Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor I. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Chrast A - TJ Trojovice C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vránová Martina 2:1, Schejbal Jaroslav 0:2, Schejbal Štěpán 1:2, Řezníček Miloš 0:3, body hostů: Neufinger Ivo 1:2, Neufinger Petr 3:0, Mattuš Milan ml. 3:0, Motyčka Zdeněk 1:1), KST Linea Chrudim C - TTC Skuteč B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlebeček Marek 2:0, Polach Miroslav 2:0, Pilař Jaroslav 2:0, Procházka Petr 2:0, body hostů: Netolický Lukáš 0:2, Krupka Jan 0:2, Novák Vojtěch 0:2, Lorenc Michal 0:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec B - TJ Sokol Proseč u Skutče A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Charvát Jaroslav 1:2, Doležal Miloš 0:2, Šimon Vítězslav 1:2, Mikula Jan 1:2, body hostů: Zelenka Adolf 3:0, Michálek Libor 3:0, Rejent Marek 2:1, Herynek František 0:2), TJ Trojovice B - TJ Markovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Pavel st. 2:0, Jirout Rostislav 2:0, Jirout Josef st. 2:1, Pavlík Stanislav 2:0, body hostů: Rulík Jiří 0:3, Hort Petr 0:2, Herzán Zdeněk 1:1, Kratochvíl Miloš 0:2), TTC Medovinka Hlinsko C - TJ Sokol Chrudim E M&D Elektro 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Saifr Vladimír 2:0, Škarvada Vladimír 2:0, Kosek Petr 2:1, Bříza Martin 3:0, body hostů: Sedláčková Tereza 1:2, Šula Petr 0:3, Šnor Karel 0:2, Šantrůček Libor 0:2),
2. kolo:
TJ Trojovice C - TJ Sokol Chrudim E M&D Elektro 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neufinger Petr 3:1, Mattuš Milan ml. 3:0, Motyčka Zdeněk 2:1, Neufinger Ivo 1:3, body hostů: Sedláčková Tereza 2:2, Šula Petr 1:3, Šnor Karel 2:1, Šantrůček Libor 0:3), TJ Markovice A - TTC Medovinka Hlinsko C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rulík Jiří 2:0, Stanislav Jiří 2:0, Rubeš Vladimír 2:0, Hort Petr 2:0, body hostů: Zahálka Vojtěch 0:2, Vašek Jan 0:2, Janáček Adam 0:2, Pospíšil Jaroslav 0:2), TJ Sokol Proseč u Skutče A - TJ Trojovice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rejent Marek 2:2, Michálek Libor 4:0, Herynek František 0:2, Zelenka Adolf 2:2, Sodomka Jindřich 1:0, body hostů: Kopecký Pavel st. 2:2, Pavlík Stanislav 2:2, Jirout Rostislav 1:3, Jirout Josef st. 1:2), TTC Skuteč B - TJ Jiskra Heřmanův Městec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beránek Michal 2:2, Vyčichl Michal 2:2, Novák Vojtěch 2:2, Zelinka Robert 3:1, body hostů: Charvát Jaroslav 4:0, Mikula Jan 2:2, Mikula Michal 1:3, Poskočil Stanislav 0:4), TJ Sokol Chrast A - KST Linea Chrudim C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pýcha František 4:0, Schejbal Jaroslav 0:4, Řezníček Miloš 1:2, Kaplanová Miroslava 1:3, body hostů: Procházka Petr 3:1, Polach Miroslav 3:1, Chlebeček Marek 1:3, Pilař Jaroslav 2:1),
3. kolo:
KST Linea Chrudim C - TJ Trojovice C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polach Miroslav 3:0, Procházka Petr 2:0, Pilař Jaroslav 1:2, Michek Jakub 3:0, body hostů: Mattuš Milan ml. 1:2, Neufinger Ivo 0:3, Neufinger Petr 1:2, Motyčka Zdeněk 0:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec B - TJ Sokol Chrast A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikula Jan 0:3, Šimon Vítězslav 0:2, Mikula Michal 0:3, Charvát Jaroslav 3:0, body hostů: Pýcha František 3:0, Kaplanová Miroslava 2:1, Řezníček Miloš 2:1, Schejbal Jaroslav 1:1), TJ Trojovice B - TTC Skuteč B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Pavel st. 2:0, Pavlík Stanislav 2:0, Jirout Rostislav 2:0, Jirout Josef st. 2:0, body hostů: Stříteský Ladislav 0:2, Krupka Jan 0:2, Lorenc Michal 0:2, Netolický Lukáš 0:2), TTC Medovinka Hlinsko C - TJ Sokol Proseč u Skutče A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Saifr Vladimír 2:1, Škarvada Vladimír 2:1, Zíb Petr 2:1, Bříza Martin 2:1, body hostů: Zelenka Adolf 1:2, Rejent Marek 3:0, Sodomka Jindřich 0:3, Herynek František 0:3), TJ Sokol Chrudim E M&D Elektro - TJ Markovice A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šula Petr 0:2, Šantrůček Libor 0:2, Komárek Adam 0:3, Šnor Karel 0:2, body hostů: Stanislav Jiří 3:0, Rulík Jiří 2:0, Herzán Zdeněk 2:0, Hort Petr 2:0),
4. kolo:
TJ Trojovice C - TJ Markovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mattuš Milan ml. 2:1, Neufinger Ivo 3:0, Motyčka Zdeněk 1:2, Neufinger Petr 3:0, body hostů: Hort Petr 2:1, Herzán Zdeněk 1:2, Kratochvíl Miloš 0:3, Kysela Starší Jan st. 0:3), TJ Sokol Proseč u Skutče A - TJ Sokol Chrudim E M&D Elektro 10:3 (čtyřhry 2:1, body domácích: Sodomka Jindřich 2:1, Michálek Libor 2:0, Herynek František 2:1, Zelenka Adolf 3:0, body hostů: Šula Petr 1:2, Šnor Karel 0:3, Komárek Adam 0:3, Šantrůček Libor 1:1), TTC Skuteč B - TTC Medovinka Hlinsko C 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyčichl Michal 1:2, Doležal Marek 0:3, Novák Vojtěch 0:3, Beránek Michal 2:1, WO 4:0, body hostů: Bříza Martin 2:2, Zíb Petr 3:1, Škarvada Vladimír 4:0, WO 0:4), TJ Sokol Chrast A - TJ Trojovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pýcha František 4:0, Řezníček Miloš 2:1, Schejbal Jaroslav 0:3, Kaplanová Miroslava 3:1, body hostů: Kopecký Pavel st. 3:1, Pavlík Stanislav 1:3, Jirout Rostislav 1:2, Jirout Josef st. 0:3), KST Linea Chrudim C - TJ Jiskra Heřmanův Městec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilař Jaroslav 1:1, Chlebeček Marek 2:0, Pokorný Jiří 2:1, Procházka Petr 3:0, body hostů: Charvát Jaroslav 2:1, Mikula Jan 0:3, Crha Jiří 0:2, Mikula Michal 0:2),
5. kolo:
TJ Jiskra Heřmanův Městec B - TJ Trojovice C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikula Michal 0:3, Mikula Jan 0:3, Šimon Vítězslav 0:3, Charvát Jaroslav 3:0, body hostů: Neufinger Petr 3:0, Neufinger Ivo 2:1, Mattuš Milan ml. 2:1, Motyčka Zdeněk 2:1), TJ Trojovice B - KST Linea Chrudim C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Pavel st. 3:0, Jelínek Tomáš 0:3, Jirout Josef st. 1:2, Jirout Rostislav 0:4, body hostů: Procházka Petr 2:2, Michek Jakub 3:0, Chlebeček Marek 2:1, Pilař Jaroslav 2:1), TTC Medovinka Hlinsko C - TJ Sokol Chrast A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Saifr Vladimír 2:1, Škarvada Vladimír 1:1, Zíb Petr 3:0, Bříza Martin 3:0, body hostů: Pýcha František 2:1, Kaplanová Miroslava 0:3, Vránová Martina 0:3, Schejbal Jaroslav 0:2), TJ Sokol Chrudim E M&D Elektro - TTC Skuteč B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Komárek Adam 0:2, Starka Martin 0:2, Roušar Adam 0:2, Vítek Daniel 0:2, body hostů: Beránek Michal 2:0, Vyčichl Michal 2:0, Novák Vojtěch 2:0, Doležal Marek 2:0), TJ Markovice A - TJ Sokol Proseč u Skutče A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulík Jiří 2:2, Hort Petr 2:2, Herzán Zdeněk 1:2, Stanislav Jiří 1:3, body hostů: Zelenka Adolf 3:1, Michálek Libor 4:0, Sodomka Jindřich 2:2, Herynek František 0:3),
6. kolo:
TJ Trojovice C - TJ Sokol Proseč u Skutče A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mattuš Milan ml. 2:2, Neufinger Petr 3:1, Motyčka Zdeněk 1:3, Neufinger Ivo 2:2, body hostů: Zelenka Adolf 3:1, Rejent Marek 2:2, Michálek Libor 2:2, Sodomka Jindřich 1:3), TTC Skuteč B - TJ Markovice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Marek 2:2, Novák Vojtěch 1:3, Krupka Jan 0:3, Beránek Michal 3:1, body hostů: Rulík Jiří 4:0, Herzán Zdeněk 2:2, Hort Petr 3:1, Rubeš Vladimír 0:3), TJ Sokol Chrast A - TJ Sokol Chrudim E M&D Elektro 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Meduna Richard 3:0, Řezníček Miloš 0:2, Schejbal Jaroslav 0:3, Kaplanová Miroslava 4:0, Vrána Pavel 1:0, body hostů: Šula Petr 2:2, Šnor Karel 2:1, Němec Jaromír 1:2, Šantrůček Libor 0:3), KST Linea Chrudim C - TTC Medovinka Hlinsko C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polach Miroslav 3:0, Michek Jakub 2:0, Pilař Jaroslav 2:1, Procházka Petr 2:0, Pokorný Jiří 0:1, body hostů: Bříza Martin 1:2, Zíb Petr 1:2, Saifr Vladimír 0:3, Škarvada Vladimír 0:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec B - TJ Trojovice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikula Jan 1:3, Crha Jiří 0:4, Levínský Josef 1:2, Charvát Jaroslav 4:0, body hostů: Kopecký Pavel st. 3:1, Pavlík Stanislav 3:1, Jirout Rostislav 2:2, Jirout Josef st. 1:2),
7. kolo:
TJ Trojovice B - TJ Trojovice C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopecký Pavel st. 3:1, Jirout Rostislav 0:3, Jirout Josef st. 0:3, Pavlík Stanislav 3:1, body hostů: Neufinger Petr 2:2, Neufinger Ivo 4:0, Mattuš Milan ml. 1:2, Motyčka Zdeněk 0:2, Křičenský Pavel 1:0), TTC Medovinka Hlinsko C - TJ Jiskra Heřmanův Městec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Saifr Vladimír 2:0, Škarvada Vladimír 2:0, Zíb Petr 2:0, Bříza Martin 2:0, body hostů: Poskočil Stanislav 0:2, Šimon Vítězslav 0:2, Kachlík Jan st. 0:2, Doležal Miloš 0:2), TJ Sokol Chrudim E M&D Elektro - KST Linea Chrudim C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šula Petr 1:1, Šnor Karel 0:2, Němec Jaromír 0:3, Krejčí Vladimír 1:2, body hostů: Chlebeček Marek 2:1, Procházka Petr 3:0, Polach Miroslav 2:0, Pilař Jaroslav 1:1), TJ Markovice A - TJ Sokol Chrast A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herzán Zdeněk 1:2, Hort Petr 0:2, Kysela Mladší Jan ml. 0:3, Rulík Jiří 1:2, body hostů: Pýcha František 3:0, Meduna Richard 3:0, Vrána Pavel 2:1, Vránová Martina 1:1), TJ Sokol Proseč u Skutče A - TTC Skuteč B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zelenka Adolf 4:0, Rejent Marek 2:1, Herynek František 1:2, Michálek Libor 2:0, Sodomka Jindřich 0:2, body hostů: Beránek Michal 3:1, Doležal Marek 2:2, Vyčichl Michal 0:3, Novák Vojtěch 0:3),
8. kolo:
TJ Trojovice C - TTC Skuteč B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mattuš Milan ml. 2:1, Motyčka Zdeněk 2:1, Neufinger Ivo 2:1, Neufinger Petr 3:0, body hostů: Beránek Michal 2:1, Doležal Marek 0:3, Vyčichl Michal 1:2, Novák Vojtěch 0:3), TJ Sokol Chrast A - TJ Sokol Proseč u Skutče A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Meduna Richard 3:0, Vránová Martina 1:2, Schejbal Jaroslav 0:3, Kaplanová Miroslava 1:3, body hostů: Rejent Marek 3:1, Zelenka Adolf 3:0, Michálek Libor 2:1, Herynek František 0:2, Sodomka Jindřich 0:1), KST Linea Chrudim C - TJ Markovice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polach Miroslav 2:0, Chlebeček Marek 2:0, Pilař Jaroslav 2:0, Procházka Petr 2:0, body hostů: Kulhánek Starší Václav 0:2, Kysela Mladší Josef ml. 0:2, Váňa Jaroslav 0:2, Kulhánek Mladší Václav 0:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec B - TJ Sokol Chrudim E M&D Elektro 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikula Jan 1:2, Levínský Josef 3:0, Mikula Michal 1:2, Charvát Jaroslav 3:0, body hostů: Krejčí Vladimír 2:1, Šula Petr 0:3, Šantrůček Libor 2:1, Komárek Adam 0:3), TJ Trojovice B - TTC Medovinka Hlinsko C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Pavel st. 3:1, Pavlík Stanislav 2:2, Jirout Rostislav 1:3, Jirout Josef st. 1:3, body hostů: Zíb Petr 1:3, Bříza Martin 2:2, Saifr Vladimír 2:2, Škarvada Vladimír 4:0),
9. kolo:
TTC Medovinka Hlinsko C - TJ Trojovice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Saifr Vladimír 3:0, Škarvada Vladimír 3:0, Bříza Martin 0:3, Zíb Petr 2:1, body hostů: Neufinger Petr 1:2, Mattuš Milan ml. 1:2, Neufinger Ivo 1:2, Motyčka Zdeněk 1:2), TJ Sokol Chrudim E M&D Elektro - TJ Trojovice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šantrůček Libor 0:4, Vítek Daniel 0:3, Krejčí Vladimír 3:0, Šnor Karel 2:2, body hostů: Kopecký Pavel st. 3:1, Pavlík Stanislav 2:2, Jirout Rostislav 1:2, Jirout Josef st. 3:0), TJ Markovice A - TJ Jiskra Heřmanův Městec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herzán Zdeněk 2:1, Hort Petr 3:0, Kratochvíl Miloš 1:2, Rulík Jiří 3:0, body hostů: Charvát Jaroslav 2:1, Crha Jiří 1:2, Mikula Jan 0:3, Mikula Michal 0:3), TJ Sokol Proseč u Skutče A - KST Linea Chrudim C 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rejent Marek 3:1, Michálek Libor 0:3, Sodomka Jindřich 0:3, Zelenka Adolf 1:3, body hostů: Procházka Petr 3:1, Michek Jakub 4:0, Polach Miroslav 2:1, Chlebeček Marek 1:2), TTC Skuteč B - TJ Sokol Chrast A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Marek 4:0, Vyčichl Michal 2:2, Novák Vojtěch 1:2, Beránek Michal 3:1, body hostů: Meduna Richard 3:1, Kaplanová Miroslava 2:2, Schejbal Jaroslav 0:4, Řezníček Miloš 0:3),
10. kolo:
TJ Trojovice C - TJ Sokol Chrast A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mattuš Milan ml. 2:1, Motyčka Zdeněk 0:2, Neufinger Ivo 3:0, Neufinger Petr 3:0, body hostů: Pýcha František 2:1, Kaplanová Miroslava 1:2, Vránová Martina 0:3, Schejbal Jaroslav 0:2), TTC Skuteč B - KST Linea Chrudim C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beránek Michal 1:1, Vyčichl Michal 1:1, Netolický Lukáš 0:3, Doležal Marek 0:3, body hostů: Michek Jakub 3:0, Procházka Petr 2:1, Polach Miroslav 2:0, Chlebeček Marek 1:1), TJ Sokol Proseč u Skutče A - TJ Jiskra Heřmanův Městec B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sodomka Jindřich 2:1, Michálek Libor 2:0, Herynek František 2:1, Zelenka Adolf 3:0, body hostů: Charvát Jaroslav 2:1, Mikula Michal 0:3, Mikula Jan 0:3, Šimon Vítězslav 0:2), TJ Markovice A - TJ Trojovice B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulík Jiří 0:2, Hort Petr 0:2, Kratochvíl Miloš 0:3, Herzán Zdeněk 1:2, body hostů: Kopecký Pavel st. 3:0, Pavlík Stanislav 3:0, Jirout Josef st. 2:0, Jirout Rostislav 1:1), TJ Sokol Chrudim E M&D Elektro - TTC Medovinka Hlinsko C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Starka Martin 0:3, Šnor Karel 0:2, Krejčí Vladimír 3:0, Šula Petr 0:3, body hostů: Zíb Petr 2:1, Bříza Martin 2:1, Saifr Vladimír 2:1, Škarvada Vladimír 2:0),
11. kolo:
TJ Sokol Chrudim E M&D Elektro - TJ Trojovice C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šula Petr 1:1, Šantrůček Libor 0:2, Krejčí Vladimír 1:2, Šnor Karel 0:3, body hostů: Mattuš Milan ml. 3:0, Neufinger Petr 3:0, Neufinger Ivo 1:1, Motyčka Zdeněk 1:1), TTC Medovinka Hlinsko C - TJ Markovice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Saifr Vladimír 2:0, Škarvada Vladimír 2:0, Bříza Martin 2:0, Zíb Petr 2:0, body hostů: Kysela Starší Josef st. 0:2, Váňa Jaroslav 0:2, Kulhánek Mladší Václav 0:2, Kulhánek Starší Václav 0:2), TJ Trojovice B - TJ Sokol Proseč u Skutče A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Pavel st. 2:2, Jirout Rostislav 2:2, Jirout Josef st. 2:2, Pavlík Stanislav 2:2, body hostů: Michálek Libor 2:2, Zelenka Adolf 2:2, Sodomka Jindřich 2:2, Herynek František 2:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec B - TTC Skuteč B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikula Jan 2:2, Doležal Miloš 0:3, Mikula Michal 0:3, Charvát Jaroslav 3:1, body hostů: Beránek Michal 3:1, Doležal Marek 3:1, Vyčichl Michal 2:1, Novák Vojtěch 1:2), KST Linea Chrudim C - TJ Sokol Chrast A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlebeček Marek 2:0, Pilař Jaroslav 2:0, Procházka Petr 2:0, Michek Jakub 1:0, Polach Miroslav 1:0, body hostů: Čermák Pavel 0:2, Plachý Petr 0:2, Synková Vanesa 0:2, Dostálová Sabina 0:2),
12. kolo:
TJ Trojovice C - KST Linea Chrudim C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mattuš Milan ml. 0:2, Motyčka Zdeněk 0:2, Neufinger Ivo 1:2, Neufinger Petr 0:2, body hostů: Michek Jakub 3:0, Pilař Jaroslav 1:1, Procházka Petr 2:0, Polach Miroslav 2:0), TJ Sokol Chrast A - TJ Jiskra Heřmanův Městec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vránová Martina 2:0, Řezníček Miloš 1:1, Schejbal Jaroslav 2:1, Kaplanová Miroslava 3:0, body hostů: Šimon Vítězslav 0:3, Charvát Jaroslav 2:1, Mikula Jan 0:2, Mikula Michal 0:2), TTC Skuteč B - TJ Trojovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Vojtěch 2:2, Doležal Marek 3:1, Netolický Lukáš 2:2, Vyčichl Michal 2:2, body hostů: Kopecký Pavel st. 4:0, Jirout Josef st. 2:2, Jirout Rostislav 1:3, Jirout Josef ml. 0:4), TJ Sokol Proseč u Skutče A - TTC Medovinka Hlinsko C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rejent Marek 1:3, Michálek Libor 4:0, Herynek František 0:3, Zelenka Adolf 2:2, Sodomka Jindřich 0:1, body hostů: Škarvada Vladimír 2:2, Zíb Petr 2:2, Saifr Vladimír 2:2, Bříza Martin 3:1), TJ Markovice A - TJ Sokol Chrudim E M&D Elektro 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rulík Jiří 2:0, Stanislav Jiří 2:0, Herzán Zdeněk 2:1, Hort Petr 2:0, body hostů: Krejčí Vladimír 0:3, Šnor Karel 0:2, Šula Petr 1:1, Vítek Daniel 0:2),
13. kolo:
TJ Markovice A - TJ Trojovice C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stanislav Jiří 1:1, Rubeš Vladimír 0:2, Kysela Mladší Jan ml. 0:3, Hort Petr 1:2, body hostů: Mattuš Milan ml. 3:0, Neufinger Petr 3:0, Neufinger Ivo 2:0, Motyčka Zdeněk 0:2), TJ Sokol Chrudim E M&D Elektro - TJ Sokol Proseč u Skutče A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Komárek Adam 0:2, Vítek Daniel 0:2, Měkota Daniel 0:2, Starka Martin 0:2, body hostů: Zelenka Adolf 2:0, Michálek Libor 2:0, Sodomka Jindřich 2:0, Rejent Marek 2:0), TTC Medovinka Hlinsko C - TTC Skuteč B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Saifr Vladimír 2:1, Škarvada Vladimír 3:0, Žampach David 0:3, Bříza Martin 4:0, body hostů: Beránek Michal 1:3, Doležal Marek 1:2, Novák Vojtěch 1:2, Vyčichl Michal 1:2), TJ Trojovice B - TJ Sokol Chrast A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Pavel st. 3:0, Jirout Rostislav 1:2, Jirout Josef st. 3:0, Pavlík Stanislav 2:1, body hostů: Kaplanová Miroslava 1:2, Vránová Martina 2:1, Řezníček Miloš 0:3, Schejbal Jaroslav 0:3), TJ Jiskra Heřmanův Městec B - KST Linea Chrudim C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimon Vítězslav 0:2, Kachlík Jan st. 0:2, Doležal Miloš 0:2, Mikula Michal 0:2, body hostů: Procházka Petr 2:0, Chlebeček Marek 2:0, Pilař Jaroslav 2:0, Michek Jakub 1:0, Polach Miroslav 1:0),
14. kolo:
TJ Trojovice C - TJ Jiskra Heřmanův Městec B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mattuš Milan ml. 2:1, Motyčka Zdeněk 1:2, Neufinger Ivo 2:1, Neufinger Petr 4:0, body hostů: Mikula Michal 1:3, Mikula Jan 1:2, Charvát Jaroslav 2:1, Poskočil Stanislav 0:3), KST Linea Chrudim C - TJ Trojovice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Petr 2:1, Pilař Jaroslav 2:1, Chlebeček Marek 2:1, Michek Jakub 3:0, body hostů: Kopecký Pavel st. 1:2, Pavlík Stanislav 2:1, Jirout Josef st. 0:3, Jirout Rostislav 0:3), TJ Sokol Chrast A - TTC Medovinka Hlinsko C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vránová Martina 1:1, Řezníček Miloš 0:2, Schejbal Jaroslav 0:3, Kaplanová Miroslava 1:2, body hostů: Škarvada Vladimír 3:0, Saifr Vladimír 3:0, Bříza Martin 2:0, Zíb Petr 0:2), TTC Skuteč B - TJ Sokol Chrudim E M&D Elektro 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležal Marek 1:1, Vyčichl Michal 1:1, Netolický Lukáš 1:2, Beránek Michal 3:0, WO 4:0, body hostů: Krejčí Vladimír 2:2, Šula Petr 2:1, Šantrůček Libor 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Proseč u Skutče A - TJ Markovice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rejent Marek 2:0, Michálek Libor 2:0, Herynek František 2:0, Zelenka Adolf 2:0, body hostů: Kulhánek Starší Václav 0:2, Váňa Jaroslav 0:2, Kulhánek Mladší Václav 0:2, Kysela Mladší Josef ml. 0:2),
15. kolo:
TJ Sokol Proseč u Skutče A - TJ Trojovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sodomka Jindřich 2:2, Vanžura Jakub 2:2, Adamec Miloš 2:2, Herynek František 2:2, body hostů: Mattuš Milan ml. 4:0, Motyčka Zdeněk 4:0, Friedl Jan 0:4, Mattuš Milan st. 0:4), TJ Markovice A - TTC Skuteč B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rulík Jiří 2:0, Hort Petr 2:0, Kratochvíl Miloš 2:0, Stanislav Jiří 2:0, body hostů: Stříteský Ladislav 0:2, Krupka Jan 0:2, Lorenc Michal 0:2, Doležal Štěpán 0:2), TJ Sokol Chrudim E M&D Elektro - TJ Sokol Chrast A 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítek Daniel 0:3, Šantrůček Libor 0:3, Krejčí Vladimír 3:0, Šula Petr 0:3, WO 4:0, body hostů: Kaplanová Miroslava 3:1, Vránová Martina 3:1, Řezníček Miloš 3:1, WO 0:4), TTC Medovinka Hlinsko C - KST Linea Chrudim C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Saifr Vladimír 1:3, Bříza Martin 2:1, Škarvada Vladimír 3:0, Zíb Petr 0:4, body hostů: Michek Jakub 2:2, Procházka Petr 3:1, Pilař Jaroslav 2:1, Chlebeček Marek 1:2), TJ Trojovice B - TJ Jiskra Heřmanův Městec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Pavel st. 2:0, Jirout Rostislav 2:0, Jirout Josef st. 2:0, Pavlík Stanislav 2:0, body hostů: Doležal Miloš 0:2, Kachlík Jan st. 0:2, Poskočil Stanislav 0:2, Šimon Vítězslav 0:2),
16. kolo:
TJ Trojovice C - TJ Trojovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Motyčka Zdeněk 4:0, Křičenský Pavel 3:1, Tesner Rostislav 2:2, Friedl Jan 0:4, body hostů: Jelínková Lenka 1:3, Jelínek Tomáš 2:2, Jirout Josef ml. 1:3, Jelínek Jiří 3:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec B - TTC Medovinka Hlinsko C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikula Jan 2:0, Mikula Michal 2:0, Šimon Vítězslav 2:0, Charvát Jaroslav 2:0, body hostů: Zahálka Vojtěch 0:2, Vašek Jan 0:2, Žampach David 0:2, Novotný Šimon 0:2), KST Linea Chrudim C - TJ Sokol Chrudim E M&D Elektro 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budinská Jana 1:2, Pilař Jaroslav 2:1, Chlebeček Marek 3:0, Procházka Petr 3:0, body hostů: Krejčí Vladimír 2:1, Šula Petr 0:3, Komárek Adam 0:3, Šantrůček Libor 1:2), TJ Sokol Chrast A - TJ Markovice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schejbal Jaroslav 0:2, Synková Vanesa 0:2, Plachý Petr 0:2, WO 0:3, body hostů: Stanislav Jiří 2:0, Rulík Jiří 1:0, Herzán Zdeněk 2:0, Hort Petr 1:0, WO 3:0), TTC Skuteč B - TJ Sokol Proseč u Skutče A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležal Štěpán 0:2, Lorenc Michal 0:2, Stříteský Ladislav 0:2, WO 0:3, body hostů: Zelenka Adolf 2:0, Michálek Libor 1:0, Herynek František 2:0, Rejent Marek 1:0, WO 3:0),
17. kolo:
TTC Skuteč B - TJ Trojovice C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyčichl Michal 0:3, Doležal Marek 0:2, Krupka Jan 0:3, Beránek Michal 2:1, body hostů: Mattuš Milan ml. 3:0, Neufinger Petr 2:1, Neufinger Ivo 2:1, Motyčka Zdeněk 2:0), TJ Sokol Proseč u Skutče A - TJ Sokol Chrast A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michálek Libor 2:1, Vanžura Jakub 1:2, Sodomka Jindřich 1:2, Zelenka Adolf 4:0, body hostů: Kaplanová Miroslava 2:2, Vránová Martina 2:1, Řezníček Miloš 1:2, Schejbal Jaroslav 0:3), TJ Markovice A - KST Linea Chrudim C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hort Petr 1:2, Stanislav Jiří 0:3, Kysela Mladší Jan ml. 0:3, Rulík Jiří 2:1, body hostů: Polach Miroslav 3:0, Procházka Petr 3:0, Pilař Jaroslav 1:2, Chlebeček Marek 2:1), TJ Sokol Chrudim E M&D Elektro - TJ Jiskra Heřmanův Městec B 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šula Petr 1:2, Šantrůček Libor 1:2, Šnor Karel 2:1, WO 0:4, body hostů: Charvát Jaroslav 2:0, Crha Jiří 0:2, Mikula Jan 3:0, Mikula Michal 0:2, WO 4:0), TTC Medovinka Hlinsko C - TJ Trojovice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Šimon 0:3, Saifr Vladimír 2:1, Bříza Martin 3:0, Kosek Petr 4:0, body hostů: Kopecký Pavel st. 2:2, Pavlík Stanislav 0:3, Jirout Josef st. 1:2, Jirout Rostislav 1:2),
18. kolo:
TJ Trojovice C - TTC Medovinka Hlinsko C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neufinger Petr 2:0, Neufinger Ivo 2:0, Mattuš Milan ml. 2:0, Motyčka Zdeněk 2:0, body hostů: Zahálka Vojtěch 0:2, Pospíšil Jaroslav 0:2, Vašek Jan 0:2, Novotný Šimon 0:2), TJ Trojovice B - TJ Sokol Chrudim E M&D Elektro 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Pavel st. 2:0, Jirout Rostislav 2:0, Jirout Josef st. 2:0, Pavlík Stanislav 2:0, body hostů: Vítek Daniel 0:2, Starka Martin 0:2, Měkota Daniel 0:2, Komárek Adam 0:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec B - TJ Markovice A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Jaroslav 1:1, Mikula Jan 0:2, Doležal Miloš 0:3, Mikula Michal 0:3, body hostů: Hort Petr 3:0, Stanislav Jiří 3:0, Rulík Jiří 2:0, Kysela Starší Jan st. 1:1), KST Linea Chrudim C - TJ Sokol Proseč u Skutče A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Petr 2:0, Chlebeček Marek 2:0, Pilař Jaroslav 2:0, Michek Jakub 2:0, body hostů: Sodomka Jindřich 0:2, Herynek František 0:2, Vanžura Jakub 0:2, Zeman Pavel 0:2), TJ Sokol Chrast A - TTC Skuteč B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaplanová Miroslava 2:0, Schejbal Jaroslav 2:0, Řezníček Miloš 2:0, Vránová Martina 2:0, body hostů: Doležal Štěpán 0:2, Stříteský Ladislav 0:2, Krupka Jan 0:2, Lorenc Michal 0:2),
Regionální přebor II. třídy
1. kolo:
TJ Jiskra Heřmanův Městec C - SK Spartak Slatiňany A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Crha Jiří 0:2, Poskočil Stanislav 0:2, Šimon Vítězslav 0:3, Smetana Vladislav 1:1, body hostů: Klepetko Vlastimil 3:0, Fackenberg Josef 2:0, Pavlas Petr 2:0, Hubner Jan 1:1), TJ Sokol Chrudim F - TTC Skuteč D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopáček Miroslav 2:1, Dostálek Josef 1:1, Maťátko Otomar st. 2:1, Němec Jaromír 3:0, body hostů: Novák Vojtěch 3:0, Netolický Lukáš 0:3, Novák Pavel 0:3, Šťava Milan st. 0:2), TTC Skuteč C - TTC Luže A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vařejčko Tomáš 2:2, Pokorný Radek 3:1, Paulus Jiří 1:3, Hubený Zdeněk 3:1, body hostů: Řezáč Libor 3:1, Jeřábek Roman 2:2, Soukup Jan 2:2, Hudec Petr 0:4), Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A - TJ Trojovice D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zavoral Zdeněk 2:1, Bečka Jaromír 2:1, Sýkora Aleš 1:2, Stryka Václav 4:0, body hostů: Křičenský Pavel 2:2, Jelínek Tomáš 1:2, Tesner Rostislav 1:2, Jelínek Jiří 0:3), TJ Markovice B - TJ Sokol Proseč u Skutče B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kysela Mladší Jan ml. 0:2, Kysela Starší Jan st. 0:2, Kysela Mladší Josef ml. 0:3, Rubeš Vladimír 1:2, body hostů: Vanžura Jakub 3:0, Rejent Marek 3:0, Adamec Miloš 2:0, Řebíček Jan 1:1),
2. kolo:
SK Spartak Slatiňany A - TJ Sokol Proseč u Skutče B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fackenberg Josef 4:0, Pavlas Petr 2:1, Hubner Jan 0:3, Klepetko Vlastimil 3:1, body hostů: Rejent Marek 3:1, Vanžura Jakub 1:3, Adamec Miloš 1:2, Řebíček Jan 0:3), TJ Trojovice D - TJ Markovice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Tomáš 3:0, Tesner Rostislav 1:1, Jelínek Jiří 1:2, Křičenský Pavel 3:0, body hostů: Rubeš Vladimír 2:1, Kysela Mladší Jan ml. 0:1, Kysela Starší Jan st. 1:2, Kysela Mladší Josef ml. 0:2, Kysela Starší Josef st. 0:2), TTC Luže A - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezáč Libor 2:2, Hrubý Ivo 2:2, Fiedler Roman 4:0, Jeřábek Roman 1:3, body hostů: Stryka Václav 3:1, Zavoral Zdeněk 2:2, Bečka Jaromír 2:2, Sýkora Aleš 0:4), TTC Skuteč D - TTC Skuteč C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Vojtěch 1:2, Netolický Lukáš 2:1, Novák Pavel 0:3, Pacetti Lukáš 0:3, body hostů: Hubený Zdeněk 2:1, Paulus Jiří 2:1, Vařejčko Tomáš 3:0, Pokorný Radek 2:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec C - TJ Sokol Chrudim F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Crha Jiří 3:1, Levínský Josef 2:2, Šimon Vítězslav 0:4, Smetana Vladislav 2:2, body hostů: Němec Jaromír 1:3, Pavlousek Bohuslav 3:1, Maťátko Otomar st. 4:0, Starka Martin 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Chrudim F - SK Spartak Slatiňany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlousek Bohuslav 3:1, Maťátko Otomar st. 2:2, Dostálek Josef 2:2, Němec Jaromír 2:2, body hostů: Fackenberg Josef 3:1, Pavlas Petr 2:2, Hubner Jan 2:2, Hroch Petr 0:4), TTC Skuteč C - TJ Jiskra Heřmanův Městec C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubený Zdeněk 0:3, Vařejčko Tomáš 1:1, Paulus Jiří 0:2, Pokorný Radek 2:1, Vařejčko David 0:1, body hostů: Smetana Vladislav 2:1, Crha Jiří 3:0, Levínský Josef 2:1, Poskočil Stanislav 1:1), Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A - TTC Skuteč D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zavoral Zdeněk 2:0, Bečka Jaromír 2:0, Sýkora Aleš 2:0, Stryka Václav 2:0, body hostů: Novák Vojtěch 0:2, Novák Pavel 0:2, Šťava Milan st. 0:2, Novák Michal 0:2), TJ Markovice B - TTC Luže A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kysela Mladší Jan ml. 0:2, Rubeš Vladimír 1:1, Kysela Starší Jan st. 0:3, Kysela Starší Josef st. 0:2, body hostů: Fiedler Roman 3:0, Jeřábek Roman 1:1, Řezáč Libor 2:0, Hrubý Ivo 2:0), TJ Sokol Proseč u Skutče B - TJ Trojovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vanžura Jakub 1:3, Adamec Miloš 1:3, Řebíček Jan 1:3, Rejent Marek 4:0, body hostů: Křičenský Pavel 3:1, Jelínek Tomáš 3:1, Friedl Jan 0:4, Tesner Rostislav 3:1),
4. kolo:
SK Spartak Slatiňany A - TJ Trojovice D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fackenberg Josef 3:0, Pavlas Petr 2:1, Hubner Jan 1:2, Klepetko Vlastimil 2:1, body hostů: Jelínek Tomáš 1:2, Křičenský Pavel 3:0, Tesner Rostislav 0:3, Jelínek Jiří 0:3), TTC Luže A - TJ Sokol Proseč u Skutče B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiedler Roman 2:1, Řezáč Libor 2:1, Hrubý Ivo 3:0, Jeřábek Roman 2:1, body hostů: Vanžura Jakub 2:1, Adamec Miloš 1:2, Volf Josef 0:3, Prášek Zbyněk 0:3), TTC Skuteč D - TJ Markovice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Vojtěch 3:0, Novák Pavel 1:2, Netolický Lukáš 2:1, Pacetti Lukáš 2:1, body hostů: Kysela Mladší Jan ml. 1:2, Rubeš Vladimír 2:1, Kysela Starší Jan st. 1:2, Kysela Starší Josef st. 0:3), TJ Jiskra Heřmanův Městec C - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Crha Jiří 3:1, Levínský Josef 1:3, Poskočil Stanislav 0:3, Smetana Vladislav 2:2, body hostů: Stryka Václav 4:0, Zavoral Zdeněk 2:2, Bečka Jaromír 3:1, Vodrážka Martin 0:3), TJ Sokol Chrudim F - TTC Skuteč C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Jaromír 4:0, Dostálek Josef 1:2, Pavlousek Bohuslav 1:2, Maťátko Otomar st. 2:2, body hostů: Pokorný Radek 3:1, Hubený Zdeněk 2:2, Vařejčko Tomáš 1:2, Paulus Jiří 0:3),
5. kolo:
TTC Skuteč C - SK Spartak Slatiňany A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubený Zdeněk 0:3, Paulus Jiří 1:2, Mach Jiří 1:2, Pokorný Radek 3:1, body hostů: Klepetko Vlastimil 3:1, Fackenberg Josef 2:1, Pavlas Petr 1:2, Hubner Jan 2:1), Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A - TJ Sokol Chrudim F 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zavoral Zdeněk 3:0, Bečka Jaromír 1:2, Sokol Petr 1:2, Stryka Václav 3:1, body hostů: Němec Jaromír 2:2, Dostálek Josef 0:3, Maťátko Otomar st. 1:2, Pavlousek Bohuslav 2:1), TJ Markovice B - TJ Jiskra Heřmanův Městec C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kysela Starší Jan st. 0:2, Kysela Mladší Jan ml. 0:2, Kysela Starší Josef st. 0:3, Rubeš Vladimír 1:1, body hostů: Smetana Vladislav 3:0, Crha Jiří 2:0, Poskočil Stanislav 2:0, Šimon Vítězslav 1:1), TJ Sokol Proseč u Skutče B - TTC Skuteč D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Miloš 2:0, Řebíček Jan 2:0, Duba Josef 2:1, Rejent Marek 3:0, body hostů: Novák Vojtěch 1:2, Netolický Lukáš 0:3, Pacetti Lukáš 0:2, Novák Pavel 0:2), TJ Trojovice D - TTC Luže A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křičenský Pavel 3:1, Friedl Jan 0:4, Tesner Rostislav 1:2, Jelínek Tomáš 3:1, body hostů: Fiedler Roman 4:0, Jeřábek Roman 1:3, Řezáč Libor 2:2, Soukup Jan 1:2),
6. kolo:
SK Spartak Slatiňany A - TTC Luže A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klepetko Vlastimil 2:1, Hubner Jan 0:3, Malivánek František 1:2, Fackenberg Josef 1:2, body hostů: Fiedler Roman 2:1, Hrubý Ivo 3:0, Řezáč Libor 2:1, Soukup Jan 1:2), TTC Skuteč D - TJ Trojovice D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Pavel 0:2, Pacetti Lukáš 0:2, Netolický Lukáš 0:2, Novák Vojtěch 0:2, body hostů: Jelínek Tomáš 2:0, Křičenský Pavel 2:0, Friedl Jan 2:0, Tesner Rostislav 2:0), TJ Jiskra Heřmanův Městec C - TJ Sokol Proseč u Skutče B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Crha Jiří 2:2, Levínský Josef 3:1, Šimon Vítězslav 1:3, Smetana Vladislav 3:1, body hostů: Rejent Marek 4:0, Vanžura Jakub 1:3, Adamec Miloš 1:3, Řebíček Jan 1:3), TJ Sokol Chrudim F - TJ Markovice B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Jaromír 2:0, Dostálek Josef 1:1, Pavlousek Bohuslav 3:0, Maťátko Otomar st. 3:0, body hostů: Kysela Mladší Josef ml. 0:3, Rubeš Vladimír 1:2, Kysela Mladší Jan ml. 0:2, Kysela Starší Jan st. 0:2), TTC Skuteč C - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vařejčko Tomáš 2:1, Hubený Zdeněk 0:2, Paulus Jiří 0:3, Pokorný Radek 2:2, Mach Jiří 0:1, body hostů: Stryka Václav 4:0, Zavoral Zdeněk 2:1, Bečka Jaromír 2:1, Sokol Petr 1:2),
7. kolo:
Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A - SK Spartak Slatiňany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zavoral Zdeněk 2:2, Bečka Jaromír 1:3, Sokol Petr 2:2, Stryka Václav 4:0, body hostů: Fackenberg Josef 2:2, Klepetko Vlastimil 3:1, Hubner Jan 2:2, Malivánek František 0:4), TJ Markovice B - TTC Skuteč C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kysela Starší Jan st. 0:2, Kysela Mladší Jan ml. 0:2, Kysela Starší Josef st. 0:2, Rubeš Vladimír 0:2, body hostů: Pokorný Radek 2:0, Vařejčko Tomáš 2:0, Paulus Jiří 2:0, Hubený Zdeněk 2:0), TJ Sokol Proseč u Skutče B - TJ Sokol Chrudim F 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rejent Marek 4:0, Adamec Miloš 1:2, Řebíček Jan 0:3, Vanžura Jakub 3:1, body hostů: Pavlousek Bohuslav 2:2, Němec Jaromír 3:1, Maťátko Otomar st. 1:2, Dostálek Josef 0:3), TJ Trojovice D - TJ Jiskra Heřmanův Městec C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křičenský Pavel 0:3, Tesner Rostislav 0:2, Friedl Jan 1:2, Jelínek Tomáš 1:2, body hostů: Smetana Vladislav 3:0, Crha Jiří 3:0, Levínský Josef 2:1, Poskočil Stanislav 1:1), TTC Luže A - TTC Skuteč D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiedler Roman 2:0, Řezáč Libor 2:0, Nosek Petr 2:1, Jeřábek Roman 2:0, body hostů: Krupka Jan 0:3, Pacetti Lukáš 1:1, Novák Michal 0:2, Novák Pavel 0:2),
8. kolo:
SK Spartak Slatiňany A - TTC Skuteč D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fackenberg Josef 2:1, Hubner Jan 2:1, Hroch Petr 2:1, Klepetko Vlastimil 3:0, body hostů: Novák Vojtěch 3:0, Netolický Lukáš 0:3, Pacetti Lukáš 0:3, Novák Pavel 0:3), TJ Jiskra Heřmanův Městec C - TTC Luže A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Crha Jiří 1:2, Levínský Josef 0:3, Poskočil Stanislav 0:3, Smetana Vladislav 3:1, body hostů: Fiedler Roman 4:0, Jeřábek Roman 2:1, Řezáč Libor 1:2, Hrubý Ivo 2:1), TJ Sokol Chrudim F - TJ Trojovice D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Jaromír 2:1, Pavlousek Bohuslav 2:1, Komárek Adam 1:2, Dostálek Josef 3:1, body hostů: Jelínek Tomáš 1:3, Křičenský Pavel 3:0, Tesner Rostislav 0:3, Friedl Jan 1:2), TTC Skuteč C - TJ Sokol Proseč u Skutče B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Radek 3:1, Vařejčko Tomáš 1:3, Paulus Jiří 1:2, Hubený Zdeněk 2:2, Mach Jiří 1:0, body hostů: Rejent Marek 4:0, Adamec Miloš 3:1, Duba Josef 1:3, Volf Josef 0:4), Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A - TJ Markovice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zavoral Zdeněk 2:0, Bečka Jaromír 2:0, Sokol Petr 2:0, Stryka Václav 2:0, body hostů: Kysela Mladší Josef ml. 0:2, Kysela Mladší Jan ml. 0:2, Rubeš Vladimír 0:2, Kysela Starší Josef st. 0:2),
9. kolo:
TJ Markovice B - SK Spartak Slatiňany A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kysela Starší Jan st. 0:2, Kysela Mladší Josef ml. 0:2, Kysela Mladší Jan ml. 1:2, Rubeš Vladimír 0:3, body hostů: Hroch Petr 2:1, Hubner Jan 3:0, Klepetko Vlastimil 2:0, Fackenberg Josef 2:0), TJ Sokol Proseč u Skutče B - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vanžura Jakub 1:2, Adamec Miloš 0:3, Duba Josef 0:3, Rejent Marek 3:0, body hostů: Stryka Václav 3:0, Zavoral Zdeněk 2:1, Bečka Jaromír 2:1, Sokol Petr 1:2), TJ Trojovice D - TTC Skuteč C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křičenský Pavel 3:0, Jelínek Jiří 1:2, Friedl Jan 2:1, Jelínek Tomáš 3:1, body hostů: Pokorný Radek 1:3, Hubený Zdeněk 2:1, Vařejčko Tomáš 0:3, Paulus Jiří 1:2), TTC Luže A - TJ Sokol Chrudim F 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiedler Roman 2:0, Řezáč Libor 1:1, Hrubý Ivo 3:0, Jeřábek Roman 2:0, body hostů: Novák Vítek 0:3, Pavlousek Bohuslav 1:1, Dostálek Josef 0:2, Němec Jaromír 0:2), TTC Skuteč D - TJ Jiskra Heřmanův Městec C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netolický Lukáš 2:2, Krupka Jan 0:1, Novák Vojtěch 4:0, Pacetti Lukáš 2:2, Novák Pavel 1:2, body hostů: Crha Jiří 2:2, Levínský Josef 3:1, Šimon Vítězslav 2:2, Kachlík Jan st. 0:4),
10. kolo:
SK Spartak Slatiňany A - TJ Jiskra Heřmanův Městec C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fackenberg Josef 3:0, Hroch Petr 0:3, Hubner Jan 2:1, Klepetko Vlastimil 4:0, body hostů: Smetana Vladislav 2:2, Crha Jiří 1:2, Levínský Josef 0:3, Kachlík Jan st. 1:2), TTC Skuteč D - TJ Sokol Chrudim F 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netolický Lukáš 1:2, Pacetti Lukáš 0:2, Novák Pavel 0:3, Novák Vojtěch 2:1, body hostů: Pavlousek Bohuslav 3:0, Němec Jaromír 3:0, Dostálek Josef 2:1, Komárek Adam 0:2), TTC Luže A - TTC Skuteč C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiedler Roman 2:2, Řezáč Libor 2:2, Soukup Jan 1:3, Jeřábek Roman 1:3, body hostů: Pokorný Radek 4:0, Hubený Zdeněk 2:2, Vařejčko Tomáš 2:2, Paulus Jiří 2:2), TJ Trojovice D - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křičenský Pavel 0:3, Friedl Jan 0:2, Tesner Rostislav 0:2, Jelínek Tomáš 3:0, Jelínek Jiří 0:1, body hostů: Stryka Václav 3:0, Zavoral Zdeněk 2:1, Bečka Jaromír 2:1, Sokol Petr 1:1), TJ Sokol Proseč u Skutče B - TJ Markovice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Miloš 2:0, Trynkl Josef 0:2, Řebíček Jan 3:0, Vanžura Jakub 3:0, body hostů: Kysela Mladší Jan ml. 1:2, Rubeš Vladimír 1:2, Kysela Starší Jan st. 0:2, Kysela Mladší Josef ml. 0:2),
11. kolo:
TJ Sokol Proseč u Skutče B - SK Spartak Slatiňany A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Miloš 0:2, Melichar Dalibor 0:2, Volf Josef 0:3, Zeman Pavel 0:2, body hostů: Klepetko Vlastimil 3:0, Fackenberg Josef 2:0, Hubner Jan 2:0, Pavlas Petr 2:0), TJ Markovice B - TJ Trojovice D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kysela Mladší Jan ml. 0:2, Kysela Starší Jan st. 0:2, Kysela Starší Josef st. 0:3, Rubeš Vladimír 1:1, body hostů: Jelínek Tomáš 3:0, Křičenský Pavel 2:0, Friedl Jan 2:0, Tesner Rostislav 1:1), Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A - TTC Luže A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zavoral Zdeněk 2:1, Bečka Jaromír 2:1, Sokol Petr 2:1, Stryka Václav 3:1, body hostů: Fiedler Roman 3:1, Jeřábek Roman 0:3, Řezáč Libor 1:2, Soukup Jan 0:3), TTC Skuteč C - TTC Skuteč D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Radek 1:1, Hubený Zdeněk 2:0, Vařejčko Tomáš 3:0, Paulus Jiří 3:0, body hostů: Novák Vojtěch 1:2, Pacetti Lukáš 0:3, Novák Pavel 0:2, Šťava Milan st. 0:2), TJ Sokol Chrudim F - TJ Jiskra Heřmanův Městec C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Roušar Adam 0:4, Němec Jaromír 2:1, Pavlousek Bohuslav 1:2, Moučka Ladislav 3:1, body hostů: Smetana Vladislav 2:2, Crha Jiří 3:1, Levínský Josef 2:1, Šimon Vítězslav 1:2),
12. kolo:
SK Spartak Slatiňany A - TJ Sokol Chrudim F 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlas Petr 1:2, Hroch Petr 0:3, Malivánek František 0:3, Fackenberg Josef 2:1, body hostů: Němec Jaromír 2:1, Pavlousek Bohuslav 2:1, Dostálek Josef 3:0, Komárek Adam 2:1), TJ Jiskra Heřmanův Městec C - TTC Skuteč C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Crha Jiří 2:2, Levínský Josef 2:2, Poskočil Stanislav 0:4, Smetana Vladislav 3:1, body hostů: Hubený Zdeněk 1:2, Pokorný Radek 3:1, Paulus Jiří 2:2, Vařejčko Tomáš 3:1, Mach Jiří 0:1), TTC Skuteč D - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pacetti Lukáš 0:2, Krupka Jan 0:2, Novák Pavel 0:3, Novák Vojtěch 2:1, body hostů: Stryka Václav 3:0, Zavoral Zdeněk 3:0, Bečka Jaromír 1:1, Sokol Petr 1:1), TTC Luže A - TJ Markovice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiedler Roman 2:0, Řezáč Libor 2:0, Hrubý Ivo 2:0, Jeřábek Roman 2:0, body hostů: Kysela Starší Jan st. 0:2, Kysela Starší Josef st. 0:2, Rubeš Vladimír 0:2, Kulhánek Starší Václav 0:2), TJ Trojovice D - TJ Sokol Proseč u Skutče B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Tomáš 1:2, Friedl Jan 0:3, Tesner Rostislav 0:3, Křičenský Pavel 2:1, body hostů: Rejent Marek 3:0, Adamec Miloš 2:1, Vanžura Jakub 3:0, Zeman Pavel 1:2),
13. kolo:
TJ Trojovice D - SK Spartak Slatiňany A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křičenský Pavel 3:0, Tesner Rostislav 1:1, Friedl Jan 3:0, Jelínek Tomáš 2:1, body hostů: Fackenberg Josef 0:3, Pavlas Petr 2:1, Hubner Jan 0:3, Malivánek František 0:2), TJ Sokol Proseč u Skutče B - TTC Luže A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Miloš 2:2, Vanžura Jakub 3:0, Zeman Pavel 0:3, Rejent Marek 4:0, body hostů: Fiedler Roman 2:2, Jeřábek Roman 1:3, Řezáč Libor 1:2, Němeček Pavel 1:2), TJ Markovice B - TTC Skuteč D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kysela Mladší Jan ml. 1:1, Kysela Starší Jan st. 0:2, Kysela Starší Josef st. 0:3, Rubeš Vladimír 1:2, body hostů: Novák Vojtěch 3:0, Netolický Lukáš 3:0, Pacetti Lukáš 2:0, Novák Pavel 0:2), Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A - TJ Jiskra Heřmanův Městec C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zavoral Zdeněk 2:0, Bečka Jaromír 2:0, Sýkora Aleš 1:2, Stryka Václav 3:0, body hostů: Smetana Vladislav 1:2, Crha Jiří 0:3, Poskočil Stanislav 1:1, Kachlík Jan st. 0:2), TTC Skuteč C - TJ Sokol Chrudim F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Radek 2:2, Hubený Zdeněk 2:2, Paulus Jiří 2:2, Vařejčko Tomáš 2:2, body hostů: Dostálek Josef 2:2, Němec Jaromír 2:2, Kopáček Miroslav 2:2, Komárek Adam 2:2),
14. kolo:
SK Spartak Slatiňany A - TTC Skuteč C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlas Petr 0:3, Hubner Jan 0:2, Malivánek František 2:1, Fackenberg Josef 0:3, body hostů: Pokorný Radek 2:1, Paulus Jiří 3:0, Hubený Zdeněk 2:1, Mach Jiří 2:0), TJ Sokol Chrudim F - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šula Petr 3:1, Dostálek Josef 2:2, Němec Jaromír 0:3, Pavlousek Bohuslav 1:3, body hostů: Stryka Václav 2:2, Zavoral Zdeněk 4:0, Bečka Jaromír 3:1, Sokol Petr 0:3), TJ Jiskra Heřmanův Městec C - TJ Markovice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levínský Josef 2:0, Poskočil Stanislav 2:0, Crha Jiří 2:0, Smetana Vladislav 2:0, body hostů: Kysela Starší Josef st. 0:2, Rubeš Vladimír 0:2, Kysela Mladší Jan ml. 0:2, Kysela Starší Jan st. 0:2), TTC Skuteč D - TJ Sokol Proseč u Skutče B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netolický Lukáš 2:1, Novák Pavel 0:3, Novák Vojtěch 0:3, Pacetti Lukáš 2:0, Krupka Jan 0:1, body hostů: Vanžura Jakub 3:0, Rejent Marek 3:0, Adamec Miloš 1:2, Zeman Pavel 1:2), TTC Luže A - TJ Trojovice D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiedler Roman 3:1, Hrubý Ivo 1:2, Řezáč Libor 3:0, Jeřábek Roman 1:3, body hostů: Křičenský Pavel 1:3, Jelínek Tomáš 1:3, Friedl Jan 1:2, Tesner Rostislav 3:0),
15. kolo:
TTC Luže A - SK Spartak Slatiňany A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiedler Roman 3:0, Hrubý Ivo 1:1, Řezáč Libor 2:1, Jeřábek Roman 3:0, body hostů: Fackenberg Josef 0:3, Pavlas Petr 2:1, Hubner Jan 0:3, Malivánek František 0:2), TJ Trojovice D - TTC Skuteč D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Tomáš 2:0, Tesner Rostislav 1:1, Friedl Jan 2:1, Křičenský Pavel 3:0, body hostů: Novák Vojtěch 1:2, Doležal Štěpán 0:3, Krupka Jan 1:1, Pacetti Lukáš 0:2), TJ Sokol Proseč u Skutče B - TJ Jiskra Heřmanův Městec C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Miloš 1:3, Rejent Marek 3:1, Zeman Pavel 1:2, Vanžura Jakub 3:1, body hostů: Smetana Vladislav 2:2, Crha Jiří 3:1, Levínský Josef 2:2, Šimon Vítězslav 0:3), TJ Markovice B - TJ Sokol Chrudim F 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kysela Starší Josef st. 0:2, Rubeš Vladimír 0:2, Kysela Mladší Jan ml. 1:2, Kysela Starší Jan st. 0:3, body hostů: Němec Jaromír 3:0, Dostálek Josef 2:1, Kopáček Miroslav 2:0, Pavlousek Bohuslav 2:0), Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A - TTC Skuteč C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zavoral Zdeněk 3:0, Bečka Jaromír 2:0, Sokol Petr 0:3, Stryka Václav 3:0, body hostů: Paulus Jiří 1:2, Pokorný Radek 1:2, Vařejčko Tomáš 1:2, Hubený Zdeněk 0:2),
16. kolo:
SK Spartak Slatiňany A - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hroch Petr 0:4, Hubner Jan 2:2, Fackenberg Josef 3:1, Pavlas Petr 4:0, body hostů: Stryka Václav 3:1, Bečka Jaromír 1:3, Sokol Petr 1:3, Sýkora Aleš 2:2), TTC Skuteč C - TJ Markovice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mach Jiří 2:0, Hubený Zdeněk 2:0, Paulus Jiří 2:0, Pokorný Radek 2:0, body hostů: Kysela Mladší Jan ml. 0:2, Rubeš Vladimír 0:2, Kysela Mladší Josef ml. 0:2, Kysela Starší Jan st. 0:2), TJ Sokol Chrudim F - TJ Sokol Proseč u Skutče B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šula Petr 2:2, Němec Jaromír 2:1, Pavlousek Bohuslav 1:2, Starka Martin 0:4, body hostů: Rejent Marek 4:0, Adamec Miloš 2:2, Zeman Pavel 2:1, Prášek Zbyněk 1:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec C - TJ Trojovice D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Crha Jiří 1:1, Levínský Josef 0:2, Šimon Vítězslav 0:3, Smetana Vladislav 1:2, body hostů: Jelínek Tomáš 3:0, Křičenský Pavel 3:0, Friedl Jan 1:1, Tesner Rostislav 1:1), TTC Skuteč D - TTC Luže A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Pavel 0:2, Šťava Milan st. 0:2, Novák Vojtěch 2:1, Pacetti Lukáš 0:3, body hostů: Fiedler Roman 2:1, Jeřábek Roman 2:1, Řezáč Libor 2:0, Hrubý Ivo 2:0),
17. kolo:
TTC Skuteč D - SK Spartak Slatiňany A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Vojtěch 3:0, Pacetti Lukáš 0:3, Novák Pavel 0:3, Netolický Lukáš 0:3, body hostů: Fackenberg Josef 2:1, Pavlas Petr 3:0, Hubner Jan 2:1, Hroch Petr 2:1), TTC Luže A - TJ Jiskra Heřmanův Městec C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiedler Roman 4:0, Řezáč Libor 1:3, Hudec Petr 0:4, Jeřábek Roman 2:2, body hostů: Crha Jiří 2:2, Levínský Josef 2:2, Poskočil Stanislav 3:1, Šimon Vítězslav 2:2), TJ Trojovice D - TJ Sokol Chrudim F 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křičenský Pavel 2:1, Tesner Rostislav 3:0, Friedl Jan 1:2, Jelínek Tomáš 2:2, body hostů: Pavlousek Bohuslav 1:3, Komárek Adam 1:2, Šula Petr 3:0, Němec Jaromír 0:3), TJ Sokol Proseč u Skutče B - TTC Skuteč C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamec Miloš 3:1, Zeman Pavel 0:4, Prášek Zbyněk 0:3, Vanžura Jakub 4:0, body hostů: Pokorný Radek 2:2, Paulus Jiří 3:1, Vařejčko Tomáš 2:2, Hubený Zdeněk 1:2), TJ Markovice B - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kysela Starší Josef st. 0:2, Kysela Starší Jan st. 0:2, Kysela Mladší Jan ml. 0:2, Rubeš Vladimír 0:2, body hostů: Stryka Václav 2:0, Zavoral Zdeněk 2:0, Bečka Jaromír 2:0, Sokol Petr 2:0),
18. kolo:
SK Spartak Slatiňany A - TJ Markovice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubner Jan 3:0, Malivánek František 0:1, Hroch Petr 3:0, Fackenberg Josef 3:0, Opavský Vlasitslav 0:1, body hostů: Kysela Mladší Jan ml. 1:2, Rubeš Vladimír 1:2, Kysela Mladší Josef ml. 0:3, Kysela Starší Josef st. 0:2), Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A - TJ Sokol Proseč u Skutče B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zavoral Zdeněk 2:0, Bečka Jaromír 2:0, Sýkora Aleš 2:0, Stryka Václav 2:0, body hostů: Vanžura Jakub 0:2, Adamec Miloš 0:2, Řebíček Jan 0:2, Prášek Zbyněk 0:2), TTC Skuteč C - TJ Trojovice D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Radek 2:0, Vařejčko Tomáš 2:0, Mach Jiří 2:1, Paulus Jiří 3:0, body hostů: Jelínek Tomáš 0:3, Křičenský Pavel 1:2, Tesner Rostislav 0:2, Jirout Josef ml. 0:2), TJ Sokol Chrudim F - TTC Luže A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roušar Adam 0:4, Němec Jaromír 3:1, Šula Petr 3:0, Moučka Ladislav 3:1, body hostů: Hrubý Ivo 3:1, Jeřábek Roman 1:3, Soukup Jan 1:3, Řezáč Libor 1:2), TJ Jiskra Heřmanův Městec C - TTC Skuteč D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levínský Josef 2:1, Šimon Vítězslav 2:1, Kachlík Jan st. 2:1, Crha Jiří 3:0, body hostů: Novák Vojtěch 2:1, Krupka Jan 1:2, Novák Pavel 0:3, Pacetti Lukáš 0:3),
Regionální přebor III. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Chrudim G - TTC Skuteč E 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Laubová Žaneta 1:3, Měkota Daniel 1:3, Karlíková Viktorie 1:2, Jílková Vanesa 2:2, body hostů: Mach Jiří 4:0, Šťava Milan ml. 0:4, Vařejčko David 4:0, Šťava Milan st. 2:1), TJ Holcim Prachovice A - TTC Luže B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pištínek Jaromír ml. 1:1, Kroutil Miloš 0:2, Teplica Jiří 0:3, Uher Petr 0:3, body hostů: Soukup Jan 3:0, Nosek Petr 3:0, Hudec Petr 2:0, Petránek Jan 1:1), Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bílek Jiří 4:0, Dimter Jiří 1:3, Koreček František 0:3, Buřval Miloš 1:3, body hostů: Sýkora Aleš 3:1, Damborský Antonín 1:3, Vodrážka Martin 3:1, Nevečeřal Petr 2:1), TJ Sokol Proseč u Skutče C - TJ Trojovice E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trynkl Josef 3:0, Volf Josef 3:0, Melichar Dalibor 1:2, Duba Josef 2:1, body hostů: Jirout Josef ml. 1:2, Jelínek Jiří 1:2, Jelínková Lenka 1:2, Mattuš Milan st. 0:3), SK Horka z.s. - SK Spartak Slatiňany B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vodák Martin III. 0:1, Dostál Lukáš 0:2, Štefec Petr 3:0, Dostál Jakub 0:3, Horáková Nela 0:2, body hostů: Malivánek František 2:1, Mašinda Jaroslav 2:1, Hroch Petr 2:1, Opavský Vlasitslav 2:0),
2. kolo:
TTC Skuteč E - SK Spartak Slatiňany B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vařejčko Tomáš 3:1, Novák Pavel 0:4, Mach Jiří 4:0, Vařejčko David 1:3, body hostů: Malivánek František 3:1, Kubát Aleš st. 1:3, Mašinda Jaroslav 2:2, Hroch Petr 2:2), TJ Trojovice E - SK Horka z.s. 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Friedl Jan 2:1, Mattuš Milan st. 2:1, Jelínková Lenka 1:2, Jirout Josef ml. 3:0, body hostů: Štefec Petr 3:0, Dostál Jakub 0:3, Šár Radek 1:2, Dostál Lukáš 0:3), Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C - TJ Sokol Proseč u Skutče C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Damborský Antonín 2:2, Nevečeřal Petr 1:3, Sýkora Pavel 0:3, Sýkora Aleš 3:1, body hostů: Trynkl Josef 3:1, Duba Josef 3:1, Volf Josef 3:1, Melichar Dalibor 0:3), TTC Luže B - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Jan 3:0, Hudec Petr 2:0, Roubínek Vlastimil 1:2, Němeček Pavel 2:1, body hostů: Bílek Jiří 1:2, Buřval Miloš 2:1, Trávníček Miloš 0:3, Kacafírek Miloš 0:2), TJ Sokol Chrudim G - TJ Holcim Prachovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komárek Adam 3:1, Jílková Vanesa 3:0, Měkota Daniel 0:3, Laubová Žaneta 3:1, body hostů: Uher Petr 3:1, Navrátil Miroslav 1:3, Velebný František 1:2, Pištínek Jaromír st. 0:3),
3. kolo:
TJ Holcim Prachovice A - TTC Skuteč E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uher Petr 3:1, Teplica Jiří 0:4, Velebný František 0:2, Pištínek Jaromír ml. 4:0, Navrátil Miroslav 1:1, body hostů: Vařejčko Tomáš 3:1, Vařejčko David 2:2, Novák Pavel 2:2, Šťava Milan st. 1:3), Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B - TJ Sokol Chrudim G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dimter Jiří 2:1, Kacafírek Miloš 0:2, Trávníček Miloš 3:0, Koreček František 3:0, body hostů: Starka Martin 1:2, Vítek Daniel 1:2, Laubová Žaneta 0:3, Jílková Vanesa 1:1), TJ Sokol Proseč u Skutče C - TTC Luže B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trynkl Josef 1:3, Volf Josef 0:3, Melichar Dalibor 0:3, Duba Josef 4:0, body hostů: Soukup Jan 3:1, Nosek Petr 3:1, Hudec Petr 2:1, Petránek Jan 1:2), SK Horka z.s. - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Lukáš 0:3, Vacek Petr 0:1, Štefec Petr 3:0, Dostál Jakub 0:4, Šár Radek 1:1, body hostů: Damborský Antonín 3:1, Vodrážka Martin 2:1, Nevečeřal Petr 2:1, Trsek Karel 2:1), SK Spartak Slatiňany B - TJ Trojovice E 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hroch Petr 3:1, Opavský Vlasitslav 2:2, Mašinda Jaroslav 2:1, WO 0:5, body hostů: Friedl Jan 3:0, Mattuš Milan st. 0:3, Jirout Josef ml. 1:2, Jelínková Lenka 0:2, WO 5:0),
4. kolo:
TTC Skuteč E - TJ Trojovice E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťava Milan st. 0:4, Vařejčko David 2:2, Vařejčko Tomáš 4:0, Mach Jiří 3:1, body hostů: Friedl Jan 3:1, Jelínek Jiří 1:3, Jelínková Lenka 1:3, Jirout Josef ml. 2:2), Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C - SK Spartak Slatiňany B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Damborský Antonín 0:2, Nevečeřal Petr 2:0, Sýkora Aleš 2:0, Vodrážka Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Hroch Petr 1:2, Opavský Vlasitslav 0:2, Imramovský Jan 1:1, WO 0:3), TTC Luže B - SK Horka z.s. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Jan 0:1, Hudec Petr 1:1, Petránek Jan 2:1, Nosek Petr 3:0, Němeček Pavel 2:0, body hostů: Štefec Petr 3:0, Šprongl Matěj 0:3, Dostál Jakub 0:3, Dostál Lukáš 0:2), TJ Sokol Chrudim G - TJ Sokol Proseč u Skutče C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Měkota Daniel 0:3, Vítek Daniel 1:2, Komárek Adam 1:2, Starka Martin 1:2, body hostů: Trynkl Josef 2:1, Volf Josef 3:0, Melichar Dalibor 1:2, Duba Josef 3:0), TJ Holcim Prachovice A - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pištínek Jaromír ml. 3:1, Kroutil Miloš 1:2, Navrátil Miroslav 1:2, Uher Petr 4:0, body hostů: Bílek Jiří 3:1, Dimter Jiří 2:2, Trávníček Miloš 0:3, Tlapák Pavel 0:3),
5. kolo:
Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B - TTC Skuteč E 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tlapák Pavel 1:1, Kacafírek Miloš 0:2, Koreček František 0:3, Trávníček Miloš 0:3, body hostů: Mach Jiří 3:0, Vařejčko Tomáš 3:0, Vařejčko David 2:0, Šťava Milan st. 1:1), TJ Sokol Proseč u Skutče C - TJ Holcim Prachovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trynkl Josef 1:3, Volf Josef 3:1, Melichar Dalibor 1:3, Duba Josef 3:1, body hostů: Uher Petr 2:2, Pištínek Jaromír ml. 4:0, Kroutil Miloš 2:2, Pištínek Jaromír st. 0:4), SK Horka z.s. - TJ Sokol Chrudim G 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Hubert III. 3:0, Dostál Jakub 0:2, Šár Radek 3:0, Štefec Petr 3:0, body hostů: Vítek Daniel 1:2, Starka Martin 1:2, Karlíková Viktorie 0:3, Roušar Adam 0:2), SK Spartak Slatiňany B - TTC Luže B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Imramovský Jan 0:2, Machač Radek 0:2, Opavský Vlasitslav 0:2, WO 0:3, body hostů: Hudec Petr 2:0, Nosek Petr 2:0, Němeček Pavel 1:0, Petránek Jan 1:0, WO 3:0), TJ Trojovice E - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Friedl Jan 3:0, Jelínková Lenka 0:3, Mattuš Milan st. 0:2, Jirout Josef ml. 1:2, Jelínek Jiří 0:1, body hostů: Sýkora Aleš 2:1, Vodrážka Martin 3:0, Damborský Antonín 2:1, Nevečeřal Petr 1:2),
6. kolo:
TTC Skuteč E - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Jiří 3:0, Šťava Milan st. 0:2, Novák Pavel 1:2, Vařejčko Tomáš 4:0, Krupka Jan 1:0, body hostů: Sýkora Aleš 2:2, Damborský Antonín 1:2, Vodrážka Martin 1:2, Nevečeřal Petr 0:3), TTC Luže B - TJ Trojovice E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudec Petr 2:1, Roubínek Vlastimil 0:1, Petránek Jan 2:1, Nosek Petr 3:0, Němeček Pavel 1:1, body hostů: Friedl Jan 3:0, Jirout Josef ml. 1:2, Jelínková Lenka 0:3, Mattuš Milan st. 0:3), TJ Sokol Chrudim G - SK Spartak Slatiňany B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítek Daniel 1:2, Starka Martin 0:2, Měkota Daniel 0:3, Komárek Adam 2:1, body hostů: Malivánek František 3:0, Hroch Petr 3:0, Imramovský Jan 2:1, Machač Radek 0:2), TJ Holcim Prachovice A - SK Horka z.s. 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroutil Miloš 3:1, Uher Petr 2:1, Velebný František 1:1, Pištínek Jaromír ml. 3:1, Navrátil Miroslav 0:1, body hostů: Štefec Petr 4:0, Vacek Petr 0:4, Novotný Hubert III. 1:2, Dostál Lukáš 0:3), Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B - TJ Sokol Proseč u Skutče C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kacafírek Miloš 0:4, Dimter Jiří 2:2, Bílek Jiří 3:1, Buřval Miloš 4:0, body hostů: Trynkl Josef 1:3, Duba Josef 2:2, Volf Josef 3:1, Melichar Dalibor 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Proseč u Skutče C - TTC Skuteč E 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duba Josef 1:2, Melichar Dalibor 0:2, Trynkl Josef 0:3, Volf Josef 2:1, body hostů: Vařejčko Tomáš 3:0, Mach Jiří 3:0, Paulus Jiří 2:1, Vařejčko David 0:2), SK Horka z.s. - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Lukáš 0:3, Dostál Jakub 0:3, Štefec Petr 3:0, Novotný Hubert III. 1:3, body hostů: Bílek Jiří 3:1, Buřval Miloš 2:1, Trávníček Miloš 2:1, Kacafírek Miloš 2:1), SK Spartak Slatiňany B - TJ Holcim Prachovice A 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malivánek František 4:0, Opavský Vlasitslav 1:3, Hroch Petr 2:2, WO 0:4, body hostů: Pištínek Jaromír ml. 2:1, Uher Petr 2:1, Velebný František 0:3, Navrátil Miroslav 1:2, WO 4:0), TJ Trojovice E - TJ Sokol Chrudim G 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Friedl Jan 2:0, Jelínek Jiří 2:0, Jelínková Lenka 2:0, Mattuš Milan st. 2:0, body hostů: Starka Martin 0:2, Vítek Daniel 0:2, Drahá Lenka 0:2, Sedláčková Karla 0:2), Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C - TTC Luže B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodrážka Martin 4:0, Trsek Karel 0:2, Sýkora Pavel 0:4, Sýkora Aleš 4:0, Damborský Antonín 0:2, body hostů: Soukup Jan 2:2, Nosek Petr 2:2, Hudec Petr 2:2, Němeček Pavel 2:2),
8. kolo:
TTC Skuteč E - TTC Luže B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mach Jiří 1:2, Vařejčko David 2:1, Paulus Jiří 1:2, Vařejčko Tomáš 4:0, body hostů: Soukup Jan 3:1, Nosek Petr 0:3, Hudec Petr 2:1, Němeček Pavel 0:3), TJ Sokol Chrudim G - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komárek Adam 2:1, Starka Martin 1:2, Měkota Daniel 0:3, Laubová Žaneta 1:3, body hostů: Sýkora Aleš 3:1, Vodrážka Martin 3:0, Damborský Antonín 3:0, Trsek Karel 0:2, Sýkora Pavel 0:1), TJ Holcim Prachovice A - TJ Trojovice E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pištínek Jaromír ml. 3:0, Kroutil Miloš 1:2, Navrátil Miroslav 1:1, Uher Petr 3:0, Velebný František 0:1, body hostů: Friedl Jan 2:1, Jirout Josef ml. 2:1, Jelínková Lenka 0:3, Mattuš Milan st. 0:3), Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B - SK Spartak Slatiňany B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dimter Jiří 3:1, Bílek Jiří 4:0, Buřval Miloš 2:1, Kacafírek Miloš 0:4, body hostů: Malivánek František 3:1, Hroch Petr 1:3, Opavský Vlasitslav 1:3, Imramovský Jan 1:2), TJ Sokol Proseč u Skutče C - SK Horka z.s. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duba Josef 2:1, Prášek Zbyněk 1:1, Melichar Dalibor 2:1, Volf Josef 3:0, body hostů: Štefec Petr 3:0, Dostál Jakub 0:3, Pištínková Lucie 0:3, Dostál Lukáš 0:2),
9. kolo:
SK Horka z.s. - TTC Skuteč E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šprongl Matěj 0:3, Dostál Lukáš 0:3, Štefec Petr 3:0, Dostál Jakub 0:3, body hostů: Vařejčko Tomáš 2:1, Vařejčko David 2:1, Mach Jiří 2:1, Šťava Milan st. 3:0), SK Spartak Slatiňany B - TJ Sokol Proseč u Skutče C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hroch Petr 2:2, Imramovský Jan 0:4, Opavský Vlasitslav 0:3, Malivánek František 4:0, body hostů: Duba Josef 3:1, Volf Josef 2:2, Trynkl Josef 3:1, Melichar Dalibor 1:2), TJ Trojovice E - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Jiří 1:3, Jirout Josef ml. 0:4, Jelínková Lenka 1:2, Friedl Jan 4:0, body hostů: Buřval Miloš 2:2, Dimter Jiří 3:1, Koreček František 3:1, Trávníček Miloš 1:2), Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C - TJ Holcim Prachovice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vodrážka Martin 3:1, Damborský Antonín 1:2, Nevečeřal Petr 1:2, Sýkora Aleš 3:1, body hostů: Pištínek Jaromír ml. 4:0, Uher Petr 2:2, Kroutil Miloš 0:3, Velebný František 0:2, Navrátil Miroslav 0:1), TTC Luže B - TJ Sokol Chrudim G 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudec Petr 2:0, Petránek Jan 2:0, Němeček Pavel 2:0, Roubínek Vlastimil 2:0, body hostů: Komárek Adam 0:2, Vítek Daniel 0:2, Roušar Adam 0:2, Měkota Daniel 0:2),
10. kolo:
TTC Skuteč E - TJ Sokol Chrudim G 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vařejčko David 2:0, Šťava Milan ml. 0:2, Mach Jiří 3:0, Vařejčko Tomáš 3:0, body hostů: Starka Martin 1:2, Sedláčková Karla 1:2, Vítek Daniel 0:2, Morávková Petra 0:2), TTC Luže B - TJ Holcim Prachovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudec Petr 2:0, Němeček Pavel 2:0, Nosek Petr 1:2, Soukup Jan 3:0, body hostů: Uher Petr 1:2, Navrátil Miroslav 0:3, Velebný František 1:1, Pištínek Josef 0:2), Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodrážka Martin 3:0, Damborský Antonín 3:0, Nevečeřal Petr 0:3, Sýkora Aleš 3:0, body hostů: Bílek Jiří 1:2, Buřval Miloš 1:2, Dimter Jiří 1:2, Koreček František 0:3), TJ Trojovice E - TJ Sokol Proseč u Skutče C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Jiří 1:3, Friedl Jan 3:0, Jelínková Lenka 0:3, Jirout Josef ml. 1:3, body hostů: Duba Josef 2:2, Volf Josef 3:1, Trynkl Josef 3:0, Melichar Dalibor 1:2), SK Spartak Slatiňany B - SK Horka z.s. 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malivánek František 3:1, Mašinda Jaroslav 2:1, Hroch Petr 1:2, Imramovský Jan 3:1, body hostů: Štefec Petr 4:0, Novotný Hubert III. 1:3, Dostál Jakub 0:3, Dostál Lukáš 0:3),
11. kolo:
SK Spartak Slatiňany B - TTC Skuteč E 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašinda Jaroslav 1:2, Hroch Petr 1:2, Imramovský Jan 0:3, Malivánek František 2:2, body hostů: Paulus Jiří 4:0, Vařejčko David 1:2, Mach Jiří 3:0, Šťava Milan st. 1:2), SK Horka z.s. - TJ Trojovice E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Jakub 0:2, Šár Radek 1:2, Štefec Petr 3:0, Novotný Hubert III. 1:3, Dostál Lukáš 0:2, body hostů: Jirout Josef ml. 3:1, Jelínek Jiří 3:1, Jelínková Lenka 2:1, Mattuš Milan st. 1:2), TJ Sokol Proseč u Skutče C - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trynkl Josef 2:2, Duba Josef 4:0, Volf Josef 1:2, Řebíček Jan 2:2, body hostů: Sýkora Aleš 1:3, Vodrážka Martin 2:2, Damborský Antonín 2:2, Nevečeřal Petr 1:2), Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B - TTC Luže B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trávníček Miloš 0:2, Dimter Jiří 0:2, Kacafírek Miloš 1:2, Buřval Miloš 0:2, body hostů: Soukup Jan 3:0, Hudec Petr 2:0, Nosek Petr 1:1, Němeček Pavel 2:0), TJ Holcim Prachovice A - TJ Sokol Chrudim G 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uher Petr 4:0, Kroutil Miloš 2:2, Velebný František 1:2, Navrátil Miroslav 1:3, body hostů: Starka Martin 3:1, Komárek Adam 3:1, Jílková Vanesa 1:3, Sedláčková Karla 0:3),
12. kolo:
TTC Skuteč E - TJ Holcim Prachovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťava Milan st. 1:1, Vařejčko David 1:1, Paulus Jiří 3:0, Mach Jiří 3:0, body hostů: Uher Petr 2:1, Navrátil Miroslav 0:3, Velebný František 0:2, Pištínek Josef 0:2), TJ Sokol Chrudim G - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roušar Adam 0:4, Vítek Daniel 1:3, Starka Martin 3:1, Komárek Adam 4:0, body hostů: Buřval Miloš 2:2, Kacafírek Miloš 2:2, Koreček František 2:2, Dimter Jiří 2:2), TTC Luže B - TJ Sokol Proseč u Skutče C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudec Petr 2:2, Petránek Jan 1:3, Nosek Petr 0:2, Soukup Jan 4:0, Němeček Pavel 1:1, body hostů: Duba Josef 0:4, Trynkl Josef 3:1, Volf Josef 3:1, Řebíček Jan 2:2), Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C - SK Horka z.s. 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Aleš 3:1, Trsek Karel 0:1, Nevečeřal Petr 2:1, Damborský Antonín 3:1, Sýkora Pavel 1:1, body hostů: Štefec Petr 4:0, Šár Radek 1:3, Dostál Lukáš 0:3, Šprongl Matěj 0:3), TJ Trojovice E - SK Spartak Slatiňany B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirout Josef ml. 0:2, Mattuš Milan st. 0:3, Friedl Jan 3:0, Jelínková Lenka 0:3, Jelínek Jiří 0:1, body hostů: Malivánek František 2:1, Mašinda Jaroslav 2:1, Hroch Petr 2:1, Imramovský Jan 3:0),
13. kolo:
TJ Trojovice E - TTC Skuteč E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Jiří 0:4, Jelínková Lenka 0:3, Jirout Josef ml. 1:2, Friedl Jan 4:0, body hostů: Vařejčko Tomáš 3:1, Mach Jiří 3:1, Vařejčko David 1:2, Šťava Milan st. 2:1), SK Spartak Slatiňany B - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hroch Petr 2:2, Opavský Vlasitslav 0:2, Mašinda Jaroslav 0:3, Malivánek František 3:1, Imramovský Jan 0:1, body hostů: Sýkora Aleš 4:0, Vodrážka Martin 3:1, Damborský Antonín 1:2, Nevečeřal Petr 1:2), SK Horka z.s. - TTC Luže B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Hubert III. 0:3, Dostál Lukáš 0:3, Dostál Jakub 0:3, Štefec Petr 3:0, body hostů: Hudec Petr 3:0, Nosek Petr 2:1, Soukup Jan 1:1, Petránek Jan 2:1, Němeček Pavel 1:0), TJ Sokol Proseč u Skutče C - TJ Sokol Chrudim G 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trynkl Josef 2:0, Duba Josef 2:0, Volf Josef 2:0, Melichar Dalibor 2:0, body hostů: Starka Martin 0:2, Měkota Daniel 0:2, Roušar Adam 0:2, Vítek Daniel 0:2), Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B - TJ Holcim Prachovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koreček František 2:1, Trávníček Miloš 2:1, Kacafírek Miloš 2:1, Buřval Miloš 3:0, body hostů: Pištínek Jaromír st. 0:2, Uher Petr 2:1, Kroutil Miloš 1:2, Navrátil Miroslav 0:3, Velebný František 0:1),
14. kolo:
TTC Skuteč E - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťava Milan st. 0:1, Paulus Jiří 3:0, Vařejčko David 1:2, Mach Jiří 3:1, Krupka Jan 2:0, body hostů: Dimter Jiří 2:2, Koreček František 0:3, Bílek Jiří 1:2, Kacafírek Miloš 1:2), TJ Holcim Prachovice A - TJ Sokol Proseč u Skutče C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kroutil Miloš 0:3, Uher Petr 0:3, Navrátil Miroslav 1:2, Pištínek Jaromír ml. 3:0, body hostů: Trynkl Josef 2:1, Duba Josef 2:1, Volf Josef 2:1, Řebíček Jan 2:1), TJ Sokol Chrudim G - SK Horka z.s. 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Starka Martin 1:1, Vítek Daniel 2:0, Foltýn Michal 3:0, Sedláčková Karla 2:0, body hostů: Šár Radek 1:2, Dostál Lukáš 0:2, Dostál Jakub 0:2, Šprongl Matěj 0:2), TTC Luže B - SK Spartak Slatiňany B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudec Petr 2:0, Roubínek Vlastimil 1:1, Nosek Petr 2:1, Soukup Jan 3:0, body hostů: Malivánek František 2:1, Hroch Petr 0:3, Mašinda Jaroslav 0:2, Imramovský Jan 0:2), Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C - TJ Trojovice E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodrážka Martin 1:2, Nevečeřal Petr 2:1, Damborský Antonín 2:1, Sýkora Aleš 4:0, body hostů: Friedl Jan 3:1, Jirout Josef ml. 0:3, Jelínková Lenka 0:3, Mattuš Milan st. 1:2),
15. kolo:
Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C - TTC Skuteč E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodrážka Martin 0:4, Nevečeřal Petr 1:2, Damborský Antonín 2:1, Sýkora Aleš 2:2, body hostů: Vařejčko Tomáš 4:0, Paulus Jiří 2:2, Mach Jiří 2:1, Vařejčko David 1:2), TJ Trojovice E - TTC Luže B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínková Lenka 1:3, Jirout Josef ml. 1:3, Mattuš Milan st. 0:3, Friedl Jan 3:1, body hostů: Hudec Petr 3:1, Němeček Pavel 3:1, Petránek Jan 3:1, Nosek Petr 1:2), SK Spartak Slatiňany B - TJ Sokol Chrudim G 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hroch Petr 3:1, Mašinda Jaroslav 2:2, Opavský Vlasitslav 1:2, Malivánek František 3:1, body hostů: Starka Martin 3:1, Karlíková Viktorie 1:3, Jílková Vanesa 2:2, Morávková Petra 0:3), SK Horka z.s. - TJ Holcim Prachovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šprongl Matěj 0:3, Dostál Lukáš 1:2, Štefec Petr 3:0, Dostál Jakub 0:4, body hostů: Uher Petr 3:1, Navrátil Miroslav 2:1, Velebný František 2:1, Pištínek Josef 2:1), TJ Sokol Proseč u Skutče C - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duba Josef 3:1, Volf Josef 2:1, Řebíček Jan 2:1, Trynkl Josef 2:2, body hostů: Bílek Jiří 4:0, Buřval Miloš 1:3, Koreček František 0:3, Kacafírek Miloš 0:3),
16. kolo:
TTC Skuteč E - TJ Sokol Proseč u Skutče C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Jiří 4:0, Vařejčko David 1:3, Paulus Jiří 3:1, Šťava Milan st. 0:4, body hostů: Trynkl Josef 2:2, Duba Josef 2:2, Volf Josef 3:1, Melichar Dalibor 1:3), Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B - SK Horka z.s. 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dimter Jiří 2:1, Koreček František 2:1, Bílek Jiří 2:1, Kacafírek Miloš 3:0, body hostů: Štefec Petr 3:0, Dostál Jakub 0:3, Dostál Lukáš 0:3, Šprongl Matěj 0:3), TJ Holcim Prachovice A - SK Spartak Slatiňany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pištínek Jaromír ml. 4:0, Navrátil Miroslav 2:2, Velebný František 0:4, Uher Petr 2:2, body hostů: Malivánek František 3:1, Hroch Petr 1:3, Mašinda Jaroslav 3:1, Opavský Vlasitslav 1:3), TJ Sokol Chrudim G - TJ Trojovice E 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Laubová Žaneta 1:1, Vítek Daniel 1:1, Roušar Adam 0:3, Morávková Petra 0:3, body hostů: Friedl Jan 3:0, Jirout Josef ml. 2:1, Jelínková Lenka 2:0, Mattuš Milan st. 1:1), TTC Luže B - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudec Petr 3:0, Němeček Pavel 1:1, Nosek Petr 1:2, Soukup Jan 3:0, body hostů: Vodrážka Martin 1:2, Damborský Antonín 1:2, Nevečeřal Petr 1:2, Trsek Karel 0:2),
17. kolo:
TTC Luže B - TTC Skuteč E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudec Petr 3:1, Němeček Pavel 2:2, Nosek Petr 0:2, Soukup Jan 2:2, Roubínek Vlastimil 0:2, body hostů: Vařejčko Tomáš 3:1, Mach Jiří 3:1, Vařejčko David 2:2, Paulus Jiří 1:3), Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C - TJ Sokol Chrudim G 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodrážka Martin 2:2, Nevečeřal Petr 2:2, Damborský Antonín 2:1, Sýkora Aleš 3:1, body hostů: Komárek Adam 4:0, Starka Martin 2:2, Roušar Adam 0:4, Drahá Lenka 0:3), TJ Trojovice E - TJ Holcim Prachovice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jirout Josef ml. 2:2, Jelínková Lenka 0:4, Mattuš Milan st. 0:4, Friedl Jan 4:0, body hostů: Uher Petr 3:1, Kroutil Miloš 2:2, Navrátil Miroslav 3:1, Velebný František 2:2), SK Spartak Slatiňany B - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mašinda Jaroslav 3:1, Malivánek František 3:1, Opavský Vlasitslav 0:4, Hroch Petr 2:2, body hostů: Bílek Jiří 3:1, Buřval Miloš 2:2, Koreček František 2:2, Kacafírek Miloš 1:3), SK Horka z.s. - TJ Sokol Proseč u Skutče C 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šprongl Matěj 0:2, Dostál Jakub 0:2, Dostál Lukáš 0:3, Pištínková Lucie 0:3, WO 4:0, body hostů: Trynkl Josef 4:0, Duba Josef 3:0, Volf Josef 3:0, WO 0:4),
18. kolo:
TTC Skuteč E - SK Horka z.s. 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vařejčko David 2:0, Šťava Milan ml. 0:2, Paulus Jiří 3:0, Vařejčko Tomáš 3:0, body hostů: Dostál Lukáš 1:2, Šprongl Matěj 1:2, Dostál Jakub 0:2, Pištínková Lucie 0:2), TJ Sokol Proseč u Skutče C - SK Spartak Slatiňany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trynkl Josef 4:0, Duba Josef 3:1, Volf Josef 1:3, Melichar Dalibor 0:4, body hostů: Malivánek František 3:1, Hroch Petr 2:2, Opavský Vlasitslav 1:3, Mašinda Jaroslav 2:2), Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B - TJ Trojovice E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Miloš 2:2, Bílek Jiří 3:1, Dimter Jiří 2:1, Koreček František 2:2, body hostů: Friedl Jan 4:0, Jirout Josef ml. 1:3, Jelínková Lenka 0:4, Mattuš Milan st. 1:2), TJ Holcim Prachovice A - Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pištínek Jaromír ml. 3:1, Navrátil Miroslav 1:3, Kroutil Miloš 0:2, Uher Petr 2:2, Velebný František 2:0, body hostů: Sýkora Aleš 3:1, Vodrážka Martin 3:1, Damborský Antonín 2:2, Nevečeřal Petr 0:4), TJ Sokol Chrudim G - TTC Luže B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláčková Karla 1:2, Drahá Lenka 1:2, Morávková Petra 0:3, Komárek Adam 3:1, body hostů: Soukup Jan 3:1, Hudec Petr 2:1, Nosek Petr 2:1, Petránek Jan 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy