Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize muži
1. kolo:
TJ Sokol Brno I A - TTC Moravská Slavia Brno D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poledňa Martin 1:2, Prachař Marek 0:2, Charitonov Vitalij 1:2, Laicman Petr 1:2, body hostů: Juroška Ivan 1:2, Komorovský Róbert 3:0, Ličbinský Roman 2:1, Svoboda Libor 2:0), KST Blansko B - TTC Moravská Slavia Brno E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voráč Pavel 1:3, Přikryl Jiří 1:3, Polívka Martin ml. 1:3, Kvíčala David 4:0, body hostů: Skála Radek 3:1, Vaculík Miloslav 3:1, Pavelka Jakub 3:1, Tureček Petr 0:4), Orel Silůvky A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záděra Luboš 4:0, Pikula Radek 2:2, Železný Ladislav 1:2, Kolbert David 2:2, body hostů: Kříž Bohumil 3:1, Ondrovčák Radek 2:2, Adam Petr 1:3, Andorko Pavel 0:3), TJ Sokol Hlubočany A - TTC Koral Tišnov B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jakub 0:3, Pořízek Josef 1:1, Kobolka Luboš 0:3, Baričák Marek 1:2, body hostů: Dospíšil Pavel 2:1, Nováček Libor 2:1, Vitula Josef 3:0, Charous Jan 2:0), SKST Hodonín C - TJ Holásky A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brychta Edo 2:1, Melek Milan 3:0, Mádel Ladislav 1:2, Gráf Jiří 4:0, body hostů: Ságl Ondřej 2:2, Babák Petr 1:2, Bartoš Milan 0:3, Vičík Oldřich 0:3), SKST Hodonín D - TJ Sokol Brno I B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ilčík Ondřej 4:0, Juřík Adam 1:2, Hašlík Jakub 1:2, Buriánek Patrik 3:1, body hostů: Herník Miloslav 1:3, Obešlo Josef ml. 2:2, Kvarda Lubomír 1:2, Toufar Zdeněk 1:2),
2. kolo:
TJ Sokol Brno I A - TTC Moravská Slavia Brno E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poledňa Martin 3:1, Prachař Marek 1:3, Charitonov Vitalij 3:1, Laicman Petr 1:1, Musil Ondřej 0:2, body hostů: Vaculík Miloslav 4:0, Pavelka Jakub 2:2, Tureček Petr 1:3, Střítežský Roman 1:3), KST Blansko B - TTC Moravská Slavia Brno D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voráč Pavel 0:2, Přikryl Jiří 0:2, Polívka Martin ml. 0:2, Kvíčala David 0:2, body hostů: Juroška Ivan 2:0, Komorovský Róbert 2:0, Ličbinský Roman 2:0, Svoboda Libor 2:0), Orel Silůvky A - TTC Koral Tišnov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záděra Luboš 2:2, Pikula Radek 1:3, Železný Ladislav 2:2, Kolbert David 3:1, body hostů: Dospíšil Pavel 1:3, Nováček Libor 2:2, Vitula Josef 2:2, Charous Jan 3:1), TJ Sokol Hlubočany A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jakub 3:1, Pořízek Josef 3:1, Kobolka Luboš 1:3, Baričák Marek 2:2, body hostů: Kříž Bohumil 1:3, Ondrovčák Radek 4:0, Nechvátal Petr 1:3, Adam Petr 1:1, Andorko Pavel 0:2), SKST Hodonín C - TJ Sokol Brno I B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brychta Edo 1:0, Mádel Ladislav 1:1, Melek Milan 2:1, Gráf Jiří 3:0, WO 1:0, body hostů: Obešlo Josef ml. 1:2, Kvarda Lubomír 0:3, Herník Miloslav 1:1, Toufar Zdeněk 0:1, WO 0:1), SKST Hodonín D - TJ Holásky A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hašlík Jakub 1:2, Veselý Jan 0:3, Podrazil David 0:3, Buriánek Patrik 2:1, body hostů: Ságl Ondřej 3:0, Bartoš Milan 2:1, Vičík Oldřich 1:2, Babák Petr 3:0),
3. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Holásky A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ličbinský Roman 1:2, Juroška Ivan 0:3, Bíza Martin 1:2, Komorovský Róbert 1:2, body hostů: Palbuchta Jiří 3:0, Ságl Ondřej 3:0, Bartoš Milan 0:3, Babák Petr 3:0), TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Sokol Brno I B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaculík Miloslav 1:3, Novák Martin 1:3, Toufar Jan 4:0, Skála Radek 4:0, body hostů: Martinčík Tomáš 2:2, Herník Miloslav 1:3, Obešlo Josef ml. 1:3, Toufar Zdeněk 2:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - SKST Hodonín C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondrovčák Radek 1:2, Vybíral Pavel 0:3, Mesaroš Petr 3:0, Kříž Bohumil 1:3, body hostů: Gráf Jiří 3:1, Mádel Ladislav 2:1, Brychta Edo 0:3, Melek Milan 3:0), TTC Koral Tišnov B - SKST Hodonín D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charous Jan 2:1, Nováček Libor 2:0, Vitula Josef 3:0, Dospíšil Pavel 2:1, body hostů: Juřík Adam 0:3, Buriánek Patrik 0:3, Veselý Jan 0:3, Ilčík Ondřej 2:0), TJ Sokol Brno I A - Orel Silůvky A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poledňa Martin 2:0, Prachař Marek 1:1, Charitonov Vitalij 3:0, Laicman Petr 2:0, body hostů: Kolbert David 1:2, Železný Ladislav 0:2, Záděra Luboš 0:2, Ertl Jakub 0:2), KST Blansko B - TJ Sokol Hlubočany A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voráč Pavel 4:0, Kvíčala David 4:0, Polívka Martin ml. 0:3, Mikula Stanislav 1:1, Přikryl Jiří 0:2, body hostů: Kovář Jakub 2:2, Pořízek Josef 2:2, Baričák Marek 2:2, Kobolka Luboš 0:3),
4. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Sokol Brno I B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulášek Jan 0:4, Komorovský Róbert 3:1, Juroška Ivan 2:1, Svoboda Libor 3:1, body hostů: Herník Miloslav 1:3, Martinčík Tomáš 3:1, Toufar Zdeněk 1:3, Obešlo Josef ml. 2:1), TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Holásky A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střítežský Roman 1:2, Tureček Petr 0:3, Vaculík Miloslav 1:2, Toufar Jan 2:2, body hostů: Ságl Ondřej 4:0, Babák Petr 1:2, Bartoš Milan 3:0, Vičík Oldřich 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - SKST Hodonín D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Radek 3:0, Mesaroš Petr 1:1, Vybíral Pavel 1:2, Kříž Bohumil 3:0, body hostů: Ilčík Ondřej 1:2, Buriánek Patrik 2:1, Juřík Adam 0:3, Veselý Jan 0:2), TTC Koral Tišnov B - SKST Hodonín C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charous Jan 0:1, Nováček Libor 2:2, Vitula Josef 1:2, Dospíšil Pavel 2:2, Antoš Jiří 0:3, body hostů: Melek Milan 4:0, Mádel Ladislav 1:3, Gráf Jiří 4:0, Brychta Edo 1:2), TJ Sokol Brno I A - TJ Sokol Hlubočany A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prachař Marek 2:1, Musil Ondřej 1:2, Charitonov Vitalij 2:1, Laicman Petr 3:1, body hostů: Kovář Jakub 1:3, Pořízek Josef 3:0, Baričák Marek 1:2, Kobolka Luboš 0:3), KST Blansko B - Orel Silůvky A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voráč Pavel 1:3, Polívka Martin ml. 0:4, Přikryl Jiří 1:1, Kvíčala David 4:0, Mikula Stanislav 0:1, body hostů: Kolbert David 3:1, Záděra Luboš 3:1, Pikula Radek 2:2, Ertl Jakub 1:2),
5. kolo:
Orel Silůvky A - TTC Moravská Slavia Brno D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pikula Radek 0:3, Záděra Luboš 0:2, Železný Ladislav 2:1, Kolbert David 1:2, body hostů: Komorovský Róbert 2:1, Ličbinský Roman 2:1, Svoboda Libor 3:0, Novák Lukáš 1:1), TJ Sokol Hlubočany A - TTC Moravská Slavia Brno E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jakub 2:2, Pořízek Josef 2:2, Baričák Marek 2:2, Müller Zdeněk st. 2:2, body hostů: Toufar Jan 4:0, Vaculík Miloslav 2:2, Tureček Petr 0:2, Pavelka Jakub 2:2, Novák Martin 0:2), SKST Hodonín C - TJ Sokol Brno I A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gráf Jiří 2:0, Brychta Edo 1:1, Melek Milan 3:0, Hasil Tomáš 2:0, body hostů: Poledňa Martin 1:2, Musil Ondřej 0:2, Charitonov Vitalij 0:2, Prachař Marek 0:2), SKST Hodonín D - KST Blansko B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ilčík Ondřej 2:2, Brateyko Solomiya 3:1, Hašlík Jakub 1:3, Buriánek Patrik 3:1, body hostů: Kvíčala David 3:1, Mikula Stanislav 3:1, Přikryl Jiří 1:3, Voráč Pavel 0:4), TJ Holásky A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babák Petr 3:0, Vičík Oldřich 1:1, Palbuchta Jiří 1:2, Ságl Ondřej 3:0, body hostů: Kříž Bohumil 2:1, Ondrovčák Radek 0:3, Vybíral Pavel 1:2, Nechvátal Petr 0:2), TJ Sokol Brno I B - TTC Koral Tišnov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obešlo Josef ml. 2:2, Rakovický Milan 1:3, Toufar Zdeněk 2:2, Martinčík Tomáš 3:1, body hostů: Dospíšil Pavel 3:1, Nováček Libor 2:2, Vitula Josef 3:1, Cvrkal Rudolf ml. 0:4),
6. kolo:
Orel Silůvky A - TTC Moravská Slavia Brno E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záděra Luboš 1:3, Pikula Radek 2:2, Železný Ladislav 3:1, Kolbert David 3:1, body hostů: Toufar Jan 3:1, Vaculík Miloslav 1:3, Šefr Filip 2:2, Pavelka Jakub 1:1, Novák Martin 0:2), TJ Sokol Hlubočany A - TTC Moravská Slavia Brno D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jakub 0:3, Pořízek Josef 1:2, Baričák Marek 0:3, Müller Zdeněk st. 2:1, body hostů: Komorovský Róbert 2:1, Ličbinský Roman 2:1, Svoboda Libor 3:0, Novák Lukáš 2:1), SKST Hodonín C - KST Blansko B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gráf Jiří 2:0, Brychta Edo 0:2, Hasil Tomáš 3:0, Melek Milan 1:0, Mádel Ladislav 2:0, body hostů: Kvíčala David 1:2, Mikula Stanislav 1:0, Přikryl Jiří 0:2, Polívka Martin ml. 0:2, Voráč Pavel 0:2), SKST Hodonín D - TJ Sokol Brno I A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brateyko Solomiya 4:0, Podrazil David 0:4, Hašlík Jakub 3:1, Buriánek Patrik 2:2, body hostů: Poledňa Martin 3:1, Prachař Marek 1:3, Charitonov Vitalij 2:2, Laicman Petr 1:3), TJ Holásky A - TTC Koral Tišnov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babák Petr 2:0, Bartoš Milan 1:1, Ságl Ondřej 3:0, Palbuchta Jiří 2:0, body hostů: Nováček Libor 1:2, Vitula Josef 0:2, Dospíšil Pavel 0:2, Cvrkal Rudolf ml. 0:2), TJ Sokol Brno I B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obešlo Josef ml. 2:1, Toufar Zdeněk 0:3, Kvarda Lubomír 1:2, Martinčík Tomáš 0:3, body hostů: Kříž Bohumil 3:0, Ondrovčák Radek 3:0, Vybíral Pavel 1:2, Nechvátal Petr 2:1),
7. kolo:
TJ Sokol Brno I A - KST Blansko B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poledňa Martin 3:0, Musil Ondřej 1:1, Charitonov Vitalij 2:1, Prachař Marek 3:0, body hostů: Kvíčala David 2:1, Kutil Libor 0:3, Voráč Pavel 0:3, Mikula Stanislav 0:2), Orel Silůvky A - TJ Sokol Hlubočany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záděra Luboš 2:2, Kolbert David 4:0, Pikula Radek 1:3, Železný Ladislav 2:2, body hostů: Kovář Jakub 2:2, Pořízek Josef 3:1, Baričák Marek 2:2, Müller Zdeněk st. 0:4), SKST Hodonín C - SKST Hodonín D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádel Ladislav 2:1, Melek Milan 2:1, Skala Ján 0:3, Podrazil Vítězslav 0:4, body hostů: Buriánek Patrik 4:0, Hašlík Jakub 2:1, Ilčík Ondřej 2:1, Podrazil David 1:2), TJ Holásky A - TJ Sokol Brno I B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babák Petr 1:0, Vičík Oldřich 2:0, Palbuchta Jiří 2:0, Ságl Ondřej 1:0, WO 3:0, body hostů: Herník Miloslav 0:2, Martinčík Tomáš 0:2, Kvarda Lubomír 0:2, WO 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TTC Koral Tišnov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Bohumil 4:0, Nechvátal Petr 3:0, Vybíral Pavel 2:1, Ondrovčák Radek 0:3, Andorko Pavel 0:1, body hostů: Antoš Jiří 2:2, Vitula Josef 1:3, Nováček Libor 1:2, Charous Jan 1:2), TTC Moravská Slavia Brno D - TTC Moravská Slavia Brno E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juroška Ivan 2:1, Ličbinský Roman 1:2, Novák Lukáš 0:3, Komorovský Róbert 1:2, body hostů: Novák Martin 1:0, Skála Radek 3:0, Pavelka Jakub 1:2, Tureček Petr 2:1, Vaculík Miloslav 1:1),
8. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno D - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Libor 4:0, Juroška Ivan 2:0, Komorovský Róbert 3:0, Novák Lukáš 1:3, Mikulášek Jan 0:1, body hostů: Kříž Bohumil 1:3, Ondrovčák Radek 1:3, Vybíral Pavel 1:2, Nechvátal Petr 1:2), TTC Moravská Slavia Brno E - TTC Koral Tišnov B 6:10 (čtyřhry 2:1, body domácích: Novák Martin 1:1, Tureček Petr 2:1, Pavelka Jakub 0:3, Šefr Filip 2:2, Střítežský Roman 0:2, body hostů: Dospíšil Pavel 2:2, Antoš Jiří 3:1, Nováček Libor 3:0, Charous Jan 1:2), TJ Sokol Brno I A - TJ Holásky A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prachař Marek 0:3, Laicman Petr 0:2, Charitonov Vitalij 1:2, Poledňa Martin 2:1, body hostů: Bartoš Milan 2:1, Ságl Ondřej 3:0, Palbuchta Jiří 2:1, Babák Petr 1:1), KST Blansko B - TJ Sokol Brno I B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikula Stanislav 4:0, Voráč Pavel 2:1, Polívka Martin ml. 0:3, Kvíčala David 4:0, body hostů: Martinčík Tomáš 1:3, Herník Miloslav 1:3, Obešlo Josef ml. 1:2, Toufar Zdeněk 1:2), Orel Silůvky A - SKST Hodonín C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Železný Ladislav 1:2, Záděra Luboš 0:2, Pikula Radek 1:2, Kolbert David 1:2, body hostů: Gráf Jiří 3:0, Mádel Ladislav 2:1, Hasil Tomáš 3:0, Brychta Edo 0:1, Skala Ján 0:1), SKST Hodonín D - TJ Sokol Hlubočany A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ilčík Ondřej 3:0, Podrazil David 2:1, Veselý Jan 2:1, Hašlík Jakub 3:0, body hostů: Kovář Jakub 0:3, Baričák Marek 1:2, Kobolka Luboš 1:2, Šmetka Miroslav 0:2, Šafařík Michal 0:1),
9. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno D - TTC Koral Tišnov B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulášek Jan 2:2, Svoboda Libor 2:1, Komorovský Róbert 3:0, Novák Lukáš 0:1, Juroška Ivan 1:2, body hostů: Nováček Libor 3:1, Dospíšil Pavel 1:3, Vitula Josef 1:2, Charous Jan 1:2), TTC Moravská Slavia Brno E - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Martin 0:1, Tureček Petr 3:0, Pavelka Jakub 2:1, Šefr Filip 2:1, Střítežský Roman 1:1, body hostů: Nechvátal Petr 2:1, Ondrovčák Radek 0:3, Vybíral Pavel 2:1, Ondrovčák Ladislav 0:3), TJ Sokol Brno I A - TJ Sokol Brno I B 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Prachař Marek 1:1, Musil Ondřej 1:2, Laicman Petr 2:1, WO 0:5, body hostů: Rakovický Milan 2:1, Kvarda Lubomír 0:2, Herník Miloslav 0:1, Martinčík Tomáš 2:0, WO 5:0), KST Blansko B - TJ Holásky A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polívka Martin ml. 0:2, Voráč Pavel 0:2, Zukal Adam 1:2, Kvíčala David 1:2, body hostů: Ságl Ondřej 3:0, Palbuchta Jiří 2:1, Babák Petr 2:0, Bartoš Milan 1:1), Orel Silůvky A - SKST Hodonín D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záděra Luboš 1:3, Železný Ladislav 4:0, Pikula Radek 1:2, Kolbert David 3:1, body hostů: Ilčík Ondřej 3:1, Hašlík Jakub 1:3, Podrazil David 1:3, Juřík Adam 1:2), TJ Sokol Hlubočany A - SKST Hodonín C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sádlík Luděk 0:2, Pořízek Josef 1:1, Baričák Marek 0:3, Kovář Jakub 0:2, body hostů: Hasil Tomáš 3:0, Brychta Edo 1:1, Gráf Jiří 2:0, Mádel Ladislav 1:0, Skala Ján 1:0),
10. kolo:
SKST Hodonín C - TTC Moravská Slavia Brno D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melek Milan 1:3, Gráf Jiří 3:1, Hasil Tomáš 4:0, Mádel Ladislav 1:0, Brychta Edo 0:3, body hostů: Svoboda Libor 2:2, Juroška Ivan 2:2, Komorovský Róbert 3:1, Novák Lukáš 0:4), SKST Hodonín D - TTC Moravská Slavia Brno E 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kraus Jan 0:1, Ilčík Ondřej 1:3, Juřík Adam 0:3, Brateyko Solomiya 3:1, Hašlík Jakub 2:1, WO 0:1, body hostů: Skála Radek 4:0, Vaculík Miloslav 2:2, Šefr Filip 3:1, Střítežský Roman 0:2, Novák Martin 0:1, WO 1:0), TJ Holásky A - Orel Silůvky A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babák Petr 2:0, Vičík Oldřich 1:1, Ságl Ondřej 3:0, Bartoš Milan 2:0, body hostů: Pikula Radek 1:2, Kolbert David 0:2, Škorpík Jan 0:2, Záděra Luboš 0:2), TJ Sokol Brno I B - TJ Sokol Hlubočany A 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Herník Miloslav 1:1, Martinčík Tomáš 1:1, Toufar Zdeněk 2:1, Obešlo Josef ml. 2:1, WO 4:0, body hostů: Kovář Jakub 1:3, Sádlík Luděk 0:3, Pořízek Josef 3:0, WO 0:4), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Sokol Brno I A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondrovčák Radek 2:2, Nechvátal Petr 3:0, Vybíral Pavel 1:2, Kříž Bohumil 4:0, body hostů: Poledňa Martin 1:3, Prachař Marek 0:4, Charitonov Vitalij 2:1, Laicman Petr 1:2), TTC Koral Tišnov B - KST Blansko B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováček Libor 3:1, Vitula Josef 3:0, Antoš Jiří 2:1, Dospíšil Pavel 2:1, Sedlář Jakub 0:1, body hostů: Kvíčala David 3:1, Mikula Stanislav 1:3, Voráč Pavel 0:3, Přikryl Jiří 0:3),
11. kolo:
SKST Hodonín C - TTC Moravská Slavia Brno E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brychta Edo 0:3, Gráf Jiří 3:0, Hasil Tomáš 3:0, Melek Milan 2:0, Skala Ján 0:1, body hostů: Skála Radek 1:2, Vaculík Miloslav 1:2, Šefr Filip 1:2, Střítežský Roman 1:2), SKST Hodonín D - TTC Moravská Slavia Brno D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ilčík Ondřej 1:3, Podrazil David 1:2, Hašlík Jakub 0:3, Brateyko Solomiya 3:1, body hostů: Svoboda Libor 4:0, Komorovský Róbert 3:1, Ličbinský Roman 1:2, Juroška Ivan 1:2), TJ Holásky A - TJ Sokol Hlubočany A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babák Petr 0:2, Vičík Oldřich 1:1, Ságl Ondřej 3:0, Palbuchta Jiří 1:1, WO 4:0, body hostů: Kovář Jakub 2:1, Šafařík Michal 0:3, Pořízek Josef 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Brno I B - Orel Silůvky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herník Miloslav 3:1, Martinčík Tomáš 0:1, Toufar Zdeněk 2:2, Obešlo Josef ml. 1:3, Rakovický Milan 2:1, body hostů: Pikula Radek 2:2, Kolbert David 2:2, Železný Ladislav 1:3, Záděra Luboš 3:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - KST Blansko B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrovčák Radek 3:1, Nechvátal Petr 2:2, Vybíral Pavel 2:1, Kříž Bohumil 2:2, body hostů: Kvíčala David 4:0, Mikula Stanislav 1:3, Voráč Pavel 1:3, Přikryl Jiří 0:2, Polívka Martin ml. 0:1), TTC Koral Tišnov B - TJ Sokol Brno I A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Libor 2:1, Vitula Josef 3:0, Antoš Jiří 2:1, Dospíšil Pavel 2:1, body hostů: Laicman Petr 0:2, Poledňa Martin 0:3, Charitonov Vitalij 3:0, Musil Ondřej 0:3, Prachař Marek 0:1),
12. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Sokol Brno I A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juroška Ivan 3:1, Mikulášek Jan 2:2, Ličbinský Roman 1:2, Svoboda Libor 3:1, body hostů: Charitonov Vitalij 2:2, Poledňa Martin 2:2, Laicman Petr 1:3, Prachař Marek 1:2), TTC Moravská Slavia Brno E - KST Blansko B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Martin 2:1, Pavelka Jakub 1:3, Skála Radek 3:1, Tureček Petr 2:2, Střítežský Roman 0:1, body hostů: Veselý Lukáš 3:1, Kvíčala David 3:1, Mikula Stanislav 1:3, Voráč Pavel 1:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - Orel Silůvky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrovčák Radek 2:2, Nechvátal Petr 1:3, Vybíral Pavel 3:1, Kříž Bohumil 3:1, body hostů: Kolbert David 1:3, Pikula Radek 1:3, Záděra Luboš 3:1, Telecká Jana 2:2), TTC Koral Tišnov B - TJ Sokol Hlubočany A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Libor 2:1, Cvrkal Rudolf 3:0, Cvrkal Rudolf ml. 1:2, Dospíšil Pavel 2:2, body hostů: Kovář Jakub 2:2, Pořízek Josef 2:1, Šafařík Michal 1:2, Sádlík Luděk 0:3), TJ Holásky A - SKST Hodonín C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Petr 1:2, Palbuchta Jiří 0:2, Bartoš Milan 0:3, Ságl Ondřej 1:2, body hostů: Gráf Jiří 3:0, Melek Milan 3:0, Hasil Tomáš 3:0, Mesaroš Petr 0:1, Trunov Yevhenii 0:1), TJ Sokol Brno I B - SKST Hodonín D 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toufar Zdeněk 0:2, Martinčík Tomáš 1:1, Kvarda Lubomír 0:2, Rakovický Milan 0:3, Babušík Tomáš 0:1, body hostů: Ilčík Ondřej 2:1, Brateyko Solomiya 3:0, Buriánek Patrik 2:0, Brhel Tomáš 2:0),
13. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Sokol Brno I A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střítežský Roman 1:2, Pavelka Jakub 0:4, Vaculík Miloslav 1:2, Tureček Petr 3:1, Skála Radek 1:0, body hostů: Poledňa Martin 2:2, Charitonov Vitalij 3:1, Musil Ondřej 0:2, Laicman Petr 2:1, Prachař Marek 2:0), TTC Moravská Slavia Brno D - KST Blansko B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Libor 1:1, Juroška Ivan 2:0, Bíza Martin 3:0, Novák Lukáš 2:1, body hostů: Kvíčala David 1:2, Zukal Adam 0:3, Voráč Pavel 0:2, Mikula Stanislav 1:1), TTC Koral Tišnov B - Orel Silůvky A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Libor 3:0, Vitula Josef 1:2, Charous Jan 1:2, Dospíšil Pavel 4:0, body hostů: Kolbert David 1:3, Pikula Radek 2:1, Záděra Luboš 1:2, Škorpík Jan 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Sokol Hlubočany A 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ondrovčák Radek 1:0, Nechvátal Petr 2:0, Vybíral Pavel 3:0, Kříž Bohumil 1:0, WO 3:0, body hostů: Kovář Jakub 0:3, Šafařík Michal 0:2, Pořízek Josef 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Brno I B - SKST Hodonín C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Martinčík Tomáš 0:2, Toufar Zdeněk 0:2, Kvarda Lubomír 0:2, WO 0:3, body hostů: Gráf Jiří 2:0, Hasil Tomáš 1:0, Melek Milan 1:0, Mádel Ladislav 1:0, Brychta Edo 1:0, WO 3:0), TJ Holásky A - SKST Hodonín D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babák Petr 3:1, Bartoš Milan 1:2, Palbuchta Jiří 1:2, Ságl Ondřej 3:1, body hostů: Brateyko Solomiya 4:0, Ilčík Ondřej 2:2, Podrazil David 0:3, Kraus Jan 0:3),
14. kolo:
TJ Holásky A - TTC Moravská Slavia Brno D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palbuchta Jiří 1:2, Babák Petr 3:0, Bartoš Milan 1:2, Ságl Ondřej 3:1, body hostů: Svoboda Libor 2:2, Novák Lukáš 0:2, Komorovský Róbert 3:0, Ličbinský Roman 0:3, Juroška Ivan 0:1), TJ Sokol Brno I B - TTC Moravská Slavia Brno E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herník Miloslav 2:1, Obešlo Josef ml. 1:1, Toufar Zdeněk 2:1, Martinčík Tomáš 3:0, body hostů: Vaculík Miloslav 2:1, Novák Martin 0:3, Pavelka Jakub 1:2, Střítežský Roman 0:2), SKST Hodonín C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gráf Jiří 2:0, Trunov Yevhenii 2:0, Hasil Tomáš 2:0, Melek Milan 2:0, body hostů: Kříž Bohumil 0:2, Ondrovčák Radek 0:2, Vybíral Pavel 0:2, Nechvátal Petr 0:2), SKST Hodonín D - TTC Koral Tišnov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ilčík Ondřej 2:1, Brateyko Solomiya 3:0, Hašlík Jakub 2:1, Buriánek Patrik 2:1, body hostů: Cvrkal Rudolf 2:1, Charous Jan 1:2, Sedlář Jakub 0:3, Cvrkal Rudolf ml. 0:3), Orel Silůvky A - TJ Sokol Brno I A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Telecká Jana 2:2, Kolbert David 2:2, Záděra Luboš 3:1, Pikula Radek 3:1, body hostů: Charitonov Vitalij 3:1, Poledňa Martin 1:2, Prachař Marek 1:3, Musil Ondřej 1:3, Laicman Petr 0:1), TJ Sokol Hlubočany A - KST Blansko B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pořízek Josef 1:1, Kovář Jakub 0:2, Reček Martin 0:1, Procházka Miroslav 0:3, Šmetka Miroslav 0:2, body hostů: Kvíčala David 3:0, Mikula Stanislav 3:0, Voráč Pavel 2:0, Zukal Adam 1:1),
15. kolo:
TJ Sokol Brno I B - TTC Moravská Slavia Brno D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obešlo Josef ml. 4:0, Herník Miloslav 1:3, Toufar Zdeněk 1:3, Martinčík Tomáš 1:3, body hostů: Ličbinský Roman 3:1, Juroška Ivan 3:1, Novák Lukáš 1:3, Mikulášek Jan 2:2), TJ Holásky A - TTC Moravská Slavia Brno E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palbuchta Jiří 3:0, Ságl Ondřej 2:0, Vičík Oldřich 0:3, Babák Petr 3:0, body hostů: Vaculík Miloslav 1:2, Pavelka Jakub 1:2, Novák Martin 1:2, Střítežský Roman 0:2), SKST Hodonín D - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ilčík Ondřej 2:0, Hašlík Jakub 1:1, Brateyko Solomiya 3:0, Buriánek Patrik 2:0, body hostů: Kříž Bohumil 1:2, Ondrovčák Radek 0:2, Vybíral Pavel 0:2, Nechvátal Petr 0:2), SKST Hodonín C - TTC Koral Tišnov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melek Milan 2:1, Gráf Jiří 2:0, Hasil Tomáš 3:0, Mesaroš Petr 1:1, Brychta Edo 0:1, body hostů: Charous Jan 0:3, Sedlář Jakub 1:2, Cvrkal Rudolf ml. 0:3, Cvrkal Rudolf 2:0), TJ Sokol Hlubočany A - TJ Sokol Brno I A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pořízek Josef 1:1, Kovář Jakub 1:1, Sádlík Luděk 0:3, WO 0:3, body hostů: Charitonov Vitalij 2:1, Laicman Petr 1:1, Prachař Marek 1:0, Musil Ondřej 1:0, WO 3:0), Orel Silůvky A - KST Blansko B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záděra Luboš 1:3, Vališ Petr 2:2, Pikula Radek 2:2, Kolbert David 3:1, body hostů: Kvíčala David 3:1, Mikula Stanislav 3:1, Kaluža Tomáš 1:3, Voráč Pavel 1:3),
16. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno D - Orel Silůvky A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Libor 2:0, Bíza Martin 2:0, Ličbinský Roman 2:0, Mikulášek Jan 2:0, body hostů: Záděra Luboš 0:2, Kolbert David 0:2, Ertl Jakub 0:2, Vališ Petr 0:2), TTC Moravská Slavia Brno E - TJ Sokol Hlubočany A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šefr Filip 1:0, Pavelka Jakub 1:1, Toufar Jan 3:0, Skála Radek 1:0, WO 3:0, body hostů: Kovář Jakub 1:2, Sádlík Luděk 0:2, Pořízek Josef 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Brno I A - SKST Hodonín C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prachař Marek 0:2, Dočekal Petr 0:2, Laicman Petr 0:2, Poledňa Martin 0:2, body hostů: Hasil Tomáš 2:0, Gráf Jiří 2:0, Melek Milan 2:0, Mádel Ladislav 2:0), KST Blansko B - SKST Hodonín D 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Voráč Pavel 1:2, Mikula Stanislav 3:0, Zukal Adam 2:1, Kvíčala David 2:1, WO 1:0, body hostů: Ilčík Ondřej 2:1, Buriánek Patrik 0:3, Juřík Adam 2:1, Hašlík Jakub 0:3, WO 0:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Holásky A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Radek 1:3, Vybíral Pavel 2:2, Nechvátal Petr 0:3, Kříž Bohumil 2:2, body hostů: Palbuchta Jiří 3:1, Ságl Ondřej 3:1, Babák Petr 4:0, Žilka Milan 0:3), TTC Koral Tišnov B - TJ Sokol Brno I B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vitula Josef 3:1, Hruška Pavel 0:4, Dospíšil Pavel 4:0, Nováček Libor 3:1, body hostů: Herník Miloslav 1:3, Martinčík Tomáš 1:3, Obešlo Josef ml. 2:2, Kvarda Lubomír 2:2),
17. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno E - Orel Silůvky A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šefr Filip 1:3, Novák Martin 2:2, Pavelka Jakub 0:3, Toufar Jan 3:1, body hostů: Pikula Radek 2:2, Kolbert David 3:1, Záděra Luboš 4:0, Vališ Petr 0:3), TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Sokol Hlubočany A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikulášek Jan 1:0, Novák Lukáš 1:1, Ličbinský Roman 3:0, Juroška Ivan 1:0, WO 3:0, body hostů: Kovář Jakub 1:2, Pořízek Josef 0:2, Šafařík Michal 0:2, WO 0:3), KST Blansko B - SKST Hodonín C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voráč Pavel 0:2, Polívka Martin ml. 0:2, Kvíčala David 0:2, Zukal Adam 0:2, body hostů: Hasil Tomáš 2:0, Gráf Jiří 2:0, Melek Milan 2:0, Mesaroš Petr 2:0), TJ Sokol Brno I A - SKST Hodonín D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Ondřej 0:3, Poledňa Martin 1:2, Charitonov Vitalij 2:1, Prachař Marek 1:3, body hostů: Brateyko Solomiya 4:0, Buriánek Patrik 1:2, Ilčík Ondřej 2:1, Hašlík Jakub 2:1), TTC Koral Tišnov B - TJ Holásky A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Libor 1:3, Cvrkal Rudolf ml. 1:3, Sedlář Jakub 2:2, Charous Jan 3:1, body hostů: Babák Petr 3:1, Palbuchta Jiří 3:1, Ságl Ondřej 3:1, Vičík Oldřich 0:4), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Sokol Brno I B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vybíral Pavel 3:1, Ondrovčák Radek 2:2, Nechvátal Petr 0:4, Kříž Bohumil 3:1, body hostů: Herník Miloslav 2:2, Obešlo Josef ml. 4:0, Martinčík Tomáš 1:3, Toufar Zdeněk 0:3, Rakovický Milan 1:0),
18. kolo:
KST Blansko B - TJ Sokol Brno I A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikula Stanislav 3:1, Voráč Pavel 2:2, Kaluža Tomáš 0:2, Kvíčala David 4:0, Zukal Adam 0:2, body hostů: Poledňa Martin 2:2, Charitonov Vitalij 3:1, Laicman Petr 1:0, Prachař Marek 1:3, Musil Ondřej 0:3), TJ Sokol Hlubočany A - Orel Silůvky A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pořízek Josef 2:1, Procházka Miroslav 0:3, Kobolka Luboš 0:3, Kovář Jakub 2:2, body hostů: Pikula Radek 3:1, Kolbert David 2:1, Záděra Luboš 1:2, Vališ Petr 3:0), SKST Hodonín D - SKST Hodonín C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buriánek Patrik 2:1, Veselý Jan 0:3, Juřík Adam 0:3, Ilčík Ondřej 2:1, body hostů: Gráf Jiří 3:0, Mádel Ladislav 2:1, Melek Milan 2:1, Skala Ján 1:2), TJ Sokol Brno I B - TJ Holásky A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šiške Miloslav 0:2, Toufar Zdeněk 1:1, Kvarda Lubomír 0:3, Herník Miloslav 0:2, body hostů: Ságl Ondřej 3:0, Škvařil Petr 1:1, Babák Petr 2:0, Javůrek Martin 2:0), TTC Koral Tišnov B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováček Libor 2:2, Hruška Pavel 0:4, Sedlář Jakub 3:1, Dospíšil Pavel 3:1, body hostů: Kříž Bohumil 3:1, Nechvátal Petr 1:3, Vybíral Pavel 2:2, Ondrovčák Radek 2:2), TTC Moravská Slavia Brno E - TTC Moravská Slavia Brno D 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šefr Filip 1:1, Tureček Petr 2:2, Pavelka Jakub 3:0, Vaculík Miloslav 2:2, Novák Martin 2:0, body hostů: Juroška Ivan 3:1, Svoboda Libor 0:4, Ličbinský Roman 0:1, Komorovský Róbert 2:1, Novák Lukáš 0:3),
19. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TTC Moravská Slavia Brno D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Pavel 1:2, Ondrovčák Radek 0:2, Nechvátal Petr 1:2, Kříž Bohumil 0:3, body hostů: Komorovský Róbert 2:1, Svoboda Libor 2:1, Ličbinský Roman 3:0, Mikulášek Jan 2:0), TTC Koral Tišnov B - TTC Moravská Slavia Brno E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováček Libor 4:0, Dospíšil Pavel ml. 0:4, Pololáník Jiří 1:3, Dospíšil Pavel 4:0, body hostů: Novák Martin 2:2, Pavelka Jakub 2:2, Tureček Petr 2:2, Střítežský Roman 1:3), TJ Holásky A - TJ Sokol Brno I A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Škvařil Petr 1:0, Ságl Ondřej 2:0, Palbuchta Jiří 2:1, Babák Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Dočekal Petr 0:3, Charitonov Vitalij 0:2, Musil Ondřej 1:1, WO 0:3), TJ Sokol Brno I B - KST Blansko B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martinčík Tomáš 1:2, Herník Miloslav 1:2, Toufar Zdeněk 1:2, Obešlo Josef ml. 2:2, body hostů: Veselý Lukáš 3:1, Kvíčala David 2:1, Mikula Stanislav 2:1, Voráč Pavel 1:2), SKST Hodonín C - Orel Silůvky A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Melek Milan 1:0, Gráf Jiří 2:0, Hasil Tomáš 2:0, Brychta Edo 1:0, WO 3:0, body hostů: Kolbert David 0:2, Záděra Luboš 0:2, Záděra Kamil 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Hlubočany A - SKST Hodonín D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pořízek Josef 1:3, Müller Zdeněk st. 1:3, Navrátil Václav 1:2, Kovář Jakub 3:1, body hostů: Ilčík Ondřej 2:2, Buriánek Patrik 4:0, Hašlík Jakub 3:1, Juřík Adam 0:3),
20. kolo:
TTC Koral Tišnov B - TTC Moravská Slavia Brno D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Libor 3:1, Vitula Josef 2:2, Hulák Jiří 1:3, Dospíšil Pavel 2:2, body hostů: Komorovský Róbert 0:4, Svoboda Libor 3:1, Ličbinský Roman 3:1, Mikulášek Jan 2:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TTC Moravská Slavia Brno E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Pavel 2:1, Kříž Bohumil 2:1, Nechvátal Petr 1:2, Ondrovčák Radek 3:0, body hostů: Vaculík Miloslav 1:2, Tureček Petr 1:2, Pavelka Jakub 2:1, Střítežský Roman 0:3), TJ Sokol Brno I B - TJ Sokol Brno I A 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rakovický Milan 0:3, Obešlo Josef ml. 1:1, Prachař Tomáš 0:3, Kvarda Lubomír 0:3, body hostů: Charitonov Vitalij 3:0, Musil Ondřej 2:1, Poledňa Martin 3:0, Prachař Marek 2:0), TJ Holásky A - KST Blansko B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škvařil Petr 0:2, Palbuchta Jiří 2:0, Babák Petr 3:0, Ságl Ondřej 3:0, body hostů: Kvíčala David 1:2, Polívka Martin ml. 0:3, Přikryl Jiří 0:2, Voráč Pavel 1:1), SKST Hodonín D - Orel Silůvky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ilčík Ondřej 2:2, Juřík Adam 1:3, Hašlík Jakub 3:1, Buriánek Patrik 2:2, body hostů: Kolbert David 3:1, Vališ Petr 2:2, Záděra Luboš 2:2, Ertl Jakub 1:3), SKST Hodonín C - TJ Sokol Hlubočany A 10:0wo,
21. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno D - SKST Hodonín C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juroška Ivan 3:1, Svoboda Libor 2:2, Komorovský Róbert 1:3, Mikulášek Jan 1:3, body hostů: Gráf Jiří 4:0, Melek Milan 1:3, Brychta Edo 1:3, Trunov Yevhenii 3:1), TTC Moravská Slavia Brno E - SKST Hodonín D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toufar Jan 2:0, Vaculík Miloslav 2:0, Tureček Petr 2:0, Skála Radek 2:0, body hostů: Ilčík Ondřej 0:2, Hašlík Jakub 0:2, Juřík Adam 0:2, Podrazil David 0:2), Orel Silůvky A - TJ Holásky A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pikula Radek 0:1, Horák Radek 0:2, Záděra Luboš 0:3, Kolbert David 1:2, WO 1:0, body hostů: Bartoš Milan 3:0, Ságl Ondřej 3:0, Babák Petr 1:1, Palbuchta Jiří 1:0, WO 0:1), TJ Sokol Hlubočany A - TJ Sokol Brno I B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pořízek Josef 3:0, Müller Zdeněk st. 0:3, Navrátil Václav 0:3, Kovář Jakub 1:2, body hostů: Obešlo Josef ml. 2:1, Herník Miloslav 3:0, Rakovický Milan 1:2, Toufar Zdeněk 2:1), TJ Sokol Brno I A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laicman Petr 0:1, Poledňa Martin 2:2, Charitonov Vitalij 4:0, Prachař Marek 2:2, Musil Ondřej 0:3, body hostů: Kříž Bohumil 2:2, Ondrovčák Radek 2:2, Vybíral Pavel 2:2, Nechvátal Petr 2:2), KST Blansko B - TTC Koral Tišnov B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Voráč Pavel 1:1, Přikryl Jiří 0:2, Mikula Stanislav 2:1, Kvíčala David 2:0, WO 4:0, body hostů: Dospíšil Pavel 3:0, Nováček Libor 1:2, Hruška Pavel 0:3, WO 0:4),
22. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno E - SKST Hodonín C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toufar Jan 3:1, Šefr Filip 0:4, Vaculík Miloslav 2:2, Skála Radek 3:1, body hostů: Gráf Jiří 3:1, Melek Milan 2:2, Brychta Edo 0:2, Trunov Yevhenii 2:2, Mesaroš Petr 1:1), TTC Moravská Slavia Brno D - SKST Hodonín D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juroška Ivan 3:1, Svoboda Libor 2:1, Komorovský Róbert 1:2, Ličbinský Roman 3:1, body hostů: Brateyko Solomiya 4:0, Ilčík Ondřej 1:3, Hašlík Jakub 0:3, Juřík Adam 0:3), TJ Sokol Hlubočany A - TJ Holásky A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pořízek Josef 2:1, Müller Zdeněk st. 0:3, Navrátil Václav 1:2, Kovář Jakub 1:2, body hostů: Ságl Ondřej 3:0, Palbuchta Jiří 2:1, Babák Petr 2:1, Žilka Milan 1:2), Orel Silůvky A - TJ Sokol Brno I B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pikula Radek 0:2, Vališ Petr 0:2, Záděra Luboš 1:2, Kolbert David 1:2, body hostů: Obešlo Josef ml. 2:1, Herník Miloslav 3:0, Rakovický Milan 1:1, Toufar Zdeněk 2:0), KST Blansko B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voráč Pavel 1:2, Mikula Stanislav 2:0, Kvíčala David 3:0, Veselý Lukáš 3:0, body hostů: Kříž Bohumil 1:2, Ondrovčák Radek 0:3, Vybíral Pavel 0:3, Nechvátal Petr 1:1), TJ Sokol Brno I A - TTC Koral Tišnov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Ondřej 2:0, Poledňa Martin 2:0, Charitonov Vitalij 3:0, Prachař Marek 1:1, body hostů: Cvrkal Rudolf ml. 0:3, Pololáník Jiří 0:2, Nováček Libor 0:2, Cvrkal Rudolf 1:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín C - SKST Hodonín D 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gráf Jiří 3:0, Melek Milan 2:0, Mesaroš Petr 0:2, Hasil Tomáš 3:0, Mádel Ladislav 0:1, body hostů: Brateyko Solomiya 1:2, Ilčík Ondřej 1:2, Buriánek Patrik 1:2, Hašlík Jakub 0:2), TJ Holásky A - TTC Moravská Slavia Brno D 9:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Palbuchta Jiří 3:0, Bartoš Milan 0:3, Babák Petr 3:0, Ságl Ondřej 3:1, body hostů: Bíza Martin 1:3, Svoboda Libor 1:2, Komorovský Róbert 1:2, Ličbinský Roman 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKST Hodonín D - SKST Hodonín C 2:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Buriánek Patrik 0:2, Ilčík Ondřej 0:2, Hašlík Jakub 0:3, Brateyko Solomiya 2:1, body hostů: Hasil Tomáš 3:0, Gráf Jiří 3:0, Melek Milan 1:1, Mesaroš Petr 1:1), TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Holásky A 2:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svoboda Libor 0:2, Mikulášek Jan 1:1, Ličbinský Roman 1:2, Bíza Martin 0:3, body hostů: Ságl Ondřej 2:1, Palbuchta Jiří 3:0, Babák Petr 1:1, Bartoš Milan 2:0),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Hodonín C - SKST Hodonín D -:-, TJ Holásky A - TTC Moravská Slavia Brno D -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín C - TJ Holásky A 9:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák David 2:0, Gráf Jiří 2:0, Hasil Tomáš 2:0, Melek Milan 2:0, body hostů: Ságl Ondřej 0:2, Palbuchta Jiří 0:2, Babák Petr 0:2, Bartoš Milan 0:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Holásky A - SKST Hodonín C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Babák Petr 1:1, Ságl Ondřej 0:2, Vysloužil Jan 0:3, Škvařil Petr 0:2, body hostů: Gráf Jiří 3:0, Novák David 2:0, Hasil Tomáš 2:0, Melek Milan 1:0, Mesaroš Petr 0:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Hodonín C - TJ Holásky A -:-,
Krajská soutěž I. třídy
1. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče B - STK Zbraslavec A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melichar Libor 2:2, Kratochvíl Jaroslav 1:3, Šafařík Jan 3:1, Studýnka František 1:3, body hostů: Křepela Radim 0:4, Pačinek Jakub 3:1, Těžký Pavel 2:2, Krása Petr ml. 4:0), TJ Sokol Vranovice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladký Rostislav 3:1, Wirth Imrich 1:2, Hanuš Michal 0:3, Bednařík Marcel 4:0, body hostů: Nechvátal Petr 2:2, Šalamoun Lubomír 2:2, Ondrovčák Ladislav 1:2, Ondra Milan 1:2), TJ Sokol Lanžhot A - TTC Komořany A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baláž Branislav 2:0, Brozák Radomír 1:1, Koníček Michal 3:0, Darmovzal Zdeněk 2:0, body hostů: Busta Stanislav 1:2, Hejdušek Ivan 0:2, Frimmer Ján 0:2, Hynšt Martin 0:2), KST Oltec Brno A - SK Slatina - Brno B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jaromír 1:1, Pelikán Jan 2:0, Galanda František 2:1, Fábo Ján 3:0, body hostů: Táborský Jindřich 1:2, Tupec Pavel 1:2, Fila Martin 0:2, Třináctý Richard 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - Orel Ivančice A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Josef st. 0:2, Hruška Petr 0:2, Vybíral Matouš 0:2, Kazdera Pavel 0:2, body hostů: Peška Ladislav 2:0, Císarík Pavel 2:0, Feith Marek 2:0, Šlapanský Jan 2:0), SKST Dubňany A - TJ Brno-Bystrc A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrla Jan 3:1, Jelínek Zdeněk ml. 2:2, Chludil Radek 0:4, Grufík Kamil 2:2, body hostů: Kamenický Tomáš 2:2, Weiser Daniel 3:1, Pernička Pavel 2:2, Trávníček Tomáš 2:2),
2. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Brno-Bystrc A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melichar Libor 3:1, Kratochvíl Jaroslav 0:1, Šafařík Jan 2:1, Studýnka František 2:2, Šafaříková Sandra 1:1, body hostů: Kamenický Tomáš 3:1, Weiser Daniel 2:2, Pernička Pavel 0:3, Trávníček Tomáš 1:2), TJ Sokol Vranovice A - TTC Komořany A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladký Rostislav 1:3, Wirth Imrich 1:2, Tetur Stanislav 1:2, Bednařík Marcel 2:2, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 3:1, Busta Stanislav 3:1, Hejdušek Ivan 3:0, Frimmer Ján 0:3), TJ Sokol Lanžhot A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baláž Branislav 2:0, Brozák Radomír 1:1, Koníček Michal 3:0, Darmovzal Zdeněk 3:0, body hostů: Goldmann Tomáš 1:2, Šalamoun Lubomír 0:3, Ondrovčák Ladislav 0:2, Mečl Zdeněk 0:2), KST Oltec Brno A - Orel Ivančice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jaromír 3:0, Pelikán Jan 2:1, Galanda František 1:2, Fábo Ján 3:0, body hostů: Peška Ladislav 1:2, Císarík Pavel 1:2, Feith Marek 1:2, Šlapanský Jan 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - SK Slatina - Brno B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Matouš 0:4, Kazdera Pavel 4:0, Andorko Pavel 2:2, Adam Petr 1:3, body hostů: Táborský Jindřich 2:2, Tupec Pavel 3:1, Fila Martin 2:2, Třináctý Richard 2:2), SKST Dubňany A - STK Zbraslavec A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chludil Radek 2:2, Jelínek Zdeněk ml. 1:3, Kotrla Jan 2:2, Grufík Kamil 2:0, WO 0:2, body hostů: Pačinek Jakub 2:1, Krása Petr ml. 3:0, Těžký Pavel 0:4, Křepela Radim 2:2, WO 2:0),
3. kolo:
STK Zbraslavec A - SK Slatina - Brno B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Těžký Pavel 0:4, Křepela Radim 4:0, Krása Petr ml. 2:2, Pačinek Jakub 2:2, body hostů: Táborský Jindřich 2:2, Tupec Pavel 2:2, Fila Martin 2:2, Třináctý Richard 2:2), TJ Brno-Bystrc A - Orel Ivančice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pernička Pavel 2:2, Trávníček Tomáš 3:1, Weiser Daniel 2:2, Kamenický Tomáš 3:1, body hostů: Peška Ladislav 3:1, Císarík Pavel 2:2, Feith Marek 1:3, Šlapanský Jan 0:4), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - KST Oltec Brno A 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ondrovčák Ladislav 1:2, Šalamoun Lubomír 1:2, Nechvátal Petr 2:1, WO 0:4, body hostů: Fábo Ján 2:0, Galanda František 0:3, Raška Pavel 1:1, Svoboda Jaromír 2:0, WO 4:0), TTC Komořany A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frimmer Ján 3:0, Hynšt Martin 1:2, Hejdušek Ivan 1:2, Busta Stanislav 4:0, body hostů: Andorko Pavel 2:2, Kazdera Pavel 0:3, Adam Petr 1:2, Vybíral Matouš 1:2), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Sokol Vranovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melichar Libor 3:1, Šafařík Jan 2:2, Kratochvíl Jaroslav 1:3, Studýnka František 2:2, body hostů: Bednařík Marcel 3:1, Hladký Rostislav 3:1, Wirth Imrich 2:2, Hanuš Michal 0:4), SKST Dubňany A - TJ Sokol Lanžhot A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jelínek Zdeněk ml. 0:2, Grufík Kamil 0:2, Kotrla Jan 0:2, WO 0:3, body hostů: Koníček Michal 2:0, Baláž Branislav 2:0, Brozák Radomír 1:0, Darmovzal Zdeněk 1:0, WO 3:0),
4. kolo:
STK Zbraslavec A - Orel Ivančice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Těžký Pavel 0:4, Křepela Radim 4:0, Krása Petr ml. 1:3, Pačinek Jakub 3:1, body hostů: Peška Ladislav 3:1, Feith Marek 2:2, Šlapanský Jan 2:2, Fiala Karel 1:3), TJ Brno-Bystrc A - SK Slatina - Brno B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávníček Tomáš 1:3, Pernička Pavel 1:3, Weiser Daniel 1:2, Kamenický Tomáš 2:2, body hostů: Táborský Jindřich 4:0, Tupec Pavel 2:2, Fila Martin 2:2, Třináctý Richard 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šalamoun Lubomír 3:1, Ofčanský Richard 2:2, Ondrovčák Ladislav 1:2, Nechvátal Petr 3:1, body hostů: Andorko Pavel 2:2, Kazdera Pavel 0:4, Adam Petr 2:2, Vybíral Matouš 2:1), TTC Komořany A - KST Oltec Brno A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejdušek Ivan 2:2, Frimmer Ján 1:3, Busta Stanislav 1:3, Daněk Zdeněk ml. 3:1, body hostů: Fábo Ján 3:1, Svoboda Jaromír 3:1, Galanda František 2:2, Raška Pavel 1:3), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Sokol Lanžhot A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šafařík Jan 0:2, Kratochvíl Jaroslav 0:3, Melichar Libor 1:1, WO 0:3, body hostů: Koníček Michal 2:0, Baláž Branislav 2:0, Brozák Radomír 0:1, Darmovzal Zdeněk 2:0, WO 3:0), SKST Dubňany A - TJ Sokol Vranovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chludil Radek 2:1, Jelínek Zdeněk ml. 3:0, Kotrla Jan 3:0, Grufík Kamil 1:2, body hostů: Bednařík Marcel 1:2, Hladký Rostislav 1:2, Wirth Imrich 1:2, Křivka Jan 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - STK Zbraslavec A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladký Rostislav 2:2, Wirth Imrich 2:2, Hanuš Michal 0:4, Bednařík Marcel 3:1, body hostů: Křepela Radim 4:0, Pačinek Jakub 3:1, Krása Petr ml. 1:3, Těžký Pavel 1:3), TJ Sokol Lanžhot A - TJ Brno-Bystrc A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Darmovzal Zdeněk 2:0, Brozák Radomír 2:0, Baláž Branislav 1:1, Koníček Michal 1:0, WO 2:0, body hostů: Strmiska Tomáš 0:3, Kamenický Tomáš 1:1, Weiser Daniel 0:2, WO 0:2), KST Oltec Brno A - TJ Agrotec Hustopeče B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Galanda František 0:1, Raška Pavel 1:1, Svoboda Jaromír 3:0, Fábo Ján 2:0, WO 3:0, body hostů: Kratochvíl Jaroslav 2:1, Šafařík Jan 0:3, Melichar Libor 0:2, WO 0:3), SK Slatina - Brno B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fila Martin 2:1, Plotěný Michal 0:2, Tupec Pavel 3:0, Táborský Jindřich 3:0, Tůma Karel 1:0, body hostů: Ondra Milan 1:2, Nechvátal Petr 1:2, Ondrovčák Ladislav 1:2, Šalamoun Lubomír 0:3), Orel Ivančice A - TTC Komořany A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císarík Pavel 2:2, Feith Marek 2:2, Šlapanský Jan 1:2, Peška Ladislav 1:3, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 4:0, Masařík Lukáš 1:3, Busta Stanislav 3:1, Hejdušek Ivan 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - SKST Dubňany A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Petr 2:1, Vybíral Matouš 0:3, Kazdera Pavel 1:2, Andorko Pavel 1:3, body hostů: Kotrla Jan 3:1, Jelínek Zdeněk ml. 2:1, Grufík Kamil 2:1, Chludil Radek 2:1),
6. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - TJ Brno-Bystrc A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladký Rostislav 2:2, Wirth Imrich 1:2, Tetur Stanislav 0:2, Bednařík Marcel 2:2, Klabusay Martin 0:1, body hostů: Kamenický Tomáš 2:2, Weiser Daniel 4:0, Pernička Pavel 1:2, Mikuš Juraj 2:1), TJ Sokol Lanžhot A - STK Zbraslavec A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baláž Branislav 2:2, Brozák Radomír 2:1, Koníček Michal 1:2, Darmovzal Zdeněk 4:0, body hostů: Pačinek Jakub 2:2, Krása Petr ml. 1:3, Křepela Radim 2:1, Těžký Pavel 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Agrotec Hustopeče B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adam Petr 1:2, Vybíral Matouš 1:2, Kazdera Pavel 1:2, Andorko Pavel 2:2, body hostů: Studýnka František 3:1, Melichar Libor 2:1, Šafařík Jan 2:1, Kratochvíl Jaroslav 1:2), SK Slatina - Brno B - TTC Komořany A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fila Martin 1:2, Tupec Pavel 1:2, Traxler Jan 1:2, Táborský Jindřich 0:3, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 3:0, Masařík Lukáš 1:2, Busta Stanislav 2:1, Hejdušek Ivan 3:0), Orel Ivančice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císarík Pavel 3:0, Feith Marek 2:1, Šlapanský Jan 2:1, Peška Ladislav 2:2, body hostů: Šalamoun Lubomír 0:4, Nechvátal Petr 3:0, Ondrovčák Ladislav 0:3, Ondra Milan 1:2), KST Oltec Brno A - SKST Dubňany A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galanda František 2:0, Raška Pavel 1:1, Svoboda Jaromír 3:0, Fábo Ján 3:0, body hostů: Kotrla Jan 1:2, Jelínek Zdeněk ml. 0:3, Grufík Kamil 0:2, Chludil Radek 0:2),
7. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Lanžhot A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladký Rostislav 0:3, Wirth Imrich 1:1, Bednařík Marcel 1:2, Bruckner Tomáš 0:3, body hostů: Darmovzal Zdeněk 2:1, Koníček Michal 2:1, Baláž Branislav 3:0, Brozák Radomír 2:0), KST Oltec Brno A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galanda František 2:1, Raška Pavel 1:1, Svoboda Jaromír 2:1, Fábo Ján 3:0, body hostů: Adam Petr 1:2, Dočekal Petr 1:2, Andorko Pavel 0:3, Vybíral Matouš 1:1), SK Slatina - Brno B - Orel Ivančice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fila Martin 3:1, Táborský Jindřich 2:2, Třináctý Richard 2:2, Tupec Pavel 2:2, body hostů: Peška Ladislav 2:2, Císarík Pavel 3:1, Feith Marek 0:4, Šlapanský Jan 2:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TTC Komořany A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrovčák Ladislav 1:2, Šalamoun Lubomír 1:2, Ondra Milan 0:3, Nechvátal Petr 1:2, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 1:2, Masařík Lukáš 2:1, Busta Stanislav 3:0, Hejdušek Ivan 3:0), STK Zbraslavec A - TJ Brno-Bystrc A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cetkovský Martin 1:2, Křepela Radim 2:1, Krása Petr ml. 2:1, Pačinek Jakub 3:0, body hostů: Kamenický Tomáš 1:2, Weiser Daniel 2:1, Pernička Pavel 0:3, Trávníček Tomáš 1:2), TJ Agrotec Hustopeče B - SKST Dubňany A 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šafaříková Sandra 2:1, Šafařík Jan 2:1, Kratochvíl Jaroslav 2:1, Horák Ondřej 0:3, WO 4:0, body hostů: Kotrla Jan 2:2, Jelínek Zdeněk ml. 3:1, Chludil Radek 1:3, WO 0:4),
8. kolo:
STK Zbraslavec A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cetkovský Martin 1:2, Křepela Radim 1:1, Krása Petr ml. 3:0, Pačinek Jakub 3:0, body hostů: Nechvátal Petr 2:1, Šalamoun Lubomír 0:3, Ondrovčák Ladislav 0:3, Ondra Milan 1:1), TJ Brno-Bystrc A - TTC Komořany A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pernička Pavel 2:1, Trávníček Tomáš 2:1, Weiser Daniel 1:2, Kamenický Tomáš 3:0, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 3:0, Hejdušek Ivan 1:2, Frimmer Ján 0:3, Hynšt Martin 0:3), TJ Agrotec Hustopeče B - SK Slatina - Brno B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Jaroslav 0:2, Melichar Libor 4:0, Šafařík Jan 2:1, Studýnka František 3:1, Šafaříková Sandra 0:2, body hostů: Táborský Jindřich 2:2, Tupec Pavel 2:2, Fila Martin 1:3, Třináctý Richard 1:2), TJ Sokol Vranovice A - KST Oltec Brno A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladký Rostislav 1:2, Bruckner Tomáš 0:1, Wirth Imrich 0:3, Bednařík Marcel 3:1, WO 0:2, body hostů: Fábo Ján 3:0, Svoboda Jaromír 2:1, Galanda František 1:2, Raška Pavel 1:1, WO 2:0), TJ Sokol Lanžhot A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baláž Branislav 2:0, Koníček Michal 2:0, Brozák Radomír 2:0, Darmovzal Zdeněk 2:0, body hostů: Andorko Pavel 0:2, Kazdera Pavel 0:2, Tuhý Roman 0:2, Adam Petr 0:2), SKST Dubňany A - Orel Ivančice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chludil Radek 2:1, Mosnák Milan 2:0, Jelínek Zdeněk ml. 2:1, Kotrla Jan 3:0, body hostů: Císarík Pavel 0:3, Peška Ladislav 1:2, Feith Marek 0:3, Šlapanský Jan 1:1),
9. kolo:
STK Zbraslavec A - TTC Komořany A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Těžký Pavel 2:1, Křepela Radim 2:1, Krása Petr ml. 0:3, Pačinek Jakub 4:0, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 2:2, Masařík Lukáš 2:1, Hejdušek Ivan 1:2, Frimmer Ján 0:3), TJ Brno-Bystrc A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pernička Pavel 0:4, Trávníček Tomáš 3:1, Weiser Daniel 3:1, Kamenický Tomáš 3:1, body hostů: Šalamoun Lubomír 1:3, Nechvátal Petr 3:1, Ondrovčák Ladislav 2:2, Ondra Milan 1:3), TJ Agrotec Hustopeče B - Orel Ivančice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Jaroslav 1:3, Melichar Libor 2:2, Šafařík Jan 2:2, Studýnka František 2:2, body hostů: Císarík Pavel 4:0, Peška Ladislav 2:2, Feith Marek 2:2, Šlapanský Jan 1:3), TJ Sokol Vranovice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladký Rostislav 2:2, Tetur Stanislav 0:4, Wirth Imrich 3:1, Bednařík Marcel 3:1, body hostů: Adam Petr 1:3, Andorko Pavel 3:1, Dočekal Petr 1:3, Vybíral Matouš 3:1), TJ Sokol Lanžhot A - KST Oltec Brno A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baláž Branislav 3:0, Brozák Radomír 1:2, Darmovzal Zdeněk 2:1, Koníček Michal 3:1, body hostů: Fábo Ján 2:2, Svoboda Jaromír 2:1, Raška Pavel 0:3, Pelikán Jan 0:3), SKST Dubňany A - SK Slatina - Brno B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chludil Radek 3:1, Mosnák Milan 0:3, Jelínek Zdeněk ml. 2:1, Kotrla Jan 3:1, body hostů: Tupec Pavel 1:3, Táborský Jindřich 2:2, Fila Martin 1:2, Třináctý Richard 2:1),
10. kolo:
KST Oltec Brno A - STK Zbraslavec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fábo Ján 3:0, Svoboda Jaromír 2:1, Galanda František 0:3, Pelikán Jan 4:0, body hostů: Pačinek Jakub 2:2, Krása Petr ml. 1:2, Křepela Radim 1:2, Těžký Pavel 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Brno-Bystrc A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Matouš 1:3, Kazdera Pavel 3:1, Adam Petr 2:2, Andorko Pavel 1:3, body hostů: Kamenický Tomáš 2:2, Weiser Daniel 3:1, Trávníček Tomáš 3:1, Pernička Pavel 1:3), TJ Sokol Vranovice A - SK Slatina - Brno B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladký Rostislav 2:2, Bruckner Tomáš 0:4, Wirth Imrich 1:3, Bednařík Marcel 4:0, body hostů: Fila Martin 3:1, Třináctý Richard 1:3, Táborský Jindřich 2:2, Tupec Pavel 3:1), Orel Ivančice A - TJ Sokol Lanžhot A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peška Ladislav 2:1, Feith Marek 0:3, Šlapanský Jan 0:3, Císarík Pavel 1:2, body hostů: Darmovzal Zdeněk 3:0, Koníček Michal 3:0, Baláž Branislav 2:1, Brozák Radomír 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Agrotec Hustopeče B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šalamoun Lubomír 1:2, Ondrovčák Ladislav 0:3, Goldmann Tomáš 1:2, Ondra Milan 1:2, body hostů: Studýnka František 3:0, Kratochvíl Jaroslav 1:2, Melichar Libor 3:0, Šafařík Jan 2:1), TTC Komořany A - SKST Dubňany A 10:0wo,
11. kolo:
KST Oltec Brno A - TJ Brno-Bystrc A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galanda František 2:1, Pelikán Jan 1:1, Svoboda Jaromír 3:0, Fábo Ján 3:0, body hostů: Kamenický Tomáš 2:1, Pernička Pavel 0:3, Trávníček Tomáš 0:3, Henáč Ladislav 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - STK Zbraslavec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dočekal Petr 1:2, Kazdera Pavel 0:3, Adam Petr 0:2, Andorko Pavel 2:2, Vybíral Matouš 1:0, body hostů: Pačinek Jakub 3:1, Krása Petr ml. 3:0, Křepela Radim 2:1, Těžký Pavel 1:2), SK Slatina - Brno B - TJ Sokol Lanžhot A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tupec Pavel 1:3, Táborský Jindřich 2:1, Traxler Jan 0:3, Fila Martin 2:2, body hostů: Darmovzal Zdeněk 3:1, Koníček Michal 3:1, Baláž Branislav 3:0, Brozák Radomír 0:3), Orel Ivančice A - TJ Sokol Vranovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peška Ladislav 2:1, Feith Marek 0:2, Šlapanský Jan 3:0, Císarík Pavel 3:0, body hostů: Bednařík Marcel 1:2, Hladký Rostislav 1:2, Wirth Imrich 0:3, Bruckner Tomáš 1:1), TTC Komořany A - TJ Agrotec Hustopeče B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frimmer Ján 0:4, Hejdušek Ivan 1:3, Masařík Lukáš 2:1, Daněk Zdeněk ml. 3:1, body hostů: Kratochvíl Jaroslav 3:1, Šafařík Jan 0:1, Melichar Libor 3:1, Studýnka František 2:1, Šafaříková Sandra 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - SKST Dubňany A 10:0wo,
12. kolo:
STK Zbraslavec A - TJ Agrotec Hustopeče B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Těžký Pavel 0:2, Křepela Radim 2:0, Krása Petr ml. 0:3, Pačinek Jakub 3:0, WO 4:0, body hostů: Kratochvíl Jaroslav 2:2, Studýnka František 1:2, Melichar Libor 2:1, WO 0:4), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Sokol Vranovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrovčák Ladislav 3:1, Goldmann Tomáš 2:2, Mečl Zdeněk 0:4, Ondra Milan 2:2, body hostů: Bednařík Marcel 4:0, Hladký Rostislav 1:3, Wirth Imrich 3:1, Bruckner Tomáš 1:3), TTC Komořany A - TJ Sokol Lanžhot A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Götz Bořivoj 0:2, Holec Ondřej 0:2, Masařík Lukáš 0:3, Busta Stanislav 0:2, body hostů: Darmovzal Zdeněk 3:0, Koníček Michal 2:0, Baláž Branislav 2:0, Brozák Radomír 2:0), SK Slatina - Brno B - KST Oltec Brno A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tupec Pavel 1:1, Kulhánek Jaroslav 0:3, Táborský Jindřich 0:2, WO 0:3, body hostů: Fábo Ján 2:0, Galanda František 2:0, Raška Pavel 1:0, Svoboda Jaromír 1:1, WO 3:0), Orel Ivančice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peška Ladislav 2:1, Šlapanský Jan 1:1, Feith Marek 2:1, Císarík Pavel 3:0, body hostů: Andorko Pavel 3:0, Adam Petr 0:3, Vybíral Matouš 0:3, Kazdera Pavel 0:2), TJ Brno-Bystrc A - SKST Dubňany A 10:0wo,
13. kolo:
TJ Brno-Bystrc A - TJ Agrotec Hustopeče B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pernička Pavel 0:4, Trávníček Tomáš 1:2, Weiser Daniel 0:3, Kamenický Tomáš 4:0, body hostů: Studýnka František 3:1, Melichar Libor 3:1, Kratochvíl Jaroslav 2:1, Šafařík Jan 1:2), TTC Komořany A - TJ Sokol Vranovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daněk Zdeněk ml. 2:1, Busta Stanislav 2:1, Holec Ondřej 1:1, Masařík Lukáš 3:0, Daněk Zdeněk st. 0:1, body hostů: Bednařík Marcel 3:0, Hladký Rostislav 1:2, Wirth Imrich 0:3, Mrkvica Aleš 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Sokol Lanžhot A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrovčák Ladislav 1:2, Goldmann Tomáš 0:2, Ondra Milan 1:2, Mečl Zdeněk 0:3, body hostů: Darmovzal Zdeněk 3:0, Koníček Michal 2:1, Baláž Branislav 3:0, Brozák Radomír 1:1), Orel Ivančice A - KST Oltec Brno A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peška Ladislav 0:3, Šlapanský Jan 0:2, Feith Marek 1:2, Císarík Pavel 1:2, body hostů: Svoboda Jaromír 3:0, Fábo Ján 3:0, Galanda František 2:1, Raška Pavel 1:1), SK Slatina - Brno B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Karel 3:0, Táborský Jindřich 3:0, Tupec Pavel 1:2, Fila Martin 1:2, body hostů: Kazdera Pavel 0:3, Andorko Pavel 2:1, Adam Petr 1:2, Vybíral Matouš 1:2), STK Zbraslavec A - SKST Dubňany A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Těžký Pavel 1:1, Křepela Radim 2:0, Krása Petr ml. 2:1, Pačinek Jakub 1:1, WO 3:0, body hostů: Kotrla Jan 1:2, Mosnák Milan 1:2, Chludil Radek 1:2, WO 0:3),
14. kolo:
SK Slatina - Brno B - STK Zbraslavec A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Táborský Jindřich 1:3, Tupec Pavel 1:2, Fila Martin 2:1, Zaplatil Radek 2:2, body hostů: Pačinek Jakub 4:0, Křepela Radim 1:3, Krása Petr ml. 1:2, Těžký Pavel 2:1), Orel Ivančice A - TJ Brno-Bystrc A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlapanský Jan 2:1, Feith Marek 1:2, Klíma Miloš 0:3, Peška Ladislav 0:4, body hostů: Adámek Aleš 3:1, Kamenický Tomáš 3:0, Weiser Daniel 2:1, Trávníček Tomáš 2:1), KST Oltec Brno A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fábo Ján 2:0, Raška Pavel 0:2, Horák Filip 2:0, Svoboda Jaromír 1:0, WO 4:0, body hostů: Šalamoun Lubomír 1:2, Ondrovčák Ladislav 1:1, Ondra Milan 0:2, WO 0:4), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TTC Komořany A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vybíral Matouš 1:2, Kazdera Pavel 0:2, Adam Petr 1:2, Dočekal Petr 1:2, body hostů: Busta Stanislav 3:0, Masařík Lukáš 2:1, Hejdušek Ivan 3:0, Hynšt Martin 0:2), TJ Sokol Vranovice A - TJ Agrotec Hustopeče B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladký Rostislav 0:2, Wirth Imrich 0:2, Bruckner Tomáš 0:3, Bednařík Marcel 2:1, body hostů: Studýnka František 3:0, Melichar Libor 3:0, Kratochvíl Jaroslav 1:1, Šafařík Jan 1:1), TJ Sokol Lanžhot A - SKST Dubňany A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baláž Branislav 2:0, Brozák Radomír 2:0, Koníček Michal 3:0, Darmovzal Zdeněk 1:1, body hostů: Kotrla Jan 0:3, Mosnák Milan 0:2, Chludil Radek 0:2, Dohnálek Adam 1:1),
15. kolo:
Orel Ivančice A - STK Zbraslavec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peška Ladislav 3:1, Šlapanský Jan 1:3, Feith Marek 1:2, Císarík Pavel 4:0, body hostů: Pačinek Jakub 3:1, Křepela Radim 2:2, Těžký Pavel 0:4, Krása Petr ml. 1:2), SK Slatina - Brno B - TJ Brno-Bystrc A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Karel 2:2, Fila Martin 1:3, Tupec Pavel 1:2, Táborský Jindřich 2:2, body hostů: Adámek Aleš 1:3, Kamenický Tomáš 2:2, Weiser Daniel 4:0, Trávníček Tomáš 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adam Petr 3:1, Vybíral Matouš 1:3, Kazdera Pavel 1:3, Andorko Pavel 3:1, body hostů: Nechvátal Petr 3:1, Ofčanský Richard 0:4, Ondrovčák Ladislav 3:1, Šalamoun Lubomír 2:2), KST Oltec Brno A - TTC Komořany A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jaromír 3:0, Raška Pavel 2:1, Horák Filip 1:2, Fábo Ján 2:1, body hostů: Busta Stanislav 1:2, Masařík Lukáš 3:0, Hejdušek Ivan 0:3, Frimmer Ján 0:3), TJ Sokol Lanžhot A - TJ Agrotec Hustopeče B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koníček Michal 1:0, Darmovzal Zdeněk 2:0, Brozák Radomír 1:2, Baláž Branislav 2:0, WO 3:0, body hostů: Šafařík Jan 0:3, Kratochvíl Jaroslav 1:2, Šafaříková Sandra 1:1, WO 0:3), TJ Sokol Vranovice A - SKST Dubňany A 10:0wo,
16. kolo:
STK Zbraslavec A - TJ Sokol Vranovice A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Těžký Pavel 1:1, Křepela Radim 2:0, Krása Petr ml. 2:1, Pačinek Jakub 0:2, WO 4:0, body hostů: Bednařík Marcel 1:2, Hladký Rostislav 1:2, Wirth Imrich 2:1, WO 0:4), TJ Brno-Bystrc A - TJ Sokol Lanžhot A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávníček Tomáš 0:3, Kamenický Tomáš 1:2, Pernička Pavel 0:3, Adámek Aleš 2:2, body hostů: Koníček Michal 4:0, Baláž Branislav 3:0, Brozák Radomír 2:1, Hanák Jiří 1:2), TJ Agrotec Hustopeče B - KST Oltec Brno A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studýnka František 1:2, Šafařík Jan 0:3, Kratochvíl Jaroslav 1:1, Melichar Libor 2:2, Šafaříková Sandra 0:1, body hostů: Svoboda Jaromír 4:0, Fábo Ján 2:1, Horák Filip 1:2, Raška Pavel 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - SK Slatina - Brno B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrovčák Ladislav 2:2, Goldmann Tomáš 0:4, Šalamoun Lubomír 1:2, Ondra Milan 3:1, body hostů: Táborský Jindřich 3:1, Třináctý Richard 3:1, Tůma Karel 1:3, Tupec Pavel 2:1), TTC Komořany A - Orel Ivančice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejdušek Ivan 1:3, Busta Stanislav 1:3, Masařík Lukáš 3:1, Daněk Zdeněk ml. 3:1, body hostů: Císarík Pavel 3:1, Peška Ladislav 2:2, Šlapanský Jan 1:3, Feith Marek 2:2), SKST Dubňany A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grufík Kamil 1:3, Kotrla Jan 4:0, Chludil Radek 1:2, Mosnák Milan 3:1, body hostů: Andorko Pavel 2:2, Vybíral Matouš 1:3, Adam Petr 2:2, Hruška Petr 1:2),
17. kolo:
TJ Brno-Bystrc A - TJ Sokol Vranovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weiser Daniel 3:1, Adámek Aleš 3:1, Trávníček Tomáš 0:3, Kamenický Tomáš 3:1, body hostů: Bednařík Marcel 2:2, Hladký Rostislav 1:3, Wirth Imrich 3:1, Křivka Jan 0:3), STK Zbraslavec A - TJ Sokol Lanžhot A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krása Petr st. 0:2, Křepela Radim 1:1, Cetkovský Martin 0:3, Krása Petr ml. 0:2, body hostů: Koníček Michal 2:1, Darmovzal Zdeněk 2:0, Baláž Branislav 2:0, Brozák Radomír 2:0), TJ Agrotec Hustopeče B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studýnka František 3:0, Šafařík Jan 1:2, Kratochvíl Jaroslav 2:1, Melichar Libor 2:2, body hostů: Andorko Pavel 2:2, Vybíral Matouš 2:1, Adam Petr 1:2, Tuhý Roman 0:3), TTC Komořany A - SK Slatina - Brno B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejdušek Ivan 2:0, Busta Stanislav 1:1, Masařík Lukáš 3:0, Daněk Zdeněk ml. 2:0, body hostů: Táborský Jindřich 1:2, Třináctý Richard 0:2, Tupec Pavel 0:2, Tůma Karel 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - Orel Ivančice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondrovčák Ladislav 4:0, Goldmann Tomáš 1:3, Šalamoun Lubomír 2:2, Ondra Milan 2:2, body hostů: Císarík Pavel 1:3, Peška Ladislav 2:2, Šlapanský Jan 2:2, Feith Marek 2:2), SKST Dubňany A - KST Oltec Brno A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grufík Kamil 2:2, Chludil Radek 1:3, Kotrla Jan 3:1, Mosnák Milan 2:2, body hostů: Svoboda Jaromír 3:1, Fábo Ján 4:0, Raška Pavel 0:4, Horák Filip 1:3),
18. kolo:
TJ Sokol Lanžhot A - TJ Sokol Vranovice A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baláž Branislav 1:0, Brozák Radomír 0:2, Koníček Michal 3:0, Darmovzal Zdeněk 2:0, WO 3:0, body hostů: Wirth Imrich 1:2, Bednařík Marcel 1:2, Hladký Rostislav 0:2, WO 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - KST Oltec Brno A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Petr 0:2, Vybíral Matouš 0:2, Kazdera Pavel 0:3, Andorko Pavel 1:2, body hostů: Fábo Ján 3:0, Svoboda Jaromír 3:0, Galanda František 2:0, Horák Filip 1:1), Orel Ivančice A - SK Slatina - Brno B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peška Ladislav 2:2, Šlapanský Jan 3:1, Feith Marek 1:2, Císarík Pavel 2:2, body hostů: Táborský Jindřich 2:2, Tupec Pavel 2:2, Fila Martin 2:2, Traxler Jan 1:2), TTC Komořany A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hynšt Martin 1:1, Frimmer Ján 1:1, Hejdušek Ivan 3:0, Daněk Zdeněk ml. 3:0, WO 1:0, body hostů: Šalamoun Lubomír 1:2, Goldmann Tomáš 0:3, Ondrovčák Ladislav 0:2, Ondra Milan 1:1, WO 0:1), TJ Brno-Bystrc A - STK Zbraslavec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Tomáš 2:0, Weiser Daniel 3:0, Adámek Aleš 1:2, Kamenický Tomáš 3:0, Pernička Pavel 0:1, body hostů: Pačinek Jakub 1:2, Křepela Radim 1:2, Krása Petr ml. 1:2, Těžký Pavel 0:3), SKST Dubňany A - TJ Agrotec Hustopeče B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chludil Radek 2:1, Grufík Kamil 3:0, Podrazil David 0:3, Mosnák Milan 3:1, body hostů: Melichar Libor 2:2, Kratochvíl Jaroslav 1:2, Šafařík Jan 2:1, Horák Ondřej 0:3),
19. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - STK Zbraslavec A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondrovčák Ladislav 0:2, Goldmann Tomáš 0:2, Ondra Milan 1:2, Šalamoun Lubomír 0:2, body hostů: Pačinek Jakub 3:0, Křepela Radim 2:0, Krása Petr ml. 1:1, Těžký Pavel 2:0), TTC Komořany A - TJ Brno-Bystrc A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejdušek Ivan 3:0, Busta Stanislav 1:1, Masařík Lukáš 3:0, Daněk Zdeněk ml. 2:1, body hostů: Kamenický Tomáš 0:3, Adámek Aleš 2:1, Trávníček Rudolf 0:3, Hovězák Tomáš 0:2), SK Slatina - Brno B - TJ Agrotec Hustopeče B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Táborský Jindřich 0:3, Tupec Pavel 2:1, Tůma Karel 0:3, Třináctý Richard 2:1, WO 5:0, body hostů: Kratochvíl Jaroslav 2:2, Studýnka František 4:0, Melichar Libor 2:2, WO 0:5), KST Oltec Brno A - TJ Sokol Vranovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Filip 2:0, Galanda František 1:1, Svoboda Jaromír 3:0, Fábo Ján 2:0, body hostů: Bednařík Marcel 1:2, Hladký Rostislav 0:2, Šťastný Pavel 0:2, Zmrzlík Pavel 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Sokol Lanžhot A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Andorko Pavel 1:1, Kazdera Pavel 0:2, Adam Petr 0:3, Vybíral Matouš 0:2, body hostů: Darmovzal Zdeněk 3:0, Koníček Michal 2:0, Baláž Branislav 2:0, Brozák Radomír 1:1), Orel Ivančice A - SKST Dubňany A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peška Ladislav 3:1, Šlapanský Jan 1:3, Klíma Miloš 2:2, Císarík Pavel 2:2, body hostů: Kotrla Jan 2:2, Mosnák Milan 3:1, Podrazil David 3:1, Mlynár Radoslav 0:4),
20. kolo:
TTC Komořany A - STK Zbraslavec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněk Zdeněk st. 0:4, Busta Stanislav 3:1, Masařík Lukáš 3:0, Daněk Zdeněk ml. 3:1, body hostů: Pačinek Jakub 1:3, Křepela Radim 3:1, Krása Petr ml. 1:3, Těžký Pavel 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Brno-Bystrc A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondrovčák Ladislav 2:1, Mečl Zdeněk 0:3, Ondra Milan 1:2, Šalamoun Lubomír 1:2, body hostů: Kamenický Tomáš 3:0, Weiser Daniel 1:2, Adámek Aleš 2:1, Trávníček Tomáš 2:1), Orel Ivančice A - TJ Agrotec Hustopeče B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peška Ladislav 2:2, Šlapanský Jan 1:3, Feith Marek 1:3, Císarík Pavel 4:0, body hostů: Studýnka František 1:3, Melichar Libor 3:1, Kratochvíl Jaroslav 3:1, Šlancar Jiří 1:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Sokol Vranovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Andorko Pavel 2:1, Adam Petr 1:1, Kazdera Pavel 2:1, Vybíral Matouš 3:0, body hostů: Bednařík Marcel 3:0, Wirth Imrich 0:3, Hladký Rostislav 0:3, Šťastný Pavel 0:2), KST Oltec Brno A - TJ Sokol Lanžhot A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jaromír 3:1, Galanda František 1:3, Horák Filip 2:2, Fábo Ján 3:1, body hostů: Darmovzal Zdeněk 3:1, Koníček Michal 3:1, Baláž Branislav 1:3, Brozák Radomír 0:4), SK Slatina - Brno B - SKST Dubňany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tupec Pavel 3:1, Fila Martin 2:2, Třináctý Richard 2:2, Táborský Jindřich 1:3, body hostů: Kotrla Jan 2:2, Mosnák Milan 4:0, Podrazil David 2:2, Mlynár Radoslav 0:4),
21. kolo:
STK Zbraslavec A - KST Oltec Brno A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Těžký Pavel 0:3, Křepela Radim 1:1, Krása Petr ml. 0:3, Pačinek Jakub 1:2, body hostů: Horák Filip 3:0, Raška Pavel 1:2, Fábo Ján 3:0, Svoboda Jaromír 2:0), TJ Brno-Bystrc A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:0wo, SK Slatina - Brno B - TJ Sokol Vranovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Jindřich 2:1, Fila Martin 1:1, Tupec Pavel 2:1, Oleksík Václav 3:0, body hostů: Bednařík Marcel 2:1, Hladký Rostislav 1:2, Wirth Imrich 0:3, Mrkvica Aleš 0:2), TJ Sokol Lanžhot A - Orel Ivančice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baláž Branislav 2:0, Brozák Radomír 1:1, Koníček Michal 2:1, Darmovzal Zdeněk 3:0, body hostů: Císarík Pavel 0:3, Peška Ladislav 2:1, Šlapanský Jan 0:2, Feith Marek 0:2), TJ Agrotec Hustopeče B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:0wo, SKST Dubňany A - TTC Komořany A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lorenc David 0:3, Grufík Kamil 0:2, Chludil Radek 1:2, Kotrla Jan 2:1, body hostů: Masařík Lukáš 3:0, Busta Stanislav 2:1, Götz Bořivoj 1:2, Daněk Zdeněk ml. 2:0),
22. kolo:
TJ Brno-Bystrc A - KST Oltec Brno A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Adámek Aleš 0:2, Pernička Pavel 1:1, Weiser Daniel 0:2, 0:1, WO 0:3, body hostů: Horák Filip 3:0, Raška Pavel 0:1, Svoboda Jaromír 2:0, Fábo Ján 1:0, WO 3:0), STK Zbraslavec A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:0wo, TJ Sokol Lanžhot A - SK Slatina - Brno B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baláž Branislav 2:0, Brozák Radomír 2:0, Koníček Michal 2:0, Darmovzal Zdeněk 2:0, body hostů: Táborský Jindřich 0:2, Traxler Jan 0:2, Fila Martin 0:2, Tupec Pavel 0:2), TJ Sokol Vranovice A - Orel Ivančice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednařík Marcel 1:2, Hladký Rostislav 2:1, Wirth Imrich 1:2, Mrkvica Aleš 0:4, body hostů: Císarík Pavel 2:2, Peška Ladislav 2:1, Šlapanský Jan 2:1, Feith Marek 3:0), TJ Agrotec Hustopeče B - TTC Komořany A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafařík Jan 0:1, Blažek Jiří 0:2, Kratochvíl Jaroslav 1:2, Hušek Jindřich 1:2, Kuchař Pavel 0:1, body hostů: Busta Stanislav 3:0, Masařík Lukáš 3:0, Frimmer Ján 0:2, Daněk Zdeněk st. 2:0), SKST Dubňany A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:0wo,
Krajská soutěž II. třídy A
1. kolo:
Orel Ivančice B - TJ Sokol Nové Bránice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Feith Erik 2:0, Křupala Vladislav 2:0, Fiala Karel 2:1, Klíma Miloš 3:0, body hostů: Dvořák Květoslav 0:3, Indra Zdeněk 0:3, Daniel Petr 1:1, Schoř Karel 0:2), SK Slatina - Brno C - TJ Brno-Bystrc B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Pavel 2:0, Konečný Rostislav 1:1, Oleksík Václav 3:0, Tůma Karel 2:0, body hostů: Mikuš Juraj 1:2, Henáč Ladislav 0:2, Chlíbek David 0:2, Mrkvan Miroslav 0:2), TJ Sokol Rebešovice A - TJ Sokol Brno-Židenice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Radek 4:0, Vrbacký Pavel 0:3, Mišejka Luboš 2:2, Svoboda Jan 3:1, Němec Stanislav 0:1, body hostů: Krejčí Dalibor 2:2, Rotrekl David 2:2, Robek Petr 2:2, Macek Ondřej 1:3), TJ Jevišovka A - Orel Silůvky B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švejda Alois 0:3, Konečný Jaroslav 0:3, Zajíc René 2:1, Damborský Bohumil 3:1, body hostů: Ertl Jakub 4:0, Záděra Kamil 1:2, Pikula Tomáš 1:2, Kratochvíl Michal ml. 2:1), KST Oltec Brno B - TJ Holásky B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hamadeh Nabil 0:4, Novotný Petr 2:2, Dědek Zdeněk 3:1, Šmídek Roman 4:0, body hostů: Javůrek Martin 3:1, Handl Jiří 1:3, Žilka Milan 1:3, Škvařil Petr 2:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Sokol Křepice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Josef st. 2:2, Tuhý Roman 0:4, Hruška Petr 3:1, Zimek Jaroslav 4:0, body hostů: Vítek Vladimír 3:1, Zástěra Libor 1:3, Maška Roman 1:3, Sedláček Aleš 2:2),
2. kolo:
Orel Ivančice B - TJ Brno-Bystrc B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Feith Erik 3:1, Křupala Vladislav 1:3, Fiala Karel 3:1, Klíma Miloš 1:3, body hostů: Mikuš Juraj 2:2, Henáč Ladislav 2:2, Chlíbek David 2:2, Mrkvan Miroslav 2:2), SK Slatina - Brno C - TJ Sokol Nové Bránice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Pavel 2:0, Kulhánek Jaroslav 1:1, Oleksík Václav 3:0, Tůma Karel 2:0, body hostů: Dvořák Květoslav 0:3, Indra Zdeněk 1:1, Daniel Petr 0:2, Schoř Karel 0:2), TJ Sokol Rebešovice A - Orel Silůvky B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Radek 2:1, Vrbacký Pavel 0:2, Matějka Josef 2:1, Svoboda Jan 4:0, Němec Stanislav 1:0, body hostů: Ertl Jakub 3:1, Telecká Jana 1:2, Záděra Kamil 0:3, Kratochvíl Michal ml. 0:3), TJ Jevišovka A - TJ Sokol Brno-Židenice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc René 2:2, Švejda Alois 0:2, Konečný Jaroslav 1:2, Damborský Bohumil 3:1, Himal Tomáš 0:2, body hostů: Krejčí Dalibor 2:2, Rotrekl David 4:0, Robek Petr 1:3, Ječmínek Radek 2:1), TJ Sokol Křepice A - KST Oltec Brno B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Aleš 1:3, Zástěra Libor 3:1, Maška Roman 1:3, Vítek Vladimír 3:1, body hostů: Novotný Petr 2:2, Šmídek Roman 0:4, Dědek Zdeněk 3:1, Pelikán Jan 3:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Holásky B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vybíral Matouš 2:1, Kovář Josef st. 0:3, Hruška Petr 1:2, Zimek Jaroslav 2:2, body hostů: Javůrek Martin 4:0, Klimeš René 2:1, Škvařil Petr 1:2, Vysloužil Jan 1:2),
3. kolo:
TJ Sokol Nové Bránice A - TJ Holásky B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schoř Karel 0:2, Chalupa Svatoslav 0:2, Dvořák Květoslav 1:2, Indra Zdeněk 0:3, body hostů: Vičík Oldřich 2:1, Škvařil Petr 3:0, Žilka Milan 2:0, Vysloužil Jan 2:0), TJ Brno-Bystrc B - TJ Sokol Křepice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrkvan Miroslav 1:3, Henáč Ladislav 1:3, Chlíbek David 3:1, Mikuš Juraj 2:2, body hostů: Vítek Vladimír 3:1, Zástěra Libor 3:1, Sedláček Aleš 2:2, Maška Roman 1:3), TJ Sokol Brno-Židenice A - KST Oltec Brno B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Dalibor 2:2, Robek Petr 1:3, Rotrekl David 2:2, Macek Ondřej 1:3, body hostů: Novotný Petr 4:0, Šmídek Roman 1:3, Dědek Zdeněk 1:3, Pelikán Jan 4:0), Orel Silůvky B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Telecká Jana 3:1, Záděra Kamil 0:1, Pikula Tomáš 1:3, Ertl Jakub 3:1, Kratochvíl Michal ml. 3:0, body hostů: Vybíral Matouš 2:2, Koc František 2:2, Hruška Petr 2:2, Kovář Josef st. 0:4), Orel Ivančice B - TJ Sokol Rebešovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Feith Erik 1:2, Křupala Vladislav 2:1, Fiala Karel 2:1, Klíma Miloš 3:0, body hostů: Svoboda Jan 3:0, Matějka Josef 0:3, Mišejka Luboš 1:2, Němec Stanislav 0:3), SK Slatina - Brno C - TJ Jevišovka A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Karel 3:0, Peprný Aleš 0:2, Oleksík Václav 3:0, Tůma Pavel 2:1, body hostů: Damborský Bohumil 1:2, Zajíc René 1:2, Konečný Jaroslav 0:3, Himal Tomáš 1:1),
4. kolo:
TJ Sokol Nové Bránice A - TJ Sokol Křepice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Svatoslav 1:0, Indra Zdeněk 2:2, Dvořák Květoslav 2:2, Schoř Karel 2:2, Zittner Jiří 2:1, body hostů: Vítek Vladimír 3:1, Zástěra Libor 4:0, Maška Roman 0:4, Sedláček Aleš 0:4), TJ Brno-Bystrc B - TJ Holásky B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrkvan Miroslav 2:2, Henáč Ladislav 0:4, Chlíbek David 1:2, Mikuš Juraj 4:0, body hostů: Vičík Oldřich 2:2, Javůrek Tomáš 2:2, Škvařil Petr 2:2, Handl Jiří 2:1), TJ Sokol Brno-Židenice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Dalibor 1:2, Robek Petr 3:0, Rotrekl David 3:0, Macek Ondřej 1:2, body hostů: Zimek Jaroslav 1:2, Vybíral Matouš 1:2, Hruška Petr 0:3, Koc František 2:1), Orel Silůvky B - KST Oltec Brno B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Michal ml. 0:4, Záděra Kamil 1:3, Pikula Tomáš 1:2, Telecká Jana 3:1, body hostů: Novotný Petr 3:1, Šmídek Roman 3:1, Dědek Zdeněk 2:2, Pelikán Jan 2:1), TJ Jevišovka A - Orel Ivančice B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konečný Jaroslav 1:3, Švejda Alois 0:4, Zajíc René 2:1, Damborský Bohumil 4:0, body hostů: Klíma Miloš 2:2, Feith Erik 2:2, Křupala Vladislav 2:2, Fiala Karel 2:1), SK Slatina - Brno C - TJ Sokol Rebešovice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peprný Aleš 2:1, Tůma Pavel 2:0, Oleksík Václav 2:1, Tůma Karel 3:0, body hostů: Svoboda Jan 1:2, Matějka Josef 0:3, Vrbacký Pavel 0:3, Němec Stanislav 1:1),
5. kolo:
TJ Sokol Nové Bránice A - TJ Sokol Rebešovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Indra Zdeněk 2:1, Dvořák Květoslav 2:1, Daniel Petr 1:2, Schoř Karel 3:0, body hostů: Svoboda Jan 3:0, Matějka Josef 1:2, Sedláček Josef 0:3, Němec Stanislav 0:3), TJ Jevišovka A - TJ Brno-Bystrc B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Himal Tomáš 1:3, Konečný Jaroslav 0:4, Zajíc René 2:1, Damborský Bohumil 3:1, body hostů: Mikuš Juraj 3:1, Henáč Ladislav 1:3, Mrkvan Miroslav 2:2, Chlíbek David 3:0), KST Oltec Brno B - Orel Ivančice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 2:1, Šmídek Roman 0:3, Dědek Zdeněk 3:0, Pelikán Jan 4:0, body hostů: Klíma Miloš 1:3, Feith Erik 1:2, Křupala Vladislav 1:2, Fiala Karel 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - SK Slatina - Brno C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Josef st. 0:3, Tuhý Roman 0:3, Hruška Petr 0:3, Vybíral Matouš 3:0, body hostů: Tůma Pavel 3:0, Tůma Karel 2:1, Oleksík Václav 2:1, Zaplatil Radek 2:1), TJ Holásky B - TJ Sokol Brno-Židenice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Javůrek Martin 4:0, Vysloužil Jan 1:2, Vičík Oldřich 2:1, Škvařil Petr 2:2, body hostů: Krejčí Dalibor 1:3, Rotrekl David 3:1, Robek Petr 1:2, Ječmínek Radek 0:3), TJ Sokol Křepice A - Orel Silůvky B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Aleš 0:3, Zástěra Libor 1:1, Maška Roman 0:3, Vítek Vladimír 2:1, body hostů: Ertl Jakub 2:1, Telecká Jana 2:1, Kratochvíl Michal ml. 2:1, Záděra Kamil 2:0),
6. kolo:
TJ Sokol Rebešovice A - TJ Brno-Bystrc B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mišejka Luboš 2:1, Němec Stanislav 2:1, Vrbacký Pavel 1:2, Svoboda Jan 4:0, body hostů: Hovězák Tomáš 2:2, Henáč Ladislav 1:2, Mrkvan Miroslav 0:3, Chlíbek David 1:2), TJ Jevišovka A - TJ Sokol Nové Bránice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc René 2:0, Konečný Jaroslav 1:1, Himal Tomáš 2:1, Damborský Bohumil 3:0, body hostů: Schoř Karel 1:2, Indra Zdeněk 0:3, Daniel Petr 1:1, Dvořák Květoslav 0:2), KST Oltec Brno B - SK Slatina - Brno C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Petr 0:2, Šmídek Roman 1:1, Dědek Zdeněk 0:3, Pelikán Jan 1:2, body hostů: Tůma Pavel 3:0, Kulhánek Jaroslav 2:1, Oleksík Václav 2:0, Tůma Karel 1:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - Orel Ivančice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Matouš 1:3, Kovář Josef st. 0:4, Hruška Petr 3:0, Zimek Jaroslav 2:2, body hostů: Klíma Miloš 3:1, Feith Erik 2:2, Křupala Vladislav 2:2, Fiala Karel 2:1), TJ Holásky B - Orel Silůvky B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš René 1:3, Škvařil Petr 2:2, Javůrek Martin 1:2, Vičík Oldřich 2:2, body hostů: Ertl Jakub 1:3, Telecká Jana 3:1, Kratochvíl Michal ml. 3:1, Pikula Tomáš 2:1), TJ Sokol Křepice A - TJ Sokol Brno-Židenice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zástěra Libor 1:3, Pokorný Radek 2:1, Maška Roman 0:3, Vítek Vladimír 3:1, body hostů: Rotrekl David 2:2, Krejčí Dalibor 4:0, Robek Petr 1:2, Macek Ondřej 1:2),
7. kolo:
Orel Ivančice B - SK Slatina - Brno C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Miloš 1:2, Feith Erik 1:1, Křupala Vladislav 0:3, Fiala Karel 0:3, body hostů: Tůma Pavel 3:0, Tůma Karel 2:1, Fila Martin 3:0, Peprný Aleš 1:1), TJ Sokol Rebešovice A - TJ Jevišovka A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mišejka Luboš 1:2, Němec Stanislav 0:3, Matějka Josef 1:2, Černý Radek 3:1, body hostů: Damborský Bohumil 4:0, Zajíc René 2:1, Himal Tomáš 0:3, Konečný Jaroslav 2:1), KST Oltec Brno B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Ondřej 2:1, Novotný Petr 2:1, Dědek Zdeněk 2:1, Pelikán Jan 3:0, body hostů: Dočekal Petr 3:0, Zimek Jaroslav 0:3, Vybíral Matouš 0:3, Koc František 0:3), TJ Sokol Křepice A - TJ Holásky B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítek Vladimír 0:2, Zástěra Libor 1:1, Sedláček Aleš 0:3, Pokorný Radek 0:2, body hostů: Javůrek Martin 3:0, Klimeš René 1:1, Vičík Oldřich 2:0, Škvařil Petr 2:0), TJ Sokol Brno-Židenice A - Orel Silůvky B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 2:1, Robek Petr 0:2, Rotrekl David 0:3, Macek Ondřej 0:3, body hostů: Ertl Jakub 2:1, Telecká Jana 3:0, Kratochvíl Michal ml. 3:0, Záděra Kamil 1:1), TJ Sokol Nové Bránice A - TJ Brno-Bystrc B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Svatoslav 2:2, Zittner Jiří 1:1, Daniel Petr 3:1, Schoř Karel 2:2, Indra Zdeněk 1:1, body hostů: Mikuš Juraj 4:0, Henáč Ladislav 0:4, Mrkvan Miroslav 1:3, Chlíbek David 2:2),
8. kolo:
TJ Sokol Nové Bránice A - TJ Sokol Brno-Židenice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Květoslav 2:1, Daniel Petr 1:2, Indra Zdeněk 0:3, Schoř Karel 1:3, body hostů: Rotrekl David 4:0, Krejčí Dalibor 3:0, Robek Petr 1:2, Macek Ondřej 1:2), TJ Brno-Bystrc B - Orel Silůvky B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrkvan Miroslav 1:2, Henáč Ladislav 1:2, Hovězák Tomáš 0:3, Chlíbek David 1:2, body hostů: Ertl Jakub 1:2, Telecká Jana 3:0, Vališ Petr 3:0, Kratochvíl Michal ml. 2:1), Orel Ivančice B - TJ Holásky B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klíma Miloš 4:0, Feith Erik 2:2, Křupala Vladislav 1:2, Fiala Karel 3:1, body hostů: Vičík Oldřich 2:2, Škvařil Petr 1:3, Javůrek Tomáš 2:2, Vysloužil Jan 0:3), SK Slatina - Brno C - TJ Sokol Křepice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zaplatil Radek 2:1, Kluska Aleš 2:1, Tůma Karel 2:1, Tůma Pavel 3:1, body hostů: Vítek Vladimír 1:3, Pokorný Radek 2:1, Zástěra Libor 1:2, Maška Roman 0:3), TJ Sokol Rebešovice A - KST Oltec Brno B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Radek 2:1, Matějka Josef 1:1, Mišejka Luboš 2:1, Svoboda Jan 3:0, body hostů: Novotný Petr 0:3, Šmídek Roman 1:2, Mach Ondřej 1:2, Pelikán Jan 1:1), TJ Jevišovka A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc René 2:2, Konečný Jaroslav 0:3, Himal Tomáš 2:1, Damborský Bohumil 4:0, body hostů: Dočekal Petr 2:2, Vybíral Matouš 2:2, Hruška Petr 0:3, Zimek Jaroslav 2:1),
9. kolo:
TJ Sokol Nové Bránice A - Orel Silůvky B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Svatoslav 0:1, Indra Zdeněk 1:2, Daniel Petr 1:2, Schoř Karel 2:2, Havránek Leo 0:2, WO 0:1, body hostů: Telecká Jana 2:2, Ertl Jakub 2:1, Záděra Kamil 3:0, Kratochvíl Michal ml. 2:1, WO 1:0), TJ Brno-Bystrc B - TJ Sokol Brno-Židenice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strmiska Tomáš 1:2, Henáč Ladislav 0:2, Chlíbek David 1:2, Mrkvan Miroslav 1:2, body hostů: Rotrekl David 3:0, Krejčí Dalibor 3:0, Robek Petr 1:2, Macek Ondřej 1:1), Orel Ivančice B - TJ Sokol Křepice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Miloš 1:3, Feith Erik 1:2, Křupala Vladislav 2:1, Fiala Karel 1:3, body hostů: Vítek Vladimír 3:1, Zástěra Libor 2:2, Pokorný Radek 3:0, Maška Roman 1:2), SK Slatina - Brno C - TJ Holásky B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Karel 1:2, Třináctý Richard 1:2, Peprný Aleš 3:0, Tůma Pavel 4:0, body hostů: Javůrek Martin 2:2, Vičík Oldřich 1:2, Javůrek Tomáš 1:2, Škvařil Petr 0:3), TJ Sokol Rebešovice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Radek 3:0, Němec Stanislav 0:2, Mišejka Luboš 2:1, Svoboda Jan 4:0, Vrbacký Pavel 1:0, body hostů: Zimek Jaroslav 1:3, Hruška Petr 2:1, Koc František 0:3, Kovář Josef st. 0:3), TJ Jevišovka A - KST Oltec Brno B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc René 2:2, Konečný Jaroslav 0:4, Himal Tomáš 2:2, Damborský Bohumil 3:1, body hostů: Mach Ondřej 4:0, Šmídek Roman 1:3, Dědek Zdeněk 3:1, Novotný Petr 1:3),
10. kolo:
KST Oltec Brno B - TJ Sokol Nové Bránice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 1:2, Mach Ondřej 2:1, Kubín Jiří 2:1, Šmídek Roman 4:0, body hostů: Schoř Karel 1:3, Daniel Petr 0:3, Indra Zdeněk 1:2, Zittner Jiří 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Brno-Bystrc B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimek Jaroslav 1:3, Koc František 1:2, Dočekal Petr 2:1, Vybíral Matouš 1:3, body hostů: Mikuš Juraj 4:0, Chlíbek David 3:1, Strmiska Tomáš 1:2, Mrkvan Miroslav 1:2), TJ Holásky B - TJ Sokol Rebešovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vičík Oldřich 2:2, Škvařil Petr 2:2, Javůrek Martin 4:0, Vysloužil Jan 0:4, body hostů: Svoboda Jan 3:1, Černý Radek 3:1, Matějka Josef 1:3, Němec Stanislav 1:3), TJ Sokol Křepice A - TJ Jevišovka A 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pokorný Radek 2:2, Zástěra Libor 3:1, Sedláček Aleš 1:2, Vítek Vladimír 4:0, WO 0:1, body hostů: Damborský Bohumil 2:2, Zajíc René 2:2, Konečný Jaroslav 0:4, Himal Tomáš 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Brno-Židenice A - Orel Ivančice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macek Ondřej 1:1, Robek Petr 1:3, Rotrekl David 3:1, Krejčí Dalibor 3:1, Ječmínek Radek 1:1, body hostů: Fiala Karel 0:4, Klíma Miloš 4:0, Feith Erik 1:3, Křupala Vladislav 2:2), Orel Silůvky B - SK Slatina - Brno C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slezák Petr 0:1, Vališ Petr 3:1, Záděra Kamil 1:3, Telecká Jana 3:1, Ertl Jakub 3:0, body hostů: Zaplatil Radek 4:0, Tůma Pavel 1:3, Tůma Karel 1:3, Třináctý Richard 0:4),
11. kolo:
KST Oltec Brno B - TJ Brno-Bystrc B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 0:4, Hamadeh Nabil 1:1, Šmídek Roman 3:0, Mach Ondřej 3:1, Pelikán Jan 1:0, WO 0:1, body hostů: Mikuš Juraj 3:1, Chlíbek David 1:3, Strmiska Tomáš 1:3, Mrkvan Miroslav 1:1, WO 1:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Sokol Nové Bránice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimek Jaroslav 1:2, Koc František 1:2, Vybíral Matouš 3:0, Hruška Petr 4:0, body hostů: Daniel Petr 0:4, Indra Zdeněk 1:2, Zittner Jiří 1:2, Schoř Karel 2:1), TJ Holásky B - TJ Jevišovka A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš René 2:0, Vičík Oldřich 1:1, Vysloužil Jan 3:0, Javůrek Martin 3:0, body hostů: Damborský Bohumil 1:2, Himal Tomáš 0:3, Konečný Jaroslav 0:2, Zajíc René 0:2), TJ Sokol Křepice A - TJ Sokol Rebešovice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorný Radek 3:1, Maška Květoslav 0:4, Zástěra Libor 1:2, Vítek Vladimír 3:1, body hostů: Svoboda Jan 4:0, Černý Radek 2:2, Mišejka Luboš 1:3, Matějka Josef 1:2), TJ Sokol Brno-Židenice A - SK Slatina - Brno C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macek Ondřej 0:1, Robek Petr 1:2, Rotrekl David 0:3, Krejčí Dalibor 3:1, Ječmínek Radek 1:2, body hostů: Peprný Aleš 3:1, Tůma Pavel 3:1, Tůma Karel 2:1, Kluska Aleš 1:2), Orel Silůvky B - Orel Ivančice B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Michal ml. 3:1, Vališ Petr 3:1, Záděra Kamil 1:2, Telecká Jana 3:1, body hostů: Fiala Karel 0:4, Klíma Miloš 4:0, Feith Erik 1:3, Křupala Vladislav 0:3),
12. kolo:
TJ Sokol Nové Bránice A - Orel Ivančice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Svatoslav 1:3, Daniel Petr 1:2, Schoř Karel 1:2, Indra Zdeněk 2:2, body hostů: Klíma Miloš 4:0, Feith Erik 3:1, Fiala Karel 1:2, Křupala Vladislav 1:2), TJ Brno-Bystrc B - SK Slatina - Brno C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrkvan Miroslav 0:4, Henáč Ladislav 1:3, Chlíbek David 2:2, Mikuš Juraj 3:1, body hostů: Tůma Karel 1:3, Zaplatil Radek 4:0, Oleksík Václav 2:2, Tůma Pavel 3:1), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Sokol Rebešovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 3:1, Robek Petr 2:2, Rotrekl David 2:1, Ječmínek Radek 2:2, body hostů: Svoboda Jan 3:1, Černý Radek 2:2, Mišejka Luboš 1:3, Matějka Josef 0:3), Orel Silůvky B - TJ Jevišovka A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vališ Petr 3:1, Kratochvíl Michal ml. 2:2, Pikula Tomáš 0:3, Ertl Jakub 4:0, body hostů: Damborský Bohumil 3:1, Konečný Jaroslav 1:3, Zajíc René 1:3, Himal Tomáš 1:2), TJ Holásky B - KST Oltec Brno B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš René 2:2, Vičík Oldřich 1:2, Javůrek Martin 1:2, Škvařil Petr 1:3, body hostů: Pelikán Jan 4:0, Mach Ondřej 3:1, Šmídek Roman 1:2, Dlask Marek 1:2), TJ Sokol Křepice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítek Vladimír 2:1, Zástěra Libor 2:1, Maška Roman 2:1, Pokorný Radek 3:0, body hostů: Zimek Jaroslav 2:1, Hruška Petr 1:2, Koc František 0:3, Kovář Josef st. 0:3),
13. kolo:
TJ Brno-Bystrc B - Orel Ivančice B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlíbek David 2:1, Henáč Ladislav 0:3, Hovězák Tomáš 0:3, Mikuš Juraj 3:1, body hostů: Klíma Miloš 4:0, Feith Erik 2:1, Fiala Karel 1:2, Křupala Vladislav 1:2), TJ Sokol Nové Bránice A - SK Slatina - Brno C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schoř Karel 1:3, Eleder Jan 0:4, Daniel Petr 1:2, Indra Zdeněk 3:1, body hostů: Tůma Karel 4:0, Kulhánek Jaroslav 2:2, Peprný Aleš 2:2, Konečný Rostislav 2:1), Orel Silůvky B - TJ Sokol Rebešovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Telecká Jana 2:2, Vališ Petr 2:2, Kratochvíl Michal ml. 2:2, Ertl Jakub 2:2, body hostů: Svoboda Jan 4:0, Černý Radek 3:1, Vrbacký Pavel 0:4, Němec Stanislav 1:3), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Jevišovka A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macek Ondřej 3:1, Robek Petr 1:2, Rotrekl David 3:0, Krejčí Dalibor 2:2, body hostů: Damborský Bohumil 1:3, Konečný Jaroslav 0:4, Zajíc René 1:2, Himal Tomáš 3:0), KST Oltec Brno B - TJ Sokol Křepice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmídek Roman 1:3, Mach Ondřej 2:2, Dědek Zdeněk 1:3, Pelikán Jan 4:0, body hostů: Pokorný Radek 3:1, Vítek Vladimír 2:2, Zástěra Libor 3:1, Maška Roman 0:4), TJ Holásky B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Javůrek Martin 2:0, Vičík Oldřich 2:0, Klimeš René 2:0, Javůrek Tomáš 2:0, body hostů: Zimek Jaroslav 0:2, Vybíral Matouš 0:2, Hruška Petr 0:2, Kovář Josef st. 0:2),
14. kolo:
TJ Holásky B - TJ Sokol Nové Bránice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grulich Zdeněk 0:1, Vysloužil Jan 3:1, Škvařil Petr 3:1, Vysloužil Vítězslav 3:1, WO 0:3, body hostů: Chalupa Svatoslav 2:2, Daniel Petr 1:2, Schoř Karel 0:3, Indra Zdeněk 1:2, WO 3:0), TJ Sokol Křepice A - TJ Brno-Bystrc B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítek Vladimír 2:1, Zástěra Libor 2:1, Maška Roman 1:2, Pokorný Radek 3:1, body hostů: Mikuš Juraj 3:1, Henáč Ladislav 1:2, Chlíbek David 1:2, Mrkvan Miroslav 0:3), KST Oltec Brno B - TJ Sokol Brno-Židenice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědek Zdeněk 2:2, Mach Ondřej 3:1, Pelikán Jan 3:1, Horák Filip 1:3, body hostů: Krejčí Dalibor 2:2, Rotrekl David 3:1, Robek Petr 1:3, Macek Ondřej 1:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - Orel Silůvky B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimek Jaroslav 0:4, Vybíral Matouš 0:3, Dočekal Petr 3:0, Hruška Petr 2:2, body hostů: Ertl Jakub 2:2, Vališ Petr 3:1, Kratochvíl Michal ml. 2:1, Záděra Kamil 2:1), TJ Sokol Rebešovice A - Orel Ivančice B 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černý Radek 3:0, Šenkýř Jiří 0:2, Mišejka Luboš 1:1, Svoboda Jan 2:1, Černý Libor 0:1, WO 4:0, body hostů: Feith Erik 3:1, Křupala Vladislav 2:2, Minster Roman 0:3, WO 0:4), TJ Jevišovka A - SK Slatina - Brno C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Jaroslav 0:3, Zajíc René 1:1, Himal Tomáš 1:2, Damborský Bohumil 0:3, body hostů: Tůma Karel 2:1, Tůma Pavel 2:1, Oleksík Václav 3:0, Třináctý Richard 2:0),
15. kolo:
TJ Sokol Křepice A - TJ Sokol Nové Bránice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítek Vladimír 2:1, Zástěra Libor 2:1, Maška Roman 1:2, Pokorný Radek 4:0, body hostů: Schoř Karel 1:3, Daniel Petr 1:2, Indra Zdeněk 0:3, Chalupa Svatoslav 2:1), TJ Holásky B - TJ Brno-Bystrc B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klimeš René 2:1, Vičík Oldřich 2:1, Javůrek Tomáš 2:1, Javůrek Martin 2:1, body hostů: Mikuš Juraj 2:1, Henáč Ladislav 0:3, Chlíbek David 2:1, Mrkvan Miroslav 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Sokol Brno-Židenice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Josef st. 0:4, Dočekal Petr 2:2, Vybíral Matouš 2:1, Zimek Jaroslav 2:2, body hostů: Krejčí Dalibor 1:3, Rotrekl David 4:0, Robek Petr 2:2, Ječmínek Radek 2:1), KST Oltec Brno B - Orel Silůvky B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědek Zdeněk 1:2, Šmídek Roman 1:2, Mach Ondřej 3:0, Pelikán Jan 4:0, body hostů: Telecká Jana 2:2, Vališ Petr 0:3, Ertl Jakub 1:2, Kratochvíl Michal ml. 1:2), Orel Ivančice B - TJ Jevišovka A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Feith Erik 2:2, Fiala Karel 0:4, Křupala Vladislav 1:2, Klíma Miloš 2:2, body hostů: Damborský Bohumil 3:1, Zajíc René 2:2, Himal Tomáš 4:0, Konečný Jaroslav 1:2), TJ Sokol Rebešovice A - SK Slatina - Brno C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Radek 2:2, Matějka Josef 1:3, Vrbacký Pavel 0:1, Svoboda Jan 3:1, Černý Libor 1:2, body hostů: Tůma Karel 3:1, Zaplatil Radek 1:3, Oleksík Václav 3:1, Třináctý Richard 2:2),
16. kolo:
TJ Sokol Rebešovice A - TJ Sokol Nové Bránice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mišejka Luboš 2:2, Němec Stanislav 2:2, Vrbacký Pavel 0:4, Svoboda Jan 4:0, body hostů: Indra Zdeněk 2:2, Chalupa Svatoslav 2:2, Daniel Petr 2:2, Schoř Karel 2:2), TJ Brno-Bystrc B - TJ Jevišovka A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trávníček Tomáš 3:0, Chlíbek David 3:0, Mrkvan Miroslav 2:1, Mikuš Juraj 2:1, body hostů: Damborský Bohumil 1:2, Zajíc René 0:3, Himal Tomáš 1:2, Konečný Jaroslav 0:3), Orel Ivančice B - KST Oltec Brno B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Feith Erik 3:1, Fiala Karel 1:2, Křupala Vladislav 3:0, Klíma Miloš 2:1, WO 0:1, body hostů: Pelikán Jan 2:1, Horák Filip 1:3, Novotný Petr 0:3, Kubín Jiří 1:2, WO 1:0), SK Slatina - Brno C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulhánek Jaroslav 1:2, Tůma Pavel 2:0, Oleksík Václav 3:0, Peprný Aleš 3:0, body hostů: Zimek Jaroslav 1:2, Koc František 0:3, Kovář Josef st. 0:3, Tuhý Roman 1:1), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Holásky B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 2:2, Robek Petr 1:3, Rotrekl David 2:1, Macek Ondřej 1:3, body hostů: Javůrek Martin 4:0, Škvařil Petr 2:2, Javůrek Tomáš 2:2, Vysloužil Jan 1:2), Orel Silůvky B - TJ Sokol Křepice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ertl Jakub 2:2, Telecká Jana 2:2, Kratochvíl Michal ml. 2:2, Vališ Petr 3:1, body hostů: Pokorný Radek 2:2, Vítek Vladimír 4:0, Zástěra Libor 1:3, Maška Roman 0:4),
17. kolo:
TJ Brno-Bystrc B - TJ Sokol Rebešovice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlíbek David 1:3, Mrkvan Miroslav 1:2, Trávníček Tomáš 1:2, Mikuš Juraj 3:1, body hostů: Svoboda Jan 4:0, Černý Radek 3:1, Mišejka Luboš 1:2, Němec Stanislav 0:3), TJ Sokol Nové Bránice A - TJ Jevišovka A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Indra Zdeněk 0:2, Daniel Petr 0:2, Schoř Karel 0:2, Chalupa Svatoslav 0:2, body hostů: Damborský Bohumil 2:0, Zajíc René 2:0, Himal Tomáš 2:0, Konečný Jaroslav 2:0), SK Slatina - Brno C - KST Oltec Brno B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Třináctý Richard 3:1, Tůma Pavel 3:0, Oleksík Václav 2:1, Tůma Karel 1:3, body hostů: Dědek Zdeněk 1:3, Novotný Petr 2:2, Dlask Marek 0:3, Šmídek Roman 2:1), Orel Ivančice B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Feith Erik 1:3, Fiala Karel 2:2, Křupala Vladislav 0:4, Klíma Miloš 4:0, body hostů: Zimek Jaroslav 3:1, Vybíral Matouš 2:2, Hruška Petr 3:1, Koc František 1:3), Orel Silůvky B - TJ Holásky B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ertl Jakub 2:2, Telecká Jana 1:1, Kratochvíl Michal ml. 2:2, Vališ Petr 3:1, Záděra Kamil 0:2, body hostů: Javůrek Martin 2:2, Vičík Oldřich 1:3, Javůrek Tomáš 2:2, Klimeš René 3:1), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Sokol Křepice A 10:0wo,
18. kolo:
SK Slatina - Brno C - Orel Ivančice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kluska Aleš 1:3, Třináctý Richard 1:3, Konečný Rostislav 0:3, Tůma Pavel 4:0, body hostů: Klíma Miloš 3:1, Feith Erik 1:3, Křupala Vladislav 3:1, Fiala Karel 2:1), TJ Jevišovka A - TJ Sokol Rebešovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Jaroslav 2:1, Himal Tomáš 1:1, Zajíc René 3:0, Damborský Bohumil 2:1, body hostů: Černý Radek 2:1, Mišejka Luboš 0:3, Němec Stanislav 1:2, Vrbacký Pavel 0:1, Černý Libor 0:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - KST Oltec Brno B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Josef st. 2:2, Vybíral Matouš 0:3, Koc František 1:2, Zimek Jaroslav 2:2, body hostů: Pelikán Jan 3:1, Mach Ondřej 2:2, Dědek Zdeněk 3:0, Šmídek Roman 1:2), TJ Holásky B - TJ Sokol Křepice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Javůrek Martin 3:1, Grulich Zdeněk 0:4, Javůrek Tomáš 4:0, Vysloužil Jan 1:3, body hostů: Vítek Vladimír 3:1, Zástěra Libor 1:3, Pokorný Radek 2:2, Marada Tomáš 2:2), Orel Silůvky B - TJ Sokol Brno-Židenice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ertl Jakub 2:1, Telecká Jana 2:0, Kratochvíl Michal ml. 3:0, Vališ Petr 2:1, body hostů: Krejčí Dalibor 1:2, Rotrekl David 1:2, Robek Petr 0:3, Macek Ondřej 0:2), TJ Brno-Bystrc B - TJ Sokol Nové Bránice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávníček Tomáš 2:1, Chlíbek David 2:1, Mrkvan Miroslav 1:2, Mikuš Juraj 3:1, body hostů: Chalupa Svatoslav 1:3, Daniel Petr 2:1, Schoř Karel 0:3, Indra Zdeněk 2:1),
19. kolo:
TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Sokol Nové Bránice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 3:0, Robek Petr 0:2, Rotrekl David 3:0, Macek Ondřej 2:1, Ječmínek Radek 1:0, body hostů: Chalupa Svatoslav 1:2, Indra Zdeněk 2:1, Zittner Jiří 0:3, Schoř Karel 0:3), Orel Silůvky B - TJ Brno-Bystrc B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ertl Jakub 2:2, Telecká Jana 3:1, Kratochvíl Michal ml. 2:2, Vališ Petr 1:3, body hostů: Mikuš Juraj 3:1, Trávníček Tomáš 2:2, Chlíbek David 3:1, Strmiska Tomáš 0:4), TJ Holásky B - Orel Ivančice B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Škvařil Petr 1:1, Javůrek Tomáš 1:1, Vičík Oldřich 3:0, Javůrek Martin 1:1, WO 3:0, body hostů: Feith Erik 2:1, Křupala Vladislav 1:2, Fiala Karel 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Křepice A - SK Slatina - Brno C 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zástěra Libor 1:1, Maška Roman 1:1, Novotný Pavel 0:3, WO 0:4, body hostů: Třináctý Richard 2:1, Oleksík Václav 2:0, Tůma Pavel 1:0, Zaplatil Radek 0:1, WO 4:0), KST Oltec Brno B - TJ Sokol Rebešovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlask Marek 1:3, Novotný Petr 2:2, Mach Ondřej 2:1, Pelikán Jan 4:0, body hostů: Černý Radek 3:1, Mišejka Luboš 1:3, Němec Stanislav 0:4, Sedláček Josef 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Jevišovka A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tuhý Roman 0:4, Vybíral Matouš 3:1, Koc František 1:3, Hruška Petr 3:1, body hostů: Damborský Bohumil 4:0, Zajíc René 2:2, Himal Tomáš 2:2, Konečný Jaroslav 1:3),
20. kolo:
Orel Silůvky B - TJ Sokol Nové Bránice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ertl Jakub 1:1, Telecká Jana 2:0, Kratochvíl Michal ml. 3:0, Vališ Petr 3:0, body hostů: Daniel Petr 1:2, Indra Zdeněk 0:3, Schoř Karel 0:2, Eleder Jan 0:2), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Brno-Bystrc B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 2:2, Robek Petr 2:2, Rotrekl David 3:1, Macek Ondřej 2:2, body hostů: Mikuš Juraj 3:1, Trávníček Tomáš 1:3, Chlíbek David 2:2, Henáč Ladislav 1:3), TJ Sokol Křepice A - Orel Ivančice B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maška Roman 1:2, Marada Tomáš 0:3, Maška Květoslav 0:3, Pokorný Radek 3:0, WO 5:0, body hostů: Klíma Miloš 3:1, Křupala Vladislav 2:2, Fiala Karel 3:1, WO 0:5), TJ Holásky B - SK Slatina - Brno C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grulich Zdeněk 0:2, Vysloužil Jan 0:2, Handl Jiří 1:2, Vysloužil Vítězslav 0:2, body hostů: Zaplatil Radek 3:0, Tůma Pavel 2:0, Peprný Aleš 1:1, Oleksík Václav 2:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Sokol Rebešovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Matouš 2:1, Dočekal Petr 0:3, Hruška Petr 2:1, Kovář Josef st. 0:4, body hostů: Černý Radek 4:0, Mišejka Luboš 2:1, Němec Stanislav 1:2, Vašulka Pavel 2:1), KST Oltec Brno B - TJ Jevišovka A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hamadeh Nabil 1:3, Peňáz Stanislav 2:2, Novotný Petr 2:2, Pelikán Jan 4:0, body hostů: Damborský Bohumil 3:1, Zajíc René 1:3, Konečný Jaroslav 2:2, Himal Tomáš 1:3),
21. kolo:
TJ Sokol Nové Bránice A - KST Oltec Brno B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zittner Jiří 0:2, Schoř Karel 2:2, Indra Zdeněk 1:3, Daniel Petr 2:2, Chalupa Svatoslav 1:1, body hostů: Pelikán Jan 4:0, Dědek Zdeněk 4:0, Kubín Jiří 0:2, Dlask Marek 2:2, Novotný Petr 0:2), TJ Brno-Bystrc B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlíbek David 1:3, Henáč Ladislav 0:3, Mrkvan Miroslav 2:1, Mikuš Juraj 2:2, body hostů: Vybíral Matouš 2:2, Dočekal Petr 4:0, Zimek Jaroslav 1:2, Hruška Petr 2:1), TJ Sokol Rebešovice A - TJ Holásky B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Radek 2:2, Sedláček Josef 0:4, Němec Stanislav 2:2, Svoboda Jan 4:0, body hostů: Javůrek Tomáš 3:1, Vičík Oldřich 2:2, Javůrek Martin 2:2, Škvařil Petr 1:3), TJ Jevišovka A - TJ Sokol Křepice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Jaroslav 1:3, Himal Tomáš 2:2, Zajíc René 2:2, Damborský Bohumil 3:1, body hostů: Pokorný Radek 4:0, Maška Roman 2:2, Papež Radek 2:2, Novotný Pavel 0:4), Orel Ivančice B - TJ Sokol Brno-Židenice A 0:10wo, SK Slatina - Brno C - Orel Silůvky B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fila Martin 1:3, Kluska Aleš 1:3, Juračka Petr 1:2, Oleksík Václav 4:0, body hostů: Telecká Jana 3:1, Vališ Petr 2:2, Kratochvíl Michal ml. 2:2, Záděra Kamil 1:2),
22. kolo:
TJ Brno-Bystrc B - KST Oltec Brno B 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chlíbek David 2:2, Mrkvan Miroslav 0:3, Mikuš Juraj 3:1, WO 0:4, body hostů: Pelikán Jan 3:0, Dědek Zdeněk 2:1, Dlask Marek 1:2, Novotný Petr 0:2, WO 4:0), TJ Sokol Nové Bránice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schoř Karel 2:1, Chalupa Svatoslav 1:1, Indra Zdeněk 0:3, Daniel Petr 1:2, WO 0:1, body hostů: Dočekal Petr 2:1, Vybíral Matouš 3:0, Zimek Jaroslav 2:1, Kovář Josef st. 0:2, WO 1:0), TJ Jevišovka A - TJ Holásky B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Jaroslav 0:3, Himal Tomáš 3:0, Zajíc René 2:1, Damborský Bohumil 3:0, body hostů: Javůrek Martin 1:2, Vičík Oldřich 1:2, Vysloužil Jan 1:2, Škvařil Petr 1:2), TJ Sokol Rebešovice A - TJ Sokol Křepice A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý Radek 1:0, Šenkýř Jiří 2:0, Svoboda Jan 1:1, Vašulka Pavel 0:2, WO 5:0, body hostů: Zástěra Libor 1:2, Maška Roman 2:1, Pokorný Radek 0:1, WO 0:5), SK Slatina - Brno C - TJ Sokol Brno-Židenice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dufka Ámos 0:3, Třináctý Richard 0:2, Tůma Pavel 2:1, Tůma Karel 1:2, body hostů: Macek Ondřej 2:1, Krejčí Dalibor 2:1, Rotrekl David 3:0, Robek Petr 1:1), Orel Ivančice B - Orel Silůvky B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Feith Erik 2:1, Křupala Vladislav 0:3, Fiala Karel 0:3, Klíma Miloš 2:2, body hostů: Vališ Petr 3:1, Ertl Jakub 2:1, Kratochvíl Michal ml. 3:0, Záděra Kamil 1:2),
Krajská soutěž II. třídy B
1. kolo:
TJ Sokol Otnice B - STK Zbraslavec B 2:10 (čtyřhry 1:2, body domácích: Bubla Jaroslav st. 1:1, Salajka Jaroslav ml. 0:2, Rafaj Zdeněk st. 0:3, Vojáček Jaromír 0:3, body hostů: Cetkovský Martin 2:1, Moravec Zdeněk 3:0, Křepela Lubomír 2:0, Krása Petr st. 2:0), KST Blansko C - TJ Šošůvka A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Ondřej 0:4, Svoboda Lukáš 1:2, Zukal Adam 2:1, Kaluža Tomáš 1:3, body hostů: Bezděk Luboš 3:1, Kutil Libor 4:0, Kutil Šimon 1:2, Obalil Jiří 2:1), Orel Silůvky C - TJ Sokol Hlubočany B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paták Zdeněk 2:0, Škorpík Jan 3:1, Kolbert Radek 0:4, Vašulín Karel 0:4, Záděra František 2:0, body hostů: Kobolka Luboš 2:2, Procházka Miroslav 3:1, Müller Zdeněk st. 2:2, Šmetka Miroslav 2:2), TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srna Antonín 2:1, Kmoníček Pavel 2:1, Sedláček Radek 2:1, Kalousek Viktor 2:1, body hostů: Chmelík Jan 3:0, Kropáček Roman 0:3, Bukáček Jaroslav 0:3, Pecina František 1:2), TJ Cemo Mokrá A - MK Řeznovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Tomáš 2:2, Paták Radek 1:3, Kvapil Zdeněk 3:1, Vojtěch Martin 2:2, body hostů: Horák Aleš 3:1, Veber Marek 2:2, Netolička Lubomír 3:1, Polák Jaromír 0:4), TJ Velešovice A - SK Kuřim A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mráz David 1:1, Jelínek Marek 0:2, Honek Tomáš 0:3, Rulíšek Karel 0:2, body hostů: Šípka Zdeněk 3:0, Vlček Dalibor 2:0, Fučík Petr 2:0, Vermouzek František 1:1),
2. kolo:
TJ Sokol Otnice B - TJ Šošůvka A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bubla Jaroslav st. 1:1, Salajka Jaroslav ml. 0:2, Rafaj Zdeněk st. 0:3, Vojáček Jaromír 0:3, body hostů: Bezděk Luboš 3:0, Kutil Libor 3:0, Kutil Šimon 2:0, Obalil Jiří 1:0, Dvořák Leoš 0:1), KST Blansko C - STK Zbraslavec B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ondřej 1:2, Svoboda Lukáš 2:1, Zukal Adam 2:1, Kaluža Tomáš 4:0, body hostů: Cetkovský Martin 1:3, Moravec Zdeněk 1:2, Křepela Lubomír 1:2, Krása Petr st. 1:2), Orel Silůvky C - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záděra František 2:0, Paták Zdeněk 1:2, Škorpík Jan 1:2, Vašulín Karel 3:1, Kolbert Radek 1:0, body hostů: Kropáček Roman 2:2, Chmelík Jan 3:0, Pecina František 0:3, Bukáček Jaroslav 0:3), TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Hlubočany B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalousek Viktor 2:0, Srna Antonín 1:1, Kmoníček Pavel 3:0, Sedláček Radek 2:0, body hostů: Šmetka Miroslav 0:3, Procházka Miroslav 1:1, Müller Zdeněk st. 0:2, Šafařík Michal 0:2), TJ Cemo Mokrá A - SK Kuřim A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Tomáš 2:1, Vojtěch Martin 3:0, Kvapil Zdeněk 2:1, Paták Radek 2:1, body hostů: Šípka Zdeněk 1:2, Vlček Dalibor 1:2, Fučík Petr 1:2, Vermouzek František 0:3), TJ Velešovice A - MK Řeznovice C 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rulíšek Karel 2:1, Mráz David 1:2, Jelínek Marek 2:1, WO 0:5, body hostů: Štěpán Libor 2:1, Veber Marek 2:0, Netolička Lubomír 0:2, Polák Jaromír 0:2, WO 5:0),
3. kolo:
STK Zbraslavec B - MK Řeznovice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Zdeněk 2:2, Křepela Lubomír 1:3, Krása Petr st. 3:1, Cetkovský Martin 3:1, body hostů: Štěpán Libor 4:0, Jedlička Jindřich 1:3, Netolička Lubomír 2:2, Polák Jaromír 0:4), TJ Šošůvka A - SK Kuřim A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kutil Šimon 2:1, Kutil Libor 3:0, Obalil Jiří 1:2, Bezděk Luboš 3:1, body hostů: Šípka Zdeněk 1:3, Jízdný Martin 0:3, Fučík Petr 3:0, Vermouzek František 0:3), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Cemo Mokrá A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmetka Miroslav 0:2, Procházka Miroslav 1:1, Novák Ivo 0:3, Müller Zdeněk st. 1:2, body hostů: Paták Radek 2:1, Vojtěch Martin 3:0, Vojtěch Tomáš 1:1, Kvapil Zdeněk 2:0), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Velešovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropáček Roman 0:4, Macka Libor 1:2, Chmelík Jan 3:0, Pecina František 1:3, body hostů: Spáčil Petr 2:2, Mráz David 3:1, Spáčil Tomáš 2:1, Jelínek Marek 2:1), TJ Sokol Otnice B - Orel Silůvky C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bubla Jaroslav st. 1:3, Salajka Jaroslav ml. 1:2, Rafaj Zdeněk st. 0:3, Vojáček Jaromír 3:1, body hostů: Záděra František 3:1, Paták Zdeněk 3:1, Vašulín Karel 2:1, Škorpík Jan 1:2), KST Blansko C - TJ Sokol Drnovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Ondřej 2:1, Kaluža Tomáš 2:1, Zukal Adam 1:2, Svoboda Lukáš 3:0, body hostů: Sedláček Radek 2:1, Kmoníček Pavel 1:2, Srna Antonín 0:3, Kalousek Viktor 1:2),
4. kolo:
STK Zbraslavec B - SK Kuřim A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Zdeněk 1:2, Křepela Lubomír 2:0, Krása Petr st. 0:3, Cetkovský Martin 0:3, body hostů: Šípka Zdeněk 2:1, Fučík Petr 2:1, Jízdný Martin 3:0, Šťastný Pavel 1:1), TJ Šošůvka A - MK Řeznovice C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kutil Šimon 1:2, Kutil Libor 2:1, Obalil Jiří 1:2, Bezděk Luboš 4:0, body hostů: Jedlička Jindřich 2:2, Polák Jaromír 0:3, Netolička Lubomír 1:2, Bíla Jindřich 2:1), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Velešovice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafařík Michal 1:2, Procházka Miroslav 2:1, Šmetka Miroslav 1:2, Müller Zdeněk st. 4:0, body hostů: Mráz David 2:2, Jelínek Marek 2:1, Spáčil Petr 1:2, Spáčil Tomáš 0:3), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Cemo Mokrá A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kropáček Roman 2:2, Macka Libor 1:2, Chmelík Jan 2:1, Pecina František 1:3, body hostů: Paták Radek 3:1, Vojtěch Martin 3:1, Vojtěch Tomáš 0:3, Kvapil Zdeněk 2:1), TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Drnovice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bubla Jaroslav st. 3:1, Salajka Jaroslav ml. 1:3, Rafaj Zdeněk st. 1:3, Vojáček Jaromír 1:3, body hostů: Sedláček Radek 4:0, Kmoníček Pavel 3:1, Kalousek Viktor 0:4, Srna Antonín 3:1), KST Blansko C - Orel Silůvky C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voráč Pavel 2:1, Procházka Ondřej 1:2, Zukal Adam 2:1, Kaluža Tomáš 3:0, body hostů: Paták Zdeněk 3:0, Vašulín Karel 1:2, Škorpík Jan 0:3, Kolbert Radek 0:3),
5. kolo:
Orel Silůvky C - STK Zbraslavec B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paták Zdeněk 2:1, Záděra František 3:0, Kolbert Radek 2:1, Vašulín Karel 1:2, body hostů: Moravec Zdeněk 1:2, Cetkovský Martin 1:2, Křepela Lubomír 2:1, Sekanina Jan 0:3), TJ Sokol Drnovice A - TJ Šošůvka A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalousek Viktor 0:3, Srna Antonín 0:3, Kmoníček Pavel 2:1, Sedláček Radek 2:2, body hostů: Kutil Libor 3:1, Bezděk Luboš 3:0, Kutil Šimon 1:2, Obalil Jiří 2:1), TJ Cemo Mokrá A - TJ Sokol Otnice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtěch Martin 2:0, Levardi Robert 1:1, Kvapil Zdeněk 2:1, Paták Radek 3:0, body hostů: Vojáček Jaromír 2:1, Salajka Jaroslav ml. 0:3, Rafaj Zdeněk st. 0:2, Salajka Jaroslav st. 0:2), TJ Velešovice A - KST Blansko C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Marek 0:2, Spáčil Petr 0:2, Rulíšek Karel 1:2, Mráz David 1:2, body hostů: Kaluža Tomáš 3:0, Svoboda Lukáš 3:0, Procházka Ondřej 0:2, Zukal Adam 2:0), MK Řeznovice C - TJ Sokol Hlubočany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolička Lubomír 1:3, Polák Jaromír 1:3, Jedlička Jindřich 3:1, Veber Marek 4:0, body hostů: Kobolka Luboš 2:2, Procházka Miroslav 2:2, Novák Ivo 2:2, Šmetka Miroslav 1:3), SK Kuřim A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jízdný Martin 2:0, Fučík Petr 2:0, Vlček Dalibor 1:2, Šípka Zdeněk 3:0, body hostů: Kropáček Roman 1:2, Macka Libor 0:3, Chmelík Jan 1:1, Pecina František 0:2),
6. kolo:
Orel Silůvky C - TJ Šošůvka A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašulín Karel 0:2, Záděra František 0:2, Kolbert Radek 0:3, Paták Zdeněk 0:2, body hostů: Kutil Libor 3:0, Bezděk Luboš 2:0, Kutil Šimon 2:0, Obalil Jiří 2:0), TJ Sokol Drnovice A - STK Zbraslavec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Radek 2:1, Kmoníček Pavel 3:0, Kalousek Viktor 2:1, Srna Antonín 2:1, body hostů: Křepela Lubomír 0:3, Cetkovský Martin 2:1, Moravec Zdeněk 1:2, Sekanina Jan 0:1, Křepela Zdeněk 0:2), TJ Cemo Mokrá A - KST Blansko C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Martin 1:2, Rotrekl Lukáš 0:3, Kvapil Zdeněk 0:3, Paták Radek 2:1, body hostů: Svoboda Lukáš 3:0, Kaluža Tomáš 2:1, Zukal Adam 3:0, Procházka Ondřej 1:2), TJ Velešovice A - TJ Sokol Otnice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Marek 1:3, Spáčil Petr 0:4, Rulíšek Karel 2:1, Mráz David 3:1, body hostů: Vojáček Jaromír 3:1, Bubla Jaroslav st. 3:1, Salajka Jaroslav ml. 2:2, Rafaj Zdeněk st. 1:2), MK Řeznovice C - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolička Lubomír 1:3, Polák Jaromír 0:2, Štěpán Libor 3:0, Veber Marek 2:2, Bíla Jindřich 1:1, WO 0:1, body hostů: Kropáček Roman 3:1, Macka Libor 1:3, Chmelík Jan 3:1, Pecina František 1:2, WO 1:0), SK Kuřim A - TJ Sokol Hlubočany B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jízdný Martin 2:1, Fučík Petr 2:1, Vlček Dalibor 3:0, Šípka Zdeněk 2:1, body hostů: Kobolka Luboš 1:2, Procházka Miroslav 1:2, Šmetka Miroslav 1:2, Šafařík Michal 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Otnice B - KST Blansko C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bubla Jaroslav st. 1:2, Salajka Jaroslav ml. 0:2, Rafaj Zdeněk st. 0:3, Vojáček Jaromír 1:2, body hostů: Kaluža Tomáš 3:0, Svoboda Lukáš 3:0, Zukal Adam 3:0, Procházka Ondřej 0:2), Orel Silůvky C - TJ Sokol Drnovice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paták Zdeněk 3:1, Záděra František 2:2, Škorpík Jan 1:3, Vašulín Karel 1:3, body hostů: Sedláček Radek 4:0, Kmoníček Pavel 3:1, Kalousek Viktor 1:3, Srna Antonín 1:3), TJ Cemo Mokrá A - TJ Velešovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtěch Tomáš 3:0, Rotrekl Lukáš 1:1, Vojtěch Martin 2:1, Paták Radek 2:1, body hostů: Rulíšek Karel 1:2, Spáčil Petr 1:2, Fianta René 0:3, Jelínek Marek 1:1), MK Řeznovice C - SK Kuřim A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Netolička Lubomír 2:0, Jedlička Jindřich 2:0, Veber Marek 2:1, Štěpán Libor 2:1, body hostů: Šípka Zdeněk 0:3, Fučík Petr 0:3, Vlček Dalibor 2:0, Jízdný Martin 0:2), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobolka Luboš 2:2, Procházka Miroslav 2:1, Šmetka Miroslav 2:1, Müller Zdeněk st. 3:1, body hostů: Kropáček Roman 1:3, Macka Libor 1:3, Chmelík Jan 3:0, Pecina František 0:3), STK Zbraslavec B - TJ Šošůvka A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepela Lubomír 1:2, Cetkovský Martin 0:2, Sekanina Jan 1:2, Moravec Zdeněk 0:3, body hostů: Kutil Libor 3:0, Bezděk Luboš 3:0, Kutil Šimon 2:1, Obalil Jiří 1:1),
8. kolo:
STK Zbraslavec B - TJ Sokol Hlubočany B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Zdeněk 1:3, Krása Petr st. 1:3, Křepela Lubomír 3:0, Cetkovský Martin 1:3, body hostů: Kobolka Luboš 2:2, Šmetka Miroslav 2:2, Procházka Miroslav 3:1, Šafařík Michal 2:1), TJ Šošůvka A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kutil Šimon 2:1, Bezděk Luboš 2:1, Obalil Jiří 2:1, Kutil Libor 2:1, body hostů: Chmelík Jan 3:0, Macka Libor 0:3, Kropáček Roman 1:2, Kropáčková Tereza 0:3), TJ Sokol Otnice B - MK Řeznovice C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bubla Jaroslav st. 2:1, Salajka Jaroslav ml. 1:2, Rafaj Zdeněk st. 2:1, Vojáček Jaromír 0:4, body hostů: Veber Marek 3:1, Jedlička Jindřich 3:0, Netolička Lubomír 1:2, Polák Jaromír 1:2), KST Blansko C - SK Kuřim A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voráč Pavel 3:1, Procházka Ondřej 0:4, Zukal Adam 2:2, Kaluža Tomáš 4:0, body hostů: Šípka Zdeněk 1:3, Vlček Dalibor 2:2, Fučík Petr 3:1, Šťastný Pavel 1:3), Orel Silůvky C - TJ Cemo Mokrá A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolbert Radek 2:2, Škorpík Jan 1:3, Vašulín Karel 1:2, Paták Zdeněk 2:2, body hostů: Paták Radek 4:0, Vojtěch Martin 3:1, Rotrekl Lukáš 1:3, Kvapil Zdeněk 1:2), TJ Velešovice A - TJ Sokol Drnovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spáčil Tomáš 0:3, Spáčil Petr 0:3, Rulíšek Karel 2:1, Mráz David 2:2, body hostů: Sedláček Radek 3:1, Kmoníček Pavel 3:0, Kalousek Viktor 1:2, Srna Antonín 2:1),
9. kolo:
STK Zbraslavec B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Zdeněk 1:3, Krása Petr st. 2:2, Křepela Lubomír 3:1, Cetkovský Martin 3:1, body hostů: Chmelík Jan 4:0, Macka Libor 2:2, Bukáček Jaroslav 0:4, Kropáček Roman 1:3), TJ Šošůvka A - TJ Sokol Hlubočany B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kutil Šimon 1:2, Bezděk Luboš 3:0, Obalil Jiří 3:0, Kutil Libor 2:1, body hostů: Kobolka Luboš 0:3, Šmetka Miroslav 0:3, Procházka Miroslav 2:1, Šafařík Michal 1:2), TJ Sokol Otnice B - SK Kuřim A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bubla Jaroslav st. 3:1, Salajka Jaroslav ml. 2:2, Rafaj Zdeněk st. 1:3, Vojáček Jaromír 3:1, body hostů: Šípka Zdeněk 4:0, Vlček Dalibor 2:2, Fučík Petr 1:3, Štourač Milan 0:4), KST Blansko C - MK Řeznovice C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voráč Pavel 3:1, Procházka Ondřej 0:3, Zukal Adam 1:2, Kaluža Tomáš 4:0, body hostů: Veber Marek 2:2, Jedlička Jindřich 2:2, Polák Jaromír 0:3, Štěpán Libor 2:1), Orel Silůvky C - TJ Velešovice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašulín Karel 2:2, Záděra František 1:3, Kolbert Radek 1:2, Paták Zdeněk 1:3, body hostů: Rulíšek Karel 3:1, Mráz David 3:1, Spáčil Petr 3:1, Fianta René 1:2), TJ Sokol Drnovice A - TJ Cemo Mokrá A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalousek Viktor 0:3, Srna Antonín 0:3, Kmoníček Pavel 3:0, Sedláček Radek 2:2, body hostů: Paták Radek 3:1, Vojtěch Martin 1:2, Vojtěch Tomáš 1:2, Kvapil Zdeněk 3:0),
10. kolo:
TJ Cemo Mokrá A - STK Zbraslavec B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtěch Tomáš 2:2, Vojtěch Martin 3:1, Kvapil Zdeněk 1:3, Paták Radek 3:1, body hostů: Sekanina Jan 0:4, Moravec Zdeněk 2:2, Cetkovský Martin 1:3, Křepela Lubomír 4:0), TJ Velešovice A - TJ Šošůvka A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spáčil Tomáš 1:3, Rulíšek Karel 2:1, Kordiovský Zbyněk 0:2, Mráz David 2:2, Jelínek Marek 1:0, body hostů: Bezděk Luboš 1:1, Kutil Libor 4:0, Kutil Šimon 1:2, Obalil Jiří 2:1, Krátký Marek 0:2), MK Řeznovice C - Orel Silůvky C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Netolička Lubomír 1:2, Polák Jaromír 1:2, Jedlička Jindřich 2:1, Veber Marek 4:0, body hostů: Záděra František 3:1, Kolbert Radek 0:3, Paták Zdeněk 0:3, Vašulín Karel 2:1), SK Kuřim A - TJ Sokol Drnovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fučík Petr 3:1, Jízdný Martin 0:4, Vlček Dalibor 4:0, Šípka Zdeněk 1:3, body hostů: Kmoníček Pavel 2:2, Sedláček Radek 3:1, Trávníček Michal 1:3, Srna Antonín 2:2), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Sokol Otnice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machala Vítězslav 0:3, Procházka Miroslav 2:1, Kobolka Luboš 3:0, Šmetka Miroslav 4:0, body hostů: Vojáček Jaromír 2:2, Bubla Jaroslav st. 0:3, Salajka Jaroslav ml. 1:2, Rafaj Zdeněk st. 1:2), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - KST Blansko C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kropáček Roman 0:2, Bukáček Jaroslav 0:2, Macka Libor 1:2, Pecina František 0:2, body hostů: Kaluža Tomáš 3:0, Zukal Adam 2:0, Procházka Ondřej 1:1, Voráč Pavel 2:0),
11. kolo:
TJ Cemo Mokrá A - TJ Šošůvka A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Tomáš 1:3, Kvapil Zdeněk 2:2, Vojtěch Martin 2:2, Paták Radek 3:1, body hostů: Bezděk Luboš 4:0, Kutil Libor 3:1, Kutil Šimon 0:4, Obalil Jiří 1:3), TJ Velešovice A - STK Zbraslavec B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spáčil Petr 0:2, Jelínek Marek 3:0, Rulíšek Karel 2:1, Mráz David 0:4, Spáčil Tomáš 0:2, body hostů: Křepela Lubomír 2:2, Cetkovský Martin 3:1, Moravec Zdeněk 2:1, Sekanina Jan 2:1), MK Řeznovice C - TJ Sokol Drnovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Netolička Lubomír 2:2, Polák Jaromír 1:3, Jedlička Jindřich 3:1, Veber Marek 2:2, body hostů: Sedláček Radek 2:2, Kmoníček Pavel 4:0, Trávníček Michal 2:2, Kalousek Viktor 0:4), SK Kuřim A - Orel Silůvky C 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fučík Petr 2:1, Vermouzek František 2:1, Vlček Dalibor 2:1, Šípka Zdeněk 4:0, body hostů: Paták Zdeněk 3:1, Záděra František 0:3, Vašulín Karel 0:3, Kolbert Radek 0:3), TJ Sokol Hlubočany B - KST Blansko C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kobolka Luboš 1:3, Procházka Miroslav 2:1, Šmetka Miroslav 0:3, Novák Ivo 3:1, body hostů: Svoboda Lukáš 2:2, Zukal Adam 2:2, Polívka Ondřej 3:0, Voráč Pavel 1:2), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Otnice B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kropáček Roman 1:2, Pecina František 0:3, Chmelík Jan 3:0, Macka Libor 1:3, body hostů: Vojáček Jaromír 3:1, Bubla Jaroslav st. 1:2, Salajka Jaroslav ml. 2:1, Rafaj Zdeněk st. 2:1),
12. kolo:
STK Zbraslavec B - TJ Sokol Otnice B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Henek Dominik 3:0, Cetkovský Martin 2:1, Křepela Lubomír 3:0, Moravec Zdeněk 2:1, body hostů: Vojáček Jaromír 0:3, Bubla Jaroslav st. 2:1, Salajka Jaroslav ml. 0:3, Rafaj Zdeněk st. 0:3), TJ Šošůvka A - KST Blansko C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obalil Jiří 2:2, Bezděk Luboš 3:1, Kutil Šimon 0:4, Kutil Libor 2:2, body hostů: Vybíral Filip 4:0, Svoboda Lukáš 1:3, Zukal Adam 2:2, Polívka Martin ml. 2:2), TJ Sokol Hlubočany B - Orel Silůvky C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kobolka Luboš 2:2, Procházka Miroslav 2:2, Novák Ivo 1:2, Šmetka Miroslav 2:2, body hostů: Záděra František 2:2, Škorpík Jan 0:4, Paták Zdeněk 4:0, Vašulín Karel 2:1), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Drnovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropáček Roman 1:3, Pecina František 0:3, Chmelík Jan 2:1, Macka Libor 2:2, body hostů: Kmoníček Pavel 4:0, Sedláček Radek 3:1, Kalousek Viktor 1:2, Srna Antonín 1:2), MK Řeznovice C - TJ Cemo Mokrá A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolička Lubomír 2:2, Polák Jaromír 2:2, Frühauf Michael 1:3, Veber Marek 4:0, body hostů: Paták Radek 3:1, Kvapil Zdeněk 2:2, Vojtěch Martin 2:2, Vojtěch Tomáš 0:4), SK Kuřim A - TJ Velešovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vermouzek František 3:0, Jízdný Martin 0:2, Vlček Dalibor 2:1, Šípka Zdeněk 3:0, body hostů: Rulíšek Karel 1:2, Jelínek Marek 2:1, Mráz David 0:3, Spáčil Petr 0:2),
13. kolo:
TJ Šošůvka A - TJ Sokol Otnice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obalil Jiří 1:0, Kutil Libor 2:0, Dvořák Leoš 1:2, Bezděk Luboš 3:0, Kutil Šimon 1:0, body hostů: Vojáček Jaromír 1:2, Bubla Jaroslav st. 1:2, Rafaj Zdeněk st. 0:2, Heřmanský Josef 0:2), STK Zbraslavec B - KST Blansko C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cetkovský Martin 1:1, Moravec Zdeněk 0:2, Krása Petr st. 0:3, Sekanina Jan 1:2, body hostů: Zukal Adam 3:0, Voráč Pavel 3:0, Kaluža Tomáš 1:0, Procházka Ondřej 0:2, Polívka Martin ml. 1:0), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - Orel Silůvky C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kropáček Roman 1:2, Macka Libor 0:3, Chmelík Jan 3:0, Pecina František 1:3, body hostů: Záděra František 2:2, Vašulín Karel 2:1, Kolbert Radek 2:1, Paták Zdeněk 2:1), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Sokol Drnovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobolka Luboš 1:2, Šmetka Miroslav 0:3, Procházka Miroslav 1:2, Novák Ivo 2:2, body hostů: Kmoníček Pavel 4:0, Sedláček Radek 3:0, Kalousek Viktor 0:3, Srna Antonín 2:1), SK Kuřim A - TJ Cemo Mokrá A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jízdný Martin 1:3, Vermouzek František 2:2, Vlček Dalibor 3:1, Šípka Zdeněk 3:1, body hostů: Paták Radek 3:1, Kvapil Zdeněk 2:2, Vojtěch Tomáš 1:3, Vojtěch Martin 1:3), MK Řeznovice C - TJ Velešovice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Netolička Lubomír 1:1, Polák Jaromír 2:1, Jedlička Jindřich 1:2, Veber Marek 4:0, Frühauf Michael 0:1, body hostů: Rulíšek Karel 3:1, Jelínek Marek 1:2, Mráz David 1:2, Spáčil Petr 0:3),
14. kolo:
MK Řeznovice C - STK Zbraslavec B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jedlička Jindřich 3:1, Polák Jaromír 0:4, Netolička Lubomír 1:2, Veber Marek 3:1, body hostů: Křepela Lubomír 1:3, Cetkovský Martin 2:2, Krása Petr st. 3:1, Moravec Zdeněk 2:1), SK Kuřim A - TJ Šošůvka A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šťastný Pavel 0:3, Vermouzek František 1:1, Fučík Petr 1:2, Šípka Zdeněk 1:2, body hostů: Kutil Libor 3:0, Bezděk Luboš 2:1, Obalil Jiří 1:2, Kutil Šimon 2:0), TJ Cemo Mokrá A - TJ Sokol Hlubočany B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vojtěch Martin 1:0, Kvapil Zdeněk 2:0, Vojtěch Tomáš 2:0, Rotrekl Lukáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Šmetka Miroslav 0:2, Procházka Miroslav 0:2, Novák Ivo 0:2, WO 0:3), TJ Velešovice A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spáčil Tomáš 1:0, Jelínek Marek 2:0, Rulíšek Karel 2:1, Spáčil Petr 2:1, Mráz David 1:0, body hostů: Kropáček Roman 0:3, Pecina František 0:3, Chmelík Jan 1:1, Macka Libor 1:1), Orel Silůvky C - TJ Sokol Otnice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolbert Radek 2:0, Záděra František 0:2, Vašulín Karel 3:0, Paták Zdeněk 3:0, body hostů: Vojáček Jaromír 1:2, Bubla Jaroslav st. 1:2, Salajka Jaroslav ml. 0:2, Rafaj Zdeněk st. 0:2), TJ Sokol Drnovice A - KST Blansko C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trávníček Michal 2:2, Kalousek Viktor 0:4, Sedláček Radek 2:1, Kmoníček Pavel 3:1, body hostů: Kaluža Tomáš 2:2, Svoboda Lukáš 2:2, Zukal Adam 2:2, Polívka Martin ml. 2:1),
15. kolo:
SK Kuřim A - STK Zbraslavec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jízdný Martin 2:1, Fučík Petr 2:1, Vermouzek František 2:1, Šípka Zdeněk 3:0, body hostů: Krása Petr st. 2:1, Moravec Zdeněk 0:3, Cetkovský Martin 1:2, Křepela Lubomír 0:2, Sekanina Jan 0:1), MK Řeznovice C - TJ Šošůvka A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Netolička Lubomír 2:2, Polák Jaromír 0:4, Jedlička Jindřich 1:2, Veber Marek 2:2, body hostů: Bezděk Luboš 3:1, Kutil Libor 4:0, Obalil Jiří 1:3, Kutil Šimon 2:1), TJ Velešovice A - TJ Sokol Hlubočany B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz David 2:0, Jelínek Marek 2:0, Rulíšek Karel 3:0, Spáčil Petr 1:1, body hostů: Kobolka Luboš 0:3, Šmetka Miroslav 0:2, Procházka Miroslav 1:1, Novák Ivo 0:2), TJ Cemo Mokrá A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Martin 2:2, Kvapil Zdeněk 2:2, Vojtěch Tomáš 0:4, Paták Radek 3:1, body hostů: Kropáček Roman 1:3, Pecina František 1:3, Chmelík Jan 4:0, Macka Libor 3:1), TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Otnice B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srna Antonín 2:0, Sedláček Radek 2:0, Trávníček Michal 2:1, Kmoníček Pavel 3:0, body hostů: Vojáček Jaromír 0:3, Bubla Jaroslav st. 1:2, Salajka Jaroslav ml. 0:2, Rafaj Zdeněk st. 0:2), Orel Silůvky C - KST Blansko C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolbert Radek 0:2, Škorpík Jan 1:2, Vašulín Karel 2:1, Paták Zdeněk 1:3, Záděra František 1:1, body hostů: Voráč Pavel 3:1, Zukal Adam 4:0, Kaluža Tomáš 1:2, Polívka Martin ml. 1:2),
16. kolo:
STK Zbraslavec B - Orel Silůvky C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krása Petr st. 2:1, Henek Dominik 2:1, Moravec Zdeněk 2:1, Křepela Lubomír 3:1, body hostů: Vašulín Karel 2:2, Paták Zdeněk 1:2, Záděra František 0:3, Škorpík Jan 1:2), TJ Šošůvka A - TJ Sokol Drnovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obalil Jiří 1:1, Kutil Libor 2:0, Kutil Šimon 3:0, Bezděk Luboš 2:0, body hostů: Kmoníček Pavel 1:2, Sedláček Radek 0:2, Trávníček Michal 0:2, Srna Antonín 0:2), TJ Sokol Otnice B - TJ Cemo Mokrá A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vojáček Jaromír 0:3, Salajka Jaroslav ml. 1:1, Rafaj Zdeněk st. 1:2, Heřmanský Josef 0:3, WO 4:0, body hostů: Vojtěch Martin 3:1, Kvapil Zdeněk 4:0, Vojtěch Tomáš 2:1, WO 0:4), KST Blansko C - TJ Velešovice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaluža Tomáš 1:2, Polívka Martin ml. 2:1, Procházka Ondřej 2:1, Svoboda Lukáš 4:0, body hostů: Rulíšek Karel 3:1, Kordiovský Zbyněk 0:3, Honek Tomáš 1:2, Mráz David 0:3), TJ Sokol Hlubočany B - MK Řeznovice C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kobolka Luboš 1:2, Šmetka Miroslav 1:2, Procházka Miroslav 1:2, Novák Ivo 1:2, body hostů: Veber Marek 3:0, Jedlička Jindřich 1:2, Netolička Lubomír 1:2, Polák Jaromír 3:0), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - SK Kuřim A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropáček Roman 0:4, Pecina František 1:2, Chmelík Jan 3:0, Macka Libor 1:3, body hostů: Fučík Petr 3:1, Jízdný Martin 3:1, Štourač Milan 2:1, Vodák Petr 1:2),
17. kolo:
TJ Šošůvka A - Orel Silůvky C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kutil Šimon 3:0, Kutil Libor 2:0, Obalil Jiří 1:2, Bezděk Luboš 3:0, body hostů: Vašulín Karel 1:2, Kolbert Radek 1:2, Škorpík Jan 0:3, Záděra František 0:2), STK Zbraslavec B - TJ Sokol Drnovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cetkovský Martin 1:2, Krása Petr st. 1:2, Moravec Zdeněk 0:3, Křepela Lubomír 2:2, body hostů: Kmoníček Pavel 4:0, Sedláček Radek 3:0, Srna Antonín 1:2, Kalousek Viktor 1:2), KST Blansko C - TJ Cemo Mokrá A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Filip 3:0, Svoboda Lukáš 0:1, Zukal Adam 1:1, Kaluža Tomáš 2:1, WO 2:0, body hostů: Paták Radek 0:1, Kvapil Zdeněk 3:0, Vojtěch Martin 0:3, Vojtěch Tomáš 0:2, WO 0:2), TJ Sokol Otnice B - TJ Velešovice A 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vojáček Jaromír 1:2, Salajka Jaroslav ml. 2:1, Rafaj Zdeněk st. 1:2, WO 0:5, body hostů: Rulíšek Karel 2:1, Jelínek Marek 1:1, Mráz David 2:0, Spáčil Tomáš 0:2, WO 5:0), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - MK Řeznovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropáček Roman 1:3, Pecina František 1:3, Chmelík Jan 3:1, Macka Libor 3:1, body hostů: Štěpán Libor 4:0, Veber Marek 2:2, Staněk Milan 1:3, Pavliš Josef 1:3), TJ Sokol Hlubočany B - SK Kuřim A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmetka Miroslav 0:2, Procházka Miroslav 0:2, Kobolka Luboš 1:2, Novák Ivo 1:2, body hostů: Fučík Petr 3:0, Jízdný Martin 2:1, Štourač Milan 2:0, Vodák Petr 1:1),
18. kolo:
KST Blansko C - TJ Sokol Otnice B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polívka Martin ml. 1:1, Procházka Ondřej 0:2, Zukal Adam 2:1, Kaluža Tomáš 2:0, WO 4:0, body hostů: Bubla Jaroslav st. 3:0, Vojáček Jaromír 1:2, Salajka Jaroslav ml. 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Drnovice A - Orel Silůvky C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Radek 3:1, Kalousek Viktor 2:1, Beránek Pavel 1:2, Kmoníček Pavel 3:1, body hostů: Paták Zdeněk 3:1, Vašulín Karel 0:4, Škorpík Jan 2:1, Kolbert Radek 0:3), TJ Velešovice A - TJ Cemo Mokrá A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mráz David 1:2, Jelínek Marek 1:2, Rulíšek Karel 2:1, Spáčil Tomáš 0:3, body hostů: Kvapil Zdeněk 0:3, Vojtěch Martin 3:0, Vojtěch Tomáš 2:1, Rotrekl Lukáš 3:0), SK Kuřim A - MK Řeznovice C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Jiří 0:2, Šťastný Pavel 0:2, Štourač Milan 0:3, Fučík Petr 1:1, body hostů: Veber Marek 3:0, Jedlička Jindřich 2:0, Netolička Lubomír 2:0, Polák Jaromír 1:1), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Hlubočany B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kropáček Roman 1:2, Macka Libor 0:2, Chmelík Jan 2:1, Pecina František 1:2, Bukáček Jaroslav 0:1, body hostů: Procházka Miroslav 2:1, Kobolka Luboš 2:1, Šafařík Michal 1:2, Šmetka Miroslav 3:0), TJ Šošůvka A - STK Zbraslavec B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obalil Jiří 2:0, Bezděk Luboš 2:0, Kutil Šimon 1:1, Kutil Libor 3:0, WO 1:0, body hostů: Křepela Lubomír 0:2, Cetkovský Martin 1:2, Krása Petr st. 0:2, Moravec Zdeněk 0:2, WO 0:1),
19. kolo:
TJ Sokol Hlubočany B - STK Zbraslavec B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafařík Michal 0:4, Procházka Miroslav 2:2, Kobolka Luboš 3:0, Šmetka Miroslav 2:2, body hostů: Křepela Lubomír 1:3, Henek Dominik 2:2, Cetkovský Martin 3:1, Krása Petr st. 2:1), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Šošůvka A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kropáček Roman 0:3, Pecina František 0:2, Chmelík Jan 3:0, Macka Libor 0:3, body hostů: Bezděk Luboš 2:1, Kutil Libor 2:1, Kutil Šimon 2:1, Dvořák Leoš 2:0), MK Řeznovice C - TJ Sokol Otnice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frühauf Michael 0:1, Pavliš Josef 0:4, Staněk Milan 0:4, Veber Marek 4:0, Jedlička Jindřich 2:1, body hostů: Bubla Jaroslav st. 3:1, Vojáček Jaromír 2:2, Salajka Jaroslav ml. 3:1, Rafaj Zdeněk st. 2:2), SK Kuřim A - KST Blansko C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štourač Milan 0:3, Jízdný Martin 0:2, Fučík Petr 3:0, Šípka Zdeněk 0:3, body hostů: Svoboda Lukáš 2:1, Kaluža Tomáš 2:1, Zukal Adam 2:1, Polívka Martin ml. 2:0), TJ Cemo Mokrá A - Orel Silůvky C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Tomáš 2:0, Kvapil Zdeněk 2:0, Rotrekl Lukáš 3:0, Paták Radek 2:0, body hostů: Vašulín Karel 0:3, Záděra František 0:2, Škorpík Jan 0:2, Kolbert Radek 0:2), TJ Sokol Drnovice A - TJ Velešovice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beránek Pavel 0:4, Zubal Ladislav 0:3, Kalousek Viktor 2:1, Sedláček Radek 4:0, body hostů: Rulíšek Karel 3:1, Jelínek Marek 2:2, Mráz David 1:2, Fianta René 2:1),
20. kolo:
TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - STK Zbraslavec B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kropáček Roman 1:2, Pecina František 0:3, Chmelík Jan 3:0, Macka Libor 1:3, body hostů: Cetkovský Martin 2:2, Henek Dominik 2:1, Křepela Lubomír 2:1, Krása Petr st. 2:1), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Šošůvka A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmetka Miroslav 0:3, Procházka Miroslav 0:2, Kobolka Luboš 1:2, Müller Zdeněk st. 2:1, body hostů: Bezděk Luboš 3:0, Kutil Libor 2:1, Kutil Šimon 1:2, Obalil Jiří 2:0), SK Kuřim A - TJ Sokol Otnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štourač Milan 0:4, Vodák Petr 1:3, Fučík Petr 3:1, Šípka Zdeněk 4:0, body hostů: Bubla Jaroslav st. 2:2, Vojáček Jaromír 2:2, Salajka Jaroslav ml. 2:2, Rafaj Zdeněk st. 2:2), MK Řeznovice C - KST Blansko C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Jindřich 2:2, Polák Jaromír 0:4, Štěpán Libor 3:0, Veber Marek 2:2, Staněk Milan 0:1, body hostů: Svoboda Lukáš 2:2, Kaluža Tomáš 2:2, Zukal Adam 2:2, Polívka Martin ml. 3:1), TJ Velešovice A - Orel Silůvky C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spáčil Petr 1:2, Mráz David 2:2, Rulíšek Karel 4:0, Jelínek Marek 2:2, Honek Tomáš 0:1, body hostů: Vašulín Karel 3:1, Kolbert Radek 1:3, Záděra František 1:3, Paták Zdeněk 2:2), TJ Cemo Mokrá A - TJ Sokol Drnovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtěch Tomáš 2:1, Kvapil Zdeněk 1:1, Rotrekl Lukáš 2:1, Paták Radek 3:0, body hostů: Sedláček Radek 3:0, Kalousek Viktor 0:3, Čakovský Jan 0:3, Zubal Ladislav 0:2),
21. kolo:
STK Zbraslavec B - TJ Cemo Mokrá A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekanina Jan 1:2, Křepela Zdeněk 0:3, Odehnal Vladimír 0:3, Moravec Zdeněk 2:1, body hostů: Paták Radek 3:0, Kvapil Zdeněk 3:0, Vojtěch Martin 2:1, Vojtěch Tomáš 1:2), TJ Šošůvka A - TJ Velešovice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kutil Šimon 1:0, Obalil Jiří 2:0, Bezděk Luboš 2:0, Kutil Libor 1:0, WO 3:0, body hostů: Jelínek Marek 0:2, Mráz David 0:2, Spáčil Petr 0:2, WO 0:3), Orel Silůvky C - MK Řeznovice C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolbert Radek 2:1, Škorpík Jan 1:2, Vašulín Karel 2:1, Paták Zdeněk 2:2, WO 2:0, body hostů: Horák Aleš 2:2, Veber Marek 3:1, Jedlička Jindřich 0:2, Staněk Milan 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Drnovice A - SK Kuřim A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalousek Viktor 1:3, Srna Antonín 1:3, Sedláček Radek 3:1, Kmoníček Pavel 3:1, body hostů: Vermouzek František 3:1, Vodák Petr 0:4, Jízdný Martin 2:2, Šípka Zdeněk 3:1), TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Hlubočany B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bubla Jaroslav st. 1:2, Vojáček Jaromír 1:1, Salajka Jaroslav ml. 0:3, Rafaj Zdeněk st. 0:3, body hostů: Procházka Miroslav 2:1, Müller Zdeněk st. 2:1, Kobolka Luboš 3:0, Šmetka Miroslav 2:0), KST Blansko C - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 10:0wo,
22. kolo:
TJ Šošůvka A - TJ Cemo Mokrá A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kutil Libor 3:1, Obalil Jiří 2:1, Bezděk Luboš 3:0, Kutil Šimon 0:2, Dvořák Leoš 0:2, body hostů: Vojtěch Martin 1:3, Kvapil Zdeněk 2:2, Rotrekl Lukáš 2:1, Vojtěch Tomáš 1:2), STK Zbraslavec B - TJ Velešovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Zdeněk 1:1, Cetkovský Martin 2:0, Křepela Lubomír 3:0, Henek Dominik 2:0, body hostů: Jelínek Marek 1:2, Mráz David 0:2, Spáčil Petr 0:2, Fianta René 0:2), TJ Sokol Drnovice A - MK Řeznovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalousek Viktor 2:2, Srna Antonín 1:3, Sedláček Radek 3:1, Kmoníček Pavel 2:2, body hostů: Filák Tomáš 3:1, Veber Marek 4:0, Staněk Milan 1:3, Antl Pavel 0:4), Orel Silůvky C - SK Kuřim A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paták Zdeněk 3:1, Vašulín Karel 1:3, Kolbert Radek 1:3, Škorpík Jan 2:1, WO 1:0, body hostů: Jízdný Martin 0:3, Vermouzek František 3:1, Šípka Zdeněk 2:2, Fučík Petr 3:1, WO 0:1), KST Blansko C - TJ Sokol Hlubočany B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zukal Adam 2:0, Polívka Martin ml. 1:1, Voráč Pavel 3:0, Kaluža Tomáš 2:1, body hostů: Kobolka Luboš 1:2, Müller Zdeněk st. 0:3, Procházka Miroslav 1:1, Šmetka Miroslav 0:2), TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bubla Jaroslav st. 2:2, Salajka Jaroslav ml. 2:2, Rafaj Zdeněk st. 1:2, Vojáček Jaromír 3:1, body hostů: Macka Libor 1:3, Chmelík Jan 4:0, Pecina František 2:2, Kropáček Roman 0:3),
Krajská soutěž II. třídy C
1. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče C - SKST Hodonín E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jiří 1:2, Šafaříková Sandra 2:1, Kuchař Pavel 0:3, Šlancar Jiří 0:3, body hostů: Krempa Martin 2:1, Kováč Šimon 2:1, Novotná Lucie 2:1, Hasil Tomáš 3:0), TJ Sokol Kobylí A - SKST Hodonín F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Vavřinec 2:1, Jangl Marek 1:1, Vajbar Antonín 2:1, Šaur Ivo 3:0, body hostů: Podrazil David 2:1, Kraus Jan 1:2, Hájek Pavel 0:3, Hlobil Albert 0:2), SKST Rohatec A - TJ Sokol Lanžhot B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malošek Radek 2:2, Drábek Milan 1:3, Kolář David 2:1, Příkaský Zbyněk 4:0, body hostů: Hanák Jiří 3:1, Kalivoda Petr 2:2, Koníček Marek 0:4, Polášek Zdenek 1:2), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Slovan Hodonín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubčík Roman 3:1, Rančík Antonín 1:3, Bezucha Jan 3:1, Kalivoda Martin 1:3, body hostů: Bohunský Rostislav 2:2, Mikeska Michal 2:2, Vacenovský Pavel 2:2, Král Jiří 2:2), TJ Jiskra Strážnice B - SKST Dubňany B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jan ml. 1:1, Žajdlík Ludvík 2:0, Černý Zdeněk 3:0, Vránová Radana 3:0, body hostů: Dohnálek Adam 1:2, Dohnálek Petr 0:3, Chvátal Tomáš 0:2, Mlynár Radoslav 0:2), TJ Sokol Vracov B - TJ Sokol Otnice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studnička Ondřej 2:0, Koutný František 2:0, Rachunek Martin 2:0, Nikl Pavel 2:0, body hostů: Šebeček Marek 0:2, Šebeček Antonín 0:2, Heřmanský Martin 0:2, Šebeček Jan 0:2),
2. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče C - SKST Hodonín F 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hušek Jindřich 1:2, Šlancar Jiří 0:3, Kuchař Pavel 0:3, Hušek Jan 1:2, body hostů: Veselý Jan 3:0, Juřík Adam 2:1, Podrazil David 2:1, Podrazil Vítězslav 3:0), TJ Sokol Kobylí A - SKST Hodonín E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Charvát Vavřinec 3:1, Jangl Marek 2:2, Kubík Josef 1:2, Šaur Ivo 3:1, Vajbar Antonín 0:1, body hostů: Hasil Tomáš 3:1, Malík Vladimír 0:2, Kováč Šimon 1:3, Mádel Ladislav 3:1, Skala Ján 0:2), SKST Rohatec A - TJ Slovan Hodonín A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malošek Radek 2:2, Drábek Milan 0:4, Kolář David 1:3, Příkaský Zbyněk 3:1, body hostů: Bohunský Rostislav 3:1, Mikeska Michal 3:1, Salajka Milan 2:2, Král Jiří 2:2), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Sokol Lanžhot B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalivoda Martin 2:2, Rančík Antonín 1:3, Bezucha Jan 1:3, Jakubčík Roman 3:1, body hostů: Kalivoda Petr 3:1, Hanák Jiří 3:1, Koníček Marek 1:3, Polášek Zdenek 2:2), TJ Jiskra Strážnice B - TJ Sokol Otnice A 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černý Zdeněk 1:1, Žajdlík Ludvík 1:1, Vránová Radana 2:1, Jamný Petr 2:0, WO 4:0, body hostů: Šebeček Marek 2:1, Šebeček Antonín 1:2, Šebeček Jan 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Vracov B - SKST Dubňany B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rachunek Martin 0:1, Nikl Pavel 2:0, Koutný František 2:0, Valko Jan 1:0, WO 4:0, body hostů: Dohnálek Adam 1:1, Dohnálek Petr 0:2, Jurčeka Bedřich st. 0:2, WO 0:4),
3. kolo:
SKST Hodonín E - SKST Dubňany B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Vladimír 2:2, Krempa Martin 2:2, Kováč Šimon 1:2, Hasil Tomáš 3:0, WO 1:0, body hostů: Jakubíček Vlastimil 2:1, Dohnálek Petr 2:2, Chvátal Tomáš 2:2, Mlynár Radoslav 0:3, WO 0:1), SKST Hodonín F - TJ Sokol Otnice A 10:0wo, TJ Sokol Lanžhot B - TJ Jiskra Strážnice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bařina Leoš 2:1, Koníček Marek 1:1, Kalivoda Petr 2:1, Hanák Jiří 3:0, body hostů: Černý Zdeněk 1:2, Žajdlík Ludvík 1:2, Morávek Radim 1:2, Marek Jan ml. 0:2), TJ Slovan Hodonín A - TJ Sokol Vracov B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Salajka Milan 0:2, Král Jiří 0:2, Hrubý Otto 1:2, Mikeska Michal 1:2, body hostů: Nikl Pavel 3:0, Rachunek Martin 2:1, Koutný František 2:0, Trcala Miroslav 0:1, Studnička Ondřej 1:0), TJ Agrotec Hustopeče C - SKST Rohatec A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuchař Pavel 1:1, Blažek Jiří 1:1, Hušek Jindřich 0:3, Hušek Jan 0:3, body hostů: Příkaský Zbyněk 2:1, Malošek Radek 2:1, Kolář David 2:0, Drábek Milan 2:0), TJ Sokol Kobylí A - T.J. Sokol Hodonín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vavřinec 3:1, Jangl Marek 2:2, Kubík Josef 1:3, Šaur Ivo 2:2, body hostů: Jakubčík Roman 2:2, Kalivoda Martin 1:3, Rančík Antonín 3:1, Bezucha Jan 2:2),
4. kolo:
SKST Hodonín E - TJ Sokol Otnice A 10:0wo, SKST Hodonín F - SKST Dubňany B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraus Jan 1:2, Hašlík Jakub 3:0, Podrazil David 2:1, Veselý Jan 3:1, body hostů: Jakubíček Vlastimil 1:3, Dohnálek Adam 2:1, Dohnálek Petr 0:3, Chvátal Tomáš 1:2), TJ Sokol Lanžhot B - TJ Sokol Vracov B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koníček Marek 1:1, Hanák Jiří 0:2, Bařina Leoš 0:3, Kalivoda Petr 0:2, body hostů: Nikl Pavel 3:0, Rachunek Martin 2:0, Koutný František 2:0, Trcala Miroslav 1:0, Valko Jan 0:1), TJ Slovan Hodonín A - TJ Jiskra Strážnice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bohunský Rostislav 4:0, Salajka Milan 1:3, Hrubý Otto 1:3, Mikeska Michal 2:2, body hostů: Černý Zdeněk 3:1, Žajdlík Ludvík 2:2, Morávek Radim 2:2, Marek Jan ml. 1:3), TJ Agrotec Hustopeče C - T.J. Sokol Hodonín A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hušek Jindřich 3:1, Šafaříková Sandra 1:1, Kuchař Pavel 2:1, Hušek Jan 2:2, Melichar Libor 1:0, body hostů: Jakubčík Roman 4:0, Kalivoda Martin 0:4, Bezucha Jan 1:2, Rančík Antonín 0:3), TJ Sokol Kobylí A - SKST Rohatec A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Charvát Vavřinec 2:1, Jangl Marek 1:1, Kubík Josef 0:2, Šaur Ivo 0:2, Soukal Jiří st. 0:1, WO 0:1, body hostů: Malošek Radek 1:2, Příkaský Zbyněk 2:0, Kolář David 3:0, Drábek Milan 1:1, WO 1:0),
5. kolo:
SKST Rohatec A - SKST Hodonín E 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malošek Radek 1:3, Drábek Milan 2:1, Kolář David 0:3, Příkaský Zbyněk 3:1, body hostů: Mádel Ladislav 4:0, Malík Vladimír 2:2, Krempa Martin 2:1, Lorenc David 0:3), T.J. Sokol Hodonín A - SKST Hodonín F 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalivoda Martin 1:3, Rančík Antonín 1:3, Bezucha Jan 0:2, Jakubčík Roman 3:1, Zlámal Martin 0:1, body hostů: Juřík Adam 2:2, Veselý Jan 3:1, Podrazil David 2:2, Podrazil Vítězslav 3:0), TJ Jiskra Strážnice B - TJ Agrotec Hustopeče C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žajdlík Ludvík 4:0, Martinek Tomáš 3:1, Černý Zdeněk 2:1, Morávek Radim 0:4, body hostů: Kuchař Pavel 1:3, Šlancar Jiří 3:1, Hušek Jindřich 1:3, Blažek Jiří 1:2), TJ Sokol Vracov B - TJ Sokol Kobylí A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valko Jan 1:2, Studnička Ondřej 2:1, Koutný František 2:1, Rachunek Martin 3:0, body hostů: Šaur Ivo 3:0, Jangl Marek 0:3, Kubík Josef 1:2, Vajbar Antonín 0:3), SKST Dubňany B - TJ Sokol Lanžhot B 0:10 (čtyřhry 0:3, body domácích: Chvátal Tomáš 0:2, Dohnálek Petr 0:2, Mlynár Radoslav 0:2, Budiš Tomáš 0:2, body hostů: Bařina Leoš 2:0, Hanák Jiří 2:0, Kalivoda Petr 2:0, Koníček Marek 2:0), TJ Sokol Otnice A - TJ Slovan Hodonín A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebeček Jan 0:3, Bubla Jaroslav ml. 0:3, Šebeček Antonín 1:2, Šebeček Marek 2:1, body hostů: Mikeska Michal 3:0, Vacenovský Pavel 2:1, Salajka Milan 1:2, Král Jiří 3:0),
6. kolo:
SKST Rohatec A - SKST Hodonín F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malošek Radek 1:3, Drábek Milan 1:3, Kolář David 1:3, Příkaský Zbyněk 4:0, body hostů: Juřík Adam 3:1, Veselý Jan 3:1, Podrazil David 1:3, Kokeš Lukáš 2:2), T.J. Sokol Hodonín A - SKST Hodonín E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalivoda Martin 2:2, Rančík Antonín 0:3, Bezucha Jan 1:2, Jakubčík Roman 2:2, body hostů: Mádel Ladislav 4:0, Novotná Lucie 4:0, Krempa Martin 0:3, Lorenc David 1:2), TJ Jiskra Strážnice B - TJ Sokol Kobylí A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Zdeněk 0:4, Morávek Radim 2:1, Jamný Petr 2:1, Martinek Tomáš 1:1, Žajdlík Ludvík 1:1, body hostů: Charvát Vavřinec 1:3, Šaur Ivo 4:0, Jangl Marek 2:1, Kubík Josef 1:2), TJ Sokol Vracov B - TJ Agrotec Hustopeče C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valko Jan 1:3, Studnička Ondřej 3:1, Koutný František 3:0, Rachunek Martin 3:1, body hostů: Kuchař Pavel 1:3, Hušek Jindřich 1:3, Blažek Jiří 1:3, Hušek Jan 2:1), SKST Dubňany B - TJ Slovan Hodonín A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dohnálek Petr 2:1, Jakubíček Vlastimil 2:1, Kotásková Petra 0:3, Dohnálek Adam 0:4, body hostů: Mikeska Michal 4:0, Salajka Milan 2:1, Král Jiří 2:1, Hrubý Otto 1:2), TJ Sokol Otnice A - TJ Sokol Lanžhot B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebeček Jan 0:2, Bubla Jaroslav ml. 0:2, Šebeček Antonín 0:3, Šebeček Marek 1:1, body hostů: Bařina Leoš 3:0, Hanák Jiří 2:0, Kalivoda Petr 2:0, Koníček Marek 1:1),
7. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Kobylí A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuchař Pavel 0:3, Blažek Jiří 0:3, Hušek Jindřich 2:1, Hušek Jan 3:1, body hostů: Šaur Ivo 4:0, Charvát Vavřinec 1:2, Jangl Marek 1:2, Kubík Josef 2:1), SKST Rohatec A - T.J. Sokol Hodonín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malošek Radek 4:0, Kolář David 0:4, Drábek Milan 2:2, Příkaský Zbyněk 2:2, body hostů: Kalivoda Martin 3:1, Jakubčík Roman 2:2, Bezucha Jan 1:3, Rančík Antonín 2:2), TJ Jiskra Strážnice B - TJ Sokol Vracov B 5:10 (čtyřhry 2:1, body domácích: Marek Jan ml. 0:3, Morávek Radim 2:1, Žajdlík Ludvík 1:2, Černý Zdeněk 1:3, body hostů: Rachunek Martin 3:1, Koutný František 2:1, Trcala Miroslav 1:1, Studnička Ondřej 2:1, Valko Jan 1:0), SKST Dubňany B - TJ Sokol Otnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mlynár Radoslav 0:4, Jakubíček Vlastimil 4:0, Chvátal Tomáš 2:2, Budiš Tomáš 2:2, body hostů: Šebeček Marek 3:1, Šebeček Antonín 3:1, Heřmanský Martin 1:3, Šebeček Jan 1:3), TJ Sokol Lanžhot B - TJ Slovan Hodonín A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bařina Leoš 2:0, Koníček Marek 1:1, Kalivoda Petr 2:1, Hanák Jiří 3:0, body hostů: Vacenovský Pavel 1:2, Salajka Milan 0:3, Král Jiří 1:1, Hrubý Otto 0:2), SKST Hodonín E - SKST Hodonín F 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malík Vladimír 2:2, Kováč Šimon 2:2, Šebesta Štefan 1:2, Hasil Tomáš 3:1, body hostů: Hašlík Jakub 4:0, Podrazil David 3:1, Hájek Pavel 0:4, Mikulecký Marek 0:3),
8. kolo:
SKST Hodonín E - TJ Sokol Lanžhot B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krempa Martin 0:2, Mádel Ladislav 3:0, Kováč Šimon 1:2, Novotná Lucie 1:3, Skala Ján 0:2, body hostů: Bařina Leoš 2:2, Hanák Jiří 3:1, Kalivoda Petr 3:0, Koníček Marek 1:2), SKST Hodonín F - TJ Slovan Hodonín A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podrazil David 2:0, Veselý Jan 2:0, Hašlík Jakub 2:1, Juřík Adam 2:1, body hostů: Bohunský Rostislav 0:3, Král Jiří 0:3, Salajka Milan 2:0, Hrubý Otto 0:2), TJ Agrotec Hustopeče C - SKST Dubňany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hušek Jindřich 1:3, Blažek Jiří 3:1, Hušek Jan 2:2, Šlancar Jiří 3:1, body hostů: Jakubíček Vlastimil 3:1, Dohnálek Adam 2:2, Dohnálek Petr 2:2, Mlynár Radoslav 0:4), TJ Sokol Kobylí A - TJ Sokol Otnice A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Vavřinec 2:2, Šaur Ivo 4:0, Jangl Marek 0:3, Hoch Vítek 2:1, Soukal Jiří ml. 0:1, body hostů: Šebeček Marek 3:1, Šebeček Antonín 3:1, Heřmanský Martin 1:3, Šebeček Jan 0:3), SKST Rohatec A - TJ Jiskra Strážnice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malošek Radek 1:3, Drábek Milan 1:3, Kolář David 2:1, Příkaský Zbyněk 2:2, body hostů: Martinek Tomáš 4:0, Morávek Radim 3:1, Černý Zdeněk 1:3, Vránová Radana 1:2), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Sokol Vracov B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalivoda Martin 1:2, Rančík Antonín 1:2, Bezucha Jan 1:2, Jakubčík Roman 1:3, WO 1:0, body hostů: Koutný František 4:0, Rachunek Martin 2:1, Valko Jan 0:3, Nikl Pavel 3:0, WO 0:1),
9. kolo:
SKST Hodonín E - TJ Slovan Hodonín A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kováč Šimon 1:3, Malík Vladimír 1:3, Lorenc David 0:3, Mádel Ladislav 4:0, body hostů: Mikeska Michal 3:1, Bohunský Rostislav 2:2, Vacenovský Pavel 3:1, Král Jiří 1:2), SKST Hodonín F - TJ Sokol Lanžhot B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselý Jan 1:0, Hájek Pavel 1:3, Blechová Barbora 2:2, Juřík Adam 2:2, Mikulecký Marek 1:2, WO 1:0, body hostů: Kalivoda Petr 2:2, Hanák Jiří 4:0, Koníček Marek 2:2, Polášek Michal 1:3, WO 0:1), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Otnice A 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hušek Jindřich 2:0, Kuchař Pavel 1:1, Hušek Jan 2:1, Šlancar Jiří 2:0, WO 4:0, body hostů: Šebeček Marek 2:1, Heřmanský Martin 0:3, Šebeček Jan 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Kobylí A - SKST Dubňany B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vavřinec 0:2, Jangl Marek 0:2, Kubík Josef 0:3, Šaur Ivo 1:2, body hostů: Jakubíček Vlastimil 3:0, Dohnálek Adam 3:0, Dohnálek Petr 2:0, Kotásková Petra 1:1), SKST Rohatec A - TJ Sokol Vracov B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malošek Radek 4:0, Drábek Milan 0:3, Kolář David 0:3, Příkaský Zbyněk 4:0, body hostů: Koutný František 2:2, Rachunek Martin 2:2, Trcala Miroslav 1:1, Studnička Ondřej 1:2, Valko Jan 0:1), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Jiskra Strážnice B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalivoda Martin 3:1, Rančík Antonín 0:4, Bezucha Jan 1:2, Jakubčík Roman 3:1, body hostů: Martinek Tomáš 3:1, Žajdlík Ludvík 2:2, Černý Zdeněk 2:2, Vránová Radana 1:2),
10. kolo:
TJ Jiskra Strážnice B - SKST Hodonín E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žajdlík Ludvík 3:1, Martinek Tomáš 2:2, Morávek Radim 3:1, Marek Jan ml. 0:4, body hostů: Kováč Šimon 2:2, Skala Ján 1:3, Podrazil Radek 1:3, Mádel Ladislav 4:0), TJ Sokol Vracov B - SKST Hodonín F 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valko Jan 0:4, Rachunek Martin 1:2, Koutný František 1:2, Nikl Pavel 3:1, body hostů: Hašlík Jakub 3:1, Juřík Adam 0:3, Podrazil Vítězslav 3:0, Veselý Jan 2:1, Hájek Pavel 1:0), SKST Dubňany B - SKST Rohatec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotásková Petra 2:1, Dohnálek Adam 2:1, Jakubíček Vlastimil 2:1, Dohnálek Petr 3:1, body hostů: Malošek Radek 1:3, Příkaský Zbyněk 1:2, Kolář David 1:2, Drábek Milan 1:2), TJ Sokol Otnice A - T.J. Sokol Hodonín A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebeček Antonín 2:2, Šebeček Jan 0:4, Heřmanský Martin 1:2, Šebeček Marek 3:1, body hostů: Jakubčík Roman 2:2, Kalivoda Martin 2:2, Rančík Antonín 2:2, Bezucha Jan 3:0), TJ Sokol Lanžhot B - TJ Agrotec Hustopeče C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koníček Marek 1:1, Kalivoda Petr 2:0, Hanák Jiří 2:1, Bařina Leoš 3:0, body hostů: Šlancar Jiří 1:2, Kuchař Pavel 0:3, Hušek Jan 1:1, Blažek Jiří 0:2), TJ Slovan Hodonín A - TJ Sokol Kobylí A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Jiří 2:2, Bohunský Rostislav 3:1, Mikeska Michal 1:3, Salajka Milan 1:3, body hostů: Šaur Ivo 4:0, Charvát Vavřinec 3:1, Jangl Marek 2:2, Kubík Josef 0:4),
11. kolo:
TJ Jiskra Strážnice B - SKST Hodonín F 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žajdlík Ludvík 0:3, Jamný Petr 2:1, Morávek Radim 1:2, Černý Zdeněk 0:2, Martinek Tomáš 0:1, body hostů: Juřík Adam 1:2, Veselý Jan 2:1, Podrazil David 3:0, Podrazil Vítězslav 1:0, Hašlík Jakub 2:0), TJ Sokol Vracov B - SKST Hodonín E 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studnička Ondřej 0:3, Rachunek Martin 0:3, Koutný František 0:1, Nikl Pavel 1:2, Valko Jan 1:1, body hostů: Kováč Šimon 2:1, Mádel Ladislav 3:0, Hasil Tomáš 3:0, Malík Vladimír 2:1), SKST Dubňany B - T.J. Sokol Hodonín A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budiš Tomáš 0:4, Dohnálek Adam 3:1, Jakubíček Vlastimil 3:0, Dohnálek Petr 3:1, body hostů: Jakubčík Roman 3:1, Kalivoda Martin 1:3, Rančík Antonín 1:3, Bezucha Jan 1:2), TJ Sokol Otnice A - SKST Rohatec A 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šebeček Antonín 1:2, Cupák Radim 0:3, Šebeček Marek 3:0, WO 0:4, body hostů: Příkaský Zbyněk 2:0, Malošek Radek 1:1, Drábek Milan 1:2, Kolář David 1:1, WO 4:0), TJ Sokol Lanžhot B - TJ Sokol Kobylí A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalivoda Petr 2:1, Koníček Marek 1:2, Hanák Jiří 1:2, Bařina Leoš 4:0, body hostů: Šaur Ivo 2:2, Charvát Vavřinec 0:3, Jangl Marek 2:1, Kubík Josef 1:2), TJ Slovan Hodonín A - TJ Agrotec Hustopeče C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacenovský Pavel 2:0, Mikeska Michal 1:1, Salajka Milan 3:0, Bohunský Rostislav 3:0, body hostů: Šlancar Jiří 1:2, Kuchař Pavel 0:3, Blažek Jiří 0:2, Horák Ondřej 0:2),
12. kolo:
SKST Hodonín E - TJ Agrotec Hustopeče C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mesaroš Petr 3:0, Kováč Šimon 1:2, Brychta Edo 3:0, Mádel Ladislav 1:0, Skala Ján 1:2, body hostů: Horák Ondřej 0:4, Kuchař Pavel 2:1, Šlancar Jiří 1:2, Blažek Jiří 1:2), SKST Hodonín F - TJ Sokol Kobylí A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraus Jan 2:1, Podrazil David 3:0, Mikulecký Marek 0:3, Hašlík Jakub 3:0, body hostů: Charvát Vavřinec 2:1, Jangl Marek 1:2, Kubík Josef 1:2, Hoch Vítek 0:3), TJ Sokol Lanžhot B - SKST Rohatec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalivoda Petr 2:1, Koníček Marek 1:2, Hanák Jiří 3:0, Bařina Leoš 3:1, body hostů: Kolář David 0:4, Příkaský Zbyněk 2:1, Drábek Milan 0:3, Chvátal Antonín 2:1), TJ Slovan Hodonín A - T.J. Sokol Hodonín A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vacenovský Pavel 4:0, Salajka Milan 2:1, Mikeska Michal 1:2, Král Jiří 3:1, body hostů: Jakubčík Roman 2:2, Kalivoda Martin 1:3, Bezucha Jan 1:2, Rančík Antonín 0:3), SKST Dubňany B - TJ Jiskra Strážnice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotásková Petra 1:0, Dohnálek Adam 1:3, Jakubíček Vlastimil 2:2, Mosnák Milan 2:2, Dohnálek Petr 1:2, body hostů: Žajdlík Ludvík 1:3, Morávek Radim 4:0, Martinek Tomáš 3:1, Vránová Radana 1:3), TJ Sokol Otnice A - TJ Sokol Vracov B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebeček Antonín 1:1, Šebeček Jan 0:2, Heřmanský Martin 0:3, Šebeček Marek 1:2, body hostů: Nikl Pavel 3:0, Koutný František 3:0, Rachunek Martin 1:1, Valko Jan 1:1),
13. kolo:
SKST Hodonín F - TJ Agrotec Hustopeče C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraus Jan 2:0, Podrazil David 2:0, Hašlík Jakub 2:0, Veselý Jan 2:0, body hostů: Hušek Jan 0:2, Šlancar Jiří 0:2, Kuchař Pavel 0:2, Blažek Jiří 0:2), SKST Hodonín E - TJ Sokol Kobylí A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mádel Ladislav 1:0, Mesaroš Petr 2:0, Hasil Tomáš 1:0, Brychta Edo 1:0, Kováč Šimon 1:0, WO 3:0, body hostů: Charvát Vavřinec 0:2, Jangl Marek 0:2, Otáhal Jan 0:2, WO 0:3), TJ Slovan Hodonín A - SKST Rohatec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacenovský Pavel 3:1, Salajka Milan 2:2, Mikeska Michal 3:1, Král Jiří 1:3, body hostů: Příkaský Zbyněk 3:1, Kolář David 3:1, Drábek Milan 1:3, Rybecký Marek 0:4), TJ Sokol Lanžhot B - T.J. Sokol Hodonín A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koníček Marek 1:2, Kalivoda Petr 3:0, Hanák Jiří 3:0, Bařina Leoš 2:1, body hostů: Jakubčík Roman 1:2, Kalivoda Martin 1:2, Bezucha Jan 0:3, Rančík Antonín 1:2), TJ Sokol Otnice A - TJ Jiskra Strážnice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebeček Antonín 1:2, Šebeček Jan 0:3, Heřmanský Martin 0:3, Šebeček Marek 2:1, body hostů: Martinek Tomáš 3:0, Vránová Radana 3:0, Černý Zdeněk 2:1, Žajdlík Ludvík 1:2), SKST Dubňany B - TJ Sokol Vracov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mlynár Radoslav 0:4, Dohnálek Petr 3:1, Budiš Tomáš 0:4, Dohnálek Adam 4:0, body hostů: Nikl Pavel 3:1, Koutný František 2:2, Rachunek Martin 2:2, Valko Jan 2:2),
14. kolo:
SKST Dubňany B - SKST Hodonín E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vít ml. 1:3, Mosnák Milan 2:1, Dohnálek Petr 0:3, Dohnálek Adam 2:2, body hostů: Mesaroš Petr 1:3, Mádel Ladislav 4:0, Brychta Edo 3:0, Kováč Šimon 1:2), TJ Sokol Otnice A - SKST Hodonín F 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cupák Radim 0:2, Heřmanský Martin 0:3, Šebeček Antonín 1:1, WO 0:3, body hostů: Podrazil Vítězslav 2:0, Mikulecký Marek 1:1, Hájek Pavel 2:0, Podrazil David 1:0, WO 3:0), TJ Jiskra Strážnice B - TJ Sokol Lanžhot B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Radim 2:1, Marek Jan ml. 0:3, Martinek Tomáš 1:2, Žajdlík Ludvík 1:3, body hostů: Bařina Leoš 3:1, Hanák Jiří 3:0, Kalivoda Petr 1:2, Polášek Zdenek 2:1), TJ Sokol Vracov B - TJ Slovan Hodonín A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Studnička Ondřej 1:0, Trcala Miroslav 2:0, Koutný František 2:0, Nikl Pavel 1:0, WO 3:0, body hostů: Hrubý Otto 0:2, Kmeť Milan 0:2, Kočiš Radim 0:2, WO 0:3), SKST Rohatec A - TJ Agrotec Hustopeče C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malošek Radek 2:0, Kolář David 2:0, Drábek Milan 2:1, Příkaský Zbyněk 2:1, body hostů: Kuchař Pavel 0:3, Šlancar Jiří 1:2, Hušek Jan 0:2, Blažek Jiří 1:1), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Sokol Kobylí A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalivoda Martin 3:1, Rančík Antonín 0:4, Bezucha Jan 1:2, Jakubčík Roman 3:1, body hostů: Charvát Vavřinec 2:2, Šaur Ivo 4:0, Kubík Josef 1:3, Jangl Marek 1:2),
15. kolo:
TJ Sokol Otnice A - SKST Hodonín E 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šebeček Jan 0:2, Heřmanský Martin 0:2, Šebeček Antonín 0:2, WO 0:3, body hostů: Mádel Ladislav 1:0, Mesaroš Petr 2:0, Brychta Edo 2:0, Kováč Šimon 1:0, WO 3:0), SKST Dubňany B - SKST Hodonín F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dohnálek Petr 2:2, Kotásková Petra 1:3, Mosnák Milan 3:1, Dohnálek Adam 3:1, body hostů: Podrazil David 3:1, Podrazil Vítězslav 3:1, Hájek Pavel 0:4, Kokeš Lukáš 0:2, Hašlík Jakub 1:1), TJ Sokol Vracov B - TJ Sokol Lanžhot B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studnička Ondřej 1:2, Rachunek Martin 2:2, Koutný František 1:3, Nikl Pavel 4:0, Valko Jan 0:1, body hostů: Bařina Leoš 2:2, Hanák Jiří 3:1, Kalivoda Petr 2:2, Polášek Zdenek 1:3), TJ Jiskra Strážnice B - TJ Slovan Hodonín A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žajdlík Ludvík 1:3, Morávek Radim 2:2, Jamný Petr 2:2, Martinek Tomáš 2:2, body hostů: Bohunský Rostislav 3:1, Mikeska Michal 3:1, Salajka Milan 2:2, Král Jiří 1:3), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Agrotec Hustopeče C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalivoda Martin 2:2, Rančík Antonín 2:2, Bezucha Jan 2:1, Jakubčík Roman 3:1, body hostů: Melichar Libor 3:1, Šlancar Jiří 2:2, Hušek Jan 1:3, Kuchař Pavel 0:3), SKST Rohatec A - TJ Sokol Kobylí A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malošek Radek 2:1, Kolář David 2:1, Drábek Milan 2:1, Příkaský Zbyněk 3:0, body hostů: Šaur Ivo 3:0, Charvát Vavřinec 0:3, Vajbar Antonín 0:3, Jangl Marek 0:3),
16. kolo:
SKST Hodonín E - SKST Rohatec A 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mesaroš Petr 3:0, Kováč Šimon 2:0, Brychta Edo 2:1, Mádel Ladislav 3:0, body hostů: Malošek Radek 0:3, Příkaský Zbyněk 0:3, Kolář David 1:2, Drábek Milan 0:2), SKST Hodonín F - T.J. Sokol Hodonín A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraus Jan 1:3, Mikulecký Marek 1:2, Kokeš Lukáš 2:1, Podrazil David 1:3, body hostů: Jakubčík Roman 4:0, Kalivoda Martin 3:1, Rančík Antonín 1:2, Bezucha Jan 1:2), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Jiskra Strážnice B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlancar Jiří 2:0, Blažek Jiří 1:0, Kuchař Pavel 3:0, Horák Ondřej 2:1, Šafaříková Sandra 1:0, body hostů: Bureš Martin 0:3, Pukl Ondřej 0:3, Žajdlík Ludvík 1:1, Marek Jan ml. 0:2), TJ Sokol Kobylí A - TJ Sokol Vracov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubík Josef 2:1, Šaur Ivo 3:0, Jangl Marek 1:2, Charvát Vavřinec 2:1, body hostů: Koutný František 2:1, Rachunek Martin 1:2, Trcala Miroslav 1:2, Studnička Ondřej 0:2, Valko Jan 0:1), TJ Sokol Lanžhot B - SKST Dubňany B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koníček Marek 1:2, Kalivoda Petr 2:1, Hanák Jiří 2:1, Bařina Leoš 3:1, body hostů: Chvátal Tomáš 0:4, Mlynár Radoslav 0:3, Dohnálek Adam 3:0, Charvát Vít ml. 2:1), TJ Slovan Hodonín A - TJ Sokol Otnice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Jiří 1:1, Mikeska Michal 2:0, Vacenovský Pavel 3:0, Salajka Milan 3:0, body hostů: Šebeček Marek 1:2, Heřmanský Martin 0:3, Šebeček Jan 0:2, 0:2),
17. kolo:
SKST Hodonín F - SKST Rohatec A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podrazil Vítězslav 1:1, Kraus Jan 0:2, Hájek Pavel 1:2, Mikulecký Marek 0:3, body hostů: Malošek Radek 3:0, Příkaský Zbyněk 2:1, Kolář David 2:0, Drábek Milan 1:1), SKST Hodonín E - T.J. Sokol Hodonín A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádel Ladislav 2:0, Kováč Šimon 1:1, Brychta Edo 3:0, Mesaroš Petr 2:0, body hostů: Kalivoda Martin 1:2, Jakubčík Roman 0:2, Bezucha Jan 0:2, Rančík Antonín 0:2), TJ Sokol Kobylí A - TJ Jiskra Strážnice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubík Josef 2:0, Šaur Ivo 2:0, Jangl Marek 2:0, Charvát Vavřinec 2:0, body hostů: Bureš Martin 0:2, Žajdlík Ludvík 0:2, Černý Zdeněk 0:2, Martinek Tomáš 0:2), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Vracov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchař Pavel 2:2, Hušek Jindřich 0:1, Hušek Jan 1:2, Blažek Jiří 1:3, Šlancar Jiří 1:1, body hostů: Nikl Pavel 4:0, Koutný František 3:1, Rachunek Martin 1:2, Studnička Ondřej 1:1, Valko Jan 0:1), TJ Slovan Hodonín A - SKST Dubňany B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikeska Michal 1:2, Salajka Milan 1:2, Bohunský Rostislav 2:1, Vacenovský Pavel 4:0, body hostů: Jakubíček Vlastimil 0:4, Dohnálek Adam 2:1, Dohnálek Petr 1:2, Kotásková Petra 2:1), TJ Sokol Lanžhot B - TJ Sokol Otnice A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalivoda Petr 1:1, Koníček Marek 1:1, Bařina Leoš 2:0, Hanák Jiří 2:0, WO 3:0, body hostů: Šebeček Jan 0:3, Heřmanský Martin 1:2, Šebeček Marek 1:1, WO 0:3),
18. kolo:
TJ Sokol Kobylí A - TJ Agrotec Hustopeče C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dufek Vladimír 0:2, Jangl Marek 0:2, Soukal Jiří ml. 0:2, WO 0:3, body hostů: Melichar Libor 1:0, Šafaříková Sandra 2:0, Hušek Jan 1:0, Hušek Jindřich 1:0, Šlancar Jiří 1:0, WO 3:0), T.J. Sokol Hodonín A - SKST Rohatec A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalivoda Martin 2:2, Babušík Tomáš 2:2, Bezucha Jan 0:2, Jakubčík Roman 2:2, Rančík Antonín 0:1, body hostů: Drábek Milan 3:1, Malošek Radek 2:2, Příkaský Zbyněk 3:1, Kolář David 1:2), TJ Sokol Vracov B - TJ Jiskra Strážnice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rachunek Martin 2:2, Studnička Ondřej 0:2, Koutný František 2:2, Nikl Pavel 3:1, Valko Jan 0:2, body hostů: Vránová Radana 2:2, Černý Zdeněk 1:3, Žajdlík Ludvík 3:1, Martinek Tomáš 3:1), TJ Sokol Otnice A - SKST Dubňany B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebeček Antonín 1:1, Šebeček Jan 0:2, Heřmanský Martin 0:3, Šebeček Marek 0:3, body hostů: Jakubíček Vlastimil 2:1, Dohnálek Petr 3:0, Mosnák Milan 2:0, Dohnálek Adam 2:0), TJ Slovan Hodonín A - TJ Sokol Lanžhot B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baldrian Vladimír 0:3, Mikeska Michal 2:0, Stašek Lubomír 0:3, Kmeť Milan 0:3, body hostů: Koníček Marek 2:1, Bařina Leoš 2:1, Kalivoda Petr 3:0, Hanák Jiří 2:0), SKST Hodonín F - SKST Hodonín E 5:10 (čtyřhry 0:3, body domácích: Podrazil David 2:1, Kraus Jan 0:3, Mikulecký Marek 0:3, Podrazil Vítězslav 3:1, body hostů: Hasil Tomáš 4:0, Malík Vladimír 2:1, Kováč Šimon 1:2, Šebesta Štefan 1:2),
19. kolo:
TJ Sokol Lanžhot B - SKST Hodonín E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koníček Marek 1:1, Kalivoda Petr 1:1, Hanák Jiří 0:3, Bařina Leoš 0:3, body hostů: Kováč Šimon 0:2, Hasil Tomáš 3:0, Mádel Ladislav 2:0, Brychta Edo 2:0, Mesaroš Petr 1:0), TJ Slovan Hodonín A - SKST Hodonín F 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vacenovský Pavel 2:1, Mikeska Michal 1:1, Salajka Milan 3:0, Bohunský Rostislav 3:0, WO 1:0, body hostů: Veselý Jan 2:1, Kokeš Lukáš 0:3, Mikulecký Marek 0:3, Blechová Barbora 0:2, WO 0:1), SKST Dubňany B - TJ Agrotec Hustopeče C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakubíček Vlastimil 4:0, Dohnálek Petr 1:2, Dohnálek Adam 2:1, Mosnák Milan 3:1, body hostů: Melichar Libor 3:1, Šafaříková Sandra 0:4, Hušek Jindřich 0:3, Šlancar Jiří 1:2), TJ Sokol Otnice A - TJ Sokol Kobylí A 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šebeček Jan 0:3, Heřmanský Martin 2:1, Šebeček Marek 3:1, WO 0:4, body hostů: Šaur Ivo 3:0, Charvát Vavřinec 0:2, Kubík Josef 1:2, Jangl Marek 1:1, WO 4:0), TJ Jiskra Strážnice B - SKST Rohatec A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Zdeněk 2:2, Žajdlík Ludvík 1:3, Martinek Tomáš 2:2, Vránová Radana 2:2, body hostů: Chvátal Antonín 0:4, Malošek Radek 1:3, Kolář David 4:0, Příkaský Zbyněk 4:0), TJ Sokol Vracov B - T.J. Sokol Hodonín A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Studnička Ondřej 2:0, Valko Jan 0:2, Vašina Antonín 0:3, Šnajdr Michal 0:3, body hostů: Jakubčík Roman 2:1, Babušík Tomáš 3:0, Kalivoda Martin 2:0, Bezucha Jan 1:0, Rančík Antonín 0:1),
20. kolo:
TJ Slovan Hodonín A - SKST Hodonín E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubý Otto 0:2, Král Jiří 0:2, Mikeska Michal 1:2, Salajka Milan 1:2, body hostů: Kováč Šimon 2:1, Mádel Ladislav 3:0, Mesaroš Petr 2:0, Brychta Edo 1:1), TJ Sokol Lanžhot B - SKST Hodonín F 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Zdenek 1:3, Koníček Marek 1:2, Hanák Jiří 3:0, Kalivoda Petr 0:4, body hostů: Veselý Jan 3:1, Podrazil David 3:1, Blechová Barbora 2:1, Kokeš Lukáš 1:2), TJ Sokol Otnice A - TJ Agrotec Hustopeče C 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šebeček Jan 0:3, Heřmanský Martin 0:2, Šebeček Marek 2:1, WO 0:4, body hostů: Šlancar Jiří 2:0, Kuchař Pavel 2:0, Blažek Jiří 1:1, Hušek Jan 1:1, WO 4:0), SKST Dubňany B - TJ Sokol Kobylí A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dohnálek Petr 1:1, Jakubíček Vlastimil 2:0, Mosnák Milan 3:0, Dohnálek Adam 3:0, body hostů: Šaur Ivo 1:2, Charvát Vavřinec 0:3, Jangl Marek 0:2, Kubík Josef 0:2), TJ Sokol Vracov B - SKST Rohatec A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šnajdr Radomír 0:2, Valko Jan 0:2, Studnička Ondřej 0:2, Koutný František 0:2, body hostů: Malošek Radek 2:0, Příkaský Zbyněk 2:0, Kolář David 2:0, Drábek Milan 2:0), TJ Jiskra Strážnice B - T.J. Sokol Hodonín A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vránová Radana 0:2, Marek Jan ml. 0:2, Bureš Martin 0:2, Pukl Ondřej 0:2, body hostů: Jakubčík Roman 2:0, Babušík Tomáš 2:0, Kalivoda Martin 2:0, Bezucha Jan 1:0, Rančík Antonín 1:0),
21. kolo:
SKST Hodonín E - TJ Jiskra Strážnice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mesaroš Petr 3:0, Kováč Šimon 2:1, Bača Tibor 2:1, Malík Vladimír 1:3, body hostů: Bureš Martin 0:4, Marek Jan ml. 1:2, Černý Zdeněk 2:1, Žajdlík Ludvík 2:1), SKST Hodonín F - TJ Sokol Vracov B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podrazil David 2:2, Mikulecký Marek 2:2, Hašlík Jakub 3:1, Veselý Jan 3:1, body hostů: Nikl Pavel 4:0, Koutný František 1:3, Trcala Miroslav 1:3, Studnička Ondřej 0:2, Valko Jan 0:2), SKST Rohatec A - SKST Dubňany B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář David 4:0, Vymyslický Stanislav 0:4, Drábek Milan 0:4, Příkaský Zbyněk 2:2, body hostů: Jakubíček Vlastimil 2:2, Mosnák Milan 3:1, Dohnálek Petr 3:1, Dohnálek Adam 2:2), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Sokol Otnice A 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Babušík Tomáš 1:1, Bezucha Jan 0:1, Kalivoda Martin 2:1, Rančík Antonín 1:0, Jakubčík Roman 2:0, WO 4:0, body hostů: Šebeček Jan 0:3, Heřmanský Martin 1:2, Šebeček Marek 2:1, WO 0:4), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Lanžhot B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlancar Jiří 1:3, Kuchař Pavel 1:2, Hušek Jan 0:3, Melichar Libor 4:0, body hostů: Hanák Jiří 3:1, Bařina Leoš 2:2, Kalivoda Petr 1:2, Koníček Marek 2:1), TJ Sokol Kobylí A - TJ Slovan Hodonín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoch Vítek 0:4, Šaur Ivo 4:0, Charvát Vavřinec 2:2, Jangl Marek 3:1, body hostů: Vacenovský Pavel 2:2, Bohunský Rostislav 3:1, Mikeska Michal 1:3, Král Jiří 1:3),
22. kolo:
SKST Hodonín F - TJ Jiskra Strážnice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podrazil David 3:1, Kraus Jan 2:2, Juřík Adam 2:2, Veselý Jan 3:1, body hostů: Vránová Radana 1:3, Žajdlík Ludvík 4:0, Černý Zdeněk 1:3, Marek Jan ml. 0:4), SKST Hodonín E - TJ Sokol Vracov B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádel Ladislav 3:0, Brychta Edo 2:0, Mesaroš Petr 2:1, Kováč Šimon 2:1, body hostů: Nikl Pavel 1:2, Koutný František 1:2, Studnička Ondřej 0:3, Valko Jan 0:2), T.J. Sokol Hodonín A - SKST Dubňany B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babušík Tomáš 1:0, Kalivoda Martin 1:1, Bezucha Jan 1:1, Jakubčík Roman 2:0, Rančík Antonín 1:0, WO 3:0, body hostů: Jakubíček Vlastimil 0:3, Dohnálek Petr 2:1, Dohnálek Adam 0:2, WO 0:3), SKST Rohatec A - TJ Sokol Otnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malošek Radek 2:2, Příkaský Zbyněk 3:1, Drábek Milan 2:1, Rybecký Marek 2:2, body hostů: Šebeček Marek 3:1, Šebeček Antonín 3:1, Heřmanský Martin 0:4, Šebeček Jan 0:3), TJ Sokol Kobylí A - TJ Sokol Lanžhot B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubík Josef 1:1, Šaur Ivo 2:0, Charvát Vavřinec 3:0, Jangl Marek 3:0, body hostů: Hanák Jiří 0:3, Bařina Leoš 0:3, Koníček Marek 0:2, Kalivoda Petr 1:1), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Slovan Hodonín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlancar Jiří 2:2, Kuchař Pavel 0:1, Hušek Jan 2:2, Melichar Libor 4:0, Šafařík Jan 1:2, body hostů: Bohunský Rostislav 2:2, Mikeska Michal 2:2, Salajka Milan 3:1, Hrubý Otto 0:4),
Divize ženy
1. kolo:
MSK Břeclav B - MK Řeznovice C 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koberová Klára 1:2, Cerovská Nikol 3:0, Vašíčková Martina 2:1, body hostů: Jiřičková Markéta 0:3, Škurková Marcela 2:1, Chalupníková Klára 1:2), SKST Dubňany C - TJ Sokol Vranovice A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Látalová Lucie 0:3, Dohnálková Natálie 0:3, Šuralová Hana 1:2, body hostů: Veselá Pavlína 3:0, Dvořáčková Nela 2:1, Benešová Zuzana 3:0), TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trávníčková Regina 2:1, Hudcová Alena 3:0, Bejšovcová Eva 1:2, body hostů: Halasová Ludmila 1:2, Knappeová Aneta 0:3, Vodáková Aneta 2:1),
2. kolo:
MK Řeznovice C - TJ Sokol Vranovice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jiřičková Markéta 2:1, Chalupníková Klára 3:0, Škurková Marcela 1:2, body hostů: Veselá Pavlína 1:2, Benešová Zuzana 2:1, Dvořáčková Nela 0:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - SKST Dubňany C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halasová Ludmila 3:0, Knappeová Aneta 3:0, Vodáková Aneta 3:0, body hostů: Šuralová Karolina 0:3, Látalová Lucie 0:3, Dohnálková Natálie 0:3), MSK Břeclav B - TJ Sokol Drnovice A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koberová Klára 0:3, Cerovská Nikol 1:1, Vašíčková Martina 0:3, Koberová Martina 0:1, body hostů: Trávníčková Regina 2:1, Hudcová Alena 3:0, Bejšovcová Eva 3:0),
3. kolo:
TJ Sokol Drnovice A - MK Řeznovice C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hudcová Alena 3:0, Trávníčková Regina 3:0, Bejšovcová Eva 1:2, body hostů: Jiřičková Markéta 1:2, Škurková Marcela 0:3, Chalupníková Klára 1:2), TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselá Pavlína 1:2, Benešová Zuzana 1:2, Tomolová Anna 1:2, body hostů: Knappeová Aneta 0:3, Straková Dana 3:0, Vodáková Aneta 3:0), SKST Dubňany C - MSK Břeclav B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šuralová Hana 1:1, Lungová Michaela 1:1, Dohnálková Natálie 1:1, WO 3:0, body hostů: Koberová Klára 3:0, Koberová Martina 0:3, WO 0:3),
4. kolo:
MK Řeznovice C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Škurková Marcela 1:2, Chalupníková Klára 1:2, Jiřičková Markéta 1:2, body hostů: Straková Dana 3:0, Vodáková Aneta 3:0, Knappeová Aneta 0:3), MSK Břeclav B - TJ Sokol Vranovice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koberová Klára 0:3, Koberová Martina 0:3, WO 0:3, body hostů: Veselá Pavlína 2:0, Benešová Zuzana 2:0, Tomolová Anna 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Drnovice A - SKST Dubňany C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hudcová Alena 3:0, Trávníčková Regina 2:0, Bejšovcová Eva 3:0, Křetínská Ivana 1:0, body hostů: Dohnálková Natálie 0:3, Lungová Michaela 0:3, Šuralová Hana 0:3),
5. kolo:
SKST Dubňany C - MK Řeznovice C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kotásková Michaela 2:1, Šuralová Hana 0:3, WO 0:3, body hostů: Škurková Marcela 1:1, Chalupníková Klára 2:0, Jiřičková Markéta 1:1, WO 3:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - MSK Břeclav B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Straková Dana 2:1, Vodáková Aneta 2:1, Halasová Ludmila 2:1, body hostů: Cerovská Nikol 3:0, Koberová Klára 0:3, Janoušková Nikola 0:3), TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Drnovice A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselá Pavlína 1:2, Benešová Zuzana 1:2, Dvořáčková Nela 1:2, body hostů: Trávníčková Regina 3:0, Hudcová Alena 3:0, Křetínská Ivana 0:3),
6. kolo:
MK Řeznovice C - MSK Břeclav B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Škurková Marcela 2:1, Chalupníková Klára 2:1, Jiřičková Markéta 2:1, body hostů: Cerovská Nikol 3:0, Koberová Klára 0:3, Janoušková Nikola 0:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Drnovice A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Straková Dana 2:1, Vodáková Aneta 1:2, Halasová Ludmila 2:1, body hostů: Trávníčková Regina 1:2, Hudcová Alena 3:0, Křetínská Ivana 0:3), TJ Sokol Vranovice A - SKST Dubňany C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselá Pavlína 1:1, Benešová Zuzana 2:0, Dvořáčková Nela 0:2, WO 3:0, body hostů: Kotásková Michaela 2:1, Šuralová Hana 1:2, WO 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - MK Řeznovice C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselá Pavlína 1:1, Benešová Zuzana 2:0, Tomolová Anna 1:1, WO 3:0, body hostů: Škurková Marcela 1:2, Jiřičková Markéta 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Drnovice A - MSK Břeclav B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hudcová Alena 3:0, Trávníčková Regina 2:1, Bejšovcová Eva 2:1, body hostů: Cerovská Nikol 2:1, Janoušková Nikola 0:3, Koberová Klára 0:3), SKST Dubňany C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kotásková Michaela 3:0, Látalová Lucie 2:1, Lungová Michaela 2:1, body hostů: Knappeová Aneta 0:3, Halasová Anna 1:2, Halasová Ludmila 1:2),
8. kolo:
MK Řeznovice C - TJ Sokol Drnovice A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Škurková Marcela 0:3, Jiřičková Markéta 0:3, Chalupníková Klára 2:1, body hostů: Hudcová Alena 3:0, Trávníčková Regina 2:1, Bejšovcová Eva 2:1), MSK Břeclav B - SKST Dubňany C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janoušková Nikola 0:3, Cerovská Nikol 3:0, Koberová Klára 1:2, body hostů: Látalová Lucie 1:2, Lungová Michaela 2:1, Kotásková Michaela 2:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Vranovice A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halasová Ludmila 2:1, Halasová Anna 1:2, Knappeová Aneta 0:3, body hostů: Veselá Pavlína 3:0, Benešová Zuzana 1:1, Dvořáčková Nela 2:1, Tomolová Anna 0:1),
9. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - MSK Břeclav B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselá Pavlína 2:1, Dvořáčková Nela 1:2, Tomolová Anna 2:1, body hostů: Janoušková Nikola 0:3, Koberová Klára 1:2, Cerovská Nikol 3:0), SKST Dubňany C - TJ Sokol Drnovice A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lungová Michaela 1:2, Šuralová Hana 1:2, WO 0:3, body hostů: Hudcová Alena 2:0, Trávníčková Regina 2:0, Křetínská Ivana 0:2, WO 3:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - MK Řeznovice C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halasová Ludmila 2:1, Vodáková Aneta 3:0, Knappeová Aneta 0:3, body hostů: Jiřičková Markéta 1:2, Škurková Marcela 1:2, Chalupníková Klára 2:1),
10. kolo:
TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Vranovice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hudcová Alena 3:0, Trávníčková Regina 3:0, Křetínská Ivana 0:3, body hostů: Veselá Pavlína 1:2, Dvořáčková Nela 1:2, Tomolová Anna 1:2), MK Řeznovice C - SKST Dubňany C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Škurková Marcela 2:0, Chalupníková Klára 2:0, Jiřičková Markéta 1:1, WO 3:0, body hostů: Šuralová Hana 0:3, Lungová Michaela 1:2, WO 0:3), MSK Břeclav B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlachová Leona 0:3, Koberová Klára 1:2, Janoušková Nikola 1:2, body hostů: Halasová Ludmila 3:0, Knappeová Aneta 1:2, Vodáková Aneta 3:0),
11. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Vranovice A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vodáková Aneta 2:1, Halasová Anna 0:3, Straková Dana 3:0, body hostů: Veselá Pavlína 1:2, Benešová Zuzana 2:1, Tomolová Anna 1:2), TJ Sokol Drnovice A - MK Řeznovice C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hudcová Alena 2:1, Trávníčková Regina 2:1, Bejšovcová Eva 1:2, body hostů: Chalupníková Klára 1:2, Škurková Marcela 0:2, Krčková Dana 3:0, Jiřičková Markéta 0:1), SKST Dubňany C - MSK Břeclav B 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koplíková Klára 2:0, Lungová Michaela 1:1, WO 2:2, body hostů: Koberová Klára 1:1, Koberová Martina 0:2, WO 2:2),
12. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - MK Řeznovice C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselá Pavlína 2:1, Benešová Zuzana 2:1, Tomolová Anna 1:2, body hostů: Chalupníková Klára 1:2, Jiřičková Markéta 0:2, Krčková Dana 3:0, Škurková Marcela 0:1), MSK Břeclav B - TJ Sokol Drnovice A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koberová Klára 0:3, Koberová Martina 1:2, WO 0:3, body hostů: Trávníčková Regina 2:0, Hudcová Alena 1:0, Křetínská Ivana 1:1, Bejšovcová Eva 1:0, WO 3:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - SKST Dubňany C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Knappeová Aneta 0:2, Halasová Ludmila 0:2, Straková Dana 2:0, WO 3:0, body hostů: Koplíková Klára 2:1, Lungová Michaela 2:1, WO 0:3),
13. kolo:
SKST Dubňany C - TJ Sokol Vranovice A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kladňáková Hana 2:1, Kotásková Michaela 3:0, Látalová Lucie 2:1, body hostů: Veselá Pavlína 2:1, Benešová Zuzana 0:3, Tomolová Anna 0:3), MK Řeznovice C - MSK Břeclav B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jiřičková Markéta 2:1, Chalupníková Klára 3:0, Škurková Marcela 3:0, body hostů: Koberová Klára 1:2, Janoušková Nikola 0:3, Vlachová Leona 0:3), TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hudcová Alena 3:0, Trávníčková Regina 1:2, Bejšovcová Eva 0:3, body hostů: Halasová Ludmila 1:2, Straková Dana 2:1, Vodáková Aneta 2:1),
14. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - MSK Břeclav B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Benešová Zuzana 1:0, Dvořáčková Nela 2:1, Tomolová Anna 3:0, Veselá Pavlína 2:0, body hostů: Koberová Klára 1:2, Janoušková Nikola 0:3, Vlachová Leona 0:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - MK Řeznovice C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vodáková Aneta 3:0, Halasová Ludmila 1:2, Straková Dana 3:0, body hostů: Škurková Marcela 1:2, Chalupníková Klára 1:2, Jiřičková Markéta 0:3), SKST Dubňany C - TJ Sokol Drnovice A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kladňáková Hana 1:2, Šuralová Hana 0:3, Látalová Lucie 0:3, body hostů: Lovasová Adéla 2:1, Hudcová Alena 3:0, Trávníčková Regina 3:0),
15. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - MSK Břeclav B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vodáková Aneta 3:0, Halasová Ludmila 3:0, Straková Dana 3:0, body hostů: Koberová Klára 0:3, Vlachová Leona 0:3, Koberová Martina 0:3), MK Řeznovice C - SKST Dubňany C 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krčková Dana 3:0, Jiřičková Markéta 0:3, Lustigová Barbora 0:3, body hostů: Kotásková Michaela 2:1, Kladňáková Hana 2:1, Koplíková Klára 2:1), TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Vranovice A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hudcová Alena 3:0, Lovasová Adéla 2:1, Křetínská Ivana 0:3, body hostů: Veselá Pavlína 2:1, Benešová Zuzana 1:2, Dvořáčková Nela 1:2),
16. kolo:
MSK Břeclav B - SKST Dubňany C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koberová Klára 1:2, Vlachová Leona 0:3, Koberová Martina 0:3, body hostů: Kotásková Michaela 3:0, Kladňáková Hana 3:0, Koplíková Klára 2:1), MK Řeznovice C - TJ Sokol Drnovice A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krčková Dana 2:1, Jiřičková Markéta 1:2, Lustigová Barbora 1:2, body hostů: Hudcová Alena 2:0, Lovasová Adéla 2:1, Křetínská Ivana 1:2, Křetínská Lucie 0:1), TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselá Pavlína 0:3, Benešová Zuzana 0:3, Tomolová Anna 0:3, body hostů: Halasová Ludmila 3:0, Vodáková Aneta 3:0, Straková Dana 3:0),
17. kolo:
TJ Sokol Drnovice A - MSK Břeclav B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bejšovcová Eva 2:0, Křetínská Ivana 1:1, Trávníčková Regina 1:0, Hudcová Alena 1:0, WO 3:0, body hostů: Koberová Klára 1:2, Koberová Martina 0:3, WO 0:3), MK Řeznovice C - TJ Sokol Vranovice A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chalupníková Klára 1:2, Jiřičková Markéta 0:3, Škurková Marcela 0:3, body hostů: Veselá Pavlína 3:0, Benešová Zuzana 3:0, Tomolová Anna 2:1), SKST Dubňany C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kladňáková Hana 1:2, Šuralová Karolina 0:3, Šuralová Hana 1:2, body hostů: Knappeová Aneta 1:2, Vodáková Aneta 3:0, Straková Dana 3:0),
18. kolo:
MSK Břeclav B - MK Řeznovice C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koberová Klára 0:3, Koberová Martina 0:3, WO 0:3, body hostů: Škurková Marcela 2:0, Chalupníková Klára 2:0, Jiřičková Markéta 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Vranovice A - SKST Dubňany C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselá Pavlína 1:2, Benešová Zuzana 3:0, Tomolová Anna 2:1, body hostů: Kladňáková Hana 2:1, Šuralová Karolina 0:3, Šuralová Hana 1:2), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Drnovice A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vodáková Aneta 2:1, Straková Dana 3:0, Knappeová Aneta 0:3, body hostů: Hudcová Alena 2:1, Bejšovcová Eva 1:2, Trávníčková Regina 1:2),
19. kolo:
MK Řeznovice C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Škurková Marcela 0:3, Krčková Dana 3:0, Chalupníková Klára 2:1, body hostů: Halasová Ludmila 1:2, Halasová Anna 1:2, Vodáková Aneta 2:1), MSK Břeclav B - TJ Sokol Vranovice A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cerovská Nikol 3:0, Koberová Klára 2:1, Janoušková Nikola 0:3, body hostů: Veselá Pavlína 1:2, Benešová Zuzana 2:1, Tomolová Anna 1:2), TJ Sokol Drnovice A - SKST Dubňany C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hudcová Alena 2:1, Trávníčková Regina 3:0, Bejšovcová Eva 3:0, body hostů: Lungová Michaela 0:3, Kotásková Michaela 1:2, Látalová Lucie 0:3),
20. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - MSK Břeclav B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halasová Anna 1:2, Vodáková Aneta 3:0, Halasová Ludmila 2:1, body hostů: Cerovská Nikol 2:1, Koberová Klára 1:2, Janoušková Nikola 0:3), TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Drnovice A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselá Pavlína 0:3, Benešová Zuzana 1:2, Tomolová Anna 0:3, body hostů: Hudcová Alena 3:0, Trávníčková Regina 2:1, Bejšovcová Eva 3:0), SKST Dubňany C - MK Řeznovice C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Látalová Lucie 0:3, Kotásková Michaela 2:1, Lungová Michaela 1:2, body hostů: Škurková Marcela 2:1, Jiřičková Markéta 1:2, Krčková Dana 3:0),
Kvalifikace o účast v KS2
1. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov F - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mečl Zdeněk 0:2, Šalomoun Ivo 0:2, Kovář Josef st. 1:2, Tuhý Roman 0:3, body hostů: Koc František 2:1, Hruška Petr 3:0, Vybíral Matouš 2:0, Zimek Jaroslav 2:0), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Sokol Hlubočany B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalivoda Martin 2:2, Rančík Antonín 0:4, Bezucha Jan 1:2, Jakubčík Roman 3:1, body hostů: Procházka Miroslav 3:1, Kobolka Luboš 1:3, Müller Zdeněk st. 3:1, Šmetka Miroslav 2:1),
2. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov F - T.J. Sokol Hodonín A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Josef st. 1:1, Tuhý Roman 0:3, Mečl Zdeněk 1:2, Šalomoun Ivo 1:2, WO 1:0, body hostů: Jakubčík Roman 3:0, Kalivoda Martin 1:2, Šimáček Svatopluk 2:0, Rančík Antonín 2:1, WO 0:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Sokol Hlubočany B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Petr 1:2, Goldmann Tomáš 0:3, Zimek Jaroslav 1:2, Vybíral Matouš 1:2, body hostů: Kobolka Luboš 3:0, Procházka Miroslav 2:1, Müller Zdeněk st. 1:2, Šmetka Miroslav 3:0),
3. kolo:
TJ Sokol Hlubočany B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov F 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmetka Miroslav 2:0, Procházka Miroslav 2:0, Kobolka Luboš 1:2, Müller Zdeněk st. 3:0, WO 1:0, body hostů: Šalomoun Ivo 1:2, Kovář Josef st. 1:2, Tuhý Roman 0:2, Mečl Zdeněk 0:2, WO 0:1), T.J. Sokol Hodonín A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalivoda Martin 1:2, Šimáček Svatopluk 3:0, Bezucha Jan 1:2, Jakubčík Roman 4:0, body hostů: Zimek Jaroslav 1:3, Vybíral Matouš 1:2, Goldmann Tomáš 1:2, Hruška Petr 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy