Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize muži
1. kolo:
TJ Sokol Ondratice A - EXITERIA KST Jeseník B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Milar Martin 2:2, Janík Michal st. 0:4, Brátel Zdeněk 2:2, Beneš Jan ml. 3:1, body hostů: Karatidis Petros 2:2, Schopf Karel 4:0, Dvořák Vítek 2:2, Veigl Lukáš 1:3), TJ Chropyně A - TTC Mohelnice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Filip 3:0, Grmela Aleš 1:1, Plšek Josef 2:1, Konečný Lukáš 3:0, body hostů: Stuchlý Rostislav 1:2, Hojgr Jan 0:3, Duchaň Stanislav 1:2, Ellner Martin 0:2), SK Přerov B - TTC Pramet Šumperk B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maděrka Svatopluk 3:1, Sekanina Karel 2:2, Olejník Petr ml. 3:0, Valašík Lukáš 1:3, body hostů: Píša Radovan 3:1, Šubčík Jiří 1:3, Zitta David 0:4, Janků Karel 2:1), SK Přerov C - TJ Postřelmov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skopal Dalibor 3:0, Netesal Jiří 2:0, Soukup Adam 2:1, Šoc Milan 1:2, body hostů: Čecháček Radek 1:2, Honemann Vlastimil ml. 1:2, Stryk Zdeněk 1:2, Smolík Michal 0:2), TJ Sokol Buk A - Sportovní klub Rakov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorazil Václav 1:1, Lechner Radim 1:3, Hrubý Martin 2:1, Koutný Pavel 4:0, Bluma Jindřich 1:1, body hostů: Šuba Bedřich 3:1, Burda Milan 1:3, Šuba Vojtěch ml. 1:3, Cigánek Josef 1:2), T.J. Sokol Šternberk A - TJ Sokol Jezernice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyhnálek Tomáš 1:2, Pischel Jiří 3:0, Coufal Ondřej 1:2, Coufal Igor 4:0, body hostů: Venclů Lukáš 2:2, Rytíř Pavel 1:2, Gorecki Pavel 0:3, Raška Jiří 1:2),
2. kolo:
TJ Sokol Ondratice A - TTC Mohelnice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Milar Martin 0:2, Zich Petr st. 0:2, Janík Michal st. 0:3, Beneš Jan ml. 2:1, body hostů: Ellner Martin 3:0, Hojgr Jan 3:0, Stuchlý Rostislav 1:1, Duchaň Stanislav 1:1), TJ Chropyně A - EXITERIA KST Jeseník B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Filip 2:0, Grmela Aleš 2:0, Plšek Josef 2:0, Konečný Lukáš 2:0, body hostů: Karatidis Petros 0:2, Schopf Karel 0:2, Dvořák Vítek 0:2, Veigl Lukáš 0:2), SK Přerov B - TJ Postřelmov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sekanina Karel 3:0, Valašík Lukáš 1:1, Kepl Karel 1:2, Maděrka Svatopluk 3:0, body hostů: Čecháček Radek 1:2, Honemann Vlastimil ml. 1:2, Stryk Zdeněk 1:2, Smolík Michal 0:2), SK Přerov C - TTC Pramet Šumperk B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šoc Milan 2:2, Skopal Dalibor 2:2, Netesal Jiří 1:3, Soukup Adam 2:2, body hostů: Píša Radovan 4:0, Šubčík Jiří 2:2, Janků Karel 3:1, Zitta David 0:4), TJ Sokol Buk A - TJ Sokol Jezernice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorazil Václav 0:2, Bluma Jindřich 3:0, Lechner Radim 2:1, Koutný Pavel 3:1, Hrubý Martin 1:0, body hostů: Rytíř Pavel 1:3, Raška Jiří 1:2, Venclů Lukáš 1:2, Gorecki Pavel 1:2), T.J. Sokol Šternberk A - Sportovní klub Rakov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyhnálek Tomáš 3:0, Pischel Jiří 2:1, Vorlický Pavel 1:2, Coufal Igor 3:0, body hostů: Šuba Bedřich 2:1, Šuba Vojtěch ml. 1:2, Burda Milan 0:3, Cigánek Josef 0:3),
3. kolo:
EXITERIA KST Jeseník B - Sportovní klub Rakov A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vinkler Vladimír 1:0, Hudáček Jiří 2:0, Veigl Lukáš 2:0, Schopf Karel 1:0, WO 3:0, body hostů: Šuba Vojtěch ml. 0:2, Ludka Jaroslav 0:2, Vykopal Jaroslav 0:2, WO 0:3), TTC Mohelnice A - TJ Sokol Jezernice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ellner Martin 1:1, Duchaň Stanislav 2:0, Stuchlý Rostislav 3:0, Hojgr Jan 2:0, body hostů: Venclů Lukáš 1:2, Raška Jiří 0:2, Gorecki Pavel 0:2, Rytíř Pavel 0:2), TTC Pramet Šumperk B - TJ Sokol Buk A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janků Karel 2:2, Šubčík Jiří 2:2, Malý Jan 1:2, Píša Radovan 4:0, body hostů: Koutný Pavel 3:1, Lechner Radim 3:1, Bluma Jindřich 0:4, Hrubý Martin 0:3), TJ Postřelmov A - T.J. Sokol Šternberk A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Honemann Vlastimil ml. 2:1, Blaháček Ivo 0:3, Čecháček Radek 1:2, Smolík Michal 1:2, body hostů: Pischel Jiří 3:0, Coufal Igor 3:0, Vyhnálek Tomáš 1:2, Vorlický Pavel 1:2), TJ Sokol Ondratice A - SK Přerov B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Jan st. 0:2, Malík Miroslav 0:2, Dostál Jaromír 0:3, Beneš Jan ml. 1:1, body hostů: Sekanina Karel 3:0, Olejník Petr ml. 2:0, Maděrka Svatopluk 1:1, Mergenthal Otmar 2:0), TJ Chropyně A - SK Přerov C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plšek Josef 1:1, Konečný Lukáš 1:1, Grmela Aleš 2:1, Král Filip 2:0, WO 3:0, body hostů: Soukup Adam 3:0, Bařina Jiří 0:3, Šoc Milan 0:3, WO 0:3),
4. kolo:
EXITERIA KST Jeseník B - TJ Sokol Jezernice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinkler Vladimír 3:0, Hudáček Jiří 0:3, Veigl Lukáš 2:1, Schopf Karel 3:1, body hostů: Venclů Lukáš 1:3, Raška Jiří 1:2, Gorecki Pavel 1:2, Rytíř Pavel 2:1), TTC Mohelnice A - Sportovní klub Rakov A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Duchaň Stanislav 1:0, Ellner Martin 2:0, Stuchlý Rostislav 2:0, Hojgr Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Šuba Vojtěch ml. 0:2, Ludka Jan 0:2, Vykopal Jaroslav 0:2, WO 0:3), TTC Pramet Šumperk B - T.J. Sokol Šternberk A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janků Karel 3:0, Šubčík Jiří 1:2, Malý Jan 1:2, Píša Radovan 3:0, body hostů: Pischel Jiří 1:2, Coufal Igor 2:1, Vyhnálek Tomáš 1:2, Vorlický Pavel 0:3), TJ Postřelmov A - TJ Sokol Buk A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čecháček Radek 1:2, Smolík Michal 1:2, Honemann Vlastimil ml. 2:1, Blaháček Ivo 0:4, body hostů: Koutný Pavel 4:0, Lechner Radim 2:1, Hrubý Martin 1:2, Bluma Jindřich 2:1), TJ Sokol Ondratice A - SK Přerov C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlach Michal 0:4, Milar Martin 4:0, Brátel Zdeněk 2:1, Beneš Jan ml. 2:2, body hostů: Skopal Dalibor 1:3, Netesal Jiří 1:3, Soukup Adam 3:1, Šoc Milan 2:1), TJ Chropyně A - SK Přerov B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grmela Aleš 1:2, Král Filip 3:0, Plšek Josef 3:0, Konečný Lukáš 3:1, body hostů: Maděrka Svatopluk 1:3, Olejník Petr ml. 1:2, Mergenthal Otmar 0:2, Valašík Lukáš 0:3, Sekanina Karel 1:0),
5. kolo:
SK Přerov B - EXITERIA KST Jeseník B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valašík Lukáš 3:0, Sekanina Karel 2:0, Mergenthal Otmar 2:1, Maděrka Svatopluk 1:2, body hostů: Vinkler Vladimír 0:3, Schopf Karel 1:2, Karatidis Petros 2:1, Dvořák Vítek 0:2), SK Přerov C - TTC Mohelnice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čada Hynek 0:1, Soukup Adam 1:1, Netesal Jiří 1:2, Šoc Milan 0:3, Divina Jiří 0:1, body hostů: Hojgr Jan 3:0, Duchaň Stanislav 2:1, Ellner Martin 1:1, Stuchlý Rostislav 2:0), TJ Sokol Buk A - TJ Sokol Ondratice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lechner Radim 1:3, Bluma Jindřich 1:3, Hrubý Martin 3:0, Koutný Pavel 4:0, body hostů: Beneš Jan ml. 1:3, Brátel Zdeněk 2:2, Milar Martin 1:3, Vlach Michal 2:1), T.J. Sokol Šternberk A - TJ Chropyně A 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vorlický Pavel 0:3, Coufal Igor 2:1, Pischel Jiří 1:2, WO 0:4, body hostů: Plšek Josef 1:1, Král Filip 2:1, Konečný Lukáš 2:0, Grmela Aleš 1:1, WO 4:0), Sportovní klub Rakov A - TTC Pramet Šumperk B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuba Vojtěch ml. 1:2, Cigánek Josef 0:3, Šuba Bedřich 3:0, Zamazal Lubomír 0:4, body hostů: Píša Radovan 3:1, Janků Karel 2:1, Šubčík Jiří 2:1, Malý Jan 2:1), TJ Sokol Jezernice - TJ Postřelmov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Pavel 1:3, Raška Jiří 2:2, Venclů Lukáš 4:0, Rytíř Pavel 1:3, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 3:1, Čecháček Radek 3:1, Stryk Zdeněk 2:2, Blaháček Ivo 0:3, Smolík Michal 0:1),
6. kolo:
SK Přerov B - TTC Mohelnice A 10:8 (čtyřhry 2:1, body domácích: Valašík Lukáš 3:1, Sekanina Karel 1:3, Maděrka Svatopluk 2:2, Mergenthal Otmar 3:1, body hostů: Duchaň Stanislav 1:3, Hojgr Jan 3:1, Ellner Martin 1:3, Stuchlý Rostislav 2:2), SK Přerov C - EXITERIA KST Jeseník B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šoc Milan 1:2, Netesal Jiří 2:1, Divina Jiří 0:3, Soukup Adam 2:2, body hostů: Vinkler Vladimír 3:1, Schopf Karel 1:2, Karatidis Petros 2:1, Dvořák Vítek 2:1), TJ Sokol Buk A - TJ Chropyně A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchý Milan 0:2, Bluma Jindřich 0:2, Hrubý Martin 0:2, Koutný Pavel 0:2, body hostů: Král Filip 2:0, Konečný Lukáš 2:0, Plšek Josef 2:0, Grmela Aleš 2:0), T.J. Sokol Šternberk A - TJ Sokol Ondratice A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slovák Martin 2:0, Pischel Jiří 2:0, Vorlický Pavel 3:0, Coufal Igor 2:0, body hostů: Brátel Zdeněk 0:3, Beneš Jan ml. 0:2, Milar Martin 0:2, Janík Michal st. 0:2), Sportovní klub Rakov A - TJ Postřelmov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuba Vojtěch ml. 2:2, Cigánek Josef 2:2, Šuba Bedřich 4:0, Burda Milan 1:3, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 2:2, Čecháček Radek 2:2, Stryk Zdeněk 1:3, Smolík Michal 2:2), TJ Sokol Jezernice - TTC Pramet Šumperk B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Raška Jiří 3:1, Gorecki Pavel 0:4, Rytíř Pavel 1:3, Venclů Lukáš 2:2, body hostů: Píša Radovan 3:1, Janků Karel 3:1, Šubčík Jiří 1:3, Malý Jan 3:1),
7. kolo:
TJ Sokol Ondratice A - TJ Chropyně A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostál Jaromír 0:2, Benešová Dagmar 0:2, Zich Petr st. 0:2, Janík Michal st. 0:2, body hostů: Konečný Lukáš 2:0, Král Filip 2:0, Plšek Josef 2:0, Topič Petr 2:0), SK Přerov B - SK Přerov C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekanina Karel 2:1, Mergenthal Otmar 2:0, Valašík Lukáš 2:1, Maděrka Svatopluk 3:0, body hostů: Bařina Jiří 1:2, Skopal Dalibor 0:3, Šoc Milan 1:2, Soukup Adam 0:2), TJ Sokol Buk A - T.J. Sokol Šternberk A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lechner Radim 3:1, Bluma Jindřich 0:4, Hrubý Martin 3:1, Koutný Pavel 1:3, body hostů: Pischel Jiří 2:2, Coufal Igor 1:3, Slovák Martin 3:1, Vorlický Pavel 3:1), TJ Sokol Jezernice - Sportovní klub Rakov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Pavel 0:4, Rytíř Pavel 1:2, Venclů Lukáš 1:2, Raška Jiří 3:1, body hostů: Šuba Bedřich 3:1, Burda Milan 4:0, Šuba Vojtěch ml. 1:2, Cigánek Josef 1:2), TJ Postřelmov A - TTC Pramet Šumperk B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blaháček Ivo 1:2, Stryk Zdeněk 1:2, Smolík Michal 1:2, Honemann Vlastimil ml. 1:2, WO 5:0, body hostů: Janků Karel 4:0, Malý Jan 3:1, Zitta David 1:3, WO 0:5), EXITERIA KST Jeseník B - TTC Mohelnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veigl Lukáš 1:3, Karatidis Petros 2:2, Vinkler Vladimír 2:2, Dvořák Vítek 3:1, body hostů: Hojgr Jan 2:2, Ellner Martin 0:4, Duchaň Stanislav 2:2, Stuchlý Rostislav 4:0),
8. kolo:
EXITERIA KST Jeseník B - TTC Pramet Šumperk B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Karatidis Petros 0:1, Vinkler Vladimír 1:1, Schopf Karel 3:0, Dvořák Vítek 2:0, WO 3:0, body hostů: Píša Radovan 2:1, Janků Karel 0:3, Malý Jan 0:2, WO 0:3), TTC Mohelnice A - TJ Postřelmov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duchaň Stanislav 2:0, Ellner Martin 1:0, Stuchlý Rostislav 2:0, Hojgr Jan 2:0, WO 1:0, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 0:1, Stryk Zdeněk 0:2, Smolík Michal 0:2, Blaháček Ivo 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Ondratice A - Sportovní klub Rakov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janík Michal st. 3:0, Milar Martin 1:2, Brátel Zdeněk 2:1, Beneš Jan ml. 3:1, body hostů: Burda Milan 0:4, Šuba Vojtěch ml. 3:0, Cigánek Josef 0:3, Ludka Jaroslav 1:2), TJ Chropyně A - TJ Sokol Jezernice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plšek Josef 2:0, Konečný Lukáš 2:0, Grmela Aleš 2:0, Král Filip 2:0, body hostů: Venclů Lukáš 0:1, Gorecki Pavel 0:2, Rytíř Pavel 0:2, Raška Jiří 0:2, Král Michal 0:1), SK Přerov B - TJ Sokol Buk A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sekanina Karel 2:0, Olejník Petr ml. 2:0, Mergenthal Otmar 2:0, Maděrka Svatopluk 2:0, body hostů: Koutný Pavel 0:2, Lechner Radim 0:2, Hrubý Martin 0:2, Dorazil Václav 0:2), SK Přerov C - T.J. Sokol Šternberk A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šoc Milan 2:1, Divina Jiří 1:2, Netesal Jiří 0:3, Soukup Adam 1:3, body hostů: Pischel Jiří 4:0, Coufal Igor 3:0, Čapčuch Josef 2:1, Vyhnálek Tomáš 0:3),
9. kolo:
EXITERIA KST Jeseník B - TJ Postřelmov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karatidis Petros 2:0, Vinkler Vladimír 2:0, Dvořák Vítek 2:0, Schopf Karel 2:0, body hostů: Stryk Zdeněk 0:2, Vláčel Miroslav 0:2, Smolík Michal 0:2, Blaháček Ivo 0:2), TTC Mohelnice A - TTC Pramet Šumperk B 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Duchaň Stanislav 1:2, Ellner Martin 2:1, Stuchlý Rostislav 2:1, Hojgr Jan 1:2, WO 4:0, body hostů: Píša Radovan 4:0, Janků Karel 2:2, Malý Jan 0:4, WO 0:4), TJ Sokol Ondratice A - TJ Sokol Jezernice 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janík Michal st. 2:2, Milar Martin 1:3, Brátel Zdeněk 1:3, Beneš Jan ml. 2:2, body hostů: Venclů Lukáš 4:0, Rytíř Pavel 0:4, Raška Jiří 3:1, Gorecki Pavel 3:1), TJ Chropyně A - Sportovní klub Rakov A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plšek Josef 2:0, Grmela Aleš 1:1, Konečný Lukáš 3:0, Král Filip 3:0, body hostů: Šuba Vojtěch ml. 1:2, Burda Milan 0:3, Cigánek Josef 0:2, Ludka Jaroslav 0:2), SK Přerov B - T.J. Sokol Šternberk A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sekanina Karel 1:2, Valašík Lukáš 2:1, Mergenthal Otmar 2:1, Maděrka Svatopluk 3:0, body hostů: Pischel Jiří 2:1, Čapčuch Josef 0:3, Coufal Igor 2:1, Vyhnálek Tomáš 0:3), SK Přerov C - TJ Sokol Buk A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šoc Milan 3:1, Skopal Dalibor 1:3, Netesal Jiří 1:3, Soukup Adam 2:2, body hostů: Koutný Pavel 2:2, Lechner Radim 3:1, Hrubý Martin 1:3, Bluma Jindřich 3:1),
10. kolo:
TJ Sokol Buk A - EXITERIA KST Jeseník B 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bluma Jindřich 0:1, Hrubý Martin 1:1, Dorazil Václav 1:2, Koutný Pavel 2:1, Lechner Radim 1:1, WO 4:0, body hostů: Dvořák Vítek 2:2, Veigl Lukáš 1:3, Vinkler Vladimír 3:0, WO 0:4), T.J. Sokol Šternberk A - TTC Mohelnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vorlický Pavel 1:3, Slovák Martin 2:2, Čapčuch Josef 1:3, Pischel Jiří 4:0, body hostů: Hojgr Jan 2:2, Ellner Martin 1:3, Duchaň Stanislav 2:2, Stuchlý Rostislav 3:1), Sportovní klub Rakov A - SK Přerov B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šuba Vojtěch ml. 0:2, Burda Milan 0:2, Cigánek Josef 0:2, Wroblowský Michal 0:2, body hostů: Maděrka Svatopluk 2:0, Mergenthal Otmar 2:0, Sekanina Karel 2:0, Valašík Lukáš 2:0), TJ Sokol Jezernice - SK Přerov C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gorecki Pavel 1:2, Král Michal 1:1, Raška Jiří 1:2, Venclů Lukáš 0:3, body hostů: Soukup Adam 3:0, Šoc Milan 1:2, Netesal Jiří 3:0, Divina Jiří 1:1), TTC Pramet Šumperk B - TJ Sokol Ondratice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janků Karel 2:0, Zitta David 2:0, Malý Jan 2:1, Píša Radovan 2:0, WO 1:0, body hostů: Beneš Jan ml. 1:2, Brátel Zdeněk 0:2, Milar Martin 0:2, Janík Michal st. 0:2, WO 0:1), TJ Postřelmov A - TJ Chropyně A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honemann Vlastimil ml. 0:2, Blaháček Ivo 0:2, Smolík Michal 0:3, Stryk Zdeněk ml. 0:2, body hostů: Grmela Aleš 3:0, Konečný Lukáš 2:0, Plšek Josef 2:0, Král Filip 2:0),
11. kolo:
TJ Sokol Buk A - TTC Mohelnice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorazil Václav 0:4, Lechner Radim 3:1, Hrubý Martin 0:3, Koutný Pavel 3:1, body hostů: Hojgr Jan 2:2, Ellner Martin 3:1, Duchaň Stanislav 3:1, Stuchlý Rostislav 1:2), T.J. Sokol Šternberk A - EXITERIA KST Jeseník B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vorlický Pavel 1:1, Slovák Martin 1:1, Čapčuch Josef 2:1, Pischel Jiří 1:1, WO 4:0, body hostů: Dvořák Vítek 1:2, Veigl Lukáš 1:2, Vinkler Vladimír 2:1, WO 0:4), Sportovní klub Rakov A - SK Přerov C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuba Vojtěch ml. 2:1, Cigánek Josef 0:3, Burda Milan 1:2, Šuba Bedřich 1:2, WO 0:1, body hostů: Soukup Adam 2:1, Šoc Milan 2:1, Netesal Jiří 2:1, Divina Jiří 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Jezernice - SK Přerov B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gorecki Pavel 1:2, Král Michal 0:2, Raška Jiří 0:3, Venclů Lukáš 2:1, body hostů: Valašík Lukáš 2:1, Sekanina Karel 2:1, Mergenthal Otmar 2:1, Maděrka Svatopluk 2:0), TTC Pramet Šumperk B - TJ Chropyně A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janků Karel 3:1, Maixner Vladimír 0:2, Malý Jan 2:2, Píša Radovan 4:0, Zitta David 0:2, body hostů: Konečný Lukáš 2:2, Král Filip 2:2, Plšek Josef 2:2, Grmela Aleš 1:3), TJ Postřelmov A - TJ Sokol Ondratice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blaháček Ivo 2:2, Smolík Michal 0:1, Stryk Zdeněk 3:1, Honemann Vlastimil ml. 1:3, Čecháček Radek 1:2, body hostů: Beneš Jan ml. 2:2, Brátel Zdeněk 3:1, Janík Michal st. 2:2, Milar Martin 2:2),
12. kolo:
EXITERIA KST Jeseník B - TJ Sokol Ondratice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudáček Jiří 2:1, Vinkler Vladimír 1:1, Schopf Karel 3:0, Dvořák Vítek 2:1, body hostů: Beneš Jan ml. 2:1, Brátel Zdeněk 1:2, Milar Martin 0:3, Zich Petr st. 0:2), TTC Mohelnice A - TJ Chropyně A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duchaň Stanislav 0:3, Ellner Martin 1:2, Stuchlý Rostislav 2:0, Hojgr Jan 2:2, WO 0:1, body hostů: Konečný Lukáš 3:0, Grmela Aleš 0:3, Plšek Josef 1:2, Král Filip 3:0, WO 1:0), TTC Pramet Šumperk B - SK Přerov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janků Karel 1:3, Malý Jan 0:3, Skokanová Lenka 0:3, Píša Radovan 4:0, body hostů: Maděrka Svatopluk 3:1, Olejník Petr ml. 3:1, Mergenthal Otmar 1:2, Valašík Lukáš 2:1), TJ Postřelmov A - SK Přerov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smolík Michal 2:2, Čecháček Radek 2:2, Stryk Zdeněk 1:3, Honemann Vlastimil ml. 2:2, body hostů: Soukup Adam 3:1, Netesal Jiří 0:4, Šoc Milan 2:2, Divina Jiří 4:0), Sportovní klub Rakov A - TJ Sokol Buk A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šuba Vojtěch ml. 1:3, Burda Milan 0:3, Cigánek Josef 1:2, Šuba Bedřich 2:2, body hostů: Koutný Pavel 4:0, Lechner Radim 3:1, Bluma Jindřich 1:2, Dorazil Václav 2:1), TJ Sokol Jezernice - T.J. Sokol Šternberk A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gorecki Pavel 0:2, Rytíř Pavel 0:2, Raška Jiří 0:2, Venclů Lukáš 1:1, WO 0:1, body hostů: Pischel Jiří 2:0, Čapčuch Josef 2:0, Coufal Igor 2:0, Slovák Martin 1:1, WO 1:0),
13. kolo:
TTC Mohelnice A - TJ Sokol Ondratice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duchaň Stanislav 2:0, Ellner Martin 2:0, Stuchlý Rostislav 3:0, Hojgr Jan 1:1, body hostů: Beneš Jan ml. 0:3, Brátel Zdeněk 0:2, Milar Martin 1:1, Zich Petr st. 0:2), EXITERIA KST Jeseník B - TJ Chropyně A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schopf Karel 0:2, Vinkler Vladimír 0:2, Dvořák Vítek 0:2, Karatidis Petros 0:2, body hostů: Konečný Lukáš 2:0, Král Filip 2:0, Plšek Josef 2:0, Grmela Aleš 2:0), TJ Postřelmov A - SK Přerov B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stryk Zdeněk 0:2, Smolík Michal 1:1, Honemann Vlastimil ml. 0:3, Čecháček Radek 0:2, body hostů: Valašík Lukáš 2:1, Mergenthal Otmar 2:0, Olejník Petr ml. 2:0, Maděrka Svatopluk 2:0), TTC Pramet Šumperk B - SK Přerov C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janků Karel 0:4, Malý Jan 0:4, Zitta David 2:2, Píša Radovan 4:0, body hostů: Soukup Adam 2:2, Netesal Jiří 3:1, Šoc Milan 2:2, Divina Jiří 3:1), TJ Sokol Jezernice - TJ Sokol Buk A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gorecki Pavel 4:0, Rytíř Pavel 0:3, Raška Jiří 1:2, Venclů Lukáš 3:1, body hostů: Koutný Pavel 2:2, Lechner Radim 3:1, Bluma Jindřich 0:3, Dorazil Václav 1:2), Sportovní klub Rakov A - T.J. Sokol Šternberk A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šuba Vojtěch ml. 1:2, Burda Milan 0:2, Cigánek Josef 0:3, Šuba Bedřich 2:1, body hostů: Pischel Jiří 3:0, Čapčuch Josef 2:1, Coufal Igor 2:1, Slovák Martin 1:1),
14. kolo:
Sportovní klub Rakov A - EXITERIA KST Jeseník B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šuba Vojtěch ml. 0:3, Burda Milan 0:2, Cigánek Josef 0:3, Šuba Bedřich 3:0, body hostů: Schopf Karel 3:0, Karatidis Petros 2:1, Vinkler Vladimír 2:1, Dvořák Vítek 1:1), TJ Sokol Jezernice - TTC Mohelnice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gorecki Pavel 1:2, Rytíř Pavel 0:3, Raška Jiří 1:2, Venclů Lukáš 2:1, body hostů: Hojgr Jan 3:0, Duchaň Stanislav 2:1, Ellner Martin 0:3, Stuchlý Rostislav 3:0), TJ Sokol Buk A - TTC Pramet Šumperk B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dorazil Václav 2:2, Bluma Jindřich 1:3, Lechner Radim 3:1, Koutný Pavel 3:1, body hostů: Píša Radovan 4:0, Janků Karel 1:3, Zitta David 1:3, Šubčík Jiří 1:3), T.J. Sokol Šternberk A - TJ Postřelmov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Coufal Igor 3:0, Čapčuch Josef 1:1, Vorlický Pavel 2:1, Pischel Jiří 2:1, body hostů: Smolík Michal 1:2, Honemann Vlastimil ml. 1:2, Honemann Pavel 1:2, Blaháček Ivo 0:2), SK Přerov B - TJ Sokol Ondratice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kepl Karel 1:1, Mergenthal Otmar 1:1, Maděrka Svatopluk 2:0, Olejník Petr ml. 3:0, WO 1:0, body hostů: Brátel Zdeněk 1:1, Beneš Jan ml. 1:2, Milar Martin 0:2, Janík Michal st. 0:2, WO 0:1), SK Přerov C - TJ Chropyně A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netesal Jiří 0:2, Skopal Dalibor 0:2, Soukup Adam 2:0, Divina Jiří 0:3, WO 0:1, body hostů: Král Filip 2:0, Grmela Aleš 2:1, Plšek Josef 1:1, Konečný Lukáš 2:0, WO 1:0),
15. kolo:
TJ Sokol Jezernice - EXITERIA KST Jeseník B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rytíř Pavel 0:3, Gorecki Pavel 2:1, Raška Jiří 0:3, Venclů Lukáš 2:2, body hostů: Karatidis Petros 4:0, Schopf Karel 1:2, Vinkler Vladimír 3:0, Dvořák Vítek 1:2), Sportovní klub Rakov A - TTC Mohelnice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šuba Vojtěch ml. 0:4, Burda Milan 2:2, Cigánek Josef 1:2, Šuba Bedřich 3:0, WO 1:0, body hostů: Hojgr Jan 1:2, Duchaň Stanislav 2:2, Ellner Martin 3:1, Stuchlý Rostislav 2:1, WO 0:1), T.J. Sokol Šternberk A - TTC Pramet Šumperk B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapčuch Josef 0:2, Coufal Igor 0:2, Vorlický Pavel 1:2, Pischel Jiří 0:3, body hostů: Píša Radovan 3:0, Janků Karel 2:1, Zitta David 2:0, Šubčík Jiří 2:0), TJ Sokol Buk A - TJ Postřelmov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorazil Václav 3:0, Bluma Jindřich 0:2, Lechner Radim 3:0, Koutný Pavel 3:0, body hostů: Smolík Michal 1:2, Honemann Vlastimil ml. 1:2, Honemann Pavel 0:3, Blaháček Ivo 0:2), SK Přerov C - TJ Sokol Ondratice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Divina Jiří 0:3, Šoc Milan 2:1, Soukup Adam 1:2, Netesal Jiří 2:2, body hostů: Beneš Jan ml. 3:1, Janík Michal st. 0:3, Milar Martin 2:1, Brátel Zdeněk 3:0), SK Přerov B - TJ Chropyně A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maděrka Svatopluk 2:2, Mergenthal Otmar 2:1, Kepl Karel 0:3, Olejník Petr ml. 2:2, body hostů: Plšek Josef 1:3, Konečný Lukáš 4:0, Král Filip 3:0, Grmela Aleš 0:3),
16. kolo:
EXITERIA KST Jeseník B - SK Přerov B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veigl Lukáš 1:2, Dvořák Vítek 0:3, Vinkler Vladimír 2:1, Schopf Karel 0:2, Karatidis Petros 1:0, WO 5:0, body hostů: Maděrka Svatopluk 1:3, Valašík Lukáš 3:1, Mergenthal Otmar 4:0, WO 0:5), TTC Mohelnice A - SK Přerov C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ellner Martin 2:1, Stuchlý Rostislav 1:1, Duchaň Stanislav 3:0, Hojgr Jan 3:0, body hostů: Soukup Adam 2:1, Skopal Dalibor 0:3, Netesal Jiří 0:3, Šoc Milan 0:2), TJ Sokol Ondratice A - TJ Sokol Buk A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milar Martin 2:2, Brátel Zdeněk 0:4, Vlach Michal 1:2, Beneš Jan ml. 3:1, body hostů: Koutný Pavel 3:1, Lechner Radim 3:1, Dorazil Václav 2:2, Bluma Jindřich 1:2), TJ Chropyně A - T.J. Sokol Šternberk A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grmela Aleš 2:2, Topič Petr 2:1, Plšek Josef 1:2, Král Filip 3:1, body hostů: Čapčuch Josef 0:4, Pischel Jiří 2:2, Coufal Igor 3:0, Coufal Ondřej 1:2), TTC Pramet Šumperk B - Sportovní klub Rakov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janků Karel 3:0, Šubčík Jiří 3:0, Maixner Vladimír 0:3, Malý Jan 2:1, body hostů: Šuba Vojtěch ml. 1:2, Burda Milan 2:1, Cigánek Josef 1:2, Ludka Jaroslav 0:3), TJ Postřelmov A - TJ Sokol Jezernice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smolík Michal 2:1, Stryk Zdeněk 2:1, Honemann Vlastimil ml. 0:3, Čecháček Radek 4:0, body hostů: Venclů Lukáš 2:2, Raška Jiří 1:2, Gorecki Pavel 1:2, Rytíř Pavel 1:2),
17. kolo:
TTC Mohelnice A - SK Přerov B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Duchaň Stanislav 0:3, Stuchlý Rostislav 2:1, Ellner Martin 1:2, Hojgr Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Maděrka Svatopluk 3:1, Valašík Lukáš 2:2, Mergenthal Otmar 3:1, WO 0:5), EXITERIA KST Jeseník B - SK Přerov C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veigl Lukáš 1:1, Schopf Karel 1:1, Karatidis Petros 2:1, Vinkler Vladimír 1:1, WO 4:0, body hostů: Soukup Adam 0:3, Netesal Jiří 1:2, Šoc Milan 3:0, WO 0:4), TJ Chropyně A - TJ Sokol Buk A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plšek Josef 2:0, Topič Petr 2:0, Grmela Aleš 2:0, Král Filip 1:0, WO 1:0, body hostů: Koutný Pavel 0:2, Lechner Radim 0:2, Dorazil Václav 0:1, Bluma Jindřich 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Ondratice A - T.J. Sokol Šternberk A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janík Michal st. 4:0, Vlach Michal 2:1, Milar Martin 1:2, Beneš Jan ml. 2:2, body hostů: Coufal Igor 3:1, Coufal Ondřej 1:3, Pischel Jiří 1:2, Čapčuch Josef 0:3), TJ Postřelmov A - Sportovní klub Rakov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smolík Michal 2:0, Stryk Zdeněk 1:1, Honemann Vlastimil ml. 2:1, Čecháček Radek 3:0, body hostů: Burda Milan 0:3, Šuba Vojtěch ml. 1:2, Cigánek Josef 1:1, Ludka Jaroslav 0:2), TTC Pramet Šumperk B - TJ Sokol Jezernice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maixner Vladimír 0:4, Janků Karel 3:1, Malý Jan 2:2, Šubčík Jiří 4:0, body hostů: Venclů Lukáš 2:2, Gorecki Pavel 2:2, Raška Jiří 2:2, Rytíř Pavel 1:3),
18. kolo:
TJ Chropyně A - TJ Sokol Ondratice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plšek Josef 2:0, Konečný Lukáš 2:0, Grmela Aleš 2:0, Král Filip 2:0, body hostů: Janík Michal st. 0:2, Zich Petr st. 0:2, Dostál Jaromír 0:2, Navrátil Antonín 0:2), SK Přerov C - SK Přerov B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Adam 2:2, Bařina Jiří 2:2, Netesal Jiří 0:3, Šoc Milan 1:3, body hostů: Maděrka Svatopluk 2:2, Olejník Petr ml. 3:1, Valašík Lukáš 4:0, Vágner Tomáš 1:2), T.J. Sokol Šternberk A - TJ Sokol Buk A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vorlický Pavel 2:2, Čapčuch Josef 1:3, Pischel Jiří 2:2, Coufal Igor 3:1, body hostů: Koutný Pavel 2:2, Lechner Radim 4:0, Dorazil Václav 0:4, Bluma Jindřich 2:2), Sportovní klub Rakov A - TJ Sokol Jezernice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuba Vojtěch ml. 2:2, Burda Milan 2:2, Cigánek Josef 0:4, Šuba Bedřich 4:0, body hostů: Gorecki Pavel 1:3, Venclů Lukáš 3:1, Raška Jiří 2:2, Rytíř Pavel 2:2), TTC Pramet Šumperk B - TJ Postřelmov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šubčík Jiří 3:1, Malý Jan 2:0, Müller Lukáš 0:4, Janků Karel 3:1, Luňáček Jiří 0:2, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 2:2, Stryk Zdeněk ml. 1:3, Blaháček Ivo 2:2, Stryk Zdeněk 3:1), TTC Mohelnice A - EXITERIA KST Jeseník B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ellner Martin 1:3, Stuchlý Rostislav 4:0, Duchaň Stanislav 1:3, Hojgr Jan 2:2, body hostů: Karatidis Petros 2:2, Vinkler Vladimír 1:3, Schopf Karel 3:1, Dvořák Vítek 2:2),
19. kolo:
TTC Pramet Šumperk B - EXITERIA KST Jeseník B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šubčík Jiří 1:2, Maixner Vladimír 0:2, Zitta David 1:2, Janků Karel 1:2, Luňáček Jiří 1:0, WO 5:0, body hostů: Karatidis Petros 4:0, Schopf Karel 4:0, Macík Petr 0:4, WO 0:5), TJ Postřelmov A - TTC Mohelnice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stryk Zdeněk ml. 0:3, Stryk Zdeněk 0:3, Blaháček Ivo 2:1, Čecháček Radek 1:2, body hostů: Hojgr Jan 3:0, Ellner Martin 2:1, Duchaň Stanislav 1:2, Stuchlý Rostislav 3:0), Sportovní klub Rakov A - TJ Sokol Ondratice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuba Vojtěch ml. 3:1, Burda Milan 0:4, Cigánek Josef 1:3, Šuba Bedřich 4:0, body hostů: Beneš Jan ml. 2:2, Brátel Zdeněk 3:1, Milar Martin 1:3, Janík Michal st. 2:2), TJ Sokol Jezernice - TJ Chropyně A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frankovič Jaroslav 0:2, Gorecki Pavel 0:2, Raška Jiří 0:3, Venclů Lukáš 0:2, body hostů: Konečný Lukáš 3:0, Král Filip 2:0, Plšek Josef 2:0, Schovanec Zdeněk 2:0), TJ Sokol Buk A - SK Přerov B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dorazil Václav 0:2, Bluma Jindřich 2:0, Lechner Radim 1:2, Koutný Pavel 2:0, WO 4:0, body hostů: Maděrka Svatopluk 2:1, Mergenthal Otmar 0:3, Valašík Lukáš 2:1, WO 0:4), T.J. Sokol Šternberk A - SK Přerov C 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Coufal Igor 3:1, Čapčuch Josef 2:2, Pischel Jiří 3:1, WO 0:5, body hostů: Soukup Adam 3:0, Skopal Dalibor 0:3, Divina Jiří 0:3, Netesal Jiří 1:2, WO 5:0),
20. kolo:
TJ Postřelmov A - EXITERIA KST Jeseník B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Honemann Pavel 1:2, Stryk Zdeněk 1:2, Blaháček Ivo 1:2, Čecháček Radek 1:2, WO 5:0, body hostů: Karatidis Petros 4:0, Schopf Karel 4:0, Macík Petr 0:4, WO 0:5), TTC Pramet Šumperk B - TTC Mohelnice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maixner Vladimír 0:4, Skokanová Lenka 0:4, Šubčík Jiří 3:0, Janků Karel 3:1, body hostů: Hojgr Jan 2:2, Stuchlý Rostislav 3:1, Ellner Martin 2:2, Duchaň Stanislav 2:1), TJ Sokol Jezernice - TJ Sokol Ondratice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rytíř Pavel 0:3, Gorecki Pavel 1:2, Raška Jiří 0:3, Venclů Lukáš 3:1, body hostů: Beneš Jan ml. 4:0, Brátel Zdeněk 1:2, Janík Michal st. 2:1, Milar Martin 2:1), Sportovní klub Rakov A - TJ Chropyně A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šuba Vojtěch ml. 0:2, Burda Milan 0:2, Cigánek Josef 0:3, Šuba Bedřich 1:1, body hostů: Král Filip 3:0, Konečný Lukáš 2:0, Plšek Josef 2:0, Topič Petr 1:1), T.J. Sokol Šternberk A - SK Přerov B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čapčuch Josef 0:3, Pischel Jiří 0:2, Coufal Igor 2:1, Vorlický Pavel 0:3, WO 4:0, body hostů: Maděrka Svatopluk 3:1, Valašík Lukáš 3:1, Mergenthal Otmar 3:0, WO 0:4), TJ Sokol Buk A - SK Přerov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorazil Václav 1:3, Bluma Jindřich 2:2, Lechner Radim 3:1, Koutný Pavel 2:2, body hostů: Soukup Adam 4:0, Skopal Dalibor 3:1, Netesal Jiří 1:3, Divina Jiří 0:4),
21. kolo:
EXITERIA KST Jeseník B - TJ Sokol Buk A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veigl Lukáš 3:1, Schopf Karel 2:1, Karatidis Petros 1:2, Vinkler Vladimír 3:1, body hostů: Koutný Pavel 2:2, Lechner Radim 1:3, Bluma Jindřich 1:2, Dorazil Václav 1:2), TTC Mohelnice A - T.J. Sokol Šternberk A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ellner Martin 2:1, Stuchlý Rostislav 3:0, Duchaň Stanislav 0:3, Hojgr Jan 3:1, body hostů: Coufal Igor 2:2, Pischel Jiří 2:1, Vyhnálek Tomáš 1:2, Coufal Ondřej 0:3), SK Přerov B - Sportovní klub Rakov A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kyselák Tomáš 0:4, Mergenthal Otmar 4:0, Maděrka Svatopluk 4:0, WO 0:5, body hostů: Šuba Bedřich 1:2, Šuba Vojtěch ml. 1:2, Ludka Jaroslav 1:2, Cigánek Josef 1:2, WO 5:0), SK Přerov C - TJ Sokol Jezernice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šoc Milan 3:0, Soukup Adam 0:2, Skopal Dalibor 3:0, Netesal Jiří 2:1, body hostů: Gorecki Pavel 1:2, Venclů Lukáš 2:1, Raška Jiří 0:3, Rytíř Pavel 0:2), TJ Sokol Ondratice A - TTC Pramet Šumperk B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Milar Martin 1:3, Janík Michal st. 2:2, Vlach Michal 0:3, Beneš Jan ml. 2:2, body hostů: Píša Radovan 4:0, Janků Karel 3:1, Šubčík Jiří 3:1, Maixner Vladimír 0:3), TJ Chropyně A - TJ Postřelmov A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plšek Josef 2:0, Král Filip 2:0, Konečný Lukáš 3:0, Grmela Aleš 2:0, body hostů: Čecháček Radek 0:3, Honemann Vlastimil ml. 0:2, Stryk Zdeněk 0:2, Blaháček Ivo 0:2),
22. kolo:
TTC Mohelnice A - TJ Sokol Buk A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ellner Martin 1:3, Stuchlý Rostislav 1:2, Duchaň Stanislav 0:3, Hojgr Jan 2:2, body hostů: Koutný Pavel 4:0, Lechner Radim 3:1, Bluma Jindřich 2:1, Dorazil Václav 1:2), EXITERIA KST Jeseník B - T.J. Sokol Šternberk A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veigl Lukáš 1:3, Schopf Karel 4:0, Karatidis Petros 2:1, Vinkler Vladimír 3:1, body hostů: Pischel Jiří 2:2, Coufal Igor 1:3, Coufal Ondřej 0:4, Vyhnálek Tomáš 2:1), SK Přerov C - Sportovní klub Rakov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šoc Milan 3:0, Divina Jiří 2:0, Skopal Dalibor 3:0, Netesal Jiří 1:2, body hostů: Šuba Bedřich 0:3, Šuba Vojtěch ml. 1:2, Cigánek Josef 0:3, Ludka Jaroslav 1:1), SK Přerov B - TJ Sokol Jezernice 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kyselák Tomáš 0:4, Mergenthal Otmar 1:1, Maděrka Svatopluk 3:1, WO 1:4, body hostů: Venclů Lukáš 2:1, Raška Jiří 2:1, Rytíř Pavel 1:1, Gorecki Pavel 1:1, WO 4:1), TJ Chropyně A - TTC Pramet Šumperk B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plšek Josef 2:1, Grmela Aleš 2:0, Konečný Lukáš 3:0, Král Filip 2:1, body hostů: Píša Radovan 1:2, Janků Karel 0:3, Šubčík Jiří 1:2, Maixner Vladimír 0:2), TJ Sokol Ondratice A - TJ Postřelmov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janík Michal st. 2:1, Milar Martin 1:1, Vlach Michal 3:0, Beneš Jan ml. 3:0, body hostů: Čecháček Radek 0:3, Honemann Vlastimil ml. 1:2, Blaháček Ivo 0:3, Stryk Zdeněk 1:1),
Krajský přebor 1
1. kolo:
TJ Sokol Tovačov A - TJ Sokol Bludov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 3:0, Pazdera Jaroslav st. 3:0, Otáhal Vlastimil 2:1, Palčík Zdeněk 1:3, body hostů: Brokeš Josef 0:4, Srb Pavel 2:1, Jelínek Jakub 1:2, Blaťák Vojtěch 1:2), TJ Sokol Němčice nad Hanou A - TJ Sokol Jedlí A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palásek Jaromír 0:3, Benek Tomáš 2:1, Válek Vít 1:2, Vlach Michal 2:2, body hostů: Jarmara Martin 3:1, Altman Petr 1:2, Haltmar Luděk 3:0, Tomášek Milan 1:2), KST Město Albrechtice A - TJ Slavoj Bruntál A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sopčák Lukáš 3:0, Vyvial Jaromír 3:0, Adamec Štěpán 0:3, Santarius Gustav 2:1, body hostů: Machů Jaroslav 1:2, Koval Michal 2:1, Jasinský Čestmír 1:2, Hostěnský Robert 0:1, Kolář Vojta 0:2), TJ Krnov - Sportklub Štarnov 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kozák Petr 0:3, 0:1, Hradil Jaroslav 1:2, Štěpanek Martin 2:1, WO 0:2, body hostů: Martinů Jiří ml. 1:1, Paděra Pavel 2:1, Prázdný Pavel 3:0, Mišun Miroslav 1:1, WO 2:0), TTC Mohelnice B - TJ Sokol Kolšov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jarmar Petr 0:2, Májek Josef 0:2, Nantl Rostislav 0:3, Zedníček Miloš 1:1, body hostů: Švesták Drahoslav 3:0, Honemann Vlastimil 2:0, Mazurka Tomáš 1:1, Čermák Martin 2:0), EXITERIA KST Jeseník C - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Pavel 3:1, Senohrábek Zdeněk 1:3, Kunc Radim 0:4, Matějíček Miloš st. 4:0, body hostů: Gargel Zbyněk 3:1, Dubský Pavel 1:3, Dohnálek Ondřej 2:2, Chromec Martin 2:2),
2. kolo:
TJ Sokol Tovačov A - TJ Sokol Jedlí A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Milan 2:0, Pazdera Jaroslav st. 2:0, Otáhal Vlastimil 2:0, Palčík Zdeněk 2:0, body hostů: Jarmara Martin 0:2, Altman Petr 0:2, Haltmar Luděk 0:2, Tomášek Milan 0:2), TJ Sokol Němčice nad Hanou A - TJ Sokol Bludov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Válek Vít 1:2, Benek Tomáš 1:2, Palásek Jaromír 0:3, Vlach Michal 2:2, body hostů: Jelínek Jakub 4:0, Srb Pavel 3:0, Brokeš Josef 1:2, Blaťák Vojtěch 1:2), KST Město Albrechtice A - Sportklub Štarnov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sopčák Lukáš 3:0, Vyvial Jaromír 2:0, Adamec Štěpán 1:2, Santarius Gustav 2:1, body hostů: Prázdný Pavel 1:2, Mišun Miroslav 1:2, Martinů Jiří ml. 1:2, Paděra Pavel 0:2), TJ Krnov - TJ Slavoj Bruntál A 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kozák Petr 0:3, Hradil Jaroslav 1:2, Štěpanek Martin 3:0, WO 0:4, body hostů: Koval Michal 2:0, Jasinský Čestmír 1:2, Hostěnský Robert 1:1, Machů Jaroslav 1:1, WO 4:0), TTC Mohelnice B - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jarmar Petr 1:1, Májek Josef 0:2, Nantl Rostislav 0:3, Zedníček Miloš 0:3, body hostů: Gargel Zbyněk 3:0, Dubský Pavel 3:0, Dohnálek Ondřej 2:0, Chromec Martin 1:1), EXITERIA KST Jeseník C - TJ Sokol Kolšov A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějíček Miloš st. 4:0, Šimek Pavel 1:2, Kunc Radim 2:1, Senohrábek Zdeněk 1:3, body hostů: Honemann Vlastimil 3:1, Čermák Martin 2:2, Švesták Drahoslav 1:2, Burian Jaroslav 0:3),
3. kolo:
TJ Sokol Bludov - TJ Sokol Kolšov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srb Pavel 2:2, Brokeš Josef 2:2, Blaťák Marek 2:2, Jelínek Jakub 2:2, body hostů: Honemann Vlastimil 1:3, Čermák Martin 2:2, Švesták Drahoslav 3:1, Směšný Tomáš 2:2), TJ Sokol Jedlí A - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomášek Milan 0:2, Altman Petr 0:2, Jarmara Martin 1:2, Haltmar Luděk 0:2, body hostů: Gargel Zbyněk 3:0, Dubský Pavel 2:0, Chromec Martin 1:1, Dohnálek Ondřej 2:0), TJ Slavoj Bruntál A - TTC Mohelnice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jasinský Čestmír 2:2, Hostěnský Robert 2:2, Machů Jaroslav 3:1, Koval Michal 2:2, body hostů: Jarmar Petr 3:1, Zedníček Miloš 1:3, Hvězda Martin 0:4, Nantl Rostislav 3:1), Sportklub Štarnov - EXITERIA KST Jeseník C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mišun Miroslav 0:2, Paděra Pavel 0:2, Martinů Jiří ml. 0:2, WO 0:3, body hostů: Senohrábek Zdeněk 1:0, Kunc Radim 2:0, Fňukal Zdeněk 2:0, Šimek Pavel 1:0, WO 3:0), TJ Sokol Tovačov A - KST Město Albrechtice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 1:3, Pazdera Jaroslav st. 1:2, Otáhal Vlastimil 1:2, Palčík Zdeněk 2:2, body hostů: Vyvial Jaromír 3:1, Sopčák Lukáš 4:0, Santarius Gustav 1:2, Adamec Štěpán 1:2), TJ Sokol Němčice nad Hanou A - TJ Krnov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palásek Martin 0:4, Zemánek Petr 2:2, Palásek Jaromír 2:2, Vlach Michal 4:0, body hostů: Štěpanek Martin 2:2, Matyáš Jaroslav 3:1, Kozák Petr 2:2, Hradil Jaroslav 1:3),
4. kolo:
TJ Sokol Bludov - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srb Pavel 2:2, Brokeš Josef 0:4, Blaťák Marek 3:1, Jelínek Jakub 4:0, body hostů: Gargel Zbyněk 2:2, Dubský Pavel 2:2, Chromec Martin 1:3, Dohnálek Ondřej 2:2), TJ Sokol Jedlí A - TJ Sokol Kolšov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomášek Milan 0:2, Altman Petr 0:2, Haltmar Luděk 0:3, Jarmara Martin 1:1, body hostů: Honemann Vlastimil 3:0, Švesták Drahoslav 2:0, Směšný Tomáš 2:0, Čermák Martin 1:1), TJ Slavoj Bruntál A - EXITERIA KST Jeseník C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jasinský Čestmír 1:3, Kolář Vojta 1:2, Machů Jaroslav 1:2, Koval Michal 2:2, body hostů: Senohrábek Zdeněk 1:3, Šimek Pavel 4:0, Kunc Radim 2:1, Fňukal Zdeněk 2:1), Sportklub Štarnov - TTC Mohelnice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mišun Miroslav 2:1, Paděra Pavel 2:1, Prázdný Pavel 1:2, Martinů Jiří ml. 3:0, body hostů: Jarmar Petr 3:0, Zedníček Miloš 1:2, Nantl Rostislav 0:3, Májek Josef 0:3), TJ Sokol Tovačov A - TJ Krnov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 4:0, Pazdera Jaroslav st. 2:1, Otáhal Vlastimil 1:2, Palčík Zdeněk 2:2, body hostů: Štěpanek Martin 3:1, Matyáš Jaroslav 2:2, Hradil Jaroslav 0:3, Kozák Petr 0:3), TJ Sokol Němčice nad Hanou A - KST Město Albrechtice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oplocký Petr ml. 0:2, Palásek Martin 0:2, Palásek Jaromír 1:2, Vlach Michal 1:2, body hostů: Vyvial Jaromír 3:0, Sopčák Lukáš 3:0, Santarius Gustav 1:1, Adamec Štěpán 1:1),
5. kolo:
KST Město Albrechtice A - TJ Sokol Bludov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sopčák Lukáš 2:1, Vyvial Jaromír 2:0, Adamec Štěpán 2:1, Santarius Gustav 2:1, body hostů: Jelínek Jakub 1:2, Brokeš Josef 1:2, Blaťák Vojtěch 0:3, Odstrčil Jiří 1:1), TJ Krnov - TJ Sokol Jedlí A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žatecký Vladimír 2:1, Hradil Jaroslav 1:2, Kozák Petr 2:1, Štěpanek Martin 3:0, body hostů: Jarmara Martin 2:1, Altman Petr 2:1, Tomášek Milan 0:3, Stryk Zdeněk ml. 0:3), TTC Mohelnice B - TJ Sokol Tovačov A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jarmar Petr 1:1, Nantl Rostislav 0:2, Zedníček Miloš 1:2, Májek Josef 0:3, Hojgr Stanislav 0:1, body hostů: Horák Milan 2:1, Pazdera Jaroslav st. 3:0, Palčík Zdeněk 3:0, Otáhal Vlastimil 1:1), EXITERIA KST Jeseník C - TJ Sokol Němčice nad Hanou A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Senohrábek Zdeněk 1:1, Fňukal Zdeněk 1:1, Kunc Radim 1:2, Šimek Pavel 4:0, WO 2:0, body hostů: Vlach Michal 3:1, Benek Tomáš 1:2, Palásek Jaromír 0:3, Válek Vít 0:1, WO 0:2), TJ Sokol Kolšov A - TJ Slavoj Bruntál A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honemann Vlastimil 2:2, Čermák Martin 1:2, Směšný Tomáš 3:0, Švesták Drahoslav 2:2, body hostů: Koval Michal 3:1, Machů Jaroslav 2:2, Jasinský Čestmír 1:2, Plesník Jiří 0:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín B - Sportklub Štarnov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Petr 2:0, Chromec Martin 2:0, Dubský Pavel 2:1, Gargel Zbyněk 3:0, body hostů: Prázdný Pavel 1:2, Paděra Pavel 0:3, Mišun Miroslav 0:2, Martinů Jiří ml. 0:2),
6. kolo:
KST Město Albrechtice A - TJ Sokol Jedlí A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sopčák Lukáš 2:0, Vyvial Jaromír 2:0, Adamec Štěpán 2:0, Santarius Gustav 2:0, body hostů: Jarmara Martin 0:2, Altman Petr 0:2, Tomášek Milan 0:2, Stryk Zdeněk ml. 0:2), TJ Krnov - TJ Sokol Bludov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žatecký Vladimír 3:1, Hradil Jaroslav 0:4, Kozák Petr 0:4, Štěpanek Martin 4:0, body hostů: Brokeš Josef 3:1, Jelínek Jakub 2:2, Blaťák Vojtěch 2:2, Odstrčil Jiří 2:2), TTC Mohelnice B - TJ Sokol Němčice nad Hanou A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zedníček Miloš 2:1, Nantl Rostislav 2:1, Májek Josef 0:3, Jarmar Petr 4:0, body hostů: Vlach Michal 3:1, Benek Tomáš 1:2, Palásek Jaromír 1:2, Válek Vít 0:3), EXITERIA KST Jeseník C - TJ Sokol Tovačov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fňukal Zdeněk 3:0, Kunc Radim 2:1, Senohrábek Zdeněk 1:2, Šimek Pavel 3:0, body hostů: Horák Milan 2:1, Pazdera Jaroslav st. 1:2, Palčík Zdeněk 0:3, Otáhal Vlastimil 0:3), TJ Sokol Kolšov A - Sportklub Štarnov 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Honemann Vlastimil 2:2, Čermák Martin 1:3, Švesták Drahoslav 3:1, Směšný Tomáš 2:2, body hostů: Prázdný Pavel 1:3, Martinů Jiří ml. 2:2, Paděra Pavel 2:2, Mišun Miroslav 3:1), T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ Slavoj Bruntál A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holík Petr 2:1, Chromec Martin 1:1, Dubský Pavel 2:1, Gargel Zbyněk 3:0, body hostů: Koval Michal 2:1, Machů Jaroslav 1:2, Jasinský Čestmír 0:3, Hostěnský Robert 0:2),
7. kolo:
TJ Sokol Tovačov A - TJ Sokol Němčice nad Hanou A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Milan 3:0, Pazdera Jaroslav st. 2:0, Otáhal Vlastimil 1:2, Palčík Zdeněk 2:1, body hostů: Zemánek Petr 1:2, Vlach Michal 2:1, Benek Tomáš 0:3, Palásek Jaromír 0:2), KST Město Albrechtice A - TJ Krnov 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sopčák Lukáš 1:3, Vyvial Jaromír 2:1, Adamec Štěpán 1:2, Santarius Gustav 2:2, body hostů: Žatecký Vladimír 4:0, Štěpanek Martin 3:1, Matyáš Jaroslav 1:2, Hradil Jaroslav 0:3), TTC Mohelnice B - EXITERIA KST Jeseník C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zedníček Miloš 0:3, Hojgr Stanislav 0:2, Jarmar Petr 2:1, Nantl Rostislav 1:2, body hostů: Matějíček Miloš st. 3:0, Fňukal Zdeněk 1:2, Kunc Radim 2:1, Šimek Pavel 2:0), TJ Sokol Kolšov A - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švesták Drahoslav 2:2, Čermák Martin 1:3, Směšný Tomáš 2:2, Honemann Vlastimil 3:1, body hostů: Chromec Martin 2:2, Gargel Zbyněk 3:1, Holík Petr 2:2, Dubský Pavel 1:3), TJ Slavoj Bruntál A - Sportklub Štarnov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jasinský Čestmír 2:2, Kolář Vojta 0:2, Machů Jaroslav 2:1, Koval Michal 1:3, Hostěnský Robert 1:1, body hostů: Prázdný Pavel 3:1, Martinů Jiří ml. 2:2, Paděra Pavel 4:0, Mišun Miroslav 0:3), TJ Sokol Bludov - TJ Sokol Jedlí A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srb Pavel 2:0, Odstrčil Jiří 0:2, Brokeš Josef 3:0, Jelínek Jakub 3:0, body hostů: Jarmara Martin 1:2, Altman Petr 1:2, Haltmar Luděk 0:2, Krňávek Zdeněk 0:2),
8. kolo:
TJ Sokol Bludov - TJ Slavoj Bruntál A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srb Pavel 3:0, Blaťák Marek 3:0, Brokeš Josef 0:3, Jelínek Jakub 2:1, body hostů: Koval Michal 1:2, Machů Jaroslav 2:1, Plesník Jiří 1:2, Kolář Vojta 0:3), TJ Sokol Jedlí A - Sportklub Štarnov 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Haltmar Luděk 0:2, Tomášek Milan 0:2, Jarmara Martin 3:0, Altman Petr 2:1, WO 4:0, body hostů: Prázdný Pavel 2:2, Martinů Jiří ml. 2:1, Mišun Miroslav 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Tovačov A - TJ Sokol Kolšov A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Milan 1:3, Pazdera Jaroslav st. 1:3, Otáhal Vlastimil 1:2, Palčík Zdeněk 2:2, body hostů: Švesták Drahoslav 3:1, Honemann Vlastimil 1:3, Směšný Tomáš 4:0, Čermák Martin 2:1), TJ Sokol Němčice nad Hanou A - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oplocký Petr ml. 0:2, Palásek Jaromír 0:2, Benek Tomáš 0:3, Vlach Michal 1:1, body hostů: Gargel Zbyněk 3:0, Holík Petr 2:0, Dubský Pavel 2:0, Chromec Martin 1:1), KST Město Albrechtice A - TTC Mohelnice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sopčák Lukáš 3:0, Vyvial Jaromír 1:1, Adamec Štěpán 2:1, Santarius Gustav 3:0, body hostů: Jarmar Petr 2:1, Májek Josef 0:3, Nantl Rostislav 0:3, Zedníček Miloš 0:2), TJ Krnov - EXITERIA KST Jeseník C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žatecký Vladimír 4:0, Matyáš Jaroslav 1:2, Kozák Petr 2:1, Štěpanek Martin 2:2, body hostů: Matějíček Miloš st. 2:2, Fňukal Zdeněk 0:4, Kunc Radim 1:2, Šimek Pavel 2:1),
9. kolo:
TJ Sokol Bludov - Sportklub Štarnov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srb Pavel 3:0, Blaťák Marek 2:0, Brokeš Josef 3:0, Jelínek Jakub 1:2, body hostů: Prázdný Pavel 0:3, Martinů Jiří ml. 1:2, Paděra Pavel 1:2, Mišun Miroslav 0:2), TJ Sokol Jedlí A - TJ Slavoj Bruntál A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haltmar Luděk 1:2, Jarmara Martin 0:2, Krňávek Zdenek ml. 0:3, Altman Petr 2:1, body hostů: Koval Michal 3:0, Machů Jaroslav 3:0, Plesník Jiří 2:1, Kolář Vojta 0:2), TJ Sokol Tovačov A - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 1:2, Pazdera Jaroslav st. 1:2, Otáhal Vlastimil 0:3, Palčík Zdeněk 1:2, body hostů: Gargel Zbyněk 3:0, Chromec Martin 2:1, Holík Petr 1:2, Dubský Pavel 3:0), TJ Sokol Němčice nad Hanou A - TJ Sokol Kolšov A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benek Tomáš 1:2, Palásek Jaromír 0:3, Oplocký Petr ml. 0:3, Vlach Michal 3:0, body hostů: Směšný Tomáš 3:0, Honemann Vlastimil 2:1, Švesták Drahoslav 1:2, Čermák Martin 2:1), KST Město Albrechtice A - EXITERIA KST Jeseník C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sopčák Lukáš 1:2, Vyvial Jaromír 2:1, Adamec Štěpán 1:2, Santarius Gustav 0:4, body hostů: Matějíček Miloš st. 3:1, Šimek Pavel 3:0, Fňukal Zdeněk 1:2, Kunc Radim 2:1), TJ Krnov - TTC Mohelnice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žatecký Vladimír 3:0, Matyáš Jaroslav 1:2, Kozák Petr 1:2, Štěpanek Martin 3:0, body hostů: Jarmar Petr 2:1, Zedníček Miloš 2:1, Nantl Rostislav 0:3, Májek Josef 0:3),
10. kolo:
TTC Mohelnice B - TJ Sokol Bludov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nantl Rostislav 1:3, Hvězda Martin 0:4, Zedníček Miloš 1:2, Jarmar Petr 4:0, body hostů: Jelínek Jakub 1:3, Srb Pavel 3:1, Odstrčil Jiří 3:1, Blaťák Marek 2:1), EXITERIA KST Jeseník C - TJ Sokol Jedlí A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fňukal Zdeněk 2:0, Kunc Radim 2:0, Janoušek Vladimír 3:0, Matějíček Miloš st. 2:0, body hostů: Jarmara Martin 0:3, Altman Petr 0:2, Haltmar Luděk 0:2, Tomášek Milan 0:2), TJ Sokol Kolšov A - KST Město Albrechtice A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Honemann Vlastimil 3:1, Čermák Martin 2:1, Směšný Tomáš 1:2, Švesták Drahoslav 4:0, body hostů: Adamec Štěpán 1:3, Vyvial Jaromír 1:3, Sopčák Lukáš 2:1, Santarius Gustav 0:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ Krnov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holík Petr 2:1, Brzokoupil Jiří 2:1, Chromec Martin 0:3, Gargel Zbyněk 4:0, body hostů: Štěpanek Martin 2:2, Žatecký Vladimír 2:1, Matyáš Jaroslav 1:2, Kozák Petr 0:3), TJ Slavoj Bruntál A - TJ Sokol Tovačov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jasinský Čestmír 1:3, Machů Jaroslav 3:1, Plesník Jiří 2:2, Koval Michal 2:2, body hostů: Horák Milan 2:2, Pazdera Jaroslav st. 2:2, Palčík Zdeněk 2:2, Zavřel Josef 2:2), Sportklub Štarnov - TJ Sokol Němčice nad Hanou A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Martinů Jiří ml. 2:1, Paděra Pavel 3:0, Prázdný Pavel 4:0, WO 0:4, body hostů: Vlach Michal 1:2, Benek Tomáš 0:3, Palásek Jaromír 0:2, Benek Jaromír 0:2, WO 4:0),
11. kolo:
TTC Mohelnice B - TJ Sokol Jedlí A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zedníček Miloš 2:2, Májek Josef 0:3, Nantl Rostislav 2:1, Jarmar Petr 4:0, body hostů: Jarmara Martin 3:1, Altman Petr 1:3, Haltmar Luděk 1:2, Tomášek Milan 1:2), EXITERIA KST Jeseník C - TJ Sokol Bludov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fňukal Zdeněk 1:3, Kunc Radim 0:4, Janoušek Vladimír 2:2, Matějíček Miloš st. 4:0, body hostů: Blaťák Vojtěch 1:3, Srb Pavel 3:1, Jelínek Jakub 2:2, Blaťák Marek 3:1), TJ Sokol Kolšov A - TJ Krnov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Honemann Vlastimil 2:2, Čermák Martin 2:2, Směšný Tomáš 3:1, Švesták Drahoslav 2:2, body hostů: Štěpanek Martin 3:1, Žatecký Vladimír 3:1, Matyáš Jaroslav 1:3, Kozák Petr 0:4), T.J. Sokol Olomouc Neředín B - KST Město Albrechtice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holík Petr 2:0, Brzokoupil Jiří 2:0, Chromec Martin 2:0, Gargel Zbyněk 2:0, body hostů: Vyvial Jaromír 0:2, Sopčák Lukáš 0:2, Santarius Gustav 0:2, Adamec Štěpán 0:2), TJ Slavoj Bruntál A - TJ Sokol Němčice nad Hanou A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jasinský Čestmír 2:0, Machů Jaroslav 2:0, Plesník Jiří 2:1, Koval Michal 2:0, body hostů: Benek Jaromír 0:3, Vlach Michal 1:1, Benek Tomáš 0:2, Palásek Jaromír 0:2), Sportklub Štarnov - TJ Sokol Tovačov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mišun Miroslav 1:2, Martinů Jiří ml. 2:1, Paděra Pavel 2:1, Prázdný Pavel 4:0, body hostů: Horák Milan 1:3, Pazdera Jaroslav st. 0:3, Zavřel Josef 1:2, Palčík Zdeněk 2:1),
12. kolo:
TJ Sokol Bludov - TJ Sokol Tovačov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Jakub 0:4, Srb Pavel 3:1, Blaťák Marek 3:1, Brokeš Josef 2:2, body hostů: Horák Milan 3:1, Pazdera Jaroslav st. 1:3, Zavřel Josef 2:2, Palčík Zdeněk 2:2), TJ Sokol Jedlí A - TJ Sokol Němčice nad Hanou A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haltmar Luděk 3:1, Altman Petr 1:3, Tomášek Milan 1:3, Jarmara Martin 3:1, body hostů: Vlach Michal 4:0, Benek Tomáš 1:3, Benek Jaromír 2:2, Válek Vít 0:2, Palásek Jaromír 1:1), TJ Slavoj Bruntál A - KST Město Albrechtice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jasinský Čestmír 1:2, Plesník Jiří 1:2, Machů Jaroslav 0:3, Koval Michal 3:1, body hostů: Sopčák Lukáš 4:0, Muroň Antonín 2:1, Adamec Štěpán 1:2, Vyvial Jaromír 1:2), Sportklub Štarnov - TJ Krnov 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paděra Pavel 2:2, Mišun Miroslav 1:3, Prázdný Pavel 3:1, Martinů Jiří ml. 4:0, body hostů: Štěpanek Martin 3:1, Žatecký Vladimír 2:2, Matyáš Jaroslav 0:4, Hradil Jaroslav 1:3), TJ Sokol Kolšov A - TTC Mohelnice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Martin 3:1, Směšný Tomáš 2:1, Honemann Vlastimil 1:2, Švesták Drahoslav 3:1, body hostů: Jarmar Petr 4:0, Zedníček Miloš 0:4, Nantl Rostislav 1:2, Májek Josef 0:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín B - EXITERIA KST Jeseník C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chromec Martin 1:1, Brzokoupil Jiří 2:1, Holík Petr 1:1, Gargel Zbyněk 2:0, Dubský Pavel 1:0, WO 2:0, body hostů: Matějíček Miloš st. 3:0, Šimek Pavel 0:1, Kunc Radim 0:3, Janoušek Vladimír 0:3, WO 0:2),
13. kolo:
TJ Sokol Jedlí A - TJ Sokol Tovačov A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haltmar Luděk 0:2, Altman Petr 0:2, Tomášek Milan 0:3, Jarmara Martin 2:1, body hostů: Horák Milan 3:0, Pazdera Jaroslav st. 3:0, Palčík Zdeněk 1:1, Otáhal Vlastimil 1:1), TJ Sokol Bludov - TJ Sokol Němčice nad Hanou A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Tomáš 2:1, Srb Pavel 2:1, Blaťák Marek 2:1, Brokeš Josef 3:1, body hostů: Vlach Michal 3:1, Benek Tomáš 0:3, Benek Jaromír 1:2, Válek Vít 0:1, Palásek Jaromír 0:2), Sportklub Štarnov - KST Město Albrechtice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paděra Pavel 2:2, Prázdný Pavel 0:2, Prázdný Pavel 3:1, Martinů Jiří ml. 3:1, Mišun Miroslav 0:2, body hostů: Sopčák Lukáš 3:1, Vyvial Jaromír 2:2, Adamec Štěpán 1:3, Muroň Antonín 2:2), TJ Slavoj Bruntál A - TJ Krnov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jasinský Čestmír 2:1, Plesník Jiří 2:0, Machů Jaroslav 2:1, Koval Michal 3:0, body hostů: Žatecký Vladimír 2:1, Štěpanek Martin 0:2, Kozák Petr 0:3, Matyáš Jaroslav 0:2, Hradil Jaroslav 0:1), T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TTC Mohelnice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chromec Martin 1:2, Brzokoupil Jiří 2:1, Dubský Pavel 3:0, Gargel Zbyněk 3:0, body hostů: Jarmar Petr 2:1, Nantl Rostislav 0:3, Zedníček Miloš 1:2, Májek Josef 0:3), TJ Sokol Kolšov A - EXITERIA KST Jeseník C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švesták Drahoslav 2:1, Čermák Martin 1:1, Směšný Tomáš 2:1, Honemann Vlastimil 3:0, body hostů: Matějíček Miloš st. 3:0, Šimek Pavel 0:3, Kunc Radim 0:3, Janoušek Vladimír 0:2),
14. kolo:
TJ Sokol Kolšov A - TJ Sokol Bludov 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honemann Vlastimil 1:2, Směšný Tomáš 0:2, Čermák Martin 0:3, Švesták Drahoslav 1:2, body hostů: Blaťák Marek 2:1, Srb Pavel 3:0, Jelínek Jakub 3:0, Brokeš Josef 1:1), T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ Sokol Jedlí A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dubský Pavel 1:0, Chromec Martin 2:0, Holík Petr 1:2, Gargel Zbyněk 2:0, WO 3:0, body hostů: Jarmara Martin 1:2, Altman Petr 1:2, Haltmar Luděk 0:2, WO 0:3), TTC Mohelnice B - TJ Slavoj Bruntál A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grézl Martin 1:2, Nantl Rostislav 0:3, Zedníček Miloš 0:3, Jarmar Petr 3:0, body hostů: Koval Michal 3:0, Machů Jaroslav 2:1, Plesník Jiří 1:2, Jasinský Čestmír 2:1), EXITERIA KST Jeseník C - Sportklub Štarnov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Vladimír 1:2, Fňukal Zdeněk 2:1, Matějíček Miloš st. 3:0, Kunc Radim 2:1, body hostů: Prázdný Pavel 2:1, Paděra Pavel 1:2, Martinů Jiří ml. 1:2, Mišun Miroslav 0:3), KST Město Albrechtice A - TJ Sokol Tovačov A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sopčák Lukáš 3:1, Muroň Antonín 2:1, Adamec Štěpán 3:0, Santarius Gustav 2:2, body hostů: Horák Milan 0:4, Otáhal Vlastimil 0:3, Pazdera Jaroslav st. 1:2, Zavřel Josef 3:0, Palčík Zdeněk 0:1), TJ Krnov - TJ Sokol Němčice nad Hanou A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žatecký Vladimír 3:0, Matyáš Jaroslav 0:2, Kozák Petr 2:1, Štěpanek Martin 3:0, body hostů: Vlach Michal 2:1, Benek Tomáš 1:2, Benek Jaromír 0:3, Palásek Jaromír 0:2),
15. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ Sokol Bludov 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holík Petr 2:2, Dubský Pavel 1:2, Chromec Martin 1:2, Gargel Zbyněk 4:0, body hostů: Srb Pavel 3:1, Blaťák Marek 2:2, Jelínek Jakub 0:2, Brokeš Josef 1:2, Jílek Tomáš 0:1), TJ Sokol Kolšov A - TJ Sokol Jedlí A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švesták Drahoslav 2:0, Směšný Tomáš 2:0, Čermák Martin 2:0, Honemann Vlastimil 2:0, body hostů: Jarmara Martin 0:2, Altman Petr 0:2, Haltmar Luděk 0:2, Stryk Zdeněk ml. 0:2), EXITERIA KST Jeseník C - TJ Slavoj Bruntál A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Vladimír 1:3, Fňukal Zdeněk 2:2, Kunc Radim 1:3, Matějíček Miloš st. 4:0, body hostů: Machů Jaroslav 3:1, Plesník Jiří 2:2, Jasinský Čestmír 1:3, Hostěnský Robert 2:2), TTC Mohelnice B - Sportklub Štarnov 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hvězda Martin 0:3, Jarmar Petr 2:0, Nantl Rostislav 0:3, Zedníček Miloš 1:2, body hostů: Prázdný Pavel st. 2:1, Martinů Jiří ml. 2:1, Paděra Pavel 2:1, Mišun Miroslav 2:0), TJ Krnov - TJ Sokol Tovačov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpanek Martin 3:1, Matyáš Jaroslav 1:2, Kozák Petr 1:2, Žatecký Vladimír 4:0, body hostů: Zavřel Josef 3:1, Horák Milan 0:4, Pazdera Jaroslav st. 1:2, Palčík Zdeněk 1:2), KST Město Albrechtice A - TJ Sokol Němčice nad Hanou A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Štěpán 2:0, Sopčák Lukáš 2:0, Santarius Gustav 1:2, Muroň Antonín 3:0, body hostů: Benek Tomáš 0:3, Vlach Michal 1:2, Benek Jaromír 1:1, Palásek Jaromír 0:2),
16. kolo:
TJ Sokol Bludov - KST Město Albrechtice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Jakub 2:2, Srb Pavel 2:1, Blaťák Marek 2:1, Brokeš Josef 3:1, body hostů: Vyvial Jaromír 3:1, Sopčák Lukáš 1:3, Adamec Štěpán 0:3, Santarius Gustav 1:2), TJ Sokol Jedlí A - TJ Krnov 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomášek Milan 1:2, Haltmar Luděk 1:1, Altman Petr 1:2, Mrázek Petr 0:3, body hostů: Štěpanek Martin 3:0, Matyáš Jaroslav 1:2, Kozák Petr 3:0, Hradil Jaroslav 1:1), TJ Sokol Tovačov A - TTC Mohelnice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 1:2, Pazdera Jaroslav st. 1:2, Palčík Zdeněk 1:2, Otáhal Vlastimil 1:3, body hostů: Olejník Petr ml. 4:0, Jarmar Petr 3:0, Zedníček Miloš 2:1, Nantl Rostislav 0:3), TJ Sokol Němčice nad Hanou A - EXITERIA KST Jeseník C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Válek Vít 1:3, Benek Jaromír 2:2, Zemánek Petr 1:3, Benek Tomáš 3:1, body hostů: Matějíček Miloš st. 4:0, Fňukal Zdeněk 2:2, Kunc Radim 1:3, Šimek Pavel 2:2), TJ Slavoj Bruntál A - TJ Sokol Kolšov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jasinský Čestmír 1:3, Plesník Jiří 3:1, Machů Jaroslav 1:3, Koval Michal 2:2, body hostů: Směšný Tomáš 4:0, Honemann Vlastimil 2:2, Čermák Martin 0:4, Švesták Drahoslav 3:1), Sportklub Štarnov - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mišun Miroslav 0:3, Prázdný Pavel st. 2:1, Paděra Pavel 2:2, WO 0:4, body hostů: Gargel Zbyněk 3:0, Dubský Pavel 1:2, Kovačík Roman 2:0, Holík Petr 0:2, WO 4:0),
17. kolo:
TJ Sokol Jedlí A - KST Město Albrechtice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomášek Milan 0:2, Mrázek Petr 0:2, Altman Petr 1:2, Haltmar Luděk 1:2, body hostů: Sopčák Lukáš 3:0, Adamec Štěpán 3:0, Santarius Gustav 1:1, Vyvial Jaromír 1:1), TJ Sokol Bludov - TJ Krnov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Jakub 2:0, Srb Pavel 1:1, Blaťák Marek 2:1, Brokeš Josef 3:0, body hostů: Štěpanek Martin 1:2, Kozák Petr 1:2, Matyáš Jaroslav 0:2, Hradil Jaroslav 0:2), TJ Sokol Němčice nad Hanou A - TTC Mohelnice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Válek Vít 2:1, Zemánek Petr 1:1, Benek Jaromír 2:1, Benek Tomáš 3:0, body hostů: Jarmar Petr 3:0, Zedníček Miloš 0:3, Nantl Rostislav 0:3, Májek Josef 0:2), TJ Sokol Tovačov A - EXITERIA KST Jeseník C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Milan 1:2, Pazdera Jaroslav st. 0:2, Otáhal Vlastimil 1:2, Palčík Zdeněk 2:2, WO 1:0, body hostů: Matějíček Miloš st. 4:0, Fňukal Zdeněk 3:0, Kunc Radim 0:3, Šimek Pavel 1:1, WO 0:1), Sportklub Štarnov - TJ Sokol Kolšov A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mišun Miroslav 0:3, Prázdný Pavel ml. 0:3, Prázdný Pavel st. 3:0, Paděra Pavel 1:2, body hostů: Směšný Tomáš 2:1, Honemann Vlastimil 2:1, Čermák Martin 1:2, Švesták Drahoslav 3:0), TJ Slavoj Bruntál A - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hostěnský Robert 0:3, Jasinský Čestmír 1:2, Koval Michal 0:3, Machů Jaroslav 2:1, body hostů: Gargel Zbyněk 3:0, Holík Petr 1:2, Dubský Pavel 2:1, Kovačík Roman 3:0),
18. kolo:
TJ Sokol Němčice nad Hanou A - TJ Sokol Tovačov A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benek Tomáš 0:4, Válek Vít 1:2, Benek Jaromír 1:2, Vlach Michal 4:0, body hostů: Zavřel Josef 2:2, Horák Milan 2:2, Pazdera Jaroslav st. 2:1, Otáhal Vlastimil 1:1, Palčík Zdeněk 1:0), TJ Krnov - KST Město Albrechtice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpanek Martin 2:1, Hradil Jaroslav 1:2, Kozák Petr 1:2, Žatecký Vladimír 4:0, body hostů: Sopčák Lukáš 3:1, Vyvial Jaromír 2:1, Santarius Gustav 0:3, Adamec Štěpán 0:3), EXITERIA KST Jeseník C - TTC Mohelnice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janoušek Vladimír 1:0, Kunc Radim 2:0, Šimek Pavel 2:0, Matějíček Miloš st. 1:0, WO 3:0, body hostů: Jarmar Petr 0:2, Májek Josef 0:2, Nantl Rostislav 0:2, WO 0:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ Sokol Kolšov A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gargel Zbyněk 4:0, Dubský Pavel 2:1, Holík Petr 1:2, Kovačík Roman 3:1, body hostů: Směšný Tomáš 2:2, Honemann Vlastimil 2:2, Čermák Martin 0:3, Švesták Drahoslav 0:3), Sportklub Štarnov - TJ Slavoj Bruntál A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mišun Miroslav 0:4, Martinů Jiří ml. 3:1, Prázdný Pavel st. 3:1, Paděra Pavel 3:1, body hostů: Koval Michal 2:2, Machů Jaroslav 1:3, Plesník Jiří 3:1, Jasinský Čestmír 1:3), TJ Sokol Jedlí A - TJ Sokol Bludov 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jarmara Martin 2:1, Tomášek Milan 0:3, Altman Petr 1:2, Haltmar Luděk 1:2, body hostů: Blaťák Marek 2:1, Srb Pavel 3:0, Brokeš Josef 2:1, Jelínek Jakub 1:2),
19. kolo:
TJ Slavoj Bruntál A - TJ Sokol Bludov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jasinský Čestmír 2:1, Plesník Jiří 2:1, Machů Jaroslav 1:0, Koval Michal 3:1, Hostěnský Robert 0:2, body hostů: Blaťák Marek 2:2, Srb Pavel 2:1, Jelínek Jakub 1:2, Brokeš Josef 0:3), Sportklub Štarnov - TJ Sokol Jedlí A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mišun Miroslav 2:0, Paděra Pavel 1:1, Prázdný Pavel st. 3:0, Martinů Jiří ml. 2:0, body hostů: Altman Petr 0:3, Jarmara Martin 1:1, Haltmar Luděk 0:2, Tomášek Milan 0:2), TJ Sokol Kolšov A - TJ Sokol Tovačov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švesták Drahoslav 2:1, Čermák Martin 2:1, Honemann Vlastimil 1:2, Směšný Tomáš 3:1, body hostů: Horák Milan 2:2, Palčík Zdeněk 2:1, Pazdera Jaroslav st. 1:2, Otáhal Vlastimil 0:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ Sokol Němčice nad Hanou A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chromec Martin 2:1, Gargel Zbyněk 2:1, Holík Petr 2:1, Dubský Pavel 3:0, body hostů: Vlach Michal 3:0, Benek Tomáš 0:3, Palásek Jaromír 0:1, Benek Jaromír 0:3, Válek Vít 0:2), TTC Mohelnice B - KST Město Albrechtice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Májek Josef 0:3, Hvězda Martin 0:2, Zedníček Miloš 0:3, Jarmar Petr 3:0, Nantl Rostislav 0:1, body hostů: Sopčák Lukáš 3:0, Adamec Štěpán 2:1, Santarius Gustav 2:1, Vyvial Jaromír 2:1), EXITERIA KST Jeseník C - TJ Krnov 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fňukal Zdeněk 2:1, Kunc Radim 2:1, Šimek Pavel 2:1, Matějíček Miloš st. 4:0, body hostů: Žatecký Vladimír 3:1, Matyáš Jaroslav 0:3, Kozák Petr 0:3, Hradil Jaroslav 0:3),
20. kolo:
Sportklub Štarnov - TJ Sokol Bludov 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mišun Miroslav 0:3, Paděra Pavel 0:3, Prázdný Pavel st. 2:1, Martinů Jiří ml. 2:1, body hostů: Blaťák Marek 3:0, Srb Pavel 1:1, Jelínek Jakub 1:2, Brokeš Josef 3:0, Jílek Tomáš 0:1), TJ Slavoj Bruntál A - TJ Sokol Jedlí A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jasinský Čestmír 2:0, Plesník Jiří 2:0, Machů Jaroslav 1:1, Koval Michal 3:0, Hostěnský Robert 1:0, body hostů: Tomášek Milan 0:3, Haltmar Luděk 0:3, Jarmara Martin 1:1, Altman Petr 0:2), T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ Sokol Tovačov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chromec Martin 2:2, Holík Petr 2:2, Saksa Ivan 2:2, Dubský Pavel 2:2, body hostů: Horák Milan 2:2, Palčík Zdeněk 2:2, Pazdera Jaroslav st. 2:2, Otáhal Vlastimil 2:2), TJ Sokol Kolšov A - TJ Sokol Němčice nad Hanou A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švesták Drahoslav 2:1, Čermák Martin 1:2, Honemann Vlastimil 2:1, Směšný Tomáš 3:1, body hostů: Vlach Michal 2:2, Benek Tomáš 1:2, Benek Jaromír 1:2, Válek Vít 1:2), EXITERIA KST Jeseník C - KST Město Albrechtice A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fňukal Zdeněk 2:2, Janoušek Vladimír 1:3, Šimek Pavel 2:1, Matějíček Miloš st. 3:1, body hostů: Sopčák Lukáš 3:1, Adamec Štěpán 1:3, Santarius Gustav 1:3, Vyvial Jaromír 2:1), TTC Mohelnice B - TJ Krnov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hvězda Martin 2:1, Zedníček Miloš 2:1, Nantl Rostislav 1:2, Jarmar Petr 4:0, body hostů: Žatecký Vladimír 3:1, Matyáš Jaroslav 1:2, Kozák Petr 0:3, Hradil Jaroslav 0:3),
21. kolo:
TJ Sokol Bludov - TTC Mohelnice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jílek Tomáš 1:1, Blaťák Marek 2:0, Jelínek Jakub 2:1, Brokeš Josef 3:0, body hostů: Jarmar Petr 1:2, Zedníček Miloš 1:2, Hvězda Martin 0:2, Hojgr Stanislav 0:2), TJ Sokol Jedlí A - EXITERIA KST Jeseník C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jarmara Martin 0:2, Altman Petr 0:2, Tomášek Milan 0:2, Haltmar Luděk 0:2, body hostů: Matějíček Miloš st. 2:0, Fňukal Zdeněk 2:0, Janoušek Vladimír 2:0, Šimek Pavel 2:0), KST Město Albrechtice A - TJ Sokol Kolšov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Štěpán 3:1, Sopčák Lukáš 4:0, Santarius Gustav 0:3, Vyvial Jaromír 2:2, body hostů: Honemann Vlastimil 2:2, Švesták Drahoslav 1:3, Čermák Martin 2:2, Směšný Tomáš 1:2), TJ Krnov - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žatecký Vladimír 4:0, Matyáš Jaroslav 2:1, Kozák Petr 1:2, Štěpanek Martin 3:1, body hostů: Dubský Pavel 1:3, Holík Petr 1:3, Chromec Martin 1:2, Kovačík Roman 1:2), TJ Sokol Tovačov A - TJ Slavoj Bruntál A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 1:2, Pazdera Jaroslav st. 2:1, Otáhal Vlastimil 1:2, Palčík Zdeněk 0:4, body hostů: Koval Michal 3:1, Machů Jaroslav 1:2, Plesník Jiří 3:0, Jasinský Čestmír 2:1), TJ Sokol Němčice nad Hanou A - Sportklub Štarnov 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlach Zdeněk 0:1, Benek Jaromír 0:2, Válek Vít 0:3, Benek Tomáš 0:2, Palásek Jaromír 1:0, body hostů: Prázdný Pavel st. 3:0, Paděra Pavel 2:0, Martinů Jiří ml. 2:0, Mišun Miroslav 1:1),
22. kolo:
TJ Sokol Jedlí A - TTC Mohelnice B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomášek Milan 1:2, Haltmar Luděk 1:2, Jarmara Martin 1:2, Altman Petr 0:4, body hostů: Jarmar Petr 3:1, Zedníček Miloš 3:0, Grézl Martin 3:0, Hvězda Martin 1:2), TJ Sokol Bludov - EXITERIA KST Jeseník C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Jakub 3:1, Srb Pavel 2:2, Blaťák Marek 1:2, Brokeš Josef 3:1, body hostů: Matějíček Miloš st. 4:0, Šimek Pavel 2:2, Fňukal Zdeněk 0:4, Janoušek Vladimír 0:3), TJ Krnov - TJ Sokol Kolšov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hradil Jaroslav 0:4, Matyáš Jaroslav 3:1, Kozák Petr 2:2, Štěpanek Martin 3:1, body hostů: Honemann Vlastimil 3:1, Čermák Martin 2:2, Švesták Drahoslav 2:2, Směšný Tomáš 1:3), KST Město Albrechtice A - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sopčák Lukáš 4:0, Santarius Gustav 2:1, Adamec Štěpán 2:1, Vyvial Jaromír 2:2, body hostů: Dubský Pavel 0:4, Chromec Martin 3:1, Kovačík Roman 0:3, Holík Petr 1:2), TJ Sokol Němčice nad Hanou A - TJ Slavoj Bruntál A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benek Jaromír 3:0, Palásek Jaromír 1:2, Válek Vít 1:2, Benek Tomáš 0:4, body hostů: Koval Michal 3:1, Machů Jaroslav 3:0, Plesník Jiří 1:2, Jasinský Čestmír 1:2), TJ Sokol Tovačov A - Sportklub Štarnov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 3:0, Pazdera Jaroslav st. 1:2, Otáhal Vlastimil 2:1, Palčík Zdeněk 3:0, body hostů: Prázdný Pavel st. 2:1, Paděra Pavel 1:2, Martinů Jiří ml. 0:3, Mišun Miroslav 0:3),
Krajský přebor 2A
1. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín C - T.J. Sokol Šternberk B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Radek 3:1, Černý Marek 0:4, Kovačík Roman 3:1, Saksa Ivan 3:1, body hostů: Vémola Martin 4:0, Černoch Alois st. 1:3, Sedlář Michal 1:3, Gabrhel Ladislav 1:3), TJ Sigma Lutín - T.J. Sokol Nový Svět 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halfar Václav 3:1, Zbořil Radek 2:2, Začal Martin 2:2, Tlach Miroslav 3:1, body hostů: Plachý Vojtěch 2:2, Procházka Zdeněk 0:3, Holiš Roman 4:0, Chytil Miroslav 0:4, Kolísko Vlastimil 0:1), TJ OP Prostějov A - TJ Sokol Kojetín 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrůza Petr 1:2, Stužka Oldřich st. 1:0, Bandurič Petr 0:3, Sedláček Jiří 1:2, Lužný Petr 0:2, body hostů: Odehnal Jakub 3:0, Prokeš Lukáš 2:1, Zítka Tomáš 2:1, Orság Vlastimil 2:1), TJ Sokol Otaslavice A - SK Přerov D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daněček Zdeněk 1:2, Fára Jindřich 3:1, Mikuš Michal 2:2, Kalabis Petr 4:0, Kadlčík Vlastimil 0:1, body hostů: Šikl Richard 2:2, Čada Hynek 1:3, Červinka Lukáš 3:1, Jarolím Tomáš 0:4), TJ Sigma Hranice A - TJ Sokol Čechovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 2:2, Klos Otto 2:2, Jemelka Libor 3:1, Sohr Radovan 3:1, body hostů: Pekař René 4:0, Maděrka Aleš 0:4, Velešík Josef 0:4, Chytil Milan 2:2), TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Čechovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotlán Miroslav ml. 1:3, Anděl Pavel 0:4, Viliš Tomáš 2:2, Suchý Ondřej ml. 2:2, body hostů: Richter David 4:0, Jahn Michal 3:1, Kolík Petr 2:2, Kroupa Lukáš 2:2),
2. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín C - T.J. Sokol Nový Svět 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vysloužil Radek 2:2, Černý Marek 0:1, Kovačík Roman 3:0, Saksa Ivan 3:1, Dohnálek Ondřej 2:1, WO 1:0, body hostů: Plachý Vojtěch 1:3, Procházka Zdeněk 1:3, Holiš Roman 2:2, Chytil Miroslav 1:2, WO 0:1), TJ Sigma Lutín - T.J. Sokol Šternberk B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Začal Martin 2:2, Ošťádal Rostislav 0:4, Zbořil Radek 2:2, Tlach Miroslav 3:1, body hostů: Coufal Ondřej 4:0, Vémola Martin 1:3, Černoch Alois st. 2:2, Sedlář Michal 2:2), TJ OP Prostějov A - SK Přerov D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrůza Petr 2:0, Stužka Oldřich st. 2:0, Lužný Petr 2:1, Sedláček Jiří 2:0, body hostů: Čada Hynek 0:3, Jarolím Tomáš 0:2, Šikl Richard 1:1, Červinka Lukáš 0:2), TJ Sokol Otaslavice A - TJ Sokol Kojetín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněček Zdeněk 0:4, Fára Jindřich 1:3, Mikuš Michal 1:2, Kalabis Petr 4:0, WO 1:0, body hostů: Odehnal Jakub 3:1, Prokeš Lukáš 2:2, Zítka Tomáš 2:2, Orság Vlastimil 2:1, WO 0:1), TJ Sigma Hranice A - TJ Sokol Čechovice C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jemelka Ivan 3:1, Klos Otto 3:1, Jemelka Libor 2:2, Sohr Radovan 3:1, body hostů: Richter David 3:1, Jahn Michal 2:2, Kolík Petr 0:4, Kroupa Lukáš 0:4), TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Čechovice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotlán Miroslav ml. 1:3, Anděl Pavel 1:3, Viliš Tomáš 1:3, Suchý Ondřej ml. 0:3, WO 0:1, body hostů: Pekař René 3:0, Maděrka Aleš 4:0, Velešík Josef 1:3, Chytil Milan 4:0, WO 1:0),
3. kolo:
T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sokol Čechovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slovák Martin 2:2, Gabrhel Ladislav 1:3, Černoch Alois st. 2:2, Vémola Martin 1:3, body hostů: Pekař René 4:0, Chytil Milan 3:1, Velešík Josef 0:4, Maděrka Aleš 3:1), T.J. Sokol Nový Svět - TJ Sokol Čechovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chytil Miroslav 2:2, Procházka Zdeněk 2:2, Piták Alexander 0:4, Holiš Roman 4:0, body hostů: Richter David 3:1, Jahn Michal 3:1, Kolík Petr 1:3, Fréhar Jan 1:3), TJ Sokol Kojetín - TJ Sigma Hranice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zítka Tomáš 2:2, Prokeš Lukáš 3:1, Ocknecht Jiří 1:3, Orság Vlastimil 3:1, body hostů: Jemelka Ivan 1:3, Klos Otto 1:3, Jemelka Libor 2:2, Sohr Radovan 3:1), SK Přerov D - TJ Sokol Dolní Újezd 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Červinka Lukáš 1:3, Valašík Lukáš 4:0, Čada Hynek 1:1, Šikl Richard 4:0, Jarolím Tomáš 0:2, body hostů: Kotlán Miroslav ml. 1:3, Holík Ctirad 2:2, Suchý Ondřej ml. 1:3, Viliš Tomáš 2:2), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ OP Prostějov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačík Roman 4:0, Běhal Milan 2:2, Vysloužil Radek 3:1, Saksa Ivan 2:2, body hostů: Sedláček Jiří 2:2, Hrůza Petr 3:1, Běhal Jiří st. 0:4, Lužný Petr 0:4), TJ Sigma Lutín - TJ Sokol Otaslavice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hampl Jiří 3:1, Zbořil Radek 4:0, Začal Martin 3:1, Halfar Václav 3:1, body hostů: Krátký Jan 0:4, Mikuš Michal 3:1, Kadlčík Vlastimil 0:4, Krátký Jaroslav 0:4),
4. kolo:
T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sokol Čechovice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šauer Miloš 4:0, Vémola Martin 4:0, Černoch Alois st. 2:2, Gabrhel Ladislav 2:2, body hostů: Jahn Michal 1:3, Kolík Petr 2:2, Šťastný Petr 1:3, Fréhar Jan 0:4), T.J. Sokol Nový Svět - TJ Sokol Čechovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chytil Miroslav 1:3, Procházka Zdeněk 1:3, Holiš Roman 4:0, Piták Alexander 0:4, body hostů: Pekař René 3:1, Chytil Milan 3:1, Velešík Josef 1:3, Maděrka Aleš 3:1), TJ Sokol Kojetín - TJ Sokol Dolní Újezd 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ocknecht Jiří 2:2, Orság Vlastimil 3:1, Prokeš Lukáš 3:0, Zítka Tomáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Suchý Ondřej ml. 1:3, Kotlán Miroslav ml. 1:3, Holík Ctirad 0:4, Viliš Tomáš 2:1, WO 1:0), SK Přerov D - TJ Sigma Hranice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čada Hynek 0:3, Jarolím Tomáš 0:4, Šikl Richard 3:0, Červinka Lukáš 0:4, WO 1:1, body hostů: Jemelka Ivan 3:1, Klos Otto 2:1, Jemelka Libor 3:1, Sohr Radovan 3:0, WO 1:1), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ Sokol Otaslavice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Běhal Milan 3:1, Vysloužil Radek 4:0, Kovačík Roman 4:0, Saksa Ivan 4:0, body hostů: Krátký Jan 0:4, Daněček Zdeněk 0:4, Mikuš Michal 1:3, Kadlčík Vlastimil 0:4), TJ Sigma Lutín - TJ OP Prostějov A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hampl Jiří 2:2, Zbořil Radek 2:2, Ošťádal Rostislav 0:4, Začal Martin 1:3, body hostů: Sedláček Jiří 4:0, Hrůza Petr 4:0, Běhal Jiří st. 2:2, Lužný Petr 1:3),
5. kolo:
TJ OP Prostějov A - T.J. Sokol Šternberk B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrůza Petr 1:3, Běhal Jiří st. 3:1, Lužný Petr 2:2, Sedláček Jiří 3:1, body hostů: Vyhnálek Tomáš 3:1, Vémola Martin 1:3, Šauer Miloš 2:2, Černoch Alois ml. 1:3), TJ Sokol Otaslavice A - T.J. Sokol Nový Svět 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Jaroslav 0:1, Fára Jindřich 2:2, Mikuš Michal 2:1, Daněček Zdeněk 0:4, Krátký Jan 0:3, WO 1:0, body hostů: Plachý Vojtěch 3:1, Kučera Ivan 2:2, Holiš Roman 4:0, Procházka Zdeněk 2:1, WO 0:1), TJ Sigma Hranice A - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 1:2, Zobaník Jaroslav 0:4, Němeček Ladislav 0:4, Jemelka Libor 2:2, WO 1:0, body hostů: Běhal Milan 1:1, Dohnálek Ondřej 3:0, Kovačík Roman 3:1, Saksa Ivan 4:0, Bolpagni Marcello 1:1, WO 0:1), TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sigma Lutín 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotlán Miroslav ml. 2:2, Suchý Ondřej st. 2:2, Viliš Tomáš 1:3, Suchý Ondřej ml. 1:3, body hostů: Tlach Miroslav 0:4, Hampl Jiří 2:2, Halfar Václav 4:0, Zbořil Radek 4:0), TJ Sokol Čechovice B - TJ Sokol Kojetín 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maděrka Aleš 3:0, Chytil Milan 4:0, Velešík Josef 1:3, Lošťák Martin 3:0, WO 2:0, body hostů: Zítka Tomáš 1:2, Odehnal Jakub 1:2, Prokeš Lukáš 1:3, Ocknecht Jiří 0:4, WO 0:2), TJ Sokol Čechovice C - SK Přerov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jahn Michal 3:1, Kroupa Lukáš 1:3, Kolík Petr 1:3, Jančík Jiří 2:1, WO 1:0, body hostů: Valašík Lukáš 3:0, Krudenc Martin 0:4, Červinka Lukáš 2:2, Šikl Richard 3:1, WO 0:1),
6. kolo:
TJ OP Prostějov A - T.J. Sokol Nový Svět 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běhal Jiří st. 2:2, Hrůza Petr 3:1, Lužný Petr 0:4, Sedláček Jiří 3:1, body hostů: Plachý Vojtěch 2:2, Kučera Ivan 1:3, Holiš Roman 4:0, Procházka Zdeněk 1:3), TJ Sokol Otaslavice A - T.J. Sokol Šternberk B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krátký Jan 0:4, Kadlčík Vlastimil 0:4, Mikuš Michal 3:1, Daněček Zdeněk 0:3, WO 0:1, body hostů: Vyhnálek Tomáš 3:0, Vémola Martin 3:1, Šauer Miloš 3:1, Černoch Alois st. 3:1, WO 1:0), TJ Sigma Hranice A - TJ Sigma Lutín 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jemelka Ivan 3:1, Klos Otto 0:4, Zobaník Jaroslav 1:2, Jemelka Libor 2:2, WO 1:0, body hostů: Hampl Jiří 1:3, Halfar Václav 2:2, Zbořil Radek 4:0, Tlach Miroslav 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Dolní Újezd - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotlán Miroslav ml. 1:3, Viliš Libor 1:3, Viliš Tomáš 3:1, Suchý Ondřej ml. 0:4, body hostů: Běhal Milan 3:1, Bolpagni Marcello 1:3, Kovačík Roman 4:0, Saksa Ivan 3:1), TJ Sokol Čechovice B - SK Přerov D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekař René 4:0, Chytil Milan 4:0, Velešík Josef 1:3, Maděrka Aleš 3:1, body hostů: Krudenc Martin 1:3, Červinka Lukáš 2:2, Šikl Richard 1:3, Čada Hynek 0:4), TJ Sokol Čechovice C - TJ Sokol Kojetín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jahn Michal 2:2, Kroupa Lukáš 0:3, Kolík Petr 0:3, Richter David 3:1, WO 2:0, body hostů: Prokeš Lukáš 3:1, Ocknecht Jiří 2:2, Zítka Tomáš 2:1, Odehnal Jakub 2:1, WO 0:2),
7. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ Sigma Lutín 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysloužil Radek 2:2, Dohnálek Ondřej 4:0, Kovačík Roman 3:1, Saksa Ivan 3:0, WO 1:0, body hostů: Hampl Jiří 1:2, Tlach Miroslav 0:4, Halfar Václav 0:4, Zbořil Radek 2:2, WO 0:1), TJ OP Prostějov A - TJ Sokol Otaslavice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lužný Petr 3:1, Hrůza Petr 4:0, Sedláček Jiří 4:0, Běhal Jiří st. 4:0, body hostů: Krátký Jaroslav 0:4, Mikuš Michal 1:3, Krátký Jan 0:4, Kadlčík Vlastimil 0:4), TJ Sigma Hranice A - TJ Sokol Dolní Újezd 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 1:3, Klos Otto 2:2, Jemelka Libor 2:2, Němeček Ladislav 2:2, body hostů: Dorňák Radek 3:1, Kotlán Miroslav ml. 2:2, Suchý Ondřej ml. 1:3, Viliš Tomáš 3:1), TJ Sokol Čechovice B - TJ Sokol Čechovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekař René 0:4, Chytil Milan 2:2, Velešík Josef 2:2, Maděrka Aleš 3:1, body hostů: Richter David 3:1, Jahn Michal 2:2, Kolík Petr 3:1, Kroupa Lukáš 1:3), TJ Sokol Kojetín - SK Přerov D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zítka Tomáš 0:3, Prokeš Lukáš 1:3, Ocknecht Jiří 1:3, Malý Bohdan 1:3, WO 1:0, body hostů: Olejník Petr ml. 4:0, Skopal Dalibor 0:3, Netesal Jiří 4:0, Valašík Lukáš 4:0, WO 0:1), T.J. Sokol Šternberk B - T.J. Sokol Nový Svět 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Coufal Ondřej 3:1, Černoch Alois st. 2:2, Šauer Miloš 0:4, Vémola Martin 3:1, body hostů: Piták Alexander 4:0, Chytil Miroslav 2:2, Procházka Zdeněk 1:3, Kučera Ivan 1:3),
8. kolo:
T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sokol Kojetín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Coufal Ondřej 2:2, Slovák Martin 4:0, Vémola Martin 2:2, Šauer Miloš 1:3, body hostů: Odehnal Jakub 3:1, Ocknecht Jiří 0:4, Zítka Tomáš 1:0, Prokeš Lukáš 2:2, Orság Vlastimil 1:2), T.J. Sokol Nový Svět - SK Přerov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Zdeněk 2:2, Kučera Ivan 1:3, Plachý Vojtěch 2:2, Holiš Roman 4:0, body hostů: Šikl Richard 1:3, Červinka Lukáš 2:2, Valašík Lukáš 3:1, Krudenc Martin 1:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ Sokol Čechovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Radek 2:2, Dohnálek Ondřej 2:2, Kovačík Roman 2:2, Saksa Ivan 3:1, body hostů: Chytil Milan 1:3, Pekař René 4:0, Velešík Josef 0:4, Maděrka Aleš 2:2), TJ Sigma Lutín - TJ Sokol Čechovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tlach Miroslav 1:3, Halfar Václav 1:2, Začal Martin 0:4, Zbořil Radek 1:2, WO 2:0, body hostů: Jančík Jiří 3:0, Richter David 4:0, Jahn Michal 3:0, Kolík Petr 1:3, WO 0:2), TJ OP Prostějov A - TJ Sigma Hranice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrůza Petr 2:2, Běhal Jiří st. 2:2, Sedláček Jiří 3:1, Lužný Petr 0:4, body hostů: Jemelka Ivan 2:2, Klos Otto 3:1, Jemelka Libor 3:1, Vítek Zdeněk 1:3), TJ Sokol Otaslavice A - TJ Sokol Dolní Újezd 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlčík Vlastimil 0:4, Fára Jindřich 2:2, Daněček Zdeněk 2:2, Mikuš Michal 4:0, body hostů: Kotlán Miroslav ml. 3:1, Holík Ctirad 1:3, Suchý Ondřej ml. 1:3, Viliš Tomáš 3:1),
9. kolo:
T.J. Sokol Šternberk B - SK Přerov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Coufal Ondřej 2:2, Sedlář Michal 2:0, Vémola Martin 4:0, Černoch Alois st. 3:1, Gabrhel Ladislav 0:2, body hostů: Čada Hynek 0:4, Jarolím Tomáš 0:4, Šikl Richard 2:2, Červinka Lukáš 3:1), T.J. Sokol Nový Svět - TJ Sokol Kojetín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Ivan 0:1, Holiš Roman 4:0, Chytil Miroslav 2:2, Plachý Vojtěch 2:2, Procházka Zdeněk 1:2, body hostů: Zítka Tomáš 3:1, Odehnal Jakub 2:2, Orság Vlastimil 0:2, Prokeš Lukáš 2:2, Ocknecht Jiří 0:2), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ Sokol Čechovice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Radek 4:0, Dohnálek Ondřej 4:0, Kovačík Roman 4:0, Saksa Ivan 4:0, body hostů: Kroupa Lukáš 0:4, Fréhar Jan 0:4, Šťastný Petr 0:4, Frňka Patrik 0:4), TJ Sigma Lutín - TJ Sokol Čechovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Začal Martin 1:3, Zbořil Radek 4:0, Tlach Miroslav 2:2, Halfar Václav 2:2, body hostů: Pekař René 3:1, Chytil Milan 2:2, Velešík Josef 0:4, Maděrka Aleš 2:2), TJ OP Prostějov A - TJ Sokol Dolní Újezd 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stužka Oldřich st. 2:2, Sedláček Jiří 3:1, Hrůza Petr 3:1, Běhal Jiří st. 2:2, body hostů: Kotlán Miroslav ml. 0:4, Suchý Ondřej ml. 0:4, Holík Ctirad 2:2, Viliš Tomáš 4:0), TJ Sokol Otaslavice A - TJ Sigma Hranice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlčík Vlastimil 0:4, Krátký Jan 0:1, Daněček Zdeněk 0:4, Mikuš Michal 3:1, Krátký Jaroslav 0:3, body hostů: Jemelka Ivan 3:0, Klos Otto 4:0, Jemelka Libor 3:1, Němeček Ladislav 3:1, Vítek Zdeněk 0:1),
10. kolo:
TJ Sigma Hranice A - T.J. Sokol Šternberk B 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jemelka Ivan 0:4, Klos Otto 0:4, Sohr Radovan 2:2, Jemelka Libor 0:4, body hostů: Coufal Ondřej 4:0, Vémola Martin 3:1, Šauer Miloš 4:0, Vyhnálek Tomáš 3:1), TJ Sokol Dolní Újezd - T.J. Sokol Nový Svět 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotlán Miroslav ml. 2:2, Suchý Ondřej st. 0:2, Viliš Tomáš 2:1, Suchý Ondřej ml. 1:3, WO 1:2, body hostů: Kučera Ivan 2:2, Holiš Roman 4:0, Procházka Zdeněk 1:2, Plachý Vojtěch 1:1, WO 2:1), TJ Sokol Čechovice B - TJ OP Prostějov A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pekař René 3:1, Maděrka Aleš 4:0, Lošťák Martin 4:0, Chytil Milan 3:1, body hostů: Sedláček Jiří 1:3, Hrůza Petr 1:3, Běhal Jiří st. 0:4, Lužný Petr 0:4), TJ Sokol Čechovice C - TJ Sokol Otaslavice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter David 3:1, Jahn Michal 4:0, Kolík Petr 1:3, Jančík Jiří 4:0, body hostů: Kadlčík Vlastimil 0:4, Krátký Jan 2:2, Fára Jindřich 1:3, Mikuš Michal 1:3), TJ Sokol Kojetín - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ocknecht Jiří 0:2, Prokeš Lukáš 0:3, Odehnal Jakub 1:2, Zítka Tomáš 0:3, WO 2:3, body hostů: Dohnálek Ondřej 2:1, Vysloužil Radek 3:0, Kovačík Roman 2:0, Saksa Ivan 3:0, WO 3:2), SK Přerov D - TJ Sigma Lutín 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Olejník Petr ml. 2:0, Červinka Lukáš 2:1, Čada Hynek 0:3, Skopal Dalibor 2:1, WO 6:0, body hostů: Halfar Václav 2:2, Tlach Miroslav 2:1, Zbořil Radek 1:3, WO 0:6),
11. kolo:
TJ Sigma Hranice A - T.J. Sokol Nový Svět 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jemelka Ivan 0:3, Klos Otto 0:3, Jemelka Libor 2:1, Němeček Ladislav 1:3, WO 3:0, body hostů: Holiš Roman 4:0, Kučera Ivan 1:2, Procházka Zdeněk 2:1, Plachý Vojtěch 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Dolní Újezd - T.J. Sokol Šternberk B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotlán Miroslav ml. 0:4, Suchý Ondřej st. 0:4, Viliš Tomáš 2:2, Suchý Ondřej ml. 0:4, body hostů: Coufal Ondřej 4:0, Vémola Martin 3:1, Šauer Miloš 3:1, Vyhnálek Tomáš 4:0), TJ Sokol Čechovice B - TJ Sokol Otaslavice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maděrka Aleš 2:2, Chytil Milan 2:2, Pekař René 2:2, Lošťák Martin 2:2, body hostů: Mikuš Michal 2:2, Kadlčík Vlastimil 2:2, Krátký Jan 1:3, Daněček Zdeněk 3:1), TJ Sokol Čechovice C - TJ OP Prostějov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter David 2:2, Jahn Michal 2:2, Kolík Petr 0:4, Jančík Jiří 3:1, body hostů: Hrůza Petr 3:1, Sedláček Jiří 4:0, Běhal Jiří st. 1:3, Lužný Petr 1:3), TJ Sokol Kojetín - TJ Sigma Lutín 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zítka Tomáš 0:3, Orság Vlastimil 2:1, Prokeš Lukáš 2:1, Odehnal Jakub 1:2, WO 5:0, body hostů: Zbořil Radek 4:0, Mikulka Miroslav 1:3, Tlach Miroslav 2:2, WO 0:5), SK Přerov D - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jarolím Tomáš 0:3, Šikl Richard 0:3, Červinka Lukáš 0:4, Čada Hynek 0:4, WO 2:0, body hostů: Běhal Milan 4:0, Dohnálek Ondřej 3:0, Kovačík Roman 3:0, Saksa Ivan 4:0, WO 0:2),
12. kolo:
T.J. Sokol Šternberk B - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šauer Miloš 0:4, Vyhnálek Tomáš 2:2, Vémola Martin 1:3, Kubánek Martin 0:4, body hostů: Vysloužil Radek 2:2, Saksa Ivan 4:0, Dohnálek Ondřej 4:0, Kovačík Roman 3:1), T.J. Sokol Nový Svět - TJ Sigma Lutín 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházka Zdeněk 1:2, Plachý Vojtěch 2:1, Chytil Miroslav 0:3, Holiš Roman 3:0, WO 5:0, body hostů: Zbořil Radek 3:1, Tlach Miroslav 1:3, Začal Martin 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Kojetín - TJ OP Prostějov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítka Tomáš 2:2, Prokeš Lukáš 4:0, Odehnal Jakub 1:3, Ocknecht Jiří 0:3, Orság Vlastimil 1:0, body hostů: Lužný Petr 0:4, Sedláček Jiří 3:1, Běhal Jiří st. 3:1, Hrůza Petr 2:2), SK Přerov D - TJ Sokol Otaslavice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Červinka Lukáš 4:0, Čada Hynek 3:1, Skopal Dalibor 2:0, Šikl Richard 4:0, Jarolím Tomáš 0:2, body hostů: Kadlčík Vlastimil 1:3, Daněček Zdeněk 0:4, Krátký Jaroslav 0:4, Mikuš Michal 2:2), TJ Sokol Čechovice B - TJ Sigma Hranice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chytil Milan 3:1, Maděrka Aleš 1:3, Lošťák Martin 3:1, Makovec Rostislav 1:3, body hostů: Jemelka Ivan 3:1, Klos Otto 0:4, Jemelka Libor 3:1, Sohr Radovan 2:2), TJ Sokol Čechovice C - TJ Sokol Dolní Újezd 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančík Jiří 4:0, Šťastný Petr 0:1, Kroupa Lukáš 0:4, Richter David 3:1, Kolík Petr 1:2, body hostů: Kotlán Miroslav ml. 2:2, Anděl Pavel 2:2, Suchý Ondřej ml. 1:3, Viliš Tomáš 3:1),
13. kolo:
T.J. Sokol Nový Svět - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Zdeněk 1:2, Plachý Vojtěch 0:3, Kučera Ivan 0:3, Holiš Roman 2:1, WO 3:1, body hostů: Vysloužil Radek 3:0, Kovačík Roman 3:0, Dohnálek Ondřej 1:2, Saksa Ivan 2:1, WO 1:3), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sigma Lutín 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šauer Miloš 2:1, Vémola Martin 3:0, Kubánek Martin 0:3, Vyhnálek Tomáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Zbořil Radek 2:2, Tlach Miroslav 1:3, Začal Martin 1:3, WO 0:5), SK Přerov D - TJ OP Prostějov A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šikl Richard 3:1, Jarolím Tomáš 0:4, Čada Hynek 0:4, Červinka Lukáš 1:3, body hostů: Sedláček Jiří 3:1, Hrůza Petr 4:0, Běhal Jiří st. 3:1, Lužný Petr 2:2), TJ Sokol Kojetín - TJ Sokol Otaslavice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zítka Tomáš 3:1, Prokeš Lukáš 4:0, Odehnal Jakub 3:0, Orság Vlastimil 0:1, Ocknecht Jiří 2:1, WO 1:0, body hostů: Kadlčík Vlastimil 1:3, Daněček Zdeněk 0:4, Krátký Jaroslav 0:4, Mikuš Michal 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Čechovice C - TJ Sigma Hranice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolík Petr 0:4, Šťastný Petr 1:3, Kroupa Lukáš 0:4, Richter David 4:0, body hostů: Jemelka Ivan 3:1, Klos Otto 2:2, Jemelka Libor 3:1, Sohr Radovan 3:1), TJ Sokol Čechovice B - TJ Sokol Dolní Újezd 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maděrka Aleš 3:1, Chytil Milan 3:0, Pekař René 3:0, Gottwald Tomáš 2:1, WO 2:1, body hostů: Kotlán Miroslav ml. 0:3, Suchý Ondřej ml. 0:4, Anděl Pavel 0:3, Viliš Tomáš 2:1, WO 1:2),
14. kolo:
TJ Sokol Čechovice B - T.J. Sokol Šternberk B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekař René 2:1, Lošťák Martin 2:2, Maděrka Aleš 3:0, Chytil Milan 1:3, WO 0:2, body hostů: Šauer Miloš 1:3, Kubánek Martin 1:2, Vémola Martin 1:3, Vyhnálek Tomáš 3:0, WO 2:0), TJ Sokol Čechovice C - T.J. Sokol Nový Svět 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolík Petr 3:1, Richter David 2:1, Jahn Michal 3:1, Jančík Jiří 4:0, Kvapil Tomáš 1:0, body hostů: Holiš Roman 2:2, Procházka Zdeněk 0:4, Kučera Ivan 0:4, Chytil Miroslav 1:3), TJ Sigma Hranice A - TJ Sokol Kojetín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 2:2, Klos Otto 1:3, Jemelka Libor 2:2, Sohr Radovan 4:0, body hostů: Orság Vlastimil 2:2, Prokeš Lukáš 2:2, Zítka Tomáš 1:3, Odehnal Jakub 2:2), TJ Sokol Dolní Újezd - SK Přerov D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotlán Miroslav ml. 2:2, Suchý Ondřej ml. 1:3, Viliš Tomáš 3:1, Suchý Ondřej st. 2:2, body hostů: Čada Hynek 1:3, Jarolím Tomáš 0:4, Šikl Richard 3:1, Červinka Lukáš 4:0), TJ OP Prostějov A - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lužný Petr 1:3, Běhal Jiří st. 1:3, Sedláček Jiří 2:1, Hrůza Petr 1:3, WO 0:1, body hostů: Zapletal Jan 2:2, Dohnálek Ondřej 2:2, Kovačík Roman 3:1, Běhal Milan 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Otaslavice A - TJ Sigma Lutín 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Jan 1:3, Mikuš Michal 2:2, Kadlčík Vlastimil 0:4, Kalabis Petr 3:1, body hostů: Ošťádal Rostislav 1:3, Začal Martin 3:1, Zbořil Radek 4:0, Tlach Miroslav 2:2),
15. kolo:
TJ Sokol Čechovice C - T.J. Sokol Šternberk B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter David 3:1, Jahn Michal 2:2, Konšel Filip 0:2, Jančík Jiří 4:0, Kvapil Tomáš 1:0, WO 0:1, body hostů: Šauer Miloš 2:2, Kubánek Martin 1:3, Vémola Martin 1:3, Vyhnálek Tomáš 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Čechovice B - T.J. Sokol Nový Svět 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gottwald Tomáš 1:3, Lošťák Martin 3:1, Pekař René 3:1, Chytil Milan 2:2, body hostů: Holiš Roman 4:0, Procházka Zdeněk 1:3, Kučera Ivan 1:3, Chytil Miroslav 1:3), TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Kojetín 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotlán Miroslav ml. 1:3, Dorňák Radek 2:2, Viliš Tomáš 3:1, Suchý Ondřej ml. 0:4, body hostů: Odehnal Jakub 3:1, Zítka Tomáš 3:1, Prokeš Lukáš 3:1, Ocknecht Jiří 1:3), TJ Sigma Hranice A - SK Přerov D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 3:1, Klos Otto 3:1, Jemelka Libor 3:1, Sohr Radovan 3:1, body hostů: Červinka Lukáš 1:3, Jarolím Tomáš 0:4, Šikl Richard 3:1, Čada Hynek 0:4), TJ Sokol Otaslavice A - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Jan 0:4, Mikuš Michal 2:2, Kadlčík Vlastimil 0:4, Kalabis Petr 4:0, body hostů: Běhal Milan 2:1, Bolpagni Marcello 2:2, Dohnálek Ondřej 3:1, Zapletal Jan 3:1, Kovačík Roman 0:1), TJ OP Prostějov A - TJ Sigma Lutín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lužný Petr 2:2, Běhal Jiří st. 2:2, Sedláček Jiří 3:1, Hrůza Petr 2:2, body hostů: Ošťádal Rostislav 0:4, Tlach Miroslav 1:3, Zbořil Radek 3:1, Začal Martin 3:1),
16. kolo:
T.J. Sokol Šternberk B - TJ OP Prostějov A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šauer Miloš 2:2, Vyhnálek Tomáš 3:1, Vémola Martin 4:0, Kubánek Martin 3:1, body hostů: Hrůza Petr 2:2, Korda Jiří 0:4, Běhal Jiří st. 1:3, Sedláček Jiří 1:3), T.J. Sokol Nový Svět - TJ Sokol Otaslavice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Vojtěch 2:1, Chytil Miroslav 3:1, Holiš Roman 3:1, Procházka Zdeněk 3:1, WO 0:1, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Mikuš Michal 0:3, Kadlčík Vlastimil 0:4, Krátký Jan 0:4, WO 1:0), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ Sigma Hranice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zapletal Jan 1:3, Vysloužil Radek 3:1, Bolpagni Marcello 3:1, Saksa Ivan 4:0, body hostů: Jemelka Ivan 3:1, Němeček Ladislav 0:4, Jemelka Libor 1:3, Sohr Radovan 1:3), TJ Sigma Lutín - TJ Sokol Dolní Újezd 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zbořil Radek 4:0, Halfar Václav 4:0, Tlach Miroslav 3:0, Začal Martin 4:0, WO 0:1, body hostů: Kotlán Miroslav ml. 0:4, Anděl Pavel 0:4, Suchý Ondřej ml. 0:4, Viliš Tomáš 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Kojetín - TJ Sokol Čechovice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orság Vlastimil 1:3, Prokeš Lukáš 2:2, Zítka Tomáš 1:3, Odehnal Jakub 2:2, body hostů: Pekař René 3:1, Chytil Milan 3:1, Velešík Josef 0:4, Maděrka Aleš 4:0), SK Přerov D - TJ Sokol Čechovice C 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šikl Richard 1:3, Červinka Lukáš 1:3, Jarolím Tomáš 0:4, WO 0:5, body hostů: Jančík Jiří 3:0, Richter David 3:0, Jahn Michal 3:0, Kolík Petr 1:2, WO 5:0),
17. kolo:
T.J. Sokol Nový Svět - TJ OP Prostějov A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Zdeněk 1:3, Chytil Miroslav 3:1, Kučera Ivan 2:2, Holiš Roman 4:0, body hostů: Běhal Jiří 2:2, Sedláček Jiří 1:3, Hrůza Petr 3:1, Korda Jiří 0:4), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sokol Otaslavice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černoch Alois ml. 2:2, Vyhnálek Tomáš 3:1, Šauer Miloš 3:1, Kubánek Martin 3:1, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Mikuš Michal 1:3, Daněček Zdeněk 0:4, Krátký Jan 0:4), TJ Sigma Lutín - TJ Sigma Hranice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zbořil Radek 4:0, Mikulka Miroslav 1:3, Tlach Miroslav 3:1, Začal Martin 3:1, body hostů: Jemelka Ivan 2:2, Jemelka Libor 1:3, Sohr Radovan 2:2, Němeček Ladislav 0:4), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ Sokol Dolní Újezd 18:0wo, SK Přerov D - TJ Sokol Čechovice B 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šikl Richard 2:2, Jarolím Tomáš 0:3, Červinka Lukáš 1:2, WO 2:5, body hostů: Pekař René 3:0, Chytil Milan 3:0, Velešík Josef 1:2, Maděrka Aleš 0:1, WO 5:2), TJ Sokol Kojetín - TJ Sokol Čechovice C 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zítka Tomáš 1:2, Prokeš Lukáš 1:2, Odehnal Jakub 1:2, Orság Vlastimil 1:2, WO 5:0, body hostů: Jančík Jiří 4:0, Richter David 2:2, Jahn Michal 2:2, WO 0:5),
18. kolo:
TJ Sigma Lutín - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zbořil Radek 4:0, Chmelař Ondřej 0:4, Tlach Miroslav 0:1, WO 0:8, body hostů: Černý Marek 1:1, Bolpagni Marcello 1:1, Zapletal Jan 2:1, Dohnálek Ondřej 1:1, WO 8:0), TJ Sokol Otaslavice A - TJ OP Prostějov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikuš Michal 2:2, Daněček Zdeněk 1:3, Kalabis Petr 4:0, Krátký Jan 0:4, body hostů: Korda Jiří 1:3, Hrůza Petr 3:1, Sedláček Jiří 2:2, Běhal Jiří st. 3:1), TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sigma Hranice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dorňák Radek 1:3, Kotlán Miroslav ml. 1:2, Viliš Tomáš 1:2, Anděl Pavel 0:4, WO 1:1, body hostů: Jemelka Ivan 4:0, Jemelka Libor 4:0, Sohr Radovan 2:1, Němeček Ladislav 1:2, WO 1:1), TJ Sokol Čechovice C - TJ Sokol Čechovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolík Petr 1:3, Fréhar Jan 0:4, Richter David 3:1, Jahn Michal 2:2, body hostů: Lošťák Martin 3:1, Maděrka Aleš 2:2, Makovec Rostislav 2:2, Chytil Milan 3:1), SK Přerov D - TJ Sokol Kojetín 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valašík Lukáš 4:0, Šikl Richard 2:2, Čada Hynek 1:3, Jarolím Tomáš 0:4, body hostů: Orság Vlastimil 2:2, Ocknecht Jiří 2:2, Odehnal Jakub 3:1, Prokeš Lukáš 2:2), T.J. Sokol Nový Svět - T.J. Sokol Šternberk B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Ivan 1:3, Chytil Miroslav 2:2, Procházka Zdeněk 2:2, Holiš Roman 3:1, body hostů: Coufal Ondřej 2:2, Vyhnálek Tomáš 4:0, Vémola Martin 2:2, Šauer Miloš 0:4),
19. kolo:
TJ Sokol Kojetín - T.J. Sokol Šternberk B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zítka Tomáš 2:1, Odehnal Jakub 2:1, Ocknecht Jiří 1:2, Orság Vlastimil 0:3, WO 5:0, body hostů: Coufal Ondřej 2:2, Černoch Alois st. 3:1, Kubánek Martin 2:2, WO 0:5), SK Přerov D - T.J. Sokol Nový Svět 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jarolím Tomáš 0:2, Červinka Lukáš 1:1, Čada Hynek 0:3, Krudenc Martin 0:3, WO 6:0, body hostů: Kučera Ivan 2:1, Holiš Roman 3:0, Procházka Zdeněk 2:0, Plachý Vojtěch 2:0, WO 0:6), TJ Sokol Čechovice B - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stužka Oldřich ml. 2:1, Pekař René 2:1, Maděrka Aleš 2:1, Chytil Milan 3:1, WO 3:0, body hostů: Zapletal Jan 0:4, Dohnálek Ondřej 1:2, Kovačík Roman 1:2, Saksa Ivan 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Čechovice C - TJ Sigma Lutín 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kroupa Lukáš 0:3, Šťastný Petr 1:2, Kolík Petr 0:3, Kvapil Tomáš 0:3, WO 5:0, body hostů: Zbořil Radek 4:0, Halfar Václav 3:1, Začal Martin 4:0, WO 0:5), TJ Sigma Hranice A - TJ OP Prostějov A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zobaník Jaroslav 1:3, Jemelka Libor 2:2, Sohr Radovan 1:3, Němeček Ladislav 2:2, body hostů: Hrůza Petr 3:1, Sedláček Jiří 4:0, Běhal Jiří st. 2:2, Korda Jiří 1:1, Lužný Petr 0:2), TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Otaslavice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotlán Miroslav ml. 1:3, Suchý Ondřej ml. 1:3, Viliš Tomáš 3:1, Anděl Pavel 1:3, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Mikuš Michal 3:1, Krátký Jan 0:4, Fára Jindřich 3:1),
20. kolo:
SK Přerov D - T.J. Sokol Šternberk B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jarolím Tomáš 0:3, Červinka Lukáš 2:1, Čada Hynek 0:3, Krudenc Martin 1:2, WO 5:0, body hostů: Černoch Alois st. 2:2, Coufal Ondřej 4:0, Kubánek Martin 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Kojetín - T.J. Sokol Nový Svět 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zítka Tomáš 0:3, Prokeš Lukáš 1:0, Odehnal Jakub 0:3, Ocknecht Jiří 1:2, WO 2:4, body hostů: Plachý Vojtěch 2:0, Procházka Zdeněk 1:1, Holiš Roman 3:0, Chytil Miroslav 1:1, Kučera Ivan 1:0, WO 4:2), TJ Sokol Čechovice C - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jahn Michal 1:3, Jančík Jiří 4:0, Kolík Petr 0:2, Richter David 1:3, Kvapil Tomáš 1:1, body hostů: Bolpagni Marcello 1:3, Vysloužil Radek 2:2, Kovačík Roman 3:1, Saksa Ivan 3:1), TJ Sokol Čechovice B - TJ Sigma Lutín 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pekař René 0:1, Stužka Oldřich ml. 2:0, Maděrka Aleš 3:0, Chytil Milan 1:0, WO 8:2, body hostů: Zbořil Radek 1:2, Halfar Václav 0:2, Začal Martin 0:2, WO 2:8), TJ Sokol Dolní Újezd - TJ OP Prostějov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotlán Miroslav ml. 1:3, Suchý Ondřej ml. 0:4, Viliš Tomáš 4:0, Anděl Pavel 0:4, body hostů: Hrůza Petr 3:1, Sedláček Jiří 3:1, Běhal Jiří st. 2:2, Korda Jiří 3:1), TJ Sigma Hranice A - TJ Sokol Otaslavice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zobaník Jaroslav 1:3, Jemelka Libor 1:3, Sohr Radovan 3:1, Němeček Ladislav 1:3, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Mikuš Michal 3:1, Krátký Jan 0:4, Fára Jindřich 3:1),
21. kolo:
T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sigma Hranice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šauer Miloš 4:0, Vémola Martin 3:1, Černoch Alois st. 2:2, Kubánek Martin 3:1, body hostů: Jemelka Ivan 2:2, Jemelka Libor 0:4, Zobaník Jaroslav 0:4, Němeček Ladislav 2:2), T.J. Sokol Nový Svět - TJ Sokol Dolní Újezd 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plachý Vojtěch 2:1, Kučera Ivan 3:0, Holiš Roman 3:0, Procházka Zdeněk 2:1, WO 5:0, body hostů: Kotlán Miroslav ml. 2:2, Anděl Pavel 0:4, Suchý Ondřej ml. 0:4, WO 0:5), TJ OP Prostějov A - TJ Sokol Čechovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jiří 3:1, Běhal Jiří st. 1:3, Korda Jiří 1:3, Hrůza Petr 3:1, body hostů: Pekař René 2:2, Maděrka Aleš 3:1, Chytil Milan 3:1, Velešík Josef 0:4), TJ Sokol Otaslavice A - TJ Sokol Čechovice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daněček Zdeněk 0:4, Fára Jindřich 2:2, Mikuš Michal 2:2, Kalabis Petr 3:1, body hostů: Jančík Jiří 4:0, Richter David 3:1, Jahn Michal 1:3, Kolík Petr 1:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ Sokol Kojetín 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Marek 1:3, Bolpagni Marcello 3:1, Zapletal Jan 1:3, Vysloužil Radek 1:3, body hostů: Zítka Tomáš 3:1, Orság Vlastimil 3:1, Prokeš Lukáš 2:2, Odehnal Jakub 2:2), TJ Sigma Lutín - SK Přerov D 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zbořil Radek 1:0, Tlach Miroslav 3:0, Halfar Václav 2:1, Začal Martin 2:1, Chmelař Ondřej 0:2, WO 5:0, body hostů: Šikl Richard 0:4, Červinka Lukáš 1:3, Krudenc Martin 3:1, WO 0:5),
22. kolo:
T.J. Sokol Nový Svět - TJ Sigma Hranice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Zdeněk 2:2, Chytil Miroslav 3:1, Plachý Vojtěch 4:0, Holiš Roman 4:0, body hostů: Jemelka Ivan 1:3, Jemelka Libor 2:2, Zobaník Jaroslav 0:4, Němeček Ladislav 0:4), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sokol Dolní Újezd 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šauer Miloš 3:0, Vémola Martin 3:0, Černoch Alois st. 3:0, Kubánek Martin 3:0, WO 5:0, body hostů: Kotlán Miroslav ml. 0:4, Anděl Pavel 0:4, Suchý Ondřej ml. 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Otaslavice A - TJ Sokol Čechovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlčík Vlastimil 0:4, Daněček Zdeněk 0:2, Mikuš Michal 1:3, Kalabis Petr 4:0, Daněček Lukáš 0:2, body hostů: Stužka Oldřich ml. 2:2, Lošťák Martin 3:1, Pekař René 3:1, Chytil Milan 3:1), TJ OP Prostějov A - TJ Sokol Čechovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrůza Petr 2:2, Běhal Jiří st. 1:3, Sedláček Jiří 3:1, Lužný Petr 0:4, body hostů: Jančík Jiří 4:0, Richter David 2:2, Jahn Michal 2:1, Kvapil Tomáš 2:2, Kolík Petr 0:1), TJ Sigma Lutín - TJ Sokol Kojetín 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zbořil Radek 4:0, Halfar Václav 3:0, Tlach Miroslav 2:2, Začal Martin 2:0, Chmelař Ondřej 0:1, WO 2:0, body hostů: Ocknecht Jiří 0:3, Odehnal Jakub 0:2, Zítka Tomáš 1:2, Prokeš Lukáš 1:3, Orság Vlastimil 1:1, WO 0:2), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - SK Přerov D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Marek 0:4, Dohnálek Ondřej 2:2, Bolpagni Marcello 3:1, Saksa Ivan 2:2, body hostů: Krudenc Martin 2:2, Červinka Lukáš 3:1, Šikl Richard 3:1, Čada Hynek 1:3),
Krajský přebor 2B
1. kolo:
SVČ Rýmařov - EXITERIA KST Jeseník D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palivec David 2:2, Polák Aleš 3:0, Casciani Luděk 3:0, Kalaš Miroslav 1:3, body hostů: Fňukal Zdeněk 1:3, Macík Petr 1:3, Macík Karel 1:2, Viterna Marek 2:1), TJ Sokol Lázně Velké Losiny - TJ odbor ASPV ZŠ Javorník 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janda František 3:1, Berka Jiří 2:2, Vaněk Miloš 3:1, Cikryt Petr 3:1, body hostů: Šteigl Josef 4:0, Žejdlík Pavel 0:4, Mrvka Milan 1:3, Lukeš Vlastimil 0:4), TJ Sokol Horní Životice - TJ Sokol Nový Malín 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Szigeti Josef 0:4, Kašpárek Oldřich 0:4, Pavelek Miroslav 0:4, Krajčovič František 1:3, body hostů: Vrana Tomáš 4:0, Karger Jan 4:0, Kubíček Roman 3:1, Hvožďara Vlastimil 4:0), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - TTC Pramet Šumperk C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Ota 3:1, Fišr Petr 2:2, Gomola Jan 3:1, Posker Jan 2:2, body hostů: Skokanová Lenka 1:3, Müller Lukáš 3:1, Braun Norbert 2:2, Maixner Vladimír 0:4), TJ Sokol Jedlí B - TJ Sokol Kolšov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polách Petr 3:1, Pospíšil Lukáš 1:3, Krňávek Zdenek ml. 2:2, Mrázek Petr 0:4, body hostů: Švéda Marek 3:1, Sitta František 1:3, Kouřil Jaroslav 3:1, Žák Milan 3:1), TJ Sokol Štíty - TJ Sokol Jestřebí 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kobza Štěpán 3:0, Hrdina Pavel 3:1, Jelínek Pavel 2:2, Drlík Zdeněk 2:2, Kudláček Pavel 0:1, body hostů: Kubalík Jiří 0:4, Malý Jiří 4:0, Daniel Jan ml. 0:4, Král Pavel 2:2),
2. kolo:
SVČ Rýmařov - TJ odbor ASPV ZŠ Javorník 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palivec David 3:1, Polák Aleš 3:1, Casciani Luděk 3:1, Kalaš Miroslav 3:1, body hostů: Šteigl Josef 4:0, Žejdlík Pavel 0:4, Mrvka Milan 0:4, Lukeš Vlastimil 0:4), TJ Sokol Lázně Velké Losiny - EXITERIA KST Jeseník D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janda František 2:2, Berka Jiří 2:2, Vaněk Miloš 1:3, Cikryt Petr 4:0, body hostů: Viterna Marek 2:2, Macík Karel 0:4, Fňukal Zdeněk 2:2, Macík Petr 3:1), TJ Sokol Horní Životice - TTC Pramet Šumperk C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szigeti Josef 0:4, Kašpárek Oldřich 0:4, Pavelek Miroslav 0:4, Krajčovič František 3:1, body hostů: Skokanová Lenka 3:1, Müller Lukáš 4:0, Braun Norbert 3:1, Maixner Vladimír 3:1), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - TJ Sokol Nový Malín 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Ota 4:0, Fišr Petr 4:0, Gomola Jan 3:1, Posker Jan 1:1, Martínková Blanka 0:2, body hostů: Vrana Tomáš 2:2, Karger Jan 1:3, Kubíček Roman 1:3, Hvožďara Vlastimil 0:4), TJ Sokol Jedlí B - TJ Sokol Jestřebí 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polách Petr 0:4, Pospíšil Lukáš 1:2, Krňávek Zdenek ml. 1:2, Odstrčil Jiří 3:1, WO 2:0, body hostů: Kubalík Jiří 3:1, Malý Jiří 4:0, Daniel Jan ml. 1:2, Král Pavel 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Štíty - TJ Sokol Kolšov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobza Štěpán 2:1, Hrdina Pavel 3:0, Kudláček Pavel 0:3, Drlík Zdeněk 4:0, WO 1:2, body hostů: Švéda Marek 2:2, Kouřil Jaroslav 1:2, Mazurka Tomáš 1:2, Žák Milan 0:3, WO 2:1),
3. kolo:
EXITERIA KST Jeseník D - TJ Sokol Kolšov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Viterna Marek 0:4, Dvořák Vítek 4:0, Macík Petr 1:2, Macík Karel 0:4, Neumann Michal 0:1, body hostů: Švéda Marek 3:1, Mazurka Tomáš 3:1, Žák Milan 2:2, Kouřil Jaroslav 3:1), TJ odbor ASPV ZŠ Javorník - TJ Sokol Jestřebí 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrvka Milan 0:4, Žejdlík Pavel 2:2, Šteigl Josef 1:3, Lukeš Vlastimil 0:4, body hostů: Malý Jiří 4:0, Sedláček Bohumír 3:1, Král Pavel 3:1, Daniel Jan ml. 3:1), TJ Sokol Nový Malín - TJ Sokol Jedlí B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hvožďara Vlastimil 2:2, Karger Jan 4:0, Vrana Tomáš 4:0, Kubíček Roman 3:1, body hostů: Polách Petr 0:4, Odstrčil Jiří 2:2, Krňávek Zdenek ml. 0:4, Krňávek Zdeněk 1:3), TTC Pramet Šumperk C - TJ Sokol Štíty 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Lukáš 4:0, Skokanová Lenka 1:3, Braun Norbert 3:1, Zitta David 3:0, WO 1:0, body hostů: Kobza Štěpán 1:2, Jelínek Pavel 0:4, Hrdina Pavel 2:2, Kudláček Pavel 1:3, WO 0:1), SVČ Rýmařov - TJ Sokol Horní Životice 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palivec David 3:1, Kalaš Miroslav 3:1, Václavík Aleš 4:0, Polák Aleš 4:0, body hostů: Szigeti Josef 0:4, Pavelek Miroslav 0:4, Sedláček Jakub 0:4, Krajčovič František 2:2), TJ Sokol Lázně Velké Losiny - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Eduard ml. 1:3, Berka Jiří 0:4, Vaněk Miloš 2:2, Cikryt Petr 3:1, body hostů: Slavík Ota 4:0, Fišr Petr 3:1, Posker Jan 1:3, Gomola Jan 2:1, Drtil Pavel 0:1),
4. kolo:
EXITERIA KST Jeseník D - TJ Sokol Jestřebí 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Vítek 4:0, Macík Karel 0:4, Neumann Michal 1:3, Macík Petr 2:2, body hostů: Malý Jiří 3:1, Sedláček Bohumír 2:2, Král Pavel 1:3, Daniel Jan ml. 3:1), TJ odbor ASPV ZŠ Javorník - TJ Sokol Kolšov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrvka Milan 0:4, Šteigl Josef 1:3, Žejdlík Pavel 3:1, Lukeš Vlastimil 0:4, body hostů: Mazurka Tomáš 3:1, Švéda Marek 3:1, Kouřil Jaroslav 2:2, Žák Milan 4:0), TJ Sokol Nový Malín - TJ Sokol Štíty 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hvožďara Vlastimil 2:2, Vrana Tomáš 3:0, Kubíček Roman 4:0, Karger Jan 3:0, WO 0:2, body hostů: Kobza Štěpán 1:2, Jelínek Pavel 0:4, Hrdina Pavel 1:2, Kudláček Pavel 0:4, WO 2:0), TTC Pramet Šumperk C - TJ Sokol Jedlí B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müller Lukáš 3:1, Maixner Vladimír 3:1, Skokanová Lenka 3:1, Zitta David 4:0, body hostů: Mrázek Petr 0:4, Polách Petr 1:3, Krňávek Zdenek ml. 1:3, Krňávek Zdeněk 1:3), SVČ Rýmařov - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palivec David 0:4, Václavík Aleš 3:1, Casciani Luděk 3:1, Polák Aleš 3:1, body hostů: Slavík Ota 1:3, Fišr Petr 3:1, Posker Jan 1:3, Gomola Jan 2:2), TJ Sokol Lázně Velké Losiny - TJ Sokol Horní Životice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Eduard st. 3:1, Vaněk Miloš 3:1, Berka Jiří 4:0, Cikryt Petr 4:0, body hostů: Szigeti Josef 0:4, Pavelek Miroslav 0:4, Sedláček Jakub 0:4, Krajčovič František 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Horní Životice - EXITERIA KST Jeseník D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szigeti Josef 0:4, Pavelek Miroslav 2:2, Krajčovič František 1:3, Vojtek Roman 0:4, body hostů: Hudáček Jiří 4:0, Veigl Lukáš 4:0, Macík Petr 2:2, Macík Karel 3:1), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - TJ odbor ASPV ZŠ Javorník 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišr Petr 3:1, Posker Jan 3:0, Slavík Ota 3:1, Kopfová Tereza 4:0, Martínková Blanka 1:0, body hostů: Šteigl Josef 2:2, Žejdlík Pavel 0:4, Mrvka Milan 0:4, Lukeš Vlastimil 0:4), TJ Sokol Jedlí B - SVČ Rýmařov 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrázek Petr 0:4, Krňávek Zdenek ml. 0:4, Krňávek Zdeněk 0:4, Polách Petr 0:4, body hostů: Palivec David 4:0, Polák Aleš 4:0, Václavík Aleš 4:0, Casciani Luděk 4:0), TJ Sokol Štíty - TJ Sokol Lázně Velké Losiny 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobza Štěpán 3:1, Vogel Jiří 0:1, Hrdina Pavel 4:0, Drlík Zdeněk 2:2, Kudláček Pavel 1:2, body hostů: Cikryt Petr 2:2, Vaněk Miloš 1:3, Berka Jiří 0:4, Novotný Eduard st. 3:1), TJ Sokol Kolšov B - TJ Sokol Nový Malín 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Jaroslav 2:2, Mazurka Tomáš 2:2, Švéda Marek 1:3, Žák Milan 0:4, body hostů: Vrana Tomáš 3:1, Karger Jan 3:1, Hvožďara Vlastimil 2:2, Kubíček Roman 3:1), TJ Sokol Jestřebí - TTC Pramet Šumperk C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daniel Jan ml. 0:4, Sedláček Bohumír 0:4, Malý Jiří 4:0, Král Pavel 1:3, body hostů: Zitta David 2:2, Müller Lukáš 3:1, Braun Norbert 3:1, Skokanová Lenka 3:1),
6. kolo:
TJ Sokol Horní Životice - TJ odbor ASPV ZŠ Javorník 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavelek Miroslav 3:1, Szigeti Josef 0:4, Pavelková Kristýna 0:4, Krajčovič František 3:1, body hostů: Šteigl Josef 4:0, Žejdlík Pavel 2:2, Mrvka Milan 2:2, Lukeš Vlastimil 2:2), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - EXITERIA KST Jeseník D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Ota 3:1, Fišr Petr 2:2, Kopfová Tereza 1:2, Posker Jan 2:2, Martínková Blanka 0:1, body hostů: Hudáček Jiří 4:0, Veigl Lukáš 3:1, Macík Petr 0:4, Macík Karel 1:3), TJ Sokol Jedlí B - TJ Sokol Lázně Velké Losiny 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Petr 0:4, Krňávek Zdenek ml. 2:2, Krňávek Zdeněk 3:1, Polách Petr 1:3, body hostů: Cikryt Petr 3:1, Vaněk Miloš 3:1, Berka Jiří 1:3, Novotný Eduard st. 3:0, Janda František 0:1), TJ Sokol Štíty - SVČ Rýmařov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobza Štěpán 2:2, Kudláček Pavel 0:4, Hrdina Pavel 1:3, Drlík Zdeněk 3:1, body hostů: Palivec David 2:2, Václavík Aleš 4:0, Casciani Luděk 2:2, Polák Aleš 2:2), TJ Sokol Kolšov B - TTC Pramet Šumperk C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák Milan 1:3, Švéda Marek 1:3, Mazurka Tomáš 2:2, Kouřil Jaroslav 3:1, body hostů: Zitta David 2:2, Müller Lukáš 4:0, Braun Norbert 2:2, Skokanová Lenka 1:3), TJ Sokol Jestřebí - TJ Sokol Nový Malín 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Pavel 2:2, Sedláček Bohumír 2:2, Malý Jiří 4:0, Daniel Jan ml. 1:3, body hostů: Vrana Tomáš 3:1, Karger Jan 2:2, Hvožďara Vlastimil 1:3, Kubíček Roman 1:3),
7. kolo:
SVČ Rýmařov - TJ Sokol Lázně Velké Losiny 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palivec David 2:2, Václavík Aleš 3:1, Casciani Luděk 3:1, Polák Aleš 3:1, body hostů: Berka Jiří 0:4, Cikryt Petr 3:1, Vaněk Miloš 1:3, Novotný Eduard st. 1:2, Janda František 0:1), TJ Sokol Horní Životice - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavelek Miroslav 3:1, Pavelek Miroslav ml. 0:4, Pavelková Kristýna 0:4, Vojtek Roman 2:2, body hostů: Posker Jan 3:1, Slavík Ota 3:1, Fišr Petr 3:1, Martínková Blanka 0:1, Drtil Pavel 2:1), TJ Sokol Jedlí B - TJ Sokol Štíty 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrázek Petr 1:3, Krňávek Zdeněk 2:2, Polách Petr 2:2, WO 0:5, body hostů: Kobza Štěpán 2:1, Hrdina Pavel 2:1, Jelínek Pavel 1:2, Drlík Zdeněk 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Kolšov B - TJ Sokol Jestřebí 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žák Milan 2:2, Kouřil Jaroslav 2:2, Švéda Marek 2:2, Mazurka Tomáš 2:2, body hostů: Malý Jiří 2:2, Daniel Jan ml. 1:3, Sedláček Bohumír 1:3, Král Pavel 4:0), TJ Sokol Nový Malín - TTC Pramet Šumperk C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hvožďara Vlastimil 1:3, Kubíček Roman 1:3, Vrana Tomáš 1:3, Karger Jan 1:3, body hostů: Zitta David 4:0, Müller Lukáš 1:3, Luňáček Jiří 3:1, Braun Norbert 4:0), EXITERIA KST Jeseník D - TJ odbor ASPV ZŠ Javorník 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neumann Michal 2:2, Macík Karel 3:1, Viterna Marek 4:0, Senohrábek Zdeněk 3:0, WO 0:1, body hostů: Žejdlík Pavel 0:3, Šteigl Josef 2:2, Hampl Stanislav 1:3, Mrvka Milan 0:4, WO 1:0),
8. kolo:
EXITERIA KST Jeseník D - TJ Sokol Nový Malín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudáček Jiří 2:0, Veigl Lukáš 3:1, Macík Petr 1:3, Senohrábek Zdeněk 3:0, Macík Karel 0:2, WO 0:1, body hostů: Vrana Tomáš 1:2, Karger Jan 2:2, Hvožďara Vlastimil 2:2, Kubíček Roman 1:3, WO 1:0), TJ odbor ASPV ZŠ Javorník - TTC Pramet Šumperk C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrvka Milan 0:4, Lukeš Vlastimil 0:4, Šteigl Josef 1:3, Vasilev Dominik 0:4, body hostů: Zitta David 4:0, Müller Lukáš 4:0, Luňáček Jiří 4:0, Braun Norbert 3:1), SVČ Rýmařov - TJ Sokol Kolšov B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palivec David 1:3, Kalaš Miroslav 0:2, Casciani Luděk 2:2, Polák Aleš 3:1, Rektořík Bronislav 1:1, body hostů: Švéda Marek 4:0, Mazurka Tomáš 3:1, Kouřil Jaroslav 2:2, Žák Milan 0:4), TJ Sokol Lázně Velké Losiny - TJ Sokol Jestřebí 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berka Jiří 0:4, Vaněk Miloš 1:3, Novotný Eduard st. 1:2, Cikryt Petr 2:2, Janda František 0:1, body hostů: Malý Jiří 4:0, Sedláček Bohumír 3:1, Daniel Jan ml. 1:3, Král Pavel 4:0), TJ Sokol Horní Životice - TJ Sokol Jedlí B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajčovič František 3:1, Pavelek Miroslav 1:3, Merta Ivan 3:1, Vojtek Roman 4:0, body hostů: Blaťák Vojtěch 1:3, Krňávek Zdenek ml. 2:2, Polách Petr 1:3, Krňávek Zdeněk 1:3), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - TJ Sokol Štíty 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondra David 2:0, Gomola Jan 3:1, Fišr Petr 3:1, Posker Jan 3:1, Drtil Pavel 0:2, body hostů: Kobza Štěpán 1:3, Drlík Zdeněk 2:2, Hrdina Pavel 2:2, Kudláček Pavel 0:4),
9. kolo:
EXITERIA KST Jeseník D - TTC Pramet Šumperk C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veigl Lukáš 4:0, Macík Petr 1:3, Macík Karel 0:4, Senohrábek Zdeněk 0:2, Dvořák Vítek 1:1, body hostů: Zitta David 3:1, Müller Lukáš 1:3, Luňáček Jiří 3:1, Braun Norbert 3:1), TJ odbor ASPV ZŠ Javorník - TJ Sokol Nový Malín 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrvka Milan 0:4, Lukeš Vlastimil 0:4, Šteigl Josef 1:3, Vasilev Dominik 0:4, body hostů: Hvožďara Vlastimil 3:1, Kubíček Roman 4:0, Vrana Tomáš 4:0, Karger Jan 4:0), SVČ Rýmařov - TJ Sokol Jestřebí 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palivec David 0:4, Kalaš Miroslav 0:3, Casciani Luděk 1:3, Polák Aleš 2:2, Rektořík Bronislav 0:1, body hostů: Malý Jiří 4:0, Sedláček Bohumír 3:1, Daniel Jan ml. 3:1, Král Pavel 3:1), TJ Sokol Lázně Velké Losiny - TJ Sokol Kolšov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berka Jiří 1:3, Novotný Eduard st. 1:3, Vaněk Miloš 3:1, Cikryt Petr 2:2, body hostů: Švéda Marek 3:1, Mazurka Tomáš 2:2, Kouřil Jaroslav 3:1, Žák Milan 1:3), TJ Sokol Horní Životice - TJ Sokol Štíty 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krajčovič František 0:4, Pavelek Miroslav 2:2, Merta Ivan 3:1, Vojtek Roman 2:2, body hostů: Kobza Štěpán 3:1, Drlík Zdeněk 1:3, Hrdina Pavel 3:1, Kudláček Pavel 2:2), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - TJ Sokol Jedlí B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Martínková Blanka 2:1, Gomola Jan 2:1, Fišr Petr 2:1, Posker Jan 3:0, WO 5:0, body hostů: Blaťák Vojtěch 1:3, Krňávek Zdeněk 1:3, Polách Petr 1:3, WO 0:5),
10. kolo:
TJ Sokol Jedlí B - EXITERIA KST Jeseník D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Večeř Václav 1:3, Krňávek Zdenek ml. 2:2, Krňávek Zdeněk 3:1, Polách Petr 2:2, body hostů: Senohrábek Zdeněk 4:0, Viterna Marek 0:4, Macík Petr 2:2, Macík Karel 2:2), TJ Sokol Štíty - TJ odbor ASPV ZŠ Javorník 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kobza Štěpán 3:1, Hrdina Pavel 2:2, Vogel Jiří 2:1, Kudláček Pavel 2:2, WO 0:1, body hostů: Žejdlík Pavel 4:0, Šteigl Josef 2:2, Mrvka Milan 0:4, Lukeš Vlastimil 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Kolšov B - TJ Sokol Horní Životice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švéda Marek 4:0, Mazurka Tomáš 3:1, Kouřil Jaroslav 3:1, Žák Milan 3:1, body hostů: Mlčoch František 1:3, Pavelek Miroslav 2:2, Szigeti Josef 0:4, Pavelková Kristýna 0:4), TJ Sokol Jestřebí - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daniel Jan ml. 0:4, Sedláček Bohumír 1:3, Král Pavel 2:2, Malý Jiří 4:0, body hostů: Slavík Ota 2:2, Gomola Jan 2:2, Ondra David 1:1, Fišr Petr 2:2, Posker Jan 2:0), TJ Sokol Nový Malín - SVČ Rýmařov 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adámek Zdeněk 3:1, Kubíček Roman 3:1, Vrana Tomáš 3:1, Karger Jan 4:0, body hostů: Palivec David 0:4, Kalaš Miroslav 0:4, Polák Aleš 0:4, Václavík Aleš 3:1), TTC Pramet Šumperk C - TJ Sokol Lázně Velké Losiny 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luňáček Jiří 4:0, Maixner Vladimír 0:4, Müller Lukáš 3:1, Braun Norbert 4:0, body hostů: Vaněk Miloš 1:3, Berka Jiří 1:3, Novotný Eduard ml. 1:3, Novotný Eduard st. 2:2),
11. kolo:
TJ Sokol Jedlí B - TJ odbor ASPV ZŠ Javorník 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polách Petr 3:1, Krňávek Zdenek ml. 2:1, Krňávek Zdeněk 4:0, Odstrčil Jiří 3:1, WO 1:0, body hostů: Žejdlík Pavel 1:3, Šteigl Josef 2:2, Mrvka Milan 0:3, Lukeš Vlastimil 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Štíty - EXITERIA KST Jeseník D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kobza Štěpán 2:0, Hrdina Pavel 4:0, Kudláček Pavel 3:0, Vogel Jiří 1:1, WO 2:3, body hostů: Senohrábek Zdeněk 0:2, Viterna Marek 0:2, Macík Petr 1:2, Macík Karel 0:4, WO 3:2), TJ Sokol Kolšov B - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švéda Marek 1:3, Kouřil Jaroslav 0:3, Žák Milan 3:1, Mazurka Tomáš 1:3, WO 1:0, body hostů: Slavík Ota 3:1, Gomola Jan 3:1, Ondra David 0:1, Fišr Petr 3:1, Posker Jan 1:1, WO 0:1), TJ Sokol Jestřebí - TJ Sokol Horní Životice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daniel Jan ml. 2:2, Sedláček Bohumír 3:1, Král Pavel 4:0, Malý Jiří 4:0, body hostů: Mlčoch František 1:3, Pavelek Miroslav 2:2, Szigeti Josef 0:4, Pavelková Kristýna 0:4), TJ Sokol Nový Malín - TJ Sokol Lázně Velké Losiny 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adámek Zdeněk 3:1, Kubíček Roman 1:3, Vrana Tomáš 3:1, Karger Jan 2:2, body hostů: Berka Jiří 1:3, Novotný Eduard st. 1:3, Cikryt Petr 4:0, Vaněk Miloš 1:3), TTC Pramet Šumperk C - SVČ Rýmařov 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luňáček Jiří 4:0, Zitta David 3:0, Müller Lukáš 2:2, Braun Norbert 3:1, Maixner Vladimír 0:1, body hostů: Kalaš Miroslav 0:4, Palivec David 0:4, Polák Aleš 3:1, Václavík Aleš 1:3),
12. kolo:
EXITERIA KST Jeseník D - SVČ Rýmařov 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macík Karel 1:3, Fňukal Zdeněk 1:2, Veigl Lukáš 3:0, Senohrábek Zdeněk 3:0, WO 3:0, body hostů: Václavík Aleš 1:2, Palivec David 2:2, Casciani Luděk 2:2, Rektořík Bronislav 0:2, WO 0:3), TJ odbor ASPV ZŠ Javorník - TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šteigl Josef 2:2, Hampl Stanislav 0:4, Žejdlík Pavel 0:4, Lukeš Vlastimil 0:4, body hostů: Cikryt Petr 4:0, Vaněk Miloš 3:0, Berka Jiří 3:1, Novotný Eduard ml. 4:0, Novotný Eduard st. 0:1), TJ Sokol Nový Malín - TJ Sokol Horní Životice 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adámek Zdeněk 1:2, Kubíček Roman 3:0, Karger Jan 3:0, Vrana Tomáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Mlčoch František 1:3, Pavelek Miroslav 1:3, Szigeti Josef 0:4, WO 0:5), TTC Pramet Šumperk C - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Luňáček Jiří 3:1, Braun Norbert 1:3, Müller Lukáš 2:2, Zitta David 3:1, body hostů: Slavík Ota 1:3, Gomola Jan 2:2, Posker Jan 2:2, Fišr Petr 2:2), TJ Sokol Kolšov B - TJ Sokol Jedlí B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švéda Marek 3:1, Žák Milan 4:0, Burian Jaroslav 2:2, Kouřil Jaroslav 4:0, body hostů: Večeř Václav 0:4, Polách Petr 1:3, Krňávek Zdenek ml. 2:2, Krňávek Zdeněk 0:4), TJ Sokol Jestřebí - TJ Sokol Štíty 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daniel Jan ml. 2:2, Sedláček Bohumír 3:1, Král Pavel 3:1, Malý Jiří 4:0, body hostů: Kobza Štěpán 1:3, Vogel Jiří 0:4, Drlík Zdeněk 1:3, Hrdina Pavel 2:2),
13. kolo:
TJ odbor ASPV ZŠ Javorník - SVČ Rýmařov 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hampl Stanislav 0:4, Šteigl Josef 3:1, Žejdlík Pavel 1:2, Lukeš Vlastimil 1:2, WO 2:0, body hostů: Václavík Aleš 1:2, Palivec David 4:0, Casciani Luděk 3:1, Rektořík Bronislav 1:2, WO 0:2), EXITERIA KST Jeseník D - TJ Sokol Lázně Velké Losiny 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macík Karel 0:4, Veigl Lukáš 3:1, Fňukal Zdeněk 3:1, Macík Petr 1:2, Senohrábek Zdeněk 0:1, body hostů: Cikryt Petr 4:0, Novotný Eduard st. 0:2, Vaněk Miloš 2:2, Berka Jiří 2:2, Novotný Eduard ml. 1:1), TTC Pramet Šumperk C - TJ Sokol Horní Životice 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Luňáček Jiří 3:0, Maixner Vladimír 2:1, Skokanová Lenka 2:1, Müller Lukáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Mlčoch František 1:3, Pavelek Miroslav 1:3, Szigeti Josef 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Nový Malín - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Snášel Jiří 0:3, Vrana Tomáš 1:1, Kubíček Roman 1:2, Karger Jan 0:4, WO 4:0, body hostů: Slavík Ota 3:1, Gomola Jan 3:0, Fišr Petr 2:1, Posker Jan 2:0, WO 0:4), TJ Sokol Jestřebí - TJ Sokol Jedlí B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daniel Jan ml. 2:1, Sedláček Bohumír 2:1, Král Pavel 3:0, Malý Jiří 3:0, WO 5:0, body hostů: Krňávek Zdeněk 0:4, Krňávek Zdenek ml. 2:2, Polách Petr 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Kolšov B - TJ Sokol Štíty 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švéda Marek 2:2, Žák Milan 2:2, Burian Jaroslav 1:2, Kouřil Jaroslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Kobza Štěpán 4:0, Vogel Jiří 1:3, Drlík Zdeněk 1:3, Hrdina Pavel 3:0, WO 1:0),
14. kolo:
TJ Sokol Kolšov B - EXITERIA KST Jeseník D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švéda Marek 4:0, Burian Jaroslav 0:4, Kouřil Jaroslav 1:3, Žák Milan 2:2, body hostů: Dvořák Vítek 3:1, Veigl Lukáš 3:1, Macík Petr 2:2, Macík Karel 1:3), TJ Sokol Jestřebí - TJ odbor ASPV ZŠ Javorník 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daniel Jan ml. 3:1, Sedláček Bohumír 3:1, Král Pavel 3:1, Malý Jiří 4:0, body hostů: Šteigl Josef 3:1, Žejdlík Pavel 0:4, Lukeš Vlastimil 0:4, Vasilev Dominik 0:4), TJ Sokol Jedlí B - TJ Sokol Nový Malín 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Petr 1:3, Polách Petr 0:4, Krňávek Zdeněk 0:4, Pospíšil Lukáš 0:2, WO 0:2, body hostů: Vrana Tomáš 3:0, Karger Jan 2:1, Kubíček Roman 4:0, Hvožďara Vlastimil 4:0, WO 2:0), TJ Sokol Štíty - TTC Pramet Šumperk C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kobza Štěpán 4:0, Hrdina Pavel 0:4, Vogel Jiří 0:4, Kudláček Pavel 2:2, body hostů: Luňáček Jiří 3:1, Braun Norbert 3:1, Skokanová Lenka 2:2, Maixner Vladimír 2:2), TJ Sokol Horní Životice - SVČ Rýmařov 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mlčoch František 1:3, Pavelek Miroslav 1:3, Krajčovič František 2:2, Vojtek Roman 2:2, body hostů: Václavík Aleš 4:0, Polák Aleš 0:4, Lašák Roman 2:2, Palivec David 4:0), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - TJ Sokol Lázně Velké Losiny 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondra David 0:2, Fišr Petr 4:0, Slavík Ota 1:3, Gomola Jan 3:1, Posker Jan 0:2, body hostů: Cikryt Petr 2:2, Vaněk Miloš 2:2, Novotný Eduard ml. 1:3, Novotný Eduard st. 3:1),
15. kolo:
TJ Sokol Jestřebí - EXITERIA KST Jeseník D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Pavel 2:2, Sedláček Bohumír 1:3, Malý Jiří 3:1, Daniel Jan ml. 2:2, body hostů: Veigl Lukáš 3:1, Dvořák Vítek 4:0, Macík Petr 1:3, Macík Karel 0:4), TJ Sokol Kolšov B - TJ odbor ASPV ZŠ Javorník 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švéda Marek 3:1, Burian Jaroslav 1:3, Kouřil Jaroslav 4:0, Žák Milan 3:1, body hostů: 5:11), TJ Sokol Štíty - TJ Sokol Nový Malín 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kobza Štěpán 3:1, Drlík Zdeněk 3:1, Vogel Jiří 2:2, Hrdina Pavel 2:2, body hostů: Vrana Tomáš 3:1, Karger Jan 1:3, Kubíček Roman 0:4, Hvožďara Vlastimil 2:2), TJ Sokol Jedlí B - TTC Pramet Šumperk C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Lukáš 0:2, Krňávek Zdenek ml. 1:3, Krňávek Zdeněk 2:1, Polách Petr 0:4, Haltmar Jan 0:2, WO 0:1, body hostů: Luňáček Jiří 4:0, Braun Norbert 3:1, Skokanová Lenka 3:1, Maixner Vladimír 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - SVČ Rýmařov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Ota 2:2, Posker Jan 2:1, Gomola Jan 3:0, Fišr Petr 3:0, Slavíková Kristýna 0:1, WO 2:0, body hostů: Lašák Roman 0:3, Palivec David 2:2, Václavík Aleš 2:2, Rektořík Bronislav 0:3, WO 0:2), TJ Sokol Horní Životice - TJ Sokol Lázně Velké Losiny 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mlčoch František 2:2, Pavelek Miroslav 0:4, Vojtek Roman 3:0, Krajčovič František 1:3, WO 1:0, body hostů: Cikryt Petr 2:2, Vaněk Miloš 3:1, Novotný Eduard ml. 2:2, Novotný Eduard st. 2:1, WO 0:1),
16. kolo:
EXITERIA KST Jeseník D - TJ Sokol Horní Životice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macík Petr 3:1, Macík Karel 2:2, Rak Tomáš 2:2, Senohrábek Zdeněk 3:1, body hostů: Sedláček Jakub 0:4, Szigeti Josef 0:4, Mlčoch František 3:1, Pavelek Miroslav 3:1), TJ odbor ASPV ZŠ Javorník - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šteigl Josef 1:3, Lukeš Vlastimil 0:3, Žejdlík Pavel 0:4, Mrvka Milan 0:2, Hampl Stanislav 0:2, WO 1:0, body hostů: Slavík Ota 4:0, Kopfová Tereza 3:1, Fišr Petr 3:0, Posker Jan 4:0, WO 0:1), SVČ Rýmařov - TJ Sokol Jedlí B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palivec David 4:0, Václavík Aleš 4:0, Casciani Luděk 3:1, Lašák Roman 3:1, body hostů: Krňávek Zdenek ml. 2:2, Krňávek Zdeněk 0:4, Polách Petr 0:4, Pospíšil Lukáš 0:4), TJ Sokol Lázně Velké Losiny - TJ Sokol Štíty 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Eduard ml. 0:4, Novotný Eduard st. 3:1, Vaněk Miloš 2:2, Cikryt Petr 2:2, body hostů: Kobza Štěpán 1:3, Drlík Zdeněk 2:2, Hrdina Pavel 4:0, Kudláček Pavel 2:2), TJ Sokol Nový Malín - TJ Sokol Kolšov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hvožďara Vlastimil 3:1, Kubíček Roman 2:2, Vrana Tomáš 3:1, Karger Jan 2:2, body hostů: Švéda Marek 3:1, Burian Jaroslav 0:4, Kouřil Jaroslav 3:1, Žák Milan 0:4), TTC Pramet Šumperk C - TJ Sokol Jestřebí 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skokanová Lenka 1:3, Braun Norbert 2:2, Zitta David 4:0, Luňáček Jiří 4:0, body hostů: Malý Jiří 2:2, Král Pavel 2:2, Daniel Jan ml. 0:4, Sedláček Bohumír 1:3),
17. kolo:
TJ odbor ASPV ZŠ Javorník - TJ Sokol Horní Životice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šteigl Josef 3:1, Lukeš Vlastimil 2:2, Žejdlík Pavel 3:0, Hampl Stanislav 0:2, Vasilev Dominik 2:0, WO 1:0, body hostů: Szigeti Josef 0:4, Sedláček Jakub 0:4, Mlčoch František 3:1, Pavelek Miroslav 2:1, WO 0:1), EXITERIA KST Jeseník D - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Vítek 4:0, Macík Karel 0:4, Macík Petr 0:4, Cypra Vladislav 0:4, body hostů: Posker Jan 3:1, Slavík Ota 3:1, Fišr Petr 3:1, Kopfová Tereza 3:1), TJ Sokol Lázně Velké Losiny - TJ Sokol Jedlí B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Eduard ml. 0:4, Novotný Eduard st. 3:1, Vaněk Miloš 4:0, Cikryt Petr 3:1, body hostů: Krňávek Zdenek ml. 1:3, Krňávek Zdeněk 3:1, Polách Petr 1:3, Pospíšil Lukáš 1:3), SVČ Rýmařov - TJ Sokol Štíty 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rektořík Bronislav 1:3, Václavík Aleš 3:0, Casciani Luděk 2:1, Palivec David 4:0, WO 2:0, body hostů: Kobza Štěpán 1:3, Drlík Zdeněk 1:3, Hrdina Pavel 1:2, Kudláček Pavel 1:2, WO 0:2), TTC Pramet Šumperk C - TJ Sokol Kolšov B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skokanová Lenka 2:2, Braun Norbert 4:0, Zitta David 4:0, Luňáček Jiří 4:0, body hostů: Švéda Marek 1:3, Žák Milan 1:3, Burian Jaroslav 0:4, Kouřil Jaroslav 0:4), TJ Sokol Nový Malín - TJ Sokol Jestřebí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hvožďara Vlastimil 2:2, Kubíček Roman 0:4, Vrana Tomáš 3:0, Karger Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Malý Jiří 3:1, Král Pavel 1:3, Daniel Jan ml. 1:3, Sedláček Bohumír 2:1, WO 1:0),
18. kolo:
TJ Sokol Lázně Velké Losiny - SVČ Rýmařov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Miloš 2:2, Berka Jiří 2:2, Novotný Eduard st. 2:2, Cikryt Petr 2:2, body hostů: Palivec David 2:2, Lašák Roman 2:2, Casciani Luděk 2:2, Václavík Aleš 2:2), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - TJ Sokol Horní Životice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimončík Josef 1:3, Slavík Ota 4:0, Fišr Petr 4:0, Posker Jan 2:0, Slavík Petr 0:2, body hostů: Krajčovič František 2:2, Mlčoch František 2:2, Pavelek Miroslav 1:3, Szigeti Josef 0:4), TJ Sokol Štíty - TJ Sokol Jedlí B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobza Štěpán 4:0, Hranička Libor 2:1, Kudláček Pavel 2:1, Drlík Zdeněk 3:1, WO 1:1, body hostů: Krňávek Zdeněk 2:2, Krňávek Zdenek ml. 0:4, Polách Petr 1:2, Pospíšil Lukáš 0:3, WO 1:1), TJ Sokol Jestřebí - TJ Sokol Kolšov B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daniel Jan ml. 2:2, Král Pavel 2:2, Malý Jiří 4:0, Sedláček Bohumír 3:1, body hostů: Švéda Marek 2:2, Burian Jaroslav 0:4, Žák Milan 0:4, Kouřil Jaroslav 3:1), TTC Pramet Šumperk C - TJ Sokol Nový Malín 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müller Lukáš 3:0, Braun Norbert 3:1, Zitta David 3:0, Luňáček Jiří 4:0, WO 0:2, body hostů: Karger Jan 0:4, Hvožďara Vlastimil 1:2, Kubíček Roman 0:4, Adámek Zdeněk 0:3, WO 2:0), TJ odbor ASPV ZŠ Javorník - EXITERIA KST Jeseník D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zbořil Marek 3:1, Žejdlík Pavel 0:1, Šteigl Josef 3:1, Lukeš Vlastimil 1:3, Mrvka Milan 0:3, body hostů: Senohrábek Zdeněk 4:0, Macík Petr 2:2, Macík Karel 2:2, Neumann Michal 1:3),
19. kolo:
TJ Sokol Nový Malín - EXITERIA KST Jeseník D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karger Jan 1:3, Hvožďara Vlastimil 1:3, Adámek Zdeněk 0:3, Kubíček Roman 1:2, WO 2:0, body hostů: Hudáček Jiří 2:0, Veigl Lukáš 4:0, Senohrábek Zdeněk 1:0, Dvořák Vítek 4:0, Macík Karel 0:3, WO 0:2), TTC Pramet Šumperk C - TJ odbor ASPV ZŠ Javorník 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skokanová Lenka 2:2, Müller Lukáš 3:1, Braun Norbert 3:1, Luňáček Jiří 4:0, body hostů: Žejdlík Pavel 1:3, Šteigl Josef 3:1, Mrvka Milan 0:4, Lukeš Vlastimil 0:4), TJ Sokol Kolšov B - SVČ Rýmařov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Jaroslav 3:1, Burian Jaroslav 1:3, Žák Milan 0:4, Švéda Marek 3:1, body hostů: Polák Aleš 3:1, Palivec David 1:3, Václavík Aleš 2:2, Casciani Luděk 3:1), TJ Sokol Jestřebí - TJ Sokol Lázně Velké Losiny 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Pavel 3:1, Sedláček Bohumír 1:3, Malý Jiří 4:0, Daniel Jan ml. 1:3, body hostů: Cikryt Petr 2:2, Berka Jiří 1:3, Vaněk Miloš 1:3, Novotný Eduard st. 3:0, Bureš Ondřej 0:1), TJ Sokol Jedlí B - TJ Sokol Horní Životice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polách Petr 3:1, Krňávek Zdenek ml. 2:2, Krňávek Zdeněk 2:2, Pospíšil Lukáš 3:1, body hostů: Mlčoch František 3:1, Szigeti Josef 0:4, Pavelek Miroslav 3:1, Sedláček Jakub 0:4), TJ Sokol Štíty - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobza Štěpán 1:2, Drlík Zdeněk 1:3, Vogel Jiří 1:3, Kudláček Pavel 0:4, WO 1:0, body hostů: Slavík Ota 1:3, Posker Jan 3:0, Fišr Petr 4:0, Gomola Jan 4:0, WO 0:1),
20. kolo:
TTC Pramet Šumperk C - EXITERIA KST Jeseník D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Braun Norbert 4:0, Müller Lukáš 0:4, Zitta David 2:1, Luňáček Jiří 1:3, WO 1:0, body hostů: Hudáček Jiří 2:2, Dvořák Vítek 2:2, Veigl Lukáš 2:2, Senohrábek Zdeněk 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Nový Malín - TJ odbor ASPV ZŠ Javorník 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adámek Zdeněk 3:1, Hvožďara Vlastimil 3:1, Karger Jan 4:0, Kubíček Roman 3:1, body hostů: Žejdlík Pavel 2:2, Šteigl Josef 1:3, Mrvka Milan 0:4, Lukeš Vlastimil 0:4), TJ Sokol Jestřebí - SVČ Rýmařov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Pavel 2:2, Sedláček Bohumír 2:2, Malý Jiří 3:1, Daniel Jan ml. 1:3, body hostů: Polák Aleš 3:1, Palivec David 1:3, Václavík Aleš 3:1, Casciani Luděk 1:3), TJ Sokol Kolšov B - TJ Sokol Lázně Velké Losiny 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Jaroslav 4:0, Burian Jaroslav 2:2, Žák Milan 2:2, Švéda Marek 3:1, body hostů: Cikryt Petr 2:2, Berka Jiří 2:2, Novotný Eduard st. 1:3, Vaněk Miloš 0:3, Janda František 0:1), TJ Sokol Štíty - TJ Sokol Horní Životice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobza Štěpán 4:0, Drlík Zdeněk 2:1, Vogel Jiří 3:1, Kudláček Pavel 3:1, WO 0:1, body hostů: Mlčoch František 2:2, Szigeti Josef 0:4, Pavelek Miroslav 1:2, Sedláček Jakub 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Jedlí B - TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polách Petr 0:4, Krňávek Zdenek ml. 0:4, Krňávek Zdeněk 1:3, Pospíšil Lukáš 1:3, body hostů: Slavík Ota 2:2, Posker Jan 4:0, Fišr Petr 4:0, Gomola Jan 4:0),
21. kolo:
EXITERIA KST Jeseník D - TJ Sokol Jedlí B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Senohrábek Zdeněk 3:0, Rak Tomáš 3:0, Macík Karel 2:1, Macík Petr 1:3, WO 3:0, body hostů: Pospíšil Lukáš 0:4, Polách Petr 2:1, Odstrčil Jiří 1:2, Krňávek Zdeněk 1:2, WO 0:3), TJ odbor ASPV ZŠ Javorník - TJ Sokol Štíty 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žejdlík Pavel 2:2, Zbořil Marek 2:2, Šteigl Josef 3:1, Lukeš Vlastimil 0:4, body hostů: Kobza Štěpán 4:0, Drlík Zdeněk 2:2, Vogel Jiří 1:3, Kudláček Pavel 2:2), TJ Sokol Horní Životice - TJ Sokol Kolšov B 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krajčovič František 1:3, Pavelek Miroslav 1:3, Vojtek Roman 3:1, WO 0:5, body hostů: Švéda Marek 2:1, Burian Jaroslav 1:2, Kouřil Jaroslav 3:0, Žák Milan 0:1, Mazurka Tomáš 1:1, WO 5:0), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - TJ Sokol Jestřebí 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Ota 2:2, Fišr Petr 2:2, Gomola Jan 2:2, Posker Jan 3:0, Slavíková Kristýna 0:1, body hostů: Malý Jiří 4:0, Král Pavel 2:2, Sedláček Bohumír 1:3, Daniel Jan ml. 0:4), SVČ Rýmařov - TJ Sokol Nový Malín 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palivec David 2:1, Václavík Aleš 4:0, Casciani Luděk 2:2, Polák Aleš 4:0, Rektořík Bronislav 0:1, body hostů: Karger Jan 1:3, Kubíček Roman 2:2, Adámek Zdeněk 1:3, Mikeš Jan 0:4), TJ Sokol Lázně Velké Losiny - TTC Pramet Šumperk C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berka Jiří 0:4, Novotný Eduard st. 0:3, Vaněk Miloš 1:3, Cikryt Petr 1:2, WO 0:2, body hostů: Zitta David 3:0, Braun Norbert 4:0, Luňáček Jiří 2:1, Müller Lukáš 3:1, WO 2:0),
22. kolo:
TJ odbor ASPV ZŠ Javorník - TJ Sokol Jedlí B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žejdlík Pavel 1:2, Zbořil Marek 1:2, Šteigl Josef 3:0, Lukeš Vlastimil 0:4, WO 3:0, body hostů: Polách Petr 1:3, Pospíšil Lukáš 2:1, Odstrčil Jiří 2:1, Krňávek Zdeněk 3:0, WO 0:3), EXITERIA KST Jeseník D - TJ Sokol Štíty 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rak Tomáš 1:3, Macík Karel 0:4, Macík Petr 0:4, Neumann Michal 1:3, body hostů: Kobza Štěpán 4:0, Drlík Zdeněk 4:0, Kudláček Pavel 4:0, Vogel Jiří 2:2), TJ Sokol Vrbno pod Pradědem - TJ Sokol Kolšov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Ota 4:0, Fišr Petr 1:3, Gomola Jan 4:0, Posker Jan 2:0, Slavík Petr 0:2, body hostů: Švéda Marek 2:2, Žák Milan 1:3, Burian Jaroslav 1:3, Kouřil Jaroslav 0:2, Mazurka Tomáš 1:1), TJ Sokol Horní Životice - TJ Sokol Jestřebí 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pavelek Miroslav 1:3, Kašpárek Oldřich st. 0:3, Vojtek Roman 1:1, WO 1:7, body hostů: Malý Jiří 2:0, Král Pavel 2:0, Daniel Jan ml. 2:1, Sedláček Bohumír 1:1, WO 7:1), TJ Sokol Lázně Velké Losiny - TJ Sokol Nový Malín 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berka Jiří 1:2, Vaněk Miloš 3:1, Novotný Eduard st. 3:0, Cikryt Petr 4:0, Berka Martin 0:1, WO 1:0, body hostů: Karger Jan 1:3, Kubíček Roman 0:3, Adámek Zdeněk 2:2, Mikeš Jan 1:3, WO 0:1), SVČ Rýmařov - TTC Pramet Šumperk C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palivec David 0:4, Václavík Aleš 1:3, Casciani Luděk 2:1, Polák Aleš 3:1, WO 0:1, body hostů: Zitta David 2:2, Braun Norbert 2:2, Luňáček Jiří 2:2, Müller Lukáš 3:0, WO 1:0),
Krajský přebor 2 - Baráž
1. kolo:
TJ Sigma Hranice A - TJ Sokol Lázně Velké Losiny 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 3:1, Jemelka Libor 4:0, Sohr Radovan 4:0, Němeček Ladislav 2:1, Zobaník Jaroslav 0:1, body hostů: Novotný Eduard st. 2:2, Berka Jiří 1:3, Cikryt Petr 0:4, Vaněk Miloš 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Lázně Velké Losiny - TJ Sigma Hranice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berka Jiří 1:3, Bureš Ondřej 1:3, Cikryt Petr 2:2, Novotný Eduard st. 2:2, body hostů: Jemelka Ivan 3:1, Jemelka Libor 1:3, Sohr Radovan 3:1, Němeček Ladislav 2:0, Zobaník Jaroslav 1:1),
ČP 2016 - krajské kolo
1. kolo:
TJ Sigma Hranice B - TJ Sokol Nový Malín 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Paus Aleš 1:2, Staněk Roman 0:3, Doubravová Halka 0:3, body hostů: Karger Jan 3:0, Kubíček Roman 2:1, Vrana Tomáš 3:0), TJ Sigma Hranice A - SK Přerov C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jemelka Ivan 2:1, Sohr Radovan 1:2, Jemelka Libor 3:0, body hostů: Červinka Lukáš 1:2, Krudenc Martin 2:1, Vysloužil Jarmil 0:3), TJ Sigma Hranice C - TJ Sokol Ondratice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kaspar Michal 0:3, Zavadil Dominik 0:1, Besta Vojta 0:3, Besta Vratislav 0:2, body hostů: Beneš Jan ml. 3:0, Milar Martin 3:0, Zich Petr ml. 3:0),
2. kolo:
TJ Sigma Hranice A - TJ Sokol Ondratice 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jemelka Ivan 1:2, Sohr Radovan 1:2, Jemelka Libor 1:2, body hostů: Beneš Jan ml. 3:0, Janík Michal st. 3:0, Milar Martin 0:3), TJ Sokol Nový Malín - SK Přerov B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubíček Roman 1:2, Vrana Tomáš 1:2, Karger Jan 0:3, body hostů: Netesal Jiří 1:2, Maděrka Svatopluk 3:0, Valašík Lukáš 3:0),
3. kolo:
TJ Sokol Ondratice - SK Přerov B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beneš Jan ml. 2:1, Milar Martin 1:2, Zich Petr st. 0:3, body hostů: Šoc Milan 1:2, Maděrka Svatopluk 3:0, Valašík Lukáš 2:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS