Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
1. kolo:
Sokol České Meziříčí - Sokol Česká Skalice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Josef 2:2, Kozák Ladislav 0:3, Roleček Patrik 0:3, Polívka Marian 3:1, body hostů: Brát Karel st. 2:2, Marinica Kamil 3:1, Karlík Zdeněk 3:0, Dvořáček Jiří 1:2), Jiskra Bernartice - Lokomotiva Meziměstí 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruliš Tomáš 1:2, Król Krzysztof 0:2, Kroh Petr 0:3, Podivinský Michal 1:2, body hostů: Brzecki Pawel 3:0, Mrozek Andrzej 3:0, Havrlant Zdeněk 3:0, Krejčí Petr 0:2), TTC Kostelec n.O. C - SK Dobré 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Martin 2:2, Myšák Luděk 2:2, Bartoš Petr 1:3, Jenčík Ladislav 3:1, body hostů: Rozínková Kateřina 3:1, Sedloňová Aneta 4:0, Viesner Vojtěch 0:4, Michl Jakub 0:3, Šplíchal Jan 1:0), TJ Náchod - Sokol Častolovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Pavel 3:0, Kostelecký Jan 1:2, Marx Jan 1:2, Stefanu Michal 4:0, body hostů: Schmied Zbyněk 1:3, Beneš Martin 1:2, Šichan Radek 1:2, Jíra Milan 1:2), Jiskra Jaroměř - Sokol Jaroměř-Josefov B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dax Ondřej 4:0, Vojtíšek Radomír ml. 1:3, Svoboda Jiří 2:2, WO 0:5, body hostů: Divecký Filip 2:1, Vacek Roman 2:1, Pilař Matěj 0:2, Čenovský David 1:2, Divecký Jan 0:1, WO 5:0), TTC Kostelec n.O. B - TTC Lhoty u Potštejna 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malínský Milan 2:2, Dušek Josef 1:3, Šilar Petr 2:2, Balous Milan 2:2, body hostů: Novotný Jiří 3:1, Šťastný Daniel 1:3, Sedláček Petr ml. 2:2, Vavruška Jiří 3:1),
2. kolo:
Sokol České Meziříčí - TTC Kostelec n.O. B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Marian 2:2, Fiala Josef 3:1, Roleček Patrik 1:2, Mokrejš Zbyněk 3:1, body hostů: Balous Milan 4:0, Malínský Milan 1:3, Dušek Josef 0:4, Divíšek Dušan 1:2), Sokol Česká Skalice - TTC Lhoty u Potštejna 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brát Karel st. 1:2, Kolátor Vladimír 0:3, Marinica Kamil 1:2, Karlík Zdeněk 2:1, body hostů: Novotný Jiří 3:0, Vavruška Jiří 2:1, Sedláček Petr ml. 0:3, Trnka Jan 3:0), Jiskra Bernartice - Jiskra Jaroměř 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kruliš Tomáš 1:1, Kroh Petr 1:1, Król Krzysztof 0:3, Podivinský Michal 0:3, body hostů: Dax Ondřej 3:0, Svoboda Jiří 2:1, Hardubej Eduard ml. 2:0, Vojtíšek Radomír ml. 1:1), Lokomotiva Meziměstí - Sokol Jaroměř-Josefov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrozek Andrzej 1:3, Havrlant Zdeněk 1:3, Krejčí Petr 0:3, Brzecki Pawel 4:0, body hostů: Divecký Filip 3:1, Vacek Roman 3:1, Čenovský David 3:1, Pilař Matěj 0:3), TTC Kostelec n.O. C - TJ Náchod 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Tomáš 1:2, Bartoš Petr 0:3, Myšák Luděk 0:3, Jakubec Martin 2:1, body hostů: Stefanu Michal 3:0, Bárta Pavel 2:1, Kostelecký Jan 3:0, Marx Jan 1:2), SK Dobré - Sokol Častolovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozínková Kateřina 4:0, Viesner Vojtěch 0:4, Málek Jiří nejml. 0:4, Sedloňová Aneta 4:0, body hostů: Podolský Milan 2:2, Beneš Martin 2:2, Šichan Radek 2:2, Jíra Milan 2:2),
3. kolo:
Sokol České Meziříčí - TTC Lhoty u Potštejna 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polívka Marian 3:0, Fiala Josef 1:2, Roleček Patrik 1:2, Mokrejš Zbyněk 3:0, body hostů: Novotný Jiří 2:1, Vavruška Jiří 1:2, Sedláček Petr ml. 1:2, Trnka Jan 0:3), Sokol Česká Skalice - TTC Kostelec n.O. B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marinica Kamil 3:1, Brát Karel st. 2:2, Kolátor Vladimír 0:3, Karlík Zdeněk 4:0, body hostů: Balous Milan 3:1, Divíšek Dušan 2:2, Malínský Milan 1:3, Dušek Josef 0:3), Jiskra Bernartice - Sokol Jaroměř-Josefov B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kruliš Tomáš 1:1, Podivinský Michal 0:2, Król Krzysztof 0:3, Kroh Petr 0:2, body hostů: Divecký Filip 3:0, Čenovský David 2:0, Vacek Roman 2:0, Pilař Matěj 1:1), Lokomotiva Meziměstí - Jiskra Jaroměř 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrozek Andrzej 3:0, Havrlant Zdeněk 2:0, Krejčí Petr 0:2, Brzecki Pawel 3:0, Nowacki Olgierd 1:0, body hostů: Svoboda Jiří 0:3, Dax Ondřej 1:2, Hardubej Eduard ml. 1:2, Vojtíšek Radomír ml. 0:2), TTC Kostelec n.O. C - Sokol Častolovice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Myšák Luděk 0:4, Bartoš Petr 0:4, Jakubec Martin 2:1, Malík Tomáš 4:0, body hostů: Podolský Milan 2:2, Beneš Martin 3:1, Šichan Radek 2:2, Jíra Milan 2:1), SK Dobré - TJ Náchod 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Viesner Vojtěch 0:2, Sedloňová Aneta 2:0, Michl Jakub 0:3, WO 0:4, body hostů: Stefanu Michal 2:1, Bárta Pavel 1:1, Kostelecký Jan 1:0, Marx Jan 1:0, WO 4:0),
4. kolo:
TTC Kostelec n.O. B - TJ Náchod 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malínský Milan 1:3, Šilar Petr 2:2, Dušek Josef 2:2, Divíšek Dušan 1:3, body hostů: Bárta Pavel 4:0, Kostelecký Jan 3:1, Špelda Jiří 2:2, Kuře Otakar 1:3), TTC Lhoty u Potštejna - Sokol Častolovice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bečička Milan 2:2, Sedláček Petr ml. 2:2, Vavruška Jiří 1:2, Trnka Jan 2:1, Novotný Jiří 1:0, body hostů: Schmied Zbyněk 3:1, Šichan Radek 2:2, Jíra Milan 2:2, Podolský Tomáš 0:3), Jiskra Jaroměř - TTC Kostelec n.O. C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dax Ondřej 3:0, Svoboda Jiří 2:0, Hrobský Josef 1:2, Hardubej Eduard ml. 2:1, body hostů: Malík Tomáš 1:2, Myšák Luděk 0:3, Jakubec Martin 2:1, Jenčík Ladislav 0:2), Sokol Jaroměř-Josefov B - SK Dobré 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vacek Roman 1:0, Kopecký Pavel 2:0, Pilař Matěj 2:1, Čenovský David 2:1, Divecký Jan 1:1, body hostů: Viesner Vojtěch 1:2, Michl Jakub 0:3, Málek Jiří nejml. 0:3, Sedloňová Aneta 2:0), Sokol České Meziříčí - Jiskra Bernartice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Josef 2:1, Polívka Marian 2:1, Roleček Patrik 0:3, Mokrejš Zbyněk 4:0, body hostů: Kruliš Tomáš 2:2, Kroh Petr 2:1, Podivinský Michal 1:2, Król Krzysztof 0:3), Sokol Česká Skalice - Lokomotiva Meziměstí 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marinica Kamil 2:2, Brát Karel st. 3:1, Kolátor Vladimír 0:3, Karlík Zdeněk 3:1, Dvořáček Jiří 1:0, body hostů: Brzecki Pawel 3:1, Mrozek Andrzej 2:2, Havrlant Zdeněk 2:2, Krejčí Petr 0:4),
5. kolo:
TTC Kostelec n.O. B - Sokol Častolovice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Divíšek Dušan 0:4, Malínský Milan 1:2, Šilar Petr 1:2, Balous Milan 4:0, body hostů: Schmied Zbyněk 3:1, Beneš Martin 2:2, Šichan Radek 1:2, Jíra Milan 2:1), TTC Lhoty u Potštejna - TJ Náchod 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bečička Milan 2:0, Sedláček Petr ml. 2:0, Trnka Jan 2:1, Vavruška Jiří 2:0, body hostů: Dyntar Petr 0:3, Špelda Jiří 0:2, Kostelecký Jan 1:1, Baštářová Ludmila 0:2), Jiskra Jaroměř - SK Dobré 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dax Ondřej 1:1, Hardubej Eduard ml. 2:0, Hrobský Josef 3:0, Svoboda Jiří 2:1, body hostů: Viesner Vojtěch 0:3, Michl Jakub 0:3, Málek Jiří nejml. 0:2, Sedloňová Aneta 2:0), Sokol Jaroměř-Josefov B - TTC Kostelec n.O. C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Divecký Filip 2:0, Kopecký Pavel 2:0, Čenovský David 2:0, Vacek Roman 3:0, Pilař Jiří 0:1, body hostů: Jakubec Martin 1:2, Malík Tomáš 0:3, Jenčík Ladislav 0:2, Myšák Luděk 0:2), Sokol České Meziříčí - Lokomotiva Meziměstí 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Marian 3:1, Fiala Josef 1:2, Roleček Patrik 1:2, Mokrejš Zbyněk 4:0, body hostů: Brzecki Pawel 3:1, Mrozek Andrzej 1:3, Havrlant Zdeněk 0:3, Krejčí Petr 1:2), Sokol Česká Skalice - Jiskra Bernartice 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marinica Kamil 2:1, Brát Karel st. 3:0, Pham Ngoc Binh 2:0, Karlík Zdeněk 3:0, Dvořáček Jiří 0:1, body hostů: Kruliš Tomáš 2:1, Kroh Petr 0:3, Voplatek Karel 0:1, Król Krzysztof 0:3, Podivinský Michal 0:2),
6. kolo:
Jiskra Bernartice - TTC Kostelec n.O. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroh Petr 2:2, Podivinský Michal 0:2, Król Krzysztof 3:1, Kruliš Tomáš 2:2, Voplatek Karel 1:1, body hostů: Balous Milan 4:0, Malínský Milan 2:2, Divíšek Dušan 1:3, Dušek Josef 1:3), Lokomotiva Meziměstí - TTC Lhoty u Potštejna 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrozek Andrzej 3:1, Havrlant Zdeněk 2:2, Krejčí Petr 0:4, Brzecki Pawel 3:1, body hostů: Novotný Jiří 3:1, Vavruška Jiří 1:1, Sedláček Petr ml. 2:2, Bečička Milan 2:2, Trnka Jan 0:2), Sokol České Meziříčí - TTC Kostelec n.O. C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Josef 0:4, Polívka Marian 4:0, Roleček Patrik 1:2, Mokrejš Zbyněk 4:0, body hostů: Jakubec Martin 2:2, Jenčík Ladislav 1:3, Malík Tomáš 2:2, Myšák Luděk 1:2), Sokol Česká Skalice - SK Dobré 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček Jiří 1:0, Brát Karel st. 2:0, Marinica Kamil 3:0, Karlík Zdeněk 2:0, Kolátor Vladimír 0:1, body hostů: Viesner Vojtěch 0:3, Michl Jakub 0:2, Málek Jiří nejml. 0:2, Sedloňová Aneta 1:1), TJ Náchod - Jiskra Jaroměř 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kostelecký Jan 3:0, Marx Jan 1:1, Cvetanov Krasimir 1:2, Bárta Pavel 3:0, body hostů: Dax Ondřej 1:2, Svoboda Jiří 2:1, Vojtíšek Radomír ml. 0:3, Hardubej Eduard ml. 0:2), Sokol Častolovice - Sokol Jaroměř-Josefov B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jíra Milan 0:2, Beneš Martin 0:2, Šichan Radek 1:2, Schmied Zbyněk 1:2, body hostů: Divecký Filip 3:0, Kopecký Pavel 2:1, Čenovský David 1:1, Pilař Matěj 2:0),
7. kolo:
Jiskra Bernartice - TTC Lhoty u Potštejna 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruliš Tomáš 2:1, Podivinský Michal 0:3, Kroh Petr 0:3, Król Krzysztof 2:2, body hostů: Novotný Jiří 4:0, Sedláček Petr ml. 3:0, Bečička Milan 1:2, Trnka Jan 0:2, Vavruška Jiří 1:0), Lokomotiva Meziměstí - TTC Kostelec n.O. B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrozek Andrzej 1:3, Havrlant Zdeněk 2:2, Krejčí Petr 0:3, Brzecki Pawel 3:1, body hostů: Balous Milan 4:0, Malínský Milan 1:3, Divíšek Dušan 3:1, Dušek Josef 1:2), Sokol Česká Skalice - TTC Kostelec n.O. C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pham Ngoc Binh 1:1, Brát Karel st. 2:2, Marinica Kamil 2:1, Karlík Zdeněk 2:2, Dvořáček Jiří 1:1, body hostů: Jakubec Martin 2:2, Malík Tomáš 4:0, Myšák Luděk 1:3, Jenčík Ladislav 0:3), Sokol České Meziříčí - SK Dobré 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polívka Marian 1:1, Roleček Patrik 2:0, Kozák Ladislav 3:0, Mokrejš Zbyněk 2:1, body hostů: Viesner Vojtěch 0:3, Michl Jakub 0:3, Málek Jiří nejml. 0:2, Sedloňová Aneta 2:0), TJ Náchod - Sokol Jaroměř-Josefov B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kostelecký Jan 2:2, Marx Jan 1:3, Burdych Viktor 2:2, Bárta Pavel 3:1, body hostů: Divecký Filip 2:2, Čenovský David 1:2, Vacek Roman 3:1, Pilař Matěj 2:2, Kopecký Pavel 0:1), Sokol Častolovice - Jiskra Jaroměř 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jíra Milan 2:2, Šichan Radek 2:2, Beneš Martin 1:3, Schmied Zbyněk 3:1, body hostů: Svoboda Jiří 2:2, Dax Ondřej 4:0, Vojtíšek Radomír ml. 0:4, Hardubej Eduard ml. 2:2),
8. kolo:
TTC Kostelec n.O. B - Jiskra Jaroměř 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malínský Milan 1:3, Bolehovský Martin st. 1:3, Šilar Petr 1:3, Balous Milan 4:0, body hostů: Dax Ondřej 3:1, Hardubej Eduard ml. 3:1, Svoboda Jiří 1:3, Vojtíšek Radomír ml. 2:2), TTC Lhoty u Potštejna - Sokol Jaroměř-Josefov B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vavruška Jiří 1:2, Sedláček Petr ml. 1:1, Trnka Jan 0:3, Novotný Jiří 0:1, Bečička Milan 1:1, body hostů: Divecký Filip 3:0, Kopecký Pavel 1:1, Vacek Roman 3:0, Čenovský David 1:1, Pilař Matěj 0:1), Sokol České Meziříčí - TJ Náchod 9:9 (čtyřhry 3:0, body domácích: Polívka Marian 2:2, Fiala Josef 1:3, Kozák Ladislav 0:4, Mokrejš Zbyněk 4:0, body hostů: Bárta Pavel 2:2, Stefanu Michal 3:1, Kostelecký Jan 1:3, Burdych Viktor 3:1), Sokol Česká Skalice - Sokol Častolovice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hamzová Klárka 0:4, Brát Karel st. 1:3, Marinica Kamil 3:0, Karlík Zdeněk 4:0, body hostů: Schmied Zbyněk 2:2, Beneš Martin 2:2, Šichan Radek 1:3, Jíra Milan 2:1), Jiskra Bernartice - TTC Kostelec n.O. C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kroh Petr 1:3, Voplatek Karel 2:1, Podivinský Michal 2:1, Kruliš Tomáš 3:1, body hostů: Jakubec Martin 2:2, Myšák Luděk 2:2, Jenčík Ladislav 1:2, Bartoš Petr 1:2), Lokomotiva Meziměstí - SK Dobré 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrozek Andrzej 2:2, Havrlant Zdeněk 1:3, Nowacki Olgierd 2:2, Brzecki Pawel 3:1, body hostů: Dymák Lukáš 3:1, Šplíchal Jan 4:0, Viesner Vojtěch 1:3, Málek Jiří nejml. 0:2, Hejzlarová Lucie 0:2),
9. kolo:
TTC Kostelec n.O. B - Sokol Jaroměř-Josefov B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bolehovský Martin st. 2:2, Šilar Petr 0:3, Divíšek Dušan 1:2, Balous Milan 2:0, Malínský Milan 1:1, body hostů: Divecký Filip 2:2, Vacek Roman 4:0, Kopecký Pavel 1:0, Pilař Matěj 1:2, Čenovský David 0:2), TTC Lhoty u Potštejna - Jiskra Jaroměř 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavruška Jiří 2:2, Sedláček Petr ml. 1:3, Bečička Milan 3:1, Novotný Jiří 2:1, Trnka Jan 0:1, body hostů: Dax Ondřej 3:1, Hardubej Eduard ml. 2:2, Svoboda Jiří 0:4, Vojtíšek Radomír ml. 3:1), Sokol České Meziříčí - Sokol Častolovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Marian 3:0, Fiala Josef 2:1, Kozák Ladislav 0:3, Mokrejš Zbyněk 4:0, body hostů: Schmied Zbyněk 2:2, Beneš Martin 1:2, Šichan Radek 1:2, Jíra Milan 0:3), Sokol Česká Skalice - TJ Náchod 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pham Ngoc Binh 1:3, Dvořáček Jiří 0:4, Marinica Kamil 3:1, Karlík Zdeněk 3:1, body hostů: Stefanu Michal 2:2, Bárta Pavel 4:0, Kostelecký Jan 2:2, Burdych Viktor 1:3), Jiskra Bernartice - SK Dobré 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruliš Tomáš 2:1, Podivinský Michal 1:2, Kroh Petr 0:3, Król Krzysztof 1:3, body hostů: Dymák Lukáš 4:0, Šplíchal Jan 3:0, Viesner Vojtěch 2:1, Málek Jiří nejml. 0:2, Hejzlarová Lucie 0:1), Lokomotiva Meziměstí - TTC Kostelec n.O. C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrozek Andrzej 1:3, Havrlant Zdeněk 2:2, Krejčí Petr 0:4, Brzecki Pawel 3:1, body hostů: Kubrt Martin 4:0, Jakubec Martin 3:1, Malík Tomáš 2:2, Myšák Luděk 1:3),
10. kolo:
TTC Kostelec n.O. C - TTC Kostelec n.O. B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoš Petr 0:2, Malík Tomáš 1:1, Jakubec Martin 3:0, Myšák Luděk 1:1, WO 4:0, body hostů: Balous Milan 2:1, Malínský Milan 1:2, Dušek Josef 1:2, WO 0:4), SK Dobré - TTC Lhoty u Potštejna 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Viesner Vojtěch 0:4, Dymák Lukáš 2:2, Šplíchal Jan 4:0, Sedloňová Aneta 3:1, body hostů: Novotný Jiří 3:1, Sedláček Petr ml. 1:3, Bečička Milan 0:2, Vavruška Jiří 2:2, Trnka Jan 1:1), TJ Náchod - Jiskra Bernartice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kostelecký Jan 2:0, Stefanu Michal 2:0, Marx Jan 2:1, Bárta Pavel 2:0, body hostů: Kruliš Tomáš 0:3, Kroh Petr 1:1, Podivinský Michal 0:2, Król Krzysztof 0:2), Sokol Častolovice - Lokomotiva Meziměstí 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jíra Milan 0:4, Beneš Martin 3:1, Šichan Radek 2:2, Schmied Zbyněk 3:1, body hostů: Brzecki Pawel 4:0, Mrozek Andrzej 2:2, Nowacki Olgierd 1:3, Krejčí Petr 1:3), Jiskra Jaroměř - Sokol České Meziříčí 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dax Ondřej 3:0, Hardubej Eduard ml. 3:0, Vojtíšek Radomír ml. 2:1, Svoboda Jiří 2:2, body hostů: Fiala Josef 0:4, Polívka Marian 2:1, Roleček Patrik 1:2, Kozák Ladislav 0:3), Sokol Jaroměř-Josefov B - Sokol Česká Skalice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Pavel 2:1, Vítková Hana 1:1, Čenovský David 3:0, Vacek Roman 2:1, body hostů: Marinica Kamil 2:1, Karlík Zdeněk 1:2, Brát Karel st. 0:3, Dvořáček Jiří 0:2),
11. kolo:
TTC Kostelec n.O. C - TTC Lhoty u Potštejna 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Martin 2:2, Myšák Luděk 1:3, Malík Tomáš 1:3, Kubrt Martin 4:0, body hostů: Novotný Jiří 3:1, Sedláček Petr ml. 3:1, Bečička Milan 0:4, Vavruška Jiří 2:2), SK Dobré - TTC Kostelec n.O. B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Viesner Vojtěch 2:1, Dymák Lukáš 1:1, Šplíchal Jan 3:0, Sedloňová Aneta 3:0, body hostů: Balous Milan 2:1, Divíšek Dušan 0:3, Šilar Petr 0:3, Dušek Josef 0:2), TJ Náchod - Lokomotiva Meziměstí 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostelecký Jan 3:1, Stefanu Michal 2:1, Marx Jan 1:2, Bárta Pavel 3:1, body hostů: Brzecki Pawel 3:1, Mrozek Andrzej 1:3, Nowacki Olgierd 1:2, Krejčí Petr 0:3), Sokol Častolovice - Jiskra Bernartice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jíra Milan 2:1, Beneš Martin 3:0, Šichan Radek 2:1, Schmied Zbyněk 1:2, body hostů: Kruliš Tomáš 0:2, Kroh Petr 0:3, Voplatek Karel 2:1, Król Krzysztof 2:1, Podivinský Michal 0:1), Jiskra Jaroměř - Sokol Česká Skalice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hardubej Eduard ml. 2:2, Svoboda Jiří 2:2, Vojtíšek Radomír ml. 1:3, Dax Ondřej 3:1, body hostů: Marinica Kamil 3:1, Karlík Zdeněk 3:1, Brát Karel st. 1:3, Dvořáček Jiří 1:3), Sokol Jaroměř-Josefov B - Sokol České Meziříčí 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Pavel 1:1, Čenovský David 1:1, Vítková Hana 3:0, Vacek Roman 3:0, body hostů: Polívka Marian 2:1, Kozák Ladislav 0:3, Roleček Patrik 0:2, Fiala Josef 0:2),
12. kolo:
Sokol Česká Skalice - Sokol České Meziříčí 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brát Karel st. 1:2, Hamzová Klárka 0:2, Pham Ngoc Binh 1:1, Karlík Zdeněk 1:2, Měšťanová Petra 0:1, body hostů: Mokrejš Zbyněk 3:0, Polívka Marian 3:0, Fiala Josef 1:2, Roleček Patrik 1:1), Lokomotiva Meziměstí - Jiskra Bernartice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrozek Andrzej 3:1, Krejčí Petr 0:4, Nowacki Olgierd 2:2, Brzecki Pawel 4:0, body hostů: Kruliš Tomáš 2:2, Voplatek Karel 1:3, Kroh Petr 3:1, Podivinský Michal 1:3), SK Dobré - TTC Kostelec n.O. C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Viesner Vojtěch 1:3, Doucková Aneta 2:1, Šplíchal Jan 3:0, Dymák Lukáš 3:1, body hostů: Malík Tomáš 3:1, Jakubec Martin 0:4, Jenčík Ladislav 1:2, Bartoš Petr 1:2), Sokol Častolovice - TJ Náchod 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podolský Milan 1:3, Šichan Radek 3:1, Jíra Milan 2:2, Beneš Martin 1:3, body hostů: Bárta Pavel 3:1, Kostelecký Jan 1:3, Marx Jan 4:0, Burdych Viktor 1:3), Sokol Jaroměř-Josefov B - Jiskra Jaroměř 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Pavel 2:1, Divecký Filip 2:1, Čenovský David 1:2, Vacek Roman 3:1, body hostů: Dax Ondřej 2:2, Hardubej Eduard ml. 2:1, Svoboda Jiří 1:2, Vojtíšek Radomír ml. 0:3), TTC Lhoty u Potštejna - TTC Kostelec n.O. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bečička Milan 1:0, Vavruška Jiří 3:1, Marek Jiří 0:4, Sedláček Petr ml. 3:1, Trnka Jan 1:2, body hostů: Balous Milan 3:1, Malínský Milan 2:2, Šilar Petr 2:2, Divíšek Dušan 1:3),
13. kolo:
TTC Kostelec n.O. B - Sokol České Meziříčí 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šilar Petr 2:2, Malínský Milan 1:3, Divíšek Dušan 3:1, Balous Milan 3:1, body hostů: Mokrejš Zbyněk 4:0, Polívka Marian 2:2, Fiala Josef 0:4, Roleček Patrik 1:3), TTC Lhoty u Potštejna - Sokol Česká Skalice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Jan 2:2, Vavruška Jiří 3:1, Sedláček Petr ml. 2:2, Bečička Milan 1:0, Marek Jiří 0:3, body hostů: Karlík Zdeněk 4:0, Marinica Kamil 2:2, Brát Karel st. 2:2, Kolátor Vladimír 0:4), Jiskra Jaroměř - Jiskra Bernartice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dax Ondřej 3:1, Hardubej Eduard ml. 2:2, Vojtíšek Radomír ml. 3:1, Svoboda Jiří 1:3, body hostů: Kruliš Tomáš 3:1, Kroh Petr 3:1, Voplatek Karel 1:3, Podivinský Michal 0:4), Sokol Jaroměř-Josefov B - Lokomotiva Meziměstí 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Pavel 1:1, Vacek Roman 2:1, Divecký Filip 2:1, Čenovský David 2:2, Pilař Jiří 1:1, body hostů: Brzecki Pawel 3:1, Mrozek Andrzej 1:3, Havrlant Zdeněk 1:2, Nowacki Olgierd 1:2), TJ Náchod - TTC Kostelec n.O. C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostelecký Jan 3:1, Burdych Viktor 3:1, Špelda Jiří 0:3, Bárta Pavel 3:1, body hostů: Jakubec Martin 0:2, Malík Tomáš 3:1, Myšák Luděk 1:3, Jenčík Ladislav 0:3, Kubrt Martin 2:0), Sokol Častolovice - SK Dobré 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jíra Milan 2:1, Beneš Martin 2:1, Šichan Radek 2:1, Schmied Zbyněk 2:1, body hostů: Dymák Lukáš 3:0, Viesner Vojtěch 1:2, Málek Jiří nejml. 0:3, Michl Jakub 0:3),
14. kolo:
TTC Lhoty u Potštejna - Sokol České Meziříčí 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavruška Jiří 0:4, Sedláček Petr ml. 3:1, Šťastný Daniel 2:1, Novotný Jiří 3:1, body hostů: Mokrejš Zbyněk 4:0, Polívka Marian 1:3, Fiala Josef 1:3, Roleček Patrik 1:2), TTC Kostelec n.O. B - Sokol Česká Skalice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malínský Milan 1:3, Šilar Petr 2:2, Divíšek Dušan 1:2, Balous Milan 2:2, body hostů: Karlík Zdeněk 3:1, Marinica Kamil 3:1, Brát Karel st. 3:1, Kolátor Vladimír 0:3), Sokol Jaroměř-Josefov B - Jiskra Bernartice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Roman 3:0, Pilař Jiří 2:1, Čenovský David 3:0, Divecký Filip 1:2, body hostů: Kruliš Tomáš 1:2, Kroh Petr 1:2, Voplatek Karel 1:2, Podivinský Michal 0:3), Jiskra Jaroměř - Lokomotiva Meziměstí 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hardubej Eduard ml. 2:1, Svoboda Jiří 2:1, Vojtíšek Radomír ml. 1:2, Dax Ondřej 4:0, body hostů: Brzecki Pawel 3:1, Mrozek Andrzej 0:3, Havrlant Zdeněk 1:2, Nowacki Olgierd 0:3), Sokol Častolovice - TTC Kostelec n.O. C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jíra Milan 2:0, Beneš Martin 2:0, Šichan Radek 2:1, Schmied Zbyněk 2:1, body hostů: Malík Tomáš 0:3, Myšák Luděk 1:2, Bartoš Petr 0:2, Jenčík Ladislav 1:1), TJ Náchod - SK Dobré 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kostelecký Jan 2:0, Burdych Viktor 1:1, Ptáček Ladislav 3:0, Bárta Pavel 2:0, body hostů: Dymák Lukáš 1:2, Málek Jiří nejml. 0:2, Viesner Vojtěch 0:2, Michl Jakub 0:2),
15. kolo:
TJ Náchod - TTC Kostelec n.O. B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostelecký Jan 3:1, Marx Jan 1:2, Baštářová Ludmila 2:1, Bárta Pavel 3:1, body hostů: Balous Milan 4:0, Šilar Petr 1:3, Malínský Milan 0:3, Divíšek Dušan 0:3), Sokol Častolovice - TTC Lhoty u Potštejna 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jíra Milan 2:2, Beneš Martin 2:2, Šichan Radek 2:2, Schmied Zbyněk 2:2, body hostů: Vavruška Jiří 2:0, Sedláček Petr ml. 3:1, Bečička Milan 3:1, Vevjora Rostislav 0:4, Drahoš Zdeněk 0:2), TTC Kostelec n.O. C - Jiskra Jaroměř 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jenčík Ladislav 1:3, Malík Tomáš 1:3, Myšák Luděk 0:3, Kubrt Martin 4:0, body hostů: Dax Ondřej 3:1, Hardubej Eduard ml. 3:1, Svoboda Jiří 2:2, Vojtíšek Radomír ml. 1:2), SK Dobré - Sokol Jaroměř-Josefov B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Viesner Vojtěch 1:2, Málek Jiří nejml. 0:3, Koďousková Eliška 0:3, Dymák Lukáš 3:0, body hostů: Vacek Roman 3:0, Čenovský David 2:1, Kopecký Pavel 2:1, Divecký Filip 0:2, Pilař Matěj 1:0), Jiskra Bernartice - Sokol České Meziříčí 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroh Petr 0:2, Voplatek Karel 0:2, Podivinský Michal 0:3, Kruliš Tomáš 1:2, body hostů: Mokrejš Zbyněk 3:0, Polívka Marian 3:0, Fiala Josef 1:1, Roleček Patrik 2:0), Lokomotiva Meziměstí - Sokol Česká Skalice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrozek Andrzej 1:3, Havrlant Zdeněk 2:2, Nowacki Olgierd 0:4, Brzecki Pawel 4:0, body hostů: Karlík Zdeněk 3:1, Marinica Kamil 3:1, Měšťanová Petra 1:3, Brát Karel st. 2:2),
16. kolo:
Sokol Častolovice - TTC Kostelec n.O. B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jíra Milan 3:0, Beneš Martin 1:2, Šichan Radek 1:2, Schmied Zbyněk 4:0, body hostů: Balous Milan 2:2, Divíšek Dušan 1:2, Malínský Milan 1:2, Dušek Josef 0:3), TJ Náchod - TTC Lhoty u Potštejna 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostelecký Jan 1:3, Marx Jan 2:2, Hoferka Dušan 1:3, Bárta Pavel 4:0, body hostů: Šťastný Daniel 3:1, Sedláček Petr ml. 2:2, Bečička Milan 1:3, Trnka Jan 2:2), SK Dobré - Jiskra Jaroměř 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Viesner Vojtěch 0:3, Málek Jiří nejml. 0:2, Koďousková Eliška 0:3, Dymák Lukáš 2:1, body hostů: Svoboda Jiří 3:0, Vojtíšek Radomír ml. 2:1, Hardubej Eduard ml. 2:1, Dax Ondřej 2:0), TTC Kostelec n.O. C - Sokol Jaroměř-Josefov B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Petr 0:2, Myšák Luděk 0:2, Jenčík Ladislav 1:2, Malík Tomáš 1:2, body hostů: Pilař Matěj 2:1, Vacek Roman 3:0, Kopecký Pavel 2:0, Čenovský David 1:1), Lokomotiva Meziměstí - Sokol České Meziříčí 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrozek Andrzej 1:2, Havrlant Zdeněk 1:2, Krejčí Petr 0:2, Brzecki Pawel 3:1, Nowacki Olgierd 0:1, body hostů: Mokrejš Zbyněk 4:0, Polívka Marian 2:1, Fiala Josef 2:1, Roleček Patrik 0:3), Jiskra Bernartice - Sokol Česká Skalice 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kroh Petr 3:1, Voplatek Karel 0:4, Podivinský Michal 0:3, Kruliš Tomáš 2:2, body hostů: Karlík Zdeněk 4:0, Marinica Kamil 3:1, Měšťanová Petra 2:2, Brát Karel st. 1:2),
17. kolo:
TTC Kostelec n.O. B - Jiskra Bernartice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Divíšek Dušan 1:2, Šilar Petr 1:2, Malínský Milan 2:1, Balous Milan 4:0, body hostů: Kruliš Tomáš 3:1, Kroh Petr 1:2, Król Krzysztof 1:2, Podivinský Michal 0:3), TTC Lhoty u Potštejna - Lokomotiva Meziměstí 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bečička Milan 1:1, Sedláček Petr ml. 1:3, Šťastný Daniel 3:1, Novotný Jiří 3:1, Vavruška Jiří 1:1, body hostů: Brzecki Pawel 4:0, Mrozek Andrzej 0:4, Havrlant Zdeněk 2:2, Nowacki Olgierd 1:3), TTC Kostelec n.O. C - Sokol České Meziříčí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Jakub 2:2, Bartoš Petr 1:3, Jenčík Ladislav 2:2, Malík Tomáš 3:1, body hostů: Polívka Marian 2:2, Fiala Josef 4:0, Roleček Patrik 2:2, Zítko Pavel 0:4), SK Dobré - Sokol Česká Skalice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sivák Ivan 0:3, Sivák Jakub 0:3, Hejzlarová Lucie 1:2, Dymák Lukáš 3:0, body hostů: Marinica Kamil 2:1, Brát Karel st. 2:1, Měšťanová Petra 2:1, Hamzová Klárka 2:1), Jiskra Jaroměř - TJ Náchod 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hardubej Eduard ml. 3:0, Svoboda Jiří 2:1, Vojtíšek Radomír ml. 0:3, Dax Ondřej 4:0, body hostů: Bárta Pavel 2:2, Kostelecký Jan 1:2, Marx Jan 1:2, Ptáček Ladislav 0:3), Sokol Jaroměř-Josefov B - Sokol Častolovice 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pilař Matěj 1:1, Divecký Filip 2:0, Kopecký Pavel 1:0, Čenovský David 0:2, Vacek Roman 1:1, WO 4:0, body hostů: Schmied Zbyněk 2:1, Šichan Radek 2:1, Beneš Martin 0:3, WO 0:4),
18. kolo:
TTC Lhoty u Potštejna - Jiskra Bernartice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bečička Milan 1:1, Šťastný Daniel 1:1, Sedláček Petr ml. 2:1, Novotný Jiří 3:0, Vavruška Jiří 1:0, body hostů: Kruliš Tomáš 1:2, Kroh Petr 1:2, Król Krzysztof 1:2, Podivinský Michal 0:2), TTC Kostelec n.O. B - Lokomotiva Meziměstí 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šilar Petr 3:1, Malínský Milan 2:2, Divíšek Dušan 2:2, Balous Milan 3:1, body hostů: Brzecki Pawel 4:0, Mrozek Andrzej 0:4, Havrlant Zdeněk 2:2, Nowacki Olgierd 0:4), TTC Kostelec n.O. C - Sokol Česká Skalice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malík Jakub 1:3, Bartoš Petr 2:2, Jenčík Ladislav 1:3, Malík Tomáš 3:1, body hostů: Marinica Kamil 3:1, Brát Karel st. 4:0, Měšťanová Petra 2:2, Hamzová Klárka 0:4), SK Dobré - Sokol České Meziříčí 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sivák Ivan 1:2, Sivák Jakub 0:2, Hejzlarová Lucie 0:3, Dymák Lukáš 2:1, body hostů: Polívka Marian 3:0, Fiala Josef 2:0, Roleček Patrik 2:1, Zítko Pavel 0:2, Mokrejš Zbyněk 1:0), Sokol Jaroměř-Josefov B - TJ Náchod 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Divecký Filip 4:0, Kopecký Pavel 1:1, Vacek Roman 3:1, Pilař Matěj 0:4, Čenovský David 1:1, body hostů: Bárta Pavel 2:2, Kostelecký Jan 2:2, Marx Jan 2:2, Ptáček Ladislav 1:3), Jiskra Jaroměř - Sokol Častolovice 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hardubej Eduard ml. 1:0, Vojtíšek Radomír ml. 1:1, Svoboda Jiří 3:0, Dax Ondřej 1:0, WO 3:0, body hostů: Schmied Zbyněk 1:2, Šichan Radek 0:2, Beneš Martin 0:2, WO 0:3),
19. kolo:
Jiskra Jaroměř - TTC Kostelec n.O. B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dax Ondřej 3:1, Hardubej Eduard ml. 3:1, Vojtíšek Radomír ml. 1:3, Svoboda Jiří 2:2, body hostů: Balous Milan 4:0, Šilar Petr 2:2, Malínský Milan 1:3, Divíšek Dušan 0:4), Sokol Jaroměř-Josefov B - TTC Lhoty u Potštejna 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čenovský David 3:1, Divecký Jan 0:2, Pilař Matěj 1:2, Divecký Filip 4:0, Pilař Jiří 0:1, body hostů: Trnka Jan 2:2, Dostál Jan 1:3, Sedláček Petr ml. 2:1, Bečička Milan 0:1, Vavruška Jiří 1:1), TJ Náchod - Sokol České Meziříčí 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bárta Pavel 1:0, Kostelecký Jan 2:0, Stefanu Michal 3:0, Marx Jan 0:1, WO 4:0, body hostů: Kozák Ladislav 0:3, Roleček Patrik 0:2, Polívka Marian 1:1, WO 0:4), Sokol Častolovice - Sokol Česká Skalice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jíra Milan 2:1, Podolský Tomáš 1:2, Beneš Martin 2:1, Schmied Zbyněk 3:0, body hostů: Marinica Kamil 2:1, Brát Karel st. 2:1, Pham Ngoc Binh 0:3, Kolátor Vladimír 0:3), TTC Kostelec n.O. C - Jiskra Bernartice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jenčík Ladislav 3:0, Jakubec Martin 2:0, Malík Jakub 1:2, Malík Tomáš 3:0, body hostů: Kruliš Tomáš 1:2, Kroh Petr 0:3, Król Krzysztof 1:2, Podivinský Michal 0:2), SK Dobré - Lokomotiva Meziměstí 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doucková Aneta 1:2, Dymák Lukáš 2:1, Sedloňová Aneta 2:1, Šplíchal Jan 4:0, body hostů: Brzecki Pawel 3:1, Mrozek Andrzej 0:3, Havrlant Zdeněk 1:2, Krejčí Petr 0:3),
20. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov B - TTC Kostelec n.O. B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilař Matěj 1:3, Pilař Jiří 1:3, Čenovský David 3:1, Divecký Filip 2:1, Hardubej Eduard st. 0:1, body hostů: Balous Milan 3:1, Šilar Petr 2:2, Malínský Milan 2:2, Divíšek Dušan 2:2), Jiskra Jaroměř - TTC Lhoty u Potštejna 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dax Ondřej 3:0, Hardubej Eduard ml. 2:0, Vojtíšek Radomír ml. 0:3, Svoboda Jiří 3:0, body hostů: Sedláček Petr ml. 0:2, Dostál Jan 1:2, Trnka Jan 1:2, Bečička Milan 0:2, Vavruška Jiří 1:0), Sokol Častolovice - Sokol České Meziříčí 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podolský Tomáš 0:3, Beneš Martin 1:2, Šichan Radek 2:1, Schmied Zbyněk 2:2, body hostů: Mokrejš Zbyněk 4:0, Polívka Marian 2:1, Fiala Josef 1:2, Roleček Patrik 1:2), TJ Náchod - Sokol Česká Skalice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kostelecký Jan 0:2, Marx Jan 1:2, Stefanu Michal 1:2, Bárta Pavel 4:0, WO 0:2, body hostů: Marinica Kamil 3:1, Brát Karel st. 2:1, Pham Ngoc Binh 0:2, Kolátor Vladimír 1:2, WO 2:0), SK Dobré - Jiskra Bernartice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doucková Aneta 1:1, Dymák Lukáš 2:0, Sedloňová Aneta 3:0, Šplíchal Jan 2:0, body hostů: Kruliš Tomáš 1:2, Kroh Petr 0:2, Król Krzysztof 0:2, Podivinský Michal 0:2), TTC Kostelec n.O. C - Lokomotiva Meziměstí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Martin 1:3, Malík Tomáš 2:2, Jenčík Ladislav 1:3, Kubrt Martin 4:0, body hostů: Brzecki Pawel 3:1, Mrozek Andrzej 2:2, Havrlant Zdeněk 3:1, Krejčí Petr 0:4),
21. kolo:
TTC Kostelec n.O. B - TTC Kostelec n.O. C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malínský Milan 2:0, Dušek Josef 1:1, Šilar Petr 1:2, Balous Milan 1:1, WO 4:0, body hostů: Jakubec Martin 2:1, Bartoš Petr 1:2, Myšák Luděk 1:2, WO 0:4), TTC Lhoty u Potštejna - SK Dobré 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Jan 1:3, Dostál Jan 1:2, Sedláček Petr ml. 1:2, Vavruška Jiří 2:1, Bečička Milan 0:1, body hostů: Šplíchal Jan 4:0, Dymák Lukáš 4:0, Viesner Vojtěch 1:2, Hejzlarová Lucie 0:3), Jiskra Bernartice - TJ Náchod 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroh Petr 1:3, Pokorný Jiří 1:2, Podivinský Michal 0:3, Kruliš Tomáš 3:1, body hostů: Bárta Pavel 4:0, Marx Jan 3:1, Špelda Jiří 1:2, Hoferka Dušan 1:2), Lokomotiva Meziměstí - Sokol Častolovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havrlant Zdeněk 3:1, Mrozek Andrzej 1:3, Krejčí Petr 0:2, Brzecki Pawel 4:0, Nowacki Olgierd 1:1, body hostů: Schmied Zbyněk 2:2, Šichan Radek 1:3, Beneš Martin 3:1, Jíra Milan 1:3), Sokol České Meziříčí - Jiskra Jaroměř 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kozák Ladislav 1:2, Roleček Patrik 1:2, Fiala Josef 2:2, WO 0:4, body hostů: Hrobský Josef 1:2, Hardubej Eduard ml. 1:1, Dax Ondřej 1:1, Svoboda Jiří 3:0, WO 4:0), Sokol Česká Skalice - Sokol Jaroměř-Josefov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pham Ngoc Binh 0:4, Měšťanová Petra 1:2, Marinica Kamil 0:3, Karlík Zdeněk 4:0, body hostů: Divecký Filip 3:1, Čenovský David 3:1, Pilař Matěj 2:1, Divecký Jan 1:1, Nedomlel Lukáš 0:1),
22. kolo:
TTC Lhoty u Potštejna - TTC Kostelec n.O. C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Petr ml. 2:0, Trnka Jan 2:0, Bečička Milan 3:0, Marek Jiří 0:1, Vavruška Jiří 2:0, body hostů: Malík Jakub 0:3, Jakubec Martin 0:3, Myšák Luděk 0:2, Malík Tomáš 1:1), TTC Kostelec n.O. B - SK Dobré 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sláma Vladimír 1:1, Divíšek Dušan 0:2, Dušek Josef 1:2, Balous Milan 3:0, WO 4:0, body hostů: Dymák Lukáš 3:1, Viesner Vojtěch 2:1, Hejzlarová Lucie 0:3, WO 0:4), Lokomotiva Meziměstí - TJ Náchod 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havrlant Zdeněk 2:1, Mrozek Andrzej 2:1, Krejčí Petr 0:3, Brzecki Pawel 4:0, body hostů: Bárta Pavel 3:1, Marx Jan 1:2, Ptáček Ladislav 1:2, Hoferka Dušan 0:3), Jiskra Bernartice - Sokol Častolovice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kroh Petr 1:2, Król Krzysztof 0:3, Podivinský Michal 1:2, Kruliš Tomáš 2:1, body hostů: Schmied Zbyněk 2:1, Šichan Radek 3:0, Beneš Martin 1:2, Jíra Milan 2:1), Sokol Česká Skalice - Jiskra Jaroměř 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Měšťanová Petra 1:3, Brát Karel st. 4:0, Pham Ngoc Binh 2:2, Marinica Kamil 2:2, body hostů: Dax Ondřej 3:1, Svoboda Jiří 3:1, Hrobský Josef 1:3, Hardubej Eduard ml. 0:4), Sokol České Meziříčí - Sokol Jaroměř-Josefov B 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Roleček Patrik 0:3, Kozák Ladislav 0:3, Fiala Josef 2:1, WO 0:3, body hostů: Čenovský David 2:0, Divecký Jan 3:0, Nedomlel Lukáš 1:1, Pilař Matěj 1:1, WO 3:0),
Krajská soutěž 1. třídy
1. kolo:
Sparta Úpice - TJ Trutnov - Poříčí A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocián Libor 2:1, Oláh Jan 0:3, Smékal Lubomír 0:3, Brát Marek 1:2, body hostů: Tuček Dušan 2:1, Hladík Michal 3:0, Vašíček Karel 2:1, Tuček Adam 2:1), Sokol Železnice - Sokol Nemyčeves 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záboj Matěj 0:4, Rohlíček Jan 2:2, Frýba Zdeněk 2:2, Horák Karel 3:1, body hostů: Ornst Jan 4:0, Trč Roman ml. 1:3, Trč Tomáš 1:3, Kazda Petr 3:1), DTJ -Slavia Hradec Králové E - Sokol PP Hradec Králové 2 E 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chládek Martin 1:2, Paclík Jiří 2:0, Daněk Roman 2:1, Píše Pavel 1:2, WO 4:0, body hostů: Kačer Radek 1:3, Jakubský Filip 1:3, Hušek Adam 3:0, WO 0:4), TTC KB Vrchlabí B - Sokol Valdice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matěásko Jiří 0:3, Tomeš Petr 0:2, Mikeška Michal 0:3, Horák Jaroslav 2:1, body hostů: Jirásek Milan 3:0, Kašpar Petr 3:0, Jirásek Martin st. 2:1, Jirásek Martin ml. 1:1), TJ Dvůr Králové n.L. B - SK Janské Lázně 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Petr 1:3, Kléma Jan 1:3, Krýza Luděk 3:1, Jež Rostislav 3:1, body hostů: Toth Vlastimil 4:0, Hnik Ondřej 1:3, Nývlt Ladislav 1:3, Klouček Pavel 2:2), Sokol Libchyně - Baník Vamberk 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Milan st. 2:2, Janko Lukáš 2:2, Ducháč Radek 3:1, Matouš Pavel 1:3, body hostů: Jakubec Jan 4:0, Vrkoslav Martin 2:2, Macháček Michal 0:4, Podolka Jan 2:2),
2. kolo:
Sparta Úpice - Baník Vamberk 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smékal Lubomír 1:3, Oláh Jan 1:3, Kocián Libor 2:1, Brát Marek 2:2, body hostů: Jakubec Jan 3:1, Vrkoslav Martin 4:0, Macháček Michal 1:3, Podolka Jan 1:2), TJ Trutnov - Poříčí A - Sokol Libchyně 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tuček Dušan 3:1, Vašíček Karel 0:4, Hladík Michal 1:3, Tuček Adam 4:0, body hostů: Ducháč Radek 3:1, Janko Lukáš 2:2, Matouš Pavel 1:3, Mach Milan st. 2:2), Sokol Železnice - TJ Dvůr Králové n.L. B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalousek Jaroslav 0:3, Stránská Anna 0:1, Frýba Zdeněk 0:3, Horák Karel 2:1, Rohlíček Jan 1:1, body hostů: Krýza Luděk 2:1, Jež Rostislav 3:0, Šulc Petr 2:1, Kléma Jan 2:1), Sokol Nemyčeves - SK Janské Lázně 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Petr 3:1, Trč Tomáš 2:2, Ornst Jan 3:0, Trč Roman ml. 1:3, body hostů: Toth Vlastimil 3:1, Hnik Ondřej 2:2, Nývlt Ladislav 0:4, Klouček Pavel 1:2), DTJ -Slavia Hradec Králové E - TTC KB Vrchlabí B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Pavel 2:1, Paclík Jiří 2:0, Daněk Roman 2:1, Píše Pavel 2:0, WO 1:0, body hostů: Vitvar Roman 1:2, Horák Jaroslav 1:1, Brázda Martin 0:3, Matěásko Jiří 0:2, WO 0:1), Sokol PP Hradec Králové 2 E - Sokol Valdice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačer Radek 2:1, Sazimová Terezie 2:1, Kozáková Tereza 3:0, Mynář Marian 2:1, body hostů: Jirásek Milan 2:1, Kašpar Petr 0:3, Rejha Jan 1:2, Hlava Martin 0:3),
3. kolo:
Sparta Úpice - Sokol Libchyně 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smékal Lubomír 0:1, Oláh Jan 1:1, Brát Marek 3:0, Kocián Libor 2:0, WO 3:0, body hostů: Ducháč Radek 2:1, Matouš Pavel 0:3, Mach Milan st. 0:2, WO 0:3), TJ Trutnov - Poříčí A - Baník Vamberk 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tuček Dušan 2:1, Vašíček Karel 1:2, Hladík Michal 0:3, Tuček Adam 2:2, body hostů: Jakubec Jan 4:0, Vrkoslav Martin 3:0, Macháček Michal 1:2, Podolka Jan 0:3), Sokol Železnice - SK Janské Lázně 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záboj Matěj 3:0, Rohlíček Jan 2:0, Stránská Anna 0:3, Horák Karel 3:0, body hostů: Toth Vlastimil 1:2, Hnik Ondřej 1:2, Klouček Pavel 1:2, Nývlt Ladislav 0:2), Sokol Nemyčeves - TJ Dvůr Králové n.L. B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Petr 4:0, Trč Tomáš 1:2, Trč Roman ml. 0:3, Ornst Jan 4:0, body hostů: Krýza Luděk 1:3, Jež Rostislav 2:2, Kléma Jan 1:2, Šulc Petr 1:2), DTJ -Slavia Hradec Králové E - Sokol Valdice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Pavel 2:1, Paclík Jiří 2:0, Daněk Roman 2:1, Píše Pavel 3:0, body hostů: Jirásek Milan 1:2, Rejha Jan 1:2, Kašpar Petr 0:3, Hlava Martin 0:2), Sokol PP Hradec Králové 2 E - TTC KB Vrchlabí B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kačer Radek 2:2, Sazimová Terezie 2:2, Mynář Marian 2:2, Kozáková Tereza 4:0, body hostů: Vitvar Roman 2:2, Horák Jaroslav 2:2, Brázda Martin 1:3, Matěásko Jiří 1:3),
4. kolo:
Baník Vamberk - TTC KB Vrchlabí B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrkoslav Martin 2:0, Macháček Michal 1:1, Podolka Jan 2:1, Jakubec Jan 3:0, body hostů: Kodym Matěj 0:3, Brázda Martin 2:1, Novotný Pavel 0:2, Vích Karel 0:2), Sokol Libchyně - Sokol Valdice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Milan st. 2:2, Janko Lukáš 2:2, Matouš Pavel 3:1, Ducháč Radek 2:2, body hostů: Jirásek Milan 4:0, Jirásek Martin st. 2:2, Jirásek Martin ml. 1:3, Kašpar Petr 0:4), TJ Dvůr Králové n.L. B - DTJ -Slavia Hradec Králové E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Petr 2:0, Kléma Jan 2:0, Krýza Luděk 2:0, Jež Rostislav 1:2, WO 1:0, body hostů: Paclík Jiří 0:2, Píše Pavel 0:3, Kubíček Pavel 1:1, Daněk Roman 1:1, WO 0:1), SK Janské Lázně - Sokol PP Hradec Králové 2 E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnik Ondřej 2:2, Pilař Jiří 0:1, Nývlt Ladislav 1:2, Toth Vlastimil 1:2, Divecký Filip 1:2, WO 1:0, body hostů: Kozáková Tereza 4:0, Mynář Marian 1:2, Hušek Adam 4:0, Jakubský Filip 0:3, WO 0:1), Sokol Železnice - Sparta Úpice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frýba Zdeněk 3:1, Záboj Matěj 1:2, Macák Lukáš 2:1, Horák Karel 2:2, body hostů: Kocián Libor 3:1, Brát Marek 2:2, Oláh Jan 1:2, Smékal Lubomír 0:3), Sokol Nemyčeves - TJ Trutnov - Poříčí A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kazda Petr 2:2, Trč Tomáš 2:1, Trč Roman ml. 0:3, Ornst Jan 4:0, body hostů: Tuček Adam 3:1, Hladík Michal 1:3, Tuček Dušan 2:1, Vašíček Karel 0:3),
5. kolo:
Baník Vamberk - Sokol Valdice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Jan 3:1, Valášek Milan 1:3, Macháček Michal 0:4, Vrkoslav Martin 4:0, body hostů: Jirásek Milan 3:1, Jirásek Martin st. 2:2, Jirásek Martin ml. 2:2, Kašpar Petr 1:3), Sokol Libchyně - TTC KB Vrchlabí B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mach Milan st. 2:0, Janko Lukáš 1:1, Matouš Pavel 2:1, Ducháč Radek 3:0, body hostů: Brázda Martin 2:1, Kodym Matěj 0:3, Novotný Pavel 0:2, Vích Karel 0:2), TJ Dvůr Králové n.L. B - Sokol PP Hradec Králové 2 E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Petr 2:2, Kléma Jan 1:2, Krýza Luděk 2:1, Jež Rostislav 3:1, body hostů: Kozáková Tereza 4:0, Hušek Adam 1:3, Mynář Marian 1:2, Jakubský Filip 0:3), SK Janské Lázně - DTJ -Slavia Hradec Králové E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilař Matěj 0:2, Hnik Ondřej 2:1, Nývlt Ladislav 1:2, Toth Vlastimil 4:0, Divecký Filip 1:0, body hostů: Kubíček Pavel 1:2, Píše Pavel 2:1, Daněk Roman 1:2, Kolman Ivo 1:2, Paclík Jiří 0:1), Sokol Nemyčeves - Sparta Úpice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Petr 2:1, Trč Tomáš 2:0, Trč Roman ml. 2:1, Ornst Jan 3:0, body hostů: Kocián Libor 1:2, Brát Marek 0:3, Oláh Jan 1:2, Smékal Lubomír 0:2), Sokol Železnice - TJ Trutnov - Poříčí A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frýba Zdeněk 1:3, Záboj Matěj 2:1, Macák Lukáš 1:2, Horák Karel 1:3, body hostů: Tuček Dušan 3:1, Hladík Michal 3:1, Tuček Adam 3:0, Vašíček Karel 0:3),
6. kolo:
Sokol Železnice - Baník Vamberk 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záboj Matěj 3:0, Frýba Zdeněk 1:2, Rohlíček Jan 1:2, Horák Karel 4:0, body hostů: Jakubec Jan 2:2, Vrkoslav Martin 2:1, Valášek Milan 0:3, Macháček Michal 0:3), Sokol Nemyčeves - Sokol Libchyně 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kazda Petr 2:0, Trč Tomáš 2:0, Trč Roman ml. 2:0, Ornst Jan 2:0, body hostů: Ducháč Radek 0:2, Matouš Pavel 0:2, Mach Milan st. 0:2, Hlaváček Lubor 0:2), DTJ -Slavia Hradec Králové E - Sparta Úpice 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daněk Roman 3:1, Kubíček Pavel 1:3, Chládek Martin 2:1, Píše Pavel 4:0, body hostů: Kocián Libor 2:2, Brát Marek 2:2, Oláh Jan 0:4, Folc Martin 1:2), Sokol PP Hradec Králové 2 E - TJ Trutnov - Poříčí A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janovský Dan 1:1, Tesolin Riccardo 3:1, Hušek Adam 3:1, Jakubský Filip 1:3, Kačer Radek 1:1, body hostů: Tuček Dušan 3:1, Hladík Michal 1:3, Tuček Adam 3:1, Vašíček Karel 0:4), TTC KB Vrchlabí B - TJ Dvůr Králové n.L. B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Pavel 0:2, Brázda Martin 1:1, Mikeška Michal 0:3, Matěásko Jiří 0:2, body hostů: Jež Rostislav 2:1, Šulc Petr 2:0, Krýza Luděk 2:0, Kléma Jan 2:0), Sokol Valdice - SK Janské Lázně 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirásek Martin ml. 3:1, Kašpar Petr 2:2, Jirásek Martin st. 1:3, Jirásek Milan 3:1, body hostů: Toth Vlastimil 2:2, Hnik Ondřej 4:0, Nývlt Ladislav 1:3, Klouček Pavel 0:4),
7. kolo:
Sokol Železnice - Sokol Libchyně 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frýba Zdeněk 2:1, Macák Lukáš 0:2, Horák Karel 3:0, Rohlíček Jan 3:0, body hostů: Ducháč Radek 2:1, Matouš Pavel 1:2, Mach Milan st. 0:3, Hlaváček Lubor 0:2), Sokol Nemyčeves - Baník Vamberk 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kazda Petr 1:2, Trč Tomáš 2:1, Trč Roman ml. 2:1, Ornst Jan 3:0, body hostů: Jakubec Jan 3:0, Vrkoslav Martin 0:3, Valášek Milan 1:2, Macháček Michal 0:3), DTJ -Slavia Hradec Králové E - TJ Trutnov - Poříčí A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daněk Roman 1:3, Kubíček Pavel 1:3, Chládek Martin 2:2, Píše Pavel 3:1, body hostů: Tuček Dušan 2:2, Hladík Michal 2:2, Tuček Adam 4:0, Vašíček Karel 1:3), Sokol PP Hradec Králové 2 E - Sparta Úpice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesolin Riccardo 2:1, Jakubský Filip 1:2, Janovský Dan 2:1, Hušek Adam 4:0, body hostů: Kocián Libor 2:2, Brát Marek 2:1, Smékal Lubomír 0:3, Folc Martin 0:3), TTC KB Vrchlabí B - SK Janské Lázně 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikeška Michal 0:2, Brázda Martin 0:2, Matěásko Jiří 0:3, Vitvar Roman 1:1, body hostů: Toth Vlastimil 3:0, Hnik Ondřej 2:0, Nývlt Ladislav 2:0, Čenovský David 1:1), Sokol Valdice - TJ Dvůr Králové n.L. B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Martin ml. 2:1, Kašpar Petr 2:1, Jirásek Martin st. 3:0, Jirásek Milan 2:1, body hostů: Jež Rostislav 1:2, Šulc Petr 0:3, Krýza Luděk 2:1, Kléma Jan 0:3),
8. kolo:
Baník Vamberk - TJ Dvůr Králové n.L. B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Jan 4:0, Valášek Milan 0:4, Macháček Michal 0:4, Vrkoslav Martin 3:1, body hostů: Šulc Petr 3:1, Krýza Luděk 2:2, Jež Rostislav 2:2, Kléma Jan 2:2), Sokol Libchyně - SK Janské Lázně 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mach Milan st. 0:3, Janko Lukáš 0:3, Matouš Pavel 1:2, Ducháč Radek 1:2, body hostů: Toth Vlastimil 3:0, Hnik Ondřej 3:0, Nývlt Ladislav 2:1, Klouček Pavel 2:1), Sparta Úpice - TTC KB Vrchlabí B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smékal Lubomír 1:1, Oláh Jan 1:1, Brát Marek 3:0, Kocián Libor 3:0, body hostů: Brázda Martin 2:1, Vích Karel 0:3, Polanský Petr 0:2, Šín Jiří 0:2), TJ Trutnov - Poříčí A - Sokol Valdice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladík Michal 0:3, Tuček Josef 0:2, Birke Marek 0:3, Tuček Adam 3:0, body hostů: Jirásek Milan 3:0, Jirásek Martin ml. 2:1, Jirásek Martin st. 2:1, Rejha Jan 1:1), Sokol Železnice - DTJ -Slavia Hradec Králové E 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frýba Zdeněk 0:4, Rohlíček Jan 3:0, Kabela Filip 0:3, Horák Karel 3:1, body hostů: Daněk Roman 2:2, Paclík Jiří 3:1, Píše Pavel 2:1, Kubíček Pavel 1:2), Sokol Nemyčeves - Sokol PP Hradec Králové 2 E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kazda Petr 1:1, Trč Tomáš 2:0, Trč Roman ml. 3:0, Ornst Jan 2:0, body hostů: Hušek Adam 1:2, Jakubský Filip 0:2, Tesolin Riccardo 0:2, Bohdanecký Jakub 0:2),
9. kolo:
Baník Vamberk - SK Janské Lázně 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrkoslav Martin 3:1, Valášek Milan 2:2, Podolka Jan 0:4, Macháček Michal 2:2, body hostů: Toth Vlastimil 3:1, Hnik Ondřej 4:0, Nývlt Ladislav 1:3, Klouček Pavel 1:3), Sokol Libchyně - TJ Dvůr Králové n.L. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matouš Pavel 2:2, Mach Milan st. 2:2, Janko Lukáš 2:2, Ducháč Radek 2:2, body hostů: Šulc Petr 2:2, Krýza Luděk 2:2, Jež Rostislav 2:2, Kléma Jan 2:2), Sparta Úpice - Sokol Valdice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Míl Pavel 1:3, Oláh Jan 2:2, Brát Marek 2:2, Kocián Libor 3:1, body hostů: Jirásek Milan 2:2, Jirásek Martin ml. 1:3, Jirásek Martin st. 1:3, Rejha Jan 4:0), TJ Trutnov - Poříčí A - TTC KB Vrchlabí B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tuček Adam 3:0, Tuček Josef 0:2, Birke Marek 3:0, Hladík Michal 3:0, body hostů: Brázda Martin 1:2, Polanský Petr 1:2, Novotný Pavel 0:3, Svoboda Bohumil 0:2), Sokol Železnice - Sokol PP Hradec Králové 2 E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraštil Jiří 0:4, Rohlíček Jan 2:2, Frýba Zdeněk 3:1, Horák Karel 2:2, body hostů: Jakubský Filip 3:1, Hušek Adam 4:0, Bohdanecký Jakub 1:3, Tesolin Riccardo 1:3), Sokol Nemyčeves - DTJ -Slavia Hradec Králové E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kazda Petr 1:2, Trč Tomáš 2:1, Trč Roman ml. 1:2, Ornst Jan 4:0, body hostů: Daněk Roman 2:2, Paclík Jiří 0:3, Píše Pavel 2:1, Kubíček Pavel 1:2),
10. kolo:
DTJ -Slavia Hradec Králové E - Baník Vamberk 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paclík Jiří 1:3, Daněk Roman 1:2, Kubíček Pavel 0:3, Píše Pavel 3:1, body hostů: Jakubec Jan 4:0, Vrkoslav Martin 3:1, Macháček Michal 2:1, Valášek Milan 0:3), Sokol PP Hradec Králové 2 E - Sokol Libchyně 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tesolin Riccardo 0:3, Janovský Dan 0:3, Jakubský Filip 2:1, Hušek Adam 2:1, WO 5:0, body hostů: Ducháč Radek 3:1, Janko Lukáš 2:2, Matouš Pavel 3:1, WO 0:5), TTC KB Vrchlabí B - Sokol Železnice 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Jaroslav 0:2, Tomeš Petr 0:2, Brázda Martin 0:3, Vitvar Roman 0:2, body hostů: Horák Karel 3:0, Rohlíček Jan 2:0, Macák Lukáš 2:0, Frýba Zdeněk 2:0), Sokol Valdice - Sokol Nemyčeves 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Petr 1:2, Rejha Jan 2:1, Jirásek Martin st. 2:1, Jirásek Milan 4:0, body hostů: Ornst Jan 2:2, Kazda Petr 0:3, Trč Tomáš 1:2, Trč Roman ml. 1:2), TJ Dvůr Králové n.L. B - Sparta Úpice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jež Rostislav 1:3, Kléma Jan 2:2, Krýza Luděk 2:2, Šulc Petr 3:1, body hostů: Kocián Libor 2:2, Brát Marek 3:1, Oláh Jan 2:2, Smékal Lubomír 1:3), SK Janské Lázně - TJ Trutnov - Poříčí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Pavel 2:2, Hnik Ondřej 2:2, Nývlt Ladislav 0:4, Toth Vlastimil 4:0, body hostů: Hladík Michal 1:3, Tuček Adam 3:1, Švarc Zdeněk 1:3, Vašíček Karel 3:1),
11. kolo:
DTJ -Slavia Hradec Králové E - Sokol Libchyně 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Paclík Jiří 2:0, Daněk Roman 2:0, Kubíček Pavel 1:2, Píše Pavel 1:1, WO 3:0, body hostů: Matouš Pavel 1:2, Ducháč Radek 2:1, Janko Lukáš 0:3, WO 0:3), Sokol PP Hradec Králové 2 E - Baník Vamberk 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janovský Dan 2:2, Hušek Adam 3:1, Jakubský Filip 3:1, Kačer Radek 1:0, Tesolin Riccardo 1:2, body hostů: Jakubec Jan 4:0, Vrkoslav Martin 0:2, Macháček Michal 1:3, Podolka Jan 0:4, Valášek Milan 1:1), TTC KB Vrchlabí B - Sokol Nemyčeves 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitvar Roman 1:2, Šín Jiří 0:2, Brázda Martin 0:3, Horák Jaroslav 0:3, body hostů: Ornst Jan 3:0, Kazda Petr 3:0, Trč Tomáš 3:0, Trč Roman ml. 1:1), Sokol Valdice - Sokol Železnice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpar Petr 2:2, Jirásek Martin ml. 3:0, Rejha Jan 2:1, Jirásek Milan 1:3, body hostů: Rohlíček Jan 2:2, Frýba Zdeněk 1:3, Horák Karel 3:0, Kalousek Jaroslav 0:3), TJ Dvůr Králové n.L. B - TJ Trutnov - Poříčí A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jež Rostislav 1:2, Kléma Jan 2:1, Šulc Petr 2:1, Krýza Luděk 3:0, body hostů: Tuček Adam 3:0, Hladík Michal 0:3, Švarc Zdeněk 1:2, Vašíček Karel 0:3), SK Janské Lázně - Sparta Úpice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klouček Pavel 1:3, Hnik Ondřej 1:2, Nývlt Ladislav 1:2, Toth Vlastimil 3:1, body hostů: Kocián Libor 3:1, Brát Marek 4:0, Oláh Jan 1:2, Smékal Lubomír 0:3),
12. kolo:
TJ Trutnov - Poříčí A - Sparta Úpice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tuček Adam 3:1, Vašíček Karel 1:3, Tuček Dušan 1:3, Hladík Michal 2:2, body hostů: Brát Marek 4:0, Kocián Libor 2:2, Oláh Jan 2:2, Smékal Lubomír 1:3), Sokol Nemyčeves - Sokol Železnice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kazda Petr 2:2, Trč Tomáš 3:1, Trč Roman ml. 1:3, Ornst Jan 3:1, body hostů: Horák Karel 2:2, Frýba Zdeněk 1:3, Macák Lukáš 1:3, Rohlíček Jan 3:1), Sokol PP Hradec Králové 2 E - DTJ -Slavia Hradec Králové E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakubský Filip 2:1, Bohdanecký Jakub 0:3, Janovský Dan 0:3, Hušek Adam 2:1, body hostů: Píše Pavel 3:0, Paclík Jiří 3:0, Chládek Martin 1:2, Kubíček Pavel 1:2), Sokol Valdice - TTC KB Vrchlabí B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirásek Martin ml. 2:2, Kašpar Petr 2:2, Jirásek Martin st. 2:2, Jirásek Milan 3:1, body hostů: Kotucz Kamil 4:0, Vitvar Roman 2:2, Horák Jaroslav 0:4, Tomeš Petr 1:3), SK Janské Lázně - TJ Dvůr Králové n.L. B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilař Jiří 1:1, Hnik Ondřej 3:1, Nývlt Ladislav 2:2, Toth Vlastimil 3:1, Pilař Matěj 0:2, body hostů: Krýza Luděk 4:0, Šulc Petr 1:3, Kléma Jan 2:2, Jůza Tomáš 0:4), Baník Vamberk - Sokol Libchyně 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Jan 4:0, Valášek Milan 2:2, Podolka Jan 0:4, Vrkoslav Martin 2:2, body hostů: Ducháč Radek 3:1, Matouš Pavel 1:3, Janko Lukáš 2:2, Mach Milan st. 2:2),
13. kolo:
Baník Vamberk - Sparta Úpice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Jan 3:0, Valášek Milan 1:1, Macháček Michal 2:1, Vrkoslav Martin 3:0, body hostů: Kocián Libor 1:2, Brát Marek 1:2, Oláh Jan 0:3, Smékal Lubomír 0:2), Sokol Libchyně - TJ Trutnov - Poříčí A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mach Milan st. 1:1, Janko Lukáš 2:0, Ducháč Radek 2:0, Matouš Pavel 2:0, WO 1:0, body hostů: Tuček Adam 1:1, Hladík Michal 0:2, Vašíček Karel 0:2, Falta Martin 0:2, WO 0:1), TJ Dvůr Králové n.L. B - Sokol Železnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Petr 2:1, Jež Rostislav 2:1, Krýza Luděk 3:0, Kléma Jan 2:1, body hostů: Záboj Matěj 0:3, Rohlíček Jan 1:2, Horák Karel 2:1, Frýba Zdeněk 0:3), SK Janské Lázně - Sokol Nemyčeves 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Josef 0:3, Toth Vlastimil 0:2, Divecký Jan 0:3, Hnik Ondřej 3:0, body hostů: Ornst Jan 3:0, Kazda Petr 2:1, Trč Roman ml. 2:1, Trč Tomáš 1:1), TTC KB Vrchlabí B - DTJ -Slavia Hradec Králové E 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotucz Kamil 4:0, Brázda Martin 2:2, Horák Jaroslav 2:2, Vitvar Roman 2:2, body hostů: Píše Pavel 3:1, Paclík Jiří 2:2, Daněk Roman 0:4, Kubíček Pavel 1:3), Sokol Valdice - Sokol PP Hradec Králové 2 E 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlava Martin 0:4, Kašpar Petr 0:4, Jirásek Martin st. 1:2, Jirásek Milan 4:0, body hostů: Mynář Marian 3:1, Zeman Daniel 3:1, Tesolin Riccardo 2:2, Janovský Dan 2:1),
14. kolo:
Sokol Libchyně - Sparta Úpice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Milan st. 2:2, Janko Lukáš 2:2, Ducháč Radek 3:1, Matouš Pavel 2:2, body hostů: Brát Marek 3:1, Kocián Libor 3:1, Oláh Jan 1:3, Smékal Lubomír 0:4), Baník Vamberk - TJ Trutnov - Poříčí A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Jan 3:0, Valášek Milan 2:0, Macháček Michal 2:1, Vrkoslav Martin 2:1, body hostů: Hladík Michal 1:2, Tuček Adam 1:2, Vašíček Karel 0:3, Falta Martin 0:2), SK Janské Lázně - Sokol Železnice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Josef 0:2, Toth Vlastimil 0:2, Divecký Jan 0:3, Hnik Ondřej 2:1, body hostů: Záboj Matěj 3:0, Rohlíček Jan 3:0, Horák Karel 1:1, Frýba Zdeněk 1:1), TJ Dvůr Králové n.L. B - Sokol Nemyčeves 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Petr 2:2, Jež Rostislav 0:4, Krýza Luděk 2:2, Kléma Jan 3:1, body hostů: Ornst Jan 3:1, Kazda Petr 1:3, Trč Roman ml. 2:2, Trč Tomáš 3:1), Sokol Valdice - DTJ -Slavia Hradec Králové E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kašpar Petr 2:2, Jirásek Martin st. 1:3, Jirásek Martin ml. 1:3, Jirásek Milan 4:0, body hostů: Píše Pavel 2:2, Paclík Jiří 2:2, Daněk Roman 1:3, Kubíček Pavel 3:1), TTC KB Vrchlabí B - Sokol PP Hradec Králové 2 E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitvar Roman 2:1, Horák Jaroslav 2:1, Tomeš Petr 0:1, Kotucz Kamil 4:0, Brázda Martin 0:2, body hostů: Mynář Marian 2:2, Zeman Daniel 1:2, Tesolin Riccardo 2:1, Janovský Dan 0:3),
15. kolo:
TTC KB Vrchlabí B - Baník Vamberk 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikeška Michal 0:3, Svoboda Bohumil 0:3, Horák Jaroslav 2:1, Vitvar Roman 1:2, WO 4:0, body hostů: Jakubec Jan 4:0, Macháček Michal 3:1, Podolka Jan 2:2, WO 0:4), Sokol Valdice - Sokol Libchyně 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Petr 2:2, Jirásek Martin ml. 3:1, Jirásek Martin st. 2:2, Rejha Jan 2:2, body hostů: Janko Lukáš 0:4, Matouš Pavel 1:3, Ducháč Radek 4:0, Mach Milan st. 2:2), DTJ -Slavia Hradec Králové E - TJ Dvůr Králové n.L. B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Pavel 2:2, Paclík Jiří 2:2, Daněk Roman 1:2, Píše Pavel 1:3, body hostů: Krýza Luděk 2:2, Šulc Petr 3:1, Kléma Jan 2:2, Jež Rostislav 2:1), Sokol PP Hradec Králové 2 E - SK Janské Lázně 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozáková Tereza 1:3, Tesolin Riccardo 1:2, Janovský Dan 1:2, Kačer Radek 2:2, body hostů: Toth Vlastimil 4:0, Hnik Ondřej 4:0, Divecký Filip 1:2, Nývlt Ladislav 0:3), Sparta Úpice - Sokol Železnice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oláh Jan 1:3, Sucharda Antonín 2:2, Kocián Libor 3:1, Brát Marek 3:1, body hostů: Záboj Matěj 1:3, Horák Karel 4:0, Rohlíček Jan 2:2, Frýba Zdeněk 0:4), TJ Trutnov - Poříčí A - Sokol Nemyčeves 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Karel 0:3, Benko Jakub 0:3, Hladík Michal 0:3, Tuček Adam 3:0, body hostů: Ornst Jan 3:0, Kazda Petr 2:1, Trč Tomáš 2:1, Trč Roman ml. 2:1),
16. kolo:
Sokol Valdice - Baník Vamberk 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Petr 2:2, Jirásek Martin ml. 3:1, Jirásek Martin st. 1:3, Rejha Jan 2:2, body hostů: Jakubec Jan 4:0, Vrkoslav Martin 3:1, Macháček Michal 0:4, Valášek Milan 1:3), TTC KB Vrchlabí B - Sokol Libchyně 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horák Jaroslav 0:3, Tomeš Petr 0:3, Matěásko Jiří 0:3, Vitvar Roman 2:0, WO 2:0, body hostů: Ducháč Radek 3:0, Matouš Pavel 2:1, Mach Milan st. 2:1, Janko Lukáš 2:0, WO 0:2), Sokol PP Hradec Králové 2 E - TJ Dvůr Králové n.L. B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačer Radek 2:2, Janovský Dan 0:3, Tesolin Riccardo 0:3, Kozáková Tereza 3:1, body hostů: Krýza Luděk 3:1, Šulc Petr 3:1, Kléma Jan 1:2, Jež Rostislav 2:1), DTJ -Slavia Hradec Králové E - SK Janské Lázně 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Píše Pavel 2:2, Kubíček Pavel 0:4, Daněk Roman 0:3, Paclík Jiří 3:1, body hostů: Toth Vlastimil 3:1, Hnik Ondřej 4:0, Divecký Filip 2:2, Nývlt Ladislav 1:2), Sparta Úpice - Sokol Nemyčeves 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sucharda Antonín 0:1, Oláh Jan 0:2, Kocián Libor 1:2, Brát Marek 0:2, Smékal Lubomír 0:1, body hostů: Ornst Jan 3:0, Kazda Petr 1:1, Trč Roman ml. 2:0, Trč Tomáš 2:0), TJ Trutnov - Poříčí A - Sokol Železnice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašíček Karel 1:2, Hladík Michal 0:3, Tuček Adam 2:1, Tuček Josef 0:3, WO 4:0, body hostů: Záboj Matěj 4:0, Rohlíček Jan 2:2, Frýba Zdeněk 3:1, WO 0:4),
17. kolo:
Baník Vamberk - Sokol Železnice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakubec Jan 3:0, Valášek Milan 1:1, Macháček Michal 2:1, Vrkoslav Martin 2:1, body hostů: Frýba Zdeněk 1:2, Rohlíček Jan 1:2, Vraštil Jiří 0:3, Horák Karel 1:1), Sokol Libchyně - Sokol Nemyčeves 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Milan st. 2:1, Ducháč Radek 0:3, Hlaváček Lubor 0:3, Matouš Pavel 2:1, body hostů: Ornst Jan 2:1, Trč Roman ml. 2:1, Trč Tomáš 2:1, Veselý František 2:1), Sparta Úpice - DTJ -Slavia Hradec Králové E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sucharda Antonín 3:1, Oláh Jan 0:4, Brát Marek 3:1, Kocián Libor 2:2, body hostů: Píše Pavel 2:2, Paclík Jiří 3:1, Kubíček Pavel 1:3, Daněk Roman 2:2), TJ Trutnov - Poříčí A - Sokol PP Hradec Králové 2 E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladík Michal 2:2, Tuček Adam 3:1, Tuček Dušan 2:2, Černý Jaroslav 2:2, body hostů: Mynář Marian 2:2, Zeman Daniel 2:2, Jakubský Filip 3:1, Truněček Martin 0:4), TJ Dvůr Králové n.L. B - TTC KB Vrchlabí B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kléma Jan 3:1, Jež Rostislav 3:1, Krýza Luděk 0:3, Janovský Jan 1:3, Fišera Jiří 0:1, body hostů: Kotucz Kamil 4:0, Vitvar Roman 2:2, Brázda Martin 1:3, Horák Jaroslav 2:2), SK Janské Lázně - Sokol Valdice 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Josef 2:0, Hnik Ondřej 2:0, Nývlt Ladislav 3:0, Toth Vlastimil 2:0, body hostů: Novotný Milan 0:3, Hlava Martin 0:2, Veselý Lubomír 0:2, Bilanský Přemysl 0:2),
18. kolo:
Sokol Libchyně - Sokol Železnice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Milan st. 2:2, Janko Lukáš 0:3, Ducháč Radek 3:1, Matouš Pavel 3:1, WO 0:1, body hostů: Horák Karel 2:2, Rohlíček Jan 3:1, Vraštil Jiří 0:3, Frýba Zdeněk 2:2, WO 1:0), Baník Vamberk - Sokol Nemyčeves 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Jan 1:1, Valášek Milan 0:2, Macháček Michal 0:3, Vrkoslav Martin 0:3, body hostů: Ornst Jan 3:0, Trč Roman ml. 3:0, Trč Tomáš 2:0, Veselý František 1:1), TJ Trutnov - Poříčí A - DTJ -Slavia Hradec Králové E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladík Michal 0:3, Tuček Adam 3:0, Vašíček Karel 2:1, Černý Jaroslav 4:0, body hostů: Paclík Jiří 1:3, Píše Pavel 1:2, Daněk Roman 1:2, Kubíček Pavel 1:2), Sparta Úpice - Sokol PP Hradec Králové 2 E 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sucharda Antonín 2:0, Smékal Lubomír 2:0, Brát Marek 3:0, Kocián Libor 3:0, body hostů: Mynář Marian 0:3, Zeman Daniel 0:3, Jakubský Filip 0:2, Truněček Martin 0:2), SK Janské Lázně - TTC KB Vrchlabí B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žďárský Miroslav 0:4, Hnik Ondřej 2:1, Nývlt Ladislav 1:2, Toth Vlastimil 2:2, body hostů: Kotucz Kamil 4:0, Vitvar Roman 1:3, Brázda Martin 3:0, Horák Jaroslav 1:2), TJ Dvůr Králové n.L. B - Sokol Valdice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Petr 2:2, Jež Rostislav 2:2, Krýza Luděk 0:4, Kléma Jan 3:0, WO 1:0, body hostů: Jirásek Milan 2:2, Jirásek Martin st. 2:1, Rejha Jan 2:2, Kašpar Petr 2:2, WO 0:1),
19. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L. B - Baník Vamberk 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kléma Jan 2:1, Šulc Petr 1:2, Jež Rostislav 2:1, Krýza Luděk 3:0, body hostů: Jakubec Jan 2:1, Vrkoslav Martin 1:2, Macháček Michal 0:3, Valášek Milan 1:2), SK Janské Lázně - Sokol Libchyně 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Pavel 3:1, Hnik Ondřej 3:1, Nývlt Ladislav 1:2, Toth Vlastimil 2:2, body hostů: Ducháč Radek 3:1, Matouš Pavel 2:2, Mach Milan st. 1:3, Janko Lukáš 0:3), TTC KB Vrchlabí B - Sparta Úpice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitvar Roman 2:2, Horák Jaroslav 3:0, Brázda Martin 1:2, Kotucz Kamil 3:1, body hostů: Folc Martin 0:4, Kocián Libor 1:3, Brát Marek 3:0, Sucharda Antonín 1:2), Sokol Valdice - TJ Trutnov - Poříčí A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Martin st. 4:0, Rejha Jan 2:1, Jirásek Martin ml. 1:2, Jirásek Milan 2:2, body hostů: Černý Jaroslav 2:2, Tuček Adam 3:1, Tuček Dušan 0:3, Hladík Michal 0:3), DTJ -Slavia Hradec Králové E - Sokol Železnice 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), Sokol PP Hradec Králové 2 E - Sokol Nemyčeves 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačer Radek 0:3, Jakubský Filip 1:2, Hušek Adam 0:3, Kozáková Tereza 3:1, body hostů: Ornst Jan 4:0, Trč Roman ml. 2:1, Trč Tomáš 2:1, Brett Ondřej 1:2),
20. kolo:
SK Janské Lázně - Baník Vamberk 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nývlt Ladislav 0:4, Hnik Ondřej 2:1, Klouček Pavel 0:1, Toth Vlastimil 3:1, Divecký Jan 0:2, body hostů: Jakubec Jan 4:0, Vrkoslav Martin 2:2, Valášek Milan 2:1, Macháček Michal 1:2), TJ Dvůr Králové n.L. B - Sokol Libchyně 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kléma Jan 2:2, Šulc Petr 2:2, Jež Rostislav 2:2, Krýza Luděk 2:2, body hostů: Ducháč Radek 3:1, Matouš Pavel 4:0, Mach Milan st. 1:3, Janko Lukáš 0:4), Sokol Valdice - Sparta Úpice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Petr 0:2, Rejha Jan 2:1, Jirásek Martin ml. 3:0, Jirásek Milan 3:1, Jirásek Martin st. 1:1, body hostů: Brát Marek 3:1, Sucharda Antonín 0:2, Kocián Libor 1:2, Smékal Lubomír 1:2, Folc Martin 0:2), TTC KB Vrchlabí B - TJ Trutnov - Poříčí A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vitvar Roman 2:2, Horák Jaroslav 1:3, Brázda Martin 0:3, Kotucz Kamil 4:0, body hostů: Černý Jaroslav 3:1, Tuček Adam 3:1, Tuček Dušan 2:2, Hladík Michal 0:3), Sokol PP Hradec Králové 2 E - Sokol Železnice 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), DTJ -Slavia Hradec Králové E - Sokol Nemyčeves 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Píše Pavel 3:0, Paclík Jiří 0:2, Daněk Roman 2:1, Sánchez Javier Francisco 3:0, body hostů: Trč Roman ml. 1:2, Kazda Petr 2:1, Trč Tomáš 0:3, Trč Roman st. 0:2),
21. kolo:
Baník Vamberk - DTJ -Slavia Hradec Králové E 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakubec Jan 3:1, Valášek Milan 2:1, Macháček Michal 1:2, Vrkoslav Martin 4:0, body hostů: Píše Pavel 2:2, Daněk Roman 0:4, Chládek Martin 2:1, Paclík Jiří 0:3), Sokol Libchyně - Sokol PP Hradec Králové 2 E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Milan st. 2:2, Hlaváček Lubor 1:3, Ducháč Radek 2:2, Matouš Pavel 3:1, body hostů: Kačer Radek 4:0, Frízel Radek 2:2, Bohdanecký Jakub 1:3, Truněček Martin 1:3), Sokol Železnice - TTC KB Vrchlabí B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frýba Zdeněk 2:1, Rohlíček Jan 3:0, Horák Karel 2:1, Záboj Matěj 2:1, body hostů: Vitvar Roman 0:3, Brázda Martin 1:2, Horák Jaroslav 2:1, Matěásko Jiří 0:3), Sokol Nemyčeves - Sokol Valdice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Petr 2:2, Trč Tomáš 3:1, Trč Roman st. 1:3, Trč Roman ml. 2:2, body hostů: Jirásek Milan 4:0, Jirásek Martin st. 2:2, Kašpar Petr 2:2, Hlava Martin 0:4), Sparta Úpice - TJ Dvůr Králové n.L. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oláh Jan 1:3, Smékal Lubomír 1:3, Kocián Libor 3:1, Brát Marek 3:1, body hostů: Krýza Luděk 2:2, Kléma Jan 3:1, Janovský Jan 0:4, Jež Rostislav 3:1), TJ Trutnov - Poříčí A - SK Janské Lázně 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašíček Karel 2:1, Tuček Josef 0:3, Tuček Adam 2:1, Černý Jaroslav 4:0, body hostů: Toth Vlastimil 3:1, Hnik Ondřej 1:2, Nývlt Ladislav 0:3, Žďárský Miroslav 0:2, Klouček Pavel 1:0),
22. kolo:
Sokol Libchyně - DTJ -Slavia Hradec Králové E 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mach Milan st. 0:3, Hlaváček Lubor 1:2, Ducháč Radek 3:0, Matouš Pavel 0:3, WO 5:0, body hostů: Chládek Martin 2:2, Paclík Jiří 3:1, Píše Pavel 3:1, WO 0:5), Baník Vamberk - Sokol PP Hradec Králové 2 E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Jan 2:2, Valášek Milan 4:0, Macháček Michal 1:3, Vrkoslav Martin 1:0, WO 0:3, body hostů: Kačer Radek 1:2, Frízel Radek 2:1, Truněček Martin 0:3, Bohdanecký Jakub 2:2, WO 3:0), Sokol Nemyčeves - TTC KB Vrchlabí B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Michal 1:3, Trč Roman st. 1:3, Rössler Leoš 0:3, Trč Roman ml. 4:0, body hostů: Vitvar Roman 3:1, Brázda Martin 3:1, Horák Jaroslav 3:1, Polanský Petr 0:3), Sokol Železnice - Sokol Valdice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Karel 2:2, Rohlíček Jan 1:3, Frýba Zdeněk 2:2, Záboj Matěj 3:1, body hostů: Jirásek Milan 4:0, Jirásek Martin st. 2:2, Kašpar Petr 2:2, Hlava Martin 0:4), TJ Trutnov - Poříčí A - TJ Dvůr Králové n.L. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benko Jakub 0:4, Vašíček Karel 1:3, Tuček Adam 4:0, Černý Jaroslav 3:1, body hostů: Krýza Luděk 3:1, Kléma Jan 2:2, Jež Rostislav 1:3, Janovský Jan 2:2), Sparta Úpice - SK Janské Lázně 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Folc Martin 2:2, Oláh Jan 0:2, Kocián Libor 0:3, Brát Marek 4:0, Smékal Lubomír 0:2, body hostů: Toth Vlastimil 3:1, Hnik Ondřej 3:1, Nývlt Ladislav 2:2, Klouček Pavel 1:2),
Krajská soutěž 2. třídy, sk. A
1. kolo:
TJ Nová Paka B - Tatran Hostinné C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišar Tomáš 0:2, Grof Lukáš 0:2, Růžek Roman 0:2, Sochor Martin 0:2, body hostů: Drahotský Tomáš 2:0, Sixta Daniel 2:0, Bartoš Petr st. 2:0, Pavlata Petr 2:0), Sokol Stěžery C - KPST Hradec Králové 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar David 1:3, Vykysalý Miroslav 2:2, Hrbek Martin 1:2, Souček Martin 2:2, body hostů: Cibor Pavel 3:1, Pospíšil Pavel 1:3, Rákosník Vladimír 3:1, Ludvík Ivan 2:1), Sokol PP Hradec Králové 2 F - DTJ-Slavia Hradec Králové F 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozáková Tereza 4:0, Sazimová Terezie 2:1, Tesolin Riccardo 0:3, Bláha Petr 2:2, body hostů: Mates Michal 2:2, Kolman Ivo 3:1, Chládek Martin 1:2, Režný Pavel 0:3), Sokol Chlumec n.C. - Jiskra Nový Bydžov 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kycelt Pavel 0:2, Skřivan Jaroslav 0:2, Kycelt Petr 0:3, Kycelt Martin 1:2, body hostů: Jurička Stanislav 3:0, Vízek Martin 3:0, Šmíd Ondřej 1:1, Vlášek Vladimír 2:0), Sokol Nemyčeves B - TJ Jičín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brett Ondřej 2:2, Hlawatschke Aleš 2:2, Veselý František 1:3, Pažout Radek 4:0, body hostů: Soukup Jiří 1:3, Fejtek Petr st. 3:1, Harcuba Pavel 3:1, Forgáč Adam 0:4), TTC Salamandr Hradec Králové - Sokol Stěžery B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Tomáš 2:2, Hampl Michal 1:2, Švorc Jan 2:1, Kollár Štěpán 3:1, body hostů: Dufek Lukáš 3:1, Novák Jiří 1:3, Částka David 0:3, Šanc Přemysl 2:1),
2. kolo:
TJ Nová Paka B - TTC Salamandr Hradec Králové 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišar Tomáš 2:1, Grof Lukáš 1:1, Růžek Roman 0:3, Sochor Martin 0:3, body hostů: Hampl Michal 1:2, Kollár Štěpán 3:0, Švorc Jan 3:0, Malý Tomáš 1:1), Tatran Hostinné C - Sokol Stěžery B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilař Jan 1:3, Sixta Daniel 3:1, Drahotský Tomáš 1:2, Bartoš Petr st. 3:1, body hostů: Dufek Lukáš 4:0, Novák Jiří 2:2, Bohdanecký Petr 0:4, Částka David 1:2), Sokol Stěžery C - Sokol Nemyčeves B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrbek Martin 3:0, Šimek Karel 0:3, Kašpar David 2:1, Souček Martin 4:0, WO 0:1, body hostů: Veselý František 1:3, Pažout Radek 2:1, Brett Ondřej 0:3, Hlawatschke Aleš 1:2, WO 1:0), KPST Hradec Králové - TJ Jičín B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Pavel 2:1, Ludvík Ivan 1:1, Rákosník Vladimír 2:1, Cibor Pavel 3:0, body hostů: Soukup Jiří 1:2, Fejtek Petr st. 2:1, Harcuba Pavel 0:3, Forgáč Adam 0:2), Sokol PP Hradec Králové 2 F - Sokol Chlumec n.C. 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hušek Adam 4:0, Bohdanecký Jakub 1:2, Klír Jiří 1:2, Bláha Petr 3:1, body hostů: Skřivan Jaroslav 2:2, Kycelt Martin 1:3, Kycelt Petr 1:2, Jiřička Josef 1:2), DTJ-Slavia Hradec Králové F - Jiskra Nový Bydžov 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mates Michal 2:2, Kolman Ivo 2:2, Chládek Martin 2:1, Pozník David 4:0, body hostů: Vízek Martin 1:3, Jurička Stanislav 1:3, Vlášek Vladimír 2:2, Mrázek Vladimír 1:2),
3. kolo:
TJ Nová Paka B - Sokol Stěžery B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžek Roman 1:3, Fejfar Jakub 2:2, Grof Lukáš 2:2, Sochor Martin 3:1, body hostů: Dufek Lukáš 4:0, Novák Jiří 1:3, Částka David 2:2, Bohdanecký Petr 1:3), Tatran Hostinné C - TTC Salamandr Hradec Králové 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drahotský Tomáš 3:1, Bartoš Petr st. 1:3, Pavlata Petr 3:1, Sixta Daniel 1:3, body hostů: Kollár Štěpán 3:1, Švorc Jan 3:1, Malý Tomáš 1:3, Hampl Michal 1:3), Sokol Stěžery C - TJ Jičín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrbek Martin 3:1, Šimek Karel 1:3, Kašpar David 3:1, Souček Martin 2:2, body hostů: Soukup Jiří 2:2, Fejtek Petr st. 3:1, Harcuba Pavel 2:2, Forgáč Adam 0:4), KPST Hradec Králové - Sokol Nemyčeves B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Pavel 1:1, Ludvík Ivan 1:1, Rákosník Vladimír 3:0, Cibor Pavel 3:0, body hostů: Veselý František 2:1, Pažout Radek 0:3, Brett Ondřej 0:2, Hlawatschke Aleš 0:2), Sokol PP Hradec Králové 2 F - Jiskra Nový Bydžov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hušek Adam 4:0, Bohdanecký Jakub 0:4, Janovský Dan 2:1, Bláha Petr 0:4, body hostů: Jurička Stanislav 3:1, Vízek Martin 2:2, Šmíd Ondřej 2:2, Vlášek Vladimír 2:1), DTJ-Slavia Hradec Králové F - Sokol Chlumec n.C. 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mates Michal 2:1, Kolman Ivo 1:2, Chládek Martin 2:1, Pozník David 4:0, body hostů: Skřivan Jaroslav 2:2, Kycelt Martin 1:2, Kycelt Petr 1:2, Jiřička Josef 0:3),
4. kolo:
TTC Salamandr Hradec Králové - Sokol Chlumec n.C. 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Tomáš 2:0, Hampl Michal 2:0, Švorc Jan 2:0, Kollár Štěpán 2:0, body hostů: Skřivan Jaroslav 0:2, Kycelt Martin 0:2, Kycelt Petr 0:2, Kycelt Pavel 0:2), Sokol Stěžery B - Jiskra Nový Bydžov 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Částka David 1:3, Šanc Přemysl 4:0, Bohdanecký Petr 0:4, Dufek Lukáš 3:1, body hostů: Jurička Stanislav 3:1, Šmíd Ondřej 2:2, Vlášek Vladimír 2:2, Mrázek Vladimír 1:3), Sokol Nemyčeves B - Sokol PP Hradec Králové 2 F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brett Ondřej 1:3, Hlawatschke Aleš 1:3, Veselý František 1:3, Pažout Radek 4:0, body hostů: Hušek Adam 3:1, Bláha Petr 2:2, Sazimová Terezie 2:2, Janovský Dan 2:2), TJ Jičín B - DTJ-Slavia Hradec Králové F 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havránek Lukáš 1:3, Harcuba Pavel 1:2, Soukup Jiří 2:1, Fejtek Petr st. 2:2, body hostů: Kolman Ivo 3:1, Chládek Martin 3:1, Režný Pavel 1:2, Obrdlíková Lucie 1:2), TJ Nová Paka B - Sokol Stěžery C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Martin 2:1, Růžek Roman 1:2, Grof Lukáš 1:2, Fišar Tomáš 0:4, body hostů: Souček Martin 4:0, Vykysalý Miroslav 1:2, Kašpar David 2:1, Hrbek Martin 2:1), Tatran Hostinné C - KPST Hradec Králové 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drahotský Tomáš 1:1, Bartoš Petr st. 4:0, Sixta Daniel 2:2, Pavlata Petr 2:2, Pilař Jan 0:2, body hostů: Cibor Pavel 3:1, Příborský David 3:1, Rákosník Vladimír 0:2, Ludvík Ivan 0:4, Pospíšil Pavel 1:1),
5. kolo:
TTC Salamandr Hradec Králové - Jiskra Nový Bydžov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Tomáš 2:0, Hampl Michal 2:0, Švorc Jan 2:1, Kollár Štěpán 2:1, body hostů: Vlášek Vladimír 1:2, Vízek Martin 0:3, Vidra Milan 0:2, Šmíd Ondřej 1:1), Sokol Stěžery B - Sokol Chlumec n.C. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Částka David 3:1, Bohdanecký Petr 0:4, Šanc Přemysl 1:3, Dufek Lukáš 4:0, body hostů: Kycelt Martin 1:3, Skřivan Jaroslav 2:2, Kycelt Petr 3:1, Kycelt Pavel 2:2), Sokol Nemyčeves B - DTJ-Slavia Hradec Králové F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brett Ondřej 1:3, Hlawatschke Aleš 2:2, Veselý František 3:1, Pažout Radek 2:2, body hostů: Kolman Ivo 2:2, Chládek Martin 3:1, Obrdlíková Lucie 2:2, Režný Pavel 1:3), TJ Jičín B - Sokol PP Hradec Králové 2 F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havránek Lukáš 0:4, Harcuba Pavel 1:3, Soukup Jiří 4:0, Fejtek Petr st. 3:1, body hostů: Hušek Adam 3:1, Bláha Petr 2:2, Sazimová Terezie 1:3, Janovský Dan 2:2), TJ Nová Paka B - KPST Hradec Králové 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžek Roman 1:3, Fejfar Jakub 2:1, Grof Lukáš 1:2, Sochor Martin 2:2, body hostů: Cibor Pavel 2:2, Příborský David 1:0, Ludvík Ivan 1:2, Pospíšil Pavel 2:1, Rákosník Vladimír 2:1), Tatran Hostinné C - Sokol Stěžery C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drahotský Tomáš 3:0, Bartoš Petr st. 2:0, Pilař Jan 1:2, Sixta Daniel 2:1, body hostů: Souček Martin 1:2, Vykysalý Miroslav 1:2, Kašpar David 1:2, Hrbek Martin 0:2),
6. kolo:
Sokol Stěžery C - TTC Salamandr Hradec Králové 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vykysalý Miroslav 0:2, Šimek Karel 0:2, Hrbek Martin 0:2, Kašpar David 0:2, body hostů: Švorc Jan 2:0, Kollár Štěpán 2:0, Hampl Michal 2:0, Malý Tomáš 2:0), KPST Hradec Králové - Sokol Stěžery B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Pavel 1:2, Příborský David 2:2, Rákosník Vladimír 2:2, Cibor Pavel 2:1, Ludvík Ivan 0:1, WO 1:0, body hostů: Dufek Lukáš 4:0, Novák Jiří 1:2, Šanc Přemysl 3:1, Bohdanecký Petr 0:1, Částka David 0:3, WO 0:1), Sokol PP Hradec Králové 2 F - TJ Nová Paka B 10:8 (čtyřhry 0:4, body domácích: Hušek Adam 3:1, Janovský Dan 4:0, Tesolin Riccardo 2:2, Bláha Petr 1:3, body hostů: Sochor Martin 2:2, Grof Lukáš 2:2, Fišar Tomáš 1:3, Růžek Roman 1:3), DTJ-Slavia Hradec Králové F - Tatran Hostinné C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mates Michal 3:1, Obrdlíková Lucie 2:2, Režný Pavel 1:2, Daněk Roman 2:2, body hostů: Hauschwitz Matěj 0:4, Drahotský Tomáš 3:1, Bartoš Petr st. 3:1, Sixta Daniel 1:2), Sokol Chlumec n.C. - Sokol Nemyčeves B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřivan Jaroslav 2:1, Kycelt Petr 1:1, Kycelt Martin 2:1, Cudlín Michael 4:0, Kycelt Pavel 0:1, body hostů: Pažout Radek 1:3, Veselý František 1:2, Hlawatschke Aleš 1:2, Brett Ondřej 1:2), Jiskra Nový Bydžov - TJ Jičín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vízek Martin 1:3, Šmíd Ondřej 2:2, Vlášek Vladimír 2:2, Jurička Stanislav 3:1, body hostů: Gebauer Jiří 4:0, Fejtek Petr st. 0:4, Soukup Jiří 3:1, Harcuba Pavel 1:3),
7. kolo:
Sokol Stěžery C - Sokol Stěžery B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrbek Martin 2:2, Vykysalý Miroslav 1:2, Šimek Karel 1:2, Souček Martin 2:2, body hostů: Novák Jiří 3:1, Dufek Lukáš 4:0, Halberštát Ondřej 0:1, Čapek Jiří 0:3, Šanc Přemysl 1:1), KPST Hradec Králové - TTC Salamandr Hradec Králové 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Příborský David 1:3, Ludvík Ivan 0:3, Rákosník Vladimír 2:0, Cibor Pavel 3:1, Pospíšil Pavel 0:1, body hostů: Hampl Michal 3:1, Švorc Jan 2:2, Malý Tomáš 0:3, Kollár Štěpán 3:0), Sokol PP Hradec Králové 2 F - Tatran Hostinné C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šorm Luboš 0:3, Truněček Martin 1:1, Lebeda Matyáš 1:2, Bláha Petr 1:2, body hostů: Hauschwitz Matěj 2:1, Sixta Daniel 3:0, Drahotský Tomáš 1:2, Bartoš Petr st. 2:0), DTJ-Slavia Hradec Králové F - TJ Nová Paka B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mates Michal 0:1, Obrdlíková Lucie 1:1, Kolman Ivo 2:1, Daněk Roman 3:0, Režný Pavel 2:0, body hostů: Sochor Martin 3:0, Grof Lukáš 0:3, Fišar Tomáš 0:3, Růžek Roman 0:2), Sokol Chlumec n.C. - TJ Jičín B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřivan Jaroslav 0:3, Kycelt Martin 0:2, Kycelt Pavel 1:2, Cudlín Michael 2:2, Kycelt Petr 1:0, body hostů: Gebauer Jiří 4:0, Soukup Jiří 2:1, Fejtek Petr st. 2:1, Harcuba Pavel 1:2), Jiskra Nový Bydžov - Sokol Nemyčeves B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vízek Martin 1:2, Jurička Stanislav 2:1, Vlášek Vladimír 3:0, Šmíd Ondřej 1:0, Mrázek Vladimír 1:1, body hostů: Pažout Radek 0:3, Veselý František 2:1, Hlawatschke Aleš 1:2, Brett Ondřej 1:2),
8. kolo:
TTC Salamandr Hradec Králové - Sokol Nemyčeves B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Tomáš 2:0, Hampl Michal 1:1, Švorc Jan 3:0, Kollár Štěpán 2:0, body hostů: Pažout Radek 1:2, Veselý František 0:2, Hlawatschke Aleš 0:2, Brett Ondřej 0:2), Sokol Stěžery B - TJ Jičín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Lukáš 3:1, Šanc Přemysl 2:2, Prousek Vít 2:2, Částka David 1:3, body hostů: Soukup Jiří 3:1, Fejtek Petr st. 2:2, Harcuba Pavel 3:1, Havránek Lukáš 0:4), TJ Nová Paka B - Sokol Chlumec n.C. 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grof Lukáš 3:0, Fišar Tomáš 2:0, Fejfar Jakub 2:1, Sochor Martin 2:1, body hostů: Kycelt Petr 0:3, Skřivan Jaroslav 1:2, Kycelt Martin 1:2, Kycelt Pavel 0:2), Tatran Hostinné C - Jiskra Nový Bydžov 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Petr st. 3:0, Drahotský Tomáš 3:0, Dymák Ladislav 1:2, Sixta Daniel 3:1, body hostů: Jurička Stanislav 0:4, Vlášek Vladimír 2:1, Mrázek Vladimír 1:2, Vidra Milan 0:3), Sokol Stěžery C - Sokol PP Hradec Králové 2 F 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpar David 0:4, Vykysalý Miroslav 0:4, Hrbek Martin 1:2, Souček Martin 4:0, body hostů: Hušek Adam 3:1, Bláha Petr 3:1, Janovský Dan 2:2, Tesolin Riccardo 2:1), KPST Hradec Králové - DTJ-Slavia Hradec Králové F 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cibor Pavel 3:0, Pospíšil Pavel 2:1, Rákosník Vladimír 1:2, Příborský David 2:1, body hostů: Mates Michal 1:2, Chládek Martin 3:0, Režný Pavel 0:3, Kolman Ivo 0:3),
9. kolo:
TTC Salamandr Hradec Králové - TJ Jičín B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Tomáš 3:0, Hampl Michal 3:0, Švorc Jan 1:2, Kollár Štěpán 2:1, body hostů: Soukup Jiří 1:2, Fejtek Petr st. 1:2, Harcuba Pavel 1:2, Havránek Lukáš 0:3), Sokol Stěžery B - Sokol Nemyčeves B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šanc Přemysl 3:0, Prousek Vít 1:1, Částka David 2:1, Dufek Lukáš 3:0, body hostů: Pažout Radek 1:2, Veselý František 0:3, Brett Ondřej 1:2, Hlawatschke Aleš 0:2), TJ Nová Paka B - Jiskra Nový Bydžov 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžek Roman 0:3, Fišar Tomáš 1:2, Grof Lukáš 1:2, Sochor Martin 2:1, body hostů: Jurička Stanislav 3:0, Vlášek Vladimír 2:1, Mrázek Vladimír 1:2, Vidra Milan 2:1), Tatran Hostinné C - Sokol Chlumec n.C. 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Petr st. 2:1, Klimenta Matěj 1:2, Bartoš Petr ml. 0:3, Sixta Daniel 2:2, body hostů: Kycelt Petr 2:2, Skřivan Jaroslav 2:1, Kycelt Martin 3:0, Kycelt Pavel 1:2), Sokol Stěžery C - DTJ-Slavia Hradec Králové F 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kašpar David 1:2, Vykysalý Miroslav 0:3, Hrbek Martin 1:2, Souček Martin 2:1, body hostů: Chládek Martin 2:1, Mates Michal 2:0, Kolman Ivo 3:0, Režný Pavel 1:2, Obrdlíková Lucie 0:1), KPST Hradec Králové - Sokol PP Hradec Králové 2 F 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rákosník Vladimír 2:2, Příborský David 3:0, Ludvík Ivan 1:1, Cibor Pavel 2:2, Pospíšil Pavel 0:1, body hostů: Hušek Adam 3:1, Bláha Petr 0:4, Janovský Dan 2:1, Tesolin Riccardo 1:2),
10. kolo:
Sokol PP Hradec Králové 2 F - TTC Salamandr Hradec Králové 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lebeda Matyáš 0:2, Šorm Luboš 0:2, Truněček Martin 0:2, Bláha Petr 0:2, body hostů: Hampl Michal 2:0, Kollár Štěpán 2:0, Švorc Jan 2:0, Malý Tomáš 2:0), DTJ-Slavia Hradec Králové F - Sokol Stěžery B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mates Michal 3:1, Daněk Roman 0:1, Režný Pavel 1:2, Kolman Ivo 3:1, Obrdlíková Lucie 2:1, body hostů: Částka David 0:4, Dufek Lukáš 4:0, Šanc Přemysl 1:3, Novák Jiří 1:2), Sokol Chlumec n.C. - Sokol Stěžery C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřivan Jaroslav 2:2, Kycelt Petr 2:2, Kycelt Pavel 2:1, Kycelt Martin 3:1, body hostů: Souček Martin 3:1, Hrbek Martin 1:3, Vykysalý Miroslav 0:4, Kašpar David 2:1), Jiskra Nový Bydžov - KPST Hradec Králové 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Vladimír 0:3, Vízek Martin 0:2, Šmíd Ondřej 2:1, Jurička Stanislav 0:3, body hostů: Cibor Pavel 3:0, Příborský David 2:1, Rákosník Vladimír 2:1, Pospíšil Pavel 2:0), Sokol Nemyčeves B - TJ Nová Paka B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý František 1:2, Brett Ondřej 3:0, Hlawatschke Aleš 1:2, Pažout Radek 4:0, body hostů: Sochor Martin 2:2, Fejfar Jakub 1:2, Grof Lukáš 1:2, Fišar Tomáš 0:2, Růžek Roman 0:1), TJ Jičín B - Tatran Hostinné C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rajm Martin 1:3, Harcuba Pavel 3:1, Soukup Jiří 2:1, Gebauer Jiří 3:1, body hostů: Bartoš Petr st. 3:1, Dymák Ladislav 1:3, Sixta Daniel 1:3, Drahotský Tomáš 1:2),
11. kolo:
Sokol PP Hradec Králové 2 F - Sokol Stěžery B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozáková Tereza 3:1, Tesolin Riccardo 2:2, Janovský Dan 1:2, Bláha Petr 3:1, body hostů: Dufek Lukáš 4:0, Novák Jiří 1:3, Šanc Přemysl 1:3, Částka David 0:3), DTJ-Slavia Hradec Králové F - TTC Salamandr Hradec Králové 7:10 (čtyřhry 0:3, body domácích: Mates Michal 3:1, Kolman Ivo 2:2, Režný Pavel 0:3, Obrdlíková Lucie 1:1, Daněk Roman 1:1, body hostů: Hampl Michal 3:1, Kollár Štěpán 2:2, Švorc Jan 3:1, Malý Tomáš 0:3), Sokol Chlumec n.C. - KPST Hradec Králové 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřivan Jaroslav 2:2, Kycelt Petr 3:1, Kycelt Pavel 0:4, Kycelt Martin 3:1, body hostů: Příborský David 2:2, Cibor Pavel 3:1, Rákosník Vladimír 1:3, Pospíšil Pavel 2:2), Jiskra Nový Bydžov - Sokol Stěžery C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Vladimír 2:1, Jurička Stanislav 2:0, Vlášek Vladimír 2:1, Šmíd Ondřej 3:0, body hostů: Souček Martin 2:1, Kašpar David 0:3, Hrbek Martin 0:3, Vykysalý Miroslav 0:2), Sokol Nemyčeves B - Tatran Hostinné C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý František 0:2, Brett Ondřej 0:2, Hlawatschke Aleš 0:2, Pažout Radek 0:2, body hostů: Bartoš Petr st. 2:0, Drahotský Tomáš 2:0, Sixta Daniel 2:0, Dymák Ladislav 2:0), TJ Jičín B - TJ Nová Paka B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Milan st. 0:3, Harcuba Pavel 3:0, Soukup Jiří 3:0, Gebauer Jiří 3:0, body hostů: Sochor Martin 1:2, Fejfar Jakub 0:3, Grof Lukáš 1:2, Růžek Roman 1:2),
12. kolo:
Tatran Hostinné C - TJ Nová Paka B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Petr st. 3:0, Drahotský Tomáš 1:2, Dymák Ladislav 1:2, Sixta Daniel 4:0, body hostů: Sochor Martin 2:2, Grof Lukáš 1:2, Růžek Roman 1:2, Oravec Jakub 0:3), KPST Hradec Králové - Sokol Stěžery C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rákosník Vladimír 3:1, Pospíšil Pavel 1:2, Ludvík Ivan 1:2, Cibor Pavel 4:0, body hostů: Souček Martin 2:2, Hrbek Martin 2:2, Kašpar David 0:3, Vykysalý Miroslav 1:2), DTJ-Slavia Hradec Králové F - Sokol PP Hradec Králové 2 F 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mates Michal 2:1, Chládek Martin 1:2, Obrdlíková Lucie 2:1, Kolman Ivo 4:0, body hostů: Hušek Adam 2:2, Bláha Petr 2:1, Bohdanecký Jakub 0:3, Lebeda Matyáš 0:3), Jiskra Nový Bydžov - Sokol Chlumec n.C. 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Vladimír 1:3, Jurička Stanislav 3:1, Vlášek Vladimír 2:1, Šmíd Ondřej 3:1, body hostů: Kycelt Martin 0:4, Kycelt Petr 3:1, Skřivan Jaroslav 2:2, Kycelt Pavel 1:2), TJ Jičín B - Sokol Nemyčeves B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rajm Martin 2:0, Fejtek Petr st. 1:1, Harcuba Pavel 3:0, Gebauer Jiří 2:0, body hostů: Pažout Radek 1:2, Veselý František 0:2, Hlawatschke Aleš 0:2, Trč Roman st. 0:2), Sokol Stěžery B - TTC Salamandr Hradec Králové 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Lukáš 3:1, Částka David 1:3, Novák Jiří 2:2, Šanc Přemysl 2:2, body hostů: Kollár Štěpán 0:4, Švorc Jan 2:2, Hampl Michal 4:0, Malý Tomáš 2:2),
13. kolo:
TTC Salamandr Hradec Králové - TJ Nová Paka B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Tomáš 1:1, Hampl Michal 2:0, Švorc Jan 3:0, Kollár Štěpán 2:0, body hostů: Sochor Martin 1:2, Grof Lukáš 0:2, Fejfar Jakub 0:2, Oravec Jakub 0:2), Sokol Stěžery B - Tatran Hostinné C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Lukáš 2:2, Částka David 1:3, Šanc Přemysl 2:1, Novák Jiří 4:0, body hostů: Sixta Daniel 3:1, Dymák Ladislav 2:2, Klimenta Matěj 0:4, Pilař Jan 1:2), Sokol Nemyčeves B - Sokol Stěžery C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý František 1:3, Brett Ondřej 2:2, Hlawatschke Aleš 2:2, Pažout Radek 4:0, body hostů: Souček Martin 3:1, Hrbek Martin 3:1, Vykysalý Miroslav 0:4, Kašpar David 1:3), TJ Jičín B - KPST Hradec Králové 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rajm Martin 2:2, Fejtek Petr st. 3:1, Soukup Jiří 2:1, Harcuba Pavel 2:2, body hostů: Cibor Pavel 3:1, Pospíšil Pavel 0:4, Rákosník Vladimír 2:2, Ludvík Ivan 1:2), Sokol Chlumec n.C. - Sokol PP Hradec Králové 2 F 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřivan Jaroslav 2:0, Kycelt Petr 1:1, Kycelt Pavel 3:0, Kycelt Martin 2:0, body hostů: Bohdanecký Jakub 1:2, Truněček Martin 0:2, Pauliš František 0:2, Tměj Milan 0:2), Jiskra Nový Bydžov - DTJ-Slavia Hradec Králové F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Ondřej 2:2, Mrázek Vladimír 0:4, Vlášek Vladimír 3:1, Jurička Stanislav 3:1, body hostů: Chládek Martin 3:1, Mates Michal 3:1, Obrdlíková Lucie 1:3, Režný Pavel 1:3),
14. kolo:
Sokol Stěžery B - TJ Nová Paka B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Jiří 2:2, Dufek Lukáš 3:1, Šanc Přemysl 3:1, Částka David 1:3, body hostů: Sochor Martin 1:3, Grof Lukáš 3:1, Fejfar Jakub 3:1, Oravec Jakub 0:4), TTC Salamandr Hradec Králové - Tatran Hostinné C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Tomáš 2:0, Hampl Michal 2:0, Švorc Jan 2:0, Kollár Štěpán 2:0, body hostů: Sixta Daniel 0:2, Dymák Ladislav 0:2, Klimenta Matěj 0:2, Pilař Jan 0:2), TJ Jičín B - Sokol Stěžery C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rajm Martin 2:1, Harcuba Pavel 1:1, Soukup Jiří 3:0, Fejtek Petr st. 2:1, body hostů: Souček Martin 1:2, Hrbek Martin 1:2, Kašpar David 0:3, Vykysalý Miroslav 1:1), Sokol Nemyčeves B - KPST Hradec Králové 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý František 3:1, Brett Ondřej 1:3, Hlawatschke Aleš 0:3, Pažout Radek 3:1, body hostů: Cibor Pavel 4:0, Pospíšil Pavel 2:2, Rákosník Vladimír 2:2, Ludvík Ivan 0:3), Jiskra Nový Bydžov - Sokol PP Hradec Králové 2 F 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlášek Vladimír 2:1, Jurička Stanislav 1:1, Mrázek Vladimír 2:1, Šmíd Ondřej 3:0, body hostů: Bohdanecký Jakub 3:0, Truněček Martin 0:3, Pauliš František 0:3, Tměj Milan 0:2), Sokol Chlumec n.C. - DTJ-Slavia Hradec Králové F 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřivan Jaroslav 2:2, Kycelt Petr 1:2, Kycelt Pavel 0:3, Kycelt Martin 1:3, body hostů: Chládek Martin 4:0, Mates Michal 4:0, Obrdlíková Lucie 2:1, Režný Pavel 0:3),
15. kolo:
Sokol Chlumec n.C. - TTC Salamandr Hradec Králové 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřivan Jaroslav 0:4, Kycelt Petr 0:2, Kycelt Martin 1:2, Cudlín Michael 2:2, Kycelt Pavel 1:0, body hostů: Švorc Jan 3:1, Hampl Michal 2:2, Kollár Štěpán 3:0, Malý Tomáš 2:1), Jiskra Nový Bydžov - Sokol Stěžery B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vidra Milan 2:2, Mrázek Vladimír 1:3, Vlášek Vladimír 1:2, Šmíd Ondřej 1:3, body hostů: Novák Jiří 4:0, Dufek Lukáš 3:1, Částka David 3:1, Šanc Přemysl 0:3), Sokol PP Hradec Králové 2 F - Sokol Nemyčeves B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hušek Adam 4:0, Skákal Martin 3:0, Pauliš František 0:3, Bláha Petr 2:2, body hostů: Pažout Radek 2:2, Veselý František 1:3, Brett Ondřej 1:2, Hlawatschke Aleš 1:2), DTJ-Slavia Hradec Králové F - TJ Jičín B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Režný Pavel 0:2, Kotland Vojtěch 0:2, Světlík Matěj 0:3, Chládek Martin 1:2, body hostů: Gebauer Jiří 3:0, Rajm Martin 3:0, Soukup Jiří 2:0, Fejtek Petr st. 1:1), Sokol Stěžery C - TJ Nová Paka B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Souček Martin 0:2, Kašpar David 0:2, Hrbek Martin 2:1, Drašnar Jan 0:3, body hostů: Sochor Martin 3:0, Grof Lukáš 2:1, Fišar Tomáš 1:1, Růžek Roman 2:0), KPST Hradec Králové - Tatran Hostinné C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Příborský David 2:0, Ludvík Ivan 1:1, Rákosník Vladimír 3:0, Cibor Pavel 2:0, body hostů: Sixta Daniel 1:2, Sixta Vít 0:2, Valeš Jakub 0:2, Bartoš Petr ml. 0:2),
16. kolo:
Jiskra Nový Bydžov - TTC Salamandr Hradec Králové 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraus Adam 2:2, Mrázek Vladimír 1:3, Šmíd Ondřej 1:2, Vlášek Vladimír 2:2, body hostů: Švorc Jan 2:2, Kollár Štěpán 2:2, Hampl Michal 3:1, Malý Tomáš 2:1), Sokol Chlumec n.C. - Sokol Stěžery B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřivan Jaroslav 2:1, Kycelt Petr 1:1, Kycelt Martin 1:1, Cudlín Michael 3:0, Kycelt Pavel 1:0, body hostů: Částka David 0:3, Novák Jiří 2:1, Šanc Přemysl 0:3, Dufek Lukáš 1:1), DTJ-Slavia Hradec Králové F - Sokol Nemyčeves B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněk Roman 4:0, Režný Pavel 1:3, Světlík Matěj 0:4, Chládek Martin 3:1, body hostů: Pažout Radek 3:1, Veselý František 2:2, Brett Ondřej 1:3, Hlawatschke Aleš 2:2), Sokol PP Hradec Králové 2 F - TJ Jičín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hušek Adam 3:1, Skákal Martin 3:1, Pauliš František 0:4, Bláha Petr 1:3, body hostů: Gebauer Jiří 3:1, Rajm Martin 2:2, Soukup Jiří 3:1, Fejtek Petr st. 1:3), KPST Hradec Králové - TJ Nová Paka B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Příborský David 2:0, Pospíšil Pavel 0:2, Rákosník Vladimír 3:0, Cibor Pavel 3:0, body hostů: Sochor Martin 1:2, Grof Lukáš 1:2, Fišar Tomáš 0:2, Růžek Roman 0:2), Sokol Stěžery C - Tatran Hostinné C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Souček Martin 2:0, Kašpar David 1:1, Hrbek Martin 1:0, Vykysalý Miroslav 3:0, Drašnar Jan 1:1, body hostů: Sixta Daniel 2:1, Sixta Vít 0:3, Valeš Jakub 0:2, Bartoš Petr ml. 0:2),
17. kolo:
TTC Salamandr Hradec Králové - Sokol Stěžery C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Tomáš 0:2, Švorc Jan 2:0, Hampl Michal 3:0, Kollár Štěpán 3:0, body hostů: Souček Martin 1:2, Hrbek Martin 0:3, Vykysalý Miroslav 0:2, Drašnar Jan 1:1), Sokol Stěžery B - KPST Hradec Králové 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Lukáš 3:1, Novák Jiří 2:2, Šanc Přemysl 0:3, Částka David 0:4, body hostů: Příborský David 2:2, Cibor Pavel 4:0, Rákosník Vladimír 3:1, Pospíšil Pavel 1:2), TJ Nová Paka B - Sokol PP Hradec Králové 2 F 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžek Roman 0:4, Fišar Tomáš 0:3, Grof Lukáš 3:0, Sochor Martin 3:1, body hostů: Skákal Martin 3:1, Bláha Petr 2:2, Janovský Dan 1:2, Bohdanecký Jakub 2:1), Tatran Hostinné C - DTJ-Slavia Hradec Králové F 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sixta Vít 0:4, Sixta Daniel 2:1, Dymák Ladislav 2:1, Pilař Jan 2:2, body hostů: Chládek Martin 4:0, Mates Michal 2:2, Kolman Ivo 1:2, Režný Pavel 1:2), Sokol Nemyčeves B - Sokol Chlumec n.C. 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý František 2:2, Brett Ondřej 1:3, Hlawatschke Aleš 2:2, Pažout Radek 3:1, body hostů: Cudlín Michael 3:1, Kycelt Petr 2:2, Kycelt Martin 1:3, Skřivan Jaroslav 2:2), TJ Jičín B - Jiskra Nový Bydžov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rajm Martin 3:1, Harcuba Pavel 1:3, Fejtek Petr st. 1:2, Soukup Jiří 1:3, body hostů: Jurička Stanislav 3:1, Vlášek Vladimír 3:1, Šmíd Ondřej 3:1, Kraus Adam 0:3),
18. kolo:
Sokol Stěžery B - Sokol Stěžery C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šanc Přemysl 2:1, Bohdanecký Petr 1:2, Čapek Jiří 0:3, Novák Jiří 0:2, WO 1:0, body hostů: Vykysalý Miroslav 2:1, Michálek Roman 2:0, Kašpar David 2:1, Hrbek Martin 2:1, WO 0:1), TTC Salamandr Hradec Králové - KPST Hradec Králové 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Tomáš 1:1, Hampl Michal 2:0, Švorc Jan 2:1, Kollár Štěpán 3:0, body hostů: Rákosník Vladimír 1:2, Příborský David 0:2, Cibor Pavel 1:1, Ludvík Ivan 0:2, Pospíšil Pavel 0:1), Tatran Hostinné C - Sokol PP Hradec Králové 2 F 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sixta Vít 0:4, Pilař Jan 2:2, Dymák Ladislav 3:1, Sixta Daniel 4:0, body hostů: Kosinka Josef 1:3, Bláha Petr 1:3, Bohdanecký Jakub 2:2, Janovský Dan 3:1), TJ Nová Paka B - DTJ-Slavia Hradec Králové F 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžek Roman 0:4, Fišar Tomáš 0:3, Grof Lukáš 2:1, Sochor Martin 3:1, body hostů: Mates Michal 4:0, Kolman Ivo 2:2, Režný Pavel 1:2, Chládek Martin 2:1), TJ Jičín B - Sokol Chlumec n.C. 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rajm Martin 1:1, Harcuba Pavel 2:0, Fejtek Petr st. 3:0, Soukup Jiří 3:0, body hostů: Cudlín Michael 1:2, Skřivan Jaroslav 0:3, Kycelt Petr 0:2, Kycelt Martin 0:2), Sokol Nemyčeves B - Jiskra Nový Bydžov 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlawatschke Aleš 1:2, Brett Ondřej 1:1, Trč Roman st. 0:3, Pažout Radek 1:2, body hostů: Jurička Stanislav 3:0, Šmíd Ondřej 2:1, Vlášek Vladimír 3:0, Kraus Adam 0:2),
19. kolo:
Sokol Nemyčeves B - TTC Salamandr Hradec Králové 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brett Ondřej 1:1, Stránský Michal 0:2, Hlawatschke Aleš 0:3, Pažout Radek 1:2, body hostů: Kollár Štěpán 3:0, Švorc Jan 3:0, Hampl Michal 2:0, Malý Tomáš 0:2), TJ Jičín B - Sokol Stěžery B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tintěra Aleš 1:3, Harcuba Pavel 2:1, Soukup Jiří 2:1, Kříž Milan st. 1:2, WO 0:2, body hostů: Novák Jiří 3:1, Dufek Lukáš 3:1, Částka David 1:2, Halberštát Ondřej 0:2, WO 2:0), Sokol Chlumec n.C. - TJ Nová Paka B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřivan Jaroslav 1:3, Kycelt Martin 3:1, Kycelt Petr 0:2, Cudlín Michael 4:0, Kycelt Pavel 1:0, body hostů: Sochor Martin 1:3, Grof Lukáš 3:1, Fejfar Jakub 2:2, Oravec Jakub 0:3), Jiskra Nový Bydžov - Tatran Hostinné C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Vladimír 1:1, Šmíd Ondřej 1:1, Vlášek Vladimír 3:0, Jurička Stanislav 3:0, body hostů: Sixta Daniel 1:2, Dymák Ladislav 1:2, Bartoš Petr ml. 0:2, Sixta Vít 0:2), Sokol PP Hradec Králové 2 F - Sokol Stěžery C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozáková Tereza 2:1, Sazimová Terezie 2:1, Tesolin Riccardo 1:2, Bláha Petr 3:0, body hostů: Souček Martin 2:1, Hrbek Martin 0:2, Drašnar Jan 2:1, Vykysalý Miroslav 0:3, Kašpar David 0:1), DTJ-Slavia Hradec Králové F - KPST Hradec Králové 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Režný Pavel 0:1, Obrdlíková Lucie 2:1, Chládek Martin 3:0, Kolman Ivo 3:0, Světlík Matěj 0:2, body hostů: Cibor Pavel 2:1, Pospíšil Pavel 0:3, Rákosník Vladimír 1:2, Ludvík Ivan 1:2),
20. kolo:
TJ Jičín B - TTC Salamandr Hradec Králové 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Milan st. 0:2, Tintěra Aleš 0:3, Harcuba Pavel 2:1, Soukup Jiří 1:2, Fejtek Petr ml. 0:1, body hostů: Kollár Štěpán 2:1, Švorc Jan 1:2, Hampl Michal 3:0, Malý Tomáš 3:0), Sokol Nemyčeves B - Sokol Stěžery B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brett Ondřej 1:2, Nosek Milan 0:2, Hlawatschke Aleš 1:2, Pažout Radek 0:3, body hostů: Částka David 2:1, Novák Jiří 3:0, Dufek Lukáš 3:0, Šanc Přemysl 1:0, Halberštát Ondřej 0:1), Jiskra Nový Bydžov - TJ Nová Paka B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraus Adam 2:1, Vlášek Vladimír 1:1, Jurička Stanislav 2:1, Šmíd Ondřej 3:0, body hostů: Sochor Martin 1:2, Grof Lukáš 1:2, Fejfar Jakub 1:2, Oravec Jakub 0:2), Sokol Chlumec n.C. - Tatran Hostinné C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřivan Jaroslav 1:3, Kycelt Martin 2:2, Kycelt Pavel 2:1, Cudlín Michael 4:0, body hostů: Sixta Daniel 3:1, Dymák Ladislav 2:2, Bartoš Petr ml. 1:3, Sixta Vít 0:3), DTJ-Slavia Hradec Králové F - Sokol Stěžery C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Režný Pavel 1:2, Obrdlíková Lucie 0:2, Světlík Matěj 0:3, Kolman Ivo 2:0, WO 0:1, body hostů: Souček Martin 3:0, Drašnar Jan 2:0, Hrbek Martin 2:1, Vykysalý Miroslav 0:2, WO 1:0), Sokol PP Hradec Králové 2 F - KPST Hradec Králové 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sazimová Terezie 0:3, Tesolin Riccardo 2:1, Tměj Milan 0:3, Bláha Petr 2:2, body hostů: Cibor Pavel 4:0, Příborský David 2:1, Rákosník Vladimír 2:1, Pospíšil Pavel 1:2),
21. kolo:
TTC Salamandr Hradec Králové - Sokol PP Hradec Králové 2 F 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malý Tomáš 1:0, Hampl Michal 2:0, Švorc Jan 2:0, Kollár Štěpán 1:0, WO 3:0, body hostů: Pauliš František 0:2, Bláha Petr 0:2, Tměj Milan 0:2, WO 0:3), Sokol Stěžery B - DTJ-Slavia Hradec Králové F 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bohdanecký Petr 1:3, Dufek Lukáš 4:0, Šanc Přemysl 3:1, WO 0:5, body hostů: Obrdlíková Lucie 2:1, Režný Pavel 1:2, Světlík Matěj 0:3, Kalenský Štěpán 1:2, WO 5:0), Sokol Stěžery C - Sokol Chlumec n.C. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michálek Roman 1:2, Hrbek Martin 0:1, Drašnar Jan 3:0, Souček Martin 2:0, Kašpar David 1:0, WO 1:0, body hostů: Kycelt Martin 1:2, Kycelt Petr 1:1, Skřivan Jaroslav 0:3, Kycelt Pavel 1:1, WO 0:1), KPST Hradec Králové - Jiskra Nový Bydžov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ludvík Ivan 0:2, Pospíšil Pavel 2:0, Příborský David 3:0, Cibor Pavel 3:0, body hostů: Jurička Stanislav 1:2, Šmíd Ondřej 0:3, Vlášek Vladimír 0:2, Kraus Adam 1:1), TJ Nová Paka B - Sokol Nemyčeves B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oravec Jakub 1:3, Stuchlik Jiří 1:3, Grof Lukáš 3:1, Sochor Martin 3:1, body hostů: Pažout Radek 2:2, Veselý František 2:2, Brett Ondřej 2:2, Hlawatschke Aleš 2:2), Tatran Hostinné C - TJ Jičín B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sixta Daniel 2:0, Buchar Petr 0:2, Klimenta Matěj 0:3, Hauschwitz Matěj 0:3, body hostů: Soukup Jiří 2:1, Harcuba Pavel 3:0, Fejtek Petr st. 2:0, Augustin Ondřej 1:1),
22. kolo:
Sokol Stěžery B - Sokol PP Hradec Králové 2 F 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šanc Přemysl 4:0, Částka David 2:2, Krása Jakub 0:3, Dufek Lukáš 4:0, body hostů: Lebeda Matyáš 2:2, Truněček Martin 1:3, Šorm Luboš 1:3, Bláha Petr 1:2), TTC Salamandr Hradec Králové - DTJ-Slavia Hradec Králové F 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Tomáš 2:0, Hampl Michal 2:0, Švorc Jan 2:0, Kollár Štěpán 2:0, body hostů: Obrdlíková Lucie 0:2, Režný Pavel 0:2, Kalenský Štěpán 0:2, Světlík Matěj 0:2), KPST Hradec Králové - Sokol Chlumec n.C. 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ludvík Ivan 2:1, Pospíšil Pavel 1:1, Příborský David 3:0, Cibor Pavel 3:0, body hostů: Kycelt Martin 2:1, Skřivan Jaroslav 0:3, Kycelt Petr 0:3, Kycelt Pavel 0:2), Sokol Stěžery C - Jiskra Nový Bydžov 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vykysalý Miroslav 0:2, Michálek Roman 0:2, Kašpar David 0:3, Drašnar Jan 1:1, body hostů: Vlášek Vladimír 3:0, Šmíd Ondřej 2:0, Kraus Adam 1:1, Jurička Stanislav 2:0), Tatran Hostinné C - Sokol Nemyčeves B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sixta Daniel 4:0, Pilař Jan 3:0, Klimenta Matěj 1:2, Hauschwitz Matěj 1:3, body hostů: Stránský Michal 0:4, Nosek Milan 2:2, Trč Roman st. 2:1, Kašík Martin 1:2), TJ Nová Paka B - TJ Jičín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oravec Jakub 1:3, Stuchlik Jiří 1:3, Grof Lukáš 2:2, Sochor Martin 4:0, body hostů: Harcuba Pavel 3:1, Fejtek Petr st. 3:1, Kříž Milan st. 0:4, Augustin Ondřej 2:2),
Divize mužů
1. kolo:
TJ Nová Paka - TTC KB Vrchlabí 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knap Lukáš 0:3, Šmidrkal Jan 0:2, Luňák Michal 1:2, Kazda Vojtěch 1:2, body hostů: Brázda Adam 3:0, Studecký Ivan 3:0, Hauschwitz Pavel 2:1, Vitvar Roman 1:1), TJ Jičín - Sokol Stará Paka 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Jiří 2:2, Sebera Petr 3:1, Kříž Milan ml. 2:2, Červenka Jan 2:2, body hostů: Dlabola Petr 3:1, Vajgl Pavel 4:0, Herber Jan 0:4, Kamler Ondřej 0:4), Sokol Stěžery - TTC Kostelec n.O. 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jan 1:2, Rákosník Josef 0:2, Kašpar David 0:3, Dufek Lukáš 1:2, body hostů: Malík Lukáš 2:1, Brůna Petr 3:0, Malík Karel 2:1, Kubrt Martin 2:0), Slovan Broumov - TTC Nové Město n.M. 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodal Vladimír 2:0, Dražinovský Tomáš 1:1, Kollert David 3:0, Gombarčík Karel ml. 3:0, body hostů: Martinek Milan 1:2, Šrůtek Milan 0:3, Bín Roman 0:2, Koukola Jaromír 0:2), Baník Rtyně v Podkrk. A - Baník Rtyně v Podkrk. B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koblížek Oldřich 2:2, Valta Petr 0:4, Koblížek Michal 2:2, Koblížek Martin 4:0, body hostů: Kábrt Vratislav 2:2, Martin Petr 2:2, Kubeček Vojtěch 2:2, Valčík Roman 2:2), DTJ-Slavia Hradec Králové D - Sokol PP Hradec Králové 2 D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šumpík Viktor 1:1, Sánchez Javier Francisco 1:1, Trojan Luděk 3:0, Mrázek Jiří 3:0, body hostů: Koubek Vojtěch 2:1, Hušek Adam 0:3, Kačer Radek 0:2, Kopecký Tadeáš 0:2),
2. kolo:
TJ Nová Paka - DTJ-Slavia Hradec Králové D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmidrkal Jan 1:2, Luňák Michal 0:3, Knap Lukáš 0:3, Kazda Vojtěch 2:1, body hostů: Šumpík Viktor 2:1, Obrdlík Štěpán 3:0, Mrázek Jiří 2:1, Trojan Luděk 2:1), TTC KB Vrchlabí - Sokol PP Hradec Králové 2 D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitvar Roman 2:1, Hauschwitz Pavel 2:0, Studecký Ivan 3:0, Brázda Adam 1:2, body hostů: Kačer Radek 0:3, Čepelka Jan 1:2, Jakubský Filip 0:3, Skákal Martin 2:0), TJ Jičín - Baník Rtyně v Podkrk. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Jan 2:2, Roček Milan ml. 2:2, Sebera Petr 2:2, Kříž Milan ml. 2:2, body hostů: Koblížek Michal 0:4, Koblížek Martin 4:0, Koblížek Oldřich 3:1, Valta Martin 1:3), Sokol Stará Paka - Baník Rtyně v Podkrk. B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vajgl Pavel 3:1, Kohout Pavel 1:3, Dlabola Petr 2:2, Šajner Lubomír 2:2, body hostů: Kubeček Vojtěch 4:0, Valčík Roman 0:4, Martin Petr 2:2, Kábrt Vratislav 2:2), Sokol Stěžery - Slovan Broumov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rákosník Josef 1:2, Hrbek Martin 0:3, Souček Martin 0:3, Slavík Jan 3:1, body hostů: Gombarčík Karel ml. 4:0, Vodal Vladimír 2:1, Dražinovský Tomáš 2:1, Čepelka Jan 1:2), TTC Kostelec n.O. - TTC Nové Město n.M. 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malík Karel 1:0, Brůna Petr 2:0, Kubrt Martin 2:0, Ježek Robert 2:0, Malík Tomáš 1:0, body hostů: Šrůtek Milan 0:2, Koukola Jaromír 0:2, Zmátlo Jan 0:2, Ptáček Antonín 0:2),
3. kolo:
TJ Nová Paka - Sokol PP Hradec Králové 2 D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luňák Michal 1:3, Kazda Vojtěch 3:1, Knap Lukáš 0:4, Šmidrkal Jan 3:1, body hostů: Jakubský Filip 1:3, Kačer Radek 2:2, Skákal Martin 2:2, Čepelka Jan 4:0), TTC KB Vrchlabí - DTJ-Slavia Hradec Králové D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polanský Petr 0:2, Brázda Martin 0:2, Brázda Adam 1:2, Vitvar Roman 1:2, body hostů: Šumpík Viktor 2:1, Obrdlík Štěpán 3:0, Sánchez Javier Francisco 2:0, Trojan Luděk 1:1), TJ Jičín - Baník Rtyně v Podkrk. B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červenka Jan 0:3, Roček Milan ml. 2:0, Sebera Petr 0:3, Kříž Milan ml. 1:2, body hostů: Kubeček Vojtěch 2:1, Martin Petr 2:1, Valčík Roman 3:0, Kábrt Vratislav 1:1), Sokol Stará Paka - Baník Rtyně v Podkrk. A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vajgl Pavel 2:0, Kohout Pavel 1:1, Dlabola Petr 2:1, Šajner Lubomír 2:1, Herber Jan 0:1, WO 1:0, body hostů: Koblížek Michal 0:3, Koblížek Martin 3:0, Koblížek Oldřich 1:2, Valta Martin 0:2, WO 0:1), Sokol Stěžery - TTC Nové Město n.M. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Lukáš 2:2, Slavík Jan 4:0, Rákosník Josef 3:1, Kašpar David 0:2, Hrbek Martin 0:2, body hostů: Martinek Milan 3:1, Šrůtek Milan 1:3, Bín Roman 1:3, Koukola Jaromír 2:2), TTC Kostelec n.O. - Slovan Broumov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Karel 2:1, Kubrt Martin 2:0, Malík Lukáš 2:0, Ježek Robert 3:0, Brůna Petr 0:1, body hostů: Gombarčík Karel ml. 2:1, Vodal Vladimír 0:3, Dražinovský Tomáš 0:2, Čepelka Jan 0:2, Kollert David 0:1),
4. kolo:
DTJ-Slavia Hradec Králové D - Slovan Broumov 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pozník David 2:2, Sánchez Javier Francisco 2:1, Šumpík Viktor 2:1, Obrdlík Štěpán 2:2, body hostů: Gombarčík Karel ml. 4:0, Vodal Vladimír 0:4, Čepelka Jan 0:3, Kollert David 2:1), Sokol PP Hradec Králové 2 D - TTC Nové Město n.M. 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koubek Vojtěch 3:0, Čepelka Jan 2:0, Kačer Radek 2:1, Hýbl Jan 2:1, body hostů: Martinek Milan 1:2, Bín Roman 1:2, Šrůtek Milan 0:3, Koukola Jaromír 0:2), Baník Rtyně v Podkrk. A - Sokol Stěžery 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koblížek Oldřich 3:0, Koblížek Martin 3:0, Koblížek Michal 1:2, Valta Martin 2:1, body hostů: Dufek Lukáš 1:2, Slavík Jan 2:1, Částka David 0:3, Rákosník Josef 0:3), Baník Rtyně v Podkrk. B - TTC Kostelec n.O. 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kábrt Vratislav 1:3, Martin Petr 1:2, Valčík Roman 0:3, Kubeček Vojtěch 3:1, body hostů: Malík Lukáš 3:1, Kubrt Martin 3:1, Malík Karel 1:2, Brůna Petr 2:1), TJ Nová Paka - TJ Jičín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmidrkal Jan 3:1, Knap Lukáš 2:2, Luňák Michal 0:4, Kazda Vojtěch 2:2, body hostů: Roček Milan ml. 2:2, Kříž Milan ml. 2:2, Sebera Petr 3:1, Červenka Jan 2:2), TTC KB Vrchlabí - Sokol Stará Paka 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matěásko Jiří 0:2, Brázda Adam 0:2, Hauschwitz Pavel 0:3, Studecký Ivan 1:2, body hostů: Kohout Pavel 3:0, Vajgl Pavel 3:0, Dlabola Petr 2:0, Herber Jan 1:1),
5. kolo:
DTJ-Slavia Hradec Králové D - TTC Nové Město n.M. 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sánchez Javier Francisco 2:0, Šumpík Viktor 1:1, Mrázek Jiří 3:0, Obrdlík Štěpán 2:0, body hostů: Martinek Milan 1:2, Šrůtek Milan 0:2, Bín Roman 0:2, Koukola Jaromír 0:2), Sokol PP Hradec Králové 2 D - Slovan Broumov 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čepelka Jan 4:0, Koubek Vojtěch 1:2, Kačer Radek 1:2, Hýbl Jan 2:2, body hostů: Gombarčík Karel ml. 3:1, Vodal Vladimír 0:4, Čepelka Jan 2:1, Kollert David 1:2), Baník Rtyně v Podkrk. A - TTC Kostelec n.O. 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koblížek Oldřich 0:3, Koblížek Michal 0:2, Valta Martin 0:1, Koblížek Martin 3:0, WO 0:2, body hostů: Kubrt Martin 2:0, Brůna Petr 1:1, Malík Lukáš 2:1, Malík Karel 1:1, WO 2:0), Baník Rtyně v Podkrk. B - Sokol Stěžery 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valčík Roman 2:0, Kábrt Vratislav 1:1, Martin Petr 3:0, Kubeček Vojtěch 2:1, body hostů: Slavík Jan 1:2, Částka David 0:3, Rákosník Josef 0:2, Dufek Lukáš 1:1), TJ Nová Paka - Sokol Stará Paka 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knap Lukáš 1:1, Kazda Vojtěch 0:2, Šmidrkal Jan 1:2, Luňák Michal 0:3, body hostů: Kohout Pavel 3:0, Vajgl Pavel 2:1, Dlabola Petr 2:0, Herber Jan 1:1), TTC KB Vrchlabí - TJ Jičín 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matěásko Jiří 0:3, Hauschwitz Pavel 3:0, Brázda Adam 1:2, Studecký Ivan 4:0, body hostů: Sebera Petr 2:2, Kříž Milan ml. 1:2, Červenka Jan 1:2, Soukup Jiří 1:2),
6. kolo:
TJ Jičín - DTJ-Slavia Hradec Králové D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červenka Jan 0:3, Kříž Milan ml. 1:2, Roček Milan ml. 2:1, Sebera Petr 1:2, body hostů: Obrdlík Štěpán 2:1, Mrázek Jiří 1:2, Sánchez Javier Francisco 3:0, Šumpík Viktor 2:1), Sokol Stará Paka - Sokol PP Hradec Králové 2 D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vajgl Pavel 2:1, Dlabola Petr 3:0, Kohout Pavel 3:0, Šajner Lubomír 1:2, body hostů: Koubek Vojtěch 0:3, Kačer Radek 0:3, Hýbl Jan 1:2, Čepelka Jan 2:1), Sokol Stěžery - TJ Nová Paka 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jan 3:1, Šanc Přemysl 2:2, Dufek Lukáš 3:1, Rákosník Josef 1:3, body hostů: Šmidrkal Jan 3:1, Kazda Vojtěch 1:3, Knap Lukáš 2:2, Luňák Michal 1:3), TTC Kostelec n.O. - TTC KB Vrchlabí 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Robert 1:1, Malík Karel 2:0, Malík Lukáš 3:0, Kubrt Martin 3:0, body hostů: Studecký Ivan 1:2, Brázda Adam 0:3, Hauschwitz Pavel 0:2, Vitvar Roman 0:2), Slovan Broumov - Baník Rtyně v Podkrk. A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vodal Vladimír 0:2, Čepelka Jan 0:2, Kollert David 1:2, Gombarčík Karel ml. 1:2, body hostů: Koblížek Oldřich 3:0, Koblížek Martin 3:0, Valta Martin 0:2, Koblížek Michal 2:0), TTC Nové Město n.M. - Baník Rtyně v Podkrk. B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koukola Jaromír 0:3, Bín Roman 0:2, Šrůtek Milan 0:3, Martinek Milan 3:0, body hostů: Kubeček Vojtěch 3:0, Martin Petr 2:1, Valčík Roman 2:1, Kábrt Vratislav 1:1),
7. kolo:
TJ Jičín - Sokol PP Hradec Králové 2 D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Jan 0:4, Sebera Petr 3:1, Roček Milan ml. 4:0, Kříž Milan ml. 2:2, body hostů: Čepelka Jan 2:2, Hýbl Jan 1:3, Koubek Vojtěch 3:1, Kačer Radek 1:3), Sokol Stará Paka - DTJ-Slavia Hradec Králové D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šajner Lubomír 1:2, Dlabola Petr 3:0, Kohout Pavel 3:0, Vajgl Pavel 2:1, body hostů: Sánchez Javier Francisco 1:2, Šumpík Viktor 1:2, Obrdlík Štěpán 1:2, Mrázek Jiří 0:3), Sokol Stěžery - TTC KB Vrchlabí 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rákosník Josef 1:3, Slavík Jan 3:0, Souček Martin 0:3, Dufek Lukáš 1:2, WO 0:1, body hostů: Studecký Ivan 2:1, Brázda Adam 3:1, Hauschwitz Pavel 3:0, Vitvar Roman 0:3, WO 1:0), TTC Kostelec n.O. - TJ Nová Paka 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brůna Petr 2:0, Malík Karel 2:0, Kubrt Martin 2:0, Ježek Robert 2:0, body hostů: Kazda Vojtěch 0:2, Šmidrkal Jan 0:2, Knap Lukáš 0:2, Luňák Michal 0:2), Slovan Broumov - Baník Rtyně v Podkrk. B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodal Vladimír 2:2, Čepelka Jan 1:3, Kollert David 0:3, Gombarčík Karel ml. 3:1, body hostů: Kubeček Vojtěch 4:0, Martin Petr 1:3, Valčík Roman 2:2, Kábrt Vratislav 2:1), TTC Nové Město n.M. - Baník Rtyně v Podkrk. A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koukola Jaromír 1:3, Bín Roman 1:2, Šrůtek Milan 1:2, Martinek Milan 2:2, body hostů: Koblížek Oldřich 4:0, Koblížek Martin 4:0, Valta Martin 1:2, Koblížek Michal 0:3),
8. kolo:
DTJ-Slavia Hradec Králové D - Baník Rtyně v Podkrk. A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sánchez Javier Francisco 1:0, Šumpík Viktor 1:1, Obrdlík Štěpán 2:0, Mrázek Jiří 1:1, WO 4:1, body hostů: Koblížek Oldřich 1:1, Koblížek Michal 0:3, Valta Martin 1:1, WO 1:4), Sokol PP Hradec Králové 2 D - Baník Rtyně v Podkrk. B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čepelka Jan 4:0, Kačer Radek 1:2, Hýbl Jan 2:1, Koubek Vojtěch 3:1, body hostů: Kubeček Vojtěch 2:2, Martin Petr 1:3, Valčík Roman 0:3, Kábrt Vratislav 1:2), TJ Nová Paka - Slovan Broumov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knap Lukáš 2:1, Kazda Vojtěch 3:0, Luňák Michal 0:3, Šmidrkal Jan 4:0, body hostů: Gombarčík Karel ml. 2:2, Kollert David 1:2, Dražinovský Tomáš 1:2, Vodal Vladimír 0:3), TTC KB Vrchlabí - TTC Nové Město n.M. 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitvar Roman 2:1, Brázda Adam 2:1, Hauschwitz Pavel 2:1, Studecký Ivan 3:0, body hostů: Martinek Milan 2:1, Šrůtek Milan 0:3, Bín Roman 0:3, Koukola Jaromír 1:2), TJ Jičín - Sokol Stěžery 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Červenka Jan 0:4, Sebera Petr 3:1, Roček Milan ml. 2:1, Kříž Milan ml. 3:1, body hostů: Slavík Jan 4:0, Rákosník Josef 1:3, Šanc Přemysl 1:3, Dufek Lukáš 1:2), Sokol Stará Paka - TTC Kostelec n.O. 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šajner Lubomír 2:1, Kohout Pavel 2:1, Vajgl Pavel 3:0, Dlabola Petr 2:1, body hostů: Malík Lukáš 0:3, Kubrt Martin 1:2, Brůna Petr 1:2, Malík Karel 1:2),
9. kolo:
DTJ-Slavia Hradec Králové D - Baník Rtyně v Podkrk. B 10:7 (čtyřhry 3:0, body domácích: Šumpík Viktor 2:2, Sánchez Javier Francisco 3:1, Mrázek Jiří 0:3, Obrdlík Štěpán 3:1, body hostů: Kubeček Vojtěch 3:1, Martin Petr 2:2, Kábrt Vratislav 1:3, Valčík Roman 1:2), Sokol PP Hradec Králové 2 D - Baník Rtyně v Podkrk. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čepelka Jan 0:4, Kačer Radek 3:1, Bláha Petr 2:2, Hýbl Jan 3:1, body hostů: Koblížek Oldřich 4:0, Koblížek Michal 2:2, Valta Martin 1:3, Klimeš Zbyšek 1:3), TJ Nová Paka - TTC Nové Město n.M. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knap Lukáš 2:1, Luňák Michal 1:1, Šmidrkal Jan 2:1, Kazda Vojtěch 3:0, body hostů: Martinek Milan 2:1, Šrůtek Milan 0:3, Bín Roman 1:2, Koukola Jaromír 0:2), TTC KB Vrchlabí - Slovan Broumov 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitvar Roman 1:3, Hauschwitz Pavel 3:0, Brázda Adam 2:1, Studecký Ivan 2:2, body hostů: Gombarčík Karel ml. 2:2, Vodal Vladimír 0:4, Dražinovský Tomáš 2:1, Kollert David 2:1), TJ Jičín - TTC Kostelec n.O. 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Jan 0:3, Roček Milan ml. 1:1, Sebera Petr 1:2, Kříž Milan ml. 0:3, body hostů: Brůna Petr 1:2, Kubrt Martin 3:0, Malík Lukáš 3:0, Malík Karel 2:0), Sokol Stará Paka - Sokol Stěžery 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Herber Jan 0:1, Šajner Lubomír 1:1, Kohout Pavel 3:0, Dlabola Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Dufek Lukáš 1:2, Slavík Jan 1:2, Částka David 0:2, WO 0:3),
10. kolo:
Sokol Stěžery - DTJ-Slavia Hradec Králové D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavík Jan 3:0, Dufek Lukáš 0:1, Šanc Přemysl 0:1, Rákosník Josef 1:2, Bohdanecký Petr 0:2, WO 0:2, body hostů: Obrdlík Štěpán 1:1, Šumpík Viktor 1:1, Mrázek Jiří 2:1, Trojan Luděk 2:1, WO 2:0), TTC Kostelec n.O. - Sokol PP Hradec Králové 2 D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brůna Petr 2:0, Malík Lukáš 1:0, Ježek Robert 3:0, Kubrt Martin 1:1, Malík Karel 1:0, body hostů: Kačer Radek 0:3, Hýbl Jan 0:2, Čepelka Jan 1:1, Skákal Martin 0:2), Slovan Broumov - TJ Jičín 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kollert David 0:4, Vodal Vladimír 1:3, Dražinovský Tomáš 4:0, Gombarčík Karel ml. 4:0, body hostů: Sebera Petr 2:2, Kříž Milan ml. 2:2, Soukup Jiří 1:3, Červenka Jan 2:2), TTC Nové Město n.M. - Sokol Stará Paka 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koukola Jaromír 0:2, Bín Roman 0:2, Šrůtek Milan 0:3, Martinek Milan 1:1, body hostů: Kohout Pavel 3:0, Dlabola Petr 2:0, Vajgl Pavel 2:0, Herber Jan 1:1), Baník Rtyně v Podkrk. A - TJ Nová Paka 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valta Martin 2:1, Koblížek Oldřich 3:0, Koblížek Michal 0:3, Koblížek Martin 4:0, body hostů: Šmidrkal Jan 1:3, Kazda Vojtěch 1:2, Knap Lukáš 1:2, Luňák Michal 1:2), Baník Rtyně v Podkrk. B - TTC KB Vrchlabí 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Martin Petr 2:0, Valčík Roman 0:2, Kubeček Vojtěch 2:1, Kábrt Vratislav 1:1, WO 4:0, body hostů: Studecký Ivan 1:2, Hauschwitz Pavel 2:1, Brázda Adam 1:2, WO 0:4),
11. kolo:
Sokol Stěžery - Sokol PP Hradec Králové 2 D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rákosník Josef 2:2, Dufek Lukáš 1:2, Slavík Jan 2:1, Souček Martin 0:4, body hostů: Hýbl Jan 1:3, Koubek Vojtěch 3:1, Kačer Radek 2:1, Čepelka Jan 3:0), TTC Kostelec n.O. - DTJ-Slavia Hradec Králové D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Robert 1:2, Brůna Petr 0:3, Malík Lukáš 0:3, Kubrt Martin 3:1, body hostů: Sánchez Javier Francisco 3:1, Obrdlík Štěpán 2:1, Mrázek Jiří 2:1, Šumpík Viktor 2:1), Slovan Broumov - Sokol Stará Paka 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kollert David 1:1, Vodal Vladimír 0:2, Dražinovský Tomáš 0:3, Gombarčík Karel ml. 0:2, body hostů: Herber Jan 2:1, Vajgl Pavel 2:0, Dlabola Petr 2:0, Kohout Pavel 2:0), TTC Nové Město n.M. - TJ Jičín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koukola Jaromír 1:3, Bín Roman 1:3, Šrůtek Milan 3:1, Martinek Milan 4:0, body hostů: Sebera Petr 0:4, Kříž Milan ml. 2:2, Červenka Jan 3:1, Soukup Jiří 2:2), Baník Rtyně v Podkrk. A - TTC KB Vrchlabí 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valta Martin 2:1, Koblížek Oldřich 2:0, Koblížek Michal 2:1, Koblížek Martin 2:0, WO 1:0, body hostů: Hauschwitz Pavel 1:2, Studecký Ivan 0:2, Brázda Adam 1:2, Vitvar Roman 0:2, WO 0:1), Baník Rtyně v Podkrk. B - TJ Nová Paka 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martin Petr 3:1, Valčík Roman 2:1, Kábrt Vratislav 1:2, Kubeček Vojtěch 2:2, body hostů: Šmidrkal Jan 3:1, Luňák Michal 0:4, Kazda Vojtěch 2:1, Knap Lukáš 1:2),
12. kolo:
TTC KB Vrchlabí - TJ Nová Paka 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matěásko Jiří 0:1, Hauschwitz Pavel 1:3, Brázda Adam 1:3, Studecký Ivan 2:2, Kotucz Kamil 3:0, body hostů: Šmidrkal Jan 3:1, Kazda Vojtěch 3:1, Luňák Michal 2:2, Knap Lukáš 1:3), Sokol Stará Paka - TJ Jičín 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šajner Lubomír 1:1, Vajgl Pavel 2:0, Kohout Pavel 3:0, Dlabola Petr 2:0, body hostů: Roček Milan ml. 1:2, Sebera Petr 0:2, Kříž Milan ml. 0:2, Červenka Jan 0:2), TTC Kostelec n.O. - Sokol Stěžery 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brůna Petr 2:0, Malík Karel 1:1, Kubrt Martin 2:1, Malík Lukáš 2:1, Malík Tomáš 1:0, body hostů: Rákosník Josef 0:3, Slavík Jan 3:0, Kvasnička Tomáš 0:3, Vykysalý Miroslav 0:2), TTC Nové Město n.M. - Slovan Broumov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koukola Jaromír 0:4, Bín Roman 2:2, Šrůtek Milan 2:2, Martinek Milan 3:1, body hostů: Gombarčík Karel ml. 2:2, Vodal Vladimír 1:3, Dražinovský Tomáš 4:0, Kollert David 2:2), Baník Rtyně v Podkrk. B - Baník Rtyně v Podkrk. A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kábrt Vratislav 2:2, Valčík Roman 2:2, Martin Petr 2:2, Kubeček Vojtěch 2:2, body hostů: Koblížek Martin 4:0, Koblížek Oldřich 2:2, Žďárský Jaroslav 0:4, Valta Martin 2:2), Sokol PP Hradec Králové 2 D - DTJ-Slavia Hradec Králové D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hýbl Jan 0:3, Kačer Radek 1:2, Jakubský Filip 1:2, Čepelka Jan 2:1, body hostů: Sánchez Javier Francisco 3:0, Pozník David 0:3, Mrázek Jiří 2:1, Obrdlík Štěpán 3:0),
13. kolo:
DTJ-Slavia Hradec Králové D - TJ Nová Paka 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Jiří 2:2, Sánchez Javier Francisco 3:0, Pozník David 0:3, Šumpík Viktor 3:1, body hostů: Šmidrkal Jan 2:2, Kazda Vojtěch 1:3, Luňák Michal 2:1, Knap Lukáš 1:2), Sokol PP Hradec Králové 2 D - TTC KB Vrchlabí 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čepelka Jan 2:1, Kačer Radek 2:1, Hušek Adam 2:1, Koubek Vojtěch 3:0, body hostů: Brázda Adam 0:3, Studecký Ivan 1:2, Hauschwitz Pavel 2:1, Hauschwitz Matěj 0:3), Baník Rtyně v Podkrk. A - TJ Jičín 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koblížek Michal 1:3, Valta Martin 1:2, Valta Petr 0:3, Koblížek Oldřich 4:0, body hostů: Sebera Petr 2:2, Kříž Milan ml. 3:1, Červenka Jan 2:1, Soukup Jiří 1:2), Baník Rtyně v Podkrk. B - Sokol Stará Paka 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kábrt Vratislav 1:2, Martin Petr 0:2, Valčík Roman 0:3, Kubeček Vojtěch 1:2, body hostů: Kohout Pavel 3:0, Dlabola Petr 3:0, Vajgl Pavel 3:0, Šajner Lubomír 0:2), Slovan Broumov - Sokol Stěžery 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kollert David 1:3, Gombarčík Karel ml. 4:0, Vodal Vladimír 2:2, Dražinovský Tomáš 2:2, body hostů: Slavík Jan 2:2, Dufek Lukáš 2:2, Šanc Přemysl 0:1, Rákosník Josef 2:2, Merkl Jiří 1:2), TTC Nové Město n.M. - TTC Kostelec n.O. 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koukola Jaromír 0:2, Bín Roman 0:2, Šrůtek Milan 0:3, Martinek Milan 1:2, body hostů: Kubrt Martin 3:0, Malík Karel 3:0, Ježek Robert 2:0, Brůna Petr 1:1),
14. kolo:
Sokol PP Hradec Králové 2 D - TJ Nová Paka 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čepelka Jan 4:0, Koubek Vojtěch 3:1, Kačer Radek 0:3, Hušek Adam 2:2, WO 0:1, body hostů: Kazda Vojtěch 3:1, Šmidrkal Jan 2:2, Luňák Michal 1:3, Knap Lukáš 0:3, WO 1:0), DTJ-Slavia Hradec Králové D - TTC KB Vrchlabí 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pozník David 2:2, Mrázek Jiří 2:2, Šumpík Viktor 3:1, Trojan Luděk 2:2, body hostů: Hauschwitz Pavel 1:3, Studecký Ivan 2:2, Brázda Adam 4:0, Hauschwitz Matěj 0:4), Baník Rtyně v Podkrk. B - TJ Jičín 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valčík Roman 3:0, Martin Petr 2:1, Kábrt Vratislav 2:1, Kubeček Vojtěch 1:3, body hostů: Sebera Petr 1:3, Kříž Milan ml. 2:1, Červenka Jan 1:2, Soukup Jiří 1:2), Baník Rtyně v Podkrk. A - Sokol Stará Paka 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klimeš Zbyšek 0:2, Valta Petr 0:2, Valta Martin 0:1, Koblížek Michal 0:1, WO 0:2, body hostů: Kohout Pavel 2:0, Dlabola Petr 1:0, Vajgl Pavel 1:0, Šajner Lubomír 2:0, WO 2:0), TTC Nové Město n.M. - Sokol Stěžery 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koukola Jaromír 1:2, Bín Roman 0:2, Šrůtek Milan 0:3, Martinek Milan 2:1, body hostů: Dufek Lukáš 3:0, Slavík Jan 3:0, Rákosník Josef 2:1, Šanc Přemysl 0:2), Slovan Broumov - TTC Kostelec n.O. 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kollert David 1:2, Gombarčík Karel ml. 1:1, Vodal Vladimír 1:2, Dražinovský Tomáš 1:3, WO 1:0, body hostů: Ježek Robert 2:2, Kubrt Martin 2:1, Malík Karel 3:0, Brůna Petr 1:1, WO 0:1),
15. kolo:
Slovan Broumov - DTJ-Slavia Hradec Králové D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dražinovský Tomáš 2:2, Kollert David 2:2, Vodal Vladimír 1:2, Gombarčík Karel ml. 2:2, body hostů: Obrdlík Štěpán 2:2, Sánchez Javier Francisco 4:0, Šumpík Viktor 2:2, Pozník David 0:3), TTC Nové Město n.M. - Sokol PP Hradec Králové 2 D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koukola Jaromír 1:2, Ptáček Antonín 0:2, Šrůtek Milan 0:3, Martinek Milan 2:1, body hostů: Koubek Vojtěch 2:1, Hušek Adam 2:1, Hýbl Jan 2:1, Čepelka Jan 2:0), Sokol Stěžery - Baník Rtyně v Podkrk. A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Merkl Jiří 1:1, Rákosník Josef 0:3, Slavík Jan 2:1, Dufek Lukáš 1:2, WO 0:1, body hostů: Koblížek Martin 3:0, Koblížek Michal 1:2, Koblížek Oldřich 1:1, Valta Martin 2:1, WO 1:0), TTC Kostelec n.O. - Baník Rtyně v Podkrk. B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malík Lukáš 2:2, Brůna Petr 1:2, Malík Karel 2:1, Kubrt Martin 3:1, body hostů: Kubeček Vojtěch 4:0, Valčík Roman 0:4, Kábrt Vratislav 0:3, Martin Petr 2:1), TJ Jičín - TJ Nová Paka 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Jan 3:1, Sebera Petr 2:1, Roček Milan ml. 2:1, Kříž Milan ml. 2:2, body hostů: Šmidrkal Jan 2:2, Kazda Vojtěch 2:2, Knap Lukáš 0:3, Luňák Michal 1:2), Sokol Stará Paka - TTC KB Vrchlabí 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vajgl Pavel 2:0, Dlabola Petr 2:0, Kohout Pavel 2:0, Šajner Lubomír 2:0, body hostů: Polanský Petr 0:2, Studecký Ivan 0:2, Hauschwitz Pavel 0:2, Brázda Adam 0:2),
16. kolo:
TTC Nové Město n.M. - DTJ-Slavia Hradec Králové D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koukola Jaromír 0:3, Ptáček Antonín 0:2, Šrůtek Milan 0:3, Martinek Milan 2:1, body hostů: Sánchez Javier Francisco 3:0, Šumpík Viktor 2:1, Trojan Luděk 1:1, Pozník David 2:0, Obrdlík Štěpán 1:0), Slovan Broumov - Sokol PP Hradec Králové 2 D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dražinovský Tomáš 0:3, Kollert David 0:3, Vodal Vladimír 2:1, Gombarčík Karel ml. 2:1, body hostů: Koubek Vojtěch 3:0, Hušek Adam 1:2, Čepelka Jan 2:1, Hýbl Jan 2:1), TTC Kostelec n.O. - Baník Rtyně v Podkrk. A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brůna Petr 1:0, Malík Karel 2:0, Kubrt Martin 2:0, Malík Lukáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Koblížek Oldřich 0:2, Koblížek Michal 0:2, Valta Martin 0:2, WO 0:3), Sokol Stěžery - Baník Rtyně v Podkrk. B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Jan 3:1, Dufek Lukáš 0:1, Merkl Jiří 3:1, Rákosník Josef 2:2, Hrbek Martin 0:3, body hostů: Kubeček Vojtěch 2:2, Martin Petr 2:2, Valčík Roman 2:2, Kábrt Vratislav 2:2), Sokol Stará Paka - TJ Nová Paka 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šajner Lubomír 1:1, Kohout Pavel 2:0, Vajgl Pavel 3:0, Dlabola Petr 2:1, body hostů: Luňák Michal 0:3, Kazda Vojtěch 0:3, Knap Lukáš 0:2, Šmidrkal Jan 2:0), TJ Jičín - TTC KB Vrchlabí 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Červenka Jan 2:1, Roček Milan ml. 0:1, Sebera Petr 1:2, Kříž Milan ml. 3:1, Soukup Jiří 2:0, body hostů: Brázda Adam 1:3, Hauschwitz Pavel 3:0, Polanský Petr 0:3, Studecký Ivan 1:2),
17. kolo:
DTJ-Slavia Hradec Králové D - TJ Jičín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šumpík Viktor 3:0, Pozník David 0:2, Mrázek Jiří 3:0, Obrdlík Štěpán 3:1, Trojan Luděk 0:1, body hostů: Soukup Jiří 1:3, Kříž Milan ml. 2:1, Červenka Jan 0:3, Sebera Petr 1:2), Sokol PP Hradec Králové 2 D - Sokol Stará Paka 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čepelka Jan 2:0, Mynář Marian 0:2, Janovský Dan 0:3, Jakubský Filip 0:3, body hostů: Šajner Lubomír 2:1, Dlabola Petr 3:0, Kohout Pavel 2:0, Vajgl Pavel 1:1), TJ Nová Paka - Sokol Stěžery 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kazda Vojtěch 2:1, Šmidrkal Jan 2:1, Luňák Michal 0:3, Knap Lukáš 1:3, body hostů: Dufek Lukáš 3:1, Slavík Jan 3:0, Rákosník Josef 1:2, Merkl Jiří 1:2), TTC KB Vrchlabí - TTC Kostelec n.O. 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Studecký Ivan 0:2, Hauschwitz Pavel 2:0, Brázda Adam 1:2, WO 0:5, body hostů: Malík Lukáš 2:1, Brůna Petr 1:1, Malík Karel 0:1, Kubrt Martin 1:0, WO 5:0), Baník Rtyně v Podkrk. A - Slovan Broumov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koblížek Michal 1:3, Valta Martin 2:2, Valta Petr 0:4, Koblížek Oldřich 4:0, body hostů: Gombarčík Karel ml. 3:1, Vodal Vladimír 1:3, Kollert David 3:1, Gombarčík Karel st. 2:2), Baník Rtyně v Podkrk. B - TTC Nové Město n.M. 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valčík Roman 1:1, Martin Petr 2:0, Kábrt Vratislav 2:1, Kubeček Vojtěch 3:0, body hostů: Martinek Milan 1:2, Šrůtek Milan 1:2, Bín Roman 0:2, Koukola Jaromír 0:2),
18. kolo:
Sokol PP Hradec Králové 2 D - TJ Jičín 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skákal Martin 0:4, Čepelka Jan 4:0, Hušek Adam 2:2, Koubek Vojtěch 3:1, body hostů: Roček Milan ml. 3:1, Kříž Milan ml. 1:3, Sebera Petr 1:3, Soukup Jiří 2:2), DTJ-Slavia Hradec Králové D - Sokol Stará Paka 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Obrdlík Štěpán 2:1, Sánchez Javier Francisco 0:2, Mrázek Jiří 0:3, Šumpík Viktor 1:2, body hostů: Kohout Pavel 2:1, Dlabola Petr 3:0, Vajgl Pavel 2:1, Šajner Lubomír 1:1), TTC KB Vrchlabí - Sokol Stěžery 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomeš Petr 0:4, Hauschwitz Pavel 3:1, Studecký Ivan 3:1, Brázda Adam 2:2, body hostů: Dufek Lukáš 2:2, Slavík Jan 3:1, Rákosník Josef 1:3, Šanc Přemysl 0:1, Merkl Jiří 2:1), TJ Nová Paka - TTC Kostelec n.O. 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luňák Michal 0:3, Knap Lukáš 0:2, Šmidrkal Jan 0:3, Kazda Vojtěch 1:2, body hostů: Kubrt Martin 3:0, Malík Lukáš 3:0, Malík Karel 3:0, Brůna Petr 1:1), Baník Rtyně v Podkrk. B - Slovan Broumov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valčík Roman 2:0, Martin Petr 2:0, Kábrt Vratislav 3:0, Kubeček Vojtěch 2:1, body hostů: Gombarčík Karel ml. 0:3, Vodal Vladimír 0:3, Kollert David 0:2, Gombarčík Karel st. 1:1), Baník Rtyně v Podkrk. A - TTC Nové Město n.M. 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koblížek Michal 2:2, Valta Martin 1:3, Vlk Aleš 0:3, Koblížek Oldřich 4:0, body hostů: Martinek Milan 3:1, Šrůtek Milan 1:3, Bín Roman 3:1, Koukola Jaromír 1:2),
19. kolo:
Baník Rtyně v Podkrk. A - DTJ-Slavia Hradec Králové D 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koblížek Michal 1:2, Valta Martin 1:2, Vlk Aleš 0:3, Koblížek Oldřich 1:2, WO 4:0, body hostů: Mrázek Jiří 3:1, Obrdlík Štěpán 2:2, Píše Pavel 4:0, WO 0:4), Baník Rtyně v Podkrk. B - Sokol PP Hradec Králové 2 D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valčík Roman 2:1, Martin Petr 2:1, Kábrt Vratislav 1:2, Kubeček Vojtěch 4:0, body hostů: Koubek Vojtěch 2:2, Čepelka Jan 2:1, Hýbl Jan 0:3, Kopecký Tadeáš 0:3), Slovan Broumov - TJ Nová Paka 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kollert David 2:0, Vodal Vladimír 2:0, Dražinovský Tomáš 3:0, Gombarčík Karel ml. 3:0, body hostů: Fišar Tomáš 0:3, Růžek Roman 0:3, Fejfar Igor 0:2, Stoklas Horst 0:2), TTC Nové Město n.M. - TTC KB Vrchlabí 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zelený Milan 0:3, Koukola Jaromír 0:2, Šrůtek Milan 1:2, Martinek Milan 1:2, WO 4:0, body hostů: Hauschwitz Pavel 4:0, Studecký Ivan 3:1, Brázda Adam 2:1, WO 0:4), Sokol Stěžery - TJ Jičín 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jan 3:1, Dufek Lukáš 4:0, Rákosník Josef 2:1, Novák Jiří 0:4, body hostů: Kříž Milan ml. 3:1, Sebera Petr 1:3, Soukup Jiří 1:3, Červenka Jan 1:2), TTC Kostelec n.O. - Sokol Stará Paka 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malík Karel 2:2, Brůna Petr 0:3, Malík Lukáš 1:2, Kubrt Martin 3:1, body hostů: Kohout Pavel 3:1, Vajgl Pavel 4:0, Dlabola Petr 0:3, Šajner Lubomír 1:2),
20. kolo:
Baník Rtyně v Podkrk. B - DTJ-Slavia Hradec Králové D 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Valčík Roman 1:1, Martin Petr 2:0, Kábrt Vratislav 0:3, Kubeček Vojtěch 2:0, WO 4:0, body hostů: Píše Pavel 1:2, Mrázek Jiří 1:2, Obrdlík Štěpán 2:1, WO 0:4), Baník Rtyně v Podkrk. A - Sokol PP Hradec Králové 2 D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koblížek Ondřej 0:1, Koblížek Michal 0:4, Koblížek Oldřich 3:1, Koblížek Martin 4:0, Valta Martin 0:3, body hostů: Koubek Vojtěch 2:2, Hýbl Jan 2:2, Kopecký Tadeáš 2:2, Čepelka Jan 3:1), TTC Nové Město n.M. - TJ Nová Paka 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koukola Jaromír 1:2, Bín Roman 0:3, Šrůtek Milan 1:2, Martinek Milan 2:1, body hostů: Šmidrkal Jan 3:0, Kazda Vojtěch 3:0, Knap Lukáš 1:2, Luňák Michal 1:2), Slovan Broumov - TTC KB Vrchlabí 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gombarčík Karel ml. 2:1, Kleprlík Michal 2:0, Vodal Vladimír 1:2, Kollert David 1:1, Dražinovský Tomáš 0:1, WO 4:0, body hostů: Hauschwitz Pavel 2:2, Studecký Ivan 1:3, Brázda Adam 2:1, WO 0:4), TTC Kostelec n.O. - TJ Jičín 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brůna Petr 3:0, Kubrt Martin 2:0, Malík Karel 2:1, Malík Lukáš 2:1, WO 1:0, body hostů: Kříž Milan ml. 0:3, Sebera Petr 1:2, Soukup Jiří 1:2, Červenka Jan 0:2, WO 0:1), Sokol Stěžery - Sokol Stará Paka 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jan 2:1, Dufek Lukáš 0:2, Rákosník Josef 0:1, Kašpar David 0:3, WO 0:2, body hostů: Kohout Pavel 1:1, Vajgl Pavel 2:0, Dlabola Petr 3:0, Šajner Lubomír 1:1, WO 2:0),
21. kolo:
DTJ-Slavia Hradec Králové D - Sokol Stěžery 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šumpík Viktor 3:0, Mrázek Jiří 2:0, Trojan Luděk 2:1, Obrdlík Štěpán 1:2, body hostů: Drašnar Jan 0:3, Dufek Lukáš 1:2, Slavík Jan 2:1, Kašpar David 0:2), Sokol PP Hradec Králové 2 D - TTC Kostelec n.O. 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čepelka Jan 2:1, Janovský Dan 0:3, Hušek Adam 1:2, Hýbl Jan 0:3, body hostů: Ježek Robert 2:1, Brůna Petr 3:0, Malík Karel 1:2, Kubrt Martin 3:0), TJ Jičín - Slovan Broumov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Jan 3:1, Sebera Petr 1:3, Roček Milan ml. 2:2, Kříž Milan ml. 2:2, body hostů: Gombarčík Karel ml. 3:1, Dražinovský Tomáš 2:2, Vodal Vladimír 2:2, Gombarčík Karel st. 1:3), Sokol Stará Paka - TTC Nové Město n.M. 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vajgl Pavel 2:0, Dlabola Petr 2:0, Kohout Pavel 2:0, Šajner Lubomír 2:0, body hostů: Šrůtek Milan 0:2, Bín Roman 0:2, Koukola Jaromír 0:2, Zelený Milan 0:2), TJ Nová Paka - Baník Rtyně v Podkrk. A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kazda Vojtěch 0:2, Luňák Michal 0:2, Knap Lukáš 0:2, Sochor Martin 0:2, body hostů: Koblížek Oldřich 2:0, Koblížek Martin 2:0, Koblížek Michal 2:0, Valta Martin 2:0), TTC KB Vrchlabí - Baník Rtyně v Podkrk. B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomeš Petr 1:2, Polanský Petr 0:3, Brázda Adam 1:2, Hauschwitz Pavel 1:2, body hostů: Kubeček Vojtěch 2:1, Martin Petr 3:0, Kábrt Vratislav 2:1, Valčík Roman 2:1),
22. kolo:
Sokol PP Hradec Králové 2 D - Sokol Stěžery 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janovský Dan 2:2, Čepelka Jan 4:0, Jakubský Filip 1:3, Hušek Adam 2:2, body hostů: Slavík Jan 3:1, Rákosník Josef 2:2, Souček Martin 0:1, Dufek Lukáš 2:2, Merkl Jiří 0:3), DTJ-Slavia Hradec Králové D - TTC Kostelec n.O. 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Obrdlík Štěpán 0:1, Šumpík Viktor 0:3, Mrázek Jiří 1:2, Sánchez Javier Francisco 2:1, Trojan Luděk 1:1, body hostů: Kubrt Martin 3:0, Malík Lukáš 2:1, Ježek Robert 1:2, Malík Karel 2:1), Sokol Stará Paka - Slovan Broumov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vajgl Pavel 2:0, Dlabola Petr 2:0, Kohout Pavel 2:0, Šajner Lubomír 2:0, body hostů: Čepelka Jan 0:2, Šuda Radek 0:2, Gombarčík Karel st. 0:2, Ďoubek Jiří 0:2), TJ Jičín - TTC Nové Město n.M. 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Jiří 2:1, Sebera Petr 2:1, Roček Milan ml. 2:1, Kříž Milan ml. 3:0, body hostů: Martinek Milan 3:0, Šrůtek Milan 0:3, Bín Roman 0:3, Koukola Jaromír 0:3), TTC KB Vrchlabí - Baník Rtyně v Podkrk. A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomeš Petr 2:2, Polanský Petr 2:2, Brázda Adam 2:2, Hauschwitz Pavel 3:1, body hostů: Koblížek Oldřich 4:0, Valta Martin 3:1, Vlk Aleš 0:4, Valta Petr 0:4), TJ Nová Paka - Baník Rtyně v Podkrk. B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Vojtěch 1:2, Luňák Michal 0:2, Knap Lukáš 1:2, Sochor Martin 0:3, body hostů: Kubeček Vojtěch 3:0, Martin Petr 3:0, Valčík Roman 2:1, Kábrt Vratislav 1:1),
Divize žen
1. kolo:
Lokomotiva Trutnov - Tatran Hostinné 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalášková Lenka 3:0, Prokopcová Klárka 2:1, Hronešová Jana 3:0, body hostů: Cilerová Eva 0:3, Petružálková Anna 0:3, Bošelová Anna 1:2), Tatran Hostinné - Sokol Stěžery 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petružálková Anna 0:3, Bošelová Anna 1:2, Cilerová Eva 0:3, body hostů: Dospělová Michaela 3:0, Masopustová Klára 3:0, Tučková Adéla 2:1), Sokol Stěžery - Lokomotiva Trutnov 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dospělová Michaela 1:2, Tučková Adéla 1:2, Masopustová Klára 1:2, body hostů: Kalášková Lenka 3:0, Prokopcová Klárka 0:3, Hronešová Jana 3:0), Sokol Chrudim B - Montas Hradec Králové 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Laubová Žaneta 0:3, Nováková Kristýna 0:3, Jílková Vanesa 0:3, body hostů: Vaňková Zdena 3:0, Brandejsová Monika 3:0, Dufková Eva 3:0), Montas Hradec Králové - Sokol Chlumec n.C. 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaňková Zdena 2:1, Brandejsová Monika 2:0, Dufková Eva 3:0, WO 1:0, body hostů: Dosedělová Marcela 1:2, Kyceltová Petra 0:3, Kosinová Vladimíra 0:2, WO 0:1), Sokol Chlumec n.C. - Sokol Chrudim B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dosedělová Marcela 2:1, Kosinová Vladimíra 1:2, Kyceltová Petra 0:3, body hostů: Jílková Vanesa 1:2, Laubová Žaneta 2:1, Nováková Kristýna 3:0), Sokol České Meziříčí - Sokol Česká Skalice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Borecká Kateřina 0:3, Vaněčková Jana 1:2, WO 0:3, body hostů: Špreňarová Miroslava 2:0, Měšťanová Petra 2:0, Řezníčková Lucie 1:1, WO 3:0), Sokol Česká Skalice - Tesla Pardubice 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Řezníčková Lucie 0:3, Měšťanová Petra 1:2, Špreňarová Miroslava 3:0, body hostů: Beránková Romana 2:1, Korcová Eva 1:2, Voženílková Alena 2:1), Tesla Pardubice - Sokol České Meziříčí 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beránková Romana 2:0, Voženílková Alena 2:0, Korcová Eva 2:0, WO 3:0, body hostů: Borecká Kateřina 0:3, Vaněčková Jana 0:3, WO 0:3),
2. kolo:
Tatran Hostinné - Sokol Česká Skalice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bošelová Anna 0:3, Cilerová Eva 0:3, Schreierová Renáta 0:3, body hostů: Čápová Lenka 3:0, Hamzová Klárka 3:0, Měšťanová Petra 3:0), Sokol Česká Skalice - Sokol Chrudim B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čápová Lenka 3:0, Hamzová Klárka 3:0, Měšťanová Petra 3:0, body hostů: Jílková Vanesa 0:3, Laubová Žaneta 0:3, Sedláčková Karla 0:3), Sokol Chrudim B - Tatran Hostinné 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláčková Karla 0:3, Jílková Vanesa 3:0, Laubová Žaneta 2:1, body hostů: Bošelová Anna 2:1, Cilerová Eva 1:2, Schreierová Renáta 1:2), Sokol Chlumec n.C. - Tesla Pardubice 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Francová Lucie 3:0, Dosedělová Marcela 1:2, Kyceltová Petra 0:3, body hostů: Beránková Romana 2:1, Korcová Eva 1:2, Voženílková Alena 2:1), Tesla Pardubice - Lokomotiva Trutnov 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beránková Romana 1:2, Korcová Eva 1:2, Voženílková Alena 1:2, body hostů: Holá Natálie 1:2, Kalášková Lenka 3:0, Matějíčková Kristýna 2:1), Lokomotiva Trutnov - Sokol Chlumec n.C. 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalášková Lenka 2:1, Holá Natálie 3:0, Matějíčková Kristýna 0:3, body hostů: Kosinová Vladimíra 1:2, Dosedělová Marcela 1:2, Francová Lucie 2:1), Montas Hradec Králové - Sokol České Meziříčí 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Langrová Dana 3:0, Vaňková Zdena 2:0, Aubusová Gabriela 3:0, Dufková Eva 1:0, body hostů: Vaněčková Jana 0:3, Borecká Kateřina 0:3, Mrštinová Klára 0:3), Sokol České Meziříčí - Sokol Stěžery 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaněčková Jana 2:1, Borecká Kateřina 1:2, Mrštinová Klára 2:1, body hostů: Tučková Adéla 1:2, Dospělová Michaela 3:0, Fišerová Michaela 0:3), Sokol Stěžery - Montas Hradec Králové 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dospělová Michaela 0:3, Fišerová Michaela 0:3, Tučková Adéla 1:2, body hostů: Aubusová Gabriela 3:0, Vaňková Zdena 1:0, Langrová Dana 2:1, Dufková Eva 2:0),
3. kolo:
Montas Hradec Králové - Sokol Česká Skalice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Aubusová Gabriela 3:0, Dufková Eva 2:1, Brandejsová Monika 0:3, body hostů: Čápová Lenka 2:1, Hamzová Klárka 1:2, Měšťanová Petra 1:2), Sokol Česká Skalice - Lokomotiva Trutnov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čápová Lenka 2:1, Hamzová Klárka 2:1, Měšťanová Petra 1:2, body hostů: Kalášková Lenka 0:3, Holá Natálie 1:2, Albrechtová Renata 3:0), Lokomotiva Trutnov - Montas Hradec Králové 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalášková Lenka 1:2, Holá Natálie 1:2, Albrechtová Renata 3:0, body hostů: Brandejsová Monika 0:2, Aubusová Gabriela 2:1, Dufková Eva 2:1, Vaňková Zdena 0:1), Tesla Pardubice - Sokol Stěžery 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beránková Romana 2:0, Korcová Eva 2:0, Neufingerová Lucie 1:1, WO 3:0, body hostů: Fišerová Michaela 0:3, Dospělová Michaela 1:2, WO 0:3), Sokol Stěžery - Sokol Chrudim B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dospělová Michaela 3:0, Tučková Adéla 2:1, Fišerová Michaela 2:1, body hostů: Kacafírková Agáta 0:3, Jílková Vanesa 1:2, Sedláčková Karla 1:2), Sokol Chrudim B - Tesla Pardubice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Karlíková Viktorie 0:3, Sedláčková Karla 0:3, Laubová Žaneta 1:2, body hostů: Beránková Romana 3:0, Korcová Eva 3:0, Voženílková Alena 2:1), Tatran Hostinné - Sokol České Meziříčí 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišarová Karolína 2:1, Švábová Ráchel Magdaléna 2:1, Schreierová Renáta 1:2, body hostů: Mrštinová Klára 2:1, Vaněčková Jana 2:1, Borecká Kateřina 0:3), Sokol České Meziříčí - Sokol Chlumec n.C. 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaněčková Jana 1:2, Borecká Kateřina 0:3, Mrštinová Klára 1:2, body hostů: Kosinová Vladimíra 2:0, Dosedělová Marcela 3:0, Kyceltová Petra 2:1, Štěrbová Kateřina 0:1), Sokol Chlumec n.C. - Tatran Hostinné 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dosedělová Marcela 2:0, Štěrbová Kateřina 2:1, Kosinová Vladimíra 2:1, Kyceltová Petra 1:0, body hostů: Fišarová Karolína 0:3, Švábová Ráchel Magdaléna 2:1, Schreierová Renáta 0:3),
4. kolo:
Sokol České Meziříčí - Lokomotiva Trutnov 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaněčková Jana 0:5, Mrštinová Klára 0:3, Borecká Kateřina 0:3, body hostů: Holá Natálie 3:0, Kalášková Lenka 5:0, Hronešová Jana 3:0), Lokomotiva Trutnov - Sokol Chrudim B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalášková Lenka 3:0, Holá Natálie 3:0, Hronešová Jana 3:0, body hostů: Sedláčková Karla 0:3, Bašková Markéta 0:3, Jílková Vanesa 0:3), Sokol Chrudim B - Sokol České Meziříčí 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláčková Karla 1:2, Bašková Markéta 2:1, Jílková Vanesa 1:2, body hostů: Borecká Kateřina 0:3, Vaněčková Jana 3:0, Mrštinová Klára 2:1), Sokol Česká Skalice - Sokol Chlumec n.C. 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čápová Lenka 2:1, Hamzová Klárka 3:0, Měšťanová Petra 2:1, body hostů: Dosedělová Marcela 0:2, Francová Lucie 2:1, Kyceltová Petra 0:3, Štěrbová Kateřina 0:1), Sokol Chlumec n.C. - Sokol Stěžery 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štěrbová Kateřina 1:1, Dosedělová Marcela 2:0, Francová Lucie 1:0, Kyceltová Petra 1:0, WO 3:0, body hostů: Fišerová Michaela 0:3, Tučková Adéla 1:2, WO 0:3), Sokol Stěžery - Sokol Česká Skalice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišerová Michaela 0:3, Tučková Adéla 0:3, WO 0:3, body hostů: Čápová Lenka 2:0, Měšťanová Petra 2:0, Hamzová Klárka 2:0, WO 3:0), Montas Hradec Králové - Tatran Hostinné 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaňková Zdena 3:0, Aubusová Gabriela 3:0, Brandejsová Monika 3:0, body hostů: Bošelová Anna 0:3, Cilerová Eva 0:3, Švábová Ráchel Magdaléna 0:3), Tatran Hostinné - Tesla Pardubice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cilerová Eva 0:3, Bošelová Anna 1:2, Švábová Ráchel Magdaléna 0:3, body hostů: Beránková Romana 3:0, Voženílková Alena 3:0, Neufingerová Lucie 2:1), Tesla Pardubice - Montas Hradec Králové 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beránková Romana 2:1, Voženílková Alena 0:3, Neufingerová Lucie 1:2, body hostů: Aubusová Gabriela 3:0, Langrová Dana 1:2, Brandejsová Monika 2:1),
5. kolo:
Montas Hradec Králové - Sokol Chlumec n.C. 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Samková Jaroslava 1:0, Aubusová Gabriela 3:0, Brandejsová Monika 2:1, Dufková Eva 1:1, body hostů: Dosedělová Marcela 0:2, Kyceltová Petra 0:3, Francová Lucie 2:1, Štěrbová Kateřina 0:1), Sokol Chrudim B - Montas Hradec Králové 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Laubová Žaneta 0:3, Jílková Vanesa 0:3, Sedláčková Karla 0:3, body hostů: Aubusová Gabriela 3:0, Samková Jaroslava 1:0, Brandejsová Monika 3:0, Dufková Eva 2:0), Sokol Chlumec n.C. - Sokol Chrudim B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štěrbová Kateřina 3:0, Kyceltová Petra 3:0, Dosedělová Marcela 3:0, body hostů: Laubová Žaneta 0:3, Jílková Vanesa 0:3, Sedláčková Karla 0:3), Sokol Stěžery - Tatran Hostinné 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišerová Michaela 0:3, Dospělová Michaela 2:1, WO 0:3, body hostů: Fišarová Karolína 1:1, Schreierová Renáta 1:1, Švábová Ráchel Magdaléna 2:0, WO 3:0), Tatran Hostinné - Lokomotiva Trutnov 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schreierová Renáta 0:3, Švábová Ráchel Magdaléna 0:3, Fišarová Karolína 0:3, body hostů: Holá Natálie 3:0, Kalášková Lenka 3:0, Landsmannová Alena 3:0), Lokomotiva Trutnov - Sokol Stěžery 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalášková Lenka 3:0, Landsmannová Alena 2:1, Holá Natálie 3:0, body hostů: Fišerová Michaela 0:3, Dospělová Michaela 1:2, Tučková Adéla 0:3), Sokol Česká Skalice - Sokol České Meziříčí 7:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Špreňarová Miroslava 2:0, Měšťanová Petra 2:0, WO 2:2, body hostů: Vaněčková Jana 0:2, Mrštinová Klára 0:2, WO 2:2), Sokol České Meziříčí - Tesla Pardubice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaněčková Jana 1:2, Mrštinová Klára 0:3, WO 0:3, body hostů: Beránková Romana 2:0, Voženílková Alena 2:0, Korcová Eva 1:1, WO 3:0), Tesla Pardubice - Sokol Česká Skalice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beránková Romana 0:2, Korcová Eva 0:2, Voženílková Alena 0:2, WO 3:0, body hostů: Špreňarová Miroslava 3:0, Měšťanová Petra 3:0, WO 0:3),
6. kolo:
Sokol Stěžery - Sokol České Meziříčí 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišerová Michaela 1:2, Masopustová Klára 3:0, Tučková Adéla 1:2, body hostů: Mrštinová Klára 2:1, Vaněčková Jana 2:1, Borecká Kateřina 0:3), Sokol České Meziříčí - Montas Hradec Králové 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Borecká Kateřina 0:3, Mrštinová Klára 0:3, Vaněčková Jana 0:3, body hostů: Aubusová Gabriela 3:0, Samková Jaroslava 1:0, Brandejsová Monika 3:0, Langrová Dana 2:0), Montas Hradec Králové - Sokol Stěžery 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Samková Jaroslava 1:0, Aubusová Gabriela 3:0, Brandejsová Monika 3:0, Langrová Dana 1:1, body hostů: Tučková Adéla 0:3, Masopustová Klára 1:2, Fišerová Michaela 0:3), Tesla Pardubice - Sokol Chlumec n.C. 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Neufingerová Lucie 0:3, Potůčková Anděla 0:3, Korcová Eva 1:2, body hostů: Dosedělová Marcela 2:0, Francová Lucie 3:0, Kosinová Vladimíra 3:0, Kyceltová Petra 0:1), Sokol Chlumec n.C. - Lokomotiva Trutnov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kosinová Vladimíra 1:1, Dosedělová Marcela 0:3, Francová Lucie 3:0, Kyceltová Petra 0:1, body hostů: Kalášková Lenka 2:1, Holá Natálie 2:1, Hronešová Jana 1:2), Lokomotiva Trutnov - Tesla Pardubice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalášková Lenka 3:0, Holá Natálie 3:0, Hronešová Jana 2:1, body hostů: Potůčková Anděla 0:3, Korcová Eva 1:2, Neufingerová Lucie 0:3), Sokol Česká Skalice - Tatran Hostinné 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čápová Lenka 2:1, Řezníčková Lucie 1:2, Měšťanová Petra 3:0, body hostů: Švábová Ráchel Magdaléna 2:1, Schreierová Renáta 0:3, Fišarová Karolína 1:2), Tatran Hostinné - Sokol Chrudim B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schreierová Renáta 1:2, Švábová Ráchel Magdaléna 2:1, Fišarová Karolína 0:3, body hostů: Sedláčková Karla 2:1, Jílková Vanesa 2:1, Laubová Žaneta 2:1), Sokol Chrudim B - Sokol Česká Skalice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jílková Vanesa 0:3, Laubová Žaneta 0:3, Sedláčková Karla 0:3, body hostů: Čápová Lenka 3:0, Hamzová Klárka 3:0, Měšťanová Petra 3:0),
7. kolo:
Lokomotiva Trutnov - Sokol Česká Skalice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hronešová Jana 1:2, Holá Natálie 2:1, Albrechtová Renata 3:0, body hostů: Čápová Lenka 1:2, Hamzová Klárka 1:2, Měšťanová Petra 1:2), Sokol Česká Skalice - Montas Hradec Králové 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Měšťanová Petra 3:0, Hamzová Klárka 1:2, Čápová Lenka 1:2, body hostů: Dufková Eva 2:1, Samková Jaroslava 0:1, Brandejsová Monika 2:1, Vaňková Zdena 0:2), Montas Hradec Králové - Lokomotiva Trutnov 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dufková Eva 0:2, Vaňková Zdena 0:1, Brandejsová Monika 0:3, Samková Jaroslava 0:2, WO 0:1, body hostů: Albrechtová Renata 3:0, Hronešová Jana 2:0, Holá Natálie 3:0, WO 1:0), Sokol Chrudim B - Sokol Stěžery 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláčková Karla 2:1, Jílková Vanesa 2:1, Laubová Žaneta 2:1, body hostů: Dospělová Michaela 2:1, Fišerová Michaela 1:2, Tučková Adéla 0:3), Sokol Stěžery - Tesla Pardubice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišerová Michaela 0:3, Dospělová Michaela 0:3, Tučková Adéla 0:3, body hostů: Beránková Romana 3:0, Korcová Eva 3:0, Voženílková Alena 3:0), Tesla Pardubice - Sokol Chrudim B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beránková Romana 3:0, Korcová Eva 3:0, Voženílková Alena 2:1, body hostů: Jílková Vanesa 0:3, Laubová Žaneta 1:2, Sedláčková Karla 0:3), Sokol České Meziříčí - Tatran Hostinné 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrštinová Klára 1:2, Vaněčková Jana 3:0, WO 0:3, body hostů: Bošelová Anna 0:2, Cilerová Eva 1:1, Fišarová Karolína 1:1, WO 3:0), Tatran Hostinné - Sokol Chlumec n.C. 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cilerová Eva 2:1, Fišarová Karolína 2:1, Bošelová Anna 1:2, body hostů: Štěrbová Kateřina 2:1, Kosinová Vladimíra 1:2, Kyceltová Petra 1:2), Sokol Chlumec n.C. - Sokol České Meziříčí 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kyceltová Petra 1:1, Štěrbová Kateřina 1:1, Kosinová Vladimíra 2:0, WO 3:0, body hostů: Vaněčková Jana 2:1, Mrštinová Klára 0:3, WO 0:3),
8. kolo:
Lokomotiva Trutnov - Sokol České Meziříčí 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalášková Lenka 3:0, Hronešová Jana 3:0, Landsmannová Alena 3:0, body hostů: Mrštinová Klára 0:3, Vaněčková Jana 0:3, Borecká Kateřina 0:3), Sokol České Meziříčí - Sokol Chrudim B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaněčková Jana 3:0, Borecká Kateřina 0:3, Mrštinová Klára 0:3, body hostů: Jílková Vanesa 2:1, Laubová Žaneta 2:1, Nováková Kristýna 2:1), Sokol Chrudim B - Lokomotiva Trutnov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jílková Vanesa 0:2, Laubová Žaneta 0:2, Nováková Kristýna 1:1, WO 3:0, body hostů: Kalášková Lenka 3:0, Landsmannová Alena 2:1, WO 0:3), Tesla Pardubice - Tatran Hostinné 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beránková Romana 2:1, Voženílková Alena 3:0, Neufingerová Lucie 2:1, body hostů: Fišarová Karolína 0:3, Švábová Ráchel Magdaléna 2:1, Schreierová Renáta 0:3), Tatran Hostinné - Montas Hradec Králové 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišarová Karolína 0:3, Švábová Ráchel Magdaléna 0:3, Schreierová Renáta 0:3, body hostů: Aubusová Gabriela 3:0, Langrová Dana 2:0, Brandejsová Monika 3:0, Dufková Eva 1:0), Montas Hradec Králové - Tesla Pardubice 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dufková Eva 2:0, Aubusová Gabriela 3:0, Brandejsová Monika 1:2, Langrová Dana 0:1, body hostů: Beránková Romana 1:2, Voženílková Alena 2:1, Neufingerová Lucie 0:3), Sokol Stěžery - Sokol Chlumec n.C. 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Masopustová Klára 2:1, Tučková Adéla 0:3, Fišerová Michaela 0:3, body hostů: Francová Lucie 3:0, Dosedělová Marcela 2:1, Kosinová Vladimíra 1:0, Kyceltová Petra 1:1), Sokol Chlumec n.C. - Sokol Česká Skalice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dosedělová Marcela 0:1, Francová Lucie 0:2, Kosinová Vladimíra 0:2, Kyceltová Petra 0:1, WO 3:0, body hostů: Hamzová Klárka 3:0, Měšťanová Petra 3:0, WO 0:3), Sokol Česká Skalice - Sokol Stěžery 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Měšťanová Petra 3:0, Hamzová Klárka 3:0, WO 0:3, body hostů: Dospělová Michaela 0:2, Masopustová Klára 0:2, Fišerová Michaela 0:2, WO 3:0),
Krajská soutěž 1. třídy - 1. s
1. kolo:
TJ Jičín - Sokol Chlumec n.C. 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vraštil Tomáš 2:1, Kašík Martin 0:2, Fejtek Petr ml. 1:2, Václavů Vojtěch 0:1, body hostů: Kyceltová Petra 3:0, Kycelt Jakub 2:1, Fuxa Jiří 1:2), Sokol Stěžery B - Sokol Stěžery A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pancák Ondřej 1:2, Vít Matyáš 0:3, WO 0:3, body hostů: Fišerová Michaela 2:0, Šancová Veronika 1:1, Halberštát Ondřej 2:0, WO 3:0), TJ Jičín - Sokol Stěžery A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vraštil Tomáš 2:1, Fejtek Petr ml. 2:1, Kašík Martin 1:1, Václavů Vojtěch 1:0, body hostů: Zoubková Adéla 0:3, Fišerová Michaela 0:3, Halberštát Ondřej 3:0), Sokol Chlumec n.C. - Sokol Stěžery B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kyceltová Petra 2:0, Kycelt Jakub 2:0, Fuxa Tomáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Pancák Ondřej 0:3, Krása Jakub 0:3, WO 0:3),
2. kolo:
Sokol Chlumec n.C. - Sokol Stěžery A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kycelt Jakub 2:1, Kyceltová Petra 2:1, Štěrbová Kateřina 2:1, body hostů: Masopustová Klára 3:0, Fišerová Michaela 0:3, Zoubková Adéla 0:3), TJ Jičín - Sokol Stěžery B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fejtek Petr ml. 3:0, Vraštil Tomáš 3:0, Kašík Martin 3:0, body hostů: Balcar Matěj 0:3, Pancák Ondřej 0:3, Masopustová Lucie 0:3), Sokol Chlumec n.C. - TJ Jičín 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kycelt Jakub 3:0, Kyceltová Petra 2:1, Štěrbová Kateřina 0:3, body hostů: Vraštil Tomáš 1:2, Fejtek Petr ml. 1:2, Kašík Martin 2:1), Sokol Stěžery A - Sokol Stěžery B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halberštát Ondřej 3:0, Fišerová Michaela 3:0, Zoubková Adéla 1:2, body hostů: Pancák Ondřej 1:2, Krása Jakub 1:2, Masopustová Lucie 0:3),
3. kolo:
Sokol Stěžery A - Sokol Chlumec n.C. 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zoubková Adéla 0:3, Halberštát Ondřej 2:1, Fišerová Michaela 1:2, body hostů: Kycelt Jakub 2:1, Štěrbová Kateřina 3:0, Fuxa Jiří 1:2), Sokol Stěžery B - TJ Jičín 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krása Jakub 0:3, Balcar Matěj 0:3, WO 0:3, body hostů: Vraštil Tomáš 2:0, Kašík Martin 2:0, Fejtek Petr ml. 2:0, WO 3:0), Sokol Stěžery A - TJ Jičín 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halberštát Ondřej 3:0, Zoubková Adéla 0:3, Fišerová Michaela 0:3, body hostů: Fejtek Petr ml. 2:1, Vraštil Tomáš 2:1, Kašík Martin 2:1), Sokol Stěžery B - Sokol Chlumec n.C. 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krása Jakub 0:3, Balcar Matěj 0:3, WO 0:3, body hostů: Kycelt Jakub 2:0, Štěrbová Kateřina 2:0, Fuxa Tomáš 2:0, WO 3:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy