Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize
1. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Sokol Česká Třebová A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janák Martin 2:1, Čopián Štefan 3:0, Kantorek Jiří 1:2, Procházka Jiří 2:1, body hostů: Patka Václav 1:2, Pavel Jan 1:2, Wávra Pavel 2:1, Hýbl Tomáš 0:3), TJ Sokol Chrudim A - TJ Tesla Pardubice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rubeš Michal 2:0, Hanousek Ondřej 0:2, Charvát Ondřej 3:0, Šindelář Pavel 3:0, body hostů: Pytlík Jiří 1:2, Lukeš Marek 1:2, Kadleček Radomír 0:2, Kudýn Petr 0:2), TJ Lanškroun A - TJ Slovan Moravská Třebová 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bako Radim 3:0, Mynář Vojtěch 2:1, Jányš Ondřej 1:1, Štieber Břetislav 1:2, Bako Adam 1:0, body hostů: Zítka Patrik 1:2, Maděra Jaroslav 2:1, Riemer Tomáš 1:2, Vykydal Lubomír 0:3), TJ Jiskra Holice B - TTC Ústí nad Orlicí B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Socha Zdeněk 1:3, Vraštil Lukáš 1:3, Frolík Tomáš 1:3, Zajíček Miroslav 4:0, body hostů: Hodas David 2:2, Kaplan Vojtěch 3:1, Doležal Jan 3:1, Bezdíčková Lenka 1:3), KST Linea Chrudim A - TJ Sokol Chrudim B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Tomáš 3:0, Netolický Jan 1:2, Procházka Petr 1:2, Netolický Tomáš 4:0, body hostů: Bureš Jaroslav 1:3, Stehlík Milan 2:1, Rulík Jiří 1:2, Steklý Tibor 0:3), TTC Skuteč - TJ Sokol Borová B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolický Lukáš 2:2, Zelinka Robert 0:3, Kaplan Zdeněk 1:2, Štantejský Ondřej 2:2, body hostů: Vrba Jan 4:0, Dalecký Petr 4:0, Štrofová Tereza 0:3, Langr Lukáš 1:2),
2. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Sokol Borová B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janák Martin 3:1, Čopián Štefan 3:1, Kantorek Jiří 0:4, Procházka Jiří 1:3, body hostů: Vrba Jan 3:1, Merta Jakub 3:1, Dalecký Petr 2:2, Stránský Matěj 1:3), TJ Sokol Česká Třebová A - TTC Skuteč 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavel Jan 1:3, Soukup Jan 1:2, Plíva Roman 0:3, Patka Václav 2:2, body hostů: Kaplan Zdeněk 4:0, Štantejský Ondřej 3:1, Netolický Lukáš 3:0, Beránek Michal 0:3), TJ Sokol Chrudim A - TJ Sokol Chrudim B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rubeš Michal 2:1, Hanousek Ondřej 2:1, Charvát Ondřej 2:1, Šindelář Pavel 4:0, body hostů: Bureš Jaroslav 1:3, Stehlík Milan 0:3, Rulík Jiří 2:1, Steklý Tibor 0:3), TJ Tesla Pardubice A - KST Linea Chrudim A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudýn Vladimír 2:2, Kudýn Petr 3:1, Kadleček Radomír 1:2, Pytlík Jiří 3:1, body hostů: Malinský Tomáš 3:1, Netolický Tomáš 1:3, Dočekal Tomáš 2:2, Netolický Jan 0:3), TJ Lanškroun A - TTC Ústí nad Orlicí B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bako Radim 2:0, Mynář Vojtěch 2:0, Jányš Ondřej 2:0, Štieber Břetislav 2:0, body hostů: Kaplan Vojtěch 0:2, Doležal Jan 0:2, Motl Daniel 0:2, Hájek Ladislav 0:2), TJ Slovan Moravská Třebová - TJ Jiskra Holice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maděra Jaroslav 0:3, Riemer Tomáš 1:2, Vykydal Lubomír 2:1, Zítka Patrik 1:2, body hostů: Zajíček Miroslav 2:1, Hladík Miroslav 0:3, Vraštil Lukáš 3:0, Frolík Tomáš 3:0),
3. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí A - TTC Skuteč 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janák Martin 2:0, Čopián Štefan 2:0, Kantorek Jiří 3:0, Procházka Jiří 3:0, body hostů: Kaplan Zdeněk 0:3, Štantejský Ondřej 0:3, Netolický Lukáš 0:2, Beránek Michal 0:2), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Borová B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavel Jan 0:3, Soukup Jan 1:2, Plíva Roman 0:3, Patka Václav 3:1, body hostů: Vrba Jan 4:0, Merta Jakub 2:1, Dalecký Petr 2:1, Štrofová Tereza 1:2), TJ Sokol Chrudim A - KST Linea Chrudim A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rubeš Michal 1:2, Hanousek Ondřej 1:2, Charvát Ondřej 3:0, Šindelář Pavel 3:1, body hostů: Malinský Tomáš 2:2, Dočekal Tomáš 2:1, Netolický Tomáš 1:2, Procházka Petr 0:3), TJ Tesla Pardubice A - TJ Sokol Chrudim B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lukeš Marek 2:0, Kudýn Petr 1:1, Kudýn Vladimír 3:0, Pytlík Jiří 2:1, body hostů: Joska Vojtěch 0:3, Rulík Jiří 1:2, Stehlík Milan 1:1, Bureš Jaroslav 0:2), TJ Lanškroun A - TJ Jiskra Holice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Radim 3:1, Mynář Vojtěch 2:1, Jányš Ondřej 1:2, Štieber Břetislav 3:1, body hostů: Zajíček Miroslav 4:0, Hladík Miroslav 0:4, Vraštil Lukáš 1:2, Frolík Tomáš 0:3), TJ Slovan Moravská Třebová - TTC Ústí nad Orlicí B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maděra Jaroslav 3:1, Vykydal Lubomír 2:2, Riemer Tomáš 2:1, Zítka Patrik 3:1, body hostů: Kaplan Vojtěch 2:2, Doležal Jan 1:3, Motl Daniel 1:3, Hájek Ladislav 1:2),
4. kolo:
TJ Sokol Borová B - TTC Ústí nad Orlicí B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Langr Lukáš 1:3, Štrofová Tereza 3:1, Dalecký Petr 1:2, Merta Jakub 4:0, body hostů: Hodas David 2:2, Doležal Jan 1:3, Kaplan Vojtěch 2:2, Motl Daniel 1:2), TTC Skuteč - TJ Jiskra Holice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štantejský Ondřej 2:2, Netolický Lukáš 1:2, Bezdíček Bohumil 1:2, Kaplan Zdeněk 1:3, body hostů: Zajíček Miroslav 3:1, Socha Zdeněk 3:1, Vraštil Lukáš 1:2, Frolík Tomáš 2:1), TJ Sokol Chrudim B - TJ Lanškroun A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steklý Tibor 1:3, Stehlík Milan 1:2, Rulík Jiří 1:2, Bureš Jaroslav 2:2, body hostů: Bako Radim 4:0, Štieber Břetislav 4:0, Mynář Vojtěch 1:2, Jányš Ondřej 0:3), KST Linea Chrudim A - TJ Slovan Moravská Třebová 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malinský Tomáš 3:0, Netolický Jan 1:1, Dočekal Tomáš 2:1, Netolický Tomáš 2:1, body hostů: Riemer Tomáš 0:3, Vykydal Lubomír 1:2, Zítka Patrik 1:2, Maděra Jaroslav 1:1), TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Sokol Chrudim A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janák Martin 3:1, Čopián Štefan 1:2, Kantorek Jiří 3:0, Procházka Jiří 2:2, body hostů: Rubeš Michal 1:3, Šindelář Pavel 1:3, Hanousek Ondřej 0:3, Charvát Ondřej 3:0), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Tesla Pardubice A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wávra Pavel 3:0, Pavel Jan 0:3, Hýbl Tomáš 3:0, Patka Václav 4:0, body hostů: Kadleček Radomír 1:3, Lukeš Marek 1:2, Kudýn Vladimír 0:3, Karcol Martin 1:2),
5. kolo:
TJ Sokol Borová B - TJ Jiskra Holice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Langr Lukáš 1:1, Štrofová Tereza 0:2, Merta Jakub 3:0, Dalecký Petr 3:0, WO 1:0, body hostů: Vraštil Lukáš 2:1, Zajíček Miroslav 1:2, Socha Zdeněk 0:2, Frolík Tomáš 0:2, WO 0:1), TTC Skuteč - TTC Ústí nad Orlicí B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štantejský Ondřej 4:0, Bezdíček Bohumil 1:3, Beránek Michal 0:4, Netolický Lukáš 2:2, body hostů: Doležal Jan 2:2, Hodas David 3:1, Kaplan Vojtěch 3:1, Motl Daniel 1:3), TJ Sokol Chrudim B - TJ Slovan Moravská Třebová 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steklý Tibor 2:0, Stehlík Milan 2:0, Rulík Jiří 2:0, Bureš Jaroslav 2:0, body hostů: Zítka Patrik 0:2, Vykydal Lubomír 0:2, Maděra Jaroslav 0:2, Riemer Tomáš 0:2), KST Linea Chrudim A - TJ Lanškroun A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Tomáš 2:1, Netolický Jan 0:3, Dočekal Tomáš 0:3, Netolický Tomáš 2:2, body hostů: Bako Radim 4:0, Štieber Břetislav 3:0, Mynář Vojtěch 1:2, Chládek Pavel 0:1, Jányš Ondřej 1:1), TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Tesla Pardubice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janák Martin 2:1, Čopián Štefan 2:0, Kantorek Jiří 3:0, Procházka Jiří 2:1, body hostů: Lukeš Marek 0:3, Kadleček Radomír 1:2, Karcol Martin 0:3, Kudýn Vladimír 1:1), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Chrudim A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wávra Pavel 1:3, Pavel Jan 2:2, Hýbl Tomáš 1:3, Patka Václav 2:2, body hostů: Rubeš Michal 3:1, Šindelář Pavel 2:2, Hanousek Ondřej 1:3, Charvát Ondřej 4:0),
6. kolo:
TJ Sokol Chrudim A - TJ Sokol Borová B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rubeš Michal 3:1, Hanousek Ondřej 1:2, Charvát Ondřej 3:0, Šindelář Pavel 2:2, body hostů: Langr Lukáš 0:4, Štrofová Tereza 1:3, Dalecký Petr 1:2, Merta Jakub 3:0), TJ Tesla Pardubice A - TTC Skuteč 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kudýn Petr 2:2, Lukeš Marek 1:3, Kadleček Radomír 2:2, Pytlík Jiří 4:0, body hostů: Kaplan Zdeněk 3:1, Štantejský Ondřej 3:1, Netolický Lukáš 0:4, Zelinka Robert 1:3), TJ Lanškroun A - TTC Ústí nad Orlicí A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bako Radim 4:0, Vybíral Filip 1:2, Mynář Vojtěch 2:1, Štieber Břetislav 3:1, body hostů: Janák Martin 2:2, Kantorek Jiří 2:2, Procházka Jiří 0:3, Svojanovský Radim 0:2, Čopián Štefan 0:1), TJ Slovan Moravská Třebová - TJ Sokol Česká Třebová A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maděra Jaroslav 0:2, Riemer Tomáš 0:2, Vykydal Lubomír 0:3, Zítka Patrik 1:1, body hostů: Patka Václav 3:0, Pavel Jan 2:0, Soukup Jan 1:1, Hýbl Tomáš 2:0), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Chrudim B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hodas David 2:2, Motl Daniel 1:3, Doležal Jan 1:3, Kaplan Vojtěch 4:0, body hostů: Stehlík Milan 2:2, Rulík Jiří 3:1, Bureš Jaroslav 1:3, Joska Vojtěch 2:2), TJ Jiskra Holice B - KST Linea Chrudim A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladík Miroslav 3:1, Frolík Tomáš 2:1, Vraštil Lukáš 1:2, Socha Zdeněk 2:2, body hostů: Netolický Tomáš 2:2, Malinský Tomáš 3:1, Dočekal Tomáš 1:2, Netolický Jan 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Chrudim A - TTC Skuteč 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rubeš Michal 1:1, Hanousek Ondřej 2:0, Charvát Ondřej 2:1, Šindelář Pavel 3:0, body hostů: Kaplan Zdeněk 1:2, Štantejský Ondřej 0:3, Netolický Lukáš 0:2, Zelinka Robert 1:1), TJ Tesla Pardubice A - TJ Sokol Borová B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudýn Petr 0:3, Kadleček Radomír 1:2, Lukeš Marek 1:2, Pytlík Jiří 2:2, body hostů: Merta Jakub 4:0, Dalecký Petr 2:1, Langr Lukáš 1:2, Štrofová Tereza 2:1), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Česká Třebová A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Radim 4:0, Vybíral Filip 1:2, Mynář Vojtěch 2:1, Štieber Břetislav 2:2, body hostů: Patka Václav 2:2, Soukup Jan 3:1, Pavel Jan 0:3, Hýbl Tomáš 0:3), TJ Slovan Moravská Třebová - TTC Ústí nad Orlicí A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maděra Jaroslav 1:2, Riemer Tomáš 0:3, Vykydal Lubomír 0:3, Zítka Patrik 2:1, body hostů: Janák Martin 3:0, Procházka Jiří 2:1, Kantorek Jiří 3:0, Svojanovský Radim 0:2, Čopián Štefan 1:0), TTC Ústí nad Orlicí B - KST Linea Chrudim A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hodas David 2:1, Motl Daniel 1:1, Doležal Jan 2:1, Kaplan Vojtěch 3:0, body hostů: Malinský Tomáš 1:2, Netolický Tomáš 1:2, Dočekal Tomáš 1:2, Netolický Jan 0:2), TJ Jiskra Holice B - TJ Sokol Chrudim B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Socha Zdeněk 2:1, Frolík Tomáš 0:3, Hladík Miroslav 0:1, Vraštil Lukáš 2:2, Švec Jan 0:2, body hostů: Stehlík Milan 3:1, Rulík Jiří 2:1, Joska Vojtěch 1:2, Bureš Jaroslav 3:0),
8. kolo:
TJ Sokol Borová B - TJ Sokol Chrudim B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Matěj 2:0, Štrofová Tereza 0:1, Dalecký Petr 3:0, Merta Jakub 3:0, Češka Roman 0:1, body hostů: Stehlík Milan 1:2, Rulík Jiří 1:2, Bureš Jaroslav 0:2, Steklý Tibor 0:2), TTC Skuteč - KST Linea Chrudim A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štantejský Ondřej 1:3, Netolický Lukáš 1:3, Bezdíček Bohumil 1:2, Kaplan Zdeněk 3:1, body hostů: Malinský Tomáš 4:0, Netolický Tomáš 3:1, Dočekal Tomáš 1:3, Steiner Petr 1:2), TTC Ústí nad Orlicí A - TTC Ústí nad Orlicí B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čopián Štefan 0:3, Procházka Jiří 1:2, Kantorek Jiří 1:2, Janák Martin 2:1, WO 5:0, body hostů: Kaplan Vojtěch 4:0, Hodas David 3:1, Motl Daniel 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Jiskra Holice B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Soukup Jan 0:1, Pavel Jan 2:0, Hýbl Tomáš 2:1, Patka Václav 2:0, WO 3:0, body hostů: Vraštil Lukáš 1:2, Socha Zdeněk 0:3, Frolík Tomáš 1:1, WO 0:3), TJ Sokol Chrudim A - TJ Lanškroun A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rubeš Michal 2:2, Hanousek Ondřej 2:2, Charvát Ondřej 2:2, Šindelář Pavel 2:2, body hostů: Bako Radim 2:2, Štieber Břetislav 2:2, Vybíral Filip 2:2, Bako Adam 2:2), TJ Tesla Pardubice A - TJ Slovan Moravská Třebová 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudýn Vladimír 1:0, Kadleček Radomír 2:0, Lukeš Marek 3:0, Pytlík Jiří 2:0, WO 1:0, body hostů: Vykydal Lubomír 0:3, Riemer Tomáš 0:2, Maděra Jaroslav 0:2, Zítka Patrik 0:1, WO 0:1),
9. kolo:
TJ Sokol Borová B - KST Linea Chrudim A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Matěj 2:0, Štrofová Tereza 2:0, Dalecký Petr 2:0, Merta Jakub 2:0, body hostů: Malinský Tomáš 0:2, Netolický Tomáš 0:2, Dočekal Tomáš 0:2, Netolický Jan 0:2), TTC Skuteč - TJ Sokol Chrudim B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štantejský Ondřej 3:0, Netolický Lukáš 2:1, Bezdíček Bohumil 1:2, Kaplan Zdeněk 3:0, body hostů: Stehlík Milan 1:2, Rulík Jiří 1:2, Bureš Jaroslav 1:2, Steklý Tibor 0:3), TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Jiskra Holice B 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čopián Štefan 1:0, Kantorek Jiří 2:0, Procházka Jiří 3:0, Janák Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Vraštil Lukáš 0:3, Socha Zdeněk 0:2, Frolík Tomáš 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Česká Třebová A - TTC Ústí nad Orlicí B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Jan 1:2, Pavel Jan 3:0, Hýbl Tomáš 2:1, Patka Václav 4:0, body hostů: Kaplan Vojtěch 1:3, Hodas David 0:3, Doležal Jan 1:2, Motl Daniel 1:2), TJ Sokol Chrudim A - TJ Slovan Moravská Třebová 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rubeš Michal 1:0, Hanousek Ondřej 2:0, Charvát Ondřej 3:0, Šindelář Pavel 2:0, WO 1:0, body hostů: Vykydal Lubomír 0:3, Riemer Tomáš 0:2, Maděra Jaroslav 0:2, Zítka Patrik 0:1, WO 0:1), TJ Tesla Pardubice A - TJ Lanškroun A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudýn Vladimír 2:2, Lukeš Marek 1:3, Kadleček Radomír 2:1, Pytlík Jiří 3:1, body hostů: Bako Radim 3:1, Štieber Břetislav 2:2, Bako Adam 1:3, Vybíral Filip 1:2),
10. kolo:
TJ Lanškroun A - TJ Sokol Borová B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mynář Vojtěch 2:2, Vybíral Filip 1:3, Bako Radim 1:2, Štieber Břetislav 2:2, body hostů: Merta Jakub 4:0, Janča Miroslav 4:0, Stránský Matěj 1:3, Langr Lukáš 0:1, Štrofová Tereza 0:2), TJ Slovan Moravská Třebová - TTC Skuteč 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maděra Jaroslav 2:1, Vykydal Lubomír 0:3, Mrva Milan 2:1, Zítka Patrik 1:3, body hostů: Štantejský Ondřej 3:1, Kaplan Zdeněk 3:0, Zelinka Robert 1:2, Bezdíček Bohumil 1:2), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Chrudim A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hodas David 1:2, Motl Daniel 0:2, Doležal Jan 1:2, Kaplan Vojtěch 0:3, body hostů: Rubeš Michal 3:0, Šindelář Pavel 2:1, Charvát Ondřej 3:0, Hanousek Ondřej 1:1), TJ Jiskra Holice B - TJ Tesla Pardubice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraštil Lukáš 3:1, Hladík Miroslav 1:3, Frolík Tomáš 0:3, Socha Zdeněk 2:2, body hostů: Pytlík Jiří 4:0, Kadleček Radomír 2:2, Lukeš Marek 3:1, Kudýn Vladimír 0:3), TJ Sokol Chrudim B - TTC Ústí nad Orlicí A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Steklý Tibor 0:2, Bureš Jaroslav 0:2, Rulík Jiří 1:2, Stehlík Milan 0:2, body hostů: Janák Martin 3:0, Čopián Štefan 2:0, Kantorek Jiří 1:1, Procházka Jiří 2:0), KST Linea Chrudim A - TJ Sokol Česká Třebová A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Tomáš 2:2, Netolický Jan 2:2, Dočekal Tomáš 2:1, Netolický Tomáš 0:4, body hostů: Patka Václav 1:3, Hýbl Tomáš 2:2, Wávra Pavel 4:0, Steinmetz Roman 2:1),
11. kolo:
TJ Lanškroun A - TTC Skuteč 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Adam 2:2, Jányš Ondřej 0:1, Mynář Vojtěch 3:1, Štieber Břetislav 4:0, Chládek Pavel 0:3, body hostů: Kaplan Zdeněk 2:2, Štantejský Ondřej 2:2, Zelinka Robert 1:3, Bezdíček Bohumil 2:2), TJ Slovan Moravská Třebová - TJ Sokol Borová B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maděra Jaroslav 1:1, Vykydal Lubomír 0:2, Mrva Milan 0:3, Zítka Patrik 1:2, body hostů: Janča Miroslav 3:0, Dalecký Petr 3:0, Štrofová Tereza 1:1, Langr Lukáš 1:1), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Tesla Pardubice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaplan Vojtěch 1:3, Motl Daniel 0:3, Doležal Jan 1:2, Hodas David 4:0, body hostů: Pytlík Jiří 3:1, Kadleček Radomír 3:1, Lukeš Marek 0:3, Kudýn Vladimír 2:1), TJ Jiskra Holice B - TJ Sokol Chrudim A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraštil Lukáš 1:1, Frolík Tomáš 0:2, Švec Jan 0:3, Socha Zdeněk 0:1, Murdych Tomáš 0:2, body hostů: Rubeš Michal 2:1, Šindelář Pavel 3:0, Charvát Ondřej 2:0, Hanousek Ondřej 2:0), TJ Sokol Chrudim B - TJ Sokol Česká Třebová A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Steklý Tibor 0:2, Bureš Jaroslav 1:1, Rulík Jiří 1:2, Stehlík Milan 0:3, body hostů: Patka Václav 1:2, Hýbl Tomáš 3:0, Wávra Pavel 2:0, Steinmetz Roman 2:0), KST Linea Chrudim A - TTC Ústí nad Orlicí A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malinský Tomáš 0:2, Netolický Jan 0:2, Netolický Tomáš 0:2, Dočekal Tomáš 0:2, body hostů: Janák Martin 2:0, Čopián Štefan 2:0, Kantorek Jiří 2:0, Procházka Jiří 2:0),
12. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová A - TTC Ústí nad Orlicí A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýbl Tomáš 1:3, Pavel Jan 1:2, Soukup Jan 0:3, Patka Václav 2:2, body hostů: Janák Martin 4:0, Čopián Štefan 3:1, Kantorek Jiří 2:1, Procházka Jiří 1:2), TJ Tesla Pardubice A - TJ Sokol Chrudim A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadleček Radomír 2:2, Lukeš Marek 0:3, Kudýn Petr 0:3, Pytlík Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Šindelář Pavel 3:1, Rubeš Michal 4:0, Hanousek Ondřej 3:1, Foltýn Lukáš 0:2, WO 0:1), TJ Slovan Moravská Třebová - TJ Lanškroun A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zítka Patrik 1:3, Mrva Milan 2:1, Riemer Tomáš 0:3, Kalandra Miloslav ml. 3:1, body hostů: Štieber Břetislav 4:0, Mynář Vojtěch 2:2, Bako Adam 2:1, Chládek Pavel 0:3), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Jiskra Holice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hodas David 3:0, Motl Daniel 1:2, Doležal Jan 2:1, Kaplan Vojtěch 3:1, body hostů: Hladík Miroslav 0:4, Vraštil Lukáš 2:1, Socha Zdeněk 1:2, Frolík Tomáš 1:2), TJ Sokol Chrudim B - KST Linea Chrudim A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rulík Jiří 0:2, Joska Vojtěch 0:2, Bureš Jaroslav 0:3, Stehlík Milan 1:1, body hostů: Netolický Tomáš 3:0, Malinský Tomáš 2:0, Dočekal Tomáš 2:0, Netolický Jan 1:1), TJ Sokol Borová B - TTC Skuteč 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Matěj 2:2, Štrofová Tereza 1:3, Dalecký Petr 1:3, Vrba Jan 4:0, body hostů: Štantejský Ondřej 3:1, Kaplan Zdeněk 3:1, Netolický Lukáš 2:2, Bezdíček Bohumil 0:4),
13. kolo:
TJ Sokol Borová B - TTC Ústí nad Orlicí A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Langr Lukáš 2:1, Janča Miroslav 3:0, Dalecký Petr 2:1, Merta Jakub 2:1, body hostů: Janák Martin 1:2, Čopián Štefan 1:2, Kantorek Jiří 1:2, Procházka Jiří 0:3), TTC Skuteč - TJ Sokol Česká Třebová A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štantejský Ondřej 2:2, Netolický Lukáš 2:1, Zelinka Robert 0:3, Kaplan Zdeněk 4:0, body hostů: Patka Václav 2:2, Soukup Jan 1:3, Wávra Pavel 2:1, Hýbl Tomáš 1:2), TJ Sokol Chrudim B - TJ Sokol Chrudim A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steklý Tibor 0:3, Stehlík Milan 2:0, Rulík Jiří 0:3, Bureš Jaroslav 0:3, body hostů: Rubeš Michal 2:1, Hanousek Ondřej 2:1, Šindelář Pavel 3:0, Charvát Ondřej 2:0), KST Linea Chrudim A - TJ Tesla Pardubice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Tomáš 2:2, Steiner Petr 1:3, Dočekal Tomáš 2:1, Netolický Tomáš 4:0, body hostů: Pytlík Jiří 2:2, Kadleček Radomír 1:3, Kudýn Petr 1:3, Kudýn Vladimír 2:1), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Lanškroun A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Motl Daniel 2:1, Hájek Ladislav 1:1, Doležal Jan 3:0, Hodas David 3:0, body hostů: Štieber Břetislav 2:1, Bako Adam 0:3, Langr Lukáš ml. 0:3, Chládek Pavel 0:2), TJ Jiskra Holice B - TJ Slovan Moravská Třebová 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraštil Lukáš 3:0, Murdych Tomáš 0:2, Frolík Tomáš 3:0, Socha Zdeněk 3:0, body hostů: Zítka Patrik 1:2, Maděra Jaroslav 1:2, Riemer Tomáš 0:3, Vykydal Lubomír 0:2),
14. kolo:
TTC Skuteč - TTC Ústí nad Orlicí A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štantejský Ondřej 0:2, Bezdíček Bohumil 0:2, Zelinka Robert 0:3, Netolický Lukáš 0:2, body hostů: Janák Martin 3:0, Čopián Štefan 2:0, Kantorek Jiří 2:0, Procházka Jiří 2:0), TJ Sokol Borová B - TJ Sokol Česká Třebová A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janča Miroslav 3:0, Štrofová Tereza 0:2, Dalecký Petr 3:0, Merta Jakub 2:1, body hostů: Patka Václav 1:2, Wávra Pavel 2:1, Hýbl Tomáš 0:3, Soukup Jan 0:2), KST Linea Chrudim A - TJ Sokol Chrudim A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malinský Tomáš 2:0, Netolický Jan 0:2, Steiner Petr 0:1, Netolický Tomáš 0:3, Dočekal Tomáš 0:2, body hostů: Rubeš Michal 2:1, Šindelář Pavel 3:0, Charvát Ondřej 2:0, Hanousek Ondřej 1:1), TJ Sokol Chrudim B - TJ Tesla Pardubice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Steklý Tibor 0:2, Stehlík Milan 0:2, Rulík Jiří 1:2, Bureš Jaroslav 0:2, body hostů: Pytlík Jiří 3:0, Kadleček Radomír 2:0, Kudýn Petr 1:1, Kudýn Vladimír 2:0), TJ Jiskra Holice B - TJ Lanškroun A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraštil Lukáš 3:1, Frolík Tomáš 2:2, Švec Jan 1:2, Socha Zdeněk 2:2, body hostů: Štieber Břetislav 4:0, Bako Adam 3:1, Langr Lukáš ml. 0:4, Chládek Pavel 0:3), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Slovan Moravská Třebová 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Tomáš 0:4, Motl Daniel 3:1, Doležal Jan 3:0, Hodas David 4:0, body hostů: Zítka Patrik 1:3, Maděra Jaroslav 2:2, Riemer Tomáš 1:3, Vykydal Lubomír 1:2),
15. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Borová B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaplan Vojtěch 2:2, Motl Daniel 0:4, Doležal Jan 2:2, Hodas David 3:1, body hostů: Merta Jakub 4:0, Dalecký Petr 2:2, Langr Lukáš 2:2, Štrofová Tereza 1:3), TJ Jiskra Holice B - TTC Skuteč 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraštil Lukáš 1:3, Hladík Miroslav 1:2, Frolík Tomáš 1:2, Socha Zdeněk 1:3, body hostů: Štantejský Ondřej 1:3, Kaplan Zdeněk 4:0, Netolický Lukáš 2:1, Bezdíček Bohumil 3:0), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Chrudim B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chládek Pavel 0:3, Bako Adam 1:2, Jányš Ondřej 0:1, Štieber Břetislav 3:0, Langr Lukáš ml. 0:2, body hostů: Rulík Jiří 3:0, Stehlík Milan 1:2, Bureš Jaroslav 2:1, Joska Vojtěch 2:1), TJ Slovan Moravská Třebová - KST Linea Chrudim A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrva Milan 0:2, Zítka Patrik 0:2, Riemer Tomáš 0:3, Kalandra Miloslav ml. 1:1, body hostů: Netolický Tomáš 3:0, Malinský Tomáš 2:0, Dočekal Tomáš 1:1, Steiner Petr 2:0), TJ Sokol Chrudim A - TTC Ústí nad Orlicí A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rubeš Michal 2:2, Hanousek Ondřej 0:3, Stehlík Vojtěch 0:3, Šindelář Pavel 3:1, body hostů: Janák Martin 2:2, Čopián Štefan 3:1, Kantorek Jiří 3:0, Procházka Jiří 1:2), TJ Tesla Pardubice A - TJ Sokol Česká Třebová A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Marek 0:4, Kudýn Petr 3:1, Kadleček Radomír 2:1, Pytlík Jiří 4:0, body hostů: Hýbl Tomáš 1:3, Patka Václav 1:3, Pavel Jan 2:2, Soukup Jan 2:1),
16. kolo:
TJ Jiskra Holice B - TJ Sokol Borová B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraštil Lukáš 1:2, Frolík Tomáš 0:3, Hladík Miroslav 1:2, Socha Zdeněk 1:2, body hostů: Vrba Jan 3:0, Dalecký Petr 2:1, Merta Jakub 3:0, Štrofová Tereza 1:2), TTC Ústí nad Orlicí B - TTC Skuteč 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaplan Vojtěch 3:0, Hájek Ladislav 1:2, Doležal Jan 3:0, Hodas David 2:1, body hostů: Kaplan Zdeněk 1:2, Štantejský Ondřej 2:1, Netolický Lukáš 0:3, Bezdíček Bohumil 0:3), TJ Slovan Moravská Třebová - TJ Sokol Chrudim B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrva Milan 3:0, Zítka Patrik 2:1, Riemer Tomáš 1:2, Kalandra Miloslav ml. 3:0, body hostů: Rulík Jiří 2:1, Stehlík Milan 0:3, Bureš Jaroslav 1:2, Joska Vojtěch 0:3), TJ Lanškroun A - KST Linea Chrudim A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chládek Pavel 0:3, Bako Adam 0:2, Langr Lukáš ml. 1:2, Štieber Břetislav 2:1, body hostů: Netolický Tomáš 3:0, Malinský Tomáš 3:0, Dočekal Tomáš 1:2, Steiner Petr 1:1), TJ Tesla Pardubice A - TTC Ústí nad Orlicí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Marek 0:2, Kudýn Petr 2:2, Kadleček Radomír 3:1, Pytlík Jiří 3:1, Kudýn Vladimír 1:1, body hostů: Janák Martin 2:2, Čopián Štefan 2:2, Kantorek Jiří 1:3, Procházka Jiří 2:2), TJ Sokol Chrudim A - TJ Sokol Česká Třebová A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rubeš Michal 3:1, Hanousek Ondřej 2:2, Stehlík Vojtěch 0:4, Šindelář Pavel 2:2, body hostů: Hýbl Tomáš 2:2, Patka Václav 3:1, Pavel Jan 2:2, Soukup Jan 2:2),
17. kolo:
TJ Sokol Borová B - TJ Sokol Chrudim A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Langr Lukáš 0:3, Štrofová Tereza 1:2, Vrba Jan 3:0, Merta Jakub 4:0, body hostů: Charvát Ondřej 1:3, Šindelář Pavel 1:2, Rubeš Michal 1:2, Hanousek Ondřej 2:1), TTC Skuteč - TJ Tesla Pardubice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štantejský Ondřej 2:1, Netolický Lukáš 2:0, Bezdíček Bohumil 2:1, Kaplan Zdeněk 3:0, body hostů: Kadleček Radomír 1:2, Kudýn Petr 1:2, Lukeš Marek 0:3, Kudýn Vladimír 0:2), TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Lanškroun A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čopián Štefan 3:1, Procházka Jiří 2:2, Kantorek Jiří 1:3, Janák Martin 3:1, body hostů: Bako Radim 4:0, Štieber Břetislav 2:2, Mynář Vojtěch 1:3, Bako Adam 0:4), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Slovan Moravská Třebová 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hýbl Tomáš 2:2, Pavel Jan 3:1, Rybka Martin 0:4, Patka Václav 3:1, body hostů: Kalandra Miloslav ml. 3:1, Zítka Patrik 1:3, Maděra Jaroslav 3:1, Mrva Milan 1:3), TJ Sokol Chrudim B - TTC Ústí nad Orlicí B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rulík Jiří 1:1, Bureš Jaroslav 2:0, Stehlík Milan 2:1, Joska Vojtěch 3:0, body hostů: Hodas David 1:2, Doležal Jan 0:3, Motl Daniel 1:1, Doležal Tomáš 0:2), KST Linea Chrudim A - TJ Jiskra Holice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Tomáš 3:0, Netolický Jan 2:1, Dočekal Tomáš 2:1, Netolický Tomáš 2:1, body hostů: Vraštil Lukáš 1:2, Theodor Jiří 0:3, Frolík Tomáš 1:2, Hladík Miroslav 1:2),
18. kolo:
TTC Skuteč - TJ Sokol Chrudim A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezdíček Bohumil 1:2, Beránek Michal 0:3, Štantejský Ondřej 0:3, Netolický Lukáš 2:1, body hostů: Rubeš Michal 2:1, Šindelář Pavel 2:1, Charvát Ondřej 3:0, Hanousek Ondřej 2:1), TJ Sokol Borová B - TJ Tesla Pardubice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Langr Lukáš 2:2, Štrofová Tereza 1:3, Štrof Jaroslav 0:1, Merta Jakub 4:0, Češka Roman 0:3, body hostů: Kudýn Petr 1:3, Kadleček Radomír 3:1, Lukeš Marek 3:1, Kudýn Vladimír 2:2), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Lanškroun A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hýbl Tomáš 1:2, Pavel Jan 0:2, Soukup Jan 0:3, Patka Václav 2:1, body hostů: Bako Radim 3:0, Štieber Břetislav 3:0, Mynář Vojtěch 2:1, Bako Adam 0:2), TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Slovan Moravská Třebová 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čopián Štefan 2:1, Procházka Jiří 1:1, Kantorek Jiří 2:1, Janák Martin 3:0, body hostů: Mrva Milan 2:1, Maděra Jaroslav 0:3, Zítka Patrik 1:2, Riemer Tomáš 0:2), KST Linea Chrudim A - TTC Ústí nad Orlicí B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malinský Tomáš 3:0, Polach Miroslav 1:2, Dočekal Tomáš 2:1, Netolický Tomáš 2:2, body hostů: Doležal Jan 1:3, Hodas David 3:0, Doležal Tomáš 0:3, Motl Daniel 1:2), TJ Sokol Chrudim B - TJ Jiskra Holice B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rulík Jiří 3:0, Bureš Jaroslav 3:0, Stehlík Milan 2:1, Joska Vojtěch 2:1, body hostů: Vraštil Lukáš 1:2, Frolík Tomáš 1:2, Hladík Miroslav 0:3, Theodor Jiří 0:3),
19. kolo:
TJ Sokol Chrudim B - TJ Sokol Borová B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rulík Jiří 2:1, Bureš Jaroslav 1:1, Stehlík Milan 0:3, Joska Vojtěch 0:3, body hostů: Štrofová Tereza 0:2, Merta Jakub 3:0, Dalecký Petr 3:0, Langr Lukáš 1:1, Stránský Matěj 1:0), KST Linea Chrudim A - TTC Skuteč 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Tomáš 3:1, Netolický Jan 2:1, Dočekal Tomáš 2:1, Netolický Tomáš 2:2, body hostů: Štantejský Ondřej 4:0, Netolický Lukáš 1:3, Bezdíček Bohumil 0:3, Zelinka Robert 0:3), TTC Ústí nad Orlicí B - TTC Ústí nad Orlicí A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Aleš 1:3, Hodas David 3:1, Bezdíčková Lenka 2:2, Kaplan Vojtěch 2:2, body hostů: Kantorek Jiří 3:1, Svojanovský Radim 0:4, Čopián Štefan 4:0, Hrdina Lukáš 1:3), TJ Jiskra Holice B - TJ Sokol Česká Třebová A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Socha Zdeněk 1:2, Zajíček Miroslav 0:2, Frolík Tomáš 1:2, Vraštil Lukáš 0:3, body hostů: Patka Václav 3:0, Pavel Jan 2:1, Wávra Pavel 3:0, Wávra Petr 1:1), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Chrudim A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Jakub 0:3, Langr Lukáš ml. 0:3, Štieber Břetislav 3:0, Bako Adam 1:3, body hostů: Šindelář Pavel 3:1, Charvát Ondřej 2:1, Rubeš Michal 1:2, Hanousek Ondřej 3:0), TJ Slovan Moravská Třebová - TJ Tesla Pardubice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrva Milan 3:1, Zítka Patrik 2:2, Maděra Jaroslav 2:1, Kalandra Miloslav ml. 2:2, body hostů: Kadleček Radomír 2:2, Kudýn Petr 2:2, Loudil Jan 0:4, Kudýn Vladimír 2:1),
20. kolo:
KST Linea Chrudim A - TJ Sokol Borová B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malinský Tomáš 1:2, Netolický Jan 1:2, Dočekal Tomáš 0:3, Netolický Tomáš 2:2, body hostů: Merta Jakub 3:1, Langr Lukáš 1:2, Stránský Matěj 2:1, Dalecký Petr 3:0), TJ Sokol Chrudim B - TTC Skuteč 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rulík Jiří 3:1, Bureš Jaroslav 1:3, Stehlík Milan 2:2, Joska Vojtěch 2:2, body hostů: Netolický Lukáš 3:1, Štantejský Ondřej 2:2, Zelinka Robert 3:1, Bezdíček Bohumil 0:4), TJ Jiskra Holice B - TTC Ústí nad Orlicí A 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Socha Zdeněk 1:2, Frolík Tomáš 1:2, Zajíček Miroslav 1:2, Vraštil Lukáš 0:3, WO 4:0, body hostů: Janák Martin 4:0, Kantorek Jiří 2:2, Procházka Jiří 3:1, WO 0:4), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Česká Třebová A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaplan Vojtěch 3:0, Motl Daniel 1:1, Doležal Jan 2:1, Hodas David 3:0, body hostů: Patka Václav 1:2, Pavel Jan 0:3, Wávra Pavel 1:2, Plíva Roman 0:2), TJ Slovan Moravská Třebová - TJ Sokol Chrudim A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zítka Patrik 1:1, Maděra Jaroslav 0:2, Riemer Tomáš 0:3, Mrva Milan 1:2, body hostů: Šindelář Pavel 3:0, Charvát Ondřej 3:0, Rubeš Michal 2:0, Hanousek Ondřej 0:2), TJ Lanškroun A - TJ Tesla Pardubice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Adam 0:4, Jányš Ondřej 0:3, Štieber Břetislav 3:0, Bako Radim 2:2, body hostů: Kadleček Radomír 3:1, Lukeš Marek 2:2, Kudýn Petr 2:1, Kudýn Vladimír 2:1),
21. kolo:
TJ Sokol Borová B - TJ Lanškroun A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dalecký Petr 1:3, Stránský Matěj 3:1, Štrofová Tereza 1:2, Merta Jakub 4:0, body hostů: Mynář Vojtěch 1:3, Štieber Břetislav 3:1, Jányš Ondřej 1:3, Bako Adam 1:2), TTC Skuteč - TJ Slovan Moravská Třebová 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaplan Zdeněk 1:0, Štantejský Ondřej 2:0, Netolický Lukáš 2:0, Zelinka Robert 1:0, WO 3:0, body hostů: Maděra Jaroslav 0:2, Zítka Patrik 0:2, Riemer Tomáš 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Chrudim A - TTC Ústí nad Orlicí B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rubeš Michal 1:2, Hanousek Ondřej 3:0, Charvát Ondřej 2:1, Šindelář Pavel 2:1, body hostů: Kaplan Vojtěch 2:1, Hodas David 1:2, Doležal Jan 1:2, Motl Daniel 0:3), TJ Tesla Pardubice A - TJ Jiskra Holice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadleček Radomír 1:1, Kudýn Petr 2:0, Kudýn Vladimír 3:0, Lukeš Marek 2:0, body hostů: Zajíček Miroslav 0:3, Frolík Tomáš 0:2, Vraštil Lukáš 0:2, Socha Zdeněk 1:1), TTC Ústí nad Orlicí A - TJ Sokol Chrudim B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svojanovský Radim 0:3, Procházka Jiří 1:2, Kantorek Jiří 3:0, Janák Martin 4:0, body hostů: Rulík Jiří 2:2, Bureš Jaroslav 0:3, Joska Vojtěch 1:2, Stehlík Milan 2:1), TJ Sokol Česká Třebová A - KST Linea Chrudim A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavel Jan 2:1, Hýbl Tomáš 2:1, Malina Milan 1:2, Patka Václav 3:0, body hostů: Malinský Tomáš 1:2, Dočekal Tomáš 1:2, Netolický Tomáš 2:1, Netolický Jan 0:3),
22. kolo:
TTC Skuteč - TJ Lanškroun A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štantejský Ondřej 1:2, Zelinka Robert 0:3, Vyčichl Michal 1:2, Netolický Lukáš 1:2, body hostů: Mynář Vojtěch 3:0, Štieber Břetislav 3:0, Chládek Pavel 0:3, Bako Adam 3:0), TJ Sokol Borová B - TJ Slovan Moravská Třebová 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dalecký Petr 1:0, Štrofová Tereza 2:0, Štrofová Lenka 2:0, Merta Jakub 1:0, WO 3:0, body hostů: Maděra Jaroslav 0:2, Zítka Patrik 0:2, Riemer Tomáš 0:2, WO 0:3), TJ Tesla Pardubice A - TTC Ústí nad Orlicí B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Marek 1:2, Kudýn Petr 0:3, Karcol Martin 1:2, Kadleček Radomír 1:2, body hostů: Motl Daniel 2:1, Doležal Jan 2:1, Kaplan Vojtěch 2:1, Hodas David 3:0), TJ Sokol Chrudim A - TJ Jiskra Holice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rubeš Michal 2:0, Hanousek Ondřej 2:0, Charvát Ondřej 2:0, Šindelář Pavel 2:0, body hostů: Zajíček Miroslav 0:2, Košťál Jiří 0:2, Murdych Tomáš 0:2, Theodor Jiří 0:2), TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Chrudim B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavel Jan 2:1, Hýbl Tomáš 3:0, Malina Milan 1:2, Patka Václav 3:0, body hostů: Joska Vojtěch 0:3, Rulík Jiří 1:2, Bureš Jaroslav 2:1, Stehlík Milan 0:3), TTC Ústí nad Orlicí A - KST Linea Chrudim A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svojanovský Radim 1:3, Procházka Jiří 3:0, Kantorek Jiří 2:1, Janák Martin 4:0, body hostů: Malinský Tomáš 1:3, Dočekal Tomáš 0:4, Netolický Tomáš 2:1, Netolický Jan 1:2),
Krajská soutěž A
1. kolo:
TTC Medovinka Hlinsko A - KST Linea Chrudim B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polanský Jiří 2:1, Kosek Petr 0:2, Řezníček David 3:0, Rybenský Dušan 3:0, body hostů: Netolický Tomáš 2:1, Netolický Jan 1:2, Procházka Petr 0:3, Polach Miroslav 0:2), TJ Sokol Chrudim C - TJ Tesla Pardubice C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláčková Tereza 1:2, Šula Petr 0:3, Foltýn Lukáš 1:2, Joska Vojtěch 2:2, body hostů: Lukeš Marek 4:0, Bubeník Michal 2:1, Karcol Martin 2:1, Lacina Martin 1:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Trojovice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Joska Miloš 1:2, Kadlec Zdeněk 0:3, Charvát Jaroslav 1:2, Buchal Dušan 2:1, body hostů: Michalec Roman 3:0, Tesner Tomáš 2:1, Malinský Martin 2:1, Kopecký Pavel 1:2), TJ Lokomotiva Pardubice B - TTC Medovinka Hlinsko B 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Licek Radim 0:1, Špaňůr Josef 2:0, Rázek František 3:0, Bachura Libor 2:0, WO 3:0, body hostů: Černý Stanislav 1:2, Spálenský Ivan 0:3, Houba Ondřej 0:2, WO 0:3), TJ Tesla Pardubice B - TJ Sokol Chrudim D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beránek Petr 1:0, Novotný Luboš 2:0, Petřík Tomáš 2:0, Loudil Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Krejčí Vladimír 0:2, Sourada Petr 0:2, Moučka Ladislav 0:2, WO 0:3),
2. kolo:
SK Starý Mateřov - TTC Medovinka Hlinsko A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Firich Ladislav 1:3, Budera Jaroslav 0:4, Houdek Roman 1:2, Volhejn Jan 3:1, body hostů: Rybenský Dušan 4:0, Řezníček David 2:2, Polanský Jiří 2:2, Kosek Petr 2:1), TJ Sokol Chrudim C - TJ Tesla Pardubice B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláčková Tereza 1:3, Jirka Lukáš 2:2, Foltýn Lukáš 2:1, Joska Vojtěch 3:1, body hostů: Novotný Luboš 4:0, Loudil Jan 2:2, Petřík Tomáš 1:3, Marel David 0:3), TJ Tesla Pardubice C - TJ Sokol Chrudim D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lacina Martin 3:0, Bubeník Michal 0:3, Weber Jan 1:2, Karcol Martin 4:0, Lukeš Marek 1:0, body hostů: Tajovský Václav 2:2, Stehlík Vojtěch 2:2, Sourada Petr 0:2, Hort Miloš 1:2, Krejčí Vladimír 0:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Lokomotiva Pardubice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joska Miloš 2:0, Charvát Jaroslav 2:0, Kadlec Zdeněk 2:0, Buchal Dušan 2:0, body hostů: Špaňůr Josef 0:2, Licek Radim 0:2, Kolář Michal 0:2, Rázek František 0:2), TJ Trojovice - TTC Medovinka Hlinsko B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Michalec Roman 1:0, Kopecký Pavel 2:0, Malinský Martin 2:0, Tesner Tomáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Černý Stanislav 0:2, Spálenský Ivan 0:2, Houba Ondřej 0:2, WO 0:3),
3. kolo:
SK Starý Mateřov - KST Linea Chrudim B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volhejn Jan 3:0, Budera Jaroslav 0:4, Firich Ladislav 0:4, Houdek Roman 3:1, WO 1:0, body hostů: Netolický Jan 2:2, Polach Miroslav 2:2, Chlebeček Marek 3:1, Procházka Petr 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Chrudim C - TJ Sokol Chrudim D 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirka Lukáš 3:1, Sedláčková Tereza 4:0, Joska Vojtěch 3:0, Vítek Daniel 0:4, body hostů: Stehlík Vojtěch 2:2, Krejčí Vladimír 1:3, Hort Miloš 1:3, Šnor Karel 1:2), TJ Tesla Pardubice C - TJ Tesla Pardubice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Marek 3:0, Bubeník Michal 1:1, Lacina Martin 2:1, Karcol Martin 3:0, body hostů: Novotný Luboš 2:1, Petřík Tomáš 0:3, Marel David 0:3, Zajíček Martin 0:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TTC Medovinka Hlinsko B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Zdeněk 2:0, Charvát Jaroslav 2:0, Joska Miloš 2:0, Buchal Dušan 2:0, body hostů: Kalina Petr 0:2, Černý Stanislav 0:2, Houba Ondřej 0:2, Spálenský Ivan 0:2), TJ Trojovice - TJ Lokomotiva Pardubice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michalec Roman 2:0, Kopecký Pavel 2:0, Malinský Martin 2:0, Tesner Tomáš 2:0, body hostů: Rázek František 0:2, Licek Radim 0:2, Kolář Michal 0:2, Špaňůr Josef 0:2),
4. kolo:
TJ Lokomotiva Pardubice B - SK Starý Mateřov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bachura Libor 2:1, Rázek František 0:3, Licek Radim 0:3, Špaňůr Josef 2:2, body hostů: Volhejn Jan 4:0, Houdek Roman 3:0, Moder Jiří 1:2, Budera Jaroslav 1:2), TJ Tesla Pardubice B - TJ Jiskra Heřmanův Městec 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petřík Tomáš 0:3, Herudek Miroslav 0:3, Novotný Luboš 2:1, WO 0:3, body hostů: Buchal Dušan 2:0, Joska Miloš 2:1, Charvát Jaroslav 1:1, Kadlec Zdeněk 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Chrudim D - TJ Trojovice 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krejčí Vladimír 0:2, Sourada Petr 1:2, Stehlík Vojtěch 0:2, WO 0:3, body hostů: Tesner Tomáš 2:0, Malinský Martin 1:1, Kopecký Pavel 1:0, Michalec Roman 2:0, WO 3:0), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Sokol Chrudim C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polanský Jiří 0:3, Kosek Petr 2:1, Řezníček David 3:0, Rybenský Dušan 4:0, body hostů: Joska Vojtěch 2:2, Sedláčková Tereza 0:3, Jirka Lukáš 1:2, Foltýn Lukáš 1:2), KST Linea Chrudim B - TJ Tesla Pardubice C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pilař Jaroslav 0:3, Polach Miroslav 2:1, Michek Jakub 0:3, Netolický Jan 3:1, body hostů: Lukeš Marek 4:0, Karcol Martin 1:2, Lacina Martin 2:1, Urbánek David 1:2),
5. kolo:
SK Starý Mateřov - TTC Medovinka Hlinsko B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volhejn Jan 3:0, Moder Jiří 0:2, Budera Jaroslav 3:0, Houdek Roman 2:1, body hostů: Kalina Petr 1:2, Bříza Martin 1:2, Zíb Petr 0:3, Škarvada Vladimír 1:1), TJ Tesla Pardubice B - TJ Trojovice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herudek Miroslav 0:3, Petřík Tomáš 0:2, Kolísek Miroslav 0:3, Novotný Luboš 2:1, body hostů: Michalec Roman 3:0, Tesner Tomáš 2:1, Malinský Martin 3:0, Kopecký Pavel 1:1), TJ Sokol Chrudim D - TJ Jiskra Heřmanův Městec 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sourada Petr 3:1, Krejčí Vladimír 1:3, Tajovský Václav 3:1, Stehlík Vojtěch 2:2, body hostů: Buchal Dušan 2:2, Charvát Jaroslav 1:3, Kadlec Zdeněk 2:2, Joska Miloš 2:2), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Tesla Pardubice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polanský Jiří 2:0, Kosek Petr 1:1, Řezníček David 2:1, Rybenský Dušan 3:0, body hostů: Lukeš Marek 2:1, Lacina Martin 0:3, Karcol Martin 0:2, Urbánek David 0:2), KST Linea Chrudim B - TJ Sokol Chrudim C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlebeček Marek 1:2, Pilař Jaroslav 0:3, Michek Jakub 1:2, Polach Miroslav 2:1, body hostů: Sedláčková Tereza 3:0, Jirka Lukáš 1:2, Joska Vojtěch 1:2, Foltýn Lukáš 3:0),
6. kolo:
SK Starý Mateřov - TJ Sokol Chrudim C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volhejn Jan 3:0, Houdek Roman 0:3, Budera Jaroslav 1:2, Moder Jiří 0:4, body hostů: Sedláčková Tereza 3:1, Joska Vojtěch 3:0, Juklová Kateřina 1:2, Foltýn Lukáš 2:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TTC Medovinka Hlinsko A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Zdeněk 0:2, Buchal Dušan 0:2, Joska Miloš 0:3, Charvát Jaroslav 0:2, body hostů: Řezníček David 3:0, Rybenský Dušan 2:0, Polanský Jiří 2:0, Kosek Petr 2:0), TJ Trojovice - KST Linea Chrudim B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michalec Roman 3:0, Kopecký Pavel 0:3, Malinský Martin 1:2, Tesner Tomáš 4:0, body hostů: Procházka Petr 2:2, Chlebeček Marek 2:1, Polach Miroslav 0:3, Michek Jakub 1:2), TJ Tesla Pardubice B - TJ Lokomotiva Pardubice B 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petřík Tomáš 3:1, Zajíček Martin 0:3, Novotný Luboš 3:1, WO 0:5, body hostů: Bachura Libor 2:1, Licek Radim 2:1, Kolář Michal 0:2, Špaňůr Josef 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Chrudim D - TTC Medovinka Hlinsko B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčí Vladimír 0:3, Sourada Petr 1:2, Tajovský Václav 0:3, Stehlík Vojtěch 2:1, WO 5:0, body hostů: Kalina Petr 2:2, Smékal Petr 3:1, Bříza Martin 4:0, WO 0:5),
7. kolo:
SK Starý Mateřov - TJ Tesla Pardubice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volhejn Jan 4:0, Houdek Roman 1:3, Moder Jiří 0:4, Mudruňka Karel 2:2, body hostů: Lukeš Marek 3:1, Lacina Martin 2:2, Bubeník Michal 3:1, Weber Jan 1:3), TJ Jiskra Heřmanův Městec - KST Linea Chrudim B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Zdeněk 1:2, Joska Miloš 3:0, Charvát Jaroslav 1:2, Buchal Dušan 4:0, body hostů: Procházka Petr 1:3, Chlebeček Marek 1:2, Michek Jakub 1:2, Polach Miroslav 1:2), TJ Trojovice - TTC Medovinka Hlinsko A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michalec Roman 3:1, Kopecký Pavel 1:2, Malinský Martin 0:3, Tesner Tomáš 1:3, body hostů: Polanský Jiří 2:2, Rybenský Dušan 4:0, Řezníček David 2:1, Kosek Petr 1:2), TJ Sokol Chrudim D - TJ Lokomotiva Pardubice B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Vladimír 2:1, Sourada Petr 0:3, Tajovský Václav 3:0, Stehlík Vojtěch 0:4, body hostů: Bachura Libor 3:1, Licek Radim 2:1, Špaňůr Josef 1:2, Kolář Michal 2:1), TJ Tesla Pardubice B - TTC Medovinka Hlinsko B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Tomáš 3:0, Herudek Miroslav 1:1, Zajíček Martin 2:1, Novotný Luboš 3:0, body hostů: Kalina Petr 1:2, Houba Ondřej 0:3, Spálenský Ivan 1:2, Vašek Jan 0:2),
8. kolo:
SK Starý Mateřov - TJ Tesla Pardubice B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volhejn Jan 3:1, Moder Jiří 1:2, Budera Jaroslav 1:2, Houdek Roman 3:1, body hostů: Novotný Luboš 4:0, Petřík Tomáš 2:2, Himmel David 0:3, Herudek Miroslav 0:3), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Lokomotiva Pardubice B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polanský Jiří 1:0, Boháč Milan 1:1, Řezníček David 3:0, Rybenský Dušan 1:0, WO 3:0, body hostů: Bachura Libor 0:3, Licek Radim 1:1, Špaňůr Josef 0:2, WO 0:3), KST Linea Chrudim B - TTC Medovinka Hlinsko B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlebeček Marek 2:2, Netolický Jan 2:2, Michek Jakub 2:2, Procházka Petr 3:1, body hostů: Černý Stanislav 1:3, Kalina Petr 3:1, Bříza Martin 3:1, Saifr Vladimír 0:4), TJ Sokol Chrudim C - TJ Jiskra Heřmanův Městec 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šula Petr 0:3, Juklová Kateřina 0:3, Foltýn Lukáš 2:1, Sedláčková Tereza 2:1, body hostů: Buchal Dušan 3:0, Joska Miloš 2:1, Kadlec Zdeněk 1:2, Charvát Jaroslav 2:1), TJ Tesla Pardubice C - TJ Trojovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karcol Martin 1:2, Lacina Martin 1:2, Kalhous Vlastimil 2:1, Lukeš Marek 4:0, body hostů: Michalec Roman 2:2, Tesner Tomáš 1:2, Malinský Martin 1:2, Kopecký Pavel st. 1:2),
9. kolo:
SK Starý Mateřov - TJ Sokol Chrudim D 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Volhejn Jan 3:0, Moder Jiří 0:2, Houdek Roman 2:1, Mudruňka Karel 0:3, Budera Jaroslav 0:1, WO 5:0, body hostů: Krejčí Vladimír 2:2, Tajovský Václav 3:1, Stehlík Vojtěch 2:2, WO 0:5), TTC Medovinka Hlinsko A - TTC Medovinka Hlinsko B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boháč Milan 1:1, Polanský Jiří 2:0, Řezníček David 3:0, Rybenský Dušan 3:0, body hostů: Černý Stanislav 1:2, Saifr Vladimír 0:3, Škarvada Vladimír 0:2, Spálenský Ivan 0:2), KST Linea Chrudim B - TJ Lokomotiva Pardubice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlebeček Marek 2:1, Netolický Jan 2:1, Michek Jakub 2:1, Procházka Petr 3:0, body hostů: Bachura Libor 1:2, Licek Radim 1:2, Špaňůr Josef 0:3, Rázek František 1:2), TJ Sokol Chrudim C - TJ Trojovice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juklová Kateřina 2:2, Šula Petr 0:3, Foltýn Lukáš 3:0, Sedláčková Tereza 1:3, body hostů: Michalec Roman 3:1, Tesner Tomáš 3:1, Malinský Martin 1:2, Kopecký Pavel st. 1:2), TJ Tesla Pardubice C - TJ Jiskra Heřmanův Městec 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karcol Martin 0:3, Lacina Martin 0:2, Kalhous Vlastimil 0:3, Lukeš Marek 3:0, body hostů: Buchal Dušan 3:0, Joska Miloš 2:1, Kadlec Zdeněk 2:1, Charvát Jaroslav 1:1),
10. kolo:
TJ Jiskra Heřmanův Městec - SK Starý Mateřov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joska Miloš 2:1, Kadlec Zdeněk 2:0, Charvát Jaroslav 2:1, Buchal Dušan 2:1, body hostů: Moder Jiří 1:2, Houdek Roman 0:3, Volhejn Jan 2:1, Budera Jaroslav 0:2), TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Sokol Chrudim C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Licek Radim 2:2, Špaňůr Josef 2:1, Rázek František 1:2, Bachura Libor 4:0, body hostů: Juklová Kateřina 0:4, Jirka Lukáš 1:3, Sedláčková Tereza 2:1, Foltýn Lukáš 2:1), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Tesla Pardubice C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smékal Petr 2:0, Kalina Petr 2:0, Bříza Martin 2:0, Černý Stanislav 2:0, body hostů: Urbánek David 0:2, Tvrdík Jan 0:2, Pojman Jan 0:2, Vojtěch Petr 0:2), TJ Tesla Pardubice B - TTC Medovinka Hlinsko A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zajíček Martin 0:2, Petřík Tomáš 1:2, Marel David 0:2, WO 0:3, body hostů: Řezníček David 1:1, Polanský Jiří 2:0, Kosek Petr 1:0, Rybenský Dušan 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Chrudim D - KST Linea Chrudim B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krejčí Vladimír 0:2, Sourada Petr 1:2, Stehlík Vojtěch 0:2, WO 0:3, body hostů: Procházka Petr 2:0, Chlebeček Marek 1:1, Polach Miroslav 1:0, Netolický Jan 2:0, WO 3:0),
11. kolo:
TJ Trojovice - SK Starý Mateřov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michalec Roman 3:0, Kopecký Pavel 1:1, Malinský Martin 2:1, Tesner Tomáš 3:0, body hostů: Moder Jiří 0:3, Volhejn Jan 2:1, Volhejn Dan 0:3, Houdek Roman 0:2), TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Tesla Pardubice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dočkal Radek 4:0, Licek Radim 0:4, Špaňůr Josef 1:3, Bachura Libor 2:2, body hostů: Lacina Martin 1:3, Lukeš Marek 3:1, Karcol Martin 2:2, Bubeník Michal 3:1), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Sokol Chrudim C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalina Petr 2:2, Škarvada Vladimír 3:1, Bříza Martin 2:1, Černý Stanislav 2:2, body hostů: Sedláčková Tereza 2:2, Juklová Kateřina 0:4, Jirka Lukáš 1:3, Foltýn Lukáš 3:0), TJ Tesla Pardubice B - KST Linea Chrudim B 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marel David 1:2, Zajíček Martin 2:1, Petřík Tomáš 0:3, WO 0:4, body hostů: Polach Miroslav 2:0, Chlebeček Marek 1:2, Netolický Jan 2:0, Procházka Petr 1:1, WO 4:0), TJ Sokol Chrudim D - TTC Medovinka Hlinsko A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krejčí Vladimír 0:2, Sourada Petr 0:2, Stehlík Vojtěch 0:2, WO 0:3, body hostů: Rybenský Dušan 2:0, Řezníček David 2:0, Polanský Jiří 1:0, Kosek Petr 1:0, WO 3:0),
12. kolo:
KST Linea Chrudim B - TTC Medovinka Hlinsko A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michek Jakub 0:2, Netolický Jan 0:2, Procházka Petr 0:1, Netolický Tomáš 1:0, WO 0:3, body hostů: Rybenský Dušan 2:0, Řezníček David 1:0, Polanský Jiří 1:0, Kosek Petr 1:1, WO 3:0), TJ Tesla Pardubice C - TJ Sokol Chrudim C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukeš Marek 3:1, Karcol Martin 2:2, Lacina Martin 1:3, Bubeník Michal 3:1, body hostů: Sedláčková Tereza 2:2, Joska Vojtěch 3:1, Jirka Lukáš 0:4, Foltýn Lukáš 2:2), TJ Trojovice - TJ Jiskra Heřmanův Městec 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michalec Roman 4:0, Kopecký Pavel 1:3, Malinský Martin 0:4, Tesner Tomáš 2:2, body hostů: Buchal Dušan 2:2, Joska Miloš 2:2, Charvát Jaroslav 3:1, Kadlec Zdeněk 2:2), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Lokomotiva Pardubice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Saifr Vladimír 3:1, Bříza Martin 3:1, Škarvada Vladimír 0:3, Černý Stanislav 0:4, body hostů: Špaňůr Josef 3:1, Licek Radim 2:2, Ecler Michal 3:1, Kolář Michal 1:2), TJ Sokol Chrudim D - TJ Tesla Pardubice B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hort Miloš 0:3, Krejčí Vladimír 3:0, Tajovský Václav 3:1, WO 0:5, body hostů: Herudek Miroslav 1:2, Loudil Jan 0:2, Petřík Tomáš 1:1, Pánek Libor 2:1, WO 5:0),
13. kolo:
KST Linea Chrudim B - SK Starý Mateřov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Petr 2:0, Netolický Jan 2:0, Polach Miroslav 2:1, Pilař Jaroslav 1:1, Michek Jakub 1:0, body hostů: Volhejn Jan 0:3, Budera Jaroslav 0:3, Moder Jiří 2:0, Volhejn Dan 0:2), TJ Tesla Pardubice B - TJ Sokol Chrudim C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Tomáš 3:0, Herudek Miroslav 1:2, Marel David 1:2, Novotný Luboš 4:0, body hostů: Jirka Lukáš 1:3, Joska Vojtěch 2:1, Sedláčková Tereza 1:2, Foltýn Lukáš 0:3), TJ Sokol Chrudim D - TJ Tesla Pardubice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Vladimír 1:3, Sourada Petr 1:3, Tajovský Václav 4:0, Stehlík Vojtěch 2:2, body hostů: Lacina Martin 2:2, Kalhous Vlastimil 2:2, Bubeník Michal 2:2, Karcol Martin 2:2), TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Jiskra Heřmanův Městec 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Licek Radim 2:2, Špaňůr Josef 1:2, Kolář Michal 1:2, Bachura Libor 2:2, body hostů: Buchal Dušan 4:0, Kadlec Zdeněk 1:3, Joska Miloš 2:1, Kachlík Jan ml. 1:2), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Trojovice 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Jaroslav 0:2, Vašek Jan 0:2, Kalina Petr 0:2, Černý Stanislav 0:2, body hostů: Michalec Roman 2:0, Tesner Tomáš 2:0, Malinský Martin 2:0, Kopecký Pavel 2:0),
14. kolo:
TTC Medovinka Hlinsko A - SK Starý Mateřov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polanský Jiří 3:0, Boháč Milan 1:1, Kosek Petr 3:0, Řezníček David 2:0, Petrlík Matyáš 0:1, body hostů: Volhejn Jan 0:3, Moder Jiří 2:1, Budera Jaroslav 0:3, Volhejn Dan 0:2), TJ Sokol Chrudim D - TJ Sokol Chrudim C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnor Karel 0:2, Krejčí Vladimír 0:2, Hort Miloš 0:3, Stehlík Vojtěch 1:2, body hostů: Joska Vojtěch 3:0, Sedláčková Tereza 3:0, Jirka Lukáš 1:1, Foltýn Lukáš 2:0), TJ Tesla Pardubice B - TJ Tesla Pardubice C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Tomáš 3:0, Zajíček Martin 1:2, Marel David 2:1, Novotný Luboš 3:1, body hostů: Bubeník Michal 2:2, Karcol Martin 1:2, Lacina Martin 1:2, Karcol Jaroslav 0:3), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Jiskra Heřmanův Městec 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jaroslav 0:3, Bříza Martin 0:2, Kalina Petr 0:3, Černý Stanislav 2:1, body hostů: Buchal Dušan 3:0, Joska Miloš 2:1, Kadlec Zdeněk 3:0, Charvát Jaroslav 1:1), TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Trojovice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Licek Radim 0:2, Špaňůr Josef 0:2, Kolář Michal 0:3, Bachura Libor 1:1, body hostů: Michalec Roman 3:0, Tesner Tomáš 2:0, Malinský Martin 2:0, Kopecký Pavel 1:1),
15. kolo:
SK Starý Mateřov - TJ Lokomotiva Pardubice B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volhejn Jan 0:2, Moder Jiří 0:2, Mudruňka Karel 1:2, Houdek Roman 0:3, body hostů: Kolář Michal 3:0, Špaňůr Josef 3:0, Horáková Eva 1:1, Ecler Michal 2:0), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Tesla Pardubice B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joska Miloš 3:1, Charvát Jaroslav 2:1, Kadlec Zdeněk 0:3, Buchal Dušan 3:1, body hostů: Pánek Libor 3:1, Novotný Luboš 2:2, Petřík Tomáš 1:2, Marel David 0:3), TJ Trojovice - TJ Sokol Chrudim D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michalec Roman 3:0, Kopecký Pavel 0:2, Malinský Martin 3:0, Tesner Tomáš 2:1, body hostů: Tajovský Václav 1:2, Sourada Petr 1:2, Krejčí Vladimír 0:3, Hort Miloš 1:1), TJ Sokol Chrudim C - TTC Medovinka Hlinsko A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirka Lukáš 0:3, Foltýn Michal 0:2, Foltýn Lukáš 2:1, Sedláčková Tereza 0:3, body hostů: Rybenský Dušan 3:0, Kosek Petr 2:1, Polanský Jiří 2:1, Řezníček David 2:0), TJ Tesla Pardubice C - KST Linea Chrudim B 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lukeš Marek 2:1, Karcol Martin 1:2, Lacina Martin 1:2, WO 0:4, body hostů: Netolický Tomáš 3:0, Polach Miroslav 1:1, Michek Jakub 0:2, Netolický Jan 1:1, WO 4:0),
16. kolo:
TTC Medovinka Hlinsko B - SK Starý Mateřov 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Jaroslav 0:3, Saifr Vladimír 1:2, Bříza Martin 2:1, Černý Stanislav 2:2, body hostů: Mudruňka Karel 3:1, Volhejn Jan 3:0, Houdek Roman 1:2, Moder Jiří 1:2), TJ Trojovice - TJ Tesla Pardubice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michalec Roman 3:0, Kopecký Pavel 0:2, Malinský Martin 1:2, Tesner Tomáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Petřík Tomáš 2:2, Marel David 3:0, Herudek Miroslav 0:3, Pánek Libor 0:2, WO 0:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Sokol Chrudim D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Joska Miloš 2:0, Kadlec Zdeněk 2:0, Charvát Jaroslav 2:1, Buchal Dušan 3:0, body hostů: Tajovský Václav 1:2, Sourada Petr 0:3, Hort Miloš 0:2, Krejčí Vladimír 0:2), TJ Tesla Pardubice C - TTC Medovinka Hlinsko A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukeš Marek 1:1, Karcol Martin 1:1, Lacina Martin 0:3, Bubeník Michal 0:3, body hostů: Rybenský Dušan 3:0, Polanský Jiří 2:1, Řezníček David 2:0, Kosek Petr 1:1), TJ Sokol Chrudim C - KST Linea Chrudim B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirka Lukáš 1:2, Foltýn Michal 0:3, Foltýn Lukáš 2:1, Sedláčková Tereza 1:2, body hostů: Netolický Tomáš 3:0, Netolický Jan 2:1, Polach Miroslav 2:1, Chlebeček Marek 1:2),
17. kolo:
TJ Sokol Chrudim C - SK Starý Mateřov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláčková Tereza 2:1, Jirka Lukáš 2:1, Šula Petr 2:1, Joska Vojtěch 3:0, body hostů: Volhejn Jan 3:0, Mudruňka Karel 0:3, Volhejn Dan 0:3, Firich Ladislav 0:3), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Jiskra Heřmanův Městec 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polanský Jiří 2:2, Kosek Petr 0:4, Řezníček David 4:0, Rybenský Dušan 2:2, body hostů: Charvát Jaroslav 2:2, Buchal Dušan 3:1, Joska Miloš 2:2, Kadlec Zdeněk 1:3), KST Linea Chrudim B - TJ Trojovice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budinská Jana 0:3, Procházka Petr 0:2, Michek Jakub 0:3, Netolický Jan 3:0, body hostů: Michalec Roman 3:0, Tesner Tomáš 2:1, Kopecký Pavel 2:1, Kopecký Pavel st. 1:1), TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Tesla Pardubice B 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horáková Eva 1:2, Bachura Libor 0:1, Ecler Michal 3:0, Kolář Michal 1:2, WO 4:1, body hostů: Novotný Luboš 2:1, Petřík Tomáš 2:2, Himmel David 1:2, WO 1:4), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Sokol Chrudim D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smékal Petr 2:2, Škarvada Vladimír 2:1, Bříza Martin 2:1, Černý Stanislav 3:1, body hostů: Tajovský Václav 2:2, Sourada Petr 1:3, Krejčí Vladimír 1:2, Hort Miloš 1:2),
18. kolo:
TJ Tesla Pardubice C - SK Starý Mateřov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalhous Vlastimil 1:1, Štěpánek Petr 1:1, Karcol Martin 2:1, Lukeš Marek 3:0, Miřejovský Jan 1:0, body hostů: Volhejn Jan 3:0, Houdek Roman 0:3, Firich Luděk 0:3, Moder Jiří 0:2), KST Linea Chrudim B - TJ Jiskra Heřmanův Městec 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budinská Jana 0:4, Procházka Petr 3:1, Michek Jakub 2:2, Netolický Jan 3:1, body hostů: Buchal Dušan 4:0, Joska Miloš 1:3, Charvát Jaroslav 1:3, Kadlec Zdeněk 2:2), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Trojovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polanský Jiří 2:1, Kosek Petr 2:1, Rybenský Dušan 2:0, Řezníček David 3:0, WO 0:1, body hostů: Michalec Roman 2:0, Tesner Tomáš 0:3, Kopecký Pavel 0:3, Kopecký Pavel st. 0:3, WO 1:0), TJ Lokomotiva Pardubice B - TJ Sokol Chrudim D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Michal 2:1, Ecler Michal 2:0, Horáková Eva 2:1, Dočkal Radek 3:0, body hostů: Tajovský Václav 1:2, Sourada Petr 1:2, Krejčí Vladimír 0:3, Hort Miloš 0:2), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Tesla Pardubice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Jaroslav 0:3, Smékal Petr 0:2, Bříza Martin 2:1, Černý Stanislav 1:2, body hostů: Pánek Libor 2:1, Novotný Luboš 2:1, Petřík Tomáš 3:0, Loudil Jan 1:1),
19. kolo:
TJ Tesla Pardubice B - SK Starý Mateřov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Tomáš 2:1, Loudil Jan 1:2, Zajíček Martin 2:1, Novotný Luboš 4:0, body hostů: Volhejn Jan 2:2, Houdek Roman 1:2, Volhejn Dan 0:3, Moder Jiří 1:2), TJ Lokomotiva Pardubice B - TTC Medovinka Hlinsko A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaňůr Josef 1:2, Ecler Michal 0:2, Rázek František 0:3, Licek Radim 1:2, body hostů: Řezníček David 2:1, Rybenský Dušan 3:0, Polanský Jiří 3:0, Kosek Petr 1:1), TTC Medovinka Hlinsko B - KST Linea Chrudim B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jaroslav 0:4, Škarvada Vladimír 0:1, Bříza Martin 2:1, Černý Stanislav 3:1, WO 0:2, body hostů: Procházka Petr 1:2, Polach Miroslav 4:0, Chlebeček Marek 1:2, Pilař Jaroslav 1:1, WO 2:0), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Sokol Chrudim C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joska Miloš 2:0, Kadlec Zdeněk 2:0, Charvát Jaroslav 2:1, Buchal Dušan 2:0, body hostů: Vítek Daniel 0:3, Juklová Kateřina 0:2, Jirka Lukáš 1:1, Foltýn Lukáš 0:2), TJ Trojovice - TJ Tesla Pardubice C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michalec Roman 2:0, Kopecký Pavel 2:0, Malinský Martin 2:0, Tesner Tomáš 2:0, body hostů: Vojtěch Petr 0:2, Tvrdík Jan 0:2, Pojman Jan 0:2, Štěpánek Petr 0:2),
20. kolo:
TJ Sokol Chrudim D - SK Starý Mateřov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Vladimír 1:3, Hort Miloš 2:2, Sourada Petr 2:2, Tajovský Václav 3:1, body hostů: Volhejn Jan 4:0, Houdek Roman 2:2, Mudruňka Karel 2:2, Firich Ladislav 0:4), TTC Medovinka Hlinsko B - TTC Medovinka Hlinsko A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zíb Petr 0:2, Černý Stanislav 0:2, Kalina Petr 0:2, Bříza Martin 0:2, body hostů: Řezníček David 2:0, Rybenský Dušan 2:0, Polanský Jiří 2:0, Kosek Petr 2:0), TJ Lokomotiva Pardubice B - KST Linea Chrudim B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Licek Radim 3:1, Ecler Michal 3:1, Rázek František 2:2, Špaňůr Josef 1:3, body hostů: Procházka Petr 3:1, Polach Miroslav 3:1, Chlebeček Marek 1:3, Pilař Jaroslav 0:4), TJ Trojovice - TJ Sokol Chrudim C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michalec Roman 2:0, Kopecký Pavel 2:0, Malinský Martin 3:0, Tesner Tomáš 1:1, body hostů: Foltýn Lukáš 0:3, Vítek Daniel 0:2, Jirka Lukáš 1:1, Juklová Kateřina 0:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec - TJ Tesla Pardubice C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joska Miloš 2:0, Kadlec Zdeněk 2:0, Charvát Jaroslav 2:0, Buchal Dušan 2:0, body hostů: Štěpánek Petr 0:2, Tvrdík Jan 0:2, Pojman Jan 0:2, Vojtěch Petr 0:2),
21. kolo:
SK Starý Mateřov - TJ Trojovice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Firich Ladislav 0:4, Moder Jiří 1:2, Houdek Roman 1:2, Volhejn Jan 3:1, body hostů: Michalec Roman 4:0, Tesner Tomáš 3:1, Malinský Martin 1:2, Kopecký Pavel 1:2), TJ Sokol Chrudim C - TJ Lokomotiva Pardubice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláčková Tereza 0:1, Jirka Lukáš 0:2, Juklová Kateřina 0:3, Joska Vojtěch 1:1, Šula Petr 0:1, body hostů: Špaňůr Josef 3:0, Ecler Michal 2:0, Licek Radim 2:0, Kolář Michal 1:1), TJ Tesla Pardubice C - TTC Medovinka Hlinsko B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karcol Martin 2:0, Kalhous Vlastimil 2:0, Bubeník Michal 2:0, Lukeš Marek 2:0, body hostů: Černý Stanislav 0:2, Kalina Petr 0:2, Pospíšil Jaroslav 0:2, Zahálka Vojtěch 0:2), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Tesla Pardubice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polanský Jiří 2:0, Kosek Petr 0:2, Řezníček David 3:0, Rybenský Dušan 3:0, body hostů: Novotný Luboš 1:2, Petřík Tomáš 1:2, Zajíček Martin 0:2, Herudek Miroslav 0:2), KST Linea Chrudim B - TJ Sokol Chrudim D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polach Miroslav 4:0, Michek Jakub 2:1, Chlebeček Marek 1:2, Procházka Petr 2:2, body hostů: Tajovský Václav 2:2, Sourada Petr 1:3, Krejčí Vladimír 0:3, Hort Miloš 2:1),
22. kolo:
SK Starý Mateřov - TJ Jiskra Heřmanův Městec 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Houdek Roman 1:2, Moder Jiří 1:2, Firich Ladislav 0:3, Volhejn Jan 2:1, body hostů: Charvát Jaroslav 2:1, Kadlec Zdeněk 1:2, Buchal Dušan 3:0, Joska Miloš 2:1), TJ Tesla Pardubice C - TJ Lokomotiva Pardubice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalhous Vlastimil 2:2, Karcol Martin 0:4, Bubeník Michal 1:3, Lukeš Marek 4:0, body hostů: Špaňůr Josef 1:3, Ecler Michal 3:1, Licek Radim 2:2, Kolář Michal 3:1), TJ Sokol Chrudim C - TTC Medovinka Hlinsko B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šula Petr 2:1, Juklová Kateřina 0:1, Joska Vojtěch 3:0, Jirka Lukáš 3:0, Sedláčková Tereza 1:0, body hostů: Černý Stanislav 1:2, Kalina Petr 1:2, Pospíšil Jaroslav 0:3, Zahálka Vojtěch 0:2), KST Linea Chrudim B - TJ Tesla Pardubice B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polach Miroslav 4:0, Chlebeček Marek 0:3, Michek Jakub 3:1, WO 0:6, body hostů: Petřík Tomáš 2:1, Herudek Miroslav 1:2, Zajíček Martin 1:2, Novotný Luboš 0:2, WO 6:0), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Sokol Chrudim D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řezníček David 2:0, Kosek Petr 2:0, Polanský Jiří 2:0, Rybenský Dušan 2:0, body hostů: Tajovský Václav 0:2, Sourada Petr 0:2, Hort Miloš 0:2, Krejčí Vladimír 0:2),
Krajská soutěž B
1. kolo:
TJ Sokol Sudslava A - KST Vysoké Mýto A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostálek Jaroslav 3:0, Syrový Vojtěch 1:1, Syrový Karel 2:1, Dostálek Martin 3:0, body hostů: Vojnar Jiří 1:2, Dian Marian 0:3, Baťa Roman 1:2, Kopecký Pavel 0:2), Orel Orlice A - SK US Steinerová Choceň C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubálek Zdeněk 0:3, Adamec Miroslav ml. 1:2, Slavíček Martin 1:2, Adamec Václav 3:0, Adamec Lukáš 0:1, body hostů: Stránský Matěj 4:0, Slavík Miroslav 1:2, Kršiak Tomáš 2:1, Šťastný Daniel 1:2), TJ Vidlatá Seč - TJ Sokol Borová C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubinka Jiří 2:2, Famfulík Petr st. 0:3, Osecký Josef 2:2, Osecký Lukáš 3:1, Famfulík Petr ml. 0:1, body hostů: Šafář Radovan 1:3, Češka Roman 2:2, Lorenc Milan 4:0, Štrofová Lenka 2:2), TTC Ústí nad Orlicí \"C\" - TJ Sokol Řetová A 10:8 (čtyřhry 3:0, body domácích: Hájek Ladislav 1:3, Šeda Václav 0:4, Novák Aleš 4:0, Jedlička Richard 3:1, body hostů: Kovář Dušan 2:1, Fišer Lukáš 2:2, Sychra Václav 2:2, Dušek Rudolf 2:2, Vilhelm Václav 0:1), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Svitavy 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balský Karel 1:1, Valdhans Rudolf 2:0, Štarman Karel 2:1, Dostál Jiří 3:0, body hostů: Bartošík Lubomír 1:2, Švancara Miroslav 0:3, Jansa Milan 1:1, Sleaman Gordon 0:2), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Lanškroun B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybka Tomáš 2:2, Plíva Roman 2:1, Steinmetz Roman 2:1, Wávra Pavel 3:1, body hostů: Mynář Vojtěch 4:0, Langr Lukáš ml. 0:4, Kleiner Marek 1:2, Chládek Pavel 0:3),
2. kolo:
TJ Sokol Sudslava A - TJ Sokol Česká Třebová B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrový Vojtěch 1:2, Dostálek Jaroslav 2:1, Syrový Karel 0:3, Dostálek Martin 2:2, body hostů: Steinmetz Roman 3:1, Wávra Pavel 3:0, Wávra Petr 1:2, Rybka Tomáš 1:2), KST Vysoké Mýto A - TJ Lanškroun B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baťa Roman 1:2, Vojnar Jiří 1:2, Synek Martin 1:2, Pohl Pavel 1:3, body hostů: Mynář Vojtěch 4:0, Kleiner Marek 0:2, Chládek Pavel 2:1, Langr Lukáš ml. 3:0, Vybíral Jakub 0:1), Orel Orlice A - TJ Jiskra Litomyšl B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Václav 3:1, Adamec Lukáš 2:2, Slavíček Martin 2:1, Hubálek Zdeněk 2:2, body hostů: Dostál Jiří 4:0, Štarman Karel 1:3, Valdhans Rudolf 0:4, Flodr Tomáš 1:2), SK US Steinerová Choceň C - TJ Svitavy 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Daniel 3:0, Trkal Jaroslav 1:2, Příhoda Tomáš 1:2, Kršiak Tomáš 3:0, body hostů: Bartošík Lubomír 2:1, Jansa Milan 2:1, Sleaman Gordon 0:3, Jukl Martin 0:3), TJ Vidlatá Seč - TJ Sokol Řetová A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rejent Marek 2:2, Famfulík Petr st. 3:1, Famfulík Petr ml. 1:2, Osecký Lukáš 3:1, body hostů: Fišer Lukáš 3:1, Sychra Václav 3:1, Fangl Jiří 0:4, Vilhelm Václav 0:3), TJ Sokol Borová C - TTC Ústí nad Orlicí \"C\" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lorenc Milan 3:1, Češka Roman 3:1, Schwedler Josef 0:4, Štrofová Lenka 0:2, Štrof Jaroslav 1:1, body hostů: Novák Aleš 2:2, Jedlička Richard 2:2, Hájek Ladislav 3:1, Šeda Václav 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Sudslava A - TJ Lanškroun B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrový Vojtěch 2:1, Dostálek Jaroslav 2:1, Syrový Karel 2:1, Dostálek Martin 3:0, body hostů: Mynář Vojtěch 2:1, Langr Lukáš ml. 1:2, Chládek Pavel 0:2, Kleiner Marek 0:3, Vybíral Jakub 0:1), KST Vysoké Mýto A - TJ Sokol Česká Třebová B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pohl Pavel 0:2, Vojnar Jiří 0:2, Dian Marian 0:3, Synek Martin 1:1, body hostů: Wávra Pavel 3:0, Steinmetz Roman 2:0, Wávra Petr 1:1, Rybka Tomáš 2:0), Orel Orlice A - TJ Svitavy 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Václav 2:0, Slavíček Martin 2:0, Adamec Lukáš 2:0, Hubálek Zdeněk 2:0, body hostů: Bartošík Lubomír 0:2, Jansa Milan 0:2, Sleaman Gordon 0:2, Jukl Martin 0:2), SK US Steinerová Choceň C - TJ Jiskra Litomyšl B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kršiak Tomáš 2:0, Šťastný Daniel 2:0, Příhoda Tomáš 1:2, Stránský Matěj 3:0, body hostů: Štarman Karel 1:2, Flodr Tomáš 1:2, Valdhans Rudolf 0:2, Syrová Lucie 0:2), TJ Vidlatá Seč - TTC Ústí nad Orlicí \"C\" 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Osecký Josef 0:4, Hubinka Jiří 2:1, Famfulík Petr st. 0:3, Osecký Lukáš 3:1, body hostů: Novák Aleš 3:1, Jedlička Richard 3:1, Hájek Ladislav 2:1, Šeda Václav 1:2), TJ Sokol Borová C - TJ Sokol Řetová A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lorenc Milan 4:0, Češka Roman 3:1, Schwedler Josef 1:2, Štrofová Lenka 2:0, Štrof Jaroslav 0:2, body hostů: Fišer Lukáš 3:1, Sychra Václav 2:2, Fangl Jiří 0:4, Vilhelm Václav 0:3),
4. kolo:
TJ Sokol Řetová A - TJ Sokol Česká Třebová B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sychra Václav 0:2, Dušek Rudolf 0:2, Fangl Jiří 0:3, Fišer Lukáš 1:2, body hostů: Wávra Pavel 3:0, Steinmetz Roman 3:0, Wávra Petr 2:0, Plíva Roman 1:1), TTC Ústí nad Orlicí \"C\" - TJ Lanškroun B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Lukáš 2:1, Hortlík Tomáš 0:3, Pražák Zdeněk 3:0, Doležal Tomáš 4:0, body hostů: Langr Lukáš ml. 1:3, Chládek Pavel 1:2, Kleiner Marek 1:2, Vybíral Jakub 1:2), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Vidlatá Seč 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Martin 2:2, Balský Karel 2:2, Valdhans Rudolf 3:1, Flodr Tomáš 1:3, body hostů: Osecký Lukáš 4:0, Hubinka Jiří 2:2, Famfulík Petr ml. 1:3, Osecký Josef 1:3), TJ Svitavy - TJ Sokol Borová C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švancara Miroslav 3:0, Bartošík Lubomír 0:3, Sleaman Gordon 0:3, Jansa Milan 1:2, body hostů: Češka Roman 2:1, Lorenc Milan 3:0, Schwedler Josef 2:1, Štrofová Lenka 1:2), TJ Sokol Sudslava A - Orel Orlice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrový Vojtěch 3:1, Dostálek Jaroslav 1:2, Syrový Karel 0:3, Dostálek Martin 4:0, body hostů: Adamec Václav 3:1, Slavíček Martin 1:3, Hubálek Zdeněk 1:2, Adamec Miroslav ml. 1:2), KST Vysoké Mýto A - SK US Steinerová Choceň C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baťa Roman 0:3, Vojnar Jiří 1:1, Synek Martin 1:2, Pohl Pavel 1:2, body hostů: Slavík Miroslav 3:0, Příhoda Tomáš 0:3, Šťastný Daniel 3:0, Kršiak Tomáš 2:0),
5. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí \"C\" - TJ Sokol Česká Třebová B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Lukáš 0:3, Hortlík Tomáš 1:2, Novák Aleš 2:1, Doležal Tomáš 1:3, body hostů: Wávra Pavel 3:1, Steinmetz Roman 2:1, Wávra Petr 3:0, Plíva Roman 1:2), TJ Sokol Řetová A - TJ Lanškroun B 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Lukáš 3:0, Sychra Václav 2:0, Dušek Rudolf 3:0, Kovář Dušan 2:1, body hostů: Chládek Pavel 0:3, Langr Lukáš ml. 0:3, Kleiner Marek 1:2, Vybíral Jakub 0:2), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Sokol Borová C 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valdhans Rudolf 3:0, Balský Karel 3:0, Syrová Lucie 1:2, Flodr Tomáš 3:1, body hostů: Lorenc Milan 1:3, Češka Roman 2:1, Schwedler Josef 0:3, Štrofová Lenka 0:3), TJ Svitavy - TJ Vidlatá Seč 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švancara Miroslav 0:3, Bartošík Lubomír 1:1, Sleaman Gordon 0:3, Jansa Milan 2:1, body hostů: Osecký Lukáš 3:0, Hubinka Jiří 2:1, Osecký Josef 2:1, Famfulík Petr st. 1:1), TJ Sokol Sudslava A - SK US Steinerová Choceň C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrový Vojtěch 3:1, Dostálek Jaroslav 0:4, Syrový Karel 1:2, Dostálek Martin 3:1, body hostů: Slavík Miroslav 4:0, Kršiak Tomáš 2:2, Příhoda Tomáš 1:3, Šťastný Daniel 1:2), KST Vysoké Mýto A - Orel Orlice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jůza Václav 0:2, Vojnar Jiří 1:1, Synek Martin 0:3, Pohl Pavel 1:2, body hostů: Adamec Václav 3:0, Slavíček Martin 2:1, Adamec Miroslav ml. 1:1, Hubálek Zdeněk 2:0),
6. kolo:
Orel Orlice A - TJ Sokol Česká Třebová B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Václav 2:2, Hubálek Zdeněk 0:3, Adamec Lukáš 0:3, Slavíček Martin 3:1, body hostů: Wávra Pavel 4:0, Steinmetz Roman 3:1, Plíva Roman 1:2, Rybka Tomáš 0:2, Wávra Petr 1:0), SK US Steinerová Choceň C - TJ Lanškroun B 10:3 (čtyřhry 2:1, body domácích: Slavík Miroslav 2:1, Šťastný Daniel 2:0, Příhoda Tomáš 2:1, Kršiak Tomáš 3:0, body hostů: Mynář Vojtěch 2:1, Langr Lukáš ml. 0:3, Chládek Pavel 0:3, Kleiner Marek 0:2), TJ Vidlatá Seč - TJ Sokol Sudslava A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Famfulík Petr st. 1:3, Osecký Josef 2:2, Famfulík Petr ml. 1:3, Osecký Lukáš 3:1, body hostů: Syrový Vojtěch 4:0, Dostálek Martin 2:2, Dostálek Jaroslav 3:1, Syrový Karel 0:4), TJ Sokol Borová C - KST Vysoké Mýto A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrof Jaroslav 0:1, Češka Roman 1:2, Štrofová Lenka 1:2, Lorenc Milan 2:2, Schwedler Josef 1:2, body hostů: Synek Martin 4:0, Pohl Pavel 3:1, Jůza Václav 1:2, Vojnar Jiří 1:2), TJ Sokol Řetová A - TJ Jiskra Litomyšl B 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sychra Václav 0:3, Kovář Dušan 1:2, Dušek Rudolf 0:3, Fišer Lukáš 1:2, body hostů: Flodr Tomáš 3:0, Štarman Karel 2:1, Valdhans Rudolf 2:1, Balský Karel 3:0), TTC Ústí nad Orlicí \"C\" - TJ Svitavy 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Richard 2:0, Hájek Ladislav 2:0, Hrdina Lukáš 2:0, Novák Aleš 2:0, body hostů: Bartošík Lubomír 0:2, Švancara Miroslav 0:2, Jansa Milan 0:2, Sleaman Gordon 0:2),
7. kolo:
Orel Orlice A - TJ Lanškroun B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Václav 4:0, Hubálek Zdeněk 2:1, Adamec Lukáš 0:3, Slavíček Martin 2:2, body hostů: Mynář Vojtěch 3:1, Chládek Pavel 1:2, Langr Lukáš ml. 2:1, Kleiner Marek 0:3, Vybíral Jakub 0:1), SK US Steinerová Choceň C - TJ Sokol Česká Třebová B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Miroslav 1:3, Šťastný Daniel 2:2, Kršiak Tomáš 2:1, Stránský Matěj 4:0, body hostů: Wávra Pavel 3:1, Steinmetz Roman 2:2, Wávra Petr 0:4, Plíva Roman 1:2), TJ Vidlatá Seč - KST Vysoké Mýto A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubinka Jiří 3:0, Osecký Josef 1:1, Famfulík Petr ml. 1:2, Osecký Lukáš 3:0, body hostů: Synek Martin 1:2, Pohl Pavel 1:2, Jůza Václav 1:2, Vojnar Jiří 0:2), TJ Sokol Borová C - TJ Sokol Sudslava A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrof Jaroslav 2:1, Češka Roman 1:2, Štrofová Lenka 0:2, Schwedler Josef 0:3, Lorenc Milan 0:1, body hostů: Syrový Vojtěch 3:0, Dostálek Jaroslav 2:1, Dostálek Martin 2:1, Syrový Karel 2:1), TJ Sokol Řetová A - TJ Svitavy 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovář Dušan 2:1, Sychra Václav 2:1, Dušek Rudolf 1:2, Fišer Lukáš 3:0, body hostů: Bartošík Lubomír 1:2, Švancara Miroslav 1:2, Jansa Milan 2:1, Sleaman Gordon 0:3), TTC Ústí nad Orlicí \"C\" - TJ Jiskra Litomyšl B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Richard 2:1, Hájek Ladislav 2:0, Hrdina Lukáš 2:1, Novák Aleš 3:0, body hostů: Flodr Tomáš 1:2, Štarman Karel 0:3, Syrová Lucie 0:3, Balský Karel 1:1),
8. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Sokol Česká Třebová B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valdhans Rudolf 2:2, Balský Karel 1:2, Štarman Karel 1:2, Flodr Tomáš 2:2, body hostů: Steinmetz Roman 2:2, Wávra Pavel 4:0, Wávra Petr 0:3, Plíva Roman 2:1), TJ Svitavy - TJ Lanškroun B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švancara Miroslav 2:2, Bartošík Lubomír 4:0, Sleaman Gordon 0:4, Jansa Milan 1:3, body hostů: Mynář Vojtěch 3:1, Chládek Pavel 2:2, Langr Lukáš ml. 3:1, Kleiner Marek 1:3), TJ Sokol Sudslava A - TJ Sokol Řetová A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrový Vojtěch 2:0, Dostálek Jaroslav 1:2, Syrový Karel 3:0, Dostálek Martin 2:1, WO 1:0, body hostů: Fišer Lukáš 1:2, Sychra Václav 2:1, Kovář Dušan 0:2, Fangl Jiří 0:3, WO 0:1), KST Vysoké Mýto A - TTC Ústí nad Orlicí \"C\" 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baťa Roman 1:3, Zemek Jiří 1:2, Vojnar Jiří 2:1, Pohl Pavel 1:3, body hostů: Novák Aleš 2:2, Jedlička Richard 2:2, Hrdina Lukáš 2:1, Hájek Ladislav 3:0), Orel Orlice A - TJ Vidlatá Seč 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Václav 4:0, Adamec Miroslav ml. 3:1, Adamec Lukáš 0:3, Hubálek Zdeněk 1:3, body hostů: Osecký Lukáš 2:2, Hubinka Jiří 2:2, Osecký Josef 2:2, Famfulík Petr st. 1:2), SK US Steinerová Choceň C - TJ Sokol Borová C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stránský Matěj 3:0, Šťastný Daniel 2:1, Trkal Jaroslav 1:2, Kršiak Tomáš 2:1, body hostů: Štrof Jaroslav 0:1, Češka Roman 2:1, Lorenc Milan 1:2, Schwedler Josef 0:3, Štrofová Lenka 1:1),
9. kolo:
TJ Svitavy - TJ Sokol Česká Třebová B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švancara Miroslav 0:2, Bartošík Lubomír 0:2, Sleaman Gordon 0:3, Jansa Milan 1:2, body hostů: Wávra Pavel 3:0, Steinmetz Roman 3:0, Plíva Roman 1:1, Wávra Petr 2:0), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Lanškroun B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrová Lucie 0:4, Valdhans Rudolf 4:0, Flodr Tomáš 1:3, Štarman Karel 2:2, body hostů: Mynář Vojtěch 3:1, Chládek Pavel 2:2, Langr Lukáš ml. 3:1, Kleiner Marek 1:3), TJ Sokol Sudslava A - TTC Ústí nad Orlicí \"C\" 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrový Vojtěch 1:1, Dostálek Jaroslav 0:2, Syrový Karel 0:3, Dostálek Martin 1:2, body hostů: Novák Aleš 3:0, Jedlička Richard 3:0, Hrdina Lukáš 1:1, Hájek Ladislav 1:1), KST Vysoké Mýto A - TJ Sokol Řetová A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jůza Václav 1:3, Zemek Jiří 2:2, Vojnar Jiří 3:1, Pohl Pavel 2:2, body hostů: Fišer Lukáš 3:1, Sychra Václav 3:1, Kovář Dušan 2:2, Fangl Jiří 0:4), Orel Orlice A - TJ Sokol Borová C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Václav 1:1, Adamec Miroslav ml. 1:1, Hubálek Zdeněk 3:0, Slavíček Martin 3:0, body hostů: Štrof Jaroslav 2:1, Češka Roman 0:3, Lorenc Milan 0:2, Štrofová Lenka 0:2), SK US Steinerová Choceň C - TJ Vidlatá Seč 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Daniel 3:0, Příhoda Tomáš 1:0, Trkal Jaroslav 1:2, Stránský Matěj 3:0, Kršiak Tomáš 0:1, body hostů: Osecký Lukáš 2:1, Famfulík Petr ml. 1:2, Rejent Marek 0:3, Famfulík Petr st. 0:2),
10. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Vidlatá Seč 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wávra Pavel 4:0, Plíva Roman 1:3, Wávra Petr 2:1, Steinmetz Roman 1:3, body hostů: Osecký Lukáš 3:1, Famfulík Petr ml. 2:2, Famfulík Petr st. 1:3, Rejent Marek 1:2), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Borová C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Langr Lukáš ml. 1:2, Kleiner Marek 0:3, Vybíral Jakub 0:3, Mynář Vojtěch 3:0, body hostů: Štrofová Tereza 3:0, Štrof Jaroslav 2:1, Češka Roman 1:2, Lorenc Milan 2:1), TJ Sokol Řetová A - Orel Orlice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Lukáš 2:1, Sychra Václav 2:1, Fangl Jiří 1:2, Kovář Dušan 0:3, WO 0:1, body hostů: Adamec Václav 2:1, Slavíček Martin 1:2, Hubálek Zdeněk 3:0, Adamec Miroslav ml. 1:2, WO 1:0), TTC Ústí nad Orlicí \"C\" - SK US Steinerová Choceň C 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Richard 1:3, Pražák Zdeněk 1:2, Hrdina Lukáš 1:2, Novák Aleš 1:3, body hostů: Stránský Matěj 4:0, Šťastný Daniel 4:0, Příhoda Tomáš 2:1, Trkal Jaroslav 0:3), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Sokol Sudslava A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valdhans Rudolf 1:3, Flodr Tomáš 4:0, Sochor Martin 2:1, Štarman Karel 2:2, body hostů: Syrový Vojtěch 2:2, Dostálek Jaroslav 2:2, Dostálek Martin 2:2, Syrový Karel 0:3), TJ Svitavy - KST Vysoké Mýto A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Milan 4:0, Švancara Miroslav 1:3, Sleaman Gordon 0:4, Bartošík Lubomír 2:2, body hostů: Synek Martin 3:1, Pohl Pavel 2:2, Baťa Roman 2:2, Vojnar Jiří 2:2),
11. kolo:
TJ Lanškroun B - TJ Vidlatá Seč 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleiner Marek 0:4, Vybíral Jakub 0:3, Langr Lukáš ml. 1:2, Mynář Vojtěch 4:0, body hostů: Osecký Lukáš 3:1, Hubinka Jiří 3:1, Famfulík Petr ml. 1:2, Famfulík Petr st. 2:1), TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Sokol Borová C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wávra Pavel 2:0, Plíva Roman 0:2, Wávra Petr 3:0, Steinmetz Roman 3:0, body hostů: Lorenc Milan 1:2, Češka Roman 1:2, Schwedler Josef 0:2, Ulrich Tadeáš 0:2), TJ Sokol Řetová A - SK US Steinerová Choceň C 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovář Dušan 0:3, Fangl Jiří 0:3, Sychra Václav 1:2, Fišer Lukáš 1:0, WO 0:2, body hostů: Stránský Matěj 3:0, Šťastný Daniel 2:0, Absolon Martin 1:1, Příhoda Tomáš 2:1, WO 2:0), TTC Ústí nad Orlicí \"C\" - Orel Orlice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Richard 2:1, Pražák Zdeněk 0:3, Hrdina Lukáš 0:3, Novák Aleš 1:2, body hostů: Adamec Václav 3:0, Hubálek Zdeněk 3:0, Slavíček Martin 1:2, Adamec Miroslav ml. 2:1), TJ Jiskra Litomyšl B - KST Vysoké Mýto A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Martin 2:0, Flodr Tomáš 2:0, Valdhans Rudolf 3:0, Balský Karel 2:0, body hostů: Pohl Pavel 0:3, Zemek Jiří 0:2, Synek Martin 0:2, Vojnar Jiří 0:2), TJ Svitavy - TJ Sokol Sudslava A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jansa Milan 2:1, Švancara Miroslav 0:3, Sleaman Gordon 0:3, Bartošík Lubomír 2:1, body hostů: Dostálek Jaroslav 2:1, Syrový Vojtěch 2:1, Dostálek Martin 3:0, Syrový Karel 1:2),
12. kolo:
KST Vysoké Mýto A - TJ Sokol Sudslava A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baťa Roman 1:2, Dian Marian 0:3, Vojnar Jiří 3:0, Pohl Pavel 4:0, body hostů: Syrový Vojtěch 2:2, Dostálek Jaroslav 1:2, Syrový Karel 0:3, Valach Přemysl 2:1), SK US Steinerová Choceň C - Orel Orlice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Matěj 4:0, Šťastný Daniel 2:2, Kučera Martin 1:2, Příhoda Tomáš 2:2, body hostů: Adamec Václav 3:1, Slavíček Martin 2:2, Hubálek Zdeněk 1:3, Adamec Miroslav ml. 0:3), TJ Sokol Borová C - TJ Vidlatá Seč 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Langr Lukáš 3:1, Štrof Jaroslav 4:0, Češka Roman 1:3, Schwedler Josef 0:4, body hostů: Osecký Lukáš 2:2, Hubinka Jiří 3:1, Osecký Josef 2:2, Famfulík Petr st. 1:3), TJ Sokol Řetová A - TTC Ústí nad Orlicí \"C\" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Dušan 1:3, Sychra Václav 1:3, Fangl Jiří 1:2, Fišer Lukáš 3:1, body hostů: Jedlička Richard 3:1, Hájek Ladislav 2:2, Hrdina Lukáš 3:1, Šeda Václav 1:2), TJ Svitavy - TJ Jiskra Litomyšl B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartošík Lubomír 1:3, Švancara Miroslav 0:3, Ambroz Jiří 2:1, Jansa Milan 2:2, body hostů: Flodr Tomáš 3:1, Syrová Lucie 2:2, Balský Karel 1:2, Štarman Karel 3:0), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Česká Třebová B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mynář Vojtěch 4:0, Langr Lukáš ml. 1:3, Chládek Pavel 0:3, Kleiner Marek 1:3, body hostů: Wávra Pavel 3:1, Steinmetz Roman 3:1, Plíva Roman 3:1, Wávra Petr 0:3),
13. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Sokol Sudslava A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wávra Pavel 3:0, Wávra Petr 2:0, Plíva Roman 1:2, Steinmetz Roman 2:1, body hostů: Syrový Vojtěch 0:3, Dostálek Jaroslav 2:1, Dostálek Martin 1:2, Syrový Karel 0:2), TJ Lanškroun B - KST Vysoké Mýto A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kleiner Marek 2:2, Chládek Pavel 0:4, Langr Lukáš ml. 2:2, Mynář Vojtěch 4:0, body hostů: Baťa Roman 1:3, Pohl Pavel 1:3, Synek Martin 3:1, Vojnar Jiří 3:1), TJ Jiskra Litomyšl B - Orel Orlice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrová Lucie 2:2, Balský Karel 2:2, Flodr Tomáš 4:0, Štarman Karel 2:2, body hostů: Adamec Václav 2:2, Slavíček Martin 3:1, Hubálek Zdeněk 1:3, Adamec Miroslav ml. 0:4), TJ Svitavy - SK US Steinerová Choceň C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartošík Lubomír 1:2, Švancara Miroslav 0:2, Sleaman Gordon 0:3, Jansa Milan 2:1, body hostů: Šťastný Daniel 3:0, Slavík Miroslav 2:1, Příhoda Tomáš 3:0, Trkal Jaroslav 0:2), TJ Sokol Řetová A - TJ Vidlatá Seč 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovář Dušan 2:1, Sychra Václav 1:1, Dušek Rudolf 3:0, Fišer Lukáš 2:1, body hostů: Osecký Lukáš 1:2, Osecký Josef 0:3, Famfulík Petr ml. 0:3, Famfulík Petr st. 2:0), TTC Ústí nad Orlicí \"C\" - TJ Sokol Borová C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Ladislav 3:0, Hrdina Lukáš 1:2, Jedlička Richard 2:1, Novák Aleš 3:1, body hostů: Štrof Jaroslav 1:3, Češka Roman 1:2, Štrofová Lenka 1:2, Lorenc Milan 1:2),
14. kolo:
TJ Lanškroun B - TJ Sokol Sudslava A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleiner Marek 1:3, Chládek Pavel 0:1, Langr Lukáš ml. 1:2, Mynář Vojtěch 4:0, Vybíral Jakub 0:3, body hostů: Syrový Vojtěch 2:2, Dostálek Jaroslav 3:1, Dostálek Martin 2:2, Syrový Karel 2:1), TJ Sokol Česká Třebová B - KST Vysoké Mýto A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wávra Pavel 2:2, Wávra Petr 2:2, Plíva Roman 0:4, Steinmetz Roman 4:0, body hostů: Vojnar Jiří 1:3, Synek Martin 2:2, Pohl Pavel 3:1, Baťa Roman 2:2), TJ Svitavy - Orel Orlice A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartošík Lubomír 0:2, Švancara Miroslav 1:1, Sleaman Gordon 0:3, Jansa Milan 0:3, body hostů: Adamec Václav 3:0, Slavíček Martin 2:1, Hubálek Zdeněk 2:0, Adamec Miroslav ml. 2:0), TJ Jiskra Litomyšl B - SK US Steinerová Choceň C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrová Lucie 1:3, Balský Karel 2:1, Flodr Tomáš 2:1, Štarman Karel 1:3, Syrová Vlasta 0:1, body hostů: Šťastný Daniel 2:2, Slavík Miroslav 4:0, Příhoda Tomáš 3:1, Trkal Jaroslav 0:3), TTC Ústí nad Orlicí \"C\" - TJ Vidlatá Seč 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Ladislav 3:0, Hrdina Lukáš 1:1, Jedlička Richard 2:1, Novák Aleš 3:0, body hostů: Osecký Lukáš 2:1, Hubinka Jiří 0:3, Famfulík Petr ml. 0:3, Osecký Josef 0:2), TJ Sokol Řetová A - TJ Sokol Borová C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovář Dušan 3:1, Sychra Václav 1:3, Dušek Rudolf 1:3, Fišer Lukáš 2:2, body hostů: Štrof Jaroslav 3:1, Češka Martin 2:2, Štrofová Lenka 0:4, Lorenc Milan 4:0),
15. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Sokol Řetová A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wávra Pavel 2:0, Wávra Petr 2:0, Plíva Roman 3:0, Steinmetz Roman 2:0, body hostů: Kovář Dušan 0:3, Sychra Václav 0:2, Dušek Rudolf 0:2, Fišer Lukáš 0:2), TJ Lanškroun B - TTC Ústí nad Orlicí \"C\" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleiner Marek 0:4, Chládek Pavel 2:2, Langr Lukáš ml. 0:3, Mynář Vojtěch 4:0, body hostů: Hájek Ladislav 3:1, Novák Aleš 2:2, Jedlička Richard 3:1, Hrdina Lukáš 1:2), TJ Vidlatá Seč - TJ Jiskra Litomyšl B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Famfulík Petr st. 1:2, Famfulík Petr ml. 1:3, Osecký Josef 1:3, Osecký Lukáš 4:0, Hubinka Jiří 1:0, body hostů: Dostál Jiří 3:1, Balský Karel 0:4, Valdhans Rudolf 2:2, Flodr Tomáš 3:1), TJ Sokol Borová C - TJ Svitavy 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Češka Roman 3:1, Štrofová Lenka 0:2, Štrof Jaroslav 2:2, Lorenc Milan 3:1, WO 0:2, body hostů: Bartošík Lubomír 2:2, Švancara Miroslav 4:0, Sleaman Gordon 0:3, Ambroz Jiří 0:3, WO 2:0), Orel Orlice A - TJ Sokol Sudslava A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavíček Martin 1:1, Hubálek Zdeněk 2:0, Adamec Miroslav ml. 3:0, Adamec Václav 2:0, body hostů: Syrový Vojtěch 1:2, Dostálek Jaroslav 0:2, Valach Přemysl 0:2, Valach Josef 0:2), SK US Steinerová Choceň C - KST Vysoké Mýto A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Daniel 2:0, Příhoda Tomáš 2:0, Kučera Martin 2:1, Slavík Miroslav 3:0, body hostů: Baťa Roman 0:3, Pohl Pavel 0:3, Synek Martin 1:1, Vojnar Jiří 0:2),
16. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová B - TTC Ústí nad Orlicí \"C\" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wávra Pavel 4:0, Wávra Petr 1:3, Plíva Roman 2:2, Steinmetz Roman 2:2, body hostů: Jedlička Richard 2:2, Hájek Ladislav 2:2, Novák Aleš 2:2, Hrdina Lukáš 1:3), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Řetová A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleiner Marek 0:1, Chládek Pavel 1:2, Langr Lukáš ml. 0:3, Mynář Vojtěch 4:0, Vybíral Jakub 0:3, body hostů: Fišer Lukáš 3:1, Kovář Dušan 3:1, Sychra Václav 2:1, Dušek Rudolf 1:2), TJ Sokol Borová C - TJ Jiskra Litomyšl B 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štrof Jaroslav 1:3, Češka Roman 2:1, Langr Lukáš 2:1, Lorenc Milan 1:3, body hostů: Dostál Jiří 3:1, Balský Karel 2:2, Valdhans Rudolf 1:2, Flodr Tomáš 2:1), TJ Vidlatá Seč - TJ Svitavy 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubinka Jiří 4:0, Famfulík Petr st. 0:3, Famfulík Petr ml. 1:2, Osecký Lukáš 3:1, body hostů: Bartošík Lubomír 3:1, Švancara Miroslav 2:2, Sleaman Gordon 0:3, Ambroz Jiří 1:2), SK US Steinerová Choceň C - TJ Sokol Sudslava A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Daniel 2:0, Slavík Miroslav 2:0, Příhoda Tomáš 2:0, Kučera Martin 2:0, body hostů: Dostálek Jaroslav 0:2, Syrový Vojtěch 0:2, Valach Přemysl 0:2, Valach Josef 0:2), Orel Orlice A - KST Vysoké Mýto A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavíček Martin 2:0, Hubálek Zdeněk 2:0, Adamec Lukáš 2:0, Adamec Václav 2:0, body hostů: Synek Martin 0:2, Pohl Pavel 0:2, Vojnar Jiří 0:2, Dian Marian 0:2),
17. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová B - Orel Orlice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wávra Pavel 3:0, Wávra Petr 2:1, Plíva Roman 2:1, Steinmetz Roman 2:1, body hostů: Adamec Václav 1:2, Slavíček Martin 2:1, Hubálek Zdeněk 0:3, Adamec Miroslav ml. 0:3), TJ Lanškroun B - SK US Steinerová Choceň C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chládek Pavel 0:1, Kristek Patrik 0:2, Langr Lukáš ml. 1:2, Dymák Jan 1:2, Vybíral Jakub 0:1, body hostů: Stránský Matěj 3:0, Šťastný Daniel 3:0, Příhoda Tomáš 0:2, Absolon Martin 2:0), TJ Sokol Sudslava A - TJ Vidlatá Seč 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostálek Jaroslav 4:0, Valach Přemysl 1:2, Syrový Karel 3:0, Syrový Vojtěch 1:3, body hostů: Famfulík Petr ml. 2:2, Famfulík Vladislav ml. 1:3, Famfulík Vladislav st. 0:3, Famfulík Petr st. 2:1), KST Vysoké Mýto A - TJ Sokol Borová C 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pohl Pavel 2:1, Baťa Roman 2:1, Vojnar Jiří 2:1, Synek Martin 4:0, body hostů: Štrof Jaroslav 1:3, Štrofová Lenka 0:3, Češka Roman 1:2, Schwedler Josef 1:2), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Sokol Řetová A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Syrová Lucie 1:2, Flodr Tomáš 3:0, Štarman Karel 2:2, WO 0:5, body hostů: Sychra Václav 1:2, Kovář Dušan 0:2, Dušek Rudolf 1:1, Fišer Lukáš 2:1, WO 5:0), TJ Svitavy - TTC Ústí nad Orlicí \"C\" 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jansa Milan 0:2, Švancara Miroslav 0:2, Sleaman Gordon 0:3, Lacina Martin 1:1, body hostů: Novák Aleš 3:0, Jedlička Richard 2:0, Hrdina Lukáš 2:0, Hájek Ladislav 1:1),
18. kolo:
TJ Lanškroun B - Orel Orlice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Langr Lukáš ml. 1:2, Chládek Pavel 0:3, Kleiner Marek 0:3, Mynář Vojtěch 3:0, body hostů: Adamec Václav 3:0, Slavíček Martin 2:1, Hubálek Zdeněk 1:2, Adamec Miroslav ml. 2:1), TJ Sokol Česká Třebová B - SK US Steinerová Choceň C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steinmetz Roman 1:3, Plíva Roman 1:3, Wávra Petr 1:2, Wávra Pavel 3:1, body hostů: Stránský Matěj 4:0, Šťastný Daniel 3:1, Příhoda Tomáš 2:2, Absolon Martin 0:3), KST Vysoké Mýto A - TJ Vidlatá Seč 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pohl Pavel 0:3, Baťa Roman 1:2, Vojnar Jiří 2:1, Synek Martin 1:3, body hostů: Hubinka Jiří 3:1, Osecký Josef 1:2, Famfulík Petr ml. 3:0, Famfulík Petr st. 2:0, Famfulík Vladislav ml. 0:1), TJ Sokol Sudslava A - TJ Sokol Borová C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostálek Jaroslav 3:1, Valach Přemysl 1:3, Syrový Karel 2:2, Syrový Vojtěch 2:2, body hostů: Lorenc Milan 3:1, Štrofová Lenka 3:1, Ulrich Ondřej 0:4, Schwedler Josef 2:2), TJ Svitavy - TJ Sokol Řetová A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jansa Milan 2:2, Bartošík Lubomír 3:1, Švancara Miroslav 3:1, Lacina Martin 2:2, body hostů: Fišer Lukáš 3:1, Sychra Václav 0:4, Kovář Dušan 2:2, Dušek Rudolf 1:3), TJ Jiskra Litomyšl B - TTC Ústí nad Orlicí \"C\" 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrová Lucie 1:2, Balský Karel 1:2, Flodr Tomáš 3:0, Štarman Karel 3:1, body hostů: Jedlička Richard 1:3, Novák Aleš 2:1, Hrdina Lukáš 0:3, Hájek Ladislav 2:1),
19. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Jiskra Litomyšl B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steinmetz Roman 1:3, Plíva Roman 1:3, Wávra Petr 3:1, Wávra Pavel 2:2, body hostů: Flodr Tomáš 2:2, Štarman Karel 2:2, Syrová Lucie 3:1, Valdhans Rudolf 2:2), TJ Lanškroun B - TJ Svitavy 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kleiner Marek 2:1, Chládek Pavel 0:3, Langr Lukáš ml. 2:1, Mynář Vojtěch 4:0, body hostů: Jansa Milan 1:3, Švancara Miroslav 1:2, Bartošík Lubomír 2:1, Krátký Ondřej 1:2), TJ Sokol Řetová A - TJ Sokol Sudslava A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sychra Václav 2:0, Bureš Lukáš 0:2, Kovář Dušan 3:0, Fišer Lukáš 3:0, body hostů: Syrový Vojtěch 1:2, Dostálek Jaroslav 1:2, Dostálek Martin 0:2, Syrový Karel 0:2), TTC Ústí nad Orlicí \"C\" - KST Vysoké Mýto A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Richard 2:2, Hrdina Lukáš 3:1, Doležal Tomáš 2:1, Novák Aleš 2:2, body hostů: Synek Martin 3:1, Pohl Pavel 1:3, Baťa Roman 0:4, Vojnar Jiří 2:1), TJ Vidlatá Seč - Orel Orlice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubinka Jiří 0:2, Famfulík Petr st. 1:3, Famfulík Petr ml. 2:2, Osecký Lukáš 4:0, Osecký Josef 1:1, body hostů: Slavíček Martin 3:1, Hubálek Zdeněk 2:2, Kolomý Tomáš 1:3, Adamec Václav 2:2), TJ Sokol Borová C - SK US Steinerová Choceň C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrof Jaroslav 0:1, Schwedler Josef 0:3, Štrofová Lenka 1:2, Češka Roman 3:0, Ulrich Ondřej 0:2, WO 0:1, body hostů: Příhoda Tomáš 3:0, Šťastný Daniel 2:1, Kučera Martin 1:2, Beneš Václav 2:1, WO 1:0),
20. kolo:
TJ Sokol Česká Třebová B - TJ Svitavy 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steinmetz Roman 4:0, Rybka Tomáš 1:2, Plíva Roman 2:1, Wávra Petr 2:1, WO 0:1, body hostů: Jansa Milan 1:2, Švancara Miroslav 2:2, Bartošík Lubomír 1:2, Krátký Ondřej 0:3, WO 1:0), TJ Lanškroun B - TJ Jiskra Litomyšl B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kleiner Marek 1:3, Chládek Pavel 0:1, Langr Lukáš ml. 1:3, Mynář Vojtěch 4:0, Vybíral Jakub 1:2, body hostů: Syrová Lucie 3:1, Flodr Tomáš 3:1, Valdhans Rudolf 1:3, Štarman Karel 2:2), TTC Ústí nad Orlicí \"C\" - TJ Sokol Sudslava A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Richard 3:0, Hrdina Lukáš 1:1, Doležal Tomáš 2:1, Novák Aleš 3:0, body hostů: Dostálek Martin 2:1, Dostálek Jaroslav 0:3, Syrový Vojtěch 0:3, Syrový Karel 0:2), TJ Sokol Řetová A - KST Vysoké Mýto A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sychra Václav 4:0, Dušek Rudolf 2:2, Kovář Dušan 1:3, Fišer Lukáš 2:2, body hostů: Synek Martin 3:1, Pohl Pavel 3:1, Baťa Roman 1:3, Vojnar Jiří 0:4), TJ Sokol Borová C - Orel Orlice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schwedler Josef 0:2, Dostál Ondřej 0:2, Štrof Jaroslav 1:1, Ulrich Zdeněk 0:3, Lorenc Milan 1:0, body hostů: Adamec Václav 2:1, Slavíček Martin 3:0, Hubálek Zdeněk 1:1, Kolomý Tomáš 2:0), TJ Vidlatá Seč - SK US Steinerová Choceň C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Famfulík Petr ml. 2:2, Famfulík Petr st. 2:1, Osecký Lukáš 2:1, Rejent Marek 0:4, body hostů: Stránský Matěj 2:2, Šťastný Daniel 3:1, Příhoda Tomáš 1:0, Kučera Martin 1:2, Beneš Václav 1:1),
21. kolo:
TJ Vidlatá Seč - TJ Sokol Česká Třebová B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Famfulík Petr st. 0:3, Hubinka Jiří 0:2, Famfulík Petr ml. 0:3, Osecký Lukáš 2:1, body hostů: Wávra Pavel 3:0, Steinmetz Roman 3:0, Plíva Roman 2:1, Wávra Petr 1:1), TJ Sokol Borová C - TJ Lanškroun B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrof Jaroslav 2:2, Schwedler Josef 1:3, Štrofová Tereza 2:0, Lorenc Milan 3:1, Štrofová Lenka 1:1, body hostů: Mynář Vojtěch 4:0, Langr Lukáš ml. 1:3, Chládek Pavel 2:2, Kristek Pavel 0:4), Orel Orlice A - TJ Sokol Řetová A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavíček Martin 2:0, Hubálek Zdeněk 2:0, Adamec Miroslav ml. 2:1, Adamec Václav 3:0, body hostů: Fišer Lukáš 1:2, Kovář Dušan 0:3, Sychra Václav 0:2, Kovář Radim 0:2), SK US Steinerová Choceň C - TTC Ústí nad Orlicí \"C\" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Daniel 1:3, Příhoda Tomáš 1:3, Kučera Martin 2:2, Stránský Matěj 3:1, body hostů: Novák Aleš 0:4, Jedlička Richard 4:0, Hrdina Lukáš 2:2, Hájek Ladislav 3:1), TJ Sokol Sudslava A - TJ Jiskra Litomyšl B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrový Vojtěch 1:3, Dostálek Jaroslav 2:2, Syrový Karel 1:3, Dostálek Martin 3:1, body hostů: Syrová Lucie 0:4, Balský Karel 3:1, Valdhans Rudolf 3:1, Štarman Karel 3:1), KST Vysoké Mýto A - TJ Svitavy 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pohl Pavel 2:1, Baťa Roman 3:0, Vojnar Jiří 0:3, Synek Martin 3:0, body hostů: Jansa Milan 2:1, Bartošík Lubomír 1:2, Švancara Miroslav 1:2, Sleaman Gordon 0:3),
22. kolo:
TJ Vidlatá Seč - TJ Lanškroun B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Famfulík Petr st. 2:1, Famfulík Petr ml. 0:3, Vomočil Jaroslav 1:2, Osecký Josef 0:1, Osecký Lukáš 2:1, body hostů: Mynář Vojtěch 4:0, Langr Lukáš ml. 2:1, Chládek Pavel 0:3, Kristek Pavel 2:1), TJ Sokol Borová C - TJ Sokol Česká Třebová B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štrof Jaroslav 0:2, Schwedler Josef 1:2, Štrofová Lenka 0:3, Lorenc Milan 3:0, WO 0:1, body hostů: Wávra Pavel 3:0, Steinmetz Roman 1:2, Wávra Petr 1:1, Plíva Roman 2:1, WO 1:0), SK US Steinerová Choceň C - TJ Sokol Řetová A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Daniel 2:0, Stránský Matěj 2:0, Kučera Martin 2:1, Příhoda Tomáš 2:1, body hostů: Kovář Dušan 0:3, Sychra Václav 0:3, Fišer Lukáš 2:0, Kovář Radim 0:2), Orel Orlice A - TTC Ústí nad Orlicí \"C\" 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavíček Martin 1:3, Hubálek Zdeněk 3:1, Adamec Miroslav ml. 1:2, Adamec Václav 3:1, body hostů: Novák Aleš 1:3, Jedlička Richard 3:1, Hájek Ladislav 3:1, Hrdina Lukáš 0:3), KST Vysoké Mýto A - TJ Jiskra Litomyšl B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Synek Martin 2:2, Baťa Roman 1:3, Vojnar Jiří 3:1, Pohl Pavel 3:1, body hostů: Dostál Jiří 2:2, Štarman Karel 2:2, Valdhans Rudolf 1:3, Balský Karel 2:2), TJ Sokol Sudslava A - TJ Svitavy 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrový Vojtěch 2:1, Dostálek Jaroslav 2:0, Syrový Karel 2:1, Dostálek Martin 3:0, body hostů: Bartošík Lubomír 1:2, Jansa Milan 1:2, Sleaman Gordon 0:3, Ambroz Jiří 0:2),
Divize dorost
1. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí - SK US Steinerová Choceň 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svojanovský Radim 0:2, Šedová Eliška 0:2, Slavíček Martin 0:2, WO 3:0, body hostů: Bělohlávek Dominik 3:0, Stránský Matěj 3:0, WO 0:3), SK US Steinerová Choceň - TJ Tesla Pardubice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bělohlávek Dominik 3:0, Stránský Matěj 3:0, WO 0:3, body hostů: Grund Tomáš 0:2, Janeba Filip 0:2, Pech Václav 0:2, WO 3:0), TJ Tesla Pardubice A - TTC Ústí nad Orlicí 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pech Václav 0:3, Janeba Filip 0:3, Dubjel Adam 0:3, body hostů: Svojanovský Radim 3:0, Šedová Eliška 3:0, Slavíček Martin 3:0), TJ Sokol Chrudim A - TJ Lanškroun B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šula Petr 1:2, Sedláčková Tereza 2:1, Jirka Lukáš 2:1, body hostů: Mynář Vojtěch 3:0, Kristek Patrik 1:2, Kristek Lukáš 0:3), TJ Lanškroun B - TJ Lanškroun A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kristek Lukáš 0:3, Kristek Patrik 0:3, Mynář Vojtěch 3:0, body hostů: Vybíral Jakub 2:1, Bako Adam 2:1, Doležel Daniel 2:1), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Chrudim A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bako Adam 3:0, Vybíral Jakub 2:1, Doležel Daniel 1:2, body hostů: Šula Petr 1:2, Sedláčková Tereza 1:2, Jirka Lukáš 1:2),
2. kolo:
TJ Lanškroun A - SK US Steinerová Choceň 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležel Daniel 0:1, Bako Adam 0:2, Cacková Tereza 0:2, Vybíral Jakub 0:1, WO 3:0, body hostů: Bělohlávek Dominik 3:0, Stránský Matěj 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Chrudim A - TJ Tesla Pardubice A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláčková Tereza 3:0, Jirka Lukáš 3:0, Šula Petr 2:1, body hostů: Grund Tomáš 0:1, Vitvar Ondřej 1:2, Pech Václav 0:3, Janeba Filip 0:2), TJ Tesla Pardubice A - TJ Lanškroun A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vitvar Ondřej 1:2, Janeba Filip 0:2, Grund Tomáš 0:3, Pech Václav 0:1, body hostů: Doležel Daniel 1:1, Vybíral Jakub 3:0, Bako Adam 3:0, Cacková Tereza 1:0), SK US Steinerová Choceň - TJ Sokol Chrudim A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bělohlávek Dominik 3:0, Stránský Matěj 3:0, WO 0:3, body hostů: Sedláčková Tereza 0:2, Jirka Lukáš 0:2, Šula Petr 0:2, WO 3:0),
3. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Chrudim A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovský Radim 3:0, Hortlík Tomáš 2:1, Slavíček Martin 2:1, body hostů: Šula Petr 1:2, Nováková Kristýna 0:3, Sedláčková Tereza 1:2), TJ Sokol Chrudim A - TJ Lanškroun A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šula Petr 1:2, Nováková Kristýna 1:2, Sedláčková Tereza 3:0, body hostů: Vybíral Jakub 2:1, Cacková Tereza 2:1, Doležel Daniel 0:3), TJ Lanškroun A - TTC Ústí nad Orlicí 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cacková Tereza 0:3, Vybíral Jakub 0:3, Doležel Daniel 0:3, body hostů: Svojanovský Radim 3:0, Slavíček Martin 3:0, Hortlík Tomáš 3:0), SK US Steinerová Choceň - TJ Lanškroun B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stránský Matěj 3:0, Bělohlávek Dominik 3:0, Kaňka Ondřej 0:3, body hostů: Mynář Vojtěch 1:2, Kristek Lukáš 1:2, Chládek David 1:2), TJ Lanškroun B - TJ Tesla Pardubice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mynář Vojtěch 3:0, Kristek Lukáš 2:1, Chládek David 1:2, body hostů: Janeba Filip 2:1, Grund Tomáš 1:2, Pech Václav 0:3), TJ Tesla Pardubice A - SK US Steinerová Choceň 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janeba Filip 1:2, Pech Václav 1:2, Grund Tomáš 0:3, body hostů: Bělohlávek Dominik 3:0, Stránský Matěj 3:0, Kaňka Ondřej 1:2),
4. kolo:
TJ Lanškroun B - TJ Sokol Chrudim A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mynář Vojtěch 3:0, Vybíral Filip 3:0, Dokoupil Marek 3:0, body hostů: Šula Petr 0:3, Komárek Adam 0:3, Vítek Daniel 0:3), SK US Steinerová Choceň - TTC Ústí nad Orlicí 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bělohlávek Dominik 3:0, Kučera Martin 1:2, Stránský Matěj 3:0, body hostů: Šedová Eliška 0:3, Svojanovský Radim 1:2, Slavíček Martin 1:2), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Lanškroun B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šedová Eliška 2:1, Slavíček Martin 2:1, Svojanovský Radim 2:1, body hostů: Kristek Patrik 0:3, Kristek Lukáš 0:3, Mynář Vojtěch 3:0), TJ Sokol Chrudim A - SK US Steinerová Choceň 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šula Petr 1:2, Komárek Adam 1:2, Vítek Daniel 1:2, body hostů: Stránský Matěj 3:0, Kučera Martin 3:0, Kaňka Ondřej 0:3),
5. kolo:
SK US Steinerová Choceň - TJ Lanškroun A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bělohlávek Dominik 3:0, Kaňka Ondřej 3:0, Kučera Martin 3:0, body hostů: Jančar Oliver 0:3, Parent Matěj 0:3, Kylarová Lucie 0:3), TJ Lanškroun A - TJ Lanškroun B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bako Adam 2:1, Doležel Daniel 1:2, Vybíral Jakub 2:1, body hostů: Mynář Vojtěch 3:0, Kristek Lukáš 0:3, Kristek Patrik 1:2), TJ Lanškroun B - SK US Steinerová Choceň 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dokoupil Marek 0:3, Chládek David 0:3, Kuncová Lucie 0:3, body hostů: Bělohlávek Dominik 3:0, Kaňka Ondřej 3:0, Kučera Martin 3:0), TJ Tesla Pardubice A - TJ Sokol Chrudim A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pech Václav 1:2, Janeba Filip 0:3, Grund Tomáš 0:3, body hostů: Sedláčková Tereza 3:0, Jirka Lukáš 3:0, Šula Petr 2:1), TJ Sokol Chrudim A - TTC Ústí nad Orlicí 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláčková Tereza 2:1, Šula Petr 1:2, Jirka Lukáš 1:2, body hostů: Hortlík Tomáš 0:3, Šedová Eliška 2:1, Slavíček Martin 3:0), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Tesla Pardubice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovský Radim 3:0, Slavíček Martin 3:0, WO 0:3, body hostů: Vitvar Ondřej 0:2, Janeba Filip 0:2, Pech Václav 0:2, WO 3:0),
6. kolo:
TJ Tesla Pardubice A - TJ Lanškroun B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janeba Filip 1:2, Pech Václav 1:2, Vitvar Ondřej 1:2, body hostů: Kristek Patrik 3:0, Chládek David 1:2, Mynář Vojtěch 2:1), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Lanškroun A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svojanovský Radim 1:2, Slavíček Martin 1:2, WO 0:3, body hostů: Bako Radim 2:0, Bako Adam 2:0, Doležel Daniel 0:2, WO 3:0), TJ Lanškroun A - TJ Tesla Pardubice A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bako Radim 3:0, Bako Adam 3:0, Doležel Daniel 1:2, body hostů: Pech Václav 0:3, Vitvar Ondřej 1:2, Janeba Filip 1:2), TJ Lanškroun B - TTC Ústí nad Orlicí 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mynář Vojtěch 1:1, Kristek Patrik 0:2, Chládek David 0:2, WO 3:0, body hostů: Svojanovský Radim 2:1, Slavíček Martin 3:0, WO 0:3),
Divize staršího žactva
1. kolo:
TJ Lanškroun B - TTC Medovinka Hlinsko B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chládek David 3:0, Jančar Oliver 0:3, Kuncová Lucie 2:1, body hostů: Pospíšil Jaroslav 2:1, Vašek Jan 1:2, Šmahel Michael 1:2), TJ Lanškroun A - TTC Medovinka Hlinsko A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kristek Lukáš 3:0, Kristek Patrik 3:0, Bako Radim 3:0, body hostů: Žampach David 0:3, Novotný Šimon 0:3, Janáček Adam 0:3), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Lanškroun A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšil Jaroslav 0:3, Vašek Jan 0:3, Šmahel Michael 0:3, body hostů: Mynář Vojtěch 3:0, Kristek Lukáš 3:0, Kristek Patrik 3:0), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Lanškroun B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žampach David 1:2, Novotný Šimon 2:1, Janáček Adam 1:2, body hostů: Jančar Oliver 1:2, Kuncová Lucie 2:1, Chládek David 2:1), TJ Tesla Pardubice A - TJ Sokol Rosice nad Labem 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bayerová Anežka ml. 1:2, Jelínek Dominik 0:3, Obršál Daniel 1:2, body hostů: Jedlička Matyáš 3:0, Livora Jan 1:2, Mudruňka Karel 3:0), TJ Sokol Nekoř - TJ Sokol Chrudim B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hovad Jirka 2:0, Tauchman Jakub 2:0, Tauchman Matěj 1:0, Faltus Tomáš 0:1, WO 3:0, body hostů: Sedláčková Karla 1:2, Lorenčík Kryštof 0:3, WO 0:3), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Chrudim A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šedová Eliška 2:0, Svojanovský Radim 2:0, Svojanovský Jakub 0:2, WO 3:0, body hostů: Starka Martin 1:2, Komárek Adam 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Chrudim B - TTC Ústí nad Orlicí 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláčková Karla 0:3, Lorenčík Kryštof 0:3, WO 0:3, body hostů: Šedová Eliška 2:0, Svojanovský Radim 2:0, Svojanovský Jakub 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Chrudim A - TJ Sokol Nekoř 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Starka Martin 2:1, Komárek Adam 2:1, WO 0:3, body hostů: Hovad Jirka 2:0, Tauchman Jakub 0:2, Tauchman Matěj 0:2, WO 3:0),
2. kolo:
TTC Medovinka Hlinsko A - TTC Medovinka Hlinsko B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Šimon 3:0, Žampach David 2:1, Janáček Adam 2:1, body hostů: Vašek Jan 0:3, Pospíšil Jaroslav 2:1, Vašková Maruška 0:3), TJ Sokol Chrudim B - TJ Lanškroun B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vítek Daniel 3:0, Novák Vítek 1:2, Ježek Jiří 0:3, body hostů: Kuncová Lucie 2:1, Chládek David 2:1, Jančar Oliver 1:2), TJ Sokol Chrudim A - TJ Lanškroun A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Komárek Adam 1:2, Starka Martin 0:3, Roušar Adam 0:3, body hostů: Mynář Vojtěch 3:0, Kristek Patrik 3:0, Kristek Lukáš 2:1), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Chrudim A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kuncová Lucie 1:2, Chládek David 2:1, Jančar Oliver 0:3, body hostů: Komárek Adam 3:0, Starka Martin 2:1, Roušar Adam 1:2), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Chrudim B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mynář Vojtěch 3:0, Kristek Patrik 3:0, Kristek Lukáš 3:0, body hostů: Novák Vítek 0:3, Vítek Daniel 0:3, Ježek Jiří 0:3), TJ Tesla Pardubice A - TJ Sokol Nekoř 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fousek Vilém 0:3, Kadleček Vojtěch 0:3, Bayerová Anežka ml. 1:2, body hostů: Hovad Jirka 3:0, Tauchman Jakub 3:0, Tauchman Matěj 2:1), TJ Sokol Rosice nad Labem - TTC Ústí nad Orlicí 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mudruňka Karel 1:1, Jedlička Matyáš 1:1, Šumpich Marek 0:2, WO 3:0, body hostů: Svojanovský Radim 3:0, Svojanovský Jakub 1:2, WO 0:3), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Tesla Pardubice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovský Radim 3:0, Svojanovský Jakub 3:0, WO 0:3, body hostů: Neufingerová Lucie 0:2, Veselý Adam 0:2, Fousek Vilém 0:2, WO 3:0), TJ Sokol Nekoř - TJ Sokol Rosice nad Labem 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hovad Jirka 1:2, Tauchman Matěj 0:2, Tauchman Jakub 1:2, Faltus Tomáš 0:1, body hostů: Jedlička Matyáš 3:0, Mudruňka Karel 3:0, Šumpich Marek 1:2),
3. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Nekoř 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlavsa Alexander 2:1, Svojanovský Radim 3:0, Svojanovský Jakub 2:1, body hostů: Faltus Tomáš 0:3, Tauchman Jakub 2:1, Tauchman Matěj 0:3), TJ Lanškroun B - TJ Tesla Pardubice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kuncová Lucie 2:1, Jančar Oliver 1:2, Šilarová Lucie 0:3, body hostů: Kadleček Vojtěch 1:2, Obršál Daniel 2:1, Fousek Vilém 3:0), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Rosice nad Labem 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Filip 3:0, Bako Radim 3:0, Kristek Patrik 2:1, body hostů: Jedlička Matyáš 0:3, Livora Jan 0:2, Mudruňka Karel 1:2, Livora Tomáš 0:1), TJ Tesla Pardubice A - TJ Lanškroun A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kadleček Vojtěch 0:3, Obršál Daniel 0:3, Fousek Vilém 0:3, body hostů: Vybíral Filip 3:0, Bako Radim 3:0, Kristek Patrik 3:0), TJ Sokol Rosice nad Labem - TJ Lanškroun B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jedlička Matyáš 3:0, Livora Tomáš 0:2, Mudruňka Karel 3:0, Livora Jan 1:0, body hostů: Kuncová Lucie 1:2, Jančar Oliver 1:2, Šilarová Lucie 0:3), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Sokol Chrudim B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janáček Adam 1:2, Novotný Šimon 2:1, Kozel David 1:2, body hostů: Novák Vítek 0:3, Vítek Daniel 3:0, Sedláčková Karla 2:1), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Sokol Chrudim A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšil Jaroslav 1:2, Vašek Jan 0:3, Vašková Maruška 0:3, body hostů: Komárek Adam 3:0, Starka Martin 3:0, Roušar Adam 2:1), TJ Sokol Chrudim A - TTC Medovinka Hlinsko A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Komárek Adam 3:0, Starka Martin 2:1, Roušar Adam 1:2, body hostů: Janáček Adam 1:2, Novotný Šimon 2:1, Kozel David 0:3), TJ Sokol Chrudim B - TTC Medovinka Hlinsko B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Vítek 1:2, Vítek Daniel 3:0, Sedláčková Karla 2:1, body hostů: Pospíšil Jaroslav 2:1, Vašková Maruška 1:2, Vašek Jan 0:3),
4. kolo:
TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Sokol Nekoř 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fousek David 2:1, Pospíšil Jaroslav 0:3, Vašková Maruška 2:1, body hostů: Hovad Jirka 2:1, Tauchman Jakub 2:1, Tauchman Matěj 1:2), TTC Medovinka Hlinsko A - TTC Ústí nad Orlicí 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotný Šimon 1:2, Žampach David 0:3, Brebera Lukáš 0:3, body hostů: Svojanovský Jakub 2:1, Šedová Eliška 3:0, Svojanovský Radim 3:0), TJ Sokol Nekoř - TTC Medovinka Hlinsko A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hovad Jirka 3:0, Tauchman Jakub 2:1, Tauchman Matěj 2:1, body hostů: Novotný Šimon 2:1, Žampach David 0:3, Brebera Lukáš 0:3), TTC Ústí nad Orlicí - TTC Medovinka Hlinsko B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovský Radim 3:0, Svojanovský Jakub 3:0, Šedová Eliška 3:0, body hostů: Fousek David 0:3, Pospíšil Jaroslav 0:3, Vašková Maruška 0:3), TJ Sokol Chrudim A - TJ Sokol Rosice nad Labem 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Starka Martin 1:2, Karlíková Viktorie 1:2, Komárek Adam 2:1, body hostů: Mudruňka Karel 3:0, Jedlička Matyáš 2:1, Livora Jan 0:3), TJ Sokol Chrudim B - TJ Tesla Pardubice A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lorenčík Kryštof 0:3, Vítek Daniel 3:0, Novák Vítek 1:2, body hostů: Fousek Vilém 2:1, Kadleček Vojtěch 0:2, Bayerová Anežka ml. 2:1, Obršál Daniel 1:0), TJ Sokol Rosice nad Labem - TJ Sokol Chrudim B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mudruňka Karel 3:0, Jedlička Matyáš 2:1, Livora Tomáš 2:1, body hostů: Lorenčík Kryštof 0:3, Novák Vítek 0:3, Vítek Daniel 2:1), TJ Tesla Pardubice A - TJ Sokol Chrudim A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kadleček Vojtěch 0:2, Fousek Vilém 1:2, Obršál Daniel 1:2, Bayerová Anežka ml. 0:1, body hostů: Starka Martin 2:1, Komárek Adam 3:0, Karlíková Viktorie 2:1), TJ Lanškroun A - TJ Lanškroun B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kristek Lukáš 2:1, Mynář Vojtěch 3:0, Kristek Patrik 2:1, body hostů: Dokoupil Marek 2:1, Chládek David 0:3, Jančar Oliver 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Chrudim B - TJ Sokol Chrudim A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Vítek 0:3, Sedláčková Karla 1:2, Vítek Daniel 1:2, body hostů: Roušar Adam 1:2, Starka Martin 3:0, Komárek Adam 3:0), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Lanškroun B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovský Jakub 2:1, Svojanovský Radim 3:0, Šedová Eliška 3:0, body hostů: Chládek David 1:2, Kuncová Lucie 0:3, Jančar Oliver 0:3), TJ Sokol Nekoř - TJ Lanškroun A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hovad Jirka 0:3, Tauchman Matěj 0:3, Tauchman Jakub 1:1, Faltus Tomáš 0:1, body hostů: Mynář Vojtěch 3:0, Kristek Lukáš 2:1, Vybíral Filip 3:0), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Nekoř 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chládek David 2:1, Kuncová Lucie 0:3, Jančar Oliver 0:3, body hostů: Hovad Jirka 3:0, Tauchman Matěj 2:1, Tauchman Jakub 2:1), TJ Lanškroun A - TTC Ústí nad Orlicí 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kristek Lukáš 1:2, Mynář Vojtěch 3:0, Vybíral Filip 3:0, body hostů: Svojanovský Jakub 0:3, Svojanovský Radim 1:2, Šedová Eliška 1:2), TJ Sokol Rosice nad Labem - TTC Medovinka Hlinsko B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mudruňka Karel 3:0, Jedlička Matyáš 3:0, Livora Tomáš 1:2, body hostů: Vašková Maruška 0:3, Pospíšil Jaroslav 1:2, Fousek David 1:2), TJ Tesla Pardubice A - TTC Medovinka Hlinsko A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černý František nejml. 0:2, Fousek Vilém 2:1, Obršál Daniel 2:1, Bayerová Anežka ml. 1:0, body hostů: Novotný Šimon 2:1, Žampach David 1:2, Brebera Lukáš 1:2), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Sokol Rosice nad Labem 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brebera Lukáš 1:2, Novotný Šimon 1:2, Žampach David 1:2, body hostů: Mudruňka Karel 3:0, Jedlička Matyáš 3:0, Livora Tomáš 0:3), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Tesla Pardubice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšil Jaroslav 2:1, Vašková Maruška 1:2, Fousek David 1:2, body hostů: Fousek Vilém 3:0, Kadleček Vojtěch 0:3, Bayerová Anežka ml. 2:1),
6. kolo:
TJ Sokol Rosice nad Labem - TJ Tesla Pardubice A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mudruňka Karel 3:0, Jedlička Matyáš 2:1, Livora Jan 0:2, Livora Tomáš 0:1, body hostů: Neufingerová Lucie 2:1, Bayerová Anežka ml. 1:2, Obršál Daniel 1:2), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Lanškroun A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žampach David 0:3, Janáček Adam 0:3, WO 0:3, body hostů: Vybíral Filip 2:0, Kristek Lukáš 2:0, Kristek Patrik 2:0, WO 3:0), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Lanškroun B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kašíková Anna 1:2, Šmahel Michael 2:1, WO 0:3, body hostů: Chládek David 2:0, Jančar Oliver 0:2, Kylarová Lucie 1:1, WO 3:0), TJ Lanškroun B - TTC Medovinka Hlinsko A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chládek David 1:1, Jančar Oliver 1:1, Kylarová Lucie 0:2, WO 3:0, body hostů: Žampach David 2:1, Janáček Adam 2:1, WO 0:3), TJ Lanškroun A - TTC Medovinka Hlinsko B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Filip 2:0, Kristek Lukáš 2:0, Kristek Patrik 2:0, WO 3:0, body hostů: Šmahel Michael 0:3, Kašíková Anna 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Chrudim A - TTC Ústí nad Orlicí 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Komárek Adam 3:0, Starka Martin 2:1, Roušar Adam 0:3, body hostů: Krupa Matěj 1:2, Svojanovský Jakub 1:2, Hlavsa Alexander 2:1), TJ Sokol Chrudim B - TJ Sokol Nekoř 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítek Daniel 3:0, Novák Vítek 0:3, Ježek Jiří 0:3, body hostů: Hovad Jirka 2:1, Tauchman Jakub 2:1, Tauchman Matěj 2:1), TJ Sokol Nekoř - TJ Sokol Chrudim A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hovad Jirka 2:1, Tauchman Jakub 1:2, Tauchman Matěj 1:2, body hostů: Komárek Adam 3:0, Starka Martin 2:1, Roušar Adam 0:3), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Chrudim B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krupa Matěj 2:1, Svojanovský Jakub 3:0, Hlavsa Alexander 2:1, body hostů: Novák Vítek 0:3, Vítek Daniel 2:1, Ježek Jiří 0:3),
7. kolo:
TTC Medovinka Hlinsko B - TTC Medovinka Hlinsko A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšil Jaroslav 1:2, Fousek David 1:2, Šmahel Michael 1:2, body hostů: Novotný Šimon 3:0, Žampach David 3:0, Brebera Lukáš 0:3), TJ Sokol Nekoř - TJ Tesla Pardubice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hovad Jirka 3:0, Tauchman Jakub 3:0, Tauchman Matěj 3:0, body hostů: Bayerová Anežka ml. 0:3, Veselý Adam 0:1, Černý František nejml. 0:3, Papež Mikoláš 0:2), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Rosice nad Labem 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svojanovský Radim 2:1, Svojanovský Jakub 2:1, Krupa Matěj 1:2, body hostů: Mudruňka Karel 3:0, Jedlička Matyáš 1:2, Livora Jan 0:3), TJ Sokol Rosice nad Labem - TJ Sokol Nekoř 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mudruňka Karel 3:0, Jedlička Matyáš 3:0, Livora Jan 0:3, body hostů: Hovad Jirka 1:2, Tauchman Jakub 1:2, Tauchman Matěj 1:2), TJ Tesla Pardubice A - TTC Ústí nad Orlicí 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselý Adam 0:3, Papež Mikoláš 0:2, Bayerová Anežka ml. 2:1, Černý František nejml. 0:1, body hostů: Svojanovský Radim 3:0, Svojanovský Jakub 2:1, Krupa Matěj 2:1), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Chrudim A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bako Radim 3:0, Kristek Lukáš 2:1, Kristek Patrik 3:0, body hostů: Starka Martin 0:3, Komárek Adam 1:2, Roušar Adam 0:3), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Chrudim B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chládek David 2:1, Jančar Oliver 2:1, Šilar Petr 0:3, body hostů: Morávková Petra 1:2, Sedláčková Karla 3:0, Novák Vítek 1:2), TJ Sokol Chrudim B - TJ Lanškroun A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláčková Karla 0:3, Morávková Petra 0:3, Novák Vítek 0:3, body hostů: Bako Radim 3:0, Kristek Lukáš 3:0, Kristek Patrik 3:0), TJ Sokol Chrudim A - TJ Lanškroun B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Starka Martin 2:1, Komárek Adam 3:0, Roušar Adam 1:2, body hostů: Jančar Oliver 1:2, Chládek David 2:1, Šilar Petr 0:3),
8. kolo:
TJ Sokol Nekoř - TTC Ústí nad Orlicí 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hovad Jirka 1:2, Tauchman Matěj 0:3, Tauchman Jakub 1:2, body hostů: Svojanovský Radim 3:0, Svojanovský Jakub 3:0, Krupa Matěj 1:2), TJ Sokol Rosice nad Labem - TJ Lanškroun A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mudruňka Karel 1:2, Jedlička Matyáš 0:3, Livora Tomáš 0:2, Livora Jan 0:1, body hostů: Mynář Vojtěch 3:0, Vybíral Filip 3:0, Kristek Patrik 2:1), TJ Tesla Pardubice A - TJ Lanškroun B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Papež Mikoláš 1:2, Černý František nejml. 1:1, Veselý Adam 2:1, Regent David 0:1, body hostů: Chládek David 3:0, Šilarová Lucie 0:3, Jančar Oliver 2:1), TJ Lanškroun B - TJ Sokol Rosice nad Labem 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chládek David 1:2, Šilarová Lucie 0:3, Jančar Oliver 1:2, body hostů: Mudruňka Karel 3:0, Jedlička Matyáš 3:0, Livora Jan 0:2, Livora Tomáš 1:0), TJ Lanškroun A - TJ Tesla Pardubice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mynář Vojtěch 3:0, Vybíral Filip 3:0, Kristek Patrik 3:0, body hostů: Černý František nejml. 0:3, Regent David 0:3, Papež Mikoláš 0:3), TJ Sokol Chrudim B - TTC Medovinka Hlinsko A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláčková Karla 2:1, Novák Vítek 1:2, Morávková Petra 0:3, body hostů: Novotný Šimon 2:1, Žampach David 3:0, Janáček Adam 1:0, Brebera Lukáš 0:2), TJ Sokol Chrudim A - TTC Medovinka Hlinsko B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Starka Martin 3:0, Karlíková Viktorie 3:0, Roušar Adam 2:1, body hostů: Vašková Maruška 0:3, Pospíšil Jaroslav 1:2, Šmahel Michael 0:3), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Sokol Chrudim B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pospíšil Jaroslav 2:1, Vašková Maruška 1:2, Šmahel Michael 1:2, body hostů: Novák Vítek 3:0, Sedláčková Karla 2:1, Morávková Petra 0:3), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Sokol Chrudim A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotný Šimon 2:1, Žampach David 2:1, Brebera Lukáš 0:1, Janáček Adam 0:2, body hostů: Roušar Adam 1:2, Starka Martin 3:0, Karlíková Viktorie 1:2),
9. kolo:
TJ Lanškroun B - TJ Lanškroun A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chládek David 0:3, Kuncová Lucie 0:3, Jančar Oliver 0:3, body hostů: Bako Radim 3:0, Kristek Lukáš 3:0, Kristek Patrik 3:0), TTC Ústí nad Orlicí - TTC Medovinka Hlinsko A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krupa Matěj 3:0, Vencl Filip 0:3, Kleisl Rudolf 1:2, body hostů: Novotný Šimon 2:1, Žampach David 2:1, Janáček Adam 0:2, Brebera Lukáš 1:0), TJ Sokol Nekoř - TTC Medovinka Hlinsko B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hovad Jirka 0:3, Tauchman Jakub 3:0, Tauchman Matěj 2:1, body hostů: Pospíšil Jaroslav 2:1, Vašková Maruška 1:2, Fousek David 1:2), TTC Medovinka Hlinsko B - TTC Ústí nad Orlicí 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pospíšil Jaroslav 2:1, Vašková Maruška 1:2, Fousek David 2:1, body hostů: Krupa Matěj 3:0, Vencl Filip 1:2, Kleisl Rudolf 0:3), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Sokol Nekoř 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janáček Adam 1:0, Novotný Šimon 3:0, Žampach David 0:3, Brebera Lukáš 0:2, body hostů: Hovad Jirka 1:2, Tauchman Jakub 2:1, Tauchman Matěj 2:1), TJ Tesla Pardubice A - TJ Sokol Chrudim B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Neufingerová Lucie 2:0, Veselý Adam 2:1, Fousek Vilém 3:0, Regent David 0:1, body hostů: Sedláčková Karla 1:2, Novák Vítek 1:2, Morávková Petra 0:3), TJ Sokol Rosice nad Labem - TJ Sokol Chrudim A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mudruňka Karel 3:0, Šumpich Marek 0:2, Jedlička Matyáš 2:1, Livora Tomáš 0:1, body hostů: Roušar Adam 1:2, Komárek Adam 2:1, Starka Martin 1:2), TJ Sokol Chrudim A - TJ Tesla Pardubice A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Roušar Adam 0:3, Starka Martin 2:1, Komárek Adam 3:0, body hostů: Obršál Daniel 2:1, Fousek Vilém 1:2, Bayerová Anežka ml. 1:2), TJ Sokol Chrudim B - TJ Sokol Rosice nad Labem 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Vítek 0:3, Sedláčková Karla 1:2, Morávková Petra 0:3, body hostů: Mudruňka Karel 3:0, Jedlička Matyáš 3:0, Livora Jan 2:0, Livora Tomáš 0:1),
10. kolo:
TJ Sokol Chrudim A - TJ Sokol Chrudim B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Starka Martin 3:0, Komárek Adam 3:0, Karlíková Viktorie 3:0, body hostů: Vítek Daniel 0:3, Morávková Petra 0:3, Novák Vítek 0:3), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Nekoř 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Filip 3:0, Kristek Lukáš 3:0, Kristek Patrik 3:0, body hostů: Hovad Jirka 0:3, Tauchman Matěj 0:3, Tauchman Jakub 0:3), TJ Lanškroun B - TTC Ústí nad Orlicí 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chládek David 1:2, Najmanová Markéta 0:3, Jančar Oliver 0:3, body hostů: Svojanovský Jakub 2:1, Svojanovský Radim 3:0, Šedová Eliška 3:0), TTC Ústí nad Orlicí - TJ Lanškroun A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svojanovský Jakub 0:3, Svojanovský Radim 2:1, Šedová Eliška 2:1, body hostů: Vybíral Filip 3:0, Kristek Lukáš 1:2, Kristek Patrik 1:2), TJ Sokol Nekoř - TJ Lanškroun B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hovad Jirka 3:0, Tauchman Matěj 3:0, Tauchman Jakub 2:1, body hostů: Chládek David 1:2, Najmanová Markéta 0:3, Jančar Oliver 0:3), TTC Medovinka Hlinsko B - TJ Sokol Rosice nad Labem 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšil Jaroslav 0:2, Fousek David 0:2, Šmahel Michael 0:2, WO 3:0, body hostů: Mudruňka Karel 3:0, Jedlička Matyáš 3:0, WO 0:3), TTC Medovinka Hlinsko A - TJ Tesla Pardubice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Šimon 3:0, Žampach David 2:1, Janáček Adam 1:2, body hostů: Neufingerová Lucie 2:1, Bayerová Anežka ml. 1:2, Fousek Vilém 0:3), TJ Tesla Pardubice A - TTC Medovinka Hlinsko B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Neufingerová Lucie 3:0, Bayerová Anežka ml. 3:0, Fousek Vilém 1:2, body hostů: Pospíšil Jaroslav 1:2, Fousek David 1:2, Šmahel Michael 0:3), TJ Sokol Rosice nad Labem - TTC Medovinka Hlinsko A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mudruňka Karel 3:0, Jedlička Matyáš 2:1, WO 0:3, body hostů: Novotný Šimon 1:1, Žampach David 0:2, Janáček Adam 0:2, WO 3:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy