Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize
1. kolo:
KST Orel B - Vodňany B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Tomáš 1:3, Sassmann Jakub 2:2, Vlk Jan 1:2, Štědrý Jan 2:2, body hostů: Hubáček Filip 3:1, Turek Václav 0:4, Fesl Martin 4:0, Kuba Michal 2:1), Sokol ČB A - Hluboká n. Vlt. A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Otakar 2:0, Staněk Petr 2:0, Houška Michal 2:1, Bakalář Daniel 2:0, body hostů: Dvořák Martin 0:3, Soucha Jan 0:2, Švrčina Tomáš 1:1, Duspiva Martin 0:2), RUFA Bechyně A - TJ Libín 1096 Prachatice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pučégl Pavel 2:2, Alexa Jiří 4:0, Kupilík Ondřej 2:2, Kovářík Tomáš 0:4, body hostů: Liška Marek 3:1, Žák František 3:1, Kadlec Pavel 1:3, Krotký Marek 1:3), SK ZD Pojbuky - Blatná A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jindra Miroslav 2:0, Novák Martin 0:3, Děd Lukáš 0:3, Opolzer Pavel 3:1, Lambert Zbyněk 1:1, body hostů: Černý Jiří 2:2, Peterka Ondřej 4:0, Vavřinec Matěj 1:2, Maňhal Daniel 1:2), VS Tábor A - Přídolí A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Petr 1:2, Karlík Zdeněk 1:2, Novotný Petr 0:3, Strouhal Jiří 2:2, body hostů: Kamera Josef 4:0, Strapek Josef 3:0, Harenčák Jakub 1:2, Škopek Stanislav 1:2), Staving Studená A - KST Orel A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zejda Petr 0:3, Mádr Miloslav 3:0, Maňhal Jan ml. 2:1, Doležal Ondřej 3:0, body hostů: Šilhavý Petr 1:2, Vrzal Pavel 0:3, Janouš Ivan 2:1, Bošanský Lukáš 1:2),
2. kolo:
KST Orel B - Hluboká n. Vlt. A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlk Jan 3:1, Sassmann Jakub 3:1, Štědrý Jan 2:2, Fencl Tomáš 2:2, body hostů: Dvořák Martin 3:1, Soucha Jan 2:2, Švrčina Tomáš 1:3, Duspiva Martin 0:4), Sokol ČB A - Vodňany B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Petr 1:1, Fiala Otakar 2:0, Houška Michal 3:0, Bakalář Daniel 2:0, body hostů: Fesl Martin 1:2, Hubáček Filip 0:2, Kuba Michal 0:2, David Jaroslav 0:2), RUFA Bechyně A - Blatná A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Alexa Jiří 4:0, Kupilík Ondřej 4:0, Pučégl Pavel 1:3, Mikolášek Milan 0:4, body hostů: Černý Jiří 2:2, Peterka Ondřej 2:2, Vavřinec Matěj 2:2, Maňhal Daniel 1:3), SK ZD Pojbuky - TJ Libín 1096 Prachatice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Opolzer Pavel 2:1, Novák Martin 1:2, Lambert Zbyněk 2:1, Jindra Miroslav 3:1, body hostů: Gruber Josef 2:2, Liška Marek 1:2, Blaško Ivo 1:2, Nitrianský Igor 1:2), VS Tábor A - KST Orel A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Petr 2:0, Zubčák Patrik 2:0, Karlík Zdeněk 3:0, Strouhal Jiří 2:1, body hostů: Janouš Ivan 0:3, Bošanský Lukáš 0:3, Šilhavý Petr 1:1, Vrzal Pavel 0:2), Staving Studená A - Přídolí A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zejda Petr 0:4, Mádr Miloslav 4:0, Maňhal Jan ml. 0:4, Doležal Ondřej 3:1, body hostů: Kamera Josef 2:2, Strapek Josef 3:1, Škopek Stanislav 2:2, Blaženec Dušan 2:2),
3. kolo:
Vodňany B - Přídolí A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: David Jaroslav 2:2, Kuba Michal 0:4, Turek Václav 2:2, Hubáček Filip 4:0, body hostů: Kamera Josef 2:2, Škopek Stanislav 1:3, Strapek Josef 2:2, Harenčák Jakub 3:1), Hluboká n. Vlt. A - KST Orel A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soucha Jan 1:1, Švrčina Tomáš 2:0, Hornych Jiří 3:0, Dvořák Martin 2:0, body hostů: Janouš Ivan 0:3, Bošanský Lukáš 0:2, Šilhavý Petr 0:2, Vrzal Pavel 1:1), TJ Libín 1096 Prachatice B - VS Tábor A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Marek 2:2, Žák František 2:2, Krotký Marek 0:4, Gruber Josef 3:1, body hostů: Škopek Pavel 4:0, Strouhal Jiří 1:3, Procházka Petr 3:1, Losos Radek 1:3), Blatná A - Staving Studená A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Jiří 2:2, Vavřinec Matěj 3:1, Maňhal Daniel 1:3, Peterka Ondřej 3:1, body hostů: Doležal Ondřej 3:1, Mádr Miloslav 3:1, Mastný Tomáš st. 1:3, Maňhal Jan ml. 0:4), KST Orel B - RUFA Bechyně A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sassmann Jakub 2:1, Vlk Jan 0:3, Fencl Tomáš 0:3, Štědrý Jan 1:2, body hostů: Alexa Jiří 3:0, Kupilík Ondřej 3:0, Soldát Tomáš 2:1, Pučégl Pavel 1:2), Sokol ČB A - SK ZD Pojbuky 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Petr 2:0, Fiala Otakar 2:0, Houška Michal 3:0, Bakalář Daniel 2:0, body hostů: Děd Lukáš 0:3, Novák Martin 0:2, Lambert Zbyněk 0:2, Jindra Miroslav 0:2),
4. kolo:
Vodňany B - KST Orel A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fesl Martin 2:0, David Jaroslav 1:1, Kuba Michal 2:1, Hubáček Filip 3:0, body hostů: Vrzal Pavel 2:1, Bošanský Lukáš 0:3, Janouš Ivan 0:2, Šilhavý Petr 0:2), Hluboká n. Vlt. A - Přídolí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soucha Jan 2:2, Švrčina Tomáš 3:1, Hornych Jiří 1:3, Dvořák Martin 2:2, body hostů: Kamera Josef 2:2, Strapek Josef 1:3, Harenčák Jakub 3:1, Škopek Stanislav 2:2), TJ Libín 1096 Prachatice B - Staving Studená A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krotký Marek 2:2, Buchlovský Petr 0:4, Liška Marek 2:1, Gruber Josef 3:1, body hostů: Mádr Miloslav 4:0, Zejda Petr 1:3, Maňhal Jan ml. 1:3, Mastný Tomáš st. 2:1), Blatná A - VS Tábor A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavřinec Matěj 2:1, Maňhal Daniel 2:1, Peterka Ondřej 1:2, Černý Jiří 3:0, body hostů: Strouhal Jiří 0:3, Hložek Tomáš 2:1, Novotný Petr 1:2, Karlík Zdeněk 1:2), KST Orel B - SK ZD Pojbuky 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sassmann Jakub 2:1, Vlk Jan 2:1, Fencl Tomáš 2:1, Štědrý Jan 2:1, body hostů: Opolzer Pavel 2:1, Jindra Miroslav 1:2, Lambert Zbyněk 1:2, Novák Martin 0:3), Sokol ČB A - RUFA Bechyně A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Petr 1:1, Fiala Otakar 2:0, Houška Michal 3:0, Bakalář Daniel 2:1, body hostů: Soldát Tomáš 0:3, Pučégl Pavel 0:3, Kovářík Tomáš 0:2, Alexa Jiří 2:0),
5. kolo:
RUFA Bechyně A - Vodňany B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Alexa Jiří 4:0, Kupilík Ondřej 3:1, Soldát Tomáš 1:2, Pučégl Pavel 1:3, body hostů: Hubáček Filip 3:1, David Jaroslav 2:2, Kuba Michal 0:4, Turek Václav 1:2), SK ZD Pojbuky - Hluboká n. Vlt. A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jindra Miroslav 0:3, Lambert Zbyněk 0:3, Novák Martin 2:1, Opolzer Pavel 2:1, body hostů: Dvořák Martin 2:1, Švrčina Tomáš 3:0, Soucha Jan 1:2, Hornych Jiří 2:1), VS Tábor A - KST Orel B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zubčák Patrik 2:2, Procházka Petr 2:2, Hložek Tomáš 1:2, Karlík Zdeněk 1:3, body hostů: Vlk Jan 1:3, Štědrý Jan 3:1, Sassmann Jakub 4:0, Kahuda Stanislav 1:2), Staving Studená A - Sokol ČB A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zejda Petr 1:2, Doležal Ondřej 3:0, Maňhal Jan ml. 1:2, Mádr Miloslav 4:0, body hostů: Bakalář Daniel 2:2, Houška Michal 1:2, Fiala Otakar 0:3, Staněk Petr 1:2), Přídolí A - TJ Libín 1096 Prachatice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vochozka Roman 2:1, Škopek Stanislav 1:1, Strapek Josef 2:1, Kamera Josef 3:0, body hostů: Gruber Josef 3:0, Liška Marek 0:3, Žák František 0:3, Krotký Marek 0:2), KST Orel A - Blatná A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrzal Pavel 0:2, Šilhavý Petr 0:2, Janouš Ivan 0:2, Bošanský Lukáš 0:2, body hostů: Peterka Ondřej 2:0, Vavřinec Matěj 2:0, Černý Jiří 2:0, Maňhal Daniel 2:0),
6. kolo:
RUFA Bechyně A - Hluboká n. Vlt. A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Alexa Jiří 2:1, Kupilík Ondřej 3:0, Soldát Tomáš 2:1, Pučégl Pavel 2:1, body hostů: Švrčina Tomáš 2:1, Soucha Jan 0:3, Duspiva Martin 0:3, Dvořák Martin 1:2), SK ZD Pojbuky - Vodňany B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindra Miroslav 3:1, Lambert Zbyněk 0:4, Novák Martin 0:3, Opolzer Pavel 3:1, body hostů: Hubáček Filip 3:1, Fesl Martin 3:1, David Jaroslav 2:2, Turek Václav 1:2), VS Tábor A - Sokol ČB A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zubčák Patrik 0:2, Procházka Petr 0:2, Jehně Václav ml. 0:2, Karlík Zdeněk 0:2, body hostů: Bakalář Daniel 2:0, Houška Michal 2:0, Fiala Otakar 2:0, Staněk Petr 2:0), Staving Studená A - KST Orel B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zejda Petr 1:2, Doležal Ondřej 3:0, Maňhal Jan ml. 1:2, Mádr Miloslav 3:0, body hostů: Štědrý Jan 2:1, Sassmann Jakub 0:3, Vlk Jan 2:1, Doležal Josef 0:3), Přídolí A - Blatná A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vochozka Roman 0:2, Strapek Josef 0:2, Harenčák Jakub 0:3, Kamera Josef 1:1, body hostů: Černý Jiří 3:0, Vavřinec Matěj 2:0, Maňhal Daniel 1:1, Peterka Ondřej 2:0), KST Orel A - TJ Libín 1096 Prachatice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhavý Petr 3:1, Janouš Ivan 0:4, Vrzal Pavel 1:2, Bošanský Lukáš 2:2, body hostů: Gruber Josef 2:2, Žák František 2:2, Liška Marek 3:1, Krotký Marek 2:1),
7. kolo:
KST Orel B - Sokol ČB A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štědrý Jan 0:2, Sassmann Jakub 0:2, Fencl Tomáš 0:3, Vlk Jan 1:1, body hostů: Fiala Otakar 3:0, Staněk Petr 2:0, Houška Michal 1:1, Bakalář Daniel 2:0), RUFA Bechyně A - SK ZD Pojbuky 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupilík Ondřej 3:0, Alexa Jiří 3:0, Soldát Tomáš 1:2, Pučégl Pavel 2:1, body hostů: Opolzer Pavel 1:2, Jindra Miroslav 0:3, Lambert Zbyněk 1:2, Novák Martin 1:2), VS Tábor A - Staving Studená A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zubčák Patrik 2:2, Procházka Petr 1:2, Novotný Petr 1:2, Karlík Zdeněk 2:2, body hostů: Doležal Ondřej 4:0, Mádr Miloslav 3:1, Zejda Petr 0:3, Maňhal Jan ml. 1:2), Přídolí A - KST Orel A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kamera Josef 3:0, Škopek Stanislav 2:1, Vochozka Roman 2:1, Strapek Josef 2:1, body hostů: Janouš Ivan 0:3, Šilhavý Petr 1:2, Bošanský Lukáš 2:1, Vrzal Pavel 0:3), TJ Libín 1096 Prachatice B - Blatná A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liška Marek 0:2, Krotký Marek 1:1, Kadlec Pavel 0:3, Gruber Josef 0:2, body hostů: Maňhal Daniel 2:1, Vavřinec Matěj 2:0, Peterka Ondřej 2:0, Černý Jiří 2:0), Vodňany B - Hluboká n. Vlt. A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fesl Martin 3:1, David Jaroslav 2:2, Turek Václav 0:4, Hubáček Filip 2:2, body hostů: Soucha Jan 2:2, Böhm František 4:0, Švrčina Tomáš 2:2, Dvořák Martin 1:3),
8. kolo:
Vodňany B - TJ Libín 1096 Prachatice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turek Václav 1:2, Kuba Michal 2:1, David Jaroslav 3:0, Hubáček Filip 3:0, body hostů: Gruber Josef 1:2, Liška Marek 0:3, Kadlec Pavel 1:2, Žák František 1:2), Hluboká n. Vlt. A - Blatná A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soucha Jan 1:2, Böhm František 1:1, Böhm Pavel 0:2, Švrčina Tomáš 2:1, Dvořák Martin 0:1, WO 0:1, body hostů: Peterka Ondřej 3:0, Černý Jiří 1:2, Vavřinec Matěj 2:1, Maňhal Daniel 1:1, WO 1:0), KST Orel B - Přídolí A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sassmann Jakub 1:3, Štědrý Jan 2:1, Fencl Tomáš 0:3, Vlk Jan 3:1, body hostů: Kamera Josef 3:1, Strapek Josef 2:2, Škopek Stanislav 2:1, Vochozka Roman 1:2), Sokol ČB A - KST Orel A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Petr 2:0, Houška Michal 2:0, Fiala Otakar 3:0, Klečka Jiří 1:1, body hostů: Vrzal Pavel 0:3, Šilhavý Petr 0:2, Janouš Ivan 0:2, Bošanský Lukáš 1:1), RUFA Bechyně A - VS Tábor A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Alexa Jiří 2:0, Soldát Tomáš 1:1, Pučégl Pavel 2:1, Kupilík Ondřej 3:0, body hostů: Strouhal Jiří 1:2, Jehně Václav ml. 0:3, Procházka Petr 1:1, Lachout Jaroslav 0:2), SK ZD Pojbuky - Staving Studená A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindra Miroslav 3:1, Lambert Zbyněk 2:2, Novák Martin 1:3, Opolzer Pavel 3:1, body hostů: Mádr Miloslav 4:0, Zejda Petr 1:3, Maňhal Jan ml. 2:2, Maňhal Jan st. 0:4),
9. kolo:
Vodňany B - Blatná A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turek Václav 0:2, Kuba Michal 0:2, David Jaroslav 0:3, Hubáček Filip 1:2, body hostů: Peterka Ondřej 3:0, Vavřinec Matěj 3:0, Černý Jiří 2:0, Maňhal Daniel 1:1), Hluboká n. Vlt. A - TJ Libín 1096 Prachatice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Böhm František 2:0, Švrčina Tomáš 2:0, Böhm Pavel 2:0, Soucha Jan 2:0, body hostů: Kadlec Pavel 0:2, Krotký Marek 0:2, Gruber Josef 0:2, Liška Marek 0:2), KST Orel B - KST Orel A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sassmann Jakub 3:1, Vlk Jan 2:2, Štědrý Jan 2:2, Fencl Tomáš 1:1, Kahuda Stanislav 0:2, body hostů: Janouš Ivan 1:3, Kvašnovský Petr 3:1, Vrzal Pavel 2:2, Bošanský Lukáš 2:2), Sokol ČB A - Přídolí A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Petr 0:2, Fiala Otakar 2:0, Bakalář Daniel 3:0, Houška Michal 3:0, body hostů: Kamera Josef 1:2, Strapek Josef 0:3, Škopek Stanislav 0:2, Vochozka Roman 1:1), RUFA Bechyně A - Staving Studená A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupilík Ondřej 3:0, Alexa Jiří 2:1, Pučégl Pavel 2:1, Soldát Tomáš 2:1, body hostů: Maňhal Jan ml. 0:3, Mádr Miloslav 3:0, Šindelář Radim 0:3, Ondráček Jan 0:3), SK ZD Pojbuky - VS Tábor A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindra Miroslav 0:3, Lambert Zbyněk 0:3, Novák Martin 1:2, Opolzer Pavel 3:1, body hostů: Škopek Pavel 4:0, Procházka Petr 2:1, Strouhal Jiří 1:2, Karlík Zdeněk 2:1),
10. kolo:
VS Tábor A - Vodňany B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karlík Zdeněk 2:2, Procházka Petr 2:2, Novotný Petr 2:1, Strouhal Jiří 2:2, body hostů: Hubáček Filip 4:0, Kuba Michal 3:1, Turek Václav 0:4, Bílý Michal 0:3), Staving Studená A - Hluboká n. Vlt. A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zejda Petr 0:4, Mádr Miloslav 2:1, Maňhal Jan ml. 0:3, Doležal Ondřej 2:1, WO 1:0, body hostů: Böhm František 3:0, Švrčina Tomáš 3:1, Böhm Pavel 2:1, Soucha Jan 1:2, WO 0:1), Přídolí A - RUFA Bechyně A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vochozka Roman 2:2, Strapek Josef 1:3, Blaženec Dušan 0:3, Kamera Josef 3:1, body hostů: Alexa Jiří 4:0, Kupilík Ondřej 1:3, Pučégl Pavel 3:1, Soldát Tomáš 1:2), KST Orel A - SK ZD Pojbuky 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bošanský Lukáš 1:3, Šilhavý Petr 2:2, Vrzal Pavel 1:3, Kvašnovský Petr 4:0, body hostů: Opolzer Pavel 3:1, Jindra Miroslav 2:2, Lambert Zbyněk 3:1, Novák Martin 0:4), TJ Libín 1096 Prachatice B - KST Orel B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gruber Josef 2:2, Liška Marek 1:3, Žák František 1:2, Krotký Marek 1:3, body hostů: Štědrý Jan 4:0, Sassmann Jakub 3:1, Vlk Jan 3:1, Fencl Tomáš 0:3), Blatná A - Sokol ČB A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřinec Matěj 1:3, Maňhal Daniel 1:3, Černý Jiří 2:1, Peterka Ondřej 2:2, body hostů: Bakalář Daniel 3:1, Houška Michal 3:1, Fiala Otakar 3:1, Staněk Petr 0:3),
11. kolo:
VS Tábor A - Hluboká n. Vlt. A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karlík Zdeněk 1:2, Procházka Petr 0:3, Lachout Jaroslav 1:2, Strouhal Jiří 2:1, body hostů: Dvořák Martin 1:2, Švrčina Tomáš 3:0, Böhm Pavel 2:1, Böhm František 2:1), Staving Studená A - Vodňany B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zejda Petr 1:2, Šindelář Radim 1:2, Maňhal Jan ml. 3:0, Mádr Miloslav 3:0, body hostů: David Jaroslav 2:1, Turek Václav 1:2, Šottner Jiří 1:2, Kuba Michal 0:3), Přídolí A - SK ZD Pojbuky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vochozka Roman 1:3, Strapek Josef 2:2, Harenčák Jakub 3:1, Kamera Josef 3:1, body hostů: Opolzer Pavel 3:1, Jindra Miroslav 2:2, Lambert Zbyněk 2:2, Novák Martin 0:4), KST Orel A - RUFA Bechyně A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bošanský Lukáš 1:1, Šilhavý Petr 0:2, Vrzal Pavel 0:3, Kvašnovský Petr 2:2, WO 2:0, body hostů: Alexa Jiří 4:0, Pučégl Pavel 2:1, Soldát Tomáš 2:1, Kupilík Ondřej 0:1, WO 0:2), TJ Libín 1096 Prachatice B - Sokol ČB A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liška Marek 0:2, Janoud Jan 0:2, Krotký Marek 0:3, Žák František 1:1, WO 2:0, body hostů: Bakalář Daniel 3:0, Houška Michal 2:1, Fiala Otakar 3:0, WO 0:2), Blatná A - KST Orel B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavřinec Matěj 2:1, Maňhal Daniel 1:1, Černý Jiří 2:1, Peterka Ondřej 3:0, body hostů: Sassmann Jakub 2:1, Štědrý Jan 1:2, Vlk Jan 0:3, Fencl Tomáš 0:2),
12. kolo:
Vodňany B - KST Orel B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: David Jaroslav 2:2, Kuba Michal 2:2, Turek Václav 1:3, Svoboda David 3:1, body hostů: Štědrý Jan 1:3, Sassmann Jakub 3:1, Vlk Jan 3:1, Fencl Tomáš 1:3), Hluboká n. Vlt. A - Sokol ČB A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Martin 2:1, Böhm František 0:2, Böhm Pavel 0:3, Soucha Jan 1:3, WO 1:0, body hostů: Bakalář Daniel 4:0, Fiala Otakar 3:0, Houška Michal 2:1, Staněk Petr 0:2, WO 0:1), TJ Libín 1096 Prachatice B - RUFA Bechyně A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liška Marek 2:2, Krotký Marek 2:2, Kadlec Pavel 2:2, Gruber Josef 1:3, body hostů: Alexa Jiří 4:0, Pučégl Pavel 4:0, Soldát Tomáš 0:4, Mikolášek Milan 1:3), Blatná A - SK ZD Pojbuky 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Ondřej 2:0, Vavřinec Matěj 1:1, Maňhal Daniel 3:0, Černý Jiří 3:0, body hostů: Opolzer Pavel 1:2, Jindra Miroslav 0:3, Lambert Zbyněk 0:2, Novák Martin 0:2), Přídolí A - VS Tábor A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škopek Stanislav 3:0, Blaženec Dušan 0:2, Strapek Josef 2:1, Kamera Josef 3:0, body hostů: Zubčák Patrik 1:2, Strouhal Jiří 2:1, Procházka Petr 0:3, Karlík Zdeněk 0:2), KST Orel A - Staving Studená A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bošanský Lukáš 0:2, Šilhavý Petr 0:2, Vrzal Pavel 0:3, Kvašnovský Petr 2:1, body hostů: Doležal Ondřej 3:0, Mádr Miloslav 3:0, Šindelář Radim 1:1, Maňhal Jan ml. 1:1),
13. kolo:
Hluboká n. Vlt. A - KST Orel B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Martin 2:2, Böhm František 4:0, Böhm Pavel 2:1, Soucha Jan 1:3, body hostů: Sassmann Jakub 1:3, Štědrý Jan 3:1, Vlk Jan 2:2, Fencl Tomáš 0:3), Vodňany B - Sokol ČB A 1:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: David Jaroslav 0:2, Turek Václav 0:2, Šottner Jiří 0:3, WO 0:3, body hostů: Bakalář Daniel 3:0, Houška Michal 2:0, Fiala Otakar 1:0, Staněk Petr 1:0, WO 3:0), Blatná A - RUFA Bechyně A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peterka Ondřej 2:1, Maňhal Daniel 1:1, Vavřinec Matěj 2:1, Černý Jiří 3:0, body hostů: Pučégl Pavel 0:3, Soldát Tomáš 2:1, Kovářík Tomáš 0:3, Alexa Jiří 1:1), TJ Libín 1096 Prachatice B - SK ZD Pojbuky WO (oboustranné) (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Pavel 3:1, Krotký Marek 2:2, Žák František 1:2, Gruber Josef 3:1, body hostů: Opolzer Pavel 4:0, Jindra Miroslav 1:3, Lambert Zbyněk 1:3, Novák Martin 0:3), KST Orel A - VS Tábor A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhavý Petr 0:4, Bošanský Lukáš 2:2, Vrzal Pavel 0:3, Kvašnovský Petr 4:0, body hostů: Procházka Petr 2:2, Karlík Zdeněk 2:2, Zubčák Patrik 3:1, Hložek Tomáš 2:1), Přídolí A - Staving Studená A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škopek Stanislav 2:2, Strapek Josef 2:2, Harenčák Jakub 2:1, Kamera Josef 3:1, body hostů: Doležal Ondřej 2:2, Mádr Miloslav 4:0, Šindelář Radim 0:4, Maňhal Jan ml. 0:3),
14. kolo:
Přídolí A - Vodňany B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harenčák Jakub 2:1, Vochozka Roman 2:1, Strapek Josef 3:0, Kamera Josef 2:1, body hostů: Svoboda David 2:1, Kuba Michal 0:3, David Jaroslav 0:3, Turek Václav 1:2), KST Orel A - Hluboká n. Vlt. A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bošanský Lukáš 1:2, Janouš Ivan 0:2, Vrzal Pavel 1:2, Šilhavý Petr 1:2, body hostů: Dvořák Martin 2:1, Böhm Pavel 3:0, Soucha Jan 1:2, Švrčina Tomáš 2:0), VS Tábor A - TJ Libín 1096 Prachatice B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strouhal Jiří 0:3, Procházka Petr 1:2, Zubčák Patrik 2:1, Karlík Zdeněk 2:2, body hostů: Blašková Zdena 4:0, Gruber Josef 1:2, Blaško Ivo 1:1, Nitrianský Igor 1:2, Liška Marek 1:0), Staving Studená A - Blatná A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maňhal Jan ml. 0:4, Mádr Miloslav 4:0, Šindelář Radim 0:4, Doležal Ondřej 3:1, body hostů: Peterka Ondřej 3:1, Černý Jiří 2:2, Vavřinec Matěj 2:2, Maňhal Daniel 2:2), RUFA Bechyně A - KST Orel B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Alexa Jiří 4:0, Mikolášek Milan 0:4, Soldát Tomáš 2:2, Pučégl Pavel 2:2, body hostů: Štědrý Jan 3:1, Sassmann Jakub 1:3, Vlk Jan 1:3, Fencl Tomáš 3:1), SK ZD Pojbuky - Sokol ČB A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jindra Miroslav 0:3, Lambert Zbyněk 0:2, Novák Martin 1:2, Opolzer Pavel 2:1, body hostů: Bakalář Daniel 3:0, Fiala Otakar 2:1, Houška Michal 2:1, Staněk Petr 1:1),
15. kolo:
KST Orel A - Vodňany B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhavý Petr 2:1, Vrzal Pavel 2:0, Janouš Ivan 2:1, Bošanský Lukáš 3:0, body hostů: Svoboda David 2:1, Kuba Michal 0:3, David Jaroslav 0:3, Turek Václav 0:2), Přídolí A - Hluboká n. Vlt. A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strapek Josef 3:1, Blaženec Dušan 1:1, Kamera Josef ml. 1:2, Kamera Josef 4:0, WO 0:1, body hostů: Dvořák Martin 2:2, Böhm Pavel 2:2, Soucha Jan 0:3, Švrčina Tomáš 0:2, WO 1:0), Staving Studená A - TJ Libín 1096 Prachatice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maňhal Jan ml. 2:2, Šindelář Radim 0:4, Ondráček Jan 0:3, Mádr Miloslav 4:0, body hostů: Blaško Ivo 3:1, Gruber Josef 3:1, Kadlec Pavel 2:2, Krotký Marek 1:2), VS Tábor A - Blatná A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Petr 0:3, Novotný Petr 1:1, Hložek Tomáš 0:3, Strouhal Jiří 1:2, body hostů: Peterka Ondřej 2:1, Černý Jiří 2:1, Vavřinec Matěj 3:0, Maňhal Daniel 2:0), SK ZD Pojbuky - KST Orel B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindra Miroslav 1:3, Lambert Zbyněk 2:2, Novák Martin 1:2, Opolzer Pavel 2:2, body hostů: Štědrý Jan 2:2, Sassmann Jakub 3:1, Vlk Jan 2:2, Fencl Tomáš 2:1), RUFA Bechyně A - Sokol ČB A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Alexa Jiří 2:1, Mikolášek Milan 0:3, Kovářík Tomáš 0:3, Pučégl Pavel 2:2, body hostů: Bakalář Daniel 3:1, Fiala Otakar 3:0, Houška Michal 2:1, Staněk Petr 1:2),
16. kolo:
Vodňany B - RUFA Bechyně A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fesl Martin 2:2, David Jaroslav 2:2, Turek Václav 2:2, Svoboda David 3:1, body hostů: Pučégl Pavel 2:2, Soldát Tomáš 1:3, Alexa Jiří 4:0, Kovářík Tomáš 0:4), Hluboká n. Vlt. A - SK ZD Pojbuky 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soucha Jan 3:0, Dvořák Martin 1:1, Böhm Pavel 1:2, Švrčina Tomáš 2:0, WO 1:0, body hostů: Opolzer Pavel 1:2, Lambert Zbyněk 1:1, Novák Martin 1:2, Novák Pavel 0:2, WO 0:1), KST Orel B - VS Tábor A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sassmann Jakub 3:1, Štědrý Jan 3:1, Vlk Jan 1:3, Fencl Tomáš 2:2, body hostů: Škopek Pavel 3:1, Strouhal Jiří 3:1, Karlík Zdeněk 0:4, Procházka Petr 1:3), Sokol ČB A - Staving Studená A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Houška Michal 3:1, Fiala Otakar 1:2, Bakalář Daniel 3:1, Staněk Petr 2:0, WO 0:2, body hostů: Doležal Ondřej 2:1, Pešek Ondřej 0:4, Šindelář Radim 0:3, Mádr Miloslav 2:1, WO 2:0), TJ Libín 1096 Prachatice B - Přídolí A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blaško Ivo 1:1, Žák František 1:1, Liška Marek 0:3, Blašková Zdena 3:0, WO 4:0, body hostů: Kamera Josef 3:1, Vochozka Roman 1:2, Blaženec Dušan 1:2, WO 0:4), Blatná A - KST Orel A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřinec Matěj 2:0, Peterka Ondřej 2:0, Rojík Marek 2:1, Černý Jiří 3:0, body hostů: Bošanský Lukáš 0:3, Šilhavý Petr 0:3, Vrzal Pavel 1:1, Janouš Ivan 0:2),
17. kolo:
Hluboká n. Vlt. A - RUFA Bechyně A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Martin 2:2, Böhm Pavel 2:2, Soucha Jan 1:3, Švrčina Tomáš 3:1, body hostů: Soldát Tomáš 1:3, Syrovátka Jan 1:3, Alexa Jiří 4:0, Pučégl Pavel 2:2), Vodňany B - SK ZD Pojbuky 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fesl Martin 2:1, Kuba Michal 1:2, Turek Václav 1:2, Svoboda David 4:0, body hostů: Opolzer Pavel 1:3, Lambert Zbyněk 2:1, Novák Martin 0:3, Novák Pavel 2:1), Sokol ČB A - VS Tábor A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Petr 1:0, Houška Michal 1:1, Fiala Otakar 3:0, Bakalář Daniel 3:0, WO 0:1, body hostů: Strouhal Jiří 1:2, Kos Marcel 0:3, Karlík Zdeněk 0:2, Procházka Petr 0:1, WO 1:0), KST Orel B - Staving Studená A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sassmann Jakub 2:2, Štědrý Jan 1:2, Fencl Tomáš 0:3, Vlk Jan 2:2, body hostů: Doležal Ondřej 4:0, Mádr Miloslav 4:0, Maňhal Jan ml. 1:2, Zejda Petr 0:3), Blatná A - Přídolí A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peterka Ondřej 1:2, Vavřinec Matěj 2:1, Maňhal Daniel 1:2, Černý Jiří 4:0, body hostů: Kamera Josef 3:1, Strapek Josef 1:2, Vochozka Roman 1:2, Kamera Josef ml. 0:3), TJ Libín 1096 Prachatice B - KST Orel A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liška Marek 2:0, Nitrianský Igor 0:2, Heinzl Lukáš 3:0, Gruber Josef 3:0, body hostů: Bošanský Lukáš 1:2, Šilhavý Petr 1:2, Vrzal Pavel 0:2, Janouš Ivan 0:2),
18. kolo:
Sokol ČB A - KST Orel B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Petr 3:0, Hronek Jiří 1:2, Fiala Otakar 3:0, Bakalář Daniel 2:1, WO 0:1, body hostů: Fencl Tomáš 0:4, Štědrý Jan 1:1, Sassmann Jakub 1:2, Vlk Jan 1:2, WO 1:0), SK ZD Pojbuky - RUFA Bechyně A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lambert Zbyněk 0:3, Novák Pavel 0:2, Novák Martin 1:2, Opolzer Pavel 1:2, body hostů: Syrovátka Jan 3:0, Alexa Jiří 3:0, Soldát Tomáš 2:1, Pučégl Pavel 1:1), Staving Studená A - VS Tábor A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zejda Petr 1:2, Mádr Miloslav 3:0, Maňhal Jan ml. 1:2, Doležal Ondřej 4:0, body hostů: Strouhal Jiří 2:2, Novotný Petr 0:3, Karlík Zdeněk 1:2, Procházka Petr 1:2), KST Orel A - Přídolí A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janouš Ivan 0:2, Vrzal Pavel 0:2, Šilhavý Petr 1:1, Bošanský Lukáš 2:2, WO 2:1, body hostů: Kamera Josef 3:0, Strapek Josef 2:1, Vochozka Roman 1:2, Škopek Stanislav 1:0, WO 1:2), Blatná A - TJ Libín 1096 Prachatice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Jiří 3:0, Rojík Marek 0:2, Maňhal Daniel 2:1, Peterka Ondřej 3:0, body hostů: Bauer Jan st. 1:2, Nitrianský Igor 1:2, Gruber Josef 1:2, Krotký Marek 0:2), Hluboká n. Vlt. A - Vodňany B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Miroslav 0:1, Böhm Pavel 1:1, Soucha Jan 0:3, Švrčina Tomáš 4:0, Dvořák Martin 1:1, WO 2:0, body hostů: Svoboda David 3:1, Turek Václav 1:3, Kuba Michal 2:1, David Jaroslav 0:1, WO 0:2),
19. kolo:
TJ Libín 1096 Prachatice B - Vodňany B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gruber Josef 3:0, Liška Marek 0:2, Krotký Marek 2:1, Blašková Zdena 3:0, body hostů: Fesl Martin 2:1, David Jaroslav 1:2, Bílý Michal 0:3, Turek Václav 0:2), Blatná A - Hluboká n. Vlt. A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peterka Ondřej 2:0, Vavřinec Matěj 2:0, Maňhal Daniel 2:0, Černý Jiří 2:0, body hostů: Švrčina Tomáš 0:2, Soucha Jan 0:2, Jan Jabůrek 0:2, Vojta František 0:2), Přídolí A - KST Orel B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strapek Josef 1:3, Vochozka Roman 1:3, Škopek Stanislav 2:2, Kamera Josef 4:0, body hostů: Štědrý Jan 3:1, Sassmann Jakub 2:2, Vlk Jan 3:1, Fencl Tomáš 0:4), KST Orel A - Sokol ČB A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šilhavý Petr 0:2, Vrzal Pavel 0:2, Janouš Ivan 0:3, Bošanský Lukáš 1:1, body hostů: Bakalář Daniel 3:0, Houška Michal 2:0, Fiala Otakar 2:0, Staněk Petr 1:1), VS Tábor A - RUFA Bechyně A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Petr 0:3, Karlík Zdeněk 1:2, Hložek Tomáš 2:1, Strouhal Jiří 0:3, body hostů: Alexa Jiří 3:0, Syrovátka Jan 1:2, Soldát Tomáš 2:1, Pučégl Pavel 3:0), Staving Studená A - SK ZD Pojbuky 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zejda Petr 3:0, Maňhal Jan st. 1:1, Maňhal Jan ml. 2:1, Mádr Miloslav 3:0, body hostů: Lambert Zbyněk 1:2, Novák Pavel 1:2, Novák Martin 0:3, Jindra Miroslav 0:2),
20. kolo:
Blatná A - Vodňany B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peterka Ondřej 2:1, Vavřinec Matěj 1:1, Maňhal Daniel 2:1, Černý Jiří 3:0, body hostů: Svoboda David 2:1, Kuba Michal 0:3, David Jaroslav 1:2, Turek Václav 0:2), TJ Libín 1096 Prachatice B - Hluboká n. Vlt. A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krotký Marek 2:2, Liška Marek 1:3, Gruber Josef 2:2, Heinzl Lukáš 2:2, body hostů: Švrčina Tomáš 3:1, Böhm Pavel 2:2, Dvořák Martin 2:2, Soucha Jan 2:2), KST Orel A - KST Orel B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilhavý Petr 1:3, Vrzal Pavel 1:2, Janouš Ivan 0:1, Bošanský Lukáš 0:4, Kvašnovský Petr 2:0, body hostů: Vlk Jan 2:2, Sassmann Jakub 3:1, Štědrý Jan 3:0, Fencl Tomáš 2:1), Přídolí A - Sokol ČB A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vochozka Roman 1:2, Škopek Stanislav 1:1, Harenčák Jakub 0:3, Kamera Josef 1:2, body hostů: Staněk Petr 3:0, Bakalář Daniel 1:2, Houška Michal 3:0, Fiala Otakar 1:1), Staving Studená A - RUFA Bechyně A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zejda Petr 2:1, Mádr Miloslav 3:0, Maňhal Jan ml. 1:1, Doležal Ondřej 2:1, WO 1:0, body hostů: Soldát Tomáš 0:2, Pučégl Pavel 0:3, Syrovátka Jan 1:2, Alexa Jiří 2:1, WO 0:1), VS Tábor A - SK ZD Pojbuky 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Petr 2:2, Karlík Zdeněk 1:2, Novotný Petr 2:1, Strouhal Jiří 3:1, body hostů: Novák Pavel 0:4, Novák Martin 2:2, Lambert Zbyněk 0:1, Děd Lukáš 2:1, Opolzer Pavel 2:0),
21. kolo:
Vodňany B - VS Tábor A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fesl Martin 2:1, Kuba Michal 1:1, David Jaroslav 2:1, Svoboda David 3:0, WO 1:0, body hostů: Strouhal Jiří 0:3, Procházka Petr 2:1, Lachout Jaroslav 0:3, Karlík Zdeněk 1:1, WO 0:1), Hluboká n. Vlt. A - Staving Studená A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soucha Jan 1:3, Böhm Pavel 2:2, Rychlík Josef 2:2, Švrčina Tomáš 2:2, body hostů: Mádr Miloslav 2:2, Doležal Ondřej 4:0, Schwarz Miloslav 0:4, Maňhal Jan ml. 3:1), RUFA Bechyně A - Přídolí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrovátka Jan 0:4, Soldát Tomáš 2:2, Alexa Jiří 4:0, Pučégl Pavel 2:2, body hostů: Kamera Josef 2:2, Škopek Stanislav 3:1, Harenčák Jakub 2:2, Strapek Josef 1:3), SK ZD Pojbuky - KST Orel A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Pavel 1:2, Novák Martin 3:0, Jindra Miroslav 1:2, Opolzer Pavel 3:0, body hostů: Kvašnovský Petr 2:1, Bošanský Lukáš 1:2, Janouš Ivan 1:2, Vrzal Petr 0:3), KST Orel B - TJ Libín 1096 Prachatice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štědrý Jan 4:0, Sassmann Jakub 2:2, Vlk Jan 3:1, Fencl Tomáš 0:4, body hostů: Gruber Josef 1:3, Krotký Marek 2:2, Heinzl Lukáš 2:2, Liška Marek 2:2), Sokol ČB A - Blatná A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Petr 2:1, Fiala Otakar 3:0, Houška Michal 2:1, Bakalář Daniel 2:1, body hostů: Černý Jiří 0:3, Vavřinec Matěj 1:2, Peterka Ondřej 2:1, Maňhal Daniel 0:3),
22. kolo:
Hluboká n. Vlt. A - VS Tábor A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soucha Jan 2:1, Rychlík Josef 1:1, Böhm Pavel 3:0, Švrčina Tomáš 3:0, body hostů: Hložek Tomáš 1:2, Karlík Zdeněk 1:2, Procházka Petr 0:3, Lachout Jaroslav 0:2), Vodňany B - Staving Studená A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda David 4:0, Kuba Michal 0:4, David Jaroslav 1:0, Fesl Martin 4:0, Turek Václav 0:3, body hostů: Doležal Ondřej 2:2, Mádr Miloslav 2:2, Zejda Petr 1:3, Maňhal Jan ml. 2:2), SK ZD Pojbuky - Přídolí A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jindra Miroslav 2:2, Novák Pavel 0:3, Novák Martin 1:2, Opolzer Pavel 3:1, body hostů: Kamera Josef 2:2, Harenčák Jakub 4:0, Strapek Josef 1:2, Škopek Stanislav 1:2), RUFA Bechyně A - KST Orel A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Alexa Jiří 3:0, Soldát Tomáš 1:1, Mikolášek Milan 1:2, Pučégl Pavel 3:0, body hostů: Bošanský Lukáš 1:2, Vrzal Pavel 2:1, Janouš Ivan 0:3, Vrzal Petr 0:2), Sokol ČB A - TJ Libín 1096 Prachatice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Petr 1:1, Bakalář Daniel 2:0, Fišer Vojtěch 0:3, Houška Michal 0:2, WO 0:3, body hostů: Heinzl Lukáš 1:2, Krotký Marek 1:1, Liška Marek 2:0, Gruber Josef 2:0, WO 3:0), KST Orel B - Blatná A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štědrý Jan 1:2, Sassmann Jakub 1:1, Vlk Jan 0:3, Fencl Tomáš 1:2, body hostů: Vavřinec Matěj 3:0, Peterka Ondřej 2:1, Černý Jiří 2:1, Maňhal Daniel 1:1),
Krajský přebor A
1. kolo:
SKST Týn n. Vlt. A. - Cehnice A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalák Josef ml. 2:0, Kureš Vlastislav 2:0, Bezpalec Martin st. 3:0, Kučera Karel 2:0, body hostů: Stanislav Jaroslav 0:3, Kučera Josef 0:2, Frčka Josef 0:2, Čížek Václav 0:2), Sokol Nová Ves A - Elektrostav Strakonice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Milan st. 3:0, Chmel Petr I. 1:2, Paleček Vladimír 1:2, Nápravník Jakub 4:0, body hostů: Soukup Zdeněk ml. 2:2, Petřík Jaroslav 2:1, Soukup Lukáš 0:3, Chalupa Radek 0:3), Blatná B - TJ Libín 1096 Prachatice C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trefný Jan 1:1, Fleissig Jan 2:0, Rojík Marek 3:0, Špeta Michal 3:0, body hostů: Žák František 0:3, Vejvoda Jiří 0:3, Buchlovský Petr 0:2, Janoud Jan 1:1), Blatná C - Protivín A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukáš Ondřej 1:3, Ounický Pavel 1:2, Mach Ladislav 1:2, Kallmünzer Luboš 2:2, body hostů: Votava Štěpán 4:0, Dubský Lubomír 4:0, Mareš Zdeněk 0:3, Tománek Jan 1:2),
2. kolo:
SKST Týn n. Vlt. A. - Elektrostav Strakonice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bezpalec Martin st. 3:1, Skalák Josef st. 1:3, Skalák Josef ml. 2:2, Kučera Karel 3:1, body hostů: Soukup Zdeněk ml. 3:1, Petřík Jaroslav 2:2, Chaluš Libor 1:3, Dvořák Ivan 1:3), Sokol Nová Ves A - Cehnice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Milan st. 2:1, Mašek Stanislav 1:2, Chmel Petr I. 2:1, Nápravník Jakub 3:0, body hostů: Holman Libor 3:0, Stanislav Jaroslav 1:2, Čížek Václav 0:3, Frčka Josef 0:3), Blatná B - Protivín A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trefný Jan 1:1, Fleissig Jan 1:1, Rojík Marek 3:0, Špeta Michal 3:0, body hostů: Votava Štěpán 1:2, Tománek Jan 0:3, Mareš Zdeněk 0:2, Dubský Lubomír 1:1), Blatná C - TJ Libín 1096 Prachatice C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ounický Pavel 0:3, Mach Ladislav 1:1, Lukáš Ondřej 0:3, Kallmünzer Luboš 2:1, body hostů: Krotký Marek 2:1, Vejvoda Jiří 2:1, Janoud Jan 3:0, Heinzl Lukáš 1:1),
3. kolo:
TJ Libín 1096 Prachatice C - OST Velešín B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlec Pavel 1:2, Vejvoda Jiří 0:2, Heinzl Lukáš 1:2, Janoud Jan 1:2, body hostů: Fesl Martin 3:0, Kamera Josef ml. 3:0, Blaženec Dušan 2:1, Chromeček Vladimír 0:2), Protivín A - Sokol Milevsko A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mareš Zdeněk 2:0, Pártl Pavel 0:2, Dubský Lubomír 3:0, Votava Štěpán 3:0, body hostů: Švára Libor 1:2, Mácha Luboš st. 1:2, Švára Petr 0:2, Mácha Luboš ml. 0:2), SKST Týn n. Vlt. A. - Blatná B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalák Josef ml. 1:2, Kureš Vlastislav 2:1, Kučera Karel 3:0, Bezpalec Martin st. 2:1, body hostů: Trefný Jan 2:1, Rojík Marek 1:2, Kostner Jiří 0:3, Mls Pavel 1:2), Sokol Nová Ves A - Blatná C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Milan st. 3:1, Paleček Vladimír 2:2, Mašek Stanislav 1:3, Nápravník Jakub 3:1, body hostů: Kallmünzer Luboš 2:2, Mach Ladislav 1:3, Lukáš Ondřej 2:2, Ounický Pavel 2:2),
4. kolo:
TJ Libín 1096 Prachatice C - Sokol Milevsko A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák František 2:0, Heinzl Lukáš 2:0, Janoud Jan 2:1, Krotký Marek 3:0, body hostů: Švára Libor 0:3, Mácha Luboš st. 1:2, Švára Petr 0:2, Mácha Luboš ml. 0:2), Protivín A - OST Velešín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tománek Jan 1:3, Mareš Zdeněk 2:2, Dubský Lubomír 2:2, Votava Štěpán 3:1, body hostů: Vraspír Roman 3:1, Fesl Martin 3:1, Kamera Josef ml. 1:3, Blaženec Dušan 1:3), SKST Týn n. Vlt. A. - Blatná C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Karel 2:0, Plaňanský Jiří 1:1, Kureš Vlastislav 2:1, Bezpalec Martin st. 3:0, body hostů: Kallmünzer Luboš 0:3, Ounický Pavel 2:1, Lukáš Ondřej 0:2, Mach Ladislav 0:2), Sokol Nová Ves A - Blatná B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Milan st. 2:2, Mašek Stanislav 2:2, Chmel Petr I. 2:2, Nápravník Jakub 3:1, body hostů: Trefný Jan 4:0, Rojík Marek 3:1, Kostner Jiří 0:4, Mls Pavel 0:4),
5. kolo:
Blatná B - Cehnice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trefný Jan 2:0, Rojík Marek 1:1, Mls Pavel 3:0, Špeta Michal 3:0, body hostů: Kučera Josef 1:2, Frčka Josef 0:3, Novák Milan 0:2, Buchvaldek Marek 0:2), Blatná C - Elektrostav Strakonice B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ounický Pavel 1:3, Mach Ladislav 2:1, Lukáš Ondřej 0:3, Kallmünzer Luboš 1:3, body hostů: Soukup Zdeněk ml. 4:0, Petřík Jaroslav 3:1, Majer Zbyněk 3:0, Chaluš Libor 0:3), OST Velešín B - SKST Týn n. Vlt. A. 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chromeček Vladimír 1:2, Kamera Josef ml. 2:1, Blaženec Dušan 2:1, Fesl Martin 4:0, body hostů: Kučera Karel 1:3, Kureš Vlastislav 0:3, Vejda Miroslav 2:1, Bezpalec Martin st. 1:2), Sokol Milevsko A - Sokol Nová Ves A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švára Libor 3:1, Mácha Jakub 0:3, Mácha Luboš ml. 0:3, Kolář Tomáš 2:2, body hostů: Staněk Milan st. 3:1, Nápravník Jakub 4:0, Paleček Vladimír 1:2, Mašek Stanislav 1:2),
6. kolo:
Blatná B - Elektrostav Strakonice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špeta Michal 2:1, Trefný Jan 3:0, Fleissig Jan 1:1, Rojík Marek 2:1, Kostner Jiří 0:1, body hostů: Soukup Zdeněk ml. 2:1, Petřík Jaroslav 2:1, Chaluš Libor 0:3, Soukup Lukáš 0:3), Blatná C - Cehnice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ounický Pavel 2:2, Lukáš Ondřej 1:3, Mach Ladislav 0:3, Kallmünzer Luboš 2:2, body hostů: Holman Libor 4:0, Stanislav Jaroslav 2:2, Čížek Václav 2:2, Bečvář Lukáš 2:1), OST Velešín B - Sokol Nová Ves A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraspír Roman 2:1, Fesl Martin 2:0, Kamera Josef ml. 3:0, Blaženec Dušan 2:1, body hostů: Staněk Milan st. 0:3, Nápravník Jakub 1:2, Mašek Stanislav 0:3, Paleček Vladimír 1:1), Sokol Milevsko A - SKST Týn n. Vlt. A. 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švára Libor 2:2, Mácha Luboš ml. 1:3, Mácha Jakub 2:2, Kolář Tomáš 4:0, body hostů: Bezpalec Martin st. 1:3, Kučera Karel 3:1, Kureš Vlastislav 0:4, Plaňanský Jiří 3:1),
7. kolo:
SKST Týn n. Vlt. A. - Sokol Nová Ves A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalák Josef st. 1:3, Vejda Miroslav 4:0, Kureš Vlastislav 1:2, Kučera Karel 2:1, WO 1:0, body hostů: Chmel Petr I. 3:1, Nápravník Jakub 2:1, Staněk Milan st. 1:3, Paleček Vladimír 0:3, WO 0:1), Blatná B - Blatná C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trefný Jan 3:0, Rojík Marek 2:1, Mls Pavel 2:1, Špeta Michal 2:1, body hostů: Kallmünzer Luboš 1:2, Mach Ladislav 1:2, Lukáš Ondřej 1:2, Ounický Pavel 0:3), OST Velešín B - Sokol Milevsko A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vraspír Roman 2:1, Kamera Josef ml. 2:1, Blaženec Dušan 2:1, Fesl Martin 4:0, body hostů: Mácha Jakub 0:4, Mácha Luboš st. 1:2, Švára Petr 0:3, Mácha Luboš ml. 2:1), TJ Libín 1096 Prachatice C - Protivín A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Marek 3:1, Kadlec Pavel 2:2, Krotký Marek 2:1, Janoud Jan 2:2, body hostů: Votava Štěpán 4:0, Dubský Lubomír 1:3, Mareš Zdeněk 1:3, Vařečka Pavel 0:3), Cehnice A - Elektrostav Strakonice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bečvář Lukáš 0:2, Čížek Václav 0:2, Kučera Josef 0:2, Stanislav Jaroslav 0:2, body hostů: Soukup Zdeněk ml. 2:0, Petřík Jaroslav 2:0, Majer Zbyněk 2:0, Fiala Jakub 2:0),
8. kolo:
Cehnice A - TJ Libín 1096 Prachatice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stanislav Jaroslav 1:3, Čížek Václav 2:2, Kučera Josef 2:2, Holman Libor 3:1, body hostů: Janoud Jan 1:3, Heinzl Lukáš 4:0, Vejvoda Jiří 2:2, Buchlovský Petr 1:3), Elektrostav Strakonice B - Protivín A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Lukáš 0:4, Soukup Zdeněk ml. 4:0, Petřík Jaroslav 1:2, Majer Zbyněk 4:0, body hostů: Votava Štěpán 2:2, Dubský Lubomír 2:2, Mareš Zdeněk 1:3, Tománek Jan 1:2), Blatná B - OST Velešín B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rojík Marek 0:3, Trefný Jan 1:1, Fleissig Jan 0:3, Špeta Michal 1:2, body hostů: Vraspír Roman 2:1, Fesl Martin 3:0, Kamera Josef ml. 2:1, Blaženec Dušan 2:0), Blatná C - Sokol Milevsko A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ounický Pavel 3:1, Lukáš Ondřej 0:4, Mach Ladislav 0:3, Kallmünzer Luboš 2:2, body hostů: Kolář Tomáš 3:1, Mácha Luboš st. 3:1, Mácha Luboš ml. 3:1, Švára Petr 1:2),
9. kolo:
Cehnice A - Protivín A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stanislav Jaroslav 1:2, Kučera Josef 0:3, Bečvář Lukáš 0:3, Holman Libor 3:0, body hostů: Votava Štěpán 3:0, Dubský Lubomír 2:1, Mareš Zdeněk 1:2, Tománek Jan 2:1), Elektrostav Strakonice B - TJ Libín 1096 Prachatice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Jaroslav 2:2, Soukup Lukáš 0:2, Chaluš Libor 1:3, Soukup Zdeněk ml. 4:0, Poklop Kamil 0:2, body hostů: Heinzl Lukáš 3:1, Žák František 3:1, Vejvoda Jiří 1:3, Janoud Jan 2:2), Blatná B - Sokol Milevsko A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trefný Jan 3:0, Rojík Marek 2:1, Fleissig Jan 1:2, Špeta Michal 3:0, body hostů: Švára Libor 2:1, Mácha Luboš st. 1:2, Mácha Luboš ml. 0:3, Švára Petr 0:3), Blatná C - OST Velešín B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ounický Pavel 1:1, Kallmünzer Luboš 0:2, Mach Ladislav 0:3, Lukáš Ondřej 0:2, body hostů: Vraspír Roman 3:0, Fesl Martin 2:0, Kamera Josef ml. 2:0, Blaženec Dušan 1:1),
10. kolo:
OST Velešín B - Cehnice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraspír Martin 2:0, Kamera Josef ml. 2:0, Blaženec Dušan 2:0, Fesl Martin 2:0, body hostů: Stanislav Jaroslav 0:2, Čížek Václav 0:2, Kučera Josef 0:2, Bečvář Lukáš 0:2), Sokol Milevsko A - Elektrostav Strakonice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mácha Luboš st. 2:1, Mácha Luboš ml. 1:1, Švára Libor 2:1, Kolář Tomáš 3:0, body hostů: Soukup Zdeněk ml. 3:0, Soukup Lukáš 0:3, Chaluš Libor 0:3, Matěna Libor 0:2), TJ Libín 1096 Prachatice C - SKST Týn n. Vlt. A. 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Marek 3:1, Krotký Marek 3:0, Janoud Jan 0:3, Gruber Josef 3:1, body hostů: Kučera Karel 2:2, Vejda Miroslav 2:2, Kureš Vlastislav 1:2, Syrovátka Jan 0:3), Protivín A - Sokol Nová Ves A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mareš Zdeněk 1:1, Tománek Jan 1:1, Dubský Lubomír 3:0, Votava Štěpán 1:1, WO 3:0, body hostů: Staněk Milan st. 2:1, Mašek Stanislav 1:2, Paleček Vladimír 0:3, WO 0:3),
11. kolo:
OST Velešín B - Elektrostav Strakonice B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraspír Roman 2:0, Kamera Josef ml. 2:0, Blaženec Dušan 3:0, Fesl Martin 2:0, body hostů: Soukup Zdeněk ml. 0:1, Soukup Lukáš 0:2, Chaluš Libor 0:2, Matěna Libor 0:2, Poklop Kamil 0:2), Sokol Milevsko A - Cehnice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švára Libor 3:1, Mácha Luboš ml. 0:1, Kolář Tomáš 4:0, Mácha Luboš st. 2:2, Švára Petr 1:2, body hostů: Holman Libor 3:1, Stanislav Jaroslav 2:2, Kučera Josef 1:3, Bečvář Lukáš 0:4), TJ Libín 1096 Prachatice C - Sokol Nová Ves A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoud Jan 2:2, Krotký Marek 4:0, Žák František 2:2, Heinzl Lukáš 0:4, body hostů: Staněk Milan st. 2:2, Chmel Petr I. 3:1, Houška Miroslav 2:2, Mašek Stanislav 1:3), Protivín A - SKST Týn n. Vlt. A. 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Zdeněk 1:3, Tománek Jan 1:3, Dubský Lubomír 3:0, Votava Štěpán 4:0, body hostů: Kučera Karel 2:2, Plaňanský Jiří 1:3, Kureš Vlastislav 1:3, Bezpalec Martin st. 2:1),
12. kolo:
Cehnice A - SKST Týn n. Vlt. A. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stanislav Jaroslav 3:1, Bečvář Lukáš 0:4, Čížek Václav 1:3, Holman Libor 3:1, body hostů: Kučera Karel 4:0, Kureš Vlastislav 2:2, Syrovátka Jan 1:3, Bezpalec Martin st. 2:2), Elektrostav Strakonice B - Sokol Nová Ves A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petřík Jaroslav 1:1, Poklop Kamil 2:0, Majer Zbyněk 3:0, Soukup Zdeněk ml. 2:0, body hostů: Staněk Milan st. 0:3, Nápravník Jakub 0:1, Chmel Petr I. 0:2, Mašek Stanislav 1:1, Paleček Vladimír 0:1), TJ Libín 1096 Prachatice C - Blatná B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejvoda Jiří 2:2, Kraus Petr 0:4, Janoud Jan 2:2, Heinzl Lukáš 3:1, body hostů: Špeta Michal 4:0, Rojík Marek 2:2, Fleissig Jan 1:3, Trefný Jan 2:2), Protivín A - Blatná C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Zdeněk 2:0, Tománek Jan 1:1, Dubský Lubomír 3:0, Votava Štěpán 3:0, body hostů: Ounický Pavel 1:2, Kallmünzer Luboš 0:3, Lukáš Ondřej 0:2, Mach Ladislav 0:2),
13. kolo:
Elektrostav Strakonice B - SKST Týn n. Vlt. A. WO (oboustranné) (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Jaroslav 2:2, Poklop Kamil 2:2, Kápl Jan st. 2:2, Soukup Zdeněk ml. 1:0, Soukup Lukáš 1:2, body hostů: Kučera Karel 4:0, Kureš Vlastislav 0:4, Plaňanský Jiří 3:1, Bezpalec Martin st. 1:3), Cehnice A - Sokol Nová Ves A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stanislav Jaroslav 1:3, Kučera Josef 0:2, Čížek Václav 2:1, Holman Libor 4:0, Bečvář Lukáš 0:2, body hostů: Staněk Milan st. 1:3, Chmel Petr I. 3:1, Houška Miroslav 2:2, Mašek Stanislav 2:1), Protivín A - Blatná B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Zdeněk 3:1, Färber František 1:3, Dubský Lubomír 3:1, Votava Štěpán 1:3, body hostů: Špeta Michal 3:1, Trefný Jan 1:3, Rojík Marek 2:2, Fleissig Jan 2:2), TJ Libín 1096 Prachatice C - Blatná C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žák František 2:0, Vejvoda Jiří 1:1, Janoud Jan 3:0, Heinzl Lukáš 2:0, body hostů: Ounický Pavel 0:3, Kallmünzer Luboš 1:1, Mach Ladislav 0:2, Balík Tomáš 0:2),
14. kolo:
OST Velešín B - TJ Libín 1096 Prachatice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraspír Roman 2:1, Kamera Josef ml. 2:0, Blaženec Dušan 1:2, Fesl Martin 3:0, body hostů: Heinzl Lukáš 1:2, Kadlec Pavel 1:2, Vejvoda Jiří 0:3, Krotký Marek 1:1), Sokol Milevsko A - Protivín A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mácha Jakub 1:1, Švára Petr 0:2, Mácha Luboš ml. 0:3, Mácha Luboš st. 0:2, body hostů: Votava Štěpán 3:0, Dubský Lubomír 2:0, Mareš Zdeněk 2:0, Tománek Jan 1:1), Blatná B - SKST Týn n. Vlt. A. 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trefný Jan 2:1, Rojík Marek 1:2, Fleissig Jan 1:2, Špeta Michal 4:0, body hostů: Kučera Karel 2:2, Vejda Miroslav 1:2, Kureš Vlastislav 1:2, Bezpalec Martin st. 1:2), Blatná C - Sokol Nová Ves A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kallmünzer Luboš 2:2, Mach Ladislav 0:4, Lukáš Ondřej 1:2, Ounický Pavel 3:1, body hostů: Staněk Milan st. 3:1, Chmel Petr I. 4:0, Malčák Karel 1:3, Houška Miroslav 1:2),
15. kolo:
Sokol Milevsko A - TJ Libín 1096 Prachatice C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mácha Luboš ml. 0:2, Kolář Petr 0:2, Švára Petr 0:3, Mácha Luboš st. 1:1, body hostů: Krotký Marek 3:0, Kadlec Pavel 2:0, Heinzl Lukáš 2:0, Janoud Jan 1:1), OST Velešín B - Protivín A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vraspír Roman 2:0, Kamera Josef ml. 1:1, Blaženec Dušan 2:1, Fesl Martin 3:0, body hostů: Dubský Lubomír 2:1, Mareš Zdeněk 0:3, Färber František 0:2, Vařečka Pavel 0:2), Blatná C - SKST Týn n. Vlt. A. 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kallmünzer Luboš 1:2, Mach Ladislav 0:2, Ounický Pavel 1:2, Lukáš Ondřej 0:3, body hostů: Bezpalec Martin st. 1:2, Kučera Karel 3:0, Vejda Miroslav 3:0, Kureš Vlastislav 2:0), Blatná B - Sokol Nová Ves A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špeta Michal 2:0, Fleissig Jan 1:1, Rojík Marek 3:0, Trefný Jan 2:0, body hostů: Chmel Petr I. 0:3, Staněk Milan st. 1:1, Houška Miroslav 0:2, Malčák Karel 0:2),
16. kolo:
Cehnice A - Blatná B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frčka Josef 0:3, Čížek Václav 2:1, Kučera Josef 0:1, Stanislav Jaroslav 1:3, Holman Libor 2:0, body hostů: Špeta Michal 3:1, Trefný Jan 1:2, Kostner Jiří 2:1, Mls Pavel 2:1), Elektrostav Strakonice B - Blatná C 10:0wo, SKST Týn n. Vlt. A. - OST Velešín B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejda Miroslav 0:3, Kureš Vlastislav 0:3, Bezpalec Martin st. 0:3, Kučera Karel 3:0, body hostů: Vraspír Roman 3:0, Fesl Martin 2:1, Kamera Josef ml. 2:1, Blaženec Dušan 2:1), Sokol Nová Ves A - Sokol Milevsko A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chmel Petr I. 2:1, Malčák Karel 1:1, Staněk Milan st. 3:0, Mašek Stanislav 2:1, body hostů: Švára Libor 2:1, Mácha Luboš st. 0:3, Mácha Luboš ml. 1:2, Švára Petr 0:2),
17. kolo:
Elektrostav Strakonice B - Blatná B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Ivan 0:2, Chalupa Radek 0:2, Soukup Lukáš 0:3, Soukup Zdeněk ml. 2:1, body hostů: Špeta Michal 3:0, Trefný Jan 3:0, Rojík Marek 1:1, Fleissig Jan 1:1), Cehnice A - Blatná C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stanislav Jaroslav 2:2, Čížek Václav 2:2, Bečvář Lukáš 0:3, Holman Libor 4:0, body hostů: Ounický Pavel 3:1, Kallmünzer Luboš 3:1, Lukáš Ondřej 1:3, Mach Ladislav 0:3), Sokol Nová Ves A - OST Velešín B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Milan st. 0:2, Mašek Stanislav 0:2, Paleček Vladimír 0:2, Chmel Petr I. 0:2, body hostů: Vraspír Roman 2:0, Fesl Martin 2:0, Kamera Josef ml. 2:0, Blaženec Dušan 2:0), SKST Týn n. Vlt. A. - Sokol Milevsko A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kureš Vlastislav 1:2, Kučera Karel 1:1, Vejda Miroslav 0:3, Bezpalec Martin st. 0:3, body hostů: Kolář Tomáš 3:0, Mácha Luboš st. 2:1, Švára Libor 3:0, Mácha Jakub 1:1),
18. kolo:
Sokol Nová Ves A - SKST Týn n. Vlt. A. 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Milan st. 3:0, Blábolil Milan 0:3, Paleček Vladimír 1:2, Mašek Stanislav 1:3, body hostů: Kučera Karel 3:1, Syrovátka Jan 2:1, Kureš Vlastislav 1:2, Bezpalec Martin st. 2:1), Blatná C - Blatná B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukáš Ondřej 1:2, Mach Ladislav 1:2, Pavel Jindřich 0:3, Kallmünzer Luboš 2:2, body hostů: Trefný Jan 4:0, Rojík Marek 3:0, Mls Pavel 2:1, Kostner Jiří 0:3), Sokol Milevsko A - OST Velešín B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mácha Luboš st. 1:3, Mácha Jakub 0:4, Švára Libor 1:2, Kolář Tomáš 3:1, body hostů: Vraspír Roman 4:0, Fesl Martin 3:1, Blaženec Dušan 2:2, Chromeček Vladimír 1:2), Protivín A - TJ Libín 1096 Prachatice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dubský Lubomír 2:1, Mareš Zdeněk 2:1, Färber František 2:1, Votava Štěpán 2:1, body hostů: Heinzl Lukáš 3:0, Kadlec Pavel 0:3, Janoud Jan 0:3, Vejvoda Jiří 1:2), Elektrostav Strakonice B - Cehnice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petřík Jaroslav 3:1, Poklop Kamil 1:2, Chaluš Libor 0:3, Soukup Zdeněk ml. 2:0, WO 0:2, body hostů: Stanislav Jaroslav 2:1, Bečvář Lukáš 2:1, Kučera Josef 1:2, Frčka Josef 1:2, WO 2:0),
19. kolo:
TJ Libín 1096 Prachatice C - Cehnice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krotký Marek 1:1, Janoud Jan 2:0, Vejvoda Jiří 2:1, Heinzl Lukáš 3:0, body hostů: Holman Libor 2:1, Stanislav Jaroslav 0:3, Čížek Václav 0:2, Bečvář Lukáš 0:2), Protivín A - Elektrostav Strakonice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Zdeněk 1:2, Soumar Milan 0:2, Färber František 1:2, Dubský Lubomír 1:2, Brabec Ondřej 0:1, body hostů: Soukup Zdeněk ml. 3:0, Petřík Jaroslav 1:2, Fiala Jakub 3:0, Poklop Kamil 2:1), OST Velešín B - Blatná B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vraspír Roman 3:1, Kamera Josef ml. 3:1, Blaženec Dušan 2:1, Fesl Martin 2:2, body hostů: Špeta Michal 2:2, Trefný Jan 2:2, Rojík Marek 0:4, Fleissig Jan 1:2), Sokol Milevsko A - Blatná C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mácha Jakub 1:1, Mácha Luboš ml. 2:0, Švára Libor 2:0, Kolář Tomáš 2:0, WO 1:0, body hostů: Ounický Pavel 1:1, Kallmünzer Luboš 0:2, Lukáš Ondřej 0:2, Mach Ladislav 0:2, WO 0:1),
20. kolo:
Protivín A - Cehnice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mareš Zdeněk 2:0, Brabec Ondřej 1:1, Tománek Jan 2:0, Dubský Lubomír 2:0, WO 1:0, body hostů: Stanislav Jaroslav 0:2, Kučera Josef 1:1, Frčka Josef 0:2, Bečvář Lukáš 0:2, WO 0:1), TJ Libín 1096 Prachatice C - Elektrostav Strakonice B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kadlec Pavel 0:2, Janoud Jan 0:2, Vejvoda Jiří 2:1, Heinzl Lukáš 3:0, WO 4:0, body hostů: Soukup Zdeněk ml. 3:1, Petřík Jaroslav 1:2, Poklop Kamil 1:2, WO 0:4), Sokol Milevsko A - Blatná B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mácha Jakub 2:1, Mácha Luboš ml. 2:0, Švára Petr 1:2, Švára Libor 3:0, body hostů: Solar Pavel 0:3, Fleissig Jan 1:2, Rojík Marek 1:2, Kostner Jiří 1:1), OST Velešín B - Blatná C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vraspír Roman 3:0, Blaženec Dušan 2:1, Ferenčík František 2:1, Chromeček Vladimír 2:1, body hostů: Ounický Pavel 1:2, Kallmünzer Luboš 0:3, Lukáš Ondřej 1:2, Mach Ladislav 1:2),
21. kolo:
Cehnice A - OST Velešín B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frčka Josef 0:2, Čížek Václav 0:2, Kučera Josef 0:3, Stanislav Jaroslav 0:2, body hostů: Vraspír Roman 3:0, Fesl Martin 2:0, Kamera Josef ml. 2:0, Blaženec Dušan 2:0), Elektrostav Strakonice B - Sokol Milevsko A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petřík Jaroslav 2:1, Majer Zbyněk 2:0, Poklop Kamil 3:0, Soukup Zdeněk ml. 1:2, body hostů: Švára Libor 1:2, Mácha Luboš st. 1:2, Mácha Jakub 1:2, Švára Petr 0:2), SKST Týn n. Vlt. A. - TJ Libín 1096 Prachatice C 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bezpalec Martin st. 1:1, Kureš Vlastislav 1:1, Vejda Miroslav 1:2, Kučera Karel 3:0, WO 4:0, body hostů: Žák František 2:2, Janoud Jan 2:1, Vejvoda Jiří 0:3, WO 0:4), Sokol Nová Ves A - Protivín A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mašek Stanislav 0:3, Paleček Vladimír 0:3, Staněk Milan st. 3:0, Chmel Petr I. 1:2, body hostů: Votava Štěpán 2:1, Dubský Lubomír 2:1, Mareš Zdeněk 1:2, Tománek Jan 3:0),
22. kolo:
Elektrostav Strakonice B - OST Velešín B 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petřík Jaroslav 1:3, Poklop Kamil 1:2, Soukup Zdeněk ml. 3:1, WO 0:4, body hostů: Vraspír Roman 2:1, Blaženec Dušan 2:1, Grznárik Jakub 0:2, Kamera Josef ml. 2:1, WO 4:0), Cehnice A - Sokol Milevsko A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stanislav Jaroslav 2:2, Kučera Josef 3:1, Čížek Václav 0:3, Holman Libor 3:1, body hostů: Mácha Jakub 3:1, Mácha Luboš st. 3:1, Mácha Luboš ml. 1:3, Švára Petr 0:3), Sokol Nová Ves A - TJ Libín 1096 Prachatice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmel Petr I. 1:3, Mašek Stanislav 2:2, Paleček Vladimír 0:4, Staněk Milan st. 4:0, body hostů: Heinzl Lukáš 2:2, Žák František 3:1, Janoud Jan 2:2, Vejvoda Jiří 2:2), SKST Týn n. Vlt. A. - Protivín A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kureš Vlastislav 3:1, Bezpalec Martin st. 3:1, Plaňanský Jiří 0:3, Kučera Karel 3:1, body hostů: Votava Štěpán 2:2, Dubský Lubomír 2:2, Mareš Zdeněk 2:2, Vařečka Karel 0:3),
Krajský přebor B
1. kolo:
Sokol Tábor A - DDM Soběslav A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Děd Lukáš 3:1, Kašpar Luboš 2:2, Ivan Emil 1:2, Vašíček Jiří 1:3, body hostů: Vondruška Filip 3:1, Hložek Tomáš 2:2, Novotný Petr 3:1, Šimota Dominik 0:3), Sp. MAS Sez. Ústí A - VS Tábor B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říha Luboš 3:0, Bednář Zbyněk 1:1, Rybák Roman 2:1, Nohejl Jaroslav 2:1, body hostů: Lachout Jaroslav 2:1, Losos Radek 1:2, Jehně Václav ml. 0:3, Horka Jan 0:2), SK Jindřichův Hradec A - Jiskra Třeboň A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fryš František 0:3, Havel Vladimír 0:3, Čejna Tomáš 1:2, Hunal Martin 3:0, body hostů: Petrásek Martin 3:0, Werner Zdeněk 2:1, Pašek Felix 1:2, Pešek Ondřej 2:1), OST Kardašova Řečice - Borovany A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozel Jaroslav 2:0, Peterka Vladimír 1:1, Smolík Jan 3:0, Smolík Tomáš 2:0, body hostů: Cicko Tomáš 0:3, Zegermacher Erik 1:1, Krýsl Martin 0:2, Krzywda Andrzej 0:2),
2. kolo:
Sokol Tábor A - VS Tábor B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivan Emil 3:1, Kašpar Luboš 0:3, Vašíček Jiří 0:3, Děd Lukáš 2:2, body hostů: Lachout Jaroslav 2:2, Losos Radek 3:1, Jehně Václav ml. 2:1, Šmahlík Libor 2:1), Sp. MAS Sez. Ústí A - DDM Soběslav A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Luboš 2:1, Bednář Zbyněk 1:2, Rybák Roman 0:3, Nohejl Jaroslav 1:3, body hostů: Matějů Václav 4:0, Vondruška Filip 2:1, Hložek Tomáš 1:2, Novotný Petr 2:1), SK Jindřichův Hradec A - Borovany A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peckert Ondřej 2:1, Fryš František 2:1, Čejna Tomáš 0:3, Hunal Martin 4:0, body hostů: Cicko Tomáš 2:2, Zegermacher Erik 2:1, Krýsl Martin 1:2, Krzywda Andrzej 0:3), OST Kardašova Řečice - Jiskra Třeboň A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozel Jaroslav 2:2, Peterka Vladimír 1:3, Smolík Jan 2:2, Smolík Tomáš 1:1, Smolík Zdeněk 0:2, body hostů: Petrásek Martin 3:1, Werner Zdeněk 1:3, Pašek Felix 3:1, Pešek Ondřej 3:1),
3. kolo:
Jiskra Třeboň A - Hluboká n. Vlt. B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Werner Zdeněk 1:2, Pašek Felix 2:1, Lang Václav 2:1, Petrásek Martin 4:0, body hostů: Duspiva Martin 3:1, Jan Jabůrek 0:3, Valenta Miroslav 1:2, Zima Jiří 0:3), Borovany A - Staving Studená B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zegermacher Erik 2:2, Cicko Tomáš 1:3, Krýsl Martin 2:2, Janda Jiří 3:1, body hostů: Mastný Tomáš st. 4:0, Lukjanov Viktor ml. 2:2, Maňhal Jan st. 0:4, Kameník Jaroslav 2:2), Sokol Tábor A - SK Jindřichův Hradec A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kašpar Luboš 1:2, Ivan Emil 0:2, Vašíček Jiří 0:3, Děd Lukáš 2:1, body hostů: Hunal Martin 3:0, Peckert Ondřej 3:0, Fryš František 2:1, Mrázek Miroslav 0:2), Sp. MAS Sez. Ústí A - OST Kardašova Řečice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Luboš 2:2, Bednář Zbyněk 2:2, Rybák Roman 2:2, Nohejl Jaroslav 3:1, body hostů: Kozel Jaroslav 0:4, Smolík Jan 2:2, Smolík Tomáš 3:1, Peterka Vladimír 2:2),
4. kolo:
Jiskra Třeboň A - Staving Studená B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Werner Zdeněk 0:1, Pašek Felix 2:0, Lang Václav 2:1, Petrásek Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Šindelář Radim 1:2, Kameník Jaroslav 0:3, Mastný Tomáš st. 1:1, WO 0:3), Borovany A - Hluboká n. Vlt. B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zegermacher Erik 0:3, Cicko Tomáš 0:2, Krýsl Martin 0:3, Janda Jiří 2:1, body hostů: Hornych Jiří 3:0, Jan Jabůrek 2:1, Dvořák Martin 3:0, Duspiva Martin 1:1), Sokol Tábor A - OST Kardašova Řečice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kašpar Luboš 1:2, Ivan Emil 0:2, Vašíček Jiří 2:1, Děd Lukáš 0:3, body hostů: Smolík Jan 2:1, Smolík Tomáš 3:0, Kozel Jaroslav 2:1, Peterka Vladimír 1:1), Sp. MAS Sez. Ústí A - SK Jindřichův Hradec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Luboš 1:1, Bednář Zbyněk 2:0, Rybák Roman 3:0, Nohejl Jaroslav 3:0, body hostů: Hunal Martin 0:3, Fryš František 0:3, Peckert Ondřej 0:2, Mrázek Miroslav 1:1),
5. kolo:
SK Jindřichův Hradec A - DDM Soběslav A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havel Vladimír 0:2, Fryš František 0:2, Peckert Ondřej 0:3, Hunal Martin 1:1, body hostů: Šimota Dominik 3:0, Hložek Tomáš 2:0, Vondruška Oldřich 1:1, Matějů Václav 2:0), OST Kardašova Řečice - VS Tábor B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozel Jaroslav 1:2, Peterka Vladimír 3:0, Smolík Tomáš 3:0, Smolík Jan 2:1, body hostů: Lachout Jaroslav 1:2, Losos Radek 0:3, Jehně Václav ml. 0:3, Šmahlík Libor 2:1), Hluboká n. Vlt. B - Sokol Tábor A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojta František 1:3, Valenta Miroslav 1:3, Jan Jabůrek 0:3, Duspiva Martin 4:0, body hostů: Děd Lukáš 3:1, Ivan Emil 3:1, Kašpar Luboš 3:1, Benča Martin 0:3), Staving Studená B - Sp. MAS Sez. Ústí A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukjanov Viktor ml. 2:2, Kameník Jaroslav 1:3, Schwarz Miloslav 1:2, Mastný Tomáš st. 3:1, body hostů: Nohejl Jaroslav 2:2, Říha Luboš 4:0, Bednář Zbyněk 2:2, Rybák Roman 0:3),
6. kolo:
SK Jindřichův Hradec A - VS Tábor B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peckert Ondřej 3:0, Fryš František 1:1, Mrázek Miroslav 3:0, Hunal Martin 2:1, body hostů: Lachout Jaroslav 0:3, Losos Radek 2:1, Jehně Václav ml. 0:3, Šmahlík Libor 0:2), OST Kardašova Řečice - DDM Soběslav A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozel Jaroslav 3:1, Peterka Vladimír 2:2, Smolík Tomáš 2:1, Smolík Jan 2:2, body hostů: Hložek Tomáš 1:3, Matějů Václav 4:0, Holub Josef 0:3, Šimota Dominik 1:2, Hložek Pavel 0:1), Hluboká n. Vlt. B - Sp. MAS Sez. Ústí A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duspiva Martin 2:2, Dvořák Martin 3:1, Jan Jabůrek 1:2, Hornych Jiří 3:1, body hostů: Říha Luboš 1:3, Nohejl Jaroslav 3:1, Bednář Zbyněk 2:2, Rybák Roman 0:3), Staving Studená B - Sokol Tábor A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mastný Tomáš st. 2:0, Kameník Jaroslav 2:0, Ondráček Jan 1:2, Schwarz Miloslav 3:0, body hostů: Děd Lukáš 1:2, Ivan Emil 1:2, Kašpar Luboš 0:2, Benča Martin 0:2),
7. kolo:
Sokol Tábor A - Sp. MAS Sez. Ústí A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivan Emil 0:2, Kašpar Luboš 0:2, Vašíček Jiří 0:3, Děd Lukáš 0:2, body hostů: Říha Luboš 3:0, Nohejl Jaroslav 2:0, Bednář Zbyněk 2:0, Rybák Roman 2:0), SK Jindřichův Hradec A - OST Kardašova Řečice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peckert Ondřej 1:1, Fryš František 2:0, Mrázek Miroslav 3:0, Hunal Martin 2:0, body hostů: Smolík Jan 0:3, Smolík Tomáš 0:2, Kozel Jaroslav 0:2, Peterka Vladimír 1:1), Hluboká n. Vlt. B - Staving Studená B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zima Jiří 0:3, Duspiva Martin 1:2, Vojta František 1:2, Hornych Jiří 2:1, body hostů: Schwarz Miloslav 3:0, Mastný Tomáš st. 2:1, Šindelář Radim 1:2, Kameník Jaroslav 2:1), Jiskra Třeboň A - Borovany A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Werner Zdeněk 1:2, Pašek Felix 2:1, Lang Václav 2:1, Petrásek Martin 4:0, body hostů: Janda Jiří 3:1, Zegermacher Erik 0:3, Krýsl Martin 0:3, Cicko Tomáš 1:2), DDM Soběslav A - VS Tábor B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hložek Tomáš 2:1, Šimota Dominik 0:2, Matějů Václav 3:0, Novotný Petr 3:0, body hostů: Losos Radek 2:1, Šmahlík Libor 1:2, Jehně Václav ml. 0:3, Horka Jan 0:2),
8. kolo:
DDM Soběslav A - Jiskra Třeboň A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějů Václav 3:0, Šimota Dominik 1:1, Novotný Petr 2:1, Hložek Tomáš 3:0, body hostů: Petrásek Martin 1:2, Lang Václav 0:3, Pašek Felix 1:2, Pešek Ondřej 0:2), VS Tábor B - Borovany A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Losos Radek 2:2, Jehně Václav ml. 0:3, Šmahlík Libor 0:3, Lachout Jaroslav 3:1, body hostů: Janda Jiří 4:0, Zegermacher Erik 3:1, Krýsl Martin 1:2, Cicko Tomáš 1:2), SK Jindřichův Hradec A - Hluboká n. Vlt. B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peckert Ondřej 2:2, Havel Vladimír 1:3, Mrázek Miroslav 1:2, Hunal Martin 3:1, body hostů: Hornych Jiří 3:1, Duspiva Martin 1:3, Dvořák Martin 4:0, Valenta Miroslav 0:3), OST Kardašova Řečice - Staving Studená B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozel Jaroslav 3:0, Peterka Vladimír 1:1, Smolík Tomáš 2:1, Smolík Jan 2:1, body hostů: Šindelář Radim 0:3, Mastný Tomáš st. 3:0, Kameník Jaroslav 0:3, Mastný Tomáš ml. 0:2),
9. kolo:
DDM Soběslav A - Borovany A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimota Dominik 2:0, Klabík Vilém 2:0, Hložek Tomáš 2:0, Novotný Petr 2:0, body hostů: Zegermacher Erik 0:2, Krýsl Martin 0:2, Cicko Tomáš 0:2, Jindra Zdeněk 0:2), VS Tábor B - Jiskra Třeboň A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Losos Radek 2:2, Lachout Jaroslav 4:0, Vaverová Hana 1:3, Jehně Václav ml. 0:4, body hostů: Petrásek Martin 2:2, Pašek Felix 1:3, Werner Zdeněk 3:1, Lang Václav 3:1), SK Jindřichův Hradec A - Staving Studená B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peckert Ondřej 3:1, Fryš František 1:3, Havel Vladimír 2:2, Hunal Martin 1:2, WO 1:0, body hostů: Schwarz Miloslav 3:0, Mastný Tomáš st. 2:2, Šindelář Radim 1:3, Kameník Jaroslav 2:2, WO 0:1), OST Kardašova Řečice - Hluboká n. Vlt. B 10:0wo,
10. kolo:
Hluboká n. Vlt. B - DDM Soběslav A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duspiva Martin 1:3, Dvořák Martin 2:2, Jan Jabůrek 0:3, Hornych Jiří 3:1, body hostů: Matějů Václav 3:1, Novotný Petr 3:1, Hložek Tomáš 3:1, Šimota Dominik 0:3), Staving Studená B - VS Tábor B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lukjanov Viktor ml. 2:0, Kameník Jaroslav 1:1, Mastný Tomáš st. 3:0, Schwarz Miloslav 2:1, body hostů: Lachout Jaroslav 0:3, Losos Radek 1:2, Jehně Václav ml. 0:2, Fořter Tomáš 1:1), Jiskra Třeboň A - Sokol Tábor A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pašek Felix 2:1, Werner Zdeněk 2:1, Lang Václav 0:3, Petrásek Martin 4:0, body hostů: Děd Lukáš 3:1, Kašpar Luboš 1:2, Vašíček Jiří 1:2, Ivan Emil 0:3), Borovany A - Sp. MAS Sez. Ústí A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cicko Tomáš 1:1, Krýsl Martin 0:2, Krzywda Andrzej 0:3, Zegermacher Erik 0:2, body hostů: Nohejl Jaroslav 3:0, Říha Luboš 2:0, Bednář Zbyněk 2:0, Rybák Roman 1:1),
11. kolo:
Hluboká n. Vlt. B - VS Tábor B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duspiva Martin 2:0, Dvořák Martin 2:0, Jan Jabůrek 2:0, Hornych Jiří 2:0, body hostů: Lachout Jaroslav 0:2, Losos Radek 0:2, Jehně Václav ml. 0:2, Vaverová Hana 0:2), Staving Studená B - DDM Soběslav A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mastný Tomáš st. 1:2, Kameník Jaroslav 0:2, Šindelář Radim 1:2, Schwarz Miloslav 1:2, body hostů: Matějů Václav 3:0, Novotný Petr 3:0, Hložek Tomáš 2:1, Klabík Vilém 0:2), Jiskra Třeboň A - Sp. MAS Sez. Ústí A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pašek Felix 1:3, Lang Václav 2:2, Pešek Ondřej 2:1, Petrásek Martin 3:1, body hostů: Nohejl Jaroslav 2:2, Říha Luboš 2:2, Bednář Zbyněk 2:2, Rybák Roman 1:2), Borovany A - Sokol Tábor A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zegermacher Erik 2:1, Krýsl Martin 1:2, Cicko Tomáš 2:1, Janda Jiří 3:0, body hostů: Děd Lukáš 3:0, Ivan Emil 1:2, Kašpar Luboš 0:3, Vašíček Jiří 0:3),
12. kolo:
DDM Soběslav A - Sokol Tábor A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klabík Vilém 0:2, Šimota Dominik 2:0, Novotný Petr 3:0, Hložek Tomáš 3:0, WO 1:0, body hostů: Děd Lukáš 1:2, Kašpar Luboš 0:3, Vašíček Jiří 0:2, Ivan Emil 1:1, WO 0:1), VS Tábor B - Sp. MAS Sez. Ústí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Losos Radek 2:2, Jehně Václav ml. 0:4, Šmahlík Libor 2:2, Lachout Jaroslav 3:1, body hostů: Nohejl Jaroslav 3:1, Říha Luboš 3:1, Bednář Zbyněk 1:3, Rybák Roman 2:2), Jiskra Třeboň A - SK Jindřichův Hradec A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pašek Felix 2:2, Werner Zdeněk 1:3, Pešek Ondřej 1:2, Petrásek Martin 3:1, body hostů: Hunal Martin 4:0, Havel Vladimír 1:3, Peckert Ondřej 2:2, Fryš František 1:2), Borovany A - OST Kardašova Řečice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cicko Tomáš 2:2, Krýsl Martin 1:3, Jindra Zdeněk 1:3, Zegermacher Erik 4:0, body hostů: Smolík Jan 3:1, Smolík Tomáš 2:2, Kozel Jaroslav 3:1, Peterka Vladimír 0:2, Smolík Zdeněk 0:2),
13. kolo:
VS Tábor B - Sokol Tábor A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Losos Radek 2:1, Jehně Václav ml. 0:2, Šmahlík Libor 3:0, Lachout Jaroslav 3:0, body hostů: Děd Lukáš 2:1, Kašpar Luboš 1:2, Ivan Emil 0:3, Vašíček Jiří 0:2), DDM Soběslav A - Sp. MAS Sez. Ústí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klabík Vilém 2:2, Matějů Václav 3:1, Novotný Petr 2:2, Hložek Tomáš 2:2, body hostů: Nohejl Jaroslav 3:1, Říha Luboš 4:0, Bednář Zbyněk 0:4, Rybák Roman 0:4), Borovany A - SK Jindřichův Hradec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zegermacher Erik 3:0, Cicko Tomáš 1:2, Krýsl Martin 1:2, Janda Jiří 4:0, body hostů: Hunal Martin 2:2, Fryš František 0:3, Havel Vladimír 1:2, Peckert Ondřej 1:2), Jiskra Třeboň A - OST Kardašova Řečice 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pašek Felix 3:0, Lang Václav 1:1, Pešek Ondřej 3:0, Petrásek Martin 3:0, body hostů: Smolík Jan 1:2, Smolík Tomáš 0:3, Kozel Jaroslav 0:3, Peterka Vladimír 0:2),
14. kolo:
Hluboká n. Vlt. B - Jiskra Třeboň A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duspiva Martin 3:1, Jan Jabůrek 0:4, Valenta Miroslav 0:3, Hornych Jiří 2:2, body hostů: Petrásek Martin 3:1, Pešek Ondřej 3:1, Pašek Felix 3:1, Lang Václav 1:2), Staving Studená B - Borovany A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindelář Radim 2:2, Mastný Tomáš st. 3:1, Kameník Jaroslav 1:2, Schwarz Miloslav 2:2, body hostů: Zegermacher Erik 4:0, Cicko Tomáš 3:1, Krzywda Andrzej 0:4, Petrus Michal 0:3), SK Jindřichův Hradec A - Sokol Tábor A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Vladimír 2:1, Fryš František 2:1, Peckert Ondřej 1:2, Hunal Martin 3:0, body hostů: Ivan Emil 2:1, Kašpar Luboš 1:2, Vašíček Jiří 1:2, Benča Martin 0:3), OST Kardašova Řečice - Sp. MAS Sez. Ústí A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šustr Michal 0:2, Kozel Jaroslav 2:1, Smolík Tomáš 2:1, Smolík Jan 1:3, Smolík Zdeněk 0:1, body hostů: Nohejl Jaroslav 2:2, Říha Luboš 3:0, Bednář Zbyněk 1:2, Rybák Roman 2:1),
15. kolo:
Staving Studená B - Jiskra Třeboň A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mastný Tomáš st. 4:0, Šindelář Radim 2:2, Kameník Jaroslav 1:3, Schwarz Miloslav 1:3, body hostů: Petrásek Martin 3:1, Werner Zdeněk 2:2, Pašek Felix 2:2, Lang Václav 1:3), Hluboká n. Vlt. B - Borovany A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Martin 3:1, Duspiva Martin 1:2, Jan Jabůrek 1:2, Hornych Jiří 3:1, body hostů: Janda Jiří 4:0, Zegermacher Erik 2:2, Cicko Tomáš 0:3, Krýsl Martin 0:3), OST Kardašova Řečice - Sokol Tábor A 10:0wo, SK Jindřichův Hradec A - Sp. MAS Sez. Ústí A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peckert Ondřej 1:2, Mrázek Miroslav 2:1, Fryš František 0:3, Hunal Martin 2:2, body hostů: Nohejl Jaroslav 2:2, Říha Luboš 2:1, Bednář Zbyněk 2:1, Rybák Roman 2:1),
16. kolo:
DDM Soběslav A - SK Jindřichův Hradec A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějů Václav 0:1, Šimota Dominik 1:2, Hložek Tomáš 3:0, Novotný Petr 4:0, Klabík Vilém 0:2, body hostů: Hunal Martin 2:2, Peckert Ondřej 0:3, Fryš František 1:2, Mrázek Miroslav 2:1), VS Tábor B - OST Kardašova Řečice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Losos Radek 2:2, Šmahlík Libor 3:1, Jehně Václav ml. 1:3, Lachout Jaroslav 2:2, body hostů: Smolík Jan 2:2, Smolík Tomáš 3:1, Kozel Jaroslav 2:2, Peterka Vladimír 1:3), Sokol Tábor A - Hluboká n. Vlt. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Luboš 2:2, Ivan Emil 3:1, Vašíček Jiří 2:2, Děd Lukáš 1:3, body hostů: Duspiva Martin 3:1, Jan Jabůrek 3:1, Vojta František 2:2, Sigmund Tomáš 0:4), Sp. MAS Sez. Ústí A - Staving Studená B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říha Luboš 3:1, Bednář Zbyněk 2:1, Rybák Roman 0:3, Nohejl Jaroslav 3:1, body hostů: Mastný Tomáš st. 3:1, Šindelář Radim 1:3, Kameník Jaroslav 1:2, Schwarz Miloslav 1:2),
17. kolo:
VS Tábor B - SK Jindřichův Hradec A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmahlík Libor 4:0, Lachout Jaroslav 3:1, Jehně Václav ml. 1:2, Losos Radek 2:2, body hostů: Hunal Martin 2:2, Fryš František 0:4, Peckert Ondřej 2:2, Havel Vladimír 1:2), DDM Soběslav A - OST Kardašova Řečice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějů Václav 3:0, Šimota Dominik 1:1, Novotný Petr 2:1, Hložek Tomáš 2:1, body hostů: Smolík Jan 1:2, Smolík Tomáš 2:1, Kozel Jaroslav 0:3, Peterka Vladimír 0:1, Šustr Michal 0:1), Sp. MAS Sez. Ústí A - Hluboká n. Vlt. B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říha Luboš 2:1, Bednář Zbyněk 1:1, Rybák Roman 1:2, Nohejl Jaroslav 3:0, WO 1:0, body hostů: Hornych Jiří 2:1, Dvořák Martin 2:1, Duspiva Martin 0:3, Jan Jabůrek 0:2, WO 0:1), Sokol Tábor A - Staving Studená B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Luboš 1:3, Ivan Emil 2:1, Vašíček Jiří 0:3, Děd Lukáš 2:2, body hostů: Mastný Tomáš st. 4:0, Schwarz Miloslav 2:2, Kameník Jaroslav 3:0, Martinů Jaroslav 0:3),
18. kolo:
Sp. MAS Sez. Ústí A - Sokol Tábor A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říha Luboš 2:0, Bednář Zbyněk 2:0, Šoukal Petr 1:2, Nohejl Jaroslav 3:0, body hostů: Děd Lukáš 1:2, Kašpar Luboš 0:3, Ivan Emil 1:1, Vašíček Jiří 0:2), OST Kardašova Řečice - SK Jindřichův Hradec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozel Jaroslav 0:4, Peterka Vladimír 2:2, Smolík Tomáš 3:1, Smolík Jan 3:1, body hostů: Hunal Martin 2:2, Havel Vladimír 1:3, Mrázek Miroslav 3:1, Fryš František 2:2), Staving Studená B - Hluboká n. Vlt. B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindelář Radim 2:1, Lukjanov Viktor ml. 2:1, Ondráček Jan 0:3, Mastný Tomáš st. 4:0, body hostů: Hornych Jiří 2:2, Duspiva Martin 2:1, Vojta František 1:2, Jan Jabůrek 0:3), Borovany A - Jiskra Třeboň A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zegermacher Erik 3:0, Cicko Tomáš 2:0, Jindra Zdeněk 0:3, Janda Jiří 3:0, body hostů: Petrásek Martin 1:2, Werner Zdeněk 1:2, Pašek Felix 1:2, Lang Václav 0:2), VS Tábor B - DDM Soběslav A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Losos Radek 0:3, Šmahlík Libor 0:3, Jehně Václav ml. 0:3, Lachout Jaroslav 3:0, body hostů: Matějů Václav 3:0, Novotný Petr 2:1, Hložek Tomáš 2:1, Šimota Dominik 2:1),
19. kolo:
Jiskra Třeboň A - DDM Soběslav A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pašek Felix 1:2, Lang Václav 1:2, Pešek Ondřej 1:2, Petrásek Martin 2:2, body hostů: Matějů Václav 4:0, Novotný Petr 3:0, Hložek Tomáš 0:3, Vondruška Oldřich 1:2), Borovany A - VS Tábor B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zegermacher Erik 2:1, Cicko Tomáš 2:1, Krýsl Martin 1:2, Janda Jiří 4:0, body hostů: Lachout Jaroslav 3:1, Losos Radek 1:2, Šmahlík Libor 0:3, Jehně Václav ml. 0:3), Hluboká n. Vlt. B - SK Jindřichův Hradec A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duspiva Martin 2:2, Dvořák Martin 1:3, Rychlík Josef 2:1, Hornych Jiří 1:3, body hostů: Hunal Martin 3:1, Havel Vladimír 3:1, Peckert Ondřej 2:2, Fryš František 1:2), Staving Studená B - OST Kardašova Řečice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kameník Jaroslav 1:3, Mastný Tomáš st. 2:1, Šindelář Radim 2:1, Schwarz Miloslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Smolík Jan 2:2, Smolík Tomáš 3:1, Peterka Vladimír 2:1, Kozel Jaroslav 0:3, WO 0:1),
20. kolo:
Borovany A - DDM Soběslav A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zegermacher Erik 2:2, Cicko Tomáš 1:3, Krýsl Martin 0:3, Janda Jiří 3:1, body hostů: Matějů Václav 3:1, Hložek Tomáš 3:1, Novotný Petr 3:1, Šimota Dominik 0:3), Jiskra Třeboň A - VS Tábor B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pašek Felix 2:1, Lang Václav 1:2, Pešek Ondřej 2:1, Petrásek Martin 4:0, body hostů: Lachout Jaroslav 1:3, Losos Radek 0:3, Šmahlík Libor 1:2, Jehně Václav ml. 2:1), Staving Studená B - SK Jindřichův Hradec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kameník Jaroslav 2:2, Ondráček Jan 1:3, Šindelář Radim 1:3, Mastný Tomáš st. 4:0, body hostů: Peckert Ondřej 2:2, Havel Vladimír 2:2, Mrázek Miroslav 2:2, Fryš František 2:2), Hluboká n. Vlt. B - OST Kardašova Řečice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duspiva Martin 1:3, Jan Jabůrek 2:1, Vojta František 0:3, Hornych Jiří 2:2, body hostů: Smolík Jan 4:0, Smolík Tomáš 3:1, Peterka Vladimír 1:2, Kozel Jaroslav 1:2),
21. kolo:
DDM Soběslav A - Hluboká n. Vlt. B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondruška Filip 0:4, Klabík Vilém 1:2, Šimota Dominik 1:2, Hložek Tomáš 2:1, WO 1:0, body hostů: Hornych Jiří 3:0, Duspiva Martin 3:1, Jan Jabůrek 2:1, Vojta František 1:2, WO 0:1), VS Tábor B - Staving Studená B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmahlík Libor 0:1, Lachout Jaroslav 2:0, Jehně Václav ml. 2:1, Losos Radek 3:0, WO 1:0, body hostů: Schwarz Miloslav 1:2, Šindelář Radim 1:2, Ondráček Jan 0:2, Mastný Tomáš st. 0:1, WO 0:1), Sokol Tábor A - Jiskra Třeboň A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Děd Lukáš 2:2, Kašpar Luboš 2:2, Vašíček Jiří 0:4, Ivan Emil 3:1, body hostů: Pešek Ondřej 4:0, Pašek Felix 2:2, Werner Zdeněk 2:2, Novák Jan 1:3), Sp. MAS Sez. Ústí A - Borovany A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říha Luboš 2:0, Bednář Zbyněk 2:0, Rybák Roman 2:0, Nohejl Jaroslav 2:0, body hostů: Zegermacher Erik 0:2, Cicko Tomáš 0:2, Krýsl Martin 0:2, Janoch Jiří 0:2),
22. kolo:
VS Tábor B - Hluboká n. Vlt. B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmahlík Libor 3:1, Jehně Václav ml. 1:3, Vaverová Hana 1:3, Losos Radek 2:2, body hostů: Hornych Jiří 3:1, Jan Jabůrek 3:1, Vojta František 0:4, Valenta Miroslav 3:1), DDM Soběslav A - Staving Studená B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vondruška Filip 1:3, Novotný Petr 3:1, Šimota Dominik 2:2, Hložek Tomáš 3:1, body hostů: Šindelář Radim 2:2, Ondráček Jan 0:4, Mastný Tomáš st. 4:0, Maňhal Jan st. 1:3), Sp. MAS Sez. Ústí A - Jiskra Třeboň A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říha Luboš 3:0, Bednář Zbyněk 0:2, Rybák Roman 2:1, Nohejl Jaroslav 3:0, body hostů: Petrásek Martin 2:1, Werner Zdeněk 1:2, Pašek Felix 0:3, Lang Václav 0:2), Sokol Tábor A - Borovany A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Děd Lukáš 1:2, Vašíček Jiří 0:2, Ivan Emil 1:1, Kašpar Luboš 1:2, WO 0:1, body hostů: Janda Jiří 1:1, Zegermacher Erik 3:0, Cicko Tomáš 2:1, Krýsl Martin 1:1, WO 1:0),
Krajská soutěž A
1. kolo:
Dolní Třebonín A - Pedagog ČB B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Pavel 1:3, Mráz Jindřich 0:3, Betka Kamil 2:1, Cipín Jan 2:2, body hostů: Farník Jiří 3:1, Kárník Pavel 3:1, Lojka David 2:1, Founě Jiří 1:2), Start ČB A - TJ Slovan Černý Dub A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brom Jan 3:1, Hořejší Rudolf 3:1, Fousek Pavel 0:3, Troup Zdeněk 2:2, Karabec Ivan 1:0, body hostů: Svoboda Petr 4:0, Dobrovodský Martin 2:2, Švestka Pavel 1:3, Ludačka Josef 0:4), Spartak Kaplice A - Sokol Nová Ves B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Pavel 2:1, Janošťák Miroslav 3:0, Mašek Josef 2:1, Kmoch Zdeněk 2:1, body hostů: Chmel Petr I. 1:2, Malčák Karel 1:2, Houška Miroslav 1:2, Morávek Jiří 0:3), Holubov - Loučovice Brod A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hůlka Jan 3:1, Reitinger Jiří 3:1, Kudláček Zbyněk 1:1, Opelka Jaroslav 1:3, Vondrák Zdeněk 0:1, body hostů: Harenčák Jakub 4:0, Mleziva Pavel 1:3, Goldman David 1:3, Tran Martin 1:2),
2. kolo:
Pedagog ČB B - TJ Slovan Černý Dub A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Farník Jiří 1:2, Lojka David 2:1, Founě Jiří 0:3, Kárník Pavel 2:2, body hostů: Svoboda Petr 4:0, Dobrovodský Martin 1:2, Húska Radek 3:0, Švestka Pavel 0:3), Start ČB A - Dolní Třebonín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Troup Zdeněk 1:3, Karabec Ivan 2:2, Hořejší Rudolf 2:2, Brom Jan 4:0, body hostů: Cipín Jan 2:2, Betka Kamil 3:1, Mráz Jindřich 1:1, Soukup Pavel 1:3, Cipín Vladimír 0:2), Spartak Kaplice A - Loučovice Brod A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláma Luboš 3:1, Janošťák Miroslav 1:2, Beneš Pavel 2:1, Kmoch Zdeněk 3:1, body hostů: Harenčák Jakub 4:0, Mleziva Pavel 1:3, Goldman David 0:3, Tranová Eva 0:3), Holubov - Sokol Nová Ves B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Opelka Jaroslav 3:0, Vondrák Zdeněk 0:2, Kudláček Zbyněk 2:1, Reitinger Jiří 3:0, body hostů: Chmel Petr I. 2:1, Malčák Karel 1:2, Houška Miroslav 0:3, Morávek Jiří 0:2),
3. kolo:
Dolní Třebonín A - Spartak Kaplice A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mráz Jindřich 0:2, Soukup Pavel 0:2, Betka Kamil 0:2, Cipín Jan 0:2, body hostů: Sláma Luboš 2:0, Beneš Pavel 2:0, Janošťák Miroslav 2:0, Kmoch Zdeněk 2:0), TJ Slovan Černý Dub A - Holubov 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Petr 1:2, Valert Radomír 0:3, Húska Radek 0:3, Dobrovodský Martin 2:1, body hostů: Reitinger Jiří 3:0, Opelka Jaroslav 2:1, Kudláček Zbyněk 1:2, Hůlka Jan 3:0), KST Orel C - Pedagog ČB B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kahuda Stanislav 2:2, Kocourek Petr 3:0, Konečný Tomáš 0:3, Doležal Josef 0:4, body hostů: Lojka David 2:2, Kárník Pavel 3:1, Farník Jiří 3:0, Founě Jiří 1:2), Sokol ČB B - Start ČB A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hronek Jiří 4:0, Morávek Milan 1:2, Kašparů Pavel 0:3, Klečka Jiří 4:0, body hostů: Brom Jan 2:2, Hořejší Rudolf 1:3, Peč Ondřej 1:2, Troup Zdeněk 1:2),
4. kolo:
Dolní Třebonín A - Holubov 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mráz Jindřich 0:3, Rytíř Jiří 0:3, Cipín Jan 2:1, Betka Kamil 2:1, body hostů: Reitinger Jiří 3:0, Hůlka Jan 1:2, Opelka Jaroslav 1:2, Kudláček Zbyněk 3:0), TJ Slovan Černý Dub A - Spartak Kaplice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Petr 3:0, Švestka Pavel 0:3, Húska Radek 1:2, Dobrovodský Martin 1:3, body hostů: Beneš Pavel 3:1, Kratochvílová Mirka 2:1, Beneš Pavel 2:1, Janošťák Miroslav 1:2), KST Orel C - Start ČB A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kahuda Stanislav 3:1, Janouš Ivan 2:2, Konečný Tomáš 0:3, Kocourek Petr 4:0, body hostů: Brom Jan 3:1, Hořejší Rudolf 2:2, Peč Ondřej 1:3, Troup Zdeněk 0:2, Karabec Ivan 0:1), Sokol ČB B - Pedagog ČB B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hronek Jiří 3:0, Kašparů Pavel 1:2, Brejchová Kateřina 2:1, Klečka Jiří 3:1, body hostů: Čelikovský Jakub 0:4, Kárník Pavel 2:1, Lojka David 1:2, Founě Jiří 1:2),
5. kolo:
Spartak Kaplice A - KST Orel C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Pavel 2:2, Janošťák Miroslav 2:2, Weber Tomáš 0:4, Kmoch Zdeněk 3:1, body hostů: Kahuda Stanislav 2:2, Kocourek Petr 2:2, Konečný Tomáš 1:3, Doležal Josef 4:0), Holubov - Sokol ČB B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hůlka Jan 2:2, Reitinger Jiří 3:1, Kudláček Zbyněk 1:2, Opelka Jaroslav 3:1, body hostů: Klečka Jiří 2:2, Hronek Jiří 4:0, Kašparů Pavel 0:4, Volavková Kateřina 0:3), Sokol Nová Ves B - Dolní Třebonín A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chmel Petr I. 2:0, Morávek Jiří 2:0, Houška Miroslav 2:0, Malčák Karel 2:0, body hostů: Cipín Jan 0:2, Betka Kamil 0:2, Mráz Jindřich 0:2, Soukup Pavel 0:2), Loučovice Brod A - TJ Slovan Černý Dub A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mleziva Pavel 2:2, Goldman David 1:3, Tran Martin 1:3, Harenčák Jakub 3:1, body hostů: Kubíček Petr 2:2, Dobrovodský Martin 3:1, Valert Radomír 0:4, Húska Radek 4:0),
6. kolo:
Spartak Kaplice A - Sokol ČB B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláma Luboš 3:1, Beneš Pavel 1:3, Janošťák Miroslav 2:2, Kmoch Zdeněk 3:1, body hostů: Klečka Jiří 2:2, Hronek Jiří 2:2, Morávek Milan 1:3, Brejchová Kateřina 2:2), Holubov - KST Orel C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hůlka Jan 2:2, Opelka Jaroslav 2:1, Kudláček Zbyněk 1:2, Reitinger Jiří 0:4, body hostů: Kocourek Petr 3:1, Kahuda Stanislav 4:0, Janouš Ivan 1:2, Doležal Josef 1:2), Sokol Nová Ves B - TJ Slovan Černý Dub A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmel Petr I. 3:1, Morávek Jiří 2:2, Houška Miroslav 0:4, Malčák Karel 3:1, body hostů: Dobrovodský Martin 1:3, Svoboda Petr 2:2, Húska Radek 3:1, Valert Radomír 2:2), Loučovice Brod A - Dolní Třebonín A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mleziva Pavel 3:1, Goldman David 1:2, Tran Martin 1:2, Harenčák Jakub 4:0, body hostů: Cipín Jan 3:1, Betka Kamil 2:2, Mráz Jindřich 0:3, Soukup Pavel 0:3),
7. kolo:
KST Orel C - Sokol ČB B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kahuda Stanislav 3:0, Janouš Ivan 1:2, Doležal Josef 2:1, Kocourek Petr 2:1, body hostů: Hronek Jiří 2:1, Klečka Jiří 2:1, Fišer Vojtěch 0:3, Trnka Tadeáš 0:3), Pedagog ČB B - Start ČB A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lojka David 4:0, Farník Jiří 2:1, Founě Jiří 1:2, Kárník Pavel 2:2, body hostů: Brom Jan 3:1, Hořejší Rudolf 0:4, Karabec Ivan 2:1, Troup Zdeněk 0:3), Spartak Kaplice A - Holubov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláma Luboš 0:2, Janošťák Miroslav 3:0, Beneš Pavel 3:0, Kmoch Zdeněk 3:0, Weber Tomáš 0:1, body hostů: Opelka Jaroslav 1:2, Hůlka Jan 0:3, Vondrák Zdeněk 1:2, Reitinger Jiří 1:2), Sokol Nová Ves B - Loučovice Brod A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chmel Petr I. 3:1, Houška Miroslav 1:3, Morávek Jiří 0:3, Malčák Karel 3:1, body hostů: Harenčák Jakub 4:0, Procházka Jaroslav 1:3, Mleziva Pavel 2:2, Goldman David 1:2), Dolní Třebonín A - TJ Slovan Černý Dub A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Jindřich 0:3, Soukup Pavel 0:2, Betka Kamil 1:2, Cipín Jan 1:2, body hostů: Svoboda Petr 3:0, Dobrovodský Martin 2:1, Húska Radek 3:0, Valert Radomír 1:1),
8. kolo:
KST Orel C - Sokol Nová Ves B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kahuda Stanislav 2:0, Konečný Tomáš 1:1, Janouš Ivan 3:0, Kocourek Petr 2:0, body hostů: Chmel Petr I. 1:2, Malčák Karel 0:2, Houška Miroslav 0:2, Hošna Jiří 0:2), Sokol ČB B - Loučovice Brod A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klečka Jiří 3:0, Brejchová Kateřina 1:2, Fišer Vojtěch 1:2, Hronek Jiří 4:0, body hostů: Harenčák Jakub 2:2, Mleziva Pavel 1:2, Tran Martin 0:3, Goldman David 1:2), Pedagog ČB B - Spartak Kaplice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lojka David 0:3, Farník Jiří 1:1, Founě Jiří 0:3, Kárník Pavel 2:1, body hostů: Kmoch Zdeněk 3:0, Janošťák Miroslav 2:1, Kratochvílová Mirka 2:1, Beneš Pavel 1:1), Start ČB A - Holubov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Rudolf 2:1, Karabec Ivan 2:1, Troup Zdeněk 2:1, Brom Jan 3:1, body hostů: Opelka Jaroslav 2:2, Kudláček Zbyněk 2:1, Vondrák Zdeněk 0:3, Laštovička Jan 0:3),
9. kolo:
KST Orel C - Loučovice Brod A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Tomáš 1:3, Janouš Ivan 3:1, Doležal Josef 0:3, Kahuda Stanislav 4:0, body hostů: Harenčák Jakub 3:1, Procházka Jaroslav 2:2, Goldman David 2:2, Tran Martin 0:3), Sokol ČB B - Sokol Nová Ves B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klečka Jiří 4:0, Brejchová Kateřina 1:2, Pazderová Klára 0:3, Hronek Jiří 4:0, body hostů: Chmel Petr I. 2:2, Malčák Karel 1:3, Houška Miroslav 1:2, Morávek Jiří 1:2), Pedagog ČB B - Holubov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lojka David 2:2, Farník Jiří 3:1, Founě Jiří 0:4, Kárník Pavel 2:2, body hostů: Opelka Jaroslav 4:0, Hůlka Jan 1:3, Vondrák Zdeněk 1:3, Kudláček Zbyněk 3:1), Start ČB A - Spartak Kaplice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Rudolf 0:3, Karabec Ivan 0:3, Troup Zdeněk 0:3, Brom Jan 3:0, body hostů: Kmoch Zdeněk 3:0, Janošťák Miroslav 2:1, Weber Tomáš 2:1, Beneš Pavel 2:1),
10. kolo:
Sokol Nová Ves B - Pedagog ČB B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmel Petr I. 2:1, Morávek Jiří 1:2, Houška Miroslav 1:2, Malčák Karel 0:3, WO 0:1, body hostů: Farník Jiří 3:0, Kárník Pavel 3:0, Lojka David 1:2, Founě Jiří 1:2, WO 1:0), Loučovice Brod A - Start ČB A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mleziva Pavel 3:0, Procházka Jaroslav 2:1, Goldman David 1:2, Harenčák Jakub 3:0, body hostů: Brom Jan 2:1, Karabec Ivan 0:3, Hořejší Rudolf 1:2, Fousek Pavel 0:3), Dolní Třebonín A - KST Orel C 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cipín Vladimír 0:3, Mráz Jindřich 0:2, Soukup Pavel 0:3, Cipín Jan 2:1, WO 4:0, body hostů: Kahuda Stanislav 3:1, Kocourek Petr 4:0, Konečný Tomáš 2:1, WO 0:4), TJ Slovan Černý Dub A - Sokol ČB B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Petr 2:2, Kubíček Petr 2:2, Húska Radek 3:1, Dobrovodský Martin 1:3, body hostů: Klečka Jiří 4:0, Hronek Jiří 3:1, Pazderová Klára 0:4, Fišer Vojtěch 1:3),
11. kolo:
Sokol Nová Ves B - Start ČB A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chmel Petr I. 3:1, Houška Miroslav 2:2, Morávek Jiří 2:2, Malčák Karel 2:2, body hostů: Troup Zdeněk 3:1, Hořejší Rudolf 2:2, Karabec Ivan 2:2, Fousek Pavel 0:4), Loučovice Brod A - Pedagog ČB B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Jaroslav 1:2, Goldman David 0:3, Tran Martin 0:3, Harenčák Jakub 3:1, body hostů: Farník Jiří 4:0, Kárník Pavel 2:1, Founě Jiří 2:1, Lojka David 1:2), Sokol ČB B - Dolní Třebonín A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klečka Jiří 3:0, Fišer Vojtěch 0:2, Pazderová Klára 3:0, Hronek Jiří 3:0, body hostů: Cipín Jan 1:2, Soukup Pavel 1:2, Mráz Jindřich 0:3, Hajný Zbyněk 0:2), TJ Slovan Černý Dub A - KST Orel C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Petr 1:2, Švestka Pavel 0:3, Húska Radek 1:2, Dobrovodský Martin 1:2, WO 5:0, body hostů: Kocourek Petr 3:1, Kahuda Stanislav 4:0, Konečný Tomáš 2:2, WO 0:5),
12. kolo:
Pedagog ČB B - Dolní Třebonín A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kárník Pavel 4:0, Lojka David 2:2, Founě Jiří 0:3, Farník Jiří 3:1, body hostů: Betka Kamil 2:2, Cipín Jan 3:1, Mráz Jindřich 1:3, Soukup Pavel 0:3), TJ Slovan Černý Dub A - Start ČB A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Petr 3:1, Kubíček Petr 2:2, Húska Radek 2:2, Švestka Pavel 1:3, body hostů: Brom Jan 3:1, Hořejší Rudolf 2:2, Troup Zdeněk 2:2, Karabec Ivan 1:3), Sokol Nová Ves B - Spartak Kaplice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malčák Karel 0:3, Morávek Jiří 0:2, Chmel Petr I. 1:2, Houška Miroslav 1:2, body hostů: Kmoch Zdeněk 3:0, Sláma Luboš 3:0, Janošťák Miroslav 1:2, Beneš Pavel ml. 2:0), Loučovice Brod A - Holubov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mleziva Pavel 1:2, Procházka Jaroslav 3:0, Goldman David 1:2, Harenčák Jakub 3:0, body hostů: Opelka Jaroslav 1:2, Reitinger Jiří 1:2, Hůlka Jan 2:1, Kudláček Zbyněk 0:3),
13. kolo:
TJ Slovan Černý Dub A - Pedagog ČB B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Petr 2:2, Valert Radomír 1:3, Húska Radek 1:2, Dobrovodský Martin 2:2, body hostů: Farník Jiří 4:0, Kárník Pavel 3:1, Lojka David 2:2, Founě Jiří 0:3), Dolní Třebonín A - Start ČB A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Jindřich 1:3, Soukup Pavel 0:4, Betka Kamil 2:1, Cipín Jan 3:1, body hostů: Brom Jan 4:0, Hořejší Rudolf 2:2, Troup Zdeněk 1:3, Dobiáš Zdeněk 2:1), Loučovice Brod A - Spartak Kaplice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mleziva Pavel 1:3, Procházka Jaroslav 3:1, Tran Martin 0:4, Harenčák Jakub 4:0, body hostů: Kmoch Zdeněk 3:1, Janošťák Miroslav 2:2, Beneš Pavel st. 2:2, Wolowiec Jaroslav 1:3), Sokol Nová Ves B - Holubov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malčák Karel 1:1, Návara Filip 0:2, Chmel Petr I. 1:2, Houška Miroslav 0:3, body hostů: Hůlka Jan 2:1, Opelka Jaroslav 2:1, Kudláček Zbyněk 2:0, Vondrák Zdeněk 2:0),
14. kolo:
Spartak Kaplice A - Dolní Třebonín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janošťák Miroslav 3:1, Beneš Pavel ml. 0:1, Mašek Josef 1:3, Kmoch Zdeněk 3:1, Beneš Pavel st. 2:1, body hostů: Betka Kamil 3:1, Cipín Jan 3:1, Soukup Pavel 1:3, Mráz Jindřich 0:4), Holubov - TJ Slovan Černý Dub A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hůlka Jan 3:1, Kudláček Zbyněk 2:2, Opelka Jaroslav 3:1, Vondrák Zdeněk 1:3, body hostů: Svoboda Petr 3:1, Švestka Pavel 1:3, Valert Radomír 2:2, Ludačka Josef 1:3), Pedagog ČB B - KST Orel C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Farník Jiří 2:2, Founě Jiří 0:3, Lojka David 1:2, Kárník Pavel 2:2, body hostů: Kahuda Stanislav 4:0, Kocourek Petr 4:0, Janouš Ivan 0:3, Konečný Tomáš 1:2), Start ČB A - Sokol ČB B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hořejší Rudolf 1:2, Troup Zdeněk 1:2, Dobiáš Zdeněk 1:2, Brom Jan 2:2, body hostů: Hronek Jiří 4:0, Klečka Jiří 3:0, Trnka Tadeáš 0:3, Brejchová Kateřina 1:2),
15. kolo:
Holubov - Dolní Třebonín A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hůlka Jan 3:1, Kudláček Zbyněk 2:2, Vondrák Zdeněk 1:2, Opelka Jaroslav 2:2, body hostů: Betka Kamil 4:0, Cipín Jan 3:1, Soukup Pavel 0:4, Mráz Jindřich 0:3), Spartak Kaplice A - TJ Slovan Černý Dub A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sláma Luboš 3:0, Janošťák Miroslav 1:2, Kratochvílová Mirka 1:2, Kmoch Zdeněk 3:0, body hostů: Svoboda Petr 2:1, Kubíček Petr 2:1, Húska Radek 0:3, Sekyra Zbyněk 0:3), Start ČB A - KST Orel C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Rudolf 2:2, Dobiáš Zdeněk 2:2, Troup Zdeněk 2:1, Brom Jan 3:1, body hostů: Kahuda Stanislav 4:0, Kocourek Petr 2:2, Doležal Josef 0:4, Konečný Tomáš 0:3), Pedagog ČB B - Sokol ČB B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kárník Pavel 3:1, Lojka David 0:4, Founě Jiří 1:3, Farník Jiří 3:1, body hostů: Hronek Jiří 4:0, Klečka Jiří 2:2, Trnka Tadeáš 2:2, Pazderová Klára 1:3),
16. kolo:
KST Orel C - Spartak Kaplice A 0:10wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Doležal Josef 3:1, Kahuda Stanislav 4:0, WO 0:9, body hostů: Kmoch Zdeněk 1:1, Janošťák Miroslav 0:2, Kratochvílová Mirka 0:2, Beneš Pavel st. 0:2, WO 9:0), Sokol ČB B - Holubov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klečka Jiří 0:2, Trnka Tadeáš 0:2, Čapek Petr 0:3, Hronek Jiří 2:1, body hostů: Opelka Jaroslav 3:0, Hůlka Jan 3:0, Kudláček Zbyněk 1:1, Reitinger Jiří 1:1), Dolní Třebonín A - Sokol Nová Ves B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Jindřich 0:3, Hajný Zbyněk 2:1, Betka Kamil 2:1, Cipín Jan 4:0, body hostů: Chmel Petr I. 2:2, Malčák Karel 1:2, Houška Miroslav 1:2, Morávek Jiří 1:2), TJ Slovan Černý Dub A - Loučovice Brod A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Petr 1:3, Kubíček Petr 3:1, Húska Radek 3:1, Dobrovodský Martin 1:3, body hostů: Harenčák Jakub 4:0, Procházka Jaroslav 2:2, Mleziva Pavel 2:2, Tran Martin 0:4),
17. kolo:
Sokol ČB B - Spartak Kaplice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klečka Jiří 1:2, Brejchová Kateřina 0:3, Tenglová Jaroslava 0:3, Hronek Jiří 3:0, body hostů: Kmoch Zdeněk 3:0, Sláma Luboš 2:1, Janošťák Miroslav 1:2, Beneš Pavel ml. 2:1), KST Orel C - Holubov 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janouš Ivan 2:2, Doležal Josef 2:2, Kahuda Stanislav 4:0, WO 0:5, body hostů: Hůlka Jan 1:2, Opelka Jaroslav 1:2, Kudláček Zbyněk 1:2, Reitinger Jiří 1:2, WO 5:0), TJ Slovan Černý Dub A - Sokol Nová Ves B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Petr 3:1, Valert Radomír 2:2, Húska Radek 0:4, Dobrovodský Martin 1:3, body hostů: Chmel Petr I. 1:3, Malčák Karel 2:2, Morávek Jiří 4:0, Houška Miroslav 3:1), Dolní Třebonín A - Loučovice Brod A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Jindřich 1:3, Hajný Zbyněk 1:3, Betka Kamil 3:1, Cipín Jan 3:1, body hostů: Harenčák Jakub 4:0, Mleziva Pavel 1:3, Goldman David 2:2, Tran Martin 1:3),
18. kolo:
Sokol ČB B - KST Orel C 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trnka Tadeáš 2:1, Pazderová Klára 0:2, Brejchová Kateřina 2:1, Klečka Jiří 2:1, WO 4:0, body hostů: Kahuda Stanislav 3:1, Kocourek Petr 1:3, Konečný Tomáš 1:2, WO 0:4), Start ČB A - Pedagog ČB B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Rudolf 1:3, Dobiáš Zdeněk 1:3, Troup Zdeněk 1:3, Brom Jan 4:0, body hostů: Farník Jiří 3:1, Kárník Pavel 3:1, Němeček Richard 1:3, Lojka David 2:2), Holubov - Spartak Kaplice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hůlka Jan 2:2, Reitinger Jiří 2:2, Kudláček Zbyněk 1:3, Opelka Jaroslav 2:2, body hostů: Kmoch Zdeněk 2:2, Sláma Luboš 3:1, Beneš Pavel st. 1:3, Janošťák Miroslav 3:1), Loučovice Brod A - Sokol Nová Ves B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harenčák Jakub 4:0, Mleziva Pavel 1:2, Pokorná Eva 1:2, Procházka Jaroslav 3:1, body hostů: Chmel Petr I. 3:1, Malčák Karel 0:4, Houška Miroslav 1:2, Morávek Jiří 1:2), TJ Slovan Černý Dub A - Dolní Třebonín A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Petr 3:0, Valert Radomír 0:3, Húska Radek 2:1, Dobrovodský Martin 2:1, WO 1:0, body hostů: Cipín Jan 1:2, Betka Kamil 3:0, Mráz Jindřich 0:3, Soukup Pavel 1:2, WO 0:1),
19. kolo:
Sokol Nová Ves B - KST Orel C 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chmel Petr I. 3:0, Houška Miroslav 1:1, Blábolil Milan 0:3, Malčák Karel 2:1, WO 4:0, body hostů: Janouš Ivan 2:2, Doležal Josef 2:2, Konečný Tomáš 1:2, WO 0:4), Loučovice Brod A - Sokol ČB B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Goldman David 2:1, Mleziva Pavel 2:1, Tran Martin 1:2, Harenčák Jakub 4:0, body hostů: Hronek Jiří 3:1, Klečka Jiří 1:2, Trnka Tadeáš 0:3, Mazur Jiří 0:3), Spartak Kaplice A - Pedagog ČB B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sláma Luboš 2:0, Janošťák Miroslav 1:1, Kratochvílová Mirka 2:1, Kmoch Zdeněk 3:0, body hostů: Kárník Pavel 0:3, Farník Jiří 2:1, Founě Jiří 0:2, Lojka David 0:2), Holubov - Start ČB A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hůlka Jan 2:1, Kudláček Zbyněk 2:1, Vondrák Zdeněk 2:1, Opelka Jaroslav 3:0, body hostů: Brom Jan 3:0, Hořejší Rudolf 0:3, Peč Ondřej 0:3, Dobiáš Zdeněk 0:3),
20. kolo:
Loučovice Brod A - KST Orel C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Goldman David 2:2, Tran Martin 1:3, Mleziva Pavel 2:2, Harenčák Jakub 4:0, body hostů: Kahuda Stanislav 3:1, Janouš Ivan 3:1, Konečný Tomáš 0:4, Doležal Josef 1:3), Sokol Nová Ves B - Sokol ČB B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malčák Karel 3:1, Morávek Jiří 2:2, Houška Miroslav 2:2, Chmel Petr I. 2:2, body hostů: Trnka Tadeáš 2:2, Morávek Milan 3:1, Brejchová Kateřina 2:2, Čapek Petr 0:4), Holubov - Pedagog ČB B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hůlka Jan 2:2, Reitinger Jiří 0:2, Kudláček Zbyněk 2:2, Opelka Jaroslav 2:2, Vondrák Zdeněk 1:1, body hostů: Farník Jiří 4:0, Kárník Pavel 4:0, Founě Jiří 0:4, Němeček Richard 1:3), Spartak Kaplice A - Start ČB A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sláma Luboš 0:2, Beneš Pavel st. 0:2, Beneš Pavel ml. 3:0, Kmoch Zdeněk 2:0, WO 4:0, body hostů: Hořejší Rudolf 2:1, Troup Zdeněk 1:2, Dobiáš Zdeněk 1:2, WO 0:4),
21. kolo:
Pedagog ČB B - Sokol Nová Ves B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Founě Jiří 2:1, Farník Jiří 3:0, Lojka David 1:2, Kárník Pavel 2:2, body hostů: Chmel Petr I. 0:4, Malčák Karel 2:1, Houška Miroslav 1:2, Morávek Jiří 2:1), Start ČB A - Loučovice Brod A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Rudolf 2:2, Dobiáš Zdeněk 3:1, Troup Zdeněk 1:2, Brom Jan 3:1, body hostů: Harenčák Jakub 4:0, Mleziva Pavel 1:3, Tran Martin 0:4, Procházková Šárka 1:2), KST Orel C - Dolní Třebonín A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kahuda Stanislav 3:0, Janouš Ivan 1:2, Doležal Josef 1:2, Kocourek Petr 4:0, body hostů: Betka Kamil 2:2, Cipín Jan 2:1, Soukup Pavel 0:3, Mráz Jindřich 0:3), Sokol ČB B - TJ Slovan Černý Dub A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morávek Milan 2:1, Trnka Tadeáš 1:2, Brejchová Kateřina 1:2, Klečka Jiří 4:0, body hostů: Svoboda Petr 2:2, Dobrovodský Martin 2:1, Valert Radomír 0:3, Húska Radek 1:2),
22. kolo:
Start ČB A - Sokol Nová Ves B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořejší Rudolf 3:1, Dobiáš Zdeněk 3:1, Fousek Pavel 0:4, Troup Zdeněk 2:2, body hostů: Chmel Petr I. 3:1, Malčák Karel 2:2, Morávek Jiří 2:2, Houška Miroslav 1:3), Pedagog ČB B - Loučovice Brod A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Farník Jiří 3:1, Founě Jiří 1:3, Němeček Richard 1:3, Kárník Pavel 3:1, body hostů: Harenčák Jakub 4:0, Procházka Jaroslav 2:2, Goldman David 0:4, Mleziva Pavel 2:2), Dolní Třebonín A - Sokol ČB B 0:10wo, KST Orel C - TJ Slovan Černý Dub A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocourek Petr 2:0, Janouš Ivan 2:0, Doležal Josef 2:1, Kahuda Stanislav 2:0, body hostů: Dobrovodský Martin 0:3, Valert Radomír 0:2, Húska Radek 1:1, Sekyra Zbyněk 0:2),
Krajská soutěž B
1. kolo:
TJ Osek A - Sokol Vodňany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromádka Milan 3:1, Šaršok Milan 1:3, Mrkvička Pavel 1:3, Peterka Václav 3:1, body hostů: Šimoník Pavel 4:0, Bílý Michal 2:2, Brabec Oldřich 1:3, Bauer Jiří ml. 1:3), TJ Třebohostice A - TJ Sokol Mirotice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šavrda Karel 2:0, Soukup Miloslav ml. 2:0, Vokroj Zdeněk 1:2, Čondl Jiří 3:0, body hostů: Karas Jaroslav 1:2, Břicháček Lukáš 1:2, Krahulec Jiří 0:2, Kuželka Filip 0:2), TJ Sokol Písek - SK Malovice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ďurišová Kateřina 2:2, Hanus Michal 2:2, Fošum Daniel 1:2, Cimburek Petr 1:3, body hostů: Kolář Otakar 4:0, Milota Miroslav 0:4, Heinzl Lukáš 4:0, Plojhar Ota 1:2), SKP Prachatice A - Protivín B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wimberský Václav 4:0, Kačer Jindřich 1:3, Novák Zdeněk 1:3, Šána Václav 3:1, body hostů: Topinka Václav 2:2, Vařečka Pavel 3:1, Brabec Ondřej 0:4, Marková Ivana 2:2),
2. kolo:
TJ Osek A - TJ Sokol Mirotice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromádka Milan 4:0, Šaršok Milan 1:3, Mrkvička Pavel 1:2, Peterka Václav 2:2, WO 0:1, body hostů: Karas Jaroslav 2:1, Břicháček Lukáš 3:1, Císař Jan ml. 2:2, Matuška Miroslav 0:4, WO 1:0), TJ Třebohostice A - Sokol Vodňany C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Miloslav ml. 3:1, Vokroj Zdeněk 3:0, Šavrda Karel 1:2, Čondl Jiří 2:2, body hostů: Brabec Oldřich 0:4, Šimoník Pavel 2:2, Bílý Michal 3:0, Bauer Jiří ml. 0:3), TJ Sokol Písek - Protivín B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cimburek Petr 0:2, Ďurišová Kateřina 0:2, Fošum Daniel 0:3, Hanus Michal 1:1, body hostů: Topinka Václav 3:0, Vařečka Pavel 2:0, Brabec Ondřej 2:0, Najmanová Ryšavá Lucie 1:1), SKP Prachatice A - SK Malovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wimberský Václav 3:1, Novák Zdeněk 2:1, Předota Karel 1:2, Šána Václav 3:1, body hostů: Kolář Otakar 4:0, Milota Miroslav 1:3, Plojhar Ota 0:3, Plojhar Tomáš 0:3),
3. kolo:
SK Malovice A - Sokol Strakonice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Otakar 4:0, Heinzl Lukáš 4:0, Milota Miroslav 1:2, Plojhar Ota 0:4, body hostů: Jungvirt Josef 2:2, Hrach František ml. 2:2, Jungvirt Roman 1:3, Požárek Jaroslav 1:2), Protivín B - Elektrostav Strakonice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vařečka Pavel 2:0, Weber Vladimír 1:1, Tománek Jan 2:1, Topinka Václav 3:0, body hostů: Havlík Vladimír 2:1, Chalupa Radek 0:3, Poklop Kamil 0:2, Soukup Lukáš 0:2), TJ Osek A - TJ Sokol Písek 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hromádka Milan 2:0, Šaršok Milan 1:1, Mrkvička Pavel 2:1, Peterka Václav 3:0, body hostů: Ďurišová Kateřina 1:2, Fošum Daniel 1:2, Hanus Michal 0:2, Cimburek Petr 0:2), TJ Třebohostice A - SKP Prachatice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Miloslav ml. 4:0, Vokroj Zdeněk 2:1, Soukup Miloslav st. 0:3, Čondl Jiří 3:1, body hostů: Wimberský Václav 2:2, Šána Václav 2:2, Novák Zdeněk 1:2, Předota Karel 0:3),
4. kolo:
SK Malovice A - Elektrostav Strakonice C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milota Miroslav 2:2, Plojhar Ota 3:1, Tesař David 0:3, Kolář Otakar 4:0, body hostů: Kápl Jan st. 2:2, Chalupa Radek 2:2, Soukup Lukáš 1:3, Chaluš Libor 1:2), Protivín B - Sokol Strakonice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weber Vladimír 2:2, Marková Ivana 1:3, Vařečka Pavel 1:2, Topinka Václav 2:2, body hostů: Hrach František ml. 4:0, Jungvirt Josef 3:1, Jungvirt Roman 2:2, Požárek Jaroslav 0:3), TJ Osek A - SKP Prachatice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromádka Milan 3:0, Šaršok Milan 1:2, Mrkvička Pavel 1:2, Peterka Václav 4:0, body hostů: Wimberský Václav 2:2, Šána Václav 2:1, Novák Zdeněk 0:3, Předota Karel 0:3), TJ Třebohostice A - TJ Sokol Písek 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šavrda Karel 2:0, Vokroj Zdeněk 2:0, Soukup Miloslav ml. 2:0, Čondl Jiří 2:0, body hostů: Fošum Daniel 0:2, Hanus Michal 0:2, Cimburek Petr 0:2, Patzelt Pavel 0:2),
5. kolo:
TJ Sokol Písek - Sokol Vodňany C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanus Michal 2:2, Patzelt Pavel 2:2, Cimburek Petr 3:1, Ďurišová Kateřina 1:3, body hostů: Bauer Jiří ml. 2:2, Bílý Michal 2:2, Brabec Oldřich 3:1, Kolář Martin 1:3), SKP Prachatice A - TJ Sokol Mirotice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wimberský Václav 4:0, Kačer Jindřich 0:3, Novák Zdeněk 1:2, Šána Václav 4:0, body hostů: Karas Jaroslav 2:2, Břicháček Lukáš 2:2, Motejzik Zbyněk 0:2, Císař Jan ml. 1:2, Kuželka Filip 0:1), Sokol Strakonice A - TJ Osek A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrach František ml. 4:0, Jungvirt Roman 1:2, Požárek Jaroslav 1:2, Jungvirt Josef 3:1, body hostů: Hromádka Milan 3:1, Peterka Václav 2:2, Mrkvička Pavel 0:3, Šaršok Milan 0:3), Elektrostav Strakonice C - TJ Třebohostice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Radek 1:3, Poklop Kamil 0:3, Chaluš Libor 0:3, Havlík Vladimír 4:0, body hostů: Vokroj Zdeněk 3:1, Soukup Miloslav ml. 3:1, Čondl Jiří 2:1, Šavrda Karel 1:2),
6. kolo:
TJ Sokol Písek - TJ Sokol Mirotice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanus Michal 1:1, Ďurišová Kateřina 0:2, Patzelt Pavel 0:3, Cimburek Petr 0:2, body hostů: Karas Jaroslav 3:0, Břicháček Lukáš 2:0, Císař Jan ml. 2:0, Krahulec Jiří 1:1), SKP Prachatice A - Sokol Vodňany C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wimberský Václav 3:1, Kačer Jindřich 0:4, Novák Zdeněk 0:4, Šána Václav 4:0, body hostů: Bílý Michal 2:2, Kuba Michal 3:1, Brabec Oldřich 2:2, Bauer Jiří ml. 2:2), Sokol Strakonice A - TJ Třebohostice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrach František ml. 4:0, Jungvirt Roman 3:1, Požárek Jaroslav 0:4, Jungvirt Josef 2:2, body hostů: Soukup Miloslav ml. 2:2, Vokroj Zdeněk 3:1, Čondl Jiří 1:3, Šavrda Karel 1:3), Elektrostav Strakonice C - TJ Osek A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kápl Jan st. 3:1, Chalupa Radek 2:2, Soukup Lukáš 1:3, Havlík Vladimír 3:1, body hostů: Hromádka Milan 4:0, Mrkvička Pavel 2:2, Šaršok Milan 1:3, Hauser Karel 0:4),
7. kolo:
TJ Osek A - TJ Třebohostice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromádka Milan 3:1, Šaršok Milan 0:4, Mrkvička Pavel 0:3, Peterka Václav 3:1, body hostů: Soukup Miloslav ml. 2:2, Vokroj Zdeněk 3:1, Čondl Jiří 3:1, Šavrda Karel 1:2), TJ Sokol Písek - SKP Prachatice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Patzelt Pavel 2:1, Fošum Daniel 1:2, Cimburek Petr 0:3, Hanus Michal 1:3, body hostů: Wimberský Václav 4:0, Šána Václav 3:0, Novák Zdeněk 2:1, Předota Karel 0:3), Sokol Strakonice A - Elektrostav Strakonice C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrach František ml. 4:0, Jungvirt Roman 2:1, Požárek Jaroslav 1:2, Jungvirt Josef 1:3, body hostů: Kápl Jan st. 3:1, Poklop Kamil 2:2, Chaluš Libor 1:2, Soukup Lukáš 0:3), SK Malovice A - Protivín B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heinzl Lukáš 4:0, Milota Miroslav 1:2, Plojhar Ota 0:3, Kolář Otakar 4:0, body hostů: Tománek Jan 2:2, Topinka Václav 2:2, Vařečka Karel 1:2, Weber Vladimír 0:3), Sokol Vodňany C - TJ Sokol Mirotice 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bauer Jiří ml. 2:2, Bílý Michal 1:3, Brabec Oldřich 0:3, Kuba Michal 4:0, body hostů: Karas Jaroslav 2:2, Břicháček Lukáš 2:2, Císař Jan ml. 3:1, Kozma Václav 1:2),
8. kolo:
Sokol Vodňany C - SK Malovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brabec Oldřich 2:1, Bílý Michal 2:1, Bauer Jiří ml. 2:1, Kuba Michal 3:0, body hostů: Kolář Otakar 3:0, Milota Miroslav 0:3, Plojhar Ota 0:3, Plojhar Tomáš 0:3), Protivín B - TJ Sokol Mirotice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weber Vladimír 0:4, Tománek Jan 2:1, Brabec Ondřej 1:2, Vařečka Pavel 2:2, body hostů: Karas Jaroslav 3:1, Břicháček Lukáš 1:3, Kozma Václav 2:1, Císař Jan ml. 3:0), TJ Sokol Písek - Sokol Strakonice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ďurišová Kateřina 3:1, Fošum Daniel 1:3, Humpál Martin 0:3, Hanus Michal 1:3, body hostů: Jungvirt Josef 4:0, Hrach František ml. 2:2, Jungvirt Roman 3:1, Požárek Jaroslav 1:2), SKP Prachatice A - Elektrostav Strakonice C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Předota Karel 2:1, Novák Zdeněk 2:0, Kačer Jindřich 2:1, Šána Václav 3:0, body hostů: Poklop Kamil 1:2, Chalupa Radek 1:2, Dvořák Ivan 0:3, Krejčí Miroslav 0:2),
9. kolo:
Sokol Vodňany C - Protivín B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Martin 0:4, Brabec Oldřich 2:2, Bauer Jiří ml. 1:3, Bílý Michal 4:0, body hostů: Brabec Ondřej 3:1, Vařečka Pavel 3:1, Vařečka Karel 1:3, Pártl Pavel 2:2), TJ Sokol Mirotice - SK Malovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Břicháček Lukáš 2:2, Císař Jan ml. 2:2, Kozma Václav 1:3, Karas Jaroslav 2:2, body hostů: Kolář Otakar 4:0, Heinzl Lukáš 4:0, Milota Miroslav 0:4, Plojhar Ota 1:3), TJ Sokol Písek - Elektrostav Strakonice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Patzelt Pavel 2:2, Cimburek Petr 1:3, Fošum Daniel 1:3, Hanus Michal 3:1, body hostů: Havlík Vladimír 4:0, Kápl Jan st. 2:2, Chalupa Radek 1:3, Chaluš Libor 2:2), SKP Prachatice A - Sokol Strakonice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wimberský Václav 2:2, Novák Zdeněk 2:2, Kačer Jindřich 0:2, Šána Václav 2:2, Předota Karel 0:2, body hostů: Jungvirt Josef 3:1, Hrach František ml. 3:1, Jungvirt Roman 2:2, Hynek Otakar ml. 2:2),
10. kolo:
Sokol Strakonice A - Sokol Vodňany C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrach František ml. 3:1, Jungvirt Roman 2:2, Požárek Jaroslav 1:2, Jungvirt Josef 1:3, body hostů: Kuba Michal 3:1, Brabec Oldřich 1:3, Bílý Michal 4:0, Bauer Jiří ml. 0:3), Elektrostav Strakonice C - TJ Sokol Mirotice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kápl Jan st. 1:3, Poklop Kamil 3:0, Holík Bohuslav 3:0, Havlík Vladimír 2:2, body hostů: Karas Jaroslav 2:2, Břicháček Lukáš 0:4, Kozma Václav 2:1, Motejzik Zbyněk 1:2), SK Malovice A - TJ Osek A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milota Miroslav 3:1, Plojhar Ota 2:2, Tesař David 0:3, Kolář Otakar 4:0, body hostů: Peterka Václav 3:1, Mrkvička Pavel 2:2, Šaršok Milan 1:3, Hauser Karel 0:3), Protivín B - TJ Třebohostice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pártl Pavel 1:3, Zoch Samuel 1:1, Vařečka Pavel 1:2, Weber Vladimír 1:3, Tománek Jan 1:0, body hostů: Soukup Miloslav ml. 1:3, Vokroj Zdeněk 4:0, Čondl Jiří 3:0, Šavrda Karel 1:2),
11. kolo:
Sokol Strakonice A - TJ Sokol Mirotice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrach František ml. 2:1, Jungvirt Roman 0:3, Fix Milan 0:3, Jungvirt Josef 3:1, body hostů: Karas Jaroslav 4:0, Císař Jan ml. 2:1, Kozma Václav 1:2, Břicháček Lukáš 1:2), Elektrostav Strakonice C - Sokol Vodňany C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Bohuslav 2:2, Poklop Kamil 2:1, Kápl Jan st. 2:1, Havlík Vladimír 3:1, body hostů: Kuba Michal 4:0, Bauer Jiří ml. 0:4, Brabec Oldřich 1:2, Šottner Jiří 0:3), SK Malovice A - TJ Třebohostice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Milota Miroslav 0:3, Plojhar Ota 0:2, Plojhar Tomáš 0:3, Kolář Otakar 3:0, body hostů: Soukup Miloslav ml. 3:0, Vokroj Zdeněk 2:1, Čondl Jiří 2:1, Šavrda Karel 1:1), Protivín B - TJ Osek A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lednický Josef 0:4, Weber Vladimír 2:2, Topinka Václav 4:0, Vařečka Pavel 3:1, body hostů: Peterka Václav 3:1, Mrkvička Pavel 1:3, Šaršok Milan 2:2, Hauser Karel 1:3),
12. kolo:
Sokol Vodňany C - TJ Osek A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brabec Oldřich 2:2, Zeman Lukáš 2:2, Bauer Jiří ml. 2:1, Bílý Michal 4:0, body hostů: Hromádka Milan 1:3, Peterka Václav 3:1, Mrkvička Pavel 0:4, Šaršok Milan 1:2), TJ Sokol Mirotice - TJ Třebohostice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašek Jan 0:2, Karas Jaroslav 2:0, Kuželka Filip 0:3, Motejzik Zbyněk 0:3, body hostů: Vokroj Zdeněk 2:1, Soukup Miloslav ml. 2:1, Čondl Jiří 2:0, Šavrda Karel 2:0), SK Malovice A - TJ Sokol Písek 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heinzl Lukáš 2:0, Milota Miroslav 2:0, Plojhar Ota 2:0, Kolář Otakar 2:0, body hostů: Hanus Michal 0:2, Ďurišová Kateřina 0:2, Fošum Daniel 0:2, Cimburek Petr 0:2), Protivín B - SKP Prachatice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weber Vladimír 1:3, Pártl Pavel 3:1, Brabec Ondřej 2:2, Tománek Jan 2:2, body hostů: Wimberský Václav 2:2, Šána Václav 4:0, Kačer Jindřich 0:4, Novák Zdeněk 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Mirotice - TJ Osek A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Císař Jan ml. 3:0, Břicháček Lukáš 1:2, Kozma Václav 1:2, Karas Jaroslav 3:0, body hostů: Hromádka Milan 2:1, Peterka Václav 2:1, Mrkvička Pavel 0:3, Šaršok Milan 0:3), Sokol Vodňany C - TJ Třebohostice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brabec Oldřich 1:3, Bílý Michal 3:1, Bauer Jiří ml. 2:2, Kuba Michal 3:1, body hostů: Vokroj Zdeněk 4:0, Soukup Miloslav ml. 1:3, Čondl Jiří 1:3, Šavrda Karel 1:3), Protivín B - TJ Sokol Písek 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weber Vladimír 2:0, Vařečka Pavel 2:0, Brabec Ondřej 2:1, Pártl Pavel 2:0, body hostů: Fošum Daniel 0:3, Ďurišová Kateřina 1:1, Hanus Michal 0:2, Bílý Marek 0:2), SK Malovice A - SKP Prachatice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Milota Miroslav 1:3, Plojhar Ota 1:3, Tesař David 1:3, Kolář Otakar 4:0, body hostů: Wimberský Václav 3:1, Šána Václav 2:2, Novák Zdeněk 2:2, Kačer Jindřich 2:2),
14. kolo:
Sokol Strakonice A - SK Malovice A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrach František ml. 3:1, Jungvirt Roman 2:2, Hynek Otakar ml. 1:2, Jungvirt Josef 4:0, body hostů: Kolář Otakar 3:1, Milota Miroslav 2:2, Plojhar Ota 0:4, Plojhar Tomáš 0:3), Elektrostav Strakonice C - Protivín B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holík Bohuslav 2:1, Soukup Lukáš 0:3, Chaluš Libor 2:1, Havlík Vladimír 4:0, body hostů: Pártl Pavel 1:3, Tománek Jan 2:1, Brabec Ondřej 1:2, Weber Vladimír 1:2), TJ Sokol Písek - TJ Osek A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cimburek Petr 1:3, Hanus Michal 2:2, Fošum Daniel 1:3, Ďurišová Kateřina 3:1, body hostů: Peterka Václav 4:0, Mrkvička Pavel 3:1, Šaršok Milan 2:2, Hauser Karel 0:4), SKP Prachatice A - TJ Třebohostice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Zdeněk 1:2, Wimberský Václav 1:0, Kačer Jindřich 0:3, Šána Václav 1:2, Předota Karel 0:2, body hostů: Vokroj Zdeněk 3:0, Soukup Miloslav ml. 1:2, Čondl Jiří 2:1, Šavrda Karel 3:0),
15. kolo:
Elektrostav Strakonice C - SK Malovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poklop Kamil 2:2, Kápl Jan st. 2:2, Chaluš Libor 0:4, Havlík Vladimír 3:1, body hostů: Kolář Otakar 3:1, Heinzl Lukáš 3:1, Milota Miroslav 2:2, Plojhar Ota 1:3), Sokol Strakonice A - Protivín B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrach František ml. 3:1, Jungvirt Roman 1:2, Požárek Jaroslav 1:2, Jungvirt Josef 4:0, body hostů: Tománek Jan 3:1, Pártl Pavel 0:4, Vařečka Pavel 1:2, Weber Vladimír 1:2), SKP Prachatice A - TJ Osek A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Zdeněk 3:1, Kačer Jindřich 1:3, Předota Karel 1:3, Šána Václav 3:1, body hostů: Peterka Václav 4:0, Mrkvička Pavel 2:2, Šaršok Milan 1:3, Hauser Karel 1:3), TJ Sokol Písek - TJ Třebohostice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanus Michal 2:0, Cimburek Petr 0:2, Patzelt Pavel 0:3, Bílý Marek 0:3, body hostů: Vokroj Zdeněk 2:1, Soukup Miloslav ml. 3:0, Čondl Jiří 2:0, Šavrda Karel 1:1),
16. kolo:
Sokol Vodňany C - TJ Sokol Písek 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bauer Jiří ml. 1:1, Brabec Oldřich 1:1, Bílý Michal 3:0, Kuba Michal 3:0, body hostů: Hanus Michal 2:1, Ďurišová Kateřina 0:3, Cimburek Petr 0:2, Fošum Daniel 0:2), TJ Sokol Mirotice - SKP Prachatice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císař Jan ml. 1:3, Krahulec Jiří 0:4, Kozma Václav 3:1, Karas Jaroslav 4:0, body hostů: Šána Václav 3:1, Wimberský Václav 2:2, Novák Zdeněk 2:2, Kačer Jindřich 1:3), TJ Osek A - Sokol Strakonice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrkvička Pavel 2:2, Hauser Karel 0:4, Šaršok Milan 0:3, Peterka Václav 4:0, body hostů: Jungvirt Josef 3:1, Hrach František ml. 2:2, Jungvirt Roman 3:1, Požárek Jaroslav 1:2), TJ Třebohostice A - Elektrostav Strakonice C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Miloslav ml. 2:2, Čondl Jiří 3:1, Šavrda Karel 1:2, Vokroj Zdeněk 2:2, body hostů: Holík Bohuslav 3:1, Poklop Kamil 4:0, Kápl Jan st. 0:4, Chalupa Radek 0:3),
17. kolo:
TJ Sokol Mirotice - TJ Sokol Písek 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Císař Jan ml. 2:0, Kozma Václav 2:0, Břicháček Lukáš 2:1, Karas Jaroslav 2:0, body hostů: Humpál Martin 0:3, Bílý Marek 0:2, Hanus Michal 1:1, Cimburek Petr 0:2), Sokol Vodňany C - SKP Prachatice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuba Michal 4:0, Brabec Oldřich 1:3, Bauer Jiří ml. 0:4, Bílý Michal 3:1, body hostů: Wimberský Václav 2:2, Šána Václav 3:1, Novák Zdeněk 2:2, Kačer Jindřich 1:3), TJ Třebohostice A - Sokol Strakonice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Miloslav ml. 3:0, Čondl Jiří 2:1, Šavrda Karel 0:3, Vokroj Zdeněk 4:0, body hostů: Jungvirt Josef 2:2, Hrach František ml. 1:2, Jungvirt Roman 1:2, Hynek Otakar ml. 0:3), TJ Osek A - Elektrostav Strakonice C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrkvička Pavel 0:2, Hauser Karel 0:2, Šaršok Milan 0:3, Peterka Václav 1:1, body hostů: Holík Bohuslav 3:0, Poklop Kamil 2:0, Kápl Jan st. 2:0, Havlík Vladimír 1:1),
18. kolo:
TJ Třebohostice A - TJ Osek A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Soukup Miloslav ml. 1:0, Čondl Jiří 2:0, Vokroj Zdeněk 2:0, Šavrda Karel 1:0, WO 3:0, body hostů: Mrkvička Pavel 0:2, Šaršok Milan 0:2, Hauser Karel 0:2, WO 0:3), SKP Prachatice A - TJ Sokol Písek 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Zdeněk 2:2, Wimberský Václav 4:0, Šána Václav 3:0, Předota Karel 0:4, body hostů: Humpál Martin 2:2, Bílý Marek 1:3, Cimburek Petr 1:3, Hanus Michal 2:1), Elektrostav Strakonice C - Sokol Strakonice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poklop Kamil 2:2, Holík Bohuslav 4:0, Kápl Jan st. 0:3, Havlík Vladimír 3:1, body hostů: Jungvirt Josef 2:2, Hrach František ml. 2:2, Jungvirt Roman 2:2, Pešek Petr 0:3), Protivín B - SK Malovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weber Vladimír 3:0, Tománek Jan 2:0, Marková Ivana 1:2, Macháček Jiří 2:1, body hostů: Milota Miroslav 1:2, Plojhar Ota 1:2, Plojhar Tomáš 1:2, Sloboda Ladislav 0:2), TJ Sokol Mirotice - Sokol Vodňany C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karas Jaroslav 3:0, Císař Jan ml. 2:1, Břicháček Lukáš 0:3, Kozma Václav 3:0, body hostů: Brabec Oldřich 1:2, Bílý Michal 2:1, Bauer Jiří ml. 1:2, Dvořák Antonín 0:3),
19. kolo:
SK Malovice A - Sokol Vodňany C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heinzl Lukáš 4:0, Milota Miroslav 1:3, Plojhar Ota 1:2, Kolář Otakar 3:1, body hostů: Bílý Michal 2:2, Zeman Lukáš 3:1, Bauer Jiří ml. 0:4, Brabec Oldřich 1:2), TJ Sokol Mirotice - Protivín B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Císař Jan ml. 2:1, Kozma Václav 2:1, Břicháček Lukáš 1:2, Karas Jaroslav 3:0, body hostů: Tománek Jan 3:0, Brabec Ondřej 0:3, Vařečka Pavel 1:2, Marková Ivana 0:3), Sokol Strakonice A - TJ Sokol Písek 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrach František ml. 2:0, Jungvirt Roman 2:0, Valíček Jaroslav 2:0, Jungvirt Josef 2:0, body hostů: Humpál Martin 0:2, Fošum Daniel 0:2, Hanus Michal 0:2, Cimburek Petr 0:2), Elektrostav Strakonice C - SKP Prachatice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Bohuslav 3:0, Poklop Kamil 2:0, Chalupa Radek 2:1, Havlík Vladimír 2:1, body hostů: Wimberský Václav 1:2, Novák Zdeněk 0:3, Kačer Jindřich 1:2, Předota Karel 0:2),
20. kolo:
Protivín B - Sokol Vodňany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marková Ivana 2:2, Brabec Ondřej 2:2, Tománek Jan 2:2, Weber Vladimír 2:2, body hostů: Zeman Lukáš 4:0, Bílý Michal 4:0, Dvořák Antonín 0:4, Kolář Martin 0:4), SK Malovice A - TJ Sokol Mirotice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plojhar Ota 0:1, Plojhar Tomáš 0:2, Sloboda Ladislav 0:3, Milota Miroslav 1:2, WO 1:0, body hostů: Karas Jaroslav 3:0, Kozma Václav 3:0, Císař Jan ml. 2:0, Břicháček Lukáš 0:1, WO 0:1), Elektrostav Strakonice C - TJ Sokol Písek 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Bohuslav 2:0, Poklop Kamil 2:0, Chalupa Radek 2:1, Havlík Vladimír 3:0, body hostů: Humpál Martin 1:2, Bílý Marek 0:3, Hanus Michal 0:2, Cimburek Petr 0:2), Sokol Strakonice A - SKP Prachatice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrach František ml. 2:1, Jungvirt Roman 2:1, Hynek Otakar ml. 1:2, Jungvirt Josef 3:0, body hostů: Wimberský Václav 3:0, Novák Zdeněk 1:2, Kačer Jindřich 0:3, Předota Karel 0:3),
21. kolo:
Sokol Vodňany C - Sokol Strakonice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brabec Oldřich 1:1, Bílý Michal 2:0, Kuba Michal 3:0, Zeman Lukáš 2:1, body hostů: Jungvirt Josef 1:2, Hrach František ml. 0:3, Jungvirt Roman 1:1, Požárek Jaroslav 0:2), TJ Sokol Mirotice - Elektrostav Strakonice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karas Jaroslav 2:1, Krahulec Jiří 0:2, Císař Jan ml. 2:1, Kozma Václav 3:0, Břicháček Lukáš 1:0, body hostů: Holík Bohuslav 3:0, Chalupa Radek 1:2, Dvořák Ivan 0:3, Mišo Jaroslav 0:3), TJ Osek A - SK Malovice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrkvička Pavel 3:0, Hauser Karel 0:2, Šaršok Milan 3:0, Peterka Václav 3:0, body hostů: Milota Miroslav 1:2, Plojhar Ota 1:2, Plojhar Tomáš 0:3, Sloboda Ladislav 0:2), TJ Třebohostice A - Protivín B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Miloslav ml. 1:1, Čondl Jiří 2:0, Šavrda Karel 2:1, Vokroj Zdeněk 3:0, body hostů: Tománek Jan 2:1, Pártl Pavel 0:3, Vařečka Pavel 0:2, Marková Ivana 0:2),
22. kolo:
Sokol Strakonice A - TJ Sokol Mirotice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrach František ml. 4:0, Valíček Jaroslav 2:2, Jungvirt Roman 2:1, Jungvirt Josef 1:3, body hostů: Kozma Václav 3:1, Karas Jaroslav 2:2, Císař Jan ml. 1:3, Kuželka Filip 0:3), Sokol Vodňany C - Elektrostav Strakonice C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bauer Jiří ml. 2:1, Brabec Oldřich 1:2, Bílý Michal 3:0, Kuba Michal 3:0, body hostů: Holík Bohuslav 2:1, Poklop Kamil 1:2, Chalupa Radek 0:3, Chaluš Libor 0:3), TJ Třebohostice A - SK Malovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Miloslav ml. 2:2, Čondl Jiří 3:1, Šavrda Karel 2:2, Vokroj Zdeněk 2:2, body hostů: Kolář Otakar 3:1, Heinzl Lukáš 4:0, Milota Miroslav 0:4, Plojhar Ota 0:4), TJ Osek A - Protivín B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrkvička Pavel 3:1, Hauser Karel 0:4, Šaršok Milan 2:2, Peterka Václav 4:0, body hostů: Tománek Jan 2:2, Pártl Pavel 2:2, Vařečka Pavel 2:2, Marková Ivana 1:3),
Krajská soutěž C
1. kolo:
TJ Sokol Suchdol A - ST KD Dačice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropík Milan 3:1, Janda František 2:1, Šubrt Josef st. 0:2, Dvořák Josef ml. 4:0, Trsek Josef 0:1, body hostů: Havlík Vojtěch 2:2, Havlík Martin 1:3, Havlík Zdeněk 1:2, Kelbler Petr 1:2), Jiskra Třeboň B - SK Jindřichův Hradec B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maxa Lukáš 2:1, Pešek Ondřej 2:0, Novák Jan 2:1, Pešek Karel 2:1, body hostů: Čejna Tomáš 1:2, Plucar Ondřej 0:3, Havel Vladimír 1:2, Nedělka Libor 1:1), HB Veselí n. Luž. A - Sokol Zliv A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pražák Arnošt 3:0, Donát Jaroslav 2:0, Sedlický Jaroslav 1:2, Barták Kamil 3:0, body hostů: Ptáček Petr 0:3, Šimek Josef 1:2, Štěpán Pavel 1:2, Sýkora Václav 0:2), DDM Soběslav B - SKST Týn n. Vlt. B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimota Dominik 2:0, Klabík Vilém 0:2, Holub Josef 3:0, Sechovec Vít 3:0, body hostů: Syrovátka Jan 1:2, Skalák Josef st. 1:2, Skaláková Denisa 0:2, Hrůza Jan 0:2),
2. kolo:
TJ Sokol Suchdol A - SK Jindřichův Hradec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropík Milan 1:3, Janda František 1:3, Šubrt Josef st. 0:1, Dvořák Josef ml. 4:0, Trsek Josef 2:1, body hostů: Havel Vladimír 1:3, Čejna Tomáš 2:2, Mrázek Miroslav 3:1, Plucar Ondřej 2:2), Jiskra Třeboň B - ST KD Dačice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košina Pavel 0:3, Maxa Lukáš 0:2, Novák Jan 0:3, Pešek Karel 2:1, body hostů: Havlík Vojtěch 3:0, Havlík Martin 2:1, Havlík Zdeněk 3:0, Mareš Martin 1:1), HB Veselí n. Luž. A - SKST Týn n. Vlt. B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pražák Arnošt 4:0, Donát Jaroslav 2:1, Matějů Petr 0:3, Barták Kamil 3:1, body hostů: Vejda Miroslav 1:3, Skalák Josef ml. 3:1, Skalák Josef st. 1:2, Syrovátka Jan 0:3), DDM Soběslav B - Sokol Zliv A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Martin 2:0, Vondruška Oldřich 1:1, Klabík Vilém 3:0, Šimota Dominik 3:0, body hostů: Štěpán Pavel 0:3, Ptáček Petr 1:2, Sýkora Václav 0:2, Čipera Jiří 0:2),
3. kolo:
Staving Studená C - Sokol Zliv A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Vladimír 0:4, Maňhal Jan st. 2:2, Ondráček Jan 1:3, Lukjanov Viktor ml. 4:0, body hostů: Štěpán Pavel 2:2, Šimek Josef 2:2, Sýkora Václav 2:2, Ptáček Petr 3:1), Včelnice A - SKST Týn n. Vlt. B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Roman 3:1, Šuhájek Martin 2:2, Šuhájek Libor 0:3, Kadlec Karek 3:1, body hostů: Vejda Miroslav 3:1, Skalák Josef st. 3:1, Syrovátka Jan 1:3, Skaláková Denisa 0:3), ST KD Dačice A - HB Veselí n. Luž. A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrovátka Lukáš 2:2, Havlík Zdeněk 1:3, Havlík Martin 3:1, Havlík Vojtěch 3:1, body hostů: Pražák Arnošt 4:0, Barták Kamil 1:3, Donát Jaroslav 2:2, Sedlický Jaroslav 0:4), SK Jindřichův Hradec B - DDM Soběslav B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Vladimír 2:2, Aljančič Tomáš 3:1, Čejna Tomáš 3:1, Přibyl Roman 0:4, body hostů: Šimota Dominik 2:2, Klabík Vilém 2:2, Sechovec Vít 3:1, Novotný Martin 1:3),
4. kolo:
Staving Studená C - SKST Týn n. Vlt. B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Jan 1:3, Maňhal Jan st. 0:3, Janda Vladimír 0:3, Lukjanov Viktor ml. 4:0, body hostů: Vejda Miroslav 3:1, Skalák Josef ml. 3:1, Skalák Josef st. 1:2, Syrovátka Jan 2:1), Včelnice A - Sokol Zliv A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Roman 3:1, Šuhájek Martin 1:2, Šuhájková Libuše 2:1, Šuhájek Libor 2:2, body hostů: Sýkora Václav 1:3, Šimek Josef 2:2, Ptáček Petr 1:2, Štěpán Pavel 2:1), ST KD Dačice A - DDM Soběslav B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrovátka Lukáš 2:1, Havlík Zdeněk 2:1, Havlík Martin 2:1, Havlík Vojtěch 2:0, WO 1:0, body hostů: Šimota Dominik 1:2, Vondruška Oldřich 0:2, Klabík Vilém 2:1, Holub Josef 0:3, WO 0:1), SK Jindřichův Hradec B - HB Veselí n. Luž. A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Vladimír 2:2, Plucar Ondřej 1:3, Mrázek Miroslav 1:2, Čejna Tomáš 2:2, body hostů: Pražák Arnošt 4:0, Barták Kamil 3:1, Donát Jaroslav 2:2, Matějů Petr 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Suchdol A - Staving Studená C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kropík Milan 2:2, Janda František 2:1, Trsek Josef 2:1, Dvořák Josef ml. 2:2, body hostů: Ondráček Jan 3:1, Michálková Jana 0:4, Mastný Tomáš ml. 1:2, Šindelář Radim 2:1), Jiskra Třeboň B - Včelnice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešek Karel 2:1, Pešek Ondřej 2:0, Lang Václav 2:1, Novák Jan 2:1, body hostů: Kadlec Karek 2:1, Šuhájek Martin 0:3, Šuhájek Libor 1:2, Kadlec Roman 0:2), Sokol Zliv A - ST KD Dačice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Josef 1:2, Sýkora Václav 0:2, Štěpán Pavel 1:2, Hovorka Zdeněk 0:3, body hostů: Havlík Vojtěch 3:0, Havlík Martin 2:1, Havlík Zdeněk 3:0, Kelbler Petr 1:1), SKST Týn n. Vlt. B - SK Jindřichův Hradec B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrovátka Jan 1:3, Skalák Josef st. 1:3, Vejda Miroslav 2:1, Skalák Josef ml. 2:2, body hostů: Čejna Tomáš 1:3, Plucar Ondřej 1:3, Mrázek Miroslav 4:0, Havel Vladimír 3:0),
6. kolo:
TJ Sokol Suchdol A - Včelnice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kropík Milan 2:1, Janda František 2:1, Šulc Jaromír 1:2, Dvořák Josef ml. 3:0, body hostů: Šuhájek Martin 2:1, Kadlec Karek 0:3, Šuhájek Libor 1:2, Šuhájková Libuše 1:2), Jiskra Třeboň B - Staving Studená C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košina Pavel 1:3, Lang Václav 4:0, Pešek Karel 2:1, Novák Jan 2:2, body hostů: Lukjanov Viktor ml. 2:2, Šindelář Radim 3:1, Maňhal Jan st. 0:4, Ondráček Jan 1:2), Sokol Zliv A - SK Jindřichův Hradec B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Josef 1:3, Ptáček Petr 1:2, Štěpán Pavel 1:2, Sýkora Václav 2:2, body hostů: Havel Vladimír 3:1, Čejna Tomáš 4:0, Plucar Ondřej 0:3, Mrázek Miroslav 2:1), SKST Týn n. Vlt. B - ST KD Dačice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalák Josef st. 1:3, Bečvář Václav 1:2, Vejda Miroslav 2:1, Skalák Josef ml. 1:3, body hostů: Havlík Vojtěch 4:0, Havlík Martin 2:2, Syrovátka Lukáš 1:2, Havlík Zdeněk 2:1),
7. kolo:
TJ Sokol Suchdol A - Jiskra Třeboň B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kropík Milan 2:2, Janda František 2:2, Šulc Jaromír 1:2, Dvořák Josef ml. 2:2, body hostů: Pešek Ondřej 3:1, Lang Václav 3:1, Novák Jan 1:3, Pešek Karel 1:2), HB Veselí n. Luž. A - DDM Soběslav B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barták Kamil 0:3, Donát Jaroslav 1:1, Sedlický Jaroslav 0:3, Pražák Arnošt 2:1, body hostů: Vondruška Oldřich 2:1, Šimota Dominik 3:0, Klabík Vilém 2:1, Novotný Martin 1:1), Sokol Zliv A - SKST Týn n. Vlt. B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Josef 3:1, Sýkora Václav 2:2, Michálek Jiří 1:3, Štěpán Pavel 4:0, body hostů: Vejda Miroslav 2:2, Skalák Josef ml. 1:3, Syrovátka Jan 2:2, Skalák Josef st. 1:3), ST KD Dačice A - SK Jindřichův Hradec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrovátka Lukáš 0:4, Havlík Zdeněk 2:2, Havlík Martin 1:1, Havlík Vojtěch 4:0, Kelbler Petr 0:2, body hostů: Havel Vladimír 3:1, Mrázek Miroslav 2:2, Čejna Tomáš 1:3, Plucar Ondřej 3:1), Staving Studená C - Včelnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Jan 2:2, Šindelář Radim 2:2, Maňhal Jan st. 1:3, Lukjanov Viktor ml. 4:0, body hostů: Kadlec Roman 2:2, Šuhájek Martin 2:2, Šuhájek Libor 3:1, Šuhájková Libuše 0:4),
8. kolo:
Staving Studená C - ST KD Dačice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček Jan 2:2, Šindelář Radim 2:2, Maňhal Jan st. 0:4, Lukjanov Viktor ml. 4:0, body hostů: Havlík Vojtěch 3:1, Havlík Martin 3:1, Havlík Zdeněk 1:3, Syrovátka Lukáš 1:3), Včelnice A - SK Jindřichův Hradec B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Roman 3:1, Šuhájek Martin 1:3, Šuhájková Libuše 2:1, Šuhájek Libor 2:2, body hostů: Havel Vladimír 2:2, Plucar Ondřej 2:2, Čejna Tomáš 2:2, Nedělka Libor 1:2), TJ Sokol Suchdol A - HB Veselí n. Luž. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropík Milan 2:2, Janda František 1:3, Trsek Josef 2:2, Dvořák Josef ml. 3:1, body hostů: Barták Kamil 2:2, Pražák Arnošt 4:0, Donát Jaroslav 2:2, Matějů Petr 0:4), Jiskra Třeboň B - DDM Soběslav B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Karel 2:1, Lang Václav 2:0, Maxa Lukáš 2:1, Novák Jan 3:0, body hostů: Šimota Dominik 1:2, Vondruška Oldřich 1:2, Klabík Vilém 0:3, Novotný Martin 0:2),
9. kolo:
Staving Studená C - SK Jindřichův Hradec B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček Jan 1:3, Šindelář Radim 3:1, Maňhal Jan st. 1:3, Lukjanov Viktor ml. 3:1, body hostů: Havel Vladimír 2:2, Mrázek Miroslav 4:0, Čejna Tomáš 1:3, Plucar Ondřej 1:3), Včelnice A - ST KD Dačice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlec Roman 3:1, Šuhájek Martin 1:2, Šuhájková Libuše 1:2, Šuhájek Libor 1:3, body hostů: Havlík Martin 2:2, Havlík Vojtěch 4:0, Havlík Zdeněk 0:3, Syrovátka Lukáš 2:1), TJ Sokol Suchdol A - DDM Soběslav B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropík Milan 4:0, Janda František 0:3, Šulc Jaromír 2:1, Dvořák Josef ml. 3:1, body hostů: Šimota Dominik 1:3, Klabík Vilém 3:1, Vondruška Oldřich 0:2, Novotný Martin 1:2, Holub Josef 0:1), Jiskra Třeboň B - HB Veselí n. Luž. A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maxa Lukáš 3:1, Pešek Karel 2:2, Pešek Ondřej 2:1, Novák Jan 2:1, WO 0:1, body hostů: Pražák Arnošt 3:0, Barták Kamil 2:2, Donát Jaroslav 0:4, Sedlický Jaroslav 0:3, WO 1:0),
10. kolo:
HB Veselí n. Luž. A - Staving Studená C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Kamil 3:1, Donát Jaroslav 2:2, Matějů Petr 1:3, Pražák Arnošt 2:2, body hostů: Lukjanov Viktor ml. 4:0, Šindelář Radim 2:2, Maňhal Jan st. 2:2, Ondráček Jan 0:4), DDM Soběslav B - Včelnice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Josef 2:1, Novotný Martin 2:0, Vondruška Oldřich 3:0, Šimota Dominik 1:2, body hostů: Kadlec Roman 1:2, Šuhájek Martin 1:2, Šuhájek Libor 1:2, Šuhájková Libuše 0:2), Sokol Zliv A - TJ Sokol Suchdol A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hovorka Zdeněk 0:3, Sýkora Václav 1:1, Štěpán Pavel 1:2, Michálek Jiří 0:3, body hostů: Dvořák Josef ml. 2:1, Kropík Milan 3:0, Janda František 2:1, Trsek Josef 2:0), SKST Týn n. Vlt. B - Jiskra Třeboň B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalák Josef ml. 0:4, Skalák Josef st. 2:2, Syrovátka Jan 3:1, Vejda Miroslav 3:1, body hostů: Lang Václav 3:1, Pešek Karel 2:2, Novák Jan 2:2, Maxa Lukáš 1:3),
11. kolo:
HB Veselí n. Luž. A - Včelnice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Kamil 3:0, Donát Jaroslav 2:1, Sedlický Jaroslav 1:2, Pražák Arnošt 3:0, body hostů: Kadlec Roman 2:1, Šuhájek Martin 1:2, Šuhájek Libor 0:3, Kadlec Karek 0:3), DDM Soběslav B - Staving Studená C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klabík Vilém 3:0, Novotný Martin 0:2, Šimota Dominik 2:1, Vondruška Oldřich 3:0, body hostů: Lukjanov Viktor ml. 1:2, Šindelář Radim 1:2, Maňhal Jan st. 1:2, Michálková Jana 0:2), Sokol Zliv A - Jiskra Třeboň B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Josef 1:2, Sýkora Václav 0:3, Čipera Jiří 0:3, Štěpán Pavel 2:1, body hostů: Pešek Ondřej 3:0, Lang Václav 3:0, Pešek Karel 2:1, Novák Jan 1:2), SKST Týn n. Vlt. B - TJ Sokol Suchdol A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrovátka Jan 1:1, Skalák Josef ml. 1:1, Skalák Josef st. 0:3, Vejda Miroslav 0:3, body hostů: Dvořák Josef ml. 3:0, Kropík Milan 2:1, Janda František 2:0, Trsek Josef 1:1),
12. kolo:
ST KD Dačice A - TJ Sokol Suchdol A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrovátka Lukáš 1:2, Havlík Zdeněk 1:2, Havlík Martin 2:1, Havlík Vojtěch 4:0, body hostů: Dvořák Josef ml. 2:2, Kropík Milan 2:1, Janda František 1:2, Trsek Josef 0:3), SK Jindřichův Hradec B - Jiskra Třeboň B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plucar Ondřej 0:3, Nedělka Libor 1:2, Strojek Radim 0:3, Havel Vladimír 2:1, body hostů: Pešek Ondřej 3:0, Lang Václav 1:2, Pešek Karel 2:1, Novák Jan 3:0), Sokol Zliv A - HB Veselí n. Luž. A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čipera Jiří 1:3, Sýkora Václav 2:1, Ptáček Petr 1:2, Štěpán Pavel 1:3, body hostů: Pražák Arnošt 4:0, Barták Kamil 3:1, Donát Jaroslav 2:1, Matějů Petr 0:3), SKST Týn n. Vlt. B - DDM Soběslav B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skalák Josef ml. 3:1, Skalák Josef st. 2:2, Moravcová Lucie 1:3, Vejda Miroslav 3:1, body hostů: Sechovec Vít 3:1, Vondruška Oldřich 3:1, Holub Josef 1:3, Novotný Martin 0:4),
13. kolo:
SK Jindřichův Hradec B - TJ Sokol Suchdol A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strojek Radim 0:2, Valášek Jakub 0:2, Mátl Ladislav 0:3, Čejna Tomáš 1:1, body hostů: Dvořák Josef ml. 3:0, Kropík Milan 2:0, Janda František 1:1, Trsek Josef 2:0), ST KD Dačice A - Jiskra Třeboň B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kelbler Petr 0:4, Havlík Zdeněk 2:2, Havlík Martin 2:2, Havlík Vojtěch 4:0, body hostů: Pešek Ondřej 3:1, Lang Václav 2:2, Pešek Karel 2:2, Novák Jan 1:3), SKST Týn n. Vlt. B - HB Veselí n. Luž. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalák Josef st. 2:2, Syrovátka Jan 3:1, Panský Ondřej 2:2, Skalák Josef ml. 1:3, body hostů: Pražák Arnošt 4:0, Barták Kamil 3:1, Donát Jaroslav 1:3, Sedlický Jaroslav 0:4), Sokol Zliv A - DDM Soběslav B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček Petr 0:2, Štěpán Pavel 1:1, Michálek Jiří 0:3, Sýkora Václav 0:3, body hostů: Šimota Dominik 2:1, Vondruška Oldřich 3:0, Klabík Vilém 2:0, Holub Josef 2:0),
14. kolo:
Sokol Zliv A - Staving Studená C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ptáček Petr 0:2, Štěpán Pavel 0:2, Michálek Jiří 0:3, Sýkora Václav 2:1, body hostů: Lukjanov Viktor ml. 3:0, Šindelář Radim 3:0, Maňhal Jan st. 1:1, Ondráček Jan 1:1), SKST Týn n. Vlt. B - Včelnice A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalák Josef ml. 3:1, Skalák Josef st. 2:2, Panský Ondřej 0:3, Syrovátka Jan 3:1, body hostů: Šuhájek Martin 3:1, Kadlec Roman 3:1, Šuhájek Libor 1:3, Kadlec Karek 0:3), HB Veselí n. Luž. A - ST KD Dačice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Kamil 1:2, Donát Jaroslav 0:3, Matějů Petr 0:3, Pražák Arnošt 2:1, body hostů: Havlík Vojtěch 3:0, Havlík Martin 3:0, Kelbler Petr 2:1, Syrovátka Lukáš 1:2), DDM Soběslav B - SK Jindřichův Hradec B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Martin 1:3, Holub Josef 1:3, Šimota Dominik 2:1, Klabík Vilém 3:1, body hostů: Aljančič Tomáš 3:1, Havel Vladimír 3:1, Čejna Tomáš 2:2, Přibyl Roman 0:3),
15. kolo:
SKST Týn n. Vlt. B - Staving Studená C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skalák Josef ml. 2:2, Syrovátka Jan 1:2, Skalák Josef st. 1:2, Vejda Miroslav 2:2, body hostů: Lukjanov Viktor ml. 4:0, Šindelář Radim 3:1, Maňhal Jan st. 0:3, Ondráček Jan 1:2), Sokol Zliv A - Včelnice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ptáček Petr 2:1, Štěpán Pavel 1:2, Michálek Jiří 0:3, Sýkora Václav 1:2, body hostů: Šuhájek Martin 3:0, Kadlec Roman 2:1, Šuhájek Libor 2:1, Kadlec Karek 1:2), DDM Soběslav B - ST KD Dačice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimota Dominik 0:2, Vondruška Oldřich 0:2, Holub Josef 1:2, Klabík Vilém 1:2, body hostů: Havlík Vojtěch 3:0, Havlík Martin 3:0, Havlík Zdeněk 0:1, Syrovátka Lukáš 1:1, Kelbler Petr 1:0), HB Veselí n. Luž. A - SK Jindřichův Hradec B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Kamil 2:0, Donát Jaroslav 2:0, Sedlický Jaroslav 1:1, Pražák Arnošt 3:0, WO 1:0, body hostů: Havel Vladimír 0:2, Plucar Ondřej 0:3, Čejna Tomáš 1:1, Valášek Jakub 0:2, WO 0:1),
16. kolo:
Staving Studená C - TJ Sokol Suchdol A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maňhal Jan st. 2:2, Šindelář Radim 2:1, Ondráček Jan 1:2, Lukjanov Viktor ml. 4:0, body hostů: Dvořák Josef ml. 1:3, Kropík Milan 1:3, Janda František 2:1, Trsek Josef 1:2), Včelnice A - Jiskra Třeboň B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlec Roman 1:3, Šuhájek Martin 1:2, Šuhájková Libuše 0:3, Šuhájek Libor 4:0, body hostů: Pešek Ondřej 3:1, Lang Václav 2:2, Pešek Karel 2:1, Novák Jan 1:2), ST KD Dačice A - Sokol Zliv A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrovátka Lukáš 3:0, Havlík Zdeněk 0:2, Kelbler Petr 2:1, Havlík Vojtěch 3:0, body hostů: Štěpán Pavel 1:2, Sýkora Václav 1:2, Ptáček Petr 1:2, Čipera Jiří 0:2), SK Jindřichův Hradec B - SKST Týn n. Vlt. B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čejna Tomáš 1:2, Mrázek Miroslav 3:0, Plucar Ondřej 1:2, Havel Vladimír 3:0, body hostů: Skalák Josef ml. 2:1, Vejda Miroslav 0:3, Syrovátka Jan 2:1, Skalák Josef st. 0:3),
17. kolo:
Včelnice A - TJ Sokol Suchdol A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Karek 3:1, Šuhájek Martin 1:3, Kadlec Roman 2:2, Šuhájek Libor 2:2, body hostů: Dvořák Josef ml. 2:2, Kropík Milan 2:2, Janda František 4:0, Šulc Jaromír 0:4), Staving Studená C - Jiskra Třeboň B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maňhal Jan st. 2:2, Šindelář Radim 3:1, Ondráček Jan 1:2, Lukjanov Viktor ml. 3:1, body hostů: Pešek Ondřej 3:1, Lang Václav 2:2, Pešek Karel 0:4, Novák Jan 1:2), SK Jindřichův Hradec B - Sokol Zliv A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Miroslav 2:0, Čejna Tomáš 2:0, Plucar Ondřej 2:1, Havel Vladimír 2:0, body hostů: Štěpán Pavel 0:3, Sýkora Václav 0:2, Ptáček Petr 1:1, Michálek Jiří 0:2), ST KD Dačice A - SKST Týn n. Vlt. B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrovátka Lukáš 2:1, Havlík Zdeněk 0:2, Havlík Martin 3:0, Havlík Vojtěch 3:0, body hostů: Vejda Miroslav 2:1, Skalák Josef ml. 1:2, Skalák Josef st. 0:3, Panský Ondřej 0:2),
18. kolo:
Jiskra Třeboň B - TJ Sokol Suchdol A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pešek Ondřej 4:0, Lang Václav 3:1, Dvořák Karel 0:4, Pešek Karel 1:3, body hostů: Dvořák Josef ml. 3:1, Kropík Milan 1:3, Janda František 2:2, Šulc Jaromír 2:2), DDM Soběslav B - HB Veselí n. Luž. A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klabík Vilém 2:2, Vondruška Oldřich 1:3, Šimota Dominik 2:1, Dobiáš Ladislav 1:1, Holub Josef 0:2, body hostů: Pražák Arnošt 4:0, Barták Kamil 2:2, Donát Jaroslav 3:1, Matějů Petr 0:3), SKST Týn n. Vlt. B - Sokol Zliv A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrovátka Jan 2:0, Skalák Josef st. 2:0, Vejda Miroslav 2:1, Skalák Josef ml. 2:0, body hostů: Štěpán Pavel 0:3, Šimek Josef 0:2, Sýkora Václav 1:1, Ptáček Petr 0:2), SK Jindřichův Hradec B - ST KD Dačice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plucar Ondřej 3:1, Valášek Jakub 0:4, Strojek Radim 2:2, Čejna Tomáš 2:2, body hostů: Havlík Vojtěch 4:0, Havlík Martin 3:1, Kelbler Petr 1:3, Havlík Zdeněk 1:3), Včelnice A - Staving Studená C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šuhájková Libuše 2:1, Šuhájek Martin 1:2, Němeček Jiří 0:3, Šuhájek Libor 1:2, body hostů: Lukjanov Viktor ml. 3:0, Šindelář Radim 2:1, Maňhal Jan st. 1:2, Ondráček Jan 2:1),
19. kolo:
ST KD Dačice A - Staving Studená C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrovátka Lukáš 0:4, Havlík Zdeněk 3:1, Kněžíček Jakub 1:3, Havlík Martin 4:0, body hostů: Šindelář Radim 3:1, Maňhal Jan st. 2:2, Ondráček Jan 1:3, Mastný Tomáš ml. 2:2), SK Jindřichův Hradec B - Včelnice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čejna Tomáš 2:2, Valášek Jakub 0:4, Plucar Ondřej 2:2, Havel Vladimír 3:1, body hostů: Kadlec Roman 2:2, Šuhájek Martin 1:3, Šuhájek Libor 4:0, Šuhájková Libuše 2:2), HB Veselí n. Luž. A - TJ Sokol Suchdol A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Kamil 3:1, Donát Jaroslav 2:2, Sedlický Jaroslav 0:3, Pražák Arnošt 4:0, body hostů: Dvořák Josef ml. 2:2, Kropík Milan 2:2, Janda František 1:3, Šulc Jaromír 1:2), DDM Soběslav B - Jiskra Třeboň B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Martin 2:2, Holub Josef 2:2, Šimota Dominik 2:2, Klabík Vilém 1:3, body hostů: Pešek Ondřej 4:0, Lang Václav 1:3, Pešek Karel 2:2, Novák Jan 2:2),
20. kolo:
SK Jindřichův Hradec B - Staving Studená C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plucar Ondřej 2:2, Strojek Radim 1:3, Valášek Jakub 1:2, Čejna Tomáš 3:1, body hostů: Šindelář Radim 3:1, Maňhal Jan st. 3:1, Ondráček Jan 2:2, Michálková Jana 0:3), ST KD Dačice A - Včelnice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kelbler Petr 1:3, Havlík Zdeněk 0:2, Havlík Martin 3:1, Havlík Vojtěch 3:1, Syrovátka Lukáš 0:2, body hostů: Kadlec Roman 3:1, Šuhájek Martin 2:2, Šuhájek Libor 3:1, Šuhájková Libuše 1:3), DDM Soběslav B - TJ Sokol Suchdol A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Martin 1:3, Klabík Vilém 3:1, Holub Josef 1:3, Vondruška Oldřich 3:1, body hostů: Dvořák Josef ml. 2:2, Kropík Milan 2:2, Janda František 4:0, Trsek Josef 0:4), HB Veselí n. Luž. A - Jiskra Třeboň B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Kamil 3:0, Donát Jaroslav 2:1, Matějů Petr 0:3, Pražák Arnošt 4:0, body hostů: Pešek Karel 1:3, Novák Jan 2:1, Maxa Lukáš 1:2, Košina Pavel 0:3),
21. kolo:
Staving Studená C - HB Veselí n. Luž. A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mastný Tomáš ml. 0:4, Maňhal Jan st. 1:2, Ondráček Jan 1:2, Šindelář Radim 4:0, body hostů: Pražák Arnošt 3:1, Barták Kamil 1:3, Donát Jaroslav 2:1, Sedlický Jaroslav 2:1), Včelnice A - DDM Soběslav B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Roman 1:2, Šuhájek Martin 2:1, Šuhájková Libuše 3:0, Šuhájek Libor 3:1, body hostů: Šimota Dominik 1:3, Novotný Martin 2:1, Dobiáš Ladislav 1:2, Holub Josef 0:3), TJ Sokol Suchdol A - Sokol Zliv A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kropík Milan 2:0, Janda František 2:0, Šulc Jaromír 1:2, Dvořák Josef ml. 3:0, body hostů: Ptáček Petr 0:3, Šimek Josef 1:2, Štěpán Pavel 1:1, Sýkora Václav 0:2), Jiskra Třeboň B - SKST Týn n. Vlt. B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešek Ondřej 2:0, Lang Václav 2:0, Pešek Karel 3:0, Novák Jan 1:1, body hostů: Vejda Miroslav 0:3, Skalák Josef ml. 0:2, Syrovátka Jan 0:2, Skalák Josef st. 1:1),
22. kolo:
Včelnice A - HB Veselí n. Luž. A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuhájek Martin 3:1, Šuhájková Libuše 1:3, Šuhájek Libor 3:1, Kadlec Roman 2:2, body hostů: Pražák Arnošt 4:0, Barták Kamil 2:2, Sedlický Jaroslav 0:4, Matějů Petr 1:3), Staving Studená C - DDM Soběslav B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mastný Tomáš ml. 2:1, Maňhal Jan st. 3:0, Ondráček Jan 1:2, Šindelář Radim 3:1, body hostů: Klabík Vilém 1:3, Šimota Dominik 2:1, Dobiáš Ladislav 1:2, Hložek Pavel 0:3), Jiskra Třeboň B - Sokol Zliv A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lang Václav 2:0, Pešek Ondřej 2:0, Pešek Karel 1:2, Novák Jan 3:0, body hostů: Štěpán Pavel 1:2, Sýkora Václav 0:3, Ptáček Petr 1:1, Michálek Jiří 0:2), TJ Sokol Suchdol A - SKST Týn n. Vlt. B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kropík Milan 2:2, Janda František 1:3, Trsek Josef 2:2, Dvořák Josef ml. 3:1, body hostů: Syrovátka Jan 2:2, Skalák Josef ml. 4:0, Skalák Josef st. 0:4, Vejda Miroslav 2:2),
Divize
1. kolo:
DDM Soběslav - TTC Kovářov 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vodáková Táňa 1:2, Holubová Tereza 0:2, Michálková Jana 2:1, Holubová Lucie 0:1, body hostů: Kudelová Alena 1:2, Ďurišová Kateřina 2:1, Horká Radka 3:0), Loučovice Brod ZSO - TJ Sokol České Budějovice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bandíková Linda 1:2, Procházková Šárka 2:1, Tranová Eva 0:2, Pokorná Eva 0:1, body hostů: Tenglová Jaroslava 2:1, Brejchová Kateřina 3:0, Pazderová Klára 1:2),
2. kolo:
TTC Kovářov - Loučovice Brod ZSO 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horká Radka 3:0, Kudelová Alena 1:2, Ďurišová Kateřina 2:1, body hostů: Procházková Šárka 1:2, Bandíková Linda 0:3, Tranová Eva 2:1), VS Tábor - DDM Soběslav 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaverová Hana 3:0, Stuchlíková Eva 3:0, Lemberková Martina 3:0, body hostů: Vodáková Táňa 0:3, Holubová Tereza 0:3, Holubová Lucie 0:3),
3. kolo:
Loučovice Brod ZSO - VS Tábor 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pokorná Eva 1:2, Tranová Eva 0:3, Bandíková Linda 0:3, body hostů: Lemberková Martina 2:1, Stuchlíková Eva 3:0, Vaverová Hana 3:0), TJ Sokol České Budějovice - TTC Kovářov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tenglová Jaroslava 1:2, Brejchová Kateřina 3:0, Pazderová Klára 2:1, body hostů: Ďurišová Kateřina 1:2, Horká Radka 2:1, Špetová Lydie 0:3),
4. kolo:
VS Tábor - TJ Sokol České Budějovice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaverová Hana 3:0, Lemberková Martina 1:1, Stuchlíková Eva 3:0, Krátká Pavla 0:1, body hostů: Brejchová Kateřina 1:2, Tenglová Jaroslava 0:3, Pazderová Klára 1:2), DDM Soběslav - Loučovice Brod ZSO 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Michálková Jana 0:3, Vodáková Táňa 2:1, Holubová Lucie 0:2, Holubová Tereza 0:1, body hostů: Bandíková Linda 2:1, Procházková Šárka 3:0, Tranová Eva 2:1),
5. kolo:
TJ Sokol České Budějovice - DDM Soběslav 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pazderová Klára 1:2, Brejchová Kateřina 3:0, Tenglová Jaroslava 3:0, body hostů: Michálková Jana 1:2, Vodáková Táňa 1:2, Holubová Tereza 0:2, Holubová Lucie 0:1), TTC Kovářov - VS Tábor 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ďurišová Kateřina 0:3, Kudelová Alena 0:3, Horká Radka 2:1, body hostů: Lemberková Martina 2:1, Stuchlíková Eva 2:1, Vaverová Hana 3:0),
6. kolo:
TTC Kovářov - DDM Soběslav 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horká Radka 3:0, Ďurišová Kateřina 3:0, Kudelová Alena 2:0, Špetová Lydie 0:1, body hostů: Michálková Jana 1:2, Holubová Lucie 0:3, Holubová Tereza 0:3), TJ Sokol České Budějovice - Loučovice Brod ZSO 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tenglová Jaroslava 2:1, Brejchová Kateřina 3:0, Pazderová Klára 2:1, body hostů: Procházková Šárka 1:2, Bandíková Linda 1:2, Pokorná Eva 0:3),
7. kolo:
Loučovice Brod ZSO - TTC Kovářov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bandíková Linda 0:3, Procházková Šárka 1:2, Pokorná Eva 1:2, body hostů: Kudelová Alena 1:1, Horká Radka 3:0, Ďurišová Kateřina 3:0, Špetová Lydie 0:1), DDM Soběslav - VS Tábor 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Michálková Jana 1:2, Vodáková Táňa 1:2, Holubová Tereza 0:2, Holubová Lucie 0:1, body hostů: Vaverová Hana 3:0, Stuchlíková Eva 1:2, Lemberková Martina 3:0),
8. kolo:
VS Tábor - Loučovice Brod ZSO 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaverová Hana 3:0, Lemberková Martina 2:1, Stuchlíková Eva 3:0, body hostů: Bandíková Linda 1:2, Pokorná Eva 0:3, Petrů Andrea 0:3), TTC Kovářov - TJ Sokol České Budějovice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ďurišová Kateřina 3:0, Horká Radka 3:0, Růžičková Lenka 1:2, body hostů: Brejchová Kateřina 1:2, Tenglová Jaroslava 1:2, Šauerová Adéla 0:3),
9. kolo:
TJ Sokol České Budějovice - VS Tábor 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pazderová Klára 0:3, Tenglová Jaroslava 0:3, WO 0:3, body hostů: Stuchlíková Eva 2:0, Vaverová Hana 2:0, Lemberková Martina 2:0, WO 3:0), Loučovice Brod ZSO - DDM Soběslav 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bandíková Linda 2:1, Tranová Eva 1:2, Procházková Šárka 2:1, body hostů: Michálková Jana 1:2, Holubová Lucie 0:3, Vodáková Táňa 3:0),
10. kolo:
DDM Soběslav - TJ Sokol České Budějovice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Michálková Jana 0:2, Holubová Tereza 0:2, Vodáková Táňa 0:2, WO 3:0, body hostů: Brejchová Kateřina 3:0, Tenglová Jaroslava 3:0, WO 0:3), VS Tábor - TTC Kovářov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaverová Hana 2:1, Lemberková Martina 1:2, Stuchlíková Eva 2:1, body hostů: Horká Radka 3:0, Kudelová Alena 0:3, Ďurišová Kateřina 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline