Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize
1. kolo:
TJ Sokol Kostelec - TJ Sokol Újezdec - Těšov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Barbořík Ivan 1:3, Karal Miroslav 2:2, Karal Martin 4:0, Páleníček Jiří 1:3, body hostů: Lekeš Pavel 3:1, Kováč Peter 2:2, Švehla Michal 2:2, Mlýnek Přemysl 1:3), TJ Kunovice - Orel Zlín 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chvíla Pavel 1:2, Slunečko Vratislav 0:2, Šmíd Václav 1:2, Šašinka Radek 2:1, WO 0:1, body hostů: Polák Petr 3:0, Závada Adam 3:0, Šaur David 0:3, Krejčiřík David 1:1, WO 1:0), KST Dolní Němčí - TJ Holešov 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubeš Dušan 2:0, Bičan Miroslav 2:0, Jančář Luděk 3:0, Orlovský Karel 2:0, body hostů: Krejčí Pavel 0:3, Kaňa Jiří 0:2, Bakalík Miloslav 0:2, Chlápek Jaroslav 0:2), KST Zlín B - KST Dolní Němčí B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nedbálek Michal 2:1, Oharek David 3:0, Dufek Jakub 1:2, Šenkeřík Marek 2:1, body hostů: Kučera Martin 1:2, Ježek Jan 1:2, Matějíček Jakub 1:2, Fibichr Zdeněk 1:2), TJ Bystřice pod Hostýnem - TJ Jiskra Otrokovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbiš Jan 2:1, Havránek Ondřej 0:3, Nevřala Lukáš 2:1, Bednář Matěj 4:0, body hostů: Odstrčil Karel 3:1, Polanský Pavel 1:2, Gazda Jiří 0:3, Janečka Tomáš 1:2), SK Slavičín - TJ DDM Valašské Meziříčí 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fojtů Jaromír 0:2, Kučera Jaroslav 0:2, Machara Jiří 1:2, Bureš Vlastimil 1:2, body hostů: Hladil David 3:0, Bazalka Michal 3:0, Románek Michal 0:2, Orlovský Pavel 2:0),
2. kolo:
TJ Sokol Kostelec - Orel Zlín 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Karal Miroslav 0:3, Karal Martin 2:1, Páleníček Jiří 2:1, WO 0:4, body hostů: Vítek Pavel 1:2, Závada Adam 1:1, Krejčiřík David 1:1, Polák Petr 2:0, WO 4:0), TJ Kunovice - TJ Sokol Újezdec - Těšov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvíla Pavel 3:1, Kotačka David 0:4, Šmíd Václav 2:1, Šašinka Radek 1:3, body hostů: Lekeš Pavel 3:1, Kováč Peter 1:3, Švehla Michal 2:2, Mlýnek Přemysl 3:0), KST Dolní Němčí - KST Dolní Němčí B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubeš Dušan 2:0, Jančář Luděk 2:0, Bičan Miroslav 2:1, Orlovský Karel 3:0, body hostů: Ježek Jan 0:3, Kučera Martin 1:2, Sadílek Jan 0:2, Matějíček Jakub 0:2), KST Zlín B - TJ Holešov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedbálek Michal 3:0, Oharek David 3:0, Dufek Jakub 1:2, Šenkeřík Marek 2:1, body hostů: Posolda Karel 1:2, Klůj Bronislav 2:1, Liška Libor 0:3, Hasala Petr 0:3), TJ Bystřice pod Hostýnem - TJ DDM Valašské Meziříčí 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bareš David nejml. 0:3, Havránek Ondřej 0:3, Urbiš Jan 1:2, Nevřala Lukáš 3:0, body hostů: Orlovský Pavel 3:0, Bazalka Michal 2:1, Hladil David 1:2, Kuběna Stanislav 2:1), SK Slavičín - TJ Jiskra Otrokovice 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Vlastimil 0:4, Kučera Jaroslav 1:3, Machara Jiří 2:1, Kovařík Luděk 2:2, body hostů: Janečka Tomáš 4:0, Polanský Pavel 1:3, Piňko Roman 2:2, Gazda Jiří 3:0),
3. kolo:
TJ Sokol Újezdec - Těšov - TJ Jiskra Otrokovice 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lekeš Pavel 0:2, Mlýnek Přemysl 0:2, Kováč Peter 1:1, WO 0:4, body hostů: Odstrčil Karel 2:0, Polanský Pavel 1:0, Janečka Tomáš 1:1, Piňko Roman 1:0, WO 4:0), Orel Zlín - TJ DDM Valašské Meziříčí 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčiřík David 1:2, Závada Adam 1:2, Vítek Pavel 0:3, Polák Petr 2:1, body hostů: Bazalka Michal 1:2, Vlček Pavel 2:1, Hladil David 3:0, Orlovský Pavel 2:1), TJ Holešov - TJ Bystřice pod Hostýnem 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hasala Petr 1:3, Doležel Radek st. 1:3, Posolda Karel 1:3, Klůj Bronislav 4:0, body hostů: Nevřala Lukáš 3:1, Urbiš Jan 2:2, Havránek Ondřej 2:2, Votava Zdeněk 2:2), KST Dolní Němčí B - SK Slavičín 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Martin 1:2, Sadílek Jan 3:0, Matějíček Jakub 2:1, Ježek Jan 3:0, body hostů: Kovařík Luděk 0:3, Machara Jiří 1:2, Bureš Vlastimil 1:2, Kučera Jaroslav 1:2), TJ Sokol Kostelec - KST Dolní Němčí 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karal Oldřich 1:3, Karal Miroslav 1:2, Karal Martin 2:1, Páleníček Jiří 1:3, body hostů: Orlovský Karel 4:0, Kubeš Dušan 2:2, Bičan Miroslav 2:1, Bartoš Miroslav 1:2), TJ Kunovice - KST Zlín B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotačka David 0:3, Chvíla Pavel 0:3, Šmíd Václav 1:2, Šašinka Radek 3:0, body hostů: Šenkeřík Marek 2:1, Nedbálek Michal 2:1, Oharek David 2:1, Dufek Jakub 2:1),
4. kolo:
TJ Sokol Újezdec - Těšov - TJ DDM Valašské Meziříčí 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lekeš Pavel 0:2, Mlýnek Přemysl 0:2, Živnéř Stanislav 1:2, Kováč Peter 1:2, body hostů: Hladil David 3:0, Bazalka Michal 3:0, Juráň Radek 0:2, Orlovský Pavel 2:0), Orel Zlín - TJ Jiskra Otrokovice 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčiřík David 1:1, Závada Adam 1:1, Hochfelder Tomáš 1:2, Polák Petr 2:0, WO 4:0, body hostů: Janečka Tomáš 2:1, Piňko Roman 2:1, Janošík Petr 0:3, WO 0:4), TJ Holešov - SK Slavičín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dragan Tomáš 1:3, Posolda Karel 1:3, Hasala Petr 2:2, Klůj Bronislav 4:0, body hostů: Machara Jiří 2:2, Bureš Vlastimil 1:3, Kučera Jaroslav 3:1, Kovařík Luděk 2:2), KST Dolní Němčí B - TJ Bystřice pod Hostýnem 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Martin 1:1, Fibichr Zdeněk 1:1, Matějíček Jakub 0:3, Ježek Jan 0:3, body hostů: Nevřala Lukáš 3:0, Urbiš Jan 2:1, Havránek Ondřej 2:0, Votava Zdeněk 1:1), TJ Sokol Kostelec - KST Zlín B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karal Oldřich 0:4, Karal Miroslav 1:3, Karal Martin 3:0, Páleníček Jiří 2:2, body hostů: Šenkeřík Marek 2:2, Oharek David 3:1, Nedbálek Michal 3:1, Dufek Jakub 1:2), TJ Kunovice - KST Dolní Němčí 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotačka David 0:1, Chvíla Pavel 3:1, Šašinka Radek 2:2, Šmíd Václav 1:3, Oharek Libor 3:0, body hostů: Orlovský Karel 4:0, Kubeš Dušan 1:3, Bičan Miroslav 2:2, Bartoš Miroslav 0:4),
5. kolo:
KST Dolní Němčí - TJ Sokol Újezdec - Těšov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubeš Dušan 3:0, Jančář Luděk 1:1, Bičan Miroslav 2:1, Orlovský Karel 3:0, body hostů: Lekeš Pavel 2:1, Kováč Peter 0:3, Švehla Michal 0:3, Mlýnek Přemysl 0:2), KST Zlín B - Orel Zlín 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenkeřík Marek 2:0, Nedbálek Michal 2:0, Dufek Jakub 2:0, Oharek David 2:0, body hostů: Polák Petr 0:2, Závada Adam 0:2, Krejčiřík David 0:2, Svoboda Vlastimil ml. 0:2), TJ Bystřice pod Hostýnem - TJ Sokol Kostelec 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bareš David nejml. 3:1, Havránek Ondřej 2:2, Urbiš Jan 2:1, Nevřala Lukáš 3:1, body hostů: Karal Martin 3:1, Páleníček Jiří 2:2, Vykoukal Martin 0:4, Karal Miroslav 0:3), SK Slavičín - TJ Kunovice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Vlastimil 0:3, Plášek Adam 2:1, Machara Jiří 2:1, Kovařík Luděk 0:4, body hostů: Šašinka Radek 3:1, Šmíd Václav 2:1, Chvíla Pavel 2:1, Slunečko Vratislav 2:1), TJ Jiskra Otrokovice - TJ Holešov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piňko Roman 1:3, Polanský Pavel 2:2, Odstrčil Karel 4:0, Janečka Tomáš 2:2, body hostů: Klůj Bronislav 2:2, Posolda Karel 3:1, Stoklásek David 1:3, Hasala Petr 1:3), TJ DDM Valašské Meziříčí - KST Dolní Němčí B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vahala Jiří 0:3, Orlovský Pavel 3:0, Vlček Pavel 2:1, Hladil David 3:1, body hostů: Sadílek Jan 2:2, Matějíček Jakub 0:3, Kučera Martin 2:1, Ježek Jan 1:2),
6. kolo:
KST Dolní Němčí - Orel Zlín 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubeš Dušan 3:1, Jančář Luděk 1:3, Bičan Miroslav 2:2, Orlovský Karel 4:0, body hostů: Polák Petr 2:2, Závada Adam 3:1, Krejčiřík David 1:3, Vítek Milan 0:4), KST Zlín B - TJ Sokol Újezdec - Těšov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenkeřík Marek 2:1, Nedbálek Michal 2:1, Dufek Jakub 1:2, Oharek David 3:1, body hostů: Lekeš Pavel 1:3, Kováč Peter 3:0, Švehla Michal 1:2, Mlýnek Přemysl 0:3), TJ Bystřice pod Hostýnem - TJ Kunovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černocký Radek 2:1, Havránek Ondřej 1:1, Urbiš Jan 2:1, Nevřala Lukáš 2:1, WO 1:0, body hostů: Šašinka Radek 2:1, Kolář Adam 0:3, Chvíla Pavel 1:2, Šmíd Václav 1:1, WO 0:1), SK Slavičín - TJ Sokol Kostelec 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovařík Luděk 0:3, Bureš Vlastimil 0:3, Machara Jiří 2:1, Kučera Jaroslav 1:2, body hostů: Karal Martin 3:0, Vykoukal Martin 2:1, Páleníček Jiří 2:1, Karal Miroslav 2:1), TJ Jiskra Otrokovice - KST Dolní Němčí B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janečka Tomáš 2:1, Polanský Pavel 1:2, Odstrčil Karel 3:0, Piňko Roman 2:1, body hostů: Kučera Martin 2:1, Sadílek Jan 1:2, Ježek Jan 1:2, Matějíček Jakub 0:3), TJ DDM Valašské Meziříčí - TJ Holešov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladil David 2:0, Orlovský Pavel 2:0, Střílka Jakub 0:1, Vlček Pavel 3:0, Bazalka Michal 2:0, body hostů: Dragan Tomáš 0:3, Krejčí Pavel 0:3, Hasala Petr 1:1, Kaňa Jiří 0:2),
7. kolo:
TJ Sokol Kostelec - TJ Kunovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karal Miroslav 2:2, Vykoukal Martin 0:4, Karal Martin 4:0, Páleníček Jiří 2:2, body hostů: Šašinka Radek 2:2, Šmíd Václav 3:1, Chvíla Pavel 1:3, Slunečko Vratislav 2:2), KST Dolní Němčí - KST Zlín B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubeš Dušan 0:1, Bičan Miroslav 2:2, Jančář Luděk 1:3, Orlovský Karel 4:0, Bartoš Miroslav 1:2, body hostů: Oharek David 2:2, Nedbálek Michal 2:2, Šenkeřík Marek 1:3, Dufek Jakub 3:1), TJ Bystřice pod Hostýnem - SK Slavičín 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havránek Ondřej 2:2, Bareš David nejml. 2:1, Urbiš Jan 1:2, Nevřala Lukáš 4:0, body hostů: Machara Jiří 2:2, Kovařík Luděk 0:4, Plášek Adam 1:2, Kučera Jaroslav 2:1), TJ Jiskra Otrokovice - TJ DDM Valašské Meziříčí 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holík Alois 0:2, Janečka Bronislav 0:2, Janečka Václav 0:2, Janošík Petr 0:2, body hostů: Hladil David 2:0, Bazalka Michal 2:0, Orlovský Pavel 2:0, Vlček Pavel 2:0), TJ Holešov - KST Dolní Němčí B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hasala Petr 2:1, Matela Zdeněk 2:0, Posolda Karel 2:1, Klůj Bronislav 3:0, body hostů: Kučera Martin 1:2, Borýsek Jiří 1:2, Ježek Jan 0:3, Sadílek Jan 0:2), TJ Sokol Újezdec - Těšov - Orel Zlín 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 0:3, Švehla Michal 1:2, Mlýnek Přemysl 1:2, Kováč Peter 2:2, body hostů: Polák Petr 4:0, Závada Adam 0:3, Krejčiřík David 3:0, Vítek Pavel 2:1),
8. kolo:
TJ Sokol Újezdec - Těšov - TJ Holešov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 2:2, Švehla Michal 2:2, Mlýnek Přemysl 1:3, Kováč Peter 2:2, body hostů: Hasala Petr 2:2, Klůj Bronislav 3:1, Matela Zdeněk 2:2, Posolda Karel 2:2), Orel Zlín - KST Dolní Němčí B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šaur David 1:3, Závada Adam 3:0, Krejčiřík David 3:0, Vítek Pavel 2:2, body hostů: Kučera Martin 2:2, Borýsek Jiří 0:4, Sadílek Jan 2:1, Ježek Jan 1:2), TJ Sokol Kostelec - TJ Jiskra Otrokovice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Říha Petr 0:2, Karal Oldřich 0:2, Karal Miroslav 0:3, Karal Martin 1:1, body hostů: Polanský Pavel 3:0, Gazda Jiří 2:0, Piňko Roman 2:0, Janečka Tomáš 1:1), TJ Kunovice - TJ DDM Valašské Meziříčí 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotačka David 0:2, Chvíla Pavel 0:2, Mořický Tomáš 0:2, Šašinka Radek 0:2, body hostů: Orlovský Pavel 2:0, Vlček Pavel 2:0, Kuběna Stanislav 2:0, Bazalka Michal 2:0), KST Dolní Němčí - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubeš Dušan 2:1, Jančář Luděk 1:1, Bičan Miroslav 2:1, Orlovský Karel 3:0, body hostů: Nevřala Lukáš 2:1, Urbiš Jan 1:2, Nesvadba Vladan 0:3, Vrbecký Tomáš 0:2), KST Zlín B - SK Slavičín 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nedbálek Michal 2:2, Dufek Jakub 1:2, Oharek David 1:2, Šenkeřík Marek 4:0, body hostů: Machara Jiří 2:2, Kovařík Luděk 0:4, Bureš Vlastimil 2:1, Kučera Jaroslav 2:1),
9. kolo:
TJ Sokol Újezdec - Těšov - KST Dolní Němčí B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 0:2, Švehla Michal 0:2, Mlýnek Přemysl 0:3, Kováč Peter 1:2, body hostů: Daněk Pavel 3:0, Sadílek Jan 3:0, Kučera Martin 2:0, Ježek Jan 1:1), Orel Zlín - TJ Holešov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítek Pavel 1:2, Závada Adam 2:1, Krejčiřík David 2:1, Polák Petr 3:1, body hostů: Klůj Bronislav 3:1, Matela Zdeněk 0:3, Doležel Radek st. 0:3, Posolda Karel 2:1), TJ Sokol Kostelec - TJ DDM Valašské Meziříčí 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karal Oldřich 0:4, Karal Miroslav 3:1, Vykoukal Martin 1:3, Karal Martin 3:1, body hostů: Vlček Pavel 3:1, Orlovský Pavel 2:2, Bazalka Michal 1:3, Kuběna Stanislav 3:1), TJ Kunovice - TJ Jiskra Otrokovice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oharek Libor 2:2, Chvíla Pavel 2:1, Autrata Vít 1:2, Šašinka Radek 4:0, body hostů: Polanský Pavel 1:3, Gazda Jiří 1:3, Piňko Roman 2:1, Janečka Tomáš 1:2), KST Dolní Němčí - SK Slavičín 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubeš Dušan 2:0, Jančář Luděk 1:1, Bičan Miroslav 2:1, Orlovský Karel 3:0, body hostů: Machara Jiří 1:2, Bureš Vlastimil 1:2, Kovařík Luděk 0:2, Plášek Adam 0:2), KST Zlín B - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nedbálek Michal 1:3, Šenkeřík Marek 3:1, Dufek Jakub 2:1, Oharek David 2:2, body hostů: Nevřala Lukáš 4:0, Urbiš Jan 2:2, Bareš David nejml. 0:4, Černocký Radek 1:2),
10. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem - TJ Sokol Újezdec - Těšov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havránek Ondřej 3:0, Černocký Radek 0:2, Urbiš Jan 3:0, Nevřala Lukáš 3:0, body hostů: Lekeš Pavel 1:2, Kováč Peter 1:2, Švehla Michal 0:3, Mlýnek Přemysl 0:2), SK Slavičín - Orel Zlín 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovařík Luděk 0:2, Bureš Vlastimil 0:2, Machara Jiří 0:3, Kučera Jaroslav 1:2, body hostů: Polák Petr 3:0, Závada Adam 3:0, Krejčiřík David 1:0, Vítek Pavel 2:0, Šaur David 0:1), TJ Jiskra Otrokovice - KST Dolní Němčí 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Tomáš 0:2, Odstrčil Karel 1:1, Polanský Pavel 0:3, Piňko Roman 0:3, body hostů: Orlovský Karel 2:1, Mikulec Ivo 3:0, Kubeš Dušan 2:0, Bičan Miroslav 2:0), TJ DDM Valašské Meziříčí - KST Zlín B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bazalka Michal 2:2, Vlček Pavel 2:1, Orlovský Pavel 2:1, Hladil David 3:1, body hostů: Nedbálek Michal 1:3, Oharek David 2:2, Šenkeřík Marek 2:1, Dufek Jakub 0:3), TJ Holešov - TJ Sokol Kostelec 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hasala Petr 2:1, Matela Zdeněk 2:1, Posolda Karel 2:1, Klůj Bronislav 3:0, body hostů: Karal Martin 3:0, Karal Miroslav 0:3, Barbořík Ivan 0:3, Jániš Pavel 0:3), KST Dolní Němčí B - TJ Kunovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sadílek Jan 2:1, Kučera Martin 2:1, Ježek Jan 1:2, Daněk Pavel 4:0, body hostů: Šašinka Radek 1:3, Chvíla Pavel 1:2, Šmíd Václav 2:1, Smištíková Dana 0:3),
11. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem - Orel Zlín 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havránek Ondřej 1:3, Černocký Radek 1:3, Urbiš Jan 2:1, Nevřala Lukáš 1:3, body hostů: Polák Petr 3:1, Závada Adam 4:0, Krejčiřík David 3:1, Vítek Pavel 0:3), SK Slavičín - TJ Sokol Újezdec - Těšov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovařík Luděk 2:2, Bureš Vlastimil 2:2, Kučera Jaroslav 1:3, Machara Jiří 3:1, body hostů: Lekeš Pavel 4:0, Kováč Peter 3:1, Švehla Michal 1:3, Mlýnek Přemysl 0:4), TJ Jiskra Otrokovice - KST Zlín B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vidlář Pavel 0:3, Janečka Bronislav 0:2, Janečka Tomáš 1:2, Piňko Roman 1:2, body hostů: Šenkeřík Marek 3:0, Oharek David 2:1, Nedbálek Michal 3:0, Dufek Jakub 1:1), TJ DDM Valašské Meziříčí - KST Dolní Němčí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bazalka Michal 0:4, Orlovský Pavel 3:1, Hladil David 2:2, Vlček Pavel 3:1, body hostů: Orlovský Karel 2:2, Mikulec Ivo 4:0, Kubeš Dušan 1:3, Bičan Miroslav 1:3), TJ Holešov - TJ Kunovice 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hasala Petr 2:1, Matela Zdeněk 2:0, Posolda Karel 3:0, Klůj Bronislav 3:0, body hostů: Šašinka Radek 1:2, Chvíla Pavel 0:3, Šmíd Václav 0:3, Oharek Libor 0:2), KST Dolní Němčí B - TJ Sokol Kostelec 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sadílek Jan 2:1, Kučera Martin 2:1, Ježek Jan 2:1, Daněk Pavel 3:1, body hostů: Karal Martin 3:1, Vykoukal Martin 0:2, Páleníček Jiří 1:2, Barbořík Ivan 0:3, Karal Miroslav 0:1),
12. kolo:
TJ Sokol Újezdec - Těšov - TJ Sokol Kostelec 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lekeš Pavel 2:1, Švehla Michal 0:3, Mlýnek Přemysl 0:3, Kováč Peter 3:1, body hostů: Karal Martin 4:0, Páleníček Jiří 2:1, Vykoukal Martin 1:2, Karal Miroslav 1:2), Orel Zlín - TJ Kunovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčiřík David 3:0, Závada Adam 2:0, Vítek Pavel 2:1, Hochfelder Tomáš 1:2, body hostů: Šašinka Radek 1:2, Kotačka David 1:2, Velan Martin 0:3, Chvíla Pavel 1:1), TJ Holešov - KST Dolní Němčí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Posolda Karel 2:2, Sekanina Karel 2:2, Matela Zdeněk 0:3, Klůj Bronislav 3:1, Hasala Petr 1:0, body hostů: Orlovský Karel 4:0, Kubeš Dušan 3:1, Bičan Miroslav 1:3, Salát Jan 0:4), KST Dolní Němčí B - KST Zlín B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sadílek Jan 4:0, Kučera Martin 0:3, Ježek Jan 2:1, Daněk Pavel 2:2, body hostů: Šenkeřík Marek 2:2, Dufek Jakub 1:3, Oharek David 1:2, Nedbálek Michal 2:1), TJ Jiskra Otrokovice - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Tomáš 2:1, Polanský Pavel 2:1, Piňko Roman 2:1, Odstrčil Karel 3:0, body hostů: Nevřala Lukáš 2:1, Urbiš Jan 0:3, Havránek Ondřej 1:2, Černocký Radek 0:3), TJ DDM Valašské Meziříčí - SK Slavičín 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlček Pavel 2:0, Hladil David 2:0, Orlovský Pavel 2:0, Bazalka Michal 2:0, body hostů: Machara Jiří 0:2, Kovařík Luděk 0:2, Bureš Vlastimil 0:2, Kučera Jaroslav 0:2),
13. kolo:
Orel Zlín - TJ Sokol Kostelec 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Závada Adam 3:1, Krejčiřík David 2:2, Vítek Pavel 1:2, Polák Petr 4:0, body hostů: Karal Martin 3:1, Páleníček Jiří 2:2, Říha Petr 0:4, Karal Miroslav 0:3), TJ Sokol Újezdec - Těšov - TJ Kunovice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 4:0, Švehla Michal 0:4, Mlýnek Přemysl 0:3, Kováč Peter 2:2, body hostů: Chvíla Pavel 3:1, Šmíd Václav 3:1, Šašinka Radek 2:2, Slunečko Vratislav 1:2), KST Dolní Němčí B - KST Dolní Němčí 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježek Jan 0:3, Fibichr Zdeněk 1:1, Matějíček Jakub 1:2, Kučera Martin 1:2, body hostů: Kubeš Dušan 2:1, Orlovský Karel 3:0, Bičan Miroslav 2:1, Jančář Luděk 1:1), TJ Holešov - KST Zlín B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Posolda Karel 2:2, Sekanina Karel 2:1, Matela Zdeněk 2:1, Klůj Bronislav 3:1, body hostů: Šenkeřík Marek 4:0, Oharek David 0:4, Nedbálek Michal 1:2, Dufek Jakub 0:3), TJ DDM Valašské Meziříčí - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuběna Stanislav 2:0, Vlček Pavel 2:0, Hladil David 2:0, Orlovský Pavel 2:0, body hostů: Nevřala Lukáš 0:2, Urbiš Jan 0:2, Havránek Ondřej 0:2, Vrbecký Tomáš 0:2), TJ Jiskra Otrokovice - SK Slavičín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Tomáš 1:2, Gazda Jiří 3:0, Polanský Pavel 2:1, Piňko Roman 3:1, body hostů: Machara Jiří 2:2, Kovařík Luděk 1:2, Bureš Vlastimil 0:3, Kučera Jaroslav 1:2),
14. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice - TJ Sokol Újezdec - Těšov 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janečka Václav 1:2, Piňko Roman 1:2, Polanský Pavel 2:1, Janečka Tomáš 0:3, WO 5:0, body hostů: Lekeš Pavel 4:0, Švehla Michal 2:2, Mlýnek Přemysl 2:2, WO 0:5), TJ DDM Valašské Meziříčí - Orel Zlín 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bazalka Michal 1:1, Orlovský Pavel 2:0, Hladil David 3:0, Vlček Pavel 2:0, body hostů: Polák Petr 1:2, Závada Adam 0:2, Krejčiřík David 0:2, Vítek Pavel 0:2), TJ Bystřice pod Hostýnem - TJ Holešov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černocký Radek 0:4, Urbiš Jan 2:2, Havránek Ondřej 2:2, Nevřala Lukáš 3:1, body hostů: Klůj Bronislav 1:3, Matela Zdeněk 2:2, Sekanina Karel 4:0, Dragan Tomáš 1:1, Posolda Karel 1:1), SK Slavičín - KST Dolní Němčí B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Vlastimil 1:3, Kučera Jaroslav 0:2, Kovařík Luděk 1:2, Machara Jiří 3:1, Plášek Adam 1:1, body hostů: Sadílek Jan 3:1, Ježek Jan 2:2, Daněk Pavel 3:1, Kučera Martin 1:2), KST Dolní Němčí - TJ Sokol Kostelec 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubeš Dušan 2:1, Jančář Luděk 1:1, Bičan Miroslav 2:1, Orlovský Karel 3:0, body hostů: Karal Martin 2:1, Páleníček Jiří 0:2, Dufek Jan 1:2, Karal Miroslav 0:2, Karal Oldřich 0:1), KST Zlín B - TJ Kunovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkeřík Marek 2:1, Nedbálek Michal 2:1, Oharek David 1:2, Dufek Jakub 4:0, body hostů: Šašinka Radek 2:2, Kotačka David 1:2, Velan Martin 1:2, Volák Marek 0:3),
15. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí - TJ Sokol Újezdec - Těšov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladil David 1:0, Vahala Marek 0:2, Orlovský Pavel 3:0, Vlček Pavel 3:0, Bazalka Michal 1:0, body hostů: Lekeš Pavel 1:2, Kováč Peter 1:2, Švehla Michal 0:2, Mlýnek Přemysl 0:2), TJ Jiskra Otrokovice - Orel Zlín 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Odstrčil Karel 0:1, Polanský Pavel 0:2, Piňko Roman 2:1, Janečka Tomáš 1:2, Janečka Václav 0:2, body hostů: Polák Petr 2:1, Závada Adam 2:1, Krejčiřík David 2:1, Vítek Pavel 2:0), SK Slavičín - TJ Holešov 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovařík Luděk 1:2, Bureš Vlastimil 0:2, Kučera Jaroslav 1:2, Machara Jiří 1:2, body hostů: Posolda Karel 2:1, Klůj Bronislav 2:1, Sekanina Karel 3:0, Hasala Petr 1:1), TJ Bystřice pod Hostýnem - KST Dolní Němčí B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černocký Radek 0:1, Urbiš Jan 0:2, Havránek Ondřej 0:2, Nevřala Lukáš 3:0, Bareš David nejml. 0:2, WO 0:1, body hostů: Daněk Pavel 2:0, Sadílek Jan 2:1, Ježek Jan 2:1, Kučera Martin 1:1, WO 1:0), KST Zlín B - TJ Sokol Kostelec 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedbálek Michal 1:2, Oharek David 0:3, Dufek Jakub 2:1, Šenkeřík Marek 1:2, body hostů: Karal Martin 2:1, Páleníček Jiří 3:0, Vykoukal Martin 2:1, Karal Miroslav 1:2), KST Dolní Němčí - TJ Kunovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubeš Dušan 3:0, Jančář Luděk 1:2, Bičan Miroslav 2:1, Orlovský Karel 3:0, body hostů: Šašinka Radek 1:2, Chvíla Pavel 2:1, Kolář Adam 0:3, Slunečko Vratislav 0:3),
16. kolo:
TJ Sokol Újezdec - Těšov - KST Dolní Němčí 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 2:2, Mlýnek Přemysl 0:3, Chmelař Jaroslav 1:2, Švehla Michal 2:2, body hostů: Orlovský Karel 4:0, Kubeš Dušan 4:0, Bičan Miroslav 0:3, Jančář Luděk 1:2), Orel Zlín - KST Zlín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčiřík David 1:1, Závada Adam 3:1, Vítek Pavel 1:3, Polák Petr 3:1, Kristýnek Boris ml. 0:2, body hostů: Nedbálek Michal 2:2, Dufek Jakub 3:1, Oharek David 2:2, Svoboda Jiří 1:3), TJ Sokol Kostelec - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Jan 1:3, Páleníček Jiří 3:1, Karal Martin 2:1, Karal Miroslav 2:2, body hostů: Bednář Matěj 3:1, Nevřala Lukáš 3:1, Urbiš Jan 1:3, Kvasnička Jiří 0:3), TJ Kunovice - SK Slavičín 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šašinka Radek 1:3, Slunečko Vratislav 0:2, Chvíla Pavel 2:2, Šmíd Václav 4:0, Oharek Libor 1:1, body hostů: Machara Jiří 2:2, Kovařík Luděk 2:2, Bureš Vlastimil 1:3, Kučera Jaroslav 3:1), TJ Holešov - TJ Jiskra Otrokovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matela Zdeněk 3:0, Hasala Petr 1:1, Sekanina Karel 1:1, Klůj Bronislav 3:0, Posolda Karel 0:1, body hostů: Janečka Tomáš 2:1, Piňko Roman 0:3, Polanský Pavel 1:2, Janečka Zdeněk 0:2), KST Dolní Němčí B - TJ DDM Valašské Meziříčí 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sadílek Jan 0:2, Ježek Jan 0:2, Kučera Martin 0:3, Daněk Pavel 1:1, body hostů: Hladil David 3:0, Vlček Pavel 2:0, Orlovský Pavel 2:0, Bazalka Michal 1:1),
17. kolo:
Orel Zlín - KST Dolní Němčí 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítek Pavel 1:1, Závada Adam 0:4, Krejčiřík David 3:1, Polák Petr 3:1, Kristýnek Boris ml. 0:2, body hostů: Orlovský Karel 4:0, Kubeš Dušan 2:2, Bičan Miroslav 2:2, Jančář Luděk 1:3), TJ Sokol Újezdec - Těšov - KST Zlín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 3:1, Mlýnek Přemysl 1:3, Živnéř Stanislav 2:2, Švehla Michal 3:1, body hostů: Dufek Jakub 2:2, Nedbálek Michal 3:1, Oharek David 1:3, Svoboda Jiří 1:3), TJ Kunovice - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šašinka Radek 4:0, Chvíla Pavel 2:1, Oharek Libor 2:1, Kolář Adam 0:1, Mořický Tomáš 1:2, body hostů: Nevřala Lukáš 2:2, Urbiš Jan 2:2, Havránek Ondřej 0:3, Černocký Radek 1:2), TJ Sokol Kostelec - SK Slavičín 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Jan 2:2, Páleníček Jiří 1:2, Karal Martin 3:0, Karal Miroslav 3:1, body hostů: Machara Jiří 2:2, Kovařík Luděk 0:4, Bureš Vlastimil 1:2, Kučera Jaroslav 2:1), KST Dolní Němčí B - TJ Jiskra Otrokovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Martin 1:1, Ježek Jan 2:0, Sadílek Jan 3:0, Daněk Pavel 2:0, body hostů: Janečka Václav 1:2, Janečka Tomáš 0:2, Piňko Roman 0:2, Polanský Pavel 0:2), TJ Holešov - TJ DDM Valašské Meziříčí 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Posolda Karel 0:3, Sekanina Karel 1:2, Matela Zdeněk 1:2, Klůj Bronislav 2:2, body hostů: Hladil David 4:0, Vlček Pavel 3:0, Orlovský Pavel 1:2, Bazalka Michal 1:2),
18. kolo:
TJ Kunovice - TJ Sokol Kostelec 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oharek Libor 1:1, Chvíla Pavel 0:2, Šmíd Václav 0:2, Šašinka Radek 0:2, WO 0:1, body hostů: Karal Martin 2:0, Dufek Jan 2:0, Páleníček Jiří 2:0, Karal Miroslav 1:1, WO 1:0), KST Zlín B - KST Dolní Němčí 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkeřík Marek 2:2, Nedbálek Michal 2:2, Oharek David 1:2, Dufek Jakub 1:3, body hostů: Orlovský Karel 2:2, Kubeš Dušan 4:0, Bičan Miroslav 3:1, Jančář Luděk 0:3), SK Slavičín - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtů Jaromír 1:3, Bureš Vlastimil 2:2, Machara Jiří 3:0, Kovařík Luděk 3:1, body hostů: Votava Zdeněk 2:2, Kvasnička Jiří 1:3, Vrbecký Tomáš 0:4, Černocký Radek 3:0), TJ DDM Valašské Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juráň Radek 1:2, Hladil Radek 0:2, Orlovský Pavel 3:0, Hladil David 4:0, Vlček Pavel 1:0, body hostů: Janečka Václav 2:2, Gazda Jiří 1:2, Janečka Zdeněk 1:2, Janečka Bronislav 0:3), KST Dolní Němčí B - TJ Holešov 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kučera Martin 2:1, Pitner Dominik 0:3, Uher Antonín 0:3, Sadílek Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Posolda Karel 3:1, Hasala Petr 3:1, Dragan Tomáš 2:2, WO 0:5), Orel Zlín - TJ Sokol Újezdec - Těšov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orság Erik 1:3, Svoboda Vlastimil ml. 0:4, Krejčiřík David 4:0, Závada Adam 3:1, body hostů: Lekeš Pavel 2:2, Kováč Peter 2:2, Švehla Michal 3:1, Mlýnek Přemysl 1:3),
19. kolo:
TJ Holešov - TJ Sokol Újezdec - Těšov 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hasala Petr 1:1, Sekanina Karel 1:1, Posolda Karel 2:1, Matela Zdeněk 2:0, WO 3:0, body hostů: Lekeš Pavel 2:1, Švehla Michal 1:2, Mlýnek Přemysl 0:3, WO 0:3), KST Dolní Němčí B - Orel Zlín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Jan 3:1, Kučera Martin 0:4, Ježek Vít 1:3, Daněk Pavel 4:0, body hostů: Krejčiřík David 2:2, Polák Petr 2:2, Závada Adam 3:1, Vítek Pavel 1:3), TJ Jiskra Otrokovice - TJ Sokol Kostelec 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Václav 0:4, Piňko Roman 3:1, Polanský Pavel 2:2, Janečka Tomáš 3:1, body hostů: Karal Martin 4:0, Karal Miroslav 2:2, Karal Oldřich 1:3, Kubáč Petr 1:3), TJ DDM Valašské Meziříčí - TJ Kunovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orlovský Pavel 2:0, Vahala Jiří 0:2, Vlček Pavel 3:0, Bazalka Michal 3:0, body hostů: Šašinka Radek 1:2, Chvíla Pavel 1:2, Kotačka David 0:2, Šmíd Václav 0:2), TJ Bystřice pod Hostýnem - KST Dolní Němčí 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrbecký Tomáš 0:2, Bareš David nejml. 1:1, Urbiš Jakub 0:3, Havránek Ondřej 1:2, body hostů: Orlovský Karel 3:0, Kubeš Dušan 2:1, Bičan Miroslav 2:0, Salát Jan 1:1), SK Slavičín - KST Zlín B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Vlastimil 2:1, Kovařík Luděk 0:2, Machara Jiří 0:3, Kučera Jaroslav 0:3, body hostů: Šenkeřík Marek 2:1, Nedbálek Michal 3:0, Oharek David 3:0, Dufek Jakub 1:1),
20. kolo:
KST Dolní Němčí B - TJ Sokol Újezdec - Těšov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Jan 2:2, Sadílek Jan 2:2, Kučera Martin 1:2, Daněk Pavel 4:0, body hostů: Lekeš Pavel 3:1, Kováč Peter 1:3, Švehla Michal 1:3, Mlýnek Přemysl 1:2), TJ Holešov - Orel Zlín 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Posolda Karel 2:2, Sekanina Karel 3:0, Matela Zdeněk 0:2, Klůj Bronislav 2:1, WO 2:0, body hostů: Polák Petr 1:1, Závada Adam 2:2, Krejčiřík David 2:1, Vítek Pavel 0:3, WO 0:2), TJ DDM Valašské Meziříčí - TJ Sokol Kostelec 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vlček Pavel 1:0, Orlovský Pavel 2:0, Bazalka Michal 2:1, Hladil David 1:0, WO 3:0, body hostů: Karal Martin 0:3, Karal Miroslav 1:1, Karal Oldřich 0:2, WO 0:3), TJ Jiskra Otrokovice - TJ Kunovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polanský Pavel 0:4, Janošík Pavel 1:2, Janečka Tomáš 1:3, Odstrčil Karel 4:0, Janečka Václav 1:0, body hostů: Šašinka Radek 3:1, Oharek Libor 1:3, Chvíla Pavel 2:2, Mořický Tomáš 3:1), SK Slavičín - KST Dolní Němčí 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovařík Luděk 1:3, Kučera Jaroslav 1:3, Machara Jiří 2:2, Bureš Vlastimil 3:1, body hostů: Orlovský Karel 4:0, Kubeš Dušan 2:2, Bičan Miroslav 1:3, Jančář Luděk 2:2), TJ Bystřice pod Hostýnem - KST Zlín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrbecký Tomáš 1:3, Černocký Radek 2:2, Havránek Ondřej 3:1, Nevřala Lukáš 3:1, body hostů: Šenkeřík Marek 1:3, Nedbálek Michal 2:2, Dufek Jakub 3:1, Oharek David 1:3),
21. kolo:
TJ Sokol Újezdec - Těšov - TJ Bystřice pod Hostýnem 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lekeš Pavel 2:2, Švehla Michal 2:2, Mlýnek Přemysl 1:2, Kováč Peter 1:3, body hostů: Havránek Ondřej 3:1, Urbiš Jan 4:0, Nesvadba Vladan 2:2, Vrbecký Tomáš 0:3), Orel Zlín - SK Slavičín 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Závada Adam 3:1, Vítek Pavel 1:2, Krejčiřík David 2:1, Polák Petr 2:1, Kristýnek Boris ml. 0:1, body hostů: Machara Jiří 4:0, Kovařík Luděk 1:3, Bureš Vlastimil 1:2, Kučera Jaroslav 0:3), KST Dolní Němčí - TJ Jiskra Otrokovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Orlovský Karel 1:0, Bičan Miroslav 2:0, Kubeš Dušan 2:0, Jančář Luděk 1:0, WO 3:0, body hostů: Janečka Bronislav 0:2, Plišťák Miroslav 0:2, Janečka Zdeněk 0:2, WO 0:3), KST Zlín B - TJ DDM Valašské Meziříčí 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkeřík Marek 1:2, Střelec Marek 1:2, Oharek David 1:2, Dufek Jakub 1:3, body hostů: Orlovský Pavel 4:0, Vlček Pavel 3:0, Hladil David 2:1, Románek Michal 0:3), TJ Sokol Kostelec - TJ Holešov 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vykoukal Martin 1:2, Karal Miroslav 0:2, Karal Martin 2:1, Páleníček Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Klůj Bronislav 3:1, Sekanina Karel 2:2, Posolda Karel 1:2, WO 0:5), TJ Kunovice - KST Dolní Němčí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šašinka Radek 3:1, Slunečko Vratislav 4:0, Kotačka David 0:4, Šmíd Václav 1:3, body hostů: Ježek Jan 3:1, Kučera Martin 2:2, Ježek Vít 2:2, Pitner Dominik 1:3),
22. kolo:
Orel Zlín - TJ Bystřice pod Hostýnem 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Petr 3:0, Závada Adam 2:1, Krejčiřík David 3:0, Vítek Pavel 1:1, Kristýnek Boris ml. 0:1, body hostů: Havránek Ondřej 0:3, Urbiš Jan 2:1, Nesvadba Vladan 1:2, Vrbecký Tomáš 0:3), TJ Sokol Újezdec - Těšov - SK Slavičín 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lekeš Pavel 3:1, Švehla Michal 1:3, Mlýnek Přemysl 1:3, Kováč Peter 3:1, body hostů: Machara Jiří 2:2, Bureš Vlastimil 2:2, Plášek Adam 1:3, Kovařík Luděk 3:1), KST Zlín B - TJ Jiskra Otrokovice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šenkeřík Marek 3:1, Nedbálek Michal 1:3, Dufek Jakub 3:1, Oharek David 3:1, body hostů: Janečka Václav 1:3, Odstrčil Karel 4:0, Hons Jakub 1:3, Janečka Zdeněk 0:4), KST Dolní Němčí - TJ DDM Valašské Meziříčí 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubeš Dušan 2:1, Kučera Ondřej 1:2, Bartoš Miroslav 1:2, Orlovský Karel 4:0, body hostů: Vlček Pavel 3:1, Orlovský Pavel 2:1, Hladil David 0:3, Románek Michal 0:3), TJ Kunovice - TJ Holešov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šašinka Radek 2:2, Chvíla Pavel 1:2, Kotačka David 0:3, Šmíd Václav 2:2, body hostů: Klůj Bronislav 4:0, Sekanina Karel 4:0, Posolda Karel 1:2, Hasala Petr 0:3), TJ Sokol Kostelec - KST Dolní Němčí B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Karal Miroslav 1:0, Jániš Pavel 1:1, Karal Martin 3:0, Páleníček Jiří 1:1, WO 3:0, body hostů: Kučera Martin 1:2, Ježek Vít 0:3, Ježek Jan 1:1, WO 0:3),
Krajská soutěž I.třídy
1. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Nivnice 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cibulka Stanislav 2:1, Kovář Martin 1:2, Čevela Martin 1:2, Hráský Luděk 1:2, WO 5:0, body hostů: Smetana Marcel 4:0, Beníček Martin 3:1, Výmola Vladimír 0:4, WO 0:5), TJ Jiskra Otrokovice B - T.J. Sokol Vsetín 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holík Alois 2:2, Janošík Pavel 3:1, Janošík Petr 1:3, Janečka Zdeněk 2:2, body hostů: Kubík Josef 1:3, Bártek Dušan 1:3, Juřica Tomáš 3:1, Panáček Anton 3:1), KST Dolní Němčí C - KST Zlín C 12:6 (čtyřhry 3:0, body domácích: Fibichr Zdeněk 3:0, Ježek Milan 1:3, Bartoš Miroslav 4:0, Matějíček Jakub 2:2, Kučera Ondřej 0:1, body hostů: Koudelík Lukáš 2:2, Slezák Rudolf 2:2, Doležel Tomáš 0:4, Dufek Jan 2:2), Sport centrum Bylnice - TJ Fryšták B 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorňák František 1:3, Fojtík Marek 0:4, Gonda Tomáš 1:3, Dorňák Zdeněk 1:3, body hostů: Pekař Pavel 4:0, Konečný David 4:0, Fišer Roman 4:0, Babica Vladimír 1:3), TJ Sokol Vlčnov - TJ Vidče 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolaja Radomil 3:1, Cifr Radomír 2:2, Pavelčík František 4:0, Kučera Josef 2:2, body hostů: Bernhauser Vlastimír 0:4, Mikulenka Petr 1:3, Brzokoupil Jiří 2:2, Vaculín Libor 1:0, Mikulenka Zdeněk 1:2), SK Spartak Hulín - TJ Sokol Kostelec B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošťálek Petr 2:2, Šabík Vladimír 1:3, Tůma Tomáš 4:0, Hrdina Jan 3:1, body hostů: Pavlíček Rudolf 2:2, Vykoukal Martin 2:2, Jániš Pavel 1:3, Paďour Ladislav 1:3),
2. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí B - T.J. Sokol Vsetín 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cibulka Stanislav 2:2, Hráský Luděk 2:2, Hladil Radek 4:0, Čevela Martin 4:0, body hostů: Bártek Dušan 1:3, Juřica Tomáš 2:2, Hnátková Barbora 0:4, Kubík Josef 1:3), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Nivnice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hons Jakub 2:2, Holík Alois 3:1, Janečka Zdeněk 3:1, Janošík Pavel 1:3, body hostů: Smetana Marcel 3:1, Beníček Martin 2:2, Janča Tomáš 1:3, Výmola Vladimír 1:3), KST Dolní Němčí C - TJ Fryšták B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fibichr Zdeněk 3:1, Ježek Milan 1:3, Kučera Ondřej 3:1, Matějíček Jakub 2:2, body hostů: Pekař Pavel 2:2, Konečný David 0:4, Fišer Roman 3:1, Babica Vladimír 2:2), Sport centrum Bylnice - KST Zlín C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák František 2:2, Fojtík Marek 0:1, Gonda Tomáš 4:0, Dorňák Zdeněk 4:0, Řepa Josef 2:1, body hostů: Viktorínová Michaela 1:3, Dufek Jan 2:2, Koudelík Lukáš 1:3, Střelec Jiří 0:4), TJ Sokol Vlčnov - TJ Sokol Kostelec B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolaja Radomil 0:4, Cifr Radomír 1:3, Pavelčík František 3:1, Kučera Josef 1:3, body hostů: Pavlíček Rudolf 4:0, Vykoukal Martin 3:1, Jániš Pavel 2:2, Paďour Ladislav 2:2), SK Spartak Hulín - TJ Vidče 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šabík Vladimír 1:3, Hošťálek Petr 2:2, Tůma Tomáš 4:0, Hrdina Jan 4:0, body hostů: Vaculín Libor 2:2, Mikulenka Zdeněk 0:4, Bernhauser Vlastimír 1:3, Brzokoupil Jiří 0:1, Mikulenka Petr 2:1),
3. kolo:
TJ Nivnice - TJ Vidče 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Marcel 4:0, Beníček Martin 4:0, Hladiš Libor 2:2, Janča Tomáš 1:3, body hostů: Bernhauser Vlastimír 2:2, Mikulenka Petr 1:3, Knébl Radek 2:2, Vaculín Jaroslav 0:2, Brzokoupil Jiří 0:2), T.J. Sokol Vsetín - TJ Sokol Kostelec B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Panáček Anton 2:2, Juřica Tomáš 2:2, Kubík Josef 0:4, Bártek Dušan 1:3, body hostů: Pavlíček Rudolf 4:0, Vykoukal Martin 2:2, Paďour Ladislav 2:2, Jániš Pavel 3:1), KST Zlín C - TJ Sokol Vlčnov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Jan 1:3, Střelec Marek 2:2, Viktorínová Michaela 2:2, Svoboda Jiří 1:3, body hostů: Kolaja Radomil 3:1, Pavelčík František 3:1, Kučera Josef 2:2, Cifr Radomír 2:2), TJ Fryšták B - SK Spartak Hulín 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekař Pavel 3:1, Babica Vladimír 3:1, Fišer Roman 2:0, Hrdlička Michal 3:1, Konečný David 1:1, body hostů: Hošťálek Petr 3:1, Šabík Vladimír 1:3, Hrdina Jan 0:4, Ondruch Marek 0:4), TJ DDM Valašské Meziříčí B - KST Dolní Němčí C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čevela Martin 3:1, Vlček Radim 2:2, Hladil Radek 1:3, Kuběna Stanislav 4:0, body hostů: Fibichr Zdeněk 2:2, Ježek Milan 0:4, Čaník Tomáš 3:1, Kučera Ondřej 1:3), TJ Jiskra Otrokovice B - Sport centrum Bylnice 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holík Alois 1:2, Hons Jakub 3:0, Gazda Jiří 3:0, Janošík Pavel 1:2, WO 5:0, body hostů: Gonda Tomáš 2:2, Fojtík Marek 2:2, Dorňák Zdeněk 0:4, WO 0:5),
4. kolo:
TJ Nivnice - TJ Sokol Kostelec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Výmola Vladimír 0:4, Beníček Martin 1:3, Smetana Marcel 3:1, Hladiš Libor 3:1, body hostů: Pavlíček Rudolf 2:2, Vykoukal Martin 3:1, Paďour Ladislav 1:3, Jániš Pavel 3:1), T.J. Sokol Vsetín - TJ Vidče 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubík Josef 1:3, Panáček Anton 3:1, Juřica Tomáš 1:2, Bártek Dušan 3:1, WO 1:0, body hostů: Bernhauser Vlastimír 1:3, Mikulenka Petr 2:2, Vaculín Libor 3:1, Brzokoupil Jiří 1:2, WO 0:1), KST Zlín C - SK Spartak Hulín 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dufek Jan 4:0, Viktorínová Michaela 3:1, Svoboda Jiří 3:1, Střelec Marek 2:1, WO 1:0, body hostů: Hrdina Jan 0:3, Hošťálek Petr 0:4, Šabík Vladimír 2:2, Ondruch Marek 1:3, WO 0:1), TJ Fryšták B - TJ Sokol Vlčnov 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Roman 4:0, Babica Vladimír 0:4, Pekař Pavel 1:3, Konečný David 3:1, body hostů: Kolaja Radomil 3:1, Pavelčík František 2:2, Kučera Josef 1:3, Cifr Radomír 2:2), TJ DDM Valašské Meziříčí B - Sport centrum Bylnice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřidlovský Martin 0:1, Hráský Luděk 3:1, Hladil Radek 4:0, Cibulka Stanislav 3:1, Vlček Radim 3:0, body hostů: Dorňák Zdeněk 3:1, Dittrich Jaroslav st. 0:4, Pospíchal Ondřej 0:4, Unzeitig Ladislav 0:4), TJ Jiskra Otrokovice B - KST Dolní Němčí C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Alois 2:2, Janošík Pavel 2:0, Gazda Jiří 3:1, Janečka Zdeněk 1:3, Hons Jakub 2:0, body hostů: Čaník Tomáš 1:3, Ježek Milan 3:1, Ježek Miroslav 0:4, Kučera Ondřej 2:2),
5. kolo:
KST Dolní Němčí C - TJ Nivnice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fibichr Zdeněk 3:1, Ježek Milan 2:2, Kučera Ondřej 2:2, Bartoš Miroslav 2:2, body hostů: Smetana Marcel 4:0, Žmolík Lukáš 1:3, Hladiš Libor 1:3, Beníček Martin 1:2, Žmolík Pavel 0:1), Sport centrum Bylnice - T.J. Sokol Vsetín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák František 3:1, Fojtík Marek 2:2, Gonda Tomáš 2:2, Dorňák Zdeněk 0:4, body hostů: Černohorský Tomáš 0:2, Juřica Tomáš 3:1, Bártek Dušan 2:2, Panáček Anton 3:1, Kubík Josef 1:1), TJ Sokol Vlčnov - TJ DDM Valašské Meziříčí B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolaja Radomil 1:3, Pavelčík František 2:2, Cifr Radomír 1:3, Kučera Josef 1:3, body hostů: Vlček Radim 3:1, Hráský Luděk 1:3, Hladil Radek 4:0, Kuběna Stanislav 3:1), SK Spartak Hulín - TJ Jiskra Otrokovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šabík Vladimír 2:2, Hošťálek Petr 2:2, Hrdina Jan 2:2, Tůma Tomáš 3:1, body hostů: Gazda Jiří 3:1, Janečka Zdeněk 1:3, Holík Alois 0:4, Janošík Pavel 3:1), TJ Vidče - KST Zlín C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculín Libor 3:1, Mikulenka Zdeněk 1:3, Mikulenka Petr 3:0, Bernhauser Vlastimír 4:0, WO 1:0, body hostů: Dufek Jan 2:2, Slezák Rudolf 0:4, Koudelík Lukáš 1:3, Svoboda Jiří 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Kostelec B - TJ Fryšták B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vykoukal Martin 3:1, Jániš Pavel 3:1, Fišer Pavel 2:2, Pavlíček Rudolf 2:2, body hostů: Hrdlička Michal 1:3, Konečný David 0:1, Fišer Roman 3:1, Pekař Pavel 0:4, Hrdlička Martin 2:1),
6. kolo:
KST Dolní Němčí C - T.J. Sokol Vsetín 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 0:4, Ježek Milan 1:3, Kučera Ondřej 1:2, Fibichr Zdeněk 2:2, WO 1:0, body hostů: Kubík Josef 2:2, Juřica Tomáš 4:0, Bártek Dušan 3:1, Panáček Anton 2:1, WO 0:1), Sport centrum Bylnice - TJ Nivnice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák František 3:1, Fojtík Marek 2:2, Dittrich Jaroslav ml. 0:3, Dorňák Zdeněk 1:3, WO 0:1, body hostů: Smetana Marcel 3:1, Žmolík Lukáš 1:1, Hladiš Libor 3:1, Beníček Martin 1:2, Žmolík Pavel 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Vlčnov - TJ Jiskra Otrokovice B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolaja Radomil 2:1, Pavelčík František 2:1, Cifr Radomír 0:3, Kučera Josef 0:3, WO 5:0, body hostů: Gazda Jiří 2:2, Holík Alois 3:1, Janečka Zdeněk 3:1, WO 0:5), SK Spartak Hulín - TJ DDM Valašské Meziříčí B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šabík Vladimír 2:2, Hošťálek Petr 1:3, Hrdina Jan 1:3, Tůma Tomáš 3:1, body hostů: Vlček Radim 2:2, Hráský Luděk 0:4, Hladil Radek 4:0, Kuběna Stanislav 3:1), TJ Vidče - TJ Fryšták B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulenka Zdeněk 1:3, Mikulenka Petr 3:1, Bernhauser Vlastimír 2:2, Vaculín Libor 2:2, body hostů: Fišer Roman 3:1, Konečný David 1:3, Pekař Pavel 4:0, Nepimach David 0:4), TJ Sokol Kostelec B - KST Zlín C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řehák Lukáš 0:3, Jániš Pavel 2:2, Paďour Ladislav 1:2, Říha Petr 1:3, WO 0:2, body hostů: Dufek Jan 3:1, Viktorínová Michaela 1:2, Svoboda Jiří 4:0, Slezák Rudolf 2:1, WO 2:0),
7. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Jiskra Otrokovice B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hráský Luděk 3:0, Cibulka Stanislav 2:1, Kuběna Stanislav 3:0, Čevela Martin 3:0, WO 5:0, body hostů: Gazda Jiří 0:4, Jílek Petr 0:4, Janečka Zdeněk 1:3, WO 0:5), KST Dolní Němčí C - Sport centrum Bylnice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 3:1, Ježek Milan 0:3, Matějíček Jakub 2:2, Fibichr Zdeněk 2:2, Kučera Ondřej 0:1, body hostů: Dorňák František 4:0, Gonda Tomáš 1:3, Dorňák Zdeněk 3:1, Fojtík Marek 1:3), TJ Sokol Vlčnov - SK Spartak Hulín 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolaja Radomil 3:0, Pavelčík František 2:2, Cifr Radomír 3:1, Kučera Josef 2:2, WO 1:0, body hostů: Hošťálek Petr 0:4, Šabík Vladimír 0:3, Tůma Tomáš 2:2, Hrdina Jan 3:1, WO 0:1), TJ Vidče - TJ Sokol Kostelec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bernhauser Vlastimír 3:1, Brzokoupil Jiří 2:2, Mikulenka Petr 2:2, Vaculín Libor 2:0, Vaculín Jaroslav 0:2, body hostů: Pavlíček Rudolf 4:0, Jániš Pavel 3:1, Koiš Jaroslav 0:4, Daněk Pavel 0:4), KST Zlín C - TJ Fryšták B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Viktorínová Michaela 3:1, Koudelík Lukáš 1:3, Slezák Rudolf 1:3, Dufek Jan 3:1, body hostů: Fišer Roman 4:0, Pekař Pavel 2:2, Konečný David 0:4, Babica Vladimír 2:2), TJ Nivnice - T.J. Sokol Vsetín 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Marcel 4:0, Beníček Martin 4:0, Žmolík Lukáš 1:2, Hladiš Libor 1:3, Žmolík Pavel 1:0, body hostů: Kubík Josef 2:2, Bártek Dušan 1:3, Juřica Tomáš 2:2, Panáček Anton 0:4),
8. kolo:
TJ Nivnice - KST Zlín C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Marcel 2:2, Hladiš Libor 0:3, Žmolík Lukáš 2:2, Beníček Martin 2:2, Žmolík Pavel 0:1, body hostů: Viktorínová Michaela 3:1, Dufek Jan 3:1, Svoboda Jiří 2:2, Koudelík Lukáš 2:2), T.J. Sokol Vsetín - TJ Fryšták B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubík Josef 2:2, Zgabaj Miroslav 2:2, Juřica Tomáš 0:4, Bártek Dušan 2:2, body hostů: Pekař Pavel 3:1, Fišer Roman 3:1, Plišťák Jaroslav st. 2:2, Konečný David 2:2), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Vidče 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hráský Luděk 2:2, Cibulka Stanislav 0:1, Hladil Radek 4:0, Vlček Radim 4:0, Střílka Jakub 1:2, body hostů: Bernhauser Vlastimír 1:3, Mikulenka Petr 2:2, Knébl Radek 1:3, Vaculín Libor 1:1, Brzokoupil Jiří 0:2), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Sokol Kostelec B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holík Alois 2:2, Janošík Pavel 4:0, Hons Jakub 3:1, Janečka Zdeněk 2:2, body hostů: Pavlíček Rudolf 2:2, Vykoukal Martin 0:4, Fišer Pavel 2:2, Jániš Pavel 1:3), KST Dolní Němčí C - TJ Sokol Vlčnov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 1:3, Ježek Milan 2:2, Matějíček Jakub 2:1, Fibichr Zdeněk 4:0, Kučera Ondřej 1:0, body hostů: Kolaja Radomil 2:2, Pavelčík František 1:3, Kučera Josef 3:1, Cifr Radomír 0:4), Sport centrum Bylnice - SK Spartak Hulín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák Zdeněk 2:2, Fojtík Marek 2:2, Gonda Tomáš 1:3, Dorňák František 2:2, body hostů: Tůma Tomáš 4:0, Hošťálek Petr 3:1, Šabík Vladimír 0:4, Hrdina Jan 2:2),
9. kolo:
TJ Nivnice - TJ Fryšták B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žmolík Lukáš 3:1, Beníček Martin 3:1, Smetana Marcel 3:1, Hladiš Libor 2:2, body hostů: Pekař Pavel 2:2, Fišer Roman 0:4, Plišťák Jaroslav st. 1:3, Konečný David 2:2), T.J. Sokol Vsetín - KST Zlín C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubík Josef 1:3, Bártek Dušan 3:1, Panáček Anton 2:2, Juřica Tomáš 3:1, body hostů: Viktorínová Michaela 3:1, Střelec Marek 1:3, Dufek Jan 2:2, Svoboda Jiří 1:3), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Sokol Kostelec B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hráský Luděk 3:0, Cibulka Stanislav 3:0, Hladil Radek 3:0, Vlček Radim 3:0, WO 5:0, body hostů: Koiš Jaroslav 0:4, Daněk Pavel 0:4, Řehák Lukáš 0:4, WO 0:5), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Vidče 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jílek Petr 0:4, Janečka Václav 2:2, Hons Jakub 2:2, Janečka Zdeněk 3:1, body hostů: Vaculín Libor 2:2, Bernhauser Vlastimír 2:2, Mikulenka Zdeněk 2:2, Brzokoupil Jiří 3:1), KST Dolní Němčí C - SK Spartak Hulín 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Miroslav 1:3, Ježek Milan 3:1, Matějíček Jakub 1:2, Fibichr Zdeněk 2:2, WO 1:0, body hostů: Tůma Tomáš 4:0, Hrdina Jan 2:2, Hošťálek Petr 2:2, Šabík Vladimír 0:3, WO 0:1), Sport centrum Bylnice - TJ Sokol Vlčnov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Marek 1:3, Dorňák František 4:0, Gonda Tomáš 0:4, Dorňák Zdeněk 1:3, body hostů: Kolaja Radomil 3:1, Pavelčík František 3:1, Kučera Josef 2:2, Cifr Radomír 2:2),
10. kolo:
TJ Sokol Vlčnov - TJ Nivnice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolaja Radomil 3:1, Pavelčík František 0:4, Cifr Radomír 1:3, Kučera Josef 1:3, body hostů: Smetana Marcel 4:0, Žmolík Lukáš 2:2, Hladiš Libor 2:2, Beníček Martin 3:1), SK Spartak Hulín - T.J. Sokol Vsetín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šabík Vladimír 2:2, Hošťálek Petr 1:3, Hrdina Jan 3:1, Tůma Tomáš 3:1, body hostů: Kubík Josef 0:4, Juřica Tomáš 3:1, Bártek Dušan 1:3, Panáček Anton 3:1), TJ Vidče - KST Dolní Němčí C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaculín Libor 3:1, Brzokoupil Jiří 2:2, Mikulenka Petr 1:3, Bernhauser Vlastimír 0:2, Mikulenka Zdeněk 0:2, body hostů: Fibichr Zdeněk 3:1, Bartoš Miroslav 2:2, Ježek Milan 3:1, Borýsek Jiří 2:2), TJ Sokol Kostelec B - Sport centrum Bylnice 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vykoukal Martin 3:1, Paďour Ladislav 2:2, Říha Petr 2:0, Pavlíček Rudolf 3:1, Fišer Pavel 0:1, WO 1:0, body hostů: Fojtík Marek 1:3, Dorňák František 3:1, Dorňák Zdeněk 1:3, Řepa Josef 0:3, WO 0:1), KST Zlín C - TJ DDM Valašské Meziříčí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Jan 3:1, Svoboda Jiří 2:2, Koudelík Lukáš 3:1, Střelec Marek 1:3, body hostů: Hráský Luděk 0:4, Vlček Radim 3:1, Hladil Radek 1:3, Čevela Martin 3:1), TJ Fryšták B - TJ Jiskra Otrokovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Roman 1:0, Babica Vladimír 0:4, Pekař Pavel 2:2, Hrdlička Michal 3:1, Hrdlička Martin 2:1, body hostů: Gazda Jiří 2:2, Janošík Pavel 4:0, Hons Jakub 1:3, Janečka Zdeněk 0:2, Holík Alois 1:1),
11. kolo:
TJ Sokol Vlčnov - T.J. Sokol Vsetín 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolaja Radomil 3:1, Kučera Josef 3:1, Pavelčík František 0:4, Cifr Radomír 4:0, body hostů: Kubík Josef 1:3, Juřica Tomáš 1:3, Bártek Dušan 3:1, Zgabaj Miroslav 1:3), SK Spartak Hulín - TJ Nivnice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Tomáš 3:1, Šabík Vladimír 2:2, Hošťálek Petr 2:1, Hrdina Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Smetana Marcel 4:0, Beníček Martin 1:3, Hladiš Libor 0:4, Žmolík Lukáš 0:2, Žmolík Pavel 0:1, WO 0:1), TJ Vidče - Sport centrum Bylnice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaculín Libor 1:1, Brzokoupil Jiří 1:3, Mikulenka Zdeněk 2:2, Bernhauser Vlastimír 2:2, Mikulenka Petr 1:1, body hostů: Fojtík Marek 0:4, Dorňák František 4:0, Dorňák Zdeněk 2:2, Gonda Tomáš 3:1), TJ Sokol Kostelec B - KST Dolní Němčí C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Pavel 4:0, Pavlíček Rudolf 3:1, Říha Petr 2:2, Jániš Pavel 1:3, body hostů: Fibichr Zdeněk 2:2, Bartoš Miroslav 0:2, Ježek Milan 2:2, Borýsek Jiří 2:2, Kučera Ondřej 0:2), KST Zlín C - TJ Jiskra Otrokovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jiří 2:2, Viktorínová Michaela 0:4, Koudelík Lukáš 3:1, Dufek Jan 3:1, body hostů: Gazda Jiří 1:3, Janošík Pavel 4:0, Janečka Zdeněk 2:2, Janošík Petr 1:3), TJ Fryšták B - TJ DDM Valašské Meziříčí B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gálík Jaromír 0:4, Konečný David 2:2, Pekař Pavel 0:3, Babica Vladimír 1:3, WO 1:0, body hostů: Kuběna Stanislav 4:0, Hladil Radek 3:1, Čevela Martin 4:0, Cibulka Stanislav 1:2, WO 0:1),
12. kolo:
TJ Nivnice - TJ DDM Valašské Meziříčí B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Marcel 3:1, Žmolík Lukáš 2:0, Beníček Martin 1:3, Žmolík Pavel 4:0, Hladiš Libor 2:0, body hostů: Hráský Luděk 0:4, Vlček Radim 1:3, Hladil Radek 2:2, Čevela Martin 1:3), T.J. Sokol Vsetín - TJ Jiskra Otrokovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bártek Dušan 2:2, Juřica Tomáš 3:1, Panáček Anton 2:2, Kubík Josef 2:2, body hostů: Gazda Jiří 3:1, Janošík Pavel 4:0, Holík Alois 0:4, Janečka Zdeněk 0:4), KST Zlín C - KST Dolní Němčí C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Jan 4:0, Svoboda Jiří 2:2, Koudelík Lukáš 0:4, Střelec Marek 2:2, body hostů: Fibichr Zdeněk 2:2, Bartoš Miroslav 3:1, Ježek Milan 2:2, Borýsek Jiří 0:3, Kučera Ondřej 1:0), TJ Fryšták B - Sport centrum Bylnice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pekař Pavel 1:2, Konečný David 3:1, Hrdlička Michal 2:1, Hrdlička Martin 4:0, WO 0:2, body hostů: Dorňák František 3:1, Gonda Tomáš 0:3, Dorňák Zdeněk 1:3, Fojtík Marek 0:3, WO 2:0), TJ Vidče - TJ Sokol Vlčnov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulenka Zdeněk 1:3, Brzokoupil Jiří 2:2, Mikulenka Petr 3:1, Vaculín Libor 1:2, Bernhauser Vlastimír 0:1, body hostů: Pavelčík František 3:1, Kolaja Radomil 2:2, Cifr Radomír 1:3, Kučera Josef 3:1), TJ Sokol Kostelec B - SK Spartak Hulín 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Petr 2:2, Paďour Ladislav 0:3, Jániš Pavel 0:4, Fišer Pavel 2:2, WO 1:0, body hostů: Tůma Tomáš 3:1, Hošťálek Petr 3:1, Hrdina Jan 3:0, Šabík Vladimír 2:2, WO 0:1),
13. kolo:
T.J. Sokol Vsetín - TJ DDM Valašské Meziříčí B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bártek Dušan 2:2, Juřica Tomáš 3:1, Panáček Anton 0:4, Kubík Josef 2:2, body hostů: Hráský Luděk 2:2, Vlček Radim 2:2, Hladil Radek 4:0, Cibulka Stanislav 0:2, Čevela Martin 1:1), TJ Nivnice - TJ Jiskra Otrokovice B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hladiš Libor 0:3, Žmolík Lukáš 2:1, Beníček Martin 1:2, Žmolík Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Janošík Pavel 1:3, Holík Alois 3:1, Janečka Zdeněk 3:1, WO 0:5), TJ Fryšták B - KST Dolní Němčí C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nepimach David 2:2, Plišťák Jaroslav st. 2:2, Konečný David 0:4, Pekař Pavel 3:1, body hostů: Fibichr Zdeněk 3:1, Bartoš Miroslav 1:3, Ježek Milan 2:2, Borýsek Jiří 3:1), KST Zlín C - Sport centrum Bylnice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Jan 2:2, Svoboda Jiří 1:3, Viktorínová Michaela 2:2, Střelec Marek 2:0, Doležel Tomáš 1:1, body hostů: Fojtík Marek 0:4, Dorňák František 3:1, Gonda Tomáš 3:1, Dorňák Zdeněk 2:2), TJ Sokol Kostelec B - TJ Sokol Vlčnov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vykoukal Martin 4:0, Paďour Ladislav 2:2, Karal Oldřich 1:3, Pavlíček Rudolf 4:0, body hostů: Pavelčík František 1:3, Kolaja Radomil 1:3, Cifr Radomír 2:2, Kučera Josef 1:3), TJ Vidče - SK Spartak Hulín 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulenka Zdeněk 3:1, Brzokoupil Jiří 1:3, Bernhauser Vlastimír 1:3, Mikulenka Petr 1:3, body hostů: Tůma Tomáš 4:0, Hrdina Jan 3:1, Hošťálek Petr 3:1, Šabík Vladimír 0:4),
14. kolo:
TJ Vidče - TJ Nivnice 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulenka Zdeněk 0:4, Knébl Radek 1:3, Bernhauser Vlastimír 1:3, Mikulenka Petr 0:4, body hostů: Smetana Marcel 4:0, Žmolík Lukáš 4:0, Žmolík Pavel 4:0, Hladiš Libor 2:2), TJ Sokol Kostelec B - T.J. Sokol Vsetín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vykoukal Martin 3:1, Paďour Ladislav 0:4, Jániš Pavel 2:2, Pavlíček Rudolf 4:0, body hostů: Černohorský Tomáš 1:3, Juřica Tomáš 2:2, Kubík Josef 2:2, Zgabaj Miroslav 2:2), TJ Sokol Vlčnov - KST Zlín C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolaja Radomil 4:0, Pavelčík František 3:1, Cifr Radomír 4:0, Kučera Josef 4:0, body hostů: Doležel Tomáš 0:4, Slezák Rudolf 1:3, Jelínek Vojtěch 0:4, Koudelík Lukáš 0:4), SK Spartak Hulín - TJ Fryšták B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hošťálek Petr 2:2, Tůma Tomáš 3:1, Šabík Vladimír 2:2, Hrdina Jan 3:1, body hostů: Fišer Roman 2:2, Pekař Pavel 1:3, Konečný David 1:3, Nepimach David 2:2), KST Dolní Němčí C - TJ DDM Valašské Meziříčí B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Miroslav 1:3, Borýsek Jiří 2:2, Matějíček Jakub 0:2, Fibichr Zdeněk 1:3, Kučera Ondřej 1:1, body hostů: Hráský Luděk 0:4, Kuběna Stanislav 4:0, Hladil Radek 3:1, Vlček Radim 4:0), Sport centrum Bylnice - TJ Jiskra Otrokovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Marek 1:3, Dorňák Zdeněk 1:3, Gonda Tomáš 0:4, Dorňák František 3:1, body hostů: Hons Jakub 3:1, Janošík Pavel 4:0, Gazda Jiří 3:1, Janečka Zdeněk 1:3),
15. kolo:
TJ Sokol Kostelec B - TJ Nivnice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vykoukal Martin 0:4, Paďour Ladislav 1:3, Říha Petr 0:4, Jániš Pavel 3:1, body hostů: Smetana Marcel 3:1, Žmolík Lukáš 3:1, Žmolík Pavel 4:0, Hladiš Libor 2:2), TJ Vidče - T.J. Sokol Vsetín 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brzokoupil Jiří 1:3, Mikulenka Petr 3:1, Vaculín Libor 1:1, Bernhauser Vlastimír 2:2, Mikulenka Zdeněk 0:2, body hostů: Kubík Josef 2:2, Juřica Tomáš 2:2, Bártek Dušan 1:3, Panáček Anton 4:0), SK Spartak Hulín - KST Zlín C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hošťálek Petr 0:4, Tůma Tomáš 4:0, Šabík Vladimír 4:0, Hrdina Jan 3:1, body hostů: Viktorínová Michaela 1:3, Slezák Rudolf 1:3, Dufek Jan 2:2, Jelínek Vojtěch 1:3), TJ Sokol Vlčnov - TJ Fryšták B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolaja Radomil 3:1, Pavelčík František 2:2, Cifr Radomír 1:3, Kučera Josef 1:3, body hostů: Pekař Pavel 3:1, Fišer Roman 4:0, Konečný David 1:3, Plišťák Jaroslav st. 1:3), Sport centrum Bylnice - TJ DDM Valašské Meziříčí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Marek 3:1, Gonda Tomáš 3:1, Dorňák Zdeněk 1:3, Dorňák František 2:2, body hostů: Hráský Luděk 1:3, Vlček Radim 4:0, Hladil Radek 1:3, Kuběna Stanislav 1:3), KST Dolní Němčí C - TJ Jiskra Otrokovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borýsek Jiří 1:3, Matějíček Jakub 3:1, Ježek Miroslav 0:2, Bartoš Miroslav 1:3, Fibichr Zdeněk 1:1, body hostů: Janečka Zdeněk 3:1, Gazda Jiří 2:2, Janošík Pavel 3:1, Hons Jakub 2:2),
16. kolo:
TJ Nivnice - KST Dolní Němčí C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žmolík Lukáš 2:2, Beníček Martin 1:1, Smetana Marcel 4:0, Žmolík Pavel 3:1, Hladiš Libor 1:1, body hostů: Fibichr Zdeněk 1:3, Ježek Milan 1:3, Matějíček Jakub 0:3, Borýsek Jiří 2:2, Kučera Ondřej 1:0), T.J. Sokol Vsetín - Sport centrum Bylnice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bártek Dušan 2:2, Juřica Tomáš 4:0, Panáček Anton 2:1, Kubík Josef 2:2, WO 0:1, body hostů: Dorňák Zdeněk 0:4, Gonda Tomáš 1:3, Dorňák František 3:1, Fojtík Marek 1:2, WO 1:0), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Sokol Vlčnov 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čevela Martin 2:2, Cibulka Stanislav 4:0, Hladil Radek 4:0, Kuběna Stanislav 4:0, body hostů: Kolaja Radomil 1:3, Pavelčík František 0:4, Cifr Radomír 0:4, Kučera Josef 1:3), TJ Jiskra Otrokovice B - SK Spartak Hulín 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrašík Petr 0:1, Janošík Pavel 2:2, Gazda Jiří 3:1, Hons Jakub 4:0, Janečka Zdeněk 1:2, body hostů: Tůma Tomáš 2:2, Hošťálek Petr 0:4, Hrdina Jan 3:1, Šabík Vladimír 1:3), KST Zlín C - TJ Vidče 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Viktorínová Michaela 3:1, Slezák Rudolf 1:3, Koudelík Lukáš 2:2, Doležel Tomáš 1:3, body hostů: Mikulenka Petr 3:1, Bernhauser Vlastimír 3:1, Mikulenka Zdeněk 2:2, Vaculín Libor 1:2, Vaculín Jaroslav 0:1), TJ Fryšták B - TJ Sokol Kostelec B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Roman 1:1, Pekař Pavel 2:2, Hrdlička Michal 3:0, Hrdlička Martin 3:0, Konečný David 1:1, WO 0:2, body hostů: Jániš Pavel 2:1, Karal Oldřich 0:4, Říha Petr 1:3, Vykoukal Martin 1:2, WO 2:0),
17. kolo:
T.J. Sokol Vsetín - KST Dolní Němčí C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bártek Dušan 3:1, Juřica Tomáš 4:0, Panáček Anton 4:0, Kubík Josef 3:1, body hostů: Fibichr Zdeněk 1:3, Ježek Milan 0:4, Matějíček Jakub 1:3, Borýsek Jiří 0:4), TJ Nivnice - Sport centrum Bylnice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žmolík Lukáš 1:3, Hladiš Libor 0:2, Smetana Marcel 2:2, Žmolík Pavel 3:1, Beníček Martin 1:1, body hostů: Dorňák František 4:0, Gonda Tomáš 2:2, Fojtík Marek 2:2, Dorňák Zdeněk 1:3), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Sokol Vlčnov 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hons Jakub 3:1, Janošík Pavel 2:2, Gazda Jiří 3:1, Janečka Zdeněk 1:1, Plišťák Miroslav 1:1, body hostů: Kolaja Radomil 0:4, Pavelčík František 2:2, Kučera Josef 1:3, Cifr Radomír 3:1), TJ DDM Valašské Meziříčí B - SK Spartak Hulín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čevela Martin 3:1, Cibulka Stanislav 0:4, Hladil Radek 2:2, Kuběna Stanislav 4:0, body hostů: Tůma Tomáš 3:1, Hošťálek Petr 1:3, Hrdina Jan 2:2, Šabík Vladimír 1:3), TJ Fryšták B - TJ Vidče 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plišťák Jaroslav st. 2:2, Konečný David 2:2, Fišer Roman 3:1, Pekař Pavel 2:2, body hostů: Mikulenka Petr 3:1, Bernhauser Vlastimír 3:1, Mikulenka Zdeněk 0:4, Vaculín Libor 0:2, Vaculín Jaroslav 1:1), KST Zlín C - TJ Sokol Kostelec B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Viktorínová Michaela 4:0, Slezák Rudolf 1:3, Koudelík Lukáš 2:2, Doležel Tomáš 4:0, body hostů: Jániš Pavel 1:3, Vykoukal Martin 2:2, Karal Oldřich 0:4, Říha Petr 2:2),
18. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice B - TJ DDM Valašské Meziříčí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Zdeněk 1:3, Janošík Pavel 3:1, Gazda Jiří 3:1, Hons Jakub 1:3, body hostů: Kuběna Stanislav 2:2, Hladil Radek 1:3, Čevela Martin 2:2, Cibulka Stanislav 3:1), Sport centrum Bylnice - KST Dolní Němčí C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řepa Josef 2:2, Fojtík Marek 2:2, Dorňák Zdeněk 2:2, Dorňák František 3:1, body hostů: Fibichr Zdeněk 4:0, Bartoš Miroslav 1:3, Borýsek Jiří 0:4, Matějíček Jakub 2:2), SK Spartak Hulín - TJ Sokol Vlčnov 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Tomáš 4:0, Šabík Vladimír 1:3, Hošťálek Petr 1:3, Hrdina Jan 3:1, body hostů: Kolaja Radomil 3:1, Pavelčík František 1:3, Cifr Radomír 1:3, Kučera Josef 2:2), TJ Sokol Kostelec B - TJ Vidče 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vykoukal Martin 3:1, Říha Petr 2:2, Jániš Pavel 2:2, Pavlíček Rudolf 4:0, body hostů: Mikulenka Petr 2:2, Bernhauser Vlastimír 1:3, Knébl Radek 1:3, Vaculín Libor 0:1, Vaculín Jaroslav 1:2), TJ Fryšták B - KST Zlín C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konečný David 2:2, Gregor Radek 0:4, Pekař Pavel 3:1, Fišer Roman 2:2, body hostů: Dufek Jan 4:0, Viktorínová Michaela 2:2, Doležel Tomáš 2:2, Svoboda Jiří 1:3), T.J. Sokol Vsetín - TJ Nivnice 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bártek Dušan 1:3, Juřica Tomáš 0:3, Panáček Anton 1:2, Kubík Josef 0:4, WO 1:1, body hostů: Smetana Marcel 4:0, Žmolík Lukáš 2:2, Beníček Martin 3:0, Žmolík Pavel 3:0, WO 1:1),
19. kolo:
KST Zlín C - TJ Nivnice 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jiří 1:3, Střelec Marek 0:4, Doležel Tomáš 0:4, Dufek Jan 1:2, WO 1:0, body hostů: Žmolík Lukáš 3:0, Žmolík Pavel 4:0, Beníček Martin 2:0, Smetana Marcel 3:1, Hladiš Libor 1:1, WO 0:1), TJ Fryšták B - T.J. Sokol Vsetín 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konečný David 2:2, Fišer Roman 3:1, Hrdlička Michal 2:1, Hrdlička Martin 4:0, WO 0:1, body hostů: Bártek Dušan 1:3, Zgabaj Miroslav 1:3, Kubík Josef 1:3, Panáček Anton 1:2, WO 1:0), TJ Vidče - TJ DDM Valašské Meziříčí B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulenka Petr 3:1, Vaculín Jaroslav 1:3, Mikulenka Zdeněk 2:2, Bernhauser Vlastimír 2:2, body hostů: Juráň Radek 1:3, Hráský Luděk 3:1, Hladil Radek 4:0, Křenek Jakub 0:4), TJ Sokol Kostelec B - TJ Jiskra Otrokovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koiš Jaroslav 1:3, Kozub Kamil 2:2, Vykoukal Martin 2:2, Paďour Ladislav 3:1, body hostů: Janečka Zdeněk 4:0, Gazda Jiří 2:2, Hons Jakub 1:3, Janošík Pavel 1:3), TJ Sokol Vlčnov - KST Dolní Němčí C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíček Martin 0:1, Pavelčík František 3:1, Kolaja Radomil 2:1, Cifr Radomír 1:3, Kučera Josef 3:0, WO 0:1, body hostů: Fibichr Zdeněk 3:1, Ježek Milan 1:3, Matějíček Jakub 1:3, Kučera Ondřej 1:2, WO 1:0), SK Spartak Hulín - Sport centrum Bylnice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šabík Vladimír 2:2, Hrdina Jan 3:1, Hošťálek Petr 2:2, Tůma Tomáš 3:1, body hostů: Gonda Tomáš 1:3, Dorňák František 2:2, Dorňák Zdeněk 1:3, Fojtík Marek 2:2),
20. kolo:
TJ Fryšták B - TJ Nivnice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gregor Radek 0:4, Konečný David 2:2, Pekař Pavel 2:2, Fišer Roman 3:1, body hostů: Žmolík Lukáš 1:3, Žmolík Pavel 3:1, Beníček Martin 1:3, Smetana Marcel 4:0), KST Zlín C - T.J. Sokol Vsetín 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Jan 4:0, Svoboda Jiří 2:2, Koudelík Lukáš 2:2, Střelec Marek 3:1, body hostů: Černohorský Tomáš 1:3, Juřica Tomáš 0:4, Bártek Dušan 2:2, Kubík Josef 2:2), TJ Sokol Kostelec B - TJ DDM Valašské Meziříčí B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vykoukal Martin 0:4, Říha Petr 1:3, Řehák Lukáš 0:4, Paďour Ladislav 0:4, body hostů: Cibulka Stanislav 3:1, Kuběna Stanislav 4:0, Čevela Martin 4:0, Hladil Radek 4:0), TJ Vidče - TJ Jiskra Otrokovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulenka Zdeněk 3:1, Vaculín Jaroslav 0:4, Mikulenka Petr 3:1, Bernhauser Vlastimír 3:1, body hostů: Jílek Petr 1:3, Gazda Jiří 1:3, Hons Jakub 1:3, Janečka Zdeněk 4:0), SK Spartak Hulín - KST Dolní Němčí C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šabík Vladimír 3:1, Hrdina Jan 3:1, Hošťálek Petr 2:1, Tůma Tomáš 4:0, WO 0:1, body hostů: Fibichr Zdeněk 2:2, Bartoš Miroslav 1:3, Ježek Milan 0:4, Matějíček Jakub 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Vlčnov - Sport centrum Bylnice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Josef 2:2, Pavelčík František 2:2, Kolaja Radomil 4:0, Cifr Radomír 1:3, body hostů: Gonda Tomáš 0:3, Dorňák František 3:1, Dorňák Zdeněk 1:3, Fojtík Marek 2:2, Řepa Josef 1:0),
21. kolo:
TJ Nivnice - TJ Sokol Vlčnov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladiš Libor 2:2, Žmolík Lukáš 0:2, Smetana Marcel 3:0, Beníček Martin 4:0, Žmolík Pavel 2:0, WO 1:0, body hostů: Pavelčík František 2:2, Kolaja Radomil 1:3, Cifr Radomír 0:4, Kučera Josef 1:2, WO 0:1), T.J. Sokol Vsetín - SK Spartak Hulín 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Panáček Anton 2:1, Juřica Tomáš 2:1, Kubík Josef 1:2, Černohorský Tomáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Tůma Tomáš 3:1, Ondruch Marek 2:2, Mrhálek Ondřej 0:4, WO 0:5), KST Dolní Němčí C - TJ Vidče 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fibichr Zdeněk 4:0, Ježek Vít 1:3, Uher Antonín 1:3, Bartoš Miroslav 2:2, body hostů: Mikulenka Petr 2:2, Bernhauser Vlastimír 1:3, Vaculín Libor 2:2, Mikulenka Zdeněk 3:1), Sport centrum Bylnice - TJ Sokol Kostelec B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fojtík Marek 1:3, Dorňák Zdeněk 2:2, Gonda Tomáš 2:2, Dorňák František 3:1, body hostů: Pavlíček Rudolf 2:0, Jániš Pavel 2:2, Říha Petr 4:0, Koiš Jaroslav 0:4, Řehák Lukáš 0:2), TJ DDM Valašské Meziříčí B - KST Zlín C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlček Radim 4:0, Cibulka Stanislav 1:1, Hladil Radek 4:0, Kuběna Stanislav 4:0, Čevela Martin 2:0, body hostů: Jelínek Vojtěch 0:4, Slezák Rudolf 1:3, Koudelík Lukáš 0:4, Doležel Tomáš 0:4), TJ Jiskra Otrokovice B - TJ Fryšták B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrašík Petr 1:3, Janošík Pavel 0:4, Gazda Jiří 1:3, Hons Jakub 1:3, body hostů: Pekař Pavel 4:0, Fišer Roman 4:0, Konečný David 3:1, Gregor Radek 2:2),
22. kolo:
T.J. Sokol Vsetín - TJ Sokol Vlčnov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubík Josef 3:1, Juřica Tomáš 3:1, Panáček Anton 4:0, Bártek Dušan 2:2, body hostů: Kolaja Radomil 1:3, Cifr Radomír 0:4, Křapa Ivo 0:4, Kučera Josef 3:1), TJ Nivnice - SK Spartak Hulín 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žmolík Pavel 2:2, Žmolík Lukáš 2:1, Smetana Marcel 4:0, Beníček Martin 2:2, Hladiš Libor 0:1, body hostů: Tůma Tomáš 2:2, Hrdina Jan 1:3, Hošťálek Petr 3:1, Ondruch Marek 0:4), Sport centrum Bylnice - TJ Vidče 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Marek 3:1, Bařinka Vilém 1:3, Řepa Josef 0:4, Martiška Petr 0:4, body hostů: Vaculín Libor 3:1, Bernhauser Vlastimír 2:2, Mikulenka Zdeněk 4:0, Mikulenka Petr 3:1), KST Dolní Němčí C - TJ Sokol Kostelec B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 4:0, Borýsek Jiří 1:3, Kučera Ondřej 2:2, Fibichr Zdeněk 3:1, body hostů: Vykoukal Martin 2:2, Říha Petr 1:3, Paďour Ladislav 2:2, Karal Oldřich 1:3), TJ Jiskra Otrokovice B - KST Zlín C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Silný Jakub 3:1, Jílek Petr 1:2, Gazda Jiří 3:1, Hons Jakub 2:2, WO 1:0, body hostů: Jelínek Vojtěch 0:4, Koudelík Lukáš 3:1, Viktorínová Michaela 1:2, Svoboda Jiří 2:2, WO 0:1), TJ DDM Valašské Meziříčí B - TJ Fryšták B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hráský Luděk 1:2, Čevela Martin 3:0, Cibulka Stanislav 0:3, Kuběna Stanislav 2:1, WO 5:0, body hostů: Fišer Roman 2:2, Pekař Pavel 3:1, Gregor Radek 1:3, WO 0:5),
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
1. kolo:
TJ Spartak Hluk - TJ Sokol Horní Bečva 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sadilek Stanislav 1:3, Šimčík Robert 4:0, Fanta Marek 2:2, Rubáš Josef 2:2, body hostů: Poruba Tomáš 2:2, Šenkeřík Martin 2:2, Baroš Karel 3:1, Vala Jiří 0:4), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Bystřice pod Hostýnem B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plišťák Miroslav 1:3, Mancl Zdeněk 1:3, Ondrašík Petr 4:0, Hons Jakub 1:3, body hostů: Kvasnička Jiří 3:1, Bareš David nejml. 3:1, Votava Zdeněk 2:2, Černocký Radek 1:2, Zajíc Michal 0:1), TJ Bojkovice - Orel Ostrožská Nová Ves 7:11 (čtyřhry 2:1, body domácích: Stehlík Miroslav 2:2, Šašinka Jiří 0:4, Matějík Richard 1:3, Urbánek Jaroslav 3:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Mikoška Ivo 2:2, Mičola Václav 1:3, Basovník Milan 3:1), TJ Holešov B - TJ Slavia Kroměříž 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stoklásek David 0:4, Doležel Radek st. 1:3, Vizner Marek 1:3, Liška Libor 1:3, body hostů: Dohnal Matěj 4:0, Brázdil Jiří 3:1, Zuzaňák Jiří 1:1, Dvořák Vít 4:0, Matula Jaroslav 1:1), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ Jiskra Otrokovice D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zákostelský Stanislav 4:0, Míček Petr 3:1, Černota Pavel 3:1, Křenek Zdeněk 4:0, body hostů: Vidlář Pavel 2:2, Zikmund Jiří 0:4, Janečka Václav 0:4, Janečka Bronislav 0:4), SK Slavičín B - OST Bílovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinec Antonín 2:2, Jančařík Miroslav 2:2, Floreš Ivan 3:1, Jančařík Zbyněk 3:1, body hostů: Rychlík Ivan 0:4, Šiller Jan 0:4, Polášek Jiří 2:2, Polášek Lukáš 4:0),
2. kolo:
TJ Spartak Hluk - TJ Bystřice pod Hostýnem B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sadilek Stanislav 1:3, Šimčík Robert 1:3, Fanta Marek 1:3, Rubáš Josef 3:1, body hostů: Kvasnička Jiří 2:2, Votava Zdeněk 3:1, Vrbecký Tomáš 1:3, Černocký Radek 4:0), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Sokol Horní Bečva 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mancl Zdeněk 2:2, Plišťák Miroslav 2:2, Ondrašík Petr 2:2, Hons Jakub 3:1, body hostů: Poruba Tomáš 1:3, Šenkeřík Martin 3:1, Baroš Karel 3:1, Vala Jiří 0:4), TJ Bojkovice - TJ Slavia Kroměříž 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stehlík Miroslav 0:2, Šašinka Jiří 0:2, Matějík Richard 2:2, Urbánek Jaroslav 1:3, Kolařík Radomír 0:2, WO 0:2, body hostů: Brázdil Jiří 3:1, Dohnal Matěj 2:1, Dvořák Vít 2:1, Zuzaňák Jiří 4:0, WO 2:0), TJ Holešov B - Orel Ostrožská Nová Ves 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zela Dalibor 1:1, Liška Libor 2:2, Vizner Marek 3:1, Doležel Radek st. 3:1, Stoklásek David 1:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Mikoška Ivo 2:2, Basovník Milan 0:4, Vlk Antonín 0:4), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - OST Bílovice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zákostelský Stanislav 2:2, Míček Petr 2:2, Černota Pavel 3:1, Křenek Zdeněk 3:1, body hostů: Rychlík Ivan 0:4, Polášek Lukáš 3:1, Šiller Jan 2:2, Polášek Jiří 1:3), SK Slavičín B - TJ Jiskra Otrokovice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinec Antonín 2:2, Jančařík Miroslav 3:1, Floreš Ivan 3:1, Jančařík Zbyněk 2:2, body hostů: Janošík Petr 0:4, Vidlář Pavel 1:1, Janečka Václav 3:1, Zikmund Jiří 1:3, Janečka Bronislav 1:1),
3. kolo:
TJ Sokol Horní Bečva - TJ Jiskra Otrokovice D 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vala Miroslav 3:1, Mikuláček Filip 3:1, Šenkeřík Martin 2:2, Baroš Karel 4:0, body hostů: Vidlář Pavel 1:3, Zikmund Jiří 1:3, Janečka Václav 0:4, Janečka Bronislav 2:2), TJ Bystřice pod Hostýnem B - OST Bílovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černocký Radek 1:3, Bareš David nejml. 3:1, Nesvadba Vladan 3:1, Kvasnička Jiří 2:2, body hostů: Rychlík Ivan 1:3, Polášek Lukáš 4:0, Šiller Jan 2:2, Polášek Jiří 0:4), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Basovník Milan 1:3, Kolečkář Marek 1:3, Mikoška Ivo 3:1, body hostů: Zákostelský Stanislav 1:3, Křenek Zdeněk 3:1, Joch Daniel 1:3, Černota Pavel 2:2), TJ Slavia Kroměříž - SK Slavičín B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dohnal Matěj 4:0, Zuzaňák Jiří 1:1, Dvořák Vít 4:0, Brázdil Jiří 1:2, Matula Jaroslav 1:1, WO 0:1, body hostů: Floreš Ivan 0:3, Plášek Adam 2:2, Jančařík Zbyněk 2:2, Macků Robert 0:4, WO 1:0), TJ Spartak Hluk - TJ Bojkovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fanta Marek 2:2, Sadilek Stanislav 1:3, Šimčík Robert 4:0, Rubáš Josef 4:0, body hostů: Stehlík Miroslav 0:4, Matějík Richard 1:3, Martinec Radek 2:2, Urbánek Jaroslav 2:2), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Holešov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mancl Zdeněk 2:2, Plišťák Miroslav 3:1, Ondrašík Petr 2:2, Hons Jakub 3:1, body hostů: Doležel Radek st. 4:0, Vizner Marek 2:2, Stoklásek David 0:4, Chvátal Petr st. 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Horní Bečva - OST Bílovice 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poruba Tomáš 3:1, Šenkeřík Martin 2:2, Baroš Karel 4:0, Vala Miroslav 2:2, body hostů: Rychlík Ivan 0:4, Polášek Lukáš 3:1, Polášek Jiří 1:3, Šiller Jan 1:3), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Jiskra Otrokovice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrbecký Tomáš 3:1, Bareš David nejml. 3:1, Kvasnička Jiří 4:0, Nesvadba Vladan 1:3, body hostů: Vidlář Pavel 2:2, Zikmund Jiří 1:3, Janečka Bronislav 1:3, Janečka Václav 1:3), Orel Ostrožská Nová Ves - SK Slavičín B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Basovník Milan 4:0, Kolečkář Marek 0:4, Mikoška Ivo 2:2, body hostů: Floreš Ivan 1:3, Plášek Adam 3:1, Martinec Antonín 2:2, Jančařík Zbyněk 1:3), TJ Slavia Kroměříž - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dohnal Matěj 4:0, Zuzaňák Jiří 1:1, Dvořák Vít 4:0, Brázdil Jiří 4:0, Matula Jaroslav 0:2, body hostů: Joch Daniel 0:4, Křenek Zdeněk 1:3, Zákostelský Stanislav 1:3, Černota Pavel 1:3), TJ Spartak Hluk - TJ Holešov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fanta Marek 2:2, Sadilek Stanislav 2:2, Šimčík Robert 4:0, Rubáš Josef 4:0, body hostů: Doležel Radek st. 2:2, Vizner Marek 2:2, Stoklásek David 0:4, Kaňa Jiří 0:4), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Bojkovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mancl Zdeněk 3:1, Plišťák Miroslav 1:3, Ondrašík Petr 3:1, Hons Jakub 2:1, WO 1:0, body hostů: Stehlík Miroslav 0:3, Matějík Richard 2:2, Martinec Radek 1:3, Urbánek Jaroslav 3:1, WO 0:1),
5. kolo:
TJ Bojkovice - TJ Sokol Horní Bečva 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stehlík Miroslav 2:2, Matějík Richard 2:2, Martinec Radek 1:3, Urbánek Jaroslav 0:4, body hostů: Poruba Tomáš 3:1, Šenkeřík Martin 3:1, Mikuláček Filip 2:2, Šenkeřík Josef 3:1), TJ Holešov B - TJ Bystřice pod Hostýnem B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vizner Marek 2:2, Dragan Tomáš 3:1, Doležel Radek st. 4:0, Liška Libor 1:3, body hostů: Kvasnička Jiří 2:2, Votava Zdeněk 2:2, Černocký Radek 2:2, Zajíc Michal 0:4), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ Spartak Hluk 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křenek Zdeněk 2:2, Míček Petr 2:2, Černota Pavel 1:3, Joch Daniel 0:4, body hostů: Rubáš Josef 4:0, Šimčík Robert 2:2, Fanta Marek 4:0, Sadilek Stanislav 1:3), SK Slavičín B - TJ Jiskra Otrokovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinec Antonín 2:2, Jančařík Miroslav 4:0, Floreš Ivan 1:2, Jančařík Zbyněk 2:2, WO 0:1, body hostů: Ondrašík Petr 3:1, Mancl Zdeněk 1:3, Jílek Petr 0:4, Hons Jakub 2:1, WO 1:0), TJ Jiskra Otrokovice D - Orel Ostrožská Nová Ves 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Václav 3:1, Janošík Petr 3:1, Vidlář Pavel 2:2, Zikmund Jiří 2:0, Janečka Bronislav 0:2, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Mikoška Ivo 2:2, Basovník Milan 0:4, Valný Vojtěch 0:4), OST Bílovice - TJ Slavia Kroměříž 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Jiří 1:3, Šiller Jan 0:3, Polášek Lukáš 1:3, Rychlík Ivan 1:3, WO 0:1, body hostů: Brázdil Jiří 4:0, Dvořák Vít 4:0, Zuzaňák Jiří 3:0, Pospíšil Jaroslav 1:3, WO 1:0),
6. kolo:
TJ Bojkovice - TJ Bystřice pod Hostýnem B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stehlík Miroslav 0:4, Matějík Richard 2:2, Martinec Radek 3:1, Urbánek Jaroslav 1:3, body hostů: Votava Zdeněk 2:2, Bareš David nejml. 3:1, Vrbecký Tomáš 2:2, Kvasnička Jiří 3:1), TJ Holešov B - TJ Sokol Horní Bečva 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liška Libor 2:2, Stoklásek David 1:3, Doležel Radek st. 4:0, Vizner Marek 1:3, body hostů: Vala Zbyněk 1:3, Šenkeřík Martin 3:1, Vala Jiří 1:3, Mikuláček Filip 3:1), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ Jiskra Otrokovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Joch Daniel 0:4, Míček Petr 3:1, Černota Pavel 3:1, Křenek Zdeněk 3:1, body hostů: Ondrašík Petr 3:1, Mancl Zdeněk 2:2, Hons Jakub 1:3, Jílek Petr 1:3), SK Slavičín B - TJ Spartak Hluk 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančařík Zbyněk 3:1, Plášek Adam 3:1, Jančařík Miroslav 1:2, Floreš Ivan 2:2, WO 0:1, body hostů: Rubáš Josef 3:1, Šimčík Robert 2:2, Fanta Marek 1:3, Sadilek Stanislav 0:3, WO 1:0), TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Slavia Kroměříž 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Václav 2:2, Janečka Bronislav 0:4, Vidlář Pavel 0:4, Zikmund Jiří 1:3, body hostů: Zuzaňák Jiří 4:0, Brázdil Jiří 2:0, Matula Jaroslav 4:0, Dvořák Vít 3:1, Konečný Vojtěch 0:2), OST Bílovice - Orel Ostrožská Nová Ves 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Jiří 1:3, Šiller Jan 2:2, Polášek Lukáš 3:1, Rychlík Ivan 2:2, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Mikoška Ivo 2:2, Basovník Milan 0:4, Kolečkář Marek 2:2),
7. kolo:
TJ Spartak Hluk - TJ Jiskra Otrokovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sadilek Stanislav 1:3, Fanta Marek 2:2, Šimčík Robert 2:2, Rubáš Josef 4:0, body hostů: Ondrašík Petr 2:2, Plišťák Miroslav 3:1, Silný Jakub 0:4, Hons Jakub 2:2), TJ Bojkovice - TJ Holešov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matějík Richard 2:2, Šašinka Jiří 2:2, Martinec Radek 3:1, Urbánek Jaroslav 2:2, body hostů: Vizner Marek 2:2, Stoklásek David 0:4, Liška Libor 1:3, Doležel Radek st. 4:0), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - SK Slavičín B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křenek Zdeněk 4:0, Zákostelský Stanislav 3:1, Černota Pavel 3:1, Žemba Vít 0:4, body hostů: Macků Robert 1:3, Jančařík Miroslav 2:2, Floreš Ivan 1:3, Jančařík Zbyněk 2:2), TJ Jiskra Otrokovice D - OST Bílovice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Václav 2:2, Janečka Bronislav 2:2, Vidlář Pavel 2:2, Janošík Petr 0:2, Zikmund Jiří 0:2, body hostů: Rychlík Ivan 1:3, Polášek Lukáš 4:0, Polášek Jiří 1:3, Šiller Jan 4:0), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Slavia Kroměříž 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 2:2, Valný Vojtěch 0:4, Basovník Milan 0:4, Mikoška Ivo 1:3, body hostů: Brázdil Jiří 2:2, Dohnal Matěj 4:0, Dvořák Vít 3:1, Zuzaňák Jiří 2:0, Matula Jaroslav 2:0), TJ Sokol Horní Bečva - TJ Bystřice pod Hostýnem B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Zbyněk 0:4, Šenkeřík Josef 3:1, Baroš Karel 3:1, Šenkeřík Martin 2:2, body hostů: Kvasnička Jiří 3:1, Votava Zdeněk 2:2, Černocký Radek 1:3, Nesvadba Vladan 2:2),
8. kolo:
TJ Sokol Horní Bečva - Orel Ostrožská Nová Ves 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poruba Tomáš 2:2, Šenkeřík Martin 0:2, Baroš Karel 4:0, Vala Miroslav 2:2, Mikuláček Filip 1:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Mikoška Ivo 3:1, Valný Vojtěch 0:4, Basovník Milan 1:3), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Slavia Kroměříž 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votava Zdeněk 3:1, Černocký Radek 2:2, Kvasnička Jiří 2:2, Bareš David nejml. 2:2, body hostů: Brázdil Jiří 4:0, Dvořák Vít 3:1, Zuzaňák Jiří 0:4, Matula Jaroslav 0:3, Pospíšil Jaroslav 0:1), TJ Spartak Hluk - TJ Jiskra Otrokovice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fanta Marek 2:2, Šimčík Robert 3:1, Sadilek Stanislav 2:2, Rubáš Josef 4:0, body hostů: Janečka Václav 2:2, Vidlář Pavel 0:4, Janečka Bronislav 2:2, Zikmund Jiří 1:3), TJ Jiskra Otrokovice C - OST Bílovice 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plišťák Miroslav 3:0, Mancl Zdeněk 2:2, Hons Jakub 2:1, Ondrašík Petr 3:1, WO 2:0, body hostů: Polášek Jiří 1:3, Polášek Lukáš 2:1, Šiller Jan 1:3, Rychlík Ivan 0:3, WO 0:2), TJ Bojkovice - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Urbánek Jaroslav 2:2, Urbánek Jan ml. 1:3, Martinec Radek 3:1, WO 0:5, body hostů: Zákostelský Stanislav 1:2, Křenek Zdeněk 2:1, Glac Michal 0:3, Míček Petr 3:0, WO 5:0), TJ Holešov B - SK Slavičín B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vizner Marek 2:2, Zela Dalibor 2:2, Doležel Radek st. 3:0, Dragan Tomáš 3:0, Stoklásek David 1:0, WO 1:0, body hostů: Plášek Adam 0:3, Jančařík Zbyněk 1:3, Jančařík Miroslav 2:2, Floreš Ivan 1:3, WO 0:1),
9. kolo:
TJ Sokol Horní Bečva - TJ Slavia Kroměříž 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkeřík Martin 0:4, Vala Miroslav 2:2, Baroš Karel 2:2, Šenkeřík Josef 2:0, Mikuláček Filip 0:2, body hostů: Brázdil Jiří 4:0, Dvořák Vít 4:0, Zuzaňák Jiří 1:3, Pospíšil Jaroslav 1:3), TJ Bystřice pod Hostýnem B - Orel Ostrožská Nová Ves 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nesvadba Vladan 2:2, Kvasnička Jiří 3:1, Vrbecký Tomáš 0:3, Bareš David nejml. 3:1, Votava Zdeněk 1:0, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Mikoška Ivo 2:2, Basovník Milan 1:3, Valný Vojtěch 0:4), TJ Spartak Hluk - OST Bílovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sadilek Stanislav 2:2, Šimčík Robert 3:1, Fanta Marek 3:1, Rubáš Josef 3:1, body hostů: Rychlík Ivan 0:4, Polášek Lukáš 4:0, Šiller Jan 0:4, Polášek Jiří 1:3), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Jiskra Otrokovice D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plišťák Miroslav 2:2, Mancl Zdeněk 1:3, Hons Jakub 3:1, Jílek Petr 2:2, body hostů: Janošík Petr 4:0, Vidlář Pavel 1:3, Zikmund Jiří 3:1, Janečka Bronislav 0:4), TJ Bojkovice - SK Slavičín B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějík Richard 4:0, Šašinka Jiří 2:2, Martinec Radek 2:2, Urbánek Jaroslav 2:2, body hostů: Jančařík Zbyněk 0:4, Jančařík Miroslav 3:1, Floreš Ivan 3:1, Martinec Antonín 0:4), TJ Holešov B - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liška Libor 1:3, Vizner Marek 2:2, Doležel Radek st. 3:1, Stoklásek David 1:3, body hostů: Křenek Zdeněk 3:1, Míček Petr 0:2, Černota Pavel 1:3, Glac Michal 3:1, Zákostelský Stanislav 2:0),
10. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ Sokol Horní Bečva 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zákostelský Stanislav 2:2, Míček Petr 1:2, Křenek Zdeněk 4:0, Černota Pavel 0:4, Míček Lukáš 0:1, body hostů: Vala Miroslav 3:1, Šenkeřík Martin 2:2, Baroš Karel 3:1, Mikuláček Filip 1:3), SK Slavičín B - TJ Bystřice pod Hostýnem B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Floreš Ivan 1:3, Jančařík Miroslav 1:3, Plášek Adam 2:2, Jančařík Zbyněk 1:3, body hostů: Votava Zdeněk 4:0, Bareš David nejml. 3:1, Kvasnička Jiří 3:1, Vrbecký Tomáš 1:3), TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Bojkovice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janečka Václav 0:3, Zikmund Jiří 0:2, Janošík Petr 3:1, Janečka Bronislav 1:2, Vidlář Pavel 0:2, WO 1:1, body hostů: Matějík Richard 2:1, Stehlík Miroslav 1:2, Martinec Radek 4:0, Urbánek Jaroslav 3:1, WO 1:1), OST Bílovice - TJ Holešov B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Jiří 0:4, Šiller Jan 0:3, Polášek Lukáš 4:0, Rychlík Ivan 1:3, WO 1:0, body hostů: Stoklásek David 2:2, Vizner Marek 3:1, Liška Libor 2:1, Doležel Radek st. 3:1, WO 0:1), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Spartak Hluk 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolečkář Marek 2:2, Basovník Milan 1:3, Valný Vojtěch 0:4, Mikoška Ivo 2:2, body hostů: Rubáš Josef 3:1, Šimčík Robert 4:0, Fanta Marek 2:2, Sadilek Stanislav 2:2), TJ Slavia Kroměříž - TJ Jiskra Otrokovice C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořák Vít 3:0, Zuzaňák Jiří 0:2, Brázdil Jiří 3:1, Dohnal Matěj 4:0, Matula Jaroslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Hons Jakub 1:3, Ondrašík Petr 2:1, Plišťák Miroslav 0:3, Mancl Zdeněk 0:4, WO 0:3),
11. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ Bystřice pod Hostýnem B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škrla Jiří 0:4, Míček Petr 2:2, Křenek Zdeněk 4:0, Černota Pavel 3:1, body hostů: Votava Zdeněk 2:2, Bareš David nejml. 2:2, Kvasnička Jiří 2:2, Vrbecký Tomáš 1:3), SK Slavičín B - TJ Sokol Horní Bečva 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Floreš Ivan 2:2, Jančařík Miroslav 2:2, Macků Robert 0:4, Jančařík Zbyněk 4:0, body hostů: Vala Miroslav 2:2, Poruba Tomáš 1:3, Šenkeřík Martin 2:2, Mikuláček Filip 3:1), TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Holešov B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Bronislav 4:0, Janečka Václav 3:1, Janošík Petr 1:2, Vidlář Pavel 2:2, WO 1:0, body hostů: Vizner Marek 2:2, Doležel Radek st. 1:3, Stoklásek David 2:2, Zela Dalibor 0:3, WO 0:1), OST Bílovice - TJ Bojkovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Jiří 1:3, Šiller Jan 2:2, Polášek Lukáš 4:0, Rychlík Ivan 1:3, body hostů: Matějík Richard 3:1, Stehlík Miroslav 1:3, Martinec Radek 2:2, Urbánek Jaroslav 2:2), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Jiskra Otrokovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolečkář Marek 2:2, Basovník Milan 1:3, Mičola Václav 0:4, Mikoška Ivo 3:1, body hostů: Ondrašík Petr 3:1, Hons Jakub 2:2, Plišťák Miroslav 3:1, Silný Jakub 2:2), TJ Slavia Kroměříž - TJ Spartak Hluk 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Vít 4:0, Matula Jaroslav 0:4, Zuzaňák Jiří 2:2, Dohnal Matěj 3:1, body hostů: Rubáš Josef 3:1, Šimčík Robert 2:2, Fanta Marek 1:3, Sadilek Stanislav 1:3),
12. kolo:
TJ Sokol Horní Bečva - TJ Spartak Hluk 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkeřík Josef 3:0, Mikuláček Filip 3:1, Baroš Karel 3:1, Šenkeřík Martin 3:1, Vala Jiří 0:1, body hostů: Rubáš Josef 2:2, Šimčík Robert 1:3, Fanta Marek 1:3, Sadilek Stanislav 0:4), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Jiskra Otrokovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nesvadba Vladan 1:3, Bareš David nejml. 2:2, Votava Zdeněk 3:1, Kvasnička Jiří 3:1, body hostů: Hons Jakub 3:1, Plišťák Miroslav 1:3, Ondrašík Petr 2:2, Mancl Zdeněk 1:3), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Bojkovice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Pres Radim 1:3, Kolečkář Marek 0:4, Mikoška Ivo 1:3, body hostů: Stehlík Miroslav 2:2, Matějík Richard 3:1, Martinec Radek 2:2, Urbánek Jaroslav 3:1), TJ Slavia Kroměříž - TJ Holešov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Jaroslav 3:1, Dvořák Vít 4:0, Dohnal Matěj 2:0, Brázdil Jiří 4:0, Matula Jaroslav 0:2, body hostů: Doležel Radek st. 2:2, Vizner Marek 0:4, Stoklásek David 0:4, Liška Libor 1:3), TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janečka Václav 2:2, Janečka Bronislav 1:3, Vidlář Pavel 3:1, Janošík Petr 3:1, body hostů: Křenek Zdeněk 3:1, Míček Petr 2:2, Zákostelský Stanislav 1:3, Joch Daniel 1:3), OST Bílovice - SK Slavičín B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rychlík Ivan 2:0, Šiller Jan 3:1, Polášek Lukáš 3:0, Polášek Jiří 2:2, Polášek Radek 0:2, WO 1:0, body hostů: Jančařík Zbyněk 1:3, Jančařík Miroslav 3:1, Floreš Ivan 1:3, Münster Petr 0:3, WO 0:1),
13. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Spartak Hluk 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votava Zdeněk 4:0, Bareš David nejml. 2:2, Kvasnička Jiří 2:2, Černocký Radek 2:2, body hostů: Rubáš Josef 2:2, Šimčík Robert 1:3, Fanta Marek 3:1, Sadilek Stanislav 0:4), TJ Sokol Horní Bečva - TJ Jiskra Otrokovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenkeřík Josef 1:1, Mikuláček Filip 2:2, Baroš Karel 4:0, Šenkeřík Martin 3:1, Vala Jiří 1:1, body hostů: Hons Jakub 3:1, Plišťák Miroslav 0:4, Silný Jakub 1:3, Jílek Petr 1:3), TJ Slavia Kroměříž - TJ Bojkovice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brázdil Jiří 4:0, Matula Jaroslav 2:2, Zuzaňák Jiří 2:2, Dvořák Vít 3:0, WO 1:0, body hostů: Stehlík Miroslav 0:3, Matějík Richard 2:2, Martinec Radek 1:3, Urbánek Jaroslav 1:3, WO 0:1), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Holešov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Pres Radim 2:2, Kolečkář Marek 2:2, Mikoška Ivo 1:3, body hostů: Vizner Marek 4:0, Doležel Radek st. 2:2, Stoklásek David 1:3, Zrůbek Marek 1:3), OST Bílovice - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šiller Jan 2:2, Polášek Jiří 0:4, Polášek Lukáš 4:0, Glajch Jan 2:2, body hostů: Křenek Zdeněk 3:1, Míček Petr 1:0, Černota Pavel 2:2, Zákostelský Stanislav 2:2, Joch Daniel 0:3), TJ Jiskra Otrokovice D - SK Slavičín B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Václav 3:1, Janečka Bronislav 1:3, Vidlář Pavel 1:3, Janošík Petr 1:3, body hostů: Jančařík Miroslav 4:0, Floreš Ivan 2:2, Jančařík Zbyněk 3:1, Martinec Antonín 1:3),
14. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Sokol Horní Bečva 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janečka Václav 0:4, Janošík Petr 2:1, Vidlář Pavel 3:1, Zikmund Jiří 1:0, Janečka Bronislav 0:3, WO 0:1, body hostů: Poruba Tomáš 2:2, Šenkeřík Martin 3:1, Baroš Karel 3:0, Vala Jiří 1:3, WO 1:0), OST Bílovice - TJ Bystřice pod Hostýnem B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Jiří 1:3, Polášek Lukáš 4:0, Šiller Jan 3:1, Rychlík Ivan 0:4, body hostů: Bareš David nejml. 1:3, Vrbecký Tomáš 3:1, Votava Zdeněk 2:2, Urbiš Jakub 2:2), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - Orel Ostrožská Nová Ves 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škrla Jaroslav 4:0, Míček Petr 4:0, Černota Pavel 2:2, Křenek Zdeněk 2:1, Míček Lukáš 0:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 2:2, Mikoška Ivo 2:2, Kodrla Tomáš 0:4, Vlk Antonín 0:4), SK Slavičín B - TJ Slavia Kroměříž 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plášek Adam 0:2, Jančařík Miroslav 1:3, Floreš Ivan 0:2, Jančařík Zbyněk 0:4, Martinec Antonín 1:1, WO 0:2, body hostů: Brázdil Jiří 4:0, Dohnal Matěj 3:0, Dvořák Vít 3:0, Zuzaňák Jiří 2:0, Matula Jaroslav 0:2, WO 2:0), TJ Bojkovice - TJ Spartak Hluk 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějík Richard 3:1, Šašinka Jiří 0:4, Martinec Radek 1:3, Urbánek Jaroslav 1:3, body hostů: Rubáš Josef 3:1, Šimčík Robert 3:1, Fanta Marek 4:0, Sadilek Stanislav 1:3), TJ Holešov B - TJ Jiskra Otrokovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vizner Marek 0:4, Doležel Radek st. 4:0, Stoklásek David 3:1, Liška Libor 1:3, body hostů: Plišťák Miroslav 2:2, Silný Jakub 2:2, Ondrašík Petr 2:2, Mancl Zdeněk 2:2),
15. kolo:
OST Bílovice - TJ Sokol Horní Bečva 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Jiří 0:4, Polášek Lukáš 2:1, Šiller Jan 1:2, Rychlík Ivan 0:3, WO 3:0, body hostů: Poruba Tomáš 1:2, Šenkeřík Martin 3:1, Baroš Karel 4:0, Šenkeřík Josef 2:0, WO 0:3), TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Bystřice pod Hostýnem B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Václav 4:0, Janošík Petr 3:1, Vidlář Pavel 1:3, Janečka Bronislav 1:3, body hostů: Kvasnička Jiří 3:1, Vrbecký Tomáš 0:4, Urbiš Jakub 2:2, Votava Zdeněk 2:2), SK Slavičín B - Orel Ostrožská Nová Ves 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plášek Adam 4:0, Jančařík Miroslav 1:3, Floreš Ivan 2:2, Jančařík Zbyněk 1:3, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Mikoška Ivo 3:1, Kolečkář Marek 2:2, Basovník Milan 0:4), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ Slavia Kroměříž 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Joch Daniel 0:4, Škrla Jiří 0:4, Žemba Vít 0:4, Černota Pavel 2:2, body hostů: Brázdil Jiří 4:0, Dvořák Vít 4:0, Zuzaňák Jiří 3:1, Matula Jaroslav 3:1), TJ Holešov B - TJ Spartak Hluk 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vizner Marek 1:3, Doležel Radek st. 2:2, Stoklásek David 0:4, Liška Libor 2:1, WO 0:1, body hostů: Rubáš Josef 3:0, Šimčík Robert 3:1, Fanta Marek 2:2, Sadilek Stanislav 2:2, WO 1:0), TJ Bojkovice - TJ Jiskra Otrokovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějík Richard 4:0, Šašinka Jiří 1:1, Martinec Radek 2:2, Urbánek Jaroslav 4:0, Kolařík Radomír 0:2, body hostů: Ondrašík Petr 2:2, Mancl Zdeněk 0:4, Plišťák Miroslav 1:3, Silný Jakub 2:2),
16. kolo:
TJ Sokol Horní Bečva - TJ Bojkovice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikuláček Filip 2:0, Vala Miroslav 2:2, Baroš Karel 4:0, Šenkeřík Martin 3:1, Vala Jiří 1:1, body hostů: Macháček Oldřich 0:4, Matějík Richard 3:1, Kolařík Radomír 0:4, Urbánek Jaroslav 1:3), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Holešov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bareš David nejml. 2:2, Votava Zdeněk 4:0, Kvasnička Jiří 3:1, Černocký Radek 1:1, Vrbecký Tomáš 0:2, body hostů: Stoklásek David 1:3, Doležel Radek st. 3:1, Vizner Marek 0:4, Posolda Karel 2:2), TJ Spartak Hluk - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fanta Marek 4:0, Sadilek Stanislav 3:1, Šimčík Robert 3:1, Rubáš Josef 2:2, body hostů: Křenek Zdeněk 3:1, Míček Petr 1:3, Škrla Jiří 0:4, Joch Daniel 0:4), TJ Jiskra Otrokovice C - SK Slavičín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mancl Zdeněk 2:2, Plišťák Miroslav 2:2, Ondrašík Petr 3:1, Hons Jakub 2:2, body hostů: Jančařík Miroslav 3:1, Jančařík Zbyněk 1:3, Floreš Ivan 2:2, Martinec Antonín 1:3), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Jiskra Otrokovice D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 3:0, Pres Radim 2:2, Kolečkář Marek 3:1, Mikoška Ivo 4:0, WO 1:0, body hostů: Janečka Václav 1:3, Janošík Petr 1:2, Zikmund Jiří 1:3, Janečka Bronislav 0:4, WO 0:1), TJ Slavia Kroměříž - OST Bílovice 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zuzaňák Jiří 2:1, Brázdil Jiří 1:0, Dvořák Vít 3:0, Matula Jaroslav 2:0, Dohnal Matěj 2:1, WO 5:0, body hostů: Škráček Jan 0:4, Polášek Lukáš 0:4, Šiller Jan 2:2, WO 0:5),
17. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Bojkovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvasnička Jiří 3:1, Urbiš Jakub 2:2, Votava Zdeněk 3:1, Bareš David nejml. 2:2, body hostů: Šašinka Jiří 0:4, Matějík Richard 2:2, Martinec Radek 2:2, Urbánek Jaroslav 2:2), TJ Sokol Horní Bečva - TJ Holešov B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vala Miroslav 1:3, Mikuláček Filip 1:3, Baroš Karel 1:1, Šenkeřík Martin 3:1, Poruba Tomáš 1:1, body hostů: Vizner Marek 3:1, Posolda Karel 4:0, Stoklásek David 0:3, Doležel Radek st. 1:3, Liška Libor 1:0), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mancl Zdeněk 1:3, Plišťák Miroslav 3:1, Ondrašík Petr 2:2, Hons Jakub 2:2, body hostů: Míček Petr 3:1, Joch Daniel 1:3, Škrla Jiří 0:4, Křenek Zdeněk 4:0), TJ Spartak Hluk - SK Slavičín B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fanta Marek 3:1, Šimčík Robert 3:0, Sadilek Stanislav 2:2, Rubáš Josef 4:0, WO 1:0, body hostů: Jančařík Miroslav 2:2, Jančařík Zbyněk 1:3, Floreš Ivan 0:3, Macků Robert 0:4, WO 0:1), TJ Slavia Kroměříž - TJ Jiskra Otrokovice D 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zuzaňák Jiří 3:0, Dvořák Vít 3:0, Bureš Miroslav 0:3, Matula Jaroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Šindelář Petr 1:3, Janečka Bronislav 2:2, Zikmund Jiří 1:3, WO 0:5), Orel Ostrožská Nová Ves - OST Bílovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Pres Radim 3:1, Kolečkář Marek 1:3, Mikoška Ivo 1:3, body hostů: Polášek Lukáš 4:0, Polášek Jiří 1:3, Rychlík Ivan 1:3, Šiller Jan 2:2),
18. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Spartak Hluk 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlobil Stanislav 1:3, Plišťák Miroslav 2:2, Silný Jakub 2:2, Hons Jakub 2:2, body hostů: Rubáš Josef 4:0, Šimčík Robert 1:3, Fanta Marek 4:0, Sadilek Stanislav 0:4), TJ Holešov B - TJ Bojkovice 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vizner Marek 3:1, Doležel Radek st. 3:0, Liška Libor 2:1, Stoklásek David 2:2, WO 1:1, body hostů: Šašinka Jiří 0:4, Matějík Richard 2:2, Martinec Radek 0:3, Urbánek Jaroslav 2:1, WO 1:1), SK Slavičín B - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macků Robert 1:3, Jančařík Miroslav 3:1, Floreš Ivan 2:2, Jančařík Zbyněk 1:3, body hostů: Křenek Zdeněk 2:2, Míček Petr 3:1, Škrla Jiří 0:4, Černota Pavel 4:0), OST Bílovice - TJ Jiskra Otrokovice D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Lukáš 4:0, Šiller Jan 3:1, Glajch Jan 3:1, Rychlík Ivan 3:0, Polášek Jiří 1:0, body hostů: Zikmund Jiří 0:4, Janečka Václav 1:3, Janošík Petr 0:4, Janečka Bronislav 1:3), TJ Slavia Kroměříž - Orel Ostrožská Nová Ves 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Jaroslav 4:0, Matula Jaroslav 4:0, Zuzaňák Jiří 4:0, Dvořák Vít 1:0, Konečný Vojtěch 1:2, body hostů: Šmejkal Filip 0:4, Vlk Antonín 1:3, Mahdalíček Josef st. 1:3, Konečný Josef 0:4), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Sokol Horní Bečva 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černocký Radek 1:0, Urbiš Jakub 3:1, Votava Zdeněk 2:2, Bareš David nejml. 3:0, Kvasnička Jiří 2:1, WO 1:0, body hostů: Mikuláček Filip 0:3, Šenkeřík Martin 3:1, Vala Zbyněk 0:4, Vala Jiří 1:3, WO 0:1),
19. kolo:
Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Sokol Horní Bečva 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Pres Radim 2:2, Kolečkář Marek 3:1, Mikoška Ivo 3:0, WO 1:0, body hostů: Mikuláček Filip 1:2, Šenkeřík Martin 0:4, Baroš Karel 3:1, Vala Jiří 0:4, WO 0:1), TJ Slavia Kroměříž - TJ Bystřice pod Hostýnem B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Vít 3:1, Matula Jaroslav 0:4, Brázdil Jiří 4:0, Zuzaňák Jiří 2:2, body hostů: Bareš David nejml. 1:3, Votava Zdeněk 2:2, Kvasnička Jiří 2:2, Černocký Radek 2:2), TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Spartak Hluk 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janečka Václav 0:4, Janošík Petr 2:2, Janečka Bronislav 1:3, Šindelář Petr 0:4, body hostů: Rubáš Josef 4:0, Šimčík Robert 3:1, Fanta Marek 3:1, Sadilek Stanislav 3:1), OST Bílovice - TJ Jiskra Otrokovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Lukáš 3:1, Pospíšil Marek 1:3, Polášek Jiří 1:3, Šiller Jan 3:1, body hostů: Mancl Zdeněk 1:3, Hons Jakub 2:2, Plišťák Miroslav 4:0, Jílek Petr 1:3), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ Bojkovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křenek Zdeněk 3:1, Míček Petr 2:2, Zákostelský Stanislav 1:3, Černota Pavel 2:2, body hostů: Šašinka Jiří 1:3, Matějík Richard 3:1, Martinec Radek 2:2, Urbánek Jaroslav 2:2), SK Slavičín B - TJ Holešov B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančařík Zbyněk 0:4, Jančařík Miroslav 1:2, Floreš Ivan 0:3, Macků Robert 0:2, WO 2:2, body hostů: Vizner Marek 2:1, Doležel Radek st. 3:0, Stoklásek David 4:0, Liška Libor 2:0, WO 2:2),
20. kolo:
TJ Slavia Kroměříž - TJ Sokol Horní Bečva 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štěpán Radim 1:2, Zuzaňák Jiří 2:0, Konečný Vojtěch 1:2, Matula Jaroslav 3:0, Fojtík Vojtěch 1:0, WO 5:0, body hostů: Vala Jiří 2:2, Vala Zbyněk 2:2, Baroš Karel 0:4, WO 0:5), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Bystřice pod Hostýnem B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Pres Radim 0:4, Kolečkář Marek 0:4, Mikoška Ivo 1:3, body hostů: Kvasnička Jiří 3:1, Bareš David nejml. 4:0, Urbiš Jakub 2:2, Votava Zdeněk 3:1), OST Bílovice - TJ Spartak Hluk 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Lukáš 2:2, Šiller Jan 2:2, Polášek Jiří 3:1, Glajch Jan 2:2, body hostů: Rubáš Josef 4:0, Šimčík Robert 2:2, Fanta Marek 1:3, Sadilek Stanislav 0:4), TJ Jiskra Otrokovice D - TJ Jiskra Otrokovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Bronislav 2:2, Janečka Václav 2:2, Vidlář Pavel 2:2, Zikmund Jiří 3:1, body hostů: Ondrašík Petr 3:1, Hons Jakub 2:2, Mancl Zdeněk 2:2, Búbela Pavel 0:4), SK Slavičín B - TJ Bojkovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančařík Zbyněk 1:3, Jančařík Miroslav 3:0, Floreš Ivan 3:1, Plášek Adam 3:1, WO 0:1, body hostů: Šašinka Jiří 1:3, Matějík Richard 2:2, Martinec Radek 1:2, Urbánek Jaroslav 1:3, WO 1:0), TJ Rožnov pod Radhoštěm B - TJ Holešov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černota Pavel 1:3, Míček Petr 2:2, Zákostelský Stanislav 2:2, Křenek Zdeněk 3:1, body hostů: Vizner Marek 2:2, Doležel Radek st. 2:2, Stoklásek David 2:2, Liška Libor 2:2),
21. kolo:
TJ Sokol Horní Bečva - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vala Jiří 0:1, Mikuláček Filip 3:1, Vala Miroslav 2:2, Šenkeřík Martin 3:1, Vala Zbyněk 1:2, body hostů: Křenek Zdeněk 2:2, Míček Petr 3:1, Škrla Jiří 1:3, Joch Daniel 1:3), TJ Bystřice pod Hostýnem B - SK Slavičín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbiš Jakub 2:2, Černocký Radek 0:2, Votava Zdeněk 4:0, Kvasnička Jiří 3:1, Zajíc Michal 0:2, body hostů: Jančařík Miroslav 2:2, Plášek Adam 3:1, Floreš Ivan 1:3, Jančařík Zbyněk 1:3), TJ Bojkovice - TJ Jiskra Otrokovice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stehlík Miroslav 0:2, Matějík Richard 3:1, Martinec Radek 2:2, Urbánek Jaroslav 2:2, Šašinka Jiří 2:0, body hostů: Vidlář Pavel 3:1, Janošík Petr 1:3, Zikmund Jiří 0:4, Janečka Bronislav 3:1), TJ Holešov B - OST Bílovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Libor 2:2, Vizner Marek 3:1, Stoklásek David 1:3, Chvátal Petr st. 1:3, body hostů: Polášek Lukáš 4:0, Šiller Jan 3:1, Glajch Jan 2:2, Polášek Jiří 0:4), TJ Spartak Hluk - Orel Ostrožská Nová Ves 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Petr 0:4, Šimčík Robert 3:1, Sadilek Stanislav 2:2, Fanta Marek 1:3, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Pres Radim 2:2, Mikoška Ivo 2:2, Kolečkář Marek 2:2), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Slavia Kroměříž 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jílek Petr 3:1, Mancl Zdeněk 2:0, Ondrašík Petr 3:1, Plišťák Miroslav 3:1, Hons Jakub 2:0, body hostů: Štěpán Radim 1:3, Konečný Vojtěch 0:4, Fojtík Vojtěch 0:4, Matula Jaroslav 2:2),
22. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votava Zdeněk 3:1, Kvasnička Jiří 3:1, Urbiš Jakub 1:3, Černocký Radek 2:0, Bareš David nejml. 1:1, body hostů: Křenek Zdeněk 3:1, Míček Petr 2:2, Zákostelský Stanislav 1:3, Joch Daniel 0:4), TJ Sokol Horní Bečva - SK Slavičín B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vala Jiří 1:3, Mikuláček Filip 2:2, Vala Miroslav 3:1, Šenkeřík Martin 3:1, body hostů: Jančařík Miroslav 2:2, Floreš Ivan 1:3, Jančařík Zbyněk 3:1, Martinec Antonín 1:3), TJ Holešov B - TJ Jiskra Otrokovice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Libor 2:2, Vizner Marek 4:0, Doležel Radek st. 3:0, Stoklásek David 2:2, WO 0:1, body hostů: Janošík Petr 1:3, Janečka Václav 2:2, Zikmund Jiří 0:4, Janečka Bronislav 1:2, WO 1:0), TJ Bojkovice - OST Bílovice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stehlík Miroslav 1:1, Šašinka Jiří 1:3, Martinec Radek 2:1, Urbánek Jaroslav 2:2, Matějík Richard 0:2, WO 0:1, body hostů: Polášek Lukáš 4:0, Šiller Jan 2:2, Glajch Jan 1:3, Polášek Jiří 2:1, WO 1:0), TJ Jiskra Otrokovice C - Orel Ostrožská Nová Ves 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Silný Jakub 1:3, Plišťák Miroslav 3:1, Ondrašík Petr 2:0, Jílek Petr 0:4, Hons Jakub 1:1, body hostů: Mahdalíček Josef ml. 4:0, Pres Radim 1:3, Mikoška Ivo 2:2, Kolečkář Marek 2:2), TJ Spartak Hluk - TJ Slavia Kroměříž 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sadilek Stanislav 1:3, Šimčík Robert 3:1, Fanta Marek 1:3, Pavlicová Štěpánka 0:4, body hostů: Brázdil Jiří 4:0, Dvořák Vít 3:1, Zuzaňák Jiří 1:3, Matula Jaroslav 3:1),
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
1. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí C - SK Spartak Hulín B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juráň Radek 1:3, Kovář Martin 2:2, Střílka Jakub 1:3, Drápela Marek 1:3, body hostů: Šošolík Pavel 2:2, Kristýnek Boris st. 1:3, Mikulík Radek 4:0, Klusák Tomáš 4:0), TJ Kunovice B - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mořický Tomáš 4:0, Oharek Libor 3:1, Smištík Miroslav 2:1, Autrata Vít 3:1, Kotačka David 0:1, body hostů: Ryl Ivan 0:4, Semela Pavel 1:3, Šubčík Leopold 2:2, Kokinopulos Miroslav 1:3), TJ Sokol Morkovice - KST Zlín D 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tlach Petr 2:1, Kocourek Tomáš 3:0, Mich Pavel 3:0, Ježdík Radek 2:1, WO 5:0, body hostů: Střelec Jiří 1:3, Bezděková Kristýna 0:4, Vavrys Ondřej 1:3, WO 0:5), SKST Slušovice - TJ Sokol Mysločovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vychodil Filip 3:1, Orság Jaroslav 1:3, Adam Vladislav 2:2, Štěpán Ondřej 3:1, body hostů: Žák Radek 2:2, Adamec Michal 1:3, Jančík Svatoslav 0:4, Kolařík Milan 4:0), T.J. Sokol Vsetín B - TJ Kunovice C 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Výchopeň Stanislav 2:2, Stuppiello Claudia 1:3, Karola Josef 0:4, Zgabaj Miroslav st. 0:4, body hostů: Vlk Radim 3:1, Hajduk Jan 3:1, Berger Miloš 3:1, Smištíková Dana 4:0), TJ Sokol Šarovy B - Orel Uherské Hradiště 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gajdůšek Robert 3:1, Plhák Martin 3:0, Plhák Jan ml. 3:0, Batoušek Vladimír 0:2, WO 0:5, body hostů: Miroš Miroslav 1:3, Nožička Jiří 1:2, Macháček Ondřej 0:2, Zavadil Antonín 0:2, Šmíd Václav 1:0, WO 5:0),
2. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíma Martin 1:3, Drápela Marek 3:1, Střílka Jakub 1:3, Juráň Radek 0:4, body hostů: Ryl Ivan 2:2, Semela Pavel 4:0, Šubčík Leopold 3:1, Kokinopulos Miroslav 2:2), TJ Kunovice B - SK Spartak Hulín B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mořický Tomáš 4:0, Smištík Miroslav 3:1, Autrata Vít 4:0, Oharek Libor 4:0, body hostů: Klusák Tomáš 1:3, Mikulík Radek 0:4, Kristýnek Boris st. 0:4, Ondruch Marek 0:4), TJ Sokol Morkovice - TJ Sokol Mysločovice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tlach Petr 0:3, Kocourek Tomáš 0:4, Mich Pavel 1:3, Ježdík Radek 2:2, WO 1:0, body hostů: Žák Radek 4:0, Vyoral Pavel 2:1, Gazdoš Zdeněk 3:1, Kolařík Milan 3:1, WO 0:1), SKST Slušovice - KST Zlín D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpán Ondřej 4:0, Orság Jaroslav 2:1, Adam Vladislav 2:2, Vychodil Filip 4:0, WO 0:1, body hostů: Slezák Rudolf 2:2, Doležel Tomáš 0:4, Bezděková Kristýna 1:2, Vavrys Ondřej 0:4, WO 1:0), T.J. Sokol Vsetín B - Orel Uherské Hradiště 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Výchopeň Stanislav 2:2, Karola Josef 3:1, Zgabaj Miroslav st. 0:4, WO 0:5, body hostů: Fibichr Petr 3:0, Miroš Miroslav 1:2, Nožička Jiří 2:1, Macháček Ondřej 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Šarovy B - TJ Kunovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajdůšek Robert 3:1, Plhák Martin 2:1, Plhák Jan ml. 1:2, Strejček Jiří 4:0, WO 0:2, body hostů: Vlk Radim 1:3, Hajduk Jan 0:4, Berger Miloš 2:1, Smištíková Dana 1:2, WO 2:0),
3. kolo:
SK Spartak Hulín B - TJ Kunovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulík Radek 1:3, Říha Jaroslav 1:3, Kristýnek Boris st. 1:2, Klusák Tomáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Vlk Radim 3:1, Hajduk Jan 1:3, Berger Miloš 3:1, Smištíková Dana 2:1, WO 1:0), TJ Rožnov pod Radhoštěm C - Orel Uherské Hradiště 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryl Ivan 4:0, Kokinopulos Miroslav 1:2, Šubčík Leopold 2:1, Honč Vladimír 4:0, WO 2:0, body hostů: Fibichr Petr 1:3, Šmíd Václav 1:3, Nožička Jiří 0:3, Miroš Miroslav 1:2, WO 0:2), KST Zlín D - T.J. Sokol Vsetín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střelec Jiří 1:3, Slezák Rudolf 2:2, Koudelík Lukáš 1:3, Jelínek Vojtěch 3:1, body hostů: Karola Josef 2:2, Stuppiello Claudia 2:2, Kovář Zdeněk 4:0, Zgabaj Miroslav st. 1:3), TJ Sokol Mysločovice - TJ Sokol Šarovy B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žák Radek 1:3, Adamec Michal 0:4, Kolařík Milan 3:0, Ščepka Milan 0:4, WO 1:0, body hostů: Strejček Jiří 3:1, Plhák Martin 3:1, Gajdůšek Robert 2:2, Vája Lukáš 3:0, WO 0:1), TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Sokol Morkovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drápela Marek 2:2, Cibulka Stanislav 3:1, Obadalová Tatiana 2:2, Kovář Martin 1:3, body hostů: Tlach Petr 2:2, Ježdík Radek 3:1, Kocourek Tomáš 1:3, Mich Pavel 2:2), TJ Kunovice B - SKST Slušovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mořický Tomáš 3:1, Smištík Miroslav 1:3, Autrata Vít 4:0, Oharek Libor 2:2, body hostů: Vychodil Filip 1:3, Štěpán Ondřej 3:1, Adam Vladislav 0:4, Orság Jaroslav 2:2),
4. kolo:
SK Spartak Hulín B - Orel Uherské Hradiště 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Jaroslav 2:2, Šošolík Pavel 0:4, Kristýnek Boris st. 1:3, Klusák Tomáš 4:0, body hostů: Šmíd Václav 2:2, Fibichr Petr 3:1, Nožička Jiří 1:3, Miroš Miroslav 3:1), TJ Rožnov pod Radhoštěm C - TJ Kunovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semela Pavel 2:2, Honč Vladimír 2:1, Šubčík Leopold 2:2, Ryl Ivan 2:2, Kokinopulos Miroslav 0:1, body hostů: Hajduk Jan 2:2, Vlk Radim 1:3, Berger Miloš 3:1, Smištíková Dana 2:2), KST Zlín D - TJ Sokol Šarovy B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koudelík Lukáš 1:2, Jelínek Vojtěch 1:3, Střelec Jiří 0:4, Slezák Rudolf 2:2, WO 1:0, body hostů: Strejček Jiří 4:0, Plhák Martin 1:2, Gajdůšek Robert 4:0, Vája Lukáš 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Mysločovice - T.J. Sokol Vsetín B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák Radek 4:0, Vyoral Pavel 2:0, Kolařík Milan 3:1, Ščepka Milan 4:0, Gazdoš Zdeněk 2:0, body hostů: Výchopeň Stanislav 0:4, Hnátková Barbora 0:4, Kovář Zdeněk 1:3, Karola Josef 0:4), TJ DDM Valašské Meziříčí C - SKST Slušovice 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíma Martin 0:3, Střílka Jakub 0:4, Kovář Martin 2:2, Vahala Jiří 0:4, WO 1:0, body hostů: Vychodil Filip 4:0, Štěpán Ondřej 3:0, Adam Vladislav 3:1, Orság Jaroslav 2:0, Březík Bohumil 1:1, WO 0:1), TJ Kunovice B - TJ Sokol Morkovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mořický Tomáš 4:0, Smištík Miroslav 3:1, Autrata Vít 3:1, Oharek Libor 2:0, Kotačka David 0:2, body hostů: Ježdík Radek 2:2, Kocourek Tomáš 1:3, Tlach Petr 0:4, Mich Pavel 1:3),
5. kolo:
TJ Sokol Morkovice - SK Spartak Hulín B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocourek Tomáš 2:2, Ježdík Radek 0:3, Mich Pavel 2:1, Tlach Petr 2:2, WO 2:0, body hostů: Klusák Tomáš 4:0, Říha Jaroslav 2:2, Kristýnek Boris st. 0:3, Mikulík Radek 2:1, WO 0:2), SKST Slušovice - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpán Ondřej 3:0, Vychodil Filip 3:0, Orság Jaroslav 2:1, Adam Vladislav 1:3, WO 2:1, body hostů: Ryl Ivan 1:3, Honč Vladimír 2:2, Semela Pavel 1:1, Šubčík Leopold 0:3, WO 1:2), T.J. Sokol Vsetín B - TJ DDM Valašské Meziříčí C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Výchopeň Stanislav 2:2, Stuppiello Claudia 2:2, Karola Josef 1:3, Kovář Zdeněk 1:3, body hostů: Cibulka Stanislav 2:2, Drápela Marek 2:2, Obadalová Tatiana 3:1, Juráň Radek 3:1), TJ Sokol Šarovy B - TJ Kunovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vája Lukáš 2:2, Plhák Martin 3:0, Plhák Jan ml. 3:0, Strejček Jiří 3:1, WO 1:1, body hostů: Oharek Libor 2:2, Smištík Miroslav 0:4, Autrata Vít 1:2, Mořický Tomáš 0:3, WO 1:1), TJ Kunovice C - KST Zlín D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volák Marek 1:3, Hajduk Jan 2:2, Berger Miloš 3:1, Smištíková Dana 3:1, body hostů: Jelínek Vojtěch 2:2, Doležel Tomáš 4:0, Střelec Jiří 1:3, Bezděková Kristýna 0:4), Orel Uherské Hradiště - TJ Sokol Mysločovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zavadil Antonín 3:1, Fibichr Petr 3:1, Miroš Miroslav 1:3, Šmíd Václav 1:3, body hostů: Adamec Michal 1:3, Žák Radek 2:2, Gazdoš Zdeněk 2:2, Kolařík Milan 3:1),
6. kolo:
TJ Sokol Morkovice - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježdík Radek 0:4, Kocourek Tomáš 3:1, Mich Pavel 3:1, Tlach Petr 1:3, body hostů: Ryl Ivan 2:2, Honč Vladimír 3:1, Semela Pavel 1:3, Šubčík Leopold 3:1), SKST Slušovice - SK Spartak Hulín B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpán Ondřej 3:0, Vychodil Filip 4:0, Orság Jaroslav 3:1, Adam Vladislav 2:0, Březík Bohumil 0:2, WO 1:0, body hostů: Mikulík Radek 2:2, Klusák Tomáš 1:2, Šošolík Pavel 0:4, Říha Jaroslav 0:4, WO 0:1), T.J. Sokol Vsetín B - TJ Kunovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Výchopeň Stanislav 0:4, Hnátková Barbora 1:3, Karola Josef 0:4, Kovář Zdeněk 2:2, body hostů: Mořický Tomáš 3:1, Smištík Miroslav 3:1, Autrata Vít 3:1, Oharek Libor 4:0), TJ Sokol Šarovy B - TJ DDM Valašské Meziříčí C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajdůšek Robert 4:0, Vája Lukáš 4:0, Plhák Martin 4:0, Strejček Jiří 4:0, body hostů: Střílka Jakub 0:4, Šíma Martin 0:4, Románek Michal 0:4, Vahala Jiří 0:4), TJ Kunovice C - TJ Sokol Mysločovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybnikář Aleš 0:4, Hajduk Jan 2:2, Berger Miloš 3:1, Smištíková Dana 3:1, body hostů: Žák Radek 4:0, Musil Josef 1:3, Podola Milan 1:3, Kolařík Milan 2:2), Orel Uherské Hradiště - KST Zlín D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Václav 2:2, Miroš Miroslav 1:2, Zavadil Antonín 4:0, Fibichr Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Střelec Jiří 0:4, Koudelík Lukáš 2:2, Jelínek Vojtěch 0:3, Doležel Tomáš 2:2, WO 1:0),
7. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Kunovice B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíma Martin 0:4, Kovář Martin 0:4, Vahala Jiří 1:3, Drápela Marek 1:3, body hostů: Mořický Tomáš 4:0, Autrata Vít 3:1, Smištík Miroslav 3:1, Oharek Libor 4:0), TJ Sokol Morkovice - SKST Slušovice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježdík Radek 0:4, Kocourek Tomáš 1:3, Mich Pavel 1:2, Tlach Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Vychodil Filip 4:0, Orság Jaroslav 3:1, Březík Bohumil 2:2, Adam Vladislav 2:1, WO 0:1), T.J. Sokol Vsetín B - TJ Sokol Šarovy B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stuppiello Claudia 0:4, Hnátková Barbora 0:4, Výchopeň Stanislav 1:3, Panáček Anton 3:1, body hostů: Strejček Jiří 4:0, Vája Lukáš 2:2, Plhák Martin 3:1, Gajdůšek Robert 3:1), TJ Kunovice C - Orel Uherské Hradiště 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volák Marek 0:4, Smištíková Dana 2:2, Berger Miloš 3:1, Hajduk Jan 3:1, body hostů: Fibichr Petr 4:0, Miroš Miroslav 1:3, Šmíd Václav 2:2, Nožička Jiří 1:3), KST Zlín D - TJ Sokol Mysločovice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležel Tomáš 1:3, Střelec Jiří 0:4, Jelínek Vojtěch 1:3, Bezděková Kristýna 2:2, body hostů: Žák Radek 3:1, Adamec Michal 4:0, Ščepka Milan 1:3, Kolařík Milan 4:0), SK Spartak Hulín B - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Říha Jaroslav 3:0, Kristýnek Boris st. 1:3, Mikulík Radek 4:0, Klusák Tomáš 4:0, WO 0:1, body hostů: Šubčík Leopold 1:3, Ryl Ivan 0:3, Honč Vladimír 1:3, Kokinopulos Miroslav 1:3, WO 1:0),
8. kolo:
SK Spartak Hulín B - KST Zlín D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říha Jaroslav 3:1, Šošolík Pavel 1:1, Mikulík Radek 3:1, Klusák Tomáš 4:0, Ondruch Marek 2:0, body hostů: Doležel Tomáš 2:2, Jelínek Vojtěch 1:3, Bezděková Kristýna 0:4, Vavrys Ondřej 0:4), TJ Rožnov pod Radhoštěm C - TJ Sokol Mysločovice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kokinopulos Miroslav 1:3, Ryl Ivan 1:3, Šubčík Leopold 1:3, Honč Vladimír 2:2, body hostů: Žák Radek 3:1, Gazdoš Zdeněk 4:0, Musil Josef 0:4, Kolařík Milan 4:0), TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Kunovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obadalová Tatiana 2:2, Cibulka Stanislav 1:3, Drápela Marek 3:1, Čevela Martin 4:0, body hostů: Berger Miloš 3:1, Hajduk Jan 1:3, Vlk Radim 2:2, Volák Marek 0:4), TJ Kunovice B - Orel Uherské Hradiště 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Autrata Vít 2:2, Oharek Libor 3:0, Mořický Tomáš 2:1, Smištík Miroslav 3:1, WO 2:0, body hostů: Šmíd Václav 2:2, Fibichr Petr 2:2, Miroš Miroslav 0:3, Nožička Jiří 0:3, WO 0:2), TJ Sokol Morkovice - T.J. Sokol Vsetín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tlach Petr 0:4, Kocourek Tomáš 3:1, Musil Drahomír 2:2, Mich Pavel 2:2, body hostů: Černohorský Tomáš 1:3, Výchopeň Stanislav 2:2, Kovář Zdeněk 2:2, Panáček Anton 4:0), SKST Slušovice - TJ Sokol Šarovy B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpán Ondřej 3:1, Orság Jaroslav 0:4, Adam Vladislav 1:3, Vychodil Filip 3:1, body hostů: Strejček Jiří 3:1, Plhák Martin 2:2, Vája Lukáš 2:2, Gajdůšek Robert 2:2),
9. kolo:
SK Spartak Hulín B - TJ Sokol Mysločovice 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šošolík Pavel 0:4, Ondruch Marek 0:2, Mikulík Radek 0:4, Klusák Tomáš 3:0, Mrhálek Ondřej 0:2, WO 0:1, body hostů: Žák Radek 3:0, Vyoral Pavel 3:1, Ščepka Milan 3:1, Kolařík Milan 3:1, WO 1:0), TJ Rožnov pod Radhoštěm C - KST Zlín D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kokinopulos Miroslav 2:2, Ryl Ivan 2:2, Šubčík Leopold 1:3, Honč Vladimír 2:2, body hostů: Koudelík Lukáš 4:0, Doležel Tomáš 2:2, Střelec Jiří 0:4, Jelínek Vojtěch 3:1), TJ DDM Valašské Meziříčí C - Orel Uherské Hradiště 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juráň Radek 1:3, Drápela Marek 2:1, Střílka Jakub 0:4, Šíma Martin 1:3, WO 1:0, body hostů: Šmíd Václav 2:2, Fibichr Petr 3:1, Miroš Miroslav 3:0, Nožička Jiří 3:1, WO 0:1), TJ Kunovice B - TJ Kunovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oharek Libor 4:0, Mořický Tomáš 1:3, Autrata Vít 3:1, Smištík Miroslav 2:2, body hostů: Rybnikář Aleš 0:4, Berger Miloš 2:2, Smištíková Dana 1:3, Vlk Radim 3:1), TJ Sokol Morkovice - TJ Sokol Šarovy B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tlach Petr 0:4, Kocourek Tomáš 1:3, Musil Drahomír 1:3, Ježdík Radek 0:4, body hostů: Strejček Jiří 4:0, Plhák Martin 3:1, Vája Lukáš 3:1, Gajdůšek Robert 4:0), SKST Slušovice - T.J. Sokol Vsetín B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vychodil Filip 4:0, Štěpán Ondřej 2:0, Březík Bohumil 4:0, Adam Vladislav 1:1, Lysoněk Marek 0:2, WO 0:2, body hostů: Výchopeň Stanislav 1:3, Skalský Michal 1:3, Kovář Zdeněk 1:2, Karola Josef 0:3, WO 2:0),
10. kolo:
T.J. Sokol Vsetín B - SK Spartak Hulín B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stuppiello Claudia 1:2, Karola Josef 0:2, Panáček Anton 3:1, Hnátková Barbora 0:4, Kostka Jindřich 0:2, WO 1:0, body hostů: Říha Jaroslav 3:1, Klusák Tomáš 3:0, Ondruch Marek 2:2, Mikulík Radek 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Šarovy B - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plhák Jan ml. 1:0, Plhák Martin 4:0, Batoušek Vladimír 1:3, Strejček Jiří 4:0, Panoš Radovan 0:3, body hostů: Nosek Vladimír 0:4, Kokinopulos Miroslav 2:2, Šubčík Leopold 2:2, Ryl Ivan 2:2), TJ Kunovice C - TJ Sokol Morkovice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlk Radim 3:1, Volák Marek 0:4, Smištíková Dana 2:1, Hajduk Jan 0:4, WO 0:1, body hostů: Ježdík Radek 3:1, Musil Drahomír 2:2, Kocourek Tomáš 2:2, Mich Pavel 3:0, WO 1:0), Orel Uherské Hradiště - SKST Slušovice 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nožička Jiří 1:3, Zavadil Antonín 2:2, Šmíd Václav 1:2, Fibichr Petr 1:2, WO 3:0, body hostů: Vychodil Filip 4:0, Orság Jaroslav 4:0, Adam Vladislav 0:4, Štěpán Ondřej 1:1, WO 0:3), KST Zlín D - TJ DDM Valašské Meziříčí C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koudelík Lukáš 2:2, Slezák Rudolf 1:3, Doležel Tomáš 2:2, Jelínek Vojtěch 2:2, body hostů: Čevela Martin 4:0, Cibulka Stanislav 3:1, Obadalová Tatiana 2:2, Střílka Jakub 0:4), TJ Sokol Mysločovice - TJ Kunovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žák Radek 2:2, Ščepka Milan 2:2, Gazdoš Zdeněk 3:1, Podola Milan 0:4, body hostů: Smištík Miroslav 2:2, Autrata Vít 3:1, Mořický Tomáš 1:3, Oharek Libor 3:1),
11. kolo:
T.J. Sokol Vsetín B - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stuppiello Claudia 1:3, Kostka Jindřich 1:3, Výchopeň Stanislav 0:4, Karola Josef 1:3, body hostů: Honč Vladimír 3:1, Ryl Ivan 3:1, Šubčík Leopold 4:0, Kokinopulos Miroslav 3:1), TJ Sokol Šarovy B - SK Spartak Hulín B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vája Lukáš 3:0, Plhák Martin 2:0, Strejček Jiří 4:0, Plhák Jan ml. 3:1, WO 1:2, body hostů: Miklík Martin 1:3, Mikulík Radek 0:3, Šošolík Pavel 0:3, Mrhálek Ondřej 0:3, WO 2:1), TJ Kunovice C - SKST Slušovice 7:11 (čtyřhry 2:1, body domácích: Vlk Radim 1:3, Rybnikář Aleš 1:3, Smištíková Dana 2:2, Hajduk Jan 2:2, body hostů: Štěpán Ondřej 4:0, Vychodil Filip 3:1, Orság Jaroslav 3:1, Adam Vladislav 0:4), Orel Uherské Hradiště - TJ Sokol Morkovice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nožička Jiří 3:1, Zavadil Antonín 3:1, Šmíd Václav 4:0, Fibichr Petr 3:1, body hostů: Ježdík Radek 0:4, Musil Drahomír 0:4, Kocourek Tomáš 2:2, Mich Pavel 1:3), KST Zlín D - TJ Kunovice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Vojtěch 0:3, Doležel Tomáš 2:2, Slezák Rudolf 1:3, Bezděková Kristýna 0:3, WO 2:0, body hostů: Oharek Libor 3:0, Mořický Tomáš 1:2, Smištík Miroslav 3:1, Autrata Vít 4:0, WO 0:2), TJ Sokol Mysločovice - TJ DDM Valašské Meziříčí C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žák Radek 3:1, Ščepka Milan 3:1, Kolařík Milan 3:0, Vyoral Pavel 1:3, WO 1:0, body hostů: Juráň Radek 1:3, Vahala Jiří 2:2, Kovář Martin 2:2, Šíma Martin 0:3, WO 0:1),
12. kolo:
SK Spartak Hulín B - TJ DDM Valašské Meziříčí C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říha Jaroslav 4:0, Ondruch Marek 3:1, Mikulík Radek 2:1, Klusák Tomáš 3:1, Mrhálek Ondřej 0:1, body hostů: Juráň Radek 2:2, Kovář Martin 0:4, Střílka Jakub 1:3, Šíma Martin 1:3), TJ Rožnov pod Radhoštěm C - TJ Kunovice B 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ryl Ivan 0:4, Kokinopulos Miroslav 1:3, Šubčík Leopold 1:3, WO 0:5, body hostů: Smištík Miroslav 2:1, Autrata Vít 2:1, Oharek Libor 3:0, Mořický Tomáš 3:0, WO 5:0), KST Zlín D - TJ Sokol Morkovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slezák Rudolf 1:3, Dufek Jan 2:0, Jelínek Vojtěch 2:2, Doležel Tomáš 3:1, Koudelík Lukáš 0:2, body hostů: Musil Drahomír 0:4, Ježdík Radek 2:2, Kocourek Tomáš 2:2, Mich Pavel 4:0), TJ Sokol Mysločovice - SKST Slušovice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák Radek 3:1, Ščepka Milan 0:4, Kolařík Milan 2:1, Dovrtěl Jaroslav 0:4, WO 1:0, body hostů: Vychodil Filip 3:1, Štěpán Ondřej 3:1, Adam Vladislav 2:2, Orság Jaroslav 2:1, WO 0:1), TJ Kunovice C - T.J. Sokol Vsetín B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlk Radim 2:0, Smišťík Roman 1:1, Smištíková Dana 3:1, Hajduk Jan 4:0, Volák Marek 1:1, WO 0:2, body hostů: Kostka Jindřich 1:3, Hnátková Kateřina 0:3, Výchopeň Stanislav 0:3, Karola Josef 2:2, WO 2:0), Orel Uherské Hradiště - TJ Sokol Šarovy B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nožička Jiří 1:3, Miroš Miroslav 0:4, Šmíd Václav 0:4, Fibichr Petr 4:0, body hostů: Strejček Jiří 3:1, Plhák Martin 3:1, Vája Lukáš 3:1, Gajdůšek Robert 2:2),
13. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm C - TJ DDM Valašské Meziříčí C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ryl Ivan 4:0, Semela Pavel 2:0, Šubčík Leopold 4:0, Kokinopulos Miroslav 4:0, WO 0:2, body hostů: Juráň Radek 0:4, Kovář Martin 0:4, Střílka Jakub 0:3, Šíma Martin 0:3, WO 2:0), SK Spartak Hulín B - TJ Kunovice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikulík Radek 0:3, Mrhálek Ondřej 0:4, Ondruch Marek 1:3, Klusák Tomáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Mořický Tomáš 3:1, Smištík Miroslav 1:2, Autrata Vít 4:0, Oharek Libor 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Mysločovice - TJ Sokol Morkovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Michal 2:2, Ščepka Milan 1:3, Kolařík Milan 1:3, Žák Radek 4:0, body hostů: Tlach Petr 2:2, Ježdík Radek 0:2, Kocourek Tomáš 3:1, Mich Pavel 3:1, Musil Drahomír 0:2), KST Zlín D - SKST Slušovice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Vojtěch 0:4, Slezák Rudolf 1:3, Koudelík Lukáš 2:2, Doležel Tomáš 2:1, WO 1:0, body hostů: Vychodil Filip 3:0, Štěpán Ondřej 4:0, Adam Vladislav 1:3, Orság Jaroslav 2:2, WO 0:1), Orel Uherské Hradiště - T.J. Sokol Vsetín B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zavadil Antonín 3:0, Šmíd Václav 2:1, Nožička Jiří 3:0, Fibichr Petr 3:0, WO 5:0, body hostů: Výchopeň Stanislav 1:3, Sicha Rostislav 0:4, Karola Josef 0:4, WO 0:5), TJ Kunovice C - TJ Sokol Šarovy B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hajduk Jan 2:2, Smištíková Dana 1:3, Bureš Petr 0:4, Vlk Radim 3:1, body hostů: Strejček Jiří 3:1, Plhák Martin 2:2, Vája Lukáš 2:2, Gajdůšek Robert 3:1),
14. kolo:
TJ Kunovice C - SK Spartak Hulín B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlk Radim 4:0, Berger Miloš 2:0, Smištíková Dana 3:1, Hajduk Jan 3:1, Bureš Petr 2:0, body hostů: Ondruch Marek 2:2, Miklík Martin 0:4, Mrhálek Ondřej 0:4, Matuška Martin 0:4), Orel Uherské Hradiště - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nožička Jiří 0:2, Miroš Miroslav 3:1, Šmíd Václav 2:2, Fibichr Petr 3:1, Zavadil Antonín 1:1, body hostů: Ryl Ivan 1:3, Semela Pavel 1:3, Šubčík Leopold 2:2, Kokinopulos Miroslav 3:1), T.J. Sokol Vsetín B - KST Zlín D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stuppiello Claudia 4:0, Výchopeň Stanislav 4:0, Panáček Anton 3:0, Karola Josef 1:1, Kostka Jindřich 2:0, WO 0:1, body hostů: Střelec Jiří 0:4, Bezděková Kristýna 0:4, Doležel Tomáš st. 1:3, Vavrys Ondřej 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Šarovy B - TJ Sokol Mysločovice 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Strejček Jiří 2:1, Plhák Martin 3:0, Vája Lukáš 1:2, Plhák Jan ml. 1:2, WO 5:0, body hostů: Musil Josef 0:4, Žák Radek 2:2, Kolařík Milan 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Morkovice - TJ DDM Valašské Meziříčí C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tlach Petr 0:1, Kocourek Tomáš 2:2, Mich Pavel 3:1, Ježdík Radek 2:2, Musil Drahomír 3:0, body hostů: Čevela Martin 3:1, Cibulka Stanislav 2:2, Juráň Radek 0:4, Střílka Jakub 1:3), SKST Slušovice - TJ Kunovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpán Ondřej 4:0, Adam Vladislav 0:2, Orság Jaroslav 1:3, Vychodil Filip 4:0, Březík Bohumil 0:2, body hostů: Mořický Tomáš 2:2, Smištík Miroslav 2:2, Oharek Libor 2:2, Autrata Vít 1:3),
15. kolo:
Orel Uherské Hradiště - SK Spartak Hulín B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nožička Jiří 3:1, Šmíd Václav 2:2, Miroš Miroslav 2:2, Fibichr Petr 3:1, body hostů: Klusák Tomáš 4:0, Ondruch Marek 2:2, Miklík Martin 0:4, Kristýnek Bohumil 0:4), TJ Kunovice C - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Berger Miloš 1:1, Smištíková Dana 2:1, Hajduk Jan 3:0, Vlk Radim 2:1, Volák Marek 0:1, WO 5:0, body hostů: Semela Pavel 1:3, Šubčík Leopold 1:3, Kokinopulos Miroslav 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Šarovy B - KST Zlín D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajdůšek Robert 1:2, Vája Lukáš 2:2, Plhák Martin 4:0, Strejček Jiří 4:0, WO 0:1, body hostů: Jelínek Vojtěch 2:2, Dufek Jan 1:1, Koudelík Lukáš 0:4, Doležel Tomáš 1:3, Slezák Rudolf 0:1, WO 1:0), T.J. Sokol Vsetín B - TJ Sokol Mysločovice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skalský Michal 1:3, Kostka Jindřich 0:4, Výchopeň Stanislav 2:2, Karola Josef 0:4, body hostů: Žák Radek 3:1, Adamec Michal 2:2, Kolařík Milan 4:0, Gazdoš Zdeněk 4:0), SKST Slušovice - TJ DDM Valašské Meziříčí C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpán Ondřej 4:0, Adam Vladislav 3:1, Orság Jaroslav 2:1, Vychodil Filip 4:0, Březík Bohumil 1:0, body hostů: Šíma Martin 1:3, Střílka Jakub 1:3, Vahala Jiří 0:4, Křenek Jakub 0:4), TJ Sokol Morkovice - TJ Kunovice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Musil Drahomír 1:3, Kocourek Tomáš 1:3, Mich Pavel 0:3, Ježdík Radek 0:4, Mišurcová Ivana 0:1, body hostů: Mořický Tomáš 4:0, Smištík Miroslav 3:1, Autrata Vít 3:1, Oharek Libor 4:0),
16. kolo:
SK Spartak Hulín B - TJ Sokol Morkovice 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondruch Marek 2:2, Říha Jaroslav 2:2, Mikulík Radek 3:1, Klusák Tomáš 4:0, body hostů: Musil Drahomír 2:2, Ježdík Radek 0:4, Kocourek Tomáš 1:3, Mich Pavel 2:2), TJ Rožnov pod Radhoštěm C - SKST Slušovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryl Ivan 2:2, Kokinopulos Miroslav 2:2, Šubčík Leopold 2:2, Honč Vladimír 1:3, body hostů: Vychodil Filip 4:0, Štěpán Ondřej 3:1, Adam Vladislav 1:3, Březík Bohumil 1:3), TJ DDM Valašské Meziříčí C - T.J. Sokol Vsetín B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cibulka Stanislav 3:0, Obadalová Tatiana 1:3, Juráň Radek 3:1, Čevela Martin 4:0, Románek Michal 0:1, body hostů: Panáček Anton 2:1, Stuppiello Claudia 2:2, Výchopeň Stanislav 1:3, Karola Josef 0:4, Kostka Jindřich 0:1), TJ Kunovice B - TJ Sokol Šarovy B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mořický Tomáš 2:2, Oharek Libor 4:0, Autrata Vít 3:1, Smištík Miroslav 0:4, body hostů: Strejček Jiří 2:2, Vája Lukáš 2:2, Gajdůšek Robert 2:2, Zuzaník Marek 1:3), KST Zlín D - TJ Kunovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Jan 1:0, Viktorínová Michaela 4:0, Doležel Tomáš 2:2, Koudelík Lukáš 3:1, Slezák Rudolf 0:3, body hostů: Berger Miloš 1:3, Smištíková Dana 1:3, Hajduk Jan 2:2, Vlk Radim 2:2), TJ Sokol Mysločovice - Orel Uherské Hradiště 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák Radek 2:2, Adamec Michal 2:1, Kolařík Milan 1:3, Ščepka Milan 1:3, WO 1:0, body hostů: Fibichr Petr 3:1, Šmíd Václav 4:0, Miroš Miroslav 1:2, Nožička Jiří 1:3, WO 0:1),
17. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm C - TJ Sokol Morkovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryl Ivan 4:0, Kokinopulos Miroslav 1:3, Šubčík Leopold 2:1, Honč Vladimír 2:2, WO 0:1, body hostů: Ježdík Radek 1:3, Musil Drahomír 1:3, Kocourek Tomáš 2:2, Mich Pavel 2:1, WO 1:0), SK Spartak Hulín B - SKST Slušovice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miklík Martin 0:3, Mikulík Radek 1:3, Ondruch Marek 1:3, Klusák Tomáš 2:0, Mrhálek Ondřej 0:2, WO 1:0, body hostů: Vychodil Filip 4:0, Štěpán Ondřej 3:0, Adam Vladislav 2:2, Březík Bohumil 2:2, WO 0:1), TJ Kunovice B - T.J. Sokol Vsetín B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smištík Miroslav 3:0, Mořický Tomáš 2:0, Autrata Vít 3:0, Šašinka Albert 3:0, Fialík Tomáš 0:1, WO 5:0, body hostů: Výchopeň Stanislav 0:4, Sicha Rostislav 0:4, Karola Josef 1:3, WO 0:5), TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Sokol Šarovy B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Martin 2:2, Drápela Marek 2:2, Šíma Martin 2:2, Střílka Jakub 2:2, body hostů: Plhák Jan ml. 4:0, Henzl Libor 3:1, Henzl Václav 1:3, Batoušek Vladimír 0:4), TJ Sokol Mysločovice - TJ Kunovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák Radek 3:1, Adamec Michal 1:3, Ščepka Milan 2:2, Podola Milan 0:4, body hostů: Vlk Radim 3:1, Berger Miloš 3:1, Hajduk Jan 2:2, Smištíková Dana 2:2), KST Zlín D - Orel Uherské Hradiště 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavrys Ondřej 0:4, Doležel Tomáš st. 0:4, Jelínek Vojtěch 1:3, Bezděková Kristýna 0:4, body hostů: Šmíd Václav 4:0, Fibichr Petr 4:0, Zavadil Antonín 4:0, Nožička Jiří 3:1),
18. kolo:
TJ Kunovice B - TJ DDM Valašské Meziříčí C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mořický Tomáš 2:1, Oharek Libor 4:0, Autrata Vít 4:0, Smištík Miroslav 1:1, Fialík Tomáš 1:1, WO 0:1, body hostů: Šíma Martin 0:4, Juráň Radek 1:2, Kovář Martin 0:4, Drápela Marek 2:2, WO 1:0), SKST Slušovice - TJ Sokol Morkovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpán Ondřej 3:0, Adam Vladislav 2:2, Březík Bohumil 1:1, Orság Jaroslav 4:0, Lysoněk Marek 1:1, WO 0:1, body hostů: Tlach Petr 1:3, Ježdík Radek 1:2, Musil Drahomír 1:3, Mich Pavel 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Šarovy B - T.J. Sokol Vsetín B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajdůšek Robert 2:2, Vája Lukáš 4:0, Strejček Jiří 4:0, Plhák Jan ml. 2:0, Batoušek Vladimír 0:2, body hostů: Černohorský Tomáš 2:2, Kostka Jindřich 2:2, Skalský Michal 0:4, Sicha Rostislav 0:4), Orel Uherské Hradiště - TJ Kunovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančík Martin 2:2, Nožička Jiří 2:2, Zavadil Antonín 3:1, Fibichr Petr 3:1, body hostů: Vlk Radim 0:4, Berger Miloš 2:2, Hajduk Jan 2:2, Smištíková Dana 2:2), TJ Sokol Mysločovice - KST Zlín D 13:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žák Radek 3:0, Ščepka Milan 3:0, Kolařík Milan 3:0, WO 3:3, body hostů: Vavrys Ondřej 0:3, Bezděková Kristýna 0:3, Slezák Rudolf 0:3, WO 3:3), TJ Rožnov pod Radhoštěm C - SK Spartak Hulín B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryl Ivan 4:0, Honč Vladimír 3:1, Semela Pavel 1:3, Šubčík Leopold 3:1, body hostů: Mikulík Radek 3:1, Říha Jaroslav 1:3, Ondruch Marek 1:3, Mrhálek Ondřej 0:4),
19. kolo:
KST Zlín D - SK Spartak Hulín B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Vojtěch 1:3, Slezák Rudolf 2:2, Koudelík Lukáš 2:2, Doležel Tomáš 1:1, Dufek Jan 2:0, body hostů: Klusák Tomáš 3:1, Říha Jaroslav 1:3, Mikulík Radek 3:1, Ondruch Marek 1:3), TJ Sokol Mysločovice - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák Radek 3:1, Jančík Svatoslav 0:4, Kolařík Milan 3:1, Musil Josef 1:3, body hostů: Ryl Ivan 2:2, Honč Vladimír 4:0, Semela Pavel 1:3, Kokinopulos Miroslav 2:2), TJ Kunovice C - TJ DDM Valašské Meziříčí C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlk Radim 2:2, Berger Miloš 3:1, Smištíková Dana 2:2, Hajduk Jan 1:3, body hostů: Čevela Martin 4:0, Drápela Marek 1:3, Cibulka Stanislav 2:2, Obadalová Tatiana 1:3), Orel Uherské Hradiště - TJ Kunovice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nožička Jiří 1:3, Jančík Martin 1:3, Miroš Miroslav 1:3, Fibichr Petr 1:3, body hostů: Mořický Tomáš 4:0, Autrata Vít 3:1, Oharek Libor 4:0, Smištík Miroslav 1:1, Velan Martin 0:2), T.J. Sokol Vsetín B - TJ Sokol Morkovice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stuppiello Claudia 1:3, Černohorský Tomáš 3:1, Výchopeň Stanislav 1:2, Kovář Zdeněk 1:3, Hnátková Kateřina 0:1, body hostů: Ježdík Radek 2:2, Kocourek Tomáš 3:1, Musil Drahomír 2:2, Mich Pavel 2:0, Tlach Petr 1:1), TJ Sokol Šarovy B - SKST Slušovice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gajdůšek Robert 1:3, Vája Lukáš 2:2, Strejček Jiří 1:0, Plhák Jan ml. 3:1, Zuzaník Marek 0:3, body hostů: Štěpán Ondřej 3:1, Vychodil Filip 4:0, Orság Jaroslav 1:3, Březík Bohumil 1:3),
20. kolo:
TJ Sokol Mysločovice - SK Spartak Hulín B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žák Radek 4:0, Adamec Michal 2:2, Kolařík Milan 3:1, Gazdoš Zdeněk 3:1, body hostů: Mikulík Radek 3:1, Ondruch Marek 1:3, Kristýnek Boris st. 0:4, Matuška Martin 0:4), KST Zlín D - TJ Rožnov pod Radhoštěm C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležel Tomáš 1:3, Slezák Rudolf 0:4, Koudelík Lukáš 1:2, Jelínek Vojtěch 3:1, WO 0:1, body hostů: Semela Pavel 3:1, Honč Vladimír 3:1, Šubčík Leopold 1:3, Kokinopulos Miroslav 3:0, WO 1:0), Orel Uherské Hradiště - TJ DDM Valašské Meziříčí C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančík Martin 2:2, Nožička Jiří 2:2, Miroš Miroslav 3:1, Fibichr Petr 3:1, body hostů: Drápela Marek 2:2, Juráň Radek 1:3, Střílka Jakub 1:3, Šíma Martin 2:2), TJ Kunovice C - TJ Kunovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berger Miloš 2:2, Vlk Radim 2:2, Smištíková Dana 1:2, Hajduk Jan 0:4, WO 1:0, body hostů: Smištík Miroslav 2:2, Autrata Vít 4:0, Oharek Libor 3:1, Mořický Tomáš 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Šarovy B - TJ Sokol Morkovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajdůšek Robert 3:1, Strejček Jiří 2:0, Plhák Jan ml. 3:0, Vája Lukáš 4:0, Panoš Radovan 0:2, WO 0:1, body hostů: Ježdík Radek 0:4, Tlach Petr 0:4, Kocourek Tomáš 1:3, Musil Drahomír 2:1, WO 1:0), T.J. Sokol Vsetín B - SKST Slušovice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stuppiello Claudia 2:2, Kostka Jindřich 1:3, Fojtík Tomáš 0:4, Výchopeň Stanislav 1:2, WO 1:0, body hostů: Vychodil Filip 3:0, Štěpán Ondřej 3:1, Orság Jaroslav 2:2, Adam Vladislav 3:1, WO 0:1),
21. kolo:
SK Spartak Hulín B - T.J. Sokol Vsetín B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulík Radek 4:0, Ondruch Marek 2:2, Miklík Martin 3:1, Klusák Tomáš 4:0, body hostů: Stuppiello Claudia 0:4, Kostka Jindřich 1:3, Výchopeň Stanislav 2:2, Skalský Michal 0:4), TJ Rožnov pod Radhoštěm C - TJ Sokol Šarovy B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semela Pavel 2:2, Honč Vladimír 1:2, Kokinopulos Miroslav 2:1, Ryl Ivan 1:3, WO 2:0, body hostů: Plhák Jan ml. 4:0, Strejček Jiří 3:1, Vája Lukáš 0:3, Gajdůšek Robert 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Morkovice - TJ Kunovice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tlach Petr 0:4, Kocourek Tomáš 1:3, Mich Pavel 0:2, Musil Drahomír 2:2, Ježdík Radek 0:2, body hostů: Berger Miloš 4:0, Vlk Radim 2:2, Hajduk Jan 4:0, Smištíková Dana 3:1), SKST Slušovice - Orel Uherské Hradiště 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štěpán Ondřej 2:0, Orság Jaroslav 2:1, Adam Vladislav 1:2, Vychodil Filip 3:0, Macík Jan 0:1, WO 5:0, body hostů: Miroš Miroslav 2:2, Nožička Jiří 2:2, Macháček Ondřej 0:4, WO 0:5), TJ DDM Valašské Meziříčí C - KST Zlín D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juráň Radek 2:2, Obadalová Tatiana 2:2, Cibulka Stanislav 1:2, Čevela Martin 4:0, WO 0:1, body hostů: Jelínek Vojtěch 3:1, Slezák Rudolf 1:3, Koudelík Lukáš 1:3, Doležel Tomáš 1:2, WO 1:0), TJ Kunovice B - TJ Sokol Mysločovice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smištík Miroslav 4:0, Mořický Tomáš 4:0, Oharek Libor 4:0, Šašinka Albert 2:2, body hostů: Žák Radek 1:3, Adamec Michal 0:4, Ščepka Milan 0:4, Kolařík Milan 1:3),
22. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm C - T.J. Sokol Vsetín B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Semela Pavel 3:0, Ryl Ivan 3:0, Kokinopulos Miroslav 3:0, Honč Vladimír 3:0, WO 5:0, body hostů: Sicha Rostislav 0:4, Skalský Michal 0:4, Výchopeň Stanislav 0:4, WO 0:5), SK Spartak Hulín B - TJ Sokol Šarovy B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulík Radek 1:0, Miklík Martin 2:2, Kristýnek Boris st. 0:4, Klusák Tomáš 2:2, Mrhálek Ondřej 0:3, body hostů: Plhák Jan ml. 2:2, Strejček Jiří 4:0, Vája Lukáš 2:2, Gajdůšek Robert 3:1), SKST Slušovice - TJ Kunovice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpán Ondřej 2:0, Adam Vladislav 2:2, Orság Jaroslav 3:0, Vychodil Filip 4:0, Lysoněk Marek 2:0, WO 0:1, body hostů: Vlk Radim 1:3, Bureš Petr 0:4, Volák Marek 0:4, Smištíková Dana 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Morkovice - Orel Uherské Hradiště 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježdík Radek 1:3, Musil Drahomír 3:1, Kocourek Tomáš 3:1, Bádal Radek 0:4, body hostů: Fibichr Petr 2:2, Zavadil Antonín 2:2, Miroš Miroslav 2:2, Nožička Jiří 3:1), TJ Kunovice B - KST Zlín D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smištík Miroslav 3:1, Mořický Tomáš 3:1, Oharek Libor 4:0, Šašinka Albert 2:2, body hostů: Doležel Tomáš 2:2, Slezák Rudolf 2:2, Doležel Tomáš st. 0:4, Vavrys Ondřej 0:4), TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Sokol Mysločovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Střílka Jakub 2:2, Kovář Martin 2:2, Vahala Jiří 1:1, Šíma Martin 3:1, Drápela Marek 0:2, body hostů: Žák Radek 4:0, Musil Josef 0:4, Ščepka Milan 2:2, Kolařík Milan 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy