Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize muži
1. kolo:
Dioss Nýřany A - SK Jiskra Domažlice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vycudlík Jan 2:2, Fořt Petr 0:3, Gabriel Roman 3:0, Makoň Zdeněk ml. 4:0, body hostů: Ludvík Roman 2:2, Krejčíř Milan 1:3, Gaivas Vasile 1:2, Žižka Petr 1:2), TJ Slavoj Stod A - TJ Sokol Kdyně A 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hořan Marek 1:1, März Tomáš 2:0, Roch Tomáš 3:0, Miarko Martin 1:1, WO 3:0, body hostů: Stodola Jan 1:2, Stanček Ivo 1:2, Jehlík Miroslav 0:3, WO 0:3), SKUŘ Plzeň A - TJ Sokol Lhůta A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chodounský Martin 2:1, Kubát Jan 1:2, Korbel Petr 3:0, Peckert Daniel 3:0, body hostů: Protiva Lukáš 2:1, Ulbrich Ondřej 1:2, Janeček Jaroslav 0:3, Protiva Jan 0:3), TJ Dobřany A - TJ Sokol Břasy A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dienstbier Pavel 1:0, Vohradský Marek 2:0, Obertík Milan ml. 2:0, Pastuch Jan 1:0, WO 3:0, body hostů: Somolík Miloš 0:2, Sedlecký Josef 0:2, Lorenc Tomáš 0:2, WO 0:3), KOC Sušice A - TJ Union Plzeň A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazura David 2:1, Sommer Patrik 0:2, Mazura Pavel 0:3, Aschenbrenner Jan 0:3, body hostů: Čech Roman 2:1, Bistřický Marek 3:0, Kypta Michal 3:0, Duchoň Antonín 1:1), KST Klatovy A - TJ Union Plzeň B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jehlík Miroslav 2:1, Zahradník Lukáš 1:1, Kovářík Matěj 2:1, Javorský Daniel 3:0, body hostů: Legát Petr 2:1, Sochor Miroslav 1:2, Mezera Petr 0:2, Duchoň Roman 0:2, Uhlíř Marek 0:1),
2. kolo:
Dioss Nýřany A - TJ Sokol Kdyně A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolerus Jaroslav 0:3, Vycudlík Jan 0:2, Gabriel Roman 1:2, Makoň Zdeněk ml. 1:2, WO 4:0, body hostů: Stodola Jan 4:0, Stanček Ivo 4:0, Jehlík Miroslav 1:2, WO 0:4), TJ Slavoj Stod A - SK Jiskra Domažlice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchař Jan 2:2, März Tomáš 3:0, Miarko Martin 0:2, Roch Tomáš 4:0, Hořan Marek 0:1, body hostů: Pangrác Martin 2:2, Horák Libor 1:3, Baštář Ondřej 1:2, Ludvík Roman 1:2), SKUŘ Plzeň A - TJ Sokol Břasy A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chodounský Martin 1:0, Kubát Jan 2:0, Korbel Petr 2:0, Peckert Daniel 1:0, WO 3:0, body hostů: Somolík Miloš 0:2, Lorenc Tomáš 0:2, Sedlecký Josef 0:2, WO 0:3), TJ Dobřany A - TJ Sokol Lhůta A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dienstbier Pavel 0:3, Vohradský Marek 2:1, Obertík Milan ml. 3:0, Pastuch Jan 4:0, body hostů: Protiva Lukáš 1:3, Ulbrich Ondřej 1:2, Janeček Jaroslav 1:2, Levora Karel 1:2), KOC Sušice A - TJ Union Plzeň B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mazura Pavel 2:2, Aschenbrenner Jan 2:2, Sommer Patrik 3:1, Mazura David 2:2, body hostů: Legát Petr 0:4, Sochor Miroslav 1:3, Mezera Petr 3:1, Uhlíř Marek 3:1), KST Klatovy A - TJ Union Plzeň A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jehlík Miroslav 0:2, Zahradník Lukáš 0:2, Kovářík Matěj 0:3, Javorský Daniel 1:1, body hostů: Čech Roman 3:0, Bistřický Marek 2:0, Kypta Michal 2:0, Duchoň Antonín 1:1),
3. kolo:
Dioss Nýřany A - TJ Union Plzeň A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kabát Martin 0:2, Niedermayer Michal 0:2, Vycudlík Jan 0:3, Makoň Zdeněk ml. 2:1, body hostů: Čech Roman 1:0, Bistřický Marek 3:0, Kypta Michal 1:1, Macháček Radek 1:1, Duchoň Antonín 2:0), TJ Slavoj Stod A - TJ Union Plzeň B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hořan Marek 1:2, März Tomáš 2:1, Miarko Martin 0:3, Roch Tomáš 2:2, body hostů: Sochor Miroslav 2:2, Mezera Petr 3:0, Legát Petr 2:1, Uhlíř Marek 1:2), TJ Sokol Lhůta A - KOC Sušice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Lukáš 2:2, Janeček Jaroslav 2:2, Komanec Pavel 0:3, Ulbrich Ondřej 2:2, body hostů: Mazura David 2:2, Aschenbrenner Jan 1:3, Láriš Petr ml. 4:0, Mazura Pavel 2:1), TJ Sokol Břasy A - KST Klatovy A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lehner Vladimír 3:0, Ineman František 0:3, Görner Darin 0:3, Jícha Pavel 1:2, body hostů: Javorský Daniel 2:1, Kovářík Matěj 3:0, Zahradník Lukáš 1:2, Jehlík Miroslav 2:1), SK Jiskra Domažlice A - SKUŘ Plzeň A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčíř Milan 1:2, Ludvík Roman 0:2, Horák Libor 1:2, Pangrác Martin 2:1, Žižka Petr 0:1, body hostů: Peckert Daniel 2:1, Chodounský Martin 2:1, Kubát Jan 3:0, Korbel Petr 1:2), TJ Sokol Kdyně A - TJ Dobřany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stodola Jan 2:2, Jehlík Miroslav 1:3, Svoboda Josef 2:2, Stanček Ivo 3:1, body hostů: Dienstbier Pavel 1:3, Pastuch Jan 4:0, Vohradský Marek 2:2, Obertík Milan ml. 1:3),
4. kolo:
TJ Slavoj Stod A - TJ Union Plzeň A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hořan Marek 0:2, März Tomáš 0:2, Miarko Martin 1:2, Roch Tomáš 1:2, body hostů: Čech Roman 2:0, Bistřický Marek 3:0, Kypta Michal 2:0, Macháček Radek 1:1, Duchoň Antonín 0:1), Dioss Nýřany A - TJ Union Plzeň B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kabát Martin 3:1, Niedermayer Michal 1:3, Vycudlík Jan 0:4, Makoň Zdeněk ml. 4:0, body hostů: Sochor Miroslav 2:2, Duchoň Roman 1:2, Uhlíř Marek 2:2, Legát Petr 3:1, Mezera Petr 0:1), TJ Sokol Lhůta A - KST Klatovy A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Protiva Lukáš 1:2, Janeček Jaroslav 0:2, Komanec Pavel 0:3, Ulbrich Ondřej 2:1, body hostů: Javorský Daniel 3:0, Kovářík Matěj 3:0, Zahradník Lukáš 2:1, Jehlík Miroslav 0:2), TJ Sokol Břasy A - KOC Sušice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lehner Vladimír 4:0, Ineman František 0:4, Görner Darin 0:4, Jícha Pavel 4:0, body hostů: Láriš Petr ml. 2:2, Mazura David 2:2, Aschenbrenner Jan 2:2, Mazura Pavel 2:2), SK Jiskra Domažlice A - TJ Dobřany A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Libor 2:2, Krejčíř Milan 1:3, Pangrác Martin 3:1, Květon Ondřej 1:3, body hostů: Dienstbier Pavel 0:4, Pastuch Jan 4:0, Vohradský Marek 3:1, Obertík Milan ml. 2:2), TJ Sokol Kdyně A - SKUŘ Plzeň A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stodola Jan 3:1, Jehlík Miroslav 0:4, Svoboda Josef 1:3, Stanček Ivo 3:1, body hostů: Peckert Daniel 2:2, Chodounský Martin 2:2, Kubát Jan 3:1, Korbel Petr 2:2),
5. kolo:
Dioss Nýřany A - SKUŘ Plzeň A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kabát Martin 0:3, Vycudlík Jan 0:3, Gabriel Roman 1:2, Makoň Zdeněk ml. 3:0, body hostů: Peckert Daniel 3:0, Chodounský Martin 2:1, Kubát Jan 1:2, Korbel Petr 2:1), TJ Slavoj Stod A - TJ Dobřany A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořan Marek 2:0, März Tomáš 2:0, Miarko Martin 2:0, Roch Tomáš 2:0, body hostů: Vohradský Marek 0:2, Obertík Milan ml. 0:2, Dienstbier Pavel 0:2, Malý Josef 0:2), KOC Sušice A - SK Jiskra Domažlice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mazura David 3:1, Mazura Pavel 2:2, Aschenbrenner Jan 2:2, Sommer Patrik 2:2, body hostů: Pangrác Martin 4:0, Horák Libor 2:2, Hromádko Pavel 0:4, Krejčíř Milan 1:3), KST Klatovy A - TJ Sokol Kdyně A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Javorský Daniel 2:0, Zahradník Lukáš 1:1, Kovářík Matěj 3:0, Jehlík Miroslav 2:0, body hostů: Stodola Jan 0:3, Stanček Ivo 1:1, Jehlík Miroslav 0:2, Svoboda Josef 0:2), TJ Union Plzeň A - TJ Sokol Lhůta A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kypta Michal 2:0, Duchoň Antonín 2:0, Čech Roman 2:0, Bistřický Marek 2:0, body hostů: Protiva Lukáš 0:2, Ulbrich Ondřej 0:2, Janeček Jaroslav 0:2, Levora Karel 0:2), TJ Union Plzeň B - TJ Sokol Břasy A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Miroslav 2:2, Uhlíř Marek 1:2, Duchoň Roman 0:3, Legát Petr 2:2, body hostů: Lehner Vladimír 4:0, Jícha Pavel 4:0, Görner Darin 1:2, Somolík Miloš 0:3),
6. kolo:
Dioss Nýřany A - TJ Dobřany A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kabát Martin 2:1, Vycudlík Jan 2:0, Gabriel Roman 3:0, Makoň Zdeněk ml. 2:1, body hostů: Malý Josef 0:3, Dienstbier Pavel 0:3, Vohradský Marek 0:3, Obertík Milan ml. 2:0), TJ Slavoj Stod A - SKUŘ Plzeň A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořan Marek 1:2, März Tomáš 0:3, Miarko Martin 1:2, Roch Tomáš 2:2, body hostů: Peckert Daniel 4:0, Chodounský Martin 2:1, Kubát Jan 2:1, Korbel Petr 1:2), KOC Sušice A - TJ Sokol Kdyně A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazura David 3:0, Mazura Pavel 1:1, Aschenbrenner Jan 2:1, Sommer Patrik 3:0, body hostů: Stodola Jan 2:1, Stanček Ivo 0:3, Jehlík Miroslav 0:3, Svoboda Josef 0:2), KST Klatovy A - SK Jiskra Domažlice A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zahradník Lukáš 0:1, Kovářík Matěj 2:0, Javorský Daniel 2:0, Jehlík Miroslav 1:0, WO 4:0, body hostů: Pangrác Martin 1:1, Horák Libor 0:2, Krejčíř Milan 0:2, WO 0:4), TJ Union Plzeň A - TJ Sokol Břasy A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duchoň Antonín 2:1, Kypta Michal 1:1, Čech Roman 1:2, Bistřický Marek 3:0, WO 1:0, body hostů: Lehner Vladimír 3:0, Jícha Pavel 1:2, Görner Darin 0:3, Somolík Miloš 0:2, WO 0:1), TJ Union Plzeň B - TJ Sokol Lhůta A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Legát Petr 2:2, Sochor Miroslav 2:2, Duchoň Roman 0:4, Uhlíř Marek 3:1, body hostů: Protiva Lukáš 3:1, Ulbrich Ondřej 3:1, Janeček Jaroslav 1:3, Levora Karel 2:2),
7. kolo:
KST Klatovy A - KOC Sušice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jehlík Miroslav 2:1, Zahradník Lukáš 2:1, Kovářík Matěj 3:0, Javorský Daniel 2:1, body hostů: Mazura David 2:1, Mazura Pavel 1:2, Leipelt Lukáš 0:3, Vítovec Miroslav 0:3), TJ Union Plzeň A - TJ Union Plzeň B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Radek 0:3, Bistřický Marek 2:2, Duchoň Antonín 1:3, Čech Roman 3:1, Kypta Michal 1:0, body hostů: Sochor Miroslav 3:1, Legát Petr 1:3, Uhlíř Marek 2:2, Mezera Petr 3:1), TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Břasy A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Protiva Jan 0:4, Protiva Lukáš 3:1, Levora Karel 1:3, Ulbrich Ondřej 3:1, body hostů: Lehner Vladimír 4:0, Jícha Pavel 2:2, Görner Darin 2:2, Pták Luboš 0:1, Bělohlávek Luděk 1:2), SK Jiskra Domažlice A - TJ Sokol Kdyně A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčíř Milan 2:2, Ludvík Roman 2:2, Baštář Ondřej 1:2, Pangrác Martin 3:1, body hostů: Stodola Jan 4:0, Stanček Ivo 2:2, Svoboda Josef 1:3, Jehlík Miroslav 0:3), SKUŘ Plzeň A - TJ Dobřany A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chodounský Martin 3:0, Kubát Jan 1:1, Korbel Petr 2:1, Peckert Daniel 3:0, body hostů: Dienstbier Pavel 0:3, Pastuch Jan 2:1, Vohradský Marek 0:3, Obertík Milan ml. 0:2), TJ Slavoj Stod A - Dioss Nýřany A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Miarko Martin 1:2, März Tomáš 2:1, Hořan Marek 2:1, Roch Tomáš 3:0, body hostů: Makoň Zdeněk ml. 2:1, Gabriel Roman 0:3, Kabát Martin 1:2, Vycudlík Jan 1:2),
8. kolo:
Dioss Nýřany A - TJ Sokol Lhůta A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kabát Martin 2:2, Vycudlík Jan 1:2, Gabriel Roman 0:3, Makoň Zdeněk ml. 3:1, body hostů: Ulbrich Ondřej 3:1, Protiva Lukáš 4:0, Levora Karel 1:2, Protiva Jan 0:3), TJ Slavoj Stod A - TJ Sokol Břasy A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: März Tomáš 0:2, Hořan Marek 0:2, Schläfer František 0:3, Roch Tomáš 1:1, body hostů: Lehner Vladimír 3:0, Jícha Pavel 2:0, Görner Darin 2:0, Bělohlávek Luděk 1:1), SK Jiskra Domažlice A - TJ Union Plzeň A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Libor 1:2, Ludvík Roman 0:3, Krejčíř Milan 2:1, Pangrác Martin 1:2, body hostů: Bistřický Marek 1:2, Čech Roman 3:0, Kypta Michal 1:2, Macháček Radek 3:0), TJ Sokol Kdyně A - TJ Union Plzeň B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stodola Jan 1:2, Jehlík Miroslav 0:3, Svoboda Josef 1:2, Stanček Ivo 2:2, body hostů: Mezera Petr 4:0, Sochor Miroslav 1:2, Uhlíř Marek 2:1, Legát Petr 2:1), SKUŘ Plzeň A - KOC Sušice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chodounský Martin 2:1, Kubát Jan 1:1, Korbel Petr 2:1, Peckert Daniel 3:0, body hostů: Mazura David 2:1, Kopřiva Pavel 1:2, Mazura Pavel 0:3, Leipelt Lukáš 0:2), TJ Dobřany A - KST Klatovy A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dienstbier Pavel 1:2, Vohradský Marek 0:2, Obertík Milan ml. 1:2, Brant František 0:3, body hostů: Javorský Daniel 1:2, Kovářík Matěj 3:0, Jehlík Miroslav 3:0, Zahradník Lukáš 2:0),
9. kolo:
TJ Slavoj Stod A - TJ Sokol Lhůta A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: März Tomáš 1:2, Hořan Marek 0:3, Čada Vladimír 0:3, Roch Tomáš 3:0, body hostů: Ulbrich Ondřej 2:1, Protiva Lukáš 2:1, Protiva Jan 2:1, Komanec Pavel 2:1), Dioss Nýřany A - TJ Sokol Břasy A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vycudlík Jan 2:1, Gabriel Roman 1:2, Makoň Zdeněk ml. 3:1, WO 0:5, body hostů: Jícha Pavel 2:1, Görner Darin 0:2, Bělohlávek Luděk 1:1, Lehner Vladimír 1:2, WO 5:0), SK Jiskra Domažlice A - TJ Union Plzeň B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ludvík Roman 0:1, Horák Libor 1:3, Krejčíř Milan 3:1, Pangrác Martin 4:0, Květon Ondřej 0:3, body hostů: Mezera Petr 3:1, Legát Petr 2:2, Uhlíř Marek 1:3, Sochor Miroslav 2:2), TJ Sokol Kdyně A - TJ Union Plzeň A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stodola Jan 2:2, Jehlík Miroslav 0:4, Svoboda Josef 1:3, Stanček Ivo 3:1, body hostů: Čech Roman 1:3, Bistřický Marek 3:1, Macháček Radek 3:1, Kypta Michal 3:1), SKUŘ Plzeň A - KST Klatovy A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chodounský Martin 4:0, Kubát Jan 1:2, Korbel Petr 0:3, Peckert Daniel 4:0, body hostů: Javorský Daniel 2:2, Kovářík Matěj 2:2, Jehlík Miroslav 1:2, Zahradník Lukáš 0:3), TJ Dobřany A - KOC Sušice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dienstbier Pavel 2:2, Vohradský Marek 2:2, Obertík Milan ml. 1:2, Pastuch Jan 4:0, body hostů: Mazura David 3:1, Kopřiva Pavel 2:2, Mazura Pavel 1:3, Leipelt Lukáš 0:3),
10. kolo:
KOC Sušice A - Dioss Nýřany A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sommer Patrik 3:0, Aschenbrenner Jan 1:2, Mazura Pavel 1:2, Mazura David 3:1, body hostů: Makoň Zdeněk ml. 1:3, Gabriel Roman 1:2, Kabát Martin 2:1, Vycudlík Jan 1:2), KST Klatovy A - TJ Slavoj Stod A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jehlík Miroslav 2:0, Zahradník Lukáš 2:0, Kovářík Matěj 2:0, Javorský Daniel 2:0, body hostů: Schläfer František 0:2, Miarko Martin 0:2, März Tomáš 0:2, Hořan Marek 0:2), TJ Union Plzeň A - SKUŘ Plzeň A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Radek 3:0, Čech Roman 1:2, Duchoň Antonín 2:1, Kypta Michal 3:0, body hostů: Peckert Daniel 2:1, Chodounský Martin 1:2, Kubát Jan 0:3, Korbel Petr 0:3), TJ Union Plzeň B - TJ Dobřany A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Miroslav 3:1, Mezera Petr 2:1, Uhlíř Marek 2:1, Legát Petr 2:2, body hostů: Pastuch Jan 3:1, Dienstbier Pavel 0:4, Vohradský Marek 0:3, Obertík Milan ml. 2:1), SK Jiskra Domažlice A - TJ Sokol Lhůta A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Libor 0:1, Ludvík Roman 2:2, Krejčíř Milan 2:1, Pangrác Martin 3:1, Květon Ondřej 2:1, body hostů: Ulbrich Ondřej 1:3, Protiva Lukáš 2:2, Protiva Jan 1:3, Komanec Pavel 2:1), TJ Sokol Kdyně A - TJ Sokol Břasy A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stodola Jan 2:1, Hlavatý Petr 0:3, Jehlík Miroslav 1:2, Svoboda Josef 1:2, body hostů: Lehner Vladimír 3:0, Jícha Pavel 3:0, Görner Darin 1:2, Bělohlávek Luděk 1:2),
11. kolo:
KOC Sušice A - TJ Slavoj Stod A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Aschenbrenner Jan 3:1, Vítovec Miroslav 1:3, Mazura Pavel 2:2, Mazura David 3:1, body hostů: März Tomáš 3:1, Hořan Marek 2:2, Miarko Martin 2:2, Schläfer František 0:4), KST Klatovy A - Dioss Nýřany A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Lukáš 1:1, Jehlík Miroslav 2:0, Kovářík Matěj 2:0, Javorský Daniel 2:0, WO 1:0, body hostů: Makoň Zdeněk ml. 0:2, Kabát Martin 0:2, Gabriel Roman 0:2, Vycudlík Jan 1:1, WO 0:1), TJ Union Plzeň A - TJ Dobřany A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Radek 3:0, Čech Roman 1:1, Duchoň Antonín 3:0, Kypta Michal 2:1, body hostů: Pastuch Jan 1:2, Dienstbier Pavel 0:3, Vohradský Marek 0:3, Obertík Milan ml. 1:1), TJ Union Plzeň B - SKUŘ Plzeň A 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Legát Petr 1:2, Mezera Petr 0:3, Uhlíř Marek 0:3, Sochor Miroslav 1:2, body hostů: Peckert Daniel 3:0, Chodounský Martin 2:1, Kubát Jan 3:0, Korbel Petr 2:1), TJ Sokol Kdyně A - TJ Sokol Lhůta A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stodola Jan 2:2, Hlavatý Petr 0:4, Jehlík Miroslav 2:1, Svoboda Josef 2:2, body hostů: Ulbrich Ondřej 3:1, Protiva Lukáš 4:0, Protiva Jan 1:3, Janeček Jaroslav 0:1, Komanec Pavel 1:1), SK Jiskra Domažlice A - TJ Sokol Břasy A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Libor 1:3, Ludvík Roman 1:3, Krejčíř Milan 2:2, Pangrác Martin 4:0, body hostů: Jícha Pavel 3:1, Lehner Vladimír 3:1, Görner Darin 0:4, Bělohlávek Luděk 2:2),
12. kolo:
SK Jiskra Domažlice A - Dioss Nýřany A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ludvík Roman 2:0, Květon Ondřej 1:1, Krejčíř Milan 3:0, Pangrác Martin 2:0, body hostů: Makoň Zdeněk ml. 0:3, Gabriel Roman 1:1, Kabát Martin 0:2, Vycudlík Jan 0:2), TJ Sokol Kdyně A - TJ Slavoj Stod A 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stodola Jan 0:3, Svoboda Josef 1:1, Jehlík Miroslav 1:2, WO 0:4, body hostů: Roch Tomáš 1:1, Kuchař Jan 2:0, März Tomáš 2:0, Hořan Marek 1:1, WO 4:0), TJ Sokol Lhůta A - SKUŘ Plzeň A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Protiva Jan 0:2, Protiva Lukáš 0:2, Komanec Pavel 0:3, Ulbrich Ondřej 2:1, body hostů: Peckert Daniel 3:0, Chodounský Martin 3:0, Kubát Jan 1:1, Korbel Petr 1:1), TJ Sokol Břasy A - TJ Dobřany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Pavel 3:1, Ineman František 0:4, Bělohlávek Luděk 2:2, Lehner Vladimír 3:1, body hostů: Pastuch Jan 4:0, Dienstbier Pavel 1:3, Vohradský Marek 1:3, Obertík Milan ml. 2:2), TJ Union Plzeň A - KOC Sušice A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duchoň Antonín 4:0, Macháček Radek 2:1, Kypta Michal 2:1, Čech Roman 2:2, body hostů: Aschenbrenner Jan 1:3, Mazura David 3:1, Mazura Pavel 0:3, Leipelt Lukáš 0:3), TJ Union Plzeň B - KST Klatovy A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Miroslav 2:1, Legát Petr 3:0, Panzer Tomáš 1:2, Mezera Petr 2:0, Duchoň Roman 1:0, body hostů: Javorský Daniel 2:1, Jehlík Miroslav 1:2, Zahradník Lukáš 0:3, Netrval Jan 0:3),
13. kolo:
TJ Sokol Kdyně A - Dioss Nýřany A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stodola Jan 4:0, Jehlík Miroslav 2:2, Svoboda Josef 1:3, WO 0:5, body hostů: Makoň Zdeněk ml. 0:3, Gabriel Roman 2:1, Vycudlík Jan 1:2, Kabát Martin 2:1, WO 5:0), SK Jiskra Domažlice A - TJ Slavoj Stod A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ludvík Roman 2:2, Květon Ondřej 2:2, Krejčíř Milan 2:2, Pangrác Martin 3:1, body hostů: Roch Tomáš 2:2, Kuchař Jan 2:2, Hořan Marek 1:3, März Tomáš 2:2), TJ Sokol Břasy A - SKUŘ Plzeň A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Somolík Miloš 0:3, Ineman František 0:2, Bělohlávek Luděk 1:2, Jícha Pavel 2:1, body hostů: Peckert Daniel 3:0, Chodounský Martin 3:0, Kubát Jan 1:2, Korbel Petr 1:1), TJ Sokol Lhůta A - TJ Dobřany A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Komanec Pavel 0:2, Levora Karel 0:4, Protiva Lukáš 1:3, Ulbrich Ondřej 3:1, Protiva Jan 2:0, body hostů: Pastuch Jan 3:1, Dienstbier Pavel 1:3, Vohradský Marek 3:1, Obertík Milan ml. 3:1), TJ Union Plzeň B - KOC Sušice A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sochor Miroslav 2:0, Panzer Tomáš 3:0, Duchoň Roman 2:1, Mezera Petr 2:2, Uhlíř Marek 1:1, body hostů: Mazura David 1:3, Aschenbrenner Jan 2:2, Mazura Pavel 1:2, Leipelt Lukáš 0:3), TJ Union Plzeň A - KST Klatovy A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoň Antonín 1:1, Macháček Radek 1:1, Kypta Michal 1:2, Čech Roman 3:0, WO 3:0, body hostů: Javorský Daniel 3:1, Jehlík Miroslav 1:2, Netrval Jan 0:3, WO 0:3),
14. kolo:
TJ Union Plzeň A - Dioss Nýřany A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Duchoň Antonín 1:0, Macháček Radek 1:1, Čech Roman 2:1, Kypta Michal 2:0, WO 3:0, body hostů: Vycudlík Jan 0:3, Makoň Zdeněk ml. 1:2, Kabát Martin 1:1, WO 0:3), TJ Union Plzeň B - TJ Slavoj Stod A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mezera Petr 2:2, Legát Petr 1:3, Uhlíř Marek 2:1, Duchoň Roman 1:3, body hostů: Roch Tomáš 3:1, März Tomáš 4:0, Hořan Marek 2:2, Šleis Petr 0:3), KOC Sušice A - TJ Sokol Lhůta A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mazura David 2:0, Aschenbrenner Jan 2:0, Mazura Pavel 2:0, Láriš Petr ml. 2:0, body hostů: Ulbrich Ondřej 0:2, Protiva Jan 0:2, Komanec Pavel 0:2, Altmann Pavel 0:2), KST Klatovy A - TJ Sokol Břasy A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zahradník Lukáš 2:2, Jehlík Miroslav 0:2, Kovářík Matěj 2:1, Javorský Daniel 2:2, Netrval Jan 0:1, body hostů: Jícha Pavel 2:2, Lehner Vladimír 4:0, Görner Darin 0:3, Bělohlávek Luděk 2:1), SKUŘ Plzeň A - SK Jiskra Domažlice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chodounský Martin 2:2, Kubát Jan 2:2, Korbel Petr 2:1, Peckert Daniel 3:1, body hostů: Pangrác Martin 1:3, Baštář Ondřej 1:3, Krejčíř Milan 3:1, Ludvík Roman 1:2), TJ Dobřany A - TJ Sokol Kdyně A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dienstbier Pavel 0:1, Vohradský Marek 2:0, Obertík Milan ml. 2:1, Pastuch Jan 2:0, WO 3:0, body hostů: Stodola Jan 2:1, Stanček Ivo 0:3, Jehlík Miroslav 0:2, WO 0:3),
15. kolo:
TJ Union Plzeň A - TJ Slavoj Stod A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháček Radek 2:0, Kypta Michal 1:1, Duchoň Antonín 3:0, Čech Roman 2:0, body hostů: Roch Tomáš 0:3, März Tomáš 1:1, Hořan Marek 0:2, Šleis Petr 0:2), TJ Union Plzeň B - Dioss Nýřany A 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mezera Petr 2:0, Duchoň Roman 1:1, Uhlíř Marek 2:1, Legát Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Makoň Zdeněk ml. 1:2, Vycudlík Jan 1:2, Kabát Martin 0:3, WO 0:3), KST Klatovy A - TJ Sokol Lhůta A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Netrval Jan 1:2, Zahradník Lukáš 1:2, Kovářík Matěj 3:0, Javorský Daniel 3:0, body hostů: Ulbrich Ondřej 2:1, Protiva Jan 1:2, Komanec Pavel 1:2, Altmann Pavel 0:3), KOC Sušice A - TJ Sokol Břasy A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazura David 3:0, Aschenbrenner Jan 1:1, Mazura Pavel 2:1, Láriš Petr ml. 3:0, body hostů: Jícha Pavel 0:3, Lehner Vladimír 2:1, Görner Darin 0:3, Bělohlávek Luděk 0:2), TJ Dobřany A - SK Jiskra Domažlice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dienstbier Pavel 1:2, Vohradský Marek 0:3, Obertík Milan ml. 0:3, Pastuch Jan 3:1, body hostů: Pangrác Martin 4:0, Krejčíř Milan 2:1, Baštář Ondřej 1:2, Ludvík Roman 2:1), SKUŘ Plzeň A - TJ Sokol Kdyně A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubát Jan 1:0, Chodounský Martin 2:0, Korbel Petr 2:1, Peckert Daniel 1:0, WO 3:0, body hostů: Stodola Jan 0:3, Stanček Ivo 1:1, Jehlík Miroslav 0:2, WO 0:3),
16. kolo:
SKUŘ Plzeň A - Dioss Nýřany A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chodounský Martin 2:0, Kubát Jan 2:0, Korbel Petr 2:0, Peckert Daniel 2:0, body hostů: Makoň Zdeněk ml. 0:2, Kabát Martin 0:2, Vycudlík Jan 0:2, Šimek Adam 0:2), TJ Dobřany A - TJ Slavoj Stod A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dienstbier Pavel 0:3, Vohradský Marek 0:3, Obertík Milan ml. 1:2, Pastuch Jan 3:0, body hostů: Roch Tomáš 3:0, März Tomáš 2:1, Kuchař Jan 1:2, Hořan Marek 2:1), SK Jiskra Domažlice A - KOC Sušice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Květon Ondřej 2:2, Krejčíř Milan 0:4, Horák Libor 0:1, Pangrác Martin 3:1, Ludvík Roman 0:2, body hostů: Mazura David 3:1, Aschenbrenner Jan 3:1, Mazura Pavel 3:1, Kopřiva Pavel 1:2), TJ Sokol Kdyně A - KST Klatovy A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stodola Jan 2:2, Jehlík Miroslav 1:2, Stanček Ivo 3:1, Hlavatý Petr 0:1, WO 0:3, body hostů: Javorský Daniel 2:1, Netrval Jan 0:3, Hnojský Jakub 1:2, Kovářík Matěj 3:0, WO 3:0), TJ Sokol Lhůta A - TJ Union Plzeň A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Altmann Pavel 0:2, Protiva Jan 0:2, Protiva Lukáš 1:2, Ulbrich Ondřej 0:2, body hostů: Čech Roman 3:0, Macháček Radek 2:0, Duchoň Antonín 1:1, Kypta Michal 2:0), TJ Sokol Břasy A - TJ Union Plzeň B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lehner Vladimír 4:0, Görner Darin 1:3, Bělohlávek Luděk 1:2, Jícha Pavel 3:1, body hostů: Sochor Miroslav 2:2, Uhlíř Marek 1:3, Legát Petr 2:2, Panzer Tomáš 1:2),
17. kolo:
TJ Dobřany A - Dioss Nýřany A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dienstbier Pavel 0:3, Vohradský Marek 1:2, Obertík Milan ml. 1:2, Pastuch Jan 2:1, body hostů: Makoň Zdeněk ml. 3:0, Kabát Martin 1:2, Šimek Adam 1:2, Vycudlík Jan 3:0), SKUŘ Plzeň A - TJ Slavoj Stod A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chodounský Martin 2:1, Kubát Jan 2:1, Korbel Petr 2:1, Peckert Daniel 3:0, body hostů: März Tomáš 2:1, Roch Tomáš 1:2, Hořan Marek 0:3, Šleis Petr 0:3), TJ Sokol Kdyně A - KOC Sušice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stodola Jan 4:0, Hlavatý Petr 0:4, Jehlík Miroslav 0:3, Stanček Ivo 2:2, body hostů: Mazura David 3:1, Aschenbrenner Jan 2:2, Mazura Pavel 2:2, Kopřiva Pavel 2:1), SK Jiskra Domažlice A - KST Klatovy A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Libor 1:1, Květon Ondřej 1:1, Krejčíř Milan 2:1, Pangrác Martin 3:0, Ludvík Roman 1:0, body hostů: Javorský Daniel 1:2, Kovářík Matěj 2:1, Netrval Jan 0:3, Hnojský Jakub 0:2), TJ Sokol Břasy A - TJ Union Plzeň A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ineman František 0:4, Jícha Pavel 1:2, Bělohlávek Luděk 1:2, Lehner Vladimír 3:1, body hostů: Čech Roman 3:1, Macháček Radek 2:2, Duchoň Antonín 2:1, Kypta Michal 2:1), TJ Sokol Lhůta A - TJ Union Plzeň B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komanec Pavel 1:2, Protiva Jan 0:3, Protiva Lukáš 1:2, Ulbrich Ondřej 1:2, body hostů: Uhlíř Marek 2:1, Legát Petr 2:1, Panzer Tomáš 2:1, Duchoň Roman 3:0),
18. kolo:
KOC Sušice A - KST Klatovy A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Aschenbrenner Jan 1:2, Leipelt Lukáš 1:2, Mazura Pavel 3:0, Mazura David 3:0, body hostů: Kovářík Matěj 2:1, Javorský Daniel 1:2, Kollros Roman 0:3, Kurc Vojtěch 1:2), TJ Union Plzeň B - TJ Union Plzeň A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Miroslav 3:0, Duchoň Roman 1:1, Mezera Petr 2:1, Legát Petr 3:0, body hostů: Macháček Radek 1:1, Čech Roman 1:2, Duchoň Antonín 0:3, Bistřický Marek 0:2, Kypta Michal 0:1), TJ Sokol Břasy A - TJ Sokol Lhůta A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lehner Vladimír 2:0, Görner Darin 1:1, Bělohlávek Luděk 2:1, Jícha Pavel 3:0, body hostů: Ulbrich Ondřej 1:2, Protiva Lukáš 1:2, Protiva Jan 0:2, Komanec Pavel 0:2), TJ Sokol Kdyně A - SK Jiskra Domažlice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stanček Ivo 1:1, Stanček Martin 1:1, März Miloslav 0:3, Jehlík Miroslav 0:3, body hostů: Květon Ondřej 3:0, Baštář Ondřej 2:1, Krejčíř Milan 2:0, Horák Libor 1:1), TJ Dobřany A - SKUŘ Plzeň A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: 0:3, Vohradský Marek 2:1, Obertík Milan ml. 1:2, Pastuch Jan 1:3, body hostů: Peckert Daniel 3:1, Chodounský Martin 1:2, Kubát Jan 3:0, Korbel Petr 2:1), Dioss Nýřany A - TJ Slavoj Stod A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolerus Jaroslav 0:2, Vycudlík Jan 0:2, Šimek Adam 0:2, Makoň Zdeněk ml. 0:2, body hostů: Roch Tomáš 2:0, März Tomáš 2:0, Hořan Marek 2:0, Rauner Václav 2:0),
19. kolo:
TJ Sokol Lhůta A - Dioss Nýřany A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Protiva Jan 0:2, Levora Karel 1:2, Ulbrich Ondřej 2:1, Protiva Lukáš 4:0, Komanec Pavel 1:0, body hostů: Makoň Zdeněk ml. 3:1, Vycudlík Jan 1:2, Šimek Adam 0:3, Niedermayer Michal 1:2), TJ Sokol Břasy A - TJ Slavoj Stod A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lehner Vladimír 3:1, Görner Darin 1:2, Bělohlávek Luděk 0:3, Jícha Pavel 4:0, body hostů: Roch Tomáš 3:1, März Tomáš 2:2, Kuchař Jan 1:2, Hořan Marek 0:3), TJ Union Plzeň A - SK Jiskra Domažlice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoň Antonín 4:0, Kypta Michal 0:3, Čech Roman 2:1, Macháček Radek 3:1, body hostů: Pangrác Jan 1:3, Baštář Ondřej 1:3, Krejčíř Milan 1:2, Pangrác Martin 2:1), TJ Union Plzeň B - TJ Sokol Kdyně A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Miroslav 3:0, Legát Petr 2:1, Panzer Tomáš 1:1, Mezera Petr 1:1, Uhlíř Marek 1:0, WO 1:0, body hostů: Stodola Jan 1:1, Stanček Ivo 1:2, Jehlík Miroslav 1:2, Svoboda Josef 0:3, WO 0:1), KOC Sušice A - SKUŘ Plzeň A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Aschenbrenner Jan 0:2, Mazura Pavel 0:2, Vítovec Miroslav 0:2, Kopřiva Pavel 0:2, body hostů: Peckert Daniel 2:0, Chodounský Martin 2:0, Kubát Jan 2:0, Korbel Petr 2:0), KST Klatovy A - TJ Dobřany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jehlík Miroslav 2:2, Zahradník Lukáš 1:3, Kovářík Matěj 2:2, Javorský Daniel 3:1, body hostů: Vladyka Jakub 2:2, Pastuch Jan 4:0, Vohradský Marek 0:4, Obertík Milan ml. 2:2),
20. kolo:
TJ Sokol Lhůta A - TJ Slavoj Stod A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Komanec Pavel 1:2, Protiva Jan 0:3, Ulbrich Ondřej 2:1, Protiva Lukáš 2:2, body hostů: Roch Tomáš 3:1, März Tomáš 2:1, Kuchař Jan 2:1, Hořan Marek 1:2), TJ Sokol Břasy A - Dioss Nýřany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lehner Vladimír 4:0, Somolík Miloš 1:3, Bělohlávek Luděk 3:1, Lorenc Tomáš 0:4, body hostů: Kolerus Jaroslav 1:3, Vycudlík Jan 2:2, Šimek Adam 2:2, Makoň Zdeněk ml. 3:1), TJ Union Plzeň B - SK Jiskra Domažlice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sochor Miroslav 1:3, Panzer Tomáš 2:1, Uhlíř Marek 1:1, Mezera Petr 2:2, Legát Petr 0:1, body hostů: Pangrác Jan 2:2, Baštář Ondřej 2:2, Krejčíř Milan 1:2, Pangrác Martin 3:0), TJ Union Plzeň A - TJ Sokol Kdyně A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Duchoň Antonín 1:0, Kypta Michal 2:0, Čech Roman 2:0, Macháček Radek 1:0, WO 3:0, body hostů: Jehlík Miroslav 0:2, Svoboda Josef 0:2, Stanček Ivo 0:2, WO 0:3), KST Klatovy A - SKUŘ Plzeň A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jehlík Miroslav 1:3, Zahradník Lukáš 0:4, Kovářík Matěj 1:2, Javorský Daniel 3:1, body hostů: Peckert Daniel 2:2, Chodounský Martin 4:0, Kubát Jan 2:2, Korbel Petr 2:1), KOC Sušice A - TJ Dobřany A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazura Pavel 1:2, Kopřiva Pavel 1:2, Vítovec Miroslav 0:3, Aschenbrenner Jan 2:2, body hostů: Vladyka Jakub 3:1, Pastuch Jan 3:0, Vohradský Marek 2:1, Obertík Milan ml. 1:2),
21. kolo:
Dioss Nýřany A - KOC Sušice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolerus Jaroslav 1:2, Kliment Vladimír 1:2, Vycudlík Jan 0:3, Makoň Zdeněk ml. 2:2, body hostů: Aschenbrenner Jan 4:0, Mazura David 2:1, Mazura Pavel 3:0, Leipelt Lukáš 0:3), TJ Slavoj Stod A - KST Klatovy A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: März Tomáš 3:1, Kaše Jaroslav 0:4, Šleis Petr 0:2, Roch Tomáš 2:2, Hulín Jiří 1:0, body hostů: Javorský Daniel 2:2, Kovářík Matěj 4:0, Jehlík Miroslav 2:2, Zahradník Lukáš 1:2), SKUŘ Plzeň A - TJ Union Plzeň A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chodounský Martin 3:0, Kubát Jan 0:3, Korbel Petr 2:1, Peckert Daniel 4:0, body hostů: Duchoň Antonín 1:3, Čech Roman 1:2, Kypta Michal 1:2, Balihar Jan 1:2), TJ Dobřany A - TJ Union Plzeň B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vladyka Jakub 2:1, Vohradský Marek 1:2, Obertík Milan ml. 1:2, Pastuch Jan 4:0, body hostů: Sochor Miroslav 2:2, Legát Petr 1:2, Uhlíř Marek 2:1, Mezera Petr 0:3), TJ Sokol Lhůta A - SK Jiskra Domažlice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Protiva Jan 0:1, Levora Karel 0:3, Ulbrich Ondřej 2:1, Protiva Lukáš 2:1, Komanec Pavel 0:2, body hostů: Baštář Ondřej 2:1, Horák Libor 1:2, Krejčíř Milan 2:1, Ludvík Roman 3:0), TJ Sokol Břasy A - TJ Sokol Kdyně A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Pavel 3:0, Görner Darin 1:2, Bělohlávek Luděk 2:1, Lehner Vladimír 3:0, body hostů: Stodola Jan 1:2, Stanček Ivo 2:1, Jehlík Miroslav 0:3, Svoboda Josef 0:3),
22. kolo:
TJ Slavoj Stod A - KOC Sušice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: März Tomáš 2:2, Škrleta Luboš 1:2, Súkeník Zdeněk 1:2, Roch Tomáš 2:2, body hostů: Aschenbrenner Jan 2:2, Mazura David 4:0, Mazura Pavel 2:1, Leipelt Lukáš 0:3), Dioss Nýřany A - KST Klatovy A 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Makoň Zdeněk ml. 3:0, Kabát Martin 1:2, Vycudlík Jan 1:3, WO 0:4, body hostů: Javorský Daniel 2:1, Jehlík Miroslav 1:2, Zahradník Lukáš 0:2, Kovářík Matěj 2:0, WO 4:0), TJ Dobřany A - TJ Union Plzeň A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vladyka Jakub 1:1, Vohradský Marek 1:1, Obertík Milan ml. 1:2, Pastuch Jan 2:0, WO 4:0, body hostů: Čech Roman 3:0, Kypta Michal 0:3, Duchoň Antonín 1:2, WO 0:4), SKUŘ Plzeň A - TJ Union Plzeň B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gábor Filip 0:4, Korbel Petr 1:3, Kubát Jan 4:0, Chodounský Martin 3:1, body hostů: Panzer Tomáš 2:2, Duchoň Roman 2:2, Legát Petr 2:2, Sochor Miroslav 2:2), TJ Sokol Lhůta A - TJ Sokol Kdyně A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komanec Pavel 1:3, Levora Karel 1:3, Ulbrich Ondřej 3:1, Protiva Lukáš 3:1, body hostů: Stodola Jan 3:1, Stanček Ivo 3:1, Jehlík Miroslav 2:2, Svoboda Josef 0:4), TJ Sokol Břasy A - SK Jiskra Domažlice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Pavel 3:1, Görner Darin 2:2, Somolík Miloš 0:4, Bělohlávek Luděk 3:1, body hostů: Krejčíř Milan 4:0, Ludvík Roman 2:2, Horák Libor 1:3, Baštář Ondřej 1:3),
Krajská soutěž 1.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - SK Jiskra Domažlice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havlíček Stanislav 1:3, Panský Miroslav 1:3, Končal Adam 2:2, Mašek Petr 4:0, body hostů: Květon Ondřej 2:2, Baštář Ondřej 3:1, Hromádko Pavel 1:3, Pangrác Jan 2:2), TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Slavoj Stod B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Auterský Václav 3:0, Bek Tomáš 1:2, Vladyka Jakub 2:1, Reichert Tomáš 2:1, body hostů: Rauner Václav 1:2, Súkeník Zdeněk 2:1, Škrleta Luboš 1:2, Hořan Milan 0:3), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Bor C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mandík Petr 2:0, Horek Daniel 2:0, Šrámek Václav 2:0, Dietl Luboš 2:0, body hostů: Učík Rudolf 0:2, Císler Václav 0:2, Bočan Miroslav 0:2, Krivda František 0:2), TJ Sokol Horní Bělá A - ST DDM Stříbro A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šípek Josef 2:1, Janda Pavel 3:0, Švamberg Luboš 1:2, Nechutný Petr st. 3:1, body hostů: Kalavský Marcel 2:2, Vaňous Martin 2:1, Gregor Martin 0:3, Hošťálek Josef 0:3), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Klabava A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 2:0, Křesák Vojtěch 2:0, Tůma Zdeněk 2:1, Mandák Pavel 2:0, body hostů: Hájek Milan 0:3, Šmíd Josef 1:1, Šauer Tomáš 0:2, Vild Jan 0:2), SK Nevid A - TJ Město Zbiroh A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čada Jan 1:2, Matějka Martin 2:1, Šiška Petr 2:1, Čada Zdeněk 4:0, body hostů: Kovanda Jiří 2:2, Kotva Pavel 1:2, Kotva David 0:3, Jerling Jaroslav 1:2),
2. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Slavoj Stod B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlíček Stanislav 2:1, Panský Miroslav 2:1, Končal Adam 0:3, Mašek Petr 4:0, body hostů: Rauner Václav 1:3, Súkeník Zdeněk 2:1, Škrleta Luboš 2:1, Hořan Milan 0:3), TJ Sokol Plzeň V. D - SK Jiskra Domažlice B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Petr 1:2, Bek Tomáš 0:3, Vráblík Milan 0:3, Reichert Tomáš 2:2, body hostů: Květon Ondřej 4:0, Baštář Ondřej 3:0, Hromádko Pavel 2:1, Pangrác Jan 1:2), SKUŘ Plzeň B - ST DDM Stříbro A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horek Daniel 3:1, Mandík Petr 2:2, Šrámek Václav 2:1, Dietl Luboš 1:3, body hostů: Kalavský Marcel 4:0, Vaňous Martin 2:2, Gregor Martin 0:4, Hošťálek Josef 1:2), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Bor C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šípek Josef 2:2, Janda Pavel 3:1, Švamberg Luboš 2:1, Nechutný Petr st. 1:3, body hostů: Učík Rudolf 1:3, Bočan Miroslav 0:4, Císler Václav 3:1, Krivda František 3:0), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Město Zbiroh A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 1:1, Buriánek Jan 1:1, Tůma Zdeněk 3:0, Mandák Pavel 3:0, body hostů: Jerling Jaroslav 2:1, Kotva David 0:3, Kotva Pavel 0:2, Kovanda Jiří 0:2), SK Nevid A - TJ Sokol Klabava A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čada Jan 1:3, Matějka Martin 1:3, Šiška Petr 3:1, Čada Zdeněk 4:0, body hostů: Hájek Milan 1:3, Šmíd Josef 2:2, Vild Jan 3:1, Šauer David 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Plzeň V. C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Milan 1:1, Vild Jan 0:2, Šauer David 0:3, Šmíd Josef 1:2, body hostů: Mašek Petr 3:0, Kmoch Ladislav 3:0, Panský Miroslav 1:1, Končal Adam 1:1), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Plzeň V. D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotva David 0:3, Kotva Pavel 0:2, Kovanda Jiří 2:1, Jerling Jaroslav 0:3, body hostů: Reichert Tomáš 3:0, Auterský Václav 2:1, Bek Tomáš 2:1, Vladyka Jakub 2:0), TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Horažďovice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Učík Rudolf 0:3, Skopová Šárka 0:2, Císler Václav 0:3, Krivda František 3:0, body hostů: Mandák Pavel 3:0, Tůma Zdeněk 2:1, Vojáček Rudolf ml. 2:1, Buriánek Jan 1:1), ST DDM Stříbro A - SK Nevid A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňous Martin 3:0, Hošťálek Josef 2:1, Gregor Martin 1:2, Kalavský Marcel 3:1, body hostů: Čada Zdeněk 2:2, Nálevka Jaroslav 1:2, Šiška Petr 1:2, Matějka Martin 0:3), SK Jiskra Domažlice B - SKUŘ Plzeň B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marešová Zdeňka 2:0, Bacík Zdeněk 1:1, Pangrác Jan 3:0, Květon Ondřej 2:0, body hostů: Mandík Petr 1:2, Horek Daniel 0:2, Gábor Filip 0:2, Horek Martin 0:2), TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Horní Bělá A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škrleta Luboš 1:3, Rauner Václav 3:1, Hořan Milan 0:4, Súkeník Zdeněk 3:1, body hostů: Janda Pavel 3:1, Nechutný Petr st. 3:1, Plic Bohumil 1:3, Švamberg Luboš 2:2),
4. kolo:
TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Plzeň V. D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmíd Josef 1:3, Hájek Milan 2:2, Vild Jan 1:2, Kubík Libor 3:1, body hostů: Reichert Tomáš 4:0, Auterský Václav 1:3, Bek Tomáš 2:2, Vladyka Jakub 1:2), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Plzeň V. C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotva David 0:2, Kotva Pavel 0:2, Kovanda Jiří 0:3, Jerling Jaroslav 0:1, body hostů: Mašek Petr 3:0, Kmoch Ladislav 2:0, Končal Adam 1:0, Havlíček Stanislav 2:0), TJ Sokol Bor C - SK Nevid A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Učík Rudolf 0:2, Bočan Miroslav 0:2, Císler Václav 0:3, Krivda František 2:1, body hostů: Čada Zdeněk 3:0, Nálevka Jaroslav 3:0, Šiška Petr 1:1, Matějka Martin 1:1), ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Horažďovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaňous Martin 1:3, Hošťálek Josef 3:1, Gregor Martin 2:2, Kalavský Marcel 3:1, body hostů: Mandák Pavel 3:1, Tůma Zdeněk 3:1, Vojáček Rudolf ml. 1:3, Buriánek Jan 0:4), SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Horní Bělá A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromádko Pavel 1:3, Baštář Ondřej 2:2, Pangrác Jan 3:1, Bacík Zdeněk 3:1, body hostů: Janda Pavel 2:2, Nechutný Petr st. 2:2, Plic Bohumil 2:2, Švamberg Luboš 1:3), TJ Slavoj Stod B - SKUŘ Plzeň B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hořan Milan 0:4, Škrleta Luboš 1:2, Rauner Václav 1:2, Súkeník Zdeněk 2:2, body hostů: Dietl Luboš 4:0, Horek Daniel 3:1, Mandík Petr 2:1, Kunst Petr 1:2),
5. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - SKUŘ Plzeň B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kmoch Ladislav 2:0, Havlíček Stanislav 2:0, Končal Adam 2:1, Mašek Petr 2:0, body hostů: Dietl Luboš 0:3, Mandík Petr 1:1, Šrámek Václav 0:2, Horek Daniel 0:2), TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Horní Bělá A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pechman Petr 3:0, Bek Tomáš 1:2, Hofman Petr 1:2, Reichert Tomáš 4:0, body hostů: Nechutný Petr st. 2:2, Janda Pavel 1:2, Plic Bohumil 1:2, Švamberg Luboš 0:3), TJ Sokol Horažďovice A - SK Jiskra Domažlice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 3:1, Buriánek Jan 2:2, Tůma Zdeněk 2:1, Mandák Pavel 2:2, body hostů: Marešová Zdeňka 2:2, Bacík Zdeněk 0:4, Baštář Ondřej 3:1, Pangrác Jan 1:2), SK Nevid A - TJ Slavoj Stod B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čada Jan 1:2, Matějka Martin 3:0, Nálevka Jaroslav 3:0, Čada Zdeněk 2:1, body hostů: Súkeník Zdeněk 1:2, Rauner Václav 1:2, Škrleta Luboš 1:2, Hořan Milan 0:3), TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Bor C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vild Jan 3:0, Hájek Milan 1:1, Kubík Libor 2:1, Šauer David 3:0, body hostů: Císler Václav 2:1, Bočan Miroslav 0:3, Dědíček Jaroslav 0:3, Krivda František 0:2), TJ Město Zbiroh A - ST DDM Stříbro A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jerling Jaroslav 0:2, Kotva Pavel 1:1, Kotva David 0:3, Kovanda Jiří 1:2, body hostů: Kalavský Marcel 3:0, Vaňous Martin 2:1, Hošťálek Josef 2:0, Gregor Martin 1:1),
6. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Horní Bělá A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kmoch Ladislav 2:0, Havlíček Stanislav 0:2, Končal Adam 3:0, Mašek Petr 3:0, body hostů: Nechutný Petr st. 1:2, Janda Pavel 1:2, Plic Bohumil 0:2, Švamberg Luboš 0:2), TJ Sokol Plzeň V. D - SKUŘ Plzeň B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vladyka Jakub 3:0, Pechman Petr 1:1, Auterský Václav 2:1, Reichert Tomáš 3:0, body hostů: Dietl Luboš 2:1, Mandík Petr 0:3, Šrámek Václav 0:2, Horek Daniel 0:2, Kunst Petr 0:1), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Slavoj Stod B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 1:2, Buriánek Jan 1:2, Tůma Zdeněk 2:1, Mandák Pavel 4:0, body hostů: Súkeník Zdeněk 3:1, Rauner Václav 0:3, Škrleta Luboš 0:3, Hořan Milan 2:1), SK Nevid A - SK Jiskra Domažlice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čada Jan 2:2, Matějka Martin 1:3, Nálevka Jaroslav 3:1, Čada Zdeněk 2:2, body hostů: Baštář Ondřej 1:3, Bacík Zdeněk 3:1, Hromádko Pavel 0:4, Pangrác Jan 4:0), TJ Sokol Klabava A - ST DDM Stříbro A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubík Libor 2:2, Hájek Milan 1:2, Vild Jan 0:3, Toman Josef 2:2, body hostů: Kalavský Marcel 3:1, Vaňous Martin 4:0, Hošťálek Josef 1:2, Gregor Martin 1:2), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Bor C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerling Jaroslav 1:3, Kotva Pavel 3:1, Kotva David 0:4, Kovanda Jiří 4:0, body hostů: Krivda František 3:1, Císler Václav 2:2, Bočan Miroslav 2:2, Dědíček Jaroslav 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Horažďovice A - SK Nevid A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 2:1, Buriánek Jan 0:2, Tůma Zdeněk 3:0, Mandák Pavel 3:0, body hostů: Čada Zdeněk 2:1, Nálevka Jaroslav 1:2, Šiška Petr 0:3, Matějka Martin 0:2), TJ Sokol Klabava A - TJ Město Zbiroh A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Josef 3:0, Hájek Milan 1:2, Vild Jan 3:0, Kubík Libor 2:1, body hostů: Kovanda Jiří 1:2, Kotva Pavel 2:1, Kotva David 0:3, Jerling Jaroslav 0:3), ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Bor C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňous Martin 3:0, Hošťálek Josef 1:2, Gregor Martin 1:2, Kalavský Marcel 3:0, body hostů: Císler Václav 2:1, Krivda František 2:1, Dědíček Jaroslav 0:3, Bočan Miroslav 0:3), SK Jiskra Domažlice B - TJ Slavoj Stod B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baštář Ondřej 3:0, Bacík Zdeněk 1:1, Pangrác Jan 3:0, Květon Ondřej 2:1, body hostů: Súkeník Zdeněk 1:2, Rauner Václav 1:2, Hořan Milan 0:3, Škrleta Luboš 0:2), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Horní Bělá A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kunst Petr 4:0, Gábor Filip 0:4, Broch Petr 0:4, Miškovčík Roman 4:0, body hostů: Nechutný Petr st. 2:2, Janda Pavel 2:2, Plic Bohumil 2:2, Švamberg Luboš 2:2), TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Plzeň V. D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoch Ladislav 2:2, Panský Miroslav 1:3, Končal Adam 2:2, Mašek Petr 4:0, body hostů: Reichert Tomáš 3:1, Bek Tomáš 1:3, Auterský Václav 1:3, Pechman Petr 2:2),
8. kolo:
TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Plzeň V. C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Učík Rudolf 1:2, Horáček Jan 0:3, Bočan Miroslav 0:3, Krivda František 3:0, body hostů: Mašek Petr 3:0, Havlíček Stanislav 2:1, Panský Miroslav 1:2, Končal Adam 2:1), ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Plzeň V. D 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaňous Martin 1:1, Hošťálek Josef 1:1, Gregor Martin 0:3, Kalavský Marcel 3:0, WO 4:0, body hostů: Helus Jaroslav 2:2, Reichert Tomáš 2:1, Vladyka Jakub 1:2, WO 0:4), SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Klabava A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baštář Ondřej 3:0, Bacík Zdeněk 3:0, Pangrác Jan 2:1, Květon Ondřej 0:3, body hostů: Toman Josef 0:3, Hájek Milan 2:1, Vild Jan 1:2, Kubík Libor 1:2), TJ Slavoj Stod B - TJ Město Zbiroh A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rauner Václav 2:0, Škrleta Luboš 2:0, Hořan Milan 2:1, Súkeník Zdeněk 2:0, body hostů: Kovanda Jiří 0:3, Kotva Pavel 1:1, Jerling Jaroslav 0:2, Kotva David 0:2), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Horažďovice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kunst Petr 0:3, Šrámek Václav 2:1, Horek Daniel 3:0, Dietl Luboš 4:0, body hostů: Mandák Pavel 2:2, Tůma Zdeněk 0:3, Vojáček Rudolf ml. 1:2, Buriánek Jan 1:2), TJ Sokol Horní Bělá A - SK Nevid A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švamberg Luboš 1:3, Janda Pavel 1:3, Plic Bohumil 3:1, Nechutný Petr st. 2:2, body hostů: Čada Zdeněk 4:0, Nálevka Jaroslav 3:1, Šiška Petr 1:3, Matějka Martin 1:3),
9. kolo:
TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Plzeň V. D 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Učík Rudolf 2:1, Krivda František 0:2, Bočan Miroslav 1:2, Šejba Bohumír 0:3, Horáček Jan 0:1, WO 4:0, body hostů: Helus Jaroslav 2:2, Reichert Tomáš 4:0, Vladyka Jakub 3:1, WO 0:4), ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Plzeň V. C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňous Martin 1:2, Hošťálek Josef 0:3, Gregor Martin 0:3, Kalavský Marcel 2:1, body hostů: Mašek Petr 3:0, Havlíček Stanislav 2:1, Panský Miroslav 2:1, Končal Adam 2:1), SK Jiskra Domažlice B - TJ Město Zbiroh A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žižka Petr 0:1, Hromádko Pavel 2:0, Pangrác Jan 3:0, Baštář Ondřej 2:0, Bacík Zdeněk 1:0, body hostů: Kotva Pavel 1:2, Kotva David 0:2, Jerling Jaroslav 0:2, Kovanda Jiří 0:2), TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Klabava A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rauner Václav 3:0, Škrleta Luboš 2:1, Hořan Milan 0:3, Súkeník Zdeněk 3:1, body hostů: Toman Josef 1:3, Hájek Milan 2:1, Vild Jan 1:2, Kubík Libor 1:2), SKUŘ Plzeň B - SK Nevid A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kunst Petr 1:2, Šrámek Václav 1:1, Horek Daniel 3:0, Dietl Luboš 3:0, body hostů: Čada Zdeněk 2:1, Nálevka Jaroslav 0:3, Matějka Martin 0:3, Šiška Petr 1:1), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Horažďovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švamberg Luboš 3:1, Šípek Josef 0:4, Plic Bohumil 3:1, Nechutný Petr st. 2:2, body hostů: Mandák Pavel 3:1, Tůma Zdeněk 1:3, Vojáček Rudolf ml. 2:2, Buriánek Jan 2:2),
10. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Horažďovice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Petr 3:0, Kmoch Ladislav 2:1, Končal Adam 1:2, Budín David 3:1, body hostů: Tůma Zdeněk 0:4, Mandák Pavel 3:0, Vojáček Rudolf ml. 1:2, Buriánek Jan 0:3), TJ Sokol Plzeň V. D - SK Nevid A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vladyka Jakub 3:1, Auterský Václav 1:2, Bek Tomáš 3:0, Hofman Petr 3:1, body hostů: Čada Zdeněk 2:2, Šiška Petr 0:4, Matějka Martin 0:3, Nálevka Jaroslav 2:1), TJ Sokol Klabava A - SKUŘ Plzeň B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Josef 1:3, Kubík Libor 1:2, Hájek Milan 1:2, Vild Jan 2:2, body hostů: Horek Daniel 3:1, Dietl Luboš 3:1, Šrámek Václav 3:0, Mandík Petr 0:3), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Horní Bělá A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovanda Jiří 0:2, Kotva Pavel 0:2, Jerling Jaroslav 0:2, Kotva David 0:2, body hostů: Nechutný Petr st. 2:0, Janda Pavel 2:0, Plic Bohumil 2:0, Švamberg Luboš 2:0), SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Bor C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bacík Zdeněk 1:1, Žižka Petr 1:0, Pangrác Jan 3:0, Hromádko Pavel 3:0, Baštář Ondřej 1:0, body hostů: Císler Václav 1:2, Krivda František 0:3, Bočan Miroslav 0:2, Dědíček Jaroslav 0:2), TJ Slavoj Stod B - ST DDM Stříbro A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rauner Václav 2:1, Škrleta Luboš 1:2, Hořan Milan 0:2, Súkeník Zdeněk 1:3, Štumpf Michal 0:1, body hostů: Kalavský Marcel 4:0, Vaňous Martin 3:0, Hošťálek Josef 2:1, Gregor Martin 0:3),
11. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Horažďovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říšský Pavel 1:2, Vladyka Jakub 3:0, Hofman Petr 2:1, Bek Tomáš 2:1, body hostů: Mandák Pavel 2:1, Vojáček Rudolf ml. 0:3, Buriánek Jan 1:2, Tůma Zdeněk 1:2), TJ Sokol Plzeň V. C - SK Nevid A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Ladislav 4:0, Havlíček Stanislav 0:3, Končal Adam 1:2, Mašek Petr 4:0, body hostů: Čada Zdeněk 2:2, Nálevka Jaroslav 2:2, Šiška Petr 0:3, Matějka Martin 1:2), TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Horní Bělá A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toman Josef 2:0, Kubík Libor 1:1, Hájek Milan 2:1, Vild Jan 3:0, body hostů: Nechutný Petr st. 2:1, Plic Bohumil 0:3, Švamberg Luboš 0:2, Pešík Radek 0:2), TJ Město Zbiroh A - SKUŘ Plzeň B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovanda Jiří 0:2, Kotva Pavel 0:2, Jerling Jaroslav 0:2, Kotva David 0:2, body hostů: Horek Daniel 2:0, Dietl Luboš 2:0, Miškovčík Roman 2:0, Kunst Petr 2:0), TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Bor C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rauner Václav 3:0, Škrleta Luboš 2:1, Hořan Milan 0:3, Súkeník Zdeněk 3:0, body hostů: Krivda František 1:2, Císler Václav 2:1, Bočan Miroslav 1:2, Dědíček Jaroslav 0:3), SK Jiskra Domažlice B - ST DDM Stříbro A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bacík Zdeněk 1:0, Baštář Ondřej 1:1, Květon Ondřej 2:0, Pangrác Jan 2:0, Žižka Petr 0:1, WO 3:0, body hostů: Vaňous Martin 2:1, Hošťálek Josef 0:3, Gregor Martin 0:2, WO 0:3),
12. kolo:
SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Plzeň V. C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baštář Ondřej 1:2, Bacík Zdeněk 0:3, Pangrác Jan 2:1, Marešová Zdeňka 2:2, body hostů: Mašek Petr 4:0, Budín David 2:1, Kmoch Ladislav 0:3, Končal Adam 2:1), TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Plzeň V. D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Súkeník Zdeněk 1:2, Štumpf Michal 0:2, Škrleta Luboš 0:3, Hořan Milan 1:2, body hostů: Pechman Petr 3:0, Vladyka Jakub 3:0, Hofman Petr 2:1, Vráblík Milan 1:1), TJ Sokol Bor C - SKUŘ Plzeň B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horáček Jan 1:3, Císler Václav 3:1, Bočan Miroslav 1:3, Krivda František 3:1, body hostů: Dietl Luboš 3:1, Mandík Petr 2:2, Kunst Petr 2:2, Horek Daniel 0:2, Šrámek Václav 1:1), ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Horní Bělá A 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hošťálek Josef 1:2, Gregor Martin 1:1, Štěpánek Petr 0:3, Vaňous Martin 2:1, WO 5:0, body hostů: Nechutný Petr st. 2:2, Plic Bohumil 3:1, Švamberg Luboš 2:1, WO 0:5), TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Horažďovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toman Josef 3:0, Hájek Milan 1:1, Vild Jan 2:1, Kubík Libor 2:1, body hostů: Mandák Pavel 1:2, Křesák Vojtěch 2:1, Vojáček Rudolf ml. 0:3, Holeček Karel 0:2), TJ Město Zbiroh A - SK Nevid A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovanda Jiří 0:2, Kotva Pavel 0:2, Jerling Jaroslav 0:2, Kotva David 0:2, body hostů: Čada Zdeněk 2:0, Nálevka Jaroslav 2:0, Matějka Martin 2:0, Šiška Petr 2:0),
13. kolo:
TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Plzeň V. C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konrady Vladimír 0:2, Súkeník Zdeněk 1:1, Škrleta Luboš 1:2, Baksa Karel 0:3, body hostů: Mašek Petr 3:0, Kmoch Ladislav 1:2, Havlíček Stanislav 2:0, Panský Miroslav 2:0), SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Plzeň V. D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hromádko Pavel 1:3, Bacík Zdeněk 1:3, Pangrác Jan 3:1, Marešová Zdeňka 1:1, Baštář Ondřej 1:1, body hostů: Pechman Petr 3:1, Vladyka Jakub 3:1, Hofman Petr 1:3, Vráblík Milan 2:2), ST DDM Stříbro A - SKUŘ Plzeň B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hošťálek Josef 3:1, Gregor Martin 2:2, Štěpánek Petr 1:3, Vaňous Martin 3:1, body hostů: Dietl Luboš 2:2, Horek Daniel 2:2, Mandík Petr 2:2, Kunst Petr 1:3), TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Horní Bělá A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Horáček Jan 0:3, Císler Václav 2:1, Bočan Miroslav 0:3, Krivda František 3:0, WO 5:0, body hostů: Nechutný Petr st. 3:1, Plic Bohumil 2:2, Švamberg Luboš 2:2, WO 0:5), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Horažďovice A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovanda Jiří 0:2, Kotva Pavel 0:2, Jerling Jaroslav 0:2, Kotva David 0:2, body hostů: Mandák Pavel 2:0, Křesák Vojtěch 2:0, Vojáček Rudolf ml. 2:0, Buriánek Martin 2:0), TJ Sokol Klabava A - SK Nevid A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Josef 1:3, Hájek Milan 2:2, Kubík Libor 4:0, Vild Jan 2:2, body hostů: Čada Zdeněk 3:1, Šiška Petr 0:4, Nálevka Jaroslav 2:2, Matějka Martin 2:2),
14. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Klabava A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Ladislav 2:1, Koutník Vojtěch 1:2, Končal Adam 2:1, Mašek Petr 4:0, body hostů: Toman Josef 3:1, Hájek Milan 1:2, Vild Jan 0:3, Šauer David 0:3), TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Město Zbiroh A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vladyka Jakub 3:0, Pechman Petr 2:0, Vráblík Milan 1:2, Havránek Petr 3:0, body hostů: Kovanda Jiří 1:2, Jerling Jaroslav 1:2, Kotva David 0:3, Maier Zdeněk 0:2), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Bor C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 3:0, Buriánek Jan 0:2, Křesák Vojtěch 2:1, Mandák Pavel 3:0, body hostů: Krivda František 1:2, Císler Václav 2:1, Učík Rudolf 0:3, Dědíček Jaroslav 0:2), SK Nevid A - ST DDM Stříbro A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šiška Petr 3:1, Matějka Martin 3:1, Nálevka Jaroslav 1:2, Čada Zdeněk 2:2, body hostů: Vaňous Martin 2:2, Hošťálek Josef 4:0, Gregor Martin 0:4, Brzica Matěj 0:3), SKUŘ Plzeň B - SK Jiskra Domažlice B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horek Daniel 0:4, Miškovčík Roman 4:0, Šrámek Václav 0:3, Dietl Luboš 4:0, body hostů: Gaivas Vasile 2:2, Hromádko Pavel 2:2, Žižka Petr 2:2, Pangrác Jan 1:2), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Slavoj Stod B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šípek Josef 2:2, Plic Bohumil 1:2, Švamberg Luboš 3:0, Nechutný Petr st. 3:1, body hostů: Rauner Václav 2:2, Škrleta Luboš 1:3, Súkeník Zdeněk 2:1, Hořan Milan 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Klabava A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vladyka Jakub 4:0, Hofman Petr 2:2, Vráblík Milan 2:1, Pechman Petr 1:3, body hostů: Toman Josef 1:3, Hájek Milan 2:2, Vild Jan 1:3, Šauer David 2:1), TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Město Zbiroh A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kmoch Ladislav 2:0, Koutník Vojtěch 2:0, Havlíček Stanislav 2:1, Mašek Petr 2:0, body hostů: Maier Zdeněk 0:3, Kotva David 0:2, Jerling Jaroslav 1:1, Kovanda Jiří 0:2), SK Nevid A - TJ Sokol Bor C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šiška Petr 2:1, Matějka Martin 2:1, Nálevka Jaroslav 1:2, Čada Zdeněk 4:0, body hostů: Krivda František 3:1, Císler Václav 0:3, Učík Rudolf 1:2, Dědíček Jaroslav 0:3), TJ Sokol Horažďovice A - ST DDM Stříbro A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 2:1, Buriánek Jan 1:2, Křesák Vojtěch 2:1, Mandák Pavel 3:0, body hostů: Vaňous Martin 3:0, Hošťálek Josef 1:2, Gregor Martin 0:3, Brzica Matěj 0:3), TJ Sokol Horní Bělá A - SK Jiskra Domažlice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šípek Josef 2:1, Plic Bohumil 2:1, Švamberg Luboš 2:1, Nechutný Petr st. 3:1, body hostů: Hromádko Pavel 1:3, Pangrác Jan 3:0, Žižka Petr 0:3, Gaivas Vasile 0:3), SKUŘ Plzeň B - TJ Slavoj Stod B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrámek Václav 1:1, Kunst Petr 2:2, Mandík Petr 3:1, Dietl Luboš 2:2, Sýkora Hynek 1:1, body hostů: Súkeník Zdeněk 3:1, Rauner Václav 2:2, Škrleta Luboš 1:3, Hořan Milan 1:3),
16. kolo:
SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horek Daniel 3:1, Kunst Petr 0:2, Mandík Petr 2:2, Dietl Luboš 2:2, Šrámek Václav 1:1, body hostů: Mašek Petr 3:1, Budín David 4:0, Havlíček Stanislav 0:4, Kmoch Ladislav 1:3), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Plzeň V. D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Pavel 2:2, Plic Bohumil 1:3, Švamberg Luboš 1:3, Nechutný Petr st. 3:1, body hostů: Pechman Petr 1:3, Reichert Tomáš 4:0, Vladyka Jakub 1:3, Hofman Petr 3:1), SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Horažďovice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bacík Zdeněk 2:1, Hromádko Pavel 1:2, Pangrác Jan 2:1, Baštář Ondřej 3:1, body hostů: Mandák Pavel 3:1, Křesák Vojtěch 0:3, Vojáček Rudolf ml. 1:2, Buriánek Jan 1:2), TJ Slavoj Stod B - SK Nevid A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořan Milan 1:2, Škrleta Luboš 3:0, Súkeník Zdeněk 2:1, Rauner Václav 3:0, body hostů: Čada Zdeněk 2:1, Nálevka Jaroslav 0:3, Matějka Martin 1:2, Šiška Petr 0:3), TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Klabava A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Učík Rudolf 0:3, Dědíček Jaroslav 1:1, Bočan Miroslav 0:3, Krivda František 2:1, body hostů: Toman Josef 2:1, Hájek Milan 3:0, Kubík Libor 2:1, Vild Jan 1:1), ST DDM Stříbro A - TJ Město Zbiroh A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňous Martin 2:0, Hošťálek Josef 2:0, Gregor Martin 2:0, Kalavský Marcel 2:0, body hostů: Kovanda Jiří 0:2, Kotva Pavel 0:2, Jerling Jaroslav 0:2, Kotva David 0:2),
17. kolo:
TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Plzeň V. C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Pavel 3:1, Plic Bohumil 2:2, Švamberg Luboš 1:2, Nechutný Petr st. 3:1, body hostů: Mašek Petr 3:1, Kmoch Ladislav 3:1, Havlíček Stanislav 0:4, Koutník Vojtěch 0:3), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horek Daniel 3:1, Kunst Petr 0:2, Mandík Petr 4:0, Dietl Luboš 1:3, Šrámek Václav 0:2, body hostů: Reichert Tomáš 3:1, Bek Tomáš 2:2, Hofman Petr 1:3, Vladyka Jakub 2:2), TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Horažďovice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořan Milan 0:4, Škrleta Luboš 2:2, Súkeník Zdeněk 2:1, Rauner Václav 2:2, body hostů: Mandák Pavel 3:1, Křesák Vojtěch 1:3, Buriánek Jan 2:2, Vojáček Rudolf ml. 3:0), SK Jiskra Domažlice B - SK Nevid A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bacík Zdeněk 1:3, Hromádko Pavel 1:3, Pangrác Jan 3:1, Baštář Ondřej 3:1, body hostů: Čada Zdeněk 2:2, Matějka Martin 0:4, Nálevka Jaroslav 4:0, Šiška Petr 2:2), ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Klabava A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňous Martin 1:2, Hošťálek Josef 0:3, Gregor Martin 1:2, Kalavský Marcel 1:2, body hostů: Toman Josef 2:1, Hájek Milan 2:1, Kubík Libor 3:0, Vild Jan 2:1), TJ Sokol Bor C - TJ Město Zbiroh A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědíček Jaroslav 0:3, Krivda František 2:1, Horáček Jan 0:3, Bočan Miroslav 2:2, body hostů: Kovanda Jiří 3:1, Kotva Pavel 2:1, Jerling Jaroslav 3:0, Kotva David 1:2),
18. kolo:
SK Nevid A - TJ Sokol Horažďovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čada Zdeněk 2:2, Nálevka Jaroslav 2:2, Matějka Martin 2:2, Šiška Petr 2:2, body hostů: Mandák Pavel 4:0, Vojáček Rudolf ml. 2:2, Buriánek Jan 2:2, Buriánek Martin 0:4), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Klabava A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotva David 0:2, Kotva Pavel 0:2, Kovanda Jiří 0:3, Jerling Jaroslav 0:2, body hostů: Toman Josef 3:0, Hájek Milan 2:0, Kubík Libor 2:0, Vild Jan 2:0), TJ Sokol Bor C - ST DDM Stříbro A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Učík Rudolf 0:3, Císler Václav 1:1, Bočan Miroslav 0:1, Krivda František 2:1, Krivda Daniel 0:2, body hostů: Kalavský Marcel 3:0, Hošťálek Josef 1:2, Gregor Martin 2:1, Adam Ondřej 2:0), TJ Slavoj Stod B - SK Jiskra Domažlice B 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hořan Milan 1:2, Škrleta Luboš 1:1, Rauner Václav 2:1, Súkeník Zdeněk 1:1, WO 5:0, body hostů: Žižka Petr 2:2, Gaivas Vasile 2:1, Baštář Ondřej 1:2, WO 0:5), TJ Sokol Horní Bělá A - SKUŘ Plzeň B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šípek Josef 2:2, Janda Pavel 1:3, Plic Bohumil 2:2, Nechutný Petr st. 2:2, body hostů: Mandík Petr 3:1, Dietl Luboš 3:1, Horek Daniel 2:2, Šrámek Václav 1:3), TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Plzeň V. C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Auterský Václav 1:3, Bek Tomáš 1:3, Reichert Tomáš 3:1, Pechman Petr 2:2, body hostů: Mašek Petr 4:0, Kmoch Ladislav 2:2, Končal Adam 2:2, Panský Miroslav 0:2, Havlíček Stanislav 1:1),
19. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Bor C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Končal Adam 2:0, Panský Miroslav 2:0, Havlíček Stanislav 2:0, Kmoch Ladislav 2:0, body hostů: Učík Rudolf 0:2, Horáček Jan 0:2, Šejba Bohumír 0:2, Dědíček Jaroslav 0:2), TJ Sokol Plzeň V. D - ST DDM Stříbro A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Petr 2:1, Bek Tomáš 2:1, Pechman Petr 2:1, Reichert Tomáš 3:0, body hostů: Kalavský Marcel 3:0, Vaňous Martin 0:3, Hošťálek Josef 0:3, Gregor Martin 0:3), TJ Sokol Klabava A - SK Jiskra Domažlice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Josef 2:2, Hájek Milan 3:0, Kubík Libor 2:1, Vild Jan 2:2, body hostů: Bacík Zdeněk 2:2, Žižka Petr 2:2, Hromádko Pavel 1:2, Gaivas Vasile 0:3), TJ Město Zbiroh A - TJ Slavoj Stod B 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jerling Jaroslav 0:3, Kotva Pavel 0:3, Kovanda Jiří 3:0, Kotva David 0:3, WO 4:0, body hostů: Rauner Václav 3:1, Škrleta Luboš 3:1, Súkeník Zdeněk 3:1, WO 0:4), TJ Sokol Horažďovice A - SKUŘ Plzeň B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buriánek Jan 1:2, Buriánek Martin 1:2, Křesák Vojtěch 3:0, Mandák Pavel 3:0, body hostů: Dietl Luboš 2:1, Mandík Petr 1:2, Horek Daniel 1:2, Gábor Filip 0:3), SK Nevid A - TJ Sokol Horní Bělá A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Martin 2:2, Nálevka Jaroslav 2:2, Šiška Petr 2:2, Čada Zdeněk 2:2, body hostů: Švamberg Luboš 2:2, Janda Pavel 2:2, Plic Bohumil 2:2, Nechutný Petr st. 2:2),
20. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Bor C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hofman Petr 2:0, Bek Tomáš 1:1, Helus Jaroslav 3:0, Reichert Tomáš 3:0, WO 0:1, body hostů: Učík Rudolf 1:2, Horáček Jan 0:3, Šejba Bohumír 0:2, Dědíček Jaroslav 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Plzeň V. C - ST DDM Stříbro A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Končal Adam 3:0, Panský Miroslav 3:0, Havlíček Stanislav 2:1, Kmoch Ladislav 1:2, body hostů: Hošťálek Josef 0:3, Gregor Martin 1:2, Adam Ondřej 1:2, Mácová Martina 1:2), TJ Město Zbiroh A - SK Jiskra Domažlice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerling Jaroslav 2:2, Kotva Pavel 3:1, Kovanda Jiří 3:1, Kotva David 1:3, body hostů: Žižka Petr 3:1, Bacík Zdeněk 3:1, Hromádko Pavel 1:3, Gaivas Vasile 0:4), TJ Sokol Klabava A - TJ Slavoj Stod B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Josef 2:2, Kubík Libor 2:2, Vild Jan 2:2, Hájek Milan 3:1, body hostů: Súkeník Zdeněk 1:3, Škrleta Luboš 2:2, Rauner Václav 3:1, Hořan Milan 1:3), SK Nevid A - SKUŘ Plzeň B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Martin 3:1, Nálevka Jaroslav 2:1, Šiška Petr 1:2, Čada Zdeněk 3:1, body hostů: Dietl Luboš 3:1, Horek Daniel 1:3, Mandík Petr 1:2, Gábor Filip 0:3), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Horní Bělá A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buriánek Jan 2:2, Buriánek Martin 0:4, Vojáček Rudolf ml. 2:2, Mandák Pavel 4:0, body hostů: Nechutný Petr st. 2:2, Janda Pavel 2:2, Plic Bohumil 2:2, Švamberg Luboš 2:2),
21. kolo:
TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Plzeň V. C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 1:2, Buriánek Jan 0:2, Křesák Vojtěch 0:3, Mandák Pavel 2:1, body hostů: Mašek Petr 3:0, Kmoch Ladislav 2:1, Končal Adam 2:1, Panský Miroslav 1:1), SK Nevid A - TJ Sokol Plzeň V. D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šiška Petr 1:3, Matějka Martin 2:2, Nálevka Jaroslav 3:1, Čada Zdeněk 3:1, body hostů: Reichert Tomáš 4:0, Pechman Petr 2:2, Bek Tomáš 1:3, Vráblík Milan 0:4), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Klabava A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kunst Petr 3:1, Horek Daniel 0:4, Šrámek Václav 3:0, Mandík Petr 1:3, body hostů: Toman Josef 2:2, Kubík Libor 2:2, Vild Jan 3:1, Šauer David 1:2), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Město Zbiroh A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Pavel 3:0, Plic Bohumil 3:0, Švamberg Luboš 0:3, Nechutný Petr st. 3:1, body hostů: Kotva David 1:3, Kotva Pavel 1:2, Kovanda Jiří 1:2, Jerling Jaroslav 1:2), TJ Sokol Bor C - SK Jiskra Domažlice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Učík Rudolf 1:1, Dědíček Jaroslav 1:3, Císler Václav 2:1, Krivda František 4:0, Bočan Miroslav 1:1, body hostů: Pangrác Jan 3:1, Hromádko Pavel 1:3, Žižka Petr 1:3, Gaivas Vasile 1:2), ST DDM Stříbro A - TJ Slavoj Stod B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňous Martin 2:0, Hošťálek Josef 1:1, Gregor Martin 3:0, Kalavský Marcel 3:0, body hostů: Rauner Václav 1:2, Súkeník Zdeněk 0:3, Hořan Milan 0:2, Škrleta Luboš 0:2),
22. kolo:
TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Plzeň V. D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 2:1, Holeček Karel 0:3, Buriánek Jan 2:1, Mandák Pavel 4:0, body hostů: Reichert Tomáš 3:1, Helus Jaroslav 1:2, Bek Tomáš 0:3, Vráblík Milan 1:2), SK Nevid A - TJ Sokol Plzeň V. C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matějka Martin 2:2, Šiška Petr 1:3, Nálevka Jaroslav 2:2, Čada Zdeněk 3:1, body hostů: Mašek Petr 3:1, Končal Adam 2:2, Panský Miroslav 2:2, Havlíček Stanislav 0:2, Kmoch Ladislav 1:1), TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Klabava A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plic Bohumil 0:4, Janda Pavel 2:2, Švamberg Luboš 2:2, Nechutný Petr st. 2:2, body hostů: Kubík Libor 3:1, Toman Josef 3:1, Vild Jan 1:3, Šauer David 3:1), SKUŘ Plzeň B - TJ Město Zbiroh A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kunst Petr 3:0, Mandík Petr 3:0, Šrámek Václav 1:2, Horek Daniel 1:2, body hostů: Kovanda Jiří 0:3, Kotva Pavel 2:1, Jerling Jaroslav 2:1, Kotva David 0:3), TJ Sokol Bor C - TJ Slavoj Stod B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Učík Rudolf 1:1, Dědíček Jaroslav 1:3, Císler Václav 2:2, Krivda František 4:0, Bočan Miroslav 1:1, body hostů: Súkeník Zdeněk 3:1, Škrleta Luboš 2:2, Rauner Václav 2:2, Hořan Milan 0:4), ST DDM Stříbro A - SK Jiskra Domažlice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňous Martin 3:0, Hošťálek Josef 2:1, Gregor Martin 1:2, Kalavský Marcel 3:0, body hostů: Pangrác Jan 2:1, Žižka Petr 0:3, Hromádko Pavel 1:2, Gaivas Vasile 0:3),
Krajská soutěž 2.třídy, sk. A
1. kolo:
TJ Union Plzeň C - TJ Union Plzeň D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korecký Filip 4:0, Sedláček Jan st. 2:1, Boháč Jaroslav 0:3, Anetta Jan 2:2, body hostů: Grus Matěj 2:2, Pachner Jan 2:2, Závora Adam 2:1, Šebková Kristýna 0:3), KST Klatovy B - TJ Sokol Plzeň V. E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sladký Antonín 2:0, Reiser Miroslav 1:1, Kollros Roman 2:1, Nováček Karel 3:0, body hostů: Hofman Petr 0:3, Helus Jaroslav 1:2, Vladyka Jakub 1:1, Kasal Jaromír 0:2), KST Klatovy C - Sokol Nová Hospoda A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netrval Jan 1:1, Šlehofer Stanislav 0:2, Hnojský Jakub 0:2, Tománek Matyáš 0:3, Kurc Vojtěch 0:1, body hostů: Čákora Ladislav 2:1, Boura Lukáš 3:0, Mlčoch Jan 2:0, Trnka Josef 2:0), SK Rokycany A - TJ Sokol Nezvěstice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Straka Michal 1:3, Sýkora František 4:0, Wohlmuth Lukáš 2:2, Soukup Lukáš 2:2, body hostů: Hach Václav 2:2, Šilhánek Martin 2:2, Hodek Martin 2:2, Havlíček Václav 1:3), TJ Sokol Těně A - SK Kornatice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajdl Roman 1:3, Dvořák Jaroslav 2:1, Poch Petr 0:3, Dobrý Václav 2:2, body hostů: Lopata Vladimír 2:2, Babický Josef 3:1, Vyskočil Marek 3:0, Vyskočil Martin 1:2), TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Kožlany A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cach Jaroslav 1:0, Klíma Tomáš 2:0, Klíma Jan 2:0, Soukup Miloš 1:0, WO 3:0, body hostů: Konopásek Milan 0:2, Kubát Jiří 0:2, Sixta Jan 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Osek A - TJ Trnová A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zoubele Slavomír 0:3, Lepeška Jaroslav 0:2, Zoubele Slavomír ml. 0:3, Sloup Pavel 2:1, body hostů: Růžek Václav 3:0, Hadrava Jaroslav ml. 3:0, Vachovec Milan 2:1, Barchanski Pavel 1:1),
2. kolo:
KST Klatovy B - Sokol Nová Hospoda A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sladký Antonín 4:0, Reiser Miroslav 2:1, Kollros Roman 1:2, Nováček Karel 2:2, body hostů: Čákora Ladislav 3:1, Boura Lukáš 1:3, Mlčoch Jan 1:2, Trnka Josef 0:3), KST Klatovy C - TJ Sokol Plzeň V. E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netrval Jan 1:2, Kurc Vojtěch 0:3, Tománek Matyáš 0:2, Šlehofer Stanislav 1:2, Hnojský Jakub 1:0, body hostů: Vladyka Jakub 2:1, Helus Jaroslav 3:0, Kasal Jaromír 1:2, Hofman Petr 3:0), TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Nezvěstice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajdl Roman 2:2, Dvořák Jaroslav 2:2, Poch Petr 1:1, Dobrý Václav 2:2, Tomášek Martin 1:1, body hostů: Hach Václav 4:0, Šilhánek Martin 4:0, Havlíček Václav 0:4, Česal Luděk 0:4), SK Rokycany A - SK Kornatice A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Soukup Lukáš 1:1, Hron Richard ml. 0:2, Nímanský Jaroslav 0:3, WO 0:3, body hostů: Vyskočil Martin 2:1, Vyskočil Marek 2:0, Babický Josef 1:0, Lopata Vladimír 1:0, WO 3:0), TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Trnová A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cach Jaroslav 3:1, Klíma Tomáš 0:4, Klíma Jan 1:3, Soukup Miloš 4:0, body hostů: Růžek Václav 3:1, Hadrava Jaroslav ml. 2:2, Barchanski Pavel 1:3, Vachovec Milan 2:2), TJ Sokol Osek A - TJ Kožlany A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zoubele Slavomír 2:2, Lepeška Jaroslav 2:2, Zoubele Slavomír ml. 3:0, Sloup Pavel 2:2, body hostů: Šapovalov Jiří 3:1, Vojáček Rudolf 2:2, Hoffman Robert 1:3, Nedbalová Květa 0:3),
3. kolo:
TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Sokol Osek A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cach Jaroslav 3:0, Klíma Tomáš 1:2, Klíma Jan 2:1, Soukup Miloš 3:1, body hostů: Zoubele Slavomír ml. 1:3, Sloup Pavel 1:2, Lepeška Jaroslav 0:3, Zoubele Slavomír 2:1), TJ Kožlany A - SK Rokycany A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoffman Robert 1:3, Vojáček Rudolf 1:3, Sebránek Jaroslav 1:2, Šapovalov Jiří 3:1, body hostů: Enžl Vlastimil 3:1, Sýkora František 3:1, Wohlmuth Lukáš 3:1, Soukup Lukáš 0:3), TJ Trnová A - TJ Sokol Těně A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vachovec Milan 0:2, Glazar František 3:1, Hadrava Jaroslav ml. 1:2, Růžek Václav 3:1, Barchanski Pavel 2:0, body hostů: Dobrý Václav 3:1, Dvořák Jaroslav 2:2, Krajdl Roman 0:4, Poch Petr 1:2), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Sokol Nezvěstice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Petr 3:1, Havránek Petr 1:3, Vráblík Milan 0:3, Helus Jaroslav 2:2, body hostů: Hach Václav 2:2, Šilhánek Martin 3:1, Hodek Martin 3:1, Havlíček Václav 1:2), Sokol Nová Hospoda A - SK Kornatice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boura Lukáš 1:2, Trnka Josef 2:1, Mlčoch Jan 3:0, Čákora Ladislav 2:2, WO 1:0, body hostů: Vyskočil Marek 1:3, Babický Josef 2:1, Lopata Vladimír 2:1, Tuček Aleš 0:3, WO 0:1), TJ Union Plzeň D - KST Klatovy B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pachner Jan 0:2, Grus Matěj 0:2, Kovář Martin 0:2, Závora Adam 0:2, body hostů: Sladký Antonín 2:0, Reiser Miroslav 2:0, Kollros Roman 2:0, Nedoma Lukáš 2:0), TJ Union Plzeň C - KST Klatovy C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Anetta Jan 2:1, Sedláček Jan st. 2:1, Boháč Jaroslav 2:1, Korecký Filip 2:1, body hostů: Netrval Jan 0:3, Kurc Vojtěch 3:0, Hnojský Jakub 0:3, Šlehofer Stanislav 1:2),
4. kolo:
TJ Trnová A - SK Rokycany A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vachovec Milan 1:1, Hadrava Jaroslav ml. 1:2, Glazar František 3:0, Růžek Václav 3:1, Barchanski Pavel 1:1, body hostů: Enžl Vlastimil 0:4, Sýkora František 1:3, Wohlmuth Lukáš 2:1, Soukup Lukáš 2:1), TJ Kožlany A - TJ Sokol Těně A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Rudolf 1:2, Sebránek Jaroslav 1:1, Hoffman Robert 2:0, Šapovalov Jiří 3:0, WO 2:0, body hostů: Dobrý Václav 1:1, Dvořák Jaroslav 0:3, Krajdl Roman 1:2, Poch Petr 1:1, WO 0:2), TJ Sokol Plzeň V. E - SK Kornatice A 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vladyka Jakub 1:0, Havránek Petr 1:1, Helus Jaroslav 1:1, WO 7:0, body hostů: Vyskočil Marek 0:2, Lopata Vladimír 2:0, Tuček Aleš 0:1, WO 0:7), Sokol Nová Hospoda A - TJ Sokol Nezvěstice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boura Lukáš 2:1, Trnka Josef 2:0, Mlčoch Jan 2:1, Čákora Ladislav 2:0, WO 0:1, body hostů: Rous Ondřej 1:2, Hodek Martin 0:2, Mařík Karel 0:3, Česal Luděk 1:1, WO 1:0), TJ Union Plzeň D - KST Klatovy C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháček Radek 3:0, Pachner Jan 2:0, Grus Matěj 0:3, Závora Adam 3:0, body hostů: Kurc Vojtěch 1:2, Šlehofer Stanislav 1:2, Netrval Jan 1:2, Hnojský Jakub 0:2), TJ Union Plzeň C - KST Klatovy B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anetta Jan 2:1, Sedláček Jan st. 3:0, Boháč Jaroslav 2:1, Korecký Filip 2:1, body hostů: Sladký Antonín 0:3, Reiser Miroslav 1:2, Kollros Roman 1:2, Nedoma Lukáš 1:2),
5. kolo:
KST Klatovy B - KST Klatovy C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kollros Roman 2:1, Sladký Antonín 3:0, Reiser Miroslav 0:1, Nedoma Lukáš 3:1, Javorský David 1:1, body hostů: Hnojská Andrea 0:3, Šlehofer Stanislav 2:1, Kurc Vojtěch 2:1, Tománek Matyáš 0:3, Hnojský Jakub 0:1), TJ Union Plzeň D - TJ Sokol Nezvěstice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pachner Jan 1:3, Grus Matěj 2:1, Kovář Martin 0:3, Závora Adam 2:2, body hostů: Hach Václav 4:0, Šilhánek Martin 2:2, Hodek Martin 3:0, Havlíček Václav 0:3), TJ Union Plzeň C - SK Kornatice A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Anetta Jan 2:0, Sedláček Jan st. 2:0, Boháč Jaroslav 1:2, Korecký Filip 1:1, WO 3:0, body hostů: Lopata Vladimír 1:2, Vyskočil Marek 1:2, Vyskočil Martin 1:2, WO 0:3), TJ Kožlany A - TJ Sokol Plzeň V. E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sebránek Jaroslav 2:0, Vojáček Rudolf 0:2, Šapovalov Jiří 2:0, Hoffman Robert 2:0, WO 3:0, body hostů: Helus Jaroslav 1:2, Hofman Petr 1:2, Koutník Vojtěch 0:2, WO 0:3), TJ Trnová A - Sokol Nová Hospoda A 3:10 (body domácích: Hadrava Jaroslav ml. 1:2, Vachovec Milan 0:3, Barchanski Pavel 1:2, WO 1:3, body hostů: Čákora Ladislav 2:0, Mlčoch Jan 3:0, Trnka Josef 0:2, Boura Lukáš 2:0, WO 3:1), SK Rokycany A - TJ Sokol Starý Plzenec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Lukáš 1:3, Sýkora František 3:1, Enžl Vlastimil 2:2, Košek Michal 3:1, body hostů: Soukup Miloš 4:0, Cach Jaroslav 2:2, Klíma Tomáš 0:4, Klíma Jan 1:3), TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Osek A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krajdl Roman 2:1, Dvořák Jaroslav 1:1, Poch Petr 2:1, Dobrý Václav 3:0, body hostů: Zoubele Slavomír ml. 1:2, Sloup Pavel 0:3, Lepeška Jaroslav 1:2, Zoubele Slavomír 1:1),
6. kolo:
TJ Union Plzeň C - TJ Sokol Nezvěstice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anetta Jan 2:2, Sedláček Jan st. 3:1, Boháč Jaroslav 0:3, Korecký Filip 2:2, Čížková Alena 1:0, body hostů: Hach Václav 4:0, Šilhánek Martin 2:2, Hodek Martin 2:2, Havlíček Václav 0:4), TJ Union Plzeň D - SK Kornatice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pachner Jan 1:2, Grus Matěj 0:2, Kovář Martin 0:3, Závora Adam 2:1, body hostů: Lopata Vladimír 3:0, Babický Josef 3:0, Vyskočil Marek 2:1, Vyskočil Martin 0:2), TJ Kožlany A - Sokol Nová Hospoda A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sebránek Jaroslav 2:1, Vojáček Rudolf 0:3, Hoffman Robert 0:3, Šapovalov Jiří 2:1, body hostů: Čákora Ladislav 2:1, Mlčoch Jan 2:1, Trnka Josef 2:1, Boura Lukáš 2:1), TJ Trnová A - TJ Sokol Plzeň V. E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hadrava Jaroslav ml. 0:2, Barchanski Pavel 1:1, Kriegerbeck Karel 0:3, Vachovec Milan 1:2, body hostů: Hofman Petr 3:0, Helus Jaroslav 2:1, Koutník Vojtěch 1:1, Vráblík Milan 2:0), TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Starý Plzenec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajdl Roman 2:2, Poch Petr 1:3, Dvořák Jaroslav 3:1, Dobrý Václav 3:1, body hostů: Soukup Miloš 4:0, Cach Jaroslav 1:3, Klíma Jan 0:4, Klíma Tomáš 2:2), SK Rokycany A - TJ Sokol Osek A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Lukáš 2:2, Sýkora František 3:0, Enžl Vlastimil 1:2, Košek Michal 3:1, body hostů: Zoubele Slavomír ml. 2:2, Sloup Pavel 0:4, Lepeška Jaroslav 1:2, Zoubele Slavomír 2:1),
7. kolo:
SK Rokycany A - TJ Sokol Těně A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora František 2:0, Enžl Vlastimil 1:1, Košek Michal 3:0, Wohlmuth Lukáš 3:0, body hostů: Dobrý Václav 0:3, Dvořák Jaroslav 1:2, Krajdl Roman 0:2, Poch Petr 0:2), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Sokol Starý Plzenec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helus Jaroslav 2:2, Vladyka Jakub 3:1, Koutník Vojtěch 2:2, Auterský Václav 2:2, body hostů: Soukup Miloš 3:1, Cach Jaroslav 4:0, Klíma Jan 0:4, Klíma Tomáš 0:4), Sokol Nová Hospoda A - TJ Sokol Osek A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boura Lukáš 2:1, Mlčoch Jan 3:0, Trnka Josef 1:2, Čákora Ladislav 3:0, body hostů: Zoubele Slavomír ml. 2:1, Sloup Pavel 0:3, Lepeška Jaroslav 1:2, Zoubele Slavomír 0:3), TJ Kožlany A - TJ Union Plzeň D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sebránek Jaroslav 3:0, Vojáček Rudolf 1:1, Hoffman Robert 2:1, Šapovalov Jiří 3:0, body hostů: Pachner Jan 1:2, Kovář Martin 0:3, Grus Matěj 1:2, Závora Adam 0:2), TJ Trnová A - TJ Union Plzeň C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barchanski Pavel 2:1, Vachovec Milan 1:2, Hadrava Jaroslav ml. 3:0, Glazar František 3:0, body hostů: Anetta Jan 2:1, Korecký Filip 1:2, Boháč Jaroslav 0:3, Lorencová Lucie 0:3), TJ Sokol Nezvěstice A - KST Klatovy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hach Václav 2:2, Šilhánek Martin 4:0, Hodek Martin 2:2, Havlíček Václav 0:4, body hostů: Kollros Roman 2:2, Nováček Karel 2:2, Sladký Antonín 2:2, Reiser Miroslav 2:2), SK Kornatice A - KST Klatovy C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lopata Vladimír 2:0, Vyskočil Martin 1:1, Vyskočil Marek 3:0, Babický Josef 3:0, body hostů: Kurc Vojtěch 1:2, Šlehofer Stanislav 0:3, Tománek Matyáš 0:2, Hnojský Jakub 0:2),
8. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Sokol Osek A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Petr 3:0, Helus Jaroslav 2:1, Havránek Petr 0:2, Vráblík Milan 2:1, Koutník Vojtěch 1:0, body hostů: Zoubele Slavomír ml. 0:3, Lepeška Jaroslav 2:1, Sloup Pavel 1:2, Zoubele Slavomír 1:2), Sokol Nová Hospoda A - TJ Sokol Starý Plzenec A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boura Lukáš 3:1, Mlčoch Jan 1:2, Trnka Josef 1:2, Čákora Ladislav 4:0, body hostů: Soukup Miloš 3:1, Cach Jaroslav 1:3, Klíma Jan 0:3, Klíma Tomáš 1:2), TJ Trnová A - TJ Union Plzeň D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vachovec Milan 2:1, Barchanski Pavel 0:2, Hadrava Jaroslav ml. 3:0, Glazar František 3:0, body hostů: Pachner Jan 2:1, Grus Matěj 1:2, Závora Adam 0:3, Kovář Martin 0:2), TJ Kožlany A - TJ Union Plzeň C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sebránek Jaroslav 2:1, Hoffman Robert 1:2, Vojáček Rudolf 1:2, Šapovalov Jiří 4:0, body hostů: Anetta Jan 2:2, Korecký Filip 2:1, Boháč Jaroslav 1:2, Lorencová Lucie 0:3), SK Kornatice A - KST Klatovy B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lopata Vladimír 3:1, Vyskočil Martin 1:2, Vyskočil Marek 3:0, Babický Josef 2:2, body hostů: Kollros Roman 3:1, Nováček Karel 0:4, Sladký Antonín 0:3, Reiser Miroslav 2:1), TJ Sokol Nezvěstice A - KST Klatovy C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hach Václav 2:1, Šilhánek Martin 3:0, Hodek Martin 2:1, Havlíček Václav 1:3, body hostů: Šlehofer Stanislav 0:4, Kurc Vojtěch 2:1, Tománek Matyáš 1:2, Hnojský Jakub 2:1),
9. kolo:
TJ Sokol Nezvěstice A - SK Kornatice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hodek Martin 4:0, Hach Jaroslav 1:3, Česal Luděk 1:3, Havlíček Václav 1:3, body hostů: Lopata Vladimír 3:1, Vyskočil Marek 3:1, Babický Josef 3:1, Tuček Aleš 0:4), TJ Kožlany A - KST Klatovy B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hoffman Robert 0:1, Vojáček Rudolf 0:2, Šapovalov Jiří 1:0, WO 0:6, body hostů: Sladký Antonín 2:0, Reiser Miroslav 1:0, Javorský David 0:1, WO 6:0), TJ Trnová A - KST Klatovy C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vachovec Milan 2:2, Barchanski Pavel 2:1, Hadrava Jaroslav ml. 2:1, Glazar František 2:2, body hostů: Kurc Vojtěch 2:2, Netrval Jan 2:2, Hnojský Jakub 2:1, Tománek Matyáš 0:3), TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Union Plzeň D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cach Jaroslav 1:2, Klíma Tomáš 0:2, Klíma Jan 0:3, Soukup Miloš 2:1, body hostů: Macháček Radek 3:0, Legát Petr 3:0, Pachner Jan 2:1, Závora Adam 0:2), TJ Sokol Osek A - TJ Union Plzeň C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zoubele Slavomír 0:3, Lepeška Jaroslav 2:1, Zoubele Slavomír ml. 1:2, Sloup Pavel 1:3, body hostů: Sochor Miroslav 4:0, Anetta Jan 0:3, Korecký Filip 3:0, Boháč Jaroslav 2:1), SK Rokycany A - TJ Sokol Plzeň V. E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Filip Michal 0:2, Soukup Lukáš 0:2, Wohlmuth Lukáš 0:3, Sýkora František 2:1, body hostů: Auterský Václav 3:0, Hofman Petr 3:0, Helus Jaroslav 1:1, Vladyka Jakub 1:1), TJ Sokol Těně A - Sokol Nová Hospoda A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krajdl Roman 0:2, Tomášek Pavel st. 0:2, Poch Petr 0:3, Dobrý Václav 1:1, body hostů: Čákora Ladislav 3:0, Boura Lukáš 2:0, Mlčoch Jan 2:0, Trnka Josef 1:1),
10. kolo:
TJ Kožlany A - KST Klatovy C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sebránek Jaroslav 3:0, Vojáček Rudolf 1:1, Hoffman Jindřich 2:1, Šapovalov Jiří 3:0, body hostů: Netrval Jan 1:2, Hnojský Jakub 0:3, Kurc Vojtěch 1:2, Tománek Matyáš 0:2), TJ Trnová A - KST Klatovy B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadrava Jaroslav ml. 3:1, Glazar František 2:2, Růžek Václav 3:0, Barchanski Pavel 1:1, Vachovec Milan 0:2, body hostů: Sladký Antonín 2:2, Reiser Miroslav 2:2, Kollros Roman 2:2, Javorský David 0:3), TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Union Plzeň C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cach Jaroslav 3:1, Klíma Tomáš 1:2, Klíma Jan 2:1, Soukup Miloš 3:1, body hostů: Sochor Miroslav 4:0, Anetta Jan 1:3, Korecký Filip 0:3, Čížková Alena 0:3), TJ Sokol Osek A - TJ Union Plzeň D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zoubele Slavomír 1:1, Lepeška Jaroslav 0:2, Zoubele Slavomír ml. 0:3, Sloup Pavel 1:2, body hostů: Macháček Radek 3:0, Legát Petr 3:0, Pachner Jan 2:0, Závora Adam 0:2), SK Rokycany A - Sokol Nová Hospoda A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Jaroslav 0:3, Filip Michal 0:2, Soukup Lukáš 1:2, Sýkora František 2:1, body hostů: Čákora Ladislav 3:0, Boura Lukáš 3:0, Mlčoch Jan 1:2, Trnka Josef 1:1), TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Plzeň V. E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajdl Roman 0:3, Dvořák Jaroslav 1:2, Poch Petr 1:2, Dobrý Václav 2:2, body hostů: Hofman Petr 4:0, Helus Jaroslav 0:3, Vladyka Jakub 3:0, Koutník Vojtěch 2:1),
11. kolo:
Sokol Nová Hospoda A - TJ Sokol Plzeň V. E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boura Lukáš 3:0, Mlčoch Jan 3:0, Trnka Josef 1:2, Čákora Ladislav 2:1, body hostů: Hofman Petr 0:3, Auterský Václav 1:2, Koutník Vojtěch 2:1, Havránek Petr 0:3), TJ Union Plzeň D - SK Rokycany A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grus Matěj 2:2, Kovář Martin 0:4, Lanči Jakub 0:3, Pachner Jan 4:0, body hostů: Košek Michal 3:1, Sýkora František 3:1, Soukup Lukáš 2:2, Filip Michal 1:2), TJ Union Plzeň C - TJ Sokol Těně A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Anetta Jan 1:3, Sedláček Jan st. 4:0, Boháč Jaroslav 1:3, Korecký Filip 3:1, body hostů: Dvořák Jaroslav 2:2, Poch Petr 3:1, Krajdl Roman 1:3, Tomášek Martin 1:3), KST Klatovy B - TJ Sokol Starý Plzenec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sladký Antonín 2:2, Reiser Miroslav 3:1, Kollros Roman 2:1, Nedoma Lukáš 2:2, body hostů: Soukup Miloš 4:0, Cach Jaroslav 2:2, Klíma Tomáš 0:4, Klíma Jan 0:3), KST Klatovy C - TJ Sokol Osek A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kurc Vojtěch 2:2, Netrval Jan 2:1, Tománek Matyáš 0:1, Hnojský Jakub 2:2, Šlehofer Stanislav 0:2, body hostů: Zoubele Slavomír ml. 3:1, Zoubele Slavomír 3:1, Sloup Pavel 1:2, Havlíček Zdeněk 1:2), TJ Kožlany A - TJ Sokol Nezvěstice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sebránek Jaroslav 2:2, Vojáček Rudolf 2:2, Hoffman Robert 1:2, Šapovalov Jiří 4:0, body hostů: Hach Václav 2:2, Šilhánek Martin 3:1, Hodek Martin 1:3, Havlíček Václav 0:3), TJ Trnová A - SK Kornatice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžek Václav 3:1, Barchanski Pavel 1:3, Hadrava Jaroslav ml. 1:3, Glazar František 3:1, body hostů: Babický Josef 3:1, Lopata Vladimír 3:1, Vyskočil Martin 2:2, Tuček Aleš 0:4),
12. kolo:
TJ Union Plzeň D - TJ Sokol Těně A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grus Matěj 0:2, Kovář Martin 0:2, Lanči Jakub 0:3, Pachner Jan 1:2, body hostů: Dvořák Jaroslav 3:0, Poch Petr 3:0, Krajdl Roman 2:0, Tomášek Martin 1:1), TJ Union Plzeň C - SK Rokycany A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anetta Jan 4:0, Boháč Jaroslav 1:3, Šimek David 0:3, Korecký Filip 1:3, body hostů: Sýkora František 3:1, Wohlmuth Lukáš 3:1, Soukup Lukáš 3:1, Veselý Jaroslav 0:3), KST Klatovy B - TJ Sokol Osek A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sladký Antonín 3:0, Reiser Miroslav 1:1, Kollros Roman 3:0, Nedoma Lukáš 2:1, body hostů: Zoubele Slavomír ml. 1:2, Zoubele Slavomír 1:2, Sloup Pavel 0:3, Havlíček Zdeněk 0:2), KST Klatovy C - TJ Sokol Starý Plzenec A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tománek Matyáš 1:2, Hnojský Jakub 0:3, Netrval Jan 1:2, Šlehofer Stanislav 1:2, body hostů: Soukup Miloš 3:0, Cach Jaroslav 2:1, Klíma Tomáš 2:1, Klíma Jan 2:1), TJ Trnová A - TJ Sokol Nezvěstice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glazar František 2:2, Barchanski Pavel 0:2, Hadrava Jaroslav ml. 2:2, Růžek Václav 4:0, Vachovec Milan 1:1, body hostů: Hach Václav 3:1, Šilhánek Martin 3:1, Hodek Martin 1:3, Havlíček Václav 0:4), TJ Kožlany A - SK Kornatice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sebránek Jaroslav 2:2, Hoffman Robert 1:3, Vojáček Rudolf 0:3, Šapovalov Jiří 3:1, body hostů: Lopata Vladimír 3:1, Babický Josef 3:1, Vyskočil Marek 3:1, Vyskočil Martin 0:3),
13. kolo:
TJ Kožlany A - TJ Trnová A 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubát Jiří 0:3, Černý Vlastislav 0:2, Šapovalov Jiří 3:0, WO 0:4, body hostů: Růžek Václav 2:0, Glazar František 1:1, Hadrava Jaroslav ml. 1:1, Barchanski Pavel 1:1, WO 4:0), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Starý Plzenec A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šilhánek Martin 3:1, Hodek Martin 2:2, Havlíček Václav 0:4, Hach Václav 3:1, body hostů: Soukup Miloš 4:0, Cach Jaroslav 2:2, Klíma Jan 1:3, Klíma Tomáš 1:3), SK Kornatice A - TJ Sokol Osek A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lopata Vladimír 1:2, Vyskočil Martin 1:2, Vyskočil Marek 3:0, Babický Josef 4:0, body hostů: Zoubele Slavomír ml. 2:2, Zoubele Slavomír 0:3, Sloup Pavel 0:3, Lepeška Jaroslav 2:1), SK Rokycany A - KST Klatovy B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora František 1:2, Enžl Vlastimil 3:0, Soukup Lukáš 1:2, Wohlmuth Lukáš 3:1, body hostů: Sladký Antonín 0:4, Reiser Miroslav 1:2, Kollros Roman 3:0, Nováček Karel 1:2), TJ Sokol Těně A - KST Klatovy C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dobrý Václav 3:1, Dvořák Jaroslav 3:0, Poch Petr 1:2, Krajdl Roman 3:1, body hostů: Netrval Rostislav 1:3, Kurc Vojtěch 2:2, Šlehofer Stanislav 1:2, Tománek Matyáš 0:2, Hnojský Jakub 0:1), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Union Plzeň D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koutník Vojtěch 1:1, Vráblík Milan 2:0, Havránek Petr 2:1, Helus Jaroslav 3:0, body hostů: Pachner Jaroslav 0:3, Kovář Martin 0:3, Grus Matěj 1:1, Závora Adam 1:1), Sokol Nová Hospoda A - TJ Union Plzeň C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Boura Lukáš 3:1, Mlčoch Jan 1:3, Trnka Josef 0:3, Čákora Ladislav 3:1, body hostů: Sochor Miroslav 4:0, Anetta Jan 1:3, Korecký Filip 2:2, Sedláček Jan st. 1:2),
14. kolo:
SK Kornatice A - TJ Sokol Starý Plzenec A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lopata Vladimír 2:2, Vyskočil Martin 0:3, Vyskočil Marek 1:2, Babický Josef 2:2, body hostů: Soukup Miloš 4:0, Cach Jaroslav 3:1, Klíma Jan 1:2, Klíma Tomáš 1:2), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Osek A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hach Václav 3:1, Šilhánek Martin 4:0, Hodek Martin 1:3, Havlíček Václav 2:2, body hostů: Zoubele Slavomír ml. 3:1, Zoubele Slavomír 2:2, Lepeška Jaroslav 1:3, Sloup Pavel 0:4), SK Rokycany A - KST Klatovy C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Lukáš 3:1, Enžl Vlastimil 3:1, Sýkora František 0:3, Wohlmuth Lukáš 3:1, body hostů: Kurc Vojtěch 2:2, Netrval Jan 2:1, Šlehofer Stanislav 1:3, Hnojský Jakub 0:3, Tománek Matyáš 1:0), TJ Sokol Těně A - KST Klatovy B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajdl Roman 1:3, Dvořák Jaroslav 2:1, Poch Petr 1:2, Dobrý Václav 1:3, body hostů: Kollros Roman 3:1, Reiser Miroslav 2:2, Sladký Antonín 2:1, Nováček Karel 2:1), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Union Plzeň C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koutník Vojtěch 1:3, Vráblík Milan 3:1, Havránek Petr 1:3, Helus Jaroslav 3:1, body hostů: Anetta Jan 2:2, Sedláček Jan st. 2:2, Korecký Filip 2:2, Boháč Jaroslav 2:2), Sokol Nová Hospoda A - TJ Union Plzeň D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boura Lukáš 1:2, Mlčoch Jan 1:2, Trnka Josef 0:3, Čákora Ladislav 2:2, body hostů: Macháček Radek 4:0, Legát Petr 3:0, Pachner Jan 2:1, Grus Matěj 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol Osek A - TJ Sokol Starý Plzenec A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikuta Stanislav 0:2, Zoubele Slavomír 0:2, Zoubele Slavomír ml. 1:2, Lepeška Jaroslav 0:2, body hostů: Soukup Miloš 3:0, Cach Jaroslav 2:0, Klíma Jan 1:1, Klíma Tomáš 2:0), SK Rokycany A - TJ Kožlany A 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Enžl Vlastimil 1:0, Soukup Lukáš 2:0, Sýkora František 3:0, Wohlmuth Lukáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Nedbalová Květa 0:3, Mudra Vladimír 0:2, Sixta Jan 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Těně A - TJ Trnová A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajdl Roman 1:3, Dvořák Jaroslav 2:2, Poch Petr 3:1, Dobrý Václav 3:1, body hostů: Hadrava Jaroslav ml. 2:2, Barchanski Pavel 2:2, Glazar František 2:2, Vachovec Milan 1:3), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Plzeň V. E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hach Václav 3:0, Šilhánek Martin 2:1, Hodek Martin 2:1, Havlíček Václav 1:2, body hostů: Koutník Vojtěch 1:2, Helus Jaroslav 2:1, Důra Matouš 0:3, Havránek Petr 1:2), SK Kornatice A - Sokol Nová Hospoda A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lopata Vladimír 2:2, Vyskočil Marek 4:0, Vyskočil Martin 1:2, Babický Josef 3:1, body hostů: Čákora Ladislav 3:1, Boura Lukáš 2:2, Mlčoch Jan 0:4, Trnka Josef 0:3), KST Klatovy B - TJ Union Plzeň D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sladký Antonín 2:0, Reiser Miroslav 1:1, Kollros Roman 3:0, Nováček Karel 3:0, body hostů: Závora Adam 0:3, Grus Matěj 1:2, Kovář Martin 0:2, Pachner Jan 0:2), KST Klatovy C - TJ Union Plzeň C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kurc Vojtěch 1:1, Hnojský Jakub 0:2, Tománek Matyáš 0:3, Šlehofer Stanislav 0:2, body hostů: Korecký Filip 3:0, Anetta Jan 2:0, Sedláček Jan st. 2:0, Boháč Jaroslav 1:1),
16. kolo:
SK Rokycany A - TJ Trnová A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Enžl Vlastimil 2:2, Soukup Lukáš 2:1, Sýkora František 2:1, Wohlmuth Lukáš 2:2, body hostů: Barchanski Pavel 1:3, Hadrava Jaroslav ml. 2:2, Glazar František 2:1, Vachovec Milan 1:2), TJ Sokol Těně A - TJ Kožlany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajdl Roman 1:3, Dvořák Jaroslav 3:1, Poch Petr 0:2, Dobrý Václav 4:0, Tomášek Martin 1:1, body hostů: Šapovalov Jiří 2:2, Sebránek Jaroslav 2:2, Vojáček Rudolf 2:2, Hoffman Robert 1:3), SK Kornatice A - TJ Sokol Plzeň V. E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lopata Vladimír 2:1, Vyskočil Marek 2:1, Vyskočil Martin 0:3, Babický Josef 4:0, body hostů: Koutník Vojtěch 2:2, Havránek Petr 1:2, Helus Jaroslav 2:1, Důra Matouš 0:3), TJ Sokol Nezvěstice A - Sokol Nová Hospoda A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hach Václav 2:2, Šilhánek Martin 4:0, Hodek Martin 2:2, Havlíček Václav 0:4, body hostů: Čákora Ladislav 3:1, Boura Lukáš 2:2, Trnka Josef 2:2, Mlčoch Jan 1:3), KST Klatovy C - TJ Union Plzeň D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurc Vojtěch 3:0, Hnojský Jakub 1:1, Tománek Matyáš 2:1, Šlehofer Stanislav 2:1, body hostů: Závora Adam 1:2, Grus Matěj 2:1, Kovář Martin 0:3, Pachner Jaroslav 0:2), KST Klatovy B - TJ Union Plzeň C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sladký Antonín 2:2, Nováček Karel 1:3, Kollros Roman 2:1, Javorský David 0:2, Reiser Miroslav 1:1, body hostů: Korecký Filip 4:0, Anetta Jan 1:3, Šimek David 1:1, Boháč Jaroslav 1:2, Sedláček Jan st. 2:0),
17. kolo:
KST Klatovy C - KST Klatovy B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hnojský Jiří 2:0, Hnojská Andrea 0:2, Šlehofer Stanislav 1:2, Kurc Vojtěch 2:0, WO 3:0, body hostů: Sladký Antonín 2:1, Reiser Miroslav 1:2, Nedoma Lukáš 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Union Plzeň D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hach Václav 0:1, Šilhánek Martin 3:1, Hodek Martin 3:1, Havlíček Václav 2:2, Skřivánek Ladislav 0:3, body hostů: Pachner Jan 4:0, Závora Adam 2:2, Kovář Martin 1:3, Pachner Jaroslav 1:3), SK Kornatice A - TJ Union Plzeň C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lopata Vladimír 2:0, Vyskočil Martin 1:1, Vyskočil Marek 2:1, Babický Josef 3:0, body hostů: Anetta Jan 1:2, Korecký Filip 1:2, Šimek David 0:2, Boháč Jaroslav 0:2), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Kožlany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Petr 2:2, Vyleta Michal ml. 1:2, Hudec Vít 3:1, Helus Jaroslav 2:2, Vladyka Jakub 1:0, body hostů: Šapovalov Jiří 4:0, Sebránek Jaroslav 3:1, Vojáček Rudolf 0:4, Hoffman Robert 0:4), Sokol Nová Hospoda A - TJ Trnová A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boura Lukáš 2:1, Mlčoch Jan 1:1, Trnka Josef 2:1, Čákora Ladislav 3:0, body hostů: Růžek Václav 3:0, Hadrava Jaroslav ml. 0:3, Barchanski Pavel 0:2, Glazar František 0:2, Vachovec Milan 0:1), TJ Sokol Starý Plzenec A - SK Rokycany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cach Jaroslav 2:2, Klíma Tomáš 1:3, Sutnar Josef 0:4, Soukup Miloš 4:0, body hostů: Enžl Vlastimil 1:3, Sýkora František 3:1, Košek Michal 3:1, Soukup Lukáš 2:2), TJ Sokol Osek A - TJ Sokol Těně A 2:10 (POKUTA, čtyřhry 0:2, body domácích: Bůcha Petr 0:2, Zoubele Slavomír 1:1, Zoubele Slavomír ml. 1:2, Sloup Pavel 0:3, body hostů: Dobrý Václav 3:0, Dvořák Jaroslav 2:1, Poch Petr 1:1, Krajdl Roman 2:0),
18. kolo:
TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Union Plzeň C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hach Václav 0:4, Šilhánek Martin 4:0, Hodek Martin 2:2, Havlíček Václav 1:3, body hostů: Sochor Miroslav 1:2, Anetta Jan 2:2, Korecký Filip 3:1, Sedláček Jan st. 3:1, Boháč Jaroslav 0:1), SK Kornatice A - TJ Union Plzeň D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lopata Vladimír 2:1, Vyskočil Marek 1:2, Vyskočil Martin 2:1, Babický Josef 4:0, body hostů: Pachner Jan 3:1, Závora Adam 1:2, Kovář Martin 0:3, Pachner Jaroslav 0:3), Sokol Nová Hospoda A - TJ Kožlany A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boura Lukáš 1:0, Mlčoch Jan 2:0, Trnka Josef 2:1, Čákora Ladislav 1:0, WO 2:0, body hostů: Hoffman Robert 0:3, Vojáček Rudolf 0:2, Šapovalov Jiří 1:0, Sebránek Jaroslav 0:1, WO 0:2), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Trnová A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havránek Petr 1:3, Hudec Vít 1:3, Důra Matouš 3:1, Helus Jaroslav 3:1, body hostů: Růžek Václav 2:2, Glazar František 2:2, Hadrava Jaroslav ml. 3:1, Barchanski Pavel 1:1, Vachovec Milan 0:2), TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Sokol Těně A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cach Jaroslav 2:2, Klíma Tomáš 1:3, Klíma Jan 1:3, Soukup Miloš 4:0, body hostů: Dobrý Václav 2:2, Krajdl Roman 2:2, Dvořák Jaroslav 2:2, Poch Petr 2:2), TJ Sokol Osek A - SK Rokycany A 2:10 (POKUTA, čtyřhry 0:2, body domácích: Mikuta Stanislav 0:2, Sloup Pavel 0:2, Zoubele Slavomír ml. 1:2, Zoubele Slavomír 1:2, body hostů: Enžl Vlastimil 2:1, Sýkora František 3:0, Košek Michal 2:0, Soukup Lukáš 1:1),
19. kolo:
TJ Sokol Těně A - SK Rokycany A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krajdl Roman 2:2, Dvořák Jaroslav 3:1, Poch Petr 1:2, Dobrý Václav 2:2, body hostů: Košek Michal 3:1, Wohlmuth Lukáš 3:1, Enžl Vlastimil 0:4, Soukup Lukáš 1:2), TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Sokol Plzeň V. E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Tomáš 0:3, Klíma Jan 1:2, Frank Bohumil 0:3, Cach Jaroslav 2:1, body hostů: Helus Jaroslav 3:0, Tran Duc Martin Lam 1:2, Vráblík Milan 2:1, Hoang Van Tony Tuan 3:0), TJ Sokol Osek A - Sokol Nová Hospoda A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sloup Pavel 1:2, Lepeška Jaroslav 0:2, Zoubele Slavomír ml. 1:2, Zoubele Slavomír 0:3, body hostů: Čákora Ladislav 3:0, Boura Lukáš 2:1, Mlčoch Jan 3:0, Trnka Josef 1:1), TJ Union Plzeň D - TJ Kožlany A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Grus Matěj 2:1, Pachner Jaroslav 0:3, Závora Adam 3:0, WO 1:5, body hostů: Sebránek Jaroslav 1:2, Vojáček Rudolf 1:1, Hoffman Jindřich 0:2, Šapovalov Jiří 2:0, WO 5:1), TJ Union Plzeň C - TJ Trnová A 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Boháč Jaroslav 2:2, Korecký Filip 2:1, Šimek David 1:2, Anetta Jan 2:1, WO 3:0, body hostů: Vachovec Milan 2:2, Barchanski Pavel 2:2, Hadrava Jaroslav ml. 2:2, 0:1, WO 0:3), KST Klatovy B - TJ Sokol Nezvěstice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kollros Roman 3:1, Reiser Miroslav 1:3, Nováček Karel 2:2, Sladký Antonín 2:2, body hostů: Šilhánek Martin 4:0, Hach Václav 1:3, Hodek Martin 3:1, Havlíček Václav 0:4), KST Klatovy C - SK Kornatice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kurc Vojtěch 0:2, Tománek Matyáš 0:2, Hummel Jiří 1:2, Šlehofer Stanislav 0:2, body hostů: Lopata Vladimír 3:0, Babický Josef 2:0, Vyskočil Martin 1:1, Vyskočil Marek 2:0),
20. kolo:
TJ Sokol Osek A - TJ Sokol Plzeň V. E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sloup Pavel 2:2, Lepeška Jaroslav 0:3, Zoubele Slavomír ml. 2:1, Zoubele Slavomír 1:3, body hostů: Helus Jaroslav 2:2, Vráblík Milan 4:0, Hudec Vít 0:3, Vyleta Michal ml. 3:0), TJ Sokol Starý Plzenec A - Sokol Nová Hospoda A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klíma Jan 0:2, Frank Bohumil 0:2, Sutnar Josef 0:2, Klíma Tomáš 0:2, body hostů: Čákora Ladislav 2:0, Boura Lukáš 2:0, Mlčoch Jan 2:0, Trnka Josef 2:0), TJ Union Plzeň D - TJ Trnová A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Závora Adam 2:1, Grus Matěj 1:2, Pachner Jaroslav 0:3, Pachner Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Vachovec Milan 2:2, Barchanski Pavel 2:2, Hadrava Jaroslav ml. 3:1, WO 0:5), TJ Union Plzeň C - TJ Kožlany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek David 1:3, Sedláček Jan st. 3:1, Boháč Jaroslav 1:3, Korecký Filip 3:1, body hostů: Šapovalov Jiří 4:0, Sebránek Jaroslav 2:2, Vojáček Rudolf 1:3, Hoffman Jindřich 1:3), KST Klatovy B - SK Kornatice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kollros Roman 2:1, Reiser Miroslav 0:3, Sladký Antonín 0:3, Nováček Karel 1:2, body hostů: Vyskočil Marek 2:1, Babický Josef 3:0, Lopata Vladimír 3:0, Vyskočil Martin 1:2), KST Klatovy C - TJ Sokol Nezvěstice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurc Vojtěch 1:2, Tománek Matyáš 0:2, Netrval Rostislav 0:3, Šlehofer Stanislav 1:2, body hostů: Šilhánek Martin 3:0, Hodek Martin 3:0, Hach Jaroslav 3:0, Havlíček Václav 0:2),
21. kolo:
SK Kornatice A - TJ Sokol Nezvěstice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lopata Vladimír 3:0, Vyskočil Martin 3:0, Vyskočil Marek 3:0, Tuček Aleš 0:3, body hostů: Rous Ondřej 0:3, Česal Luděk 1:2, Skřivánek Ladislav 1:2, Mařík Karel 1:2), KST Klatovy B - TJ Kožlany A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kollros Roman 2:2, Nedoma Lukáš 1:3, Sladký Antonín 1:2, Reiser Miroslav 2:2, body hostů: Šapovalov Jiří 4:0, Sebránek Jaroslav 4:0, Vojáček Rudolf 1:3, Hoffman Robert 0:3), KST Klatovy C - TJ Trnová A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netrval Jan 3:0, Hnojský Jakub 0:3, Tománek Matyáš 0:3, Šlehofer Stanislav 0:3, body hostů: Glazar František 2:1, Hadrava Jaroslav ml. 3:0, Barchanski Pavel 2:1, Vachovec Milan 2:1), TJ Union Plzeň D - TJ Sokol Starý Plzenec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pachner Jan 2:2, Závora Adam 3:1, Grus Matěj 1:2, Legát Petr 3:1, body hostů: Soukup Miloš 3:1, Cach Jaroslav 2:2, Klíma Tomáš 1:3, Klíma Jan 0:3), TJ Union Plzeň C - TJ Sokol Osek A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korecký Filip 4:0, Boháč Jaroslav 1:1, Šimek David 0:3, Sochor Miroslav 3:1, Sedláček Jan st. 1:0, body hostů: Zoubele Slavomír ml. 2:2, Sloup Pavel 1:3, Zoubele Slavomír 2:1, Lepeška Jaroslav 0:3), TJ Sokol Plzeň V. E - SK Rokycany A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vladyka Jakub 3:1, Koutník Vojtěch 1:3, Vráblík Milan 1:3, Helus Jaroslav 2:2, body hostů: Košek Michal 3:1, Sýkora František 2:2, Wohlmuth Lukáš 3:1, Enžl Vlastimil 1:3), Sokol Nová Hospoda A - TJ Sokol Těně A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boura Lukáš 1:2, Mlčoch Jan 2:0, Trnka Josef 2:1, Čákora Ladislav 3:0, WO 1:0, body hostů: Dobrý Václav 2:1, Dvořák Jaroslav 0:3, Krajdl Roman 1:2, Poch Petr 0:2, WO 0:1),
22. kolo:
KST Klatovy C - TJ Kožlany A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netrval Jan 2:2, Hnojský Jakub 0:4, Kurc Vojtěch 2:1, Šlehofer Stanislav 2:2, body hostů: Šapovalov Jiří 3:1, Hoffman Robert 1:3, Sebránek Jaroslav 3:1, Vojáček Rudolf 2:1), KST Klatovy B - TJ Trnová A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kollros Roman 3:1, Nedoma Lukáš 1:3, Nešpor Radek 1:3, Sladký Antonín 2:2, body hostů: Glazar František 4:0, Hadrava Jaroslav ml. 2:2, Barchanski Pavel 0:4, Vachovec Milan 3:1), TJ Union Plzeň C - TJ Sokol Starý Plzenec A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Jan st. 2:1, Šimek David 0:3, Bistřický David 0:3, Korecký Filip 2:1, body hostů: Soukup Miloš 3:0, Cach Jaroslav 2:1, Klíma Tomáš 2:1, Klíma Jan 1:2), TJ Union Plzeň D - TJ Sokol Osek A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pachner Jan 1:1, Závora Adam 1:1, Grus Matěj 3:0, Macháček Radek 3:0, body hostů: Zoubele Slavomír ml. 2:1, Zoubele Slavomír 0:3, Havlíček Zdeněk 0:2, Sloup Pavel 0:2), Sokol Nová Hospoda A - SK Rokycany A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boura Lukáš 2:2, Mlčoch Jan 1:3, Trnka Josef 0:3, Čákora Ladislav 2:2, body hostů: Košek Michal 2:2, Sýkora František 3:1, Wohlmuth Lukáš 4:0, Soukup Lukáš 0:2, Enžl Vlastimil 1:0), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Sokol Těně A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vladyka Jakub 3:1, Koutník Vojtěch 0:4, Vráblík Milan 1:2, Helus Jaroslav 2:2, body hostů: Dobrý Václav 3:1, Dvořák Jaroslav 3:1, Krajdl Roman 1:3, Poch Petr 2:1),
23. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. E - Sokol Nová Hospoda A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koutník Vojtěch 3:1, Havránek Petr 2:2, Důra Matouš 2:2, Helus Jaroslav 2:2, body hostů: Čákora Ladislav 4:0, Boura Lukáš 2:2, Trnka Josef 0:4, Škarda Milan 1:3), SK Rokycany A - TJ Union Plzeň D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Lukáš 1:1, Enžl Vlastimil 2:0, Sýkora František 3:0, Wohlmuth Lukáš 2:0, body hostů: Závora Adam 1:2, Grus Matěj 0:2, Kovář Martin 0:2, Pachner Jaroslav 0:2), TJ Sokol Těně A - TJ Union Plzeň C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krajdl Roman 2:2, Tomášek Pavel st. 0:4, Poch Petr 3:1, Dobrý Václav 4:0, body hostů: Anetta Jan 2:2, Korecký Filip 3:1, Boháč Jaroslav 1:3, Šimek David 1:3), TJ Sokol Starý Plzenec A - KST Klatovy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cach Jaroslav 4:0, Klíma Tomáš 0:4, Klíma Jan 0:4, Soukup Miloš 4:0, body hostů: Kollros Roman 2:2, Nováček Karel 2:2, Sladký Antonín 2:2, Reiser Miroslav 2:2), TJ Sokol Osek A - KST Klatovy C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sloup Pavel 1:3, Trunec Luboš 0:3, Zoubele Slavomír ml. 3:0, Zoubele Slavomír 1:3, body hostů: Kurc Vojtěch 3:1, Šlehofer Stanislav 2:2, Tománek Matyáš 1:2, Hnojský Jakub 3:0), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Kožlany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hach Václav 3:1, Hodek Martin 3:1, Hach Jaroslav 1:3, Havlíček Václav 1:3, body hostů: Šapovalov Jiří 4:0, Sebránek Jaroslav 2:2, Hoffman Robert 1:3, Vojáček Rudolf 1:3), SK Kornatice A - TJ Trnová A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lopata Vladimír 3:1, Remeš Ladislav 0:4, Vyskočil Marek 3:1, Babický Josef 4:0, body hostů: Glazar František 2:2, Hadrava Jaroslav ml. 2:2, Barchanski Pavel 1:3, Vachovec Milan 1:3),
24. kolo:
TJ Sokol Těně A - TJ Union Plzeň D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krajdl Roman 2:1, Tomášek Pavel st. 1:2, Poch Petr 2:1, Dobrý Václav 3:0, body hostů: Grus Matěj 3:0, Závora Adam 1:2, Kovář Martin 0:3, Pachner Jan 0:3), SK Rokycany A - TJ Union Plzeň C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Lukáš 2:0, Enžl Vlastimil 1:1, Sýkora František 2:1, Wohlmuth Lukáš 3:0, body hostů: Korecký Filip 1:2, Sedláček Jan st. 1:2, Boháč Jaroslav 0:2, Anetta Jan 0:2), TJ Sokol Osek A - KST Klatovy B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sloup Pavel 0:2, Havlíček Zdeněk 0:2, Zoubele Slavomír ml. 1:2, Zoubele Slavomír 0:2, body hostů: Kollros Roman 3:0, Nováček Karel 2:0, Sladký Antonín 1:1, Reiser Miroslav 2:0), TJ Sokol Starý Plzenec A - KST Klatovy C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cach Jaroslav 2:1, Klíma Tomáš 1:1, Klíma Jan 2:1, Soukup Miloš 3:0, body hostů: Kurc Vojtěch 3:0, Šlehofer Stanislav 0:3, Tománek Matyáš 0:3, Hnojský Jakub 0:2), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Trnová A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hach Václav 3:1, Havlíček Václav 1:3, Česal Luděk 0:4, Hodek Martin 3:1, body hostů: Hadrava Jaroslav ml. 2:2, Glazar František 2:2, Růžek Václav 3:1, Barchanski Pavel 2:2), SK Kornatice A - TJ Kožlany A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lopata Vladimír 1:0, Vyskočil Martin 2:0, Babický Josef 2:0, Vyskočil Marek 1:0, WO 3:0, body hostů: Nedbalová Květa 0:2, Mudra Vladimír 0:2, Sixta Jan 0:2, WO 0:3),
25. kolo:
TJ Trnová A - TJ Kožlany A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barchanski Pavel 1:3, Hadrava Jaroslav ml. 2:2, Glazar František 2:2, Růžek Václav 3:1, body hostů: Šapovalov Jiří 4:0, Sebránek Jaroslav 1:3, Vojáček Rudolf 1:3, Hoffman Robert 2:2), TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Sokol Nezvěstice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Tomáš 0:3, Soukup Miloš 0:2, Klíma Jan 0:3, Cach Jaroslav 2:1, body hostů: Šilhánek Martin 3:0, Hach Václav 3:0, Hodek Martin 2:1, Česal Luděk 1:1), TJ Sokol Osek A - SK Kornatice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trunec Luboš 0:4, Zoubele Slavomír 2:2, Zoubele Slavomír ml. 2:1, Sloup Pavel 2:2, body hostů: Babický Josef 4:0, Vyskočil Marek 2:2, Lopata Vladimír 2:2, Vyskočil Martin 1:2), KST Klatovy B - SK Rokycany A 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kollros Roman 3:0, Nováček Karel 0:2, Reiser Miroslav 1:2, Sladký Antonín 2:1, WO 4:0, body hostů: Košek Michal 2:2, Sýkora František 3:1, Soukup Lukáš 0:3, WO 0:4), KST Klatovy C - TJ Sokol Těně A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netrval Jan 2:2, Tománek Matyáš 2:1, Hnojský Jakub 0:3, Kurc Vojtěch 2:2, body hostů: Dvořák Jaroslav 2:2, Dobrý Václav 2:2, Krajdl Roman 2:1, Poch Petr 2:1), TJ Union Plzeň D - TJ Sokol Plzeň V. E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pachner Jan 2:0, Grus Matěj 2:0, Lanči Jakub 2:0, Závora Adam 2:0, body hostů: Helus Jaroslav 0:2, Koutník Vojtěch 0:2, Důra Matouš 0:2, Vyleta Michal ml. 0:2), TJ Union Plzeň C - Sokol Nová Hospoda A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Anetta Jan 0:3, Boháč Jaroslav 0:2, Lorencová Lucie 1:0, Korecký Filip 2:1, Čížková Alena 0:2, body hostů: Čákora Ladislav 3:0, Boura Lukáš 3:0, Mlčoch Jan 1:2, Bednář Radomír 1:1),
26. kolo:
TJ Sokol Starý Plzenec A - SK Kornatice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cach Jaroslav 2:2, Klíma Tomáš 0:3, Klíma Jan 0:3, Soukup Miloš 3:1, body hostů: Babický Josef 3:1, Vyskočil Marek 3:1, Lopata Vladimír 2:1, Vyskočil Martin 1:2), TJ Sokol Osek A - TJ Sokol Nezvěstice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíček Zdeněk 1:3, Zoubele Slavomír 2:2, Zoubele Slavomír ml. 3:1, Sloup Pavel 2:2, body hostů: Šilhánek Martin 3:1, Hach Václav 2:2, Hodek Martin 2:2, Havlíček Václav 1:3), KST Klatovy C - SK Rokycany A 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Netrval Jan 0:2, Kurc Vojtěch 1:1, Hnojský Jakub 0:3, Tománek Matyáš 0:3, WO 4:0, body hostů: Košek Michal 4:0, Sýkora František 2:1, Soukup Lukáš 3:0, WO 0:4), KST Klatovy B - TJ Sokol Těně A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kollros Roman 2:1, Reiser Miroslav 2:1, Nováček Karel 3:0, Sladký Antonín 2:2, body hostů: Dvořák Jaroslav 1:3, Dobrý Václav 0:3, Krajdl Roman 1:2, Poch Petr 2:1), TJ Union Plzeň C - TJ Sokol Plzeň V. E 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Anetta Jan 1:0, Sedláček Jan st. 2:0, Boháč Jaroslav 2:1, Korecký Filip 2:0, WO 3:0, body hostů: Koutník Vojtěch 0:3, Důra Matouš 1:2, Vyleta Michal ml. 0:2, WO 0:3), TJ Union Plzeň D - Sokol Nová Hospoda A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pachner Jan 1:2, Grus Matěj 1:1, Lanči Jakub 0:3, Závora Adam 1:2, body hostů: Čákora Ladislav 3:0, Boura Lukáš 2:1, Mlčoch Jan 3:0, Bednář Radomír 0:2),
27. kolo:
TJ Union Plzeň D - TJ Union Plzeň C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Závora Adam 0:2, Grus Matěj 1:1, Pachner Jan 1:2, Kovář Martin 0:3, body hostů: Sochor Miroslav 3:0, Anetta Jan 1:2, Korecký Filip 2:0, Boháč Jaroslav 2:0), TJ Sokol Plzeň V. E - KST Klatovy B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koutník Vojtěch 2:1, Havránek Petr 2:2, Hudec Vít 0:3, Helus Jaroslav 2:1, WO 4:0, body hostů: Sladký Antonín 3:1, Reiser Miroslav 2:2, Kollros Roman 2:2, 0:1, WO 0:4), Sokol Nová Hospoda A - KST Klatovy C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boura Lukáš 2:0, Mlčoch Jan 1:1, Bednář Radomír 3:0, Čákora Ladislav 2:0, body hostů: Netrval Jan 1:2, Hnojský Jakub 0:2, Šlehofer Stanislav 0:2, Tománek Matyáš 0:2), TJ Sokol Nezvěstice A - SK Rokycany A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šilhánek Martin 3:1, Hach Václav 3:1, Havlíček Václav 0:4, Hodek Martin 2:2, body hostů: Košek Michal 2:2, Sýkora František 2:2, Wohlmuth Lukáš 3:1, Soukup Lukáš 0:2, Enžl Vlastimil 1:1), SK Kornatice A - TJ Sokol Těně A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lopata Vladimír 3:0, Vyskočil Martin 0:2, Vyskočil Marek 3:0, Babický Josef 3:0, body hostů: Dobrý Václav 1:2, Dvořák Jaroslav 1:2, Krajdl Roman 0:3, Dobrý Jan 0:2), TJ Kožlany A - TJ Sokol Starý Plzenec A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sebránek Jaroslav 2:2, Vojáček Rudolf 2:2, Hoffman Jindřich 1:3, Šapovalov Jiří 2:2, body hostů: Soukup Miloš 4:0, Cach Jaroslav 4:0, Klíma Jan 0:4, Klíma Tomáš 1:3), TJ Trnová A - TJ Sokol Osek A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čása Jakub 0:3, Hadrava Jaroslav ml. 2:1, Barchanski Pavel 1:2, Vachovec Milan 1:2, WO 5:0, body hostů: Zoubele Slavomír ml. 4:0, Zoubele Slavomír 1:3, Sloup Pavel 3:1, WO 0:5),
28. kolo:
Sokol Nová Hospoda A - KST Klatovy B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boura Lukáš 1:2, Mlčoch Jan 3:0, Bednář Radomír 2:1, Čákora Ladislav 3:0, body hostů: Kollros Roman 1:2, Nedoma Lukáš 0:3, Sladký Antonín 1:2, Reiser Miroslav 1:2), TJ Sokol Plzeň V. E - KST Klatovy C 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Helus Jaroslav 2:1, Hudec Vít 2:1, Havránek Petr 3:0, Koutník Vojtěch 3:0, body hostů: Netrval Jan 2:1, Šlehofer Stanislav 0:3, Tománek Matyáš 0:3, Hnojský Jakub 0:3), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Těně A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhánek Martin 3:1, Hach Václav 4:0, Havlíček Václav 0:3, Hodek Martin 2:2, body hostů: Dobrý Václav 2:2, Dvořák Jaroslav 2:2, Krajdl Roman 2:2, Tomášek Martin 0:3), SK Kornatice A - SK Rokycany A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lopata Vladimír 1:2, Vyskočil Martin 0:3, Vyskočil Marek 1:2, Babický Josef 1:2, body hostů: Košek Michal 3:0, Wohlmuth Lukáš 3:0, Enžl Vlastimil 0:3, Sýkora František 3:0), TJ Trnová A - TJ Sokol Starý Plzenec A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kriegerbeck Karel 0:3, Hadrava Jaroslav ml. 0:2, Barchanski Pavel 2:1, Vachovec Milan 1:2, body hostů: Soukup Miloš 2:1, Cach Jaroslav 3:0, Klíma Jan 2:1, Klíma Tomáš 1:1), TJ Kožlany A - TJ Sokol Osek A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sebránek Jaroslav 3:0, Vojáček Rudolf 1:1, Hoffman Jindřich 1:2, Šapovalov Jiří 3:0, body hostů: Zoubele Slavomír ml. 2:1, Havlíček Zdeněk 1:2, Sloup Pavel 0:3, Zoubele Slavomír 0:2),
Krajská soutěž 2.třídy, sk. B
1. kolo:
TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Kdyně B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sazama Adam 1:2, Jehlíková Petra 2:1, Chromek Miroslav 3:0, Sazama Luboš 2:2, body hostů: März Miloslav 1:3, Stanček Martin 0:3, Homolka Zdeněk 1:2, Jankulík Martin 3:0), KOC Sušice B - ST DDM Stříbro B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 3:0, Vítek Petr 1:2, Račáková Michaela 0:3, Láriš Petr ml. 4:0, body hostů: Hošťálek Milan 2:2, Kubovský Jiří 2:1, Štěpánek Petr 1:2, Mácová Martina 0:3), KOC Sušice C - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sommer Václav 1:1, Sommerová Helenka 2:0, Kopa Jan 0:3, Sommer Patrik 3:0, WO 4:0, body hostů: Kříž Dominik 2:2, Krejčí Antonín 1:2, Haišman Jaroslav 1:2, WO 0:4), TJ Dobřany B - TJ Slavoj Stod C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Josef 3:0, Vachovec Jan 1:1, Brant František 1:2, Hrubý Petr 3:0, body hostů: Hulín Jiří 2:1, Zábranský Hynek 1:2, Baksa Karel 0:3, Štumpf Michal 0:2), TJ Baník Líně A - TJ Sokol Přeštice A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kříž Michal 3:1, Francán Jaroslav 2:2, Kasten Jiří 1:2, Kašper Petr 4:0, body hostů: Císař Martin 1:3, Rada Tomáš 2:2, Dolejš Pavel 1:3, Vohradský Jiří 1:2), TJ SHM Heřmanova Huť A - TJ Dynamo Horšovský Týn A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fehnl Josef 0:3, Karafiát Vlastimil ml. 0:2, Adam Ondřej 2:1, Platz Pavel 0:3, body hostů: Kuchař Jan 3:0, Gabriel Karel 2:1, Mráz Václav 2:1, Šteffel Radek 2:0), Dioss Nýřany B - SK Drahotín A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolerus Martin 2:2, Kolerus Jaroslav 4:0, Šimek Adam 1:2, Kliment Vladimír 2:2, body hostů: Michal Jan st. 2:2, Ulman Miroslav 1:3, Pošar Pavel 2:2, Novotný Roman st. 1:2),
2. kolo:
KOC Sušice B - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holý Pavel ml. 2:0, Vítek Petr 1:1, Račáková Michaela 1:2, Láriš Petr ml. 2:0, WO 3:0, body hostů: Kříž Dominik 1:2, Krejčí Antonín 1:2, Haišman Jaroslav 1:2, WO 0:3), KOC Sušice C - ST DDM Stříbro B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sommer Václav 2:1, Sommerová Helenka 3:0, Kopa Jan 0:3, Sommer Patrik 4:0, body hostů: Hošťálek Milan 1:3, Kubovský Jiří 1:2, Štěpánek Petr 1:2, Mácová Martina 1:2), TJ Baník Líně A - TJ Slavoj Stod C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Michal 3:0, Francán Jaroslav 1:1, Kasten Jiří 1:2, Kašper Petr 3:0, body hostů: Houfek Jaroslav 2:1, Hulín Jiří 1:2, Zábranský Hynek 0:3, Baksa Karel 0:2), TJ Dobřany B - TJ Sokol Přeštice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Josef 2:2, Miklíková Olga 4:0, Brant František 1:2, Hrubý Petr 2:2, body hostů: Rada Tomáš 3:1, Císař Martin 1:3, Dolejš Pavel 1:3, Vohradský Jiří 1:2), TJ SHM Heřmanova Huť A - SK Drahotín A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fehnl Josef 0:2, Adam Ondřej 1:1, Platz Pavel 0:3, Karafiát Vlastimil ml. 0:2, body hostů: Michal Jan st. 3:0, Pošar Pavel 1:1, Ulman Miroslav 2:0, Novotný Roman st. 2:0), Dioss Nýřany B - TJ Dynamo Horšovský Týn A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niedermayer Michal 1:3, Kliment Vladimír 3:1, Šimek Adam 2:2, Kolerus Jaroslav 3:1, body hostů: Kuchař Jan 3:1, Gabriel Karel 1:3, Šteffel Radek 3:1, Mráz Václav 0:4),
3. kolo:
TJ SHM Heřmanova Huť A - Dioss Nýřany B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Platz Pavel 0:2, Bouzek Pavel 1:1, Adam Ondřej 1:2, Špaček Petr ml. 0:3, body hostů: Kliment Vladimír 3:0, Kolerus Jaroslav 2:1, Šimek Adam 1:1, Kheil Lukáš 2:0), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Dobřany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Karel 2:2, Herzer Jan 0:4, Šteffel Radek 3:1, Kuchař Jan 4:0, body hostů: Malý Josef 1:3, Miklíková Olga 3:1, Brant František 1:3, Hrubý Petr 2:2), SK Drahotín A - TJ Baník Líně A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Roman st. 1:2, Ulman Miroslav 0:3, Pošar Pavel 2:1, Michal Jan st. 1:3, body hostů: Kašper Petr 4:0, Kříž Michal 2:1, Francán Jaroslav 1:2, Kasten Jiří 2:1), ST DDM Stříbro B - TJ Slavoj Stod C 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubovský Jiří 1:2, Štěpánek Petr 0:2, Mácová Martina 0:3, Hošťálek Milan 0:3, body hostů: Čada Vladimír 2:1, Houfek Jaroslav 3:0, Hulín Jiří 3:0, Zábranský Hynek 2:0), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Sokol Přeštice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haišman Jaroslav 2:2, Krejčí Antonín 2:1, Malík Roman 2:1, Kříž Dominik 3:1, body hostů: Rada Tomáš 4:0, Čermák Michal 0:4, Dolejš Pavel 0:3, Vohradský Jiří 1:2), TJ Sokol Pocinovice A - KOC Sušice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sazama Adam 0:4, Jung Milan 2:2, Chromek Miroslav 3:1, Sazama Luboš 2:2, body hostů: Láriš Petr ml. 4:0, Holý Pavel ml. 3:1, Račáková Michaela 1:3, Vítek Petr 1:3), TJ Sokol Kdyně B - KOC Sušice C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Homolka Zdeněk 2:1, Jankulík Martin 3:0, Stanček Anton 0:3, März Miloslav 3:1, body hostů: Sommer Václav 2:2, Sommerová Helenka 1:2, Baierl Tomáš 2:1, Kopa Jan 0:3),
4. kolo:
SK Drahotín A - TJ Dobřany B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulman Miroslav 2:1, Novotný Roman st. 1:1, Michal Jan st. 2:1, Pošar Pavel 3:0, body hostů: Miklíková Olga 3:0, Malý Josef 0:3, Brant František 0:3, Hrubý Petr 0:2), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Baník Líně A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Karel 1:2, Mráz Václav 1:2, Písařík Zdeněk 0:3, Kuchař Jan 2:2, body hostů: Kašper Petr 4:0, Kříž Michal 3:0, Francán Jaroslav 2:1, Kasten Jiří 0:3), ST DDM Stříbro B - TJ Sokol Přeštice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošťálek Milan 2:2, Štěpánek Petr 0:4, Mácová Martina 2:2, Kubovský Jiří 3:1, body hostů: Rada Tomáš 4:0, Čermák Michal 1:3, Dolejš Pavel 1:3, Vohradský Jiří 3:1), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Slavoj Stod C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haišman Jaroslav 1:3, Krejčí Antonín 2:2, Malík Roman 0:3, Kříž Dominik 3:1, body hostů: Čada Vladimír 4:0, Houfek Jaroslav 1:3, Hulín Jiří 3:1, Zábranský Hynek 1:2), TJ Sokol Pocinovice A - KOC Sušice C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sazama Adam 1:2, Jehlíková Petra 2:1, Chromek Miroslav 2:1, Sazama Luboš 3:1, body hostů: Baierl Tomáš 2:2, Sommerová Helenka 0:3, Sommer Václav 3:0, Kopa Jan 0:3), TJ Sokol Kdyně B - KOC Sušice B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jankulík Martin 2:1, Hlavatá Jana 0:3, Stanček Martin 2:1, März Miloslav 1:3, body hostů: Láriš Petr ml. 4:0, Holý Pavel ml. 2:1, Račáková Michaela 0:3, Vítek Petr 2:1),
5. kolo:
KOC Sušice B - KOC Sušice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 3:1, Vítek Petr 2:2, Račáková Michaela 3:1, Láriš Petr ml. 0:4, body hostů: Sommer Patrik 1:3, Jaroš Jaroslav 2:2, Sommer Václav 3:1, Sommerová Helenka 2:2), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Slavoj Stod C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sazama Adam 3:1, Jung Milan 0:4, Chromek Miroslav 1:2, Sazama Luboš 2:2, body hostů: Čada Vladimír 2:2, Houfek Jaroslav 2:2, Hulín Jiří 4:0, Zábranský Hynek 1:2), TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Přeštice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jankulík Martin 1:3, Homolka Zdeněk 1:3, Stanček Martin 2:2, März Miloslav 4:0, body hostů: Rada Tomáš 3:1, Čermák Michal 0:4, Dolejš Pavel 3:1, Vohradský Jiří 2:2), TJ Dynamo Horšovský Týn A - ST DDM Stříbro B 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kuchař Jan 3:1, Mráz Václav 3:0, Gabriel Karel 3:1, WO 0:4, body hostů: Kubovský Jiří 1:2, Hošťálek Milan 0:3, Mácová Martina 1:2, Štěpánek Petr 0:2, WO 4:0), SK Drahotín A - TJ Slavoj Chodová Planá A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Roman ml. 3:1, Novotný Roman st. 2:2, Michal Jan st. 2:2, Pošar Pavel 1:3, body hostů: Krejčí Antonín 3:1, Haišman Jaroslav 1:3, Soukup Zdeněk 3:1, Zušťák Petr 1:3), TJ Dobřany B - TJ SHM Heřmanova Huť A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Petr 1:2, Vachovec Jan 2:0, Malý Josef 3:0, Brant František 2:1, body hostů: Karafiát Vlastimil ml. 1:2, Bouzek Pavel 0:3, Platz Pavel 0:3, Adam Ondřej 2:0), TJ Baník Líně A - Dioss Nýřany B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kříž Michal 3:1, Francán Jaroslav 0:2, Kašper Petr 4:0, WO 0:7, body hostů: Kolerus Jaroslav 1:2, Kliment Vladimír 2:1, Kheil Lukáš 0:2, Šimek Adam 0:2, WO 7:0),
6. kolo:
TJ Sokol Kdyně B - TJ Slavoj Stod C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jankulík Martin 1:3, Homolka Zdeněk 2:1, Stanček Martin 1:2, März Miloslav 1:3, body hostů: Čada Vladimír 3:1, Houfek Jaroslav 4:0, Hulín Jiří 1:2, Zábranský Hynek 1:2), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Přeštice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sazama Adam 2:2, Jehlíková Petra 4:0, Chromek Miroslav 2:2, Sazama Luboš 2:2, body hostů: Rada Tomáš 3:1, Čermák Michal 2:2, Dolejš Pavel 0:4, Vohradský Jiří 1:3), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gabriel Karel 4:0, Kuchař Jan 3:1, Mráz Václav 2:2, WO 0:4, body hostů: Krejčí Antonín 2:1, Haišman Jaroslav 0:3, Soukup Zdeněk 1:2, Zušťák Petr 0:3, WO 4:0), SK Drahotín A - ST DDM Stříbro B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Roman ml. 3:0, Novotný Roman st. 1:1, Michal Jan st. 2:1, Pošar Pavel 2:0, body hostů: Kubovský Jiří 0:3, Hošťálek Milan 2:0, Štěpánek Petr 0:3, Mácová Martina 0:2), TJ Baník Líně A - TJ SHM Heřmanova Huť A 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kříž Michal 4:0, Francán Jaroslav 2:1, Kašper Petr 3:1, WO 0:4, body hostů: Bouzek Pavel 0:3, Platz Pavel 1:2, Karafiát Vlastimil ml. 0:2, Adam Ondřej 1:2, WO 4:0), TJ Dobřany B - Dioss Nýřany B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Petr 0:4, Miklíková Olga 4:0, Brant František 0:4, Malý Josef 2:2, body hostů: Kolerus Jaroslav 3:1, Kliment Vladimír 2:2, Šimek Adam 3:1, Kheil Lukáš 2:2),
7. kolo:
TJ Dobřany B - TJ Baník Líně A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Petr 1:1, Miklíková Olga 2:0, Malý Josef 2:1, Vachovec Jan 3:0, body hostů: Kašper Petr 2:1, Kříž Michal 0:3, Procházka Filip 0:2, Fekete Antonín 0:2), ST DDM Stříbro B - TJ SHM Heřmanova Huť A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošťálek Milan 3:1, Mácová Martina 2:2, Štěpánek Petr 2:2, Kubovský Jiří 2:2, body hostů: Bouzek Pavel 1:3, Adam Ondřej 4:0, Karafiát Vlastimil ml. 2:2, Platz Pavel 0:4), TJ Slavoj Chodová Planá A - Dioss Nýřany B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Antonín 2:2, Haišman Jaroslav 1:3, Zušťák Petr 0:4, Kříž Dominik 4:0, body hostů: Kolerus Jaroslav 3:1, Kliment Vladimír 2:2, Šimek Adam 2:2, Kheil Lukáš 2:2), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Dynamo Horšovský Týn A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sazama Adam 0:3, Jehlíková Petra 1:2, Chromek Miroslav 1:2, Sazama Luboš 3:1, body hostů: Kuchař Jan 4:0, Mráz Václav 0:3, Šteffel Radek 2:1, Vavro Radek 2:1), TJ Sokol Kdyně B - SK Drahotín A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plassová Jana 0:3, Homolka Zdeněk 2:1, Stanček Martin 0:3, Jankulík Martin 1:2, body hostů: Pošar Pavel 2:1, Michal Jan st. 2:1, Novotný Roman ml. 2:1, Novotný Roman st. 3:0), TJ Slavoj Stod C - KOC Sušice B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zábranský Hynek 2:1, Hulín Jiří 1:2, Čada Vladimír 0:3, Houfek Jaroslav 2:2, body hostů: Láriš Petr ml. 4:0, Holý Pavel ml. 3:0, Vítek Petr 1:2, Račáková Michaela 0:3), TJ Sokol Přeštice A - KOC Sušice C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rada Tomáš 2:0, Vohradský Jiří 1:1, Dolejš Pavel 3:0, Císař Martin 2:0, body hostů: Leipelt Lukáš 1:2, Sommerová Helenka 0:2, Sommer Václav 0:2, Baierl Tomáš 0:2),
8. kolo:
ST DDM Stříbro B - Dioss Nýřany B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošťálek Milan 2:2, Mácová Martina 2:2, Štěpánek Petr 1:3, Kubovský Jiří 2:2, body hostů: Kliment Vladimír 3:1, Kheil Lukáš 3:1, Šimek Adam 0:4, Kolerus Jaroslav 3:1), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ SHM Heřmanova Huť A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Antonín 3:0, Haišman Jaroslav 1:1, Zušťák Petr 1:2, Kříž Dominik 3:0, body hostů: Bouzek Pavel 0:3, Adam Ondřej 2:1, Karafiát Vlastimil ml. 1:2, Platz Pavel 0:2), TJ Sokol Pocinovice A - SK Drahotín A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sazama Adam 1:3, Jehlíková Petra 1:2, Chromek Miroslav 2:1, Sazama Luboš 1:3, body hostů: Pošar Pavel 1:3, Michal Jan st. 4:0, Novotný Roman ml. 2:1, Novotný Roman st. 2:1), TJ Sokol Kdyně B - TJ Dynamo Horšovský Týn A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plassová Jana 0:3, Homolka Zdeněk 2:0, Stanček Martin 0:3, Jankulík Martin 1:2, body hostů: Kuchař Jan 2:1, Mráz Václav 1:2, Šteffel Radek 3:0, Vavro Radek 2:0), TJ Sokol Přeštice A - KOC Sušice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rada Tomáš 3:1, Vohradský Jiří 2:2, Dolejš Pavel 2:2, Císař Martin 1:3, body hostů: Láriš Petr ml. 4:0, Holý Pavel ml. 3:1, Vítek Petr 0:4, Račáková Michaela 1:3), TJ Slavoj Stod C - KOC Sušice C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zábranský Hynek 3:1, Hulín Jiří 1:2, Čada Vladimír 2:1, Houfek Jaroslav 2:2, body hostů: Baierl Tomáš 1:3, Sommer Václav 2:2, Sommerová Helenka 1:2, Leipelt Lukáš 2:1),
9. kolo:
TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Přeštice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šleis Petr 1:3, Zábranský Hynek 1:3, Houfek Jaroslav 1:2, Hulín Jiří 3:1, body hostů: Rada Tomáš 4:0, Císař Martin 2:2, Čermák Michal 2:2, Vohradský Jiří 1:2), TJ Dynamo Horšovský Týn A - KOC Sušice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gabriel Karel 2:1, Mráz Václav 0:3, Písařík Zdeněk 0:3, Kuchař Jan 2:1, body hostů: Láriš Petr ml. 3:0, Holý Pavel ml. 2:1, Vítek Petr 1:2, Račáková Michaela 2:1), SK Drahotín A - KOC Sušice C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Roman ml. 1:2, Novotný Roman st. 0:2, Michal Jan st. 1:2, Pošar Pavel 0:3, body hostů: Sommer Patrik 3:0, Sommer Václav 2:1, Baierl Tomáš 3:0, Sommerová Helenka 1:1), TJ SHM Heřmanova Huť A - TJ Sokol Pocinovice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Platz Pavel 0:3, Karafiát Vlastimil ml. 0:2, Adam Ondřej 2:1, Bouzek Pavel 1:2, body hostů: Chromek Miroslav 2:1, Sazama Luboš 3:0, Jehlíková Petra 2:1, Sazama Adam 1:1), Dioss Nýřany B - TJ Sokol Kdyně B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kheil Lukáš 0:4, Kliment Vladimír 3:1, Šimek Adam 2:1, Kolerus Jaroslav 3:1, body hostů: Homolka Zdeněk 2:2, März Miloslav 1:3, Jankulík Martin 2:2, Stanček Martin 2:1), TJ Dobřany B - ST DDM Stříbro B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Petr 0:2, Miklíková Olga 4:0, Malý Josef 4:0, Brant František 0:4, Vachovec Jan 1:1, body hostů: Kubovský Jiří 2:2, Hošťálek Milan 1:3, Mácová Martina 2:2, Štěpánek Petr 2:2), TJ Baník Líně A - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kříž Michal 3:0, Kasten Jiří 2:1, Francán Jaroslav 2:1, Kašper Petr 3:0, body hostů: Krejčí Antonín 2:1, Abramčuk Jiří 0:3, Kubík Petr 0:3, Wágner František 0:3),
10. kolo:
TJ Dynamo Horšovský Týn A - KOC Sušice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuchař Jan 4:0, Mráz Václav 2:2, Písařík Zdeněk 0:4, Gabriel Karel 2:2, body hostů: Sommer Patrik 3:1, Sommer Václav 1:3, Baierl Tomáš 2:2, Sommerová Helenka 2:2), SK Drahotín A - KOC Sušice B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pošar Pavel 1:2, Novotný Roman st. 1:2, Novotný Roman ml. 1:2, Michal Jan st. 2:2, body hostů: Láriš Petr ml. 4:0, Holý Pavel ml. 1:2, Vítek Petr 2:1, Račáková Michaela 1:2), TJ SHM Heřmanova Huť A - TJ Sokol Kdyně B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Platz Pavel 0:3, Karafiát Vlastimil ml. 0:3, Adam Ondřej 2:1, Bouzek Pavel 2:1, body hostů: Homolka Zdeněk 2:1, März Miloslav 2:1, Jankulík Martin 2:1, Stanček Martin 2:1), Dioss Nýřany B - TJ Sokol Pocinovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Adam 2:2, Kheil Lukáš 2:2, Kliment Vladimír 2:2, Kolerus Jaroslav 3:1, body hostů: Chromek Miroslav 1:3, Sazama Luboš 2:2, Jehlíková Petra 3:1, Sazama Adam 1:3), TJ Dobřany B - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brant František 1:1, Miklíková Olga 2:0, Malý Josef 3:0, Hrubý Petr 3:0, body hostů: Krejčí Antonín 1:2, Abramčuk Jiří 0:3, Kubík Petr 0:2, Wágner František 0:2), TJ Baník Líně A - ST DDM Stříbro B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Michal 2:2, Kasten Jiří 1:3, Skála Petr 1:2, Kašper Petr 2:2, body hostů: Kubovský Jiří 2:2, Hošťálek Milan 2:2, Mácová Martina 4:0, Štěpánek Petr 1:2),
11. kolo:
TJ Slavoj Chodová Planá A - ST DDM Stříbro B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Antonín 2:2, Haišman Jaroslav 2:2, Zušťák Petr 0:4, Kříž Dominik 4:0, body hostů: Adam Ondřej 3:1, Kubovský Jiří 1:3, Mácová Martina 2:2, Hošťálek Milan 2:2), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Dobřany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sazama Adam 3:1, Jehlíková Petra 1:3, Chromek Miroslav 3:1, Sazama Luboš 1:3, body hostů: Malý Josef 3:1, Miklíková Olga 2:2, Brant František 0:4, Hrubý Petr 3:1), TJ Sokol Kdyně B - TJ Baník Líně A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Zdeněk 2:2, Jankulík Martin 0:4, Stanček Martin 2:2, März Miloslav 4:0, body hostů: Kašper Petr 3:1, Kříž Michal 3:1, Francán Jaroslav 1:3, Kasten Jiří 1:3), KOC Sušice B - TJ SHM Heřmanova Huť A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítek Petr 2:0, Račáková Michaela 2:0, Holý Pavel ml. 2:0, Láriš Petr ml. 2:0, body hostů: Platz Pavel 0:2, Bouzek Pavel 0:2, Fehnl Josef 0:2, Karafiát Vlastimil ml. 0:2), KOC Sušice C - Dioss Nýřany B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sommer Václav 2:2, Baierl Tomáš 0:4, Sommerová Helenka 1:2, Sommer Patrik 4:0, body hostů: Kliment Vladimír 1:3, Kolerus Jaroslav 3:1, Šimek Adam 3:1, Kheil Lukáš 1:2), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Slavoj Stod C 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kuchař Jan 3:1, Šteffel Radek 3:1, Gabriel Karel 3:1, WO 0:4, body hostů: Houfek Jaroslav 0:3, Hulín Jiří 2:1, Kaše Jaroslav 1:2, Zábranský Hynek 0:3, WO 4:0), SK Drahotín A - TJ Sokol Přeštice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pošar Pavel 3:1, Novotný Roman st. 0:4, Novotný Roman ml. 1:3, Michal Jan st. 3:1, body hostů: Rada Tomáš 2:2, Císař Martin 2:2, Dolejš Pavel 3:1, Vohradský Jiří 2:2),
12. kolo:
TJ Sokol Pocinovice A - TJ Baník Líně A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toman Ondřej 0:4, Jehlíková Petra 1:2, Chromek Miroslav 3:0, Sazama Luboš 0:4, body hostů: Kašper Petr 3:1, Kříž Michal 2:2, Francán Jaroslav 2:1, Kasten Jiří 3:0), TJ Sokol Kdyně B - TJ Dobřany B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Zdeněk 3:0, Jankulík Martin 2:1, Stanček Martin 1:2, März Miloslav 3:0, body hostů: Malý Josef 2:1, Vachovec Jan 1:2, Brant František 0:3, Hrubý Petr 0:3), KOC Sušice B - Dioss Nýřany B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Pavel ml. 0:3, Račáková Michaela 0:3, Vítek Petr 0:3, Láriš Petr ml. 3:0, body hostů: Kheil Lukáš 3:0, Kliment Vladimír 2:1, Šimek Adam 2:1, Kolerus Jaroslav 2:1), KOC Sušice C - TJ SHM Heřmanova Huť A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sommer Václav 2:0, Baierl Tomáš 1:1, Sommer Patrik 3:0, Sommerová Helenka 2:1, body hostů: Platz Pavel 1:2, Bouzek Pavel 0:3, Karafiát Vlastimil ml. 1:1, Fehnl Josef 0:2), SK Drahotín A - TJ Slavoj Stod C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pošar Pavel 2:2, Novotný Roman st. 1:3, Novotný Roman ml. 3:1, Michal Jan st. 2:2, body hostů: Hulín Jiří 3:1, Houfek Jaroslav 2:2, Zábranský Hynek 1:3, Kaše Jaroslav 2:2), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Sokol Přeštice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchař Jan 2:0, Šteffel Radek 2:0, Vavro Radek 2:0, Gabriel Karel 2:0, body hostů: Rada Tomáš 0:2, Císař Martin 0:2, Dolejš Pavel 0:2, Vohradský Jiří 0:2),
13. kolo:
TJ Dynamo Horšovský Týn A - SK Drahotín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchař Jan 4:0, Písařík Zdeněk 0:2, Málek Miroslav 0:4, Gabriel Karel 4:0, Herzer Jan 0:2, body hostů: Michal Jan st. 2:2, Pošar Pavel 2:2, Novotný Roman st. 2:2, Novotný Roman ml. 2:2), TJ SHM Heřmanova Huť A - TJ Slavoj Stod C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Platz Pavel 0:2, Bouzek Pavel 0:2, Karafiát Vlastimil ml. 0:2, Fehnl Josef 0:2, body hostů: Čada Vladimír 2:0, Hulín Jiří 2:0, Kaše Jaroslav 2:0, Zábranský Hynek 2:0), Dioss Nýřany B - TJ Sokol Přeštice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Adam 2:2, Kolerus Jaroslav 3:1, Kheil Lukáš 0:3, Kliment Vladimír 4:0, body hostů: Rada Tomáš 2:2, Čermák Michal 1:3, Dolejš Pavel 1:3, Vohradský Jiří 2:1), TJ Dobřany B - KOC Sušice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brant František 0:4, Miklíková Olga 2:1, Malý Josef 1:2, Hrubý Petr 2:2, body hostů: Láriš Petr ml. 4:0, Vítek Petr 2:2, Račáková Michaela 2:1, Holý Pavel ml. 1:2), TJ Baník Líně A - KOC Sušice C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Michal 0:4, Kasten Jiří 1:2, Zikmundovský Martin 1:2, Kašper Petr 3:1, body hostů: Sommer Patrik 4:0, Sommer Václav 2:2, Leipelt Lukáš 1:2, Sommerová Helenka 2:1), ST DDM Stříbro B - TJ Sokol Pocinovice A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubovský Jiří 1:3, Hošťálek Milan 0:3, Mácová Martina 1:2, Adam Ondřej 2:2, body hostů: Chromek Miroslav 4:0, Sazama Luboš 4:0, Jehlíková Petra 1:2, Sazama Adam 1:2), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Sokol Kdyně B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Abramčuk Jiří 0:3, Haišman Jaroslav 0:2, Krejčí Antonín 1:2, Kříž Dominik 2:1, body hostů: Homolka Zdeněk 3:0, März Miloslav 3:0, Jankulík Martin 1:2, Stanček Martin 1:1),
14. kolo:
TJ SHM Heřmanova Huť A - TJ Sokol Přeštice A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Platz Pavel 0:2, Bouzek Pavel 0:2, Karafiát Vlastimil ml. 0:2, Špaček Petr ml. 0:2, body hostů: Vohradský Jiří 2:0, Rada Tomáš 2:0, Dolejš Pavel 2:0, Čermák Michal 2:0), Dioss Nýřany B - TJ Slavoj Stod C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolerus Jaroslav 2:1, Kheil Lukáš 2:1, Šimek Adam 2:1, Kliment Vladimír 3:1, body hostů: Čada Vladimír 0:4, Hulín Jiří 3:0, Kaše Jaroslav 0:3, Zábranský Hynek 1:2), TJ Dobřany B - KOC Sušice C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brant František 1:3, Miklíková Olga 1:0, Malý Josef 3:0, Hrubý Petr 2:2, Vachovec Jan 2:1, body hostů: Sommer Václav 3:1, Sommerová Helenka 2:2, Baierl Tomáš 1:3, Kopa Jan 0:3), TJ Baník Líně A - KOC Sušice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Michal 2:2, Kasten Jiří 3:1, Francán Jaroslav 1:1, Kašper Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Láriš Petr ml. 3:0, Holý Pavel ml. 0:4, Vítek Petr 2:2, Račáková Michaela 0:3, WO 1:0), ST DDM Stříbro B - TJ Sokol Kdyně B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubovský Jiří 3:1, Hošťálek Milan 2:1, Mácová Martina 0:3, Adam Ondřej 3:1, body hostů: Homolka Zdeněk 1:3, März Miloslav 3:1, Jankulík Martin 1:2, Stanček Martin 1:2), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Sokol Pocinovice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Antonín 3:1, Haišman Jaroslav 1:3, Zušťák Petr 0:3, Kříž Dominik 3:1, body hostů: Chromek Miroslav 2:2, Sazama Luboš 4:0, Jehlíková Petra 2:2, Sazama Adam 0:3),
15. kolo:
Dioss Nýřany B - TJ SHM Heřmanova Huť A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolerus Jaroslav 2:0, Šimek Adam 2:0, Kheil Lukáš 2:0, Kliment Vladimír 2:0, body hostů: Špaček Petr ml. 0:2, Špaček Petr st. 0:2, Bouzek Pavel 0:2, Karafiát Vlastimil ml. 0:2), TJ Dobřany B - TJ Dynamo Horšovský Týn A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brant František 2:2, Hrubý Petr 1:3, Vachovec Jan 3:1, Malý Josef 4:0, body hostů: Mráz Václav 1:3, Herzer Jan 1:3, Gabriel Karel 2:2, Písařík Zdeněk 2:2), TJ Baník Líně A - SK Drahotín A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Michal 2:2, Kasten Jiří 2:2, Skála Petr 0:4, Kašper Petr 3:1, body hostů: Michal Jan st. 4:0, Novotný Roman ml. 1:3, Pošar Pavel 2:2, Ulman Miroslav 2:2), TJ Slavoj Stod C - ST DDM Stříbro B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Hynek 3:1, Hulín Jiří 2:1, Čada Vladimír 1:2, Houfek Jaroslav 3:1, body hostů: Adam Ondřej 3:1, Kubovský Jiří 0:4, Hošťálek Milan 2:1, Mácová Martina 0:3), TJ Sokol Přeštice A - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rada Tomáš 4:0, Vohradský Jiří 1:2, Dolejš Pavel 2:1, Císař Martin 2:2, body hostů: Kříž Dominik 2:2, Krejčí Antonín 2:2, Soukup Zdeněk 1:2, Haišman Jaroslav 0:3), KOC Sušice B - TJ Sokol Pocinovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Pavel ml. 1:3, Račáková Michaela 0:3, Vítek Petr 0:3, Láriš Petr ml. 4:0, body hostů: Jehlíková Petra 2:2, Sazama Adam 3:1, Chromek Miroslav 2:1, Sazama Luboš 2:1), KOC Sušice C - TJ Sokol Kdyně B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sommer Václav 3:0, Baierl Tomáš 1:2, Sommerová Helenka 2:1, Sommer Patrik 3:0, body hostů: Homolka Zdeněk 2:1, Jankulík Martin 1:2, Stanček Martin 0:3, Plassová Jana 0:3),
16. kolo:
TJ Dobřany B - SK Drahotín A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brant František 0:3, Vachovec Jan 1:1, Hrubý Petr 0:3, Malý Josef 1:2, body hostů: Michal Jan st. 3:0, Novotný Roman ml. 2:1, Pošar Pavel 2:1, Ulman Miroslav 2:0), TJ Baník Líně A - TJ Dynamo Horšovský Týn A 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kříž Michal 4:0, Kasten Jiří 3:1, Kašper Petr 2:2, WO 0:4, body hostů: Gabriel Karel 1:2, Mráz Václav 1:2, Písařík Zdeněk 1:2, Herzer Jan 0:3, WO 4:0), TJ Sokol Přeštice A - ST DDM Stříbro B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rada Tomáš 0:3, Čermák Michal 0:2, Vohradský Jiří 1:2, Císař Martin 1:2, body hostů: Adam Ondřej 3:0, Hošťálek Milan 2:1, Kubovský Jiří 3:0, Mácová Martina 1:1), TJ Slavoj Stod C - TJ Slavoj Chodová Planá A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Hynek 1:2, Hulín Jiří 0:3, Čada Vladimír 3:0, Houfek Jaroslav 0:4, body hostů: Kříž Dominik 3:1, Krejčí Antonín 2:1, Haišman Jaroslav 1:2, Soukup Zdeněk 3:0), KOC Sušice C - TJ Sokol Pocinovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sommer Václav 3:1, Baierl Tomáš 0:3, Sommerová Helenka 2:1, Sommer Patrik 4:0, body hostů: Jehlíková Petra 1:3, Sazama Adam 1:3, Chromek Miroslav 2:1, Sazama Luboš 1:2), KOC Sušice B - TJ Sokol Kdyně B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 2:1, Vítek Petr 0:3, Račáková Michaela 2:1, Láriš Petr ml. 4:0, body hostů: Homolka Zdeněk 3:1, Jankulík Martin 1:2, Stanček Martin 0:3, Plassová Jana 1:2),
17. kolo:
KOC Sušice C - KOC Sušice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sommerová Helenka 3:1, Sommer Václav 3:1, Baierl Tomáš 3:1, Sommer Patrik 0:4, body hostů: Láriš Petr ml. 1:3, Holý Pavel ml. 2:2, Vítek Petr 2:2, Račáková Michaela 2:2), TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Pocinovice A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zábranský Hynek 1:3, Hulín Jiří 3:1, Čada Vladimír 2:1, Houfek Jaroslav 2:2, body hostů: Chromek Miroslav 3:1, Sazama Adam 2:2, Jehlíková Petra 2:2, Sazama Luboš 0:3), TJ Sokol Přeštice A - TJ Sokol Kdyně B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rada Tomáš 0:4, Čermák Michal 0:2, Vohradský Jiří 1:2, Císař Martin 3:1, Dolejš Pavel 1:0, body hostů: Homolka Zdeněk 4:0, März Miloslav 3:1, Jankulík Martin 1:2, Stanček Martin 1:2), ST DDM Stříbro B - TJ Dynamo Horšovský Týn A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošťálek Milan 1:2, Kubovský Jiří 2:1, Mácová Martina 0:3, Adam Ondřej 1:3, body hostů: Kuchař Jan 4:0, Gabriel Karel 2:1, Šteffel Radek 2:1, Vavro Radek 1:2), TJ Slavoj Chodová Planá A - SK Drahotín A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Antonín 2:2, Soukup Zdeněk 2:1, Zušťák Petr 0:3, Kříž Dominik 4:0, body hostů: Michal Jan st. 3:1, Novotný Roman ml. 1:3, Pošar Pavel 2:1, Novotný Roman st. 0:2, Ulman Miroslav 0:1), TJ SHM Heřmanova Huť A - TJ Dobřany B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Platz Pavel 0:2, Karafiát Vlastimil ml. 1:2, Fehnl Josef 0:2, WO 0:3, body hostů: Brant František 2:0, Hrubý Petr 1:1, Vachovec Jan 1:0, Malý Josef 2:0, WO 3:0), Dioss Nýřany B - TJ Baník Líně A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolerus Jaroslav 2:2, Šimek Adam 2:2, Kheil Lukáš 2:2, Kliment Vladimír 2:0, Niedermayer Ondřej 2:0, body hostů: Kašper Petr 3:1, Kříž Michal 2:2, Kasten Jiří 1:3, Skála Petr 0:4),
18. kolo:
TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Kdyně B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Hynek 0:4, Hulín Jiří 4:0, Čada Vladimír 3:1, Houfek Jaroslav 2:2, body hostů: Homolka Zdeněk 1:3, März Miloslav 3:1, Jankulík Martin 1:3, Stanček Martin 2:2), TJ Sokol Přeštice A - TJ Sokol Pocinovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císař Martin 2:2, Rada Tomáš 3:1, Vohradský Jiří 1:2, Čermák Michal 3:1, body hostů: Jehlíková Petra 2:2, Sazama Adam 3:1, Chromek Miroslav 1:3, Sazama Luboš 0:3), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Dynamo Horšovský Týn A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Antonín 1:2, Soukup Zdeněk 0:3, Zušťák Petr 0:3, Kříž Dominik 2:1, body hostů: Kuchař Jan 3:0, Gabriel Karel 3:0, Šteffel Radek 2:1, Vavro Radek 1:2), ST DDM Stříbro B - SK Drahotín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošťálek Milan 1:3, Kubovský Jiří 2:2, Mácová Martina 2:2, Adam Ondřej 3:1, body hostů: Michal Jan st. 3:1, Novotný Roman ml. 2:2, Pošar Pavel 2:2, Ulman Miroslav 1:3), TJ SHM Heřmanova Huť A - TJ Baník Líně A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bouzek Pavel 1:1, Platz Pavel 0:2, Karafiát Vlastimil ml. 0:3, Špaček Petr ml. 0:2, body hostů: Kašper Petr 3:0, Kříž Michal 2:0, Kasten Jiří 2:0, Skála Petr 1:1), Dioss Nýřany B - TJ Dobřany B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolerus Jaroslav 2:0, Šimek Adam 2:0, Kheil Lukáš 2:0, Kliment Vladimír 2:0, body hostů: Malý Josef 0:2, Hrubý Petr 0:2, Vachovec Jan 0:2, Brant František 0:2),
19. kolo:
TJ Baník Líně A - TJ Dobřany B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kříž Michal 3:1, Kasten Jiří 2:2, Skála Petr 1:3, Kašper Petr 3:1, body hostů: Miklíková Olga 4:0, Vachovec Jan 1:3, Brant František 1:3, Hrubý Petr 1:3), TJ SHM Heřmanova Huť A - ST DDM Stříbro B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bouzek Pavel 0:2, Karafiát Vlastimil ml. 0:3, Platz Pavel 1:1, WO 0:3, body hostů: Hošťálek Milan 2:0, Mácová Martina 1:1, Koprna Josef 1:0, Kubovský Jiří 2:0, WO 3:0), Dioss Nýřany B - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolerus Jaroslav 2:1, Niedermayer Ondřej 2:1, Kheil Lukáš 1:2, Kliment Vladimír 3:1, body hostů: Krejčí Antonín 1:3, Soukup Zdeněk 3:0, Malík Roman 1:2, Zušťák Petr 0:3), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Sokol Pocinovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Václav 1:3, Herzer Jan 1:3, Vavro Radek 3:1, Gabriel Karel 3:1, body hostů: Chromek Miroslav 2:2, Sazama Adam 1:3, Jehlíková Petra 3:1, Sazama Luboš 2:2), SK Drahotín A - TJ Sokol Kdyně B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulman Miroslav 1:3, Pošar Pavel 3:1, Novotný Roman ml. 2:1, Michal Jan st. 3:1, body hostů: Homolka Zdeněk 2:2, März Miloslav 2:2, Jankulík Martin 1:3, Stanček Martin 1:2), KOC Sušice B - TJ Slavoj Stod C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Pavel ml. 3:0, Vítek Petr 2:1, Račáková Michaela 1:1, Láriš Petr ml. 2:1, WO 1:0, body hostů: Čada Vladimír 0:2, Hulín Jiří 3:0, Houfek Jaroslav 0:3, Zábranský Hynek 0:3, WO 0:1), KOC Sušice C - TJ Sokol Přeštice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sommerová Helenka 2:1, Baierl Tomáš 2:1, Leipelt Lukáš 2:1, Sommer Patrik 3:1, body hostů: Císař Martin 2:2, Rada Tomáš 1:2, Dolejš Pavel 0:3, Vohradský Jiří 1:2),
20. kolo:
Dioss Nýřany B - ST DDM Stříbro B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kliment Vladimír 2:1, Niedermayer Ondřej 2:0, Kheil Lukáš 1:2, Kolerus Jaroslav 3:0, body hostů: Adam Ondřej 1:2, Kubovský Jiří 0:3, Hošťálek Milan 1:2, Mácová Martina 1:1), TJ SHM Heřmanova Huť A - TJ Slavoj Chodová Planá A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Platz Pavel 0:2, Bouzek Pavel 0:2, Karafiát Vlastimil ml. 0:3, Špaček Petr ml. 2:1, body hostů: Krejčí Antonín 3:0, Soukup Zdeněk 3:0, Malík Roman 1:1, Zušťák Petr 1:1), SK Drahotín A - TJ Sokol Pocinovice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pošar Pavel 2:1, Novotný Roman st. 0:3, Novotný Roman ml. 3:0, Michal Jan st. 4:0, body hostů: Chromek Miroslav 2:2, Sazama Luboš 1:2, Jehlíková Petra 0:3, Sazama Adam 1:2), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Sokol Kdyně B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchař Jan 3:0, Písařík Zdeněk 1:2, Herzer Jan 0:3, Gabriel Karel 4:0, body hostů: Homolka Zdeněk 2:2, März Miloslav 2:1, Jankulík Martin 1:2, Stanček Martin 0:3), KOC Sušice B - TJ Sokol Přeštice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 2:0, Vítek Petr 1:1, Račáková Michaela 2:1, Láriš Petr ml. 2:0, WO 1:0, body hostů: Rada Tomáš 0:3, Císař Martin 1:1, Vohradský Jiří 1:1, Dolejš Pavel 0:2, WO 0:1), KOC Sušice C - TJ Slavoj Stod C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sommerová Helenka 2:2, Baierl Tomáš 0:4, Leipelt Lukáš 1:3, Sommer Patrik 4:0, body hostů: Čada Vladimír 1:3, Houfek Jaroslav 2:2, Hulín Jiří 3:1, Zábranský Hynek 3:1),
21. kolo:
TJ Sokol Přeštice A - TJ Slavoj Stod C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Michal 2:2, Rada Tomáš 2:2, Dolejš Pavel 2:2, Vohradský Jiří 3:1, body hostů: Čada Vladimír 1:3, Hulín Jiří 3:1, Houfek Jaroslav 3:1, Zábranský Hynek 0:4), KOC Sušice B - TJ Dynamo Horšovský Týn A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Pavel ml. 2:2, Račáková Michaela 2:2, Vítovec Miroslav 1:3, Láriš Petr ml. 4:0, body hostů: Kuchař Jan 3:1, Gabriel Karel 3:1, Písařík Zdeněk 1:3, Dominková Eliška 0:4), KOC Sušice C - SK Drahotín A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sommer Václav 2:1, Sommerová Helenka 2:1, Baierl Tomáš 1:2, Sommer Patrik 4:0, body hostů: Michal Jan st. 3:1, Pošar Pavel 0:3, Ulman Miroslav 1:2, Novotný Roman st. 0:3), TJ Sokol Pocinovice A - TJ SHM Heřmanova Huť A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sazama Luboš 2:0, Chromek Miroslav 2:0, Jehlíková Petra 2:0, Sazama Adam 2:0, body hostů: Bouzek Pavel 0:2, Karafiát Vlastimil ml. 0:2, Platz Pavel 0:2, 0:2), TJ Sokol Kdyně B - Dioss Nýřany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Zdeněk 3:1, Jankulík Martin 1:3, Stanček Martin 2:2, März Miloslav 3:1, body hostů: Kolerus Jaroslav 2:2, Kheil Lukáš 1:3, Šimek Adam 3:1, Niedermayer Michal 1:3), ST DDM Stříbro B - TJ Dobřany B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubovský Jiří 2:1, Hošťálek Milan 1:1, Mácová Martina 2:1, Adam Ondřej 3:0, body hostů: Miklíková Olga 3:0, Malý Josef 0:3, Hrubý Petr 0:3, Brant František 0:2), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Baník Líně A 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zušťák Petr 1:1, Wágner František 1:1, Vasilečko Michal 1:2, Krejčí Antonín 3:0, WO 4:0, body hostů: Fekete Antonín 0:4, Francán Jaroslav 2:1, Skála Petr 2:1, WO 0:4),
22. kolo:
KOC Sušice C - TJ Dynamo Horšovský Týn A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sommerová Helenka 2:1, Baierl Tomáš 1:2, Sommer Václav 2:1, Sommer Patrik 3:0, body hostů: Kuchař Jan 3:0, Gabriel Karel 1:2, Písařík Zdeněk 0:3, Dominková Eliška 0:3), KOC Sušice B - SK Drahotín A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 3:0, Láriš Petr st. 0:3, Račáková Michaela 1:2, Láriš Petr ml. 4:0, body hostů: Michal Jan st. 2:2, Pošar Pavel 1:2, Ulman Miroslav 1:2, Novotný Roman st. 1:2), TJ Sokol Kdyně B - TJ SHM Heřmanova Huť A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Homolka Zdeněk 2:0, Jankulík Martin 2:0, Stanček Martin 2:0, März Miloslav 2:0, body hostů: Špaček Petr ml. 0:2, Platz Pavel 0:2, Bouzek Pavel 0:2, Karafiát Vlastimil ml. 0:2), TJ Sokol Pocinovice A - Dioss Nýřany B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sazama Luboš 1:2, Chromek Miroslav 2:1, Sazama Adam 0:3, Jehlíková Petra 1:3, body hostů: Kheil Lukáš 3:1, Kolerus Jaroslav 2:1, Šimek Adam 3:0, Niedermayer Michal 1:2), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Dobřany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Antonín 3:1, Malík Roman 0:1, Vasilečko Michal 1:3, Kříž Dominik 4:0, Wágner František 0:3, body hostů: Malý Josef 2:2, Miklíková Olga 3:1, Hrubý Petr 2:2, Brant František 1:3), ST DDM Stříbro B - TJ Baník Líně A 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mácová Martina 2:0, Honalová Klára 0:2, Kubovský Jiří 2:1, Adam Ondřej 2:0, WO 4:0, body hostů: Francán Jaroslav 2:1, Skála Petr 1:2, Fekete Antonín 0:3, WO 0:4),
23. kolo:
ST DDM Stříbro B - TJ Slavoj Chodová Planá A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošťálek Milan 2:2, Kubovský Jiří 1:3, Mácová Martina 2:2, Adam Ondřej 2:2, body hostů: Kříž Dominik 2:2, Soukup Zdeněk 2:2, Krejčí Antonín 2:2, Malík Roman 3:1), TJ Dobřany B - TJ Sokol Pocinovice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malý Josef 1:1, Miklíková Olga 1:1, Vachovec Jan 0:3, Hrubý Petr 0:3, body hostů: Jehlíková Petra 2:1, Sazama Adam 2:1, Sazama Luboš 2:0, Chromek Miroslav 2:0), TJ Baník Líně A - TJ Sokol Kdyně B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Michal 3:0, Kasten Jiří 2:1, Skála Petr 1:2, Kašper Petr 3:1, body hostů: Homolka Zdeněk 1:3, März Miloslav 3:0, Jankulík Martin 0:3, Kociánová Dana 0:3), TJ SHM Heřmanova Huť A - KOC Sušice B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Platz Pavel 0:3, Bouzek Pavel 3:0, Karafiát Vlastimil ml. 3:1, 0:1, WO 0:4, body hostů: Láriš Petr st. 2:2, Holý Pavel ml. 0:2, Láriš Petr ml. 2:0, Račáková Michaela 1:2, WO 4:0), Dioss Nýřany B - KOC Sušice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolerus Jaroslav 2:2, Kheil Lukáš 2:2, Kolerus Martin 3:1, Kliment Vladimír 1:3, body hostů: Sommer Patrik 4:0, Sommer Václav 2:2, Leipelt Lukáš 0:4, Baierl Tomáš 2:2), TJ Slavoj Stod C - TJ Dynamo Horšovský Týn A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zábranský Hynek 2:2, Houfek Jaroslav 1:3, Čada Vladimír 1:2, Hulín Jiří 3:1, body hostů: Šteffel Radek 3:1, Gabriel Karel 4:0, Mráz Václav 1:3, Plachý Pavel 0:3), TJ Sokol Přeštice A - SK Drahotín A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Michal 0:3, Bohdan Petr 1:2, Vohradský Jiří 2:1, Císař Martin 1:3, body hostů: Michal Jan st. 2:2, Pošar Pavel 2:1, Ulman Miroslav 3:0, Novotný Roman st. 2:1),
24. kolo:
TJ Baník Líně A - TJ Sokol Pocinovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kříž Michal 3:1, Kasten Jiří 2:2, Skála Petr 1:3, Kašper Petr 3:1, body hostů: Sazama Luboš 1:3, Chromek Miroslav 3:1, Jehlíková Petra 2:2, Sazama Adam 1:3), TJ Dobřany B - TJ Sokol Kdyně B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Josef 4:0, Miklíková Olga 2:1, Vachovec Jan 2:2, Hrubý Petr 1:3, Brant František 0:1, body hostů: Homolka Zdeněk 3:1, März Miloslav 2:2, Jankulík Martin 2:2, Kociánová Dana 0:4), Dioss Nýřany B - KOC Sušice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kheil Lukáš 2:2, Šimek Adam 2:2, Kolerus Jaroslav 3:1, Kliment Vladimír 2:2, body hostů: Láriš Petr ml. 4:0, Račáková Michaela 1:3, Holý Pavel ml. 2:2, Láriš Petr st. 0:4), TJ SHM Heřmanova Huť A - KOC Sušice C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Petr ml. 1:2, Platz Pavel 0:2, Bouzek Pavel 0:3, Karafiát Vlastimil ml. 1:2, body hostů: Sommer Patrik 3:0, Sommer Václav 3:0, Baierl Tomáš 3:0, Leipelt Lukáš 0:2), TJ Slavoj Stod C - SK Drahotín A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zábranský Hynek 3:1, Houfek Jaroslav 2:2, Čada Vladimír 0:2, Hulín Jiří 3:1, Baksa Karel 0:2, body hostů: Michal Jan st. 4:0, Pošar Pavel 1:3, Ulman Miroslav 1:3, Novotný Roman st. 2:2), TJ Sokol Přeštice A - TJ Dynamo Horšovský Týn A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Michal 1:3, Vohradský Jiří 3:1, Bohdan Petr 1:3, Císař Martin 2:2, body hostů: Šteffel Radek 3:1, Gabriel Karel 4:0, Mráz Václav 2:2, Plachý Pavel 0:4),
25. kolo:
SK Drahotín A - TJ Dynamo Horšovský Týn A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulman Miroslav 1:1, Pošar Pavel 2:2, Novotný Roman ml. 2:2, Michal Jan st. 2:2, Novotný Roman st. 1:1, body hostů: Kuchař Jan 4:0, Vavro Radek 2:2, Gabriel Karel 2:2, Plachý Pavel 0:4), TJ Slavoj Stod C - TJ SHM Heřmanova Huť A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Houfek Jaroslav 1:0, Čada Vladimír 2:1, Hulín Jiří 2:0, Zábranský Hynek 1:0, WO 3:0, body hostů: Platz Pavel 0:2, Bouzek Pavel 1:1, Karafiát Vlastimil ml. 0:2, 0:1, WO 0:3), TJ Sokol Přeštice A - Dioss Nýřany B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čermák Michal 0:2, Rada Tomáš 0:2, Vohradský Jiří 0:2, Císař Martin 0:2, body hostů: Kolerus Jaroslav 2:0, Kliment Vladimír 2:0, Kheil Lukáš 2:0, Šimek Adam 2:0), KOC Sušice B - TJ Dobřany B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 1:2, Vítek Petr 2:1, Račáková Michaela 2:1, Láriš Petr ml. 3:0, body hostů: Vachovec Jan 3:0, Hrubý Petr 0:3, Brant František 0:3, Kraffer Jiří 1:2), KOC Sušice C - TJ Baník Líně A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sommer Václav 3:0, Baierl Tomáš 1:1, Sommerová Helenka 3:0, Sommer Patrik 2:1, body hostů: Kašper Petr 1:2, Kříž Michal 0:3, Kasten Jiří 0:3, Skála Petr 1:1), TJ Sokol Pocinovice A - ST DDM Stříbro B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sazama Adam 1:3, Jehlíková Petra 2:2, Chromek Miroslav 2:1, Sazama Luboš 3:1, body hostů: Adam Ondřej 3:1, Hošťálek Milan 3:1, Mácová Martina 1:3, Honalová Klára 0:3), TJ Sokol Kdyně B - TJ Slavoj Chodová Planá A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Zdeněk 3:1, Jankulík Martin 2:2, Stanček Martin 0:4, März Miloslav 2:2, body hostů: Kříž Dominik 3:1, Malík Roman 3:1, Krejčí Antonín 2:2, Haišman Jaroslav 1:3),
26. kolo:
TJ Sokol Přeštice A - TJ SHM Heřmanova Huť A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rada Tomáš 2:0, Vohradský Jiří 2:0, Čermák Michal 2:1, Císař Martin 3:0, body hostů: Špaček Petr ml. 0:3, Bouzek Pavel 1:2, Platz Pavel 0:2, Karafiát Vlastimil ml. 0:2), TJ Slavoj Stod C - Dioss Nýřany B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaše Jaroslav 0:4, Šleis Petr 1:2, Čada Vladimír 2:1, Hulín Jiří 3:1, body hostů: Kliment Vladimír 2:2, Kolerus Jaroslav 3:1, Šimek Adam 1:2, Kheil Lukáš 2:1), KOC Sušice C - TJ Dobřany B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sommer Václav 4:0, Sommerová Helenka 3:1, Baierl Tomáš 0:3, WO 0:4, body hostů: Vachovec Jan 1:2, Hrubý Petr 1:2, Brant František 2:1, Kraffer Jiří 0:2, WO 4:0), KOC Sušice B - TJ Baník Líně A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Pavel ml. 1:2, Vítek Petr 1:2, Račáková Michaela 2:1, Láriš Petr ml. 4:0, body hostů: Kašper Petr 2:2, Kříž Michal 1:2, Kasten Jiří 1:2, Skála Petr 1:2), TJ Sokol Kdyně B - ST DDM Stříbro B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Zdeněk 2:1, Jankulík Martin 2:1, Stanček Martin 1:2, März Miloslav 4:0, body hostů: Adam Ondřej 2:2, Hošťálek Milan 1:2, Mácová Martina 1:2, Honalová Klára 0:3), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sazama Adam 3:1, Jehlíková Petra 2:1, Chromek Miroslav 1:2, Sazama Luboš 2:2, body hostů: Kříž Dominik 4:0, Malík Roman 1:3, Krejčí Antonín 0:3, Haišman Jaroslav 1:2),
27. kolo:
TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Pocinovice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Homolka Zdeněk 1:1, Stanček Martin 0:2, Hlavatý Petr 0:3, März Miloslav 1:2, body hostů: Chromek Miroslav 3:0, Sazama Luboš 3:0, Sazama Adam 2:0, Toman Ondřej 0:2), ST DDM Stříbro B - KOC Sušice B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubovský Jiří 0:4, Mácová Martina 1:2, Hošťálek Milan 2:1, Adam Ondřej 3:1, body hostů: Račáková Michaela 1:3, Vítek Petr 2:2, Holý Pavel ml. 2:1, Láriš Petr ml. 3:0), TJ Slavoj Chodová Planá A - KOC Sušice C 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malík Roman 1:2, Krejčí Antonín 1:2, Haišman Jaroslav 0:3, Soukup Zdeněk 0:3, body hostů: Sommer Patrik 3:0, Sommer Václav 2:1, Sommerová Helenka 3:0, Baierl Tomáš 2:1), TJ Slavoj Stod C - TJ Dobřany B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zábranský Hynek 1:2, Houfek Jaroslav 1:2, Čada Vladimír 3:0, Hulín Jiří 3:1, body hostů: Malý Josef 1:3, Vachovec Jan 1:2, Hrubý Petr 1:2, Miklíková Olga 2:1), TJ Sokol Přeštice A - TJ Baník Líně A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vohradský Jiří 2:1, Císař Martin 2:1, Čermák Michal 0:3, Rada Tomáš 4:0, body hostů: Kašper Petr 2:2, Kříž Michal 1:2, Kasten Jiří 1:2, Skála Petr 1:2), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ SHM Heřmanova Huť A 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kuchař Jan 1:0, Mráz Václav 1:1, Šteffel Radek 3:0, Plachý Pavel 0:2, WO 5:0, body hostů: Platz Pavel 1:2, Bouzek Pavel 1:2, Karafiát Vlastimil ml. 1:1, WO 0:5), SK Drahotín A - Dioss Nýřany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulman Miroslav 2:2, Novotný Roman st. 1:3, Novotný Roman ml. 2:2, Michal Jan st. 3:1, body hostů: Kolerus Jaroslav 3:1, Šimek Adam 2:2, Kheil Lukáš 0:4, Kliment Vladimír 1:1, Niedermayer Michal 2:0),
28. kolo:
TJ Slavoj Chodová Planá A - KOC Sušice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Roman 1:2, Krejčí Antonín 2:1, Haišman Jaroslav 3:0, Soukup Zdeněk 3:1, body hostů: Vítek Petr 0:4, Račáková Michaela 0:3, Holý Pavel ml. 1:2, Láriš Petr ml. 3:0), ST DDM Stříbro B - KOC Sušice C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubovský Jiří 2:2, Hošťálek Milan 1:2, Mácová Martina 2:1, Adam Ondřej 3:1, body hostů: Sommer Patrik 0:4, Sommer Václav 2:2, Sommerová Helenka 2:1, Baierl Tomáš 2:1), TJ Slavoj Stod C - TJ Baník Líně A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baksa Karel 0:4, Zábranský Hynek 2:2, Čada Vladimír 2:2, Hulín Jiří 3:1, body hostů: Kašper Petr 4:0, Kříž Michal 3:1, Kasten Jiří 1:3, Skála Petr 1:3), TJ Sokol Přeštice A - TJ Dobřany B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rada Tomáš 2:0, Císař Martin 2:0, Vohradský Jiří 1:2, Čermák Michal 1:1, WO 3:0, body hostů: Malý Josef 0:3, Vachovec Jan 2:1, Hrubý Petr 1:2, WO 0:3), SK Drahotín A - TJ SHM Heřmanova Huť A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Roman st. 1:0, Ulman Miroslav 2:0, Novotný Roman ml. 2:0, Michal Jan st. 1:0, WO 3:0, body hostů: Platz Pavel 0:2, Bouzek Pavel 0:2, Karafiát Vlastimil ml. 0:2, WO 0:3), TJ Dynamo Horšovský Týn A - Dioss Nýřany B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šteffel Radek 1:2, Mráz Václav 0:3, Kuchař Jan 3:0, Vavro Radek 0:3, body hostů: Kolerus Jaroslav 1:2, Šimek Adam 2:1, Kheil Lukáš 2:1, Niedermayer Michal 2:0, Kliment Vladimír 1:0),
Divize ženy
1. kolo:
TJ Union Plzeň A - TJ Union Plzeň B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čížková Alena 3:0, Pintová Radka 1:2, Schoberová Martina 2:0, Lorencová Lucie 1:0, body hostů: Petrmichlová Zuzana 0:3, Kratochvílová Alena 1:2, Mlezivová Kristýna 1:2), TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Plzeň V. D 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vladyková Barbora 0:3, Vacíková Renata 3:0, Severová Michaela 2:1, body hostů: Melnyková Liana 1:2, Vyletová Helena 2:1, Jarošová Tereza 1:2),
2. kolo:
TJ Union Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. D 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smolařová Jana 1:2, Mlezivová Kristýna 0:3, Kratochvílová Alena 1:1, Šebková Kristýna 1:0, body hostů: Jarošová Tereza 1:2, Vyletová Helena 3:0, Melnyková Liana 2:1), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Sokol Plzeň V. C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žižkovská Rebeka 2:1, Vyletová Helena 0:3, Tomášková Karolína 0:3, body hostů: Vladyková Barbora 2:1, Krylová Eliška 2:1, Vacíková Renata 3:0),
3. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Union Plzeň A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vladyková Barbora 0:3, Severová Michaela 0:3, Vacíková Renata 0:3, body hostů: Schoberová Martina 3:0, Lorencová Lucie 3:0, Čížková Alena 1:0, Pintová Radka 2:0), TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Plzeň V. E 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vyletová Helena 2:1, Jarošová Tereza 2:1, WO 0:3, body hostů: Žižkovská Rebeka 2:0, Hromiaková Andrea 0:2, Holubová Klaudie 0:2, WO 3:0),
4. kolo:
TJ Union Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. E 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smolařová Jana 2:1, Šebková Kristýna 3:0, Kratochvílová Alena 1:2, body hostů: Hromiaková Andrea 1:2, Žižkovská Rebeka 2:1, Holubová Klaudie 0:3), TJ Union Plzeň A - TJ Sokol Plzeň V. D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čížková Alena 2:0, Lorencová Lucie 1:1, Schoberová Martina 1:0, Pintová Radka 1:0, WO 3:0, body hostů: Vyletová Helena 1:2, Jarošová Tereza 0:3, WO 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Union Plzeň B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krylová Eliška 0:3, Severová Michaela 2:1, Vacíková Renata 2:1, body hostů: Petrmichlová Zuzana 1:2, Kratochvílová Alena 1:2, Šebková Kristýna 3:0), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Union Plzeň A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žižkovská Rebeka 2:1, Holubová Klaudie 0:3, WO 0:3, body hostů: Schoberová Martina 1:1, Čížková Alena 2:0, Pintová Radka 1:1, WO 3:0),
6. kolo:
TJ Union Plzeň B - TJ Union Plzeň A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kratochvílová Alena 0:3, Šebková Kristýna 1:2, Čížková Marie 0:3, body hostů: Čížková Alena 3:0, Lorencová Lucie 2:1, Schoberová Martina 3:0), TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Plzeň V. C 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vyletová Helena 2:1, Jarošová Tereza 2:1, Melnyková Liana 0:2, WO 0:1, body hostů: Krylová Eliška 0:2, Vladyková Barbora 3:0, Severová Michaela 1:2, WO 1:0),
7. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Union Plzeň B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vyletová Helena 0:3, Jarošová Tereza 1:2, Melnyková Liana 2:1, body hostů: Kratochvílová Alena 1:2, Smolařová Jana 2:1, Šebková Kristýna 3:0), TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Plzeň V. E 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vacíková Renata 3:0, Krylová Eliška 1:2, Vladyková Barbora 2:1, body hostů: Hromiaková Andrea 1:2, Holubová Klaudie 0:3, Žižkovská Rebeka 2:1),
8. kolo:
TJ Union Plzeň A - TJ Sokol Plzeň V. C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pintová Radka 3:0, Lorencová Lucie 2:1, Schoberová Martina 3:0, body hostů: Vacíková Renata 1:2, Krylová Eliška 0:3, Severová Michaela 0:3), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Sokol Plzeň V. D 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holubová Klaudie 1:2, Žižkovská Rebeka 2:1, Vyletová Helena ml. 0:3, body hostů: Pešíková Tereza 1:2, Melnyková Liana 2:1, Vyletová Helena 3:0),
9. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Union Plzeň B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žižkovská Rebeka 2:1, Holubová Klaudie 1:2, WO 0:3, body hostů: Petrmichlová Zuzana 0:2, Mlezivová Kristýna 1:1, Kratochvílová Alena 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Union Plzeň A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyletová Helena 0:3, Pešíková Tereza 0:3, Melnyková Liana 2:1, body hostů: Pintová Radka 2:1, Lorencová Lucie 2:1, Schoberová Martina 3:0),
10. kolo:
TJ Union Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petrmichlová Zuzana 1:1, Smolařová Jana 2:0, Mlezivová Kristýna 1:1, WO 3:0, body hostů: Krylová Eliška 0:3, Severová Michaela 2:1, WO 0:3), TJ Union Plzeň A - TJ Sokol Plzeň V. E 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čížková Alena 2:1, Lorencová Lucie 3:0, Schoberová Martina 2:1, body hostů: Žižkovská Rebeka 2:1, Vyletová Helena ml. 0:3, Holubová Klaudie 0:3),
11. kolo:
TJ Union Plzeň A - TJ Union Plzeň B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pintová Radka 3:0, Lorencová Lucie 2:1, Schoberová Martina 3:0, body hostů: Kratochvílová Alena 1:2, Mlezivová Kristýna 0:3, Smolařová Jana 0:3), TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Plzeň V. D 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krylová Eliška 0:3, Severová Michaela 3:0, Vacíková Renata 2:1, body hostů: Melnyková Liana 1:2, Vyletová Helena 1:2, Pešíková Tereza 2:1),
12. kolo:
TJ Union Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. D 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kratochvílová Alena 2:1, Mlezivová Kristýna 3:0, Smolařová Jana 1:2, body hostů: Pešíková Tereza 0:3, Melnyková Liana 2:1, Vyletová Helena 1:2), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Sokol Plzeň V. C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hromiaková Andrea 1:1, Vyletová Helena ml. 0:2, Holubová Klaudie 1:1, WO 3:0, body hostů: Krylová Eliška 2:1, Vacíková Renata 2:1, WO 0:3),
13. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Union Plzeň A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vacíková Renata 0:3, Krylová Eliška 0:3, Severová Michaela 0:3, body hostů: Pintová Radka 3:0, Lorencová Lucie 3:0, Schoberová Martina 3:0), TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Plzeň V. E 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pešíková Tereza 0:2, Melnyková Liana 2:0, Vyletová Helena 2:0, WO 3:0, body hostů: Holubová Klaudie 1:2, Vyletová Helena ml. 1:2, WO 0:3),
14. kolo:
TJ Union Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. E 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petrmichlová Zuzana 0:2, Mlezivová Kristýna 0:2, Kratochvílová Alena 1:1, WO 3:0, body hostů: Holubová Klaudie 2:1, Vyletová Helena ml. 3:0, WO 0:3), TJ Union Plzeň A - TJ Sokol Plzeň V. D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pintová Radka 3:0, Lorencová Lucie 3:0, Schoberová Martina 3:0, body hostů: Vyletová Helena 0:3, Pešíková Tereza 0:3, Melnyková Liana 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Union Plzeň B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vacíková Renata 0:3, Severová Michaela 1:2, WO 0:3, body hostů: Kratochvílová Alena 1:1, Šebková Kristýna 2:0, Smolařová Jana 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Union Plzeň A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holubová Klaudie 0:3, Vyletová Helena ml. 0:3, Hromiaková Andrea 0:3, body hostů: Čížková Alena 3:0, Lorencová Lucie 3:0, Schoberová Martina 3:0),
16. kolo:
TJ Union Plzeň B - TJ Union Plzeň A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petrmichlová Zuzana 0:3, Kratochvílová Alena 1:2, Smolařová Jana 1:2, body hostů: Čížková Alena 3:0, Schoberová Martina 3:0, Lorencová Lucie 1:2), TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Sokol Plzeň V. C 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyletová Helena 2:1, Jarošová Tereza 3:0, Pešíková Tereza 2:1, body hostů: Krylová Eliška 0:3, Severová Michaela 2:1, 0:3),
17. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Union Plzeň B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyletová Helena 1:2, Jarošová Tereza 1:2, 0:3, body hostů: Kratochvílová Alena 2:1, Šebková Kristýna 3:0, Smolařová Jana 2:1), TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Plzeň V. E 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Severová Michaela 3:0, Krylová Eliška 2:1, 0:3, body hostů: Hromiaková Andrea 1:2, Vyletová Helena ml. 1:2, Holubová Klaudie 2:1),
18. kolo:
TJ Union Plzeň A - TJ Sokol Plzeň V. C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pintová Radka 1:1, Čížková Alena 2:0, Schoberová Martina 2:0, WO 3:0, body hostů: Severová Michaela 1:2, Krylová Eliška 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Sokol Plzeň V. D 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holubová Klaudie 1:1, Vyletová Helena ml. 2:0, Tomášková Karolína 1:1, WO 3:0, body hostů: Rohlíková Eliška 0:3, Vyletová Helena 2:1, WO 0:3),
19. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. E - TJ Union Plzeň B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holubová Klaudie 0:2, Hromiaková Andrea 1:1, Vyletová Helena ml. 0:2, WO 3:0, body hostů: Smolařová Jana 3:0, Kratochvílová Alena 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Union Plzeň A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyletová Helena 0:3, Jarošová Tereza 0:3, WO 0:3, body hostů: Pintová Radka 2:0, Čížková Alena 2:0, Schoberová Martina 2:0, WO 3:0),
20. kolo:
TJ Union Plzeň B - TJ Sokol Plzeň V. C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kratochvílová Alena 1:1, Petrmichlová Zuzana 0:2, Mlezivová Kristýna 2:0, WO 3:0, body hostů: Krylová Eliška 1:2, Severová Michaela 2:1, WO 0:3), TJ Union Plzeň A - TJ Sokol Plzeň V. E 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čížková Alena 2:0, Lorencová Lucie 1:1, Schoberová Martina 2:0, WO 3:0, body hostů: Hromiaková Andrea 0:3, Vyletová Helena ml. 1:2, WO 0:3),
Český pohár
1. kolo:
TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Union Plzeň A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šilhánek Martin 1:2, Hodek Martin 1:2, Česal Luděk 0:3, body hostů: Legát Petr 1:2, Sochor Miroslav 3:0, Korecký Filip 3:0), Koc Sušice C - TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Láriš Petr st. 3:0, Vítovec Miroslav 3:0, Láriš Petr ml. 3:0, body hostů: Bednář Radomír 0:3, Tenk Petr 0:3, Houdek Jaroslav 0:3), TJ Sokol Domažlice B - SK Drahotín A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kočka Pavel 2:1, Janovec Jiří st. 1:2, Herink Jiří 0:3, body hostů: Ulman Miroslav 2:1, Michal Jan st. 3:0, Novotný Roman st. 1:2), TJ Sokol Starý Plzenec B - TJ Trnová A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Frank Bohumil 2:1, Farajzl Stanislav 1:2, Sutnar Josef 2:1, body hostů: Hadrava Jaroslav ml. 1:2, Vachovec Milan 3:0, Kriegerbeck Karel 0:3), TJ Sokol Bor D - TJ Dynamo Horšovský Týn A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šejba Bohumír 0:2, Říhová Tereza 0:3, 0:3, Pour Pavel 0:1, body hostů: Herzer Jan 3:0, Kuchař Jan 3:0, Gabriel Karel 3:0), Koc Sušice D - SKUŘ Plzeň B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sommer Václav 3:0, Sommerová Helenka 1:2, Sommer Patrik 2:1, body hostů: Korbel Petr 2:1, Horek Daniel 1:2, Mandík Petr 0:3), TJ Sokol Pocinovice B - TJ Sokol Bor C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kohout Václav 2:1, Svoboda Lukáš 1:2, Dobiáš Jan 0:3, body hostů: Bočan Miroslav 2:1, Krivda František 3:0, Dědíček Jaroslav 1:2), TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Horažďovice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švamberg Luboš 2:1, Šípek Josef 1:2, Pešík Radek 1:2, body hostů: Buriánek Jan 2:1, Holeček Karel 0:3, Mandák Pavel 3:0), TJ Sokol Spálené Poříčí A - SK Jiskra Domažlice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Balek Jan 1:2, Stach Petr 1:2, Stach Jiří 1:2, body hostů: Marešová Zdeňka 0:3, Marešová Zdeňka 3:0, Baštář Ondřej 3:0), TJ Sokol Domažlice A - TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Duffek Miroslav 0:3, Beneš Jaroslav 1:2, Baštář Vratislav 1:2, body hostů: Mlčoch Jan 2:1, Boura Lukáš 3:0, Čákora Ladislav 2:1), SK Kornatice A - Koc Sušice A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lopata Vladimír 1:2, Vyskočil Marek 1:2, Babický Josef 0:3, body hostů: Mazura David 2:1, Kopřiva Pavel 3:0, Mazura Pavel 2:1), TJ SHM Heřmanova Huť A - Dioss Nýřany A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Karafiát Vlastimil ml. 2:1, Adam Ondřej 1:2, Platz Pavel 0:3, body hostů: Kolerus Jaroslav 3:0, Makoň Zdeněk ml. 2:1, Šimek Adam 1:2), SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Horní Bělá A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Wimmer Adam 0:3, Wimmer Jan 1:2, Kunst Petr 2:1, body hostů: Nový Jaroslav 2:1, Plic Bohumil 1:2, Janda Pavel 3:0), TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda C - TJ Sokol Starý Plzenec A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hiršl Alois ml. 0:3, Škarda Milan 1:2, Pazourek Petr 0:3, body hostů: Klíma Jan 2:1, Klíma Tomáš 3:0, Soukup Miloš 3:0), TJ Sokol Pocinovice A - Koc Sušice B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chromek Miroslav 2:1, Sazama Adam 3:0, Jehlíková Petra 3:0, body hostů: Holý Pavel ml. 1:2, Oroš Karel 0:3, Leipelt Lukáš 0:3), TJ Sokol Horní Bělá C - KST Klatovy A 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mojžíš Josef 0:3, Nechutný Petr st. 0:3, Nechutný Petr ml. 0:3, body hostů: Kovářík Matěj 3:0, Zahradník Lukáš 3:0, Sladký Antonín 3:0),
2. kolo:
Koc Sušice C - TJ Union Plzeň A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Láriš Petr st. 0:3, Vítovec Miroslav 1:2, Láriš Petr ml. 2:1, body hostů: Bistřický Marek 3:0, Anetta Jan 1:2, Sochor Miroslav 2:1), TJ Sokol Starý Plzenec B - SK Drahotín A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Frank Bohumil 0:3, Farajzl Stanislav 0:3, Sutnar Josef 0:3, body hostů: Ulman Miroslav 2:0, Pošar Pavel 3:0, Michal Jan st. 3:0, Novotný Roman st. 1:0), Koc Sušice D - TJ Dynamo Horšovský Týn A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sommerová Helenka 2:1, Dlouhý Jiří 0:3, Sommer Václav 2:1, body hostů: Kuchař Jan 2:1, Gabriel Karel 2:1, Mráz Václav 1:2), TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Horažďovice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Učík Rudolf 0:3, Císler Václav 0:3, Krivda František 2:1, body hostů: Mandák Pavel 3:0, Tůma Zdeněk 2:1, Vojáček Rudolf ml. 2:1), TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A - SK Jiskra Domažlice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čákora Ladislav 1:2, Mlčoch Jan 1:2, Boura Lukáš 2:1, body hostů: Pangrác Martin 3:0, Marešová Zdeňka 2:1, Marešová Zdeňka 0:3), Koc Sušice A - Dioss Nýřany A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Aschenbrenner Jan 2:1, Mazura Pavel 2:1, WO 0:3, body hostů: Vycudlík Jan 1:1, Makoň Zdeněk ml. 0:2, Kolerus Jaroslav 1:1, WO 3:0), TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Sokol Horní Bělá A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cach Jaroslav 3:0, Soukup Miloš 2:1, Klíma Tomáš 1:2, body hostů: Janda Pavel 1:2, Nový Jaroslav 1:2, Plic Bohumil 1:2), TJ Sokol Pocinovice A - KST Klatovy A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sazama Adam 0:3, Chromek Miroslav 1:2, Jehlíková Petra 0:3, body hostů: Jehlík Miroslav 3:0, Kovářík Matěj 3:0, Sladký Antonín 2:1),
3. kolo:
SK Drahotín A - TJ Union Plzeň A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotný Roman ml. 1:2, Michal Jan st. 1:2, Novotný Roman st. 1:2, body hostů: Sochor Miroslav 3:0, Korecký Filip 2:1, Anetta Jan 1:2), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Sokol Horažďovice 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Písařík Zdeněk 0:2, Gabriel Karel 1:2, Kuchař Jan 0:2, WO 2:0, body hostů: Vojáček Rudolf ml. 2:1, Buriánek Jan 1:0, Mandák Pavel 3:0, WO 0:2), Dioss Nýřany A - SK Jiskra Domažlice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimek Adam 1:2, Kolerus Jaroslav 2:1, Vycudlík Jan 0:2, WO 0:1, body hostů: Baštář Ondřej 1:1, Květon Ondřej 1:2, Pangrác Martin 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Starý Plzenec A - KST Klatovy A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cach Jaroslav 3:0, Soukup Miloš 2:1, Klíma Jan 0:3, body hostů: Kurc Vojtěch 1:2, Kovářík Matěj 2:1, Sladký Antonín 1:2),
20. kolo:
TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda B - TJ Sokol Nezvěstice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bednář Radomír 0:2, Tenk Petr 0:2, Houdek Jaroslav 0:2, WO 3:0, body hostů: Hach Václav 3:0, Hodek Martin 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Domažlice B - TJ Trnová A 0:10wo, TJ Sokol Bor D - SKUŘ Plzeň B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Říhová Tereza 0:3, Šejba Bohumír 0:3, 0:3, body hostů: Korbel Petr 3:0, Gábor Filip 3:0, Mandík Petr 3:0), TJ Sokol Pocinovice B - TJ Sokol Horní Bělá B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dobiáš Jan 2:1, Svoboda Lukáš 2:1, WO 0:3, body hostů: Švamberg Luboš 0:2, Šípek Josef 1:1, Pešík Radek 1:1, WO 3:0), TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Sokol Domažlice A 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stach Petr 0:3, Stach Jiří 1:2, Kozel Milan 0:3, body hostů: Baštář Vratislav 3:0, Látka Jan 3:0, Beneš Jaroslav 2:1), TJ SHM Heřmanova Huť A - SK Kornatice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Adam Ondřej 1:2, Karafiát Vlastimil ml. 1:2, Bouzek Pavel 2:1, body hostů: Vyskočil Martin 0:3, Vyskočil Marek 2:1, Babický Josef 3:0), TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda C - SKUŘ Plzeň C 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pazourek Petr 1:1, Škarda Milan 1:1, Hiršl Alois ml. 1:1, WO 3:0, body hostů: Wimmer Jan 3:0, Wimmer Adam 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Horní Bělá C - Koc Sušice B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nechutný Petr st. 3:0, Nechutný Petr ml. 0:3, Mojžíš Josef 0:3, body hostů: Jarab Josef 2:1, Holý Pavel ml. 2:1, Leipelt Lukáš 2:1),
21. kolo:
TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Nezvěstice A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sazama Adam 2:1, Jehlíková Petra 2:1, Chromek Miroslav 2:1, body hostů: Hobl Václav 0:3, Louda Jan st. 1:2, Skřivánek Ladislav 2:1), TJ Trnová A - TJ Sokol Horní Bělá A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Barchanski Pavel 1:2, Hadrava Jaroslav ml. 0:3, Vachovec Milan 2:1, body hostů: Nový Jaroslav 2:1, Plic Bohumil 2:1, Janda Pavel 2:1), Koc Sušice A - SKUŘ Plzeň B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mazura David 2:1, Kopřiva Pavel 1:2, Mazura Pavel 1:2, body hostů: Chodounský Martin 2:1, Kubát Jan 1:2, Korbel Petr 2:1), TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pešík Radek 0:3, Švamberg Luboš 1:2, Šípek Josef 1:2, body hostů: Trnka Josef 2:1, Mlčoch Jan 2:1, Čákora Ladislav 3:0), TJ Sokol Domažlice A - TJ Sokol Bor C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Látka Jan 3:0, Duffek Miroslav 0:3, Baštář Vratislav 2:1, body hostů: Učík Rudolf 1:2, Bočan Miroslav 1:2, Dědíček Jaroslav 2:1), Koc Sušice D - SK Kornatice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sommer Václav 2:1, Sommerová Helenka 1:2, Sommer Patrik 3:0, body hostů: Babický Josef 2:1, Lopata Vladimír 1:2, Vyskočil Marek 0:3), TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda C - TJ Sokol Starý Plzenec B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hiršl Alois ml. 0:2, Škarda Milan 1:2, Pazourek Petr 2:1, Hiršl Alois 0:1, body hostů: Šafařík Zdeněk 1:2, Frank Bohumil 2:1, Farajzl Stanislav 3:0), Koc Sušice C - Koc Sušice B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Láriš Petr st. 0:3, Láriš Petr ml. 3:0, Vítovec Miroslav 1:2, body hostů: Vítek Petr 1:2, Holý Pavel ml. 2:1, Leipelt Lukáš 2:1),
22. kolo:
TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Horní Bělá A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chromek Miroslav 2:1, Sazama Adam 2:1, Jehlíková Petra 2:1, body hostů: Plic Bohumil 1:2, Janda Pavel 2:1, Nový Jaroslav 0:3), TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A - SKUŘ Plzeň B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mlčoch Jan 0:3, Čákora Ladislav 3:0, Boura Lukáš 0:3, body hostů: Mandík Petr 2:1, Korbel Petr 2:1, Horek Daniel 2:1), TJ Sokol Domažlice A - Koc Sušice D 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beneš Jaroslav 0:3, Látka Jan 1:2, Baštář Vratislav 0:3, body hostů: Sommer Václav 3:0, Sommerová Helenka 2:1, Sommer Patrik 3:0), TJ Sokol Starý Plzenec B - Koc Sušice B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sutnar Josef 0:3, Frank Bohumil 0:3, Farajzl Stanislav 3:0, body hostů: Leipelt Lukáš 2:1, Vítek Petr 2:1, Holý Pavel ml. 2:1),
23. kolo:
SK Drahotín A - TJ Sokol Pocinovice A 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotný Roman ml. 3:0, Pošar Pavel 3:0, Novotný Roman st. 3:0, body hostů: Sazama Luboš 0:3, Sazama Adam 0:3, Chromek Miroslav 0:3), TJ Dynamo Horšovský Týn A - SKUŘ Plzeň B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gabriel Karel 2:1, Kuchař Jan 3:0, Mráz Václav 1:2, body hostů: Korbel Petr 1:2, Horek Daniel 1:2, Mandík Petr 1:2), Koc Sušice D - Dioss Nýřany A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sommer Václav 2:1, Sommerová Helenka 1:2, Sommer Patrik 3:0, body hostů: Vycudlík Jan 0:3, Kolerus Jaroslav 1:2, Šimek Adam 2:1), Koc Sušice B - KST Klatovy A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Leipelt Lukáš 0:3, Holý Pavel ml. 1:2, Vítek Petr 1:2, body hostů: Kovářík Matěj 3:0, Zahradník Lukáš 2:1, Sladký Antonín 2:1),
24. kolo:
TJ Sokol Horažďovice - TJ Union Plzeň A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mandák Pavel 3:0, Křesák Vojtěch 1:2, Vojáček Rudolf ml. 2:1, body hostů: Korecký Filip 1:2, Legát Petr 2:1, Anetta Jan 0:3), TJ Sokol Starý Plzenec A - SK Jiskra Domažlice A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cach Jaroslav 1:2, Soukup Miloš 1:2, Klíma Tomáš 0:3, body hostů: Baštář Ondřej 2:1, Marešová Zdeňka 3:0, Ludvík Roman 2:1),
25. kolo:
SK Drahotín A - TJ Dynamo Horšovský Týn A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Roman ml. 2:1, Michal Jan st. 2:1, Ulman Miroslav 2:1, body hostů: Dominková Eliška 0:3, Gabriel Karel 0:3, Kuchař Jan 3:0), Koc Sušice D - KST Klatovy A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sommer Václav 2:1, Sommerová Helenka 2:1, WO 0:3, body hostů: Zahradník Lukáš 1:1, Sladký Antonín 0:2, Kovářík Matěj 1:1, WO 3:0),
26. kolo:
SK Drahotín A - TJ Sokol Starý Plzenec A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pošar Pavel 3:0, Ulman Miroslav 3:0, Novotný Roman st. 3:0, body hostů: Klíma Tomáš 0:3, Klíma Jan 0:3, Kubík Miloš 0:3), KST Klatovy A - TJ Union Plzeň A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovářík Matěj 1:2, Sladký Antonín 0:3, Kurc Vojtěch 1:2, body hostů: Legát Petr 2:1, Sochor Miroslav 3:0, Korecký Filip 2:1),
27. kolo:
TJ Sokol Horažďovice - SK Jiskra Domažlice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Buriánek Jan 1:2, Mandák Pavel 1:2, Vojáček Rudolf ml. 1:2, body hostů: Horák Libor 2:1, Baštář Ondřej 2:1, Pangrác Martin 2:1), SK Drahotín A - TJ Union Plzeň A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Roman ml. 0:2, Michal Jan st. 1:2, Ulman Miroslav 1:2, Novotný Roman st. 0:1, body hostů: Legát Petr 2:1, Sochor Miroslav 3:0, Korecký Filip 2:1),
28. kolo:
TJ Sokol Horažďovice - TJ Union Plzeň A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Buriánek Jan 0:3, Vojáček Rudolf ml. 2:1, Křesák Vojtěch 1:2, body hostů: Legát Petr 2:1, Korecký Filip 2:1, Sochor Miroslav 2:1),
Kvalifikace KP2 2015/2016
1. kolo:
TJ Kožlany A - TJ Slavoj Chodová Planá A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sebránek Jaroslav 2:2, Hoffman Robert 1:3, Vojáček Rudolf 0:3, Šapovalov Jiří 3:1, body hostů: Kříž Dominik 4:0, Malík Roman 3:1, Krejčí Antonín 2:2, Haišman Jaroslav 0:3),
2. kolo:
TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Kožlany A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Zdeněk 2:0, Malík Roman 2:0, Haišman Jaroslav 2:0, Kříž Dominik 2:0, Krejčí Antonín 1:0, body hostů: Hoffman Robert 0:3, Kubát Jiří 0:2, Mudra Vladimír 0:2, Vojáček Rudolf 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy