:1, Szabo Jiří 2:1, Jirkovský Václav 4:0, WO 1:0, body hostů: Ulbrich Petr 2:2, Konopásek Miroslav 0:4, Müller Jiří 0:4, Mašek Josef 0:3, WO 0:1), TJ Kralupy - Sokol Rakovník 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Dalibor 2:1, Holan Josef 0:2, Tkačuk Roman 0:2, Novosad Rostislav 0:4, WO 0:5, body hostů: Jansa Stanislav ml. 3:0, Jansa Stanislav st. 3:0, Čermák Luboš 2:1, Kubový Petr 1:1, WO 5:0), TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Sokol Hředle 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ghariani Sebastian 0:3, Jakoubek Jakub 1:3, Novák Ondřej 0:4, Vodňanský Martin 0:3, WO 0:2, body hostů: Lédl Jiří 3:0, Pacourek Jan 3:0, Mrázek Jindřich st. 4:0, Martínek Jaromír 3:1, WO 2:0), Kanoistický klub Rakovník - TTC Slovan Kladno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Pavel 3:1, Koloc Miroslav 1:3, Sušánka Pavel 2:2, Štengl Jan 3:1, body hostů: Špalek Jiří 1:3, Macák Milan 4:0, Plecitý Lukáš 0:4, Šavel Pavel 2:2), TTC Kladno "E" - TJ Sokol Buštěhrad 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulejský Filip 3:1, Svoboda David 1:3, Procházka Ondřej 2:2, Vospálek Miroslav 2:2, body hostů: Hnidka Marian 3:1, Stolz Daniel 1:3, Pesl Václav 0:4, Krejčí Tomáš 4:0),
16. kolo:
Sokol Nižbor - TTC Kladno "E" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rákosník Petr 2:1, Šturc Jaroslav 3:0, Šmíd Miroslav 1:1, Kovanda Milan 2:0, Homolka Tomáš 0:1, WO 5:1, body hostů: Svoboda David 2:1, Jílek Libor 0:4, Habrcetl Milan 1:3, WO 1:5), TJ Broumy - Kanoistický klub Rakovník 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svoboda Jaromír 0:3, Konopásek Miroslav 0:3, Mašek Josef 1:2, Müller Jiří 0:3, WO 5:0, body hostů: Štěpánek Pavel 4:0, Štengl Jan 4:0, Koloc Miroslav 3:1, WO 0:5), TTC Slovan Kladno - TJ Sokol Roztoky "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plecitý Lukáš 3:1, Šavel Pavel 2:2, Preis František 1:3, Špalek Jiří 4:0, body hostů: Ghariani Sebastian 3:1, Novotný Vladimír 2:2, Zwiefelhofer Jiří 1:3, Medek Jan 0:4), TJ Sokol Buštěhrad - TJ Kralupy 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pesl Václav 2:1, Řezníček Lukáš 3:0, Hnidka Marian 2:1, Krejčí Tomáš 2:2, WO 2:1, body hostů: Šulc Dalibor 1:3, Tkačuk Roman 2:1, Novosad Rostislav 0:3, Holan Josef 1:2, WO 1:2), Sokol Rakovník - Sokol Lány "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Stanislav ml. 0:1, Čermák Luboš 0:3, Stibor Josef 1:3, Kubový Petr 2:2, Jansa Stanislav st. 0:3, WO 0:1, body hostů: Brožek Michal 4:0, Moravec Petr ml. 4:0, Moravec Ladislav ml. 1:2, Szabo Jiří 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Hředle - TJ Sokol Stochov Honice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lédl Jiří 3:1, Pacourek Jan 3:1, Novák Tomáš 1:3, Mrázek Jindřich st. 2:2, body hostů: Vajcová Kateřina 3:1, Fencl Petr 1:3, Jedlička Jaroslav 1:3, Janoušek Zdeněk 2:2),
17. kolo:
TJ Broumy - TTC Kladno "E" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jaromír 0:4, Konopásek Miroslav 2:2, Mašek Josef 3:1, Müller Jiří 2:2, body hostů: Mikulejský Filip 4:0, Svoboda David 2:2, Jílek Jakub 2:2, Habrcetl Milan 1:3), Sokol Nižbor - Kanoistický klub Rakovník 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rákosník Petr 1:3, Pech Jan 1:2, Dvořák Jan 1:3, Šturc Jaroslav 2:1, WO 1:1, body hostů: Štěpánek Pavel 3:0, Štengl Jan 4:0, Cír Libor 2:1, Koloc Miroslav 0:4, WO 1:1), TJ Sokol Buštěhrad - TJ Sokol Roztoky "B" 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krejčí Tomáš 0:3, Řezníček Lukáš 0:2, Hnidka Marian 0:3, Kasík Martin 0:2, WO 7:0, body hostů: Žáček Josef 3:0, Jirásek Jiří 4:0, Vodňanský Martin 3:0, WO 0:7), TTC Slovan Kladno - TJ Kralupy 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plecitý Lukáš 0:3, Škach Pavel 0:3, Preis František 0:3, Šavel Pavel 2:2, WO 3:0, body hostů: Šulc Dalibor 3:1, Tkačuk Roman 3:0, Novosad Rostislav 4:0, Holan Josef 1:1, WO 0:3), TJ Sokol Hředle - Sokol Lány "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lédl Jiří 4:0, Pacourek Jan 2:2, Mrázek Jindřich st. 3:0, Novák Tomáš 2:2, Martínek Jaromír 0:1, body hostů: Moravec Ladislav ml. 0:4, Brožek Michal 2:2, Trpák Radek 0:4, Szabo Jiří 3:1), Sokol Rakovník - TJ Sokol Stochov Honice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Stanislav st. 2:2, Jansa Stanislav ml. 3:1, Čermák Luboš 3:1, Kubový Petr 1:1, Stibor Josef 0:2, body hostů: Vajcová Kateřina 4:0, Jedlička Jaroslav 1:3, Janoušek Zdeněk 1:3, Žák Roman 1:3),
18. kolo:
TJ Sokol Buštěhrad - TTC Slovan Kladno 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hnidka Marian 3:1, Řezníček Lukáš 3:1, Stolz Daniel 3:1, Krejčí Tomáš 3:1, body hostů: Špalek Jiří 4:0, Šavel Pavel 0:4, Frolík Petr 0:4, Preis František 0:4), Kanoistický klub Rakovník - TTC Kladno "E" 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štěpánek Pavel 3:0, Koloc Miroslav 3:0, Sušánka Pavel 2:0, Štengl Jan 3:0, WO 5:1, body hostů: Mikulejský Filip 0:3, Jílek Jakub 0:4, Habrcetl Milan 0:4, WO 1:5), TJ Kralupy - TJ Sokol Roztoky "B" 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holan Josef 1:2, Hrdlička Pavel 0:2, Novosad Rostislav 0:3, 0:1, WO 4:4, body hostů: Žáček Josef 3:0, Jirásek Jiří 2:0, Vodňanský Martin 3:0, Švarc Martin 0:1, WO 4:4), TJ Sokol Stochov Honice - Sokol Lány "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Zdeněk 1:3, Jedlička Jaroslav 1:3, Fencl Petr 1:2, Vajcová Kateřina 3:1, WO 1:0, body hostů: Brožek Michal 4:0, Moravec Petr ml. 3:1, Szabo Jiří 1:3, Jirkovský Václav 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Hředle - Sokol Rakovník 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Jindřich st. 3:1, Pacourek Jan 1:3, Novák Tomáš 0:3, Dvořáček Jaromír 1:1, Martínek Jaromír 0:2, WO 1:0, body hostů: Jansa Stanislav ml. 3:1, Jansa Stanislav st. 4:0, Čermák Luboš 2:2, Stibor Josef 1:2, WO 0:1), TJ Broumy - Sokol Nižbor 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuksa Zdeněk 0:4, Ulbrich Petr 0:3, Müller Jiří 0:4, Konopásek Miroslav 0:3, WO 2:0, body hostů: Šturc Jaroslav 3:0, Rákosník Petr 4:0, Šmíd Miroslav 3:0, Pech Jan 4:0, WO 0:2),
19. kolo:
Sokol Rakovník - Sokol Nižbor 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Stanislav ml. 2:2, Stibor Josef 0:4, Čermák Luboš 2:2, Kubový Petr 3:1, body hostů: Kovanda Milan 1:3, Rákosník Petr 1:3, Šturc Jaroslav 4:0, Šmíd Miroslav 3:1), TJ Sokol Hředle - TJ Broumy 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacourek Jan 4:0, Novák Tomáš 4:0, Mrázek Jindřich st. 4:0, Dvořáček Jaromír 1:2, Lédl Jiří 1:0, body hostů: Ulbrich Petr 0:4, Svoboda Jaromír 0:4, Müller Jiří 1:3, Mašek Josef 1:3), Sokol Lány "B" - TTC Slovan Kladno 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Ladislav ml. 1:0, Brožek Michal 3:0, Běloušek David 1:2, Jirkovský Václav 4:0, WO 3:2, body hostů: Plecitý Lukáš 0:4, Škach Jaroslav 1:2, Šavel Pavel 1:2, Havel Jaroslav 0:1, WO 2:3), TJ Sokol Stochov Honice - TJ Sokol Buštěhrad 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Petr 2:2, Jedlička Jaroslav 3:0, Janoušek Zdeněk 2:1, Vajcová Kateřina 4:0, WO 2:0, body hostů: Pesl Václav 0:4, Řezníček Lukáš 2:2, Hnidka Marian 0:4, Krejčí Tomáš 1:1, WO 0:2), TJ Sokol Roztoky "B" - TTC Kladno "E" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Martin 3:1, Vodňanský Martin 1:2, Jirásek Jiří 3:0, Žáček Josef 3:1, WO 0:2, body hostů: Mikulejský Filip 2:2, Procházka Ondřej 0:4, Svoboda David 1:2, Habrcetl Milan 1:2, WO 2:0), TJ Kralupy - Kanoistický klub Rakovník 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novosad Rostislav 0:4, Holan Josef 0:4, Šulc Dalibor 1:2, Tkačuk Roman 2:1, WO 1:1, body hostů: Štěpánek Pavel 3:0, Štengl Jan 4:0, Koloc Miroslav 2:2, Holý Jiří 2:1, WO 1:1),
20. kolo:
TJ Sokol Hředle - Sokol Nižbor 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacourek Jan 2:2, Mrázek Jindřich st. 1:3, Novák Tomáš 2:2, Polášek Milan 1:3, body hostů: Rákosník Petr 3:1, Pech Jan 2:2, Hakl Petr 2:2, Šturc Jaroslav 3:1), Sokol Rakovník - TJ Broumy 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Stanislav ml. 1:1, Jansa Stanislav st. 4:0, Stibor Josef 3:1, Čermák Luboš 3:1, Jerhot Jaroslav 0:2, body hostů: Svoboda Jaromír 1:3, Ulbrich Petr 2:2, Müller Jiří 1:3, Mašek Josef 1:3), TJ Sokol Stochov Honice - TTC Slovan Kladno 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janoušek Zdeněk 2:1, Jedlička Jaroslav 3:0, Žák Roman 1:2, Vajcová Kateřina 3:0, WO 5:0, body hostů: Plecitý Lukáš 2:2, Škach Jaroslav 0:4, Šavel Pavel 1:3, WO 0:5), Sokol Lány "B" - TJ Sokol Buštěhrad 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožek Michal 4:0, Moravec Petr ml. 3:1, Trpák Radek 1:3, Jirkovský Václav 1:3, body hostů: Řezníček Lukáš 1:3, Hnidka Marian 2:2, Pesl Václav 1:3, Krejčí Tomáš 3:1), TJ Kralupy - TTC Kladno "E" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tkačuk Roman 2:1, Holan Josef 2:1, Šulc Dalibor 4:0, Novosad Rostislav 2:2, WO 0:2, body hostů: Mikulejský Filip 3:1, Vospálek Miroslav 1:2, Svoboda David 0:3, Habrcetl Milan 0:4, WO 2:0), TJ Sokol Roztoky "B" - Kanoistický klub Rakovník 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakoubek Jakub 0:4, Ghariani Sebastian 0:3, Švarc Martin 0:3, Vodňanský Martin 2:1, WO 0:3, body hostů: Štěpánek Pavel 3:0, Štengl Jan 4:0, Koloc Miroslav 1:1, Sušánka Pavel 2:1, Holý Jiří 1:0, WO 3:0),
21. kolo:
Sokol Nižbor - TJ Sokol Roztoky "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 4:0, Šturc Jaroslav 2:2, Rákosník Petr 2:2, Šmíd Miroslav 2:2, body hostů: Žáček Josef 3:1, Vodňanský Martin 3:1, Ghariani Sebastian 0:4, Novotný Vladimír 0:4), TJ Broumy - TJ Kralupy 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jaromír 1:2, Ulbrich Petr 2:1, Mašek Josef 4:0, Müller Jiří 3:1, WO 1:1, body hostů: Novosad Rostislav 2:2, Šulc Dalibor 1:2, Holan Josef 1:2, Růžička Petr 0:4, WO 1:1), TTC Kladno "E" - Sokol Lány "B" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikulejský Filip 1:2, Habrcetl Milan 0:3, Jílek Jakub 0:4, Svoboda David 2:2, WO 0:2, body hostů: Brožek Michal 3:1, Moravec Petr ml. 2:1, Jirkovský Václav 4:0, Szabo Jiří 2:1, WO 2:0), Kanoistický klub Rakovník - TJ Sokol Stochov Honice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Pavel 4:0, Cír Libor 2:2, Koloc Miroslav 1:2, Štengl Jan 2:2, WO 0:1, body hostů: Vajcová Kateřina 3:1, Jedlička Jaroslav 1:3, Fencl Petr 2:2, Janoušek Zdeněk 0:3, WO 1:0), TTC Slovan Kladno - Sokol Rakovník 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špalek Jiří 4:0, Plecitý Lukáš 1:3, Havel Jaroslav 3:0, Macák Milan 2:1, WO 0:2, body hostů: Jansa Stanislav ml. 1:2, Jansa Stanislav st. 2:2, Čermák Luboš 0:2, Stibor Josef 1:2, Jerhot Jaroslav 0:2, WO 2:0), TJ Sokol Buštěhrad - TJ Sokol Hředle 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hnidka Marian 3:1, Řezníček Lukáš 2:2, Krejčí Tomáš 1:3, Pesl Václav 1:3, body hostů: Lédl Jiří 3:1, Pacourek Jan 3:1, Novák Tomáš 1:3, Mrázek Jindřich st. 2:2),
22. kolo:
TJ Broumy - TJ Sokol Roztoky "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jaromír 1:3, Ulbrich Petr 3:0, Mašek Josef 1:3, Müller Jiří 3:1, WO 1:0, body hostů: Vodňanský Martin 3:1, Novotný Vladimír 2:2, Ghariani Sebastian 0:3, Jakoubek Jakub 2:2, WO 0:1), Sokol Nižbor - TJ Kralupy 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pech Jan 3:0, Rákosník Petr 2:0, Hakl Petr 2:1, Šturc Jaroslav 4:0, WO 4:0, body hostů: Novosad Rostislav 0:4, Šulc Dalibor 1:2, Babák Josef 0:3, Holan Josef 0:2, WO 0:4), Kanoistický klub Rakovník - Sokol Lány "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánek Pavel 2:1, Cír Libor 1:3, Koloc Miroslav 2:1, Štengl Jan 3:1, WO 2:0, body hostů: Brožek Michal 1:3, Moravec Petr ml. 2:2, Jirkovský Václav 1:2, Moravec Ladislav ml. 2:1, WO 0:2), TTC Kladno "E" - TJ Sokol Stochov Honice 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikulejský Filip 1:1, Svoboda David 0:3, Strejc Václav 0:3, Habrcetl Milan 0:4, WO 1:3, body hostů: Vajcová Kateřina 4:0, Jedlička Jaroslav 3:0, Žák Roman 3:0, Janoušek Zdeněk 1:1, WO 3:1), TJ Sokol Buštěhrad - Sokol Rakovník 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Tomáš 2:2, Hnidka Marian 3:1, Řezníček Lukáš 2:2, Pesl Václav 0:4, body hostů: Kubový Petr 3:1, Jansa Stanislav st. 3:1, Jansa Stanislav ml. 1:2, Čermák Luboš 2:2, Jerhot Jaroslav 0:1), TTC Slovan Kladno - TJ Sokol Hředle 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špalek Jiří 2:1, Plecitý Lukáš 0:4, Macák Milan 1:2, Frolík Petr 0:3, WO 3:0, body hostů: Novák Tomáš 2:1, Pacourek Jan 3:0, Mrázek Jindřich st. 2:2, Lédl Jiří 3:0, WO 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Nižbor - Sokol Lány "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 3:1, Rákosník Petr 2:2, Šturc Jaroslav 2:0, Pech Jan 1:3, Šmíd Miroslav 0:2, body hostů: Brožek Michal 3:1, Moravec Petr ml. 1:3, Szabo Jiří 1:3, Jirkovský Václav 3:1), TJ Sokol Hředle - Kanoistický klub Rakovník 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Jindřich st. 1:2, Pacourek Jan 1:2, Novák Tomáš 0:3, Lédl Jiří 2:2, body hostů: Štěpánek Pavel 4:0, Štengl Jan 3:0, Cír Libor 1:2, Koloc Miroslav 1:2), TJ Sokol Buštěhrad - TJ Kralupy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stolz Daniel 2:2, Hnidka Marian 3:1, Krejčí Tomáš 2:2, Řezníček Lukáš 2:2, body hostů: Hrdlička Pavel 3:1, Šulc Dalibor 2:2, Tkačuk Roman 2:2, Holan Josef 0:3, Novosad Rostislav 0:1), TTC Slovan Kladno - TTC Kladno "E" 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macák Milan 2:0, Havel Jaroslav 2:0, Šavel Pavel 2:0, Špalek Jiří 2:0, Kříž Petr 1:0, body hostů: Mikulejský Filip 0:3, Vospálek Miroslav 0:2, Procházka Ondřej 0:2, Svoboda David 0:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Lány "B" - Sokol Nižbor 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jirkovský Václav 1:2, Szabo Jiří 2:1, Moravec Petr ml. 2:1, Brožek Michal 3:0, body hostů: Kovanda Milan 3:0, Šturc Jaroslav 0:3, Rákosník Petr 1:2, Hakl Petr 0:3), Kanoistický klub Rakovník - TJ Sokol Hředle 9:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Pavel 3:0, Koloc Miroslav 1:2, Sušánka Pavel 0:3, Štengl Jan 4:0, body hostů: Mrázek Jindřich st. 1:3, Lédl Jiří 2:1, Novák Tomáš 1:2, Pacourek Jan 1:2), TJ Kralupy - TJ Sokol Buštěhrad 6:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holan Josef 0:3, Hrdlička Pavel 2:1, Tkačuk Roman 1:2, Šulc Dalibor 3:1, body hostů: Hnidka Marian 3:1, Řezníček Lukáš 2:1, Stolz Daniel 1:2, Krejčí Tomáš 1:2), TTC Kladno "E" - TTC Slovan Kladno 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulejský Filip 2:1, Procházka Ondřej 1:2, Vospálek Miroslav 0:3, Svoboda David 0:2, Habrcetl Milan 1:1, WO 3:0, body hostů: Šavel Pavel 0:2, Macák Milan 3:0, Havel Jaroslav 2:1, Čermák Milan 3:0, Plecitý Lukáš 1:1, WO 0:3),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Nižbor - Sokol Lány "B" -:-, TJ Sokol Hředle - Kanoistický klub Rakovník -:-, TJ Sokol Buštěhrad - TJ Kralupy -:-, TTC Slovan Kladno - TTC Kladno "E" -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Lány "B" - Kanoistický klub Rakovník 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Szabo Jiří 2:2, Moravec Petr ml. 3:1, Jirkovský Václav 1:3, Brožek Michal 3:1, body hostů: Štěpánek Pavel 4:0, Štengl Jan 1:3, Cír Libor 2:2, Koloc Miroslav 0:4), TJ Sokol Buštěhrad - TTC Slovan Kladno 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Tomáš 2:1, Hnidka Marian 0:3, Řezníček Lukáš 1:2, Stolz Daniel 1:1, Pesl Václav 0:2, body hostů: Macák Milan 4:0, Špalek Jiří 3:0, Šavel Pavel 0:3, Havel Jaroslav 2:1),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Kanoistický klub Rakovník - Sokol Lány "B" 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánek Pavel 4:0, Koloc Miroslav 0:3, Sušánka Pavel 1:2, Štengl Jan 3:1, body hostů: Brožek Michal 3:1, Moravec Petr ml. 1:3, Jirkovský Václav 1:2, Szabo Jiří 1:2), TTC Slovan Kladno - TJ Sokol Buštěhrad 9:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macák Milan 3:0, Havel Jaroslav 1:1, Špalek Jiří 2:1, Čermák Milan 2:1, body hostů: Krejčí Tomáš 2:1, Hnidka Marian 0:3, Řezníček Lukáš 1:2, Stolz Daniel 0:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Kanoistický klub Rakovník - Sokol Lány "B" -:-, TJ Sokol Buštěhrad - TTC Slovan Kladno -:-,
Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
1. kolo:
TJ Neratovice "C" - TTC Brandýs nad Labem "D" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čuba Milan 0:3, Šlechta Jaroslav 0:4, Pekarovič David 1:3, Kočiš Ludovít 0:4, WO 1:0, body hostů: Gräf Miloš 4:0, Šejvl Jakub 3:0, Nekola Tomáš st. 1:0, Strnad Richard 3:1, Hendrych Ladislav 3:0, WO 0:1), Sokol Přezletice "A" - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Jiří 2:1, Hataš Martin 3:0, Vilhelm Oldřich 4:0, Slunéčko Radek 3:0, WO 3:0, body hostů: Kapras Karel 1:2, Balcar Jaromír 0:3, Elstner Lukáš 0:3, Postelt Vladimír 0:4, WO 0:3), TTC Kladno "D" - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 2:2, Šulc Ladislav 2:2, Pachman Tomáš 0:4, Pírka Josef 2:2, body hostů: Danaj Tomáš 4:0, Legát Lukáš 2:2, Hrdý Miroslav 1:3, Halama Jiří 3:1), TJ Dynamo Nelahozeves - TJ Sokol Kosmonosy 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ovsenák Petr 1:1, Točík Radek 0:2, Brož Petr 0:3, Ovsenák Martin 0:2, WO 7:0, body hostů: Durdis Petr ml. 3:0, Veselý Pavel 2:0, Čech Jiří 2:0, Horsák Oldřich 1:1, WO 0:7), TTC Bělá pod Bezdězem "C" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bayer Aleš 2:2, Kaňka Jakub 1:3, Řehořek Daniel 1:2, Kaňka Luděk ml. 1:3, WO 1:0, body hostů: Eliška Roman 4:0, Dvořák Jaroslav 3:1, Hájek Zdeněk 1:3, Kemr Václav 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Sokol Krchleby "B" 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kroupa Milan 1:3, Grill Josef 1:3, Dusil Petr 1:3, Koloc Jaroslav 2:2, body hostů: Břetenář Petr 2:2, Táborský Luboš 2:2, Král Jindřich 4:0, Havel Martin 3:1),
2. kolo:
TJ Neratovice "C" - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čuba Milan 1:2, Šlechta Jaroslav 2:1, Pekarovič David 0:3, Salmon Ivan 0:3, WO 5:0, body hostů: Kapras Karel 4:0, Balcar Jaromír 3:1, Postelt Vladimír 2:2, WO 0:5), Sokol Přezletice "A" - TTC Brandýs nad Labem "D" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilhelm Oldřich 3:1, Hataš Martin 4:0, Tichý Jiří 3:0, Slunéčko Radek 3:1, WO 0:1, body hostů: Strnad Richard 0:4, Hendrych Ladislav 1:3, Pelant Jiří 0:4, Balák Kryštof 1:2, WO 1:0), TTC Kladno "D" - TJ Sokol Kosmonosy 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jedlička Stanislav 2:2, Šulc Ladislav 1:3, Pachman Tomáš 1:2, Pírka Josef 2:2, WO 1:0, body hostů: Veselý Pavel 4:0, Durdis Petr ml. 2:2, Čech Jiří 3:1, Horsák Oldřich 0:3, WO 0:1), TJ Dynamo Nelahozeves - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brož Petr 0:3, Ovsenák Petr 0:2, Ovsenák Martin 0:3, Točík Radek 3:1, Karas Jiří 0:1, WO 2:1, body hostů: Danaj Tomáš 4:0, Legát Lukáš 2:1, Hrdý Miroslav 3:1, Halama Jiří 1:1, WO 1:2), TTC Bělá pod Bezdězem "C" - TJ Sokol Krchleby "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blecha David 2:2, Kaňka Jakub 2:1, Řehořek Daniel 0:3, Kaňka Luděk ml. 2:2, WO 2:0, body hostů: Táborský Luboš 3:1, Král Jindřich 2:2, Havel Martin 1:2, Špitálský Ladislav 2:1, WO 0:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kroupa Milan 2:1, Knobloch Pavel 2:1, Dusil Petr 1:3, Grill Josef 3:1, WO 2:0, body hostů: Eliška Roman 3:1, Třešňák Josef 2:1, Kemr Václav 0:3, Hájek Zdeněk 1:3, WO 0:2),
3. kolo:
TTC Brandýs nad Labem "D" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Richard 2:1, Hendrych Ladislav 1:2, Gräf Miloš 3:0, Šejvl Jakub 4:0, WO 3:0, body hostů: Eliška Roman 2:2, Dvořák Jaroslav 1:2, Třešňák Josef 0:3, Hájek Zdeněk 0:3, WO 0:3), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Sokol Krchleby "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Elstner Lukáš 0:4, Postelt Vladimír 0:4, Kapras Karel 3:1, Stach Matěj 4:0, body hostů: Sádlo Josef 2:2, Břetenář Petr 3:1, Táborský Luboš 2:2, Špitálský Ladislav 1:1, Král Jindřich 1:1), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TTC Bělá pod Bezdězem "C" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Donát Zdeněk 2:0, Hrdý Miroslav 1:2, Legát Lukáš 1:1, Danaj Tomáš 2:0, WO 7:1, body hostů: Bayer Aleš 0:2, Blecha David 2:1, Řehořek Daniel 1:3, WO 1:7), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horsák Oldřich 0:3, Čech Jiří 2:0, Veselý Pavel 3:0, Durdis Petr ml. 4:0, WO 1:3, body hostů: Koloc Jaroslav 1:3, Knobloch Pavel 0:3, Grill Josef 1:2, Dusil Petr 1:1, WO 3:1), TJ Neratovice "C" - TTC Kladno "D" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuba Milan 1:3, Kočiš Ludovít 1:3, Šlechta Jaroslav 0:4, Pekarovič David 1:3, body hostů: Pírka Josef 4:0, Šulc Ladislav 4:0, Jedlička Stanislav 4:0, Pachman Tomáš 1:3), Sokol Přezletice "A" - TJ Dynamo Nelahozeves 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Jiří 3:0, Hataš Martin 2:0, Ondráček Evžen 3:0, Slunéčko Radek 4:0, WO 4:0, body hostů: Karas Jiří 0:4, Motlová Michaela 0:4, Točík Radek 0:2, Ovsenák Petr 0:2, WO 0:4),
4. kolo:
TTC Brandýs nad Labem "D" - TJ Sokol Krchleby "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balák Kryštof 1:1, Strnad Richard 2:2, Hendrych Ladislav 2:2, Nekola Tomáš st. 2:2, Šejvl Jakub 1:1, body hostů: Břetenář Petr 4:0, Táborský Luboš 3:1, Král Jindřich 1:3, Jaroň Daniel 0:4), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slobodzian Jakub 0:3, Postelt Vladimír 0:3, Balcar Jaromír 0:3, Kapras Karel 3:1, WO 2:1, body hostů: Eliška Roman 4:0, Dvořák Jaroslav 2:1, Třešňák Josef 2:1, Hájek Zdeněk 2:1, WO 1:2), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Legát Lukáš 0:3, Hrdý Miroslav 0:4, Donát Zdeněk 1:2, Danaj Tomáš 3:1, WO 0:2, body hostů: Koloc Jaroslav 3:1, Grill Josef 1:2, Knobloch Pavel 3:1, Dusil Petr 3:0, WO 2:0), TJ Sokol Kosmonosy - TTC Bělá pod Bezdězem "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Pavel 3:0, Durdis Petr ml. 3:0, Čech Jiří 3:0, Horsák Oldřich 2:0, WO 0:5, body hostů: Řehořek Daniel 0:3, Blecha David 0:2, Štolc Jakub 0:3, Blecha Lubomír 0:3, WO 5:0), TJ Neratovice "C" - TJ Dynamo Nelahozeves 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kloučková Jana 3:1, Kočiš Ludovít 3:1, Čuba Milan 2:2, Šlechta Jaroslav 1:1, Pekarovič David 0:2, body hostů: Točík Radek 3:1, Ovsenák Martin 3:1, Ovsenák Petr 1:3, Brož Petr 0:4), Sokol Přezletice "A" - TTC Kladno "D" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Jiří 3:1, Hataš Martin 2:2, Ondráček Evžen 2:2, Slunéčko Radek 4:0, body hostů: Pírka Josef 2:2, Šulc Ladislav 0:4, Jedlička Stanislav 3:1, Pachman Tomáš 0:4),
5. kolo:
TTC Kladno "D" - TTC Brandýs nad Labem "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 4:0, Šulc Ladislav 2:2, Pachman Tomáš 0:4, Pírka Josef 3:1, body hostů: Nekola Tomáš st. 2:2, Hendrych Ladislav 2:2, Strnad Richard 2:2, Sysel Vojtěch 1:3), TJ Dynamo Nelahozeves - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 5:13 (čtyřhry 2:1, body domácích: Brož Petr 0:3, Ovsenák Petr 1:1, Točík Radek 1:2, Ovsenák Martin 0:3, WO 2:3, body hostů: Kapras Karel 2:1, Balcar Jaromír 2:1, Elstner Lukáš 3:0, Postelt Vladimír 2:0, WO 3:2), TTC Bělá pod Bezdězem "C" - TJ Neratovice "C" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blecha David 2:2, Kaňka Jakub 2:2, Kaňka Luděk ml. 1:3, Šlapáček Martin 4:0, body hostů: Kloučková Jana 3:1, Kočiš Ludovít 2:2, Čuba Milan 2:2, Šlechta Jaroslav 0:4), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Sokol Přezletice "A" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knobloch Pavel 0:4, Pleticha Vladimír 2:1, Dusil Petr 1:2, Grill Josef 1:3, WO 2:0, body hostů: Tichý Jiří 4:0, Slunéčko Radek 2:2, Hataš Martin 2:2, Vilhelm Oldřich 2:0, WO 0:2), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Zdeněk 2:2, Třešňák Josef 3:1, Eliška Roman 2:1, Dvořák Jaroslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Danaj Tomáš 4:0, Donát Zdeněk 1:3, Legát Lukáš 0:4, Hrdý Miroslav 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Krchleby "B" - TJ Sokol Kosmonosy 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Martin 1:3, Špitálský Ladislav 0:4, Táborský Luboš 2:1, Břetenář Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Čech Jiří 2:2, Veselý Pavel 4:0, Durdis Petr ml. 2:2, Horsák Oldřich 2:1, WO 0:1),
6. kolo:
TTC Kladno "D" - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Stanislav 3:0, Šulc Ladislav 1:2, Pachman Tomáš 3:1, Pírka Josef 3:1, WO 2:0, body hostů: Kapras Karel 2:2, Balcar Jaromír 2:1, Slobodzian Jakub 0:3, Postelt Vladimír 0:4, WO 0:2), TJ Dynamo Nelahozeves - TTC Brandýs nad Labem "D" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karas Jiří 1:3, Ovsenák Martin 3:0, Motlová Michaela 0:4, Točík Radek 1:3, WO 0:1, body hostů: Strnad Richard 3:1, Nekola Tomáš st. 1:1, Šejvl Jakub 3:0, Hendrych Ladislav 3:1, Pelant Jiří 0:2, WO 1:0), TTC Bělá pod Bezdězem "C" - Sokol Přezletice "A" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blecha David 1:3, Kaňka Jakub 0:3, Kaňka Luděk ml. 0:3, Šlapáček Martin 2:1, WO 0:3, body hostů: Tichý Jiří 3:0, Vilhelm Oldřich 4:0, Slunéčko Radek 2:1, Hataš Martin 1:2, WO 3:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Neratovice "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pleticha Vladimír 4:0, Knobloch Pavel 2:2, Dusil Petr 1:3, Grill Josef 2:2, body hostů: Kloučková Jana 3:1, Čuba Milan 3:1, Pekarovič David 0:4, Šlechta Jaroslav 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sokol Kosmonosy 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kemr Václav 0:4, Hájek Zdeněk 1:3, Třešňák Josef 2:1, Eliška Roman 2:2, WO 0:1, body hostů: Veselý Pavel 3:1, Čech Jiří 3:1, Durdis Petr ml. 3:1, Horsák Oldřich 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Krchleby "B" - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Jindřich 2:1, Táborský Luboš 3:1, Sádlo Josef 3:1, Břetenář Petr 3:1, WO 1:0, body hostů: Danaj Tomáš 3:1, Donát Zdeněk 0:3, Hrdý Miroslav 0:4, Legát Lukáš 1:3, WO 0:1),
7. kolo:
TJ Neratovice "C" - Sokol Přezletice "A" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuba Milan 1:2, Kočiš Ludovít 0:4, Šlechta Jaroslav 2:2, Pekarovič David 0:4, WO 1:0, body hostů: Tichý Jiří 2:2, Vilhelm Oldřich 2:1, Hataš Martin 4:0, Slunéčko Radek 4:0, WO 0:1), TTC Kladno "D" - TJ Dynamo Nelahozeves 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 3:1, Tuček Miroslav 1:3, Hlaváček Jan 1:3, Pírka Josef 2:2, body hostů: Točík Radek 3:1, Motlová Michaela 1:3, Ovsenák Martin 4:0, Brož Petr 1:3), TTC Bělá pod Bezdězem "C" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blecha David 0:4, Kaňka Jakub 2:1, Kaňka Luděk ml. 1:3, Řehořek Daniel 0:4, WO 0:1, body hostů: Kroupa Milan 3:1, Knobloch Pavel 2:2, Čeřovský Petr ml. 3:0, Grill Josef 4:0, WO 1:0), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sokol Krchleby "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Zdeněk 1:3, Třešňák Josef 0:4, Eliška Roman 3:0, Dvořák Jaroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Břetenář Petr 2:2, Táborský Luboš 3:1, Sádlo Josef 2:2, Král Jindřich 2:1, WO 0:1), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Sokol Kosmonosy 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Danaj Tomáš 3:0, Hrdý Miroslav 0:3, Legát Lukáš 0:3, Halama Jiří 1:2, WO 4:0, body hostů: Durdis Petr ml. 2:1, Veselý Pavel 3:0, Čech Jiří 1:2, Zajíček Petr 2:1, WO 0:4), TTC Brandýs nad Labem "D" - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gräf Miloš 3:1, Hendrych Ladislav 3:1, Šejvl Jakub 2:1, Strnad Richard 1:3, Pelant Jiří 1:0, body hostů: Kapras Karel 4:0, Elstner Lukáš 1:3, Balcar Jaromír 0:4, Postelt Vladimír 1:3),
8. kolo:
TTC Brandýs nad Labem "D" - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hendrych Ladislav 1:3, Strnad Richard 1:2, Šejvl Jakub 2:0, Gräf Miloš 4:0, Pelant Jiří 0:1, WO 2:0, body hostů: Danaj Tomáš 3:1, Hrdý Miroslav 1:3, Legát Lukáš 1:2, Halama Jiří 1:2, WO 0:2), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Sokol Kosmonosy 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slobodzian Jakub 2:2, Elstner Lukáš 1:3, Balcar Jaromír 1:1, Postelt Vladimír 1:3, WO 0:2, body hostů: Durdis Petr ml. 3:1, Veselý Pavel 3:0, Čech Jiří 3:1, Durdis Petr st. 0:3, WO 2:0), TJ Neratovice "C" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloučková Jana 4:0, Kočiš Ludovít 3:1, Čuba Milan 2:1, Šlechta Jaroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Eliška Roman 1:3, Dvořák Jaroslav 3:1, Hájek Zdeněk 0:4, Kemr Václav 1:2, WO 0:1), Sokol Přezletice "A" - TJ Sokol Krchleby "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Jiří 3:1, Hataš Martin 0:4, Slunéčko Radek 2:2, Vilhelm Oldřich 2:2, body hostů: Táborský Luboš 2:2, Břetenář Petr 4:0, Král Jindřich 2:2, Havel Martin 1:3), TTC Kladno "D" - TTC Bělá pod Bezdězem "C" 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jedlička Stanislav 3:0, Šulc Ladislav 3:0, Pírka Josef 3:0, Pachman Tomáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Blecha David 0:4, Řehořek Daniel 0:4, Kaňka Jakub 1:3, WO 0:5), TJ Dynamo Nelahozeves - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karas Jiří 0:4, Motlová Michaela 0:4, Ovsenák Martin 3:1, Točík Radek 2:2, body hostů: Dusil Petr 4:0, Dlask Ladislav 3:1, Knobloch Pavel 2:2, Grill Josef 2:2),
9. kolo:
TTC Brandýs nad Labem "D" - TJ Sokol Kosmonosy 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balák Kryštof 1:1, Mitka Kryštof 0:2, Strnad Richard 0:3, Hendrych Ladislav 0:3, WO 6:0, body hostů: Durdis Petr ml. 3:0, Veselý Pavel 3:0, Čech Jiří 2:0, Zajíček Martin 1:1, WO 0:6), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slobodzian Jakub 3:1, Postelt Vladimír 0:3, Elstner Lukáš 2:2, Stach Matěj 3:1, Balcar Jaromír 1:0, body hostů: Danaj Tomáš 3:1, Hrdý Miroslav 1:3, Legát Lukáš 1:3, Halama Jiří 2:2), TJ Neratovice "C" - TJ Sokol Krchleby "B" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kloučková Jana 1:3, Kočiš Ludovít 1:3, Čuba Milan 1:3, Šlechta Jaroslav 0:4, body hostů: Břetenář Petr 4:0, Táborský Luboš 4:0, Sádlo Josef 4:0, Král Jindřich 1:3), Sokol Přezletice "A" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Jiří 3:0, Hataš Martin 2:1, Slunéčko Radek 3:0, Vilhelm Oldřich 2:1, WO 4:0, body hostů: Třešňák Josef 1:2, Kemr Václav 0:3, Hájek Zdeněk 1:2, Stejskal Tomáš 0:3, WO 0:4), TTC Kladno "D" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 3:1, Šulc Ladislav 3:1, Pachman Tomáš 0:4, Pírka Josef 4:0, body hostů: Dusil Petr 1:3, Dlask Ladislav 1:3, Knobloch Pavel 1:3, Grill Josef 3:1), TJ Dynamo Nelahozeves - TTC Bělá pod Bezdězem "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ovsenák Petr 1:3, Točík Radek 2:2, Motlová Michaela 3:1, Ovsenák Martin 0:3, WO 1:0, body hostů: Šlapáček Martin 2:1, Kaňka Jakub 2:2, Kaňka Luděk ml. 3:1, Řehořek Daniel 2:2, WO 0:1),
10. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem "C" - TTC Brandýs nad Labem "D" 3:15 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blecha David 1:3, Řehořek Daniel 1:3, Štolc Jakub 0:4, WO 0:5, body hostů: Balák Kryštof 3:0, Strnad Richard 3:0, Gräf Miloš 3:0, Sysel Vojtěch 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čeřovský Petr ml. 1:2, Koloc Jaroslav 1:2, Dusil Petr 1:2, Grill Josef 1:2, WO 4:0, body hostů: Kapras Karel 1:2, Slobodzian Jakub 3:0, Balcar Miroslav 3:0, Elstner Lukáš 1:2, WO 0:4), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TTC Kladno "D" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Zdeněk 1:3, Třešňák Josef 1:1, Eliška Roman 2:1, Dvořák Jaroslav 3:1, Kemr Václav 1:0, WO 0:2, body hostů: Jedlička Stanislav 3:1, Pírka Josef 1:3, Šulc Ladislav 1:2, Pachman Tomáš 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Krchleby "B" - TJ Dynamo Nelahozeves 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Martin 4:0, Král Jindřich 2:1, Táborský Luboš 3:0, Břetenář Petr 4:0, WO 0:2, body hostů: Kloda Jiří 0:4, Novotný Josef 1:3, Karas Jiří 0:3, Točík David 0:3, WO 2:0), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Neratovice "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdý Miroslav 2:2, Legát Lukáš 3:1, Donát Zdeněk 1:2, Danaj Tomáš 4:0, WO 0:1, body hostů: Kloučková Jana 3:1, Kočiš Ludovít 1:3, Čuba Milan 1:3, Šlechta Jaroslav 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Kosmonosy - Sokol Přezletice "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Durdis Petr ml. 4:0, Zajíček Martin 0:4, Čech Jiří 1:3, Veselý Pavel 3:1, body hostů: Vilhelm Oldřich 3:1, Tichý Jiří 2:2, Hataš Martin 2:2, Slunéčko Radek 1:3),
11. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem "C" - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štolc Jakub 1:3, Blecha David 2:2, Řehořek Daniel 1:3, WO 0:5, body hostů: Balcar Jaromír 3:0, Postelt Vladimír 2:1, Kapras Karel 3:0, Slobodzian Jakub 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC Brandýs nad Labem "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koloc Jaroslav 3:1, Dusil Petr 2:2, Knobloch Pavel 2:2, Grill Josef 2:2, body hostů: Strnad Richard 3:1, Nekola Tomáš st. 1:3, Balák Kryštof 3:1, Sysel Vojtěch 0:4), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Dynamo Nelahozeves 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Zdeněk 1:1, Kemr Václav 1:1, Dvořák Jaroslav 3:0, Třešňák Josef 3:0, WO 0:6, body hostů: Ovsenák Martin 2:1, Brož Petr 0:3, Motlová Michaela 0:2, Točík David 0:2, WO 6:0), TJ Sokol Krchleby "B" - TTC Kladno "D" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Jindřich 3:1, Sádlo Josef 2:2, Táborský Luboš 2:2, Břetenář Petr 3:1, body hostů: Jedlička Stanislav 4:0, Pírka Josef 0:4, Šulc Ladislav 2:2, Pachman Tomáš 0:4), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - Sokol Přezletice "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Danaj Tomáš 4:0, Donát Zdeněk 0:4, Hrdý Miroslav 2:2, Legát Lukáš 2:2, body hostů: Vilhelm Oldřich 2:2, Slunéčko Radek 3:1, Hataš Martin 2:2, Kail Roman 1:3), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Neratovice "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Jiří 3:0, Durdis Petr st. 1:2, Zajíček Martin 0:3, Veselý Pavel 4:0, WO 0:3, body hostů: Kloučková Jana 2:2, Čuba Milan 2:1, Kočiš Ludovít 1:2, Šlechta Jaroslav 0:3, WO 3:0),
12. kolo:
TTC Brandýs nad Labem "D" - TJ Neratovice "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nekola Tomáš st. 4:0, Sysel Vojtěch 0:4, Balák Kryštof 2:2, Šejvl Jakub 3:0, WO 0:1, body hostů: Kloučková Jana 2:1, Kočiš Ludovít 1:3, Čuba Milan 2:2, Šlechta Jaroslav 1:3, WO 1:0), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - Sokol Přezletice "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Postelt Vladimír 0:4, Balcar Miroslav 1:3, Slobodzian Jakub 3:1, Kapras Karel 4:0, body hostů: Tichý Jiří 3:1, Vilhelm Oldřich 2:2, Hataš Martin 2:2, Hrstka Tomáš 1:3), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TTC Kladno "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdý Miroslav 3:1, Donát Zdeněk 0:2, Legát Lukáš 1:3, Danaj Tomáš 4:0, Halama Jiří 1:1, body hostů: Pírka Josef 1:3, Jedlička Stanislav 3:1, Šulc Ladislav 2:2, Pachman Tomáš 1:3), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Dynamo Nelahozeves 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Pavel 2:0, Durdis Petr ml. 2:0, Čech Jiří 3:0, Horsák Oldřich 3:0, WO 0:6, body hostů: Točík Radek 0:3, Točík David 0:3, Ovsenák Martin 0:2, Karas Jiří 0:2, WO 6:0), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TTC Bělá pod Bezdězem "C" 18:0wo, TJ Sokol Krchleby "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Martin 1:3, Král Jindřich 2:2, Táborský Luboš 4:0, Sádlo Josef 4:0, body hostů: Dusil Petr 2:2, Pleticha Vladimír 2:2, Koloc Jaroslav 0:4, Grill Josef 1:3),
13. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Neratovice "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Elstner Lukáš 2:0, Balcar Miroslav 1:1, Slobodzian Jakub 3:0, Kapras Karel 2:0, WO 0:7, body hostů: Kloučková Jana 1:2, Kočiš Ludovít 0:2, Čuba Milan 0:2, Šlechta Jaroslav 0:2, WO 7:0), TTC Brandýs nad Labem "D" - Sokol Přezletice "A" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mitka Kryštof 0:4, Sysel Vojtěch 1:3, Pelant Jiří 0:4, Balák Kryštof 2:2, body hostů: Tichý Jiří 4:0, Slunéčko Radek 2:2, Vilhelm Oldřich 4:0, Hataš Martin 3:1), TJ Sokol Kosmonosy - TTC Kladno "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Jiří 2:1, Horsák Oldřich 1:1, Durdis Petr ml. 3:0, Veselý Pavel 3:0, WO 0:5, body hostů: Pírka Josef 2:1, Jedlička Stanislav 0:3, Šulc Ladislav 0:3, Pachman Tomáš 0:2, WO 5:0), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Dynamo Nelahozeves 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Legát Lukáš 2:2, Donát Zdeněk 2:2, Hrdý Miroslav 3:1, Danaj Tomáš 4:0, body hostů: Ovsenák Martin 3:1, Točík Radek 2:2, Motlová Michaela 0:4, Brož Petr 0:4), TJ Sokol Krchleby "B" - TTC Bělá pod Bezdězem "C" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Martin 4:0, Král Jindřich 4:0, Táborský Luboš 4:0, Sádlo Josef 4:0, body hostů: Řehořek Daniel 0:4, Blecha David 0:4, Štolc Jakub 0:4, Blecha Lubomír 0:4), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Zdeněk 1:1, Třešňák Josef 2:0, Eliška Roman 3:0, Dvořák Jaroslav 2:1, WO 2:4, body hostů: Pleticha Vladimír 1:2, Grill Josef 1:2, Koloc Jaroslav 0:2, Kroupa Milan 0:2, WO 4:2),
14. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TTC Brandýs nad Labem "D" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stejskal Tomáš 0:1, Eliška Radek 1:3, Eliška Roman 3:1, Třešňák Josef 3:1, Sobotka Jiří 1:2, body hostů: Gräf Miloš 4:0, Nekola Tomáš st. 2:2, Balák Kryštof 0:4, Hendrych Ladislav 2:2), TJ Sokol Krchleby "B" - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Jindřich 1:3, Sádlo Josef 1:3, Táborský Luboš 4:0, Břetenář Petr 2:2, body hostů: Kapras Karel 1:3, Balcar Miroslav 3:1, Elstner Lukáš 1:3, Slobodzian Jakub 3:1), TTC Bělá pod Bezdězem "C" - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štolc Jakub 0:2, Řehořek Daniel 0:2, Šlapáček Martin 1:2, Kaňka Jakub 0:2, WO 0:7, body hostů: Danaj Tomáš 3:0, Hrdý Miroslav 2:0, Legát Lukáš 1:1, Donát Zdeněk 2:0, WO 7:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Sokol Kosmonosy 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pleticha Vladimír 0:2, Koloc Jaroslav 1:1, Mareš Jan 0:3, Grill Josef 1:2, WO 6:0, body hostů: Čech Jiří 3:0, Horsák Oldřich 1:2, Durdis Petr ml. 2:0, Veselý Pavel 2:0, WO 0:6), TTC Kladno "D" - TJ Neratovice "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pírka Josef 2:2, Tuček Miroslav 0:1, Pachman Tomáš 0:4, Jedlička Stanislav 4:0, Šulc Ladislav 2:1, body hostů: Čuba Milan 2:2, Kočiš Ludovít 2:2, Šlechta Jaroslav 2:2, Pekarovič David 2:2), TJ Dynamo Nelahozeves - Sokol Přezletice "A" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Josef 1:3, Ovsenák Petr 1:2, Ovsenák Martin 0:2, Točík Radek 0:3, WO 0:4, body hostů: Vilhelm Oldřich 2:0, Slunéčko Radek 4:0, Hataš Martin 3:0, Hrstka Tomáš 1:2, WO 4:0),
15. kolo:
TJ Sokol Krchleby "B" - TTC Brandýs nad Labem "D" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sádlo Josef 4:0, Špitálský Ladislav 1:1, Břetenář Petr 4:0, Táborský Luboš 3:1, Král Jindřich 2:0, body hostů: Balák Kryštof 2:2, Sysel Vojtěch 0:4, Pelant Jiří 0:4, Hendrych Ladislav 0:4), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eliška Radek 0:3, Kemr Václav 0:2, Eliška Roman 2:1, Třešňák Josef 1:2, Hájek Lukáš 0:1, WO 0:4, body hostů: Kapras Karel 3:0, Balcar Miroslav 1:2, Elstner Lukáš 2:1, Slobodzian Jakub 3:0, WO 4:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlask Ladislav 0:3, Grill Josef 3:1, Koloc Jaroslav 2:2, Pleticha Vladimír 3:1, Mareš Jan 0:1, body hostů: Danaj Tomáš 4:0, Hrdý Miroslav 1:3, Legát Lukáš 2:2, Donát Zdeněk 1:3), TTC Bělá pod Bezdězem "C" - TJ Sokol Kosmonosy 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kaňka Luděk ml. 1:1, Šlapáček Martin 0:3, Kaňka Jakub 0:3, WO 4:5, body hostů: Veselý Pavel 3:0, Durdis Petr ml. 2:0, Čech Jiří 1:0, Horsák Oldřich 1:1, WO 5:4), TJ Dynamo Nelahozeves - TJ Neratovice "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brož Petr 0:4, Ovsenák Petr 1:3, Točík Radek 3:1, Ovsenák Martin 3:1, body hostů: Kloučková Jana 4:0, Čuba Milan 2:2, Kočiš Ludovít 2:2, Šlechta Jaroslav 1:3), TTC Kladno "D" - Sokol Přezletice "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pírka Josef 1:3, Pachman Tomáš 0:4, Ebert Tomáš st. 0:3, Jedlička Stanislav 4:0, WO 1:0, body hostů: Vilhelm Oldřich 3:1, Slunéčko Radek 3:1, Hataš Martin 2:2, Kail Roman 2:1, WO 0:1),
16. kolo:
TTC Brandýs nad Labem "D" - TTC Kladno "D" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nekola Tomáš st. 1:2, Strnad Richard 3:1, Balák Kryštof 3:1, Šejvl Jakub 4:0, Pelant Jiří 0:1, body hostů: Pírka Josef 2:2, Jedlička Stanislav 2:2, Šulc Ladislav 0:4, Pachman Tomáš 1:3), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Dynamo Nelahozeves 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Elstner Lukáš 3:0, Balcar Miroslav 0:2, Slobodzian Jakub 3:0, Kapras Karel 3:0, WO 0:5, body hostů: Motlová Michaela 1:2, Ovsenák Petr 1:2, Točík Radek 0:3, Ovsenák Martin 0:2, WO 5:0), TJ Neratovice "C" - TTC Bělá pod Bezdězem "C" 18:0wo, Sokol Přezletice "A" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Jiří 2:2, Hataš Martin 2:2, Slunéčko Radek 2:2, Vilhelm Oldřich 4:0, body hostů: Knobloch Pavel 0:3, Koloc Jaroslav 2:2, Kroupa Milan 3:1, Dusil Petr 1:3, Grill Josef 0:1), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Donát Zdeněk 2:1, Legát Lukáš 3:0, Hrdý Miroslav 0:3, Danaj Tomáš 3:0, WO 4:0, body hostů: Eliška Roman 1:2, Dvořák Jaroslav 1:2, Třešňák Josef 2:1, Kemr Václav 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Krchleby "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Pavel 3:0, Horsák Oldřich 2:1, Čech Jiří 1:2, Durdis Petr ml. 3:1, WO 1:2, body hostů: Břetenář Petr 2:2, Táborský Luboš 2:1, Král Jindřich 0:3, Jaroň Daniel 0:3, WO 2:1),
17. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TTC Kladno "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Elstner Lukáš 1:2, Balcar Miroslav 2:0, Slobodzian Jakub 3:0, Kapras Karel 3:1, WO 0:4, body hostů: Pírka Josef 2:2, Jedlička Stanislav 0:3, Šulc Ladislav 0:3, Pachman Tomáš 1:1, WO 4:0), TTC Brandýs nad Labem "D" - TJ Dynamo Nelahozeves 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nekola Tomáš st. 2:2, Mitka Kryštof 2:2, Pelant Jiří 0:4, Balák Kryštof 4:0, body hostů: Ovsenák Petr 2:2, Točík Radek 2:2, Ovsenák Martin 3:1, Novotný Josef 1:3), Sokol Přezletice "A" - TTC Bělá pod Bezdězem "C" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tichý Jiří 2:1, Hrstka Tomáš 2:1, Slunéčko Radek 3:0, Vilhelm Oldřich 2:1, WO 5:0, body hostů: Blecha David 2:2, Řehořek Daniel 1:3, Blecha Lubomír 0:4, WO 0:5), TJ Neratovice "C" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloučková Jana 4:0, Čuba Milan 1:3, Šlechta Jaroslav 2:2, Pekarovič David 0:4, body hostů: Koloc Jaroslav 3:1, Grill Josef 2:2, Kroupa Milan 3:1, Dusil Petr 1:3), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čech Jiří 1:0, Durdis Petr ml. 1:1, Veselý Pavel 3:0, Horsák Oldřich 1:1, WO 5:4, body hostů: Stejskal Tomáš 0:3, Třešňák Josef 2:1, Dvořák Jaroslav 0:2, WO 4:5), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Sokol Krchleby "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdý Miroslav 1:3, Halama Jiří 0:3, Legát Lukáš 0:3, Danaj Tomáš 3:1, WO 0:2, body hostů: Břetenář Petr 3:1, Táborský Luboš 3:1, Král Jindřich 2:1, Špitálský Ladislav 2:1, WO 2:0),
18. kolo:
Sokol Přezletice "A" - TJ Neratovice "C" 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrstka Tomáš 4:0, Hataš Martin 2:2, Tichý Jiří 3:1, Slunéčko Radek 3:1, body hostů: Kloučková Jana 2:2, Čuba Milan 1:3, Pekarovič David 1:3, Šlechta Jaroslav 0:4), TJ Dynamo Nelahozeves - TTC Kladno "D" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ovsenák Petr 1:3, Točík Radek 0:4, Motlová Michaela 4:0, Ovsenák Martin 2:2, body hostů: Pírka Josef 3:1, Jedlička Stanislav 3:1, Šulc Ladislav 2:2, Pachman Tomáš 1:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC Bělá pod Bezdězem "C" 18:0wo, TJ Sokol Krchleby "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Jindřich 1:2, Sádlo Josef 2:0, Táborský Luboš 2:1, Břetenář Petr 3:0, WO 5:0, body hostů: Eliška Roman 1:2, Třešňák Josef 0:3, Dvořák Jaroslav 2:1, Kemr Václav 0:2, WO 0:5), TJ Sokol Kosmonosy - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čech Jiří 2:2, Horsák Oldřich 3:1, Veselý Pavel 2:1, Durdis Petr ml. 2:2, WO 0:1, body hostů: Hrdý Miroslav 1:3, Halama Jiří 1:3, Danaj Tomáš 3:1, Donát Zdeněk 1:2, WO 1:0), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TTC Brandýs nad Labem "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Jaromír 3:1, Balcar Miroslav 2:2, Slobodzian Jakub 2:1, Elstner Lukáš 2:2, WO 0:1, body hostů: Šejvl Jakub 3:1, Strnad Richard 0:4, Sysel Vojtěch 1:3, Balák Kryštof 2:1, WO 1:0),
19. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TTC Brandýs nad Labem "D" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Papež Miloslav 0:4, Legát Lukáš 1:2, Hrdý Miroslav 0:4, Danaj Tomáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Šejvl Jakub 3:1, Strnad Richard 2:2, Nekola Tomáš st. 1:1, Balák Kryštof 4:0, Hendrych Ladislav 1:0, WO 1:0), TJ Sokol Kosmonosy - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zajíček Petr 2:1, Horsák Oldřich 2:1, Čech Jiří 3:0, Durdis Petr ml. 3:0, WO 1:3, body hostů: Elstner Lukáš 0:3, Balcar Miroslav 1:2, Slobodzian Jakub 1:2, Kapras Karel 0:3, WO 3:1), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Neratovice "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Zdeněk 2:2, Třešňák Josef 2:2, Eliška Roman 3:1, Dvořák Jaroslav 3:1, body hostů: Kloučková Jana 3:1, Čuba Milan 0:4, Kočiš Ludovít 3:1, Šlechta Jaroslav 0:4), TJ Sokol Krchleby "B" - Sokol Přezletice "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Jindřich 2:2, Sádlo Josef 3:1, Táborský Luboš 2:2, Břetenář Petr 3:1, body hostů: Hrstka Tomáš 3:1, Tichý Jiří 1:3, Slunéčko Radek 0:3, Vilhelm Oldřich 2:2, Hataš Martin 0:1), TTC Bělá pod Bezdězem "C" - TTC Kladno "D" 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blecha David 2:1, Kaňka Jakub 0:3, Řehořek Daniel 0:4, WO 1:6, body hostů: Pírka Josef 3:0, Jedlička Stanislav 2:0, Pachman Tomáš 2:1, Šulc Ladislav 1:1, WO 6:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Dynamo Nelahozeves 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pleticha Vladimír 3:1, Koloc Jaroslav 4:0, Grill Josef 4:0, Mareš Jan 1:3, body hostů: Karas Jiří 1:3, Ovsenák Martin 2:2, Brož Petr 1:3, Tobiášek Martin 0:4),
20. kolo:
TJ Sokol Kosmonosy - TTC Brandýs nad Labem "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Durdis Petr st. 2:0, Horsák Oldřich 1:1, Čech Jiří 3:0, Durdis Petr ml. 3:0, WO 0:6, body hostů: Hendrych Ladislav 0:3, Strnad Richard 1:2, Sysel Vojtěch 0:2, Mitka Kryštof 0:2, WO 6:0), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šimon Vladimír 0:2, Legát Lukáš 1:1, Hrdý Miroslav 3:0, Danaj Tomáš 3:0, WO 6:1, body hostů: Postelt Vladimír 2:2, Balcar Jaromír 0:3, Kapras Karel 1:2, WO 1:6), TJ Sokol Krchleby "B" - TJ Neratovice "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroň Daniel 0:4, Sádlo Josef 4:0, Táborský Luboš 3:1, Břetenář Petr 4:0, body hostů: Kloučková Jana 2:2, Čuba Milan 1:3, Pekarovič David 1:3, Šlechta Jaroslav 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - Sokol Přezletice "A" 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hájek Zdeněk 1:2, Třešňák Josef 1:1, Eliška Roman 1:1, Dvořák Jaroslav 3:0, Eliška Radek 0:1, WO 6:0, body hostů: Hataš Martin 3:1, Hrstka Tomáš 2:2, Kail Roman 0:3, WO 0:6), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC Kladno "D" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pleticha Vladimír 3:0, Kroupa Milan 2:2, Koloc Jaroslav 3:1, Grill Josef 4:0, WO 0:1, body hostů: Pírka Josef 1:3, Jedlička Stanislav 1:2, Šulc Ladislav 0:4, Tuček Miroslav 1:3, WO 1:0), TTC Bělá pod Bezdězem "C" - TJ Dynamo Nelahozeves 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blecha David 3:1, Kaňka Jakub 1:3, Řehořek Daniel 3:1, WO 0:5, body hostů: Karas Jiří 0:3, Ovsenák Martin 1:2, Motlová Michaela 3:0, Brož Petr 1:2, WO 5:0),
21. kolo:
TTC Brandýs nad Labem "D" - TTC Bělá pod Bezdězem "C" 18:0wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Šejvl Jakub 2:0, Balák Kryštof 2:0, Hendrych Ladislav 1:0, Sysel Vojtěch 1:0, WO 11:0, body hostů: Kaňka Jakub 0:2, Štolc Jakub 0:2, Kaňka Luděk ml. 0:2, WO 0:11), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Postelt Vladimír 1:2, Balcar Miroslav 3:0, Slobodzian Jakub 3:0, Elstner Lukáš 1:3, WO 1:2, body hostů: Kroupa Milan 0:2, Koloc Jaroslav 1:2, Čeřovský Petr ml. 2:1, Grill Josef 2:1, Dusil Petr 0:2, WO 2:1), TTC Kladno "D" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Stanislav 3:1, Šulc Ladislav 2:2, Pachman Tomáš 1:3, Pírka Josef 2:2, body hostů: Eliška Roman 2:2, Dvořák Jaroslav 2:2, Třešňák Josef 3:1, Hájek Zdeněk 1:3), TJ Dynamo Nelahozeves - TJ Sokol Krchleby "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brož Petr 1:3, Ovsenák Petr 1:3, Točík Radek 0:3, Ovsenák Martin 0:4, WO 1:0, body hostů: Táborský Luboš 4:0, Král Jindřich 2:0, Havel Martin 3:1, Sádlo Josef 3:0, Špitálský Ladislav 1:1, WO 0:1), TJ Neratovice "C" - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kloučková Jana 4:0, Čuba Milan 2:2, Šlechta Jaroslav 0:3, Pekarovič David 1:3, WO 1:0, body hostů: Donát Zdeněk 2:2, Danaj Tomáš 3:1, Hrdý Miroslav 2:2, Halama Jiří 1:2, WO 0:1), Sokol Přezletice "A" - TJ Sokol Kosmonosy 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Jiří 2:2, Hataš Martin 1:2, Slunéčko Radek 0:3, Vilhelm Oldřich 1:3, WO 2:0, body hostů: Čech Jiří 3:1, Durdis Petr ml. 4:0, Veselý Pavel 3:0, Horsák Oldřich 0:3, WO 0:2),
22. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TTC Bělá pod Bezdězem "C" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Balcar Jaromír 3:0, Postelt Vladimír 1:2, Slobodzian Jakub 1:2, Kapras Karel 3:0, WO 5:0, body hostů: Řehořek Daniel 1:3, Štolc Jakub 1:3, Blecha David 2:2, WO 0:5), TTC Brandýs nad Labem "D" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balák Kryštof 1:2, Gräf Miloš 3:0, Strnad Richard 1:2, Šejvl Jakub 4:0, WO 3:0, body hostů: Kroupa Milan 0:4, Koloc Jaroslav 1:2, Čeřovský Petr ml. 2:1, Grill Josef 1:2, WO 0:3), TJ Dynamo Nelahozeves - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ovsenák Petr 0:2, Točík Radek 2:1, Ovsenák Martin 0:3, Motlová Michaela 0:3, WO 2:3, body hostů: Eliška Roman 2:1, Dvořák Jaroslav 3:0, Třešňák Josef 2:0, Kemr Václav 2:0, Hájek Zdeněk 0:1, WO 3:2), TTC Kladno "D" - TJ Sokol Krchleby "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 4:0, Šulc Ladislav 0:4, Tuček Miroslav 0:4, Pírka Josef 4:0, body hostů: Břetenář Petr 2:2, Havel Martin 2:2, Král Jindřich 2:2, Špitálský Ladislav 2:2), Sokol Přezletice "A" - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Jiří 2:1, Hrstka Tomáš 2:1, Slunéčko Radek 4:0, Vilhelm Oldřich 4:0, WO 2:0, body hostů: Danaj Tomáš 2:2, Donát Zdeněk 0:3, Halama Jiří 0:3, Hrdý Miroslav 0:4, WO 0:2), TJ Neratovice "C" - TJ Sokol Kosmonosy 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kloučková Jana 0:2, Čuba Milan 0:2, Pekarovič David 0:3, Šlechta Jaroslav 0:2, WO 7:0, body hostů: Durdis Petr ml. 3:0, Čech Jiří 2:0, Horsák Oldřich 2:0, Veselý Pavel 2:0, WO 0:7),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Kosmonosy - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Durdis Petr ml. 4:0, Horsák Oldřich 0:3, Čech Jiří 2:1, Veselý Pavel 3:1, body hostů: Balcar Miroslav 1:3, Slobodzian Jakub 2:2, Kapras Karel 1:2, Elstner Lukáš 1:2), TJ Sokol Krchleby "B" - Sokol Přezletice "A" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Jindřich 1:1, Sádlo Josef 1:1, Táborský Luboš 3:0, Břetenář Petr 2:0, WO 1:0, body hostů: Tichý Jiří 2:1, Vilhelm Oldřich 0:2, Slunéčko Radek 0:2, Hataš Martin 0:2, WO 0:1), TJ Neratovice "C" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloučková Jana 3:1, Čuba Milan 2:2, Kočiš Ludovít 1:3, Šlechta Jaroslav 2:2, body hostů: Kroupa Milan 0:4, Pleticha Vladimír 3:1, Koloc Jaroslav 2:2, Grill Josef 3:1), TTC Kladno "D" - TJ Dynamo Nelahozeves 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 3:1, Šulc Ladislav 1:2, Tuček Miroslav 1:2, Pírka Josef 4:0, body hostů: Ovsenák Martin 3:1, Točík Radek 1:3, Motlová Michaela 0:3, Ovsenák Petr 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Sokol Kosmonosy 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Elstner Lukáš 2:1, Slobodzian Jakub 2:1, Kapras Karel 3:0, Balcar Miroslav 2:1, body hostů: Durdis Petr ml. 2:1, Veselý Pavel 1:2, Čech Jiří 0:3, Horsák Oldřich 0:3), Sokol Přezletice "A" - TJ Sokol Krchleby "B" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hataš Martin 2:0, Vilhelm Oldřich 1:1, Tichý Jiří 3:0, Hrstka Tomáš 1:2, WO 1:0, body hostů: Táborský Luboš 1:2, Břetenář Petr 1:2, Havel Martin 0:2, Král Jindřich 1:1, WO 0:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Neratovice "C" 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pleticha Vladimír 2:2, Koloc Jaroslav 1:3, Čeřovský Petr ml. 2:1, Grill Josef 3:1, body hostů: Kloučková Jana 3:1, Čuba Milan 2:2, Kočiš Ludovít 1:3, Šlechta Jaroslav 1:2), TJ Dynamo Nelahozeves - TTC Kladno "D" 7:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Motlová Michaela 1:3, Točík Radek 2:1, Ovsenák Martin 1:2, Ovsenák Petr 2:2, body hostů: Pírka Josef 4:0, Jedlička Stanislav 3:1, Šulc Ladislav 1:2, Pachman Tomáš 0:3),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Kosmonosy - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 8:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Durdis Petr ml. 3:1, Čech Jiří 1:3, Veselý Pavel 4:0, Horsák Oldřich 0:4, body hostů: Elstner Lukáš 1:3, Slobodzian Jakub 2:2, Kapras Karel 2:2, Balcar Miroslav 3:1), TJ Sokol Krchleby "B" - Sokol Přezletice "A" 5:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Špitálský Ladislav 0:1, Král Jindřich 2:1, Táborský Luboš 1:2, Břetenář Petr 2:2, Sádlo Josef 0:2, body hostů: Tichý Jiří 2:2, Vilhelm Oldřich 2:1, Hrstka Tomáš 3:0, Hataš Martin 1:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Neratovice "C" -:-, TTC Kladno "D" - TJ Dynamo Nelahozeves -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Přezletice "A" - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Jiří 3:0, Hataš Martin 1:2, Vilhelm Oldřich 2:1, Hrstka Tomáš 3:0, body hostů: Balcar Miroslav 2:1, Slobodzian Jakub 1:2, Elstner Lukáš 0:3, Kapras Karel 0:2, Postelt Vladimír 0:1), TTC Kladno "D" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Stanislav 1:3, Šulc Ladislav 2:2, Tuček Miroslav 0:3, Pírka Josef 2:2, body hostů: Kroupa Milan 2:2, Koloc Jaroslav 2:2, Pleticha Vladimír 4:0, Grill Josef 2:1),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Bělá pod Bezdězem "B" - Sokol Přezletice "A" 7:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Elstner Lukáš 1:3, Slobodzian Jakub 0:3, Kapras Karel 3:0, Balcar Miroslav 2:2, body hostů: Hrstka Tomáš 3:1, Tichý Jiří 3:1, Vilhelm Oldřich 1:2, Hataš Martin 1:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC Kladno "D" 9:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pleticha Vladimír 3:0, Grill Josef 2:1, Koloc Jaroslav 0:3, Kroupa Milan 3:1, body hostů: Jedlička Stanislav 1:3, Pírka Josef 2:1, Šulc Ladislav 2:1, Pachman Tomáš 0:3),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Přezletice "A" - TTC Bělá pod Bezdězem "B" -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC Kladno "D" -:-,
Krajská soutěž 2. třídy, sk. C
1. kolo:
TJ Slavoj Obecnice "B" - TJ Sokol Příbram "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Pavel 1:3, Tůma Radek 2:1, Petráň Zdeněk 0:3, Herink Jan 2:2, WO 2:0, body hostů: Císař Jan 3:1, Mráz Roman 2:2, Šprysl Josef 2:1, Hlaváček Jaromír 2:1, WO 0:2), SK Viktorie Ořech - SK Březnice "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Marek 2:2, Ptáčník Martin 1:3, Heřman Miroslav 0:4, Krasničan Jaroslav 3:1, body hostů: Petrovic Pavel 3:1, Soused Milan 3:1, Michal Radek 2:2, Suchopár Miroslav 2:2), TJ Sokol Velké Popovice - KST Týnec nad Sázavou 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršál Petr 1:3, Ouda Pavel 2:2, Němec Václav 0:4, Stupavský Milan 1:3, body hostů: Hameta Oldřich 4:0, Balata Vladimír 4:0, Kašpárek František 2:2, Kastner Karel 2:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - Stolní tenis Benešov "A" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Jan 2:1, Taller Filip 2:1, Stacho Libor 3:1, Pospíšil Antonín 2:2, WO 2:0, body hostů: Zrcek Miroslav 2:2, Váňa Miroslav 1:2, Šturc Jiří 1:2, Hrazdíra Jiří 1:3, WO 0:2), TJ Sokol Hořovice "B" - TJ Olešná 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čepelák Vladimír ml. 1:3, Červenka Miroslav 0:3, Jirouch Tomáš 2:1, Čepelák Vladimír st. 1:3, WO 1:1, body hostů: Kroc František 1:3, Poch Pavel 3:1, Kopp Jan 3:0, Herman Miloš 3:0, WO 1:1), TTC Příbram - TJ Spartak Čenkov 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hykl Václav 0:4, Švec Martin 1:2, Křivánek Aleš 0:3, Silavecký Ladislav 2:2, WO 1:1, body hostů: Škrabal Jaroslav 3:1, Ječmen Jaroslav 2:2, Škrabal Radek 3:0, Volek Václav 3:0, WO 1:1),
2. kolo:
TJ Slavoj Obecnice "B" - SK Březnice "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podsedník Jan 0:4, Tůma Radek 1:3, Petráň Zdeněk 3:0, Herink Jan 1:3, WO 1:0, body hostů: Petrovic Pavel 3:1, Haník Josef 3:1, Soused Milan 3:1, Michal Radek 1:2, WO 0:1), SK Viktorie Ořech - TJ Sokol Příbram "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skřivánek Jiří 1:3, Novák Marek 1:3, Ptáčník Martin 2:2, Krasničan Jaroslav 4:0, body hostů: Císař Jan 1:3, Mráz Roman 3:1, Hlaváček Jaromír 2:2, Šprysl Josef 2:2), TJ Sokol Velké Popovice - Stolní tenis Benešov "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršál Petr 1:3, Ouda Pavel 2:2, Němec Václav 0:4, Stupavský Milan 4:0, body hostů: Zvolský Miroslav 1:3, Váňa Miroslav 3:1, Zrcek Miroslav 3:1, Hrazdíra Jiří 2:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - KST Týnec nad Sázavou 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Jan 4:0, Taller Filip 3:1, Stacho Libor 3:0, Pospíšil Antonín 4:0, WO 0:1, body hostů: Hameta Oldřich 1:2, Balata Vladimír 0:4, Kašpárek František 0:4, Kastner Karel 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Hořovice "B" - TJ Spartak Čenkov 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kebrle Josef 0:3, Červenka Miroslav 0:2, Čepelák Vladimír ml. 1:2, Čepelák Vladimír st. 0:3, WO 5:0, body hostů: Ječmen Jaroslav 3:0, Škrabal Jaroslav 2:1, Škrabal Radek 3:0, Volek Václav 2:0, WO 0:5), TTC Příbram - TJ Olešná 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švec Martin 0:4, Zatloukal Vojtěch 0:4, Hykl Václav 1:3, Silavecký Ladislav 3:1, body hostů: Kroc František 2:2, Poch Pavel 3:1, Kopp Jan 3:1, Herman Miloš 4:0),
3. kolo:
TJ Sokol Příbram "B" - TJ Olešná 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šprysl Josef 2:1, Sýkora Josef 2:1, Císař Jan 2:1, Mráz Roman 2:1, WO 1:3, body hostů: Herman Miloš 0:3, Kopp Jan 3:0, Kroc František 1:2, Solar Václav 0:3, WO 3:1), SK Březnice "B" - TJ Spartak Čenkov 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soused Milan 4:0, Drábek Martin 1:1, Haník Josef 3:0, Petrovic Pavel 2:1, WO 4:0, body hostů: Škrabal Jaroslav 1:2, Ječmen Jaroslav 0:4, Škrabal Radek 0:3, Volek Václav 1:1, WO 0:4), KST Týnec nad Sázavou - TJ Sokol Hořovice "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kastner Karel 1:3, Balata Vladimír 3:1, Kratochvíl Christian 0:4, Hameta Oldřich 4:0, body hostů: Jirouch Tomáš 3:1, Čepelák Vladimír st. 2:2, Červenka Miroslav 1:3, Čepelák Vladimír ml. 2:2), Stolní tenis Benešov "A" - TTC Příbram 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 2:2, Šturc Jiří 3:1, Zrcek Miroslav 3:1, Váňa Miroslav 2:2, body hostů: Silavecký Ladislav 3:1, Křivánek Aleš 1:3, Brabenec Václav 2:2, Hykl Václav 0:4), TJ Slavoj Obecnice "B" - TJ Sokol Velké Popovice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herink Jan 1:3, Tůma Radek 2:2, Král Pavel 0:4, Petráň Zdeněk 2:2, body hostů: Stupavský Milan 3:1, Randák Adam 4:0, Ouda Pavel 3:1, Maršál Petr 1:3), SK Viktorie Ořech - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skřivánek Jiří 1:3, Novák Marek 0:4, Ptáčník Martin 2:1, Krasničan Jaroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Taller Filip 3:1, Fiala Jan 4:0, Pospíšil Antonín 1:3, Freisleben Radek 3:0, WO 0:1),
4. kolo:
TJ Sokol Příbram "B" - TJ Spartak Čenkov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jaromír 4:0, Šprysl Josef 0:4, Císař Jan 2:2, Mráz Roman 1:3, body hostů: Škrabal Jaroslav 1:3, Ječmen Jaroslav 2:2, Škrabal Radek 3:1, Volek Václav 3:1), SK Březnice "B" - TJ Olešná 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soused Milan 3:0, Haník Josef 2:1, Drábek Martin 2:1, Petrovic Pavel 3:1, WO 3:0, body hostů: Solar Václav 0:4, Kopp Jan 3:0, Herman Miloš 0:3, Kroc František 0:3, WO 0:3), KST Týnec nad Sázavou - TTC Příbram 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kastner Karel 1:3, Balata Vladimír 2:2, Kratochvíl Christian 0:4, Hameta Oldřich 4:0, body hostů: Silavecký Ladislav 3:1, Brabenec Václav 2:2, Křivánek Aleš 3:1, Hykl Václav 0:2, Švec Martin 1:1), Stolní tenis Benešov "A" - TJ Sokol Hořovice "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrazdíra Jiří 3:1, Povolný Aleš 4:0, Zrcek Miroslav 4:0, Váňa Miroslav 4:0, body hostů: Čepelák Vladimír st. 0:4, Červenka Miroslav 0:4, Sedláček Petr 0:4, Čepelák Vladimír ml. 1:3), TJ Slavoj Obecnice "B" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herink Jan 2:2, Tůma Radek 4:0, Král Pavel 1:3, Petráň Zdeněk 4:0, body hostů: Taller Filip 1:3, Pospíšil Antonín 2:2, Zamazal Pavel 1:3, Freisleben Radek 1:3), SK Viktorie Ořech - TJ Sokol Velké Popovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáčník Martin 2:2, Novák Marek 2:2, Skřivánek Jiří 2:2, Krasničan Jaroslav 4:0, body hostů: Randák Adam 2:2, Stupavský Milan 3:1, Ouda Pavel 1:3, Maršál Petr 0:4),
5. kolo:
TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Příbram "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ouda Pavel 0:4, Randák Adam 3:1, Maršál Petr 1:3, Stupavský Milan 2:2, body hostů: Vrátný Martin 2:2, Mráz Roman 3:1, Císař Jan 2:2, Hlaváček Jaromír 3:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - SK Březnice "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Jan 3:0, Stacho Libor 1:2, Taller Filip 4:0, Pospíšil Antonín 3:0, WO 2:1, body hostů: Michal Radek 1:2, Haník Josef 1:2, Suchopár Miroslav 0:3, Medvecký Jan 0:4, WO 1:2), TJ Sokol Hořovice "B" - TJ Slavoj Obecnice "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čepelák Vladimír st. 1:3, Červenka Miroslav 0:4, Jirouch Tomáš 3:0, Čepelák Vladimír ml. 2:2, WO 1:0, body hostů: Petráň Zdeněk 2:2, Hušek Antonín 3:1, Herink Jan 1:3, Tůma Radek 3:0, WO 0:1), TTC Příbram - SK Viktorie Ořech 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hykl Václav 1:3, Švec Martin 0:4, Křivánek Aleš 1:2, Silavecký Ladislav 3:1, WO 0:1, body hostů: Krasničan Jaroslav 3:1, Ptáčník Martin 3:1, Novák Marek 3:1, Skřivánek Jiří 1:2, WO 1:0), TJ Olešná - KST Týnec nad Sázavou 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poch Pavel 2:2, Kopp Jan 2:2, Kroc František 2:2, Herman Miloš 3:1, body hostů: Kastner Karel 0:4, Balata Vladimír 3:1, Pospíšil Jiří 0:4, Hameta Oldřich 4:0), TJ Spartak Čenkov - Stolní tenis Benešov "A" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ječmen Jaroslav 2:2, Škrabal Radek 2:2, Volek Václav 2:2, Škrabal Jaroslav 3:1, body hostů: Váňa Miroslav 3:1, Zrcek Miroslav 3:1, Povolný Aleš 1:3, Hrazdíra Jiří 0:4),
6. kolo:
TJ Sokol Velké Popovice - SK Březnice "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němec Václav 0:4, Maršál Petr 0:3, Ouda Pavel 2:1, Stupavský Milan 4:0, WO 2:0, body hostů: Haník Josef 3:1, Suchopár Miroslav 2:2, Michal Radek 1:2, Medvecký Jan 2:1, WO 0:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - TJ Sokol Příbram "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jan 2:1, Stacho Libor 2:1, Taller Filip 4:0, Pospíšil Antonín 3:1, WO 2:0, body hostů: Mráz Roman 2:2, Hlaváček Jaromír 0:3, Císař Jan 1:2, Váňa Miroslav 0:4, WO 0:2), TJ Sokol Hořovice "B" - SK Viktorie Ořech 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čepelák Vladimír ml. 2:2, Čepelák Vladimír st. 1:3, Červenka Miroslav 0:4, Jirouch Tomáš 3:1, body hostů: Krasničan Jaroslav 3:1, Novák Marek 2:2, Škoda Jiří 2:2, Skřivánek Jiří 3:1), TTC Příbram - TJ Slavoj Obecnice "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brabenec Václav 1:3, Hykl Václav 0:4, Křivánek Aleš 2:1, Silavecký Ladislav 3:1, Švec Martin 0:1, body hostů: Petráň Zdeněk 1:3, Hušek Antonín 4:0, Tůma Radek 2:2, Herink Jan 3:1), TJ Olešná - Stolní tenis Benešov "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalka Josef 1:3, Herman Miloš 2:2, Kroc František 2:2, Kopp Jan 2:2, body hostů: Zrcek Miroslav 4:0, Váňa Miroslav 3:1, Šturc Jiří 1:3, Hrazdíra Jiří 1:3), TJ Spartak Čenkov - KST Týnec nad Sázavou 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ječmen Jaroslav 1:3, Škrabal Radek 2:2, Volek Václav 4:0, Škrabal Jaroslav 3:1, body hostů: Hameta Oldřich 3:1, Balata Vladimír 2:2, Kastner Karel 1:3, Pospíšil Jiří 0:4),
7. kolo:
TJ Slavoj Obecnice "B" - SK Viktorie Ořech 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Radek 2:2, Petráň Zdeněk 3:1, Herink Jan 1:2, Hušek Antonín 4:0, WO 0:1, body hostů: Ptáčník Martin 0:4, Krasničan Jaroslav 3:1, Škoda Jiří 1:3, Skřivánek Jiří 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šiler Jiří 1:3, Maršál Petr 0:4, Ouda Pavel 1:2, Němec Václav 0:4, WO 0:1, body hostů: Taller Filip 4:0, Pospíšil Antonín 4:0, Freisleben Radek 2:2, Stacho Libor 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Hořovice "B" - TTC Příbram 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Miroslav 0:4, Čepelák Vladimír st. 1:3, Čepelák Vladimír ml. 2:2, Jirouch Tomáš 4:0, body hostů: Silavecký Ladislav 2:2, Křivánek Aleš 3:1, Brabenec Václav 3:1, Hykl Václav 1:2, Švec Martin 0:1), TJ Olešná - TJ Spartak Čenkov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalka Josef 0:4, Herman Miloš 2:2, Poch Pavel 2:2, Kopp Jan 3:1, body hostů: Škrabal Jaroslav 1:3, Ječmen Jaroslav 2:2, Škrabal Radek 3:1, Volek Václav 3:1), KST Týnec nad Sázavou - Stolní tenis Benešov "A" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kastner Karel 0:3, Balata Vladimír 2:1, Kašpárek František 0:3, Hameta Oldřich 2:1, WO 5:0, body hostů: Váňa Miroslav 3:1, Zrcek Miroslav 2:2, Šturc Jiří 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Příbram "B" - SK Březnice "B" 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Jaromír 0:4, Císař Jan 1:3, Vrátný Martin 1:3, Mráz Roman 3:1, body hostů: Haník Josef 4:0, Petrovic Pavel 3:1, Soused Milan 2:2, Drábek Martin 2:2),
8. kolo:
TJ Sokol Příbram "B" - KST Týnec nad Sázavou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Josef 2:2, Hlaváček Jaromír 2:2, Císař Jan 3:1, Mráz Roman 1:3, body hostů: Balata Vladimír 2:2, Hameta Oldřich 4:0, Kašpárek František 2:2, Kastner Karel 0:4), SK Březnice "B" - Stolní tenis Benešov "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drábek Martin 0:4, Soused Milan 3:1, Petrovic Pavel 2:2, Haník Josef 4:0, body hostů: Zrcek Miroslav 1:3, Váňa Miroslav 3:1, Šturc Jiří 2:2, Povolný Aleš 1:3), TJ Slavoj Obecnice "B" - TJ Olešná 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Pavel 0:4, Tůma Radek 3:1, Herink Jan 1:3, Petráň Zdeněk 2:2, body hostů: Skalka Josef 3:1, Poch Pavel 2:2, Kopp Jan 2:2, Herman Miloš 3:1), SK Viktorie Ořech - TJ Spartak Čenkov 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáčník Martin 4:0, Novák Marek 1:3, Skřivánek Jiří 3:1, Krasničan Jaroslav 3:1, body hostů: Škrabal Jaroslav 0:4, Ječmen Jaroslav 1:3, Škrabal Radek 1:3, Volek Václav 3:1), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Hořovice "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:1, Dvořák Martin 2:2, Ouda Pavel 3:1, Stupavský Milan 3:1, body hostů: Jirouch Tomáš 3:1, Čepelák Vladimír st. 1:3, Čepelák Vladimír ml. 1:3, Červenka Miroslav 0:4), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - TTC Příbram 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fiala Jan 3:0, Taller Filip 2:0, Stacho Libor 3:0, Pospíšil Antonín 2:1, WO 6:0, body hostů: Silavecký Ladislav 1:3, Hykl Václav 0:4, Brabenec Václav 0:3, WO 0:6),
9. kolo:
TJ Sokol Příbram "B" - Stolní tenis Benešov "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Miroslav 0:4, Mráz Roman 1:3, Hlaváček Jaromír 2:1, Císař Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Váňa Miroslav 2:2, Zrcek Miroslav 4:0, Šturc Jiří 1:3, Povolný Aleš 2:1, WO 1:0), SK Březnice "B" - KST Týnec nad Sázavou 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soused Milan 1:3, Drábek Martin 0:3, Petrovic Pavel 1:2, Haník Josef 3:1, WO 0:2, body hostů: Balata Vladimír 3:1, Hameta Oldřich 4:0, Kašpárek František 0:3, Kastner Karel 2:1, WO 2:0), TJ Slavoj Obecnice "B" - TJ Spartak Čenkov 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Pavel 0:3, Herink Jan 0:3, Tůma Radek 0:2, Petráň Zdeněk 0:2, WO 3:3, body hostů: Škrabal Jaroslav 2:0, Ječmen Jaroslav 2:0, Škrabal Radek 4:0, Volek Václav 2:0, WO 3:3), SK Viktorie Ořech - TJ Olešná 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ptáčník Martin 4:0, Škoda Jiří 1:3, Skřivánek Jiří 1:3, Krasničan Jaroslav 1:3, body hostů: Skalka Josef 2:2, Poch Pavel 3:1, Kopp Jan 3:1, Herman Miloš 1:3), TJ Sokol Velké Popovice - TTC Příbram 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 4:0, Dvořák Martin 2:2, Ouda Pavel 0:3, Stupavský Milan 4:0, WO 0:1, body hostů: Silavecký Ladislav 2:2, Hykl Václav 1:3, Brabenec Václav 2:2, Mazanec Petr 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - TJ Sokol Hořovice "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Jan 2:0, Taller Filip 4:0, Freisleben Radek 3:1, Pospíšil Antonín 4:0, Drbohlav Marek 2:0, body hostů: Čepelák Vladimír st. 1:3, Čepelák Vladimír ml. 0:4, Červenka Miroslav 0:4, Nykl Zdeněk 0:4),
10. kolo:
TJ Sokol Hořovice "B" - TJ Sokol Příbram "B" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Petr 0:4, Červenka Miroslav 1:3, Čepelák Vladimír ml. 1:2, Čepelák Vladimír st. 0:4, WO 0:1, body hostů: Císař Jan 4:0, Mráz Roman 3:1, Hlaváček Jaromír 4:0, Váňa Miroslav 2:1, WO 1:0), TTC Příbram - SK Březnice "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brabenec Václav 1:2, Hykl Václav 0:3, Křivánek Aleš 1:2, Silavecký Ladislav 2:2, WO 2:1, body hostů: Haník Josef 4:0, Petrovic Pavel 2:1, Soused Milan 1:2, Michal Radek 2:1, WO 1:2), TJ Olešná - TJ Sokol Velké Popovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalka Josef 0:4, Herman Miloš 3:1, Poch Pavel 2:2, Kopp Jan 3:1, body hostů: Randák Adam 3:1, Stupavský Milan 3:1, Ouda Pavel 1:3, Dvořák Martin 1:3), TJ Spartak Čenkov - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ječmen Jaroslav 1:3, Škrabal Radek 4:0, Volek Václav 2:2, Škrabal Jaroslav 1:3, body hostů: Taller Filip 3:1, Pospíšil Antonín 3:1, Freisleben Radek 1:3, Drbohlav Marek 1:3), KST Týnec nad Sázavou - TJ Slavoj Obecnice "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kastner Karel 2:2, Balata Vladimír 4:0, Kašpárek František 3:1, Hameta Oldřich 4:0, body hostů: Petráň Zdeněk 1:3, Herink Jan 1:3, Král Pavel 1:3, Podsedník Jaroslav 0:4), Stolní tenis Benešov "A" - SK Viktorie Ořech 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šturc Jiří 1:3, Zrcek Miroslav 2:2, Hrazdíra Jiří 0:4, Váňa Miroslav 3:1, body hostů: Ptáčník Martin 2:2, Novák Marek 3:1, Krasničan Jaroslav 2:2, Skřivánek Jiří 3:1),
11. kolo:
TJ Sokol Hořovice "B" - SK Březnice "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červenka Miroslav 1:3, Nykl Zdeněk 0:4, Čepelák Vladimír ml. 2:1, Čepelák Vladimír st. 1:3, WO 0:1, body hostů: Haník Josef 3:1, Petrovic Pavel 4:0, Drábek Martin 3:1, Soused Milan 1:2, WO 1:0), TTC Příbram - TJ Sokol Příbram "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brabenec Václav 1:3, Hykl Václav 0:4, Křivánek Aleš 4:0, Silavecký Ladislav 4:0, body hostů: Císař Jan 2:2, Hlaváček Jaromír 2:2, Mráz Roman 2:2, Váňa Miroslav 1:3), TJ Olešná - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalka Josef 3:1, Kroc František 1:3, Poch Pavel 3:1, Kopp Jan 3:1, body hostů: Taller Filip 3:1, Pospíšil Antonín 2:2, Freisleben Radek 0:4, Drbohlav Marek 1:3), TJ Spartak Čenkov - TJ Sokol Velké Popovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ječmen Jaroslav 2:2, Škrabal Radek 3:1, Volek Václav 3:1, Škrabal Jaroslav 3:1, body hostů: Randák Adam 3:1, Stupavský Milan 2:2, Dvořák Martin 0:4, Staroveský Přemysl 0:4), KST Týnec nad Sázavou - SK Viktorie Ořech 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kastner Karel 0:4, Balata Vladimír 2:2, Kašpárek František 2:2, Hameta Oldřich 4:0, body hostů: Ptáčník Martin 3:1, Škoda Jiří 1:3, Krasničan Jaroslav 3:1, Novák Marek 1:3), Stolní tenis Benešov "A" - TJ Slavoj Obecnice "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrazdíra Jiří 4:0, Povolný Aleš 2:2, Zrcek Miroslav 4:0, Váňa Miroslav 3:0, WO 0:1, body hostů: Petráň Zdeněk 1:2, Herink Jan 1:3, Podsedník Jan 0:4, Podsedník Jaroslav 0:4, WO 1:0),
12. kolo:
TJ Sokol Příbram "B" - TJ Slavoj Obecnice "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Josef 2:1, Mráz Roman 3:1, Hlaváček Jaromír 2:1, Císař Jan 2:1, WO 1:2, body hostů: Tůma Radek 2:1, Petráň Zdeněk 1:2, Král Pavel 0:4, Herink Jan 1:2, WO 2:1), SK Březnice "B" - SK Viktorie Ořech 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drábek Martin 3:1, Haník Josef 0:4, Petrovic Pavel 2:2, Michal Radek 3:1, body hostů: Novák Marek 1:3, Ptáčník Martin 2:2, Krasničan Jaroslav 3:1, Skřivánek Jiří 2:2), KST Týnec nad Sázavou - TJ Sokol Velké Popovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kastner Karel 0:4, Balata Vladimír 2:2, Kašpárek František 1:3, Hameta Oldřich 4:0, body hostů: Randák Adam 3:1, Stupavský Milan 3:1, Ouda Pavel 2:2, Maršál Petr 1:3), Stolní tenis Benešov "A" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 1:3, Šturc Jiří 1:2, Zrcek Miroslav 1:3, Váňa Miroslav 0:4, WO 0:1, body hostů: Taller Filip 3:1, Fiala Jan 4:0, Stacho Libor 3:0, Pospíšil Antonín 2:2, WO 1:0), TJ Olešná - TJ Sokol Hořovice "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalka Josef 4:0, Herman Miloš 3:1, Poch Pavel 1:2, Kopp Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Jirouch Tomáš 2:2, Čepelák Vladimír ml. 0:4, Čepelák Vladimír st. 1:3, Červenka Miroslav 2:1, WO 0:1), TJ Spartak Čenkov - TTC Příbram 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ječmen Jaroslav 1:3, Škrabal Radek 3:1, Volek Václav 2:2, Škrabal Jaroslav 3:1, body hostů: Silavecký Ladislav 4:0, Křivánek Aleš 2:2, Brabenec Václav 0:4, Hykl Václav 1:3),
13. kolo:
SK Březnice "B" - TJ Slavoj Obecnice "B" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drábek Martin 4:0, Michal Radek 4:0, Petrovic Pavel 4:0, Haník Josef 3:1, body hostů: Král Pavel 0:4, Herink Jan 1:3, Podsedník Jan 0:4, Podsedník Jaroslav 0:4), TJ Sokol Příbram "B" - SK Viktorie Ořech 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváček Jaromír 2:2, Císař Jan 2:2, Mráz Roman 3:1, Vrátný Martin 2:2, body hostů: Novák Marek 1:3, Ptáčník Martin 4:0, Krasničan Jaroslav 2:2, Skřivánek Jiří 0:4), Stolní tenis Benešov "A" - TJ Sokol Velké Popovice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šturc Jiří 2:2, Zrcek Miroslav 1:3, Povolný Aleš 1:3, Váňa Miroslav 2:2, body hostů: Klimek Tomáš 3:1, Randák Adam 4:0, Stupavský Milan 3:1, Maršál Petr 0:4), KST Týnec nad Sázavou - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kastner Karel 0:4, Balata Vladimír 1:3, Kašpárek František 1:3, Hameta Oldřich 3:1, body hostů: Stacho Libor 1:3, Fiala Jan 3:1, Taller Filip 4:0, Pospíšil Antonín 3:1), TJ Spartak Čenkov - TJ Sokol Hořovice "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ječmen Jaroslav 0:4, Škrabal Radek 2:2, Volek Václav 3:1, Škrabal Jaroslav 1:3, body hostů: Jirouch Tomáš 4:0, Čepelák Vladimír st. 1:3, Čepelák Vladimír ml. 2:2, Červenka Miroslav 3:1), TJ Olešná - TTC Příbram 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalka Josef 3:1, Herman Miloš 2:2, Poch Pavel 3:1, Kopp Jan 2:2, body hostů: Silavecký Ladislav 4:0, Křivánek Aleš 2:2, Hykl Václav 0:4, Švec Martin 0:4),
14. kolo:
TJ Olešná - TJ Sokol Příbram "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalka Josef 1:3, Herman Miloš 0:3, Poch Pavel 2:2, Kopp Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Mráz Roman 3:1, Císař Jan 2:2, Hlaváček Jaromír 2:1, Vrátný Martin 3:1, WO 0:1), TJ Spartak Čenkov - SK Březnice "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ječmen Jaroslav 2:2, Škrabal Radek 3:1, Volek Václav 3:1, Škrabal Jaroslav 2:2, body hostů: Soused Milan 2:2, Petrovic Pavel 1:3, Michal Radek 2:2, Medvecký Jan 1:3), TJ Sokol Hořovice "B" - KST Týnec nad Sázavou 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Miroslav 2:2, Čepelák Vladimír st. 2:2, Jirouch Tomáš 4:0, Rataj Miloš 1:3, body hostů: Balata Vladimír 3:1, Hameta Oldřich 3:1, Kašpárek František 0:4, Kastner Karel 1:3), TTC Příbram - Stolní tenis Benešov "A" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brabenec Václav 1:2, Hykl Václav 0:4, Křivánek Aleš 2:2, Silavecký Ladislav 2:2, Švec Martin 0:1, body hostů: Váňa Miroslav 3:1, Zrcek Miroslav 3:1, Šturc Jiří 3:1, Hrazdíra Jiří 2:2), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Slavoj Obecnice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:1, Maršál Petr 1:3, Ouda Pavel 3:1, Stupavský Milan 3:1, body hostů: Petráň Zdeněk 2:2, Tůma Radek 3:1, Fiala Vladimír 0:4, Herink Jan 1:3), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - SK Viktorie Ořech 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Freisleben Radek 2:2, Fiala Jan 3:1, Drbohlav Marek 1:3, Pospíšil Antonín 2:2, body hostů: Ptáčník Martin 4:0, Novák Marek 0:4, Krasničan Jaroslav 3:1, Skřivánek Jiří 1:3),
15. kolo:
TJ Spartak Čenkov - TJ Sokol Příbram "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ječmen Jaroslav 2:2, Škrabal Radek 2:2, Volek Václav 3:1, Škrabal Jaroslav 0:4, body hostů: Císař Jan 2:2, Vrátný Martin 4:0, Hlaváček Jaromír 2:2, Mráz Roman 1:3), TJ Olešná - SK Březnice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalka Josef 2:2, Herman Miloš 1:3, Poch Pavel 2:2, Kopp Jan 4:0, body hostů: Haník Josef 2:2, Petrovic Pavel 1:3, Soused Milan 3:1, Michal Radek 1:3), TTC Příbram - KST Týnec nad Sázavou 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brabenec Václav 2:2, Hykl Václav 0:4, Křivánek Aleš 4:0, Silavecký Ladislav 2:2, body hostů: Balata Vladimír 2:2, Hameta Oldřich 3:1, Kašpárek František 2:2, Kastner Karel 1:3), TJ Sokol Hořovice "B" - Stolní tenis Benešov "A" 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Miroslav 0:4, Sedláček Petr 0:4, Čepelák Vladimír st. 0:4, Rataj Miloš 0:4, body hostů: Váňa Miroslav 4:0, Zrcek Miroslav 4:0, Šturc Jiří 4:0, Povolný Aleš 4:0), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - TJ Slavoj Obecnice "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stacho Libor 2:1, Fiala Jan 4:0, Drbohlav Marek 1:2, Pospíšil Antonín 3:0, WO 2:1, body hostů: Tůma Radek 2:1, Hušek Antonín 1:2, Herink Jan 0:4, Král Pavel 0:3, WO 1:2), TJ Sokol Velké Popovice - SK Viktorie Ořech 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 4:0, Dvořák Martin 0:4, Klimek Tomáš 4:0, Stupavský Milan 4:0, body hostů: Novák Marek 1:3, Ptáčník Martin 1:3, Krasničan Jaroslav 1:3, Skřivánek Jiří 1:3),
16. kolo:
TJ Sokol Příbram "B" - TJ Sokol Velké Popovice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Josef 1:3, Císař Jan 2:2, Vrátný Martin 0:3, Mráz Roman 2:2, WO 1:0, body hostů: Klimek Tomáš 4:0, Randák Adam 3:1, Stupavský Milan 3:1, Ouda Pavel 0:3, WO 0:1), SK Březnice "B" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchopár Miroslav 1:2, Soused Milan 0:2, Drábek Martin 0:3, Michal Radek 1:2, WO 5:0, body hostů: Fiala Jan 3:0, Taller Filip 3:0, Pospíšil Antonín 2:1, Stacho Libor 1:1, WO 0:5), TJ Slavoj Obecnice "B" - TJ Sokol Hořovice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Vladimír 1:3, Tůma Radek 2:2, Herink Jan 2:2, Petráň Zdeněk 4:0, body hostů: Jirouch Tomáš 3:1, Čepelák Vladimír st. 0:2, Čepelák Vladimír ml. 2:2, Červenka Miroslav 2:2, Rataj Miloš 0:2), SK Viktorie Ořech - TTC Příbram 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Marek 1:3, Ptáčník Martin 3:1, Skřivánek Jiří 1:3, Krasničan Jaroslav 2:2, body hostů: Silavecký Ladislav 3:1, Brabenec Václav 1:3, Křivánek Aleš 4:0, Hykl Václav 1:3), KST Týnec nad Sázavou - TJ Olešná 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balata Vladimír 2:2, Hameta Oldřich 4:0, Kašpárek František 0:4, Kastner Karel 0:4, body hostů: Skalka Josef 2:2, Herman Miloš 2:2, Poch Pavel 3:1, Kopp Jan 3:1), Stolní tenis Benešov "A" - TJ Spartak Čenkov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 1:3, Šturc Jiří 2:2, Zrcek Miroslav 1:3, Váňa Miroslav 4:0, body hostů: Škrabal Jaroslav 2:2, Ječmen Jaroslav 0:4, Škrabal Radek 3:1, Volek Václav 3:1),
17. kolo:
SK Březnice "B" - TJ Sokol Velké Popovice 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Radek 1:3, Suchopár Miroslav 1:3, Drábek Martin 0:4, Soused Milan 1:3, body hostů: Klimek Tomáš 4:0, Randák Adam 4:0, Stupavský Milan 3:1, Maršál Petr 2:2), TJ Sokol Příbram "B" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Josef 3:1, Císař Jan 2:2, Vrátný Martin 3:1, Mráz Roman 1:3, body hostů: Fiala Jan 3:1, Taller Filip 2:2, Pospíšil Antonín 2:2, Stacho Libor 0:4), SK Viktorie Ořech - TJ Sokol Hořovice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škoda Jiří 2:2, Krasničan Jaroslav 2:2, Skřivánek Jiří 3:1, Ptáčník Martin 3:1, body hostů: Jirouch Tomáš 4:0, Čepelák Vladimír st. 0:3, Čepelák Vladimír ml. 1:3, Červenka Miroslav 1:3, Rataj Miloš 0:1), TJ Slavoj Obecnice "B" - TTC Příbram 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Pavel 1:3, Tůma Radek 4:0, Herink Jan 1:3, Petráň Zdeněk 2:2, body hostů: Silavecký Ladislav 3:1, Hykl Václav 0:4, Křivánek Aleš 2:2, Brabenec Václav 3:1), Stolní tenis Benešov "A" - TJ Olešná 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrazdíra Jiří 2:2, Šturc Jiří 1:3, Zrcek Miroslav 2:2, Váňa Miroslav 4:0, body hostů: Skalka Josef 2:2, Poch Pavel 2:2, Kroc František 0:4, Herman Miloš 3:1), KST Týnec nad Sázavou - TJ Spartak Čenkov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kastner Karel 1:3, Balata Vladimír 2:2, Kašpárek František 2:2, Hameta Oldřich 2:1, WO 1:0, body hostů: Škrabal Jaroslav 1:2, Ječmen Jaroslav 0:4, Škrabal Radek 4:0, Volek Václav 3:1, WO 0:1),
18. kolo:
SK Viktorie Ořech - TJ Slavoj Obecnice "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Marek 1:3, Krasničan Jaroslav 2:2, Skřivánek Jiří 2:2, Škoda Jiří 2:2, body hostů: Petráň Zdeněk 3:1, Tůma Radek 4:0, Král Pavel 1:3, Herink Jan 1:3), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - TJ Sokol Velké Popovice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jan 3:0, Taller Filip 3:0, Drbohlav Marek 1:2, Pospíšil Antonín 3:1, WO 3:0, body hostů: Stupavský Milan 2:2, Ouda Pavel 0:3, Maršál Petr 1:2, Šiler Jiří 0:3, WO 0:3), TTC Příbram - TJ Sokol Hořovice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Vladislav 1:3, Švec Martin 1:3, Křivánek Aleš 4:0, Silavecký Ladislav 3:1, body hostů: Čepelák Vladimír st. 2:2, Čepelák Vladimír ml. 3:1, Nykl Zdeněk 0:4, Červenka Miroslav 2:2), TJ Spartak Čenkov - TJ Olešná 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vinš Karel 0:4, Volek Václav 4:0, Škrabal Radek 3:1, Ječmen Jaroslav 1:3, body hostů: Kroc František 2:2, Skalka Josef 2:2, Herman Miloš 2:2, Poch Pavel 2:2), Stolní tenis Benešov "A" - KST Týnec nad Sázavou 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zrcek Miroslav 2:2, Povolný Aleš 1:3, Šturc Jiří 4:0, Váňa Miroslav 4:0, body hostů: Balata Vladimír 2:2, Hameta Oldřich 2:2, Kašpárek František 1:3, Kastner Karel 0:4), SK Březnice "B" - TJ Sokol Příbram "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Radek 4:0, Drábek Martin 1:3, Petrovic Pavel 2:2, Haník Josef 3:1, body hostů: Vrátný Martin 2:2, Císař Jan 1:3, Mráz Roman 2:2, Váňa Miroslav 1:3),
19. kolo:
KST Týnec nad Sázavou - TJ Sokol Příbram "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpárek František 1:3, Balata Vladimír 0:4, Kastner Karel 0:4, Hameta Oldřich 3:1, body hostů: Mráz Roman 2:2, Vrátný Martin 4:0, Císař Jan 3:1, Sýkora Josef 3:1), Stolní tenis Benešov "A" - SK Březnice "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Povolný Aleš 0:4, Zrcek Miroslav 2:2, Šturc Jiří 1:2, Váňa Miroslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Haník Josef 3:1, Petrovic Pavel 3:1, Michal Radek 2:2, Soused Milan 2:1, WO 1:0), TJ Olešná - TJ Slavoj Obecnice "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skalka Josef 2:0, Herman Miloš 3:1, Kroc František 0:4, Poch Pavel 3:1, Solar Václav 0:2, body hostů: Petráň Zdeněk 2:2, Tůma Radek 3:1, Hušek Antonín 2:2, Fiala Vladimír 1:3), TJ Spartak Čenkov - SK Viktorie Ořech 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čepelák Miroslav st. 1:3, Škrabal Radek 2:1, Vinš Karel 1:3, Škrabal Jaroslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Ptáčník Martin 3:1, Novák Marek 2:2, Krasničan Jaroslav 1:2, Skřivánek Jiří 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Hořovice "B" - TJ Sokol Velké Popovice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kebrle Josef 0:4, Rataj Miloš 1:3, Červenka Miroslav 0:3, Čepelák Vladimír st. 1:3, WO 1:0, body hostů: Randák Adam 4:0, Stupavský Milan 4:0, Ouda Pavel 4:0, Maršál Petr 1:2, WO 0:1), TTC Příbram - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hykl Václav 1:3, Švec Martin 0:4, Křivánek Aleš 2:2, Silavecký Ladislav 1:3, body hostů: Fiala Jan 4:0, Taller Filip 4:0, Pospíšil Antonín 1:3, Drbohlav Marek 3:1),
20. kolo:
Stolní tenis Benešov "A" - TJ Sokol Příbram "B" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrazdíra Jiří 1:3, Zrcek Miroslav 0:4, Šturc Jiří 1:3, Váňa Miroslav 1:0, WO 0:3, body hostů: Císař Jan 2:1, Vrátný Martin 3:0, Sýkora Josef 3:0, Mráz Roman 2:2, WO 3:0), KST Týnec nad Sázavou - SK Březnice "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpárek František 1:3, Balata Vladimír 3:1, Kastner Karel 0:4, Hameta Oldřich 4:0, body hostů: Haník Josef 3:1, Petrovic Pavel 2:2, Soused Milan 1:3, Drábek Martin 2:2), TJ Spartak Čenkov - TJ Slavoj Obecnice "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ječmen Jaroslav 2:2, Škrabal Radek 4:0, Čepelák Miroslav 0:4, Škrabal Jaroslav 2:2, body hostů: Petráň Zdeněk 3:1, Tůma Radek 2:2, Hušek Antonín 2:2, Fiala Vladimír 1:3), TJ Olešná - SK Viktorie Ořech 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalka Josef 1:3, Herman Miloš 3:1, Poch Pavel 2:2, Kroc František 2:2, body hostů: Novák Marek 1:3, Ptáčník Martin 2:2, Krasničan Jaroslav 1:3, Skřivánek Jiří 4:0), TTC Příbram - TJ Sokol Velké Popovice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hykl Václav 1:3, Švec Martin 1:3, Křivánek Aleš 3:1, Silavecký Ladislav 2:2, body hostů: Randák Adam 4:0, Stupavský Milan 2:2, Ouda Pavel 3:1, Hobzik Richard 0:4), TJ Sokol Hořovice "B" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čepelák Vladimír st. 1:3, Čepelák Vladimír ml. 0:2, Nykl Zdeněk 0:4, Červenka Miroslav 0:4, WO 0:2, body hostů: Fiala Jan 4:0, Taller Filip 4:0, Pospíšil Antonín 3:0, Stacho Libor 2:1, WO 2:0),
21. kolo:
TJ Sokol Příbram "B" - TJ Sokol Hořovice "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Josef 4:0, Císař Jan 3:1, Mráz Roman 3:1, Vrátný Martin 3:1, body hostů: Jirouch Tomáš 3:1, Čepelák Vladimír st. 0:4, Čepelák Vladimír ml. 0:4, Červenka Miroslav 0:4), SK Březnice "B" - TTC Příbram 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soused Milan 2:2, Drábek Martin 3:1, Petrovic Pavel 2:2, Haník Josef 2:2, body hostů: Silavecký Ladislav 3:1, Hykl Václav 0:4, Křivánek Aleš 4:0, Švec Martin 0:4), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Olešná 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randák Adam 3:0, Klimek Tomáš 1:2, Dvořák Martin 1:2, Stupavský Milan 3:1, WO 3:0, body hostů: Poch Pavel 3:1, Herman Miloš 2:1, Solar Václav 0:3, Kroc František 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - TJ Spartak Čenkov 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kilian Vít 3:1, Stacho Libor 3:1, Tůma Martin 0:4, Zamazal Pavel 2:2, body hostů: Čepelák Miroslav 1:3, Škrabal Jaroslav 4:0, Škrabal Radek 1:3, Ječmen Jaroslav 2:2), TJ Slavoj Obecnice "B" - KST Týnec nad Sázavou 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herink Jan 3:1, Tůma Radek 2:2, Hušek Antonín 3:1, Petráň Zdeněk 3:1, body hostů: Hameta Oldřich 3:1, Kašpárek František 1:3, Kastner Karel 0:4, Kratochvíl Christian 1:3), SK Viktorie Ořech - Stolní tenis Benešov "A" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Marek 2:2, Ptáčník Martin 3:0, Skřivánek Jiří 2:2, Krasničan Jaroslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Váňa Miroslav 2:2, Zrcek Miroslav 0:4, Šturc Jiří 2:1, Hrazdíra Jiří 1:3, WO 0:1),
22. kolo:
SK Březnice "B" - TJ Sokol Hořovice "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michal Radek 3:1, Drábek Martin 2:2, Petrovic Pavel 3:1, Haník Josef 3:0, Medvecký Jan 0:1, body hostů: Jirouch Tomáš 3:1, Čepelák Vladimír st. 0:4, Čepelák Vladimír ml. 2:2, Červenka Miroslav 0:4), TJ Sokol Příbram "B" - TTC Příbram 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Miroslav 0:4, Sýkora Josef 3:1, Císař Jan 2:2, Mráz Roman 2:2, body hostů: Silavecký Ladislav 2:2, Hykl Václav 1:3, Křivánek Aleš 4:0, Švec Martin 2:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - TJ Olešná 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kilian Vít 2:2, Drbohlav Marek 1:2, Stacho Libor 2:2, Macháček Pavel st. 2:2, WO 1:0, body hostů: Skalka Josef 4:0, Poch Pavel 4:0, Kroc František 0:3, Švamberk Jan 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Spartak Čenkov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randák Adam 3:1, Šiler Jiří 0:4, Ouda Pavel 2:1, Stupavský Milan 3:1, WO 0:1, body hostů: Čepelák Miroslav 1:3, Škrabal Jaroslav 3:1, Ječmen Jaroslav 1:3, Škrabal Radek 2:1, WO 1:0), SK Viktorie Ořech - KST Týnec nad Sázavou 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Marek 2:2, Ptáčník Martin 4:0, Skřivánek Jiří 3:1, Krasničan Jaroslav 3:1, body hostů: Hameta Oldřich 3:1, Kašpárek František 1:3, Kastner Karel 0:4, Kratochvíl Christian 0:4), TJ Slavoj Obecnice "B" - Stolní tenis Benešov "A" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Pavel 0:4, Tůma Radek 3:0, Herink Jan 0:4, Petráň Zdeněk 1:3, WO 1:0, body hostů: Váňa Miroslav 3:1, Zrcek Miroslav 3:1, Šturc Jiří 3:0, Hrazdíra Jiří 2:2, WO 0:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - TJ Spartak Čenkov 10:0wo, SK Březnice "B" - TJ Olešná 10:0wo, SK Viktorie Ořech - KST Týnec nad Sázavou 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáčník Martin 3:1, Novák Marek 1:2, Skřivánek Jiří 2:1, Krasničan Jaroslav 2:2, body hostů: Balata Vladimír 2:2, Hameta Oldřich 3:1, Kašpárek František 0:3, Kastner Karel 1:2), TJ Slavoj Obecnice "B" - TTC Příbram 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herink Jan 1:3, Tůma Radek 3:1, Petráň Zdeněk 2:2, Hušek Antonín 3:1, body hostů: Silavecký Ladislav 2:2, Křivánek Aleš 4:0, Brabenec Václav 1:3, Švec Martin 0:4),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Spartak Čenkov - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" 0:10wo, TJ Olešná - SK Březnice "B" 0:10wo, KST Týnec nad Sázavou - SK Viktorie Ořech 7:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpárek František 1:3, Balata Vladimír 2:1, Kastner Karel 0:3, Hameta Oldřich 3:1, body hostů: Ptáčník Martin 4:0, Skřivánek Jiří 2:2, Novák Marek 1:2, Pavlín Jiří 1:2), TTC Příbram - TJ Slavoj Obecnice "B" 8:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Martin 2:2, Hykl Václav 0:2, Silavecký Ladislav 2:1, Křivánek Aleš 2:2, Brabenec Václav 1:1, body hostů: Tůma Radek 3:1, Petráň Zdeněk 3:1, Herink Jan 2:2, Král Pavel 0:3),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - TJ Spartak Čenkov -:-, SK Březnice "B" - TJ Olešná -:-, SK Viktorie Ořech - KST Týnec nad Sázavou -:-, TJ Slavoj Obecnice "B" - TTC Příbram -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - SK Březnice "B" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Antonín 2:1, Stacho Libor 0:2, Fiala Jan 3:0, Taller Filip 3:0, body hostů: Haník Josef 2:1, Petrovic Pavel 1:2, Drábek Martin 0:3, Soused Milan 0:2), SK Viktorie Ořech - TJ Slavoj Obecnice "B" 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáčník Martin 3:1, Skřivánek Jiří 3:1, Krasničan Jaroslav 1:2, Novák Marek 1:3, body hostů: Hušek Antonín 4:0, Tůma Radek 1:3, Petráň Zdeněk 1:3, Herink Jan 1:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SK Březnice "B" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" 6:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soused Milan 1:2, Drábek Martin 2:1, Petrovic Pavel 1:2, Haník Josef 1:3, body hostů: Fiala Jan 3:1, Taller Filip 3:0, Pospíšil Antonín 0:3, Stacho Libor 2:1), TJ Slavoj Obecnice "B" - SK Viktorie Ořech 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petráň Zdeněk 3:1, Herink Jan 3:1, Král Pavel 0:4, Tůma Radek 2:2, body hostů: Ptáčník Martin 4:0, Skřivánek Jiří 1:3, Krasničan Jaroslav 1:3, Novák Marek 2:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B" - SK Březnice "B" -:-, SK Viktorie Ořech - TJ Slavoj Obecnice "B" -:-,
Krajská soutěž 2. třídy, sk. D
1. kolo:
TJ Sokol Čáslav - TTC Brandýs nad Labem "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mucha Ondřej 1:2, Jirásek Zdeněk 3:0, Cyrus Miroslav 1:3, Lövl Jan 3:0, WO 0:3, body hostů: Holub Zdeněk 2:1, Daňkovský Richard 0:3, Zatřepálková Lenka 2:1, Ivan Milan 1:3, WO 3:0), Sokol Přezletice "B" - TJ Sokol Velký Osek "B" 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horálek Jiří 1:2, Poláček Petr 2:1, Weishaupt Robert 2:1, Dvořák Jan 3:0, WO 5:0, body hostů: Lhoták Lubor 1:3, Brunclík Marek 0:4, Moravec Stanislav 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Kutná Hora "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 1:3, Pokorný Jaroslav 1:2, Čihák Milan 3:0, Pokorný Petr 4:0, WO 2:0, body hostů: Štus Radek 2:2, Majer Pavel 1:3, Růžička Dušan 1:2, Beňuš Petr 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Uhlířské Janovice - Stolní tenis Benešov "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čtveráček Martin 2:2, Číž Josef 1:3, Švarc Petr 2:2, Švarc Ondřej 4:0, body hostů: Nádvorník Štěpán 1:3, Slavík Radek 3:1, Srb Pavel 2:2, Košař Pavel 1:3), TTC Říčany "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Míka Petr 2:2, Černý Roman 1:3, Stárek Karel st. 3:1, Erlich Luboš 4:0, body hostů: Piroutek Květoslav 2:2, Šimek Jiří 1:3, Kokojan Tomáš 1:3, Mucha Lubomír 2:2), ST EUROMASTER Kolín "C" - Stolní tenis Kolín 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lhoták Jakub 3:1, Šembera Karel 3:1, Holman Martin 3:1, Šembera David 0:2, WO 0:2, body hostů: Dolejš Martin 2:1, Dzurko Michal 0:3, Svoboda Miloš 1:3, Bednařík Martin 2:2, WO 2:0),
2. kolo:
TJ Sokol Čáslav - TJ Sokol Velký Osek "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mucha Ondřej 0:4, Jirásek Zdeněk 1:3, Cyrus Miroslav 2:2, Lövl Jan 3:1, body hostů: Brunclík Marek 2:2, Doležal Martin 2:2, Moravec Stanislav 3:1, Lhoták Lubor 3:1), Sokol Přezletice "B" - TTC Brandýs nad Labem "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horálek Jiří 0:2, Poláček Petr 1:3, Weishaupt Robert 0:4, Dvořák Jan 1:2, Havazík Roman 0:1, WO 2:0, body hostů: Holub Zdeněk 2:1, Daňkovský Richard 2:1, Zatřepálková Lenka 4:0, Ivan Milan 4:0, WO 0:2), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - Stolní tenis Benešov "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burda Roman 2:2, Pokorný Jaroslav 3:1, Čihák Milan 4:0, Pokorný Petr 4:0, body hostů: Nádvorník Štěpán 0:4, Slavík Radek 2:2, Srb Pavel 1:3, Košař Pavel 0:4), TJ Sokol Uhlířské Janovice - TJ Sokol Kutná Hora "B" 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čtveráček Martin 0:3, Číž Josef 0:3, Švarc Petr 0:3, Švarc Ondřej 3:0, WO 6:0, body hostů: Majer Pavel 3:1, Štus Radek 3:1, Beňuš Petr 3:1, WO 0:6), TTC Říčany "B" - Stolní tenis Kolín 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Roman 1:1, Míka Petr 2:0, Stárek Karel st. 3:0, Erlich Luboš 3:0, WO 3:3, body hostů: Dolejš Martin 1:2, Dzurko Michal 0:3, Svoboda Miloš 0:2, Bednařík Martin 0:2, WO 3:3), ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záboj Matěj 3:0, Šembera Karel 1:2, Mazurkiewicz Ivo 2:1, Lhoták Jakub 3:0, WO 4:0, body hostů: Kyncl Miloslav 1:2, Piroutek Květoslav 2:1, Šimek Jiří 0:4, Kokojan Tomáš 0:2, WO 0:4),
3. kolo:
TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mühlfeit Luboš 3:0, Holub Zdeněk 2:1, Ivan Milan 2:2, Zatřepálková Lenka 3:0, WO 3:0, body hostů: Piroutek Květoslav 2:1, Kyncl Miloslav 1:2, Mucha Lubomír 0:3, Šimek Jiří 0:4, WO 0:3), TJ Sokol Velký Osek "B" - Stolní tenis Kolín 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lhoták Lubor 2:1, Doležal Martin 2:1, Moravec Stanislav 3:0, Svoboda Pavel 3:0, WO 3:1, body hostů: Dolejš Martin 2:1, Havlíček Vladimír 0:3, Dzurko Michal 0:3, Bednařík Martin 0:3, WO 1:3), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TTC Říčany "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beran Tomáš 1:3, Štus Radek 3:0, Majer Pavel 2:1, Beňuš Petr 0:3, Růžička Dušan 0:1, WO 0:2, body hostů: Erlich Luboš 2:2, Míka Petr 2:2, Stárek Karel st. 3:0, Černý Roman 1:2, WO 2:0), Stolní tenis Benešov "B" - ST EUROMASTER Kolín "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nádvorník Štěpán 0:4, Netolický Petr 1:2, Srb Pavel 1:2, Slavík Radek 0:3, WO 3:0, body hostů: Lhoták Jakub 3:0, Šembera Karel 2:2, Šembera David 4:0, Holman Martin 2:0, WO 0:3), TJ Sokol Čáslav - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mucha Ondřej 1:2, Cikán Michal 1:2, Vančura Filip 0:3, Cyrus Miroslav 2:2, WO 3:0, body hostů: Pokorný Petr 2:2, Pokorný Jaroslav 3:0, Čihák Milan 2:1, Burda Roman 2:1, WO 0:3), Sokol Přezletice "B" - TJ Sokol Uhlířské Janovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horálek Jiří 1:3, Poláček Petr 1:3, Weishaupt Robert 3:1, Dvořák Jan 3:1, body hostů: Švarc Ondřej 4:0, Čtveráček Martin 0:4, Číž Josef 2:2, Švarc Petr 2:2),
4. kolo:
TTC Brandýs nad Labem "C" - Stolní tenis Kolín 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mühlfeit Luboš 3:0, Daňkovský Richard 2:1, Ivan Milan 1:2, Zatřepálková Lenka 4:0, WO 1:2, body hostů: Dolejš Martin 1:3, Havlíček Vladimír 1:2, Dzurko Michal 1:2, Bednařík Martin 0:3, WO 2:1), TJ Sokol Velký Osek "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čebiš Luboš 3:1, Svoboda Pavel 2:2, Moravec Stanislav 2:2, Lhoták Lubor 2:2, body hostů: Piroutek Květoslav 4:0, Kyncl Miloslav 3:1, Kokojan Tomáš 0:4, Šimek Jiří 0:4), TJ Sokol Kutná Hora "B" - ST EUROMASTER Kolín "C" 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bureš Bohumil 2:1, Majer Pavel 1:2, Líbal Tomáš 0:3, WO 0:8, body hostů: Mazurkiewicz Ivo 1:2, Šembera David 2:0, Lhoták Jakub 2:0, Šembera Karel 1:1, WO 8:0), Stolní tenis Benešov "B" - TTC Říčany "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolický Petr 1:3, Slavík Radek 1:3, Nádvorník Štěpán 0:4, Srb Pavel 2:2, body hostů: Erlich Luboš 4:0, Stárek Karel st. 4:0, Míka Petr 1:3, Černý Roman 3:1), TJ Sokol Čáslav - TJ Sokol Uhlířské Janovice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vančura Filip 2:2, Cyrus Miroslav 2:2, Mucha Ondřej 1:3, Lövl Jan 2:2, body hostů: Švarc Ondřej 4:0, Čtveráček Martin 1:3, Číž Josef 4:0, Švarc Petr 0:4), Sokol Přezletice "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horálek Jiří 1:3, Poláček Petr 2:2, Havazík Roman 0:4, Dvořák Jan 2:2, body hostů: Pokorný Petr 4:0, Pokorný Jaroslav 2:2, Čihák Milan 4:0, Burda Roman 1:3),
5. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Brandýs nad Labem "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 1:3, Pokorný Petr 3:1, Čihák Milan 4:0, Pokorný Jaroslav 1:3, body hostů: Mühlfeit Luboš 3:1, Holub Zdeněk 2:2, Daňkovský Richard 2:2, Ivan Milan 0:4), TJ Sokol Uhlířské Janovice - TJ Sokol Velký Osek "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čtveráček Martin 1:3, Číž Josef 1:3, Švarc Petr 1:3, Švarc Ondřej 4:0, body hostů: Brunclík Marek 0:4, Svoboda Pavel 3:1, Moravec Stanislav 3:1, Lhoták Lubor 3:1), TTC Říčany "B" - TJ Sokol Čáslav 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Roman 2:2, Stárek Karel st. 4:0, Míka Petr 1:2, Erlich Luboš 2:2, WO 0:1, body hostů: Lövl Jan 3:1, Jirásek Zdeněk 2:2, Cikán Michal 0:4, Cyrus Miroslav 1:2, WO 1:0), ST EUROMASTER Kolín "C" - Sokol Přezletice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šembera Karel 2:1, Lhoták Jakub 2:0, Záboj Matěj 3:0, Holman Martin 2:1, WO 0:5, body hostů: Havazík Roman 0:3, Poláček Petr 0:3, Weishaupt Robert 1:2, Dvořák Jan 1:1, WO 5:0), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jiří 1:3, Mucha Lubomír 1:3, Kokojan Tomáš 0:3, Piroutek Květoslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Bureš Bohumil 3:1, Růžička Dušan 3:1, Štus Radek 4:0, Cihlář Jan 0:3, WO 1:0), Stolní tenis Kolín - Stolní tenis Benešov "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dzurko Michal 1:3, Havlíček Vladimír 2:2, Dolejš Martin 4:0, Bednařík Martin 2:2, body hostů: Nádvorník Štěpán 0:4, Netolický Petr 3:1, Srb Pavel 1:3, Slavík Radek 3:1),
6. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Velký Osek "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 1:3, Pokorný Petr 3:1, Čihák Milan 3:1, Pokorný Jaroslav 3:1, body hostů: Brunclík Marek 0:4, Čebiš Luboš 1:3, Moravec Stanislav 3:1, Lhoták Lubor 2:2), TJ Sokol Uhlířské Janovice - TTC Brandýs nad Labem "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Číž Josef 0:3, Čtveráček Martin 0:3, Švarc Petr 0:4, Švarc Ondřej 4:0, WO 2:0, body hostů: Mühlfeit Luboš 3:1, Holub Zdeněk 2:1, Daňkovský Richard 2:1, Ivan Milan 3:1, WO 0:2), TTC Říčany "B" - Sokol Přezletice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Míka Petr 2:2, Stárek Karel st. 3:1, Černý Roman 2:2, Erlich Luboš 2:2, body hostů: Macho Martin 0:4, Poláček Petr 1:3, Weishaupt Robert 3:1, Dvořák Jan 3:1), ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ Sokol Čáslav 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šembera David 3:0, Záboj Matěj 1:1, Lhoták Jakub 3:0, Mazurkiewicz Ivo 2:1, WO 5:0, body hostů: Vančura Filip 1:2, Mucha Ondřej 0:3, Cikán Michal 0:3, Lövl Jan 1:1, WO 0:5), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - Stolní tenis Benešov "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kokojan Tomáš 4:0, Mucha Lubomír 1:1, Kyncl Miloslav 2:1, Piroutek Květoslav 4:0, WO 0:3, body hostů: Nádvorník Štěpán 0:4, Netolický Petr 1:3, Srb Pavel 1:2, Slavík Radek 0:2, WO 3:0), Stolní tenis Kolín - TJ Sokol Kutná Hora "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednařík Martin 1:2, Dzurko Michal 1:2, Havlíček Vladimír 1:1, Dolejš Martin 1:2, Svoboda Miloš 0:1, WO 2:2, body hostů: Bureš Bohumil 2:1, Faltín Antonín 2:1, Štus Radek 3:0, Beran Tomáš 1:2, WO 2:2),
7. kolo:
TJ Sokol Čáslav - Sokol Přezletice "B" 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vančura Filip 2:1, Jirásek Zdeněk 3:1, Cyrus Miroslav 2:1, Lövl Jan 4:0, WO 0:2, body hostů: Weishaupt Robert 1:3, Horálek Jiří 0:3, Poláček Petr 0:4, Dvořák Jan 2:1, WO 2:0), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Uhlířské Janovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skyva Milan 0:4, Pokorný Petr 4:0, Čihák Milan 4:0, Pokorný Jaroslav 2:2, body hostů: Švarc Ondřej 2:2, Číž Josef 2:2, Čtveráček Martin 1:3, Švarc Petr 1:3), TTC Říčany "B" - ST EUROMASTER Kolín "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Míka Petr 0:4, Stárek Karel st. 1:3, Bříza Josef ml. 3:1, Erlich Luboš 3:1, body hostů: Lhoták Jakub 3:1, Šembera David 3:1, Mazurkiewicz Ivo 2:2, Záboj Matěj 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - Stolní tenis Kolín 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jiří 3:1, Kokojan Tomáš 3:0, Kyncl Miloslav 2:1, Piroutek Květoslav 2:1, WO 0:3, body hostů: Dolejš Martin 2:1, Havlíček Vladimír 1:3, Dzurko Michal 0:3, Bednařík Martin 0:3, WO 3:0), TJ Sokol Kutná Hora "B" - Stolní tenis Benešov "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Dušan 4:0, Bureš Bohumil 3:1, Faltín Antonín 2:1, Štus Radek 4:0, WO 0:1, body hostů: Nádvorník Štěpán 0:3, Pěnkavová Kristýna 1:3, Netolický Petr 1:3, Srb Pavel 0:3, Košař Pavel 0:1, WO 1:0), TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Sokol Velký Osek "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daňkovský Richard 1:3, Mühlfeit Luboš 2:2, Ivan Milan 1:3, Zatřepálková Lenka 3:1, body hostů: Doležal Martin 2:2, Svoboda Pavel 3:1, Lhoták Lubor 3:1, Brunclík Marek 1:3),
8. kolo:
TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mühlfeit Luboš 3:0, Doležalová Pavlína 2:1, Ivan Milan 3:0, Zatřepálková Lenka 1:2, WO 0:4, body hostů: Růžička Dušan 0:3, Bureš Bohumil 2:1, Cihlář Jan 0:3, Beran Tomáš 1:2, WO 4:0), TJ Sokol Velký Osek "B" - Stolní tenis Benešov "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Martin 3:1, Brunclík Marek 1:2, Moravec Stanislav 4:0, Lhoták Lubor 3:1, WO 0:1, body hostů: Slavík Radek 3:1, Nádvorník Štěpán 0:4, Košař Pavel 0:3, Netolický Petr 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Čáslav - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cikán Michal 2:2, Jirásek Zdeněk 3:1, Cyrus Miroslav 3:1, Lövl Jan 2:2, body hostů: Piroutek Květoslav 4:0, Kyncl Miloslav 2:2, Kokojan Tomáš 0:4, Šimek Jiří 0:4), Sokol Přezletice "B" - Stolní tenis Kolín 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horálek Jiří 1:2, Poláček Petr 4:0, Weishaupt Robert 2:1, Dvořák Jan 3:1, WO 2:0, body hostů: Dolejš Martin 3:1, Havlíček Vladimír 0:3, Dzurko Michal 1:3, Bednařík Martin 0:3, WO 0:2), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Říčany "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 3:1, Pokorný Jaroslav 1:2, Čihák Milan 3:0, Pokorný Petr 2:2, WO 2:0, body hostů: Stárek Karel st. 1:3, Černý Roman 1:3, Míka Petr 2:1, Fišer Štefan 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Uhlířské Janovice - ST EUROMASTER Kolín "C" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trojan Josef 0:3, Šimek Jan 1:2, Švarc Petr 0:3, Čtveráček Martin 1:2, WO 4:0, body hostů: Lhoták Jakub 3:0, Šembera David 2:1, Mazurkiewicz Ivo 2:1, Šembera Karel 3:0, WO 0:4),
9. kolo:
TTC Brandýs nad Labem "C" - Stolní tenis Benešov "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Zdeněk 3:1, Doležalová Pavlína 3:1, Ivan Milan 4:0, Zatřepálková Lenka 3:0, WO 0:1, body hostů: Slavík Radek 2:1, Nádvorník Štěpán 0:4, Srb Pavel 0:4, Košař Pavel 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Velký Osek "B" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brunclík Marek 0:4, Svoboda Pavel 3:1, Moravec Stanislav 3:1, Lhoták Lubor 2:2, body hostů: Majer Pavel 3:1, Štus Radek 3:1, Faltín Antonín 1:3, Cihlář Jan 0:1, Bureš Bohumil 1:2), TJ Sokol Čáslav - Stolní tenis Kolín 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cikán Michal 3:0, Mucha Ondřej 2:0, Cyrus Miroslav 2:1, Lövl Jan 2:0, WO 3:3, body hostů: Dolejš Martin 0:3, Havlíček Vladimír 1:1, Dzurko Michal 0:3, Bednařík Martin 0:2, WO 3:3), Sokol Přezletice "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horálek Jiří 1:3, Poláček Petr 2:2, Weishaupt Robert 3:1, Dvořák Jan 2:2, body hostů: Kyncl Miloslav 3:1, Piroutek Květoslav 4:0, Šimek Jiří 0:4, Kokojan Tomáš 1:3), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - ST EUROMASTER Kolín "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burda Roman 2:2, Pokorný Jaroslav 1:3, Čihák Milan 3:1, Pokorný Petr 2:2, body hostů: Lhoták Jakub 3:1, Mazurkiewicz Ivo 3:1, Šembera Karel 0:4, Šembera David 2:2), TJ Sokol Uhlířské Janovice - TTC Říčany "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Petr 0:2, Trojan Josef 0:2, Šimek Jan 0:3, Čtveráček Martin 2:1, WO 6:0, body hostů: Erlich Luboš 2:0, Stárek Karel st. 2:0, Černý Roman 2:0, Míka Petr 1:1, Fišer Štefan 1:1, WO 0:6),
10. kolo:
TTC Říčany "B" - TTC Brandýs nad Labem "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stárek Karel st. 4:0, Bříza Josef ml. 2:2, Míka Petr 0:2, Erlich Luboš 4:0, Fišer Štefan 0:2, body hostů: Mühlfeit Luboš 2:2, Holub Zdeněk 2:2, Zatřepálková Lenka 1:3, Ivan Milan 1:3), ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ Sokol Velký Osek "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Jakub 3:0, Zaplatílek Ctibor 3:0, Mazurkiewicz Ivo 3:0, Šembera David 0:2, Záboj Matěj 1:0, WO 3:1, body hostů: Brunclík Marek 0:3, Lhoták Lubor 0:3, Moravec Stanislav 1:2, Doležal Martin 1:2, WO 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mucha Lubomír 1:1, Kokojan Tomáš 0:2, Šimek Jiří 2:1, Kyncl Miloslav 0:3, Sláčal Pavel 0:1, WO 5:0, body hostů: Burda Roman 1:2, Pokorný Jaroslav 2:1, Pokorný Petr 3:0, Čihák Milan 2:0, WO 0:5), Stolní tenis Kolín - TJ Sokol Uhlířské Janovice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dzurko Michal 0:4, Havlíček Vladimír 1:3, Dolejš Martin 3:1, Bednařík Martin 0:4, body hostů: Švarc Ondřej 3:1, Číž Josef 3:1, Čtveráček Martin 3:1, Švarc Petr 3:1), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Čáslav 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Dušan 2:2, Bureš Bohumil 2:2, Štus Radek 2:2, Faltín Antonín 3:1, body hostů: Lövl Jan 4:0, Cyrus Miroslav 1:3, Cikán Michal 1:3, Mucha Ondřej 1:3), Stolní tenis Benešov "B" - Sokol Přezletice "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Srb Pavel 1:3, Slavík Radek 2:2, Nádvorník Štěpán 1:3, Netolický Petr 0:4, body hostů: Horálek Jiří 2:2, Poláček Petr 2:2, Dvořák Jan 4:0, Weishaupt Robert 4:0),
11. kolo:
TTC Říčany "B" - TJ Sokol Velký Osek "B" 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stárek Karel st. 2:2, Míka Petr 0:4, Fišer Štefan 0:4, Erlich Luboš 3:1, body hostů: Lhoták Lubor 3:1, Čebiš Luboš 2:2, Moravec Stanislav 3:1, Svoboda Pavel 3:1), ST EUROMASTER Kolín "C" - TTC Brandýs nad Labem "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zaplatílek Ctibor 3:0, Lhoták Jakub 2:0, Šembera David 3:0, Mazurkiewicz Ivo 3:0, WO 0:5, body hostů: Mühlfeit Luboš 0:3, Doležalová Pavlína 0:3, Zatřepálková Lenka 0:3, Ivan Milan 0:2, WO 5:0), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TJ Sokol Uhlířské Janovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Jiří 2:2, Kokojan Tomáš 2:2, Kyncl Miloslav 3:1, Piroutek Květoslav 4:0, body hostů: Švarc Ondřej 3:1, Číž Josef 1:3, Čtveráček Martin 1:3, Švarc Petr 0:4), Stolní tenis Kolín - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Miloš 1:3, Bednařík Martin 2:1, Havlíček Vladimír 1:3, Dolejš Martin 0:4, WO 0:1, body hostů: Burda Roman 1:3, Pokorný Jaroslav 3:1, Pokorný Petr 3:0, Čihák Milan 4:0, WO 1:0), TJ Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Přezletice "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cihlář Jan 1:3, Beran Tomáš 0:3, Kořínek Milan 2:2, Štus Radek 4:0, Bureš Bohumil 1:0, body hostů: Horálek Jiří 2:2, Poláček Petr 3:1, Dvořák Jan 0:4, Weishaupt Robert 3:1), Stolní tenis Benešov "B" - TJ Sokol Čáslav 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Radek 1:2, Pěnkavová Kristýna 2:1, Nádvorník Štěpán 0:4, Netolický Petr 0:4, WO 2:0, body hostů: Jirásek Zdeněk 4:0, Vančura Filip 2:1, Mucha Ondřej 3:0, Cyrus Miroslav 2:2, WO 0:2),
12. kolo:
TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Sokol Čáslav 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mühlfeit Luboš 3:1, Daňkovský Richard 0:3, Ivan Milan 3:1, Holub Zdeněk 1:3, WO 1:0, body hostů: Lövl Jan 2:2, Jirásek Zdeněk 3:1, Cyrus Miroslav 2:1, Mucha Ondřej 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Velký Osek "B" - Sokol Přezletice "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Martin 2:2, Brunclík Marek 0:2, Moravec Stanislav 3:1, Lhoták Lubor 2:2, Svoboda Pavel 2:0, body hostů: Poláček Petr 3:1, Horálek Jiří 2:2, Dvořák Jan 1:3, Weishaupt Robert 1:3), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beran Tomáš 0:3, Kořínek Milan 0:3, Faltín Antonín 2:1, Štus Radek 2:1, WO 0:4, body hostů: Burda Roman 2:1, Pokorný Jaroslav 1:2, Čihák Milan 3:0, Pokorný Petr 2:1, WO 4:0), Stolní tenis Benešov "B" - TJ Sokol Uhlířské Janovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolický Petr 1:1, Slavík Radek 3:1, Krejčí Milan 4:0, Šostý Michal 3:1, Nádvorník Štěpán 0:2, body hostů: Švarc Ondřej 3:1, Číž Josef 1:3, Čtveráček Martin 1:3, Šimek Jan 0:2, Švarc Petr 0:2), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TTC Říčany "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jiří 3:1, Kokojan Tomáš 1:3, Kyncl Miloslav 1:3, Piroutek Květoslav 4:0, body hostů: Erlich Luboš 3:1, Černý Roman 2:2, Míka Petr 0:4, Fišer Štefan 2:2), Stolní tenis Kolín - ST EUROMASTER Kolín "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Miloš 2:1, Havlíček Vladimír 0:2, Dolejš Martin 0:3, Dzurko Michal 0:3, WO 3:2, body hostů: Lhoták Jakub 3:0, Mazurkiewicz Ivo 3:0, Šembera David 2:1, Holman Martin 1:1, WO 2:3),
13. kolo:
TJ Sokol Velký Osek "B" - TJ Sokol Čáslav 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Martin 1:3, Brunclík Marek 1:3, Moravec Stanislav 3:1, Lhoták Lubor 3:1, body hostů: Lövl Jan 3:1, Cyrus Miroslav 1:3, Mucha Ondřej 1:3, Cikán Michal 3:1), TTC Brandýs nad Labem "C" - Sokol Přezletice "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mühlfeit Luboš 3:0, Daňkovský Richard 2:0, Ivan Milan 1:2, Holub Zdeněk 2:1, WO 0:5, body hostů: Horálek Jiří 0:3, Poláček Petr 2:1, Dvořák Jan 1:2, Weishaupt Robert 0:2, WO 5:0), Stolní tenis Benešov "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavík Radek 2:2, Netolický Petr 2:2, Bělina Nikola 0:2, Nádvorník Štěpán 1:3, Košař Pavel 0:2, body hostů: Burda Roman 3:1, Pokorný Jaroslav 3:1, Čihák Milan 4:0, Vacek Miroslav 1:3), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Uhlířské Janovice 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cihlář Jan 1:3, Beran Tomáš 0:4, Štus Radek 4:0, Kořínek Milan 1:3, body hostů: Švarc Ondřej 3:1, Číž Josef 3:1, Čtveráček Martin 2:2, Švarc Petr 2:2), Stolní tenis Kolín - TTC Říčany "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pros Jaroslav 0:4, Havlíček Vladimír 1:3, Dolejš Martin 3:0, Výborný Pavel 1:3, WO 1:0, body hostů: Erlich Luboš 3:1, Černý Roman 2:2, Fišer Štefan 3:1, Míka Petr 2:1, WO 0:1), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - ST EUROMASTER Kolín "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Jiří 1:2, Mucha Lubomír 0:3, Kyncl Miloslav 1:2, Piroutek Květoslav 2:1, Sláčal Pavel 0:1, WO 3:0, body hostů: Lhoták Jakub 4:0, Šembera David 3:0, Mazurkiewicz Ivo 0:3, Holman Martin 2:1, WO 0:3),
14. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TTC Brandýs nad Labem "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jiří 1:3, Mucha Lubomír 0:4, Kyncl Miloslav 4:0, Piroutek Květoslav 4:0, body hostů: Mühlfeit Luboš 2:2, Ivan Milan 2:2, Daňkovský Richard 1:3, Zatřepálková Lenka 2:2), Stolní tenis Kolín - TJ Sokol Velký Osek "B" 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dzurko Michal 0:4, Pros Jan 0:4, Havlíček Vladimír 1:3, Dolejš Martin 3:1, body hostů: Svoboda Pavel 4:0, Brunclík Marek 2:2, Moravec Stanislav 3:1, Lhoták Lubor 3:1), TTC Říčany "B" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Míka Petr 2:1, Stárek Karel st. 1:3, Černý Roman 1:2, Erlich Luboš 4:0, Fišer Štefan 0:1, WO 1:0, body hostů: Štus Radek 3:1, Bureš Bohumil 3:1, Kořínek Milan 0:4, Růžička Dušan 1:2, WO 0:1), ST EUROMASTER Kolín "C" - Stolní tenis Benešov "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Jakub 2:0, Holman Martin 2:0, Mazurkiewicz Ivo 4:0, Šembera David 2:1, WO 0:5, body hostů: Slavík Radek 0:3, Nádvorník Štěpán 0:3, Košař Pavel 1:1, Srb Pavel 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Čáslav 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 2:2, Pokorný Jaroslav 2:2, Pokorný Petr 3:1, Čihák Milan 2:2, body hostů: Lövl Jan 3:1, Cyrus Miroslav 1:3, Mucha Ondřej 1:3, Vančura Filip 2:2), TJ Sokol Uhlířské Janovice - Sokol Přezletice "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Číž Josef 2:2, Čtveráček Martin 2:2, Švarc Petr 0:4, Švarc Ondřej 4:0, body hostů: Poláček Petr 3:1, Horálek Jiří 2:2, Weishaupt Robert 2:2, Dvořák Jan 1:3),
15. kolo:
Stolní tenis Kolín - TTC Brandýs nad Labem "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dzurko Michal 0:3, Bednařík Martin 1:2, Havlíček Vladimír 1:2, Dolejš Martin 1:2, WO 2:2, body hostů: Mühlfeit Luboš 3:0, Zatřepálková Lenka 2:1, Daňkovský Richard 2:1, Ivan Milan 2:1, WO 2:2), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TJ Sokol Velký Osek "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jiří 4:0, Kokojan Tomáš 1:2, Kyncl Miloslav 2:1, Piroutek Květoslav 2:2, WO 0:2, body hostů: Doležal Martin 3:1, Brunclík Marek 0:4, Moravec Stanislav 0:3, Lhoták Lubor 2:1, WO 2:0), ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Jakub 3:0, Šembera David 1:1, Zaplatílek Ctibor 3:0, Mazurkiewicz Ivo 2:1, WO 5:0, body hostů: Bureš Bohumil 0:3, Štus Radek 2:1, Faltín Antonín 0:3, Růžička Dušan 0:2, WO 0:5), TTC Říčany "B" - Stolní tenis Benešov "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Míka Petr 0:2, Stárek Karel st. 2:1, Černý Roman 2:1, Erlich Luboš 3:1, Fišer Štefan 2:0, WO 0:2, body hostů: Slavík Radek 4:0, Netolický Petr 0:4, Nádvorník Štěpán 0:3, Srb Pavel 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Uhlířské Janovice - TJ Sokol Čáslav 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Číž Josef 2:2, Čtveráček Martin 1:3, Švarc Petr 0:4, Švarc Ondřej 4:0, body hostů: Lövl Jan 2:2, Jirásek Zdeněk 2:2, Mucha Ondřej 3:1, Cikán Michal 2:2), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - Sokol Přezletice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 2:2, Pokorný Jaroslav 1:2, Čihák Milan 2:1, Pokorný Petr 4:0, WO 0:2, body hostů: Poláček Petr 1:3, Horálek Jiří 1:3, Dvořák Jan 2:1, Weishaupt Robert 1:2, WO 2:0),
16. kolo:
TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daňkovský Richard 1:3, Zatřepálková Lenka 2:2, Ivan Milan 3:1, Mühlfeit Luboš 2:2, body hostů: Skyva Milan 0:4, Burda Roman 2:2, Pokorný Petr 3:1, Čihák Milan 3:1), TJ Sokol Velký Osek "B" - TJ Sokol Uhlířské Janovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Pavel 3:1, Čebiš Luboš 2:2, Moravec Stanislav 2:1, Lhoták Lubor 2:2, WO 0:1, body hostů: Švarc Ondřej 4:0, Číž Josef 0:4, Čtveráček Martin 2:2, Švarc Petr 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Čáslav - TTC Říčany "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mucha Ondřej 3:1, Jirásek Zdeněk 2:2, Cyrus Miroslav 3:1, Lövl Jan 3:0, WO 1:0, body hostů: Černý Roman 2:1, Fišer Štefan 0:4, Stárek Karel st. 2:2, Riedl Martin 0:4, WO 0:1), Sokol Přezletice "B" - ST EUROMASTER Kolín "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havazík Roman 0:3, Horálek Jiří 0:3, Poláček Petr 1:2, Weishaupt Robert 2:1, WO 4:0, body hostů: Záboj Matěj 3:0, Šembera David 1:2, Mazurkiewicz Ivo 3:0, Holman Martin 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 3:15 (čtyřhry 1:0, body domácích: Líbal Tomáš 0:4, Cihlář Jan 0:4, Štus Radek 2:0, WO 0:7, body hostů: Kyncl Miloslav 2:0, Šimek Jiří 2:1, Kokojan Tomáš 2:1, Piroutek Květoslav 2:0, WO 7:0), Stolní tenis Benešov "B" - Stolní tenis Kolín 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolický Petr 0:3, Krejčí Milan 3:0, Slavík Radek 3:0, Šostý Michal 3:1, Nádvorník Štěpán 0:1, WO 2:0, body hostů: Dolejš Martin 2:2, Havlíček Vladimír 1:3, Bednařík Martin 1:2, Dzurko Michal 1:2, WO 0:2),
17. kolo:
TJ Sokol Velký Osek "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Pavel 3:1, Brunclík Marek 0:2, Moravec Stanislav 4:0, Lhoták Lubor 2:2, Čebiš Luboš 0:2, body hostů: Skyva Milan 1:3, Burda Roman 2:2, Pokorný Petr 2:2, Čihák Milan 2:2), TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Sokol Uhlířské Janovice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daňkovský Richard 2:0, Doležalová Pavlína 4:0, Ivan Milan 4:0, Mühlfeit Luboš 4:0, WO 0:2, body hostů: Váša Jan 0:4, Šimek Jan 0:3, Číž Josef 0:3, Vlasák Ota 0:4, WO 2:0), Sokol Přezletice "B" - TTC Říčany "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jan 1:3, Poláček Petr 2:2, Horálek Jiří 2:2, Weishaupt Robert 3:1, body hostů: Černý Roman 2:2, Stárek Karel st. 4:0, Míka Petr 0:4, Fišer Štefan 2:2), TJ Sokol Čáslav - ST EUROMASTER Kolín "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mucha Ondřej 1:1, Vančura Filip 0:2, Cyrus Miroslav 0:3, Lövl Jan 0:2, WO 6:1, body hostů: Lhoták Jakub 3:0, Šembera David 2:0, Mazurkiewicz Ivo 2:0, Holman Martin 1:1, WO 1:6), Stolní tenis Benešov "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nádvorník Štěpán 0:4, Srb Pavel 1:3, Netolický Petr 1:3, Slavík Radek 4:0, body hostů: Piroutek Květoslav 3:1, Kyncl Miloslav 3:1, Kokojan Tomáš 2:2, Šimek Jiří 2:2), TJ Sokol Kutná Hora "B" - Stolní tenis Kolín 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Bohumil 3:1, Faltín Antonín 2:2, Kořínek Milan 1:2, Štus Radek 4:0, WO 1:0, body hostů: Dolejš Martin 2:2, Havlíček Vladimír 2:2, Dzurko Michal 0:4, Bednařík Martin 1:2, WO 0:1),
18. kolo:
Sokol Přezletice "B" - TJ Sokol Čáslav 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horálek Jiří 2:2, Poláček Petr 2:2, Weishaupt Robert 2:2, Dvořák Jan 3:1, body hostů: Kasal Jan 0:4, Lövl Jan 2:2, Mucha Ondřej 3:1, Cyrus Miroslav 2:2), TJ Sokol Uhlířské Janovice - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Číž Josef 1:2, Čtveráček Martin 0:3, Švarc Petr 0:3, Švarc Ondřej 2:1, WO 4:0, body hostů: Pokorný Petr 3:0, Skyva Milan 2:1, Čihák Milan 3:0, Pokorný Jaroslav 1:2, WO 0:4), ST EUROMASTER Kolín "C" - TTC Říčany "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holman Martin 3:1, Šembera David 2:2, Mazurkiewicz Ivo 3:1, Lhoták Jakub 3:1, body hostů: Erlich Luboš 2:2, Stárek Karel st. 2:2, Černý Roman 1:3, Míka Petr 0:2, Fišer Štefan 0:2), Stolní tenis Kolín - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malenovský Aleš 1:3, Bednařík Martin 1:2, Havlíček Vladimír 1:2, Dolejš Martin 1:3, WO 0:2, body hostů: Piroutek Květoslav 4:0, Kyncl Miloslav 4:0, Šimek Jiří 0:3, Kokojan Tomáš 2:1, WO 2:0), Stolní tenis Benešov "B" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košař Pavel 2:2, Srb Pavel 2:2, Slavík Radek 2:2, Šostý Michal 3:1, body hostů: Štus Radek 4:0, Faltín Antonín 3:1, Beran Tomáš 0:4, Cihlář Jan 0:4), TJ Sokol Velký Osek "B" - TTC Brandýs nad Labem "C" 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Martin 2:2, Svoboda Pavel 4:0, Moravec Stanislav 3:1, Lhoták Lubor 2:2, body hostů: Zatřepálková Lenka 1:3, Mühlfeit Luboš 1:3, Daňkovský Richard 1:3, Ivan Milan 2:2),
19. kolo:
TJ Sokol Kutná Hora "B" - TTC Brandýs nad Labem "C" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cihlář Jan 2:2, Bureš Bohumil 2:2, Majer Pavel 2:2, Štus Radek 3:1, body hostů: Zatřepálková Lenka 1:3, Mühlfeit Luboš 3:1, Daňkovský Richard 0:4, Ivan Milan 3:1), Stolní tenis Benešov "B" - TJ Sokol Velký Osek "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nádvorník Štěpán 0:4, Košař Pavel 0:4, Slavík Radek 4:0, Netolický Petr 0:4, body hostů: Brunclík Marek 3:1, Doležal Martin 3:1, Čebiš Luboš 3:1, Lhoták Lubor 3:1), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TJ Sokol Čáslav 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sláčalová Kateřina 0:1, Šimek Jiří 0:3, Kokojan Tomáš 0:3, Piroutek Květoslav 2:0, Sláčal Pavel 0:2, WO 5:0, body hostů: Lövl Jan 3:0, Jirásek Zdeněk 2:0, Mucha Ondřej 2:1, Cikán Michal 2:1, WO 0:5), Stolní tenis Kolín - Sokol Přezletice "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pros Jaroslav 0:4, Svoboda Miloš 2:2, Havlíček Vladimír 2:2, Dolejš Martin 3:1, body hostů: Poláček Petr 2:2, Horálek Jiří 1:3, Dvořák Jan 3:1, Weishaupt Robert 3:1), TTC Říčany "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý Roman 3:0, Stárek Karel st. 3:0, Míka Petr 3:0, Erlich Luboš 3:0, WO 5:0, body hostů: Skyva Milan 0:4, Vacek Miroslav 0:4, Pak Viktor 0:4, WO 0:5), ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ Sokol Uhlířské Janovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šembera David 2:0, Lhoták Jakub 2:0, Záboj Matěj 4:0, Mazurkiewicz Ivo 4:0, WO 0:4, body hostů: Číž Josef 0:4, Čtveráček Martin 0:3, Šimek Jan 0:2, Švarc Petr 0:3, WO 4:0),
20. kolo:
Stolní tenis Benešov "B" - TTC Brandýs nad Labem "C" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nádvorník Štěpán 0:3, Srb Pavel 2:1, Košař Pavel 1:2, Hausenblas Jakub 2:2, WO 3:0, body hostů: Mühlfeit Luboš 3:1, Daňkovský Richard 1:2, Zatřepálková Lenka 2:1, Ivan Milan 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Velký Osek "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Dušan 4:0, Bureš Bohumil 3:0, Kořínek Milan 0:3, Majer Pavel 3:1, WO 2:0, body hostů: Brunclík Marek 1:3, Čebiš Luboš 1:3, Moravec Stanislav 2:1, Lhoták Lubor 0:3, WO 0:2), Stolní tenis Kolín - TJ Sokol Čáslav 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Miloš 1:3, Dolejš Martin 0:2, Havlíček Vladimír 1:3, Bednařík Martin 0:3, Dzurko Michal 1:1, WO 0:1, body hostů: Lövl Jan 2:1, Jirásek Zdeněk 3:1, Mucha Ondřej 3:1, Cikán Michal 4:0, WO 1:0), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - Sokol Přezletice "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Jiří 1:3, Sláčalová Kateřina 1:3, Kokojan Tomáš 1:2, Piroutek Květoslav 4:0, WO 0:1, body hostů: Poláček Petr 3:1, Horálek Jiří 1:3, Dvořák Jan 2:2, Weishaupt Robert 2:1, WO 1:0), ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záboj Matěj 3:0, Šembera David 2:1, Holman Martin 4:0, Mazurkiewicz Ivo 4:0, WO 2:0, body hostů: Vacek Miroslav 0:4, Skyva Milan 1:3, Pokorný Jaroslav 0:2, Pak Viktor 0:4, WO 0:2), TTC Říčany "B" - TJ Sokol Uhlířské Janovice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Roman 3:0, Stárek Karel st. 2:1, Míka Petr 1:3, Erlich Luboš 3:0, WO 0:3, body hostů: Švarc Ondřej 2:1, Číž Josef 1:2, Čtveráček Martin 0:3, Švarc Petr 1:3, WO 3:0),
21. kolo:
TTC Brandýs nad Labem "C" - TTC Říčany "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mühlfeit Luboš 3:1, Doležalová Pavlína 2:2, Ivan Milan 2:2, Vošahlík Radek 1:3, body hostů: Erlich Luboš 2:2, Fišer Štefan 3:1, Míka Petr 1:3, Šanc Karel 2:2), TJ Sokol Velký Osek "B" - ST EUROMASTER Kolín "C" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Pavel 0:3, Čebiš Luboš 0:3, Moravec Stanislav 1:3, Lhoták Lubor 1:2, WO 0:3, body hostů: Lhoták Jakub 3:0, Šembera David 1:2, Mazurkiewicz Ivo 3:0, Záboj Matěj 4:0, WO 3:0), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Petr 2:2, Burda Roman 1:3, Vacek Miroslav 4:0, Skyva Milan 0:4, body hostů: Kyncl Miloslav 2:2, Piroutek Květoslav 3:1, Šimek Jiří 3:1, Kokojan Tomáš 1:3), TJ Sokol Uhlířské Janovice - Stolní tenis Kolín 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Číž Josef 2:2, Čtveráček Martin 2:2, Švarc Petr 2:1, Švarc Ondřej 4:0, WO 1:0, body hostů: Dolejš Martin 2:2, Havlíček Vladimír 1:3, Dzurko Michal 1:3, Bednařík Martin 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Čáslav - TJ Sokol Kutná Hora "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cikán Michal 2:2, Mucha Ondřej 2:2, Cyrus Miroslav 1:3, Lövl Jan 3:1, body hostů: Bureš Bohumil 2:2, Štus Radek 3:1, Růžička Dušan 3:1, Kořínek Milan 0:4), Sokol Přezletice "B" - Stolní tenis Benešov "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Petr 3:1, Horálek Jiří 2:2, Dvořák Jan 3:1, Weishaupt Robert 2:2, body hostů: Slavík Radek 3:1, Srb Pavel 0:4, Netolický Petr 2:2, Nádvorník Štěpán 1:3),
22. kolo:
TJ Sokol Velký Osek "B" - TTC Říčany "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brunclík Marek 2:2, Čebiš Luboš 2:2, Moravec Stanislav 3:1, Lhoták Lubor 2:2, body hostů: Erlich Luboš 4:0, Fišer Štefan 3:1, Míka Petr 0:4, Riedl Martin 0:4), TTC Brandýs nad Labem "C" - ST EUROMASTER Kolín "C" 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mühlfeit Luboš 1:2, Ivan Milan 0:3, Vošahlík Radek 0:3, Doležalová Pavlína 2:1, WO 5:0, body hostů: Lhoták Jakub 3:1, Šembera David 2:2, Holman Martin 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Uhlířské Janovice - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Číž Josef 1:2, Čtveráček Martin 0:3, Švarc Petr 0:3, Švarc Ondřej 2:1, WO 4:0, body hostů: Piroutek Květoslav 3:0, Kyncl Miloslav 2:1, Šimek Jiří 3:0, Kokojan Tomáš 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - Stolní tenis Kolín 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Burda Roman 3:1, Vacek Miroslav 3:0, Skyva Milan 1:2, Pokorný Petr 4:0, WO 2:1, body hostů: Dolejš Martin 2:2, Havlíček Vladimír 1:3, Svoboda Miloš 0:3, Bednařík Martin 0:3, WO 1:2), Sokol Přezletice "B" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 18:0wo, TJ Sokol Čáslav - Stolní tenis Benešov "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cikán Michal 2:2, Jirásek Zdeněk 3:1, Cyrus Miroslav 2:2, Lövl Jan 4:0, body hostů: Slavík Radek 3:1, Srb Pavel 0:4, Pěnkavová Kristýna 2:2, Nádvorník Štěpán 0:4),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ST EUROMASTER Kolín "C" - TTC Říčany "B" 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lhoták Jakub 2:2, Záboj Matěj 3:1, Mazurkiewicz Ivo 1:2, Šembera David 2:2, body hostů: Erlich Luboš 3:1, Černý Roman 2:2, Stárek Karel st. 2:2, Míka Petr 0:3), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Velký Osek "B" 10:0wo, Sokol Přezletice "B" - Stolní tenis Benešov "B" 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horálek Jiří 2:1, Poláček Petr 2:1, Weishaupt Robert 3:0, Dvořák Jan 1:2, body hostů: Slavík Radek 2:1, Netolický Petr 1:2, Srb Pavel 1:2, Nádvorník Štěpán 0:3), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Uhlířské Janovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kořínek Milan 0:1, Majer Pavel 2:1, Bureš Bohumil 2:1, Štus Radek 3:1, Faltín Antonín 1:1, body hostů: Švarc Ondřej 1:3, Číž Josef 2:1, Čtveráček Martin 0:3, Švarc Petr 2:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Říčany "B" - ST EUROMASTER Kolín "C" 4:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Roman 2:1, Stárek Karel st. 0:2, Míka Petr 0:3, Erlich Luboš 2:1, body hostů: Lhoták Jakub 2:1, Mazurkiewicz Ivo 2:1, Záboj Matěj 3:0, Holman Martin 0:1, Šembera David 0:1), TJ Sokol Velký Osek "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 0:10wo, Stolní tenis Benešov "B" - Sokol Přezletice "B" 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nádvorník Štěpán 0:2, Netolický Petr 0:2, Slavík Radek 1:2, Košař Pavel 0:2, body hostů: Poláček Petr 3:0, Horálek Jiří 1:1, Dvořák Jan 2:0, Weishaupt Robert 2:0), TJ Sokol Uhlířské Janovice - TJ Sokol Kutná Hora "B" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Číž Josef 1:3, Čtveráček Martin 0:4, Švarc Petr 1:2, Švarc Ondřej 4:0, body hostů: Majer Pavel 2:2, Štus Radek 3:1, Bureš Bohumil 2:2, Růžička Dušan 2:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
ST EUROMASTER Kolín "C" - TTC Říčany "B" -:-, TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Velký Osek "B" -:-, Sokol Přezletice "B" - Stolní tenis Benešov "B" -:-, TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Uhlířské Janovice -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:0wo, Sokol Přezletice "B" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poláček Petr 1:3, Horálek Jiří 1:3, Weishaupt Robert 2:2, Dvořák Jan 3:1, body hostů: Bureš Bohumil 3:1, Štus Radek 2:2, Majer Pavel 4:0, Beran Tomáš 0:4),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - ST EUROMASTER Kolín "C" 0:10wo, TJ Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Přezletice "B" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Dušan 2:0, Štus Radek 2:0, Bureš Bohumil 1:2, Majer Pavel 3:0, body hostů: Weishaupt Robert 1:2, Poláček Petr 0:3, Horálek Jiří 1:1, Havazík Roman 0:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy -:-, Sokol Přezletice "B" - TJ Sokol Kutná Hora "B" -:-,
Český pohár, muži, I. stupeň
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Unhošť "B" - TJ Sokol Buštěhrad "B" 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Urban Jiří 2:1, Sokolovský Petr 2:0, Zbírkovský Milan 3:0, WO 0:1, body hostů: Kasík Martin 1:2, Komárek Pavel 0:3, Stolz Daniel 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Dříň "A" - KST Rakovník "D" 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Husák Jan 0:2, Vinkl Milan 1:2, Teiml Marek 0:3, WO 1:0, body hostů: Hejda Václav ml. 2:1, Adamczuk Janusz 2:0, Adamczuk Jan 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Unhošť "C" - TJ Chaloupky 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Civín Miloš 0:3, Švejda Ondřej 0:3, Bucek Jindřich 0:3, body hostů: Novák Michal 3:0, Nguyen Ngoc Bach 3:0, Novák Stanislav 3:0), Sokol Mělník - Pšovka "C" - TTC Kladno "E" 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kostrhoun Michal 0:3, Štros Jan 1:2, Kůs Ludvík 0:3, body hostů: Mikulejský Filip 3:0, Svoboda David 3:0, Habrcetl Milan 2:1), KST Slatina "A" - Sokol Mělník - Pšovka "A" 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matějíček Marcel 2:1, Barták Jiří 0:1, Ocásek Rostislav 2:1, Rapp Jiří 1:1, body hostů: Čech Miroslav 0:3, Kasáček Martin 1:2, Hraba Milan 3:0), SK Viktorie Ořech "B" - TJ Sokol Unhošť "A" 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pavlín Jiří 1:2, Heřman Miroslav 0:3, Šimáček Libor 0:3, body hostů: Blažek Petr 3:0, Mach Libor 3:0, Jangl Zdeněk 2:1), KST Slatina "B" - TJ Neratovice "C" 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Laštovka Jiří 0:3, Čermák Petr 2:1, Schönfelder Jaroslav 1:2, body hostů: Šlechta Jaroslav 3:0, Kočiš Ludovít 2:1, Pekarovič David 1:2), Sokol Rudná - TJ Sokol Buštěhrad "A" 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jelínek Vladimír 2:1, Frýdl Miloš 2:1, Cacek Tomáš 2:1, body hostů: Krejčí Tomáš 0:3, Řezníček Lukáš 3:0, Pesl Václav 0:3), TJ Sokol Dříň "B" - TJ Sokol Hředle 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bromský Vladimír 0:3, Stočes Luděk 1:2, Rohlíček Zdeněk 0:3, body hostů: Pacourek Jan 1:0, Mrázek Jindřich st. 3:0, Novák Tomáš 3:0, Polášek Milan 1:1), TJ Sokol Buštěhrad "D" - SK Viktorie Ořech "A" 0:6wo, TJ Sokol Buštěhrad "C" - Sokol Rakovník 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Táborský Oldřich 1:2, Průša Ondřej 1:2, Sláma Jan 0:3, body hostů: Jerhot Jaroslav 1:2, Stibor Josef 3:0, Čermák Luboš 3:0), SK Nová Ves I. "B" - Stolní tenis Benešov "B" 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kačírek David 1:1, Petřík Daniel 0:3, Tvrdík Leoš 0:3, WO 1:0, body hostů: Nádvorník Štěpán 2:1, Netolický Petr 2:0, Slavík Radek 3:0, WO 0:1), Sokol Mělník - Pšovka "D" - TJ Lokomotiva Nymburk 6:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Start Mlékojedy "A" - Stolní tenis Benešov "A" 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polák Karel 1:2, Krejčí Michal 0:3, Zajbrlík Petr 1:2, body hostů: Zrcek Miroslav 3:0, Šturc Jiří 3:0, Hrazdíra Jiří 1:2), TJ Start Mlékojedy "B" - TJ Sokol Velim 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Palkovič Ivan 0:3, Kostelecký Zdeněk 0:2, Bartók Štefan 0:3, Všetečka Ondřej 0:1, body hostů: Dej František 3:0, Vejtruba František 3:0, Škopek Martin 3:0), Sokol Mělník - Pšovka "B" - TJ Klučov 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zelenka Petr 0:2, Švesták Petr 3:0, Dvořák Martin 3:0, WO 1:0, body hostů: Ševčík Jiří ml. 1:2, Dvořák Vladimír 0:2, Douša Ivan 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Všetaty "A" - TJ Sokol Starý Kolín 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rubín Pavel 2:1, Moulis Pavel 1:2, Urban Milan 0:3, body hostů: Kahoun Václav 2:1, Havránek Stanislav 2:1, Salák Alois 2:1), SK Nová Ves I. "C" - TJ Sokol Uhlířské Janovice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Voslař Jiří 0:3, Šafránek Jaroslav 0:3, Holeček Martin 0:3, body hostů: Švarc Ondřej 3:0, Číž Josef 3:0, Švarc Petr 3:0), TJ Sokol Všetaty "B" - SK Nová Ves I. "A" 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holeček Jiří 2:1, Kubíček David 0:2, Primáč Vojtěch 0:2, Němeček Jakub 0:1, Müller Václav 0:1, body hostů: Řehák Josef st. 3:0, Pych Luděk 2:1, Bodlák Karel 2:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Unhošť "B" - TJ Sokol Králův Dvůr 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fryš Zdeněk 0:3, Urban Jiří 0:3, Zbírkovský Milan 0:3, body hostů: Hošková Denisa 3:0, Rujder David 3:0, Křikava Richard 3:0), KST Rakovník "D" - TJ Chaloupky 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Adamczuk Jan 0:3, Kapoun Ondřej 0:3, Hejda Václav ml. 1:2, body hostů: Vacura Josef ml. 2:1, Nguyen Ngoc Bach 3:0, Novák Michal 3:0), TTC Kladno "E" - TJ Slavoj Obecnice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikulejský Filip 2:1, Procházka Ondřej 1:2, Svoboda David 1:2, body hostů: Herink Jan 0:3, Srch Radek 3:0, Petráň Zdeněk 2:1), KST Slatina "A" - Sokol Lány 2 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matějíček Marcel 1:2, Ocásek Rostislav 0:3, Rapp Jiří 0:3, body hostů: Brožek Michal 3:0, Moravec Petr st. 3:0, Szabo Jiří 2:1), TJ Sokol Unhošť "A" - KST Rakovník "A" 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blažek Petr 1:2, Mach Libor 2:1, Jangl Zdeněk 0:3, body hostů: Pisár Petr 3:0, Pisár Jan 1:2, Kettner Martin 2:1), Sokol Rudná - TJ Neratovice "C" 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Frýdl Miloš 3:0, Cacek Tomáš 2:1, Jelínek Vladimír 2:0, WO 1:0, body hostů: Kočiš Ludovít 0:2, Šlechta Jaroslav 0:3, Pekarovič David 1:2, WO 0:1), SK Viktorie Ořech "A" - TJ Sokol Hředle 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Marek 2:1, Ptáčník Martin 2:1, Pražský Michal 0:3, body hostů: Mrázek Jindřich st. 1:2, Pacourek Jan 3:0, Novák Tomáš 1:2), Sokol Rakovník - TJ Sokol Žebrák 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jansa Stanislav st. 3:0, Jansa Stanislav ml. 1:2, Čermák Luboš 2:1, body hostů: Křemen Josef 0:3, Kunc Petr 1:2, Kunc Jaroslav 2:1), Stolní tenis Benešov "B" - TTC Brandýs nad Labem "B" 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavík Radek 1:2, Srb Pavel 0:3, Nádvorník Štěpán 0:3, body hostů: Strnad Richard 3:0, Sysel Vojtěch 2:1, Blažek Martin 3:0), Sokol Mělník - Pšovka "D" - TJ Sokol Čáslav 6:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), Stolní tenis Benešov "A" - TJ Sadská "C"/Klučov 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 0:2, Šturc Jiří 1:1, Zrcek Miroslav 1:2, WO 1:1, body hostů: Kurel David 3:0, Martin Petr 0:2, Chlumský Petr 2:0, WO 1:1), TJ Sokol Velim - TJ Sokol Kosmonosy 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sixta Pavel 0:3, Škopek Martin 0:3, Dej František 0:3, body hostů: Horsák Oldřich 3:0, Durdis Petr ml. 3:0, Veselý Pavel 3:0), Sokol Mělník - Pšovka "B" - TJ Sadská "B" 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zelenka Petr 0:2, Švesták Petr 0:3, Dvořák Martin 1:2, Zelenka Rostislav 0:1, body hostů: Trejdl Dušan 3:0, Hendrych Roman 2:1, Pych Luděk ml. 3:0), TJ Sokol Starý Kolín - Sokol Přezletice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bajtler Luboš 0:3, Kahoun Václav 2:1, Havránek Stanislav 0:3, body hostů: Tichý Jiří 3:0, Hataš Martin 2:1, Slunéčko Radek 2:0, Teplý Stanislav st. 0:1), TJ Sokol Uhlířské Janovice - TJ Sokol Velký Osek 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Číž Josef 0:3, Švarc Ondřej 3:0, Švarc Petr 0:3, body hostů: Mošna Petr 2:1, Svoboda Pavel 2:1, Ulrich Radek 2:1), SK Nová Ves I. "A" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pych Luděk 1:2, Řehák Josef ml. 1:2, Bodlák Karel 1:2, body hostů: Hoďák Václav 2:1, Kastner Patrik 3:0, Pleticha Vladimír 1:2),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Chaloupky - TJ Sokol Králův Dvůr 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tschunko Zdeněk 0:3, Novák Michal 1:2, Nguyen Ngoc Bach 1:2, body hostů: Kopřiva Tomáš 1:1, Hošková Denisa 2:1, Tůma Pavel 3:0, Rujder David 1:0), TJ Slavoj Obecnice - Sokol Lány 2 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Srch Radek 1:1, Petráň Zdeněk 0:2, Tůma Radek 0:1, WO 4:0, body hostů: Szabo Jiří 0:1, Brožek Michal 3:0, Moravec Petr st. 1:0, WO 0:4), Sokol Rudná - KST Rakovník "A" 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Frýdl Miloš 0:3, Cacek Tomáš 0:3, Jelínek Vladimír 0:3, body hostů: Přibík Jan 3:0, Kettner Martin 3:0, Pisár Petr 3:0), Sokol Rakovník - TJ Sokol Hředle 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jansa Stanislav st. 2:1, Stibor Josef 1:2, Čermák Luboš 1:2, body hostů: Mrázek Jindřich st. 1:2, Pacourek Jan 2:1, Novák Tomáš 2:1), Sokol Mělník - Pšovka "D" - TTC Brandýs nad Labem "B" 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Prokeš Filip 0:3, Carva Pavel 0:3, Dvořák Michal 0:3, body hostů: Strnad Richard 3:0, Pelant Jiří 3:0, Blažek Martin 3:0), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sadská "C"/Klučov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselý Pavel 2:0, Čech Jiří 3:0, Horsák Oldřich 0:3, WO 0:1, body hostů: Chlumský Petr 1:2, Kurel David 1:1, Martin Petr 1:2, WO 1:0), Sokol Přezletice - TJ Sadská "B" 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vilhelm Oldřich 2:1, Hrstka Tomáš 2:1, Tichý Jiří 2:1, body hostů: Pych Luděk ml. 3:0, Vydra Milan 0:3, Motl Milan 0:3), TJ Sokol Velký Osek - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mošna Petr 3:0, Ulrich Radek 3:0, Kloz Daniel 2:1, body hostů: Bajtalonová Jitka 1:2, Dlask Ladislav 0:3, Mareš Jan 0:3),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Slavoj Obecnice - TJ Sokol Králův Dvůr 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hála Pavel 0:2, Srch Radek 2:1, Tůma Radek 0:2, WO 2:0, body hostů: Kopřiva Tomáš 1:1, Hošková Denisa 1:1, Tůma Pavel 3:0, WO 0:2), TJ Sokol Hředle - KST Rakovník "A" 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrázek Jindřich st. 0:3, Pacourek Jan 0:3, Lédl Jiří 1:2, body hostů: Kettner Martin 3:0, Pisár Jan 2:1, Pisár Petr 3:0), TJ Sokol Kosmonosy - TTC Brandýs nad Labem "B" 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselý Pavel 2:1, Čech Jiří 2:1, Durdis Petr ml. 2:1, body hostů: Blažek Martin 2:1, Strnad Richard 0:3, Berger Miroslav 1:2), Sokol Přezletice - TJ Sokol Velký Osek 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vilhelm Oldřich 0:3, Hrstka Tomáš 2:1, Tichý Jiří 2:1, body hostů: Kloz Daniel 1:2, Mošna Petr 1:2, Ulrich Radek 3:0),
Finále:
TJ Sokol Králův Dvůr - TJ Sokol Velký Osek 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kopřiva Tomáš 1:1, Rujder David 1:1, Tůma Pavel 3:0, body hostů: Mošna Petr 1:1, Ulrich Radek 0:2, Kloz Daniel 1:1, Lhoták Lubor 0:1), KST Rakovník "A" - TJ Sokol Kosmonosy 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Přibík Jan 0:2, Pisár Petr 3:0, Kettner Martin 2:1, body hostů: Čech Jiří 1:2, Veselý Pavel 1:1, Durdis Petr ml. 1:2), KST Rakovník "A" - TJ Sokol Velký Osek 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vlček Jiří 3:0, Přibík Jan 1:1, Kettner Martin 2:1, body hostů: Mošna Petr 0:2, Ulrich Radek 1:0, Kloz Daniel 1:2, Lhoták Lubor 0:2), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Králův Dvůr 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Durdis Petr ml. 2:1, Čech Jiří 2:1, Veselý Pavel 1:2, body hostů: Kopřiva Tomáš 1:2, Rujder David 0:3, Tůma Pavel 3:0), TJ Sokol Velký Osek - TJ Sokol Kosmonosy 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lhoták Lubor 1:1, Ulrich Radek 2:1, Čebiš Luboš 0:3, body hostů: Čech Jiří 3:0, Durdis Petr ml. 1:1, Veselý Pavel 1:2), TJ Sokol Králův Dvůr - KST Rakovník "A" 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rujder David 0:2, Kopřiva Tomáš 0:2, Tůma Pavel 1:1, body hostů: Vlček Jiří 1:0, Pisár Petr 2:0, Kettner Martin 1:1, Pisár Jan 1:0),
Kvalifikace o KS 2. třídy
1. kolo:
TTC Kladno "D" - TJ Sokol Buštěhrad 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 2:1, Šulc Ladislav 2:1, Pachman Tomáš 2:1, Pírka Josef 3:0, body hostů: Hnidka Marian 2:1, Krejčí Tomáš 1:2, Stolz Daniel 0:1, Řezníček Lukáš 0:3, Pesl Václav 0:2),
2. kolo:
TTC Kladno "D" - TJ Slavoj Obecnice "B" 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Stanislav 2:1, Šulc Ladislav 2:1, Pachman Tomáš 1:2, Pírka Josef 3:1, body hostů: Hušek Antonín 2:2, Petráň Zdeněk 1:2, Tůma Radek 2:1, Herink Jan 0:3),
3. kolo:
TJ Sokol Buštěhrad - TJ Slavoj Obecnice "B" 2:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řezníček Lukáš 0:2, Hnidka Marian 1:1, Stolz Daniel 1:2, Krejčí Tomáš 0:2, body hostů: Hušek Antonín 3:0, Tůma Radek 0:2, Petráň Zdeněk 2:0, Herink Jan 2:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy